Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,97Isac Moen, Innfjorden IL24.05.011Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
7,94Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Lillesand IL14.08.011Arendal, Grane Games 201415.03.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,7Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.011Tvedestrand, Treningsstevne12.02.14
7,1Adrian Høvik Nilsen, Tvedestrand Turn & IF12.10.012Tvedestrand, Treningsstevne12.02.14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,20Philip Jason Omollo, Stovnerkameratene29.01.012-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
8,23Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.012-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,24Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
8,26Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.013 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
8,27Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
8,47Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.011-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,54Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013-fi Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201402.02.14
8,57Håvard Rinde, IL Gneist16.02.011-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,57Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----10--------------------
8,58Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.013-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,60Markus Fosserud, FIK Orion28.07.012-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,61Rasmus Semundseth Sandberg, IL Nidelv23.04.012Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
8,61Magnus Forbord, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.013Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
8,61Hans Jacob Nesheim, Haugesund IL01.04.011Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
8,62Jørgen Hafstad, Byåsen IL22.01.011-h1Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
8,63Andreas Dixon, Fana IL03.04.015-fi Malmø/SWE, Pallas Spelen 201426.01.14
8,67Joakim Flekke, Oppegård IL16.09.012-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,68Christian Fancy, Oppegård IL16.03.011-h1 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,70Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.011Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
-----20--------------------
8,73Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.012-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
8,74Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.013-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,75Joakim Vestvik, Nesodden IF16.11.011-h3 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,76Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.012-h3Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
8,77Kristian Lager Selvik, Nesøya IL09.05.013-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,78Julian Pacyna, Nittedal IL28.05.015-h4 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,78Gustav Wee, Haugesund IL01.06.012Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
8,79Sigurd Fagerholt, Rindal IL29.11.012-h2Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
8,81Mats Tranås, Jøa IL18.02.012-h1Ås/SWE, Hissmoforsspelen25.01.14
8,82Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.015-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
-----30--------------------
8,85Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h2Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
8,86Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.011-fi Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
8,86Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.012-h5Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,88Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.013-h2Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
8,89Markus Sæthre, Larvik Turn & IF18.09.011-h3Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201402.02.14
8,90Amund Lillemo, FIK Orion23.06.012-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,91Christoffer Nordberg, FIK Orion011Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
8,93Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.016-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,95Vincent Wong, Botne SK02.06.014-h2Bærum, Distriktskamp11.01.14
8,98Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.012-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
-----40--------------------
8,98Tinius Wilhelmsen, Sportsklubben Vidar18.10.012-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,99Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.014-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,00Nils Kristian Bjøro, IL Koll23.12.013-h3 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,00Vetle Høstlund, Ås IL23.03.013-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,01Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.012-h1 (G-12)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
9,01Endre Ekseth Hollum, Byåsen IL23.10.013-h3Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
9,01Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.011Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
9,03Glenn Gåseby, Ørje IL22.02.012-h2Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
9,03Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.013-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,04Martin Mjelde, Bodø Friidrettsklubb09.02.011Bodø, Kretsstevne15.01.14
-----50--------------------
9,05Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.014-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,06Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.015-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
9,09Felix Mathias August Skippervold, IL Tyrving14.03.013-h1Bærum, Distriktskamp11.01.14
9,09Oliver Pay, Ros IL16.06.012-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
9,10Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.013-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,12John Gøthesen, Haugesund IL08.12.013Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
9,13Kristoffer Berget, Moss IL24.08.014-fi Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
9,13Frithjof Silden, Almenning IL03.04.012Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
9,16Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.012Sandnes, KM inne 201425.01.14
9,16Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.013-h2Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
-----60--------------------
9,17Ivar Elgsæther Haugland, Lambertseter IF25.08.012-h2 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,17Martin Monge Hallan, IL Tyrving19.04.014-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
9,17Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.015-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,20Magnus Laundal, IL i BUL01.12.014-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,21Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.011Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
9,21Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.014-h5Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,22Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.016-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
9,22William T. Eskeland, Fana IL25.02.015Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,22Erik Røsnes, Kristiansands IF Friidrett24.03.013-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
9,23Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.011-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
-----70--------------------
9,24Øystein Dalland Bjørtvedt, IL Tyrving02.06.014-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,24Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.014Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
9,24Petter Andreas H. Larsen, Haugesund IL09.01.015Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
9,25Ludvik Haug, Nesøya IL26.04.014-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,26Sondre M. Nedreberg Burud, IL Nidelv08.01.015Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
9,28Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.013Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
9,30Jonas Tjåland, Laksevåg TIL12.10.012Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
9,30Jakob Granheim, Målselv IL05.04.012Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
9,32Henrik Jakobsen, Ullensaker/Kisa IL01.04.015-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,33Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.011-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
-----80--------------------
9,34Brage Simonsen, Laksevåg TIL15.03.013-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
9,35Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.014-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
9,35Adrian Aaen Skjærbekk, FIK Orion15.05.015-h5Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,37Stian Birkeland, Idrettslaget Skjalg31.07.013Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
9,39Sverre Engebretsen, Sportsklubben Vidar18.02.015-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,40Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.011 (G-12)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.13
9,41Vetle Brattabø Svenssen, Lambertseter IF20.05.013-h2Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
9,44Knut Henry Johannessen, Bodø Friidrettsklubb10.08.012Bodø, Kretsstevne15.01.14
9,44Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.014-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,45Simon Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.011-h1 (G-10/13)Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
-----90--------------------
9,45Daniel Borøy, Søgne IL04.06.014-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
9,46Clement Buch Hansen, Idrettslaget Skjalg17.03.013Sandnes, KM inne 201425.01.14
9,48Helge Sampson, Haugesund IL25.05.012Haugesund, Kretsstevne04.12.13
9,51Aslak Steen, Leinstrand IL07.08.014-h3Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
9,52Lars Aas, Selbu IL15.05.015-h1Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
9,52Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.012-h3Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
9,53Erik Leth-Olsen, Sjetne IL05.10.014-h1 (G-12)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
9,54Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.013Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
9,55Ole Tobias Lorvik, Malvik IL27.10.013-h2Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
9,59Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Etnedal, Treningsstevne11.01.14
-----100--------------------
9,59Lars Lien Aunsmo, Malvik IL07.09.013-h1Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
9,59Eirik Halse, IL Pioner13.09.013Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
9,62Anders Rød Slettene, Sørild FIK19.08.012-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
9,64August Nikolai Sæther, BUL-Tromsø Friidrett06.03.011Tromsø, Seriestevne 115.01.14
9,64Terje Song Christiansen, Asker Sk. Friidrett04.05.015-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,68Sverre Hystad, Haugesund IL16.01.016Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
9,70Ilijas Mandzuka, Sjetne IL11.06.016Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
9,70Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.011Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
9,72Adrian Deak Sundsbø, Idrettslaget Skjalg24.04.014Sandnes, KM inne 201425.01.14
9,72Fabian Weinberg, Mandal & Halse IL26.05.013-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
-----110--------------------
9,74Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.014Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
9,75Artur Charitonov, Mandal & Halse IL29.10.012Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder18.01.14
9,77Truls Mjøen Vikaune, Byåsen IL04.10.014-h2Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
9,77Jonas Petrusson Finsrud, Lambertseter IF07.11.013-h1Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,78Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.011 (G-12)Ranheim, Klubbmesterskap20.10.13
9,79Audun Høyland Hausken, Haugesund IL07.06.013Haugesund, Innendørsstevne12.02.14
9,79Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.015Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
9,81Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.015-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,83Andreas Nyberget, Askim IF25.09.015-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,85Sondre Sæthre, Larvik Turn & IF18.09.014 (G-12)Stavern, Klubbstevne11.12.13
-----120--------------------
9,85Andreas Ytredal Akse, Hyllestad IL23.01.013Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
9,86Benjamin Sanne, IL i BUL013-h1 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,86Nikolai Eltervaag Enes, Idrettslaget Skjalg03.06.016Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
9,88Mikkel Aske Løtveit, Norna-Salhus IL11.08.018Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,89Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011 (G-12)Tromsø, Seriestevne 813.11.13
9,91Ole Marius Nybø, Asker Sk. Friidrett12.06.016-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,92Benjamin Sanne Ryen, IL i BUL18.02.012-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
9,93Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.015-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
9,93Truls Helstad, Asker Sk. Friidrett30.01.016-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,94Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.016-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----130--------------------
9,95Emil Nilsen, Byåsen IL19.09.013-h2 (G-12)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
10,00Emil R. Høyvik, Kristiansands IF Friidrett04.03.016-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
10,00Adrian Westlie, Askim IF04.04.016-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
10,01Mikkel Ulfsønn Aam, FIK Orion06.02.016-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
10,02Magnus Skolt, Moss IL25.01.013-h3Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
10,04Atle Torsvik, Asker Sk. Friidrett15.08.017-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
10,06Torvald Andersen, Florø Turn og IF03.02.014Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
10,07Simen Veum, Ranheim IL23.05.014-h2 (G-12)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
10,07Petter Skullerud, Ørje IL04.02.012-h1Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
10,07Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.011-h1Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark16.03.14
-----140--------------------
10,09Christopher Bjørge, Lambertseter IF01.01.014-h1 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
10,09Mateo Spak Jenbergsen, Rjukan Idrettslag03.11.012Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
10,10Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.012 (G-12)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.13
10,12Amund Nordengen, FIK Ren-Eng22.04.018-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
10,15Torvald Ullestad, Sportsklubben Vidar31.08.015-h1 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
10,15Fredrik Høstmælingen Jensen, Lillehammer IF013 (G-12)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.13
10,15Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.016-h5Stange, Bamselekene 201422.03.14
10,18Thomas Skrudland, Lye IL07.02.016-h2Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
10,20Trond-August Flatås, Haugesund IL23.04.011Leirvik, Seriestemne01.02.14
10,22Simen Hansen, Søndre Land IL10.03.012Etnedal, Treningsstevne11.01.14
-----150--------------------
10,22Stelvio da Freitas Uldal, Kristiansands IF Friidrett28.10.014-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
10,23Bjarne Røvang, Haugesund IL08.11.017Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
10,27Even Henriksen, Moss IL10.08.014-h3Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
10,36Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.012-h1Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark16.03.14
10,37Oscar Liabø Bjerkevoll, Ranheim IL18.04.016-h2Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
10,40Henning Strandå, Lambertseter IF016-h1 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
10,48William Algrim Buer, Lørenskog Friidrettslag05.10.017-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
10,51Markus Hauge, Kristiansands IF Friidrett23.11.015-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
10,51Mathias Matre, Stord IL05.01.015-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
10,53Christian Rø, Sjetne IL015-h2 (G-12)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
-----160--------------------
10,59Brede Kobbeltvedt, Laksevåg TIL11.02.016-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
10,60Joakim Innvær, Bremnes IL17.10.012Leirvik, Seriestemne01.02.14
10,61Johannes Weie Olsen, Asker Sk. Friidrett16.06.017-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
10,73Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.017-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
10,75Jonas Sætra, Ørje IL12.05.015-h3Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
10,82Jørgen Børgesen Mo, Haugesund IL04.12.014Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
10,86Marius Hegglund Karlsen, Haugesund IL11.09.018Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
11,02Axel Ytterås, Ranheim IL07.08.014-h1Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
11,07Sander Kolstø Waage, Haugesund IL05.08.019Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
11,32Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.011-fi-BPorsgrunn, Kretsmesterskap Telemark16.03.14
-----170--------------------
11,55Jacob Wilhelmsen, Sportsklubben Vidar07.04.017-h5Stange, Bamselekene 201422.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011-h2Ås/SWE, ÖGIF inne 201422.02.14
8,98Erik Olof Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.013-h5Stange, Bamselekene 201422.03.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6Markus Fosserud, FIK Orion28.07.011 (G-12)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,8Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011-h2Askim, Askimlekene 201419.01.14
8,9Kristoffer Berget, Moss IL24.08.011-h1Askim, Askimlekene 201419.01.14
8,9Glenn Gåseby, Ørje IL22.02.012-h2Askim, Askimlekene 201419.01.14
8,9Eivind Frøholm, Førde IL Friidrett04.09.011Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
9,0Daniel Sæbøe Tveit, Førde IL Friidrett15.05.012Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
9,2Truls Walbye Søhagen, Søndre Land IL18.06.011 (G-12)Hov i Land, Treningsstevne23.11.13
9,3Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.012 (G-12)Hov i Land, Treningsstevne23.11.13
9,3Idar Herstad Sund, Førde IL Friidrett15.10.013Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
9,4Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.012 (G-12)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
-----10--------------------
9,4Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.012 (G-12)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
9,4Tobias Sydberger, Førde IL Friidrett24.03.014Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
9,5Mats Bredholt, Rakkestad IF26.10.013-h2Askim, Askimlekene 201419.01.14
9,6Andreas Ytredal Akse, Hyllestad IL23.01.015Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
9,6Øystein Støfring, Jølster IL19.08.015Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
9,6Benjamin Engebø, Førde IL Friidrett15.06.015Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
9,7Petter Skullerud, Ørje IL04.02.012-h1Askim, Askimlekene 201419.01.14
9,8Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.013-h1Askim, Askimlekene 201419.01.14
9,9Andreas Sunde, Førde IL Friidrett08.06.018Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
10,0Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.014 (G-12)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
-----20--------------------
10,0Jonas Sætra, Ørje IL12.05.014-h1Askim, Askimlekene 201419.01.14
10,4Mikael Falkenberg Krog, Ørje IL18.02.015-h2Askim, Askimlekene 201419.01.14
10,4Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011Notodden, Treningsstevne31.03.14
12,3Sidali Ali, Vadsø Turnforening011Vadsø, Minglestevne29.03.14

Ikke godkjente resultater
Ekstra løp/Extra race
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,12Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.011Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
9,42Eirik Halse, IL Pioner13.09.013Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
10,34Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.015Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,36Sondre Smit, Grenland Freestyle16.12.011-fi-APorsgrunn, Kretsmesterskap Telemark16.03.14

Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,67Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,86Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.015-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
9,73Haakon Ellefsplass, Romerike Friidrett05.09.016-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
9,77Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.015-h3Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
11,18William Dramsdahl, Romerike Friidrett20.06.015-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,52Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
13,74Christian Fancy, Oppegård IL16.03.011-h2 (G-14)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
14,03Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.013-h2 (G-14)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,87Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h3Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
26,60Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-h1Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
26,98Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
26,98Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.011-h1 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
27,01Philip Jason Omollo, Stovnerkameratene29.01.011-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
27,07Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.011-h5Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,12Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
27,53Håvard Rinde, IL Gneist16.02.012-h5Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,83Julian Pacyna, Nittedal IL28.05.011-h2Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
27,93Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.013-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
-----10--------------------
27,96Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.011-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
27,96Andreas Dixon, Fana IL03.04.013-h3Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
28,00Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,28Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.012-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,33Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.014-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
28,48Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.011-h4Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,57Rasmus Semundseth Sandberg, IL Nidelv23.04.012-h2Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
28,80Joakim Flekke, Oppegård IL16.09.012-h4Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,82Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
28,87Mats Tranås, Jøa IL18.02.012-h2Ås/SWE, Hissmoforsspelen25.01.14
-----20--------------------
28,98Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.013-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
29,30Jørgen Hafstad, Byåsen IL22.01.013-h2Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
29,30Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h3Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201402.02.14
29,47Martin Monge Hallan, IL Tyrving19.04.011-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
29,61Christoffer Nordberg, FIK Orion011Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
29,66Amund Lillemo, FIK Orion23.06.012-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
29,71Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.013-h5Stange, Bamselekene 201423.03.14
29,73Magnus Fosstveit, Hedemarken Friskole08.02.011Stange, NM innendørs 201401.02.14
29,73Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.013-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
29,90Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.012Stange, NM innendørs 201401.02.14
-----30--------------------
30,07Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.014-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
30,12Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.013-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
30,14Markus Sæthre, Larvik Turn & IF18.09.013-h5Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201402.02.14
30,21Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.011-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
30,22Henning Hegstad, Sandnes IL03.05.011-h3Sandnes, KM inne 201425.01.14
30,27Stian Birkeland, Idrettslaget Skjalg31.07.011-h3 (G-12/13)Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
30,28Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.012-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
30,48Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.011-h1 (G-12/13)Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
30,60Endre Ekseth Hollum, Byåsen IL23.10.011-h2 (G-12)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
30,61Brage Simonsen, Laksevåg TIL15.03.012Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
-----40--------------------
30,73Magnus Forbord, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.014-h2Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
30,73Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.014-h5Stange, Bamselekene 201423.03.14
30,77Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013-h4Stange, Bamselekene 201423.03.14
30,86Jonas Tjåland, Laksevåg TIL12.10.013Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
30,89Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011-h1Sandnes, KM inne 201425.01.14
30,90Simon Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.012-h1Sandnes, KM inne 201425.01.14
30,92Magnus Laundal, IL i BUL01.12.014-h4Stange, Bamselekene 201423.03.14
30,96August Setlo, Sandefjord Turn & IF26.06.014-h1Bærum, Distriktskamp11.01.14
31,07Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.015-h4Stange, Bamselekene 201423.03.14
31,18August Færevik, Nesodden IF26.03.016-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
-----50--------------------
31,32Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.013-h6Stange, Bamselekene 201423.03.14
31,38Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.011 (G-12)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
31,55Isak Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.012-h2Sandnes, KM inne 201425.01.14
31,67Sondre M. Nedreberg Burud, IL Nidelv08.01.011-h1Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
31,79Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.013-h2Sandnes, KM inne 201425.01.14
31,80Clement Buch Hansen, Idrettslaget Skjalg17.03.012-h3Sandnes, KM inne 201425.01.14
31,97Henrik Jakobsen, Ullensaker/Kisa IL01.04.015-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
32,11Nikolai Eltervaag Enes, Idrettslaget Skjalg03.06.013-h1Sandnes, KM inne 201425.01.14
32,23Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.011 (G-12)Ranheim, Klubbmesterskap20.10.13
32,31Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.012-h1 (G-12)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
-----60--------------------
32,32Jørgen Lundberg, Prestrud skole04.08.015Stange, NM innendørs 201401.02.14
32,42Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.012-h2 (G-12/13)Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
32,50Erik Toftaker, Lillehammer IF09.10.013Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
32,62Emil Nilsen, Byåsen IL19.09.012-h2 (G-12)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
32,76Andreas Nyberget, Askim IF25.09.014-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
32,84Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.014-h1Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
32,91Audun Jensen Eikemo, Kopervik IL011Haugesund, Kretsstevne04.12.13
32,94Ilijas Mandzuka, Sjetne IL11.06.013-h1 (G-12)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
33,04Simen Veum, Ranheim IL23.05.013-h2 (G-12)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
33,32Mikkel Ulfsønn Aam, FIK Orion06.02.015-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
-----70--------------------
33,43Atle Torsvik, Asker Sk. Friidrett15.08.013-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
33,64Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.015-h5Stange, Bamselekene 201423.03.14
33,76Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.016Stange, NM innendørs 201401.02.14
33,81Benjamin Sanne Ryen, IL i BUL18.02.014-h6Stange, Bamselekene 201423.03.14
33,85Terje Song Christiansen, Asker Sk. Friidrett04.05.012-h1Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
33,92Heljar Graaten Bye, Veldre Friidrett03.12.016-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
34,24Trond-August Flatås, Haugesund IL23.04.012Haugesund, Kretsstevne04.12.13
34,27Ola Emaus Holm, Lillehammer IF06.01.015Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
34,34Audun Høyland Hausken, Haugesund IL07.06.014-h2Sandnes, KM inne 201425.01.14
34,37Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.014-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
-----80--------------------
35,10Øystein S. Røkke, Lørenskog Friidrettslag11.06.015-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
35,11Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.015-h6Stange, Bamselekene 201423.03.14
35,46Jonas Petrusson Finsrud, Lambertseter IF07.11.014-h2Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
35,50Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.016-h6Stange, Bamselekene 201423.03.14
35,85Mathias Matre, Stord IL05.01.013-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
37,35Johannes Weie Olsen, Asker Sk. Friidrett16.06.015-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,90Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011-h6Stange, Bamselekene 201423.03.14
29,13Erik Olof Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.011-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,24André Seliussen, IL Gneist05.04.011 (G-14)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10,3Eivind Frøholm, Førde IL Friidrett04.09.011Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
1,11,8Øystein Støfring, Jølster IL19.08.012Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
1,12,7Daniel Sæbøe Tveit, Førde IL Friidrett15.05.013Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
1,13,3Tobias Sydberger, Førde IL Friidrett24.03.014Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
1,17,0Andreas Ytredal Akse, Hyllestad IL23.01.011Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
1,21,6Idar Herstad Sund, Førde IL Friidrett15.10.016Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
1,25,0Benjamin Engebø, Førde IL Friidrett15.06.017Førde, Sport1-leikane 201430.03.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,97Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.012 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
1,41,23Henrik Solheim Ruud, IL Tyrving19.01.011-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,41,46Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,41,81Håvard Rinde, IL Gneist16.02.012-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,43,51Daniel Thomas Steeneveldt, Malvik IL05.12.011Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
1,44,16Gustav Wee, Haugesund IL01.06.011Haugesund, Innendørsstevne12.02.14
1,44,25André Seliussen, IL Gneist05.04.012-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,44,87Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.012-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
1,45,58Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
1,46,57Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.014-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
-----10--------------------
1,46,71Lars Ludahl Stangeland, IL Tyrving02.01.013-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,47,29Julian Pacyna, Nittedal IL28.05.011-h2 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,47,51Sigurd Fagerholt, Rindal IL29.11.012Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
1,47,87Hans Jacob Nesheim, Haugesund IL01.04.011Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
1,47,96Mats Tranås, Jøa IL18.02.011Steinkjer, Adventstevne 201307.12.13
1,48,13Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.014-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
1,48,84Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.012Sandnes, KM inne 201425.01.14
1,48,93Stian Birkeland, Idrettslaget Skjalg31.07.013 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
1,49,17Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.015-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,49,98Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----20--------------------
1,50,11Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.012-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,51,04Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.013-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
1,51,12Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.016 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
1,51,15Peder Fenstad, Stadsbygd IL015Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
1,51,50Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.012 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,51,63Ludvik Haug, Nesøya IL26.04.014-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,51,67Mikkel Aske Løtveit, Norna-Salhus IL11.08.012Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
1,51,72Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.011-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
1,52,76Sivert Eidsvåg, Sandnes IL30.11.015 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
1,52,80Fabian Moltzau, Nittedal IL18.01.015-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----30--------------------
1,53,21William T. Eskeland, Fana IL25.02.013Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
1,53,23Ole Marius Nybø, Asker Sk. Friidrett12.06.015-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
1,53,53Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.017Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
1,53,72Peder Børtnes, Ullensaker/Kisa IL31.10.016-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,53,84Clemens Øxnevad, Sandnes IL11.12.014Sandnes, KM inne 201425.01.14
1,53,91Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.011Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
1,54,34Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.011-h1 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,54,49Torvald Ullestad, Sportsklubben Vidar31.08.013-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,54,66Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.014-h2 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,54,99Stian Melteig Brekkan, Nittedal IL14.07.015-h2 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----40--------------------
1,55,07Matias Berge, Stegaberg IL16.08.012Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
1,55,76Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.011Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
1,56,16Haakon Kjelås Garfjell, Sportsklubben Kraft - Friidrett20.11.012-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
1,56,40Gabriel Leonhardsen, IL Tyrving14.11.013 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,56,42Jakob Granheim, Målselv IL05.04.012Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
1,56,63Brage Simonsen, Laksevåg TIL15.03.016-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,56,94Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.014 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,57,36Adrian Westlie, Askim IF04.04.016-h2 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,57,36Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.018-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,57,90Audun Høyland Hausken, Haugesund IL07.06.013Haugesund, Kretsstevne04.12.13
-----50--------------------
1,57,91Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.017 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
1,58,44Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.011Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
1,59,37Sigurd Paulsen Vie, Haugesund IL11.01.014Haugesund, Kretsstevne04.12.13
2,00,07Øystein Dalland Bjørtvedt, IL Tyrving02.06.015 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
2,00,10Karl Martin Rolstad, Stjørdal Friidrettsklubb018Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
2,00,93Christopher Bjørge, Lambertseter IF01.01.013-h1 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
2,01,09Glenn Gåseby, Ørje IL22.02.012Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
2,01,14Jørgen Børgesen Mo, Haugesund IL04.12.013Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
2,01,39Clement Buch Hansen, Idrettslaget Skjalg17.03.017Sandnes, KM inne 201425.01.14
2,01,62Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.012Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
-----60--------------------
2,01,86Truls Mjøen Vikaune, Byåsen IL04.10.011Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
2,02,61Petter Andreas H. Larsen, Haugesund IL09.01.014Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
2,03,18Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.013 (G-12)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
2,03,47Audun Jensen Eikemo, Kopervik IL015Haugesund, Kretsstevne04.12.13
2,03,49Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011 (G-12)Tromsø, Seriestevne 911.12.13
2,03,61Eirik Halse, IL Pioner13.09.013Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
2,04,03Emil Nilsen, Byåsen IL19.09.014Ranheim, Adventstevnet01.12.13
2,04,72Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.013Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
2,05,14Petter Skullerud, Ørje IL04.02.014Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
2,05,32Aslak Steen, Leinstrand IL07.08.012Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
-----70--------------------
2,05,37Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.014-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,05,40Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.015-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,07,16Trond-August Flatås, Haugesund IL23.04.013Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
2,07,43Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.016-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
2,08,08Magnus Laundal, IL i BUL01.12.015-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,08,12Andrej Anton Helgesen, Idrettslaget Skjalg21.02.0110-h1 (G-13/14)Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
2,09,81Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.016-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,09,83Oliver Pay, Ros IL16.06.017-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
2,09,84Vetle Brattabø Svenssen, Lambertseter IF20.05.012Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
2,11,78Marius Alexander M Bjerga, Idrettslaget Skjalg03.02.0111-h1 (G-13/14)Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
-----80--------------------
2,12,44William Algrim Buer, Lørenskog Friidrettslag05.10.017-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,13,72Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.018-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,14,03Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.019-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,18,04Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.015Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
2,27,61Oskar Matre, Idrettslaget Skjalg18.09.0112-h1 (G-13/14)Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
2,28,72Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.0110-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30,8Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.011Askim, Askimlekene 201419.01.14
2,31,62Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.014Bærum, Distriktskamp11.01.14
2,33,42Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.016Bærum, Distriktskamp11.01.14
2,36,39Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201402.02.14
2,36,62Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.013-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201402.02.14
2,40,99Erik Toftaker, Lillehammer IF09.10.011Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
2,42,40Mats Tranås, Jøa IL18.02.011Ås/SWE, Hissmoforsspelen26.01.14
2,42,86August Setlo, Sandefjord Turn & IF26.06.018Bærum, Distriktskamp11.01.14
2,45,0Adrian Westlie, Askim IF04.04.012Askim, Askimlekene 201419.01.14
2,45,35Markus Sæthre, Larvik Turn & IF18.09.014-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201402.02.14
-----10--------------------
2,45,44Brage Simonsen, Laksevåg TIL15.03.011Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
2,49,3Glenn Gåseby, Ørje IL22.02.013Askim, Askimlekene 201419.01.14
2,51,5Petter Skullerud, Ørje IL04.02.014Askim, Askimlekene 201419.01.14
2,56,9Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.015Askim, Askimlekene 201419.01.14
2,59,81Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.011Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
3,01,88Ola Emaus Holm, Lillehammer IF06.01.012Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
3,02,51Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011Tromsø, Seriestevne 212.02.14
3,12,06Emil R. Høyvik, Kristiansands IF Friidrett04.03.012Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
3,14,86Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.013Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
3,14,90Stelvio da Freitas Uldal, Kristiansands IF Friidrett28.10.014Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
-----20--------------------

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,56André Seliussen, IL Gneist05.04.011-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,46,61Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.012-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
5,17,19Matias Berge, Stegaberg IL16.08.011Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
5,18,59Audun Høyland Hausken, Haugesund IL07.06.011Haugesund, Innendørsstevne12.02.14
5,29,13Mikkel Aske Løtveit, Norna-Salhus IL11.08.014-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
5,31,57Stian Birkeland, Idrettslaget Skjalg31.07.013 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
5,33,74Jørgen Børgesen Mo, Haugesund IL04.12.012Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
5,38,75Jakob Granheim, Målselv IL05.04.011Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
5,50,19Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.016 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31,0Sigurd Fagerholt, Rindal IL29.11.011 (G-12/13)Ranheim, Vinterkarusellen løp 309.12.13
11,39,5Simen Spets Storhov, Heimdal IL16.07.012 (G-12/13)Ranheim, Vinterkarusellen løp 413.01.14

60 meter hekk (60cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,19Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011 (G-12/13)Tallinn/EST, Teivashüppe GP02.01.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,19Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
9,26Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-h1Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
9,89Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
10,47Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.011-h2Bærum, Distriktskamp11.01.14
10,47Andreas Dixon, Fana IL03.04.012-h1Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
10,52Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.012-h2Bærum, Distriktskamp11.01.14
10,63Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.013Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
10,79Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.013-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201401.02.14
10,82Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.016-fi Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201401.02.14
10,84Joakim Vestvik, Nesodden IF16.11.014-h2Bærum, Distriktskamp11.01.14
-----10--------------------
11,04Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.014-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
11,44Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.011Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
11,52Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.015-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201401.02.14
11,61Vincent Wong, Botne SK02.06.012Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
11,69Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.013Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
12,04Jørgen Børgesen Mo, Haugesund IL04.12.011Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
12,72Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.011Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
12,86Trond-August Flatås, Haugesund IL23.04.012Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
13,07Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011Tromsø, Seriestevne 212.02.14
13,12Eirik Halse, IL Pioner13.09.011Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
-----20--------------------
13,42Petter Andreas H. Larsen, Haugesund IL09.01.012Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
13,53Ole Marius Nybø, Asker Sk. Friidrett12.06.016Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
14,29Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.011Etnedal, Treningsstevne11.01.14
14,37Markus Hauge, Kristiansands IF Friidrett23.11.012Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,23Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.012-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
12,81Erling Ekholt Kristiansen, Sørum IL13.10.011-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,49Vincent Wong, Botne SK02.06.015 (G-14)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49,0Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.011 (G-12)Bodø, PEAB-stevne24.11.13
5,56,0Knut Henry Johannessen, Bodø Friidrettsklubb10.08.012 (G-12)Bodø, PEAB-stevne24.11.13
5,57,0Martin Mjelde, Bodø Friidrettsklubb09.02.013 (G-12)Bodø, PEAB-stevne24.11.13
6,12,54Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.011Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
6,31,0Sondre Kristensen, Bodø Friidrettsklubb01.08.014 (G-12)Bodø, PEAB-stevne24.11.13
7,17,0Sivert Setvik Loe, SMIL Engavågen14.04.015 (G-12)Bodø, PEAB-stevne24.11.13
7,22,0Håvard Dragland, SMIL Engavågen02.04.016 (G-12)Bodø, PEAB-stevne24.11.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.011Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,48Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.012Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,47Hans Jacob Nesheim, Haugesund IL01.04.011Haugesund, Innendørsstevne12.02.14
1,45Øystein Dalland Bjørtvedt, IL Tyrving02.06.011Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
1,40Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.013Bærum, Distriktskamp11.01.14
1,40Petter Skullerud, Ørje IL04.02.011Askim, Askimlekene 201419.01.14
1,40Mats Bredholt, Rakkestad IF26.10.012Askim, Askimlekene 201419.01.14
1,40Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.012Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
1,36Anders Sørvik, Stegaberg IL05.07.011Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
1,35Glenn Gåseby, Ørje IL22.02.013Askim, Askimlekene 201419.01.14
-----10--------------------
1,35Henrik Jakobsen, Ullensaker/Kisa IL01.04.015Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
1,35Fabian Weinberg, Mandal & Halse IL26.05.014 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
1,35Eirik Halse, IL Pioner13.09.011Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
1,30Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.011 (G-12)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
1,30Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.011 (G-12)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
1,30Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.018Bærum, Distriktskamp11.01.14
1,30Vincent Wong, Botne SK02.06.019Bærum, Distriktskamp11.01.14
1,30Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.014Askim, Askimlekene 201419.01.14
1,30Stelvio da Freitas Uldal, Kristiansands IF Friidrett28.10.011Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
1,30Knut Henry Johannessen, Bodø Friidrettsklubb10.08.011Bodø, Kretsstevne29.01.14
-----20--------------------
1,30Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.012Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
1,30Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
1,30Amund Lillemo, FIK Orion23.06.015Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,29Tobias Ekerhovd, Skogsvåg IL19.08.011Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
1,25Vetle Brattabø Svenssen, Lambertseter IF20.05.011Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
1,25Ole Tobias Lorvik, Malvik IL27.10.011Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
1,25Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.012Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
1,25Emil R. Høyvik, Kristiansands IF Friidrett04.03.013Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
1,25Martin Mjelde, Bodø Friidrettsklubb09.02.012Bodø, Kretsstevne29.01.14
1,25August Færevik, Nesodden IF26.03.016Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
-----30--------------------
1,25Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.016Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
1,25Sverre Engebretsen, Sportsklubben Vidar18.02.0110Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,25Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.0111Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,23Markus Sæthre, Larvik Turn & IF18.09.0110Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201401.02.14
1,20Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-12)Hov i Land, Treningsstevne23.11.13
1,20Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.012Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
1,20Nikolai Eltervaag Enes, Idrettslaget Skjalg03.06.011Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
1,20Torjus Gåsvær, Ranheim IL20.04.012Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
1,20Oscar Liabø Bjerkevoll, Ranheim IL18.04.013Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
1,20Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.014Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
-----40--------------------
1,20Sivert Eidsvåg, Sandnes IL30.11.011Sandnes, KM inne 201425.01.14
1,20Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.011Tvedestrand, Treningsstevne12.02.14
1,20Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.013Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
1,20Jonas Petrusson Finsrud, Lambertseter IF07.11.014Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
1,20John Gøthesen, Haugesund IL08.12.011Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
1,20Truls Helstad, Asker Sk. Friidrett30.01.0113Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,20Tinius Wilhelmsen, Sportsklubben Vidar18.10.0113Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,20Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.0115Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,15Adrian Deak Sundsbø, Idrettslaget Skjalg24.04.012Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
1,15Daniel Solemsaunet, Stadsbygd IL24.07.015Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
-----50--------------------
1,15Adrian Høvik Nilsen, Tvedestrand Turn & IF12.10.012Tvedestrand, Treningsstevne12.02.14
1,15Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.012Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
1,15Mateo Spak Jenbergsen, Rjukan Idrettslag03.11.013Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
1,10Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.013 (G-12)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
1,05Axel Ytterås, Ranheim IL07.08.016Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
1,05Trond-August Flatås, Haugesund IL23.04.011Leirvik, Seriestemne01.02.14
1,05Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Lillesand IL14.08.011Arendal, Grane Games 201415.03.14
0,95Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.014Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
0,90Joakim Innvær, Bremnes IL17.10.012Leirvik, Seriestemne01.02.14

