Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,71Håvard Sunde Sandal, Førde IL Friidrett23.01.061 (G-12)Førde, Treningsstevne17.12.18
5,26Lucas Strømsli, Førde IL Friidrett25.09.062 (G-12)Førde, Treningsstevne17.12.18

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,88Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.061Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19
6,99Brage Skåre Hogrenning, Oppstryn IL01.07.062Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,0Almar Elias Helgeland, Vardild IL19.05.061Tvedestrand, Treningsstevne13.03.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061-fi Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,99Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,10Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.062-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,13Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,18Lucas Falch Avestruz, IL Tyrving10.03.061-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,21Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.062-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,23Christian Wright, IL Tyrving17.03.061-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,23Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,28Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
8,30Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061-h3Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----10--------------------
8,34Fridtjof Farhang, IL Tyrving16.01.064-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,36Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.065-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,42Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.062-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,43Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.061-h6Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,44Theodor Pedersen, IK Våg25.05.064-h1 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
8,47Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,47Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,50Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.065-fi Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,56Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.063-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,57Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.063-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----20--------------------
8,62Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,63Sondre Edland, Sørild FIK18.06.063-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,65August Aa Berge, Hyen IL20.06.061Florø, Lakseleikane 201916.03.19
8,67Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.062Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
8,68Theodor Aase, Haugesund IL26.04.063-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,74Petter Finstuen Voldheim, Nordre Land friidrett01.09.063Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
8,74Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062Florø, Lakseleikane 201916.03.19
8,74Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061-h4Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,76Tobias Senneset Greff, IL Tyrving10.01.061-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,76Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----30--------------------
8,77Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.064-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,78Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,79William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061-h3 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
8,79Adrian Leander Bjønnes, IF Sturla01.09.061-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,82Steffen Riple Fanebust, Osterøy IL05.01.062-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,84Arthur Wiborg, Herkules Friidrett04.08.062-fi-ANotodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
8,84Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.061Ranheim, Klubbmesterskap10.03.19
8,85Benjamin Bævre-Jensen, IL Tyrving04.12.063-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,85Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061-h1Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
8,86Benjamin Carlsen-Brown, Nesøya IL02.01.065-h4 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
-----40--------------------
8,88Helge Myhrvold Strømman, Ranheim IL30.06.062-h1 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
8,88Joacim Brandsvik, Dimna IL17.02.061Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
8,88Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.061-fi Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
8,88Rasmus Halvorsen, IL Tyrving27.07.063-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,90Henrik Vineshaugen, Heggedal FIK13.04.066-h4 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
8,90Ludvig Østerberg Heia, Birkenes IL19.01.062Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
8,92Keven Hoksnes, Lambertseter IF04.05.062-h1 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
8,92Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.064-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,93Brooklyn Jenssen-Sæther, IL i BUL02.11.065-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,93Magnus Ohnstad, Lista IL061Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
-----50--------------------
8,93Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.062-h2Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
8,97Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.063-h4Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,98Linus Aleksander Oshaug, Ogndal IL27.06.062 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,99Sondre Härter Johansen, Moss IL21.03.061-h2Askim, Askimlekene 201919.01.19
8,99Luka Tasetovic, Fredrikstad IF20.02.061-h1Askim, Askimlekene 201919.01.19
8,99Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,99Oskar Mjelde Oldren, Stadsbygd IL06.01.062-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,00Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.061 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
9,00Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.063-h2Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
9,01Are Tornes, Sandnes IL27.08.062-h1Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
-----60--------------------
9,02Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,02Tobi Kees van Merkensteijn, IL Skjalg18.03.063-h2Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
9,03Rolf Magnus Marstein Kristiansen, Heggedal FIK24.08.067-h4 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,03Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.062-foFredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
9,04Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.063-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
9,04Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.062Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
9,07Jones Mehus Hamadeh, Stjørdal Friidrettsklubb19.06.064-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,07Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.064-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,08Henrik Haugslien, FIL Bamse05.08.062-h1 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
9,08Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.063Florø, Lakseleikane 201916.03.19
-----70--------------------
9,10Simen Gleditsch, Stavanger Friidrettsklubb14.09.064-h2Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
9,11David Pembele Mayonga, Spydeberg IL01.03.062-h1Askim, Askimlekene 201919.01.19
9,14Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.062Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,14Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.064-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,15Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.062-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,16Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.064-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,17Simon Lae Ring, IL Tyrving14.06.062-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
9,17Ask Bakke Jenssen, IL Tyrving22.10.064-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,19Noah Nikolai Bækø Fuglestad, Sandnes IL22.12.063-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
9,20Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.063-h1 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
-----80--------------------
9,20Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062-h2Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
9,20Nils Næssvold, Oppegård IL06.06.063-h6Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,21Oliver Jordalen Løkken, Ullensaker/Kisa IL09.06.062-h2 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
9,21Vincent Richard Johansen, Fredrikstad IF25.08.063-foFredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
9,23Sindre Haslestad Axelsen, IL Tyrving19.01.065-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,23Simon Gilje, Gjesdal IL10.01.065-h2 (G-13/14)Sandnes, Jærcup 214.02.19
9,23Mathias Eriksson, IL Gneist24.06.065-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,24Vidar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.10.063-h1Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
9,25Vetle Kristiansen, Oppegård IL06.11.064-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,25Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.065Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
-----90--------------------
9,26Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.063Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
9,27Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF05.08.063-h2Askim, Askimlekene 201919.01.19
9,29Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.065-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,29Magnus Skancke, Ranheim IL15.08.062Ranheim, Klubbmesterskap10.03.19
9,30Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061 (G-12)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
9,30Tobias Heldal, Fana IL20.04.066-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,30Sigurd Birk Kyrkjebø, Strindheim IL11.03.063-h2Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
9,32William Sire, Fredrikstad IF30.08.064-fi Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
9,33Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.065-h3 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,33Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.068-h4 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
-----100--------------------
9,34Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063-h1 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,35Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
9,35Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.064-h5Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,36Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.063-h2Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
9,37Atle Solvåg, Almenning IL09.02.062 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
9,38Aleksander Bernhoff-Jamt, Moss IL30.01.064-h2Askim, Askimlekene 201919.01.19
9,39Jacob Lillehof Storskogen, IF Sturla10.09.065-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,41Jon Elof Gaundal, Ogndal IL14.07.063 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
9,41Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.063Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
9,42Sverre Ranes Olstad, Strindheim IL16.06.064-h2Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
-----110--------------------
9,42Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,43Johannes Jørdre, Nordre Fjell Friidrett22.05.063-h3Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,43Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.062-h1 (G-13/14)Sandnes, Jærcup 214.02.19
9,45Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061-h1Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
9,46William Thomas Fearnley, IL Tyrving21.01.063-h1 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
9,46Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.062-h1Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
9,47Maximilian Ludvig Vik, Austevoll IK Friidrett19.11.064-h3Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,47Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.062-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
9,48Marius Kongestøl Vik, Fitjar IL23.03.064Leirvik, Hallstemne28.12.18
9,49Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.063Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
-----120--------------------
9,49Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.065-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
9,51Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.065-h3Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,53Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.064-fi-ANotodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
9,53Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.064Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
9,54Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.066-h3 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,56Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.064Florø, Lakseleikane 201916.03.19
9,57Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.065Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
9,58Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.064-h2 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
9,59Espen Skretting, Sandnes IL13.01.064-h1Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
9,60Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
-----130--------------------
9,61Stian Kolås, FIL Aks-7718.05.061 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
9,63Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,65Edvard Røliaunet, Ogndal IL15.01.064 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
9,66Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.065-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,67Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.066Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
9,68Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.065Leirvik, Hallstemne28.12.18
9,68Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061-h2 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
9,69Lukas Hjertvik, Gjesdal IL29.11.063-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
9,69Benjamin Flaat, Lyngdal IL11.11.062Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
9,69Simen Rom Haugerud, Nordre Land friidrett27.01.066-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----140--------------------
9,70Ingolf Byberg Usken, IL Skjalg04.09.064-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
9,72Henning Vikan, Stadsbygd IL04.02.065-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,73Jonas Gravningen, Botne SK31.08.063-h3Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
9,73Martin Eilertsen, Fredrikstad IF04.08.063-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
9,75Ovar Røyrås, Lyngdal IL11.10.063Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
9,75Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.067-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,76Johannes Torske-Raknes, Trondheim Friidrett04.11.065-h2Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
9,76Johannes Håkstad, Bardu IL05.01.066-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
9,77Benjamin Allan Hafström Tafjord, Ålesund Friidrettsklubb12.10.063 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
9,77Noah Birkeland Engelsen, IL Gneist24.05.066-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----150--------------------
9,77Fredrik Halvorsen-Kvamme, Heggedal FIK29.08.066-h5Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,80Fredrik Reffhaug Sulen, IL Sandvin22.01.064-h3Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
9,80Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.067-h5Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,81Filip Brakedal, Bremnes IL16.09.066Leirvik, Hallstemne28.12.18
9,82Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.068-h3 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,83Morten Johansen Lilleberg, Byåsen IL04.07.064-h1 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
9,84Iver Hauger Fremstad, Søndre Land IL05.12.064-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,86Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.065-h2 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
9,86Olav Birkeland Amundal, Frol IL07.12.066-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,86Marcus Aunan, Hinna IL20.07.066-h2 (G-13/14)Sandnes, Jærcup 214.02.19
-----160--------------------
9,87Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.062 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
9,87Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.068-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
9,91Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.066-h2 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,91Magnus Evjen Winum, Nittedal IL26.12.063-h2 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
9,91Marton Moksnes Fossan, IL Skjalg27.09.067-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
9,91Tobias Møllegaard Mikkelsen, IL Skjalg07.07.065Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
9,92Olav Njålla Hognestad, Romerike Friidrett08.07.064-h2Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
9,92Sondre Mælen, Jægervatnet IL14.04.067Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
9,92Vebrand Gangås, Heggedal FIK06.10.065-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,93Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.066-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----170--------------------
9,95Marcel Felecian, Haugesund IL04.11.066Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
9,95Lukas Viste, Sola FIK21.08.067-h2Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
9,97Johannes Sloreby, Askim IF02.09.063-h1Askim, Askimlekene 201919.01.19
9,97Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.065-h3Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,98Trygve Joakimsen, Bodø Friidrettsklubb14.06.061 (G-12)Bodø, Julestevne19.12.18
9,99Alexander Lunev, Heggedal FIK19.10.065-h4Stange, Bamselekene 201923.03.19
10,02Mathias Andersen, Fredrikstad IF13.05.068-foFredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
10,04Johan Fredrik Kielland, Asker Sk. Friidrett08.12.065-h1 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
10,07Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.063-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
10,11Trym Mathisen Guldvog, Moss IL19.07.065-h2Askim, Askimlekene 201919.01.19
-----180--------------------
10,12Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.064-h1 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
10,12Vegard Nuland Ræstad, Haugesund IL05.12.067Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
10,15Torbjørn Lending, Sandnes IL14.08.064-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
10,16Vegard B Matthey, Varegg IL05.10.063Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
10,17Victor Berg, Lørenskog Friidrettslag17.07.065-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
10,18Jakob Lillebø, IL Tyrving22.09.067-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,20Amund Hovden Bjerck, Florø Turn og IF14.05.065Florø, Lakseleikane 201916.03.19
10,23Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.066-h3Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,24Johannes Handeland, Fana IL28.10.065-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,25Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.062Grimstad, Treningsstevne10.01.19
-----190--------------------
10,25Oliver Skårn, Fredrikstad IF28.12.064-h1Askim, Askimlekene 201919.01.19
10,28David Breivik, Hvam IL26.09.066-h1 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
10,29Olav Fredrik Donjem, Bodø Friidrettsklubb19.02.062 (G-12)Bodø, Julestevne19.12.18
10,30Preben Samuelsen Sætre, Haugesund IL01.11.068Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
10,31Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.066-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,31Håvard Hågensen, Moss IL28.03.069-foFredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
10,35Gabriel Ugland, Sørild FIK10.12.063Grimstad, Treningsstevne10.01.19
10,37Johannes Oma, Fitjar IL04.02.066Leirvik, Hallstemne25.01.19
10,38Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.0610-foFredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
10,38Israel Mampasi, Flåværingen IL01.07.067-h4Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----200--------------------
10,39Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.066-h3Stange, Bamselekene 201923.03.19
10,40Haakon Johannes Løyning, IL Tyrving31.05.066-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,52Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.064Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
10,53Falk Snorrason, Heggedal FIK16.12.067-h3Stange, Bamselekene 201923.03.19
10,54Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.066-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
10,57Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.066-h6Stange, Bamselekene 201923.03.19
10,59Kristian Hyttnes Sødal, Kyrksæterøra IL31.08.063-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
10,68Bjørn Eidsem Kyvik, Haugesund IL11.11.065Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
10,68Harald Egelandsdal, Sandnes IL15.09.065-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
10,69Leonard Opdahl, Beitstad IL25.05.065 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
-----210--------------------
10,76Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.061-h2 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18
10,76Sivert Frøytland, Lyngdal IL05.04.064Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
10,84Ask Finsterbusch Hermansen, Nittedal IL26.12.064-h2 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
10,87Amund Lode, BUL-Tromsø Friidrett08.02.064 (G-12)Tromsø, Treningsstevne 603.12.18
10,88Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.067-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
10,94Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.066-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,97Eivind Baltzersen Berg, Alta IF29.06.061-h3 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18
11,03Alfred Hazenoot Raddum, Heggedal FIK11.01.067-h6Stange, Bamselekene 201923.03.19
11,08Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys29.08.062-h2 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18
11,15Filip Brekke, Heggedal FIK03.06.068-h5Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----220--------------------
11,16Adrian James Brasel, Sandnes IL26.07.066-h1 (G-13/14)Sandnes, Jærcup 214.02.19
11,16Benjamin Pujol, Fana IL22.09.066-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
11,42Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.066Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
11,68Niklas Szydlowski Olsen, Fredrikstad IF30.03.066-h1Askim, Askimlekene 201919.01.19
13,88Christian Norvang, IL Nordlys19.10.063-h1 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,9Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061Hov i Land, Treningsstevne09.03.19
8,3Sondre Edland, Sørild FIK18.06.061Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
8,7Petter Finstuen Voldheim, Nordre Land friidrett01.09.062Hov i Land, Treningsstevne09.03.19
9,0Benjamin Flaat, Lyngdal IL11.11.062Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
9,2Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.063Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
9,8Daniel Kaddan, Mandal & Halse IL30.06.064Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
10,1Lucas Skjemstad Mørkved, Steinkjer Friidrettsklubb25.05.062 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
10,3Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.066Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
10,6Leonard Opdahl, Beitstad IL25.05.063 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,59Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.063-h2 (G-14)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,53William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h1 (G-14)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
16,50Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.064-h1 (G-14)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,81Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061-h6Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,47Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,48Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.061-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
26,54Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.061-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,72Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,99Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.061-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,29Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.062-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,31Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.062-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,42Fridtjof Farhang, IL Tyrving16.01.061-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,46Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----10--------------------
27,57Vegard Rinde, IL Gneist03.01.062-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,67Sondre Edland, Sørild FIK18.06.062-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,72Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061-h3Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
27,75Lucas Falch Avestruz, IL Tyrving10.03.062-h4Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
27,77Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.061-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
27,85Joacim Brandsvik, Dimna IL17.02.061Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
27,88Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.061-h4Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
28,00Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.061-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,05Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,22Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----20--------------------
28,31Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.062Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
28,34Steffen Riple Fanebust, Osterøy IL05.01.063-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
28,35Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.062-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
28,49Theodor Pedersen, IK Våg25.05.062-h2 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
28,82Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.061-h4Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
28,88Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062-h4Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
28,90Benjamin Carlsen-Brown, Nesøya IL02.01.062-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
28,97Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.061Ranheim, Klubbmesterskap10.03.19
29,02Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062-h2Haugesund, KM Rogaland20.01.19
29,25Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062-h3Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----30--------------------
29,27William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,33Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.063-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,42Ask Bakke Jenssen, IL Tyrving22.10.063-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,42Rolf Magnus Marstein Kristiansen, Heggedal FIK24.08.062-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,44Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.064-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,53Benjamin Bævre-Jensen, IL Tyrving04.12.063-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,57Erik Øvergaard Aarvik, IL Gneist13.01.062-h4Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
29,74Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
29,83Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.061-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,83Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.062-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----40--------------------
29,89Jones Mehus Hamadeh, Stjørdal Friidrettsklubb19.06.062-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
30,06Linus Aleksander Oshaug, Ogndal IL27.06.061-h1 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
30,06Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.063-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
30,12Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.063-h2 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
30,14Oskar Mjelde Oldren, Stadsbygd IL06.01.063-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
30,23Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062-h4Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
30,26Mathias Eriksson, IL Gneist24.06.063-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
30,36Oliver Jordalen Løkken, Ullensaker/Kisa IL09.06.062-h3 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
30,40Rasmus Halvorsen, IL Tyrving27.07.062-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,46Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.061-h2Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
-----50--------------------
30,54Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.062-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,56Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.064-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
30,59Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.063-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,63Nils Næssvold, Oppegård IL06.06.063-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,68Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.062-h2Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
30,69Magnus Skancke, Ranheim IL15.08.062Ranheim, Klubbmesterskap10.03.19
31,04Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.064-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
31,12Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.063-h4Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
31,12Vetle Kristiansen, Oppegård IL06.11.064-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
31,18Benjamin Flaat, Lyngdal IL11.11.061-h1Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
-----60--------------------
31,20Petter Finstuen Voldheim, Nordre Land friidrett01.09.062Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
31,29Simen Gleditsch, Stavanger Friidrettsklubb14.09.062-h3Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
31,31Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.062-h1Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
31,33Vidar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.10.062-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
31,47Vebjørn Jakobsen, Nordre Land friidrett27.02.063Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
31,52Marton Moksnes Fossan, IL Skjalg27.09.063-h4Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
31,68Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.063-h3Sandnes, Jærcup 214.02.19
31,71Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063-h4Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
31,85Daniel Kaddan, Mandal & Halse IL30.06.065-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
31,86Marcus Aunan, Hinna IL20.07.061-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
-----70--------------------
31,94Simon Lae Ring, IL Tyrving14.06.062-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
31,99Mads Helland, IL Skjalg27.12.061-h1Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
32,02Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.063-h3Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
32,02Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.063-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
32,05Thomas Ø Jordal, Sola FIK23.02.061-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
32,05Tobias Møllegaard Mikkelsen, IL Skjalg07.07.063-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
32,15Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.064-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
32,16Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.061-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,22Stian Kolås, FIL Aks-7718.05.061 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
32,29Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.063-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----80--------------------
32,30Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.063-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,33Edvard Paasche, Haugesund IL07.05.062-h1Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
32,46Vincent Richard Johansen, Fredrikstad IF25.08.064-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
32,56Atle Solvåg, Almenning IL09.02.061 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
32,56Marcel Felecian, Haugesund IL04.11.064Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
32,60Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.064-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,63William Sire, Fredrikstad IF30.08.063-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
32,76Simen Rom Haugerud, Nordre Land friidrett27.01.062-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,78Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.064-h2 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
32,80Martin Eilertsen, Fredrikstad IF04.08.065-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----90--------------------
