Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,61Jakob Jordet Hollås, Ranheim IL02.07.081Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,76Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082-h1Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
8,82Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,87Robin Søvik Davidsson, Ålesund Friidrettsklubb26.12.082 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,95Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.083-h1Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
8,98Sivert Løvås Valstad, Frol IL25.08.081 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,99Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.084-h1Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
8,99Markus Steinnes, Dimna IL15.03.081Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
9,05Arian Adserø, Ranheim IL28.08.082Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
9,14Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.083 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
-----10--------------------
9,16Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.082 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
9,18Ola Øvstedal Brenna, Byaasen Skiklub26.03.083 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
9,32Eirik Nordtug-Pettersen, Ogndal IL17.08.081Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
9,38Birkir Elias Stefansson, Hvam IL27.02.081Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
9,58Rasmus Nymark, Ørsta IL22.07.084 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
9,62Matias Herdlevær Refvik, Norna-Salhus IL02.06.084-h2Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
9,73Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.083Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
9,76Peter Aarland, Dimna IL30.06.082Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
9,90Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.084 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
10,01Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.085 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
-----20--------------------
10,21Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.085 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
10,22Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081Notodden, Klubbstevne 108.03.21
10,40Isak Arneson Lothe, Ørsta IL20.08.086 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
11,33Petter Rasmussen Grinde, Haugesund IL09.06.081Haugesund, Innendørsstevne24.02.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6Kristian Kvamme, IL Stein15.01.081Hammerfest, Klubbstevne18.03.21
9,5Hjörleifur Stefansson, Bergens Turnforening10.08.081Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
10,1Oliver Dahl, Ogndal IL06.05.081 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen15.10.20
10,5Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.082Hammerfest, Klubbstevne18.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,28Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081-h2Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
28,36Jakob Jordet Hollås, Ranheim IL02.07.081-h1Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
28,70Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
29,47Arian Adserø, Ranheim IL28.08.081-h2Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
29,54Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.081-h1Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
29,66Ola Øvstedal Brenna, Byaasen Skiklub26.03.082-h1Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
29,90Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082-h1Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
30,03Markus Steinnes, Dimna IL15.03.081Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
30,14Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.083 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
30,28Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.081Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
-----10--------------------
31,00Birkir Elias Stefansson, Hvam IL27.02.081Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
31,01Robin Søvik Davidsson, Ålesund Friidrettsklubb26.12.084 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
31,40Matias Herdlevær Refvik, Norna-Salhus IL02.06.082-h2Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
31,81Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.082-h2Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
34,95Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.085 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
35,11Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.083-h1Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
35,75Isak Arneson Lothe, Ørsta IL20.08.086 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
36,79Hans August Skarelven Opperud, Ullensaker/Kisa IL17.11.082Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
37,52Petter Rasmussen Grinde, Haugesund IL09.06.081Haugesund, Innendørsstevne24.02.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,62Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081-h2Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
1,40,93Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083-h2Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
1,42,30Andreas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.081Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
1,43,40Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.082Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
1,46,36Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.084-h2Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
1,46,84Andreas Fyhn, Norna-Salhus IL25.06.085-h2Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
1,52,1Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,52,92Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.081-h1Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
1,53,27Matias Herdlevær Refvik, Norna-Salhus IL02.06.082-h1Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
1,53,9Sivert Løvås Valstad, Frol IL25.08.082 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----10--------------------
1,54,1Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.083 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,55,4Ola Øvstedal Brenna, Byaasen Skiklub26.03.084 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
2,03,48Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.083Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,18,0Oliver Dahl, Ogndal IL06.05.081 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen15.10.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,49,20Jens Kristian Lunde, Nordre Land friidrett05.07.081 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
6,09,99Hans August Skarelven Opperud, Ullensaker/Kisa IL17.11.081Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Jakob Amandussen Nitter, Fana IL05.05.081Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
1,35Kristian Kvamme, IL Stein15.01.081Hammerfest, Klubbstevne18.03.21
1,32Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Seriestevne22.04.21
1,27Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.082Bømlo, Seriestevne22.04.21
1,25Sivert Kippersund, Moster IL21.05.081Bømlo, Seriestevne17.12.20
0,90Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.082Hammerfest, Klubbstevne18.03.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,16Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081Egersund, Hopp uten tilløp25.02.21
1,12Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.081 (G-12)Egersund, Hopp uten tilløp10.12.20
1,10Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,07Simen Thorbjørnsen, Stord IL15.04.081Leirvik, Hoppstemne u/t14.12.20
1,05Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.082Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,05Sivert Kippersund, Moster IL21.05.082Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,04Kristoffer Milde, Laksevåg TIL25.08.081Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
1,03David Johannes Bekkevold, IL Gneist31.05.081 (G-12)Fana, Gneist avslutningsstevne13.10.20
1,00Leon Haslum Oppebøen, Kragerø IF Friidrett05.08.081 (G-12)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,00Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082 (G-12)Fana, Gneist avslutningsstevne13.10.20
-----10--------------------
1,00Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081Leirvik, Hoppstemne u/t23.11.20
0,95Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.083 (G-12)Fana, Gneist avslutningsstevne13.10.20
0,95Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081 (G-12)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
0,95Luca Knudsen, IL Norodd31.05.081 (G-12)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
0,95Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.081Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
0,90Eirik Olsen, Herkules Friidrett21.03.082 (G-12)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
0,90Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.082Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
0,85Levi Gravås, IL Norodd30.04.081 (G-11)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,22Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Bergen/Hø, Fana Sommer Stav 213.06.21
2,35Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 228.02.21

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,69Markus Steinnes, Dimna IL15.03.081 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
4,68Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.081Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
4,64Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Ørsta, Treningsstemne20.04.21
4,47Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.082Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
4,44Arian Adserø, Ranheim IL28.08.081Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
4,31Ola Øvstedal Brenna, Byaasen Skiklub26.03.081 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,22Robin Søvik Davidsson, Ålesund Friidrettsklubb26.12.083 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
3,99Sivert Løvås Valstad, Frol IL25.08.082 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
3,99Vemund Råheim Vatne, Ørsta IL29.03.082 (G-12)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
3,96Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.084 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
-----10--------------------
3,88Rasmus Nymark, Ørsta IL22.07.083 (G-12)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
3,84Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.083 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
3,83Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.084 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
3,80Peter Aarland, Dimna IL30.06.082Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
3,76Teoman Karagöz, Hamar IL26.02.081 (G-12)Stange, Treningsstevne02.12.20
3,75Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.085 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
3,59Hjörleifur Stefansson, Bergens Turnforening10.08.081Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
3,56Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.085 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
3,39Oliver Dahl, Ogndal IL06.05.081 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen15.10.20
3,39Kristian Kvamme, IL Stein15.01.081Hammerfest, Klubbstevne18.02.21
-----20--------------------
3,29Isak Arneson Lothe, Ørsta IL20.08.087 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
3,27Magne Aarflot, Ørsta IL23.03.084 (G-12)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
3,22Jakob Amandussen Nitter, Fana IL05.05.083Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
3,01Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.082Hammerfest, Klubbstevne18.02.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,35Mortimer Feliot, IL Tyrving01.04.081 (G-12)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,32Rasmus Nymark, Ørsta IL22.07.081 (G-12)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
2,31Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081 (G-12)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,29David Johannes Bekkevold, IL Gneist31.05.081 (G-12)Fana, Gneist avslutningsstevne13.10.20
2,29Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-12)Egersund, Hopp uten tilløp26.11.20
2,25Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Seriestevne22.04.21
2,23Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.081Leikvang, Klubbstevne18.04.21
2,21Sivert Kippersund, Moster IL21.05.081Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,19Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082 (G-12)Fana, Gneist avslutningsstevne13.10.20
2,18Dennis Himo Bjørgum, Overhalla IL17.05.081Overhalla, Klubbstevne24.03.21
-----10--------------------
2,17Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.082Bømlo, Seriestevne11.03.21
2,15Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081Leirvik, Hoppstemne u/t23.11.20
2,15Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082 (G-12)Egersund, Hopp uten tilløp26.11.20
2,14Luca Knudsen, IL Norodd31.05.081 (G-12)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
2,13Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Ørsta, Treningsstemne20.04.21
2,10Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082 (G-12)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,08Jone Hop Agdestein, Laksevåg TIL23.07.081Bergen/La, Hopp u/t23.03.21
2,07Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.083 (G-12)Egersund, Hopp uten tilløp26.11.20
2,07Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082Leikvang, Klubbstevne18.04.21
2,05Vemund Råheim Vatne, Ørsta IL29.03.083 (G-12)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
-----20--------------------
2,04Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.083 (G-12)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,00Eirik Olsen, Herkules Friidrett21.03.081 (G-12)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,00Arsenii Perebyinis, IL Sandvin01.12.084 (G-12)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,00Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082Overhalla, Klubbstevne24.03.21
1,96Haakon Alexander Kollerud Johansen, IL Sandvin30.09.085 (G-12)Sande, Klubbstevne16.12.20
1,94Simen Thorbjørnsen, Stord IL15.04.082Leirvik, Hoppstemne u/t23.11.20
1,92Kristoffer Milde, Laksevåg TIL25.08.082Bergen/La, Hopp u/t23.03.21
1,91Leon Haslum Oppebøen, Kragerø IF Friidrett05.08.082 (G-12)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,89Felix Irgens Holst, IL Tyrving18.10.082 (G-12)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
1,88Phillip Klont Stausholm, IL Sandvin31.05.086 (G-12)Sande, Klubbstevne16.12.20
-----30--------------------
1,87Magne Aarflot, Ørsta IL23.03.084 (G-12)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
1,86Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.083 (G-12)Fana, Gneist avslutningsstevne13.10.20
1,86Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Overhalla, Klubbstevne03.03.21
1,86Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.081Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
1,84Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Stjørdal, Klubbmesterskap del 1 / Seriestevne29.04.21
1,83Eivind Mellingsæter Holstad, IL Gneist29.08.084 (G-12)Fana, Gneist avslutningsstevne13.10.20
1,83Jonas Vadheim Solaas, Laksevåg TIL13.06.081 (G-14)Bergen/La, Hopp u/t23.03.21
1,79Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.082Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
1,77Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081 (G-12)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,74Isak Arneson Lothe, Ørsta IL20.08.085 (G-12)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
-----40--------------------
1,73Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB karusell 110.05.21
1,71Julian Davidsen, Ask Friidrett11.10.083Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
1,70Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081Notodden, Klubbstevne 108.03.21
1,41Levi Gravås, IL Norodd30.04.083 (G-11)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
1,38Albert Leonard Giezendanner, IL Gneist21.08.085 (G-12)Fana, Gneist avslutningsstevne13.10.20

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,43Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081Egersund, Hopp uten tilløp25.02.21
5,96Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082Egersund, Hopp uten tilløp25.02.21
5,93Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.083Egersund, Hopp uten tilløp25.02.21
5,19Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081 (G-12)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081Notodden, Klubbstevne 108.03.21
8,92Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,58Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Overhalla, Klubbstevne03.03.21
8,38Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081 (G-12)Sande, Klubbstevne16.12.20
8,31Markus Steinnes, Dimna IL15.03.081Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
7,92Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082 (G-12)Sande, Klubbstevne16.12.20
6,91Arsenii Perebyinis, IL Sandvin01.12.083 (G-12)Sande, Klubbstevne16.12.20
6,86Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.084 (G-12)Sande, Klubbstevne16.12.20
6,68Hjörleifur Stefansson, Bergens Turnforening10.08.081Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
6,45Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082Overhalla, Klubbstevne24.03.21
-----10--------------------
6,26Dennis Himo Bjørgum, Overhalla IL17.05.083Overhalla, Klubbstevne24.03.21
6,15Haakon Alexander Kollerud Johansen, IL Sandvin30.09.085 (G-12)Sande, Klubbstevne16.12.20
6,07Kristian Kvamme, IL Stein15.01.081Hammerfest, Klubbstevne18.03.21
6,03Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.082Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
5,32Phillip Klont Stausholm, IL Sandvin31.05.086 (G-12)Sande, Klubbstevne16.12.20
4,74Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.082Hammerfest, Klubbstevne18.03.21

