Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Sogn og Fjordane Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,00(+0,0)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
8,54(-0,5)Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.081-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,75(+0,0)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.082Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
8,80(+0,0)Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.083Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
8,99(-1,3)Mathias Vedvik, Kaupanger IL12.12.083 (G-14)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
9,42(-0,6)Håvard Austreim, Eikefjord IL21.06.082Florø, SSF-leikane05.06.21
9,43(-1,1)Enock Buyinza, Almenning IL06.12.084-h1Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
10,44(+0,0)Ognjen Bosanac, Førde IL Friidrett16.09.084Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0(-0,9)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Florø, Florø-leikane 202119.05.21
10,6(-0,9)Eirik Karstensen Indrehus, Florø Turn og IF27.02.082Florø, Florø-leikane 202119.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,8(+2,4)Aron Thunes, Jotun IL05.09.081Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,50Gaute Halset, Vik IL15.10.082Vik, Vikjastemna24.05.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,45(-0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h1Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,95(-0,8)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h4Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
27,73(-0,5)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.082-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
27,76(-0,5)Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.083-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
28,20(-0,5)Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.084-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
29,43(-0,5)Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.085-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
34,32(-0,7)Ognjen Bosanac, Førde IL Friidrett16.09.082Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,94Håvard Austreim, Eikefjord IL21.06.081Florø, SSF-leikane05.06.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,39David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,38,67Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.083-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,43,63Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.083-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,48,07Noah Strømsli, Førde IL Friidrett11.09.082Førde, Treningstemne08.06.21
1,48,30Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.086-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,48,55Nicolai Østerbø Gulliksen, Førde IL Friidrett29.06.083Førde, Treningstemne08.06.21
1,53,78Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.084Førde, Treningstemne08.06.21
1,54,88Enock Buyinza, Almenning IL06.12.082Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
2,02,46Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett31.12.084 (G-12)Førde, Treningstemne08.06.21
2,19,81Gaute Halset, Vik IL15.10.081Vik, Vikjastemna24.05.21
-----10--------------------

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,04David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,10David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
4,52,48Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.082-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
5,12,57Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.086-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
5,22,15Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.082Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
5,29,57Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett31.12.081 (G-12)Førde, Opningsstemne 202108.05.21

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,00(-1,7)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.082-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,01,03David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.085Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,08,98Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.086Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,18,45Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.087Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,34,89Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.089Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.082Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,72William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.084Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,32Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.086Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,70(+0,8)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Øvre Årdal, Treningstemne07.07.21
4,22(+1,8)Håvard Austreim, Eikefjord IL21.06.082Florø, SSF-leikane05.06.21
3,08(+0,4)Eirik Karstensen Indrehus, Florø Turn og IF27.02.082Florø, Florø-leikane 202119.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,03(+2,1)Mathias Vedvik, Syril IL12.12.081Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,82(+0,7)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Byrkjelo, Seriestemne08.07.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,15Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Florø, Florø-leikane 202119.05.21
8,02Håvard Austreim, Eikefjord IL21.06.082Florø, SSF-leikane05.06.21
7,92William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Gloppen, Loggane Open26.09.21
7,47Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.082Gloppen, Loggane Open26.09.21
7,09Aron Thunes, Jotun IL05.09.083Gloppen, Loggane Open26.09.21
6,35Gaute Halset, Vik IL15.10.082Vik, Vikjastemna24.05.21
6,23Eirik Karstensen Indrehus, Florø Turn og IF27.02.082Florø, Florø-leikane 202119.05.21
5,83Enock Buyinza, Almenning IL06.12.084Ørsta, Ørstaleikane28.08.21

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,82William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Gloppen, Loggane Open26.09.21
19,84Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.083Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,16William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Gloppen, Loggane Open26.09.21
19,01Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.082Gloppen, Loggane Open26.09.21

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,89Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
20,07Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21
14,40William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.0814Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,48William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Gloppen, Loggane Open26.09.21
41,01Mathias Vedvik, Syril IL12.12.081Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
36,44Aron Thunes, Jotun IL05.09.082Gloppen, Loggane Open26.09.21
35,03Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,30(-1,3)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,39(+0,7)Haldor Vårdal, Svint IL15.11.071Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
8,40(-0,6)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Florø, SSF-leikane05.06.21
9,41(+0,7)Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.072Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,48(+0,1)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-16)Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,00(+2,5)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,50(-1,6)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.073-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
26,74(-0,9)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
28,17(-0,6)Haldor Vårdal, Svint IL15.11.073-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,12Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Florø, SSF-leikane05.06.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,45Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
1,45,78Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.075-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,50,69Hassan Alsarahin, Førde IL Friidrett27.12.071Førde, Opningsstemne 202108.05.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,31Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,26,75Haldor Vårdal, Svint IL15.11.072Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,49Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
5,11,54Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.079Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
5,14,67Haldor Vårdal, Svint IL15.11.071Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31,83Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, 3000m kveld17.07.21

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,02(-0,6)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,16(-1,2)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,62Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,12,08Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.077Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.076Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
1,41Haldor Vårdal, Svint IL15.11.077Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
1,25Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.071Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.076Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,24(-0,4)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
4,37(-0,4)Haldor Vårdal, Svint IL15.11.078Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,74Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.072Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,51(-1,3)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,25(-0,6)Haldor Vårdal, Svint IL15.11.076Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,25Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.077Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
17,65Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Gloppen, Loggane Open26.09.21

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,19Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.078Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
12,93Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Gloppen, Loggane Open26.09.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,64Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.074Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
21,86Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,17Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,95(-1,8)Isak Bøthun, Sogndal IL04.03.061Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,26(-1,4)Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062Ørsta, Ørstaleikane28.08.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,04(-2,0)Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062Ørsta, Ørstaleikane29.08.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,49Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061Førde, Treningstemne08.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,60Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.064-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,21,74Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,20Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21
6,08,57Gard Sønnesyn, IL Bjørn29.04.062Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24,45Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0616Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,00,53Alexander Ganc-Petersen, Fjellhug/Vereide IL26.05.061 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,91Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.061Gloppen, Loggane Open10.10.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,25Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.061Gloppen, Loggane Open10.10.21

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,66Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.061Gloppen, Loggane Open10.10.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,94Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062Ørsta, Ørstaleikane29.08.21

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53(+0,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Førde, Opningsstemne 202108.05.21
7,63(+0,8)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052Førde, Opningsstemne 202108.05.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,71(+1,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.056-h1 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
11,80(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,64(+2,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.056-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,29(-0,9)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Byrkjelo, Seriestemne08.07.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,66Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,11,67Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.059-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33,52Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Førde, Opningsstemne 202108.05.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,23,12Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.0512Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,41,15Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Førde, 3000m kveld17.07.21
10,19,78Magnus Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett08.02.053Førde, Treningstemne08.06.21
10,20,29Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.052Førde, 3000m kveld17.07.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,48,88Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
17,36,20Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,27(-0,6)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,91(-2,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,04(+2,9)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.055 (G-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,33Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051Byrkjelo, Seriestemne03.06.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24(+1,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Byrkjelo, Seriestemne26.08.21

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,94Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051Gloppen, Loggane Open02.05.21

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,64Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051Gloppen, Loggane Open24.05.21

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,34Bendik Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag17.08.051Byrkjelo, Seriestemne26.08.21

