Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Sogn og Fjordane Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,73(-1,7)Magnus Vik Skrede, Stryn T og IL02.04.024Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
9,01(+1,5)Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.021Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
9,12(+1,5)Nikolai Sætren, Hornindal IL25.03.022Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
9,23(-1,7)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.026Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
9,44(-1,7)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.027Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
9,46(+1,5)Eskil Sørum Olsen, Oppstryn IL09.06.023Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
9,60(-2,4)Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
9,86(-1,4)Henrik Bloch Helmers, Florø Turn og IF021Florø, Kongle Floraleikane Runde II03.06.15
10,01(+1,5)Arild Østerbø, Hornindal IL02.08.024Hornindal, Honndalsleikane30.05.15

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,21Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
9,43Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
9,47Ove Hjelmeset, Fjellhug/Vereide IL23.09.023Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,90(-0,5)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.022Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
30,39(+2,0)Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021-h2Fana, Framolekene 201529.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,17(+3,4)Magnus Vik Skrede, Stryn T og IL02.04.026-h2Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,28Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.025Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
1,46,77Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.022Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
1,51,78Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.026Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
1,53,55Nikolai Sætren, Hornindal IL25.03.022Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
2,03,92Eskil Sørum Olsen, Oppstryn IL09.06.023Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
2,11,67Arild Østerbø, Hornindal IL02.08.024Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
2,13,83Øyvind Fure, Breimsbygda IL27.03.023Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,48Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,29,31Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021-h1Fana, Framolekene 201529.05.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,85Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.023Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
5,36,19Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.022Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,20,29Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Byrkjelo, Seriestemne01.10.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,82(-0,2)Magnus Vik Skrede, Stryn T og IL02.04.022Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,06,61Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.023Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
1,38Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
1,20Ove Hjelmeset, Fjellhug/Vereide IL23.09.022Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,79(+0,1)Magnus Vik Skrede, Stryn T og IL02.04.022Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,32(-1,6)Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.021Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
4,18(+1,4)Torstein Tokvam, Aurland IL08.07.02Vik, Opningsstemne23.05.15
4,15(-0,6)Nikolai Sætren, Hornindal IL25.03.023Ørsta, Sparebank1 leikane25.05.15
4,10(+1,0)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
3,94(+1,3)Ove Hjelmeset, Fjellhug/Vereide IL23.09.022Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
3,85(-1,6)Arild Østerbø, Hornindal IL02.08.023Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
3,69(+1,5)Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
3,67(+1,3)Øyvind Fure, Breimsbygda IL27.03.022Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,48(+1,6)Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,61(+5,5)Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.025Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
4,21(+2,6)Torstein Tokvam, Aurland IL08.07.021Vik, Opningsstemne23.05.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53Sondre Erdal, Oppstryn IL23.10.021Oppstryn, Seriestemne27.05.15

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,87(+1,7)Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.025Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
8,74(-1,7)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,33Ove Hjelmeset, Fjellhug/Vereide IL23.09.021Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
6,42Odd Arne Røyrvik, Hyen IL10.06.021Gloppen, Seriestemne03.06.15
6,22Sondre Erdal, Oppstryn IL23.10.021Oppstryn, Seriestemne27.05.15
5,73Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.0210Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,13Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.023Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,04Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.026Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,92Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.021Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
22,09Ove Hjelmeset, Fjellhug/Vereide IL23.09.021Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Liten Ball 80gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,09Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
28,30Øyvind Fure, Breimsbygda IL27.03.022Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,84Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,08Ove Hjelmeset, Fjellhug/Vereide IL23.09.021Sandane, Lagsmeisterskap25.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,11Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47(+0,6)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-fi-ALillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,22(+0,6)Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.017-fi-BLillehammer, Veidekkelekene20.06.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6(+0,2)Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Seriestemne16.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,5(+2,3)Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Seriestemne03.06.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,75Magnus Seljeset, Hornindal IL29.09.011Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
9,28Olav Østenstad, Jølster IL04.04.012Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54(+0,8)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.016-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,94(+1,2)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h1Fana, Framolekene 201531.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,05(+0,9)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h1Fana, Framolekene 201529.05.15
26,91(+0,6)Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.015-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
27,63(+0,2)Håvard Lothe, Brodd IL15.07.013Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,72(+3,1)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h3Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
27,31(+3,4)Håvard Lothe, Brodd IL15.07.012-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,63Elias Slåtten, Jølster IL19.03.017-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
1,39,44Magnus Seljeset, Hornindal IL29.09.012-h1Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
1,47,26Olav Østenstad, Jølster IL04.04.013-h1Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
1,49,90Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.019Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16,59Elias Slåtten, Jølster IL19.03.013-h1Fana, Framolekene 201529.05.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,36,69Elias Slåtten, Jølster IL19.03.012Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
4,46,81Magnus Seljeset, Hornindal IL29.09.015Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
5,08,11Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.013Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
5,10,56Olav Østenstad, Jølster IL04.04.014Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,57(-0,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

80 meter hekk (84,0cm/8,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45(-0,9)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,05,06Elias Slåtten, Jølster IL19.03.011Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.016Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
1,35Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.017Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73(+1,1)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
4,64(-2,3)Håvard Lothe, Brodd IL15.07.014Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,56(-0,3)Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.015Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,54(+1,1)Tommy Flølo, Breimsbygda IL08.01.011Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
4,45(-1,3)Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.016Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,34(+0,0)Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Seriestemne16.09.15
3,65(+0,3)Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.018Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,78(+3,8)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
4,59(+2,2)Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.017Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,83Håvard Lothe, Brodd IL15.07.013Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,12(+0,8)Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.014Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,56Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Seriestemne16.09.15
8,40Arne Devik, Brodd IL14.09.018Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
7,44Elias Slåtten, Jølster IL19.03.011Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
6,39Magnus Seljeset, Hornindal IL29.09.0110Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,11Arne Devik, Brodd IL14.09.011Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,82Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
45,71Arne Devik, Brodd IL14.09.011Gloppen, Loggane Open21.06.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,39Arne Devik, Brodd IL14.09.011Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
30,01Håvard Lothe, Brodd IL15.07.012Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
21,06Olav Østenstad, Jølster IL04.04.011Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
20,13Elias Slåtten, Jølster IL19.03.012Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,50Arne Devik, Brodd IL14.09.011Gloppen, Loggane Open18.10.15

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,61(+0,7)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002-h1Fana, Framolekene 201530.05.15
8,45(+0,7)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.005-h1Fana, Framolekene 201530.05.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,8(-0,9)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Gloppen, Seriestemne20.05.15
7,9(-0,9)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Gloppen, Seriestemne20.05.15
8,9(-0,9)Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.003Gloppen, Seriestemne20.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0(+2,3)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Gloppen, Seriestemne03.06.15
8,7(+2,3)Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.002Gloppen, Seriestemne03.06.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,65(+0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-fi Lillestrøm, UM 201511.09.15
12,79(+1,8)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.003Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
12,90(-0,9)Markus Frøyset, Sandane Turn og Idrettslag20.01.003Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
13,71(-0,9)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.005Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
14,48(-4,7)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
15,09(-4,7)Ådne K, Støyva, Breimsbygda IL03.09.003Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,43(+1,8)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.002Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,60(+0,1)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
26,40(+1,1)Markus Frøyset, Breimsbygda IL20.01.001Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
26,76(-1,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
27,67(+1,0)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
30,22(+1,1)Even Nesgård, Breimsbygda IL16.07.002Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,09(+0,1)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.002Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,2(-0,9)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001Gloppen, Seriestemne20.05.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,23Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
58,62Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
58,90Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002-h1Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
59,16Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.003-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,26Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,08Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
1,36,8Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001Gloppen, Seriestemne16.09.15
1,38,39Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.003Hornindal, Honndalsleikane30.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14,19Simon Hjelmeset Kirkeeide, Stryn T og IL06.12.001Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
2,16,38Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,21,09Kjetil Matias Stegegjerdet, IL Bjørn07.08.001-h1Vik, Opningsstemne23.05.15
2,26,01Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.004Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,82Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,99Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.001Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
5,06,4Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001Gloppen, Seriestemne03.06.15
5,07,28Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.001Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56,10Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.002Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
5,34,70Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.003Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,29(+1,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
5,20(+0,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,65(+0,0)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Gloppen, Seriestemne03.06.15
3,67(+0,0)Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.002Gloppen, Seriestemne03.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11(+1,9)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44(+2,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,04(+0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.003Fana, Framolekene 201530.05.15
11,07Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
10,85Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open18.10.15
10,82Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
10,56Kristoffer Molland, Syril IL16.08.001Vik, Opningsstemne23.05.15
10,56Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002Gloppen, Seriestemne03.06.15

