Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,02(+1,2)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
7,02(-0,5)Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.061-fi Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,06(-0,5)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,14(+1,2)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.062-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
7,20(+1,2)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
7,27(-0,2)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041-h1Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,34(+0,8)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-17)Fana, Karabinlekene 202410.05.24
7,37(-1,8)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,40(+1,2)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071-h1 (G-17)Fana, Framolekene04.06.24
7,42(-0,7)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001-h1Fana, Framolekene04.06.24
-----10--------------------
7,42(+1,8)Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.091-h1 (G-15)Fana, Framolekene04.06.24
7,43(+1,2)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.001Fana, Karabinlekene 202410.05.24
7,45(-0,5)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.075-fi Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,47(-0,9)Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.091-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,50(+0,8)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.081 (G-16)Fana, Karabinlekene 202410.05.24
7,50(-1,8)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.065-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,53(+0,1)Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.063 (G-18/19)Bærum, Løpsstevne02.05.24
7,53(+0,7)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Seriestevne08.05.24
7,55(-0,7)Øyvind Bu, Laksevåg TIL09.06.873-h1Fana, Framolekene04.06.24
7,55(-0,7)Sebastian Knudsen, IL Gneist19.07.034-h1Fana, Framolekene04.06.24
-----20--------------------
7,57(+1,4)Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-17)Drammen, Treningstevne27.04.24
7,58(+1,2)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.064-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
7,59(+0,8)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072 (G-17)Fana, Karabinlekene 202410.05.24
7,60(+1,8)Alf Kristian Hollund, Bremnes Idrettslag11.07.081-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
7,63(+0,8)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082 (G-16)Fana, Karabinlekene 202410.05.24
7,63(-0,9)Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,66(-0,9)Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.083-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,67(-0,7)René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.091 (G-15)Sem, Sems Sommerstevne 202420.06.24
7,70(+1,2)Johannes Paulus Paulides, Gloppen Friidrettslag18.01.072-h1 (G-17)Fana, Framolekene04.06.24
7,71(-0,2)Jesper Angvoll, IK Tjalve16.08.042-h1Asker, Askerlekene 202409.06.24
-----30--------------------
7,73(+1,8)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.082-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
7,74(-0,7)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925-h1Fana, Framolekene04.06.24
7,75(-0,9)Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.084-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
7,78(+1,4)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
7,85(+1,8)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.083-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
7,87(-0,9)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.085-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,01(-2,9)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092 (G-15)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,02(+1,8)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.092-h1 (G-15)Fana, Framolekene04.06.24
8,02(-3,2)Noah Ruben, IL i BUL16.04.071 (G-17)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,06(-1,8)Michael Setsaas, IL Tyrving05.06.066-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202409.06.24
-----40--------------------
8,13(+1,2)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.051 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
8,13(+0,1)Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081 (G-16)Voss, Vossameisterskapen05.06.24
8,14(-0,7)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.051 (G-18/19)Hønefoss, Treningsstevne06.05.24
8,14(+1,2)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.043Fana, Karabinlekene 202410.05.24
8,14(-2,5)Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.085 (G-16)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,16(+0,6)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.091 (G-15)Alvøen, Loddefjord klubbmesterskap29.05.24
8,18(-0,7)David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.092 (G-15)Sem, Sems Sommerstevne 202420.06.24
8,22(-0,8)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.091 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
8,38(-0,2)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.643-h1Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,38(-0,7)Henrik Høgvold, Sem IF25.12.093 (G-15)Sem, Sems Sommerstevne 202420.06.24
-----50--------------------
8,42(+1,8)Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.093-h1 (G-15)Fana, Framolekene04.06.24
8,46(+1,4)Osman Arat Kalayci, IF Hellas23.05.092 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
8,46(-3,2)Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.072 (G-17)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,54(+0,3)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681 (MV55)Førde, Treningstemne13.06.24
8,71(-3,2)Jørgen Norgren Funderud, Asker Sk. Friidrett19.06.073 (G-17)Asker, Askerlekene 202409.06.24
8,74(-0,7)Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.091 (G-15)Hønefoss, Treningsstevne06.05.24
8,75(+0,6)Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.092 (G-15)Alvøen, Loddefjord klubbmesterskap29.05.24
8,88(+0,6)Ole Peter Utvær, Loddefjord IL28.08.081 (G-16)Alvøen, Loddefjord klubbmesterskap29.05.24
8,97(+0,9)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.661 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
9,09(+0,0)Scott Berland, Laksevåg TIL23.04.091 (G-15)Bergen/La, Seriestevne17.06.24
-----60--------------------
9,43(+0,9)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL05.04.622 (MV)Bergen/La, Seriestevne08.05.24
9,55(+0,0)Kristoffer Milde, Laksevåg TIL25.08.081 (G-16)Bergen/La, Seriestevne17.06.24
9,61(-0,7)Lucas Ellefsen Solem, Ringerike Friidrettsklubb21.12.092 (G-15)Hønefoss, Treningsstevne06.05.24
9,63(+0,7)Even Mathisen, Osterøy IL18.11.091 (G-15)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
9,64(+1,4)Fredrik Emre Grøndal-Ekmen, IF Hellas23.10.093 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
9,80(+0,3)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Stjørdal, Kretsstevne13.06.24
10,10(+0,7)Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081 (G-16)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
11,44(+0,3)Viggo Landaas, Kongsberg IF31.01.421 (MV80)Sande, Treningsstevne20.05.24
11,45(+0,7)John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV80)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
12,68(+0,7)Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.092 (G-15)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
-----70--------------------
15,36(-0,3)Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501Ålesund, Seriestevne22.04.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45(-0,7)Robin Grégoire (FRA), IL Gneist07.12.022-h1Fana, Framolekene04.06.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,2(-0,8)Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.091 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup204.06.24
7,3(-0,8)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.071 (G-17)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup204.06.24
7,5(-0,8)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.081 (G-16)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup204.06.24
7,9(-0,8)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.092 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup204.06.24
7,9(-0,8)Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.093 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup204.06.24
9,0(-0,8)Henrik Horsås, Osterøy IL11.08.812-h10 (MV40)Osterøy, HTB seriestevne08.05.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,25(+2,2)Adrian Ege Helleren, Egersunds IK09.11.051 (G-18/19)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
7,43(+2,1)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.071 (G-17)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 115.05.24
7,54(+2,4)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061-h4 (G-18)Bergen, Skansen Athletics 114.05.24
7,65(+2,1)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 115.05.24
8,24(+2,2)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.081 (G-16)Egersund, Åpningsstevne02.05.24

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,8Jens Hindenes Myklebust, Ostereidet ungdomsskule06.10.081 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
8,4Simen Guldbrandsøy, Ostereidet ungdomsskule03.04.091 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
8,4Jakob Fjellanger, Ostereidet ungdomsskule091 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
8,4Sebastian Stall, Ostereidet ungdomsskule09.11.082 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
8,5Adrian Kalleklev, Ostereidet ungdomsskule06.02.083 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
8,5Edvin Hindenes, Ostereidet ungdomsskule30.04.093 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
8,6Sondre Tunes Lund, Ostereidet ungdomsskule29.06.084 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
8,6Johannes Weimer, Ostereidet ungdomsskule05.11.084 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
8,7Oleg Buvik-Aasgard, Ostereidet ungdomsskule22.11.086 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
8,9Leon Steinestø, Ostereidet ungdomsskule14.10.094 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
8,9Marvin Telle, Ostereidet ungdomsskule06.06.087 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
8,9Sverke Såtendal, Ostereidet ungdomsskule11.05.087 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
9,0Tord Johansen, Ostereidet ungdomsskule07.07.095 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
9,0Victor Pettersen, Ostereidet ungdomsskule08.09.095 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
9,0Bjørn Erik Hjelmtveit, Ostereidet ungdomsskule22.04.089 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
9,0Jonas Fyllingsnes Kalleklev, Ostereidet ungdomsskule06.02.089 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
9,1Vetle V. Natås, Ostereidet ungdomsskule08.10.0811 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
9,2Mikkel Villanger, Ostereidet ungdomsskule25.08.0812 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
9,4Martin Myhr, Ostereidet ungdomsskule097 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
9,5Andreas Orvedal, Ostereidet ungdomsskule04.12.0813 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
9,5Sander Namdal, Ostereidet ungdomsskule30.05.0813 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
10,0Mathias Veland, Ostereidet ungdomsskule22.03.0815 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
10,7Sean Kayne Nagel-Dahl, Ostereidet ungdomsskule098 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
10,8Magnus Fanebust, Ostereidet ungdomsskule099 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24
19,5Ådne Heggernes Hagesæter, Ostereidet ungdomsskule30.12.0816 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202428.05.24

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,9(-0,8)Emil Solstad, ukjent08.12.781-h10 (MV45)Osterøy, HTB seriestevne08.05.24

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,49(+0,2)Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.095-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
9,59(+0,2)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.096-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
9,89(+0,3)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081 (G-16)Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
9,95(-0,6)Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.094-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
10,00(+0,7)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.093-h5 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
10,12(-0,5)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.093-h9 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
10,39(-1,1)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.094-h10 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
10,40(+0,5)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.095-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
10,43(-1,7)Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.095-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
10,49(+1,0)Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.091 (G-15)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
-----10--------------------
10,58(+1,0)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.092 (G-15)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
10,84(-0,5)Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.096-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
10,90(-0,5)Sverre Rafaelsen Frantzen, Fana IL21.06.095-h9 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
11,32(+0,7)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.097-h5 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,5(-1,8)Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061-h7 (G-18)Osterøy, HTB seriestevne08.05.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,34(+2,2)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-17)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
9,37(+2,2)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.072 (G-17)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
9,73(+2,4)Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-17)Drammen, Treningstevne27.04.24
9,97(+2,4)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
10,13(+2,1)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.091 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
10,42(+2,1)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
10,72(+2,1)Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081 (G-16)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
10,81(+2,1)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
10,82(+2,4)Osman Arat Kalayci, IF Hellas23.05.092 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
12,34(+2,4)Fredrik Emre Grøndal-Ekmen, IF Hellas23.10.093 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,6(-1,4)Emil Solstad, ukjent08.12.782-h6 (MV45)Osterøy, HTB seriestevne08.05.24

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,41(+0,8)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041-sf2Sandnes, NM 202427.06.24
10,44(+0,0)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-sf1Sandnes, NM 202427.06.24
10,44(+0,0)Even Meinseth, Sørild FIK22.05.962-sf1Sandnes, NM 202427.06.24
10,47(+0,0)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-sf1Sandnes, NM 202427.06.24
10,51(+0,8)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-sf2Sandnes, NM 202427.06.24
10,56(+0,7)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-nat (MSPara)Oslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
10,56(+2,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
10,57(+0,5)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-sf3Sandnes, NM 202427.06.24
10,61(+0,8)Mark Daniel Reyes, IL Tyrving26.07.014-sf2Sandnes, NM 202427.06.24
10,67(+0,5)Jacob Vaula, IL Gular01.08.012-fi-ALillehammer, Veidekkelekene23.06.24
-----10--------------------
10,67(+0,5)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.022-sf3Sandnes, NM 202427.06.24
10,68(+1,1)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
10,69(+2,0)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.073-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
10,69(+0,5)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.053-sf3Sandnes, NM 202427.06.24
10,70(+0,8)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.965-sf2Sandnes, NM 202427.06.24
10,77(+0,4)Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h4Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
10,77(-0,2)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
10,77(+2,0)Even Pettersen, IK Tjalve12.10.934-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
10,77(+0,3)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h5Sandnes, NM 202427.06.24
10,77(+0,8)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.046-sf2Sandnes, NM 202427.06.24
-----20--------------------
10,79(+0,4)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.023-h4Sandnes, NM 202427.06.24
10,80(-0,1)Erik Hagen, IL i BUL27.12.952-h6Sandnes, NM 202427.06.24
10,82(-0,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DRoma/ITA, European Athletics Championships10.06.24
10,84(+1,8)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.984-fi Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,84(+0,3)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.973-h5Sandnes, NM 202427.06.24
10,84(+0,8)Patrick Monga Bifuko, Trondheim Friidrett12.01.967-sf2Sandnes, NM 202427.06.24
10,84(+1,5)Richard Dahn, IF Sturla10.03.071-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
10,85(+1,8)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.022-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
10,86(-0,3)Filip Bøe, IL Gular30.08.007-h8Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
10,89(-0,4)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DRoma/ITA, European Athletics Championships10.06.24
-----30--------------------
10,90(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h7Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
10,90(+0,0)Erik Steinsland, Idrettslaget Skjalg10.04.007-sf1Sandnes, NM 202427.06.24
10,91(+1,8)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.007-fi Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,91(+0,6)Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.064-h1Sandnes, NM 202427.06.24
10,92(+0,6)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.052Greveskogen, Treningsstevne04.05.24
10,92(+1,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.893-h2Skara/SWE, Skararacet06.06.24
10,92(+1,8)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
10,93(+1,4)Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.071-fi-DLillehammer, Veidekkelekene23.06.24
10,94(+0,6)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-h7Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
10,94(+0,3)Christian Wright, IL i BUL17.03.065-h5Sandnes, NM 202427.06.24
-----40--------------------
10,96(+0,5)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.007-sf3Sandnes, NM 202427.06.24
10,97(+1,8)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.004-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
10,97(+0,6)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-h1Sandnes, NM 202427.06.24
10,99(+0,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.055-h3Sandnes, NM 202427.06.24
11,00(+1,5)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.076-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
11,02(+0,7)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-h2Trondheim, Sprintstevne05.06.24
11,03(+1,7)Snorre Sliper Bonesmo, Dimna IL09.05.011Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
11,03(+1,1)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.076-fi-BSkara/SWE, Skararacet06.06.24
11,03(+0,5)Adrian Ege Helleren, Egersunds IK09.11.056-h3Sandnes, NM 202427.06.24
11,04(+1,4)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-fi-CLillehammer, Veidekkelekene23.06.24
-----50--------------------
11,08(+0,6)Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.985-h2Fana, Trond Mohn Games22.05.24
11,08(+0,4)Steffen Tjensvoll Hollund, Stord IL19.09.065-h4Sandnes, NM 202427.06.24
11,11(-0,4)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h2Bærum, Løpsstevne02.05.24
11,11(+1,0)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.081 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
11,11(+0,2)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,11(+0,4)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.996-h4Sandnes, NM 202427.06.24
11,12(-0,1)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-h6Sandnes, NM 202427.06.24
11,13(+1,6)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062 (G-17/19)Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
11,13(+1,4)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-fi-CLillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,14(+1,1)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h2Fana, Karabinlekene 202411.05.24
-----60--------------------
11,17(+0,7)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
11,17(+0,6)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.032Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
11,18(+1,4)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.045-fi-CLillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,19(+0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056-h1Sandnes, NM 202427.06.24
11,20(-0,8)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,21(+0,3)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.034-h1Monaco/MON, Journee Athletique Monegasque17.04.24
11,21(+0,0)Fredrik Sveen Schonhowd, Moelven IL20.09.031Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
11,22(-0,2)Magnus Birk Johnsen, Ranheim IL03.06.063-h5Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,22(+0,3)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.076-h5Sandnes, NM 202427.06.24
11,22(-0,1)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.057-h6Sandnes, NM 202427.06.24
-----70--------------------
11,23(+1,2)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-16)Florø, Sommerstevne09.06.24
11,24(+1,6)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.075-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,24(+0,3)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.017-h5Sandnes, NM 202427.06.24
11,24(+0,5)Peter Svoren, IL Tyrving18.04.017-h3Sandnes, NM 202427.06.24
11,25(+0,2)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.045-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,26(+0,3)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,26(+0,6)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031-h3Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,26(+1,4)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.053-fi-DLillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,27(+0,2)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.017-h7Sandnes, NM 202427.06.24
11,29(+2,0)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-17)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
-----80--------------------
11,29(+1,3)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene02.06.24
11,31(+1,3)Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.081 (G-16)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
11,31(+1,0)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,31(+0,6)Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.042-h3Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,31(+0,6)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
11,31(+1,5)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-U20)Reykjavik/ISL, Nordic Championships Combined Events15.06.24
11,31(+1,5)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.024-h4Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,31(+1,5)Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.065-h4Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,31(+0,6)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.037-h1Sandnes, NM 202427.06.24
11,33(+1,5)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.05D (G-U20)Reykjavik/ISL, Nordic Championships Combined Events15.06.24
-----90--------------------
11,35(+1,8)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.036-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
11,36(+1,1)Stefan Skrede, IL i BUL10.11.042-fi-AHaugesund, Mailekene 202425.05.24
11,36(+0,9)Sondre Jahren, IK Tjalve02.02.042Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
11,36(+1,0)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061 (G-18/19)Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202423.06.24
11,37(+0,3)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.065-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,37(+1,1)Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.081-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,37(-0,3)Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.062-fi (G-U20)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
11,38(+1,8)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991Larvik, Åpningsstevne15.05.24
11,38(+2,0)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072 (G-17)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,38(+0,5)Sindre Fidje Andersen, Sandnes IL01.09.032-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
-----100--------------------
11,39(+1,3)Lars Magnus Birketveit, Fyllingen IL21.04.041-h1Fana, Karabinlekene 202411.05.24
11,39(+1,4)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054-fi-DLillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,40(+1,0)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,40(+2,0)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.073 (G-17)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,40(+0,7)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
11,40(+1,5)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05D (G-U20)Reykjavik/ISL, Nordic Championships Combined Events15.06.24
11,40(+1,4)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.071-fi-ELillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,41(-1,9)Sjur Grung Thallaug, Moelven IL25.03.061 (G-12/19)Gausdal, Vårstevnet05.05.24
11,41(+1,7)Espen Ulriksen, Fredrikstad IF28.08.891-h1Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,43(+1,7)Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.091 (G-15)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
-----110--------------------
11,43(+0,6)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.005Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
11,44(+2,0)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.074 (G-17)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,46(+1,1)Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.094-fi-AHaugesund, Mailekene 202425.05.24
11,46(+1,4)Arne Røstad, Ranheim IL31.08.022-fi-ELillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,47(+1,1)Vinjar Lampe, Alta IF17.12.021Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
11,47(+1,9)Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081-fi (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,48(-0,4)Samuel Gyedu, Moelven IL01.05.945-h2Bærum, Løpsstevne02.05.24
11,48(+0,6)Martin Gjørvad, IL Tyrving31.10.075-h3Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,48(+1,5)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U20)Reykjavik/ISL, Nordic Championships Combined Events15.06.24
11,49(+0,7)Jonas Ramstad, Ranheim IL15.02.061-h2 (G-18/19)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
-----120--------------------
11,50(+1,3)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.083 (G-16)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
11,50(+1,3)Jone Alsaker Løken, Norna-Salhus IL20.03.084 (G-16)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
11,51(+0,9)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.003Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
11,51(+0,2)Tobias Dybos Larsson, Kristiansands IF Friidrett30.04.021-h3Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,52(-0,3)Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.094-fi (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,52(+0,0)Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.032-h1Fana, Framolekene02.06.24
11,52(+1,6)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.073-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,52(-0,2)Ole Martin Flatjord, Gloppen Friidrettslag14.09.947-h5Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,52(-0,2)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.058-h5Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,54(+0,2)Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h3Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
-----130--------------------
11,55(+1,4)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.074-fi-ELillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,56(-0,3)William Eidissen, IL i BUL05.01.041-fi Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
11,56(+1,4)Elias Tveitane Furuseth, Moelven IL30.06.075-fi-ELillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,56(+0,4)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.065-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
11,57(+1,0)Tai Quach Le, IL i BUL13.07.034-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,57(+1,9)Claes Joakim Lille-Mæhlum Gardskär, Hamar IL21.04.082-fi (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,58(+1,4)Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,59(+1,4)Markus Bøe Skåren, Ranheim IL16.10.076-fi-ELillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,60(+0,6)Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.047-h3Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,62(-0,4)Herman Jørgensen Huus, IF Sturla12.08.016-h2Bærum, Løpsstevne02.05.24
-----140--------------------
11,62(+1,9)Kristoffer Olstad Dahl, Ullensaker/Kisa IL30.04.083-fi (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,63(-0,2)Chris Aulibråten, Hvam IL14.03.072 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
11,65(+0,1)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031Lyngdal, Lyngdalslekene 202401.06.24
11,67(-0,8)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.057-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,67(+1,6)Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.066 (G-17/19)Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
11,68(+1,3)Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.082-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,69(+1,9)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-18/19)Moss, Treningsstevne06.05.24
11,69(+1,0)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.085-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,69(+0,7)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.071-h2 (G-17)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,69(+1,1)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.083-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
-----150--------------------
11,71(-1,4)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-18/19)Gjøvik, Gjøvik- Totenlekene25.05.24
11,74(+0,9)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.092 (G-15)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
11,74(+0,4)Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
11,74(+0,0)Sebastian Knudsen, IL Gneist19.07.034-h1Fana, Framolekene02.06.24
11,76(+0,3)Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
11,77(+1,1)Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.084-h3 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
11,78(+0,3)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Åpningstemne15.05.24
11,78(+1,9)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
11,79(+0,7)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.053Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
11,79(+1,0)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.072-fi-FLillehammer, Veidekkelekene23.06.24
-----160--------------------
11,80(+1,0)Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.073-fi-FLillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,81(-0,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-U23)Sogndal, Friidrettsturnè15.06.24
11,81(+0,6)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.073-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,82(+1,0)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.067-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
11,82(+0,7)Kiran Brattaker Melbø, Steinkjer Friidrettsklubb12.09.072 (G-17)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
11,82(+0,7)Theodor Skancke Wold, Ranheim IL21.10.062-h2 (G-18/19)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,82(+1,8)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
11,82(+1,3)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.071-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,83(+1,2)Mikkel Mæland, Sandefjord Turn & IF06.06.081 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
11,83(-0,6)Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.081-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
-----170--------------------
11,83(+1,7)Sigve Lundberg, Dimna IL03.10.061 (G-18/19)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
11,86(+1,8)Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.002Larvik, Åpningsstevne15.05.24
11,86(+0,3)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.063 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
11,86(+0,9)Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,86(+1,4)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.084-h2 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
11,88(+1,5)Øyvind Bu, Laksevåg TIL09.06.875-h1Fana, Trond Mohn Games22.05.24
11,89(+1,7)Dag Magne Engevik, Sortland Friidrettsklubb26.05.032-h1Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,90(+0,6)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.083-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,91(+0,9)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
11,91(+0,9)Jon-Magnus Eliassen Restad, Romerike Friidrett10.06.811 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
-----180--------------------
11,92(-0,5)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081-h1 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
11,92(+0,6)David-Thierry Dramstad, Nesodden IF13.02.066Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
11,93(+1,8)Sivert Vataker Liverød, Tønsberg Friidrettsklubb16.03.043Larvik, Åpningsstevne15.05.24
11,93(+1,8)Teodor Miller, IL Tyrving30.01.055-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,94(-0,4)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.898-h2Bærum, Løpsstevne02.05.24
11,94(+1,2)René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.092 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
11,94(+1,1)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.087-fi-AHaugesund, Mailekene 202425.05.24
11,95(+2,0)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.075 (G-17)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,95(+0,1)Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 202401.06.24
11,97(-0,8)Marcus Valentin Giörtz, IL Sandvin21.02.078-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----190--------------------
11,97(+0,2)Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081 (G-16)Overhalla, Trekamp/NA-karusellen15.06.24
11,98(+0,1)Harald Mytting, IF Hellas31.01.077-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,99(-0,5)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082-h1 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
12,02(+1,3)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.064-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene02.06.24