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,39(+0,8)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041Førde, Opningsstemne 202108.05.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,21(-0,9)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.043 (G-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,53(+0,6)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041Byrkjelo, Seriestemne03.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,67(+0,5)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,24August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,77August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
2,09,70Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.045 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,19,98Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.042Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,77August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041Vik, Vikjastemna24.05.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,62August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0411-h3 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34,29August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0418-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
9,47,90Anton Tveito, Jølster IL10.09.042Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
9,53,24Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041Førde, Treningstemne08.06.21
10,13,55Lars Teigen, Jølster IL20.11.043Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
10,13,64Matyas Galambos, Vik IL30.07.044Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53,62August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.045 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
18,25,58Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.041Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02(+1,1)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45(+1,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,25(+1,7)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Drøbak, Drøbakslekene19.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,9(+3,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43(+0,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Fana, Karabinlekene 202112.09.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.035-fi Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,31(+2,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,17(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (MJ)Larvik, Sommerstevne21.07.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,64Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.031 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,04,10Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.023 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,49Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Førde, Opningsstemne 202108.05.21
5,12,13Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-18)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,92Andrzej Mielnik (POL), Førde IL Friidrett18.09.031 (MS)Førde, Opningsstemne 202108.05.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,54,57Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
9,04,76Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021Førde, 3000m kveld17.07.21
9,14,07Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
10,26,12Kjartan Ovrid, Hafslo IL08.09.022Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,03,04Olaus Orheim Mundal, Sogndal IL01.06.033Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,21,86Håkon Aa Albretsen, Kaupanger IL11.06.024Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,43,58Andrzej Mielnik (POL), Førde IL Friidrett18.09.031 (G-18)Førde, Treningstemne08.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,33,92Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
15,38,27Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
16,14,55Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.0321 (G-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
16,55,17Oskar Guddal Breivik, Markane IL25.01.023Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
18,11,22Andre Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL07.07.035 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
18,50,75Magnus Reite-Bjellaas, Jølster IL30.11.026 (MS)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,35,45Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021Byrkjelo, Seriestemne08.07.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,75(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,91(+3,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,61Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031Gloppen, Loggane Open25.07.21
15,72Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,15Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.032 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,71Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Loggane Open27.06.21
36,57Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031Gloppen, Loggane Open18.04.21

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,24Steffen Melheim, Olden IL01.08.034 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
34,69Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031Gloppen, Loggane Open26.09.21

Gutter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48(-1,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011 (MS)Florø, SSF-leikane05.06.21
7,83(-0,3)Robert Andrè Moldestad, Gloppen Friidrettslag04.01.001 (MS)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,42(+1,1)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.013-h2 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,78(+1,1)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.016-h2 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,86(+0,5)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h1 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,32,03Øystein Støfring, Jølster IL07.02.013 (MS)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
16,45,51Lars Øvrebø, Jølster IL16.08.005 (MS)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,45Arne Devik, Gloppen Friidrettslag14.09.015 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
54,90Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.006 (MS)Bottnaryd/SWE, Bottnarydskastet11.07.21
52,10Kristen Brosvik, Gloppen Friidrettslag23.03.004 (G-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,25(+1,7)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Drøbak, Drøbakslekene19.06.21
7,53(+0,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
7,63(+0,8)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052 (G-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
8,95(-1,8)Isak Bøthun, Sogndal IL04.03.061 (G-15)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,39(+0,8)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-17)Førde, Opningsstemne 202108.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,9(+3,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43(+0,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202112.09.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.035-fi (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,71(+1,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.056-h1 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
11,80(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-16)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
12,21(-0,9)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.043 (G-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
14,26(-1,4)Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,53(+0,6)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne03.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,31(+2,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
11,64(+2,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.056-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,17(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (MJ)Larvik, Sommerstevne21.07.21
24,29(-0,9)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
29,04(-2,0)Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane29.08.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,67(+0,5)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,24August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-17)Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,49Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061 (G-15)Førde, Treningstemne08.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,77August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
2,01,64Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.031 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,04,10Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.023 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,05,66Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,08,60Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.064-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,09,70Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.045 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,11,67Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.059-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,19,98Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.042 (G-17)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
2,21,74Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062 (G-15)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,77August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-17)Vik, Vikjastemna24.05.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,62August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0411-h3 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,17,49Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
4,31,20Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21
4,33,52Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
5,12,13Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-18)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
6,08,57Gard Sønnesyn, IL Bjørn29.04.062 (G-15)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,92Andrzej Mielnik (POL), Førde IL Friidrett18.09.031 (MS)Førde, Opningsstemne 202108.05.21

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24,45Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0616 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34,29August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0418-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,54,57Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
9,04,76Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-18/19)Førde, 3000m kveld17.07.21
9,14,07Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
9,23,12Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.0512 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,41,15Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-16)Førde, 3000m kveld17.07.21
9,47,90Anton Tveito, Jølster IL10.09.042 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
9,53,24Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-17)Førde, Treningstemne08.06.21
10,13,55Lars Teigen, Jølster IL20.11.043 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
10,13,64Matyas Galambos, Vik IL30.07.044 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
-----10--------------------
10,19,78Magnus Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett08.02.053 (G-16)Førde, Treningstemne08.06.21
10,20,29Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.052 (G-16)Førde, 3000m kveld17.07.21
10,26,12Kjartan Ovrid, Hafslo IL08.09.022 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,03,04Olaus Orheim Mundal, Sogndal IL01.06.033 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,21,86Håkon Aa Albretsen, Kaupanger IL11.06.024 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,43,58Andrzej Mielnik (POL), Førde IL Friidrett18.09.031 (G-18)Førde, Treningstemne08.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53,62August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.045 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
15,33,92Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
15,38,27Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
16,14,55Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.0321 (G-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
16,48,88Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
16,55,17Oskar Guddal Breivik, Markane IL25.01.023 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
17,36,20Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
18,00,53Alexander Ganc-Petersen, Fjellhug/Vereide IL26.05.061 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
18,11,22Andre Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL07.07.035 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
18,25,58Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.041 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
-----10--------------------
18,50,75Magnus Reite-Bjellaas, Jølster IL30.11.026 (MS)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,35,45Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,27(-0,6)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,91(-2,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,04(+2,9)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.055 (G-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,33Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne03.06.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24(+1,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne26.08.21
6,02(+1,1)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
5,75(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45(+1,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-17)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,91(+3,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,91Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.061 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.10.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,61Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open25.07.21
15,72Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,15Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.032 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,25Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.061 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.10.21

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,71Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open27.06.21
36,57Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open18.04.21

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,24Steffen Melheim, Olden IL01.08.034 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
34,69Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open26.09.21

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,66Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.061 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.10.21

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,94Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051 (G-16)Gloppen, Loggane Open02.05.21

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,64Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051 (G-16)Gloppen, Loggane Open24.05.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,94Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane29.08.21

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,34Bendik Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag17.08.051 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne26.08.21

