Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Sogn og Fjordane Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,77(+1,7)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,91(+1,7)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.053-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,93(-0,8)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
8,78(+0,4)Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.055-h2Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
8,81(+0,4)Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.051-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
8,90(-1,3)Isak Pedersen Johannessen, Hyllestad IL21.02.055-h2Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,04(-1,3)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.056-h2Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,09(-0,8)Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
9,30(-2,6)Sander Hestetun Kilen, Jotun IL30.05.053Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
9,32(-2,6)Lidvin Berge Hestetun, Jotun IL22.02.054Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
-----10--------------------
9,56(+0,4)Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.053-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,79(-2,3)Hallvard Lervik, Førde IL Friidrett21.04.051Førde, Treningsstevne04.06.18
10,14(-2,3)Christoffer Heilevang, Førde IL Friidrett25.03.053Førde, Treningsstevne04.06.18
10,28(+0,4)Kasper Holme, Førde IL Friidrett03.10.054-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,77(-0,8)Markus Gjerde, Olden IL28.04.054-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
10,78(+0,4)Sondre Bale, Jotun IL01.09.055-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,8André Lillestøl, Hornindal IL30.11.051Hornindal, Lagsmesterskap28.09.18
10,74Markus Gjerde, Olden IL28.04.052Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
11,0Magnus Mjellem Vesterås, Hyen IL18.02.051Gloppen, Seriestemne29.08.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,36(+1,6)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
12,77(+1,4)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h2Fana, Framolekene 201803.06.18
14,25(+1,2)Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.051Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,45(+1,3)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h3Osterøy, Lerøylekene08.09.18
25,55(-0,5)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
27,20(+0,3)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.053-h2Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
28,18(-2,1)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.054Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18
29,38(-1,4)Håkon Grønli, Førde IL Friidrett08.05.051-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
29,44(-1,4)Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.052-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
29,61(-1,4)Isak Pedersen Johannessen, Hyllestad IL21.02.053-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
30,27(-1,1)Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,75(+2,7)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
28,18(+2,4)Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.053-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,48Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.051Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,87Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,42,98Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
1,43,57Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,46,35Mathias Rauset, Sandane Turn og Idrettslag06.09.054Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
1,46,78Bendik Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag17.08.055Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
1,47,43Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.056-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,48,82Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.053-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,49,02Torje Seljeset, Hornindal IL28.01.057-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,49,98Lidvin Berge Hestetun, Jotun IL22.02.051Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
1,51,33Sander Hestetun Kilen, Jotun IL30.05.052Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
-----10--------------------
1,51,47Håkon Grønli, Førde IL Friidrett08.05.053Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
1,58,86Magnus Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett08.02.054Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
2,03,66Kasper Holme, Førde IL Friidrett03.10.055Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
2,04,25Hallvard Lervik, Førde IL Friidrett21.04.051Førde, Treningsstevne04.06.18
2,05,79Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.056-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
2,24,55Sondre Bale, Jotun IL01.09.054Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig tidtaking/Insufficient timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08André Lillestøl, Hornindal IL30.11.051Hornindal, Lagsmesterskap28.09.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,80Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051Byrkjelo, LM29.09.18
2,35,55Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
2,40,56Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.056 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,18,83Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051Las Palmas/ESP, Acta Del Campeonato27.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,19Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051Osterøy, Lerøylekene09.09.18
4,57,77Torje Seljeset, Hornindal IL28.01.055Osterøy, Lerøylekene09.09.18
5,02,93Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.056Osterøy, Lerøylekene09.09.18
5,04,33Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.057Osterøy, Lerøylekene09.09.18
5,24,07Magnus Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett08.02.053Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,24,47Håvard Aarøen Taklo, Jølster IL01.11.054Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,57,54Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051Las Palmas/ESP, Acta Del Campeonato27.01.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,18(+1,6)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-fi Osterøy, Lerøylekene08.09.18
11,84(-0,8)Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052Byrkjelo, KM/krinsleikar 201816.09.18

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,38(-1,0)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h1Osterøy, Lerøylekene09.09.18
35,91(-1,0)Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.053-h1Osterøy, Lerøylekene09.09.18
37,26(-1,0)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.054-h1Osterøy, Lerøylekene09.09.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,25,61Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Byrkjelo, Regionsleikane16.09.18
6,02,06Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.052Osterøy, Lerøylekene08.09.18
6,58,76Torje Seljeset, Hornindal IL28.01.054Osterøy, Lerøylekene08.09.18
7,14,16Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.055Osterøy, Lerøylekene08.09.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051Halden, Treningsstevne05.07.18
1,30Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.054Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
1,15Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.055Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Byrkjelo, KM/krinsleikar 201816.09.18
1,52Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.054Osterøy, Lerøylekene08.09.18

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,34(+0,9)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
5,23(+2,0)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.054Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,68(+0,7)Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.058Osterøy, Lerøylekene08.09.18
4,38(+1,0)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.0511Osterøy, Lerøylekene08.09.18
4,25(+1,1)Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.0512Osterøy, Lerøylekene08.09.18
3,95(-0,2)Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.053Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
3,48(+0,0)Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.055Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
3,44(-0,2)Sondre Bale, Jotun IL01.09.054Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
2,91(-0,5)Markus Gjerde, Olden IL28.04.056Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,29Lidvin Berge Hestetun, Jotun IL22.02.051Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
4,16Sander Hestetun Kilen, Jotun IL30.05.052Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
3,69André Lillestøl, Hornindal IL30.11.051Hornindal, Lagsmesterskap28.09.18
3,58Sondre Bale, Jotun IL01.09.053Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
3,36Sebastian Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL05.10.051Sandane, Seriestevne22.05.18
2,48Magnus Mjellem Vesterås, Hyen IL18.02.051Gloppen, Seriestemne20.06.18

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,69(+0,6)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.054Osterøy, Lerøylekene09.09.18
8,88(+1,9)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.057Osterøy, Lerøylekene09.09.18
8,55(+0,9)Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.059Osterøy, Lerøylekene09.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,08(+2,2)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.057Osterøy, Lerøylekene09.09.18

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,42Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
9,21Lidvin Berge Hestetun, Jotun IL22.02.052Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
9,04Magnus Mjellem Vesterås, Hyen IL18.02.051Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
8,81Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.056Osterøy, Lerøylekene08.09.18
8,13Sebastian Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL05.10.058Osterøy, Lerøylekene08.09.18
7,75Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.059Osterøy, Lerøylekene08.09.18
7,61Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.0512Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,56Christoffer Heilevang, Førde IL Friidrett25.03.051Førde, Treningsstevne04.06.18
7,54Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.053Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
7,31Sander Hestetun Kilen, Jotun IL30.05.054Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
-----10--------------------
7,13Sondre Bale, Jotun IL01.09.055Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
7,10Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Olden, Lagsmeisterskap29.09.18
5,46Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.052Førde, Treningsstevne04.06.18
4,25Hallvard Lervik, Førde IL Friidrett21.04.053Førde, Treningsstevne04.06.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35Magnus Mjellem Vesterås, Hyen IL18.02.051Gloppen, Seriestemne20.06.18

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,04Sebastian Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL05.10.051Byrkjelo, KM/krinsleikar 201816.09.18

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,65Sebastian Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL05.10.053Osterøy, Lerøylekene09.09.18

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,16Bendik Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag17.08.051Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
27,20Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.053Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
22,28Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
16,62Sondre Bale, Jotun IL01.09.054Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
15,41Sebastian Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL05.10.057Osterøy, Lerøylekene09.09.18

