Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,26(+0,8)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-sf2 (G-U23)Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships13.07.17
10,54(-1,7)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.982-fi Sandnes, NM 201725.08.17
10,55(+0,9)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-fi-BSkara/SWE, SkaraRacet06.06.17
10,56(+2,0)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
10,61(+1,2)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.931-fi-AOslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
10,63(+1,7)Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.952-sf2Sandnes, NM 201725.08.17
10,65(+0,7)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-fi-AFana, Framolekene 201704.06.17
10,67(+2,0)Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.901-fi Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
10,68(+0,2)Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-fi (G-16)Fana, UM 201701.09.17
10,73(+1,4)Even Meinseth, Sandnes IL22.05.961-h1Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
-----10--------------------
10,78(+1,4)Christian Mensah, Ranheim IL20.04.963-h1Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,79(-1,7)Martin Roe, IL Fri01.04.92DMonzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League01.07.17
10,80(+1,7)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
10,81(+1,1)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.978-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,81(+1,7)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.863-sf2Sandnes, NM 201725.08.17
10,82(+0,5)Andres Stokka Andersen, Sandnes IL07.02.922-h1Sandnes, NM 201725.08.17
10,84(+0,5)Christian Marthinussen, Norna-Salhus IL28.12.833-h1Sandnes, NM 201725.08.17
10,85(+1,2)Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.952-h1 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
10,86(+0,9)Patrick Monga Bifuko, Norna-Salhus IL12.01.963-fi-AOslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
10,88(+1,4)Josh-Kevin Ramirez Talm, Norna-Salhus IL03.06.961-fi-BOslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
-----20--------------------
10,89(+1,7)Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.904-sf2Sandnes, NM 201725.08.17
10,90(+2,0)Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.872-fi Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
10,90(+2,0)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.923-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
10,90(+1,2)Muhammed Dodou Jatta, Norna-Salhus IL30.01.982-fi-AOslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
10,92(+2,0)Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.003-fi Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
10,97(+1,5)Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.973-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
10,97(-0,1)Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.991-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,98(+2,0)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-fi (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
10,98(+1,2)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.934-fi-AOslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
10,99(+2,0)Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.895-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
-----30--------------------
10,99(+1,2)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-fi-AOslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,00(-0,2)Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.891-fi-BOslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
11,01(+1,7)Edem Agbo, IL i BUL01.12.993-h7Skara/SWE, SkaraRacet06.06.17
11,01(+2,0)Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.935-fi Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,01(+1,7)Stephen Owusu, IL Skjalg02.04.984-fi (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
11,02(+1,5)Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.931-fi-CSundsvall/SWE, Windsprint30.07.17
11,03(+0,5)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.915-h1Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League23.06.17
11,07(+2,0)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, Sandnes IL07.07.896-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
11,08(-1,4)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981-h2 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
11,09(+0,5)Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.895-h1Sandnes, NM 201725.08.17
-----40--------------------
11,10(+0,0)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.995-h2Trondheim, VindSprint09.07.17
11,11(+0,9)Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.977-fi-AOslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
11,11(+1,7)Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.995-fi (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
11,11(+1,8)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991 (G-18)Overhalla, Overhalla Vindsprint 201720.08.17
11,13(+1,9)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-sf2 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
11,13(+0,7)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
11,14(-0,2)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.963-fi-BOslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
11,15(-0,3)Toralv Opsal, Dimna IL09.03.983-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
11,15(+2,0)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-15)Ulsteinvik, Treningstemne13.07.17
11,16(+1,5)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.925-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
-----50--------------------
11,16(+1,7)Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.961-h1Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.17
11,16(+1,4)Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.974-h1Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,17(+1,7)Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.965-h7Skara/SWE, SkaraRacet06.06.17
11,17(+2,0)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
11,17(+1,7)Lars Jøran Storhaug, IL Skjalg29.06.895-h3Sandnes, NM 201725.08.17
11,18(+0,7)Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.954-h2Sandnes, NM 201725.08.17
11,19(+1,2)Brede Solberg Stølen, Ranheim IL27.02.934-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
11,21(+1,4)Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.976-h1Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,22(-1,0)Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.981-h3 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
11,23(+0,0)Kristoffer Buhagen, IL i BUL04.02.923-h2Trondheim, Trondheimslekene 201703.06.17
-----60--------------------
11,23(-0,3)Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.983-fi (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
11,24(+0,8)Jacob Vaula, Stord IL01.08.011 (G-16)Fana, Karabinlekene 201713.05.17
11,24(+1,8)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.983-h2Sandnes, Kvalifiseringsstevne31.07.17
11,26(+1,6)Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-fi (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,28(+1,6)Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.002-fi (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,29(+1,2)Hans Christian Walker, Sandnes IL22.03.954-h1 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
11,29(-0,3)Iver Koppen, IK Hind21.04.996-fi (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
11,31(+1,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,31(+0,0)Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.011Trondheim, Strindheimlekene20.08.17
11,32(+1,7)Torstein Eliassen, Moss IL13.05.99D (G-18/19)Bradenton/FL/USA, IMG Academy Multi Meet20.05.17
-----70--------------------
11,32(+0,3)Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.963-fi-ATrondheim, Trondheimslekene 201703.06.17
11,32(+1,1)Jevis Akvama, Moelven IL31.05.896-h4Sandnes, NM 201725.08.17
11,32(+0,9)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-fi (G-17)Fana, UM 201701.09.17
11,33(+1,7)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,33(+2,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.014-fi (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,33(+2,0)Samuel Gyedu, Moelven IL01.05.948-fi Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,33(+0,8)Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.002 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
11,35(+1,5)Isak Aleksander Skar Bulling, Tingvoll Friidrettsklubb18.06.992-h1 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,35(+1,5)Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.983-h1 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,35(+1,7)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.897-h3Sandnes, NM 201725.08.17
-----80--------------------
11,37(+0,9)Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.923-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
11,37(+1,9)Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.88DKladno/CZE, 10th TNT Express Meeting17.06.17
11,37(+1,3)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h1 (G-16)Fana, UM 201701.09.17
11,38(+0,8)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.995-h10Skara/SWE, SkaraRacet06.06.17
11,38(+1,7)Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.983-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,38(+0,9)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.003-fi (G-17)Fana, UM 201701.09.17
11,39(+1,7)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.015-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,39(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Ulvik, Ulvikaleikane 201725.06.17
11,40(+1,7)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.016-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,41(+1,5)Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.994-h1 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
-----90--------------------
11,42(+0,8)Vebjørn Gilde, FIK Orion05.03.933-h1Hamar, NM Stafetter 201720.05.17
11,42(+2,0)Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.967-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
11,43(+1,6)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-fi (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,43(+1,6)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.004-fi (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,43(+1,7)Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.984-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,43(+1,9)Asgeir Uthaug, IL Skjalg06.04.942-fi Sandnes, Kvalifiseringsstevne31.07.17
11,43(+0,3)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
11,44(+0,6)Mickey Joe, IL i BUL14.08.916-h5Skara/SWE, SkaraRacet06.06.17
11,44(+1,6)Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.002-h1 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,44(+1,7)Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.005-h2Sandnes, Høstlekene19.08.17
-----100--------------------
11,45(+1,9)Sondre Lindaas Gjesdal, Norna-Salhus IL19.05.988-sf2 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
11,45(-1,0)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.984-h3 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
