Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Sogn og Fjordane Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,17(-1,3)Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL19.03.092 (G-13/14)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
8,23(+0,8)Kasper Vårdal, Førde IL Friidrett06.04.091Jølster, Treningsstemne Jølster23.08.22
8,78(+0,6)Oscar Inuk Kvalheim Rosing, Måløy IL29.05.093-h4 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,85(+1,3)Noah Griffin Bruvoll, Eid IL25.07.093-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,87(+0,0)Alfred Aa Hope, Hyen IL15.07.091Florø, Florø leikane24.08.22
8,94(+1,3)Bjørnar Aaland Eggum, Syril IL21.03.094-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,04(+0,4)Joakim Valaker, Førde IL Friidrett01.05.092-h3 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,05(+0,4)Sigve Ølmheim, Sogndal IL19.03.093-h3 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,20(+1,5)Emil Hillestad, Sogndal IL11.02.091-h7 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,22(+0,8)Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.095 (G-12/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
-----10--------------------
9,23(+1,3)Sondre Solstad Herfindal, Sogndal IL05.02.095-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,40(+0,2)Kasper Felde, Eid IL30.05.093-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,50(+0,4)David Kongelf, Sogndal IL30.08.094-h3 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,59(+1,5)Kristoffer Svori Moe, Sogndal IL07.01.092-h7 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,61(+1,3)Henrik Hesjedal, Stryn T og IL27.04.096-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,62(-0,5)Mathias Vosseteig Hagen, Førde IL Friidrett04.09.092 (G-13/14)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,62(+0,2)Theo Tenden, Stryn T og IL08.08.094-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,69(+1,5)Kasper Hatlenes Åbø, Selje IL26.04.093-h7 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,75(+1,5)Amun Austbø Dvergsdal, Førde IL Friidrett08.02.094-h7 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,76(+0,2)Nikolas Ullebø Hool, Stryn T og IL14.03.095-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
-----20--------------------
9,87(+1,6)Håvard Lorgen, Førde IL Friidrett06.05.094-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,94(+0,6)Tord Langeteig, Sandane Turn og Idrettslag07.07.095-h4 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
10,10(-0,6)Anders Brennset Gjerland, Syril IL02.10.096-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
10,13(+0,6)Markus Olsen, Stryn T og IL13.07.096-h4 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
10,43(-2,5)Benjamin Schanke Eikum, Vik IL17.06.093 (G-12/13)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
10,59(+0,2)Fredrik Njøten, Stryn T og IL06.10.096-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,85(+2,2)Gabriel Stavland, Førde IL Friidrett03.11.092-h1 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
10,51(+2,2)Oliver Midtbø, Eid IL07.06.093-h1 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,30(-1,2)Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL19.03.092-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
30,28(+0,5)Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Jølster, Treningsstemne10.05.22
31,21(+0,2)Alfred Aa Hope, Hyen IL15.07.091Florø, Florø leikane24.08.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,14Nils Audun Lothe Tystad, Sandane Turn og Idrettslag06.10.091Byrkjelo, Seriestemne25.08.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22,3Benjamin Schanke Eikum, Vik IL17.06.092 (G-12/13)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,17Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.092-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,41,38Andreas Lundekvam, Førde IL Friidrett25.03.093-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,42,19Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.097-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,48,96Nils Audun Lothe Tystad, Sandane Turn og Idrettslag06.10.096-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,50,82Anders Brennset Gjerland, Syril IL02.10.097-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,39Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.092 (G-13/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
3,15,95Sigurd Bale, Jotun IL22.03.091Øvre Årdal, Treningsstemne06.07.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,48,25Simen Eelco Paulides, Årdalstangen IL10.01.091Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,45,98Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
4,48,94Andreas Lundekvam, Førde IL Friidrett25.03.094Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
5,18,51Anders Brennset Gjerland, Syril IL02.10.099Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
5,43,46Nils Audun Lothe Tystad, Sandane Turn og Idrettslag06.10.0910Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,16,03Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Jølster, Treningsstemne02.08.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,05(-0,2)Andreas Lundekvam, Førde IL Friidrett25.03.097Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,98(+0,4)Andreas Lundekvam, Førde IL Friidrett25.03.094Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,23,94Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.092Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL19.03.091Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,62Andreas Lundekvam, Førde IL Friidrett25.03.095Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,42Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.096Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05(+0,8)Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL19.03.091Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
4,20(-0,1)Alfred Aa Hope, Hyen IL15.07.091Florø, Florø leikane24.08.22
3,70(+0,3)Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Jølster, Treningsstemne10.05.22
3,55(ok)Anders Brennset Gjerland, Syril IL02.10.0911Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,88(+0,5)Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.094Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,46Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL19.03.091Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
10,09Sander Hammer Moen, Vikane IL22.03.091Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,56Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.099Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,08Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.096Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,16Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.096Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
22,81Sander Hammer Moen, Vikane IL22.03.091Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,53Simen Eelco Paulides, Årdalstangen IL10.01.095 (G-11/14)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,57(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
8,07(+1,4)Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.082Førde, Cargill leikane11.06.22
8,23(+1,5)Tobias Herstad, Florø Turn og IF01.03.081-h8 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,27(+0,8)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.082 (G-12/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
8,43(+0,9)Lukas Tangedal, Gaular IL06.08.083-fi (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,70(+0,6)Oddmund Hauge Otterdal, Stryn T og IL08.04.082-h4 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,73(+1,5)Sondre Høydal, Florø Turn og IF06.05.083-h8 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,76(+0,2)Vegard Guddal, Oppstryn IL20.04.081-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,83(+0,8)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.083 (G-12/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
8,93(+1,5)Gaute Sunde Sandal, Førde IL Friidrett13.09.084-h8 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
-----10--------------------
8,99(+0,6)Njord Leversund, Florø Turn og IF13.08.084-h4 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,01(+0,2)Jonas Henjesand Sætre, Sogndal IL18.04.082-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,23(+0,6)Kaijus Deguties, Jølster IL01.01.081Jølster, Treningsstemne Jølster23.08.22
9,32(+1,6)Noah Brattreit, Førde IL Friidrett10.03.083-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,49(+1,5)Kristian Johannessen Nord, Sogndal IL30.07.085-h8 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,94(+1,6)Erlend Hetle, Breimsbygda IL29.12.085-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,79(+1,2)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,87(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.082 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
25,22(-0,1)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
26,00(-0,1)Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.083-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
26,91(+0,4)Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.081-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30,06David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.084-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,31,62Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.086-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,37,08Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.081-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,39,29Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.082Byrkjelo, Seriestemne25.08.22
1,41,37Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.082Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
1,59,2Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.081Leikanger, Opningsstemne14.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,53David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081 (G-13/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
3,05,87Kajus Degutis, Jølster IL20.07.083 (G-13/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24,56David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.088Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,36,43Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.089Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,46,06Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.081Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
5,01,17Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.0816Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46,95David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081Førde, 3000 kveld25.10.22
11,24,17Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.085 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,98(-0,6)Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
15,92(-0,6)Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,27(-0,7)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.083-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
33,54(-0,6)Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.082-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
35,48(-0,6)Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.084-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,41,13Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,05,07Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,66Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Ørsta, Ørstaleikane27.08.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,82William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,82Erlend Hetle, Breimsbygda IL29.12.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,12(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
4,22(-1,8)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.082Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,74(+3,0)Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.081Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,39(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29Erlend Hetle, Breimsbygda IL29.12.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
8,88William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
8,78Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,28William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
25,83Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,17William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
18,85Erlend Hetle, Breimsbygda IL29.12.087Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
18,08Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.088Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,07William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
22,52Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.082Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,24William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Leikanger, Opningsstemne14.05.22
26,89Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
24,16Erlend Hetle, Breimsbygda IL29.12.088Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,47William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081 (G-12/14)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
36,97Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35(+1,6)Karsten Hauge, Stryn T og IL01.10.071-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,46(+0,4)Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.071-h3 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,74(+1,3)Sigve Heggdal Aabrekk, Stryn T og IL14.11.071-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,74(+1,3)Tomas Eikenes Tjellaug, Stryn T og IL05.10.071-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,01(+1,6)Sander Aske Granheim, Sandane Turn og Idrettslag15.08.072-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,15(-2,5)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,86(+2,8)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.075Fana, Framolekene 202228.05.22
8,81(+2,2)Marcel Filip Kucab, Stryn T og IL07.08.071-h1 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,42(-1,1)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
14,71(-3,0)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071Leikanger, Opningsstemne14.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,90(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.074-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,53Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,51Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,26,87Konrad Nesse Vigdal, Jotun IL10.08.071Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,35,61Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, Lagsmesterskap07.09.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,09,95Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072 (MS)Fana, Framolekene 202228.05.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45,68Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.074Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,07,59Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072 (MS)Fana, Framolekene 202229.05.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,41Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37Johan Felde Hasund, Syril IL31.08.071Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,52(-0,7)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Treningsstemne06.07.22
3,95(+1,6)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.072Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,98(+2,2)Johan Felde Hasund, Syril IL31.08.071Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,68(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072Fana, Framolekene 202227.05.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Konrad Nesse Vigdal, Jotun IL10.08.071Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22
7,35Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,85Danyil Dromenko (UKR), Florø Turn og IF071 (G-15/16)Florø, Florø leikane11.05.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,87Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,13Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.071Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
26,88Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,07Konrad Nesse Vigdal, Jotun IL10.08.071Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22