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Sondre Smit, Grenland Freestyle16.12.011Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Bergen, Hoppstevne21.03.14
1,15Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.011Tvedestrand, Seriestevne26.03.14
1,13Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-12)Askøy, Seriestevne14.11.13
1,13Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.011Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,10Tobias Ekerhovd, Skogsvåg IL19.08.012Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,10Johan Niillas Jernsletten, IL Ilar10.08.011Nesseby, KM hopp u/t16.02.14
1,10Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Seriestemne 227.03.14
1,05Truls Walbye Søhagen, Søndre Land IL18.06.011 (G-12)Hov i Land, Treningsstevne23.11.13
1,05Knut Tore Holme, Hyen IL11.08.011Gloppen, Seriestemne24.02.14
1,05Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
-----10--------------------
1,05Mads Rasmus L Solem, Hegra IL19.07.011Stjørdal, Seriestevne23.03.14
1,05Paulis Plavoks, Os Turnforening20.03.011Os, Osmesterskap 201401.04.14
1,03Christoffer Skråmestø, Ask Friidrett012 (G-12)Askøy, Seriestevne14.11.13
1,03Eivind Audenby, Egersunds IK06.11.011Egersund, Kretsmesterskapet hopp u/t20.02.14
1,00Isak Krag Olsen, Jægervatnet IL01.02.011Lenangen, Seriestevne20.01.14
1,00Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011Osterøy, Seriestemne18.02.14
1,00Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011Ørsta, Treningsstemne14.03.14
1,00Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.011Askøy, Seriestevne20.03.14
0,96Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-12)Bergen/Hø, Hopp u/t stevne28.09.13
0,96Trygve Tunheim, Egersunds IK28.01.011Egersund, Hopp uten tilløp23.01.14
-----20--------------------
0,95Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.013 (G-12)Askøy, Seriestevne14.11.13
0,95Bernt Gjerde Bloch, Ålesund Friidrettsklubb09.04.011 (G-12)Ålesund, Seriestevne12.12.13
0,95Askeld Sætre, Bremnes IL22.02.011Bømlo, Seriestemne16.01.14
0,95William T Gjertsen, Egersunds IK012Egersund, Kretsmesterskapet hopp u/t20.02.14
0,93Halgeir Veseth, Osterøy IL23.04.011Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
0,90Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.011Etnedal, Treningsstevne11.01.14
0,90William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.012Egersund, Hopp uten tilløp23.01.14
0,90Alexander Horpestad, Egersunds IK24.04.014Egersund, Kretsmesterskapet hopp u/t20.02.14
0,90Håvard Dragland, SMIL Engavågen02.04.011Meløy, Kretsmesterskap hopp u/t06.03.14
0,88Håkon Bru Reigstad, Osterøy IL22.11.012Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
-----30--------------------
0,85Joakim Innvær, Bremnes IL17.10.011 (G-12)Bømlo, Seriestemne07.11.13
0,85Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.011 (G-12)Egersund, Hopp uten tilløp05.12.13
0,85Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-12)Egersund, Hopp uten tilløp05.12.13
0,85Nikolai Lomax, Jægervatnet IL26.03.012Lenangen, Seriestevne20.01.14
0,85Leon Morfeld, Egersunds IK013Egersund, Hopp uten tilløp23.01.14
0,85Filip Odderbø, Ringerike Friidrettsklubb06.10.011Ringerike, Treningsstevne Hopp u/t17.02.14
0,85Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.011Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
0,82Mathias Matre, Stord IL05.01.011 (G-12)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
0,80Sergei Tsirunjan, Egersunds IK27.11.016Egersund, Kretsmesterskapet hopp u/t20.02.14
0,80Simen Klausen, SMIL Engavågen012Meløy, Kretsmesterskap hopp u/t06.03.14
-----40--------------------
0,80Halvor Hovde Løndal, Snøgg Friidrett19.08.011Notodden, Treningsstevne31.03.14
0,79Elias Markussen, Fana IL13.11.013Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
0,75Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.012Bømlo, Seriestemne16.01.14
0,75Rasmus Skaare Tjellaug, Oppstryn IL10.02.011Oppstryn, Seriestemne11.02.14
0,75Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.012Notodden, Treningsstevne31.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,34Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011Namsos, Seriestevne25.02.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,91Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
2,90Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.011Bærum, Stav treningsstevne31.03.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,84Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.013 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
4,12Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.016 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
5,26Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011 (G-12/13)Rakvere/EST, Rakvere GP04.01.14
5,04Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,98Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.011Lyngdal, Treningsstevne20.03.14
4,87Håvard Rinde, IL Gneist16.02.013Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,84Philip Jason Omollo, Stovnerkameratene29.01.012Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,79Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.014Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,75Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.014Malmø/SWE, Pallas Spelen 201425.01.14
4,64Magnus Forbord, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.013Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
4,63Markus Fosserud, FIK Orion28.07.015Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----10--------------------
4,58Julian Pacyna, Nittedal IL28.05.012Bærum, Distriktskamp11.01.14
4,53Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.014Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,50Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.013Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
4,42Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.015Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,41Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.016Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,40Andreas Dixon, Fana IL03.04.011Leikvang, Kengurukarusellen 214.03.14
4,37Endre Ekseth Hollum, Byåsen IL23.10.011 (G-12)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
4,36Vincent Wong, Botne SK02.06.013Bærum, Distriktskamp11.01.14
4,36Rasmus Semundseth Sandberg, IL Nidelv23.04.013Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
4,33Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.014Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
-----20--------------------
4,26Henning Hegstad, Sandnes IL03.05.011Sandnes, KM inne 201425.01.14
4,25Vetle Høstlund, Ås IL23.03.017Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,24Brage Hogstad, IL i BUL19.05.017Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,23Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.014Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
4,23Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.011Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
4,22Gustav Wee, Haugesund IL01.06.011Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
4,22Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.018Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,22Amund Lillemo, FIK Orion23.06.018Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,19Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.011Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
4,18Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.012Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
-----30--------------------
4,17Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.012Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
4,16Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.012Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
4,15Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.015Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
4,15Glenn Gåseby, Ørje IL22.02.013Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
4,14Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.014 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
4,14Øystein Dalland Bjørtvedt, IL Tyrving02.06.015 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
4,14Lars Aas, Selbu IL15.05.016Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
4,14Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.014Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
4,12Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.0112Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201402.02.14
4,10Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.014Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
-----40--------------------
4,10Henrik Jakobsen, Ullensaker/Kisa IL01.04.019Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,09Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.013Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
4,07Brage Simonsen, Laksevåg TIL15.03.016Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
4,04Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.0110Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,03Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Etnedal, Treningsstevne11.01.14
4,03Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.0111Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,02Daniel Bøe, Tønsberg Friidrettsklubb07.11.018Bærum, Distriktskamp11.01.14
4,01Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.014Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
4,01Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.012Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
3,99Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.0114Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201402.02.14
-----50--------------------
3,98Ludvik Haug, Nesøya IL26.04.0110Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
3,97Marius Hegglund Karlsen, Haugesund IL11.09.012Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
3,97Torjus Gåsvær, Ranheim IL20.04.015Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
3,95Knut Henry Johannessen, Bodø Friidrettsklubb10.08.011Bodø, Kretsstevne29.01.14
3,95Petter Andreas H. Larsen, Haugesund IL09.01.011Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
3,94Sondre M. Nedreberg Burud, IL Nidelv08.01.016Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
3,92Adrian Aaen Skjærbekk, FIK Orion15.05.0112Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,91Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.015Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
3,90Martin Mjelde, Bodø Friidrettsklubb09.02.012Bodø, Kretsstevne29.01.14
3,90Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.0113Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----60--------------------
3,89Anders Rød Slettene, Sørild FIK19.08.014Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
3,84Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.013Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
3,84Erik Røsnes, Kristiansands IF Friidrett24.03.015Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
3,84Eirik Halse, IL Pioner13.09.012Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
3,83Martin Monge Hallan, IL Tyrving19.04.016 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
3,83Stian Birkeland, Idrettslaget Skjalg31.07.013Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
3,81Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.015Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
3,80Felix Mathias August Skippervold, IL Tyrving14.03.017 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
3,80Jakob Granheim, Målselv IL05.04.013Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
3,78Clemens Øxnevad, Sandnes IL11.12.014Sandnes, KM inne 201425.01.14
-----70--------------------
3,76Adrian Deak Sundsbø, Idrettslaget Skjalg24.04.015Sandnes, KM inne 201425.01.14
3,76Magnus Laundal, IL i BUL01.12.0114Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,75Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.017Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
3,75Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.014Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
3,75Sverre Engebretsen, Sportsklubben Vidar18.02.0115Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,71Artur Charitonov, Mandal & Halse IL29.10.012Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder18.01.14
3,71Sivert Eidsvåg, Sandnes IL30.11.013Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
3,71Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.0117Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,71Tinius Wilhelmsen, Sportsklubben Vidar18.10.0118Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,70Truls Helstad, Asker Sk. Friidrett30.01.0119Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----80--------------------
3,69Nikolai Eltervaag Enes, Idrettslaget Skjalg03.06.016Sandnes, KM inne 201425.01.14
3,66Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.0120Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,65Emil R. Høyvik, Kristiansands IF Friidrett04.03.016Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
3,64Lars Lien Aunsmo, Malvik IL07.09.017Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
3,63Petter Skullerud, Ørje IL04.02.018Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
3,62Torvald Ullestad, Sportsklubben Vidar31.08.018 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
3,62Anders Sørvik, Stegaberg IL05.07.014Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
3,62Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.0122Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,59Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.018Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
3,57Tobias Ekerhovd, Skogsvåg IL19.08.016Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
-----90--------------------
3,57Terje Song Christiansen, Asker Sk. Friidrett04.05.0115Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
3,55Ole Marius Nybø, Asker Sk. Friidrett12.06.0116Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
3,50Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.015Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
3,49Oscar Liabø Bjerkevoll, Ranheim IL18.04.019Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
3,48Simen Veum, Ranheim IL23.05.014 (G-12)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
3,48Trond-August Flatås, Haugesund IL23.04.015Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
3,48Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.017Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
3,46Erik Leth-Olsen, Sjetne IL05.10.0110Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
3,46Marcus Carlsen, Turn & IL Hovding0112 (G-12)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
3,43Stelvio da Freitas Uldal, Kristiansands IF Friidrett28.10.018Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
-----100--------------------
3,43Even Henriksen, Moss IL10.08.019Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
3,40Ole Tobias Lorvik, Malvik IL27.10.0111Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
3,40August Nikolai Sæther, BUL-Tromsø Friidrett06.03.012Tromsø, Seriestevne 212.02.14
3,40Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.0123Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,40Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.0124Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,39Helge Sampson, Haugesund IL25.05.011Haugesund, Kretsstevne04.12.13
3,38Amund Nordengen, FIK Ren-Eng22.04.0125Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,37Ilijas Mandzuka, Sjetne IL11.06.015Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
3,33Bjarne Røvang, Haugesund IL08.11.012Haugesund, Kretsstevne04.12.13
3,33Marius Alexander M Bjerga, Idrettslaget Skjalg03.02.017Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
-----110--------------------
3,33Simen Hansen, Søndre Land IL10.03.012Etnedal, Treningsstevne11.01.14
3,32Markus Hauge, Kristiansands IF Friidrett23.11.019Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
3,31Andreas Ytredal Akse, Hyllestad IL23.01.012Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
3,27Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.019 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
3,27Øystein S. Røkke, Lørenskog Friidrettslag11.06.0126Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,21Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.015Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
3,16Nils Ola Standal, Turn & IL Hovding17.11.011Leikvang, Hovdingrekrutten 206.02.14
3,12Jonas Sætra, Ørje IL12.05.0110Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
3,09Frank Dalsgård, Turn & IL Hovding012Leikvang, Hovdingrekrutten 206.02.14
3,02Anbjørn Hauge, Haugesund IL01.06.013Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
-----120--------------------
2,96William Algrim Buer, Lørenskog Friidrettslag05.10.0128Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,91Axel Ytterås, Ranheim IL07.08.0112Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
2,89Andrej Anton Helgesen, Idrettslaget Skjalg21.02.018Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
2,88Benjamin Sanne Ryen, IL i BUL18.02.0129Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,86Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Lillesand IL14.08.011Arendal, Grane Games 201415.03.14
2,85Andreas Nyberget, Askim IF25.09.0130Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,83Atle Torsvik, Asker Sk. Friidrett15.08.0131Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,77Christian Rø, Sjetne IL017 (G-12)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
2,75Johannes Weie Olsen, Asker Sk. Friidrett16.06.0132Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,69Oddbjørn M Horn, Turn & IL Hovding013Leikvang, Hovdingrekrutten 206.02.14
-----130--------------------
2,63Jacob Wilhelmsen, Sportsklubben Vidar07.04.0133Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,56Sidali Ali, Vadsø Turnforening011Vadsø, Minglestevne29.03.14
2,53Oskar Matre, Idrettslaget Skjalg18.09.019Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011Stange, Bamselekene 201422.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,29Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
5,12Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.011Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,85Philip Jason Omollo, Stovnerkameratene29.01.013Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,82Isac Moen, Innfjorden IL24.05.011Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
4,77Julian Pacyna, Nittedal IL28.05.013 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,65Vincent Wong, Botne SK02.06.012Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
4,61Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.013Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
4,59Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.014 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,53Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.014Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,52Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.013Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
-----10--------------------
4,46Vetle Høstlund, Ås IL23.03.015Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,43Nils Kristian Bjøro, IL Koll23.12.015 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,39Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.015Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
4,33Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.016Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,32Henrik Jakobsen, Ullensaker/Kisa IL01.04.016 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,28Oliver Pay, Ros IL16.06.016Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
4,26Brage Hogstad, IL i BUL19.05.017 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,21Christian Fancy, Oppegård IL16.03.018 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,21Øystein Dalland Bjørtvedt, IL Tyrving02.06.0110Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,21Jonas Petrusson Finsrud, Lambertseter IF07.11.015Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
-----20--------------------
4,18Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.0111Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,16Haakon Ellefsplass, Romerike Friidrett05.09.0112Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,09Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.0110Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
4,08Vetle Brattabø Svenssen, Lambertseter IF20.05.019 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,08Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.0111Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
4,01Joakim Flekke, Oppegård IL16.09.0110 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,01Martin Monge Hallan, IL Tyrving19.04.0112Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
3,98August Færevik, Nesodden IF26.03.0111 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
3,95Ivar Elgsæther Haugland, Lambertseter IF25.08.0112 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
3,91Peder Børtnes, Ullensaker/Kisa IL31.10.0113 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----30--------------------
3,78Trond-August Flatås, Haugesund IL23.04.011Leirvik, Seriestemne01.02.14
3,66Terje Song Christiansen, Asker Sk. Friidrett04.05.019Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
3,42Christopher Bjørge, Lambertseter IF01.01.0115 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
3,35Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011Notodden, Treningsstevne10.02.14
3,28Joakim Innvær, Bremnes IL17.10.012Leirvik, Seriestemne01.02.14
3,11Halvor Hovde Løndal, Snøgg Friidrett19.08.012Notodden, Treningsstevne10.02.14
2,99William Dramsdahl, Romerike Friidrett20.06.0115Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,44Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Bergen, Hoppstevne21.03.14
2,41Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.011Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,37Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,32Magnus Forbord, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.011Stjørdal, KM Innendørs Nord-Trøndelag15.02.14
2,28Johan Niillas Jernsletten, IL Ilar10.08.011Nesseby, KM hopp u/t16.02.14
2,25Mads Rasmus L Solem, Hegra IL19.07.011Stjørdal, Seriestevne23.03.14
2,25Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.011Asker, Åpent Klubbmesterskap hopp u/t02.04.14
2,24Anders Thormodsæter, Bremnes IL011 (G-12)Bømlo, Seriestemne07.11.13
2,24Jonas Tjåland, Laksevåg TIL12.10.012Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,22Andreas Dixon, Fana IL03.04.013Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
-----10--------------------
2,22Paulis Plavoks, Os Turnforening20.03.011Os, Osmesterskap 201401.04.14
2,16Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.011Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
2,16Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.011Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
2,15Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.012 (G-12)Asker, Kretsstevne11.12.13
2,15Sivert Setvik Loe, SMIL Engavågen14.04.011Meløy, Kretsmesterskap hopp u/t06.03.14
2,14Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.011Valestrand, Seriestemne27.12.13
2,14Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011Moss, KM hopp u/t12.02.14
2,11Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011 (G-12)Larvik, Klubbstevne07.10.13
2,11Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011Askøy, Seriestevne09.01.14
2,11Askeld Sætre, Bremnes IL22.02.011Bømlo, Seriestemne16.01.14
-----20--------------------
2,11Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.012Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
2,11Daniel Sæbøe Tveit, Førde IL Friidrett15.05.011Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
2,10Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.011Sem, Klubbmesterskap11.02.14
2,09Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.011Tvedestrand, Seriestevne26.03.14
2,08Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.014Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,07Mattias Kaldal, Namdalseid28.01.012Stjørdal, KM Innendørs Nord-Trøndelag15.02.14
2,07Vetle Høstlund, Ås IL23.03.011Ås, Kretsstevne03.03.14
2,06Simen Sæverud Gåsland, Bremnes IL18.01.011Bømlo, Seriestemne13.02.14
2,06Daniel Borøy, Søgne IL04.06.011Søgne, Klubbmesterskap Lengde u/t17.03.14
2,06Benjamin Engebø, Førde IL Friidrett15.06.012Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
-----30--------------------
2,05Tobias Ekerhovd, Skogsvåg IL19.08.016Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,05Trygve Tunheim, Egersunds IK28.01.011Egersund, Hopp uten tilløp23.01.14
2,05Eivind Frøholm, Førde IL Friidrett04.09.013Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
2,05Tobias Sydberger, Førde IL Friidrett24.03.013Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
2,04Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.011 (G-12)Stavern, Klubbstevne11.12.13
2,04Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.012Egersund, Hopp uten tilløp23.01.14
2,02Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.011Greveskogen, Seriestevne27.01.14
2,02Sadan Nasser, Valder IL011Valderøy, Treningsstevne07.02.14
2,02Idar Herstad Sund, Førde IL Friidrett15.10.015Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
2,00Haldor Knive Andersen, Larvik Turn & IF012 (G-12)Larvik, Klubbstevne07.10.13
-----40--------------------
1,99Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.012 (G-12)Stavern, Klubbstevne11.12.13
1,99Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Seriestemne24.02.14
1,98Mats Ottersen, Tønsberg Friidrettsklubb09.07.012Greveskogen, Seriestevne27.01.14
1,96Markus Sæthre, Larvik Turn & IF18.09.013 (G-12)Stavern, Klubbstevne11.12.13
1,96Eivind Audenby, Egersunds IK06.11.013Egersund, Hopp uten tilløp23.01.14
1,96Halgeir Veseth, Osterøy IL23.04.011Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
1,96Øystein Støfring, Jølster IL19.08.016Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
1,95Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011Ørsta, Treningsstemne14.03.14
1,94Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.013 (G-12)Askøy, Seriestevne14.11.13
1,93Christoffer Skråmestø, Ask Friidrett014 (G-12)Askøy, Seriestevne14.11.13
-----50--------------------
1,93Truls Helstad, Asker Sk. Friidrett30.01.013 (G-12)Asker, Kretsstevne11.12.13
1,92Halvard Vikne, Osterøy IL03.01.011Haus, Seriestemne08.01.14
1,92Daniel Bøe, Tønsberg Friidrettsklubb07.11.013Greveskogen, Seriestevne27.01.14
1,92Mateo Spak Jenbergsen, Rjukan Idrettslag03.11.013Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
1,92Joakim Innvær, Bremnes IL17.10.011Bømlo, Seriestemne10.04.14
1,91Even Gravningen, Sem IF20.08.012Sem, Klubbmesterskap11.02.14
1,90Erik Hansen, IL Nordlys011 (G-12)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.13
1,90Brage Simonsen, Laksevåg TIL15.03.017Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,90Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
1,90Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.013Sem, Klubbmesterskap11.02.14
-----60--------------------
1,89Sivert Stoknes, Ålesund Friidrettsklubb011Ålesund, Seriestevne17.03.14
1,88Sondre Sæthre, Larvik Turn & IF18.09.014 (G-12)Stavern, Klubbstevne11.12.13
1,88Daniel Borge, Sem IF014Sem, Klubbmesterskap11.02.14
1,88Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.011Drammen, KM Buskerud hopp u/t14.02.14
1,88Andreas Anthun, Bremnes IL09.12.011Bømlo, Seriestemne13.03.14
1,88Simen Ellila Homme, Søgne IL16.04.012Søgne, Klubbmesterskap Lengde u/t17.03.14
1,87Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.014Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
1,86Sivert Stoknes Eikrem, Ålesund Friidrettsklubb07.12.011 (G-12)Ålesund, Seriestevne11.11.13
1,85Håkon Bru Reigstad, Osterøy IL22.11.012Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
1,84Sergei Tsirunjan, Egersunds IK27.11.015Egersund, Hopp uten tilløp23.01.14
-----70--------------------
1,84Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.012Ås, Kretsstevne03.03.14
1,84Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.012Ålesund, Seriestevne17.03.14
1,83Thomas Svendsen, Larvik Turn & IF04.06.014 (G-12)Larvik, Klubbstevne07.10.13
1,81Brede Kobbeltvedt, Laksevåg TIL11.02.011Bergen/La, Hopp u/t25.03.14
1,80Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Etnedal, Treningsstevne11.01.14
1,80Isak Krag Olsen, Jægervatnet IL01.02.011Lenangen, Seriestevne20.01.14
1,80Simen Klausen, SMIL Engavågen012Meløy, Kretsmesterskap hopp u/t06.03.14
1,78Håvard Dragland, SMIL Engavågen02.04.013Meløy, Kretsmesterskap hopp u/t06.03.14
1,77Bernt Gjerde Bloch, Ålesund Friidrettsklubb09.04.012 (G-12)Ålesund, Seriestevne11.11.13
1,77Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011Osterøy, Seriestemne18.02.14
-----80--------------------
1,76Rasmus Skaare Tjellaug, Oppstryn IL10.02.011Oppstryn, Seriestemne11.02.14
1,75Mathias Matre, Stord IL05.01.011 (G-12)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
1,75Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.012Etnedal, Treningsstevne11.01.14
1,74Knut Tore Holme, Hyen IL11.08.012Gloppen, Seriestemne24.02.14
1,73Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.014Egersund, Kretsmesterskapet hopp u/t20.02.14
1,73William Wathne, Søgne IL03.01.013Søgne, Klubbmesterskap Lengde u/t17.03.14
1,72Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.011 (G-12)Jessheim, Åpent stevne28.09.13
1,72William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.013 (G-12)Egersund, Hopp uten tilløp05.12.13
1,71Alexander Horpestad, Egersunds IK24.04.015Egersund, Kretsmesterskapet hopp u/t20.02.14
1,70Daniel Gjerløv, Fredrikstad IF012Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
-----90--------------------
1,70Brede Midttun, IL Fri03.03.011 (G-12)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t03.02.14
1,69Andreas Sunde, Førde IL Friidrett08.06.017Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
1,68Glenn Rosting, SMIL Engavågen10.08.014Meløy, Kretsmesterskap hopp u/t06.03.14
1,67Halvor Hovde Løndal, Snøgg Friidrett19.08.011Notodden, Treningsstevne31.03.14
1,66William T Gjertsen, Egersunds IK016Egersund, Kretsmesterskapet hopp u/t20.02.14
1,63Leon Morfeld, Egersunds IK017Egersund, Hopp uten tilløp23.01.14
1,63Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.012Notodden, Treningsstevne31.03.14
1,63Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.013Bømlo, Seriestemne10.04.14
1,57Elias Markussen, Fana IL13.11.018Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,55Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.015Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
-----100--------------------
1,51Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.012Lenangen, Seriestevne20.01.14
1,45Fredrik Tveiten, Snøgg Friidrett04.08.013 (G-12)Notodden, Notoddenmesterskap i friidrett28.09.13
0,80Simen Hansen, Søndre Land IL10.03.013Etnedal, Treningsstevne11.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011Namsos, Seriestevne25.02.14
1,60Thadeus Barnes (USA), ISS0115 (G-U12)København/DEN, NECIS 201424.05.14

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,98Sondre Smit, Grenland Freestyle16.12.012Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,78Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
10,10Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.011Leikvang, Kengurukarusellen 110.01.14
9,71Andreas Dixon, Fana IL03.04.012Leikvang, Kengurukarusellen 110.01.14
8,99Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.017Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201401.02.14
8,83Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.018Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201401.02.14
8,65Markus Sæthre, Larvik Turn & IF18.09.0110Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201401.02.14
7,58Trond-August Flatås, Haugesund IL23.04.011Haugesund, Innendørsstevne12.02.14
7,52Bjarne Røvang, Haugesund IL08.11.012Haugesund, Innendørsstevne12.02.14