32,80Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.064-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,89Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.063-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,95Jon Elof Gaundal, Ogndal IL14.07.062-h2 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
32,95Fredrik Halvorsen-Kvamme, Heggedal FIK29.08.064-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,96Henning Vikan, Stadsbygd IL04.02.062-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
32,96Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.064-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
33,03Lukas Viste, Sola FIK21.08.064-h4Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
33,07Benjamin Allan Hafström Tafjord, Ålesund Friidrettsklubb12.10.063Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
33,16Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.062-h1 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
33,20Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.062 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
-----100--------------------
33,47Johannes Handeland, Fana IL28.10.064-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
33,48Vebrand Gangås, Heggedal FIK06.10.064-h6Stange, Bamselekene 201924.03.19
33,55Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.064-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
33,61Johannes Håkstad, Bardu IL05.01.062-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
33,78Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.061-h1 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
33,78Noah Aarøy, Haugesund IL27.05.063-h2Haugesund, KM Rogaland20.01.19
33,79Edvard Røliaunet, Ogndal IL15.01.063-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
33,93Ingolf Byberg Usken, IL Skjalg04.09.062-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
33,95Emil Harestad, IL Skjalg21.07.063-h2Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
33,97Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.063-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----110--------------------
33,99Marius Anderson, Dimna IL10.03.064Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
34,02Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.065-h6Stange, Bamselekene 201924.03.19
34,08Magnus Evjen Winum, Nittedal IL26.12.063-h2 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
34,09David Breivik, Hvam IL26.09.062-h1 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
34,11Espen Tøge, Sola FIK28.07.064-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
34,15Leonard Opdahl, Beitstad IL25.05.065-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
34,41Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.06-h1Haugesund, KM Rogaland20.01.19
34,50Haakon Johannes Løyning, IL Tyrving31.05.065-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
34,86Harald Egelandsdal, Sandnes IL15.09.063-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
35,60Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.063-h1Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
-----120--------------------
36,02Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.066-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
36,03Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.064-h2 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
36,07Alexander Lunev, Heggedal FIK19.10.066-h6Stange, Bamselekene 201924.03.19
36,21Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.064-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
36,59Falk Snorrason, Heggedal FIK16.12.065-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
36,78Israel Mampasi, Flåværingen IL01.07.065-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
37,28Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.065-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
37,76Adrian James Brasel, Sandnes IL26.07.063-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
38,90Filip Brekke, Heggedal FIK03.06.066-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
41,55Alfred Hazenoot Raddum, Heggedal FIK11.01.065-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----130--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,31Kalle Boren (FIN), Moelven IL29.04.064Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,4Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
28,2Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36,42Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,38,40Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.061-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,43,82Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.063-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,44,20Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.064-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,44,75Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,45,06Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.062-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,45,37Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
1,45,67Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.062Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
1,46,01Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.062-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,46,07Sindre Haslestad Axelsen, IL Tyrving19.01.063-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----10--------------------
1,46,12Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.061Haugesund, KM Rogaland20.01.19
1,46,20Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,46,31Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.063-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,46,47Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.061-h2 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
1,46,72Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.064-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,47,39Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.064-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,48,01Erik Øvergaard Aarvik, IL Gneist13.01.064-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,48,34Nils Næssvold, Oppegård IL06.06.065-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,48,79Torjus Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar18.09.063-h2 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
1,49,33Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.064-h2 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
-----20--------------------
1,49,34Lucas Stauning Løwen, Fredrikstad IF16.02.066-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,49,49Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
1,49,95Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.066-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,50,22Fridtjof Farhang, IL Tyrving16.01.067-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,50,30Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.065-h2 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
1,50,38Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.062-h2Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
1,50,40Gard Gallefoss Tillung, Ready02.06.066-h2 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
1,50,41Michael Torp, Drøbak-Frogn IL Friidrett11.06.067-h2 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
1,50,49Vetle Kristiansen, Oppegård IL06.11.068-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,50,66Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.066-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----30--------------------
1,51,04Simon Gilje, Gjesdal IL10.01.062-h1 (G-12/13)Sandnes, Jærcup 214.02.19
1,51,06Magnus Bøen Hope, Stavanger Friidrettsklubb19.04.063-h1 (G-12/13)Sandnes, Jærcup 214.02.19
1,51,26Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.067-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,51,49Ludvig Østerberg Heia, Birkenes IL19.01.065 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,52,60Vinter Andersson, Drøbak-Frogn IL Friidrett07.04.061-h1 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
1,52,72Petter Davidsen, Malm IL19.01.061 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,52,95Samuel Andreas Fiskerstrand, Dimna IL15.08.061 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,53,03Mathias Skrede Kallmyr, IL Bjarg25.04.063-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,53,08Christian Wright, IL Tyrving17.03.069-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,53,55Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.061Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
-----40--------------------
1,53,87Benjamin Bævre-Jensen, IL Tyrving04.12.061-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,53,89Lukas Hjertvik, Gjesdal IL29.11.064-h1 (G-13/14)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
1,54,93Emil Brandseth, Os Turnforening21.07.064-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,55,16Thomas Kjosavik, Sandnes IL07.06.061-h1Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
1,55,92Mikkel Buanes Eddie, Loddefjord IL22.11.065-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,56,17Helge Myhrvold Strømman, Ranheim IL30.06.063 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,56,65Endre Bjørkøy Tande, Stadsbygd IL28.02.064 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,56,67Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.065-h1 (G-13/14)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
1,56,77Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.0610-h2 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
1,56,98Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.065 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
-----50--------------------
1,57,03Rasmus Halvorsen, IL Tyrving27.07.063-h1 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
1,57,46Sondre Steinsnes Nypan, Haugesund IL08.06.063-h2Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
1,57,48Espen Skretting, Sandnes IL13.01.062-h1Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
1,57,50Edvard Paasche, Haugesund IL07.05.064-h2Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
1,57,51Noah Aarøy, Haugesund IL27.05.061-h1Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
1,57,52Emil Harestad, IL Skjalg21.07.065-h2Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
1,57,56Are Tornes, Sandnes IL27.08.063-h1Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
1,57,64Mikkel Eikeskog-Wiik, Sandnes IL17.08.064-h1Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
1,57,74Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.064-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,57,92Aksel Bartnes, FIK Orion24.10.061Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
-----60--------------------
1,58,03Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.066 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,58,21William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,58,67Mads Helland, IL Skjalg27.12.062-h1Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
2,00,19Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.063-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
2,00,74Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.067 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,01,59Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.064-h1 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
2,01,69Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.063Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
2,01,78Simon Lae Ring, IL Tyrving14.06.064-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,02,15Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.065-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,02,55Marcel Felecian, Haugesund IL04.11.063-h1Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
-----70--------------------
2,02,72Anders Sydney Svensson, Asker Sk. Friidrett14.06.067-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
2,02,89Eskil Grimstad Kirkebø, Hareid IL27.08.063Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,02,93Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.067-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
2,03,04Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.062Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
2,03,07Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.064Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
2,03,34Johannes Håkstad, Bardu IL05.01.065-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,03,66Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.068-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
2,03,75Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.069-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
2,03,93Benjamin Flaat, Lyngdal IL11.11.063Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
2,03,93Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.068-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----80--------------------
2,04,04Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.064Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
2,04,09Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.061Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
2,05,22Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.066-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,05,36Falk Snorrason, Heggedal FIK16.12.067-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,05,40Fredrik Halvorsen-Kvamme, Heggedal FIK29.08.068-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,05,43Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.066-h1 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
2,05,51Johannes Handeland, Fana IL28.10.066-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,05,69Sivert Jøsang, Kopervik IL11.06.064-h1Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
2,05,80Jacob Lillehof Storskogen, IF Hellas10.09.064-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
2,05,88Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.069-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----90--------------------
2,05,90Maximilian Ludvig Vik, Austevoll IK Friidrett19.11.067-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,06,27Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.066-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,06,54Yosyas Eyob Sebhatleab, Sandnes IL02.03.065-h1Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
2,06,56Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061 (G-12)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
2,06,72Vegard Nesland Hovland, Sørild FIK17.06.061 (G-12)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
2,07,28Marius Anderson, Dimna IL10.03.064Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,08,21Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.0611-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
2,09,10Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.066 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
2,09,73Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.063Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
2,10,07Bjørn Eidsem Kyvik, Haugesund IL11.11.065Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
-----100--------------------
2,10,78Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.069-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,10,96Marcus Aunan, Hinna IL20.07.067-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,11,10Preben Samuelsen Sætre, Haugesund IL01.11.064Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
2,11,94Vebrand Gangås, Heggedal FIK06.10.068-h1 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
2,12,29Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.062 (G-12)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
2,13,16William Sire, Fredrikstad IF30.08.062Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
2,14,43Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.065 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
2,14,90Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.061 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18
2,15,31Benjamin Allan Hafström Tafjord, Ålesund Friidrettsklubb12.10.065Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,18,99Jonas Gravningen, Botne SK31.08.066-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
-----110--------------------
2,19,12Gabriel Ugland, Sørild FIK10.12.062Grimstad, Treningsstevne10.01.19
2,21,14Morgan Amland, Kopervik IL24.04.065-h1Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
2,31,24Amund Lode, BUL-Tromsø Friidrett08.02.064 (G-12)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
2,54,82Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys29.08.062 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18
2,14,63Leonard Opdahl, Beitstad IL25.05.061 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,44Kalle Boren (FIN), Moelven IL29.04.062Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,15Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.061Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,28,11Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.061-h2Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
2,28,98Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.063-h2Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
2,35,33Ludvig Østerberg Heia, Birkenes IL19.01.061Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
2,35,83Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.062Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
2,37,46Torjus Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar18.09.062-h1Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
2,37,97Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.062Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,38,76Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.063-h1Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
2,46,99Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.061Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,50,17Theodor Pedersen, IK Våg25.05.063Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
-----10--------------------
2,54,23Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.066-h2Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
2,55,95Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.062Ås/SWE, Hissmoforsspelen20.01.19
3,01,00Daniel Melhus Hildrum, Strindheim IL06.06.063Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
3,04,41Trym Mathisen Guldvog, Moss IL19.07.062Askim, Askimlekene 201919.01.19
3,13,92Kristian Hyttnes Sødal, Kyrksæterøra IL31.08.066Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,08,77Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.061Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
5,30,98Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.061-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
5,31,94Emil Harestad, IL Skjalg21.07.062-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
5,32,13Magnus Bøen Hope, Stavanger Friidrettsklubb19.04.063-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
5,32,20Mads Helland, IL Skjalg27.12.064-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
5,50,56Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.066-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
6,15,09Andreas Rydland, Sandnes IL16.08.067-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
6,58,60Amund Lode, BUL-Tromsø Friidrett08.02.062Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,23,6Vebjørn Bergh-Hansen, Byåsen IL13.02.062 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
12,14,5Lukas Vesterfjell, Byåsen IL24.03.061 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
12,53,3Martin Anshus, Meldal IL12.04.062 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
13,27,9Henning Jacobsen, Strindheim IL17.09.064 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,58,5Fredrik Aarflot Smestad, Charlottenlund Sp,Kl10.03.063 (G-12/13)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,85Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,03Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.062Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,03Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061-h1Gøteborg/SWE, MAIK indoor23.02.19
10,12Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Florø, Lakseleikane 201916.03.19
10,19Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
10,24Rolf Magnus Marstein Kristiansen, Heggedal FIK24.08.061-h3Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
10,25Benjamin Carlsen-Brown, Nesøya IL02.01.061-h2Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
10,37Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Florø, Lakseleikane 201916.03.19
10,44Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.063Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
10,66Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.063-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----10--------------------
10,81Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.064-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
10,85Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
11,00Tobias Heldal, Fana IL20.04.065-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
11,02Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.065Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
11,08Oliver Jordalen Løkken, Ullensaker/Kisa IL09.06.062-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
11,15Joacim Brandsvik, Dimna IL17.02.061Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
11,16Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
11,19Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
11,26Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.062-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
11,29Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.062-h1 (G-12)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
-----20--------------------
11,31Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
11,32Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.065-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
11,55Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.06Haugesund, KM Rogaland20.01.19
11,65Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.063-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
11,69David Pembele Mayonga, Spydeberg IL01.03.062-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
11,83Mads Helland, IL Skjalg27.12.064-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
11,90Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.062Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
11,97Jonas Gravningen, Botne SK31.08.061-h1Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
12,13Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.064-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
12,15Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.063-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----30--------------------
12,18Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.065-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
12,26Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.063Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
12,27Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.062-h2Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
12,28Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.063-h1 (G-12/13)Sandnes, Jærcup 214.02.19
12,44Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.064-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
12,55Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.065-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
12,70Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.064-h1 (G-12/13)Sandnes, Jærcup 214.02.19
12,71Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.066-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
12,80Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.064-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
12,90Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
-----40--------------------
13,01Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.066-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
13,10Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.063Florø, Lakseleikane 201916.03.19
13,46Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.066-h1 (G-12)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
13,98David Breivik, Hvam IL26.09.063 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
14,09William Sire, Fredrikstad IF30.08.064Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
14,50Harald Egelandsdal, Sandnes IL15.09.068-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,9Johannes Handeland, Fana IL28.10.066Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,63Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
12,09Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.066 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
12,77Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.067 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,05,49Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.061Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
7,37,67Amund Lode, BUL-Tromsø Friidrett08.02.061Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
7,44,78Petter Nesse, IL Skjalg07.01.061Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
1,55Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Leirvik, Hallstemne25.01.19
1,55Tobias Heldal, Fana IL20.04.061Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
1,53Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-12)Bergen/Hø, Stor-KM22.09.18
1,51Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,51Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,50Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
1,50Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.064 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,49Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
1,45David Pembele Mayonga, Spydeberg IL01.03.062Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----10--------------------
1,45Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.063Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,43Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.063 (G-12)Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
1,43Rolf Magnus Marstein Kristiansen, Heggedal FIK24.08.063Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,40Benjamin Carlsen-Brown, Nesøya IL02.01.066Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,40Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.063Leirvik, Hallstemne28.12.18
1,40Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.062Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
1,40Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.064Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,35Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.063 (G-12)Bergen/Hø, Stor-KM22.09.18
1,35Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.064Leirvik, Hallstemne28.12.18
1,35Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
-----20--------------------
1,35Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.063Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
1,35Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.065Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,35Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
1,35Johannes Handeland, Fana IL28.10.064Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
1,35Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.066Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,33Joacim Brandsvik, Dimna IL17.02.061Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
1,30Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.062 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,30Marius Kongestøl Vik, Fitjar IL23.03.061Leirvik, Hallstemne28.12.18
1,30Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.064 (G-14)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,30Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
-----30--------------------
1,30Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.062Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
1,30Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.067Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,30Thomas Sivertsen, Sandnes IL06.04.062Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
1,25Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.061 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,25Marius Anderson, Dimna IL10.03.062 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,25Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.061Grimstad, Treningsstevne04.12.18
1,25Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
1,25Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.062Askim, Askimlekene 201919.01.19
1,25Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
1,25Edvard Røliaunet, Ogndal IL15.01.062Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
-----40--------------------
1,25Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.063Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
1,25Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.066 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,25Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.064Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
1,25Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.063Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
1,25Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.064Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
1,25Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.068Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,25Rasmus Halvorsen, IL Tyrving27.07.069Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,25Christian Wright, IL Tyrving17.03.0611Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,25Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.0610Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,22Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.061Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19
-----50--------------------
1,20Oliver Skårn, Fredrikstad IF28.12.063Askim, Askimlekene 201919.01.19
1,20Benjamin Allan Hafström Tafjord, Ålesund Friidrettsklubb12.10.063Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
1,20Jonas Gravningen, Botne SK31.08.064Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
1,20Vetle Kristiansen, Oppegård IL06.11.0612Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,20Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.0611Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,15Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.063 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,15Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.063 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,15Johannes Sloreby, Askim IF02.09.064Askim, Askimlekene 201919.01.19
1,15Johannes Oma, Fitjar IL04.02.065Leirvik, Hallstemne25.01.19
1,15Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.061Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----60--------------------
1,15William Sire, Fredrikstad IF30.08.065Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
1,15Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.065 (G-12/14)Sandnes, Jærcup 214.02.19
1,15Torbjørn Lending, Sandnes IL14.08.066 (G-12/14)Sandnes, Jærcup 214.02.19
1,15Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.0612Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,15Vebrand Gangås, Heggedal FIK06.10.0612Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,13Daniel Melhus Hildrum, Strindheim IL06.06.062Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
1,10Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.062 (G-12)Tromsø, Treningsstevne 603.12.18
1,10David Breivik, Hvam IL26.09.063 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,10Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.062Haugesund, KM Rogaland20.01.19
1,10Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.063Ås/SWE, Hissmoforsspelen20.01.19
-----70--------------------
1,10Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.0614Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,10Amund Hovden Bjerck, Florø Turn og IF14.05.062Florø, Lakseleikane 201916.03.19
1,10Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.0614Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,10Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.0614Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,10Alexander Lunev, Heggedal FIK19.10.0614Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,09Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
1,05Oliver Selle, Bremnes IL06.08.063Bømlo, Seriestevne14.02.19
1,05Filip Brekke, Heggedal FIK03.06.0617Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,05Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.063Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
1,00Amund Lode, BUL-Tromsø Friidrett08.02.063 (G-12)Tromsø, Treningsstevne 603.12.18
-----80--------------------
1,00Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.0618Stange, Bamselekene 201924.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-12)Hov i Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
1,30Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Bømlo, Seriestevne14.02.19
1,20Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.061 (G-12)Bærum, Hopp u/t30.10.18
1,20Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,20Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,15Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,12Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.061Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
1,12Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,12Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061Haugesund, KM Rogaland20.01.19
1,11Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Ranheim, KM HUT10.03.19
-----10--------------------
1,10Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.061Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,10Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,08Rolf Magnus Marstein Kristiansen, Heggedal FIK24.08.061Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,05Oliver Skårn, Fredrikstad IF28.12.061Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,05Oliver Selle, Bremnes IL06.08.062Bømlo, Seriestevne07.03.19