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,87Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Olden, Lagsmeisterskap29.09.18
30,95André Lillestøl, Hornindal IL30.11.051Hornindal, Lagsmesterskap28.09.18
23,11Markus Gjerde, Olden IL28.04.052Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21(+0,4)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.041Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
8,34(-0,6)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043-h2Osterøy, Lerøylekene09.09.18
8,72(-0,1)Tage Emanuel Gallefoss, Svint IL29.07.044Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
8,97(+0,4)Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,33(-3,9)Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
9,35(-3,9)Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
9,47(-0,1)Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.045Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
10,21(-0,2)Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.042Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,29(+2,4)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
8,89(+2,4)Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.042Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,1Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041Gloppen, Seriestemne20.06.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,83(+1,1)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.042-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,58Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
30,35Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.041Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
32,91Aron Mathias Vonheim, Stårheim IL12.10.042Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,96Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.044-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,40,48Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
1,41,09Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.042-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,51,46August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.047-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
1,59,11Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.044Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,00,59Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.047-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
2,01,10Aron Mathias Vonheim, Stårheim IL12.10.041Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
2,02,11Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,41,67August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.048-h1Fana, Framolekene 201801.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,47,67Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.045Osterøy, Lerøylekene09.09.18
4,50,29Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,03,70Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.046Osterøy, Lerøylekene09.09.18
5,12,27August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.044Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,11,45Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042Osterøy, Lerøylekene08.09.18
6,17,30Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.044Osterøy, Lerøylekene08.09.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36(+1,7)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.043Osterøy, Lerøylekene08.09.18
4,41(+0,4)Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.041Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
4,28(-4,1)Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
4,08(-2,6)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
3,48(-0,1)Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
3,39(+1,2)August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0415Fana, Framolekene 201802.06.18
3,21(+0,1)Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,07Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
4,42Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.042Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,85(+0,0)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.043Osterøy, Lerøylekene09.09.18
8,00(+0,0)Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.041Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07Joakim Andreas Røneid Thomassen, Jotun IL18.02.041Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
7,69Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
7,68Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
7,67Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
6,95Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.044Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
6,70Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
6,34Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.06.18
6,13Aron Mathias Vonheim, Stårheim IL12.10.042Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,98Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.043Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
20,94Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.044Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,05Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.042Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
17,89Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.041Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63(-0,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
9,45(-2,3)Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031Førde, Treningsstevne04.06.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,8(+0,2)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031Gloppen, Seriestemne30.05.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,33(+2,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Jönköping/SWE, HIK-Kampen08.09.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,56(+0,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-fi-AJessheim, Norgeslekene11.08.18
12,36(+0,4)Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031Steinkjer, Seriestevne14.08.18
12,47(-0,2)Fredrik Høyvik, Svint IL11.07.031Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
12,66(-0,2)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.033Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
13,74(-0,2)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.034Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
14,26(+0,0)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.034Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,50(+3,7)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,18Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,64(+0,4)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-sf2Overhalla, UM 201801.09.18
26,82(-0,4)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.032Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
28,83(-0,9)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.033Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,07(+2,6)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.032-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,09Fredrik Høyvik, Svint IL11.07.031Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,59Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032Jönköping/SWE, HIK-Kampen08.09.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,70Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
57,32Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14,26Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.032Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,14,81Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
2,16,41Thomas Sæten, Hyen IL08.05.033Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,22,02Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
2,23,85Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.032Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
2,27,12Andreas Østerbø, Brekke IL28.10.031Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
2,34,92Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.035Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,32,25Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.031Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
4,32,74Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.034-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
4,50,49Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.0310Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
4,53,70Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.032Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18
5,20,06Andre Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL07.07.032Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,23,50Olaus Orheim Mundal, Fjærland IL01.06.033Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,39,49Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031Førde, Treningsstevne04.06.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,22,43Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.033Fana, Gneistspelen 201824.06.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46,95Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.031Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,06,85Kasper Mundal, Stårheim IL04.01.033 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,09,91Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.032Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20(-4,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,66(+0,7)Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.034Overhalla, UM 201831.08.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,48Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Overhalla, UM 201802.09.18
14,74Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring10.05.18
8,30Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031Førde, Treningsstevne04.06.18
7,80Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,58Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Gloppen, Loggane Open02.12.18

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,71Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Gloppen, Loggane Open02.12.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,99Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Loggane Open02.12.18
46,37Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,62Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Loggane Open02.12.18
36,70Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032 (G-17)Gloppen, Loggane Open23.09.18

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,28Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Loggane Open02.12.18

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,50Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Loggane Open02.12.18

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,75Steffen Melheim, Olden IL01.08.032Overhalla, UM 201801.09.18
39,82Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.033Overhalla, UM 201801.09.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,84Steffen Melheim, Olden IL01.08.035Overhalla, UM 201801.09.18
31,93Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.036Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
21,79Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Gutter 16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,51(-0,9)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
12,90(-0,2)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.021Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
13,51(-0,9)Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.022Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,27(-0,9)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.021Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
26,93(-0,9)Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.022Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,40Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.021Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,67Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.024Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,23Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,14,84Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.023Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,75Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33,57Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,30Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021-h1Fana, Framolekene 201802.06.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39,17Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.021Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,39,45Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
10,18,17Thristan Engebø Ullebø, Førde IL Friidrett25.02.024Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,37,77Ivar Nistad, Svint IL11.07.022-h1Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
10,50,18Hjalmar Michelsen, Syril IL03.06.025Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,07,54Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.026Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02,31Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.024-h1Fana, Framolekene 201803.06.18

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50,13Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,60,00Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.0215 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12(+0,9)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,35Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
27,22Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.022Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Gutter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03(+1,4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.013-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
11,74(+1,0)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.016Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
12,99(-1,2)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.013Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,89(+3,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h5 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
11,53(+3,0)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012-h1 (MS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,29(+2,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-fi (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
24,12(-0,1)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
26,45(-0,1)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.013Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,19(+3,4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.016 (MS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18
23,41(+3,4)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.017 (MS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28,62Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
5,37,08Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,08,62Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,02,53Vegard Eikevik, Sogndal IL29.04.015 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31(+0,9)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,80(+1,6)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,39Arne Devik, Brodd IL14.09.011Gloppen, Loggane Open02.12.18

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,48Arne Devik, Brodd IL14.09.011Gloppen, Loggane Open15.07.18

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,46Arne Devik, Brodd IL14.09.011Gloppen, Loggane Open02.12.18

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,65Arne Devik, Brodd IL14.09.012 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56(-0,1)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
8,12(-0,1)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-19)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,66(+1,7)Robert Andrè Moldestad, Gloppen Friidrettslag04.01.006-h4 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
12,23(+1,2)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.004Fana, Gneistspelen 201823.06.18
13,23(-0,9)Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.002Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,12(+2,1)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.009-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,36(+1,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.005-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
24,49(+0,2)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.001-h3Fana, Framolekene 201801.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,99(+4,3)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.005-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
24,26(+4,4)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.004-h6 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,52Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
56,95Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.007Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,30Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,38Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
4,37,55Torstein Blikra, Gaular IL18.01.991 (MJ)Førde, Treningsstevne04.06.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56,99Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.992 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,31,54Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.001 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,51,00Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.002-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
9,52,96Lars Øvrebø, Gaular IL16.08.002 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,03,16Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.996 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,03,42Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,12,48Erlend Henjesand, Syril IL08.07.998 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,48,59Trygve Johan Frisk Brendehaug, Syril IL23.05.004 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,24,71Svein August Gillesøy, Førde IL Friidrett18.04.009 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,13Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Overhalla, UM 201801.09.18
10,36Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.002Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
9,37Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,98Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (MS)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,47Mathias Melheim, Olden IL01.03.992Overhalla, UM 201802.09.18
38,04Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.002Byrkjelo, Loggane Open13.05.18
30,65Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002Gloppen, Loggane Open15.04.18
23,71Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.002Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,87Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Gloppen, Loggane Open23.09.18

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,31Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002Gloppen, Loggane Open15.04.18
43,37Steffen Fjellestad, Gloppen Friidrettslag03.02.996 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
39,01Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Gloppen, Seriestemne29.08.18

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,86Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002Gloppen, Loggane Open15.04.18

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,41Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
34,23Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Gutter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,09(+0,8)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.984-h1 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,12(+0,5)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-fi (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,04(+3,4)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.985 (MS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,46Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981 (MS)Fana, Stor-KM22.09.18
2,10,48Arild Øygard, Jølster IL06.03.967-h1 (MS)Fana, Karabinlekene 201812.05.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,80Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.988 (MS)Bergen, Åpningsstevne04.09.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,55,65Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,26,12Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.975 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,94Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.974 (MS)Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial13.04.18

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
72,81Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971 (G-U23)Gävle/SWE, Nordisk U23 mesterskap11.08.18
54,59Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.967 (MS)Byrkjelo, NM 201818.08.18

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,25Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.981 (MS)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56(-0,1)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201802.06.18
7,63(-0,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201802.06.18
8,12(-0,1)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-19)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18
9,45(-2,3)Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-15)Førde, Treningsstevne04.06.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,8(+0,2)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-15)Gloppen, Seriestemne30.05.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,33(+2,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15)Jönköping/SWE, HIK-Kampen08.09.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03(+1,4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.013-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
11,56(+0,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-fi-A (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,66(+1,7)Robert Andrè Moldestad, Gloppen Friidrettslag04.01.006-h4 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
11,74(+1,0)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.016 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
12,23(+1,2)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.004 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 201823.06.18
12,36(+0,4)Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031 (G-15)Steinkjer, Seriestevne14.08.18
12,47(-0,2)Fredrik Høyvik, Svint IL11.07.031 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
12,51(-0,9)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
12,66(-0,2)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.033 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
12,90(-0,2)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
-----10--------------------
12,99(-1,2)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.013 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
13,23(-0,9)Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.002 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
13,51(-0,9)Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.022 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
13,74(-0,2)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.034 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
14,26(+0,0)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.034 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,89(+3,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h5 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
11,50(+3,7)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,53(+3,0)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012-h1 (MS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18
12,12(+2,1)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.009-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,18Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,29(+2,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-fi (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
23,64(+0,4)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-sf2 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
24,12(-0,1)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
24,36(+1,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.005-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
24,49(+0,2)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.001-h3 (G-18/19)Fana, Framolekene 201801.06.18
26,27(-0,9)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
26,45(-0,1)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.013 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
26,82(-0,4)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.032 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
26,93(-0,9)Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.022 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
28,83(-0,9)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.033 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,19(+3,4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.016 (MS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18
23,41(+3,4)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.017 (MS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18
23,99(+4,3)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.005-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
24,26(+4,4)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.004-h6 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
26,07(+2,6)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.032-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,09Fredrik Høyvik, Svint IL11.07.031 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,59Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-15)Jönköping/SWE, HIK-Kampen08.09.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,70Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
56,52Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
56,95Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.007 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
57,32Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
1,04,40Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.021 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,67Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.024 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,30Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
2,11,23Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,14,26Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.032 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,14,81Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h1 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
2,14,84Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.023 (G-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
2,16,41Thomas Sæten, Hyen IL08.05.033 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,22,02Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-15)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
2,23,85Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.032 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
2,27,12Andreas Østerbø, Brekke IL28.10.031 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
2,34,92Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.035 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,75Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,38Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201802.06.18
4,28,62Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
4,32,25Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.031 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
4,32,74Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.034-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201802.06.18
4,33,57Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18
4,37,55Torstein Blikra, Gaular IL18.01.991 (MJ)Førde, Treningsstevne04.06.18
4,50,49Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.0310 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
4,53,70Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.032 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18
5,20,06Andre Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL07.07.032 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,23,50Olaus Orheim Mundal, Fjærland IL01.06.033 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
-----10--------------------
5,37,08Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-17)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,39,49Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,30Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201802.06.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,22,43Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.033 (G-15)Fana, Gneistspelen 201824.06.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56,99Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.992 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,31,54Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.001 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,39,17Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.021 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,39,45Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
9,46,95Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.031 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,51,00Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.002-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201803.06.18
9,52,96Lars Øvrebø, Gaular IL16.08.002 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,03,16Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.996 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,03,42Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,06,85Kasper Mundal, Stårheim IL04.01.033 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
-----10--------------------
10,08,62Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-17)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,09,91Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.032 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,12,48Erlend Henjesand, Syril IL08.07.998 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,18,17Thristan Engebø Ullebø, Førde IL Friidrett25.02.024 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,37,77Ivar Nistad, Svint IL11.07.022-h1 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
10,48,59Trygve Johan Frisk Brendehaug, Syril IL23.05.004 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,50,18Hjalmar Michelsen, Syril IL03.06.025 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,02,53Vegard Eikevik, Sogndal IL29.04.015 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,07,54Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.026 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,24,71Svein August Gillesøy, Førde IL Friidrett18.04.009 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02,31Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.024-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201803.06.18

