Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16Anders Thaule Andersen, IK Grane11.01.091Arendal, Grane Games 202205.02.22
6,32Teodor Skutlaberg, IK Grane10.06.092Arendal, Grane Games 202205.02.22
7,31Isak Synnevåg, IK Grane18.05.093Arendal, Grane Games 202205.02.22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,95Kristoffer Skoge, Dimna IL19.01.091 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
8,06Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,09Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
8,11Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
8,25Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091-fi Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,30Sander Hope, Hyen IL22.04.091Florø, SSF-leikane 202212.03.22
8,31Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,31Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.093-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,32Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.094-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,40Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.092-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----10--------------------
8,44Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
8,48René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.095 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
8,49August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
8,53Vincent Andrés Gomez Nordeide, Idrettslaget Skjalg12.05.091-h2Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
8,54Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.092-h2Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
8,55Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.092Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
8,55August Sandnes, Fredrikstad IF29.03.091-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,58Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.094-fi Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,60Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,60Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.092-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----20--------------------
8,63Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.093-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,66Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.093Hvam, Norgeslekene22.01.22
8,66Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.096-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,69Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.093-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,71Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.095Hvam, Norgeslekene22.01.22
8,71Leon Kangethe Espeli, Loddefjord IL05.10.092Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
8,74William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.092Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,78Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.092-h1 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,85Daniel Aam Kriken, Vikemarka Skule14.05.092-fi (G-12)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,89Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092-h1Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
-----30--------------------
8,91Isaac Vartdal Bjerke, Vikemarka Skule14.06.092-h2 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,91William Reberg, IL Nybrott02.01.091Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
8,92Alexander Sørensen, Nesøya IL08.04.091-h3 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,94Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.092Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
8,95Gaute Trellevik, Vikemarka Skule11.02.094-fi (G-12)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,96Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.097-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,96Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
8,97Christopher Sandvik, Torvastad IL14.10.091 (G-12)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
8,98Temitope Adeola Olalemi, Idrettslaget Skjalg05.09.091-h2Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
9,01Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.093Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
-----40--------------------
9,02Samson Pissinga, IL Nybrott07.01.092Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
9,04Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.093-h4Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,05Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.091-h2Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
9,06Trym Ville Krøvel, Velle Skule25.06.095-fi (G-12)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
9,06Jonas Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb21.10.092 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
9,10Torgrim Haga Flesvig, Gjøvik FIK28.12.094-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,14Adrian Takseth Sundalskleiv, Velle Skule29.05.094-h2 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
9,14Mons Varhaug Oftedal, Undheim IL25.04.091-h1Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
9,15Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.095-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,16Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.093Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
-----50--------------------
9,16Petrus Egge-Flattum, Ringerike Friidrettsklubb01.09.091-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,18Jostein Marvik Hølland, IL Sand26.01.091-h1Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
9,20Bjørn Håkon Vikenes, Vikemarka Skule23.09.093-h1 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
9,20Emrik Moen Søndergaard, Snøgg Friidrett31.08.094-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,22Patrick Pacheco Osaland, Idrettslaget Skjalg29.08.093-h2Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
9,22Bror Theo Flø Haugli, IL Tyrving31.07.094-h4Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,23Sigurd Solberg Myklebust, Vik IL27.07.094-h1 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
9,24Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
9,26Brage Johan Rokstad, Stegaberg IL09.12.092 (G-12)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
9,27Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.094-h2 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----60--------------------
9,27Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.094-h2Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
9,27Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.093Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
9,28Håkon Angelo Denstadli, Byåsen IL11.03.093Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
9,29Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.096-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,30Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.094Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
9,30Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.095-h4Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,31Mateo Henderson, Steinkjer Friidrettsklubb11.11.095Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
9,36Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.095Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
9,37Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.095-h2 (G-13/14)Sandnes, Virusleikane16.01.22
9,37Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL11.03.094Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
-----70--------------------
9,38Aleksander Mierzejewski, Vikemarka Skule096-h1 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
9,38Theodor Myklebust Meland, Velle Skule10.04.097-h1 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
9,38Arvid Jansson, Ås IL06.07.097-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,39Eugene Robert Løvmo Rønning, Bækkelagets SK27.07.094-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,40Jørgen Høiaas, Klæbu Løpeklubb11.05.092-h2 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
9,40Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.094Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
9,41Anders Sørli, Egersunds IK05.11.096-h2 (G-13/14)Sandnes, Virusleikane16.01.22
9,41Alexander Eikås, Fana IL15.07.096Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
9,41Håkon Nishimwe, IL Nybrott06.01.095Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
9,42Audun Kragset Røyset, Bigset Skule30.10.096-h2 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
-----80--------------------
9,42Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.091Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
9,44Nicolay Ask Mjør, Nesøya IL05.05.094-h1 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,44Solan Skarpengland, Vindbjart Friidrett04.01.098 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
9,45Steffen Ervik, Vikemarka Skule097-h2 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
9,45Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.095Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
9,47Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.096Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
9,47Louis Bergheim Langhoff, Bækkelagets SK20.08.096-h4Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,47Emil Holm Benjaminsen, Bækkelagets SK03.07.097-h4Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,49Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.095-h2Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
9,50Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.098-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----90--------------------
9,56Nikolai Pilskog Bjørdal, Vikemarka Skule21.04.098-h2 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
9,56Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.091-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,57Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.095Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
9,58Kasper Elias Eriksen, Haugesund IL04.08.092Haugesund, Kretsstevne29.01.22
9,60Vegard Borthen Flatås, Ranheim IL14.01.093-h1 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
9,62Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Treningsstevne17.03.22
9,65Peter Thomas David, Ski IL Friidrett20.05.094 (G-12)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
9,65Cornelius Gjerlaugsen Kvevik, Fredrikstad IF30.06.092-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,65Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.092-h1Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
9,67Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.093-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----100--------------------
9,68Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.094-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,70Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.092Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
9,71Elijah Dupont Dam, Bækkelagets SK06.05.095-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,72Petter Krogstad, Ranheim IL21.07.093-h2 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
9,73Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.096-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,74Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.095-h1 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,75Shehab Amr Ibrahim, IL Tyrving20.11.092-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,75Eirik Aasebø Løvland, Ålesund Friidrettsklubb01.04.092Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
9,77Jens Susegg Lien, Frol IL01.12.097Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
9,78Espen Skjeflo, Ogndal IL25.06.092 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen28.10.21
-----110--------------------
9,80Iver Fykerud, IL Tyrving23.01.094-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,81Andreas Sunde, IL Koll17.11.095-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,83Casper Kolderup Winge, Nesøya IL06.07.096-h1 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,84Elias van Eijndthoven, Norna-Salhus IL23.08.093-h1 (G-12/14)Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
9,84Mikkel Mauritzen Presthus, Idrettslaget Skjalg22.04.092-h1Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
9,91Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.095-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,94Sindre Pedersen Alfheim, Kopervik IL18.07.093 (G-12)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
9,98William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.092Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
10,01Tobias Solberg Rødland, IK Våg25.05.093 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
10,01Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.093-h1Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
-----120--------------------
10,02Jacob Thorsen Norheim, Idrettslaget Skjalg23.10.094Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
10,03Eskil Smenes Jensen, Nesøya IL22.11.096-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
10,04Jeremias Hinz, IK Våg06.04.093-h2Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
10,05Theodor Tønseth, Ålesund Friidrettsklubb25.04.093Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
10,07Willy Watne, Idrettslaget Skjalg096-h2Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
10,12Leon Hårvik, Kopervik IL14.09.094 (G-12)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
10,14Nahom Mekkonen, Bodø Friidrettsklubb091Bodø, Treningsstevne06.04.22
10,16Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
10,24Trym Gundesø Herstad, Idrettslaget Skjalg18.06.095-h2Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
10,26Rasmus Holm-Adolfsen, Bækkelagets SK21.12.096-h3 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----130--------------------
10,35Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.093Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
10,38Nils Ivar Venås, Utleira IL Friidrett26.04.094-h2 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
10,40Ivan Adelsten Johannessen, Urædd Friidrett10.12.093-h1Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
10,43Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.094-h1Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
10,45Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.092-h2Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
10,50Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.091Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
10,51Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.094Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
10,52Emil Alne-Simonsen, Haugesund IL11.08.095-h1Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
10,56Isak Nygaard Takle, Øvre Salangen Idrettslag19.03.094 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
10,63Herman Ystheim Undseth, Idrettslaget Skjalg08.03.094-h1Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
-----140--------------------
10,64Trygve Kallevik Lothe, Haugesund IL11.08.093Haugesund, Kretsstevne29.01.22
10,70Isak Synnevåg, IK Grane18.05.094-h2Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
10,70Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.095Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
10,79Herman Von Munthe Af Morgenstierne, Ranheim IL25.11.095-h2 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
10,79Mons Røtzer, Bækkelagets SK19.07.098-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
10,82Birk Mong Herskedal, Salangen Friidrett04.04.095 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
10,96Andreas Sørensen, BUL-Tromsø Friidrett30.09.097 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
10,97Lars Birkedal Tjessem, Sandnes IL06.04.097-h2 (G-13/14)Sandnes, Virusleikane16.01.22
11,02Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.096Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
11,09Emrik Vaeng-Skogstad, Salangen Friidrett06.10.097Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
-----150--------------------
11,16Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.092Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
11,25Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.093Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
11,30Theodor Simonsen, Kragerø IF Friidrett093-h2Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
11,64Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.097-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
12,11Daniel Bekele Kebede, Sortland Friidrettsklubb10.12.094Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,63William Christophe Jeremy Peurton (FRA), Bækkelagets SK20.02.093-h1 (G-14)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091Kristiansand, Treningsstevne21.01.22
9,5Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.091Leirvik, Hallstemne05.02.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,40Sander Hope, Hyen IL22.04.091Florø, SSF-leikane 202212.03.22
15,34Daniel Gulbrandsen, Hinna IL23.08.091Sandnes, Virusleikane16.01.22
15,57Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Treningsstevne20.01.22
16,77Daniel Antonsen, Bodø Friidrettsklubb30.09.092Bodø, Treningsstevne06.04.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,29Kristoffer Skoge, Dimna IL19.01.091Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
26,36Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.092-h1 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
26,71Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,39Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.091-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,75Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,76André Friestad, Undheim IL30.08.091-h1Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
27,77Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.092-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,79Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
28,18August Sandnes, Fredrikstad IF29.03.091-h4Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
28,24Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
-----10--------------------
28,33William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.091-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
28,40Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.091-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
28,43Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.091-h3Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
28,58Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.091-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
28,62Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.091Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
28,73Jonas Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb21.10.092Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
28,89Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.092-h3Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
28,95August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.093-h2 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
28,97Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
29,01Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.091-h2Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
-----20--------------------
29,13Emil Jensen Dystland, Hvam IL25.01.091-h2 (G-12)Hvam, Låvefesten04.12.21
29,16Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091-h2Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
29,21Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.093-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
29,35Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.092-h4Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
29,41Temitope Adeola Olalemi, Idrettslaget Skjalg05.09.092-h1Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
29,58Bror Theo Flø Haugli, IL Tyrving31.07.092-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
29,58Patrick Pacheco Osaland, Idrettslaget Skjalg29.08.091-h2Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
29,74Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.091-h1Hvam, Norgeslekene23.01.22
29,81Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.092Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
29,87Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.093-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
-----30--------------------
29,89Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.093Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
29,92Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.093-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
29,98Peter Bøe Veldt, Haugesund IL06.03.091Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
30,03Kasper Elias Eriksen, Haugesund IL04.08.092-h2Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
30,05Emrik Moen Søndergaard, Snøgg Friidrett31.08.094-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
30,18Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091Haugesund, Kretsstevne29.01.22
30,21Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
30,22Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.094-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
30,23Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.093-h3Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
30,30Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.092-h2Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
-----40--------------------
30,35Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.092-h1Hvam, Norgeslekene23.01.22
30,45Jostein Marvik Hølland, IL Sand26.01.091-h1Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
30,65Mons Varhaug Oftedal, Undheim IL25.04.092-h2Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
30,86Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.093-h5Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
30,94Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.094-h5Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
30,95Stein Olav Lurås, Rjukan Idrettslag18.02.094-h2 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
31,16Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.094Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
31,22Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.092Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
31,24Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.091Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
31,24Petrus Egge-Flattum, Ringerike Friidrettsklubb01.09.095-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
-----50--------------------
31,48Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.093-h1Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
31,99Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.094-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
32,01Louis Bergheim Langhoff, Bækkelagets SK20.08.095-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
32,04Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.096-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
32,20Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.092-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
32,27Mikkel Mauritzen Presthus, Idrettslaget Skjalg22.04.092-h1Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
32,40Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.094-h3Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
32,43Arvid Jansson, Ås IL06.07.093-h4Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
32,44Peter Thomas David, Ski IL Friidrett20.05.095 (G-12)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
32,51Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.095-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
-----60--------------------
32,61Emil Holm Benjaminsen, Bækkelagets SK03.07.095-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
32,70Herman Ystheim Undseth, Idrettslaget Skjalg08.03.093-h3Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
33,41Pablo David Gutierrez Meza, Idrettslaget Skjalg093Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
33,44Iver Opsahl Krohn-Nydal, IL Tyrving27.08.096-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
33,46Iver Fykerud, IL Tyrving23.01.095-h3Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
33,59Olav Naustenget, Hareid IL07.03.093Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
33,66Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.093-h1Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
33,76William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.092Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
34,05Trym Gundesø Herstad, Idrettslaget Skjalg18.06.091-h1Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
34,62Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.092 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
-----70--------------------
34,75Shehab Amr Ibrahim, IL Tyrving20.11.093-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
35,68Mons Røtzer, Bækkelagets SK19.07.094-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
36,17Trygve Kallevik Lothe, Haugesund IL11.08.094Haugesund, Kretsstevne29.01.22
36,39Brage Bergland, Idrettslaget Skjalg31.07.092-h1Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
38,13Emil Alne-Simonsen, Haugesund IL11.08.093Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
40,83Alfred Jess Ekeland, Idrettslaget Skjalg29.04.094-h2Haugesund, KM innendørs 202213.03.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,27Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.091-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,37,93Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092Hvam, Norgeslekene22.01.22
1,40,10Bjørnar Dahle Flesjå, Sandnes IL22.03.091Haugesund, Kretsstevne29.01.22
1,41,33Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.093-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,42,61William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.094-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,43,32Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.095-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,44,23Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.092Haugesund, Kretsstevne29.01.22
1,44,32Jonas Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb21.10.091Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
1,44,72Torgrim Haga Flesvig, Gjøvik FIK28.12.094-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,44,85Bror Theo Flø Haugli, IL Tyrving31.07.095-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----10--------------------
1,45,80Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.096-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,46,19Emil Jensen Dystland, Hvam IL25.01.092Hvam, Låvefesten04.12.21
1,47,48Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
1,48,12Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.091Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,48,42Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.092Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,48,83Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
1,49,24Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.092 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,50,05Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.093 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,50,68Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.091Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
1,50,84Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.097-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----20--------------------
1,50,92Magnus Hauge Øyen, Fana IL24.05.093Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
1,51,31Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.097-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,51,43Peter Bøe Veldt, Haugesund IL06.03.093Haugesund, Kretsstevne29.01.22
1,52,09Martin Egerborg, Ros IL27.11.098-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,52,28Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.091-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,52,80Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.099-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,52,95Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.092Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
1,53,30Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.093Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
1,53,86Kasper Elias Eriksen, Haugesund IL04.08.093Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
1,54,27Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.095 (G-13/14)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
-----30--------------------
1,55,56Lucas Andreas Bøen-Hope, Spirit Friidrettsklubb26.05.094Haugesund, Kretsstevne29.01.22
1,55,83Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.094Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
1,55,90Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.095Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
1,56,11August Sandnes, Fredrikstad IF29.03.099-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,57,19Pablo David Gutierrez Meza, Idrettslaget Skjalg096 (G-13/14)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
1,57,94Adrian Tjørnhom, IL Tyrving22.07.097 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,57,97William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.091Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
1,58,13Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.093 (G-13/14)Sandnes, Virusleikane16.01.22
1,58,79Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.093Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,58,82Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.093 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
-----40--------------------
1,59,15Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.091 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
1,59,22Tobias Solberg Rødland, IK Våg25.05.094 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
2,00,38Tarjei Momrak, Fyresdal IL28.03.094-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,00,48Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.092Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
2,00,52Ruben André Sagli Houmsmoen, Halden IL29.09.091-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,00,96Ulrik Holst Holmqvist, IL Tyrving13.11.098 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
2,01,03David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.094Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
2,01,44Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.092-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,02,23Arvid Jansson, Ås IL06.07.093-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,02,57Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.095-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----50--------------------
2,02,58Emil Holm Benjaminsen, Bækkelagets SK03.07.094-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,02,91Cornelius Gjerlaugsen Kvevik, Fredrikstad IF30.06.096-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,03,51Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.095-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,03,63Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.094Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
2,03,75Iver Opsahl Krohn-Nydal, IL Tyrving27.08.097-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,03,87Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.098-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,04,78Christopher Sandvik, Torvastad IL14.10.092 (G-12)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
2,05,63Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
2,07,69Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.092Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
2,08,85Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.099 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----60--------------------
2,10,79Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
2,11,17Mons Røtzer, Bækkelagets SK19.07.096-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,11,31Olav Naustenget, Hareid IL07.03.092Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
2,12,03Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.093 (G-12)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
2,13,35Tobias Jonsrud Rise, Hareid IL09.01.093Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
2,13,65Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.094Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
2,13,86Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.094Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
2,14,60Isak Nygaard Takle, Øvre Salangen Idrettslag19.03.094 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
2,19,32Petrus Egge-Flattum, Ringerike Friidrettsklubb01.09.0910 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
2,20,85Andreas Sørensen, BUL-Tromsø Friidrett30.09.095 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
-----70--------------------
2,25,32Birk Mong Herskedal, Salangen Friidrett04.04.096 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
2,26,30Emrik Vaeng-Skogstad, Salangen Friidrett06.10.096Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
2,26,68Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.0911 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
2,27,15Emil Alne-Simonsen, Haugesund IL11.08.094Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,42,18August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
2,45,11Isak Synnevåg, IK Grane18.05.092Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
3,09,51Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.091Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
3,13,44Jeremias Hinz, IK Våg06.04.093Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,53Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne1 202219.01.22
4,57,18Bjørnar Dahle Flesjå, Sandnes IL22.03.092 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
5,09,21Magnus Hauge Øyen, Fana IL24.05.091Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
5,39,00Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.094 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
6,15,97Pablo David Gutierrez Meza, Idrettslaget Skjalg095 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,79Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,97Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
10,12Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.093Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
10,44Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.094Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
10,44Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
10,46Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.095Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
10,57René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.096Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
10,67André Friestad, Undheim IL30.08.091Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
10,96Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092Hvam, Norgeslekene23.01.22
11,53Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.091-h1Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
-----10--------------------
11,78Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.092-h1Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
11,93Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.093-h1Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
12,02Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092 (G-12)Hvam, Låvefesten04.12.21
12,35Mateo Henderson, Steinkjer Friidrettsklubb11.11.092Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
12,42Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.093Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
12,47Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.094Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
13,10Alfred Jess Ekeland, Idrettslaget Skjalg29.04.091-h2Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
13,18Eirik Aasebø Løvland, Ålesund Friidrettsklubb01.04.091Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
13,37Theodor Tønseth, Ålesund Friidrettsklubb25.04.092Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
13,81Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.094-h1Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
-----20--------------------
13,82Isak Synnevåg, IK Grane18.05.092Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
13,97Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.092-h2Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
14,10Jeremias Hinz, IK Våg06.04.093Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
14,17Mons Røtzer, Bækkelagets SK19.07.095Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,50Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
9,97Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.092 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
10,35René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.095 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
10,67David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.096 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
12,19Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.097 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.092 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,54Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
1,51Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.092Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
1,50Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
1,45Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,45Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.093Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,40Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.091 (G-11/14)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
1,40Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,37Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.091 (G-12)Hvam, Låvefesten04.12.21
1,37Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.091Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
-----10--------------------
1,35Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.094Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,35Mateo Henderson, Steinkjer Friidrettsklubb11.11.091Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
1,35Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.091Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
1,35Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.092Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,35Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.093Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,30Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.091Ranheim, Hoppstevne27.01.22
1,30Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.092Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
1,30Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.092Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
1,30Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.092Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
1,30Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.092Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
-----20--------------------
1,30Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.095Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,30Nahom Mekkonen, Bodø Friidrettsklubb091Bodø, Treningsstevne06.04.22
1,30Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.092Bodø, Treningsstevne06.04.22
1,25Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
1,25Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.093Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
1,25Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.091Ski, Kretsstevne15.02.22
1,25Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.093Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
1,25August Sandnes, Fredrikstad IF29.03.098Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,22Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.094 (G-12/14)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
1,20Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
-----30--------------------
1,20Stein Olav Lurås, Rjukan Idrettslag18.02.092Rjukan, Treningsstevne08.02.22
1,20Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.099Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,15Birk Mong Herskedal, Salangen Friidrett04.04.093 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
1,15Teodor Skutlaberg, IK Grane10.06.091Arendal, Grane Games 202205.02.22
1,15Isak Synnevåg, IK Grane18.05.092Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
1,15Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.093 (G-11/14)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
1,15Daniel Antonsen, Bodø Friidrettsklubb30.09.093Bodø, Treningsstevne06.04.22
1,10Andreas Sørensen, BUL-Tromsø Friidrett30.09.094 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
1,05Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.093Rjukan, Treningsstevne08.02.22
1,05Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.093Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
-----40--------------------
1,00Jeremias Hinz, IK Våg06.04.093Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,32Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.091Drammen, KM22.03.22
1,25Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091 (G-12)Kristiansand, Klubbmesterskap21.09.21
1,10Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091Askøy, Seriestevne i hopp u/t29.11.21
1,05Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Treningsstevne09.02.22
1,05Johannes Myking, Mjøsdalen IL05.09.091Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
1,05August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Tvedestrand, Treningsstevne30.03.22
1,04Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091 (G-12)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
1,00Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Rjukan, Treningsstevne09.02.22
1,00Even Mathisen, Osterøy IL18.11.091Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t07.03.22
1,00Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.091Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
-----10--------------------
1,00Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.091Fredrikstad, HUT/LUT KM07.04.22
0,95Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091 (G-12)Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
0,95Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.092 (G-12)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
0,95Mads Nygaard, Ask Friidrett07.04.092Askøy, Seriestevne i hopp u/t29.11.21
0,95Noah Olsen Fotland, Mjøsdalen IL092Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
0,90Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.091Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
0,85Marius Dyb Endresen, IL Gneist06.03.092 (G-12)Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
0,85Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.091Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
0,85Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.092Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
0,70Oliver Lindsverk, Svarstad IL08.08.093 (G-12)Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
-----20--------------------
0,60Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.094Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.091Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,10David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.092 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
2,10Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.093 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,90Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.091Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
1,90Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.092 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
4,87Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.093 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
4,30Solan Skarpengland, Vindbjart Friidrett04.01.097 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
3,30Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.091Leikvang, Fana Vinterhopp 309.01.22
3,27Emil Ekeli Midtun, Fana IL12.01.092Leikvang, Fana Vinterhopp 309.01.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34William Christophe Jeremy Peurton (FRA), Bækkelagets SK20.02.095 (G-14)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091Ranheim, Hoppstevne27.01.22
5,07Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
5,03Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.092Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,88Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
4,70Sander Hope, Hyen IL22.04.091Florø, SSF-leikane 202212.03.22
4,70Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.092Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
4,69Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.093Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,69Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.094Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,69Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,65Kristoffer Skoge, Dimna IL19.01.091Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
-----10--------------------
4,64Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-12)Hvam, Låvefesten04.12.21
4,60Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091Sandnes, Virusleikane16.01.22
4,59Leon Kangethe Espeli, Loddefjord IL05.10.093Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
4,53Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,51Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.096Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,48Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.092Sandnes, Virusleikane16.01.22
4,48Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.093Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,47Isak Synnevåg, IK Grane18.05.092Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
4,45Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.093Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
4,30Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.092Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
-----20--------------------
4,30August Sandnes, Fredrikstad IF29.03.096Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,29Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.093Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
4,28Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.099Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,26Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.091Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
4,24Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.097Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,18Alexander Eikås, Fana IL15.07.094Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
4,18Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.098Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,16Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.099Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,14Anders Sørli, Egersunds IK05.11.093Sandnes, Virusleikane16.01.22
4,12Alexander Sørensen, Nesøya IL08.04.094 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----30--------------------
4,11Arvid Jansson, Ås IL06.07.0910Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,11Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.0911Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,09Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL11.03.091Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
4,08Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.093 (G-12)Hvam, Låvefesten04.12.21
4,05Anders Thaule Andersen, IK Grane11.01.091Arendal, Grane Games 202205.02.22
4,04Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.095 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
3,98Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Treningsstevne17.03.22
3,96Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.092Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
3,95Petrus Egge-Flattum, Ringerike Friidrettsklubb01.09.096 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
3,93Jonas Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb21.10.092 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
-----40--------------------
3,92Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.0912Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,90Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.095Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
3,90Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.091Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
3,88Petter Krogstad, Ranheim IL21.07.093 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
3,86Brage Johan Rokstad, Stegaberg IL09.12.091 (G-12)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
3,86Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.094Sandnes, Virusleikane16.01.22
3,86Bror Theo Flø Haugli, IL Tyrving31.07.0914Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,85Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.091Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
3,85Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.094Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
3,79Shehab Amr Ibrahim, IL Tyrving20.11.0915Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----50--------------------
3,75Elias van Eijndthoven, Norna-Salhus IL23.08.093Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
3,74Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.0916Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,74Eskil Smenes Jensen, Nesøya IL22.11.0917Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,73Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.0918Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,73Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.0914Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,73Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.094Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
3,71Vegard Borthen Flatås, Ranheim IL14.01.094 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
3,71Iver Fykerud, IL Tyrving23.01.0919Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,71Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.0920Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,68Espen Skjeflo, Ogndal IL25.06.092 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen28.10.21
-----60--------------------
3,63Eugene Robert Løvmo Rønning, Bækkelagets SK27.07.0916Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,62Noah Todnem, Sandnes IL05.02.095Sandnes, Virusleikane16.01.22
3,58Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.095Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
3,56Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.092Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
3,53William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.092Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
3,51Sindre Pedersen Alfheim, Kopervik IL18.07.092 (G-12)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
3,51Casper Kolderup Winge, Nesøya IL06.07.0921Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,48Johannes Thorsheim, FIL Aks-7725.04.095Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
3,42Cornelius Gjerlaugsen Kvevik, Fredrikstad IF30.06.0922Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,40Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.094Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
-----70--------------------
3,38Philip Henning Wathne, Idrettslaget Skjalg26.08.096Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
3,37Leon Hårvik, Kopervik IL14.09.093 (G-12)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
3,37Oliver Pontén Fredman, Ranheim IL21.10.095 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
3,34Nils Ivar Venås, Utleira IL Friidrett26.04.096 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
3,33Jakob Bargård Aarnes, Fana IL17.03.091Leikvang, Fana Kengurukarusell 113.01.22
3,33Vetle Skjeldal Larsen, Idrettslaget Skjalg12.08.097Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
3,28Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.0923Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,27Lars Birkedal Tjessem, Sandnes IL06.04.096Sandnes, Virusleikane16.01.22
3,26Jeremias Hinz, IK Våg06.04.094Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
3,25Isak Lind-Isaksen, Nesøya IL16.10.0924Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----80--------------------
3,24Rasmus Holm-Adolfsen, Bækkelagets SK21.12.0916 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
3,24Tobias Jonsrud Rise, Hareid IL09.01.092Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
3,21Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.093Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
3,04Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.093 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
2,96Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.094Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
2,78Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.095Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
2,70Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.0919Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,56Andreas Sørensen, BUL-Tromsø Friidrett30.09.096Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091Kristiansand, Treningsstevne21.01.22
2,39Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.091Ski, Kretsstevne15.02.22
2,38Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
2,30Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,25Arvid Jansson, Ås IL06.07.091Ås, Kretsstevne07.03.22
2,25Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092Ås, Kretsstevne07.03.22
2,23Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.091Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
2,21Emrik Moen Søndergaard, Snøgg Friidrett31.08.091Notodden, Klubbstevne 117.02.22
2,19Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.091Bergen/La, Hopp u/t29.03.22
2,17Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Treningsstevne11.02.22
-----10--------------------
2,17Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.092Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,15Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.093Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,12Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091Leirvik, Seriestemne24.01.22
2,11Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091 (G-12)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
2,10Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.091Fredrikstad, HUT/LUT KM07.04.22
2,05Christoph Maluya, Stord IL092Leirvik, Seriestemne24.01.22
2,05Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.093Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
2,01William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.092Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
2,01Johannes Myking, Mjøsdalen IL05.09.091Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
1,98August Dalland, Stord IL16.03.093Leirvik, Seriestemne24.01.22
-----20--------------------
1,98Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.094Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
1,98Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.094Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
1,97Stein Olav Lurås, Rjukan Idrettslag18.02.092Rjukan, Treningsstevne08.02.22
1,91Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.091Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
1,90Noah Olsen Fotland, Mjøsdalen IL092Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
1,90Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.094 (G-11/14)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,89Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.091Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
1,89Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.095 (G-11/14)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,88Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.091Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.03.22
1,87Anders Sørli, Egersunds IK05.11.091 (G-12)Egersund, Hopp uten tilløp09.12.21
-----30--------------------
1,86Adrian Tjørnhom, IL Tyrving22.07.091 (G-12)Bærum, Hopp uten tilløp25.10.21
1,85Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.092Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
1,84Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.091Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
1,82Thomas Grundvold Nøstvåg, Stord IL13.04.094Leirvik, Seriestemne24.01.22
1,80Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.093Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
1,79Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.099 (G-11/14)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,78Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.092Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
1,76Iver Fykerud, IL Tyrving23.01.0911 (G-11/14)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,76Theodor Simonsen, Kragerø IF Friidrett095Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
1,72Ivan Adelsten Johannessen, Urædd Friidrett10.12.096Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
-----40--------------------
1,69Oliver Lindsverk, Svarstad IL08.08.092 (G-12)Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
1,68Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.092 (G-12)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
1,68Even Mathisen, Osterøy IL18.11.093Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
1,66Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.093Rjukan, Treningsstevne08.02.22
1,62Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.0913 (G-11/14)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,52Marius Dyb Endresen, IL Gneist06.03.093 (G-12)Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
1,46Daniel Bekele Kebede, Sortland Friidrettsklubb10.12.094Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
1,46Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.092Fredrikstad, HUT/LUT KM07.04.22
1,11Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.094Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,15Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
10,19Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.092Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,77Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.093Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,58Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.094Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,70Temitope Adeola Olalemi, Idrettslaget Skjalg05.09.091Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
8,55Shehab Amr Ibrahim, IL Tyrving20.11.096Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,08Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.092Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
7,86Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.091Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
7,67Iver Fykerud, IL Tyrving23.01.097Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
7,33Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.092Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
-----10--------------------
7,13Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.093Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
6,41Noah Todnem, Sandnes IL05.02.092Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
5,56Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.098Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,89Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Treningsstevne09.02.22
6,30Arvid Jansson, Ås IL06.07.091Ås, Kretsstevne07.03.22
6,00Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Rjukan, Treningsstevne09.02.22
5,92Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092Ås, Kretsstevne07.03.22
5,07Anders Sørli, Egersunds IK05.11.091 (G-12)Egersund, Hopp uten tilløp09.12.21
5,00Theodor Simonsen, Kragerø IF Friidrett091 (G-12)Kragerø, Klubbstevne27.10.21
4,65Mathias S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF16.05.091Tvedestrand, Treningsstevne09.02.22