Gutter 16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,85(+1,1)Erik Befring, Jølster IL05.10.063Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,21Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061Førde, Opningstemne 202207.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,26Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0611-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,16,56Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,03Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,98Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32,41Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0617Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
10,30,49Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.064 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,15,70Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.067-fi-B (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,75(+0,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,45Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28,28Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,09,69Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,38,82Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0512Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,14,23Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.053 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10(+0,0)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,15Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051Gloppen, Loggane Open18.04.22

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,19Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051Gloppen, Loggane Open03.07.22

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,21(+1,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-fi (MS)Asker, Askerlekene 202205.06.22
9,06(-0,7)Jon-Anders Øvrebø, Jølster IL05.07.031Førde, Opningstemne 202207.05.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,38(+0,9)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45(+1,1)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,38(+3,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h1 (MS)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,49(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,15August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.047-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,57,15Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.033-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,24Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Førde, Lagsmesterskap07.09.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,51August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.048-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,12,86Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,51,87Edvin Øygard, Jølster IL04.07.041 (G-18)Strandebarm, Seriestemne21.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31,80August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.046Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,01,61Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Jølster, Treningsstemne02.08.22
10,03,12Anton Tveito, Jølster IL10.09.042 (MS)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,49,24August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.045-h3 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
15,50,36Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.036-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,03(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,46Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031Gloppen, Loggane Open19.06.22
17,29Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,89Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.034 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,46Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring20.05.22
38,79Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.032Gloppen, Loggane Open12.06.22

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,93Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Loggane Open21.08.22
31,65Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031Gloppen, Loggane Open19.06.22

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,14Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031Gloppen, Loggane Open12.06.22

Gutter 20/22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,72Øystein Støfring, Jølster IL19.08.011Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,58,19Øystein Støfring, Jølster IL07.02.018-h3 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,83Øystein Støfring, Jølster IL19.08.011 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
4,06,56Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.022 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49,75Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021Jølster, Treningsstemne02.08.22
10,02,97Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.022Jølster, Treningsstemne02.08.22

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,59Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.005 (MS)Bålsta/SWE, Vårkastet14.05.22

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,21(+1,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-fi (MS)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,47(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
8,35(+1,6)Karsten Hauge, Stryn T og IL01.10.071-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,46(+0,4)Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.071-h3 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,74(+1,3)Tomas Eikenes Tjellaug, Stryn T og IL05.10.071-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,74(+1,3)Sigve Heggdal Aabrekk, Stryn T og IL14.11.071-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,01(+1,6)Sander Aske Granheim, Sandane Turn og Idrettslag15.08.072-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,06(-0,7)Jon-Anders Øvrebø, Jølster IL05.07.031 (G-18/19)Førde, Opningstemne 202207.05.22
9,15(-2,5)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,86(+2,8)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.075 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,81(+2,2)Marcel Filip Kucab, Stryn T og IL07.08.071-h1 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,38(+0,9)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
11,75(+0,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,42(-1,1)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072 (G-15)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
12,85(+1,1)Erik Befring, Jølster IL05.10.063 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
14,71(-3,0)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45(+1,1)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,38(+3,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h1 (MS)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,49(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
24,90(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.074-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,53Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,21Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061 (G-16)Førde, Opningstemne 202207.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,15August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.047-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,57,15Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.033-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,51Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,01,45Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-17)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,02,26Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0611-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,16,56Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,26,87Konrad Nesse Vigdal, Jotun IL10.08.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,24Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
2,35,61Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
2,37,03Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,51August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.048-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,09,95Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072 (MS)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,11,98Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-16)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22
4,12,86Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,28,28Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
4,51,87Edvin Øygard, Jølster IL04.07.041 (G-18)Strandebarm, Seriestemne21.09.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45,68Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.074 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31,80August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.046 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,01,61Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Jølster, Treningsstemne02.08.22
9,07,59Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072 (MS)Fana, Framolekene 202229.05.22
9,09,69Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,32,41Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0617 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,38,82Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0512 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,03,12Anton Tveito, Jølster IL10.09.042 (MS)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
10,14,23Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.053 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
10,30,49Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.064 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,49,24August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.045-h3 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
15,50,36Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.036-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
17,15,70Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.067-fi-B (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,41Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37Johan Felde Hasund, Syril IL31.08.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10(+0,0)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
6,03(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
5,52(-0,7)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningsstemne06.07.22
3,95(+1,6)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.072 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,98(+2,2)Johan Felde Hasund, Syril IL31.08.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,68(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072 (G-15)Fana, Framolekene 202227.05.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Konrad Nesse Vigdal, Jotun IL10.08.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22
7,35Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-15)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,85Danyil Dromenko (UKR), Florø Turn og IF071 (G-15/16)Florø, Florø leikane11.05.22

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,46Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open19.06.22
17,29Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,89Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.034 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,87Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-15)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,46Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-18/19)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring20.05.22
38,79Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.032 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open12.06.22