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50,13Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,60,00Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.0215 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31(+0,9)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
5,12(+0,9)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
4,20(-4,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,66(+0,7)Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.034 (G-15)Overhalla, UM 201831.08.18
10,80(+1,6)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,48Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18
14,74Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-15)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring10.05.18
8,30Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
7,80Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,58Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-15)Gloppen, Loggane Open02.12.18

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,13Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Overhalla, UM 201801.09.18
12,71Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-15)Gloppen, Loggane Open02.12.18
10,36Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.002 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
9,37Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,98Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (MS)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,99Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-15)Gloppen, Loggane Open02.12.18
46,37Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,62Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-15)Gloppen, Loggane Open02.12.18
40,39Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-17)Gloppen, Loggane Open02.12.18
36,70Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032 (G-17)Gloppen, Loggane Open23.09.18

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,28Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-15)Gloppen, Loggane Open02.12.18
44,47Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
38,04Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.002 (G-18/19)Byrkjelo, Loggane Open13.05.18
30,65Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open15.04.18
23,71Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.002 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,87Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open23.09.18
41,50Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-15)Gloppen, Loggane Open02.12.18

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,75Steffen Melheim, Olden IL01.08.032 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
39,82Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.033 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,48Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-17)Gloppen, Loggane Open15.07.18

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,46Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-17)Gloppen, Loggane Open02.12.18
55,31Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open15.04.18
43,37Steffen Fjellestad, Gloppen Friidrettslag03.02.996 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
39,01Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Gloppen, Seriestemne29.08.18

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,86Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open15.04.18
45,65Arne Devik, Brodd IL14.09.012 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,84Steffen Melheim, Olden IL01.08.035 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
31,93Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.036 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
21,79Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,35Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
27,22Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.022 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,41Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
34,23Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56(-0,1)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201802.06.18
7,63(-0,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201802.06.18
8,12(-0,1)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-19)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18
9,45(-2,3)Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-15)Førde, Treningsstevne04.06.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,8(+0,2)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-15)Gloppen, Seriestemne30.05.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,33(+2,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15)Jönköping/SWE, HIK-Kampen08.09.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03(+1,4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.013-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
11,09(+0,8)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.984-h1 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
11,56(+0,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-fi-A (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,66(+1,7)Robert Andrè Moldestad, Gloppen Friidrettslag04.01.006-h4 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
11,74(+1,0)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.016 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
12,23(+1,2)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.004 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 201823.06.18
12,36(+0,4)Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031 (G-15)Steinkjer, Seriestevne14.08.18
12,47(-0,2)Fredrik Høyvik, Svint IL11.07.031 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
12,51(-0,9)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
12,66(-0,2)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.033 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
-----10--------------------
12,90(-0,2)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
12,99(-1,2)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.013 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
13,23(-0,9)Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.002 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
13,51(-0,9)Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.022 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
13,74(-0,2)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.034 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
14,26(+0,0)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.034 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,89(+3,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h5 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
11,50(+3,7)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,53(+3,0)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012-h1 (MS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18
12,12(+2,1)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.009-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,18Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,12(+0,5)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-fi (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
22,29(+2,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-fi (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
23,64(+0,4)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-sf2 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
24,12(-0,1)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
24,36(+1,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.005-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
24,49(+0,2)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.001-h3 (G-18/19)Fana, Framolekene 201801.06.18
26,27(-0,9)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
26,45(-0,1)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.013 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
26,82(-0,4)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.032 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
26,93(-0,9)Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.022 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
-----10--------------------
28,83(-0,9)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.033 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,04(+3,4)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.985 (MS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18
22,19(+3,4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.016 (MS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18
23,41(+3,4)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.017 (MS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18
23,99(+4,3)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.005-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
24,26(+4,4)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.004-h6 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
26,07(+2,6)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.032-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,09Fredrik Høyvik, Svint IL11.07.031 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,59Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-15)Jönköping/SWE, HIK-Kampen08.09.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,70Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
56,52Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
56,95Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.007 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
57,32Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
1,04,40Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.021 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,67Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.024 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,46Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981 (MS)Fana, Stor-KM22.09.18
2,10,30Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
2,10,48Arild Øygard, Jølster IL06.03.967-h1 (MS)Fana, Karabinlekene 201812.05.18
2,11,23Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,14,26Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.032 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,14,81Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h1 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
2,14,84Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.023 (G-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
2,16,41Thomas Sæten, Hyen IL08.05.033 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,22,02Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-15)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
2,23,85Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.032 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
-----10--------------------
2,27,12Andreas Østerbø, Brekke IL28.10.031 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
2,34,92Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.035 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,75Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,80Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.988 (MS)Bergen, Åpningsstevne04.09.18
4,27,38Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201802.06.18
4,28,62Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
4,32,25Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.031 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
4,32,74Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.034-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201802.06.18
4,33,57Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18
4,37,55Torstein Blikra, Gaular IL18.01.991 (MJ)Førde, Treningsstevne04.06.18
4,50,49Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.0310 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
4,53,70Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.032 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18
5,20,06Andre Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL07.07.032 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
-----10--------------------
5,23,50Olaus Orheim Mundal, Fjærland IL01.06.033 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,37,08Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-17)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,39,49Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,30Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201802.06.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,22,43Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.033 (G-15)Fana, Gneistspelen 201824.06.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,55,65Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
8,56,99Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.992 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,26,12Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.975 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,31,54Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.001 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,39,17Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.021 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,39,45Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
9,46,95Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.031 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,51,00Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.002-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201803.06.18
9,52,96Lars Øvrebø, Gaular IL16.08.002 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,03,16Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.996 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
-----10--------------------
10,03,42Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,06,85Kasper Mundal, Stårheim IL04.01.033 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,08,62Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-17)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,09,91Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.032 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,12,48Erlend Henjesand, Syril IL08.07.998 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,18,17Thristan Engebø Ullebø, Førde IL Friidrett25.02.024 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,37,77Ivar Nistad, Svint IL11.07.022-h1 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
10,48,59Trygve Johan Frisk Brendehaug, Syril IL23.05.004 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,50,18Hjalmar Michelsen, Syril IL03.06.025 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,02,53Vegard Eikevik, Sogndal IL29.04.015 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
-----20--------------------
11,07,54Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.026 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,24,71Svein August Gillesøy, Førde IL Friidrett18.04.009 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02,31Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.024-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201803.06.18

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50,13Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,60,00Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.0215 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31(+0,9)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
5,12(+0,9)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
4,20(-4,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,66(+0,7)Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.034 (G-15)Overhalla, UM 201831.08.18
10,80(+1,6)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,48Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18
14,74Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-15)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring10.05.18
8,30Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
7,80Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,58Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-15)Gloppen, Loggane Open02.12.18

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,13Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Overhalla, UM 201801.09.18
12,71Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-15)Gloppen, Loggane Open02.12.18
10,36Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.002 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
9,37Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,98Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (MS)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,99Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-15)Gloppen, Loggane Open02.12.18
46,37Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,62Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-15)Gloppen, Loggane Open02.12.18
40,39Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-17)Gloppen, Loggane Open02.12.18
36,70Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032 (G-17)Gloppen, Loggane Open23.09.18

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,28Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-15)Gloppen, Loggane Open02.12.18
44,47Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
38,04Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.002 (G-18/19)Byrkjelo, Loggane Open13.05.18
30,65Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open15.04.18
23,71Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.002 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,94Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.974 (MS)Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial13.04.18
43,87Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open23.09.18
41,50Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-15)Gloppen, Loggane Open02.12.18