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,25(+1,7)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Drøbak, Drøbakslekene19.06.21
7,48(-1,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011 (MS)Florø, SSF-leikane05.06.21
7,53(+0,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
7,63(+0,8)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052 (G-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
7,83(-0,3)Robert Andrè Moldestad, Gloppen Friidrettslag04.01.001 (MS)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
8,95(-1,8)Isak Bøthun, Sogndal IL04.03.061 (G-15)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,39(+0,8)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-17)Førde, Opningsstemne 202108.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,9(+3,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43(+0,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202112.09.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.035-fi (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,42(+1,1)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.013-h2 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,71(+1,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.056-h1 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
11,78(+1,1)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.016-h2 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,80(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-16)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
12,21(-0,9)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.043 (G-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
14,26(-1,4)Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,53(+0,6)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne03.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,31(+2,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
11,64(+2,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.056-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,86(+0,5)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h1 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,17(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (MJ)Larvik, Sommerstevne21.07.21
24,29(-0,9)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
29,04(-2,0)Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane29.08.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,67(+0,5)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,24August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-17)Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,49Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061 (G-15)Førde, Treningstemne08.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,77August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
2,01,64Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.031 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,04,10Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.023 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,05,66Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,08,60Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.064-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,09,70Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.045 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,11,67Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.059-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,19,98Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.042 (G-17)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
2,21,74Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062 (G-15)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,77August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-17)Vik, Vikjastemna24.05.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,62August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0411-h3 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,17,49Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
4,31,20Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21
4,33,52Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
5,12,13Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-18)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
6,08,57Gard Sønnesyn, IL Bjørn29.04.062 (G-15)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,92Andrzej Mielnik (POL), Førde IL Friidrett18.09.031 (MS)Førde, Opningsstemne 202108.05.21

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24,45Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0616 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34,29August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0418-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,54,57Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
9,04,76Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-18/19)Førde, 3000m kveld17.07.21
9,14,07Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
9,23,12Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.0512 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,41,15Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-16)Førde, 3000m kveld17.07.21
9,47,90Anton Tveito, Jølster IL10.09.042 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
9,53,24Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-17)Førde, Treningstemne08.06.21
10,13,55Lars Teigen, Jølster IL20.11.043 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
10,13,64Matyas Galambos, Vik IL30.07.044 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
-----10--------------------
10,19,78Magnus Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett08.02.053 (G-16)Førde, Treningstemne08.06.21
10,20,29Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.052 (G-16)Førde, 3000m kveld17.07.21
10,26,12Kjartan Ovrid, Hafslo IL08.09.022 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,03,04Olaus Orheim Mundal, Sogndal IL01.06.033 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,21,86Håkon Aa Albretsen, Kaupanger IL11.06.024 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,43,58Andrzej Mielnik (POL), Førde IL Friidrett18.09.031 (G-18)Førde, Treningstemne08.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53,62August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.045 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
15,33,92Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
15,38,27Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
16,14,55Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.0321 (G-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
16,32,03Øystein Støfring, Jølster IL07.02.013 (MS)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
16,45,51Lars Øvrebø, Jølster IL16.08.005 (MS)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
16,48,88Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
16,55,17Oskar Guddal Breivik, Markane IL25.01.023 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
17,36,20Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
18,00,53Alexander Ganc-Petersen, Fjellhug/Vereide IL26.05.061 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
-----10--------------------
18,11,22Andre Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL07.07.035 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
18,25,58Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.041 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
18,50,75Magnus Reite-Bjellaas, Jølster IL30.11.026 (MS)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,35,45Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,27(-0,6)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,91(-2,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,04(+2,9)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.055 (G-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,33Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne03.06.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24(+1,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne26.08.21
6,02(+1,1)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
5,75(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45(+1,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-17)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,91(+3,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,91Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.061 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.10.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,61Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open25.07.21
15,72Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,15Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.032 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,25Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.061 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.10.21

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,71Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open27.06.21
36,57Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open18.04.21

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,24Steffen Melheim, Olden IL01.08.034 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
34,69Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open26.09.21

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,66Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.061 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.10.21

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,94Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051 (G-16)Gloppen, Loggane Open02.05.21

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,64Leif Magnus Grov Husevåg, Brodd IL18.01.051 (G-16)Gloppen, Loggane Open24.05.21

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,45Arne Devik, Gloppen Friidrettslag14.09.015 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
54,90Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.006 (MS)Bottnaryd/SWE, Bottnarydskastet11.07.21
52,10Kristen Brosvik, Gloppen Friidrettslag23.03.004 (G-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,94Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane29.08.21

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,34Bendik Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag17.08.051 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne26.08.21

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,25(+1,7)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Drøbak, Drøbakslekene19.06.21
7,32(-0,6)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892-h2Greveskogen, Seriestevne29.05.21
7,48(-1,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011Florø, SSF-leikane05.06.21
7,53(+0,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
7,63(+0,8)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052 (G-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
7,83(-0,3)Robert Andrè Moldestad, Gloppen Friidrettslag04.01.001Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
8,95(-1,8)Isak Bøthun, Sogndal IL04.03.061 (G-15)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,39(+0,8)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-17)Førde, Opningsstemne 202108.05.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,1(+0,1)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Veteranstemne31.10.21
11,7(+0,0)Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451 (MV75)Byrkjelo, Veteranstemne31.10.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,9(+3,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43(+0,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202112.09.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+1,6)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h6Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
10,88(+1,8)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.891-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,36(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.035-fi (G-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,42(+1,1)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.013-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,69(+0,3)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21
11,71(+1,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.056-h1 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
11,78(+1,1)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.016-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,80(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-16)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
11,92(-0,3)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
12,21(-0,9)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.043 (G-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
-----10--------------------
14,11(+0,9)Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.664 (MV55)Førde, NM Veteran25.06.21
14,26(-1,4)Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
14,71(-0,4)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
14,90(-1,5)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.594 (MV60)Førde, NM Veteran25.06.21
14,99(-0,4)Rune Jakob Holme, Florø Turn og IF28.01.552 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
15,70(-0,4)Gudmund Furnes, Gaular IL12.10.553 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
18,50(-0,4)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.535 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
19,94(+0,8)Jon Bjarne Ljotebø, Vadheim IL - Friidrett19.09.394 (MV80)Førde, NM Veteran25.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,53(+0,6)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne03.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,3(+0,1)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Veteranstemne31.10.21
19,6(-0,2)Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451 (MV75)Byrkjelo, Veteranstemne31.10.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,78(+2,9)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.895-fi-ALillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,31(+2,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
11,64(+2,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.056-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,37(+1,2)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h6Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
22,42(+1,4)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.894-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,86(+0,5)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,17(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (MJ)Larvik, Sommerstevne21.07.21
24,13(+0,3)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.772 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21
24,29(-0,9)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
29,04(-2,0)Joachim Solibakke, Almenning IL31.12.062 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane29.08.21
30,48(+0,7)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.594 (MV60)Førde, NM Veteran26.06.21
44,11(-0,5)Jon Bjarne Ljotebø, Vadheim IL - Friidrett19.09.392 (MV80)Førde, NM Veteran26.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,67(+0,5)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,2(+0,1)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Veteranstemne31.10.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,03Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.914Fana, Trond Mohn Games 202118.09.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,06Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
54,24August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-17)Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21
56,57Alexander Hjelmeland Rygg, Førde IL Friidrett12.10.801 (MV40)Førde, NM Veteran27.06.21
58,15Kim Tangedal, Gaular IL04.12.831 (MV35)Førde, NM Veteran27.06.21
1,00,65Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.743 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
1,05,68Atle Skrede, Førde IL Friidrett13.05.734 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
1,05,82Magne Geir Verlo, Førde IL Friidrett12.01.624 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
1,06,12Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.666 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
1,08,96Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.594 (MV60)Førde, NM Veteran27.06.21
1,16,62Øyvind Oppedal, Førde IL Friidrett09.12.813 (MV40)Førde, NM Veteran27.06.21
-----10--------------------
1,25,07Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV85)Førde, NM Veteran27.06.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,49Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061 (G-15)Førde, Treningstemne08.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,77August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
2,01,64Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.031 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,04,10Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.023 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,05,66Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,08,60Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.064-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,09,70Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.045 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,11,67Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.059-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,17,20Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.744 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
2,19,98Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.042 (G-17)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
2,21,74Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062 (G-15)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
-----10--------------------
2,25,85Atle Skrede, Førde IL Friidrett13.05.735 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
2,32,41Magne Geir Verlo, Førde IL Friidrett12.01.623 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
2,56,30Leif Martin Reknes, Gloppen Friidrettslag09.11.521 (MV65)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
3,23,73Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV85)Førde, NM Veteran26.06.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,77August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-17)Vik, Vikjastemna24.05.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,44,31Eivind Øygard, Jølster IL18.02.924-h7Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,53,04Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.985-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,58,62August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0411-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,17,49Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
4,31,20Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21
4,33,52Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
4,53,48Odd Joar Rognebakke, Tambarskjelvar IL23.12.631 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
4,58,94Jørund Hammersvik, Førde IL Friidrett10.09.652 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
5,04,9Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Veteranstemne31.10.21
5,12,13Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-18)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
-----10--------------------
6,08,57Gard Sønnesyn, IL Bjørn29.04.062 (G-15)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
7,06,4Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451 (MV75)Byrkjelo, Veteranstemne31.10.21
7,44,64Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV85)Førde, NM Veteran27.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,92Andrzej Mielnik (POL), Førde IL Friidrett18.09.031Førde, Opningsstemne 202108.05.21

