Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,81Ludvig Langeland, Rjukan Idrettslag28.06.031 (G-12)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,2Trym Skåre Hogrenning, Oppstryn IL02.01.031Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
6,2Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031Arendal, Grane Games 201613.02.16
6,3Steffen Melheim, Olden IL01.08.032Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
6,4Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032Arendal, Grane Games 201613.02.16
6,4Magnus Storfjord, IK Grane17.04.032Arendal, Grane Games 201613.02.16
7,0Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.034Arendal, Grane Games 201613.02.16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
8,25Scott Ygård, IF Hellas06.01.031-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,28Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.032-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,30Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.032-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,38Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,46Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031Florø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
8,46Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,47Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.035-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,49Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,54Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----10--------------------
8,57Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,57Jacob Barrow, Høybråten og Stovner IL09.05.034-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,59Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.037-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,61Bjørnar Wetteland, Bryne FIK26.02.031Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,61Jens Arnesen Gillund, Romerike Friidrett23.07.032-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,62Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.035-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,63Ole Sivert Røyrhus, Stranda IL11.03.037-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,66Tobias Johansen, IK Hind22.08.032Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
8,69Niels Pretorius, IL Tyrving22.04.033-h3 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,69Simen Nordheim Berg, Høybråten og Stovner IL26.03.033-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
-----20--------------------
8,69Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.032-h3Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,71Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.032-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,72Magnus Øgård, Fana IL08.07.033-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,74Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.033-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,74Hans Rist Frydenberg, Rjukan Idrettslag01.04.032-h1Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
8,75Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.034-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,77Lars N. Lyssand, T&IF Viking05.03.031-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,79Patrick Østerby Nilsen, Sportsklubben Vidar03.05.034-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,81Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.031-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,82Luke Davidsen, Ørsta IL04.05.031Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
-----30--------------------
8,82Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031Steinkjer, Innendørs30.01.16
8,83Joakim Andreas Hofseth Hatløy, Dimna IL27.07.032Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
8,83Simen Gimnes, Asker Sk. Friidrett22.08.033-fi Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,85Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.035-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,86William Randmæl Jones, IL Tyrving21.05.033-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,88Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032Leirvik, Hallstevne06.02.16
8,89Georg Olsen Urdal, BUL-Tromsø Friidrett08.03.033Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
8,89Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031-h2Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,90Simon Leinum, Leinstrand IL14.05.031-h1Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
8,90Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.034Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
-----40--------------------
8,91Markus Lund Haddal, Os Turnforening31.12.032 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
8,91Roar Tranås, Jøa IL10.07.033Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
8,92Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.035-fi Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,93Nicolai Haukedal, T&IF Viking01.01.035-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,94Augustin Carteron, IL i BUL17.09.033-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,95Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.037-h3 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,95Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,96Aanund Tveitå, Otra IL13.09.033-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,97Thomas Kvam, Nesøya IL23.03.031-h2 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,98Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.032-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----50--------------------
8,99Ludvig Langeland, Rjukan Idrettslag28.06.032-h2Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
9,00Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.034-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,02Erlend Janborg, Nesøya IL17.09.032-h2 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,06Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.031 (G-12)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
9,08Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.032Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
9,08Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031-h1Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,10Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.035-h2 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,10William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,11Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.036-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,11Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033Hvam, Indoor Games02.03.16
-----60--------------------
9,13Daniel Hermansen, IF Sturla01.01.038 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
9,15Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.032Steinkjer, Innendørs30.01.16
9,16Henrik Taranger, IL Gneist25.11.037-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,16Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.033-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,19Anders Vik, FIL Aks-7707.03.033-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,20Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.034-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,22Sander Skarland, Overhalla IL08.04.035Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
9,23Jørgen Bergh, IL Koll29.12.035-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,25Petter Hagen, Nittedal IL02.09.036-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,26Eskil Hylbak Vie, IL Tyrving02.01.031-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
-----70--------------------
9,26Ahmed Abdul Ali Amer, Turn & IL Hovding15.05.034-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
9,28Peder Henriksen Dingsør, IL Tyrving18.11.031-h1 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,28Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.031-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
9,29Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.032-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
9,30Brage Henden Nybakk, Nøtterøy IF02.04.031-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,30Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.035-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,31Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.033 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
9,31Fabian Mesgrahl, Oppegård IL24.05.034-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,31Andreas Kvilesjø, Sarpsborg IL14.05.032-fi Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,33Philip Wang Jørgensen, IL Sandvin15.08.034-h3Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
-----80--------------------
9,33Isak Wendelbo Nyre, Bergens Turnforening31.01.033-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,33Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.033-h2Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
9,34Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.032-h6Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
9,35Jakob Rudi Nordang, Ørsta IL24.01.033Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
9,36Markus Hilland, Turn & IL Hovding16.04.032-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,36Ahmed Ali Abdul-Ameer, Turn & IL Hovding15.05.034-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,37Sebastian Hasfjord-Lia, Ski IL Friidrett05.09.037-h2 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,37Buster Murray, IL i BUL02.12.036-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,38Haakon Thorstad, IL Sandvin22.09.035-h2Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
9,40Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.038-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----90--------------------
9,40Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.034Hvam, Indoor Games02.03.16
9,41Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,42Endre Engtrø Husby, Leinstrand IL10.05.032-h1Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
9,45Dennis Berntsen, Fredrikstad IF31.05.032-h1Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,47Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,49Pætur Rasmussen, Sandnes IL06.09.031-h3 (G-11/14)Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
9,51Milan Spijker, FIK Ren-Eng25.05.032Askim, Askimlekene17.01.16
9,51Runar Heggdal Stølen, Midsund IL26.08.034Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
9,52Markus Løken, FIK Orion12.06.031 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
9,53Kristoffer Hval, Bækkelagets SK22.01.032-h1 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----100--------------------
9,53Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
9,54Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.035Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
9,54Karamjit Nahal, Bodø Friidrettsklubb15.01.031Bodø, Kretsstevne04.04.16
9,56Mathias Olivares, Fagernes IL01.01.031Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
9,59Vegard Ebne, Aurland IL24.06.038-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
9,59Benjamin Walla, Tvedestrand Turn & IF24.06.033-h2Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,59Isak Fjesme Hustad, Kristiansands IF Friidrett29.07.033-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,61Sondre Overskeid, Ski IL Friidrett07.06.033-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
9,61August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.032Bodø, Kretsstevne04.04.16
9,62Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.032-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
-----110--------------------
9,64Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.034 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
9,64Alfred Røst Aarø, IL Tyrving02.09.036-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,67Mikkel Madsen, Sandefjord Turn & IF24.07.033-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
9,68Daniel Oppen, IF Sturla26.02.037-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,68Johan Høgberg Adamsson, Idrettslaget Skjalg12.09.033Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
9,69Patrick Naustdal, Turn & IL Hovding17.07.035Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
9,70Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.034Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
9,70Varg Glomsrud Pedersen, IF Hellas23.11.037-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,72Elias Hordvik, IF Sturla17.08.037-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,72Emil Venge-Kvamme, Bergens Turnforening23.04.033-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----120--------------------
9,72Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.035-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,73Victor Martinius Sandal Diseth, Bergens Turnforening30.07.034-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,73Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.031-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
9,76Simen Sormbroen, Hamar IL25.04.032 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
9,76Markus Myhre-Steinnes, Ørsta IL20.02.036Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
9,77Rickard Selbekk Hansen, Gausdal FIK05.05.033 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
9,77Magnus Hoff-Kvalem, Fana IL02.07.034-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,77Brage Strugstad Qviller, FIK Orion10.07.037-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,79Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.032Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
9,82Lukas Olai Hammerstad, Turn & IL Hovding09.10.035-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----130--------------------
9,88Christian Velde Martinsen, Haugesund IL29.01.033Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
9,89Vegard Nikolai Vorum Jablonski, Ranheim IL14.12.032 (G-12)Ranheim, Klubbmesterskap19.10.15
9,92Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.033-h1 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,96Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.038-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,96Didrik Monstad-Thorvaldsen, Fredrikstad IF23.02.035-fi Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,96Kevin Makedonski, Romerike Friidrett11.02.038-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,98Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Sandane, Innandørsstemne16.01.16
9,98Trygve Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett04.09.033Tromsø, Seriestevne 504.04.16
10,02Fredrik Stavik Moshagen, Søndre Land IL29.03.035Hvam, Indoor Games02.03.16
10,03Anders Bærheim, Otra IL04.02.032Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
-----140--------------------
10,04Fabian Aadland, Turn & IL Hovding06.04.035-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
10,05Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.037-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
10,06Ole Sælid, Ringerike Friidrettsklubb19.02.034-h1 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
10,07Theodor Westgård, Bodø Friidrettsklubb01.03.033Bodø, Kretsstevne04.04.16
10,16Jacob Halsne Berentsen, Hinna IL11.03.033-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
10,23Gaute Aasberg Andreassen, Nøtterøy IF08.12.036-h1Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
10,24Vegard Eimhjellen, Sandane Turn og Idrettslag14.01.032Sandane, Innandørsstemne16.01.16
10,27Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.038-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
10,28Sander Eikenes, Ørsta IL06.09.036 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
10,30Oliver Kjeldstadlie, Steinkjer Friidrettsklubb31.07.032 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
-----150--------------------
10,31Karsten Lukas Jacobsen, Nøtterøy IF23.09.031-h2Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
10,36Even Skotte Skår, Lillehammer IF20.10.031Lillehammer, LIF Stevnet26.01.16
10,38Johannes Olai Silnes, Ski IL Friidrett11.11.034-h2Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
10,43Henrik Høgberg Adamsson, Idrettslaget Skjalg12.09.034Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
10,51Gudni Leo Peersen Mariusson, Søgne IL19.01.033Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
10,51Oskar Høgberg Adamsson, Idrettslaget Skjalg12.09.035Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
10,63Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.038-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
10,67Jonathan Askeland, Otra IL18.07.034Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
10,67Lars Erik Sjøen Vea, Torvastad IL03.09.032Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
10,74Martin Olai Haddeland, Kristiansands IF Friidrett23.04.034-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
-----160--------------------
10,76Håkon Hassel, Bodø Friidrettsklubb02.02.034Bodø, Kretsstevne04.04.16
11,03Tobias Bakken Tollefsen, Urædd Friidrett08.10.032-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
11,43Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.07.033-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
11,80Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg IL25.09.032-h2Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,30Daan Thomas Achterberg (NED), Herkules Friidrett13.06.032-h2Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.031Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
9,9Håkon Rye, Fagernes IL03.05.031Leira, Treningsstevne30.04.16
12,8Viktor Frivoll Kyllingstad, Søndre Land IL21.11.032Hov i Land, Treningsstevne30.01.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,27Karamjit Nahal, Bodø Friidrettsklubb15.01.031Bodø, Kretsstevne04.04.16
15,67August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.032Bodø, Kretsstevne04.04.16
16,76Håkon Hassel, Bodø Friidrettsklubb02.02.033Bodø, Kretsstevne04.04.16
17,03Theodor Westgård, Bodø Friidrettsklubb01.03.034Bodø, Kretsstevne04.04.16

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,3Håkon Rye, Fagernes IL03.05.031Leira, Treningsstevne30.04.16

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,24Even Skotte Skår, Lillehammer IF20.10.031 (G-12)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,82Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
26,95Scott Ygård, IF Hellas06.01.031-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
27,42Ole Sivert Røyrhus, Stranda IL11.03.032-h5Stange, Bamselekene 201613.03.16
27,45Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
27,63Jens Arnesen Gillund, Romerike Friidrett23.07.031-h3Stange, Bamselekene 201613.03.16
27,67Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
27,71Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
27,82Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.032-h2Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
27,93Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
28,04Jacob Barrow, Høybråten og Stovner IL09.05.033-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
-----10--------------------
28,20Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
28,23Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,29Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,31Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.031-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,53Patrick Østerby Nilsen, Sportsklubben Vidar03.05.032-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,82Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.033-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,86Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.031-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
28,90Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.032Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
28,97William Randmæl Jones, IL Tyrving21.05.031-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
29,04Erlend Janborg, Nesøya IL17.09.032-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----20--------------------
29,11Martin Aske, Idrettslaget Skjalg12.03.031Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
29,11Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
29,27Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
29,29Markus Lund Haddal, Os Turnforening31.12.031 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
29,33Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
29,35Daniel Hermansen, IF Sturla01.01.034-h2 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
29,36Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.031-h5Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
29,38Luke Davidsen, Ørsta IL04.05.031Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
29,60Joakim Andreas Hofseth Hatløy, Dimna IL27.07.032 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
29,60Fabian Mesgrahl, Oppegård IL24.05.033-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----30--------------------
29,62Simen Gimnes, Asker Sk. Friidrett22.08.031-h3Ørebro/SWE, Örebro Indoor Games09.01.16
29,62Augustin Carteron, IL i BUL17.09.032-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
29,70Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.031-h2Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
29,91Erlend Kringeland, Stord IL21.04.033Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
29,93Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.034-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
29,94Torjus Svardal, Ullensaker/Kisa IL15.03.031Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
30,16Magnus Øgård, Fana IL08.07.033-h2Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
30,19Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
30,37Petter Hagen, Nittedal IL02.09.033-h5Stange, Bamselekene 201613.03.16
30,40Christian Stamm, Moss IL28.02.033-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----40--------------------
30,47Buster Murray, IL i BUL02.12.031-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
30,49Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.034-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
30,50Ahmed Abdul Ali Amer, Turn & IL Hovding15.05.031-h3Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
30,62William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.032-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
30,78Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.032-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
30,79Simen Nordheim Berg, Høybråten og Stovner IL26.03.033-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
30,82Ahmed Ali Abdul-Ameer, Turn & IL Hovding15.05.033-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
30,83Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.032-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
30,86Henrik Taranger, IL Gneist25.11.034-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
30,90Anders Vik, FIL Aks-7707.03.032-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----50--------------------
30,92Eskil Hylbak Vie, IL Tyrving02.01.034-h3Stange, Bamselekene 201613.03.16
30,96Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.033Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
31,03Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.032-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
31,07Isak Wendelbo Nyre, Bergens Turnforening31.01.032-h3Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
31,11Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,25Daniel Oppen, IF Sturla26.02.033-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
31,31Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.031 (G-12)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
31,82Vegard Ebne, Aurland IL24.06.033-h3Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
31,84Brage Henden Nybakk, Nøtterøy IF02.04.034-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
31,94Sebastian Hasfjord-Lia, Ski IL Friidrett05.09.033-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----60--------------------
31,99Runar Heggdal Stølen, Midsund IL26.08.032Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
32,03Markus Løken, FIK Orion12.06.031 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
32,05Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.034-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
32,08Vegard Nikolai Vorum Jablonski, Ranheim IL14.12.032 (G-12)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
32,09Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.033 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
32,12Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.032Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
32,20Magnus Hoff-Kvalem, Fana IL02.07.032-h5Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
32,21Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.034-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
32,28Victor Martinius Sandal Diseth, Bergens Turnforening30.07.033-h4Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
32,51Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.036-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----70--------------------
32,58Brage Strugstad Qviller, FIK Orion10.07.034-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
32,70Markus Hilland, Turn & IL Hovding16.04.032-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
32,95Oscar Sørland, Bækkelagets SK12.03.035-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
33,07Gorm Wigaard Kjølen, FIK Orion23.02.033Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
33,09Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.033-h6Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
33,09Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.033-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
33,20Simen Sormbroen, Hamar IL25.04.032 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
33,38Jakob Rudi Nordang, Ørsta IL24.01.034 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
33,43Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.033-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
33,58Lukas Olai Hammerstad, Turn & IL Hovding09.10.034-h5Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----80--------------------
33,70Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.034-h5Stange, Bamselekene 201613.03.16
33,81Håkon Kristian Walle, Lørenskog Friidrettslag06.03.035-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
33,96Ole Sælid, Ringerike Friidrettsklubb19.02.034-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
34,24Kevin Makedonski, Romerike Friidrett11.02.035-h5Stange, Bamselekene 201613.03.16
34,61Fabian Aadland, Turn & IL Hovding06.04.033-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
35,03Oliver Kjeldstadlie, Steinkjer Friidrettsklubb31.07.032Steinkjer, Innendørs30.01.16
35,10Rickard Selbekk Hansen, Gausdal FIK05.05.033 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
35,54Fredrik Stavik Moshagen, Søndre Land IL29.03.034Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
36,15Vegard Velle Sivertsen, Bergens Turnforening14.11.033-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
36,57Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.035Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
-----90--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,76Daan Thomas Achterberg (NED), Herkules Friidrett13.06.034-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10,04Georg Olsen Urdal, BUL-Tromsø Friidrett08.03.031Tromsø, Seriestevne 227.01.16
1,17,16Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.032Tromsø, Seriestevne 227.01.16
1,22,41Trygve Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett04.09.033Tromsø, Seriestevne 227.01.16