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,75Steffen Melheim, Olden IL01.08.032 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
39,82Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.033 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,48Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-17)Gloppen, Loggane Open15.07.18

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,46Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-17)Gloppen, Loggane Open02.12.18
55,31Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open15.04.18
43,37Steffen Fjellestad, Gloppen Friidrettslag03.02.996 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
39,01Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Gloppen, Seriestemne29.08.18

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
72,81Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971 (G-U23)Gävle/SWE, Nordisk U23 mesterskap11.08.18
54,59Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.967 (MS)Byrkjelo, NM 201818.08.18
45,86Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open15.04.18
45,65Arne Devik, Brodd IL14.09.012 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,84Steffen Melheim, Olden IL01.08.035 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
31,93Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.036 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
21,79Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,35Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
27,22Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.022 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,25Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.981 (MS)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
41,41Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
34,23Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56(-0,1)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201802.06.18
7,63(-0,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201802.06.18
8,12(-0,1)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-19)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18
9,45(-2,3)Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
10,82(-3,0)Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532-h1 (MV65)Arna, Seriestevne16.09.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,8(+0,2)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-15)Gloppen, Seriestemne30.05.18
11,1(+1,1)Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451 (MV70)Byrkjelo, Seriestemne28.10.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,33(+2,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15)Jönköping/SWE, HIK-Kampen08.09.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,82(+1,0)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h1Drammen, Elvelekene 201826.08.18
10,90(+0,8)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.926-fi-BOslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
11,03(+1,4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.013-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
11,09(+0,8)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.984-h1 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
11,38(-0,6)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DKladno/CZE, 11th TNT Express Meeting16.06.18
11,56(+0,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-fi-A (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,66(+1,7)Robert Andrè Moldestad, Gloppen Friidrettslag04.01.006-h4 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
11,68(+0,5)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.772 (MV40)Borås/SWE, NMACS 201806.07.18
11,74(+1,0)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.016 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
12,23(+1,2)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.004 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 201823.06.18
-----10--------------------
12,36(+0,4)Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031 (G-15)Steinkjer, Seriestevne14.08.18
12,47(-0,2)Fredrik Høyvik, Svint IL11.07.031 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
12,51(-0,9)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
12,66(-0,2)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.033 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
12,90(-0,2)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
12,99(-1,2)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.013 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
13,23(-0,9)Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.002 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
13,51(-0,9)Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.022 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
13,74(-0,2)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.034 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
14,26(+0,0)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.034 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18
-----20--------------------
15,11(+0,1)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.488-h2 (MV70)Tipton/GBR, Tipton Harriers Open22.05.18
15,40(-0,1)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.503 (MV65)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,7(+1,5)Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451 (MV70)Byrkjelo, Seriestemne28.10.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,89(+3,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h5 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
11,50(+3,7)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,53(+3,0)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012-h1Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18
12,12(+2,1)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.009-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,18Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,49(+1,9)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.916-hNatOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
22,12(+0,5)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-fi (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
22,29(+2,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-fi (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
23,64(+0,4)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-sf2 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
24,05(+0,0)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
24,12(-0,1)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
24,36(+1,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.005-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
24,49(+0,2)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.001-h3 (G-18/19)Fana, Framolekene 201801.06.18
26,27(-0,9)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
26,45(-0,1)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.013 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
-----10--------------------
26,82(-0,4)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.032 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
26,93(-0,9)Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.022 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
28,83(-0,9)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.033 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
30,58(+0,2)Leif Martin Reknes, Gloppen Friidrettslag09.11.521 (MV65)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
31,89(-1,3)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48P (MV70) Horspath/GBR, British Masters Pentathlon Championships 03.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,04(+3,4)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.985Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18
22,19(+3,4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.016Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18
23,41(+3,4)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.017Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18
23,99(+4,3)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.005-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
24,26(+4,4)William Berge Bjelland, Aurland IL12.01.004-h6 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
26,07(+2,6)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.032-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,09Fredrik Høyvik, Svint IL11.07.031 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,59Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-15)Jönköping/SWE, HIK-Kampen08.09.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,62Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DKladno/CZE, 11th TNT Express Meeting16.06.18
55,70Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
56,52Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
56,95Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.007 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
57,32Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-15)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
57,84Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
1,04,40Adrijus Kamantauskas, Brodd IL27.11.021 (G-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
1,07,63Leif Martin Reknes, Gloppen Friidrettslag09.11.521 (MV65)Borås/SWE, NMACS 201808.07.18
1,10,98Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV65)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18
1,20,30Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV80)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,67Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.024 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,46Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981Fana, Stor-KM22.09.18
2,08,88Odd-Anders Grimsbø, Førde IL Friidrett01.12.912Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
2,10,30Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
2,10,48Arild Øygard, Jølster IL06.03.967-h1Fana, Karabinlekene 201812.05.18
2,10,82Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
2,11,23Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,14,26Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.032 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,14,81Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h1 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
2,14,84Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.023 (G-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
2,16,41Thomas Sæten, Hyen IL08.05.033 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
-----10--------------------
2,22,02Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-15)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
2,23,85Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.032 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
2,27,12Andreas Østerbø, Brekke IL28.10.031 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
2,29,62Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582 (MV60)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
2,34,92Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.035 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,37,50Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.544 (MV60)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
2,39,40Leif Martin Reknes, Gloppen Friidrettslag09.11.524-h1 (MV65)Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships09.09.18
3,19,80Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV80)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,75Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54,47Eivind Øygard, Jølster IL18.02.9210-h2Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,07,80Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.988Bergen, Åpningsstevne04.09.18
4,27,38Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201802.06.18
4,28,62Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
4,32,25Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.031 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
4,32,74Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.034-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201802.06.18
4,33,57Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18
4,37,55Torstein Blikra, Gaular IL18.01.991 (MJ)Førde, Treningsstevne04.06.18
4,50,49Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.0310 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
4,53,70Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.032 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18
-----10--------------------
4,55,21Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DKladno/CZE, 11th TNT Express Meeting17.06.18
5,03,91Arne Fortun, IL Fanaråk12.09.633-h1 (MV50)Paris/FRA, Gay Games06.08.18
5,20,06Andre Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL07.07.032 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,23,50Olaus Orheim Mundal, Fjærland IL01.06.033 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,29,09Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.544 (MV60)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18
5,37,08Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-17)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,39,49Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
5,51,00Leif Martin Reknes, Gloppen Friidrettslag09.11.528-h2 (MV65)Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships15.09.18
6,31,5Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451 (MV70)Byrkjelo, Seriestemne28.10.18
7,20,96Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48P (MV70) Horspath/GBR, British Masters Pentathlon Championships 03.06.18
-----20--------------------
7,27,84Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV80)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,30Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201802.06.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,22,43Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.033 (G-15)Fana, Gneistspelen 201824.06.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25,29Eivind Øygard, Jølster IL18.02.923Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
8,55,65Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
8,56,99Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.992Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,12,84Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.953Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,20,98Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.944Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,26,12Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.975Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,31,54Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.001 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,39,17Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.021 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,39,45Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
9,46,95Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.031 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
-----10--------------------
9,51,00Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.002-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201803.06.18
9,52,96Lars Øvrebø, Gaular IL16.08.002 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,03,16Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.996Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,03,42Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,04,71Alexander Hjelmeland Rygg, Førde IL Friidrett12.10.807Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,06,85Kasper Mundal, Stårheim IL04.01.033 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,08,62Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-17)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,09,91Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.032 (G-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,12,48Erlend Henjesand, Syril IL08.07.998Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,18,17Thristan Engebø Ullebø, Førde IL Friidrett25.02.024 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
-----20--------------------
10,35,20Anders Bjørkhaug, Førde IL Friidrett28.04.751 (MV40)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,37,77Ivar Nistad, Svint IL11.07.022-h1 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
10,39,50Kjell Øygard, Jølster IL25.12.621 (MV)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
10,48,59Trygve Johan Frisk Brendehaug, Syril IL23.05.004 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,50,18Hjalmar Michelsen, Syril IL03.06.025 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,02,53Vegard Eikevik, Sogndal IL29.04.015 (G-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,07,54Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.026 (G-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,24,71Svein August Gillesøy, Førde IL Friidrett18.04.009Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,56,70Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.543 (MV60)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18
12,10,22Egil Hjalmar Holvik, Almenning IL21.05.602 (MV)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
-----30--------------------
12,10,38Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.503 (MV65)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02,31Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.024-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201803.06.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,17,64Eivind Øygard, Jølster IL18.02.926-h4Oordegem/BEL, IFAM26.05.18
16,45,42Eigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.833 (MV35)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,01,45Eivind Øygard, Jølster IL18.02.9212Byrkjelo, NM 201819.08.18

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,50(+0,5)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,07Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.18