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,93Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open21.08.22
31,65Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open19.06.22

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,15Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051 (G-17)Gloppen, Loggane Open18.04.22

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,14Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open12.06.22
42,19Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051 (G-17)Gloppen, Loggane Open03.07.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,13Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.071 (G-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
26,88Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,07Konrad Nesse Vigdal, Jotun IL10.08.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,21(+1,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-fi (MS)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,47(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
8,35(+1,6)Karsten Hauge, Stryn T og IL01.10.071-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,46(+0,4)Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.071-h3 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,74(+1,3)Tomas Eikenes Tjellaug, Stryn T og IL05.10.071-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,74(+1,3)Sigve Heggdal Aabrekk, Stryn T og IL14.11.071-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,01(+1,6)Sander Aske Granheim, Sandane Turn og Idrettslag15.08.072-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,06(-0,7)Jon-Anders Øvrebø, Jølster IL05.07.031 (G-18/19)Førde, Opningstemne 202207.05.22
9,15(-2,5)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,86(+2,8)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.075 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,81(+2,2)Marcel Filip Kucab, Stryn T og IL07.08.071-h1 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,38(+0,9)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
11,75(+0,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,42(-1,1)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072 (G-15)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
12,85(+1,1)Erik Befring, Jølster IL05.10.063 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
14,71(-3,0)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45(+1,1)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,38(+3,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h1 (MS)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,49(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
24,90(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.074-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,53Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,21Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061 (G-16)Førde, Opningstemne 202207.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,15August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.047-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,57,15Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.033-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,51Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,57,72Øystein Støfring, Jølster IL19.08.011 (G-20/22)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,58,19Øystein Støfring, Jølster IL07.02.018-h3 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,01,45Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-17)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,02,26Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0611-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,16,56Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,26,87Konrad Nesse Vigdal, Jotun IL10.08.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,24Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
2,35,61Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
2,37,03Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,51August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.048-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,00,83Øystein Støfring, Jølster IL19.08.011 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
4,06,56Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.022 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
4,09,95Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072 (MS)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,11,98Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-16)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22
4,12,86Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,28,28Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
4,51,87Edvin Øygard, Jølster IL04.07.041 (G-18)Strandebarm, Seriestemne21.09.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45,68Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.074 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31,80August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.046 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,49,75Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-20/22)Jølster, Treningsstemne02.08.22
9,01,61Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Jølster, Treningsstemne02.08.22
9,07,59Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072 (MS)Fana, Framolekene 202229.05.22
9,09,69Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,32,41Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0617 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,38,82Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0512 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,02,97Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.022 (G-20/22)Jølster, Treningsstemne02.08.22
10,03,12Anton Tveito, Jølster IL10.09.042 (MS)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
10,14,23Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.053 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
-----10--------------------
10,30,49Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.064 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,49,24August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.045-h3 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
15,50,36Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.036-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
17,15,70Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.067-fi-B (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,41Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37Johan Felde Hasund, Syril IL31.08.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10(+0,0)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
6,03(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
5,52(-0,7)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningsstemne06.07.22
3,95(+1,6)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.072 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,98(+2,2)Johan Felde Hasund, Syril IL31.08.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,68(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072 (G-15)Fana, Framolekene 202227.05.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Konrad Nesse Vigdal, Jotun IL10.08.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22
7,35Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-15)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,85Danyil Dromenko (UKR), Florø Turn og IF071 (G-15/16)Florø, Florø leikane11.05.22

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,46Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open19.06.22
17,29Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,89Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.034 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,87Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-15)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,46Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-18/19)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring20.05.22
38,79Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.032 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open12.06.22

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,93Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open21.08.22
31,65Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open19.06.22

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,15Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051 (G-17)Gloppen, Loggane Open18.04.22

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,14Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open12.06.22
42,19Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051 (G-17)Gloppen, Loggane Open03.07.22