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19,7Severin Dyregrov, Førde IL Friidrett10.01.031Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,03Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.031-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,40,89Ole Sivert Røyrhus, Stranda IL11.03.031-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,41,85Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,42,14Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.032-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,42,32Daniel Hermansen, IF Sturla01.01.033-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,42,36Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,42,45Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,42,50Martin Aske, Idrettslaget Skjalg12.03.031Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,43,17Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.033-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,44,13Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----10--------------------
1,44,55Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.033 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,45,25Milan Spijker, FIK Ren-Eng25.05.034-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,46,69Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.032-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,46,96Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.033-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,46,97Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.031Steinkjer, Innendørs30.01.16
1,47,04Torstein Veum, Aurland IL26.03.033-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,47,17Magnus Øgård, Fana IL08.07.034-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,47,54Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,47,66Torjus Svardal, Ullensaker/Kisa IL15.03.035 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,48,46Erlend Janborg, Nesøya IL17.09.031-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----20--------------------
1,49,92Kristoffer Hval, Bækkelagets SK22.01.036 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,50,04Peder Henriksen Dingsør, IL Tyrving18.11.037 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,50,15Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.035-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,50,60Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
1,51,13Daniel Oppen, IF Sturla26.02.031Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
1,51,98Varg Glomsrud Pedersen, IF Hellas23.11.032Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
1,52,65William Randmæl Jones, IL Tyrving21.05.031-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,52,67Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.035 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,53,25Endre Engtrø Husby, Leinstrand IL10.05.031-h1Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
1,53,26Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.033Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----30--------------------
1,53,27Christian Stamm, Moss IL28.02.033-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,55,11Anders Vik, FIL Aks-7707.03.036-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,55,73Erlend Kringeland, Stord IL21.04.037-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,55,86Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.033-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,56,36Markus Løken, FIK Orion12.06.034-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,56,70Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.035-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,56,97Vegard Ebne, Aurland IL24.06.038-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,57,75Jens Arnesen Gillund, Romerike Friidrett23.07.031-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,59,61Asbjørn W. Sævik, Dimna IL25.02.031Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
2,01,14Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.034-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
-----40--------------------
2,01,41Johannes Olai Silnes, Ski IL Friidrett11.11.035-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
2,01,78Sebastian Delgado, Sandnes IL22.06.036-h1 (G-11/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
2,01,94Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.037-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
2,02,01Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.039-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,03,48Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.037-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
2,03,64Victor Martinius Sandal Diseth, Bergens Turnforening30.07.038-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
2,04,29Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.039-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
2,04,31Ole Sælid, Ringerike Friidrettsklubb19.02.038-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
2,05,11Aslak Bjørklund, IL Tyrving15.09.038 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
2,05,86Haakon Thorstad, IL Sandvin22.09.039-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
-----50--------------------
2,06,35Isak Wendelbo Nyre, Bergens Turnforening31.01.039-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
2,07,31Andreas Døske, Haugesund IL26.05.033Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
2,07,98Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.032Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
2,08,25Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.037-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,08,29Vegard Velle Sivertsen, Bergens Turnforening14.11.0311-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,08,43Trygve Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett04.09.033Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
2,08,86Elias Hordvik, IF Sturla17.08.038-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,12,23Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.031 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
2,14,15Simen Nordheim Berg, Høybråten og Stovner IL26.03.036Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
2,14,84Gaute Aasberg Andreassen, Nøtterøy IF08.12.032Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
-----60--------------------
2,16,08Jacob Halsne Berentsen, Hinna IL11.03.039-h1 (G-11/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
2,19,23Karsten Lukas Jacobsen, Nøtterøy IF23.09.033Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
2,22,73Dennis Berntsen, Fredrikstad IF31.05.034Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,85Daan Thomas Achterberg (NED), Herkules Friidrett13.06.034 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,37Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031-h1Hvam, Indoor Games02.03.16
2,27,93Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games28.02.16
2,30,83Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.031-h2Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
2,31,50Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.032-h2Hvam, Indoor Games02.03.16
2,32,26Erlend Janborg, Nesøya IL17.09.031-h1Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
2,32,72Erik Olaussen, Nesodden IF03.11.033-h2Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
2,33,39Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.034-h1Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
2,33,47Milan Spijker, FIK Ren-Eng25.05.031Askim, Askimlekene17.01.16
2,34,90Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
2,40,16Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
-----10--------------------
2,44,11Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
2,53,16Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.033-h1Hvam, Indoor Games02.03.16
2,57,70Isak Fjesme Hustad, Kristiansands IF Friidrett29.07.031Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
2,58,68Benjamin Walla, Tvedestrand Turn & IF24.06.032Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,01,98Magnus Storfjord, IK Grane17.04.033Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,02,37Martin Olai Haddeland, Kristiansands IF Friidrett23.04.034Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,08,45Fredrik Stavik Moshagen, Søndre Land IL29.03.033-h2Hvam, Indoor Games02.03.16
3,16,98Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.035Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,40Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.031-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,51,77Torstein Veum, Aurland IL26.03.032-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
5,03,94Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.033-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
5,17,36Kristoffer Hval, Bækkelagets SK22.01.031Bærum, Indoor Games18.01.16
5,17,67Ahmed Ali Abdul-Ameer, Turn & IL Hovding15.05.034-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
5,19,77Peder Henriksen Dingsør, IL Tyrving18.11.032Bærum, Indoor Games18.01.16
5,46,56William Randmæl Jones, IL Tyrving21.05.033Bærum, Indoor Games18.01.16
5,55,87Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.034Bærum, Indoor Games18.01.16
6,02,49Victor Martinius Sandal Diseth, Bergens Turnforening30.07.035-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
6,04,65Trygve Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett04.09.031Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
-----10--------------------
6,06,74Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.036-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
6,15,86Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.035Bærum, Indoor Games18.01.16
6,26,83Fabian Aadland, Turn & IL Hovding06.04.037-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,48,8Mohamed Hussein Ali, Stjørdal Friidrettsklubb10.05.031 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
12,30,3Endre Hassel Grevskott, Strindheim IL20.03.035 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
15,32,4Ole Andreas Gussøy Vorland, Sjetne IL10.06.037 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16

60 meter hekk (60cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,72Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.033Tallinn/EST, Teivashüppe GP02.01.16

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,83Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032-fi Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games27.02.16
10,08Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.031-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
10,18Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.032-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
10,40Lars N. Lyssand, T&IF Viking05.03.033-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
10,55Aanund Tveitå, Otra IL13.09.032-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
10,74Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
10,78Sebastian Hasfjord-Lia, Ski IL Friidrett05.09.032-h2Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
10,90Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.034-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
10,97Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
11,18Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.033-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
-----10--------------------
11,25Jens Arnesen Gillund, Romerike Friidrett23.07.031-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
11,49Philip Wang Jørgensen, IL Sandvin15.08.032-h2Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
11,51Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.033-h1Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
11,54Eskil Hylbak Vie, IL Tyrving02.01.032Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
11,88Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.034-h2Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games27.02.16
11,94Varg Glomsrud Pedersen, IF Hellas23.11.033Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
12,11Joakim Andreas Hofseth Hatløy, Dimna IL27.07.031 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
12,13Daniel Oppen, IF Sturla26.02.034Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
12,26Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.034-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
12,31Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.031-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----20--------------------
12,49Emil Venge-Kvamme, Bergens Turnforening23.04.035-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
12,59Asbjørn W. Sævik, Dimna IL25.02.032Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
12,94Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
12,95Victor Martinius Sandal Diseth, Bergens Turnforening30.07.036-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
13,03Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.037-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
13,08Mikael Stensvold, Sandefjord Turn & IF10.05.033-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
13,17Jakob Rudi Nordang, Ørsta IL24.01.032 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
13,23Fabian Aadland, Turn & IL Hovding06.04.036-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
13,36Trygve Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett04.09.032Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
13,51Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.031Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
-----30--------------------
13,55Martin Hauglid, Søgne IL13.06.032Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
13,75Markus Løken, FIK Orion12.06.031Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
13,76Bjørn Nøding Ekornrød, Otra IL19.02.033Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
13,78Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.033Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
13,79Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.033Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
15,06Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.032Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,88Sebastian Delgado, Sandnes IL22.06.033-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,35,14Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.031Hvam, Indoor Games02.03.16
6,35,56Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.032Hvam, Indoor Games02.03.16
7,04,39Fredrik Stavik Moshagen, Søndre Land IL29.03.033Hvam, Indoor Games02.03.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games28.02.16
1,51Simen Gimnes, Asker Sk. Friidrett22.08.031Ørebro/SWE, Örebro Indoor Games09.01.16
1,50Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,50Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.031Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
1,50Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
1,46Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.034Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games28.02.16
1,45Joakim Andreas Hofseth Hatløy, Dimna IL27.07.031 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
1,45Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.032Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
1,45Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,43Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.031 (G-12/13)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
-----10--------------------
1,42Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031Askim, Askimlekene17.01.16
1,40Lasse Bøe-Hansen, Nordre Fjell Friidrett28.11.032Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,40Jens Arnesen Gillund, Romerike Friidrett23.07.032Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,40Aanund Tveitå, Otra IL13.09.034Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,38Philip Wang Jørgensen, IL Sandvin15.08.037Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
1,37Hans Rist Frydenberg, Rjukan Idrettslag01.04.031Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,35Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.036Bærum, Julestevnet05.12.15
1,35Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,35Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.035Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,35Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.031Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
-----20--------------------
1,35Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.034Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
1,35Magnus Storfjord, IK Grane17.04.032Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
1,35Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.031Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
1,32Daniel Oppen, IF Sturla26.02.031Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
1,30Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.031Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
1,30Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.032Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
1,30Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.039Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
1,30Martin Hauglid, Søgne IL13.06.032Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
1,30Gudni Leo Peersen Mariusson, Søgne IL19.01.032Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
1,30Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.035Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
-----30--------------------
1,30Isak Wendelbo Nyre, Bergens Turnforening31.01.038Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,30Asbjørn W. Sævik, Dimna IL25.02.031Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
1,30Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032Leirvik, Hallstevne06.02.16
1,30Alfred Røst Aarø, IL Tyrving02.09.037Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,30Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
1,30Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032Arendal, Grane Games 201613.02.16
1,30Eskil Hylbak Vie, IL Tyrving02.01.031Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
1,30Isak Fjesme Hustad, Kristiansands IF Friidrett29.07.033Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
1,30Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.033Haugesund, Mailekene 201622.05.16
1,27Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.032Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
-----40--------------------
1,27Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.033Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,25Simen Sormbroen, Hamar IL25.04.031 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
1,25Sander Eikenes, Ørsta IL06.09.032 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
1,25Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.038Bærum, Julestevnet05.12.15
1,25Simon Leinum, Leinstrand IL14.05.031Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
1,25Patrick Naustdal, Turn & IL Hovding17.07.039Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
1,25Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.038Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,22Ludvig Langeland, Rjukan Idrettslag28.06.034Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,22Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.035Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,20Markus Løken, FIK Orion12.06.032 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
-----50--------------------
1,20Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.033 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
1,20Kevin Makedonski, Romerike Friidrett11.02.034Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,20Endre Engtrø Husby, Leinstrand IL10.05.032Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
1,20Fabian Aadland, Turn & IL Hovding06.04.0310Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
1,20Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.034Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
1,20Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.0311Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,17Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.036Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,16Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.032Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
1,16Ahmed Abdul Ali Amer, Turn & IL Hovding15.05.033Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
1,15Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.033 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
-----60--------------------
1,15Fredrik Stavik Moshagen, Søndre Land IL29.03.034Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
1,15Sondre Overskeid, Ski IL Friidrett07.06.035Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,15Gorm Wigaard Kjølen, FIK Orion23.02.033Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
1,15Ahmed Ali Abdul-Ameer, Turn & IL Hovding15.05.0311Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
1,15Martin Olai Haddeland, Kristiansands IF Friidrett23.04.036Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
1,10Rickard Selbekk Hansen, Gausdal FIK05.05.034 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
1,10Mathias Olivares, Fagernes IL01.01.031Leira, Treningsstevne13.02.16
1,10Håkon Rye, Fagernes IL03.05.031Leira, Treningsstevne30.04.16
1,07Tobias Bakken Tollefsen, Urædd Friidrett08.10.037Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,05Varg Glomsrud Pedersen, IF Hellas23.11.036Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
-----70--------------------
1,01Lukas Olai Hammerstad, Turn & IL Hovding09.10.035Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
1,00Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.034 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,23Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-12)Leirvik, Seriestemne23.11.15
1,20Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.032Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,20Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.033Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,20Scott Ygård, IF Hellas06.01.031Modum, KM hopp uten tilløp02.04.16
1,19Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16
1,10Sebastian Delgado, Sandnes IL22.06.031Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.04.02.16
1,10Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.031Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
1,10Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,10Hans Rist Frydenberg, Rjukan Idrettslag01.04.031Rjukan, Treningsstevne02.03.16
-----10--------------------
1,06Sebastian Hasfjord-Lia, Ski IL Friidrett05.09.031Ski, Kretsstevne19.01.16
1,06Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031Leirvik, Hoppstevne25.01.16
1,06Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.03.16
1,06Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.032Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,05Sander Eikenes, Ørsta IL06.09.031 (G-12)Ørsta, Treningsstemne20.10.15
1,05Lasse Bøe-Hansen, Nordre Fjell Friidrett28.11.034Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,05Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.035Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,05Tobias Hjertholm, Fana IL08.01.036Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,05Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
1,05Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.032Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
-----20--------------------
1,04Rolf Harald Robertsen, Jægervatnet IL31.03.031Lenangen, Seriestevne18.01.16
1,01Ludvig Langeland, Rjukan Idrettslag28.06.033Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,00Jonathan Taranger, Uskedal IL01.06.038Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,00Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031Løten, Treningsstevne21.01.16
1,00Pætur Rasmussen, Sandnes IL06.09.032Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.04.02.16
1,00Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.032Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16
1,00Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.031Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
0,96Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.034Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
095Fredrik Stavik Moshagen, Søndre Land IL29.03.031 (G-12)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
0,95Henda D. Margit, IL Ilar20.10.031 (G-12)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
-----30--------------------
0,95Hjalmar Anton Aronsen, Jægervatnet IL01.04.032Lenangen, Seriestevne18.01.16
0,95Sondre Overskeid, Ski IL Friidrett07.06.032Ski, Kretsstevne19.01.16
0,95Johannes Olai Silnes, Ski IL Friidrett11.11.033Ski, Kretsstevne19.01.16
0,95Didrik Monstad-Thorvaldsen, Fredrikstad IF23.02.031Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
0,95Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.033Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
0,93Birk Korsbakke Sætre, Bremnes IL17.05.031 (G-12)Bømlo, Seriestevne03.12.15
0,92Lars Inge Bergtun, Bremnes IL26.07.031 (G-12)Bømlo, Seriestevne19.11.15
0,91Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.035Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
0,90Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.039Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
0,90Simen Granli, Jægervatnet IL10.11.033Lenangen, Seriestevne18.01.16
-----40--------------------
0,90Jacob Bolin Lund, Ski IL Friidrett11.05.034Ski, Kretsstevne19.01.16
0,90Dennis Berntsen, Fredrikstad IF31.05.032Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
0,90Varg Glomsrud Pedersen, IF Hellas23.11.031Drammen, Treningsstevne21.04.16
0,90Adrian Dietrichs, IF Hellas22.12.032Drammen, Treningsstevne21.04.16
0,86Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.036Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
0,80Ole Sælid, Ringerike Friidrettsklubb19.02.031Ringerike, Treningsstevne08.02.16
0,80Theodor Røshol Johnsen, Lambertseter IF19.08.031Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
0,70Sølve Samuelsen, IK Hind05.02.034Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,14Fabian Varpe, Laksevåg TIL16.03.031Leikvang, Stavstevne 405.12.15
3,10Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.031Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
3,00Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,30Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031Bærum, Indoor Games18.01.16
2,00Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031Steinkjer, Innendørs30.01.16
1,91Tobias Hjertholm, Fana IL08.01.032Leikvang, Kengurukarusellen 107.01.16
1,90Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032Bærum, Indoor Games18.01.16
1,84Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.033Leikvang, Stavstevne 405.12.15
1,70Jakob Rudi Nordang, Ørsta IL24.01.031Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
1,60Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.033Bærum, Indoor Games18.01.16
-----10--------------------
1,60Oliver Kjeldstadlie, Steinkjer Friidrettsklubb31.07.032Steinkjer, Innendørs30.01.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,68Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.032 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
4,67Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.032 (G-12)Rakvere/EST, Rakvere Spordikooli Aastalõpuvõistlus29.12.15
4,20Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.032 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
3,94Aanund Tveitå, Otra IL13.09.036 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
3,91Daniel Oppen, IF Sturla26.02.037 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
3,77Pætur Rasmussen, Sandnes IL06.09.033 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
3,65Jacob Halsne Berentsen, Hinna IL11.03.033 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03Simen Gimnes, Asker Sk. Friidrett22.08.031Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
4,99Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,94Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
4,90Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
4,87Bjørnar Wetteland, Bryne FIK26.02.031Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
4,86Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.032Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,84Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
4,81Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.031Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
4,79Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031Finnsnes, Stavstevne31.03.16
4,74Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.033Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----10--------------------
4,74Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
4,70Philip Wang Jørgensen, IL Sandvin15.08.033Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
4,70Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.032Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
4,64Jens Arnesen Gillund, Romerike Friidrett23.07.033Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,60Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.035Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
4,59Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.033Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
4,58Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
4,56Nicolai Haukedal, T&IF Viking01.01.033Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
4,52Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.035Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
4,48Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
-----20--------------------
4,46Lars N. Lyssand, T&IF Viking05.03.034Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
4,43Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.035Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
4,42Fabian Mesgrahl, Oppegård IL24.05.036Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
4,40Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
4,39Fredrik Stavik Moshagen, Søndre Land IL29.03.035Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,37Joakim Andreas Hofseth Hatløy, Dimna IL27.07.031Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
4,35Magnus Øgård, Fana IL08.07.037Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
4,32Niels Pretorius, IL Tyrving22.04.037 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,32Brage Henden Nybakk, Nøtterøy IF02.04.037Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
4,32Simen Nordheim Berg, Høybråten og Stovner IL26.03.036Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----30--------------------
4,30Tobias Johansen, IK Hind22.08.032Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
4,30Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.032Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
4,27Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.031Arendal, Grane Games 201613.02.16
4,26Luke Davidsen, Ørsta IL04.05.032Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
4,25Isak Wendelbo Nyre, Bergens Turnforening31.01.038Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
4,25Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032Arendal, Grane Games 201613.02.16
4,24Alfred Røst Aarø, IL Tyrving02.09.038 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,24Anders Vik, FIL Aks-7707.03.031Leikvang, Kengurukarusellen 107.01.16
4,23Markus Lund Haddal, Os Turnforening31.12.031 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
4,22Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
-----40--------------------
4,22Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.031Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
4,19Magnus Storfjord, IK Grane17.04.033Arendal, Grane Games 201613.02.16
4,18Daniel Oppen, IF Sturla26.02.034Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
4,17Trym Skåre Hogrenning, Oppstryn IL02.01.032Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
4,16Ahmed Ali Abdul-Ameer, Turn & IL Hovding15.05.038Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
4,14Andreas Kvilesjø, Sarpsborg IL14.05.031Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
4,12Erlend Janborg, Nesøya IL17.09.0310 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,11Thomas Kvam, Nesøya IL23.03.0311 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,10Henrik Taranger, IL Gneist25.11.039Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
4,09Martin Hauglid, Søgne IL13.06.032Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
-----50--------------------
4,09Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.039Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,08Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.031Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
4,08Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
4,06Roar Tranås, Jøa IL10.07.031Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
4,06Mathias Olivares, Fagernes IL01.01.031Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,06Augustin Carteron, IL i BUL17.09.0311Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
4,05Sebastian Hasfjord-Lia, Ski IL Friidrett05.09.0312 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,05Lasse Bøe-Hansen, Nordre Fjell Friidrett28.11.032Leikvang, Kengurukarusellen 107.01.16
4,04Christian Thomassen, Aremark IF12.03.032Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
3,93Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.0312Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----60--------------------
3,92Severin Dyregrov, Førde IL Friidrett10.01.032Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
3,91Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
3,91Isak Fjesme Hustad, Kristiansands IF Friidrett29.07.034Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,90Kristoffer Hval, Bækkelagets SK22.01.0314 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
3,89Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.0312Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
3,89Jakob Rudi Nordang, Ørsta IL24.01.033Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
3,89Markus Hilland, Turn & IL Hovding16.04.0313Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
3,88Trygve Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett04.09.031Tromsø, Seriestevne 307.03.16
3,87Peder Henriksen Dingsør, IL Tyrving18.11.0315 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
3,86Ahmed Abdul Ali Amer, Turn & IL Hovding15.05.0313Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
-----70--------------------
3,83Elias Hordvik, IF Sturla17.08.0318Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,81Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.0320Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,81Dennis Berntsen, Fredrikstad IF31.05.033Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
3,81Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.0314Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
3,80Buster Murray, IL i BUL02.12.037Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
3,80Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.0314Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,80Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
3,79William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.0315Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
3,76Runar Heggdal Stølen, Midsund IL26.08.034Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
3,75Didrik Monstad-Thorvaldsen, Fredrikstad IF23.02.034Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
-----80--------------------
3,73Vegard Nikolai Vorum Jablonski, Ranheim IL14.12.031 (G-12)Ranheim, Klubbmesterskap19.10.15
3,73Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.036Bærum, Indoor Games18.01.16
3,71Christian Velde Martinsen, Haugesund IL29.01.032Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
3,71Eskil Hylbak Vie, IL Tyrving02.01.038Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
3,70Kevin Makedonski, Romerike Friidrett11.02.0316Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,67Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.035Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
3,67Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.032Tromsø, Seriestevne 307.03.16
3,65Victor Martinius Sandal Diseth, Bergens Turnforening30.07.0314Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
3,61Håkon Rye, Fagernes IL03.05.031Leira, Treningsstevne30.04.16
3,60Anders Bærheim, Otra IL04.02.033Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
-----90--------------------
3,58Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.0310Bærum, Indoor Games18.01.16
3,58Karsten Lukas Jacobsen, Nøtterøy IF23.09.035Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
3,58Martin Olai Haddeland, Kristiansands IF Friidrett23.04.036Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,57Varg Glomsrud Pedersen, IF Hellas23.11.0322Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,57Jacob Thomassen, Nøtterøy IF28.01.036Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
3,56Benjamin Walla, Tvedestrand Turn & IF24.06.037Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,56Johan Høgberg Adamsson, Idrettslaget Skjalg12.09.033Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
3,55Oscar Sørland, Bækkelagets SK12.03.0311Bærum, Indoor Games18.01.16
3,54Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.032 (G-12)Ranheim, Klubbmesterskap19.10.15
3,53Oskar Høgberg Adamsson, Idrettslaget Skjalg12.09.034Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
-----100--------------------
3,52Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.034Arendal, Grane Games 201613.02.16
3,52Gaute Aasberg Andreassen, Nøtterøy IF08.12.037Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
3,49Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.0323Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,48Oliver Kjeldstadlie, Steinkjer Friidrettsklubb31.07.032 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
3,44Gudni Leo Peersen Mariusson, Søgne IL19.01.034Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
3,42Fabian Aadland, Turn & IL Hovding06.04.033Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
3,35Lukas Olai Hammerstad, Turn & IL Hovding09.10.0319Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
3,25Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.033 (G-12)Bærum, Hoppstevne01.09.15
3,25Emil Venge-Kvamme, Bergens Turnforening23.04.0320Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
3,24Henrik Høgberg Adamsson, Idrettslaget Skjalg12.09.035Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
-----110--------------------
3,12Ole Sælid, Ringerike Friidrettsklubb19.02.0317 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
3,12Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.0313Bærum, Indoor Games18.01.16
3,08Markus Myhre-Steinnes, Ørsta IL20.02.036Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
2,91Fredrik Stører, Lyngdal IL032Lyngdal, Treningsstevne14.01.16
2,65Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg IL25.09.038Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,76Philip Wang Jørgensen, IL Sandvin15.08.032Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
4,58Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.033Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
4,45Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031Leirvik, Hallstevne06.02.16
4,29Daniel Oppen, IF Sturla26.02.034Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
4,29Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.034Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
4,08Elias Hordvik, IF Sturla17.08.036Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
3,94Haakon Thorstad, IL Sandvin22.09.038Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
3,91Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032Leirvik, Hallstevne06.02.16
3,74Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.039Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50Scott Ygård, IF Hellas06.01.031Modum, KM hopp uten tilløp02.04.16
2,41Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
2,39Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.031Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,31Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-12)Leirvik, Seriestemne23.11.15
2,31Fabian Mesgrahl, Oppegård IL24.05.033 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,30Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.03.16
2,29Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
2,27Niels Pretorius, IL Tyrving22.04.031 (G-12)Bærum, Barnestevne19.11.15
2,25Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,22Jørgen Bergh, IL Koll29.12.031Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
-----10--------------------
2,18Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.035 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,17Martin Hauglid, Søgne IL13.06.031Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp14.03.16
2,17Alfred Røst Aarø, IL Tyrving02.09.032Bærum, Hopp uten tilløp stevne14.03.16
2,17Hans Rist Frydenberg, Rjukan Idrettslag01.04.032Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,15Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
2,15Luke Davidsen, Ørsta IL04.05.031Ørsta, Treningsstemne09.03.16
2,14Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.031Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
2,13Lasse Bøe-Hansen, Nordre Fjell Friidrett28.11.031Askøy, Seriestevne i hopp u/t10.12.15
2,13Ludvig Langeland, Rjukan Idrettslag28.06.031 (G-12)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15
2,13Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.037 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----20--------------------
2,13Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031Osterøy, Seriestevne17.02.16
2,12Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.032Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
2,11Sander Eikenes, Ørsta IL06.09.031 (G-12)Ørsta, Treningsstemne20.10.15
2,11Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031Leirvik, Hoppstevne25.01.16
2,11Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Osterøy, Hopp u/t15.02.16
2,11Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,10Henrik Nomeland, Nesøya IL23.01.032 (G-12)Bærum, Barnestevne19.11.15
2,10Aanund Tveitå, Otra IL13.09.038 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,10Jakob Rudi Nordang, Ørsta IL24.01.032Ørsta, Treningsstemne09.03.16
2,09Pætur Rasmussen, Sandnes IL06.09.031Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.04.02.16
-----30--------------------
2,09Elias Hordvik, IF Sturla17.08.039 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,08Tobias Hjertholm, Fana IL08.01.034Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,08Jonathan Taranger, Uskedal IL01.06.035Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,08Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
2,07Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.036Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,07Dennis Berntsen, Fredrikstad IF31.05.031Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,06Sebastian Hasfjord-Lia, Ski IL Friidrett05.09.031Ski, Kretsstevne16.02.16
2,06Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.033Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,04Rolf Harald Robertsen, Jægervatnet IL31.03.031Lenangen, Seriestevne18.01.16
2,04Lars Inge Bergtun, Bremnes IL26.07.031Bømlo, Seriestevne21.01.16
-----40--------------------
2,04Augustin Carteron, IL i BUL17.09.0314 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,03Jacob Halsne Berentsen, Hinna IL11.03.031 (G-12)Stavanger, Jubbastevne19.10.15
2,03Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.037Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,03Didrik Monstad-Thorvaldsen, Fredrikstad IF23.02.032Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,00Erlend Janborg, Nesøya IL17.09.0315 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,99Henda D. Margit, IL Ilar20.10.031 (G-12)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
1,99Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031Løten, Treningsstevne21.01.16
1,99Mathias Olivares, Fagernes IL01.01.031Leira, Treningsstevne13.02.16
1,99Casper Olai H Undertun, Osterøy IL06.07.032Osterøy, Hopp u/t15.02.16
1,99Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.031Bergen/Lo, Seriestevne02.03.16
-----50--------------------
1,99Gudni Leo Peersen Mariusson, Søgne IL19.01.032Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp14.03.16
1,98Theodor Røshol Johnsen, Lambertseter IF19.08.031Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
1,96Mikkel Madsen, Sandefjord Turn & IF24.07.031Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
1,95Thomas Kvam, Nesøya IL23.03.0319 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,95Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.0320 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,94Sondre Overskeid, Ski IL Friidrett07.06.032Ski, Kretsstevne16.02.16
1,94Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.036Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,92Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.033Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,91Daniel Oppen, IF Sturla26.02.0323 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,91Georg Olsen Urdal, BUL-Tromsø Friidrett08.03.032Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
-----60--------------------
1,90William Nomeland, Nesøya IL23.01.033 (G-12)Bærum, Barnestevne19.11.15
1,89Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,88Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.038Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,88Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.039Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,87Sebastian Delgado, Sandnes IL22.06.032Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.04.02.16
1,87Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.032Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16
1,86Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.033Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
1,85Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.034Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,84Birk Korsbakke Sætre, Bremnes IL17.05.032Bømlo, Seriestevne21.01.16
1,83Varg Glomsrud Pedersen, IF Hellas23.11.031Drammen, Treningsstevne21.04.16
-----70--------------------
1,82Lucas Andreas Fjeld, Nesøya IL14.01.035 (G-12)Bærum, Barnestevne19.11.15
1,82Lars Erik Sjøen Vea, Torvastad IL03.09.031Karmøy, Innendørsstevne20.01.16
1,82Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.0326 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,81Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.034 (G-12)Ørsta, Treningsstemne09.12.15
1,79Håvard Brekka, Rjukan Idrettslag15.11.035Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,77Pål Ari Bø, Laksevåg TIL22.07.031Bergen/La, Hopp u/t24.11.15
1,77Johannes Olai Silnes, Ski IL Friidrett11.11.033Ski, Kretsstevne16.02.16
1,77Markus Myhre-Steinnes, Ørsta IL20.02.034Ørsta, Treningsstemne09.03.16
1,72Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.0333 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,70Tobias Bakken Tollefsen, Urædd Friidrett08.10.036Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
-----80--------------------
1,70Adrian Martinsen, IL Norodd031Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
1,69Fredrik Stavik Moshagen, Søndre Land IL29.03.031 (G-12)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
1,68Hjalmar Anton Aronsen, Jægervatnet IL01.04.032Lenangen, Seriestevne18.01.16
1,67Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.07.032Rjukan, Treningsstevne02.03.16
1,65Adrian Dietrichs, IF Hellas22.12.032Drammen, Treningsstevne21.04.16
1,63Andreas Angeltveit, Laksevåg TIL15.07.032Bergen/La, Hopp u/t24.11.15
1,58Simen Granli, Jægervatnet IL10.11.033Lenangen, Seriestevne18.01.16
1,56Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.032 (G-12)Bømlo, Seriestevne19.11.15
1,56Tobias Fagerdal, Norna-Salhus IL28.08.031Bergen/Ås, Stevne hopp u/t11.01.16
1,49Ole Sælid, Ringerike Friidrettsklubb19.02.031Ringerike, Treningsstevne08.02.16
-----90--------------------
1,28Viktor Frivoll Kyllingstad, Søndre Land IL21.11.033Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
1,23Sølve Samuelsen, IK Hind05.02.034Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,90Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
10,41Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031Hvam, Indoor Games02.03.16
10,40Simen Gimnes, Asker Sk. Friidrett22.08.031Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
10,15Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032Hvam, Indoor Games02.03.16
9,91Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.032Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
9,60Henrik Taranger, IL Gneist25.11.033Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
9,16Daniel Oppen, IF Sturla26.02.033Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,10Alfred Røst Aarø, IL Tyrving02.09.034Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,07Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.035Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
8,97Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.033Hvam, Indoor Games02.03.16
-----10--------------------
8,90Christian Thomassen, Aremark IF12.03.036Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
8,88Anders Vik, FIL Aks-7707.03.034Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
8,83Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.037Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
8,57Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.035Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
8,34Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.038Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
8,20Mathias Olivares, Fagernes IL01.01.031Leira, Treningsstevne13.02.16
8,19Eskil Hylbak Vie, IL Tyrving02.01.032Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
8,01Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.031Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
7,95Aanund Tveitå, Otra IL13.09.039Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
7,78Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.034Hvam, Indoor Games02.03.16
-----20--------------------
7,60Fredrik Stavik Moshagen, Søndre Land IL29.03.035Hvam, Indoor Games02.03.16
6,22Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.036Hvam, Indoor Games02.03.16