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,60,00Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.0215 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,29,09Eigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.831 (MV35)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,95Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892Vik, Høgdegalla19.05.18
1,22Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48D (MV70)Sheffield/GBR, British Masters Decathlon Championships14.07.18
1,20Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531 (MV65)Arna, Seriestevne27.06.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,90Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DKladno/CZE, 11th TNT Express Meeting17.06.18
3,60Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.881Byrkjelo, KM/krinsleikar 201816.09.18
2,00Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.483 (MV70)Tamworth/GBR, Midland Veterans' League Division North04.07.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,88(+0,0)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894Lambertseter, Clean Air Games30.05.18
6,27(+1,0)Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.831 (MV35)Brey/GER, Sportfest Brey09.09.18
6,13(+0,9)Kim Nes Leirvik, Svelgen T & IF08.04.884Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
5,31(+0,9)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
5,12(+0,9)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
4,24(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.483-grpB (MV70)Solihull/GBR, Tipton Harriers Open19.06.18
4,20(-4,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,90(+3,2)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DKladno/CZE, 11th TNT Express Meeting16.06.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,44(+0,0)Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.831 (MV35)Brey/GER, Sportfest Brey09.09.18
11,66(+0,7)Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.034 (G-15)Overhalla, UM 201831.08.18
11,29(+2,0)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.552Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
10,80(+1,6)Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
8,97(+1,1)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481 (MV70)Birmingham/GBR, British Masters Championships 26.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53(+2,4)Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.835Byrkjelo, NM 201818.08.18
11,47(+3,6)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.552Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,99Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481 (MV70)Tamworth/GBR, Midland Veterans' League Division North04.07.18

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,98Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
13,20Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
12,45Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.881Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,94Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.974Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial13.04.18
43,87Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open23.09.18
41,50Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-15)Gloppen, Loggane Open02.12.18
41,23Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
21,28Runar Sundal, Jølster IL02.08.701 (MV45)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
72,81Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971 (G-U23)Gävle/SWE, Nordisk U23 mesterskap11.08.18
63,34Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.951Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
57,37Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.885Byrkjelo, NM 201818.08.18
54,59Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.967Byrkjelo, NM 201818.08.18
45,86Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open15.04.18
45,65Arne Devik, Brodd IL14.09.012Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,25Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.981Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
53,42Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
47,17Jens Christian Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.02.931Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
41,41Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
39,03Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.881Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
35,93Runar Sundal, Jølster IL02.08.701 (MV45)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
34,23Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6901Henrik Holmberg, Vik IL
11,38(-0,6)-6,90(+3,2)-12,06-1,93-51,62-15,53(+1,2)-40,86-3,90-50,41-4,55,21
23.09.8915Kladno/CZE, 11th TNT Express Meeting17.06.18

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,59(-0,2)Ingeborg Sofie Sætren, Hornindal IL04.06.051-h2Osterøy, Lerøylekene09.09.18
8,59(-1,1)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051-h2Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
8,73(-1,1)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.053-h2Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,08(-0,0)Ingelin Hyllestad, Hyllestad IL30.05.051-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,18(-0,0)Linnea Botnen, Førde IL Friidrett27.06.052-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,24(-1,1)Mathea Bråstad, Hyllestad IL31.05.054-h2Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,29(-1,4)Cathrine Nygård, Almenning IL15.03.052-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
9,34(-0,1)Emma Gran, Stryn T og IL01.03.057-h2Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
9,45(-1,4)Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.053-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
9,50(-4,7)Marte Hovland, Vik IL23.02.052Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
-----10--------------------
9,55(-1,4)Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.054-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
9,56(-1,4)Malin Rønnekleiv, Hyen IL17.08.055-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
9,78(-1,4)Johanne Støfring, Jølster IL31.08.056-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
9,90(-0,0)Alma Moen Eminovic, Jotun IL02.11.054-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,93(-1,4)Kristine Ommedal, Hyen IL26.11.057-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
10,45(-4,7)Elisa Nesse, Jotun IL19.03.055Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,3(+0,2)Malin Rønnekleiv, Hyen IL17.08.051Gloppen, Seriestemne30.05.18

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,1Vanessa Lillestøl, Hornindal IL30.11.051Hornindal, Lagsmesterskap28.09.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,85(+1,9)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
13,99(+1,6)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.053-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
15,72(+1,9)Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.053Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,79(-0,1)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
29,22(-0,1)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.052-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
29,46(-1,5)Mathea Bråstad, Hyllestad IL31.05.051-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
30,86(-0,1)Linnea Botnen, Førde IL Friidrett27.06.053-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
31,07(-1,5)Elina Østerbø, Brekke IL14.07.053-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
31,12(-1,5)Ingelin Hyllestad, Hyllestad IL30.05.054-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
33,13(-1,5)Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.055-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,88Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.051Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,71Marte Hovland, Vik IL23.02.051-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
1,48,93Mathea Bråstad, Hyllestad IL31.05.051Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
1,53,14Elina Østerbø, Brekke IL14.07.052Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
1,53,22Johanne Støfring, Jølster IL31.08.052Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
1,53,70Linnea Botnen, Førde IL Friidrett27.06.054Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
2,03,62Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.054Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,26,68Nora N. Hellebust, Jølster IL07.10.055Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig tidtaking/Insufficient timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,40Vanessa Lillestøl, Hornindal IL30.11.051Hornindal, Lagsmesterskap28.09.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,24Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
2,56,59Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.051Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,00,19Marte Hovland, Vik IL23.02.051-h1Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
5,34,15Tuva Bråstad, Hyllestad IL31.05.051Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,48,99Johanne Støfring, Jølster IL31.08.052Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
6,01,46Linnea Botnen, Førde IL Friidrett27.06.053Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,40(-1,8)Nora N. Hellebust, Jølster IL07.10.053Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45,04Johanne Støfring, Jølster IL31.08.052Osterøy, Lerøylekene08.09.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Cathrine Nygård, Almenning IL15.03.051Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
1,20Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
1,15Kristine Ommedal, Hyen IL26.11.055Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
1,15Johanne Støfring, Jølster IL31.08.055Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
1,10Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.057Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90(-1,8)Ingeborg Sofie Sætren, Hornindal IL04.06.052Osterøy, Lerøylekene08.09.18
4,40(-1,5)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.057Osterøy, Lerøylekene08.09.18
4,24(+0,6)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
3,98(-1,3)Ingelin Hyllestad, Hyllestad IL30.05.052Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
3,89(+1,3)Oddrun Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL25.02.057Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
3,70(-0,8)Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.054Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
3,37(-1,2)Alma Moen Eminovic, Jotun IL02.11.055Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
3,20(+0,3)Nora N. Hellebust, Jølster IL07.10.059Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,06Ingeborg Sofie Sætren, Hornindal IL04.06.051Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
4,26Marte Hovland, Vik IL23.02.052Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
3,80Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.053Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
3,43Malin Rønnekleiv, Hyen IL17.08.051Gloppen, Seriestemne30.05.18
1,14Vanessa Lillestøl, Hornindal IL30.11.051Hornindal, Lagsmesterskap28.09.18

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,13(+0,9)Ingeborg Sofie Sætren, Hornindal IL04.06.054Osterøy, Lerøylekene09.09.18
9,49(+0,5)Cathrine Nygård, Almenning IL15.03.051Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
7,48(+1,4)Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.052Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,85Ingeborg Sofie Sætren, Hornindal IL04.06.054Osterøy, Lerøylekene08.09.18
9,31Thea Lovise Holsen, Førde IL Friidrett22.04.051Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,29Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.056Osterøy, Lerøylekene08.09.18
8,96Katrine Bruland, Vikane IL25.03.052Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
8,88Cathrine Nygård, Almenning IL15.03.054Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
8,82Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
8,45Maja Fuglestrand Baade, Loen IL15.06.057Osterøy, Lerøylekene08.09.18
7,97Marte Hovland, Vik IL23.02.052Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
7,95Alma Moen Eminovic, Jotun IL02.11.056Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
7,87Elisa Nesse, Jotun IL19.03.057Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
-----10--------------------
7,65Johanne Støfring, Jølster IL31.08.053Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
6,76Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.056Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,64Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
18,68Elisa Nesse, Jotun IL19.03.052Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
18,31Maja Fuglestrand Baade, Loen IL15.06.056Osterøy, Lerøylekene08.09.18
17,58Alma Moen Eminovic, Jotun IL02.11.053Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
14,84Johanne Støfring, Jølster IL31.08.054Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
13,86Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.055Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,16Maja Fuglestrand Baade, Loen IL15.06.057Osterøy, Lerøylekene09.09.18
19,88Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.058Osterøy, Lerøylekene09.09.18

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,75Maja Fuglestrand Baade, Loen IL15.06.051Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
21,70Katrine Bruland, Vikane IL25.03.052Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
19,03Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.057Osterøy, Lerøylekene09.09.18

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,78Maja Fuglestrand Baade, Loen IL15.06.051Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
42,10Ingeborg Sofie Sætren, Hornindal IL04.06.052Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
8,69Vanessa Lillestøl, Hornindal IL30.11.051Hornindal, Lagsmesterskap28.09.18