1,05Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.062Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
1,04Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061 (G-12)Bergen, Hopp u/t02.10.18
1,01Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061Ski, Kretsstevne15.01.19
1,01Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.062Ski, Kretsstevne15.01.19
1,00Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
-----20--------------------
1,00Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.063Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,00Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.061Grimstad, Treningsstevne12.03.19
0,97Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.061Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
0,95Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.062Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
0,95Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.062Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
0,95Vincent Richard Johansen, Fredrikstad IF25.08.063Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
0,95Luka Tasetovic, Fredrikstad IF20.02.063Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
0,95Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.063Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
0,95Sondre Edland, Sørild FIK18.06.062Grimstad, Treningsstevne12.03.19
0,95Nikolai Fuhr, Sørild FIK25.05.062Grimstad, Treningsstevne12.03.19
-----30--------------------
0,94Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061Bergen/La, Hopp u/t22.03.19
0,90Lasse K. Torgersen, Ask Friidrett22.05.061Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.12.18
0,90Martin Eilertsen, Fredrikstad IF04.08.065Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
0,90Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.065Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
0,90Mathias Andersen, Fredrikstad IF13.05.067Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
0,90Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.068Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
0,90Marius Anderson, Dimna IL10.03.062Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
0,90Zidane Lindahn, Ulvik IL07.09.061Ulvik, Seriestevne13.02.19
0,90Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
0,90Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.061Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
-----40--------------------
0,90Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Berg, Kretsstevne28.02.19
0,90Ruben Vikhals Bjerkan, Nidelv IL23.10.062Ranheim, KM HUT10.03.19
0,90Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.062Bærum, KM hopp u/t02.04.19
0,90Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Stjørdal, Klubbmesterskap del 1. / Seriestevne02.05.19
0,88Serge Lions Tambue Kamga, Bergens Turnforening13.01.062 (G-12)Bergen, Hopp u/t02.10.18
0,88Elias Olsen Aalvik, Stord IL17.06.061 (G-12)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
0,88Sebastian Torgersen, Laksevåg TIL10.09.062Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
0,85Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Bømlo, Seriestevne08.11.18
0,85Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.069Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
0,85Michael Løland, IL Trio03.02.061Kvinnherad, Seriestevne16.03.19
-----50--------------------
0,84Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.063Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
0,80Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
0,78Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.063Bærum, KM hopp u/t02.04.19
0,75Morgan Nicolai Hauge, Fredrikstad IF13.10.0610Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
0,70Almar Elias Helgeland, Vardild IL19.05.061Tvedestrand, Treningsstevne13.03.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
2,22Rolf Magnus Marstein Kristiansen, Heggedal FIK24.08.066Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
2,10Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
2,10Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.062Stange, Bamselekene 201922.03.19
2,06Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.062Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
1,80Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
1,80Edvard Paasche, Haugesund IL07.05.061Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
1,78Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.062 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,70Mathias Østnor, Haugesund IL30.12.062Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
1,70Noah Aarøy, Haugesund IL27.05.063Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
-----10--------------------
1,67Stian Kolås, FIL Aks-7718.05.063Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
1,60Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.062 (G-12)Bergen/Hø, Stor-KM23.09.18
1,57Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.062Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
1,55Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.061Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
1,50Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.064Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
1,30Filip Brekke, Heggedal FIK03.06.064Stange, Bamselekene 201922.03.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,88Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
3,58Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.065 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Stange, Bamselekene 201923.03.19
5,08Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
4,96Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.062Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,85Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.062Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
4,84Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,77Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.063Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,75Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.061 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
4,75Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.064Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,70Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,70Sondre Edland, Sørild FIK18.06.063Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----10--------------------
4,69Petter Davidsen, Malm IL19.01.061 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
4,62Lucas Falch Avestruz, IL Tyrving10.03.063 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
4,62Benjamin Carlsen-Brown, Nesøya IL02.01.065Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,61Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
4,61Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Florø, Lakseleikane 201916.03.19
4,55Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.062Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,54Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
4,49Tobias Heldal, Fana IL20.04.064Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
4,43Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
4,40David Pembele Mayonga, Spydeberg IL01.03.065Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----20--------------------
4,39August Aa Berge, Hyen IL20.06.061Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
4,39Benjamin Bævre-Jensen, IL Tyrving04.12.067Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,37Sindre Haslestad Axelsen, IL Tyrving19.01.066Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,36Christian Wright, IL Tyrving17.03.067Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,34Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.061 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
4,34Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.062Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
4,33Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.064 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
4,33Rasmus Halvorsen, IL Tyrving27.07.068Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,32Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
4,31Keven Hoksnes, Lambertseter IF04.05.065 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
-----30--------------------
4,31Vegard Rinde, IL Gneist03.01.066Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
4,31Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.062Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
4,30Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.062Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,30Vidar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.10.061Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
4,29Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.066 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
4,28Magnus Ohnstad, Lista IL061Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
4,25Henrik Vineshaugen, Heggedal FIK13.04.067 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
4,25William Thomas Fearnley, IL Tyrving21.01.062 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
4,21Jesper Endal Jepsen, Almenning IL24.02.061 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
4,21Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.061Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
-----40--------------------
4,20Helge Myhrvold Strømman, Ranheim IL30.06.063 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
4,20Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.063Florø, Lakseleikane 201916.03.19
4,19Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.067Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
4,18Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.064 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
4,18Mads Helland, IL Skjalg27.12.063Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
4,18Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.064Florø, Lakseleikane 201916.03.19
4,17Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.068 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
4,14Magnus Skancke, Ranheim IL15.08.062Ranheim, Klubbmesterskap10.03.19
4,14Rolf Magnus Marstein Kristiansen, Heggedal FIK24.08.069Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,09Linus Aleksander Oshaug, Ogndal IL27.06.062 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
-----50--------------------
4,09Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.064Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
4,05Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
4,03Tobi Kees van Merkensteijn, IL Skjalg18.03.061Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
4,03Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.061Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19
4,02Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.065Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
3,99Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.062Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
3,96Sigurd Birk Kyrkjebø, Strindheim IL11.03.063Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
3,95Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.063Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
3,94Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.062Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
3,94Edvard Paasche, Haugesund IL07.05.061Haugesund, KM Rogaland20.01.19
-----60--------------------
3,93Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
3,93Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.069Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
3,91Nils Næssvold, Oppegård IL06.06.0612Stange, Bamselekene 201923.03.19
3,91Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.0613Stange, Bamselekene 201923.03.19
3,90Brage Skåre Hogrenning, Oppstryn IL01.07.062Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19
3,89Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.062Ås/SWE, Hissmoforsspelen20.01.19
3,89Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.063Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
3,88Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.065 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
3,88Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.0610Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
3,88Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.0611Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----70--------------------
3,88Simen Gleditsch, Stavanger Friidrettsklubb14.09.065Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
3,87Vetle Kristiansen, Oppegård IL06.11.0612Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
3,85Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.064 (G-12)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
3,85Benjamin Allan Hafström Tafjord, Ålesund Friidrettsklubb12.10.061Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
3,84Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.064Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
3,83Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.065Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
3,82Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
3,81Benjamin Flaat, Lyngdal IL11.11.062Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
3,78William Sire, Fredrikstad IF30.08.062Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
3,78Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.0614Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----80--------------------
3,77Ovar Røyrås, Lyngdal IL11.10.063Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
3,77Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.066Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
3,77Vebjørn Jakobsen, Nordre Land friidrett27.02.0615Stange, Bamselekene 201923.03.19
3,76Atle Solvåg, Almenning IL09.02.062 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
3,76Espen Tøge, Sola FIK28.07.067Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
3,76Noah Nikolai Bækø Fuglestad, Sandnes IL22.12.068Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
3,76Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.0616Stange, Bamselekene 201923.03.19
3,74Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.068Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
3,73Jones Mehus Hamadeh, Stjørdal Friidrettsklubb19.06.063Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
3,72Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.064Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
-----90--------------------
3,72Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.069Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
3,70Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.062Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
3,69Johannes Handeland, Fana IL28.10.061Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
3,69Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.06Haugesund, KM Rogaland20.01.19
3,69Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.0614Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
3,68Edvard Røliaunet, Ogndal IL15.01.064 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
3,67Stian Kolås, FIL Aks-7718.05.061 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
3,66Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.065Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
3,66Mathias Østnor, Haugesund IL30.12.067Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
3,64Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.063 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
-----100--------------------
3,63Ingolf Byberg Usken, IL Skjalg04.09.064 (G-12/13)Sandnes, Jærcup 214.02.19
3,62Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.062Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
3,62Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.063Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
3,62Daniel Kaddan, Mandal & Halse IL30.06.0615Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
3,61Johannes Håkstad, Bardu IL05.01.0610Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
3,60William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.0615 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
3,58Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.0616 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
3,58Marius Anderson, Dimna IL10.03.062Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
3,58Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.0619Stange, Bamselekene 201923.03.19
3,58Vebrand Gangås, Heggedal FIK06.10.0620Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----110--------------------
3,56Lukas Hjertvik, Gjesdal IL29.11.062Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
3,56Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.066Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
3,53Jonas Gravningen, Botne SK31.08.0617 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
3,53Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.0618 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
3,53Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.066Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
3,51Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.0619 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
3,51Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.063Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
3,51Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.064Ås/SWE, Hissmoforsspelen20.01.19
3,51Emil Harestad, IL Skjalg21.07.068Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
3,49Fredrik Halvorsen-Kvamme, Heggedal FIK29.08.0622Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----120--------------------
3,48Håvard Hågensen, Moss IL28.03.067Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
3,47Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.0623Stange, Bamselekene 201923.03.19
3,46Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.0610Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
3,40Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.069Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
3,39Jon Elof Gaundal, Ogndal IL14.07.065 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
3,39Thomas Ø Jordal, Sola FIK23.02.067 (G-12/13)Sandnes, Jærcup 214.02.19
3,39Falk Snorrason, Heggedal FIK16.12.0626Stange, Bamselekene 201923.03.19
3,38Leonard Opdahl, Beitstad IL25.05.066 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
3,38Daniel Melhus Hildrum, Strindheim IL06.06.064Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
3,37Jakob Lillebø, IL Tyrving22.09.0617Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----130--------------------
3,36Israel Mampasi, Flåværingen IL01.07.0627Stange, Bamselekene 201923.03.19
3,34Sivert Frøytland, Lyngdal IL05.04.064Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
3,34Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.065Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
3,34Olav Birkeland Amundal, Frol IL07.12.066Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
3,34Marcel Felecian, Haugesund IL04.11.065Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
3,32Olav Fredrik Donjem, Bodø Friidrettsklubb19.02.061 (G-12)Bodø, Julestevne19.12.18
3,32Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.0618Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
3,32Noah Aarøy, Haugesund IL27.05.066Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
3,28Eivind Baltzersen Berg, Alta IF29.06.061 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18
3,28Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.0629Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----140--------------------
3,26Trygve Joakimsen, Bodø Friidrettsklubb14.06.062 (G-12)Bodø, Julestevne19.12.18
3,26Vegard Nuland Ræstad, Haugesund IL05.12.067Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
3,25Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.066 (G-12)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
3,23Lucas Skjemstad Mørkved, Steinkjer Friidrettsklubb25.05.063 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
3,23Torbjørn Lending, Sandnes IL14.08.0612Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
3,22David Breivik, Hvam IL26.09.064Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
3,20Kristian Hyttnes Sødal, Kyrksæterøra IL31.08.065Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
3,20Petter Nesse, IL Skjalg07.01.0610Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
3,17Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.062 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18
3,16Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.066 (G-12)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
-----150--------------------
3,14Marton Moksnes Fossan, IL Skjalg27.09.0614Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
3,13Filip Brekke, Heggedal FIK03.06.0630Stange, Bamselekene 201923.03.19
3,12Harald Egelandsdal, Sandnes IL15.09.0611 (G-12/13)Sandnes, Jærcup 214.02.19
3,11Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.0631Stange, Bamselekene 201923.03.19
3,05Elias André Bjørlo Olsen, Heggedal FIK01.01.0622 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
3,04Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.066Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
3,04Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.0632Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,98Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.065 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
2,97Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys29.08.063 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18
2,97Johan Fredrik Kielland, Asker Sk. Friidrett08.12.0623 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
-----160--------------------
2,96Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.0611Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
2,90Alexander Lunev, Heggedal FIK19.10.0633Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,89Mathias Andersen, Fredrikstad IF13.05.068Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
2,88Benjamin Pujol, Fana IL22.09.061Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
2,86Ask Finsterbusch Hermansen, Nittedal IL26.12.064 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
2,79Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.065 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18
2,76Adrian James Brasel, Sandnes IL26.07.0614 (G-12/13)Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,65Christian Norvang, IL Nordlys19.10.066 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18
2,59Alfred Hazenoot Raddum, Heggedal FIK11.01.0635Stange, Bamselekene 201923.03.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,81Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.062Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
4,38Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.064Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
4,21Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.065Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
4,17Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.067Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
4,09Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.069Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
4,08Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061Leirvik, Hallstemne28.12.18
4,08Haakon Karlsrud, Sandefjord Turn & IF21.11.0610Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
4,04Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Leirvik, Hallstemne25.01.19
4,00Marius Kongestøl Vik, Fitjar IL23.03.063Leirvik, Hallstemne25.01.19
3,98Tobias Senneset Greff, IL Tyrving10.01.0611Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
-----10--------------------
3,95Filip Brakedal, Bremnes IL16.09.063Leirvik, Hallstemne28.12.18
3,94William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.0612Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
3,92Jonas Gravningen, Botne SK31.08.0613Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
3,77Fredrik Reffhaug Sulen, IL Sandvin22.01.0614Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
3,58Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.0615Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,54Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.061Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,52Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-12)Hov i Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
2,38Sondre Härter Johansen, Moss IL21.03.061Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,37Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-12)Sande, Treningsstevne13.10.18
2,37Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,37Alexander Hansen, IF Sturla03.03.061Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
2,35Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.061 (G-12)Bærum, Hopp u/t30.10.18
2,32Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,31Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.062Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----10--------------------
2,26Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,26Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Ranheim, KM HUT10.03.19
2,26Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.061Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,25Sondre Edland, Sørild FIK18.06.061Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,24Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
2,23Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,22Lucas Falch Avestruz, IL Tyrving10.03.062 (G-12)Bærum, Hopp u/t30.10.18
2,21Luka Tasetovic, Fredrikstad IF20.02.062Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,21Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,20Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.064Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----20--------------------
2,19Arthur Wiborg, Herkules Friidrett04.08.063Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,19Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.062Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,18Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.062Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,18Mathias Eriksson, IL Gneist24.06.062Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,16Fredrik Reffhaug Sulen, IL Sandvin22.01.062 (G-12)Sande, Treningsstevne13.10.18
2,16Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.063Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,16Rolf Magnus Marstein Kristiansen, Heggedal FIK24.08.062Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,16Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.061Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp u/t10.04.19
2,15Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.062Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,13Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.061Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
-----30--------------------
2,12Håvard Sunde Sandal, Førde IL Friidrett23.01.061 (G-12)Førde, Treningsstevne17.12.18
2,12Aleksander Bernhoff-Jamt, Moss IL30.01.063Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,11Gabriel Ugland, Sørild FIK10.12.061Grimstad, Treningsstevne04.12.18
2,11Jarl Hugin Sørvik, Bremnes IL26.08.061Bømlo, Seriestevne13.12.18
2,11Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.064Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,11Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Berg, Kretsstevne28.02.19
2,11Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.061Olden, Lagsmeisterskap04.03.19
2,10Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.063 (G-12)Sande, Treningsstevne13.10.18
2,08Petter Finstuen Voldheim, Nordre Land friidrett01.09.061Hov i Land, Treningsstevne09.03.19
2,07David Pembele Mayonga, Spydeberg IL01.03.065Askim, Askimlekene 201919.01.19
-----40--------------------
2,07Henrik Haugslien, FIL Bamse05.08.066Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,06Filip Brakedal, Bremnes IL16.09.062Bømlo, Seriestevne13.12.18
2,06Mathias Østnor, Haugesund IL30.12.061Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,05Martin Eilertsen, Fredrikstad IF04.08.062Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,04Alexander Granås McNeish, Ås IL08.12.061Ås, Kretsstevne11.03.19
2,03Håvard Hågensen, Moss IL28.03.067Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,03Morgan Nicolai Hauge, Fredrikstad IF13.10.063Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,02Johannes Sloreby, Askim IF02.09.068Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,02Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.064Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,01Edvard Paasche, Haugesund IL07.05.062Haugesund, KM Rogaland20.01.19
-----50--------------------
1,99Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.063 (G-12)Bærum, Hopp u/t30.10.18
1,99Oliver Skårn, Fredrikstad IF28.12.069Askim, Askimlekene 201919.01.19
1,99Oliver Selle, Bremnes IL06.08.064Bømlo, Seriestevne14.02.19
1,99Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.063Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,98Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.062 (G-12)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
1,98Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.064Bømlo, Seriestevne13.12.18
1,98Mathias Andersen, Fredrikstad IF13.05.0610Askim, Askimlekene 201919.01.19
1,98Zidane Lindahn, Ulvik IL07.09.061Ulvik, Seriestevne13.02.19
1,97Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.065Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,97Jacob Lillehof Storskogen, IF Sturla10.09.062Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
-----60--------------------
1,96Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.064Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,96Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061Ski, Kretsstevne12.03.19
1,94Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF05.08.0611Askim, Askimlekene 201919.01.19
1,94Michael Løland, IL Trio03.02.061Kvinnherad, Seriestevne16.03.19
1,92Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.061 (G-12)Namsos, Seriestevne12.11.18
1,91Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061 (G-12)Stjørdal, Seriestevne i Hopp og Kast02.10.18
1,91Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
1,90Aleksander Gjerde, IL Norodd01.03.061Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,90Ruben Vikhals Bjerkan, Nidelv IL23.10.062Ranheim, KM HUT10.03.19
1,89Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.064 (G-12)Sande, Treningsstevne13.10.18
-----70--------------------
1,88Nikolai Fuhr, Sørild FIK25.05.063Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,87Marius Anderson, Dimna IL10.03.061Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
1,86Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061 (G-12)Bergen, Hopp u/t02.10.18
1,86Leevi Joonatan Puustinen, Fredrikstad IF23.08.065Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,86Vincent Richard Johansen, Fredrikstad IF25.08.066Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,86Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
1,85Henrik Thorstad, IL Sandvin24.05.065 (G-12)Sande, Treningsstevne13.10.18
1,85Stian Kolås, FIL Aks-7718.05.062 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
1,85Sebastian Torgersen, Laksevåg TIL10.09.061Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
1,85Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.061Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
-----80--------------------
1,85Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.065Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,85Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.061Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
1,84Noah Birkeland Engelsen, IL Gneist24.05.064Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,83Serge Lions Tambue Kamga, Bergens Turnforening13.01.062 (G-12)Bergen, Hopp u/t02.10.18
1,82Lucas Strømsli, Førde IL Friidrett25.09.062 (G-12)Førde, Treningsstevne17.12.18
1,82Niklas Szydlowski Olsen, Fredrikstad IF30.03.0612Askim, Askimlekene 201919.01.19
1,82Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.063Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
1,81Sador Mikael Tesfay, Ørsta IL05.10.061 (G-12)Ørsta, Treningsstemne18.12.18
1,80Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.066Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,79Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.065Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
-----90--------------------
1,78Elias Olsen Aalvik, Stord IL17.06.061 (G-12)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
1,76Ian Beck Van Dortmont, Fredrikstad IF30.01.068Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,76Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Brandbu, Innendørsstevne Hopp u/t + kule23.02.19
1,74Theo Knudsen, IL Norodd21.09.062Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,74Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.062Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,74Tobias Nordtveit Knudsen, Heggedal FIK15.05.064Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,70Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.061 (G-12)Greveskogen, Seriestevne14.08.18
1,70Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.069Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,68Amund Lode, BUL-Tromsø Friidrett08.02.063 (G-12)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
1,66Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.068Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----100--------------------
1,60Lukas Fjerstad, IL Norodd17.02.063Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,60Andreas Sky, IL Norodd30.10.063Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,58Petter Nesse, IL Skjalg07.01.063Haugesund, KM Rogaland20.01.19
1,48Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.061 (G-12)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
0,92Almar Elias Bruflodt, Vardild IL061Tvedestrand, Treningsstevne13.03.19