11,46(+1,6)Finn Christian Skimmeland Aasheim, Stavanger IF Friidrett23.08.971Haugesund, Krets- og kvalifiseringsstevne12.07.17
11,47(+1,4)Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.991-h3Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,48(+0,4)Alexander Engh, Ski IL Friidrett01.09.011-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,50(+0,3)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.873-fi Fana, Karabinlekene 201713.05.17
11,50(+1,4)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002 (G-17)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201729.07.17
11,50(+1,2)Helge Sveindal Rosfjord, Lyngdal IL14.03.975-h1 (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
11,52(+1,6)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,52(+0,2)Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.011 (G-16)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201729.07.17
-----110--------------------
11,52(-1,1)Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.022-fi (G-15)Fana, UM 201701.09.17
11,53(+1,4)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851Oslo/Bi, Politimesterskapet i friidrett 201725.08.17
11,54(+0,0)Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett19.10.964-h2Ballerup/DEN, Baneturneringen 315.06.17
11,54(+1,0)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992-h1Nottwil/SUI, World Para Athletics Junior Championships U2004.08.17
11,55(+0,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-h3 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
11,55(+0,5)Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.994-h1 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
11,56(-0,4)Håvard Becker, Sem IF18.04.991 (G-18/19)Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
11,57(+1,1)Erik Lund, IL i BUL26.04.976-h2Hamar, NM Stafetter 201720.05.17
11,57(+0,9)Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
11,58(+2,0)Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.015-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
-----120--------------------
11,58(+0,4)Jørgen Svenni, IL Tyrving11.09.992-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
11,58(+0,5)Carsten Skipper Grønli, IL Tyrving21.06.995-h1 (G-18/19)Fana, UM 201701.09.17
11,60(+0,2)Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981-h1Trondheim, VindSprint09.07.17
11,61(-3,1)Sindre Olsvik, Lista IL14.03.981 (G-18/19)Kristiansand, KM friidrett 201710.06.17
11,62(+0,7)Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.001-h2Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
11,62(+0,0)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
11,63(+0,9)Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.992Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
11,63(+0,0)Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.011-h1 (G-16)Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201716.09.17
11,64(+1,5)Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.991-h1 (G-18/19)Sortland, Treningsstevne 223.05.17
11,64(-0,1)Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.994-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
-----130--------------------
11,64(+1,4)Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.954-h3Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,64(+0,4)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
11,65(-0,5)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
11,68(+1,6)Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.022-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,69(+0,8)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.003 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
11,69(-1,1)Tobias Windjusveen, Asker Sk. Friidrett27.06.023-fi (G-15)Fana, UM 201701.09.17
11,70(+1,2)Beskan Bewianberg, Romerike Friidrett23.02.014-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,70(+1,8)Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001 (G-17)Overhalla, Overhalla Vindsprint 201720.08.17
11,72(+1,1)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852-h5Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,72(+0,9)Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.014-h2 (G-16)Fana, UM 201701.09.17
-----140--------------------
11,73(+1,1)David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.991 (G-18/19)Hamar, Ungdomscupen del 1 - 201714.05.17
11,74(-0,2)Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.021-h2 (G-15)Fana, UM 201701.09.17
11,75(+1,8)Glenn Breland, GTI18.12.874-h2Stavanger, Skjalgstevne 206.06.17
11,76(+1,4)Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.001 (G-17)Leikvang, Hovdingrullett 305.07.17
11,78(+1,7)Erlend Moe, Fana IL26.11.004-h2 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
11,78(+1,3)Eirik Liland, Fana IL27.03.014-h1 (G-16)Fana, UM 201701.09.17
11,79(+0,7)Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene20.05.17
11,79(+1,5)Morten Endresen, Haugesund IL06.02.997-h1 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,79(+2,0)Elling Jøraholmen, Brønnøysund IL21.01.991 (MJ)Vik, Kretstevne24.08.17
11,80(-0,3)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.773-h2 (MV40)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia28.07.17
-----150--------------------
11,80(+0,2)Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.004-h3 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
11,81(+1,4)Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.978-h1Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,81(-0,4)Adrian Bach, IL i BUL14.12.931-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
11,82(+0,7)Jacob Gomez Hansen, Halden IL04.07.022-h2 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,83(-0,3)Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.995-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
11,83(+0,0)Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.724-h2Trondheim, VindSprint09.07.17
11,85(+1,6)Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.023-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,85(-0,3)Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.002-h1 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
11,86(+1,8)Trygve Totsås Weglo, Overhalla IL26.10.002 (G-17)Overhalla, Overhalla Vindsprint 201720.08.17
11,87(+0,5)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
-----160--------------------
11,87(+1,2)Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.014-h3 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,87(+0,9)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015-h2 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,87(+1,7)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.016-h6 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
11,87(-0,8)Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.981-h1 (G-18/19)Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
11,88(+0,2)Sture Måseide, Dimna IL17.05.005-h3 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
11,89(+1,5)Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
11,89(+1,2)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.025-h2Sandnes, Vindsprint28.06.17
11,89(+1,1)Bendik Bull-Hansen, Larvik Turn & IF03.03.993-h5Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,90(+0,7)Trym Olsson Røen, Søndre Land IL01.09.981 (G-19)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene20.05.17
11,90(-0,1)Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.012 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene10.06.17
-----170--------------------
11,90(+1,4)Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.005-h3 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,92(+1,2)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D-h1 (G-17)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
11,92(+0,5)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.981Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
11,92(+0,0)Eirik Endreson Klinge, Surnadal IL14.09.002 (G-17)Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201716.09.17
11,93(+0,9)Jørgen Kornerud, IF Sturla27.02.941-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
11,93(+0,9)Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.982-h1 (G-18/19)Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
11,94(-0,9)Johan Neraas, Aure IL07.06.001 (G-17)Aure, Friidrettsstevne13.06.17
11,94(+1,6)Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.005-h1 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,94(+0,6)Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.981Trondheim, Seriestevne25.09.17
11,95(+1,3)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.011 (G-16)Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
-----180--------------------
11,95(+0,6)Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.015-h1 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,95(-1,1)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.025-fi (G-15)Fana, UM 201701.09.17
11,95(+1,3)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.017-h1 (G-16)Fana, UM 201701.09.17
11,95(+0,2)Sindre Steinbakke Kallestad, Gausdal FIK08.11.991 (G-18/19)Lillehammer, GD-lekene24.09.17
11,95(-3,2)Mons Martin Borgen, Os Turnforening06.12.941-h2Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
11,96(+0,7)Tarjei L Nesheim, IL Tyrving01.04.023-h2 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,96(+0,8)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.006 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
11,96(+0,9)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.023-h1 (G-15)Fana, UM 201701.09.17
11,97(+1,7)Didrik Smidt Andersen, Romerike Friidrett04.02.017-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,97(+0,2)Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.992-h1Trondheim, VindSprint09.07.17
-----190--------------------
11,97(+1,6)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.008-h2 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
11,97(+1,3)Erik Røraas, Moss IL24.04.941Moss, Treningsstevne12.08.17
11,98(+0,8)Andreas Dixon, Fana IL03.04.012 (G-16)Fana, Karabinlekene 201713.05.17
11,98(+0,6)Helge Sampson, Haugesund IL25.05.016-h1 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,98(+0,9)Johannes Stenhouse Ytrearne, Fana IL13.05.024-h1 (G-15)Fana, UM 201701.09.17
11,99(+0,9)Mads Rognerud, Ås IL25.06.016-h2 (G-16)Fana, UM 201701.09.17
12,00(+0,7)Martin Simengård, Gausdal FIK22.06.992 (G-18)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene20.05.17
12,00(+1,8)Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.991-h1Jessheim, UKI Åpningsstevne23.05.17
12,00(+0,7)Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.024-h2 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
12,00(+0,3)Kristian Forfot Gjersvold, Nidelv IL11.05.011-h1 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene 201703.06.17
-----200--------------------
12,00(-1,7)Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.011-h1 (G-16)Sandnes, KM Rogaland09.06.17
12,00(+1,2)Eirik Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF22.02.016-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,00(-0,1)Marius Buskenes Ringstad, FIK Orion12.11.996-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,00(+1,2)Mathias Wester, Overhalla IL26.06.981 (G-19)Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
