Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.053Ås/SWE, Hissmoforsspelen27.01.18

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,00Sakariye Farah Shidane, Overhalla IL21.05.051-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,08Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,21Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,22Espen Skålheim, IL Sand31.01.051-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
8,23Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-h3 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
8,23Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
8,28Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h4Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,38Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.052-h2Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
8,43Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051-h5Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,43Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055-fi Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----10--------------------
8,44Filip Sæther Bordom, Valder IL23.08.051-h2Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
8,46Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,48Odin Elias Sørensen, Lyngen/Karnes IL05.02.051Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
8,51Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052-h2 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
8,52Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.054-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,53Emil Vestre, Leinstrand IL14.03.051 (G-12)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
8,54Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.057-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,57Oliver Charles Walvåg, Strindheim IL20.02.052-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,59Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.052-h4Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,62Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.052-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----20--------------------
8,64Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.052-h1Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
8,65Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.052-h4 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
8,66Brage Evensen, Eidanger Idrettslag14.03.051-h1Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
8,67Haavard Nordahl Dommersnes, Sandnes IL15.04.051-h1 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
8,68Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
8,68Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
8,70Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.051-h1Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
8,71Bastian Elnan Aurstad, Henning IL18.01.051 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
8,73Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
8,74Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.057-h3 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
-----30--------------------
8,75Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.053-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,79Sigve Lind, Oppegård IL10.10.051-h2 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
8,79Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.052-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,79Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.052-h1Leikvang, Innendørsstevne20.02.18
8,82Halyn Yalley, IL i BUL14.07.052-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,84Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052-h1Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
8,86Rasmus Berglund, Ringerike Friidrettsklubb21.02.052-h2 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
8,86Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.053-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,87Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.058-h3 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
8,87Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.053-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
-----40--------------------
8,88Oskar Kvile, IL Gneist06.05.051-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,89Vetle Haarr, Sandnes IL09.02.054-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
8,89Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.054-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,91Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.053-fi Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
8,92Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.054-fi Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,92Leon Lønsetteig, IF Hellas26.07.054-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,92Sander Amrud Pedersen, Bøler IF21.03.053-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,93Albin Skårdal, Kristiansands IF Friidrett18.05.052Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
8,93Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,93Per Kristian Lauvstad, Nesøya IL06.05.054-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----50--------------------
8,96Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.054-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,97Danial Ahmad Rana, Nittedal IL18.04.054-h3Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,98Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.057Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
8,98William Olstad, IL Tyrving15.08.052-h1Bærum, Indoor Games106.01.18
9,00Mikael Ytterland Molnes, Valder IL10.05.053-h2Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
9,00Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052-h1Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
9,01William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053-h4Stange, Bamselekene 201817.03.18
9,06Kristian Pålssønn Slotsvik, IF Hellas15.08.053-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,06Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.055-h3Stange, Bamselekene 201817.03.18
9,07Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
-----60--------------------
9,08Vetle Skagmo, IL Koll08.03.055-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
9,09Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.053-h2 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,09Håkon Mjelde, Eidsvåg IL, Romsdal11.02.054-h1Leikvang, Innendørsstevne20.02.18
9,10Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.052 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
9,13Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h1Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
9,13Ariand Shegani, Bøler IF26.08.054-h5Stange, Bamselekene 201817.03.18
9,14Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.052-fi Ås/SWE, Hissmoforsspelen27.01.18
9,14Felix Vik, IL Tyrving21.11.054-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,14Christian Nikolai Fjeldheim, IL Tyrving08.03.055-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,15Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.054-h4 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
-----70--------------------
9,15Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.053-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
9,15Eirik Kvarven, Fyllingen IL07.01.052-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
9,16Isak Pedersen Johannessen, Hyllestad IL21.02.055-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
9,17Mikael Leander Andersen Øgård, Idrettslaget Skjalg21.08.051-h2 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
9,19Martin Solli, IL i BUL04.09.054-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,20Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.052-h1 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
9,21Marcus Hildingstam, IL Tyrving26.08.053-h1Bærum, Indoor Games106.01.18
9,21Thomas Bjørlykhaug Skjong, Valder IL24.11.055-fi Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
9,22Even Eidsten, IL Tyrving25.09.055-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
9,22Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.053-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
-----80--------------------
9,23Isak Oskale-Solheim, Norna-Salhus IL19.04.051-h3Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,24Iver Brenden Skjellerud, Lillehammer IF17.10.052 (G-12)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
9,24Johan Sander Berg Larsen, Stord IL11.02.051Leirvik, Hallstemne26.01.18
9,24Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.055-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
9,25Elias Moen Solberg, Hvam IL29.04.053-h1 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
9,25Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.052Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
9,26Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.054-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
9,27Sondre Vee, Haugesund IL12.01.055-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
9,27Tino Lavergne-Nielsen, BUL-Tromsø Friidrett19.06.052Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
9,28Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.055-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----90--------------------
9,29Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051Bodø, Innendørsstevne18.01.18
9,30Christoffer Torgersen, Kongsberg IF24.09.055-h4 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,31Halvor Midtveit, Norna-Salhus IL01.11.053-h3Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,32Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,32Gabriel Harju, BUL-Tromsø Friidrett31.03.051Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
9,33Karl Emil Kjeldsand, Sandnessjøen IL08.10.052-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,33Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.055-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,33Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
9,36Thor Saga, IL Tyrving28.08.052-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,36Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.052-h1 (G-12)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
-----100--------------------
9,36Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.054-h1Bærum, Indoor Games106.01.18
9,36Magnus Andersland, Fana IL30.07.054-h3Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,38Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.053 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
9,38Eirik Hasaas, IK Våg09.09.053Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
9,39Tørres Bjelland Nøstdal, Eid IL18.02.051-h1 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
9,39Nicolai Ulvan, IL Nidelv27.10.052 (G-12)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
9,39Eirik Torbjørnsen, Fitjar IL14.07.051Leirvik, Hallstemne28.12.17
9,39Benjamin Peters, Sportsklubben Vidar25.11.055-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,40Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.053Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
9,41Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
-----110--------------------
9,45Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.054-h2Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
9,46Oleander Austmo, Henning IL28.02.054-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,46Arthur Arsnukajev, Valder IL01.12.055-h2Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
9,49Eimund Engtrø Husby, Leinstrand IL19.02.053 (G-12)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
9,50Marius Brunvoll Herskedal, IL Molde-Olymp28.08.052-h1 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
9,50Matteus Blindheim-Liebsch, Norna-Salhus IL25.03.055-h3Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,52Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.056-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,54Jonas Mydland Hope, Idrettslaget Skjalg06.07.056-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
9,54Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.056-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,56William Vestøl, Sørild FIK27.09.051Grimstad, Treningsstevne18.01.18
-----120--------------------
9,56Mathias Horni, IL Tyrving11.05.057-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,57Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053-h1 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
9,57Akos Nagy, IL Tyrving04.07.057-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,58Ask Indset, IL Tyrving27.05.057-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,59Ådne Pedersen, Bremnes IL19.08.054Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
9,60Daniel Åsen, Norna-Salhus IL05.10.056-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
9,62Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.054-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,63Conrad Boland Akre, IL i BUL02.01.057-h2 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,63Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.052Grimstad, Treningsstevne18.01.18
9,64Marius Bilstad, Beitstad IL22.09.053 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
-----130--------------------
9,67Bjørnar Peikli, Sandnes IL09.11.055-fi Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
9,68Lukas Ingebrigtsen, Norna-Salhus IL01.11.053-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,70Kåre Johan Henriksen, Sandnes IL01.07.054-h1Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
9,71Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.054 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
9,71Abel Khan-Østrem, IL i BUL07.03.054-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,73Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.053Grimstad, Treningsstevne18.01.18
9,73Thomas Ingebrigtsen, Norna-Salhus IL01.11.056-h3Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,75Oskar Gjerde Naalsund, Sandnes IL07.07.055-h1 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
9,77Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.053-h2 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
9,77Lukas Brandsæter, Børsa IL19.07.054 (G-12)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
-----140--------------------
9,78Rasmus Nyvang, Almenning IL29.06.054-h2 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
9,78Svale Jakobsen Tofte, Stord IL20.01.052Leirvik, Hallstemne28.12.17
9,78Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.053Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
9,79Gustav Morthens, IL i BUL29.05.055-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,79Elias Bomo Øygarden, IL Tyrving10.07.057-h1Bærum, Indoor Games106.01.18
9,82Sebastian Waler Olafsrud, Haugesund IL31.03.054Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
9,82Torbjørn Wiig, Sandnes IL10.06.057-fi Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
9,84Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.056-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,85Ådne Vollan, Hattfjelldal IL20.10.055-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,87Christoffer Thorsen, Sandnes IL01.10.056-h1Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
-----150--------------------
9,87Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.056-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
9,88Simon Sivertsen, Eidsvold Turnforening Friidrett05.08.056-h1 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
9,90Halvor Aga, Fitjar IL30.07.052Leirvik, Hallstemne26.01.18
9,91Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051-fi-APorsgrunn, KM Telemark innendørs21.01.18
9,94Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.055-h2 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
9,97Lars Egil Fylkesnes, Bremnes IL07.01.055Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
9,98Henrik Stensby, FIK Orion23.08.054 (G-12)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
10,00Mateo Madrigal-Valderhaug, Valder IL06.06.058-fi Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
10,01Nicolay Omholt Dahl, IK Grane01.12.054Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
10,02Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.055-h2 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
-----160--------------------
10,09Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.055-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
10,11Theodor Henriksen Schou, Eidanger Idrettslag12.06.052-h1Porsgrunn, KM Telemark innendørs21.01.18
10,11Fredrik Leander Eskedal, Asker Sk. Friidrett05.12.057-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
10,11Filip Vasvik, Sandnes IL05.10.053-h2Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
10,12Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.056-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
10,12Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.057-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
10,13Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.056-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
10,23Eskil Kolnes, Stegaberg IL29.06.056Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
10,24Henrik Marinius Bjørkli-Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett03.04.052Tromsø, Treningsstevne 105.03.18
10,27Jakob Gjersdal Kluge, Sandnes IL20.03.057-h1Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
-----170--------------------
10,28Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.058-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
10,28Ivar Arktander Djupvik, Sola FIK29.11.056-h2 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
10,31Brage Eikeskog, Sandnes IL04.04.058-h1Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
10,33Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.054-h1 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
10,37Eskil Stielstra, Sauda IL28.11.056Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
10,38Iver Vollan, Hattfjelldal IL20.10.055-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
10,38Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.057-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
10,40Langrød Takis, Strindheim IL09.06.051-h1Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
10,41Oskar Størksen, T&IF Viking04.11.058-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
10,56Albert Ødegård-Eriksen, Ås IL27.05.058-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----180--------------------
10,60Konrad Nagy, Ås IL23.08.057-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
10,61Oliver Wolff, Hyllestad IL13.03.057-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
10,67Nicolay Engvoll, Lyngdal IL07.10.051Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
10,80Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.056-h2Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
10,84Arn Aareskjold, Sola FIK03.08.054-h3 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
11,24Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.055Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
11,32Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.053Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
11,39Sondre Thorsen Leivann, Kragerø IF Friidrett25.12.053-h1Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
11,80Tomas Onstad, Ask Friidrett06.08.056-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
12,02Eirik F. Elind, Ås IL22.06.057-h5Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----190--------------------
12,04Lukas Dahl Karlsen, Herøy IL09.12.056-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
12,95Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.055-h1 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
13,05Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.056-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,1Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
9,2Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
9,3Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
9,5Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 213.04.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,34Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.051-h1 (G-14)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
13,67Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.054-h2 (G-14)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
13,86Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h1 (G-14)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
14,41Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.054-h1 (G-14)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,5Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051Bodø, Kretssstevne12.04.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,08Sakariye Farah Shidane, Overhalla IL21.05.051-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
26,28Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051-h6Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,91Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.052-h6Stange, Bamselekene 201818.03.18
27,11Espen Skålheim, IL Sand31.01.051-h2Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
27,16Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h1Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
27,35Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
27,36Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,65Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,75Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.051-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,75Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.052-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----10--------------------
27,83Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,86Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,89Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-h1 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
28,03Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.052-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,03Simen Fritsvold, IL Koll12.05.053-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,15Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,66Bastian Elnan Aurstad, Henning IL18.01.051-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
28,67Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052-h2Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
28,71Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051 (G-12)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
28,78Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.052-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----20--------------------
28,85Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.051-h3Gøteborg/SWE, MAIK indoor24.02.18
28,87Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
29,09Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.052 (G-12)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
29,19Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,22Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051-h1Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
29,23Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.051-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
29,25Sander Amrud Pedersen, Bøler IF21.03.052-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,34Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.052-h1Leikvang, Innendørsstevne20.02.18
29,47Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.051-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,54Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----30--------------------
29,56Oskar Kvile, IL Gneist06.05.053-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
29,59Vetle Haarr, Sandnes IL09.02.052-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
29,60Amlionmar Michxandro Shevion Wijman, Halden IL31.12.052-h2Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
29,63Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.052-h1Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
29,73Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.053-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,76Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.051-h4Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
29,80Per Kristian Lauvstad, Nesøya IL06.05.052-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
29,82Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.053-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,84Leon Lønsetteig, IF Hellas26.07.053-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
29,85Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.051-h1 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
-----40--------------------
30,02Mikael Ytterland Molnes, Valder IL10.05.053-h1Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
30,11Haavard Nordahl Dommersnes, Sandnes IL15.04.052-h3Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
30,16Halyn Yalley, IL i BUL14.07.051-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,24Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.053-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
30,26Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.053-h6Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,36Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.052 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
30,37Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
30,42Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.052-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,44Vetle Skagmo, IL Koll08.03.052-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,59Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.052-h3Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----50--------------------
30,63Ole Fossen Rosenberg, Nordre Land friidrett09.09.052-h5Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,64Magnus Andersland, Fana IL30.07.051-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
30,70Isak Pedersen Johannessen, Hyllestad IL21.02.052-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
30,70Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,71Håkon Mjelde, Eidsvåg IL, Romsdal11.02.054-h1Leikvang, Innendørsstevne20.02.18
30,72Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.053-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
30,72Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.054-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
30,90Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.052-h2Ås/SWE, Hissmoforsspelen27.01.18
30,90Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.055-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
31,09Karl Emil Kjeldsand, Sandnessjøen IL08.10.052-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
-----60--------------------
31,11Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.053-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
31,18Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.053-h3Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
31,24Halvor Midtveit, Norna-Salhus IL01.11.051-h4Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
31,26Oleander Austmo, Henning IL28.02.052-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
31,36Marius Brunvoll Herskedal, IL Molde-Olymp28.08.051-h2 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
31,39Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.054-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
31,40Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.054-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
31,54Sondre Vee, Haugesund IL12.01.053-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
31,55Tørres Bjelland Nøstdal, Eid IL18.02.052-h1 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
31,59Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.053 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
-----70--------------------
31,59William Vestøl, Sørild FIK27.09.051Grimstad, Treningsstevne18.01.18
31,60Tobias Jæger Haukøy, Mjøsdalen IL29.10.054-h3Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
31,67William Olai Roll, IL Tyrving29.04.055-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
31,68Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
31,70Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.054-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
31,73Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.052Grimstad, Treningsstevne18.01.18
31,74Thomas Bjørlykhaug Skjong, Valder IL24.11.051-h2Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
31,75Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052-h2Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
31,85Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.052-h2Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
32,06Sebastian Waler Olafsrud, Haugesund IL31.03.052-h1Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
-----80--------------------
32,08Mads Raa Raknes, Norna-Salhus IL23.11.054-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
32,23Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.054 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
32,29Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.053-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
32,29Christian Nikolai Fjeldheim, IL Tyrving08.03.054-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
32,29Akos Nagy, IL Tyrving04.07.055-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
32,39Ole Thorvaldsen, IL Tyrving12.08.055-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
32,40Marius Bilstad, Beitstad IL22.09.053 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
32,45Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.052-h2 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
32,79Ariand Shegani, Bøler IF26.08.054-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
32,85Ask Indset, IL Tyrving27.05.055-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----90--------------------
32,90Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.053Grimstad, Treningsstevne18.01.18
32,93Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.053-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
32,93Ådne Vollan, Hattfjelldal IL20.10.054-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
32,97Gustav Morthens, IL i BUL29.05.054-h6Stange, Bamselekene 201818.03.18
33,04Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.053-h1Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
33,30Fredrik Leander Eskedal, Asker Sk. Friidrett05.12.054-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18
33,37Jonas Mydland Hope, Idrettslaget Skjalg06.07.053-h3Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
33,37Christoffer Thorsen, Sandnes IL01.10.053-h2Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
33,64Rasmus Nyvang, Almenning IL29.06.053-h1 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
33,69Mikael Leander Andersen Øgård, Idrettslaget Skjalg21.08.052-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
-----100--------------------
33,69Endre Aamodt Støylen, Dimna IL28.05.053-h2Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
33,72Henrik Stensby, FIK Orion23.08.053-h5Stange, Bamselekene 201818.03.18
34,21Simon Sivertsen, Eidsvold Turnforening Friidrett05.08.054-h1Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
34,41Eskil Kolnes, Stegaberg IL29.06.054-h1Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
34,53Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.055-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
34,57Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.053Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
34,77Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.054-h2Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
34,78Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.054-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
35,05Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.053-h2 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
35,41Oliver Wolff, Hyllestad IL13.03.053-h4Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
-----110--------------------
35,44Eskil Stielstra, Sauda IL28.11.054-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
35,85Jørgen Netland, Lye IL18.01.053-h2Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
36,00Arn Aareskjold, Sola FIK03.08.053-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
36,23Konrad Nagy, Ås IL23.08.054-h5Stange, Bamselekene 201818.03.18
36,79Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.054-h1Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
36,94Halvor Aga, Fitjar IL30.07.053-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
37,53Albert Ødegård-Eriksen, Ås IL27.05.055-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
38,77Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.054-h3Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
40,25Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.053-h4Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,81Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,23Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.051Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
1,35,98Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.051-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,38,04Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051-h2 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
1,40,55Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.052-h3Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,41,51Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.057 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,43,62Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.051-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,44,90Emil Vestre, Leinstrand IL14.03.051 (G-12)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
1,45,28Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,45,33Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.053-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,45,39Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.054-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----10--------------------
1,45,52Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,45,81Odin Elias Sørensen, Lyngen/Karnes IL05.02.051Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
1,47,07Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.051Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
1,47,15Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.054-h2 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
1,47,30Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.053-h3Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,47,59Bastian Elnan Aurstad, Henning IL18.01.051 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
1,47,80Mads Raa Raknes, Norna-Salhus IL23.11.054-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,47,89Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.056-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,48,50Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.054-h1 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,48,88Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.051-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----20--------------------
1,49,10Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,49,30Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.051Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
1,49,53Eimund Engtrø Husby, Leinstrand IL19.02.052 (G-12)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
1,49,68Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.055-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,49,87Sander Amrud Pedersen, Bøler IF21.03.051-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,49,89Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.056-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,49,96Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.057-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,50,14Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.055-h3Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,50,16Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.056-h3Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,50,22Magnus Andersland, Fana IL30.07.058-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----30--------------------
1,50,58Martin Solli, IL i BUL04.09.058-h2 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
1,50,99Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.052Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
1,51,17Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,51,40Torje Seljeset, Hornindal IL28.01.051 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
1,51,47William Olai Roll, IL Tyrving29.04.052-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,52,19Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.051-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,52,31Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.053 (G-12)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
1,52,43Marius Brunvoll Herskedal, IL Molde-Olymp28.08.052 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
1,52,6Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
1,52,85Preben Bolsøy, Sandnes IL01.04.051-h1Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
-----40--------------------
1,52,92Christoffer Thorsen, Sandnes IL01.10.052-h1Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
1,53,21Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.055-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,53,31Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.054-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,53,62Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.053-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
1,54,33Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.055-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,54,38Lars Wold Møller, IL Koll30.06.052-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,54,42Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
1,54,47Halvor Midtveit, Norna-Salhus IL01.11.059-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,54,47Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.053 (G-13/14)Ranheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,54,56Filip Vasvik, Sandnes IL05.10.051-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----50--------------------
1,55,05Thor Saga, IL Tyrving28.08.053-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,55,05Bjørnar Peikli, Sandnes IL09.11.053-h1Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
1,55,06Simen Fritsvold, IL Koll12.05.056-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,55,20William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,55,53Kristoffer Aarflot, IL Koll17.07.052-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
1,55,58Tørres Bjelland Nøstdal, Eid IL18.02.053 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
1,56,48Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.057-h3Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,56,79Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.052-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,57,00Runar Byre Jakobsen, Sandnes IL14.03.052 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
1,57,07Lukas Ingebrigtsen, Norna-Salhus IL01.11.0510-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----60--------------------
1,57,41Nils Christian Wimmer, Bøler IF24.08.058-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,57,50Matteus Blindheim-Liebsch, Norna-Salhus IL25.03.0511-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,57,76Ole Fossen Rosenberg, Nordre Land friidrett09.09.053-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,58,32Thomas Ingebrigtsen, Norna-Salhus IL01.11.0512-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,58,72Oleander Austmo, Henning IL28.02.052Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
1,59,30Karl Emil Kjeldsand, Sandnessjøen IL08.10.053Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
1,59,87Mikael Ytterland Molnes, Valder IL10.05.051Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
2,00,23Henrik Stensby, FIK Orion23.08.055-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,00,38Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
2,01,34Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.0513-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----70--------------------
2,02,21Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.054-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,02,33Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.057-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
2,02,33Gustav Morthens, IL i BUL29.05.056-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,02,70Iver Brenden Skjellerud, Lillehammer IF17.10.052 (G-12)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
2,02,75Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.057-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,03,85Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.051Grimstad, Klubbstevne01.03.18
2,04,20Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.058-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
2,04,77Ask Indset, IL Tyrving27.05.055-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,06,52Eskil Stielstra, Sauda IL28.11.054-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,06,79Jakob Hallingstad, IL Tyrving26.10.056-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----80--------------------
2,06,95Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.055Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
2,06,99Neil Engedal Sharma, Sportsklubben Vidar03.10.057-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,07,67Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.054 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
2,09,16Abel Khan-Østrem, IL i BUL07.03.057-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
2,09,37Ariand Shegani, Bøler IF26.08.057-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,10,74Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.059-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,10,92Lars Aase, Sandnes IL20.05.055-h1Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
2,11,13Fredrik Leander Eskedal, Asker Sk. Friidrett05.12.058-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,11,36Brage Eikeskog, Sandnes IL04.04.056-h1Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
2,13,66Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.058-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
-----90--------------------
2,14,39Eskil Kolnes, Stegaberg IL29.06.051Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
2,15,95Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.053Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
2,21,41Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.055 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,15,14Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.051Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,18,12Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.052Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,19,31Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.051-h2Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,27,52Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.052-h2Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,28,10Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.053-h2Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,30,87Amlionmar Michxandro Shevion Wijman, Halden IL31.12.051-h1Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,35,97Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051-h2Gøteborg/SWE, MAIK indoor25.02.18
2,36,35Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052-h1Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,38,41Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,38,63Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.055Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
-----10--------------------
2,40,09Morten Longvastøl, Sandefjord Turn & IF03.04.056Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,52,25Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
3,03,70Eirik Hasaas, IK Våg09.09.051Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
3,24,79Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.052Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35,49Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.051-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,01,79Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.052-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,01,90Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,09,50Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.054-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,09,94Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
5,13,05Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.055-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,24,50Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
5,25,16Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,27,43Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.053-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
5,28,07Halvor Aga, Fitjar IL30.07.054-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
-----10--------------------
5,31,77Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.057-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,41,53Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.058-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,49,27Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.059-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,59,31Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.0510-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
6,19,63Elias Bomo Øygarden, IL Tyrving10.07.0511-h2Bærum, Indoor Games106.01.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,13,94Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.053 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,00,8Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.051 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.18
11,33,4Sander Sæther, Utleira IL Friidrett03.08.052 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,42,8Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.18
12,05,5Håkon Tømmerås Hammer, SK Freidig20.06.053 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,56Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
9,61Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h2Ørebro/SWE, Marsspelen25.03.18
9,62Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
10,21Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.052-fi Stange, Bamselekene 201816.03.18
10,33Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.053-fi Stange, Bamselekene 201816.03.18
10,41Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.053 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
10,42Jesper Sundem Barlaug, Sandnes IL25.07.051-h1Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
10,48Kristian Pålssønn Slotsvik, IF Hellas15.08.054-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,49Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.051-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
10,60Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.051-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----10--------------------
10,65Bastian Elnan Aurstad, Henning IL18.01.051Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
10,73Oskar Kvile, IL Gneist06.05.052-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
10,74Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.052-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,87Leon Lønsetteig, IF Hellas26.07.052-h1Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
10,88Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.054Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
10,94Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
11,06William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
11,09Vetle Skagmo, IL Koll08.03.055-fi Stange, Bamselekene 201816.03.18
11,17Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
11,21Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051-h1Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
-----20--------------------
11,28Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.051-h2Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
11,30Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.054-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
11,49Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.055-h2Stange, Bamselekene 201816.03.18
11,71Mikael Ytterland Molnes, Valder IL10.05.052Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
11,72Christian Nikolai Fjeldheim, IL Tyrving08.03.052-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
11,89Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
12,13Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.053-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
12,25Eirik Torbjørnsen, Fitjar IL14.07.053-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
12,34Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.053Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
12,42Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.054Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
-----30--------------------
12,73Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.054Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
12,84Thomas Bjørlykhaug Skjong, Valder IL24.11.054Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
12,89Morten Longvastøl, Sandefjord Turn & IF03.04.056-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
13,18Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.055Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
13,22Henrik Stensby, FIK Orion23.08.057-h2Stange, Bamselekene 201816.03.18
13,23Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051-h1Porsgrunn, KM Telemark innendørs21.01.18
13,31Fredrik Leander Eskedal, Asker Sk. Friidrett05.12.057-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
13,44Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.055Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
13,46Endre Maldal, Sandnes IL30.06.057-h1Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
14,26Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----40--------------------
15,57Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.052-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,88Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
12,24Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.054 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
13,53Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.055 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18