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,53Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,49Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
9,27Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
9,15Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.063Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,64Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.061 (G-12/13)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
8,54Edvard Røliaunet, Ogndal IL15.01.062Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
8,28Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
7,97Mathias Østnor, Haugesund IL30.12.062Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
7,96Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----10--------------------
7,95Johannes Handeland, Fana IL28.10.061Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
7,87Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.061Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
7,83Lukas Hjertvik, Gjesdal IL29.11.061Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
7,41Torbjørn Lending, Sandnes IL14.08.062Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
6,93Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.062 (G-12/13)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
6,83Petter Nesse, IL Skjalg07.01.063 (G-12/13)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
6,32Harald Egelandsdal, Sandnes IL15.09.064 (G-12/13)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
5,83Marton Moksnes Fossan, IL Skjalg27.09.066 (G-12/13)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,90Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
6,78Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.062Ranheim, KM HUT10.03.19
6,31Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
6,17Lucas Falch Avestruz, IL Tyrving10.03.061 (G-12)Bærum, Hopp u/t30.10.18
5,91Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.061Olden, Lagsmeisterskap04.03.19
5,88Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.063Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
5,71Alexander Granås McNeish, Ås IL08.12.061Ås, Kretsstevne11.03.19
5,34Ruben Vikhals Bjerkan, Nidelv IL23.10.061Ranheim, KM HUT10.03.19
4,85Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.064Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,85Johannes Handeland, Fana IL28.10.061Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
6,77Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
3,90Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.062Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,00Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
11,90Even Hem Bolle, Vestby IL27.10.061Stange, Bamselekene 201924.03.19
11,50Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061Ås/SWE, Nordiska Ungdomsspelen24.02.19
11,04Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
10,88Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062Stange, Bamselekene 201924.03.19
9,71Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
9,54Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,38Henrik Vineshaugen, Heggedal FIK13.04.063 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,20Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.062Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
9,14Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.062Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----10--------------------
9,00Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Florø, Lakseleikane 201916.03.19
8,95Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.064Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,95Christian Wright, IL Tyrving17.03.065Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,92Joacim Brandsvik, Dimna IL17.02.061Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,52Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.063Stange, Bamselekene 201924.03.19
8,49Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.061Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
8,48Thomas Sivertsen, Sandnes IL06.04.061Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
8,40Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Brandbu, Innendørsstevne Hopp u/t + kule23.02.19
8,27Yosyas Eyob Sebhatleab, Sandnes IL02.03.062Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
8,12Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.064Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----20--------------------
8,08Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,05Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.063Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,01Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
7,93Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
7,92Philip Morgan Vincent, Botne SK08.05.065Stange, Bamselekene 201924.03.19
7,83Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
7,78Sverre Ranes Olstad, Strindheim IL16.06.062Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
7,72Sondre Härter Johansen, Moss IL21.03.062Askim, Askimlekene 201919.01.19
7,69Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.065 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
7,61Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.061Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
-----30--------------------
7,57Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
7,50Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.066Stange, Bamselekene 201924.03.19
7,47Linus Aleksander Oshaug, Ogndal IL27.06.061 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
7,41Aleksander Bernhoff-Jamt, Moss IL30.01.063Askim, Askimlekene 201919.01.19
7,34Fredrik Reffhaug Sulen, IL Sandvin22.01.065Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
7,24Olav Njålla Hognestad, Romerike Friidrett08.07.064Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
7,21Rolf Magnus Marstein Kristiansen, Heggedal FIK24.08.067 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
7,18Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.061 (G-12)Tromsø, Treningsstevne 603.12.18
7,18Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.062Ås/SWE, Hissmoforsspelen19.01.19
7,17Mathias Andersen, Fredrikstad IF13.05.063Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
-----40--------------------
7,16Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.066Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
7,13Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.061Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
7,12Mård Johannes Agjeld, Olden IL13.02.061Olden, Lagsmeisterskap04.03.19
7,11Torbjørn Lending, Sandnes IL14.08.061Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
7,10Åsmund Olaves Rud Lunde, Askim IF05.08.064Askim, Askimlekene 201919.01.19
7,06Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061Ski, Kretsstevne12.02.19
7,04Simen Rom Haugerud, Nordre Land friidrett27.01.067Stange, Bamselekene 201924.03.19
7,02Jonas Gravningen, Botne SK31.08.065Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
6,99Atle Solvåg, Almenning IL09.02.061 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
6,98Leonard Opdahl, Beitstad IL25.05.061 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
-----50--------------------
6,97Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.067Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
6,95Amund Hovden Bjerck, Florø Turn og IF14.05.062Florø, Lakseleikane 201916.03.19
6,92Petter Nesse, IL Skjalg07.01.064Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
6,90Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
6,87Marius Kongestøl Vik, Fitjar IL23.03.063Leirvik, Hallstemne28.12.18
6,87Luka Tasetovic, Fredrikstad IF20.02.065Askim, Askimlekene 201919.01.19
6,87Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.065Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
6,83Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.068Stange, Bamselekene 201924.03.19
6,72Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.064Leirvik, Hallstemne28.12.18
6,67Vidar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.10.063Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
-----60--------------------
6,56Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.0611 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
6,51Benjamin Flaat, Lyngdal IL11.11.062Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
6,50Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.066Askim, Askimlekene 201919.01.19
6,50Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.062Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
6,41Benjamin Allan Hafström Tafjord, Ålesund Friidrettsklubb12.10.062Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
6,41Sondre Steinsnes Nypan, Haugesund IL08.06.066Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
6,39Petter Selbervik Flatås, Hareid IL14.03.063Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
6,35David Breivik, Hvam IL26.09.064 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
6,35Tor Erik Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett12.07.063Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
6,34Trym Mathisen Guldvog, Moss IL19.07.067Askim, Askimlekene 201919.01.19
-----70--------------------
6,32Johannes Jørdre, Nordre Fjell Friidrett22.05.064Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
6,32Kaspar Hjartholm Seger, Sola FIK13.05.065Sandnes, Jærcup 214.02.19
6,31Filip Brakedal, Bremnes IL16.09.065Leirvik, Hallstemne28.12.18
6,30Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.065 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
6,28Jon Elof Gaundal, Ogndal IL14.07.064Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
6,23Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.067Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
6,18Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.065Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
6,18Espen Tøge, Sola FIK28.07.066Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
6,17Håvard Hågensen, Moss IL28.03.064Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
6,16Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.068Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
-----80--------------------
6,07Lucas Skjemstad Mørkved, Steinkjer Friidrettsklubb25.05.062 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
6,07Edvard Røliaunet, Ogndal IL15.01.064 (G-12)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
6,07Oliver Skårn, Fredrikstad IF28.12.065Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
6,06Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.063Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
6,04Marcus Tengesdal, Sandnes IL063Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19
6,02Håvard Vik, FIL Aks-7728.03.065Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
6,01Eivind Lindestad Slettebø, Sørild FIK19.02.061Grimstad, Treningsstevne20.11.18
6,00Johannes Sloreby, Askim IF02.09.068Askim, Askimlekene 201919.01.19
5,94Sador Mikael Tesfay, Ørsta IL05.10.061 (G-12)Ørsta, Treningsstemne18.12.18
5,93Amund Lode, BUL-Tromsø Friidrett08.02.063 (G-12)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
-----90--------------------
5,85Tobias Moy Jacobsen, Sørild FIK04.05.062Grimstad, Treningsstevne20.11.18
5,85Filip Brekke, Heggedal FIK03.06.069Stange, Bamselekene 201924.03.19
5,81Anas-Said Rashid Qadi, Vadsø Turnforening30.06.062 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18
5,81Vebrand Gangås, Heggedal FIK06.10.0611Stange, Bamselekene 201924.03.19
5,80Alexander Lunev, Heggedal FIK19.10.0612Stange, Bamselekene 201924.03.19
5,78Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.064Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
5,77Eskil Dahl Marstein, Heggedal FIK07.11.0613 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
5,76Eskil Grimstad Kirkebø, Hareid IL27.08.062 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
5,75Gabriel Ugland, Sørild FIK10.12.063Grimstad, Treningsstevne20.11.18
5,75Jakob Lillebø, IL Tyrving22.09.069Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----100--------------------
5,74Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.064Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
5,68Thomas Ø Jordal, Sola FIK23.02.068Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
5,63Niklas Szydlowski Olsen, Fredrikstad IF30.03.0610Askim, Askimlekene 201919.01.19
5,58Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.063Florø, Lakseleikane 201916.03.19
5,51Fredrik Halvorsen-Kvamme, Heggedal FIK29.08.0613Stange, Bamselekene 201924.03.19
5,50Falk Snorrason, Heggedal FIK16.12.0614Stange, Bamselekene 201924.03.19
5,48Alfred Hazenoot Raddum, Heggedal FIK11.01.0614 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
5,40Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.063 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18
5,38Ask Finsterbusch Hermansen, Nittedal IL26.12.066 (G-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
5,30Rasmus Halvorsen, IL Tyrving27.07.0618Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----110--------------------
5,25Noah Aarøy, Haugesund IL27.05.062Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
5,20Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.069Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
5,11Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.064Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
4,75Marton Moksnes Fossan, IL Skjalg27.09.068Sandnes, Jærcup 214.02.19
4,69Harald Egelandsdal, Sandnes IL15.09.069 (G-12/13)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
4,26Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys29.08.064 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18
3,39Christian Norvang, IL Nordlys19.10.065 (G-12)Alta, Høststevnet17.11.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.064 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
7,50Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.067 (G-14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
7,30Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.065 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,37Mikkel Eikeskog-Wiik, Sandnes IL17.08.061Sandnes, Sandneslekene 201906.04.19