12,00(+0,5)Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
12,01(+0,2)Fredrik Andreas Berdal Kortner, Herkules Friidrett04.08.814-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
12,01(+0,2)Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.975-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
12,01(+1,1)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.864-h5Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
12,01(+0,2)Filip Amlien, Raufoss Idrettslag Friidrett03.05.002 (G-18/19)Lillehammer, GD-lekene24.09.17
12,01(-0,3)Ole Marcus Løkhammer, Strandebarm IL30.12.992-h1 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
-----210--------------------
12,02(+1,4)Besnik Zenelaj, Osterøy IL14.04.002 (G-17)Leikvang, Hovdingrullett 305.07.17
12,03(+1,7)Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.007-h2 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
12,04(+0,8)Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021 (G-15)Ulvik, Ulvikaleikane 201725.06.17
12,05(-0,7)Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.961Harstad, Festspill-lekene 201725.06.17
12,06(+0,6)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IK Tjalve01.04.022-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
12,06(+0,0)Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001-h1 (G-17)Skien, Herkuleslekene03.06.17
12,06(-1,8)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.015 (G-16)Nittedal, KM Oslo/Akershus 201719.08.17
12,08(+1,7)Martin Aune, Ranheim IL26.07.006-h1Trondheim, VindSprint09.07.17
12,08(+0,6)Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002Trondheim, Seriestevne25.09.17
12,10(+0,2)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.015-h3 (G-16)Fana, UM 201701.09.17
-----220--------------------
12,11(+1,1)Mats Tokstad, Ullensaker/Kisa IL22.01.005-h5Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
12,11(+0,2)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.016-h3 (G-16)Fana, UM 201701.09.17
12,11(-0,9)Oskar Platzack, Ås IL18.04.021 (G-15)Ås, Kretsstevne18.09.17
12,13(+1,1)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.986-h5Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
12,13(-1,5)Kristoffer Vold Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb15.01.971 (MJ)Greveskogen, Lindboestevne23.09.17
12,14(+0,7)Anders Bergmann Hommen, Lyngdal IL02.06.973-h2Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
12,14(+0,9)Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.012 (G-16)Vik, Kretstevne25.05.17
12,14(+0,0)Henrik Nesse, Haugesund IL26.01.012 (G-16)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 322.08.17
12,14(+1,4)Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011 (G-16)Moss, Klubbmesterskap 201724.09.17
12,15(+1,5)Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
-----230--------------------
12,15(-0,7)Stein Magne Eliseussen, IK Hind27.09.892Harstad, Festspill-lekene 201725.06.17
12,15(+1,6)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.024-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,16(-0,7)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991-h1Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
12,16(-1,7)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.013-h1 (G-16)Sandnes, KM Rogaland09.06.17
12,16(-0,6)Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.992 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene10.06.17
12,17(+1,2)Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.987-h2Sandnes, Vindsprint28.06.17
12,18(+0,0)Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.002-h1 (G-17)Skien, Herkuleslekene03.06.17
12,19(+1,0)Tobias Bergvik, BUL-Tromsø Friidrett02.01.021 (G-15)Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
12,19(+1,2)Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.017-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,19(+1,1)Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.007-h5Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
-----240--------------------
12,20(+1,6)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.995-h3 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
12,20(+0,2)Jon Vaardal-Lunde, T&IF Viking05.08.007-h3 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
12,21(-0,4)Paul-Louis O'Rock, Narvik IL13.04.893-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
12,21(+0,1)Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.023-h3 (G-15)Fana, UM 201701.09.17
12,21(-0,2)Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.026-h2 (G-15)Fana, UM 201701.09.17
12,22(-1,5)Jørgen Mejland Hansen, IL Tyrving29.07.994-h2Nadderud, Løpsstevne04.05.17
12,22(+1,8)Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.736-h2Stavanger, Skjalgstevne 206.06.17
12,23(-0,3)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.696-sf2 (MV45)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia29.07.17
12,24(+0,7)Thore Halvorsen Ellingsgaard, Lyngdal IL20.08.974-h2Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
12,24(+0,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.025-h2 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
-----250--------------------
12,24(+1,6)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.022-h1 (G-15)Lillehammer, Gausdal Landstevnet15.08.17
12,25(+0,9)Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.962-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
12,25(+0,7)Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.011-h1 (G-16)Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
12,26(-0,1)Ask Viljar Skar Bulling, Tingvoll Friidrettsklubb14.05.971Midsund, Midsundleikane 201725.05.17
12,26(+1,1)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-fi (G-15)Haugesund, Mailekene 201727.05.17
12,27(-1,4)Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001 (G-17)Askim, Sparebanklekene 201706.05.17
12,27(-0,9)Edem Kwabena Boateng, Kongsvinger IL Friidrett27.03.011 (G-17)Kongsvinger, Premiestevnet 131.05.17
12,27(+1,4)Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.006-h3 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
12,27(+0,0)Adrian Grøtt Seim, Strandebarm IL17.08.991 (MJ)Ulvik, Ulvikaleikane 201725.06.17
12,27(-0,4)Rune Bråten Liholt, IK Tjalve13.11.764-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
-----260--------------------
12,28(-0,7)Benjamin Færestrand, Norna-Salhus IL29.03.021 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
12,28(+1,2)Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.016-h3 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
12,29(+1,2)Lakshihan Matheswaran, Romerike Friidrett13.03.012-h1 (G-16)Lillestrøm, Kretsstevne24.05.17
12,29(-1,4)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
12,29(-0,7)Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.022-h2Skien, Systemkjøkken Karusell 423.08.17
12,30(+1,5)Sondre Båsen Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett02.06.862Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
12,30(+1,5)Vegard Vie Jørgensen, Sortland Friidrettsklubb12.02.022 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
12,30(+0,9)Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.016-h2 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
12,31(+1,2)Magnus William Lid Unger, Nesodden IF29.11.017-h3 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
12,31(+0,5)Daniel Verheugen Hvidsten, Nesodden IF16.06.961Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
-----270--------------------
12,31(+0,7)Fredrik Haustein, Os Turnforening03.12.991 (G-18/19)Os, Oslekene 201726.08.17
12,32(+1,2)Sindre Østgård, FIK Orion10.02.023-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,32(+0,8)Jo Vegard Molvik, Søgne IL02.03.003 (G-17)Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
12,34(+1,2)Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.002 (G-17)Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
12,35(+0,0)Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.011-h1 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
12,35(+1,6)Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.882-h1Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
12,35(+0,6)Sigurd Landsverk Evjen, Ranheim IL06.09.994Trondheim, Seriestevne25.09.17
12,36(-0,3)Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Dimna IL30.03.01D-h1 (G-16)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
12,36(-1,7)Simon Berge Valborgland, IL Skjalg11.06.011-h2 (G-16)Haugesund, Mailekene 201727.05.17
12,37(+1,5)Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.002-h1 (G-17)Leikvang, Hovdingleikane 201722.05.17
-----280--------------------
12,37(+1,3)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.023-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201704.06.17
12,38(+1,3)Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.024-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201704.06.17
12,38(-0,1)Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.005-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,39(+0,5)Sander Steen Myrvang, Ullensaker/Kisa IL07.02.001 (G-17)Ski, Kretsstevne16.08.17
12,39(-0,7)Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002-h1 (G-17)Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
12,39(+0,0)Petter Paulsen Dalsplass, Hommelvik IL06.07.013-h1 (G-16)Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201716.09.17
12,39(+0,2)Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.983 (G-18/19)Lillehammer, GD-lekene24.09.17
12,40(-0,4)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.666-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
12,42(+1,2)Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.937-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
12,43(+1,5)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.666-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
-----290--------------------
12,43(+1,4)Håvard Rinde, IL Gneist16.02.011 (G-16)Leikvang, Hovdingrullett 305.07.17
12,43(+1,3)Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.011 (G-16)Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
12,43(-0,2)Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.027-h2 (G-15)Fana, UM 201701.09.17
12,44(-0,9)Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.982 (G-18/19)Aure, Friidrettsstevne13.06.17
12,44(+1,6)Anders Riiber, IL i BUL07.04.723-h1Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
12,45(+0,9)Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.005-h1 (G-17)Fana, Karabinlekene 201713.05.17
12,46(-1,3)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922Lye, COOP-Jærcup104.05.17
12,46(-1,1)Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.001-h1 (G-17)Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
12,46(+0,8)Kristoffer Kobbeltvedt Endregaard, Loddefjord IL15.11.017 (G-16)Fana, Karabinlekene 201713.05.17
12,46(+1,2)Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (G-17)Moss, Mosselekene 201701.07.17
-----300--------------------
12,47(+1,3)Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011-h9 (G-16)Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
12,48(+0,0)Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.017 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
