Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Sogn og Fjordane Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,30(+0,2)Odin Rønnekleiv Oppheim, Hyen IL17.02.105-fi Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
9,24(-0,1)Nikolai Aase Haugen, Syril IL10.04.101Leikanger, Kretsstemne26.08.23
9,45(-0,4)Hans Erik Haugland, Haugen IL13.01.101Ørsta, SpareBank1-leikane04.06.23

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,11Adrian Klakegg Førde, Jølster IL11.03.103 (G-13/14)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,93(-0,6)Odin Rønnekleiv Oppheim, Hyen IL17.02.101-h1Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
30,18(-0,1)Nikolai Aase Haugen, Syril IL10.04.103-h1Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,89Odin Rønnekleiv Oppheim, Hyen IL17.02.102Fana, Framolekene04.06.23
1,48,67Hans Erik Haugland, Haugen IL13.01.101Ørsta, SpareBank1-leikane04.06.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26,53Jørgen Aa Sandal, Breimsbygda IL25.06.106Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,02(-0,8)Nikolai Aase Haugen, Syril IL10.04.105-h2Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,63(-2,7)Nikolai Aase Haugen, Syril IL10.04.107Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,33,82Nikolai Aase Haugen, Syril IL10.04.103Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,81(+0,0)Odin Rønnekleiv Oppheim, Hyen IL17.02.103Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
4,61(+0,9)Hans Erik Haugland, Haugen IL13.01.10Ørsta, SpareBank1-leikane04.06.23
3,75(+0,6)Nikolai Aase Haugen, Syril IL10.04.101Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,67(+2,4)Hans Erik Haugland, Haugen IL13.01.101Ørsta, SpareBank1-leikane04.06.23

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,66(-0,7)Odin Rønnekleiv Oppheim, Hyen IL17.02.102Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,50Ulrik Andre Thunem, Gloppen Friidrettslag26.05.101Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
8,55Nikolai Aase Haugen, Syril IL10.04.101Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,05Ulrik Andre Thunem, Gloppen Friidrettslag26.05.101Gloppen, Loggane Open17.09.23

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,15Ulrik Andre Thunem, Gloppen Friidrettslag26.05.101Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,38Ulrik Andre Thunem, Gloppen Friidrettslag26.05.101Gloppen, Loggane Open29.12.23

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,26Ulrik Andre Thunem, Gloppen Friidrettslag26.05.101Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,19Ulrik Andre Thunem, Gloppen Friidrettslag26.05.101Gloppen, Loggane Open29.12.23

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,11Ulrik Andre Thunem, Gloppen Friidrettslag26.05.102Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89(-0,9)Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL19.03.091Byrkjelo, Seriestemne14.06.23
8,24(-0,6)Kasper Vårdal, Førde IL Friidrett06.04.096-h2Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23
8,51(-0,4)Abbas Almur, Sandane Turn og Idrettslag01.01.091-h1Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23
8,87(-0,4)David Amsrud Husa, Førde IL Friidrett24.01.093-h1Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23
9,12(+0,2)Peder Dvergsdal Lothe, Jølster IL15.01.092Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
9,49(-0,1)Håkon Yri, Syril IL25.12.091Leikanger, Kretsstemne26.08.23
10,12(+0,3)Benjamin Schanke Eikum, Hafslo IL17.06.091Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,88Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL19.03.091 (G-13/14)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,34(-0,6)Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL19.03.092-h2Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
27,29(+0,0)Abbas Almur, Sandane Turn og Idrettslag01.01.092-h1Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
27,85(+0,4)Nils Audun Lothe Tystad, Sandane Turn og Idrettslag06.10.092 (G-13/14)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
27,99(-0,6)Andreas Lundekvam, Førde IL Friidrett25.03.092-h1Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
28,64(+0,0)David Amsrud Husa, Førde IL Friidrett24.01.093-h1Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
29,49(+0,0)Peder Dvergsdal Lothe, Jølster IL15.01.095-h1Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,48(+2,5)Benjamin Schanke Eikum, Hafslo IL17.06.091Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,61Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Florø, Sommerstevne11.06.23
1,18,67Håkon Yri, Syril IL25.12.091Leikanger, Kretsstemne26.08.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,34,91Yoab Kibreab Yacob, Sandane Turn og Idrettslag31.03.095-h2Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23
1,35,07Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.093-h2Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
1,36,27Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.097-h2Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
1,38,29David Amsrud Husa, Førde IL Friidrett24.01.094-h1Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
1,38,56Andreas Lundekvam, Førde IL Friidrett25.03.098-h2Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
1,40,97Abbas Almur, Sandane Turn og Idrettslag01.01.096-h1Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
1,43,34Nils Audun Lothe Tystad, Sandane Turn og Idrettslag06.10.098-h1Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
1,44,06Anders Brennset Gjerland, Syril IL02.10.099-h1Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,10Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Byrkjelo, Feriestemne04.08.23
2,13,89Yoab Kibreab Yacob, Sandane Turn og Idrettslag31.03.093 (G-14/15)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
2,24,04Abbas Almur, Sandane Turn og Idrettslag01.01.094 (G-14/15)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
2,25,00David Amsrud Husa, Førde IL Friidrett24.01.091Førde, Bånn gass-løpet29.08.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30,26Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.092Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23
4,33,99Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.094Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23
4,42,91David Amsrud Husa, Førde IL Friidrett24.01.0910Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23
5,05,48Anders Brennset Gjerland, Syril IL02.10.0916Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23
6,04,95Nils Audun Lothe Tystad, Sandane Turn og Idrettslag06.10.094Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Ikke godkjente resultater
I konkurranse med seniorer
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,01,28Anders Brennset Gjerland, Syril IL02.10.091Leikanger, Kretsstemne26.08.23

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,90(-0,2)Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL19.03.091Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45,81Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.093Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL19.03.091Byrkjelo, Seriestemne14.06.23
1,35Anders Brennset Gjerland, Syril IL02.10.092Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
1,25Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.092Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,13(+0,4)Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL19.03.096Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
4,05(+1,2)Anders Brennset Gjerland, Syril IL02.10.091Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23
3,58(-0,3)Håkon Yri, Syril IL25.12.092Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39(-0,3)David Amsrud Husa, Førde IL Friidrett24.01.09Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62(+3,5)David Amsrud Husa, Førde IL Friidrett24.01.096Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,94Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL19.03.096Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,40Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.098Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,65Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.093Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,45Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.096Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

