Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Sogn og Fjordane Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,54(-0,5)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.042-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,75(-0,8)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
8,78(-0,5)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,98(+1,7)Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041-h1Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
9,08(-0,8)Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.043-h1Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
9,30(+1,7)Endre Seljesæter Vegsund, Førde IL Friidrett03.01.042-h1Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
9,41(-0,8)Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
9,45(-0,8)Lars Emil Hovland Siljander, Hyllestad IL17.05.044-h1Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
9,55(-0,5)Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.044-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
9,64(-0,8)Morten Ommedal, Hyen IL26.09.045-h1Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
-----10--------------------
10,11(-1,1)Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,70(+2,2)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041-h2Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
9,49(+2,2)Noah Tobias Fadnes, Førde IL Friidrett03.01.042-h2Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
9,57(+2,2)August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043-h2Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
8,9Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.042Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
9,0Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.043Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
9,6Morten Ommedal, Hyen IL26.09.041-h5Gloppen, Seriestemne10.05.17
9,6Vegard Verlo, Vikane IL03.11.044Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
9,8Bjørn André Røyrvik, Hyen IL10.02.041Gloppen, Seriestemne13.09.17
10,0Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041-h5Gloppen, Seriestemne24.05.17

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,72(+0,0)Nicklas Osmundsvåg, Almenning IL20.06.044-fi-CMajadahonda/ESP, Cto Madrid Clubes Infantil22.04.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,98(+0,0)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.041Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
14,20(+0,0)Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.042Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
14,52(-0,3)Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.043 (G-14)Voss, Treningsstemne20.09.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,12(+0,1)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.041-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
28,80(+0,1)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
29,10(+0,1)Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.043-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,2(+0,3)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,69Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.041Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42,5Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.044Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,44,35Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,49,09Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.044Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,52,1Kasper Kolltveit Birkeland, Vik IL29.06.049Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,57,45Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
2,11,5Vegard Verlo, Vikane IL03.11.043Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,25Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.041Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
2,36,54Kasper Kolltveit Birkeland, Vik IL29.06.042Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,07,67Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.044-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
5,51,32Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.041Byrkjelo, Lagsmeisterskap20.09.17

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,95(+0,0)Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,65(-1,2)Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.045-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,29,80Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.042Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
1,40Erik Alnes Litsheim, Førde IL Friidrett01.02.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
1,36Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.047Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
1,35Kasper Kolltveit Birkeland, Vik IL29.06.042Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17
1,30Eirik Flo Stavik, Stryn T og IL01.03.043Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
1,25Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
1,25Lars Emil Hovland Siljander, Hyllestad IL17.05.043Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
1,10Mika Dahle, Førde IL Friidrett14.09.041Svelgen, Treningsstemne14.06.17
1,05Kristoffer Kvellestad, Svelgen T & IF04.10.042Svelgen, Treningsstemne14.06.17

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.044Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,68(+0,4)Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041 (G-14)Voss, Treningsstemne20.09.17
3,36(-0,3)Nicklas Osmundsvåg, Almenning IL20.06.0421Majadahonda/ESP, Cto Madrid Clubes Infantil22.04.17

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,06(+0,9)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.041Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,95(+0,8)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.043Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,45(-0,4)Jakob Røysi Hovland, Sogndal IL27.05.041Sogndal, Seriestevne29.10.17
4,26(+0,0)Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17
4,19(+0,3)Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
4,19(+0,3)Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.043Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
3,90(-0,2)Kasper Kolltveit Birkeland, Vik IL29.06.042Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17
3,76(-1,1)Eirik Flo Stavik, Stryn T og IL01.03.044Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
3,59(+0,8)Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,73Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,70Endre Seljesæter Vegsund, Førde IL Friidrett03.01.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,62Morten Ommedal, Hyen IL26.09.041Gloppen, Seriestemne10.05.17
3,58Noah Tobias Fadnes, Førde IL Friidrett03.01.044Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,56Erik Alnes Litsheim, Førde IL Friidrett01.02.045Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,35August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.046Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,30Kristoffer Kvellestad, Svelgen T & IF04.10.041Svelgen, Treningsstemne14.06.17
3,24Theo Kopperdal, Jotun IL20.08.047Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,24Bjørn André Røyrvik, Hyen IL10.02.041Gloppen, Seriestemne24.05.17
2,85Mika Dahle, Førde IL Friidrett14.09.042Svelgen, Treningsstemne14.06.17
2,59Sander Natvik Skjolden, Jotun IL24.01.048Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,36(+0,1)Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.045Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,66(+0,7)Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
8,05(+0,1)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.044Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,53Theo Kopperdal, Jotun IL20.08.041Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
8,17Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.041Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
8,13Lars Emil Hovland Siljander, Hyllestad IL17.05.042Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
8,09Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
7,94Mika Dahle, Førde IL Friidrett14.09.041Svelgen, Treningsstemne14.06.17
7,56Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
7,08Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041Gloppen, Seriestemne13.09.17
6,90Bjørn André Røyrvik, Hyen IL10.02.042Gloppen, Seriestemne13.09.17
6,71August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
6,65Noah Tobias Fadnes, Førde IL Friidrett03.01.044Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
-----10--------------------
6,64Morten Ommedal, Hyen IL26.09.041Gloppen, Seriestemne10.05.17
6,58Erik Alnes Litsheim, Førde IL Friidrett01.02.045Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
6,53Sander Natvik Skjolden, Jotun IL24.01.046Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
5,27Kristoffer Kvellestad, Svelgen T & IF04.10.042Svelgen, Treningsstemne14.06.17

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.042 (G-14)Voss, Treningsstemne20.09.17

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,46Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.046Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
17,76Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
17,47Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,80Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.049Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,60Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.044Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,52(+0,4)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
7,95(+1,1)Fredrik Høyvik, Svint IL11.07.033-h3Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
7,99(+0,0)Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
8,11(+1,2)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.037-fi-ALillehammer, Veidekkelekene24.06.17
8,50(+0,3)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.031-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
8,64(-2,0)Håvard Hetle, Breimsbygda IL05.02.036Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
8,70(+1,7)Imran Khan, Vik IL031-h1Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
8,73(+0,0)Leo Cirotzki, Sogndal IL23.05.035Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
9,00(-2,0)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.037Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,3(+0,5)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.032Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,09(+2,2)Jamal Tarakhil, Vik IL031-h2Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031Gloppen, Seriestemne24.05.17
8,37Leo Cirotzki, Sogndal IL23.05.032Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
8,8Olve Ommedal Teigland, Hyen IL02.06.031Gloppen, Seriestemne13.09.17
9,1Håvard Tonning, Olden IL24.03.031Olden, Lagsmeisterskap11.09.17

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,72(+2,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,68(+2,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.037-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,06(+1,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
12,72(+1,3)Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
13,48(+0,7)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.034-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
14,54(-1,3)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,90(+2,4)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,72(-2,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h2Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
25,35(+1,1)Fredrik Høyvik, Svint IL11.07.031-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
27,45(+1,1)Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.032-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
29,58(-0,4)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,6(+0,3)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.031Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,68Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,76Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17
59,76Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,99Thomas Sæten, Hyen IL08.05.032Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,36,87Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.032-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,39,01Håvard Hetle, Breimsbygda IL05.02.033Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,41,84Eirik Rønnekleiv, Hyen IL18.01.035Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,46,49Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.036Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,53,0Olve Ommedal Teigland, Hyen IL02.06.031Gloppen, Seriestemne13.09.17
2,01,27Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.033Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,42Thomas Sæten, Hyen IL08.05.038Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
2,22,94Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.033-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,45,63Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.032-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,58,04Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.032-h1Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
4,58,77Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Byrkjelo, Seriestemne19.09.17
5,04,73Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.035-h1Fana, Framolekene 201703.06.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,11,46Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031Byrkjelo, Seriestemne27.06.17

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,16(-0,1)Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.033-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51,94Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.031Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
1,61Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.032Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
1,25Håvard Tonning, Olden IL24.03.032Olden, Lagsmeisterskap11.09.17
1,05Jamal Tarakhil, Vik IL031Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22Håvard Hetle, Breimsbygda IL05.02.034Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,58(+0,3)Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
5,09(+1,6)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Os, Oslekene 201726.08.17
4,90(-1,8)Leo Cirotzki, Sogndal IL23.05.031Sogndal, Seriestevne29.10.17
4,55(-1,0)Håvard Hetle, Breimsbygda IL05.02.036Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
4,37(+1,2)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15Olve Ommedal Teigland, Hyen IL02.06.031Gloppen, Seriestemne13.09.17
4,05Håvard Tonning, Olden IL24.03.031Olden, Lagsmeisterskap11.09.17
3,80Jamal Tarakhil, Vik IL034Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,60(-0,4)Leo Cirotzki, Sogndal IL23.05.031Sogndal, Seriestevne29.10.17