Kappgang 800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,33Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
5,01,22Amlionmar Michxandro Shevion Wijman, Halden IL31.12.052Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,01,76Jørgen Netland, Lye IL18.01.051Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
9,10,93Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.051Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
1,53Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.052Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,50Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051Stryn, Strynehalleikane 201803.03.18
1,49Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.053Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,45Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.051Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,40Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
1,40Oskar Kvile, IL Gneist06.05.052Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,40Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.055 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,40Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,40Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051 (G-12/14)Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
-----10--------------------
1,40Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,38Mikael Ytterland Molnes, Valder IL10.05.051Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
1,35Simen Fritsvold, IL Koll12.05.052 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,35Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,35Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.054 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,35Even Eidsten, IL Tyrving25.09.052Bærum, Indoor Games106.01.18
1,35Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.055Bærum, Indoor Games106.01.18
1,35Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
1,35Filip Sæther Bordom, Valder IL23.08.052Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
1,35Karsten Vingen, Valder IL25.05.053Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
-----20--------------------
1,35Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.055Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,35Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.057Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,32Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Olden, Lagsmeisterskap14.02.18
1,30Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.058Bærum, Indoor Games106.01.18
1,30Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.058Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,30Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.059Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,30Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.052Stryn, Strynehalleikane 201803.03.18
1,26Sondre Thorsen Leivann, Kragerø IF Friidrett25.12.051Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,25Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.053 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
1,25Jonatan Øverland, IL Tyrving20.04.054 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
-----30--------------------
1,25Christian Nikolai Fjeldheim, IL Tyrving08.03.059Bærum, Indoor Games106.01.18
1,25Marcus Hildingstam, IL Tyrving26.08.0512Bærum, Indoor Games106.01.18
1,25Mathias Horni, IL Tyrving11.05.0513Bærum, Indoor Games106.01.18
1,25Magnus Andersland, Fana IL30.07.052Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
1,25Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.053Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,25Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.054Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,25Isak Pedersen Johannessen, Hyllestad IL21.02.057Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
1,25Vetle Skagmo, IL Koll08.03.0513Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,25Lukas Sørum Olsen, Oppstryn IL04.01.053Stryn, Strynehalleikane 201803.03.18
1,25Jørgen Netland, Lye IL18.01.053Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
-----40--------------------
1,22Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.051 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
1,21Halvor Aga, Fitjar IL30.07.051Leirvik, Hallstemne26.01.18
1,20Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.0514Bærum, Indoor Games106.01.18
1,20Theodor Henriksen Schou, Eidanger Idrettslag12.06.052Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,20Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.055Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,20Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.054Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
1,20Ask Indset, IL Tyrving27.05.0515Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,20Magnar Fredheim, Olden IL14.09.052Olden, Lagsmeisterskap14.02.18
1,20Kåre Johan Henriksen, Sandnes IL01.07.052Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
1,20Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.059Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----50--------------------
1,15Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.051 (G-12)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,15Eirik Torbjørnsen, Fitjar IL14.07.051Leirvik, Hallstemne28.12.17
1,15Nicolay Engvoll, Lyngdal IL07.10.051Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
1,15Albin Skårdal, Kristiansands IF Friidrett18.05.051Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
1,15Henrik Marinius Bjørkli-Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett03.04.051Tromsø, Treningsstevne 105.03.18
1,15Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.0511Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,15Martin Hågsrud Olsen, Hvam IL13.03.052Hvam, Kretsstevne24.04.18
1,10Oliver Wolff, Hyllestad IL13.03.058Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
1,10Albert Ødegård-Eriksen, Ås IL27.05.0513Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,10Konrad Nagy, Ås IL23.08.0514Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----60--------------------
1,08Svale Jakobsen Tofte, Stord IL20.01.052Leirvik, Hallstemne26.01.18
1,05Marius Blom, IL Tyrving21.04.055 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
1,05Ole Thorvaldsen, IL Tyrving12.08.056 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
1,00Noah Storm Nordli, IL Tyrving30.07.057 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
1,00Jonas Lund Grønlien, IL Tyrving22.06.058 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
0,95Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.051Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.052Bærum, Indoor Games106.01.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22Oskar Kvile, IL Gneist06.05.051Leikvang, Stevne i hopp u/t - 211.12.17
1,20Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,20Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051Os, Innendørsstevne14.03.18
1,15Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.051Grimstad, Klubbstevne01.03.18
1,14Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.051Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,12Lars Egil Fylkesnes, Bremnes IL07.01.051Bømlo, Seriestevne08.01.18
1,11Even Eidsten, IL Tyrving25.09.052Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,10Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.053Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,10Mikael Ytterland Molnes, Valder IL10.05.051Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
1,10Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Olden, Lagsmeisterskap14.02.18
-----10--------------------
1,10Einar Magnus Særsten Vespestad, Bremnes IL21.02.051Bømlo, Seriestevne09.04.18
1,10Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Hvam, Kretsstevne17.04.18
1,10Elias Moen Solberg, Hvam IL29.04.052Hvam, Kretsstevne17.04.18
1,08Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.053Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,05Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.052Leikvang, Stevne i hopp u/t - 211.12.17
1,05Jeppe Grundtvig, Lillehammer IF15.08.051 (G-12)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.17
1,05Jesper Sundem Barlaug, Sandnes IL25.07.051Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,05Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Berg, Kretsstevne15.02.18
1,05Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051Osterøy, Hopp u.t.19.02.18
1,05Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
-----20--------------------
1,00Ole Thorvaldsen, IL Tyrving12.08.054 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
1,00Daniel Olson, Bremnes IL20.07.053Bømlo, Seriestevne06.11.17
1,00Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051 (G-12)Hov i Land, KM hopp u/tilløp11.11.17
1,00Elias Træland, IL Gneist07.06.053Leikvang, Stevne i hopp u/t - 211.12.17
1,00Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051 (G-12)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
1,00Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.051Ski, Kretsstevne16.01.18
1,00Sondre Thorsen Leivann, Kragerø IF Friidrett25.12.051Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,00Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052Ringerike, Treningsstevne23.01.18
1,00Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.052Ringerike, Treningsstevne23.01.18
1,00Rasmus Berglund, Ringerike Friidrettsklubb21.02.052Ringerike, Treningsstevne23.01.18
-----30--------------------
1,00Magnar Fredheim, Olden IL14.09.052Olden, Lagsmeisterskap14.02.18
0,99Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.054Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
0,97Ørjan Røksund, Bremnes IL07.05.053Bømlo, Seriestevne08.01.18
0,96Järvi Kjetil Stielstra, Sauda IL28.09.051Sauda, Hoppstevne 208.03.18
0,95Erik Hauger, IL Tyrving18.03.055 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
0,95Jonatan Øverland, IL Tyrving20.04.055 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
0,95Noah Storm Nordli, IL Tyrving30.07.057 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
0,95Bjørnar Fjellskålnes, Osterøy IL19.11.051Osterøy, Hopp u.t.18.12.17
0,95Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.054Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
0,95Patrik Kleppe, Mjøsdalen IL16.02.051Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.07.03.18
-----40--------------------
0,95William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
0,95Theodor Henriksen Schou, Eidanger Idrettslag12.06.051Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
0,95Martin Hågsrud Olsen, Hvam IL13.03.053Hvam, Kretsstevne17.04.18
0,91Johan Sander Berg Larsen, Stord IL11.02.051Leirvik, Hoppstemne u/t20.11.17
0,91Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051Berg, Kretsstevne15.03.18
0,90Eirik Amundsen, IL Tyrving26.12.058 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
0,90Jonas Lund, IL Tyrving059 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
0,90Even Bruvik, Osterøy IL14.10.051Haus, Hopp u.t.29.11.17
0,90Noah Raknes, Osterøy IL18.10.052Osterøy, Hopp u.t.18.12.17
0,90Jørgen Netland, Lye IL18.01.051Lye, Hopp u/t01.02.18
-----50--------------------
0,90Eskil Stielstra, Sauda IL28.11.051Sauda, Hoppstevne 108.02.18
0,90Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.051Askøy, Seriestevne i hopp u/t12.02.18
0,90Alexander Christiansen Johnsen, Stord IL29.07.051Leirvik, Hoppstemne u/t05.03.18
0,85Tomas Onstad, Ask Friidrett06.08.051Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.12.17
0,85Svale Jakobsen Tofte, Stord IL20.01.051Leirvik, Hoppstemne u/t18.12.17
0,85Isak Bringedal Johannessen, Kragerø IF Friidrett21.11.052Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
0,85Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.052Askøy, Seriestevne i hopp u/t12.02.18
0,85Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.052Askøy, Seriestevne i hopp u/t12.02.18
0,80Marius Blom, IL Tyrving21.04.0510 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
0,80Jonathan Read, IL Tyrving0511 (G-12)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
-----60--------------------
0,80Jonas S, Bruvik, Osterøy IL14.10.052Haus, Hopp u.t.29.11.17
0,80Kristian Romslo, Osterøy IL05.06.053 (G-12)Haus, Hopp u.t.29.11.17
0,80Jørgen Kvarven, Bremnes IL11.04.053Bømlo, Seriestevne04.12.17
0,80Lars Østensen, Bremnes IL26.12.053Bømlo, Seriestevne04.12.17
0,80Eivind Bredahl, Idrettslaget Skjalg21.07.052Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
0,80Mats A. Ultvedt, Hvam IL13.07.054Hvam, Kretsstevne17.04.18
0,79Sivert Gåsland, Bremnes IL25.08.053Bømlo, Seriestevne05.02.18
0,78Yasin Al-Said, Bergens Turnforening14.11.051 (G-12)Bergen, Klubbstevne24.10.17
0,75Runar Trefall, Osterøy IL10.02.053Haus, Hopp u.t.29.11.17
0,75Jørgen Hannisdal, Osterøy IL23.04.053Osterøy, Hopp u.t.18.12.17
-----70--------------------
0,70Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051 (G-12)Ørsta, Treningsstemne06.12.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051Ringerike, Treningsstevne23.01.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051Stange, Bamselekene 201816.03.18
2,50Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-12)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
2,20Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.054Bærum, Julestemne02.12.17
2,20Endre Maldal, Sandnes IL30.06.051Sandnes, Stavstevne19.04.18
2,10Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.054Stange, Bamselekene 201816.03.18
2,01Magnus Andersland, Fana IL30.07.051Leikvang, Stavstevne og tresteg u/t25.11.17
1,75Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.051Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
1,60Henrik Marinius Bjørkli-Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett03.04.051Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
1,42Runar Byre Jakobsen, Sandnes IL14.03.052Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
1,35Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
-----10--------------------