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,03Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
6,90Hans Rist Frydenberg, Rjukan Idrettslag01.04.032Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
6,75Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.031Leikvang, Stavstevne 328.11.15
6,45Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.033Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
5,93Ludvig Langeland, Rjukan Idrettslag28.06.034Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
5,89Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.035Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
5,69Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.036Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
5,42Håvard Brekka, Rjukan Idrettslag15.11.037Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
4,79Fredrik Stavik Moshagen, Søndre Land IL29.03.031Hov i Land, Treningsstevne30.01.16
4,64Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.07.032Rjukan, Treningsstevne02.03.16
-----10--------------------
4,54Viktor Frivoll Kyllingstad, Søndre Land IL21.11.031Hov i Land, Treningsstevne02.04.16

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,12Isak Bringedal Johannessen, Kragerø IF Friidrett21.11.052 (G-11)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.18

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,52Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Stange, Bamselekene 201613.03.16
10,90Sander Skarland, Overhalla IL08.04.031Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
10,35Fredrik Stavik Moshagen, Søndre Land IL29.03.031Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
10,07Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.031Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,98Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
9,58Anders Vik, FIL Aks-7707.03.031Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
9,56Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.031Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
9,31Scott Ygård, IF Hellas06.01.033Stange, Bamselekene 201613.03.16
9,30Luke Davidsen, Ørsta IL04.05.031Ørsta, Treningsstemne09.03.16
9,28Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.034Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----10--------------------
9,25Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.035Stange, Bamselekene 201613.03.16
9,23Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games27.02.16
9,12Hans Rist Frydenberg, Rjukan Idrettslag01.04.031Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
9,01Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.032Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
8,75Isak Fjesme Hustad, Kristiansands IF Friidrett29.07.032Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,71Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
8,60Ahmed Abdul Ali Amer, Turn & IL Hovding15.05.032Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,58Lasse Bøe-Hansen, Nordre Fjell Friidrett28.11.033Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,55Jacob Thomassen, Nøtterøy IF28.01.035Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
8,46Thomas Kvam, Nesøya IL23.03.036Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----20--------------------
8,37Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.034Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,32Jens Arnesen Gillund, Romerike Friidrett23.07.032Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,24Bjørn Nøding Ekornrød, Holum IL19.02.032Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
8,16Ahmed Ali Abdul-Ameer, Turn & IL Hovding15.05.033Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,90Petter Hagen, Nittedal IL02.09.0311Stange, Bamselekene 201613.03.16
7,79Håvard Brekka, Rjukan Idrettslag15.11.031Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
7,72Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.0312Stange, Bamselekene 201613.03.16
7,66Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031Arendal, Grane Games 201613.02.16
7,66Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.0313Stange, Bamselekene 201613.03.16
7,59Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.032Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
-----30--------------------
7,51Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.035 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,47Brage Henden Nybakk, Nøtterøy IF02.04.037Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
7,45Anders Bærheim, Otra IL04.02.033Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
7,45Gaute Aasberg Andreassen, Nøtterøy IF08.12.032Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
7,41Philip Wang Jørgensen, IL Sandvin15.08.033Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
7,34Dennis Berntsen, Fredrikstad IF31.05.033Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
7,31Haakon Thorstad, IL Sandvin22.09.039Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
7,27William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
7,22Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.032Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
7,08Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.031 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
-----40--------------------
6,88Andreas Kvilesjø, Sarpsborg IL14.05.034Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
6,88Jakob Rudi Nordang, Ørsta IL24.01.032Ørsta, Treningsstemne09.03.16
6,82Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.035Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
6,77Johan Høgberg Adamsson, Idrettslaget Skjalg12.09.031Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
6,71Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.034Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
6,71Martin Olai Haddeland, Kristiansands IF Friidrett23.04.034Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
6,66Markus Myhre-Steinnes, Ørsta IL20.02.033Ørsta, Treningsstemne09.03.16
6,65Jonas Ingvaldsen, Søndre Land IL20.02.032 (G-12)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
6,64Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.036Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
6,64Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.039Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----50--------------------
6,63Ole Sælid, Ringerike Friidrettsklubb19.02.037Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
6,59Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.07.033Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
6,58Eskil Hylbak Vie, IL Tyrving02.01.034Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
6,56Tobias Bakken Tollefsen, Urædd Friidrett08.10.032Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
6,56Georg Olsen Urdal, BUL-Tromsø Friidrett08.03.031Tromsø, Seriestevne 504.04.16
6,51Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.035Bærum, Indoor Games18.01.16
6,42Håkon Kristian Walle, Lørenskog Friidrettslag06.03.0316Stange, Bamselekene 201613.03.16
6,37Vegard Nikolai Vorum Jablonski, Ranheim IL14.12.031 (G-12)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
6,37Runar Heggdal Stølen, Midsund IL26.08.033Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
6,33Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.032 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
-----60--------------------
6,31Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg IL25.09.035Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
6,30Fabian Aadland, Turn & IL Hovding06.04.036Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
6,18Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.033Arendal, Grane Games 201613.02.16
6,05Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.0318Stange, Bamselekene 201613.03.16
6,03Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.031 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
5,99Sebastian Hasfjord-Lia, Ski IL Friidrett05.09.0311Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,98Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.033Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
5,93Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.034Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
5,80Oscar Sørland, Bækkelagets SK12.03.0320Stange, Bamselekene 201613.03.16
5,74Sebastian Delgado, Sandnes IL22.06.031Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
-----70--------------------
5,74Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.0321Stange, Bamselekene 201613.03.16
5,74Erlend Janborg, Nesøya IL17.09.0322Stange, Bamselekene 201613.03.16
5,72Markus Løken, FIK Orion12.06.032 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
5,72Christian Velde Martinsen, Haugesund IL29.01.031Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
5,68Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.032 (G-12)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
5,68Oskar Høgberg Adamsson, Idrettslaget Skjalg12.09.032Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
5,64Mikael Stensvold, Sandefjord Turn & IF10.05.0312Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,64Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
5,52Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.032Tromsø, Seriestevne 504.04.16
5,48Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.033 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
-----80--------------------
5,44Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.031Leikvang, Stavstevne 405.12.15
5,38Lars Erik Sjøen Vea, Torvastad IL03.09.031Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
5,37Sander Eikenes, Ørsta IL06.09.034Ørsta, Treningsstemne09.03.16
5,27Varg Glomsrud Pedersen, IF Hellas23.11.036Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
5,05Kevin Makedonski, Romerike Friidrett11.02.037Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
5,00Henrik Høgberg Adamsson, Idrettslaget Skjalg12.09.033Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
4,86Lars Erik Sjøen, Torvastad IL031Karmøy, Innendørsstevne20.01.16
4,78Johannes Olai Silnes, Ski IL Friidrett11.11.038Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
4,66Lukas Olai Hammerstad, Turn & IL Hovding09.10.032Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
4,63Fredrik Stører, Lyngdal IL032Lyngdal, Treningsstevne14.01.16
-----90--------------------
4,03Viktor Frivoll Kyllingstad, Søndre Land IL21.11.033Hov i Land, Treningsstevne02.04.16