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87Christian Kjeldsberg Johansen, Utleira IL Friidrett06.03.071Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,03Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,11Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071 (G-13)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
8,16Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.072-h2Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
8,23Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071 (G-13)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
8,33Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Notodden, Klubbstevne 108.03.21
8,54Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.072Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,61Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.072 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,65Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.074Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,67Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.075Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
-----10--------------------
8,69Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.076Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
9,08Markus Bøe Skåren, Byåsen IL16.10.077Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
9,12Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.072 (G-13)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
9,44Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Treningsstevne23.03.21
10,03David Askeland, Sørild FIK14.07.073 (G-13)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
10,30Jo Alexander Djuvstad, Nordre Eidsvoll IL17.10.072Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,82Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.071-h3Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
25,33Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
25,40Christian Kjeldsberg Johansen, Utleira IL Friidrett06.03.071Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
25,53Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071 (G-13)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
26,38Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
27,03Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.072-h3Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
27,79Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.072Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
27,85Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.073Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
28,75Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.074Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
29,64Isak Erland, Haugesund IL14.01.071Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
-----10--------------------
29,80Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.072 (G-13)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
31,25Daniel D. Wiencke, Dimna IL24.07.071Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
32,64David Askeland, Sørild FIK14.07.073 (G-13)Grimstad, Treningsstevne13.12.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,94Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.072-h2Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
1,36,63Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.071-h2 (G-11/14)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,36,72Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.072-h2 (G-11/14)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,37,19Eirik Endal Angeltvedt, T&IF Viking02.04.074-h2 (G-11/14)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,39,39Erlend Terkelsen, Sørild FIK06.01.071 (G-13)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
1,43,66Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.071Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,44,91Simon Renolen Askimdal, Utleira IL Friidrett19.05.072Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,47,94Isak Erland, Haugesund IL14.01.071Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
1,49,21Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.072 (G-13)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
1,49,40Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.075-h2 (G-11/14)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
-----10--------------------
1,51,0Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Grimstad, Treningsstevne01.05.21
1,51,8Ulrik Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb30.12.071 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,53,6Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.072 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
2,00,1Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.072Grimstad, Treningsstevne01.05.21
2,05,20David Askeland, Sørild FIK14.07.073 (G-13)Grimstad, Treningsstevne13.12.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,68Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56,48Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.074-h1 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,72Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,64Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,54Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-13)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,50Nicholas Reklev, Raumnes & Årnes IL11.03.071Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
1,41Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.073 (G-13)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,36Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.074 (G-13)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,31Amund Hella Berge-Soldal, Uskedal IL24.08.075 (G-13)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,21Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.076 (G-13)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,21Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.076 (G-13)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,02Anton Pisano, Bremnes IL04.09.072Bømlo, Seriestevne22.04.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071 (G-13)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
1,30Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,21Mikal Baug Grey, Laksevåg TIL03.10.071Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
1,20Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071 (G-13)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,17Nicholas Reklev, Raumnes & Årnes IL11.03.071 (G-13)Hvam, Treningsstevne19.12.20
1,15Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-13)Tvedestrand, Treningsstevne16.12.20
1,13Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Treningsstevne26.03.21
1,10Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072 (G-13)Tvedestrand, Treningsstevne16.12.20
1,07Nikolai Toft Noreng, Egersunds IK18.01.071 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp10.12.20
1,05Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.072 (G-13)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
-----10--------------------
1,05Anton Pisano, Bremnes IL04.09.072Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,05Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t08.03.21
1,05Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071Finnsnes, Klubbmesterskap06.05.21
1,02Kristoffer Tepstad Eggøy, Stord IL21.12.071Leirvik, Hoppstemne u/t14.12.20
1,01Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.072Rjukan, Treningsstevne26.03.21
1,00Emil Angen, Namsen Friidrettsforening071Namsos, Seriestevne21.03.21
0,95Leon Amundsen, Tvedestrand Turn & IF27.06.073 (G-13)Tvedestrand, Treningsstevne16.12.20
0,95Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t08.03.21
0,90Theodor Raunholm, Stord IL29.05.072Leirvik, Hoppstemne u/t23.11.20
0,90Sander Askvold-Kvehaugen, Fet Friidrettsklubb17.05.071Fet, Fet mesterskap, OBIK og veteran18.02.21
-----20--------------------
0,85Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.071Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,97Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.071 (G-13)Haugesund, Lerøylekene08.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,34Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
4,70Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.071Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
4,62Christian Kjeldsberg Johansen, Utleira IL Friidrett06.03.072Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
4,61Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.073Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09Simen Homlegard, Gausdal FIK02.04.071 (G-13)Stange, Treningsstevne02.12.20
4,73Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.071 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,47Christian Kjeldsberg Johansen, Utleira IL Friidrett06.03.072 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
3,82Nicholas Reklev, Raumnes & Årnes IL11.03.071 (G-13)Hvam, Treningsstevne31.12.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,79Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071 (G-13)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
2,73Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071 (G-13)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,47Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Bømlo, Seriestevne11.03.21
2,43Knut Halvor Amdal, Gjesdal IL06.10.071Ålgård, Treningsstevne08.06.21
2,42Johannes Skistad, Overhalla IL12.01.071Overhalla, Klubbstevne24.03.21
2,41Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Notodden, Klubbstevne 108.03.21
2,36Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071 (G-13)Sandnes, Hoppstevne 223.07.20
2,31Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071 (G-13)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
2,28Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.072 (G-13)Sandnes, Hoppstevne 223.07.20
2,26Peter Raabakken, Overhalla IL05.08.072Overhalla, Klubbstevne24.03.21
-----10--------------------
2,26August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071Greveskogen, Seriestevne13.05.21
2,25Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.071Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
2,20Adrian Johansen, Søgne IL04.06.071 (G-13)Lunde, Treningsstevne15.12.20
2,20Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071Finnsnes, Klubbmesterskap06.05.21
2,17Kristoffer Tepstad Eggøy, Stord IL21.12.071Leirvik, Hoppstemne u/t23.11.20
2,17Mikal Baug Grey, Laksevåg TIL03.10.072Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
2,16Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-13)Tvedestrand, Treningsstevne09.12.20
2,15Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072 (G-13)Tvedestrand, Treningsstevne09.12.20
2,15Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Treningsstevne23.03.21
2,11Nikolai Toft Noreng, Egersunds IK18.01.071 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp26.11.20
-----20--------------------
2,10Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.072Greveskogen, Seriestevne13.05.21
2,06Anton Pisano, Bremnes IL04.09.072Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,06Nicholas Reklev, Raumnes & Årnes IL11.03.071 (G-13)Hvam, Treningsstevne19.12.20
2,04Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.071 (G-13)Fana, Norna 1111.10.20
2,03Theo Sundem Barlaug, Sandnes IL13.06.073 (G-13)Sandnes, Hoppstevne 223.07.20
2,00Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071Osterøy, HTB karusell 110.05.21
1,99William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.074 (G-13)Sandnes, Hoppstevne 223.07.20
1,96Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.072 (G-13)Fana, Norna 1111.10.20
1,95Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.072 (G-13)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,94Sander Aarbakke, Osterøy IL28.08.071 (G-13)Osterøy, Seriestevne16.09.20
-----30--------------------
1,94Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072Osterøy, HTB karusell 110.05.21
1,92Theodor Raunholm, Stord IL29.05.072Leirvik, Hoppstemne u/t14.12.20
1,91Martin Diab Alyasir, Osterøy IL01.06.073Osterøy, HTB karusell 110.05.21
1,87Gunnar Bjerva, Ås IL30.01.071 (G-13)Ås, Kretsstevne07.10.20
1,83Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.072 (G-13)Ås, Kretsstevne07.10.20
1,82Emil Angen, Namsen Friidrettsforening071Namsos, Seriestevne21.03.21
1,77Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.071 (G-13)Berg, Kretsstevne02.12.20
1,73Sander Askvold-Kvehaugen, Fet Friidrettsklubb17.05.071Fet, Fet mesterskap, OBIK og veteran18.02.21
1,58Leon Amundsen, Tvedestrand Turn & IF27.06.073 (G-13)Tvedestrand, Treningsstevne09.12.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,82Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,65Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071 (G-13)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
5,94Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Treningsstevne26.03.21
5,68Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.072Rjukan, Treningsstevne26.03.21
5,30Sander Askvold-Kvehaugen, Fet Friidrettsklubb17.05.071Fet, Fet mesterskap, OBIK og veteran18.02.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,33Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071 (G-13)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
9,15Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.071 (G-13)Berg, Kretsstevne02.12.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,10Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.071Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
8,44Nicholas Reklev, Raumnes & Årnes IL11.03.071Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
8,23Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Notodden, Klubbstevne 108.03.21
7,45Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,02Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Treningsstevne26.03.21
18,38Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.072Rjukan, Treningsstevne26.03.21

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.062Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,51Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
7,69Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
7,94Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,99Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.062-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,00Sondre Edland, Sørild FIK18.06.062 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
8,02William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061-h1Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
8,04Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h2Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
8,07Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,13Theodor Pedersen, IK Våg25.05.065-h2 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
-----10--------------------
8,18Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,19Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.063-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,31Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.064 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
8,32Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.063Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,33Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,44Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
8,47Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.061-h1 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,51Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,57Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.062 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,76Daniel Villa, Trondheim Friidrett12.03.064Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
-----20--------------------
8,77Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Treningsstevne23.03.21
8,81Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.061Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
8,85Matteus Fossum, Skogn IL03.04.064-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,99Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062-h1Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
9,06Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.062Rjukan, Treningsstevne23.03.21
9,45Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.063 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
8,4Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,78Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,84Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.063 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,94Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.064 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,89Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
23,94Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
24,56Christian Wright, IL Tyrving17.03.063-h2 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
24,68Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
25,38Sondre Edland, Sørild FIK18.06.062 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
26,24Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
26,59Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.062Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
26,65Tobias Senneset Greff, IL Tyrving10.01.062 (G-14)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
26,93Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.063 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
28,50Eskil Grimstad Kirkebø, Hareid IL27.08.062 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
-----10--------------------
28,80Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.061Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
30,00Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.065 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
30,53Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.063 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,26Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,42Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.061Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
1,03,66Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.064 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,85Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062-h3 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,30,2Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,36,1Matteus Fossum, Skogn IL03.04.062 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,36,2Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.063 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,37,7Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Grimstad, Treningsstevne01.05.21
1,39,8Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.064 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,41,45Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
1,58,1Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062Grimstad, Treningsstevne01.05.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,71Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.061Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,94Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (G-14)Stange, Treningsstevne02.12.20

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,04Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,76Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Leikvang, Kengurukarusell 405.03.21
1,75Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,70Tobias Heldal, Fana IL20.04.062Leikvang, Kengurukarusell 405.03.21
1,62Johannes Handeland, Fana IL28.10.063Leikvang, Kengurukarusell 405.03.21
1,56Theodor Aase, Haugesund IL26.04.064 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,55Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
1,51Jagathveek Anandhan, Sandnes IL22.04.065 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,51Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.066 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,50Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,46Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.067 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
-----10--------------------
1,46Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Treningsstevne24.03.21
1,41Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.068 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,40Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.063Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,40Oliver Selle, Bremnes IL06.08.061Bømlo, Seriestevne11.03.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-14)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,35Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,35Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,25Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,22Oliver Selle, Bremnes IL06.08.062Bømlo, Seriestevne22.04.21
1,20Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,20Theo Knudsen, IL Norodd21.09.061 (G-14)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
1,15Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,15Andreas Sky, IL Norodd30.10.062 (G-14)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
1,15Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.062Bømlo, Seriestevne17.12.20
-----10--------------------
1,15Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.061Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
1,15Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.061Namsos, Seriestevne21.03.21
1,10Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.063 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,10Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061 (G-14)Stjørdal, Seriestevne04.10.20
1,05Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062Bømlo, Seriestevne11.03.21
1,00Kevin Skåra, Egersunds IK20.11.061 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp26.11.20
0,95Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.061Leirvik, Hoppstemne u/t23.11.20
0,95Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.062Namsos, Seriestevne21.03.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,62Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061Bergen/Hø, Fana Sommer Stav 213.06.21
3,12Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-14)Haugesund, Lerøylekene08.09.20
2,44Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.061 (G-14)Grimstad, Treningsstevne12.12.20
1,92Theodor Aase, Haugesund IL26.04.064 (G-14)Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,92Jagathveek Anandhan, Sandnes IL22.04.065 (G-14)Haugesund, Lerøylekene08.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,79Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
5,59Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-14)Stange, Treningsstevne02.12.20
5,58Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
5,12Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
4,98Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.062 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,85Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
4,58Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,19Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
3,98Daniel Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.064 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
3,15Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.065 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,80Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,83Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-14)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
2,83Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,83Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Bømlo, Seriestevne22.04.21
2,82Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061Overhalla, Klubbstevne24.03.21
2,60Christian Wright, IL Tyrving17.03.061 (G-14)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,53Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,53Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne11.03.21
2,50Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.062 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,48Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,48Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-14)Berg, Kretsstevne02.12.20
-----10--------------------
2,46Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.061 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,46Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.061Namsos, Seriestevne21.03.21
2,45Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,45Oliver Selle, Bremnes IL06.08.062Bømlo, Seriestevne11.03.21
2,40Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,40Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,38Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.064Bømlo, Seriestevne22.04.21
2,37Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,36Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Stjørdal, Klubbmesterskap del 1 / Seriestevne29.04.21
2,35Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
-----20--------------------
2,35Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.062Namsos, Seriestevne21.03.21
2,34Theo Knudsen, IL Norodd21.09.061 (G-14)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
2,34Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.062 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,34Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Treningsstevne23.03.21
2,31Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.062Overhalla, Klubbstevne24.03.21
2,26Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.062Overhalla, Klubbstevne03.03.21
2,21Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.065Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,15Kevin Skåra, Egersunds IK20.11.061 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp26.11.20
2,14Tov Røysland, Rjukan Idrettslag08.05.064 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,14Andreas Sky, IL Norodd30.10.062 (G-14)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
-----30--------------------
2,10Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.063 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,09Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.065 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,08Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.063 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,05Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.066 (MS)Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
2,00Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.061Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
1,83Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
1,79Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.061Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
11,06Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-14)Stange, Treningsstevne02.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,50Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
6,90Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Treningsstevne26.03.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,83Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
13,54Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061Hov i Land, Treningsstevne18.03.21
10,56Sverre Ranes Olstad, Ranheim IL16.06.061Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
9,96Petter Nedrebø Nesse, Idrettslaget Skjalg07.04.061Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
9,85Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
9,73Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
9,57Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
9,57Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
9,48Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.062 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
9,25Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.061Overhalla, Klubbstevne24.03.21
-----10--------------------
8,99Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
8,85Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Treningsstevne24.03.21
8,55Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.062Overhalla, Klubbstevne24.03.21
5,85Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.063 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
4,75Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.061Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,91Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Treningsstevne26.03.21

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,32Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,57Christian Øydne, Søgne IL14.09.054-h2 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
7,67Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
7,72Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.053 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,78Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,79Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.054 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,79Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.053-h2Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
7,83Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.054-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
8,00Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.055-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
8,05Jonas Bakken, Asker Sk. Friidrett06.02.056-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
-----10--------------------
8,09Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.051Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
8,12Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,14Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.055 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,19Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-15)Bodø, Adventstevne15.12.20
8,21Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
8,41Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,64Arian Roohandeh Ulseth, IL Norodd08.06.053 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,81Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Klubbstevne 108.03.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,13Julian Lillejord Ahsam, Sandnes IL01.05.053 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,42Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,69Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-h2 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
22,92Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.051-h2 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
23,80Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h1 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
23,92Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053-h1 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
24,31Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
24,65Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051-h2Hvam, Invitasjonsstevne 205.03.21
24,83Julian Lillejord Ahsam, Sandnes IL01.05.052 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
24,87Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
25,01Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
25,64Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----10--------------------
25,66Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
25,86Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
26,01Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
26,08Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.051Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
26,53Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.054-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
26,82Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052-h2 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
27,09Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
27,20Brede Glærum Falkevik, IL Norodd26.10.053 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
28,02Arian Roohandeh Ulseth, IL Norodd08.06.054 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,19Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
57,34Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
57,60Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
58,09Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
58,18Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.052 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
1,01,79Brede Glærum Falkevik, IL Norodd26.10.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,86Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.051-h4 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,29,74Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051-h3 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,31,28Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.054-h3 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,33,06Oliver Sund, Ranheim IL01.10.054 (MS)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,35,25Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,39Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,07,04Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
2,09,64Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.051Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,11,54Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.052Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,57,29Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,56,86Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,20,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,26,59Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
4,51,38Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
4,53,38Marcus Danielsen, Hamar IL10.04.053 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,05,85Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,52,35Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.057 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,86Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
1,60Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.051 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-15)Hvam, Treningsstevne19.12.20
1,45Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
1,44Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,34Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,31Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
1,30Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-15)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,28Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.052Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
1,24Eirik Natvik, Stord IL04.02.051Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
1,10Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
1,10Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.051Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
-----10--------------------
1,10Lars Magnus S. Smevik, Namsen Friidrettsforening11.03.051Namsos, Seriestevne21.03.21
1,05Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.052Namsos, Seriestevne21.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00Felina Ibro Abdulle (ETH), Bardu IL01.12.052Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,90Endre Maldal, Sandnes IL30.06.052 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,69Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
6,61Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
5,89Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
5,37Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.051Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
5,21Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,18Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051 (MS)Stange, Treningsstevne02.12.20
4,89Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,86Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,79Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
4,09Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051 (G-15)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
-----10--------------------