12,50(+1,6)Marcus Nøstdahl, Drøbak-Frogn IL Friidrett31.08.781 (MV35)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
12,50(+1,2)Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.993 (G-18/19)Moss, Mosselekene 201701.07.17
12,50(+0,7)Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.021-h1 (G-15)Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
12,51(-0,3)Kasper Aune Dahl, FIK Orion14.07.022Hamar, Treningsstevne06.06.17
12,51(+1,6)Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.722-h1 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
12,51(+1,6)Vinjar Aurstad Berland, Lillehammer IF22.02.023-h1 (G-15)Lillehammer, Gausdal Landstevnet15.08.17
12,52(+0,6)Eyvind Alexios Økland, Norna-Salhus IL16.06.994-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
12,52(+1,1)Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.014-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201704.06.17
-----310--------------------
12,54(+0,6)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
12,54(-2,4)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.017-h1 (G-16)Fana, Gneistspelen 201719.08.17
12,55(+1,3)Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.011 (G-16)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
12,55(+1,2)Oddmund Voll, Fjellhug/Vereide IL09.05.024-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,55(+0,0)Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.021 (G-15)Leikvang, Hovdingrullett 424.08.17
12,55(+0,7)Steffen Danielsen, IK Hind08.05.011 (G-16)Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
12,56(+1,6)Frode Holt, IF Sturla14.07.641-h1 (MV50)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
12,57(+1,5)Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.024 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
12,58(+0,0)Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.003-h1 (G-17)Skien, Herkuleslekene03.06.17
12,58(+1,6)Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.011 (G-16)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne30.08.17
-----320--------------------
12,61(+1,3)Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.012 (G-16)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
12,63(-0,3)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.012 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
12,63(+0,2)Mathias Tverrbekkmo, Raufoss Idrettslag Friidrett25.03.994 (G-18/19)Lillehammer, GD-lekene24.09.17
12,64(+1,5)Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.012 (G-16)Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
12,64(+0,1)Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.027-h3 (G-15)Fana, UM 201701.09.17
12,65(+1,4)Joakim Jespersen Magnussen, Osterøy IL19.10.012 (G-16)Leikvang, Hovdingrullett 305.07.17
12,66(-0,3)Simen Petersson, Sem IF02.01.021 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
12,66(+1,4)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-15)Leikvang, Hovdingrullett 305.07.17
12,66(+1,2)Elias Lein Staven, Namsen Friidrettsforening26.07.022 (G-15)Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
12,68(+1,6)Jan Svoen, Førde IL Friidrett27.12.772-h1 (MV40)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
-----330--------------------
12,70(+1,1)Lars Rune Strandskog, BUL-Tromsø Friidrett05.02.831Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
12,70(-0,3)Håvard Skaufell Holmen, Frol IL30.04.961Levanger, Friidrettstevne29.08.17
12,70(+0,0)Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.022-h1 (G-15)Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201716.09.17
12,71(+1,5)Oliver Carlsen, Fredrikstad IF23.02.013 (G-16)Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
12,71(-2,3)Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.004 (G-17)Nittedal, KM Oslo/Akershus 201719.08.17
12,72(-1,1)Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.021-h1 (G-15)Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
12,72(-3,2)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskap og Bømlomeisterskap19.08.17
12,72(+0,6)Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.015Trondheim, Seriestevne25.09.17
12,73(+1,3)Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.011 (G-16)Levanger, Moanstevne06.06.17
12,73(+1,0)Ivar Løwø, IL Pioner27.02.023 (G-15)Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
-----340--------------------
12,75(-0,2)Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.022-h1 (G-15)Skien, Herkuleslekene03.06.17
12,75(+0,0)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.023-h1 (G-15)Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201716.09.17
12,75(+0,0)Svenning Veiseth, Hareid IL24.12.014-h1 (G-16)Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201716.09.17
12,76(-1,4)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.931Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
12,76(+0,0)Alexander Lundlie Brandslet, Hommelvik IL10.04.015-h1 (G-16)Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201716.09.17
12,76(+1,3)Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.012-h9 (G-16)Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
12,77(+1,8)August Bergh Jacobsen, Sømna IL04.11.001 (G-17)Vik, Kretstevne25.05.17
12,77(+1,1)Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001 (G-17)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
12,77(-0,8)Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.011-h1 (G-16)Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
12,78(-0,3)Olav Sørheim Nylund, Stord IL18.11.981-h1 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 201713.08.17
-----350--------------------
12,78(-1,1)Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.006-h1 (G-17)Fana, Gneistspelen 201719.08.17
12,79(+0,8)Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.023 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 103.05.17
12,80(-3,1)Daniel Borøy, Søgne IL04.06.012 (G-16)Kristiansand, KM friidrett 201710.06.17
12,80(-1,4)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742 (MV40)Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
12,80(-0,7)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.023-h8 (G-15)Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
12,81(+0,7)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.027-h2 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
12,81(+2,0)Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (G-16)Vik, Kretstevne24.08.17
12,82(-0,8)Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.003 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
12,83(-2,8)Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.921Bømlo, Seriestemne11.05.17
12,83(+0,1)Lars Ådland, IL Tyrving09.07.026-h3 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
-----360--------------------
12,84(+0,0)Bent Kamsvåg, Alta IF28.02.871Alta, Åpningstevne 201728.05.17
12,85(+0,3)Arne Jordåen, Stord IL07.11.001 (G-17)Leirvik, Seriestemne04.09.17
12,86(-2,1)Martin Bjøru, Sømna IL13.01.021 (G-15)Vik, Kretstevne27.07.17
12,86(+0,2)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Osterøy, Karusellstevne 421.08.17
12,86(-0,2)Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.028-h2 (G-15)Fana, UM 201701.09.17
12,86(+1,4)Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.012 (G-16)Moss, Klubbmesterskap 201724.09.17
12,87(+0,0)Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.022-h2 (G-15)Arna, Seriestevne16.08.17
12,87(+0,7)Fredrik William Husemoen-Zhang, IF Sturla11.10.022-h1 (G-15)Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
12,87(+0,2)Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.002 (G-17)Lillehammer, GD-lekene24.09.17
12,88(+0,0)Henrik Steen, Ranheim IL12.11.974-h1Trondheim, Trondheimslekene 201703.06.17
-----370--------------------
12,88(+1,6)Marius Waage Olsen, IL Skjalg16.02.015 (G-15/18)Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
12,88(-0,7)Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.024-h8 (G-15)Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
12,89(+1,6)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642-h1 (MV50)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
12,90(+0,0)Jakob Fartein Mortensen Fjørtoft, Dimna IL22.02.003 (G-17)Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201716.09.17
12,90(-1,5)Even Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb15.12.671 (MV50)Greveskogen, Lindboestevne23.09.17
12,91(+1,1)Henrik Selle, Haugesund IL14.06.025-fi (G-15)Haugesund, Mailekene 201727.05.17
12,91(+1,3)Aron Eikanger, FIL Aks-7720.11.022-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201704.06.17
12,92(-5,0)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
12,92(+0,4)Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.015 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
12,95(+0,0)Jon Ivar Hallaraune, Sømna IL26.03.981 (MJ)Vik, Kretstevne27.07.17
-----380--------------------
12,97(-1,5)Magnus Vold Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.001 (G-17)Greveskogen, Lindboestevne23.09.17
12,99(+1,6)Isak Skari Berger, Lillehammer IF04.04.025-h1 (G-15)Lillehammer, Gausdal Landstevnet15.08.17
12,99(+1,4)Vebjørn Aleksander Østlie, Moss IL23.11.993 (G-18/19)Moss, Klubbmesterskap 201724.09.17
13,01(+0,0)Magnus Sletnes, Strindheim IL22.09.024-h1 (G-15)Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201716.09.17
13,03(-1,7)Isak Berge Valborgland, IL Skjalg11.06.014-h2 (G-16)Haugesund, Mailekene 201727.05.17
13,03(-0,8)Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.004 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
13.03(+0,7)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.613-h3 (MV55)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia28.07.17
13,05(+1,0)Petter Norstrøm, Drøbak-Frogn IL Friidrett21.06.771 (MV40)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
13,06(+1,5)Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.944Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
13,07(+0,7)Oddvar Hårde, Stord IL11.01.69D (MV45)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia27.07.17
-----390--------------------
13,08(+0,4)Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.017-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,08(+1,3)William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.012 (G-16)Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
13,09(+0,9)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.023 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
13,09(-0,3)Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.01D-h1 (G-16)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
13,10(+0,7)Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.028-h2 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
13,11(+0,9)Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.023Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
13,13(-0,3)Lars Skaufell Holmen, Frol IL06.08.991 (G-18/19)Levanger, Friidrettstevne29.08.17
13,13(+0,0)Isak Dammen, Strindheim IL09.01.025-h1 (G-15)Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201716.09.17
13,14(+0,0)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-17)Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
13,16(+0,0)Sigve Tillier, Fana IL23.12.013 (G-16)Ulvik, Ulvikaleikane 201725.06.17
-----400--------------------