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,86Aanund Tveitå, Otra IL13.09.035 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,11Scott Ygård, IF Hellas06.01.036 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
4,02Daniel Oppen, IF Sturla26.02.038 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021Hvam, Indoor Games02.03.16
7,79Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
7,84Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,85Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
7,87Tobias Windjusveen, Asker Sk. Friidrett27.06.022-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,90Kasper Aune Dahl, FIK Orion14.07.023-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,91Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-fi Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
7,92Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.021-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,94Christoffer Strøm, Lillehammer IF20.02.024-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,96Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----10--------------------
8,03Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.021-fi-APorsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
8,04Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.022 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
8,05Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.022Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,09Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,12Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.023-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,15Magnus Søraas, IL Sand13.07.023Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,18Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.024-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,19Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.022-h5Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
8,20Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.022-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,21Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.023-h3Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
-----20--------------------
8,22Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.023Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
8,24Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
8,25Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.024-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,25Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,27Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.022Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
8,29Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,31Olve Bakke, Romerike Friidrett20.08.021-h1 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,31Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.025-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,32Johan Wadsworth, IK Hind26.04.021Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
8,34Emil B Auli, Horten Friidrettsklubb20.08.023 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----30--------------------
8,35Lasse Moen, Sørild FIK28.06.025 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
8,36Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.021-h1 (G-11/14)Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
8,36Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,41Sondre Furuseth, Raumnes & Årnes IL24.06.025Hvam, Indoor Games02.03.16
8,42Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.024-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,43Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.026Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,44Johannes Tørlen, Idrettslaget Skjalg20.08.027Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,47Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.022Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
8,49Martin Aksland, Sandnes IL30.04.021-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
8,49Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.025-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----40--------------------
8,50Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021Tromsø, Seriestevne 504.04.16
8,51Amandus Stene, Moss IL16.08.022Askim, Askimlekene17.01.16
8,53Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.025-fi Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,53Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.025-fi Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,54Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021Bodø, Kretsstevne04.04.16
8,55Marcus Aas Mekiassen, Romerike Friidrett15.08.024-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,58Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.023-fi Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,62Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,63Daniel Dyhre Aksvik, Snøgg Friidrett06.08.022-h1Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
8,63Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.024-fi Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
-----50--------------------
8,63Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.023-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,64Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.025Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
8,65Bjørnar Garlimo, Fana IL09.05.026-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,66Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.024-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,66Henrik Selle, Haugesund IL14.06.024Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
8,66Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.025-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,67Andreas Driot, IL i BUL07.06.022-h1 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,69Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.025-h2 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,69Aslak Berntsen Husby, Sunndal IL Friidrett24.04.023Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
8,70Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.022 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
-----60--------------------
8,72Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.024-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,75Sander Rye Daae, Fana IL15.05.026-h1Malmø/SWE, Pallas Spelen 201630.01.16
8,77Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021-h1Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
8,79Jacob Christiansen Kresz, Lambertseter IF24.11.026-h2 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,80Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.022-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,81Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.021 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
8,81Daniel Myking, Fana IL01.03.027-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,84Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.023-h1 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,84Jone Vadem, Turn & IL Hovding25.08.022Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
8,86Jarl Ring Bleken, Gausdal FIK07.11.023 (G-13)Stange, U-cup del 330.10.15
-----70--------------------
8,87Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.024Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
8,87Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.023Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
8,88Hallvard Grande Sjøvold, Jøa IL24.05.022Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
8,89Isak Hugdahl, Haugesund IL20.08.025Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
8,90Lars Ådland, IL Tyrving09.07.026-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,94Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.023Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
8,97Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.022Steinkjer, Innendørs30.01.16
8,99Jakob Wergeland Putkowski, Fredrikstad IF05.04.027-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,99Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.023-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,06Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.024-h1 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----80--------------------
9,11Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.027-h2 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,12Sivert Rustad, Romerike Friidrett02.08.025-h1 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,17Aleksander Sæthre, Haugesund IL02.12.026Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
9,21Gjermund Engeland, Gausdal FIK23.03.024 (G-13)Stange, U-cup del 330.10.15
9,21Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.024-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,21Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.021-h2Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,25Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.021Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,33Fredrik Liland, Fana IL21.09.025-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,39Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.022 (G-13)Tromsø, Seriestevne 816.12.15
9,42Storm Kleiva, IL i BUL30.08.026-h1 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----90--------------------
9,42Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.023-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
9,48Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.026-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,51Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.025 (G-13)Stange, U-cup del 330.10.15
9,51Michael Holmtvedt Olsen, Nøtterøy IF06.03.027-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,52Hårek Folkenborg, BUL-Tromsø Friidrett25.10.022Tromsø, Seriestevne 702.05.16
9,54Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.026-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,59Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.022-h2 (G-11/14)Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
9,61Even Isaksen, Fana IL12.05.024-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
9,65Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.023-h2Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,66Said S Warsame, Urædd Friidrett21.03.022-h2Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
-----100--------------------
9,66Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022-h2Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
9,72Max Bloch, Stord IL25.09.021Leirvik, Hallstevne06.02.16
9,88Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.025-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
9,90Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.022Lyngdal, Treningsstevne14.01.16
10,06Benjamin Mosling, Askim IF18.08.026Askim, Askimlekene17.01.16
10,08Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.021Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
10,14Sander Herrem Løfshus, Ranheim IL09.07.022 (G-13)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
10,35Gisle Tranås, Jøa IL04.08.021Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
10,58Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.026-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
10,97Sander Kidøy Pedersen, Turn & IL Hovding23.09.025Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
-----110--------------------
11,21Hans Otto Søyseth, Ranheim IL24.06.022-h1Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
11,75Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, IF Hellas28.01.025-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
11,84Vegard Fosse, Snøgg Friidrett04.05.026 (G-13)Notodden, Treningsstevne14.12.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.024Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,6Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
9,0Henrik Holten Riste, Fagernes IL22.06.021Leira, Treningsstevne30.04.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,22Emil B Auli, Horten Friidrettsklubb20.08.021-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,27Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.022-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,55Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.023-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,59Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021Bodø, Kretsstevne04.04.16
13,60Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.024-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,72Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.025-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
14,73Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.026-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,7Henrik Holten Riste, Fagernes IL22.06.021Leira, Treningsstevne30.04.16

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,42Christoffer Strøm, Lillehammer IF20.02.021 (G-13)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,79Kasper Aune Dahl, FIK Orion14.07.021-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,94Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
25,43Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
25,50Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.023-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,71Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021-h3Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
25,83Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.021-h2Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
25,92Christoffer Strøm, Lillehammer IF20.02.021-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,95Magnus Søraas, IL Sand13.07.021-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
26,11Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
26,13Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.021-h1 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----10--------------------
26,19Salim Bukari, Idrettslaget Skjalg28.06.021-h1Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
26,25Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.022-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
26,29Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
26,37Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
26,45Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.022-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
26,47Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021-h2 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
26,54Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.023-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
27,05Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.024Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
27,06Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
27,19Johannes Tørlen, Idrettslaget Skjalg20.08.022-h1Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----20--------------------
27,25Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.022-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
27,29Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.021-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
27,37Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.022-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
27,38Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.022Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
27,44Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.022Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
27,44Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
27,50Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.023Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
27,56Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.023Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
27,70Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.022-h1 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
27,74Emil B Auli, Horten Friidrettsklubb20.08.022-h2 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----30--------------------
27,89Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.023-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
27,96Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022-h2Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
28,09Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.023-h1 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
28,13Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.023Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
28,15Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.025-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
28,30Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.022-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,38Lasse Moen, Sørild FIK28.06.023-h2 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
28,38Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.021-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,42Martin Aksland, Sandnes IL30.04.023-h1Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
28,76Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.022-h3Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----40--------------------
28,93Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.021 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
29,00Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.025Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
29,10Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.021-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
29,12Jone Vadem, Turn & IL Hovding25.08.022Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
29,17Jarl Ring Bleken, Gausdal FIK07.11.023 (G-13)Stange, U-cup del 330.10.15
29,23Axel Farner, Oppegård IL05.01.024-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
29,31Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.023Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
29,34Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.025-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
29,50Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.022-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
29,56Aron Eikanger, FIL Aks-7720.11.024Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
-----50--------------------
29,67Jørgen Bekken, Oppstad IL26.05.023-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
29,69Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
29,81Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.026Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
30,16Mathias Algrøy, IL Gneist03.05.022-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
30,36Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.022-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
30,49Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.024-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
30,73Lars Ådland, IL Tyrving09.07.024-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
30,93Bjørn Wigestrand, IL Sand27.08.023-h3Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
31,03Fredrik Liland, Fana IL21.09.022-h3Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
31,05Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.025-h3Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----60--------------------
31,13Henrik Holten Riste, Fagernes IL22.06.025-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,19Oscar Storvik Eriksen, Hommelvik IL18.02.022-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
31,31Gjermund Engeland, Gausdal FIK23.03.024 (G-13)Stange, U-cup del 330.10.15
31,43Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.023-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
31,44Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.024-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,58Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.023-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
31,78Even Isaksen, Fana IL12.05.023-h3Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
31,91Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.024-h1 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
32,52Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.023-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
32,85Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.025 (G-13)Stange, U-cup del 330.10.15
-----70--------------------
34,22Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.025-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
36,33Sander Herrem Løfshus, Ranheim IL09.07.022 (G-13)Ranheim, Adventsstevne29.11.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,08Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
1,00,14Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.022-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
1,02,70Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.021Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
1,06,71Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.022Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
1,19,65Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.023Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,87Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.021 (G-13)Tromsø, Seriestevne18.11.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,25Salim Bukari, Idrettslaget Skjalg28.06.021-h1 (G-11/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
1,35,53Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,36,27Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,36,65Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.022-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,37,01Roderick Duodu, IL i BUL30.03.022Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,37,98Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.021 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,38,86Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.022-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,39,63Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
1,39,65Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,39,86Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----10--------------------
1,39,87Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.023-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,40,28Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.023 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,41,02Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.024-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,41,94Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.022Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,42,55Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.022Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
1,43,23Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
1,43,35Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.021Steinkjer, Innendørs30.01.16
1,43,79Håvard Bryplass, Idrettslaget Skjalg05.07.023Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,44,31Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.024-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,44,67Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.025Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----20--------------------
1,45,17Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.021Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
1,45,55Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.025-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,48,12Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.024 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,48,74Archie Hall, IL Tyrving24.09.021-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,49,29Ivar Løwø, IL Pioner27.02.022Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
1,49,48Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.023Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
1,49,52Anton Skjærvik Høkholm, Jøa IL02.09.021Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
1,49,64Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.023-h1 (G-11/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
1,50,38Andreas Driot, IL i BUL07.06.025 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,50,67Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.026-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
-----30--------------------
1,51,12Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.022-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,51,25August Helland Iversen, Steinkjer Friidrettsklubb12.08.022Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
1,53,03Fredrik Liland, Fana IL21.09.027-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,53,03Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.023-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,53,70Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.026 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,54,67Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.024-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,55,16Johan Wadsworth, IK Hind26.04.023Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
1,56,21Jakob Wergeland Putkowski, Fredrikstad IF05.04.022-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,56,22Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.027 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,56,22Sivert Rustad, Romerike Friidrett02.08.023-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
-----40--------------------
1,56,39Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.028Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,59,41Hallvard Grande Sjøvold, Jøa IL24.05.022Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
2,00,15Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.028-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
2,01,36Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.023-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
2,03,82Simen Brenden Skjellerud, Lillehammer IF30.07.021 (G-13)Stange, U-cup del 330.10.15
2,04,20Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.027 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
2,04,66Lars Ådland, IL Tyrving09.07.0210Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,06,39Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.026-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,54Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.022-h1 (G-11/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
1,56,00Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,47Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,24,43Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.022-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,25,08Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Hvam, Indoor Games02.03.16
2,27,13Eivind Herdlevær, Norna-Salhus IL18.05.023-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,27,53Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.022Hvam, Indoor Games02.03.16
2,28,24Didrik Prestegård Hansen, Norna-Salhus IL26.09.023-h1Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
2,28,24Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.021Askim, Askimlekene17.01.16
2,29,11Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.021Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
2,34,84Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.025-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,39,25Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.026-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
-----10--------------------
2,40,26Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.022Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
2,46,75Sivert Rustad, Romerike Friidrett02.08.022Askim, Askimlekene17.01.16
2,48,62Jakob Wergeland Putkowski, Fredrikstad IF05.04.023Askim, Askimlekene17.01.16
2,49,00Amandus Stene, Moss IL16.08.024Askim, Askimlekene17.01.16
3,01,48Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.021Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
3,09,92Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.021Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34,38Salim Bukari, Idrettslaget Skjalg28.06.028 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
4,53,59Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
5,04,65Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.021Bærum, Indoor Games18.01.16
5,10,80Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
5,12,25Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.022-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
5,30,65Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.022Tromsø, Seriestevne 227.01.16
5,35,40Archie Hall, IL Tyrving24.09.022Bærum, Indoor Games18.01.16
5,45,59Mathias Algrøy, IL Gneist03.05.023-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
5,56,13Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.024-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,26,7Fredrik Höner Hanssen, Strindheim IL16.12.022 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,57,9Oskar Gåsø, Heimdal IL25.07.021 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
12,33,9Jonas Meyer Jamt, Strindheim IL02.09.023 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
13,22,1Halvor Bakken, Strindheim IL31.08.024 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
13,28,9Sindre Rygvik Hansen, Strindheim IL12.11.023 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
13,48,2Jens Troøyen, Strindheim IL09.03.025 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
9,37Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.022-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
9,59Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
10,00Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
10,09Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.023-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
10,16Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
10,21Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.022Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
11,30Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.022Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
11,96Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.021Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
12,71Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.022-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
-----10--------------------
12,96Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.024-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
13,11Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.021Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
13,39Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.023Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
15,03Lasse Moen, Sørild FIK28.06.021Lyngdal, Treningsstevne14.01.16
22,45Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.022Lyngdal, Treningsstevne14.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,77Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.021Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,50,30Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021Hvam, Indoor Games02.03.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Tor Jansen, Nesodden IF11.06.022 (G-15)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
1,70Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,70Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,65Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021Haugesund, Mailekene 201622.05.16
1,60Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,60Andreas Kårstad, Fana IL25.04.021Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
1,59Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.021Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
1,55Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.021 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,55Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.022 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,50Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
-----10--------------------
1,50Johan Wadsworth, IK Hind26.04.022Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
1,50Sander Rye Daae, Fana IL15.05.024Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,50Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021Tromsø, Seriestevne 504.04.16
1,47Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
1,46Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
1,45Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
1,45Emil B Auli, Horten Friidrettsklubb20.08.022Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
1,45Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.024Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,45Martin Aksland, Sandnes IL30.04.022Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,45Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.022Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
-----20--------------------
1,45Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.022Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
1,45Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.023Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,44Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.022Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
1,41Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.023Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
1,40Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.024Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
1,40Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.021 (G-15)Steinkjer, Innendørs30.01.16
1,40Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.021Leira, Treningsstevne13.02.16
1,40Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.024Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
1,35Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.025 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,35Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.025Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----30--------------------
1,35Jørgen Bekken, Oppstad IL26.05.024Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,31Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.022Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
1,30Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.021 (G-13)Bærum, Hoppstevne01.09.15
1,30Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.027 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,30Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.022Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
1,30Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.021Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,30Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.026Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,30Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.028Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,20Mathias S Mikkelsen, Sandnes IL30.11.025Haugesund, Mailekene 201622.05.16
1,16Sander Kidøy Pedersen, Turn & IL Hovding23.09.022Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
-----40--------------------
1,15Benjamin Mosling, Askim IF18.08.021Askim, Askimlekene17.01.16
1,15Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.023Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
1,10Hårek Folkenborg, BUL-Tromsø Friidrett25.10.021Tromsø, Seriestevne 702.05.16
1,05Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, IF Hellas28.01.028Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
1,05Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.021Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
1,00Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.021Arendal, Grane Games 201613.02.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,31Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,29Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.022Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,26Martin Aksland, Sandnes IL30.04.021 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
1,26Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.023Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,25Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-13)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
1,25Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp11.03.16
1,23Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.024Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,21Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.022Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,20Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.021Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
-----10--------------------
1,20Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.021Osterøy, Hopp u/t15.02.16
1,17Sander Rye Daae, Fana IL15.05.025Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,15Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.021Valestrand, Hopp u.t.28.12.15
1,15Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
1,15Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
1,11Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.023Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,10Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.022 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
1,10Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.022Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,10Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.022Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
1,10Ådne Kalland, Osterøy IL14.11.022Osterøy, Hopp u/t15.02.16
-----20--------------------
1,05Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.021Tvedestrand, Treningsstevne09.12.15
1,05Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.023Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,05Oskar Dahle, Sømna IL30.09.021Vik, Kretsstevne03.03.16
1,04Ørjan Sigvaldsen, Jægervatnet IL06.02.021Lenangen, Seriestevne18.01.16
1,02Fredrik Liland, Fana IL21.09.026Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,01Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.024Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,00Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.022Valestrand, Hopp u.t.28.12.15
1,00Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.022Bergen, Hoppstevne04.03.16
1,00Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
1,00Ole M. Fossbakk, Lånke IL Friidrett13.08.021Stjørdal, Klubbmesterskap/Seriestevne,del 224.05.16
-----30--------------------
0,96Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.025Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
0,95Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.023 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
0,95Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.023Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
0,90Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.024Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
0,90Jonas Sebastian Gabrielsen, Bryne FIK26.09.021Lye, Hoppstemne28.01.16
0,90Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.021Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
0,85Christoffer Johansen, IL Norodd01.01.021Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
0,82Max Bloch, Stord IL25.09.021Leirvik, Hoppstevne25.01.16
0,80Mikael Walle-Olsen, Oppegård IL28.08.021Oppegård, Høyde/Lengde uten tilløp29.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,90Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021 (G-13)Sandane, Seriestemne17.12.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,80Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
2,71Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
2,10Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.022Bardufoss, Stavkonkurranse06.02.16
2,10Johan Wadsworth, IK Hind26.04.022Bardufoss, Stavkonkurranse06.02.16
2,00Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.021Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
1,90Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.021Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
1,90Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,90Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.022Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,80Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
1,80Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.024Bardufoss, Stavkonkurranse06.02.16
-----10--------------------
1,70Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.022Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
1,70Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.021Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,60Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021Steinkjer, Innendørs30.01.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,44Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
5,41Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021Finnsnes, Stavstevne31.03.16
5,35Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.021Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
5,30Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
5,28Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.022Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,23Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.022Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
4,94Johan Wadsworth, IK Hind26.04.022Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
4,92Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.022Bærum, Indoor Games18.01.16
4,89Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.023Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
-----10--------------------
4,88Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
4,85Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.021Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
4,79Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,75Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.021Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
4,71Daniel Myking, Fana IL01.03.022Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,70Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
4,66Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,64David Gjone, Larvik Turn & IF06.06.023 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
4,60Tor Jansen, Nesodden IF11.06.026 (G-15)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
4,60Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.023Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
-----20--------------------
4,60Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.022Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
4,59Christoffer Strøm, Lillehammer IF20.02.021Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,59Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.024Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,54Lasse Moen, Sørild FIK28.06.024 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
4,51Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,48Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021Tromsø, Seriestevne 307.03.16
4,43Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.023Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
4,41Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.022 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
4,39Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.024Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
4,38Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.024Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----30--------------------
4,37Isak Hugdahl, Haugesund IL20.08.023Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
4,37Bjørnar Garlimo, Fana IL09.05.024Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,34Aslak Berntsen Husby, Sunndal IL Friidrett24.04.023Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
4,33Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.025Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,29Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.024Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
4,26Jone Vadem, Turn & IL Hovding25.08.021Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
4,24Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.024Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
4,24Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.025 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
4,23Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.025Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
4,22Anton Skjærvik Høkholm, Jøa IL02.09.021Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
-----40--------------------
4,22Sivert Elvebakk Engeset, Fjellhug/Vereide IL11.07.021Sandane, Innandørsstemne16.01.16
4,22Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.022Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
4,21Hallvard Grande Sjøvold, Jøa IL24.05.022Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
4,17Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.026Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,15Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.024Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,13Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
4,13Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.027Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,08Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.028Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,06Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.021Arendal, Grane Games 201613.02.16
4,00Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.026Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
-----50--------------------
4,00Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.0210Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,96Archie Hall, IL Tyrving24.09.024Bærum, Indoor Games18.01.16
3,95Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.0211Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,94Henrik Holten Riste, Fagernes IL22.06.0212Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,93Fredrik Liland, Fana IL21.09.025Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
3,88Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.027Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
3,84Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.028 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
3,81Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.021Leira, Treningsstevne13.02.16
3,81Sivert Rustad, Romerike Friidrett02.08.0213Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,80Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.0215Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----60--------------------
3,78Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.0216Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,77Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.0217Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,75Vegard Valen, Sola FIK11.02.024 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
3,55Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.022Arendal, Grane Games 201613.02.16
3,42Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.025Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
3,41Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.026 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
3,41Michael Holmtvedt Olsen, Nøtterøy IF06.03.0212Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,33Sander Kidøy Pedersen, Turn & IL Hovding23.09.023Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
3,29Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.022Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,22Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.021Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
-----70--------------------
3,20Gisle Tranås, Jøa IL04.08.023Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
3,13Oscar Storvik Eriksen, Hommelvik IL18.02.022Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
3,09Hårek Folkenborg, BUL-Tromsø Friidrett25.10.022Tromsø, Seriestevne 702.05.16
3,01Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.0218Stange, Bamselekene 201612.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,70Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.021 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
4,42Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.024Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.023 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,29Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.021 (G-13)Bærum, Hoppstevne01.09.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,86Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.021 (G-13)Tromsø, Seriestevne 816.12.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,78Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
2,74Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.021Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
2,69Oskar Myrestøl Johansson, Sørild FIK03.04.021Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
2,56Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021Askøy, Seriestevne i hopp u/t19.11.15
2,56Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,54Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp11.03.16
2,48Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.022Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,46Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,44Kasper Aune Dahl, FIK Orion14.07.025 (MS)Stange, Treningsstevne11.04.16
2,43Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
-----10--------------------
2,43Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,42Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.021Osterøy, Hopp u/t15.02.16
2,38Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.021 (G-13)Notodden, Treningsstevne14.12.15
2,37Martin Aksland, Sandnes IL30.04.021 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
2,36Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.023Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,33Ådne Kalland, Osterøy IL14.11.022Osterøy, Hopp u/t15.02.16
2,32Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
2,30Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.021Valestrand, Hopp u.t.28.12.15
2,29Cornelius Eikeland, Svelgen T & IF21.03.021Svelgen, Treningsstemne11.02.16
2,23Sander Rye Daae, Fana IL15.05.024Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
-----20--------------------
2,23Magnus Hansen, Egersunds IK29.04.021Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
2,23Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.024Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,22Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
2,21Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.025Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,21Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.025Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,20Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.021Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,18Oskar Dahle, Sømna IL30.09.021Vik, Kretsstevne03.03.16
2,17Kristoffer Sætren, Svelgen T & IF24.12.022Svelgen, Treningsstemne11.02.16
2,16Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.021Tvedestrand, Treningsstevne09.12.15
2,15Haakon Ringnes Anundsen, Larvik Turn & IF12.08.021 (G-13)Larvik, Treningsstevne01.07.15
-----30--------------------
2,15Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.022Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
2,15Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne07.03.16
2,13Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.027Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,13Ole M. Fossbakk, Lånke IL Friidrett13.08.021Stjørdal, Klubbmesterskap/Seriestevne,del 224.05.16
2,12Christoffer Johansen, IL Norodd01.01.021Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
2,10Jesper Skaug, Larvik Turn & IF27.01.022 (G-13)Larvik, Treningsstevne01.07.15
2,10Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.022Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,09Daniel Dyhre Aksvik, Snøgg Friidrett06.08.022 (G-13)Notodden, Treningsstevne14.12.15
2,09Sebastian Hatleset, Svelgen T & IF29.07.024Svelgen, Treningsstemne11.02.16
2,07Torbjørn Vigeland, Hinna IL17.12.021 (G-13)Stavanger, Jubbastevne19.10.15
-----40--------------------
2,07Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.022Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,05Lars Ådland, IL Tyrving09.07.0212 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,04Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.021Løten, Treningsstevne21.01.16
2,01Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.023Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,01Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.021Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
2,01Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.022Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,00Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.023Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
1,99Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.023 (G-13)Larvik, Treningsstevne01.07.15
1,98Ole-Einar Skadberg, Egersunds IK21.07.022 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp03.12.15
1,98Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.023Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
-----50--------------------
1,97Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.022Valestrand, Hopp u.t.28.12.15
1,96Max Bloch, Stord IL25.09.021Leirvik, Hoppstevne29.02.16
1,94Phillip Johansen Stensbø, Ålesund Friidrettsklubb29.01.021 (G-13)Ålesund, Seriestevne18.11.15
1,92Fredrik Liland, Fana IL21.09.028Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,87Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.024 (G-13)Notodden, Treningsstevne14.12.15
1,86Kristoffer Nordby Bakkan, Larvik Turn & IF18.09.024 (G-13)Larvik, Treningsstevne01.07.15
1,86Said S Warsame, Urædd Friidrett21.03.026Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,84Ørjan Sigvaldsen, Jægervatnet IL06.02.021Lenangen, Seriestevne18.01.16
1,84Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021Rjukan, Treningsstevne02.03.16
1,81Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.023 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
-----60--------------------
1,80Håkon Mostad Abrahamsen, Hinna IL22.06.022 (G-13)Stavanger, Jubbastevne19.10.15
1,78Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.024Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,77Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.029Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,76Petter Hægland, Hinna IL30.11.023 (G-13)Stavanger, Jubbastevne19.10.15
1,72Balamurgan Shanmurgajah, Svelgen T & IF28.12.025Svelgen, Treningsstemne11.02.16
1,72Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.028Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,71Frederik Evensen, Løten Friidrett27.03.022Løten, Treningsstevne21.01.16
1,64Mikael Walle-Olsen, Oppegård IL28.08.021Oppegård, Høyde/Lengde uten tilløp29.03.16
1,55Vegard Fosse, Snøgg Friidrett04.05.026 (G-13)Notodden, Treningsstevne14.12.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11Gabriel Babusanu (ROU), Svelgen T & IF25.07.023Svelgen, Treningsstemne11.02.16
1,79Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021 (G-13)Sandane, Seriestemne17.12.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,64Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Hvam, Indoor Games02.03.16
11,27Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
11,14Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021Leikvang, Trestegstevne07.02.16
10,60Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
10,54Sander Rye Daae, Fana IL15.05.027 (G-15)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201630.01.16
10,49Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.023Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
10,37Daniel Myking, Fana IL01.03.021Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
10,13Andreas Kårstad, Fana IL25.04.024Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
9,75Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.025Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
9,69Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.023Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
-----10--------------------
9,39Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,34Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.021Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
8,60Fredrik Liland, Fana IL21.09.024Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
8,43Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.022Hvam, Indoor Games02.03.16