Gutter 14

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.051 (G-13)Førde, Treningsstevne17.12.18
4,71Hallvard Lervik, Førde IL Friidrett21.04.052 (G-13)Førde, Treningsstevne17.12.18
4,90Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.053 (G-13)Førde, Treningsstevne17.12.18

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,58Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19
7,45Lukas Sørum Olsen, Oppstryn IL04.01.052Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,59Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Florø, Lakseleikane 201916.03.19
7,65Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-h2 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
7,73Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
7,73Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,74Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051-fi Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
7,75Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,76Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
7,77Espen Skålheim, IL Sand31.01.051-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
7,82Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-fi Ørebro/SWE, Marsspelen30.03.19
-----10--------------------
7,85Axel Frei, IL Norodd29.08.051-h2Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
7,86Eirik Natvik, Stord IL04.02.051Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
7,95Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051Grimstad, Treningsstevne10.01.19
7,95Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.055-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,96Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,98Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.052-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,00Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,05Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,08Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,09Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.052-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----20--------------------
8,16Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,18Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.058-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,20Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.051-h1 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,23Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.051Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
8,24Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
8,24Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,26Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,32Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.053-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
8,32Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,33Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051 (G-13)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
-----30--------------------
8,36Haavard Nordahl Dommersnes, Sandnes IL15.04.054-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
8,36Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.053-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,36Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.055-fi Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,37Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
8,40Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,43Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052Haugesund, KM Rogaland20.01.19
8,45Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.054-h3 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
8,46Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.052-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,46Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.054-fi Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
8,46Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.053-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----40--------------------
8,47Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
8,48Nikolay Stegen Hansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett15.01.052-h1 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,49Elias Breivik Knudsen, Nidelv IL03.06.052-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,50Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.051-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,51William Olstad, IL Tyrving15.08.051-h1 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,51Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.055-fi Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
8,52Sigve Lind, IL i BUL10.10.052-h2 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,54Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.054-h2Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,55Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.051Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,56Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.052Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
-----50--------------------
8,56Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.055-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,57Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052-h2 (G-13/14)Sandnes, Jærcup 214.02.19
8,60Christoffer Heilevang, Førde IL Friidrett25.03.053Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
8,62Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.053-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,63Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.053-h2 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,63Lukas Jonsson, Stord IL06.02.052Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,63Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.053Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
8,65Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.052-h2 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,65Samuel James Garwood, Nidelv IL12.10.053-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,65Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.053Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
-----60--------------------
8,67Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.053-h1 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,67Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,69Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.053-h2 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
8,69Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.054-h1 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,69Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051-h2Bodø, Kretsstevne13.03.19
8,73Trym Hyldbakk, Sunndal IL Friidrett09.04.053-h1Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
8,73William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.055-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,74Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.054Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
8,74Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.051-h1 (G-13)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
8,75Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.056-h2 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
-----70--------------------
8,76Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.054Grimstad, Treningsstevne10.01.19
8,76Dennis Lea Heimark, Sola FIK23.07.052-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
8,77Halyn Yalley, IL i BUL14.07.052Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
8,78Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
8,78Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.054-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,79Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.055-h1 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
8,80Eirik Kvarven, Fyllingen IL07.01.054-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,81Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.053-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,82Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.051-h1 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,83Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.053-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----80--------------------
8,84Elias Moen Solberg, Hvam IL29.04.055-h2Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,87Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,88Preben Havre, IL Fri051Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
8,88Sander Ytterdahl, Lista IL24.05.051Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
8,89Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.054-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,92Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.054-h2 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
8,93Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.054-h1 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,93Lukas Skaatevik Skjønberg, Stord IL03.03.053Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,93Hristo Georgiev Miloshev, Sandnes IL08.03.053-h2 (G-13/14)Sandnes, Jærcup 214.02.19
8,94Jonah-Elyas Ahmed-Likke, Drøbak-Frogn IL Friidrett09.07.054-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----90--------------------
8,96Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.055-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,96Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.056-h2Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,97Elias Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.052-h1 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,97Niels August Lenning, IL Skjalg10.08.052-h1 (G-13)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
8,99Magnus Andersland, Fana IL30.07.055-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,99Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.055Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
9,00Akos Nagy, IL Tyrving04.07.055-h1 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
9,00Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.053-h2 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
9,01Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.053-h1 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
9,02Karl Emil Kjeldsand, Sandnessjøen IL08.10.053Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
-----100--------------------
9,04Eivind Bredahl, IL Skjalg21.07.056Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
9,09Samuel Smari Wiencke, Moltustranda IL24.06.056-h1 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
9,09Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.054-h1 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
9,11Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.055-h2Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
9,12Sindre Nergaard, Kongsvinger IL Friidrett16.10.053Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
9,13Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.055-h1 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
9,13Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
9,18Martin Hågsrud Olsen, Hvam IL13.03.055-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
9,18Filip Vasvik, Sandnes IL05.10.054-h2 (G-13/14)Sandnes, Jærcup 214.02.19
9,20Eirik Hasaas, IK Våg09.09.054Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
-----110--------------------
9,22Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.056-h1 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
9,23Sverre Stautland, Stord IL06.09.055Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
9,25Amund Birkeland, Mandal & Halse IL26.07.052Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
9,27Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.052 (G-13)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
9,27Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.056-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,28Gray Abel, Selsbakk IF056Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,28Ask Indset, IL Tyrving27.05.055-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,30Eirik Torbjørnsen, Fitjar IL14.07.052Leirvik, Hallstemne28.12.18
9,30Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.055-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,30Benjamin Lysø-Johansen, Nidelv IL20.12.055-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
-----120--------------------
9,31Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.054-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,32Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.054-h2 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
9,32Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.054Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
9,33Alexander Larsen, Drøbak-Frogn IL Friidrett09.02.055-h1 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
9,36Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.054-h1Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
9,37Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.055Grimstad, Treningsstevne10.01.19
9,39Tobias Nicolay Etim, Turn & IL Hovding04.10.054Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
9,48Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.055-h2 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
9,52Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.056Grimstad, Treningsstevne10.01.19
9,58Ådne Vollan, Hattfjelldal IL20.10.056-h2 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
-----130--------------------
9,61Johannes Sandvik, Moltustranda IL08.01.056-h2 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
9,63Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.055-h3Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,64Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
9,76Patrick Ingstad Vongraven, Halsen Ungdomsskole03.10.057-h2 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
9,96Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.057-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,99Mats Thormodsen, Turn & IL Hovding19.09.055Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
10,06Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.055-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
10,25Ole Gustav Røsholt-Belbo, Snåsa IL02.09.056-h1 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
10,73Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.056-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,55Rafa Mertens (BEL), Sørild FIK22.08.053Grimstad, Treningsstevne10.01.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,8Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.052 (G-15)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
7,9Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051Hov i Land, Treningsstevne09.03.19
8,9Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
9,1Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.051Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
9,2Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.052Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
9,3Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-13)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,02Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-15)Florø, Lakseleikane 201916.03.19
12,15Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052 (G-15)Florø, Lakseleikane 201916.03.19
12,60Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,77Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.051-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,19Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.052-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,88Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051Bodø, Kretsstevne10.04.19
14,05Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.054-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,08Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.052-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,55Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.055-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,23Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,38Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-h3 (MS)Steinkjer, Oppkjøring UM inne 201916.02.19
24,54Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051-h2Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
24,81Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.051-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,88Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
24,96Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
24,97Espen Skålheim, IL Sand31.01.051-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,99Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,04Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,66Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----10--------------------
25,92Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
26,04Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.052-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,09Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051-h2 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
26,10Eirik Natvik, Stord IL04.02.051-h4Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
26,29Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
26,30Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051-h1Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
26,36Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
26,37Axel Frei, IL Norodd29.08.051-h1Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
26,45Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
26,56Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.051-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----20--------------------
26,79Simen Fritsvold, IL Koll12.05.052-h2 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
26,79Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
26,87Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
27,12Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,21Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.053-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,22Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,37Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,49Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.053-h1 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
27,50Haavard Nordahl Dommersnes, Sandnes IL15.04.051-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
27,57Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052-h2 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
-----30--------------------
27,59Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.051-h2 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
27,65Nikolay Stegen Hansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett15.01.052-h3 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
27,72Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.053-h2Haugesund, KM Rogaland20.01.19
27,85Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.054-h3Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
27,94Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.053-h2 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
27,94Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.052-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
28,00Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
28,07Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052-h2Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
28,10Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.053-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,13William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----40--------------------
28,19Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.053-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,29Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.052-h1Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
28,30Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
28,33Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.052-h1Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
28,38Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.053-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
28,40Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.053-h1 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
28,45Magnus Andersland, Fana IL30.07.051-h4Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
28,48Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.052-h4Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
28,59Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.053-h4Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
28,64Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.055-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----50--------------------
28,70Dennis Lea Heimark, Sola FIK23.07.052-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
28,75Trym Hyldbakk, Sunndal IL Friidrett09.04.053-h1Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
28,76Niels August Lenning, IL Skjalg10.08.052-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
28,77Oliver Børmark Sæther, Byåsen IL10.10.051 (G-13)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
28,77Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.053-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
28,81Jonah-Elyas Ahmed-Likke, Drøbak-Frogn IL Friidrett09.07.052-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,90Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.053-h2 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
28,94Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,96Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.053-h1Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
28,98Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
-----60--------------------
28,98Elias Moen Solberg, Hvam IL29.04.051-h2Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
29,01Preben Havre, IL Fri051-h3Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
29,02Hristo Georgiev Miloshev, Sandnes IL08.03.052-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
29,07Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054-h2 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
29,08Andreas Tveitaskog, Haugesund IL13.10.054-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
29,11Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.053-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
29,29Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.053-h1 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
29,35Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.052-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
29,41Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.054-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,47Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
-----70--------------------
29,49Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052-h2 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
29,57Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.054-h1Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
29,88Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.053-h3Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
29,91Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.053-h2 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
29,91Halvor Midtveit, Norna-Salhus IL01.11.052-h4Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
29,92Karl Emil Kjeldsand, Sandnessjøen IL08.10.053-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
29,99Martin Hågsrud Olsen, Hvam IL13.03.052-h2Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
30,00Akos Nagy, IL Tyrving04.07.054-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,07Henrik Stensby, FIK Orion23.08.056-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,08Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.052 (G-13)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
-----80--------------------
30,09Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.053-h2Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
30,16Samuel Smari Wiencke, Moltustranda IL24.06.054-h1 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
30,18Elias Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.054-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
30,25Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.051-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,32Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.055-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,34Ivar Arktander Djupvik, Sola FIK29.11.053-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
30,43Nerushanth Varathan, IF Sturla23.05.054-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,47Ask Indset, IL Tyrving27.05.054-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,52Gray Abel, Selsbakk IF055-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
30,73Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.052Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
-----90--------------------
30,84Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.055-h1 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
31,04Sverre Stautland, Stord IL06.09.052-h5Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
31,05Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.054-h2 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
31,08Nikolai Svendsen, Norna-Salhus IL28.03.054-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
31,13Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.053Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
31,16Alexander Larsen, Drøbak-Frogn IL Friidrett09.02.051-h1 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
31,17Amund Birkeland, Mandal & Halse IL26.07.053-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
31,56Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.055-h2 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
31,72Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.053-h1 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
31,87Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.056Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
-----100--------------------
31,97Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.053-h4Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
32,19Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.056-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,26Jørgen Netland, Lye IL18.01.054-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
32,41Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052-h1 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
32,43Ådne Vollan, Hattfjelldal IL20.10.054-h1 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
33,00Odin Øen, Hvam IL08.02.053-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
33,09Eldar Corneliussen, Sola FIK19.11.053-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
33,24Patrick Ingstad Vongraven, Halsen Ungdomsskole03.10.055-h2 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
33,65Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.054-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
33,73Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.055-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----110--------------------
34,01Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.054-h3Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
35,31Ole Gustav Røsholt-Belbo, Snåsa IL02.09.056-h2 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,40Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,01,40Eirik Natvik, Stord IL04.02.052-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,02,19Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.053-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,06,27Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,08,04Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.052-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,18,83Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.053-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30,94Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,32,82Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,32,90Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.052 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
1,33,22Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.053-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,33,75Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.052-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,34,03Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.053-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,35,47Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.055-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,37,66Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.054 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
1,38,09Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.055-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,38,39Espen Skålheim, IL Sand31.01.051-h1 (G-13/14)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
-----10--------------------
1,38,45Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052-h1 (G-13/14)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
1,39,35Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.051-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,39,44Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.056-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,40,60Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.057-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,41,27Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,41,91Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.058-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,42,09Truls Horten, Lillehammer IF03.03.052-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,42,5Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
1,43,34Oliver Børmark Sæther, Byåsen IL10.10.051 (G-13)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,43,64Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052 (G-13)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
-----20--------------------
1,43,66Eirik Natvik, Stord IL04.02.051Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
1,43,67Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.051-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,43,89Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.052-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,44,03Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,44,11Magnus Græsli, Leinstrand02.03.053 (G-13)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,44,94Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051-h2Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,44,95Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.052-h2Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,45,33Magnus Andersland, Fana IL30.07.053-h2Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,45,74Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.052Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
1,45,95Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----30--------------------
1,46,30Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.054-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,46,46Oliver Horten, Lillehammer IF03.03.053-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,47,09Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.055-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,48,45Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.054 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,48,54Mads Raa Raknes, Norna-Salhus IL23.11.056-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,49,10Andreas Tveitaskog, Haugesund IL13.10.055-h2Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,49,47Karl Emil Kjeldsand, Sandnessjøen IL08.10.052Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
1,49,55Filip Vasvik, Sandnes IL05.10.053-h1 (G-13/14)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
1,49,67Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.055-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,49,69Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.055-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----40--------------------
1,50,11Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.051Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,50,31Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,51,03Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.053Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,52,31Sverre Stautland, Stord IL06.09.054Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
1,52,79Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.056-h2Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,53,45Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.057-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,55,03Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.055 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
1,55,09Ole Fossen Rosenberg, Nordre Land friidrett09.09.054-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,55,51Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.053Grimstad, Treningsstevne10.01.19
1,56,64Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.051Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
-----50--------------------
1,56,80Ulrik Woxholt, Sportsklubben Vidar03.09.057-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,57,00Simen Fritsvold, IL Koll12.05.057 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
1,58,28Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.053 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,59,19Ask Linseth Aarflot, Sunndal IL Friidrett24.03.055Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,00,43Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.055-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,01,39Trym Hyldbakk, Sunndal IL Friidrett09.04.056Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,02,46Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.058-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
2,03,44Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.054Grimstad, Treningsstevne10.01.19
2,07,45Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.059-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
2,10,58Eskil Kolnes, Stegaberg IL29.06.051Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
-----60--------------------
2,12,33Johannes Sandvik, Moltustranda IL08.01.054 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
2,15,26Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.056-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,13Rafa Mertens (BEL), Sørild FIK22.08.052Grimstad, Treningsstevne10.01.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,22Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,19,66Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,19,69Orfan Hussaini, Strindheim IL25.03.051Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,21,12Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.052-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,21,20Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.053-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,21,61Mads Raa Raknes, Norna-Salhus IL23.11.054-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,21,68Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,22,40Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.055-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,22,43Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.056-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,26,80Magnus Græsli, Leinstrand02.03.053Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
-----10--------------------
2,28,23Hristo Georgiev Miloshev, Sandnes IL08.03.051-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,29,80Eimund Engtrø Husby, Leinstrand19.02.054Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,33,47Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.055-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,34,06Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,34,77Sverre Stautland, Stord IL06.09.057-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,37,33Filip Vasvik, Sandnes IL05.10.052-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,38,51Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.053-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,42,90Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
2,49,46Niels August Lenning, IL Skjalg10.08.051-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,50,07Ask Linseth Aarflot, Sunndal IL Friidrett24.03.052Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
-----20--------------------
2,52,48Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.053Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
2,55,46Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.054Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,51,33Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.051-h1 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
2,54,40Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051-h2 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
2,54,72Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052-h2 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
3,07,95Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.053 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30,75Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.051-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,40,12Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,41,46Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.053-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,41,86Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.054-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,44,04Mads Raa Raknes, Norna-Salhus IL23.11.055-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,59,84Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.056-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,59,94Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.057-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,11,80Sverre Stautland, Stord IL06.09.058-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,19,03Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.051Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
5,50,29Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.055-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
-----10--------------------

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,13,88Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.051 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
6,23,19Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.052 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
6,30,86Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
6,40,98Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.056 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,46,2Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.051 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,46,5Kristoffer Strømdal Wik, SK Freidig03.10.052 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,56,9Kristoffer Wik, SK Freidig052 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,22,4Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.053 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,35,92Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
10,56,0Oliver Kvendbø Holden, Ranheim IL24.03.055 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,10,4Sander Sæther, Utleira IL Friidrett03.08.056 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,23,2Håkon Tømmerås Hammer, SK Freidig20.06.058 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,23Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
9,35Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
9,43Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
9,56Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.054 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
9,87Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.055 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
10,32Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.056 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
10,39Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.057 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,70Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,84Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Gøteborg/SWE, MAIK indoor23.02.19
8,91Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.051Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
9,01Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-fi Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,32Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051-h1 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
9,43Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.052-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,45Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052-h1 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
9,64Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
9,70Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
9,81Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.055-fi Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----10--------------------
9,98Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.052 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
9,99Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.056-fi Stange, Bamselekene 201922.03.19
10,17Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
10,44Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
10,55William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.056-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
10,67Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.052-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
10,81Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.052-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
10,95Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.053-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
11,27Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
11,42Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
-----20--------------------
11,65Eirik Hasaas, IK Våg09.09.055 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
11,70Ask Indset, IL Tyrving27.05.055-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
11,79Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052Florø, Lakseleikane 201916.03.19
11,82Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.056-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
12,25Endre Maldal, Sandnes IL30.06.051-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
12,43Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
12,48Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.053Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,58,52Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
8,18,97Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.052Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
1,70Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,68Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
1,67Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.052Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,61Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.051 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,60Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,55Lukas Skaatevik Skjønberg, Stord IL03.03.051Leirvik, Hallstemne25.01.19
1,55Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,55Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.052Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,55Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.052Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----10--------------------
1,55Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.052Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,51Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.054 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,50Lukas Jonsson, Stord IL06.02.052Leirvik, Hallstemne25.01.19
1,50Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.052 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,47Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.052 (G-13)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
1,45Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
1,45Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.055Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,45Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.053Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,45Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,40Eirik Hasaas, IK Våg09.09.051Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
-----20--------------------
1,40Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.056Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,40William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.057Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,40Andreas Tveitaskog, Haugesund IL13.10.053Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
1,35Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.055 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
1,35Alexander Larsen, Drøbak-Frogn IL Friidrett09.02.053 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,35Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.053Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,35Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.052Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
1,35Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
1,35Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.053Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,35Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.052Hvam, Høydestevne26.02.19
-----30--------------------
1,33Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.052Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
1,30Samuel Smari Wiencke, Moltustranda IL24.06.053 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,30Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.054Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,30Jørgen Netland, Lye IL18.01.053 (G-12/14)Sandnes, Jærcup 214.02.19
1,25Sebastian Ottesen Yli, Snøgg Friidrett02.04.051 (G-13)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 124.11.18
1,25Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051Grimstad, Treningsstevne04.12.18
1,25Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.052Grimstad, Treningsstevne04.12.18
1,25Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.053Grimstad, Treningsstevne04.12.18
1,20Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp30.01.19
1,15Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
-----40--------------------
1,10Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp30.01.19
1,05Oliver Odden Granly, Ringerike Friidrettsklubb23.07.053Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp30.01.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.051Tvedestrand, Treningsstevne13.03.19
1,25Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Hvam, Høydestevne26.02.19
1,23Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051Bergen/Ås, Stevne hopp u/t12.11.18
1,23Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp27.03.19
1,20Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.051 (G-13)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
1,20Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.052 (G-13)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
1,20Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,20Oskar Wanning Gjerde, Ulvik IL14.07.051Ulvik, Seriestevne13.02.19
1,20Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.051Hvam, Klubbstevne09.04.19
1,18August Árran Rimpi, IK Hind05.07.051Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp u/t10.04.19
-----10--------------------
1,17Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.06.03.19
1,15Hallvard Lervik, Førde IL Friidrett21.04.051 (G-13)Førde, Treningsstevne17.12.18
1,15Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Olden, Lagsmeisterskap04.03.19
1,15Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051Hov i Land, Treningsstevne09.03.19
1,15Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.052Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp27.03.19
1,12Audun Kaldråstøyl Johansen, Stord IL01.09.051 (G-13)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
1,12Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.052Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,11Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Berg, Kretsstevne31.01.19
1,10Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.051 (G-13)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
1,10Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.052 (G-13)Førde, Treningsstevne17.12.18
-----20--------------------
1,10Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
1,10Birk Arvola, IK Hind01.04.052Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp u/t10.04.19
1,09Karsten Finnanger, Namsen Friidrettsforening17.07.051 (G-13)Namsos, Seriestevne12.11.18
1,08Eirik Natvik, Stord IL04.02.052 (G-13)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
1,06Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.051Ski, Kretsstevne15.01.19
1,05Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.053 (G-13)Førde, Treningsstevne17.12.18
1,05Brage Arumairasa, Sømna IL18.01.052Berg, Kretsstevne31.01.19
1,02Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.051Bergen/Ås, Stevne hopp u/t10.12.18
1,00Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.052Ski, Kretsstevne15.01.19
1,00Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
-----30--------------------
1,00Eskil Høgset, IL Norodd22.07.051Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,00Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,00Fredrik Måge, IK Hind04.04.053Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp u/t10.04.19
0,95Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051 (G-13)Ørsta, Treningsstemne18.12.18
0,95Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.053Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp27.03.19
0,95Oliver Odden Granly, Ringerike Friidrettsklubb23.07.053Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp27.03.19
0,94Sverre Stautland, Stord IL06.09.052 (G-13)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
0,90Eivind Iversen, IK Hind07.10.054Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp u/t10.04.19
0,88Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.054Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
0,84Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.055Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----40--------------------
0,80Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.052Bergen/Ås, Stevne hopp u/t12.11.18
0,80Christoffer Vågan, Sømna IL07.11.052Berg, Kretsstevne28.02.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,10Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051Stange, Bamselekene 201922.03.19
3,00Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.051Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
2,70Sindre Nergaard, Kongsvinger IL Friidrett16.10.053Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
2,70Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.054Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
2,65Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-13)Bærum, Romjulsspretten-II30.12.18
2,60Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
2,50Magnus Andersland, Fana IL30.07.051Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
2,40Endre Maldal, Sandnes IL30.06.051Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
2,20Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
2,20Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.054Sandnes, Jærcup 214.02.19
-----10--------------------
2,10Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.051 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,85Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Ørebro/SWE, Marsspelen31.03.19
5,61Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19
5,46Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,39Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.051Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
5,28Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
5,12Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
5,05Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052Stange, Bamselekene 201923.03.19
5,04Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.058 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,94Espen Skålheim, IL Sand31.01.051Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
4,88Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.053Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----10--------------------
4,88Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.053Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,75Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.053 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
4,75Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
4,67Magnus Andersland, Fana IL30.07.053Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
4,65Preben Havre, IL Fri051Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
4,59Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.055Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,58Øystein Haugen, Lillehammer IF25.07.054Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,57Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.053Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,52Sander Ytterdahl, Lista IL24.05.052Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
4,52Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.051Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
-----20--------------------
4,52Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.055Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,44Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.054Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,42Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.055Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,40Eirik Kvarven, Fyllingen IL07.01.056Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,40Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.054 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
4,39Andreas Tveitaskog, Haugesund IL13.10.051Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
4,37Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
4,36Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.056Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,36Halyn Yalley, IL i BUL14.07.057Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,34Michael Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.09.054 (MS)Uddevalla/SWE, Resultattävling06.04.19
-----30--------------------
4,30Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.054Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
4,29Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
4,27Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.058Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,17Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
4,17William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.059Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,16Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.055Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
4,15Samuel James Garwood, Nidelv IL12.10.053Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
4,12Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,06Elias Moen Solberg, Hvam IL29.04.054Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,05Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.051Grimstad, Treningsstevne20.11.18
-----40--------------------
4,02Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
4,01Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.0511Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,00Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.0512Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
3,99Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.054Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
3,98Amund Birkeland, Mandal & Halse IL26.07.052Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
3,98Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052Florø, Lakseleikane 201916.03.19
3,96Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.054Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
3,88Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.051Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
3,86Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
3,86Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.052Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
-----50--------------------
3,79Filip Vasvik, Sandnes IL05.10.052Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
3,78Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.053Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
3,77Endre Maldal, Sandnes IL30.06.053Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
3,70Helmer G. Lunde, Kristiansands IF Friidrett19.11.053Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
3,68Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
3,68Ask Indset, IL Tyrving27.05.0516Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
3,66Jørgen Netland, Lye IL18.01.051Sandnes, Jærcup 214.02.19
3,57Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.055Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
3,55Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.0511Stange, Bamselekene 201923.03.19
3,52Henrik Stensby, FIK Orion23.08.0518Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----60--------------------
3,39Eskil Kolnes, Stegaberg IL29.06.052Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
3,38Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.058Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
3,32Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.0519Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
3,15Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.0514Stange, Bamselekene 201923.03.19
3,01Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.059Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
2,33Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp30.01.19
2,26Oliver Odden Granly, Ringerike Friidrettsklubb23.07.053Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp30.01.19
1,99Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.053Florø, Lakseleikane 201916.03.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34Eirik Torbjørnsen, Fitjar IL14.07.051Leirvik, Hallstemne28.12.18