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,71Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,71Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Olden, Lagsmeisterskap11.09.17
12,38Håvard Hetle, Breimsbygda IL05.02.032Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
11,40Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Byrkjelo, Lagsmeisterskap27.09.17
9,45Thomas Sæten, Jølster IL08.05.031Gloppen, Seriestemne24.08.17
8,90Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17
8,50Olve Ommedal Teigland, Hyen IL02.06.031Gloppen, Seriestemne13.09.17
7,49Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.034Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
7,42Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
6,64Håvard Tonning, Olden IL24.03.032Olden, Lagsmeisterskap11.09.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,85Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
34,05Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.033Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,57Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,13Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
27,40Håvard Hetle, Breimsbygda IL05.02.035Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
20,80Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.038Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,36Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
39,64Håvard Hetle, Breimsbygda IL05.02.033Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
36,32Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
30,83Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
23,02Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.033Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17

Gutter 15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55(+1,2)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.024-h2Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,92(-5,0)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,36(-5,0)Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.022Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,62(-5,0)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.023Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,05(-0,4)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
25,67(+1,8)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.021-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
26,64(-0,4)Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.022Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,26Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.029-h1Fana, UM 201702.09.17
2,16,25Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.023Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
2,25,3Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
2,32,42Sverre Linde Røyseth, Syril IL08.01.024Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,18Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40,29Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.021Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,42,10Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022Byrkjelo, Seriestemne19.09.17
4,50,90Simen Rauset, Gloppen Friidrettslag05.02.023Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,59,18Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.022Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33,46Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,17,35Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.0217Fana, UM 201703.09.17
6,22,93Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.022Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14,29Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.0214Fana, UM 201703.09.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,08,68Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.021Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
10,10,71Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
10,57,97Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.023 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,18,70Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52,30Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.024Fana, UM 201701.09.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Sverre Linde Røyseth, Syril IL08.01.021Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
1,55Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
1,45Kristoffer Sætren, Svelgen T & IF24.12.021Svelgen, Treningsstemne14.06.17
1,40Sebastian Hatleset, Svelgen T & IF29.07.022Svelgen, Treningsstemne14.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Gabriel Babusanu (ROU), Svelgen T & IF25.07.023Svelgen, Treningsstemne14.06.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,13(+0,6)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
5,06(+0,1)Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.021Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,87Kristoffer Sætren, Svelgen T & IF24.12.021Svelgen, Treningsstemne14.06.17
4,38Sebastian Hatleset, Svelgen T & IF29.07.022Svelgen, Treningsstemne14.06.17
3,68Gabriel Babusanu (ROU), Svelgen T & IF25.07.023Svelgen, Treningsstemne14.06.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,53Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49(-0,7)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h2Fana, Framolekene 201703.06.17
7,66(+1,1)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
7,67(+1,1)Eirik Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF22.02.013-h1Fana, Framolekene 201703.06.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,33(+2,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.014-fi Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,95(+1,3)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.011Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
12,00(+1,2)Eirik Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF22.02.016-h2Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,89(+1,1)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18(+2,5)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,48(+1,2)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.016-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
24,27(-0,1)Eirik Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF22.02.012-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
24,92(-1,2)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.015-h1Fana, Framolekene 201702.06.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,25Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.011Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24,90Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
4,41,59Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.012Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,47,83Elias Slåtten, Jølster IL19.03.011Byrkjelo, Seriestemne19.09.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14,71Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011Byrkjelo, Seriestemne27.06.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,44,44Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
10,05,08Elias Slåtten, Jølster IL19.03.012Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
10,06,34Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.013Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,45(+0,6)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Sejjad Noor Ali (UTL), Svelgen T & IF011Svelgen, Treningsstemne14.06.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24(-0,1)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,54(+3,0)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,80Sejjad Noor Ali (UTL), Svelgen T & IF011Svelgen, Treningsstemne14.06.17

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Seriestemne24.05.17
9,44Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,39Arne Devik, Brodd IL14.09.011Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
33,48Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Seriestemne24.05.17

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,35Arne Devik, Brodd IL14.09.011Gloppen, Loggane Open20.08.17

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,55(-0,7)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h2Fana, Framolekene 201703.06.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,55(+0,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-h3Fana, UM 201701.09.17
13,14(+0,0)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,52(+2,3)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.005-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,91(+0,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,93Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,01Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.001Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,32,36Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001Byrkjelo, Seriestemne19.09.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,29,03Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,50,05Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.001Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
9,53,20Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.003-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,63(-0,5)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, Lagsmeisterskap20.09.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,74(+1,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,15Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.003Fana, UM 201701.09.17
10,24Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
9,91Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,96Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.001Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,83Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
37,16Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.001Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring05.05.17
35,42Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
28,94Bent André Midtbø, Gloppen Friidrettslag10.08.001Gloppen, Loggane Open11.11.17

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,48Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open23.04.17
57,60Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.003Fana, UM 201701.09.17
51,42Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.003Gloppen, Loggane Open07.05.17

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,15Magnus Storsletten, Gloppen Friidrettslag27.01.003 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201712.08.17
51,93Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open28.12.17
40,57Håkon Fjellestad, Gloppen Friidrettslag25.03.007 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201712.08.17

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,28Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001Gloppen, Loggane Open24.09.17
44,04Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open10.09.17

Gutter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13(+1,9)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-sf2 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,06(+3,3)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.985-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,29Martin Skaar, Gloppen Friidrettslag04.12.991Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,34Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.982Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,71(-0,1)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.984-h1 (MS)Sandnes, NM 201726.08.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,89Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.985-h1Fana, UM 201703.09.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,49Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.989-h1 (MS)Arna, Seriestevne06.09.17
4,41,83Johannes Siem, Jølster IL05.07.991Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,58,07Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.999Fana, UM 201701.09.17
9,00,48Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-19)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
9,02,87Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.9810Fana, UM 201701.09.17

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,62Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18)Olden, Lagsmeisterskap11.09.17
10,84Simon Lidal, Sandane Turn og Idrettslag19.04.981Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,68Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.981Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,01Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.993Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring05.05.17

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,37Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.991Gloppen, Loggane Open20.08.17

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,98Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.983 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17

Gutter 20/22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,85Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (MS)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,89Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.9710 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,38Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.977-h1 (MS)Fana, Framolekene 201703.06.17
4,36,12Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.972 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,44,35Arild Øygard, Jølster IL06.03.964 (MS)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
6,05,95Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.976 (MS)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44,20Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.9718-h1 (MS)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29,47Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.973 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,66Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (MS)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
1,48Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (MS)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,83Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971 (MS)Gloppen, Loggane Open30.07.17

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,25Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971 (MS)Gloppen, Loggane Open30.07.17
37,71Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.963 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
68,34Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.973-kv (G-U23)Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships13.07.17
64,92Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.955 (G-U23)Halle/GER, Hallesche Werfertage21.05.17
56,97Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.962 (MS)Gloppen, Loggane Open11.06.17