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,59Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.005 (MS)Bålsta/SWE, Vårkastet14.05.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,13Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.071 (G-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
26,88Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,07Konrad Nesse Vigdal, Jotun IL10.08.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,21(+1,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,47(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
8,35(+1,6)Karsten Hauge, Stryn T og IL01.10.071-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,46(+0,4)Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.071-h3 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,54(-0,6)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne25.08.22
8,55(+0,8)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681 (MV50)Jølster, Treningsstemne Jølster23.08.22
8,74(+1,3)Sigve Heggdal Aabrekk, Stryn T og IL14.11.071-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,74(+1,3)Tomas Eikenes Tjellaug, Stryn T og IL05.10.071-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,78(+1,0)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591 (MV60)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
9,01(+1,6)Sander Aske Granheim, Sandane Turn og Idrettslag15.08.072-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
-----10--------------------
9,06(-0,7)Jon-Anders Øvrebø, Jølster IL05.07.031 (G-18/19)Førde, Opningstemne 202207.05.22
9,15(-2,5)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,86(+2,8)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.075 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,81(+2,2)Marcel Filip Kucab, Stryn T og IL07.08.071-h1 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,76(+0,1)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h2Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
11,38(+0,9)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
11,63(+1,2)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
11,75(+0,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,42(-1,1)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072 (G-15)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
12,85(+1,1)Erik Befring, Jølster IL05.10.063 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
14,62(+0,2)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.595 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
14,67(-3,0)Sindre Børsheim Ramung, Syril IL10.10.821 (MV35)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
14,71(-3,0)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
15,11(-3,0)Arnstein Menes, Balestrand IL16.03.761 (MV45)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
-----10--------------------
17,73(-1,9)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV70)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45(+1,1)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,1(+0,4)Arild Horntvedt, Brodd IL11.06.751 (MV45)Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,38(+3,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h1Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,49(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
23,65(+0,5)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
24,90(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.074-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
30,03(+1,3)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.596 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
37,43(+0,2)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV70)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,8(+0,9)Arild Horntvedt, Brodd IL11.06.751 (MV45)Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22
37,1(+0,9)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV70)Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,68(+2,6)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681 (MV50)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
29,31(+2,6)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591 (MV60)Førde, Lagsmesterskap07.09.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,87Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV45)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
55,53Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
1,00,93Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne25.08.22
1,07,40Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591 (MV60)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
1,25,41Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202208.07.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,21Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061 (G-16)Førde, Opningstemne 202207.05.22
1,53,97Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591Jølster, Treningsstemne Jølster23.08.22
1,56,1Sindre Børsheim Ramung, Syril IL10.10.821 (MV35)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,15August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.047-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,57,15Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.033-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,51Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,57,72Øystein Støfring, Jølster IL19.08.011 (G-20/22)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,58,19Øystein Støfring, Jølster IL07.02.018-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,01,45Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-17)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,02,26Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0611-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,16,56Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,22,72Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
2,26,87Konrad Nesse Vigdal, Jotun IL10.08.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22
-----10--------------------
2,31,5Arne Fortun, IL Fanaråk12.09.631 (MV55)Oslo/St, OBIK stevne31.08.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,24Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
2,35,61Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
2,37,03Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
3,17,90Nicolai Hoel, Førde IL Friidrett20.08.961Førde, Lagsmesterskap07.09.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,51,51Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,53,51August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.048-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,00,83Øystein Støfring, Jølster IL19.08.011Førde, Sommarløpet29.06.22
4,06,56Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.022Førde, Sommarløpet29.06.22
4,09,95Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072Fana, Framolekene 202228.05.22
4,11,98Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-16)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22
4,12,86Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,28,28Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054Førde, Sommarløpet29.06.22
4,51,87Edvin Øygard, Jølster IL04.07.041 (G-18)Strandebarm, Seriestemne21.09.22
5,03,66André Haugsbø, Gaular IL10.03.795Førde, Sommarløpet29.06.22
-----10--------------------
5,07,6Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22
5,11,62Atle Skrede, Førde IL Friidrett13.05.736Førde, Sommarløpet29.06.22
7,30,08Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202207.07.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,05Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982Arna, Torstein Nesse Games01.08.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45,68Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.074 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13,76Eivind Øygard, Jølster IL18.02.929-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,31,80August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.046 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,49,75Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-20/22)Jølster, Treningsstemne02.08.22
9,01,61Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Jølster, Treningsstemne02.08.22
9,07,59Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072Fana, Framolekene 202229.05.22
9,09,12André Haugsbø, Gaular IL10.03.791 (MV40)Førde, 3000 kveld25.10.22
9,09,69Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051Førde, Sommarløpet29.06.22
9,32,41Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0617 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,33,39Mads Knutsen, Florø Turn og IF20.06.902Førde, 3000 kveld25.10.22
9,38,82Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0512 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
-----10--------------------
9,44,71Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.831 (MV35)Førde, 3000 kveld25.10.22
9,46,06Alexander Hjelmeland Rygg, Førde IL Friidrett12.10.802 (MV40)Førde, 3000 kveld25.10.22
9,46,94Eigil Magne Instebø, Førde IL Friidrett21.12.832 (MV35)Førde, 3000 kveld25.10.22
9,48,1Stian Løkke Øvrebø, Kaupanger IL11.01.891Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,51,02Elias Øvretveit Larsen, Førde IL Friidrett19.07.974Førde, 3000 kveld25.10.22
10,02,97Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.022 (G-20/22)Jølster, Treningsstemne02.08.22
10,03,12Anton Tveito, Jølster IL10.09.042Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
10,14,23Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.053Førde, Sommarløpet29.06.22
10,15,67Tobias Steindal Romarheim, Førde IL Friidrett03.08.975Førde, 3000 kveld25.10.22
10,17,64Lennart Nes Nyhammer, Førde IL Friidrett21.09.873 (MV35)Førde, 3000 kveld25.10.22
-----20--------------------
10,22,13Øyvind Aastad Kjøs, Førde IL Friidrett04.09.843Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
10,30,49Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.064Førde, Sommarløpet29.06.22
10,31,95Øystein Sellevold, Førde IL Friidrett03.01.844 (MV35)Førde, 3000 kveld25.10.22
10,40,88Odd Joar Rognebakke, Tambarskjelvar IL23.12.631 (MV55)Førde, 3000 kveld25.10.22
10,44,3Amund Riiser, Sogndal IL08.07.771 (MV40)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
10,49,00Andre Klingenberg, Tambarskjelvar IL19.04.845 (MV35)Førde, 3000 kveld25.10.22
10,53,01Kjell Øygard, Jølster IL25.12.624Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
10,55,7Arild Horntvedt, Brodd IL11.06.751 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne06.11.22
11,02,48Thor Jørgen Haugland Spurkeland, Førde IL Friidrett05.12.876 (MV35)Førde, 3000 kveld25.10.22
11,13,4Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne06.11.22
-----30--------------------
11,15,46Jens Ole Årdal, Jølster IL25.02.601 (MV60)Førde, 3000 kveld25.10.22
11,18,3Simen Longva, Syril IL04.12.892Leikanger, Opningsstemne14.05.22
11,33,0Anders Johan Almås, Sogndal IL25.11.792 (MV40)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
11,54,62Torje Bjørvik, Gaular IL10.07.857 (MV35)Førde, 3000 kveld25.10.22
12,26,92Osmund Hjelle, Jølster IL27.05.631 (MV55)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,49,24August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.045-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,55,47Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.946-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
15,50,36Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.036-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
17,15,70Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.067-fi-BOslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
19,12,6Arild Horntvedt, Brodd IL11.06.751 (MV45)Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Are Gunnar Korsvoll, Førde IL Friidrett25.05.791 (MV40)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
1,37Johan Felde Hasund, Syril IL31.08.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10(+0,0)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
6,03(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
5,52(-0,7)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningsstemne06.07.22
3,95(+1,6)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.072 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,98(+2,2)Johan Felde Hasund, Syril IL31.08.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,07(+0,8)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551 (MV65)Tampere/FIN, World Master Athletics 202210.07.22
10,68(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072 (G-15)Fana, Framolekene 202227.05.22

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,89Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.034Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
8,50Yngve Kversøy, Førde IL Friidrett18.09.782 (MV40)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,93Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open21.08.22
31,65Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open19.06.22

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
74,81Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.976Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
56,59Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.005Bålsta/SWE, Vårkastet14.05.22
49,78Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.881Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,54Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.986Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19(+1,1)Eline Lundmoen, Stårheim IL16.02.091-fi-ALillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,57(+0,8)Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.091Jølster, Treningsstemne Jølster23.08.22
8,95(+1,4)Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.093Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
9,14(+1,2)Maria Elisabeth Nesse Heggestad, Sogndal IL10.01.091-h5 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,23(-0,8)Anna Blaaflat Evjestad, Lærdal IL07.09.091Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,34(+0,6)Vilde Tufte Mardal, Syril IL16.04.091-h2 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,54(+0,6)Ida Sætre Øvrebø, Førde IL Friidrett04.04.093-h2 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,74(-0,7)Ida Frøysland, Førde IL Friidrett21.09.092Førde, Opningstemne 202207.05.22
9,77(+1,2)Tordis Sofie Urkedal-Skjong, Sogndal IL27.03.093-h5 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,90(-1,4)Nora Haram Lundestad, Fjellhug/Vereide IL22.09.095 (J-12/13)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
-----10--------------------
10,08(-0,8)Anna Felde Hasund, Syril IL31.10.092Leikanger, Opningsstemne14.05.22
10,50(+1,2)Kaja Olsen Kroken, Eid IL18.02.094-h5 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,99(+2,1)Maria Elisabeth Nesse Heggestad, Sogndal IL10.01.092-fi (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,58(+2,4)Kornelia Trøsken, Stryn T og IL08.07.092-h6 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,76(+2,4)Amalie Buene Halveg, Syril IL03.02.093-h6 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,99(-0,3)Eline Lundmoen, Stårheim IL16.02.091-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,23(+0,8)Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.092Fana, Framolekene 202229.05.22
14,27(-0,2)Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.092Jølster, Treningsstemne02.08.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,64(+0,8)Eline Lundmoen, Stårheim IL16.02.091Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
28,78(+0,6)Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.091Jølster, Treningsstemne Jølster23.08.22
29,07(-2,3)Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.094 (J-13/14)Førde, Sommarløpet29.06.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,66Ida Frøysland, Førde IL Friidrett21.09.093Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,54,50Maria Klakegg, Jølster IL10.05.097Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,56,66Aurora Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag28.07.098Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
2,08,7Anna Blaaflat Evjestad, Lærdal IL07.09.091Leikanger, Opningsstemne14.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36,70Ida Frøysland, Førde IL Friidrett21.09.091Førde, Lagsmesterskap07.09.22
2,37,25Maria Klakegg, Jølster IL10.05.094 (J-13/15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,39,79Aurora Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag28.07.096 (J-13/15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,16,92Ida Frøysland, Førde IL Friidrett21.09.092Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
5,23,61Aurora Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag28.07.099-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
5,26,42Maria Klakegg, Jølster IL10.05.095Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,49(-0,7)Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.092-fi Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,63(-0,6)Eline Lundmoen, Stårheim IL16.02.092-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,15,11Ida Frøysland, Førde IL Friidrett21.09.091Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,25,70Aurora Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag28.07.093Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,35,37Maria Klakegg, Jølster IL10.05.095Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.091Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,35Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.092Florø, Treningsstevne17.08.22
1,05Anna Felde Hasund, Syril IL31.10.091Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,72Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.097Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,52Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.098Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,74(+1,8)Eline Lundmoen, Stårheim IL16.02.091Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
4,33(-0,2)Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.098Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,44(+0,2)Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.091Florø, Treningsstevne17.08.22
8,72(+0,0)Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.092Florø, Treningsstevne17.08.22