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,92Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
4,86Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.051Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,82Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.052Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,77Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
4,25Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.055 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,07Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,94Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,90Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
4,85Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.055-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,84Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.053-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,83Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.052Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,81Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.056-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,77Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,75Filip Sæther Bordom, Valder IL23.08.051Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
4,74Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.051Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
-----10--------------------
4,73Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.053Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,61Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
4,58Kristian Pålssønn Slotsvik, IF Hellas15.08.052-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,56Oskar Kvile, IL Gneist06.05.052Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
4,52Bastian Elnan Aurstad, Henning IL18.01.051 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
4,49Vetle Skagmo, IL Koll08.03.056Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,48Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
4,48Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.053Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,42Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.058 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
4,42Halyn Yalley, IL i BUL14.07.053-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----20--------------------
4,41Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.052Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
4,40Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
4,39Vetle Haarr, Sandnes IL09.02.051Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
4,38Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
4,37Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.054Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,35Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.055Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,34Espen Skålheim, IL Sand31.01.051Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
4,31Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.057Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,27Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.053Ås/SWE, Hissmoforsspelen28.01.18
4,27Eirik Kvarven, Fyllingen IL07.01.056Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
-----30--------------------
4,26Martin Solli, IL i BUL04.09.054-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,26Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.058Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,25Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
4,20Felix Vik, IL Tyrving21.11.057-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,18Even Eidsten, IL Tyrving25.09.0510 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
4,18Albin Skårdal, Kristiansands IF Friidrett18.05.051Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
4,18Oliver Charles Walvåg, Strindheim IL20.02.053Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
4,18Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.057-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,17Rasmus Berglund, Ringerike Friidrettsklubb21.02.0511 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
4,17Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.0510Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----40--------------------
4.16Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.0512 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
4,15Mikael Ytterland Molnes, Valder IL10.05.052Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
4,14Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.0513 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
4,14Per Kristian Lauvstad, Nesøya IL06.05.058-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,14Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.051Stryn, Strynehalleikane 201803.03.18
4,14Sander Amrud Pedersen, Bøler IF21.03.0512Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,13Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.055 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
4,11Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.055 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
4,10Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.0514 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
4,10Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051Ranheim, RIL-Klubbmesterskap07.01.18
-----50--------------------
4,07Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.052Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
4,07Jesper Sundem Barlaug, Sandnes IL25.07.052Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
4,05Christian Nikolai Fjeldheim, IL Tyrving08.03.0510-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,04Tørres Bjelland Nøstdal, Eid IL18.02.052 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
4,04Christoffer Torgersen, Kongsberg IF24.09.0516 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
4,04Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
4,04Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.052Stryn, Strynehalleikane 201803.03.18
4,03Eirik Torbjørnsen, Fitjar IL14.07.058Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,02Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.056Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
4,01Simen Fritsvold, IL Koll12.05.0517 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
-----60--------------------
4,01Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.059-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,01Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.0511-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,99Leon Lønsetteig, IF Hellas26.07.0510-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,97Gustav Morthens, IL i BUL29.05.0519 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,96Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.053 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
3,93Rasmus Nyvang, Almenning IL29.06.054 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
3,93Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.0520 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,91Nicolai Ulvan, IL Nidelv27.10.051 (G-12)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
3,91Lars Egil Fylkesnes, Bremnes IL07.01.052Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
3,90Thomas Bjørlykhaug Skjong, Valder IL24.11.053Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
-----70--------------------
3,89Marius Brunvoll Herskedal, IL Molde-Olymp28.08.055 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
3,89Jonas Mydland Hope, Idrettslaget Skjalg06.07.052Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
3,88Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.054 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
3,87Karl Emil Kjeldsand, Sandnessjøen IL08.10.051Bodø, Treningsstevne18.11.17
3,86Ole Fossen Rosenberg, Nordre Land friidrett09.09.0514Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,83Marius Bilstad, Beitstad IL22.09.055 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
3,82Jonas Lund Grønlien, IL Tyrving22.06.053 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
3,82Oleander Austmo, Henning IL28.02.055Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
3,81Conrad Boland Akre, IL i BUL02.01.0521 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,81Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.0517Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----80--------------------
3,80Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.0513-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,80Ådne Pedersen, Bremnes IL19.08.052Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
3,79Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.0514-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,78Elias Moen Solberg, Hvam IL29.04.056 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
3,77Ådne Vollan, Hattfjelldal IL20.10.056Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
3,74Lukas Sørum Olsen, Oppstryn IL04.01.053Stryn, Strynehalleikane 201803.03.18
3,69Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.057Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
3,67Jens Bertelsen, Sandnes IL05.01.052Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
3,66Thor Saga, IL Tyrving28.08.0524 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,66Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.0525 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
-----90--------------------
3,65Jakob Gjersdal Kluge, Sandnes IL20.03.053Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
3,64Henrik Rosseland Salte, Lye IL08.07.057 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
3,64Karsten Vingen, Valder IL25.05.054Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
3,63Fredrik Leander Eskedal, Asker Sk. Friidrett05.12.0519Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,61Oskar Gjerde Naalsund, Sandnes IL07.07.058 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
3,61Mathias Horni, IL Tyrving11.05.0514-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,60Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.052Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
3,58Abel Khan-Østrem, IL i BUL07.03.0526 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,58Endre Maldal, Sandnes IL30.06.054Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
3,57Nicolay Engvoll, Lyngdal IL07.10.051Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
-----100--------------------
3,56Mikael Leander Andersen Øgård, Idrettslaget Skjalg21.08.053Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
3,55Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.053Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
3,55Ask Indset, IL Tyrving27.05.0515-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,54Ariand Shegani, Bøler IF26.08.0521Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,53Iver Vollan, Hattfjelldal IL20.10.057 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
3,48Viktor Stensson, Sandnes IL04.11.055Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
3,47Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.056 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
3,44Jørgen Netland, Lye IL18.01.0510 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
3,44Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.0518-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,41Lukas Brandsæter, Børsa IL19.07.052 (G-12)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
-----110--------------------
3,39Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.0519-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,37Odin Ellingen, Ogndal IL03.03.052Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
3,36Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
3,34Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.0523Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,32Henrik Marinius Bjørkli-Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett03.04.051Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
3,31Viljar Aasen, Røyken UIL31.07.052Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
3,29Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
3,26Ivar Arktander Djupvik, Sola FIK29.11.055Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
3,20Åge Øigård, IK Grane27.11.051Arendal, Grane Games 201803.02.18
3,19Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.0524Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----120--------------------
3,19Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.0525Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,18Erik Hauger, IL Tyrving18.03.0518 (G-12)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
3,18Eskil Stielstra, Sauda IL28.11.054Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
3,16Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.056Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
3,14Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.057 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
3,14Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.054Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
3,13Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.0516-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,10Mateo Madrigal-Valderhaug, Valder IL06.06.057Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
3,06Neil Engedal Sharma, Sportsklubben Vidar03.10.0517-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,00Henrik Stensby, FIK Orion23.08.0527Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----130--------------------
2,96Albert Ødegård-Eriksen, Ås IL27.05.0528Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,95Martin Hågsrud Olsen, Hvam IL13.03.052Hvam, Kretsstevne24.04.18
2,87Markus Gjerde, Olden IL28.04.054Stryn, Strynehalleikane 201803.03.18
2,84Konrad Nagy, Ås IL23.08.0529Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,79Tobias Norheim, Sola FIK27.10.056Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
2,60Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.0512 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
2,44Eirik F. Elind, Ås IL22.06.0530Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,12Ole Jacob Kleven, IL Tyrving09.02.054 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,48Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.055 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,98Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.051Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
4,86Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,81Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,53Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.054Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,48Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.055Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,43Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
4,33Leon Lønsetteig, IF Hellas26.07.054Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
4,18Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
4,16Eirik Torbjørnsen, Fitjar IL14.07.051Leirvik, Hallstemne28.12.17
3,87Halvor Aga, Fitjar IL30.07.051Leirvik, Hallstemne26.01.18
-----10--------------------
3,83Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.057Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
3,80Johan Sander Berg Larsen, Stord IL11.02.052Leirvik, Hallstemne26.01.18
3,40Svale Jakobsen Tofte, Stord IL20.01.053Leirvik, Hallstemne26.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,53Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.051Grimstad, Treningsstevne14.04.18
2,39Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Leikvang, Kengurukarusellen 222.02.18
2,38Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Berg, Kretsstevne15.02.18
2,36Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051Leikvang, Stevne i hopp u/t - 211.12.17
2,34Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,32Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
2,30Oskar Kvile, IL Gneist06.05.052Leikvang, Stevne i hopp u/t - 211.12.17
2,30Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,27Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.051 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,27Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051Os, Innendørsstevne14.03.18
-----10--------------------
2,25Brage Evensen, Eidanger Idrettslag14.03.053Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
2,24Even Eidsten, IL Tyrving25.09.052Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,23Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Olden, Lagsmeisterskap14.02.18
2,21Lars Egil Fylkesnes, Bremnes IL07.01.051Bømlo, Seriestevne05.02.18
2,19Thomas Bjørlykhaug Skjong, Valder IL24.11.052Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
2,18Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.051Grimstad, Klubbstevne01.03.18
2,17Alexander Åmås, Rjukan Idrettslag17.10.051Rjukan, Treningsstevne14.02.18
2,17Einar Magnus Særsten Vespestad, Bremnes IL21.02.051Bømlo, Seriestevne09.04.18
2,13Vetle Skagmo, IL Koll08.03.053Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,10Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.054Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
-----20--------------------
2,10Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.057 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,09Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.051 (G-12)Løten, Treningsstevne hopp12.12.17
2,09Henrik Marinius Bjørkli-Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett03.04.051Tromsø, Treningsstevne 105.03.18
2,09Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Hvam, Kretsstevne17.04.18
2,08Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.059 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,08Oliver Hovden Gerhardsen, Laksevåg TIL23.02.051Bergen/La, Hopp u/t13.03.18
2,08Ørjan Røksund, Bremnes IL07.05.053Bømlo, Seriestevne09.04.18
2,07Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051 (G-12)Sande, Treningsstevne11.10.17
2,07Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051 (G-12)Hov i Land, KM hopp u/tilløp11.11.17
2,07Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
-----30--------------------
2,06Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051Askøy, Seriestevne i hopp u/t12.02.18
2,05Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052Ringerike, Treningsstevne23.01.18
2,05Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051Osterøy, Hopp u.t.19.02.18
2,03Christian Nikolai Fjeldheim, IL Tyrving08.03.053 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,03Jonatan Øverland, IL Tyrving20.04.053 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,03Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
2,03Daniel Olson, Bremnes IL20.07.054Bømlo, Seriestevne09.04.18
2,02Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.051Bergen/Ås, Stevne hopp u/t13.11.17
2,02Johan Sander Berg Larsen, Stord IL11.02.051Leirvik, Hoppstemne u/t20.11.17
2,02Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.053Ringerike, Treningsstevne23.01.18
-----40--------------------
2,01Ådne Pedersen, Bremnes IL19.08.055Bømlo, Seriestevne09.04.18
2,00Trym Bjåen Telle, Rjukan Idrettslag28.10.051 (G-12)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
2,00Bjørnar Fjellskålnes, Osterøy IL19.11.051Osterøy, Hopp u.t.18.12.17
1,99Felix Vik, IL Tyrving21.11.055 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
1,98Jonas Lund Grønlien, IL Tyrving22.06.056 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
1,98Elias Træland, IL Gneist07.06.053Leikvang, Stevne i hopp u/t - 211.12.17
1,98Tobias Jæger Haukøy, Mjøsdalen IL29.10.052Osterøy, Hopp u.t.19.02.18
1,98Ulrich Friele Faye, Fana IL14.01.052Leikvang, Kengurukarusellen 222.02.18
1,98Tobias Reite Kolltveit, Os Turnforening26.04.052Os, Innendørsstevne14.03.18
1,97Elias Moen Solberg, Hvam IL29.04.052Hvam, Kretsstevne17.04.18
-----50--------------------
1,96Lars Østensen, Bremnes IL26.12.052Bømlo, Seriestevne04.12.17
1,95Vincent Vågeskar, IL Tyrving20.04.057 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
1,95Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.055Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,94Leon Bøe-Hansen, Nordre Fjell Friidrett23.11.056Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,94Magnar Fredheim, Olden IL14.09.052Olden, Lagsmeisterskap14.02.18
1,92Rasmus Berglund, Ringerike Friidrettsklubb21.02.054Ringerike, Treningsstevne23.01.18
1,91Martin Hågsrud Olsen, Hvam IL13.03.053Hvam, Kretsstevne17.04.18
1,90Thor Saga, IL Tyrving28.08.058 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
1,90Rares Oprea, Egersunds IK26.08.051 (G-12)Egersund, Hopp uten tilløp30.11.17
1,89Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.057Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
-----60--------------------
1,88Ask Indset, IL Tyrving27.05.059 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
1,88Noah Raknes, Osterøy IL18.10.052Osterøy, Hopp u.t.18.12.17
1,88Eirik Aamodt Eikemo, Ås IL21.12.051Ås, Kretsstevne05.03.18
1,87Mathias Horni, IL Tyrving11.05.0510 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
1,87Erik Hauger, IL Tyrving18.03.055Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,86Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-12)Sande, Treningsstevne11.10.17
1,86William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
1,85Svale Jakobsen Tofte, Stord IL20.01.052Leirvik, Hoppstemne u/t20.11.17
1,84Jakob Hallingstad, IL Tyrving26.10.0511 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
1,84Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.056Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
-----70--------------------
1,83Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.0517 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,83Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.052Askøy, Seriestevne i hopp u/t12.02.18
1,82Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-12)Notodden, Treningsstevne30.12.17
1,82Eskil Stielstra, Sauda IL28.11.051Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,81Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.053Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
1,81Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.053Askøy, Seriestevne i hopp u/t12.02.18
1,80Ole Thorvaldsen, IL Tyrving12.08.0512 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
1,80Eivind Bredahl, Idrettslaget Skjalg21.07.052Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,80Sondre Thorsen Leivann, Kragerø IF Friidrett25.12.054Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
1,79Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.053Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----80--------------------
1,79Theodor Henriksen Schou, Eidanger Idrettslag12.06.055Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
1,77Isak Bringedal Johannessen, Kragerø IF Friidrett21.11.051Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,76Runar Trefall, Osterøy IL10.02.051Haus, Hopp u.t.29.11.17
1,75Even Bruvik, Osterøy IL14.10.052Haus, Hopp u.t.29.11.17
1,74Jonas S, Bruvik, Osterøy IL14.10.053Haus, Hopp u.t.29.11.17
1,74Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051Ørsta, Treningsstemne14.03.18
1,73Alexander Christiansen Johnsen, Stord IL29.07.051Leirvik, Hoppstemne u/t05.03.18
1,72Marius Blom, IL Tyrving21.04.0514 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
1,72Noah Storm Nordli, IL Tyrving30.07.0514 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
1,70Järvi Kjetil Stielstra, Sauda IL28.09.051Sauda, Hoppstevne 208.03.18
-----90--------------------
1,69Fredrik Leander Eskedal, Asker Sk. Friidrett05.12.0519 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,69Markus Gjerde, Olden IL28.04.053Olden, Lagsmeisterskap14.02.18
1,69Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051Berg, Kretsstevne15.03.18
1,66Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.058Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,66Jørgen Netland, Lye IL18.01.051Lye, Hopp u/t01.02.18
1,62Yasin Al-Said, Bergens Turnforening14.11.051 (G-12)Bergen, Klubbstevne24.10.17
1,62Trygve Vendshol, IL Tyrving26.07.0516 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
1,62Jonathan Read, IL Tyrving0516 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
1,62Mats A. Ultvedt, Hvam IL13.07.054Hvam, Kretsstevne17.04.18
1,61Sivert Gåsland, Bremnes IL25.08.054Bømlo, Seriestevne05.02.18
-----100--------------------
1,59Tomas Onstad, Ask Friidrett06.08.051Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.12.17
1,59Jørgen Hannisdal, Osterøy IL23.04.053Osterøy, Hopp u.t.18.12.17
1,55Patrik Kleppe, Mjøsdalen IL16.02.051Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.07.03.18
1,40Diar Aseran Khasen, Rjukan Idrettslag051Rjukan, Treningsstevne20.03.18
1,26Ole Jacob Kleven, IL Tyrving09.02.0518 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
1,23Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.052Ørsta, Treningsstemne14.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,26Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051Ringerike, Treningsstevne23.01.18

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,69Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Leikvang, Kengurukarusellen 222.02.18
10,46Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052Gøteborg/SWE, MAIK indoor25.02.18
10,40Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,93Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,79Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.054Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,66Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.055Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,49Amlionmar Michxandro Shevion Wijman, Halden IL31.12.052Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
9,33Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.053Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
9,27Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.057Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,08Leon Lønsetteig, IF Hellas26.07.058Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----10--------------------
8,78Even Eidsten, IL Tyrving25.09.059Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
8,42Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.054Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
8,03Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
7,94Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.055Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
7,89Lars Wold Møller, IL Koll30.06.0511Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,11Martin Hågsrud Olsen, Hvam IL13.03.052Hvam, Kretsstevne24.04.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.056Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,10Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Leikvang, Stavstevne og tresteg u/t25.11.17
6,38Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Hvam, Kretsstevne17.04.18
6,14Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051Os, Innendørsstevne14.03.18
6,10Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
6,08Even Eidsten, IL Tyrving25.09.051 (G-12)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
5,98Elias Moen Solberg, Hvam IL29.04.052Hvam, Kretsstevne17.04.18
5,66Alexander Åmås, Rjukan Idrettslag17.10.051 (G-12)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
5,56Tobias Reite Kolltveit, Os Turnforening26.04.052Os, Innendørsstevne14.03.18
5,45Martin Hågsrud Olsen, Hvam IL13.03.053Hvam, Kretsstevne17.04.18
5,34Jørgen Netland, Lye IL18.01.051Lye, Hopp u/t01.02.18
-----10--------------------
5,34Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 213.04.18
5,31Sondre Thorsen Leivann, Kragerø IF Friidrett25.12.051Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
5,31Isak Bringedal Johannessen, Kragerø IF Friidrett21.11.052Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
5,30Järvi Kjetil Stielstra, Sauda IL28.09.051Sauda, Hoppstevne 208.03.18
5,28Eirik Aamodt Eikemo, Ås IL21.12.051Ås, Kretsstevne05.03.18
5,21Trym Bjåen Telle, Rjukan Idrettslag28.10.052 (G-12)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
4,84Mats A. Ultvedt, Hvam IL13.07.054Hvam, Kretsstevne17.04.18
4,65Eskil Stielstra, Sauda IL28.11.052Sauda, Hoppstevne 208.03.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,49Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051Berg, Kretsstevne15.03.18
10,36Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Ski, Kretsstevne20.03.18
10,01Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
9,58Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052Berg, Kretsstevne19.04.18
9,48Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.051Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
9,47Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
9,32Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Stryn, Strynehalleikane 201803.03.18
9,13Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
9,03Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.054Gøteborg/SWE, MAIK indoor24.02.18
8,98Nerushanth Varathan, IF Sturla23.05.051Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
-----10--------------------
8,97Adrian Skau, Søfteland TIL24.03.051Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,87Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
8,85Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053Stange, Bamselekene 201818.03.18
8,82Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
8,78Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.054Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
8,62Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.052Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
8,60Nicolay Omholt Dahl, IK Grane01.12.051Arendal, Grane Games 201803.02.18
8,58Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
8,28Simen Fritsvold, IL Koll12.05.057Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,28Even Eidsten, IL Tyrving25.09.057Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----20--------------------
8,22Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
8,14Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.052Stryn, Strynehalleikane 201803.03.18
8,08Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.054Bærum, Indoor Games106.01.18
8,08Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.051Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
8,02Karsten Vingen, Valder IL25.05.052Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
7,97Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.052Ski, Kretsstevne20.03.18
7,87Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.052Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,85Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.054 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
7,79Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.054Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
7,78Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.051 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
-----30--------------------
7,72Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053Stryn, Strynehalleikane 201803.03.18
7,64Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.052Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
7,63Ådne Pedersen, Bremnes IL19.08.053Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
7,59Oleander Austmo, Henning IL28.02.051Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,48Henrik Rosseland Salte, Lye IL08.07.052Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
7,45Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.051Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
7,43Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.052Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
7,40Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Olden, Lagsmeisterskap14.02.18
7,38Lars Egil Fylkesnes, Bremnes IL07.01.053Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
7,36Konrad Nagy, Ås IL23.08.057Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----40--------------------
7,35Thomas Bjørlykhaug Skjong, Valder IL24.11.054Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
7,30Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051 (G-12)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
7,24Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.053Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
7,19Elias Moen Solberg, Hvam IL29.04.054 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
7,16Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0512Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
7,06Magnar Fredheim, Olden IL14.09.052Olden, Lagsmeisterskap14.02.18
7,03Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.053Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
7,00Rasmus Nyvang, Almenning IL29.06.054 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
7,00Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.0513Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
7,00Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.0514Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----50--------------------
6,96Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.055 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
6,93Iver Vollan, Hattfjelldal IL20.10.052Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
6,92Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.056Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
6,85Andreas Eugen Jakobsen, Sørild FIK23.01.0515Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,83Ulrich Friele Faye, Fana IL14.01.054Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
6,76Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.055Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
6,73Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.0510Stange, Bamselekene 201818.03.18
6,68Jens Adrian Ødeby Asak, Romerike Friidrett01.01.053Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
6,65Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.052 (G-12)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
6,65Henrik Stensby, FIK Orion23.08.0511Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----60--------------------
6,63Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.053Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
6,59Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.057Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
6,57Marius Johansen, Ullensaker/Kisa IL15.04.056 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
6,56Leon Bøe-Hansen, Nordre Fjell Friidrett23.11.055Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
6,53Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.0510Bærum, Indoor Games106.01.18
6,50Iver Brenden Skjellerud, Lillehammer IF17.10.053 (G-12)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
6,50Ole Thorvaldsen, IL Tyrving12.08.0517Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,48Theodor Henriksen Schou, Eidanger Idrettslag12.06.051Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
6,35Nicholas Ommundsen, IK Grane23.03.053Arendal, Grane Games 201803.02.18
6,33Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.0510 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
-----70--------------------
6,29Eivind Bredahl, Idrettslaget Skjalg21.07.053Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
6,07Endre Aamodt Støylen, Dimna IL28.05.057Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
5,92Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.0515Stange, Bamselekene 201818.03.18
5,91Mathias Horni, IL Tyrving11.05.0511Bærum, Indoor Games106.01.18
5,87Thor Saga, IL Tyrving28.08.0511 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
5,87Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.052Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
5,83Nicolay Engvoll, Lyngdal IL07.10.051Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
5,71Pål Henning Smedsberg, Romerike Friidrett03.03.055Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
5,61Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.0512 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
5,61Isak Bringedal Johannessen, Kragerø IF Friidrett21.11.052Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
-----80--------------------
5,57Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.054 (G-12)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
5,48Jørgen Netland, Lye IL18.01.054Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
5,45Albert Ødegård-Eriksen, Ås IL27.05.0516Stange, Bamselekene 201818.03.18
5,42Gustav Morthens, IL i BUL29.05.0517Stange, Bamselekene 201818.03.18
5,41Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.055Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
5,13Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.052Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
5,09Morten Longvastøl, Sandefjord Turn & IF03.04.0511Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,03Tobias Norheim, Sola FIK27.10.052Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
4,98Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.052Ørsta, Treningsstemne14.03.18
4,78Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.055Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----90--------------------
4,74Sondre Thorsen Leivann, Kragerø IF Friidrett25.12.052Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
4,61Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.0519Stange, Bamselekene 201818.03.18
4,44Victor Christian Stene, Sandnes IL29.12.052Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
4,37Sebastian Waler Olafsrud, Haugesund IL31.03.054Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
4,32Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.0520Stange, Bamselekene 201818.03.18
4,18Lukas Dahl Karlsen, Herøy IL09.12.053Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,09Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.055Stange, Bamselekene 201818.03.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,22Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.057 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18