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49(-0,7)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201703.06.17
7,55(-0,7)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201703.06.17
7,66(+1,1)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201703.06.17
7,67(+1,1)Eirik Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF22.02.013-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201703.06.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13(+1,9)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-sf2Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
11,33(+2,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.014-fi (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,55(+0,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-h3 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
11,95(+1,3)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.011 (G-16)Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
12,00(+1,2)Eirik Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF22.02.016-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,55(+1,2)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.024-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,92(-5,0)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,14(+0,0)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-17)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
13,36(-5,0)Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.022 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,62(-5,0)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.023 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
-----10--------------------
13,89(+1,1)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,06(+3,3)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.985-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,18(+2,5)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,52(+2,3)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.005-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,29Martin Skaar, Gloppen Friidrettslag04.12.991 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,34Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.982 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,48(+1,2)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.016-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
22,71(-0,1)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.984-h1 (MS)Sandnes, NM 201726.08.17
23,91(+0,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
24,27(-0,1)Eirik Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF22.02.012-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
24,92(-1,2)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.015-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201702.06.17
25,05(-0,4)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
25,67(+1,8)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.021-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
26,64(-0,4)Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.022 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,89Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.985-h1 (G-18/19)Fana, UM 201703.09.17
2,09,93Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-17)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
2,12,26Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.029-h1 (G-15)Fana, UM 201702.09.17
2,13,25Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.011 (G-16)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
2,16,25Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.023 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
2,25,3Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
2,32,42Sverre Linde Røyseth, Syril IL08.01.024 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,18Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,49Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.989-h1 (MS)Arna, Seriestevne06.09.17
4,24,90Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-16)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
4,25,01Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.001 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,32,36Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne19.09.17
4,40,29Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,41,59Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.012 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,41,83Johannes Siem, Jølster IL05.07.991 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,42,10Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne19.09.17
4,47,83Elias Slåtten, Jølster IL19.03.011 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne19.09.17
4,50,90Simen Rauset, Gloppen Friidrettslag05.02.023 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
-----10--------------------
4,59,18Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.022 (G-15)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33,46Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14,71Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne27.06.17
6,17,35Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.0217 (G-15)Fana, UM 201703.09.17
6,22,93Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.022 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
6,29,03Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14,29Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.0214 (G-15)Fana, UM 201703.09.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,58,07Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.999 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
9,00,48Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-19)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
9,02,87Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.9810 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
9,44,44Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
9,50,05Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.001 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
9,53,20Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.003-h1 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
10,05,08Elias Slåtten, Jølster IL19.03.012 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
10,06,34Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.013 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
10,08,68Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
10,10,71Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
-----10--------------------
10,57,97Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.023 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,18,70Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,45(+0,6)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52,30Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.024 (G-15)Fana, UM 201701.09.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Sverre Linde Røyseth, Syril IL08.01.021 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
1,55Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
1,45Kristoffer Sætren, Svelgen T & IF24.12.021 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
1,40Sebastian Hatleset, Svelgen T & IF29.07.022 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Sejjad Noor Ali (UTL), Svelgen T & IF011 (G-16)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
1,20Gabriel Babusanu (ROU), Svelgen T & IF25.07.023 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,63(-0,5)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-17)Byrkjelo, Lagsmeisterskap20.09.17
5,13(+0,6)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
5,06(+0,1)Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
4,24(-0,1)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-16)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,54(+3,0)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,87Kristoffer Sætren, Svelgen T & IF24.12.021 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
4,38Sebastian Hatleset, Svelgen T & IF29.07.022 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
3,80Sejjad Noor Ali (UTL), Svelgen T & IF011 (G-16)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
3,68Gabriel Babusanu (ROU), Svelgen T & IF25.07.023 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,74(+1,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,15Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.003 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
10,57Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011 (G-16)Gloppen, Seriestemne24.05.17
10,24Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
9,91Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
9,44Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,62Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18)Olden, Lagsmeisterskap11.09.17
11,96Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.001 (G-17)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
10,84Simon Lidal, Sandane Turn og Idrettslag19.04.981 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,53Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,83Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001 (G-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
37,16Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.001 (G-17)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring05.05.17
35,42Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
28,94Bent André Midtbø, Gloppen Friidrettslag10.08.001 (G-17)Gloppen, Loggane Open11.11.17

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,68Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.981 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,48Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-17)Gloppen, Loggane Open23.04.17
57,60Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.003 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
54,39Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-16)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
51,42Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.003 (G-17)Gloppen, Loggane Open07.05.17
33,48Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011 (G-16)Gloppen, Seriestemne24.05.17

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,15Magnus Storsletten, Gloppen Friidrettslag27.01.003Harstad, Jr NM i friidrett 201712.08.17
51,93Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-17)Gloppen, Loggane Open28.12.17
46,01Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.993 (G-18/19)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring05.05.17
40,57Håkon Fjellestad, Gloppen Friidrettslag25.03.007Harstad, Jr NM i friidrett 201712.08.17

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,28Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001 (G-17)Gloppen, Loggane Open24.09.17
44,04Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-17)Gloppen, Loggane Open10.09.17
40,37Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.991 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open20.08.17
39,35Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-16)Gloppen, Loggane Open20.08.17

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,98Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.983Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49(-0,7)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201703.06.17
7,55(-0,7)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201703.06.17
7,66(+1,1)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201703.06.17
7,67(+1,1)Eirik Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF22.02.013-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201703.06.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13(+1,9)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-sf2 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
11,33(+2,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.014-fi (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,55(+0,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-h3 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
11,95(+1,3)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.011 (G-16)Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
12,00(+1,2)Eirik Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF22.02.016-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,55(+1,2)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.024-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,92(-5,0)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,14(+0,0)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-17)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
13,36(-5,0)Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.022 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,62(-5,0)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.023 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
-----10--------------------
13,89(+1,1)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,06(+3,3)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.985-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,18(+2,5)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,52(+2,3)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.005-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,29Martin Skaar, Gloppen Friidrettslag04.12.991 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
12,98Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.962 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,34Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.982 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,48(+1,2)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.016-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
22,71(-0,1)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.984-h1 (MS)Sandnes, NM 201726.08.17
23,91(+0,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
24,27(-0,1)Eirik Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF22.02.012-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
24,92(-1,2)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.015-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201702.06.17
25,05(-0,4)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
25,67(+1,8)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.021-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
26,64(-0,4)Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.022 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,85Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (MS)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,89Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.985-h1 (G-18/19)Fana, UM 201703.09.17
2,05,89Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.9710 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17
2,09,93Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-17)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
2,12,26Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.029-h1 (G-15)Fana, UM 201702.09.17
2,13,25Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.011 (G-16)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
2,16,25Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.023 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
2,25,3Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
2,32,42Sverre Linde Røyseth, Syril IL08.01.024 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,18Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,38Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.977-h1 (MS)Fana, Framolekene 201703.06.17
4,11,49Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.989-h1 (MS)Arna, Seriestevne06.09.17
4,24,90Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-16)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
4,25,01Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.001 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,32,36Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne19.09.17
4,36,12Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.972 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,40,29Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,41,59Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.012 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,41,83Johannes Siem, Jølster IL05.07.991 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,42,10Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne19.09.17
-----10--------------------
4,44,35Arild Øygard, Jølster IL06.03.964 (MS)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
4,47,83Elias Slåtten, Jølster IL19.03.011 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne19.09.17
4,50,90Simen Rauset, Gloppen Friidrettslag05.02.023 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,59,18Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.022 (G-15)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
6,05,95Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.976 (MS)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33,46Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14,71Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne27.06.17
6,17,35Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.0217 (G-15)Fana, UM 201703.09.17
6,22,93Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.022 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
6,29,03Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14,29Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.0214 (G-15)Fana, UM 201703.09.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44,20Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.9718-h1 (MS)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
8,58,07Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.999 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
9,00,48Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-19)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
9,02,87Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.9810 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
9,44,44Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
9,50,05Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.001 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
9,53,20Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.003-h1 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
10,05,08Elias Slåtten, Jølster IL19.03.012 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
10,06,34Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.013 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
10,08,68Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
-----10--------------------
10,10,71Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
10,57,97Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.023 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,18,70Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,45(+0,6)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52,30Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.024 (G-15)Fana, UM 201701.09.17

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29,47Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.973 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,66Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (MS)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
1,65Sverre Linde Røyseth, Syril IL08.01.021 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
1,55Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
1,48Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (MS)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
1,45Kristoffer Sætren, Svelgen T & IF24.12.021 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
1,40Sebastian Hatleset, Svelgen T & IF29.07.022 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Sejjad Noor Ali (UTL), Svelgen T & IF011 (G-16)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
1,20Gabriel Babusanu (ROU), Svelgen T & IF25.07.023 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,63(-0,5)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-17)Byrkjelo, Lagsmeisterskap20.09.17
5,13(+0,6)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
5,06(+0,1)Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
4,24(-0,1)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-16)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,54(+3,0)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,87Kristoffer Sætren, Svelgen T & IF24.12.021 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
4,38Sebastian Hatleset, Svelgen T & IF29.07.022 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
3,80Sejjad Noor Ali (UTL), Svelgen T & IF011 (G-16)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
3,68Gabriel Babusanu (ROU), Svelgen T & IF25.07.023 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,74(+1,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,15Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.003 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
10,57Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011 (G-16)Gloppen, Seriestemne24.05.17
10,24Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
9,91Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
9,44Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,62Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18)Olden, Lagsmeisterskap11.09.17
11,96Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.001 (G-17)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
10,84Simon Lidal, Sandane Turn og Idrettslag19.04.981 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,83Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971 (MS)Gloppen, Loggane Open30.07.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,53Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,83Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001 (G-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
37,16Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.001 (G-17)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring05.05.17
35,42Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
28,94Bent André Midtbø, Gloppen Friidrettslag10.08.001 (G-17)Gloppen, Loggane Open11.11.17

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,68Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.981 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,25Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971 (MS)Gloppen, Loggane Open30.07.17
37,71Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.963 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,48Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-17)Gloppen, Loggane Open23.04.17
57,60Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.003 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
54,39Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-16)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
51,42Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.003 (G-17)Gloppen, Loggane Open07.05.17
33,48Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011 (G-16)Gloppen, Seriestemne24.05.17