13,16(-1,4)André Hatleset, Svelgen T & IF21.02.752Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
13,18(-0,1)Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.023 (G-15)Moss, Treningsstevne03.05.17
13,18(-0,3)Emil Skjemstad, Bodø Friidrettsklubb04.04.022 (G-15)Bodø, Kretsstevne23.05.17
13,18(+1,6)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601-h1 (MV55)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
13,19(+0,1)Lasse Moen, Sørild FIK28.06.022-h1 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
13,19(+1,6)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL05.04.62D (MV55)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
13,19(-0,4)Herman Røyset Johannesen, Haugesund IL04.08.024-fi (G-15)Leirvik, Stordleikane 201713.08.17
13,20(+1,6)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62D (MV55)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
13,20(+1,6)Mats Mølstre, Haugesund IL10.06.012 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 413.09.17
13,20(-3,2)August Jæger Kjeldsen, T&IF Viking25.11.012-h2 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
-----410--------------------
13,22(+0,7)Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.024 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
13,23(+0,8)Ask Lindbråthen, Søndre Land IL26.11.991-h1 (G-18/19)Fagernes, Gjensidige Stevnet U Cup del 202.06.17
13,24(-0,3)Anton Skjærvik Høkholm, Jøa IL02.09.021 (G-15)Fosnes, NA-karusell Jøa13.05.17
13,24(+0,0)Hans Hjelmseth, Sømna IL14.09.982 (MJ)Vik, Kretstevne27.07.17
13,25(+0,0)William Bjering, Gjesdal IL30.11.021-h1 (G-15)Ålgård, Åpent Klubbmesterskap 4-kamp21.09.17
13,26(+1,5)Espen Shields, Sortland Friidrettsklubb25.04.015-h1 (G-16)Sortland, Treningsstevne 223.05.17
13,28(+1,6)Yngve Endal, FIL Aks-7728.04.703-h1 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
13,28(+1,6)Brynjar Nordanger, Eikanger IL13.01.633-h1 (MV50)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
13,29(+0,8)Marius Øyre Vedvik, IL Gular18.03.928-h1Hamar, NM Stafetter 201720.05.17
13,29(+1,2)Martin Aksland, Sandnes IL30.04.021 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
-----420--------------------
13,29(+0,7)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.023Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
13,31(+1,6)Runar Gladsø, Strindheim IL03.02.654-h1 (MV50)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
13,32(+0,3)Odin Freyr, Nittedal IL03.07.024 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
13,34(+0,0)Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023 (G-15)Knarvik, AKS Leikane20.05.17
13,34(-0,1)Ole-Johan Gullbrå, IL Fri16.12.002-h2 (G-17)Arna, Seriestevne18.09.17
13,35(+1,6)Jonathan Botnen, Skarphedin IL13.02.942Porsgrunn, Nasjonalt Stevne30.08.17
13,35(+0,0)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.026-h1 (G-15)Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201716.09.17
13,36(-5,0)Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.022 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,37(+1,4)Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.022 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201701.10.17
13,38(-0,1)Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.012 (G-16)Rjukan, Rjukanmesterskap dag 117.08.17
-----430--------------------
13,40(-0,6)Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil Cup 406.09.17
13,40(+1,4)Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.023 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201701.10.17
13,42(-1,1)Oskar Myrvang Olsen, Sandefjord Turn & IF13.05.022-h1 (G-15)Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
13,42(+1,6)Stig Wemundstad, Strindheim IL18.02.571-h1 (MV60)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
13,43(+1,4)Henrik Holten Riste, Fagernes IL22.06.021-h1 (G-15)Fagernes, Gjensidige Stevnet U Cup del 202.06.17
13,45(-0,3)Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.01D-h1 (G-16)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
13,45(+0,0)Elias Baltzersen Berg, Alta IF02.09.011 (G-16)Alta, Åpningstevne 201728.05.17
13,45(+0,2)Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022 (G-15)Osterøy, Karusellstevne 421.08.17
13,46(+0,0)Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.015-h1 (G-16)Skien, Herkuleslekene03.06.17
13,47(+1,0)Gunnar Ensrud, Ski IL Friidrett06.05.701 (MV45)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
-----440--------------------
13,47(+0,5)Henrik Anker-Nilssen, Nesodden IF04.07.023Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
13,48(+0,5)Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.994Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
13,49(+0,0)Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.023 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne03.05.17
13,49(+1,6)Steffen Andrè Aaslund Solberg, Ringerike Friidrettsklubb20.03.761 (MV40)Hønefoss, Treningstevne14.06.17
13,51(+0,3)Fredrik Krätzel, Urædd Friidrett24.08.003 (G-17)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne03.05.17
13,51(+1,6)Ingar Wilhelm Nilsen, Asker Sk. Friidrett11.05.684-h1 (MV45)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
13,51(+1,2)Karl Maa Tollefsen, Undheim IL15.08.022 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
13,53(-1,6)Viljar Ørnes, Rjukan Idrettslag25.02.012-h1 (G-16)Rjukan, Treningsstevne 104.05.17
13,54(+0,9)Markus Hauge, Kristiansands IF Friidrett23.11.017-h2 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
13,55(+0,0)Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.016-h1 (G-16)Skien, Herkuleslekene03.06.17
-----450--------------------
13,55(+1,3)Henrik Løtveit, Laksevåg TIL06.06.024-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201704.06.17
13,61(-0,4)Fredrik Liland, Fana IL21.09.026-fi (G-15)Leirvik, Stordleikane 201713.08.17
13,61(+0,3)Eirik Nilsen Onarheim, Stord IL10.03.951Leirvik, Seriestemne04.09.17
13,62(-5,0)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.023 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,65(+0,0)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.027-h2 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
13,65(-2,3)Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turnforening11.08.025-h1 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
13,66(-0,8)Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.992 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
13,67(+1,4)Mathias Sträng, Moss IL12.11.994 (G-18/19)Moss, Klubbmesterskap 201724.09.17
13,70(+1,6)Atle Nordli, IL Tyrving27.04.645-h1 (MV50)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
13,71(-1,7)Fredrik Grannes, Haugesund IL05.05.015-h2 (G-16)Haugesund, Mailekene 201727.05.17
-----460--------------------
13,71(+0,0)Kyrre Berg, Alta IF07.08.701 (MV40)Alta, Åpningstevne 201728.05.17
13,73(+0,8)Elias Kochkarov, Halden IL31.07.011 (G-16)Halden, Treningsstevne11.05.17
13,74(+1,2)Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.992 (G-18)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 103.05.17
13,77(+1,2)Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.026-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,78(+1,3)Sindre Jairo Rødland, Egersunds IK31.03.014 (G-16)Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
13,80(-0,1)Mahmoud Dib, Rjukan Idrettslag12.12.861Rjukan, Rjukanmesterskap dag 117.08.17
13,82(+1,1)Peder Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb24.10.022 (G-15)Stjørdal, Sona-Lekene09.07.17
13,85(+0,0)Ole-Einar Skadberg, Egersunds IK21.07.023 (G-15)Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
13,86(+0,7)Kjetil Torvund, IL Fri05.09.701 (MV45)Os, KM Veteran08.10.17
13,89(+1,1)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.011 (G-16)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
-----470--------------------
13,89(+0,5)Delani Reshane, Nittedal IL20.01.781 (MV35)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
13,89(-2,3)Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.026-h1 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
13,91(+0,0)Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.012-h1 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
13,93(-0,9)Bård Simen Rolfsnes, Bremnes IL31.10.001 (G-17)Bømlo, Seriestemne11.05.17
13,94(+1,6)Jonas Sebastian Gabrielsen, Bryne FIK26.09.026 (G-15/18)Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
13,95(-0,3)Simen Nåmdal, Fyllingen IL10.11.003-h1 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
13,96(-0,9)Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.731 (MV40)Hønefoss, Treningstevne20.09.17
13,97(+0,0)Magnus Hansen, Egersunds IK29.04.024 (G-15)Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
13,98(+1,6)Asle Benoni, Ås IL20.11.572-h1 (MV60)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
14,01(+0,9)Jakob Wang, IF Hellas16.09.944-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
-----480--------------------
14,01(+0,0)Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.013-h1 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
14,01(-3,2)Mathias Gåsland, Stord IL20.08.023Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskap og Bømlomeisterskap19.08.17
14,01(-0,4)Erik Øye, Os Turnforening09.07.023 (G-15)Os, Oslekene 201726.08.17
14,02(+1,6)Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.791-h1 (MV35)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
14,03(-2,3)Sanjeth Suthahar, Tamilsk barn og ungdom Idrettsklubb30.10.005-h1Nadderud, Løpsstevne04.05.17
14,03(+1,0)Thorbjørn Albertsen, Turn & IL Hovding28.09.025-h1 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane 201722.05.17
14,06(+1,6)Matthew Phillip Monger, Drøbak-Frogn IL Friidrett21.05.822 (MV35)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
14,09(-2,3)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.027-h1 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
14,19(+1,6)Helge Tysse, Osterøy IL01.03.646-h1 (MV50)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
14,22(+1,3)Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.015 (G-16)Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
-----490--------------------
14,27(-1,2)Linujann Balasegar, Romerike Friidrett22.10.021 (G-15)Lillestrøm, Klubbmesterskap 201723.09.17
14,27(-0,7)Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.025-h8 (G-15)Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
14,30(+1,6)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV70)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
14,37(+1,6)Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.823 (MV35)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
14,37(+0,0)Tommy Dale, Sømna IL15.08.711Vik, Kretstevne14.09.17
14,39(-2,3)Magne Aunebakk, Varegg IL24.02.621 (MV55)Leikvang, Hovdingrullett 208.06.17
14,40(+0,7)Pål Ellingsen, T&IF Viking30.03.702 (MV45)Os, KM Veteran08.10.17
14,41(+1,5)Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.026 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
14,45(-1,5)Roger Wisth, Larvik Turn & IF16.04.701 (MV45)Larvik, Åpent KM Veteraner24.05.17
14,49(+0,3)Naser Alinejadchatli, Kongsvinger IL Friidrett14.06.771 (MV40)Kongsvinger, Seriestevnet 314.06.17
-----500--------------------
14,52(-1,9)Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.021 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
