Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Sogn og Fjordane Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,84(-1,2)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071-h1Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
9,01(-4,3)Simen Reed Hopland, Stryn T og IL26.04.071-h2Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
9,03(-1,2)Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.072-h1Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
9,56(-4,3)Marcel Filip Kucab, Stryn T og IL07.08.072-h2Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
9,62(+0,6)Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.071Førde, Treningstemne25.05.20
10,07(+0,6)Noah Øren Otternes, Førde IL Friidrett05.07.072Førde, Treningstemne25.05.20
10,38(+0,6)Marius Øksenberg, Førde IL Friidrett12.01.073Førde, Treningstemne25.05.20
10,67(-4,3)Ola Svidal, Stryn T og IL17.12.073-h2Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,63(+2,2)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, Treningstemne15.06.20
9,54(+2,2)Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.072Førde, Treningstemne15.06.20
9,82(+2,2)Noah Øren Otternes, Førde IL Friidrett05.07.073Førde, Treningstemne15.06.20
10,10(+2,2)Marius Øksenberg, Førde IL Friidrett12.01.074Førde, Treningstemne15.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,63(-0,4)Simen Reed Hopland, Stryn T og IL26.04.071Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
14,24(+0,8)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20
14,47(-0,4)Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.072Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
14,58(-0,4)Marcel Filip Kucab, Stryn T og IL07.08.073Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
15,32(+0,0)Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.071Førde, Treningstemne25.05.20
15,92(+0,0)Noah Øren Otternes, Førde IL Friidrett05.07.072Førde, Treningstemne25.05.20
16,53(+0,0)Marius Øksenberg, Førde IL Friidrett12.01.073Førde, Treningstemne25.05.20
16,57(-0,4)Ola Svidal, Stryn T og IL17.12.074Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,63(+1,7)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, Treningstemne15.06.20
31,44(+1,7)Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.072Førde, Treningstemne15.06.20
33,20(+1,7)Noah Øren Otternes, Førde IL Friidrett05.07.073Førde, Treningstemne15.06.20
34,70(+1,7)Marius Øksenberg, Førde IL Friidrett12.01.074Førde, Treningstemne15.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,14Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
1,03,31Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.072-h2Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
1,05,46Marcel Filip Kucab, Stryn T og IL07.08.071-h1Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
1,15,38Ola Svidal, Stryn T og IL17.12.072-h1Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,34,57Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, Treningstemne24.08.20
1,56,05Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.072Førde, Treningstemne15.06.20
2,01,39Ghassan Alsarahin, Førde IL Friidrett10.01.072Førde, Treningstemne24.08.20
2,03,08Noah Øren Otternes, Førde IL Friidrett05.07.072Førde, Treningstemne25.05.20
2,07,01Marius Øksenberg, Førde IL Friidrett12.01.074Førde, Treningstemne15.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14,86Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,32,10Erik Heggdal Skogen, Vikane IL04.04.07Las Palmas/ESP, Juegos de GC Jornada A31.10.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42,46Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Haugesund, Lerøylekene06.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,20,72Erik Heggdal Skogen, Vikane IL04.04.071 (G-12/13)Las Palmas/ESP, II Jornada Pista Invierno01.02.20

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,38(+0,7)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20
4,24(-1,8)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46(+2,8)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16Simen Reed Hopland, Stryn T og IL26.04.071Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
7,99Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
7,59Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,83Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.071Byrkjelo, Kaststemne20.06.20

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,46(-0,7)Francesco Miconi, Balestrand IL14.10.061Byrkjelo, Seriestemne14.07.20
9,42(+1,3)Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.061Førde, Treningstemne24.08.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,74(-0,3)Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.061Førde, Treningstemne25.05.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,7Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Seriestemne09.09.20
1,46,0Isak Nundal, Jotun IL06.10.062Øvre Årdal, Seriestemne09.09.20
1,48,04Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.061Førde, Treningstemne24.08.20
1,51,55Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.064-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2.22,57Isak Nundal, Jotun IL06.10.061Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
2.23,45Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.062Byrkjelo, Seriestemne04.06.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,07,87Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,67Niklas Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.02.061Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
4,53,8Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Treningsstemne08.06.20
4,55,2Isak Nundal, Jotun IL06.10.062Øvre Årdal, Treningsstemne08.06.20
5,02,48Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.062Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
5,31,41Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.069Haugesund, Lerøylekene06.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,55,70Gard Sønnesyn, IL Bjørn29.04.061Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
12,38,34Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71(-2,5)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
8,27(-2,5)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.052Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
8,27(-0,5)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051Førde, Treningstemne25.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34(+2,7)Hallvard Edvardsen Sagevik, Førde IL Friidrett13.03.051Førde, Treningstemne15.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,55(+0,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.054-fi Jessheim, UM 202028.08.20
11,84(+1,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
12,42(-0,7)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
12,51(+1,5)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.052Fana, Gneistspelen 202022.08.20
13,20(-0,7)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,36(-0,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
25,10(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
25,36(+1,6)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.052Fana, Gneistspelen 202023.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,97Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
57,33Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16,20Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.055-h1Jessheim, UM 202029.08.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50,25Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051 (G-U16)Las Palmas/ESP, II Jornada Pista Invierno31.01.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,39,67Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0512-h1Jessheim, UM 202030.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,27,19Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051 (G-U16)Las Palmas/ESP, I Jornada Juegos gc17.01.20
10,06,29Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.052 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
10,22,66Eskil Erichsen, IL Bjørn06.07.051Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,51,17Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
18,26,04Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
18,48,48Magnus Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett08.02.053Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
19,13,27Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.054Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,88(+0,4)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h2Jessheim, UM 202029.08.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,14Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052Jessheim, UM 202028.08.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03,29Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.059Jessheim, UM 202028.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,71Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.054Jessheim, UM 202029.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14(+1,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.053Jessheim, UM 202029.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14(+2,1)Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.052Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,92Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051Gloppen, Loggane Open26.07.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,75Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,87Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051Gloppen, Loggane Open06.09.20