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,42Eline Lundmoen, Stårheim IL16.02.091Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
9,21Nora Haram Lundestad, Fjellhug/Vereide IL22.09.091Gloppen, Loggane Open19.06.22
7,06Sigrid Brudvik Sunde, Syril IL08.11.0912Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,97Nora Haram Lundestad, Fjellhug/Vereide IL22.09.091Gloppen, Loggane Open21.08.22
12,42Sigrid Brudvik Sunde, Syril IL08.11.098Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
6,82Frida Fykse Lomås, Syril IL15.02.099Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Slegge 2,0kg/110cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,92Nora Haram Lundestad, Fjellhug/Vereide IL22.09.091Gloppen, Loggane Open21.08.22
19,64Sigrid Brudvik Sunde, Syril IL08.11.099Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
18,91Frida Fykse Lomås, Syril IL15.02.0910Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,48Nora Haram Lundestad, Fjellhug/Vereide IL22.09.091Byrkjelo, Seriestemne25.08.22
14,91Sigrid Brudvik Sunde, Syril IL08.11.096Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
11,32Frida Fykse Lomås, Syril IL15.02.092Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56(+2,0)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.082-h1Fana, Framolekene 202228.05.22
8,58(+0,4)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.082-fi Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
8,77(+0,4)Kristina Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.082-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
8,84(+0,7)Inga Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.083-h1 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
8,87(-0,2)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.083Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
8,96(+1,2)Synnøve Røneid, IL Bjørn01.01.081-h4 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,00(-0,3)Ella Andersdatter Gule, Brodd IL12.03.081Byrkjelo, Seriestemne02.06.22
9,03(+0,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.082Florø, Florø leikane24.08.22
9,15(+0,1)Malene Kleppe, Stryn T og IL18.02.081-h3 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,29(-1,0)Kaja Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett28.09.081-h7 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
-----10--------------------
9,47(-0,2)Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.086Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
9,55(+1,2)Stine Gustavsen Fimreite, Sogndal IL23.01.082-h5 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,57(-1,0)Marthea Eide Bukve, IL Bjørn01.10.082-h7 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,65(+0,4)Andrea Brun, IL Bjørn01.03.083-h1 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,80(+1,2)Kaia Sviggum Elle, IL Bjørn01.10.083-h4 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
10,21(+0,7)Helene Andrea Haukereid, IL Høyang25.03.086-h1 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
10,21(+1,2)Julie Vågen Nilsen, IL Høyang07.08.084-h4 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,65(+2,4)Kristina Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.081Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
8,71(+2,4)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.082Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
9,03(+2,1)Malene Kleppe, Stryn T og IL18.02.083-fi (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,07(+2,4)Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.084Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
9,09(+2,1)Kaja Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett28.09.085-fi (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,17(+2,4)Elena Sætren Holvik, Sandane Turn og Idrettslag23.09.081-h6 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,26(-0,9)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
28,53(-2,3)Kristina Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.082 (J-13/14)Førde, Sommarløpet29.06.22
28,77(+0,6)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081Førde, Cargill leikane11.06.22
29,00(-2,3)Inga Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.083 (J-13/14)Førde, Sommarløpet29.06.22
29,69(-1,0)Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.083 (J-13/14)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
30,07(-1,0)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.084 (J-13/14)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,47Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081Byrkjelo, Seriestemne25.08.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42,06Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,44,28Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,48,22Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.083Førde, Sommarløpet29.06.22
1,51,47Kaja Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett28.09.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,54,68Ella Andersdatter Gule, Sandane Turn og Idrettslag12.03.087Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,02Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081Førde, Lagsmesterskap07.09.22
2,27,41Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.082 (J-13/15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,44,37Kristina Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.087 (J-13/15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,45,42Ella Andersdatter Gule, Brodd IL12.03.088 (J-13/15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,07,85Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
5,13,23Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
5,28,20Kaja Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett28.09.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
5,41,02Ella Andersdatter Gule, Sandane Turn og Idrettslag12.03.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,12,48Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081Førde, 3000 kveld25.10.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,38(+0,2)Inga Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.081-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
10,49(+0,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.082-fi Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
12,30(+0,7)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.087-fi Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,24(-0,2)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.082-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
36,22(-0,2)Inga Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.084-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
36,33(-0,8)Kaja Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett28.09.082-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
36,43(-0,2)Kristina Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett04.01.085-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55,06Kaja Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett28.09.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,27,82Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,43,34Ella Andersdatter Gule, Sandane Turn og Idrettslag12.03.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,72Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,52Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52(+0,4)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081Florø, Florø leikane24.08.22
4,41(+1,5)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.081Førde, Cargill leikane11.06.22
4,20(-0,1)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.08Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60(+3,6)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.083Fana, Framolekene 202228.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,56(-0,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
9,41(-0,5)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
8,50(+0,3)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.089Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,85Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
7,98Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
7,58Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081Førde, Cargill leikane11.06.22
7,42Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.087Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,12Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag11.09.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
20,10Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
13,12Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.089Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,00Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
22,53Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
20,41Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag11.09.082Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,87Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag11.09.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
21,42Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,46(+1,7)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
8,76(+0,1)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071Byrkjelo, Seriestemne25.08.22
9,14(-0,5)Lea Fonn, Førde IL Friidrett01.01.071-h2 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,25(-0,8)Emilie Sørum, Syril IL26.07.071Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,29(+0,1)Elin Hodlekve, Sogndal IL18.07.072-h3 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,30(-0,5)Kaja Ørjansen Lervåg, Førde IL Friidrett10.10.072-h2 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,35(+1,0)Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071Førde, Lagsmesterskap07.09.22
9,48(-0,5)Mia Aase Solnørdal, Førde IL Friidrett31.12.073-h2 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,61(+0,1)Mari Berge Ylvisåker, Sogndal IL11.09.073-h3 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,69(-0,8)Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.072Leikanger, Opningsstemne14.05.22
-----10--------------------
9,75(+0,6)Marie Mykland, Sandane Turn og Idrettslag21.11.074-h2 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,90(-1,0)Vilde Kongelf Stadheim, Sogndal IL13.03.073-h7 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
10,10(-0,8)Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.073Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26(+2,1)Elin Hodlekve, Sogndal IL18.07.077-fi (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,41(+0,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.074-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,50(+0,7)Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.072Ørsta, Ørstaleikane27.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,28(+2,1)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.073-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,25(+2,2)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.078-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,76(+1,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.073Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
29,70(+0,1)Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.072Ørsta, Ørstaleikane28.08.22
30,30(+1,2)Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071Førde, Lagsmesterskap07.09.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,08,70Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071Førde, Opningstemne 202207.05.22
1,12,26Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.071Ørsta, Ørstaleikane27.08.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,91Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071Førde, Sommarløpet29.06.22
2,02,4Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.071Leikanger, Opningsstemne14.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,35,94Victoria Grinde, Balestrand IL15.06.073 (J-13/15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,39,41Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.073Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,47,42Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51,94mxJenny Bjørkhaug, Førde IL Friidrett29.05.071 (KS)Førde, Sommarløpet29.06.22