Gutter 15

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.082-h1 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42(+1,3)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h1Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,44(+1,4)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h2Fana, Gneistspelen 202319.08.23
13,49(+0,8)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.083 (MS)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
14,08(-0,4)Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081Leikanger, Kretsstemne26.08.23
15,03(-0,4)Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.082Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,27(+2,4)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.083-fi Fana, UM 202309.09.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,47(+1,2)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,95(+0,9)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.23
25,35(-1,7)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.086-h2Fana, UM 202309.09.23
28,51(-0,6)Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081-h1Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,95Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.081Førde, Treningstemne19.06.23
1,00,32Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.082Førde, Treningstemne19.06.23
1,08,17Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,0David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,15Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.082-h2Fana, UM 202309.09.23
2,08,93David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.086-h2Fana, UM 202309.09.23
2,40,03Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.082Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03,50Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.081Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
5,22,31Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081Leikanger, Kretsstemne26.08.23
5,32,57Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.082Leikanger, Kretsstemne26.08.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24,91David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23
6,27,90Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.089-h1Fana, UM 202310.09.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,48,63David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081Førde, 3000 kveld18.04.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
1,30Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.082Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,53(+0,8)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,60(+0,0)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.081Byrkjelo, Avslutningsstemne13.09.23
4,01(-0,4)Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.081Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,06(+1,7)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.08Fana, UM 202308.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,33(+2,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Fana, UM 202308.09.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,86Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
8,24Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,25William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.082Voss, Treningsstemne30.08.23
28,88Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.082Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,35William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.087Fana, UM 202309.09.23
34,25Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23
25,35Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08(-1,8)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.073Fana, Framolekene03.06.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,67(-0,5)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.076Fana, Framolekene04.06.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,27(-0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.073Fana, Framolekene02.06.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,79Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Florø, Sommerstevne11.06.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56,02Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.076-h1 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,58Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.078-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40,08Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072-h2Fana, UM 202310.09.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,42(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.07Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,50(+2,7)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,40Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Gutter 17

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,66Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,33Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.066-fi-B (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational20.05.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,09,75Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,20,42Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.064-h1Fana, UM 202308.09.23

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,24,02Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0623-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23

Gutter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,60(+0,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,96Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Florø, Sommerstevne11.06.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,08August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.043-h2Fana, UM 202310.09.23
2,01,41Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Leikanger, Kretsstemne26.08.23
2,02,69Anton Tveito, Jølster IL10.09.043-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,51,64August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.041Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,22,97Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,32,50Anton Tveito, Jølster IL10.09.043Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24,62August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.047 (MS)Førde, 3000 show16.05.23
9,20,09Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0515Fana, UM 202308.09.23

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,30,04August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.046-fi-A (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational20.05.23

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16,39August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.041Fana, UM 202309.09.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,58(-0,6)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,61Leif Magnus Grov Husevåg, Gloppen Friidrettslag18.01.051Gloppen, Loggane Open01.10.23
44,32Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.052Fana, Framolekene04.06.23

Gutter 20/22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,33Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.036-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,00,37Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-U23)Byrkjelo, Feriestemne04.08.23
2,04,61Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-U23)Byrkjelo, Feriestemne04.08.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,59,84Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.0212-fi (G-U23)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
4,10,89Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.031 (G-U23)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,10,94Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-U23)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,19,19Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.022-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,68Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.035 (MS)Jessheim, NM 202308.07.23

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,01Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-U23)Gloppen, Loggane Open21.05.23
36,85Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-U23)Gloppen, Loggane Open01.10.23

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,92Arne Devik, Gloppen Friidrettslag14.09.012 (G-U23)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring19.05.23

Menn Junior 15-19

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.082-h1 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42(+1,3)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h1 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23
8,08(-1,8)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.073 (G-16)Fana, Framolekene03.06.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,44(+1,4)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h2 (G-15)Fana, Gneistspelen 202319.08.23
12,60(+0,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-18/19)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
12,67(-0,5)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.076 (G-16)Fana, Framolekene04.06.23
13,49(+0,8)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.083 (MS)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
14,08(-0,4)Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
15,03(-0,4)Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.082 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,27(+2,4)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.083-fi (G-15)Fana, UM 202309.09.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,47(+1,2)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,95(+0,9)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h2 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
25,27(-0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.073 (G-16)Fana, Framolekene02.06.23
25,35(-1,7)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.086-h2 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
28,51(-0,6)Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081-h1 (G-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,79Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-16)Florø, Sommerstevne11.06.23
55,95Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.081 (G-15)Førde, Treningstemne19.06.23
55,96Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-18/19)Florø, Sommerstevne11.06.23
1,00,32Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.082 (G-15)Førde, Treningstemne19.06.23
1,08,17Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,0David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081 (G-15)Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,66Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-17)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56,02Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.076-h1 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
1,58,08August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.043-h2 (G-18/19)Fana, UM 202310.09.23
2,00,33Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.066-fi-B (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
2,01,41Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-18/19)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
2,02,69Anton Tveito, Jølster IL10.09.043-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
2,07,15Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.082-h2 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
2,08,93David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.086-h2 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
2,40,03Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.082 (G-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,51,64August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.041 (G-18/19)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
3,53,58Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.078-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
4,09,75Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-17)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,22,97Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052 (G-18/19)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,32,50Anton Tveito, Jølster IL10.09.043 (G-18/19)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
5,03,50Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.081 (G-15)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
5,22,31Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
5,32,57Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.082 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24,91David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081 (G-15)Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23
6,27,90Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.089-h1 (G-15)Fana, UM 202310.09.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24,62August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.047 (MS)Førde, 3000 show16.05.23
8,40,08Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072-h2 (G-16)Fana, UM 202310.09.23
9,20,09Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0515 (G-18/19)Fana, UM 202308.09.23
9,20,42Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.064-h1 (G-17)Fana, UM 202308.09.23
9,48,63David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081 (G-15)Førde, 3000 kveld18.04.23

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,30,04August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.046-fi-A (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
17,24,02Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0623-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16,39August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.041 (G-18/19)Fana, UM 202309.09.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081 (G-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
1,30Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.082 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,53(+0,8)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-15)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
5,58(-0,6)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
5,42(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.07 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23
4,60(+0,0)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.081 (G-15)Byrkjelo, Avslutningsstemne13.09.23
4,01(-0,4)Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.081 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,50(+2,7)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,06(+1,7)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.08 (G-15)Fana, UM 202308.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,33(+2,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-15)Fana, UM 202308.09.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,86Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-15)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
8,24Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081 (G-15)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,25William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.082 (G-15)Voss, Treningsstemne30.08.23
28,88Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.082 (G-15)Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,61Leif Magnus Grov Husevåg, Gloppen Friidrettslag18.01.051 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open01.10.23
44,32Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.052 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.23

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,35William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.087 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
34,25Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-15)Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23
25,35Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081 (G-15)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,40Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Menn Junior 15-22