12,02(+1,6)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.071-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,02(+2,0)Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.093-fi (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,03(+1,9)Trym Bugge-Olsen, IL i BUL Tromsø11.04.082 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
12,03(+1,4)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.082-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,05(+0,6)Magnus Somying Olsen, IL i BUL Tromsø03.06.091 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
12,06(+0,9)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.091-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
-----200--------------------
12,06(+0,0)Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag18.01.091 (G-15)Rjukan, Løpestevne18.06.24
12,08(+1,5)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.097-h4 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,08(+2,0)Julian Liu Wærnes, Utleira IL Friidrett20.05.094-fi (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,08(+1,9)Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.087-fi (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,09(+0,2)Jesper Angvoll, IK Tjalve16.08.045-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
12,09(+1,2)Daniel Gulbrandsen, Hinna IL23.08.091 (G-15)Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
12,09(+0,9)Mathias Oliver Skrede, Sandnes IL17.04.092-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,10(+1,5)Erling Brekke, Bøler IF15.05.077-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
12,11(+0,4)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.082 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
12,11(+1,3)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
-----210--------------------
12,12(+0,7)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072 (G-17)Greveskogen, Treningsstevne04.05.24
12,12(+0,5)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.084 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,12(+1,2)Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-16)Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
12,13(+0,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,13(-0,5)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.083-h1 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
12,13(+1,8)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.056-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,15(+0,6)Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.0410Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
12,15(+1,3)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,16(+0,7)Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.093-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
12,18(+1,4)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.083-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
-----220--------------------
12,19(+1,5)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
12,19(+0,7)Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.085-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
12,19(+0,7)Alf Kristian Hollund, Bremnes Idrettslag11.07.082-h2 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
12,19(+0,0)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.082 (G-16)Harstad, Seriestevne 204.06.24
12,20(+1,1)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081-fi-BHaugesund, Mailekene 202425.05.24
12,21(+1,3)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.083 (G-16/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
12,21(+0,8)Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.091-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,23(+0,3)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.065 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
12,23(+0,7)Olaf Berger Holgersen, Trondheim Friidrett27.04.073-h2 (G-17)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
12,24(+1,3)Mikkel Large Finnbråten, IL Tyrving24.08.974-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
-----230--------------------
12,25(+0,8)Johannes Paulus Paulides, Gloppen Friidrettslag18.01.075-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,25(+0,0)Michael Setsaas, IL Tyrving05.06.061 (UHM)Sandnes, NM 202427.06.24
12,26(+0,7)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.086-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
12,27(+1,4)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.082-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,27(+1,3)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,28(+0,7)Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.075 (G-17)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
12,29(+1,0)Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.092 (G-15)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,29(+0,9)Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett06.07.082 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
12,29(+1,6)Simen Furuseth, Bøler IF03.11.073-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,30(-1,4)Sander Ekeberg, FIK Orion11.09.062 (G-18/19)Gjøvik, Gjøvik- Totenlekene25.05.24
-----240--------------------
12,32(-1,7)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.081 (G-16)Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
12,32(+0,9)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.072 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,33(-1,1)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
12,33(+1,5)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
12,35(+0,1)Abithan Uthayavas, Bækkelagets SK08.05.081-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,35(+1,7)Iver Kvistad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.081-h2 (G-16)Steinkjer, Seriestevne16.06.24
12,37(+0,9)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.096-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
12,38(+0,9)William Reberg, Utleira IL Friidrett01.02.093-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,39(+1,6)Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.074-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,39(+2,0)Silas August Skar Bulling, Tingvoll FIK21.09.095-fi (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
-----250--------------------
12,43(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,43(-1,9)Jacob Bjerkelund, IL Norodd29.09.071 (G-17)Kristiansund, Treningsstevne06.06.24
12,44(+0,2)Ivar Njøs, Leinstrand IL22.10.651 (MV55)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
12,47(+1,3)Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.085-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,49(+0,5)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.066 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,52(+1,3)Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.075 (G-16/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
12,53(+1,8)Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.093Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
12,55(+1,0)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.093 (G-15)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,56(+1,3)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.086-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,57(+0,3)Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.066 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
-----260--------------------
12,58(-0,1)Ivar Hjelmen, Fitjar Idrettslag10.10.071 (G-17)Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
12,59(+0,0)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.002 (UHM)Sandnes, NM 202427.06.24
12,60(+0,0)Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061 (G-18/19)Stadsbygd, Stadsbygd Sparebanklekene15.06.24
12,61(+1,7)Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.985 (T64)Dubai/UAE, Dubai 2024 World Para Athletics Grand Prix15.02.24
12,61(+1,1)Stefan Hendrik Jacob Cleophas, Horten Friidrettsklubb11.09.082 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
12,62(+0,4)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.093 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
12,62(+1,5)Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.093 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
12,64(+0,1)Martin Skaarud, Bækkelagets SK26.03.082-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,64(-0,6)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.075-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
12,69(+0,9)Chinua Albert Macfoy-Hutchinson, Nesodden IF24.01.098-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----270--------------------
12,69(+0,7)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,70(+0,6)Markus Barka, Idrettslaget Skjalg06.04.0913Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
12,70(+1,9)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.084 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
12,72(+1,2)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.051 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
12,72(+0,9)Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.093 (G-15)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
12,72(-0,5)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.085-h1 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
12,72(+1,6)Noah Ruben, IL i BUL16.04.075-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,76(+1,5)Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.094 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
12,76(-1,5)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063-h2Rosendal, Rosendalsleikane08.06.24
12,76(+1,7)Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.961-h1 (MSPara)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
-----280--------------------
12,76(+0,9)Anders Govasmark Lerberg, Ready12.01.881 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
12,77(+0,9)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.094 (G-15)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
12,77(+1,2)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082 (G-16)Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
12,77(+0,8)Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.093-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,77(+1,6)Linus André Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.076-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,78(+1,0)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.088-h6 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
12,79(+0,3)Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.092-h1Rosendal, Rosendalsleikane08.06.24
12,81(+0,8)Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,81(-1,7)Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.093 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,81(+0,6)Jonas Boardman Aarsæther, IL i BUL Tromsø15.06.092 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
-----290--------------------
12,81(+0,1)Erlend Johan Skraastad, Stadsbygd IL19.03.751 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
12,81(+2,0)Mateus Sommerstad, Raufoss Idrettslag Friidrett15.05.097-fi (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,82(+1,3)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.087-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,85(+0,0)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.074-h2 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
12,85(+1,8)Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.051 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 226.06.24
12,86(+0,7)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.095-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
12,86(-2,7)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.091 (G-15)Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
12,87(+0,7)Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.093-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,87(+0,0)Sten Anders Kvanvik, Moelven IL14.03.691 (MV55)Moelv, Klubbstevne18.06.24
12,88(-0,4)Knut Roger Øwre, Trondheim Friidrett15.08.692 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
-----300--------------------
12,89(+1,6)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.641 (MV60)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
12,91(+0,9)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
12,92(+0,7)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.085-h2 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
12,93(+0,9)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.042 (MSPara)Sandnes, NM 202427.06.24
12,96(+1,0)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.097 (G-15)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,97(+0,6)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
12,97(+0,0)Bjørnar Ramstad Støylen, Haugesund IL19.01.933 (UHM)Sandnes, NM 202427.06.24
13,00(+0,1)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
13,01(+0,4)August Lundholm, Byåsen IL26.05.084 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
13,01(+1,5)Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.943-hGLillehammer, Veidekkelekene23.06.24
-----310--------------------
13,02(+1,6)Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.077-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
13,04(+0,8)Pavlo Khaldobin, Trondheim Friidrett18.06.052-h1 (G-18/19)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
13,05(-0,3)Sverre Rafaelsen Frantzen, Fana IL21.06.092 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival22.06.24
13,06(+1,1)Johannes Guttorm-Pedersen, Alta IF22.09.071 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
13,12(+1,1)Henrik Høgvold, Sem IF25.12.091 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
13,12(-1,7)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.094 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
13,12(+0,9)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.083 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
13,12(+0,4)Håkon Angelo Denstadli, Byåsen IL03.11.094-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
13,17(-2,7)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071 (G-17)Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
13,18(+0,9)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.095 (G-15)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
-----320--------------------
13,18(-0,1)Olav Brudvik Sunde, Syril IL28.04.081 (G-16)Sogndal, Friidrettsturnè15.06.24
13,18(-0,3)Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.093 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival22.06.24
13,21(+1,1)Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.092 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
13,22(+1,6)Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.602 (MV60)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
13,25(+0,8)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.095-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
13,26(-0,7)Olav Hernes Lien, Rjukan Idrettslag25.12.071 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
13,29(+0,0)Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.093 (G-15)Bærum, Løpsstevne02.05.24
13,29(+1,0)Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.761 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
13,30(+0,1)David Bessaker Monkan, Kyrksæterøra IL07.08.793 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
13,31(-0,4)Torleiv Hølland, IL Sand27.12.693 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
-----330--------------------
13,35(-0,7)Øystein Solfjeld Pedersen, Tvedestrand Turn & IF871 (MV35)Tvedestrand, Treningsstevne26.06.24
13,40(-2,5)Theodor Solberg, Søgne IL06.08.082 (G-16)Kristiansand, Skillingslekene24.05.24
13,41(+1,4)Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.085-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
13,44(+0,2)Frode Holt, IF Sturla14.07.642 (MV60)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
13,44(+1,2)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.684Florø, Sommerstevne09.06.24
13,45(-0,1)Amund Kristoffer Pedersen, IL i BUL Tromsø21.04.071 (G-17)Tromsø, Seriestevne 2-202415.05.24
13,48(+0,9)Adrian Rømma, Utleira IL Friidrett27.08.095-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
13,53(+0,8)Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.096-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
13,56(-2,5)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-17)Tvedestrand, Kretskarusell 10-14 år + Treningsstevne12.06.24
13,63(+0,7)Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.097-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
-----340--------------------
13,63(+1,4)Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.085-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
13,66(+0,0)Jørgen Norgren Funderud, Asker Sk. Friidrett19.06.072 (G-17)Bærum, Løpsstevne02.05.24
13,67(-2,2)Linus Jansen, Kongsvinger IL Friidrett07.07.091 (G-15)Kongsvinger, Klubbstevne 2 - 202405.06.24
13,67(+0,9)David Askeland, Sørild FIK14.07.07Grimstad, Klubbstevne06.06.24
13,67(+0,8)David Amsrud Husa, Førde IL Friidrett24.01.091 (G-15)Førde, Treningstemne13.06.24
13,69(-2,5)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072 (G-17)Tvedestrand, Kretskarusell 10-14 år + Treningsstevne12.06.24
13,70(+1,3)Leonard Aleksander Hausner, IL i BUL Tromsø20.07.091 (G-15)Narvik, Narvik-Lekene15.06.24
13,73(+1,0)Enrico Allikivi, IL i BUL Tromsø05.01.091 (G-15)Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202423.06.24
13,74(+0,4)Andreas Juel Søbstad, Utleira IL Friidrett02.09.094 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
13,76(+0,2)Terje Yun Dahl, Asker Sk. Friidrett16.01.701 (MV50)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
-----350--------------------
13,78(+1,4)Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.086-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
13,79(+0,8)Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
13,85(+0,0)Matheus Tønsaas, IL i BUL Tromsø05.02.093 (G-15)Tromsø, Seriestevne 3-202429.05.24
13,99(+1,3)Sverre Prestø, Målselv IL27.03.092 (G-15)Narvik, Narvik-Lekene15.06.24
14,02(-0,9)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.071 (G-17)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
14,08(+0,8)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.097-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
14,11(+0,8)Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
14,16(+0,0)Johan Glenderød Kristoffersen, Ullensaker/Kisa IL24.01.937-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
14,18(-0,1)Andreas Hjelmen, Fitjar Idrettslag27.12.051 (G-19)Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
14,19(+0,9)Bjørnar André Alvær Sandsmark, Frøyland IL12.10.872 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
-----360--------------------
14,20(+0,0)Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.732 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
14,25(+0,0)Øystein Tveit, Trondheim & Omegn Sportsklubb24.10.723 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
14,30(+1,2)Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.083-h2 (G-16)Flå Stadion, Distriktstevne28.05.24
14,30(+1,0)Espen Hope Nygaard, Lørenskog Friidrettslag27.01.761 (MV45)Kil/SWE, Goliatspelen och DM-JDM-UDM08.06.24
14,30(+0,9)Einar Otto Ingulfsvand, Namdal Løpeklubb30.04.853 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
14,41(+0,9)Emil Gabrielsen Strand, Hommelvik IL15.04.842 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
14,45(+0,8)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.662 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
14,45(-0,1)Håkon Yri, Syril IL25.12.091 (G-15)Sogndal, Friidrettsturnè15.06.24
14,54(+0,6)Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.6014Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
14,61(+1,3)Simon Nordmo-Marvik, IL i BUL Tromsø25.12.093 (G-15)Narvik, Narvik-Lekene15.06.24
-----370--------------------
14,72(+1,0)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV60)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
14,74(-0,5)Lucas Hansen, ISS23.11.096 (G-15)Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
14,82(+0,1)Jan August Christensen, Bækkelagets SK10.09.085-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
14,99(+0,8)Helge Reinholt, Treungen IL29.03.673 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
15,02(+0,8)Harald Hustad, Steinkjer Friidrettsklubb04.07.661 (MV55)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
15,13(+0,8)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
15,15(+0,2)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
15,16(+0,2)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
15,19(-0,9)Even Mathisen, Osterøy IL18.11.093 (G-15)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24
15,41(-2,2)Theodor Henriksen, Kongsvinger IL Friidrett21.10.081 (G-16)Kongsvinger, Klubbstevne 2 - 202405.06.24
-----380--------------------
15,43(+0,8)Olav Roald Hansen, IL Fri25.02.694 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
15,56(+1,1)Amund Heitmann Pedersen, Alta IF05.07.072 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
15,57(+1,0)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
15,98(+1,1)Tom Vidar Olsen, Stein FIK13.06.802Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
16,22(+1,0)Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV70)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
16,41(+0,2)Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.492 (MV75)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
16,99(+0,2)Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.451 (MV75)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
16,99(+0,0)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV75)Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
17,35(+0,0)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.422 (MV80)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
17,59(+0,0)Oddvar Tjelta, Klepp IL17.06.433 (MV80)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
-----390--------------------
17,72(+0,2)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.522 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
18,22(+1,7)Jonathan Borhaug Tranberg, Snøgg Friidrett13.12.084-h1 (MSPara)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
18,46(+0,5)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
18,50(+0,5)Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.372 (MV85)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
19,90(+0,5)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV90)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
20,24(+1,0)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV85)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
20,77(+2,0)Hans Foosnæs, Steinkjer Friidrettsklubb27.07.471 (MV75)Steinkjer, Seriestevne16.06.24
21,24(+1,0)Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
24,89(+0,5)Johannes Johannesson Vaag, Surnadal IL23.07.373 (MV85)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
25,64(+0,5)Andor Martin Sandsmark, GTI16.01.342 (MV90)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
-----400--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,48(+1,7)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.053-fi-A (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala22.06.24
10,84(+0,8)Remark Rrozhani (ALB), Fyllingen IL08.11.048-sf2Sandnes, NM 202427.06.24
11,17(+1,5)Tommy Duong (USA), NTNUI15.08.961-h4Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,32(+0,5)Sergejs Kononovs (LAT), Idrettslaget Skjalg08.03.894Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
11,36(+1,3)Maxime Louis Christian Bombart (FRA), Idrettslaget Skjalg15.09.982Stavanger, Treningsstevne14.06.24
11,46(+0,2)Daniel Thomas Ryan (IRL), IK Tjalve05.06.991Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
11,58(-0,8)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.066-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
11,67(+0,0)Robin Grégoire (FRA), IL Gneist07.12.023-h1Fana, Framolekene02.06.24
11,77(+0,1)Filmon Gidey Hagos (ERI), Nesbyen IL01.01.061 (G-18/19)Lyngdal, Lyngdalslekene 202401.06.24
12,15(+1,3)Leonid Raiets (UKR), Fyllingen IL12.07.963Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
12,30(+0,7)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.083-h2 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
12,34(+1,9)Viktor Stattin (DEN), IK Hind04.04.083 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
13,00(+0,0)Kitti Srimuang (THA), Rjukan Idrettslag01.12.061 (G-18/19)Rjukan, Løpestevne18.06.24
13,14(+1,1)Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.091 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24
13,39(+1,1)Ethan Serad Espinosa (PHI), Alta IF02.10.091 (G-15)Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
14,45(-0,9)Nikodem Damian Jackowski (POL), ukjent08.04.092 (G-15)Osterøy, HTB karusellstevne13.05.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,5(+0,0)Julian René Bastesen, Hattfjelldal IL23.07.041Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.24
11,7(+0,0)Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081 (G-16)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.24
12,6(-2,3)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.061 (G-U20)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
13,1(+0,0)Petter Kaspersen, Sport Torghatten IL12.09.941Brønnøysund, Friidrettsstevne01.06.24
13,9(+0,8)Dag-Eirik Strømstad, Modum FIK21.09.752 (MV45)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
14,0(+0,8)Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.731 (MV50)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
14,9(+1,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
16,3(+1,0)Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
19,9(+1,4)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV80)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,33(+2,5)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041-fi Sandnes, NM 202427.06.24
10,36(+2,5)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.982-fi Sandnes, NM 202427.06.24
10,37(+2,5)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-fi Sandnes, NM 202427.06.24
10,42(+2,5)Even Meinseth, Sørild FIK22.05.964-fi Sandnes, NM 202427.06.24
10,45(+2,5)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.915-fi Sandnes, NM 202427.06.24
10,54(+2,5)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.026-fi Sandnes, NM 202427.06.24
10,65(+2,9)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,65(+5,0)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.044-h5Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,66(+5,0)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.965-h5Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,74(+2,9)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.082-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,74(+2,3)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.082-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,79(+3,6)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.025-h1Skara/SWE, Skararacet06.06.24
10,80(+2,3)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971-h1Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
10,80(+5,0)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.987-h5Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,80(+2,6)Richard Dahn, IF Sturla10.03.071-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
10,83(+3,6)Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.061-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,85(+2,4)Erik Steinsland, Idrettslaget Skjalg10.04.003-h2Sandnes, NM 202427.06.24
10,88(+2,8)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001-h4Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,88(+2,3)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.073-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,89(+2,1)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-fi-BLillehammer, Veidekkelekene23.06.24
10,90(+2,9)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.961-fi Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,91(+3,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,91(+2,9)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.002-fi Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,91(+3,6)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.063-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
10,98(+3,6)Sjur Grung Thallaug, Moelven IL25.03.064-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,01(+2,1)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.034-fi-BLillehammer, Veidekkelekene23.06.24
11,12(+3,3)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031Søgne, KM Agder08.06.24
11,12(+2,9)Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.967-fi Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,15(+3,3)Fredrik Sveen Schonhowd, Moelven IL20.09.034-h3Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,17(+3,0)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043-fi Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
11,18(+2,8)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.038-h4Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,21(+2,7)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.044-fi-CSkara/SWE, Skararacet06.06.24
11,21(+3,6)Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.067-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,25(+2,5)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,25(+3,0)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061-h3 (G-18/19)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,26(+2,5)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.065-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,26(+2,1)Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.081-fi (G-16)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,26(+2,4)Johannes Eiksund, Moelven IL23.02.037-h2Sandnes, NM 202427.06.24
11,30(+3,3)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992Søgne, KM Agder08.06.24
11,30(+3,0)Sergejs Kononovs (LAT), Idrettslaget Skjalg08.03.894-fi Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
11,30(+2,4)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.058-h2Sandnes, NM 202427.06.24
11,36(+3,6)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.068-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,38(+3,5)Tobias Dybos Larsson, Kristiansands IF Friidrett30.04.021-h2Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,40(+3,0)Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.095-fi Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
11,41(+2,5)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.052 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,48(+2,1)Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.082-fi (G-16)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,51(+3,0)Markus Bøe Skåren, Ranheim IL16.10.071-h3 (G-17)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,56(+2,8)Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.003Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
11,56(+2,3)Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.045-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
11,59(+3,5)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.033-h2Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,60(+3,5)Jon-Magnus Eliassen Restad, Romerike Friidrett10.06.814-h2Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,62(+2,2)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
11,65(+2,2)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
11,65(+2,5)Michael Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.09.051-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,67(+2,1)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
11,69(+2,6)Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051 (G-18/19)Bodø, Nasjonalt stevne22.06.24
11,70(+2,2)Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.092Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
11,73(+2,2)Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071 (G-17)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
11,75(+3,1)Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091 (G-15)Moss, Treningsstevne06.05.24
11,76(+2,6)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.08D (G-U18)Reykjavik/ISL, Nordic Championships Combined Events15.06.24
11,82(+2,9)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.071Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
11,83(+2,2)Marcus Valentin Giörtz, IL Sandvin21.02.073 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
11,83(+2,6)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.08D (G-U18)Reykjavik/ISL, Nordic Championships Combined Events15.06.24
11,85(+2,9)René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.091 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
11,86(+3,1)Magnus Somying Olsen, IL i BUL Tromsø03.06.091 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
11,86(+2,4)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.095-fi (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,89(+2,2)Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-17)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
11,90(+2,7)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-16)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,90(+3,9)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082 (G-15/16)Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
11,91(+3,9)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.083 (G-15/16)Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
11,94(+2,4)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.097-fi (G-15)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,97(+2,7)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.082 (G-16)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
11,99(+2,7)Alf Kristian Hollund, Bremnes Idrettslag11.07.083 (G-16)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,01(+2,2)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
12,01(+2,2)Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.074 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
12,07(+3,0)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-U23)Bodø, Åpningsstevne06.05.24
12,08(+2,9)Levion Wulff-Wessel, Larvik Turn & IF12.09.061 (G-18)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
12,09(+3,1)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.081 (G-16)Moss, Treningsstevne06.05.24
12,14(+2,2)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
12,17(+3,9)Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.094 (G-15/16)Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
12,18(+2,7)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.084 (G-16)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,21(+2,5)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.064-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,23(+2,4)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.071Moss, Treningsstevne12.06.24
12,25(+2,9)Henrik Kjellevold, Larvik Turn & IF20.04.062 (G-18)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
12,28(+2,2)Fahran Faysal, Sunndal IL Friidrett30.12.061 (G-18)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
12,28(+2,2)Jacob Bjerkelund, IL Norodd29.09.072 (G-17)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
12,31(+2,9)Iver Kvistad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.081-h1 (G-16)Steinkjer, Seriestevne16.06.24
12,44(+2,5)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.053 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
12,46(+3,1)Jonas Boardman Aarsæther, IL i BUL Tromsø15.06.092 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
12,46(+3,9)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.095 (G-15/16)Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
12,66(+2,2)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.092 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