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,89Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,85Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,83Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
2,83Christian Øydne, Søgne IL14.09.051 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,77Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
2,69Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.053 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,68Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051Namsos, Seriestevne21.03.21
2,62Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-15)Hvam, Treningsstevne19.12.20
2,61Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.054 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,59Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053 (MS)Greveskogen, Seriestevne31.10.20
-----10--------------------
2,59Jonas Bakken, Asker Sk. Friidrett06.02.055 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,58Eirik Natvik, Stord IL04.02.051Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
2,56Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
2,55Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.052Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
2,53Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,48Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.053 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,47Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.054 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,46Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MS)Ås, Kretsstevne07.10.20
2,46Trond Alexander Velikov, Kongsberg IF03.09.052 (G-15)Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
2,46Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
-----20--------------------
2,45Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
2,33Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051 (G-15)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
2,32Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-15)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
2,24Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Klubbstevne 108.03.21
2,02Helmer G. Lunde, Kristiansands IF Friidrett19.11.052 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.051Overhalla, Klubbstevne24.03.21
2,14Felina Ibro Abdulle (ETH), Bardu IL01.12.052Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,89Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
12,80Magnus Andersland, Fana IL30.07.052Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
11,89Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051 (MS)Stange, Treningsstevne02.12.20

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,78Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,64Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,28Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,16Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-15)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,67Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051 (G-15)Berg, Kretsstevne02.12.20
14,42Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052 (G-15)Berg, Kretsstevne02.12.20
12,49Ibrahim Faisal Nader, Ikornnes Idrettslag18.06.051 (G-15)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
11,21Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
10,28Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,25Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
13,01Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
11,97Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.051 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
9,88Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
9,70Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051 (G-15)Sande, Klubbstevne16.12.20
8,09Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Klubbstevne 108.03.21
6,90Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
6,47Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,79Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.051Overhalla, Klubbstevne03.03.21
5,55Felina Ibro Abdulle (ETH), Bardu IL01.12.052Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,30Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043-h1 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
7,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,43Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,54Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,54Marius Eidsli, Ranheim IL07.09.042Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,59Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
7,60Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,60August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041-h1Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,63Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041-fi Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,68Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.041 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
-----10--------------------
7,68Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.043Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,70Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h1Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,78Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.042-h2Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
7,89Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
8,72Adrian Selnes, BUL-Tromsø Friidrett04.02.041 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
8,72Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.042-h1 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044-h1 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
7,83Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
9,16Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041Rjukan, Treningsstevne23.03.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,19Håkon Seljeskog, Sandnes IL17.05.045 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,54Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
23,63Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Gular Sprint28.02.21
23,80Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.041Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
23,93Marius Eidsli, Ranheim IL07.09.042Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
24,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
24,45Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h2 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
24,53Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
25,43Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
26,26Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.041-h4Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,65Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.041-h1 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
24,83Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042Leikvang, Gular Sprint28.02.21
25,51Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
52,30Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
53,52Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
54,13Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
57,75Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.041 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
57,95Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
58,13Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.044 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,93Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.043 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,26,31Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,35,62Lukas Landro Lie, Ask Friidrett27.03.042-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,4Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041Grimstad, Treningsstevne01.05.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,54Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,00,09Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
2,05,37Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.041 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2.25,35Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.041Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,59,48Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
4,14,74Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,23,00Oliver Plassen-Brandvol, Lillehammer IF26.05.043 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,37,74Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.047 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,48,84Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,09,62Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.045-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
9,10,14Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.046-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
10,18,40Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.043-h1 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,92Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
1,86Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,86Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (MJ)Bærum, Treningsstevne 126.02.21
1,70Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041Rjukan, Treningsstevne24.03.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,45Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
1,44Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
1,34Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,30Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,25Henrik Kvisvik, Straumsnes IL15.05.041 (G-16)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
4,50Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Leikvang, Fana Vår Stav 113.05.21
3,10Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
2,70Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
6,33Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
5,73Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,69Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Treningsstemne20.04.21
5,57Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.041Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
5,26Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
4,42Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.044 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,78Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,01Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
2,97Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Klubbstevne18.04.21
2,86Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041Aremark, Klubbstevne07.03.21
2,84Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,79Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
2,78Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Greveskogen, Seriestevne13.05.21
2,77Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,77Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,71August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,71Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Notodden, Klubbstevne 108.03.21
-----10--------------------
2,70Henrik Kvisvik, Straumsnes IL15.05.041 (G-16)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
2,64Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,59Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.046Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,56Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.045 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,55Fredrik Vidringstad, Søgne IL27.05.041 (G-16)Lunde, Treningsstevne15.12.20
2,50Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,50Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.042Leikvang, Klubbstevne18.04.21
2,34Adrian Selnes, BUL-Tromsø Friidrett04.02.041 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
2,26Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t08.03.21
2,12Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.041 (G-16)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,62Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.044 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,36Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041Rjukan, Treningsstevne23.03.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,63Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
8,19Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
6,83Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t08.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,74Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041Rjukan, Treningsstevne26.03.21

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,19Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
15,16Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
13,21Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.042 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
12,31William Kollberg, Asker Sk. Friidrett30.04.042Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
9,09Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
8,63Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Notodden, Klubbstevne 108.03.21
8,05Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
6,39Adrian Selnes, BUL-Tromsø Friidrett04.02.041 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,25Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041Rjukan, Treningsstevne24.03.21

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041Rjukan, Treningsstevne26.03.21

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,92Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
7,09Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-fi-A (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,12Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
7,15Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.025-fi-A (MS)Leikvang, Norna Indoor30.01.21
7,17Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.033-h1 (MS)Bærum, Vintersprinten 202106.02.21
7,19Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.022-fo (MS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,20Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h2 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
7,21Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,25Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.035-h2 (MS)Valencia/ESP, Campeonato Autonómico de Combinadas Absoluto-Master P.C.16.01.21
7,27Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.031-h2 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
-----10--------------------
7,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,29Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
7,30Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (MS)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
7,32Scott Ygård, Sportsklubben Vidar06.01.034-fo (MS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,32Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
7,34Johannes Eiksund, Dimna IL23.02.031 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
7,37Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h1 (MS)Moelv, Påske-sprint&sprett05.04.21
7,39Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
7,41August Hemstad, Moelven IL12.04.021 (G-U20)Moelv, Påske-sprint&sprett05.04.21
7,43Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.032-h3 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
-----20--------------------
7,49Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.024 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
7,51Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.032 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
7,52Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
7,55Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.031Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
7,60Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,66Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
7,66Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.023 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
7,73August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-17)Bodø, Adventstevne15.12.20
7,74Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.033 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
8,52Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.035 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
-----30--------------------

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,28Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
12,31Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.031 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,36Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,14Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne07.02.21
22,24Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.032 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
22,30Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h2 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
22,36Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
22,38Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
22,71Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
23,20Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
23,50Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
23,60Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
23,85Johannes Eiksund, Dimna IL23.02.032 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
-----10--------------------
24,20Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
24,33Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
24,80Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
25,46Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,09Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
49,39Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
49,83Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (MS)Leikvang, Norna Indoor31.01.21
50,30Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032 (MS)Valencia/ESP, Campeonato Autonómico de Combinadas Absoluto-Master P.C.16.01.21
52,54Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031 (MS)Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
53,70Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.031 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
53,88Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
56,73Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.032 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,97Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,23,70Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031 (MS)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,24,35Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.022 (MS)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,26,3Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.021Steinkjer, Innherredskarusellen15.10.20
1,27,77Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.032-h1 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,28,35Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h4 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,30,49Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.033-h3 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,31,14Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.023 (MS)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,86Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
1,51,90Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
2,01,69Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.031Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,03,72Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,08,81Sigve Storaunet Sandvik, Lierne IL31.05.031Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,13Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032 (MS)Bærum, Løpsstevne13.02.21
2,40,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,55,52Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14,21Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,33,17Sigve Storaunet Sandvik, Lierne IL31.05.033 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,37,22Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.036 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,42,22Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.038 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,52,93Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.039 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,20,06Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.0210 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49,94Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.034 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
9,16,53Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.027-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,21Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,32Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,38Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,86Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
1,74Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032 (MJ)Bærum, Treningsstevne 126.02.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,50Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-18)Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
1,45Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,45Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
1,44Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
1,39Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
1,30Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,30Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.032 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
1,30Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.033 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
1,22John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021 (G-20/22)Leirvik, Hoppstemne u/t14.12.20
-----10--------------------
1,20Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.032Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
1,18Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,52Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021Leikvang, Fana Vår Stav 323.05.21
4,50Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021Leikvang, Fana Vår Stav 113.05.21
4,40Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,24Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032Bergen/Hø, Fana Sommer Stav 320.06.21
2,53Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (G-17)Grimstad, Treningsstevne05.12.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,24Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,19Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,06Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
5,90Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
5,54Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.032 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,45Magnus Storfjord, IK Grane17.04.032 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
5,08Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.023 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,14Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.021Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
3,10Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021 (G-19)Overhalla, Klubbstevne24.03.21
3,09Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
3,08Sondre Evensen, Tønsberg Friidrettsklubb18.10.031 (MJ)Greveskogen, Seriestevne13.05.21
3,07Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
3,06Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
3,06Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032 (MS)Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
3,00Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
2,98Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023 (MS)Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
2,96Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031Greveskogen, Seriestevne13.05.21
-----10--------------------
2,86John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,85Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.032 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
2,85Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.022 (G-19)Overhalla, Klubbstevne03.03.21
2,82Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,81Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
2,75Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031Leikvang, Klubbstevne18.04.21
2,74Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.034 (MS)Stavanger, Kveldsstevne13.10.20
2,73Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.025 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,73Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-18)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
2,71August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-17)Bodø, Adventstevne15.12.20
-----20--------------------
2,70Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,68Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.032 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,68Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
2,67Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (G-17)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,64Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021 (G-19)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
2,56Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031 (G-17)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
2,55Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.032Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
2,49Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
2,44Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.032 (MS)Nittedal, Treningsstevne09.07.20
2,41Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-18)Leirvik, Hoppstemne u/t23.11.20
-----30--------------------
2,36Vegard Wiig Fjeld, Søgne IL03.12.031 (G-17)Lunde, Treningsstevne15.12.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,68Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,73Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
8,66Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033 (MS)Moelv, Treningsstevne14.02.21
8,20Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-18)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t08.03.21

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,29Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-17)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
15,89Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.032 (G-17)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
15,51Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.031 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,43Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (MJ)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
14,51Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.032 (MJ)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
13,83Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
13,00Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
12,53Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021Hov i Land, Treningsstevne18.03.21
10,71Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.031 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
8,92Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021 (G-19)Overhalla, Klubbstevne03.03.21
8,40Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.032 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
8.16Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (MJ19)Bodø, Adventstevne15.12.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,25Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.022 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
11,03Sebastian Rolland, IL Gular15.08.024 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6015Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,21-7,29-13,83-2,12-8,03-4,80-2,40,58
31.05.021 (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
5469Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
7,28-7,24-13,00-1,97-8,21-4,40-2,55,52
11.02.032 (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Gutter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,72Jacob Vaula, IL Gular01.08.012-fi-A (MS)Leikvang, Norna Indoor30.01.21
6,94Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-fi-A (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
6,96Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.004-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,09Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,13Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h5 (MS)Virgina Beach/VA/USA, 1st Annual Kenneth Giles Norfolk State Invitational12.02.21
7,14Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,15Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,16Simon Grimstad, Dimna IL08.02.992 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne19.01.21
7,17Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
7,22Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00H (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship25.02.21
-----10--------------------
7,23Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.991 (MS)Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
7,23Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,24Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-fi-B (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,25Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002-h2 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
7,30Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.004-fi-B (MS)Leikvang, Norna Indoor30.01.21
7,37Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,38Sebastian Plows, IL Gular29.11.016-fi-A (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
7,45Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,45Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.006-h1 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
7,45Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.003 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
-----20--------------------
7,50Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,63Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,87Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (MS)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
7,89Lorenzo Koanda, Sørild FIK12.04.994 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
8,44Sebastian Hegreberg, NTNUI27.05.011 (MJ19)Bodø, Adventstevne15.12.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,73Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
21,88Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.001-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
22,71Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
22,73Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.001-h1 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
23,01Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne19.01.21
23,02Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
23,05Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002-h1 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
23,31Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
23,49Sture Måseide, Dimna IL17.05.001 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
24,24Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.004 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
-----10--------------------
25,64Lorenzo Koanda, Sørild FIK12.04.993 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,94Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002 (MS)Leikvang, Norna Indoor31.01.21
49,95Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
50,39Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (MS)Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
50,58Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
51,02Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
52,54Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.003 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
53,31Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.013 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
53,62Sture Måseide, Dimna IL17.05.001 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
55,64Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.004 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,90Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011 (MS)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
2,11,45Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.011 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,11Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.991 (MS)Bærum, Løpsstevne13.02.21
2,44,60Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,49,83Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
2,50,53Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,56,43Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
2,57,12Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00H (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship26.02.21
2,58,75Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08,01Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.006-fi-B (MS)Brookings/SD/USA, SDSU Last Chance20.02.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,31,80Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001 (MS)Liévin/FRA, Meeting Hauts-De-France Pas-De-Calais09.02.21
3,48,73Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
3,54,72Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991 (MS)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
4,19,26Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.013 (MS)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19,03Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.001 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,19,47Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.992 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,20,89+Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.00-h3 (MS)Torun/POL, European Athletics Indoor Championships06.03.21
5,32,66Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.005 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48,20Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-fi (MS)Torun/POL, European Athletics Indoor Championships07.03.21
8,12,79Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,14,70Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991 (MS)Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
8,15,07Trym Tønnesen, Halden IL04.02.003 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,26,85Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.012 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
8,27,14Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.011-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
8,27,31Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.993 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
8,39,56André Seliussen, IL Gneist05.04.012-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
8,50,22Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.013-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.011 (MS)Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
8,58Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
8,86Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
8,95Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,96Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.006-h2 (MS)Brookings/SD/USA, SDSU Last Chance20.02.21
9,02Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
9,18Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001 (MS)Leikvang, Kengurukarusell 107.01.21
1,98Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,89Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,88Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00H (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship25.02.21
1,76Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,74Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,70Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,61Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,55Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.001 (MS)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,50Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,50Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (MS)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,44Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
1,40Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,20Sture Måseide, Dimna IL17.05.004 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,20Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.001 (MS)Ranheim, Treningsstevne30.10.20
1,20Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.991 (MS)Ranheim, Treningsstevne30.10.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,74Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MS)Kalmar/SWE, Stavhoppstouren 306.02.21
5,52Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.011 (MS)Leikvang, Fana Vår Stav 323.05.21
5,48Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MS)Uppsala/SWE, Stavhoppstouren #216.01.21
4,00Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
3,80Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
3,60Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
3,30Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
3,20Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
2,80Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00H (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship26.02.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,62Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,24Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
6,84Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
6,79Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.007 (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship27.02.21
6,63Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,44Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,24Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
6,04Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne19.01.21
5,95Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
5,67Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
-----10--------------------
5,02Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,09Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.991 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
3,08Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991 (MS)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
3,05Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.001 (MS)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
3,03Sivert Sellevold, IL Gular04.12.001 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
3,02Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.991Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
3,00Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
2,98Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002 (MS)Leikvang, Norna 904.10.20
2,97Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011 (MS)Ørsta, Treningsstemne20.04.21
2,94Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.994 (MS)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
2,94Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.004 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
-----10--------------------
2,93Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.004 (MS)Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
2,93Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (MS)Greveskogen, Seriestevne13.05.21
2,87Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (MS)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
2,83Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991 (MS)Nittedal, Treningsstevne23.07.20
2,82Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
2,79Iver Koppen, IL Tyrving21.04.995 (MS)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
2,78Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,71Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002 (MS)Ås, Lagseriestevne28.10.20
2,69Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.005 (MS)Stavanger, Kveldsstevne13.10.20
2,68Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.992 (MS)Ranheim, Treningsstevne30.10.20
-----20--------------------
2,67Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (MS)Bergen/La, Seriestevne12.08.20
2,63Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.003 (MS)Ranheim, Treningsstevne30.10.20
2,63Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.005 (MS)Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
2,62Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-U23)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
2,60Sture Måseide, Dimna IL17.05.004 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,48Sebastian Hegreberg, NTNUI27.05.011 (MJ19)Bodø, Adventstevne15.12.20
2,38Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.004 (MS)Bergen/La, Hopp u/t23.03.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,64Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
11,52Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.001 (MS)Ranheim, Treningsstevne30.10.20
10,81Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.992 (MS)Ranheim, Treningsstevne30.10.20