Gutter 14

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.043 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen27.01.18

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,55Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-fi Stange, Bamselekene 201817.03.18
7,72Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h2 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,78William Kollberg, IF Hellas30.04.042-h1Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
7,84Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,84Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h5Stange, Bamselekene 201816.03.18
7,89Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.043-h1Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
7,89Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.041Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,90Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.043-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,91Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,09Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
-----10--------------------
8,09Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.042Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
8,17Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,19Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.044Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
8,19Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,20Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,21Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041-fi Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
8,22Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.043Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,24Mikael Andreas Frid, Ski IL Friidrett11.03.043-h4Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,26Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.044-h4Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,30Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.042-h2Stange, Bamselekene 201816.03.18
-----20--------------------
8,30Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.043-h5Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,31Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.041Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
8,31Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.045-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,32Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
8,34Niklas Kristensen Selnes, Overhalla IL29.06.044Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,34Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.042-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,36Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.043-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,37Sebastian Støle, Søgne IL04.02.044-h3 (G-13/17)Grimstad, Kretskamp28.01.18
8,44Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
8,48Georg Doert, Blaker IL24.01.043-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----30--------------------
8,49Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h1Bærum, Indoor Games106.01.18
8,50Martin Lian, Overhalla IL30.03.043 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
8,50Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
8,52Selmer Stray-Pedersen, IL Tyrving16.07.041-h1 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
8,52Oliver Henrik Graham-Hansen, Kristiansands IF Friidrett14.08.044 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
8,53Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.045-h4Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,55Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
8,56Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.043Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
8,57Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.046-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,61Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.045-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
-----40--------------------
8,63Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.045Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
8,63Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h5Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,64Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
8,64Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.043-h1 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen27.01.18
8,65Kristian Hagen, Turn & IL Hovding24.11.041Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
8,66Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.043-fi Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
8,67August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,68Kurt Andrei Bautista, Fyllingen IL23.04.047-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,69Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041-h2Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
8,70Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.044Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
-----50--------------------
8,70Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
8,71Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.045Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
8,72Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.046-h2 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
8,72Teodor Heldal, Fana IL08.10.047-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,72Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.048-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,75Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.045-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,75Luka Snorrason, Heggedal FIK27.01.043-h2Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,75Emil Johnsen, Ski IL Friidrett20.07.046-h5Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,80Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.044 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
8,80Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.043-h2 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen27.01.18
-----60--------------------
8,82Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.046-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,82Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.042Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
8,84Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.042-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,86Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
8,86Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.042-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,86Sander Oppen, IF Sturla17.12.047-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,86Tage Horn, Heggedal FIK26.08.044-h3Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,86Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042Leira, Klubbstevne innendørs22.04.18
8,90Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.043-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,92Markus R. Gregersen, Lyngdal IL22.04.041Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
-----70--------------------
8,92Ruben Hartmark Frestad, Sørild FIK03.09.043Grimstad, Treningsstevne18.01.18
8,92Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.044Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
8,92Ivan Aleksandar Hristov, IL i BUL24.05.045-h3Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,93Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041-h2Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
8,93Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.043Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
8,96Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.047Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,96Isak Haukås, Turn & IL Hovding19.05.043Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
8,97Maximilian Wiberg Hermansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett18.02.045-h1Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
9,00Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.041-h1Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
9,05Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.045 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
-----80--------------------
9,06Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.044Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
9,07Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.044-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,07Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.045-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,08Florian Selmer Reinertsen, Idrettslaget Skjalg07.01.043-h1 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
9,09Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.044-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
9,12Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042-h3 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
9,13Andreas Pujol, Fana IL21.03.043-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,14Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h2Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,15Nikolai Øvreseth, Laksevåg TIL25.08.045-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
9,18Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.042Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
-----90--------------------
9,19Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.043Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
9,20Oskar Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb15.05.048Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,23Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.043-h2Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
9,26Lars Emil Hovland Siljander, Hyllestad IL17.05.046-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
9,30Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.042-h2Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
9,32Emil Holum, Turn & IL Hovding25.08.044Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
9,37Thach Kien Ho, Sandnes IL06.03.044-h1 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
9,37Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.045-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,39Martin Haugen, Leinstrand IL25.11.042 (G-13)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
9,39Noah Gjertsen-Løken, Fet Friidrettsklubb25.04.046-h1Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
-----100--------------------
9,41Kasper Vestheim Nordh, Nesøya IL12.08.046-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,42Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041-fi-APorsgrunn, KM Telemark innendørs21.01.18
9,43Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.046-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,44Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.042Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
9,44Thomas Husdal, Turn & IL Hovding08.07.044Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
9,48Mikkel Bø Randulff, Idrettslaget Skjalg11.03.043-h3 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
9,51Leonard Gjernes, IL i BUL27.03.045-h1Bærum, Julestemne02.12.17
9,51Olav August Brox, Sandnes IL02.12.045-h1 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
9,54Hans Raknes, Norna-Salhus IL25.02.044-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,55Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.048 (G-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
-----110--------------------
9,63Fridthjof Snorrason, Ski IL Friidrett21.09.047-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,65Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.045-h2Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,66Simen Fossing, Sørild FIK24.04.045Grimstad, Treningsstevne18.01.18
9,68Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043-h2Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
9,76Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.047-h4Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,83Niklas Wasserfall, Turn & IL Hovding03.06.046Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
9,85Benjamin Hagenes, Turn & IL Hovding17.11.047Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
9,90Anders Tunge, Sandnes IL23.08.045-h2 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
9,91Niklas Storvik, Turn & IL Hovding27.12.048Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
9,98Robbie Alver, Turn & IL Hovding28.12.045Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
-----120--------------------
10,11Olav Milde Hagland, Haugesund IL26.09.042Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
10,13Fredrik Nilsen Woldseth, Turn & IL Hovding13.04.049Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
10,15Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.045-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
10,38Anders Flo Wilhelmsen, Turn & IL Hovding30.04.0410Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
10,40Halvor Mohn Hove, Idrettslaget Skjalg30.06.046-h2 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
10,73Ludvig Haugnes, Hvam IL11.09.043-h2 (G-12)Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
10,75Eivind Steen Sand, Turn & IL Hovding0410Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
10,90Christian Iversen, Turn & IL Hovding27.05.0411Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
10,99Kristian Lid Helland, Turn & IL Hovding20.11.0412Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
11,03Noah Johnsen Aarlie, Turn & IL Hovding11.09.0413Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
-----130--------------------
11,03Henrik Flagtvedt, Turn & IL Hovding12.03.0411Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
11,94Andreas Aabjørnsrød Pedersen, Turn & IL Hovding23.06.0413Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,62Osazee Parkson (NGR), Gausdal FIK10.09.042-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,99Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.041-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,08Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.042Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,21Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.043-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,37Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.044-h2 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
8,63Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,74Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.043 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
9,30Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.042-h2 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
9,65Igor Wojcik (POL), Rosendal Turnlag03.11.048-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,1Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
8,7Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.043 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
8,9Oskar Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb15.05.044 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
8,9Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 213.04.18
9,6Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
9,9Noah Neumann, Beitstad IL07.10.045 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,02Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,62Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h2Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,70Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041Leira, Klubbstevne innendørs22.04.18
12,73William Kollberg, IF Hellas30.04.043-h2Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
13,87Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.043-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
14,50Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042Leira, Klubbstevne innendørs22.04.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,04Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,85William Kollberg, IF Hellas30.04.041-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
25,14Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
25,24Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18
25,44Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
25,51Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
25,65Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.041-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
25,68Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
25,74Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.042-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,06Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----10--------------------
26,36Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.042-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,40Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.041-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,53Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041-h1Leikvang, Innendørsstevne20.02.18
26,54Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
26,54Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.043-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,74Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
26,88Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.042-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,91Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
27,03Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.043-h5Stange, Bamselekene 201818.03.18
27,05Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.041Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
-----20--------------------
27,26Elias Tømmerås Bakkebø, Overhalla IL01.01.041Steinkjer, UM 2018 oppkjøringsstevne24.02.18
27,28Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.043-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
27,54Mauritz Hjelle Laugen, Ålesund Friidrettsklubb11.07.041-h1 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
27,56Martin Lian, Overhalla IL30.03.042 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
27,59Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.042-h4Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
27,78Andreas Kristiansen, Norna-Salhus IL17.02.043-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
27,78Mikael Andreas Frid, Ski IL Friidrett11.03.044-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,79Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.042-h2 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
27,87Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.045-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,01Oliver Henrik Graham-Hansen, Kristiansands IF Friidrett14.08.043-h1 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----30--------------------
28,05Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.043-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,28Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.044-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,32Anass Safiani, IL i BUL17.11.044-h5Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,37Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.042-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
28,46Kristian Hagen, Turn & IL Hovding24.11.041Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
28,56Isak Haukås, Turn & IL Hovding19.05.042Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
28,65Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
28,69Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.041-h1Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
28,70Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
28,75Selmer Stray-Pedersen, IL Tyrving16.07.044-h3 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
-----40--------------------
28,78Florian Selmer Reinertsen, Idrettslaget Skjalg07.01.041-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
28,79Nikolai Øvreseth, Laksevåg TIL25.08.042-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
28,91Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.044-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,92Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.044-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
28,92August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,01Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
29,11Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.041-h2Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
29,13Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.043Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
29,18Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041-h3 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen27.01.18
29,27Emil Johnsen, Ski IL Friidrett20.07.044-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----50--------------------
29,31Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042-h3Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
29,37Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.044Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
29,43Sander Oppen, IF Sturla17.12.045-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
29,55Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.043Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
29,63Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.042-h1 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen27.01.18
29,91Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,03Ruben Hartmark Frestad, Sørild FIK03.09.042-h2Grimstad, Treningsstevne18.01.18
30,12Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.044Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
30,84Thach Kien Ho, Sandnes IL06.03.042-h2Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
30,87Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.042 (G-13)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
-----60--------------------
30,99Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.045Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
31,13Vetle Holum, Ski IL Friidrett04.09.045-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
31,19Martin Haugen, Leinstrand IL25.11.043 (G-13)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
31,20Thomas Husdal, Turn & IL Hovding08.07.044Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
31,29Simen Fossing, Sørild FIK24.04.043-h2Grimstad, Treningsstevne18.01.18
31,34Niklas Storvik, Turn & IL Hovding27.12.045Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
31,38Oskar Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb15.05.043 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
31,40Noah Gjertsen-Løken, Fet Friidrettsklubb25.04.042-h2Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
31,66Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.043-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
31,74Emil Holum, Turn & IL Hovding25.08.046Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
-----70--------------------
31,79Lars Emil Hovland Siljander, Hyllestad IL17.05.043-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
31,80Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.046-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
31,82Olav August Brox, Sandnes IL02.12.044-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
32,28Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.046-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
32,30Håvard Frantzen, Sandnes IL17.10.043-h2Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
32,31Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.045-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
32,41Fredrik Nilsen Woldseth, Turn & IL Hovding13.04.047Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
32,43Christian Flückiger, Ski IL Friidrett02.08.045-h5Stange, Bamselekene 201818.03.18
32,48Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.043-h3Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
32,79Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.043-h2 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----80--------------------
32,94Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.043-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
33,12Aron Mathias Vonheim, Stårheim IL12.10.044-h2 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
33,67Niklas Wasserfall, Turn & IL Hovding03.06.048Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
34,11Robbie Alver, Turn & IL Hovding28.12.045Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
35,39Benjamin Hagenes, Turn & IL Hovding17.11.049Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
35,81Eivind Steen Sand, Turn & IL Hovding047Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
36,20Anders Flo Wilhelmsen, Turn & IL Hovding30.04.048Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
36,22Mattis Tyrihjell, Hvam IL04.02.044-h1Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
36,85Henrik Flagtvedt, Turn & IL Hovding12.03.0411Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
37,28Christian Iversen, Turn & IL Hovding27.05.0411Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
-----90--------------------
38,80Kristian Lid Helland, Turn & IL Hovding20.11.0412Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
39,07Halvor Mohn Hove, Idrettslaget Skjalg30.06.042Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
40,14Noah Johnsen Aarlie, Turn & IL Hovding11.09.0413Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,73Osazee Parkson (NGR), Gausdal FIK10.09.042-h5Stange, Bamselekene 201818.03.18
25,95Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.043Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
26,03Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.042-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
26,24Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.043-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
26,75Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.043-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,63Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
28,90Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
30,99Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.042-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,75Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
1,00,22Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
1,11,75Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.042-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
1,15,64Noah Bakkeli, Norna-Salhus IL26.05.043-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
1,15,67Hans Raknes, Norna-Salhus IL25.02.043-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
1,23,23Eirik Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.044-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11,11Igor Wojcik (POL), Rosendal Turnlag03.11.042-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,34,18Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,35,97Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,37,42Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.041 (G-13/14)Ranheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,38,9Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
1,39,27Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.042-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,39,63Sebastian Støle, Søgne IL04.02.043-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,40,35Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.042-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,40,67Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-h1 (G-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,40,72Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.041 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,41,24Simon Hermstad Simonsen, Stadsbygd IL17.02.041 (G-13)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
-----10--------------------
1,41,33Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.045-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,41,43Luka Snorrason, Heggedal FIK27.01.042 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,41,80Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.042-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,41,82Anass Safiani, IL i BUL17.11.041Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
1,41,85Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
1,42,59Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.043-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,42,88Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.043 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,43,3Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
1,44,16Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.042-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,44,85Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.042-h1 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----20--------------------
1,45,43Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.042-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,45,82Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.043-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,45,97Sebastian Løvendal, IF Hellas12.06.043-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
1,46,32Jonas Nilsen Fagerhaug, Sportsklubben Vidar12.04.045 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,46,51Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.044-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,46,53Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
1,47,52Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.045-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,48,49Mauritz Hjelle Laugen, Ålesund Friidrettsklubb11.07.041Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
1,49,08Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.043 (G-13)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
1,49,97Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.046-h1 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----30--------------------
1,50,0Brian Hustad, Steinkjer Friidrettsklubb20.04.043 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
1,50,09August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.046-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,50,15Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.042 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
1,50,57Mikkel Bø Randulff, Idrettslaget Skjalg11.03.043-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,51,01Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.044-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,51,90Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.043 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
1,52,32Håvard Frantzen, Sandnes IL17.10.046-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,52,43Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.042Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
1,52,69Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.042Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
1,53,14Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.044 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
-----40--------------------
1,53,49Thomas Vatle, Selsbakk IF19.10.042 (G-13/14)Ranheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,53,65Sondre Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.044-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,53,66Florian Selmer Reinertsen, Idrettslaget Skjalg07.01.044-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
1,53,86Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
1,54,99Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.046-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,55,54Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.043Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
1,55,92Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.046-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,57,63Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.041-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,59,55Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.043Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
2,00,14Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.047-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----50--------------------
2,00,38Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
2,00,94Simen Fossing, Sørild FIK24.04.041Grimstad, Klubbstevne01.03.18
2,02,18Fredrik Melbye Michelsen, Sportsklubben Vidar13.11.046 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
2,02,92Christian Flückiger, Ski IL Friidrett02.08.042-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,03,96Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,04,39Maximilian Wiberg Hermansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett18.02.044-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,05,19Vetle Holum, Ski IL Friidrett04.09.045-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,06,60Jonathan Nordraak, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.01.046-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,20,90Halvor Mohn Hove, Idrettslaget Skjalg30.06.046-h1Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
2,22,07Sondre Rom Haugerud, Nordre Land friidrett02.12.047-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----60--------------------
2,22,5Noah Neumann, Beitstad IL07.10.044 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
2,23,18Aron Mathias Vonheim, Stårheim IL12.10.042 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,34Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.044 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,44,95Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.043-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,51,74Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.045-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,15Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.041-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,13,27Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2.16,47Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041Steinkjer, UM 2018 oppkjøringsstevne24.02.18
2,19,16Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.043-h1 (G-15/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201825.02.18
2,20,42Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
2,20,75Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.043-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,31,88Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Tromsø, Treningsstevne 105.03.18
2,33,50Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041-h2Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,34,97Sebastian Støle, Søgne IL04.02.041Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
2,36,71Mauritz Hjelle Laugen, Ålesund Friidrettsklubb11.07.041Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
-----10--------------------
2.38,08Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.042Steinkjer, UM 2018 oppkjøringsstevne24.02.18
2,43,11Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.042Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
2,43,50Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.042Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
2,48,11Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.044-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,50,39Noah Bakkeli, Norna-Salhus IL26.05.045-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,58,39Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.041Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
3,05,24Aron Mathias Vonheim, Stårheim IL12.10.043Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
3,11,53Eirik Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.046-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,36,26Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.041 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen28.01.18
3,39,06Thomas Husdal, Turn & IL Hovding08.07.041Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,44,87Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,45,03Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,59,50Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,00,76Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.042-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,05,60Daniel Måkestad Fadnes, Solnut IL13.09.043-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
5,14,41Sondre Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.044-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
5,15,07Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.045-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
5,39,63Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
5,48,96Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
5,51,21Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
-----10--------------------
6,08,46Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.046-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,51,39Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.046 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,12,2Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.046 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,57,8Emil Reinertsen Leroyer, SK Freidig26.07.047 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
12,21,3Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.048 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
13,28,5Tor André Hellandsjø, Orkdal IL30.05.049 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39William Kollberg, IF Hellas30.04.041 (G-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
9,41Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.042 (G-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,05William Kollberg, IF Hellas30.04.041 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
9,37Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,46Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
9,71Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
9,75Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.043Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,95Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.043-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
10,59Teodor Heldal, Fana IL08.10.045-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
11,42Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.046-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
11,60Andreas Pujol, Fana IL21.03.047-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
11,87Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.041-h1Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
-----10--------------------
11,92Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.044Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
12,11Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.043 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
12,45Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.043-h1Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
12,46Thach Kien Ho, Sandnes IL06.03.044-h1Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
12,86Anders Tunge, Sandnes IL23.08.045-h1Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,22Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
10,24Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.043Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
12,05Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.042-h1Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18

Kappgang 800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51,70Sander Oppen, IF Sturla17.12.041Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,33,66Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
6,42,49Sander Oppen, IF Sturla17.12.041Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
7,25,64Aron Mathias Vonheim, Stårheim IL12.10.041 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
7,53,9Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.041Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75William Kollberg, IF Hellas30.04.041Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,70Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,65Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,65Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,60Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.042Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,55Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
1,50Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,45Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.042 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,45Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
1,45Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----10--------------------
1,45Jan Emil Tofsland, Sørild FIK27.10.043 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,45Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.043Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,45Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.044Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,45Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,45Kasper Vestheim Nordh, Nesøya IL12.08.044Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,40Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.042Bodø, Treningsstevne18.11.17
1,40Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.044 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,40Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
1,40Markus R. Gregersen, Lyngdal IL22.04.041Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
1,40Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
-----20--------------------
1,40Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.043Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,40Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,40Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.044Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,40Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042 (G-12/14)Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
1,35Oskar Baklid, IF Sturla16.09.043Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
1,35Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
1,35Emil Holum, Turn & IL Hovding25.08.042Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
1,35Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.044Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,35Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
1,35Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.043Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
-----30--------------------
1,30Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.047 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,30Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Leirvik, Hallstemne28.12.17
1,30Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
1,25Mikkel Bø Randulff, Idrettslaget Skjalg11.03.044 (G-12/14)Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
1,20Jesper Gjerde Dahl, Sola FIK05.07.046 (G-12/14)Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
1,15Lars Korssjøen Ryel, Ranheim IL27.10.041 (G-13)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
1,10Benjamin Reiten, IL Tyrving24.08.041 (G-13)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.041Bodø, Treningsstevne18.11.17