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,83Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Leikvang, Stavstevne24.11.13
6,68Paulis Plavoks, Os Turnforening20.03.011Os, Osmesterskap 201401.04.14
5,96Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.011Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
5,70Vetle Høstlund, Ås IL23.03.011Ås, Kretsstevne03.03.14
5,54Mateo Spak Jenbergsen, Rjukan Idrettslag03.11.013Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
5,40Andreas Anthun, Bremnes IL09.12.011 (G-12)Bømlo, Seriestemne12.12.13
5,29Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.014Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
5,23Halvor Hovde Løndal, Snøgg Friidrett19.08.011Notodden, Treningsstevne31.03.14
5,20Joakim Innvær, Bremnes IL17.10.012 (G-12)Bømlo, Seriestemne12.12.13
4,81Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.015Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
-----10--------------------
4,78Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.012Notodden, Treningsstevne31.03.14
4,60Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.012Ås, Kretsstevne03.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,00Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011Namsos, Seriestevne25.02.14

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,81Sondre Smit, Grenland Freestyle16.12.012Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,51Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011Stange, Bamselekene 201423.03.14
12,29Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.011Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
11,73Fabian Weinberg, Mandal & Halse IL26.05.011Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder18.01.14
11,72Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
11,42Andreas Løyning, Torvastad IL24.09.011Sandnes, KM inne 201425.01.14
10,82Frithjof Silden, Almenning IL03.04.012Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
10,22Håvard Rinde, IL Gneist16.02.013Stange, Bamselekene 201423.03.14
10,08Peter Petersen-Øverleir, IL Tyrving14.07.012 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,64Isac Moen, Innfjorden IL24.05.011Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
9,53Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
-----10--------------------
9,32Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,28Mattias Kaldal, Namdalseid28.01.011Stjørdal, KM Innendørs Nord-Trøndelag15.02.14
9,02Ruben Martinsen, Romerike Friidrett26.08.013Bærum, Distriktskamp11.01.14
9,02Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.012Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
9,00Kristian Lager Selvik, Nesøya IL09.05.015Stange, Bamselekene 201423.03.14
8,99Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.012Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
8,99Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.016Stange, Bamselekene 201423.03.14
8,71Jonas Sætra, Ørje IL12.05.011Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
8,68Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.011Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
8,56Joakim Vestvik, Nesodden IF16.11.013 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----20--------------------
8,55Joakim Flekke, Oppegård IL16.09.014 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,53Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.018Stange, Bamselekene 201423.03.14
8,43Rasmus Semundseth Sandberg, IL Nidelv23.04.012Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
8,31Glenn Gåseby, Ørje IL22.02.012Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
8,17Andreas Dixon, Fana IL03.04.011Leikvang, Kengurukarusellen 214.03.14
8,15August Færevik, Nesodden IF26.03.015 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,98Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.013Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
7,96Petter Skullerud, Ørje IL04.02.014Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
7,94Oscar Liabø Bjerkevoll, Ranheim IL18.04.013Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
7,83Markus Hauge, Kristiansands IF Friidrett23.11.013Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
-----30--------------------
7,81Daniel Solemsaunet, Stadsbygd IL24.07.014Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
7,80Theodor Devik, Jøa IL27.08.015Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
7,79Ole Tobias Lorvik, Malvik IL27.10.015Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
7,78Øystein Dalland Bjørtvedt, IL Tyrving02.06.013Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,73Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.019Stange, Bamselekene 201423.03.14
7,68Halvor Hovde Løndal, Snøgg Friidrett19.08.011Notodden, Treningsstevne31.03.14
7,67Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.014Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
7,63Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.0110Stange, Bamselekene 201423.03.14
7,59Magnus Skolt, Moss IL25.01.015Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
7,54Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.012 (G-12)Asker, Kretsstevne11.12.13
-----40--------------------
7,50Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.013Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
7,49Kristoffer Berget, Moss IL24.08.012Askim, Askimlekene 201419.01.14
7,49Anders Rød Slettene, Sørild FIK19.08.014Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
7,47Øystein S. Røkke, Lørenskog Friidrettslag11.06.017Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,38Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.0112Stange, Bamselekene 201423.03.14
7,37Tobias Ekerhovd, Skogsvåg IL19.08.014Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
7,22Mikkel Heilberg, Kristiansands IF Friidrett015Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
7,21Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.016Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
7,19Endre Ekseth Hollum, Byåsen IL23.10.016Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
7,09Stelvio da Freitas Uldal, Kristiansands IF Friidrett28.10.017Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
-----50--------------------
7,03Christian Fancy, Oppegård IL16.03.016 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,02Bjarne Røvang, Haugesund IL08.11.012Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
6,98Haakon Ellefsplass, Romerike Friidrett05.09.014Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
6,90Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.012Haugesund, Innendørsstevne12.02.14
6,81Henning Hegstad, Sandnes IL03.05.012Sandnes, KM inne 201425.01.14
6,80Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.015Askim, Askimlekene 201419.01.14
6,79Jeger Koksvik, Grue IL0113Stange, Bamselekene 201423.03.14
6,76Andreas Sunde, Førde IL Friidrett08.06.011Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
6,68Andrej Anton Helgesen, Idrettslaget Skjalg21.02.011Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
6,67Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.011 (G-12)Ranheim, Klubbmesterskap20.10.13
-----60--------------------
6,66Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.012 (G-12)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
6,62Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.011Sem, Klubbmesterskap11.02.14
6,59Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.016Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
6,56Jonas Petrusson Finsrud, Lambertseter IF07.11.012Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
6,56Erik Røsnes, Kristiansands IF Friidrett24.03.018Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
6,55Trond-August Flatås, Haugesund IL23.04.012Haugesund, Kretsstevne04.12.13
6,53Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.017Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
6,53Emil R. Høyvik, Kristiansands IF Friidrett04.03.019Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
6,46Vincent Wong, Botne SK02.06.018Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
6,44Daniel Borge, Sem IF012Sem, Klubbmesterskap11.02.14
-----70--------------------
6,43Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.013 (G-12)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
6,39Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.011Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
6,35Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.013Sem, Klubbmesterskap11.02.14
6,35Johannes Weie Olsen, Asker Sk. Friidrett16.06.0115Stange, Bamselekene 201423.03.14
6,30Truls Walbye Søhagen, Søndre Land IL18.06.011 (G-12)Hov i Land, Treningsstevne23.11.13
6,29Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.011Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
6,28Eivind Frøholm, Førde IL Friidrett04.09.012Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
6,13Thomas Skrudland, Lye IL07.02.011Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
6,12Even Gravningen, Sem IF20.08.014Sem, Klubbmesterskap11.02.14
6,10Sondre Sæthre, Larvik Turn & IF18.09.013 (G-12)Stavern, Klubbstevne11.12.13
-----80--------------------
6,05Heljar Graaten Bye, Veldre Friidrett03.12.0116Stange, Bamselekene 201423.03.14
6,03Benjamin Engebø, Førde IL Friidrett15.06.013Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
5,98Torjus Gåsvær, Malvik IL20.04.012 (G-12)Ranheim, Klubbmesterskap20.10.13
5,94Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.011Tvedestrand, Treningsstevne19.02.14
5,93Nikolai Eltervaag Enes, Idrettslaget Skjalg03.06.012Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
5,82Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.012Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
5,80Markus Sæthre, Larvik Turn & IF18.09.014 (G-12)Stavern, Klubbstevne11.12.13
5,79Benjamin Sanne Ryen, IL i BUL18.02.013Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
5,78Christopher Bjørge, Lambertseter IF01.01.014Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
5,76Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
-----90--------------------
5,71Marius Alexander M Bjerga, Idrettslaget Skjalg03.02.013Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
5,67Andreas Nyberget, Askim IF25.09.0119Stange, Bamselekene 201423.03.14
5,60Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.012Notodden, Treningsstevne31.03.14
5,59Torvald Andersen, Florø Turn og IF03.02.013Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
5,51Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.014Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
5,46Mateo Spak Jenbergsen, Rjukan Idrettslag03.11.013Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
5,43Anbjørn Hauge, Haugesund IL01.06.013Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
5,37Marius Hegglund Karlsen, Haugesund IL11.09.014Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
5,33Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.014Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
5,32Adrian Høvik Nilsen, Tvedestrand Turn & IF12.10.012Tvedestrand, Treningsstevne19.02.14
-----100--------------------
5,24William Dramsdahl, Romerike Friidrett20.06.017Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
5,23Oddbjørn M Horn, Turn & IL Hovding011Leikvang, Hovdingrekrutten 206.02.14
5,23Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.014Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
5,21Even Henriksen, Moss IL10.08.019Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
4,97Tobias Sydberger, Førde IL Friidrett24.03.014Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
4,91Sidali Ali, Vadsø Turnforening011Vadsø, Minglestevne29.03.14
4,83Axel Ytterås, Ranheim IL07.08.017Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
4,77Nils Ola Standal, Turn & IL Hovding17.11.012Leikvang, Hovdingrekrutten 206.02.14
4,55Frank Dalsgård, Turn & IL Hovding013Leikvang, Hovdingrekrutten 206.02.14
4,42Oskar Matre, Idrettslaget Skjalg18.09.015Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
-----110--------------------
3,54Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Lillesand IL14.08.011Arendal, Grane Games 201415.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,30Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.012Stange, Bamselekene 201423.03.14

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,20Sondre Smit, Grenland Freestyle16.12.011Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,15Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
9,36Fabian Weinberg, Mandal & Halse IL26.05.012 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14

Gutter 14

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,63Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.001Arendal, Grane Games 201415.03.14
5,70Eirik Endreson Klinge, Surnadal IL14.09.001Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
6,04Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.002Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
6,13Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.002Arendal, Grane Games 201415.03.14
6,27Trond Hernes, Hegra IL29.04.001Stjørdal, Seriestevne23.03.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,4Robin Bodin, Tvedestrand Turn & IF06.04.001Tvedestrand, Treningsstevne12.02.14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,55Filip Bøe, Fana IL30.08.002 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
7,72Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.001-fi Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,81Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.002-fi Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,85Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001-fi Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
7,86Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
7,90Mats Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.001-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
7,92Kristian Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.003Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
7,96Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,01Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
8,07Martin Sommerseth, Storfjord IL08.05.002-fi Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
-----10--------------------
8,11Fabian Stordalen, Tønsberg Friidrettsklubb28.02.001 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
8,12Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.002Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
8,12Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,13Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,23Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.003-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
8,24Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.003Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
8,25Tormod Halfdansen-Aspen, Nesodden IF01.01.001-fi Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
8,26Erlend Rønneberg, Sem IF15.04.004 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
8,30Joachim Karlsen, Krødsherad IL19.09.005 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
8,30Lars Haugerud, Ski IL Friidrett02.10.003-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----20--------------------
8,31Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.001-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,31Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.005-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
8,32Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,35Martin Aune, Ranheim IL26.07.001Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
8,35Mads Flåt, Kristiansands IF Friidrett30.08.006 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
8,37Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.005-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,39Thomas Suhr, Halden IL03.06.001-fi Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
8,40Jan Rune Wilmann, Ask Friidrett07.02.006-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,41Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.002-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
8,43Jon Konrad Kristiansen, Namsen Friidrettsforening07.08.002-h2 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen25.01.14
-----30--------------------
8,43Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h1Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
8,46Sondre K. Aspelund, IL Staal07.05.002-h2Sandnes, KM inne 201425.01.14
8,46Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.001-h2Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark16.03.14
8,46Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.003-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,47Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder18.01.14
8,51Thomas Blücher, IL Gneist05.09.004Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
8,51Sander Skjolde Kveen, Ski IL Friidrett29.02.008-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
8,51Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
8,51Axel Hamm Thue, Ås IL09.02.002-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,53Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.001-h2Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
-----40--------------------
8,54Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-fi Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
8,55Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
8,56Andreas Ingemundsen, IL Tyrving04.05.005-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,59Abel Skancke Aarflot, Sportsklubben Vidar02.04.001 (G-13)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
8,59Joel Rørbakken, IL Fri27.08.002-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,61Håkon Porsmyr Flemming, Fredrikstad IF14.10.001-h1Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
8,61Trajan K. Dobrev, Idrettslaget Skjalg21.04.002Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
8,66Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.004-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,70Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.003-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,71Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.003-h2Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
-----50--------------------
8,72Eric C. Brown, IL Tyrving21.08.004-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,74Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
8,75Erlend Moe, Fana IL26.11.005Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
8,76Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.002Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
8,77Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.001-h1Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark16.03.14
8,78Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001Bodø, Kretsstevne15.01.14
8,78Lukas Holden, Sola FIK04.03.003Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
8,79Theodor Gjelsten, IL i BUL05.03.005-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,80Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.005-h1Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
8,85Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001Haugesund, Kretsstevne04.12.13
-----60--------------------
8,85Ruben de Jong, FIL Aks-7719.04.006Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
8,85Bendik Hansen, Bodø Friidrettsklubb12.06.002Bodø, Kretsstevne05.03.14
8,87Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.002-h2Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
8,87Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.001-h2Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
8,89Albert Tunstad, Bodø Friidrettsklubb30.06.002 (G-13)Bodø, Kretsstevne16.12.13
8,89Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.005-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
8,89Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.006-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,91Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.002-h2Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
8,92Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
8,93Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.004-fi Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
-----70--------------------
8,94Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.005-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
8,96Marius Eikrem, Skogn IL10.03.001Steinkjer, Adventstevne 201307.12.13
8,98Aksel Robin Eye Sales, IL Tyrving07.07.006-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
8,99Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002-h2Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark16.03.14
8,99Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.005-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,01Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.007-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,02Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.002-h1Sandnes, KM inne 201425.01.14
9,03Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,03Adrian Nasir Fauske, Bøler IF07.02.004-h1Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,04Oliver Eldøy, Strindheim IL03.02.003 (G-13)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
-----80--------------------
9,04Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.007Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,05Benjamin Wolff, Hyllestad IL20.03.003Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
9,08Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.002-h1Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark16.03.14
9,08Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.006-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,11Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.005-fi Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
9,13Andreas Botterli Erstad, Høybråten og Stovner IL23.12.006-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,14Hermann Sørensen, Kristiansands IF Friidrett08.02.001-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
9,14Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.006-fi Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
9,18Trym Tønnesen, Halden IL04.02.004-h1Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
9,19Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.006-fi Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
-----90--------------------
9,20Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.002 (G-13)Tromsø, Seriestevne 911.12.13
9,22Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.003-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
9,22Mattis Veine Karterud, Fredrikstad IF18.11.003-h2Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
9,25Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.004-h2Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
9,26Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.002Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
9,27Tolga Olcay, Bøler IF17.01.001-h2 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,27Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.001-h1 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,30Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.007-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,33Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.004-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
9,38Sondre Lie, FIK Orion13.09.004Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
-----100--------------------
9,40Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.003-h2 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,40Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.001-fi-BPorsgrunn, Kretsmesterskap Telemark16.03.14
9,41Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.003-h1Sandnes, KM inne 201425.01.14
9,42Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.005Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
9,43Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.004-h2 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,43Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.005-h2Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
9,44Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.002-h1 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,44Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.003Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
9,45Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.002-fi-BPorsgrunn, Kretsmesterskap Telemark16.03.14
9,52Marcus Alexander Karmi-September, Bøler IF20.04.003-h1 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----110--------------------
9,55Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.006-h1 (G-15)Sandnes, Innendørsstevne 215.01.14
9,56Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.007-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
9,58Anders Wika, Hattfjelldal IL30.08.002Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
9,68Martin Bjugn, IL i BUL26.06.004-h1 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,71Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.004-h2Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
9,82Andreas Skaara Brynildsen, Fredrikstad IF27.09.005-h1Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
9,85Vegard Fosli, Målselv IL09.12.005-h2Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
9,89Adrian Pedersen, Bodø Friidrettsklubb16.06.003Bodø, Kretsstevne15.01.14
9,94Torgeir Villanger, IL Bjarg24.08.005-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
9,96Fredrik Munkebye Danielsen, Kvæfjord IL20.07.005-h1Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
-----120--------------------
10,00Ole Isak Kjærstad, Sportsklubben Vidar15.10.005-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
10,08Fabian Berget Lindblad, Ørje IL18.07.006-h1Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
10,32Mathias Nyborg Hellstrøm, Narvik IL05.07.006-h1Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
10,35Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.006-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
10,36Ole Rimmereid Rørvik, Fitjar IL08.02.001Leirvik, Seriestemne01.02.14
10,46Tord Olve Åmo, IL Pioner20.01.007-h1Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
10,52Theodor Bjørnerøy, IL Pioner22.02.006-h2Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,00Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.001 (G-15)Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
8,44Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.004-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,25Atirat Hanphum (THA), Eidsberg IL26.06.004-h2 (G-13)Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,7Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001-h1 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
7,7Trym Helle, Dale IL07.04.001-h2 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
7,9Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.001-h2 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,0Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Askim, Askimlekene 201419.01.14
8,2Ådne Olav Mittet Hagen, Løten Friidrett28.02.002-h2 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,4Sander Mathisen, Rena IL Friidrett07.08.002-h1 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,4Petter Myhr, FIK Orion05.03.003-h2 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,5Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.004-h2 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,7Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.002Hov i Land, Treningsstevne15.03.14
8,7David Vorren, Vadsø Turnforening11.09.001Vadsø, Minglestevne29.03.14
-----10--------------------
8,7Ulrik Vangsvik, Vadsø Turnforening11.02.002Vadsø, Minglestevne29.03.14
8,8Benjamin Wolff, Hyllestad IL20.03.002-h1 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
8,9Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.003Askim, Askimlekene 201419.01.14
9,0Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.003-h1 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
9,0Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.003-h1 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
9,1Benjamin Sweetlove, Grue IL29.07.003 (G-13)Hov i Land, Treningsstevne23.11.13
9,3Johan Hanestad, Gausdal FIK19.02.005-h1 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
9,4Fabian Berget Lindblad, Ørje IL18.07.004Askim, Askimlekene 201419.01.14
9,6Jon Hårstadhaugen, Gausdal FIK18.12.006-h1 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
9,6Tobias Sweetlove, Grue IL29.07.004 (G-13)Hov i Land, Treningsstevne23.11.13
-----20--------------------
9,8Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.005-h2 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
9,9Kevin Alejandro Sandoval Duron, Vadsø Turnforening13.07.003Vadsø, Minglestevne29.03.14
10,1Thomas Smehus, Gausdal FIK09.04.006-h2 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
11,9Krister Dyrkolbotn, Mjøsdalen IL001 (G-13)Mjøsdalen, Seriestemne28.08.13
7,5Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.001-h1 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14

Ikke godkjente resultater
Ekstra løp/Extra race
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.002Bærum, Kretskamp16.02.14

Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,02Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,12Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001-h4Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,16Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.003-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,39Anders Bjerke, Romerike Friidrett08.04.003-h4Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,51Sander Skjolde Kveen, Ski IL Friidrett29.02.004-h4Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,92Simen Eliassen, Ullensaker/Kisa IL22.08.003-h3Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
9,08Andreas Botterli Erstad, Høybråten og Stovner IL23.12.006-h4Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
9,12Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.004-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
9,20Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.005-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
9,64Sverre Randby, Sørum IL07.11.006-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,90Mats Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.001-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,97Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
13,39Joachim Karlsen, Krødsherad IL19.09.003-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
14,02Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.002-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
14,72Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
15,74Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.005-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
15,90Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.006-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,87Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.001 (G-15)Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,81Filip Bøe, Fana IL30.08.001-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
25,19Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
25,60Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
25,64Mats Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.002-h4Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
25,74Kristian Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.002-h1 (G-15)Bærum, Distriktskamp11.01.14
25,75Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.001-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
25,90Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Sandnes, KM inne 201425.01.14
25,99Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001-h4Stange, Bamselekene 201423.03.14
26,15Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.002-h4Stange, Bamselekene 201423.03.14
26,49Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
-----10--------------------
26,81Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.001-h2 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
26,81Tormod Halfdansen-Aspen, Nesodden IF01.01.002-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
26,98Lars Haugerud, Ski IL Friidrett02.10.003-h4Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,03Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.002-h2 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
27,07Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,20Martin Aune, Ranheim IL26.07.001Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
27,37Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.002-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
27,42Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001-h2 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
27,42Erlend Rønneberg, Sem IF15.04.002-h1 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
27,60Petter Myhr, FIK Orion05.03.002-h2 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
-----20--------------------
27,62Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,63Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
27,67Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002-h1 (G-13)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
27,69Joachim Karlsen, Krødsherad IL19.09.003-h2 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
27,78Sander Skjolde Kveen, Ski IL Friidrett29.02.002-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,88Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.003-h1 (G-13)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
27,90Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.002Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
27,97Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.003-h2Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
28,08Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.002Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
28,08Andreas Ingemundsen, IL Tyrving04.05.004-h4Stange, Bamselekene 201423.03.14
-----30--------------------
28,36Sondre K. Aspelund, IL Staal07.05.003Sandnes, KM inne 201425.01.14
28,55Axel Hamm Thue, Ås IL09.02.004-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,56Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.005-h4Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,93Jon Konrad Kristiansen, Namsen Friidrettsforening07.08.002-h1 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen25.01.14
28,94Theodor Gjelsten, IL i BUL05.03.003-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,96Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.002Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
29,02Erlend Moe, Fana IL26.11.002Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
29,08Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002 (G-14/15)Sandnes, Innandørsstevne 403.03.14
29,12Adrian Nasir Fauske, Bøler IF07.02.001-h1Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
29,18Eric C. Brown, IL Tyrving21.08.004-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
-----40--------------------
29,28Marius Eikrem, Skogn IL10.03.001Steinkjer, Adventstevne 201307.12.13
29,39Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.002-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
29,39Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.004-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
29,43Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.005-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
29,46Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.002-h3 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen25.01.14
29,50Abel Skancke Aarflot, Sportsklubben Vidar02.04.001-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
29,52Oliver Eldøy, Strindheim IL03.02.001-h2 (G-13)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
29,52Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.002-h1Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
29,57Marcus Midtenget, Gausdal FIK20.02.001-h1 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
30,12Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
-----50--------------------
30,15Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.005-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
30,23Andreas Botterli Erstad, Høybråten og Stovner IL23.12.005-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
30,24Lukas Holden, Sola FIK04.03.003-h1 (G-14/16)Sandnes, Innendørsstevne 215.01.14
30,30Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.003Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
30,31Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.004-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
30,49Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.005-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
30,53Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.003-h2 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
30,59Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.004Sandnes, KM inne 201425.01.14
31,02Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.004-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
31,03Carl Philip Dybwad, Bækkelagets SK03.11.002-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
-----60--------------------
31,45Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.003-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
31,50Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.004-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
32,20Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.004-h1 (G-14/16)Sandnes, Innendørsstevne 215.01.14
32,69Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.004-h2 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
34,79Bork G. Knutsen, Kopervik IL29.11.001Haugesund, Kretsstevne04.12.13
35,08Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.003-h1 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
35,47Johan Hanestad, Gausdal FIK19.02.004-h1 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
36,23Jon Hårstadhaugen, Gausdal FIK18.12.005-h1 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,78Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,13Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.001-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,22Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.001Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
1,11,32Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.002Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,5Trym Helle, Dale IL07.04.002 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
1,07,1Benjamin Wolff, Hyllestad IL20.03.005 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
1,08,6Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
1,04,6Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.004 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,48Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,33,45Petter Myhr, FIK Orion05.03.001-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,34,58Mats Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.001Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
1,35,44Thomas Blücher, IL Gneist05.09.001-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,36,20Kristian Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.003Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,37,48Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.002-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,38,19Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.003-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,38,80Lars Haugerud, Ski IL Friidrett02.10.004-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,40,63Aslak Bratteland, Sørild FIK09.02.001 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
1,42,12Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
-----10--------------------
1,42,12Martin Aune, Ranheim IL26.07.002Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
1,42,48Marius Fauskanger, Ask Friidrett05.04.002-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,42,71Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.001Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
1,43,43Martin Sommerseth, Storfjord IL08.05.002Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
1,43,76Ådne Olav Mittet Hagen, Løten Friidrett28.02.002 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
1,43,81Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001Haugesund, Innendørsstevne12.02.14
1,43,90Abel Skancke Aarflot, Sportsklubben Vidar02.04.001 (G-13)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,45,36Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.001 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
1,45,93Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.002 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
1,46,02Andreas Christiansen, IF Eiker-Kvikk22.11.004 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
-----20--------------------
1,46,82Trym Tønnesen, Halden IL04.02.001Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
1,48,14Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.002Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
1,48,30William Westergaard Soma, Idrettslaget Skjalg29.02.001-h1 (G-13/14)Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
1,48,46Tobias Lømo, IL Koll13.05.005-h2 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,48,76Petter Ellingsbø, FIK Orion28.09.006-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,49,15Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.003Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
1,49,37Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.003 (G-13)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
1,49,84Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.004Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
1,50,29Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.005 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
1,50,41Mathias Lange, Nittedal IL18.11.007-h2 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----30--------------------
1,50,76Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
1,51,52Marius Eikrem, Skogn IL10.03.001Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
1,52,94Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.006 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
1,53,05Tolga Olcay, Bøler IF17.01.001-h1 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,53,14Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.001-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,54,08Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.002-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,54,29Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.003-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,54,34Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.006-h1 (G-13/14)Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
1,54,38Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.001Tromsø, Seriestevne 326.03.14
1,54,67Nathaniel Berget, FIK Ren-Eng23.03.007-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----40--------------------
1,54,76Theodor Gjelsten, IL i BUL05.03.004-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,54,92Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.001Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
1,54,94Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.005-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,55,09Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.004Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
1,55,11Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,55,17Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.007-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,55,45Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.006Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
1,56,06Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.002-h1 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,56,32Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.003-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,57,99Mats Ivar Klingen, Spillum IL09.12.004Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
-----50--------------------
1,58,45Mattis Veine Karterud, Fredrikstad IF18.11.003Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
2,01,64Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.005-h1 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
2,02,89Fredrik Munkebye Danielsen, Kvæfjord IL20.07.006Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
2,04,61Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.008-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,05,87Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.007Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
2,06,05Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.008Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
2,08,49Marcus Midtenget, Gausdal FIK20.02.004 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
2,13,66Bork G. Knutsen, Kopervik IL29.11.002Haugesund, Innendørsstevne12.02.14
2,18,16Hallvard Huuse, Ullensaker/Kisa IL17.06.006-h1 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
2,18,29Jon Hårstadhaugen, Gausdal FIK18.12.005 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
-----60--------------------
2,21,93Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.006 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,14Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.005-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,02Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001 (G-13/15)Sandnes, Kretskamp07.12.13
2,10,95Petter Myhr, FIK Orion05.03.001 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
2,16,75Thomas Blücher, IL Gneist05.09.001Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,16,90Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.004 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,20,8Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.002 (G-15)Askim, Askimlekene 201419.01.14
2,22,11Marius Fauskanger, Ask Friidrett05.04.002Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
2,25,65Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.001Tromsø, Seriestevne 212.02.14
2,26,88Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.002 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
2,30,3Trym Tønnesen, Halden IL04.02.001Askim, Askimlekene 201419.01.14
2,35,74Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.002Tromsø, Seriestevne 212.02.14
-----10--------------------
2,35,75Martin Sommerseth, Storfjord IL08.05.003Tromsø, Seriestevne 212.02.14
2,43,79Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.004Tromsø, Seriestevne 212.02.14
2,50,16Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.004 (G-13)Tromsø, Seriestevne 911.12.13

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,54,70Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.002 (G-15)Bærum, Distriktskamp11.01.14
3,05,50Jonatan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.006Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201402.02.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,05,29Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,28,24Petter Myhr, FIK Orion05.03.001 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
4,38,51Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.003 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
4,42,95Marius Fauskanger, Ask Friidrett05.04.001-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,55,84Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.001Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
5,04,66Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.002Tromsø, Seriestevne 115.01.14
5,09,66Martin Sommerseth, Storfjord IL08.05.002Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
5,14,47Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.001 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
5,16,59Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.004Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
5,32,86Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.004Tromsø, Seriestevne 115.01.14
-----10--------------------
5,33,64Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.002-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,19,8Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.003 (G-12/13)Ranheim, Vinterkarusellen løp 309.12.13

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,35,5Erik Resell, Falken Skøyter11.06.002 (G-12/13)Ranheim, Vinterkarusellen løp 309.12.13

40 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.001Tingvoll, KM Innendørs01.02.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,93Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.001Sandnes, KM inne 201425.01.14
10,98Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002 (J-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,56Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
9,73Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
9,76Fabian Stordalen, Tønsberg Friidrettsklubb28.02.003-h1 (G-15)Bærum, Distriktskamp11.01.14
9,78Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.001Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,85Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,94Luca Thompson, IL i BUL24.11.003Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
10,00Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
10,27Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
10,32Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
10,50Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
-----10--------------------
10,65Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.003-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
10,74Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.004-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
10,90Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.001Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
11,28Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.003 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen25.01.14
11,32Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.001Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
11,40Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
12,01Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
12,45Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.002Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,65Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.001-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
11,71Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.002-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
11,85Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.003-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,40Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.001Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
5,36,66Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.002Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
5,58,0Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001 (G-13)Bodø, PEAB-stevne24.11.13
6,01,26Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.003Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
6,50,24Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.004Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
6,59,0Markus Limstrand, SMIL Engavågen23.11.002 (G-13)Bodø, PEAB-stevne24.11.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,41,66Atirat Hanphum (THA), Eidsberg IL26.06.002 (G-13)Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,76Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Malmø/SWE, Pallas Spelen 201426.01.14
1,75Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
1,55Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
1,55Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.002Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
1,55Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.001 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
1,53Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001 (G-13)Tromsø, Seriestevne 911.12.13
1,51Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.001Leikvang, Kengurukarusellen 214.03.14
1,50Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001 (G-13)Tromsø, Seriestevne 813.11.13
1,50Mikael Johannes Grefstad Frøynes, Sem IF15.03.006 (G-15)Bærum, Distriktskamp11.01.14
1,50Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.004Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
-----10--------------------
1,50Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.002 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
1,50Martin Sommerseth, Storfjord IL08.05.002Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
1,45Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
1,45Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.001Bodø, Kretsstevne12.03.14
1,45Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
1,45Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
1,45Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.002Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,40Petter Myhr, FIK Orion05.03.001 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
1,40Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.002Askim, Askimlekene 201419.01.14
1,40Lukas Holden, Sola FIK04.03.001Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
-----20--------------------
1,40Sebastian Gulaker Busterud, Løten Friidrett07.11.005Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,35Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.003 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,35Peter Heggelund, Nesodden IF14.07.004 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,35Aksel Robin Eye Sales, IL Tyrving07.07.006Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
1,35Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.003Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
1,35Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.001Hov i Land, Treningsstevne15.03.14
1,35Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.001Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
1,35Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.002Hov i Land, Treningsstevne15.03.14
1,35Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.002Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
1,35Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.002Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
-----30--------------------
1,35Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.004Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
1,30Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.005 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,30Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,30Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.005Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,30Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
1,25Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.002Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
1,25Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.001Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
1,25Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.004Tromsø, Tromsølekene inne 201423.02.14
1,20Jon Hårstadhaugen, Gausdal FIK18.12.002 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
1,20Mats Solem, BUL-Tromsø Friidrett31.01.002 (G-13)Tromsø, Seriestevne 813.11.13
-----40--------------------
1,20Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
1,15Ole Rimmereid Rørvik, Fitjar IL08.02.001Leirvik, Seriestemne01.02.14
1,10Benjamin Pettersen, Tvedestrand Turn & IF25.04.001Tvedestrand, Treningsstevne12.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.004Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Hov i Land, Treningsstevne15.03.14
1,35Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.001Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,35Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,35Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.003Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,30Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.001Greveskogen, Seriestevne27.01.14
1,30Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001Greveskogen, Seriestevne27.01.14
1,30Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Moss, KM hopp u/t12.02.14
1,30Philip Lian, Sørild FIK14.02.001Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
1,30Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.001Meløy, Kretsmesterskap hopp u/t06.03.14
1,29Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.004Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
-----10--------------------
1,26Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.005Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,26Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.006Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,25Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.003Greveskogen, Seriestevne27.01.14
1,25Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,25Trond Hernes, Hegra IL29.04.001Stjørdal, Seriestevne23.03.14
1,25Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001Gloppen, Seriestemne 227.03.14
1,23Vincent Aspenes, Fana IL18.07.007Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,22Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.002Moss, KM hopp u/t12.02.14
1,20Mikael Solheim, Fana IL16.04.002 (G-13)Bergen/Hø, Hopp u/t stevne28.09.13
1,20Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.001Ringerike, Treningsstevne Hopp u/t17.02.14
-----20--------------------
1,17Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.008Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,17Iver Hagestad, IL Tyrving11.04.001Bærum, KM i hopp u/t11.03.14
1,15Emrik Hansen, Fredrikstad IF09.01.001Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
1,15Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.001Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
1,15Mattis Veine Karterud, Fredrikstad IF18.11.003Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
1,15Luca Thompson, IL i BUL24.11.002Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,14Martin Tysnes, Norna-Salhus IL25.10.001Leikvang, Hoppstevne12.03.14
1,10Glenn Richard Hope, Norna-Salhus IL09.11.001 (G-13)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
1,10Tobias Sweetlove, Grue IL29.07.002 (G-13)Hov i Land, Treningsstevne23.11.13
1,10Erlend Erdal, Oppstryn IL07.05.001Oppstryn, Seriestemne11.02.14
-----30--------------------
1,10Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.002Ringerike, Treningsstevne Hopp u/t17.02.14
1,10Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.002Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
1,10Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002Gloppen, Seriestemne24.02.14
1,10Axel Halvorsen, Bækkelagets SK14.04.003Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,10Sebastian Gulaker Busterud, Løten Friidrett07.11.001Løten, Treningsstevne27.03.14
1,07Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.001Namsos, Seriestevne25.02.14
1,05Jovnna Ivvar Guttorm, IL Nordlys05.09.001 (G-13)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.13
1,05Lukas Helland, Stord IL30.06.001Leirvik, Seriestemne20.01.14
1,05Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
1,05Sivert K. Andersen, Ulvik IL15.08.002Ulvik, Seriestevne12.02.14
-----40--------------------
1,05Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.003Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
1,05Eskil Borge Saksvik, IL Tyrving07.08.002Bærum, KM i hopp u/t11.03.14
1,03Stian Rykkje, Stord IL10.11.001Leirvik, Seriestemne17.02.14
1,00Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.001Stjørdal, KM Innendørs Nord-Trøndelag15.02.14
1,00Markus Limstrand, SMIL Engavågen23.11.002Meløy, Kretsmesterskap hopp u/t06.03.14
1,00Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.003Bærum, KM i hopp u/t11.03.14
1,00Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.002Bergen, Hoppstevne21.03.14
0,95Fredrik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.003 (G-13)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
0,95Anders Molvik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.003 (G-13)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
0,95Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.005Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
-----50--------------------
0,95Jacob Schøllert Fredheim, Fredrikstad IF22.09.006Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
0,95Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.001Bergen/La, Hopp u/t28.03.14
0,90Johannes Pedersen, Bremnes IL30.06.001 (G-13)Bømlo, Seriestemne07.11.13
0,90Øystein Stautland, Stord IL07.04.002 (G-13)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
0,85Andreas Nordtun, Bremnes IL30.05.001 (G-13)Bømlo, Seriestemne12.12.13
0,80Øystein Økland, Bremnes IL02.12.002 (G-13)Bømlo, Seriestemne12.12.13
0,80Simen Andersen, Bremnes IL18.12.002 (G-13)Bømlo, Seriestemne12.12.13
0,80Christopher Bird, Ulvik IL26.05.003Ulvik, Seriestevne12.02.14
0,70Kilian Hjemgaard, Norna-Salhus IL25.06.001 (G-10)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,00Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.002 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
2,15Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001Tromsø, Seriestevne 212.02.14
2,10Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
2,00Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.001Sandnes, KM inne 201425.01.14
1,95Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.001Stjørdal, KM Innendørs Nord-Trøndelag15.02.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,74Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
5,25Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Stange, Bamselekene 201422.03.14
5,23Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.002Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
5,14Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.001 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
5,13Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001Tromsø, Seriestevne 212.02.14
5,05Fabian Stordalen, Tønsberg Friidrettsklubb28.02.004 (G-15)Bærum, Distriktskamp11.01.14
5,03Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002Stange, Bamselekene 201422.03.14
5,02Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.002 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
5,01Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.003Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,94Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.003Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
-----10--------------------
4,86Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.005Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,81Martin Sommerseth, Storfjord IL08.05.002Tromsø, Seriestevne 212.02.14
4,73Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.004Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,73Filip Bøe, Fana IL30.08.001Leikvang, Kengurukarusellen 214.03.14
4,72Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.001Bodø, Kretsstevne12.03.14
4,71Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.006Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,70Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.007Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,67Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.002Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
4,65Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.005Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
4,59Sondre K. Aspelund, IL Staal07.05.001Sandnes, KM inne 201425.01.14
-----20--------------------
4,58Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.003Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,57Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
4,56Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.001Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
4,54Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.002Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
4,53Jan Rune Wilmann, Ask Friidrett07.02.004Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,52Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.006Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
4,51Erlend Rønneberg, Sem IF15.04.005 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
4,51Ulrik Vangsvik, Vadsø Turnforening11.02.001Vadsø, Minglestevne29.03.14
4,50William Westergaard Soma, Idrettslaget Skjalg29.02.001Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
4,49Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.009Malmø/SWE, Pallas Spelen 201425.01.14
-----30--------------------
4,49Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.006Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,47Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
4,47Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.008Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,44David Vorren, Vadsø Turnforening11.09.002Vadsø, Minglestevne29.03.14
4,43Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.003Tromsø, Seriestevne 212.02.14
4,42Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,40Robin Bodin, Tvedestrand Turn & IF06.04.002Arendal, Grane Games 201415.03.14
4,34Andreas Ingemundsen, IL Tyrving04.05.009Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,33Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.003Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
4,30Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.004Tromsø, Seriestevne 212.02.14
-----40--------------------
4,28Nathaniel Berget, FIK Ren-Eng23.03.0011Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,27Trajan K. Dobrev, Idrettslaget Skjalg21.04.002Sandnes, KM inne 201425.01.14
4,25Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.004 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen26.01.14
4,25Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.002Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
4,23Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.0012Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,22Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.004Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
4,22Benjamin Wolff, Hyllestad IL20.03.002Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
4,20Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.003Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
4,19Anders Wika, Hattfjelldal IL30.08.001Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
4,19Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.0013Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----50--------------------
4,17Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.008Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,15Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.009Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,14Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.003Sandnes, KM inne 201425.01.14
4,14Sander Skjolde Kveen, Ski IL Friidrett29.02.0010Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,13Marius Eikrem, Skogn IL10.03.002Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
4,11Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-13)Hov i Land, Treningsstevne23.11.13
4,10Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.001Leikvang, Hovdingrekrutten 206.02.14
4,09Erlend Moe, Fana IL26.11.008Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
4,09Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.004Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
4,07Aksel Robin Eye Sales, IL Tyrving07.07.0011Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
-----60--------------------
4,03Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.0015Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,03Ola Bakkom, FIK Ren-Eng07.05.0016Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,00Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.001Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
3,98Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.0017Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,93Sondre Lie, FIK Orion13.09.002Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
3,90Lukas Holden, Sola FIK04.03.002Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
3,88Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.0012Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
3,85Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.0018Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,84Petter Ellingsbø, FIK Orion28.09.0019Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,80Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
-----70--------------------
3,75Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.0013Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
3,65Ottar Hellesvik, Kopervik IL17.05.001Haugesund, Kretsstevne04.12.13
3,64Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.005Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
3,60Kevin Alejandro Sandoval Duron, Vadsø Turnforening13.07.003Vadsø, Minglestevne29.03.14
3,59Fredrik Munkebye Danielsen, Kvæfjord IL20.07.005Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
3,57Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.006Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
3,56Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.0015Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
3,47Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.006Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
3,47Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.007Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
3,33Torgeir Villanger, IL Bjarg24.08.007Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
-----80--------------------
3,30Mattis Veine Karterud, Fredrikstad IF18.11.006Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
3,23Fabian Berget Lindblad, Ørje IL18.07.007Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
3,04Mathias Nyborg Hellstrøm, Narvik IL05.07.009Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
2,96Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.0010Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
2,76Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.008Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,89Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.006Oslo/Bi, Treningsstevne31.01.14
4,78Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.004Leikvang, NornaLekene 201419.01.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,83Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.003Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,71Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
4,69Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.004Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,61Eirik Endreson Klinge, Surnadal IL14.09.001Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
4,56Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
4,53Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.002Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
4,43Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.005Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,41Joachim Karlsen, Krødsherad IL19.09.005Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
4,38Tov Alexander Lorentzen, Romerike Friidrett26.07.006Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,09Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.009Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
-----10--------------------
4,02Simen Eliassen, Ullensaker/Kisa IL22.08.0010Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,02Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.0011Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
3,99Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.006Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
5,00Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.002Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001 (G-13)Tromsø, Seriestevne 813.11.13
4,50Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-13)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
4,31Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
4,13Oliver Eldøy, Strindheim IL03.02.002 (G-13)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
3,65Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.002 (G-13)Tromsø, Seriestevne 813.11.13
3,56Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.003 (G-13)Tromsø, Seriestevne 813.11.13
3,46Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.004 (G-13)Tromsø, Seriestevne 813.11.13
3,38Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.002Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,85Atirat Hanphum (THA), Eidsberg IL26.06.006 (G-13)Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,74Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Moss, KM hopp u/t12.02.14
2,65Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.001Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
2,65Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Hov i Land, Treningsstevne15.03.14
2,57Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001Greveskogen, Seriestevne27.01.14
2,56Eirik Endreson Klinge, Surnadal IL14.09.001Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
2,55Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.001Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,55Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.001Ulvik, Seriestevne12.02.14
2,51Fabian Stordalen, Tønsberg Friidrettsklubb28.02.002Greveskogen, Seriestevne27.01.14
2,51Philip Lian, Sørild FIK14.02.001Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
2,50Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.001Ringerike, Treningsstevne Hopp u/t17.02.14
-----10--------------------
2,47Trym Helle, Dale IL07.04.003 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
2,44Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.003Greveskogen, Seriestevne27.01.14
2,44Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.001Meløy, Kretsmesterskap hopp u/t06.03.14
2,44Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Bergen, Hoppstevne21.03.14
2,43Filip Bøe, Fana IL30.08.004Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,41Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.005Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,40Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,39Sebastian Gulaker Busterud, Løten Friidrett07.11.001Løten, Treningsstevne27.03.14
2,36Erlend Rønneberg, Sem IF15.04.001Sem, Klubbmesterskap11.02.14
2,36Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.001Stjørdal, KM Innendørs Nord-Trøndelag15.02.14
-----20--------------------
2,36Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Ås, Kretsstevne03.03.14
2,36Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001Gloppen, Seriestemne 227.03.14
2,35Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,33Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001Hornindal, Treningsstemne07.02.14
2,32Trond Hernes, Hegra IL29.04.001Stjørdal, Seriestevne23.03.14
2,31Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002Ås, Kretsstevne03.03.14
2,30Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.007Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,30Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.008Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,30Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.001Namsos, Seriestevne25.02.14
2,30Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.002Namsos, Seriestevne25.02.14
-----30--------------------
2,29Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.002Hornindal, Treningsstemne07.02.14
2,28Magnus Selle, Bremnes IL11.03.001Bømlo, Seriestemne16.01.14
2,27Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.001Porsgrunn, Treningsstevne08.01.14
2,27Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.001Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
2,26Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.001Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
2,25Ruben de Jong, FIL Aks-7719.04.009Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,23Iver Hagestad, IL Tyrving11.04.001Bærum, KM i hopp u/t11.03.14
2,21Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.004Greveskogen, Seriestevne27.01.14
2,21Eskild Vestland, Tønsberg Friidrettsklubb26.04.004Greveskogen, Seriestevne27.01.14
2,21Joel Rørbakken, IL Fri27.08.001Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t03.02.14
-----40--------------------
2,20Jon Konrad Kristiansen, Namsen Friidrettsforening07.08.002 (G-13)Namsos, Seriestevne17.12.13
2,20Vincent Aspenes, Fana IL18.07.0010Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,20Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.002Moss, KM hopp u/t12.02.14
2,20Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.002Ringerike, Treningsstevne Hopp u/t17.02.14
2,20Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.002Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
2,20Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.002Bærum, KM i hopp u/t11.03.14
2,19Erlend Erdal, Oppstryn IL07.05.001Oppstryn, Seriestemne11.02.14
2,18Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.0011Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,18Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.003Namsos, Seriestevne25.02.14
2,18Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.003Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
-----50--------------------
2,17Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002Gloppen, Seriestemne24.02.14
2,16Sigurd Hellen Habbestad, Bremnes IL25.09.002Bømlo, Seriestemne16.01.14
2,15Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.003Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
2,15Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.004Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
2,14Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.002Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
2,13Erlend Moe, Fana IL26.11.0012Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,13Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.003Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
2,13Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.002Bergen, Hoppstevne21.03.14
2,12Mikael Johannes Grefstad Frøynes, Sem IF15.03.002Sem, Klubbmesterskap11.02.14
2,12Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.005Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
-----60--------------------
2,11Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag13.08.001 (G-13)Porsgrunn, Klubbmesterskap30.10.13
2,11Jovnna Ivvar Guttorm, IL Nordlys05.09.001 (G-13)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.13
2,11Mattis Veine Karterud, Fredrikstad IF18.11.004Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
2,11Emrik Hansen, Fredrikstad IF09.01.005Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
2,11Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.003Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
2,09Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.004Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
2,08Stian Rykkje, Stord IL10.11.001 (G-13)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
2,08Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.002Stjørdal, KM Innendørs Nord-Trøndelag15.02.14
2,06Lukas Helland, Stord IL30.06.001Leirvik, Seriestemne20.01.14
2,05Martin Tysnes, Norna-Salhus IL25.10.001 (G-13)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
-----70--------------------
2,04Anders Molvik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.002 (G-13)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
2,04Aslak Bratteland, Sørild FIK09.02.004Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
2,02Oscar Nysten, Bremnes IL17.04.001Bømlo, Seriestemne13.03.14
2,02Axel Halvorsen, Bækkelagets SK14.04.003Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,01Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.003Ringerike, Treningsstevne Hopp u/t17.02.14
2,01Andreas Nordtun, Bremnes IL30.05.002Bømlo, Seriestemne13.03.14
1,98Mikael Solheim, Fana IL16.04.005 (G-13)Bergen/Hø, Hopp u/t stevne28.09.13
1,98Fredrik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.002Bergen/Ås, Stevne hopp u/t06.01.14
1,98Jon Sverre Dahle, Fredrikstad IF10.04.006Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
1,98Benjamin Wolff, Hyllestad IL20.03.007 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
-----80--------------------
1,97Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.007Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
1,97Eskil Borge Saksvik, IL Tyrving07.08.003Bærum, KM i hopp u/t11.03.14
1,96Vinjar Svendsen, IL Nordlys31.10.002 (G-13)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.13
1,95Øystein Stautland, Stord IL07.04.003 (G-13)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
1,93Simen Andersen, Bremnes IL18.12.003Bømlo, Seriestemne16.01.14
1,92Sivert K. Andersen, Ulvik IL15.08.002Ulvik, Seriestevne12.02.14
1,90Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.007Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
1,87Glenn Ueland, Egersunds IK19.08.004 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp23.01.14
1,86Markus Limstrand, SMIL Engavågen23.11.002Meløy, Kretsmesterskap hopp u/t06.03.14
1,85Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001Rana, Kretsstevne10.04.14
-----90--------------------
1,84Erlend Halvorsen, Stjørdal Friidrettsklubb01.11.003Stjørdal, KM Innendørs Nord-Trøndelag15.02.14
1,78Jacob Schøllert Fredheim, Fredrikstad IF22.09.008Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
1,77Andreas Skaara Brynildsen, Fredrikstad IF27.09.009Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
1,74Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.0013Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,72Øystein Økland, Bremnes IL02.12.005 (G-13)Bømlo, Seriestemne12.12.13
1,63Frode Vinningland, Egersunds IK03.07.002Egersund, Hopp uten tilløp23.01.14
1,62Mathias Tunold, IL Nordlys16.11.003 (G-13)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.13
1,58Christopher Bird, Ulvik IL26.05.003Ulvik, Seriestevne12.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,43Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.005 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,04Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001Leikvang, Kengurukarusellen 110.01.14
10,73Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.001Leikvang, Hoppstevne12.03.14
10,61Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
10,00Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.003Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
9,96Erlend Moe, Fana IL26.11.004Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
8,96Martin Tysnes, Norna-Salhus IL25.10.002Leikvang, Hoppstevne12.03.14

