Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Sogn og Fjordane Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,58(+0,2)Tobias Bruhn-Henriksen, Stryn T og IL30.07.061Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
8,66(-1,8)Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.061-h3Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
8,70(+0,2)Simen L. Sunde, Jølster IL01.07.062Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
8,77(+0,2)August Aa Berge, Hyen IL20.06.064Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9,15(+0,7)Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.067-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
9,18(+1,9)Nicolai Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL26.04.061Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
9,70(+0,9)Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,78(+0,9)Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.062Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,82(+1,0)Theymen van Dijk, Vik IL10.09.062Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
9,91(+2,0)Oliver Bjørkedal Eide, Stryn T og IL29.05.062-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
-----10--------------------
10,16(+0,9)Amund Hovden Bjerck, Førde IL Friidrett14.05.063Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10,24(-1,7)Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
10,41(+2,0)Sokrates Ullebø Hool, Stryn T og IL27.07.063-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
10,46(-1,7)Sander Kvalheim, Almenning IL05.10.063-h1Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
10,61(-1,8)Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.064-h3Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
10,71(+2,0)Johan Skaare, Stryn T og IL02.10.064-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
10,93(+0,9)Elias Haug, Gjelsvik Skule03.11.064Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,05Emanuel Dale, Fjellhug/Vereide IL04.02.062Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
9,42Håkon Ruud Solberg, Vik IL23.09.061Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
9,61Theymen van Dijk, Vik IL10.09.062Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,25(-0,6)Simen L. Sunde, Jølster IL01.07.061Jølster, Åpningstemne19.05.19
14,50(+1,0)Tobias Bruhn-Henriksen, Stryn T og IL30.07.061-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
14,96(-0,8)Oskar Ellingsund, Florø Turn og IF19.06.065-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
15,05(-0,6)Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.062Jølster, Åpningstemne19.05.19
15,80(-0,6)Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.063Jølster, Åpningstemne19.05.19
16,03(+0,0)Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.065-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
16,40(+1,0)Oliver Bjørkedal Eide, Stryn T og IL29.05.062-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
17,12(+1,0)Sokrates Ullebø Hool, Stryn T og IL27.07.063-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
17,72(+1,0)Johan Skaare, Stryn T og IL02.10.064-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,68Thomas Svoen, Førde IL Friidrett30.05.061Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,89(-2,1)Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.062-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
29,44(+0,0)Simen L. Sunde, Jølster IL01.07.061Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
32,74(-2,1)Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.067-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
34,22(+1,5)Theymen van Dijk, Vik IL10.09.061Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
37,35(-0,7)Sander Kvalheim, Almenning IL05.10.064-h2Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,10(+3,3)Oskar Ellingsund, Florø Turn og IF19.06.063-h2Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
31,63(+3,3)Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.066-h2Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,00Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.061-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,52,81Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.061Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
1,53,32Simen L. Sunde, Jølster IL01.07.061Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
1,55,82Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
2.01,46Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.063Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,08,69Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,01,06Isak Nundal, Jotun IL06.10.061Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
5,04,95Niklas Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.02.061Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
5,18,72Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.068Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
5,19,01Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.069Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
5,56,06Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.062Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
5,58,43Gard Sønnesyn, IL Bjørn29.04.062Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
6,05,26Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.063Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13(-1,7)Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.065-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,56,04Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.063Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32Theymen van Dijk, Vik IL10.09.061Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
1,31Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.066Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
1,15Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.067Fana, Framolekene 201902.06.19

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53(+0,0)Tobias Bruhn-Henriksen, Stryn T og IL30.07.061Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
4,50(+0,0)August Aa Berge, Hyen IL20.06.061Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
4,32(+0,7)Nicolai Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL26.04.061Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
3,90(+0,0)Håkon Ruud Solberg, Vik IL23.09.061Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
3,87(+0,8)Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.062Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
3,82(+0,2)Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.069Fana, Framolekene 201901.06.19
3,80(-0,2)Theymen van Dijk, Vik IL10.09.062Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
3,43(+0,6)Oliver Bjørkedal Eide, Stryn T og IL29.05.062Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
3,43(+0,2)Sokrates Ullebø Hool, Stryn T og IL27.07.063Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
3,35(+0,5)Joakim Tistel Grov, Vik IL11.10.061Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
-----10--------------------
3,27(+0,4)Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
3,18(-1,7)Johan Skaare, Stryn T og IL02.10.064Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33(+2,3)Nicolai Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL26.04.061Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
4,14(+2,4)Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.0610Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,84Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.061Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
3,08Amund Hovden Bjerck, Førde IL Friidrett14.05.062Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
3,06Sander Kvalheim, Almenning IL05.10.061 (G-Rekrutt)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02(+1,4)Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.064Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,57(-0,2)Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.069Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51August Aa Berge, Hyen IL20.06.061Gloppen, Seriestemne22.05.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,63Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.061Gloppen, Loggane Open11.08.19
7,99Amund Hovden Bjerck, Førde IL Friidrett14.05.061Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
7,55Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.061Jølster, Åpningstemne19.05.19
7,22Emanuel Dale, Fjellhug/Vereide IL04.02.062Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
6,94Nicolai Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL26.04.061Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
6,88Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.062Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
6,35Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
5,14August Aa Berge, Hyen IL20.06.061Gloppen, Seriestemne12.06.19

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,38Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.066Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,05Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.064Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,09Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.064Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
24,73Nicolai Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL26.04.061Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
20,55Oskar Ellingsund, Florø Turn og IF19.06.064Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,90Joakim Tistel Grov, Vik IL11.10.061Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
23,70Theymen van Dijk, Vik IL10.09.062Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45(+1,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
7,53(+1,8)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.053-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
8,11(+1,1)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.058-fi Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,16(+1,9)Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.052Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
8,36(+0,1)Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.054Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
8,38(+0,5)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053-h3Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,43(+1,1)Christoffer Heilevang, Førde IL Friidrett25.03.052Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
8,45(+0,1)Hallvard Edvardsen Sagevik, Førde IL Friidrett13.03.055Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
8,54(+1,1)Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.053Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
8,77(-1,7)Sigve Saur Midtun, Jotun IL12.01.051Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
-----10--------------------
9,48(-1,6)Rasmus Nyvang, Almenning IL29.06.051-h2Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
9,70(-1,6)Simen Oppedal Iversen, Viksdalen IL13.07.054Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
9,79(-1,7)Tobias Furebotn, Jotun IL02.07.052Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
10,64(-1,7)Sondre Bale, Jotun IL01.09.053Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
10,77(+1,9)Markus Gjerde, Olden IL28.04.053Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,40(+3,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
7,72(+3,2)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
8,24(+2,5)Hans Teodor Haugen, Stryn T og IL09.02.055-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
9,31(+3,2)Emil Aaning, Stryn T og IL21.09.054-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,59Markus Gjerde, Olden IL28.04.051Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,78(+0,4)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,03(-1,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Fana, Karabinlekene 201912.05.19
10,05(+0,4)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.056-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,96(+4,4)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,00(+1,8)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051-fi-ALillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,26(-1,0)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
12,40(+0,2)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
13,64(-3,1)Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.053Jølster, Åpningstemne19.05.19
13,74(+0,2)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
14,81(-3,1)Kristian H Sunde, Jølster IL09.11.054Jølster, Åpningstemne19.05.19
15,78(+0,2)Emil Aaning, Stryn T og IL21.09.054-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,44Christoffer Heilevang, Førde IL Friidrett25.03.052Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,40(+1,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
25,18(+0,3)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
25,60(-3,1)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
26,07(-0,3)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.053Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
27,72(-0,3)Hallvard Edvardsen Sagevik, Førde IL Friidrett13.03.054Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
27,73(-1,7)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.055-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
28,08(-1,7)Hans Teodor Haugen, Stryn T og IL09.02.056-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
33,87(-0,5)Rasmus Nyvang, Almenning IL29.06.053-h3Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
35,14(-0,5)Sondre Gangsøy, Almenning IL29.09.054-h3Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,12Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,08,44Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,68Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,37,38Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.053-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,38,44Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.055-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1,42,10Mathias Rauset, Sandane Turn og Idrettslag06.09.051Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
1,44,06Torje Seljeset, Hornindal IL28.01.056-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
1.50,77Magnus Klakegg, Jølster IL08.04.051Jølster, Åpningstemne19.05.19
1.54,22Håkon Mallesvik, Jølster IL22.03.052Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,10,76Sondre Bale, Jotun IL01.09.051Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,69Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,17,19Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.053-h1Fana, Framolekene 201931.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,94Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
4,43,45Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
4,47,95Torje Seljeset, Hornindal IL28.01.058-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
4,49,24Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.052Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
5,32,32Tobias Furebotn, Jotun IL02.07.051Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
6,14,54Sondre Bale, Jotun IL01.09.051Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,36,23Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.056-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,25(-0,5)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,55(-1,4)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Byrkjelo, Seriestemne08.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,81(+2,6)Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.055-h2Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,11Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
5,24,94Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.052Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
6,25,96Torje Seljeset, Hornindal IL28.01.054Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,73Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
1,70Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
1,50Hans Teodor Haugen, Stryn T og IL09.02.056Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
1,45Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.057Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
1,35Håkon Mallesvik, Jølster IL22.03.052Jølster, Åpningstemne19.05.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,60Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,69(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
4,98(-2,2)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
4,59(+0,6)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.058Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
4,50(+1,5)Hans Teodor Haugen, Stryn T og IL09.02.059Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
4,04(+1,9)Magnus Klakegg, Jølster IL08.04.052Jølster, Åpningstemne19.05.19
3,97(-0,3)Rasmus Nyvang, Almenning IL29.06.051Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
3,88(-1,4)Emil Aaning, Stryn T og IL21.09.054Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
3,80(-1,3)Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
3,71(+1,7)Sondre Bale, Jotun IL01.09.051Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
3,31(-0,5)Sondre Gangsøy, Almenning IL29.09.052Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
-----10--------------------
2,51(+0,1)Markus Gjerde, Olden IL28.04.052Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,11(+3,5)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
4,17(+2,6)Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.0512Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
4,06(+2,9)Magnus Klakegg, Jølster IL08.04.052Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,97(+2,1)Markus Gjerde, Olden IL28.04.052Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35Sigve Saur Midtun, Jotun IL12.01.051Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.053Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
8,55(+1,1)Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.059Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,25Christoffer Heilevang, Førde IL Friidrett25.03.051Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,68Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051Gloppen, Loggane Open15.09.19
9,57Sigve Saur Midtun, Jotun IL12.01.051Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
9,49Hans Teodor Haugen, Stryn T og IL09.02.055Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
9,36Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.052Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9,10Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
8,68Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.057Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
7,78Sebastian Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL05.10.058Fana, Framolekene 201902.06.19
6,99Håkon Mallesvik, Jølster IL22.03.052Jølster, Åpningstemne19.05.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,00Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051Gloppen, Loggane Open15.09.19
19,38Sebastian Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL05.10.055Fana, Framolekene 201931.05.19