12,67(+2,2)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.084Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
12,69(+3,9)Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.096 (G-15/16)Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
12,70(+3,0)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.052 (G-U23)Bodø, Åpningsstevne06.05.24
12,74(+2,5)Johannes Ottemo Reimers, Fyllingen IL30.08.067-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,79(+2,9)David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.092 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
12,83(+2,1)Theodor Solberg, Søgne IL06.08.082 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
12,88(+2,2)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.077 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
13,12(+3,1)Matheus Tønsaas, IL i BUL Tromsø05.02.093 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
13,21(+2,2)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.685Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
13,22(+2,1)Amund Kristoffer Pedersen, IL i BUL Tromsø21.04.071 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
13,41(+2,8)David Askeland, Sørild FIK14.07.074Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
13,57(+3,1)Enrico Allikivi, IL i BUL Tromsø05.01.094 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
13,59(+3,1)Leonard Aleksander Hausner, IL i BUL Tromsø20.07.095 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
13,70(+2,4)Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
13,71(+2,4)Johan Andreas Løland, GTI02.05.592 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
13,72(+2,2)Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.078 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
13,91(+3,1)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.096 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
13,92(+2,1)Alexander Wehus, Farsund og Lista IK28.04.091 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
13,95(+3,8)Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.601 (MV55)Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
14,24(+3,1)Harni Varathan, IF Sturla05.09.073-h1 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
16,67(+2,4)Egil Andreas Fors, Sportsklubben Vidar12.02.563 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
+2,2(10,46)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-h3Hvidovre/DEN, DM Senior29.06.24
10,58(+2,5)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.028-fi Sandnes, NM 202427.06.24
11,10(+2,9)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.046-fi Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
11,22(+2,3)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.076-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
12,5Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.082 (G-16)Hamar, Klubbstevne06.06.24
13,49Johan Glenderød Kristoffersen, Ullensaker/Kisa IL24.01.937-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,36(-0,5)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,45(-0,5)Patrick Monga Bifuko, Trondheim Friidrett12.01.962-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,58(-0,6)Erik Hagen, IL i BUL27.12.951-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,72(-0,7)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,73(-0,5)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,79(-0,6)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,83(-0,7)Christian Wright, IL i BUL17.03.062-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,89(+1,6)Fredrik Sveen Schonhowd, Moelven IL20.09.031Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
16,91(-0,5)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.074-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,92(+1,6)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
-----10--------------------
16,94(-0,6)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,96(-0,5)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.035-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
16,97(-0,9)Adrian Ege Helleren, Egersunds IK09.11.051 (G-18/19)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
17,00(-0,7)Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,04(-0,6)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.064-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,05(-0,7)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,14(-0,7)Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.075-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,29(-0,7)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.076-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,29(+1,6)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.083Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
17,52(-0,9)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.071 (G-17)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
-----20--------------------
17,70(-0,9)Kevin Koui Meeg, Hinna IL17.01.062 (G-18/19)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
17,87(-0,6)Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.081-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
18,05(-0,9)Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-16)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
18,11(-0,7)Mathias Johansen, IK Hind25.03.081 (G-16)Harstad, Seriestevne 122.05.24
18,29(-0,7)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.082 (G-16)Harstad, Seriestevne 122.05.24
18,36(-0,6)Lucas Nande Eggen, IK Tjalve08.07.082-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
18,84(-0,6)Erling Brekke, Bøler IF15.05.073-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
18,87(-0,6)Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.984-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
19,57(+1,6)Sten Anders Kvanvik, Moelven IL14.03.694Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,28(-0,6)Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.065-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
17,46(-0,7)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 122.05.24

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,24Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.071Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,00(+0,1)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.982-fi-ALahti/FIN, Motonet GP24.05.24
21,07(+0,6)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h9Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
21,15(-0,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
21,20(+1,1)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.037Kaiserslautern/GER, Gorzów Meeting24.05.24
21,20(-0,1)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
21,29(+0,8)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.022-h4Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
21,32(+0,6)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-h9Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
21,37(+1,2)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
21,44(+1,9)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
21,45(+0,8)Even Meinseth, Sørild FIK22.05.963-h4Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----10--------------------
21,53(+0,6)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.023-h9Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
21,57(+0,6)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.024-h9Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
21,62(+0,8)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.054-h4Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
21,65(+0,0)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
21,68(+0,0)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.962-h1Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
21,72(+0,6)Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.075-h9Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
21,74(+0,8)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.046-h4Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
21,74(+0,0)Filip Bøe, IL Gular30.08.003-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
21,77(+1,2)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-h4Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
21,79(+1,8)Richard Dahn, IF Sturla10.03.072-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
-----20--------------------
21,83(+1,7)Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
21,84(+0,6)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-sf3Sandnes, NM 202428.06.24
21,87(+1,0)Even Pettersen, IK Tjalve12.10.931-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
21,89(+1,0)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24
21,91(+1,3)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.054-sf2Sandnes, NM 202428.06.24
21,92(-0,7)Patrick Monga Bifuko, Trondheim Friidrett12.01.962-h4Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
21,96(+1,0)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.002-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
21,96(+0,2)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h8Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
21,98(+1,0)Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.961-h7Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,01(+0,5)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.022-fi-BSkara/SWE, Skararacet06.06.24
-----30--------------------
22,04(+0,2)Mark Daniel Reyes, IL Tyrving26.07.012-h8Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,05(+0,7)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
22,05(+1,0)Christian Wright, IL i BUL17.03.062-h7Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,07(+1,2)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.034-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
22,08(+1,2)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.031-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,08(+1,1)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.073-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,10(+0,0)Sjur Grung Thallaug, Moelven IL25.03.061 (G-18/19)Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
22,11(+1,8)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.074-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
22,12(+1,3)Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
22,15(+0,4)Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.071-h6Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
-----40--------------------
22,16(+1,3)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.005-sf2Sandnes, NM 202428.06.24
22,17(+1,2)Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.986-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
22,18(+1,7)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
22,19(+1,2)Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.042-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,20(+0,9)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031-h3Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
22,22(+1,5)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h2Fana, Karabinlekene 202412.05.24
22,23(+1,0)Erik Steinsland, Idrettslaget Skjalg10.04.003-h7Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,24(+1,0)Adrian Ege Helleren, Egersunds IK09.11.054-h7Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,29(-2,2)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
22,29(-1,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892-fi-CSkara/SWE, Skararacet06.06.24
-----50--------------------
22,30(+0,2)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.044-h8Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,31(-0,2)Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.061-h2 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202408.06.24
22,33(-0,7)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-h2Mondovi/ITA, Campionati Regionali Assoluti di Societa12.05.24
22,33(+0,9)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,35(+1,2)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,38(+0,4)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.002-h6Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,42(+1,0)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.076-sf1Sandnes, NM 202428.06.24
22,44(+1,7)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
22,45(+1,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
22,46(+1,4)Snorre Sliper Bonesmo, Dimna IL09.05.011Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
-----60--------------------
22,47(+0,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h3Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
22,47(+0,5)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.044-fi-BSkara/SWE, Skararacet06.06.24
22,49(+1,0)Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.071-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,50(+1,2)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.994-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,57(-1,5)Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.052-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
22,57(+0,7)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1Fana, Framolekene31.05.24
22,57(+1,9)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,58(+1,2)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.015-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,61(+0,2)Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.072-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,64(+1,8)Jone Alsaker Løken, Norna-Salhus IL20.03.081 (G-16)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
-----70--------------------
22,65(+0,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h6Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,66(+0,9)Peter Svoren, IL Tyrving18.04.016-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,66(+0,8)Magnus Birk Johnsen, Ranheim IL03.06.061-h5Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,66(+0,8)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h5Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,69(+0,0)Anders Kvesetberget, Moelven IL28.11.026Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
22,70(+1,4)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
22,71(+1,4)Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.061-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
22,74(+1,0)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.042-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,75(+1,8)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.082 (G-16)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
22,75(-1,7)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032-h2Asker, Askerlekene 202408.06.24
-----80--------------------
22,77(+0,0)Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.057Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
22,78(+0,2)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.053-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,78(+1,1)Noah Digernes Merheb, Dimna IL30.11.077-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,78(-0,4)Casey Ferdinand Felde, Lørenskog Friidrettslag04.07.091-h4 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
22,79(+1,9)Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.083-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,82(-0,1)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.044-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
22,83(+0,8)Ole Martin Flatjord, Gloppen Friidrettslag14.09.943-h5Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,86(-1,5)Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.033-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
22,86(+1,0)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.052-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,87(+1,4)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-16)Florø, Sommerstevne09.06.24
-----90--------------------
22,92(+0,8)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h5Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,94(+1,4)Martin Gjørvad, IL Tyrving31.10.071-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
22,96(+0,8)Zion Ramirez, IL i BUL15.05.075-h5Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,97(+1,8)Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.083 (G-16)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
22,97(+0,5)Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,97(+0,8)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.076-h5Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
22,99(-0,4)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.092-h4 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
23,01(+1,4)Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.062-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
23,01(+1,0)Espen Ulriksen, Fredrikstad IF28.08.893-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
23,01(+1,2)Sander Rustad-Johansen, Ullensaker/Kisa IL18.04.061-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
-----100--------------------
23,02(+0,7)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene31.05.24
23,03(+1,2)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.062-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202408.06.24
23,04(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.016-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
23,04(+1,4)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.064-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
23,04(+1,4)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.065-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
23,05(+1,2)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202408.06.24
23,11(+1,4)Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.066-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
23,14(-1,1)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.033-fi-CJupiter/FL/USA, Keiser University Twilight Invitational12.04.24
23,17(+0,7)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071-h2 (G-17)Fana, Framolekene04.06.24
23,18(-0,2)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.061 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
-----110--------------------
23,21(+1,1)Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.063-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
23,22(+1,2)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.027-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
23,24(+1,0)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061 (G-18/19)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
23,25(+1,3)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.073-fi-C (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
23,27(+0,7)Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.063-h1Fana, Framolekene31.05.24
23,27(+0,7)Lars Magnus Birketveit, Fyllingen IL21.04.044-h1Fana, Framolekene31.05.24
23,28(+1,7)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene 202409.06.24
23,29(+1,0)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
23,31(+1,2)Arne Røstad, Ranheim IL31.08.022-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
23,32(-1,0)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071 (G-17)Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
-----120--------------------
23,34(+1,4)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.073-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
23,37(+1,9)Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.094-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
23,38(-1,5)Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.007-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
23,40(+0,6)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.085-fi-A (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
23,41(+1,0)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071-h2 (G-17)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
23,43(+1,2)Elias Tveitane Furuseth, Moelven IL30.06.073-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
23,47(+1,0)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.036-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
23,48(+2,0)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
23,49(+1,5)Chris Aulibråten, Hvam IL14.03.072 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
23,52(-0,4)Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.093-h4 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
-----130--------------------
23,54(+0,5)John Petter Stevik, IL Gular02.01.031Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival23.06.24
23,59(+1,8)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.073 (G-17)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
23,59(-0,1)Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
23,60(-0,4)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.094-h4 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
23,69(+1,2)Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.084-fi-B (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
23,71(+0,5)Kristoffer Olstad Dahl, Ullensaker/Kisa IL30.04.083-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
23,72(+0,7)Sebastian Knudsen, IL Gneist19.07.035-h1Fana, Framolekene31.05.24
23,73(+0,0)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031Lyngdal, Lyngdalslekene 202401.06.24
23,74(+1,7)Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.091 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
23,74(+1,2)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.074-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
-----140--------------------
23,76(+1,5)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.005-h2Fana, Karabinlekene 202412.05.24
23,76(+1,5)Kevin Koui Meeg, Hinna IL17.01.062-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
23,76(+1,2)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.075-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
23,82(+1,4)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.052Austevoll, Austevoll IK Friidrett-leikane19.05.24
23,82(+1,3)Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-17)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
23,83(+0,8)Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.081 (G-16)Asker, Askerlekene 202408.06.24
23,85(-1,3)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
23,88(-0,4)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061-h2Trondheim, Sprintstevne05.06.24
23,89(+1,5)William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.063-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
23,92(+0,5)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.084-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
-----150--------------------
23,93(+0,4)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
23,96(+0,5)Claes Joakim Lille-Mæhlum Gardskär, Hamar IL21.04.085-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
24,00(+1,0)Jesper Angvoll, IK Tjalve16.08.047-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
24,01(+1,0)William Eidissen, IL i BUL05.01.041-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
24,04(-1,3)Mathias Johansen, IK Hind25.03.086-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
24,05(+1,2)Marcus Valentin Giörtz, IL Sandvin21.02.076-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
24,12(+0,2)Trym Bugge-Olsen, IL i BUL Tromsø11.04.082-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
24,13(-1,3)Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
24,13(-0,1)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.084-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
24,14(-1,7)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.074 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
-----160--------------------
24,14(+0,5)Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.086-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
24,16(-0,4)Magnus Somying Olsen, IL i BUL Tromsø03.06.097-h4 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
24,17(+1,0)Dag Magne Engevik, Sortland Friidrettsklubb26.05.036-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
24,18(-0,4)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.092-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
24,18(-0,1)Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.085-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
24,18(+0,4)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.071-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
24,20(+1,7)Birk Arvola, IK Hind01.04.052 (G-U20)Harstad, Løpestevne 205.06.24
24,21(+0,6)Jonas Ramstad, Ranheim IL15.02.061 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
24,21(-1,3)Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.092 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
24,23(+1,1)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.083 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
-----170--------------------
24,23(+2,0)Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.074-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
24,23(+1,0)Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.071 (G-17)Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24
24,24(-0,1)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.087-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
24,25(+0,0)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.083-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
24,32(+1,5)Krister Rivera Hvattum, Ullensaker/Kisa IL29.10.073 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
24,32(+1,4)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
24,34(+0,6)Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.002Larvik, Åpningsstevne15.05.24
24,36(-0,9)Herman Jørgensen Huus, IF Sturla12.08.013-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
24,38(+1,4)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
24,43(+1,3)Markus Bøe Skåren, Ranheim IL16.10.072-h1 (G-17)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
-----180--------------------
24,43(+1,4)Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.932Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
24,43(+1,9)Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.096-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
24,43(+1,9)Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.071-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
24,53(+1,3)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.073-fi-F (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
24,55(-0,1)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081 (G-16)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
24,55(+2,0)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.076-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
24,56(+0,7)Simon Larssen, Haugesund IL02.03.054 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
24,56(+2,0)Iver Andreassen-Holm, Sportsklubben Vidar03.03.077-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
24,57(-1,0)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.082-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
24,59(+0,0)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.084-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
-----190--------------------
24,60(-0,2)Andrew Benestad Hendicott, ISS11.03.075 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
24,62(-0,6)Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.091-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
24,69(+0,7)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.073-h2 (G-17)Fana, Framolekene04.06.24
24,78(+0,7)René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.091 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
24,80(+1,5)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.064-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
24,84(+1,9)August Lundholm, Byåsen IL26.05.081-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
24,84(+0,4)Johannes Paulus Paulides, Gloppen Friidrettslag18.01.075-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
24,86(+1,5)Erling Brekke, Bøler IF15.05.074 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
24,86(+0,2)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
24,88(+1,9)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.073-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
-----200--------------------
24,91(+1,5)Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.075 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
24,91(-0,4)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.093-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
24,97(+1,5)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.055-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
24,98(+1,0)Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.091 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival23.06.24
25,00(+0,6)Theodor Skancke Wold, Ranheim IL21.10.062 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
25,04(+1,7)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.092 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
25,04(+1,6)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082 (G-15/16)Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
25,07(-0,6)Mathias Oliver Skrede, Sandnes IL17.04.092-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,09(+1,5)Henrik Kjellevold, Larvik Turn & IF20.04.066-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
25,10(+0,1)Chinua Albert Macfoy-Hutchinson, Nesodden IF24.01.091-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
-----210--------------------
25,13(+1,7)Daniel Gulbrandsen, Hinna IL23.08.092 (G-13/15)Ålgård, Extralekene 202402.06.24
25,13(-0,6)Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.093-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,16(-0,1)Julian Liu Wærnes, Utleira IL Friidrett20.05.094 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
25,18(+1,7)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.093 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
25,20(+1,4)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.076-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
25,21(+1,6)Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.731 (MV50)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
25,22(-0,6)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.081 (G-16)Rana, Rana Fiks Vårstevne 202406.06.24
25,24(+1,0)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.071-h1 (G-17)Fana, Framolekene04.06.24
25,24(-0,4)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.095-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,30(+1,1)Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.093 (G-15)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
-----220--------------------
25,30(+1,2)Michael Setsaas, IL Tyrving05.06.065-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202408.06.24
25,33(+1,0)Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.985-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
25,33(-0,6)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.094-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,34(-2,2)Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.091 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
25,35(+0,2)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081 (G-16)Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202422.06.24
25,36(+0,2)Mikkel Large Finnbråten, IL Tyrving24.08.972-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
25,37(-1,0)Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.085-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,40(+1,9)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Porsgrunn, Kjølneslekene09.06.24
25,40(+0,1)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063-h2 (G-18/19)Rosendal, Rosendalsleikane09.06.24
25,44(+1,7)Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.094 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
-----230--------------------
25,44(-1,3)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.081-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
25,45(+1,2)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.066-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202408.06.24
25,49(-0,6)Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.095-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,50(+0,2)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.923-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
25,52(-1,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,52(+1,3)Simen Furuseth, Bøler IF03.11.076-fi-F (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
25,57(+1,1)Gerrid Schmidt, ISS22.03.086 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
25,59(-2,2)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
25,63(-2,2)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.056Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
25,65(+1,0)Johannes Ottemo Reimers, Fyllingen IL30.08.061-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene31.05.24
-----240--------------------
25,67(-1,3)Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.043Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
25,67(+0,6)Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.063 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
25,67(+0,1)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.092-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,67(+1,9)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.082-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
25,68(-0,1)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082 (G-16)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
25,72(-0,3)Olaf Berger Holgersen, Trondheim Friidrett27.04.071-h1Trondheim, Sprintstevne05.06.24
25,72(-0,8)Ivar Njøs, Leinstrand IL22.10.651 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
25,74(-1,7)Alf Kristian Hollund, Bremnes Idrettslag11.07.086 (G-16)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
25,74(+0,1)Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.093-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,74(+1,9)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.083-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
-----250--------------------
25,77(+1,0)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.052-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene31.05.24
25,78(-2,2)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.778Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
25,81(-0,3)Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.062-h1Trondheim, Sprintstevne05.06.24
25,81(+0,1)Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.094-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,82(-1,0)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.087-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,83(+1,7)Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.965-h1 (T64)Dubai/UAE, Dubai 2024 World Para Athletics Grand Prix13.02.24
25,84(-0,6)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.096-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,85(-0,7)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091-h1 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
25,86(+1,0)Iver Kvistad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.081 (G-16)Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24
25,88(+0,5)Erlend Johan Skraastad, Stadsbygd IL19.03.751 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
-----260--------------------
25,90(-2,2)Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.093 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
25,91(+0,5)Stig Ketil Andersen, IF Sturla06.01.801 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
25,99(-0,6)Markus Barka, Idrettslaget Skjalg06.04.097-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