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,52Noah Todnem, Sandnes IL05.02.094 (J-13)Sandnes, Virusleikane16.01.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,43René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.091Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
12,29Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.092Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
10,01Anders Thaule Andersen, IK Grane11.01.091Arendal, Grane Games 202205.02.22
9,75William Reberg, IL Nybrott02.01.091Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
9,59Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091Sandnes, Virusleikane16.01.22
8,94Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.093Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,93Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.091Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
8,89Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.091Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
8,88Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.092Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
8,82Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.091Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
-----10--------------------
8,70Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.091Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
8,59Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.092Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
8,49Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.092Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
8,32Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.092Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
8,32Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.093Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
8,25Sander Hope, Hyen IL22.04.091Florø, SSF-leikane 202212.03.22
8,13Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.094Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
8,02Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.093Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
7,91Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.092Hvam, Norgeslekene22.01.22
7,83Theodor Simonsen, Kragerø IF Friidrett094Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
-----20--------------------
7,80Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.095Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
7,74Peter Angelskår, FIL Aks-7714.04.093Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
7,68Iver Fykerud, IL Tyrving23.01.096Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
7,68Alexander Eikås, Fana IL15.07.092Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,65Espen Skjeflo, Ogndal IL25.06.091 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen28.10.21
7,61Petrus Egge-Flattum, Ringerike Friidrettsklubb01.09.093 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,59Håkon Nishimwe, IL Nybrott06.01.092Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
7,44Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.097Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
7,41Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.095Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
7,39Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.096Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
-----30--------------------
7,13Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.098Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
7,09Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.091 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
7,04Samson Pissinga, IL Nybrott07.01.093Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
6,86Shehab Amr Ibrahim, IL Tyrving20.11.098Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
6,81Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.099 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
6,74Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Treningsstevne20.01.22
6,74Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.099Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
6,71August Sandnes, Fredrikstad IF29.03.0911Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
6,69Daniel Bekele Kebede, Sortland Friidrettsklubb10.12.091Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
6,52Birk Mong Herskedal, Salangen Friidrett04.04.091 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
-----40--------------------
6,49Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.091Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
6,48Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.092Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
6,46Johannes Thorsheim, FIL Aks-7725.04.094Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
6,41Isak Synnevåg, IK Grane18.05.092Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
6,37Petter Krogstad, Ranheim IL21.07.092 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
6,36Brage Bergland, Idrettslaget Skjalg31.07.093Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
6,31Jacob Thorsen Norheim, Idrettslaget Skjalg23.10.094Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
6,31Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.091Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
6,08Leon Hårvik, Kopervik IL14.09.091 (G-12)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
6,08Herman Von Munthe Af Morgenstierne, Ranheim IL25.11.094 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
-----50--------------------
6,02Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
6,00Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.093Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
5,96Stein Olav Lurås, Rjukan Idrettslag18.02.091Rjukan, Treningsstevne08.02.22
5,94Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.094Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
5,92Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.091Leirvik, Hallstemne05.02.22
5,89Rasmus Holm-Adolfsen, Bækkelagets SK21.12.0911 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,86Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.092Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
5,85Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.095Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
5,84Sindre Pedersen Alfheim, Kopervik IL18.07.092 (G-12)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
5,77Alfred Jess Ekeland, Idrettslaget Skjalg29.04.094Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
-----60--------------------
5,65Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.095Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
5,62Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.093 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
5,53Nils Ivar Venås, Utleira IL Friidrett26.04.095 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
5,53Jeremias Hinz, IK Våg06.04.093Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
5,38Isak Nygaard Takle, Øvre Salangen Idrettslag19.03.096 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
5,35Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.096Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
5,29Andreas Sørensen, BUL-Tromsø Friidrett30.09.097 (G-12)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
5,19Noah Todnem, Sandnes IL05.02.095Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
5,09Mathias S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF16.05.091Tvedestrand, Treningsstevne09.02.22
4,83Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.093Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
-----70--------------------
4,66Patrick Miland Helland, Fitjar IL23.10.092Leirvik, Hallstemne05.02.22
4,61Ivan Adelsten Johannessen, Urædd Friidrett10.12.097Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
4,58Oliver Pontén Fredman, Ranheim IL21.10.096 (G-12)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
5,1Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.092Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,65René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.091 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
10,32Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.092 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
6,99Solan Skarpengland, Vindbjart Friidrett04.01.096 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
6,58Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.098 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,74Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Treningsstevne11.02.22
15,50Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.092Rjukan, Treningsstevne11.02.22