Gutter 16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62(+1,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.047-fi Jessheim, UM 202028.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,62(+0,8)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043-h2Jessheim, UM 202029.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,68Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,14Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041Førde, Treningstemne24.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,28August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043-h2Jessheim, UM 202029.08.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,25August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,04August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.042 (MS)Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,24,67Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,04,57August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.044-h2Jessheim, UM 202030.08.20
9,32,69Anton Tveito, Kaupanger IL10.09.041Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
9,44,53Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041Førde, Treningstemne15.06.20
10,05,15Lars Teigen, Sogndal IL20.11.042Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,40,66August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.047-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,09,42Anton Tveito, Kaupanger IL10.09.041Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
18.14,07Lars Teigen, Sogndal IL20.11.042Byrkjelo, Seriestemne04.06.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,34,71Lars Teigen, Sogndal IL20.11.043-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,77(+0,8)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.042 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,66(+0,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,24(+1,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1 (MS)Greveskogen, Seriestevne01.08.20

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,2Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Øvre Årdal, Treningsstemne08.06.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29(+0,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Fana, Karabinlekene06.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h2Jessheim, UM 202028.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,19(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,30(-0,6)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,30Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.035-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,47Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (MJ)Førde, Treningstemne25.05.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,47,06Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,41,87Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
20,35,33Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.035 (MS)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,86Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Byrkjelo, Lagsmeisterskap26.09.20

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,33Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Gloppen, Loggane Open25.10.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,91Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Byrkjelo, Kaststemne01.09.20

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
65,79Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Loggane Open28.06.20

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,74Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Loggane Open26.07.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,54Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Loggane Open04.10.20

Gutter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36(+0.4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,01(-1,8)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.014 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,62(+1.3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,00,20Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,05,98Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,21,74Andreas Ytredal Akse, Hyllestad IL23.01.013Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,44,37Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.024Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,56,96Arne Farestveit, Sogndal IL02.03.021 (G-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,05,76Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.022 (G-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,46,23Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
16,18,72Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.022Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,49,03Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011-h1Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
35,32,13Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.022-h1Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
37,23,76Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011-h2Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
38,36,56Ivar Nistad, Svint IL11.07.022-h2Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
44,26,13Håkon Aa Albertsen, Kaupanger IL024-h2Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,45Arne Devik, Brodd IL14.09.012Gloppen, Loggane Open10.05.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,51Arne Devik, Brodd IL14.09.011Gloppen, Loggane Open24.05.20

Gutter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,25(-0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (MS)Byrkjelo, Seriestemne14.07.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,76Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.9810 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39,03Jon Rolf Skamo Hope, Gloppen Friidrettslag17.02.981 (MS)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,23,51Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.005 (MS)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
10,01,36Torstein Blikra, Gaular IL18.01.993 (MS)Førde, Treningstemne15.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,29,35Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.989 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
21,33,18Ole-Preben Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag21.10.986 (MS)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,45,34Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982-h1 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
34,40,43Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.0010-h1 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
43,05,41Andreas Rolland Vågseth, Førde IL Friidrett26.07.007-h2 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,37Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (MS)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
8,00Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.00M (MS)Falun/SWE, Castorama16.09.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,05Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.00M (MS)Falun/SWE, Castorama16.09.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,70Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.003 (MS)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,20Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.00M (MS)Falun/SWE, Castorama16.09.20

Castorama (Kule-Spyd-Diskos-Slegge)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2127Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag
8,00-40,20-30,05-53,60
19.02.004 (MS)Falun/SWE, Castorama16.09.20

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,24(+1,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1 (MS)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,71(-2,5)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
8,27(-2,5)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.052 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
8,27(-0,5)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Førde, Treningstemne25.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,43(+2,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
8,34(+2,7)Hallvard Edvardsen Sagevik, Førde IL Friidrett13.03.051 (G-15)Førde, Treningstemne15.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,2Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Øvre Årdal, Treningsstemne08.06.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29(+0,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Fana, Karabinlekene06.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36(+0.4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,36(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,55(+0,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.054-fi (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
11,84(+1,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
12,01(-1,8)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.014 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
12,42(-0,7)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
12,51(+1,5)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.052 (G-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
13,20(-0,7)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62(+1,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.047-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,19(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,62(+1.3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,30(-0,6)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
24,36(-0,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
25,10(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
25,36(+1,6)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.052 (G-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,62(+0,8)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,30Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.035-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
54,97Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
55,68Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
57,33Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,14Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-16)Førde, Treningstemne24.08.20
1,47,47Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (MJ)Førde, Treningstemne25.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,28August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
2,16,20Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.055-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,25August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20
2,50,25Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051 (G-U16)Las Palmas/ESP, II Jornada Pista Invierno31.01.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,04August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.042 (MS)Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,24,67Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-16)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,39,67Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0512-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,00,20Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,04,57August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.044-h2 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
9,05,98Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,21,74Andreas Ytredal Akse, Hyllestad IL23.01.013 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,27,19Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051 (G-U16)Las Palmas/ESP, I Jornada Juegos gc17.01.20
9,32,69Anton Tveito, Kaupanger IL10.09.041 (G-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
9,44,37Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.024 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,44,53Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
9,56,96Arne Farestveit, Sogndal IL02.03.021 (G-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,05,15Lars Teigen, Sogndal IL20.11.042 (G-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
-----10--------------------
10,05,76Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.022 (G-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,06,29Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.052 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
10,22,66Eskil Erichsen, IL Bjørn06.07.051 (G-15)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,47,06Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,40,66August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.047-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,46,23Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
16,18,72Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.022 (G-18/19)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
17,09,42Anton Tveito, Kaupanger IL10.09.041 (G-16)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
17,41,87Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-17)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
17,51,17Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051 (G-15)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
18.14,07Lars Teigen, Sogndal IL20.11.042 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
18,26,04Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052 (G-15)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
18,48,48Magnus Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett08.02.053 (G-15)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
19,13,27Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.054 (G-15)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
-----10--------------------
20,35,33Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.035 (MS)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,49,03Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011-h1 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
35,32,13Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.022-h1 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
37,23,76Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
38,36,56Ivar Nistad, Svint IL11.07.022-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
39,34,71Lars Teigen, Sogndal IL20.11.043-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
44,26,13Håkon Aa Albertsen, Kaupanger IL024-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,88(+0,4)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h2 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,14Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03,29Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.059 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,71Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.054 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14(+1,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.053 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
5,77(+0,8)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.042 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,66(+0,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14(+2,1)Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.052 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,53Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Øvre Årdal, Treningsstemne08.06.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,86Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-17)Byrkjelo, Lagsmeisterskap26.09.20