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,88Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051Gloppen, Loggane Open27.10.19
29,11Sebastian Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL05.10.053Fana, Framolekene 201901.06.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,13Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
16,78Håkon Mallesvik, Jølster IL22.03.052Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,51Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.055Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,10Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
23,10Sondre Bale, Jotun IL01.09.052Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
22,93Markus Gjerde, Olden IL28.04.051Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19

Gutter 15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,76(+0,7)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.042Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
12,87(-0,9)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042Jølster, Åpningstemne19.05.19
13,30(-0,2)Martin Ness, Viksdalen IL04.08.041Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
13,31(+0,7)Richard Solheim, Almenning IL21.04.043Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
13,62(-0,9)Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.043Jølster, Åpningstemne19.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,15(+1,4)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.047-sf2Jessheim, UM06.09.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,48Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.043Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,06(-0,3)Richard Solheim, Almenning IL21.04.042Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
33,48(-0,9)Tomas Kristian Nygård, Almenning IL03.08.042-h1Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,58(-0,3)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,21Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043-h1Fana, Framolekene 201902.06.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,77Richard Solheim, Almenning IL21.04.041Byrkjelo, Seriestemne09.07.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2.07,88Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,12,93August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.045-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,17,82Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.042Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,29,8August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
4,38,49Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
5,12,44Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.042Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,09,74Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.0411Jessheim, UM08.09.19
6,10,96August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0412Jessheim, UM08.09.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,58,21August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041Voss, Seriestemne18.09.19
10.04,64Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041Jølster, Åpningstemne19.05.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
1,35Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.041Jølster, Åpningstemne19.05.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31(+0,3)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
4,30(+0,3)Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.041Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
3,91(+0,0)Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.041Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57(-0,6)Aleksandr Linkevich (RUS), Stårheim IL28.09.044Ørsta, Ørstaleikane24.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,77(+2,6)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041Jølster, Åpningstemne19.05.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.041Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Ørsta, Ørstaleikane24.08.19
8,11Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.041Jølster, Åpningstemne19.05.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,52Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.041Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,68Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041Jølster, Åpningstemne19.05.19

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,37(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Asker, Askerlekene 201909.06.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,68(-2,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Fana, Karabinlekene 201912.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,42(+1,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-sf1Jessheim, UM06.09.19
12,79(-0,9)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031Jølster, Åpningstemne19.05.19
14,08(-0,2)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
15,42(+0,2)Runar Heimlid, Stryn T og IL28.11.031-h1Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,75(+1,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.036-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,44(+2,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.034-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,65Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Os, OsLekene 201921.09.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,54Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,18Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.035-h1Jessheim, UM07.09.19
2,10,69Andreas Østerbø, Brekke IL28.10.031Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
2,12,09Eirik Rønnekleiv, Hyen IL18.01.031Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2,12,91Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.035-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
2.19,81Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,20,27Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26,4Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.031Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
4,34,81Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
5,17,40Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32,60Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.0312Jessheim, UM08.09.19
10,13,48Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10.24,66Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Jølster, Åpningstemne19.05.19
11,01,49Olaus Orheim Mundal, Fjærland IL01.06.032Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
11,44,90Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.032Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,48,26Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.031Voss, Seriestemne18.09.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,59(-0,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,68Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,95Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
15,34Steffen Melheim, Olden IL01.08.033Jessheim, UM07.09.19
8,93Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
7,25Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032Voss, Seriestemne18.09.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,37Steffen Melheim, Olden IL01.08.031-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
15,31Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Gloppen, Loggane Open13.10.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,17Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Gloppen, Loggane Open13.10.19
12,73Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Loggane Open27.10.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
70,23Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Loggane Open09.06.19

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,03Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Loggane Open09.06.19
40,66Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.034Jessheim, UM06.09.19

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,97Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,10Steffen Melheim, Olden IL01.08.036 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,02Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Jessheim, UM07.09.19
40,67Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Gloppen, Loggane Open01.09.19

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,36Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.19

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,61Steffen Melheim, Olden IL01.08.033Jessheim, UM06.09.19
33,08Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Jølster, Åpningstemne19.05.19
29,82Torgeir Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag15.09.031 (G-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Gutter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,43(+1,6)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,46(+0,4)Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,42Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021Byrkjelo, Seriestemne09.07.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,13Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,29,59Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35,34Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.025-h1Fana, Framolekene 201901.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,53,35Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.021Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
9.17,13Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Jølster, Åpningstemne19.05.19
9,49,85Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.022Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10,31,21Magnus Reite-Bjellaas, Jølster IL30.11.023Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10.32,51Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.022Jølster, Åpningstemne19.05.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,10,15Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.0211 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12(-0,3)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,61(-2,9)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
8,33(-1,6)Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
9,66(-0,2)Jamil Tarakheil, Vik IL001 (G-19)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,46(+0,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
11,60(+2,0)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.015-h1Jessheim, UM06.09.19
11,77(+0,0)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.004-h1Fana, Framolekene 201902.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,59(+1,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,70(+1,2)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.011-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,55(+2,0)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h3Fana, Framolekene 201931.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,22Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,21,17Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.004-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,11,27Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9,31,91Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.001Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9.33,99Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.002Jølster, Åpningstemne19.05.19
9,53,90Torbjørn Aaberge Nes, Sogndal IL06.10.012Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,54,22Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.013Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
11,24,51Svein August Gillesøy, Førde IL Friidrett18.04.002Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,07,44Øystein Støfring, Jølster IL07.02.019 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
17,35,03Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
21,08,44Simen Nordheim, Gloppen Friidrettslag26.01.002Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,27(+0,0)Jamil Tarakheil, Vik IL001 (G-19)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,18Arne Devik, Brodd IL14.09.011Gloppen, Loggane Open01.09.19

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,35Arne Devik, Brodd IL14.09.011Gloppen, Loggane Open01.09.19

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,73Arne Devik, Brodd IL14.09.011Gloppen, Loggane Open01.09.19
60,57Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open21.07.19

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,19Arne Devik, Gloppen Friidrettslag14.09.016 (MS)Hamar, NM Hamar 201903.08.19
50,46Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.009 (MS)Hamar, NM Hamar 201903.08.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,00Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
40,83Arne Devik, Brodd IL14.09.011Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

Gutter 20/22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,97Matias Førde, Jølster IL26.11.981 (MS)Førde, Treningstevne06.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,12,77Matias Førde, Jølster IL26.11.986-h1 (MS)Fana, Framolekene 201901.06.19
5,01,30Sigmund Aasen Kvalheim, Måløy IL24.03.972 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,05,91Matias Førde, Jølster IL26.11.981 (MS)Byrkjelo, Seriestemne08.08.19
10,28,06Torstein Blikra, Gaular IL18.01.994 (MS)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
10,47,10Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.991Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,03Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-U23)Gloppen, Loggane Open01.09.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,04Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.972 (MS)Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial27.04.19
38,72Mathias Melheim, Olden IL01.03.995 (G-U23)Sigdal, NM Junior23.08.19

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
73,10Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.974 (MS)Austin/TX/USA, NCAA Division I Championships05.06.19