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.082-h1 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42(+1,3)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h1 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23
8,08(-1,8)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.073 (G-16)Fana, Framolekene03.06.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,44(+1,4)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h2 (G-15)Fana, Gneistspelen 202319.08.23
12,60(+0,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-18/19)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
12,67(-0,5)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.076 (G-16)Fana, Framolekene04.06.23
13,49(+0,8)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.083 (MS)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
14,08(-0,4)Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
15,03(-0,4)Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.082 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,27(+2,4)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.083-fi (G-15)Fana, UM 202309.09.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,47(+1,2)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,95(+0,9)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h2 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
25,27(-0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.073 (G-16)Fana, Framolekene02.06.23
25,35(-1,7)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.086-h2 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
28,51(-0,6)Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081-h1 (G-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,79Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-16)Florø, Sommerstevne11.06.23
55,95Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.081 (G-15)Førde, Treningstemne19.06.23
55,96Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-18/19)Florø, Sommerstevne11.06.23
1,00,32Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.082 (G-15)Førde, Treningstemne19.06.23
1,08,17Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,0David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081 (G-15)Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,66Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-17)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56,02Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.076-h1 (MS)Jessheim, NM 202306.07.23
1,58,08August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.043-h2 (G-18/19)Fana, UM 202310.09.23
1,58,33Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.036-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,00,33Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.066-fi-B (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
2,00,37Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-U23)Byrkjelo, Feriestemne04.08.23
2,01,41Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-18/19)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
2,02,69Anton Tveito, Jølster IL10.09.043-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
2,04,61Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-U23)Byrkjelo, Feriestemne04.08.23
2,07,15Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.082-h2 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
2,08,93David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.086-h2 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
-----10--------------------
2,40,03Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.082 (G-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,51,64August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.041 (G-18/19)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
3,53,58Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.078-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
3,59,84Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.0212-fi (G-U23)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
4,09,75Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-17)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,10,89Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.031 (G-U23)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,10,94Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-U23)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,22,97Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052 (G-18/19)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,32,50Anton Tveito, Jølster IL10.09.043 (G-18/19)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
5,03,50Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.081 (G-15)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
5,22,31Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
-----10--------------------
5,32,57Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.082 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24,91David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081 (G-15)Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23
6,27,90Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.089-h1 (G-15)Fana, UM 202310.09.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24,62August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.047 (MS)Førde, 3000 show16.05.23
8,40,08Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072-h2 (G-16)Fana, UM 202310.09.23
9,20,09Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0515 (G-18/19)Fana, UM 202308.09.23
9,20,42Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.064-h1 (G-17)Fana, UM 202308.09.23
9,48,63David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081 (G-15)Førde, 3000 kveld18.04.23

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,30,04August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.046-fi-A (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
15,19,19Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.022-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
17,24,02Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0623-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16,39August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.041 (G-18/19)Fana, UM 202309.09.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081 (G-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
1,30Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.082 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,53(+0,8)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-15)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
5,58(-0,6)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
5,42(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.07 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23
4,60(+0,0)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.081 (G-15)Byrkjelo, Avslutningsstemne13.09.23
4,01(-0,4)Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.081 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,50(+2,7)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,06(+1,7)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.08 (G-15)Fana, UM 202308.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,33(+2,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-15)Fana, UM 202308.09.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,86Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-15)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
8,24Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081 (G-15)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,68Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.035 (MS)Jessheim, NM 202308.07.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,25William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.082 (G-15)Voss, Treningsstemne30.08.23
28,88Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.082 (G-15)Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,01Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-U23)Gloppen, Loggane Open21.05.23
36,85Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-U23)Gloppen, Loggane Open01.10.23

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,61Leif Magnus Grov Husevåg, Gloppen Friidrettslag18.01.051 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open01.10.23
44,32Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.052 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.23

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,92Arne Devik, Gloppen Friidrettslag14.09.012 (G-U23)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring19.05.23

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,35William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.087 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
34,25Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-15)Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23
25,35Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081 (G-15)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,40Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42(+1,3)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h1 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23
7,65(+0,5)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.772Arna, Askokarusellen 305.07.23
8,08(-1,8)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.073 (G-16)Fana, Framolekene03.06.23
8,43(+2,0)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681 (MV55)Arna, Askokarusellen 305.07.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6(-0,9)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Avslutningsstemne05.11.23
11,2(+0,4)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV70)Byrkjelo, Avslutningsstemne05.11.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,39(+1,8)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-fi Jessheim, NM 202306.07.23
11,44(+1,4)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h2 (G-15)Fana, Gneistspelen 202319.08.23
11,83(+0,8)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.772Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
12,60(+0,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-18/19)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
12,67(-0,5)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.076 (G-16)Fana, Framolekene04.06.23
13,28(-0,1)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681 (MV55)Florø, Sommerstevne11.06.23
13,45(-2,4)Lars Kjetil Gloppestad, Fjellhug/Vereide IL02.02.851 (MV35)Byrkjelo, Feriestemne04.08.23
13,49(+0,8)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.083Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
14,08(-0,4)Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
14,60(+0,6)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.594 (MV60)Geithus, Veteran NM23.06.23
-----10--------------------
15,03(-0,4)Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.082 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,0(+0,5)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV70)Byrkjelo, Avslutningsstemne05.11.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,27(+2,4)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.083-fi (G-15)Fana, UM 202309.09.23

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,47(+1,2)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss30.07.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,32(+0,5)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h4Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten20.08.23
22,95(+0,9)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h2 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
24,24(+0,0)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.984Nittedal, Nittedalslekene 202320.08.23
24,42(+0,2)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV45)Geithus, Veteran NM24.06.23
25,27(-0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.073 (G-16)Fana, Framolekene02.06.23
25,35(-1,7)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.086-h2 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
28,07(-0,6)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681-h1 (MV55)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
28,51(-0,6)Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081-h1 (G-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
29,38(-2,4)Lars Kjetil Gloppestad, Fjellhug/Vereide IL02.02.851 (MV35)Byrkjelo, Feriestemne04.08.23
30,25(-0,6)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591-h1 (MV60)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
-----10--------------------