14,53(+0,0)John Greve Samuelsen, IK Hind08.06.992-h1 (G-18/19)Harstad, Seriestevne13.06.17
14,53(+0,8)Knut Henry Dahlgren, GTI02.05.633 (MV)Stavanger, KM Veteraner30.09.17
14,60(-1,1)Espen Hugøy Berntsen, Fitjar IL20.06.014-h1 (G-16)Haugesund, Mailekene 201727.05.17
14,60(+1,5)Erling Bleie, Finnøy IL29.04.481-h1 (MV65)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
14,63(+0,9)Joakim Hermansen, Søgne IL16.02.974Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
14,63(+1,5)Eugen Lillelid, FIL Aks-7725.10.522-h1 (MV65)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
14,66(-3,2)Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.765Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskap og Bømlomeisterskap19.08.17
14,68(+1,6)Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.573-h1 (MV60)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
14,69(+1,5)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.493-h1 (MV65)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
-----510--------------------
14,72(+1,4)Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.012-h1 (G-16)Fagernes, Gjensidige Stevnet U Cup del 202.06.17
14,77(+0,3)Kristoffer Buvarp, Steinkjer Friidrettsklubb11.08.014 (G-16)Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne11.05.17
14,78(+0,7)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.482-h2 (MV65)Loughborough/GBR, Loughborough Open14.06.17
14,82(+1,7)Lionel Egou Gylland, IL Dalebrand20.10.011 (G-16)Stjørdal, Sona-Lekene09.07.17
14,85(-1,5)Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.591-h2 (MV55)Larvik, Åpent KM Veteraner24.05.17
14,85(-0,9)Nils Tveite, Ås IL18.02.022 (G-15)Ås, Kretsstevne18.09.17
14,86(+0,8)John Nicolaysen, GTI27.12.674 (MV)Stavanger, KM Veteraner30.09.17
14,86(-2,3)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.028-h1 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
14,90(+1,2)Sanjay Satkunananthan, Romerike Friidrett23.08.021-h1 (G-15)Lillestrøm, Kretsstevne24.05.17
14,97(-2,9)Henrik Natås, Ask Friidrett27.10.022 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 316.08.17
-----520--------------------
14,97(+0,0)Kristian Nordvoll, Egersunds IK05.03.025 (G-15)Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
15,01(+0,0)Said S Warsame, Urædd Friidrett21.03.024 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne03.05.17
15,04(+1,5)Øystein Gjerdrum, Ullensaker/Kisa IL15.07.524-h1 (MV65)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
15,05(+1,6)Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822-h1 (MV35)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
15,07(+1,9)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV75)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet for veteraner/Treningsstevne30.05.17
15,08(+0,0)Mikal Stene, Gjesdal IL28.06.701-h1 (MV45)Ålgård, Åpent Klubbmesterskap 4-kamp21.09.17
15,11(-1,1)Runar Sundal, Jølster IL02.08.701 (MV45)Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
15,11(+0,0)Sander Kidøy Pedersen, Turn & IL Hovding23.09.024 (G-15)Leikvang, Hovdingrullett 424.08.17
15,15(-1,5)Gunnar Langved, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.541-h2 (MV60)Larvik, Åpent KM Veteraner24.05.17
15,15(+0,7)Ove Tombre, IL Fri30.11.621 (MV55)Os, KM Veteran08.10.17
-----530--------------------
15,16(-2,6)Jan Olve Bjøru, Sømna IL12.09.712Vik, Kretstevne27.07.17
15,21(-1,5)Eirik Hvaara, Larvik Turn & IF04.02.731 (MV40)Larvik, Åpent KM Veteraner24.05.17
15,27(+0,8)Stig Marius Holgersen, GTI23.08.806 (MV)Stavanger, KM Veteraner30.09.17
15,34(+1,5)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.485-h1 (MV65)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
15,35(-1,6)Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021-h1 (G-15)Rjukan, Treningsstevne 104.05.17
15,37(+0,8)Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.653Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
15,42(+0,5)Mathias Dam, Nesodden IF09.01.025Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
15,47(+1,4)Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.472-h1 (MV70)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
15,55(-1,1)Kjartan Roalsvik, Havørn IL12.03.024 (G-15)Lye, COOP-Jærcup104.05.17
15,61(+1,5)Svein Fammestad, FIL Aks-7727.01.486-h1 (MV65)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
-----540--------------------
15,76(+1,9)Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.461 (MV70)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet for veteraner/Treningsstevne30.05.17
15,88(+1,4)Martin Strand, Orkanger IL08.09.412-h1 (MV75)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
16,07(+0,3)Robert Holm, Nittedal IL025 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
16,14(+1,2)Mathias S Mikkelsen, Sandnes IL30.11.023 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
16,21(+0,6)Hermann Storflor, IL Dalebrand21.04.511-h3 (MV65)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne31.08.17
16,23(+1,8)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1 (MV80)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
16,31(+0,0)Simen Emil Holmen, Gjesdal IL25.05.022-h1 (G-15)Ålgård, Åpent Klubbmesterskap 4-kamp21.09.17
16,34(+0,6)Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.452-h3 (MV70)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne31.08.17
16,41(+1,4)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.423-h1 (MV75)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
16,69(-0,3)Anders Horn, Tønsberg Friidrettsklubb21.07.451 (MV70)Greveskogen, Seriestevne20.06.17
-----550--------------------
16,74(+1,4)Håkon Rongved, FIL Aks-7717.05.424-h1 (MV75)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
16,89(+0,2)Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.371 (MV80)Os, KM Veteran08.10.17
16,90(+0,7)Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.471 (MV70)Os, KM Veteran08.10.17
16,94(+1,6)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.534-h1 (MV60)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
17,19(+1,5)Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.37D (MV80)Stendal/GER, 5. Stendaler - Hanse Cup27.05.17
17,27(-0,5)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Greveskogen, Seriestevne26.08.17
17,37(+0,3)Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.36D (MV80)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia27.07.17
17,40(+0,8)Rune Gjertsen, Egersunds IK01.05.604Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
17,76(+0,0)Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531-h3 (MV60)Arna, Seriestevne18.09.17
17,83(-2,8)Hans Olav Molde, Bremnes IL21.08.821 (MV35)Bømlo, Seriestemne11.05.17
-----560--------------------
18,01(+1,9)Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.462 (MV70)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet for veteraner/Treningsstevne30.05.17
18,15(-2,6)Audun Johansen, Bærums Verk IF23.06.713Vik, Kretstevne27.07.17
18,18(-2,6)John Ivar Nygård, Sømna IL28.04.734Vik, Kretstevne27.07.17
18,19(+1,5)Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
18,56(+0,7)Arne Spurkeland, IL Gular29.05.472 (MV70)Os, KM Veteran08.10.17
18,59(+1,8)Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.321-h1 (MV85)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
18,68(+1,4)Arnfinn Kalhovd, Egersunds IK22.10.395-h1 (MV75)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
18,88(+0,7)Svein Arne Angvik, IL Fri07.03.453 (MV70)Os, KM Veteran08.10.17
19,49(+0,6)Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.441 (MV70)Strandebarm, Seriestemne23.08.17
19,75(+0,6)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.473-h3 (MV70)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne31.08.17
-----570--------------------
20,66(-0,5)Brynjar Røgeberg, Sandefjord Turn & IF12.05.342 (MV80)Greveskogen, Seriestevne26.08.17
21,99(+1,8)Per Einar Sønnesyn, IL Gular02.01.322-h1 (MV85)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
23,12(+1,8)Leif Bjordal, IL Gular10.10.303-h1 (MV85)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
23,83(+1,6)Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.50D (MV65)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
24,40(-5,1)Harald Aanerud, Lørenskog Friidrettslag29.01.272-fi (MV90)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia29.07.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,12(+1,8)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.892-h2Sandnes, Kvalifiseringsstevne31.07.17
11,45(+1,3)Imad Ismail (SYR), Norna-Salhus IL03.10.966-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
11,68(+0,5)Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.981-h1 (G-18/19)Skien, Herkuleslekene03.06.17
11,79(+1,6)Pawel Kucaj (POL), Haugesund IL06.07.002Haugesund, Krets- og kvalifiseringsstevne12.07.17
11,81(+1,3)Emiliano Vuillermoz (ITA), Frol IL26.01.991 (G-18/19)Levanger, Moanstevne06.06.17
11,92(+1,4)Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.992 (G-18/19)Moss, Klubbmesterskap 201724.09.17
11,99(+1,7)Gudmundur Danielsson (ISL), Kristiansands IF Friidrett06.04.98D (MJ)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
12,05(+1,2)Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.022-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,05(+1,9)Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.891-fi-CSandnes, Vindsprint28.06.17
12,09(+0,6)Mohammad Hussein Ismail (SYR), Norna-Salhus IL01.01.883-h1Oslo/NIH, Kretsstevne28.06.17
12,21(+0,4)Erik Olof Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.015-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,25(+0,6)Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.993Trondheim, Seriestevne25.09.17
12,36(+0,3)Mohamad Ahmad Suleiman (SUD), Urædd Friidrett04.02.962Porsgrunn, Nasjonalt Stevne03.05.17
12,51(+1,1)Donavan Miloss (LAT), FIK Orion04.05.993 (G-18/19)Hamar, Ungdomscupen del 1 - 201714.05.17
12,52(+1,5)Robert Sheath (GBR), IK Hind16.01.023 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
12,54(+1,5)Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.003-h1 (G-17)Leikvang, Hovdingleikane 201722.05.17
12,65(-0,7)Eliezer de Oleo Taveras (UTL), Sørild FIK12.04.992-h1Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
12,88(+0,1)Sanhanat Ngamsom (THA), Kongsvinger IL Friidrett27.11.981 (G-18/19)Kongsvinger, Seriestevne 520.09.17
13,03(-1,1)Adam Meier (UTL), ISS05.05.013 (G-16)Lye, COOP-Jærcup104.05.17
13,47(-1,1)Peter Morrison (UTL), ISS11.12.012 (G-16)Lye, COOP-Jærcup104.05.17
13,65(-1,1)Giovanni Croatto (ITA), ISS10.05.022 (G-15)Lye, COOP-Jærcup104.05.17
13,86(+0,0)Mohammed Ullah (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb16.09.003 (G-17)Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne11.05.17
16,99(-1,1)Pramatya Jati (IND), ISS07.09.025 (G-15)Lye, COOP-Jærcup104.05.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,4(+0,0)Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.011-h2 (G-16)Tingvoll, Treningsstevne17.08.17
12,3(+0,0)Lars Bratsberg Aae, IL Norodd09.01.002-h2 (G-17)Tingvoll, Treningsstevne17.08.17
12,5(-0,5)Michael Løland, Ullensaker/Kisa IL10.10.921Årnes, Kretsstevne10.05.17
12,5(-0,1)Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.001 (G-17)Årnes, Kretsstevne31.05.17