26,02(+1,9)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.074-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
26,05(+0,8)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.094-h2 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
26,07(+1,9)Thomas Næss, IL Tyrving23.04.075-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
26,08(+1,6)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.092-h1 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
26,12(-1,1)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.072 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
26,18(+1,1)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Seriestevne08.05.24
26,18(+1,9)Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.076-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
-----270--------------------
26,19(+0,2)Noah Ruben, IL i BUL16.04.074-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
26,21(+1,7)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.083 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
26,23(-0,1)Emil Flemsæter, Utleira IL Friidrett01.03.096 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
26,25(+0,6)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.081 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.24
26,25(+1,9)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
26,29(-0,6)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001Rana, Rana Fiks Vårstevne 202406.06.24
26,29(+1,0)Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.092 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival23.06.24
26,33(+1,1)Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.071 (G-17)Asker, Askerlekene 202408.06.24
26,39(-0,1)Håkon Angelo Denstadli, Byåsen IL03.11.097 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
26,39(+0,5)Håkon Lundberg, Trondheim & Omegn Sportsklubb21.03.832 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
-----280--------------------
26,46(-1,5)Marcus Nesholen, Snøgg Friidrett071Sem, Sems Sommerstevne 202420.06.24
26,53(+0,7)Jonas Boardman Aarsæther, IL i BUL Tromsø15.06.092 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
26,56(-0,3)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.073-h1Trondheim, Sprintstevne05.06.24
26,57(+1,3)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
26,59(+0,3)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.641 (MV60)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
26,66(+0,5)Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.752 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
26,66(+1,0)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.093 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival23.06.24
26,68(+1,0)Sverre Rafaelsen Frantzen, Fana IL21.06.094 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival23.06.24
26,73(+0,1)Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.095-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
26,75(+0,1)Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.054-h2 (G-18/19)Rosendal, Rosendalsleikane09.06.24
-----290--------------------
26,81(+1,6)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662 (MV55)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
26,85(+1,9)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.085-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
26,90(+0,2)Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.945-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
26,91(-1,5)Knut Engmann, Tjøme løpeklubb832Sem, Sems Sommerstevne 202420.06.24
26,95(+0,0)Sten Anders Kvanvik, Moelven IL14.03.699Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
26,98(+1,7)Amund Kristoffer Pedersen, IL i BUL Tromsø21.04.071 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202409.06.24
27,02(+1,1)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.096 (G-15)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
27,02(-0,8)Knut Roger Øwre, Trondheim Friidrett15.08.692 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
27,04(+0,1)Herman Ystheim Undseth, Idrettslaget Skjalg08.03.096-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
27,05(+0,6)Pavlo Khaldobin, Stjørdal Friidrettsklubb18.06.054 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
-----300--------------------
27,18(+0,7)Mats Haugen Pande, IL Runar07.06.093 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
27,18(+0,1)Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601-h1Asker, Askerlekene 202408.06.24
27,20(+0,7)Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.094 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
27,21(+0,4)Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.091 (G-15)Knarvik, AKS Leikane 202426.05.24
27,25(+1,6)Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.094-h1 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
27,33(+1,6)Øyvind Solberg, Ullensaker/Kisa IL26.01.751 (MV45)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
27,42(+0,0)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.042Ålesund, Seriestevne22.05.24
27,48(+1,9)Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.077-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
27,60(+0,8)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.045-h2 (T37)Dubai/UAE, Dubai 2024 World Para Athletics Grand Prix14.02.24
27,67(-0,8)Torleiv Hølland, IL Sand27.12.693 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
-----310--------------------
27,72(+1,0)Johan Glenderød Kristoffersen, Ullensaker/Kisa IL24.01.935-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
27,73(+0,1)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.097-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
27,80(+0,8)Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.092 (G-15)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
27,87(-1,0)Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.088-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
27,89(-0,8)Terje Yun Dahl, Asker Sk. Friidrett16.01.701 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
27,97(-1,1)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.073 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
28,06(+1,1)Jørgen Norgren Funderud, Asker Sk. Friidrett19.06.072 (G-17)Asker, Askerlekene 202408.06.24
28,14(+0,1)Frode Holt, IF Sturla14.07.644-h1Asker, Askerlekene 202408.06.24
28,14(-0,9)Leonard Aleksander Hausner, IL i BUL Tromsø20.07.091 (G-15)Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202422.06.24
28,24(+1,9)Oscar Sanengen, Fredrikstad IF17.06.086-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
-----320--------------------
28,33(-0,9)Enrico Allikivi, IL i BUL Tromsø05.01.092 (G-15)Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202422.06.24
28,43(+0,3)Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
28,47(-2,2)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.094 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
28,63(-0,3)Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.765-h1Trondheim, Sprintstevne05.06.24
28,71(+0,5)Bjørnar André Alvær Sandsmark, Frøyland IL12.10.871 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
28,88(-0,8)Øystein Tveit, Trondheim & Omegn Sportsklubb24.10.722 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
28,89(+0,3)Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.531 (MV70)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
29,05(-4,4)Linus Jansen, Kongsvinger IL Friidrett07.07.091 (G-15)Kongsvinger, Klubbstevne 2 - 202405.06.24
29,10(+0,1)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.098-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
29,15(+0,3)Johan Andreas Løland, GTI02.05.592 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
-----330--------------------
29,89(+0,0)Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.602 (MV55)Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
29,99(-4,4)Pär Christian Magnusson, Kongsvinger IL Friidrett25.02.081 (G-16)Kongsvinger, Klubbstevne 2 - 202405.06.24
30,55(+1,6)Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.733 (MV50)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
30,74(-1,5)Lucas Hansen, ISS23.11.094 (G-15)Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
31,10(-1,7)Leonardo Barbens, ISS077 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
31,49(+0,6)Simon Nordmo-Marvik, IL i BUL Tromsø25.12.093 (G-15)Tromsø, Seriestevne 4-202426.06.24
31,63(+0,2)Isak Hårberg, Strindheim IL24.05.521 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
32,40(-0,8)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.724 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
32,46(+0,2)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
32,79(-1,7)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
-----340--------------------
34,09(+0,2)Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.492 (MV75)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
36,14(+0,3)Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.563 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
36,47(-1,7)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.422 (MV80)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
37,43(+0,9)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV75)Arna, Askokarusellen nr.212.06.24
37,80(+0,3)Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.451 (MV75)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
38,55(+0,2)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.522 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
41,31(-1,7)Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.371 (MV85)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
43,21(-1,7)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
44,07(+0,6)Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.491 (MV75)Stjørdal, Kretsstevne13.06.24
56,29(-1,7)Johannes Johannesson Vaag, Surnadal IL23.07.373 (MV85)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
-----350--------------------
56,68(-1,7)Andor Martin Sandsmark, GTI16.01.341 (MV90)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,46(-1,5)Remark Rrozhani (ALB), Fyllingen IL08.11.041-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
22,73(+1,7)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-U20)Harstad, Løpestevne 205.06.24
22,99(+1,0)Tommy Duong (USA), NTNUI15.08.963-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
23,02(+1,6)Sergejs Kononovs (LAT), Idrettslaget Skjalg08.03.893Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
23,28(+1,6)Maxime Louis Christian Bombart (FRA), Idrettslaget Skjalg15.09.984Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
23,70(+0,0)Filmon Gidey Hagos (ERI), Nesbyen IL01.01.061 (G-18/19)Lyngdal, Lyngdalslekene 202401.06.24
23,86(-0,2)Hrafnkell Numi Bjarkason (ISL), Sandnes IL25.03.073 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
24,70(-1,0)Viktor Stattin (DEN), IK Hind04.04.083-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
25,47(-0,1)Yoab Kibreab Yacob (ERI), Sandane Turn og Idrettslag31.03.095 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
25,48(-1,7)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.084 (G-16)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
27,01(-0,2)Diego Mugnaini (ITA), ISS12.11.076 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,7(-0,6)Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011Osterøy, Seriestemne27.06.24

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,98(+2,8)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-fi Sandnes, NM 202429.06.24
21,00(+2,8)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022-fi Sandnes, NM 202429.06.24
21,06(+2,8)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033-fi Sandnes, NM 202429.06.24
21,18(+3,6)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
21,46(+2,6)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-h2Fana, Framolekene31.05.24
21,52(+2,8)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-fi Sandnes, NM 202429.06.24
21,57(+2,6)Filip Bøe, IL Gular30.08.002-h2Fana, Framolekene31.05.24
21,67(+2,7)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961-h4Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
21,68(+2,7)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962-h4Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
21,70(+2,7)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.043-h4Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
21,78(+4,0)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.073-fi-ASkara/SWE, Skararacet06.06.24
21,88(+2,5)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-h2Sandnes, NM 202428.06.24
21,88(+5,1)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h6Sandnes, NM 202428.06.24
21,90(+5,1)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.973-h6Sandnes, NM 202428.06.24
21,94(+2,6)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.034-h2Fana, Framolekene31.05.24
22,08(+5,1)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.064-h6Sandnes, NM 202428.06.24
22,09(+5,1)Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.065-h6Sandnes, NM 202428.06.24
22,11(+4,2)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.073-h5Sandnes, NM 202428.06.24
22,12(+4,6)Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.073-h5 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
22,13(+4,3)Adrian Ege Helleren, Egersunds IK09.11.054-h1Sandnes, NM 202428.06.24
22,25(+5,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h7Sandnes, NM 202428.06.24
22,28(+2,6)Remark Rrozhani (ALB), Fyllingen IL08.11.046-h2Fana, Framolekene31.05.24
22,29(+2,5)Snorre Sliper Bonesmo, Dimna IL09.05.014-h2Sandnes, NM 202428.06.24
22,33(+6,5)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.045-h9Sandnes, NM 202428.06.24
22,33(+2,8)Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.054-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
22,39(+2,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.055-h2Sandnes, NM 202428.06.24
22,54(+5,1)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.034-h7Sandnes, NM 202428.06.24
22,54(+4,2)Steffen Tjensvoll Hollund, Stord IL19.09.066-h5Sandnes, NM 202428.06.24
22,60(+3,4)Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.035-h8Sandnes, NM 202428.06.24
22,65(+4,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.055-h3Sandnes, NM 202428.06.24
22,70(+5,1)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.056-h7Sandnes, NM 202428.06.24
22,80(+5,1)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-h6Sandnes, NM 202428.06.24
22,83(+2,5)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.016-h2Sandnes, NM 202428.06.24
22,88(+4,3)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.072-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
23,03(+2,3)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.071 (G-17)Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
23,28(+2,4)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1Fana, Karabinlekene 202412.05.24
23,29(+2,3)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
23,34(+4,3)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.075-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
23,62(+2,1)Marcus Valentin Giörtz, IL Sandvin21.02.072-hG (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
23,79(+2,7)Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Steinkjer, Seriestevne16.06.24
23,93(+2,3)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.073 (G-17)Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
23,96(+2,5)Magnus Somying Olsen, IL i BUL Tromsø03.06.091 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202409.06.24
24,16(+2,2)Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.071-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
24,39(+2,2)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.072-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
24,65(+2,4)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.081 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
24,67(+2,2)Erling Brekke, Bøler IF15.05.076-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
24,84(+2,5)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.082 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202409.06.24
25,02(+2,2)Vinjar Lampe, Alta IF17.12.021Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
25,04(+2,3)Levion Wulff-Wessel, Larvik Turn & IF12.09.061 (G-18)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
25,73(+2,4)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.051-h1 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
25,74(+2,4)Iver Kvistad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.082 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
25,97(+2,3)Mensah Nyarko, Idrettslaget Skjalg28.01.986Ålgård, Extralekene 202402.06.24
26,10(+2,7)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.081 (G-13/17)Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
27,13(+3,2)David Askeland, Sørild FIK14.07.07Grimstad, Klubbstevne06.06.24
27,33(+2,2)Ethan Serad Espinosa (PHI), Alta IF02.10.091 (G-15)Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
27,43(+2,5)Matheus Tønsaas, IL i BUL Tromsø05.02.093 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202409.06.24
27,57(+2,2)Johannes Guttorm-Pedersen, Alta IF22.09.071 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
33,06(+2,2)Amund Heitmann Pedersen, Alta IF05.07.072 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,18Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.773Florø, Sommerstevne09.06.24

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,17Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
34,81Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.961Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
34,94Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.033-h12Boissano/ITA, Boissano Spring Meeting d'Apertura06.04.24
35,03Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.072-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,05Patrick Monga Bifuko, Trondheim Friidrett12.01.963-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,08Sjur Grung Thallaug, Moelven IL25.03.062Moelv, Skarpsno Games/KM Innlandet26.05.24
35,25Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.041-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,27Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,36Casey Ferdinand Felde, Lørenskog Friidrettslag04.07.092-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
35,39Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051Bærum, Løpsstevne02.05.24
-----10--------------------
35,40Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.064-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,42Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.032Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
35,48Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
35,52Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,52Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.085-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
35,76Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.032-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
36,03Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.073-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
36,10Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
36,49Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
36,74Christian Wright, IL i BUL17.03.064-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
-----20--------------------
36,85Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
37,11Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.061 (G-18/19)Bærum, Løpsstevne02.05.24
37,64Lars Magnus Birketveit, Fyllingen IL21.04.043Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
37,65Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-17)Drammen, Treningstevne27.04.24
38,14Mathias Johansen, IK Hind25.03.081 (G-16)Harstad, Seriestevne 122.05.24
38,29Kevin Koui Meeg, Hinna IL17.01.061 (G-18/19)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
38,54Dag Magne Engevik, Sortland Friidrettsklubb26.05.031Harstad, Seriestevne 122.05.24
38,77Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091-fi-F (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
38,89Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031 (G-U23)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
38,95Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.091-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
-----30--------------------
39,20Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.098-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
39,57Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.081-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
39,75Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
39,80Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.093-fi-F (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
39,87Lucas Nande Eggen, IK Tjalve08.07.082-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
40,38Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081 (G-16)Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
40,66Erling Brekke, Bøler IF15.05.074-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
40,71Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.098-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
40,99Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
41,04Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.091 (G-15)Bærum, Løpsstevne02.05.24
-----40--------------------
41,19Martin Eliah Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081 (G-16)Namsos, Kleppenlekene 2429.05.24
41,19Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.093-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
41,94Sverre Rafaelsen Frantzen, Fana IL21.06.094-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
42,13Thomas Næss, IL Tyrving23.04.071 (G-17)Bærum, Løpsstevne02.05.24
42,17Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.072 (G-17)Bærum, Løpsstevne02.05.24
42,17Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.091 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
42,39Michael Setsaas, IL Tyrving05.06.062 (G-18/19)Bærum, Løpsstevne02.05.24
42,51Julius Hovgaard, Ask Friidrett10.03.061 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
42,72Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.985-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
43,23Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.097-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
-----50--------------------
44,31Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.096-fi-F (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
44,58Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.092 (G-15)Bærum, Løpsstevne02.05.24
46,65Osman Arat Kalayci, IF Hellas23.05.092 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
50,10Fredrik Emre Grøndal-Ekmen, IF Hellas23.10.093 (G-15)Drammen, Treningstevne27.04.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,26Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202403.05.24
36,32Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 122.05.24
37,38Leonid Raiets (UKR), Fyllingen IL12.07.962Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
41,23Viktor Stattin (DEN), IK Hind04.04.082 (G-16)Harstad, Seriestevne 122.05.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,37Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.024-sf1Roma/ITA, European Athletics Championships09.06.24
45,90Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-fi-AMalmø/SWE, Nordic Championship 202418.05.24
46,81Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.013-fi-AKarlstad/SWE, Folksam GP Karlstad04.07.24
47,50Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DRoma/ITA, European Athletics Championships10.06.24
47,67Andreas Ofstad Kulseng, IK Tjalve19.05.012-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
47,74Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
47,74Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.023-fi Sandnes, NM 202428.06.24
47,75Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032-h4Sandnes, NM 202427.06.24
48,00Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
48,03Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DRoma/ITA, European Athletics Championships10.06.24
-----10--------------------
48,25Luca Thompson, T&IF Viking24.11.002-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
48,27Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032-h1Sandnes, NM 202427.06.24
48,28Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.037-h2Fana, Trond Mohn Games22.05.24
48,34Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.052-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
48,56Tobias Johansen, IK Hind22.08.031-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
48,58Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.044-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
48,69Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.052-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
49,11John Petter Stevik, IL Gular02.01.031Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival23.06.24
49,13Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.072-h3Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
49,22Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.993-h3Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
-----20--------------------
49,29Sjur Grung Thallaug, Moelven IL25.03.064-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
49,34Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h2Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
49,37Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.033-h1Sandnes, NM 202427.06.24
49,42Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.074-h4Sandnes, NM 202427.06.24
49,43Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
49,53Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.963Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
49,59Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h3Sandnes, NM 202427.06.24
49,60Noah Digernes Merheb, Dimna IL30.11.074-h3Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
49,64Einar Johannes Rye, Trondheim Friidrett11.10.015-h4Sandnes, NM 202427.06.24
49,87Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.062-h1Fana, Trond Mohn Games22.05.24
-----30--------------------
49,94Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.081-h1 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
50,07Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.075-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
50,09Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.001Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
50,10Snorre Sliper Bonesmo, Dimna IL09.05.014-h2Sandnes, NM 202427.06.24
50,21Ole Martin Flatjord, Gloppen Friidrettslag14.09.945-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
50,23Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
50,38Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
50,47Casey Ferdinand Felde, Lørenskog Friidrettslag04.07.091-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
50,47Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.062-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
50,57Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
-----40--------------------
50,59Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Fana, Karabinlekene 202411.05.24
50,63Sander Rustad-Johansen, Ullensaker/Kisa IL18.04.066-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
50,66Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
50,71Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.084-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
50,81Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
50,83Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
50,86Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
50,91Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
50,91William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.065-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
51,02Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.066-h4Sandnes, NM 202427.06.24
-----50--------------------
51,03Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
51,04Jone Alsaker Løken, Norna-Salhus IL20.03.083-h1Fana, Trond Mohn Games22.05.24
51,29Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
51,48Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.074-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
51,61Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061 (G-18/19)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
51,91Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.062 (G-18/19)Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202423.06.24
51,96Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.067-h3Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
51,99Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.058-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
52,18Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.031-h1Fana, Framolekene02.06.24
52,20Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.072 (G-17)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
-----60--------------------
52,27Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
52,30Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.064 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
52,41Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (G-U20)Larvik, Klubbstevne05.06.24
52,47Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
52,49Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.072-h1 (G-17)Fana, Framolekene02.06.24
52,56Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.031-h1Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
52,76Sander Ekeberg, FIK Orion11.09.068-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
52,82Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.055 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
52,84Iver Andreassen-Holm, Sportsklubben Vidar03.03.071-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
53,23Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.082-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
-----70--------------------
53,27Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
53,41Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.091-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
53,41Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.083-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
53,42Eirik Haugstad, Nesodden IF17.01.943Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
53,57Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081 (G-16)Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202423.06.24
53,58Adrean Bakke, IK Tjalve18.08.982-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
53,58Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.084-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
53,75Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.037-hGDaytona Beach/FL/USA, Embry-Riddle Running Elements Classic30.03.24
53,80Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.085-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
53,85Kevin Koui Meeg, Hinna IL17.01.062-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
-----80--------------------
53,91Markus Nordviken, Bøler IF24.10.074-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
53,94Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.071-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
54,00Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
54,00Lars Magnus Birketveit, Fyllingen IL21.04.043-h1Fana, Framolekene02.06.24
54,05Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
54,11Krister Rivera Hvattum, Ullensaker/Kisa IL29.10.072 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
54,13Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.082Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
54,13Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.071-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
54,17Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.094Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
54,23Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
-----90--------------------
54,30Mads Helland, Spirit Friidrettsklubb27.12.064-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
54,42Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.085-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
54,43Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063-h1Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
54,45William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061-h1Asker, Askerlekene 202409.06.24
54,61Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
54,74Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
54,81Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.086-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
54,90Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.073-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
54,97Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.073Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
55,01Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
-----100--------------------
55,03Johannes Ottemo Reimers, Fyllingen IL30.08.061 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
55,04Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.072-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
55,07Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.091-h3 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 218.06.24
55,10Lucas Stilson, Ranheim IL27.11.071 (G-17)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
55,16Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
55,19Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.08D (G-U18)Reykjavik/ISL, Nordic Championships Combined Events15.06.24
55,28Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.082-h1 (G-16)Fana, Framolekene02.06.24
55,30Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.075-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
55,33Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061 (G-18/19)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
55,37Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.082-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
-----110--------------------
55,52William Chhang Bowitz, Ullensaker/Kisa IL16.07.095Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
55,60Magnus Somying Olsen, IL i BUL Tromsø03.06.091 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
55,63Rune Ertsås, Steinkjer Friidrettsklubb24.05.871 (MV35)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
55,65Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041Skien, Herkuleslekene08.06.24
55,66Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.073-h1 (G-17)Fana, Framolekene02.06.24
55,69Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062-h1Asker, Askerlekene 202409.06.24
55,70Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.084 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
55,92Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.075-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
55,98Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.063Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
55,99Stig Ketil Andersen, IF Sturla06.01.801 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
-----120--------------------
56,10Dag Magne Engevik, Sortland Friidrettsklubb26.05.031Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202423.06.24
56,11Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.085 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
56,29William Syvertsen, Herkules Friidrett10.03.075-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
56,34Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.084-fi-E (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