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
9,15Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
8,99Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.013 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
8,50Filip Bøe, Fana IL30.08.002 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
8,40Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,21Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
12,08Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
10,10Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.013 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,36Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
11,79Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne07.02.21
11,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
10,88Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
9,92Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00H (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship25.02.21
8,85Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (MS)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
8,85Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,90Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.0110 (MS)Fayetteville/AR/USA, Arkansas Qualifier05.02.21

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5178Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb
7,14-7,62-10,10-1,98-8,21-3,20-2,49,83
26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4766Gjert Høie Sjursen, IL Gneist
7,23-6,63-12,21-1,76-8,82-3,80-2,58,75
09.01.002 (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4561Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
7,45-6,24-11,20-1,74-9,02-4,00-2,56,43
10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
4489Olav Gissinger, Ranheim IL
7,37-6,44-8,85-1,70-8,95-3,60-2,44,60
14.02.003 (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4481Mathias Kollberg, IF Hellas
7,22-6,71-9,92-1,88-8,98-2,80-2,57,12
30.06.004 (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship26.02.21
4156Simen Sebastian Hansen, Ås IL
7,63-5,95-10,88-1,61-9,18-3,30-2,50,53
30.04.004 (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,92Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-18/19)Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
7,09Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-fi-A (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,12Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
7,15Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.025-fi-A (MS)Leikvang, Norna Indoor30.01.21
7,17Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.033-h1 (MS)Bærum, Vintersprinten 202106.02.21
7,19Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.022-fo (MS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,20Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h2 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
7,21Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,25Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.035-h2 (MS)Valencia/ESP, Campeonato Autonómico de Combinadas Absoluto-Master P.C.16.01.21
7,27Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.031-h2 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
-----10--------------------
7,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,29Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
7,30Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043-h1 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
7,30Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (MS)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
7,32Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,32Scott Ygård, Sportsklubben Vidar06.01.034-fo (MS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,32Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
7,34Johannes Eiksund, Dimna IL23.02.031 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
7,37Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h1 (MS)Moelv, Påske-sprint&sprett05.04.21
7,39Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
-----20--------------------
7,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,41August Hemstad, Moelven IL12.04.021 (G-U20)Moelv, Påske-sprint&sprett05.04.21
7,43Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,43Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.032-h3 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
7,46Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.062 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,49Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.024 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
7,51Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
7,51Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.032 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
7,52Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
7,54Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
-----30--------------------
7,54Marius Eidsli, Ranheim IL07.09.042 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,55Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.031 (G-18/19)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
7,57Christian Øydne, Søgne IL14.09.054-h2 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
7,59Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-17)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
7,60Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,60Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,60August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,63Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041-fi (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,66Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
7,66Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.023 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
-----40--------------------
7,67Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
7,68Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.041 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
7,68Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.043 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,69Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
7,70Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,72Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.053 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,73August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-17)Bodø, Adventstevne15.12.20
7,74Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.033 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,78Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.042-h2 (G-17)Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
7,78Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051 (G-16)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
-----50--------------------
7,79Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.054 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,79Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.053-h2 (G-16)Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
7,83Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.054-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,89Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-17)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
7,94Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,99Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.062-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,00Sondre Edland, Sørild FIK18.06.062 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
8,00Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.055-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
8,02William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061-h1 (G-15)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
8,04Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h2 (G-15)Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
-----60--------------------
8,05Jonas Bakken, Asker Sk. Friidrett06.02.056-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
8,07Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,09Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.051 (G-16)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
8,12Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,13Theodor Pedersen, IK Våg25.05.065-h2 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,14Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.055 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,18Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,19Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.063-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,19Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-15)Bodø, Adventstevne15.12.20
8,21Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
-----70--------------------
8,31Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.064 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
8,32Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.063 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,33Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,41Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,44Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
8,47Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.061-h1 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,51Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,52Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.035 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
8,57Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.062 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,64Arian Roohandeh Ulseth, IL Norodd08.06.053 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
-----80--------------------
8,72Adrian Selnes, BUL-Tromsø Friidrett04.02.041 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
8,72Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.042-h1 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,76Daniel Villa, Trondheim Friidrett12.03.064 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,77Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne23.03.21
8,81Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.061 (G-15)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
8,81Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-16)Notodden, Klubbstevne 108.03.21
8,85Matteus Fossum, Skogn IL03.04.064-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,99Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062-h1 (G-15)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
9,06Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.062 (G-15)Rjukan, Treningsstevne23.03.21
9,45Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.063 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
-----90--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,76Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044-h1 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
7,83Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
9,16Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne23.03.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
8,2Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051 (G-16)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
8,4Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
11,78Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,13Julian Lillejord Ahsam, Sandnes IL01.05.053 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,28Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
12,31Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.031 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,36Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,42Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,84Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.063 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,94Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.064 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
13,19Håkon Seljeskog, Sandnes IL17.05.045 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
-----10--------------------