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,47Daniel Bekele Kebede, Sortland Friidrettsklubb10.12.091Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
19,64Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.092Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
15,02Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.093Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
11,83Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.094Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,68Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Treningsstevne09.02.22
42,60Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.092Rjukan, Treningsstevne09.02.22

Gutter 14

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,48Kristian Heggtveit Andersen, IK Grane14.06.081Arendal, Grane Games 202205.02.22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,55Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Florø, SSF-leikane 202212.03.22
7,74Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,77Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.082-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,91Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.081Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
8,03Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.082 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
8,03August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.081-fi Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,08Iver Kvistad, Inderøy IL02.09.081 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
8,10Vebjørn Aarhus Utgård, Sykkylven IL28.03.081-fi (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,10Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
8,10Lionell Larsen, Haugesund IL17.01.082Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
-----10--------------------
8,10Finn Connor Saint, Fana IL01.09.081Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
8,13Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
8,19Even Nørjordet, IL Koll12.05.084-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,24Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.085-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,24Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.082-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,24Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.083Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
8,26Johannes Vik, Vatne Ungdomsskule11.06.081-h3 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,27Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.081-h2 (G-13/14)Sandnes, Virusleikane16.01.22
8,28Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.083Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
8,30Levi Bøe Finnøy, Måndalen IL20.01.081-h2 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
-----20--------------------
8,32Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
8,35Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.085Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
8,36Oliwier-Hubert Karpinski, Sykkylven IL29.01.084-fi (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,36Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.083 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
8,39Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
8,39Marley Delvyn-Thomas Leader, Dimna IL03.12.081Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
8,41Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081-h1 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,42Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.083-h2 (G-12/14)Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
8,44Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.082Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
8,45Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.084 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
-----30--------------------
8,47Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083-fi Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,48Marcus Eek, Sørum IL14.08.083-h2Hvam, Norgeslekene22.01.22
8,50Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082-h2 (G-13/14)Sandnes, Virusleikane16.01.22
8,52Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.081 (G-13)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
8,52Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
8,53Jonas Nguyen, Nordre Eidsvoll IL05.05.084-h2Hvam, Norgeslekene22.01.22
8,53Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.084-h2 (G-12/14)Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
8,55Birkir Elias Stefansson, Hvam IL27.02.083Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,56Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.082 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
8,56Wilhelm Bråthen Svendsrud, Krødsherad IL07.12.086 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
-----40--------------------
8,58Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.086Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
8,60Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.087-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,62Christopher Breiland, Bryne FIK03.01.082Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
8,64Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.086-h2Hvam, Norgeslekene22.01.22
8,66Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.08Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
8,67Jakob Øye Myklebust, Ørsta IL25.06.086-fi (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,67Nicholas Akbar Kvammen, Brattvåg Ungdomsskule05.11.087-fi (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,67Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.083 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
8,67Sigve Mjølkalid, Hattfjelldal IL24.03.083Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
8,69Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----50--------------------
8,72Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.082-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,72Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.08Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
8,73Mortimer Feliot, IL Tyrving01.04.081-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,74Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.082-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,75Daniel Stokke Bjerkestrand, Ørsta IL088-fi (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,75Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.083-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,79Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.082Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
8,79Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.083-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,79Eirik Olsen, Herkules Friidrett21.03.087 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
8,80Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----60--------------------
8,82Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett01.02.084Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,83Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.082Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
8,84Teodor Lilleng, Vatne Ungdomsskule06.05.082-h2 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,84Sigurd Nupen Jensson, Ørsta IL09.03.085-h3 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,84Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
8,84Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.082-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,86Johannes Brunstad Sjøli, Sykkylven IL28.05.083-h2 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,88Felix Eidsvold Lund, Åfarnes Skole16.11.084-h2 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,90Olve Hole Bjørneseth, Sykkylven IL26.06.085-h2 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,92Jann Tore Søvik, Brattvåg Ungdomsskule14.05.086-h3 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
-----70--------------------
8,92Peter Aarland, Dimna IL30.06.084 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
8,93Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.08Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
8,95Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h1 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,95Sondre Olsvik Hodnekvam, FIL Aks-7706.11.087Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
8,96Alfred Hoel Aure, Sykkylven IL13.02.084-h1 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,96Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett04.02.084-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,98Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.082Haugesund, Treningsstevne sprint 130.03.22
9,00Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,00Viktor Stattin, IK Hind04.04.082Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
9,01Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.081Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
-----80--------------------
9,06Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.084-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,07Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.085-h1 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,11Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.081-h1Moelv, Påskesprinten 202218.04.22
9,12Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.083-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,16Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.083-h2 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
9,16Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.081-h1Hvam, Norgeslekene22.01.22
9,16Olav Sandve Kringeland, Haugesund IL28.07.083Haugesund, Treningsstevne sprint 130.03.22
9,22Alvin Le, Byåsen IL01.06.084 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
9,24Emilian Haugen, Larvik Turn & IF11.09.084-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,27Elias Getuzia Ullavik, Sykkylven IL085-h1 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
-----90--------------------
9,28August Lundholm, Byåsen IL26.05.085 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
9,28Simon Ommedal, Hyen IL18.06.082Florø, SSF-leikane 202212.03.22
9,34August Hoff Eikeset, Bækkelagets SK30.07.085-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,35Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,39Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.085-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,39Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.082Haugesund, Innendørsstevne1 202219.01.22
9,43Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.085-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,45Mattis Aleksander Johansen, Rana FIK26.12.084Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
9,46Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.085 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
9,51Aksel Harstad Jensen, IL Norodd13.12.083Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
-----100--------------------
9,52Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.086-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,53Isak Østbye Lysnes, BUL-Tromsø Friidrett28.07.082 (G-13)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
9,60Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.086Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
9,89Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.087-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,92Johan Adolfsen, Sandnes IL07.02.083Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
10,03Chris Hansen, Bodø Friidrettsklubb28.11.081Bodø, Treningsstevne17.03.22
10,11Emil Duesund Sanne, Kalandseid IL14.09.083Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
10,26Ole Martin Reiten Nedrevold, Vatne Ungdomsskule17.11.086-h2 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
10,49Tobias Malmstrøm-Johansen, Idrettslaget Skjalg30.11.083Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
11,09Sondre Engtrø, Kalandseid IL15.09.084Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
-----110--------------------