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,47Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
5,38Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
5,17Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
5,16Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
4,85Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
4,84Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.053 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
4,59Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.054 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
4,50Nikolay Stegen Hansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett15.01.055 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
4,39Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.051 (G-13)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
4,33Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
-----10--------------------
4,28Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
4,25Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051 (G-13)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
4,14Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-13)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
4,11Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.053 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
4,06Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.052 (G-13)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
4,00Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.054 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
4,00Ådne Vollan, Hattfjelldal IL20.10.054 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
3,94Matias Jordal, FIL Aks-7710.06.053 (G-13)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
3,83Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.055 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
3,68Patrick Ingstad Vongraven, Halsen Ungdomsskole03.10.057 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
-----20--------------------
3,67Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.055 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
3,43Johannes Sandvik, Moltustranda IL08.01.056 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,72Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,69Axel Frei, IL Norodd29.08.052Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,67Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.051Tvedestrand, Treningsstevne06.02.19
2,64Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp27.03.19
2,61Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,57Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-13)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
2,49Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,45Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Berg, Kretsstevne28.02.19
2,45Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Olden, Lagsmeisterskap04.03.19
2,43William Olstad, IL Tyrving15.08.051 (G-13)Bærum, Hopp u/t30.10.18
-----10--------------------
2,43Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.052Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,42Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.053Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,39Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051Hov i Land, Treningsstevne09.03.19
2,37Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.051 (G-13)Førde, Treningsstevne17.12.18
2,35Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.052 (G-13)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,35August Árran Rimpi, IK Hind05.07.051Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp u/t10.04.19
2,32Ådne Pedersen, Bremnes IL19.08.051Bømlo, Seriestevne10.01.19
2,29Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.053 (G-13)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,29Sebastian Ottesen Yli, Snøgg Friidrett02.04.051 (G-13)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 124.11.18
2,28Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.054Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
-----20--------------------
2,28Oliver Odden Granly, Ringerike Friidrettsklubb23.07.052Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp27.03.19
2,27Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051 (G-13)Greveskogen, Seriestevne14.08.18
2,27Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-13)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,27Eirik Natvik, Stord IL04.02.051Leirvik, Hoppstemne u/t04.03.19
2,27Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.051Hvam, Klubbstevne09.04.19
2,26Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,26Andreas Tveitaskog, Haugesund IL13.10.051Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,25Hallvard Lervik, Førde IL Friidrett21.04.052 (G-13)Førde, Treningsstevne17.12.18
2,25Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
2,24Lars Egil Fylkesnes, Bremnes IL07.01.052Bømlo, Seriestevne10.01.19
-----30--------------------
2,24Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.051Ski, Kretsstevne12.03.19
2,24Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.053Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp27.03.19
2,23Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.054 (G-13)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,23Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.053 (G-13)Førde, Treningsstevne17.12.18
2,23Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,23Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.051Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde02.04.19
2,22Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.06.03.19
2,22Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.054Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp27.03.19
2,21Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,19Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051Grimstad, Treningsstevne04.12.18
-----40--------------------
2,17Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.052Grimstad, Treningsstevne04.12.18
2,17Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
2,17Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,17Oskar Wanning Gjerde, Ulvik IL14.07.051Ulvik, Seriestevne13.02.19
2,15Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.051Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,15Tobias Jeger Haukøy, Mjøsdalen IL29.10.052Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.06.03.19
2,14Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.053Grimstad, Treningsstevne04.12.18
2,12Fredrik Måge, IK Hind04.04.052Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp u/t10.04.19
2,09Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.051Bergen/Ås, Stevne hopp u/t10.12.18
2,09Samuel James Garwood, Nidelv IL12.10.051Ranheim, Lengde uten tilløp17.01.19
-----50--------------------
2,08Sverre Stautland, Stord IL06.09.052 (G-13)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
2,08Hristo Georgiev Miloshev, Sandnes IL08.03.052Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,07Audun Kaldråstøyl Johansen, Stord IL01.09.051 (G-13)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
2,07Birk Arvola, IK Hind01.04.053Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp u/t10.04.19
2,05Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.054Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,04Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-13)Hov i Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
2,04Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.053Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,02Eskil Høgset, IL Norodd22.07.051Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
2,01Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-13)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
2,00Brage Arumairasa, Sømna IL18.01.052Berg, Kretsstevne31.01.19
-----60--------------------
1,99Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.055Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,99Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.052Ski, Kretsstevne12.03.19
1,93Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.052 (G-13)Hov i Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
1,91Karsten Finnanger, Namsen Friidrettsforening17.07.052 (G-13)Namsos, Seriestevne12.11.18
1,90Noah Raknes, Osterøy IL18.10.051Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
1,89Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051 (G-13)Ørsta, Treningsstemne18.12.18
1,88Svale Jakobsen Tofte, Stord IL20.01.054 (G-13)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
1,88Benjamin Bang, IF Sturla05.07.052Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
1,86Runar Byre Jakobsen, Sandnes IL14.03.053 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,78Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.052Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
-----70--------------------
1,78Eivind Iversen, IK Hind07.10.054Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp u/t10.04.19
1,72Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.052Bergen/Ås, Stevne hopp u/t12.11.18
1,70Jørgen Hannisdal, Osterøy IL23.04.052Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
1,57Christoffer Vågan, Sømna IL07.11.053Berg, Kretsstevne28.02.19
1,37Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.052 (G-13)Ørsta, Treningsstemne18.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,79Khaled Alali (SYR), Ulvik IL25.04.052Ulvik, Seriestevne13.02.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,42Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
12,10Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Gøteborg/SWE, MAIK indoor23.02.19
10,30Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,94Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.053Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,70Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.054Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,64Magnus Andersland, Fana IL30.07.051Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
9,06Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
8,50Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,32Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (G-13)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
7,11Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052 (G-13)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
7,06Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Olden, Lagsmeisterskap04.03.19
6,87Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.053 (G-13)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
6,87Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051Hov i Land, Treningsstevne09.03.19
6,80Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.054 (G-13)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
6,54Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
6,44Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
6,23Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.051Hvam, Klubbstevne09.04.19
5,46Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
-----10--------------------

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,57Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
11,03Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.052 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
10,97Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
10,66Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.053 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
10,63Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
10,54Ibrahim Faisal Nader, Sykkylven IL18.06.051 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
10,00Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051 (G-13)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
9,94Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.053 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
9,60Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.054 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
9,28Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
-----10--------------------
9,28Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.053 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
8,86Matias Jordal, FIL Aks-7710.06.051 (G-13)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
8,75Simen Fritsvold, IL Koll12.05.056 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,74Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.054 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
8,71Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052 (G-13)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
8,70Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052 (G-13)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
8,57Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.057 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,40Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.055 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
8,20Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.058 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,06Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.059 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
-----20--------------------
7,33Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.053 (G-13)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
7,23Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Olden, Lagsmeisterskap04.03.19
7,07Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.0510 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
6,61Ole Gustav Røsholt-Belbo, Snåsa IL02.09.051 (G-13)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
6,45Sebastian Ottesen Yli, Snøgg Friidrett02.04.051 (G-13)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 124.11.18
6,35Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.051Grimstad, Treningsstevne20.11.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,73Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Stange, Bamselekene 201922.03.19
11,24Brage Arumairasa, Sømna IL18.01.051Berg, Kretsstevne31.01.19
11,11Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
10,54Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,35Ibrahim Faisal Nader, Sykkylven IL18.06.051Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
10,19Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052Stange, Bamselekene 201922.03.19
10,02Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,95Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
9,77Espen Skålheim, IL Sand31.01.051Haugesund, KM Rogaland20.01.19
9,49Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.052Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
-----10--------------------
9,41Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
9,38Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052Berg, Kretsstevne28.02.19
9,35Nerushanth Varathan, IF Sturla23.05.051Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
9,33Lukas Jonsson, Stord IL06.02.051Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,25Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
9,19Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.054Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,14Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.051Florø, Lakseleikane 201916.03.19
8,80Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
8,64Adrian Skau, Os Turnforening24.03.053Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,61Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.053Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
-----20--------------------
8,61Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.052Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
8,56Andreas Tveitaskog, Haugesund IL13.10.053Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
8,50Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.055Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,29Lukas Skaatevik Skjønberg, Stord IL03.03.052Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,10Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
8,01Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.055Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
7,97Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.056Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
7,89Simen Fritsvold, IL Koll12.05.056Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,89Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.057Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,88Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.058Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----30--------------------
7,79Christoffer Heilevang, Førde IL Friidrett25.03.052Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
7,75Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.052Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
7,58Tobias Hella Berge-Soldal, Uskedal IL26.04.054Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,55Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.051Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
7,49Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.054Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
7,49Filip Vasvik, Sandnes IL05.10.052Sandnes, Jærcup 214.02.19
7,34Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19
7,30Jens Adrian Ødeby Asak, Romerike Friidrett01.01.052Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
7,13Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.059Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,05Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.055Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
-----40--------------------
6,91Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051Askim, Askimlekene 201919.01.19
6,81Eivind Bredahl, IL Skjalg21.07.053Sandnes, Jærcup 214.02.19
6,78Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052Florø, Lakseleikane 201916.03.19
6,62Pål Henning Smedsberg, Romerike Friidrett03.03.053Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
6,61Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.059Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
6,26Christoffer Vågan, Sømna IL07.11.053Berg, Kretsstevne28.02.19
6,25Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.056 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp27.01.19
6,25Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.0510Stange, Bamselekene 201922.03.19
6,21Dennis Lea Heimark, Sola FIK23.07.053Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
6,14Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.056Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----50--------------------
5,99Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.057Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
5,97Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-13)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
5,95Andre Nordal Amdal, Stegaberg IL19.01.055Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
5,54Henrik Stensby, FIK Orion23.08.053Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
5,22Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.0510Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,89Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.052 (G-13)Ørsta, Treningsstemne18.12.18