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24,45Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0616 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,07,75Eivind Øygard, Jølster IL18.02.922-h2Førde, 3000m kveld17.07.21
8,18,73Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.986-h2Førde, 3000m kveld17.07.21
8,25,92Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.9415-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,34,29August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.0418-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,49,09Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.9210-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
8,54,57Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
9,04,76Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-18/19)Førde, 3000m kveld17.07.21
9,14,07Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
9,23,12Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.0512 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,41,15Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-16)Førde, 3000m kveld17.07.21
-----10--------------------
9,46,19Stian Løkke Øvrebø, Kaupanger IL11.01.891-h1Førde, 3000m kveld17.07.21
9,47,90Anton Tveito, Jølster IL10.09.042 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
9,53,24Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-17)Førde, Treningstemne08.06.21
9,57,78Arild Øygard, Jølster IL06.03.967-h3Trondheim, 3000m for alle04.05.21
10,13,55Lars Teigen, Jølster IL20.11.043 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
10,13,64Matyas Galambos, Vik IL30.07.044 (G-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
10,19,78Magnus Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett08.02.053 (G-16)Førde, Treningstemne08.06.21
10,20,29Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.052 (G-16)Førde, 3000m kveld17.07.21
10,26,12Kjartan Ovrid, Hafslo IL08.09.022 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,03,04Olaus Orheim Mundal, Sogndal IL01.06.033 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
-----20--------------------
11,07,70Simen Longva, Sogndal IL04.12.892Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,21,86Håkon Aa Albretsen, Kaupanger IL11.06.024 (G-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
16,40,94Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.362 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
19,45,33Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.535 (MV65)Førde, NM Veteran25.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,43,58Andrzej Mielnik (POL), Førde IL Friidrett18.09.031 (G-18)Førde, Treningstemne08.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,37,45Eivind Øygard, Jølster IL18.02.925Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
14,53,62August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.045Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
14,58,58Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.944-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,23,40Jon Rolf Skamo Hope, Gloppen Friidrettslag17.02.981Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
15,33,92Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
15,38,27Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
15,46,61Alexander Moritsgård, Gloppen Friidrettslag11.04.943Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
16,04,57André Haugsbø, Gaular IL10.03.791 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21
16,14,55Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.0321 (G-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
16,32,03Øystein Støfring, Jølster IL07.02.013Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
-----10--------------------
16,45,51Lars Øvrebø, Jølster IL16.08.005Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
16,48,88Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
16,55,17Oskar Guddal Breivik, Markane IL25.01.023 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
17,36,20Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
18,00,53Alexander Ganc-Petersen, Fjellhug/Vereide IL26.05.061 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
18,09,29Odd Joar Rognebakke, Tambarskjelvar IL23.12.631 (MV55)Førde, NM Veteran25.06.21
18,11,22Andre Aske Granheim, Fjellhug/Vereide IL07.07.035Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
18,25,58Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.041 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
18,50,75Magnus Reite-Bjellaas, Jølster IL30.11.026Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
19,11,37Jens Ole Årdal, Jølster IL25.02.603 (MV60)Førde, NM Veteran27.06.21
-----20--------------------
27,22,15Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV65)Byrkjelo, Seriestemne03.06.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,46,40Eivind Øygard, Jølster IL18.02.922-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
31,00,73Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.943-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
31,50,46Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.927-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
32,35,45Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
33,49,02André Haugsbø, Gaular IL10.03.791 (MV40)Førde, NM Veteran27.06.21
36,32,62Mats Høyset, Eikefjord IL02.06.743 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
36,53,64Per Eivind Gurvin, Førde IL Friidrett01.03.703 (MV50)Førde, NM Veteran27.06.21
40,15,96Øystein Sellevold, Førde IL Friidrett03.01.841 (MV35)Førde, NM Veteran27.06.21
41,26,03Karsten Karlsen Sunde, Gaular IL28.07.802 (MV40)Førde, NM Veteran27.06.21

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,13Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-fi Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,05,27Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.801 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne03.06.21
1,59Are Gunnar Korsvoll, Førde IL Friidrett25.05.791 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21
1,41Øyvind Oppedal, Førde IL Friidrett09.12.812 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21
1,20Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.803 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.801 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24(+1,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne26.08.21
6,02(+1,1)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
5,75(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
4,90(-1,2)Øyvind Oppedal, Førde IL Friidrett09.12.811 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21
3,19(+0,0)Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.802 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21
2,42(-0,7)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.372 (MV80)Førde, NM Veteran25.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45(+1,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-17)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,91(+3,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,89(+0,7)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
6,28(-0,8)Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.801 (MV40)Førde, NM Veteran27.06.21
6,00(+0,0)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.372 (MV80)Førde, NM Veteran27.06.21

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,15Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.032Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
11,05Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21
6,87Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.803 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,24Steffen Melheim, Olden IL01.08.034Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
35,17Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21
34,69Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open26.09.21
19,79Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.803 (MV40)Førde, NM Veteran26.06.21

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
76,74Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971Eugene/OR/USA, NCAA Championships09.06.21
61,09Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.951Gloppen, Loggane Open22.08.21
58,45Arne Devik, Gloppen Friidrettslag14.09.015Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
54,90Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.006Bottnaryd/SWE, Bottnarydskastet11.07.21
52,10Kristen Brosvik, Gloppen Friidrettslag23.03.004 (G-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21
13,63Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.802 (MV40)Førde, NM Veteran25.06.21

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,58Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.981Byrkjelo, Seriestemne26.08.21
28,80Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Veteranstemne31.10.21
23,94Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.802 (MV40)Førde, NM Veteran27.06.21

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.802 (MV40)Førde, NM Veteran27.06.21