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,15Magnus Storsletten, Gloppen Friidrettslag27.01.003 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201712.08.17
51,93Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-17)Gloppen, Loggane Open28.12.17
46,01Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.993 (G-18/19)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring05.05.17
40,57Håkon Fjellestad, Gloppen Friidrettslag25.03.007 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201712.08.17

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
68,34Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.973-kv (G-U23)Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships13.07.17
64,92Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.955 (G-U23)Halle/GER, Hallesche Werfertage21.05.17
56,97Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.962 (MS)Gloppen, Loggane Open11.06.17
45,28Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001 (G-17)Gloppen, Loggane Open24.09.17
44,04Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-17)Gloppen, Loggane Open10.09.17
40,37Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.991 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open20.08.17
39,35Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-16)Gloppen, Loggane Open20.08.17

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,98Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.983 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49(-0,7)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201703.06.17
7,55(-0,7)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201703.06.17
7,66(+1,1)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201703.06.17
7,67(+1,1)Eirik Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF22.02.013-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201703.06.17
10,73(-0,3)Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531-h4 (MV60)Arna, Seriestevne16.08.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,9(-0,8)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17
10,5(-0,8)Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531 (MV60)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0Even Rønnekleiv, Hyen IL13.08.821Gloppen, Seriestemne10.05.17
8,4Olav Marius Aa, Hyen IL02.02.761 (MV40)Gloppen, Seriestemne10.05.17
9,8Svein Gjerde, Olden IL07.01.541 (MV60)Olden, Lagsmeisterskap11.09.17
10,5Jostein Gjerde, Olden IL13.04.681 (MV40)Olden, Lagsmeisterskap11.09.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,55(+0,9)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-fi-BSkara/SWE, SkaraRacet06.06.17
10,90(+2,0)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.923-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
11,13(+1,9)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-sf2 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
11,33(+2,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.014-fi (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,55(+0,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-h3 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
11,65(-0,5)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
11,95(+1,3)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.011 (G-16)Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
12,00(+1,2)Eirik Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF22.02.016-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,29(-1,4)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
12,55(+1,2)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.024-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
-----10--------------------
12,68(+1,6)Jan Svoen, Førde IL Friidrett27.12.772-h1 (MV40)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
12,76(-1,4)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.931Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
12,80(-1,4)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742 (MV40)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
12,92(-5,0)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,14(+0,0)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-17)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
13,16(-1,4)André Hatleset, Svelgen T & IF21.02.752Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
13,36(-5,0)Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.022 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,62(-5,0)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.023 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,89(+1,1)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
14,78(+0,7)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.482-h2 (MV65)Loughborough/GBR, Loughborough Open14.06.17
-----20--------------------
15,11(-1,1)Runar Sundal, Jølster IL02.08.701 (MV45)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
16,94(+1,6)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.534-h1 (MV60)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
17,76(+0,0)Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531-h3 (MV60)Arna, Seriestevne18.09.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,78(+4,8)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.923-h3Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,06(+3,3)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.985-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,18(+2,5)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,39(+3,6)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DArna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
11,52(+2,3)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.005-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,4(+2,4)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,29Martin Skaar, Gloppen Friidrettslag04.12.991 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
12,98Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.962Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,34Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.982 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,20(+0,5)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.922-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,29(+1,9)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.17
22,48(+1,2)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.016-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
22,71(-0,1)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.984-h1Sandnes, NM 201726.08.17
23,02(-0,5)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894-h2Asker, Askerlekene 201710.06.17
23,28(+1,0)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.925-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
23,91(+0,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
24,27(-0,1)Eirik Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF22.02.012-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
24,47(+0,1)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
24,92(-1,2)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.015-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201702.06.17
25,05(-0,4)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
-----10--------------------
25,20(+0,8)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742-h1 (MV40)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
25,67(+1,8)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.021-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
26,64(-0,4)Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.022 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
31,36(-0,7)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481 (MV65)Loughborough/GBR, Loughborough Open12.07.17
35,13(+0,1)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV65)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,5Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.482 (MV65)Sutton/GBR, Midland Veterans' League19.07.17

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,35Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.924-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,13Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DTaipei/TWN, 29th Summer Universiade24.08.17
56,36Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
57,85Simen Halsen, Almenning IL04.05.971Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
58,44Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.881Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
1,06,79Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582-h1 (MV55)Knarvik, Veteran NM 201725.06.17
1,11,38Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.484-h1 (MV65)Loughborough/GBR, Loughborough Open14.06.17
1,16,90Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361-fi (MV80)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia02.08.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,89Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.985-h1 (G-18/19)Fana, UM 201703.09.17
2,05,89Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.9710 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17
2,09,93Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-17)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
2,12,01Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
2,12,26Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.029-h1 (G-15)Fana, UM 201702.09.17
2,13,25Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.011 (G-16)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
2,16,25Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.023 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
2,25,3Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
2,31,85Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.583-h1 (MV55)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
2,32,42Sverre Linde Røyseth, Syril IL08.01.024 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
-----10--------------------
2,59,45Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.362-fi (MV80)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia05.08.17
2,59,94Inge Visnes, Almenning IL08.03.741 (MV40)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
3,04,41Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.453-h1 (MV70)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
3,21,70Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV60)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,18Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,98Eivind Øygard, Jølster IL18.02.9210-fi-BJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
4,02,38Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.977-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
4,11,49Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.989-h1Arna, Seriestevne06.09.17
4,13,61Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.923Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
4,24,90Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-16)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
4,25,01Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.001 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,32,36Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne19.09.17
4,36,12Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.972Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,40,29Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,41,59Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.012 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
-----10--------------------
4,41,83Johannes Siem, Jølster IL05.07.991 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,42,10Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne19.09.17
4,44,35Arild Øygard, Jølster IL06.03.964Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
4,47,83Elias Slåtten, Jølster IL19.03.011 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne19.09.17
4,49,03Trond Arild Bolset, Jølster IL22.07.925Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
4,50,90Simen Rauset, Gloppen Friidrettslag05.02.023 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
4,51,86Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DTaipei/TWN, 29th Summer Universiade25.08.17
4,59,18Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.022 (G-15)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
6,05,95Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.976Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
6,11,4Leif Martin Reknes, Gloppen Friidrettslag09.11.521 (MV65)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17
-----20--------------------
6,20,96Inge Visnes, Almenning IL08.03.741 (MV40)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
6,26,56Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.363-fi (MV80)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia30.07.17
6,26,78Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.453-h1 (MV70)Knarvik, Veteran NM 201725.06.17
7,50,1Asbjørn Hollevik, Hafslo IL25.03.448 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33,46Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14,71Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne27.06.17
6,17,35Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.0217 (G-15)Fana, UM 201703.09.17
6,22,93Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.022 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
6,29,03Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
6,52,21Eivind Skaar, Førde IL Friidrett30.08.621 (MV55)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14,29Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.0214 (G-15)Fana, UM 201703.09.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19,40Eivind Øygard, Jølster IL18.02.927Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.17
8,44,20Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.9718-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
8,55,89Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.9223-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
8,58,07Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.999 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
9,00,48Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-19)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
9,02,87Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.9810 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
9,44,44Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
9,50,05Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.001 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
9,53,20Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.003-h1 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
10,05,08Elias Slåtten, Jølster IL19.03.012 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
-----10--------------------
10,06,34Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.013 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
10,08,68Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
10,10,71Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
10,57,97Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.023 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
13,21,13Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.453-h1 (MV70)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
13,41,85Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV60)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
15,10,20Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361-h1 (MV80)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,18,70Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,30,87Eivind Øygard, Jølster IL18.02.921Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
23,27,41Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451 (MV70)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
24,36,33Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.534-h1 (MV60)Knarvik, Veteran NM 201725.06.17

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,51,62Eivind Øygard, Jølster IL18.02.925-fi Sandnes, NM 201727.08.17

