Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,23Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
8,23Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h1Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,29Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,29Tobias Windjusveen, Asker Sk. Friidrett27.06.021-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,38Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,39Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,39Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.022-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,40Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.023-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,45Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.021Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
8,48Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.023-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----10--------------------
8,50Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.024-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,52Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.021Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
8,52Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.024-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,56Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021-h6Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
8,57Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,63Adam Remøy, Sportsklubben Vidar09.07.022-h4Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,64Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.025-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,69Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.022-h5Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,72Tarjei L Nesheim, IL Tyrving01.04.021-h2Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
8,73Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.021-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
-----20--------------------
8,73Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.022Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
8,75Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.023Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
8,76Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.022Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
8,76Martin Aksland, Sandnes IL30.04.023-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
8,77Isak Hugdahl, Haugesund IL20.08.023Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
8,80Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,80Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.021Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,82Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,84Aaron Isaak Valencia, Norna-Salhus IL15.11.026-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,84Sander Berger Hartmann, IL Tyrving27.06.023-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
-----30--------------------
8,85Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.021-h2Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,86Magnus Vik Skrede, Stryn T og IL02.04.022Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,89Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.022Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
8,91Peder Gustad, Lånke IL Friidrett22.02.022 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
8,92Elias Stokke Tødås, Overhalla IL16.12.023 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
8,92Erik Martin Kallestad, Sjetne IL02.08.021Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,92Elias Lepsøy, IL Bjarg31.07.021-h3Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,92Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.022-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,99Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.023-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,99Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.022-h2Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
-----40--------------------
8,99Erik Nygaard Madsen, Haugesund IL02.07.023Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
9,00Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.022-h6Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
9,00Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.024Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
9,01Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.021-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,02Fredrik Gullerud Kaufmann, Bøler IF27.03.021Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
9,05Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.022-h1Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
9,06Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.022Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
9,07Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.021-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
9,07Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.022Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
9,08Lars Gletne, Lyngdal IL31.05.025 (G-18)Bærum, Kretskamp14.03.15
-----50--------------------
9,10Jakob Sveås, Byåsen IL17.02.024 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
9,10Jacob Christiansen Kresz, Lambertseter IF24.11.022 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,10Fredrik Damman, IL Giv-Akt02.08.026 (G-18)Bærum, Kretskamp14.03.15
9,11Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
9,11Emil B Auli, Horten Friidrettsklubb20.08.025-h2Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
9,11Esten S. Kringhaug, Bodø Friidrettsklubb08.02.021Bodø, Kretsstevne21.01.15
9,12Erlend Sneve, Fagernes IL26.05.021-h2Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
9,12Øyvind Berg, Sem IF29.01.024-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,13Jone Vadem, Turn & IL Hovding25.08.022Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15
9,16Fredrik Tung, Stadsbygd IL09.01.025 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
-----60--------------------
9,16Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.023 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,16Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.023Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
9,18Petter Sagvold, Verdal Friidrettsklubb17.12.023Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
9,19Andreas Driot, IL i BUL07.06.023Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
9,21Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.024-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
9,24Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.023-h2Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
9,26Daniel Myking, Fana IL01.03.022-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,27Marius Friling, IL Tyrving15.08.024-h5Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,28Nicolas Paz Aarvik, Haugesund IL24.03.024Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
9,30Iver Fiskaa Ødegård, Dimna IL19.01.023Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----70--------------------
9,31Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.023-h1Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
9,32Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.022Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
9,33Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.024-h1Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
9,34Henrik Selle, Haugesund IL14.06.025Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
9,36Andreas Gresseth, Sjetne IL05.06.022Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
9,38Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.024-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
9,39Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.023-h3Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,40Mathias Algrøy, IL Gneist03.05.023-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,40Christopher Andrè Engebretsen, Askim IF01.03.025-h5Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,44Herman Hagerup, Sem IF01.08.025-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----80--------------------
9,45Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022-h3Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,45Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.026Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
9,46Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.023Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
9,46Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.025Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
9,46Adam Eide Ahmed, Oppegård IL11.05.024-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,47Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.024-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,48Nikolai Willmann, Leinstrand IL25.08.021-h1 (G-12)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
9,49Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.024Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
9,51Kasper Haugen, Oppstad IL25.02.022-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,52Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.023-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
-----90--------------------
9,52Daniel Sarjomaa, Herkules Friidrett04.10.024Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
9,61Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.025-h3Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,63Marcus Aas Mekiassen, Romerike Friidrett15.08.026-h3Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,69Arthur Tobias K. Kihle, Dimna IL08.07.025Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
9,69Runar Wærnes, Bodø Friidrettsklubb26.02.021Bodø, Kretsstevne18.03.15
9,70Glen A. Sundell, Ørje IL15.11.023Askim, Askimlekene 201518.01.15
9,72Anders Pettersen Njøs, Leinstrand IL13.12.022-h1 (G-12)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
9,72Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.023-h3Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,73Fredrik Liland, Fana IL21.09.024-h3Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,74Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023-h2Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
-----100--------------------
9,76Ådne Solheim Bævre, Dimna IL09.05.025Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
9,76Andreas Kårstad, Fana IL25.04.027-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,77Gard Joachim Fjørtoft, Dimna IL12.12.026Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
9,80Håkon Mostad Abrahamsen, Hinna IL22.06.024-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
9,80Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.026Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
9,81Ulrik Prestmo Hoem, Malvik IL28.02.021-h1Ranheim, Malvikstevnet 201528.01.15
9,81Henrik Holten Riste, Fagernes IL22.06.026-h5Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,82Storm Kleiva, IL i BUL30.08.025 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,83Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.024Askim, Askimlekene 201518.01.15
9,84Aron Engevik, Solund IL24.09.025-h3Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----110--------------------
9,85Ørjan Hagen, Gausdal FIK18.11.022 (G-12)Stange, U-cup del 325.10.14
9,85Petter Hægland, Hinna IL30.11.026-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
9,88Simen Dehli Saxhaug, Nordre Eidsvoll IL20.12.026-h4Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,91Martin Hallseth, Fana IL08.02.028-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,94Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.025-h2Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
9,94Lars Martin Logna, Oppstad IL10.09.026-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,97Nicholas Budal Soltveit, Austrheim IL05.11.025-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,98Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.026-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
9,99Oscar Tobias Otterness, Romerike Friidrett16.05.024-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
10,01Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.026-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----120--------------------
10,03Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.026-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
10,05Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.026-h3Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
10,06Isak Formoe, Løten Friidrett29.10.025-h1Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
10,11Vebjørn Scheie Vrålstad, Eidanger Idrettslag26.07.022Porsgrunn, KM inne Telemark25.01.15
10,11Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.022Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
10,11Isak Elsfjorden, Fredrikstad IF14.11.024-h1Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
10,19Vegard Valen, Sola FIK11.02.024-h1Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
10,27Sander Herrem Løfshus, Ranheim IL09.07.023-h1 (G-12)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
10,28Benjamin Mosling, Askim IF18.08.025Askim, Askimlekene 201518.01.15
10,29Stian Davidsen, Sjetne IL15.03.023Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
-----130--------------------
10,29Trond Hauso Døvik, Haugesund IL23.11.025Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
10,31Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.024Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
10,32Philip Draget, Sarpsborg IL17.04.024-h2Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
10,33Andreas Støkker, Oppstad IL19.01.025-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
10,40Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.021Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
10,41Herman Brandal Dimmen, Dimna IL13.11.027Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
10,46Jonatan Kifle Aalen, Fana IL16.09.027-h3Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
10,54Henry Martinus Handegaard Bryde, Gausdal FIK17.08.027-h5Stange, Bamselekene 201521.03.15
10,77Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.025Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
10,78Daniel Pettersson Utvær, Almenning IL19.12.028Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
-----140--------------------
10,97Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.023Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
11,01Rodion Fadejevs, Skogsvåg IL08.11.026-h1Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
11,15Mathias Berg Karlsen, Fredrikstad IF22.04.025-h2Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
11,27André Montenegro, Rana FIK08.07.023Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
11,27Niklas Berglund, Løten Friidrett02.12.027-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
11,30Jonn Kristian Hollund, Bremnes IL02.12.021Leirvik, Hallstemne30.01.15
11,38Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.024Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
11,61Saman Shibani, Haugesund IL27.02.026Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
12,08Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, IF Hellas28.01.025-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
14,49Kianosh Fossheim, Turn & IL Hovding025Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
-----150--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,33Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.022Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,9Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.021Notodden, Treningsstevne02.03.15
9,1Erlend Sneve, Fagernes IL26.05.021 (G-12)Etnedal, Treningsstevne13.12.14
9,9Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022Notodden, Treningsstevne02.03.15
11,0Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.024Notodden, Treningsstevne02.03.15
13,3Alexander Dybvig, Søndre Land IL021Hov i Land, Treningsstevne14.03.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,03Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
27,14Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
27,28Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.021-h5Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,32Tobias Windjusveen, Asker Sk. Friidrett27.06.021-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
27,43Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,55Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021-h1Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
27,60Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.023-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
27,64Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
27,72Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,75Sigurd Frengstad, Kvikne IL15.07.021-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----10--------------------
27,94Sander Berger Hartmann, IL Tyrving27.06.022-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,14Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,19Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.024-h1 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
28,27Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.021-h2Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
28,44Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
28,54Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021-h8Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
28,56Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.021Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
28,58Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.022-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,65Adam Remøy, Sportsklubben Vidar09.07.021-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,87Aaron Isaak Valencia, Norna-Salhus IL15.11.024-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----20--------------------
28,89Martin Aksland, Sandnes IL30.04.021-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
28,96Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.021-h2Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
29,01Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021-h2Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
29,18Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
29,23Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.022Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
29,23Isak Hugdahl, Haugesund IL20.08.022-h2Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
29,32Christopher Andrè Engebretsen, Askim IF01.03.022-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,83Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.022-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
29,94Elias Lepsøy, IL Bjarg31.07.023-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
30,01Erik Martin Kallestad, Sjetne IL02.08.021Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
-----30--------------------
30,13Nicolas Paz Aarvik, Haugesund IL24.03.023-h2Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
30,19Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.022-h1Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
30,21Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.023-h5Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,33Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021-h3Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
30,34Petter Sagvold, Verdal Friidrettsklubb17.12.023Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
30,39Kasper Haugen, Oppstad IL25.02.023-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,47Sander Rye Daae, Fana IL15.05.022-h3Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
30,57Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
30,58Øyvind Berg, Sem IF29.01.024-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,69Iver Fiskaa Ødegård, Dimna IL19.01.022-h1Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
-----40--------------------
30,85Andreas Driot, IL i BUL07.06.022Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
30,91Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.024-h5Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,94Kristoffer Stegane, Norna-Salhus IL17.11.021-h2Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
31,03Emil B Auli, Horten Friidrettsklubb20.08.022-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
31,08Mathias Algrøy, IL Gneist03.05.023-h3Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
31,16Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.023-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
31,17Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.022-h5Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
31,25Ådne Solheim Bævre, Dimna IL09.05.022-h2Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
31,30Erik Nygaard Madsen, Haugesund IL02.07.022Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
31,38Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.023-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----50--------------------
31,42Henrik Selle, Haugesund IL14.06.023-h1Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
31,49Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021-h4Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
31,54Herman Hagerup, Sem IF01.08.023-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
31,76Arthur Tobias K. Kihle, Dimna IL08.07.023-h1Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
31,89Henrik Holten Riste, Fagernes IL22.06.024-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
31,90Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.022Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
32,00Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.023-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
32,38Andreas Gresseth, Sjetne IL05.06.022Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
32,61Jone Vadem, Turn & IL Hovding25.08.023Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
32,71Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.023Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
-----60--------------------
32,73Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.025-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15
32,74Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.025-h5Stange, Bamselekene 201522.03.15
32,84Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.022-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
33,00Gard Joachim Fjørtoft, Dimna IL12.12.023-h2Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
33,07Henrik Borgen, Os Turnforening03.08.022-h1Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
33,16Sindre Ness, Haugesund IL28.04.023Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
33,30Herman Brandal Dimmen, Dimna IL13.11.024-h2Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
33,80Nicholas Budal Soltveit, Austrheim IL05.11.024-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
33,97Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.024-h3Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
33,99Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.026-h3 (G-12)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
-----70--------------------
34,27Ørjan Hagen, Gausdal FIK18.11.024Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
34,36Isak Formoe, Løten Friidrett29.10.022 (G-12)Stange, U-cup del 325.10.14
34,37Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.022-h4Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
34,67Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.024Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
34,88Haakon Reiten, Gausdal FIK31.10.024-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
35,16Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.025-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
35,18Henry Martinus Handegaard Bryde, Gausdal FIK17.08.025-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
35,22Stian Davidsen, Sjetne IL15.03.023Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
35,30Sander Herrem Løfshus, Ranheim IL09.07.022-h2 (G-12)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
35,70Andreas Støkker, Oppstad IL19.01.023-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----80--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,71Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.024-h2Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,81Jone Vadem, Turn & IL Hovding25.08.021Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15
53,65Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.022Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,17Sigurd Frengstad, Kvikne IL15.07.021-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,38,09Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.022-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,38,25Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.023-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,40,99Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,41,62Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
1,42,11Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
1,45,17Erlend Sneve, Fagernes IL26.05.025-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,45,96Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
1,46,06Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.026-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,46,77Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.021Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
-----10--------------------
1,47,00Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.028-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,47,19Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
1,48,14Christopher Andrè Engebretsen, Askim IF01.03.029-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,48,85Sander Berger Hartmann, IL Tyrving27.06.021-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,49,14Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.021Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
1,49,46Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.022-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,49,66Georg Moe, Lyn Ski20.03.0210-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,51,04Nicolas Paz Aarvik, Haugesund IL24.03.021Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
1,51,11August Helland Iversen, Steinkjer Friidrettsklubb12.08.022Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
1,51,39Kristoffer Stegane, Norna-Salhus IL17.11.022Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
-----20--------------------
1,52,49Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
1,53,28Sindre Ness, Haugesund IL28.04.022Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
1,54,16Kiran Vågen, Sola FIK30.03.024-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
1,55,39Anders Pettersen Njøs, Leinstrand IL13.12.022 (G-12)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,55,74Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.022Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
1,55,86Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,55,98Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
1,56,41Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.022-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,56,45Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.025-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
1,57,01Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.026-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
-----30--------------------
1,57,18Nikolai Willmann, Leinstrand IL25.08.023 (G-12)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,57,22Peder Gustad, Lånke IL Friidrett22.02.021 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,57,49Iver Fiskaa Ødegård, Dimna IL19.01.023Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
1,58,16Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.0211-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,59,1Sebastian Hole Ambjørnsen, BUL-Tromsø Friidrett12.09.022Tromsø, Seriestevne 118.02.15
1,59,17Fredrik Liland, Fana IL21.09.023-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
2,00,11Marius Friling, IL Tyrving15.08.023-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,00,17Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.021Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
2,00,45Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
2,00,82Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.024Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
-----40--------------------
2,01,85Øyvind Berg, Sem IF29.01.024-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,01,93Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.025-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,02,0Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.021Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
2,02,1Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.022Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
2,02,46Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.021 (G-12)Tromsø, Seriestevne 712.11.14
2,02,93Bjørnar Sandstå, Idrettslaget Fram05.10.023 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
2,03,76Herman Hagerup, Sem IF01.08.027-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,04,1Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.023Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
2,05,68Jonatan Kifle Aalen, Fana IL16.09.024-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
2,05,77Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.025-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
-----50--------------------
2,07,00Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.028-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
2,07,35Simen Dehli Saxhaug, Nordre Eidsvoll IL20.12.021Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
2,08,10Fredrik Damman, IL Giv-Akt02.08.026 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
2,08,61Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.026Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
2,09,03Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.029-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
2,09,70Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.028-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,12,48Benjamin Hvidsten, IF Eiker-Kvikk20.09.028Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
2,12,82Haakon Reiten, Gausdal FIK31.10.029-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,13,43Marcus Aas Mekiassen, Romerike Friidrett15.08.0210-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,20,9Mathias Berg Karlsen, Fredrikstad IF22.04.024Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
-----60--------------------
2,34,35Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.0211-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,47Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.024-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,39Sigurd Frengstad, Kvikne IL15.07.021Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
2,25,79Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.021Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
2,26,08Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.022Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
2,29,46Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.021Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,30,15Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.023-h1Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
2,31,22Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.021Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,34,95Christopher Andrè Engebretsen, Askim IF01.03.022Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,36,48Kiran Vågen, Sola FIK30.03.022Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,44,24Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.023Askim, Askimlekene 201518.01.15
3,01,78Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.024Askim, Askimlekene 201518.01.15
-----10--------------------
3,12,06Benjamin Hvidsten, IF Eiker-Kvikk20.09.025Askim, Askimlekene 201518.01.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,06,9Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.021Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
5,12,19Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
5,17,60Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.022Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
5,22,26Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
5,23,96Mathias Algrøy, IL Gneist03.05.022-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
5,25,5Sindre Ness, Haugesund IL28.04.022Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
6,10,12Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.023-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
6,21,96Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.024-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,08,0Fredrik Höner Hanssen, Strindheim IL16.12.021 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,33,3Daniel Sandnes Knutzen, Strindheim IL10.06.022 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
13,03,3Jonas Meyer Jamt, Strindheim IL02.09.023 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
13,38,2Sindre Rygvik Hansen, Strindheim IL12.11.024 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
14,05,0Jens Troøyen, Strindheim IL09.03.0211 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,12Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
10,47Tor Jansen, Nesodden IF11.06.021-h1Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
10,90Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
10,92Tarjei L Nesheim, IL Tyrving01.04.021-h2Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
11,04Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.021Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
11,13Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
11,49Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.022Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
11,54Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
12,23Iver Fiskaa Ødegård, Dimna IL19.01.022Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
12,26Håkon Mostad Abrahamsen, Hinna IL22.06.022-h1 (G-12/13)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
-----10--------------------
12,36Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.023Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
12,53Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.021Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
12,56Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.023Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
12,68Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.021Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
12,92Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.023-h1 (G-12/13)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
12,99Vegard Valen, Sola FIK11.02.022Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
13,00Marius Friling, IL Tyrving15.08.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
13,31Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.024Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
13,40Torbjørn Vigeland, Hinna IL17.12.021-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,87Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.021-h1 (G-12/13)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.022 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,56Tor Jansen, Nesodden IF11.06.021Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,55Esten S. Kringhaug, Bodø Friidrettsklubb08.02.021Bodø, Kretsstevne25.02.15
1,51Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.021Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,50Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,50Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.021Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
1,45Sander Rye Daae, Fana IL15.05.021Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
1,42Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.021Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
1,40Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022 (G-12)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
1,40Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
-----10--------------------
1,40Kiran Vågen, Sola FIK30.03.022Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
1,40Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,37Christopher Andrè Engebretsen, Askim IF01.03.021Askim, Askimlekene 201518.01.15
1,36Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.023 (G-12)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
1,35Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021 (G-12)Tromsø, Seriestevne 810.12.14
1,35Lars Gletne, Lyngdal IL31.05.021Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
1,35Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.022Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
1,35Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.021Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
1,35Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.025Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,32Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.024 (G-12)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
-----20--------------------
1,30Andreas Kårstad, Fana IL25.04.021Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
1,30Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.022Askim, Askimlekene 201518.01.15
1,30Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.022Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,30Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.023Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
1,30Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.025Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
1,30Magnus Vik Skrede, Stryn T og IL02.04.022Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
1,30Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.027Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,30Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.029Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,30Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.023Haugesund, Mailekene 201524.05.15
1,25Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.022Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
-----30--------------------
1,25Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.023Askim, Askimlekene 201518.01.15
1,25Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.024Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,25Henrik Borgen, Os Turnforening03.08.025Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,25Adam Eide Ahmed, Oppegård IL11.05.024Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,25Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.027Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