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,89Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004Lillestrøm, UM 201511.09.15
37,40Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.002Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
35,18Håvard Kolbotn, Breimsbygda IL17.03.001Gloppen, Loggane Open23.08.15
30,52Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.002Gloppen, Loggane Open24.05.15
27,99Kristoffer Molland, Syril IL16.08.003Gloppen, Loggane Open18.10.15

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,46Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open20.09.15

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,67Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001Gloppen, Kaststemne10.09.15
51,92Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Seriestemne31.10.15
45,57Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001Gloppen, Loggane Open04.10.15

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,91Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open18.10.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,53Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.008Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
35,36Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
33,83Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,60Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open18.10.15

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,07(-0,6)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.992Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,33(-0,3)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
12,41(-0,1)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991-h1Vik, Opningsstemne23.05.15
12,52(+1,0)Mathias Melheim, Olden IL01.03.997-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,75(-0,1)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993-h1Vik, Opningsstemne23.05.15
12,84(-0,5)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
13,50(-1,0)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,46(+2,8)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
13,22(+2,8)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,78(+1,2)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.995-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,06(+1,2)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.996-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,44(+1,9)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
25,78(+0,1)Johan Lothe, Brodd IL23.03.993Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,67Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,46Erlend Henjesand, Syril IL08.07.995-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
52,69Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.996-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
54,18Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.991-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,09Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991Fana, Karabinlekene 201509.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,74Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.997-h2Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,02,40Erlend Henjesand, Syril IL08.07.994-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,17,41Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993-h1Vik, Opningsstemne23.05.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,32,64Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
4,39,68Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.991Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,13,47Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.993 (MJ)Florø, 16. maistevne16.05.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,57,96Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.9913 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Vik, Høgdegalla23.05.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40(-0,4)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
5,23(+1,0)Johan Lothe, Brodd IL23.03.99Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
5,03(+1,3)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
4,87(-0,9)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.992Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,35(+3,3)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,35Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Oppstryn, Seriestemne27.05.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,40(+0,6)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,07Mathias Melheim, Olden IL01.03.994Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
10,22Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Oppstryn, Seriestemne19.08.15
9,05Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Gloppen, Loggane Open21.06.15

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,79Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,48Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Gloppen, Loggane Open24.05.15
30,21Johan Lothe, Brodd IL23.03.994Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,34Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.992Lillestrøm, UM 201512.09.15

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,09Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.991Gloppen, Loggane Open05.07.15

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,38Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
26,06Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Hornindal, Honndalsleikane30.05.15

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,28(+0,9)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-h1Fana, Framolekene 201530.05.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,16(+0,2)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.981Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
13,39(-0,8)Simon Lidal, Jotun IL19.04.985-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61(+2,8)Jakob Straume, Hyen IL03.12.982Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,67(+1,2)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.981-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,26Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981-h1Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,33Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
2,01,47Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.984-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,06,35Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
4,13,84Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.988-h1 (MS)Fana, Framolekene 201530.05.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48,69Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
9,13,81Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.984 (MJ)Florø, 16. maistevne16.05.15

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,57,22Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981Byrkjelo, Seriestemne12.07.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,07(+0,2)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,96Simon Lidal, Jotun IL19.04.982Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
10,45Jakob Straume, Hyen IL03.12.981Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,85Simon Lidal, Jotun IL19.04.986Lillestrøm, UM 201512.09.15

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,10Simon Lidal, Jotun IL19.04.984Lillestrøm, UM 201512.09.15

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,11Simon Lidal, Jotun IL19.04.981 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,32(+0,4)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1Fana, Framolekene 201530.05.15
8,32(+0,2)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,97(-0,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
11,39(+2,0)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
12,21(+1,8)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.962-h2Fana, Framolekene 201531.05.15
12,73(-0,5)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-18)Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15
14,04(-4,7)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,79(+2,1)Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.973-h5 (MS)Haugesund, NM 201501.08.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,03(+0,6)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.975-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
25,67(-1,7)Simen Halsen, Almenning IL04.05.972Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
25,98(-1,7)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.973Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,94Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-18)Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15
57,38Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,91Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,14,53Arild Øygard, Jølster IL06.03.961Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,12,51Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,06,56Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.972Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,12,03Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971Byrkjelo, Seriestemne01.10.15

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14,94Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971Byrkjelo, Seriestemne29.09.15

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31,31Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.973 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,39(+0,7)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
5,34(-0,4)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-18)Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15
5,25(+0,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,73Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,18Hans Sande, Brodd IL06.02.964Lillestrøm, UM 201512.09.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,65Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open04.10.15

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,57Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
44,66Hans Sande, Brodd IL06.02.962Gloppen, Loggane Open05.07.15

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,52Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
37,91Hans Sande, Brodd IL06.02.961Gloppen, Loggane Open21.06.15

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,82Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Seriestemne31.10.15
64,68Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.961 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,92Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open04.10.15
53,90Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.966 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,25Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open18.10.15

Gutter 20/22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,00,07Gjøran Tefre, Førde IL Friidrett25.11.941 (MS)Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Jens Christian Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.02.931 (MS)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931 (MS)Fana, Stor-KM 201506.06.15

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,51Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.953 (G-18/19)Fana, Framolekene 201531.05.15

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,97Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.953 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,74Jens Christian Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.02.931 (MS)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,28(+0,9)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201530.05.15
7,32(+0,4)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201530.05.15
7,61(+0,7)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201530.05.15
8,07(-0,6)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.992 (G-16)Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
8,32(+0,2)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-18/19)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
8,45(+0,7)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.005-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201530.05.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,8(-0,9)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.05.15
7,9(-0,9)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.05.15
8,9(-0,9)Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.003 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0(+2,3)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15
8,7(+2,3)Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.002 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,97(-0,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
11,16(+0,2)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.981 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,39(+2,0)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201531.05.15
11,65(+0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-fi (G-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15
12,21(+1,8)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.962-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201531.05.15
12,33(-0,3)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
12,41(-0,1)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991-h1 (G-16)Vik, Opningsstemne23.05.15
12,52(+1,0)Mathias Melheim, Olden IL01.03.997-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,73(-0,5)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-18)Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15
12,75(-0,1)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993-h1 (G-16)Vik, Opningsstemne23.05.15
-----10--------------------
12,79(+1,8)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.003 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
12,84(-0,5)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
12,90(-0,9)Markus Frøyset, Sandane Turn og Idrettslag20.01.003 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
13,39(-0,8)Simon Lidal, Jotun IL19.04.985-h4 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,50(-1,0)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992 (G-16)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
13,71(-0,9)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.005 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
14,04(-4,7)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
14,48(-4,7)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
15,09(-4,7)Ådne K, Støyva, Breimsbygda IL03.09.003 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,43(+1,8)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.002 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,79(+2,1)Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.973-h5 (MS)Haugesund, NM 201501.08.15
12,46(+2,8)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
12,61(+2,8)Jakob Straume, Hyen IL03.12.982 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
13,22(+2,8)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,67(+1,2)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.981-h2 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
23,78(+1,2)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.995-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,03(+0,6)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.975-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,06(+1,2)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.996-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,44(+1,9)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,60(+0,1)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
25,67(-1,7)Simen Halsen, Almenning IL04.05.972 (G-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
25,78(+0,1)Johan Lothe, Brodd IL23.03.993 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
25,98(-1,7)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.973 (G-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
26,40(+1,1)Markus Frøyset, Breimsbygda IL20.01.001 (G-15)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
-----10--------------------
26,76(-1,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
27,67(+1,0)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
30,22(+1,1)Even Nesgård, Breimsbygda IL16.07.002 (G-15)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,09(+0,1)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.002 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,2(-0,9)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.05.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,67Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (G-16)Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,46Erlend Henjesand, Syril IL08.07.995-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
52,69Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.996-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
54,18Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.991-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
55,94Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-18)Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15
56,26Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981-h1 (G-17)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
57,38Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
58,23Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
58,62Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
58,90Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002-h1 (G-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
59,16Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.003-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,26Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,09Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (G-16)Fana, Karabinlekene 201509.05.15
1,35,08Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
1,36,8Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne16.09.15
1,38,39Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.003 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,33Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
2,01,47Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.984-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,01,74Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.997-h2 (G-16)Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,02,40Erlend Henjesand, Syril IL08.07.994-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,03,91Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,14,19Simon Hjelmeset Kirkeeide, Stryn T og IL06.12.001 (G-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
2,14,53Arild Øygard, Jølster IL06.03.961 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
2,16,38Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,17,41Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993-h1 (G-16)Vik, Opningsstemne23.05.15
2,21,09Kjetil Matias Stegegjerdet, IL Bjørn07.08.001-h1 (G-15)Vik, Opningsstemne23.05.15
-----10--------------------
2,26,01Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.004 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,82Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,06,35Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
4,12,51Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
4,13,84Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.988-h1 (MS)Fana, Framolekene 201530.05.15
4,32,64Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
4,39,68Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.991 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
5,02,99Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.001 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
5,06,4Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15
5,07,28Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.001 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48,69Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
9,06,56Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.972 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
9,13,47Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.993 (MJ)Florø, 16. maistevne16.05.15
9,13,81Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.984 (MJ)Florø, 16. maistevne16.05.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,57,96Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.9913Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
16,12,03Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56,10Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.002 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
5,34,70Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.003 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14,94Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne29.09.15
6,57,22Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne12.07.15