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,14Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne07.02.21
22,24Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.032 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
22,30Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h2 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
22,36Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
22,38Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
22,69Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-h2 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
22,71Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
22,92Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.051-h2 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
23,20Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
23,50Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
-----10--------------------
23,54Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
23,60Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
23,63Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-17)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
23,80Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.041 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
23,80Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h1 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
23,85Johannes Eiksund, Dimna IL23.02.032 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
23,89Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
23,92Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053-h1 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
23,93Marius Eidsli, Ranheim IL07.09.042 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
23,94Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
-----20--------------------
24,20Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
24,31Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
24,33Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
24,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
24,45Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h2 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
24,53Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
24,56Christian Wright, IL Tyrving17.03.063-h2 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
24,65Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051-h2 (G-16)Hvam, Invitasjonsstevne 205.03.21
24,68Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
24,80Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
-----30--------------------
24,83Julian Lillejord Ahsam, Sandnes IL01.05.052 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
24,87Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
25,01Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051 (G-16)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
25,38Sondre Edland, Sørild FIK18.06.062 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
25,43Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-17)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
25,46Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
25,64Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
25,66Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
25,86Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
26,01Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
-----40--------------------
26,08Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.051 (G-16)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
26,24Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
26,26Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.041-h4 (G-17)Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
26,53Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.054-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
26,59Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.062 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
26,65Tobias Senneset Greff, IL Tyrving10.01.062 (G-14)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
26,82Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052-h2 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
26,93Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.063 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
27,09Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
27,20Brede Glærum Falkevik, IL Norodd26.10.053 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
-----50--------------------
28,02Arian Roohandeh Ulseth, IL Norodd08.06.054 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
28,50Eskil Grimstad Kirkebø, Hareid IL27.08.062 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
28,80Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.061 (G-15)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
30,00Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.065 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
30,53Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.063 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,65Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.041-h1 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
24,26Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
24,83Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042 (G-17)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
25,51Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,09Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
49,19Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
49,39Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
49,83Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (MS)Leikvang, Norna Indoor31.01.21
50,30Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032 (MS)Valencia/ESP, Campeonato Autonómico de Combinadas Absoluto-Master P.C.16.01.21
50,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
52,30Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
52,54Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031 (MS)Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
53,52Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
53,70Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.031 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
-----10--------------------
53,88Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
54,13Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
56,42Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.061 (G-15)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
56,73Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.032 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
57,34Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
57,60Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
57,75Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.041 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
57,95Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
58,09Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
58,13Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.044 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
-----20--------------------
58,18Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.052 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
1,01,79Brede Glærum Falkevik, IL Norodd26.10.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
1,03,66Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.064 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,93Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.043 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,97Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,23,70Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031 (MS)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,24,35Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.022 (MS)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,26,3Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.021 (G-18/19)Steinkjer, Innherredskarusellen15.10.20
1,26,31Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,27,77Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.032-h1 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,27,86Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.051-h4 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,28,35Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h4 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,29,74Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051-h3 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,29,85Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062-h3 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
-----10--------------------
1,30,2Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,30,49Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.033-h3 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,31,14Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.023 (MS)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,31,28Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.054-h3 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,33,06Oliver Sund, Ranheim IL01.10.054 (MS)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,35,25Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,35,62Lukas Landro Lie, Ask Friidrett27.03.042-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,36,1Matteus Fossum, Skogn IL03.04.062 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,36,2Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.063 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,37,7Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-15)Grimstad, Treningsstevne01.05.21
-----20--------------------
1,39,8Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.064 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,41,45Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
1,58,1Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062 (G-15)Grimstad, Treningsstevne01.05.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,4Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Grimstad, Treningsstevne01.05.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,86Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
1,51,90Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
1,59,54Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-17)Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,00,09Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041 (G-17)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
2,01,39Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051 (G-16)Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,01,69Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.031 (G-18/19)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,03,72Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031 (G-18/19)Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,05,37Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.041 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,07,04Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051 (G-16)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
2,08,81Sigve Storaunet Sandvik, Lierne IL31.05.031 (G-18/19)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
-----10--------------------
2,09,64Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.051 (G-16)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,09,71Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.061 (G-15)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,11,54Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.052 (G-16)Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2.25,35Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.041 (G-17)Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
2,57,29Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-16)Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,13Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032 (MS)Bærum, Løpsstevne13.02.21
2,40,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,55,52Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,56,86Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
3,59,48Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
4,14,21Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-18/19)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,14,74Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041 (G-17)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,20,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,23,00Oliver Plassen-Brandvol, Lillehammer IF26.05.043 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
4,26,59Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
4,33,17Sigve Storaunet Sandvik, Lierne IL31.05.033 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
4,51,38Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
4,53,38Marcus Danielsen, Hamar IL10.04.053 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
-----10--------------------
5,02,94Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (G-14)Stange, Treningsstevne02.12.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,37,22Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.036 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,37,74Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.047 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,42,22Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.038 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,52,93Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.039 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,05,85Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,20,06Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.0210 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,48,84Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49,94Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.034 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
8,52,35Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.057 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
9,09,62Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.045-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
9,10,14Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.046-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
9,16,53Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.027-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
10,18,40Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.043-h1 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,04Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-15)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,21Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,32Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (G-18/19)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,38Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,92Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-17)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
1,86Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,86Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (MJ)Bærum, Treningsstevne 126.02.21
1,86Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-16)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
1,86Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031 (G-18/19)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
1,76Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 405.03.21
1,75Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,74Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032 (MJ)Bærum, Treningsstevne 126.02.21
-----10--------------------
1,70Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
1,70Tobias Heldal, Fana IL20.04.062 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 405.03.21
1,62Johannes Handeland, Fana IL28.10.063 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 405.03.21
1,60Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.051 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
1,56Theodor Aase, Haugesund IL26.04.064 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,55Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
1,51Jagathveek Anandhan, Sandnes IL22.04.065 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,51Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.066 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,50Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,46Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.067 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
-----20--------------------
1,46Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne24.03.21
1,41Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.068 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,40Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.063 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,40Oliver Selle, Bremnes IL06.08.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne24.03.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,50Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-18)Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
1,49Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,48Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-15)Hvam, Treningsstevne19.12.20
1,45Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,45Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
1,45Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
1,45Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
1,44Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,44Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
-----10--------------------
1,44Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
1,40Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-14)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,39Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
1,35Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,35Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,34Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,34Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,31Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
1,30Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,30Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
-----20--------------------
1,30Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-15)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,30Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.032 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
1,30Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.033 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
1,28Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.052 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
1,25Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,25Henrik Kvisvik, Straumsnes IL15.05.041 (G-16)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
1,24Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
1,22John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021 (G-20/22)Leirvik, Hoppstemne u/t14.12.20
1,22Oliver Selle, Bremnes IL06.08.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne22.04.21
1,20Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
-----30--------------------
1,20Theo Knudsen, IL Norodd21.09.061 (G-14)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
1,20Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.032 (G-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
1,18Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
1,15Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,15Andreas Sky, IL Norodd30.10.062 (G-14)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
1,15Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,15Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.061 (G-15)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
1,15Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.061 (G-15)Namsos, Seriestevne21.03.21
1,10Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.063 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,10Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061 (G-14)Stjørdal, Seriestevne04.10.20
-----40--------------------
1,10Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
1,10Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.051 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
1,10Lars Magnus S. Smevik, Namsen Friidrettsforening11.03.051 (G-16)Namsos, Seriestevne21.03.21
1,05Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.03.21
1,05Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.052 (G-16)Namsos, Seriestevne21.03.21
1,00Kevin Skåra, Egersunds IK20.11.061 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp26.11.20
0,95Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.061 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t23.11.20
0,95Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.062 (G-15)Namsos, Seriestevne21.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00Felina Ibro Abdulle (ETH), Bardu IL01.12.052 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
4,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,52Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Leikvang, Fana Vår Stav 323.05.21
4,50Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-18/19)Leikvang, Fana Vår Stav 113.05.21
4,50Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-17)Leikvang, Fana Vår Stav 113.05.21
4,40Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,24Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (G-18/19)Bergen/Hø, Fana Sommer Stav 320.06.21
3,62Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061 (G-15)Bergen/Hø, Fana Sommer Stav 213.06.21
3,12Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-14)Haugesund, Lerøylekene08.09.20
3,10Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
-----10--------------------
2,90Endre Maldal, Sandnes IL30.06.052 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
2,70Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
2,53Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (G-17)Grimstad, Treningsstevne05.12.20
2,44Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.061 (G-14)Grimstad, Treningsstevne12.12.20
1,92Theodor Aase, Haugesund IL26.04.064 (G-14)Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,92Jagathveek Anandhan, Sandnes IL22.04.065 (G-14)Haugesund, Lerøylekene08.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,24Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,69Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
6,61Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-16)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
6,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
6,33Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
6,19Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,06Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
5,90Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
5,89Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
-----10--------------------
5,79Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
5,73Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,69Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-17)Ørsta, Treningsstemne20.04.21
5,59Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-14)Stange, Treningsstevne02.12.20
5,58Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
5,57Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.041 (G-17)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
5,54Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.032 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,45Magnus Storfjord, IK Grane17.04.032 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
5,37Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.051 (G-16)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
5,26Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
-----20--------------------
5,21Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,18Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051 (MS)Stange, Treningsstevne02.12.20
5,12Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
5,08Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.023 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
4,98Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.062 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,89Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,86Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,85Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
4,79Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051 (G-16)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
4,58Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----30--------------------
4,42Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.044 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
4,19Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
4,09Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051 (G-15)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
3,98Daniel Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.064 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
3,15Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.065 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,80Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
4,78Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,14Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.021 (G-18/19)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
3,10Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021 (G-19)Overhalla, Klubbstevne24.03.21
3,09Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
3,08Sondre Evensen, Tønsberg Friidrettsklubb18.10.031 (MJ)Greveskogen, Seriestevne13.05.21
3,07Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-18/19)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
3,06Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
3,06Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032 (MS)Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
3,01Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
3,00Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
2,98Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023 (MS)Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
-----10--------------------
2,97Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-17)Leikvang, Klubbstevne18.04.21
2,96Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031 (G-18/19)Greveskogen, Seriestevne13.05.21
2,89Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,86John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,86Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041 (G-17)Aremark, Klubbstevne07.03.21
2,85Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,85Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.032 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
2,85Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.022 (G-19)Overhalla, Klubbstevne03.03.21
2,84Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,83Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-14)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
-----20--------------------
2,83Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
2,83Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,83Christian Øydne, Søgne IL14.09.051 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,83Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne22.04.21
2,82Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,82Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-15)Overhalla, Klubbstevne24.03.21
2,81Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
2,79Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
2,78Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041 (G-17)Greveskogen, Seriestevne13.05.21
2,77Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
-----30--------------------
2,77Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,77Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
2,75Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031 (G-18/19)Leikvang, Klubbstevne18.04.21
2,74Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.034 (MS)Stavanger, Kveldsstevne13.10.20
2,73Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.025 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,73Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-18)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
2,71August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-17)Bodø, Adventstevne15.12.20
2,71August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,71Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-17)Notodden, Klubbstevne 108.03.21
2,70Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
-----40--------------------
2,70Henrik Kvisvik, Straumsnes IL15.05.041 (G-16)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
2,69Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.053 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,68Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.032 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,68Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-16)Namsos, Seriestevne21.03.21
2,68Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
2,67Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (G-17)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,64Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,64Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021 (G-19)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
2,62Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-15)Hvam, Treningsstevne19.12.20
2,61Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.054 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
-----50--------------------
2,60Christian Wright, IL Tyrving17.03.061 (G-14)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,59Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053 (MS)Greveskogen, Seriestevne31.10.20
2,59Jonas Bakken, Asker Sk. Friidrett06.02.055 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,59Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.046 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,58Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
2,56Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.045 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,56Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031 (G-17)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
2,56Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
2,55Fredrik Vidringstad, Søgne IL27.05.041 (G-16)Lunde, Treningsstevne15.12.20
2,55Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.032 (G-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
-----60--------------------
2,55Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.052 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
2,53Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,53Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,53Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.03.21
2,50Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.062 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,50Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,50Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.042 (G-17)Leikvang, Klubbstevne18.04.21
2,49Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
2,48Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,48Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.053 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
-----70--------------------
2,48Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-14)Berg, Kretsstevne02.12.20
2,47Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.054 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,46Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MS)Ås, Kretsstevne07.10.20
2,46Trond Alexander Velikov, Kongsberg IF03.09.052 (G-15)Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
2,46Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.061 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,46Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
2,46Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.061 (G-15)Namsos, Seriestevne21.03.21
2,45Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,45Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
2,45Oliver Selle, Bremnes IL06.08.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.03.21
-----80--------------------
2,44Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.032 (MS)Nittedal, Treningsstevne09.07.20
2,41Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-18)Leirvik, Hoppstemne u/t23.11.20
2,40Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,40Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,38Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.064 (G-15)Bømlo, Seriestevne22.04.21
2,37Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,36Vegard Wiig Fjeld, Søgne IL03.12.031 (G-17)Lunde, Treningsstevne15.12.20
2,36Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061 (G-15)Stjørdal, Klubbmesterskap del 1 / Seriestevne29.04.21
2,35Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
2,35Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.062 (G-15)Namsos, Seriestevne21.03.21
-----90--------------------
2,34Theo Knudsen, IL Norodd21.09.061 (G-14)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
2,34Adrian Selnes, BUL-Tromsø Friidrett04.02.041 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
2,34Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.062 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,34Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne23.03.21
2,33Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051 (G-15)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
2,32Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-15)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
2,31Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.062 (G-15)Overhalla, Klubbstevne24.03.21
2,26Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.062 (G-15)Overhalla, Klubbstevne03.03.21
2,26Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-17)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t08.03.21
2,24Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-16)Notodden, Klubbstevne 108.03.21
-----100--------------------
2,21Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.065 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,15Kevin Skåra, Egersunds IK20.11.061 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp26.11.20
2,14Tov Røysland, Rjukan Idrettslag08.05.064 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,14Andreas Sky, IL Norodd30.10.062 (G-14)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
2,12Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.041 (G-16)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,10Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.063 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,09Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.065 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,08Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.063 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,05Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.066 (MS)Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
2,02Helmer G. Lunde, Kristiansands IF Friidrett19.11.052 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
-----110--------------------
2,00Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.061 (G-15)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
1,83Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
1,79Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.061 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,62Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.044 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,50Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.051 (G-16)Overhalla, Klubbstevne24.03.21
2,36Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne23.03.21
2,14Felina Ibro Abdulle (ETH), Bardu IL01.12.052 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,68Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
12,89Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
12,80Magnus Andersland, Fana IL30.07.052 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
11,89Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051 (MS)Stange, Treningsstevne02.12.20
11,45Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
11,06Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-14)Stange, Treningsstevne02.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,78Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
8,73Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
8,66Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033 (MS)Moelv, Treningsstevne14.02.21
8,63Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
8,20Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-18)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t08.03.21
8,19Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,64Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,50Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,28Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,16Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-15)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
-----10--------------------
6,90Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne26.03.21
6,83Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-17)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t08.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,74Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne26.03.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,67Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051 (G-15)Berg, Kretsstevne02.12.20
14,42Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052 (G-15)Berg, Kretsstevne02.12.20
13,83Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
13,54Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne18.03.21
12,49Ibrahim Faisal Nader, Ikornnes Idrettslag18.06.051 (G-15)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
11,21Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
10,56Sverre Ranes Olstad, Ranheim IL16.06.061 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
10,28Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
9,96Petter Nedrebø Nesse, Idrettslaget Skjalg07.04.061 (G-15)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
9,85Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
-----10--------------------
9,73Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
9,57Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
9,57Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-15)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
9,48Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.062 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
9,25Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.061 (G-15)Overhalla, Klubbstevne24.03.21
8,99Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
8,85Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne24.03.21
8,55Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.062 (G-15)Overhalla, Klubbstevne24.03.21
5,85Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.063 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
4,75Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.061 (G-15)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
-----20--------------------

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,29Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-17)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
15,89Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.032 (G-17)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
15,51Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.031 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
15,19Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041 (G-17)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
15,16Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
13,25Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
13,21Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.042 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
13,01Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
12,31William Kollberg, Asker Sk. Friidrett30.04.042 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
11,97Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.051 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
-----10--------------------
9,88Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051 (G-16)Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
9,70Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051 (G-15)Sande, Klubbstevne16.12.20
9,09Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041 (G-17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
8,63Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-17)Notodden, Klubbstevne 108.03.21
8,09Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-16)Notodden, Klubbstevne 108.03.21
8,05Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
6,90Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
6,47Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051 (G-16)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
6,39Adrian Selnes, BUL-Tromsø Friidrett04.02.041 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,79Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.051 (G-16)Overhalla, Klubbstevne03.03.21
6,25Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne24.03.21
5,55Felina Ibro Abdulle (ETH), Bardu IL01.12.052 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,43Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (MJ)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
14,51Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.032 (MJ)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
13,83Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
13,00Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
12,53Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-18/19)Hov i Land, Treningsstevne18.03.21
10,71Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.031 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
8,92Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021 (G-19)Overhalla, Klubbstevne03.03.21
8,40Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.032 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
8.16Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021Bodø, Adventstevne15.12.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,25Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.022 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
11,03Sebastian Rolland, IL Gular15.08.024 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,91Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne26.03.21

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne26.03.21

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6015Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,21-7,29-13,83-2,12-8,03-4,80-2,40,58
31.05.021 (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
5469Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
7,28-7,24-13,00-1,97-8,21-4,40-2,55,52
11.02.032 (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,72Jacob Vaula, IL Gular01.08.012-fi-A (MS)Leikvang, Norna Indoor30.01.21
6,92Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-18/19)Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
6,94Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-fi-A (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
6,96Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.004-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,09Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,09Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-fi-A (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,12Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
7,13Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h5 (MS)Virgina Beach/VA/USA, 1st Annual Kenneth Giles Norfolk State Invitational12.02.21
7,14Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,15Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.025-fi-A (MS)Leikvang, Norna Indoor30.01.21
-----10--------------------
7,15Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,16Simon Grimstad, Dimna IL08.02.992 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne19.01.21
7,17Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.033-h1 (MS)Bærum, Vintersprinten 202106.02.21
7,17Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
7,19Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.022-fo (MS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,20Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h2 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
7,21Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,22Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00H (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship25.02.21
7,23Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.991 (MS)Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
7,23Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
-----20--------------------
7,24Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-fi-B (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,25Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002-h2 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
7,25Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.035-h2 (MS)Valencia/ESP, Campeonato Autonómico de Combinadas Absoluto-Master P.C.16.01.21
7,27Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.031-h2 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
7,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,29Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
7,30Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.004-fi-B (MS)Leikvang, Norna Indoor30.01.21
7,30Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043-h1 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
7,30Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (MS)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
7,32Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----30--------------------
7,32Scott Ygård, Sportsklubben Vidar06.01.034-fo (MS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,32Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
7,34Johannes Eiksund, Dimna IL23.02.031 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
7,37Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,37Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h1 (MS)Moelv, Påske-sprint&sprett05.04.21
7,38Sebastian Plows, IL Gular29.11.016-fi-A (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
7,39Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
7,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,41August Hemstad, Moelven IL12.04.021 (G-U20)Moelv, Påske-sprint&sprett05.04.21
7,43Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
-----40--------------------
7,43Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.032-h3 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
7,45Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,45Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.006-h1 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
7,45Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.003 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
7,46Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.062 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,49Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.024 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
7,50Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,51Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
7,51Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.032 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
7,52Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
-----50--------------------
7,54Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,54Marius Eidsli, Ranheim IL07.09.042 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,55Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.031 (G-18/19)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
7,57Christian Øydne, Søgne IL14.09.054-h2 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
7,59Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-17)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
7,60Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,60Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,60August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,63Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,63Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041-fi (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
-----60--------------------
7,66Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
7,66Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.023 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
7,67Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
7,68Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.041 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
7,68Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.043 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,69Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
7,70Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,72Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.053 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,73August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-17)Bodø, Adventstevne15.12.20
7,74Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.033 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
-----70--------------------
7,78Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.042-h2 (G-17)Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
7,78Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051 (G-16)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,79Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.054 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,79Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.053-h2 (G-16)Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
7,83Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.054-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,87Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (MS)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
7,89Lorenzo Koanda, Sørild FIK12.04.994 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,89Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-17)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
7,94Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,99Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.062-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----80--------------------
8,00Sondre Edland, Sørild FIK18.06.062 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
8,00Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.055-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
8,02William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061-h1 (G-15)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
8,04Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h2 (G-15)Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
8,05Jonas Bakken, Asker Sk. Friidrett06.02.056-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
8,07Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,09Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.051 (G-16)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
8,12Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,13Theodor Pedersen, IK Våg25.05.065-h2 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,14Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.055 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----90--------------------
8,18Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,19Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.063-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,19Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-15)Bodø, Adventstevne15.12.20
8,21Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
8,31Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.064 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
8,32Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.063 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,33Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,41Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,44Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
8,44Sebastian Hegreberg, NTNUI27.05.011 (MJ19)Bodø, Adventstevne15.12.20
-----100--------------------
8,47Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.061-h1 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,51Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,52Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.035 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
8,57Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.062 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,64Arian Roohandeh Ulseth, IL Norodd08.06.053 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,72Adrian Selnes, BUL-Tromsø Friidrett04.02.041 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
8,72Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.042-h1 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,76Daniel Villa, Trondheim Friidrett12.03.064 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,77Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne23.03.21
8,81Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.061 (G-15)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
-----110--------------------
8,81Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-16)Notodden, Klubbstevne 108.03.21
8,85Matteus Fossum, Skogn IL03.04.064-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,99Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062-h1 (G-15)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
9,06Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.062 (G-15)Rjukan, Treningsstevne23.03.21
9,45Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.063 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,76Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044-h1 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
7,83Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
9,16Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne23.03.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
8,2Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051 (G-16)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
8,4Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
11,78Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,13Julian Lillejord Ahsam, Sandnes IL01.05.053 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,28Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
12,31Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.031 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,36Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,42Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,84Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.063 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,94Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.064 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
13,19Håkon Seljeskog, Sandnes IL17.05.045 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
-----10--------------------