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,84Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Hov i Land, Treningsstevne15.03.14
7,13Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Ås, Kretsstevne03.03.14
6,93Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Ås, Kretsstevne03.03.14
6,82Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.001Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
6,70Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.002Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
6,57Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.001Namsos, Seriestevne25.02.14
6,53Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.001Leikvang, Hoppstevne12.03.14
6,41Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.002Namsos, Seriestevne25.02.14
6,30Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.001Porsgrunn, Treningsstevne08.01.14
6,16Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.003Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
-----10--------------------
6,05Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.002Porsgrunn, Treningsstevne08.01.14
6,02Jon Konrad Kristiansen, Namsen Friidrettsforening07.08.002 (G-13)Namsos, Seriestevne17.12.13
5,94Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.005Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
5,72Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.003 (G-13)Namsos, Seriestevne17.12.13
5,11Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.001Bergen/La, Hopp u/t28.03.14

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,11David Vorren, Vadsø Turnforening11.09.001Vadsø, Minglestevne29.03.14
10,92Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
10,56Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-13)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
10,45Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,33Thomas Smehus, Gausdal FIK09.04.002 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,60Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
8,28Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.002Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
8,10Petter Myhr, FIK Orion05.03.003 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,04Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.003Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
7,86Johan Hanestad, Gausdal FIK19.02.004 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
-----10--------------------
7,79Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.005 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
7,67Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.004Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
7,50Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.005Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
7,48Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.006 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
7,38Martin Bjugn, IL i BUL26.06.003 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,17Kevin Alejandro Sandoval Duron, Vadsø Turnforening13.07.002Vadsø, Minglestevne29.03.14
6,99Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.004 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
6,55Tord Olve Åmo, IL Pioner20.01.006Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
6,49Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.007Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
6,47Robin Bodin, Tvedestrand Turn & IF06.04.001Tvedestrand, Treningsstevne19.02.14
-----20--------------------
6,28Aasmund Sanderud Nordgaard, Oppstad IL23.03.007 (G-13)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
6,23Theodor Bjørnerøy, IL Pioner22.02.008Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
6,18Benjamin Pettersen, Tvedestrand Turn & IF25.04.002Tvedestrand, Treningsstevne19.02.14
5,50Mathias Nyborg Hellstrøm, Narvik IL05.07.009Tromsø, Tromsølekene inne 201422.02.14
5,42Ole Rimmereid Rørvik, Fitjar IL08.02.001Leirvik, Seriestemne01.02.14

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,92Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
11,43Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Stange, Bamselekene 201423.03.14
11,19Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Stange, Bamselekene 201423.03.14
11,04Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Malmø/SWE, Pallas Spelen 201426.01.14
10,60Erlend Rønneberg, Sem IF15.04.001Sem, Klubbmesterskap11.02.14
10,01Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.003Stange, Bamselekene 201423.03.14
9,95Ruben de Jong, FIL Aks-7719.04.003Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,80Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
9,69Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001Sandnes, Innandørsstevne 506.03.14
9,66Trajan K. Dobrev, Idrettslaget Skjalg21.04.001Sandnes, KM inne 201425.01.14
-----10--------------------
9,57Sander Skjolde Kveen, Ski IL Friidrett29.02.005Stange, Bamselekene 201423.03.14
9,07Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.003Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
9,03Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.004Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
9,00Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001Ranheim, Malvikstevnet22.01.14
8,93Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.001Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
8,91Jon Konrad Kristiansen, Namsen Friidrettsforening07.08.006Stange, Bamselekene 201423.03.14
8,87Trym Helle, Dale IL07.04.002 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
8,78Bernhard Holm, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.001Steinkjer, Adventstevne 201307.12.13
8,77Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.003 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
8,66Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.004Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
-----20--------------------
8,57Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
8,50Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.004 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
8,29Lamek Tesfai, Sem IF23.02.008 (G-15)Bærum, Distriktskamp11.01.14
8,24Thomas Smehus, Gausdal FIK09.04.001Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
8,21Joakim Lismoen Einarsrud, Grue IL14.03.008Stange, Bamselekene 201423.03.14
8,20Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
8,14Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.004Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,14Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.001Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
8,12Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.005Malmø/SWE, Pallas Spelen 201426.01.14
8,01Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.006 (G-13/14)Bærum, Kretskamp16.02.14
-----30--------------------
7,98Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.002Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
7,84Marius Eikrem, Skogn IL10.03.002Steinkjer, Adventstevne 201307.12.13
7,83Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.005Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,76Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.005Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,68Andreas Skaara Brynildsen, Fredrikstad IF27.09.004Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
7,63Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.005Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
7,61Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.006Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
7,58Anders Bjerke, Romerike Friidrett08.04.007Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,57Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.003Sandnes, KM inne 201425.01.14
7,50Mikael Johannes Grefstad Frøynes, Sem IF15.03.002Sem, Klubbmesterskap11.02.14
-----40--------------------
7,46Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.009Stange, Bamselekene 201423.03.14
7,36Sebastian Gulaker Busterud, Løten Friidrett07.11.002Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
7,22Ottar Hellesvik, Kopervik IL17.05.001Haugesund, Kretsstevne04.12.13
7,20Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.003Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
7,13Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.001Leikvang, Hovdingrekrutten 206.02.14
7,01Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.004Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
6,68Ørjan S. Kjeverud, Løten Friidrett03.10.0012Stange, Bamselekene 201423.03.14
6,44Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.004Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
6,42Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.004Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
6,22Tov Alexander Lorentzen, Romerike Friidrett26.07.008Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
-----50--------------------
6,21Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.003Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
6,19Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.006Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
6,11Aasmund Sanderud Nordgaard, Oppstad IL23.03.0013Stange, Bamselekene 201423.03.14
5,62Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.004Sandnes, Innendørsstevne 109.01.14
5,62Ole Isak Kjærstad, Sportsklubben Vidar15.10.002Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
5,62Erlend Halvorsen, Stjørdal Friidrettsklubb01.11.001Stjørdal, KM Innendørs Nord-Trøndelag15.02.14
5,50Petter Grinde, Florø Turn og IF19.04.002Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
5,49Morten Nilsen Alkholt, Turn & IL Hovding15.11.002Leikvang, Hovdingrekrutten 206.02.14
5,45Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.002Stjørdal, KM Innendørs Nord-Trøndelag15.02.14
4,85Fabian Berget Lindblad, Ørje IL18.07.007Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
-----60--------------------
4,82Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.008Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
3,94Erlend Moe, Fana IL26.11.002Leikvang, Kengurukarusellen 110.01.14

Gutter 15

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,78Sverre André Enge, IL Norodd08.06.991Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
5,85Knut Haakon Stenerud, Åndalsnes IF04.04.992Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
5,96Marc Christian Legayada Berntsen, Lillesand IL29.12.991Arendal, Grane Games 201415.03.14
6,65Jan Einar Flatmo, Elnesvågen IL13.12.993Tingvoll, KM Innendørs01.02.14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,32Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,46Abdurazak Sharif, Moss IL25.01.991-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,56Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.991-sf2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,59Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.991-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,62Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992-sf2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,63Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.994-sf1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,68Morten Endresen, Haugesund IL06.02.991Haugesund, Kretsstevne04.12.13
7,68Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.995-sf1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,72Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.991-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,78Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.992-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
-----10--------------------
7,78Karl Josef Georgsen, IL i BUL30.01.996-sf1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,81Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.991Lillehammer, Romjulssprinten26.12.13
7,82Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.994Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
7,84Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.991Haugesund, Innendørsstevne12.02.14
7,84Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.992-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,84Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.994-fi Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,89Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.995-sf2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,92Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991Leirvik, Seriestemne01.02.14
7,94Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.991 (G-14)Bodø, Kretsstevne16.12.13
7,94Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.992-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----20--------------------
7,96Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.991Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
7,98Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.998-sf2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,98Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.992-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,04Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.993-fi Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
8,05Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.993-h2 (G-14)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,06Iver Koppen, IK Hind21.04.996-h3 (MJ)Tromsø, NNM inne 201422.02.14
8,07Martin B. Hasselvold, Fjellørnen IL30.01.992Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
8,07Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.992-h1 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,07Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.994-h2 (MJ)Tromsø, NNM inne 201422.02.14
8,09Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.994-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----30--------------------
8,10Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.993Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
8,14Hans Fürst Mustad, IL Tyrving28.05.995 (G-14)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
8,15Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
8,16Joacim Andresen Jota, Raumnes & Årnes IL08.05.993-h2 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,17Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.992Sandnes, KM inne 201425.01.14
8,20Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.991 (G-14)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
8,20William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.996-h3 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,20Robert Løland, Hyllestad IL29.01.992Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
8,22Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.995-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,23Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.993Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
-----40--------------------
8,25Adrian Brenne, Herkules Friidrett15.07.992-h1 (MJ)Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark16.03.14
8,26Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.995-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,29Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.996-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,32Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.992-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
8,35Oliver Finden, Sortland Friidrettsklubb12.09.995-h4 (MJ)Tromsø, NNM inne 201422.02.14
8,35Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.993-h1 (MJ)Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark16.03.14
8,36Øystein Kvilhaugsvik, Idrettslaget Skjalg15.01.993Sandnes, KM inne 201425.01.14
8,37Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.992Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
8,40Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.992-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,41Ola Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng17.06.993-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----50--------------------
8,41Fredrik Veiby, Ullensaker/Kisa IL03.02.997-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,44Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.994-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
8,45Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.992 (G-14/15)Sandnes, Innandørsstevne 403.03.14
8,51Sindre Kristiansen, Moss IL09.01.993Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
8,57Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.994Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
8,57Even Haug, Sørild FIK25.04.994-h2 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
8,58Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.992-h1 (G-14)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,58Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.993-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201402.02.14
8,59Ole Garsjø, Askim IF19.12.997-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,59Viktor Henriksen, Raufoss Idrettslag Friidrett09.12.995-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----60--------------------
8,60Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994-h1 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,60Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.993Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
8,64Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.994Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
8,64Simen Bjerke Bekken, Vollan Idrettsklubb09.09.997-h2 (MS)Ranheim, Løpsstevne26.02.14
8,72Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.993-h1 (G-14)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,73Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.996-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,74Herman Sigstad Moen, Løten Friidrett07.09.994-h1 (G-14)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,87Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.992Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder18.01.14
8,93Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.996-h2 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
8,93Espen Sales, IL Tyrving11.02.998-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
-----70--------------------
8,93Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.996 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14
9,01Øyvind Holen Utle, Byåsen IL10.09.992Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
9,03Herman Ingebrethsen, Sandnes IL18.09.993-h1Sandnes, Innendørsstevne 215.01.14
9,03Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.995-h1 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
9,04Petter Øverbø Roaldsøy, Idrettslaget Skjalg19.12.994-h1Sandnes, Innendørsstevne 215.01.14
9,04Joachim Mossing-Hjellnes, BUL-Tromsø Friidrett13.09.991Tromsø, Seriestevne 212.02.14
9,14Martin Wester Hagen, Gjøvik FIK28.06.995-h1 (G-14)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
9,31Daniel Solheim, Hyllestad IL08.07.994Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
9,55Isak Suhr, Halden IL05.01.995Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
9,56Trym Vigdissønn Brodal, Oppegård IL09.02.995-h1 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----80--------------------
9,57Niels Arne Sælid, Ringerike Friidrettsklubb21.05.998-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
9,75Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.992Leirvik, Seriestemne01.02.14
10,46Sigurd Angell Bergh, Haugesund IL29.12.991Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.992-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,75Mindaugas Kumstys (LTU), Skogsvåg IL06.07.993Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
7,85Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,93Myron Weinberg (GER), Mandal & Halse IL09.12.997-sf2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,77Ioustiniano Phocaeon (SWE), Oppegård IL22.11.995-h2 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,7Isak Suhr, Halden IL05.01.991-h1Askim, Askimlekene 201419.01.14
7,7Robert Løland, Hyllestad IL29.01.991-h2 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
7,9Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.992-h1Askim, Askimlekene 201419.01.14
8,0Erik Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett07.09.993-h2 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
8,0Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993-h2 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
8,0Jonathan Vallestad Årskaug, Førde IL Friidrett14.01.993-h2 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
8,2Martinus Vallestad Årskaug, Førde IL Friidrett14.01.996-h2 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
8,4Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992 (G-14)Hov i Land, Treningsstevne23.11.13
8,4Sindre Kristiansen, Moss IL09.01.993-h2Askim, Askimlekene 201419.01.14
9,0Tarjei Aasheim Mykland, Snøgg Friidrett18.07.991Notodden, Treningsstevne10.02.14
-----10--------------------
9,0Daniel Solheim, Hyllestad IL08.07.993-h1 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,55Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,56Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.992-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,61Morten Endresen, Haugesund IL06.02.991-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,66Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.991-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,80Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.993-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,86Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.994-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,92Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.995-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,01William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.995-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,05Henrik Ulrichsen Svendsen, IL Tyrving25.05.996-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,13Amund Tveit Andresen, Sørum IL26.03.995-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,13Torkjel Nese, IK Hind28.03.995-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,29Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.996-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,29Petter Bærvahr, IL Tyrving05.04.997-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,64Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.994-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,69Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.997-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,39Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.991-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,63Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.992-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,77Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.993-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
13,51Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.994-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,47Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,78Abdurazak Sharif, Moss IL25.01.991-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,09Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,12Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,27Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.991-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,64Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.992-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,80Morten Endresen, Haugesund IL06.02.992-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,87Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.993-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,98Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.993-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
25,19Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.991-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
-----10--------------------
25,24Hans Fürst Mustad, IL Tyrving28.05.991-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
25,63William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.994-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
25,66Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.992Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
25,66Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.992-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
25,70Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.994-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
25,91Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.993-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
26,05Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.995-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
26,21Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.992-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14
26,30Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.991-h2 (G-14)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
26,44Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.993-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
-----20--------------------
26,48Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.994-h3 (MS)Bærum, Kvalifiseringsstevne for UM25.02.14
26,56Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.991Sandnes, KM inne 201425.01.14
26,56Benjamin Fjellhøy Arntsen, IL Tyrving04.09.994-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
26,86Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.995-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
27,04Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.995-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
27,09Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.991Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
27,10Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.993-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,25Ola Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng17.06.994-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,45Fredrik Veiby, Ullensaker/Kisa IL03.02.994-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,64Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.992Sandnes, KM inne 201425.01.14
-----30--------------------
27,75Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.994Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
27,92Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.995Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
27,92Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.991-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
27,92Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.992 (MS)Stange, Treningsstevne22.02.14
27,98Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.993-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201402.02.14
28,03Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992-h1 (G-14)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
28,03Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.992Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
28,05Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.992-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
28,08Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.995-h1Bærum, Distriktskamp11.01.14
28,24Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.996 (MS)Leikvang, Innendørsstevne28.01.14
-----40--------------------
28,74Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.995-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
29,27Øyvind Holen Utle, Byåsen IL10.09.992-h1Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
29,55Sindre Kristiansen, Moss IL09.01.992-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
30,67Petter Øverbø Roaldsøy, Idrettslaget Skjalg19.12.993-h2 (G-14/16)Sandnes, Innendørsstevne 215.01.14
30,81Martin Wester Hagen, Gjøvik FIK28.06.993-h1 (G-14)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
34,62Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,31Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.992-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
25,36Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.993-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
28,91Ioustiniano Phocaeon (SWE), Oppegård IL22.11.993-h1 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,42William S. Rodahl, IK Tjalve20.05.993-h7 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,24Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991 (MJ)Steinkjer, Innendørsstevne01.03.14
57,45Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.991Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
58,63Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.991-h3 (MS)Ranheim, Løpsstevne26.02.14
59,17Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
59,17Knut Haukeland, IL Gular18.02.992 (MS)Leikvang, Innendørsstevne28.01.14
59,89Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.993-h3 (MJ)Tromsø, NNM inne 201423.02.14
1,00,61Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.992-h2 (MS)Sandnes, Innendørsstevne 215.01.14
1,00,87Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.992-h1 (MJ)Tromsø, NNM inne 201423.02.14
1,01,81Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.992-h3 (MS)Ranheim, Løpsstevne26.02.14
1,02,16Simen Bjerke Bekken, Vollan Idrettsklubb09.09.993-h3 (MS)Ranheim, Løpsstevne26.02.14
-----10--------------------