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,79Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-16)Florø, Sommerstevne11.06.23
55,95Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.081 (G-15)Førde, Treningstemne19.06.23
55,96Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-18/19)Florø, Sommerstevne11.06.23
1,00,32Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.082 (G-15)Førde, Treningstemne19.06.23
1,00,46Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.663 (MV55)Geithus, Veteran NM25.06.23
1,08,17Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
1,09,87Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.595 (MV60)Geithus, Veteran NM25.06.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,0David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081 (G-15)Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23
1,04,1Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Avslutningsstemne05.11.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,66Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-17)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56,02Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.076-h1Jessheim, NM 202306.07.23
1,58,08August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.043-h2 (G-18/19)Fana, UM 202310.09.23
1,58,33Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.036-h3Bærum, Tyrvinglekene 202317.06.23
2,00,33Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.066-fi-BGreveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
2,00,37Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-U23)Byrkjelo, Feriestemne04.08.23
2,01,41Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-18/19)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
2,02,69Anton Tveito, Jølster IL10.09.043-h3Jessheim, Norgeslekene11.08.23
2,04,61Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-U23)Byrkjelo, Feriestemne04.08.23
2,06,67Severin Knutson Halland, Jølster IL23.06.991Byrkjelo, Feriestemne04.08.23
2,07,15Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.082-h2 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
-----10--------------------
2,08,93David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.086-h2 (G-15)Fana, UM 202309.09.23
2,10,85Alexander Hjelmeland Rygg, Førde IL Friidrett12.10.801 (MV40)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
2,11,97Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV45)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
2,24,30Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Feriestemne04.08.23
2,24,60Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.662 (MV55)Geithus, Veteran NM24.06.23
2,40,03Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.082 (G-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
2,41,63Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.581 (MV65)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
2,58,03Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.595 (MV60)Geithus, Veteran NM24.06.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,48,82Eivind Øygard, Jølster IL18.02.928-natOslo/Bi, Wanda Diamond League15.06.23
3,51,64August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.041 (G-18/19)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
3,53,58Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.078-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
3,59,84Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.0212-fi (G-U23)Sandnes, NM Junior U20/U23 202326.08.23
4,09,75Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-17)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,10,89Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.031 (G-U23)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,10,94Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-U23)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,22,97Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052 (G-18/19)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
4,32,50Anton Tveito, Jølster IL10.09.043 (G-18/19)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
5,03,50Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.081 (G-15)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
-----10--------------------
5,05,54Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
5,22,31Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
5,32,57Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.082 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
5,34,85Sindre Børsheim Ramung, Syril IL10.10.821 (MV40)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24,91David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081 (G-15)Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23
6,27,90Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.089-h1 (G-15)Fana, UM 202310.09.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,04,42Eivind Øygard, Jølster IL18.02.929-h3Jessheim, Norgeslekene11.08.23
8,24,62August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.047Førde, 3000 show16.05.23
8,40,08Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072-h2 (G-16)Fana, UM 202310.09.23
8,44,43Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.927-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.23
09,14,19André Haugsbø, Gaular IL10.03.791 (MV40)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
9,20,09Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0515 (G-18/19)Fana, UM 202308.09.23
9,20,42Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.064-h1 (G-17)Fana, UM 202308.09.23
9,48,63David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081 (G-15)Førde, 3000 kveld18.04.23
09,58,21Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.832 (MV40)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
10,01,51Vegard Holsen, Førde IL Friidrett02.03.881Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
-----10--------------------
10,09,47Per Eivind Gurvin, Førde IL Friidrett01.03.701 (MV50)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
10,30,62Jørund Hammersvik, Førde IL Friidrett10.09.651 (MV55)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
10,36,39Amund Riiser, Sogndal IL08.07.771 (MV45)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
10,43,16Stig Kongsvik, Hyllestad IL27.06.861 (MV35)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
10,47,48Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV45)Førde, 3000 kveld18.04.23
10,47,59Øystein Sellevold, Førde IL Friidrett03.01.842 (MV35)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
10,48,03Torje Bjørvik, Gaular IL10.07.853 (MV35)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
10,54,05Anders Johan Almås, Sogndal IL25.11.791Leikanger, Kretsstemne26.08.23
11,08,27Lasse Herstad Øvrelid, Førde IL Friidrett27.04.902Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
11,12,28Simen Bækken, Syril IL20.09.881 (MV35)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
-----20--------------------
11,16,32Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
12,41,84Anders Wilhelm Yri, Syril IL04.11.742 (MV45)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,30,04August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.046-fi-AGreveskogen, Per Halle Invitational20.05.23
15,16,39Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.923Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23
15,19,19Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.022-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
17,24,02Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0623-fi (G-U20)Sandnes, NM Junior U20/U23 202327.08.23

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,51,29Eivind Øygard, Jølster IL18.02.926-h2Jessheim, NM 202308.07.23

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16,39August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.041 (G-18/19)Fana, UM 202309.09.23

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,43,36Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.801 (MV40)Geithus, Veteran NM23.06.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Are Gunnar Korsvoll, Førde IL Friidrett25.05.791 (MV40)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
1,50Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081 (G-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
1,30Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.082 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,53(+0,8)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-15)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
5,58(-0,6)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
5,42(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.07 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23
4,60(+0,0)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.081 (G-15)Byrkjelo, Avslutningsstemne13.09.23
4,01(-0,4)Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.081 (G-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,50(+2,7)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,06(+1,7)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.08 (G-15)Fana, UM 202308.09.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,33(+2,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-15)Fana, UM 202308.09.23

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,68Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.035Jessheim, NM 202308.07.23
10,96Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.881 (MV35)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,01Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-U23)Gloppen, Loggane Open21.05.23
36,85Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-U23)Gloppen, Loggane Open01.10.23

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
77,97Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971Oslo/Bi, Boysen Memorial 202328.06.23
61,09Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.951Gloppen, Loggane Open16.04.23
55,92Arne Devik, Gloppen Friidrettslag14.09.012 (G-U23)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring19.05.23
50,63Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.881 (MV35)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,58(-0,2)Marie Emilie Arwen Apneseth Reiersen, Førde IL Friidrett21.05.101Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
8,79(+1,1)Akshatha Jeevakumar, Florø Turn og IF09.07.101Florø, Sommerstevne11.06.23
8,80(+1,6)Ane Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL18.01.105-fi Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
9,29(-0,2)Marija Bernecka Neset, Balestrand IL18.07.103Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
9,93(+0,3)Tuva Kringstad Sjøthun, IL Bjørn26.01.101Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23
10,20(-4,7)Andrine Landøy Kirketeig, Florø Turn og IF09.09.102 (J-12/14)Florø, Florø leikane24.05.23
10,52(-4,7)Fride Ellingsund Øyra, Florø Turn og IF05.05.104 (J-12/14)Florø, Florø leikane24.05.23

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,76Elisa Hegrenes Mikalsen, Førde IL Friidrett27.05.102 (J-13/14)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,68(+0,1)Marie Emilie Arwen Apneseth Reiersen, Førde IL Friidrett21.05.103-h2Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
28,97(-0,3)Ane Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL18.01.101-h1Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
31,89(+1,0)Akshatha Jeevakumar, Florø Turn og IF09.07.103-h1Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
33,02(+1,0)Elisa Hegrenes Mikalsen, Førde IL Friidrett27.05.104-h1Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
33,51(-3,4)Andrine Landøy Kirketeig, Florø Turn og IF09.09.101 (J-11/14)Florø, Florø leikane24.05.23
36,57(-3,4)Fride Ellingsund Øyra, Florø Turn og IF05.05.102 (J-11/14)Florø, Florø leikane24.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,97(+2,3)Akshatha Jeevakumar, Florø Turn og IF09.07.101Florø, Sommerstevne11.06.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,14Tuva Kringstad Sjøthun, IL Bjørn26.01.101Leikanger, Kretsstemne26.08.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,88Ane Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL18.01.104Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
1,55,58Elisa Hegrenes Mikalsen, Førde IL Friidrett27.05.109Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,52,33Elisa Hegrenes Mikalsen, Førde IL Friidrett27.05.101Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55,99Elisa Hegrenes Mikalsen, Førde IL Friidrett27.05.104Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,80(-1,2)Elisa Hegrenes Mikalsen, Førde IL Friidrett27.05.106Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,23(+0,3)Elisa Hegrenes Mikalsen, Førde IL Friidrett27.05.106Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27,40Ane Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL18.01.101Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46(-0,2)Elisa Hegrenes Mikalsen, Førde IL Friidrett27.05.104Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
4,30(+0,0)Marie Emilie Arwen Apneseth Reiersen, Førde IL Friidrett21.05.106Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
4,29(+1,9)Ane Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL18.01.101Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
3,93(+1,4)Marija Bernecka Neset, Balestrand IL18.07.104Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
3,75(-0,3)Fride Ellingsund Øyra, Florø Turn og IF05.05.10 (J-11/13)Florø, Florø leikane24.05.23
3,75(+0,9)Akshatha Jeevakumar, Florø Turn og IF09.07.101Florø, Kongleleikane23.08.23
3,32(-0,3)Tuva Kringstad Sjøthun, IL Bjørn26.01.101Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,90(+2,8)Akshatha Jeevakumar, Florø Turn og IF09.07.101Florø, Sommerstevne11.06.23
3,78(+2,9)Fride Ellingsund Øyra, Florø Turn og IF05.05.101 (J-11/13)Florø, Florø leikane24.05.23