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,94Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Florø, SSF-leikane 202212.03.22
14,84Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Treningsstevne20.01.22
15,62Chris Hansen, Bodø Friidrettsklubb28.11.081Bodø, Treningsstevne06.04.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,93Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
25,30Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.082-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
25,36Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h1Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
25,44Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
25,78Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.082-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
25,80Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.081Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
25,92Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.082 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
26,54Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082-h1Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
26,56August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.081-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
26,57Even Nørjordet, IL Koll12.05.082-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
-----10--------------------
26,63Markus Steinnes, Dimna IL15.03.083 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
26,64Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,76Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.084-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,06Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082-h3 (G-15)Leikvang, Nornamesterskapet23.01.22
27,22Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.083-h1Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
27,49Birkir Elias Stefansson, Hvam IL27.02.082-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
27,52Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.081-h1 (G-15)Leikvang, Nornamesterskapet23.01.22
27,53Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.083-h3 (G-15)Leikvang, Nornamesterskapet23.01.22
27,56Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.081-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
27,59Lionell Larsen, Haugesund IL17.01.081Haugesund, Treningsstevne sprint 130.03.22
-----20--------------------
27,63Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
27,69Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.082-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
27,74Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.084 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
27,75Marcus Eek, Sørum IL14.08.082-h2Hvam, Norgeslekene23.01.22
27,78Osvald Vik, Sandnes IL14.02.082Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
27,83Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.083-h3 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
27,95Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.081Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
27,98Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.081-h2 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
28,08Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.081-h2Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
28,11Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.081Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
-----30--------------------
28,13Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.083-h2 (G-15)Leikvang, Nornamesterskapet23.01.22
28,15Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.082-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
28,17Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.081-h1 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
28,17Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082-h1 (G-15)Leikvang, Nornamesterskapet23.01.22
28,22Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.082Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
28,22Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.082-h2 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
28,24Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081-h2 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
28,44Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.082-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
28,59Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081-h3Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
28,60Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett01.02.082-h1 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----40--------------------
28,66Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.082-h1Hvam, Norgeslekene23.01.22
28,69Christopher Breiland, Bryne FIK03.01.082Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
28,72August Lundholm, Byåsen IL26.05.083Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
28,82Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.083Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
28,93Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.083-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
29,00Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.084-h3 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
29,15Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.082Haugesund, Treningsstevne sprint 130.03.22
29,29Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.081 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
29,37Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.082Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
29,55Arvin Karlsson Engstad, Bækkelagets SK11.08.083-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
-----50--------------------
29,58Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.084-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
29,70Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
29,92Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.083Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
29,97Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.082-h3Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
30,04Olav Sandve Kringeland, Haugesund IL28.07.083Haugesund, Treningsstevne sprint 130.03.22
30,22Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.084-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
30,47Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.081-h1 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
30,49Aksel Harstad Jensen, IL Norodd13.12.081Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
30,59Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.086-h3 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
30,79Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.085-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----60--------------------
30,82August Hoff Eikeset, Bækkelagets SK30.07.084-h3Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
30,86Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.085-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
30,95Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.085-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
31,03Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.086-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
31,09Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.084Haugesund, Treningsstevne sprint 130.03.22
31,41Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.082 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
31,45Oliver Dahl, Ogndal IL06.05.084Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
31,55Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.083 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
31,85Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.081Haugesund, Kretsstevne29.01.22
31,89Alvin Le, Byåsen IL01.06.083-h1 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
-----70--------------------
31,90Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
33,22Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.085-h1 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
33,43Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.085-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,37Andreas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.081-h2Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
1,00,45Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082-h2Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
1,01,61Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.083-h2Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
1,02,13Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.084-h1Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
1,04,77Martin Mjelde, IL Gneist03.08.085-h1Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
1,05,20Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.086-h2Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
1,07,16Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.087-h1Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
1,11,32Andreas Fyhn, Norna-Salhus IL25.06.088-h1Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
1,15,01Alvin Le, Byåsen IL01.06.081 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,74Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
1,34,52Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
1,34,70Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,34,75Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.082Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,34,92Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
1,36,90Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,36,93Andreas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.083Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,39,71Torben Søfting, Sauda IL01.03.081Haugesund, Kretsstevne29.01.22
1,40,65Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.084Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,41,17Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.082-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----10--------------------
1,42,06Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.084Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
1,42,11Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.082 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,42,84Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,43,49Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
1,44,11Martin Mjelde, IL Gneist03.08.085Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,44,19Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,44,65Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.086Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,44,88Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.087Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,45,51Marcus Eek, Sørum IL14.08.081 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
1,45,51Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.084Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----20--------------------
1,46,09Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.085Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
1,46,19Birkir Elias Stefansson, Hvam IL27.02.082Hvam, Norgeslekene22.01.22
1,46,27Jens Kristian Lunde, Nordre Land friidrett05.07.084-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,46,72Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.085-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,47,08Sondre Olsvik Hodnekvam, FIL Aks-7706.11.085Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
1,47,33Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.086-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,47,41Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081Ranheim, Klubbmesterskap20.03.22
1,48,23Lauritz Dyrkolbotn, Mandal & Halse IL01.09.082 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,48,51Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.085 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,48,81Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.083Hvam, Norgeslekene22.01.22
-----30--------------------
1,49,38Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.086 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,49,85Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.083 (G-13/14)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
1,50,12Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.084Hvam, Norgeslekene22.01.22
1,51,48Matias Herdlevær Refvik, Norna-Salhus IL02.06.086Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
1,51,55Filip Nåvik, Moss IL11.05.087-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1.51,70Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
1,52,11Lucas Berge, FIK Orion08.05.081-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,53,12Olav Sandve Kringeland, Haugesund IL28.07.081Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
1,54,84Mino Ridar-Aasen, IL i BUL18.09.087 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,56,16Nicolai Skjørestad, Sandnes IL18.10.082 (G-13/14)Sandnes, Virusleikane16.01.22
-----40--------------------
1,57,10Arvin Karlsson Engstad, Bækkelagets SK11.08.082-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,01,10Andreas Fyhn, Norna-Salhus IL25.06.088Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
2,01,79Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.088 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
2,02,72Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.086 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
2,04,12Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,06,51Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.084-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,18Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
2,17,27Andreas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.081Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,18,14Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,19,12Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.083Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,23,73Martin Mjelde, IL Gneist03.08.084Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,23,92Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.085Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,24,38Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.086Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,33,58Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.087Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,36,47Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.082Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
2,36,96Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
-----10--------------------
2,37,02Alvin Le, Byåsen IL01.06.081 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
2,45,80Matias Herdlevær Refvik, Norna-Salhus IL02.06.088Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,48,92Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.082Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
2,50,99Andreas Fyhn, Norna-Salhus IL25.06.089Leikvang, Nornalekene 202219.02.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,7Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081 (G-13/15)Leikvang, Nornamesterskapet21.01.22
4,42,15Bjørnar Risa Taksdal, Undheim IL11.01.081 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
4,43,70Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
4,46,94Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.083Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
4,59,64Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.083 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
5,09,86Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.084Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
6,29,19Emil Duesund Sanne, Kalandseid IL14.09.085Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
6,48,23Sondre Engtrø, Kalandseid IL15.09.086Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,85Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
10,11Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
10,17Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.082 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
10,45Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.082 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
10,74August Lundholm, Byåsen IL26.05.083 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
11,70Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.084 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,51Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.081Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
9,66Finn Connor Saint, Fana IL01.09.082Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
9,71Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,77Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.081Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
9,97Even Nørjordet, IL Koll12.05.082Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
10,04Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.084Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
10,13Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
10,18Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
10,21Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.084 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
10,23Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.081Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
-----10--------------------
10,74Sigve Mjølkalid, Hattfjelldal IL24.03.082Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
10,82August Lundholm, Byåsen IL26.05.083Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
10,96Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.084Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
12,32Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.084Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
12,62Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
13,12Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082Hvam, Norgeslekene23.01.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,63Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.081 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,63Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.081Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
1,62Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
1,60Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
1,55Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.082 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,51Peter Aarland, Dimna IL30.06.082 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
1,51Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-12/14)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
1,50Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.082Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,50Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.081Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,48Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
-----10--------------------
1,46Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.082Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
1,45Even Nørjordet, IL Koll12.05.084Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,45Viktor Stattin, IK Hind04.04.081Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
1,45Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
1,45Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.082Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,45Birkir Elias Stefansson, Hvam IL27.02.081Hvam, UKI Hoppstevne 230.03.22
1,43Sondre Olsvik Hodnekvam, FIL Aks-7706.11.082Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
1,40Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.081 (G-13)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
1,40August Lundholm, Byåsen IL26.05.081Ranheim, Hoppstevne27.01.22
1,40Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Seriestevne10.02.22
-----20--------------------
1,40Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett04.02.085Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,40Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.082Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
1,40Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.082Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
1,40Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.085 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,35Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.083 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,35Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.084 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
1,35Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.08Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
1,35Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.086 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,30Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.083 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
1,30Leo Mathias Alexandre Laborde-Røren, IL i BUL21.08.085 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----30--------------------
1,30Marcus Hoen, IL i BUL02.09.085 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,30Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,30Jacob Kristoffersson Traaen, Ski IL Friidrett24.08.081Ski, Kretsstevne15.02.22
1,30Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.084Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,30Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.085Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,30Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.086Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,30Eirik Olsen, Herkules Friidrett21.03.087 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,27Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Treningsstevne20.01.22
1,25Mino Ridar-Aasen, IL i BUL18.09.088 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,25Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.085 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
-----40--------------------
1,25Isak Østbye Lysnes, BUL-Tromsø Friidrett28.07.082 (G-13)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
1,25Oliver Dahl, Ogndal IL06.05.083Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
1,25Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.083Bømlo, Seriestevne10.03.22
1,25Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.088 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,20Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.089 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,20Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0811 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,20Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.083Ski, Kretsstevne15.02.22
1,15Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.0813Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,05Tobias Malmstrøm-Johansen, Idrettslaget Skjalg30.11.085 (G-11/14)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081 (G-13)Drammen, KM23.11.21
1,26Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp25.11.21
1,26Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.081Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.03.22
1,20Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Seriestevne10.02.22
1,20Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.081Egersund, Hopp uten tilløp22.02.22
1,20Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp27.04.22
1,17Mathias Johansen, IK Hind25.03.082Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp27.04.22
1,15Kasper Sørensen Elson, Kristiansands IF Friidrett02.06.081 (G-13)Kristiansand, Klubbmesterskap21.09.21
1,10Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081Ski, Kretsstevne15.03.22
1,10Jacob Kristoffersson Traaen, Ski IL Friidrett24.08.082Ski, Kretsstevne15.03.22
-----10--------------------
1,06Simon Kaarbø, IK Hind15.04.083Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp27.04.22
1,05Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.081Askøy, Seriestevne i hopp u/t29.11.21
1,03Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.084Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp27.04.22
1,00Anders Eftevåg, Kristiansands IF Friidrett09.10.082 (G-13)Kristiansand, Klubbmesterskap21.09.21
1,00Jørgen Skilbrei, IL Tyrving03.09.081 (G-13)Bærum, Hopp uten tilløp01.11.21
0,95Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082Bømlo, Seriestevne07.04.22
0,80Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,25Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Bærum, Vårspretten13.05.22
3,12Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081 (G-13)Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
2,42Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082 (G-13)Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
2,30Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
2,10Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
2,02Osvald Vik, Sandnes IL14.02.083 (G-13)Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,90Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.0810 (G-13/15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,82Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.084 (G-13)Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,70Tobias Malmstrøm-Johansen, Idrettslaget Skjalg30.11.082Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
5,28Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
5,18Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
5,05Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.081Sandnes, Virusleikane16.01.22
5,02Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
5,01Finn Connor Saint, Fana IL01.09.081Leikvang, Fana Kengurukarusell 113.01.22
4,92Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081Ranheim, Klubbmesterskap20.03.22
4,90Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,88Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082Sandnes, Virusleikane16.01.22
4,88Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.084Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
-----10--------------------
4,83Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.084 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
4,77Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.081Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
4,72Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
4,71Sigve Mjølkalid, Hattfjelldal IL24.03.081Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
4,69Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
4,65Birkir Elias Stefansson, Hvam IL27.02.081Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,61Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.085 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
4,56Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.082Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
4,55Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,54August Lundholm, Byåsen IL26.05.081Ranheim, Hoppstevne27.01.22
-----20--------------------
4,53Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.083Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,46Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.083Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,46Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.08Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
4,44Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.084Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,38Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.086Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
4,37Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.084Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,37Mortimer Feliot, IL Tyrving01.04.085Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,31Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,31Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.086 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
4,26Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.086Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----30--------------------
4,26Sondre Olsvik Hodnekvam, FIL Aks-7706.11.087Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
4,25Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.082Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
4,25Espen Pedersen, Skarphedin IL06.05.088 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
4,22Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.087Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,16Brage Birkeland, Sandnes IL04.06.083Sandnes, Virusleikane16.01.22
4,09Emilian Haugen, Larvik Turn & IF11.09.088Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,00Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.088Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,00Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.082Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
3,91Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.089Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,91Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.0810Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----40--------------------
3,91Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.0811Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,84Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.0812Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,83Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.0813Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,79Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.082Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
3,77Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
3,62Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0814Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,58Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.0815Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,41Emil Duesund Sanne, Kalandseid IL14.09.083Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
3,39Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.0813Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,34Aksel Harstad Jensen, IL Norodd13.12.081Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
-----50--------------------
3,29Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.085Hvam, Norgeslekene23.01.22
3,20Tobias Malmstrøm-Johansen, Idrettslaget Skjalg30.11.084Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
2,95Mohammed K Jaffer Kheiralla, Sandane Turn og Idrettslag15.07.081Sandane, Innandørsstemne25.01.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,72Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
5,26Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.082 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
5,16Markus Steinnes, Dimna IL15.03.083 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
5,03Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
4,65Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
4,65Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.082 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
4,60August Lundholm, Byåsen IL26.05.082 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
4,58Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.083 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
4,57Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.083 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
4,56Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.084 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
-----10--------------------
4,54Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.084 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
4,43Peter Aarland, Dimna IL30.06.085 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
4,32Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.086 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
4,30Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.084 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
4,05Alvin Le, Byåsen IL01.06.085 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
3,97Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.085 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
3,94Iver Kvistad, Inderøy IL02.09.081 (G-13)Steinkjer, Innherredskarusellen28.10.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,62Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.081Fredrikstad, HUT/LUT KM07.04.22
2,56Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081Drammen, KM22.03.22
2,53Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
2,43Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081 (G-13)Sande, Treningsstevne16.12.21
2,42Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,39Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,36Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp25.11.21
2,35Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082 (G-13)Sande, Treningsstevne16.12.21
2,34Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Seriestevne11.11.21
2,33Filip Yuyani Reshane, Nittedal IL26.01.081Nittedal, Treningsstevne07.04.22
-----10--------------------
2,32Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp27.04.22
2,31August Lundholm, Byåsen IL26.05.081Ranheim, Hoppstevne27.01.22
2,31Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
2,31Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.083Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,30Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.084Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,29Martin Larsen, Egersunds IK05.11.081Egersund, Hopp uten tilløp27.01.22
2,29Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.085Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,22Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.083Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp27.04.22
2,21Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081 (G-13)Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
2,21Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081 (G-13)Overhalla, Seriestevne15.12.21
-----20--------------------
2,21Viktor Stattin, IK Hind04.04.082Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
2,21Sigurd Mengshoel Gausemel, Nittedal IL21.04.081Nittedal, Treningsstevne03.03.22
2,19Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.082Bømlo, Seriestevne10.03.22
2,19William Opsahl Svendsen, IF Sturla07.09.082Drammen, KM22.03.22
2,19Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082Bømlo, Seriestevne07.04.22
2,18Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.081Haugesund, Kretsstevne29.01.22
2,17Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.081 (G-11/14)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,17Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.084Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp27.04.22
2,13Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082 (G-13)Overhalla, Seriestevne15.12.21
2,11Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.082Ranheim, Hoppstevne27.01.22
-----30--------------------
2,07Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.083 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp25.11.21
2,05Eirik Olsen, Herkules Friidrett21.03.081Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
2,04Elias Persen, Fredrikstad IF23.09.082Fredrikstad, HUT/LUT KM07.04.22
1,99Felix Irgens Holst, IL Tyrving18.10.081 (G-13)Bærum, Hopp uten tilløp25.10.21
1,96Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081Ski, Kretsstevne15.02.22
1,93Brage Birkeland, Sandnes IL04.06.081 (G-13)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
1,93Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.086Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
1,89Jacob Kristoffersson Traaen, Ski IL Friidrett24.08.082Ski, Kretsstevne15.02.22
1,81Vegard Gaustad, Ås IL12.06.081Ås, Kretsstevne07.03.22
1,78Rikard Lillefosse, Ørsta IL18.11.081Ørsta, Treningsstemne31.03.22
-----40--------------------
1,73Léon Olsnes Pedersen, Osterøy IL16.09.081Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t07.03.22
1,56Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,53Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
10,85Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
10,79Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.082Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
10,44Finn Connor Saint, Fana IL01.09.081Leikvang, Fana Kengurukarusell 113.01.22
10,43Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
9,71Sigve Mjølkalid, Hattfjelldal IL24.03.081Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
9,67Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.082Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,47August Lundholm, Byåsen IL26.05.082Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
9,32Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.083Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
9,04Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.083Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
-----10--------------------
9,04Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
8,97Birkir Elias Stefansson, Hvam IL27.02.081Hvam, UKI Hoppstevne 128.03.22
8,87Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.082Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
8,58Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.083Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
8,52Viktor Stattin, IK Hind04.04.082Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
8,33Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.083Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,93Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp09.12.21
6,39Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp09.12.21
6,18Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.083 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp09.12.21
4,75Vegard Gaustad, Ås IL12.06.081Ås, Kretsstevne07.03.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,40Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
10,89Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
10,71Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
10,65Markus Steinnes, Dimna IL15.03.081 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
10,30Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.083 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
10,17Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
9,85Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,32Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.085 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,31Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.082 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
9,29August Lundholm, Byåsen IL26.05.083 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
-----10--------------------
7,84Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082 (G-13)Overhalla, Seriestevne15.12.21
7,81Leo Mathias Alexandre Laborde-Røren, IL i BUL21.08.086 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,07Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.082 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
7,03Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.087 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
6,99Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.088 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
6,95Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.082 (G-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
6,95Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.089 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
6,94Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.083 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
6,75Oliver Pedersen Næstby, Bækkelagets SK19.04.0810 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
6,43Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.084 (G-13)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
-----20--------------------
5,61Isak Østbye Lysnes, BUL-Tromsø Friidrett28.07.081 (G-13)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,22Sigve Holten, Surnadal IL20.02.081Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
9,81Isaak Torin Huitson, Sandnes IL11.02.081Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
9,80Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
9,69Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,47Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081Notodden, Klubbstevne 117.02.22
9,19Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett04.02.082Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,09Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081Hvam, Norgeslekene22.01.22
9,06Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
8,91Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.081Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
8,91Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Florø, SSF-leikane 202212.03.22
-----10--------------------
8,90Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.084Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,67Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.085Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,65Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.082Hvam, Norgeslekene22.01.22
8,60Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.08Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
8,59Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.083Hvam, Norgeslekene22.01.22
8,05Osvald Vik, Sandnes IL14.02.082Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
8,02Nicolai Andrés Eide, Holmemstranda IL28.07.082Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
7,92Kristian Heggtveit Andersen, IK Grane14.06.081Arendal, Grane Games 202205.02.22
7,91Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
7,91Espen Pedersen, Skarphedin IL06.05.085 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
-----20--------------------
7,78Eirik Olsen, Herkules Friidrett21.03.081Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
7,70Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.081Sandnes, Virusleikane16.01.22
7,45Sverre Gudmestad Jensen, Haugesund IL13.11.081Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
7,37Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.082Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
7,27Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
7,17Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.081Leikvang, Fana Kengurukarusell 224.02.22
7,16Jacob Kristoffersson Traaen, Ski IL Friidrett24.08.082Ski, Kretsstevne15.03.22
7,00Filip Yuyani Reshane, Nittedal IL26.01.081Nittedal, Treningsstevne07.04.22
6,98Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.083Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
6,94Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.087 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp13.03.22
-----30--------------------
6,90Nicolai Schøyen-Nordbye, Haugesund IL29.04.082Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
6,86Matias Herdlevær Refvik, Norna-Salhus IL02.06.082Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
6,64Johan Adolfsen, Sandnes IL07.02.082Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
6,58Simon Kaarbø, IK Hind15.04.082Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
6,32Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.084Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
6,30Naren Willis, Florø Turn og IF04.11.082Florø, SSF-leikane 202212.03.22
6,21Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
6,19Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.085Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
6,14Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.086Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
6,06Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.087Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
-----40--------------------
6,04Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.088Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
5,99Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.089Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
5,82Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.0810Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
5,77Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.0811Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
5,74Sigurd Mengshoel Gausemel, Nittedal IL21.04.081Nittedal, Treningsstevne03.03.22
5,71Chris Hansen, Bodø Friidrettsklubb28.11.081Bodø, Treningsstevne06.04.22
5,27Rikard Lillefosse, Ørsta IL18.11.081Ørsta, Treningsstemne31.03.22
4,35Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0812Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
3,25Vegard Haugen, Sandnes IL18.06.086Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,03Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
18,40Simon Kaarbø, IK Hind15.04.082Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,04Neo Dobson, Haugesund IL12.06.071-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
7,34Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,38Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,47Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,50Benjamin Reyes, Romerike Friidrett30.04.071-fi Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,52Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.072-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,52Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,56Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.076-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,60Josh Anthony Bjerke, Sandefjord Turn & IF14.09.071-h1 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,62Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.071-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
-----10--------------------
7,66Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.071 (G-14)Hvam, Låvefesten04.12.21
7,70Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.072Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
7,71Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072-fi Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,72Benjamin Moen, Fana IL19.07.072Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
7,77Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.072-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
7,79Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
7,79Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.073 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
7,80Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.072Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
7,80Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.073 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
7,80Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.074 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
-----20--------------------
7,81Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.072Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
7,82Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.071 (G-14)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
7,82Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,84Christian Kjeldsberg Johansen, Utleira IL Friidrett06.03.072 (G-14)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
7,87Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.073-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,87Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.072-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,88Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.074Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
7,91Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.075-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,93Michail Alexandros Antonakopoulos, Gui Sportsklubb23.06.074-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,96Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.077-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----30--------------------
7,97Egil Dalhaug, Helland Ungdomsskule24.03.073-fi (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,06Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.073-h1 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,06Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.078-fi-A (MS)Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
8,11Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.071Haugesund, Treningsstevne sprint 130.03.22
8,12Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,12Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.075 (MS)Grimstad, Løpestevne17.02.22
8,12Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,13August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,13Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.072Ranheim, Klubbmesterskap20.03.22
8,13Håkon Rønning-Hansen, BUL-Tromsø Friidrett09.01.071Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
-----40--------------------
8,15Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.077-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,17Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.076-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,18Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.072-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,19Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.073-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,19Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.074-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,20Sivert Lillebø Eitveit, Ulstein Ungdomsskule17.09.074-fi (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,22August Grimeli, Flåværingen IL08.01.075-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,22Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.073Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
8,24Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Notodden, Klubbstevne 117.02.22
8,25Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.072Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
-----50--------------------
8,33Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.074Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
8,34Anes Maksumic, Brattvåg Ungdomsskule15.01.075-fi (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,34Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.075-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,36Leon André Erviksæter Solvåg, Ørsta IL14.10.073-h2 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,37Kitsadakon Mangkala, Brattvåg Ungdomsskule075-fi (G-13)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,37Lucas Vold Moen, Måndalen IL30.07.076-fi (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,37Magnus Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb20.02.071 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
8,40Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.071Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
8,43Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.071Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
8,49Simen Furuseth, Bøler IF11.03.076-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----60--------------------
8,54Elias Vikestrand, Brattvåg Ungdomsskule20.03.075-h2 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,54Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.072 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
8,57Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,58William Bjørnevik, Sykkylven IL27.04.074-h1 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,60Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.072Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
8,61Nicolai Støre Olsen, Romerike Friidrett30.03.076-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,65James Carlos Oco Berntzen, Ulstein Ungdomsskule03.11.075-h1 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,66Ådne Wilter, Ørsta IL14.05.076-h2 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,68Erling Brekke, Bøler IF15.05.076-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,72Fredrik Solheim, Sykkylven IL24.01.077-h2 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
-----70--------------------
8,78Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.072Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
8,79Luca Sætre Thorholm, Ulstein Ungdomsskule06.07.078-h2 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,84Lars Skogseth Stevens, Trondheim Friidrett03.05.073Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
8,91Lasse Strijbos, Nordre Land friidrett11.11.074-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,92Ørjan Hurlen, Sykkylven IL05.03.076-h1 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,94Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.073Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
9,05Omar Awad, Brattvåg Ungdomsskule077-h1 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
9,15Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.076-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
9,25Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.076-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,48Jesper Rom Havaas, Lyngdal IL05.03.071Lyngdal, Klubbstevne20.01.22
-----80--------------------
9,48David Askeland, Sørild FIK14.07.073 (MS)Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
9,51Eskil Kristiansen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.074 (G-14)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,90Fynn Luca Daniel (GER), Tomrefjord Skule16.02.072-fi (G-14)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,8Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Leirvik, Hallstemne05.02.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,14Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.071-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
12,29Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071 (G-15/19)Sandnes, Virusleikane16.01.22
12,36Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.072-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
12,38Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.073-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,27Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,62Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,74Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.073-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
23,80Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,91Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
24,07Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,22Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071-h1 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
24,45Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.072Hvam, Norgeslekene23.01.22
24,45Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.072-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,46Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071-h1 (G-15/17)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
-----10--------------------
24,87Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
24,88Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.072-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,96Benjamin Reyes, Romerike Friidrett30.04.073-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
25,18Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.071-h2 (G-15/17)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
25,19Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.071-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
25,35Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.072-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
25,36Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.071-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
25,41Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
25,51Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071-h1Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
25,56Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
-----20--------------------
25,64Magnus Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb20.02.072Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
25,66Benjamin Moen, Fana IL19.07.072-h1Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
25,85Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071-h1 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
25,88August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
25,90Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.072-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
25,94Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.072-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,00Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.073-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
26,07Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.074-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
26,12Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,21Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.075-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
-----30--------------------
26,21Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.072-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
26,25Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.074-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
26,48Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.072 (G-14)Grimstad, Teststevne16.12.21
26,51Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.072 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
26,54Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.072-h2Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
26,57Michail Alexandros Antonakopoulos, Gui Sportsklubb23.06.073-h1 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
26,58Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.073-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
26,61Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,84Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.071Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
26,91Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.071Haugesund, Treningsstevne sprint 130.03.22
-----40--------------------
27,13Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.074-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,25August Grimeli, Flåværingen IL08.01.073-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
27,39Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.072Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
27,48Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.072 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
27,53Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h3 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
27,59Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.073Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
27,79Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.074-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
28,07Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.074-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
28,18Isak Gilje Raustein, Hinna IL24.06.072-h3 (G-15/17)Sandnes, Virusleikane16.01.22
28,22Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.075-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
-----50--------------------
28,33Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.075-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
28,60Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.073 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
28,61Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.074 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
28,85Lars Skogseth Stevens, Trondheim Friidrett03.05.074Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
29,77Jonas Lid, Snøgg Friidrett28.05.074-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
30,68Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.074-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
30,96Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.074-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
31,61David Askeland, Sørild FIK14.07.073 (MS)Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
31,89Lasse Strijbos, Nordre Land friidrett11.11.075-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,12Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
56,25Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.071Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
56,62Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.07Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
56,75Magnus Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb20.02.072Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
1,05,04Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.071 (G-14)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
1,05,55Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.072Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
1,18,93David Askeland, Sørild FIK14.07.072 (MS)Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,90Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.071 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,31,38Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.071-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,32,92Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.072 (G-14)Hvam, Låvefesten04.12.21
1,34,03Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
1,34,49Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.073 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,35,10Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.073 (G-14)Hvam, Låvefesten04.12.21
1,36,09Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
1,36,53Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.073-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,36,88Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,37,34Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----10--------------------
1,38,69Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.077-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,40,44Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.075 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,41,46Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.076 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,41,53Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,41,66Siem Mengisteab Debesai, Hamar IL05.05.072-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,41,96Erling Brekke, Bøler IF15.05.073-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,42,06Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.074-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1.43,49Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.071 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
1,44,52Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.075-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,47,42Jonas Lid, Snøgg Friidrett28.05.076-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----20--------------------
1,47,98Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.0710 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,48,70Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071Ranheim, Klubbmesterskap20.03.22
1.51,17Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.072 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
2,20,67Lasse Strijbos, Nordre Land friidrett11.11.077-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,54Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,02,11Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.071-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,02,79Magnus Øyen, Rindal IL26.04.072-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,03,80Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.073-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,06,51Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.073 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
2,06,95Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.075-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,07,85Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.076-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,08,03Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.077-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,11,05Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,11,79Sven Nevin, Strindheim IL04.07.072-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
-----10--------------------
2,12,90Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.073-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,14,57Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,15,82Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.078-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,18,21Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,18,95Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,19,04Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,19,15Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.073-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,21,42Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.071Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
2,22,18Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.076-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,26,15Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
-----20--------------------
2,31,01Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.072Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
2,31,64Falk Halkier Egelie, IL Runar01.10.075-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,34,04Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2,34,52August Skretting Paus, IL Tyrving26.08.076-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,35,42Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.072Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
2,37,21Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2,39,18Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071Sandnes, Virusleikane16.01.22
2,39,98Isak Gilje Raustein, Hinna IL24.06.072Sandnes, Virusleikane16.01.22
2,50,99Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.077 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
2,56,44David Askeland, Sørild FIK14.07.072 (MS)Grimstad, Løpestevne17.02.22
-----30--------------------