12,6(+0,0)Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.011 (G-16)Geithus, Distriktsstevne18.05.17
12,6(+0,0)Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.023-h2 (G-15)Tingvoll, Treningsstevne17.08.17
12,6(+1,5)Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021 (G-15)Målselv, Kretscupstevne17.09.17
12,7(+1,5)Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Målselv, Kretscupstevne17.09.17
12,8(+1,5)Odd Geir Fagerli, Storfjord IL04.03.681-h1 (MV45)Målselv, Kretscupstevne17.09.17
12,9(+2,0)Robin Pettersen, Narvik IL11.04.951-h1Narvik, Kretsstevne 101.06.17
-----10--------------------
13,0(-0,1)Ole Thomas Moe, Raumnes & Årnes IL26.05.011 (G-16)Årnes, Kretsstevne31.05.17
13,2(ok)Rune Dahlen, Skaun IL01.05.021-h1 (G-15)Børsa, Rema 1000 Lekene 201710.05.17
13,3(-0,1)Sondre Furuseth, Raumnes & Årnes IL24.06.021 (G-15)Årnes, Kretsstevne31.05.17
13,3(+0,5)Sondre Løkke Hagen, Tingvoll Friidrettsklubb26.05.022-h2 (G-15)Tingvoll, Treningsstevne29.06.17
13,6(+1,4)Thomas Røseng Skyberg, Veldre Friidrett10.01.011 (G-16)Brumunddal, Treningsstevne11.05.17
13,6(+0,5)Erling Meisingset, Tingvoll Friidrettsklubb19.01.693-h2 (MV45)Tingvoll, Treningsstevne29.06.17
13,7(ok)Hans Søfteland, Sigdal FIK28.06.011 (G-16)Sigdal, Distriktsstevne08.06.17
14,3(+1,5)Hans-Erik Børve, Salangen Friidrett18.01.702-h1 (MV45)Målselv, Kretscupstevne17.09.17
16,4(+0,0)Ola M. Hilstad, IL Norodd12.01.483-h1 (MV65)Tingvoll, Treningsstevne17.08.17
16,8(+0,0)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Greveskogen, Seriestevne03.09.17
-----20--------------------
16,9(-1,5)Arild Nilsen, Raumnes & Årnes IL06.12.431 (MV70)Årnes, Kretsstevne23.08.17
18,2(+0,9)Tore Olsen, Hannevikas IL28.03.411 (MV75)Kristiansand, KM veteraner23.08.17
19,5(+0,0)Henry Opland, IL Norodd05.09.365-h1 (MV80)Tingvoll, Treningsstevne17.08.17
20,4(+0,0)Brynjar Røgeberg, Sandefjord Turn & IF12.05.342 (MV80)Greveskogen, Seriestevne03.09.17
31,0(+0,9)Oddbjørn Bjones, Hannevikas IL18.12.491 (MV65)Kristiansand, KM veteraner23.08.17
31,5(ok)Ragnvald Seim, Sømna IL15.03.261 (MV90)Vik, Veteranstevne21.09.17
12,1(-0,2)Natan Sebaoun-Bodin (FRA), Snøgg Friidrett931Notodden, Seriestevne 528.10.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,17(+2,8)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-fi-AOslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
10,46(+2,2)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.932-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.17
10,47(+4,8)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.931-h3Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,52(+3,1)Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.951-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,53(+4,0)Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.902-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,56(+4,0)Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.873-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,57(+4,6)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.972-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,62(+2,2)Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.952-fi (MJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
10,68(+4,0)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.864-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,68(+4,5)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-fi (G-16)Györ/HUN, European Youth Olympic Festival25.07.17
10,68(+2,4)Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.014 (G-U20)Umeå/SWE, Nordic Junior Match & Championships U2019.08.17
10,70(+3,3)Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.991-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,72(+3,2)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,72(+3,1)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.913-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,73(+4,0)Christian Mensah, Ranheim IL20.04.965-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,76(+4,3)Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.932-fi-BLillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,77(+4,6)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.913-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,78(+4,8)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.923-h3Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,81(+2,8)Josh-Kevin Ramirez Talm, Norna-Salhus IL03.06.964-fi-ALillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
10,81(+3,1)Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.974-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,82(+3,1)Even Pettersen, Urædd Friidrett12.10.932-h2Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,84(+4,3)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, Sandnes IL07.07.893-fi-BLillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,85(+2,8)Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.975-fi-ALillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
10,87(+3,3)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,88(+3,5)Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.002-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
10,88(+3,0)Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.951-h3Sandnes, Vindsprint28.06.17
10,89(+2,5)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-fi-BLillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
10,94(+2,8)Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.894-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,96(+3,3)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.993-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
10,97(+2,5)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.922-fi-BLillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
10,98(+2,3)Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.891-h2Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,00(+3,3)Stephen Owusu, IL Skjalg02.04.984-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,00(+3,3)Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.954-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
11,02(+2,5)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.983-fi-BLillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,02(+5,4)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-h2Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
11,03(+4,3)Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.965-fi-BLillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,04(+4,3)Lars Jøran Storhaug, IL Skjalg29.06.896-fi-BLillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,06(+2,3)Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,06(+3,3)Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.985-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,07(+4,3)Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.977-fi-BLillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,11(+5,4)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982-h2Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
11,12(+2,5)Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.963-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,12(+2,5)Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.964-fi-BLillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,14(+4,6)Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.975-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
11,15(+2,4)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021-fi (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,18(+2,5)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,19(+2,7)Kristoffer Buhagen, IL i BUL04.02.923Børsa, Orkdal Sparebank Lekene 201713.08.17
11,23(+3,6)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001 (G-17)Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
11,26(+4,8)Hans Christian Walker, Sandnes IL22.03.957-h3Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,27(+3,8)Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.982-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,27(+2,3)Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.002-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,27(+3,3)Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.986-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,28(+3,0)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.013-h1 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,28(+4,0)Asgeir Uthaug, IL Skjalg06.04.941-h1Sandnes, Kvalifiseringsstevne31.07.17
11,28(+3,6)Iver Koppen, IK Hind21.04.994-h4 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
11,29(+2,7)Jevis Akvama, Moelven IL31.05.892-h4Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,29(+2,5)Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.014-h3 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
11,30(+4,0)Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.002-h1Sandnes, Kvalifiseringsstevne31.07.17
11,31(+2,3)Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.973-h2Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,32(+2,5)Erik Lund, IL i BUL26.04.974-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,32(+3,8)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.006-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
11,34(+4,0)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.973-h1Sandnes, Kvalifiseringsstevne31.07.17
11,35(+3,1)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,35(+2,5)Alexander Engh, Ski IL Friidrett01.09.012-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,36(+3,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014-h1 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,38(+2,9)Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.996-fi (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,38(+2,7)Jørgen Svenni, IL Tyrving11.09.993-h4Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,39(+3,6)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DArna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
11,39(+2,6)Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.991-fi (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,39(+2,7)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021 (G-15)Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
11,45(+5,4)Adrian Bach, IL i BUL14.12.933-h2Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
11,47(+2,7)Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.025-h4Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
11,48(+2,4)Tobias Windjusveen, Asker Sk. Friidrett27.06.021-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,50(+2,6)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-fi (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,50(+2,5)Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.955-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,51(+2,3)Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.004-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,52(+2,3)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.005-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,52(+2,3)Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.005-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,54(+2,6)Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.022-fi (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,55(+2,5)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.976-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,59(+2,2)Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.003-h2 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,63(+5,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.854-h2Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