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56Marie Emilie Arwen Apneseth Reiersen, Førde IL Friidrett21.05.101Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
7,14Elisa Hegrenes Mikalsen, Førde IL Friidrett27.05.102Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
6,70Tuva Kringstad Sjøthun, IL Bjørn26.01.101Leikanger, Kretsstemne26.08.23
6,55Andrine Landøy Kirketeig, Florø Turn og IF09.09.101Florø, Florø leikane24.05.23
6,02Fride Ellingsund Øyra, Florø Turn og IF05.05.102Florø, Florø leikane24.05.23

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,01Marie Emilie Arwen Apneseth Reiersen, Førde IL Friidrett21.05.101Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,76Tuva Kringstad Sjøthun, IL Bjørn26.01.101Leikanger, Kretsstemne26.08.23
7,77Marija Bernecka Neset, Balestrand IL18.07.106Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,09(+0,8)Eline Lundmoen, Stårheim IL16.02.093-fi Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23
8,31(-0,2)Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.093Ulsteinvik, Dimnaleikane 202314.05.23
8,96(+0,2)Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.092Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23
9,91(-0,9)Anna Felde, Syril IL12.12.091Leikanger, Kretsstemne26.08.23
12,94(-0,9)Sigrid Brudvik Sunde, Syril IL08.11.092Leikanger, Kretsstemne26.08.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,84(+0,4)Eline Lundmoen, Stårheim IL16.02.091-h3Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
13,34(+1,1)Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.091 (J-15/17)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
13,90(-0,5)Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.093Leikvang, Bergenslekene 202316.09.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,50(+0,4)Eline Lundmoen, Stårheim IL16.02.093-h2Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
27,11(-1,7)Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.091Leikvang, Bergenslekene 202317.09.23
27,66(-0,7)Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.093Ulsteinvik, Dimnaleikane 202314.05.23
34,86(-0,5)Anna Felde Hasund, Syril IL31.10.095-h1Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,19Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.091 (KS)Byrkjelo, Avslutningsstemne13.09.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,87Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.091Florø, Sommerstevne11.06.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,18Ida Frøysland, Førde IL Friidrett21.09.096Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
1,49,33Maria Klakegg, Jølster IL10.05.096-h2Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,32,25Ida Frøysland, Førde IL Friidrett21.09.091Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
2,35,79Maria Klakegg, Jølster IL10.05.092Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
2,45,74Aurora Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag28.07.093Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12,93Ida Frøysland, Førde IL Friidrett21.09.095Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23
5,26,93mxOlina Svarstad Heggdal, Markane IL30.01.091Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
5,35,96Maria Klakegg, Jølster IL10.05.099Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23
5,38,27Aurora Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag28.07.0916Bærum, Tyrvinglekene 202318.06.23

Ikke godkjente resultater
I konkurranse med seniorer
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,34,48mxMadeline Faith Schanke Eikum, IL Bjørn17.06.091Leikanger, Kretsstemne26.08.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,43,16Aurora Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag28.07.0910 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene 202316.06.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,19,27Ida Frøysland, Førde IL Friidrett21.09.092 (J-15)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,98(-0,6)Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.091Førde, Treningstemne19.06.23
11,07(-0,2)Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.092Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,41(+2,1)Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.091Lillehammer, Veidekkelekene 202324.06.23

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,30(-1,6)Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.091Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,19,54Ida Frøysland, Førde IL Friidrett21.09.091Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
6,27,21Aurora Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag28.07.092Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
6,29,91Maria Klakegg, Jølster IL10.05.094Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.091Florø, Sommerstevne11.06.23
1,35Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.092Ulsteinvik, Dimnaleikane 202314.05.23
1,05Madeline Faith Schanke Eikum, IL Bjørn17.06.091Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,92(+0,6)Eline Lundmoen, Stårheim IL16.02.0911Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
3,86(+0,0)Kristina Jonstad Jakobsen, Førde IL Friidrett25.06.091Byrkjelo, Seriestemne14.06.23
3,08(+0,0)Anna Felde Hasund, Syril IL31.10.0915Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,88(-1,5)Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.091Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,35Eline Lundmoen, Stårheim IL16.02.091Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
5,35Sigrid Brudvik Sunde, Syril IL08.11.0911Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
4,62Frida Fykse Lomås, Syril IL15.02.0912Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
4,55Madeline Faith Schanke Eikum, IL Bjørn17.06.091Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,73Sigrid Brudvik Sunde, Syril IL08.11.097Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23
11,60Frida Fykse Lomås, Syril IL15.02.098Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet02.09.23

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,91Frida Fykse Lomås, Syril IL15.02.091Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
18,13Sigrid Brudvik Sunde, Syril IL08.11.0910Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,24Eline Lundmoen, Stårheim IL16.02.094Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23
18,14Frida Fykse Lomås, Syril IL15.02.091Leikanger, Kretsstemne26.08.23
17,74Sigrid Brudvik Sunde, Syril IL08.11.096Byrkjelo, Lerøy-leikane Vestlandet03.09.23
14,91Isabella Cardenas Fugle, Jølster IL21.04.092Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,04(-0,1)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081Førde, Treningstemne19.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35(+2,1)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.083-h1Fana, Framolekene03.06.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,62(-1,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.084-h1Fana, Framolekene04.06.23
14,17(+1,3)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23
14,26(-0,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.082Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23
14,26(-1,3)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.082Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
14,59(-0,2)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.082 (J-14/15)Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23
14,90(-1,0)Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081Byrkjelo, Seriestemne14.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,27(+3,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081Florø, Sommerstevne11.06.23
13,71(+3,7)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.082Florø, Sommerstevne11.06.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,28(-1,1)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.082-h2Fana, Framolekene02.06.23
28,86(+0,4)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081-h2Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
28,90(+1,5)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081Leikanger, Kretsstemne26.08.23
29,14(+0,4)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.083-h2Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,45(+2,6)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23
28,64(+2,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.081Florø, Sommerstevne11.06.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,46Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081Florø, Sommerstevne11.06.23
1,06,17Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081Førde, Treningstemne19.06.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,19Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081Førde, Åpningstemne12.05.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,06Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,22,86Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.086-h2Fana, UM 202309.09.23
2,33,48Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.083Førde, Bånn gass-løpet29.08.23
2,37,42Ella Andersdatter Gule, Brodd IL12.03.081Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52,57Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45,76Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.084Fana, UM 202310.09.23
6,59,67Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.088Fana, UM 202310.09.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34,12Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,69(+0,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23
15,19(-1,5)Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081Byrkjelo, Seriestemne14.06.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.082Fana, Framolekene03.06.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,67(-0,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.082Fana, Framolekene04.06.23
4,66(-0,2)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.083Fana, Framolekene04.06.23
4,24(+0,3)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.087Fana, Framolekene04.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27(+2,6)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.083Florø, Florø leikane24.05.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,03(+1,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.08Fana, UM 202308.09.23
9,67(+0,5)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081Florø, Treningsstevne28.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,09(+2,1)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.085Fana, UM 202308.09.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,52Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
9,17Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.082Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,10Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag11.09.081Fana, UM 202308.09.23
22,11Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.082Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,42Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
24,72Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.082Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,35Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag11.09.083Fana, UM 202309.09.23
27,94Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.082Byrkjelo, Seriestemne14.06.23
19,04Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.082Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,26Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag11.09.081Byrkjelo, Avslutningsstemne13.09.23