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,44(+0,1)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89D-h1Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,21Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741-h1 (MV40)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29,47Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.973 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DTaipei/TWN, 29th Summer Universiade24.08.17
1,66Simen Halsen, Almenning IL04.05.971Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
1,65Sverre Linde Røyseth, Syril IL08.01.021 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
1,65André Hatleset, Svelgen T & IF21.02.751Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
1,60Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.882Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
1,55Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
1,48Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
1,45Kristoffer Sætren, Svelgen T & IF24.12.021 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
1,40Sebastian Hatleset, Svelgen T & IF29.07.022 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
1,40Runar Sundal, Jølster IL02.08.701 (MV45)Gloppen, Seriestemne24.08.17
-----10--------------------
1,20Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532 (MV60)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17
1,20Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.483 (MV65)Burton upon Trent/GBR, Midland Veterans' League Division North28.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Sejjad Noor Ali (UTL), Svelgen T & IF011 (G-16)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
1,20Gabriel Babusanu (ROU), Svelgen T & IF25.07.023 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,70Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DTaipei/TWN, 29th Summer Universiade25.08.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,64(+0,4)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DArna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
5,63(-0,5)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-17)Byrkjelo, Lagsmeisterskap20.09.17
5,13(+0,6)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
5,06(+0,1)Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
4,69(+1,4)Jan Svoen, Førde IL Friidrett27.12.772 (MV40)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
4,39(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481 (MV65)Loughborough/GBR, Loughborough Open12.07.17
4,24(-0,1)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-16)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,68(+3,8)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DArna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
4,77(+2,5)Jan Svoen, Førde IL Friidrett27.12.772 (MV40)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
4,54(+3,0)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,87Kristoffer Sætren, Svelgen T & IF24.12.021 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
4,38Sebastian Hatleset, Svelgen T & IF29.07.022 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
3,80Sejjad Noor Ali (UTL), Svelgen T & IF011 (G-16)Svelgen, Treningsstemne14.06.17
3,68Gabriel Babusanu (ROU), Svelgen T & IF25.07.023 (G-15)Svelgen, Treningsstemne14.06.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,06(+0,4)Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.831Bad Bergzabern/GER, Pfalzmeisterschaften20.05.17
11,54(+0,8)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551 (MV60)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia30.07.17
10,74(+1,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.17
9,21(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.487 (MV65)Loughborough/GBR, Charnwood AC Open09.08.17
6,98(+0,6)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.373 (MV80)Knarvik, Veteran NM 201725.06.17

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,83Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open30.07.17
13,09Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DTaipei/TWN, 29th Summer Universiade24.08.17
10,78Olav Marius Aa, Hyen IL02.02.761 (MV40)Gloppen, Seriestemne10.05.17
8,18Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17
7,28Runar Sundal, Jølster IL02.08.701 (MV45)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,25Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open30.07.17
42,86Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DTaipei/TWN, 29th Summer Universiade25.08.17
37,71Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.963 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
68,34Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.973-kv (G-U23)Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships13.07.17
64,92Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.955 (G-U23)Halle/GER, Hallesche Werfertage21.05.17
62,69Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.882-fi Sandnes, NM 201726.08.17
56,97Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.962Gloppen, Loggane Open11.06.17
45,28Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001 (G-17)Gloppen, Loggane Open24.09.17
44,04Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-17)Gloppen, Loggane Open10.09.17
40,37Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.991 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open20.08.17
39,35Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-16)Gloppen, Loggane Open20.08.17

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,98Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.983 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17
53,11Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17
34,65Runar Sundal, Jølster IL02.08.701 (MV45)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6816Henrik Holmberg, Vik IL
11,66(-0,4)-6,44(+0,7)-13,09-2,01-51,13-15,82(-1,6)-42,86-3,70-47,13-4,51,86
23.09.8911Taipei/TWN, 29th Summer Universiade25.08.17

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56(+1,6)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041-h4Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,82(-0,2)Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
8,93(-0,2)Emma Fløtre, Breimsbygda IL28.04.043Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
9,26(-2,3)Emma Gloppestad, Sandane Turn og Idrettslag03.04.045-h2Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
9,37(-0,2)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.044Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
9,72(-3,5)Marit Rønnekleiv, Hyen IL14.07.045-h1Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
9,93(-0,2)Caroline Kandal, Sandane Turn og Idrettslag17.05.045Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
10,23(-0,9)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17
10,27(-0,9)Nora Søvig Husevåg, Florø Turn og IF042Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17
10,56(-3,5)Jenny Sørgulen, Svelgen T & IF15.12.047-h1Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
-----10--------------------
10,78(-2,9)Karine Ommedal, Hyen IL28.12.041Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
10,78(-0,9)Hanna Nes Ramsdal, Florø Turn og IF01.06.043Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17
12,42(-2,3)Beate Styve, Svelgen T & IF17.09.048-h2Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,8(+0,6)Emma Lødemel, Hornindal IL20.01.041Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Inga Hoff, Førde IL Friidrett29.02.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
8,89Stina Hillersøy, Førde IL Friidrett27.09.044Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
9,21Ane Dvergsdal-Volle, Førde IL Friidrett02.09.041-h2Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
9,64Mali Monica Engesæter, Førde IL Friidrett09.01.046Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
10,1Matilde Aa Berge, Hyen IL04.10.041-h1Gloppen, Seriestemne24.08.17
10,69Oda Grimeland, Førde IL Friidrett25.12.047Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,74(-2,2)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.043-h2Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
15,11(+0,0)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.041Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
15,28(+1,3)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.042Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
16,58(+1,3)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.044Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
16,82(-1,4)Cathrine Horpen Bolstad, Jotun IL04.10.047-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,31(-1,3)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.042-h2Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
30,44(-1,2)Emma Fløtre, Breimsbygda IL28.04.041-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
32,61(+0,6)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.043-h2Fana, Framolekene 201702.06.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,37Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17
1,28,54Hanna Nes Ramsdal, Florø Turn og IF01.06.042Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,90Emma Fløtre, Breimsbygda IL28.04.044Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,56,73Stina Hillersøy, Førde IL Friidrett27.09.041Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
1,57,07Marte Ness, Hyllestad IL20.09.045Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,57,9Cecilie Tveit, Fjellhug/Vereide IL02.04.049-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,59,22Mali Monica Engesæter, Førde IL Friidrett09.01.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
2,11,8Ellisiv Hetle, Breimsbygda IL20.12.0411-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
2,17,01Linnea O Lundekvam, Førde IL Friidrett17.09.046Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,52,64Cecilie Tveit, Fjellhug/Vereide IL02.04.048-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
6,10,27Ellisiv Hetle, Breimsbygda IL20.12.049-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51,91Ellisiv Hetle, Breimsbygda IL20.12.043Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37Jenny Sørgulen, Svelgen T & IF15.12.041Svelgen, Treningsstemne14.06.17
1,36Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.046Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
1,35Cecilie Tveit, Fjellhug/Vereide IL02.04.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
1,25Else-Mari Nyheim, Fjellhug/Vereide IL30.07.043Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
1,25Caroline Kandal, Sandane Turn og Idrettslag17.05.044Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
1,17Cathrine Horpen Bolstad, Jotun IL04.10.047Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
1,00Beate Styve, Svelgen T & IF17.09.047Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34(+0,2)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.041Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41(+1,0)Emma Gloppestad, Sandane Turn og Idrettslag03.04.043Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
4,29(+0,0)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.042Ørsta, SpareBank1-leikane21.05.17
4,02(-0,2)Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.047Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
3,95(-1,5)Jenny Sørgulen, Svelgen T & IF15.12.048Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
3,66(+0,0)Marte Ness, Hyllestad IL20.09.049Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
3,46(-0,9)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17
3,44(+0,5)Nora Søvig Husevåg, Florø Turn og IF042Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17
3,36(+0,5)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.044Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
3,02(+1,9)Hanna Nes Ramsdal, Florø Turn og IF01.06.043Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17
3,00(-1,3)Cathrine Horpen Bolstad, Jotun IL04.10.0413Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
-----10--------------------
2,67(-0,6)Beate Styve, Svelgen T & IF17.09.0411Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
2,59(+1,6)Karine Ommedal, Hyen IL28.12.041Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,47(+2,6)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.043Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
2,65(+2,4)Karine Ommedal, Hyen IL28.12.041Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19Inga Hoff, Førde IL Friidrett29.02.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,13Matilde Aa Berge, Hyen IL04.10.041Gloppen, Seriestemne24.05.17

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,40(+0,3)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.044Fana, Framolekene 201702.06.17

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,18Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.041Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
9,21Karoline Hjelle, Breimsbygda IL06.01.041Byrkjelo, Lagsmeisterskap27.09.17
8,28Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.046Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
8,12Linnea O Lundekvam, Førde IL Friidrett17.09.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
7,66Jenny Sørgulen, Svelgen T & IF15.12.047Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
6,65Cathrine Horpen Bolstad, Jotun IL04.10.0412Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
5,62Hanna Myklebust, Svelgen T & IF06.09.041Svelgen, Treningsstemne14.06.17
5,37Beate Styve, Svelgen T & IF17.09.048Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
5,36Guro Elde Damstuen, Svelgen T & IF01.01.043Svelgen, Treningsstemne14.06.17
5,26Karine Ommedal, Hyen IL28.12.041Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
-----10--------------------

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,97Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.041Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
7,71Nora Søvig Husevåg, Florø Turn og IF041Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17
5,74Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17
5,44Matilde Aa Berge, Hyen IL04.10.041Gloppen, Seriestemne13.09.17
4,20Karine Ommedal, Hyen IL28.12.042Gloppen, Seriestemne10.05.17