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,37(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,61(-2,9)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,33(-1,6)Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
9,66(-0,2)Jamil Tarakheil, Vik IL001 (G-19)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,68(-2,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,42(+1,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-sf1 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,46(+0,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,60(+2,0)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.015-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,77(+0,0)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.004-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
12,43(+1,6)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
12,76(+0,7)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.042 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
12,79(-0,9)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
12,87(-0,9)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
13,30(-0,2)Martin Ness, Viksdalen IL04.08.041 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
13,31(+0,7)Richard Solheim, Almenning IL21.04.043 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
-----10--------------------
13,62(-0,9)Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.043 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
14,08(-0,2)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
15,42(+0,2)Runar Heimlid, Stryn T og IL28.11.031-h1 (G-16)Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,15(+1,4)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.047-sf2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,48Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.043 (G-15)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,59(+1,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,70(+1,2)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.011-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,75(+1,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.036-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,55(+2,0)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h3 (G-18/19)Fana, Framolekene 201931.05.19
28,06(-0,3)Richard Solheim, Almenning IL21.04.042 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
33,48(-0,9)Tomas Kristian Nygård, Almenning IL03.08.042-h1 (G-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,58(-0,3)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
27,46(+0,4)Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,44(+2,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.034-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,65Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Os, OsLekene 201921.09.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,54Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
56,21Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,42Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,77Richard Solheim, Almenning IL21.04.041 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2.07,88Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,10,18Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.035-h1 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
2,10,69Andreas Østerbø, Brekke IL28.10.031 (G-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
2,12,09Eirik Rønnekleiv, Hyen IL18.01.031 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2,12,91Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.035-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,12,93August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.045-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,17,82Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.042 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2.19,81Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,20,27Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,13Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,22Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,21,17Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.004-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,26,4Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.031 (G-16)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
4,29,59Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,29,8August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-15)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
4,34,81Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,38,49Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
5,12,44Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.042 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.19
5,17,40Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-16)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35,34Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.025-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201901.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,09,74Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.0411 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,10,96August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0412 (G-15)Jessheim, UM08.09.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,53,35Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
9,11,27Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9.17,13Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-17)Jølster, Åpningstemne19.05.19
9,31,91Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.001 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,32,60Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.0312 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9.33,99Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.002 (G-18/19)Jølster, Åpningstemne19.05.19
9,49,85Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.022 (G-17)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,53,90Torbjørn Aaberge Nes, Sogndal IL06.10.012 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,54,22Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.013 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,58,21August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-15)Voss, Seriestemne18.09.19
-----10--------------------
10.04,64Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,13,48Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10.24,66Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,31,21Magnus Reite-Bjellaas, Jølster IL30.11.023 (G-17)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10.32,51Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.022 (G-17)Jølster, Åpningstemne19.05.19
11,01,49Olaus Orheim Mundal, Fjærland IL01.06.032 (G-16)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
11,24,51Svein August Gillesøy, Førde IL Friidrett18.04.002 (G-18/19)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
11,44,90Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.032 (G-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,07,44Øystein Støfring, Jølster IL07.02.019 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
16,10,15Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.0211 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
16,48,26Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.031 (G-16)Voss, Seriestemne18.09.19
17,35,03Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
21,08,44Simen Nordheim, Gloppen Friidrettslag26.01.002 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041 (G-15)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
1,35Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,59(-0,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
5,31(+0,3)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
5,12(-0,3)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
4,30(+0,3)Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
3,91(+0,0)Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.041 (G-15)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
3,27(+0,0)Jamil Tarakheil, Vik IL001 (G-19)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57(-0,6)Aleksandr Linkevich (RUS), Stårheim IL28.09.044 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane24.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,77(+2,6)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,68Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane24.08.19
8,11Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,95Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
15,34Steffen Melheim, Olden IL01.08.033 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
8,93Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
7,25Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-16)Voss, Seriestemne18.09.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,37Steffen Melheim, Olden IL01.08.031-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
15,31Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open13.10.19
10,18Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open01.09.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,17Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open13.10.19
12,73Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open27.10.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
70,23Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open09.06.19

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,03Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open09.06.19
40,66Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.034 (G-16)Jessheim, UM06.09.19

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,97Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
37,35Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open01.09.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,10Steffen Melheim, Olden IL01.08.036 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,02Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
40,67Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open01.09.19

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,73Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open01.09.19
60,57Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open21.07.19
36,36Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.19

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,19Arne Devik, Gloppen Friidrettslag14.09.016 (MS)Hamar, NM Hamar 201903.08.19
50,46Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.009 (MS)Hamar, NM Hamar 201903.08.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,52Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.041 (G-15)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,68Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,61Steffen Melheim, Olden IL01.08.033 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
33,08Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
29,82Torgeir Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag15.09.031 (G-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,00Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
40,83Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,37(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,61(-2,9)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,33(-1,6)Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
9,66(-0,2)Jamil Tarakheil, Vik IL001 (G-19)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,68(-2,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,42(+1,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-sf1 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,46(+0,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,60(+2,0)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.015-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,77(+0,0)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.004-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
12,43(+1,6)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
12,76(+0,7)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.042 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
12,79(-0,9)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
12,87(-0,9)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
13,30(-0,2)Martin Ness, Viksdalen IL04.08.041 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
13,31(+0,7)Richard Solheim, Almenning IL21.04.043 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
-----10--------------------
13,62(-0,9)Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.043 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
14,08(-0,2)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
15,42(+0,2)Runar Heimlid, Stryn T og IL28.11.031-h1 (G-16)Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,15(+1,4)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.047-sf2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,48Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.043 (G-15)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,59(+1,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,70(+1,2)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.011-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,75(+1,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.036-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,55(+2,0)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h3 (G-18/19)Fana, Framolekene 201931.05.19
28,06(-0,3)Richard Solheim, Almenning IL21.04.042 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
33,48(-0,9)Tomas Kristian Nygård, Almenning IL03.08.042-h1 (G-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,58(-0,3)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
27,46(+0,4)Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,44(+2,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.034-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,65Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Os, OsLekene 201921.09.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,54Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
56,21Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,42Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,77Richard Solheim, Almenning IL21.04.041 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,97Matias Førde, Jølster IL26.11.981 (MS)Førde, Treningstevne06.06.19
2.07,88Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,10,18Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.035-h1 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
2,10,69Andreas Østerbø, Brekke IL28.10.031 (G-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
2,12,09Eirik Rønnekleiv, Hyen IL18.01.031 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2,12,91Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.035-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,12,93August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.045-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,17,82Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.042 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2.19,81Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,20,27Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,13Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,12,77Matias Førde, Jølster IL26.11.986-h1 (MS)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,17,22Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,21,17Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.004-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,26,4Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.031 (G-16)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
4,29,59Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,29,8August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-15)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
4,34,81Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,38,49Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
5,01,30Sigmund Aasen Kvalheim, Måløy IL24.03.972 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
5,12,44Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.042 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.19
-----10--------------------
5,17,40Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-16)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35,34Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.025-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201901.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,09,74Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.0411 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,10,96August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0412 (G-15)Jessheim, UM08.09.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,53,35Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
9,05,91Matias Førde, Jølster IL26.11.981 (MS)Byrkjelo, Seriestemne08.08.19
9,11,27Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9.17,13Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-17)Jølster, Åpningstemne19.05.19
9,31,91Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.001 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,32,60Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.0312 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9.33,99Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.002 (G-18/19)Jølster, Åpningstemne19.05.19
9,49,85Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.022 (G-17)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,53,90Torbjørn Aaberge Nes, Sogndal IL06.10.012 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,54,22Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.013 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
-----10--------------------
9,58,21August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-15)Voss, Seriestemne18.09.19
10.04,64Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,13,48Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10.24,66Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,28,06Torstein Blikra, Gaular IL18.01.994 (MS)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
10,31,21Magnus Reite-Bjellaas, Jølster IL30.11.023 (G-17)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10.32,51Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.022 (G-17)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,47,10Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.991 (G-20/22)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
11,01,49Olaus Orheim Mundal, Fjærland IL01.06.032 (G-16)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
11,24,51Svein August Gillesøy, Førde IL Friidrett18.04.002 (G-18/19)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
-----20--------------------
11,44,90Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.032 (G-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,07,44Øystein Støfring, Jølster IL07.02.019 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
16,10,15Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.0211 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
16,48,26Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.031 (G-16)Voss, Seriestemne18.09.19
17,35,03Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
21,08,44Simen Nordheim, Gloppen Friidrettslag26.01.002 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041 (G-15)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
1,35Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,59(-0,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
5,31(+0,3)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
5,12(-0,3)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
4,30(+0,3)Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
3,91(+0,0)Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.041 (G-15)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
3,27(+0,0)Jamil Tarakheil, Vik IL001 (G-19)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57(-0,6)Aleksandr Linkevich (RUS), Stårheim IL28.09.044 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane24.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,77(+2,6)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,68Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane24.08.19
8,11Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,95Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
15,34Steffen Melheim, Olden IL01.08.033 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
8,93Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
7,25Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-16)Voss, Seriestemne18.09.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,37Steffen Melheim, Olden IL01.08.031-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
15,31Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open13.10.19
10,18Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open01.09.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,03Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-U23)Gloppen, Loggane Open01.09.19
13,17Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open13.10.19
12,73Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open27.10.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
70,23Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open09.06.19

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,03Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open09.06.19
40,66Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.034 (G-16)Jessheim, UM06.09.19

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,97Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
37,35Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open01.09.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,04Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.972 (MS)Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial27.04.19
51,10Steffen Melheim, Olden IL01.08.036 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
38,72Mathias Melheim, Olden IL01.03.995 (G-U23)Sigdal, NM Junior23.08.19

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,02Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
40,67Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open01.09.19

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,73Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open01.09.19
60,57Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open21.07.19
36,36Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.19