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31,31Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.973Byrkjelo, NM junior 201516.08.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Vik, Høgdegalla23.05.15
1,35Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,39(+0,7)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
5,40(-0,4)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
5,34(-0,4)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-18)Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15
5,29(+1,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
5,25(+0,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-18/19)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
5,23(+1,0)Johan Lothe, Brodd IL23.03.99 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
5,20(+0,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
5,07(+0,2)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
5,03(+1,3)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
4,87(-0,9)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.992 (G-16)Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
-----10--------------------
4,65(+0,0)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15
3,67(+0,0)Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.002 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11(+1,9)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44(+2,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
5,35(+3,3)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,35Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Oppstryn, Seriestemne27.05.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,40(+0,6)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-16)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
11,04(+0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.003 (G-15)Fana, Framolekene 201530.05.15
11,07Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
10,85Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-15)Gloppen, Loggane Open18.10.15
10,82Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
10,56Kristoffer Molland, Syril IL16.08.001 (G-15)Vik, Opningsstemne23.05.15
10,56Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,07Mathias Melheim, Olden IL01.03.994 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
10,96Simon Lidal, Jotun IL19.04.982 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
10,45Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
10,22Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Oppstryn, Seriestemne19.08.15
9,05Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-16)Gloppen, Loggane Open21.06.15

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,73Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,18Hans Sande, Brodd IL06.02.964 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201512.09.15
12,79Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,65Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open04.10.15

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,89Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004 (G-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15
37,40Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.002 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
35,18Håvard Kolbotn, Breimsbygda IL17.03.001 (G-15)Gloppen, Loggane Open23.08.15
30,52Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.002 (G-15)Gloppen, Loggane Open24.05.15
27,99Kristoffer Molland, Syril IL16.08.003 (G-15)Gloppen, Loggane Open18.10.15

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,48Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-16)Gloppen, Loggane Open24.05.15
32,85Simon Lidal, Jotun IL19.04.986 (G-17)Lillestrøm, UM 201512.09.15
30,21Johan Lothe, Brodd IL23.03.994 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
26,46Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-15)Gloppen, Loggane Open20.09.15

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,57Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
44,66Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open05.07.15

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,52Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
37,91Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open21.06.15

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,67Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001 (G-15)Gloppen, Kaststemne10.09.15
51,92Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne31.10.15
45,57Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001 (G-15)Gloppen, Loggane Open04.10.15

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,91Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-15)Gloppen, Loggane Open18.10.15
44,34Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.992 (G-16)Lillestrøm, UM 201512.09.15

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,82Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Gloppen, Seriestemne31.10.15
64,68Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.961Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
39,09Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.991 (G-16)Gloppen, Loggane Open05.07.15

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,92Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open04.10.15
53,90Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.966 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,53Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.008 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
35,36Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
33,83Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,10Simon Lidal, Jotun IL19.04.984 (G-17)Lillestrøm, UM 201512.09.15
33,38Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
26,06Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-16)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,11Simon Lidal, Jotun IL19.04.981 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,60Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-15)Gloppen, Loggane Open18.10.15

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,25Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open18.10.15

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,28(+0,9)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201530.05.15
7,32(+0,4)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201530.05.15
7,61(+0,7)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201530.05.15
8,07(-0,6)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.992 (G-16)Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
8,32(+0,2)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-18/19)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
8,45(+0,7)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.005-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201530.05.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,8(-0,9)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.05.15
7,9(-0,9)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.05.15
8,9(-0,9)Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.003 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0(+2,3)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15
8,7(+2,3)Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.002 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,97(-0,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
11,16(+0,2)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.981 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,39(+2,0)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201531.05.15
11,65(+0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-fi (G-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15
12,21(+1,8)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.962-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201531.05.15
12,33(-0,3)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
12,41(-0,1)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991-h1 (G-16)Vik, Opningsstemne23.05.15
12,52(+1,0)Mathias Melheim, Olden IL01.03.997-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,73(-0,5)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-18)Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15
12,75(-0,1)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993-h1 (G-16)Vik, Opningsstemne23.05.15
-----10--------------------
12,79(+1,8)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.003 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
12,84(-0,5)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
12,90(-0,9)Markus Frøyset, Sandane Turn og Idrettslag20.01.003 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
13,39(-0,8)Simon Lidal, Jotun IL19.04.985-h4 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,50(-1,0)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992 (G-16)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
13,71(-0,9)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.005 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
14,04(-4,7)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
14,48(-4,7)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
15,09(-4,7)Ådne K, Støyva, Breimsbygda IL03.09.003 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,43(+1,8)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.002 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,79(+2,1)Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.973-h5 (MS)Haugesund, NM 201501.08.15
12,46(+2,8)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
12,61(+2,8)Jakob Straume, Hyen IL03.12.982 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
13,22(+2,8)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,67(+1,2)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.981-h2 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
23,78(+1,2)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.995-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,03(+0,6)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.975-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,06(+1,2)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.996-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,44(+1,9)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,60(+0,1)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
25,67(-1,7)Simen Halsen, Almenning IL04.05.972 (G-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
25,78(+0,1)Johan Lothe, Brodd IL23.03.993 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
25,98(-1,7)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.973 (G-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
26,40(+1,1)Markus Frøyset, Breimsbygda IL20.01.001 (G-15)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
-----10--------------------
26,76(-1,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
27,67(+1,0)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
30,22(+1,1)Even Nesgård, Breimsbygda IL16.07.002 (G-15)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,09(+0,1)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.002 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,2(-0,9)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.05.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,67Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (G-16)Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,46Erlend Henjesand, Syril IL08.07.995-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
52,69Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.996-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
54,18Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.991-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
55,94Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-18)Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15
56,26Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981-h1 (G-17)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
57,38Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
58,23Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
58,62Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
58,90Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002-h1 (G-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
59,16Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.003-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,26Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,09Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (G-16)Fana, Karabinlekene 201509.05.15
1,35,08Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
1,36,8Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne16.09.15
1,38,39Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.003 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,33Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
2,01,47Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.984-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,01,74Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.997-h2 (G-16)Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,02,40Erlend Henjesand, Syril IL08.07.994-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,03,91Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,14,19Simon Hjelmeset Kirkeeide, Stryn T og IL06.12.001 (G-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
2,14,53Arild Øygard, Jølster IL06.03.961 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
2,16,38Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,17,41Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993-h1 (G-16)Vik, Opningsstemne23.05.15
2,21,09Kjetil Matias Stegegjerdet, IL Bjørn07.08.001-h1 (G-15)Vik, Opningsstemne23.05.15
-----10--------------------
2,26,01Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.004 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,82Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,06,35Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
4,12,51Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
4,13,84Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.988-h1 (MS)Fana, Framolekene 201530.05.15
4,32,64Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
4,39,68Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.991 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
5,02,99Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.001 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
5,06,4Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15
5,07,28Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.001 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48,69Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
9,00,07Gjøran Tefre, Førde IL Friidrett25.11.941 (MS)Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.15
9,06,56Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.972 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
9,13,47Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.993 (MJ)Florø, 16. maistevne16.05.15
9,13,81Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.984 (MJ)Florø, 16. maistevne16.05.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,57,96Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.9913 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
16,12,03Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56,10Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.002 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
5,34,70Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.003 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14,94Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne29.09.15
6,57,22Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne12.07.15