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,33Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-17)Gloppen, Loggane Open25.10.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,91Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-17)Byrkjelo, Kaststemne01.09.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,92Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051 (G-15)Gloppen, Loggane Open26.07.20

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
65,79Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-17)Gloppen, Loggane Open28.06.20

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,74Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-17)Gloppen, Loggane Open26.07.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,54Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-17)Gloppen, Loggane Open04.10.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,75Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,45Arne Devik, Brodd IL14.09.012 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open10.05.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,51Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open24.05.20

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,87Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051 (G-15)Gloppen, Loggane Open06.09.20

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,24(+1,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1 (MS)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,71(-2,5)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
8,27(-2,5)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.052 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
8,27(-0,5)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Førde, Treningstemne25.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,43(+2,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
8,34(+2,7)Hallvard Edvardsen Sagevik, Førde IL Friidrett13.03.051 (G-15)Førde, Treningstemne15.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,2Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Øvre Årdal, Treningsstemne08.06.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29(+0,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Fana, Karabinlekene06.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36(+0.4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,36(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,55(+0,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.054-fi (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
11,84(+1,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
12,01(-1,8)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.014 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
12,25(-0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (MS)Byrkjelo, Seriestemne14.07.20
12,42(-0,7)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
12,51(+1,5)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.052 (G-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
13,20(-0,7)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62(+1,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.047-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,19(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,62(+1.3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,30(-0,6)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
24,36(-0,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
25,10(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
25,36(+1,6)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.052 (G-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,62(+0,8)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,30Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.035-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
54,97Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
55,68Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
57,33Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,14Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-16)Førde, Treningstemne24.08.20
1,47,47Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (MJ)Førde, Treningstemne25.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,28August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
2,16,20Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.055-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,25August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20
2,50,25Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051 (G-U16)Las Palmas/ESP, II Jornada Pista Invierno31.01.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,76Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.9810 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
4,07,04August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.042 (MS)Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,24,67Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-16)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,39,67Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0512-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39,03Jon Rolf Skamo Hope, Gloppen Friidrettslag17.02.981 (MS)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,00,20Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,04,57August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.044-h2 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
9,05,98Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,21,74Andreas Ytredal Akse, Hyllestad IL23.01.013 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,23,51Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.005 (MS)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,27,19Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051 (G-U16)Las Palmas/ESP, I Jornada Juegos gc17.01.20
9,32,69Anton Tveito, Kaupanger IL10.09.041 (G-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
9,44,37Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.024 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,44,53Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
-----10--------------------
9,56,96Arne Farestveit, Sogndal IL02.03.021 (G-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,01,36Torstein Blikra, Gaular IL18.01.993 (MS)Førde, Treningstemne15.06.20
10,05,15Lars Teigen, Sogndal IL20.11.042 (G-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,05,76Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.022 (G-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,06,29Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.052 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
10,22,66Eskil Erichsen, IL Bjørn06.07.051 (G-15)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,47,06Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,29,35Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.989 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
15,40,66August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.047-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,46,23Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
16,18,72Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.022 (G-18/19)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
17,09,42Anton Tveito, Kaupanger IL10.09.041 (G-16)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
17,41,87Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-17)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
17,51,17Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051 (G-15)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
18.14,07Lars Teigen, Sogndal IL20.11.042 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
18,26,04Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052 (G-15)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
18,48,48Magnus Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett08.02.053 (G-15)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
-----10--------------------
19,13,27Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.054 (G-15)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
20,35,33Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.035 (MS)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
21,33,18Ole-Preben Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag21.10.986 (MS)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,45,34Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982-h1 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
33,49,03Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011-h1 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
34,40,43Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.0010-h1 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
35,32,13Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.022-h1 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
37,23,76Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
38,36,56Ivar Nistad, Svint IL11.07.022-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
39,34,71Lars Teigen, Sogndal IL20.11.043-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
43,05,41Andreas Rolland Vågseth, Førde IL Friidrett26.07.007-h2 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
44,26,13Håkon Aa Albertsen, Kaupanger IL024-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,88(+0,4)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h2 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,14Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03,29Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.059 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,71Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.054 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14(+1,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.053 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
5,77(+0,8)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.042 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,66(+0,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14(+2,1)Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.052 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,53Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Øvre Årdal, Treningsstemne08.06.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,86Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-17)Byrkjelo, Lagsmeisterskap26.09.20

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,33Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-17)Gloppen, Loggane Open25.10.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,91Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-17)Byrkjelo, Kaststemne01.09.20
13,37Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (MS)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
8,00Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.00M (MS)Falun/SWE, Castorama16.09.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,92Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051 (G-15)Gloppen, Loggane Open26.07.20

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
65,79Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-17)Gloppen, Loggane Open28.06.20

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,74Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-17)Gloppen, Loggane Open26.07.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,54Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-17)Gloppen, Loggane Open04.10.20
30,05Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.00M (MS)Falun/SWE, Castorama16.09.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,75Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,45Arne Devik, Brodd IL14.09.012 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open10.05.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,51Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open24.05.20
54,70Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.003 (MS)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,20Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.00M (MS)Falun/SWE, Castorama16.09.20

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,87Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051 (G-15)Gloppen, Loggane Open06.09.20

Castorama (Kule-Spyd-Diskos-Slegge)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2127Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag
8,00-40,20-30,05-53,60
19.02.004 (MS)Falun/SWE, Castorama16.09.20