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
73,10Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.974 (MS)Austin/TX/USA, NCAA Division I Championships05.06.19
56,19Arne Devik, Gloppen Friidrettslag14.09.016 (MS)Hamar, NM Hamar 201903.08.19
50,46Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.009 (MS)Hamar, NM Hamar 201903.08.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,52Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.041 (G-15)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,68Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,61Steffen Melheim, Olden IL01.08.033 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
33,08Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
29,82Torgeir Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag15.09.031 (G-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,00Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
40,83Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,37(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,57(+0,1)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Treningstevne06.06.19
7,61(-2,9)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,11(+0,1)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.932Førde, Treningstevne06.06.19
8,33(-1,6)Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
8,35(-1,6)Bjarne Bergheim, Gloppen Friidrettslag15.07.962Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
8,81(-2,1)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.682Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
9,66(-0,2)Jamil Tarakheil, Vik IL001 (G-19)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
9,67(-1,8)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.752-h3Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,68(-2,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,82(+1,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.915-fi-ASkara/SWE, Skarakampen24.08.19
11,00(+0,3)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.894-fi-FSkara/SWE, Skara Racet06.06.19
11,08(+1,9)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.923-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,08(+1,1)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DRibeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League06.07.19
11,42(+1,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-sf1 (G-16)Jessheim, UM06.09.19
11,46(+0,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,60(+2,0)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.015-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,77(+0,0)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.004-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,77(+1,1)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,29(-1,9)Peter Wilke, Gloppen Friidrettslag22.02.961Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
-----10--------------------
12,43(+1,6)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
12,49(-1,9)Ole Martin Flatjord, Gloppen Friidrettslag14.09.942Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
12,76(+0,7)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.042 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
12,79(-0,9)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
12,87(-0,9)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
13,30(-0,2)Martin Ness, Viksdalen IL04.08.041 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
13,31(+0,7)Richard Solheim, Almenning IL21.04.043 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
13,62(-0,9)Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.043 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
14,08(-0,2)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
15,42(+0,2)Runar Heimlid, Stryn T og IL28.11.031-h1 (G-16)Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19
-----20--------------------
17,97(-0,2)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,15(+1,4)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.047-sf2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,93(+3,3)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.923-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,48Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.043 (G-15)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
16,4Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481 (MV70)Telford/GBR, Midland Veterans' League Division North01.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,73(+1,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-sf1Hamar, NM Hamar 201903.08.19
22,35(+0,9)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.895-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,59(+1,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,84(+1,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.897-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
23,43(+0,0)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.928-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,70(+1,2)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.011-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,70(+0,2)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
23,75(+1,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.036-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,55(+2,0)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h3 (G-18/19)Fana, Framolekene 201931.05.19
28,06(-0,3)Richard Solheim, Almenning IL21.04.042 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
-----10--------------------
31,83(-0,5)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751-h3Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
33,48(-0,9)Tomas Kristian Nygård, Almenning IL03.08.042-h1 (G-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
35,55(+0,0)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
37,39(+0,0)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532 (MV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,58(-0,3)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
27,46(+0,4)Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,70(+2,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h1Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
22,34(+2,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.895-h8Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
23,44(+2,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.034-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,65Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Os, OsLekene 201921.09.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,10Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DRibeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League06.07.19
54,54Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
56,15Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
56,21Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
57,94Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Gloppen, Seriestemne24.07.19
1,03,85Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.661 (MV50)Gloppen, Seriestemne24.07.19
1,22,34Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.362 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,42Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,77Richard Solheim, Almenning IL21.04.041 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,97Matias Førde, Jølster IL26.11.981Førde, Treningstevne06.06.19
2.07,88Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,10,18Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.035-h1 (G-16)Jessheim, UM07.09.19
2,10,69Andreas Østerbø, Brekke IL28.10.031 (G-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
2,12,09Eirik Rønnekleiv, Hyen IL18.01.031 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2,12,91Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.035-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,12,93August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.045-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2.14,91Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,17,82Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.042 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2.19,81Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
-----10--------------------
2,20,27Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2,35,13Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,40,19Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.584 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,02,54Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.454 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,18,84Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,13Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,67Eivind Øygard, Jølster IL18.02.921Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,12,77Matias Førde, Jølster IL26.11.986-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
4,17,22Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,21,17Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.004-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,26,4Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.031 (G-16)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
4,29,59Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,29,8August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-15)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
4,34,81Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,38,49Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
4,53,68Anders Bjørkhaug, Førde IL Friidrett28.04.751Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
-----10--------------------
4,55,58Hilmar Kråkenes, Almenning IL15.02.781Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
4,56,44Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DRibeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League07.07.19
5,01,30Sigmund Aasen Kvalheim, Måløy IL24.03.972Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
5,12,44Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.042 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.19
5,14,61Odd Martin Øvrebø, Måløy IL05.10.673Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
5,17,40Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-16)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
5,23,66Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,40,10Inge Visnes, Almenning IL08.03.741 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
5,55,45Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV65)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
6,09,05Marcus Vedeler, Eid IL05.04.757Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
-----20--------------------
6,35,76Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.455 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
7,21,62Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
7,26,15Marius Brekke Bergh, Almenning IL24.08.902Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
8,21,02Jostein Visnes, Almenning IL11.01.429Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35,34Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.025-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201901.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,09,74Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.0411 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,10,96August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0412 (G-15)Jessheim, UM08.09.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,23,97Eivind Øygard, Jølster IL18.02.926-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
8,53,35Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
8,53,39Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.9210-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
9,05,91Matias Førde, Jølster IL26.11.981Byrkjelo, Seriestemne08.08.19
9,10,14Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.952Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9,11,27Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9,11,6Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.941Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
9,12,82Gjøran Tefre, Førde IL Friidrett25.11.942Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,13,87Sindre Hoff, Viksdalen IL03.11.833Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9.17,13Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-17)Jølster, Åpningstemne19.05.19
-----10--------------------
9,31,78André Haugsbø, Gaular IL10.03.794Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,31,91Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.001 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,32,60Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.0312 (G-16)Jessheim, UM08.09.19
9.33,99Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.002 (G-18/19)Jølster, Åpningstemne19.05.19
9,42,01Alexander Moritsgård, Gloppen Friidrettslag11.04.941Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
9,49,85Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.022 (G-17)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,53,90Torbjørn Aaberge Nes, Sogndal IL06.10.012 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,54,08Brian Landøy, Jølster IL04.10.965Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,54,22Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.013 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,54,33Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.836Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
-----20--------------------
9,57,4Jens Andreas Melheim, Vik IL15.12.752Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
9,58,21August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-15)Voss, Seriestemne18.09.19
10.04,64Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,13,48Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10,13,50Vegard Skaflestad Hegrenes, Førde IL Friidrett09.03.967Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10.24,66Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,28,06Torstein Blikra, Gaular IL18.01.994Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
10,31,21Magnus Reite-Bjellaas, Jølster IL30.11.023 (G-17)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10.32,51Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.022 (G-17)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,39,19Amund Riiser, Førde IL Friidrett08.07.777Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
-----30--------------------
10,47,10Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.991 (G-20/22)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
10,48,22Trygve Hermansen, Førde IL Friidrett19.09.788Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
11,01,49Olaus Orheim Mundal, Fjærland IL01.06.032 (G-16)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
11,24,51Svein August Gillesøy, Førde IL Friidrett18.04.002 (G-18/19)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
11,25,36Simen Bækken, Syril IL20.09.889Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
11,29,01Stian Vallestad Alvær, Førde IL Friidrett09.12.779Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
11,37,72Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
11,44,90Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.032 (G-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
13,17,86Øystein Skagen, Førde IL Friidrett25.04.7710Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
13,37,12Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.453 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----40--------------------
14,34,15Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532 (MV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,29,92Eivind Øygard, Jølster IL18.02.928-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,07,44Øystein Støfring, Jølster IL07.02.019 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
16,10,15Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.0211 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
16,15,59Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.927Jessheim, Norgeslekene11.08.19
16,48,26Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.031 (G-16)Voss, Seriestemne18.09.19
17,35,03Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
21,08,44Simen Nordheim, Gloppen Friidrettslag26.01.002 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,14,69Eivind Øygard, Jølster IL18.02.929-h2Hamar, NM Hamar 201904.08.19
33,09,32Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.923Nadderud, Tyrvings høstserie10.09.19
34,46,15Alexander Moritsgård, Gloppen Friidrettslag11.04.941Byrkjelo, Seriestemne08.08.19

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,76(-0,8)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893Hamar, NM Hamar 201904.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892Vik, Høgdegalla08.06.19
1,85Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.961Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
1,55Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041 (G-15)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
1,35Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
1,30Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
1,20Inge Visnes, Almenning IL08.03.742Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
1,15Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.483 (MV70)Nottingham/GBR, Midland Veterans' League Cup31.08.19
1,15Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531 (MV65)Arna, Seriestevne15.10.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,01Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DFalun/SWE, Mångkamp18.08.19
3,80Kim Nes Leirvik, Svelgen T & IF08.04.881Svelgen, KM stav09.08.19
3,63Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.882Svelgen, KM stav09.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,01(+0,0)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DRibeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League06.07.19
5,59(-0,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
5,31(+0,3)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
5,12(-0,3)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
4,30(+0,3)Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
3,91(+0,0)Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.041 (G-15)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
3,27(+0,0)Jamil Tarakheil, Vik IL001 (G-19)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57(-0,6)Aleksandr Linkevich (RUS), Stårheim IL28.09.044 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane24.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,77(+2,6)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,68Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
4,02Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.484 (MV70)Nottingham/GBR, Midland Veterans' League Cup31.08.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,85(-0,6)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481 (MV70)Birmingham/GBR, British Masters Championships11.08.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,03Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-U23)Gloppen, Loggane Open01.09.19
13,46Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
13,17Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open13.10.19
12,73Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-16)Gloppen, Loggane Open27.10.19
7,41Sindre Eriksen, Almenning IL21.02.791Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
7,18Inge Visnes, Almenning IL08.03.742Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
6,90Marcus Vedeler, Eid IL05.04.753Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,04Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.972Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial27.04.19
51,10Steffen Melheim, Olden IL01.08.036Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
45,92Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Gloppen, Loggane Open21.07.19
38,72Mathias Melheim, Olden IL01.03.995 (G-U23)Sigdal, NM Junior23.08.19