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31,31Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.973 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Jens Christian Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.02.931 (MS)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
1,75Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Vik, Høgdegalla23.05.15
1,35Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931 (MS)Fana, Stor-KM 201506.06.15
2,20Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,39(+0,7)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
5,40(-0,4)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
5,34(-0,4)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-18)Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15
5,29(+1,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
5,25(+0,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-18/19)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
5,23(+1,0)Johan Lothe, Brodd IL23.03.99 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
5,20(+0,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
5,07(+0,2)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
5,03(+1,3)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
4,87(-0,9)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.992 (G-16)Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
-----10--------------------
4,65(+0,0)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15
3,67(+0,0)Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.002 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11(+1,9)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44(+2,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
5,35(+3,3)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,35Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Oppstryn, Seriestemne27.05.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,40(+0,6)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-16)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
11,04(+0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.003 (G-15)Fana, Framolekene 201530.05.15
11,07Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
10,85Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-15)Gloppen, Loggane Open18.10.15
10,82Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
10,56Kristoffer Molland, Syril IL16.08.001 (G-15)Vik, Opningsstemne23.05.15
10,56Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,07Mathias Melheim, Olden IL01.03.994 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
10,96Simon Lidal, Jotun IL19.04.982 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
10,45Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
10,22Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Oppstryn, Seriestemne19.08.15
9,05Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-16)Gloppen, Loggane Open21.06.15

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,73Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,18Hans Sande, Brodd IL06.02.964 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201512.09.15
12,79Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,65Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open04.10.15

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,89Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004 (G-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15
37,40Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.002 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
35,18Håvard Kolbotn, Breimsbygda IL17.03.001 (G-15)Gloppen, Loggane Open23.08.15
30,52Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.002 (G-15)Gloppen, Loggane Open24.05.15
27,99Kristoffer Molland, Syril IL16.08.003 (G-15)Gloppen, Loggane Open18.10.15

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,48Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-16)Gloppen, Loggane Open24.05.15
32,85Simon Lidal, Jotun IL19.04.986 (G-17)Lillestrøm, UM 201512.09.15
30,21Johan Lothe, Brodd IL23.03.994 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
26,46Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-15)Gloppen, Loggane Open20.09.15

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,57Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
44,66Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open05.07.15

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,52Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
37,91Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open21.06.15

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,67Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001 (G-15)Gloppen, Kaststemne10.09.15
51,92Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne31.10.15
45,57Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001 (G-15)Gloppen, Loggane Open04.10.15

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,91Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-15)Gloppen, Loggane Open18.10.15
44,34Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.992 (G-16)Lillestrøm, UM 201512.09.15

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,82Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Gloppen, Seriestemne31.10.15
64,68Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.961 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
60,51Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.953 (G-18/19)Fana, Framolekene 201531.05.15
39,09Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.991 (G-16)Gloppen, Loggane Open05.07.15

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,97Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.953 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
53,92Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open04.10.15
53,90Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.966 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,53Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.008 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
35,36Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
33,83Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,10Simon Lidal, Jotun IL19.04.984 (G-17)Lillestrøm, UM 201512.09.15
33,38Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
26,06Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-16)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,74Jens Christian Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.02.931 (MS)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
46,11Simon Lidal, Jotun IL19.04.981 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,60Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-15)Gloppen, Loggane Open18.10.15

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,25Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open18.10.15

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,28(+0,9)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201530.05.15
7,32(+0,4)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201530.05.15
7,61(+0,7)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201530.05.15
8,07(-0,6)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.992 (G-16)Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
8,32(+0,2)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-18/19)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
8,45(+0,7)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.005-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201530.05.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,8(-0,9)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.05.15
7,9(-0,9)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.05.15
8,9(-0,9)Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.003 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0(+2,3)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15
8,7(+2,3)Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.002 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,73(-0,1)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h2Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
10,97(-0,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
10,99(+0,3)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.923-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,16(+0,2)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.981 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,18(+1,0)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DGwangju/KOR, Universiade Gwangju 201508.07.15
11,39(+2,0)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201531.05.15
11,65(+0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-fi (G-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15
12,21(+1,8)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.962-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201531.05.15
12,33(-0,3)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
12,41(-0,1)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991-h1 (G-16)Vik, Opningsstemne23.05.15
-----10--------------------
12,52(+1,0)Mathias Melheim, Olden IL01.03.997-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,73(-0,5)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-18)Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15
12,75(-0,1)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993-h1 (G-16)Vik, Opningsstemne23.05.15
12,79(+1,8)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.003 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
12,84(-0,5)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
12,90(-0,9)Markus Frøyset, Sandane Turn og Idrettslag20.01.003 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
13,39(-0,8)Simon Lidal, Jotun IL19.04.985-h4 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,50(-1,0)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992 (G-16)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
13,71(-0,9)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.005 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
14,04(-4,7)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
-----20--------------------
14,48(-4,7)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
15,06(-1,0)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV65)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
15,09(-4,7)Ådne K, Støyva, Breimsbygda IL03.09.003 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
20,84(-1,0)Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.492 (MV65)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,43(+1,8)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.002 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,9(-0,7)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,79(+2,1)Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.973-h5Haugesund, NM 201501.08.15
10,89(+2,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924-h1Haugesund, NM 201501.08.15
12,41(+2,2)Daniel Ommedal, Hyen IL18.08.922Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
12,46(+2,8)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
12,61(+2,8)Jakob Straume, Hyen IL03.12.982 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
13,22(+2,8)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
15,90(+2,2)Malvin Ommedal, Hyen IL27.09.581 (MV55)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
21,38(+2,2)Bjarte Vassbø, Hyen IL29.12.813Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,99(+1,5)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h3Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
16,68(+0,8)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,42(+1,5)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h1Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
22,47(+0,9)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
22,67(+1,2)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.981-h2 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
23,45(-0,1)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.923-fi-DSundsvall/SWE, Wind Sprint26.07.15
23,78(+1,2)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.995-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,03(+0,6)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.975-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,06(+1,2)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.996-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,44(+1,9)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,60(+0,1)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
25,67(-1,7)Simen Halsen, Almenning IL04.05.972 (G-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
-----10--------------------
25,78(+0,1)Johan Lothe, Brodd IL23.03.993 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
25,98(-1,7)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.973 (G-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
26,40(+1,1)Markus Frøyset, Breimsbygda IL20.01.001 (G-15)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
26,51(-2,4)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
26,76(-1,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
27,67(+1,0)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
30,16(+0,3)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502 (MV65)Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15
30,22(+1,1)Even Nesgård, Breimsbygda IL16.07.002 (G-15)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
33,97(+1,5)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531-h1 (MV60)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,09(+0,1)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.002 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,2(-0,9)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,41(+5,2)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h1Greveskogen, Kristinalekene31.05.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,83Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h3Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
39,67Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (G-16)Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,22Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
50,73Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DGwangju/KOR, Universiade Gwangju 201508.07.15
52,46Erlend Henjesand, Syril IL08.07.995-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
52,69Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.996-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
54,18Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.991-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
54,79Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
55,94Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-18)Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15
56,26Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981-h1 (G-17)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
57,38Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
58,23Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
-----10--------------------
58,62Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
58,90Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002-h1 (G-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
59,16Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.003-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
1,05,29Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.585-h1 (MV55)Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15
1,06,72Leif Martin Reknes, Florø Turn og IF09.11.521-h1 (MV60)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
1,06,98Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV65)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,26Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,09Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (G-16)Fana, Karabinlekene 201509.05.15
1,35,08Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
1,36,8Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne16.09.15
1,38,39Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.003 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,33Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
2,01,47Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.984-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,01,74Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.997-h2 (G-16)Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,02,40Erlend Henjesand, Syril IL08.07.994-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,03,91Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,06,90Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
2,14,19Simon Hjelmeset Kirkeeide, Stryn T og IL06.12.001 (G-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
2,14,53Arild Øygard, Jølster IL06.03.961 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
2,14,95Odd Arild Løseth, Høyang IL - Friidrett20.02.691Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
2,16,38Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
-----10--------------------
2,17,41Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993-h1 (G-16)Vik, Opningsstemne23.05.15
2,21,09Kjetil Matias Stegegjerdet, IL Bjørn07.08.001-h1 (G-15)Vik, Opningsstemne23.05.15
2,26,01Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.004 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
2,28,66Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582 (MV55)Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15
2,30,88Arvid Supphellen, Fjærland IL10.01.603 (MV55)Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15
2,31,98Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.503-h1 (MV65)Vénissieux/FRA, WMA Outdoor Championships 201506.08.15
2,32,09Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV60)Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15
2,33,08Leif Martin Reknes, Florø Turn og IF09.11.526-h4 (MV60)Vénissieux/FRA, WMA Outdoor Championships 201506.08.15
2,47,99Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.454-h3 (MV70)Vénissieux/FRA, WMA Outdoor Championships 201506.08.15
3,47,01Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491 (MV65)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,82Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,26Eivind Øygard, Jølster IL18.02.927-fi-BJessheim, Eliteheat UKI-karusellen04.06.15
4,06,35Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
4,12,51Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
4,13,84Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.988-h1Fana, Framolekene 201530.05.15
4,32,64Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
4,39,68Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.991 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
4,53,66Arne Fortun, IL Fanaråk12.09.631 (MV50)Stockholm/SWE, EUROGAMES07.08.15
4,55,69Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DGwangju/KOR, Universiade Gwangju 201509.07.15
5,02,99Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.001 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
5,06,09Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV60)Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15
-----10--------------------
5,06,4Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15
5,07,28Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.001 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
5,21,18Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.504-h2 (MV65)La Duchère/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201512.08.15
5,21,96Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582 (MV55)Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15
5,31,26Inge Visnes, Almenning IL08.03.741 (MV40)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
5,36,65Leif Martin Reknes, Florø Turn og IF09.11.527-h3 (MV60)La Duchère/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201512.08.15
5,42,58Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.454-h1 (MV70)La Duchère/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201512.08.15
7,21,64Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491 (MV65)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31,63Eivind Øygard, Jølster IL18.02.925-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
8,48,69Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
9,00,07Gjøran Tefre, Førde IL Friidrett25.11.941Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.15
9,06,56Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.972 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
9,13,47Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.993 (MJ)Florø, 16. maistevne16.05.15
9,13,81Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.984 (MJ)Florø, 16. maistevne16.05.15
11,13,34Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.543 (MV60)Finnsnes, Veteran NM 201526.06.15
11,41,08Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502 (MV65)Finnsnes, Veteran NM 201526.06.15
12,14,34Inge Visnes, Almenning IL08.03.741 (MV40)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
12,53,62Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451 (MV70)Finnsnes, Veteran NM 201526.06.15
-----10--------------------
14,02,44Malvin Ommedal, Hyen IL27.09.581 (MV55)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
16,08,00Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491 (MV65)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,45,67Eivind Øygard, Jølster IL18.02.9211Haugesund, NM 201531.07.15
15,57,96Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.9913 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
16,12,03Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
18,39,69Arne Fortun, IL Fanaråk12.09.631 (MV50)Stockholm/SWE, EUROGAMES08.08.15
20,24,57Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV65)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
21,28,27Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV40)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
24,19,25Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV60)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
27,56,01Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.492 (MV65)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,19,17Eivind Øygard, Jølster IL18.02.9218Haugesund, NM 201502.08.15
41,47,0Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV65)Gloppen, Seriestemne langløp14.10.15