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,79(+0,9)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.076-fi Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,18(+0,5)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.072Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,33Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.071Leikanger, Opningsstemne14.05.22
1,15Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.072Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,96(+0,5)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
4,92(+0,0)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.0723-kv Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
4,11(+1,4)Emilie Sørum, Syril IL26.07.071Leikanger, Opningsstemne14.05.22
3,56(-1,1)Victoria Grinde, Balestrand IL15.06.073Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,00(+2,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
3,75(+4,0)Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.072Leikanger, Opningsstemne14.05.22
3,63(+2,2)Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.073Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,38(+0,0)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.076Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,61(+0,7)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071Ørsta, Ørstaleikane28.08.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,95Emilie Hammer Moen, Vikane IL29.05.071Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22
7,59Emilie Sørum, Syril IL26.07.071Leikanger, Opningsstemne14.05.22
7,08Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.071Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
5,24Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.072Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,04Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.072Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22

Jenter 16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,18(+0,3)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.065-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,76(-0,3)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.061Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,13,77Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061Førde, Cargill leikane11.06.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,05(-0,5)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061Førde, Cargill leikane11.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,66(+0,0)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.067Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,29(+2,0)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051Fana, Framolekene 202228.05.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,81(+1,3)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.053-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,12(+0,9)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052-h1Fana, Framolekene 202227.05.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26,91Marte Hovland, Vik IL23.02.053-h2 (KS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,70Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.0510Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22

Jenter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,46(+0,4)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.033-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,78(-2,6)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041Førde, Opningstemne 202207.05.22
15,00(+0,4)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.045-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,86(+2,3)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11,53Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041Førde, Cargill leikane11.06.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,99(+1,6)Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.044Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,86Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-17/18)Florø, Florø leikane11.05.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,15Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041Gloppen, Loggane Open03.07.22
6,89Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,97Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041Gloppen, Loggane Open03.07.22
21,64Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,72Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041Gloppen, Loggane Open03.07.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,72Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

Jenter 20/22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,27(-0,7)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.026-h3 (KS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,86Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.025-h2 (KS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,97Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,29(+2,0)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-17)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,46(+1,7)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071 (J-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
8,76(+0,1)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne25.08.22
9,14(-0,5)Lea Fonn, Førde IL Friidrett01.01.071-h2 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,25(-0,8)Emilie Sørum, Syril IL26.07.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,29(+0,1)Elin Hodlekve, Sogndal IL18.07.072-h3 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,30(-0,5)Kaja Ørjansen Lervåg, Førde IL Friidrett10.10.072-h2 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,35(+1,0)Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
9,48(-0,5)Mia Aase Solnørdal, Førde IL Friidrett31.12.073-h2 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,61(+0,1)Mari Berge Ylvisåker, Sogndal IL11.09.073-h3 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
-----10--------------------
9,69(-0,8)Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.072 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,75(+0,6)Marie Mykland, Sandane Turn og Idrettslag21.11.074-h2 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,90(-1,0)Vilde Kongelf Stadheim, Sogndal IL13.03.073-h7 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
10,10(-0,8)Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.073 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26(+2,1)Elin Hodlekve, Sogndal IL18.07.077-fi (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,81(+1,3)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.053-h5 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
13,41(+0,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.074-fi-A (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,46(+0,4)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.033-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,78(-2,6)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-18/19)Førde, Opningstemne 202207.05.22
14,50(+0,7)Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.072 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
15,00(+0,4)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.045-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,18(+0,3)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.065-fi-A (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,28(+2,1)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.073-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,25(+2,2)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.078-fi (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
14,86(+2,3)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,12(+0,9)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052-h1 (J-17)Fana, Framolekene 202227.05.22
27,76(+1,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.073 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
29,70(+0,1)Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.072 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane28.08.22
30,30(+1,2)Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,76(-0,3)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.061 (J-16)Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,08,70Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Opningstemne 202207.05.22
1,11,53Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-18/19)Førde, Cargill leikane11.06.22
1,12,26Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.071 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
1,13,77Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061 (J-16)Førde, Cargill leikane11.06.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,91Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Sommarløpet29.06.22
2,02,4Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,35,94Victoria Grinde, Balestrand IL15.06.073 (J-13/15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,39,41Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.073 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26,91Marte Hovland, Vik IL23.02.053-h2 (KS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
5,47,42Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51,94mxJenny Bjørkhaug, Førde IL Friidrett29.05.071 (KS)Førde, Sommarløpet29.06.22

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,79(+0,9)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.076-fi (J-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,18(+0,5)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.072 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071 (J-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,33Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
1,15Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.072 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,99(+1,6)Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.044 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,96(+0,5)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071 (J-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
4,92(+0,0)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.0723-kv (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
4,11(+1,4)Emilie Sørum, Syril IL26.07.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
4,05(-0,5)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061 (J-16)Førde, Cargill leikane11.06.22
3,56(-1,1)Victoria Grinde, Balestrand IL15.06.073 (J-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,66(+0,0)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.067 (J-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,00(+2,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071 (J-15)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
3,75(+4,0)Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.072 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
3,63(+2,2)Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.073 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,86Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-17/18)Florø, Florø leikane11.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,38(+0,0)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.076 (J-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,61(+0,7)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane28.08.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,95Emilie Hammer Moen, Vikane IL29.05.071 (J-15)Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22
7,59Emilie Sørum, Syril IL26.07.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
7,08Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.071 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
5,24Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.072 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,15Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open03.07.22
6,89Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,04Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.072 (J-15)Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,97Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open03.07.22
21,64Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,72Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open03.07.22