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,83(+1,3)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
9,05(-0,6)Gudrun Kvellestad, Svelgen T & IF18.09.082-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,12(-0,6)Kristina Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.084-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,16(+1,3)Cathrine Sæbøe Tveit, Høyang IL - Friidrett06.06.082Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
9,21(-0,1)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.082-h5Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,26(-0,7)Kaja Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett28.09.084-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,29(-0,9)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.082Florø, Florø-leikane 202119.05.21
9,35(-1,6)Ella Andersdatter Gule, Sandane Turn og Idrettslag12.03.081Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
9,39(-0,8)Inga Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.085-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,55(-0,7)Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.085-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
-----10--------------------
9,56(-0,4)Gisma Peter Mussa, Eid IL28.06.084Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
9,64(-0,9)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.083Florø, Florø-leikane 202119.05.21
9,91(-1,6)Sofie Aa Hope, Hyen IL02.01.082Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
10,03(-1,0)Milla Hole, Breimsbygda IL03.03.083Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
10,12(-1,0)Julia Vedvik, Kaupanger IL12.12.081Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
10,30(+1,3)Rakel Moen, Sandane Turn og Idrettslag30.01.088Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
10,86(-0,6)Emily Aukland, Florø Turn og IF28.04.084Florø, SSF-leikane05.06.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,91(+1,1)Christine Bloch Helmers, Florø Turn og IF01.12.086 (J-14)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,86(-0,4)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
30,15(-0,4)Kristina Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.082-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
30,55(-0,4)Inga Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.083-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
30,72(-0,4)Kaja Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett28.09.084-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
30,74(-0,8)Ella Andersdatter Gule, Brodd IL12.03.083-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
31,07(+1,5)Christine Bloch Helmers, Florø Turn og IF01.12.082-h2 (J-14)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
31,20(-0,8)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.084-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
31,28(-0,6)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.082-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
31,99(-0,8)Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.085-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
33,94(-0,7)Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag19.12.081Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
-----10--------------------

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,5(-2,0)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.082Florø, Florø-leikane 202119.05.21
34,1(-2,0)Sofie Aa Hope, Hyen IL02.01.083Florø, Florø-leikane 202119.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,08,39Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
1,20,28Gudrun Kvellestad, Svelgen T & IF18.09.081Florø, SSF-leikane05.06.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,03Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,45,61Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.082-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,49,52Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.083Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
1,49,90Kaja Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett28.09.083-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,51,57Kristina Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.085Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
1,56,03Inga Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.086Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
2,01,04Ella Andersdatter Gule, Sandane Turn og Idrettslag12.03.084Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
2,04,47Cathrine Sæbøe Tveit, Høyang IL - Friidrett06.06.084Førde, Opningsstemne 202108.05.21
2,11,71Gisma Peter Mussa, Eid IL28.06.083Ørsta, Ørstaleikane28.08.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,40Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
2,54,05Ella Andersdatter Gule, Brodd IL12.03.081Byrkjelo, Seriestemne26.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19,21Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.082Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,48(-0,1)Inga Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.083-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
11,98(+0,4)Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.083-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,30(-1,1)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.082-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
35,99(-1,1)Inga Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.083-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
36,48(-1,1)Kaja Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett28.09.084-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,47,08Kaja Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett28.09.082Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
5,47,37Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.083Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36Gudrun Kvellestad, Svelgen T & IF18.09.085Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
1,21Kristina Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.089Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,36(+0,5)Gudrun Kvellestad, Svelgen T & IF18.09.081Florø, SSF-leikane05.06.21
4,20(+0,6)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
4,19(+0,0)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.086Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
3,92(+0,0)Kristina Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.0814Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
3,89(+1,5)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.083Florø, Florø-leikane 202119.05.21
3,76(+0,0)Ella Andersdatter Gule, Brodd IL12.03.0817Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
3,55(+0,0)Inga Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.0820Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
3,43(-0,1)Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag19.12.082Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
3,42(+0,8)Milla Hole, Breimsbygda IL03.03.083Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
3,15(-0,1)Emily Aukland, Florø Turn og IF28.04.084Florø, Florø-leikane 202119.05.21
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,66(+2,3)Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag19.12.081Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
3,03(+2,1)Julia Vedvik, Syril IL12.12.081Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,36Rakel Moen, Sandane Turn og Idrettslag30.01.083Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,68(+0,0)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.086Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,26(+1,0)Gudrun Kvellestad, Svelgen T & IF18.09.089Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,42Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
8,29Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.082Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
8,15Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.087Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
7,99Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.083Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
7,49Milla Hole, Breimsbygda IL03.03.084Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
7,30Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag19.12.0814Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
6,59Emily Aukland, Florø Turn og IF28.04.083Florø, SSF-leikane05.06.21

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,89Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.086Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
13,57Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag19.12.088Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,99Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.086Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
17,50Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.0811Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,88Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag19.12.081Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
17,26Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.085Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,87Milla Hole, Breimsbygda IL03.03.081 (J-8)Byrkjelo, Lagsmeisterskap12.09.21

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,20(+0,5)Sofie Sunde, Jølster IL02.01.071Førde, Opningsstemne 202108.05.21
8,61(+0,7)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.072Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
8,77(-0,9)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.072Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
9,16(-0,7)Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.071-h1Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
9,66(-1,0)Emilie Sørum, Syril IL26.07.072Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
9,85(+0,3)Maria Tenold Hopperstad, Vik IL31.10.072Vik, Vikjastemna24.05.21
10,07(-1,0)Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.073Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
10,40(-1,6)Brynhild Ommedal, Hyen IL06.09.073Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,13(-2,7)Sofie Sunde, Jølster IL02.01.071Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,47(-1,2)Sofie Sunde, Jølster IL02.01.072-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
28,73(-0,4)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,23Sofie Sunde, Jølster IL02.01.072 (J-17)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,55Sofie Sunde, Jølster IL02.01.071Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
1,47,50Jenny Bjørkhaug, Førde IL Friidrett29.05.075-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,51,76Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
1,55,04Rebekka O Lundekvam, Førde IL Friidrett31.01.072Førde, Treningstemne08.06.21
1,58,45Aurora Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett19.02.073Førde, Treningstemne08.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,91Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,07,73Jenny Bjørkhaug, Førde IL Friidrett29.05.073Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
5,12,27Sofie Sunde, Jølster IL02.01.076Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,63(-1,1)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071-fi Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,47(-1,5)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10,13Jenny Bjørkhaug, Førde IL Friidrett29.05.073Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
1,31Jenny Bjørkhaug, Førde IL Friidrett29.05.078Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
1,30Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.073Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
1,20Thea Tenold, Vik IL31.12.072Vik, Vikjastemna24.05.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,82Sofie Sunde, Jølster IL02.01.074Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,98(+1,2)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.074Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,70(+0,0)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.073Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
4,05(+1,3)Emilie Sørum, Syril IL26.07.073Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
3,75(+0,9)Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.076Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
3,74(+1,8)Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.074Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,14(+0,0)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.074Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
8,67(-1,4)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.079Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,95Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.071Gloppen, Loggane Open18.04.21
7,86Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
7,39Maria Tenold Hopperstad, Vik IL31.10.071Vik, Vikjastemna24.05.21
6,33Thea Tenold, Vik IL31.12.072Vik, Vikjastemna24.05.21

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,30Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.071Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,27Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.071Gloppen, Loggane Open26.09.21

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,21Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.079Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,30Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.071Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
30,20Emilie Sørum, Syril IL26.07.072Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,79(-0,3)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.062Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40(+0,5)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061Førde, Opningsstemne 202108.05.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,87(-2,7)Tuva Tefre Kalstad, Jølster IL31.07.062Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
14,16(-0,7)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.062Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,35(+1,4)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.065-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,65(-0,5)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.062Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,97(-0,5)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,49,79Vanessa Brenden, Sogndal IL21.09.061Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,89(+1,2)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061Byrkjelo, Seriestemne26.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,21(+2,5)Tuva Tefre Kalstad, Jølster IL31.07.062Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,64Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061Byrkjelo, Seriestemne03.06.21