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,78(+0,5)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893Haugesund, NM 201531.07.15

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,21Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.915-h1Cheboksary/RUS, European Athletics Team Championships20.06.15

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14,94Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.971 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne29.09.15
6,57,22Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne12.07.15

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31,31Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.973 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
1,85Jens Christian Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.02.931Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
1,75Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Vik, Høgdegalla23.05.15
1,35Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
1,30Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.4811 (MV65)Loughborough/GBR, Charnwood AC Open Graded Meeting19.08.15
1,20Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531 (MV60)Arna, Seriestevne22.09.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931Fana, Stor-KM 201506.06.15
4,20Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.885Pori/FIN, Pm-kilpailut30.06.15
4,10Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DVääksy/FIN, Vääksy International Combined Events23.08.15
2,20Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,11(+0,7)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival21.06.15
6,61(+0,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.9210Haugesund, NM 201501.08.15
6,39(+0,7)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
5,83(-1,8)Endre Lødemel, Hornindal IL15.11.841Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
5,62(-0,1)Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.881Arna, Seriestevne20.05.15
5,40(-0,4)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
5,34(-0,4)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-18)Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15
5,29(+1,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
5,25(+0,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-18/19)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
5,23(+1,0)Johan Lothe, Brodd IL23.03.99 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
-----10--------------------
5,20(+0,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
5,07(+0,2)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
5,03(+1,3)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
5,01(-2,2)Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791 (MV35)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
4,87(-0,9)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.992 (G-16)Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
4,65(+0,0)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15
4,42(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.4813 (MV65)Loughborough/GBR, Charnwood AC Open Graded Meeting15.07.15
3,67(+0,0)Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.002 (G-15)Gloppen, Seriestemne03.06.15
3,56(-1,9)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV40)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11(+1,9)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44(+2,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
5,35(+3,3)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,35Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Oppstryn, Seriestemne27.05.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,04(+0,0)Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.832Heidelberg/GER, Heidelberger Qualifikationstage24.05.15
11,84(+1,4)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.55 (MV60)Vénissieux/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201514.08.15
11,40(+0,6)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-16)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
11,04(+0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
9,72(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.484 (MV65)Loughborough/GBR, Charnwood AC Open Graded Meeting04.04.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,85(+2,7)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.552-fi (MV60)Vénissieux/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201514.08.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,65Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open04.10.15
12,89Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DGwangju/KOR, Universiade Gwangju 201508.07.15
12,48Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.881Bergen, Skansemyren kastkarusell 111.04.15
11,22Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791 (MV35)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
10,64Baard H. Bolstad, Breimsbygda IL22.07.821Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
10,28Øyvind Larsen, Gloppen Friidrettslag18.01.743Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,52Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
41,68Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
37,91Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open21.06.15
33,35Aage Indrebø, Breimsbygda IL01.06.611Ørsta, Ørstaleikane 201523.08.15
32,29Øyvind Larsen, Gloppen Friidrettslag18.01.744Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
28,02Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.831Kaiserslautern/GER, Kreismeisterschaften von Kaiserslautern und Kusel03.10.15

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,79Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.882Haugesund, NM 201502.08.15
56,97Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.953 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
53,92Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open04.10.15
53,90Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.966Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,29Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DGwangju/KOR, Universiade Gwangju 201509.07.15
49,74Jens Christian Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.02.931Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
46,11Simon Lidal, Jotun IL19.04.981Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
43,63Baard H. Bolstad, Breimsbygda IL22.07.821Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
43,53Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.831Kaiserslautern/GER, Kreismeisterschaften von Kaiserslautern und Kusel03.10.15

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7173Henrik Holmberg, Vik IL
11,18(+1,0)-6,75(-0,6)-12,89-2,04-50,73-15,19(-0,4)-39,93-4,00-52,29-4,55,69
23.09.8912Gwangju/KOR, Universiade Gwangju 201509.07.15