Gutter 15

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,37Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-fi-D (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,39Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.043-fi-D (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,40Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-fi-D (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,51Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-14)Førde, Treningsstevne17.12.18
4,59Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.044-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,62Tobias Strømsli, Førde IL Friidrett07.06.042 (G-14)Førde, Treningsstevne17.12.18
4,72August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.047-h7 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.041-fi-F (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,62Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.045-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,36Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.041-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,46Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-D (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,57Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.042-sf2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,58Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-fi Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,61Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h4Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,63Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.043-fi Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,64William Kollberg, IF Hellas30.04.04HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,66Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
7,66Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.045-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----10--------------------
7,70Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,70Rikard Skarstad, Kolvereid IL12.02.042-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,74Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.041Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
7,79Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.042Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
7,79Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.047-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,79Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.043-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,79Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h4Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,81Erlend Alme, Frøyland IL21.04.041-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
7,83Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.043Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
7,83Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046-sf2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----20--------------------
7,84Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.047-sf2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,91Sebastian Støle, Søgne IL04.02.045-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,93Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.045-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,94Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.043-h3Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,96Tommi Pasanen, Halden IL07.02.041Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
7,96Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Florø, Lakseleikane 201916.03.19
7,97Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.045-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,99Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.045-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,99Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.046-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,00Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.045-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
-----30--------------------
8,00Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,01Teodor Heldal, Fana IL08.10.044-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,02Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,02Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,03Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,03Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.044-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,06Christian Sagvik-Fuldseth, IL Tyrving25.08.045-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,06Selmer Stray-Pedersen, IL Tyrving16.07.047-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,08Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.043Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,10Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.042-h1Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
-----40--------------------
8,11Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.042Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
8,12Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.046Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,14Patrick Wik, IL Fri05.10.046-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,14Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.046-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,15Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,15Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.043Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,15Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.042-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
8,16Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.044Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,16Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.043-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
8,16Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.045-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----50--------------------
8,18Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h3Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,20Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.044Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,21August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.046-h2 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,21Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,22Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042-h1 (MS)Sandnes, Jærcup 214.02.19
8,23Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,23Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.045-h3Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,25Fabian Ekholdt Holmen, Vestfossen IF08.04.043-fi-ANotodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
8,26Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.042-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,26Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041Ås/SWE, Hissmoforsspelen19.01.19
-----60--------------------
8,27Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,28Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
8,29Håvard Funderud, Romerike Friidrett24.09.041Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
8,30Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.046-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,31Andreas Monsen Valla, Rana FIK16.08.047Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,32Ola Matre Hagenes, Stord IL12.01.042Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,32André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,32Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.047-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,34Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.046-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,34Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.047-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----70--------------------
8,37Niklas Liland, Fana IL04.11.046-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,37David Borgenvik Hansen, Stord IL16.04.043Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,40Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.045-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,41Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.042Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
8,43Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.046-h1 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
8,44Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.042Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
8,44Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.047-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,46Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.043-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,48Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,48Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.041Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
-----80--------------------
8,49Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.044-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,49Tobias Strømsli, Førde IL Friidrett07.06.042Florø, Lakseleikane 201916.03.19
8,51Håvard Meling Nesse, Bremnes IL25.05.042Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,52Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.042 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 603.12.18
8,52Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, KM Rogaland20.01.19
8,53David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.043-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,56Sigurd Sten Gunset Hansen, Fredrikstad IF03.05.043Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
8,56Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.046-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,57Lars Engevik Hatlevik, Stord IL28.03.044Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,57Luka Snorrason, Heggedal FIK27.01.048-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----90--------------------
8,58Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.047-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,60Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.048-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,61Nicholas Valenza, Stord IL20.01.045Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,62Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.044-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,66Tage Horn, Heggedal FIK26.08.043-h1 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,69Marcus Ånderå, Bremnes IL24.08.046Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,72Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.044-fi-ANotodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
8,73Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.044-h1 (G-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,75Mads Tage Dahl, IF Sturla01.09.045-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,76Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.045Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
-----100--------------------
8,77Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.048-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,78Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.043 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
8,79Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
8,90Oscar Skjønberg, Stord IL04.03.047Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,90Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.046-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,92Sander Oppen, IF Sturla17.12.048-h3Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,02Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.044Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
9,03Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042 (G-14)Leira, Romjulsstevne28.12.18
9,05Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.048-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
9,14Teodor Markus Bergli, BUL-Tromsø Friidrett28.04.043 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 603.12.18
-----110--------------------
9,34Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.048-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,35Herman Hammer Aadland, Stord IL30.05.048Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,41Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.045Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
9,43Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.049Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,63Anders Tunge, Sandnes IL23.08.047-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
9,74Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.042Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
9,84Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.047-h3Stange, Bamselekene 201922.03.19
10,10Håkon Tranøy Loftheim, Stord IL11.07.0410Leirvik, Hallstemne25.01.19
10,13Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.047-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,13Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.048-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----120--------------------
10,62Adrian Noren Holm, Vadsø Turnforening23.12.048-h3Stange, Bamselekene 201922.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,78Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.043-h3Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,83Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.044-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,98Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,04Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.045Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,05Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.046-h3Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,20Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,31Kristinn Rafn Bjarnason (ISL), Follafoss IL16.08.043-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
9,16Marceano Cadjambor Mendes Silva (POR), Ranheim IL27.12.042 (G-14)Ranheim, Klubbmesterskap10.03.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,5Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
7,8Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-14)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
7,9Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.043Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
8,2Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.044Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
8,4Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-14)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
9,9Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.045Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38Athmad Nabeeh, Stord Mottaksenter043Leirvik, Hallstemne28.12.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,78Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,03Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,64Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.043Florø, Lakseleikane 201916.03.19
12,66Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,78Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-14)Leira, Romjulsstevne28.12.18
12,98Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.044Florø, Lakseleikane 201916.03.19
13,14Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.041-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,28August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,52André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,56Tobias Strømsli, Førde IL Friidrett07.06.045Florø, Lakseleikane 201916.03.19
-----10--------------------
13,81Mads Tage Dahl, IF Sturla01.09.043-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,65Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042 (G-14)Leira, Romjulsstevne28.12.18
14,65Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.044-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,19Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,62Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.042-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,81Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-fi Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
24,16William Kollberg, IF Hellas30.04.041-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,29Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,37Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.042-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,53Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.041-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
24,58Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
24,69Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,74Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042-h3 (MS)Steinkjer, Oppkjøring UM inne 201916.02.19
-----10--------------------
24,75Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.041-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
24,78Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,86Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,89Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.042-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,02Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,03Sebastian Støle, Søgne IL04.02.043-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,21Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.042-h5Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
25,42Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.043-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,44Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,55Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----20--------------------
25,59Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.043-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,72Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.042-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,84Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041Haugesund, KM Rogaland20.01.19
25,86Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,89Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041-h1 (MS)Sandnes, Jærcup 214.02.19
26,06Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.044-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,17Christian Sagvik-Fuldseth, IL Tyrving25.08.044-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,30Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041-h1 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
26,35Patrick Wik, IL Fri05.10.043-h5Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
26,38Erlend Alme, Frøyland IL21.04.044-h2 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
-----30--------------------
26,41Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.043-h1 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
26,56Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.041-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
26,64August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,69Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.041-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
26,69Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.044-h3Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
26,71Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.043-h6Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,72Niklas Liland, Fana IL04.11.042-h3Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,92André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h3Gøteborg/SWE, MAIK indoor23.02.19
27,01Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.044 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
27,03Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.045 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
-----40--------------------
27,09Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
27,09Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
27,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,15Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.042-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
27,25Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
27,28Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.043-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,37Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.043-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
27,58Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.044-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,68Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.045-h6Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,86Andreas Monsen Valla, Rana FIK16.08.042-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
-----50--------------------
27,90Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,00Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043-h4Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
28,36Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
28,63Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.045-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,70Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.043-h2 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
28,76Sander Oppen, IF Sturla17.12.045-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,91Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.044-h1 (G-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
29,35Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.044Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
29,58Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.044-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,59Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.044-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----60--------------------
29,76Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.044 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
29,90Martin Haugen, Leinstrand25.11.044-h2 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
30,31Sondre Rom Haugerud, Nordre Land friidrett02.12.045-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,70Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.043-h3Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
30,96Jonathan Nordraak, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.01.046-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
31,36Fredrik Østlie Pettersen, Hamar IL07.11.045 (G-14)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
31,51Teodor Munkhaugen Eggan, Leinstrand25.12.042-h1 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
31,54Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.044-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,05Anders Tunge, Sandnes IL23.08.043-h2 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
32,81Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.042Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
-----70--------------------
32,92Marius Holm Tveit, Sportsklubben Vidar29.12.045-h2 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
34.75Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.041-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
34,87Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.045-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,03Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.042-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
25,55Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.041-h3Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,64Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042-h1Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
27,00Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
27,09Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.045-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,68Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.044-h1 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
30,11Marceano Cadjambor Mendes Silva (POR), Ranheim IL27.12.041 (G-14)Ranheim, Klubbmesterskap10.03.19
31,86Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.045Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,72Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
56,11Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
57,36Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
58,19Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.041-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
58,43Niklas Liland, Fana IL04.11.042-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
58,98Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
58,99Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.042Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
59,06Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
59,76Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.042-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
1,00,36Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.041Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
-----10--------------------
1,03,05Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.044Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,03,27Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.041-h3 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
1,03,63Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
1,03,84Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.042-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
1,04,53David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.043-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,32Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.043Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,04,00Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.042-h3 (MS)Sandnes, Jærcup 214.02.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,32,23Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,32,33Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.042-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,34,08Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.042-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,34,09Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,35,10Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.041 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,36,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,36,17Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.041-h1 (G-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,36,60Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.044-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,36,95Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----10--------------------
1,37,05Jacob Voss, Drøbak-Frogn IL Friidrett01.07.045-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,37,51Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,37,77Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.042-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,38,25Vetle Haugjord Rølsåsen, Nordre Eidsvoll IL12.05.043-h1 (G-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,38,32Christoffer Voss, Drøbak-Frogn IL Friidrett01.07.043-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,38,5Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-14)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
1,38,65August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.048-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,39,07Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.044-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,40,63Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,43,41Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.044-h1 (G-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
-----20--------------------
1,43,42Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.045-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,43,56Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.042 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,43,81Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.043 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,43,89Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.044 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,45,37Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.046-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,46,41Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.045-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,46,49Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.044 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,46,83Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,48,43André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,51,55Jonathan Nordraak, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.01.048-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----30--------------------
1,52,41Martin Haugen, Leinstrand25.11.045 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,52,44Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.049-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,54,07Teodor Munkhaugen Eggan, Leinstrand25.12.046 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,54,38Fredrik Østlie Pettersen, Hamar IL07.11.0410-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,57,39Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.047 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,29Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.046-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,07Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
2,09,98Sebastian Støle, Søgne IL04.02.042-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,10,21Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.043-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,11,76Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,12,27Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.043-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,12,62Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,12,84Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.045-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,13,51Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.041Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
2,14,75Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,15,38Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
-----10--------------------
2,16,19Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.046-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,16,20Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.042-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,16,39Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,16,90Luka Snorrason, Heggedal FIK27.01.044-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,17,77Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,19,80Vetle Haugjord Rølsåsen, Nordre Eidsvoll IL12.05.045-h1 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,21,12Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.043-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,25,21William Kollberg, IF Hellas30.04.04HSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,27,65Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.048-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,30,03Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
-----20--------------------
2,32,31Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.048 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
2,36,54Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.044-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,37,60Sigurd Sten Gunset Hansen, Fredrikstad IF03.05.041Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
2,37,85Aksel Günther, Fredrikstad IF30.09.041Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,39,19Teodor Markus Bergli, BUL-Tromsø Friidrett28.04.042 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 603.12.18
2,43,78Teodor Munkhaugen Eggan, Leinstrand25.12.042Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
3,01,99Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.046-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,33Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.043 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,21,05Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.047-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,23,38Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.044-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,42,84Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
3,02,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
3,07,74Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.045-h2Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,08Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
4,31,57Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,35,69Tobias Svendheim, IL Fri14.02.042-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,44,73Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.043Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,47,21Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,47,56Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.044-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,49,34Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,53,82Daniel Måkestad Fadnes, Solnut IL13.09.044Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,58,30Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.045Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,04,65Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.046Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----10--------------------
5,07,60Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
5,08,07Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.046-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,24,75Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.048-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,34,05Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,54,85Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.042-h2 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,25,27Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.043Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
6,32,09Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.045Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,33,1Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.044 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10.36.60Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
10,56,5Magnus Steien Løseth, Svorkmo N.O.I.044 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
11.03.02Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
11,17,79Sondre Gjerde Aardal, Varegg IL11.11.043-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
11,21,5Johannes Iversen, Nidaros Idrettsungdomsskole04.03.047 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,50,8Elian Johannes Hammerhaug, Selbu IL03.03.0410 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
12,14,5Tor André Hellandsjø, Orkdal IL30.05.046 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
12,51,5Filip Møller Haarberg, IL Nybrott17.11.0411 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
13,28,1Filip Møller Haarberg, IL Nybrott047 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,40,1Tor André Hellandsjø, Orkla FK30.05.049 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,58William Kollberg, IF Hellas30.04.041-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,75Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
8,98Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,06Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041-h3Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
9,35Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
10,04Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.047-fi Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
10,11Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.041Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
10,15Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
10,17Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
10,87Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
-----10--------------------
11,15Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.043Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
11,23Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.045-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
11,31Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
11,39Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.042-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
11,60André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044Stange, Bamselekene 201922.03.19
11,92Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.041-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
12,10Anders Tunge, Sandnes IL23.08.042-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,99Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
11,78Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
11,98Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.041Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26William Kollberg, IF Hellas30.04.043 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
9,52Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.044 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53,73Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
9,15,30Sander Oppen, IF Sturla17.12.041Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Sebastian Støle, Søgne IL04.02.041Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
1,80William Kollberg, IF Hellas30.04.041Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,77Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
1,74Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,70Tommi Pasanen, Halden IL07.02.041Askim, Askimlekene 201919.01.19
1,70Marcus Bjørnbakken, FIK Orion18.02.041Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,65Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.042Askim, Askimlekene 201919.01.19
1,65Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041Finnsnes, 1. Mai stevne01.05.19
1,60Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.043Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,58Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.043Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----10--------------------
1,55Oskar Baklid, IF Sturla16.09.042Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,55Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
1,55Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, KM Rogaland20.01.19
1,55Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.041Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,55Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.042Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
1,55Ulrik H. Elvik, Osterøy IL02.11.042Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,50André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,50Andreas Monsen Valla, Rana FIK16.08.042Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,50Jan Emil Tofsland, Sørild FIK27.10.044 (MS)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
1,50Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.041Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----20--------------------
1,50Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.042Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,50Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.043Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,47Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.043 (G-14)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
1,46Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.048Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,45Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.044Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,45Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.043Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,45Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
1,45Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,40Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041Bømlo, Seriestevne14.02.19
1,40Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.046Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----30--------------------
1,35Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.043Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,30Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,30Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.047Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,25Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.042 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,25Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.043Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
1,25Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.048Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,25Fredrik Østlie Pettersen, Hamar IL07.11.049Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,20Tobias Strømsli, Førde IL Friidrett07.06.041Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
1,20Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.041 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
1,20Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.0410Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----40--------------------
1,15Anders Tunge, Sandnes IL23.08.044 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
1,05Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.041Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp30.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.041Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,42Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,35Ådne Løkås, Ulvik IL02.06.041Ulvik, Seriestevne13.02.19
1,35William Kollberg, IF Hellas30.04.041Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
1,34Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,34Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (G-14)Bærum, Hopp u/t30.10.18
1,34Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,32Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.041Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,30Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.044Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,30Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
-----10--------------------
1,29Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,27Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
1,26Niklas Liland, Fana IL04.11.045Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,25Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.042Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
1,22Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
1,22Christian Møgster Eide, Bremnes IL29.02.041Bømlo, Seriestevne11.04.19
1,20Benjamin Fauskanger, Bremnes IL10.01.041Bømlo, Seriestevne07.03.19
1,20Eivind Balstad, Nidelv IL20.08.041Ranheim, KM HUT10.03.19
1,15Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-14)Ørsta, Treningsstemne18.12.18
1,15Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.041Ski, Kretsstevne15.01.19
-----20--------------------
1,15Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041Narvik, Treningsstevne 124.01.19
1,15Jonas Martin Hall-Volden, IL Norodd25.04.041Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,15Even Bævre, IL Norodd21.11.041Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,15Elias Holter Steinset, Brandbu IF29.12.041Brandbu, Innendørsstevne Hopp u/t + kule23.02.19
1,15Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,14Lasse Bye, Nidelv IL13.01.042Ranheim, KM HUT10.03.19
1,11Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Haus, Hopp u.t.28.11.18
1,11Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.046Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,11William Hjelde Stormoen, Nidelv IL28.08.043Ranheim, KM HUT10.03.19
1,10Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041Bømlo, Seriestevne08.11.18
-----30--------------------
1,10Elias Lindahn, Ulvik IL04.07.042Ulvik, Seriestevne13.02.19
1,10Thomas Hjelmevold, Ulvik IL17.09.043Ulvik, Seriestevne13.02.19
1,06Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
1,05Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041 (G-14)Hov i Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
1,05Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041Grimstad, Treningsstevne12.03.19
0,95Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.042Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,95Azmi Younes (SYR), Ulvik IL07.06.044Ulvik, Seriestevne13.02.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,80Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
3,65Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.041Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
3,33Sander Oppen, IF Sturla17.12.041Stange, Bamselekene 201922.03.19
3,05Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Bergen/Hø, BT-sprett 409.03.19
2,80William Kollberg, IF Hellas30.04.043Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,70Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041Finnsnes, 1. Mai stevne01.05.19
2,50Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.043 (G-14)Bergen/Hø, Stor-KM23.09.18
2,41Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,23Håvard Frantzen, Sandnes IL17.10.041 (G-14)Sandnes, Kvalifiseringsstevne07.08.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,28Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
6,21William Kollberg, IF Hellas30.04.041-fi Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,67Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,64Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,64Tommi Pasanen, Halden IL07.02.041Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
5,63Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.043-fi Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,57Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.044Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,56Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Florø, Lakseleikane 201916.03.19
5,50Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-fi Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,42Teodor Heldal, Fana IL08.10.043Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----10--------------------
5,37Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
5,30Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,29Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.046-kv Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,27Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
5,22Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.044Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,21Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (MS)Sandnes, Jærcup 214.02.19
5,20Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
5,18Rikard Skarstad, Kolvereid IL12.02.041 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
5,16Niklas Liland, Fana IL04.11.042Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,13Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.042Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
-----20--------------------
5,12Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,11Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.045 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
5,07Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
5,07Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.046Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,07Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.041Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
5,06Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
5,06Selmer Stray-Pedersen, IL Tyrving16.07.046Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
5,03Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.045Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,01Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042 (MS)Sandnes, Jærcup 214.02.19
4,91Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.044 (MS)Sandnes, Jærcup 214.02.19
-----30--------------------
4,89Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,86Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041Ås/SWE, Hissmoforsspelen20.01.19
4,83Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041Finnsnes, 1. Mai stevne01.05.19
4,80Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.045Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,79Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.043 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
4,75Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.042Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
4,73Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
4,68Christian Sagvik-Fuldseth, IL Tyrving25.08.04 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,67Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.042Florø, Lakseleikane 201916.03.19
4,66Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.043 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
-----40--------------------
4,66Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,65Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.043 (MS)Steinkjer, Oppkjøring UM inne 201916.02.19
4,60Andreas Pujol, Fana IL21.03.044Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
4,50Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.049Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,46Omar Zafar, IL Tyrving28.02.048Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,41Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,40Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
4,37Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.045 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
4,36Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.049Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,35Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.042Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
-----50--------------------
4,34Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.044Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,31Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.048Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,27Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,26Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.043Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
4,20Tobias Strømsli, Førde IL Friidrett07.06.042Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
4,16Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
4,14André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,11Kristian Elias Koppang, Heggedal FIK19.10.046 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
4,05Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.047Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,04Sondre Rom Haugerud, Nordre Land friidrett02.12.0410Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----60--------------------
4,03Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
3,98Tage Horn, Heggedal FIK26.08.047 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
3,98Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.045Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
3,97Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.041 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
3,91David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.041Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
3,75Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.042Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
3,50Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.042Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
3,43Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.044Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
3,42Anders Tunge, Sandnes IL23.08.0411 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
2,69Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.0411Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----70--------------------
2,28Adrian Noren Holm, Vadsø Turnforening23.12.0412Stange, Bamselekene 201922.03.19
2,20Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.041Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp30.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,24Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.043Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,12Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.044Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,79Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.041Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
4,36Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.0414-kv Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
3,69Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.043Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.042Leirvik, Hallstemne25.01.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,59Ahmad Nabeeh, Stord Mottaksenter042Leirvik, Hallstemne28.12.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,91Fabian Ekholdt Holmen, Vestfossen IF08.04.041Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
2,78Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
2,74Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,70Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,69Teodor Heldal, Fana IL08.10.043Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,66Tommi Pasanen, Halden IL07.02.041Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,66Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,64Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-14)Leira, Romjulsstevne28.12.18
2,64William Kollberg, IF Hellas30.04.042Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
2,62Ådne Løkås, Ulvik IL02.06.041Ulvik, Seriestevne13.02.19
-----10--------------------
2,61Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,61Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,60Benjamin Fauskanger, Bremnes IL10.01.041Bømlo, Seriestevne07.03.19
2,60William Hjelde Stormoen, Nidelv IL28.08.041Ranheim, KM HUT10.03.19
2,59Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041 (G-14)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,55Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.041Kvinnherad, Seriestevne16.03.19
2,51Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.042Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,51Selmer Stray-Pedersen, IL Tyrving16.07.041Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,50Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.041Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,49Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (G-14)Bærum, Hopp u/t30.10.18
-----20--------------------
2,49Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
2,49Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,46Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.041 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,44Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.042Kvinnherad, Seriestevne16.03.19
2,43Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,43Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,42Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.043Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,42Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.042Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,40Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18
2,40David Borgenvik Hansen, Stord IL16.04.041Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
-----30--------------------
2,39Vegard Bakke Johnsen, Sandnes IL25.03.042 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,39Jonas Martin Hall-Volden, IL Norodd25.04.041Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
2,37Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,37Eivind Balstad, Nidelv IL20.08.042Ranheim, KM HUT10.03.19
2,36Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.043 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,35Niklas Liland, Fana IL04.11.045Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,34Lasse Bye, Nidelv IL13.01.043Ranheim, KM HUT10.03.19
2,34Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.043Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,32Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.044 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,32Ola Matre Hagenes, Stord IL12.01.041 (G-14)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
-----40--------------------
2,32Christian Møgster Eide, Bremnes IL29.02.043Bømlo, Seriestevne07.03.19
2,32Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,31Nicholas Valenza, Stord IL20.01.042Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
2,30Elias Holter Steinset, Brandbu IF29.12.041Brandbu, Innendørsstevne Hopp u/t + kule23.02.19
2,29Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
2,29Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.044Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,28Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-14)Førde, Treningsstevne17.12.18
2,25Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-14)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
2,23Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.041Ringerike, Treningstevne hopp uten tilløp27.03.19
2,22Marcus Ånderå, Bremnes IL24.08.042Bømlo, Seriestevne14.02.19
-----50--------------------
2,20Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,18Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.045 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,16Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041 (G-14)Greveskogen, Seriestevne14.08.18
2,16Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041 (G-14)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,16Tobias Strømsli, Førde IL Friidrett07.06.042 (G-14)Førde, Treningsstevne17.12.18
2,15Elias Lindahn, Ulvik IL04.07.042Ulvik, Seriestevne13.02.19
2,10Thomas Hjelmevold, Ulvik IL17.09.043Ulvik, Seriestevne13.02.19
2,09Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.044 (MS)Jessheim, Åpent stevne18.10.18
2,07Stian Thomassen, IL Norodd11.02.042Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
2,05Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041 (G-14)Hov i Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
-----60--------------------
2,03Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042 (G-14)Leira, Romjulsstevne28.12.18
2,02Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.043Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,02Even Volden, IL Norodd043Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,91Olav August Brox, Sandnes IL02.12.048 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,84Anders Tunge, Sandnes IL23.08.049 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041 (G-14)Sande, Treningsstevne13.10.18
2,52Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,13Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.046 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,93Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.047 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,85Azmi Younes (SYR), Ulvik IL07.06.044Ulvik, Seriestevne13.02.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,36Tommi Pasanen, Halden IL07.02.042Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,25Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,55Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.043Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,10Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.045Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
10,97Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
10,70Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, KM Rogaland20.01.19
10,62Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.045Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,57Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,57Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.046Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
-----10--------------------
10,55Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
10,44Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
10,33Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.042Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,20Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
9,90Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
9,90Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.044Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,90Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.043Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
9,80Brage Hammer, IF Sturla15.01.045Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,74Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.044 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
9,64Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.045Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----20--------------------
9,39Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.043Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
8,31Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.045 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
7,10Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.041Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,32Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
7,14Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
7,01Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18
6,96Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
6,88Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041 (G-14)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
6,77Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.042Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
6,71Lasse Bye, Nidelv IL13.01.041Ranheim, KM HUT10.03.19
6,25Eivind Balstad, Nidelv IL20.08.042Ranheim, KM HUT10.03.19
6,14Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.043 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
5,97William Hjelde Stormoen, Nidelv IL28.08.043Ranheim, KM HUT10.03.19
-----10--------------------
5,69Olav August Brox, Sandnes IL02.12.045 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
5,59Anders Tunge, Sandnes IL23.08.046 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,96Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.044 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,78Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
14,55Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
13,01Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.042Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
12,91Tommi Pasanen, Halden IL07.02.041Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
12,84Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
12,84Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.044Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
12,80Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.042Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
12,77Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.042Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
12,41Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.045Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
12,39Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.046Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
-----10--------------------
12,15Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
11,79Bendik Sandvold-Ertsås, Ottestad kast og styrke04.04.044Stange, Bamselekene 201924.03.19
11,67Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.0410Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,60William Kollberg, IF Hellas30.04.04HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
10,58Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.042Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
10,45Niklas Liland, Fana IL04.11.0412Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,43Nicholas Valenza, Stord IL20.01.041Leirvik, Hallstemne25.01.19
10,40Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.046Stange, Bamselekene 201924.03.19
10,21Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.044 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
10,05Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.041Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
-----20--------------------
9,98Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.042Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
9,97Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
9,96Lars Engevik Hatlevik, Stord IL28.03.042Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,73Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Narvik, Treningsstevne 221.02.19
9,49Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
9,35Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
9,35Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.043Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,11Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.042Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,96Filip Marthinussen, Haugesund IL05.10.041Haugesund, KM Rogaland20.01.19
8,95Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.042Narvik, Treningsstevne 221.02.19
-----30--------------------
8,82Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.041Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
8,81Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.042Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
8,46Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-14)Leira, Romjulsstevne28.12.18
8,46Oscar Skjønberg, Stord IL04.03.044Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,46Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Notodden, Treningsstevne innendørs Stevne 330.03.19
8,43Marius Kalleberg Mydland, Lyngdal IL17.02.041Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
8,43Eiler Kongsrud, IF Sturla25.04.047Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,42Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Florø, Lakseleikane 201916.03.19
8,10Herman Hammer Aadland, Stord IL30.05.045Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,10Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.048Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----40--------------------
8,03Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.041Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
7,98Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.043Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
7,86Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
7,80Ola Matre Hagenes, Stord IL12.01.046Leirvik, Hallstemne25.01.19
7,75Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.049Stange, Bamselekene 201924.03.19
7,72Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-14)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
7,70David Borgenvik Hansen, Stord IL16.04.047Leirvik, Hallstemne25.01.19
7,65Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042Haugesund, KM Rogaland20.01.19
7,35Tobias Strømsli, Førde IL Friidrett07.06.042Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
7,29Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.049Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----50--------------------
7,10Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.043Narvik, Treningsstevne 221.02.19
7,10André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045Gøteborg/SWE, MAIK indoor24.02.19
6,93Bendik Seint-Edvardsen, Narvik IL044Narvik, Treningsstevne 221.02.19
6,87Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042 (G-14)Leira, Romjulsstevne28.12.18
6,82Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.0410Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
6,64Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-14)Ørsta, Treningsstemne18.12.18
6,32Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.0413Stange, Bamselekene 201924.03.19
5,70Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.044Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
5,44Adrian Noren Holm, Vadsø Turnforening23.12.0414Stange, Bamselekene 201924.03.19
5,30Håkon Tranøy Loftheim, Stord IL11.07.048Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----60--------------------
5,09Sondre Rom Haugerud, Nordre Land friidrett02.12.0415Stange, Bamselekene 201924.03.19
5,08Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.0416Stange, Bamselekene 201924.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,35Kristinn Rafn Bjarnason (ISL), Follafoss IL16.08.042 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
11,22Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.043Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
10,03Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.0413Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,78Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.044 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
7,08Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.042Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,69Ahmad Nabeeh, Stord Mottaksenter041Leirvik, Hallstemne28.12.18