Jenter 16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,33,84Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.073Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
6,26,99mxIngrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.071Leikanger, Kretsstemne26.08.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,40,45Ida Susanne Supphellen, Sogndal IL14.04.071Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
12,09,22mxIngeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071Førde, 3000 kveld18.04.23

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,51(+1,8)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.061Førde, Åpningstemne12.05.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,50(+0,7)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.061Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18(+3,0)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.063Fana, Framolekene03.06.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,85(+0,6)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.061Førde, Åpningstemne12.05.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,03(+1,1)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.063-h2Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,03Torine Langeteig, Sandane Turn og Idrettslag10.02.061Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,56,67mxAnna Sollid, Sandane Turn og Idrettslag08.03.061Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,58,11Vanessa Lorentzen Brenden, Sogndal IL21.09.061Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
12,25,80Anna Sollid, Gloppen Friidrettslag08.03.062 (KS)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35(-1,2)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061Leikanger, Kretsstemne26.08.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17(+1,0)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.061Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,99(+1,1)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061Florø, Kongleleikane23.08.23

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,78Ida-Marie Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag08.06.061Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Jenter 18/19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,05Marte Hovland, Vik IL23.02.053 (J-U20)Oslo/Bi, Nordic U20 Match22.07.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55,16Marte Hovland, Vik IL23.02.054 (J-U20)Oslo/Bi, Nordic U20 Match23.07.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57(-0,6)Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041Gloppen, Loggane Open16.04.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,40Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041Gloppen, Loggane Open16.04.23

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,10Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.043Gloppen, Loggane Open01.10.23

Jenter 20/22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,30Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-U23)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,34Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-U23)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,51(+1,8)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.061 (J-17)Førde, Åpningstemne12.05.23
9,04(-0,1)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081 (J-15)Førde, Treningstemne19.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,50(+0,7)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.061 (J-17)Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18(+3,0)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.063 (J-17)Fana, Framolekene03.06.23
8,35(+2,1)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.083-h1 (J-15)Fana, Framolekene03.06.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,62(-1,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.084-h1 (J-15)Fana, Framolekene04.06.23
13,85(+0,6)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.061 (J-17)Førde, Åpningstemne12.05.23
14,17(+1,3)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081 (J-15)Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23
14,26(-0,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.082 (J-15)Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23
14,26(-1,3)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.082 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
14,59(-0,2)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.082 (J-14/15)Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23
14,90(-1,0)Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne14.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,03(+1,1)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.063-h2 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,27(+3,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081 (J-15)Florø, Sommerstevne11.06.23
13,71(+3,7)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.082 (J-15)Florø, Sommerstevne11.06.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,28(-1,1)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.082-h2 (J-15)Fana, Framolekene02.06.23
28,86(+0,4)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081-h2 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
28,90(+1,5)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081 (J-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
29,14(+0,4)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.083-h2 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,45(+2,6)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081 (J-15)Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23
28,64(+2,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.081 (J-15)Florø, Sommerstevne11.06.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,46Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Florø, Sommerstevne11.06.23
1,06,17Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081 (J-15)Førde, Treningstemne19.06.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,19Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Førde, Åpningstemne12.05.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,06Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,22,86Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.086-h2 (J-15)Fana, UM 202309.09.23
2,33,48Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.083 (J-15)Førde, Bånn gass-løpet29.08.23
2,37,03Torine Langeteig, Sandane Turn og Idrettslag10.02.061 (J-17)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
2,37,42Ella Andersdatter Gule, Brodd IL12.03.081 (J-15)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,05Marte Hovland, Vik IL23.02.053 (J-U20)Oslo/Bi, Nordic U20 Match22.07.23
4,52,57Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
5,33,84Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.073 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
5,56,67mxAnna Sollid, Sandane Turn og Idrettslag08.03.061 (J-17)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
6,26,99mxIngrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.071 (J-16)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45,76Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.084 (J-15)Fana, UM 202310.09.23
6,59,67Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.088 (J-15)Fana, UM 202310.09.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55,16Marte Hovland, Vik IL23.02.054 (J-U20)Oslo/Bi, Nordic U20 Match23.07.23
10,34,12Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
11,40,45Ida Susanne Supphellen, Sogndal IL14.04.071 (J-16)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
11,58,11Vanessa Lorentzen Brenden, Sogndal IL21.09.061 (J-17)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
12,09,22mxIngeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-16)Førde, 3000 kveld18.04.23
12,25,80Anna Sollid, Gloppen Friidrettslag08.03.062 (KS)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,69(+0,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081 (J-15)Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23
15,19(-1,5)Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne14.06.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.082 (J-15)Fana, Framolekene03.06.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,67(-0,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.082 (J-15)Fana, Framolekene04.06.23
4,66(-0,2)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.083 (J-15)Fana, Framolekene04.06.23
4,57(-0,6)Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
4,35(-1,2)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061 (J-17)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
4,24(+0,3)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.087 (J-15)Fana, Framolekene04.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17(+1,0)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.061 (J-17)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27(+2,6)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.083 (J-15)Florø, Florø leikane24.05.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,03(+1,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.08 (J-15)Fana, UM 202308.09.23
9,99(+1,1)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061 (J-17)Florø, Kongleleikane23.08.23
9,67(+0,5)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081 (J-15)Florø, Treningsstevne28.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,09(+2,1)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.085 (J-15)Fana, UM 202308.09.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,52Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
9,17Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.082 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open16.04.23

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,10Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag11.09.081 (J-15)Fana, UM 202308.09.23
22,11Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.082 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,40Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open16.04.23

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,42Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
24,72Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.082 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,10Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.043 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open01.10.23

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,35Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag11.09.083 (J-15)Fana, UM 202309.09.23
27,94Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.082 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne14.06.23
25,78Ida-Marie Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag08.06.061 (J-17)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
19,04Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.082 (J-15)Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,26Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag11.09.081 (J-15)Byrkjelo, Avslutningsstemne13.09.23