56,39Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.931Ålesund, Seriestevne10.06.24
56,49Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.072 (G-17)Skien, Herkuleslekene08.06.24
56,49Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-18/19)Notodden, Løpsstevne 2 - 202405.07.24
56,50August Grimeli, Flåværingen IL08.01.072 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
56,57Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane09.06.24
56,57Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.074-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
-----130--------------------
56,57Håkon Lundberg, Trondheim & Omegn Sportsklubb21.03.832 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
56,64Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.052-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
56,68Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.075-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
56,78Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062-h3 (G-18/19)Bergen, Skansen Athletics 218.06.24
56,84Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.066 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
56,90Sondre Boholm, Steinkjer Friidrettsklubb30.03.092 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
56,94Emil Harestad, Spirit Friidrettsklubb21.07.065-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
57,15Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL03.11.092-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
57,41Henrik Høgvold, Sem IF25.12.093-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
57,57Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----140--------------------
57,59Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082 (G-16/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
57,66August Lundholm, Byåsen IL26.05.081-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
57,68Ole Magnus Villanger, Ask Friidrett08.06.071 (G-17)Rosendal, Rosendalsleikane09.06.24
57,74Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett06.07.081-h1 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
57,83Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.076-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
57,83Henrik Kjellevold, Larvik Turn & IF20.04.062 (G-U20)Larvik, Klubbstevne05.06.24
57,91Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.083 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
58,02Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.044Skien, Herkuleslekene08.06.24
58,04Jovard Tunestveit Karlsen, Varegg IL07.03.077-fi-E (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
58,05William Cornelius Tangvik, Ranheim IL20.08.094-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
-----150--------------------
58,31Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
58,39Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.075 (G-16/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202412.05.24
58,41Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.074-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
58,54Theodor Solberg, Søgne IL06.08.081 (G-16)Søgne, KM Agder08.06.24
58,74Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924-h1Fana, Framolekene02.06.24
58,85Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.092-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
58,90Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.082-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
59,01Levion Wulff-Wessel, Larvik Turn & IF12.09.066-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
59,25Øyvind Solberg, Ullensaker/Kisa IL26.01.751 (MV45)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
1,00,16Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.081 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 115.05.24
-----160--------------------
1,00,55Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 115.05.24
1,00,63Thomas Næss, IL Tyrving23.04.076-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene16.06.24
1,01,01Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.641 (MV60)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,01,18Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.602 (MV60)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,01,19Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
1,01,27Alexander Granheim, Bratsberg IL10.12.751 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,01,55Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.078-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
1,01,62Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.661 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,02,03Terje Yun Dahl, Asker Sk. Friidrett16.01.701 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,02,05Yevhenii Matiushenko, Herøy IL25.07.011Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
-----170--------------------
1,02,20David Askeland, Sørild FIK14.07.071 (G-17)Søgne, KM Agder08.06.24
1,02,30Trygve Havro, IL Gneist20.12.914Fana, Karabinlekene 202411.05.24
1,02,32Knut Roger Øwre, Trondheim Friidrett15.08.692 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,02,32Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.752 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,02,34Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.064-h3 (G-18/19)Bergen, Skansen Athletics 218.06.24
1,02,47Jan Johansen, Hamar IL28.09.653 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,02,87Oscar Sanengen, Fredrikstad IF17.06.084-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
1,03,12Fredrik Dyring Skau, IL Tyrving04.12.742 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,03,82Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.093-h1 (G-15)Fana, Framolekene02.06.24
1,04,59Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
-----180--------------------
1,04,65Bjarne Austad, Bratsberg IL24.09.743 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,05,13Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.763 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,05,18Øystein Tveit, Trondheim & Omegn Sportsklubb24.10.724 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,05,23Bjørnar André Alvær Sandsmark, Frøyland IL12.10.872 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,06,01Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,06,95Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,07,29Johan Andreas Løland, GTI02.05.592 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,07,81Leonard Aleksander Hausner, IL i BUL Tromsø20.07.093 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
1,10,31Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV60)Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
1,12,85Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.651 (MV55)Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
-----190--------------------
1,15,01Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,15,46Helge Reinholt, Treungen IL29.03.672 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,17,27Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,20,86Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.492 (MV75)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,26,49Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.563 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,27,12Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.422 (MV80)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,28,74Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,30,19Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV70)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
1,32,62Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
1,55,53Olav Roald Hansen, IL Fri25.02.693 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
-----200--------------------
1,57,90Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
2,00,80Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV85)Fana, NM/UM Mangekamp 202425.05.24
2,24,35Anton Fredly Arntsen, IK Hind14.02.081 (MJPara)Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202422.06.24
2,25,15Andor Martin Sandsmark, GTI16.01.341 (MV90)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
2,38,25Johannes Johannesson Vaag, Surnadal IL23.07.371 (MV85)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,53Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.063-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
50,93Filmon Gidey Hagos (ERI), Nesbyen IL01.01.063-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
52,38Leonid Raiets (UKR), Fyllingen IL12.07.962-h1Fana, Framolekene02.06.24
52,73Maxime Louis Christian Bombart (FRA), Idrettslaget Skjalg15.09.987-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
53,56Karol Krzysztof Gorny (POL), Ullensaker/Kisa IL25.07.801 (MV40)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
55,64Viktor Stattin (DEN), IK Hind04.04.082 (G-16)Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202423.06.24
55,92Yoab Kibreab Yacob (ERI), Sandane Turn og Idrettslag31.03.091-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,14,56Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-fi-APliezhausen/GER, Internationales thallos Läufermeeting05.05.24
1,15,35Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032-fi-APliezhausen/GER, Internationales thallos Läufermeeting05.05.24
1,19,48John Petter Stevik, IL Gular02.01.031Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,21,79Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.032Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,21,95Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.053Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,23,34Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.032Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,23,49Sander Rustad-Johansen, Ullensaker/Kisa IL18.04.062-fi-AOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,24,82Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.054Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,24,83Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081 (G-16)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.24
1,25,28Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.071Sem, Sems Sommerstevne 202420.06.24
-----10--------------------
1,25,85Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.053-fi-AOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,27,49Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.094-fi-AOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,28,30Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.085Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,28,87Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.016Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,29,12Håkon Prøsch Johnsen, Ullensaker/Kisa IL12.08.071-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,29,62William Chhang Bowitz, Ullensaker/Kisa IL16.07.092-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,29,86Herman Eide Troye, Ullensaker/Kisa IL08.11.083-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,30,93Mats Håpnes, Alta IF05.11.871Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
1,32,05Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.064Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,32,81Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.097Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
-----20--------------------
1,32,82Krister Rivera Hvattum, Ullensaker/Kisa IL29.10.075-fi-AOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,32,83Johannes Ottemo Reimers, Fyllingen IL30.08.068Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,33,44Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,33,75Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 115.05.24
1,33,98Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.085Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,34,07Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.091 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,34,22Kyryl Myroniuk, Ullensaker/Kisa IL07.04.095-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,34,31Jesper Kristensveen, Nesodden IF22.09.081 (G-16)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettsstevne04.06.24
1,34,86Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.091 (G-15)Sem, Sems Sommerstevne 202420.06.24
1,36,17Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081-h2 (G-16)Leirvik, Seriestemne17.06.24
-----30--------------------
1,37,64Jonas Kaland Leiknes, Øygarden IL03.06.081 (G-16)Knarvik, AKS Leikane 202426.05.24
1,37,70Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032-h2 (G-20/22)Leirvik, Seriestemne17.06.24
1,37,92Sivert Rusten, Ullensaker/Kisa IL20.06.086-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
1,39,12Vinjar Lampe, Alta IF17.12.022Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
1,40,49Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.091 (G-15)Hønefoss, Treningsstevne06.05.24
1,41,85Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.092 (G-15)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,42,18Mikael Storli Tomasli, Fredrikstad IF09.08.956Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,43,49Fredrik Dyring Skau, IL Tyrving04.12.741Bærum, Løpsstevne02.05.24
1,48,88Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072 (G-17)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
1,50,17Martin Håpnes, Alta IF02.08.963Alta, Åpningsstevnet 202426.05.24
-----40--------------------
2,03,00Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.081 (G-16)Flå Stadion, Distriktstevne28.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,79Leonid Raiets (UKR), Fyllingen IL12.07.963Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,32,82Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.091 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 305.06.24

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,67Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
1,45,55Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.033Belfast/GBR, Irish Milers Club11.05.24
1,46,70Sigurd Tveit, Kristiansands IF Friidrett16.03.008-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
1,47,11Luca Thompson, T&IF Viking24.11.002-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,48,52Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.034-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,48,61John Petter Stevik, IL Gular02.01.035-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,49,39Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.067-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,49,82Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.028-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,49,92Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.009-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,51,32Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.021Aure, Banestevne08.06.24
-----10--------------------
1,51,72Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.062Fana, Trond Mohn Games22.05.24
1,52,76Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,53,10Robin Wathne Nedrehagen, IL i BUL27.02.993-fi-FWatford/GBR, Watford Grand Prix08.06.24
1,53,37Sondre Rishøi, Selsbakk IF30.04.0011-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,53,43Johannes Teigland, IL Gular17.04.954-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,53,57Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.062-h3Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
1,53,83Andreas Fantoft, IL Gneist30.06.991Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival22.06.24
1,53,97Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.971-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,54,08Nikolai Solum, IK Tjalve22.12.055-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,54,21Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.036-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
-----20--------------------
1,54,50Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.067-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,54,79Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.078-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,55,05Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.939-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,55,07Sindre Solbakken Omvik, IL Gular18.08.932Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival22.06.24
1,55,13Philip Gulbrandsen, Ullensaker/Kisa IL24.07.075-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
1,55,22Erlend Kringeland, Stord IL21.04.034Fana, Trond Mohn Games22.05.24
1,55,25Teodor Hansen, Ullensaker/Kisa IL25.05.063-h3Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
1,55,48Aleksander Hauge Øyen, IL Gneist10.01.063Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival22.06.24
1,55,51Sebastian van der Veen, IL i BUL06.08.022-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,55,57Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
-----30--------------------
1,55,66Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.063-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,55,77Markus Kristoffer Jacobsen, Hamar IL29.09.014-h3Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
1,56,13Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.074-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,56,24Johannes Dalland, IL i BUL08.01.035-h3Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
1,56,35Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.035-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,56,50Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.971-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,56,57Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,56,64Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.037-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
1,56,81Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.057-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,56,83Tore Akerlie, IL Gular19.02.994Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival22.06.24
-----40--------------------
1,56,83Haakon Heltzer Sørstad, Ullensaker/Kisa IL01.03.082-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
1,56,98Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.054Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
1,57,09Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.013-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
1,57,63Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
1,57,64Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.045Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival22.06.24
1,57,67Christian Magnus Lothe Hitland, IL Gular13.11.086Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival22.06.24
1,57,74Lars Kongssund, FIK Ren-Eng19.04.043-fi-EKarlstad/SWE, Folksam GP Karlstad04.07.24
1,57,75Iver Andreassen-Holm, Sportsklubben Vidar03.03.0710-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
1,58,22Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.075Fana, Trond Mohn Games22.05.24
1,58,29Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
-----50--------------------
1,58,43Sander Rustad-Johansen, Ullensaker/Kisa IL18.04.066-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,58,64Tord Andresen, IL Gneist05.08.063Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
1,58,88Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.066-h3Sandnes, NM 202428.06.24
1,58,90Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.9910-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
1,58,91Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.082-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,58,92Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.052-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,58,96Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.067Fana, Trond Mohn Games22.05.24
1,59,14Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.088Fana, Trond Mohn Games22.05.24
1,59,35Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.074-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
1,59,47Ole Jacob Ellevold, Kongsvinger IL Friidrett05.06.073 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----60--------------------
1,59,50Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.065-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
1,59,52Simon Hannestad, Kjelsås IL31.12.031-h1Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
1,59,58Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.064-h2Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
1,59,59Jonas Njerve, Sportsklubben Vidar31.07.973-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,59,73Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.094 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
1,59,79Benjamin Bjørnstad, IL Gular14.05.032Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
1,59,82Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.065-fi-EKarlstad/SWE, Folksam GP Karlstad04.07.24
1,59,89Iver Volden, Vollan Idrettsklubb18.02.075-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,00,36Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
2,00,57Teodor Hansen, Ullensaker/Kisa IL25.05.061 (G-18/19)Hønefoss, Treningsstevne03.06.24
-----70--------------------
2,00,57Timmi Brandvik Anderl, IL Gular09.01.997Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival22.06.24
2,00,68Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.078-h1Sandnes, NM 202428.06.24
2,00,76Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.064-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,00,80Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
2,00,91Adrean Bakke, IK Tjalve18.08.985Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
2,00,94Bendik Skaalerud Lillemoen, IK Tjalve03.09.985-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,00,94Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.096-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,01,02Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.083-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
2,01,04Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.955-h2Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,01,06Axel Wold Møller, IK Tjalve15.04.084-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----80--------------------
2,01,29Alf Ante Idland Tornensis, Spirit Friidrettsklubb16.11.002Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
2,01,34Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081 (G-16)Harstad, Seriestevne 122.05.24
2,01,39Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.097-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,01,42Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.0810Fana, Trond Mohn Games22.05.24
2,01,48Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.039-fi-ENashville/TN/USA, Outdoor Music City Challenge27.04.24
2,01,59Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071 (G-17)Fana, Framolekene31.05.24
2,01,61Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.072-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
2,01,84Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.086-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,02,04Mads Helland, Spirit Friidrettsklubb27.12.062-h1Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,02,18Marius Pedersen, Haugesund IL12.01.072 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
-----90--------------------
2,02,20Jens Kristian Lunde, Lillehammer IF05.07.081-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,02,25Idar Odland, Varegg IL29.08.061-h1Fana, Framolekene31.05.24
2,02,25Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.984-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
2,02,41Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.011Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
2,02,44Jacob Løvold, IK Tjalve04.12.031Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24
2,02,52Marcus Eek, Ullensaker/Kisa IL14.08.088-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,02,62Håkon Prøsch Johnsen, Ullensaker/Kisa IL12.08.073-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
2,02,63Bjørn Kåre Høie, Spirit Friidrettsklubb18.02.893Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
2,02,68Karsten Ellevold, Kongsvinger IL Friidrett05.06.075 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,02,69Sverre Lande Johansen, Sarpsborg IL08.01.062-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
-----100--------------------
2,02,76Nils August Flornes Rustad, IL Gneist05.05.074 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,02,96Kyryl Myroniuk, Lørenskog Friidrettslag07.04.092-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,03,22Alf Ante Idland Tornensis, Spirit Friidrettsklubb16.11.001Ålgård, Extralekene 202402.06.24
2,03,29Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041-h1Fana, Framolekene31.05.24
2,03,30Markus Bye Jacobsen, Ullensaker/Kisa IL27.07.076 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,03,36Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.063-h1Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,03,58Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.861Harstad, Seriestevne 122.05.24
2,03,72Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.075Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
2,03,75William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.097-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,03,90Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.081-h1 (G-16)Fana, Framolekene31.05.24
-----110--------------------
2,03,91Håvard Andersen Bråthen, Spirit Friidrettsklubb02.04.924Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
2,03,98Sigurd Andreas Leikanger, Sportsklubben Vidar12.11.066-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
2,04,27Emil Harestad, Spirit Friidrettsklubb21.07.061 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,04,36Herman Eide Troye, Ullensaker/Kisa IL08.11.087-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
2,04,39Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091 (G-15)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
2,04,49Iver Jebsen Hoem, Øygarden IL01.03.081-fi-C (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
2,04,50Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.081 (G-16)Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.07.24
2,04,51Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.055-h1Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,04,55Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-18/19)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
2,04,97Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.088-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----120--------------------
2,05,04Martin Sørensen, Askim IF19.04.091 (G-14/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
2,05,12Kristian Kongssund, FIK Ren-Eng19.04.048-fi-EKarlstad/SWE, Folksam GP Karlstad04.07.24
2,05,31Hans Petter Aakre, Spirit Friidrettsklubb29.01.925Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
2,05,46Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.077 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,05,53Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.051 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival22.06.24
2,05,62Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.052 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival22.06.24
2,05,66Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.093-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,05,76Tobias Harstad Rinde, Skarphedin IL08.09.083-fi-C (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
2,05,89Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202405.05.24
2,06,09Johannes Deraas Grimsgaard, IL i BUL Tromsø28.07.011Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202422.06.24
-----130--------------------
2,06,28Martin Mjelde, IL Gneist03.08.081-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
2,06,33Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.072 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.24
2,06,45Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,06,57Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091 (G-15)Førde, Treningstemne13.06.24
2,06,77Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.014Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
2,07,35Sigve Landsem, Narvik IL02.08.972Narvik, Narvik-Lekene16.06.24
2,07,38Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.863Narvik, Narvik-Lekene16.06.24
2,07,44Oscar Kjos, Ringerike Friidrettsklubb23.04.081-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,07,45Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082 (G-16)Harstad, Seriestevne 122.05.24
2,07,47Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Gjesdal IL31.05.092 (G-15)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
-----140--------------------
2,08,07Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.082-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,08,16Torstein Høie Meling, Idrettslaget Skjalg02.01.062 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
2,08,23Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
2,08,27Kristian Bjørsvik, Gjesdal IL19.08.892Ålgård, Extralekene 202402.06.24
2,08,45Halvor Sellesbakk, Byåsen IL31.03.081 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
2,08,74Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.093-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,08,81Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.957-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
2,08,92Lars Wold Møller, IL i BUL30.06.0510-h2Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,09,01Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.063 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,09,04Vegard Øverli Berg, Steinkjer Friidrettsklubb22.12.002Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
-----150--------------------
2,09,18Simen Frogner, Nesbyen IL08.04.066-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
2,09,21Mikal Lillestu, FIK Ren-Eng16.06.944-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,09,42Trym Gjedebo-Skarpeteig, Bøler IF20.08.084-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
2,09,48Sivert Rusten, Lørenskog Friidrettslag20.06.082-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,09,53Filip Nåvik, Moss IL11.05.085-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,09,66Even Bjørkhaug, Førde IL Friidrett26.09.091Førde, Åpningstemne15.05.24
2,09,73Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.081 (G-16)Gjøvik, Gjøvik- Totenlekene25.05.24
2,09,84Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.058-h1Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,09,87Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.086-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,09,93Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL03.11.097-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
-----160--------------------
2,09,96Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.083-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,10,01William Syvertsen, Herkules Friidrett10.03.078 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,10,06Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.091-h1 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
2,10,09Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.073Arna, Askokarusellen nr.212.06.24
2,10,35Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.085-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
2,10,40Arild Øygard, Jølster IL06.03.962Førde, Åpningstemne15.05.24
2,10,43Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.068-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,10,81Kåre Vikan, Stjørdal Friidrettsklubb26.05.091 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
2,10,83Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.091-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,10,93Magnus Reite-Bjellaas, Jølster IL30.11.021 (G-U23)Førde, Treningstemne13.06.24
-----170--------------------
2,11,19William Cornelius Tangvik, Ranheim IL20.08.099-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,11,20Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.0610-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,11,39Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,11,47Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.097-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
2,12,10Krister Rivera Hvattum, Ullensaker/Kisa IL29.10.078 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,12,38Alfred Lauvsnes Hovdet, Idrettslaget Skjalg03.04.084 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
2,12,62Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.053 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival22.06.24
2,12,73Jakob Simon Treen, Idrettslaget Skjalg09.04.095 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
2,12,77Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.082 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
2,12,82Emil Flemsæter, Utleira IL Friidrett01.03.0911-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
-----180--------------------
2,12,89David Amsrud Husa, Førde IL Friidrett24.01.092 (G-15)Førde, Treningstemne13.06.24
2,12,99Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.097-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
2,13,00Øyvind Solberg, Ullensaker/Kisa IL26.01.751 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,13,02Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.092-h1 (G-15)Fana, Framolekene31.05.24
2,13,45Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.064 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,13,72Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.072 (G-14/17)Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
2,13,78Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.092-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
2,14,01David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.083Førde, Åpningstemne15.05.24
2,14,25Vetle Titlestad Bye, IL Runar30.09.092 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
2,14,27Theodor Solberg, Søgne IL06.08.081 (G-16)Kristiansand, Skillingslekene24.05.24
-----190--------------------
2,14,37Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.081 (G-16)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
2,14,39Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 202425.05.24
2,14,54Jovard Tunestveit Karlsen, Varegg IL07.03.078-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
2,15,75David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.092-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,16,05Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
2,16,21Stig Ketil Andersen, IF Sturla06.01.802 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,16,37Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.822Sandnes, COOP Jærcup 106.05.24
2,16,43Magnus Hauge Øyen, IL Gneist24.05.093-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,16,45Julian Fagerli, Rana FIK12.11.081 (G-16)Bodø, Nasjonalt stevne22.06.24
2,16,54Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.069 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene02.06.24
-----200--------------------
2,16,63Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.0711-fi-C (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
2,16,72Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.087-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,16,87Øystein Raustøl Dahle, IL Molde-Olymp04.03.071 (G-17)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
2,17,07Hayato Tanno, ISS21.12.092 (G-15)Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