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,53(+0,6)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.023-fi-ALillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,58(+0,6)Kristine Lothe Rustøen, Sandane Turn og Idrettslag27.09.024-fi-ALillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,70(-0,9)Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.022-h1Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
8,85(+0,3)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.023-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,00(+1,3)Ida Mardal, Sandane Turn og Idrettslag06.06.024-h5Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,55(+1,3)Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.027-h5Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
10,18(-0,4)Amanda Marie Dyngen, Syril IL03.04.021-h1Vik, Opningsstemne23.05.15
10,46(-3,2)Kristiane Øvrebø Støyva, Breimsbygda IL23.09.024Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,47Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.024-fi Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
9,25Amalie Henriksen, Almenning IL02.08.022Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
9,81Lise Fure Håvik, Oppstryn IL02.09.023Hornindal, Honndalsleikane30.05.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,66(+1,2)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,84(+0,3)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,88(+0,2)Kristine Lothe Rustøen, Sandane Turn og Idrettslag27.09.023-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
16,74(-0,8)Dordi B. Lerum, IL Fanaråk16.10.023-h2Tingvoll, Treningsstevne og Møreaksen Cup25.06.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,97(-0,4)Kristine Lothe Rustøen, Sandane Turn og Idrettslag27.09.021Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
29,47(-1,0)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021Ørsta, Ørstaleikane 201523.08.15
29,57(-1,1)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.025-h6Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
29,75(-0,4)Ida Mardal, Sandane Turn og Idrettslag06.06.023Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,58(+3,3)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.022-h2Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,58Kristine Lothe Rustøen, Sandane Turn og Idrettslag27.09.021Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,88Kristine Lothe Rustøen, Sandane Turn og Idrettslag27.09.022-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,04,92Amanda Marie Dyngen, Syril IL03.04.0210-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
2,06,47Siri Oline Lillestøl, Hornindal IL23.05.022Hornindal, Honndalsleikane30.05.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02,70Amanda Marie Dyngen, Syril IL03.04.026Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
8,37,28Dordi B. Lerum, IL Fanaråk16.10.029 (MS)Tingvoll, Treningsstevne og Møreaksen Cup25.06.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,90(+1,3)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
11,45(+1,3)Kristine Lothe Rustøen, Sandane Turn og Idrettslag27.09.024Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,23(-1,2)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021Leikvang, Bergenslekene 201529.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,77(+2,5)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021-h2Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29,29Amanda Marie Dyngen, Syril IL03.04.026Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Ida Mardal, Sandane Turn og Idrettslag06.06.023Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
1,25Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.0211Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
1,00Dordi B. Lerum, IL Fanaråk16.10.021Tingvoll, Treningsstevne og Møreaksen Cup25.06.15

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,82(+1,5)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021Florø, Kongle Floraleikane Runde II03.06.15
4,48(+1,5)Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.021Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
4,32(+1,7)Ida Mardal, Sandane Turn og Idrettslag06.06.0210Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
4,18(+1,9)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.0214Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
4,09(+0,7)Amalie Henriksen, Almenning IL02.08.022Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
3,85(+0,0)Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.0226Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
3,74(+1,5)Kristiane Øvrebø Støyva, Breimsbygda IL23.09.023Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
3,43(-0,4)Siri Oline Lillestøl, Hornindal IL23.05.023Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
3,29(+1,2)Amanda Marie Dyngen, Syril IL03.04.02Vik, Opningsstemne23.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,91(+2,1)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.024Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
4,33(+4,2)Ida Mardal, Sandane Turn og Idrettslag06.06.028Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
3,32(+2,6)Amanda Marie Dyngen, Syril IL03.04.021Vik, Opningsstemne23.05.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,92Lise Fure Håvik, Oppstryn IL02.09.021Oppstryn, Seriestemne19.08.15

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,79(+1,4)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.024Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
9,10(+0,6)Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.021Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,94Ida Mardal, Sandane Turn og Idrettslag06.06.023Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
9,50Lise Fure Håvik, Oppstryn IL02.09.021Hornindal, Honndalsleikane30.05.15

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,26Lise Fure Håvik, Oppstryn IL02.09.025Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,54Lise Fure Håvik, Oppstryn IL02.09.023Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,45Lise Fure Håvik, Oppstryn IL02.09.026Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18(-0,7)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.016-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,61(+1,9)Ida Bruhn-Henriksen, Stryn T og IL01.03.011Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
8,66(+1,9)Jannicke Melheim, Olden IL14.01.012Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
9,54(-3,2)Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.013 (J-13)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
9,63(-2,0)Sera Natacha Solheim, Almenning IL09.02.014Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,9(+0,2)Hege Gjesdal, Hyen IL27.12.011Gloppen, Seriestemne16.09.15

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+0,5)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.012-h1Fana, Karabinlekene 201510.05.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,11(+1,7)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.013-h1Fana, Karabinlekene 201509.05.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,6(-0,2)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,04(+2,2)Emilie Storkås, Førde IL Friidrett18.09.014-h2Fana, Framolekene 201531.05.15
15,62(+3,2)Sera Natacha Solheim, Almenning IL09.02.011Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,70(-1,8)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival21.06.15
30,77(+0,6)Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.015Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
31,47(-0,4)Sera Natacha Solheim, Almenning IL09.02.014Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,65(+4,6)Jannicke Melheim, Olden IL14.01.011-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
31,18(+4,6)Ida Bruhn-Henriksen, Stryn T og IL01.03.014-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,14,61Sera Natacha Solheim, Almenning IL09.02.011Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,69Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.012-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
1,46,70Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.013Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
1,48,95Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.014Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,02Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011Trondheim, Strindheimlekene23.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11,46Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.018Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
5,18,04Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.015Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,52(+0,6)Ida Bruhn-Henriksen, Stryn T og IL01.03.017Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,32,62Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,06,3Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011Os, Seriestevne i kappgang31.10.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01Jannicke Melheim, Olden IL14.01.018Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,15(+0,0)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival21.06.15
4,10(+0,0)Hege Gjesdal, Hyen IL27.12.011Gloppen, Seriestemne16.09.15
3,98(+0,5)Ida Bruhn-Henriksen, Stryn T og IL01.03.011Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
3,01(+0,0)Solveig Heimseter, Hyen IL012Gloppen, Seriestemne16.09.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.013Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
7,27Sera Natacha Solheim, Almenning IL09.02.011Sykkylven, Panoramaleikan 201529.08.15
7,20Hege Gjesdal, Hyen IL27.12.011Gloppen, Seriestemne16.09.15
7,18Lene Christensen, Haugen IL17.06.011Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
6,88Emilie Storkås, Førde IL Friidrett18.09.018Fana, Framolekene 201531.05.15
6,44Solveig Heimseter, Hyen IL012Gloppen, Seriestemne16.09.15

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,85Lene Christensen, Haugen IL17.06.015Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,46Lene Christensen, Haugen IL17.06.017Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
15,85Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.013Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,18Lene Christensen, Haugen IL17.06.011Hornindal, Honndalsleikane30.05.15

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,89Hege Gjesdal, Hyen IL27.12.011Gloppen, Seriestemne16.09.15

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,75(-1,1)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001Florø, Kongle Floraleikane Runde II03.06.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,66(+0,1)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.002Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
13,73(+0,4)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.005-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
14,36(-1,0)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001-h1Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
14,96(+1,6)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001Hornindal, Honndalsleikane30.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,78(+3,2)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,91(+0,4)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
28,64(+1,8)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.003-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
31,11(-0,5)Thea Malen Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag05.12.002Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
31,86(-0,5)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.003Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,30Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001-h1Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17,87Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001-h1Fana, Framolekene 201530.05.15

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,98(+1,1)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.003-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,77Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002-h1Lillestrøm, UM 201511.09.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,82(+1,5)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001Florø, Kongle Floraleikane Runde II03.06.15
4,40(+1,1)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.003Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,20(-1,4)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,97(+0,7)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
8,39(-0,1)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,28Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
6,88Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,63Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
26,34Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,67(-0,6)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994-h1Fana, Framolekene 201530.05.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,25(+0,8)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
13,54(+0,8)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.992Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
15,32(-4,1)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.991 (J-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,04(+3,2)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,60(-0,5)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,23Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.997-h2Lillestrøm, UM 201512.09.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,39,52Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.994-fi (KJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,03,31Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991Lillestrøm, UM 201513.09.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,85(-0,1)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,00Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,94Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.992Lillestrøm, UM 201512.09.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,31Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
17,56Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.992Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,72(-0,3)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.983-h1Fana, Framolekene 201530.05.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61(+0,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
13,12(+1,2)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.986-h1Lillestrøm, UM 201511.09.15
13,73(+0,8)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
14,50(-1,0)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981-h1Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55(+2,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.985-h1 (KS)Haugesund, NM 201501.08.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,18(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.985-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
27,05(+0,2)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.983-fi Lillestrøm, UM 201513.09.15
28,08(-1,5)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-h1Fana, Framolekene 201529.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,58,73Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,75(+1,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Lillestrøm, UM 201511.09.15

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,09(+1,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.984 (J-U20)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships29.08.15

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,39Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Lillestrøm, UM 201512.09.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21(+0,8)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Jenter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,22(-4,1)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
14,61(-3,0)Ailin Hammerset Svardal, Florø Turn og IF03.03.961 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsstevne 201506.06.15
15,14(-4,1)Anne Harlem, Sandane Turn og Idrettslag20.02.972Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
15,98(-3,0)Inger Yri, Florø Turn og IF22.10.972 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsstevne 201506.06.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,56(-0,3)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.975-h2Lillestrøm, UM 201512.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,24(+2,2)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.974Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,36Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.977-h2Lillestrøm, UM 201511.09.15