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
73,10Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.974Austin/TX/USA, NCAA Division I Championships05.06.19
65,63Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.952Hamar, NM Hamar 201903.08.19
56,19Arne Devik, Gloppen Friidrettslag14.09.016Hamar, NM Hamar 201903.08.19
53,78Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.961Fana, Karabinlekene 201910.05.19
50,50Richard Villanger, Gloppen Friidrettslag09.05.911Gloppen, Loggane Open29.12.19
50,46Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.009Hamar, NM Hamar 201903.08.19
21,06Dag Einar Bøtun, Modig IL06.01.921Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,80Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DFalun/SWE, Mångkamp18.08.19
45,00Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
40,83Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
31,02Runar Sundal, Jølster IL02.08.701 (MV45)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
30,33Bjarne Bergheim, Gloppen Friidrettslag15.07.962Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7114Henrik Holmberg, Vik IL
11,23(+2,0)-6,87(+0,9)-12,26-1,94-51,20-15,12(+1,8)-43,73-4,01-53,80-5,01,90
23.09.893Falun/SWE, Mångkamp18.08.19

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,61(+0,5)Christina Mjøs, Aurland IL25.01.061Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
8,67(+1,7)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.066-fi-ALillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,91(+1,1)Tuva Tefre Kalstad, Jølster IL31.07.062-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
9,10(-0,8)Evalill Ommedal Aa, Hyen IL15.09.062Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
9,57(+1,1)Karianne Urdshals, Sogndal IL22.08.061 (J-14)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
9,57(-3,1)Kristine Moe Låksrud, Jotun IL29.01.061Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
9,74(-0,8)Ida Kristine Rønnekleiv, Hyen IL12.02.065Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
9,98(-1,5)Aurora Laukeland, Førde IL Friidrett31.03.061Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
10,24(-3,1)Thea Nes, Jotun IL24.02.062Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
10,26(-0,1)Victoria Kråkås Niesar, Solund IL10.01.066Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
-----10--------------------
10,50(-3,1)Leah Karin Bøyum, Jotun IL06.08.063Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,66(-0,2)Christina Mjøs, Aurland IL25.01.063Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
14,07(-0,5)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.062-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,19(-0,2)Christina Mjøs, Aurland IL25.01.063Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
30,13(+1,0)Tuva Tefre Kalstad, Jølster IL31.07.062Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
34,52(+1,5)Vanessa Brenden, Sogndal IL21.09.061Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,91(+2,1)Christina Mjøs, Aurland IL25.01.065-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,01Christina Mjøs, Aurland IL25.01.061Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
2,00,96Tuva Tefre Kalstad, Jølster IL31.07.066-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,01,5Evalill Ommedal Aa, Hyen IL15.09.061Gloppen, Seriestemne22.05.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,28(-0,4)Tuva Tefre Kalstad, Jølster IL31.07.062-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,58(-0,3)Eirin Støfringsdal, Jølster IL07.02.063Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
14,38(-0,3)Sunniva Tonning, Jølster IL27.02.064Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36Karianne Urdshals, Sogndal IL22.08.061Vik, Høgdegalla08.06.19
1,20Sunniva Tonning, Jølster IL27.02.063Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50(+0,0)Tuva Tefre Kalstad, Jølster IL31.07.061Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
4,47(+1,2)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.061Jølster, Åpningstemne19.05.19
4,42(-1,2)Christina Mjøs, Aurland IL25.01.0622-grp2 Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
3,78(+0,4)Karianne Urdshals, Sogndal IL22.08.061Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
3,73(-1,5)Evalill Ommedal Aa, Hyen IL15.09.064Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
3,35(-2,9)Ida Kristine Rønnekleiv, Hyen IL12.02.065Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
3,08(-0,9)Eirin Støfringsdal, Jølster IL07.02.066Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2,84(+0,9)Vanessa Brenden, Sogndal IL21.09.062Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,75Kristine Moe Låksrud, Jotun IL29.01.061Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
2,60Thea Nes, Jotun IL24.02.062Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
2,45Leah Karin Bøyum, Jotun IL06.08.063Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,23Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.061Jølster, Åpningstemne19.05.19
7,91Victoria Kråkås Niesar, Solund IL10.01.062Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
6,57Aurora Laukeland, Førde IL Friidrett31.03.061Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
6,13Evalill Ommedal Aa, Hyen IL15.09.061Gloppen, Seriestemne22.05.19
4,87Anbjørg Eimhjellen, Hyen IL26.11.062Gloppen, Seriestemne22.05.19
4,74Karianne Urdshals, Sogndal IL22.08.065Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,79Christina Mjøs, Aurland IL25.01.065Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,30(+1,0)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
8,51(+1,0)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.052Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
8,95(+1,0)Maya Helle Rochlenge, Svint IL11.10.053Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9,17(+1,0)Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.054Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9,20(+1,0)Linnea Botnen, Førde IL Friidrett27.06.055Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9,31(+1,0)Ingelin Hyllestad, Hyllestad IL30.05.056Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9,43(+1,0)Ingrid Krakhellen, Førde IL Friidrett16.12.057Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
9,52(-2,9)Aurora Steinarsdotter Årdal, Jølster IL23.08.053Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
9,88(+0,2)Brita Melheim, Vik IL17.10.051Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
9,90(-2,9)Eva Othelie Hellen Lidal, Vik IL29.08.054Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
-----10--------------------
9,90(+0,2)Jenny Røyrvik, Vik IL07.10.052Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
10,02(-1,6)Kaja Saltkjel, Almenning IL13.10.053-h2Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,8(-6,3)Alma Moen Eminovic, Jotun IL02.11.051Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
9,8(-6,3)Marte Vigdal Rudi, Jotun IL17.10.051Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20(+0,6)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,91(+0,1)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.052Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
14.82(-2,2)Linnea Botnen, Førde IL Friidrett27.06.053Jølster, Åpningstemne19.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,53(-1,7)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
29,38(+1,0)Mathea Bråstad, Hyllestad IL31.05.052Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
30,25(-3,6)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.052-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
31,86(+1,0)Ingrid Krakhellen, Førde IL Friidrett16.12.053Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
33,47(+1,0)Sarah Solibakke, Almenning IL16.02.054Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
34,17(-0,9)Kaja Saltkjel, Almenning IL13.10.054-h1Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,21(+2,8)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.054-h1Fana, Framolekene 201931.05.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,56Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11,65Linnea Botnen, Førde IL Friidrett27.06.051Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,97Mathea Bråstad, Hyllestad IL31.05.051Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
1,44,62Maya Helle Rochlenge, Svint IL11.10.052Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
1,47,49Johanne Støfring, Jølster IL31.08.052Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
1,52,95Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.052Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
1,53,74Ingrid Krakhellen, Førde IL Friidrett16.12.055Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
1,58,50Linnea Botnen, Førde IL Friidrett27.06.056Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
1,59,87Brita Melheim, Vik IL17.10.052Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
2,02,05Eva Othelie Hellen Lidal, Vik IL29.08.053Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
2,10,19Sarah Solibakke, Almenning IL16.02.051Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19,36Maya Helle Rochlenge, Svint IL11.10.051Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
5,23,82Tuva Bråstad, Hyllestad IL31.05.052Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
5,27,99Johanne Støfring, Jølster IL31.08.058Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
5,31,42Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.051Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
6,01,3Brita Melheim, Vik IL17.10.051Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
6,03,79Ingrid Krakhellen, Førde IL Friidrett16.12.054Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
6,58,57mxSarah Solibakke, Almenning IL16.02.051 (KS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,46(-1,7)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051Byrkjelo, Seriestemne08.08.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,43Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051Byrkjelo, LM14.09.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,64(+1,1)Sarah Solibakke, Almenning IL16.02.055-h1Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27,70Johanne Støfring, Jølster IL31.08.053Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Johanne Støfring, Jølster IL31.08.054Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19
1,25Ingrid Krakhellen, Førde IL Friidrett16.12.051Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53(+1,9)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051Jølster, Åpningstemne19.05.19
4,48(+1,6)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
4,01(+1,6)Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.053Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
3,88(+0,7)Ingrid Krakhellen, Førde IL Friidrett16.12.052Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,80(+0,3)Ingelin Hyllestad, Hyllestad IL30.05.053Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,38(+0,0)Brita Melheim, Vik IL17.10.051Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
3,22(-0,1)Jenny Røyrvik, Vik IL07.10.052Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
3,03(-1,1)Eva Othelie Hellen Lidal, Vik IL29.08.053Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03Marte Vigdal Rudi, Jotun IL17.10.051Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
2,89Ane Hove, Jotun IL14.12.052Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
2,35Alma Moen Eminovic, Jotun IL02.11.053Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66(+0,9)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.0510Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,02Sarah Solibakke, Almenning IL16.02.051Gloppen, Loggane Open07.07.19
8,33Ingrid Krakhellen, Førde IL Friidrett16.12.051Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
7,97Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.052Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
7,54Katrine Bruland, Vikane IL25.03.051Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
7,29Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
6,69Brita Melheim, Vik IL17.10.051Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
6,64Ane Hove, Jotun IL14.12.051Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
6,09Eva Othelie Hellen Lidal, Vik IL29.08.052Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
5,94Marte Vigdal Rudi, Jotun IL17.10.052Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,69Sarah Solibakke, Almenning IL16.02.055Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19
14,82Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.058Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,74Sarah Solibakke, Almenning IL16.02.054Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,54Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.051Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring03.05.19
21,03Sarah Solibakke, Almenning IL16.02.058Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201901.09.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,24Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.053Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,83Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.051Byrkjelo, LM14.09.19
34,84Sarah Solibakke, Almenning IL16.02.052Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
34,24Ingrid Krakhellen, Førde IL Friidrett16.12.053Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,75(-1,6)Maja Berg, Almenning IL01.12.042-h2Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,8(-6,3)Martha B. Lerum, Jotun IL19.01.041 (J-14)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,77(-0,3)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
14,29(-1,5)Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.041Jølster, Åpningstemne19.05.19
14,38(-0,3)Sofia Hagen Paulen, Jølster IL06.04.041Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
14,78(-0,3)Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.043Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
14,83(-0,3)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.044Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
15,10(-0,9)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.045-h3Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
16,32(-1,5)Lydia Årdal, Jølster IL29.07.043Jølster, Åpningstemne19.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,43(-0,4)Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
31,48(-0,4)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
31,71(-0,4)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.043Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
32,56(-0,9)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.041-h1Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
33,74(-0,9)Maja Berg, Almenning IL01.12.043-h1Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11,42Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.045-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,01Sofia Hagen Paulen, Jølster IL06.04.041Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2,47,87Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
2,51,57Solveig Brudevoll, Vik IL17.11.042Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
2.51,68Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.042Jølster, Åpningstemne19.05.19
2.56,44Lydia Årdal, Jølster IL29.07.043Jølster, Åpningstemne19.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,19,27Anja Hole, Førde IL Friidrett28.04.041Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
6,23,78Linnea O Lundekvam, Førde IL Friidrett17.09.042Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,20,52Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.041Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
1,30Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.042Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,83(-0,3)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.041Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,64(-0,1)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,40(-0,1)Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.043Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66(+0,8)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.041Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,74Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.042Jessheim, UM08.09.19
7,94Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
6,18Matilde Aa Berge, Hyen IL04.10.041Gloppen, Seriestemne22.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24Karolina Chybala (POL), Hyen IL11.05.041Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,86Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.0412Jessheim, UM06.09.19