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Sander Lysakermoen, Fet Friidrettsklubb21.04.041Fet, BEMS (Bedre enn meg selv)15.03.18
1,38Mikael Andreas Frid, Ski IL Friidrett11.03.041Ski, Kretsstevne16.01.18
1,32Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Leikvang, Hoppstevne17.03.18
1,30Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,30Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,30William Kollberg, IF Hellas30.04.041Krødsherad, Kretsmesterskap Hopp u/t18.02.18
1,28Ludvig Haugnes, Fet Friidrettsklubb11.09.042Fet, BEMS (Bedre enn meg selv)15.03.18
1,27Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,27Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,25Mathias Nilsen Børve, Uskedal IL19.01.041Rosendal, Hopp u/t13.03.18
-----10--------------------
1,25Jon Godtskalk Bondhus, Rosendal Turnlag07.04.041Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,24Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.044Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,20Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.042Ski, Kretsstevne16.01.18
1,20Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.041Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,20Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.042Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,20Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.043Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,20Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.043Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,20Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041Os, Innendørsstevne14.03.18
1,20Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
1,20Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
-----20--------------------
1,18Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.045Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,17Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.042Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,15Eirik Eriksen Steinsvik, Rosendal Turnlag28.09.044Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,15Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.045Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,15Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 213.04.18
1,14Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
1,12Andreas I. Vestli, Fet Friidrettsklubb22.10.043Fet, BEMS (Bedre enn meg selv)15.03.18
1,12Jonas Berntsen, Fet Friidrettsklubb043Fet, BEMS (Bedre enn meg selv)15.03.18
1,10Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042Krødsherad, Kretsmesterskap Hopp u/t18.02.18
1,10Andreas Hauge Myklebust, Uskedal IL08.07.046Rosendal, Hopp u/t13.03.18
-----30--------------------
1,10Samson Andre Matre Hatteberg, Rosendal Turnlag07.03.046Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,10Jonas Næs Huke, Rosendal Turnlag13.01.048Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,05Magnus Enes, Rosendal Turnlag24.10.049Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,05Johannes Thorkildsen Bondhus, Rosendal Ungdomsskule23.11.0410Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,05Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,00Niklas Liland, Fana IL04.11.046Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,00Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.041Lye, Hopp u/t01.02.18
1,00Simen Fossing, Sørild FIK24.04.041Grimstad, Klubbstevne01.03.18
1,00Tørres Tungesvik Myklebust, Uskedal IL10.11.0411Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,00Jakob Steffensen, Rosendal Turnlag24.07.0412Rosendal, Hopp u/t13.03.18
-----40--------------------
1,00Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041Gloppen, Seriestemne27.03.18
0,99Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
0,95Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.044Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
0,95Sander Andreas Øye Eikenes, Uskedal IL20.07.0413Rosendal, Hopp u/t13.03.18
0,95Theodor Bartlett Enes Mehl, Rosendal Turnlag07.07.0414Rosendal, Hopp u/t13.03.18
0,90Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041Stjørdal, Klubb- og seriestevne04.02.18
0,90Andreas Hellesøy, Rosendal Ungdomsskule26.02.0415Rosendal, Hopp u/t13.03.18
0,90Mats Eidsvik, Uskedal IL01.01.0415Rosendal, Hopp u/t13.03.18
0,90Mathias Ersland Høyland, Rosendal Turnlag31.05.0415Rosendal, Hopp u/t13.03.18
0,90Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.0418Rosendal, Hopp u/t13.03.18
-----50--------------------
0,90Johan Saghaug Kroka, Uskedal IL06.12.0418Rosendal, Hopp u/t13.03.18
0,90Roberts Naumenko, Rosendal Ungdomsskule02.03.0420Rosendal, Hopp u/t13.03.18
0,85Hans Martin Kårstad, Rosendal Ungdomsskule03.09.0421Rosendal, Hopp u/t13.03.18
0,85Kristian Da Silva Øvstebø, Uskedal IL02.03.0422Rosendal, Hopp u/t13.03.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,44Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Leikvang, Kengurukarusellen 222.02.18
2,94Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.042Leikvang, Kengurukarusellen 222.02.18
2,90William Kollberg, IF Hellas30.04.041Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,90Sander Oppen, IF Sturla17.12.041Stange, Bamselekene 201816.03.18
2,10Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
2,00Håvard Frantzen, Sandnes IL17.10.041Sandnes, Stavstevne19.04.18
1,90Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
1,80Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
1,72Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.041Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,07William Kollberg, IF Hellas30.04.041 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
5,62Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.042Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.17
5,38Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,24Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.045 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,14Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
5,13Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
5,03Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,90Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,84Teodor Heldal, Fana IL08.10.044Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
4,83Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
-----10--------------------
4,81Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.041Stryn, Strynehalleikane 201803.03.18
4,78Mikael Andreas Frid, Ski IL Friidrett11.03.047Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,77Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.048Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,74Selmer Stray-Pedersen, IL Tyrving16.07.044Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,71Oliver Henrik Graham-Hansen, Kristiansands IF Friidrett14.08.044 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
4,71Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.045Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,69Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
4,68Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
4,63Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
4,61Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.046Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----20--------------------
4,55Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
4,50Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
4,50Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.045Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,48Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.042Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
4,48Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
4,43Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.041Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
4,43Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
4,42Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.044 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen28.01.18
4,42Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.043Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
4,42Andreas Angeltveit, Nordre Fjell Friidrett06.09.046Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
-----30--------------------
4,38Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.044Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
4,38Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.047Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,32Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.0410Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,31Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
4,29Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
4,29Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.043Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
4,29Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.043Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
4,29Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.041Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
4,28Luka Snorrason, Heggedal FIK27.01.0411Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,27Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.042Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
-----40--------------------
4,27Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.049Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,27Sander Oppen, IF Sturla17.12.0410Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,26Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.0412Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,23Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.044Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
4,22Andreas Pujol, Fana IL21.03.049Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,20Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.041Steinkjer, UM 2018 oppkjøringsstevne24.02.18
4,18Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
4,17Tage Horn, Heggedal FIK26.08.0414Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,16Thach Kien Ho, Sandnes IL06.03.045Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
4,12Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.041Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
-----50--------------------
4,10Maximilian Wiberg Hermansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett18.02.0416Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,04Mikkel Bø Randulff, Idrettslaget Skjalg11.03.047Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
3,99Kasper Vestheim Nordh, Nesøya IL12.08.0418Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,92Lars Emil Hovland Siljander, Hyllestad IL17.05.0411Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
3,90Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.0412Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,90Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.0419Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,89Niklas Kristensen Selnes, Overhalla IL29.06.044Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
3,89Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.046 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
3,88Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.045Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
3,87August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.0420Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----60--------------------
3,82Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.047Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
3,78Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.0421Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,74Markus R. Gregersen, Lyngdal IL22.04.042Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
3,72Noah Gjertsen-Løken, Fet Friidrettsklubb25.04.042Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
3,71Benjamin Reiten, IL Tyrving24.08.0413Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,62Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.046Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
3,62Emil Johnsen, Ski IL Friidrett20.07.0423Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,59Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
3,57Andreas Thorvaldsen, Sola FIK05.08.045Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
3,56Vetle Holum, Ski IL Friidrett04.09.0424Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----70--------------------
3,53Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.0425Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,50Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.042Bodø, Treningsstevne18.11.17
3,49Oskar Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb15.05.045Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
3,49Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.0426Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,46Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.048Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
3,41Ivan Aleksandar Hristov, IL i BUL24.05.0428Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,40William Lindboe, Sola FIK28.05.048Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
3,40Georg Doert, Blaker IL24.01.0414Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,40Jesper Gjerde Dahl, Sola FIK05.07.046Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
3,35Olav Milde Hagland, Haugesund IL26.09.042Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
-----80--------------------
3,30Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.043Bodø, Treningsstevne18.11.17
3,30Sondre Rom Haugerud, Nordre Land friidrett02.12.0429Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,21Jonas Egelandsdal Berg, Sola FIK27.05.048Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
3,06Fridthjof Snorrason, Ski IL Friidrett21.09.0430Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,95Halvor Mohn Hove, Idrettslaget Skjalg30.06.043Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,46Osazee Parkson (NGR), Gausdal FIK10.09.043Stange, Bamselekene 201817.03.18
5,22Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.041Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
4,86Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.043Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
4,26Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.0411Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,68Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.044Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
3,04Igor Wojcik (POL), Rosendal Turnlag03.11.049Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,54Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.042Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,31Maximilian Wiberg Hermansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett18.02.043Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
3,84Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Leirvik, Hallstemne28.12.17

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,75Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041 (G-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
5,54William Kollberg, IF Hellas30.04.042 (G-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
5,38Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043 (G-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
4,78Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
4,74Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.041 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
4,72Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.041 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
4,37Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.042 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
4,36Niklas Kristensen Selnes, Overhalla IL29.06.042 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
4,35Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
4,32Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.043 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
-----10--------------------
4,31Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
4,31Sander Oppen, IF Sturla17.12.044 (G-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
4,23Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
4,21Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.043 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
4,13Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.045 (G-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
4,08Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.042Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
3,96Niklas Liland, Fana IL04.11.043Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
3,95Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
3,95Benjamin Reiten, IL Tyrving24.08.041 (G-13)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
3,90Andreas Pujol, Fana IL21.03.044Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
-----20--------------------
3,60Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.041 (G-13)Leikvang, Hovdingrekrutt 130.11.17
3,50Jonas Egelandsdal Berg, Sola FIK27.05.049 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
3,43Lars Korssjøen Ryel, Ranheim IL27.10.041 (G-13)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
3,07Halvor Mohn Hove, Idrettslaget Skjalg30.06.0411 (G-13/14)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
2,96Ludvig Haugnes, Hvam IL11.09.044 (G-12)Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.044 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,65Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-13)Leira, Klubbmesterskap30.12.17
2,62Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,61William Kollberg, IF Hellas30.04.042 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,59Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Bergen/Ås, Stevne hopp u/t12.03.18
2,55Mathias Nilsen Børve, Uskedal IL19.01.041Rosendal, Hopp u/t13.03.18
2,51Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,48Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,48Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.042Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,47Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.041Nesodden, Hopp uten tilløp19.04.18
2,41Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----10--------------------
2,40Jakob Røysi Hovland, Sogndal IL27.05.041 (G-13)Sogndal, Seriestevne29.10.17
2,40Teodor Heldal, Fana IL08.10.043Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,39Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,39Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.042Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,39Eirik Eriksen Steinsvik, Rosendal Turnlag28.09.042Rosendal, Hopp u/t13.03.18
2,33Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041Bømlo, Seriestevne08.01.18
2,33Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
2,31Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042Krødsherad, Kretsmesterskap Hopp u/t18.02.18
2,30Halfdan Rindom Tofte, Stord IL02.07.041Leirvik, Hoppstemne u/t20.11.17
2,30Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----20--------------------
2,30Ludvig Haugnes, Fet Friidrettsklubb11.09.041Fet, Fet mesterskap08.02.18
2,30Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.044Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,29Kurt Andrei Bautista, Fyllingen IL23.04.045Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,28Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Leikvang, Stevne i hopp u/t - 211.12.17
2,28Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041Os, Innendørsstevne14.03.18
2,27Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-13)Notodden, Treningsstevne11.11.17
2,27Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.043Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,25Jonas Næs Huke, Rosendal Turnlag13.01.043Rosendal, Hopp u/t13.03.18
2,23Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.041 (G-13)Ålesund, Seriestevne29.11.17
2,23Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
-----30--------------------
2,23Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.044Rosendal, Hopp u/t13.03.18
2,22Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
2,21Marcus Ånderå, Bremnes IL24.08.042Bømlo, Seriestevne08.01.18
2,21Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.044Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,20Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t29.01.18
2,20Andreas Hauge Myklebust, Rosendal Turnlag08.07.045Rosendal, Hopp u/t13.03.18
2,20Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.046Rosendal, Hopp u/t13.03.18
2,19Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
2,19Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Tromsø, Treningsstevne 105.03.18
2,16Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.043Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----40--------------------
2,15Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,14Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.042Bergen/Ås, Stevne hopp u/t12.03.18
2,14Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042Leira, Klubbstevne innendørs22.04.18
2,13Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.041Lye, Hopp u/t01.02.18
2,11Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.044Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
2,10Sander Lysakermoen, Fet Friidrettsklubb21.04.042Fet, BEMS (Bedre enn meg selv)15.03.18
2,09Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.047Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,08Thach Kien Ho, Sandnes IL06.03.042 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
2,08Nikolai Øvreseth, Laksevåg TIL25.08.042Bergen/La, Hopp u/t16.03.18
2,07Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.043 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
-----50--------------------
2,06Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.044 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
2,06Jon Godtskalk Bondhus, Rosendal Turnlag07.04.047Rosendal, Hopp u/t13.03.18
2,05Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.045Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,03Benjamin Reiten, IL Tyrving24.08.041 (G-13)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,03Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.042 (G-13)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
2,03Elias Rognerud Storhaug, Ås IL23.09.041Ås, Kretsstevne05.03.18
2,02Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.046Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,02Jakob Steffensen, Rosendal Turnlag24.07.048Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,99Niklas Liland, Fana IL04.11.048Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,99Johannes Thorkildsen Bondhus, Rosendal Ungdomsskule23.11.049Rosendal, Hopp u/t13.03.18
-----60--------------------
1,98Simen Rognerud Storhaug, Ås IL23.09.042Ås, Kretsstevne05.03.18
1,97Sander Oppen, IF Sturla17.12.0413 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,95Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.041Ringerike, Treningsstevne23.01.18
1,94Kristian Da Silva Øvstebø, Uskedal IL02.03.0410Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,93Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.043 (G-13)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
1,92Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041Stjørdal, Klubb- og seriestevne04.02.18
1,91Simen Fossing, Sørild FIK24.04.041Grimstad, Klubbstevne01.03.18
1,90Tørres Tungesvik Myklebust, Uskedal IL10.11.0411Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,90Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.042Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
1,89Magnus Enes, Rosendal Turnlag24.10.0412Rosendal, Hopp u/t13.03.18
-----70--------------------
1,89Gard Haugland Lunde, Rosendal Ungdomsskule02.12.0413Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,89Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041Gloppen, Seriestemne27.03.18
1,89Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.041Grimstad, Treningsstevne14.04.18
1,88Andreas I. Vestli, Fet Friidrettsklubb22.10.043Fet, BEMS (Bedre enn meg selv)15.03.18
1,87Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.0414Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,85Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.047Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,85Sindre Slaatten Solid, Mandal & Halse IL042Grimstad, Treningsstevne14.04.18
1,84Theodor Bartlett Enes Mehl, Rosendal Turnlag07.07.0415Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,83Olav August Brox, Sandnes IL02.12.045 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
1,83Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.046 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
-----80--------------------
1,83Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, Hopp u.t.12.02.18
1,82Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
1,81Hans Martin Kårstad, Rosendal Ungdomsskule03.09.0416Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,81Jonas Berntsen, Fet Friidrettsklubb044Fet, BEMS (Bedre enn meg selv)15.03.18
1,71Mathias Ersland Høyland, Rosendal Turnlag31.05.0417Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,70Karsten Huse Bjørnebøle, Uskedal IL28.10.0418Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,64Mats Eidsvik, Uskedal IL01.01.0419Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,64Andreas Hellesøy, Rosendal Ungdomsskule26.02.0420Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,62Marius Kyrkjeeide Eidsvik, Uskedal IL01.01.0421Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,58Roberts Naumenko, Rosendal Ungdomsskule02.03.0422Rosendal, Hopp u/t13.03.18
-----90--------------------
1,58Sander Andreas Øye Eikenes, Uskedal IL20.07.0423Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,44Johan Saghaug Kroka, Uskedal IL06.12.0425Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,35Samson Hardeland Svindland, Rosendal Ungdomsskule29.09.0426Rosendal, Hopp u/t13.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,54Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.041Bergen/La, Hopp u/t16.03.18
2,26Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
2,19Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041 (G-13)Sande, Treningsstevne11.10.17
1,81Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.047 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,17Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.042Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.17
11,65William Kollberg, IF Hellas30.04.041Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,81Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.042Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,85Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
9,78Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.043Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,51Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
9,46Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
9,46Sander Oppen, IF Sturla17.12.044Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,06Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.043Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
8,75Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.044Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,03Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.045Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,88Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Leikvang, Hoppstevne17.03.18
6,79Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
6,75Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Leikvang, Stavstevne og tresteg u/t25.11.17
6,48Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041Os, Innendørsstevne14.03.18
6,02Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-13)Notodden, Treningsstevne30.12.17
5,90Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.041Lye, Hopp u/t01.02.18
5,83Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
5,80Elias Rognerud Storhaug, Ås IL23.09.041Ås, Kretsstevne05.03.18
5,74Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.041 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
5,70Simen Rognerud Storhaug, Ås IL23.09.042Ås, Kretsstevne05.03.18
-----10--------------------
5,61Nikolai Øvreseth, Laksevåg TIL25.08.042 (G-13)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
5,55Olav August Brox, Sandnes IL02.12.042 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
5,54Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.043 (G-13)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
5,54Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.044 (G-13)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
5,20Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, Hopp u.t.12.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,98Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.041 (G-13)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,57Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
13,15William Kollberg, IF Hellas30.04.041 (G-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
12,72Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.042 (G-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
12,25Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.043 (G-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
12,04Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
10,50Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.044 (G-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
10,41Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
9,43Niklas Kristensen Selnes, Overhalla IL29.06.042 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
9,24Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-13)Leira, Klubbmesterskap30.12.17
9,00Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041 (G-13)Haugesund, Romjulsstevne29.12.17
-----10--------------------
8,50Brian Hustad, Steinkjer Friidrettsklubb20.04.042 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
8,39Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.043 (G-13)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
7,87Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.043 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
7,81Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.042 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
7,53Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-13)Notodden, Treningsstevne11.11.17
7,20Niklas Liland, Fana IL04.11.041Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
6,96Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
6,44Aron Mathias Vonheim, Stårheim IL12.10.043 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
2,64Ludvig Haugnes, Hvam IL11.09.047 (G-12)Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.043 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,40William Kollberg, IF Hellas30.04.041Stange, Bamselekene 201816.03.18
12,23Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Stange, Bamselekene 201816.03.18
11,91Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
11,54Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.043Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
11,13Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.044Stange, Bamselekene 201816.03.18
10,89Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.045Stange, Bamselekene 201816.03.18
10,76Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
10,39Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
10,16Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
10,11Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.043 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----10--------------------
9,98Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
9,27Elias Kristoffer Moen, Sørild FIK09.04.044 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
9,23Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.045Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
9,16Bendik Sandvold-Ertsås, Hamar IL04.04.042Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
9,16Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,87Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.048Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,84Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
8,76Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.049Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,47Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.042Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,39Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.048Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----20--------------------
8,36Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.042Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
8,33Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.043Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,31Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.041Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
8,29Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
8,23Niklas Kristensen Selnes, Overhalla IL29.06.042Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,12Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Leikvang, Kengurukarusellen 222.02.18
8,06Mathias Vikingstad, Sola FIK10.02.041Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
8,05Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.0411Stange, Bamselekene 201816.03.18
7,96Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
7,95Rolf Conrad Bakke, Røyken UIL01.02.043Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
-----30--------------------
7,93Niklas Liland, Fana IL04.11.042Leikvang, Kengurukarusellen 222.02.18
7,89Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.045 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,83Kasper Vestheim Nordh, Nesøya IL12.08.0412Stange, Bamselekene 201816.03.18
7,81Florian Selmer Reinertsen, Idrettslaget Skjalg07.01.043Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
7,34Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.044Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
7,29Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.0413Stange, Bamselekene 201816.03.18
7,29Christian Flückiger, Ski IL Friidrett02.08.0414Stange, Bamselekene 201816.03.18
7,16Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.044Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
7,09Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044Bærum, Indoor Games106.01.18
7,05Markus R. Gregersen, Lyngdal IL22.04.041Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
-----40--------------------
7,01Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.042Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
6,94Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.0415Stange, Bamselekene 201816.03.18
6,88Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
6,82Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.048 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp28.01.18
6,75Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045Bærum, Indoor Games106.01.18
6,70Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
6,69Sander Oppen, IF Sturla17.12.0417Stange, Bamselekene 201816.03.18
6,51Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.045Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
6,47Anass Safiani, IL i BUL17.11.0412 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
6,45Eirik Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.045Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
-----50--------------------
6,45Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.043Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
6,42Jonas Egelandsdal Berg, Sola FIK27.05.042Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
6,14Tobias Norland, Sola FIK28.08.046Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
6,05Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.0420Stange, Bamselekene 201816.03.18
5,99Andreas Thorvaldsen, Sola FIK05.08.044Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
5,96Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.0421Stange, Bamselekene 201816.03.18
5,89Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.042Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
5,89Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.0422Stange, Bamselekene 201816.03.18
5,84Maximilian Wiberg Hermansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett18.02.046Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
5,42Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.044 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen28.01.18
-----60--------------------
5,40Olav Milde Hagland, Haugesund IL26.09.043Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,63Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.043Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
6,98Igor Wojcik (POL), Rosendal Turnlag03.11.044Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
6,85Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.049Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,13Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Bodø, Treningsstevne18.11.17