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,67(-0,6)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201530.05.15
8,72(-0,3)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.983-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201530.05.15
8,75(-1,1)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001 (J-15)Florø, Kongle Floraleikane Runde II03.06.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61(+0,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-h1 (J-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
13,12(+1,2)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.986-h1 (J-17)Lillestrøm, UM 201511.09.15
13,25(+0,8)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
13,54(+0,8)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.992 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
13,66(+0,1)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.002 (J-15)Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
13,73(+0,4)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.005-h1 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,73(+0,8)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
14,22(-4,1)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
14,36(-1,0)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001-h1 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
14,50(-1,0)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981-h1 (J-17)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
-----10--------------------
14,61(-3,0)Ailin Hammerset Svardal, Florø Turn og IF03.03.961 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsstevne 201506.06.15
14,96(+1,6)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
15,14(-4,1)Anne Harlem, Sandane Turn og Idrettslag20.02.972 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
15,32(-4,1)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.991 (J-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
15,98(-3,0)Inger Yri, Florø Turn og IF22.10.972 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsstevne 201506.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55(+2,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.985-h1 (KS)Haugesund, NM 201501.08.15
13,04(+3,2)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991 (J-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
14,78(+3,2)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,18(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.985-h3 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
27,05(+0,2)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.983-fi (J-17)Lillestrøm, UM 201513.09.15
27,56(-0,3)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.975-h2 (J-18/19)Lillestrøm, UM 201512.09.15
27,60(-0,5)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
27,91(+0,4)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001 (J-15)Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
28,08(-1,5)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201529.05.15
28,64(+1,8)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.003-h2 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
31,11(-0,5)Thea Malen Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag05.12.002 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
31,86(-0,5)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.003 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,24(+2,2)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.974 (J-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,36Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.977-h2 (J-18/19)Lillestrøm, UM 201511.09.15
1,05,30Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001-h1 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,23Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.997-h2 (J-16)Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,58,73Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981 (J-17)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,39,52Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.994-fi Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
5,17,87Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001-h1 (J-15)Fana, Framolekene 201530.05.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,03,31Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-16)Lillestrøm, UM 201513.09.15

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,98(+1,1)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.003-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,75(+1,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-17)Lillestrøm, UM 201511.09.15

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,09(+1,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.984 (J-U20)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships29.08.15

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,39Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-17)Lillestrøm, UM 201512.09.15
50,77Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002-h1 (J-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
1,27Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,85(-0,1)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,82(+1,5)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001 (J-15)Florø, Kongle Floraleikane Runde II03.06.15
4,40(+1,1)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.003 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,20(-1,4)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,97(+0,7)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
8,39(-0,1)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
8,21(+0,8)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981 (J-17)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
7,28Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
6,88Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,00Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,94Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.992 (J-16)Lillestrøm, UM 201512.09.15

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,63Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
26,34Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,31Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
17,56Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.992 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,67(-0,6)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201530.05.15
8,72(-0,3)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.983-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201530.05.15
8,75(-1,1)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001 (J-15)Florø, Kongle Floraleikane Runde II03.06.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61(+0,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-h1 (J-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
13,12(+1,2)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.986-h1 (J-17)Lillestrøm, UM 201511.09.15
13,25(+0,8)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
13,54(+0,8)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.992 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
13,66(+0,1)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.002 (J-15)Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
13,73(+0,4)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.005-h1 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,73(+0,8)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
14,22(-4,1)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
14,36(-1,0)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001-h1 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
14,50(-1,0)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981-h1 (J-17)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
-----10--------------------
14,61(-3,0)Ailin Hammerset Svardal, Florø Turn og IF03.03.961 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsstevne 201506.06.15
14,96(+1,6)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
15,14(-4,1)Anne Harlem, Sandane Turn og Idrettslag20.02.972 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
15,32(-4,1)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.991 (J-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
15,98(-3,0)Inger Yri, Florø Turn og IF22.10.972 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsstevne 201506.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55(+2,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.985-h1 (KS)Haugesund, NM 201501.08.15
13,04(+3,2)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991 (J-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
14,78(+3,2)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,18(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.985-h3 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
27,05(+0,2)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.983-fi (J-17)Lillestrøm, UM 201513.09.15
27,56(-0,3)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.975-h2 (J-18/19)Lillestrøm, UM 201512.09.15
27,60(-0,5)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
27,91(+0,4)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001 (J-15)Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
28,08(-1,5)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201529.05.15
28,64(+1,8)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.003-h2 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
31,11(-0,5)Thea Malen Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag05.12.002 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
31,86(-0,5)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.003 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,24(+2,2)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.974 (J-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,36Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.977-h2 (J-18/19)Lillestrøm, UM 201511.09.15
1,05,30Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001-h1 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,23Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.997-h2 (J-16)Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,58,73Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981 (J-17)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,39,52Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.994-fi (KJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
5,17,87Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001-h1 (J-15)Fana, Framolekene 201530.05.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,03,31Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-16)Lillestrøm, UM 201513.09.15

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,98(+1,1)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.003-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,75(+1,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-17)Lillestrøm, UM 201511.09.15

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,09(+1,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.984 (J-U20)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships29.08.15

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,39Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-17)Lillestrøm, UM 201512.09.15
50,77Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002-h1 (J-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
1,27Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,85(-0,1)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,82(+1,5)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001 (J-15)Florø, Kongle Floraleikane Runde II03.06.15
4,40(+1,1)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.003 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,20(-1,4)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,97(+0,7)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
8,39(-0,1)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
8,21(+0,8)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981 (J-17)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
7,28Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
6,88Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,00Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,94Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.992 (J-16)Lillestrøm, UM 201512.09.15

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,63Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
26,34Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,31Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
17,56Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.992 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,67(-0,6)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201530.05.15
8,72(-0,3)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.983-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201530.05.15
8,75(-1,1)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001 (J-15)Florø, Kongle Floraleikane Runde II03.06.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61(+0,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-h1 (J-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
13,12(+1,2)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.986-h1 (J-17)Lillestrøm, UM 201511.09.15
13,25(+0,8)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
13,54(+0,8)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.992 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
13,66(+0,1)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.002 (J-15)Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
13,73(+0,4)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.005-h1 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,73(+0,8)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
14,22(-4,1)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
14,36(-1,0)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001-h1 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
14,50(-1,0)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981-h1 (J-17)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
-----10--------------------
14,61(-3,0)Ailin Hammerset Svardal, Florø Turn og IF03.03.961 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsstevne 201506.06.15
14,96(+1,6)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
15,14(-4,1)Anne Harlem, Sandane Turn og Idrettslag20.02.972 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
15,32(-4,1)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.991 (J-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
15,98(-3,0)Inger Yri, Florø Turn og IF22.10.972 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsstevne 201506.06.15
17,53(-1,1)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.522 (KV60)Finnsnes, Veteran NM 201526.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55(+2,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.985-h1Haugesund, NM 201501.08.15
13,04(+3,2)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991 (J-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15
14,78(+3,2)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,18(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.985-h3 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
27,05(+0,2)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.983-fi (J-17)Lillestrøm, UM 201513.09.15
27,56(-0,3)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.975-h2 (J-18/19)Lillestrøm, UM 201512.09.15
27,60(-0,5)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
27,91(+0,4)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001 (J-15)Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
28,08(-1,5)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201529.05.15
28,64(+1,8)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.003-h2 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
31,11(-0,5)Thea Malen Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag05.12.002 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
31,86(-0,5)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.003 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
35,66(+1,5)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521-h1 (KV60)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
-----10--------------------
35,80(+0,8)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.542 (KV60)Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,24(+2,2)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.974 (J-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,36Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.977-h2 (J-18/19)Lillestrøm, UM 201511.09.15
1,05,30Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001-h1 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
1,21,23Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.526-h3 (KV60)Vénissieux/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201512.08.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,23Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.997-h2 (J-16)Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,58,73Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981 (J-17)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,39,52Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.994-fi (KJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
5,17,87Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001-h1 (J-15)Fana, Framolekene 201530.05.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,03,31Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-16)Lillestrøm, UM 201513.09.15
13,50,50Undis Nødset, Florø Turn og IF30.05.521 (KV60)Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,20,44Undis Nødset, Florø Turn og IF30.05.521 (KV60)Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,09(+1,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.984 (J-U20)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships29.08.15