2,17,21Viljar Stavrum, Verdal Friidrettsklubb19.08.052 (G-18/19)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
2,17,33Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051 (G-18/19)Moss, Treningsstevne06.05.24
2,17,56Ole-Viljam Skjefte, Fagernes IL03.02.055 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,18,03Jonas Kaland Leiknes, Øygarden IL03.06.085 (G-16)Fana, Karabinlekene 202411.05.24
2,18,77Isak Eliassen Løkke, Sem IF30.06.089-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,18,98Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.072 (G-17)Greveskogen, Kristinalekene 202425.05.24
-----210--------------------
2,19,22Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.096Arna, Askokarusellen nr.212.06.24
2,19,25Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.062 (G-18/19)Hareid, Hadarleikane 202426.05.24
2,19,3Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081 (G-16)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
2,19,44Reinert Emmerhoff, IL Gular06.08.711 (MV50)Arna, Askokarusellen nr.212.06.24
2,19,68Espen Gundersen, IK Hind28.10.844Narvik, Narvik-Lekene16.06.24
2,19,84Torstein Svendsen, IK Hind13.04.661 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,19,89Christer Sælen, IL Fri09.12.811 (MV40)Arna, Askokarusellen nr.212.06.24
2,19,96Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.741 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,20.07Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.086 (G-17)Hvidovre/DEN, Copenhagen Open16.06.24
2,20,72Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.095-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
-----220--------------------
2,20,77Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.081 (G-16)Knarvik, NordHordaland 116.04.24
2,20,96Sverre Snilsberg, Byåsen IL28.03.082 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
2,21,74Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.692 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,21,80Magnus Kvitvær Sommerseth, Narvik IL18.09.091 (G-15)Narvik, Narvik-Lekene16.06.24
2,22,43Andrew Benestad Hendicott, ISS11.03.073 (G-14/17)Ålgård, Extralekene 202402.06.24
2,22,69Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.663 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,22,76Embrik Nordset, Nittedal IL05.02.096-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
2,23,0Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061 (G-U20)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
2,23,03Fredrik Dyring Skau, IL Tyrving04.12.742 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,23,06Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL21.08.0810-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene15.06.24
-----230--------------------
2,23,17Julius Evensen, Bardu IL31.03.091 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202409.06.24
2,23,85Jan Johansen, Hamar IL28.09.654 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,25,88Jesper Schøning Busch, Varegg IL29.08.097Arna, Askokarusellen nr.212.06.24
2,26,15Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.0912-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.24
2,26,96Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.097Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
2,27,05David Askeland, Sørild FIK14.07.072Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
2,27,18Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.091 (G-15)Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202422.06.24
2,27,61Terje Yun Dahl, Asker Sk. Friidrett16.01.704 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,28,36Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.611 (MV60)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,28,44Mikael Storli Tomasli, Fredrikstad IF09.08.951Moss, Treningsstevne06.05.24
-----240--------------------
2,29,12Kjell Magne Skatteboe, Rogne IL29.07.685 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,29,28Matheus Tønsaas, IL i BUL Tromsø05.02.092 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202409.06.24
2,29,66Sverre Prestø, Målselv IL27.03.092 (G-15)Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202422.06.24
2,30,85Øyvind Andersen Lundeby, Utleira IL Friidrett25.11.677 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,32,47Simon Morales, Varegg IL28.04.945Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
2,32,71Ola Hellenes, Snøgg Friidrett16.06.914Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
2,35,47Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (UHM)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
2,35,88Bjørnar André Alvær Sandsmark, Frøyland IL12.10.872 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,37,95Johnny Evjen, Sortland Friidrettsklubb28.02.721 (MV50)Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202422.06.24
2,39,01Kim Thunheim, GTI18.08.801 (MV40)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
-----250--------------------
2,39,32Ivar Sandø, BFG Bergen Løpeklubb12.06.531 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,42,83Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.651 (MV55)Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
2,45,57Tobias Solberg Rødland, Kristiansands IF Friidrett25.05.091 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
2,45,77Hans Petter Lohne, GTI12.06.802 (MV40)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
2,46,60Kjell Eriksen, Ogndal IL23.03.552 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,50,13Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.593 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,53,94Jon Trygve Johnsen, Modum FIK01.02.811Geithus, Distriktsstevne06.06.24
2,58,16Per Arve Sørngård, Strindheim IL31.08.542 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,59,69Arild Johan Lernæs, Kyrksæterøra IL04.06.543 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
3,00,53Eldar Bjørge, GTI25.11.561 (MV65)Sandnes, KM Rogaland 202408.06.24
-----260--------------------
3,01,27Gøran Engan, IL Vinger31.01.544 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
3,04,87Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV75)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
3,05,32Gunnar Hauge, Eikanger IL21.07.554 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
3,05,32Ole Roald Torset, Aure IL11.10.545 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
3,11,78Olav Hagland, GTI16.02.482 (MV75)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
3,13,56Alf Fjeldstad, FIL Aks-7707.12.506 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
3,16,92Arne Ove Opheim, Ålesund Friidrettsklubb26.06.507 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
3,17,72Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.066Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
3,18,46John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.447Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
3,20,28Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV80)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
-----270--------------------
3,20,56Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.432 (MV80)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
3,29,4Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
3,36,78Per Skaar, IL Gular10.02.473 (MV75)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
3,41,0Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
3,48,6Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
3,55,4Marino Øien, Stovnerkameratene29.04.551 (MV65)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
4,35,4Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.552 (MV65)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
4,36,0Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.452 (MV75)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,66Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.977Paris/FRA, Meeting de Paris07.07.24
1,56,79Filmon Gidey Hagos (ERI), Nesbyen IL01.01.061-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
1,56,89Philip Lonmon (GER), Idrettslaget Skjalg28.07.961Stavanger, Coop Jærcup23.05.24
2,01,72Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Namdal Løpeklubb11.06.912Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
2,03,01Tibo Coremans (BEL), Snøgg Friidrett11.02.011Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
2,03,03Leonid Raiets (UKR), Fyllingen IL12.07.961Fana, Karabinlekene 202411.05.24
2,07,90Adrian Antoni Litwic (POL), Ullensaker/Kisa IL13.03.861 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,12,13Grzegorz Bartosz Kosel (POL), Ullensaker/Kisa IL10.02.821 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,13,65Sofiane Meslier (FRA), Snøgg Friidrett17.11.032Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
2,15,16Mads Bak Madsen (DEN), Narvik IL28.12.752 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,25,18Martins Jankovskis (LAT), Steinkjer Friidrettsklubb09.06.743 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,26,89Veiko Saarestik (EST), Mosvik IL17.07.823 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24
2,27,66Ismael Palomo (UTL), Snøgg Friidrett03.12.013Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
2,33,61Yoab Kibreab Yacob (ERI), Sandane Turn og Idrettslag31.03.092Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
2,42,99Ger Wijnandus van Graas (NED), Sportsklubben Vidar07.02.551 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner22.06.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,2Arve Listaul, Seljord IL31.12.941Bø, Klubbmesterskap06.06.24
2,38,42Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-20/22)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
2,38,68Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
2,42,68Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.081 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
2,43,4Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-17)Bø, Klubbmesterskap06.06.24
2,52,40Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup204.06.24
2,52,97Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.052 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
2,59,04Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.091 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
2,59,25Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.092 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
3,00,83Ole Magnus Villanger, Ask Friidrett08.06.071 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 127.05.24
-----10--------------------
3,02,16Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.091 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,16,58Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,18,92Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.093 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,30,95Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.094 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
3,33,49Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.095 (G-15)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,29,74Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Oslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
3,33,87Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.986Doha/QAT, Seashore Doha Meeting10.05.24
3,37,25Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.064-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,38,32Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.056-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,38,59Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.936Fana, Trond Mohn Games22.05.24
3,38,73Sigurd Tveit, Kristiansands IF Friidrett16.03.007Fana, Trond Mohn Games22.05.24
3,38,91Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9312Huelva/ESP, XIX Meeting Iberoamericano30.04.24
3,39,43Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.019Fana, Trond Mohn Games22.05.24
3,41,95Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.037-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
3,41,96Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.038-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
-----10--------------------
3,43,15Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.029-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
3,44,08Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.0010-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,44,33August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.0412-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,44,97Per Svela, Norna-Salhus IL19.03.9212-fi-BKarlsruhe/GER, 8. PUMA NITRO Lange Laufnacht11.05.24
3,45,99Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.039-fi-CWatford/GBR, Watford Grand Prix08.06.24
3,45,99Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9910-fi-CWatford/GBR, Watford Grand Prix08.06.24
3,46,79Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.064-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,47,48Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,47,48Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.0615-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,47,66Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.032-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----20--------------------
3,48,47Johannes Teigland, IL Gular17.04.9517-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,48,73Tore Akerlie, IL Gular19.02.991-h1Fana, Framolekene04.06.24
3,49,09Magnus Øyen, Rindal IL26.04.077-fi Sandnes, NM 202428.06.24
3,49,25Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.0314-natOslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
3,50,54Mats Hauge, IL i BUL16.07.976-fi-DWatford/GBR, Watford Grand Prix08.06.24
3,50,72Sondre Rishøi, Selsbakk IF30.04.009-fi Sandnes, NM 202428.06.24
3,50,75John Petter Stevik, IL Gular02.01.032-h1Fana, Framolekene04.06.24
3,50,81Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.074-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,51,00Sebastian van der Veen, IL i BUL06.08.025-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,51,29Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.976-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----30--------------------
3,51,80Ulrik Astrup Arnesen, IK Tjalve28.01.977-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,52,53Andreas Fantoft, IL Gneist30.06.9913-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,52,85Lukas Buncic, Ullensaker/Kisa IL27.12.078-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,53,08Philip Gulbrandsen, Ullensaker/Kisa IL24.07.0710-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,53,33Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.972Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
3,53,49Erlend Kringeland, Stord IL21.04.0311-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,53,98Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.0515-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,54,85Trond Einar Moen Pedersli, Sportsklubben Vidar21.02.9412-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,54,98Aleksander Hauge Øyen, IL Gneist10.01.063-h1Fana, Framolekene04.06.24
3,55,18Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----40--------------------
3,55,25Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.0613-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,56,24Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.067-h3Sandnes, NM 202427.06.24
3,56,60Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.0716-fi-BJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,57,59Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.074-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,57,9Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-18/19)Øvre Årdal, Treningsstemne18.05.24
3,58,02Robin Wathne Nedrehagen, IL i BUL27.02.991-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,58,15Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.0316-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
3,58,24Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.921-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
3,58,51Teodor Hansen, Ullensaker/Kisa IL25.05.061-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
3,58,51Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
-----50--------------------
3,58,68Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.938-h3Sandnes, NM 202427.06.24
3,58,70Henrik Laukli, Strindheim IL08.04.014Trondheim, 3000m for alle25.04.24
3,58,89Eivind Klokkehaug, Sportsklubben Vidar27.07.916-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,58,91Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.057-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,59,02Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.062-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
3,59,10Petter M. Rypdal, Namdal Løpeklubb30.10.935Trondheim, 3000m for alle25.04.24
3,59,20Kristoffer Petersen Skonnord, Lillehammer IF14.12.938-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,59,22Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.0210-fi-AOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
3,59,25Karl Oraug Rygh, IK Tjalve30.08.091-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
3,59,28Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.052-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
-----60--------------------
3,59,57Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.949-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,59,77Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.945-h1Sandnes, NM 202427.06.24
4,00,24Johannes Dalland, IL i BUL08.01.031Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
4,00,42Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.882-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,00,66Sindre Solbakken Omvik, IL Gular18.08.937-h1Sandnes, NM 202427.06.24
4,00,84Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.084-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,00,90Haakon Heltzer Sørstad, Ullensaker/Kisa IL01.03.085-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,00,93Jens Kristian Lunde, Lillehammer IF05.07.086-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,01,12Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.9511-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,01,70Jørgen Schulze Hals, Kragerø IF Friidrett21.10.902Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
-----70--------------------
4,01,79Haakon Engelsen Berg, Sportsklubben Vidar17.01.924-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,01,82Axel Wold Møller, IL Koll15.04.087-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,02,01Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.0613-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,02,19Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.088-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,02,29Eirik Offenberg, IL Runar06.06.963Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
4,02,87Ragnar Nersten, Fossum IF11.09.984Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
4,02,95Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
4,02,97Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.084-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,03,64Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.073-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,03,78Alf Ante Idland Tornensis, Spirit Friidrettsklubb16.11.002Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
-----80--------------------
4,03,90Steinar Bøe, Sportsklubben Vidar20.07.977-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,03,95Kristian Ulriksen, Tromsø Løpeklubb02.10.865Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
4,03,96Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.966Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
4,04,36Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.056Trondheim, 3000m for alle25.04.24
4,04,44Jo Eirik Møller, IF Kamp-Vestheim07.12.957Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
4,04,45Tord Andresen, IL Gneist05.08.061 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival23.06.24
4,04,48Tomas Jack James Skjaeråsen, Varegg IL13.02.955-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,04,73Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.916-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,04,76Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.0516-fi-CJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,04,78Lars-Olav Måkestad Apold, IL Gular05.06.921Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival23.06.24
-----90--------------------
4,05,05Nils August Flornes Rustad, IL Gneist05.05.072-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
4,05,13Øystein Støfring, Jølster IL19.08.017Trondheim, 3000m for alle25.04.24
4,06,30Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.085-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
4,06,33Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.082 (G-16)Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,06,52Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.861Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202422.06.24
4,06,57Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.089-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,06,66Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,06,82Henrik Velle, IK Tjalve28.11.915-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,06,94Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.061 (G-U20)Stjørdal, BDO-lekene 202402.06.24
4,07,20Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.0910-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
-----100--------------------
4,07,49Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.981-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,07,54Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.038-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,07,72Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061Grimstad, Klubbstevne06.06.24
4,07,76Christian Magnus Lothe Hitland, IL Gular13.11.089-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,07,97Siem Mengisteab Debesai, Hamar IL25.05.0711-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,08,05Oliver Sund, Ranheim IL01.10.052Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.24
4,08,05Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.9910-h2Sandnes, NM 202427.06.24
4,08,44Lars Kongssund, FIK Ren-Eng19.04.046-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,08,51Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.038Trondheim, 3000m for alle25.04.24
4,08,60Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.0912-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
-----110--------------------
4,08,80Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.9910Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
4,09,31Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.0610-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,09,88Piera Niillas Tobiassen, Sirma IL27.05.9210-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,09,91Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.0511-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,10,01Benjamin Bjørnstad, IL Gular14.05.0311-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,10,09Lauritz Grønvold Menkerud, Ullensaker/Kisa IL10.11.079-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
4,10,24Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.0612-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,10,38Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.065 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
4,10,41Herman Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL11.08.0512-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,11,25Jonas Njerve, Sportsklubben Vidar31.07.975-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
-----120--------------------
4,11,53Axel Gutterød Dabe, IL Runar02.04.0614-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,12,18Kyryl Myroniuk, Ullensaker/Kisa IL07.04.091-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,12,23Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.0615-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,12,64Tesfay Brhane, Moelven IL13.03.952-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,12,93Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Overhalla, Trekamp/NA-karusellen15.06.24
4,12,99Martin Mjelde, IL Gneist03.08.0812-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,13,31Idar Odland, Varegg IL29.08.062 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival23.06.24
4,13,41Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.072-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,13,43Håkon Prøsch Johnsen, Ullensaker/Kisa IL12.08.073-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,13,69Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.0613-h1Fana, Framolekene04.06.24
-----130--------------------
4,14,95Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.081 (G-16)Rosendal, Rosendalsleikane09.06.24
4,15,05Sverre Lande Johansen, Sarpsborg IL08.01.064-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,15,46Iver Jebsen Hoem, Øygarden IL01.03.0812-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
4,15,50Simen Nieuwlaat, Rygge IL13.07.871 (MV35)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
4,15,58Ådne Nesje Hernes, IL Gular09.04.0215-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,15,92Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.951Haugesund, Mailekene 202426.05.24
4,16,26Thomas Kjellberg, Sportsklubben Vidar18.04.8611Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
4,16,59Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.0714-h1Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,17,33Oscar Kjos, Ringerike Friidrettsklubb23.04.085-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,17,83Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091 (G-15)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
-----140--------------------
4,18,55Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.044-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,19,14Eric Haugen Grønvold, Nittedal IL27.03.095-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,19,71Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.096-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,19,90Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,20,47Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.098-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,20,73Markus Bye Jacobsen, Ullensaker/Kisa IL27.07.077-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,20,80Bjørn Kåre Høie, Spirit Friidrettsklubb18.02.894Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
4,20,88Trond Håkon Trondsen, Trondheim & Omegn Sportsklubb08.04.9413-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
4,20,92Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.861Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
4,21,09Bendik Blix, IL i BUL Tromsø05.11.021Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
-----150--------------------
4,21,35Johannes Deraas Grimsgaard, IL i BUL Tromsø28.07.0114-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
4,21,46Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.039-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,21,66Tobias Harstad Rinde, Skarphedin IL08.09.081-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202406.07.24
4,22,41Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DRoma/ITA, European Athletics Championships11.06.24
4,23,6Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.071-h1 (G-17)Fana, Framolekene04.06.24
4,23,68Sander Spilhaug Stuwe, Ullensaker/Kisa IL24.06.0611-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,24,6Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.081-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
4,25,03Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
4,25,05Isak Aronsen Hæstad, IL i BUL Tromsø01.01.081 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
4,25,12Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.855Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
-----160--------------------
4,25,23Sivert Rusten, Ullensaker/Kisa IL20.06.0812-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,25,66Anton Janovskis Heldal, Sportsklubben Vidar20.06.9012Oslo/Bi, Kvallikstevne11.06.24
4,25,89Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.089-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,26,17Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.068 (T38)Kobe/JPN, Para Athletics World Championships25.05.24
4,26,25Kristoffer Kipperberg Tollås, Ålesund Friidrettsklubb21.02.851Ålesund, Seriestevne22.04.24
4,26,31Frederik Redigh Stickler, IL i BUL05.02.0714-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,26,59Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.052 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
4,26,81Viljar Stavrum, Verdal Friidrettsklubb19.08.051 (G-18/19)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
4,27,01Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.091 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane09.06.24
4,27,07Erlend Rolien, Skogn IL30.06.841 (MV40)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
-----170--------------------
4,27,34Marcus Eek, Ullensaker/Kisa IL14.08.0815-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,28,57Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Gjesdal IL31.05.092 (G-15)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
4,28,78Alfred Lauvsnes Hovdet, Idrettslaget Skjalg03.04.081 (G-16)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
4,28,87William Bratsberg, Bærums Verk IF25.05.048-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,28,87Alexander Gjerulff, Sportsklubben Vidar02.02.0916-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,29,1Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.082-h1 (G-16)Fana, Framolekene04.06.24
4,29,36Tor Johan Nedreberg Askeland, Varegg IL30.08.9316-h1Fana, Framolekene04.06.24
4,29,44Vegard Øverli Berg, Steinkjer Friidrettsklubb22.12.001Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
4,29,46Anders Veum, Varegg IL11.11.952Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
4,29,47Henning Hellebust, Sportsklubben Vidar31.01.957-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
-----180--------------------
4,30,51Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.869Trondheim, 3000m for alle25.04.24
4,30,54Julian Fagerli, Rana FIK12.11.081 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
4,30,94Vetle Titlestad Bye, IL Runar30.09.092 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
4,31,84Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.082 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
4,32,63Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081 (G-16)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
4,33,94Truls Skarvøy, Sportsklubben Vidar06.02.9417-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,34,13Ludwik Monsrud-Sikorski, Bratsberg IL21.01.091 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
4,36,11Filip Nåvik, Moss IL11.05.0818-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,36,20Alf-Georg Joranger, Fredrikstad IF04.11.7919-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,36,36Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081 (G-16)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
-----190--------------------
4,37,14Alexander Hjelmeland Rygg, Førde IL Friidrett12.10.801Førde, Åpningstemne15.05.24
4,37,35William Syvertsen, Herkules Friidrett10.03.071 (G-17)Porsgrunn, Kjølneslekene09.06.24
4,37,48Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.082Førde, Åpningstemne15.05.24
4,37,5Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.061-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene04.06.24
4,38,77Lukas Kampesveen, Gausdal FIK11.05.052 (G-16/19)Gausdal, Vårstevnet05.05.24
4,39,21Øyvind Solberg, Ullensaker/Kisa IL26.01.751 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
4,39,42Isak Eliassen Løkke, Sem IF30.06.088-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
4,39,71Thorbjørn Forbord Jacobsen, IL Tyrving12.06.091 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.24
4,39,86Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.082 (G-16)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
4,40,14Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
-----200--------------------
4,40,26Frode Saugestad, Sankthanshaugen Løpeklubb02.04.7417-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
4,40,44André Haugsbø, Gaular IL10.03.793Førde, Åpningstemne15.05.24
4,40,77Erling Viljugrein Stølen, IK Tjalve16.06.9020-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,40,94Terje Wille Vestre, Ålesund Friidrettsklubb21.05.842Ålesund, Seriestevne22.04.24
4,41,14Arild Moen, Lånke IL Friidrett10.05.802 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
4,41,16Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082 (G-16)Finnsnes, Åpningsstevne 202402.06.24
4,41,65Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.083 (G-16)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
4,41,71Trygve Andresen, Varegg IL09.03.791 (MV45)Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
4,41,87Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 202426.05.24
4,41,95Oliver Dahl Olsen, Ullensaker/Kisa IL14.02.0821-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
-----210--------------------
4,42,23Kasper Furnesvik, IK Hind23.03.9522-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,44,32Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.091 (G-15)Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
4,45,15Martin Randli Elden, Bratsberg IL03.05.092 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
4,45,25Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.0912-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,45,27Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.098Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
4,45,30Reinert Emmerhoff, IL Gular06.08.711 (MV50)Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
4,47,45Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.941Knarvik, AKS Leikane 202426.05.24
4,48,20Jonas Pedersen, IL i BUL Tromsø15.12.042Tromsø, Tromsølekene 202408.06.24
4,48,28Arve Romslo Schistad, Ålesund Friidrettsklubb11.08.923Ålesund, Seriestevne22.04.24
4,49,43William Cornelius Tangvik, Ranheim IL20.08.0913-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
-----220--------------------
4,49,54Anders Rusten, Ålesund Friidrettsklubb08.01.814Ålesund, Seriestevne22.04.24
4,50,04Marius Myran, Ullensaker/Kisa IL09.10.0814-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
4,50,92Erik Sondre Paulsen, Ålesund Friidrettsklubb27.08.875Ålesund, Seriestevne22.04.24
4,51,0Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.051 (G-19)Bergen/La, Seriestevne01.07.24
4,51,50Anders Rossen Bryhni, Asker Sk. Friidrett27.06.781Asker, Askerlekene 202408.06.24
4,52,07Linus Schie Selander, IL Runar05.09.094 (G-15)Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,52,84Øystein Raustøl Dahle, IL Molde-Olymp04.03.071Kristiansund, Treningsstevne22.06.24
4,53,86Olai Spillum, IF Hellas24.03.091 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
4,56,83Torstein Svendsen, IK Hind13.04.661 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
5,01,22Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05D (G-U20)Reykjavik/ISL, Nordic Championships Combined Events16.06.24
-----230--------------------
5,02,88Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,02,95Yevhenii Matiushenko, Herøy IL25.07.012Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