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,05,59Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.071Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,15,75Magnus Øyen, Rindal IL26.04.072Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,23,50Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.073Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,24,87Sven Nevin, Strindheim IL04.07.074Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,25,70Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,27,42Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.076Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,31,54Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.077Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,38,54Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.078Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,41,04Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
4,44,67Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.072Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
-----10--------------------
4,44,73Sebastian Børset, Rindal IL28.12.079Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
5,00,5Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073 (G-13/15)Leikvang, Nornamesterskapet21.01.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22,72Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.071Haugesund, Kretsstevne29.01.22
9,54,57Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.072 (MS)Hvam, Norgeslekene23.01.22
10,14,47Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.071Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,86Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
9,01Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
9,28Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.072Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,35August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,44Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
9,52Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.073Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
9,66Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071Ranheim, Klubbmesterskap20.03.22
9,70Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.076Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
10,13Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.074Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
-----10--------------------
10,40Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071-h1 (G-14)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
10,49Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.076Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
10,56Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.072-h2 (G-14)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
10,61August Grimeli, Flåværingen IL08.01.075Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
11,32Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.071Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,71August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,25,67Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
9,26,48Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.072Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,27,59Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,03,05Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.074 (MS)Randers/DEN, DM Kapgang05.02.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,74Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.07Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
1,71Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,68August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,65Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
1,65Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.073Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,60Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,60Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,55Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.071 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,55Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.071Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
1,54Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
-----10--------------------
1,52Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,50August Grimeli, Flåværingen IL08.01.075Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,50Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.076 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,50Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
1,47Bjart Sandvik Bø, Fitjar IL21.12.072Leirvik, Hallstemne05.02.22
1,47Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071Ranheim, Klubbmesterskap20.03.22
1,46Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,45Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.072 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,45Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.074Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,40Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.073 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
-----20--------------------
1,40Hallvard Husa, T&IF Viking02.12.073 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,40Simen Furuseth, Bøler IF11.03.077 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,35Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.071 (G-14)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
1,30Wolfgang Fredrik Blom, T&IF Viking24.02.075 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,30Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.071Ski, Kretsstevne15.02.22
1,25Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Treningsstevne08.02.22
1,15Anton Pisano, Bremnes IL04.09.072Bømlo, Seriestevne11.11.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071Ørsta, Treningsstemne31.03.22
1,37Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Bømlo, Seriestevne07.04.22
1,30Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071 (G-14)Hov i Land, KM hopp u/tilløp23.11.21
1,30Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
1,26Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.071Ski, Kretsstevne15.03.22
1,20Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
1,20Nikolai Toft Noreng, Egersunds IK18.01.071Egersund, Hopp uten tilløp22.02.22
1,18Tristan Emil Brekke Nøttveit, T&IF Viking05.09.071 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,15Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.072 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,13Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071Tvedestrand, Treningsstevne30.03.22
-----10--------------------
1,10Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.073 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,10Hallvard Husa, T&IF Viking02.12.073 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,10Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.073 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,10Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.072Ski, Kretsstevne15.03.22
1,05Simen Nygaard, Ask Friidrett26.06.071Askøy, Seriestevne i hopp u/t29.11.21
1,05Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072Tvedestrand, Treningsstevne30.03.22
1,00Wolfgang Fredrik Blom, T&IF Viking24.02.076 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,00Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.071 (G-14)Berg, Kretsstevne01.12.21
0,99Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.072 (G-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
0,95Sakarias Breivik, Ask Friidrett09.09.072Askøy, Seriestevne i hopp u/t29.11.21
-----20--------------------
0,90Anton Pisano, Bremnes IL04.09.072Bømlo, Seriestevne11.11.21
0,90Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
0,90Simon Fossdal, Osterøy IL21.12.072Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,10Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071 (G-14)Hvam, Låvefesten04.12.21
2,92August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071Bærum, Pole vault meeting29.01.22
2,90Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.072Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,40Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.074Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,40Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.075Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,30Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.077 (G-13/15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
2,30Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.074Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,92Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.071 (G-14)Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,50Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.21
5,57August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
5,54Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
5,46Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.07Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
5,36Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
5,34Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,33Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,28Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,23Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071 (G-15/16)Sandnes, Virusleikane15.01.22
5,22Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
-----10--------------------
5,14Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.073Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,10Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
5,10Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.074 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
5,08Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.073Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
5,06Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.073 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,05Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.071 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
4,98Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.072 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
4,89Michail Alexandros Antonakopoulos, Gui Sportsklubb23.06.074Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,88Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.071Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
4,85Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.071Ranheim, Klubbmesterskap20.03.22
-----20--------------------
4,77Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.076 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
4,77Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071Finnsnes, Lengdestevne 31.03.22
4,74Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
4,71August Grimeli, Flåværingen IL08.01.075Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,62Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.077Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,53Markus Nordviken, Bøler IF24.10.077Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
4,36Lars Skogseth Stevens, Trondheim Friidrett03.05.072Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
4,35Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
4,18Jesper Rom Havaas, Lyngdal IL05.03.071Lyngdal, Klubbstevne20.01.22
4,16Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.071Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
-----30--------------------
3,97Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.072Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
3,77Abbas Hasan, Sandane Turn og Idrettslag071Sandane, Innandørsstemne25.01.22
3,61Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.072Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
3,50Lasse Strijbos, Nordre Land friidrett11.11.075Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,04David Askeland, Sørild FIK14.07.071 (MS)Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,91Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071 (G-14)Bærum, Hopp uten tilløp25.10.21
2,67Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,59Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Bømlo, Seriestevne10.03.22
2,59Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071Ørsta, Treningsstemne31.03.22
2,55Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.077 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,54Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-14)Hov i Land, KM hopp u/tilløp23.11.21
2,52Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Notodden, Klubbstevne 117.02.22
2,52Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.071Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
2,51David Nyhus, IF Hellas28.02.071 (G-14)Drammen, KM23.11.21
2,50Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
-----10--------------------
2,49Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.071 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
2,48Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.072 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
2,43Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.072 (G-14)Hov i Land, KM hopp u/tilløp23.11.21
2,43Vemund Sylling Kornerud, IF Hellas31.07.071Drammen, KM22.03.22
2,42Gunnar Bjerva, Ås IL30.01.071Ås, Kretsstevne07.03.22
2,41Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,41Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.079 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,40Wolfgang Fredrik Blom, T&IF Viking24.02.073 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
2,39August Grimeli, Flåværingen IL08.01.0710 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,38Peter Raabakken, Overhalla IL05.08.071 (G-14)Overhalla, Seriestevne15.12.21
-----20--------------------
2,38Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.071Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
2,34August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.0713 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,31Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.074 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
2,31Adrian Olsen, Sømna IL05.10.071Berg, Innendørsstevne19.01.22
2,31Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Treningsstevne11.02.22
2,30Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
2,30Lars Skogseth Stevens, Trondheim Friidrett03.05.072Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
2,29Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.0714 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,28Tristan Emil Brekke Nøttveit, T&IF Viking05.09.075 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
2,25Nikolai Toft Noreng, Egersunds IK18.01.071Egersund, Hopp uten tilløp22.02.22
-----30--------------------
2,24Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.071 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
2,20David Askeland, Sørild FIK14.07.073 (MS)Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
2,18Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.072 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
2,14Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.071Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
2,13Theodor Raunholm, Stord IL29.05.071Leirvik, Seriestemne24.01.22
2,09Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
2,09Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.0715 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,05Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.071Ski, Kretsstevne15.02.22
1,92Anton Pisano, Bremnes IL04.09.072Bømlo, Seriestevne11.11.21
1,90Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.071 (G-14)Berg, Kretsstevne01.12.21
-----40--------------------
1,87Muhammed Rejeb, Stord IL12.07.072Leirvik, Seriestemne24.01.22
1,38Simon Fossdal, Osterøy IL21.12.073Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,75Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
11,99Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.072Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
11,79August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
11,48Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
11,22Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
11,07Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
10,12August Grimeli, Flåværingen IL08.01.074Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,34Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.071Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
8,78Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.075Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,41Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-14)Hov i Land, KM hopp u/tilløp23.11.21
6,87Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.072 (G-14)Hov i Land, KM hopp u/tilløp23.11.21
6,86Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.071Tvedestrand, Treningsstevne09.02.22
6,42Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.072Tvedestrand, Treningsstevne09.02.22
6,32Nikolai Toft Noreng, Egersunds IK18.01.071Egersund, Hopp uten tilløp27.01.22
6,10Gunnar Bjerva, Ås IL30.01.071Ås, Kretsstevne07.03.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,68Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
12,66Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
12,60Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.072Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
11,42William Strøm Johansen, Kolvereid IL03.01.073Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
11,17Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
11,09Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.074Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
10,74Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.071Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
10,53Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.071 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
10,20Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.071Ski, Kretsstevne15.03.22
10,19Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.075Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
-----10--------------------
9,96Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.071 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,55August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
9,46Tristan Emil Brekke Nøttveit, T&IF Viking05.09.072 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
9,44Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
9,39Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.071Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
9,28Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,91Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071Tvedestrand, Treningsstevne09.02.22
8,87Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.073 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
8,68Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.072Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
8,65Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.074 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
-----20--------------------
8,65Hallvard Husa, T&IF Viking02.12.074 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
8,64Wolfgang Fredrik Blom, T&IF Viking24.02.076 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
8,59Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Notodden, Klubbstevne 117.02.22
8,36Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,15Lasse Strijbos, Nordre Land friidrett11.11.076Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,10Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
7,98Adrian Olsen, Sømna IL05.10.072Berg, Kretsstevne23.02.22
7,89Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.077Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
7,88Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.071 (G-14)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
7,55Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.072Ski, Kretsstevne15.03.22
-----30--------------------
7,52Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.078Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
7,47Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072Tvedestrand, Treningsstevne09.02.22
7,45Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.072 (G-14)Hvam, Låvefesten04.12.21
7,26Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.071Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
6,87Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071Ørsta, Treningsstemne31.03.22
6,12Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.079Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,26Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.075 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
9,16Mathias Røstad-Larsen, Horten Friidrettsklubb01.06.076 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,50Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Treningsstevne11.02.22