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,70Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.0510 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,72Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,29(+2,0)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-17)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,46(+1,7)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071 (J-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
8,76(+0,1)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne25.08.22
9,14(-0,5)Lea Fonn, Førde IL Friidrett01.01.071-h2 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,25(-0,8)Emilie Sørum, Syril IL26.07.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,29(+0,1)Elin Hodlekve, Sogndal IL18.07.072-h3 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,30(-0,5)Kaja Ørjansen Lervåg, Førde IL Friidrett10.10.072-h2 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,35(+1,0)Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
9,48(-0,5)Mia Aase Solnørdal, Førde IL Friidrett31.12.073-h2 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,61(+0,1)Mari Berge Ylvisåker, Sogndal IL11.09.073-h3 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
-----10--------------------
9,69(-0,8)Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.072 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,75(+0,6)Marie Mykland, Sandane Turn og Idrettslag21.11.074-h2 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,90(-1,0)Vilde Kongelf Stadheim, Sogndal IL13.03.073-h7 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
10,10(-0,8)Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.073 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26(+2,1)Elin Hodlekve, Sogndal IL18.07.077-fi (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,81(+1,3)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.053-h5 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
13,41(+0,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.074-fi-A (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,46(+0,4)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.033-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,78(-2,6)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-18/19)Førde, Opningstemne 202207.05.22
14,50(+0,7)Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.072 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
15,00(+0,4)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.045-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,18(+0,3)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.065-fi-A (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,28(+2,1)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.073-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,25(+2,2)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.078-fi (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
14,86(+2,3)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,12(+0,9)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052-h1 (J-17)Fana, Framolekene 202227.05.22
27,27(-0,7)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.026-h3 (KS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
27,76(+1,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.073 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
29,70(+0,1)Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.072 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane28.08.22
30,30(+1,2)Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,76(-0,3)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.061 (J-16)Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,86Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.025-h2 (KS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,08,70Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Opningstemne 202207.05.22
1,11,53Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-18/19)Førde, Cargill leikane11.06.22
1,12,26Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.071 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
1,13,77Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061 (J-16)Førde, Cargill leikane11.06.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,91Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Sommarløpet29.06.22
2,02,4Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,35,94Victoria Grinde, Balestrand IL15.06.073 (J-13/15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,39,41Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.073 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26,91Marte Hovland, Vik IL23.02.053-h2 (KS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
5,47,42Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51,94mxJenny Bjørkhaug, Førde IL Friidrett29.05.071 (KS)Førde, Sommarløpet29.06.22

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,79(+0,9)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.076-fi (J-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,18(+0,5)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.072 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071 (J-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,33Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
1,15Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.072 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,99(+1,6)Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.044 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,96(+0,5)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071 (J-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
4,92(+0,0)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.0723-kv (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
4,11(+1,4)Emilie Sørum, Syril IL26.07.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
4,05(-0,5)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061 (J-16)Førde, Cargill leikane11.06.22
3,56(-1,1)Victoria Grinde, Balestrand IL15.06.073 (J-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,66(+0,0)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.067 (J-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,00(+2,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071 (J-15)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
3,75(+4,0)Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.072 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
3,63(+2,2)Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.073 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,86Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-17/18)Florø, Florø leikane11.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,38(+0,0)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.076 (J-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,61(+0,7)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane28.08.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,95Emilie Hammer Moen, Vikane IL29.05.071 (J-15)Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22
7,59Emilie Sørum, Syril IL26.07.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
7,08Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.071 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
5,24Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.072 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,15Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open03.07.22
6,89Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,04Kristina Hjelle, Breimsbygda IL03.06.072 (J-15)Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,97Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open03.07.22
21,64Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,72Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open03.07.22

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,70Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.0510 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,97Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-20/22)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
14,72Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,29(+2,0)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.051 (J-17)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,46(+1,7)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071 (J-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
8,76(+0,1)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne25.08.22
9,14(-0,5)Lea Fonn, Førde IL Friidrett01.01.071-h2 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,25(-0,8)Emilie Sørum, Syril IL26.07.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,29(+0,1)Elin Hodlekve, Sogndal IL18.07.072-h3 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,30(-0,5)Kaja Ørjansen Lervåg, Førde IL Friidrett10.10.072-h2 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,35(+1,0)Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
9,48(-0,5)Mia Aase Solnørdal, Førde IL Friidrett31.12.073-h2 (J-13/15)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,61(+0,1)Mari Berge Ylvisåker, Sogndal IL11.09.073-h3 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
-----10--------------------
9,69(-0,8)Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.072 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,75(+0,6)Marie Mykland, Sandane Turn og Idrettslag21.11.074-h2 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,90(-1,0)Vilde Kongelf Stadheim, Sogndal IL13.03.073-h7 (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
10,10(-0,8)Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.073 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26(+2,1)Elin Hodlekve, Sogndal IL18.07.077-fi (J-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,81(+1,3)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.053-h5 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
13,41(+0,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.074-fi-A (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,46(+0,4)Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.033-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,78(-2,6)Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-18/19)Førde, Opningstemne 202207.05.22
14,50(+0,7)Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.072 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
15,00(+0,4)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.045-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,18(+0,3)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.065-fi-A (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,3(+0,4)Irene Svidal, Brodd IL21.06.801 (KV40)Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,28(+2,1)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.073-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,25(+2,2)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.078-fi (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
14,86(+2,3)Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,12(+0,9)Emilie Engelbrektson, Brodd IL09.04.052-h1 (J-17)Fana, Framolekene 202227.05.22
27,27(-0,7)Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.026-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
27,76(+1,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.073 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
29,70(+0,1)Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.072 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane28.08.22
30,30(+1,2)Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,76(-0,3)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.061 (J-16)Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,2(+0,9)Irene Svidal, Brodd IL21.06.801 (KV40)Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,86Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.025-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,08,70Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Opningstemne 202207.05.22
1,11,53Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-18/19)Førde, Cargill leikane11.06.22
1,12,26Maria Hudemchuk Eimhjellen, Haugen IL25.07.071 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
1,13,77Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061 (J-16)Førde, Cargill leikane11.06.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,91Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Sommarløpet29.06.22
2,02,4Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,35,94Victoria Grinde, Balestrand IL15.06.073 (J-13/15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,39,41Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.073 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26,91Marte Hovland, Vik IL23.02.053-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
5,47,42Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-15)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56,81Sunniva Skuset, Førde IL Friidrett11.11.911Førde, 3000 kveld25.10.22
11,51,94mxJenny Bjørkhaug, Førde IL Friidrett29.05.071Førde, Sommarløpet29.06.22
13,03,77Eirin Søgnen Haugsbø, Gaular IL28.02.903Førde, 3000 kveld25.10.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,28,2Irene Svidal, Brodd IL21.06.801 (KV40)Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,29,9Joanna Ganc-Petersen (DEN), Gloppen Friidrettslag20.10.741 (KV45)Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,18(+0,5)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.072 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.071 (J-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,33Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
1,15Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.072 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,99(+1,6)Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.044 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,96(+0,5)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071 (J-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
4,92(+0,0)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.0723-kv (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
4,11(+1,4)Emilie Sørum, Syril IL26.07.071 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
4,05(-0,5)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061 (J-16)Førde, Cargill leikane11.06.22
3,56(-1,1)Victoria Grinde, Balestrand IL15.06.073 (J-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,66(+0,0)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.067 (J-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,00(+2,8)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071 (J-15)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
3,75(+4,0)Åsne Gjengedal, Syril IL05.10.072 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
3,63(+2,2)Ingrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.073 (J-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,86Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.041 (J-17/18)Florø, Florø leikane11.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,38(+0,0)Mathea Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag01.06.076 (J-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,61(+0,7)Beate Starheim, Stårheim IL28.06.071 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane28.08.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,92Kristina Thunem, Gloppen Friidrettslag20.05.982Gloppen, Loggane Open22.05.22
9,15Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open03.07.22
6,89Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,96Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV45)Gloppen, Loggane Open19.06.22
32,97Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open03.07.22
31,01Kristina Thunem, Gloppen Friidrettslag20.05.981Gloppen, Loggane Open09.10.22
21,64Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,21Kristina Thunem, Gloppen Friidrettslag20.05.981Gloppen, Loggane Open12.06.22
40,72Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open03.07.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,97Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-20/22)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
14,72Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-18/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