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,98(+1,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,12(+2,0)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.922-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,20(-1,0)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.891Hønefoss, Treningstevne09.08.20
7,24(+1,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,71(-2,5)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
8,27(-2,5)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.052 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
8,27(-0,5)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Førde, Treningstemne25.05.20
8,48(-1,2)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne17.09.20
11,50(+0,0)Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451 (MV75)Byrkjelo, Seriestemne25.10.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,43(+2,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
7,46(+2,7)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Treningstemne15.06.20
8,34(+2,7)Hallvard Edvardsen Sagevik, Førde IL Friidrett13.03.051 (G-15)Førde, Treningstemne15.06.20
8,92(+2,7)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.592Førde, Treningstemne15.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,2Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Øvre Årdal, Treningsstemne08.06.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29(+0,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Fana, Karabinlekene06.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+1,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.916Kuortane/FIN, Kuortane Games01.08.20
10,94(+1,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892-fi-AOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,27(+1,5)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.922-h4Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,36(+0.4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,36(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,55(+0,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.054-fi (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
11,84(+1,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
12,01(-1,8)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.014 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
12,25(-0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, Seriestemne14.07.20
12,42(-0,7)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
-----10--------------------
12,51(+1,5)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.052 (G-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
13,20(-0,7)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
13,75(-1,0)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne17.09.20
14,50(-0,8)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62(+1,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.047-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,63(+2,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
10,89(+2,5)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,88(+0,8)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,83(-0,6)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.891Hønefoss, Treningstevne09.08.20
16,96(+1,2)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.921-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,19(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,67(+1,0)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-fi-BEspoo/FIN, Motonet GP05.08.20
22,55(+1,9)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
22,62(+1.3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,30(-0,6)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h2Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
23,37(+1,8)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Treningstemne15.06.20
24,32(-0,2)Ole Martin Flatjord, Gloppen Friidrettslag14.09.941Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
24,36(-0,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
25,10(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
25,36(+1,6)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.052 (G-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
26,32(-0,2)Åsmund Sælen, Gloppen Friidrettslag30.05.952Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
-----10--------------------
27,05(-0,2)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
33,63(-1,4)Dagfinn Nyhammer, Fjellhug/Vereide IL12.06.501 (MV)Byrkjelo, Seriestemne14.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,62(+0,8)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,98Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
52,71Ole Martin Flatjord, Brodd IL14.09.943-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
54,30Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.035-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
54,97Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
55,68Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
57,33Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,14Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-16)Førde, Treningstemne24.08.20
1,47,47Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (MJ)Førde, Treningstemne25.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,28August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
2,16,20Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.055-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
2,23,24Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne25.10.20
2,30,01Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.661Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,25August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20
2,50,25Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051 (G-U16)Las Palmas/ESP, II Jornada Pista Invierno31.01.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,76Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.9810 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
4,07,04August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.042Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,24,67Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-16)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
4,59,27Jørund Hammersvik, Førde IL Friidrett10.09.651Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
5,30,22Magne Kvalsøren, IL Bjørn23.11.732 (MV40)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,39,67Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0512-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,06,71Eivind Øygard, Jølster IL18.02.926-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,39,03Jon Rolf Skamo Hope, Gloppen Friidrettslag17.02.981Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
8,52,86Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.9216-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,53,76Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.942Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
8,58,64Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.953Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,00,20Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,01,74Gunnar Henden, Gloppen Friidrettslag20.04.944Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,04,57August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.044-h2 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
9,05,98Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,12,98Alexander Moritsgård, Gloppen Friidrettslag11.04.941-h6Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
-----10--------------------
9,21,74Andreas Ytredal Akse, Hyllestad IL23.01.013 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,23,51Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.005Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,27,19Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051 (G-U16)Las Palmas/ESP, I Jornada Juegos gc17.01.20
9,32,69Anton Tveito, Kaupanger IL10.09.041 (G-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
9,36,42Daniel Kvåle, Sogndal IL02.07.806Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,37,36André Haugsbø, Gaular IL10.03.791Førde, Treningstemne15.06.20
9,44,37Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.024 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,44,53Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
9,56,96Arne Farestveit, Sogndal IL02.03.021 (G-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,00,18Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.832Førde, Treningstemne15.06.20
-----20--------------------
10,01,36Torstein Blikra, Gaular IL18.01.993Førde, Treningstemne15.06.20
10,05,15Lars Teigen, Sogndal IL20.11.042 (G-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,05,76Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.022 (G-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,06,29Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.052 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
10,13,14Hilmar Kråkenes, Almenning IL15.02.781 (MV40)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
10,22,66Eskil Erichsen, IL Bjørn06.07.051 (G-15)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,47,06Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
10,48,68Aleksander Blålid, Almenning IL11.09.877Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
10,53,54Kjell Øygard, Jølster IL25.12.621 (MV55)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
11,24,74Sigmund Aasen Kvalheim, Måløy IL24.03.978Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
-----30--------------------
14,36,34Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451 (MV75)Byrkjelo, Seriestemne25.10.20
14,42,15Ivar Bruun, Gloppen Friidrettslag481 (MV70)Byrkjelo, Seriestemne25.10.20
15,59,52Marius Brekke Bergh, Almenning IL24.08.909Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,01,42Eivind Øygard, Jølster IL18.02.921Hareid, Sparebanken Møre 5000m13.06.20
15,07,65Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.942Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
15,29,35Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.989 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
15,37,93Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.9211-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,40,66August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.047-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,46,23Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
15.49,69Gunnar Henden, Gloppen Friidrettslag20.04.946Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
16,05,75Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.954Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
16,18,72Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.022 (G-18/19)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
16.23,01Espen Hermans, Sogndal IL10.04.917Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
-----10--------------------
16.39,21Sondre Teigen Lillebostad, Sogndal IL04.04.878Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
17,09,42Anton Tveito, Kaupanger IL10.09.041 (G-16)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
17,41,87Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-17)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
17,51,17Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051 (G-15)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
18,08,27Anders Bjørkhaug, Førde IL Friidrett28.04.751 (MV)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
18.14,07Lars Teigen, Sogndal IL20.11.042 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
18,26,04Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052 (G-15)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
18,48,48Magnus Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett08.02.053 (G-15)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
19,13,27Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.054 (G-15)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
20,18,87Atle Kristian Dahlgren Hornnes, Førde IL Friidrett10.04.732 (MV)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
-----20--------------------
20,35,33Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.035Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
21,33,18Ole-Preben Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag21.10.986Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,31,07Eivind Øygard, Jølster IL18.02.9210-h3Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
31,36,44Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.9410-h1Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
31,45,34Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982-h1Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
32,46,16Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.956-h1Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
32,48,60Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.927-h1Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
33,01,40Gunnar Henden, Gloppen Friidrettslag20.04.948-h1Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
33,49,03Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011-h1 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
34,09,45André Haugsbø, Gaular IL10.03.799-h1Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
34,40,43Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.0010-h1Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
35,32,13Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.022-h1 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
-----10--------------------
36,28,86Mats Høyset, Eikefjord IL02.06.741-h2Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
37,23,76Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
37,51,67Stian Løkke Øvrebø, Kaupanger IL11.01.894-h2Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
37,54,75Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.973Førde, Treningstemne21.07.20
37,57,65Vegard Skaflestad Hegrenes, Førde IL Friidrett09.03.964Førde, Treningstemne21.07.20
38,36,56Ivar Nistad, Svint IL11.07.022-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
39,34,71Lars Teigen, Sogndal IL20.11.043-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
39,35,87Hallvard Bjørge, Kaupanger IL21.01.895-h2Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
41,28,11Simen Longva, Syril IL04.12.896-h2Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
43,05,41Andreas Rolland Vågseth, Førde IL Friidrett26.07.007-h2Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
-----20--------------------
43,49,02Andre Klingenberg, Tambarskjelvar IL19.04.848-h2Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
43,49,23Eigil Magne Instebø, Førde IL Friidrett21.12.839-h2Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
44,26,13Håkon Aa Albertsen, Kaupanger IL024-h2 (G-18/19)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,71Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.054 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
1,15Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531 (MV65)Arna, Askokarusellen12.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,14(+1,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.053 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
5,77(+0,8)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.042 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,66(+0,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14(+2,1)Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.052 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,53Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Øvre Årdal, Treningsstemne08.06.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,56Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open23.08.20
14,91Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-17)Byrkjelo, Kaststemne01.09.20
13,37Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
8,00Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.00MFalun/SWE, Castorama16.09.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,27Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open26.07.20
49,54Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-17)Gloppen, Loggane Open04.10.20
40,51Richard Villanger, Gloppen Friidrettslag09.05.912Gloppen, Loggane Open23.08.20
30,05Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.00MFalun/SWE, Castorama16.09.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
74,28Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
65,10Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.952Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
63,12Richard Villanger, Gloppen Friidrettslag09.05.911Gloppen, Loggane Open25.10.20
57,51Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open24.05.20
54,70Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.003Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,20Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.00MFalun/SWE, Castorama16.09.20