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3491Melvin Tollefsen, Moss IL
7,82-5,36-12,11-1,55-9,87-2,60-2,26,15
15.01.071Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2652Edvin Rooth, Lambertseter IF
8,16-4,74-8,81-1,46-10,15-1,50-2,34,04
06.01.072Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2305Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb
9,30-4,35-7,45-1,52-11,00-2,60-2,37,21
18.12.073Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,21Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061Haugesund, Kretsstevne29.01.22
7,22Christian Wright, IL Tyrving17.03.064-fi (MS)Bærum, Sprintstevne21.01.22
7,25Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,31Gabriel Sanders, IL i BUL11.07.061 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,32Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.064-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,33Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.065-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,35Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,43Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,45Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
7,47Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.063Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----10--------------------
7,48Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.062 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,52Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.063-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,58Vegard Rinde, Fana IL03.01.062Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,61Theodor Pedersen, IK Våg25.05.064-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,64Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.064-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,64Hakim Andersen, Fana IL16.01.065-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,64Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.066-sf2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,65Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,65Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.062 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
7,66William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.065-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----20--------------------
7,66Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
7,67Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061Haugesund, Treningsstevne sprint 130.03.22
7,68Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,72Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
7,73Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,73Kjell Kubon, Fana IL16.08.067-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,75Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.06Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
7,78Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.061Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
7,78Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
7,79Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.063Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
-----30--------------------
7,81Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
7,82Isak Leander Støylen, Sykkylven IL27.04.062-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
7,83Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.066-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,84Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.065-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,87Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.062-h2 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
7,91Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.065-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,95Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.064 (G-15/18)Sandnes, Virusleikane15.01.22
7,95Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.064Haugesund, Innendørsstevne1 202219.01.22
7,96Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,97Sivert Myren Viken, Harøy Ungdomsskule23.03.062-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
-----40--------------------
8,02Oscar Rekdal Misfjord, Helland Ungdomsskule24.04.064-fi (G-15)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,02Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.067-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,03Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.065Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
8,05Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,07Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.066-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,09Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.061-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
8,09Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065 (G-16/18)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
8,10Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.062Hvam, Norgeslekene22.01.22
8,11Sebastian Aam Hjorthaug, Ørsta IL16.06.063-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,14Benjamin Johansen, Helland Ungdomsskule28.06.064-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
-----50--------------------
8,16Alf-Joakim Esosa Valde, Brattvåg Ungdomsskule01.03.064-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,17Eskil Grimstad Kirkebø, Hareid IL27.08.062 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
8,19Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.066 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
8,20Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.061 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne03.12.21
8,22Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.061 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
8,25Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.064-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,26Lukas Stafseth Otterlei, Brattvåg Ungdomsskule22.04.065-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,27Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.066-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,28Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.067Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
8,31Steffen Bjørdal Voldsund, Brattvåg Ungdomsskule07.04.066-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
-----60--------------------
8,33Noa Hjelle Grande, Harøy Ungdomsskule08.07.067-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,34Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.062Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
8,35Mathias Belden, Sykkylven IL15.11.066-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,35Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.065-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,36Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.062 (G-15)Hvam, Låvefesten04.12.21
8,42Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061Lyngdal, Klubbstevne20.01.22
8,44Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.066-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,46Ali Awad, Brattvåg Ungdomsskule11.04.067-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,46Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
8,54Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.067-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
-----70--------------------
8,55Noah Østvik, Salangen Friidrett02.12.061 (G-15)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
8,87Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.068-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,90Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Treningsstevne11.02.22
8,99Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.068Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
9,95Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.062 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne03.12.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,25Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061-sf2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,88Johannes Geir Einarsson (ISL), Åfarnes Skole22.07.061-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21
8,19Robert Constantin Dulgheru (ROU), Brattvåg Ungdomsskule19.05.065-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup semifinale sør 202109.11.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,6Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Leirvik, Hallstemne05.02.22
7,8Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.062Leirvik, Hallstemne05.02.22
8,3Aron Fosseli Mørkestøl, Kristiansands IF Friidrett15.09.062Kristiansand, Treningsstevne21.01.22
9,4Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.063Kristiansand, Treningsstevne21.01.22
7,1Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061Kristiansand, Treningsstevne21.01.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062-h3 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
12,47Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
12,87Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,71Christian Wright, IL Tyrving17.03.061-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,77Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.062-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,87Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,06Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
23,16Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,36Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061-h3 (G-15/17)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
23,43Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061-h5Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,45Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.062-h5Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,62Vegard Rinde, Fana IL03.01.062-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,01Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.063-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
-----10--------------------
24,01Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.063-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,10Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,32Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.062-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,40Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061-h2Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
24,49Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.061 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
24,54Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.063-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,58Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062 (MS)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
24,60Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061-h1Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
24,69Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,78Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.061-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
-----20--------------------
24,81Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.064-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,83Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.061Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22
24,92Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.063-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,96William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
25,11Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.062-h2Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
25,17Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061Haugesund, Treningsstevne sprint 130.03.22
25,26Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.063-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
25,38Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.062Hvam, Norgeslekene23.01.22
25,38Hakim Andersen, Fana IL16.01.064-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
25,41Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062-h1 (G-15)Hvam, Låvefesten04.12.21
-----30--------------------
25,51Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.06Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
25,63Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
25,77Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.062-h2 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
25,83Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h1 (G-15/17)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
25,94Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.062 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
26,03Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.065-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
26,03Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.062-h1Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
26,17Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.064 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
26,17Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.064-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,19Alexander Helland, Norna-Salhus IL21.10.063-h1Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
-----40--------------------
26,20Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.062-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
26,32Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.064-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,40Matteus Fossum, Skogn IL03.04.062Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22
26,60Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.063-h1Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
26,65Eskil Grimstad Kirkebø, Hareid IL27.08.063 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
26,81Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.064-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,97Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.062Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
27,09Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.064 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
27,10Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.064-h1 (G-15)Hvam, Låvefesten04.12.21
27,10Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.064-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
-----50--------------------
27,12Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.063-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
27,30Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.064-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,32Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.065-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,36Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.063-h2 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
27,42Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.063Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22
28,03Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.064-h1 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
28,13Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
28,57Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.065-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
29,38Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.065Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,06Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.062 (MS)Grimstad, Løpestevne17.02.22
25,18Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.063-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,22Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061 (MS)Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
55,05Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.061Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
55,21Vegard Rinde, Fana IL03.01.062Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
56,50Theodor Pedersen, IK Våg25.05.061 (MS)Grimstad, Løpestevne17.02.22
1,02,56Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.063 (MS-Para)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,42Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,34,96Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.063 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,37,45Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,40,03Sander Ekeberg, FIK Orion11.09.062Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,40,79Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.063Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,24Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.063 (MS)Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
2,00,89Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,01,17Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.062-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,02,25Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.063-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,03,15Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,03,20Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.064-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,05,89Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.064Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,06,42Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.061-h1Hvam, Norgeslekene23.01.22
2,07,38Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,07,75Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.062-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
-----10--------------------
2,08,47Matteus Fossum, Skogn IL03.04.063-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,09,25Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.065Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,15,09Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.061Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
2,18,65Vilmer Heidum Hasvoll, Sportsklubben Vidar23.03.066Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,18,84Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.062Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
2,18,99Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.061 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
2,19,07Sondre Walvik, Mandal & Halse IL066 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
2,19,43Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061-h1 (Para)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,25,24Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.067Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,25,83Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.063Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
-----20--------------------
2,26,29Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2,26,89Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.068Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,30,88Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.069Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,33,08Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.0610Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,33,72Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2,34,35Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2,38,38Noah Østvik, Salangen Friidrett02.12.061 (G-15)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,83Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.067 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,39,38Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,05,42Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.061Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,17,39Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,18,32Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.063Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,18,39Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.064Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,19,97Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.065Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,21,46Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.066Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,24,62Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.067Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,29,92Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.068Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,44,63Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (Para)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,45,29Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.061Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
-----10--------------------
5,15,10Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.063 (MS)Grimstad, Løpestevne17.02.22
5,19,00Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.062Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,58,52Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
9,15,30Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.061Haugesund, Kretsstevne29.01.22
9,39,88Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (MS)Hvam, Norgeslekene23.01.22
10,43,22Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.062Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
11,23,62Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.061Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-fo (G-15)Bærum, Nasjonalt stevne korthekk26.08.21
8,91Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061 (G-15)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
9,00Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062 (G-15)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
10,12Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061 (G-15)Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,30Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
8,40Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
8,45Vegard Rinde, Fana IL03.01.063-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
8,85Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
8,86Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.063-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
8,98Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.064-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
8,99Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
9,09Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
9,44Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22
9,48Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
-----10--------------------
9,48Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.066-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
9,87Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
10,05Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.065-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
10,19Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
10,35Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.064 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
1,84Tobias Heldal, Fana IL20.04.062Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,81Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.063Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,75Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.061Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,75Johannes Handeland, Fana IL28.10.064Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,75Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,70Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061 (G-15)Hvam, Låvefesten04.12.21
1,70Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Haugesund, Innendørsstevne1 202219.01.22
1,70Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061 (MS)Haugesund, Innendørsstevne1 202219.01.22
1,70Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.063Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
-----10--------------------
1,70Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.066Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,67Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,65Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.062 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,64Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,60Noah Østvik, Salangen Friidrett02.12.062 (G-15)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
1,60Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061Ski, Kretsstevne15.02.22
1,58Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,58Hakim Andersen, Fana IL16.01.062Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
1,55Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.062 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
1,55Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne10.03.22
-----20--------------------
1,55Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.065 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,50Eskil Dahl Marstein, Gui Sportsklubb07.11.066 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,50Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.061Hvam, Norgeslekene22.01.22
1,50Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.062Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
1,45Daniel Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.061Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
1,40Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061 (MJ)Ranheim, Hoppstevne27.01.22
1,35Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.062 (MJ)Ranheim, Hoppstevne27.01.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-15)Hov i Land, KM hopp u/tilløp23.11.21
1,45Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
1,40Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061 (G-15)Drammen, KM23.11.21
1,30Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.061Ranheim, Hoppstevne27.01.22
1,29Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061Ski, Kretsstevne15.03.22
1,25Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.061 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
1,25Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
1,20Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
1,20Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Treningsstevne09.02.22
1,16Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061 (G-14)Ranheim, Hoppstevne27.01.22
-----10--------------------
1,15Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.061Bømlo, Seriestevne10.02.22
1,11Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061Bergen/La, Hopp u/t03.12.21
1,10Vilgot Wold, IF Sturla04.12.062Drammen, KM22.03.22
1,03Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061Ørsta, Treningsstemne31.03.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,80Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3,80Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
3,50Kjell Kubon, Fana IL16.08.062Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
3,30Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062 (G-13/15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
3,30Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.061Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
3,30Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,06Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.061 (G-15)Grimstad, Treningsstevne11.12.21
3,00Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,80Tobias Nordtveit Knudsen, Gui Sportsklubb15.05.064Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,70Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
-----10--------------------
2,50Eskil Dahl Marstein, Gui Sportsklubb07.11.062 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene 202117.09.21
2,30Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
5,97Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
5,95Kjell Kubon, Fana IL16.08.063Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
5,94Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061Ranheim, Klubbmesterskap20.03.22
5,87Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.064Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
5,77Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.065Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
5,73Tobias Heldal, Fana IL20.04.061Leikvang, Fana Kengurukarusell 224.02.22
5,67Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061 (G-15)Hvam, Låvefesten04.12.21
5,67Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
5,66Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.061Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----10--------------------
5,62Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
5,50Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,47Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
5,44Hakim Andersen, Fana IL16.01.0610Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
5,43Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.062Hvam, Norgeslekene23.01.22
5,42Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.062 (G-15)Hvam, Låvefesten04.12.21
5,42Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.063Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,38Daniel Villa, Trondheim Friidrett12.03.061Ranheim, Hoppstevne27.01.22
5,28Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.0612Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
5,25Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.0613Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
-----20--------------------
5,23Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.062Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
5,18Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
5,16Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.0614Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
5,15Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
5,03Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.062 (G-15)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
4,99Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.0611Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,89Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.063Hvam, Norgeslekene23.01.22
4,89Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.065 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
4,78Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061 (G-15)Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
4,73Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
-----30--------------------
4,70Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.062 (G-15/16)Sandnes, Virusleikane15.01.22
4,48Daniel Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.063 (G-15)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
4,45Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.064Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
4,23Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.062Lyngdal, Klubbstevne20.01.22
4,07Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.063Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
4,03Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.06Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,29Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
5,31Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.068Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,01Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-15)Hov i Land, KM hopp u/tilløp23.11.21
2,92Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-15)Overhalla, Seriestevne15.12.21
2,90Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.061 (G-15)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,73Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
2,72Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Ranheim, Hoppstevne27.01.22
2,72Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,66Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061 (G-15)Bergen/La, Seriestevne09.07.21
2,63Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-15)Sande, Treningsstevne20.09.21
2,63Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061 (G-15)Drammen, KM23.11.21
2,62Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne10.02.22
-----10--------------------
2,62Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.062Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
2,59Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
2,57Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,56Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.065 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,56Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,55Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
2,52Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Berg, Kretsstevne23.02.22
2,50Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.061Kristiansand, Treningsstevne21.01.22
2,47Vilgot Wold, IF Sturla04.12.062Drammen, KM22.03.22
2,46Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.062 (G-15)Overhalla, Seriestevne15.12.21
-----20--------------------
2,42Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-15)Sande, Treningsstevne20.09.21
2,41Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.062Bømlo, Seriestevne11.11.21
2,40Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.061 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
2,38Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
2,36Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.061 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne03.12.21
2,36Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061Ørsta, Treningsstemne31.03.22
2,23Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061Bergen/La, Hopp u/t29.03.22
2,19Sebastian Torgersen, Laksevåg TIL10.09.062Bergen/La, Hopp u/t03.12.21
2,13Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Treningsstevne11.02.22
2,10Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.062Kristiansand, Treningsstevne21.01.22
-----30--------------------
1,91Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063Bergen/La, Hopp u/t29.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,72Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,24Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.063Drammen, KM22.03.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061Leikvang, Fana Kengurukarusell 113.01.22
12,27Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.062Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
11,82Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
11,68Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
10,72Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.062Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
10,65Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.064Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
10,36Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.061Hvam, UKI Hoppstevne 128.03.22
9,34Daniel Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.062 (G-15)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,97Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
11,56Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.063Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,94Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
7,36Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.062 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
6,24Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Treningsstevne09.02.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,03Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
12,58Sverre Ranes Olstad, Ranheim IL16.06.061 (G-15)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
12,22Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-15)Hvam, Låvefesten04.12.21
11,60Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
11,53Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
11,33Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-15)Sande, Treningsstevne16.12.21
9,87Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.062 (G-15)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
9,00Oliver Bråten, Flåværingen IL14.01.065 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,22Noah Østvik, Salangen Friidrett02.12.061 (G-15)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
7,86Eskil Dahl Marstein, Gui Sportsklubb07.11.066 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----10--------------------

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,85Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
13,21Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.062Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
13,01Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.063Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
12,50Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.063Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
12,21Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
12,20Sverre Ranes Olstad, Ranheim IL16.06.061Ranheim, Klubbmesterskap20.03.22
12,03Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
11,10Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.065Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
11,02Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.065Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
10,24Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
-----10--------------------
10,19Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
9,48Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.062Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22
9,23Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.061Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
9,22Petter Nedrebø Nesse, Idrettslaget Skjalg07.04.061Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
9,17Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
8,90Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Berg, Kretsstevne23.02.22
8,74Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.067 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp13.03.22
8,57Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.061Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
8,55Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Leirvik, Hallstemne05.02.22
8,52Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
-----20--------------------
8,21Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.062Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
7,38Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.06HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,17Aron Fosseli Mørkestøl, Kristiansands IF Friidrett15.09.062Kristiansand, Treningsstevne21.01.22
7,12Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061Ørsta, Treningsstemne31.03.22

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,20Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.061 (G-17)Kristiansand, Treningsstevne28.01.22

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,62Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Treningsstevne11.02.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,30Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Treningsstevne09.02.22

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4024Martin Beitnes Kreken, Modum FIK
7,68-5,47-12,21-1,64-8,99-3,80-2,33,72
23.05.061Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3357Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL
7,96-5,25-10,24-1,58-9,87-2,70-2,26,29
02.02.062Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3205Kristoffer Molenaar, Modum FIK
7,73-5,15-7,38-1,67-9,48-2,30-2,34,35
03.10.063Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,00Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,02Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.052-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,04Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051-fi-A (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
7,20Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.053-fi (MS)Bærum, Sprintstevne21.01.22
7,22Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
7,24Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.051-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,25Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051 (MS)Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
7,33Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,33Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.051-fi-B (MS)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,33Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----10--------------------
7,35Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,36Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.054-sf1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,37Christian Øydne, Søgne IL14.09.053-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,38Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,43Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.053-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,44Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.053 (MS)Grimstad, Løpestevne17.02.22
7,49Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Ørebro/SWE, Vinterspelen20.11.21
7,51Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.057-sf2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,53Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
7,53Emil Vestre, Ranheim IL14.03.053-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----20--------------------
7,53Håkon Yri Aaberg, Seljord IL14.07.054-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,55Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.054-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,55Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.052Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,57Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
7,58Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.053Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,59Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.054-h3 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,61Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.055-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,62Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-16/17)Florø, SSF-leikane 202212.03.22
7,66Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,66Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
-----30--------------------
7,66Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.056-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,66Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.056-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,67Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.056-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,68Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.054Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,69William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,70Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,73Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,73Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.056-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,74Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.053-h3 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
7,79Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054-h3 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
-----40--------------------
7,80Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.052Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
7,81Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
7,82Teodor Miller, IL Tyrving30.01.054-h1 (MS)Bærum, Sprintstevne21.01.22
7,88Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.051Sandnes, Virusleikane16.01.22
7,88Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.054 (G-16/18)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
7,92Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.052Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
7,94Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.051 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 422.09.21
7,97Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.057-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,97Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.053Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
7,98Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.058-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----50--------------------
7,99Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.058 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
8,01Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.054-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
8,06Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.056Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
8,13Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.056 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
8,15Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
8,36Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,37Ottman el Bouhali, Romerike Friidrett21.02.055-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,46Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.057 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
8,74Tobias Olsen, Salangen Friidrett17.05.051Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
8,83Axel Frei, Tingvoll FIK29.08.055Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
-----60--------------------
9,04Åsmund Hessevik Eikeland, Farsund og Lista IK19.10.054Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,10Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.052-fi-B (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,2Christian Øydne, Søgne IL14.09.051Kristiansand, Treningsstevne21.01.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052 (MS)Sandnes, Virusleikane15.01.22
11,18Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051-h3 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
12,26Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.055 (MS)Sandnes, Virusleikane15.01.22
12,46Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.054-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
12,73Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051Bodø, Treningsstevne06.04.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,84Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
22,16Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
22,25Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.052-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
22,33Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,71Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.053-h5 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
23,01Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,04Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,11Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,41Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.053-h3 (MS)Bærum, Sprintstevne21.01.22
23,43Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Ørebro/SWE, Vinterspelen20.11.21
-----10--------------------
23,55Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,60Birk Arvola, IK Hind01.04.051-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,62Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.052-h2 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
23,88Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,96Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.053-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,22Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.053-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,27Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.052-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,47Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.053-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,57William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053-h2 (G-16/17)Bærum, Julestemne 202127.11.21
24,63Håkon Yri Aaberg, Seljord IL14.07.053-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
-----20--------------------
24,70Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.052-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,71Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.054-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,72Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
24,73Teodor Miller, IL Tyrving30.01.054-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,79Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.055-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,85Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052-h2 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
24,87Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.051Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
24,96Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
24,99Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.053 (G-16)Hvam, Låvefesten04.12.21
25,01Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051-h2Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
-----30--------------------
25,23Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.052-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
25,48Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.052-h2Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
25,62Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.054 (G-16)Hvam, Låvefesten04.12.21
25,64Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.051-h3 (G-15/17)Sandnes, Virusleikane16.01.22
25,66Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.053-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
25,98Ariand Shegani, IL i BUL26.08.054-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
26,02Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
26,08Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.054-h1 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
26,21Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.051Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
26,41Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
-----40--------------------
27,15Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.055-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,32Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.052Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
27,44Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
27,78Ottman el Bouhali, Romerike Friidrett21.02.055-h2 (G-16/17)Bærum, Julestemne 202127.11.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,20Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.052-h3 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,23Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
49,89Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.053-h4 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
50,52Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
52,35Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.051-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
52,60Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
54,08Birk Arvola, IK Hind01.04.054Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
54,95Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.055Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
56,42Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
59,99Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.051Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,28Sabir Bashiir Tahlil (SOM), IL Molde-Olymp27.09.051Ulsteinvik, Treningstemne26.02.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,89Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,26,22Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.051Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,27,68Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
1,28,25Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.052 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,30,61Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,31,97Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.054 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,32,91Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.055 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,37,23Sander Fjellsol, Moelven IL06.08.053Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,37,38Henrik Stensby, FIK Orion23.08.054Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,44,11Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.057 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
-----10--------------------
1,47,07Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.059 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,34Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.051-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,54,03Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.052 (MS)Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
1,56,22Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.052-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,00,96Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.054 (MS)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,02,43Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
2,02,45Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,03,14Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.054-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,03,62Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,04,25Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.055-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,04,94Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
-----10--------------------
2,05,10Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.053-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,06,10Oliver Sund, Ranheim IL01.10.056-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,06,98Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.054-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,07,62Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.053-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene23.01.22
2,07,76Sebastian Ruud Skjelbred, IL Runar09.10.055-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,10,56Theodor Ben Zaiter Strømsvold, Idrettslaget Skjalg17.05.051Haugesund, Kretsstevne29.01.22
2,12,48Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.056-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,15,97Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.054-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene23.01.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,16Sabir Bashiir Tahlil (SOM), IL Molde-Olymp27.09.051Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36,43Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22
2,39,47Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22
2,40,21Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2,49,64Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2,50,20Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.053Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22
3,12,09Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3,17,42Torstein Penne Pedersen, Farsund og Lista IK03.04.051Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
3,17,47Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
3,17,57Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3,51,27Åsmund Hessevik Eikeland, Farsund og Lista IK19.10.053Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
-----10--------------------