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,73Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
21,88Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.001-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
22,14Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne07.02.21
22,24Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.032 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
22,30Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h2 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
22,36Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
22,38Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
22,69Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-h2 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
22,71Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
22,71Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
-----10--------------------
22,73Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.001-h1 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
22,92Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.051-h2 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
23,01Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne19.01.21
23,02Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
23,05Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002-h1 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
23,20Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
23,31Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
23,49Sture Måseide, Dimna IL17.05.001 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
23,50Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
23,54Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----20--------------------
23,60Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
23,63Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-17)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
23,80Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.041 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
23,80Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h1 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
23,85Johannes Eiksund, Dimna IL23.02.032 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
23,89Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
23,92Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053-h1 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
23,93Marius Eidsli, Ranheim IL07.09.042 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
23,94Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
24,20Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
-----30--------------------
24,24Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.004 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
24,31Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
24,33Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
24,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
24,45Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h2 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
24,53Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
24,56Christian Wright, IL Tyrving17.03.063-h2 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
24,65Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051-h2 (G-16)Hvam, Invitasjonsstevne 205.03.21
24,68Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
24,80Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
-----40--------------------
24,83Julian Lillejord Ahsam, Sandnes IL01.05.052 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
24,87Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
25,01Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051 (G-16)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
25,38Sondre Edland, Sørild FIK18.06.062 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
25,43Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-17)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
25,46Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
25,64Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
25,64Lorenzo Koanda, Sørild FIK12.04.993 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
25,66Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
25,86Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----50--------------------
26,01Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
26,08Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.051 (G-16)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
26,24Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
26,26Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.041-h4 (G-17)Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
26,53Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.054-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
26,59Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.062 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
26,65Tobias Senneset Greff, IL Tyrving10.01.062 (G-14)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
26,82Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052-h2 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
26,93Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.063 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
27,09Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
-----60--------------------
27,20Brede Glærum Falkevik, IL Norodd26.10.053 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
28,02Arian Roohandeh Ulseth, IL Norodd08.06.054 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
28,50Eskil Grimstad Kirkebø, Hareid IL27.08.062 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
28,80Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.061 (G-15)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
30,00Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.065 (MS)Stange, Treningsstevne10.03.21
30,53Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.063 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,65Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.041-h1 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
24,26Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
24,83Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042 (G-17)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
25,51Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,09Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
49,19Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
49,39Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
49,83Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (MS)Leikvang, Norna Indoor31.01.21
49,94Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002 (MS)Leikvang, Norna Indoor31.01.21
49,95Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
50,30Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032 (MS)Valencia/ESP, Campeonato Autonómico de Combinadas Absoluto-Master P.C.16.01.21
50,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
50,39Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (MS)Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
50,58Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
-----10--------------------
51,02Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
52,30Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
52,54Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031 (MS)Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
52,54Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.003 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
53,31Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.013 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
53,52Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
53,62Sture Måseide, Dimna IL17.05.001 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
53,70Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.031 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
53,88Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
54,13Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
-----20--------------------
55,64Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.004 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
56,42Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.061 (G-15)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
56,73Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.032 (MS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
57,34Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
57,60Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
57,75Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.041 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
57,95Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
58,09Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
58,13Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.044 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
58,18Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.052 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
-----30--------------------
1,01,79Brede Glærum Falkevik, IL Norodd26.10.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
1,03,66Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.064 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,93Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.043 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,97Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,23,70Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031 (MS)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,24,35Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.022 (MS)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,26,3Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.021 (G-18/19)Steinkjer, Innherredskarusellen15.10.20
1,26,31Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,27,77Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.032-h1 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,27,86Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.051-h4 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,28,35Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h4 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,29,74Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051-h3 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,29,85Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062-h3 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
-----10--------------------
1,30,2Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,30,49Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.033-h3 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,31,14Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.023 (MS)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,31,28Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.054-h3 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,33,06Oliver Sund, Ranheim IL01.10.054 (MS)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,35,25Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,35,62Lukas Landro Lie, Ask Friidrett27.03.042-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,36,1Matteus Fossum, Skogn IL03.04.062 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,36,2Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.063 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,37,7Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-15)Grimstad, Treningsstevne01.05.21
-----20--------------------
1,39,8Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.064 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,41,45Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (MS)Stange, Treningsstevne17.02.21
1,58,1Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062 (G-15)Grimstad, Treningsstevne01.05.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,4Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Grimstad, Treningsstevne01.05.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,86Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
1,51,90Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
1,59,54Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-17)Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,00,09Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041 (G-17)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
2,01,39Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051 (G-16)Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,01,69Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.031 (G-18/19)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,03,72Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031 (G-18/19)Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,05,37Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.041 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,07,04Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051 (G-16)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
2,07,90Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011 (MS)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
-----10--------------------
2,08,81Sigve Storaunet Sandvik, Lierne IL31.05.031 (G-18/19)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
2,09,64Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.051 (G-16)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,09,71Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.061 (G-15)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,11,45Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.011 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
2,11,54Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.052 (G-16)Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2.25,35Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.041 (G-17)Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
2,57,29Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-16)Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,11Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.991 (MS)Bærum, Løpsstevne13.02.21
2,34,13Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032 (MS)Bærum, Løpsstevne13.02.21
2,40,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,44,60Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,49,83Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
2,50,53Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,55,52Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,56,43Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
2,57,12Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00H (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship26.02.21
2,58,75Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
-----10--------------------
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08,01Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.006-fi-B (MS)Brookings/SD/USA, SDSU Last Chance20.02.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,31,80Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001 (MS)Liévin/FRA, Meeting Hauts-De-France Pas-De-Calais09.02.21
3,48,73Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
3,54,72Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991 (MS)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
3,56,86Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
3,59,48Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
4,14,21Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-18/19)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,14,74Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041 (G-17)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,19,26Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.013 (MS)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
4,20,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,23,00Oliver Plassen-Brandvol, Lillehammer IF26.05.043 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
-----10--------------------
4,26,59Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
4,33,17Sigve Storaunet Sandvik, Lierne IL31.05.033 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
4,51,38Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
4,53,38Marcus Danielsen, Hamar IL10.04.053 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
5,02,94Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (G-14)Stange, Treningsstevne02.12.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19,03Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.001 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,19,47Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.992 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,20,89+Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.00-h3 (MS)Torun/POL, European Athletics Indoor Championships06.03.21
5,32,66Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.005 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,37,22Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.036 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,37,74Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.047 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,42,22Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.038 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,52,93Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.039 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,05,85Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,20,06Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.0210 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----10--------------------
6,48,84Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48,20Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-fi (MS)Torun/POL, European Athletics Indoor Championships07.03.21
8,12,79Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,14,70Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991 (MS)Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
8,15,07Trym Tønnesen, Halden IL04.02.003 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,26,85Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.012 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
8,27,14Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.011-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
8,27,31Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.993 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
8,39,56André Seliussen, IL Gneist05.04.012-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
8,49,94Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.034 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
8,50,22Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.013-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
-----10--------------------
8,52,35Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.057 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
9,09,62Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.045-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
9,10,14Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.046-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
9,16,53Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.027-h2 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
10,18,40Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.043-h1 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,04Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-15)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,21Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
8,21Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,32Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (G-18/19)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,38Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
8,49Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.011 (MS)Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
8,58Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (MS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
8,86Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002 (MS)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
8,95Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,96Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.006-h2 (MS)Brookings/SD/USA, SDSU Last Chance20.02.21
9,02Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
9,18Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
2,00Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001 (MS)Leikvang, Kengurukarusell 107.01.21
1,98Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,92Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-17)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
1,89Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,88Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00H (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship25.02.21
1,86Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,86Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (MJ)Bærum, Treningsstevne 126.02.21
1,86Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-16)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
-----10--------------------
1,86Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031 (G-18/19)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
1,76Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,76Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 405.03.21
1,75Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,74Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,74Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032 (MJ)Bærum, Treningsstevne 126.02.21
1,70Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,70Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
1,70Tobias Heldal, Fana IL20.04.062 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 405.03.21
1,62Johannes Handeland, Fana IL28.10.063 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 405.03.21
-----20--------------------
1,61Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,60Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.051 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
1,56Theodor Aase, Haugesund IL26.04.064 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,55Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
1,55Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
1,51Jagathveek Anandhan, Sandnes IL22.04.065 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,51Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.066 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,50Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,46Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.067 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,46Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne24.03.21
-----30--------------------
1,41Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.068 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,40Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.063 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,40Oliver Selle, Bremnes IL06.08.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne24.03.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.001 (MS)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,53Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,50Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,50Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (MS)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,50Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-18)Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
1,49Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,48Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-15)Hvam, Treningsstevne19.12.20
1,45Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,45Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
1,45Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
-----10--------------------
1,45Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
1,44Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,44Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
1,44Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
1,44Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
1,40Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,40Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-14)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,39Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
1,35Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,35Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
-----20--------------------
1,34Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,34Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,31Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
1,30Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,30Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,30Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-15)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,30Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.032 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
1,30Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.033 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
1,28Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.052 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
1,25Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
-----30--------------------
1,25Henrik Kvisvik, Straumsnes IL15.05.041 (G-16)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
1,24Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
1,22John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021 (G-20/22)Leirvik, Hoppstemne u/t14.12.20
1,22Oliver Selle, Bremnes IL06.08.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne22.04.21
1,20Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,20Sture Måseide, Dimna IL17.05.004 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,20Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.991 (MS)Ranheim, Treningsstevne30.10.20
1,20Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.001 (MS)Ranheim, Treningsstevne30.10.20
1,20Theo Knudsen, IL Norodd21.09.061 (G-14)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
1,20Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.032 (G-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
-----40--------------------
1,18Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
1,15Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,15Andreas Sky, IL Norodd30.10.062 (G-14)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
1,15Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,15Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.061 (G-15)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
1,15Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.061 (G-15)Namsos, Seriestevne21.03.21
1,10Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.063 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,10Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061 (G-14)Stjørdal, Seriestevne04.10.20
1,10Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
1,10Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.051 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
-----50--------------------
1,10Lars Magnus S. Smevik, Namsen Friidrettsforening11.03.051 (G-16)Namsos, Seriestevne21.03.21
1,05Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.03.21
1,05Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.052 (G-16)Namsos, Seriestevne21.03.21
1,00Kevin Skåra, Egersunds IK20.11.061 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp26.11.20
0,95Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.061 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t23.11.20
0,95Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.062 (G-15)Namsos, Seriestevne21.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00Felina Ibro Abdulle (ETH), Bardu IL01.12.052 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,74Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MS)Kalmar/SWE, Stavhoppstouren 306.02.21
5,52Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.011 (MS)Leikvang, Fana Vår Stav 323.05.21
5,48Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MS)Uppsala/SWE, Stavhoppstouren #216.01.21
4,90Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
4,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,52Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Leikvang, Fana Vår Stav 323.05.21
4,50Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-17)Leikvang, Fana Vår Stav 113.05.21
4,50Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-18/19)Leikvang, Fana Vår Stav 113.05.21
4,40Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,24Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (G-18/19)Bergen/Hø, Fana Sommer Stav 320.06.21
-----10--------------------
4,00Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
3,80Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
3,62Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061 (G-15)Bergen/Hø, Fana Sommer Stav 213.06.21
3,60Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
3,30Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
3,20Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
3,12Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-14)Haugesund, Lerøylekene08.09.20
3,10Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
2,90Endre Maldal, Sandnes IL30.06.052 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
2,80Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00H (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship26.02.21
-----20--------------------
2,70Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
2,53Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (G-17)Grimstad, Treningsstevne05.12.20
2,44Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.061 (G-14)Grimstad, Treningsstevne12.12.20
1,92Theodor Aase, Haugesund IL26.04.064 (G-14)Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,92Jagathveek Anandhan, Sandnes IL22.04.065 (G-14)Haugesund, Lerøylekene08.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,62Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,24Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,24Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,84Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
6,79Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.007 (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship27.02.21
6,69Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
6,63Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,61Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-16)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
6,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
-----10--------------------
6,44Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,33Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
6,24Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
6,19Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,06Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
6,04Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne19.01.21
5,95Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
5,90Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
5,89Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
5,79Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
-----20--------------------
5,73Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,69Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-17)Ørsta, Treningsstemne20.04.21
5,67Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
5,59Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-14)Stange, Treningsstevne02.12.20
5,58Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
5,57Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.041 (G-17)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
5,54Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.032 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,45Magnus Storfjord, IK Grane17.04.032 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
5,37Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.051 (G-16)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
5,26Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
-----30--------------------
5,21Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,18Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051 (MS)Stange, Treningsstevne02.12.20
5,12Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
5,08Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.023 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
5,02Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,98Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.062 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,89Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,86Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,85Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
4,79Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051 (G-16)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
-----40--------------------
4,58Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,42Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.044 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
4,19Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
4,09Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051 (G-15)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
3,98Daniel Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.064 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
3,15Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.065 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,80Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
4,78Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,14Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.021 (G-18/19)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
3,10Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021 (G-19)Overhalla, Klubbstevne24.03.21
3,09Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.991 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
3,09Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
3,08Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991 (MS)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
3,08Sondre Evensen, Tønsberg Friidrettsklubb18.10.031 (MJ)Greveskogen, Seriestevne13.05.21
3,07Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-18/19)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
3,06Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
3,06Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032 (MS)Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
3,05Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.001 (MS)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
-----10--------------------
3,03Sivert Sellevold, IL Gular04.12.001 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
3,02Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.991 (G-20/22)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
3,01Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
3,00Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
3,00Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
2,98Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002 (MS)Leikvang, Norna 904.10.20
2,98Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023 (MS)Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
2,97Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-17)Leikvang, Klubbstevne18.04.21
2,97Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011 (MS)Ørsta, Treningsstemne20.04.21
2,96Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031 (G-18/19)Greveskogen, Seriestevne13.05.21
-----20--------------------
2,94Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.994 (MS)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
2,94Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.004 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
2,93Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.004 (MS)Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
2,93Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (MS)Greveskogen, Seriestevne13.05.21
2,89Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,87Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (MS)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
2,86John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,86Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041 (G-17)Aremark, Klubbstevne07.03.21
2,85Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,85Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.032 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
-----30--------------------
2,85Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.022 (G-19)Overhalla, Klubbstevne03.03.21
2,84Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,83Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991 (MS)Nittedal, Treningsstevne23.07.20
2,83Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-14)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
2,83Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
2,83Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,83Christian Øydne, Søgne IL14.09.051 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,83Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne22.04.21
2,82Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,82Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
-----40--------------------
2,82Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-15)Overhalla, Klubbstevne24.03.21
2,81Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
2,79Iver Koppen, IL Tyrving21.04.995 (MS)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
2,79Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
2,78Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,78Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041 (G-17)Greveskogen, Seriestevne13.05.21
2,77Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,77Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,77Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
2,75Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031 (G-18/19)Leikvang, Klubbstevne18.04.21
-----50--------------------
2,74Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.034 (MS)Stavanger, Kveldsstevne13.10.20
2,73Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.025 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,73Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-18)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
2,71Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002 (MS)Ås, Lagseriestevne28.10.20
2,71August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-17)Bodø, Adventstevne15.12.20
2,71August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,71Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-17)Notodden, Klubbstevne 108.03.21
2,70Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,70Henrik Kvisvik, Straumsnes IL15.05.041 (G-16)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
2,69Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.005 (MS)Stavanger, Kveldsstevne13.10.20
-----60--------------------
2,69Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.053 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,68Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.032 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,68Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.992 (MS)Ranheim, Treningsstevne30.10.20
2,68Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-16)Namsos, Seriestevne21.03.21
2,68Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
2,67Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (MS)Bergen/La, Seriestevne12.08.20
2,67Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (G-17)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,64Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,64Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021 (G-19)Osterøy, HTB karusell 228.06.21
2,63Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.003 (MS)Ranheim, Treningsstevne30.10.20
-----70--------------------
2,63Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.005 (MS)Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
2,62Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-15)Hvam, Treningsstevne19.12.20
2,62Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-U23)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
2,61Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.054 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,60Sture Måseide, Dimna IL17.05.004 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,60Christian Wright, IL Tyrving17.03.061 (G-14)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,59Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053 (MS)Greveskogen, Seriestevne31.10.20
2,59Jonas Bakken, Asker Sk. Friidrett06.02.055 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,59Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.046 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
2,58Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
-----80--------------------
2,56Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.045 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,56Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031 (G-17)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
2,56Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
2,55Fredrik Vidringstad, Søgne IL27.05.041 (G-16)Lunde, Treningsstevne15.12.20
2,55Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.032 (G-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
2,55Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.052 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
2,53Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,53Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,53Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.03.21
2,50Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.062 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
-----90--------------------
2,50Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,50Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.042 (G-17)Leikvang, Klubbstevne18.04.21
2,49Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
2,48Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,48Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.053 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,48Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-14)Berg, Kretsstevne02.12.20
2,48Sebastian Hegreberg, NTNUI27.05.011 (MJ19)Bodø, Adventstevne15.12.20
2,47Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.054 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,46Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MS)Ås, Kretsstevne07.10.20
2,46Trond Alexander Velikov, Kongsberg IF03.09.052 (G-15)Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
-----100--------------------
2,46Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.061 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,46Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
2,46Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.061 (G-15)Namsos, Seriestevne21.03.21
2,45Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,45Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
2,45Oliver Selle, Bremnes IL06.08.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.03.21
2,44Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.032 (MS)Nittedal, Treningsstevne09.07.20
2,41Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-18)Leirvik, Hoppstemne u/t23.11.20
2,40Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,40Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
-----110--------------------
2,38Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.004 (MS)Bergen/La, Hopp u/t23.03.21
2,38Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.064 (G-15)Bømlo, Seriestevne22.04.21
2,37Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
2,36Vegard Wiig Fjeld, Søgne IL03.12.031 (G-17)Lunde, Treningsstevne15.12.20
2,36Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061 (G-15)Stjørdal, Klubbmesterskap del 1 / Seriestevne29.04.21
2,35Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
2,35Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.062 (G-15)Namsos, Seriestevne21.03.21
2,34Theo Knudsen, IL Norodd21.09.061 (G-14)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
2,34Adrian Selnes, BUL-Tromsø Friidrett04.02.041 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
2,34Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.062 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
-----120--------------------
2,34Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne23.03.21
2,33Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051 (G-15)Ørsta, Treningsstemne17.12.20
2,32Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-15)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
2,31Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.062 (G-15)Overhalla, Klubbstevne24.03.21
2,26Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.062 (G-15)Overhalla, Klubbstevne03.03.21
2,26Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-17)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t08.03.21
2,24Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-16)Notodden, Klubbstevne 108.03.21
2,21Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.065 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
2,15Kevin Skåra, Egersunds IK20.11.061 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp26.11.20
2,14Tov Røysland, Rjukan Idrettslag08.05.064 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
-----130--------------------
2,14Andreas Sky, IL Norodd30.10.062 (G-14)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
2,12Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.041 (G-16)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,10Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.063 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,09Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.065 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,08Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.063 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
2,05Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.066 (MS)Moelv, Nyttårsstevne23.01.21
2,02Helmer G. Lunde, Kristiansands IF Friidrett19.11.052 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,00Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.061 (G-15)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
1,83Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
1,79Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.061 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
-----140--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,62Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.044 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,50Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.051 (G-16)Overhalla, Klubbstevne24.03.21
2,36Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne23.03.21
2,14Felina Ibro Abdulle (ETH), Bardu IL01.12.052 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,68Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
14,64Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
12,89Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
12,80Magnus Andersland, Fana IL30.07.052 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
11,89Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051 (MS)Stange, Treningsstevne02.12.20
11,52Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.001 (MS)Ranheim, Treningsstevne30.10.20
11,45Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
11,06Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-14)Stange, Treningsstevne02.12.20
10,81Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.992 (MS)Ranheim, Treningsstevne30.10.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (MS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
9,15Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
8,99Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.013 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
8,78Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
8,73Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
8,66Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033 (MS)Moelv, Treningsstevne14.02.21
8,63Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
8,50Filip Bøe, Fana IL30.08.002 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
8,40Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
8,20Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-18)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t08.03.21
-----10--------------------
8,19Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,64Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,50Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,28Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
7,16Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-15)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
6,90Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne26.03.21
6,83Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-17)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t08.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,74Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne26.03.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,67Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051 (G-15)Berg, Kretsstevne02.12.20
14,42Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052 (G-15)Berg, Kretsstevne02.12.20
13,83Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
13,54Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne18.03.21
12,49Ibrahim Faisal Nader, Ikornnes Idrettslag18.06.051 (G-15)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
11,21Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
10,56Sverre Ranes Olstad, Ranheim IL16.06.061 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
10,28Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
9,96Petter Nedrebø Nesse, Idrettslaget Skjalg07.04.061 (G-15)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
9,85Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
-----10--------------------
9,73Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
9,57Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
9,57Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-15)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
9,48Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.062 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
9,25Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.061 (G-15)Overhalla, Klubbstevne24.03.21
8,99Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
8,85Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne24.03.21
8,55Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.062 (G-15)Overhalla, Klubbstevne24.03.21
5,85Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.063 (G-14)Sande, Klubbstevne16.12.20
4,75Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.061 (G-15)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
-----20--------------------