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
7,42Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,44Scott Ygård, IF Hellas06.01.031-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,54Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,57Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.033-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,59Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,63Aanund Tveitå, Otra IL13.09.03HSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
7,66Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leirvik, Hallstemne28.12.17
7,72Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
7,75Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
-----10--------------------
7,79Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033-h3Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,80Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.032Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
7,82Sindre Fidje Andersen, Kristiansands IF Friidrett01.09.031-h2Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
7,86Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.033-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,87Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,87Jack Chen, IF Sturla08.02.036 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,89Gaute Øymo Mælen, Strandebarm IL11.11.034-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,91Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032-h1Leikvang, Innendørsstevne20.02.18
7,91Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.035-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,94Georg Olsen Urdal, BUL-Tromsø Friidrett08.03.031Tromsø, Treningsstevne 105.03.18
-----20--------------------
7,95Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.034-h3Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,97Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.031-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
7,97Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.031-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,00Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.034-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,00Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.033-h1Leikvang, Innendørsstevne20.02.18
8,01Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.033-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,01Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.037-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,01Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1Leikvang, Innendørsstevne20.02.18
8,03Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,04Emil Åseth Kristiansen, FIK Orion10.03.032 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
-----30--------------------
8,06Robin Haave, Kongsvinger IL Friidrett13.05.036-h3 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,07Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.036-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,09Martin Biuso, Ringerike Friidrettsklubb18.05.034-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,10Odin Imsen Horn, Fyllingen IL25.05.031-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,11Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.036-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,12Anders Vik, FIL Aks-7707.03.037-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,13Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.031 (G-14)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
8,13Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.034-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,14Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.032-h1Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
8,15Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.037 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----40--------------------
8,20Hamidullah Jabarkhel, Salangen Friidrett09.05.034Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
8,21Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.036-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,21Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.034-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
8,21Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.038-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,21Trym Adrian Skogli, Kragerø IF Friidrett18.06.031-h2Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
8,22Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.033-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,22Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.033-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,25Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032-h2Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
8,26Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
8,26Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.035-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----50--------------------
8,27Håvard Seim Berentsen, Fana IL17.08.033-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,27Brede Pettersen, Romerike Friidrett02.09.036-fi Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,28Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.036-h1Leikvang, Innendørsstevne20.02.18
8,29William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031Leikvang, Hovdingrekrutt 215.01.18
8,29André Veland Liland, Fana IL03.07.034-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,30Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.034-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,30Preben Engh, Kristiansands IF Friidrett28.01.032-h1Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
8,31Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,31Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.032-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,31Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.034-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
-----60--------------------
8,34Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032Leirvik, Hallstemne28.12.17
8,37Tobias Johansen, IK Hind22.08.035Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
8,40Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.032Tromsø, Treningsstevne 105.03.18
8,41Thomas Kvam, Nesøya IL23.03.035-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,42Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.032Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
8,45Magnus Storfjord, IK Grane17.04.033-h2Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
8,45Håkon Aasen, Botne SK15.08.036-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,45Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.036-h2Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,46Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.033-h1Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
8,49Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
-----70--------------------
8,49August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Kretssstevne15.03.18
8,51Henrik Malt, Ask Friidrett02.08.035-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,53Isak Fjesme Hustad, Kristiansands IF Friidrett29.07.033-h1Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
8,56Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.032 (G-14)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
8,57Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.034-h1 (MS)Sandnes, Kveldsstevne 220.02.18
8,57Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.031-h1Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
8,59Mathias Olivares, Fagernes IL01.01.031 (G-14)Leira, Klubbmesterskap30.12.17
8,63Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.037-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,64Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.034-h1Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
8,66Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----80--------------------
8,67Abraham Rossinow, Ready26.12.035-h3 (G-14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,68Oscar Westergren, IK Grane08.02.034-h2Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
8,69Martin Kim Klingsheim, Haugesund IL23.11.032 (G-14)Haugesund, Romjulsstevne29.12.17
8,70Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.032-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,74Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.038-h2Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,78Martin Olai Haddeland, Kristiansands IF Friidrett23.04.035-h2Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
8,82Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.032-h1Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
8,83Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.038-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,84Andreas Arendt Furuly, Gjesdal IL25.07.035-h1Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
8,87Karsten André Roa Ladstein, Oppegård IL22.07.036-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----90--------------------
8,90Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.033Leirvik, Hallstemne28.12.17
8,91Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.037-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,91Andreas Tvete, Sportsklubben Vidar19.08.038-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,93Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.032Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
8,97Erik Kvamme Solberg, Norna-Salhus IL26.06.037-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,07Mikkel Berglund, Ringerike Friidrettsklubb26.02.037-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,07Daniel Elias Myhre, Røyken UIL30.07.036Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
9,09Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.034 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
9,14Isak Opdal Svarliaunet, Overhalla IL29.11.034Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,17Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.038-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----100--------------------
9,18Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
9,20Kristoffer Haugland, FIL Aks-7704.04.036-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
9,23Johannes Føll, Stadsbygd IL30.07.031 (G-14)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
9,36William Lillefosse, Ørsta IL09.11.033Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
9,40Tobias August Luther, IF Hellas11.08.036-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
9,44Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,63Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
9,70Mathias Aaberg, Sørild FIK05.10.034-h1 (MS)Grimstad, Treningsstevne18.01.18
10,04Daniel Opdal, Beitstad IL20.12.032 (G-14)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
10,14Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.07.033-h1Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
-----110--------------------
10,48Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.03122-h1 (FV)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,65Kacper Marczyk (POL), Steinkjer Friidrettsklubb04.02.031Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h2Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,12Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h2Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,46Jack Chen, IF Sturla08.02.031-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,69Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.032-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,84Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.033-h2Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
13,48Mathias Olivares, Fagernes IL01.01.031 (G-14)Leira, Klubbmesterskap30.12.17
13,51Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.034-h2Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
13,83Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
14,08August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Kretssstevne15.02.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,96Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031-h4 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
23,97Scott Ygård, IF Hellas06.01.031-fi Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,98Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032-fi Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
24,17Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h2Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
24,37Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.032-h2Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
24,40Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.032-h4Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
24,58Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,58Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
24,66Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.033-h3Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
24,69Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
-----10--------------------
24,75Sindre Fidje Andersen, Kristiansands IF Friidrett01.09.031-fi (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201825.02.18
24,85Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.033-h1Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
24,90Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
25,05Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.034-h1Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,13Aanund Tveitå, Otra IL13.09.032-h6 (MS)Grimstad, Treningsstevne18.01.18
25,14Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,43Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.033-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,55Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.033-h2 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
25,61Emil Åseth Kristiansen, FIK Orion10.03.032 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
25,67Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.033-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----20--------------------
25,72Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.032-h3 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
25,81Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032-h1 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
25,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.034-h2Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,88Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.034-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,91Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.031-h4Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,91Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
25,91Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
25,92Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.032-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,04William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.035-h3Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,16Gaute Øymo Mælen, Strandebarm IL11.11.035-h1Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
-----30--------------------
26,17Robin Haave, Kongsvinger IL Friidrett13.05.033-h3 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
26,29Martin Biuso, Ringerike Friidrettsklubb18.05.031-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,36Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.036-h3Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,46Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032-h1Leikvang, Innendørsstevne20.02.18
26,53Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.031-h2Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
26,53Kristian Døvik, Haugesund IL20.02.031Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
26,55Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
26,61Birk Staven, Nesodden IF28.02.034-h2 (MS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
26,63Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.032-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,67Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.032-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----40--------------------
26,70Brede Pettersen, Romerike Friidrett02.09.033-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,75Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.035-h2Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,76Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
26,91Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.033-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,10Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,22André Veland Liland, Fana IL03.07.031-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
27,24Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.033-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
27,32Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.034-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,39Odin Imsen Horn, Fyllingen IL25.05.032-h4Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
27,40Bastian Berthelsen, IL Tyrving30.01.035-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----50--------------------
27,46Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.031-h1 (MS)Grimstad, Treningsstevne18.01.18
27,46Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.034-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
27,51Erlend Janborg, Nesøya IL17.09.035-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
27,56Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.031-h1Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
27,58Filip Vaa Kjelsberg, FIK Ren-Eng18.02.034-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
27,60Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.031 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
27,65Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.032Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
27,65Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.032-h2Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
27,69Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.035-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,70Håvard Seim Berentsen, Fana IL17.08.033-h4Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----60--------------------
27,77Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.032-h1Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
27,78Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.034-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,84Isak Eriksen, IL Tyrving17.07.031-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
27,84Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.035-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
27,87Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,03Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.036-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,32Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.033Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
28,32Henrik Malt, Ask Friidrett02.08.032-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
28,36Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.033-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
28,46Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.033Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
-----70--------------------
28,52Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.035-h4 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
28,69Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
28,70Martin Olai Haddeland, Kristiansands IF Friidrett23.04.033-h2 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201825.02.18
28,84Oscar Westergren, IK Grane08.02.036-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,85David Jee Woo Ødegaard, Moss IL22.07.035-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,96Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.034 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
29,12Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.034-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
29,60Brage Strugstad Qviller, FIK Orion10.07.031Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
29,63Martin Kim Klingsheim, Haugesund IL23.11.032 (G-14)Haugesund, Romjulsstevne29.12.17
29,76Anders Skretting, Hinna IL05.10.032-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----80--------------------
30,04Mikkel Berglund, Ringerike Friidrettsklubb26.02.034-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
30,46Ole Martin Elle Uppsata, Lørenskog Friidrettslag24.01.036-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,65Isak Opdal Svarliaunet, Overhalla IL29.11.033Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
30,80Erik Kvamme Solberg, Norna-Salhus IL26.06.034-h3Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
30,98Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.035 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
33,12Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.035-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
34,00Håkon Kristian Walle, Lørenskog Friidrettslag06.03.035-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
34,41Daniel Opdal, Beitstad IL20.12.031 (G-14)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
35,43Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.032-h2 (FGP)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
36,69Jack Chen, IF Sturla08.02.034-h1 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----90--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,75Kacper Marczyk (POL), Steinkjer Friidrettsklubb04.02.032-h1Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,78Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.033-h3Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,51Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.034-h4Sabadell/ESP, Campeonato de España Sub16 en Pista Cubierta17.03.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,39Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.034 (MS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
55,40Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031-h1 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
57,25Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
58,55Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.032-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
58,66Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.032-h1 (MS)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
59,02Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.033-h1 (MS)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,01,61Isak Fjesme Hustad, Kristiansands IF Friidrett29.07.032-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201824.02.18
1,01,94Georg Olsen Urdal, BUL-Tromsø Friidrett08.03.031Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
1,02,71Martin Olai Haddeland, Kristiansands IF Friidrett23.04.033-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201824.02.18
1,03,19Andreas Døske, Haugesund IL26.05.032Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
-----10--------------------
1,03,66Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.033-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
1,05,03Hamidullah Jabarkhel, Salangen Friidrett09.05.032Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
1,09,26Johannes Føll, Stadsbygd IL30.07.031 (G-14)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
1,15,25Daniel Elias Myhre, Røyken UIL30.07.033Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,50Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,32,99Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,33,08Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,33,57Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.033-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,33,79Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.031Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
1,33,94Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,33,99Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,35,63Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.034-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,36,22Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.033-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,37,55Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
-----10--------------------
1,37,91Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.034 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,38,28Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.035 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,39,03Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.034-fi-C (MS)Ranheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,39,18Kristian Døvik, Haugesund IL20.02.032Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
1,40,34Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.031-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,41,03Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.035-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,41,91Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.038 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,43,33Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.032-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,43,78Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.033-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,45,14Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----20--------------------
1,45,17Daniel Oppen, IF Sturla26.02.035-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,45,76Filip Vaa Kjelsberg, FIK Ren-Eng18.02.036-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,45,87Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.034-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,49,40Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.032 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,57,46Nicolai Solheim Gjetanger, Ringerike Friidrettsklubb14.12.039 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,57,59Mikkel Berglund, Ringerike Friidrettsklubb26.02.0310 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,58,58Simen Smedsrud, Nordre Eidsvoll IL08.10.032-h1 (G-14)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
2,04,66Ole Martin Elle Uppsata, Lørenskog Friidrettslag24.01.036-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,11,63Håkon Kristian Walle, Lørenskog Friidrettslag06.03.037-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,50Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,02Ole Sivert Røyrhus, Stranda IL11.03.031-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,05,72Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.032 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,06,74Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,08,87Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,08,92Martin Aske, Idrettslaget Skjalg12.03.032-h1 (G-15/16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,09,30Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,10,14Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.031-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,11,47Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.034-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,12,64August Anton Winsnes, Dimna IL15.08.032-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,14,36Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----10--------------------
2,15,15Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.034-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,15,27John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.033-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,15,96Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.034-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,16,29Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.034-h1 (G-15/16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,16,91Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.035-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,17,75Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
2,18,11Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,19,30Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.036-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,19,62Isak Fjesme Hustad, Kristiansands IF Friidrett29.07.034-h1 (G-15/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201825.02.18
2,19,88Jostein Henri Liland, Sandefjord Turn & IF08.03.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----20--------------------
2,19,98Jone Osland, Bjerkreim IL13.10.035-h1 (G-15/16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,21,12Martin Olai Haddeland, Kristiansands IF Friidrett23.04.035-h1 (G-15/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201825.02.18
2,21,16Andreas Døske, Haugesund IL26.05.032 (G-14)Haugesund, Romjulsstevne29.12.17
2,21,27Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.034-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,21,80Tobias Johansen, IK Hind22.08.035-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,24,54Aanund Tveitå, Otra IL13.09.03HSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,24,66Karsten André Roa Ladstein, Oppegård IL22.07.031-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,24,77Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.035-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,24,80Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,25,25Christian Stamm, Moss IL28.02.037-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----30--------------------
2,25,86Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.037 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,26,50Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.033-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,27,99Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.036-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,29,51Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,30,39Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.037-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
2,30,87Aleksander Jørgensen, Haugesund IL20.02.037-h1 (G-15/16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,31,32Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.035-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,36,34Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.036-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,40,63Oscar Westergren, IK Grane08.02.036-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,40,66Nicolai Solheim Gjetanger, Ringerike Friidrettsklubb14.12.037-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----40--------------------
2,48,30Trygve Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett04.09.032Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06,99Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,09,15Kacper Marczyk (POL), Steinkjer Friidrettsklubb04.02.031-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,24,15Daan Thomas Achterberg (NED), Herkules Friidrett13.06.036 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,45,86Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.031Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,47,34Sigurd Saxe Sandvik, Byåsen IL17.11.034-fi-C (MS)Ranheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,50,98Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.033Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,53,63Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.034Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,56,60Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.035-fi-C (MS)Ranheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,56,94Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,59,15Milan Spijker, Halden IL25.05.032-h1 (MS)Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
3,02,87Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
3,02,96Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.032Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
3,09,27Jostein Henri Liland, IL Runar08.03.039Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
-----10--------------------
3,13,11Samuel Kleppa, Gjesdal IL19.03.033Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
3,22,36Andreas Arendt Furuly, Gjesdal IL25.07.034Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,38Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,23,91Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.031Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,27,01Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.031Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,33,37Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.032Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,35,24Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.033Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,38,51Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.034Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,40,70Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,42,85Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.035Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,43,20Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
5,05,94Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.037Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
5,21,39Kristoffer Haugland, FIL Aks-7704.04.033Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
-----10--------------------