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,43Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open09.08.20

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31(+0,5)Sofie Sunde, Jølster IL02.01.071-h2Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,65(+0,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
8,84(+0,8)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.072Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
9,69(-2,2)Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.072Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,11(+2,8)Sofie Sunde, Jølster IL02.01.071-fi Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,49(+2,4)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.072-h1Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,26(+2,3)Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.071Byrkjelo, Seriestemne11.06.20
10,24(+2,3)Birgit Bjotveit, Fjellhug/Vereide IL08.03.072Byrkjelo, Seriestemne11.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,49(-1,0)Sofie Sunde, Jølster IL02.01.071Byrkjelo, Seriestemne17.09.20
14,46(-0,9)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20
14,85(+1,6)Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.071Byrkjelo, Seriestemne11.06.20
15,40(+0,2)Jenny Bjørkhaug, Førde IL Friidrett29.05.071Førde, Treningstemne25.05.20
15,57(-2,0)Helga-Linnea Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL08.11.072Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
16,61(+0,8)Maria Da Silva Vamråk, Jotun IL071Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,52(+0,7)Sofie Sunde, Jølster IL02.01.071Byrkjelo, Seriestemne17.09.20
30,10(+0,1)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071Ørsta, Ørstaleikane22.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,89(+2,2)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.074-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,15Sofie Sunde, Jølster IL02.01.071 (J-15)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38,01Sofie Sunde, Jølster IL02.01.071-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,50,00Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.072-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,55,46Jenny Bjørkhaug, Førde IL Friidrett29.05.071Førde, Treningstemne25.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,90Sofie Sunde, Jølster IL02.01.071Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10,56Sofie Sunde, Jølster IL02.01.071Haugesund, Lerøylekene06.09.20
5,21,93Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.075Haugesund, Lerøylekene06.09.20
6,51,10Lena Kristine Stegegjerdet, IL Bjørn12.09.071Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,38,04Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97(+0,4)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071Ørsta, Ørstaleikane22.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,79(+2,8)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.072-fi Haugesund, Lerøylekene08.09.20

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,87(-2,5)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,42(+2,9)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.075Haugesund, Lerøylekene06.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,70(+1,5)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20
4,48(+1,1)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.075Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,14(+1,0)Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.071Byrkjelo, Seriestemne11.06.20
3,42(-0,7)Helga-Linnea Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL08.11.073Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,69(+4,5)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.075Haugesund, Lerøylekene08.09.20
3,72(+6,5)Helga-Linnea Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL08.11.073Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,37(+0,2)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
9,09(+1,7)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.076Haugesund, Lerøylekene06.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,76(+4,4)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
9,53(+2,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.076Haugesund, Lerøylekene06.09.20

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,31Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.071Byrkjelo, Lagsmeisterskap26.09.20
9,30Borgny Kristin Hetle, Breimsbygda IL03.01.072Byrkjelo, Lagsmeisterskap26.09.20
8,25Beate Starheim, Stårheim IL28.06.074Haugesund, Lerøylekene08.09.20
7,87Birgit Bjotveit, Fjellhug/Vereide IL08.03.072Byrkjelo, Seriestemne11.06.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,63Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.071Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,20Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.071Byrkjelo, Lagsmeisterskap26.09.20

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,84Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.075Haugesund, Lerøylekene06.09.20