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,29Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-17)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
15,89Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.032 (G-17)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
15,51Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.031 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
15,19Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041 (G-17)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
15,16Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
13,25Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
13,21Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.042 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
13,01Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
12,31William Kollberg, Asker Sk. Friidrett30.04.042 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
11,97Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.051 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
-----10--------------------
9,88Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051 (G-16)Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
9,70Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051 (G-15)Sande, Klubbstevne16.12.20
9,09Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041 (G-17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
8,63Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-17)Notodden, Klubbstevne 108.03.21
8,09Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-16)Notodden, Klubbstevne 108.03.21
8,05Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
6,90Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21
6,47Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051 (G-16)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
6,39Adrian Selnes, BUL-Tromsø Friidrett04.02.041 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,79Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.051 (G-16)Overhalla, Klubbstevne03.03.21
6,25Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne24.03.21
5,55Felina Ibro Abdulle (ETH), Bardu IL01.12.052 (G-16)Setermoen, Stille sprang/kast18.02.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,43Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (MJ)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
15,21Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
14,51Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.032 (MJ)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
13,83Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
13,00Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
12,53Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-18/19)Hov i Land, Treningsstevne18.03.21
12,08Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
10,71Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.031 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
10,10Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.013 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
8,92Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021 (G-19)Overhalla, Klubbstevne03.03.21
-----10--------------------
8,40Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.032 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
8.16Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (MJ19)Bodø, Adventstevne15.12.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,25Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.022 (MS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
12,36Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
11,79Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001 (MS)Ulsteinvik, Treningstemne07.02.21
11,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
11,03Sebastian Rolland, IL Gular15.08.024 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
10,88Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
9,92Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00H (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship25.02.21
8,85Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (MS)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
8,85Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,91Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne26.03.21

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne26.03.21

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,90Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.0110 (MS)Fayetteville/AR/USA, Arkansas Qualifier05.02.21