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,63(-2,0)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.035-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
8,70(+1,1)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
8,71(+0,7)Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.031Førde, Treningstevne06.06.19
8,82(+1,1)Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.032Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,4(-6,3)Helle Fossøy Bjørkum, Jotun IL06.05.031Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,19(+0,8)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.033-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,44(+1,2)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
13,78(+0,3)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.035-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
14,06(-0,6)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
14,41(-0,6)Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.032Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
14,60(-3,1)Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.031Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,63(+2,4)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.037-h1Jessheim, UM06.09.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,77Alida Bruland, Olden IL24.09.032Jølster, Åpningstemne19.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,19(-1,7)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2.44,78Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.031Jølster, Åpningstemne19.05.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18,26Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
11,37,77Kristin Hofslundsengen, Sogndal IL14.07.032Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13(+0,5)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.032Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,23(+0,1)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
4,44(-0,5)Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.031Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35Helle Fossøy Bjørkum, Jotun IL06.05.031Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,60Alida Bruland, Olden IL24.09.031Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,39Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
7,03Frida Lidal, Jotun IL29.12.031Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,24Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48(-2,2)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.023-h1Fana, Framolekene 201901.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,21(+1,4)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.025-h1Jessheim, UM06.09.19
14,04(-0,9)Kristianne Myklebust Fagerli, Sandane Turn og Idrettslag07.04.022Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
14,21(-0,9)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.023Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
15,31(-0,9)Oda Åndal, Gloppen Friidrettslag26.07.024Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,13(-0,4)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
29,07(+1,2)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.024-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,56Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.024 (KS)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
1,08,56Tonje Sundal, Jølster IL12.11.023-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03,40Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,00,92Oda Åndal, Gloppen Friidrettslag26.07.023Jessheim, UM06.09.19
12,21,85Henriette Hegrenes, Førde IL Friidrett26.05.021Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,87(-1,1)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,75Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.022Jessheim, UM07.09.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022Fana, Framolekene 201901.06.19
1,30Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,75(+0,3)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,96(-0,2)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02HGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,15(+0,4)Amanda Marie Dyngen, Syril IL03.04.021Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,85Tonje Sundal, Jølster IL12.11.027Jessheim, UM06.09.19
7,52Oda Åndal, Gloppen Friidrettslag26.07.022Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
6,72Kristianne Myklebust Fagerli, Sandane Turn og Idrettslag07.04.023Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,76Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,21Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021Byrkjelo, Seriestemne18.07.19

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3133Tonje Sundal, Jølster IL
19,87(-1,1)-1,50-9,71-29,29(-0,2)-3,96(-0,2)-32,46-3,03,40
12.11.027Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Jenter 18/19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10,90Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (KS)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,52Thea Malen Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag05.12.002Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Jenter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,76(+0,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983-h3 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,79Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.987-h1 (KS)Warrensburg/MO/USA, MIAA Outdoor Track and Field Championships04.05.19