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15(-0,3)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051Byrkjelo, Seriestemne08.07.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,75(+1,9)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.055-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
14,57(-1,2)Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051Ørsta, Ørstaleikane28.08.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,68(+1,6)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.053-h3Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,23Marte Hovland, Vik IL23.02.052-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
2,28,01Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,72Marte Hovland, Vik IL23.02.054-h2 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
5,31,07Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.051Førde, Opningsstemne 202108.05.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,27,80Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
12,42,39Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.052Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
12,55,29Ada Borgund, Eid IL18.03.051Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13(+0,8)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26(+3,2)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051Gloppen, Loggane Open10.10.21
7,47Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,03Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051Gloppen, Loggane Open10.10.21

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,35Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051Ørsta, Ørstaleikane28.08.21

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,99Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.053Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
20,89Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051Ørsta, Ørstaleikane29.08.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,91Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.051 (J-18/19)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,41(+0,5)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.042 (KS)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
9,47(-0,7)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,33(-0,7)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
14,95(+0,8)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.046-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,04(-0,5)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
31,59(-0,5)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,56(+2,2)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.046-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,12,39Oda Sønnesyn, IL Bjørn02.03.041Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,90(+0,8)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,15(+0,5)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031Førde, Opningsstemne 202108.05.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,50(+0,8)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.036Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,24(+1,5)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.024-h4 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
28,21(+1,2)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.035-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,27Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,17,94Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,19,38Stina Hillestad, Hafslo IL13.05.022Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,25,71Emilie Flo Stavik, Markane IL20.01.031Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,87Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.023-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021Fana, Framolekene 202129.05.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,39Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022Fana, Framolekene 202129.05.21
6,88Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031Øvre Årdal, Treningstemne07.07.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,72Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031Gloppen, Loggane Open26.09.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,41Tonje Sundal, Jølster IL12.11.023 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
13,27Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15(-0,3)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
8,41(+0,5)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.042 (KS)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
8,79(-0,3)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.062 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
9,15(+0,5)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-18/19)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
9,47(-0,7)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40(+0,5)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061 (J-15)Førde, Opningsstemne 202108.05.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,75(+1,9)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.055-fi (J-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
13,33(-0,7)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-17)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
13,50(+0,8)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.036 (J-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
13,87(-2,7)Tuva Tefre Kalstad, Jølster IL31.07.062 (J-15)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
14,16(-0,7)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.062 (J-15)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
14,57(-1,2)Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051 (J-16)Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
14,95(+0,8)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.046-h2 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,35(+1,4)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.065-h1 (J-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,24(+1,5)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.024-h4 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
26,68(+1,6)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.053-h3 (J-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
28,04(-0,5)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-17)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
28,21(+1,2)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.035-h2 (J-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
28,65(-0,5)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.062 (J-15)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
31,59(-0,5)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (J-17)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,97(-0,5)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061 (J-15)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,56(+2,2)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.046-h2 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,27Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,23Marte Hovland, Vik IL23.02.052-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
2,28,01Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,72Marte Hovland, Vik IL23.02.054-h2 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
5,31,07Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.051 (J-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,17,94Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031 (J-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,19,38Stina Hillestad, Hafslo IL13.05.022 (J-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,49,79Vanessa Brenden, Sogndal IL21.09.061 (J-15)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
12,12,39Oda Sønnesyn, IL Bjørn02.03.041 (J-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
12,27,80Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051 (J-16)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
12,42,39Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.052 (J-16)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
12,55,29Ada Borgund, Eid IL18.03.051 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,25,71Emilie Flo Stavik, Markane IL20.01.031 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,87Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.023-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-18/19)Fana, Framolekene 202129.05.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13(+0,8)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
3,90(+0,8)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,89(+1,2)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne26.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26(+3,2)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-16)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
4,21(+2,5)Tuva Tefre Kalstad, Jølster IL31.07.062 (J-15)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051 (J-16)Gloppen, Loggane Open10.10.21
7,47Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,64Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne03.06.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,39Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-18/19)Fana, Framolekene 202129.05.21
6,88Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Øvre Årdal, Treningstemne07.07.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,03Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051 (J-16)Gloppen, Loggane Open10.10.21
18,72Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open26.09.21

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,35Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051 (J-16)Ørsta, Ørstaleikane28.08.21

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,99Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.053 (J-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
20,89Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051 (J-16)Ørsta, Ørstaleikane29.08.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,41Tonje Sundal, Jølster IL12.11.023 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
34,91Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.051 (J-18/19)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
13,27Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15(-0,3)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
8,41(+0,5)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.042 (KS)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
8,79(-0,3)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.062 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
9,15(+0,5)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-18/19)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
9,47(-0,7)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40(+0,5)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061 (J-15)Førde, Opningsstemne 202108.05.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,75(+1,9)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.055-fi (J-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
13,33(-0,7)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-17)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
13,50(+0,8)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.036 (J-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
13,87(-2,7)Tuva Tefre Kalstad, Jølster IL31.07.062 (J-15)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
14,16(-0,7)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.062 (J-15)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
14,57(-1,2)Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051 (J-16)Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
14,95(+0,8)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.046-h2 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,35(+1,4)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.065-h1 (J-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,24(+1,5)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.024-h4 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
26,68(+1,6)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.053-h3 (J-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
28,04(-0,5)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-17)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
28,21(+1,2)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.035-h2 (J-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
28,65(-0,5)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.062 (J-15)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
31,59(-0,5)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (J-17)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,97(-0,5)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061 (J-15)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,56(+2,2)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.046-h2 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,27Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,23Marte Hovland, Vik IL23.02.052-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
2,28,01Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,72Marte Hovland, Vik IL23.02.054-h2 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
5,31,07Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.051 (J-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,17,94Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031 (J-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,19,38Stina Hillestad, Hafslo IL13.05.022 (J-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,49,79Vanessa Brenden, Sogndal IL21.09.061 (J-15)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
12,12,39Oda Sønnesyn, IL Bjørn02.03.041 (J-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
12,27,80Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051 (J-16)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
12,42,39Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.052 (J-16)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
12,55,29Ada Borgund, Eid IL18.03.051 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,25,71Emilie Flo Stavik, Markane IL20.01.031 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,87Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.023-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-18/19)Fana, Framolekene 202129.05.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13(+0,8)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
3,90(+0,8)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,89(+1,2)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne26.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26(+3,2)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-16)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
4,21(+2,5)Tuva Tefre Kalstad, Jølster IL31.07.062 (J-15)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051 (J-16)Gloppen, Loggane Open10.10.21
7,47Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,64Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne03.06.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,39Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-18/19)Fana, Framolekene 202129.05.21
6,88Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Øvre Årdal, Treningstemne07.07.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,03Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051 (J-16)Gloppen, Loggane Open10.10.21
18,72Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open26.09.21

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,35Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051 (J-16)Ørsta, Ørstaleikane28.08.21