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,51(+1,8)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.061 (J-17)Førde, Åpningstemne12.05.23
9,04(-0,1)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081 (J-15)Førde, Treningstemne19.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,50(+0,7)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.061 (J-17)Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18(+3,0)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.063 (J-17)Fana, Framolekene03.06.23
8,35(+2,1)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.083-h1 (J-15)Fana, Framolekene03.06.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,62(-1,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.084-h1 (J-15)Fana, Framolekene04.06.23
13,85(+0,6)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.061 (J-17)Førde, Åpningstemne12.05.23
14,17(+1,3)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081 (J-15)Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23
14,26(-0,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.082 (J-15)Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23
14,26(-1,3)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.082 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
14,59(-0,2)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.082 (J-14/15)Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23
14,90(-1,0)Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne14.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,03(+1,1)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.063-h2 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,27(+3,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081 (J-15)Florø, Sommerstevne11.06.23
13,71(+3,7)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.082 (J-15)Florø, Sommerstevne11.06.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,28(-1,1)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.082-h2 (J-15)Fana, Framolekene02.06.23
28,86(+0,4)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081-h2 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
28,90(+1,5)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081 (J-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
29,14(+0,4)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.083-h2 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,45(+2,6)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081 (J-15)Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23
28,64(+2,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.081 (J-15)Florø, Sommerstevne11.06.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,46Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Florø, Sommerstevne11.06.23
1,06,17Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081 (J-15)Førde, Treningstemne19.06.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,19Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Førde, Åpningstemne12.05.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,06Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,22,86Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.086-h2 (J-15)Fana, UM 202309.09.23
2,33,48Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.083 (J-15)Førde, Bånn gass-løpet29.08.23
2,37,03Torine Langeteig, Sandane Turn og Idrettslag10.02.061 (J-17)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
2,37,42Ella Andersdatter Gule, Brodd IL12.03.081 (J-15)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,05Marte Hovland, Vik IL23.02.053 (J-U20)Oslo/Bi, Nordic U20 Match22.07.23
4,52,57Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
5,33,84Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.073 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
5,56,67mxAnna Sollid, Sandane Turn og Idrettslag08.03.061 (J-17)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
6,26,99mxIngrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.071 (J-16)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45,76Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.084 (J-15)Fana, UM 202310.09.23
6,59,67Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.088 (J-15)Fana, UM 202310.09.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55,16Marte Hovland, Vik IL23.02.054 (J-U20)Oslo/Bi, Nordic U20 Match23.07.23
10,34,12Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
11,40,45Ida Susanne Supphellen, Sogndal IL14.04.071 (J-16)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
11,58,11Vanessa Lorentzen Brenden, Sogndal IL21.09.061 (J-17)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
12,09,22mxIngeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-16)Førde, 3000 kveld18.04.23
12,25,80Anna Sollid, Gloppen Friidrettslag08.03.062 (KS)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,69(+0,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081 (J-15)Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23
15,19(-1,5)Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne14.06.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.082 (J-15)Fana, Framolekene03.06.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,67(-0,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.082 (J-15)Fana, Framolekene04.06.23
4,66(-0,2)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.083 (J-15)Fana, Framolekene04.06.23
4,57(-0,6)Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
4,35(-1,2)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061 (J-17)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
4,24(+0,3)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.087 (J-15)Fana, Framolekene04.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17(+1,0)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.061 (J-17)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27(+2,6)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.083 (J-15)Florø, Florø leikane24.05.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,03(+1,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.08 (J-15)Fana, UM 202308.09.23
9,99(+1,1)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061 (J-17)Florø, Kongleleikane23.08.23
9,67(+0,5)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081 (J-15)Florø, Treningsstevne28.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,09(+2,1)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.085 (J-15)Fana, UM 202308.09.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,52Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
9,17Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.082 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open16.04.23
6,30Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-U23)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,10Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag11.09.081 (J-15)Fana, UM 202308.09.23
22,11Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.082 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,40Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open16.04.23

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,42Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
24,72Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.082 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,10Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.043 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open01.10.23

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,35Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag11.09.083 (J-15)Fana, UM 202309.09.23
27,94Margrete Slåtten, Jølster IL04.09.082 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne14.06.23
25,78Ida-Marie Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag08.06.061 (J-17)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
19,04Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.082 (J-15)Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,26Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag11.09.081 (J-15)Byrkjelo, Avslutningsstemne13.09.23
14,34Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-U23)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,51(+1,8)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.061 (J-17)Førde, Åpningstemne12.05.23
9,04(-0,1)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081 (J-15)Førde, Treningstemne19.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,50(+0,7)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.061 (J-17)Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18(+3,0)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.063 (J-17)Fana, Framolekene03.06.23
8,35(+2,1)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.083-h1 (J-15)Fana, Framolekene03.06.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,79(+0,0)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Moelv, Skarpsno Games 209.08.23
13,62(-1,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.084-h1 (J-15)Fana, Framolekene04.06.23
13,85(+0,6)Marit Hjelmeland Berqvam, Førde IL Friidrett20.09.061 (J-17)Førde, Åpningstemne12.05.23
14,17(+1,3)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081 (J-15)Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23
14,26(-0,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.082 (J-15)Byrkjelo, Treningsstemne11.05.23
14,26(-1,3)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.082 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
14,59(-0,2)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.082 (J-14/15)Byrkjelo, Før Skulestart17.08.23
14,90(-1,0)Sigrid Støfringsdal, Jølster IL10.05.081 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne14.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,03(+1,1)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.063-h2 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,27(+3,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081 (J-15)Florø, Sommerstevne11.06.23
13,71(+3,7)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.082 (J-15)Florø, Sommerstevne11.06.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,28(-1,1)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.082-h2 (J-15)Fana, Framolekene02.06.23
28,86(+0,4)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081-h2 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
28,90(+1,5)Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081 (J-15)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
29,14(+0,4)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.083-h2 (J-15)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,45(+2,6)Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.081 (J-15)Sogndal, Friidrettsturne Sogndal23.08.23
28,64(+2,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.081 (J-15)Florø, Sommerstevne11.06.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,46Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Florø, Sommerstevne11.06.23
1,06,17Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.081 (J-15)Førde, Treningstemne19.06.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,19Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Førde, Åpningstemne12.05.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,06Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202325.06.23
2,22,86Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.086-h2 (J-15)Fana, UM 202309.09.23
2,33,48Bertine Hauge Angedal, Førde IL Friidrett01.01.083 (J-15)Førde, Bånn gass-løpet29.08.23
2,37,03Torine Langeteig, Sandane Turn og Idrettslag10.02.061 (J-17)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
2,37,42Ella Andersdatter Gule, Brodd IL12.03.081 (J-15)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
3,20,92mxIngeborg Opdøl Tysnes, Dale IL13.12.731 (KV50)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,05Marte Hovland, Vik IL23.02.053 (J-U20)Oslo/Bi, Nordic U20 Match22.07.23
4,52,57Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
5,33,84Ingeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.073 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 202323.06.23
5,56,67mxAnna Sollid, Sandane Turn og Idrettslag08.03.061 (J-17)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23
6,26,99mxIngrid Ølmheim Husum, Syril IL27.04.071 (J-16)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45,76Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.084 (J-15)Fana, UM 202310.09.23
6,59,67Othilie Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett01.10.088 (J-15)Fana, UM 202310.09.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55,16Marte Hovland, Vik IL23.02.054 (J-U20)Oslo/Bi, Nordic U20 Match23.07.23
10,34,12Amanda Rørvik, Førde IL Friidrett21.07.081 (J-15)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
11,00,50Kari-Anne Kirsebom Strandman, Sogndal IL03.12.841 (KV35)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
11,40,45Ida Susanne Supphellen, Sogndal IL14.04.071 (J-16)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
11,57,94Bodil Vartdal Ryste, Gaular IL26.07.791Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
11,58,11Vanessa Lorentzen Brenden, Sogndal IL21.09.061 (J-17)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
12,09,22mxIngeborg Rørvik, Førde IL Friidrett19.02.071 (J-16)Førde, 3000 kveld18.04.23
12,25,80Anna Sollid, Gloppen Friidrettslag08.03.062Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23
13,12,53mxEllen Blom, Sogndal IL12.12.851 (KV35)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
13,36,84mxSharline Riiser, Sogndal IL17.09.862 (KV35)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
-----10--------------------