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,92Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.077Haugesund, Lerøylekene06.09.20

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,09Borgny Kristin Hetle, Breimsbygda IL03.01.071Byrkjelo, Lagsmeisterskap26.09.20
34,17Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.072Byrkjelo, Lagsmeisterskap26.09.20

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62(+0,4)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.062-h2Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
9,51(-1,2)Aurora Laukeland, Førde IL Friidrett31.03.062Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,76(+3,2)Christina Mjøs, Aurland IL25.01.065-h3Haugesund, Lerøylekene06.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,77(+1,6)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.061Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
15,30(+0,8)Katarina da Silva Vamråk, Jotun IL061Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,65(+1,8)Christina Mjøs, Aurland IL25.01.061-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
29,24(-0,4)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.061Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
30,96(+0,7)Aurora Laukeland, Førde IL Friidrett31.03.061Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,62Christina Mjøs, Aurland IL25.01.063-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,46,83Vanessa Brenden, Sogndal IL21.09.061Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21.15,08Vanessa Brenden, Sogndal IL21.09.061 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne04.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53(+1,4)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.061Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20
4,24(+1,5)Christina Mjøs, Aurland IL25.01.067Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,12(-0,7)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.062Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,61(+2,5)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.061Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34(+1,9)Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.069Haugesund, Lerøylekene06.09.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,17Gullisara Panyarat Dyrnes, Brodd IL14.09.061Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

Jenter 15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,13(+1,0)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
13,71(+1,6)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12(+2,5)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.053-sf1Jessheim, UM 202028.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,37(+0,7)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051Byrkjelo, Seriestemne17.09.20
28,38(-1,3)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.053 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,97(+2,3)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052-h3Jessheim, UM 202029.08.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,96Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051Førde, Treningstemne25.05.20
1,54,68Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.052Førde, Treningstemne25.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,21,12Trym Øvregaard Røhme, IL Bjørn14.03.051 (G-13)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12.23,66Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,13(-1,9)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,76(-2,5)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,39Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.053-h1Jessheim, UM 202028.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,62(+1,4)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
4,35(+0,2)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,88Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.052Gloppen, Loggane Open26.07.20
6,67Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,98Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.052Gloppen, Loggane Open26.07.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,55Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.052Gloppen, Loggane Open26.07.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,81Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.052Jessheim, UM 202029.08.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,17Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.051Gloppen, Loggane Open09.08.20

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49(+0,5)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041Førde, Treningstemne24.08.20
9,66(-0,5)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042Førde, Treningstemne25.05.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,37(+1,0)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.042Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
15,12(-1,6)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.043 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
15,41(-1,6)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.044 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,66(+0,6)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041Fana, Karabinlekene06.09.20
31,50(-1,3)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.044 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,11Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (KJ)Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04,43Emma Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett16.01.041Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13,24Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.041Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
12,51,70Lydia Årdal, Jølster IL29.07.042Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,23(+1,5)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.042 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
4,10(+1,8)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.043 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,34Karoline Hjelle, Breimsbygda IL06.01.041Byrkjelo, Lagsmeisterskap26.09.20

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40(+1,9)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.031Førde, Treningstemne25.05.20
8,94(+0,5)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031Førde, Treningstemne24.08.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,36(+1.3)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.035-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
14,10(+1,6)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
14,91(-0,5)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.032Førde, Treningstemne25.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,66(+0,8)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.036-h2Jessheim, UM 202029.08.20
31,92(-0,3)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031Førde, Treningstemne24.08.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,27Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.033 (J-15)Førde, Treningstemne25.05.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,29,67Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
12,27,62Hedda Eikeset, Sogndal IL04.01.032Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20.00,78Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031Byrkjelo, Seriestemne04.06.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,87Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
7,57Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35(+1,9)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021Førde, Treningstemne25.05.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,35(-3,1)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021Førde, Treningstemne25.05.20
13,57(+1,6)Malin Riise Gran, Breimsbygda IL04.01.021Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,06(+1,5)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.023-h3 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,27Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (KJ)Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,71Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,19,25Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
11,50,55Stina Hillestad, Hafslo IL13.05.021 (J-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,01Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.026-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,95Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,35Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20

Jenter 20/22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53,21Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35(+1,9)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-18/19)Førde, Treningstemne25.05.20
8,40(+1,9)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.031 (J-17)Førde, Treningstemne25.05.20
8,49(+0,5)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-16)Førde, Treningstemne24.08.20
8,94(+0,5)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-17)Førde, Treningstemne24.08.20
9,66(-0,5)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (J-16)Førde, Treningstemne25.05.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,13(+1,0)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
13,35(-3,1)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-18/19)Førde, Treningstemne25.05.20
13,36(+1.3)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.035-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
13,37(+1,0)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.042 (J-16)Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
13,57(+1,6)Malin Riise Gran, Breimsbygda IL04.01.021 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
13,71(+1,6)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
14,10(+1,6)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
14,91(-0,5)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.032 (J-17)Førde, Treningstemne25.05.20
15,12(-1,6)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.043 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
15,41(-1,6)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.044 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12(+2,5)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.053-sf1 (J-15)Jessheim, UM 202028.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,06(+1,5)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.023-h3 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
27,37(+0,7)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne17.09.20
27,66(+0,8)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.036-h2 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20
27,66(+0,6)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-16)Fana, Karabinlekene06.09.20
28,38(-1,3)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.053 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
31,50(-1,3)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.044 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
31,92(-0,3)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-17)Førde, Treningstemne24.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,97(+2,3)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052-h3 (J-15)Jessheim, UM 202029.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,27Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (KJ)Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20
51,11Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (KJ)Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,71Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,96Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051 (J-15)Førde, Treningstemne25.05.20
1,54,68Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.052 (J-15)Førde, Treningstemne25.05.20
1,55,27Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.033 (J-15)Førde, Treningstemne25.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04,43Emma Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett16.01.041 (J-16)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
5,21,12Trym Øvregaard Røhme, IL Bjørn14.03.051 (G-13)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,19,25Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
11,29,67Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031 (J-17)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
11,50,55Stina Hillestad, Hafslo IL13.05.021 (J-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
12,13,24Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.041 (J-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
12.23,66Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
12,27,62Hedda Eikeset, Sogndal IL04.01.032 (J-17)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
12,51,70Lydia Årdal, Jølster IL29.07.042 (J-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20.00,78Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031 (J-17)Byrkjelo, Seriestemne04.06.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,13(-1,9)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,76(-2,5)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,39Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.053-h1 (J-15)Jessheim, UM 202028.08.20