11,64(+3,6)Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.993 (G-18/19)Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
11,65(+2,8)Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.992-h2 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,65(+2,5)Beskan Bewianberg, Romerike Friidrett23.02.018-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,68(+3,4)Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.002 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,70(+2,4)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.023-fi (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,70(+3,5)Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.725-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,71(+3,1)Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.983-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,71(+3,7)Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.015-h7 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
11,72(+3,4)Mats Tokstad, Ullensaker/Kisa IL22.01.003 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,72(+3,8)Martin Simengård, Gausdal FIK22.06.994-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,73(+3,5)Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.976-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,74(+2,5)Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.007-h3 (MJ19)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.17
11,75(+2,9)Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.007-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
11,80(+2,6)Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.983-fi (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,82(+2,3)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
11,85(+2,6)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.024-fi (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,85(+2,5)Sture Måseide, Dimna IL17.05.001 (G-17)Sykkylven, Panoramaleikane 201726.08.17
11,87(+2,3)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.007-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,87(+3,0)Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.011 (G-16)Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
11,88(+3,1)Marius Buskenes Ringstad, FIK Orion12.11.994-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,90(+2,8)Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.993-h2 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,90(+2,6)Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.025-fi (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,91(+2,6)Kasper Aune Dahl, FIK Orion14.07.026-fi (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,91(+2,6)Tarjei L Nesheim, IL Tyrving01.04.027-fi (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,95(+3,4)Kristian Tokstad, Ullensaker/Kisa IL22.01.005 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,97(+2,5)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011 (G-16)Moss, Mosselekene 201701.07.17
11,98(+5,4)Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.016-h2Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
12,09(+2,8)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h2 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
12,10(+3,0)Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (G-15)Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
12,12(+2,7)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.023 (G-15)Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
12,17(+2,1)Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.733-h1Sandnes, Vindsprint28.06.17
12,17(+3,0)Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.022 (G-15)Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
12,20(+2,1)Alexander Nyberget, Askim IF29.04.007-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
12,23(+2,1)Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.005-h1Sandnes, Vindsprint28.06.17
12,31(+2,3)Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.936-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
12,36(+2,4)Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.024-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
12,4(+2,4)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, Seriestemne29.10.17
12,43(+2,5)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.014 (G-16)Moss, Mosselekene 201701.07.17
12,45(+3,4)Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.006 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
12,45(+3,9)Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.001 (G-17)Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
12,46(+3,9)Frode Holt, IF Sturla14.07.64D (MV50)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
12,46(+2,4)Lars Ådland, IL Tyrving09.07.025-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
12,47(+2,5)Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.015 (G-16)Moss, Mosselekene 201701.07.17
12,49(+2,4)Nicolai Overen Jensen, Nittedal IL31.08.026-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
12,49(+2,6)Benjamin Engelsnes, Brønnøysund IL21.10.992 (MJ)Vik, Kretstevne24.08.17
12,53(+2,2)Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.006-h2 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
12,57(+3,6)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DArna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
12,58(+2,5)Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.016 (G-16)Moss, Mosselekene 201701.07.17
12,62(+2,2)Elias Lein Staven, Namsen Friidrettsforening26.07.023-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,69(+2,1)Oliver Carlsen, Fredrikstad IF23.02.012 (G-16)Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
12,72(+3,9)Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.002 (G-17)Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
12,77(+3,9)Oddvar Hårde, Stord IL11.01.69D (MV45)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
12,77(+2,2)Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.024-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,79(+3,0)Espen Shields, Sortland Friidrettsklubb25.04.012 (G-16)Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
12,82(+2,1)Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.024-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,84(+2,4)Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.023 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
12,91(+2,2)Mats Rognhaug Hagen, Sarpsborg IL12.08.025-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,95(+3,0)Emil Skjemstad, Bodø Friidrettsklubb04.04.023 (G-15)Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
13,00(+2,1)Jarl Ring Bleken, Gausdal FIK07.11.021 (G-15)Lillehammer, Veidekkestevnet05.09.17
13,12(+2,4)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.027-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
13,21(+2,1)Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.013 (G-16)Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
13,21(+4,0)Martin Aksland, Sandnes IL30.04.024-h1Sandnes, Kvalifiseringsstevne31.07.17
13,21(+3,9)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.003 (G-17)Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
13,29(+3,1)Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.021 (G-15)Osterøy, Karusellstevne 219.06.17
13,38(+3,5)Jakob Wang, IF Hellas16.09.947-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
13,42(+2,1)Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.011 (G-16)Lillehammer, Veidekkestevnet05.09.17
13,44(+3,6)Fredrik Bergh, IL Fri16.11.93DArna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
13,45(+2,7)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.025 (G-15)Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
13,47(+2,1)Thorbjørn Albertsen, Turn & IL Hovding28.09.025-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,55(+3,9)Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.72D (MV45)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
13,64(+3,6)Thomas Borgstein, Samnanger09.07.88DArna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
13,99(+3,0)Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.024 (G-15)Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
14,04(+3,4)Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.64D (MV50)Århus/DEN, 20th European Masters Athletics Championships Stadia27.07.17
14,23(+2,1)Petter Arnesen, Sarpsborg IL19.08.014 (G-16)Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
14,25(+2,2)Bent Luther, IF Hellas21.04.662-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
15,98(+4,8)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.968-h3Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
16,7(+4,1)Guy le Gall (FRA), Hannevikas IL06.01.581 (MV55)Tvedestrand, Tvedestrandslekene02.09.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,53Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.991-h1 (G-18)Halden, Treningsstevne24.09.17
12,29Martin Skaar, Gloppen Friidrettslag04.12.991 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
12,69Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.013-h1 (G-16)Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
12,73Johan Wadsworth, IK Hind26.04.026-h2 (G-15)Valdivia/CHI, 6° Campeonato Interescolar Mixto de Atletismo Preparatorio de Los Rios24.04.17
12,86Jone Pettersen, IL Skjalg09.09.002-h2 (G-17)Stavanger, Skjalgstevne 118.05.17
12,94Magnus Andreas Vadheim, Fana IL11.03.022-h1 (G-15)Fana, Gneistspelen 201719.08.17
12,98Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.962Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,10Amaru Raighendler Jeasar Wijman, Halden IL28.09.992-h1 (G-18)Halden, Treningsstevne24.09.17
13,34Simon Lidal, Gloppen Friidrettslag19.04.982 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
13,35Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.022 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil Cup 523.09.17
13,6Jan Ottar Andersen, Sigdal FIK12.07.841Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17
13,9Hans Ole Wærsted, Sigdal FIK30.09.771 (MV40)Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17
14,0Kristian Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK02.12.021 (G-15)Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17
14,5Øystein Wiersdalen, Sigdal FIK15.08.711 (MV45)Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17
14,65Tobias Nilsen, Sem IF15.04.021-h1 (G-15)Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 110.05.17
16,2Lars Elling Ekornåsvåg, Åseral IL16.04.651 (MV50)Vågsbygd, Sleggeringen21.06.17
27,6William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.481 (MV65)Vågsbygd, Sleggeringen21.06.17

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,50(+1,8)Nikodem Pozarlik, Namsos svømmeklubb25.01.023 (G-15)Namsos, NA-karusell15.06.17
14,42(+0,9)Kjetil Heibert, Namsos svømmeklubb07.12.002 (G-17)Namsos, NA-karusell15.06.17
15,47(+2,0)Julian Floa, Vega IL01.10.993 (MJ)Vik, Kretstevne24.08.17

Total requesttime: 1.5299880504608 seconds