1,25Torbjørn Vigeland, Hinna IL17.12.021Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
1,25Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
1,25Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
1,25Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022Notodden, Treningsstevne02.03.15
1,25Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.0212Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----40--------------------
1,25Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.024Haugesund, Mailekene 201524.05.15
1,22Daniel Sarjomaa, Herkules Friidrett04.10.022Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
1,20Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.021 (G-12)Stange, U-cup del 325.10.14
1,20Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.022 (G-12)Tromsø, Seriestevne 810.12.14
1,20Niklas Berglund, Løten Friidrett02.12.021Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
1,20Oscar Tobias Otterness, Romerike Friidrett16.05.026Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,20Nicolas Paz Aarvik, Haugesund IL24.03.022Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
1,20Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.022Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
1,20Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.024Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
1,20Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.023Notodden, Treningsstevne02.03.15
-----50--------------------
1,20Andreas Støkker, Oppstad IL19.01.0213Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,17Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.026 (G-12)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
1,15Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.021Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
1,15Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.021Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
1,15Marius Blesvik, Tvedestrand Turn & IF21.01.021Tvedestrand, Treningsstevne11.02.15
1,15Sebastian Hole Ambjørnsen, BUL-Tromsø Friidrett12.09.022Tromsø, Seriestevne 118.02.15
1,15Øyvind Berg, Sem IF29.01.0217Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,15Herman Hagerup, Sem IF01.08.0218Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,10Fillip Vatne Jonassen, Bodø Friidrettsklubb14.01.022 (G-12)Bodø, Kretsstevne10.12.14
1,10Benjamin Mosling, Askim IF18.08.025Askim, Askimlekene 201518.01.15
-----60--------------------
1,10Herman Brandal Dimmen, Dimna IL13.11.023Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
1,10Andreas Driot, IL i BUL07.06.023Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
1,10Mathias Fornes, Oppegård IL03.01.0219Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,10Jonn Kristian Hollund, Bremnes IL02.12.021Bømlo, Seriestevne13.04.15
1,05Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.022Tvedestrand, Treningsstevne11.02.15
0,90Oliver Kjørslevik, Olden IL09.03.021Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.024Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,20Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp06.03.15
1,15Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
1,12Peder Gustad, Lånke IL Friidrett22.02.021Stjørdal, Klubbmesterskap / Seriestevne07.05.15
1,10Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.02Osterøy, Hopp u/t19.01.15
1,10Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.021Oppegård, Hopp u/t10.03.15
1,10Benjamin Mosling, Askim IF18.08.021Askim, Treningsstevne10.06.15
1,08Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.021Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,06Torstein Mossefinn, Norna-Salhus IL31.03.021Bergen/Ås, Stevne hopp u/t16.03.15
1,05Einar Almendingen, Sømna IL20.03.021 (G-12)Vik, Kretsstevne20.12.14
-----10--------------------
1,05Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
1,05Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.021Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
1,05Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
1,04Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,00Mats Torp Nielsen, Søfteland TIL13.05.021 (G-12)Søfteland, Seriestevne15.11.14
1,00Oskar Dahle, Sømna IL30.09.022 (G-12)Vik, Kretsstevne20.12.14
1,00Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.022Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,00Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.021Tvedestrand, Treningsstevne11.03.15
1,00Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
1,00Ole M. Fossbakk, Lånke IL Friidrett13.08.022Stjørdal, Klubbmesterskap / Seriestevne07.05.15
-----20--------------------
0,95Henrik Bergli Waulen, Søfteland TIL12.12.022 (G-12)Søfteland, Seriestevne15.11.14
0,95Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021Askøy, Stevne i hopp u/t20.11.14
0,95Niklas Berglund, Løten Friidrett02.12.021 (G-12)Løten, Treningsstevne18.12.14
0,95Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.023Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
0,95Viljar Simonnes Tveit, Uskedal IL15.12.021Uskedalen, Seriestevne23.03.15
0,93Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021Rjukan, Treningsstevne10.02.15
0.92Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.025Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
0,90Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-12)Notodden, Treningsstevne08.12.14
0,90Eirik Mogen, Løten Friidrett15.05.022 (G-12)Løten, Treningsstevne18.12.14
0,90Hielke Halbertsma, IL Nordlys021 (G-12)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.14
-----30--------------------
0,90Per Kristian Utsi, IL Nordlys022 (G-12)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.14
0,90Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.024Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
0,90Sondre Erdal, Oppstryn IL23.10.021Oppstryn, Seriestemne10.02.15
0,90Jonn Kristian Hollund, Bremnes IL02.12.021Bømlo, Seriestevne16.02.15
0,90Lasse Moen, Sørild FIK28.06.021Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
0,90Odd Arne Røyrvik, Hyen IL10.06.021Gloppen, Seriestemne25.02.15
0,90David Skau, Søfteland TIL18.01.021Søfteland, Seriestevne07.03.15
0,90Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.021 (G-12)Os, Osmesterskap 201523.03.15
0,90Kristian Hansen, Uskedal IL04.06.022Uskedalen, Seriestevne23.03.15
0,88Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.026Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
-----40--------------------
0,85Thom Robert Kroken Næsse, Bremnes IL23.05.021 (G-12)Bømlo, Seriestemne17.11.14
0,85Joakim Balto Boine, IL Nordlys023 (G-12)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.14
0,85Marius Blesvik, Tvedestrand Turn & IF21.01.022Tvedestrand, Treningsstevne11.03.15
0,85Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.022Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
0,84Fredrik Liland, Fana IL21.09.027Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
0,80Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022 (G-12)Notodden, Treningsstevne08.12.14
0,80Jakob Torsvik, Ask Friidrett021Askøy, Stevne i hopp u/t09.12.14
0,80Oliver Kjørslevik, Olden IL09.03.021Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
0,75Ivan Kallekleiv, Mjøsdalen IL03.09.021Osterøy, Seriestemne18.02.15
0,65Kristoffer Martinussen Semmingsen, Bremnes IL26.01.022 (G-12)Bømlo, Seriestemne08.12.14
-----50--------------------

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021Finnsnes, Stavstevne26.02.15
1,50Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
1,50Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.022Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,88Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.022Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
4,85Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.025 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
4,50Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.027 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
4,90Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
4,88Tor Jansen, Nesodden IF11.06.021 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,78Esten S. Kringhaug, Bodø Friidrettsklubb08.02.021 (G-12)Bodø, Kretsstevne10.12.14
4,68Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
4,64Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.022Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,56Magnus Vik Skrede, Stryn T og IL02.04.021Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
4,47Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
4,47Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
4,47Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
-----10--------------------
4,47Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.023Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,47Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.024Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,46Lars Gletne, Lyngdal IL31.05.021Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
4,45Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.021Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
4,43Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.025Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,42Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.021Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
4,40Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.021Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,39Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.026Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,38Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.022Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
4,36Elias Stokke Tødås, Overhalla IL16.12.022 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
-----20--------------------
4,31Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.022Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
4,30Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.022Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
4,29Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.023 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,26Fredrik Gullerud Kaufmann, Bøler IF27.03.021Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,25Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.022Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
4,24Fredrik Tung, Stadsbygd IL09.01.023 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
4,24Christopher Andrè Engebretsen, Askim IF01.03.027Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,23Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.024 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
4,22Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.023Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
4,19Andreas Driot, IL i BUL07.06.024 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----30--------------------
4,19Isak Hugdahl, Haugesund IL20.08.023Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
4,19Daniel Myking, Fana IL01.03.024Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
4,15Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.021Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
4,14Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.023Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
4,13Kasper Haugen, Oppstad IL25.02.028Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,11Sander Rye Daae, Fana IL15.05.022Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
4,10Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.025 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,08Herman Arneberg, IF Sturla05.09.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
4,07Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
4,05Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.023Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
-----40--------------------
4,05Henrik Selle, Haugesund IL14.06.024Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
4,05Emil B Auli, Horten Friidrettsklubb20.08.024Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
4,04Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.022Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
4,04Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.022Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,02Ådne Solheim Bævre, Dimna IL09.05.024Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
4,01Kiran Vågen, Sola FIK30.03.022Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
3,97Jakob Sveås, Byåsen IL17.02.025 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
3,93Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.021Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
3,92Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.023Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
3,88Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.024Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
-----50--------------------
3,88Erlend Sneve, Fagernes IL26.05.0211Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,85Runar Wærnes, Bodø Friidrettsklubb26.02.022 (G-12)Bodø, Kretsstevne10.12.14
3,84Emil Bergheim Sårheim, Breimsbygda IL18.02.025Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
3,84Nicolas Paz Aarvik, Haugesund IL24.03.026Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
3,84Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.0219Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
3,83Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.0212Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,83Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.0213Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,83Marius Friling, IL Tyrving15.08.0214Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,81Arthur Tobias K. Kihle, Dimna IL08.07.025Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
3,81Øyvind Berg, Sem IF29.01.0215Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----60--------------------
3,80Storm Kleiva, IL i BUL30.08.027 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
3,80Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.024Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
3,78Herman Hagerup, Sem IF01.08.0216Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,75Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
3,70Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.021Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
3,67Fredrik Liland, Fana IL21.09.023Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
3,67Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.0217Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,65Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.022Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
3,64Torbjørn Vigeland, Hinna IL17.12.021Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
3,62Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.028Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
-----70--------------------
3,62Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.0218Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,60Fillip Vatne Jonassen, Bodø Friidrettsklubb14.01.023 (G-12)Bodø, Kretsstevne10.12.14
3,59Vegard Valen, Sola FIK11.02.027Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
3,56Lars Martin Logna, Oppstad IL10.09.0219Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,55Andreas Kårstad, Fana IL25.04.025Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
3,55Isak Formoe, Løten Friidrett29.10.025Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
3,54Henrik Holten Riste, Fagernes IL22.06.026Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
3,49Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.0210 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
3,49Jonatan Kifle Aalen, Fana IL16.09.029Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
3,47Andreas Støkker, Oppstad IL19.01.026Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----80--------------------
3,44Herman Brandal Dimmen, Dimna IL13.11.027Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
3,40Nikolai Willmann, Leinstrand IL25.08.021 (G-12)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
3,39Joakim Østrem, Haugesund IL12.07.028Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
3,36Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.0222Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,32Sander Herrem Løfshus, Ranheim IL09.07.026 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
3,31Ulrik Prestmo Hoem, Malvik IL28.02.021Ranheim, Malvikstevnet 201528.01.15
3,27Petter Hægland, Hinna IL30.11.024Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
3,23Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.022Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
3,19Lars Magne Lie Austrheim, Haugesund IL11.07.022Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
3,15Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.023Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
-----90--------------------
3,08Preben Solvang, Skogsvåg IL0210Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
3,06Mathias Fornes, Oppegård IL03.01.0224Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,02Philip Draget, Sarpsborg IL17.04.025Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
2,98Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.023Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
2,88André Montenegro, Rana FIK08.07.023Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
2,83Rodion Fadejevs, Skogsvåg IL08.11.028Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
2,83Niklas Berglund, Løten Friidrett02.12.0225Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,82Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.0226Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,78Alvar Guddingsmo, Sola FIK09.08.025Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
2,76Mathias Berg Karlsen, Fredrikstad IF22.04.026Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
-----100--------------------
2,64Saman Shibani, Haugesund IL27.02.024Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.022Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
3,46Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.026Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
3,43Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.022Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.024Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
2,80Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, IF Hellas28.01.025Drammen, Dialoglekene 201511.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,45Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
2,43Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021Askøy, Stevne i hopp u/t05.03.15
2,41Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.021Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
2,33Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp06.03.15
2,32Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.022Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,29Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.021 (G-12)Oppegård, Hopp u/t10.03.15
2,23Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,22Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.022Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
2,19Ove Hjelmeset, Fjellhug/Vereide IL23.09.021Sandane, Seriestemne27.01.15
2,14Lars Magnus Wespestad, Bryne FIK14.06.021Bryne, Åpent Klubbmesterskap25.01.15
-----10--------------------
2,14Ådne Kalland, Osterøy IL14.11.021Osterøy, Hopp u/t23.03.15
2,10Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.023Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,10Peder Gustad, Lånke IL Friidrett22.02.021Stjørdal, Klubbmesterskap / Seriestevne07.05.15
2,09Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.024Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,09Marius Sjøbrend, Kongsvinger IL Friidrett13.08.022Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp06.03.15
2,08Sander Rye Daae, Fana IL15.05.025Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,08Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.021Tvedestrand, Treningsstevne11.03.15
2,07Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,06Mathis Jonsson Muotka, IL Ilar31.10.021 (G-12)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
2,06Magnus Hansen, Egersunds IK29.04.021Egersund, Hopp uten tilløp22.01.15
-----20--------------------
2,05Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.021Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,04Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
2,04Marius Blesvik, Tvedestrand Turn & IF21.01.022Tvedestrand, Treningsstevne11.03.15
2,04Daniel Sarjomaa, Herkules Friidrett04.10.023Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
2,03Oskar Dahle, Sømna IL30.09.021 (G-12)Vik, Kretsstevne20.12.14
2,01Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.022Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,99Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.021 (G-12)Stavern, Klubbstevne26.11.14
1,99Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne02.03.15
1,99Eirik Mogen, Løten Friidrett15.05.021Løten, Treningsstevne26.03.15
1,99Ole M. Fossbakk, Lånke IL Friidrett13.08.022Stjørdal, Klubbmesterskap / Seriestevne07.05.15
-----30--------------------
1,98Einar Almendingen, Sømna IL20.03.022 (G-12)Vik, Kretsstevne20.12.14
1,98Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.023Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,98Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.021Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
1,97Ivan Kallekleiv, Mjøsdalen IL03.09.021Osterøy, Seriestemne18.02.15
1,97Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.024Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
1,96Erlend Sneve, Fagernes IL26.05.021 (G-12)Etnedal, Treningsstevne13.12.14
1,96Torstein Mossefinn, Norna-Salhus IL31.03.026Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,95Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.027Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,93David Skau, Søfteland TIL18.01.021Søfteland, Seriestevne07.03.15
1,90Sondre Erdal, Oppstryn IL23.10.021Oppstryn, Seriestemne10.02.15
-----40--------------------
1,90Markus Børnes, Ask Friidrett23.09.022Askøy, Stevne i hopp u/t17.02.15
1,90Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.021 (G-12)Os, Osmesterskap 201523.03.15
1,89Vegard Valen, Sola FIK11.02.022Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
1,88Lasse Moen, Sørild FIK28.06.021Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
1,88Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.022Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
1,87Hielke Halbertsma, IL Nordlys021 (G-12)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.14
1,87Jovnna Utsi, IL Nordlys022 (G-12)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.14
1,85Torstein Sjåstad, Ask Friidrett29.11.021Askøy, Stevne i hopp u/t08.01.15
1,83Mats Torp Nielsen, Søfteland TIL13.05.021 (G-12)Søfteland, Seriestevne15.11.14
1,82Håvard Røgeberg Magelssen, Tønsberg Friidrettsklubb06.05.021Greveskogen, Treningsstevne hopp ut26.01.15
-----50--------------------
1,81Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021Rjukan, Treningsstevne10.02.15
1,81Viljar Simonnes Tveit, Uskedal IL15.12.021Uskedalen, Seriestevne23.03.15
1,79Per Kristian Utsi, IL Nordlys023 (G-12)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.14
1,78Fredrik Liland, Fana IL21.09.028Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,77Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.029Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,77Odd Arne Røyrvik, Hyen IL10.06.021Gloppen, Seriestemne25.02.15
1,76Oliver Kjørslevik, Olden IL09.03.021Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
1,75Niklas Berglund, Løten Friidrett02.12.022 (G-12)Løten, Treningsstevne18.12.14
1,75Kristian Hansen, Uskedal IL04.06.022Uskedalen, Seriestevne23.03.15
1,73Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.024Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
-----60--------------------
1,71Henrik Bergli Waulen, Søfteland TIL12.12.022 (G-12)Søfteland, Seriestevne15.11.14
1,69Thom Robert Kroken Næsse, Bremnes IL23.05.021 (G-12)Bømlo, Seriestemne08.12.14
1,69Mathias Hilleren, Ask Friidrett022Askøy, Stevne i hopp u/t09.12.14
1,66Vebjørn Scheie Vrålstad, Eidanger Idrettslag26.07.022 (G-12)Porsgrunn, Klubbmesterskap03.11.14
1,66Nikolas Olsen, Bremnes IL23.06.021Bømlo, Seriestemne16.03.15
1,65Martin Sønstabø Waage, Bremnes IL27.02.021Bømlo, Seriestemne19.01.15
1,65Jonn Kristian Hollund, Bremnes IL02.12.021Bømlo, Seriestevne16.02.15
1,61Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022 (G-12)Notodden, Treningsstevne17.11.14
1,55Petter Hægland, Hinna IL30.11.021 (G-12)Stavanger, Snurrestevne13.10.14
1,54Frederik Evensen, Løten Friidrett27.03.022Løten, Treningsstevne26.03.15
-----70--------------------
1,51Tobias Haldorsen, Bremnes IL022 (G-12)Bømlo, Seriestemne17.11.14
1,51Jakob Torsvik, Ask Friidrett023Askøy, Stevne i hopp u/t09.12.14
1,51Adrian Nilsen, Ask Friidrett022Askøy, Stevne i hopp u/t08.01.15
1,48Olav Pedersen, Bremnes IL022Bømlo, Seriestevne16.02.15
1,41Magnus Grotle, Bremnes IL23.12.023 (G-12)Bømlo, Seriestemne17.11.14
1,41Kristoffer Martinussen Semmingsen, Bremnes IL26.01.025Bømlo, Seriestemne19.01.15

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,24Sander Rye Daae, Fana IL15.05.021Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
9,18Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.021Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
9,14Daniel Myking, Fana IL01.03.021Leikvang, Kengurukarusellen 212.02.15
8,85Andreas Kårstad, Fana IL25.04.022Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
8,84Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.022Leikvang, Kengurukarusellen 212.02.15
8,70Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.023Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
8,56Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.022Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
8,15Fredrik Liland, Fana IL21.09.023Leikvang, Kengurukarusellen 212.02.15
7,88Jonatan Kifle Aalen, Fana IL16.09.024Leikvang, Kengurukarusellen 212.02.15
7,54Victor Lorentsen, Steinkjer Friidrettsklubb24.11.021Steinkjer, Seriestevne26.02.15
-----10--------------------

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,74Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne02.03.15
5,35Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.021 (G-12)Os, Osmesterskap 201523.03.15
4,66Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021Rjukan, Treningsstevne10.02.15
4,50Jonn Kristian Hollund, Bremnes IL02.12.021Bømlo, Seriestevne16.02.15

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.021Tvedestrand, Treningsstevne11.02.15
7,51Marius Blesvik, Tvedestrand Turn & IF21.01.022Tvedestrand, Treningsstevne11.02.15
6,82Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-12)Notodden, Treningsstevne17.11.14
6,53Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022 (G-12)Notodden, Treningsstevne17.11.14

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,93Erik Skjønsberg, Løten Friidrett04.01.021Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
10,60Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.021Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
10,00Ole Einar Monsbakken, Løten Friidrett01.03.022Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
9,76Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.023Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
9,58Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.024Stange, Bamselekene 201522.03.15
9,09Martin Aksland, Sandnes IL30.04.021Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
9,05Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15
8,94Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.025Stange, Bamselekene 201522.03.15
8,89Martin B. Strøm, Begnadalen IL17.05.026Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
8,75Arne Marius Nesheim, IL Tyrving19.04.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
-----10--------------------
8,69Glen A. Sundell, Ørje IL15.11.021Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,69Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.021Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
8,65Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.021Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
8,53David Tomas Anker, Asker Sk. Friidrett01.03.026Stange, Bamselekene 201522.03.15
8,39Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.021Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,32Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
8,27Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.022Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
8,27Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.023Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
8,26Martin Tjernshaugen, Ski IL Friidrett03.05.022 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,01Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.022Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
-----20--------------------
7,95Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.024Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
7,94Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.021Notodden, Treningsstevne02.03.15
7,80Oscar Tobias Otterness, Romerike Friidrett16.05.022Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,80Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.022Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
7,78Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.021Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
7,76Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
7,70Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.023Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
7,63Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.027Stange, Bamselekene 201522.03.15
7,57Adam Eide Ahmed, Oppegård IL11.05.028Stange, Bamselekene 201522.03.15
7,54Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
-----30--------------------
7,53Mikal Sortland, IL Bjarg15.09.023Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
7,52Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
7,47Andreas Støkker, Oppstad IL19.01.029Stange, Bamselekene 201522.03.15
7,43Kiran Vågen, Sola FIK30.03.022Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
7,34Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.022Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15
7,27Fredrik Tung, Stadsbygd IL09.01.022 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
7,21Andreas Kårstad, Fana IL25.04.025Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
7,12Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.024 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,06Christopher Andrè Engebretsen, Askim IF01.03.022Askim, Askimlekene 201518.01.15
7,03Joakim Østrem, Haugesund IL12.07.021Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
-----40--------------------
7,01Alvar Guddingsmo, Sola FIK09.08.022Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
6,95Magnus Vik Skrede, Stryn T og IL02.04.021Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
6,93Sander Rye Daae, Fana IL15.05.022Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
6,93Jonn Kristian Hollund, Bremnes IL02.12.021Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
6,91Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.024Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
6,91Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.0210Stange, Bamselekene 201522.03.15
6,89Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.024Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
6,88Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.021 (G-12)Tromsø, Seriestevne 712.11.14
6,88Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.021Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
6,88Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.022Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
-----50--------------------
6,85Jonas Olsson, IF Hellas19.07.022Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
6,84Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.0211Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
6,83Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.021Stjørdal, Treningsstevne27.02.15
6,80Arthur Tobias K. Kihle, Dimna IL08.07.022Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
6,63Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.0211Stange, Bamselekene 201522.03.15
6,58Lars Martin Logna, Oppstad IL10.09.0212Stange, Bamselekene 201522.03.15
6,57Vebjørn Liland Drefvelin, IL Tyrving24.04.025Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
6,55Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.026Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
6,54Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.022Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
6,54Iver Fiskaa Ødegård, Dimna IL19.01.023Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
-----60--------------------
6,45Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.024Askim, Askimlekene 201518.01.15
6,30Fredrik Liland, Fana IL21.09.023Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
6,28Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.026Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
6,28Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.0213Stange, Bamselekene 201522.03.15
6,25Leif Harald Langåker, Kopervik IL31.01.022Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
6,23Torbjørn Vigeland, Hinna IL17.12.024Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
6,17Isak Elsfjorden, Fredrikstad IF14.11.025Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
6,15Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.025 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
6,08Daniel Myking, Fana IL01.03.024Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
6,03Saman Shibani, Haugesund IL27.02.021Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
-----70--------------------
6,01Rodion Fadejevs, Skogsvåg IL08.11.027Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
6,01Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.024Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
5,88Lars Magne Lie Austrheim, Haugesund IL11.07.021Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
5,86Herman Hagerup, Sem IF01.08.0215Stange, Bamselekene 201522.03.15
5,83Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.023Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
5,82Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.0216Stange, Bamselekene 201522.03.15
5,74André Montenegro, Rana FIK08.07.021Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
5,74Mathias Berg Karlsen, Fredrikstad IF22.04.026Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
5,63Henrik Holten Riste, Fagernes IL22.06.025Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
5,61Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.023Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
-----80--------------------
5,59Herman Brandal Dimmen, Dimna IL13.11.024Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
5,58Preben Solvang, Skogsvåg IL027Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
5,45Philip Draget, Sarpsborg IL17.04.027Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
5,41Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.022Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
5,40Marius Friling, IL Tyrving15.08.028Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
5,33Sander Herrem Løfshus, Ranheim IL09.07.023 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
5,25Isak Formoe, Løten Friidrett29.10.022 (G-12)Stange, U-cup del 325.10.14
5,15Vebjørn Scheie Vrålstad, Eidanger Idrettslag26.07.023Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
5,15Jonatan Kifle Aalen, Fana IL16.09.023Leikvang, Kengurukarusellen 212.02.15
5,10Daniel Pettersson Utvær, Almenning IL19.12.025Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
-----90--------------------
5,09Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.0217Stange, Bamselekene 201522.03.15
5,07Petter Hægland, Hinna IL30.11.025Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
4,95Thomas R. Selvig, IL Tyrving023Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
4,72Benjamin Hvidsten, IF Eiker-Kvikk20.09.025Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
4,71Oliver Kjørslevik, Olden IL09.03.021Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
4,69Mathias Fornes, Oppegård IL03.01.0218Stange, Bamselekene 201522.03.15
4,66Øyvind Berg, Sem IF29.01.0219Stange, Bamselekene 201522.03.15
4,20Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, IF Hellas28.01.024Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,26Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.022Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
6,18Dominik Zienkowicz (POL), Veldre Friidrett01.03.0214Stange, Bamselekene 201522.03.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,04Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.023 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
7,30Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.026 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
6,82Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.024 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
6,38Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.028 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,54Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
7,63Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012-h3 (G-15)Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
7,65Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
7,68Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15
7,75Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.012-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,85Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,85Philip Jason Omollo, Stovnerkameratene29.01.012 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,91Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.011-h2Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
7,98Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.013 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,01Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.014-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
-----10--------------------
8,02Eirik Liland, Fana IL27.03.013-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,03Isac Moen, Innfjorden IL24.05.012Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,03Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,07Morgan Øqvist, Brandbu IF09.05.013-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,10Jørgen Hafstad, Byåsen IL22.01.012 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
8,11Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
8,12Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,12Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,16Mats Tranås, Jøa IL18.02.011Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