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,39Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-17)Lillestrøm, UM 201512.09.15
50,77Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002-h1 (J-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50,25Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.526 (KV60)La Duchère/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201516.08.15

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,45,31Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Haugesund, NM 201531.07.15

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,21,0Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Fana, Seriestevne25.04.15

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,03Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Bergen, NM Landevei i Kappgang13.06.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
1,27Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,85(-0,1)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,82(+1,5)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001 (J-15)Florø, Kongle Floraleikane Runde II03.06.15
4,40(+1,1)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.003 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,20(-1,4)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
3,47(-0,6)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.5210-fi (KV60)Vénissieux/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201512.08.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,97(+0,7)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001 (J-15)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
8,39(-0,1)Gunn Christensen, Almenning IL08.04.001 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
8,21(+0,8)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981 (J-17)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
7,29(+0,0)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.541 (KV60)Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15
6,19(+0,0)Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.425 (KV70)La Duchère/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201506.08.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,60Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.753Haugesund, NM 201501.08.15
10,54Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV35)Gloppen, Loggane Open03.05.15

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,04Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.751Heggedal, Spikkestad Open10.07.15
44,86Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open21.06.15
42,49Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.903Røyken, Spikkestad Open29.08.15
29,00Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
18,74Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421 (KV70)Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
65,03Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.902Haugesund, NM 201502.08.15
59,68Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922Fana, Framolekene 201531.05.15
41,52Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV35)Gloppen, Loggane Open03.05.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,31Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
17,56Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.992 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Menn veteran 30-34

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,83(-1,8)Endre Lødemel, Hornindal IL15.11.841 (MS)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,04(+0,0)Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.832 (MS)Heidelberg/GER, Heidelberger Qualifikationstage24.05.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,64Baard H. Bolstad, Breimsbygda IL22.07.821 (MS)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,02Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.831 (MS)Kaiserslautern/GER, Kreismeisterschaften von Kaiserslautern und Kusel03.10.15

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,63Baard H. Bolstad, Breimsbygda IL22.07.821 (MS)Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
43,53Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.831 (MS)Kaiserslautern/GER, Kreismeisterschaften von Kaiserslautern und Kusel03.10.15

Menn veteran 35-39

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,01(-2,2)Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,22Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Menn veteran 40-44

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,51(-2,4)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Seriestemne01.10.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,79Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06,90Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31,26Inge Visnes, Almenning IL08.03.741Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,14,34Inge Visnes, Almenning IL08.03.741Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,28,27Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,56(-1,9)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,28Øyvind Larsen, Gloppen Friidrettslag18.01.743 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,29Øyvind Larsen, Gloppen Friidrettslag18.01.744 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15

Menn veteran 45-49

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14,95Odd Arild Løseth, Høyang IL - Friidrett20.02.691 (MS)Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

Menn veteran 50-54

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,66Arne Fortun, IL Fanaråk12.09.631Stockholm/SWE, EUROGAMES07.08.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,39,69Arne Fortun, IL Fanaråk12.09.631Stockholm/SWE, EUROGAMES08.08.15

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,35Aage Indrebø, Breimsbygda IL01.06.611 (MS)Ørsta, Ørstaleikane 201523.08.15

Menn veteran 55-59

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,29Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.585-h1Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,28,66Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15
2,30,88Arvid Supphellen, Fjærland IL10.01.603Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,21,96Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,02,44Malvin Ommedal, Hyen IL27.09.581Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,73Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Gloppen, Loggane Open20.09.15

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,07Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Gloppen, Loggane Open20.09.15

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,56Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Gloppen, Loggane Open20.09.15

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,12Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.585Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,24Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.58PBergen, KM i kast-5-kamp for veteraner03.10.15

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2299Jørn Gåsvær, Syril IL
23,84-9,15-27,81-27,13-9,24
21.05.58Bergen, KM i kast-5-kamp for veteraner03.10.15

Menn veteran 60-64

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,97(+1,5)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531-h1Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,72Leif Martin Reknes, Florø Turn og IF09.11.521-h1Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,32,09Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15
2,33,08Leif Martin Reknes, Florø Turn og IF09.11.526-h4Vénissieux/FRA, WMA Outdoor Championships 201506.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,06,09Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15
5,36,65Leif Martin Reknes, Florø Turn og IF09.11.527-h3La Duchère/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201512.08.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13,34Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.543Finnsnes, Veteran NM 201526.06.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,19,25Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Arna, Seriestevne22.09.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,84(+1,4)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.55Vénissieux/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201514.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,85(+2,7)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.552-fi Vénissieux/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201514.08.15

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,21Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Knarvik, Seriestevne13.08.15

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,76Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,67Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open18.10.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,10Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Skansemyren kastkarusell 1108.09.15

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,11Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open18.10.15

Menn veteran 65-69

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,06(-1,0)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
20,84(-1,0)Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.492Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,16(+0,3)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,98Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,98Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.503-h1Vénissieux/FRA, WMA Outdoor Championships 201506.08.15
3,47,01Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,21,18Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.504-h2La Duchère/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201512.08.15
7,21,64Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,41,08Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502Finnsnes, Veteran NM 201526.06.15
16,08,00Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,24,57Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
27,56,01Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.492Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,47,0Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501Gloppen, Seriestemne langløp14.10.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.4811Loughborough/GBR, Charnwood AC Open Graded Meeting19.08.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.4813Loughborough/GBR, Charnwood AC Open Graded Meeting15.07.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,72(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.484Loughborough/GBR, Charnwood AC Open Graded Meeting04.04.15

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,94Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Loughborough/GBR, Charnwood AC Open Graded Meeting15.07.15
24,76Matias Hope, Hyen IL15.04.471Gloppen, Kaststemne10.09.15
19,94Torbjørn Holme, Hyen IL17.10.482Gloppen, Kaststemne10.09.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,01Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481-grpB Loughborough/GBR, Charnwood AC Open Graded Meeting19.08.15

Menn veteran 70-74

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,47,99Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.454-h3Vénissieux/FRA, WMA Outdoor Championships 201506.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,42,58Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.454-h1La Duchère/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201512.08.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,53,62Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451Finnsnes, Veteran NM 201526.06.15

Menn veteran 75-79

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,86Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Gloppen, Nasjonalt stemne 201522.07.15

Menn veteran 80-84

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,50Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Loggane Open24.05.15

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,58Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Loggane Open03.05.15

Kvinner veteran 35-39

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,45,31Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KS)Haugesund, NM 201531.07.15

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,21,0Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KS)Fana, Seriestevne25.04.15

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,03Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KS)Bergen, NM Landevei i Kappgang13.06.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,54Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open03.05.15

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,86Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KS)Gloppen, Loggane Open21.06.15

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,52Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open03.05.15

Kvinner veteran 40-44

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,60Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.753 (KS)Haugesund, NM 201501.08.15

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,04Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.751 (KS)Heggedal, Spikkestad Open10.07.15

Kvinner veteran 60-64

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,53(-1,1)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.522Finnsnes, Veteran NM 201526.06.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,66(+1,5)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521-h1Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
35,80(+0,8)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.542Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,23Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.526-h3Vénissieux/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201512.08.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,50,50Undis Nødset, Florø Turn og IF30.05.521Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,20,44Undis Nødset, Florø Turn og IF30.05.521Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15

300 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,35Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.525Vénissieux/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201509.08.15
1,18,14Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.542Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50,25Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.526La Duchère/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201516.08.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,47(-0,6)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.5210-fi Vénissieux/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201512.08.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29(+0,0)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.541Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15

Kvinner veteran 70-74

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,19(+0,0)Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.425La Duchère/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201506.08.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,75Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.42Husnes, KM Veteran for Hordaland 201513.09.15

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,74Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,62Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.426Vénissieux/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201510.08.15

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,38Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.42Husnes, KM Veteran for Hordaland 201513.09.15

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.42PVénissieux/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201516.08.15

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3357Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF
23,75-6,59-18,62-14,98-9,39
24.12.429Vénissieux/Lyon/FRA, WMA Outdoor Championships 201516.08.15

Total requesttime: 77.074302911758 seconds