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.082 (J-15)Fana, Framolekene03.06.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,67(-0,7)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.082 (J-15)Fana, Framolekene04.06.23
4,66(-0,2)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.083 (J-15)Fana, Framolekene04.06.23
4,57(-0,6)Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
4,35(-1,2)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061 (J-17)Leikanger, Kretsstemne26.08.23
4,24(+0,3)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.087 (J-15)Fana, Framolekene04.06.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17(+1,0)Gulisara Panyarat (THA), Brodd IL13.09.061 (J-17)Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27(+2,6)Pernille Hessvik Holme, Florø Turn og IF18.04.083 (J-15)Florø, Florø leikane24.05.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,03(+1,3)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.08 (J-15)Fana, UM 202308.09.23
9,99(+1,1)Patma Helene Kathiresu Willis, Florø Turn og IF09.05.061 (J-17)Florø, Kongleleikane23.08.23
9,67(+0,5)Elvie May Buanes, Florø Turn og IF06.08.081 (J-15)Florø, Treningsstevne28.08.23

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,09(+2,1)Frida Husefest Nygård, Florø Turn og IF02.07.085 (J-15)Fana, UM 202308.09.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,25Kristina Thunem, Gloppen Friidrettslag20.05.981Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring18.05.23
10,29Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV45)Gloppen, Loggane Open19.11.23
9,32Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open16.04.23
6,30Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-U23)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,47Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.767Jessheim, NM 202308.07.23
30,40Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.041 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open16.04.23

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,66Kristina Thunem, Gloppen Friidrettslag20.05.981Gloppen, Loggane Open16.04.23
45,10Nikoline Thunem, Gloppen Friidrettslag13.07.043 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open01.10.23
36,30Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV45)Gloppen, Loggane Open19.11.23

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,26Tiril Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag11.09.081 (J-15)Byrkjelo, Avslutningsstemne13.09.23
14,34Frida Hjelle Lidal, Jotun IL29.12.031 (J-U23)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal07.06.23

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,94Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV45)Gloppen, Loggane Open19.11.23

Menn veteran 30-34

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,39(+1,8)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-fi (MS)Jessheim, NM 202306.07.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,32(+0,5)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h4 (MS)Lillehammer, Heisekompaniet Sprinten20.08.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,48,82Eivind Øygard, Jølster IL18.02.928-nat (MS)Oslo/Bi, Wanda Diamond League15.06.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,04,42Eivind Øygard, Jølster IL18.02.929-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
8,44,43Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.927-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.23
11,08,27Lasse Herstad Øvrelid, Førde IL Friidrett27.04.902 (MS)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,16,39Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.923 (MS)Oslo/Bi, KFUM Nasjonalt Stevne29.08.23

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,51,29Eivind Øygard, Jølster IL18.02.926-h2 (MS)Jessheim, NM 202308.07.23

Menn veteran 35-39

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,45(-2,4)Lars Kjetil Gloppestad, Fjellhug/Vereide IL02.02.851Byrkjelo, Feriestemne04.08.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,38(-2,4)Lars Kjetil Gloppestad, Fjellhug/Vereide IL02.02.851Byrkjelo, Feriestemne04.08.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,01,51Vegard Holsen, Førde IL Friidrett02.03.881 (MS)Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
10,43,16Stig Kongsvik, Hyllestad IL27.06.861Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
10,47,59Øystein Sellevold, Førde IL Friidrett03.01.842Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
10,48,03Torje Bjørvik, Gaular IL10.07.853Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
11,12,28Simen Bækken, Syril IL20.09.881Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,96Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.881Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,63Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.881Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Menn veteran 40-44

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,85Alexander Hjelmeland Rygg, Førde IL Friidrett12.10.801Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,34,85Sindre Børsheim Ramung, Syril IL10.10.821Leikanger, Kretsstemne26.08.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
09,14,19André Haugsbø, Gaular IL10.03.791Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
09,58,21Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.832Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
10,54,05Anders Johan Almås, Sogndal IL25.11.791 (MS)Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,43,36Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.801Geithus, Veteran NM23.06.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Are Gunnar Korsvoll, Førde IL Friidrett25.05.791Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Menn veteran 45-49

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,65(+0,5)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.772 (MS)Arna, Askokarusellen 305.07.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6(-0,9)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Avslutningsstemne05.11.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,83(+0,8)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.772 (MS)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,42(+0,2)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Geithus, Veteran NM24.06.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,97Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
2,24,30Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Feriestemne04.08.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05,54Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Treningsstemne20.06.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36,39Amund Riiser, Sogndal IL08.07.771Leikanger, Kretsstemne26.08.23
10,47,48Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, 3000 kveld18.04.23
11,16,32Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23
12,41,84Anders Wilhelm Yri, Syril IL04.11.742Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Menn veteran 50-54

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,09,47Per Eivind Gurvin, Førde IL Friidrett01.03.701Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Menn veteran 55-59

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,43(+2,0)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681Arna, Askokarusellen 305.07.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,28(-0,1)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681Florø, Sommerstevne11.06.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,07(-0,6)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681-h1Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,46Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.663Geithus, Veteran NM25.06.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,24,60Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.662Geithus, Veteran NM24.06.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,30,62Jørund Hammersvik, Førde IL Friidrett10.09.651Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,79Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.662Geithus, Veteran NM24.06.23

Menn veteran 60-64

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,60(+0,6)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.594Geithus, Veteran NM23.06.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,25(-0,6)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591-h1Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,87Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.595Geithus, Veteran NM25.06.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,58,03Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.595Geithus, Veteran NM24.06.23

Menn veteran 65-69

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,41,63Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.581Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Menn veteran 70-74

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,83Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open01.10.23
9,57Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.502Gloppen, Loggane Open01.10.23
7,19Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532Bergen, Skansemyren kastkarusell 1228.10.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,18Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.501Gloppen, Loggane Open01.10.23
22,87Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532Bergen, Skansemyren kastkarusell 1228.10.23

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,34Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open19.11.23

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,21Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open19.11.23

Kvinner veteran 35-39

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,00,50Kari-Anne Kirsebom Strandman, Sogndal IL03.12.841Førde, 3000m kveld Førde stadion23.10.23
13,12,53mxEllen Blom, Sogndal IL12.12.851Leikanger, Kretsstemne26.08.23
13,36,84mxSharline Riiser, Sogndal IL17.09.862Leikanger, Kretsstemne26.08.23

Kvinner veteran 40-44

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,57,94Bodil Vartdal Ryste, Gaular IL26.07.791 (KS)Jølster, Nasjonalt Stemne29.05.23

Kvinner veteran 45-49

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,29Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open19.11.23

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,47Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.767 (KS)Jessheim, NM 202308.07.23

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,30Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open19.11.23

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,94Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open19.11.23

Kvinner veteran 50-54

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,20,92mxIngeborg Opdøl Tysnes, Dale IL13.12.731Førde, KM Sogn og Fjordane19.08.23

Total requesttime: 22.914332151413 seconds