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,15Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.021 (G-13)Bærum, Hoppstevne01.09.15
9,05Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.021 (G-13)Tromsø, Seriestevne 816.12.15

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
7,05Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
6,44Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.021Valestrand, Hopp u.t.28.12.15
6,34Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne07.03.16
6,27Jonas Sebastian Gabrielsen, Bryne FIK26.09.021Lye, Hoppstemne28.01.16
5,81Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.021Tvedestrand, Treningsstevne09.12.15
5,68Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.022Valestrand, Hopp u.t.28.12.15
5,49Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.021 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
5,40Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021Rjukan, Treningsstevne02.03.16

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,63Erik Skjønsberg, Løten Friidrett04.01.021 (G-13)Stange, U-cup del 330.10.15
11,96Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-13)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
10,58Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.022 (G-13)Stange, U-cup del 330.10.15
10,52Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,37Daniel Neukirch Hansen, Kongsvinger IL Friidrett27.07.023 (G-13)Stange, U-cup del 330.10.15
9,14Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,71Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.023 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,47Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.021 (G-13)Notodden, Treningsstevne14.12.15
8,36Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.024 (G-13)Stange, U-cup del 330.10.15
8,29Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.021Leikvang, Kengurukarusellen 107.01.16
-----10--------------------
8,17Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.021 (G-13)Tromsø, Seriestevne18.11.15
7,62Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.024 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,44Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.022 (G-13)Notodden, Treningsstevne14.12.15
7,39Andreas Driot, IL i BUL07.06.025 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,16Daniel Dyhre Aksvik, Snøgg Friidrett06.08.023 (G-13)Notodden, Treningsstevne14.12.15
6,32Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.024 (G-13)Notodden, Treningsstevne14.12.15
6,09Vegard Fosse, Snøgg Friidrett04.05.025 (G-13)Notodden, Treningsstevne14.12.15
5,99Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.026 (G-13)Notodden, Treningsstevne14.12.15
5,40Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.022Leikvang, Kengurukarusellen 107.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,44Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.022 (G-13)Tromsø, Seriestevne18.11.15
6,26Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,97Erik Skjønsberg, Løten Friidrett04.01.021Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
11,89Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.021Stange, Bamselekene 201613.03.16
11,32Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.021Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
10,68Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.022Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
10,28Christoffer Strøm, Lillehammer IF20.02.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,98Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.022Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
9,84Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
9,66Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
9,60Dennis B Lauritsen, Larvik Turn & IF01.02.022 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
9,55Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.023Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
-----10--------------------
9,29Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.022Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
9,25Martin Aksland, Sandnes IL30.04.021Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
9,24Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.021Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
9,22Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022Hvam, Indoor Games02.03.16
9,21Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.022Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
9,06David Gjone, Larvik Turn & IF06.06.023 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
9,00Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.021Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,94Glen A. Sundell, Ørje IL15.11.021Askim, Askimlekene17.01.16
8,90Sondre Furuseth, Raumnes & Årnes IL24.06.023Hvam, Indoor Games02.03.16
8,90Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
-----20--------------------
8,79Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021Tromsø, Seriestevne 504.04.16
8,62Cornelius Eikeland, Svelgen T & IF21.03.021Svelgen, Treningsstemne11.02.16
8,53Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.025Hvam, Indoor Games02.03.16
8,51Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.023Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,50Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
8,45Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.022Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,37Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.021Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
8,35Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.025Stange, Bamselekene 201613.03.16
8,01Ivar Løwø, IL Pioner27.02.022Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
7,94Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.022Askim, Askimlekene17.01.16
-----30--------------------
7,84Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.022Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
7,78Bjørnar Garlimo, Fana IL09.05.022Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
7,66Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.023Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
7,60Mikal Sortland, IL Bjarg15.09.025Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,55Anton Skjærvik Høkholm, Jøa IL02.09.021Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
7,55Kristoffer Sætren, Svelgen T & IF24.12.022Svelgen, Treningsstemne11.02.16
7,49Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.021Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
7,41Marcus Aas Mekiassen, Romerike Friidrett15.08.024Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,27Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.021Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
7,17Hallvard Grande Sjøvold, Jøa IL24.05.022Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
-----40--------------------
7,14Vebjørn Liland Drefvelin, IL Tyrving24.04.026Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
7,11Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.027Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,11Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.027Hvam, Indoor Games02.03.16
6,91Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.022Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
6,90Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.022Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
6,89Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.024Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
6,69Lasse Moen, Sørild FIK28.06.021Lyngdal, Treningsstevne14.01.16
6,57Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.025Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
6,48Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.023Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
6,31Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.021Arendal, Grane Games 201613.02.16
-----50--------------------
6,29Axel Farner, Oppegård IL05.01.026Stange, Bamselekene 201613.03.16
6,27Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.027 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
5,93Sebastian Hatleset, Svelgen T & IF29.07.024Svelgen, Treningsstemne11.02.16
5,78Said S Warsame, Urædd Friidrett21.03.026Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
5,74Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.028Stange, Bamselekene 201613.03.16
5,62Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.022Arendal, Grane Games 201613.02.16
5,50Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.024Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
5,48Even Isaksen, Fana IL12.05.023Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
5,47Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.022Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
5,26Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.026Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
-----60--------------------
5,15Benjamin Mosling, Askim IF18.08.023Askim, Askimlekene17.01.16
4,89Gisle Tranås, Jøa IL04.08.022Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
4,68Balamurgan Shanmurgajah, Svelgen T & IF28.12.025Svelgen, Treningsstemne11.02.16
4,14Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, IF Hellas28.01.025Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,48Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.022Tromsø, Seriestevne 504.04.16
6,10Gabriel Babusanu (ROU), Svelgen T & IF25.07.023Svelgen, Treningsstemne11.02.16

Gutter 15

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,34Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.011 (G-14)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15
7,39Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-14)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,8Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.011Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
6,4Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011Arendal, Grane Games 201613.02.16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,13Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,19Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,41Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-sf2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,43Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.012-sf1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,44Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,47Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.016-fi Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,54Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-sf1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,59Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.014-sf2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,60Thomas Graftås, Nittedal IL10.09.012-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,67Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.012 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----10--------------------
7,70Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.013-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,70Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.016-sf1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,74Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.014-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,76Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,78Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.011 (G-14)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
7,78Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.015-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,80Michael Gregersen Aas, Hommelvik IL14.02.011Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
7,81Andreas Dixon, Fana IL03.04.016-sf2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,81Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.018-sf1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,82Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.014-h2Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
-----20--------------------
7,83Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.014-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,84Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.013-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,85Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,85Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,87Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.016-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,87Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.011-h2 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
7,91Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.011-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,91Eirik Liland, Fana IL27.03.018-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,92Didrik Sollihaug, Stjørdal Friidrettsklubb10.08.013 (G-14)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
7,92Sverre Hystad, Haugesund IL16.01.011Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
-----30--------------------
7,93Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.015-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,94Morgan Øqvist, Ullensaker/Kisa IL09.05.015-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,95Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.013Bærum, Kretskamp30.01.16
7,97Håvard Rinde, IL Gneist16.02.013-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,98Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,99Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.012-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
8,00Hans Jacob Nesheim, Haugesund IL01.04.012Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
8,02Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
8,03Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.013-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
8,03Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.014-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----40--------------------
8,06Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.014-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
8,07Tobias Smits, Stjørdal Friidrettsklubb08.08.013-h1Steinkjer, Innendørs30.01.16
8,07Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.012-h1 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,08Mats Tranås, Jøa IL18.02.013Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
8,09Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.014Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
8,09Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.016-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,11Johannes Breivik Gran, IF Sturla11.08.016-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,12William Møystad Heiertz, FIK Orion21.02.012Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
8,14Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.013-h1 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,15Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.011Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
-----50--------------------
8,15Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.017-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,16Jonas Fløisvik, Hinna IL13.11.012Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,16Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.012Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,20Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.014-h1Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
8,20Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.016-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,20Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.015-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,22David Phan, IL i BUL27.07.014-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,22Jakob Granheim, Målselv IL05.04.011Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
8,24Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.012Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
8,29Kim Holmboe, IL Tyrving19.03.013-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----60--------------------
8,29Jonathan Sandberg Jacobsen, IF Sturla27.05.017-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,29Erik Røsnes, Kristiansands IF Friidrett24.03.013-h2 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,32Dennis Aleksander Dahlhaug, Strindheim IL05.08.014Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
8,33Even Granberg, Raumnes & Årnes IL27.11.014Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
8,34Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.015Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
8,35Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.014-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,35Casper Todnem Aanestad, Sandnes IL28.02.013Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,36Kristoffer Kobbeltvedt Endregaard, Loddefjord IL15.11.012-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,36Senam Julian Yao Asmussen, Strindheim IL18.01.017-h4Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,40Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.015-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----70--------------------
8,40Mads Rognerud, Ås IL25.06.016-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,40Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.016-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
8,42Marius Waage Olsen, Idrettslaget Skjalg16.02.017-h2 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
8,43Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.011-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,44Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.011Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
8,44Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.018-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,44Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.017-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,45Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.018-h4Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,46Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.012-h2Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,48Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.015Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----80--------------------
8,48Sigve Tillier, Fana IL23.12.013-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,53Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.017-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
8,55Gustav Wee, Haugesund IL01.06.015-h2 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
8,55Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.016-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,56Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.012Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
8,58Sondre Walnum, BUL-Tromsø Friidrett28.12.011 (G-14)Tromsø, Seriestevne18.11.15
8,60Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.017-h3Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,62Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.016-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,68Markus Fosserud, FIK Orion28.07.012 (G-14)Stange, U-cup del 330.10.15
8,73Olaf Taule, Egersunds IK09.01.016Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----90--------------------
8,74Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.012-h2 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
8,75Anbjørn Hauge, Haugesund IL01.06.012Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
8,77Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.013Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,78Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.014-h1 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,79Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.018-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,79Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.012-fi-C (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
8,81Alexander Gatland, IL Tyrving09.05.017-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,82Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.018-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,83Sindre Jairo Rødland, Egersunds IK31.03.017Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,87Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.018-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----100--------------------
8,88Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.013-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,95William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.018Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
9,02Alexander Lundlie Brandslet, Hommelvik IL10.04.016 (G-14)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
9,09Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.012 (G-14)Notodden, Treningsstevne14.12.15
9,13Steffen Amundsen, Vindbjart Friidrett20.09.015-h2 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,23Audun Høyland Hausken, Haugesund IL07.06.013Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
9,33Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.014-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
9,57Didrik Halland, Fana IL19.07.015-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,69Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
9,72Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.017-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----110--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,67Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.015-h2 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
8,93Gillis Jonermark (SWE), Yrjar IL10.01.015 (G-14)Ranheim, Adventsstevne29.11.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,4Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Hov i Land, Treningsstevne02.04.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,58Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h1Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
12,36Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,41Thomas Graftås, Nittedal IL10.09.012-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,54Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,54Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.013-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,62Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.012-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,65Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.013-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,86Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.014-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,86Johannes Breivik Gran, IF Sturla11.08.014-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,56Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.015-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
-----10--------------------
14,58Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.012-h1Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
14,61Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.016-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,65Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-fi Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
22,66Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.012-fi Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,66Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,68Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
23,70Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
23,74Thomas Graftås, Nittedal IL10.09.012-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,82Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,01Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.012Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
24,10Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.012-fi (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
24,40Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.011-h3 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----10--------------------
24,59Andreas Dixon, Fana IL03.04.013-h2Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,60Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.012-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
24,60Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Hareid IL30.03.013Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
24,64Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.011-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,66Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.013-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
24,73Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
24,77Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011-h2Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
24,90Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,07Didrik Sollihaug, Stjørdal Friidrettsklubb10.08.013-h2 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
25,09Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.013-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----20--------------------
25,16Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011-h2Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
25,19Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,20Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.012-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,25Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,43Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.014-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
25,48Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.011-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
25,48Eirik Liland, Fana IL27.03.012-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
25,54Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.014-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,69Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.013-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
25,77Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011-h3Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
-----30--------------------
25,85Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.011-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
25,87Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h2Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
25,90Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.014-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,91Mats Tranås, Jøa IL18.02.011-h1Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
25,94Morgan Øqvist, Ullensaker/Kisa IL09.05.014-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,95Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.011-h2 (G-14)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
25,96Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.012-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
26,01Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.011-h4Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
26,05Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.014-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
26,13Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.014-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----40--------------------
26,31Michael Gregersen Aas, Hommelvik IL14.02.011-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
26,32Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.013-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
26,38Tobias Smits, Stjørdal Friidrettsklubb08.08.013-h2Steinkjer, Innendørs30.01.16
26,38Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.012-h4Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
26,45Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.011 (G-14)Sandnes, Julestevne21.12.15
26,50Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.014-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
26,97Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.011-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
27,03Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.013-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
27,06Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
27,09Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.013-h1Steinkjer, Innendørs30.01.16
-----50--------------------
27,19Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.014-h1Steinkjer, Innendørs30.01.16
27,35Dennis Aleksander Dahlhaug, Strindheim IL05.08.012-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
27,41Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012-h5Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
27,47Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.012-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
27,49Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.014Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
27,51Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.015-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
27,68Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.014-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
27,77Kristoffer Kobbeltvedt Endregaard, Loddefjord IL15.11.013-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
27,83Even Granberg, Raumnes & Årnes IL27.11.013-h1Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
28,08Gustav Wee, Haugesund IL01.06.013-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
-----60--------------------
28,48Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.014-h3Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,71Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.013-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
28,93Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.011-h1Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
29,19Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.013-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
29,32Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.015-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
29,46Alexander Lundlie Brandslet, Hommelvik IL10.04.012-h1 (G-14)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
29,68Audun Høyland Hausken, Haugesund IL07.06.013-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
30,01Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.012-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
30,27Markus Fosserud, FIK Orion28.07.012 (G-14)Stange, U-cup del 330.10.15
31,48Didrik Halland, Fana IL19.07.014-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----70--------------------
32,42Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.015-h3Stange, Bamselekene 201613.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,01Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011-h2Steinkjer, Innendørs30.01.16
28,57Gillis Jonermark (SWE), Strindheim IL10.01.013-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,52Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.011Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
56,11Håvard Rinde, IL Gneist16.02.011-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
56,45Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Hareid IL30.03.012Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
56,46Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.011-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
57,34Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
57,92Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.013-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
1,02,92Gustav Wee, Haugesund IL01.06.014 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
1,02,99Nikolai Eltervaag Enes, Idrettslaget Skjalg03.06.012-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,03,73Andrej Anton Helgesen, Idrettslaget Skjalg21.02.011-h1Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,04,40Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011 (G-14)Tromsø, Seriestevne18.11.15
-----10--------------------
1,04,70Isak Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.013-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,05,58Audun Høyland Hausken, Haugesund IL07.06.012-h1Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,05,84Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.011-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10,9Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,37Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,28,90Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,33,88Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,34,20Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.013-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,34,96Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,36,02André Seliussen, IL Gneist05.04.014-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,36,63Kasper Danbolt, Raufoss Idrettslag Friidrett12.09.013Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,40,03Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.011-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
1,40,79Morgan Øqvist, Ullensaker/Kisa IL09.05.014Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,41,38Sivert Eidsvåg, Sandnes IL30.11.011 (G-14)Sandnes, Julestevne21.12.15
-----10--------------------
1,42,31Tim Huusko, Sandnes IL29.05.012 (G-14)Sandnes, Julestevne21.12.15
1,43,26Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.015Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,43,37Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.016Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,45,04Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.017Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,46,01Stian Melteig Brekkan, Nittedal IL14.07.011 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,47,55Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.013-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
1,48,90Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011 (G-14)Stange, U-cup del 330.10.15
1,54,99Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.015-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
2,11,40Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.018Stange, Bamselekene 201612.03.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,23Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,05,80Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,07,00Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.013-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,08,69Mats Tranås, Jøa IL18.02.014-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,10,99Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.012 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,13,32Jakob Granheim, Målselv IL05.04.015-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,13,50Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.011Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
2,14,16Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Hareid IL30.03.011-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,14,54Sigurd Fagerholt, Rindal IL29.11.016-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,16,00Stian Birkeland, Idrettslaget Skjalg31.07.013 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
-----10--------------------
2,16,03Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.012-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,16,12André Seliussen, IL Gneist05.04.017-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,16,84Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.011-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,17,16Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.012-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,18,25Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.012-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,18,70Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.013-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,19,43Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.01HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,19,46William T. Eskeland, Fana IL25.02.014-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,19,90Tim Huusko, Sandnes IL29.05.013Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,20,47Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.013-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----20--------------------
2,21,28Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.014 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
2,21,34Einar Bjøru, Sømna IL12.08.014-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,21,43Lars Sandstad, Byåsen IL19.05.015-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,23,68Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.015 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
2,25,92Audun Høyland Hausken, Haugesund IL07.06.014Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,27,19Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.016 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
2,28,36Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.015Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,28,86Sigurd Paulsen Vie, Haugesund IL11.01.012Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
2,30,03Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.012Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
2,30,75Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.01HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
-----30--------------------
2,30,92Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.01HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,33,75Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.014-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,37,43Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.017-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,39,05Andreas Unnerud, Moss IL11.10.011Askim, Askimlekene17.01.16
2,40,29Didrik Halland, Fana IL19.07.015-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,41,33Adrian Knudsen, Hinna IL04.10.015 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,43,62Tobias Ekerhovd, Skogsvåg IL19.08.016-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,29,15Gillis Jonermark (SWE), Strindheim IL10.01.016-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,01,32Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.014Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
3,11,90Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.0110Malmø/SWE, Pallas Spelen 201630.01.16
3,16,18Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.017Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
3,17,29Mads Rognerud, Ås IL25.06.014Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
3,37,75Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.011 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,41,85Erik Røsnes, Kristiansands IF Friidrett24.03.012 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,45,30Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.013 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,54,74Ibrahim Buras, At. Mijas21.08.012Antequera/ESP, III Control D.M.A. de Invierno06.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,69Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,18,61Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,27,86André Seliussen, IL Gneist05.04.013-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,28,72Mats Tranås, Jøa IL18.02.013Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,40,00Sigurd Fagerholt, Rindal IL29.11.015Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,45,50Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.016Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,46,15Lars Sandstad, Byåsen IL19.05.017Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,47,82Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.018Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,49,58Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.011Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
4,54,85Tim Huusko, Sandnes IL29.05.012 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
-----10--------------------
4,57,09Stian Birkeland, Idrettslaget Skjalg31.07.019 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
5,04,02Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.019Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,39,69Didrik Halland, Fana IL19.07.014-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,14,20Gillis Jonermark (SWE), Strindheim IL10.01.0110Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,05,0Sigurd Fagerholt, Rindal IL29.11.011 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,28,9Sivert Tvete, Børsa IL13.07.012 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,41,17Ibrahim Buras, At. Mijas21.08.011Antequera/ESP, IV Control D.M.A. de Invierno27.02.16