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,01Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.026-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,62(+1,4)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
4,35(+0,2)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
4,23(+1,5)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.042 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
4,10(+1,8)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.043 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,87Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
9,34Karoline Hjelle, Breimsbygda IL06.01.041 (J-16)Byrkjelo, Lagsmeisterskap26.09.20
8,88Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.052 (J-15)Gloppen, Loggane Open26.07.20
7,57Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-17)Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20
6,67Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,95Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,98Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.052 (J-15)Gloppen, Loggane Open26.07.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,55Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.052 (J-15)Gloppen, Loggane Open26.07.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,81Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.052 (J-15)Jessheim, UM 202029.08.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,35Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
30,17Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.051 (J-15)Gloppen, Loggane Open09.08.20

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35(+1,9)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-18/19)Førde, Treningstemne25.05.20
8,40(+1,9)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.031 (J-17)Førde, Treningstemne25.05.20
8,49(+0,5)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-16)Førde, Treningstemne24.08.20
8,94(+0,5)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-17)Førde, Treningstemne24.08.20
9,66(-0,5)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (J-16)Førde, Treningstemne25.05.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,13(+1,0)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
13,35(-3,1)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-18/19)Førde, Treningstemne25.05.20
13,36(+1.3)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.035-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
13,37(+1,0)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.042 (J-16)Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
13,57(+1,6)Malin Riise Gran, Breimsbygda IL04.01.021 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
13,71(+1,6)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
14,10(+1,6)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
14,91(-0,5)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.032 (J-17)Førde, Treningstemne25.05.20
15,12(-1,6)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.043 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
15,41(-1,6)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.044 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12(+2,5)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.053-sf1 (J-15)Jessheim, UM 202028.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,06(+1,5)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.023-h3 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
27,37(+0,7)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne17.09.20
27,66(+0,8)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.036-h2 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20
27,66(+0,6)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-16)Fana, Karabinlekene06.09.20
28,38(-1,3)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.053 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
31,50(-1,3)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.044 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
31,92(-0,3)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-17)Førde, Treningstemne24.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,97(+2,3)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052-h3 (J-15)Jessheim, UM 202029.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,27Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (KJ)Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20
51,11Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (KJ)Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,71Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,96Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051 (J-15)Førde, Treningstemne25.05.20
1,54,68Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.052 (J-15)Førde, Treningstemne25.05.20
1,55,27Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.033 (J-15)Førde, Treningstemne25.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04,43Emma Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett16.01.041 (J-16)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
5,21,12Trym Øvregaard Røhme, IL Bjørn14.03.051 (G-13)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53,21Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-20/22)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
11,19,25Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
11,29,67Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031 (J-17)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
11,50,55Stina Hillestad, Hafslo IL13.05.021 (J-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
12,13,24Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.041 (J-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
12.23,66Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
12,27,62Hedda Eikeset, Sogndal IL04.01.032 (J-17)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
12,51,70Lydia Årdal, Jølster IL29.07.042 (J-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20.00,78Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031 (J-17)Byrkjelo, Seriestemne04.06.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,13(-1,9)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,76(-2,5)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,39Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.053-h1 (J-15)Jessheim, UM 202028.08.20

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,01Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.026-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,62(+1,4)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
4,35(+0,2)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
4,23(+1,5)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.042 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
4,10(+1,8)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.043 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,87Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
9,34Karoline Hjelle, Breimsbygda IL06.01.041 (J-16)Byrkjelo, Lagsmeisterskap26.09.20
8,88Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.052 (J-15)Gloppen, Loggane Open26.07.20
7,57Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-17)Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20
6,67Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,95Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,98Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.052 (J-15)Gloppen, Loggane Open26.07.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,55Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.052 (J-15)Gloppen, Loggane Open26.07.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,81Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.052 (J-15)Jessheim, UM 202029.08.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,35Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
30,17Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.051 (J-15)Gloppen, Loggane Open09.08.20

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35(+1,9)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-18/19)Førde, Treningstemne25.05.20
8,40(+1,9)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.031 (J-17)Førde, Treningstemne25.05.20
8,49(+0,5)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-16)Førde, Treningstemne24.08.20
8,94(+0,5)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-17)Førde, Treningstemne24.08.20
9,66(-0,5)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (J-16)Førde, Treningstemne25.05.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,13(+1,0)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
13,35(-3,1)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-18/19)Førde, Treningstemne25.05.20
13,36(+1.3)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.035-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
13,37(+1,0)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.042 (J-16)Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
13,57(+1,6)Malin Riise Gran, Breimsbygda IL04.01.021 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
13,71(+1,6)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
14,10(+1,6)Julie Kristin Skjerdal, Brodd IL06.05.031 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
14,91(-0,5)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.032 (J-17)Førde, Treningstemne25.05.20
15,12(-1,6)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.043 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
15,41(-1,6)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.044 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12(+2,5)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.053-sf1 (J-15)Jessheim, UM 202028.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,06(+1,5)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.023-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
27,37(+0,7)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne17.09.20
27,66(+0,8)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.036-h2 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20
27,66(+0,6)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-16)Fana, Karabinlekene06.09.20
28,38(-1,3)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.053 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
31,50(-1,3)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.044 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
31,92(-0,3)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-17)Førde, Treningstemne24.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,97(+2,3)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052-h3 (J-15)Jessheim, UM 202029.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,27Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (KJ)Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20
51,11Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (KJ)Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,71Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,96Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051 (J-15)Førde, Treningstemne25.05.20
1,54,68Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.052 (J-15)Førde, Treningstemne25.05.20
1,55,27Jenny Botnen, Førde IL Friidrett03.02.033 (J-15)Førde, Treningstemne25.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,54,66Karoline Holsen Kyte, Førde IL Friidrett12.05.931Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
5,04,43Emma Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett16.01.041 (J-16)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
5,19,95Merete Helgheim, Førde IL Friidrett19.09.802Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
5,21,12Trym Øvregaard Røhme, IL Bjørn14.03.051 (G-13)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53,14Eirin Aasen Kvalheim, Måløy IL15.06.921Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
10,53,21Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.001 (J-20/22)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
11,19,25Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
11,29,67Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031 (J-17)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
11,50,24Frida Øygard, Jølster IL14.08.941Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
11,50,55Stina Hillestad, Hafslo IL13.05.021 (J-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
12,13,24Sigrid Orheim Mundal, Fjærland IL23.09.041 (J-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
12.23,66Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
12,27,62Hedda Eikeset, Sogndal IL04.01.032 (J-17)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
12,51,70Lydia Årdal, Jølster IL29.07.042 (J-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
-----10--------------------
15,18,10Liv Endresen, IL Bjørn30.08.771 (KV40)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20.00,78Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031 (J-17)Byrkjelo, Seriestemne04.06.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,76(-2,5)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,39Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.053-h1 (J-15)Jessheim, UM 202028.08.20