5,04,56Mats Haugen Pande, IL Runar07.06.094 (G-U20)Larvik, Åpningsstevne15.05.24
5,05,16Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.08D (G-U18)Reykjavik/ISL, Nordic Championships Combined Events16.06.24
5,05,77Knut Ole Fagervold, Stadsbygd IL20.12.692 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
5,06,61Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.064 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,07,67Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.071 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,08,86Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.611 (MV60)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
5,10,19Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.065 (G-U20)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,10,80Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.0915-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.24
-----240--------------------
5,11,00Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.081 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,13,58Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.072 (G-U20)Ås, Smart Energi Åpningsstevnet01.05.24
5,17,43Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.082 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,22,09Stig Magne Loftheim, GTI25.10.791 (MV45)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
5,23,44Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.093 (G-15)Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene25.05.24
5,24,93Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,24,95Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.942 (MSPara)Sandnes, NM 202429.06.24
5,25,19Stian Vallestad Alvær, Førde IL Friidrett09.12.774Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.24
5,26,26Rune Boge, GTI25.10.711 (MV50)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
5,27,54Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084 (G-16)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
-----250--------------------
5,27,59Sebastian Leksund Rogne, Ullensaker/Kisa IL14.01.0825-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
5,28,50Øyvind Andersen Lundeby, Utleira IL Friidrett25.11.673 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
5,29,17August Grimeli, Flåværingen IL08.01.072 (G-17)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,31,77Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,33,10Kjell Eriksen, Ogndal IL23.03.552 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
5,34,58Øyvind Røkenes, GTI16.10.671 (MV55)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
5,37,90Håkon Yri, Syril IL25.12.091 (G-15)Sogndal, Friidrettsturnè15.06.24
5,38,76Roger Melting, Mosvik IL26.01.612 (MV60)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
5,39,56Theodor Solberg, Søgne IL06.08.081 (G-16)Søgne, KM Agder08.06.24
5,41,29Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.593 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
-----260--------------------
5,43,61Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.046Ålesund, Seriestevne22.04.24
5,44,01Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.651 (MV)Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
5,47,14Per Arve Sørngård, Strindheim IL31.08.541 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
5,51,70Anders Wilhelm Yri, Syril IL04.11.741 (MV50)Sogndal, Friidrettsturnè15.06.24
5,57,44Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
5,58,75Tone Gravvold, Sportsklubben Vidar19.06.773 (T12)Paris/FRA, Handisport Open Paris 202413.06.24
5,59,60Helge Reinholt, Treungen IL29.03.671 (MV55)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
6,02,00Jakob Wang, IF Hellas16.09.941Drammen, Åpningsstevne 202426.05.24
6,11,50Øyvind Eie, GTI30.05.631 (MV60)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
6,14,33Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV75)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
-----270--------------------
6,17,40Eldar Bjørge, GTI25.11.562 (MV)Sandnes, KM Rogaland 202409.06.24
6,18,75Steinar Lohne, IL Fri25.12.621 (MV60)Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
6,19,09Olav Hagland, GTI16.02.482 (MV75)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
6,19,14Rune Freyer, GTI31.01.662 (MV55)Stavanger, Klubbstevne18.04.24
6,19,79Ole Roald Torset, Aure IL11.10.542 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
6,20,45Alf Fjeldstad, FIL Aks-7707.12.503 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
6,30,33Gunnar Hauge, Eikanger IL21.07.552Knarvik, AKS Leikane 202426.05.24
6,36,22Theodor Henriksen, Kongsvinger IL Friidrett21.10.081 (G-16)Kongsvinger, Klubbstevne 2 - 202405.06.24
6,40,72Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV60)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
6,49,38Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.431 (MV80)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
-----280--------------------
6,55,28Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
7,04,49Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.804Førde, Åpningstemne15.05.24
7,06,17Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
8,55,00Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV70)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
9,21,74Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV80)Fana, NM/UM Mangekamp 202426.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46,58Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), Ullensaker/Kisa IL10.12.9514-fi-AJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
3,59,32Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.08.0618-h2Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
4,10,38Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Namdal Løpeklubb11.06.913Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.24
4,14,26Dina Anjara Herilanto Randrianampiantsoa (MDG), Sportsklubben Vidar25.02.9912-fi-BOslo/Bi, Løpstevne28.04.24
4,17,05Janis Arsenikovs (LAT), Ullensaker/Kisa IL24.05.8318-fi-DJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,19,77Karol Krzysztof Gorny (POL), Ullensaker/Kisa IL25.07.806-fi-EJessheim, Jessheim 1500m Elite 202424.05.24
4,33,22Adrian Antoni Litwic (POL), Ullensaker/Kisa IL13.03.861 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
4,37,87Grzegorz Bartosz Kosel (POL), Ullensaker/Kisa IL10.02.821 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
4,46,44Mads Bak Madsen (DEN), Narvik IL28.12.752 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
5,02,57Veiko Saarestik (EST), Mosvik IL17.07.823 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
5,08,21Martins Jankovskis (LAT), Steinkjer Friidrettsklubb09.06.741 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24
5,32,63Ger Wijnandus van Graas (NED), Sportsklubben Vidar07.02.551 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner23.06.24

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45,60Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.002Eugene/OR/USA, Diamond League - The Prefontaine Classic25.05.24

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26,59Karl Oraug Rygh, IL Koll30.08.091-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
5,46,24Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.094-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
5,51,69Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
5,52,22Kyryl Myroniuk, Lørenskog Friidrettslag07.04.091 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
5,54,03Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.092 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
5,59,67Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.092 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
6,00,09Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Gjesdal IL31.05.093 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
6,04,33Magnus Hauge Øyen, IL Gneist24.05.094 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
6,04,8Ludvig Langøygard, Frol IL16.07.081 (G-16)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
6,07,64Odin Fossheim, Namdal Løpeklubb03.06.091 (G-15)Namsos, Kleppenlekene 2429.05.24
-----10--------------------
6,08,21Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.095 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
6,08,56Alexander Gjerulff, Sportsklubben Vidar02.02.093 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
6,08,93Vetle Titlestad Bye, IL Runar30.09.096 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
6,08,93Tarjei Momrak, Fyresdal IL28.03.097 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
6,12,02Lars Kålås Abrahamsen, IL Runar12.02.098 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
6,13,4Jonas Alstad, Frol IL26.07.082 (G-16)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
6,16,17Alfred Lauvsnes Hovdet, Idrettslaget Skjalg03.04.082 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
6,18,41Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-18/19)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
6,19,37Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.093-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
6,20,96Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.099 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
-----20--------------------
6,25,40Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061 (G-18)Bergen/La, Seriestevne05.06.24
6,28,17Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.096 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
6,29,1Rolf Alstad, Frol IL24.05.801 (MV35)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
6,29,90Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.096-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
6,42,62Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.0910 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
6,45,3Hermann Leithe, Frol IL15.06.802 (MV35)Levanger, T-A sprint Moanstevne06.06.24
6,49,37Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.093 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
7,05,73Marius Dyb Endresen, IL Gneist06.03.091-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
7,09,10Jakob Simon Treen, Idrettslaget Skjalg09.04.094 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
7,22,88Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.091 (G-15)Bodø, Nasjonalt stevne22.06.24
-----30--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,15,99Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.091 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,33,49Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981Stockholm/SWE, Bauhaus-galan02.06.24
7,50,83Per Svela, Norna-Salhus IL19.03.924Fana, Trond Mohn Games22.05.24
7,51,43Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.056Nembro/ITA, Meeting Internazionale Città di Nembro19.06.24
7,55,44+Awet Nftalem Kibrab, Ullensaker/Kisa IL09.05.95-fi-AStockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24
8,03,84Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.031-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,04,21Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.061-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,04,39Tore Akerlie, IL Gular19.02.996Fana, Trond Mohn Games22.05.24
8,04,88Fredrik Sandvik, Ullensaker/Kisa IL23.03.982-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,06,47Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.922-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,07,62+Henrik Børkja Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.91-fi-AStockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24
-----10--------------------
8,10,67Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.943-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,12,30Håkon Stavik, IL i BUL30.03.003-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,12,94Johannes Teigland, IL Gular17.04.954-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,14,93Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.921Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival23.06.24
8,14,94Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.025-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,15,61Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.066-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,16,74Sindre Solbakken Omvik, IL Gular18.08.937-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,18,22Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.034-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,20,14Henrik Laukli, Strindheim IL08.04.011Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
8,20,68Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.075-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
-----20--------------------
8,20,88Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.036-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,20,91Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.017-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,21,17Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.039-fi-AKarlstad/SWE, Folksam GP Karlstad04.07.24
8,21,95Lukas Buncic, Ullensaker/Kisa IL27.12.071Kristiansand, Stadionmila12.05.24
8,22,25August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.048-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,22,55Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.999-h1Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,23,21Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.973-fi-BKarlstad/SWE, Folksam GP Karlstad04.07.24
8,23,56Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.054-fi-BKarlstad/SWE, Folksam GP Karlstad04.07.24
8,23,57Andreas Fantoft, IL Gneist30.06.998-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,23,82Philip Gulbrandsen, Ullensaker/Kisa IL24.07.079-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
-----30--------------------
8,23,91Andreas Iden, IL Gneist10.03.9510-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,24,21Sebastian van der Veen, IL i BUL06.08.0211-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,24,69Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.8812-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,26,04+Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.01-fi-AStockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24
8,28,69Magnus Øyen, Rindal IL26.04.079Fana, Trond Mohn Games22.05.24
8,29,23Eirik Mysen, Mosvik IL06.05.931Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,29,68Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.962Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
8,30,71Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.9313-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,31,93Ulrik Astrup Arnesen, IK Tjalve28.01.972Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,33,21Harald Østberg Amundsen, Asker Sk. Friidrett18.09.983Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
-----40--------------------
8,35,07Hans Petter Rolke, Kristiansand Løpeklubb17.05.984Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,35,56Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,35,75Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.081 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,35,94Aleksander Hauge Øyen, IL Gneist10.01.061-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,36,48Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.071-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,37,44Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.0614-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,37,59Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.062-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,38,01Haakon Heltzer Sørstad, Ullensaker/Kisa IL01.03.0815-h2Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,38,20Mats Hauge, IL i BUL16.07.973-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,38,26Kristian Ulriksen, Tromsø Løpeklubb02.10.864-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
-----50--------------------
8,39,14Eirik Bergene Aabrekk, Sandefjord Turn & IF03.03.982Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,39,15Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.062Kristiansand, Stadionmila12.05.24
8,39,25Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.082 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,39,71Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.953Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,40,21Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.075-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,40,39Hans Christer Holund, Lyn Ski25.02.895Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,42,19Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.006Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,43,14Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.946-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,43,25Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
8,43,28Nils August Flornes Rustad, IL Gneist05.05.071 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
-----60--------------------
8,43,75Petter Myhr, FIK Orion05.03.008Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,44,21Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
8,44,47Johannes Havn, Lillehammer IF26.08.011Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
8,45,08Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.052-h3Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
8,45,08Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.057-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,45,34Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.058-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,45,87Johannes Bredesen Øvereng, Namdal Løpeklubb26.06.031-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
8,46,05Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.922-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,46,19Jonas Lillejord, Osterøy IL09.02.983-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,46,72Markus Løkke Granaas, U & IL Klippen03.07.981Tromsø, Seriestevne 3-202429.05.24
-----70--------------------
8,46,97Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.063Stjørdal, BDO-lekene 202401.06.24
8,47,35Jørgen Schulze Hals, Kragerø IF Friidrett21.10.909-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,47,45Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.065Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,48,23Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.0810-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,48,53Jørgen Hvatum, IL Heming30.12.0611-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,48,74Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.029Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,48,80Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.0512-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,49,04Matias Brekkå, Sportsklubben Vidar28.10.006Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,49,13Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.0913-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,49,22Martin Holtet, Kongsvinger IL Friidrett27.06.0714-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
-----80--------------------
8,50,48Martin Mjelde, IL Gneist03.08.082 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,50,82Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0110Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,51,10Arve Listaul, Seljord IL31.12.9411Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,51,29Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.0615-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,52,05Martin Brekke, Larvik Turn & IF18.07.9212Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,52,29Andreas Habtamu Fossan, Sportsklubben Vidar21.10.9913Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,52,74Fredrik Torgersen, Varegg IL21.05.915-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,52,99Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.078-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
8,53,12Jens Kristian Lunde, Lillehammer IF05.07.082Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
8,53,4Iver Synstnes Hole, Åndalsnes IF06.09.031Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
-----90--------------------
8,53,71Alf Ante Idland Tornensis, Spirit Friidrettsklubb16.11.001Egersund, Åpningsstevne02.05.24
8,53,84Piera Niillas Tobiassen, Sirma IL27.05.9216-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,53,98Tore Klungland, Bøler IF09.08.979Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,53,99Gjermund Næss, Kjelsås IL9615Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,54,08Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.9517-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,54,15Sondre Johan Knutsen, IL Gneist07.04.947-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,54,57Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.861Narvik, Narvik-Lekene15.06.24
8,54,58Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.068-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,54,61Christopher Holberg, IL Heming29.01.0610Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
8,55,05Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.0618-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
-----100--------------------
8,55,86Sondre Ramse, Otra IL9816Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,56,71Ragnar Nersten, Fossum IF11.09.9817Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,57,1Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.902Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
8,57,29Mats Håpnes, Alta IF05.11.8719-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,57,69Martin Ukkelberg Sløgedal, Kristiansands IF Friidrett15.04.051 (G-18/19)Kristiansand, Skillingslekene24.05.24
8,57,70Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.9918Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,58,09Axel Mender, Re Friidrettsklubb0119Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,58,36Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.0621-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,58,51Geir Lervik, Matningsdal IL07.03.0122-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
8,58,74Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.912Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival23.06.24
-----110--------------------
8,58,83Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.079-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
8,58,93Endre Berg Leiren, Strindheim IL07.07.0120Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,59,03Mathias Møller, Sportsklubben Vidar22.07.9421Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
8,59,18Bjørn Erik Langstein, Tomrefjord IL22.08.981Ålgård, Extralekene 202402.06.24
8,59,28Stian Flo, Sørild FIK04.03.851Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
8,59,37Kim-Roger Trøite, IK Hind17.06.962Tromsø, Seriestevne 3-202429.05.24
9,00,45Jonas Njerve, Sportsklubben Vidar31.07.9711Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,01,10Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.044Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival23.06.24
9,01,30Lasse Blom, Sømna IL24.11.8322Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,01,59Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.0924-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
-----120--------------------
9,02,15Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.072 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
9,02,44Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
9,03,21Per Anders Dugstad, Birkenes IL10.06.982-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,03,36Atle Wendel Scheie, IK Tjalve22.08.9513Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,03,36Andreas Aas-Jakobsen, IL Heming0023Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,03,69Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.941Arna, Askokarusellen nr.212.06.24
9,03,78Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.062Grimstad, Grimstadlekene 202412.05.24
9,04,69Ole Jacob Ellevold, Kongsvinger IL Friidrett05.06.0725-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
9,04,83Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.9224Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,05,52Ole-Kristian Lindebø Kverner, Ullensaker/Kisa IL06.02.056Kristiansand, Stadionmila12.05.24
-----130--------------------
9,05,64Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.0225Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,06,13Kaspar Lilja, Ås IL02.03.9614Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,06,16Adrian Westlie, Askim IF04.04.0126Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,06,23Vetle Arder Skildheim, IL i BUL Tromsø07.10.033Tromsø, Seriestevne 3-202429.05.24
9,06,70Sondre Tragethon, Geilo IL19.02.9427Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,06,73Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.071Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
9,06,79Espen Vasby, Snøgg Friidrett02.09.9628Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,07,20Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.0129Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,07,40Anders Jerpstad, Sportsklubben Vidar04.05.952Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
9,07,55Espen Roll Karlsen, IL Gneist27.08.9111-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
-----140--------------------
9,07,72Håvard Haukenes, IL i BUL22.04.9012-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,07,82Per Christian Eggen Mjøs, Varegg IL9830Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,09,13Ådne Nesje Hernes, IL Gular09.04.0213-h2Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,10,45Njål Torillson Tyssing, Velledalen IL01.01.821-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,10,47Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.084 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
9,11,06Kristian Bjune Sveen, Sportsklubben Vidar03.09.9131Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,11,87Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.984Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
9,12,00Vidar Bjørnås, Målselv IL23.11.071 (G-17)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
9,13,06Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.073 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
9,13,28Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.0627-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
-----150--------------------
9,13,30Simon Hannestad, Kjelsås IL31.12.0332Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,13,67Erik Bøe, Sportsklubben Vidar28.02.9633Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,13,9Oliver Sund, Ranheim IL01.10.053Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
9,15,34Magnus Sedeniussen, Lyn Ski29.12.0134Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,18,90Trym Gjedebo-Skarpeteig, Bøler IF20.08.081-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
9,19,04Tesfay Brhane, Moelven IL13.03.951Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
9,20,69Tobias Harstad Rinde, Skarphedin IL08.09.082-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
9,20,83Erlend Drivenes, Tørvikbygd IL26.02.901Strandebarm, Seriestemne29.05.24
9,20,96Morten Tengesdal, Egersunds IK13.01.952Egersund, Åpningsstevne02.05.24
9,21,34Iver Jebsen Hoem, Øygarden IL01.03.0811-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
-----160--------------------
9,21,94André Haugsbø, Gaular IL10.03.791Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
9,22,49Olav Meling Spikkeland, IL Gular17.09.981-h1Fana, Framolekene02.06.24
9,22,91Erik Bertheussen, IL i BUL Tromsø17.04.092-h1 (G-15)Kingston upon Thames/GBR, Kingston AC & Polytechnic Harriers Open24.03.24
9,23,40Oscar Kjos, Ringerike Friidrettsklubb23.04.081 (G-16)Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
9,23,50Halvor Kleivi, Kjelsås IL9635Oslo/Bi, Moseby Invitational29.06.24
9,23,57Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.9429-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
9,24,82Odin Fossheim, Namdal Løpeklubb03.06.091 (G-15)Overhalla, Namdalskarusellen løp 3/ KM 3000m13.05.24
9,25,07Herman Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL11.08.0530-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
9,25,21Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.085 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
9,25,65Marius Renå, Hommelvik IL22.09.994-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
-----170--------------------
9,26,39Henrik Holberg, IL Heming02.08.085 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,26,98Torstein Høie Meling, Idrettslaget Skjalg02.01.062 (G-15/18)Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
9,27,30Mats Engelund Hellerud, Moss IL24.03.921Moss, Banekarusell 116.04.24
9,27,42Frederik Redigh Stickler, IL i BUL05.02.076 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,31,57Lars Øvrebø, Jølster IL16.08.002Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
9,32,47Sander Spilhaug Stuwe, Ullensaker/Kisa IL24.06.067 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,32,99Halvor Sellesbakk, Byåsen IL31.03.081 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
9,33,1Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.024Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
9,33,87Jan Tore Gjedrem, Bjerkreim IL27.06.922Ålgård, Extralekene 202402.06.24
9,35,50Sigve Landsem, Narvik IL02.08.972Narvik, Narvik-Lekene15.06.24
-----180--------------------
9,36,83Remy Furevik, Ask Friidrett06.02.882-h3Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,37,31Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.086 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
9,38,08Sondre Gjesbakk, Rana FIK15.08.011Rana, Rana Fiks Vårstevne 202406.06.24
9,38,93Kristian Nestor Jarnung, Norna-Salhus IL31.07.783-h3Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,39,97August Krokan, Tromsø Løpeklubb29.12.924Tromsø, Seriestevne 3-202429.05.24
9,40,13Magne Henriksen, Nordreisa IL04.08.932Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
9,41,13Marius Haugen Strandhaug, Lillehammer IF04.09.0316Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,41,36Alfred Lauvsnes Hovdet, Idrettslaget Skjalg03.04.081 (G-15/16)Ålgård, Extralekene 202402.06.24
9,41,60Johannes Deraas Grimsgaard, IL i BUL Tromsø28.07.011Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202423.06.24
9,41,71Sigmund Aasen Kvalheim, Lillehammer IF24.03.975Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
-----190--------------------
9,42,14Eik Viljar Nertun Jøsendal, Nittedal IL28.08.081 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
9,42,5Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081 (G-16)Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
9,42,9Håkon Lundvall, Froland IL24.09.091 (G-15)Fevik, Løbestævne05.05.24
9,43,04Are Fetveit, IL Norodd27.06.921Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
9,44,18Julian Fagerli, Rana FIK12.11.083-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202407.07.24
9,45,39Odd Martin Lauvås Olsen, Rana FIK09.07.851 (MV35)Rana, Rana Fiks Vårstevne 202406.06.24
9,45,61Sigurd Storvik Grønvold, Nittedal IL29.04.082 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
9,45,77Viljar Stavrum, Verdal Friidrettsklubb19.08.055-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,46,26Jonas Haugmo Kaspersen, Nittedal IL04.02.091 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
9,47,30Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.852Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
-----200--------------------
9,47,60Eskil Lindestad, Snøgg Friidrett25.07.021 (G-U23)Notodden, Løpsstevne 2 - 202405.07.24
9,48,53Mark Edward Purkis, Varegg IL27.05.954-h3Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,49,31Sivert Mørch, Byåsen IL28.10.086-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,49,61Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.083Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
9,50,1Kjell Skaret, Markabygda IL07.02.905Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
9,50,22Isak Eliassen Løkke, Sem IF30.06.088 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,50,98Anders Austad, BFG Bergen Løpeklubb10.01.915-h3Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,51,2Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.082 (G-16)Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
9,54,29Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.069 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
9,55,08Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.056-h3Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
-----210--------------------
9,55,14Trygve Andresen, Varegg IL09.03.791 (MV45)Arna, Askokarusellen nr.212.06.24
9,55,2Arild Moen, Lånke IL Friidrett10.05.802 (MV40)Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
9,55,33Ottar Andreas Grønvold, Moss IL10.09.822Moss, Banekarusell 116.04.24
9,55,81Tobias Bergslid, Namdal Løpeklubb13.08.001Overhalla, Namdalskarusellen løp 3/ KM 3000m13.05.24
9,56,5Stian Rønning, Lånke IL Friidrett29.08.061 (G-18/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
9,57,00Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.077-h3Fana, Arne Risa Classic 3000 meter15.05.24
9,57,16Ole Løseth Elvetun, Ås IL08.01.861Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
9,58,66Truls Skarvøy, Sportsklubben Vidar06.02.944Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
9,59,84Øyvind Mehus Sjursen, Bøler IF08.03.757-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,00,16Håvard Strand Ødegård, Moss IL22.09.933Moss, Banekarusell 116.04.24
-----220--------------------
10,00,21Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene02.06.24
10,00,32Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.094Moss, Banekarusell 116.04.24
10,00,79Steinar Bøe, Sportsklubben Vidar20.07.975Oslo/St, Groruddalslekene 202411.05.24
10,01,34Morten Kolltveit, Tørvikbygd IL20.10.881 (MV35)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival23.06.24
10,01,90Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.082 (G-16)Lillehammer, CC Strandtorget-stevnet21.05.24
10,03,27Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.055Moss, Banekarusell 116.04.24
10,03,85Nikolai Hjelle Nitter, Moss IL06.06.886Moss, Banekarusell 116.04.24
10,05,47Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081 (G-16)Harstad, Seriestevne 204.06.24
10,06,02Torstein Svendsen, IK Hind13.04.661 (MV55)Harstad, Seriestevne 204.06.24
10,09,37Thorbjørn Forbord Jacobsen, IL Tyrving12.06.0910 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----230--------------------
10,11,88Sivert Rusten, Lørenskog Friidrettslag20.06.0811 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
10,12,10Marthon Hetland, Egersunds IK10.06.923Egersund, Åpningsstevne02.05.24
10,13,03Erik Marki Bjorli, Modum FIK23.08.721Geithus, Distriktsstevne06.06.24
10,14,62Espen Gundersen, IK Hind28.10.844Narvik, Narvik-Lekene15.06.24
10,15,26Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.092 (G-15/16)Ålgård, Extralekene 202402.06.24
10,15,6Rune Godal Kimerud, Snøgg Friidrett17.01.841 (MV40)Notodden, Løpsstevne 119.04.24
10,16,60Thomas Hetland, Egersunds IK21.07.761 (MV45)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
10,17,01Eric James Holtquist, Ås IL24.11.811-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,17,93Bård Henning Kvinen, Egersunds IK19.03.792 (MV45)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
10,18,57Marius Myran, Ullensaker/Kisa IL09.10.0812 (G-16/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene01.06.24
-----240--------------------