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,98Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-fi Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
8,08Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.012-fi Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
8,49Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h2Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
8,73Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.01HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
8,89Andreas Dixon, Fana IL03.04.016-fi Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
8,93Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.013Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
8,98Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011-fi Gøteborg/SWE, HäcXksan14.02.16
8,99Håvard Rinde, IL Gneist16.02.012-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
9,31Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.015Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,40Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.015-h2Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
-----10--------------------
9,57Eirik Liland, Fana IL27.03.015-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
9,58Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.016-h2Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
9,60Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.011-h1Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
9,84Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
10,08Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.013-h2Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
10,49Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.016-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
10,71Sigve Tillier, Fana IL23.12.014-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
11,28Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.016-h1Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,60Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011Steinkjer, Innendørs30.01.16

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56,32Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
8,45,08Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.012Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
9,48,42Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.013Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
1,70Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,65Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Hareid IL30.03.012Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
1,65Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,63Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.011Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,60Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011 (G-14)Stange, U-cup del 330.10.15
1,60Hans Jacob Nesheim, Haugesund IL01.04.011Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
1,60Fabian Weinberg, Kristiansands IF Friidrett26.05.011Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
1,60Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.014 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,55Kim Holmboe, IL Tyrving19.03.014Bærum, Julestevnet05.12.15
-----10--------------------
1,55Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
1,50Øystein Dalland Bjørtvedt, IL Tyrving02.06.011 (G-14)Bærum, Hoppstevne01.09.15
1,50Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.014Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,50Olaf Taule, Egersunds IK09.01.012Haugesund, Mailekene 201622.05.16
1,48Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.016Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
1,45Henrik Jakobsen, Ullensaker/Kisa IL01.04.011Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
1,45Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.017 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,45Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
1,43Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.017Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
1,42Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.012 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
-----20--------------------
1,40Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.018 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,40Andreas Dixon, Fana IL03.04.012Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
1,40Even Granberg, Raumnes & Årnes IL27.11.011Hvam, Treningsstevne01.03.16
1,35Markus Fosserud, FIK Orion28.07.012 (G-14)Stange, U-cup del 330.10.15
1,32Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.013 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,30Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011Arendal, Grane Games 201613.02.16
1,30Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.012 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
1,25Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.018Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
1,11Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-14)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57Peter Morrison (UTL), ISS11.12.011Haugesund, Mailekene 201622.05.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.011Ranheim, Hopp uten tilløp20.01.16
1,38Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.011Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,35Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,35Olaf Taule, Egersunds IK09.01.011Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,35Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.011Bergen, Hoppstevne04.03.16
1,30Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.011Modum, KM hopp uten tilløp02.04.16
1,27Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.011 (MS)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,26Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011Askøy, Seriestevne i hopp u/t19.11.15
1,25Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-14)Greveskogen, Seriestevne24.10.15
1,25Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.011 (G-14)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.15
-----10--------------------
1,25Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.011Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
1,25Steffen Danielsen, IK Hind08.05.011Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16
1,25Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
1,21Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,20Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,20Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.011Ski, KM sprang u/t16.03.16
1,17Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.013Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,12Roy Habbestad, Bremnes IL05.09.011 (G-14)Bømlo, Seriestevne19.11.15
1,12Jørn Henning Granli, Jægervatnet IL14.06.011Lenangen, Seriestevne18.01.16
1,11Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.012Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
-----20--------------------
1,10Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011 (G-14)Ørsta, Treningsstemne20.10.15
1,10William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.012Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
1,10Jardar Vikør, Ulvik IL03.06.011Ulvik, Seriestevne10.02.16
1,08Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.012Lenangen, Seriestevne18.01.16
1,05Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.011Ringerike, Treningsstevne08.02.16
1,05Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
1,00Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
1,00Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011Vik, Kretsstevne03.03.16
0,97Joakim Innvær, Bremnes IL17.10.012 (G-14)Bømlo, Seriestevne19.11.15
0,95Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.013Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
-----30--------------------
0,90Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.012Bømlo, Seriestevne21.01.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,80Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.012Pajulahti/FIN, Seiväshypyn talvikarnevaalit10.01.16
3,60Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.012Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,00Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.013Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,60Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (MS)Hvam, Stavstevne18.02.16
2,50Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
2,40Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.01HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,33Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
2,16Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.015 (G-14)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
1,91Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,35Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
5,99Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
5,85Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.011 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
5,85Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
5,69Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.014 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
5,68Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.013Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,63Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
5,61Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
5,50Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.011Leikvang, Kengurukarusellen 107.01.16
5,39Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
-----10--------------------
5,38Fabian Weinberg, Kristiansands IF Friidrett26.05.014 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
5,33Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Hareid IL30.03.011Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
5,33Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.012Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,27Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
5,20Andreas Dixon, Fana IL03.04.014Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
5,14Didrik Sollihaug, Stjørdal Friidrettsklubb10.08.011Steinkjer, Innendørs30.01.16
5,13Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.012Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
5,11Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.014Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,09Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.016Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games27.02.16
5,07Jakob Granheim, Målselv IL05.04.016Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----20--------------------
5,03Tobias Smits, Stjørdal Friidrettsklubb08.08.012Steinkjer, Innendørs30.01.16
5,01Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.015Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,94Mads Rognerud, Ås IL25.06.016Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,94Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.018Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,92Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.014Leikvang, Kengurukarusellen 107.01.16
4,88Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.011Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
4,82Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
4,76Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.015Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
4,69Thomas Røseng Skyberg, Veldre Friidrett10.01.012Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,69Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.015Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----30--------------------
4,66Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.014 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
4,64Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.017 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
4,62Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,60Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.012Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
4,60Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.016Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,56Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.012Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
4,53Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.011 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
4,51Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.0111Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,49Erik Røsnes, Kristiansands IF Friidrett24.03.015 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
4,48Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.017 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----40--------------------
4,48Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
4,36Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.017Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,30Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.013Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
4,21William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.014Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
4,20Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
4,19Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.018Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,14Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.019Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,14Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.0110Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,09Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.013Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
4,06Steffen Amundsen, Vindbjart Friidrett20.09.017 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
-----50--------------------
4,02Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.015Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
3,97Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.0111Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,94Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.0112Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,78Ole Thomas Moe, Raumnes & Årnes IL26.05.011Hvam, Treningsstevne01.03.16
3,59Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.018 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,35Anbjørn Hauge, Haugesund IL01.06.012Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,13Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
5,10Mads Rognerud, Ås IL25.06.012Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,68Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.011 (G-15/16)Ranheim, KM HUT - Sør-Trøndelag05.03.16
2,68Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,65Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,62Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.011Askøy, Seriestevne i hopp u/t10.12.15
2,57Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,57Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.012Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,51Andreas Dixon, Fana IL03.04.013Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,51Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,51Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.011Bergen/Ås, Stevne hopp u/t07.03.16
2,50Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.017 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----10--------------------
2,48Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011Karmøy, Innendørsstevne20.01.16
2,45Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011Vik, Kretsstevne03.03.16
2,44Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011Egersund, Hopp uten tilløp18.02.16
2,44Simen Ellila Homme, Søgne IL16.04.011Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp14.03.16
2,41Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.011Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
2,40Jardar Vikør, Ulvik IL03.06.011Ulvik, Seriestevne10.02.16
2,40Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.03.16
2,38Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.011 (G-14)Larvik, Seriestevne16.10.15
2,36Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,35Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.011 (G-14)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15
-----20--------------------
2,34Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.012 (G-14)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15
2,32Adrian Knudsen, Hinna IL04.10.011 (G-14)Stavanger, Jubbastevne19.10.15
2,32Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.011Modum, KM hopp uten tilløp02.04.16
2,30Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.012 (G-14)Larvik, Treningsstevne01.07.15
2,30Roy Habbestad, Bremnes IL05.09.011Bømlo, Seriestevne11.02.16
2,30Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,28Olaf Taule, Egersunds IK09.01.011Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
2,28Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.019 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,27Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.0110 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,27Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
-----30--------------------
2,25Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011 (G-14)Ørsta, Treningsstemne09.12.15
2,25Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,25Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.011Drammen, Treningsstevne21.04.16
2,21Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.011Bømlo, Seriestevne14.04.16
2,18Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
2,17William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.013Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
2,17Steffen Danielsen, IK Hind08.05.011Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16
2,17Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.013Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,16Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.014Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
2,15Sindre Jairo Rødland, Egersunds IK31.03.015Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
-----40--------------------
2,15Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
2,14Daniel Bøe, Tønsberg Friidrettsklubb07.11.012Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,13Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.011 (G-14)Notodden, Treningsstevne14.12.15
2,13Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.014Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,11Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.011Tvedestrand, Treningsstevne03.02.16
2,07Alexander Horpestad, Egersunds IK24.04.016Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
2,06Nikolai Lomax, Jægervatnet IL26.03.011Lenangen, Seriestevne18.01.16
2,06Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.011Ski, KM sprang u/t16.03.16
2,04Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011Bergen/La, Hopp u/t08.03.16
2,01Jørn Henning Granli, Jægervatnet IL14.06.012Lenangen, Seriestevne18.01.16
-----50--------------------
2,01Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012Rjukan, Treningsstevne02.03.16
1,93Joakim Innvær, Bremnes IL17.10.012 (G-14)Bømlo, Seriestevne03.12.15
1,91Simen Sæverud Gåsland, Bremnes IL18.01.013 (G-14)Bømlo, Seriestevne03.12.15
1,81Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.013Lenangen, Seriestevne18.01.16
1,71Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.011Ringerike, Treningsstevne08.02.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,45Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
12,30Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
12,11Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
11,65Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.013Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
11,55Andreas Dixon, Fana IL03.04.012Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
11,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
11,34Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.014Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
11,26Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.014Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
10,94Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.014Malmø/SWE, Pallas Spelen 201630.01.16
10,86Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.015Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----10--------------------
10,80Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.016Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
10,63Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
10,37Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.016Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
10,22Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.014Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games28.02.16
10,13Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.011Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
10,13Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
9,65Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.013 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
9,50Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.012Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011Leikvang, Stavstevne 328.11.15
7,60Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.011 (G-15/16)Ranheim, KM HUT - Sør-Trøndelag05.03.16
7,06Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.012 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
6,89Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.011Rjukan, Treningsstevne02.03.16
6,81Roy Habbestad, Bremnes IL05.09.011Bømlo, Seriestevne11.02.16
6,50Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Hov i Land, Treningsstevne30.01.16
6,23Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.013 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,95Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011Stange, Bamselekene 201613.03.16
15,01Fabian Weinberg, Kristiansands IF Friidrett26.05.011Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
13,62Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.012Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
12,76Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.013Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
12,76Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.014Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
12,63Håvard Rinde, IL Gneist16.02.015Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
11,97Andreas Løyning, Torvastad IL24.09.011Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
11,04Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.015Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
10,80Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.013Stange, Bamselekene 201613.03.16
10,56Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011 (G-14)Stange, U-cup del 330.10.15
-----10--------------------
10,50Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.011 (G-14)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.15
10,35Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.016Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
10,04Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.014Stange, Bamselekene 201613.03.16
9,96Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.013Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
9,86Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.012Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
9,86Alexander Gatland, IL Tyrving09.05.015Stange, Bamselekene 201613.03.16
9,85Tobias Ekerhovd, Skogsvåg IL19.08.012Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,28Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.017Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,07Erik Røsnes, Kristiansands IF Friidrett24.03.013Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,94Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.014Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
-----20--------------------
8,73Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.012Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,72Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.012 (G-14)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.15
8,59Sverre Hystad, Haugesund IL16.01.012Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
8,57Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,43Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.016Stange, Bamselekene 201613.03.16
8,31Andreas Dixon, Fana IL03.04.011Leikvang, Kengurukarusellen 107.01.16
8,27Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,10Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.013Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,08Withuran Wimalarasan, Høybråten og Stovner IL06.12.014 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,07Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.011Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
-----30--------------------
8,04Kim Holmboe, IL Tyrving19.03.015 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,04Andrej Anton Helgesen, Idrettslaget Skjalg21.02.014Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
7,83Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.019Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
7,51Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.012Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
7,04Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.014Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
6,89Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.013Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
5,9Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-14)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,73Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
11,46Fabian Weinberg, Kristiansands IF Friidrett26.05.012 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
8,96Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.012 (G-15/17)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
7,42Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.013 (G-15/17)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
7,37Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.014 (G-15/17)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4005Oliver Engen, Krødsherad IL
7,84-5,58-15,08-1,60-8,73-2,90-2,30,75
02.02.011Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
3789Markus Rooth, Lambertseter IF
8,06-5,52-12,66-1,69-9,12-2,40-2,19,43
22.12.012Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2874Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett
8,88-4,68-7,62-1,51-10,23-3,50-2,30,92
19.01.013Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,06Filip Bøe, Fana IL30.08.003-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,23Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.007-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
7,24Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.002-fi Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,43Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,46Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,47Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,51Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,51Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.003-sf1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,58Mikan Stewart, Ås IL21.02.003-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,59Joakim Nielsen, Norna-Salhus IL31.08.003-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----10--------------------
7,59Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.004-sf1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,61Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.005-sf2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,64Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.004-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,66Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,66Stian Martinsen, Fredrikstad IF31.08.005-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,67Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Sandane, Innandørsstemne16.01.16
7,67Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,67Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.006-sf1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,71Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Askim, Askimlekene17.01.16
7,73Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----20--------------------
7,73Ole Martin Eig, FIK Orion24.03.004-fi-B (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
7,73Jacob Nyuma, Løten Friidrett20.01.002Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,74Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.003-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,74Erlend Moe, Fana IL26.11.004-h3Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,74Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.005-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,76Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.003 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,78Martin Aune, Ranheim IL26.07.001-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
7,78Joel Rørbakken, IL Fri27.08.008-sf1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,79Trajan K. Dobrev, Idrettslaget Skjalg21.04.002-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
7,80Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
-----30--------------------
7,84Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001 (G-15)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
7,84Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
7,84Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.001-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
7,86Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.004-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
7,86Markus Frøyset, Sandane Turn og Idrettslag20.01.001Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
7,86Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.004-h2 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
7,86Markus Augdahl, Nesøya IL07.02.001Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,87Simen Blø, Midsund IL09.05.002Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
7,87Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.005-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,88Filip Amlien, Raufoss Idrettslag Friidrett03.05.004Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----40--------------------
7,90Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002 (G-15)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
7,90Filip Aas, Ullensaker/Kisa IL24.08.006-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,91Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.006-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,92Aleksander Lehn, Selsbakk IF07.03.008-h2 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
7,93Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.005-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
7,93Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.003-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,94Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.005-h3Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,95Eskild Reithe Flåten, Narvik IL09.02.001Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
7,99Petter Myhr, FIK Orion05.03.001 (G-15)Stange, U-cup del 330.10.15
7,99Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.004-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
-----50--------------------
8,00Mads Gjengaar, Vindbjart Friidrett04.01.001-h1 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,02Kentaro Indo, IL Sand28.01.002Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,04Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.006-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,07Abdirahman Hassan, Urædd Friidrett08.03.003-h3 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
8,08Jon Vaardal-Lunde, T&IF Viking05.08.001-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,09Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.005Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,12Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.003Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
8,12Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,13Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.004Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
8,16Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.003-fi-B (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
-----60--------------------
8,16Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.006Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,17Max Resar, IL Tyrving21.03.007-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,17Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.002-h4 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
8,18Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.001Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
8,18Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.002-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,19Leon Samuel Douglas Mjaaland, Nesodden IF06.09.007-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,20Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.002Askim, Askimlekene17.01.16
8,20Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.002-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,20Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.002Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,21Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.004-h1 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
-----70--------------------
8,24Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001Bodø, Kretsstevne04.04.16
8,26Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.008 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
8,27Edvin Ezeh, Selsbakk IF31.05.002-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
8,27Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.003Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,30Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.004-h2 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
8,35Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.003-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
8,38Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.002-h1Steinkjer, Innendørs30.01.16
8,41Jakob Fartein Mortensen Fjørtoft, Dimna IL22.02.003 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
8,41Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.003-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,43Adrian Lothe, Svelgen T & IF15.04.004Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
-----80--------------------
8,43Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.007-h3Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,54Mikael Solheim, Fana IL16.04.004-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,54Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.004Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,56Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002Sandane, Innandørsstemne16.01.16
8,63Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.002Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
8,66Dion Prieler, Vindbjart Friidrett23.02.004-h2 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,72Preben Skåle, Urædd Friidrett25.12.003-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,73Nicholas Leed Bauge, Løten Friidrett14.07.003 (G-15)Stange, U-cup del 330.10.15
8,83Eirik Weir, Turn & IL Hovding20.10.002 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 101.12.15
8,83Lukas Helland, Stord IL30.06.001Leirvik, Hallstevne06.02.16
-----90--------------------
8,88Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.003 (MS)Tromsø, Seriestevne 816.12.15
8,94Kenneth Elias Gundersen, Ask Friidrett09.07.005-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66Tomasz Siemieniuch (POL), Sandnes IL23.01.001-h2 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
7,81Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.005-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,88Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.006-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,2Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Hov i Land, Treningsstevne02.04.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,72Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
11,73Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
11,96Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,21Markus Frøyset, Sandane Turn og Idrettslag20.01.001-h1Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
12,45Alexander Nyberget, Askim IF29.04.004-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,11Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.005-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,14Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001Bodø, Kretsstevne04.04.16

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,8Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.001Leira, Treningsstevne30.04.16