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,14Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.043Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,73Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.044Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,95Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.041Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
10,91Linnea O Lundekvam, Førde IL Friidrett17.09.042Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,38Karoline Hjelle, Breimsbygda IL06.01.041Byrkjelo, Lagsmeisterskap27.09.17

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,52(-0,6)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031-h2Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17
8,53(+0,6)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.032-h5Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,69(-1,7)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.033-h6Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
8,76(-2,9)Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.031Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
8,81(+0,0)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.034Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
9,19(+0,0)Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.035Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
10,85(-4,5)Madelen Berg Nundal, Jotun IL23.05.033-h1Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
11,17(-4,5)Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.034-h1Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,1(+0,6)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
8,5(+0,6)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.032Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,46(+2,8)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.034-fi-BLillehammer, Veidekkelekene24.06.17
8,58(+2,8)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.036-fi-BLillehammer, Veidekkelekene24.06.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,59Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.031-h1Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
8,6Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031-h1Gloppen, Seriestemne24.08.17
9,05Thea Etterlid Lundekvam, Førde IL Friidrett08.05.033-h1Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
9,08Selma Moen Eminovic, Jotun IL25.11.032-h2Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
9,5Lene Egset, Olden IL21.06.031Olden, Lagsmeisterskap11.09.17
9,63Andrine Fjærestad Aase, Vik IL29.11.033-h2Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
9,86Hedda Eikeset, Førde IL Friidrett04.01.034-h2Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
10,1Julie Fredheim, Olden IL12.05.032Olden, Lagsmeisterskap11.09.17

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,87(+1,1)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.034-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,51(+1,7)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.031Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
13,69(+0,1)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.033-h5Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,92(-5,0)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.032 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
14,19(+1,7)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.032Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,34(+2,6)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.037-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,1Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-15)Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
13,8Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031-h1Gloppen, Seriestemne24.08.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,54(+1,1)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.038-h4Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
28,08(-0,4)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031-h2Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17
29,32(+0,4)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.032-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
29,78(+0,4)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.033-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
30,62(-0,6)Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.034-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,4(+1,1)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
27,5(+1,1)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.032Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,13,10Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17
1,16,47Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,36Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.033Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,57,43Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.034Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
2,02,24Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.0310-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
2,03,6Thea Etterlid Lundekvam, Førde IL Friidrett08.05.031Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
2,07,01Hedda Eikeset, Førde IL Friidrett04.01.032Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09,86Emilie Flo Stavik, Stryn T og IL20.01.036Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
6,53,48Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,67(-2,1)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.031-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
10,89(+0,6)Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.033Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61(-0,5)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.033-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201730.06.17

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,20(-0,5)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.032-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,00,1+Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.031Os, Søftelands avslutningsstevne21.10.17

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,03,9Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.031Os, Søftelands avslutningsstevne21.10.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,77(-1,6)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
4,62(+0,0)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.034Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,58(+1,0)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.031Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
4,51(+0,5)Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.031Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
4,46(+0,5)Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.032Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
4,15(+1,2)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.032Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
3,09(-0,9)Madelen Berg Nundal, Jotun IL23.05.038Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50Lene Egset, Olden IL21.06.031Olden, Lagsmeisterskap11.09.17
3,41Julie Fredheim, Olden IL12.05.032Olden, Lagsmeisterskap11.09.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97(+0,0)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.033Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97Karina Skaare Tjellaug, Oppstryn IL13.08.032Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
9,49Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.033Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
8,62Mia Fjellestad, Sandane Turn og Idrettslag09.04.035Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
7,73Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.037Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
7,64Selma Moen Eminovic, Jotun IL25.11.032Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
7,42Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.034Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
7,38Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.035Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
6,72Sara Birkeland, Vik IL07.11.032 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
6,32Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.034Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
5,10Julie Fredheim, Olden IL12.05.031Olden, Lagsmeisterskap11.09.17
-----10--------------------

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,79Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.032Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
23,45Mia Fjellestad, Sandane Turn og Idrettslag09.04.031Gloppen, Loggane Open21.05.17
13,93Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.034Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,41Mia Fjellestad, Sandane Turn og Idrettslag09.04.037Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,23Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.0310Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
14,43Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.035Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17

Jenter 15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,15(+0,5)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.022-h4Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,47(-0,8)Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.024-h1Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,93(+0,1)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.024-h2Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
14,41(-0,4)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.026-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,9Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021-h1Gloppen, Seriestemne24.08.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,97(+1,7)Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.021-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
28,12(-0,2)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (KS)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
29,44(+0,0)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.027Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,0Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,38Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022-h1Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
1,07,40Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.021Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
1,35Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.021Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,62(-2,4)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
4,50(-1,1)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
3,76(+1,5)Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.021Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,48Tonje Sundal, Jølster IL12.11.026Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,33Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13(-0,8)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.012-h1Fana, Framolekene 201703.06.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,07(+0,6)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.012Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
13,85(+0,0)Jannicke Melheim, Olden IL14.01.012Sykkylven, Panoramaleikane 201726.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61(+3,1)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.016-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,91(+1,2)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
28,31(+0,9)Jannicke Melheim, Olden IL14.01.011Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,99Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.014Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,60Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.012Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,09,00Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.017Fana, UM 201703.09.17

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30,99Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.014Fana, UM 201701.09.17

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,15,5+Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011Os, Søftelands avslutningsstevne21.10.17

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46,74Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011Fana, UM 201702.09.17

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,37,19Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.014-fi (KS)Sandnes, NM 201725.08.17

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,33,9Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011Os, Søftelands avslutningsstevne21.10.17

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,31Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.0131 (KJ)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting08.04.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,14(+0,7)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17

Jenter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,27(+1,8)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.004-h5Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
13,65(+1,7)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,21(-0,1)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.003-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
28,40(+0,9)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,11Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h1Fana, Framolekene 201704.06.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,95Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,22,41Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,57Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002Fana, Framolekene 201703.06.17

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,68Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,65Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001Byrkjelo, Lagsmeisterskap27.09.17

Jenter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982-h2 (KS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201710.06.17
13,55(+0,4)Ingalill Stang, Florø Turn og IF15.05.993-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
13,59(+0,5)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.986-h3Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08(+4,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,34(+3,1)Ingalill Stang, Florø Turn og IF15.05.996-h1Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,33(+0,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983-h3 (KS)Fana, Framolekene 201702.06.17
27,85(-0,7)Ingalill Stang, Florø Turn og IF15.05.996-h2Fana, UM 201702.09.17
28,42(+0,0)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.987-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57,63Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.992-h1Fana, Framolekene 201703.06.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,54,50Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50,98Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991-h1Fana, Framolekene 201704.06.17

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05(-0,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (J-U20)Umeå/SWE, Nordic Junior Match & Championships U2020.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,81(+3,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982-fi (KJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51(-0,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17

Jenter 20/22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,11(+0,7)Sofie Olsholt, Jølster IL08.02.966-fi (KS)Sandnes, NM 201727.08.17

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13(-0,8)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.012-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201703.06.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982-h2 (KS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201710.06.17
13,07(+0,6)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.012 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
13,15(+0,5)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.022-h4 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,27(+1,8)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.004-h5 (J-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
13,47(-0,8)Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.024-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,55(+0,4)Ingalill Stang, Florø Turn og IF15.05.993-h1 (J-18/19)Fana, Framolekene 201704.06.17
13,59(+0,5)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.986-h3 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,65(+1,7)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002 (J-17)Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
13,85(+0,0)Jannicke Melheim, Olden IL14.01.012 (J-16)Sykkylven, Panoramaleikane 201726.08.17
13,93(+0,1)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.024-h2 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
-----10--------------------
14,41(-0,4)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.026-h2 (J-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08(+4,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-fi-A (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,61(+3,1)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.016-fi-B (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
13,34(+3,1)Ingalill Stang, Florø Turn og IF15.05.996-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,9Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021-h1 (J-15)Gloppen, Seriestemne24.08.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,91(+1,2)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011-h3 (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
26,33(+0,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983-h3 (KS)Fana, Framolekene 201702.06.17
27,21(-0,1)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.003-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201702.06.17
27,85(-0,7)Ingalill Stang, Florø Turn og IF15.05.996-h2 (J-18/19)Fana, UM 201702.09.17
27,97(+1,7)Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.021-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
28,12(-0,2)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (KS)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
28,31(+0,9)Jannicke Melheim, Olden IL14.01.011 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
28,40(+0,9)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
28,42(+0,0)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.987-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
29,44(+0,0)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.027 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,0Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-15)Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,11Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201704.06.17
1,07,38Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
1,07,40Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.021 (J-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,99Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.014 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
2,34,95Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57,63Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.992-h1 (J-18/19)Fana, Framolekene 201703.06.17
4,59,60Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.012 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,54,50Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50,98Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991-h1 (J-18/19)Fana, Framolekene 201704.06.17
11,09,00Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.017 (J-16)Fana, UM 201703.09.17
11,22,41Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-17)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05(-0,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (J-U20)Umeå/SWE, Nordic Junior Match & Championships U2020.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,81(+3,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982-fi Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,57Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002 (J-17)Fana, Framolekene 201703.06.17