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34(+1,0)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.043-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
9,25(-1,3)Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,26(+0,7)Matilde Aa Berge, Hyen IL04.10.041Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
9,43(-1,3)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.043Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,50(+0,7)Marit Rønnekleiv, Hyen IL14.07.042Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
9,90(-1,3)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.044Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,10(-0,8)Karine Ommedal, Hyen IL28.12.047Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
10,22(-4,6)Mali Monica Engesæter, Førde IL Friidrett09.01.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,1(+0,2)Matilde Aa Berge, Hyen IL04.10.041Gloppen, Seriestemne30.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,01(+2,4)Matilde Aa Berge, Hyen IL04.10.045-h2Fana, Framolekene 201802.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,38(+1,6)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.043-h2Fana, Framolekene 201803.06.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,24(+1,0)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.043-h2Fana, Karabinlekene 201813.05.18
31,04(-1,4)Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
32,60(-1,4)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.043Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
33,12(-1,4)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.044Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,77(+2,4)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.043-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,19Anne Gyldenskog Kilnes, Førde IL Friidrett10.05.041Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
1,53,94Cecilie Tveit, Fjellhug/Vereide IL02.04.0411-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,56,69Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
1,59,83Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041Førde, Treningsstevne04.06.18
2,08,27Mali Monica Engesæter, Førde IL Friidrett09.01.041Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
2,10,01Lydia Årdal, Jølster IL29.07.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46Cecilie Tveit, Fjellhug/Vereide IL02.04.044Osterøy, Lerøylekene09.09.18
1,30Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.041Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
1,25Caroline Kandal, Sandane Turn og Idrettslag17.05.042Byrkjelo, Seriestemne28.08.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60(+0,0)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.047Osterøy, Lerøylekene08.09.18
3,90(+0,0)Caroline Kandal, Sandane Turn og Idrettslag17.05.0421Osterøy, Lerøylekene08.09.18
3,85(+0,4)Matilde Aa Berge, Hyen IL04.10.0412Fana, Framolekene 201802.06.18
3,59(+1,5)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.041Osterøy, Lerøylekene08.09.18
6,59Matilde Aa Berge, Hyen IL04.10.041Gloppen, Seriestemne29.08.18
6,51Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.041Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,62Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,52Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.043Osterøy, Lerøylekene08.09.18

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,19(-1,3)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031Førde, Treningsstevne04.06.18
9,40(-1,3)Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.032Førde, Treningsstevne04.06.18
9,44(-1,3)Heidi Lervik, Førde IL Friidrett04.07.033Førde, Treningsstevne04.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,32(+0,2)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.033-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
13,41(+1,7)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.034-fi-BLillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,75(+1,5)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
14,56(-1,9)Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.032Sigdal, Distriktsstevne31.05.18
14,62(+0,2)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.035Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
15,89(-6,3)Selma Moen Eminovic, Jotun IL25.11.032Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,55(+2,2)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031-h1Fana, Karabinlekene 201812.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,72(+1,0)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
27,96(-0,4)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
32,10(-0,4)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.032Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,20(+2,8)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.034-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,91Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.034Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,86Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,17Heidi Lervik, Førde IL Friidrett04.07.031Førde, Treningsstevne04.06.18
1,59,96Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.032Førde, Treningsstevne04.06.18
2,02,09Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.033Førde, Treningsstevne04.06.18
2,18,96Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.034Førde, Treningsstevne04.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48,02Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.031Sigdal, Distriktsstevne31.05.18
2,59,69Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.031 (KS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
3,17,02Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57,49Emilie Flo Stavik, Markane IL20.01.033Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
5,26,10Kristina Skaflestad Hegrenes, Førde IL Friidrett27.11.031Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,37,37Kristina Skaflestad Hegrenes, Førde IL Friidrett27.11.031Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
12,42,80Hedda Eikeset, Førde IL Friidrett04.01.032Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,25(+1,4)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.033-h2Overhalla, UM 201801.09.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,26,21Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.035 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,52,34Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.033 (KS)Bergen/La, NM Kappgang09.06.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.032Sigdal, Distriktsstevne31.05.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02(-0,6)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
4,83(-0,4)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
4,42(+0,8)Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.031Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,63(+6,2)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,09(+1,0)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.033Fana, Karabinlekene 201813.05.18

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,42Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.032Overhalla, UM 201802.09.18
8,11Selma Moen Eminovic, Jotun IL25.11.032Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
7,30Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.033Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
6,92Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.032Sigdal, Distriktsstevne31.05.18

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,22Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.031Byrkjelo, KM/krinsleikar 201816.09.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,02Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.031Gloppen, Loggane Open07.10.18

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,63Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.031Gloppen, Loggane Open17.06.18

Jenter 16

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,82(-2,3)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12(-1,9)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
14,03(-1,9)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022Byrkjelo, Seriestemne12.07.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,94(+2,8)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.025-h2 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,11(+0,2)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
28,68(+0,2)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,19,51Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02HGeithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,44,31Henriette Hegrenes, Førde IL Friidrett26.05.021Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
13,55,75Oda Hov, Kaupanger IL12.07.022Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,56(-1,1)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02HGeithus, NM og UM i mangekamp26.05.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
1,40Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.022Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,12(-0,6)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02HGeithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31(+5,5)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,48Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,98Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,92Tonje Sundal, Jølster IL12.11.024Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring10.05.18

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,84Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021Byrkjelo, Seriestemne12.07.18

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2471Tonje Sundal, Jølster IL
20,56(-1,1)-1,50-9,54-29,01(+0,4)-4,12(-0,6)-NR-3,19,51
12.11.024Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Jenter 17

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,85Godelieve Andrea Cornelia Deckers (NED), Førde IL Friidrett02.04.011Førde, Treningsstevne04.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,29,51Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,44Godelieve Andrea Cornelia Deckers (NED), Førde IL Friidrett02.04.012Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17,57Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,26,29Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,08,57Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.013 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,00,9Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011Os, ER-ANs åpningsstevne17.03.18

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16(-0,1)Kari Alsaker, Olden IL16.06.001 (J-18)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,29(-0,9)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.005 (KS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,00(-0,8)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h2Fana, Framolekene 201801.06.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,57Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.003-h2 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,21,85Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-18)Førde, Treningsstevne04.06.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,46,54Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
13,35,78Maria Lund, Kaupanger IL01.06.002 (J-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,66Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,51Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,71Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,18Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,43Kari Alsaker, Olden IL16.06.001 (J-18)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18

Jenter 20/22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,09Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.983-h2 (KS)Emporia/KS/USA, Emporia State Spring Invite16.03.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,69Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.981-h2 (KS)Warrensburg/MO/USA, Mule Relays20.04.18

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16(-0,1)Kari Alsaker, Olden IL16.06.001 (J-18)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18
9,19(-1,3)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
9,40(-1,3)Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.032 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
9,44(-1,3)Heidi Lervik, Førde IL Friidrett04.07.033 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,82(-2,3)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021-h1 (J-16)Fana, Karabinlekene 201813.05.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12(-1,9)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
13,29(-0,9)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.005 (KS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.18
13,32(+0,2)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.033-h5 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
13,41(+1,7)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.034-fi-B (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,75(+1,5)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
14,03(-1,9)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
14,56(-1,9)Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.032 (J-15)Sigdal, Distriktsstevne31.05.18
14,62(+0,2)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.035 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
15,89(-6,3)Selma Moen Eminovic, Jotun IL25.11.032 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,94(+2,8)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.025-h2 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
13,55(+2,2)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031-h1 (J-15)Fana, Karabinlekene 201812.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,00(-0,8)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h2 (J-18/19)Fana, Framolekene 201801.06.18
27,72(+1,0)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031-h1 (J-15)Fana, Karabinlekene 201813.05.18
27,96(-0,4)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
28,11(+0,2)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
28,68(+0,2)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
32,10(-0,4)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.032 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,20(+2,8)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.034-h4 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,91Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.034 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,57Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.003-h2 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
1,05,86Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-15)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,17Heidi Lervik, Førde IL Friidrett04.07.031 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
1,59,96Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.032 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
2,02,09Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.033 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
2,18,96Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.034 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,85Godelieve Andrea Cornelia Deckers (NED), Førde IL Friidrett02.04.011 (J-17)Førde, Treningsstevne04.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,29,51Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,48,02Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.031 (J-15)Sigdal, Distriktsstevne31.05.18
2,59,69Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.031 (KS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
3,17,02Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
3,19,51Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-16)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,44Godelieve Andrea Cornelia Deckers (NED), Førde IL Friidrett02.04.012 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57,49Emilie Flo Stavik, Markane IL20.01.033 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
5,17,57Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
5,21,85Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-18)Førde, Treningsstevne04.06.18
5,26,10Kristina Skaflestad Hegrenes, Førde IL Friidrett27.11.031 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,46,54Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,37,37Kristina Skaflestad Hegrenes, Førde IL Friidrett27.11.031 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
12,42,80Hedda Eikeset, Førde IL Friidrett04.01.032 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
12,44,31Henriette Hegrenes, Førde IL Friidrett26.05.021 (J-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
13,35,78Maria Lund, Kaupanger IL01.06.002 (J-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
13,55,75Oda Hov, Kaupanger IL12.07.022 (J-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,25(+1,4)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.033-h2 (J-15)Overhalla, UM 201801.09.18

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,56(-1,1)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-16)Geithus, NM og UM i mangekamp26.05.18