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,49,93Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.051Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,04,85Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,06,08Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.053Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,09,23Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.054Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,14,94Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.055Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,15,48Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
4,17,32Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
4,20,86Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,25,00Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.053 (MS)Hvam, Norgeslekene22.01.22
4,25,52Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.058Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
-----10--------------------
4,31,57Sebastian Ruud Skjelbred, IL Runar09.10.059Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,31,97Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.0510Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
6,29,61Tobias Olsen, Salangen Friidrett17.05.051Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5.41,03Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
5.42,11Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
6.04,31Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.053 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,11,97Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.051 (MS)Hvam, Distanselørdag12.03.22
9,07,62Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.056 (MS)Hvam, Distanselørdag12.03.22
9,22,44Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.057 (MS)Hvam, Distanselørdag12.03.22
9,41,91Oliver Sund, Ranheim IL01.10.051Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
9,47,21Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.053 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
9,55,16Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.058 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,56,62Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.059 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
10,02,77Marcus Danielsen, Hamar IL10.04.0510 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
11,20,22Preben Bolsøy, Spirit Friidrettsklubb01.04.054 (MS)Sandnes, Virusleikane16.01.22

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,24Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,40Håkon Yri Aaberg, Seljord IL14.07.051Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,62Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
8,62Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
8,70Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
8,80Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.054Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,98Emil Vestre, Ranheim IL14.03.055Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
9,22Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
9,71Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.051Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
-----10--------------------
10,18Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
10,20Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.051Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,98Håkon Yri Aaberg, Seljord IL14.07.052 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
9,12Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.053 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
11,81Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.055 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,05Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.054 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10,6Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.051Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,11,78Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.051 (MS)Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,52,15Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.051 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,86Michael Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.09.051Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,85Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
1,85Oscar Stuhr, Fana IL18.04.054 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
1,83Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,75Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.052 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,73Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,73Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,70Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.052 (G-16)Hvam, Låvefesten04.12.21
1,46Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,45Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.051 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
-----10--------------------
1,45Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.057 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,40Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.051Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,62Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-16)Drammen, KM23.11.21
1,50Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
1,44Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
1,41Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051Berg, Kretsstevne30.03.22
1,30Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.051Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.03.22
1.29Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
1,25Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-16)Hov i Land, KM hopp u/tilløp23.11.21
1,20Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052 (G-16)Berg, Innendørsstevne19.01.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
4,20Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,90Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.052 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
3,90Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,00Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2,60Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,93Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
6,57Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
6,52Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
6,25Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
6,23Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
6,22Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
6,15Michael Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.09.053Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
6,02Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
5,99Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
5,79Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-16/17)Florø, SSF-leikane 202212.03.22
-----10--------------------
5,76Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,57Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051Hvam, Norgeslekene23.01.22
5,48Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.051 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
5,44Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,35William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.057 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,33Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
5,32Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.052 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
5,16Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.056 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
5,13Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.053 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
4,99Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.053 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
-----20--------------------
4,97Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.052Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
4,86Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,79Ottman el Bouhali, Romerike Friidrett21.02.059 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
4,01Tobias Olsen, Salangen Friidrett17.05.051Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,10Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-16)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,97Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052 (MS)Bærum, Hopp uten tilløp25.10.21
2,89Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
2,89Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
2,87Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,80Oscar Stuhr, Fana IL18.04.057 (G-U20)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,76Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051 (G-16)Sande, Treningsstevne20.09.21
2,74Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051 (G-16)Sande, Treningsstevne16.12.21
2,74Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.03.22
2,72Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.052Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
-----10--------------------
2,69Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Berg, Kretsstevne23.02.22
2,68Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.03.22
2,59Keerthan Sivapalan, Dimna IL28.05.052 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne28.10.21
2,59Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (G-16)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,59Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.052Berg, Kretsstevne30.03.22
2,57Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.054 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,55Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.058 (MS)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
2,53Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.053 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
2,49Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.058 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,10Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.051Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
-----20--------------------

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,93Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
12,69Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.052Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
12,43Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.053Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
12,23Thai Drager, IL i BUL16.07.054Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
10,15Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,78Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
8,49Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
7,40Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-16)Hov i Land, KM hopp u/tilløp23.11.21

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,11Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
14,86Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051Berg, Kretsstevne23.02.22
14,25Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.051Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
13,60Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052Sandnes, Virusleikane15.01.22
13,43Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
13,24Ibrahim Faisal Nader, Ikornnes Idrettslag18.06.051 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
12,61Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052Berg, Kretsstevne30.03.22
12,18Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
12,13Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051 (G-16)Sande, Treningsstevne16.12.21
11,03Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.057Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
-----10--------------------
9,98Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.05HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
9,18Åsmund Hessevik Eikeland, Farsund og Lista IK19.10.052Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
9,10Eskil Høgset, IL Norodd22.07.052Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
8,58William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-16)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,42Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
8,40Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.054Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,71Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.051Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22
7,19Tobias Olsen, Salangen Friidrett17.05.051Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,47Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
9,12Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.053 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,30Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051Berg, Kretsstevne30.03.22
9,90Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052Berg, Kretsstevne30.03.22

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,36Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.051Sortland, Blåbyen Indoor 202219.02.22

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4773Simen Johan Teigstad, IL Sandvin
7,66-6,23-11,92-1,73-8,62-4,30-2,49,64
24.10.051Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
4587Håvard Haugen, Sandnes IL
7,38-6,02-12,46-1,73-8,70-3,00-2,40,21
26.07.052Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3867Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL
7,73-5,90-12,18-1,82-9,52-2,60-3,17,57
18.05.053Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3376Tobias Rian, Ski IL Friidrett
8,15-5,33-9,98-1,46-10,18-3,60-3,12,09
12.04.054Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,01Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033-fi-A (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,01Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.031-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,07Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,14Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-fi-B (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,14Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.042-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,16Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-sf3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,16Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,20Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,24Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032-sf2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,25Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----10--------------------
7,25Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.035-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,25Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (MS)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,27Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,27Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.034-sf1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,29Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,29Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.042 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
7,31Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.041Haugesund, Kretsstevne29.01.22
7,31Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.034-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,32Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041 (MS)Grimstad, Løpestevne17.02.22
7,33Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.037-h1 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
-----20--------------------
7,35Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.046-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,37Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043-h5Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,40Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-fi-B (MS)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,42Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.042-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,45Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.041 (G-17)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,45William Kollberg, Asker Sk. Friidrett30.04.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,45Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,46Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.036-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,47Hampus Åstrand, IL Tyrving06.09.045-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,48Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Teststevne16.12.21
-----30--------------------
7,52Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.044 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
7,53Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.045-fi-A (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
7,53Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.041Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
7,56August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,57Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.031-fi-E (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,57Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.032Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,58Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
7,58Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.044-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,59Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,60Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
-----40--------------------
7,60Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.034-h2 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
7,61Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.045-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,61Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.046-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,64Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,65Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.042Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
7,66Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.032Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
7,68Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.043-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,70Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,70Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.032-h2Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
7,71Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.042Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
-----50--------------------
7,72Teodor Heldal, Fana IL08.10.042-h1Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
7,74Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032 (MS)Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
7,74Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041-h1Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
7,76André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.045-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,76Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.033-h2Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
7,78Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
7,85Birk Staven, Nesodden IF28.02.035-h1 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,85Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.047-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,87Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.033-h1Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
7,92Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.043Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----60--------------------
7,93Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042Haugesund, Innendørsstevne1 202219.01.22
7,94Kristian Elias Koppang, Gui Sportsklubb19.10.042 (G-17)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,94Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.046-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,98Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.047-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,99Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.043-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
8,11Johan Fridtjof Rosenberg, Gui Sportsklubb30.11.043 (G-17)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,11Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042-h1Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
8,33Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.044Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,36Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.037-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,45Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.045Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----70--------------------
8,47Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.041 (MJPara)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,57Ralfs Malkevics (LAT), Steinkjer Friidrettsklubb25.03.045-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,66Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.048-h2 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,71Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
7,79Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.034-h1 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,47Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.046-h2 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
8,54Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.043-h1Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,9Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (G-19)Kristiansand, Treningsstevne21.01.22
7,0Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.032 (G-19)Kristiansand, Treningsstevne21.01.22
7,1Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leirvik, Hallstemne05.02.22
7,5Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032Leirvik, Hallstemne05.02.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.043-h3 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
12,26August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (MJ19)Bodø, Treningsstevne20.01.22
12,62Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (G-15/19)Sandnes, Virusleikane16.01.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,78Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
22,00Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,15Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,38Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h6Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,40Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
22,47Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
22,48Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,53Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.032-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,66Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h8Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,77Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031-h7Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
-----10--------------------
22,79Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041-h1 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
22,80Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
23,06Tobias Johansen, IK Hind22.08.032-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,16Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,17Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h6Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,18Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.042-h1 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
23,27Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.032-h8Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,42Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,43Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,52Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.041Haugesund, Kretsstevne29.01.22
-----20--------------------
23,54Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.043-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,64Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,69Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,71Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.032-h1Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
23,72Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.033-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,78Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,79Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.044-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,82Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.033-h1 (MS)Bærum, Sprintstevne21.01.22
23,89Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033 (MS)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
23,97Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043-h1Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
-----30--------------------
24,15Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.043-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,15Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,25Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041-h2 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
24,25Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h5Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,26Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Teststevne16.12.21
24,28Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.032-h2Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
24,35André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.044-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,40August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,44Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032 (MS)Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
24,49Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h8Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
-----40--------------------
24,52Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
24,64Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.042 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
24,67Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.032Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
24,71Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.031-h3 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
24,76Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.043-h7Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,79Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.044-h2 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
24,84Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.044-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
25,06Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
25,19Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.045-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
25,31Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.032Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
-----50--------------------
25,32Kristian Elias Koppang, Gui Sportsklubb19.10.043-h1 (G-16/17)Bærum, Julestemne 202127.11.21
26,06Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.042-h3 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
26,19Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031-h4 (G-20/22)Sandnes, Virusleikane16.01.22
26,48Vetle Haugjord Rølsåsen, Nordre Eidsvoll IL12.05.043-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene23.01.22
26,64Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.043Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
26,76Johan Fridtjof Rosenberg, Gui Sportsklubb30.11.044-h1 (G-16/17)Bærum, Julestemne 202127.11.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,26Ralfs Malkevics (LAT), Steinkjer Friidrettsklubb25.03.045 (MS)Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22
24,35Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
24,57Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.031Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,25Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
48,53Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.034-fi (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
49,15Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
49,17Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.033-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
50,32Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
50,44Tobias Johansen, IK Hind22.08.035-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
51,71Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.041-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
51,88Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043 (MS)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
52,34Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.042-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
52,48Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.043-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----10--------------------
52,61William Kollberg, Asker Sk. Friidrett30.04.041-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
53,45Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.034-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
54,06André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.042-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
54,50Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041 (MS)Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
54,61August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
56,11Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
57,21Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.041 (MS)Hvam, Låvefesten04.12.21
57,71Vetle Haugjord Rølsåsen, Nordre Eidsvoll IL12.05.044-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,16Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,51Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.033 (MS)Hvam, Norgeslekene22.01.22
1,28,96Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.042 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,30,55Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.042 (MS)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
1,43,25Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.041Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,43,80Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.045 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,69John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.031-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,54,86Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.043 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
1,54,90Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (MS)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
1,55,09Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,57,75Tobias Johansen, IK Hind22.08.033-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,58,96Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,01,53Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansands IF Friidrett29.07.035 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
2,01,92Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.037 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,01,92Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.036 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
2,02,74Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.035-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
-----10--------------------
2,02,84Milan Frenay, Halden IL25.05.031 (MS)Hvam, Låvefesten04.12.21
2,04,35Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.031Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
2,04,62Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.041-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,05,08Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.042Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
2,06,61Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.034-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,07,49Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.035-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,08,21Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.041Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
2,08,23Andreas Rivenes, Sem IF11.08.031 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
2,11,63Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.033 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
2,12,02Einar Nese Johnsen, Sandnes IL06.09.042 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
-----20--------------------
2,13,37Øyvind Vegsund Staver, IL Tyrving19.03.047-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,15,89Daniel Oppen, IF Sturla26.02.034 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,29Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,41,72Jacob Løvold, Namdal løpeklubb04.12.031 (G-19)Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22
2,49,31William Kollberg, Asker Sk. Friidrett30.04.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2,51,41Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3,07,48Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3,16,59Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,57,90Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.0410 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
4,04,64Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.031Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,04,77Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,06,01Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.033Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,06,93Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.034Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,08,54Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.032 (MS)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
4,10,81Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.036Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,12,06Johannes Bredesen Øvereng, Mosjøen Friidrettsklubb26.06.037Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,12,37Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.044 (MS)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
4,17,52Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.048Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
-----10--------------------
4,26,17Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.032 (MS)Grimstad, Løpestevne17.02.22
4,26,57Einar Nese Johnsen, Sandnes IL06.09.0410Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,28,39Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.045 (MS)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
4,34,95Øyvind Vegsund Staver, IL Tyrving19.03.0411Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,40,65Eirik Clausen, Haugesund IL03.05.041Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
4,53,34Terje Ruset Alne, Haugesund IL27.07.041 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne1 202219.01.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34,33Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.032 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
8,40,17Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.0310 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
8,44,39Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.0412-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Vinthundsvintern29.01.22
8,58,15Johannes Bredesen Øvereng, Mosjøen Friidrettsklubb26.06.031 (MS)Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
9,01,22Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.043 (MS)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
9,27,54Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.048 (MS)Hvam, Distanselørdag12.03.22
9,58,11Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.041Haugesund, Kretsstevne29.01.22

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56Julian René Bastesen, Fana IL23.07.043-fi Valencia/ESP, Campeonato Autonómico Sub20 PC 202220.02.22
8,58Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,85Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
8,92Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
9,05Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
9,21William Kollberg, Asker Sk. Friidrett30.04.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
9,41Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.043Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
9,61Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.044 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
9,71August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.034Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
10,09Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
-----10--------------------

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,44,65Andreas Døske, Haugesund IL26.05.032 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,91Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
1,90Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,88William Kollberg, Asker Sk. Friidrett30.04.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,85Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.034 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
1,80August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (MJ19)Bodø, Treningsstevne20.01.22
1,80Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.044Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,80Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.03Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
1,75Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,70Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042 (MS)Haugesund, Innendørsstevne1 202219.01.22
1,70Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
-----10--------------------
1,65Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,64Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,60Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.044 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,55Daniel Oppen, IF Sturla26.02.035 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,52Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,50Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.036 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
1,45Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Treningsstevne08.02.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031 (MS)Grimstad, Nasjonalt Stevne Hopp u/t13.10.21
1,58Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-U20)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
1,45Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.033 (G-U20)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
1,45Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
1,43Magnus Løkra, IF Sturla05.05.041 (G-17)Drammen, KM23.11.21
1,40Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (MS)Evje, Klubbstevne20.12.21
1,40Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
1,35Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
1,30Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.042Drammen, KM22.03.22
1,25Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-18)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
-----10--------------------
1,23Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Treningsstemne31.03.22
1,14Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Treningsstevne09.02.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.041Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,90Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,80Sander Oppen, IF Sturla17.12.041Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,20Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.031Bærum, Tyrvinglekene 202117.09.21
3,90Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.041Ranheim, Stavstevne16.06.22
3,85William Kollberg, Asker Sk. Friidrett30.04.042Bærum, Pole vault meeting29.01.22
3,80Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.033Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,75Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.042 (G-17)Bærum, Førjulsspretten18.12.21
3,50Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (MS)Sandnes, Virusleikane15.01.22
3,50Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
-----10--------------------