10,19,07Anders Rossen Bryhni, Asker Sk. Friidrett27.06.781Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
10,19,10Per Sigve Selseng, Sogndal IL12.02.851 (MV35)Sogndal, Friidrettsturnè15.06.24
10,19,68Vebjørn Orheim Mundal, Jølster IL16.10.084Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
10,20,31Steinar Knutshaug Aasheim, IL Norodd28.08.841 (MV40)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
10,20,66Bjørnar Myklebust Hunnes, Ørsta IL19.02.853Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
10,21,30Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.089 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
10,21,62Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.092 (G-16)Fana, Karabinlekene 202412.05.24
10,22,26Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082 (G-16)Harstad, Seriestevne 204.06.24
10,22,53Amund Riiser, Sogndal IL08.07.771 (MV45)Sogndal, Friidrettsturnè15.06.24
10,23,08Vemund Lien, Lillehammer IF17.12.934Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
-----250--------------------
10,24,33Embrik Nordset, Nittedal IL05.02.092 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,24,73Håkon Kyllo, IL Dalebrand24.10.631 (MV60)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
10,25,67Are Stødle, Nittedal IL08.07.771Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,25,83Martin Spillum Grønli, Frol IL06.11.967-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
10,26,55Alfred Sæter Riise, Nittedal IL30.06.093 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,26,64Kristoffer Aaby, Sigdal FIK05.06.081 (G-16)Geithus, Distriktsstevne06.06.24
10,27,31Filip Nåvik, Moss IL11.05.087Moss, Banekarusell 116.04.24
10,27,75William Takvam, Egersunds IK20.02.984Egersund, Åpningsstevne02.05.24
10,28,08Arne Fjeldseth, Namdal Løpeklubb29.01.881 (MV35)Overhalla, Namdalskarusellen løp 3/ KM 3000m13.05.24
10,28,90Andreas Ljåstad, Nittedal IL29.10.083 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
-----260--------------------
10,29,50Eirik Elnan Garnvik, Follafoss IL10.09.873Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
10,29,59Andreas Skjelle, Medkila Skilag10.06.043Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
10,30,44Eiven Skram, Nittedal IL25.04.094 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
10,32,31Markus Rekstad, Byåsen IL17.09.088-h1Trondheim, 3000m for alle25.04.24
10,32,37Einar Engvig, IL Norodd09.09.751 (MV45)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
10,32,4Per Erik Klegseth, Lånke IL Friidrett10.01.886Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
10,32,79Robin Pettersen, Alta IF11.04.954Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
10,34,3Oddbjørn Fjæran, Lånke IL Friidrett27.06.858Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
10,37,45Ole Kristian Unnerud, Moss IL07.10.748Moss, Banekarusell 116.04.24
10,37,86Tobias Tømte, Nittedal IL14.02.084 (G-16)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
-----270--------------------
10,38,67Svein B. Sandvik, Ås IL01.10.812Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
10,39,80Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.612 (MV60)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
10,40,61Karl Henrik Lilleheier, Ås IL06.11.713Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
10,41,20Svein-Åge Karlsen, Rygge IL09.07.819Moss, Banekarusell 116.04.24
10,41,28Tormod Ragnes, Nærsnes Løpeklubb801 (MV40)Notodden, Løpsstevne 2 - 202405.07.24
10,41,51Tormod Rangnes, Asker Sk. Friidrett25.11.802Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
10,42,71Harald Iversen Lædre, Egersunds IK09.04.801 (MV40)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
10,42,96Terje Yun Dahl, Asker Sk. Friidrett16.01.703Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
10,43,16Bjørn Kristian Kallasten, Ås IL18.09.744Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
10,43,72Daniel Bruvik, Osterøy IL20.02.961-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
-----280--------------------
10,45,37Aaron Möbius, Asker Sk. Friidrett12.11.874Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
10,46,52Ole Leirvik, Namdal Løpeklubb02.11.721 (MV50)Overhalla, Namdalskarusellen løp 3/ KM 3000m13.05.24
10,46,83Odd Ramstad, Modum FIK26.06.722Geithus, Distriktsstevne06.06.24
10,48,75Einar Færø, Eikanger IL28.06.561 (MV65)Arna, Askokarusellen nr.212.06.24
10,50,01Simon Morales, Varegg IL28.04.942Arna, Askokarusellen nr.212.06.24
10,54,57Inge Magnar Skjerven Hauståker, Osterøy IL23.04.772-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
10,54,87Kjell Øygard, Jølster IL25.12.625Jølster, Nasjonalt Stemne20.05.24
10,55,33Olav Fjeld Kraugerud, Ås IL22.01.765Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
10,55,58Joar Nøkleby Lemme, Samnanger08.04.973Arna, Askokarusellen nr.212.06.24
10,56,79Thomas Nilsen, Mjøsdalen IL793-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
-----290--------------------
11,00,41Ivar Sandø, BFG Bergen Løpeklubb12.06.531 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
11,01,33Ove Måge, Strandebarm IL07.02.731 (MV50)Strandebarm, Seriestemne29.05.24
11,01,54Richard James Mckeon, Moss IL28.09.8710Moss, Banekarusell 116.04.24
11,02,68Lars Måge, Strandebarm IL07.02.732 (MV50)Strandebarm, Seriestemne29.05.24
11,02,92Rolf Hernes, IL Dalebrand25.03.633 (MV60)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
11,03,8Steinar Hagen Nymoen, Snøgg Friidrett22.02.952Notodden, Løpsstevne 119.04.24
11,07,19Edvard Holden, Modum FIK01.04.963Geithus, Distriktsstevne06.06.24
11,09,14Jørgen Heggelund Dahl, Nittedal IL30.01.095 (G-15)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne20.06.24
11,09,26Sondre Skjelvik, Bodø Bauta Løpeklubb01.01.911Bodø, Åpningsstevne06.05.24
11,09,38Frode Bolli Strøm, Narvik IL28.06.772 (MV45)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
-----300--------------------
11,09,94Hans Kristian Wiger, Modum FIK17.01.082 (G-16)Geithus, Distriktsstevne06.06.24
11,11,5Johan Reinert Vikan, Stjørdal Friidrettsklubb12.03.781 (MV45)Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
11,11,5Jørgen Jenssen, Lånke IL Friidrett04.08.813 (MV40)Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
11,13,3Tobias Møretrø, Snøgg Friidrett24.03.933Notodden, Løpsstevne 119.04.24
11,13,31Martin Håpnes, Alta IF02.08.965Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
11,14,7Jarle Vaa, Snøgg Friidrett13.05.802 (MV40)Notodden, Løpsstevne 119.04.24
11,18,50Terje Stormo, Byåsen IL13.08.741Trondheim, Byåsenlekene 202409.06.24
11,18,7Lars Erik Gylland, Hell Ultraløperklubb11.02.782 (MV45)Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
11,20,02Jon Fredrik Strandrud, Ås IL27.12.746Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
11,21,77Øystein Eriksen, Alta IF30.08.826Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
-----310--------------------
11,22,19Bjarne Kolstad Martinsen, Sortland Friidrettsklubb11.10.791 (MV45)Harstad, Nordlaks Festspill-lekene 202423.06.24
11,22,86Kjetil Nordahl, Asker Sk. Friidrett12.08.755Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
11,24,21Magne Aas, Asker Sk. Friidrett12.06.686Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
11,24,39Bård Sundsli, Snøgg Friidrett29.07.932Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
11,25,32Halvard Bjørdalsbakke Saure, Ørsta IL24.09.835Lillehammer, Veidekkelekene22.06.24
11,26,58Fredrik Andersen, Egersunds IK16.05.773 (MV45)Egersund, Åpningsstevne02.05.24
11,29,54Tomas Sjåvik Hånde, IL Norodd05.06.881 (MV35)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
11,31,48John Bjørgård, Kautokeino IL15.08.807Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
11,32,27Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.735-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
11,32,4Knut Idar Torgnes, Sport Torghatten IL06.09.881 (MV35)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.24
-----320--------------------
11,33,4Sverre Svendsen, Sport Torghatten IL29.12.821 (MV40)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.24
11,34,21Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.071 (G-17)Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
11,34,57Hans Petter Overvoll, Ås IL30.05.757Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
11,35,37Oscar Sanengen, Fredrikstad IF17.06.0812Moss, Banekarusell 116.04.24
11,36,2Bjørn Inge Lange, Sømna IL09.02.701 (MV50)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.24
11,37,30Sigve Torland, IL Norodd09.11.752 (MV45)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
11,38,88Roger Melting, Mosvik IL26.01.614 (MV60)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
11,44,3Steinar Johansen Lilleås, Sport Torghatten IL24.10.671 (MV55)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.24
11,45,03Adrian Thorsen, Namdal Løpeklubb05.10.953Overhalla, Namdalskarusellen løp 3/ KM 3000m13.05.24
11,47,09Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.592 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
-----330--------------------
11,49,16Atle Nymo, Moss IL06.09.7713Moss, Banekarusell 116.04.24
11,52,22Ari Brox, IL Pioner18.04.831 (MV40)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
11,54,05Torfinn Bull, Alta IF03.06.051 (G-18/19)Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
12,01,04Vegar Karlsen, Burfjord IL19.06.889Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
12,02,73Tor Henning Erdal, Osterøy IL03.04.836-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
12,07,61Jørgen Wiger, Modum FIK01.07.091 (G-15)Geithus, Distriktsstevne06.06.24
12,08,13Sivert Kroken, Modum FIK08.12.071 (G-17)Geithus, Distriktsstevne06.06.24
12,10,7Jonny Størseth, Lånke IL Friidrett05.11.741 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
12,12,18Yngve Engkvist, Alta IF16.02.7311Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
12,14,72Tor Andreas Aartun, Bremnes Idrettslag14.04.871Bømlo, Seriestevne13.06.24
-----340--------------------
12,15,53Kjell Eriksen, Ogndal IL23.03.553 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
12,16,69Raphael Grung Prieur, Gui Sportsklubb11.01.071 (G-17)Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
12,17,9Simen Veseth, Snøgg Friidrett13.02.934Notodden, Løpsstevne 119.04.24
12,18,25Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072 (G-17)Ås, Sommerstevne i Ås06.06.24
12,18,67Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.654Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
12,23,46Johan Fridtjof Rosenberg, Gui Sportsklubb30.11.047Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
12,24,8Ole Christensen, Idrettslaget Fram03.08.722 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
12,25,77Per Arve Sørngård, Strindheim IL31.08.542 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
12,29,30Håvard Johansen, BUL i Alta21.01.9112Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
12,34,39Torkjell Solbraa, Sogndal IL08.03.801 (MV40)Sogndal, Friidrettsturnè15.06.24
-----350--------------------
12,39,2Tim Aursand, Malvik IL03.04.084 (G-16)Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
12,41,3Tov-christian Isaksen, Snøgg Friidrett21.07.915Notodden, Løpsstevne 119.04.24
12,41,38Kurt Halvorsen, Alta IF12.03.8813Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
12,44,58Andreas Rosenberg, Gui Sportsklubb08.03.718Asker, Asker Trackmeet 129.05.24
13,00,61Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.699-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
13,09,22Bård Roll, IL Nidelv28.09.574 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
13,27,84Ole Kjørsvik Ledal, Strindheim IL16.01.565 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
13,29,16Gunnar Hauge, Eikanger IL21.07.556 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
13,34,46Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.491 (MV75)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
13,41,17Alf Fjeldstad, FIL Aks-7707.12.503 (MV70)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
-----360--------------------
13,41,26Vidar Sæverud, Bremnes Idrettslag11.01.762Bømlo, Seriestevne13.06.24
13,45,2Thor Svare, Stjørdal Friidrettsklubb12.10.531 (MV70)Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
13,48,23Olav Hagland, GTI16.02.482 (MV75)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
13,55,00Amund Heitmann Pedersen, Alta IF05.07.071 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
13,55,08Per Brynjulf Bergesen, Fitjar Idrettslag22.11.593Bømlo, Seriestevne13.06.24
14,07,03Magnus Langli, Alta IF26.12.8014Alta, Åpningsstevnet 202425.05.24
14,23,7Paul Håkon Almås, Hell Ultraløperklubb02.07.572 (MV65)Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
14,37,41Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.431 (MV80)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
14,51,6Jan Stian Saltermark, Sport Torghatten IL15.05.751 (MV45)Brønnøysund, Friidrettsstevne13.05.24
15,15,72Vidar Rosnes, Osterøy IL24.07.751-h1Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
-----370--------------------
15,35,44Per Skaar, IL Gular10.02.473 (MV75)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
16,16,43Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.412 (MV80)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
16,57,44Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.433 (MV80)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
17,16,3Torbjørn Rolseth, Forra IL28.08.461 (MV75)Stjørdal, Nybrottkarusellen 2024 2. løp05.06.24
17,43,24Torbjørn Hoem, Øygarden IL26.12.805-h1Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
26,47,9Lars Try, Tvedestrand Turn & IF31.07.561 (MV65)Fevik, Løbestævne05.05.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56,81Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), Ullensaker/Kisa IL10.12.953-fi-AKarlstad/SWE, Folksam GP Karlstad04.07.24
8,44,05Frew Zenebe Brkineh (ETH), Sandnes IL17.10.841Ålgård, Coop Jærcup 215.05.24
9,18,06Janis Arsenikovs (LAT), Ullensaker/Kisa IL24.05.8328-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
9,25,96David Stefan Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.0131-h1Bærum, Tyrvinglekene14.06.24
10,09,12Emanuels Egils Zaurins (LAT), Gjøvik FIK09.06.041Gjøvik, Gjøvik- Totenlekene25.05.24
10,18,06Mads Bak Madsen (DEN), Narvik IL28.12.751 (MV45)Finnsnes, Åpningsstevne 202401.06.24
10,28,49Tibo Coremans (BEL), Snøgg Friidrett11.02.011Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202415.05.24
11,18,54Aurimas Vasiliauskas (LTU), ukjent864-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
11,31,57Ger Wijnandus van Graas (NED), Sportsklubben Vidar07.02.551 (MV65)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,53,8Rasmus Johansen, ukjent871 (MV35)Fevik, Løbestævne05.05.24
9,57,1Simen Skaansar, ukjent13.11.901Fevik, Løbestævne05.05.24
10,19,34Andreas Bjørgesæter, ukjent19.01.972Gjøvik, Gjøvik- Totenlekene25.05.24
10,21,68Ole Andreas Galtvik, ukjent01.06.952Rana, Rana Fiks Vårstevne 202406.06.24
10,22,3Jo Cornel Odden Langedok, Tpil26.04.931Notodden, Løpsstevne 119.04.24
10,29,07Dmytro Riepka, ukjent11.11.953Rana, Rana Fiks Vårstevne 202406.06.24
10,59,53Øyvind Kvernen, ukjent03.02.721 (MV50)Kristiansund, Treningsstevne04.05.24
11,23,9Knut Erik Lyngroth, ukjent08.10.781 (MV45)Fevik, Løbestævne05.05.24
11,41,55Geir Kvello, Namdal Sykkelklubb08.02.611 (MV60)Overhalla, Namdalskarusellen løp 3/ KM 3000m13.05.24
12,13,95Ståle Daltveit, ukjent13.10.757-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
12,26,54Roger Skretteberg, ukjent11.01.974Geithus, Distriktsstevne06.06.24
12,41,14Roger Birkelund, ukjent18.06.868-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
13,01,09Daniel Kleiveland, ukjent12.08.9010-h2Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
16,07,51Øyvind Litland, ukjent30.07.682-h1Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24
17,21,88Einar Gjerstad, ukjent26.02.864-h1Osterøy, nr1fitness Osterøy 3ar25.04.24

Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26,43Aleksander Jæger, Øst-Bamble Løpelaug29.02.962-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,28,17Kjetil André Bang Throndsen, Sankthanshaugen Løpeklubb15.05.803-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,36,29Anders Vamsæter, Gjerdrum IL15.05.001-h4Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,36,71Jan Briseid, Sankthanshaugen Løpeklubb19.11.744-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,40,11Andreas Thunes, ukjent17.01.895-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,51,01Pierre Andersson, Sankthanshaugen Løpeklubb01.10.906-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
9,55,67Håvard Mattias Nilsen Årdal, Gjerdrum IL07.02.982-h4Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,18,17Torgrim Overland Svensen, Sankthanshaugen Løpeklubb17.03.788-h3Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,20,79Eirik Brattabø, IL Fri06.05.081 (G-16)Arna, Askokarusellen nr.212.06.24
10,24,39Dag Olav Heian-Engdal, Sankthanshaugen Løpeklubb21.02.812-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,36,44Rolf-Arne Halvorsen, Sankthanshaugen Løpeklubb06.07.693-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,43,14Øyvind Kjuus, Sankthanshaugen Løpeklubb31.10.874-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,43,66Lars Martin Steinhovden, Sankthanshaugen Løpeklubb31.10.915-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,44,54Herman Steen Eriksen, Sankthanshaugen Løpeklubb16.07.856-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,47,00Kestutis Janusonis, Sankthanshaugen Løpeklubb01.11.898-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,50,85Andreas Jensen, Sankthanshaugen Løpeklubb01.09.899-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,51,73Trygve Kjensli, Sankthanshaugen Løpeklubb26.01.7210-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,51,93Sven Skuterud, Sankthanshaugen Løpeklubb30.11.7411-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,53,34Marius Bakke, Sankthanshaugen Løpeklubb03.05.7712-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
10,58,01Baard Henningsen, Sankthanshaugen Løpeklubb15.04.6913-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,04,85André Borka, Sankthanshaugen Løpeklubb15.06.6914-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,12,97Håkon Moslet, Sankthanshaugen Løpeklubb31.03.7315-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,14,63Bjørn Tore Gullord, Lørenskog Friidrettslag17.09.6516-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,15,69Øystein Gjerstad, Sankthanshaugen Løpeklubb19.08.7617-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
11,26,02Tom Ragnar Prestegård Staavi, Sankthanshaugen Løpeklubb15.12.7418-h2Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24
12,29,84Nicolay Fredrik Dahl Nickelsen, Sankthanshaugen Løpeklubb29.09.711-h1Oslo/Bi, Sankthanshaugen 3000m & 10000m19.04.24

Ingen kontroll av sko
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17,53Kjetil Thoresen, Strindheim IL29.07.961-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,19,17Espen Tveit, Bratsberg IL21.12.912-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,24,55Erik Kårvatn, Rindal IL07.03.033-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,26,51Erik Løfald, Rindal IL30.06.024-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,29,47Håkon Bøklep, Rindal IL31.01.075-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,30,16Torgeir Skjeldnes, Svorkmo N.O.I.05.02.916-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,33,32Martin Nilsen, Melhus IL13.12.947-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,33,35Mattis Amundsen, Namdal Løpeklubb23.09.928-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,33,38Are Fossheim, Namdal Løpeklubb25.03.049-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,46,23Tobias Bøgeberg, Namdal Løpeklubb02.09.9910-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
9,54,65Arnstein Buøy, Børsa IL25.02.9112-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
10,29,81Erik Johannes Jevne, Privat26.07.0113-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
10,31,27Rolf Solheimdal Johansen, Trondheim & Omegn Sportsklubb19.07.7614-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
10,44,37Ole Leirvik, Namdal Løpeklubb02.11.7215-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24
11,09,56Alvin Le, Byåsen IL01.06.0816-h2Trondheim, 3000m for alle25.04.24

Mellomtid men fullførte ikke hele distansen
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14,24+Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.03Stockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,14,36Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
13,14,99Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.982-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
13,19,87Per Svela, Norna-Salhus IL19.03.924Huelva/ESP, XIX Meeting Iberoamericano30.04.24
13,23,66Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.9316Oslo/Bi, Diamond League - Bislett Games 30.05.24
13,24,25Awet Nftalem Kibrab, Ullensaker/Kisa IL09.05.953-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
13,26,92Henrik Børkja Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.9115-h1Brussel/BEL, IFAM Outdoor25.05.24
13,29,26Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.034-h2Brussel/BEL, IFAM Outdoor25.05.24
13,47,63Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.033Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
13,52,44Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.065Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
13,56,16Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.036Oslo/Bi, Boysen Memorial18.06.24
-----10--------------------
13,59,40Magnus Øyen, Rindal IL26.04.0710-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
14,01,75Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.0311-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
14,04,04Tore Akerlie, IL Gular19.02.9912-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
14,09,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.0113-fi-AStockholm/SWE, Adidas Spåret 5000 m15.05.24
14,09,96Trond Einar Moen Pedersli, Sportsklubben Vidar21.02.941-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,12,53August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.041Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
14,16,23Joakim Skjæggestad Mohn, Sportsklubben Vidar29.10.932-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,18,49Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.963-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,22,10Andreas Iden, IL Gneist10.03.954-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,22,97Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.921Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.24
-----20--------------------
14,25,20Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.0111-fi-APortland/OR/USA, Portland Twilight04.05.24
14,25,60Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.9414-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
14,25,99Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
14,29,24Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.9915-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
14,30,80Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.022Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
14,33,38Andreas Penne Nygård, Sandnes IL23.07.823Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
14,37,76Henrik Laukli, Strindheim IL08.04.0116-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
14,42,28Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9917-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
14,44,94Morten Gjendem, Haugesund IL22.04.9219-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
14,45,95Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.9320-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
-----30--------------------
14,48,97Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.9721-fi-ASandnes, NM 202429.06.24
14,49,53Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.051-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
14,49,79Sondre Taugbøl Lomeland, Sportsklubben Vidar06.04.965-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,50,60Henrik Velle, IK Tjalve28.11.916-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,51,61Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.887-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,52,92Eirik Bergene Aabrekk, Sandefjord Turn & IF03.03.988-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,54,37Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.9410-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,56,17Aleksander Hauge Øyen, IL Gneist10.01.063-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
14,57,30Jo Eirik Møller, IF Kamp-Vestheim07.12.9511-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
14,58,06Markus Løkke Granaas, U & IL Klippen03.07.986-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
-----40--------------------
14,58,13Lars-Olav Måkestad Apold, IL Gular05.06.927-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
14,59,83Bendik Blix, IL i BUL Tromsø05.11.028-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
15,00,46Haakon Engelsen Berg, Sportsklubben Vidar17.01.929-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
15,01,78Martin Ukkelberg Sløgedal, Kristiansands IF Friidrett15.04.0510-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
15,02,25Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.9211-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
15,03,12Karl Jonas Tronstad, Varegg IL20.04.981Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
15,06,64Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.9112-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
15,08,37Steinar Bøe, Sportsklubben Vidar20.07.9713-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,08,65Johannes Havn, Lillehammer IF26.08.013-h5Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
15,13,29Andreas Habtamu Fossan, Sportsklubben Vidar21.10.9914-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
-----50--------------------
15,13,92Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.0310Champaign/IL/USA, Gary Wieneke Memorial13.04.24
15,17,50Piera Niillas Tobiassen, Sirma IL27.05.925Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
15,21,34Rune Solli, Sportsklubben Vidar07.11.9215-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,22,09Bjørn Erik Langstein, Tomrefjord IL22.08.9814-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
15,22,11Håkon Mindrebøe, Oslostudentenes IK Friidrett16.09.971Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,23,32Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.067Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
15,24,17Martin Mjelde, IL Gneist03.08.084-h5Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
15,24,17Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.8516-h2Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,26,16Nils August Flornes Rustad, IL Gneist05.05.072Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
15,26,29Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.061Steinkjer, Grong Sparebank Steinkjerlekene26.05.24
-----60--------------------
15,26,97Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.071-h1Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,27,50Axel Gutterød Dabe, IL Runar02.04.068Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
15,29,15Matias Brekkå, Sportsklubben Vidar28.10.002Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,29,45Henning Halvorsen Offigstad, Bratsberg IL24.07.851 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
15,30,40Lasse Blom, Sømna IL24.11.831 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
15,30,76Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.099Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
15,31,25Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.943Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
15,31,36Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.062-h1Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,32,89Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
15,33,50Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.933Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
-----70--------------------
15,33,73Mathias Møller, Sportsklubben Vidar22.07.943-h1Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,34,35Tore Klungland, Bøler IF09.08.974Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,36,28Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.004-h1Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,38,04Helge Langen, Rindal IL16.03.852 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
15,39,14Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.9415-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
15,39,80Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.925Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,39,99Bendik Støa-Aanensen, Bratsberg IL04.04.873 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
15,41,23Herman Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL11.08.054Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
15,41,29Ulrik Moen Ødegård, Sportsklubben Vidar22.05.876Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
15,41,4Espen Vasby, Snøgg Friidrett02.09.961Notodden, Løpsstevne 119.04.24
-----80--------------------
15,41,67Erlend Kringeland, Stord IL21.04.0316-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
15,44,08Marius Haugen Strandhaug, Lillehammer IF04.09.035Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
15,44,21Gabriel Ingebretsen, Kristiansand Løpeklubb17.10.9017-fi-BSandnes, NM 202429.06.24
15,44,40Vidar Bjørnås, Målselv IL23.11.071 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202409.06.24
15,44,46Thomas Førland Asgautsen, Spirit Friidrettsklubb13.03.896-h5Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
15,45,03Njål Torillson Tyssing, Velledalen IL01.01.825-h1Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
15,45,16Atle Wendel Scheie, IK Tjalve22.08.956Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
15,45,82Nikolai Aarre Mæhlum, Bratsberg IL14.03.854 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
15,48,90Ola Matre, Sportsklubben Vidar31.12.897Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
15,51,8Stian Flo, Sørild FIK04.03.851 (MV35)Fevik, Løbestævne05.05.24
-----90--------------------
15,55,48Lars Erik Malde, Idrettslaget Skjalg28.01.907-h5Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
15,56,20Gaute Byberg, Spirit Friidrettsklubb05.10.968-h5Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
16,02,59Morten Tengesdal, Egersunds IK13.01.951Egersund, Coop Jærcup Egersund 202406.06.24
16,03,46Sebastian Høydal, Tromsdalen Friidrett22.08.022Tromsø, Tromsølekene 202409.06.24
16,03,97Idar Odland, Varegg IL29.08.065Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
16,05,74Håvard Andersen Bråthen, Spirit Friidrettsklubb02.04.929-h5Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
16,07,23Iver Synstnes Hole, Åndalsnes IF06.09.031Stjørdal, Kretsstevne13.06.24
16,07,77Knut Jonny Hjertvik, Sportsklubben Vidar25.05.908Oslo/Bi, Løpstevne28.04.24
16,09,69Lorentz Erland Linde, Varegg IL04.12.846Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
16,11,72Knut Ødegaard, Bratsberg IL01.10.751 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
-----100--------------------
16,13,37Sivert Haga Hebnes, Sandnes IL29.04.891-h3Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
16,14,01Tom Eirik Håland, Grødem Runners17.07.852-h3Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
16,14,01Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.018-h1Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
16,14,03Magnus Hauge Øyen, IL Gneist24.05.094Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
16,16,92Andreas Torsvik, IL Bjarg06.12.909Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
16,17,76Halvor Myhrvold, Sportsklubben Vidar22.03.9010Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
16,19,30Anders Veum, Varegg IL11.11.955Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
16,20,6Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061 (G-18)Fevik, Løbestævne05.05.24
16,24,17Nikolai Bøe Sæthre, Bodø Friidrettsklubb05.08.051 (G-18/19)Bodø, Nasjonalt stevne22.06.24
16,24,18Endre Wigaard, IL i BUL25.01.961Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
-----110--------------------
16,24,8Bjørnar Stenberg, Flekkefjord IF25.03.921Fevik, Løbestævne05.05.24
16,25,26Sander Spilhaug Stuwe, Ullensaker/Kisa IL24.06.068Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202405.07.24
16,27,29Espen Joensen, IL Fri18.08.922Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
16,28,03André Puntervold Pereira, GTI18.08.9311-h5Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
16,29,36Per-Christian Bårholm, Spirit Friidrettsklubb19.03.8512-h5Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
16,29,37Tom Kenneth Ilagsmoen, Steinkjer Friidrettsklubb03.01.782 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
16,30,5Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.952Notodden, Løpsstevne 119.04.24
16,30,57Jon Fiva, IL Tyrving06.05.789-h1Oslo/Bi, Bislett-mila17.06.24
16,30,83August Krokan, Tromsø Løpeklubb29.12.923Tromsø, Tromsølekene 202409.06.24
16,31,65Olaf Hedberg Sissener, Trondheim & Omegn Sportsklubb10.05.8911Oslo/Bi, Nasjonalt stevne KFUM21.05.24
-----120--------------------
16,34,11Ørjan Hviding, Spirit Friidrettsklubb26.06.934-h3Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
16,35,18Erlend Skjortnes Aano, Spirit Friidrettsklubb06.03.825-h3Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
16,35,31Richard Kverneland, Spirit Friidrettsklubb05.06.8613-h5Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
16,36,06Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.8514-h5Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
16,36,47Jonas Gjesdal, Varegg IL01.06.963Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
16,37,88Håvard Høiaas, Klæbu IL17.09.741 (MV50)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
16,38,36Are Fetveit, IL Norodd27.06.921Kristiansund, Treningsstevne23.05.24
16,41,93Einar Sortland Sande, Spirit Friidrettsklubb23.02.9015-h5Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
16,43,22Sander Kjøsnes Lie, IL Fri18.05.994Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
16,44,18Frode Tjelta, Sandnes IL14.02.756-h3Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
-----130--------------------
16,45,69Lars Kålås Abrahamsen, IL Runar12.02.0911Greveskogen, Per Halle Invitational10.05.24
16,46,11Kenneth Grøtteland, Sandnes IL18.08.897-h3Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
16,48,20Jon Drogset Østeng, Steinkjer Friidrettsklubb24.04.885 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
16,51,52Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.866 (MV35)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
16,53,61Øystein Wergeland, Sandnes IL02.01.8416-h5Stavanger, Løplabbet 5000m Challange06.06.24
16,58,05Øystein Rasch-Halvorsen, Bratsberg IL10.02.783 (MV45)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
16,58,32Nikolai Handle Jensen, Velledalen IL07.10.873-h2Bærum, 5000m14.05.24
16,58,99Erik Nordstoga, Mosjøen Friidrettsklubb23.04.812 (MV40)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
17,01,03Daniel Bruvik, Osterøy IL20.02.965Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
17,01,88Thomas Skjæveland, IL Fri24.05.751 (MV45)Arna, Askokarusellen nr.105.06.24
-----140--------------------
17,03,24Torstein Svendsen, IK Hind13.04.661 (MV55)Stjørdal, NM Friidrett for veteraner21.06.24
17,07,99Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.906Osterøy, HTB karusellstevne19.06.24
17,09,08