8,20Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.012Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
-----20--------------------
8,21Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.014 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
8,24Brage Hogstad, IL i BUL19.05.012-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,25Joakim Flekke, Oppegård IL16.09.012-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,26Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.013-h1Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,27Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.013-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
8,27Andreas Dixon, Fana IL03.04.014-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,31Håvard Rinde, IL Gneist16.02.016-h3Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
8,33Magnus Forbord, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.013Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,35Michael Gregersen Aas, Hommelvik IL14.02.014Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,35Didrik Sollihaug, Stjørdal Friidrettsklubb10.08.012Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
-----30--------------------
8,35Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.012Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
8,36Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.012Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
8,36Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.011Askim, Askimlekene 201518.01.15
8,36Kristian Lager Selvik, Nesøya IL09.05.013-h4Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,37John Håvard Lien, Selbu IL24.09.014 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
8,37Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.016 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
8,37Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.013-h5Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,38Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.014-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,38Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.013-h3Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,41Amund Lillemo, FIK Orion23.06.014-h4Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----40--------------------
8,42Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.013Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
8,42Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.015-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,49Sivert Stoknes Eikrem, Ålesund Friidrettsklubb07.12.013Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,50Jacob Ellis, Høybråten og Stovner IL17.05.014-h5Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,51Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.011-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
8,51Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.016Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,54Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.011Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
8,58Jonas Fløisvik, Hinna IL13.11.011-h1Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
8,61Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.013-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,62Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.013-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----50--------------------
8,63Markus Fosserud, FIK Orion28.07.011 (G-13)Stange, U-cup del 325.10.14
8,63Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.0110 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,63Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.013-h2Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,65Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.014Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
8,66Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.013-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,66Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.016-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,67Runar Wanghai Larsen, BUL-Tromsø Friidrett06.06.011 (G-13)Tromsø, Seriestevne 712.11.14
8,67Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.011-h1Ranheim, Malvikstevnet 201528.01.15
8,68Gustav Wee, Haugesund IL01.06.012-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
8,68Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.014-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----60--------------------
8,69Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.012 (G-13)Stange, U-cup del 325.10.14
8,71Sverre Hystad, Haugesund IL16.01.011Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
8,73Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.012Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
8,74Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.016Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
8,75Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.012Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,75Vetle Høstlund, Ås IL23.03.016-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,77Jakob Granheim, Målselv IL05.04.011Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
8,79Vincent Wong, Botne SK02.06.013Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,80Johannes Breivik Gran, IF Sturla11.08.016-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
8,80Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.012Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
-----70--------------------
8,80Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.013Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
8,80Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.016-h5Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,85Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.015-h4Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,88Kristoffer Berget, Moss IL24.08.014Askim, Askimlekene 201518.01.15
8,88Gorm Godeset, Sandnes IL27.12.014-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
8,92Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.013Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
8,92Thomas Skyberg Røseng, Veldre Friidrett10.01.018Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,93Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.0113 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,94Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.014-h2Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,94Magnus Laundal, IL i BUL01.12.017-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----80--------------------
8,96Andrej Anton Helgesen, Idrettslaget Skjalg21.02.012Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,99Henrik Jakobsen, Ullensaker/Kisa IL01.04.016-h4Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,00Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.015-h2Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
9,00Adrian Magnussen, Aremark IF01.05.014Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
9,01Magnus Hagset Krogsæter, Ålesund Friidrettsklubb11.05.016Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
9,04Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.013-h1Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
9,06Artur Charitonov, Mandal & Halse IL29.10.014Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
9,07Endre Ekseth Hollum, Byåsen IL23.10.016 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
9,10Ilijas Mandzuka, Sjetne IL11.06.014 (G-13)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
9,11Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.016Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
-----90--------------------
9,11Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.013Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
9,12Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.013Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
9,15Sondre Walnum, BUL-Tromsø Friidrett28.12.012Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
9,15Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.016-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
9,16Viljar Ørnes, Rjukan Idrettslag25.02.014Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
9,17Simen Veum, Ranheim IL23.05.015 (G-13)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
9,18Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.017-h5Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,19Adrian Knudsen, Hinna IL04.10.015-h1Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
9,22Markus Yung Vuillum, IL Tyrving17.07.018-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,24Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.016Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
-----100--------------------
9,24Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.014Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
9,25Eskil Hapnes Kitching, Hinna IL12.12.016-h1Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
9,26Simon Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.013-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
9,34Vemund Prangerød, Sarpsborg IL05.05.015Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
9,39Sveinung Hjelmervik, Idrettslaget Skjalg20.09.014-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
9,39Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.015Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
9,42Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.016-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
9,44Phillip Sem, Sandnes IL15.01.015-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
9,49Magnus Skolt, Moss IL25.01.016Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
9,51Clemens Øxnevad, Sandnes IL11.12.018-h1Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
-----110--------------------
9,57Iver Sande, IL i BUL10.09.017-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,61Jøran Sørheim, Jægervatnet IL25.10.014Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
9,67Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.018-h5Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,68Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.0115 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,70Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.016Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
9,72William Algrim Buer, Lørenskog Friidrettslag05.10.018-h4Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,74Runar Skard, Stord IL04.07.011Leirvik, Hallstemne30.01.15
9,84Marius Alexander M Bjerga, Idrettslaget Skjalg03.02.015-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
9,85Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.012Leirvik, Hallstemne30.01.15
9,87Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.015Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
-----120--------------------
9,91Mats Tjolmen, Hattfjelldal IL24.02.018Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
10,09Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.018-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
10,48Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.016Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
10,52Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.017Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
10,53Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.012Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
10,63Espen Lunde Tveit, IL Korlevoll-Odda16.07.013-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
10,81Jonathan Kvamme, Osterøy IL23.12.014-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
10,86Tore Ruset Alne, Haugesund IL25.11.011Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
11,71Marius Lunde Tveit, IL Korlevoll-Odda16.07.015-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,80Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.013 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen 201531.01.15
8,65Erik Olof Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.014-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,16Gillis Jonermark (SWE), Yrjar IL10.01.017Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,9Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Hov i Land, Treningsstevne24.01.15
9,1Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011Notodden, Treningsstevne02.02.15
9,2Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.012Notodden, Treningsstevne02.02.15
12,2Fredrik Tveiten, Snøgg Friidrett04.08.012 (G-13)Notodden, Treningsstevne08.12.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,03Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15
13,14Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.011-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
13,39Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.011-h2Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
13,39Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
13,58Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.012-h2Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
13,71Johannes Breivik Gran, IF Sturla11.08.013-h2Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
15,73Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.013-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,21Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-h1Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
24,36Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012-h1Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
24,51Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h2Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
25,00Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.011-h2 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
25,25Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.011-h5Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,26Philip Jason Omollo, Høybråten og Stovner IL29.01.011-h6Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,42Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h1Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
25,46Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h1Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
25,53Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.012-h5Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,75Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.011-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----10--------------------
26,03Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,05Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.011-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,16Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.012-h2 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
26,16Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.012-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,25Mats Tranås, Jøa IL18.02.011Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
26,28Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,30Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012-h6Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,36Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Hareid IL30.03.011Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
26,43Andreas Dixon, Fana IL03.04.012-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
26,44Morgan Øqvist, Brandbu IF09.05.011-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----20--------------------
26,45Eirik Liland, Fana IL27.03.011-h2Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
26,49Didrik Sollihaug, Stjørdal Friidrettsklubb10.08.011-h1Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
26,54Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.014-h2 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
26,57Isac Moen, Innfjorden IL24.05.012-h2Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
26,66Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.011-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,69Joakim Flekke, Oppegård IL16.09.013-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,91Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.011-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
27,06Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.011-h1 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
27,22Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.012-h2Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
27,33Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.012-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----30--------------------
27,42Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.012-h1Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
27,44Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.012-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
27,46Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.013-h1Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
27,47Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.012-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,54Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.012-h1 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
27,65Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.011-h4Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
27,65Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.013-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,66Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.012-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
27,67Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,74Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.013-h2Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
-----40--------------------
27,83Jonas Fløisvik, Hinna IL13.11.013-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
27,85Sivert Stoknes Eikrem, Ålesund Friidrettsklubb07.12.013-h2Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
27,87Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.013-h1 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
27,96Jacob Ellis, Høybråten og Stovner IL17.05.013-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,98Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.013-h6Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,00Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.011-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
28,26Michael Gregersen Aas, Hommelvik IL14.02.012-h1Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
28,32Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.014-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,42Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.014-h5Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,47Johannes Breivik Gran, IF Sturla11.08.014-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----50--------------------
28,69Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.013-h1Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
28,72Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.015-h5Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,91Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.011 (G-13)Stange, U-cup del 325.10.14
28,93Mattias Kaldal, Namdalseid28.01.014Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
28,95Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.014-h6Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,97Gorm Godeset, Sandnes IL27.12.014-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
29,13Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.014-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,16Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.013-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
29,25Markus Fosserud, FIK Orion28.07.014-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,27Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.012-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----60--------------------
29,42Alvin Eikemo, T&IF Viking01.01.014-h1Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
29,48André Seliussen, IL Gneist05.04.011-h3Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
29,56Thomas Skyberg Røseng, Veldre Friidrett10.01.011Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
29,67Magnus Laundal, IL i BUL01.12.015-h6Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,71Alexander Lundlie Brandslet, Hommelvik IL10.04.011 (G-13)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
29,78Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.015-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,95Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.014-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
30,19Magnus Hagset Krogsæter, Ålesund Friidrettsklubb11.05.013-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
30,47Simen Veum, Ranheim IL23.05.012 (G-13)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
30,60Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.012-h4Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----70--------------------
30,71Markus Yung Vuillum, IL Tyrving17.07.013-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,74Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.015-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
31,03Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.014-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
31,92Iver Sande, IL i BUL10.09.015-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
32,40Phillip Sem, Sandnes IL15.01.011Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
32,60William Algrim Buer, Lørenskog Friidrettslag05.10.016-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
32,61Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.016-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15
33,90Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.015-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
35,07Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.016-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
36,95Espen Lunde Tveit, IL Korlevoll-Odda16.07.012-h3Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----80--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,11Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011-h2Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
28,42Erik Olof Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.015-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,94Gillis Jonermark (SWE), Yrjar IL10.01.012-h2Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,55Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,40Håvard Rinde, IL Gneist16.02.014-h3 (G-15)Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
1,05,27Sivert Eidsvåg, Sandnes IL30.11.011-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
1,09,82Tim Huusko, Sandnes IL29.05.012-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
1,12,05Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011Tromsø, Seriestevne 218.03.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,16Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.011-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,32,37Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.012-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,37,17Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.011Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,37,27Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.011-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,37,37Mats Tranås, Jøa IL18.02.011Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
1,37,73Daniel Thomas Steeneveldt, Malvik IL05.12.012 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,37,80Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,38,23Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.013-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,39,76Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.011-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
1,40,92Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.014Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----10--------------------
1,41,09Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.011 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,42,46Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.015-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,42,70Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.013-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,43,02Sigurd Fagerholt, Rindal IL29.11.013 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,43,30Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.012-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
1,43,71Stian Birkeland, Idrettslaget Skjalg31.07.012-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
1,43,97Brage Hogstad, IL i BUL19.05.016-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,44,11Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.014-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,44,40Daniel Damman, IL Giv-Akt13.02.011 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,44,68Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.012 (G-13)Stange, U-cup del 325.10.14
-----20--------------------
1,44,86Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.015Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,45,47Herman Aalberg, Hommelvik IL09.07.014 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,45,48Tobias N Thomassen, Verdal Friidrettsklubb22.05.012Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
1,45,58Mikael N Bjordal, Asker Sk. Friidrett29.08.016Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,45,81Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.013 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,45,91Haakon Kjelås Garfjell, IF Sturla20.11.014 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,45,96Jakob Granheim, Målselv IL05.04.011Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
1,46,20Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.015 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,46,45Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.011Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
1,46,56Fabian Moltzau, Nittedal IL18.01.018-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----30--------------------
1,46,95Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Hareid IL30.03.011Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
1,47,25Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.018Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,47,25Adrian Westlie, Askim IF04.04.019-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,47,47Mattias Kaldal, Namdalseid28.01.015 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,47,63Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.013Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
1,47,64André Seliussen, IL Gneist05.04.015-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,47,77Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.0110-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,48,00Mads Schei, Stadsbygd IL06.02.016 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,48,35Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.014Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
1,49,34Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----40--------------------
1,49,62Morgan Øqvist, Brandbu IF09.05.012-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,50,11Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.013-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,51,62Andrej Anton Helgesen, Idrettslaget Skjalg21.02.014-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
1,52,94Clemens Øxnevad, Sandnes IL11.12.015-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
1,53,83Jacob Ellis, Høybråten og Stovner IL17.05.014Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,54,39Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.012Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
1,55,96Jonas Fløisvik, Hinna IL13.11.016-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
1,56,44Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.015-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
1,57,06Andreas Nyberget, Askim IF25.09.014-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,57,31Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.012Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
-----50--------------------
1,57,43Phillip Sem, Sandnes IL15.01.017-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
1,57,47Sivert Tvete, Børsa IL13.07.012 (G-12)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,57,93Markus Yung Vuillum, IL Tyrving17.07.0110Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,58,72Eskil Hapnes Kitching, Hinna IL12.12.019-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
2,02,57Adrian Knudsen, Hinna IL04.10.017-h1 (G-12/14)Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
2,03,12Sondre Walnum, BUL-Tromsø Friidrett28.12.011 (G-13)Tromsø, Seriestevne 810.12.14
2,03,14William Algrim Buer, Lørenskog Friidrettslag05.10.016-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,03,16Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.017-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,04,0Vemund Prangerød, Sarpsborg IL05.05.011Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
2,07,72Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.014-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
-----60--------------------
2,07,84Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
2,10,05Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.018-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,43Gillis Jonermark (SWE), Yrjar IL10.01.015Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38,55Ibrahim Buras, At. Mijas21.08.017 (G-13)Antequera/ESP, I Control FAA En Pist Cubierta27.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,72Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,14,79Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,18,47André Seliussen, IL Gneist05.04.013Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,21,87Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.011Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,25,05Stian Birkeland, Idrettslaget Skjalg31.07.011Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,28,42Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.014Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,28,68Gustav Wee, Haugesund IL01.06.012Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,33,13Kasper Danbolt, Raufoss Idrettslag Friidrett12.09.011Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
2,34,26Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.011Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
2,34,54Andrej Anton Helgesen, Idrettslaget Skjalg21.02.013Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
-----10--------------------
2,34,90Elias Røyneberg, Moss IL17.01.012Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,36,27Adrian Westlie, Askim IF04.04.013Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,40,46Trond-August Flatås, Haugesund IL23.04.014Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,44,31Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.014Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,46,96Phillip Sem, Sandnes IL15.01.015Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,18,37Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.013-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
3,18,38Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.014-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
3,24,69Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.015-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,51,51Ibrahim Buras, At. Mijas21.08.017Antequera/ESP, Campeonato de Andalucia Cadete en Pista Cubierta07.03.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34,83Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,37,94Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,41,96André Seliussen, IL Gneist05.04.013-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
5,22,7Trond-August Flatås, Haugesund IL23.04.011Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
5,45,58Fabian Skaar Sannes, IL Bjarg23.09.014-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15

Ikke godkjente resultater
I konkurranse med seniorer
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,32,88Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011Leikvang, Romjulsstevne28.12.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,41,28André Seliussen, IL Gneist05.04.011 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
10,08,5Sigurd Fagerholt, Rindal IL29.11.011 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,50,6Simen Spets Storhov, SK Freidig16.07.011 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
13,30,0Sebastian Westerlund Kalland, Strindheim IL04.03.013 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,12,7Hallvard Dahle, Privat21.04.012 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
9,05Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
9,11Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
9,43Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.011-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,48Håvard Rinde, IL Gneist16.02.011Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
9,51Eirik Liland, Fana IL27.03.012-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
9,61Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.013Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
9,84Andreas Dixon, Fana IL03.04.013Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
9,86Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.014Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
9,95Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.014Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
-----10--------------------
10,20Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.011Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
10,28Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.015Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
10,68Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.012-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
10,76Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.015-fi Gøteborg/SWE, Göteborgs Adventsspel22.11.14
10,82Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.012-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
10,89Markus Fosserud, FIK Orion28.07.011Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
10,94Vincent Wong, Botne SK02.06.013-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
11,10Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.011Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
11,51Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.016Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
11,55Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.014-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
-----20--------------------
11,82Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.012-h1 (G-14/15)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
11,85Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
12,11Trond-August Flatås, Haugesund IL23.04.011Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
14,80Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.015Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Fabian Weinberg, Mandal & Halse IL26.05.011Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
1,65Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
1,65Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,60Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,55Øystein Dalland Bjørtvedt, IL Tyrving02.06.014Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
1,55Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.013 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,55Amund Lillemo, FIK Orion23.06.012Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,50Felix Mathias August Skippervold, IL Tyrving14.03.012 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,50Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.011Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
1,50Sondre Walnum, BUL-Tromsø Friidrett28.12.011Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
-----10--------------------
1,50Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.014 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,50Henrik Jakobsen, Ullensaker/Kisa IL01.04.013Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,45Nikolas Selvaag, IL Tyrving02.09.013 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,45Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.011Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,45Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.014Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,45Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.015Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,40Markus Fosserud, FIK Orion28.07.011 (G-13)Stange, U-cup del 325.10.14
1,40Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.011Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
1,40Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.011Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
1,40Tobias Ekerhovd, Skogsvåg IL19.08.013Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
-----20--------------------
1,40Thomas Skyberg Røseng, Veldre Friidrett10.01.013Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
1,40Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.016Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,40Brage Hogstad, IL i BUL19.05.016Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,40Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.018Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,40Sivert Eidsvåg, Sandnes IL30.11.012Haugesund, Mailekene 201524.05.15
1,35Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.013 (G-13)Stange, U-cup del 325.10.14
1,35Elias Røyneberg, Moss IL17.01.011Askim, Askimlekene 201518.01.15
1,35Jøran Sørheim, Jægervatnet IL25.10.012Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
1,35Alvin Eikemo, T&IF Viking01.01.012Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,35Vincent Wong, Botne SK02.06.011Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----30--------------------
1,35Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.013Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
1,35Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.011Tvedestrand, Treningsstevne11.02.15
1,30Iver Gansmoe, Romerike Friidrett06.11.012Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,30Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Hov i Land, Treningsstevne14.03.15
1,25Adrian Westlie, Askim IF04.04.013Askim, Askimlekene 201518.01.15
1,25Haakon Ellefsplass, Romerike Friidrett05.09.013Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,12Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.011Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
1,12Viljar Ørnes, Rjukan Idrettslag25.02.011Rjukan, Treningsstevne10.02.15