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,26,29Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,08,57Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.013 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
16,26,21Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.035 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,00,9Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011 (J-17)Os, ER-ANs åpningsstevne17.03.18
28,52,34Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.033 (KS)Bergen/La, NM Kappgang09.06.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
1,40Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.022 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
1,20Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.032 (J-15)Sigdal, Distriktsstevne31.05.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02(-0,6)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
4,83(-0,4)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
4,42(+0,8)Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.031 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
4,12(-0,6)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-16)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31(+5,5)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
3,86(+2,3)Kari Alsaker, Olden IL16.06.001 (J-18)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18
3,63(+6,2)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,48Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,09(+1,0)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.033 (J-15)Fana, Karabinlekene 201813.05.18

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,42Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.032 (J-15)Overhalla, UM 201802.09.18
9,98Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
8,11Selma Moen Eminovic, Jotun IL25.11.032 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
7,30Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.033 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
6,92Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.032 (J-15)Sigdal, Distriktsstevne31.05.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,66Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,22Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.031 (J-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201816.09.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,02Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.031 (J-15)Gloppen, Loggane Open07.10.18
23,51Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
13,92Tonje Sundal, Jølster IL12.11.024 (J-16)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring10.05.18

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,63Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.031 (J-15)Gloppen, Loggane Open17.06.18

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,71Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,84Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,18Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,43Kari Alsaker, Olden IL16.06.001 (J-18)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2471Tonje Sundal, Jølster IL
20,56(-1,1)-1,50-9,54-29,01(+0,4)-4,12(-0,6)-NR-3,19,51
12.11.024 (J-16)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16(-0,1)Kari Alsaker, Olden IL16.06.001 (J-18)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18
9,19(-1,3)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
9,40(-1,3)Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.032 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
9,44(-1,3)Heidi Lervik, Førde IL Friidrett04.07.033 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,82(-2,3)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021-h1 (J-16)Fana, Karabinlekene 201813.05.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12(-1,9)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
13,29(-0,9)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.005 (KS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.18
13,32(+0,2)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.033-h5 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
13,41(+1,7)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.034-fi-B (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,75(+1,5)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
14,03(-1,9)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
14,56(-1,9)Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.032 (J-15)Sigdal, Distriktsstevne31.05.18
14,62(+0,2)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.035 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
15,89(-6,3)Selma Moen Eminovic, Jotun IL25.11.032 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,94(+2,8)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.025-h2 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
13,55(+2,2)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031-h1 (J-15)Fana, Karabinlekene 201812.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,00(-0,8)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h2 (J-18/19)Fana, Framolekene 201801.06.18
27,72(+1,0)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031-h1 (J-15)Fana, Karabinlekene 201813.05.18
27,96(-0,4)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
28,11(+0,2)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
28,68(+0,2)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
32,10(-0,4)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.032 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,20(+2,8)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.034-h4 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,91Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.034 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,57Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.003-h2 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
1,02,09Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.983-h2 (KS)Emporia/KS/USA, Emporia State Spring Invite16.03.18
1,05,86Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-15)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,17Heidi Lervik, Førde IL Friidrett04.07.031 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
1,59,96Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.032 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
2,02,09Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.033 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
2,18,96Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.034 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,85Godelieve Andrea Cornelia Deckers (NED), Førde IL Friidrett02.04.011 (J-17)Førde, Treningsstevne04.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,69Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.981-h2 (KS)Warrensburg/MO/USA, Mule Relays20.04.18
2,29,51Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,48,02Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.031 (J-15)Sigdal, Distriktsstevne31.05.18
2,59,69Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.031 (KS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
3,17,02Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
3,19,51Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-16)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,44Godelieve Andrea Cornelia Deckers (NED), Førde IL Friidrett02.04.012 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57,49Emilie Flo Stavik, Markane IL20.01.033 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
5,17,57Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
5,21,85Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-18)Førde, Treningsstevne04.06.18
5,26,10Kristina Skaflestad Hegrenes, Førde IL Friidrett27.11.031 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,46,54Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,37,37Kristina Skaflestad Hegrenes, Førde IL Friidrett27.11.031 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
12,42,80Hedda Eikeset, Førde IL Friidrett04.01.032 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
12,44,31Henriette Hegrenes, Førde IL Friidrett26.05.021 (J-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
13,35,78Maria Lund, Kaupanger IL01.06.002 (J-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
13,55,75Oda Hov, Kaupanger IL12.07.022 (J-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,25(+1,4)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.033-h2 (J-15)Overhalla, UM 201801.09.18

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,56(-1,1)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-16)Geithus, NM og UM i mangekamp26.05.18

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,26,29Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,08,57Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.013 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
16,26,21Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.035 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,00,9Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011 (J-17)Os, ER-ANs åpningsstevne17.03.18
28,52,34Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.033 (KS)Bergen/La, NM Kappgang09.06.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
1,40Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.022 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
1,20Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.032 (J-15)Sigdal, Distriktsstevne31.05.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02(-0,6)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
4,83(-0,4)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
4,42(+0,8)Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.031 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
4,12(-0,6)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-16)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31(+5,5)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
3,86(+2,3)Kari Alsaker, Olden IL16.06.001 (J-18)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18
3,63(+6,2)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,48Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,09(+1,0)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.033 (J-15)Fana, Karabinlekene 201813.05.18

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,42Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.032 (J-15)Overhalla, UM 201802.09.18
9,98Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
8,11Selma Moen Eminovic, Jotun IL25.11.032 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
7,30Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.033 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
6,92Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.032 (J-15)Sigdal, Distriktsstevne31.05.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,66Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,22Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.031 (J-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201816.09.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,02Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.031 (J-15)Gloppen, Loggane Open07.10.18
23,51Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
13,92Tonje Sundal, Jølster IL12.11.024 (J-16)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring10.05.18

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,63Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.031 (J-15)Gloppen, Loggane Open17.06.18

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,71Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,84Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,18Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,43Kari Alsaker, Olden IL16.06.001 (J-18)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2471Tonje Sundal, Jølster IL
20,56(-1,1)-1,50-9,54-29,01(+0,4)-4,12(-0,6)-NR-3,19,51
12.11.024 (J-16)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16(-0,1)Kari Alsaker, Olden IL16.06.001 (J-18)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18
9,19(-1,3)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
9,40(-1,3)Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.032 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
9,44(-1,3)Heidi Lervik, Førde IL Friidrett04.07.033 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,82(-2,3)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021-h1 (J-16)Fana, Karabinlekene 201813.05.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12(-1,9)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
13,29(-0,9)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.005Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.18
13,32(+0,2)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.033-h5 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
13,41(+1,7)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.034-fi-B (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,75(+1,5)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
14,03(-1,9)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
14,56(-1,9)Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.032 (J-15)Sigdal, Distriktsstevne31.05.18
14,62(+0,2)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.035 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
15,89(-6,3)Selma Moen Eminovic, Jotun IL25.11.032 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
17,84(+0,2)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.522 (KV65)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18
-----10--------------------
18,82(+1,2)Anne Marie Fagerstrøm, Florø Turn og IF26.08.558-h1 (KV60)Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships05.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,94(+2,8)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.025-h2 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
13,55(+2,2)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031-h1 (J-15)Fana, Karabinlekene 201812.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,00(-0,8)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h2 (J-18/19)Fana, Framolekene 201801.06.18
27,72(+1,0)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031-h1 (J-15)Fana, Karabinlekene 201813.05.18
27,96(-0,4)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
28,11(+0,2)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
28,68(+0,2)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
32,10(-0,4)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.032 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
37,36(-0,1)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.522 (KV65)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
39,51(-0,1)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.546-h1 (KV60)Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships07.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,20(+2,8)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.034-h4 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,91Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.034 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,57Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.003-h2 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
1,02,09Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.983-h2Emporia/KS/USA, Emporia State Spring Invite16.03.18
1,05,86Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-15)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
1,23,39Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.524-sf2 (KV65)Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships12.09.18
1,25,70Magnhild Myklebust, Florø Turn og IF12.06.515-sf2 (KV65)Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships12.09.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,17Heidi Lervik, Førde IL Friidrett04.07.031 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
1,59,96Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.032 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
2,02,09Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.033 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
2,18,96Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.034 (J-15)Førde, Treningsstevne04.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,85Godelieve Andrea Cornelia Deckers (NED), Førde IL Friidrett02.04.011 (J-17)Førde, Treningsstevne04.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,69Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.981-h2Warrensburg/MO/USA, Mule Relays20.04.18
2,29,51Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,48,02Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.031 (J-15)Sigdal, Distriktsstevne31.05.18
2,55,79Julie Bøtun, Modig IL21.03.841Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
2,59,69Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.031Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
3,17,02Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
3,19,51Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-16)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18
3,23,09Magnhild Myklebust, Florø Turn og IF12.06.517-sf1 (KV65)Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships10.09.18
3,23,93Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.523 (KV65)Borås/SWE, NMACS 201807.07.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,44Godelieve Andrea Cornelia Deckers (NED), Førde IL Friidrett02.04.012 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57,49Emilie Flo Stavik, Markane IL20.01.033 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
5,17,57Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
5,21,85Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-18)Førde, Treningsstevne04.06.18
5,26,10Kristina Skaflestad Hegrenes, Førde IL Friidrett27.11.031 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,46,54Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
11,37,37Kristina Skaflestad Hegrenes, Førde IL Friidrett27.11.031 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
12,42,80Hedda Eikeset, Førde IL Friidrett04.01.032 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
12,44,31Henriette Hegrenes, Førde IL Friidrett26.05.021 (J-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
13,35,78Maria Lund, Kaupanger IL01.06.002 (J-18)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
13,55,75Oda Hov, Kaupanger IL12.07.022 (J-16)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,26,29Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,55,77Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Byrkjelo, NM 201818.08.18
15,08,57Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.013 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
16,26,21Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.035 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,27,05Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Os, Søftelands avslutningsstevne20.10.18
27,00,9Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011 (J-17)Os, ER-ANs åpningsstevne17.03.18
28,52,34Ida Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett10.11.033Bergen/La, NM Kappgang09.06.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
1,40Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.022 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
1,20Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.032 (J-15)Sigdal, Distriktsstevne31.05.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02(-0,6)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-15)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
4,83(-0,4)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-15)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
4,42(+0,8)Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.031 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
4,12(-0,6)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-16)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18
3,43(+0,7)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521 (KV65)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
2,96(-2,0)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.549-fi-B (KV60)Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships11.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31(+5,5)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
3,86(+2,3)Kari Alsaker, Olden IL16.06.001 (J-18)Olden, Lagsmeisterskap29.09.18
3,63(+6,2)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,48Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,56(+1,5)Cecilie Rise Ortner, Gloppen Friidrettslag19.06.77Linz/AUT, KM Oberösterreich30.06.18
10,09(+1,0)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.033 (J-15)Fana, Karabinlekene 201813.05.18
6,08(+1,7)Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.422 (KV75)Borås/SWE, NMACS 201808.07.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,35Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Gloppen, Loggane Open17.06.18
6,66Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,83Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Gloppen, Loggane Open17.06.18
44,55Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.926Byrkjelo, NM 201819.08.18
28,02Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.031 (J-15)Gloppen, Loggane Open07.10.18
23,51Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
13,92Tonje Sundal, Jølster IL12.11.024 (J-16)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring10.05.18