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,75(+0,0)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (J-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,62(+0,9)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48(-2,2)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.023-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,63(-2,0)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.035-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,70(+1,1)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
8,71(+0,7)Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.031 (J-16)Førde, Treningstevne06.06.19
8,82(+1,1)Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.032 (J-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,75(-1,6)Maja Berg, Almenning IL01.12.042-h2 (J-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,4(-6,3)Helle Fossøy Bjørkum, Jotun IL06.05.031 (J-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
9,8(-6,3)Martha B. Lerum, Jotun IL19.01.041 (J-14)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,19(+0,8)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.033-h2 (J-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,21(+1,4)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.025-h1 (J-17)Jessheim, UM06.09.19
13,44(+1,2)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
13,77(-0,3)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
13,78(+0,3)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.035-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
14,04(-0,9)Kristianne Myklebust Fagerli, Sandane Turn og Idrettslag07.04.022 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
14,06(-0,6)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
14,21(-0,9)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.023 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
14,29(-1,5)Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.041 (J-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
14,38(-0,3)Sofia Hagen Paulen, Jølster IL06.04.041 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
-----10--------------------
14,41(-0,6)Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.032 (J-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
14,60(-3,1)Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.031 (J-16)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
14,78(-0,3)Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.043 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
14,83(-0,3)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.044 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
15,10(-0,9)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.045-h3 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
15,31(-0,9)Oda Åndal, Gloppen Friidrettslag26.07.024 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
16,32(-1,5)Lydia Årdal, Jølster IL29.07.043 (J-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,63(+2,4)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.037-h1 (J-16)Jessheim, UM06.09.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,77Alida Bruland, Olden IL24.09.032 (J-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,13(-0,4)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-17)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
27,19(-1,7)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
29,07(+1,2)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.024-h1 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
31,43(-0,4)Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
31,48(-0,4)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
31,71(-0,4)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.043 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
32,56(-0,9)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.041-h1 (J-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
33,74(-0,9)Maja Berg, Almenning IL01.12.043-h1 (J-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,56Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.024 (KS)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
1,08,56Tonje Sundal, Jølster IL12.11.023-h1 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,11,42Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.045-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,01Sofia Hagen Paulen, Jølster IL06.04.041 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2.44,78Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.031 (J-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,47,87Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
2,51,57Solveig Brudevoll, Vik IL17.11.042 (J-15)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
2.51,68Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.042 (J-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2.56,44Lydia Årdal, Jølster IL29.07.043 (J-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
3,03,40Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10,90Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (KS)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
6,19,27Anja Hole, Førde IL Friidrett28.04.041 (J-15)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
6,23,78Linnea O Lundekvam, Førde IL Friidrett17.09.042 (J-15)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,20,52Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18,26Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031 (J-16)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
11,37,77Kristin Hofslundsengen, Sogndal IL14.07.032 (J-16)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
12,00,92Oda Åndal, Gloppen Friidrettslag26.07.023 (J-17)Jessheim, UM06.09.19
12,21,85Henriette Hegrenes, Førde IL Friidrett26.05.021 (J-17)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13(+0,5)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.032 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,87(-1,1)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,75Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.022 (J-17)Jessheim, UM07.09.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
1,35Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
1,30Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
1,30Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.042 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,23(+0,1)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
4,75(+0,3)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-17)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
4,44(-0,5)Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.031 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
3,96(-0,2)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,83(-0,3)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,64(-0,1)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,40(-0,1)Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.043 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,15(+0,4)Amanda Marie Dyngen, Syril IL03.04.021 (J-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35Helle Fossøy Bjørkum, Jotun IL06.05.031 (J-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66(+0,8)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.041 (J-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,85Tonje Sundal, Jølster IL12.11.027 (J-17)Jessheim, UM06.09.19
10,74Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.042 (J-15)Jessheim, UM08.09.19
10,60Alida Bruland, Olden IL24.09.031 (J-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,39Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
7,94Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
7,52Oda Åndal, Gloppen Friidrettslag26.07.022 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
7,03Frida Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
6,72Kristianne Myklebust Fagerli, Sandane Turn og Idrettslag07.04.023 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
6,18Matilde Aa Berge, Hyen IL04.10.041 (J-15)Gloppen, Seriestemne22.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24Karolina Chybala (POL), Hyen IL11.05.041 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,86Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.0412 (J-15)Jessheim, UM06.09.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,76Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
24,24Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,21Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-17)Byrkjelo, Seriestemne18.07.19
21,52Thea Malen Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag05.12.002 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3133Tonje Sundal, Jølster IL
19,87(-1,1)-1,50-9,71-29,29(-0,2)-3,96(-0,2)-32,46-3,03,40
12.11.027 (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48(-2,2)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.023-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,63(-2,0)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.035-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,70(+1,1)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
8,71(+0,7)Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.031 (J-16)Førde, Treningstevne06.06.19
8,82(+1,1)Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.032 (J-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,75(-1,6)Maja Berg, Almenning IL01.12.042-h2 (J-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,4(-6,3)Helle Fossøy Bjørkum, Jotun IL06.05.031 (J-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
9,8(-6,3)Martha B. Lerum, Jotun IL19.01.041 (J-14)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,76(+0,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983-h3 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,19(+0,8)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.033-h2 (J-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,21(+1,4)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.025-h1 (J-17)Jessheim, UM06.09.19
13,44(+1,2)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
13,77(-0,3)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
13,78(+0,3)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.035-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
14,04(-0,9)Kristianne Myklebust Fagerli, Sandane Turn og Idrettslag07.04.022 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
14,06(-0,6)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
14,21(-0,9)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.023 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
14,29(-1,5)Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.041 (J-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
-----10--------------------
14,38(-0,3)Sofia Hagen Paulen, Jølster IL06.04.041 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
14,41(-0,6)Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.032 (J-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
14,60(-3,1)Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.031 (J-16)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
14,78(-0,3)Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.043 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
14,83(-0,3)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.044 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
15,10(-0,9)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.045-h3 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
15,31(-0,9)Oda Åndal, Gloppen Friidrettslag26.07.024 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
16,32(-1,5)Lydia Årdal, Jølster IL29.07.043 (J-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,63(+2,4)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.037-h1 (J-16)Jessheim, UM06.09.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,77Alida Bruland, Olden IL24.09.032 (J-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,13(-0,4)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-17)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
27,19(-1,7)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
29,07(+1,2)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.024-h1 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
31,43(-0,4)Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
31,48(-0,4)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
31,71(-0,4)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.043 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
32,56(-0,9)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.041-h1 (J-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
33,74(-0,9)Maja Berg, Almenning IL01.12.043-h1 (J-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,56Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.024 (KS)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
1,08,56Tonje Sundal, Jølster IL12.11.023-h1 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,11,42Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.045-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,79Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.987-h1 (KS)Warrensburg/MO/USA, MIAA Outdoor Track and Field Championships04.05.19
2,27,01Sofia Hagen Paulen, Jølster IL06.04.041 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2.44,78Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.031 (J-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,47,87Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
2,51,57Solveig Brudevoll, Vik IL17.11.042 (J-15)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
2.51,68Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.042 (J-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2.56,44Lydia Årdal, Jølster IL29.07.043 (J-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
3,03,40Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10,90Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (KS)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
6,19,27Anja Hole, Førde IL Friidrett28.04.041 (J-15)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
6,23,78Linnea O Lundekvam, Førde IL Friidrett17.09.042 (J-15)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,20,52Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18,26Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031 (J-16)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
11,37,77Kristin Hofslundsengen, Sogndal IL14.07.032 (J-16)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
12,00,92Oda Åndal, Gloppen Friidrettslag26.07.023 (J-17)Jessheim, UM06.09.19
12,21,85Henriette Hegrenes, Førde IL Friidrett26.05.021 (J-17)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13(+0,5)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.032 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,87(-1,1)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,75(+0,0)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (J-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,75Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.022 (J-17)Jessheim, UM07.09.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
1,35Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
1,30Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
1,30Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.042 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,62(+0,9)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
5,23(+0,1)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
4,75(+0,3)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-17)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
4,44(-0,5)Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.031 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
3,96(-0,2)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,83(-0,3)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,64(-0,1)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,40(-0,1)Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.043 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,15(+0,4)Amanda Marie Dyngen, Syril IL03.04.021 (J-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35Helle Fossøy Bjørkum, Jotun IL06.05.031 (J-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66(+0,8)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.041 (J-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,85Tonje Sundal, Jølster IL12.11.027 (J-17)Jessheim, UM06.09.19
10,74Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.042 (J-15)Jessheim, UM08.09.19
10,60Alida Bruland, Olden IL24.09.031 (J-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,39Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-16)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
7,94Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
7,52Oda Åndal, Gloppen Friidrettslag26.07.022 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
7,03Frida Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
6,72Kristianne Myklebust Fagerli, Sandane Turn og Idrettslag07.04.023 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
6,18Matilde Aa Berge, Hyen IL04.10.041 (J-15)Gloppen, Seriestemne22.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24Karolina Chybala (POL), Hyen IL11.05.041 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,86Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.0412 (J-15)Jessheim, UM06.09.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,76Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
24,24Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-16)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,21Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-17)Byrkjelo, Seriestemne18.07.19
21,52Thea Malen Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag05.12.002 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3133Tonje Sundal, Jølster IL
19,87(-1,1)-1,50-9,71-29,29(-0,2)-3,96(-0,2)-32,46-3,03,40
12.11.027 (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48(-2,2)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.023-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,63(-2,0)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.035-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,70(+1,1)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
8,71(+0,7)Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.031 (J-16)Førde, Treningstevne06.06.19
8,82(+1,1)Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.032 (J-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,75(-1,6)Maja Berg, Almenning IL01.12.042-h2 (J-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,4(-6,3)Helle Fossøy Bjørkum, Jotun IL06.05.031 (J-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
9,8(-6,3)Martha B. Lerum, Jotun IL19.01.041 (J-14)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,76(+0,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983-h3Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,19(+0,8)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.033-h2 (J-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,21(+1,4)Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.025-h1 (J-17)Jessheim, UM06.09.19
13,44(+1,2)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
13,77(-0,3)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
13,78(+0,3)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.035-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
14,04(-0,9)Kristianne Myklebust Fagerli, Sandane Turn og Idrettslag07.04.022 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
14,06(-0,6)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
14,21(-0,9)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.023 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
14,29(-1,5)Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.041 (J-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
-----10--------------------
14,38(-0,3)Sofia Hagen Paulen, Jølster IL06.04.041 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
14,41(-0,6)Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.032 (J-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
14,60(-3,1)Id-Sofie Østenstad, Jølster IL04.04.031 (J-16)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
14,78(-0,3)Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.043 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
14,83(-0,3)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.044 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
15,10(-0,9)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.045-h3 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
15,31(-0,9)Oda Åndal, Gloppen Friidrettslag26.07.024 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
16,32(-1,5)Lydia Årdal, Jølster IL29.07.043 (J-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,63(+2,4)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.037-h1 (J-16)Jessheim, UM06.09.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,77Alida Bruland, Olden IL24.09.032 (J-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,13(-0,4)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-17)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
27,19(-1,7)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
29,07(+1,2)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.024-h1 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
31,43(-0,4)Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
31,48(-0,4)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
31,71(-0,4)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.043 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
32,56(-0,9)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.041-h1 (J-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
33,74(-0,9)Maja Berg, Almenning IL01.12.043-h1 (J-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,56Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.024Jessheim, Norgeslekene10.08.19
1,08,56Tonje Sundal, Jølster IL12.11.023-h1 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,11,42Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.045-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,79Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.987-h1Warrensburg/MO/USA, MIAA Outdoor Track and Field Championships04.05.19
2,27,01Sofia Hagen Paulen, Jølster IL06.04.041 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2.44,78Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.031 (J-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,47,87Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
2,51,57Solveig Brudevoll, Vik IL17.11.042 (J-15)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
2.51,68Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.042 (J-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2.56,44Lydia Årdal, Jølster IL29.07.043 (J-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
3,03,40Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10,90Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
5,19,21Merete Helgheim, Førde IL Friidrett19.09.801 (KV)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
6,19,27Anja Hole, Førde IL Friidrett28.04.041 (J-15)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
6,23,78Linnea O Lundekvam, Førde IL Friidrett17.09.042 (J-15)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,20,52Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07,47Karoline Holsen Kyte, Hyen IL12.05.931Gloppen, Seriestemne24.07.19
11,18,26Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031 (J-16)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
11,37,77Kristin Hofslundsengen, Sogndal IL14.07.032 (J-16)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
12,00,92Oda Åndal, Gloppen Friidrettslag26.07.023 (J-17)Jessheim, UM06.09.19
12,18,41Bodil Vartdal Ryste, Gaular IL26.07.791 (KV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
12,21,85Henriette Hegrenes, Førde IL Friidrett26.05.021 (J-17)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
13,09,78Julie Bøtun, Modig IL21.03.841 (KV35)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,23,93Karoline Holsen Kyte, Førde IL Friidrett12.05.938Hamar, NM Hamar 201902.08.19