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,01Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.026-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,62(+1,4)Malene Clausdatter Kleppenes, Breimsbygda IL29.04.051 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
4,35(+0,2)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
4,23(+1,5)Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.042 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
4,10(+1,8)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.043 (KJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,95Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,70Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Gloppen, Loggane Open06.09.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,35Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
30,17Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.051 (J-15)Gloppen, Loggane Open09.08.20

Menn veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,20(-1,0)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.891 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,94(+1,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892-fi-A (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,89(+2,5)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892 (MS)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,83(-0,6)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.891 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,55(+1,9)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892 (MS)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,48,68Aleksander Blålid, Almenning IL11.09.877 (MS)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
15,59,52Marius Brekke Bergh, Almenning IL24.08.909 (MS)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16.39,21Sondre Teigen Lillebostad, Sogndal IL04.04.878 (MS)Byrkjelo, Seriestemne04.06.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,51,67Stian Løkke Øvrebø, Kaupanger IL11.01.894-h2 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
39,35,87Hallvard Bjørge, Kaupanger IL21.01.895-h2 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
41,28,11Simen Longva, Syril IL04.12.896-h2 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

Menn veteran 35-39

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,00,18Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.832 (MS)Førde, Treningstemne15.06.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,49,02Andre Klingenberg, Tambarskjelvar IL19.04.848-h2 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
43,49,23Eigil Magne Instebø, Førde IL Friidrett21.12.839-h2 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

Menn veteran 40-44

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,37(+1,8)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MS)Førde, Treningstemne15.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,36,42Daniel Kvåle, Sogndal IL02.07.806 (MS)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,37,36André Haugsbø, Gaular IL10.03.791 (MS)Førde, Treningstemne15.06.20
10,13,14Hilmar Kråkenes, Almenning IL15.02.781Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,09,45André Haugsbø, Gaular IL10.03.799-h1 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

Menn veteran 45-49

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48(-1,2)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,75(-1,0)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Seriestemne17.09.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,05(-0,2)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,24Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Seriestemne25.10.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30,22Magne Kvalsøren, IL Bjørn23.11.732 (MV40)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,08,27Anders Bjørkhaug, Førde IL Friidrett28.04.751 (MV)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
20,18,87Atle Kristian Dahlgren Hornnes, Førde IL Friidrett10.04.732 (MV)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,28,86Mats Høyset, Eikefjord IL02.06.741-h2 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

Menn veteran 50-54

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30,01Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.661 (MS)Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20

Menn veteran 55-59

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,27Jørund Hammersvik, Førde IL Friidrett10.09.651 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53,54Kjell Øygard, Jølster IL25.12.621Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Menn veteran 60-64

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,50(-0,8)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591 (MS)Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,91Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Gloppen, Loggane Open20.09.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,70Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Os, KM Veteran03.10.20

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,38Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Os, KM Veteran03.10.20

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,14Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Gloppen, Loggane Open20.09.20

Menn veteran 65-69

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Arna, Askokarusellen12.08.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,97Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Skansemyren kastkarusell 918.08.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,43Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Skansemyren kastkarusell 804.08.20

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,85Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open25.10.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,47Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,82Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open25.10.20

Menn veteran 70-74

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,63(-1,4)Dagfinn Nyhammer, Fjellhug/Vereide IL12.06.501 (MV)Byrkjelo, Seriestemne14.07.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,42,15Ivar Bruun, Gloppen Friidrettslag481Byrkjelo, Seriestemne25.10.20

Menn veteran 75-79

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,50(+0,0)Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451Byrkjelo, Seriestemne25.10.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,36,34Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451Byrkjelo, Seriestemne25.10.20

Kvinner veteran 40-44

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19,95Merete Helgheim, Førde IL Friidrett19.09.802 (KS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,18,10Liv Endresen, IL Bjørn30.08.771Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,70Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open06.09.20

Kvinner veteran 50-54

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15Merete Moen, Jotun IL01.05.701Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20

Kvinner veteran 75-79

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Grethe Maren Myklestad, Gloppen Friidrettslag24.12.421Gloppen, Loggane Open10.05.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,09Grethe Maren Myklestad, Gloppen Friidrettslag24.12.421Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,37Grethe Maren Myklestad, Gloppen Friidrettslag24.12.421Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,20Grethe Maren Myklestad, Gloppen Friidrettslag24.12.421Byrkjelo, Seriestemne30.07.20

VektKast4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,31Grethe Maren Myklestad, Gloppen Friidrettslag24.12.421Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3537Grethe Maren Myklestad, Gloppen Friidrettslag
24,50-7,10-19,34-15,28-9,62
24.12.421Sandefjord, KM i Kast 5-kamp07.08.20

Total requesttime: 76.008266210556 seconds