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,38Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.001Lillehammer, LIF Stevnet26.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,28Filip Bøe, Fana IL30.08.001-fi Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,33Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,42Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001-h3Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,52Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-h2Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,62Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.002-h3Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,68Joakim Nielsen, Norna-Salhus IL31.08.001-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
23,78Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
23,86Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,00Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001-fi (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
24,06Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.002-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----10--------------------
24,09Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,31Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.003-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,37Aleksander Lehn, Selsbakk IF07.03.001-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
24,51Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h2Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,60Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,61Martin Aune, Ranheim IL26.07.004-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,66Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003-h4Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,79Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001-h1 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
24,79Mikan Stewart, Ås IL21.02.002-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----20--------------------
24,90Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.002-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
25,03Leon Samuel Douglas Mjaaland, Nesodden IF06.09.004-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,03Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.001-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
25,08Ole Martin Eig, FIK Orion24.03.003-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,14Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.003-h3Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,14Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.005-h4Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,14Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.001-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,21Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.002-h2 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
25,23Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.004-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,24Joel Rørbakken, IL Fri27.08.004-h3Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----30--------------------
25,31Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.001Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
25,40Erlend Moe, Fana IL26.11.001-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
25,61Petter Myhr, FIK Orion05.03.001 (G-15)Stange, U-cup del 330.10.15
25,88Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
25,98Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
26,04Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
26,07Casper Friele Faye, Fana IL16.11.003-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
26,08Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.002Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
26,11Tobias Sweetlove, Grue IL29.07.002-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
26,13Jon Vaardal-Lunde, T&IF Viking05.08.003-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----40--------------------
26,36Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.002Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
26,41Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.003-h5 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
26,52Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.003-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
26,60Kentaro Indo, Sandnes IL28.01.003Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
26,60Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.003-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
26,61Max Resar, IL Tyrving21.03.005-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
26,83Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.004 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
26,83Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.005-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
26,91Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.002Steinkjer, Innendørs30.01.16
26,96Jakob Fartein Mortensen Fjørtoft, Dimna IL22.02.002Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
-----50--------------------
27,00Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.002-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
27,01Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.002-h1 (MS)Steinkjer, Seriestevne13.02.16
27,17Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.003-h4 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
27,23Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002-h1 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
27,45Adrian Lothe, Svelgen T & IF15.04.003Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
27,48Edvin Ezeh, Selsbakk IF31.05.002-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
27,51Markus Gravdal, Norna-Salhus IL31.10.002 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 101.12.15
27,57Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.004-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
27,69Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.004-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
29,50Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.003-h2 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
-----60--------------------
29,99Nicholas Leed Bauge, Løten Friidrett14.07.005 (G-15)Stange, U-cup del 330.10.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,50Tomasz Siemieniuch (POL), Sandnes IL23.01.003-h3 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
24,73Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
26,53Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.002-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
27,19Atirat Hanphum (THA), FIL Bamse26.06.005 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,16Joakim Nielsen, Norna-Salhus IL31.08.001 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
54,32Martin Aune, Ranheim IL26.07.001-h1Steinkjer, Innendørs30.01.16
54,48Kristian Tokstad, Ullensaker/Kisa IL22.01.001-h1 (MS)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
54,77Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.002 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
55,19Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002-h2 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
56,17Mats Tokstad, Ullensaker/Kisa IL22.01.003-h2 (MS)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
56,77Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.001 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
56,80Casper Friele Faye, Fana IL16.11.001-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
56,95Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.001Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
57,24Trajan K. Dobrev, Idrettslaget Skjalg21.04.001-h2 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
-----10--------------------
57,29Joel Rørbakken, IL Fri27.08.002-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
59,18Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002-h3 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
1,00,44Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002-h2 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
1,04,76Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.003-h3 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,26Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
1,28,50Petter Myhr, FIK Orion05.03.001 (G-15)Stange, U-cup del 330.10.15
1,28,54Kristian Tokstad, Ullensaker/Kisa IL22.01.001Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,29,01Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.005-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,29,53Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h1 (MS)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,29,73Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.003Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,29,78Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.004Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,31,11Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.005Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,32,40Joel Rørbakken, IL Fri27.08.001-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,33,26Casper Friele Faye, Fana IL16.11.002-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
-----10--------------------
1,33,71Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.002 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
1,34,04Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.003-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,34,08Jørgen Dyrhol Christensen, Fana IL24.09.004-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,34,27Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.003 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,34,45Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,06Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
1,39,59Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,39,81Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,44,21Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.007 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,46,26Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.001-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
-----20--------------------
1,47,55Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.005-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,87Petter Myhr, FIK Orion05.03.002 (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
2,02,40Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.001-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,04,78Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,05,06Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.003-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,05,46Thomas Blücher, IL Gneist05.09.004-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,05,90Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.001 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
2,07,52Kristian Tokstad, Ullensaker/Kisa IL22.01.003-h3 (MS)Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
2,08,06Aleksander Lehn, Selsbakk IF07.03.002-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
2,08,71Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,09,00Simen Syversen, FIK Orion07.03.001Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
-----10--------------------
2,09,02Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,09,12Joel Rørbakken, IL Fri27.08.001-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,09,61Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.004-h3 (MS)Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
2,09,73Martin Mæle, Fana IL14.03.002-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,09,83Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.005-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,09,88Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,09,91Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.007-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,10,44Jørgen Dyrhol Christensen, Fana IL24.09.003-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,10,67Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.003-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
2,10,91Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----20--------------------
2,13,15Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.005-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,14,04Casper Friele Faye, Fana IL16.11.006-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,14,15Trym Tønnesen, Halden IL04.02.005Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,17,47Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,19,20Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,21,51Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.004 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,21,66Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.008Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,22,19Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,28,55Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.009Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,30,15Petter Ellingsbø, FIK Orion28.09.003Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
-----30--------------------

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46,17Dion Prieler, Vindbjart Friidrett23.02.004 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,06,99Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.001-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
4,31,59Martin Mæle, Fana IL14.03.001-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,33,47Thomas Blücher, IL Gneist05.09.002Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,35,13Kristian Vatne, BUL-Tromsø Friidrett22.12.001 (MJ)Tromsø, Seriestevne18.11.15
4,36,23Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.003Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,40,73Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.005Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,42,05Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.006Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,45,94Jørgen Dyrhol Christensen, Fana IL24.09.007Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,48,52Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.002 (MJ)Tromsø, Seriestevne18.11.15
4,48,65Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.003 (MJ)Tromsø, Seriestevne18.11.15
-----10--------------------
4,59,01Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.008Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,07,20Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.009Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,17,12Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.0010Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,29,24Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.004-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36,37Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.003 (MS)Tromsø, NNM inne 201613.02.16
10,55,6Johannes Listhaug, Utleira IL Friidrett22.10.001 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
12,14,0Viktor Tingstad, SK Freidig17.05.005 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,46,0Magnus Warland, ukjent11.12.001 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,36Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001-fi Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
8,76Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001-h2Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,82Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
8,84Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
8,89Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002-fi Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
9,11Luca Thompson, IL i BUL24.11.004-fi Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
9,12Filip Aas, Ullensaker/Kisa IL24.08.002-h1Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
9,18Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,47Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.007-fi Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
9,50Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.004-h2Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
-----10--------------------
9,68Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
9,86Mikael Solheim, Fana IL16.04.005-h1Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
9,98Eskild Reithe Flåten, Narvik IL09.02.001Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
10,03Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.006Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,14,42Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.001Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,19,74Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.002 (MS)Tromsø, NNM inne 201614.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,92Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
1,85Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
1,83Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
1,70Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
1,70Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,69Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,68Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.005 (G-17)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
1,65Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.001Hov i Land, Treningsstevne30.01.16
1,65Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.003 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,62Mads Gjengaar, Vindbjart Friidrett04.01.001 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
-----10--------------------
1.60Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.003 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,60Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
1,60Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,60Mikael Solheim, Fana IL16.04.004Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
1,57Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.004 (G-15)Cortland/NY/USA, Section 4 Large School29.12.15
1,55Petter Myhr, FIK Orion05.03.001 (G-15)Stange, U-cup del 330.10.15
1,55Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.003Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
1,55Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.001Arendal, Grane Games 201613.02.16
1,51Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001 (MJ)Tromsø, Seriestevne18.11.15
1,45Adrian Lothe, Svelgen T & IF15.04.001 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
-----20--------------------
1,40Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.002Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
1,36Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.001Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.004 (MJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,45Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
1,42Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
1,40Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,35Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,35Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.002Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,35Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.001Ulvik, Seriestevne10.02.16
1,35Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
1,35Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Bergen, Hoppstevne04.03.16
1,34Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.001 (G-15)Ski, Hopp u/t08.12.15
-----10--------------------
1,31Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.002Ski, Kretsstevne19.01.16
1,30Markus Frøyset, Sandane Turn og Idrettslag20.01.001 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
1,30Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001Drammen, Treningsstevne21.04.16
1,28Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.003Ski, Kretsstevne19.01.16
1,25Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.001Tvedestrand, Treningsstevne09.12.15
1,25Lukas Helland, Stord IL30.06.001 (G-15)Leirvik, Hoppstevne17.12.15
1,25Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.002 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
1,25Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.001 (MJ)Porsgrunn, Romjulsstevne28.12.15
1,25Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.003Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,25Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.001Ringerike, Treningsstevne08.02.16
-----20--------------------
1,20Simen Aalseth Rognstad, Søndre Land IL11.10.002 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
1,20Mikael Solheim, Fana IL16.04.003Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,20Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,20Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.002Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
1,17Erlend Moe, Fana IL26.11.004Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,16Casper Laulund-Pedersen, Eidanger Idrettslag02.03.001Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,15Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
1,15Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001Løten, Treningsstevne21.01.16
1,15Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.001Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.03.16
1,15Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.002Bergen, Hoppstevne04.03.16
-----30--------------------
1,10Fredrik Hamre, Søndre Land IL15.05.003 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
1,10Thomas Blücher, IL Gneist05.09.003Bergen, Hoppstevne04.03.16
1,06Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.002Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,05Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
1,05Sivert K. Andersen, Ulvik IL15.08.002Ulvik, Seriestevne10.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.003New York/NY/USA, Millrose Games18.02.16
3,80Filip Aas, Ullensaker/Kisa IL24.08.001 (MS)Hvam, Stavstevne11.02.16
3,30Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,30Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,10Tobias Sweetlove, Grue IL29.07.002 (MS)Hvam, Stavstevne11.02.16
3,10Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,80Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001Bardufoss, Stavkonkurranse06.02.16
2,70Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,60Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.003 (MS)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,47Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
6,16Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
6,06Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
6,05Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.003 (G-17)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
5,95Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.001Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
5,83Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
5,83Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,82Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.004Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,78Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.003Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,70Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.002Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
-----10--------------------
5,65Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001 (MS)Tromsø, NNM inne 201614.02.16
5,59Mikael Solheim, Fana IL16.04.004Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
5,59Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.005Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,47Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,46Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.006Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,45Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.007Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,44Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.003 (MS)Steinkjer, Seriestevne13.02.16
5,43Erlend Moe, Fana IL26.11.004Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
5,42Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.003 (MS)Bærum, Julestevnet05.12.15
5,32Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.006 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----20--------------------
5,31Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.002Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
5,09Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.0012Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,05Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.005 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
5,05Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
4,97Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.0013Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,95Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.003Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,88Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.006Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
4,86Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.002Steinkjer, Innendørs30.01.16
4,72Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.006 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
4,64Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.007Malmø/SWE, Pallas Spelen 201631.01.16
-----30--------------------
4,58Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.009Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,44Casper Laulund-Pedersen, Eidanger Idrettslag02.03.001 (MS)Porsgrunn, Treningsstevne08.02.16
4,39Dion Prieler, Vindbjart Friidrett23.02.006 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
4,26Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.002 (MS)Porsgrunn, Treningsstevne08.02.16
4,13Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.002 (G-15)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
3,98Benjamin Nilsen, Kragerø IF Friidrett13.01.008 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,39Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.001Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,95Alexander Nyberget, Askim IF29.04.003 (MJ)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,92Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
2,87Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,73Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.001Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.03.16
2,73Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,72Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.002Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,71Markus Frøyset, Sandane Turn og Idrettslag20.01.001 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
2,70Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,70Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.001Ulvik, Seriestevne10.02.16
2,68Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Bergen, Hoppstevne04.03.16
-----10--------------------
2,68Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001Drammen, Treningsstevne21.04.16
2,67Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Ås, Kretsstevne07.03.16
2,66Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001Løten, Treningsstevne21.01.16
2,66Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.001Osterøy, Hopp u/t15.02.16
2,66Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002Ås, Kretsstevne07.03.16
2,66Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.001Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,63Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
2,63Abdirahman Hassan, Urædd Friidrett08.03.003 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
2,63Filip Omarsson, IL i BUL14.09.004Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,62Casper Laulund-Pedersen, Eidanger Idrettslag02.03.001Porsgrunn, Treningsstevne21.11.15
-----20--------------------
2,62Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
2,61Eskild Reithe Flåten, Narvik IL09.02.001Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
2,57Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.002Ski, KM sprang u/t16.03.16
2,53Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.001Tvedestrand, Treningsstevne09.12.15
2,52Øyvind S Fotland, Osterøy IL21.07.002Osterøy, Hopp u/t15.02.16
2,52Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.003Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,51Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.001 (G-15)Greveskogen, Seriestevne03.10.15
2,51Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.002Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
2,51Leon Samuel Douglas Mjaaland, Nesodden IF06.09.005Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,50Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.002Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
-----30--------------------
2,50Joel Rørbakken, IL Fri27.08.001Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
2,48Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,48Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.003Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,48Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.002Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,47Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.005Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,47Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.001Namsos, Seriestevne14.03.16
2,46Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,45Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.001Moelv, Julestevne20.12.15
2,45Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.002Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,45Adrian Lothe, Svelgen T & IF15.04.001Svelgen, Treningsstemne11.02.16
-----40--------------------
2,44Iver F. Løkhammer, Stord IL03.12.001Leirvik, Hoppstevne25.01.16
2,44Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.004Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,43Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.006Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,41Erlend Moe, Fana IL26.11.003Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,39Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.001Ringerike, Treningsstevne08.02.16
2,38Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.002Ski, Kretsstevne16.02.16
2,37Arne Jordåen, Stord IL07.11.001 (G-15)Leirvik, Hoppstevne17.12.15
2,36Kristoffer Frøysland, Søgne IL28.09.001Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp14.03.16
2,34Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
2,34Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.003 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
-----50--------------------
2,34Aslak Bratteland, Sørild FIK09.02.002Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
2,34Øystein Lied, IL Norodd20.07.001Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
2,32Mikael Solheim, Fana IL16.04.004Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,32Anthon Svendsen, IL Norodd22.11.002Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
2,30Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.002Ringerike, Treningsstevne08.02.16
2,27Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.005 (G-14/18)Bærum, Høst-HUT02.09.15
2,26Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.008 (MS)Tromsø, NNM inne 201612.02.16
2,26Lukas Helland, Stord IL30.06.001Leirvik, Hoppstevne29.02.16
2,23Sivert K. Andersen, Ulvik IL15.08.002Ulvik, Seriestevne10.02.16
2,23Thomas Blücher, IL Gneist05.09.003Bergen, Hoppstevne04.03.16
-----60--------------------
2,22William Gustafsson, IK Hind11.08.001Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16
2,13Tord Hetlevik, Osterøy IL01.04.001Haus, Hopp u.t.18.11.15
2,09Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.003Osterøy, Hopp u/t15.02.16
2,08Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.001 (G-15)Ålesund, Seriestevne18.11.15
1,95Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.001Bergen/La, Hopp u/t11.03.16
1,88Jonas Jordanger Loen, Breimsbygda IL01.08.005 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
1,72Pål Strand Rørvik, IL Norodd14.11.003Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,67Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,52Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,82Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
12,92Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
12,07Erlend Moe, Fana IL26.11.002Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
10,98Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
10,90Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.003Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
10,52Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.002Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
10,48Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.003Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,31Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.001 (G-15)Bærum, Hoppstevne01.09.15
9,31Casper Laulund-Pedersen, Eidanger Idrettslag02.03.001 (MS)Porsgrunn, Treningsstevne08.02.16
9,08Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.002 (MS)Porsgrunn, Treningsstevne08.02.16
-----10--------------------

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
8,01Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Ås, Kretsstevne07.03.16
7,51Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.002 (G-14/18)Bærum, Høst-HUT02.09.15
7,10Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.001Leikvang, Stavstevne 328.11.15
6,93Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Ås, Kretsstevne07.03.16
6,82Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.001Tvedestrand, Treningsstevne09.12.15
6,59Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.003 (G-14/18)Bærum, Høst-HUT02.09.15
6,59Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.001Porsgrunn, Treningsstevne21.04.16

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,80Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
11,41Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
10,95Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
10,59Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
9,15Petter Myhr, FIK Orion05.03.001 (G-15)Stange, U-cup del 330.10.15
8,96Fredrik Hamre, Søndre Land IL15.05.002 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
8,40Aasmund Sanderud Nordgaard, Oppstad IL23.03.002 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,01Simen Aalseth Rognstad, Søndre Land IL11.10.003 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,70Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
13,35Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
11,68Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Stange, Bamselekene 201613.03.16
11,33Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
10,59Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.003 (G-16/17)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
10,59Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.004Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
10,51Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002Stange, Bamselekene 201613.03.16
10,46Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.005Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
10,31Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.001Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
10,29Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002Askim, Askimlekene17.01.16
-----10--------------------
10,27Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.001 (G-15/17)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
10,27Eskild Reithe Flåten, Narvik IL09.02.002Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
10,18Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.002Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
10,18Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.001Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
10,09Joakim Lismoen Einarsrud, Grue IL14.03.003Stange, Bamselekene 201613.03.16
9,91Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.004Stange, Bamselekene 201613.03.16
9,72Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
9,72Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.002Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,60Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.003Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,58Markus Frøyset, Sandane Turn og Idrettslag20.01.001Sandane, Innandørsstemne16.01.16
-----20--------------------
9,53Kenneth Elias Gundersen, Ask Friidrett09.07.004Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,46Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Sandane, Innandørsstemne16.01.16
9,29Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.003 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
9,24Jonas Halvorsen, Ski IL Friidrett002Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,98Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.003Sandane, Innandørsstemne16.01.16
8,81Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.004 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
8,75Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.005 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
8,43Casper Laulund-Pedersen, Eidanger Idrettslag02.03.002Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,24Adrian Lothe, Svelgen T & IF15.04.001Svelgen, Treningsstemne11.02.16
8,04Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.001Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
-----30--------------------
8,03Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.006 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
8,01Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.003Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
7,85Jakob Fartein Mortensen Fjørtoft, Dimna IL22.02.003Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
7,23Aasmund Sanderud Nordgaard, Oppstad IL23.03.002Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.003 (G-18/19)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4292Gjert Høie Sjursen, IL Gneist
7,53-5,97-12,44-1,69-8,52-3,10-2,22,19
09.01.002Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
4165Simen Sebastian Hansen, Ås IL
7,67-5,80-13,35-1,60-9,01-2,70-2,09,02
30.04.003Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