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,75(+0,0)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (J-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,75Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.022 (J-17)Jessheim, UM07.09.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,07,86Merete Helgheim, Førde IL Friidrett19.09.801Hamar, NM Hamar 201903.08.19

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,58,66Merete Helgheim, Førde IL Friidrett19.09.801Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
1,35Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
1,30Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-17)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
1,30Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.042 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,62(+0,9)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
5,23(+0,1)Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.031 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane 201925.05.19
4,75(+0,3)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-17)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
4,44(-0,5)Maren Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL01.03.031 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
3,96(-0,2)Tonje Sundal, Jølster IL12.11.02H (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,83(-0,3)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.041 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,64(-0,1)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,40(-0,1)Thea Kristine Krakhellen, Førde IL Friidrett09.08.043 (J-15)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
3,15(+0,4)Amanda Marie Dyngen, Syril IL03.04.021 (J-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,49(-0,8)Alzbeta Chlepkova (SVK), Loen IL27.08.821 (KV35)Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35Helle Fossøy Bjørkum, Jotun IL06.05.031 (J-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66(+0,8)Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.041 (J-15)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
5,98(+0,0)Grethe Maren Myklestad, Sogndal IL24.12.421 (KV75)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,33Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.902Gloppen, Loggane Open13.10.19
10,54Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Gloppen, Loggane Open28.04.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,14Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Gloppen, Seriestemne22.05.19

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,93Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901Gloppen, Loggane Open13.10.19
46,66Marte Rygg Villanger, Gloppen Friidrettslag923Gloppen, Loggane Open13.10.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,21Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-17)Byrkjelo, Seriestemne18.07.19
21,52Thea Malen Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag05.12.002 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Menn veteran 30-34

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,00(+0,3)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.894-fi-F (MS)Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
11,08(+1,1)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89D (MS)Ribeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League06.07.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,35(+0,9)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.895-h3 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,84(+1,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.897-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,34(+2,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.895-h8 (MS)Skara/SWE, Skara Racet06.06.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,10Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89D (MS)Ribeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League06.07.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56,44Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89D (MS)Ribeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League07.07.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,25,36Simen Bækken, Syril IL20.09.889 (MS)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,76(-0,8)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893 (MS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892 (MS)Vik, Høgdegalla08.06.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,01Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89D (MS)Falun/SWE, Mångkamp18.08.19
3,80Kim Nes Leirvik, Svelgen T & IF08.04.881 (MS)Svelgen, KM stav09.08.19
3,63Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.882 (MS)Svelgen, KM stav09.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,01(+0,0)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89D (MS)Ribeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League06.07.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,46Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891 (MS)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,92Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891 (MS)Gloppen, Loggane Open21.07.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,80Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89D (MS)Falun/SWE, Mångkamp18.08.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7114Henrik Holmberg, Vik IL
11,23(+2,0)-6,87(+0,9)-12,26-1,94-51,20-15,12(+1,8)-43,73-4,01-53,80-5,01,90
23.09.893 (MS)Falun/SWE, Mångkamp18.08.19

Menn veteran 35-39

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,13,87Sindre Hoff, Viksdalen IL03.11.833 (MS)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,54,33Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.836 (MS)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

Menn veteran 40-44

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,57(+0,1)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MS)Førde, Treningstevne06.06.19
9,67(-1,8)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.752-h3 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,77(+1,1)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Geithus, NM Veteraner 201921.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,70(+0,2)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
31,83(-0,5)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751-h3 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,15Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MS)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,68Anders Bjørkhaug, Førde IL Friidrett28.04.751 (MS)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19
4,55,58Hilmar Kråkenes, Almenning IL15.02.781 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
6,09,05Marcus Vedeler, Eid IL05.04.757 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31,78André Haugsbø, Gaular IL10.03.794 (MS)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,57,4Jens Andreas Melheim, Vik IL15.12.752 (MS)Vik, Friidrettsturne Vik28.08.19
10,39,19Amund Riiser, Førde IL Friidrett08.07.777 (MS)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19
10,48,22Trygve Hermansen, Førde IL Friidrett19.09.788 (MS)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
11,29,01Stian Vallestad Alvær, Førde IL Friidrett09.12.779 (MS)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
13,17,86Øystein Skagen, Førde IL Friidrett25.04.7710 (MS)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,41Sindre Eriksen, Almenning IL21.02.791 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
6,90Marcus Vedeler, Eid IL05.04.753 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Menn veteran 45-49

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,94Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Gloppen, Seriestemne24.07.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2.14,91Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Jølster, Åpningstemne19.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40,10Inge Visnes, Almenning IL08.03.741Byrkjelo, Seriestemne09.07.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Inge Visnes, Almenning IL08.03.742 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,18Inge Visnes, Almenning IL08.03.742 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,02Runar Sundal, Jølster IL02.08.701Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19

Menn veteran 50-54

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,81(-2,1)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.682 (MS)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,85Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.661Gloppen, Seriestemne24.07.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,14,61Odd Martin Øvrebø, Måløy IL05.10.673 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Menn veteran 60-64

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,19Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.584Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,79Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Bergen, Skansemyren kastkarusell 1119.10.19

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,50Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Bergen, Skansemyren kastkarusell 1119.10.19

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,29Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Bergen, Skansemyren kastkarusell 1119.10.19

Menn veteran 65-69

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,97(-0,2)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,55(+0,0)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
37,39(+0,0)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532 (MV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,35,13Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,23,66Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,55,45Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501Byrkjelo, Seriestemne09.07.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,37,72Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,34,15Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532 (MV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Arna, Seriestevne15.10.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,02Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Arna, Seriestevne15.10.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,09Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Gloppen, Loggane Open11.08.19

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,23Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open29.12.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,47Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532Bergen, Skansemyren kastkarusell 1119.10.19

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,51Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open29.12.19

Menn veteran 70-74

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,02,54Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.454Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,35,76Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.455Geithus, NM Veteraner 201923.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,37,12Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.453Geithus, NM Veteraner 201921.06.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.483Nottingham/GBR, Midland Veterans' League Cup31.08.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,85(-0,6)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Birmingham/GBR, British Masters Championships11.08.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,02Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.483Nottingham/GBR, Midland Veterans' League Cup31.08.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Telford/GBR, Midland Veterans' League Division North01.05.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,62Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.483Nottingham/GBR, Midland Veterans' League Cup31.08.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,08Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Telford/GBR, Midland Veterans' League Division North01.05.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,70Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Birmingham/GBR, Midland Veterans' League Division North05.06.19

Menn veteran 75-79

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21,02Jostein Visnes, Almenning IL11.01.429 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19

Menn veteran 80-84

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22,34Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.362Geithus, NM Veteraner 201923.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,18,84Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,21,62Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Geithus, NM Veteraner 201923.06.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.363Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
9,32Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.394Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,67Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,29Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Gloppen, Loggane Open28.04.19
30,74Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.362Gloppen, Loggane Open28.04.19

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,51Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.39PKnarvik, NM veteraner Kast-5-kamp10.08.19

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,21Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
12,48Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.361Gloppen, Loggane Open28.04.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3412Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett
32,12-9,24-28,18-19,51-9,69
29.04.392Knarvik, NM veteraner Kast-5-kamp10.08.19

Menn veteran 85-89

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,63Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.313Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,49Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Loggane Open01.09.19

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,91Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Loggane Open28.04.19

Kvinner veteran 35-39

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19,21Merete Helgheim, Førde IL Friidrett19.09.801 (KV)Førde, Lagsmesterskap 201902.09.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,09,78Julie Bøtun, Modig IL21.03.841Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal29.05.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,07,86Merete Helgheim, Førde IL Friidrett19.09.801 (KS)Hamar, NM Hamar 201903.08.19

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,58,66Merete Helgheim, Førde IL Friidrett19.09.801 (KS)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,49(-0,8)Alzbeta Chlepkova (SVK), Loen IL27.08.821Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19

Kvinner veteran 40-44

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,18,41Bodil Vartdal Ryste, Gaular IL26.07.791 (KV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,54Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open28.04.19

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,14Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Seriestemne22.05.19

Kvinner veteran 75-79

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,98(+0,0)Grethe Maren Myklestad, Sogndal IL24.12.421Geithus, NM Veteraner 201923.06.19

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,72Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,05Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Fana, Kaststevne-515.07.19

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,48Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.424Caorle/ITA, European Masters Athletics Championships 201907.09.19

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,03Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Bergen, Skansemyren kastkarusell 218.05.19

VektKast4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,20Grethe Maren Myklestad, Sogndal IL24.12.421Geithus, NM Veteraner 201923.06.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3900Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF
27,48-7,70-19,79-17,67-10,11
24.12.421Greveskogen, Kastfemkamp veteraner27.04.19

Total requesttime: 68.908131837845 seconds