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,2Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
1,04,2Erik Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett07.09.993 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
1,06,4Mathias Melheim, Olden IL01.03.992Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,31William S. Rodahl, IK Tjalve20.05.992-h4 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,54Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.991Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,34,22Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.994 (G-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,34,34Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.992Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,34,75Anders Søgnebotten Lang-Ree, FIK Orion19.08.993Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,35,01Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991 (G-14)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,35,18Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.992-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,35,22Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.993-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,35,25Mattias Paul, Sandnes IL07.01.994-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,37,12Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.991 (G-14)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
1,37,93Erik Houm, Gausdal FIK07.02.994Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----10--------------------
1,38,99Michael Skalska, IF Sturla14.02.992-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
1,39,15Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.995Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,39,26Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,39,86Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.997Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,40,23Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.991 (G-14)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
1,40,93Ola Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng17.06.998Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,42,26Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.999Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,43,87Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.994 (G-14)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,44,72Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.993-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
1,45,76Sigurd Berre, Bøler IF07.04.993 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
-----20--------------------
1,46,35Carl Valdemar Ebbesen, IL Tyrving13.03.993 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,47,42Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Haugesund, Kretsstevne04.12.13
1,50,48Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.992 (G-14)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
1,50,49Ole Selstad Dybedokken, IL Tyrving15.11.995 (G-14)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
2,05,21Niels Arne Sælid, Ringerike Friidrettsklubb21.05.993Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
2,13,16Oscar Giverin, IK Tjalve26.12.996 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,83Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,36Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,08,74Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.992-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,10,24Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.993-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,10,36Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.992 (G-15/17)Sandnes, KM inne 201425.01.14
2,10,88Anders Søgnebotten Lang-Ree, FIK Orion19.08.994-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,11,33Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.992Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,11,39Sigurd Landsverk Evjen, Selbu IL06.09.995-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,11,80Mattias Paul, Sandnes IL07.01.994 (G-15/17)Sandnes, KM inne 201425.01.14
2,11,95Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.992Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
2,13,66Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
-----10--------------------
2,15,64Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.991Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
2,16,6Isak Suhr, Halden IL05.01.991Askim, Askimlekene 201419.01.14
2,16,92Knut Haukeland, Bergens Turnforening18.02.992Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,17,02Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.993Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,18,58Erik Houm, Gausdal FIK07.02.992-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,19,10Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.992Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
2,19,29Vebjørn Aleksander Østlie, Moss IL23.11.996Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,19,81Michael Skalska, IF Sturla14.02.993 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14
2,20,18Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.994Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,20,92Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.994Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
-----20--------------------
2,23,19Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.993-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,23,47Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.995-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,24,09Sverre Narum, FIK Orion11.11.995Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
2,25,36Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
2,32,5Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.993Askim, Askimlekene 201419.01.14
2,32,59Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.995Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,32,91Martin B. Hasselvold, Fjellørnen IL30.01.994Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
2,33,03Jonas Røthe, Namdal Løpeklubb17.06.995Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
2,33,21Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.991Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
2,38,39Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.993Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
-----30--------------------
2,49,52Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.992Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,56Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.995Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50,19Josef Njerve, IL Giv-Akt14.06.992 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
2,54,54Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.991Bærum, Distriktskamp11.01.14
2,54,86Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.993Bærum, Distriktskamp11.01.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,29,33Anders Søgnebotten Lang-Ree, FIK Orion19.08.992Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
4,31,39Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,31,86Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.992Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,31,86Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.993Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,36,94Mattias Paul, Sandnes IL07.01.992-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,39,40Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.994Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
4,40,17Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.993-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,41,61Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.995Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,44,35Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.996Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,46,41Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.997Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
-----10--------------------
4,48,53Knut Haukeland, Bergens Turnforening18.02.998Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,54,07Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.994-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
6,19,21Richard Løtveit, Osterøy IL15.02.995-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,06,85Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.991 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
10,39,6Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.991 (G-14/15)Ranheim, Vinterkarusellen løp 309.12.13
10,50,7Oskar Spets Storhov, Heimdal IL30.01.993 (G-14/15)Ranheim, Vinterkarusellen løp 413.01.14
10,52,0Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.995 (G-14/15)Ranheim, Vinterkarusellen løp 413.01.14
11,12,5Magnus Skogmo, Strindheim IL07.08.996 (G-14/15)Ranheim, Vinterkarusellen løp 413.01.14

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,46,7Sivert R Bellingmo, OL Gaula20.06.991 (G-14/15)Ranheim, Vinterkarusellen løp 413.01.14

40 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45Niklas Strobel, IL Norodd07.08.991Tingvoll, KM Innendørs01.02.14

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,72Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.991-h1Bærum, Distriktskamp11.01.14
9,19Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991Ås/SWE, Hissmoforsspelen25.01.14
9,56Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.993Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201401.02.14
9,68Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.992-h1Bærum, Distriktskamp11.01.14
9,69Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.993Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,71Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.994Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201401.02.14
10,42Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.991 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
10,90Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.991Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
11,03Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.996Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97Myron Weinberg (GER), Mandal & Halse IL09.12.991Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder18.01.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,55Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.991-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
8,65Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
8,91Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.992-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
9,26Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.992-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
9,31Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.993-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
9,32Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.993-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
9,55Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.996-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
9,69Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.995-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
10,64Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.995-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,84Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.991-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,75Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.993 (MJ)Tromsø, NNM inne 201423.02.14

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,46,04Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.991Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.992 (MJ)Tromsø, NNM inne 201422.02.14
1,78Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.991Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,76Markus Nordgård Fossland, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.993Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,76Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.994Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,75Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.992Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,71Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.991Bærum, Distriktskamp11.01.14
1,70Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.996Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,65Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.993 (MS)Sandnes, Kretskamp07.12.13
1,65Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.992Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
1,60Benjamin Fjellhøy Arntsen, IL Tyrving04.09.992 (G-14)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
-----10--------------------
1,60Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.993 (G-14)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,60Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.991Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
1,60Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.9912Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,56Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.996Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201401.02.14
1,55Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
1,55Torkjel Nese, IK Hind28.03.9913Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,55Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.995Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,54Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
1,53Martin B. Hasselvold, Fjellørnen IL30.01.992Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
1,53Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.992Sandnes, KM inne 201425.01.14
-----20--------------------
1,50Raymond Kopperstad, Verdal Friidrettsklubb17.01.993Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
1,50Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.993Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
1,50Oliver Finden, Sortland Friidrettsklubb12.09.995 (MJ)Tromsø, NNM inne 201422.02.14
1,45Øystein Kvilhaugsvik, Idrettslaget Skjalg15.01.993Sandnes, KM inne 201425.01.14
1,45Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.994Sandnes, KM inne 201425.01.14
1,41Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.993Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14
1,40Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.993 (G-14)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
1,40Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.995Sandnes, KM inne 201425.01.14
1,35Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.994 (G-14)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
1,35Jan Einar Flatmo, Elnesvågen IL13.12.991Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
-----30--------------------
1,30Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.994 (G-14)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,30Marc Christian Legayada Berntsen, Lillesand IL29.12.991Arendal, Grane Games 201415.03.14
1,25Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992 (G-14)Hov i Land, Treningsstevne23.11.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,78Myron Weinberg (GER), Mandal & Halse IL09.12.992Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,65Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.999Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,33Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.991Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
1,30Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Oppstryn, Seriestemne11.02.14
1,25Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.991Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
1,24Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.991Bærum, KM i hopp u/t11.03.14
1,20Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.991Bergen, Hoppstevne21.03.14
1,17Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.991Leirvik, Seriestemne20.01.14
1,15Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.991Greveskogen, Seriestevne27.01.14
1,15Abdurazak Sharif, Moss IL25.01.992Moss, KM hopp u/t12.02.14
1,15Mads Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.991Ringerike, Treningsstevne Hopp u/t17.02.14
-----10--------------------
1,15Markus Håbestad, Sørild FIK15.03.991Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
1,12Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991 (G-14)Leirvik, Hoppstemne16.12.13
1,10Lars Tømmervik, Stord IL02.03.991 (G-14)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
1,10Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.992Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
1,10Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.992Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
1,05Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.991 (G-14)Hov i Land, Treningsstevne23.11.13
1,04Johan Sigmund Eriksen, Jægervatnet IL27.07.991Lenangen, Seriestevne20.01.14
1,03Erik Bloch, Stord IL23.12.992Leirvik, Seriestemne17.02.14
1,00Even Haug, Sørild FIK25.04.994Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
0,95Peter C. Klokseth, Ålesund Friidrettsklubb11.11.991 (G-14)Ålesund, Seriestevne12.12.13
-----20--------------------
0,95Martin Skogeng, Jægervatnet IL12.08.992Lenangen, Seriestevne20.01.14
0,95Dawt Bik Sang Zathang, Sørild FIK22.04.995Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
0,90Marius Skogeng, Jægervatnet IL12.08.993Lenangen, Seriestevne20.01.14
0,85Robert Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.992Ringerike, Treningsstevne Hopp u/t17.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, KM hopp u/t12.02.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,81Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.991Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
2,90Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.993Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
2,90Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.993Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
2,50Jonas Aasland, Sandefjord Turn & IF08.02.995Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,75Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.991Stange, Bamselekene 201422.03.14
5,73Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.992Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,50Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.991Oslo/Bi, Treningsstevne31.01.14
5,39Torkjel Nese, IK Hind28.03.995Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,33Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.991Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
5,33Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.997Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,27Alexander Eric Burlin, Ski IL Friidrett25.03.993Bærum, Distriktskamp11.01.14
5,27Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.992Stange, Bamselekene 201422.03.14
5,19Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
5,18Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.993Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
-----10--------------------
5,16Oliver Finden, Sortland Friidrettsklubb12.09.993 (MJ)Tromsø, NNM inne 201423.02.14
5,12Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.992Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
5,05Fredrik Veiby, Ullensaker/Kisa IL03.02.994Stange, Bamselekene 201422.03.14
5,02Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994Oslo/Bi, Treningsstevne31.01.14
5,00Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.996Bærum, Distriktskamp11.01.14
5,00Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.995Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
5,00Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.996Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,98Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.997Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,86Robert Løland, Hyllestad IL29.01.992Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
4,85William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.9911Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----20--------------------
4,84Iver Koppen, IK Hind21.04.996 (MJ)Tromsø, NNM inne 201423.02.14
4,82Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
4,80Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.997Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,74Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.992Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
4,74Petter Bærvahr, IL Tyrving05.04.9914Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
4,73Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.994 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
4,73Marc Christian Legayada Berntsen, Lillesand IL29.12.991Arendal, Grane Games 201415.03.14
4,71Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.995 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
4,69Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Sandnes, KM inne 201425.01.14
4,67Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.991Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
-----30--------------------
4,66Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.993Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
4,64Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.9910Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,63Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.992Sandnes, KM inne 201425.01.14
4,62Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.991 (G-14)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
4,56Espen Sales, IL Tyrving11.02.998Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,55Øystein Kvilhaugsvik, Idrettslaget Skjalg15.01.993Sandnes, KM inne 201425.01.14
4,54Viktor Henriksen, Raufoss Idrettslag Friidrett09.12.9911Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,53Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.994Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
4,51Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.992Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
4,47Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.999Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
-----40--------------------
4,29Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.997 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
4,22Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.9912Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,09Herman Ingebrethsen, Sandnes IL18.09.995Sandnes, KM inne 201425.01.14
4,00Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992Etnedal, Treningsstevne11.01.14
3,79Ådne Langedal, Turn & IL Hovding17.06.992Leikvang, Hovdingrekrutten 206.02.14
3,61Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.991Sandnes, Innandørsstevne 403.03.14
3,33Daniel Solheim, Hyllestad IL08.07.993Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,79Mindaugas Kumstys (LTU), Skogsvåg IL06.07.991Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,46Myron Weinberg (GER), Mandal & Halse IL09.12.993Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,31Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.998Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,11Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,63Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.991Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
5,34Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
5,32Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
5,06Knut Haakon Stenerud, Åndalsnes IF04.04.991Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
4,91Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.996 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,81Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.997 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,77Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991Leirvik, Seriestemne01.02.14
4,72Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.993Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,11Jan Einar Flatmo, Elnesvågen IL13.12.992Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
4,11Niklas Strobel, IL Norodd07.08.993Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
-----10--------------------
3,71Sigurd Randby, Sørum IL05.02.994Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
3,23Niels Arne Sælid, Ringerike Friidrettsklubb21.05.995Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
5,44Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,85Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991Namsos, Seriestevne25.02.14
2,82Abdurazak Sharif, Moss IL25.01.992Moss, KM hopp u/t12.02.14
2,79Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991 (G-14)Bømlo, Seriestemne07.11.13
2,73Jonathan Vallestad Årskaug, Førde IL Friidrett14.01.991 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
2,70Lars Vikøyr, Ask Friidrett07.09.991Askøy, Seriestevne09.01.14
2,66Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.991Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
2,63Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.991Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
2,62Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.993Moss, KM hopp u/t12.02.14
2,62Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,60Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
-----10--------------------
2,58Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.995 (MJ)Tromsø, NNM inne 201421.02.14
2,58Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.991Bergen, Hoppstevne21.03.14
2,57Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.996 (MJ)Tromsø, NNM inne 201421.02.14
2,55Martinus Vallestad Årskaug, Førde IL Friidrett14.01.992 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
2,54Mads Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.991Ringerike, Treningsstevne Hopp u/t17.02.14
2,54Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.991Løten, Treningsstevne29.05.14
2,53Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.991Hov i Land, Treningsstevne15.03.14
2,50Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.991Bærum, KM i hopp u/t11.03.14
2,49Herman Aurdal, Sykkylven IL22.02.991Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
2,48Johan Sigmund Eriksen, Jægervatnet IL27.07.991Lenangen, Seriestevne20.01.14
-----20--------------------
2,48Aksel W Danielsen, Bækkelagets SK24.03.992Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,47Andreas Kaldal, Namdalseid23.01.991Stjørdal, KM Innendørs Nord-Trøndelag15.02.14
2,47Robert Løland, Hyllestad IL29.01.993 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
2,39Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.991Hornindal, Treningsstemne07.02.14
2,37Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.991Søgne, Klubbmesterskap Lengde u/t17.03.14
2,36Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Oppstryn, Seriestemne11.02.14
2,35Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.991Greveskogen, Seriestevne27.01.14
2,34Even Haug, Sørild FIK25.04.991Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
2,33Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.992Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
2,32Knut Haakon Stenerud, Åndalsnes IF04.04.992Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
-----30--------------------
2,32Markus Håbestad, Sørild FIK15.03.993Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
2,32Hans Martin Hjeldnes, Valder IL22.01.991Valderøy, Treningsstevne21.03.14
2,29Dawt Bik Sang Zathang, Sørild FIK22.04.994Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
2,27Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.991Leirvik, Seriestemne20.01.14
2,24Erik Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett07.09.996 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
2,22Robert Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.992Ringerike, Treningsstevne Hopp u/t17.02.14
2,21Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991 (G-14)Leirvik, Hoppstemne16.12.13
2,21Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.991Fredrikstad, Treningsstevne20.01.14
2,21Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.995Grimstad, Klubbmesterskap24.02.14
2,20Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.992Greveskogen, Seriestevne27.01.14
-----40--------------------
2,18Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.992Bømlo, Seriestemne16.01.14
2,16Jan Einar Flatmo, Elnesvågen IL13.12.993Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
2,06Vilhelm Assersen, Egersunds IK09.11.991 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp23.01.14
2,06Simon Holme, Hyen IL18.07.991Gloppen, Seriestemne24.02.14
2,00Martin Skogeng, Jægervatnet IL12.08.992Lenangen, Seriestevne20.01.14
1,93Peter C. Klokseth, Ålesund Friidrettsklubb11.11.991 (G-14)Ålesund, Seriestevne21.11.13
1,93Erik Bloch, Stord IL23.12.992Leirvik, Seriestemne17.02.14
1,91Hilmar Sætre, Bremnes IL15.02.993Bømlo, Seriestemne16.01.14
1,80Daniel Solheim, Hyllestad IL08.07.998 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
1,63Marius Skogeng, Jægervatnet IL12.08.993Lenangen, Seriestevne20.01.14
-----50--------------------
1,61Michael Knudsen, IL Norodd991Kristiansund, Treningsstemne27.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,01Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, KM hopp u/t12.02.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,32Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
10,48Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.999Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201401.02.14
10,30Oliver Finden, Sortland Friidrettsklubb12.09.993 (MJ)Tromsø, NNM inne 201421.02.14
10,20Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.9911Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201401.02.14
10,10Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.993Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
9,67Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Haugesund, Innendørsstevne12.02.14
9,49Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.992Haugesund, Innendørsstevne12.02.14