Gutter 17

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73Rittichai Ungkrasang (THA), Rjukan Idrettslag23.09.991 (G-16)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,6Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.991Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
5,8Mathias Melheim, Olden IL01.03.992Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,21Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-fi Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,23Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.991-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,26Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.991-sf1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,29Torstein Eliassen, Moss IL13.05.992-sf2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,30Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.991 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
7,31Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.995-h3 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
7,32Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,33Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.993-fi Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,35Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.993-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
7,36Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.991-fi (MS)Tromsø, NNM inne 201614.02.16
-----10--------------------
7,36Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.996-fi Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,37Ole Marius Strøhm, Asker Sk. Friidrett18.01.992-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,43Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.992-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,46Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.992 (G-16)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,46Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.992-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,47William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.997-sf1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,50Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.994-h2 (MS)Tromsø, NNM inne 201613.02.16
7,52Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,54Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.991Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
7,56Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.995-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----20--------------------
7,56Isak Aleksander Skar Bulling, Tingvoll IL18.06.995-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,57Jørgen Mejland Hansen, IL Tyrving29.07.992-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,60Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.99HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,63Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.995-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,67Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
7,68Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.994Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,69Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
7,69Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.991-h1 (MS)Tromsø, NNM inne 201613.02.16
7,70Martin Simengård, Gausdal FIK22.06.991-h1 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
7,70Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.995-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----30--------------------
7,70Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.995-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,70David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.995Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,72Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.993Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
7,72Carsten Skipper Grønli, IL Tyrving21.06.996-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,76Petter Øverbø Roaldsøy, Idrettslaget Skjalg19.12.993-h2 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
7,78Tomas Marløv, IF Hellas23.08.996-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,78Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.997Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,80Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991Leirvik, Hallstevne06.02.16
7,83Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.998Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,96Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.996-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----40--------------------
8,00Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.994-h1 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
8,11Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
8,22Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.996-h3Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
8,24Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.996-h2 (MS)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,29Herman Ingebrethsen, Sandnes IL18.09.996-h1 (G-15/18)Sandnes, Julestevne21.12.15
8,38Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.99HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
8,44Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Sandane, Innandørsstemne16.01.16
8,47Jonathan Vindenes Netland, Norna-Salhus IL20.11.991-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,51Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.993-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,68Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.991-h1 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
7,81Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.995-h2Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
7,81Rittichai Ungkrasang (THA), Rjukan Idrettslag23.09.991-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2Mahmond Ashiq, Nordre Land friidrett24.07.991Hov i Land, Treningsstevne02.04.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,00Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.992-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,26Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.993-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,28Tomas Marløv, IF Hellas23.08.994-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,31Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-fi Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
22,84Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
22,91Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.991-h3Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,17Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.991-h2 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
23,28Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
23,34Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.992-h3Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,37Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h2 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
23,50William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,51Torstein Eliassen, Moss IL13.05.991-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,57Ole Marius Strøhm, Asker Sk. Friidrett18.01.991-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----10--------------------
23,67Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.992 (G-16)Bærum, Julestevnet05.12.15
23,70Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.992-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,76Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
23,98Jørgen Mejland Hansen, IL Tyrving29.07.992-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,10Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,24Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.993-h2 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
24,29Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.993-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,33Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.993-h2 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
24,35Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.993-h2Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,37Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
-----20--------------------
24,37Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.992-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,39Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.993Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
24,44Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.994-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,48Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.993-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,48Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,52Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.993-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,71Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.994-h3Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,71Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.993-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,85Martin Simengård, Gausdal FIK22.06.995-h2 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
24,85Harald Håvik, Bremnes IL11.02.993-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----30--------------------
24,91David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.994-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,91Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.994-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,14Petter Øverbø Roaldsøy, Idrettslaget Skjalg19.12.991Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
25,18Benjamin Malz, Kristiansand Løpeklubb09.04.992-h2 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
25,24Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.995-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,41Tomas Marløv, IF Hellas23.08.996-h3Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,46Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.995-h4Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,50Carsten Skipper Grønli, IL Tyrving21.06.994-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,60Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.992-h3 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
25,68Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992-h1 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----40--------------------
25,68Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.995-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,70Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.992Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
26,62Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.995-h1 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
26,99Simen Offigstad, Gausdal FIK16.07.996-h1 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
27,88Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.993-h1 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,64Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.995-h2Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,96Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.993-h2Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
25,20Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.991-h2Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,17Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
51,72Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h2Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
52,52Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991-h1Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
53,15William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h2Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
53,41Robin Wathne Nedrehagen, Haugesund IL27.02.994-h2Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
53,46Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.995-h2Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
53,52Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991-h1Steinkjer, Innendørs30.01.16
54,72Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.991-h3 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
55,11Sigurd Landsverk Evjen, Ranheim IL06.09.993-h1Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
55,17Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.994-h1Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
-----10--------------------
56,62Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.995-h1Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
58,01Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.991Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
1,05,29Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.994-h1 (MS)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,98Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.992-h1Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
56,17Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.994-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22,69Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,26,54Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.994 (MS)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,28,87Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.991 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
1,29,05Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.991 (MS)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
1,30,55Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.991Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,32,19Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.992Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,32,30Erik Houm, Gausdal FIK07.02.992 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
1,33,18Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.993Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,39,17Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,41,59Simen Offigstad, Gausdal FIK16.07.994 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
-----10--------------------
1,41,59Håkon Kristoffersen, Strindheim IL02.02.994 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
1,42,32Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.995 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
1,56,26Martin Simengård, Gausdal FIK22.06.996 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,91Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.995-h1 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
1,35,00Tedros Gebretensai Haile (ERI), Haugesund IL30.01.994 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,51Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.994-h2 (MS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,00,11Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991-h1 (MS)Steinkjer, Seriestevne13.02.16
2,00,79Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.993-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,01,61Robin Wathne Nedrehagen, Haugesund IL27.02.995-h2 (MS)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,02,84Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,03,84Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.993-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,05,65Josef Njerve, IL Giv-Akt14.06.993-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,06,38Sigurd Landsverk Evjen, Ranheim IL06.09.996-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,07,59Asbjørn Vattøy, Dimna IL10.01.991Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
2,07,94Simon Steinshamn, Tingvoll IL18.03.991-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----10--------------------
2,09,79Eirik Johansen, Brønnøysund IL24.03.993-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,09,99Erik Houm, Gausdal FIK07.02.991Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
2,10,51Marcus Frandsen, Mandal & Halse IL20.09.991 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,10,82Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.995-h2 (MS)Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
2,11,18Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.992 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
2,11,43Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.991Askim, Askimlekene17.01.16
2,11,75Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.99HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,12,30Ravn Michael Elnæs, Halden IL06.03.991-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,14,43Benjamin Malz, Kristiansand Løpeklubb09.04.993 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
2,16,17Birk Hogstad, IL i BUL16.10.993-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----20--------------------
2,17,97Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.991-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,18,02Simen Offigstad, Gausdal FIK16.07.994-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,23,58Simen Gudbrandsen, Modum FIK27.12.994 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
2,26,38Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,36,14Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.995 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,44Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.995-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,10,05Tedros Gebretensai Haile (ERI), Haugesund IL30.01.992 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,13Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h6Winston-Salem/NC/USA, David Oliver Classic05.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,04,37Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.992-h2 (MS)Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
4,12,50Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.991-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,15,62Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.991Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
4,18,08Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,21,99Simon Steinshamn, Tingvoll IL18.03.992Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,22,06Robin Wathne Nedrehagen, Haugesund IL27.02.993Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,23,36Isak H Amundsen, Brønnøysund IL14.10.994Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,30,00Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.996-h1 (MS)Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
4,36,09Erik Houm, Gausdal FIK07.02.991Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,38,17Eirik Johansen, Brønnøysund IL24.03.995Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----10--------------------
4,44,75Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.992Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,46,31Simen Offigstad, Gausdal FIK16.07.997Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,47,94Andreas Strømme, IF Hellas11.11.992Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,17,55Håkon Kristoffersen, Strindheim IL02.02.994-h1 (MS)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28,02Tedros Gebretensai Haile (ERI), Haugesund IL30.01.996 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,29,96Michael Mørk, IK Tjalve15.10.998-h3 (MS)Winston-Salem/NC/USA, UCS Invitational20.02.16

1600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,90Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h1Winston-Salem/NC/USA, Mighty Explorers Challenge 601.02.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28,55Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.991-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
9,31,53Marcus Frandsen, Mandal & Halse IL20.09.996 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,43,70Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991Steinkjer, Innendørs30.01.16
9,47,01Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.992-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
9,54,25Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.9910 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
11,12,2Håkon Kristoffersen, Strindheim IL02.02.992 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,46,8Jonas Johnsen, Charlottenlund Vgs20.10.993 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,00Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.991Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
8,18Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.992Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
8,42Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.992-fi Gøteborg/SWE, HäcXksan14.02.16
8,54Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.994Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
8,89Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.995Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
9,28Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.992-h2Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
9,29Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.99HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
9,41Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.991Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
12,52Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.99HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,78Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.995 (MS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,95Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.991 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,91Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.991Haugesund, Mailekene 201622.05.16
1,85Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.991Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,80Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.992 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,80Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,78Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.991Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
1,75Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.994 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,75Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.991Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
1,75Isak Aleksander Skar Bulling, Tingvoll IL18.06.993Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
1,70Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.993 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
-----10--------------------
1,65Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
1,60Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.99HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,55Sander Gerber Karlsen, Ringerike Friidrettsklubb05.05.997 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,51Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.99HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,50Martin Simengård, Gausdal FIK22.06.995 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
1,50Henrik Fyhri Gustavsen, Raumnes & Årnes IL16.02.991Hvam, Treningsstevne01.03.16
1,25Mahmond Ashiq, Nordre Land friidrett24.07.992Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Donavan Miloss (LAT), Grue IL04.05.993Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,55Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.992Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,55Rittichai Ungkrasang (THA), Rjukan Idrettslag23.09.991 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.995 (MJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,45David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.991 (MS)Stange, Treningsstevne11.04.16
1,35Torstein Eliassen, Moss IL13.05.992Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
1,30Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.991Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
1,30Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.992Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
1,25Ask Lindbråthen, Søndre Land IL26.11.991 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
1,25Tomas Marløv, IF Hellas23.08.991Drammen, Treningsstevne21.04.16
1,23Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,20Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.993Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
1,19Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991Leirvik, Hoppstevne29.02.16
-----10--------------------
1,15Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.992 (MJ)Porsgrunn, Romjulsstevne28.12.15
1,15Sander Gerber Karlsen, Ringerike Friidrettsklubb05.05.991Ringerike, Treningsstevne08.02.16
1,15Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.991Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
1,15Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Bergen, Hoppstevne04.03.16
1,10Eirik Tveiten, Sørild FIK01.09.992Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
1,10Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.993Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,35Rittichai Ungkrasang (THA), Rjukan Idrettslag23.09.991Rjukan, Treningsstevne02.03.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.991 (G-16)Bærum, Julestevnet05.12.15
3,30Jonas Aasland, Sandefjord Turn & IF08.02.992Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
3,20Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.993Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,90Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.99HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,30Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,30Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991 (MS)Steinkjer, Seriestevne13.02.16
6,28Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.991Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
6,16Ole Marius Strøhm, Asker Sk. Friidrett18.01.992Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
5,97Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.991Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,92Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.993Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
5,79Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.991 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
5,76Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,72Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.991Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
5,72Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.992Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,70Tomas Marløv, IF Hellas23.08.994Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----10--------------------
5,70Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.993Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,69Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.995Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,66Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
5,62Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.991 (G-16)Bærum, Hoppstevne01.09.15
5,40Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.998Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,38Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
5,29Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.992Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
5,28Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.998Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
5,01Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.997 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
4,99Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----20--------------------
4,87Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Sandane, Innandørsstemne16.01.16
4,44Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.991Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
4,37Erlend Ødegaard, Raumnes & Årnes IL23.08.991Hvam, Treningsstevne01.03.16
3,74Andreas Øverheim, Raumnes & Årnes IL13.08.992Hvam, Treningsstevne01.03.16
3,53Ricardo Merli, Steinkjer Friidrettsklubb28.06.991Steinkjer, Seriestevne17.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,00Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.992Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,87Rittichai Ungkrasang (THA), Rjukan Idrettslag23.09.998 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,77Tomas Marløv, IF Hellas23.08.991 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03Torstein Eliassen, Moss IL13.05.992Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
2,95Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991Bømlo, Seriestevne21.01.16
2,95Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.993Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
2,90Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,88Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,88Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.992Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,84Lars Vikøyr, Ask Friidrett07.09.991Askøy, Seriestevne i hopp u/t10.12.15
2,79Ole Marius Strøhm, Asker Sk. Friidrett18.01.991 (G-16)Bærum, Teststevne29.10.15
2,78Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.998 (MJ)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,78David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.992 (MS)Stange, Treningsstevne11.04.16
-----10--------------------
2,77Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
2,76Torkel Bjørbæk, Bodø Friidrettsklubb26.09.991Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,75Haakon Rieve Kristiansen, Hinna IL11.11.991 (G-16)Stavanger, Jubbastevne19.10.15
2,74Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.992 (G-14/18)Bærum, Høst-HUT02.09.15
2,74Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992 (G-16)Bærum, Teststevne29.10.15
2,74Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.994 (MS)Tromsø, NNM inne 201612.02.16
2,71Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.993 (MJ)Porsgrunn, Romjulsstevne28.12.15
2,70Herman Aurdal, Sykkylven IL22.02.992Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,67Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.993Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,65Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.991Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
-----20--------------------
2,62Bendik Bull-Hansen, Larvik Turn & IF03.03.993 (MS)Larvik, Seriestevne16.10.15
2,61Eirik Tveiten, Sørild FIK01.09.992Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
2,61Tomas Marløv, IF Hellas23.08.991Drammen, Treningsstevne21.04.16
2,59Øyvind Tvedt, IL Tyrving19.10.993 (G-16)Bærum, Teststevne29.10.15
2,56Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.994 (G-16)Bærum, Teststevne29.10.15
2,55Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.991Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,53Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,53Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.996 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,51Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.995 (G-16)Bærum, Teststevne29.10.15
2,46Ask Lindbråthen, Søndre Land IL26.11.991 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
-----30--------------------
2,41Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.993Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
2,40Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.991 (G-16)Ski, Hopp u/t08.12.15
2,39Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.991 (G-16)Larvik, Treningsstevne01.07.15
2,34Mahmond Ashiq, Nordre Land friidrett24.07.991Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
2,29Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991 (G-16)Leirvik, Seriestemne23.11.15
2,18Sander Gerber Karlsen, Ringerike Friidrettsklubb05.05.991Ringerike, Treningsstevne08.02.16
2,07Erik Teigland, Bremnes IL14.08.992Bømlo, Seriestevne11.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,12Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
2,91Rittichai Ungkrasang (THA), Rjukan Idrettslag23.09.992 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
2,59Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.994 (MS)Larvik, Seriestevne16.10.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,21Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.991Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
12,02Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.992Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
11,45Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.991Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
10,85Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.991 (G-16)Bærum, Hoppstevne01.09.15
9,35Ricardo Merli, Steinkjer Friidrettsklubb28.06.991Steinkjer, Seriestevne17.03.16

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991 (G-16)Bærum, Teststevne29.10.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49Rittichai Ungkrasang (THA), Rjukan Idrettslag23.09.991 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,59Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Stange, Bamselekene 201613.03.16
12,79Øyvind Tvedt, IL Tyrving19.10.991Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
12,09Martin Simengård, Gausdal FIK22.06.991 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
11,99Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.993Stange, Bamselekene 201613.03.16
11,88Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.99HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
11,63Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.994Stange, Bamselekene 201613.03.16
11,44Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.992 (G-16/17)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
10,56Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.996Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
10,43Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.991 (G-16)Porsgrunn, Romjulsstevne28.12.15
9,89Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991Leirvik, Hallstevne06.02.16
-----10--------------------
9,72Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
9,50Isak Aleksander Skar Bulling, Tingvoll IL18.06.993 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
9,28Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,87Håkon Ellingen, Ogndal IL21.02.991Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
8,87Tomas Marløv, IF Hellas23.08.991Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
8,39Erik Houm, Gausdal FIK07.02.993 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
8,09Ask Lindbråthen, Søndre Land IL26.11.991 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
8,09Mahmond Ashiq, Nordre Land friidrett24.07.991Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
7,41Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.994 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,89Donavan Miloss (LAT), Grue IL04.05.991Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
10,88Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Askim, Askimlekene17.01.16
10,25Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.998Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16

Ikke godkjente resultater
Ikke approbert øvelse
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,73Torkel Bjørbæk, Bodø Friidrettsklubb26.09.991Bærum, Treningsstevne Kast09.01.16

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,80Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.992 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
9,47Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.995 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
8,88Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.996 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,12Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.998 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,50Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.996 (MS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4073Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett
7,79-5,24-10,82-1,60-8,54-3,30-2,11,75
01.06.991Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
3433Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett
7,60-5,84-11,88-1,75-9,29-2,90-DNF
09.12.992Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2605Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL
8,38-4,99-10,92-1,51-12,52-2,10-2,30,13
04.04.993Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,06Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-fi Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,16Sebastian Salas Guillen Perez, Norna-Salhus IL31.01.976-fi-A (MS)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,18Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.972-fi Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,19Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.983-fi Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,21Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.971-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,23Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-fi-B (MS)Florø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
7,23Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.984-fi Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,24Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.973-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,26Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.985-h7 (MS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,29Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.971 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----10--------------------
7,29Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.974-sf2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,30Stephen Owusu, Idrettslaget Skjalg02.04.984-h3 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
7,31Sindre Olsvik, Lista IL14.03.982 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,32Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.981-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,33Erik Lund, IL i BUL26.04.971Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,35Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.972-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,36Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.983 (MS)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,37Onar Apelseth, Dimna IL17.09.981 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
7,37Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.984 (MS)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,38Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.971 (MS)Tromsø, Seriestevne 816.12.15
-----20--------------------
7,38Haldor Hagen Jøsendal, Søndre Land IL02.10.973-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,39Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98H (MJ)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,40Oddvar Skålheim, IL Sand03.02.982-h1 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
7,41Sivert Eikrem, IL Koll14.08.974-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,42Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.984 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,44Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.981Ranheim, Adventsstevne29.11.15
7,46Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.985-h3 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
7,46Odin Hallquist, IL Koll01.10.972Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,46Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.973-h3Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,47Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
-----30--------------------
7,47Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.983-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,48Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.971Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
7,48Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.975-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,49Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,49Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.972-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,50Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.975-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,51Sergey Adyasov, Idrettslaget Skjalg08.04.973-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,51Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.971-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,52Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.984-h4Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,53Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.981Bærum, Kretskamp30.01.16
-----40--------------------
7,54Storm Koksvik, Grue IL20.08.987-fi-A (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
7,55Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.983-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,57Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.973Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
7,58Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.974-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,58Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.985-h3Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,60Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.971Steinkjer, Innendørs30.01.16
7,61Sondre Rinde, IL Gneist28.01.986-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,61Ulrik Sæther Langvik, Fredrikstad IF27.02.974Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
7,63Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.986-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,65Anders Bergmann Hommen, Lyngdal IL02.06.971Lyngdal, Førjulsstevne10.12.15
-----50--------------------
7,65Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.984-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,67Trond Are Mannsåker, Haugesund IL27.12.973 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
7,67Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.986-h5Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,68Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.985 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,68Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving20.05.987-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,69Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982-h1 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
7,69Aleksander Jørgensen, Modum FIK21.09.982Bærum, Kretskamp30.01.16
7,70Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.972 (MS)Steinkjer, Seriestevne13.02.16
7,70Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.985Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
7,70Thore Halvorsen Ellingsgaard, Lyngdal IL20.08.973-h2 (MS)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
-----60--------------------
7,71Håvard Fredriksen, Kristiansand Løpeklubb09.11.975-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
7,71Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.984-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,71Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.986-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,72Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.972-fi-A (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
7,73Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.983-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,75Fredrik Myrvang, FIK Orion29.01.973Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
7,75Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.97H (MJ)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,75Bjørn Aslak Dallmann, BUL-Tromsø Friidrett10.06.987-h5Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,77Stilianos Douvlos, FIK Orion06.10.984-h2 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
7,77Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.987-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----70--------------------
7,79Øyvind Brekke, Målselv IL11.04.983-h1 (MS)Tromsø, NNM inne 201613.02.16
7,80Ask Viljar Skar Bulling, Tingvoll IL14.05.978-h4Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,83Håkon Bakke, IL Tyrving24.10.974-h1 (MS)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,87Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.987-h3Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,89Simen Gjerde, Norna-Salhus IL20.03.974-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,95Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.989-h2Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,96Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.986Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
7,98Victor Hiller Martinsen, Fredrikstad IF17.04.972 (MS)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,01Nii Mensah Narh, Sandnes IL28.01.986-h2 (MS)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
8,05Henrik Steen, Ranheim IL12.11.974-fi-B (MS)Ranheim, Sprintstevne29.04.16
-----80--------------------
8,15Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.982Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,18Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.985 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,23Gianni Risbakk, IL Tyrving16.10.973 (MS)Bærum, Indoor Games18.01.16
8,25Markus Drangsland, Mandal & Halse IL03.07.983Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
8,27