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30,99Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.014 (J-16)Fana, UM 201701.09.17

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,15,5+Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011 (J-16)Os, Søftelands avslutningsstevne21.10.17

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46,74Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011 (J-16)Fana, UM 201702.09.17

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,37,19Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.014-fi (KS)Sandnes, NM 201725.08.17

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,33,9Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011 (J-16)Os, Søftelands avslutningsstevne21.10.17

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,31Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.0131 (KJ)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting08.04.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
1,35Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.021 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51(-0,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
5,14(+0,7)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17
4,62(-2,4)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-15)Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
4,50(-1,1)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
3,76(+1,5)Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.021 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,33(+2,7)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,48Tonje Sundal, Jølster IL12.11.026 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
8,68Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,65Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-17)Byrkjelo, Lagsmeisterskap27.09.17

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,33Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13(-0,8)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.012-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201703.06.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982-h2 (KS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201710.06.17
13,07(+0,6)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.012 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
13,15(+0,5)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.022-h4 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,27(+1,8)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.004-h5 (J-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
13,47(-0,8)Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.024-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,55(+0,4)Ingalill Stang, Florø Turn og IF15.05.993-h1 (J-18/19)Fana, Framolekene 201704.06.17
13,59(+0,5)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.986-h3 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,65(+1,7)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002 (J-17)Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
13,85(+0,0)Jannicke Melheim, Olden IL14.01.012 (J-16)Sykkylven, Panoramaleikane 201726.08.17
13,93(+0,1)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.024-h2 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
-----10--------------------
14,41(-0,4)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.026-h2 (J-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08(+4,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-fi-A (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,61(+3,1)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.016-fi-B (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
13,34(+3,1)Ingalill Stang, Florø Turn og IF15.05.996-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,9Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021-h1 (J-15)Gloppen, Seriestemne24.08.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,91(+1,2)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011-h3 (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
26,33(+0,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983-h3 (KS)Fana, Framolekene 201702.06.17
27,21(-0,1)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.003-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201702.06.17
27,85(-0,7)Ingalill Stang, Florø Turn og IF15.05.996-h2 (J-18/19)Fana, UM 201702.09.17
27,97(+1,7)Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.021-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
28,12(-0,2)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (KS)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
28,31(+0,9)Jannicke Melheim, Olden IL14.01.011 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
28,40(+0,9)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
28,42(+0,0)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.987-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
29,44(+0,0)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.027 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,0Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-15)Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,11Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201704.06.17
1,07,38Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
1,07,40Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.021 (J-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,99Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.014 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
2,34,95Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57,63Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.992-h1 (J-18/19)Fana, Framolekene 201703.06.17
4,59,60Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.012 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,54,50Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50,98Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991-h1 (J-18/19)Fana, Framolekene 201704.06.17
11,09,00Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.017 (J-16)Fana, UM 201703.09.17
11,22,41Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-17)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05(-0,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (J-U20)Umeå/SWE, Nordic Junior Match & Championships U2020.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,81(+3,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982-fi (KJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,57Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002 (J-17)Fana, Framolekene 201703.06.17

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30,99Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.014 (J-16)Fana, UM 201701.09.17

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,15,5+Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011 (J-16)Os, Søftelands avslutningsstevne21.10.17

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46,74Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011 (J-16)Fana, UM 201702.09.17

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,37,19Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.014-fi (KS)Sandnes, NM 201725.08.17

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,33,9Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011 (J-16)Os, Søftelands avslutningsstevne21.10.17

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,31Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.0131 (KJ)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting08.04.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
1,35Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.021 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51(-0,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
5,14(+0,7)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17
4,62(-2,4)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-15)Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
4,50(-1,1)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
3,76(+1,5)Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.021 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,33(+2,7)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,11(+0,7)Sofie Olsholt, Jølster IL08.02.966-fi (KS)Sandnes, NM 201727.08.17

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,48Tonje Sundal, Jølster IL12.11.026 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
8,68Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,65Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-17)Byrkjelo, Lagsmeisterskap27.09.17

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,33Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13(-0,8)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.012-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201703.06.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,7(-0,2)Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17
9,9(-0,2)Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KV35)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,6Caroline Lindvik Gjerde, Olden IL23.07.741 (KV40)Olden, Lagsmeisterskap11.09.17
10,6Gry Therese Nesse, Hyen IL24.08.781-h6 (KV35)Gloppen, Seriestemne10.05.17
12,0Magni Aa Berge, Hyen IL14.11.741 (KV40)Gloppen, Seriestemne10.05.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982-h2Florø, Florø Friidrettsfestival 201710.06.17
13,07(+0,6)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.012 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
13,15(+0,5)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.022-h4 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,27(+1,8)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.004-h5 (J-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
13,47(-0,8)Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.024-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,55(+0,4)Ingalill Stang, Florø Turn og IF15.05.993-h1 (J-18/19)Fana, Framolekene 201704.06.17
13,59(+0,5)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.986-h3 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,65(+1,7)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002 (J-17)Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
13,85(+0,0)Jannicke Melheim, Olden IL14.01.012 (J-16)Sykkylven, Panoramaleikane 201726.08.17
13,93(+0,1)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.024-h2 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
-----10--------------------
14,41(-0,4)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.026-h2 (J-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
17,57(+1,8)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521-h1 (KV65)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,7(+1,7)Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17
16,0(+1,7)Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KV35)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08(+4,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-fi-A (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,61(+3,1)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.016-fi-B (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
13,34(+3,1)Ingalill Stang, Florø Turn og IF15.05.996-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,9Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021-h1 (J-15)Gloppen, Seriestemne24.08.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,91(+1,2)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011-h3 (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
26,33(+0,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983-h3Fana, Framolekene 201702.06.17
27,21(-0,1)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.003-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201702.06.17
27,85(-0,7)Ingalill Stang, Florø Turn og IF15.05.996-h2 (J-18/19)Fana, UM 201702.09.17
27,97(+1,7)Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.021-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
28,12(-0,2)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
28,31(+0,9)Jannicke Melheim, Olden IL14.01.011 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
28,40(+0,9)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
28,42(+0,0)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.987-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
29,44(+0,0)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.027 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
-----10--------------------
37,38(+1,4)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521-h1 (KV65)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,0Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-15)Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,11Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201704.06.17
1,07,38Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
1,07,40Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.021 (J-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
1,24,94Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521-h1 (KV65)Knarvik, Veteran NM 201725.06.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,12,8Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KV35)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,99Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.014 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
2,34,95Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
3,22,01Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521-h1 (KV65)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57,63Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.992-h1 (J-18/19)Fana, Framolekene 201703.06.17
4,59,60Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.012 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
5,32,7Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KV35)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17
7,23,4Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521 (KV65)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,54,50Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50,98Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991-h1 (J-18/19)Fana, Framolekene 201704.06.17
11,09,00Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.017 (J-16)Fana, UM 201703.09.17
11,22,41Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-17)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,54,20Karoline Holsen Kyte, Førde IL Friidrett12.05.935-fi Sandnes, NM 201727.08.17

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05(-0,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (J-U20)Umeå/SWE, Nordic Junior Match & Championships U2020.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,81(+3,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982-fi (KJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.17

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,57Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002 (J-17)Fana, Framolekene 201703.06.17

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13,31Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.523 (KV60)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia31.07.17

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,15,2+Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Os, Søftelands avslutningsstevne21.10.17
5,15,5+Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011 (J-16)Os, Søftelands avslutningsstevne21.10.17

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46,74Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011 (J-16)Fana, UM 201702.09.17

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,00,75Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801-fi Sandnes, NM 201725.08.17
15,37,19Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.014-fi Sandnes, NM 201725.08.17

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,48,6Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Os, NM kappgang25.03.17
26,33,9Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011 (J-16)Os, Søftelands avslutningsstevne21.10.17