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,99Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.053 (J-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
20,89Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051 (J-16)Ørsta, Ørstaleikane29.08.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,41Tonje Sundal, Jølster IL12.11.023 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
34,91Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.051 (J-18/19)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
13,27Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15(-0,3)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
8,41(+0,5)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.042Førde, Opningsstemne 202108.05.21
8,79(-0,3)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.062 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
9,15(+0,5)Benedikte Tveit, Førde IL Friidrett23.04.031 (J-18/19)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
9,47(-0,7)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40(+0,5)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061 (J-15)Førde, Opningsstemne 202108.05.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,75(+1,9)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.055-fi (J-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
13,33(-0,7)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-17)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
13,50(+0,8)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.036 (J-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
13,87(-2,7)Tuva Tefre Kalstad, Jølster IL31.07.062 (J-15)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
14,16(-0,7)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.062 (J-15)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
14,57(-1,2)Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051 (J-16)Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
14,95(+0,8)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.046-h2 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
16,19(-0,7)Eirin Hegrenes, Førde IL Friidrett24.03.863 (KV35)Førde, NM Veteran25.06.21
18,93(+1,4)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.522 (KV65)Førde, NM Veteran25.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,35(+1,4)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.065-h1 (J-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,24(+1,5)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.024-h4Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
26,68(+1,6)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.053-h3 (J-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
28,04(-0,5)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-17)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
28,21(+1,2)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.035-h2 (J-18/19)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
28,65(-0,5)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.062 (J-15)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
31,59(-0,5)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.042 (J-17)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
40,04(+1,9)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.522 (KV65)Førde, NM Veteran26.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,97(-0,5)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061 (J-15)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,56(+2,2)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.046-h2 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,27Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.021 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
1,10,92Malene Solheimsnes Døskeland, Gaular IL04.10.851 (KV35)Førde, NM Veteran27.06.21
1,32,63Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521 (KV65)Førde, NM Veteran27.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,23Marte Hovland, Vik IL23.02.052-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
2,14,61Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.985-fi-ADes Moines/IA/USA, Drake Relays24.04.21
2,28,01Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
2,38,21Merete Helgheim, Førde IL Friidrett19.09.801 (KV40)Førde, NM Veteran26.06.21
3,04,47Ingeborg Opdøl Tysnes, Svint IL13.12.731 (KV45)Førde, NM Veteran26.06.21
3,11,35Eirin Hegrenes, Førde IL Friidrett24.03.861 (KV35)Førde, NM Veteran26.06.21
3,13,86Irene Øen, Dale IL22.05.701 (KV50)Førde, NM Veteran26.06.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,72Marte Hovland, Vik IL23.02.054-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,48,53Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-fi-AEmporia/KS/USA, Emporia State Midwest Classic17.04.21
5,31,07Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.051 (J-16)Førde, Opningsstemne 202108.05.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,17,94Evita Brenden, Sogndal IL20.10.031 (J-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,19,38Stina Hillestad, Hafslo IL13.05.022 (J-18/19)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
11,49,79Vanessa Brenden, Sogndal IL21.09.061 (J-15)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
12,12,39Oda Sønnesyn, IL Bjørn02.03.041 (J-17)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
12,27,80Johanne Støfring, Jølster IL31.08.051 (J-16)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
12,42,39Guri Brekke, Førde IL Friidrett14.09.052 (J-16)Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
12,55,29Ada Borgund, Eid IL18.03.051 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
13,58,42Ingeborg Opdøl Tysnes, Svint IL13.12.732 (KV45)Førde, NM Veteran26.06.21
14,35,86Edith Olaug Holme Smådal, Tambarskjelvar IL15.11.682 (KV50)Førde, NM Veteran26.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,21,8Karoline Holsen Kyte, Førde IL Friidrett12.05.931Ostereidet, Eikangerløpet 202126.09.21
18,25,71Emilie Flo Stavik, Markane IL20.01.031 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,95(+0,4)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,87Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.023-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-18/19)Fana, Framolekene 202129.05.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13(+0,8)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
3,90(+0,8)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-15/19)Florø, SSF-leikane05.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,89(+1,2)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL14.09.061 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne26.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26(+3,2)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-16)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
4,21(+2,5)Tuva Tefre Kalstad, Jølster IL31.07.062 (J-15)Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,21(-1,1)Grethe Maren Myklestad, Gloppen Friidrettslag24.12.421 (KV75)Førde, NM Veteran27.06.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,52Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV45)Førde, NM Veteran25.06.21
10,39Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-18/19)Fana, Framolekene 202129.05.21
7,40Arnhild Sollid Laukeland, Førde IL Friidrett14.10.732 (KV45)Førde, NM Veteran25.06.21
6,88Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Øvre Årdal, Treningstemne07.07.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,23Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV45)Gloppen, Loggane Open08.08.21
28,03Sarah Johanne Solibakke, Almenning IL16.02.051 (J-16)Gloppen, Loggane Open10.10.21
18,72Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open26.09.21

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,16Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV45)Førde, NM Veteran25.06.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,41Tonje Sundal, Jølster IL12.11.023 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
34,91Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.051 (J-18/19)Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
23,84Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.76P (KV45)Knarvik, NM veteraner Kast 5-Kamp07.08.21
13,27Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,08Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV45)Førde, NM Veteran27.06.21

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2549Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag
22,24-9,82-43,03-23,84-12,24
25.12.76Knarvik, NM veteraner Kast 5-Kamp07.08.21

Menn veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,32(-0,6)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892-h2 (MS)Greveskogen, Seriestevne29.05.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+1,6)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h6 (MS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
10,88(+1,8)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.891-h4 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,78(+2,9)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.895-fi-A (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,37(+1,2)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h6 (MS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
22,42(+1,4)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.894-h4 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,03Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.914 (MS)Fana, Trond Mohn Games 202118.09.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,06Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46,19Stian Løkke Øvrebø, Kaupanger IL11.01.891-h1 (MS)Førde, 3000m kveld17.07.21
11,07,70Simen Longva, Sogndal IL04.12.892 (MS)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,13Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-fi (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21

Menn veteran 35-39

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,15Kim Tangedal, Gaular IL04.12.831Førde, NM Veteran27.06.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,15,96Øystein Sellevold, Førde IL Friidrett03.01.841Førde, NM Veteran27.06.21

Menn veteran 40-44

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,69(+0,3)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, NM Veteran25.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,13(+0,3)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.772Førde, NM Veteran26.06.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,57Alexander Hjelmeland Rygg, Førde IL Friidrett12.10.801Førde, NM Veteran27.06.21
1,16,62Øyvind Oppedal, Førde IL Friidrett09.12.813Førde, NM Veteran27.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,04,57André Haugsbø, Gaular IL10.03.791Førde, NM Veteran25.06.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,49,02André Haugsbø, Gaular IL10.03.791Førde, NM Veteran27.06.21
41,26,03Karsten Karlsen Sunde, Gaular IL28.07.802Førde, NM Veteran27.06.21

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,02(+0,3)Are Gunnar Korsvoll, Førde IL Friidrett25.05.791Førde, NM Veteran27.06.21

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,05,27Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.801Førde, NM Veteran25.06.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59Are Gunnar Korsvoll, Førde IL Friidrett25.05.791Førde, NM Veteran26.06.21
1,41Øyvind Oppedal, Førde IL Friidrett09.12.812Førde, NM Veteran26.06.21
1,20Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.803Førde, NM Veteran26.06.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.801Førde, NM Veteran25.06.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90(-1,2)Øyvind Oppedal, Førde IL Friidrett09.12.811Førde, NM Veteran25.06.21
3,19(+0,0)Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.802Førde, NM Veteran25.06.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,28(-0,8)Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.801Førde, NM Veteran27.06.21

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,05Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791Førde, NM Veteran26.06.21
6,87Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.803Førde, NM Veteran26.06.21

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,17Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791Førde, NM Veteran26.06.21
19,79Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.803Førde, NM Veteran26.06.21

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,63Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.802Førde, NM Veteran25.06.21