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,79Christian Thomassen, Aremark IF12.03.034 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
6,67Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,64Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,60Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
6,53Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
6,39Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
6,39Teodor Heldal, Fana IL08.10.043Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,39Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.043 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
6,23William Kollberg, Asker Sk. Friidrett30.04.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
6,21Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.044Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----10--------------------
6,17Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.045Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,17Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.046Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,06Magnus Storfjord, IK Grane17.04.035 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
5,93Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,88Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (MS)Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
5,84Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
5,83Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.034Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
5,74Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
5,71Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, Kretsstevne29.01.22
5,67Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.041Ranheim, Klubbmesterskap20.03.22
-----20--------------------
5,43Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Florø, SSF-leikane 202212.03.22
5,43Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.041Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
5,15Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.042 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 324.02.22
5,10Vetle Haugjord Rølsåsen, Nordre Eidsvoll IL12.05.043Hvam, Norgeslekene23.01.22
4,97Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.041Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,87Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.042 (MS-Para)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
3,87Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.042Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,08Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.047 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,17Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
3,06Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-17)Sande, Treningsstevne16.12.21
3,06Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
3,04Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.031 (MS)Sandane, Innandørsstemne25.01.22
3,03Sondre Evensen, Tønsberg Friidrettsklubb18.10.032 (MS)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
2,99Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032 (MS)Grimstad, Nasjonalt Stevne Hopp u/t25.10.21
2,99Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (MS)Aremark, Seriestevne23.04.22
2,98Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.033 (G-U20)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,97Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (MJ)Evje, Klubbstevne20.12.21
2,97Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032 (MS)Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
-----10--------------------
2,97Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.042 (MS)Aremark, Seriestevne23.04.22
2,96Magnus Løkra, IF Sturla05.05.041 (G-17)Drammen, KM23.11.21
2,91Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.045 (G-U20)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,89Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.032 (MJ)Evje, Klubbstevne20.12.21
2,86Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033 (MS)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
2,86Jørgen Bergh, IL Koll29.12.034 (MS)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
2,85Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-18)Bergen/La, Hopp u/t07.12.21
2,83Magnus Storfjord, IK Grane17.04.033 (MS)Grimstad, Nasjonalt Stevne Hopp u/t25.10.21
2,82Mikkel Kolstad Nicolaysen, Kragerø IF Friidrett10.07.031 (G-18)Kragerø, Klubbstevne27.10.21
2,77Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
-----20--------------------
2,76Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Treningsstemne31.03.22
2,75Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-17)Kragerø, Klubbstevne27.10.21
2,74Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-17)Sande, Treningsstevne20.09.21
2,73Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
2,73Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
2,71Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,69Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.041Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22
2,69Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
2,64Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,63Martin Hauglid, Søgne IL13.06.031 (G-19)Lunde, Treningsstevne18.01.22
-----30--------------------
2,62Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.047 (MS)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
2,62Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031 (G-18)Drammen, KM23.11.21
2,62Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
2,61Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.041 (MJ)Ranheim, Hoppstevne27.01.22
2,60Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.034Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
2,55Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.032 (MS)Nittedal, Treningsstevne12.07.21
2,55Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.036 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,53Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,52Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032 (G-18)Drammen, KM23.11.21
2,51Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.031 (MS)Jessheim, Klubbstevne30.08.21
-----40--------------------
2,50Vetle Haugjord Rølsåsen, Nordre Eidsvoll IL12.05.041Brandbu, Innendørsstevne20.02.22
2,47Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
2,47Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp21.02.22
2,45Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-17)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,42Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Notodden, Klubbstevne 117.02.22
2,40Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-18)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
2,38André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.0411 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,33Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.045 (MS)Stavanger, Hoppstevne27.10.21
2,27Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp21.02.22
1,90Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.045Drammen, KM22.03.22
-----50--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,65Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.031 (MS)Leira, Treningsstevne21.01.22
2,54Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.042 (G-17)Sande, Treningsstevne20.09.21
2,50Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Treningsstevne08.02.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,24Christian Thomassen, Aremark IF12.03.037 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
13,86Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
13,74Herman Rosenkilde, Fana IL08.10.038 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
13,74Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.032Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
13,30Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.044Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
12,20Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.043Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
11,42Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.045Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35Mikkel Kolstad Nicolaysen, Kragerø IF Friidrett10.07.031 (G-18)Kragerø, Klubbstevne27.10.21
8,29Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t25.10.21
7,80Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-17)Kragerø, Klubbstevne27.10.21
7,03Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.044 (MS)Stavanger, Hoppstevne27.10.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,08Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Treningsstevne09.02.22

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,52Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.041 (G-17)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
9,69Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,95Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
16,34Mathias Andreas Reksten Dale, IL Norodd24.01.031Ulsteinvik, Treningstemne26.02.22
15,18Aanund Tveitå, Otra IL13.09.032Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
14,81Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.033Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
14,57Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.042Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
14,41Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.043Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
14,34Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.034Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
13,86Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.031Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane27.11.21
13,19Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.045Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
13,13Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.046Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----10--------------------
12,09Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041 (G-18)Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22
11,61William Kollberg, Asker Sk. Friidrett30.04.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
11,52Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
11,19Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.041Ranheim, Klubbmesterskap20.03.22
10,98Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.032 (MJ)Evje, Klubbstevne20.12.21
10,06Lukas Haugvik, Kristiansands IF Friidrett11.10.031 (G-19)Kristiansand, Åpent Sør-Norsk19.02.22
10,01Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.032Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
9,91Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
9,53Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
9,52Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leirvik, Hallstemne05.02.22
-----20--------------------
9,35Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
9,19Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.049Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
8,81Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.034 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
8,66Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
8,29Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.035 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
7,94Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.033Porsgrunn, Telemarkskarusell 1 202230.03.22
7,59Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.046 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
7,16Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Treningsstemne31.03.22
6,96Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Brandbu, Innendørsstevne20.02.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,41Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.042 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp13.03.22
6,26Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Treningsstevne08.02.22

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,28Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.032 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
13,44Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.031 (MS)Ranheim, Indoor meeting 202213.03.22

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,59Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Treningsstevne11.02.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,23Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Treningsstevne09.02.22

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4600William Kollberg, Asker Sk. Friidrett
7,45-6,23-11,61-1,88-9,21-3,50-2,49,31
30.04.041 (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
4131Gaute Aasmo, Sandnes IL
7,64-5,84-9,35-1,64-9,05-3,50-2,51,41
04.10.042 (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3927Sondre Aasmo, Sandnes IL
7,57-5,74-8,66-1,70-8,95-3,20-3,07,48
04.10.043 (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3353Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL
7,97-5,32-10,57-1,52-10,09-3,10-3,16,59
09.05.044 (G-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Gutter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,83Jacob Vaula, IL Gular01.08.011-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,87Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,93Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-h1 (MS)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
6,95Filip Bøe, IL Gular30.08.003-fi-A (MS)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
6,97Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.024-fi (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
6,98August Hemstad, Moelven IL12.04.023-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,01Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.023-fi (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,01Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (MS)Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
7,02Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.024-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,03Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-h2 (MS)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
-----10--------------------
7,07Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.018-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,10Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012-h2 (MS)Bærum, Sprintstevne21.01.22
7,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,12Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,14Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.024-h2 (MS)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
7,15Peter Svoren, IL Tyrving18.04.014-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,17Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,17Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.015-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,19Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,20Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004-h1 (MS)Winston-Salem/NC/USA, Mondo College Invitational15.01.22
-----20--------------------
7,33Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,33Tobias Dybos Larsson, Kristiansands IF Friidrett30.04.026-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,34Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,37Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011-fi-D (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,37Kim Kamanzi, IL Tyrving24.03.016-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,39Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.022 (MS)Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
7,42Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.021-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,42Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022 (MS)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,44Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.022 (MS)Hvam, Låvefesten04.12.21
7,46Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.013 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
-----30--------------------
7,47Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.022-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,48Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.005-h5 (MS)Ithaca/NY/USA, Greg Page Relays 202104.12.21
7,50Aleksander Haug, FIK Orion18.07.024 (MS)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,53Martin Rogerio Flaten, Lyngdal IL01.11.021 (G-U23)Lyngdal, Klubbstevne20.01.22
7,53Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.013-h1 (MS)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
7,58Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.012-fi-E (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,62Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001 (MS)Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
7,63Fredrik Gudheim Haraldstad, BUL-Tromsø Friidrett01.04.001 (MS)Tromsø, Santa Claus Open 202106.12.21
7,75Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-U23)Notodden, Klubbstevne 117.02.22
7,79Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.013 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
-----40--------------------
7,80Noah Karlsen, Moelven IL17.05.013-fi-B (MS)Moelv, Påskesprinten 202218.04.22
8,04Ivar Løwø, IL Pioner27.02.025 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
8,09Oliver Moen Eidet, IL Molde-Olymp27.09.022 (MS)Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
8,29Filip Brevig, Bækkelagets SK31.12.027-h1 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29Antoine Gabriel Vincent (FRA), Ranheim IL22.02.015-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,40Robert Sheath (GBR), Norna-Salhus IL16.01.027-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,0Tobias Dybos Larsson, Kristiansands IF Friidrett30.04.021 (MS)Kristiansand, Treningsstevne21.01.22
7,3John Arild Torkelsen, Stord IL11.02.021 (MS)Leirvik, Hallstemne05.02.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,21Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
21,65Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h9 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
21,76Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011-h2 (MS)Bærum, Sprintstevne21.01.22
21,89Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.013-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
21,91Filip Bøe, IL Gular30.08.001-h5 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
22,16Peter Svoren, IL Tyrving18.04.011-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
22,27Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h7 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
22,52Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,53Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.002-h1 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
22,60Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.012-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
-----10--------------------
22,73Kim Kamanzi, IL Tyrving24.03.011-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
22,75Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.002-fi-B (MS)Winston-Salem/NC/USA, Mondo College Invitational15.01.22
22,77Luca Thompson, IK Tjalve24.11.002-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,01Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.022 (MS)Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22
23,02Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,02Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,08Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.013-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,20Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.022-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,22Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.021 (MS)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
23,30Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022 (MS)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
-----20--------------------
23,39Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,45Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.013-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,52Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,54Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h1 (MS)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
23,80Tobias Dybos Larsson, Kristiansands IF Friidrett30.04.024-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,37Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001 (MS)Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
25,82Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.02.014 (MS)Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
27,38Oliver Moen Eidet, IL Molde-Olymp27.09.021 (MS)Ulsteinvik, Opent KM innendørs20.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,59Antoine Gabriel Vincent (FRA), Ranheim IL22.02.011 (MS)Ranheim, Adventstevne 202128.11.21
23,78Robert Sheath (GBR), Norna-Salhus IL16.01.023-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,86Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.003 (MS)Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,50Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
48,64Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011 (MS)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
49,17Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
49,98Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
50,45Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.002-h2 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
50,82Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.013-h1 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
50,91Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
51,23Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
51,27Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,36Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.004-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,63Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001 (MS)Hvam, Norgeslekene22.01.22
1,25,36Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011 (MS)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,25,77Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (MS)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,26,72Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.012 (MS)Hvam, Norgeslekene22.01.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,38Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,49,33Sigurd Tveit, Kristiansands IF Friidrett16.03.002 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
1,55,75Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001 (MS)Haugesund, Kretsstevne29.01.22
1,56,41Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
1,58,75Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.021-h2 (MS)Hvam, Norgeslekene23.01.22
2,01,07Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
2,01,71Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,02,20Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.012Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,03,30Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.013Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,03,93Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.015Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,56Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.014-h2 (MS)Hvam, Norgeslekene23.01.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,91Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2,49,18Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2,57,99Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,30,60Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001 (MS)Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais17.02.22
3,50,87Sondre Rishøi, Selsbakk IF30.04.003 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
3,53,26Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.025 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
3,55,88Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.011Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
3,57,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
3,57,86Luca Thompson, IK Tjalve24.11.002Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,02,09Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.023Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,08,88Filip Meo, IL i BUL19.03.0211 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
4,09,22Andreas Skulstad Størkson, IL Gneist07.06.013 (MS)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
4,12,75Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.024Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
-----10--------------------

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,10,58Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.026-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Vinthundsvintern29.01.22
8,32,60Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Vinthundsvintern29.01.22
8,33,00Sondre Rishøi, Selsbakk IF30.04.004 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
8,35,87Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.019 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
8,58,31Filip Meo, IL i BUL19.03.0212 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
9,23,61Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.022 (MS)Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,37,33Robin Emil Krister Kronqvist (FIN), Ullensaker/Kisa IL12.06.004 (MS)Hvam, Distanselørdag12.03.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,54,63Niels Christian Hellerud, Halden Skiklubb28.09.007-h1 (MS)Uppsala/SWE, Mondo Indoor Games04.02.22

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.005 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
8,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
8,34Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.012Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
8,92Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.003 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
9,24Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35Antoine Gabriel Vincent (FRA), Ranheim IL22.02.012 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
2,00Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
1,82Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,75Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202104.12.21
1,75Fredrik Gudheim Haraldstad, BUL-Tromsø Friidrett01.04.002Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
1,64Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001 (MS)Askim, Treningsstevne19.01.22
1,58Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (MS)Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
1,53Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.011 (MS)Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
1,53Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (G-18/19)Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
1,50Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.004 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
1,50Fredrik Gudheim Haraldstad, BUL-Tromsø Friidrett01.04.005 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
1,45Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011Askøy, Seriestevne i hopp u/t29.11.21
1,45Joe Aphisit Tepnuan, Osterøy IL27.08.001 (MS)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
1,37Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (MS)Bergen/La, Hopp u/t29.03.22
1,37Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021 (MS)Bergen/La, Hopp u/t29.03.22
-----10--------------------
1,35Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.003 (MS)Bergen/La, Hopp u/t29.03.22
1,35Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021 (MS)Fredrikstad, HUT/LUT KM07.04.22
1,15Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023 (MS)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,83Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.011 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
5,61Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012 (MS)Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit14.01.22
5,02Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.006 (MS)New Haven/CT/USA, Ivy League Outdoor08.05.22
4,85Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Bærum, Pole vault meeting29.01.22
4,50Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.025 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
4,35Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202127.08.21
4,30Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.006 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
4,10Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.014 (MS)Karlsruhe/GER, INIT Indoor Meeting28.01.22
7,50Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
7,07Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002 (MS)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
6,89Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.011 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
6,16Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,13Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.003Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,00Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (MS)Steinkjer, Seriestevne Oppkjøring UM19.02.22
5,99Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021 (MS)Sandnes, Virusleikane15.01.22
5,82Martin Pettersen, FIK Orion16.02.021 (MS)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,71Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.022 (MS)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----10--------------------
5,46Fredrik Gudheim Haraldstad, BUL-Tromsø Friidrett01.04.001 (MS)Tromsø, Vårvinterspretten28.03.22
5,41Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.005Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
5,03Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.02.011 (MS)Steinkjer, Steinkjer Indoor23.01.22
4,69Oliver Moen Eidet, IL Molde-Olymp27.09.021 (MS)Ulsteinvik, Opent KM innendørs19.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,98Antoine Gabriel Vincent (FRA), Ranheim IL22.02.014Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,24Joachim Skjønhaug, Bækkelagets SK28.05.002 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
3,16Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.023 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
3,14Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 525.08.21
3,14Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001 (MS)Askim, Treningsstevne19.01.22
3,06Joe Aphisit Tepnuan, Osterøy IL27.08.001 (MS)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
3,06August Hemstad, Moelven IL12.04.021 (MS)Moelv, Påskesprinten 202218.04.22
3,05Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021 (G-19)Overhalla, Seriestevne15.12.21
3,04Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001 (MS)Grimstad, Klubbmesterskap30.01.22
2,98Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne28.10.21
2,93Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002 (MS)Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
-----10--------------------
2,88Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.012 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet21.01.22
2,86Fredrik Gudheim Haraldstad, BUL-Tromsø Friidrett01.04.001 (MJ22)Ski, Kretsstevne15.02.22
2,85Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021 (MS)Fredrikstad, HUT/LUT KM07.04.22
2,84Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011 (MS)Bergen/La, Seriestevne09.07.21
2,82Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011 (MS)Nittedal, Treningsstevne12.07.21
2,82Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.005 (MS)Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
2,82Noah Karlsen, Moelven IL17.05.013 (MS)Moelv, Påskesprinten 202218.04.22
2,81Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.024 (MS)Sandnes, Avslutningsstevne23.09.21
2,76Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (G-18/19)Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
2,74Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.013 (MS)Ranheim, Hoppstevne27.01.22
-----20--------------------
2,68Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.001 (MS)Brandbu, Innendørsstevne20.02.22
2,67Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012 (MS)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,66Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011Askøy, Seriestevne i hopp u/t29.11.21
2,65Jan Teodor Tvete Grønberg, Fredrikstad IF10.12.026 (MS)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
2,59Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.023 (MS)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
2,57Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022 (MS)Bergen/La, Hopp u/t07.12.21
2,57Tobias Dybos Larsson, Kristiansands IF Friidrett30.04.021 (MS)Kristiansand, Treningsstevne21.01.22
2,51Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.024 (MS)Bærum, Hopp uten tilløp25.10.21
2,46Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023 (MS)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,84Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
15,67Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
15,23Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.003 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
14,95Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.006 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
14,90Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011 (MS)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
12,81Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.002Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
12,13Fredrik Gudheim Haraldstad, BUL-Tromsø Friidrett01.04.003Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,10Noah Karlsen, Moelven IL17.05.012 (MS)Moelv, Påskesprinten 202218.04.22

Kule 7,26Kg