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,31Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.0131 (KJ)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting08.04.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
1,35Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.021 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51(-0,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
5,14(+0,7)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17
4,70(+1,2)Rune Pedersen, IL Fanaråk10.02.723 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
4,62(-2,4)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-15)Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
4,50(-1,1)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
3,76(+1,5)Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.021 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,30(-0,5)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521 (KV65)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
3,23(-0,6)Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421 (KV75)Sogndal, Seriestevne29.10.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,33(+2,7)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,44Caroline Lindvik Gjerde, Olden IL23.07.741 (KV40)Olden, Lagsmeisterskap11.09.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,11(+0,7)Sofie Olsholt, Jølster IL08.02.966-fi Sandnes, NM 201727.08.17
6,59(-0,9)Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421 (KV75)Sogndal, Seriestevne29.10.17

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34Else Lundestad Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL25.12.761Greveskogen, Seriestevne04.07.17
10,34Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921Gloppen, Loggane Open30.07.17
6,97Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KV35)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17
6,80Caroline Lindvik Gjerde, Olden IL23.07.741 (KV40)Olden, Lagsmeisterskap11.09.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,03Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
23,65Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-17)Byrkjelo, Lagsmeisterskap27.09.17
18,49Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.428 (KV70)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia31.07.17

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
66,35Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901Samsun/TUR, The 23rd Summer Deaflympics23.07.17
55,64Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921Gloppen, Loggane Open30.07.17
39,99Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Gloppen, Loggane Open15.10.17

Menn veteran 30-34

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,06(+0,4)Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.831 (MS)Bad Bergzabern/GER, Pfalzmeisterschaften20.05.17

Menn veteran 40-44

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,29(-1,4)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
12,68(+1,6)Jan Svoen, Førde IL Friidrett27.12.772-h1Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
12,80(-1,4)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
13,16(-1,4)André Hatleset, Svelgen T & IF21.02.752 (MS)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,4(+2,4)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Seriestemne29.10.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,47(+0,1)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
25,20(+0,8)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742-h1Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,36Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,01Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
2,59,94Inge Visnes, Almenning IL08.03.741Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,20,96Inge Visnes, Almenning IL08.03.741Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,21Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741-h1Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65André Hatleset, Svelgen T & IF21.02.751 (MS)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,69(+1,4)Jan Svoen, Førde IL Friidrett27.12.772Knarvik, Veteran NM 201723.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,77(+2,5)Jan Svoen, Førde IL Friidrett27.12.772Knarvik, Veteran NM 201723.06.17

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,78Olav Marius Aa, Hyen IL02.02.761Gloppen, Seriestemne10.05.17
8,18Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Seriestemne29.10.17

Menn veteran 45-49

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,11(-1,1)Runar Sundal, Jølster IL02.08.701Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Runar Sundal, Jølster IL02.08.701Gloppen, Seriestemne24.08.17

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,28Runar Sundal, Jølster IL02.08.701Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,65Runar Sundal, Jølster IL02.08.701Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Menn veteran 55-59

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,79Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582-h1Knarvik, Veteran NM 201725.06.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,85Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.583-h1Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,52,21Eivind Skaar, Førde IL Friidrett30.08.621Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,42Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Gloppen, Loggane Open24.09.17

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,32Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Gloppen, Loggane Open24.09.17

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,06Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.58PBergen, KM i kast 5-kamp for veteraner, Hordaland14.10.17

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,31Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.58PBergen, KM i kast 5-kamp for veteraner, Hordaland14.10.17

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.58PBergen, KM i kast 5-kamp for veteraner, Hordaland14.10.17

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2409Jørn Gåsvær, Syril IL
29,06-8,97-27,85-27,31-9,39
21.05.58Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner, Hordaland14.10.17

Menn veteran 60-64

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,73(-0,3)Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531-h4Arna, Seriestevne16.08.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,5(-0,8)Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Byrkjelo, Seriestemne29.10.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,8Svein Gjerde, Olden IL07.01.541Olden, Lagsmeisterskap11.09.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,94(+1,6)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.534-h1Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
17,76(+0,0)Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531-h3Arna, Seriestevne18.09.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,21,70Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,41,85Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,36,33Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.534-h1Knarvik, Veteran NM 201725.06.17

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,43,97Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532-h1Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54(+0,8)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia30.07.17

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Arna, Seriestevne18.09.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,68Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Seriestemne08.09.17
28,48Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Skansemyren kastkarusell 1221.10.17

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,04Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Seriestemne08.09.17

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,73Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Skansemyren kastkarusell 1221.10.17

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,88Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Seriestemne08.09.17

Menn veteran 65-69

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,78(+0,7)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.482-h2Loughborough/GBR, Loughborough Open14.06.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,36(-0,7)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Loughborough/GBR, Loughborough Open12.07.17
35,13(+0,1)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,5Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.482Sutton/GBR, Midland Veterans' League19.07.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11,38Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.484-h1Loughborough/GBR, Loughborough Open14.06.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,11,4Leif Martin Reknes, Gloppen Friidrettslag09.11.521Byrkjelo, Seriestemne29.10.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.483Burton upon Trent/GBR, Midland Veterans' League Division North28.06.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,39(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Loughborough/GBR, Loughborough Open12.07.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,21(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.487Loughborough/GBR, Charnwood AC Open09.08.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,86Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.488Loughborough/GBR, Charnwood AC Open Series01.04.17

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,18Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.482Sutton/GBR, Midland Veterans' League19.07.17

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,05Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.488Loughborough/GBR, Charnwood AC Open Series01.04.17

Menn veteran 70-74

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,04,41Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.453-h1Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,26,78Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.453-h1Knarvik, Veteran NM 201725.06.17
7,50,1Asbjørn Hollevik, Hafslo IL25.03.448Jessheim, UKI-karusellen01.06.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,21,13Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.453-h1Knarvik, Veteran NM 201723.06.17

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,27,41Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

Menn veteran 75-79

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,64Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.393Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,23Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,90Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,90Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

Menn veteran 80-84

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,16,90Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361-fi Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia02.08.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,59,45Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.362-fi Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia05.08.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,26,56Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.363-fi Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia30.07.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,10,20Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361-h1Knarvik, Veteran NM 201723.06.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,98(+0,6)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.373Knarvik, Veteran NM 201725.06.17

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,02Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.361Gloppen, Seriestemne08.09.17

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,06Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.361Gloppen, Seriestemne08.09.17

Menn veteran 85-89

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,65Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Seriestemne08.09.17

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,73Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Seriestemne08.09.17

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,68Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Seriestemne08.09.17

Kvinner veteran 35-39

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,32,7Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Byrkjelo, Seriestemne29.10.17

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,15,2+Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KS)Os, Søftelands avslutningsstevne21.10.17

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,00,75Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801-fi (KS)Sandnes, NM 201725.08.17

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,48,6Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KS)Os, NM kappgang25.03.17

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,97Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Byrkjelo, Seriestemne29.10.17

Kvinner veteran 40-44

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34Else Lundestad Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL25.12.761 (KS)Greveskogen, Seriestevne04.07.17
6,80Caroline Lindvik Gjerde, Olden IL23.07.741Olden, Lagsmeisterskap11.09.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,03Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,99Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open15.10.17

Kvinner veteran 45-49

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,70(+1,2)Rune Pedersen, IL Fanaråk10.02.723 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,65Rune Pedersen, IL Fanaråk10.02.726 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

Kvinner veteran 65-69

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,57(+1,8)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521-h1Knarvik, Veteran NM 201723.06.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,38(+1,4)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521-h1Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,24,94Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521-h1Knarvik, Veteran NM 201725.06.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,22,01Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521-h1Knarvik, Veteran NM 201724.06.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,23,4Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Byrkjelo, Seriestemne29.10.17

300 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,06Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.527-fi (KV60)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia30.07.17

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13,31Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.523 (KV60)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia31.07.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,30(-0,5)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,95Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17

Kvinner veteran 75-79

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,23(-0,6)Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Sogndal, Seriestevne29.10.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,59(-0,9)Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Sogndal, Seriestevne29.10.17

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,82Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.42PGreveskogen, NM kastfemkamp veteraner09.09.17

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,22Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.4213 (KV70)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia30.07.17

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,84Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,49Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.428 (KV70)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia31.07.17

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,59Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.42PGreveskogen, NM kastfemkamp veteraner09.09.17

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,96Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.425 (KV70)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia03.08.17

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,80Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.42PGreveskogen, NM kastfemkamp veteraner09.09.17

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,84Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.424 (KV70)Viby/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia02.08.17

VektKast4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,05Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.42PGreveskogen, Kastfemkamp for veteraner29.04.17

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.424 (KV70)Viby/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia28.07.17

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4094Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF
29,59-7,82-20,09-17,80-10,94
24.12.421Greveskogen, NM kastfemkamp veteraner09.09.17

Total requesttime: 71.328951835632 seconds