Menn veteran 30-34

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,76(+0,1)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h2 (MS)Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13,76Eivind Øygard, Jølster IL18.02.929-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,33,39Mads Knutsen, Florø Turn og IF20.06.902 (MS)Førde, 3000 kveld25.10.22
9,48,1Stian Løkke Øvrebø, Kaupanger IL11.01.891 (MS)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
11,18,3Simen Longva, Syril IL04.12.892 (MS)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,78Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.881 (MS)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Menn veteran 35-39

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,44,71Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.831Førde, 3000 kveld25.10.22
9,46,94Eigil Magne Instebø, Førde IL Friidrett21.12.832Førde, 3000 kveld25.10.22
10,17,64Lennart Nes Nyhammer, Førde IL Friidrett21.09.873Førde, 3000 kveld25.10.22
10,22,13Øyvind Aastad Kjøs, Førde IL Friidrett04.09.843 (MS)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
10,31,95Øystein Sellevold, Førde IL Friidrett03.01.844Førde, 3000 kveld25.10.22
10,49,00Andre Klingenberg, Tambarskjelvar IL19.04.845Førde, 3000 kveld25.10.22
11,02,48Thor Jørgen Haugland Spurkeland, Førde IL Friidrett05.12.876Førde, 3000 kveld25.10.22
11,54,62Torje Bjørvik, Gaular IL10.07.857Førde, 3000 kveld25.10.22

Menn veteran 40-44

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,67(-3,0)Sindre Børsheim Ramung, Syril IL10.10.821 (MV35)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56,1Sindre Børsheim Ramung, Syril IL10.10.821 (MV35)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03,66André Haugsbø, Gaular IL10.03.795 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,09,12André Haugsbø, Gaular IL10.03.791Førde, 3000 kveld25.10.22
9,46,06Alexander Hjelmeland Rygg, Førde IL Friidrett12.10.802Førde, 3000 kveld25.10.22
11,33,0Anders Johan Almås, Sogndal IL25.11.792Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Are Gunnar Korsvoll, Førde IL Friidrett25.05.791Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,50Yngve Kversøy, Førde IL Friidrett18.09.782Tromsø, NM veteraner 202220.08.22

Menn veteran 45-49

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,54(-0,6)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Seriestemne25.08.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,63(+1,2)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
15,11(-3,0)Arnstein Menes, Balestrand IL16.03.761Leikanger, Opningsstemne14.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,1(+0,4)Arild Horntvedt, Brodd IL11.06.751Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,65(+0,5)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Tromsø, NM veteraner 202220.08.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,8(+0,9)Arild Horntvedt, Brodd IL11.06.751Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,87Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Lagsmesterskap07.09.22
1,00,93Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Seriestemne25.08.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,72Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MS)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,07,6Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22
5,11,62Atle Skrede, Førde IL Friidrett13.05.736 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,44,3Amund Riiser, Sogndal IL08.07.771 (MV40)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
10,55,7Arild Horntvedt, Brodd IL11.06.751Byrkjelo, Seriestemne06.11.22
11,13,4Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742Byrkjelo, Seriestemne06.11.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,12,6Arild Horntvedt, Brodd IL11.06.751Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22

Menn veteran 50-54

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,55(+0,8)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681Jølster, Treningsstemne Jølster23.08.22

Menn veteran 55-59

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,5Arne Fortun, IL Fanaråk12.09.631Oslo/St, OBIK stevne31.08.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,40,88Odd Joar Rognebakke, Tambarskjelvar IL23.12.631Førde, 3000 kveld25.10.22
12,26,92Osmund Hjelle, Jølster IL27.05.631Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22

Menn veteran 60-64

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,78(+1,0)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591Førde, Lagsmesterskap07.09.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,62(+0,2)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.595Tromsø, NM veteraner 202219.08.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,03(+1,3)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.596Tromsø, NM veteraner 202220.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,31(+2,6)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591Førde, Lagsmesterskap07.09.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,40Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591Førde, Lagsmesterskap07.09.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,97Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591 (MS)Jølster, Treningsstemne Jølster23.08.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53,01Kjell Øygard, Jølster IL25.12.624 (MS)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
11,15,46Jens Ole Årdal, Jølster IL25.02.601Førde, 3000 kveld25.10.22

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,77Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Gloppen, Loggane Open09.10.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,86Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Gloppen, Loggane Open09.10.22

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,54Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Gloppen, Loggane Open09.10.22

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,57Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Gloppen, Loggane Open09.10.22

Menn veteran 65-69

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,07(+0,8)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551Tampere/FIN, World Master Athletics 202210.07.22

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,23Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open09.10.22
7,28Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532Arna, Arna kastkarusell 328.06.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,01Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open09.10.22
27,75Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Arna, Arna kastkarusell 328.06.22

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,85Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open09.10.22

Menn veteran 70-74

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,73(-1,9)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,43(+0,2)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521Førde, Krinsleikar og KM20.08.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,1(+0,9)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,59Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.501Gloppen, Loggane Open25.09.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,76Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.501Gloppen, Loggane Open25.09.22

Menn veteran 85-89

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,41Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Tampere/FIN, World Master Athletics 202208.07.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,30,08Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Tampere/FIN, World Master Athletics 202207.07.22

Kvinner veteran 30-34

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56,81Sunniva Skuset, Førde IL Friidrett11.11.911 (KS)Førde, 3000 kveld25.10.22
13,03,77Eirin Søgnen Haugsbø, Gaular IL28.02.903 (KS)Førde, 3000 kveld25.10.22

Kvinner veteran 40-44

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,28,2Irene Svidal, Brodd IL21.06.801Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22

Kvinner veteran 45-49

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,29,9Joanna Ganc-Petersen (DEN), Gloppen Friidrettslag20.10.741Byrkjelo, Avslutningsstemne23.10.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,96Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open19.06.22

Kvinner veteran 60-64

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,04Live Båsen, Modig IL28.02.58PTampere/FIN, World Master Athletics 202206.07.22

Total requesttime: 24.560385942459 seconds