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,91Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991Namsos, Seriestevne25.02.14
5,38Hilmar Sætre, Bremnes IL15.02.991 (G-14)Bømlo, Seriestemne12.12.13

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,94Herman Aurdal, Sykkylven IL22.02.991Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
13,16Simon Løvhaug, Salangen Friidrett25.03.992Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
13,06Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.991Stange, Bamselekene 201423.03.14
11,89Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.991Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
11,85Mathias Melheim, Olden IL01.03.995Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
11,80Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.991Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
11,49Øyvind Tvedt, IL Tyrving19.10.996Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
11,33Andreas Kaldal, Namdalseid23.01.991Stjørdal, KM Innendørs Nord-Trøndelag15.02.14
11,20Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.992 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
10,66Robert Løland, Hyllestad IL29.01.992Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
-----10--------------------
10,34Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.991Porsgrunn, DNB-karusell 126.03.14
10,25Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
10,08Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.992Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
10,08Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991Leirvik, Seriestemne01.02.14
10,06Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.991Sandnes, KM inne 201425.01.14
9,77Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.992Haugesund, Innendørsstevne12.02.14
9,75Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.991Hov i Land, Treningsstevne15.03.14
9,27Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.992Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,09Niklas Strobel, IL Norodd07.08.992Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
9,03Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.992Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
-----20--------------------
8,99Knut Haakon Stenerud, Åndalsnes IF04.04.993Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
8,75Martin B. Hasselvold, Fjellørnen IL30.01.993Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
8,59Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.995 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
8,48Magnus Fjæstad, Løten Friidrett08.07.991 (G-14)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,47Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
8,44Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.994Stange, Bamselekene 201423.03.14
8,38Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
8,36Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.996 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
8,20Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.991Askim, Askimlekene 201419.01.14
8,13Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.995Stange, Bamselekene 201423.03.14
-----30--------------------
7,99Marc Christian Legayada Berntsen, Lillesand IL29.12.991Arendal, Grane Games 201415.03.14
7,82Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.993Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
7,79Erik Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett07.09.994 (G-14/15)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
7,76Håkon Ellingen, Ogndal IL21.02.992Steinkjer, Innendørsstevne01.03.14
7,57Jan Einar Flatmo, Elnesvågen IL13.12.994Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
7,13Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.992 (G-14)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
7,00Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.992Leirvik, Seriestemne01.02.14
6,23Daniel Solheim, Hyllestad IL08.07.994Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
5,84Ådne Langedal, Turn & IL Hovding17.06.991Leikvang, Hovdingrekrutten 206.02.14
5,73Sigurd Angell Bergh, Haugesund IL29.12.993Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
-----40--------------------
5,43Niels Arne Sælid, Ringerike Friidrettsklubb21.05.993Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,12Donavan Miloss (LAT), Grue IL04.05.994Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
10,33Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.993Stange, Bamselekene 201423.03.14
9,20Ioustiniano Phocaeon (SWE), Oppegård IL22.11.993Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.992 (G-15/17)Porsgrunn, Kretsmesterskap Telemark15.03.14
7,07Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.996 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,98Simon Løvhaug, Salangen Friidrett25.03.993 (MJ)Tromsø, NNM inne 201423.02.14

Gutter 16

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.981Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
5,56Ole Tobias Løvdal, Tvedestrand Turn & IF05.09.981Arendal, Grane Games 201415.03.14
5,76Andreas Hammerø Eide, Bud IL26.06.982Tingvoll, KM Innendørs01.02.14
5,97Ali Al-Emarah, Hegra IL06.01.981Stjørdal, Seriestevne23.03.14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,21Bjørnar Lie, FIK Orion13.02.981-sf1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,30Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,45Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.981Steinkjer, Innendørsstevne01.03.14
7,47Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.981-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
7,47Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.983-sf2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,50Markus Karel Færevik, Nesodden IF16.03.982-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,50Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.981-h3 (MJ)Tromsø, NNM inne 201422.02.14
7,51Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.984-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,51Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.984-sf2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,55Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.981-fi Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----10--------------------
7,56Sondre Rinde, IL Gneist28.01.982-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
7,58Sander Bergan, Byåsen IL22.04.982Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
7,58Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.983-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,58Eirik Lieth, Tønsberg Friidrettsklubb13.06.981 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14
7,59Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
7,61Ørjan Sørflaten, Fagernes IL06.04.982-fi (MS)Etnedal, Treningsstevne11.01.14
7,61Sindre Olsvik, Lista IL14.03.982 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14
7,61Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.984-sf1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,61Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.985-sf1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,62Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
-----20--------------------
7,62Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.984-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,64Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.982-h3 (MS)Sandnes, Innendørsstevne 215.01.14
7,65Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.983-h1 (MS)Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201411.01.14
7,68Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.982 (G-15)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
7,68Erlend Hognestad Nilsen, Strindheim IL10.05.987-sf1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,69Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.983-h3 (MJ)Tromsø, NNM inne 201422.02.14
7,69Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.983-fi Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,72Roland Kvam, Stavanger IF Friidrett21.03.984-h3 (MS)Sandnes, Kretskamp07.12.13
7,76Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,77Teodor Engesvoll, Nittedal IL06.04.982 (MS)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
-----30--------------------
7,78Bjørn Aslak Dallmann, BUL-Tromsø Friidrett10.06.984-h3 (MJ)Tromsø, NNM inne 201422.02.14
7,79Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.983-h2 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,82Christopher Lawther, Fana IL13.04.982-h1Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
7,85Håvard Sæther Pedersen, Haugesund IL31.08.981Haugesund, Kretsstevne04.12.13
7,86Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,88Henrik Lindam, Nittedal IL08.05.985-fi Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
7,89Mathias Wester, Overhalla IL26.06.984 (G-17)Ås/SWE, Hissmoforsspelen25.01.14
7,90Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.985-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
7,92Christopher Balavoine, Sørild FIK30.06.981-h2 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
7,92Alexander Brandvik, Yrjar IL20.07.982Steinkjer, Innendørsstevne01.03.14
-----40--------------------
7,93Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.982 (G-15)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
7,93Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.986-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
7,94Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.988-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,95Emmanuel Médard Bucumi, Børsa IL17.10.984Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
7,96Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.984-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,97Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.982Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
7,98Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.983-h1Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
8,00Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.985-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,01Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.981Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
8,07Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.982Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
-----50--------------------
8,08Sigurd Kjendlie, FIK Orion26.04.986-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,09Bendik Lillemoen Skaalerud, Kristiansand Løpeklubb03.09.982-h2 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
8,09Johan Kosmo Larsen, Bodø Friidrettsklubb03.02.981Bodø, Kretsstevne18.02.14
8,10Ole Tobias Løvdal, Tvedestrand Turn & IF05.09.983-h1 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
8,11Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.983Sandnes, KM inne 201425.01.14
8,14Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.982Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
8,16Tollak Lunde, Gausdal FIK16.02.984 (G-15)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
8,18Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.984-h1 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
8,18Ahmed Valentin Makita, Selsbakk IF04.06.986-h2 (MS)Ranheim, Løpsstevne26.02.14
8,20Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.984 (G-15)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
-----60--------------------
8,21Jørgen Pedersen, IL Pioner16.04.986-h2 (MJ)Tromsø, NNM inne 201422.02.14
8,22Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.983-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,22Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.988-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,23Williams Kollie, Storfjord IL11.04.982Tromsø, Seriestevne 212.02.14
8,31Michael Schult Ulrichsen, Lørenskog Friidrettslag10.07.984-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,31Håkon Larsen Aunet, Stjørdal Friidrettsklubb29.05.985Steinkjer, Innendørsstevne01.03.14
8,41Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.988-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
8,44Oscar Ovind, IL Tyrving23.11.986 (G-15)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
8,44Elias Helgeland, IL i BUL13.07.986-h2 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,63Sindre Halvorsen, Sortland Friidrettsklubb08.01.987-h3 (MJ)Tromsø, NNM inne 201422.02.14
-----70--------------------
8,64Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.986 (G-17)Ås/SWE, Hissmoforsspelen25.01.14
8,66Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.983Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
8,72Anders Vik, Yrjar IL12.12.984Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
8,88Markus Furuholmen, Bodø Friidrettsklubb15.11.982 (G-15)Bodø, Kretsstevne16.12.13
9,28Fredrik Oseth Nordby, Bøler IF24.05.985-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,30Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.983-fi Gøteborg/SWE, Julklappsjakten07.12.13
7,94Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.986-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,98Michal Szkudlarek (POL), FIK Orion23.01.985-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,10Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,81Isac From (SWE), Hattfjelldal IL22.07.985Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,3Frode Svortevik Birkeland, Førde IL Friidrett09.04.981 (G-16/17)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
7,5Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.982 (G-16/17)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
7,7Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.981Askim, Askimlekene 201419.01.14
8,0Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.981Hov i Land, Treningsstevne15.03.14
8,3Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.982Askim, Askimlekene 201419.01.14
8,8Simon Lidal, Jotun IL19.04.983 (G-16/17)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14

Ikke godkjente resultater
Ekstra løp/Extra race
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.986-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19Bjørnar Lie, FIK Orion13.02.981-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,46Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,47Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,47Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.982-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,49Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,51Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,59Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.983-h5Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,59Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.983-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,59Ørjan Sørflaten, Fagernes IL06.04.983-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,59Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.984-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,64Erlend Hognestad Nilsen, Strindheim IL10.05.984-h5Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,65Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.985-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,78Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.985-h5Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,81Christopher Lawther, Fana IL13.04.985-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,86Alexander Brandvik, Yrjar IL20.07.986-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,89Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.986-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,94Michal Szkudlarek (POL), FIK Orion23.01.986-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,96Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.986-h5Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,06Nils Johan Rogstad Sørheim, Ås IL31.01.987-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,14Håkon Larsen Aunet, Stjørdal Friidrettsklubb29.05.987-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,15Tollak Lunde, Gausdal FIK16.02.987-h5Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,85Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,07Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.981Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
12,22Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.982Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
12,42Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.982-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,55Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,81Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,94Mats Tonning Solstad, Hyllestad IL13.01.983Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
12,98Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.983-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
13,45Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.984-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,74Bjørnar Lie, FIK Orion13.02.981-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,26Markus Karel Færevik, Nesodden IF16.03.982-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,54Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,56Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,73Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.984-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,77Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-h2 (G-15/19)Sandnes, Innandørsstevne 309.02.14
24,17Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.982-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 403.03.14
24,17Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,18Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.981-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,31Eirik Lieth, Tønsberg Friidrettsklubb13.06.981-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14
-----10--------------------
24,35Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.982-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,36Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.982-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,51Erlend Hognestad Nilsen, Strindheim IL10.05.983-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,59Ørjan Sørflaten, Fagernes IL06.04.982-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
24,60Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.981Steinkjer, Innendørsstevne01.03.14
24,62Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
24,67Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.982-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
24,73Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
24,80Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.983-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
24,87Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.983-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
-----20--------------------
24,89Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.983-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,96Bendik Lillemoen Skaalerud, Kristiansand Løpeklubb03.09.982-h6Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,99Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.983-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
25,07Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.982-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
25,08Håkon Clasen, Sandefjord Turn & IF06.05.981-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14
25,21Roland Kvam, Stavanger IF Friidrett21.03.982-h1 (MS)Sandnes, Kretskamp07.12.13
25,24Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
25,27Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.983Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
25,29Christopher Lawther, Fana IL13.04.984Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
25,30Alexander Brandvik, Yrjar IL20.07.983Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
-----30--------------------
25,31Francin Anoj Vincent, Romerike Friidrett29.06.983-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
25,35Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.981Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
25,40Rasmus S. Øxnevad, Sandnes IL16.08.983Sandnes, KM inne 201425.01.14
25,41Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.982-h5 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
25,44Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.982-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14
25,63Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.983-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14
25,82Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.982 (MS)Ranheim, Klubbmesterskap20.10.13
25,98Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
26,06Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.984-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
26,15Emmanuel Médard Bucumi, Børsa IL17.10.982 (G-15)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
-----40--------------------
26,34Sindre Skretting, Snøgg Friidrett22.01.983-h5 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
26,36Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.982-h2 (G-14/16)Sandnes, Innendørsstevne 215.01.14
26,54Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
26,54Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.984-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
26,70Bendik Hansen, Moss IL17.02.983-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
26,92Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.983-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14
27,06Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.981Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
27,75Ahmed Valentin Makita, Selsbakk IF04.06.982-h3 (MS)Ranheim, Løpsstevne26.02.14
27,78Oscar Ovind, IL Tyrving23.11.985 (G-15)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
28,04Elias Helgeland, IL i BUL13.07.983-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----50--------------------
30,03Nicolai Olsen, IF Sturla27.12.985-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,56Michal Szkudlarek (POL), FIK Orion23.01.985-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
26,66Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,59Michael Schult Ulrichsen, Lørenskog Friidrettslag10.07.984-h1 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
29,32Ulrik Holtan Krogsrud, Lørenskog Friidrettslag09.10.983-h6 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,09Ørjan Sørflaten, Fagernes IL06.04.981Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
55,11Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.982 (MS)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
57,29Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.982Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
58,95Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.981Sandnes, KM inne 201425.01.14
1,00,38Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
1,04,16Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.981Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
1,05,52Williams Kollie, Storfjord IL11.04.983-h1 (MJ)Tromsø, NNM inne 201423.02.14
1,05,90Sindre Halvorsen, Sortland Friidrettsklubb08.01.982-h2 (MJ)Tromsø, NNM inne 201423.02.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,5Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.981 (G-16/17)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
59,8Frode Svortevik Birkeland, Førde IL Friidrett09.04.982 (G-16/17)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14
1,07,5Mats Tonning Solstad, Hyllestad IL13.01.982Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
1,10,7Simon Lidal, Jotun IL19.04.983 (G-16/17)Førde, Sport1-leikane 201430.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,20Markus Høgne, Aurskog/Høland Friidrettslag14.06.982-h1 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
59,81Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,23Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.981 (MS)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,28,66Markus Høgne, Aurskog/Høland Friidrettslag14.06.981Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,29,37Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.982Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,30,02Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.984 (MS)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
1,30,39Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.981-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,31,39Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.982 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,32,02Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,33,56Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.983Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,34,34Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.981 (G-15)Ranheim, Adventstevnet01.12.13
1,34,72Francin Anoj Vincent, Romerike Friidrett29.06.983Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
-----10--------------------
1,36,07Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.986Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,36,67Adisak Sween, Ullensaker/Kisa IL17.12.987Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,37,15Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.988Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,37,34Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.981Haugesund, Kretsstevne04.12.13
1,39,27Joakim Haugen, Norna-Salhus IL01.04.982-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,39,79Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,41,42Noah R Wicken, IL i BUL12.10.986 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,45,72Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.987 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,45,83Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.982 (G-15)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
1,45,83Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.984 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
-----20--------------------
1,50,81Nicolai Olsen, IF Sturla27.12.9810Stange, Bamselekene 201422.03.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,11Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.983 (MS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,03,46Bendik Lillemoen Skaalerud, Kristiansand Løpeklubb03.09.981 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14
2,03,89Helge Helø Klemetsdal, Ås IL02.07.981Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,04,35Markus Høgne, Aurskog/Høland Friidrettslag14.06.981-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,04,36Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.982Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,04,72Henrik Schjerven, Gjøvik FIK09.04.983Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,05,75Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,05,91Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.984-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,06,10Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.985Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,07,13Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.982-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----10--------------------
2,07,81Ørjan Sørflaten, Fagernes IL06.04.983-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,09,30Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.987Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,10,69Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.982 (G-13/15)Sandnes, Kretskamp07.12.13
2,11,38Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.984-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,13,65Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.985-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,13,73Magnus Wiik Eckhoff, Sportsklubben Vidar09.06.986-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,13,97Bendik Hansen, Moss IL17.02.987-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,14,49Magnus Enes Heggøy, Ask Friidrett07.02.982Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
2,14,94Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.982 (MS)Ås/SWE, Hissmoforsspelen26.01.14
2,15,11Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.988-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----20--------------------
2,16,71Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.985 (MJ)Tromsø, NNM inne 201422.02.14
2,16,97Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.988Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,18,0Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.981Askim, Askimlekene 201419.01.14
2,19,75Kjetil Refsdal, FIL Aks-7716.05.981Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,20,33Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.982Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,21,01Jone Stavland, Haugesund IL12.06.981Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
2,21,24Eirik Lieth, Tønsberg Friidrettsklubb13.06.984 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14
2,21,40Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
2,24,33Rein Bentdal, Lillehammer IF20.05.983Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
2,29,80Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
-----30--------------------
2,29,92Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.985Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
2,34,90Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.982Haugesund, Innendørsstevne19.03.14
2,38,99Williams Kollie, Storfjord IL11.04.981Tromsø, Seriestevne 212.02.14
2,41,80Nicolai Olsen, IF Sturla27.12.983-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
2,46,63Håkon Clasen, Sandefjord Turn & IF06.05.985 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48,19Bendik Lillemoen Skaalerud, Kristiansand Løpeklubb03.09.981 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14
3,06,07Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.983 (G-15/16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap27.01.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08,76Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,19,34Henrik Schjerven, Gjøvik FIK09.04.982Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,19,77Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.981 (G-17)Bærum, Distriktskamp11.01.14
4,19,90Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.983Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,22,16Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.984Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,23,34Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984 (G-17)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games02.03.14
4,34,47Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.981-h1Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,35,72Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.986Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,38,51Ole Flatebø, Veldre Friidrett31.05.982Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
4,44,64Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
-----10--------------------
4,48,28Andreas Jensen, Kalandseid IL10.08.989Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,55,09Mathias Vestjord, Målselv IL05.05.986 (MJ)Tromsø, NNM inne 201423.02.14
4,58,84Jone Stavland, Haugesund IL12.06.981Haugesund, Innendørsstevne12.02.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,19,61Andreas Jensen, Kalandseid IL10.08.982Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
11,55,6Stian Strømholm, Strindheim IL03.05.984 (G-14/15)Ranheim, Vinterkarusellen løp 309.12.13

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.981Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
10,22Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.982Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,67Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
8,89Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.981Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,17Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982-h1Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
9,31Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.981Steinkjer, Innendørsstevne01.03.14
9,39Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
10,06Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.982Steinkjer, Innendørsstevne01.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,22Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.984-h1 (G-17)Bærum, Distriktskamp11.01.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,53Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
8,76Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
8,84Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.981-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
9,08Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.984Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
9,28Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.985Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,24,41Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.981Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,37,60Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.981Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
8,40,67Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.982Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
9,46,27Sander Ringstad Kanestrøm, Dimna IL04.09.983Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,85Storm Koksvik, Grue IL20.08.981Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,83Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.982Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,82Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.982 (G-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201426.01.14
1,75Håvard Sæther Pedersen, Haugesund IL31.08.981Haugesund, Kretsstevne04.12.13
1,75Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.982Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
1,71Mathias Wester, Overhalla IL26.06.981Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
1,71Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.982Leikvang, Stavstevne08.12.13
1,71Rasmus S. Øxnevad, Sandnes IL16.08.981Sandnes, KM inne 201425.01.14
1,70Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.981Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
-----10--------------------
1,65Sondre Herrevold, Os Turnforening04.12.987Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,62Emmanuel Médard Bucumi, Børsa IL17.10.984Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
1,60Markus Karel Færevik, Nesodden IF16.03.983 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,59Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.985Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
1,55Tollak Lunde, Gausdal FIK16.02.983 (G-15)Stange, Ungdomscupen del 326.10.13
1,55Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.984 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,55Thomas Andersen Onsrud, Haugesund IL07.01.981Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
1,55Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.981Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
1,53Ole Tobias Løvdal, Tvedestrand Turn & IF05.09.981Arendal, Grane Games 201415.03.14
1,50Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.983Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
-----20--------------------
1,45Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.981 (G-17)Leirvik, Seriestemne01.02.14
1,40Eirik Lieth, Tønsberg Friidrettsklubb13.06.984 (G-15/16)Bærum, Kretskamp16.02.14
1,20Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.986Ås/SWE, Interkretskampen30.11.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Michal Szkudlarek (POL), FIK Orion23.01.984 (G-15)Stange,