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,00,19Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.037 (MS)Ranheim, Vinterliga-Finalen07.02.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10,23Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,32,13Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.034Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,32,82Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.035Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,58,81Daniel Oppen, IF Sturla26.02.037Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10,06Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22,5August Lunde, Byåsen IL04.09.031 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
9,54,9Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.032 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.18
10,06,9Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.033 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.18
11,03,1Sture Thoresen, Heimdal IL30.08.034 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,07,4Kasper Sæterhaug Knudsen, Strindheim IL17.06.035 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
14,35,6Ole Andreas Gussøy Vorland, Sjetne IL10.06.0310 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
8,62Scott Ygård, IF Hellas06.01.032Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
8,69Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
8,82Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,92Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.033Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
9,32Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.034Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
9,33Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.035Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
9,56Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03HSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
9,62Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.032-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
9,67Christian Thomassen, Aremark IF12.03.036Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
-----10--------------------
9,88Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.032Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,89Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.037Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
9,97Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.034-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
10,07Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.031Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
10,07Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.032Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
10,15August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Kretssstevne15.03.18
10,33Brede Pettersen, Romerike Friidrett02.09.032Stange, Bamselekene 201816.03.18
10,40Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,53Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.031Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
10,56Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031-h1Porsgrunn, KM Telemark innendørs21.01.18
-----20--------------------
10,57Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
11,23Daniel Oppen, IF Sturla26.02.033Stange, Bamselekene 201816.03.18
11,44Håkon Aasen, Botne SK15.08.034Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
11,47Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Scott Ygård, IF Hellas06.01.031 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
9,79Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.033 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,48Daan Thomas Achterberg (NED), Herkules Friidrett13.06.034 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50,38Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
5,07,64Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
5,44,51Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
7,19,58William Lillefosse, Ørsta IL09.11.031 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27,02Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
8,21,62Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.032Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
8,53,64Brage Strugstad Qviller, FIK Orion10.07.033Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
12,15,56Daniel Elias Myhre, Røyken UIL30.07.031Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57,85Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,32,80Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
1,80Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.032Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
1,76Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
1,70Scott Ygård, IF Hellas06.01.031Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,69Aanund Tveitå, Otra IL13.09.03HSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
1,68Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.033Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
1,65Lasse Bøe-Hansen, Nordre Fjell Friidrett28.11.033Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,65Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,65Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.035Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,61Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
-----10--------------------
1,60Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.036Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,60Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
1,60Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,60Stian Henrik Nilssen, IL Pioner02.01.031Finnsnes, 1. mai hoppstevne01.05.18
1,58Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
1,57Gaute Aasberg Andreassen, Sem IF08.12.039Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,55Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.037Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,55Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032Leirvik, Hallstemne26.01.18
1,55Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.032 (G-15/16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
1,55Tobias Johansen, IK Hind22.08.036Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
-----20--------------------
1,53Sondre Overskeid, Ski IL Friidrett07.06.0310Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,50August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Treningsstevne18.11.17
1,50Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032Leirvik, Hallstemne28.12.17
1,50Sindre Fidje Andersen, Kristiansands IF Friidrett01.09.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,50Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.036 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,50Hamidullah Jabarkhel, Salangen Friidrett09.05.032Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
1,50Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.032Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,50Daniel Oppen, IF Sturla26.02.033Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,45Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.031Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
1,45Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.039Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----30--------------------
1,45Jørgen Bergh, IL Koll29.12.035Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,41Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.0311Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,40Emil Åseth Kristiansen, FIK Orion10.03.031 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,40Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.037 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,35Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.032 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,35Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.033 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,30Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.034 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
1,25Daniel Elias Myhre, Røyken UIL30.07.034Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leirvik, Hoppstemne u/t20.11.17
1,35Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Olden, Lagsmeisterskap14.02.18
1,35Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Askøy, Seriestevne i hopp u/t15.03.18
1,33Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Klubbstevne01.03.18
1,33Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031Gloppen, Seriestemne27.03.18
1,30Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,30Scott Ygård, IF Hellas06.01.031Krødsherad, Kretsmesterskap Hopp u/t18.02.18
1,30Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032Grimstad, Klubbstevne01.03.18
1,30Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.033Grimstad, Klubbstevne01.03.18
1,28Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
-----10--------------------
1,28Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,27Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031Leikvang, Hoppstevne17.03.18
1,21Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
1,20Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031Bømlo, Seriestevne06.11.17
1,20Trym Adrian Skogli, Kragerø IF Friidrett18.06.032Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
1,19Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.031 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
1,19Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032Leirvik, Hoppstemne u/t20.11.17
1,15Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031 (G-14)Løten, Treningsstevne hopp12.12.17
1,15Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.031 (G-14)Porsgrunn, Treningsstevne20.12.17
1,10Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031Osterøy, Hopp u.t.19.02.18
-----20--------------------
1,10Mathias Aaberg, Sørild FIK05.10.034Grimstad, Klubbstevne01.03.18
1,10Simon Fjærbu, Sørild FIK11.12.035Grimstad, Klubbstevne01.03.18
1,05Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.033Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
1,00Julius Riel-Saua, IL Ilar02.10.034 (MS)Nesseby, Romjulsstevne30.12.17
1,00Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.031Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
0,95Mikkel Berglund, Ringerike Friidrettsklubb26.02.031Ringerike, Treningsstevne23.01.18
0,90Martin Håvik Ljones, Rosendal Turnlag20.11.031Rosendal, Hopp u/t13.03.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
3,60Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
3,50Aanund Tveitå, Otra IL13.09.033Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
3,00Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.034Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,90Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,90Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.035Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,73Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
2,65Stian Henrik Nilssen, IL Pioner02.01.031Finnsnes, Stavstevne22.02.18
2,40Scott Ygård, IF Hellas06.01.032 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,20Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.031 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
-----10--------------------
2,05Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.032Finnsnes, Stavstevne22.02.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,20Aanund Tveitå, Otra IL13.09.03HSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
6,06Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03HSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
5,92Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
5,69Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.031Stange, Bamselekene 201816.03.18
5,65Sindre Fidje Andersen, Kristiansands IF Friidrett01.09.031Arendal, Grane Games 201803.02.18
5,62Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.033Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
5,61Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,52Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.032Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
5,41Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.033Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
5,37Christian Thomassen, Aremark IF12.03.034Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
-----10--------------------
5,35Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.032Stange, Bamselekene 201816.03.18
5,33Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Stange, Bamselekene 201816.03.18
5,29Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
5,29Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031Finnsnes, 1. mai hoppstevne01.05.18
5,27Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.033Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,26Anders Vik, FIL Aks-7707.03.034Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
5,23Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.035Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
5,22Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.034Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,10Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.035Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
5,10Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----20--------------------
5,09Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.036Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
5,09Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.036 (MS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
5,06Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.033Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
5,03Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
5,03Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.037Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
5,00Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.031Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
4,99Preben Engh, Kristiansands IF Friidrett28.01.034Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
4,99Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.032Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
4,96William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.036Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,93Magnus Storfjord, IK Grane17.04.032Arendal, Grane Games 201803.02.18
-----30--------------------
4,92Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.035Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,88Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
4,88Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.036Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,87Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.037Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,85Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.036 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
4,84Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,83Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.032Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
4,80Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.0310Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,76Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.036 (MS)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
4,76Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.037Stange, Bamselekene 201816.03.18
-----40--------------------
4,74Tobias Johansen, IK Hind22.08.0310Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,73Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.034 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,73Gaute Aasberg Andreassen, Sem IF08.12.038Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,73Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.038Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,70August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Kretssstevne15.03.18
4,67Isak Fjesme Hustad, Kristiansands IF Friidrett29.07.035Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
4,67Stian Henrik Nilssen, IL Pioner02.01.032Finnsnes, 1. mai hoppstevne01.05.18
4,60Daniel Oppen, IF Sturla26.02.031 (G-14)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
4,53Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.0313Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,52Martin Olai Haddeland, Kristiansands IF Friidrett23.04.037Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
-----50--------------------
4,51Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.039Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,32Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.037 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
4,31Oscar Westergren, IK Grane08.02.033Arendal, Grane Games 201803.02.18
4,23Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.0313Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,22André Veland Liland, Fana IL03.07.0310Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,20Hamidullah Jabarkhel, Salangen Friidrett09.05.034Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
4,16Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.0311Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,15Andreas Døske, Haugesund IL26.05.033Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
4,06Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.0314Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,04Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.031 (G-14)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
-----60--------------------
4,04Jørgen Bergh, IL Koll29.12.0315Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,02Erik Kvamme Solberg, Norna-Salhus IL26.06.038Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
4,02Sondre Overskeid, Ski IL Friidrett07.06.0316Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
3,93Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.035Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
3,85Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
3,70Trygve Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett04.09.036Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
3,64Daniel Elias Myhre, Røyken UIL30.07.037Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
3,64Håkon Aasen, Botne SK15.08.0317Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
3,34William Lillefosse, Ørsta IL09.11.033Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
3,27Daniel Opdal, Beitstad IL20.12.032 (G-14)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
-----70--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00Gerenkial Kibrom Abrha (ERI), Steinkjer Friidrettsklubb07.04.031 (G-14)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,22Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.031Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,80Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031Leirvik, Hallstemne28.12.17
4,66Daniel Oppen, IF Sturla26.02.033Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,64Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032Leirvik, Hallstemne28.12.17

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,81Scott Ygård, IF Hellas06.01.031 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,79Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Askøy, Seriestevne i hopp u/t12.02.18
2,73Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.031 (G-14)Ålesund, Seriestevne29.11.17
2,72Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leirvik, Hoppstemne u/t18.12.17
2,70Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Klubbstevne01.03.18
2,69Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.032 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,64Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.032 (G-14)Ålesund, Seriestevne29.11.17
2,64Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
2,63Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032Grimstad, Klubbstevne01.03.18
2,62Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
-----10--------------------
2,54Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031Gloppen, Seriestemne27.03.18
2,53Martin Hauglid, Søgne IL13.06.031Lunde, Treningsstevne Hopp uten tilløp18.01.18
2,52Leo Cirotzki, Sogndal IL23.05.031 (G-14)Sogndal, Seriestevne29.10.17
2,51Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.034 (G-15/17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,50Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.035 (MS)Leikvang, Stevne i hopp22.12.17
2,48Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031Bømlo, Seriestevne06.11.17
2,48Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.031 (G-14)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,46Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.036 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,46Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.031Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
2,45Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
-----20--------------------
2,44Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,41Lasse Bøe-Hansen, Nordre Fjell Friidrett28.11.033Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,41Odin Imsen Horn, Fyllingen IL25.05.034Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,41Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,40Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-14)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
2,40Trym Adrian Skogli, Kragerø IF Friidrett18.06.032Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
2,39Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.033Grimstad, Klubbstevne01.03.18
2,37Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.035Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,35Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Valestrand, Hopp u.t.27.12.17
2,34Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.036 (G-15/17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----30--------------------
2,34Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,33Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032Leirvik, Hoppstemne u/t18.12.17
2,33Georg Olsen Urdal, BUL-Tromsø Friidrett08.03.031Tromsø, Treningsstevne 105.03.18
2,29Eskil Gauslaa-Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.033 (G-14)Ålesund, Seriestevne29.11.17
2,26Mathias Aaberg, Sørild FIK05.10.034Grimstad, Klubbstevne01.03.18
2,25Ludvig Langeland, Rjukan Idrettslag28.06.031 (G-14)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
2,23August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Innendørsstevne18.01.18
2,22Nicolai Solheim Gjetanger, Ringerike Friidrettsklubb14.12.031Ringerike, Treningsstevne23.01.18
2,20Daniel Oppen, IF Sturla26.02.038 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,20Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031Osterøy, Hopp u.t.19.02.18
-----40--------------------
2,20Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.032Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,16Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.034Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,13Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.032Tromsø, Treningsstevne 105.03.18
2,07Julius Riel-Saua, IL Ilar02.10.036 (MS)Nesseby, Romjulsstevne30.12.17
1,90Mikkel Berglund, Ringerike Friidrettsklubb26.02.032Ringerike, Treningsstevne23.01.18
1,90Simon Fjærbu, Sørild FIK11.12.035Grimstad, Klubbstevne01.03.18
1,89Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.07.032Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,69Martin Håvik Ljones, Rosendal Turnlag20.11.031Rosendal, Hopp u/t13.03.18
1,64Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.034 (FGP)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,92Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
11,72Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
11,48Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
11,47Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.031Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
10,73Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.033Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
10,51Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.031Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
10,39Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.031 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201825.02.18
10,35Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
10,08Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
9,85Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.032Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
-----10--------------------
9,72Daniel Oppen, IF Sturla26.02.035Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,13Trygve Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett04.09.033Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
7,97Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.034Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,98Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031Leikvang, Hoppstevne17.03.18
7,82Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.031 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
7,34Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Osterøy, Hopp u.t.12.02.18
7,15Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-14)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
6,66Ludvig Langeland, Rjukan Idrettslag28.06.031 (G-14)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
4,98Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.07.032 (G-14)Rjukan, Treningsstevne29.11.17

Kule

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.03122 (FV)Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.035 (FGP)Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,98Sander Skarland, Overhalla IL08.04.031Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
15,73Steffen Melheim, Olden IL01.08.032Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
13,94Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.033Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
13,43Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.031Stange, Bamselekene 201818.03.18
12,96Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
12,92Aanund Tveitå, Otra IL13.09.036Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
12,81Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.031 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
12,59Sindre Fidje Andersen, Kristiansands IF Friidrett01.09.031Arendal, Grane Games 201803.02.18
12,51Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.033Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
12,48Anders Vik, FIL Aks-7707.03.037Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
-----10--------------------
12,36Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
12,28Preben Engh, Kristiansands IF Friidrett28.01.032Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
12,16Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.034Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
12,15Scott Ygård, IF Hellas06.01.035Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,85Thomas Kvam, Nesøya IL23.03.034Stange, Bamselekene 201818.03.18
10,72Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,08Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.033Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
10,04Hamidullah Jabarkhel, Salangen Friidrett09.05.031Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
9,72Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.033Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,59Lasse Bøe-Hansen, Nordre Fjell Friidrett28.11.031Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----20--------------------
9,56Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.033Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
9,54Isak Fjesme Hustad, Kristiansands IF Friidrett29.07.034Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
9,54Gaute Aasberg Andreassen, Sem IF08.12.037Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,05Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.0312Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
9,02William Lillefosse, Ørsta IL09.11.032Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
8,94David Jee Woo Ødegaard, Moss IL22.07.038Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
8,65William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.033Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
8,61Daniel Elias Myhre, Røyken UIL30.07.032Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
8,59Georg Olsen Urdal, BUL-Tromsø Friidrett08.03.033Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
8,57Martin Olai Haddeland, Kristiansands IF Friidrett23.04.035Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
-----30--------------------
8,47Andreas Arendt Furuly, Gjesdal IL25.07.036Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
8,37Ole Martin Elle Uppsata, Lørenskog Friidrettslag24.01.036Stange, Bamselekene 201818.03.18
8,36Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.07.031Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
8,20Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.032 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
8,09Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.034Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
7,86Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.039Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
7,69Håkon Aasen, Botne SK15.08.038Stange, Bamselekene 201818.03.18
7,45Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.039Stange, Bamselekene 201818.03.18
7,43Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.0310Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
7,32Emil Åseth Kristiansen, FIK Orion10.03.033 (G-14)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
-----40--------------------
6,92Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.035Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
6,88Daniel Opdal, Beitstad IL20.12.033 (G-14)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
6,77Håkon Kristian Walle, Lørenskog Friidrettslag06.03.0310Stange, Bamselekene 201818.03.18
5,70Ole Kristian Olsen, Gjesdal IL30.08.037Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,97Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Stryn, Strynehalleikane 201803.03.18
11,25Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
10,97Sindre Fidje Andersen, Kristiansands IF Friidrett01.09.032 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
10,10Scott Ygård, IF Hellas06.01.034 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
8,78Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
8,15Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.036 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,28Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.07.031Rjukan, Treningsstevne26.01.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,79August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Treningsstevne18.11.17

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4220Aanund Tveitå, Otra IL
13.09.031Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
3902Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
11.02.032Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Gutter 16

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,71Elias Lein Staven, Namsen Friidrettsforening26.07.021 (G-17)Ås/SWE, Hissmoforsspelen27.01.18

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,29Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.021 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
6,03Jonas André Ose, Dimna IL13.06.022 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
6,08Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.023 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,04Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
7,14Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021-fi Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,31Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.021-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,33Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
7,46Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
7,46Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.022-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
7,46Jesper Andreassen, Overhalla IL26.03.022-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,50Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,50Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.022-h3Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,53Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
-----10--------------------
7,54Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h1 (G-15)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,54Tobias Bergvik, BUL-Tromsø Friidrett02.01.021Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
7,57Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.023-fi-B (MS)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,59Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.022-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,62Lars Ådland, IL Tyrving09.07.022-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,63Johannes Stenhouse Ytrearne, Fana IL13.05.023-h3Malmø/SWE, Pallas Spelen 201827.01.18
7,66Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.023-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,66Kasper Aune Dahl, FIK Orion14.07.025-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,67Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.025-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,69Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.023-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
-----20--------------------
7,69Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023-h3Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,73Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.024Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
7,73Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.024-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,73Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.024-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,78Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.023-h1 (G-15)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,80Sondre Yri Aaberg, Sørild FIK03.08.023-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,82Martin Rogerio Flaten, Lyngdal IL01.11.021-h3 (G-13/17)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,82Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.026-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,82Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021-h1Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
7,83Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021Bodø, Kretssstevne15.03.18
-----30--------------------
7,84Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.023 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,84Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.023-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,85Francis Kelleher, IL Tyrving06.12.022-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
7,86Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.024-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,87Johan Wadsworth, IK Hind26.04.026-h3Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,90Vetle Nilsen, Sørild FIK21.04.025-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,91Kim Daniel Saugestad Krutå, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.027-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,93Sindre Østgård, FIK Orion10.02.026Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
7,93Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.022Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
7,93Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.022Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
-----40--------------------
7,93Thomas Alexander Jonassen, Sørild FIK02.12.024-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,94Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.024Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
7,97Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.021Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
7,98Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.025-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,02Ivar Løwø, IL Pioner27.02.024-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,04Andreas Driot, IL i BUL07.06.026-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,05Felix Christensen, IL i BUL20.04.021-h1 (MS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
8,06Elias Lein Staven, Namsen Friidrettsforening26.07.022-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,06Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.027-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,09Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021-h1Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
-----50--------------------
8,09Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.026Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
8,10Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.021-fi-APorsgrunn, KM Telemark innendørs21.01.18
8,11Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
8,13Lasse Moen, Sørild FIK28.06.025-h3 (MS)Grimstad, Treningsstevne18.01.18
8,19Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.025-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,20Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.025Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,30Vegard Remnes, Sandnessjøen IL14.02.023-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,32Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.023Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
8,33Mathias Sandviken Nesse, FIL Aks-7708.01.021Leikvang, Hovdingrekrutt 315.03.18
8,36Ole-Einar Skadberg, Egersunds IK21.07.025-h1 (G-15)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----60--------------------
8,38Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
8,40Eskil Frischknecht, Alta IF20.01.022Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
8,49Jakob Dahl, Ålesund Friidrettsklubb18.04.023Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
8,50Fredrik Liland, Fana IL21.09.025-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,51Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.026Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,54Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.026-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,55Pål Magnus Nicolaysen, Askim IF06.10.021Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
8,63Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.027-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,66Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.021 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutt 130.11.17
8,71Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.027-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----70--------------------
8,74Christian Lauvdal Bie, Sørild FIK12.12.025-h2 (MS)Grimstad, Treningsstevne18.01.18
8,78William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.024Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
8,79Elias Skistad, Overhalla IL20.08.025 (MS)Steinkjer, UM 2018 oppkjøringsstevne24.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,81Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.022 (G-15)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
7,82Robert Sheath (GBR), IK Hind16.01.025-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,6Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-15)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
7,8Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
8,2Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.021Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 213.04.18
8,3Vegard Remnes, Sandnessjøen IL14.02.022Bodø, Treningsstevne18.11.17
8,4Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 213.04.18
8,9Åsmund Slokvik, Snøgg Friidrett04.02.023Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 213.04.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021Bodø, Kretssstevne15.02.18
14,01Mikael Camitz, Bodø Friidrettsklubb25.03.021Bodø, Innendørsstevne18.01.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,48Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (MS)Ulsteinvik, Dimna Games 201827.01.18
22,92Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,36Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.022-fi Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,44Jesper Andreassen, Overhalla IL26.03.021-h1Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,51Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021-h3Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,69Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022-h3Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,74Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h2Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,85Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
23,92Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
23,97Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.021-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----10--------------------
24,01Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.023-h4Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
24,05Kasper Aune Dahl, FIK Orion14.07.022-h1Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
24,18Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
24,24Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201818.03.18
24,37Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.022-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
24,49Johannes Stenhouse Ytrearne, Fana IL13.05.022-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
24,61Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.021Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
24,66Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.021-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
24,68Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.022-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,70Lars Ådland, IL Tyrving09.07.021-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----20--------------------
24,77Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.022-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,78Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021-h1 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
24,94Sondre Yri Aaberg, Sørild FIK03.08.023-h1Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
24,96Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
24,99Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,00Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.021Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
25,02Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h2 (MS)Bærum, Indoor Games106.01.18
25,02Kim Daniel Saugestad Krutå, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.022Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
25,03Sindre Østgård, FIK Orion10.02.023-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
25,14Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----30--------------------
25,21Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,22Johan Wadsworth, IK Hind26.04.024-h1Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,33Thomas Alexander Jonassen, Sørild FIK02.12.023-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
25,33Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.024-h3Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,49Andreas Nergård, Norna-Salhus IL17.02.023-h2Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
25,49Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
25,74Martin Rogerio Flaten, Lyngdal IL01.11.021-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201825.02.18
25,80Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.023 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
25,81Francis Kelleher, IL Tyrving06.12.021-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
25,89Vetle Nilsen, Sørild FIK21.04.024-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----40--------------------
26,11Felix Christensen, IL i BUL20.04.023-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,27Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.024-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,39David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.024-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,44Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.023-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,45Andreas Driot, IL i BUL07.06.025-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,47Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.022 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201701.10.17
26,91Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,07Thorbjørn Albertsen, Turn & IL Hovding28.09.022-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
27,24Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.025-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,24Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.022 (MS)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
-----50--------------------
27,26Vegard Remnes, Sandnessjøen IL14.02.024Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
27,28Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.021-h2 (MS)Grimstad, Treningsstevne18.01.18
27,42Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.025-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
27,50Jakob Dahl, Ålesund Friidrettsklubb18.04.022Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
27,60Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.023-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,64Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,82Christian Lauvdal Bie, Sørild FIK12.12.023-h4 (MS)Grimstad, Treningsstevne18.01.18
27,82Ole-Einar Skadberg, Egersunds IK21.07.022-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
27,83Martin Aksland, Sandnes IL30.04.022-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201825.02.18
27,93Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021-h1Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18
-----60--------------------
28,03Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.023-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
28,22Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.024-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,54Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.025-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
30,31Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.024-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,02Robert Sheath (GBR), IK Hind16.01.024-h2Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,68Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.022-h1 (G-15)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,18Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
53,81Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
53,90Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
54,21Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.021-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201824.02.18
54,50Georg Ovesen, Kristiansand Løpeklubb16.07.024-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
56,19Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.023-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201824.02.18
56,90Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
57,36Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
57,77Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
58,09Daniel Ottesen Engan, Dimna IL20.02.021Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
-----10--------------------
1,01,89Vetle Sigurdsen Hansen, BUL-Tromsø Friidrett28.11.021Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
1,05,34Eskil Frischknecht, Alta IF20.01.022Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
1,11,53Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021-h1Ranheim, Nyttårsstevnet 201821.01.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,73Sigurd Frengstad, FIK Ren-Eng15.07.021 (G-15)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
1,27,76Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h2Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,28,27Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h1 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,29,27Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.024-h1 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,30,04Anders Nyhus Røsbjørgen, Selsbakk IF12.10.022-fi-C (MS)Ranheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,30,35Vegard Myklegard Kristiansen, Selsbakk IF02.02.023-fi-C (MS)Ranheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,31,98Andreas Nergård, Norna-Salhus IL17.02.022-h2Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,32,57Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,36,82Fredrik Liland, Fana IL21.09.023-h2Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,36,83Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.024-h2Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
-----10--------------------
1,39,71David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.021Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,42,23Marcus André Gustavsen Nysveen, Ringerike Friidrettsklubb28.06.022Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,42,60Theodor Karlsen, Strindheim IL27.03.025-fi-C (MS)Ranheim, Vinterligaen stevne 231.01.18
1,44,34Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.023Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,45,73Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.024Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,47,28Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,51,9Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-15)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17
1,52,23Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.025Stange, Bamselekene 201817.03.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,59Salim Bukari, Idrettslaget Skjalg28.06.022-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201825.02.18
2,01,59Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,03,03Georg Ovesen, Kristiansands IF Friidrett16.07.022-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,03,48Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.024-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,05,05Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.021 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,05,22Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.023-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,05,26Marius Ingebrigtsen, Idrettslaget Skjalg03.09.024-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201825.02.18
2,05,30Anders Nyhus Røsbjørgen, Selsbakk IF12.10.024-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,05,73Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,06,01Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.026-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
-----10--------------------
2,06,10Johannes Tørlen, Idrettslaget Skjalg20.08.021-h1 (G-15/16)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,07,93Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2.09,06Jesper Andreassen, Overhalla IL26.03.023 (MS)Steinkjer, UM 2018 oppkjøringsstevne24.02.18
2,09,72Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,10,29Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.022-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,12,87Christian Lauvdal Bie, Sørild FIK12.12.025-h2 (MS)Grimstad, Klubbstevne01.03.18
2,13,75Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.023-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,14,52Daniel Ottesen Engan, Dimna IL20.02.023Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
2,15,37Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.027-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,15,77Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----20--------------------
2,16,15Fredrik Liland, Fana IL21.09.024-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,17,38Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.025-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,20,81Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.021Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
2,23,97Vetle Sigurdsen Hansen, BUL-Tromsø Friidrett28.11.026-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,25,35Pål Magnus Nicolaysen, Askim IF06.10.021Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
2,26,49Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.028 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
2,36,96Eskil Frischknecht, Alta IF20.01.025Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,62Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.022Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,34Vegard Myklegard Kristiansen, Selsbakk IF02.02.023-fi-C (MS)Ranheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
2,50,10Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027 (MS)Bærum, Indoor Games106.01.18
2,51,21Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.021Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
3,08,97Theodor Karlsen, Strindheim IL27.03.026-fi-C (MS)Ranheim, Vinterligaen stevne 127.01.18
3,13,14Simen Emil Holmen, Gjesdal IL25.05.022Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,12,22Salim Bukari, Idrettslaget Skjalg28.06.021-h1 (MS)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
4,17,38Georg Ovesen, Kristiansands IF Friidrett16.07.029-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,20,65Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,21,15Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.023Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,22,13Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.024Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,29,63Johannes Tørlen, Idrettslaget Skjalg20.08.023-h1 (MS)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
4,34,18Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.022-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,35,59Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.025Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,36,59Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.026Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,37,35Marius Ingebrigtsen, Idrettslaget Skjalg03.09.024-h1 (MS)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
-----10--------------------
4,37,98Andreas Nergård, Norna-Salhus IL17.02.023-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,39,58Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.027Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,39,84Jørgen Eikeberg Langøy, Fana IL12.06.024-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
4,42,03Nils Tveite, Ås IL18.02.029 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,43,29Fredrik Liland, Fana IL21.09.029Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,43,79David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.0210Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,48,62Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.0211Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,56,49Max Bloch, Stord IL25.09.021Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
5,04,26Vetle Sigurdsen Hansen, BUL-Tromsø Friidrett28.11.0212Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40,79Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.028Steinkjer, UM Innendørs11.03.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,60Vegard Myklegard Kristiansen, Selsbakk IF02.02.026 (MS)Ranheim, Vinterliga-Finalen07.02.18
5,23,15Theodor Karlsen, Strindheim IL27.03.028 (MS)Ranheim, Vinterliga-Finalen07.02.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,18,6Theodor Karlsen, Strindheim IL27.03.021Ranheim, Treningsstevne17.03.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17,09Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.024 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,29,95Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,36,60Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.022-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,42,25Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.021-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,43,49Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.023-h2 (MS)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,56,62Andreas Nergård, Norna-Salhus IL17.02.023-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
9,59,95Didrik Prestegård Hansen, Norna-Salhus IL26.09.024-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
10,33,85Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.022-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
11,26,4Theodor Karlsen, Strindheim IL27.03.024 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
11,58,2Halvor Bakken, Strindheim IL31.08.026 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18
-----10--------------------
12,40,1Jens Troøyen, Strindheim IL09.03.027 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.18

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34,5Petter Sagvold, Leirådal IL17.12.021 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.18

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,46Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
8,63Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
8,88Jonas André Ose, Dimna IL13.06.022Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
8,98Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
9,04Sondre Yri Aaberg, Sørild FIK03.08.024Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
9,14Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,22Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.023-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
9,38Sander Rye Daae, Fana IL15.05.024-h1Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
9,61Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.025Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
12,00Nils Tveite, Ås IL18.02.026-h1 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,00Robert Sheath (GBR), IK Hind16.01.023Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,95Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,75Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,75Esten S. Kringhaug, Bodø Friidrettsklubb08.02.021Bodø, Kretssstevne15.02.18
1,73Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.021 (G-15)Ranheim, Adventstevnet03.12.17
1,70Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.021Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
1,70Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,65Tor Jansen, Nesodden IF11.06.025 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,65Sander Rye Daae, Fana IL15.05.021Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,65Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.021Leira, Klubbstevne innendørs22.04.18
1,61Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.026 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
-----10--------------------
1,60Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.021Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
1,59Elias Lein Staven, Namsen Friidrettsforening26.07.021 (G-17)Ås/SWE, Hissmoforsspelen28.01.18
1,55Sindre Østgård, FIK Orion10.02.021Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
1,55Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.024 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
1,50Vegard Remnes, Sandnessjøen IL14.02.022Bodø, Treningsstevne18.11.17
1,50Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.022Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
1,40Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.022Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
1,40Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.022Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,30William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.021Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
1,45Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.024 (MJ)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
1,41Tor Jansen, Nesodden IF11.06.021 (MS)Nesodden, Hopp uten tilløp19.04.18
1,38Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
1,38Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Bergen, Hopp uten tilløp16.03.18
1,34Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,34Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,30Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021Askøy, Seriestevne i hopp u/t16.11.17
1,30Johannes Stenhouse Ytrearne, Fana IL13.05.023Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,30Sander Rye Daae, Fana IL15.05.024Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
-----10--------------------
1,30Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022Bergen, Seriestevne i hopp u/t14.01.18
1,26Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.021 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
1,25Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.021Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,25Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.022Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,23Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021Osterøy, Hopp u.t.12.02.18
1,23Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.021Osterøy, Hopp u.t.12.02.18
1,20Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.023Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,20Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.024Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,20Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.021Osterøy, Hopp u.t.19.02.18
1,15Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.022 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
-----20--------------------
1,15Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.025Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
1,14Fredrik Liland, Fana IL21.09.025Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
1,13Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.023Osterøy, Hopp u.t.12.02.18
1,10Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.023 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
1,10Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.021 (G-15)Porsgrunn, Treningsstevne20.12.17
1,09Max Bloch, Stord IL25.09.021Leirvik, Hoppstemne u/t18.12.17
1,05Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.026Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
0,95Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.022Bergen, Hopp uten tilløp16.03.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
3,70Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18
3,64Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021Leikvang, Kengurukarusellen 222.02.18
3,47Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,60Henrik Thane Lange, IL Tyrving13.03.022Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,50Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021Haugesund, Innendørsstevne 311.03.18
2,30Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
1,80Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.022 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
1,20Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.023 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,54Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
6,23Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
5,92Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
5,81Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
5,80Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021Finnsnes, 1. mai hoppstevne01.05.18
5,79Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.022 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
5,75Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.022Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
5,71Martin Pettersen, FIK Orion16.02.021Stange, Bamselekene 201816.03.18
5,67Johan Wadsworth, IK Hind26.04.022Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
5,66Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.023Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
-----10--------------------
5,64Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.022Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,64Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,59Elias Lein Staven, Namsen Friidrettsforening26.07.021 (G-17)Ås/SWE, Hissmoforsspelen28.01.18
5,52Martin Rogerio Flaten, Lyngdal IL01.11.022 (G-15)Lyngdal, KM - Agdermesterskap i friidrett 201813.01.18
5,50Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.023Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
5,49Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.025Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
5,48Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.028 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,44Sondre Yri Aaberg, Sørild FIK03.08.023 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201824.02.18
5,38Lars Ådland, IL Tyrving09.07.025Bærum, Julestemne02.12.17
5,25Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.022Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
-----20--------------------
5,21Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.021Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
5,13Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal27.01.18
5,10Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.0210Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
5,05Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
4,99Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.021Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
4,99Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.0212Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,92Johannes Stenhouse Ytrearne, Fana IL13.05.022Leikvang, Kengurukarusellen 111.01.18
4,91Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.022 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
4,90Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.024Leikvang, Pingvinlekene 201811.02.18
4,88Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.0213Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
-----30--------------------
4,79Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.023 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
4,74Francis Kelleher, IL Tyrving06.12.028Bærum, Julestemne02.12.17
4,73Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.021Leira, Klubbstevne innendørs22.04.18
4,61Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.022Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,03William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.022Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,00Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
2,95Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
2,78Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.022Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
2,77Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,71Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
2,70Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.022Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,69Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.022Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
2,68Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
2,68Tor Jansen, Nesodden IF11.06.023 (MS)Nesodden, Hopp uten tilløp19.04.18
2,65Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.023Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
-----10--------------------
2,61Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.023 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,60Vetle Nilsen, Sørild FIK21.04.021Grimstad, Klubbstevne01.03.18
2,57Johannes Stenhouse Ytrearne, Fana IL13.05.021Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,56Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021Bergen, Seriestevne i hopp u/t14.01.18
2,55Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
2,55Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Bergen, Hopp uten tilløp16.03.18
2,54Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.023 (G-15/17)Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
2,54Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.022Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
2,53Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.023Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
2,52Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.021Haus, Hopp u.t.29.11.17
-----20--------------------
2,52Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.024Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,51Thomas Alexander Jonassen, Sørild FIK02.12.022Grimstad, Klubbstevne01.03.18
2,50Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.021Osterøy, Hopp u.t.12.02.18
2,50Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.021Leira, Klubbstevne innendørs22.04.18
2,48Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.025 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,45Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021Askøy, Seriestevne i hopp u/t15.03.18
2,44Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.022Osterøy, Hopp u.t.12.02.18
2,42Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,42Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022Bergen, Seriestevne i hopp u/t14.01.18
2,39Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.022 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
-----30--------------------
2,38Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.025Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,37Sander Hisdal, IL Tyrving02.05.0210 (MS)Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
2,37Sondre Yri Aaberg, Sørild FIK03.08.023Grimstad, Klubbstevne01.03.18
2,36Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.026Fredrikstad, KM HUT / LUT 201824.01.18
2,34Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.022Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 213.04.18
2,33Marcus André Gustavsen Nysveen, Ringerike Friidrettsklubb28.06.021Ringerike, Treningsstevne23.01.18
2,31Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021 (G-15)Bergen, Klubbstevne24.10.17
2,29Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.021 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.17
2,29Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.021Osterøy, Hopp u.t.19.02.18
2,28Nils Tveite, Ås IL18.02.025 (MS)Ås, Kretsstevne05.03.18
-----40--------------------
2,24Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.022Bergen, Hopp uten tilløp16.03.18
2,16Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.023 (G-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
2,16Fredrik Liland, Fana IL21.09.025Bergen/La, KM Hopp u/t07.01.18
2,13Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021 (G-15)Rjukan, Treningsstevne29.11.17
2,13Mikael Camitz, Bodø Friidrettsklubb25.03.021Bodø, Innendørsstevne18.01.18
2,09Max Bloch, Stord IL25.09.021Leirvik, Hoppstemne u/t05.03.18
2,06Felix Christensen, IL i BUL20.04.029 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,02Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022 (G-15)Notodden, Treningsstevne30.12.17
1,98Henrik Løtveit, Laksevåg TIL06.06.022Bergen/La, Hopp u/t13.03.18
1,83Hans Markus Øen, Laksevåg TIL22.03.023Bergen/La, Hopp u/t13.03.18
-----50--------------------

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,01Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
13,08Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
11,88Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (MS)Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
11,82Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.022Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
11,80Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.022Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
11,73Sander Rye Daae, Fana IL15.05.028 (G-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201827.01.18
11,44Elias Lein Staven, Namsen Friidrettsforening26.07.021Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
11,05Ivar Løwø, IL Pioner27.02.022Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
10,93Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.021Haugesund, Innendørsstevne 107.01.18
10,28Lars Ådland, IL Tyrving09.07.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----10--------------------

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,90Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 213.04.18
8,45Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.022Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
7,98Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t28.11.17
7,85Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.021Osterøy, Hopp u.t.12.02.18
7,44Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
7,39Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022Osterøy, Hopp u.t.12.02.18
7,38Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.023Osterøy, Hopp u.t.12.02.18
7,05Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.023Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
7,03Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021Leikvang, Hoppstevne17.03.18
6,97Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.022Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 213.04.18
-----10--------------------
6,72Nils Tveite, Ås IL18.02.024 (MS)Ås, Kretsstevne05.03.18
6,40Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.023Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 213.04.18
6,30Åsmund Slokvik, Snøgg Friidrett04.02.024Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 213.04.18
6,02Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021 (G-15)Rjukan, Treningsstevne29.11.17

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,50Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-15)Haugesund, Romjulsstevne29.12.17
9,09Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.021 (G-15)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
8,59Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.021 (G-15)Notodden, Treningsstevne30.12.17
8,44Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.021 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutt 130.11.17
8,42Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.021 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,99Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
13,74Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021Hov i Land, Innendørsstevne03.03.18
12,64Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
12,26Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
12,23Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
12,13Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.024Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
11,42Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.022Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
11,08Ole Einar Monsbakken, Løten Friidrett01.03.021Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
10,59Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.026Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
10,35Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.023 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
-----10--------------------
10,35Erik Skjønsberg, Løten Friidrett04.01.021Stange, Bamselekene 201818.03.18
10,09Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
9,80Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021Porsgrunn, KM Telemark innendørs20.01.18
9,79Glen A. Sundell, Ørje IL15.11.021Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
9,52Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.022Stange, Bamselekene 201818.03.18
8,68Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.021Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
8,65Elias Skistad, Overhalla IL20.08.021Steinkjer, UM 2018 oppkjøringsstevne24.02.18
8,29Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.021Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
7,82Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.027 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,77Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.023Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----20--------------------
7,44Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
7,05Lars Ådland, IL Tyrving09.07.0211 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
6,80Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.024Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,48Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.024Stange, Bamselekene 201818.03.18
6,33William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.021Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,42Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.029 (G-17)Växjö/SWE, Växjö Inomhuskast03.02.18

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4756Sander Aae Skotheim, IL Koll
7,53-6,54-12,64-1,93-8,82-3,10-2,07,93
31.05.021Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,91Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-fi Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,08Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012-fi Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,15Jacob Vaula, Stord IL01.08.013-fi Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,17Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,21Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,22Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,30Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.012 (MS)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
7,32Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,33Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
7,33Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
-----10--------------------
7,37Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.013-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,38Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.013-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,41Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,41Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.011-h1 (MS)Porsgrunn, Telemarks karusell nr1 201817.03.18
7,43Helge Sampson, Haugesund IL25.05.011-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
7,44Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.012Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
7,47William Møystad Heiertz, FIK Orion21.02.012Stange, Bamselekene 201817.03.18
7,49Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.013Ulsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.18
7,51Magnus William Lid Unger, Nesodden IF29.11.017-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.014-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----20--------------------
7,53Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.013-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,56Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.014-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,56Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.012-fi-A (MS)Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
7,57Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
7,59Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.012 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
7,61Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus03.02.18
7,62Christian Delphin, FIK Orion15.09.014Stange, Bamselekene 201817.03.18
7,63Andreas Dixon, Fana IL03.04.013-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,66Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.015-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,67Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.012-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
-----30--------------------
7,67Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.016 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
7,67Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.014-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,69Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.015-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,74Bjørnar Osland Yndestad, Førde IL Friidrett09.04.011Sandane, Trivselshalleikane14.01.18
7,75Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.014-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
7,77Elias Baltzersen Berg, Alta IF02.09.011Tromsø, Tromsølekene innendørs 201811.02.18
7,79Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.013 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
7,84Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011Askim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.18
7,84Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.014 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
7,87Sindre Jetmundsen Haugland, Fana IL28.02.015-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
-----40--------------------
7,91Benjamin Strømsvold, Idrettslaget Skjalg22.09.012-h1 (MS)Sandnes, Kveldsstevne 118.01.18
7,92Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.011-h2 (MS)Kristiansand, Åpent Sør Norsk Mesterskap20.01.18
7,93Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.016-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,96Espen Shields, Sortland Friidrettsklubb25.04.015-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,97Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.017-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus03.02.18
7,97Joakim Jespersen Magnussen, Osterøy IL19.10.016-h1Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
7,98Amund Lillemo, FIK Orion23.06.012 (G-16/17)Stange, Mizuno Ungdomscupen del 328.10.17
8,04Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.016-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,05Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.014 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
8,07Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.016-h3Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus03.02.18
-----50--------------------
8,11Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.013Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
8,11Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.015 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
8,14Markus Kvikstad, Bodø Friidrettsklubb17.12.011Bodø, Kretssstevne15.03.18
8,16Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011-fi-APorsgrunn, KM Telemark innendørs21.01.18
8,20Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.011 (G-16)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.17
8,27Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.012Fredrikstad, XL-bygg lekene 201828.01.18
8,31Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.015 (G-16)Steinkjer, Adventsstevne 201702.12.17
8,33Mats Mølstre, Haugesund IL10.06.017-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene21.01.18
8,61Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.016-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
8,66Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.012Bodø, Kretssstevne15.03.18
-----60--------------------
8,70Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.012 (G-16)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.17
8,79Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.012-h1 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201824.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56Erik Olof Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.013Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,19Turuman Hunde (ETH), Steinkjer Friidrettsklubb05.12.012Steinkjer, Steinkjer Indoor20.01.18
8,45Sharmarke Ahmed Shire (SOM), Stein FIK08.05.012Tromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,7Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.011Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 124.02.18
8,0Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.012Notodden, Treningsstevne Innendørs-Stevne 213.04.18
8,1Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,93Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
11,97Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,11Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.013-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
12,69Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.014-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
13,88Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011Bodø, Innendørsstevne18.01.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,94Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012-fi-B (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
22,38Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-fi Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
22,73Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,77Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
22,82Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011-h1 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
22,95Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
23,15Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011-h1Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,34Jacob Vaula, Stord IL01.08.012-h1Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,42Peter Svoren, IL Tyrving18.04.011-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,45Andreas Dixon, Fana IL03.04.012-h1Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
-----10--------------------
23,47Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.011 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane 201725.11.17
23,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,61Helge Sampson, Haugesund IL25.05.011 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 207.02.18
23,68Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.012-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,71Magnus William Lid Unger, Nesodden IF29.11.011-h2 (MS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
23,75Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
23,92Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Adventsspel18.11.17
23,92Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013-h7 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
24,07Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012-h2Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
24,12Christian Delphin, FIK Orion15.09.011-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----20--------------------
24,14William Møystad Heiertz, FIK Orion21.02.012-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
24,18Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.011-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
24,25Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011-h4Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus04.02.18
24,30Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.014-h3Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
24,32Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.015-h1Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
24,51Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.012-h3Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
24,75Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.013-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,81Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.011-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
24,84Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,89Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.012-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
-----30--------------------
25,12Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.013-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
25,20Sindre Jetmundsen Haugland, Fana IL28.02.012-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
25,51Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.013-h1 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp28.01.18
25,77Benjamin Strømsvold, Idrettslaget Skjalg22.09.012-h1Sandnes, KM inne Rogaland 201828.01.18
25,79Joakim Jespersen Magnussen, Osterøy IL19.10.013-h3Leikvang, Pingvinlekene 201810.02.18
25,89Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-16)Haugesund, Romjulsstevne29.12.17
26,00