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,94Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.802Førde, NM Veteran27.06.21

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.802Førde, NM Veteran27.06.21

Menn veteran 45-49

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,65Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.743Førde, NM Veteran27.06.21
1,05,68Atle Skrede, Førde IL Friidrett13.05.734Førde, NM Veteran27.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,20Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.744Førde, NM Veteran26.06.21
2,25,85Atle Skrede, Førde IL Friidrett13.05.735Førde, NM Veteran26.06.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04,9Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Veteranstemne31.10.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,32,62Mats Høyset, Eikefjord IL02.06.743Førde, NM Veteran27.06.21

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,80Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Veteranstemne31.10.21

Menn veteran 50-54

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,53,64Per Eivind Gurvin, Førde IL Friidrett01.03.703Førde, NM Veteran27.06.21

Menn veteran 55-59

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,11(+0,9)Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.664Førde, NM Veteran25.06.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,82Magne Geir Verlo, Førde IL Friidrett12.01.624Førde, NM Veteran27.06.21
1,06,12Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.666Førde, NM Veteran27.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,32,41Magne Geir Verlo, Førde IL Friidrett12.01.623Førde, NM Veteran26.06.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,48Odd Joar Rognebakke, Tambarskjelvar IL23.12.631Førde, NM Veteran27.06.21
4,58,94Jørund Hammersvik, Førde IL Friidrett10.09.652Førde, NM Veteran27.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,09,29Odd Joar Rognebakke, Tambarskjelvar IL23.12.631Førde, NM Veteran25.06.21

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,14Ole Aukland, Florø Turn og IF18.07.641Førde, NM Veteran25.06.21

Menn veteran 60-64

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,90(-1,5)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.594Førde, NM Veteran25.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,48(+0,7)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.594Førde, NM Veteran26.06.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,08,96Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.594Førde, NM Veteran27.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,11,37Jens Ole Årdal, Jølster IL25.02.603Førde, NM Veteran27.06.21

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.583Førde, NM Veteran26.06.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,58Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.584Førde, NM Veteran26.06.21

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,82Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.582Førde, NM Veteran25.06.21

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,90Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Gloppen, Loggane Open18.04.21

Menn veteran 65-69

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,71(-0,4)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551Førde, NM Veteran25.06.21
14,99(-0,4)Rune Jakob Holme, Florø Turn og IF28.01.552Førde, NM Veteran25.06.21
15,70(-0,4)Gudmund Furnes, Gaular IL12.10.553Førde, NM Veteran25.06.21
18,50(-0,4)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.535Førde, NM Veteran25.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56,30Leif Martin Reknes, Gloppen Friidrettslag09.11.521Førde, KM og Krinsleikane22.08.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,45,33Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.535Førde, NM Veteran25.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,22,15Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531Byrkjelo, Seriestemne03.06.21

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,07,67Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531Førde, NM Veteran26.06.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,89(+0,7)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551Førde, NM Veteran27.06.21

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Skansemyren kastkarusell 1430.10.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,15Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Skansemyren kastkarusell 1430.10.21

Menn veteran 75-79

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,06,4Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451Byrkjelo, Veteranstemne31.10.21

Menn veteran 80-84

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,94(+0,8)Jon Bjarne Ljotebø, Vadheim IL - Friidrett19.09.394Førde, NM Veteran25.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,11(-0,5)Jon Bjarne Ljotebø, Vadheim IL - Friidrett19.09.392Førde, NM Veteran26.06.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,42(-0,7)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.372Førde, NM Veteran25.06.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,00(+0,0)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.372Førde, NM Veteran27.06.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,72Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.39PKnarvik, NM veteraner Kast 5-Kamp07.08.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,64Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.39PKnarvik, NM veteraner Kast 5-Kamp07.08.21

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,34Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Førde, NM Veteran25.06.21

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,26Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.39PKnarvik, NM veteraner Kast 5-Kamp07.08.21

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,78Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Førde, NM Veteran27.06.21

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3363Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett
29,96-8,72-28,64-18,26-10,86
29.04.391Knarvik, NM veteraner Kast 5-Kamp07.08.21

Menn veteran 85-89

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,07Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Førde, NM Veteran27.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,23,73Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Førde, NM Veteran26.06.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,44,64Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Førde, NM Veteran27.06.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,40,94Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.362Førde, NM Veteran25.06.21

Kvinner veteran 35-39

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,19(-0,7)Eirin Hegrenes, Førde IL Friidrett24.03.863Førde, NM Veteran25.06.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10,92Malene Solheimsnes Døskeland, Gaular IL04.10.851Førde, NM Veteran27.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,11,35Eirin Hegrenes, Førde IL Friidrett24.03.861Førde, NM Veteran26.06.21

Kvinner veteran 40-44

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,21Merete Helgheim, Førde IL Friidrett19.09.801Førde, NM Veteran26.06.21

Kvinner veteran 45-49

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,04,47Ingeborg Opdøl Tysnes, Svint IL13.12.731Førde, NM Veteran26.06.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,58,42Ingeborg Opdøl Tysnes, Svint IL13.12.732Førde, NM Veteran26.06.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,52Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Førde, NM Veteran25.06.21
7,40Arnhild Sollid Laukeland, Førde IL Friidrett14.10.732Førde, NM Veteran25.06.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,23Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open08.08.21

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,16Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Førde, NM Veteran25.06.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,84Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.76PKnarvik, NM veteraner Kast 5-Kamp07.08.21

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,08Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Førde, NM Veteran27.06.21

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2549Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag
22,24-9,82-43,03-23,84-12,24
25.12.76 (KS)Knarvik, NM veteraner Kast 5-Kamp07.08.21

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3314Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag
22,24-9,82-43,03-23,84-12,24
25.12.761Knarvik, NM veteraner Kast 5-Kamp07.08.21

Kvinner veteran 50-54

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,13,86Irene Øen, Dale IL22.05.701Førde, NM Veteran26.06.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35,86Edith Olaug Holme Smådal, Tambarskjelvar IL15.11.682Førde, NM Veteran26.06.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,40Marianne Engebø, Førde IL Friidrett20.01.701Førde, NM Veteran25.06.21
9,70Merete Moen, Jotun IL01.05.702Førde, NM Veteran25.06.21

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,91Marianne Engebø, Førde IL Friidrett20.01.701Førde, NM Veteran26.06.21

Kvinner veteran 65-69

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,93(+1,4)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.522Førde, NM Veteran25.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,04(+1,9)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.522Førde, NM Veteran26.06.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,63Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Førde, NM Veteran27.06.21

Kvinner veteran 75-79

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,21(-1,1)Grethe Maren Myklestad, Gloppen Friidrettslag24.12.421Førde, NM Veteran27.06.21

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,92Grethe Maren Myklestad, Gloppen Friidrettslag24.12.421Gloppen, Loggane Open18.04.21

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,85Grethe Maren Myklestad, Gloppen Friidrettslag24.12.421Gloppen, Loggane Open18.04.21

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,54Grethe Maren Myklestad, Gloppen Friidrettslag24.12.422Førde, NM Veteran25.06.21

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,72Grethe Maren Myklestad, Gloppen Friidrettslag24.12.421Førde, NM Veteran26.06.21

VektKast4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,67Grethe Maren Myklestad, Gloppen Friidrettslag24.12.421Gloppen, Loggane Open18.04.21

Total requesttime: 68.138841152191 seconds