1,10Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
1,10Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.0110Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----40--------------------
1,05Sveinung Hjelmervik, Idrettslaget Skjalg20.09.011Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Peter Morrison (UTL), ISS11.12.011Haugesund, Mailekene 201524.05.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t02.02.15
1,30Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.011 (G-13/14)Ranheim, KM-HUT14.03.15
1,26Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.011Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,20Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-13)Greveskogen, Seriestevne11.10.14
1,20Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.011 (G-13)Tvedestrand, Treningsstevne12.11.14
1,20Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Seriestemne11.03.15
1,20Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
1,20Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
1,19Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011 (G-13)Ørsta, Treningsstemne10.12.14
1,16Eirik Liland, Fana IL27.03.012Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
-----10--------------------
1,15Johan Niillas Jernsletten, IL Ilar10.08.011 (G-13)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
1,10Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,08Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.011Askøy, Stevne i hopp u/t05.03.15
1,05Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011Askøy, Stevne i hopp u/t20.11.14
1,05Truls Magnus, Søgne IL10.04.011Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp16.03.15
1,05Simen Sæverud Gåsland, Bremnes IL18.01.011Bømlo, Seriestevne13.04.15
1,00William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.011 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp04.12.14
1,00Eivind Audenby, Egersunds IK06.11.011 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp04.12.14
1,00Erik Heggøy, Ask Friidrett21.11.011Askøy, Stevne i hopp u/t08.01.15
1,00Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.011Egersund, Hopp uten tilløp22.01.15
-----20--------------------
1,00Jørn Henning Granli, Jægervatnet IL14.06.011Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
1,00Daniel Borøy, Søgne IL04.06.012Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp16.03.15
1,00Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.012Bømlo, Seriestevne13.04.15
0,96Viljar Ørnes, Rjukan Idrettslag25.02.011Rjukan, Treningsstevne10.02.15
0,95Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-13)Hov i Land, Treningsstevne06.12.14
0,95Runar Fosse, Bryne FIK21.12.011Bryne, Åpent Klubbmesterskap25.01.15
0,95Jøran Sørheim, Jægervatnet IL25.10.012Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
0,95Nikolai Lomax, Jægervatnet IL26.03.013Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
0,95Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.014Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
0,95Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011Osterøy, Seriestemne18.02.15
-----30--------------------
0,95Sankeethan Sivachandran, Lambertseter IF12.04.011Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
0,95Andreas Anthun, Bremnes IL09.12.013Bømlo, Seriestevne13.04.15
0,93Tobias Eskeland, Stord IL24.10.011 (G-13)Leirvik, Seriestemne17.11.14
0,90Hans Halleraker, Bremnes IL31.12.014Bømlo, Seriestevne13.04.15
0,89Runar Skard, Stord IL04.07.012 (G-13)Leirvik, Seriestemne17.11.14
0,85Navalan Murugasimman, Norna-Salhus IL12.12.011 (G-13)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t17.11.14
0,85Daniel N. G. Moen, Sørild FIK24.01.011Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
0,85Joakim Innvær, Bremnes IL17.10.015Bømlo, Seriestevne13.04.15
0,71Antonio Isa Jakobsen, Bremnes IL29.12.012Bømlo, Seriestemne19.01.15
0,60Fredrik Tveiten, Snøgg Friidrett04.08.011 (G-13)Notodden, Treningsstevne08.12.14
-----40--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011Namsos, Seriestevne24.02.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
3,40Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.011Bærum, Treningstevne26.01.15
2,60Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
2,20Jøran Sørheim, Jægervatnet IL25.10.011Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
2,10Markus Fosserud, FIK Orion28.07.012Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
1,95Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.01 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
1,95Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.018 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,76Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,50Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
5,33Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.012Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,24Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012Bærum, BUL julestevne06.12.14
5,22Fabian Weinberg, Mandal & Halse IL26.05.013Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,20Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.014Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,12Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,10Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.016 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
5,08Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.012 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
5,04Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.015Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----10--------------------
4,88Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.011Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
4,87Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,80Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.011Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
4,79Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.014Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,78Andreas Dixon, Fana IL03.04.012Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
4,76Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.016Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
4,72Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.016Gøteborg/SWE, Göteborgs Adventsspel22.11.14
4,70Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.013Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
4,68Amund Lillemo, FIK Orion23.06.015Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,57Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.012Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
-----20--------------------
4,56Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.015Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,54Markus Fosserud, FIK Orion28.07.011Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
4,51Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.012Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
4,49Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.012Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
4,46Mattias Kaldal, Namdalseid28.01.011Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
4,46Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,44Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.013Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
4,44Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.018Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
4,43Håvard Rinde, IL Gneist16.02.015Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
4,43Magnus Forbord, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.011Stjørdal, Treningsstevne27.02.15
-----30--------------------
4,37Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.011Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
4,35Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.017Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,35Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.012Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,35Vincent Wong, Botne SK02.06.012Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,33Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.015Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
4,33Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.018Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,32Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.0110Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,30Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.013Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
4,30Gustav Wee, Haugesund IL01.06.011Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
4,29Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.019Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----40--------------------
4,25Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.0111Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,24Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.0112Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
4,24Magnus Laundal, IL i BUL01.12.0112Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,23Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.014Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
4,19Adrian Magnussen, Aremark IF01.05.014Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,19Henrik Jakobsen, Ullensaker/Kisa IL01.04.0114Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,16Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.0115Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,13Magnus Hagset Krogsæter, Ålesund Friidrettsklubb11.05.012Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
4,13Tobias Smits, Stjørdal Friidrettsklubb08.08.012Stjørdal, Treningsstevne27.02.15
4,11Thomas Skyberg Røseng, Veldre Friidrett10.01.014Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
-----50--------------------
4,11Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.016Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
4,09Iver Sande, IL i BUL10.09.0118Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,01Vetle Høstlund, Ås IL23.03.0119Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,99Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.011Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
3,98Adrian Knudsen, Hinna IL04.10.011Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
3,98Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.013Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
3,97Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.012Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
3,93Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.013Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
3,91Vemund Prangerød, Sarpsborg IL05.05.015Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
3,90Sveinung Hjelmervik, Idrettslaget Skjalg20.09.011Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
-----60--------------------
3,80Jøran Sørheim, Jægervatnet IL25.10.012Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
3,79Øystein S. Røkke, Lørenskog Friidrettslag11.06.0122Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,73Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.0123Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,70Phillip Sem, Sandnes IL15.01.012Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
3,67Bjarne Røvang, Haugesund IL08.11.011Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
3,66Artur Charitonov, Mandal & Halse IL29.10.015Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
3,66Markus Yung Vuillum, IL Tyrving17.07.0112Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
3,65Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.011Notodden, Treningsstevne02.02.15
3,58Clemens Øxnevad, Sandnes IL11.12.013Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
3,49Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.0124Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----70--------------------
3,47Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.014Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
3,46Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.0125Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,42Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.0126Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,40Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.013Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
3,39Jonas Jøsang, Kopervik IL10.02.012Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
3,28William Algrim Buer, Lørenskog Friidrettslag05.10.0127Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,27Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.016Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
3,11Marius Alexander M Bjerga, Idrettslaget Skjalg03.02.012Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
3,09Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.0128Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,04Runar Skard, Stord IL04.07.013Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
-----80--------------------
3,00Simon Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.014Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
2,91Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.014Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
2,23Espen Lunde Tveit, IL Korlevoll-Odda16.07.019Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.013 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen 201501.02.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,32Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.012 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
3,87Runar Skard, Stord IL04.07.011Leirvik, Hallstemne30.01.15
3,23Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.012Leirvik, Hallstemne30.01.15

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59Endre Ekseth Hollum, Byåsen IL23.10.012 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
4,57Magnus Forbord, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.013 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
4,38John Håvard Lien, Selbu IL24.09.014 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
4,33Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.015 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
3,99Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.011 (G-13)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
3,76Alexander Lundlie Brandslet, Hommelvik IL10.04.012 (G-13)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,43Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,58Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.011Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,55Johan Niillas Jernsletten, IL Ilar10.08.011 (G-13)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
2,52Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,52Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
2,51Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t02.02.15
2,46Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.011 (G-13/14)Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,41Eirik Liland, Fana IL27.03.012Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,40Adrian Knudsen, Hinna IL04.10.011 (G-13)Stavanger, Snurrestevne13.10.14
2,39Andreas Dixon, Fana IL03.04.013Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,36Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.011Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
-----10--------------------
2,33Amund Feyling, IF Sturla27.03.012Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
2,32Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011 (G-13)Larvik, Seriestevne02.07.14
2,32Joakim Flekke, Oppegård IL16.09.011Oppegård, Hopp u/t10.03.15
2,29Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.011 (G-13)Larvik, Seriestevne31.10.14
2,29Simon Wego, IF Sturla20.03.013Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
2,28Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.011Askøy, Stevne i hopp u/t20.11.14
2,27Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011Egersund, Hopp uten tilløp22.01.15
2,25Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.011 (G-13)Tvedestrand, Treningsstevne12.11.14
2,25Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.011Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
2,24Mads Rognerud, Ås IL25.06.011Ås, Kretsstevne02.03.15
-----20--------------------
2,21Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-13)Greveskogen, Seriestevne11.10.14
2,21Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Seriestemne25.02.15
2,20Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.011 (G-13)Stavern, Klubbstevne26.11.14
2,20Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,20Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.012Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
2,19Daniel Borøy, Søgne IL04.06.011Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp16.03.15
2,17Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.014Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,17Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011Moss, KM hopp u/t11.02.15
2,16Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012Askøy, Stevne i hopp u/t20.11.14
2,16Magnus Hagset Krogsæter, Ålesund Friidrettsklubb11.05.011Ålesund, Seriestevne14.01.15
-----30--------------------
2,16Viljar Ørnes, Rjukan Idrettslag25.02.011Rjukan, Treningsstevne10.02.15
2,14Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.012Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
2,12Erik Heggøy, Ask Friidrett21.11.011Askøy, Stevne i hopp u/t08.01.15
2,10Jøran Sørheim, Jægervatnet IL25.10.011Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
2,09Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011Ørsta, Treningsstemne11.03.15
2,09Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.014Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
2,05Trygve Tunheim, Egersunds IK28.01.012 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp04.12.14
2,05Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Hov i Land, Treningsstevne24.01.15
2,04Simen Sæverud Gåsland, Bremnes IL18.01.011 (G-13)Bømlo, Seriestemne17.11.14
2,03Isak Krag Olsen, Jægervatnet IL01.02.012Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
-----40--------------------
2,02Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.013Egersund, Hopp uten tilløp22.01.15
1,99Eskil Hapnes Kitching, Hinna IL12.12.012 (G-13)Stavanger, Snurrestevne13.10.14
1,98Daniel Bøe, Tønsberg Friidrettsklubb07.11.011Greveskogen, Treningsstevne hopp ut26.01.15
1,97William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.014Egersund, Hopp uten tilløp22.01.15
1,96Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.012Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
1,96Phillip Sem, Sandnes IL15.01.011Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
1,95Mikael Bruland, IL Nordlys27.07.011 (G-13)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.14
1,95Joakim Innvær, Bremnes IL17.10.012Bømlo, Seriestevne13.04.15
1,94Henrik Olsnes, IL Fri10.03.011Bergen/Lo, Seriestevne10.12.14
1,93Tobias Eskeland, Stord IL24.10.011 (G-13)Leirvik, Seriestemne17.11.14
-----50--------------------
1,91Jørn Henning Granli, Jægervatnet IL14.06.013Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
1,91Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011Osterøy, Seriestemne18.02.15
1,90Runar Fosse, Bryne FIK21.12.011Bryne, Åpent Klubbmesterskap25.01.15
1,88Runar Skard, Stord IL04.07.011Leirvik, Seriestemne19.01.15
1,87Martin Oksavik Viken, Ålesund Friidrettsklubb06.09.012Ålesund, Seriestevne14.01.15
1,87Daniel N. G. Moen, Sørild FIK24.01.013Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
1,87Hans Halleraker, Bremnes IL31.12.013Bømlo, Seriestevne13.04.15
1,86Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.012 (G-13)Bømlo, Seriestemne17.11.14
1,85Alexander Horpestad, Egersunds IK24.04.015 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp04.12.14
1,83Andreas Anthun, Bremnes IL09.12.014Bømlo, Seriestevne13.04.15
-----60--------------------
1,81Lionel Egou Gylland, IL Dalebrand20.10.011Stjørdal, Innendørsstevne25.02.15
1,77Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.014Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
1,72Heine Aga Meling, Bremnes IL17.08.016Bømlo, Seriestevne13.04.15
1,71Nikolai Lomax, Jægervatnet IL26.03.014Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
1,66Jonathan Kvamme, Osterøy IL23.12.011Osterøy, Hopp u/t23.03.15
1,66Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.015Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
1,59Antonio Isa Jakobsen, Bremnes IL29.12.014Bømlo, Seriestemne19.01.15
1,56Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.015Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
1,51Navalan Murugasimman, Norna-Salhus IL12.12.011 (G-13)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t17.11.14
1,31Fredrik Tveiten, Snøgg Friidrett04.08.014 (G-13)Notodden, Treningsstevne17.11.14
-----70--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,63Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011Namsos, Seriestevne24.02.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,47Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
10,65Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.015 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
10,58Andreas Dixon, Fana IL03.04.011Leikvang, Kengurukarusellen 212.02.15
10,47Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.012Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
9,88Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.013Leikvang, Kengurukarusellen 212.02.15
8,82Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.0112 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,85Bjarne Røvang, Haugesund IL08.11.011Haugesund, Innendørsstevne11.02.15

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Leikvang, Stavstevne30.11.14
7,16Mads Rognerud, Ås IL25.06.011Ås, Kretsstevne02.03.15
6,93Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.011 (G-13/14)Ranheim, KM-HUT14.03.15
6,21Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-13)Hov i Land, Treningsstevne06.12.14
6,03Viljar Ørnes, Rjukan Idrettslag25.02.011Rjukan, Treningsstevne10.02.15
5,77Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.011Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.011 (G-13)Notodden, Treningsstevne17.11.14
7,21Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.012 (G-13)Notodden, Treningsstevne17.11.14
4,04Fredrik Tveiten, Snøgg Friidrett04.08.013 (G-13)Notodden, Treningsstevne17.11.14

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,95Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
10,62Mattias Kaldal, Namdalseid28.01.012 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
10,10Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.013 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
10,08Mats Tranås, Jøa IL18.02.014 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
9,93Joakim Flekke, Oppegård IL16.09.012 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,36Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.013 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,29Daniel Solemsaunet, Stadsbygd IL24.07.015 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
8,96Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.014 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,12Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.011 (G-13)Stange, U-cup del 325.10.14
7,75Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011 (G-13)Ørsta, Treningsstemne10.12.14
-----10--------------------
7,68Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.012 (G-13)Stange, U-cup del 325.10.14
7,16Mads Schei, Stadsbygd IL06.02.017 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
5,38Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011 (G-13)Tromsø, Seriestevne 712.11.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,83Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011 (G-13)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,68Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011Stange, Bamselekene 201522.03.15
11,93Fabian Weinberg, Mandal & Halse IL26.05.011Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
11,65Håvard Rinde, IL Gneist16.02.011Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
11,41Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.011Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
10,58Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.012Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
10,37Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.012Stange, Bamselekene 201522.03.15
10,32Amund Lillemo, FIK Orion23.06.013Stange, Bamselekene 201522.03.15
10,10Andreas Løyning, Torvastad IL24.09.011Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
9,19Mattias Kaldal, Namdalseid28.01.012Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
9,07Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.011Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
-----10--------------------
8,82Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.012Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,77Mats Tranås, Jøa IL18.02.013Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
8,77Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.012Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
8,73Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.014 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
8,62Sivert Stoknes Eikrem, Ålesund Friidrettsklubb07.12.011Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,58Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.014Stange, Bamselekene 201522.03.15
8,55Øystein Dalland Bjørtvedt, IL Tyrving02.06.013Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,35Tobias Ekerhovd, Skogsvåg IL19.08.013Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
8,34Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.012Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,31Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.012Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
-----20--------------------
8,12Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.011Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
8,09Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.015 (G-13/14)Bærum, Kretskamp14.03.15
8,06Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Leikvang, Stavstevne 206.12.14
8,02Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011Ørsta, Treningsstemne11.03.15
7,93Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.011Askim, Askimlekene 201518.01.15
7,85Sverre Hystad, Haugesund IL16.01.011Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
7,84Andre Rosseland Salte, Lye IL06.06.012Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
7,81Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.015Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,78Andreas Dixon, Fana IL03.04.011Leikvang, Kengurukarusellen 212.02.15
7,64Brage Hogstad, IL i BUL19.05.019Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----30--------------------
7,61Sondre Walnum, BUL-Tromsø Friidrett28.12.011Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
7,58Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.0110Stange, Bamselekene 201522.03.15
7,55Øystein S. Røkke, Lørenskog Friidrettslag11.06.0111Stange, Bamselekene 201522.03.15
7,48Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.013Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,39Thomas Skyberg Røseng, Veldre Friidrett10.01.012Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,35Andrej Anton Helgesen, Idrettslaget Skjalg21.02.013Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
7,35Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.014Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
7,21Haakon Ellefsplass, Romerike Friidrett05.09.011Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,09Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.011Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
7,08Isak Vollan, Hattfjelldal IL31.05.014Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
-----40--------------------
7,04Eskil Hapnes Kitching, Hinna IL12.12.014Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
6,94Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.0112Stange, Bamselekene 201522.03.15
6,85Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.012Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
6,84Trond-August Flatås, Haugesund IL23.04.011Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
6,81Marius Alexander M Bjerga, Idrettslaget Skjalg03.02.011Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
6,80Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.013Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
6,78Jonas Sætra, Ørje IL12.05.012Askim, Askimlekene 201518.01.15
6,72Viljar Ørnes, Rjukan Idrettslag25.02.011Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
6,49Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.0115Stange, Bamselekene 201522.03.15
6,37Phillip Sem, Sandnes IL15.01.014Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
-----50--------------------
6,37Bjarne Røvang, Haugesund IL08.11.012Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
6,33Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.011Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
6,11Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.012Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
6,09Mats Tjolmen, Hattfjelldal IL24.02.015Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
6,05Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.013Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
5,92Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.011Tvedestrand, Treningsstevne11.02.15
5,90Tore Ruset Alne, Haugesund IL25.11.013Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
5,81Vincent Wong, Botne SK02.06.012Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
5,79Jøran Sørheim, Jægervatnet IL25.10.014Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
5,74Simon Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.012Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
-----60--------------------
5,69Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.013Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
5,56Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.014Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
5,52Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-13)Hov i Land, Treningsstevne06.12.14
5,39Clemens Øxnevad, Sandnes IL11.12.015Sandnes, Innandørsstevne 108.01.15
5,32Artur Charitonov, Mandal & Halse IL29.10.013Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
5,30Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.015Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
5,09Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.011Leirvik, Hallstemne30.01.15
4,93Tom Andre Myklebust Lillebø, Bergsøy IL14.04.015Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
4,77Jonas Jøsang, Kopervik IL10.02.013Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
4,74Espen Lunde Tveit, IL Korlevoll-Odda16.07.015Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
-----70--------------------
3,97Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.014Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,33Filip Bøe, Fana IL30.08.002-fi-AMalmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
7,44Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.003-fi-B (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,58Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.002-h2Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,59Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,59Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.001-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,61Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,66Joakim Nielsen, Norna-Salhus IL31.08.001Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15
7,66Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.002-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,68Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,69Eirik Endreson Klinge, Surnadal IL14.09.001Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----10--------------------
7,69Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.003-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,70Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,75Per Tinius Fremstad-Waldron, Bøler IF25.09.001-h2 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,83Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
7,85Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
7,85Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.004-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,87Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001-fi Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
7,88Eskild Reithe Flåten, Narvik IL09.02.002Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
7,89Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002-fi Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
-----20--------------------
7,90Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.00HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
7,92Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.003-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,95Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
7,95Kristoffer Kjellby, Fana IL28.02.005-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,98Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.004-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,98Tormod Halfdansen-Aspen, Nesodden IF01.01.003 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,00Lars Haugerud, Ski IL Friidrett02.10.002-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,00Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,01Sondre Blakstad Henriksen, Lillehammer IF05.03.003-h2Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
8,01Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
-----30--------------------
8,02Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.004-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,03Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.004-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,04Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.001 (G-14)Bodø, Kretsstevne17.12.14
8,05Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.001-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,08Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
8,11Thomas Suhr, Halden IL03.06.002-h2Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,11Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.005-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,12Kasper Bodulski, Vaaler IF03.05.003-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,14Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.001 (G-14)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
8,14Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-h2Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games22.02.15
-----40--------------------
8,19Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001-h1Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,19Trajan K. Dobrev, Idrettslaget Skjalg21.04.002-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,20Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.003-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,22Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.001Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
8,22Mats Abotnes, Asker Sk. Friidrett01.12.004-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,23Anders Bjerke, Romerike Friidrett08.04.004-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,24Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.005-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,25Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.004-h2Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,25Stian Martinsen, Fredrikstad IF31.08.004-h2Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,28Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.002-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----50--------------------
8,29Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.004-h2Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
8,29Joel Rørbakken, IL Fri27.08.007-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,30Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.005-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,31Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.006-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,32Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.004-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,33Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.004 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
8,33Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.005-h2Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
8,33Erlend Moe, Fana IL26.11.003Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,34Vetle Tyldum, Hattfjelldal IL24.09.003Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
8,37Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001Bodø, Kretsstevne18.03.15
-----60--------------------
8,38Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.004-h3Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,39Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.001Porsgrunn, KM inne Telemark25.01.15
8,39Lukas Holden, Sola FIK04.03.006-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
8,42Petter Myhr, FIK Orion05.03.002 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
8,42Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.002Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15
8,44Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.003-h1Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
8,44Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.007-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,47Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.001-h1Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,47Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.004-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,49Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.002Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
-----70--------------------
8,50Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.002Porsgrunn, KM inne Telemark25.01.15
8,50Henrik Stenberg, IL Tyrving09.01.006-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,50Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,53Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.002-h1Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,53Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.006-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,54Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.003-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,54Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.005-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,56Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.001Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
8,56Marius Eikrem, Skogn IL10.03.003-h1Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,60Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.004Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----80--------------------
8,61Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.005Ås/SWE, Hissmoforsspelen 201531.01.15
8,62Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001 (G-14)Tromsø, Seriestevne 712.11.14
8,66Samuel David Isehaug, Dimna IL15.07.008-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,68Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.006Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
8,68Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.005-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,71Sondre Meyer Hunstad, Kvæfjord IL28.05.004Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
8,71Casper Friele Faye, Fana IL16.11.005Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,72Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.006-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,73Henrik Saunes Haddal, Dimna IL08.04.007-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,78Jakob Fartein Mortensen Fjørtoft, Dimna IL22.02.005Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----90--------------------
8,81William André Dyrendahl, Stadsbygd IL23.03.004-h1Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,83Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.006-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,84Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.004-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,86Tov Alexander Lorentzen, Romerike Friidrett26.07.005-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,86Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.007-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,92Mikael Solheim, Fana IL16.04.004-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,05Marius Buestad Lohmann, Kristiansand Løpeklubb15.06.002Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
9,10Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.005-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,12Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.003-h1Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
9,21Tord Hetlevik, Osterøy IL01.04.006-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----100--------------------
9,23Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.008-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
9,24Sondre Moen, Eidanger Idrettslag05.07.003Askim, Askimlekene 201518.01.15
9,45Nicolay Ebbing, Fana IL25.06.007Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
9,49Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.006 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
9,86Morten Nilsen Alkholt, Turn & IL Hovding15.11.002Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,78Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,16Wahid Poya (AFG), Sandnes IL01.06.003-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
8,34Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.002-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,36Khualpi Hatzaw (MYA), Oppdal FIK09.07.005 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,3Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.002Hov i Land, Treningsstevne24.01.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,38Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.001-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
12,50Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
13,16Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,35Filip Bøe, Fana IL30.08.001-h1Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
23,83Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001-h2Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
24,24Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,26Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.002-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,38Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.001-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,40Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,46Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
24,47Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.001-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,50Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,82Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----10--------------------
24,87Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,97Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.003-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
25,07Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,12Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.002-h3 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
25,15Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h2Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,40Kristoffer Kjellby, Fana IL28.02.004-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
25,53Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.001 (G-14)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
25,67Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.001-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,71Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.001-h1Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
25,80Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----20--------------------
25,81Eirik Endreson Klinge, Surnadal IL14.09.001Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
25,90Mats Abotnes, Asker Sk. Friidrett01.12.003-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,96Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.004-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
25,97Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.002-h2 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
26,00Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
26,02Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,05Trajan K. Dobrev, Idrettslaget Skjalg21.04.002-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
26,09Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,13Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.002-h1Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
26,17Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----30--------------------
26,29Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-h2Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
26,31Lars Haugerud, Ski IL Friidrett02.10.002-h4Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
26,47Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.002-h2Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
26,67Joel Rørbakken, IL Fri27.08.002-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
26,72Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.003-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,73Eskild Reithe Flåten, Narvik IL09.02.003-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,75Martin Aune, Ranheim IL26.07.003 (G-14)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
26,88Kasper Bodulski, Vaaler IF03.05.002-h1Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
26,91Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003-h3Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
27,00Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.003-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----40--------------------
27,00Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.004-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,05Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.002-h2Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
27,32Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.003-h2Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
27,34Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.003-h3 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
27,40Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.003Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
27,40Jakob Fartein Mortensen Fjørtoft, Dimna IL22.02.003Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
27,52Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.003-h2Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
27,52Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.005-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,58Lukas Holden, Sola FIK04.03.003-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
27,70Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002-h2Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
-----50--------------------
27,75Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.003-h2 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
27,78Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.002 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
27,80Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.005-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,86Erlend Moe, Fana IL26.11.003-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
27,94Carl Philip Dybwad, Bækkelagets SK03.11.005-h2 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,94Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.003-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
28,05Mikael Solheim, Fana IL16.04.003-h2Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
28,06Samuel David Isehaug, Dimna IL15.07.001Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
28,06Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.003-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
28,18Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.001-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----60--------------------
28,34David Bregård, Frøyland IL26.09.002Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
28,41Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.001Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
28,54Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.002-h2Ås/SWE, Hissmoforsspelen 201531.01.15
28,75Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne24.02.15
28,76Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.004-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
28,76Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.005-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,01Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.004-h1Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
29,04Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002-h3 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
29,26Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.005-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,41Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.002-h1Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
-----70--------------------
29,62Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.004-h1 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
29,66Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.006-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,97William André Dyrendahl, Stadsbygd IL23.03.003-h1Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
30,53Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.003 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
30,64Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.004-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
31,47Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.004-h2Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
32,37Morten Nilsen Alkholt, Turn & IL Hovding15.11.002Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,32Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.004-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,55Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
26,55Wahid Poya (AFG), Sandnes IL01.06.002-h1Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
28,46Frederic Maiwald (GER), IK Tjalve19.07.002-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,03Joakim Nielsen, Norna-Salhus IL31.08.001Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15
44,47Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.002Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,48Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
57,04Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.001Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
59,32Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.003-h2 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
59,33Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001-h2Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
59,87Trajan K. Dobrev, Idrettslaget Skjalg21.04.001-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
1,00,00Casper Friele Faye, Fana IL16.11.001Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
1,00,26Kristoffer Kjellby, Fana IL28.02.002Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
1,00,29Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
1,00,36Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.001Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
1,00,38Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.001-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
-----10--------------------
1,01,60Vetle Tyldum, Hattfjelldal IL24.09.001Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
1,02,05Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.002Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
1,02,12Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.002-h2Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
1,04,52Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.002Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
1,06,26Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.003-h1 (J-14/16)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
1,09,90Sondre Meyer Hunstad, Kvæfjord IL28.05.003-h2Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,29,27Petter Myhr, FIK Orion05.03.002-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,31,68Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.003-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,31,69Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,33,07Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.004-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,33,09Ole-Martin Sandness, Sørum IL13.03.002 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,33,18Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.005-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,36,02Kristoffer Kjellby, Fana IL28.02.001-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,36,29Joel Rørbakken, IL Fri27.08.002-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,36,30Casper Friele Faye, Fana IL16.11.003-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
-----10--------------------
1,37,35Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.004-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,37,92Andreas Vågen, IL Fri15.05.005-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,38,23Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.001 (G-14)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,38,54Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.001-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,39,07Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.002-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,39,39Anders Bjerke, Romerike Friidrett08.04.002Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,40,86Martin Aune, Ranheim IL26.07.002 (G-14)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,42,12Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.007-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,42,89Sigurd Skurdal, FIK Orion06.09.008-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,43,38Lars Haugerud, Ski IL Friidrett02.10.003Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----20--------------------
1,44,03Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,44,19Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003 (G-14)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,45,61Tobias Lømo, IL Koll13.05.007 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,45,67Jonatan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.002-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
1,45,9Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.001Tromsø, Seriestevne 118.02.15
1,46,03Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.001 (G-14)Tromsø, Seriestevne 712.11.14
1,46,09Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.003-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,46,66Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
1,48,89Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.006-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,51,02Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.008 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----30--------------------
2,06,85Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.003 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,08Frederic Maiwald (GER), IK Tjalve19.07.009 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56,54Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.003-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
2,04,34Petter Myhr, FIK Orion05.03.003-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,09,74Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.001 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
2,09,76Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.001-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,10,48Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.003-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,10,53Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.004-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,11,15Thomas Blücher, IL Gneist05.09.005-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,12,42Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.003-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,14,43Andreas Vågen, IL Fri15.05.001-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,15,25Kristian Vatne, BUL-Tromsø Friidrett22.12.001Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
-----10--------------------
2,15,84Joel Rørbakken, IL Fri27.08.002-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,16,90Jørgen Dyrhol Christensen, Fana IL24.09.003-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,16,93Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.004-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,17,57Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.005-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,17,73Casper Friele Faye, Fana IL16.11.006-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,17,94Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.007-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
2,18,04Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.006-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,18,42Aleksander Lehn, Selsbakk IF07.03.001Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
2,18,44Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.005-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
2,19,18Marius Fauskanger, Ask Friidrett05.04.001Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
-----20--------------------
2,19,22Trym Tønnesen, Halden IL04.02.004-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,21,22Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.002 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
2,22,65Martin Mæle, Fana IL14.03.003Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,23,49Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.003Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,23,72Kristoffer Kjellby, Fana IL28.02.007-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,24,03Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.007-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,24,75Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.008-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,25,18Mathias Nymo, Målselv IL30.03.002Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
2,26,42Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.004-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,27,84William Gustafsson, IK Hind11.08.004Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
-----30--------------------
2,27,96Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.005-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,28,96Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.00HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,30,08Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.001Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
2,30,42Marius Buestad Lohmann, Kristiansand Løpeklubb15.06.002Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
2,31,69Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.004Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,32,00Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
2,34,11Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.006-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,36,94Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.007-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,37,2Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.003Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
2,38,37Marius Eikrem, Skogn IL10.03.004 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
-----40--------------------
2,42,69Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.003Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36,19Khualpi Hatzaw (MYA), Oppdal FIK09.07.003 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,45,58Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.001Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
3,02,00Jonatan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.004Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
3,12,40Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.005Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,84Petter Myhr, FIK Orion05.03.001Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
4,23,7Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.006 (MS)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,30,55Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.002-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,31,24Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.003-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,31,59Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.004-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,32,91Andreas Vågen, IL Fri15.05.005-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,35,88Kristian Vatne, BUL-Tromsø Friidrett22.12.001Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
4,40,90Marius Fauskanger, Ask Friidrett05.04.001-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,41,42Thomas Blücher, IL Gneist05.09.006-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,41,55Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.007-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----10--------------------
4,43,53Jonatan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.008-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,50,41Jørgen Dyrhol Christensen, Fana IL24.09.001-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,50,45Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.002-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,51,03Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,53,68Casper Friele Faye, Fana IL16.11.004-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,54,05Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,57,85Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.003-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,58,96Mathias Nymo, Målselv IL30.03.002Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
5,01,51Tobias Nikolai Overvik, Målselv IL03.05.003Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
5,03,87Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.006-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----20--------------------
5,06,00Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.004Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
5,10,87Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.002Tromsø, Seriestevne 218.03.15
5,22,41William Gustafsson, IK Hind11.08.006Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,36,61Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001 (MS)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
10,20,80Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
10,39,50Jakob Brones Engen, BUL-Tromsø Friidrett29.02.001Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
10,44,09Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.002Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
11,52,23David Bregård, Frøyland IL26.09.002Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,68Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
9,10Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
9,19Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
9,24Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.003-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
9,34Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-fi Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
9,38Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.004-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
9,39Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
9,49Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.005-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
9,53Eskild Reithe Flåten, Narvik IL09.02.002-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
9,73Lukas Holden, Sola FIK04.03.001-h1 (G-14/15)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
-----10--------------------
10,04Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.006-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,07Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.006Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
10,11Mikael Solheim, Fana IL16.04.004-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,13Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.005-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,53Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.001-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
11,06Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.002Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
11,26Sondre Moen, Eidanger Idrettslag05.07.003Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40,7Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,02,84Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.001Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
7,59,76Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.002Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
8,51,91Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,94Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,86Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,70Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
1,70Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,65Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.004Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,63Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.00HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
1,55Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.001 (G-14)Bodø, Kretsstevne10.12.14
1,55Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.002Askim, Askimlekene 201518.01.15
1,55Thomas Suhr, Halden IL03.06.002Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
1,55Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.006Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----10--------------------
1,55Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.002Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,50Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,50Sondre Moen, Eidanger Idrettslag05.07.003Askim, Askimlekene 201518.01.15
1,50Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.001Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
1,50Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.004 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,50Ottar Hellesvik, Kopervik IL17.05.001Haugesund, Mailekene 201524.05.15
1,45Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
1,45Marius Eikrem, Skogn IL10.03.002 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,45Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Hov i Land, Treningsstevne24.01.15
1,45Tov Alexander Lorentzen, Romerike Friidrett26.07.001Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----20--------------------
1,45Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.001Hov i Land, Treningsstevne14.03.15
1,45Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,40Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.003 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,40Stian Martinsen, Fredrikstad IF31.08.004Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
1,30Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.005 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,25Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.003 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
1,25Connor Engen, ISS02.10.002Haugesund, Mailekene 201524.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Khualpi Hatzaw (MYA), Oppdal FIK09.07.004 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Askim, Treningsstevne10.06.15
1,42Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,40Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Hov i Land, Treningsstevne24.01.15
1,38Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,36Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001 (G-14)Greveskogen, Seriestevne11.10.14
1,36Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,34Filip Bøe, Fana IL30.08.003Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,34Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.004Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,30Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001 (G-14)Løten, Treningsstevne18.12.14
1,30Mikael Solheim, Fana IL16.04.005Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
-----10--------------------
1,30Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
1,30Gabriel Walden Michelsen, Os Turnforening26.05.001Os, Osmesterskap 201523.03.15
1,28Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001Moss, KM hopp u/t11.02.15
1,26Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.006Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,25Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
1,25Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
1,23Håvard Kolbotn, Breimsbygda IL17.03.001Sandane, Seriestemne27.01.15
1,20Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Sandane, Seriestemne27.01.15
1,20Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.001Namsos, Seriestevne24.02.15
1,15Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
-----20--------------------
1,15Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.001Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,15Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001Gloppen, Seriestemne11.03.15
1,12Martin Tysnes, Norna-Salhus IL25.10.001 (G-14)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t17.11.14
1,12Lukas Helland, Stord IL30.06.001Leirvik, Seriestemne19.01.15
1,10Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.003Sandane, Seriestemne27.01.15
1,10Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.003Sandane, Seriestemne27.01.15
1,10Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.002Namsos, Seriestevne24.02.15
1,05Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.002 (G-14)Løten, Treningsstevne18.12.14
1,05Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.003Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,00Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.002Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
-----30--------------------
1,00August Bergh Jacobsen, Sømna IL04.11.001Berg, Kretsstevne30.04.15
0,94Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.001Bergen/La, Hopp u/t24.03.15
0,90Tord Hetlevik, Osterøy IL01.04.001Osterøy, Hopp u/t23.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.001Bærum, Treningstevne26.01.15
3,20Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.006Ithaca/NY/USA, Section 4 Class Championships14.02.15
2,90Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,70Tobias Sweetlove, Grue IL29.07.004Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Bærum, Treningstevne26.01.15
2,40Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.001Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
2,35Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.001Stjørdal, Treningsstevne27.02.15
2,30Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.002Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
2,10Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Arbi Islamov (RUS), IL Pioner22.12.001Finnsnes, Stavstevne02.03.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,09Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
6,09Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,68Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.002Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,68Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.003Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,65Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.004Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,61Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.005Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,56Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.001Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
5,45Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,43Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
5,42Eirik Endreson Klinge, Surnadal IL14.09.002Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----10--------------------
5,40Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
5,40Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.007Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,37Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
5,29Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.003Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,22Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.002Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
5,22Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.001Bodø, Kretsstevne25.02.15
5,19Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
5,19Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
5,14Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,13Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.008Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----20--------------------
5,11Lars Haugerud, Ski IL Friidrett02.10.005Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
5,11Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
5,07Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.002Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
5,04Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.004 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
4,98Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.007Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
4,95Erlend Moe, Fana IL26.11.002Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
4,89Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.007Malmø/SWE, Pallas Spelen 201525.01.15
4,86Sondre Blakstad Henriksen, Lillehammer IF05.03.003Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
4,84Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.001Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,84Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.002Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----30--------------------
4,83Kasper Bodulski, Vaaler IF03.05.004Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
4,82Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.003Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,81Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
4,80Mikael Solheim, Fana IL16.04.004Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
4,77Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,76Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.004Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,71Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.003Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
4,60Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.006 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
4,49Marius Eikrem, Skogn IL10.03.002Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
4,45Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.009Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
-----40--------------------
4,41William André Dyrendahl, Stadsbygd IL23.03.003Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
4,35Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.004Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
4,33Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.004Ås/SWE, Hissmoforsspelen 201501.02.15
4,32Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.009 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,25Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.005Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,17Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.004Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
4,03William Gustafsson, IK Hind11.08.002Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
3,99Nicolay Ebbing, Fana IL25.06.005Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
3,85Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.002Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
3,80Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.001Stjørdal, Treningsstevne27.02.15
-----50--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40Lars Haugerud, Ski IL Friidrett02.10.001Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
5,04Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.003Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
4,98Kasper Bodulski, Vaaler IF03.05.004Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,84Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Hov i Land, Treningsstevne24.01.15
2,74Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Sandane, Seriestemne27.01.15
2,67Håkon Herrevold, Os Turnforening03.08.001Os, Osmesterskap 201523.03.15
2,66Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001Greveskogen, Treningsstevne hopp ut26.01.15
2,62Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.001Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,60Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.001Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
2,59Jon Vaardal-Lunde, T&IF Viking05.08.002Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,56Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001Løten, Treningsstevne26.03.15
2,54Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.003Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
-----10--------------------
2,54Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.002Greveskogen, Treningsstevne hopp ut26.01.15
2,52August Bergh Jacobsen, Sømna IL04.11.001Berg, Kretsstevne30.04.15
2,50Filip Bøe, Fana IL30.08.004Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,50Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,50Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.001Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
2,50Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.001Namsos, Seriestevne24.02.15
2,50Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Ås, Kretsstevne02.03.15
2,50Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
2,49Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001 (G-15/16)Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,48Håvard Kolbotn, Breimsbygda IL17.03.002Sandane, Seriestemne27.01.15
-----20--------------------
2,44Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.001Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
2,44Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Gloppen, Seriestemne11.03.15
2,42Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.002Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,42Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.002Namsos, Seriestevne24.02.15
2,40Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.002Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
2,39Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.005Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,39Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.003Greveskogen, Treningsstevne hopp ut26.01.15
2,38Iver F. Løkhammer, Stord IL03.12.001Leirvik, Seriestemne19.01.15
2,38Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.003Sandane, Seriestemne27.01.15
2,37Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.002 (G-14)Løten, Treningsstevne18.12.14
-----30--------------------
2,36Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002Ås, Kretsstevne02.03.15
2,32Robin Alexander Langer Hansen, Larvik Turn & IF12.01.001 (G-14)Larvik, Seriestevne31.10.14
2,32Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.002Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
2,31Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.006Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,30Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.003Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,29Oskar Eftedal Markussen, Larvik Turn & IF13.06.002 (G-14)Larvik, Seriestevne31.10.14
2,26Joel Rørbakken, IL Fri27.08.001Bergen/Lo, Seriestevne10.12.14
2,26Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.002Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
2,25Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,25Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.004Sandane, Seriestemne27.01.15
-----40--------------------
2,24Glenn Ueland, Egersunds IK19.08.001Egersund, Hopp uten tilløp22.01.15
2,24Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001Moss, KM hopp u/t11.02.15
2,23Erlend Moe, Fana IL26.11.007Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,23Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
2,19Lukas Helland, Stord IL30.06.002Leirvik, Seriestemne19.01.15
2,19Sondre Moen, Eidanger Idrettslag05.07.003Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
2,16Johannes Pedersen, Bremnes IL30.06.001Bømlo, Seriestemne19.01.15
2,13Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.003 (G-14)Porsgrunn, Klubbmesterskap03.11.14
2.12Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.007 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap16.01.15
2,11Mikael Solheim, Fana IL16.04.008Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
-----50--------------------
2,10Andreas Korsnes, Ås IL19.05.003Ås, Kretsstevne02.03.15
2,07Andreas Vågen, IL Fri15.05.001Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t02.02.15
2,03Martin Tysnes, Norna-Salhus IL25.10.001 (G-14)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t17.11.14
2,00Øystein Stautland, Stord IL07.04.001 (G-14)Leirvik, Seriestemne17.11.14
2,00Kristoffer Frøysland, Søgne IL28.09.001Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp16.03.15
1,99Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.002Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
1,99Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.001Bergen/La, Hopp u/t24.03.15
1,97Tord Hetlevik, Osterøy IL01.04.001Osterøy, Hopp u/t23.03.15
1,88Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.002Osterøy, Hopp u/t23.03.15
1,75Yngve B Revheim, Osterøy IL20.09.003Osterøy, Hopp u/t23.03.15
-----60--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Wahid Poya (AFG), Sandnes IL01.06.002 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,04Hadi Karimi (AFG), Sømna IL19.08.001 (G-14)Vik, Kretsstevne20.12.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,94Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
11,73Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
11,33Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
11,07Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
10,93Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.004Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
10,88Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
10,83Erlend Moe, Fana IL26.11.002Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
10,30Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.0031 (G-14)Ithaca/NY/USA, Ithaca College Bomber H.S. Invitational13.12.14
10,25Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.006Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
10,18Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.001Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
-----10--------------------
9,88Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.002Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
9,83Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.001Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
9,79Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.007Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
9,56Mikael Solheim, Fana IL16.04.002Leikvang, Kengurukarusellen 212.02.15
9,33Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.003Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,97Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Hov i Land, Treningsstevne24.01.15
7,42Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Ås, Kretsstevne02.03.15
7,40Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Ås, Kretsstevne02.03.15
6,78Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001 (G-15/16)Ranheim, KM-HUT14.03.15
6,71Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.001Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
6,53Sondre Moen, Eidanger Idrettslag05.07.002Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
6,25Andreas Korsnes, Ås IL19.05.003Ås, Kretsstevne02.03.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,40Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
13,69Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
13,18Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
12,48Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.004Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
12,24Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.005Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
11,53Lars Greiff, Tønsberg Friidrettsklubb29.04.001Tønsberg, Seriestevne31.01.15
11,42Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.002Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
11,41Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games22.02.15
11,31Mats Abotnes, Asker Sk. Friidrett01.12.001 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
11,29Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.001Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
-----10--------------------
11,28Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001 (G-14)Tromsø, Seriestevne 712.11.14
10,90Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.003Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
10,72Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.004Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
10,59Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002Stange, Bamselekene 201522.03.15
10,44Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
10,38Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
10,36Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.002 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
10,32Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.001Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
10,25Eskild Reithe Flåten, Narvik IL09.02.003Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
10,12Ruben de Jong, FIL Aks-7719.04.001Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
-----20--------------------
10,00Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.002Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
9,96Joakim Lismoen Einarsrud, Grue IL14.03.004Stange, Bamselekene 201522.03.15
9,91Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.005Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
9,77Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.002Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
9,74Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.005Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,72Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
9,68Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.002Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
9,58Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
9,52Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.002 (G-14)Tromsø, Seriestevne 712.11.14
9,51Thomas Smehus, Gausdal FIK09.04.005Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----30--------------------
9,45Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.009Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
9,34Lukas Holden, Sola FIK04.03.003Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
9,31Marius Eikrem, Skogn IL10.03.001Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,97Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.001Tromsø, Seriestevne 712.11.14
8,95Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.003 (G-14)Tromsø, Seriestevne 712.11.14
8,85Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.003Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
8,72Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.003Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
8,58Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.007Stange, Bamselekene 201522.03.15
8,50Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.00HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
8,36Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.009Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----40--------------------
7,78Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.003Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
7,55Tov Alexander Lorentzen, Romerike Friidrett26.07.003Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,45Aasmund Sanderud Nordgaard, Oppstad IL23.03.005Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
7,25Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.004 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
6,88Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.003Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
6,69Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.001Stjørdal, Treningsstevne27.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,42Wahid Poya (AFG), Sandnes IL01.06.001Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,10Lars Greiff, Tønsberg Friidrettsklubb29.04.001 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
8,89Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.004 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
8,89Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.005 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
6,28Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.007 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3039Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb
7,90-5,23-8,50-1,63-9,61-NR-2,28,96
24.02.001Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27Morten Endresen, Haugesund IL06.02.992-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,29Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,33Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,37Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,40Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.993-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,41Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.994-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,44Ole Marius Strøhm, Asker Sk. Friidrett18.01.992-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,45Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
7,48Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.992Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
7,49Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.991-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
-----10--------------------
7,52Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.993-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,52Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.992-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,52Iver Koppen, IK Hind21.04.992-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,57Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.991 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
7,57Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
7,58Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,59Yan Fredric Moukori Christensen, Sandefjord Turn & IF23.11.991 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
7,60Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.995-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,61William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,61Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.992-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----20--------------------
7,63Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.992 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
7,64Harald Håvik, Bremnes IL11.02.993-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
7,69Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.994-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,71Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,71Isak Suhr, Halden IL05.01.992Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
7,71Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.993-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,73Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.992Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
7,74Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.992Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
7,76Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
7,76Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.992-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----30--------------------
7,81Karl Martin Wisth, Larvik Turn & IF20.01.996-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,83Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.993Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,84Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.995-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,85Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.991Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
7,85Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.997-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,88Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.992Askim, Askimlekene 201518.01.15
7,89Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.997-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,91Jonathan Nolet, Halden IL12.03.995-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,92Tomas Marløv, IF Hellas23.08.993 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
7,94Petter Rekdal, Ravn IL19.05.992Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----40--------------------
7,95Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.992 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
7,97Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.995-h3Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
7,97Eilif Bjerkan Klev, Steinkjer Friidrettsklubb22.06.997-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,00Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.994-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,03Andreas Kaldal, Namdalseid23.01.992 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
8,04Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
8,04Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.996-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,05Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.993Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,06Haakon Rieve Kristiansen, Hinna IL11.11.992-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
8,07Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.993 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
-----50--------------------
8,07Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.995 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
8,08Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.991Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
8,09Anders Åsemyr, Dimna IL05.06.992Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
8,10Jean-Luc Tshona, IL i BUL13.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,10Sander Gerber Karlsen, Ringerike Friidrettsklubb05.05.995-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,11Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.996-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,13Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,19Oscar Spro Steinsvik, Fredrikstad IF06.07.994Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,20Fredrik Veiby, Ullensaker/Kisa IL03.02.997-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,22Johan Edvard Gamst-Eriksen, Storfjord IL17.08.992 (G-15)Tromsø, Seriestevne 810.12.14
-----60--------------------
8,25Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.995-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,25Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.997-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
8,26Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.993-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,28Jørgen Storli, Vollan Idrettsklubb20.04.994Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,28David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.997-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,29Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.993Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,31Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.993Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,33Ramtin Hafezinejad, Lørenskog Friidrettslag07.04.996-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,36Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.992Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
8,36Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
-----70--------------------
8,37Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
8,39Ravn Michael Elnæs, Halden IL06.03.994Askim, Askimlekene 201518.01.15
8,44Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.994Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,47Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.994-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,57Andre Elvestrand Skjønsbyhagen, Gausdal FIK15.03.996Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
8,64Øyvind Holen Utle, Byåsen IL10.09.994 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
8,66Erik Houm, Gausdal FIK07.02.995 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
8,66Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.994Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
8,82Niels Arne Sælid, Ringerike Friidrettsklubb21.05.993Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
8,83Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.995 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
-----80--------------------
9,52Erik Teigland, Bremnes IL14.08.995-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,51Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.993-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,79Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
7,83Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.994-h2 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
7,98Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.992Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,21Neymar Poya (AFG), Sandnes IL04.07.993-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
8,26Athiwat Nilsen (THA), Sortland Friidrettsklubb03.04.994Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,58Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,23Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,28Morten Endresen, Haugesund IL06.02.992-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,78Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,90Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.992-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,05Iver Koppen, IK Hind21.04.991-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,12Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,16Yan Fredric Moukori Christensen, Sandefjord Turn & IF23.11.991-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
24,18Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.991-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
24,22Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.993-h4Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----10--------------------
24,24Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.991-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
24,29Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.991Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
24,30Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.992-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
24,33Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.992-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
24,34Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.991-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,43Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
24,58William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,59Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,71Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.993-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,86Simon Grimstad, Hareid IL08.02.991-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----20--------------------
24,88Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.993-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,96Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.991-h3 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
25,02Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.994-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,15Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.994-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,24Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,30Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.994Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
25,32Harald Håvik, Bremnes IL11.02.993-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
25,43Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,45Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.992 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
25,48Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.992-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----30--------------------
25,49Karl Martin Wisth, Larvik Turn & IF20.01.992-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
25,51Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.993 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
25,52Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.993Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
25,60Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.991-h1Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
25,70Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.994-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
25,70Tomas Marløv, IF Hellas23.08.992-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
25,89Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.991Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
26,00Fredrik Veiby, Ullensaker/Kisa IL03.02.993-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,03Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.994-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,18Anders Åsemyr, Dimna IL05.06.992Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
-----40--------------------
26,36Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.995-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
26,44Eilif Bjerkan Klev, Steinkjer Friidrettsklubb22.06.993-h3 (MS)Ranheim, Løpsstevne27.02.15
26,48Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.992-h1Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
26,83Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.995-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,96Sander Gerber Karlsen, Ringerike Friidrettsklubb05.05.994-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,01Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,44Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.994Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
27,91Erik Houm, Gausdal FIK07.02.994 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
28,56Andre Elvestrand Skjønsbyhagen, Gausdal FIK15.03.996Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,44Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
24,48Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.992-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
25,00Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.991-h3 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
26,33Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.992-h2 (MS)Ranheim, Løpsstevne27.02.15
27,28Neymar Poya (AFG), Sandnes IL04.07.993-h1Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,7Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.993 (MS)Stange, Treningsstevne06.12.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,07Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
54,78Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.991Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
54,83Simon Grimstad, Hareid IL08.02.991Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
55,61Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.993-h2 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
57,42Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.992Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
59,10Anders Åsemyr, Dimna IL05.06.992Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
59,14Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.991Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
1,00,99Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
1,02,65Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.991Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,35Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.993-h1 (MS)Ranheim, Løpsstevne27.02.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,24,92Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,28,61Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,31,25Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.991 (G-15)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,31,58Mattias Paul, Sandnes IL07.01.992-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,31,81Anders Søgnebotten Lang-Ree, FIK Orion19.08.992Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,32,46Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.993-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,32,48Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.994-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,33,60Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.991 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
1,33,94Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.992 (G-15)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,34,21Jonathan Nolet, Halden IL12.03.993Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----10--------------------
1,34,64Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.992 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
1,36,35Erik Houm, Gausdal FIK07.02.993 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
1,36,87Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.995Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,36,89Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,37,11Birk Hogstad, IL i BUL16.10.991 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,42,21Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
1,47,21Øystein Myklegard Kristiansen, Børsa IL12.03.993 (G-15)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,63Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,00,96Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.992-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,01,23Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.993-h1 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,01,33Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.992-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
2,02,21Josef Njerve, IL Giv-Akt14.06.994-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,02,55Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.995-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,05,03Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.995-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,05,52Mattias Paul, Sandnes IL07.01.996-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,06,08Anders Søgnebotten Lang-Ree, FIK Orion19.08.996-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,07,75Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.991Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
-----10--------------------
2,09,18Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.992 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
2,10,65Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,12,35Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.991-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,13,57Martinius Enzell Tangen, IK Tjalve17.04.991-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,13,98Simon Grimstad, Hareid IL08.02.991Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
2,14,63Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.993-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
2,14,94Ravn Michael Elnæs, Halden IL06.03.991Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,16,20Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,16,38Jamaa Adan, Kragerø IF Friidrett05.12.991 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
2,18,19Birk Hogstad, IL i BUL16.10.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
-----20--------------------
2,18,46Sindre Hartvigsen, Stryn T og IL29.04.992Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
2,18,49Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.994 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
2,18,54Jonathan Nolet, Halden IL12.03.992Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,21,12Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.993Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,22,46Ole Garsjø, Askim IF19.12.993Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,24,82Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,25,63Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.992Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
2,26,89Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,30,16Jonas Røthe, Namdal løpeklubb17.06.995 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
2,30,19Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----30--------------------
2,32,1Oscar Spro Steinsvik, Fredrikstad IF06.07.991Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
2,44,54Jan Jakobsen, IL Bjarg25.02.994-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,97Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.992Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,91Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,15,54Josef Njerve, IL Giv-Akt14.06.992Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,16,29Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.993Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,18,78Mattias Paul, Sandnes IL07.01.994Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,24,52Fredrik Hovdevik, Åheim IL11.03.995Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,25,42Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.993 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
4,28,14Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.996Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,28,84Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.997Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,41,52Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.998Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,46,06Erik Houm, Gausdal FIK07.02.992Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
-----10--------------------
4,55,64Sindre Hartvigsen, Stryn T og IL29.04.992Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
5,00,18Jan Jakobsen, IL Bjarg25.02.999Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,01,71Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.992Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
10,11,0Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.991 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,17,0Matias Ræstad Slotvik, Strindheim IL02.08.993 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07,2Axel Andersson, Ranheim Skiklubb21.04.991 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,77Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.991Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
9,03Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.992Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
9,07Iver Koppen, IK Hind21.04.993Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
9,51Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.994Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,47Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.991Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,54Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.992Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,95Iver Koppen, IK Hind21.04.993Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,96Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
8,96Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.991-h1 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
9,20Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.996-fi (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
9,21Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.991Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
9,27Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.994Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
9,32Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.992Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
9,45Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
-----10--------------------
9,56Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.993-h2 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
9,65Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.996Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,14Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.993Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
10,20Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.991Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
11,26Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.992Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
1,83Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.992Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,80Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.991 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,80Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.992Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,78Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
1,75Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
1,72Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
1,70Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,70Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.995Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,60Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.992 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
-----10--------------------
1,60Andreas Kaldal, Namdalseid23.01.991Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
1,60Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
1,60Sander Gerber Karlsen, Ringerike Friidrettsklubb05.05.992 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,50Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.992 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,50Raymond Kopperstad, Verdal Friidrettsklubb17.01.993 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,50Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,48Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
1,45Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.994 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,45Anders Åsemyr, Dimna IL05.06.991Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
1,45Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.992Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
-----20--------------------
1,40Håkon Ellingen, Ogndal IL21.02.995 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,40Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.995 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,35Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.993 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
1,15Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.991 (G-15)Bømlo, Seriestemne17.11.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.991Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
1,35Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Oppstryn, Seriestemne27.01.15
1,35Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.995 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,35David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.991Løten, Treningsstevne26.03.15
1,33Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.991 (G-15)Greveskogen, Seriestevne11.10.14
1,30Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
1,25Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.991Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,25Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.991Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
1,25Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.992Løten, Treningsstevne26.03.15
1,15Rafael Gildestad, Olden IL06.12.992Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
-----10--------------------
1,15Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
1,15Eirik Tveiten, Sørild FIK01.09.992Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
1,15Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.991Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
1,10Tobias Krag Lund, Jægervatnet IL13.10.991Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
1,05Erik Bloch, Stord IL23.12.991 (G-15)Leirvik, Seriestemne17.11.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, KM hopp u/t11.02.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.991Hvam, Kretsstevne13.05.15
3,20Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.992Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
3,20Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.993Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,75Jonas Aasland, Sandefjord Turn & IF08.02.995 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
2,30Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,30Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
6,09Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.991Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
6,07Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,92Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.993Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,84Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.994 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
5,63Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.993Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,61Ole Marius Strøhm, Asker Sk. Friidrett18.01.991Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,55Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.994Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,54Mathias Melheim, Olden IL01.03.995Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,47Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.997 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
-----10--------------------
5,40Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.991Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
5,40Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.997Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,36Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.992Bærum, BUL julestevne06.12.14
5,30Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.998 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
5,28Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
5,24Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
5,16Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.993Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,15Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.994Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,12Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.9910Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,11Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
-----20--------------------
5,10Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.993Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
5,10Fredrik Veiby, Ullensaker/Kisa IL03.02.994Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,08Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
5,06Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
5,02Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.991Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
4,93Rafael Gildestad, Olden IL06.12.993Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
4,87Petter Rekdal, Ravn IL19.05.992Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
4,87Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.995 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
4,84Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.993Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
4,79Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----30--------------------
4,76Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.992Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,67Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.994Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
4,55Jørgen Storli, Vollan Idrettsklubb20.04.992Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
4,39Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
4,33Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.992Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
3,94Håkon Ellingen, Ogndal IL21.02.992Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,70Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,87Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,61Athiwat Nilsen (THA), Sortland Friidrettsklubb03.04.991Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,23Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.992Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
5,16Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.993Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
5,04Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.994Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
4,87Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,97Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991 (G-15)Bømlo, Seriestemne17.11.14
2,94Lars Vikøyr, Ask Friidrett07.09.991Askøy, Stevne i hopp u/t20.11.14
2,92Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.996 (MJ)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,78Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
2,76Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.992Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
2,75Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.992 (MS)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
2,69Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993 (MS)Nittedal, Kretsstevne22.09.14
2,67Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.998 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,66Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.991Løten, Treningsstevne26.03.15
2,59Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.991Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
-----10--------------------
2,58Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.991Greveskogen, Treningsstevne hopp ut26.01.15
2,57Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.991 (G-15)Løten, Treningsstevne18.12.14
2,57Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Oppstryn, Seriestemne27.01.15
2,57Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
2,55Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.991Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,53Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.992Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,53David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.992Løten, Treningsstevne26.03.15
2,52Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
2,50Haakon Rieve Kristiansen, Hinna IL11.11.991 (G-15)Stavanger, Snurrestevne13.10.14
2,49Johan Sigmund Eriksen, Jægervatnet IL27.07.991Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
-----20--------------------
2,47Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.991Hornindal, Åpent lagsmesterskap friidrett30.01.15
2,47Rafael Gildestad, Olden IL06.12.992Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
2,46Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.992Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
2,46Eirik Tveiten, Sørild FIK01.09.993Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
2,45Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.991 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne06.12.14
2,45Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.991Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp16.03.15
2,43Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.993Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,38Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.991Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,38Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.992Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp16.03.15
2,37Magnus Kristiansen, Bremnes IL22.04.992Bømlo, Seriestemne16.03.15
-----30--------------------
2,29Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.993Bømlo, Seriestemne19.01.15
2,27Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.995 (MS)Larvik, Seriestevne02.07.14
2,26Tollef Otterdal Heggen, Hornindal IL19.11.992Hornindal, Åpent lagsmesterskap friidrett30.01.15
2,24Espen Haabeth, Byåsen IL01.04.992 (G-15/16)Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,23Oscar Strøm-Jensen, Moss IL21.09.992Moss, KM hopp u/t11.02.15
2,08Martin Skogeng, Jægervatnet IL12.08.992Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
2,06Erik Bloch, Stord IL23.12.991 (G-15)Leirvik, Seriestemne17.11.14
2,06Erik Teigland, Bremnes IL14.08.994Bømlo, Seriestemne16.03.15
1,92Marius Skogeng, Jægervatnet IL12.08.993Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
1,87Tobias Krag Lund, Jægervatnet IL13.10.994Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
-----40--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,89Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, KM hopp u/t11.02.15
2,53Athiwat Nilsen (THA), Sortland Friidrettsklubb03.04.991Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,03Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
12,03Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.991Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
11,46Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.993Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
10,55Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
9,86Sander Brunborg, Vaaler IF14.08.993Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991Bømlo, Seriestemne19.01.15
7,38Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
7,13Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.991 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne06.12.14
6,71Rafael Gildestad, Olden IL06.12.992Olden, Lagsmeisterskap09.02.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53Øyvind Tvedt, IL Tyrving19.10.991 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
12,26Andreas Kaldal, Namdalseid23.01.991 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
10,57Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.992 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,44Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,43Håkon Ellingen, Ogndal IL21.02.992 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
8,24Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.991 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
7,86Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.993 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
7,38Øyvind Holen Utle, Byåsen IL10.09.994 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
7,28Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.995 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,43Herman Aurdal, Sykkylven IL22.02.991Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
13,16Mathias Melheim, Olden IL01.03.992Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
12,26Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
11,77Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.992 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
10,67Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.991Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
10,56Andreas Kaldal, Namdalseid23.01.991Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
10,56Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.993Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,54Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.991Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
10,13Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
9,93Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
-----10--------------------
9,93Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.992 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
9,83Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.994Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
9,80Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.992Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
9,76Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,70Harald Håvik, Bremnes IL11.02.992Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,69Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.991Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
9,33Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.995Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,97Tomas Marløv, IF Hellas23.08.993 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
8,84Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.996 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
8,65Hilmar Sætre, Bremnes IL15.02.993Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----20--------------------
8,29Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.995 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
8,22Sander Brunborg, Vaaler IF14.08.991Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
8,10Rafael Gildestad, Olden IL06.12.992Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
7,97Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.991Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
7,53Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.992Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
7,53Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
7,43Erik Teigland, Bremnes IL14.08.994Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
7,42Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.993Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
7,19Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.998 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
7,10Eilif Bjerkan Klev, Steinkjer Friidrettsklubb22.06.991Steinkjer, Seriestevne19.03.15
-----30--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76Neymar Poya (AFG), Sandnes IL04.07.991Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
7,34Athiwat Nilsen (THA), Sortland Friidrettsklubb03.04.992Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3773Jørgen Mejland Hansen, IK Hind
7,45-5,08-9,93-1,72-9,45-2,30-2,10,65
29.07.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
3764Myron Weinberg, Mandal & Halse IL
7,76-5,89-9,60-1,75-9,81-2,60-2,16,20
09.12.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2968Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb
8,37-5,06-8,05-1,48-9,68-2,30-2,24,82
30.05.99HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,24Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-sf1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,25Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,26Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.981-h2 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
7,26Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.982-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,32Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.984-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,37Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.982-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,39Stephen Owusu, Idrettslaget Skjalg02.04.984-sf1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,40Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.982Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,40Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.983-h2 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
7,42Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.982-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----10--------------------
7,42Sindre Olsvik, Lista IL14.03.981 (G-18)Bærum, Kretskamp14.03.15
7,46Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
7,48Markus Karel Færevik, Nesodden IF16.03.982 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,49Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.982-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,50Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.984-h2 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
7,51Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.987-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,52Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.981 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen14.10.14
7,55Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.984-fi-B (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,55Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.981Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
7,55Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.985-sf2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----20--------------------
7,56Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.981Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,56Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.981Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
7,57Mats Thorsø Hansen, Selsbakk IF12.03.987-sf2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,59Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.986-fi (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
7,59Audun Kleven Rød, Sørild FIK24.07.982Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
7,62Håvard Sæther Pedersen, Haugesund IL31.08.983Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,63Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.981Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,66Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.988-fi (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
7,68Stilianos Douvlos, FIK Orion06.10.983-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,71Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.984-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----30--------------------
7,73Sondre Rinde, IL Gneist28.01.986-h2Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
7,74Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.984-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,75Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,75Onar Apelseth, Dimna IL17.09.982Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
7,78Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.983 (G-18)Bærum, Kretskamp14.03.15
7,84Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.982 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen14.10.14
7,84Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.983-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,86Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.982Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
7,86Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.987-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,87Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.984 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
-----40--------------------
7,88Bjørn Aslak Dallmann, BUL-Tromsø Friidrett10.06.984-h1 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
7,91Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.983Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
7,92Emmanuel Médard Bucumi, Børsa IL17.10.983Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
7,93John Magne Hardersen, IK Hind18.02.984-h2 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
7,95Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.983Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
7,97Øyvind Brekke, Målselv IL11.04.985-h1 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
7,97Elias A. Næss, Bodø Friidrettsklubb13.06.981Bodø, Kretsstevne21.01.15
7,97Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.982Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
7,97Sigurd Kjendlie, FIK Orion26.04.985-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,99Francin Anoj Vincent, Romerike Friidrett29.06.982Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----50--------------------
7,99Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.984Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,00Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.985-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
8,03Robin Rooney, Dimna IL14.06.986-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
8,08Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving20.05.982Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
8,08Kristian Amundrød, Larvik Turn & IF22.11.986-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
8,10Andreas Brage Olsen, IL Gneist14.03.983-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
8,10Thomas Andersen, Haugesund IL07.01.981Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
8,15Christopher Balavoine, Sørild FIK30.06.984Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
8,25Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.983Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,32Olav Arne Myskja, Laksevåg TIL26.01.984Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
-----60--------------------
8,38Williams Kollie, Storfjord IL11.04.986 (MS)Tromsø, Seriestevne 810.12.14
8,53Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.987 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
8,54Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.984Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.984-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,77Michal Szkudlarek (POL), FIK Orion23.01.982-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,85Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
8,24Mahamedd Jamal Ibrahim (SOM), Sauda IL01.02.985Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,3Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.981Hov i Land, Treningsstevne24.01.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,99Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,04Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h5Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,07Markus Karel Færevik, Nesodden IF16.03.982-h5Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,18Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.982-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,34Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,37Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.981-h1 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
23,50Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.981-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
23,59Stephen Owusu, Idrettslaget Skjalg02.04.981-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,65Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.981-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
23,66Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.982-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----10--------------------
23,76Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.982-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,82Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.981-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,91Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,92Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.981-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
23,93Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.984-h8 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
23,97Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.983-h5Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,03Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,06Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.983-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,27Mats Thorsø Hansen, Selsbakk IF12.03.981-h1Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
24,29Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
-----20--------------------
24,42Stilianos Douvlos, FIK Orion06.10.982-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,46Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.983-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,53Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.982-h4Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,60Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.981-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,67Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982-h2Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
24,75Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,81Mathias Wester, Overhalla IL26.06.982Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
24,84Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.981Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
24,84Onar Apelseth, Dimna IL17.09.982Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
24,85Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.983-h2 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----30--------------------
24,86Sondre Rinde, IL Gneist28.01.983-h4Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
25,01Michael Schult Ulrichsen, Lørenskog Friidrettslag10.07.982-h1 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
25,11Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.983-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,17John Magne Hardersen, IK Hind18.02.984-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
25,32Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.983Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
25,34Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.981-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,39Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.984-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,49Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.984 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
25,53Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.985-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,80Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.981Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
-----40--------------------
25,81Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving20.05.983Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,89Emmanuel Médard Bucumi, Børsa IL17.10.983-h1Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
25,93Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.983-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,35Kristian Amundrød, Larvik Turn & IF22.11.984-h6Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
27,29Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.984-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
27,33Thomas Andersen, Haugesund IL07.01.981Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
27,60Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,72Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.986 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
28,20Benyam Bahta, IL Tyrving05.06.982-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,56Michal Szkudlarek (POL), FIK Orion23.01.982-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,97Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,27Mahamedd Jamal Ibrahim (SOM), Sauda IL01.02.984Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,03Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.981-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
52,06Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.982-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
52,87Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
53,44Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
53,61Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.982Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
53,63Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
53,90Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.981-h1 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
54,05Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.983Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
55,40Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.981Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
55,90Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
-----10--------------------
56,24Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.984-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
56,74Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.984-h1 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
56,98Onar Apelseth, Dimna IL17.09.982Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
57,36Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.982Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
57,51Olav Arne Myskja, Laksevåg TIL26.01.981Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
57,60Sondre Rinde, IL Gneist28.01.982Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
58,57Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.981Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
59,31Adisak Sween, Ullensaker/Kisa IL17.12.984Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,24,05Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.981-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,28,42Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.984-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,30,08Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.987 (MS)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,30,35Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.981-h2 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,30,84Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.982-h2 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,32,04Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.981Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,33,24Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.982Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,33,41Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.981Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,33,94Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.983-h2 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,34,54Adisak Sween, Ullensaker/Kisa IL17.12.985-h2 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----10--------------------
1,35,22Francin Anoj Vincent, Romerike Friidrett29.06.981Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,35,80Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,37,02Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,37,92Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.982 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
1,38,52Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,42,19Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,46,39Benyam Bahta, IL Tyrving05.06.984-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,47,14Christopher Collin Løkken, Børsa IL09.02.981 (G-16)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,59Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.981Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,59,45Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.982Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,01,60Markus Høgne, Ullensaker/Kisa IL14.06.981-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,01,85Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.984 (MS)Ranheim, Løpsstevne27.02.15
2,02,59Helge Helø Klemetsdal, Ås IL02.07.982-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,02,62Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,03,20Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.984Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,05,15Bendik Lillemoen Skaalerud, Kristiansand Løpeklubb03.09.981 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
2,05,98Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.985-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,06,06Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.985Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----10--------------------
2,09,12Elias A. Næss, Bodø Friidrettsklubb13.06.986Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,11,08Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.982-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
2,11,26Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.981Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
2,12,44Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.987Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,13,53David Eltervaag, Idrettslaget Skjalg06.08.981Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,13,76Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
2,15,26Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.988Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,16,34Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,17,06Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.982-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,19,03Bendik Hansen, Moss IL17.02.981Askim, Askimlekene 201518.01.15
-----20--------------------
2,19,43Sindre Dahl, IL Norodd31.08.982Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
2,20,2Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
2,20,57Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,23,61Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.982Leikvang, NornaLekene 201524.01.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,06,03Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.984-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,11,84Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.983-h4 (MS)Stockholm/SWE, Raka Spåret 201531.01.15
4,15,29Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.983Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,16,05Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.984Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,22,68Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.9811-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,28,28Øivind Inka Midthassel, Idrettslaget Skjalg06.02.988-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
4,29,60Ole Flatebø, Veldre Friidrett31.05.981Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
4,32,07August Borge Harbo, Idrettslaget Skjalg10.01.989-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
4,33,08Magnus Enes Heggøy, Ask Friidrett07.02.982Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
4,36,1Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.981Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
-----10--------------------
4,37,78Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.981Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
4,39,52Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.985Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,43,1Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,43,66Andreas Jensen, IL Gneist10.08.981-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,52,3Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,56,12Vegard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett04.12.984 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
4,56,86Svein Furnes, Ask Friidrett08.07.982-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,00,08Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.985 (MS)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
9,14,28Birk Nagell Skogland, Haugesund Triathlonklubb07.09.9810 (MS)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
9,18,07Endre Espedal, Haugesund IL17.02.9812 (MS)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
9,21,26Øivind Inka Midthassel, Idrettslaget Skjalg06.02.986-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
9,54,66Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.981Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
9,57,00Andreas Jensen, IL Gneist10.08.981Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
10,34,0Lars Barø Jutulstad, Strindheim IL23.08.982 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,39,59Vegard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett04.12.982 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
11,01,43Mathias Vestjord, Målselv IL05.05.983 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,84Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981Leikvang, NornaLekene 201524.01.15

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,96Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,53,89Sander Ringstad Kanestrøm, Dimna IL04.09.981Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
1,86Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.982Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,85Storm Koksvik, Grue IL20.08.981Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
1,80Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.981Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,80Håvard Sæther Pedersen, Haugesund IL31.08.983Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,80Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.984Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,70Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.982Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
1,65Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.981Fredrikstad, Treningsstevne19.03.15
1,65Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981Fredrikstad, Treningsstevne19.03.15
1,60Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.983Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----10--------------------
1,55Andreas Brage Olsen, IL Gneist14.03.983Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Håvard Sæther Pedersen, Haugesund IL31.08.981Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
1,50Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.981Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,46Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.982Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,38Wilhelm Bergesen, T&IF Viking22.11.983Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,35Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.983 (MS)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
1,35Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.984 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,33Gunnar Rolfsnes, Bremnes IL17.10.981Bømlo, Seriestevne13.04.15
1,30Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.984Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,30Sondre Herrevold, Os Turnforening04.12.982Os, Osmesterskap 201523.03.15
1,27Mikael Andelic, Sarpsborg IL22.06.981Sarpsborg, Treningsstevne hopp u/tilløp26.03.15
-----10--------------------
1,25Ole Tobias Løvdal, Tvedestrand Turn & IF05.09.981Tvedestrand, Treningsstevne11.03.15
1,20Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,20Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.981Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,20Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.983Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,20Espen Haugen, Olden IL10.11.981Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
1,15Jon Ivar Hallaraune, Sømna IL26.03.981 (G-16)Vik, Kretsstevne20.12.14
1,10Andreas Solli, Sømna IL11.08.982 (G-16)Vik, Kretsstevne20.12.14
1,10Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981Steinkjer, Seriestevne26.03.15
1,10Stilianos Douvlos, FIK Orion06.10.981Løten, Treningsstevne26.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.984 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
4,20Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.982Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,40Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.981Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,87Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
6,47Mathias Wester, Overhalla IL26.06.982Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
6,42Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.983Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
6,25Sindre Olsvik, Lista IL14.03.981Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
6,11Audun Kleven Rød, Sørild FIK24.07.982Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
5,97Håvard Sæther Pedersen, Haugesund IL31.08.984Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,87Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.985Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,85John Magne Hardersen, IK Hind18.02.981 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
5,84Christopher Balavoine, Sørild FIK30.06.983Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
5,84Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.982Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----10--------------------
5,78Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
5,63Robin Rooney, Dimna IL14.06.986Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,62Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.983Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,55Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.982Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
5,44Sigurd Kjendlie, FIK Orion26.04.982Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,36Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.982Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
5,35Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.982Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
5,35Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.983Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,30Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.982 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
5,13Emmanuel Médard Bucumi, Børsa IL17.10.981 (G-16)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
-----20--------------------
5,10Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.981Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
5,09Onar Apelseth, Dimna IL17.09.982Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
4,93Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.983Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,92Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.984Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,00Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.985Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,90Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.982 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201511.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,97Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.981Os, Osmesterskap 201523.03.15
2,83Anders Laupstad, Egersunds IK17.01.981 (G-16)Egersund, Hopp uten tilløp04.12.14
2,80Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981Ålesund, Seriestevne14.01.15
2,78Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.981Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
2,77Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.987 (MS)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,76Gunnar Rolfsnes, Bremnes IL17.10.981Bømlo, Seriestemne16.03.15
2,75Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.981Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,74Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.982Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
2,72Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.981 (G-18/19)Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,72Sondre Herrevold, Os Turnforening04.12.982Os, Osmesterskap 201523.03.15
-----10--------------------
2,71Stilianos Douvlos, FIK Orion06.10.981Løten, Treningsstevne26.03.15
2,69Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.982Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,68Mikael Andelic, Sarpsborg IL22.06.981Sarpsborg, Treningsstevne hopp u/tilløp26.03.15
2,65Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.989 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,64Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.982Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,63Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.983Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,63Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.984 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap16.01.15
2,63Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981Askøy, Stevne i hopp u/t17.02.15
2,63Ole Tobias Løvdal, Tvedestrand Turn & IF05.09.981Tvedestrand, Treningsstevne11.03.15
2,60Sindre Leidland Olufsen, Hinna IL07.04.981 (G-16)Stavanger, Snurrestevne13.10.14
-----20--------------------
2,59Wilhelm Bergesen, T&IF Viking22.11.984Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,58Olav Arne Myskja, Laksevåg TIL26.01.981 (G-16)Bergen/La, Seriestevne Hopp u/t18.11.14
2,57Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.981 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne06.12.14
2,54Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.981 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen14.10.14
2,53Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.981Skien, Treningsstevne09.01.15
2,52Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.982 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen14.10.14
2,52Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.983Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,51Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.982 (MS)Trondheim, Klubbmesterskap23.09.14
2,51Nils Johan Rogstad Sørheim, Ås IL31.01.981Ås, Kretsstevne02.03.15
2,49John Magne Hardersen, IK Hind18.02.986 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap16.01.15
-----30--------------------
2,48Jon Ivar Hallaraune, Sømna IL26.03.981 (G-16)Vik, Kretsstevne20.12.14
2,44Håvard Rosseland Johansen, Lye IL08.06.981Lye, Hoppstevne29.01.15
2,44Espen Haugen, Olden IL10.11.981Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
2,37Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.9810 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,34Martin Kornerud, IF Sturla15.04.983Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
2,25Nicolai Olsen, IF Sturla27.12.984Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
2,22Joakim Olsen, Egersunds IK01.04.981Egersund, Hopp uten tilløp22.01.15
2,21Martin Næss Markussen, IL Nordlys20.11.981 (G-16)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.14
2,17David Eltervaag, Idrettslaget Skjalg06.08.981Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,15Andreas Solli, Sømna IL11.08.982 (G-16)Vik, Kretsstevne20.12.14
-----40--------------------

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,75Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.981Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
13,13Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.982Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
12,60Sondre Rinde, IL Gneist28.01.983Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
12,59John Magne Hardersen, IK Hind18.02.984Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
12,08Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.982Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
11,93Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.981Leikvang, Kengurukarusellen 212.02.15
11,43Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
11,25Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.983Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.981Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
8,65Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.981Os, Osmesterskap 201523.03.15
8,22Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.982Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
7,77Sondre Herrevold, Os Turnforening04.12.982Os, Osmesterskap 201523.03.15
7,60Gunnar Rolfsnes, Bremnes IL17.10.981Bømlo, Seriestevne16.02.15
7,27Olav Arne Myskja, Laksevåg TIL26.01.981 (G-16)Bergen/La, Seriestevne Hopp u/t18.11.14
7,16Håvard Rosseland Johansen, Lye IL08.06.981Lye, Hoppstevne29.01.15
7,02Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.981Hov i Land, Treningsstevne24.01.15
6,97Nils Johan Rogstad Sørheim, Ås IL31.01.981Ås, Kretsstevne02.03.15
6,88Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.981Skien, Treningsstevne09.01.15
-----10--------------------
6,68Espen Haugen, Olden IL10.11.981Olden, Lagsmeisterskap09.02.15

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,96Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Århus/DEN, Vestdanske Ungdomsmesterskaber31.01.15
15,34Martin Kornerud, IF Sturla15.04.981Stange, Bamselekene 201521.03.15
14,74Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
13,66Mathias Wester, Overhalla IL26.06.983Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
13,31Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.981Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
13,20Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.984Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
12,86Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving20.05.982Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
12,06Erik Johannes Rosvold, Asker Sk. Friidrett13.11.983Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
11,76Øyvind Monsbakken Johansen, Løten Friidrett17.02.981 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
11,36Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.981 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen14.10.14
-----10--------------------
10,09Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.983Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
9,43Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
8,99David Eltervaag, Idrettslaget Skjalg06.08.981Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,84Robin Rooney, Dimna IL14.06.983Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,30Espen Haugen, Olden IL10.11.981Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
7,51Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.982 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen14.10.14
7,35Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.982 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
6,32Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.981Hov i Land, Treningsstevne24.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,59Tomas Vainauskas (LTU), Skogsvåg IL29.11.982Leikvang, NornaLekene 201524.01.15

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,44Martin Kornerud, IF Sturla15.04.981 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
10,21Christopher Balavoine, Sørild FIK30.06.981Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
9,71Sindre Olsvik, Lista IL14.03.983 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
9,38Audun Kleven Rød, Sørild FIK24.07.982Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,03Adrian Antonsen Fuglesang, IK Hind27.01.981 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,83Even Meinseth, Sørild FIK22.05.963-fi (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
6,85Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
6,85Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
6,88Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.962-fi (MS)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
6,97Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961-h1 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,02Øystein Klareng, FIK Orion16.11.963-fi-A (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,04Sebastian Salas Guillen Perez, Norna-Salhus IL31.01.972-h5 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,06Josh-Kevin Ramirez Talm, Norna-Salhus IL03.06.961-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,16Eric Alberto Marhaug, Bodø Friidrettsklubb05.04.963-h4 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,19Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.972 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
-----10--------------------
7,20Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.964-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,22Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964-h7 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,24Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.973-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,24Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.962-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,26Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL03.10.961-fi-B (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,30Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.972-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,31Erik Lund, IL i BUL26.04.974-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,32Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.962-h3 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
7,36Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.976-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,37Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.977-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----20--------------------
7,38Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.972-h3 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
7,38Lars Einar Røise, Sørild FIK22.11.965-sf1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,38Kristoffer Heggeriset, FIK Ren-Eng25.01.965-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,39Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.971-h2 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,40Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.973-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,41Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.972-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,42Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,42Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,42Christian Mensah, Ranheim IL20.04.963-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,42Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.975-sf2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----30--------------------
7,44Abou Granli Diomandè, FIK Orion22.05.971 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
7,44Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.973-h2Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
7,44Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,46Ulrik Sæther Langvik, Fredrikstad IF27.02.971 (MS)Askim, Askimlekene 201518.01.15
7,46Nikolay Iverin, IF Hellas20.01.974-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,48Joakim Moss Grutle, Stord IL01.07.961Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
7,48Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.963-h4Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,49Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.972-h1 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
7,51Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.961Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,53Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.963-h1 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
-----40--------------------
7,53Bendik Micheeff, IK Hind29.07.964-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,61Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.976-h2 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,61Julius James Ebarle, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.976-fi (MS)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
7,61Anders Bergmann Hommen, Lyngdal IL02.06.973-h2 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
7,63Karsten Ravn Larsen, Askim IF09.03.961-h1 (MS)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,63Henrik Tanner John, IL i BUL28.10.972-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,63Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.975-h4Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,64Johannes Bergh, IL Koll08.02.973-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,64Magnar Thuestad Stokka, Idrettslaget Skjalg24.04.961Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,65Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.962Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
-----50--------------------
7,66Isak Jerpstad, Steinkjer Friidrettsklubb10.02.961-h1 (MS)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,66Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.966-h3 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,66Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.972-h1 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,68Aleksander Handeland Ree, Frøyland IL29.03.972Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,68Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.974-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,69Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.965-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
7,69Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.976-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
7,69Tor-Egil Westerås, Kvæfjord IL25.11.965-h5Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,71Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.977-fi (MS)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
7,72Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.963-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
-----60--------------------
7,77Håvard Fredriksen, Kristiansands IF Friidrett09.11.974-h2 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
7,77Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.974Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,79Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15
7,80Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.97HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
7,81Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.975 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne24.02.15
7,81Vetle Ojala Berg, Bodø Friidrettsklubb28.11.967-h5Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,82Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.975-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,83Halldor Ulland, Romerike Friidrett17.01.976-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,83Viktor Henriksen, Larvik Turn & IF21.12.967-h3 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,83Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.967-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
-----70--------------------
7,83Runar Vik, Florø Turn og IF01.07.967-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,84Trond Are Mannsåker, Haugesund IL27.12.973Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,87Thorbjørn Vika Tholo, IL Fri20.01.975-h1 (MJ)Tallinn/EST, Tshika 100 Mälestusvõistlus03.01.15
7,90Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.974Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,90Harald Folkvord Hetland, Sandnes IL27.09.966-h1 (MS)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,94Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.973Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
7,95Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.961Bodø, Kretsstevne21.01.15
7,95Bendik Skarstad, Trones IL16.05.976Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,97Håkon Bakke, IL Tyrving24.10.974-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,00Erik Lauritzen, FIK Orion02.10.966-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----80--------------------
8,02Alexander Thoresen, Ski IL Friidrett24.04.975-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,03Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.972 (MS)Tromsø, Seriestevne 118.02.15
8,05Magnus Kvale Thom, Asker Sk. Friidrett21.03.975-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,07Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.975Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,15Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.976 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne24.02.15
8,18Abdi Bashir, Halden IL16.05.973Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,20Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.966Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,22Andreas Lislevand, Kristiansands IF Friidrett19.01.975-h1 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
8,38Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.974Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,41Samuel Kinunda, Ask Friidrett19.10.967-h3Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
-----90--------------------
8,43Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.968-h3Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
8,43Gianni Risbakk, IL Tyrving16.10.978-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
8,46Sigurd Dalmo Tollåli, Bodø Friidrettsklubb27.04.967-h3 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
8,59Vegard Havn, Stord IL28.09.971Leirvik, Hallstemne30.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,23Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.962-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,33Birmeji Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening27.08.972-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,68Izzatulah Sultani (AFG), Asker Sk. Friidrett12.03.975-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,80Mohammed Muse Jama (SOM), Narvik IL28.12.975-h3 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
7,95Rudolf Friedrich (GER), Førde IL Friidrett14.10.962Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15
8,31Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.976 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,97Nikolay Iverin, IF Hellas20.01.972-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
12,08Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.963-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
12,26Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,57Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.961-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
12,90Rudolf Friedrich (GER), Førde IL Friidrett14.10.962Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,05Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
21,61Even Meinseth, Sørild FIK22.05.961-h3 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
21,80Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
21,91Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
21,99Josh-Kevin Ramirez Talm, Norna-Salhus IL03.06.962-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,18Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.962-h8 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,33Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.961-h1 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
22,47Sebastian Salas Guillen Perez, Norna-Salhus IL31.01.973-h8 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,85Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.961-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
22,91Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.963-h2 (MS)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
-----10--------------------
22,93Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.971-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
22,96Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961-h4 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,16Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.972-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,18Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.971Stange, Bamselekene 201522.03.15
23,28Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.973-h5Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,30Kristoffer Heggeriset, FIK Ren-Eng25.01.962Stange, Bamselekene 201522.03.15
23,40Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.962-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,45Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.973-h2 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
23,46Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.972Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
23,50Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
-----20--------------------
23,55Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.973-h1Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
23,57Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,60Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.972-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
23,63Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.962-h4Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,66Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.973Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
23,68Christian Mensah, Ranheim IL20.04.961-h2 (MS)Ranheim, Løpsstevne27.02.15
23,72Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.972-h2 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
23,76Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,84Lars Einar Røise, Sørild FIK22.11.964-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,88Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.962Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
-----30--------------------
23,93Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.972-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
24,02Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.974-h5Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,15Odin Hallquist, IL Koll01.10.971-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,23Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.971Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
24,26Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.972-h5Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
24,31Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.965-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,48Nikolay Iverin, IF Hellas20.01.972-h1 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
24,59Magnar Thuestad Stokka, Idrettslaget Skjalg24.04.961Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
24,61Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.973Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
24,71Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.972-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----40--------------------
24,84Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.974Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
24,90Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.974-h2 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,98Håvard Fredriksen, Kristiansands IF Friidrett09.11.972-h3 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
25,07Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.974-h2 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
25,10John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.971Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
25,13Viktor Henriksen, Larvik Turn & IF21.12.962-h5 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
25,14Per Inge Brenno Gagnås, Trondheim Friidrett12.04.972-h4 (MS)Ranheim, Løpsstevne27.02.15
25,26Håkon Bakke, IL Tyrving24.10.973-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,34Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.973-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
25,42Bendik Skarstad, Trones IL16.05.975Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
-----50--------------------
25,42Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.965-h5Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
25,43Simen Halsen, Almenning IL04.05.974-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
25,45Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.973Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,52Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.974-h2Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
25,53Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.965 (MS)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,89Anders Johnson, Ask Friidrett11.04.971-h2Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
25,91Andreas Lislevand, Kristiansands IF Friidrett19.01.973-h3 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
26,13Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.963-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
26,35Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.975-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
27,15Alexander Thoresen, Ski IL Friidrett24.04.973-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----60--------------------
27,70Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog Friidrettslag04.08.963Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
28,74Samuel Kinunda, Ask Friidrett19.10.963-h6Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,93Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.962-h2 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
24,17Birmeji Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening27.08.972Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
24,90Izzatulah Sultani (AFG), Asker Sk. Friidrett12.03.972Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
26,04Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.975 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,25Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-h2 (MS)Bærum, Nordic Match 201514.02.15
49,02Haavard O.H. Lien, IL Tyrving12.12.964-h1 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
50,35Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.971-h1 (MS)Ranheim, Løpsstevne27.02.15
50,67Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.974-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
50,75Josh-Kevin Ramirez Talm, Norna-Salhus IL03.06.961Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
50,96Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.961-fi (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
51,47Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.973-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
51,99Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.974-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
52,03Rune Reimertz, Sandnes IL24.07.962-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
52,29Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.965-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
-----10--------------------
52,42Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.972-h5 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
53,24Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.962-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
53,38Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.971-h3 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
53,55Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
54,04Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.971Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
54,09John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.971-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
54,20Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.961 (MS)Stange, Treningsstevne06.12.14
54,23Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.974-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
54,37Øystein Huse Vik, Askim IF04.11.964-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
54,38Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.962-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
-----20--------------------
55,07Håvard Fredriksen, Kristiansands IF Friidrett09.11.973-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
55,21Endre Wigaard, IL i BUL25.01.962-h1 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
56,00Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.962-h7 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
56,65Simen Halsen, Almenning IL04.05.973-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
56,73Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.962-h1 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
56,89Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.973Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
1,12,48Sigurd Dalmo Tollåli, Bodø Friidrettsklubb27.04.963-h1 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,11Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.97-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
56,25Mohammed Muse Jama (SOM), Narvik IL28.12.971-h1 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22,59Sigurd Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.961 (MS)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,25,34Lars Lunde, Stord IL20.05.973-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,25,39Johannes Lerdahl, Ranheim IL01.02.962 (MS)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,25,49Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.973 (MS)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,26,8Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.971 (MS)Tromsø, Seriestevne 118.02.15
1,26,89Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.963 (MS)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,27,01Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.971 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,27,02Marius-Emil Salvanes, Haugesund IL27.01.971Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
1,29,61Sivert Eikrem, IL Koll14.08.972 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,29,70Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.964 (MS)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----10--------------------
1,30,89Lars Giske, IL Tyrving05.02.973 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,31,05Øystein Huse Vik, Askim IF04.11.965 (MS)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,34,21Benhur Semere Yohannes, Ranheim IL23.01.978 (MS)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,34,42Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL08.07.974 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,37,15Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.975 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30,64Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.971-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,34,36Izzatulah Sultani (AFG), Asker Sk. Friidrett12.03.97-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,01Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.974-h3 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,53,60Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.975-h3 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,55,44Sverre Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.966-h3 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,57,70Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.972-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,58,00Endre Wigaard, IL i BUL25.01.963-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,58,33Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.974-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,58,95Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.964-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
1,59,52Lars Lunde, Stord IL20.05.973-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,59,85Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.975-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
1,59,86Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.976-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
-----10--------------------
2,00,12Håvard Lalit Øglænd, Stavanger Friidrettsklubb13.12.962 (MS)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,00,45Andreas Wathne, Idrettslaget Skjalg24.01.975-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
2,01,08Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.971-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,01,46Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL10.04.973 (MS)Ranheim, Løpsstevne27.02.15
2,02,30Mats Hauge, Haugesund IL16.07.973-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,02,35Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.967-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,02,41Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.974-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,02,42Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.973-h2 (MS)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,03,14John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.972Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,03,19Fredrik Myrvang, FIK Orion29.01.972Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
-----20--------------------
2,03,23Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.961-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,03,31Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.962-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,03,72Sturla Granheim, Målselv IL26.11.972 (MS)Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
2,03,89Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.972Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
2,06,11Andreas Lislevand, Kristiansands IF Friidrett19.01.974-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
2,06,27Fredrik Vaeng Røtnes, BUL-Tromsø Friidrett20.03.966-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,06,45Ådne Karlsen Bekkestad, IF Sturla27.10.973 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
2,06,59Johannes Osnes Låbakk, Dimna IL26.04.973-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,06,86Thomas Blekastad Davis, IL Tyrving15.04.977-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,07,11Marius-Emil Salvanes, Haugesund IL27.01.975 (MS)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
-----30--------------------
2,07,13Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,07,45Stian Norheim, IL Gneist02.07.964-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,09,11Håvard Fredriksen, Kristiansand Løpeklubb09.11.971 (G-18)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
2,09,33Casper Stornes, Ask Friidrett06.02.971