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,61Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.903Lambertseter, Clean Air Games30.05.18
56,12Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922Gloppen, Loggane Open15.07.18
39,86Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Gloppen, Loggane Open07.10.18
13,71Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,18Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,57Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Gloppen, Loggane Open07.10.18

Menn veteran 30-34

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,60Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.881 (MS)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201816.09.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,13(+0,9)Kim Nes Leirvik, Svelgen T & IF08.04.884 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,45Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.881 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,37Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.885 (MS)Byrkjelo, NM 201818.08.18

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,03Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.881 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Menn veteran 35-39

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,04,71Alexander Hjelmeland Rygg, Førde IL Friidrett12.10.807 (MS)Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,45,42Eigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.833Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,29,09Eigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.831Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27(+1,0)Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.831Brey/GER, Sportfest Brey09.09.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,44(+0,0)Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.831Brey/GER, Sportfest Brey09.09.18

Menn veteran 40-44

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,68(+0,5)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.772Borås/SWE, NMACS 201806.07.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,05(+0,0)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,84Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,82Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,35,20Anders Bjørkhaug, Førde IL Friidrett28.04.751Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18

Menn veteran 45-49

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,28Runar Sundal, Jølster IL02.08.701Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,93Runar Sundal, Jølster IL02.08.701Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Menn veteran 55-59

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03,91Arne Fortun, IL Fanaråk12.09.633-h1 (MV50)Paris/FRA, Gay Games06.08.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,39,50Kjell Øygard, Jølster IL25.12.621 (MV)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
12,10,22Egil Hjalmar Holvik, Almenning IL21.05.602 (MV)Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

Menn veteran 60-64

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,29,62Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
2,37,50Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.544Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,29,09Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.544Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,56,70Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.543Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,29(+2,0)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.552 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,47(+3,6)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.552 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,12Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,57Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Byrkjelo, Seriestemne12.07.18

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,41Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Bergen, Skansemyren kastkarusell 1220.10.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,22Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Byrkjelo, Seriestemne12.07.18

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.58PBergen, KM i kast 5-kamp for veteraner06.10.18

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2759Jørn Gåsvær, Syril IL
30,39-10,00-33,66-29,39-11,62
21.05.58Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner06.10.18

Menn veteran 65-69

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,82(-3,0)Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532-h1Arna, Seriestevne16.09.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,40(-0,1)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.503Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,58(+0,2)Leif Martin Reknes, Gloppen Friidrettslag09.11.521Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,63Leif Martin Reknes, Gloppen Friidrettslag09.11.521Borås/SWE, NMACS 201808.07.18
1,10,98Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,39,40Leif Martin Reknes, Gloppen Friidrettslag09.11.524-h1Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships09.09.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51,00Leif Martin Reknes, Gloppen Friidrettslag09.11.528-h2Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships15.09.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,10,38Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.503Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Arna, Seriestevne27.06.18

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Arna, Seriestevne16.09.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,72Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Skansemyren kastkarusell 1220.10.18

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,41Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open07.10.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,36Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532Bergen, Skansemyren kastkarusell 1220.10.18

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,07Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open07.10.18

Menn veteran 70-74

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,11(+0,1)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.488-h2Tipton/GBR, Tipton Harriers Open22.05.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,7(+1,5)Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451Byrkjelo, Seriestemne28.10.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,89(-1,3)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48P Horspath/GBR, British Masters Pentathlon Championships 03.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,31,5Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451Byrkjelo, Seriestemne28.10.18
7,20,96Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48P Horspath/GBR, British Masters Pentathlon Championships 03.06.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48DSheffield/GBR, British Masters Decathlon Championships14.07.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.483Tamworth/GBR, Midland Veterans' League Division North04.07.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.483-grpB Solihull/GBR, Tipton Harriers Open19.06.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,97(+1,1)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Birmingham/GBR, British Masters Championships 26.08.18

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,99Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Tamworth/GBR, Midland Veterans' League Division North04.07.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,73Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48DSheffield/GBR, British Masters Decathlon Championships14.07.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,95Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Tipton/GBR, Tipton Harriers Open22.05.18

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,14Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Birmingham/GBR, Midland Veterans' League Division North 06.06.18

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,49Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.482Solihull/GBR, Midlands Veterans League Cup Final01.09.18

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,40Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48P Horspath/GBR, British Masters Pentathlon Championships 03.06.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,54Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Birmingham/GBR, Midland Veterans' League Division North 06.06.18

5 Kamp (Lengde-Spyd-200m-Diskos-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3288Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag
4,22(+0,7)-33,40-31,89(-1,3)-30,96-7,20,96
15.01.481 Horspath/GBR, British Masters Pentathlon Championships 03.06.18

Menn veteran 75-79

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,58Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.395Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,47Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.392Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,23Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.392Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,57Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.392Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18

Menn veteran 80-84

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20,30Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,19,80Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27,84Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,78Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.364Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,98Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.362Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,80Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.361Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18

Menn veteran 85-89

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,00Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.313Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,72Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Loggane Open07.10.18

Kvinner veteran 30-34

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55,79Julie Bøtun, Modig IL21.03.841 (KS)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18

Kvinner veteran 35-39

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,55,77Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KS)Byrkjelo, NM 201818.08.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,27,05Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KS)Os, Søftelands avslutningsstevne20.10.18

Kvinner veteran 40-44

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,56(+1,5)Cecilie Rise Ortner, Gloppen Friidrettslag19.06.77 (KS)Linz/AUT, KM Oberösterreich30.06.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,35Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open17.06.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,83Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open17.06.18

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,86Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open07.10.18

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,57Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open07.10.18

Kvinner veteran 60-64

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,82(+1,2)Anne Marie Fagerstrøm, Florø Turn og IF26.08.558-h1Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships05.09.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,51(-0,1)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.546-h1Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships07.09.18

300 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,36Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.546-fi Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships07.09.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,96(-2,0)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.549-fi-BMálaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships11.09.18

Kvinner veteran 65-69

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,84(+0,2)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.522Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,36(-0,1)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.522Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,39Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.524-sf2Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships12.09.18
1,25,70Magnhild Myklebust, Florø Turn og IF12.06.515-sf2Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships12.09.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,23,09Magnhild Myklebust, Florø Turn og IF12.06.517-sf1Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships10.09.18
3,23,93Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.523Borås/SWE, NMACS 201807.07.18

300 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,90Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.524-fi Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships07.09.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,43(+0,7)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18

Kvinner veteran 75-79

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,08(+1,7)Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.422Borås/SWE, NMACS 201808.07.18

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,81Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Gloppen, Loggane Open29.07.18

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,65Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,01Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Gloppen, Loggane Open29.07.18

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,78Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.42PBorås/SWE, NMACS 201808.07.18

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,97Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.42PBorås/SWE, NMACS 201808.07.18

VektKast4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,21Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.42PTorremolinos/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships12.09.18

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3982Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF
28,78-7,70-17,84-18,97-10,69
24.12.422Borås/SWE, NMACS 201808.07.18

Total requesttime: 67.271082878113 seconds