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6015Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,21-7,29-13,83-2,12-8,03-4,80-2,40,58
31.05.021 (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
5469Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
7,28-7,24-13,00-1,97-8,21-4,40-2,55,52
11.02.032 (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
5178Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb
7,14-7,62-10,10-1,98-8,21-3,20-2,49,83
26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4766Gjert Høie Sjursen, IL Gneist
7,23-6,63-12,21-1,76-8,82-3,80-2,58,75
09.01.002 (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4561Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
7,45-6,24-11,20-1,74-9,02-4,00-2,56,43
10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
4489Olav Gissinger, Ranheim IL
7,37-6,44-8,85-1,70-8,95-3,60-2,44,60
14.02.003 (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4481Mathias Kollberg, IF Hellas
7,22-6,71-9,92-1,88-8,98-2,80-2,57,12
30.06.004 (MS)Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship26.02.21
4156Simen Sebastian Hansen, Ås IL
7,63-5,95-10,88-1,61-9,18-3,30-2,50,53
30.04.004 (MS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,72Even Meinseth, IL Gular22.05.961-fi-ALeikvang, Norna Indoor30.01.21
6,72Jacob Vaula, IL Gular01.08.012-fi-ALeikvang, Norna Indoor30.01.21
6,73Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.984-h5Torun/POL, European Athletics Indoor Championships06.03.21
6,80Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-fi-AMoelv, Nyttårsstevne23.01.21
6,92Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-18/19)Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
6,94Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-fi-ALeikvang, Nornaraketten10.01.21
6,96Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.004-h1Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,04Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.982-h1Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
7,07Martin Roe, IL Fri01.04.92HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,09Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
-----10--------------------
7,09Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.914-fi-ALeikvang, Norna Indoor30.01.21
7,09Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-fi-ABærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,12Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,12Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
7,13Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h5Virgina Beach/VA/USA, 1st Annual Kenneth Giles Norfolk State Invitational12.02.21
7,13Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,14Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,15Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.025-fi-ALeikvang, Norna Indoor30.01.21
7,15Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h1Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,16Simon Grimstad, Dimna IL08.02.992Ulsteinvik, Treningstemne19.01.21
-----20--------------------
7,17Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.033-h1Bærum, Vintersprinten 202106.02.21
7,17Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001Stange, Treningsstevne17.02.21
7,17Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,19Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.022-foBærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,20Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h2Leikvang, Nornaraketten10.01.21
7,21Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,22Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00HMankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship25.02.21
7,23Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.991Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
7,23Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,24Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.983-h1Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
-----30--------------------
7,24Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-fi-BBærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,25Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002-h2Leikvang, Nornaraketten10.01.21
7,25Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.035-h2Valencia/ESP, Campeonato Autonómico de Combinadas Absoluto-Master P.C.16.01.21
7,27Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.031-h2Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
7,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,29Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord, Trondheim Friidrett16.12.962Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
7,29Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022Stange, Treningsstevne10.03.21
7,30Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.004-fi-BLeikvang, Norna Indoor30.01.21
7,30Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043-h1Leikvang, Gular Sprint28.02.21
7,30Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
-----40--------------------
7,32Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,32Scott Ygård, Sportsklubben Vidar06.01.034-foBærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,32Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
7,34Johannes Eiksund, Dimna IL23.02.031 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
7,37Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,37Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h1Moelv, Påske-sprint&sprett05.04.21
7,38Sebastian Plows, IL Gular29.11.016-fi-ALeikvang, Nornaraketten10.01.21
7,39Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
7,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h1Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,41August Hemstad, Moelven IL12.04.021 (G-U20)Moelv, Påske-sprint&sprett05.04.21
-----50--------------------
7,43Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,43Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.032-h3Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
7,45Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,45Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.006-h1Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
7,45Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.003Stange, Treningsstevne10.03.21
7,46Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.062 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,49Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.024Stange, Treningsstevne17.02.21
7,50Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,51Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
7,51Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.032 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
-----60--------------------
7,52Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
7,54Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,54Marius Eidsli, Ranheim IL07.09.042 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,55Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.031 (G-18/19)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
7,57Christian Øydne, Søgne IL14.09.054-h2Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
7,59Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-17)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
7,60Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,60Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,60August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,63Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
-----70--------------------
7,63Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041-fi (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,66Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
7,66Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.023 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
7,67Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
7,68Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.041Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
7,68Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.043 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,69Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
7,70Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,72Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.053 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,73August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-17)Bodø, Adventstevne15.12.20
-----80--------------------
7,74Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.033Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,77Tarek Johnson, Bodø Friidrettsklubb25.04.891Bodø, Adventstevne15.12.20
7,78Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.042-h2 (G-17)Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
7,78Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051 (G-16)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
7,79Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.054 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,79Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.053-h2 (G-16)Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
7,83Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.054-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
7,87Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
7,89Lorenzo Koanda, Sørild FIK12.04.994Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,89Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-17)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
-----90--------------------
7,94Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
7,99Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.062-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,00Sondre Edland, Sørild FIK18.06.062 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
8,00Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.055-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
8,02William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061-h1 (G-15)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
8,04Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h2 (G-15)Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
8,05Jonas Bakken, Asker Sk. Friidrett06.02.056-h1 (G-17)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
8,07Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,09Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.051 (G-16)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
8,12Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
-----100--------------------
8,13Theodor Pedersen, IK Våg25.05.065-h2Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,14Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.055 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,18Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,19Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.063-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,19Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-15)Bodø, Adventstevne15.12.20
8,21Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
8,31Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.064 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
8,32Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.063 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,33Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,41Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
-----110--------------------
8,44Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
8,44Sebastian Hegreberg, NTNUI27.05.011 (MJ19)Bodø, Adventstevne15.12.20
8,47Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.061-h1Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,51Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,52Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.035Grimstad, Treningsstevne13.12.20
8,57Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.062 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,64Arian Roohandeh Ulseth, IL Norodd08.06.053 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,72Adrian Selnes, BUL-Tromsø Friidrett04.02.041 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
8,72Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.042-h1Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,76Daniel Villa, Trondheim Friidrett12.03.064 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
-----120--------------------
8,77Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne23.03.21
8,81Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.061 (G-15)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
8,81Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-16)Notodden, Klubbstevne 108.03.21
8,85Matteus Fossum, Skogn IL03.04.064-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,99Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062-h1 (G-15)Bærum, Klubbstevne 1 BIP04.03.21
9,06Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.062 (G-15)Rjukan, Treningsstevne23.03.21
9,45Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.063Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
7,76Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044-h1Leikvang, Gular Sprint28.02.21
7,83Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
9,16Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne23.03.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
8,2Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051 (G-16)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21
8,4Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062 (G-15)Bergen/Hø, BT-spretten 202121.03.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,38Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
11,62Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
11,78Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,13Julian Lillejord Ahsam, Sandnes IL01.05.053 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,28Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
12,31Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.031 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,36Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,42Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,84Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.063 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
12,94Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.064 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
-----10--------------------
13,19Håkon Seljeskog, Sandnes IL17.05.045 (G-15/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,09Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-h1Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
21,73Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011Leikvang, Gular Sprint28.02.21
21,88Filip Bøe, Norna-Salhus IL30.08.001-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
22,03Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.982Leikvang, Norna Indoor31.01.21
22,14Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Treningstemne07.02.21
22,24Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911Stange, Treningsstevne17.02.21
22,24Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.032Stange, Treningsstevne17.02.21
22,30Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h2Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
22,36Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h1Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
22,38Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Stange, Treningsstevne10.03.21
-----10--------------------
22,69Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-h2 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
22,71Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
22,71Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032Stange, Treningsstevne10.03.21
22,73Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.001-h1Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
22,92Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.051-h2 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
23,01Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ulsteinvik, Treningstemne19.01.21
23,02Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
23,05Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002-h1Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
23,20Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
23,31Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
-----20--------------------
23,38Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.893Stange, Treningsstevne10.03.21
23,49Sture Måseide, Dimna IL17.05.001Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
23,50Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023Stange, Treningsstevne17.02.21
23,54Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
23,60Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
23,63Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.981Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
23,63Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-17)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
23,80Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.041 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
23,80Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h1 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
23,85Johannes Eiksund, Dimna IL23.02.032 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
-----30--------------------
23,89Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
23,92Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053-h1 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
23,93Marius Eidsli, Ranheim IL07.09.042 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
23,94Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
24,20Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
24,24Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.004Stange, Treningsstevne10.03.21
24,31Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
24,33Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Treningsstevne13.12.20
24,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
24,45Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h2 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
-----40--------------------
24,53Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
24,56Christian Wright, IL Tyrving17.03.063-h2 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
24,65Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051-h2 (G-16)Hvam, Invitasjonsstevne 205.03.21
24,68Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
24,80Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032Grimstad, Treningsstevne13.12.20
24,83Julian Lillejord Ahsam, Sandnes IL01.05.052 (G-15/16)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
24,87Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
25,01Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051 (G-16)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
25,38Sondre Edland, Sørild FIK18.06.062 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
25,43Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-17)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
-----50--------------------
25,46Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
25,64Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
25,64Lorenzo Koanda, Sørild FIK12.04.993Grimstad, Treningsstevne13.12.20
25,66Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
25,86Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
26,01Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne02.03.21
26,08Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.051 (G-16)Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
26,24Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
26,26Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.041-h4 (G-17)Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
26,53Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.054-h1 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----60--------------------
26,59Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.062 (G-15)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
26,65Tobias Senneset Greff, IL Tyrving10.01.062 (G-14)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
26,82Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052-h2 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
26,93Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.063 (G-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
27,09Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
27,20Brede Glærum Falkevik, IL Norodd26.10.053 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
28,02Arian Roohandeh Ulseth, IL Norodd08.06.054 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
28,50Eskil Grimstad Kirkebø, Hareid IL27.08.062 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
28,80Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.061 (G-15)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
30,00Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.065Stange, Treningsstevne10.03.21
-----70--------------------
30,53Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.063 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,65Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.041-h1 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
24,26Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061 (G-14)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
24,83Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042 (G-17)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
25,51Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,09Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
49,19Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
49,39Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
49,40Tor-Junor Kringstad Vedde, IL Gular07.06.971Leikvang, Gular Sprint28.02.21
49,83Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leikvang, Norna Indoor31.01.21
49,94Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002Leikvang, Norna Indoor31.01.21
49,95Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
50,30Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032Valencia/ESP, Campeonato Autonómico de Combinadas Absoluto-Master P.C.16.01.21
50,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
50,39Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
-----10--------------------
50,58Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002Leikvang, Gular Sprint28.02.21
51,02Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
52,30Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
52,54Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
52,54Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.003Stange, Treningsstevne17.02.21
53,31Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.013Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
53,52Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041Grimstad, Treningsstevne13.12.20
53,62Sture Måseide, Dimna IL17.05.001Ulsteinvik, Treningstemne20.03.21
53,70Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.031 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
53,88Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
-----20--------------------
54,13Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
54,62Marius Øyre Vedvik, IL Gular18.03.923Leikvang, Gular Sprint28.02.21
55,64Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.004Stange, Treningsstevne17.02.21
56,42Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.061 (G-15)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
56,73Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.032Grimstad, Treningsstevne13.12.20
57,34Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
57,60Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
57,75Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.041Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
57,95Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
58,09Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
-----30--------------------
58,13Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.044 (G-U20)Leikvang, Gular Sprint28.02.21
58,18Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.052Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
1,01,79Brede Glærum Falkevik, IL Norodd26.10.052 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
1,03,66Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.064Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,93Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.043 (MJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,97Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,23,70Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,24,35Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.022Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,26,3Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.021 (G-18/19)Steinkjer, Innherredskarusellen15.10.20
1,26,31Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041 (G-17)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,27,77Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.032-h1Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,27,86Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.051-h4Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,28,35Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h4Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,29,74Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051-h3Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,29,85Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062-h3Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
-----10--------------------
1,30,2Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,30,49Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.033-h3Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,31,14Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.023Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,31,28Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.054-h3Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,33,06Oliver Sund, Ranheim IL01.10.054Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,35,25Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,35,62Lukas Landro Lie, Ask Friidrett27.03.042-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,36,1Matteus Fossum, Skogn IL03.04.062 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,36,2Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.063 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,37,7Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-15)Grimstad, Treningsstevne01.05.21
-----20--------------------
1,38,11Frank Otto Meinseth, Sørild FIK19.07.641Grimstad, Treningsstevne13.12.20
1,39,8Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.064 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
1,41,45Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061Stange, Treningsstevne17.02.21
1,41,88Thomas Gunnlaugsson, Ask Friidrett15.08.773-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,58,1Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062 (G-15)Grimstad, Treningsstevne01.05.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,4Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Grimstad, Treningsstevne01.05.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,86Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
1,51,90Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
1,59,54Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-17)Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,00,09Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041 (G-17)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
2,01,39Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051 (G-16)Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,01,69Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.031 (G-18/19)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,03,72Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031 (G-18/19)Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2,05,37Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.041Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,07,04Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051 (G-16)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
2,07,90Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
-----10--------------------
2,08,81Sigve Storaunet Sandvik, Lierne IL31.05.031 (G-18/19)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
2,09,64Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.051 (G-16)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,09,71Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.061 (G-15)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
2,11,45Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.011Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
2,11,54Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.052 (G-16)Leikvang, Klubbmesterskap21.03.21
2.25,35Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.041 (G-17)Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
2,57,29Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-16)Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,09Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.973Torun/POL, Copernicus Cup17.02.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,11Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.991Bærum, Løpsstevne13.02.21
2,34,13Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032Bærum, Løpsstevne13.02.21
2,38,51Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,40,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,44,60Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,49,83Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
2,50,53Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,55,52Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,56,43Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
2,57,12Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00HMankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship26.02.21
-----10--------------------
2,58,75Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08,01Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.006-fi-BBrookings/SD/USA, SDSU Last Chance20.02.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,31,80Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Liévin/FRA, Meeting Hauts-De-France Pas-De-Calais09.02.21
3,40,09Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9312Liévin/FRA, Meeting Hauts-De-France Pas-De-Calais09.02.21
3,41,69Jacob Boutera, Ullensaker/Kisa IL29.04.966-h2Torun/POL, European Athletics Indoor Championships04.03.21
3,48,73Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
3,54,72Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
3,55,02Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.962Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
3,56,86Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
3,58,47Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.921Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
3,59,11Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.982Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
3,59,48Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
-----10--------------------
4,14,21Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-18/19)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,14,74Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041 (G-17)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,19,01Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.952Hvam, Invitasjonsstevne20.02.21
4,19,26Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.013Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
4,20,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,23,00Oliver Plassen-Brandvol, Lillehammer IF26.05.043Stange, Treningsstevne Elite13.03.21
4,26,59Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
4,33,17Sigve Storaunet Sandvik, Lierne IL31.05.033 (G-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
4,51,38Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
4,53,38Marcus Danielsen, Hamar IL10.04.053 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
-----20--------------------
5,02,94Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (G-14)Stange, Treningsstevne02.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,38,03Reinhard Kuhs (SWE), Lillehammer IF14.10.603Stange, Treningsstevne02.12.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17,83+Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.98Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
5,19,03Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.001Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,19,47Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.992Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,19,86Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.963Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,20,89+Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.00-h3Torun/POL, European Athletics Indoor Championships06.03.21
5,20,95+Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.92-h2Torun/POL, European Athletics Indoor Championships06.03.21
5,32,66Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.005Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,37,22Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.036Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,37,74Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.047Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
5,42,22Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.038Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
-----10--------------------
5,52,93Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.039Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,05,85Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,20,06Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.0210Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
6,48,84Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.041 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30,14Isaac Tesfamichael (ERI), Leksvik Il01.07.934Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48,20Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-fi Torun/POL, European Athletics Indoor Championships07.03.21
7,50,21Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.985-fi Torun/POL, European Athletics Indoor Championships07.03.21
7,54,33Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.931Bærum, ToRun 300021.02.21
7,58,01Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.921Leikvang, 3000m EM Challenge23.02.21
7,58,41Marius Øyre Vedvik, IL Gular18.03.922Leikvang, 3000m EM Challenge23.02.21
8,12,79Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,14,62Eivind Trym Wikshåland, IL Gular16.11.972Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,14,70Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
8,15,07Trym Tønnesen, Halden IL04.02.003Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,22,64Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.974Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
-----10--------------------
8,26,3Håvard Eidsmo, SK Freidig13.09.982Gøteborg/SWE, Bannister Running Invitational WE #313.02.21
8,26,85Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.012Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
8,27,14Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.011-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
8,27,31Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.993Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
8,28,71Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.983Leikvang, 3000m EM Challenge23.02.21
8,37,06Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.925Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,39,56André Seliussen, IL Gneist05.04.012-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
8,48,49Simen Hernes Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.962Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
8,49,94Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.034Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
8,50,22Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.013-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
-----20--------------------
8,51,19Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.966Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,52,35Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.057Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
9,09,62Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.045-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
9,10,14Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.046-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
9,16,53Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.027-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
10,02,56Bjarte Eikanger, IL Gneist20.07.722-h1Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
10,18,40Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.043-h1Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,06,41Biniam Hayleab (ERI), IL Gneist24.07.974-h2Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-fi Kirchberg/LUX, CMCM indoor meeting13.02.21
8,29Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,38Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leikvang, Gular Sprint28.02.21
8,49Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.011Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
8,58Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
8,72Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,86Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002Leikvang, Gular Sprint28.02.21
8,95Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,96Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.006-h2Brookings/SD/USA, SDSU Last Chance20.02.21
9,02Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20
-----10--------------------
9,18Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
2,00Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Leikvang, Kengurukarusell 107.01.21
1,98Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,92Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-17)Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
1,91Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,90Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.911Bærum, Sprint hopp treningsstevne30.01.21
1,90Inge Eide Johnsen, Ranheim IL08.01.981Ranheim, Høydestevne Innendørs18.02.21
1,89Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,88Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.00HMankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship25.02.21
-----10--------------------
1,86Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,86Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (MJ)Bærum, Treningsstevne 126.02.21
1,86Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-16)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
1,86Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031 (G-18/19)Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
1,85Martin Roe, IL Fri01.04.92HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,76Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,76Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 405.03.21
1,75Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,74Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,74Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032 (MJ)Bærum, Treningsstevne 126.02.21
-----20--------------------
1,70Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,70Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
1,70Tobias Heldal, Fana IL20.04.062 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 405.03.21
1,62Johannes Handeland, Fana IL28.10.063 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 405.03.21
1,61Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00HBærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,60Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.051Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
1,56Theodor Aase, Haugesund IL26.04.064 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,55Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,55Mads Rimstad, Raumnes & Årnes IL27.07.751 (MV45)Hvam, Treningsstevne19.12.20
1,55Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
-----30--------------------
1,55Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
1,51Jagathveek Anandhan, Sandnes IL22.04.065 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,51Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.066 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,50Frode Myrvang, Ullensaker/Kisa IL17.01.671 (MV50)Hvam, Treningsstevne10.12.20
1,50Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,46Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.067 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,46Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-15)Rjukan, Treningsstevne24.03.21
1,41Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.068 (G-14)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
1,40Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.063 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,40Oliver Selle, Bremnes IL06.08.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.03.21
-----40--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-17)Rjukan, Treningsstevne24.03.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Leikvang, Norna 904.10.20
1,61Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne09.07.20
1,55Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.911Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
1,55Stig Ove Dahlen Selnes, Namsen Friidrettsforening19.07.941Namsos, Seriestevne21.03.21
1,54Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.001Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,53Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,51Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving20.05.982Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
1,50Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,50Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,50Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-18)Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
-----10--------------------
1,49Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,49Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.922Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,48Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-15)Hvam, Treningsstevne19.12.20
1,45Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,45Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
1,45Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Kongsberg, Klubbmesterskap15.12.20
1,45Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
1,44Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,44Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (MJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
1,44Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
-----20--------------------
1,44Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
1,40Sondre Kolbjørnsen, IL Gneist07.08.953Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,40Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,40Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-14)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,40Christian Kongolo, Søndre Land IL15.01.952Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,39Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
1,35Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,35Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.12.20
1,35Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.931Bergen/La, Hopp u/t23.03.21
1,34Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
-----30--------------------
1,34Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
1,33Fredrik Milde, Laksevåg TIL10.06.791 (MV)Bergen/La, Hopp u/t26.03.21
1,32Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Bømlo, Seriestevne22.04.21
1,31Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
1,30Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,30Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,30Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-15)Hov i Land, Klubbstevne hopp u/tilløp07.11.20
1,30Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.032 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
1,30Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.033 (G-18)Evje, Otra klubbstevne19.02.21
1,29Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.723Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
-----40--------------------
1,28Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.052 (G-16)Berg, Innendørs jenter og gutter24.03.21
1,25Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062 (G-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,25Henrik Kvisvik, Straumsnes IL15.05.041 (G-16)Kristiansund, Treningsstevne24.11.20
1,25Frode Myrvang, Ullensaker/Kisa IL17.01.671 (MV50)Hvam, Treningsstevne10.12.20
1,25Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
1,25Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Finnsnes, Klubbmesterskap06.05.21
1,24Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
1,22John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021 (G-20/22)Leirvik, Hoppstemne u/t14.12.20
1,22Oliver Selle, Bremnes IL06.08.062 (G-15)Bømlo, Seriestevne22.04.21
1,21Mads Rimstad, Raumnes & Årnes IL27.07.751 (MV45)Hvam, Treningsstevne31.12.20
-----50--------------------
1,20Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,20