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,58Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.042 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
10,84Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.043 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
10,64William Kollberg, IF Hellas30.04.045 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
9,92Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
9,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4102William Kollberg, IF Hellas
7,64-5,98-11,60-1,73-8,65-2,80-2,25,21
30.04.041Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Gutter 16

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.035-fi-D (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,43Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,47Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,53Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,56Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.033-h7 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,67Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.036-h7 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,90Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-15+)Førde, Treningsstevne17.12.18

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,29Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-fi Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,30Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h3Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,35Scott Ygård, IF Hellas06.01.032-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,42Aanund Tveitå, Otra IL13.09.032-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,45Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.033-h3Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,50Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leirvik, Hallstemne25.01.19
7,52Sindre Fidje Andersen, Kristiansands IF Friidrett01.09.031Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
7,52Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.032-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,52Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----10--------------------
7,57Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.036-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,57Sander Konradsen, Hattfjelldal IL06.06.032-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,58Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
7,58Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.033-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,58Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034-h3Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,58Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,64Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,64Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.035-h3Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,65Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033-fi Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,66Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031-h1Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
-----20--------------------
7,66Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.034-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,68Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.032-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,69Fredrik Stiansson Pedersen, Vågstranda IL05.10.032Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
7,70Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-h2 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
7,70Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,72Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
7,74Christian Thomassen, Aremark IF12.03.032-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,75Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034-fi Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,77Håkon Aasen, Botne SK15.08.032Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
7,79Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.032 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
-----30--------------------
7,79Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.033-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,81Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.033-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,82Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.036-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,83Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.032Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
7,83Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.037-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,84Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.033-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,85Eskil Gauslaa-Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.033 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
7,85Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-fi Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,90Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,90Rolf Harald Robertsen, Jægervatnet IL31.03.032Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
-----40--------------------
7,93Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032Grimstad, Treningsstevne10.01.19
7,93André Veland Liland, Fana IL03.07.034-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,94Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.033Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
7,96Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.035-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,97William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.034-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,01Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.035-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,02Anders Vik, FIL Aks-7707.03.036-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,02Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.035-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,03John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.034 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,03Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.034Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
-----50--------------------
8,03Tobias Johansen, IK Hind22.08.036-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,05Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.033Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,05Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.033-h2 (MS)Sandnes, Jærcup 214.02.19
8,05Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.036-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,06Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.035-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,07Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,12Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.037-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,12Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.037-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,13Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,16Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.035 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
-----60--------------------
8,16Vegard Ulseth Sylte, Ranheim IL30.03.032-h2 (G-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
8,16Ole André Stokken, Fitjar IL10.04.032Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,16Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
8,17Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.031 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
8,17Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.036-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,17Mikkel Kolstad Nicolaysen, Kragerø IF Friidrett10.07.031Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
8,20Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.037-h2 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
8,20Brede Pettersen, Romerike Friidrett02.09.038-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,21Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.033Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,25August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031-h2Bodø, Kretsstevne13.03.19
-----70--------------------
8,28Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.038-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,32Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.032Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
8,39Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.034Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,41Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.034Grimstad, Treningsstevne10.01.19
8,42Vetle Ryan Hestvik, Namsen Friidrettsforening04.11.031 (G-17)Ås/SWE, Hissmoforsspelen19.01.19
8,42Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.035Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,53Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.038-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,62Emil Borsheim, Gjesdal IL24.09.037-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,63Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
8,64Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.038-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----80--------------------
8,67Filip Vaa Kjelsberg, FIK Ren-Eng18.02.038-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,71Emil Blikra Valvatna, Stord IL22.05.034Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,73Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.032-h2Bodø, Kretsstevne13.03.19
8,83Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
8,83Tobias Devik, Namsen Friidrettsforening02.08.032 (G-17)Ås/SWE, Hissmoforsspelen19.01.19
8,95Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
8,95Sander Gjøsæter, Stord IL18.05.035Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,98Kristian Grundvold Nøstvåg, Stord IL31.01.036Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,23Benjamin Benjamin, Lyngdal IL032 (G-13)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
9,43Håvard Vedøy, Stord IL19.03.037Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----90--------------------
9,50Simen Ingebretsen, Brevik Idrettslag02.11.032-fi-ANotodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
9,71Nikolai Loftheim Strandos, Stord IL05.02.038Leirvik, Hallstemne25.01.19
10,07Ivar Engelsen, Stord IL05.11.039Leirvik, Hallstemne25.01.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
11,68Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031Florø, Lakseleikane 201916.03.19
11,91Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.031-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
11,94Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.032Florø, Lakseleikane 201916.03.19
12,12Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,14Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,29Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.036-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,32Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,37Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,83Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.034-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
-----10--------------------
13,03Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.035-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,19August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Kretsstevne10.04.19
13,93Edvard Andreassen, Bodø Friidrettsklubb02.11.032 (G-15)Bodø, Julestevne19.12.18
14,16Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.033 (G-15)Bodø, Julestevne19.12.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,13Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,21Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-fi Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,39Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032 (MS)Valencia/ESP, VIII Control FACV16.02.19
23,40Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.032-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,64Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,70Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
23,74Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
23,76Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.031-h1 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
23,85Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,96Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----10--------------------
24,14Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h3Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
24,14Sindre Fidje Andersen, Kristiansands IF Friidrett01.09.031-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,31Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
24,45Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031-h1Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
24,47Christian Thomassen, Aremark IF12.03.032-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
24,48Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,67Fredrik Stiansson Pedersen, Vågstranda IL05.10.032-h1Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
24,73Sander Konradsen, Hattfjelldal IL06.06.033-h3Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
24,85Håvar Solbakken Befring, Raufoss Idrettslag Friidrett25.03.031-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
24,88Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----20--------------------
24,98Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034-h3Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
25,20Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,22Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.033-h3 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
25,33William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.033-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
25,39Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.033-h4Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
25,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,45Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.033-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,48Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.033-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
25,53André Veland Liland, Fana IL03.07.032-h3Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,57Birk Staven, Nesodden IF28.02.032-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
-----30--------------------
25,58Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,60Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.032-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,62Tobias Johansen, IK Hind22.08.034-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,63Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,70Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.033-h1Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
25,73Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031 (G-15)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
25,75Bastian Berthelsen, IL Tyrving30.01.033-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
25,78Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.033-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,79Håkon Aasen, Botne SK15.08.033-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,80Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.034-h1Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
-----40--------------------
25,81Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.034-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,83Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.034-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,94Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.031Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
26,09Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,11Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.034-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,14Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.031-h3 (MS)Sandnes, Jærcup 214.02.19
26,19Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,20Vegard Ulseth Sylte, Ranheim IL30.03.031-h2 (G-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
26,25Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,45Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.034-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----50--------------------
26,65Brede Pettersen, Romerike Friidrett02.09.034-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,81Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.035-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,88Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.034-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,95Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.032Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
27,19Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032-h3 (MS)Sandnes, Jærcup 214.02.19
27,27Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.035 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
27,65Filip Vaa Kjelsberg, FIK Ren-Eng18.02.034-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,75Magnus Husom, FIK Orion07.03.031Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
27,77Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.033-h1 (G-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
27,93Alfred Vindfjell, Bergsøy IL04.07.036 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
-----60--------------------
30,73Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.035-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,00Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.034-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,58Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
55,57Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
56,20Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
56,88Fredrik Stiansson Pedersen, Vågstranda IL05.10.031Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,06,66Oliver Szanto, Gjesdal IL27.06.033-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,24,99Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,27,13Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.031-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,27,81Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,28,15Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,29,09Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.031Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,29,31Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031Grimstad, Treningsstevne10.01.19
1,29,43John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.034 (MS)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,30,93Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.034-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,31,11Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.032-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,31,77Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----10--------------------
1,31,97Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,32,02Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.034Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,32,91Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.032Grimstad, Treningsstevne10.01.19
1,34,15Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.035Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,34,20Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.031 (G-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,34,99Nikolai Gylthe Berget, Hamar IL27.05.036Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,35,56Andreas Østerbø, Brekke IL28.10.035-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,35,78Andreas Døske, Haugesund IL26.05.036-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,35,99Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.034-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,36,16Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.037-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----20--------------------
1,36,19Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.038-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,36,87Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.039-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,37,89Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,39,00Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.037Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,40,03Magnus Husom, FIK Orion07.03.038Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,40,04Daniel Oppen, IF Sturla26.02.039Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,40,43Vegard Ulseth Sylte, Ranheim IL30.03.032 (G-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,03Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,01,23Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,02,43John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.032-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,04,31Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,04,77Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.034-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,04,91Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.035-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,07,76Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.031-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,08,38Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.032-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,08,43Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,09,13Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.032 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
-----10--------------------
2,09,14Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.034 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,09,37Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansands IF Friidrett29.07.032Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
2,10,11Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,11,50Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.037-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,11,72Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.031-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,11,85Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
2,13,47Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.034-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,13,68Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.032-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,14,28Halvor Løvli, Ullensaker/Kisa IL04.02.033-h1 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,14,30Halvor Mikkelsen, FIK Ren-Eng05.11.032Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
-----20--------------------
2,14,35Tobias Johansen, IK Hind22.08.033-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,14,87Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.034-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,15,39Andreas Døske, Haugesund IL26.05.032Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,15,75Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.031Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,16,90Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.033-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,22,57Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.036-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,23,13Daniel Oppen, IF Sturla26.02.037-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,24,52Aanund Tveitå, Otra IL13.09.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,24,55Scott Ygård, IF Hellas06.01.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,26,07Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.038-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----30--------------------
2,29,99Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,31,71Johannes Føll, Stadsbygd IL30.07.032Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
2,40,77Oliver Szanto, Gjesdal IL27.06.034-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,45,15Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,72Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.031-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,20,64Timofei Porjajev (EST), IL Nybrott03.01.035-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,42,50John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.031Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
2,50,70Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.032 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
2,58,99Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand Løpeklubb29.07.031Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
3,11,63Tobias Devik, Namsen Friidrettsforening02.08.034 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,16,52John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.031Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
4,18,95Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.031Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,21,59Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,21,75Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,23,33Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.033Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,25,83Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.034Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,27,91Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.035Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,28,38Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.033-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,28,63Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.036Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,29,18Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.031-h1 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
-----10--------------------
4,30,74Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.031-h2 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
4,31,36Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.037Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,36,17Andreas Østerbø, Brekke IL28.10.034-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,36,74Andreas Døske, Haugesund IL26.05.035-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,42,27Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.038Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,49,38Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.039Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,49,76Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.036-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,52,16Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.031Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,52,45Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.037-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,52,90Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.036 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
-----20--------------------
4,58,55Kristoffer Haugland, FIL Aks-7704.04.038-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,67Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.031 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,01,9August Lunde, Byåsen IL04.09.031 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
9,17,53Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.036 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,21,5Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,34,3Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.032 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,42,61Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.034-h2 (MS)Sandnes, Jærcup 214.02.19
10,05,1Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.034 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,19,1Kasper Sæterhaug Knudsen, Strindheim IL17.06.035 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,27,01Jone Osland, Bjerkreim IL13.10.037-h2 (MS)Sandnes, Jærcup 214.02.19
10,53,23Johannes Føll, Stadsbygd IL30.07.032Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
14,58,6Ole Andreas Gussøy Vorland, Sjetne IL10.06.038 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,52,2Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.034 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,35,3Timofei Porjajev (EST), IL Nybrott03.01.036 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,26Scott Ygård, IF Hellas06.01.031Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,62Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
8,65Aanund Tveitå, Otra IL13.09.032Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,67Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,67Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.034Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,07Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.035Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,27Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
9,55Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
9,57Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.031Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,76Bastian Berthelsen, IL Tyrving30.01.035Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----10--------------------
9,88Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.032-h1 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
10,06Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.032-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,59Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.037Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,89Brede Pettersen, Romerike Friidrett02.09.031Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
10,90Håkon Aasen, Botne SK15.08.032Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,00,64Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,10,85Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,58,03Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.033Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
10,28,14Jack Chen, IF Sturla08.02.034Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16,48Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,49,29Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031 (MS)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,54,97Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
26,56,44Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,89Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,80Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,80Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,80Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.032Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,71Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,70Scott Ygård, IF Hellas06.01.031Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,70Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,70Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Leirvik, Hallstemne25.01.19
1,70Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,70August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Kretsstevne13.03.19
-----10--------------------
1,68Rolf Harald Robertsen, Jægervatnet IL31.03.031Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
1,65Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,64Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,62Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.032Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,61Aanund Tveitå, Otra IL13.09.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,60Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,60Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.032Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,60Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.033 (MS)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
1,60Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,55Eskil Gauslaa-Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.031 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
-----20--------------------
1,55Ole André Stokken, Fitjar IL10.04.032Leirvik, Hallstemne28.12.18
1,51Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.036 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,51Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.037 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,51Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.038 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,50Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.033Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,50Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.034Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,50Brede Pettersen, Romerike Friidrett02.09.031Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
1,50Gaute Aasberg Andreassen, Sem IF08.12.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,50Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031Finnsnes, 1. Mai stevne01.05.19
1,46Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.039 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
-----30--------------------
1,45Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,30Mathias Aaberg, Sørild FIK05.10.031Grimstad, Treningsstevne04.12.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leirvik, Hoppstemne u/t04.03.19
1,45Scott Ygård, IF Hellas06.01.031 (G-15)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,45Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,42Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,40Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
1,40Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Olden, Lagsmeisterskap04.03.19
1,40Mikkel Kolstad Nicolaysen, Kragerø IF Friidrett10.07.031Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,38Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,35Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,35Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.033Grimstad, Treningsstevne12.03.19
-----10--------------------
1,34Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031Bømlo, Seriestevne10.01.19
1,30Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.031Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
1,28Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
1,26Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,25Eskil Aaserud, Brandbu IF29.01.031Brandbu, Innendørsstevne Hopp u/t + kule23.02.19
1,25Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.034Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,20Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.031Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.12.18
1,20Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031 (G-15)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
1,20Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (G-15+)Førde, Treningsstevne17.12.18
1,20Didrik Monstad-Thorvaldsen, Fredrikstad IF23.02.031Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
-----20--------------------
1,15Gaute Øymo Mælen, Strandebarm IL11.11.032Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
1,10Mohammed Alali, Ulvik IL25.11.031Ulvik, Seriestevne13.02.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,85Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
3,80Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032Bergen/Hø, Laksevåg-Lekene05.05.19
3,66Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.031Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
3,60Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.032Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
3,58Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
3,08Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.034 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
3,02Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
2,50Scott Ygård, IF Hellas06.01.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,10Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.031 (G-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,68Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
-----10--------------------

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,40Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
6,38Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
6,19Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
6,05Scott Ygård, IF Hellas06.01.032Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
5,97Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,85Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.032Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,82Sindre Fidje Andersen, Kristiansands IF Friidrett01.09.031Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
5,78Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,70Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.031 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
5,62William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.032Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----10--------------------
5,56Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031 (G-15)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
5,52Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.032Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,51Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
5,50Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.033Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,45Martin Hauglid, Søgne IL13.06.037Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
5,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,33Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.037Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,26Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.039Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
5,23Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,22August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Kretsstevne10.04.19
-----20--------------------
5,16Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.035Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,10Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.0310Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,08Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
5,08Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,07Eskil Gauslaa-Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.032 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
5,06Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
5,05Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.033 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
5,05Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.037 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,90Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.035 (MS)Sandnes, Jærcup 214.02.19
4,90Daniel Oppen, IF Sturla26.02.037Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----30--------------------
4,88Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.031Grimstad, Treningsstevne20.11.18
4,85Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.033Bærum, Julestemne01.12.18
4,81Alfred Vindfjell, Bergsøy IL04.07.034 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
4,78Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.038 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,68Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
4,66Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.033Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
4,58Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.0310 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,58Birk Staven, Nesodden IF28.02.0311 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,33Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.031Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
4,29Edvard Andreassen, Bodø Friidrettsklubb02.11.032 (G-15)Bodø, Julestevne19.12.18
-----40--------------------
4,27Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.032Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,26Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.033 (G-15)Bodø, Julestevne19.12.18
3,44William Lillefosse, Ørsta IL09.11.0313Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,24Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Leirvik, Hallstemne28.12.18
5,15Ole André Stokken, Fitjar IL10.04.032Leirvik, Hallstemne28.12.18
4,89Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.033Leirvik, Hallstemne28.12.18

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,87Benjamin Benjamin, Lyngdal IL032 (G-13)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,90Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,88Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leirvik, Hoppstemne u/t04.03.19
2,80Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,77Scott Ygård, IF Hellas06.01.031 (G-15)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,77Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,74Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.031Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,72Mikkel Kolstad Nicolaysen, Kragerø IF Friidrett10.07.031Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,70Didrik Monstad-Thorvaldsen, Fredrikstad IF23.02.031Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,68Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.12.18
2,66Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031Bømlo, Seriestevne14.02.19
-----10--------------------
2,65Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.031 (G-15)Greveskogen, Seriestevne20.10.18
2,63James Mæverick Cabusas, Namsen Friidrettsforening06.08.031 (G-15)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,63Anders Vik, FIL Aks-7707.03.032Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,63Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,61Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.034 (MS)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,61Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
2,59Bastian Berthelsen, IL Tyrving30.01.036 (MS)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,57Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.032Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,57Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.033Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,57August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Kretsstevne13.03.19
-----20--------------------
2,55Eskil Aaserud, Brandbu IF29.01.031Brandbu, Innendørsstevne Hopp u/t + kule23.02.19
2,54Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
2,54Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15)Leira, Romjulsstevne28.12.18
2,52Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.032Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,51Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.032Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,51Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.032Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,50Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032 (G-15)Greveskogen, Seriestevne20.10.18
2,50Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,49Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.039 (MS)Bærum, Hopp u/t30.10.18
2,48Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032Bærum, KM hopp u/t02.04.19
-----30--------------------
2,45Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031 (G-15)Moelv, Treningsstevne02.09.18
2,44Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,43Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031 (G-15)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
2,40Mathias Aaberg, Sørild FIK05.10.032Grimstad, Treningsstevne04.12.18
2,40Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,40Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.031Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,38Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.031 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
2,38Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.034Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,37Vetle Ryan Hestvik, Namsen Friidrettsforening04.11.032 (G-15)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,37Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.033Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
-----40--------------------
2,36Vegard Ulseth Sylte, Ranheim IL30.03.031Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,35Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.038 (MS)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,35Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,35Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.032Bodø, Kretsstevne13.03.19
2,34Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,33Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
2,21Simen Ingebretsen, Brevik Idrettslag02.11.032Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,21Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
2,20Gunnar Berger Barlien Berg, Namsen Friidrettsforening21.02.033 (G-15)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,20Mohammed Alali, Ulvik IL25.11.031Ulvik, Seriestevne13.02.19
-----50--------------------
2,18Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.033Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,17Tobias Devik, Namsen Friidrettsforening02.08.034 (G-15)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,13Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.037 (G-15+)Førde, Treningsstevne17.12.18
2,06Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.031Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
2,03Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.07.033Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,01Håvard Vedøy, Stord IL19.03.033 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber