Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,94Johan Le Fjeld, IL Tyrving11.04.111-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,03Haakon Brunborg, Ask Friidrett12.03.111Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
8,08Olai Heitmann Holmelid, Norna-Salhus IL03.04.112Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
8,13Kolbjørn Baade, BUL-Tromsø Friidrett15.05.111-h1Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
8,13Aksel Lura Sjursen, Sandnes IL05.03.111Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
8,20Eirik Gulowsen Mørck, Tønsberg Friidrettsklubb06.12.111 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
8,21Jonas Emmanuel Zibell, Sportsklubben Vidar05.11.112-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,24Leo Zik Liedstrand-Nwokocha, Kongsberg IF02.12.112-h4 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,30Adrian Wasswa Aalberg, Romerike Friidrett23.03.111-h2Ørebro/SWE, Marsspelen23.03.24
8,35Olav Særvold Haanæs, Byåsen IL04.10.111Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
-----10--------------------
8,42Vetle Pedersen Jamvold, Sørild FIK07.10.114-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,42Brian Kato Aalberg, Romerike Friidrett23.03.111-h1Nyköping/SWE, Vintersportspelen09.03.24
8,50Steffen Dyrnes, Rjukan Idrettslag28.05.111-h2Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
8,56Matteo Olivier Bricot, IL Sandvin02.02.114-fi Stange, Bamselekene16.03.24
8,57Gard Sandvik Bø, Fitjar IL03.04.111Leirvik, Hallstemne28.01.24
8,63Aksel Aasebø, IL Tyrving29.01.117-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,65Oscar Strand-Bjørtomt, Hurdal IL28.12.113-h2Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,65Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.115-fi Stange, Bamselekene16.03.24
8,65Leon Alexander Timland Haugom, Herkules Friidrett27.08.112-h2Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
8,68Trym Blindheim, Fyllingen IL25.01.113Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
-----20--------------------
8,68Toralv Langeland, Sandnes IL27.06.112Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
8,71Jakob Kielland Hauge, Eidanger Idrettslag19.04.113-h2Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
8,73Olav Daniel Dybvik Haugse, IL i BUL02.01.111-h1 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,73Sebastian Bekkavik, Stjørdal Friidrettsklubb20.04.112 (G-12)Ranheim, Adventstevne03.12.23
8,75Dennis Grytten Holthe, Åfarnes Skole21.02.111-fi (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,76Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.114-h2Stange, Bamselekene16.03.24
8,77Theo Alne Grimstad, Ranheim IL25.02.112-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,79Jonathan Stabbetorp, Fredrikstad IF12.10.113-h1Stange, Bamselekene16.03.24
8,81Jonas Wilhelmsen Serkland, Herkules Friidrett19.09.113-h2Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202428.01.24
8,83Herman Konstali-Lødemel, Stryn T og IL20.09.111 (G-12)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
-----30--------------------
8,84Viktor André Hansen-Andersen, Målselv IL11.02.112-fi Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
8,84Filip Bøe Johannessen, IL i BUL31.03.115-h2Stange, Bamselekene16.03.24
8,87Ulrik Hauge Otterdal, Stryn T og IL18.11.112 (G-12)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
8,87Herman Barlaug Røsdal, Sandnes IL26.09.112Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
8,88Brage Henriksen, Sørild FIK13.10.112-h2 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
8,90Levi Johan Moldskred, Hareid barneskule19.04.112-fi (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,90Emil Noel, IL Gneist12.06.114Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
8,93Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.111-h2 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
8,94Leon Skretteberg, IK Grane03.04.114-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,98Endre Løke Johannessen, IL Runar04.06.114-h3 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----40--------------------
8,98Olai Hole Bjørneseth, Velledalen montessoriskule27.04.111-h2 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,00Magnus Hennig Lunde, Kristiansands IF Friidrett26.04.115-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
9,01Emilian André Arvesen, Fredrikstad IF22.08.116-h2Stange, Bamselekene16.03.24
9,03Bernhard Eilertsen Hoff, IL Pioner24.06.113-fi Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
9,06Herman Sandberg Wallerheim, IL Pioner20.11.113-h1Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
9,12Alexander Abjørn Storm Lilliestråle, Trondheim Friidrett14.09.113 (G-12)Ranheim, Adventstevne03.12.23
9,12Wilhelm With, Norna-Salhus IL02.03.115Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
9,14Jon Viljar Gaup Veseth-Olsen, Alta IF26.07.111-h2Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
9,16Kasper Elias Bulling-Ottesen, Sarpsborg IL02.02.115-fi-BKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
9,17Andreas Leira Vartdal, Vikemarka Skule05.01.114-fi (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
-----50--------------------
9,18Kristian Harald Flores Bergmann, Velle Skule03.05.112-h3 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,18Torjus Evensen, Eidanger Idrettslag13.02.112 (G-12)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
9,19Gustav Refvem Kolderup, IL Koll12.05.113-h4 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,20Romeo Hegre Seljevold, IL Tyrving26.11.116-h3 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,21Matias Vatne Egset, Velle Skule15.06.115-fi (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,23Kristian Tangen, Velle Skule08.01.112-h2 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,24Lasse Lysgård-Andersen, Nittedal IL02.12.112-h2 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,25Reodor Bigset Mo, Velle Skule16.03.113-h3 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,25Sebastian van der Klei Heen, IF Sturla24.03.113-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
9,26Indy Nicolas Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL28.04.112-h1Bærum, JG-Games07.01.24
-----60--------------------
9,26Adam Torp Kvasjord, Sørild FIK17.09.113Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
9,28Herman Refvem Kolderup, IL Koll12.05.112-h2 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,31Nikolai Bland Green, Fyllingen IL30.09.116Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
9,31Andreas Benum Tjelflåt, IL Gneist11.09.117-h2 (G-14)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
9,32Sebastian Nilsen, Sarpsborg IL01.06.114-h1Stange, Bamselekene16.03.24
9,33Simen Sanderød Grue, Eidanger Idrettslag24.06.114-h2Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202428.01.24
9,34Joachim Kvassheim Skaara, Egersunds IK09.02.113Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
9,35Knut Nordquist, Lillehammer IF111Lillehammer, Januar-sprinten 202411.01.24
9,36Jens Endre Tobias Kveen, Sportsklubben Vidar06.07.114-h4 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,39Even Røe Natås, Vikemarka Skule30.09.114-h1 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
-----70--------------------
9,40Sturla Sigurdsson, IL Runar28.04.114-h2 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,40Fillip Mardal Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.11.111Sandane, Trivselshalleikane 202427.01.24
9,40Liam Solvang Bortheim-Mulelid, Svelgen T & IF31.12.111 (G-12)Florø, Florøleikane Innendørs06.04.24
9,42Ask Grimeli, Flåværingen IL16.01.115-h2 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,43Lyder Nerbøvik-Krøvel, Vikemarka Skule28.09.115-h1 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,44Lars Magnus Lyngsgård-Monsen, Lysekloster IL28.06.114Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,44Mats Halland, Herkules Friidrett10.01.111-h1Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
9,47Edvard Sund, IL Molde-Olymp24.08.112Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
9,48Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.113-h1 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,48Martin Jean Årtun, Moss IL01.06.114-h1Bærum, JG-Games07.01.24
-----80--------------------
9,51Kesineb Tasfaselassie, Aure Barneskule14.10.113-h2 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,51Lucas Røksund, Bremnes IL06.11.112Leirvik, Hallstemne28.01.24
9,53Bror Celius Fjeld, Moss IL13.04.112-h1Askim, Askimlekene13.01.24
9,53Andreas Johan Ø Aardal, Sandnes IL28.04.114Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
9,53Theodor Olav Sunnset, IK Grane17.08.115Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
9,54Isak Hjellegjerde, Aure Barneskule10.01.114-h3 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,55Iver Stenkløv Velle, Vikemarka Skule20.07.115-h3 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,55Erik Stausland Rye, Kristiansands IF Friidrett11.08.113-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
9,56Jesper Kristoffer Jensen, IL Pioner31.10.114-h1Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
9,57Erlend Lykkedrang, Kristiansands IF Friidrett23.07.115-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----90--------------------
9,59Aleksander Kvello, Verdal Friidrettsklubb21.06.114Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
9,59Oliver Wiik, Moss IL14.01.113-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,59Theodor Fredriksen Iberg, Eidanger Idrettslag17.01.113-h1Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
9,60Emil August Kallis Berge, Vestby IL17.10.117-h3 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,61Arn Kvistad Slettedal, Hovdebygda Skule04.04.114-h2 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,61Viljar Anderson, IL Bjarg09.05.117Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
9,63Eskild Vestvik, Sørestranda Skule05.11.116-h3 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,70Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.114-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,73Joakim Stølen Tangen, IL Molde-Olymp20.11.113Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
9,73Henrik Henne-Madsen, IL Koll30.01.115-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
-----100--------------------
9,75Aksel Vidringstad, Stein FIK28.05.115-h1Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
9,76Noah Hovet Øverjordet, Bækkelagets SK17.09.115-h4 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,78Max Matheo Fiskå, Kristiansands IF Friidrett16.08.112-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
9,80Sina Jetmundsen Hovde, Hovdebygda Skule14.01.116-h2 (J-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,80Kristoffer Knutsen, Haugesund IL10.09.113Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
9,83Filip Goral, Hvam IL30.08.115-h2 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,87Hans Christopher Melbye, Ringerike Friidrettsklubb04.05.116-h2 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,87Andreas Kristiansen Tystad, IL Molde-Olymp26.09.114Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
9,89Tiago Lambea-Nygaard, Fana IL04.09.117Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,96Elias Viksaas Biermann, IL i BUL17.04.114-h1 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----110--------------------
9,96Adam Sigurd Øye, Norna-Salhus IL17.02.112 (G-12)Leikvang, Nisselekene 202302.12.23
10,00Fredrik Lund Myklebust, Hovdebygda Skule116-h2 (G-11)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
10,02Hannes Florian Hall, IL Gneist25.03.113 (G-12)Bergen/Hø, Klubbstevne10.11.23
10,04Marlon Gulbrandsen, Ranheim IL18.10.114 (G-12)Ranheim, Adventstevne03.12.23
10,06Mika Baginski Baumgartner, Ullensaker/Kisa IL24.08.116-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
10,08Marius Wilhelm Ruland, Lambertseter IF09.08.118-h1Stange, Bamselekene16.03.24
10,09Sander Winde, Norna-Salhus IL21.09.111 (G-12)Leikvang, Norna Kids 2 inne 202311.12.23
10,09Tellei Hermansen, IK Grane06.07.114Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
10,15Aron Solomon Tesfamarin, Velle Skule116-h2 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
10,15Kristian August Selvik Thomas, Fredrikstad IF07.04.114-h1Askim, Askimlekene13.01.24
-----120--------------------
10,36Kasper Dyrhaug Bardal, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.115Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
10,55Birger Odin Søvik Tessem, Stein FIK05.10.113-h2Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
10,58Vegard Ro Lohne, Kristiansands IF Friidrett11.11.113-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
10,64Isak Dahl-Hoaas, Alta IF18.12.114-h2Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
10,66Vemund Olai Lie, IL Gneist28.08.114 (G-12)Bergen/Hø, Klubbstevne10.11.23
10,66Samuel Andreasen, Kristiansands IF Friidrett08.06.114-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
10,68Jesper Espeseth Magnussen, Norna-Salhus IL27.10.118Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
10,73Sivert Libakken, Alta IF09.06.115-h2Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
10,74Nero Alexander Liebig, IL Driv Friidrett12.04.117-h4 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
10,74William Bakka, Kristiansands IF Friidrett10.11.115-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
-----130--------------------
10,75Lars Fredrik van Gelderen, Kristiansands IF Friidrett04.04.115-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
11,07Steinar Rønbeck, Stein FIK12.07.116-h1Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
11,19Elias Yassin Mazhoudi, Kongsberg IF18.06.118-h4 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
11,20Tobias Nitter Gullaksen, IL Gneist26.11.115 (G-12)Bergen/Hø, Klubbstevne10.11.23
11,28Olav Tøvik Olsen, IL Norodd07.07.115Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
11,75Brage Johannes Blix Wisborg, Stein FIK04.01.114 (G-12)Alta, Høststevnet 202325.11.23
11,79Vinjar Slotten, Alta IF08.08.116-h2Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
12,37William Faye, IL Gneist31.05.116 (G-12)Bergen/Hø, Klubbstevne10.11.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,7Aksel Vidringstad, Stein FIK28.05.111Hammerfest, Hallstevne25.01.24
10,5Birger Odin Søvik Tessem, Stein FIK05.10.111 (G-12)Hammerfest, Åpent bymesterskap27.12.23
10,5Steinar Rønbeck, Stein FIK12.07.112 (G-12)Hammerfest, Åpent bymesterskap27.12.23
11,1Brage Johannes Blix Wisborg, Stein FIK04.01.113Hammerfest, Hallstevne21.03.24
11,4Rudi Olai Kristensen, Stein FIK01.12.113 (G-12)Hammerfest, Hallstevne07.12.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,93Aksel Lura Sjursen, Sandnes IL05.03.111 (G-13/14)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
14,24Herman Barlaug Røsdal, Sandnes IL26.09.113 (G-13/14)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
14,50Elian Berby Landström, Bodø Friidrettsklubb12.09.111Bodø, Treningsstevne19.02.24
14,52Albert Askeland, Sandnes IL01.06.114 (G-13/14)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
14,65Elias Noor, Bodø Friidrettsklubb26.02.112Bodø, Treningsstevne19.02.24
15,18Liam Solvang Bortheim-Mulelid, Svelgen T & IF31.12.111 (G-12)Florø, Florøleikane Innendørs06.04.24
18,35Mattis Henriksen, Bodø Friidrettsklubb10.10.112Bodø, Treningsstevne Nordlandshallen Bodø18.03.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,83Johan Le Fjeld, IL Tyrving11.04.111-fi-AKarlstad/SWE, Götas ungdomsspel28.01.24
26,12Haakon Brunborg, Ask Friidrett12.03.111-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
26,15Adrian Wasswa Aalberg, Romerike Friidrett23.03.111-fi-AØrebro/SWE, Marsspelen24.03.24
26,40Aksel Lura Sjursen, Sandnes IL05.03.111Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
26,79Brian Kato Aalberg, Romerike Friidrett23.03.112-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
27,02Jonas Emmanuel Zibell, Sportsklubben Vidar05.11.112-fi-AKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
27,21Leo Zik Liedstrand-Nwokocha, Kongsberg IF02.12.111-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
27,40Vetle Pedersen Jamvold, Sørild FIK07.10.112-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
27,56Leon Alexander Timland Haugom, Herkules Friidrett27.08.111-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
27,70Jonas Wilhelmsen Serkland, Herkules Friidrett19.09.112-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----10--------------------
27,98Aksel Aasebø, IL Tyrving29.01.113-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
28,07Herman Konstali-Lødemel, Stryn T og IL20.09.111Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
28,49Kristian Engh-Kristoffersen, Lambertseter IF23.03.111-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
28,53Jakob Kielland Hauge, Eidanger Idrettslag19.04.113-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
28,55Theo Alne Grimstad, Ranheim IL25.02.112-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
28,60Steffen Dyrnes, Rjukan Idrettslag28.05.113-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
28,73Eirik Gulowsen Mørck, Tønsberg Friidrettsklubb06.12.112-h3Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
28,79Trym Blindheim, Fyllingen IL25.01.112-h2Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
28,90Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.113-h3Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
28,92Filip Bøe Johannessen, IL i BUL31.03.113-h2Stange, Bamselekene17.03.24
-----20--------------------
29,03Olav Særvold Haanæs, Trondheim Friidrett04.10.111 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
29,04Albert Askeland, Sandnes IL01.06.112Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
29,07Sebastian Bekkavik, Stjørdal Friidrettsklubb20.04.112 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
29,31Brage Henriksen, Sørild FIK13.10.114-h2 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
29,38Emilian André Arvesen, Fredrikstad IF22.08.112-h1Stange, Bamselekene17.03.24
29,45Erlend Dalheim Puntervoll, Gjesdal IL15.02.113Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
29,51Matteo Olivier Bricot, IL Sandvin02.02.113-h1Stange, Bamselekene17.03.24
29,55Leon Skretteberg, IK Grane03.04.114-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
29,60Sebastian van der Klei Heen, IF Sturla24.03.113-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
29,68Endre Løke Johannessen, IL Runar04.06.114-h3Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----30--------------------
29,90Oscar Strand-Bjørtomt, Hurdal IL28.12.112-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
29,91Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.113-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
30,02Ulrik Hauge Otterdal, Stryn T og IL18.11.111 (G-12)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
30,15Andreas Benum Tjelflåt, IL Gneist11.09.111-h1Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
30,17Nikolai Bland Green, Fyllingen IL30.09.112-h1Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
30,25Sturla Sigurdsson, IL Runar28.04.115-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
30,54Olav Munthe-kaas, IL Tyrving13.01.116-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
30,61Adam Torp Kvasjord, Sørild FIK17.09.115-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
30,69Indy Nicolas Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL28.04.114-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
30,77Lasse Lysgård-Andersen, Nittedal IL02.12.114-h1Stange, Bamselekene17.03.24
-----40--------------------
30,83Olav Daniel Dybvik Haugse, IL i BUL02.01.113-fi-BKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
31,03Sebastian Nilsen, Sarpsborg IL01.06.114-h2Stange, Bamselekene17.03.24
31,25Leonard Østerås, Grong IL11.05.112Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
31,37Martin Jean Årtun, Moss IL01.06.113Bærum, JG-Games07.01.24
31,42Herman Refvem Kolderup, IL Koll12.05.113-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
31,67Erik Stausland Rye, Kristiansands IF Friidrett11.08.114-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
31,80Jens Endre Tobias Kveen, Sportsklubben Vidar06.07.115-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
31,86Ask Grimeli, Flåværingen IL16.01.114-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
31,91Edvard Sund, IL Molde-Olymp24.08.112Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
32,18Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.116-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----50--------------------
32,24Henrik Henne-Madsen, IL Koll30.01.112-h2Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
32,79Andreas Kristiansen Tystad, IL Molde-Olymp26.09.113Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
33,28Marius Wilhelm Ruland, Lambertseter IF09.08.113-h1 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
33,46Tiago Lambea-Nygaard, Fana IL04.09.113-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
33,55Aleksander Kvello, Verdal Friidrettsklubb21.06.113Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
33,71Martin Øvreeide Høvding, Os Turnforening18.08.113-h1Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
34,01Hannes Florian Hall, IL Gneist25.03.111-h1Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
34,12Einar Hansen Rake, Sandnes IL10.10.114-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
34,20Sigurd Farstad Brevik, IL Molde-Olymp10.05.114Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
34,23Filip Goral, Hvam IL30.08.114-h1 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
-----60--------------------
34,54Tellei Hermansen, IK Grane06.07.114Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
35,84Sander Winde, Norna-Salhus IL21.09.113-h3 (G-12)Leikvang, Norna Kids 1 inne 202315.11.23
36,08Trygve Åkvik Ølander, IL Molde-Olymp08.08.115Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
36,24Kasper Dyrhaug Bardal, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.114Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
39,79Olav Tøvik Olsen, IL Norodd07.07.116Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,28Johan Le Fjeld, IL Tyrving11.04.111Stange, Bamselekene16.03.24
1,37,54Albert Askeland, Sandnes IL01.06.111Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
1,38,79Jonas Wilhelmsen Serkland, Herkules Friidrett19.09.111 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
1,39,01Brian Kato Aalberg, Romerike Friidrett23.03.112Stange, Bamselekene16.03.24
1,39,33Fredrick Jablonski, IF Sturla10.01.113Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,39,82Adrian Wasswa Aalberg, Romerike Friidrett23.03.113Stange, Bamselekene16.03.24
1,42,07Christopher Wiig, Sportsklubben Vidar02.10.112-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,42,94Filip Bøe Johannessen, IL i BUL31.03.114Stange, Bamselekene16.03.24
1,43,12Herman Konstali-Lødemel, Stryn T og IL20.09.111Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
1,43,85Lasse Lysgård-Andersen, Nittedal IL02.12.114Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----10--------------------
1,44,44Theo Alne Grimstad, Ranheim IL25.02.116Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,45,33Steffen Dyrnes, Rjukan Idrettslag28.05.117Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,47,26Herman Refvem Kolderup, IL Koll12.05.119Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,49,76Olav Særvold Haanæs, Trondheim Friidrett04.10.112 (G-12)Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,49,82Leo Zik Liedstrand-Nwokocha, Kongsberg IF02.12.112-h1 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,50,17Brage Henriksen, Sørild FIK13.10.115 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
1,50,30Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.116Stange, Bamselekene16.03.24
1,50,59Martin Jean Årtun, Moss IL01.06.112Bærum, JG-Games07.01.24
1,50,99Viljar Anderson, IL Bjarg09.05.113Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,51,12Theodor Fredriksen Iberg, Eidanger Idrettslag17.01.116 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
-----20--------------------
1,51,37Emil Noel, IL Gneist12.06.114Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,51,81Sebastian van der Klei Heen, IF Sturla24.03.116-h2 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,51,94Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.117Stange, Bamselekene16.03.24
1,52,04Leon Skretteberg, IK Grane03.04.111Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
1,52,43Sturla Sigurdsson, IL Runar28.04.117 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
1,52,58Jon Viljar Gaup Veseth-Olsen, Alta IF26.07.111Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
1,53,79Herman Barlaug Røsdal, Sandnes IL26.09.112Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
1,53,84Bernhard Eilertsen Hoff, IL Pioner24.06.112Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
1,54,55Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.114-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,54,67Andreas Benum Tjelflåt, IL Gneist11.09.115Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
-----30--------------------
1,54,94Leonard Østerås, Grong IL11.05.112Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
1,55,04Viktor André Hansen-Andersen, Målselv IL11.02.113Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
1,56,28Ludvig Østlid, IL Tyrving13.01.1111Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,56,35Indy Nicolas Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL28.04.1112Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,56,62Marius Wilhelm Ruland, Lambertseter IF09.08.118Stange, Bamselekene16.03.24
1,57,64Erlend Dalheim Puntervoll, Gjesdal IL15.02.113Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
1,57,75Ask Grimeli, Flåværingen IL16.01.11MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,58,25Aksel Vidringstad, Stein FIK28.05.114Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
1,58,46Christopher Emil Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb31.12.112Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,59,10Magnus Hennig Lunde, Kristiansands IF Friidrett26.04.112Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
-----40--------------------
1,59,32Vetle Pedersen Jamvold, Sørild FIK07.10.111 (G-12)Grimstad, Lørdagsstevne18.11.23
2,00,22Emilian André Arvesen, Fredrikstad IF22.08.119Stange, Bamselekene16.03.24
2,00,71Ludvik Våge Fosså, Lysekloster IL30.03.116Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
2,02,04Sebastian Nilsen, Sarpsborg IL01.06.1110Stange, Bamselekene16.03.24
2,02,84Henrik Henne-Madsen, IL Koll30.01.11MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
2,05,97Jonathan Stabbetorp, Fredrikstad IF12.10.112Askim, Askimlekene13.01.24
2,06,40Kolbjørn Baade, BUL-Tromsø Friidrett15.05.111Tromsø, Seriestevne 1-202419.02.24
2,07,06Bror Celius Fjeld, Moss IL13.04.114Askim, Askimlekene13.01.24
2,09,52Samuel Andreasen, Kristiansands IF Friidrett08.06.113Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
2,09,61Vegard Ro Lohne, Kristiansands IF Friidrett11.11.114Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
-----50--------------------
2,10,08Andreas Kristiansen Tystad, IL Molde-Olymp26.09.112Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
2,12,09Erlend Lykkedrang, Kristiansands IF Friidrett23.07.115Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
2,12,19Max Matheo Fiskå, Kristiansands IF Friidrett16.08.116Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
2,13,99Hannes Florian Hall, IL Gneist25.03.112Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
2,14,02Sigurd Farstad Brevik, IL Molde-Olymp10.05.113Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
2,14,07Aleksander Kvello, Verdal Friidrettsklubb21.06.113Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
2,14,20Adam Torp Kvasjord, Sørild FIK17.09.114Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
2,15,40Bjørn Erik Bjørlien Ranheim, Søndre Land IL21.03.1111Stange, Bamselekene16.03.24
2,15,84Kristian August Selvik Thomas, Fredrikstad IF07.04.115Askim, Askimlekene13.01.24
2,15,91Romeo Hegre Seljevold, IL Tyrving26.11.117-h2 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----60--------------------
2,16,00Jesper Espeseth Magnussen, Norna-Salhus IL27.10.113Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
2,16,39Steinar Rønbeck, Stein FIK12.07.115Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
2,22,49Theodor Olav Sunnset, IK Grane17.08.115Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
2,28,00Trygve Åkvik Ølander, IL Molde-Olymp08.08.114Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
2,31,66Sivert Libakken, Alta IF09.06.116Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
2,35,97Birger Odin Søvik Tessem, Stein FIK05.10.117Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,98Adrian Wasswa Aalberg, Romerike Friidrett23.03.111-fi-AGøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.23
2,23,34Lasse Lysgård-Andersen, Nittedal IL02.12.111Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
2,25,73Filip Bøe Johannessen, IL i BUL31.03.113Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
2,25,80Christopher Wiig, Sportsklubben Vidar02.10.114Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
2,27,66Brian Kato Aalberg, Romerike Friidrett23.03.114-fi-AGøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.23
2,39,98Theo Alne Grimstad, Ranheim IL25.02.111Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
3,04,21Aleksander Kvello, Verdal Friidrettsklubb21.06.113Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,36,54Albert Askeland, Sandnes IL01.06.111 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
5,01,44Viljar Anderson, IL Bjarg09.05.111Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
5,30,16Aksel Vidringstad, Stein FIK28.05.111Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
6,22,03Steinar Rønbeck, Stein FIK12.07.112Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
7,00,86Birger Odin Søvik Tessem, Stein FIK05.10.113Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,35Leo Zik Liedstrand-Nwokocha, Kongsberg IF02.12.111-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,36Kristian Engh-Kristoffersen, Lambertseter IF23.03.112-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,61Eirik Gulowsen Mørck, Tønsberg Friidrettsklubb06.12.111-fi-AKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
10,61Jonathan Stabbetorp, Fredrikstad IF12.10.111-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
10,61Sebastian Bekkavik, Stjørdal Friidrettsklubb20.04.111Ås/SWE, Nordiska Ungdomsspelen25.02.24
10,77Oscar Djupvik Søreide, Lysekloster IL21.02.111Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
10,89Emil Noel, IL Gneist12.06.112Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
11,18Steffen Dyrnes, Rjukan Idrettslag28.05.113-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
11,21Magnus Hennig Lunde, Kristiansands IF Friidrett26.04.111-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
11,22Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.112-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----10--------------------
11,24Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.112Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
11,32Matteo Olivier Bricot, IL Sandvin02.02.114-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
11,58Leon Alexander Timland Haugom, Herkules Friidrett27.08.116-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
11,59Max Matheo Fiskå, Kristiansands IF Friidrett16.08.111Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
11,75Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.116-fi Gøteborg/SWE, MAIK Indoor03.03.24
12,00Ask Grimeli, Flåværingen IL16.01.11MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
12,02Nikolai Gald, Fana IL13.05.111Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
12,08Lars Magnus Lyngsgård-Monsen, Lysekloster IL28.06.111 (G-12)Leikvang, Nisselekene 202302.12.23
12,12Ulrik Hauge Otterdal, Stryn T og IL18.11.111 (G-12)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
12,12Sebastian Nilsen, Sarpsborg IL01.06.111Fredrikstad, XL - Bygglekene04.02.24
-----20--------------------
12,14Henrik Henne-Madsen, IL Koll30.01.114Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
12,73Filip Høgsæt Norheim, IL Tyrving24.09.113-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
12,78Emilian André Arvesen, Fredrikstad IF22.08.114-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
12,80Herman Konstali-Lødemel, Stryn T og IL20.09.112 (G-12)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
12,97Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.115-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
13,00Theodor Olav Sunnset, IK Grane17.08.111Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
13,09Martin Longva Minsås, IL Tyrving15.09.116-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
13,12Adam Sigurd Øye, Norna-Salhus IL17.02.112 (G-12)Leikvang, Nisselekene 202302.12.23
13,19Jesper Irgens Holst, IL Tyrving31.03.117-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
13,24Sander Winde, Norna-Salhus IL21.09.113 (G-12)Leikvang, Nisselekene 202302.12.23
-----30--------------------
13,28Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.114-h1 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
13,31Jesper Kristoffer Jensen, IL Pioner31.10.111Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
13,35Sigurd Farstad Brevik, IL Molde-Olymp10.05.111Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
13,44Mika Baginski Baumgartner, Ullensaker/Kisa IL24.08.115-h1 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
13,48Aksel Vidringstad, Stein FIK28.05.112Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
13,56Ludvik Våge Fosså, Lysekloster IL30.03.113Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
14,43Trygve Åkvik Ølander, IL Molde-Olymp08.08.112Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
14,95Erlend Lykkedrang, Kristiansands IF Friidrett23.07.113Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
15,06Jesper Espeseth Magnussen, Norna-Salhus IL27.10.114Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
15,31Birger Odin Søvik Tessem, Stein FIK05.10.113Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
-----40--------------------
16,76Steinar Rønbeck, Stein FIK12.07.114Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,28Leo Zik Liedstrand-Nwokocha, Kongsberg IF02.12.111 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
10,30Eirik Gulowsen Mørck, Tønsberg Friidrettsklubb06.12.112 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
11,36Steffen Dyrnes, Rjukan Idrettslag28.05.116 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
12,08Leon Alexander Timland Haugom, Herkules Friidrett27.08.117 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
12,33Matteo Olivier Bricot, IL Sandvin02.02.118 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,51,67Tiago Lambea-Nygaard, Fana IL04.09.111Leikvang, Nornalekene 202421.01.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52Olav Særvold Haanæs, Trondheim Friidrett04.10.111 (G-12)Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,50Nikolai Gald, Fana IL13.05.111 (G-12)Leikvang, Nisselekene 202303.12.23
1,48Emil Noel, IL Gneist12.06.112Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
1,45Endre Løke Johannessen, IL Runar04.06.112Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,45Jonathan Stabbetorp, Fredrikstad IF12.10.113Stange, Bamselekene17.03.24
1,40Alexander Abjørn Storm Lilliestråle, Trondheim Friidrett14.09.112 (G-12)Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,40Erik Stausland Rye, Kristiansands IF Friidrett11.08.113 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
1,40Filip Bøe Johannessen, IL i BUL31.03.114Stange, Bamselekene17.03.24
1,40Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.115Stange, Bamselekene17.03.24
1,37Gard Sandvik Bø, Fitjar IL03.04.111Leirvik, Hallstemne28.01.24
-----10--------------------
1,35Hans Christopher Melbye, Ringerike Friidrettsklubb04.05.114Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,35Jacob Tidemann Moen Borgås, Sarpsborg IL10.06.117Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,35Eirik Gulowsen Mørck, Tønsberg Friidrettsklubb06.12.113Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,35Henrik Aasen, Turn & IL Hovding11.03.113Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
1,32Toralv Langeland, Sandnes IL27.06.111Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
1,30Lars Magnus Lyngsgård-Monsen, Lysekloster IL28.06.112Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,30Leonard Østerås, Grong IL11.05.111Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
1,30Brage Henriksen, Sørild FIK13.10.111Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
1,30Jon Viljar Gaup Veseth-Olsen, Alta IF26.07.111Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
1,30Sebastian Nilsen, Sarpsborg IL01.06.111Fredrikstad, XL - Bygglekene04.02.24
-----20--------------------
1,30Andreas Benum Tjelflåt, IL Gneist11.09.114Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
1,30Jonas Wilhelmsen Serkland, Herkules Friidrett19.09.116Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,30Steffen Dyrnes, Rjukan Idrettslag28.05.117Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,30Tellei Hermansen, IK Grane06.07.119Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,30Elias Noor, Bodø Friidrettsklubb26.02.111Bodø, Treningsstevne19.02.24
1,26Lucas Røksund, Bremnes IL06.11.112 (G-12)Leirvik, Romjulsstemne28.12.23
1,25Theodor Olav Sunnset, IK Grane17.08.112Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
1,25Herman Sandberg Wallerheim, IL Pioner20.11.112Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
1,25Sigve Lindberg Asdøl, Bøler IF03.07.113Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,25Leon Alexander Timland Haugom, Herkules Friidrett27.08.1111Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----30--------------------
1,25Ask Grimeli, Flåværingen IL16.01.1112Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,20Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.111 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
1,20Gustav Refvem Kolderup, IL Koll12.05.1111Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,20William Bakka, Kristiansands IF Friidrett10.11.112Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
1,20Erlend Lykkedrang, Kristiansands IF Friidrett23.07.113Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
1,20Jesper Kristoffer Jensen, IL Pioner31.10.113Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
1,20Viljar Anderson, IL Bjarg09.05.115Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
1,20Adam Torp Kvasjord, Sørild FIK17.09.1114Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,20Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.1115Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,20Herman Refvem Kolderup, IL Koll12.05.1115Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----40--------------------
1,20Elian Berby Landström, Bodø Friidrettsklubb12.09.112Bodø, Treningsstevne19.02.24
1,20Lasse Lysgård-Andersen, Nittedal IL02.12.1110Stange, Bamselekene17.03.24
1,15Mika Baginski Baumgartner, Ullensaker/Kisa IL24.08.112 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
1,15Kasper Dyrhaug Bardal, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.118 (G-10/13)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene 202303.12.23
1,15Einar Hansen Rake, Sandnes IL10.10.112 (G-12/13)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
1,15Isak Dahl-Hoaas, Alta IF18.12.114Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
1,15Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.1117Stange, Bamselekene17.03.24
1,12Birger Odin Søvik Tessem, Stein FIK05.10.111 (G-12)Hammerfest, Åpent bymesterskap27.12.23
1,10Steinar Rønbeck, Stein FIK12.07.115Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
1,10Vinjar Slotten, Alta IF08.08.116Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
-----50--------------------
1,08Brage Johannes Blix Wisborg, Stein FIK04.01.111Hammerfest, Hallstevne21.03.24
1,05Olav Tøvik Olsen, IL Norodd07.07.111Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,16Patrik Kopka, Mjøsdalen IL111Osterøy, Seriestevne hopp u.t.07.02.24
1,15Leon Alexander Timland Haugom, Herkules Friidrett27.08.111Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
1,10Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.111Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,07Lucas Røksund, Bremnes IL06.11.111 (G-12)Bømlo, Seriestevne09.11.23
1,05Matheus Forman Grendstad, Tvedestrand Turn & IF16.10.111 (G-12)Tvedestrand, Treningsstevne22.11.23
1,05Mats Halland, Herkules Friidrett10.01.112Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
1,05Audun Sørlie-Palonen, IK Hind111Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp10.04.24
1,00Ask Grimeli, Flåværingen IL16.01.111Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
0,96Joachim Kvassheim Skaara, Egersunds IK09.02.111Egersund, Hopp uten tilløp22.02.24
0,95Sebastian Nilsen, Sarpsborg IL01.06.111Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
-----10--------------------
0,95Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.112Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
0,95Mathias Nærdal, Tvedestrand Turn & IF29.11.111Tvedestrand, Treningsstevne06.03.24
0,95Edvard Brun, IF Hellas05.09.112Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
0,94Edvin Dølplass Dyrelund, Kongsberg IF27.05.111 (G-12)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23
0,94Elias Yassin Mazhoudi, Kongsberg IF18.06.112 (G-12)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23
0,92Jørgen Fylkesnes, Bremnes IL01.02.112Bømlo, Seriestevne14.03.24
0,90Skodre Stensveen, Tvedestrand Turn & IF22.10.112 (G-12)Tvedestrand, Treningsstevne22.11.23
0,90Jonathan Stabbetorp, Fredrikstad IF12.10.112Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
0,90Andreas Benum Tjelflåt, IL Gneist11.09.111Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
0,90Hans Christopher Melby, Ringerike Friidrettsklubb04.05.113Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
-----20--------------------
0,86Birger Odin Søvik Tessem, Stein FIK05.10.111 (G-12)Hammerfest, Åpent bymesterskap27.12.23
0,85Gabriel Ruiz-Davila, Ringerike Friidrettsklubb13.10.114Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
0,80Nicklas Solheim, Bremnes IL17.09.112 (G-12)Bømlo, Seriestevne09.11.23
0,75Even Amanuel Hayde, Mjøsdalen IL112Osterøy, Seriestevne hopp u.t.07.02.24
0,71Steinar Rønbeck, Stein FIK12.07.112 (G-12)Hammerfest, Åpent bymesterskap27.12.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,44Hannes Florian Hall, IL Gneist25.03.111Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
2,16Henrik Aasen, Turn & IL Hovding11.03.111Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
2,15Ask Grimeli, Flåværingen IL16.01.111Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
1,97Damiao Pagarete, IL Gneist01.02.112Bergen/Hø, BT-sprett 317.03.24
1,63Jonathan Stabbetorp, Fredrikstad IF12.10.111Grimstad, Trenigsstevne27.04.24
1,40Mika Baginski Baumgartner, Ullensaker/Kisa IL24.08.11Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,30Edvin Dølplass Dyrelund, Kongsberg IF27.05.111 (G-12)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23
1,30Elias Yassin Mazhoudi, Kongsberg IF18.06.112 (G-12)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,81Eirik Gulowsen Mørck, Tønsberg Friidrettsklubb06.12.112 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
4,76Adrian Wasswa Aalberg, Romerike Friidrett23.03.111 (G-14)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
4,64Leo Zik Liedstrand-Nwokocha, Kongsberg IF02.12.114 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
4,63Brian Kato Aalberg, Romerike Friidrett23.03.112 (G-14)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
4,61Jakob Kielland Hauge, Eidanger Idrettslag19.04.116 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
4,12Leon Alexander Timland Haugom, Herkules Friidrett27.08.118 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,46Adrian Wasswa Aalberg, Romerike Friidrett23.03.111Ørebro/SWE, Marsspelen24.03.24
5,44Johan Le Fjeld, IL Tyrving11.04.111Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,05Brian Kato Aalberg, Romerike Friidrett23.03.112Stange, Bamselekene16.03.24
4,91Leo Zik Liedstrand-Nwokocha, Kongsberg IF02.12.112Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,86Trym Blindheim, Fyllingen IL25.01.111Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
4,85Aksel Lura Sjursen, Sandnes IL05.03.111Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
4,85Olav Særvold Haanæs, Byåsen IL04.10.113Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,67Jakob Kielland Hauge, Eidanger Idrettslag19.04.115Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,64Sebastian Bekkavik, Stjørdal Friidrettsklubb20.04.112 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
4,63Eirik Gulowsen Mørck, Tønsberg Friidrettsklubb06.12.113 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------
4,63Nikolai Bland Green, Fyllingen IL30.09.112Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
4,63Toralv Langeland, Sandnes IL27.06.111Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
4,60Fillip Mardal Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.11.111Sandane, Trivselshalleikane 202427.01.24
4,53Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.114Stange, Bamselekene16.03.24
4,51Leon Alexander Timland Haugom, Herkules Friidrett27.08.116Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,50Jonathan Stabbetorp, Fredrikstad IF12.10.114Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,50Matteo Olivier Bricot, IL Sandvin02.02.115Stange, Bamselekene16.03.24
4,48Magnus Hennig Lunde, Kristiansands IF Friidrett26.04.111Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
4,47Vetle Pedersen Jamvold, Sørild FIK07.10.112Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
4,47Emilian André Arvesen, Fredrikstad IF22.08.116Stange, Bamselekene16.03.24
-----20--------------------
4,44Kolbjørn Baade, BUL-Tromsø Friidrett15.05.111Tromsø, Seriestevne 1-202419.02.24
4,38Filip Bøe Johannessen, IL i BUL31.03.117Stange, Bamselekene16.03.24
4,36Leon Skretteberg, IK Grane03.04.111Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
4,36Oliver Wiik, Moss IL14.01.118Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,35Brage Henriksen, Sørild FIK13.10.111 (G-12)Grimstad, Lørdagsstevne18.11.23
4,35Endre Løke Johannessen, IL Runar04.06.117Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,35Martin Longva Minsås, IL Tyrving15.09.119Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,34Steffen Dyrnes, Rjukan Idrettslag28.05.1110Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
4,32Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.118Gøteborg/SWE, MAIK Indoor02.03.24
4,31Alexander Abjørn Storm Lilliestråle, Trondheim Friidrett14.09.112 (G-12)Ranheim, Adventstevne03.12.23
-----30--------------------
4,27Sebastian van der Klei Heen, IF Sturla24.03.1113Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,26Sturla Sigurdsson, IL Runar28.04.118 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,23Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.1116Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,22Indy Nicolas Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL28.04.1117Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,18Emil Noel, IL Gneist12.06.111 (G-12)Bergen/Hø, Klubbstevne10.11.23
4,17Herman Barlaug Røsdal, Sandnes IL26.09.113Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
4,12Oscar Strand-Bjørtomt, Hurdal IL28.12.111 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
4,12Jon Viljar Gaup Veseth-Olsen, Alta IF26.07.111Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
4,11Henrik Henne-Madsen, IL Koll30.01.117Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,09Nikolai Gald, Fana IL13.05.113Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
-----40--------------------
4,07Ask Grimeli, Flåværingen IL16.01.1111 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,07Lars Magnus Lyngsgård-Monsen, Lysekloster IL28.06.111 (G-12)Leikvang, Nisselekene 202302.12.23
4,07Max Matheo Fiskå, Kristiansands IF Friidrett16.08.113Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
4,06Albert Askeland, Sandnes IL01.06.114Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
4,02Andreas Benum Tjelflåt, IL Gneist11.09.114Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
4,01Olav Daniel Dybvik Haugse, IL i BUL02.01.1113 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,99Herman Konstali-Lødemel, Stryn T og IL20.09.111 (G-12)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
3,99Edvard Sund, IL Molde-Olymp24.08.111Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
3,96Viljar Anderson, IL Bjarg09.05.114Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
3,96Ludvik Våge Fosså, Lysekloster IL30.03.115Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
-----50--------------------
3,92Theodor Olav Sunnset, IK Grane17.08.112Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
3,91Noah Hovet Øverjordet, Bækkelagets SK17.09.1114 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,89Ulrik Hauge Otterdal, Stryn T og IL18.11.112 (G-12)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
3,87Sebastian Nilsen, Sarpsborg IL01.06.1112Stange, Bamselekene16.03.24
3,86Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.115 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
3,86Martin Jean Årtun, Moss IL01.06.112Bærum, JG-Games07.01.24
3,84Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.1121Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,81Jens Endre Tobias Kveen, Sportsklubben Vidar06.07.1115 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,79Sander Winde, Norna-Salhus IL21.09.112 (G-12)Leikvang, Nisselekene 202302.12.23
3,78Romeo Hegre Seljevold, IL Tyrving26.11.1117 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----60--------------------
3,78Herman Sandberg Wallerheim, IL Pioner20.11.113Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
3,78Bjørn Erik Bjørlien Ranheim, Søndre Land IL21.03.1113Stange, Bamselekene16.03.24
3,77Gustav Refvem Kolderup, IL Koll12.05.1122Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,76Adam Sigurd Øye, Norna-Salhus IL17.02.113 (G-12)Leikvang, Nisselekene 202302.12.23
3,76Joakim Stølen Tangen, IL Molde-Olymp20.11.112Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
3,76Martin Øvreeide Høvding, Os Turnforening18.08.117Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
3,75Erik Stausland Rye, Kristiansands IF Friidrett11.08.114Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
3,73Hans Christopher Melbye, Ringerike Friidrettsklubb04.05.1118 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,73Filip Høgsæt Norheim, IL Tyrving24.09.1124Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,72Aksel Vidringstad, Stein FIK28.05.111 (G-12)Hammerfest, Hallstevne07.12.23
-----70--------------------
3,71Emil August Kallis Berge, Vestby IL17.10.1119 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,68Jesper Irgens Holst, IL Tyrving31.03.1125Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,66Erlend Lykkedrang, Kristiansands IF Friidrett23.07.1126Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,66Lasse Lysgård-Andersen, Nittedal IL02.12.1114Stange, Bamselekene16.03.24
3,66Elias Noor, Bodø Friidrettsklubb26.02.111Bodø, Treningsstevne Nordlandshallen Bodø18.03.24
3,64Elias Viksaas Biermann, IL i BUL17.04.1122 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,64Adam Torp Kvasjord, Sørild FIK17.09.115Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
3,61Leonard Østerås, Grong IL11.05.113Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
3,59Kristoffer Knutsen, Haugesund IL10.09.112Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
3,56Jesper Kristoffer Jensen, IL Pioner31.10.114Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
-----80--------------------
3,55Hannes Florian Hall, IL Gneist25.03.112 (G-12)Bergen/Hø, Klubbstevne10.11.23
3,54Sigurd Farstad Brevik, IL Molde-Olymp10.05.113Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
3,54Tiago Lambea-Nygaard, Fana IL04.09.115Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
3,53Andreas Kristiansen Tystad, IL Molde-Olymp26.09.114Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
3,53Aleksander Kvello, Verdal Friidrettsklubb21.06.114Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
3,52Herman Refvem Kolderup, IL Koll12.05.1128Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,50Vemund Olai Lie, IL Gneist28.08.113 (G-12)Bergen/Hø, Klubbstevne10.11.23
3,50William Bakka, Kristiansands IF Friidrett10.11.116Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
3,48Tellei Hermansen, IK Grane06.07.114Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
3,47Samuel Andreasen, Kristiansands IF Friidrett08.06.117Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
-----90--------------------
3,43Kasper Dyrhaug Bardal, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.116 (G-10/13)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene 202303.12.23
3,40Noah Åsen Bjorheim, Turn & IL Hovding05.07.118Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
3,40Andreas Johan Ø Aardal, Sandnes IL28.04.115Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
3,40Marius Wilhelm Ruland, Lambertseter IF09.08.1117Stange, Bamselekene16.03.24
3,30Marlon Gulbrandsen, Ranheim IL18.10.114 (G-12)Ranheim, Adventstevne03.12.23
3,29Nero Alexander Liebig, IL Driv Friidrett12.04.1124 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,24Mika Baginski Baumgartner, Ullensaker/Kisa IL24.08.117 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
3,22Lars Fredrik van Gelderen, Kristiansands IF Friidrett04.04.118Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
3,21Vegard Ro Lohne, Kristiansands IF Friidrett11.11.119Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
3,14Steinar Rønbeck, Stein FIK12.07.112 (G-12)Alta, Høststevnet 202325.11.23
-----100--------------------
3,02Birger Odin Søvik Tessem, Stein FIK05.10.113 (G-12)Alta, Høststevnet 202325.11.23
3,00Elias Yassin Mazhoudi, Kongsberg IF18.06.1125 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
2,93Trygve Åkvik Ølander, IL Molde-Olymp08.08.115Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
2,92Brage Johannes Blix Wisborg, Stein FIK04.01.114 (G-12)Alta, Høststevnet 202325.11.23
2,91Jesper Espeseth Magnussen, Norna-Salhus IL27.10.117Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
2,90William Faye, IL Gneist31.05.114 (G-12)Bergen/Hø, Klubbstevne10.11.23
2,90Eivind Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.07.113 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
2,69Sivert Libakken, Alta IF09.06.117Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
2,69Vinjar Slotten, Alta IF08.08.117Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
2,69Mattis Henriksen, Bodø Friidrettsklubb10.10.112Bodø, Treningsstevne Nordlandshallen Bodø18.03.24
-----110--------------------
2,65Olav Tøvik Olsen, IL Norodd07.07.116Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
2,54Tobias Nitter Gullaksen, IL Gneist26.11.115 (G-12)Bergen/Hø, Klubbstevne10.11.23

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,87Gard Sandvik Bø, Fitjar IL03.04.111 (G-12)Leirvik, Romjulsstemne28.12.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,54Oliver Wiik, Moss IL14.01.111Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,51Eirik Gulowsen Mørck, Tønsberg Friidrettsklubb06.12.111Tønsberg, Hopp innendørs05.03.24
2,49Steffen Dyrnes, Rjukan Idrettslag28.05.111Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
2,29Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.111Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,28Johan Le Fjeld, IL Tyrving11.04.112Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,27Jakob Kielland Hauge, Eidanger Idrettslag19.04.112Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
2,23Patrik Kopka, Mjøsdalen IL111Osterøy, Seriestevne hopp u.t.07.02.24
2,21Jonas Wilhelmsen Serkland, Herkules Friidrett19.09.112Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
2,19Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.112Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,18Leon Alexander Timland Haugom, Herkules Friidrett27.08.113Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
-----10--------------------
2,16Lucas Røksund, Bremnes IL06.11.111Bømlo, Seriestevne14.03.24
2,15Aksel Lura Sjursen, Sandnes IL05.03.111 (G-12)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,13Andreas Benum Tjelflåt, IL Gneist11.09.111Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
2,12Ask Grimeli, Flåværingen IL16.01.111Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
2,07Edvard Brun, IF Hellas05.09.112Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
2,03Jonathan Stabbetorp, Fredrikstad IF12.10.112Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,03Lars M. Monsen, Lysekloster IL111Os, Hoppstevne14.03.24
2,01Sebastian Bekkavik, Stjørdal Friidrettsklubb20.04.111 (G-12)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.08.23
2,00Gabriel Ruiz-Davila, Ringerike Friidrettsklubb13.10.113Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
2,00Audun Sørlie-Palonen, IK Hind111Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp10.04.24
-----20--------------------
1,99Mats Halland, Herkules Friidrett10.01.114Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
1,98Joakim Stølen Tangen, IL Molde-Olymp20.11.111Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
1,95Simen Sanderød Grue, Eidanger Idrettslag24.06.116Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
1,95Jørgen Fylkesnes, Bremnes IL01.02.112Bømlo, Seriestevne14.03.24
1,94Sander Winde, Norna-Salhus IL21.09.111 (G-12)Leikvang, Norna Kids 1 inne 202315.11.23
1,93Sebastian Nilsen, Sarpsborg IL01.06.111Fredrikstad, XL - Bygglekene04.02.24
1,92Joachim Kvassheim Skaara, Egersunds IK09.02.111 (G-12)Egersund, Hopp uten tilløp23.11.23
1,92Torjus Evensen, Eidanger Idrettslag13.02.112 (G-12)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
1,88Nicklas Solheim, Bremnes IL17.09.112 (G-12)Bømlo, Seriestevne09.11.23
1,87Oliver Haukåssveen, Rjukan Idrettslag29.06.112 (G-12)Rjukan, Julestevne20.12.23
-----30--------------------
1,86Matheus Forman Grendstad, Tvedestrand Turn & IF16.10.111 (G-12)Tvedestrand, Treningsstevne22.11.23
1,83Albert Askeland, Sandnes IL01.06.112 (G-12)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,83Simen Nicolaisen Bringsås, Herkules Friidrett19.07.115Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
1,81Steinar Rønbeck, Stein FIK12.07.111 (G-12)Hammerfest, Åpent bymesterskap27.12.23
1,81Skodre Stensveen, Tvedestrand Turn & IF22.10.111Tvedestrand, Treningsstevne06.03.24
1,79Kristoffer Knutsen, Haugesund IL10.09.111 (G-12)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
1,78Andreas Kristiansen Tystad, IL Molde-Olymp26.09.112Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
1,77Edvin Dølplass Dyrelund, Kongsberg IF27.05.111 (G-12)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23
1,77Hans Christopher Melby, Ringerike Friidrettsklubb04.05.114Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
1,71Rudi Olai Kristensen, Stein FIK01.12.112Hammerfest, Hallstevne21.03.24
-----40--------------------
1,66Birger Odin Søvik Tessem, Stein FIK05.10.112 (G-12)Hammerfest, Åpent bymesterskap27.12.23
1,65Mathias Nærdal, Tvedestrand Turn & IF29.11.112Tvedestrand, Treningsstevne06.03.24
1,65Brage Johannes Blix Wisborg, Stein FIK04.01.113Hammerfest, Hallstevne21.03.24
1,61Elias Yassin Mazhoudi, Kongsberg IF18.06.112 (G-12)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23
1,28Aksel Vidringstad, Stein FIK28.05.115Hammerfest, Hallstevne21.03.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87Filip Bøe Johannessen, IL Fri31.03.112 (G-14)Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,88Johan Le Fjeld, IL Tyrving11.04.111Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.23
10,23Aksel Lura Sjursen, Sandnes IL05.03.111Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
9,12Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.114Gøteborg/SWE, MAIK Indoor03.03.24
8,74Andreas Benum Tjelflåt, IL Gneist11.09.111Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
8,68Herman Barlaug Røsdal, Sandnes IL26.09.112Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
8,12Ludvik Våge Fosså, Lysekloster IL30.03.111Leikvang, Nornalekene 202420.01.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,31Steffen Dyrnes, Rjukan Idrettslag28.05.111Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
6,65Aksel Lura Sjursen, Sandnes IL05.03.111 (G-12)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
6,44Jakob Kielland Hauge, Eidanger Idrettslag19.04.112Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
6,33Jonas Wilhelmsen Serkland, Herkules Friidrett19.09.113Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
6,25Olav Særvold Haanæs, Byåsen IL04.10.111Ranheim, Hoppstevne25.01.24
6,19Leon Alexander Timland Haugom, Herkules Friidrett27.08.114Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
5,84Simen Sanderød Grue, Eidanger Idrettslag24.06.115Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
5,81Lars M. Monsen, Lysekloster IL111Os, Hoppstevne14.03.24
5,57Matheus Forman Grendstad, Tvedestrand Turn & IF16.10.111Tvedestrand, Treningsstevne24.01.24
5,53Mats Halland, Herkules Friidrett10.01.116Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
-----10--------------------
5,37Albert Askeland, Sandnes IL01.06.112 (G-12)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
5,03Mathias Nærdal, Tvedestrand Turn & IF29.11.112Tvedestrand, Treningsstevne24.01.24
4,67Skodre Stensveen, Tvedestrand Turn & IF22.10.113Tvedestrand, Treningsstevne24.01.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15Alex Björgvinssson Sambiagio, IL Tyrving111Stange, Bamselekene17.03.24
9,72Oliver Wiik, Moss IL14.01.111Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,15Steffen Dyrnes, Rjukan Idrettslag28.05.113Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
9,05Theodor Olav Sunnset, IK Grane17.08.111Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
8,90Kolbjørn Baade, BUL-Tromsø Friidrett15.05.111Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
8,43Leon Skretteberg, IK Grane03.04.111Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
8,42Tomas Horvath, Verdal Friidrettsklubb11.09.111 (G-12)Steinkjer, Innherredskarusellen24.10.23
8,26Sigve Lindberg Asdøl, Bøler IF03.07.112Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,23Matteo Olivier Bricot, IL Sandvin02.02.111Bærum, JG-Games07.01.24
8,18Leon Alexander Timland Haugom, Herkules Friidrett27.08.112Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
-----10--------------------
8,14Emil Noel, IL Gneist12.06.111Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
8,13Herman Konstali-Lødemel, Stryn T og IL20.09.111 (G-12)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
8,12Indy Nicolas Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL28.04.112Bærum, JG-Games07.01.24
8,09Viljar Fagerli, Rana FIK29.01.111Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,01Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.113Stange, Bamselekene17.03.24
8,00Jonas Wilhelmsen Serkland, Herkules Friidrett19.09.113Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
7,98Jiri Hesselink Cornelissen, Nittedal IL12.04.111Nittedal, Treningsstevne25.01.24
7,95Magnus Hennig Lunde, Kristiansands IF Friidrett26.04.112Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
7,92Oscar Strand-Bjørtomt, Hurdal IL28.12.113Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,79Kasper Elias Bulling-Ottesen, Sarpsborg IL02.02.114Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
-----20--------------------
7,78Vetle Pedersen Jamvold, Sørild FIK07.10.111 (G-12)Grimstad, Lørdagsstevne18.11.23
7,73Olav Særvold Haanæs, Trondheim Friidrett04.10.112 (G-12)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
7,69Elias Noor, Bodø Friidrettsklubb26.02.111Bodø, Treningsstevne15.04.24
7,55Adrian Wasswa Aalberg, Romerike Friidrett23.03.115Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
7,43Andreas Benum Tjelflåt, IL Gneist11.09.112Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
7,41Henrik Aasen, Turn & IL Hovding11.03.113Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
7,33Brian Kato Aalberg, Romerike Friidrett23.03.117Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
7,33Mats Halland, Herkules Friidrett10.01.114Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
7,29Skodre Stensveen, Tvedestrand Turn & IF22.10.111Tvedestrand, Treningsstevne24.01.24
7,22Emil August Kallis Berge, Vestby IL17.10.111 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----30--------------------
7,20Jon Viljar Gaup Veseth-Olsen, Alta IF26.07.112Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
7,15Aksel Vidringstad, Stein FIK28.05.113Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
7,14Jakob Kielland Hauge, Eidanger Idrettslag19.04.113Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
7,13Aleksander Kvello, Verdal Friidrettsklubb21.06.112Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,11Jesper Kristoffer Jensen, IL Pioner31.10.114Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
7,04Gard Sandvik Bø, Fitjar IL03.04.111Leirvik, Hallstemne28.01.24
7,03Eivind Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.07.113Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
6,98Fillip Mardal Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.11.111Sandane, Trivselshalleikane 202427.01.24
6,93Benjamin Korsmo Walskrå, Nittedal IL12.11.116 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
6,87Sebastian Bekkavik, Stjørdal Friidrettsklubb20.04.114Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
-----40--------------------
6,87Mika Baginski Baumgartner, Ullensaker/Kisa IL24.08.115Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
6,83Matheus Forman Grendstad, Tvedestrand Turn & IF16.10.112Tvedestrand, Treningsstevne24.01.24
6,77Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.115Stange, Bamselekene17.03.24
6,74Ask Grimeli, Flåværingen IL16.01.116Stange, Bamselekene17.03.24
6,70Brage Henriksen, Sørild FIK13.10.112 (G-12)Grimstad, Lørdagsstevne18.11.23
6,63Henrik Henne-Madsen, IL Koll30.01.118 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
6,62Simen Sanderød Grue, Eidanger Idrettslag24.06.116Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
6,60Elias Yassin Mazhoudi, Kongsberg IF18.06.114 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
6,59Marlon Gulbrandsen, Ranheim IL18.10.112 (G-12)Ranheim, Adventstevne03.12.23
6,48Hans Christopher Melbye, Ringerike Friidrettsklubb04.05.115 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----50--------------------
6,27Noah Hovet Øverjordet, Bækkelagets SK17.09.116 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
6,19Lars Magnus Lyngsgård-Monsen, Lysekloster IL28.06.112Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
6,10Jonathan Stabbetorp, Fredrikstad IF12.10.114Askim, Askimlekene13.01.24
6,07Mathias Nærdal, Tvedestrand Turn & IF29.11.113Tvedestrand, Treningsstevne24.01.24
6,01Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.117Stange, Bamselekene17.03.24
5,98Sebastian Nilsen, Sarpsborg IL01.06.118Stange, Bamselekene17.03.24
5,95Hannes Florian Hall, IL Gneist25.03.112 (G-12)Bergen/Hø, Klubbstevne10.11.23
5,92Lucas Røksund, Bremnes IL06.11.112Leirvik, Hallstemne28.01.24
5,66Vemund Olai Lie, IL Gneist28.08.113 (G-12)Bergen/Hø, Klubbstevne10.11.23
5,66Kasper Dyrhaug Bardal, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.116Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
-----60--------------------
5,66Samuel Andreasen, Kristiansands IF Friidrett08.06.113Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
5,66Elian Berby Landström, Bodø Friidrettsklubb12.09.112Bodø, Treningsstevne19.02.24
5,64Martin Øvreeide Høvding, Os Turnforening18.08.114Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
5,60Lasse Lysgård-Andersen, Nittedal IL02.12.1110Stange, Bamselekene17.03.24
5,55Nero Alexander Liebig, IL Driv Friidrett12.04.118 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
5,48Theodor Fredriksen Iberg, Eidanger Idrettslag17.01.116Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
5,46Steinar Rønbeck, Stein FIK12.07.115Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
5,27Vegard Ro Lohne, Kristiansands IF Friidrett11.11.114Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
5,26Alexander Abjørn Storm Lilliestråle, Trondheim Friidrett14.09.113 (G-12)Ranheim, Adventstevne03.12.23
5,24Kristoffer Knutsen, Haugesund IL10.09.111 (G-12)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
-----70--------------------
5,19Tobias Nitter Gullaksen, IL Gneist26.11.114 (G-12)Bergen/Hø, Klubbstevne10.11.23
5,19Adam Torp Kvasjord, Sørild FIK17.09.115Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
5,14Kristian August Selvik Thomas, Fredrikstad IF07.04.117Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
5,12Mattis Henriksen, Bodø Friidrettsklubb10.10.112Bodø, Treningsstevne Nordlandshallen Bodø18.03.24
4,95Lars Fredrik van Gelderen, Kristiansands IF Friidrett04.04.115Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
4,78Brage Johannes Blix Wisborg, Stein FIK04.01.113 (G-12)Hammerfest, Hallstevne07.12.23
4,77Andreas Johan Ø Aardal, Sandnes IL28.04.111Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
4,73Oliver Haukåssveen, Rjukan Idrettslag29.06.112 (G-12)Rjukan, Julestevne20.12.23
4,63Sander Winde, Norna-Salhus IL21.09.111Leikvang, NornaKids2 inne 202420.03.24
4,49Noah Åsen Bjorheim, Turn & IL Hovding05.07.115Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
-----80--------------------
4,42Marius Wilhelm Ruland, Lambertseter IF09.08.1111Stange, Bamselekene17.03.24
4,31Rudi Olai Kristensen, Stein FIK01.12.114 (G-12)Hammerfest, Hallstevne07.12.23
4,20William Faye, IL Gneist31.05.115 (G-12)Bergen/Hø, Klubbstevne10.11.23
3,31Birger Odin Søvik Tessem, Stein FIK05.10.114Hammerfest, Hallstevne25.01.24

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,37Steffen Dyrnes, Rjukan Idrettslag28.05.116 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
6,87Theodor Olav Sunnset, IK Grane17.08.117 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
6,01Hans Christopher Melbye, Ringerike Friidrettsklubb04.05.118 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24

Slengball 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,88Sander Winde, Norna-Salhus IL21.09.111 (G-12)Leikvang, Norna Kids 2 inne 202311.12.23

4 Kamp (60mhekk-Lengde-Kule-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2021Ask Grimeli, Flåværingen IL
12,00-4,05-6,54-1,57,75
16.01.111Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1733Henrik Henne-Madsen, IL Koll
12,52-3,83-6,47-2,02,84
30.01.113Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,69Sigurd Reinholtsen Bjørgum, Utleira IL Friidrett30.06.101-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
7,73Marcus Folland Dahl, Drøbak-Frogn IL Friidrett17.05.102-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
7,81Christian Edward Garner, Havørn IL01.03.101Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
7,85Otto Ramsland, Idrettslaget Skjalg27.03.101Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
7,96Sindre Nakken Liebich, Sandnes IL15.05.101-h2 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
7,99Jacob Mikal Maltun, Os Turnforening12.09.101-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
8,08Sigurd Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.101Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
8,11Vetle Lier, IL Koll05.02.101-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,12Philip Moen, Fana IL20.04.102-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
8,18Mathias Isene Gunstad, IL Tyrving03.05.102-h2Stange, Bamselekene16.03.24
-----10--------------------
8,19Johannes Aune Hanseth, IL Nidelv06.04.102 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
8,19Brage Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.101-h3Stange, Bamselekene16.03.24
8,22Andreas Vladimir Sandin, IL Fri06.03.103-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
8,23Thomas Aas, IL Gry02.05.102 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
8,25Maxmillian Hansen Bjørlykke, Hareid IL21.05.102-fi (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,26Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.101-h5Stange, Bamselekene16.03.24
8,28Ralfs Boguss, Rana FIK02.01.101 (G-13)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene 202303.12.23
8,28Kasper Olsby Hoff, Søndre Land IL07.01.105-fi Stange, Bamselekene16.03.24
8,32Trym Sortdal Volden, Ringerike Friidrettsklubb10.04.101-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,33Gabriel Ratikainen Jensen, IL Tyrving07.11.102-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----20--------------------
8,33Wilmer Bjørnstad Bjor, Sarpsborg IL06.09.103-h2Stange, Bamselekene16.03.24
8,34Audun Børve-Jensen, BUL-Tromsø Friidrett10.02.101Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
8,35Jonathan Karlsen Almås, Sandnessjøen IL28.01.104-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,36Laurits Halkier Egelie, IL Runar16.05.103 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
8,38Mohammad Adham Albadwi, Flåværingen IL10.02.101-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,39Mugis Mohammed Napo, IF Hellas01.08.102-h5Stange, Bamselekene16.03.24
8,42Odin Rønnekleiv Oppheim, Hyen IL17.02.101Sandane, Trivselshalleikane 202427.01.24
8,43Theo Salt Hoftun, Haugesund IL13.04.103Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
8,46Pelle Ihlebæk Haugarvoll, Fredrikstad IF07.08.102-h1Stange, Bamselekene16.03.24
8,46Edvard Raade Asplund, IL Tyrving09.11.104-h2Stange, Bamselekene16.03.24
-----30--------------------
8,51Ole Bendik Lied, Sandnessjøen IL24.01.101-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,51Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.103-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,51Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.103-h5Stange, Bamselekene16.03.24
8,53Tord Voksøy Steinsvik, Ulstein Ungdomsskule11.08.103-fi (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,55Konrad Kringeland, Havørn IL06.07.103Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
8,61Nathaniel Øvrelid Skeide, Hareid ungdomsskule 11.01.104-fi (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,62Jonas Haagensen Lien, IL Gneist13.09.104-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
8,62Henrik Røsten Rebnes, IL Tyrving05.08.102-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,63Theodor Masterud Lundamo, IL Tyrving11.07.104-h3 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,66Johnson Saenjang, Ørsta Ungdomsskule105-fi (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
-----40--------------------
8,69Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.106-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,71Kristian Stølen Tangen, IL Molde-Olymp03.01.101 (G-13)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
8,71Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.103-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,71Markus Bjørtomt, IL Tyrving03.08.104-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,71Matheo Pujol Holtlund, IL Tyrving19.11.103-h3Stange, Bamselekene16.03.24
8,72Kevin Tran Winjevoll, Ørsta Ungdomsskule05.09.106-fi (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,73Hauk Ferdinand Gulbrandsen, Ranheim IL29.06.104 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
8,76Arne Landmark, IL Koll11.11.104-h3Stange, Bamselekene16.03.24
8,77Herman Urnes Hahn, Haugesund IL12.06.104Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
8,84Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.102-h1 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----50--------------------
8,86Mathias Haarr, IK Våg05.11.101-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
8,87Mathias Bergum Lygre, Søndre Land IL03.01.104-h1Stange, Bamselekene16.03.24
8,89Johannes Levernes Solberg, Kristiansands IF Friidrett28.09.102-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
8,90Oliver Kvalsund Sellereite, Dimna IL16.06.101Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
8,93Jonah Støve, Farsund og Lista IK25.07.101Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
8,95Truls Myking Barstad, Ørsta Ungdomsskule26.07.104-h2 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,97Henrik Lund-Andersen, Hamar IL06.09.106-h5Stange, Bamselekene16.03.24
8,99Markus Steen, Mandal & Halse IL06.06.103-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
9,01Alexander Kristensen, Sørild FIK31.07.101 (G-13)Grimstad, Lørdagsstevne18.11.23
9,01Dominik Gjerde, Hareid ungdomsskule 105-h1 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
-----60--------------------
9,01Eivind Zhelezny, Sandnes IL13.07.101-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
9,02Magnus Lund-Andersen, Hamar IL06.09.106-h3Stange, Bamselekene16.03.24
9,05Leander Sporstøl Ødegård, Ørsta Ungdomsskule21.05.106-h2 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,07Kevin Nysveen Rye, Sørum IL19.01.105-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,07Gustav D Engelsgjerd, Havørn IL02.07.104Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
9,09Sakthi Prabu, Haugesund IL24.11.104 (G-13)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
9,09Vetle-Martines Thorsheim Turøy, Austevoll IK Friidrett05.06.105-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
9,10Mikail Emir Bol, IF Hellas14.01.101Bærum, JG-Games07.01.24
9,10Ole-Petter Mikalsen, Herøy IL29.06.102-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
9,11Mats Jacobsen, Fredrikstad IF05.06.105-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----70--------------------
9,15Kristian Henriksen, Moss IL24.09.101-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,15Sondre Førsvoll Aas, Sandnes IL13.09.105Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
9,19Floris Johannes-Ben Krijger, Herkules Friidrett06.04.101-h1Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202428.01.24
9,20Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.102-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,22Hans Ludvig Wang Bjørge, Sportsklubben Vidar22.02.102-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,24Atle Pas, FIK Orion01.09.106Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
9,24Eivind Sæbø, IL Fri22.03.106-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
9,26Ludvik Fjørtoft Holta, Ulstein Ungdomsskule16.01.107-h2 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,26Torbjørn Smaadahl, Aremark IF03.05.103Askim, Askimlekene13.01.24
9,26Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.102-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----80--------------------
9,28Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.106-h4Stange, Bamselekene16.03.24
9,29Leon Aleksander Røberg, BUL-Tromsø Friidrett24.06.102Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
9,33Johannes Seime, IK Grane16.01.105-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
9,33Fillip Vik Johannessen, IL Fri30.03.108-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
9,35Olav Midtun Lindhjem, Larvik Turn & IF31.12.105-h1Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus04.02.24
9,36Fred Markussen Rosvoll, Tønsberg Friidrettsklubb31.08.106-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,36Julian Phillip Myran, Herkules Friidrett13.02.102Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
9,38Sondre Helbæk, Sandnes IL12.04.105-h2 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
9,40Håkon Jordet Hollås, Ranheim IL13.10.103-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
9,42Sebastian Søvik Davidsson, Ålesund Friidrettsklubb07.05.103Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
-----90--------------------
9,50Hector Vikse, Sandnes IL06.02.103-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
9,51Simen Gjeruldsen Pedersen, IK Grane10.04.102Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
9,52Thomas Opland Nyalwal, Herøy IL24.08.104-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
9,53Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.104-h1 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,58Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.104-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,68Vegard Sætren, Mandal & Halse IL09.09.103-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
9,74Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll01.02.103-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
9,80Suhayb Ali Omar, Velle Skule30.03.105-h2 (G-12)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
9,83Shamil Iminov, IK Våg14.04.104-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
9,86Thorbjørn Børsum, IL Tyrving01.09.107-h1Stange, Bamselekene16.03.24
-----100--------------------
9,89Alexander Weider Bore, Sportsklubben Vidar27.12.106-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,89Even Ask Johnsen, Sportsklubben Vidar14.10.107-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,90Erik Syver Buskoven, Fredrikstad IF16.09.108-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
10,01Jonathan Øverland Knutsen, IK Grane16.06.103Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
10,20Haakon Jørgensen, IK Grane18.12.105-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,33Fillip Matsen, Sem IF09.10.106-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,45Darshih Okbit Meleake, Søgne IL08.08.105-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,79Ernesatas Kavaliauskas (LTU), Vatne Ungdomsskule30.06.103-h2 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,94Konrad Kringeland, Havørn IL06.07.102 (G-13/14)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,03Otto Ramsland, Idrettslaget Skjalg27.03.101 (G-13)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
20,86Theo Salt Hoftun, Haugesund IL13.04.102 (G-13)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
21,53Herman Urnes Hahn, Haugesund IL12.06.103 (G-13)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
23,31Sakthi Prabu, Haugesund IL24.11.104 (G-13)Haugesund, Julesprint 202321.12.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,05Sigurd Reinholtsen Bjørgum, Utleira IL Friidrett30.06.101-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
25,88Vetle Lier, IL Koll05.02.102-fi-B (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
26,09Sindre Nakken Liebich, Sandnes IL15.05.101Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
26,12Mathias Isene Gunstad, IL Tyrving03.05.101-h4Stange, Bamselekene17.03.24
26,29Sigurd Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.101-h5Stange, Bamselekene17.03.24
26,48Laurits Halkier Egelie, IL Runar16.05.101-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
26,60Johannes Aune Hanseth, IL Nidelv06.04.102-h2 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
26,75Otto Ramsland, Idrettslaget Skjalg27.03.101-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
26,78Gabriel Ratikainen Jensen, IL Tyrving07.11.102-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
26,84Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.101-h1Stange, Bamselekene17.03.24
-----10--------------------
26,84Brage Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.102-h6Stange, Bamselekene17.03.24
26,99Jacob Mikal Maltun, Os Turnforening12.09.101Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
27,05Philip Moen, Fana IL20.04.101-h1Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
27,15Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.102-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,28Jørgen Aksel Hvidsten Blytt, Sem IF27.09.101-h1 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
27,32Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.103-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,32Kasper Olsby Hoff, Søndre Land IL07.01.102-h1Stange, Bamselekene17.03.24
27,68Edvard Raade Asplund, IL Tyrving09.11.101-h2Stange, Bamselekene17.03.24
27,71Pelle Ihlebæk Haugarvoll, Fredrikstad IF07.08.101-h3Stange, Bamselekene17.03.24
27,75Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.103-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----20--------------------
27,75Herman Urnes Hahn, Haugesund IL12.06.101Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
27,77Trym Sortdal Volden, Ringerike Friidrettsklubb10.04.101-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
27,77Wilmer Bjørnstad Bjor, Sarpsborg IL06.09.104-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,84Theodor Masterud Lundamo, IL Tyrving11.07.103-h1Stange, Bamselekene17.03.24
27,91Mohammad Adham Albadwi, Flåværingen IL10.02.104-h1Stange, Bamselekene17.03.24
28,30Igor Maksym Plonski, Flåværingen IL13.03.102-h2Stange, Bamselekene17.03.24
28,31Markus Bjørtomt, IL Tyrving03.08.104-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
28,40Jonas Haagensen Lien, IL Gneist13.09.102-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
28,63Kristian Stølen Tangen, IL Molde-Olymp03.01.101 (G-13)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
28,75Mugis Mohammed Napo, IF Hellas01.08.103-h6Stange, Bamselekene17.03.24
-----30--------------------
28,81Johannes Aabø, Havørn IL25.10.102Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
28,96Matheo Pujol Holtlund, IL Tyrving19.11.103-h5Stange, Bamselekene17.03.24
28,96Henrik Lund-Andersen, Hamar IL06.09.104-h6Stange, Bamselekene17.03.24
28,97Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.104-h3Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
29,03Andreas Varem Lindberg, Fredrikstad IF09.10.101-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
29,05Konrad Kringeland, Havørn IL06.07.103Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
29,42Kevin Nysveen Rye, Sørum IL19.01.103-h1 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
29,49Magnus Lund-Andersen, Hamar IL06.09.105-h1Stange, Bamselekene17.03.24
29,58Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.103-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
29,65Sondre Førsvoll Aas, Sandnes IL13.09.104Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
-----40--------------------
29,96Viljar Solum Dahlberg, Fredrikstad IF31.12.103-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
30,03Olav Midtun Lindhjem, Larvik Turn & IF31.12.101-fi-CGøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
30,16Thomas Opland Nyalwal, Herøy IL24.08.103Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
30,20Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.105-h3 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
30,24Mathias Bergum Lygre, Søndre Land IL03.01.104-h3Stange, Bamselekene17.03.24
30,45Johannes Seime, IK Grane16.01.105-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
30,48Atle Pas, FIK Orion01.09.103Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
30,56Håkon Jordet Hollås, Ranheim IL13.10.103 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
30,83Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.106-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
30,95Mikail Emir Bol, IF Hellas14.01.104-h2Stange, Bamselekene17.03.24
-----50--------------------
31,10Fillip Vik Johannessen, IL Fri30.03.102-h1Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
31,26Simen Slungaard Bakke, IL Koll26.05.103-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
31,32Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.105-h6Stange, Bamselekene17.03.24
31,37Kristian Engen, Sandnes IL24.05.101-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
31,46Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.106-h1Stange, Bamselekene17.03.24
31,47Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.105-h4Stange, Bamselekene17.03.24
31,52Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll01.02.106-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
31,70Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.103-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
31,70Mats Jacobsen, Fredrikstad IF05.06.102-h2Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
31,91Hans Ludvig Wang Bjørge, Sportsklubben Vidar22.02.104-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----60--------------------
32,11Johannes Herberg, Moelven IL19.04.105-h5Stange, Bamselekene17.03.24
32,15Sondre Helbæk, Sandnes IL12.04.102-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
32,57Storm Simpson-Hetlevik, IL Bjarg23.12.101 (G-13)Leikvang, Nisselekene 202303.12.23
32,84Hector Vikse, Sandnes IL06.02.103-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
33,02Erik Syver Buskoven, Fredrikstad IF16.09.105-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
33,35Sebastian Søvik Davidsson, Ålesund Friidrettsklubb07.05.102Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
33,75Even Ask Johnsen, Sportsklubben Vidar14.10.105-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
34,48Even Gjuvsland, Ås IL03.08.103-h1 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
35,19Ebbe Hansrud-Kjær, Romerike Friidrett09.06.104-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,62Ludvig Færø Linde, Varegg IL01.03.101Leikvang, Nornalekene 202421.01.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,34Leon Washington, Ros IL26.03.101 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,34,69Ludvig Færø Linde, Varegg IL01.03.101 (G-13)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,35,69Jonas Røstum, IL Koll08.05.102-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,36,10Sigurd Reinholtsen Bjørgum, Utleira IL Friidrett30.06.103-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,36,47Henrik Robberstad Holbæk, Idrettslaget Skjalg09.06.101Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
1,37,85Bror Erling Heegaard, Gjesdal IL06.11.102Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
1,38,54Jone Måkestad Fadnes, IL Gular08.04.102 (G-13)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,38,98Magnus Kilvær Nilssen, Herøy IL12.05.102Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
1,39,85Jørgen Aksel Hvidsten Blytt, Sem IF27.09.102 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
1,39,98Sigurd Tepsel Sjulstad, Larvik Turn & IF19.05.104-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----10--------------------
1,40,59Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.106-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,40,71Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.107-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,40,74Vetle Lier, IL Koll05.02.10MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,40,93Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.10MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,44,48Viljar Solum Dahlberg, Fredrikstad IF31.12.103-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,45,41Mathias Isene Gunstad, IL Tyrving03.05.101-h1Stange, Bamselekene16.03.24
1,45,68Mathias Eek, Sørum IL25.11.105-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,46,30Markus Steen, Mandal & Halse IL06.06.101-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,46,70Nicolai Disch Olsrød, Sem IF07.10.102-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,46,81Even Veen Torkildsen, Norna-Salhus IL03.03.101-h1 (G-13)Leikvang, Norna Kids 2 inne 202311.12.23
-----20--------------------
1,46,82Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.109-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,47,40Kevin Nysveen Rye, Sørum IL19.01.106-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,47,43Magnus Lund-Andersen, Hamar IL06.09.103Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,47,58Henrik Lund-Andersen, Hamar IL06.09.104Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,47,89Theodor Masterud Lundamo, IL Tyrving11.07.106-h2Stange, Bamselekene16.03.24
1,48,18Johannes Aune Hanseth, IL Nidelv06.04.1010-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,48,96Johannes Seime, IK Grane16.01.1011-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,49,10Audun Børve-Jensen, BUL-Tromsø Friidrett10.02.101Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
1,49,47Kristian Stølen Tangen, IL Molde-Olymp03.01.101 (G-13)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
1,49,96Kristian Henriksen, Moss IL24.09.103-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----30--------------------
1,50,04Torbjørn Smaadahl, Aremark IF03.05.1012-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,50,53Emil Hannevik Fyhn, Norna-Salhus IL30.07.102-h1 (G-13)Leikvang, Norna Kids 2 inne 202311.12.23
1,51,30Hans Ludvig Wang Bjørge, Sportsklubben Vidar22.02.107-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,51,73Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.104-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,54,09Igor Maksym Plonski, Flåværingen IL13.03.102-h1Stange, Bamselekene16.03.24
1,54,42Leo Grytten Mile, IF Hellas11.04.102Bærum, JG-Games07.01.24
1,55,23Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.103-h1Stange, Bamselekene16.03.24
1,57,02Vegard Sætren, Mandal & Halse IL09.09.102Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
1,57,10Arne Landmark, IL Koll11.11.104-h1Stange, Bamselekene16.03.24
1,58,18Pelle Ihlebæk Haugarvoll, Fredrikstad IF07.08.106-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----40--------------------
1,59,14Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.1010-h2Stange, Bamselekene16.03.24
1,59,77Simen Gjeruldsen Pedersen, IK Grane10.04.103Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
2,01,16Erik Syver Buskoven, Fredrikstad IF16.09.108-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,02,29Håkon Jordet Hollås, Ranheim IL13.10.103Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
2,05,96Mats Jacobsen, Fredrikstad IF05.06.105-h1Stange, Bamselekene16.03.24
2,09,63Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.106-h1Stange, Bamselekene16.03.24

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,83Ludvig Færø Linde, Varegg IL01.03.101Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
2,15,40Jone Måkestad Fadnes, IL Gular08.04.102Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
2,18,52Magnus Kilvær Nilssen, Herøy IL12.05.101Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
2,19,11Bror Erling Heegaard, Gjesdal IL06.11.101 (G-13)Sandnes, Romjulsstevne28.12.23
2,26,09Even Veen Torkildsen, Norna-Salhus IL03.03.103Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
2,32,90Emil Hannevik Fyhn, Norna-Salhus IL30.07.104Leikvang, Nornalekene 202420.01.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,06,60Sigurd Tepsel Sjulstad, Larvik Turn & IF19.05.102Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus04.02.24
3,23,82Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.1011 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33,78Ludvig Færø Linde, Varegg IL01.03.101Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,43,38Jone Måkestad Fadnes, IL Gular08.04.102Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,46,66Bror Erling Heegaard, Gjesdal IL06.11.102 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
4,48,36Even Veen Torkildsen, Norna-Salhus IL03.03.103Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,52,08Thimon Ravndal, Spirit Friidrettsklubb30.07.103 (G-13/14)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
5,28,85Magnus Lund-Andersen, Hamar IL06.09.101 (G-15)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
5,29,17Henrik Lund-Andersen, Hamar IL06.09.102 (G-15)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09,08Viljar Solum Dahlberg, Fredrikstad IF31.12.106 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
7,15,44Markus Steen, Mandal & Halse IL06.06.107 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,64Jonathan Karlsen Almås, Sandnessjøen IL28.01.101 (G-13)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene 202303.12.23
9,73Johannes Aune Hanseth, IL Nidelv06.04.101 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
10,00Vetle Lier, IL Koll05.02.101 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
10,16Ole Bendik Lied, Sandnessjøen IL24.01.102 (G-13)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene 202303.12.23
10,65Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.102 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
10,91Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.103 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
11,16Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.104 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,50Jonathan Karlsen Almås, Sandnessjøen IL28.01.101Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
9,57Philip Moen, Fana IL20.04.101Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
9,62Vetle Lier, IL Koll05.02.101-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,64Sigurd Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.102Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
9,83Jacob Mikal Maltun, Os Turnforening12.09.101Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
9,90Pelle Ihlebæk Haugarvoll, Fredrikstad IF07.08.102-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,93Haakon Gjerde Onstad, Lysekloster IL15.03.102Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
9,95Johannes Aune Hanseth, IL Nidelv06.04.103-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,97Herman Gjerde Onstad, Lysekloster IL15.03.103Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
10,05Gabriel Ratikainen Jensen, IL Tyrving07.11.101Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----10--------------------
10,06Audun Børve-Jensen, BUL-Tromsø Friidrett10.02.101Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
10,38Torbjørn Smaadahl, Aremark IF03.05.101-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,44Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.102Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
10,49Jon Magnus Våge, Haugesund IL18.06.102Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
10,59Laurits Halkier Egelie, IL Runar16.05.103 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
10,70Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.103Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
10,86Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.107-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,90Herman Urnes Hahn, Haugesund IL12.06.103Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
11,24Johannes Seime, IK Grane16.01.104 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
11,27Johannes Levernes Solberg, Kristiansands IF Friidrett28.09.105 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
-----20--------------------
11,79Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll01.02.103-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
11,80Mikail Emir Bol, IF Hellas14.01.101Bærum, JG-Games07.01.24
11,88Kristian Henriksen, Moss IL24.09.104-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
12,00Johannes Aabø, Havørn IL25.10.101Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
12,38Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.103-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
12,57Arne Landmark, IL Koll11.11.105-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
12,67Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.106-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
12,83Mats Jacobsen, Fredrikstad IF05.06.108-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
12,98Darshih Okbit Meleake, Søgne IL08.08.102Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
14,71Ole Bendik Lied, Sandnessjøen IL24.01.103Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
-----30--------------------

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,14,78Ole Bendik Lied, Sandnessjøen IL24.01.101Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Sigurd Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.101Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
1,60Mohammad Adham Albadwi, Flåværingen IL10.02.101Stange, Bamselekene17.03.24
1,55Brage Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.102 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,55Jonathan Karlsen Almås, Sandnessjøen IL28.01.102Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
1,55Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,50Oliver Kvalsund Sellereite, Dimna IL16.06.101 (G-13)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
1,50Pelle Ihlebæk Haugarvoll, Fredrikstad IF07.08.101Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,47Andreas Vladimir Sandin, IL Fri06.03.101Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,47Audun Børve-Jensen, BUL-Tromsø Friidrett10.02.101Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
1,45Ole Bendik Lied, Sandnessjøen IL24.01.104Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
-----10--------------------
1,45Johannes Seime, IK Grane16.01.101Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
1,45Mikkel Trageton, Romerike Friidrett05.06.103Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,45Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.105Stange, Bamselekene17.03.24
1,43Eivind Sæbø, IL Fri22.03.102Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,40Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.103 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,40Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.105Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,40Jonas Haagensen Lien, IL Gneist13.09.102Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
1,38Jon Magnus Våge, Haugesund IL18.06.101Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
1,37Herman Urnes Hahn, Haugesund IL12.06.101Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
1,35Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.106 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----20--------------------
1,35Kristian Henriksen, Moss IL24.09.103 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
1,35Ole-Petter Mikalsen, Herøy IL29.06.105Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
1,35Kasper Olsby Hoff, Søndre Land IL07.01.101Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,35Darshih Okbit Meleake, Søgne IL08.08.102Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
1,35Johannes Levernes Solberg, Kristiansands IF Friidrett28.09.105Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,35Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.106Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,35Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.106Stange, Bamselekene17.03.24
1,30Kevin Nysveen Rye, Sørum IL19.01.104 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
1,30Jonathan Øverland Knutsen, IK Grane16.06.101Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
1,30Ludvik Nilssen, Herøy IL13.08.106Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
-----30--------------------
1,30Fillip Matsen, Sem IF09.10.109Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,25Even Gjuvsland, Ås IL03.08.108 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,25Markus Bjørtomt, IL Tyrving03.08.1010 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,25Kristoffer Mikalsen, Ranheim IL19.11.103 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,25Theo Salt Hoftun, Haugesund IL13.04.101Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,25Erik Syver Buskoven, Fredrikstad IF16.09.106Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,25Gustav D Engelsgjerd, Havørn IL02.07.103Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
1,20Ebbe Hansrud-Kjær, Romerike Friidrett09.06.107Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,20Mugis Mohammed Napo, IF Hellas01.08.108Stange, Bamselekene17.03.24
1,20Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.109Stange, Bamselekene17.03.24
-----40--------------------
1,20Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.1010Stange, Bamselekene17.03.24
1,15Mats Jacobsen, Fredrikstad IF05.06.1011Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,15Fillip Vik Johannessen, IL Fri30.03.102Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24
1,10Mikail Emir Bol, IF Hellas14.01.1011Stange, Bamselekene17.03.24
1,10Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.1011Stange, Bamselekene17.03.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Audun Børve-Jensen, BUL-Tromsø Friidrett10.02.101Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
1,25Gabriel Ratikainen Jensen, IL Tyrving07.11.101Bærum, Hoppstevne 19.03.24
1,25Julian Sæther, Oppegård IL08.12.101Ski, Kretsstevne19.03.24
1,23Eivind Sæbø, IL Fri22.03.101Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp29.01.24
1,20Julian Phillip Myran, Herkules Friidrett13.02.101Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
1,20Andreas Vladimir Sandin, IL Fri06.03.102Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp29.01.24
1,11Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.101 (G-13)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,10Pelle Ihlebæk Haugarvoll, Fredrikstad IF07.08.101Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
1,10Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.101Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,10Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.102Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
-----10--------------------
1,10Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.103Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,05Sakthi Prabu, Haugesund IL24.11.101 (G-13)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
1,05Andreas Varem Lindberg, Fredrikstad IF09.10.102Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
1,05Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.104Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,05Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.105Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,05Ludvig Einstabland, Oppegård IL02.08.102Ski, Kretsstevne19.03.24
1,00Mathias Bergum Lygre, Søndre Land IL03.01.101 (G-13)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
1,00Erik Syver Buskoven, Fredrikstad IF16.09.103Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
1,00Floris Johannes-Ben Krijger, Herkules Friidrett06.04.102Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
0,98Niri Naper Baklid, Kongsberg IF19.01.101 (G-13)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23
-----20--------------------
0,95Sebastian Stalsberg, Kongsberg IF24.03.102 (G-13)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23
0,95Kristian Henriksen, Moss IL24.09.104Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
0,95Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.106Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
0,92Emil Aak, Kongsberg IF31.12.103 (G-13)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23
0,90Mats Jacobsen, Fredrikstad IF05.06.105Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
0,90Fillip Vik Johannessen, IL Fri30.03.103Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp29.01.24
0,86Leon Strange-Bergseter, Kongsberg IF28.02.104 (G-13)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,07Andreas Vladimir Sandin, IL Fri06.03.101Bergen/Hø, BT-sprett 317.03.24
2,85Mikkel Trageton, Romerike Friidrett05.06.101Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,83Pelle Ihlebæk Haugervoll, Fredrikstad IF101Grimstad, Trenigsstevne27.04.24
2,70Herman Urnes Hahn, Haugesund IL12.06.101Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
2,67Ulrik Galtung Døsvig, Bergens Turnforening05.06.102Bergen/Hø, BT-sprett 317.03.24
2,55Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.102Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,40Pelle Ihlebæk Haugarvoll, Fredrikstad IF07.08.101 (G-11/14)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
2,31Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.101Bærum, Lerøy stavstevne 13-14 år02.05.24
2,20Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102 (G-11/14)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
2,17Felix Victor Wiger-Nordås, Fana IL12.04.102 (G-13)Bergen/Hø, Bergenslekene 202315.09.23
-----10--------------------
2,10Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.103 (G-11/14)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
2,10Jon Magnus Våge, Haugesund IL18.06.102Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
2,05Ole Bendik Lied, Sandnessjøen IL24.01.101Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
2,01Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.102Bærum, Lerøy stavstevne 13-14 år02.05.24
2,00Andreas Varem Lindberg, Fredrikstad IF09.10.102Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,00Erik Syver Buskoven, Fredrikstad IF16.09.105Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,90Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.104 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,80Ebbe Hansrud-Kjær, Romerike Friidrett09.06.108Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,70Niri Naper Baklid, Kongsberg IF19.01.101 (G-13)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23
1,70Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.108 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----20--------------------
1,60Gudmund Gryt, Hareid IL12.10.101Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18Marcus Folland Dahl, Drøbak-Frogn IL Friidrett17.05.101Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,16Sigurd Reinholtsen Bjørgum, Utleira IL Friidrett30.06.102Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,10Pelle Ihlebæk Haugarvoll, Fredrikstad IF07.08.103Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,04Sindre Nakken Liebich, Sandnes IL15.05.101Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
5,02Andreas Vladimir Sandin, IL Fri06.03.101Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
4,99Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102Stange, Bamselekene16.03.24
4,96Thomas Aas, IL Gry02.05.101 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
4,90Sigurd Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.101Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
4,89Kasper Olsby Hoff, Søndre Land IL07.01.103Stange, Bamselekene16.03.24
4,77Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.109 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
-----10--------------------
4,77Jørgen Aksel Hvidsten Blytt, Sem IF27.09.103 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
4,77Mohammad Adham Albadwi, Flåværingen IL10.02.105Stange, Bamselekene16.03.24
4,75Brage Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.106Stange, Bamselekene16.03.24
4,71Johannes Aune Hanseth, IL Nidelv06.04.105Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,69Herman Urnes Hahn, Haugesund IL12.06.102Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
4,60Emil Johnsen Dragland, IL Nidelv27.04.102Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
4,54Vetle Lier, IL Koll05.02.10MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
4,49Jonathan Karlsen Almås, Sandnessjøen IL28.01.104Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
4,46Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.103Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,46Audun Børve-Jensen, BUL-Tromsø Friidrett10.02.101Tromsø, Seriestevne 1-202419.02.24
-----20--------------------
4,44Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.1010 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,44Ralfs Boguss, Rana FIK02.01.105Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
4,43Sondre Førsvoll Aas, Sandnes IL13.09.103Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
4,42Odin Rønnekleiv Oppheim, Hyen IL17.02.101Sandane, Trivselshalleikane 202427.01.24
4,39Markus Bjørtomt, IL Tyrving03.08.108Stange, Bamselekene16.03.24
4,38Jonas Haagensen Lien, IL Gneist13.09.102Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
4,36Arne Landmark, IL Koll11.11.109Stange, Bamselekene16.03.24
4,35Andreas Varem Lindberg, Fredrikstad IF09.10.104Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,31Simen Slungaard Bakke, IL Koll26.05.105Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,31Mugis Mohammed Napo, IF Hellas01.08.1011Stange, Bamselekene16.03.24
-----30--------------------
4,30Eivind Zhelezny, Sandnes IL13.07.102Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
4,25Johannes Seime, IK Grane16.01.101Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
4,23Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.105Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,23Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.1012Stange, Bamselekene16.03.24
4,21Theodor Masterud Lundamo, IL Tyrving11.07.1013Stange, Bamselekene16.03.24
4,20Kristian Stølen Tangen, IL Molde-Olymp03.01.101Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
4,17Kristian Henriksen, Moss IL24.09.1015Stange, Bamselekene16.03.24
4,16Sebastian Søvik Davidsson, Ålesund Friidrettsklubb07.05.102Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
4,16Atle Pas, FIK Orion01.09.1016Stange, Bamselekene16.03.24
4,09Johannes Levernes Solberg, Kristiansands IF Friidrett28.09.102Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
-----40--------------------
4,09Mats Jacobsen, Fredrikstad IF05.06.1017Stange, Bamselekene16.03.24
4,05Torbjørn Smaadahl, Aremark IF03.05.1014Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,03Mathias Bergum Lygre, Søndre Land IL03.01.1018Stange, Bamselekene16.03.24
4,02Eivind Sæbø, IL Fri22.03.103Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
4,00Henrik Røsten Rebnes, IL Tyrving05.08.1016Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,00Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.1020Stange, Bamselekene16.03.24
3,97Vegard Sætren, Mandal & Halse IL09.09.1017Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,97Johannes Aabø, Havørn IL25.10.103Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
3,95Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll01.02.1018Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,86Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.109Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
-----50--------------------
3,86Mikail Emir Bol, IF Hellas14.01.1021Stange, Bamselekene16.03.24
3,79Gustav D Engelsgjerd, Havørn IL02.07.104Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
3,78Simen Gjeruldsen Pedersen, IK Grane10.04.102Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
3,74Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.1023Stange, Bamselekene16.03.24
3,72Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.1024Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,67Erik Syver Buskoven, Fredrikstad IF16.09.1025Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,62Jonah Støve, Farsund og Lista IK25.07.103Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
3,59Darshih Okbit Meleake, Søgne IL08.08.104Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
3,56Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.1024Stange, Bamselekene16.03.24
3,47Jonathan Øverland Knutsen, IK Grane16.06.105Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
-----60--------------------
3,44Håkon Jordet Hollås, Ranheim IL13.10.106Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
3,35Ebbe Hansrud-Kjær, Romerike Friidrett09.06.1011Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
3,35Leon Aleksander Røberg, BUL-Tromsø Friidrett24.06.102Tromsø, Seriestevne 1-202419.02.24
3,29Fillip Matsen, Sem IF09.10.1026Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,19Haakon Jørgensen, IK Grane18.12.1027Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,09Markus Steen, Mandal & Halse IL06.06.106Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
3,08Johan Kilvær Nilssen, Herøy IL12.05.107Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
2,79Linus Nordnes Prestø, Herøy IL01.12.108Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,53Sigurd Reinholtsen Bjørgum, Utleira IL Friidrett30.06.101 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
5,44Marcus Folland Dahl, Drøbak-Frogn IL Friidrett17.05.101 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
5,05Brage Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.102 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
5,03Sigurd Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.101 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
4,90Johannes Aune Hanseth, IL Nidelv06.04.104 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
4,72Ralfs Boguss, Rana FIK02.01.101 (G-10/13)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene 202303.12.23
4,72Andreas Vladimir Sandin, IL Fri06.03.101 (G-13)Bergen/Hø, BT-spretten 110.12.23
4,70Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
4,64Audun Børve-Jensen, BUL-Tromsø Friidrett10.02.101 (G-13)Tromsø, Santa Claus Open 202304.12.23
4,60Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.103 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
-----10--------------------
4,54Hauk Ferdinand Gulbrandsen, Ranheim IL29.06.105 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
4,45Jonathan Karlsen Almås, Sandnessjøen IL28.01.102 (G-10/13)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene 202303.12.23
4,36Kristian Stølen Tangen, IL Molde-Olymp03.01.101 (G-13)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
4,29Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.104 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
4,23Kristian Henriksen, Moss IL24.09.105 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
3,87Kristoffer Mikalsen, Ranheim IL19.11.106 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
3,67Håkon Jordet Hollås, Ranheim IL13.10.103 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
3,59Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.106 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
3,35Alfred Mathisen Nyhagen, Bergens Turnforening09.05.102 (G-13)Bergen/Hø, BT-spretten 110.12.23
3,06Leon Aleksander Røberg, BUL-Tromsø Friidrett24.06.102 (G-13)Tromsø, Santa Claus Open 202304.12.23
-----20--------------------

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,75Odin Rønnekleiv Oppheim, Hyen IL17.02.101 (G-13)Gloppen, Nyttårshopp31.12.23
2,51Audun Børve-Jensen, BUL-Tromsø Friidrett10.02.101Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
2,48Andreas Vladimir Sandin, IL Fri06.03.101Arna, Arnameisterskapen i hopp u/tilløp11.03.24
2,41Mohammad Adham Albadwi, Flåværingen IL10.02.101Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
2,32Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.101 (G-13)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,32Emil Johnsen Dragland, IL Nidelv27.04.101Ranheim, Hoppstevne25.01.24
2,31Gabriel Ratikainen Jensen, IL Tyrving07.11.101Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,30Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.101Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,29Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.102Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,28Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.103Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
-----10--------------------
2,27Kasper Olsby Hoff, Søndre Land IL07.01.101 (G-13)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
2,27Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.104Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,25Kristian Stølen Tangen, IL Molde-Olymp03.01.101Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
2,22Sakthi Prabu, Haugesund IL24.11.101 (G-13)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
2,22Julian Phillip Myran, Herkules Friidrett13.02.101Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
2,21Johan Nalum Næss, Egersunds IK28.08.101 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp23.11.23
2,20Emil Heien Frosse, Sædalen IL102 (G-13)Gloppen, Nyttårshopp31.12.23
2,19Pelle Ihlebæk Haugarvoll, Fredrikstad IF07.08.101Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,14Mats Jacobsen, Fredrikstad IF05.06.102Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,11Floris Johannes-Ben Krijger, Herkules Friidrett06.04.102Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
-----20--------------------
2,11Johannes Aabø, Havørn IL25.10.101Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,09Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.105Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,08Andreas Varem Lindberg, Fredrikstad IF09.10.103Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,07Kristian Henriksen, Moss IL24.09.104Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,06Gustav D Engelsgjerd, Havørn IL02.07.102Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,05Herman Urnes Hahn, Haugesund IL12.06.102 (G-13)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
2,04Eivind Sæbø, IL Fri22.03.102Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp29.01.24
2,03Fillip Vik Johannessen, IL Fri30.03.103Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp29.01.24
2,01Sebastian Søvik Davidsson, Ålesund Friidrettsklubb07.05.102Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
2,00Philip Habla-Foss, Urædd Friidrett05.12.103Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
-----30--------------------
2,00Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.106Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,96Mathias Bergum Lygre, Søndre Land IL03.01.102 (G-13)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
1,93Ingvar Ommedal Aa, Hyen IL30.11.103 (G-13)Gloppen, Nyttårshopp31.12.23
1,92Niri Naper Baklid, Kongsberg IF19.01.101 (G-13)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23
1,91Arvin Rugset, Urædd Friidrett14.01.103Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
1,85Storm Skipstad, Egersunds IK20.08.102 (G-13)Egersund, Hopp uten tilløp23.11.23
1,85Erik Syver Buskoven, Fredrikstad IF16.09.105Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
1,83Kristoffer Håland, Egersunds IK03.12.103Egersund, Hopp uten tilløp25.01.24
1,77Emil Aak, Kongsberg IF31.12.102 (G-13)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23
1,74Leon Strange-Bergseter, Kongsberg IF28.02.103 (G-13)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23
-----40--------------------
1,67Sebastian Stalsberg, Kongsberg IF24.03.104 (G-13)Kongsberg, Innendørsstevne21.11.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,06Haakon Gjerde Onstad, Lysekloster IL15.03.101Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
10,70Herman Gjerde Onstad, Lysekloster IL15.03.102Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
10,65Brage Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.101Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
10,43Andreas Vladimir Sandin, IL Fri06.03.101Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
10,41Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.106 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,19Sigurd Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.102Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
9,87Jonathan Karlsen Almås, Sandnessjøen IL28.01.103Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
9,42Kristian Henriksen, Moss IL24.09.101Bærum, JG-Games07.01.24
8,94Eivind Sæbø, IL Fri22.03.102Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
8,46Mikail Emir Bol, IF Hellas14.01.102Bærum, JG-Games07.01.24
-----10--------------------
8,01Leon Aleksander Røberg, BUL-Tromsø Friidrett24.06.101Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,05Herman Urnes Hahn, Haugesund IL12.06.101 (G-13)Haugesund, Avslutningsstevne20.09.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,97Gabriel Ratikainen Jensen, IL Tyrving07.11.101Bærum, Hoppstevne 19.03.24
6,74Kasper Olsby Hoff, Søndre Land IL07.01.101 (G-13)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
6,51Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.101 (G-13)Bærum, Hopp u/t11.10.23
6,47Rasmus Værø, IL Norodd07.07.101Kristiansund, Treningsstevne 08.02.24
6,34Mathias Bergum Lygre, Søndre Land IL03.01.102 (G-13)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
6,24Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102 (G-13)Bærum, Hopp u/t11.10.23
6,00Floris Johannes-Ben Krijger, Herkules Friidrett06.04.101Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202427.01.24
5,90Benjamin Bringsli, IL Norodd26.01.102Kristiansund, Treningsstevne 08.02.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,07Laurits Halkier Egelie, IL Runar16.05.101 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
10,96Sigurd Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.101 (G-13)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
10,48Philip Habla-Foss, Urædd Friidrett05.12.101 (G-13)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
10,18Kristian Stølen Tangen, IL Molde-Olymp03.01.101 (G-13)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
9,93Oliver Kvalsund Sellereite, Dimna IL16.06.102 (G-13)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
9,72Kristian Henriksen, Moss IL24.09.101 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,67Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,63Mohammad Adham Albadwi, Flåværingen IL10.02.102 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,63Brage Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.101 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
9,38Gabriel Ratikainen Jensen, IL Tyrving07.11.103 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------
9,37Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.104 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,23Trym Sortdal Volden, Ringerike Friidrettsklubb10.04.103 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
8,07Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.105 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,71Alexander Kristensen, Sørild FIK31.07.101 (G-13)Grimstad, Lørdagsstevne18.11.23
7,65Hauk Ferdinand Gulbrandsen, Ranheim IL29.06.102 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
7,61Herman Urnes Hahn, Haugesund IL12.06.101 (G-13)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
7,50Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.105 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,20Vetle Lier, IL Koll05.02.106 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,11Kristoffer Mikalsen, Ranheim IL19.11.103 (G-13)Ranheim, Adventstevne03.12.23
7,01Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.107 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----20--------------------
7,01Sakthi Prabu, Haugesund IL24.11.102 (G-13)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
6,38Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.108 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,31Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.109 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,83Ulrik Andre Thunem, Gloppen Friidrettslag26.05.101Sandane, Trivselshalleikane 202427.01.24
10,45Laurits Halkier Egelie, IL Runar16.05.101Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,98Pelle Ihlebæk Haugarvoll, Fredrikstad IF07.08.107 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
9,84Thomas Aas, IL Gry02.05.101Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
9,68Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.101Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,41Gabriel Ratikainen Jensen, IL Tyrving07.11.102Stange, Bamselekene17.03.24
9,40Jonatan Ji-Yong Holm Edvardsen, Horten Friidrettsklubb10.09.102 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
9,32Sigurd Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.101Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
9,05Kristian Henriksen, Moss IL24.09.105Stange, Bamselekene17.03.24
9,05Brage Nordbach Husby, Stjørdal Friidrettsklubb06.04.106Stange, Bamselekene17.03.24
-----10--------------------
8,95Håkon Kraggerud Bjørge, IL Tyrving05.02.102Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
8,92Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.104Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
8,50Kristian Stølen Tangen, IL Molde-Olymp03.01.101Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
8,43Ole-Petter Mikalsen, Herøy IL29.06.102Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,40Philip Habla-Foss, Urædd Friidrett05.12.103 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
8,36Sondre Førsvoll Aas, Sandnes IL13.09.101Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
8,29Oliver Kvalsund Sellereite, Dimna IL16.06.102Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
8,16Andreas Vladimir Sandin, IL Fri06.03.101Bergen/Hø, BT-sprett 317.03.24
7,95Mugis Mohammed Napo, IF Hellas01.08.108Stange, Bamselekene17.03.24
7,94Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.109Stange, Bamselekene17.03.24
-----20--------------------
7,93Mohammad Adham Albadwi, Flåværingen IL10.02.1010Stange, Bamselekene17.03.24
7,88Trym Sortdal Volden, Ringerike Friidrettsklubb10.04.105 (G-13/14)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
7,81Gustav D Engelsgjerd, Havørn IL02.07.102Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
7,70Mathias Bergum Lygre, Søndre Land IL03.01.101Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
7,58Emil Johnsen Dragland, IL Nidelv27.04.101Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
7,54Johannes Aabø, Havørn IL25.10.103Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
7,41Jonn Dagfinn Gilborne, Austevoll IK Friidrett26.05.101Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
7,33Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.104Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,20Vetle Lier, IL Koll05.02.10MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,15Igor Maksym Plonski, Flåværingen IL13.03.1012Stange, Bamselekene17.03.24
-----30--------------------
7,15Julian Phillip Myran, Herkules Friidrett13.02.102Porsgrunn, Karusellstevne 1 202420.03.24
6,92Jonas Haagensen Lien, IL Gneist13.09.102Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
6,76Thorbjørn Børsum, IL Tyrving01.09.1013Stange, Bamselekene17.03.24
6,73Theo Salt Hoftun, Haugesund IL13.04.104Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
6,66Mats Jacobsen, Fredrikstad IF05.06.102Askim, Askimlekene13.01.24
6,66Ludvik Nilssen, Herøy IL13.08.103Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
6,65Vegard Sætren, Mandal & Halse IL09.09.101Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
6,53Erik Syver Buskoven, Fredrikstad IF16.09.103Askim, Askimlekene13.01.24
6,32Herman Urnes Hahn, Haugesund IL12.06.101Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
6,25Jonathan Øverland Knutsen, IK Grane16.06.1012Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----40--------------------
6,22Arne Landmark, IL Koll11.11.1013Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
6,04Linus Nordnes Prestø, Herøy IL01.12.104Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
5,89Johan Kilvær Nilssen, Herøy IL12.05.105Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
5,87Ludvig Einstabland, Oppegård IL02.08.101Ski, Kretsstevne13.02.24
5,80Thomas Opland Nyalwal, Herøy IL24.08.106Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
5,68Simen Gjeruldsen Pedersen, IK Grane10.04.102Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
5,63Kristian Engen, Sandnes IL24.05.104Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
5,54Mikail Emir Bol, IF Hellas14.01.1015Stange, Bamselekene17.03.24
5,48Haakon Jørgensen, IK Grane18.12.1014Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,36Darshih Okbit Meleake, Søgne IL08.08.102Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
-----50--------------------
5,25Erlend Skjærholt, Oppegård IL10.04.102Ski, Kretsstevne13.02.24
5,12Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.1016Stange, Bamselekene17.03.24
5,11Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.1015Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,94Markus Steen, Mandal & Halse IL06.06.103Grimstad, 4-kamp Agder innendørs09.03.24
4,77Fillip Vik Johannessen, IL Fri30.03.101Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24
4,43Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.1018Stange, Bamselekene17.03.24

4 Kamp (60mhekk-Lengde-Kule-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2919Vetle Lier, IL Koll
9,86-4,54-7,20-1,40,74
05.02.101Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
2780Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK
11,10-4,62-8,02-1,40,93
06.05.102Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
2235Kristian Henriksen, Moss IL
11,94-4,08-8,38-1,52,95
24.09.103Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.091-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,35Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.092-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,38Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.093-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,49Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.094-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,50Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.095-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,52René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.091-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,54Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.092-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
7,55Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.092-sf1Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,58Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.092-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,58Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.093-sf1Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----10--------------------
7,59Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag18.01.094-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
7,63Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.092-fi (MS)Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
7,63Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
7,63Ajibola Bensol, Hamar IL24.06.091-h2Stange, Bamselekene16.03.24
7,64Mathias Oliver Skrede, Sandnes IL17.04.093-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,66Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.093-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,66Preben Auflem Vestvik, Sykkylven Ungdomsskule14.01.092-fi (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
7,69Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.092-h2Stange, Bamselekene16.03.24
7,74Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091 (G-14)Ranheim, Adventstevne03.12.23
7,78Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.093-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
-----20--------------------
7,81Julian Liu Wærnes, Utleira IL Friidrett20.05.091-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
7,81Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.094-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,84Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.092Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
7,85Daniel Gulbrandsen, Hinna IL23.08.092-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
7,85Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.093Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
7,88Reidar Vik Bidtnes, Stjørdal Friidrettsklubb04.02.094Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,89Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092-fi Stange, Bamselekene16.03.24
7,92William Reberg, Utleira IL Friidrett01.02.091-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
7,92Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.093-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,93Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.091-h1 (G-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
-----30--------------------
7,99Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.096-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,00Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.093-fi Stange, Bamselekene16.03.24
8,01Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-fi-AKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,02Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.093Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
8,02Jonas Osa Vittring, Sportsklubben Vidar26.11.091-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,03Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091Leirvik, Hallstemne28.01.24
8,05Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.091-h1 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,07Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.097-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,08Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.095Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,10Markus Barka, Idrettslaget Skjalg06.04.094-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
-----40--------------------
8,10Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
8,10Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.094Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
8,11David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,11Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h1Stange, Bamselekene16.03.24
8,12Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,13Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.094-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
8,14Marcus Røe Loe, Sunndal IL Friidrett27.02.093Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
8,18Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.091-h1Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
8,19Mardochee Mbaya Mwamba, Ørsta Ungdomsskule31.10.092-h1 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,20Adrian Belden, Sykkylven Ungdomsskule15.08.093-fi (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
-----50--------------------
8,20Oscar Linseth Åsgård, Sunndal IL Friidrett13.09.094Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
8,25Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,28Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.092-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,33Herman Ystheim Undseth, Idrettslaget Skjalg08.03.095Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
8,34Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.097-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,35Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,36Emil Flemsæter, Utleira IL Friidrett01.03.093-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,37Sverre Rafaelsen Frantzen, Fana IL21.06.098-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,40Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.092-h1Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
8,45Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.093 (G-13)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene 202303.12.23
-----60--------------------
8,46Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.097-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,47Felix Mork, Ulstein Ungdomsskule29.06.093-h2 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,47Adrian Rømma, Utleira IL Friidrett27.08.094-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,48Arne Sandvik Roald, Sykkylven Ungdomsskule04.09.095-fi (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,49Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.092-hJ (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,49William Cornelius Tangvik, Ranheim IL20.08.092-h1Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
8,50Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.096Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
8,50Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.096Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
8,51Gaute Trellevik, Ørsta Ungdomsskule11.02.094-h2 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,53Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.097-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----70--------------------
8,56Erik Ottesen, Ulstein Ungdomsskule23.04.096-h2 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,58Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.095-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,58Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.095 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
8,63Henrik Høgvold, Sem IF25.12.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,64Håkon Angelo Denstadli, Byåsen IL03.11.096-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,66Lars Iver Riksheim, Sykkylven Ungdomsskule11.03.093-h1 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,67Kristina Jonstad Jacobsen, Førde IL Friidrett24.06.091 (J-U16)Sandane, Treningsstemne15.02.24
8,72Martinus Dalsøren, Ulstein Ungdomsskule08.07.094-h1 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,74Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.097-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
8,79Theodor Johan Melan, Ørsta Ungdomsskule04.10.095-h1 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
-----80--------------------
8,82Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.092-h2 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
8,83Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.095-h1Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
8,84Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,89Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.093Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
8,89Matheus Tønsaas, BUL-Tromsø Friidrett05.02.094Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
8,99Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.093Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
8,99Sverre Prestø, Målselv IL27.03.095Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
8,99Martin Prestø, Målselv IL27.03.096Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
9,05Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.097Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
9,10Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.097-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----90--------------------
9,22Alexander Wehus, Farsund og Lista IK28.04.092Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
9,40Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.098-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
9,68Abel Moen Hall, BUL-Tromsø Friidrett03.01.095 (G-14)Tromsø, Santa Claus Open 202304.12.23
10,03Milmar Pedersen Bergshaven, Sørild FIK26.04.091 (G-14)Grimstad, Lørdagsstevne18.11.23
10,07Soheib Abdulwahab, Sørild FIK02.12.092 (G-14)Grimstad, Lørdagsstevne18.11.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.093-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,96Omar Radwan Alaswad (SYR), Sykkylven Ungdomsskule20.01.095-h2 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,94Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.092-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
12,28Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.094-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
12,61Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.094-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
12,72Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Treningsstevne15.04.24
12,86Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.095-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
13,44Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.096-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
13,61Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.097-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,64Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091 (G-14)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
19,79Markus Barka, Idrettslaget Skjalg06.04.092 (G-14)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
20,96Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.093 (G-14)Haugesund, Julesprint 202321.12.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,56Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091-fi Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,71Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.092-fi Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,74Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.093-fi Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,78Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag18.01.091-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
24,07Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.094-fi Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,35Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091-h2Stange, Bamselekene17.03.24
24,39Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
24,67Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
24,68Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
24,73Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.096-fi Sandnes, UM inne 202410.03.24
-----10--------------------
24,80Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
24,82Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.092-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,06Julian Liu Wærnes, Utleira IL Friidrett20.05.092-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
25,22René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.093-h2 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
25,25Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.092Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
25,31Ajibola Bensol, Hamar IL24.06.092-h2Stange, Bamselekene17.03.24
25,37Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091-h1Stange, Bamselekene17.03.24
25,50Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
25,51Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.091-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
25,51Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.092-h5Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----20--------------------
25,54Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
25,57Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.093-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
25,63Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.092-h7Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,73Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
25,88Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.092Haugesund, Innendørsstevne215.02.24
26,00William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.092-h2Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
26,08Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.093-h7Sandnes, UM inne 202409.03.24
26,15Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h2Stange, Bamselekene17.03.24
26,18Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.092Bærum, JG-Games07.01.24
26,23Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.094-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----30--------------------
26,25Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091-h2Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
26,31Emil Flemsæter, Utleira IL Friidrett01.03.092 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
26,31Mathias Oliver Skrede, Sandnes IL17.04.092-h3Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
26,38Daniel Gulbrandsen, Hinna IL23.08.093-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
26,52David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.092-fi-CKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
26,54Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.093-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
26,76Marcus Røe Loe, Sunndal IL Friidrett27.02.093Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
26,77Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.093-h2Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
26,82Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.093Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
26,88Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.092-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
-----40--------------------
26,90Herman Ystheim Undseth, Idrettslaget Skjalg08.03.092-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
27,12Markus Barka, Idrettslaget Skjalg06.04.093-h4 (MS)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
27,15Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.093Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
27,18Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL03.11.095-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,27Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.093-h2Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
27,35Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.093-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
27,38Sverre Rafaelsen Frantzen, Fana IL21.06.091-h1Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
27,45Kristoffer Schei, Utleira IL Friidrett16.07.091-h2 (G-14)Ranheim, Adventstevne03.12.23
27,65Kirill Myroniuk, Lørenskog Friidrettslag07.04.095-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,71Håkon Angelo Denstadli, Byåsen IL03.11.091-h1 (G-14)Ranheim, Adventstevne03.12.23
-----50--------------------
27,75Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.092-h1Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
27,85Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.091-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
27,89Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.096-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,93Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.093Haugesund, Innendørsstevne 117.01.24
27,93Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.092-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
28,03Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.093-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
28,76Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.095-h4 (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
28,99Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.094-h2 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
31,60Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.093-h1Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,02Yoab Kibreab Yacob (ERI), Sandane Turn og Idrettslag31.03.093 (G-14)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,62Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
54,75Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.092 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
57,53William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.092-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
58,67Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.091Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
58,98Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091-h2Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
59,05Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
1,02,20Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.091Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
1,02,79Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.091-h1Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
1,03,18Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
1,03,35Marcus Røe Loe, Sunndal IL Friidrett27.02.092Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
-----10--------------------
1,04,53Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.092-h2Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
1,06,67David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.092-h1Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
1,08,64Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.092-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,51Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,33,20Sondre Boholm, Steinkjer Friidrettsklubb30.03.091 (G-14)Steinkjer, Innherredskarusellen24.10.23
1,34,00Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091 (G-14)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
1,34,33Kirill Myroniuk, Lørenskog Friidrettslag07.04.091Stange, Bamselekene16.03.24
1,34,83Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,35,22Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.092Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,36,71Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.091 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,39,42William Cornelius Tangvik, Ranheim IL20.08.091Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,40,28Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.092Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,41,09Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.093Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
-----10--------------------
1,41,48Henrik Høgvold, Sem IF25.12.092Stange, Bamselekene16.03.24
1,41,60Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.094Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,42,38Emil Flemsæter, Utleira IL Friidrett01.03.092 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
1,42,90David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.091 (G-14)Leikvang, Nisselekene 202303.12.23
1,46,38Jens Susegg Lien, Frol IL01.12.092 (G-14)Steinkjer, Innherredskarusellen24.10.23
1,49,34Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.093 (G-14)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
1,52,07Kristoffer Schei, Utleira IL Friidrett16.07.092 (G-14)Ranheim, Adventstevne03.12.23
2,09,09Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,34,22Yoab Kibreab Yacob (ERI), Sandane Turn og Idrettslag31.03.092 (G-14)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,14Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.091-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,31Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,03,28Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.093-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,05,10Erik Bertheussen, BUL-Tromsø Friidrett17.04.094-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,05,44Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.095-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,07,11Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.096-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,07,54William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.097-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,09,77Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.098-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,10,49Lucas Andreas Bøen-Hope, Spirit Friidrettsklubb27.05.091-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,12,55David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.092 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
-----10--------------------
2,13,80Sondre Boholm, Steinkjer Friidrettsklubb30.03.091Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
2,14,42Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.094-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,16,38William Cornelius Tangvik, Ranheim IL20.08.092Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
2,16,69Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Gjesdal IL31.05.095-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,17,16Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.091-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,17,16Kirill Myroniuk, Lørenskog Friidrettslag07.04.091-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,17,60Emil Flemsæter, Utleira IL Friidrett01.03.092-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,17,98Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.092-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,18,24Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,18,44Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.091Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
-----20--------------------
2,20,23David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.092Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
2,20,60Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.097-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,20,88Jakob Simon Treen, Idrettslaget Skjalg09.04.092Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,21,42Henrik Høgvold, Sem IF25.12.093-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,21,45Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.096-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,27,54Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL03.11.094-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,28,10Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.095-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,28,71Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.095 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
2,32,93Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,34,16Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.098-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----30--------------------
2,34,28Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.096-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,39,20Anders Rostveit Elmi, Moss IL27.08.098-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,40,08Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,40,59Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.091Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
2,42,89Tobias Solberg Rødland, Kristiansands IF Friidrett25.05.092Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
2,48,55Isak Synnevåg, IK Grane18.05.091Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
2,51,00Matheus Tønsaas, BUL-Tromsø Friidrett05.02.091Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,54Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.092-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,13,56Yoab Kibreab Yacob (ERI), Sandane Turn og Idrettslag31.03.093-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,32Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.091Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
2,49,67Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.092Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
2,50,81Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.093Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
2,54,35Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
2,57,65Vetle Titlestad Bye, IL Runar30.09.095Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,12,15Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.091-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,12,27Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.092-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,16,07Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.093-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,20,52Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.092-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,22,43Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.094-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,30,84Lucas Andreas Bøen-Hope, Spirit Friidrettsklubb27.05.095-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,34,77Magnus Hauge Øyen, IL Gneist24.05.096-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,41,96Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.091-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,44,81Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Gjesdal IL31.05.092-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,48,77Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.098-h2 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
-----10--------------------
4,52,80Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.095-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,58,93Jakob Simon Treen, Idrettslaget Skjalg09.04.094-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
5,06,10Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.095-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
5,23,13Marius Dyb Endresen, IL Gneist06.03.0911-h2 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02,44Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.091Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
6,36,78Kirill Myroniuk, Lørenskog Friidrettslag07.04.093Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
6,39,06Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.094Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
6,52,25Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.095Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,35,95Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.092Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,01,14Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
9,03,51Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.095 (MS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
9,52,22Lucas Andreas Bøen-Hope, Spirit Friidrettsklubb27.05.091 (G-14)Sandnes, Romjulsstevne28.12.23
10,02,91Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.094 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
10,05,33Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Gjesdal IL31.05.091Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
11,14,40Marius Dyb Endresen, IL Gneist06.03.091Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
12,16,41Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.091Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,34Kristina Jonstad Jacobsen, Førde IL Friidrett24.06.091 (J-U16)Sandane, Treningsstemne15.02.24

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091-fi Sandnes, UM inne 202408.03.24
8,35Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
8,39Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.093-fi Sandnes, UM inne 202408.03.24
8,76Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.094-fi Sandnes, UM inne 202408.03.24
8,83Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.091-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
8,93Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.093-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,22Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.097-fi Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,27Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,37Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.098-fi Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,41David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
-----10--------------------
9,59Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.092Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,68Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091Haugesund, Innendørsstevne215.02.24
9,80Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091Bærum, JG-Games07.01.24
9,81Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
9,81Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.095Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
10,09Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.091Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
10,55Henrik Høgvold, Sem IF25.12.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
11,64Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
11,79Sverre Prestø, Målselv IL27.03.092Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
12,09Sverre Rafaelsen Frantzen, Fana IL21.06.094Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
-----20--------------------
12,21Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.093Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,99Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.092 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
9,49Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.093 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
9,57David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.094 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
10,28Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.095 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
11,07Henrik Høgvold, Sem IF25.12.096 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38,94Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.092Sandnes, UM inne 202408.03.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,21,67Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.091Sandnes, UM inne 202408.03.24

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,46,51Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.091Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,73William Reberg, Utleira IL Friidrett01.02.091Ranheim, Hoppstevne25.01.24
1,69Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,66Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.091Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,65Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
1,65Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.091Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
1,63Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.092Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,63David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.093Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,61Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.091 (G-14)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
1,61Henrik Høgvold, Sem IF25.12.094Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----10--------------------
1,61Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.095Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,61Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Treningsstevne15.04.24
1,60Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.092 (G-14)Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,60Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.092 (G-14)Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,60Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.092 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
1,60Oscar Linseth Åsgård, Sunndal IL Friidrett13.09.091Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
1,60Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.091Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,60Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.092Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,60Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.092Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,58Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----20--------------------
1,55Reidar Vik Bidtnes, Stjørdal Friidrettsklubb04.02.093Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
1,54Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091Leirvik, Hoppstemne19.02.24
1,51Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.092Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24
1,50Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.095Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,50Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.091Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
1,50Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.096 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
1,50Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.093Stange, Bamselekene17.03.24
1,45Marcus Røe Loe, Sunndal IL Friidrett27.02.093Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
1,45Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.093Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,45Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.097Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----30--------------------
1,43Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,40Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.092Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Aldric Kenarlikdjian (FRA), Ullensaker/Kisa IL14.07.091Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,47Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.091 (G-14)Rjukan, Julestevne22.12.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48 Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne14.12.23
1,41Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
1,35Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.091 (G-14)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.29.11.23
1,33Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.091Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
1,31Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.091Bærum, Hoppstevne 19.03.24
1,30Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.091 (G-14)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
1,25Bjørn Adrian Versteeg Bjørneng, Søndre Land IL05.12.091 (G-14)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
1,25Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.091 (G-14)Askøy, Seriestevne i hopp u/t20.11.23
1,25Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.091Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
1,24Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
-----10--------------------
1,20Sondre Høylo Trefall, Osterøy IL11.11.092 (G-14)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.29.11.23
1,20Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
1,19Mathias Oliver Skrede, Sandnes IL17.04.092 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,15Even Mathisen, Osterøy IL18.11.093Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
1,15Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
1,11Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.091 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23
1,06Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.093 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23
1,06Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag18.01.094 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23
1,00Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.094Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
0,85Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.095Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.092 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Grimstad, Trenigsstevne27.04.24
3,30Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.093 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
3,00William Berny Warnes Barthel, Gjøvik FIK08.11.091 (G-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
2,91Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.098 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
2,90Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.091Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
2,75Erlend Ørjedal, Hattfjelldal IL10.02.091 (MS)Umeå/SWE, IPRK Stav 114.01.24
2,74Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.091Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
2,70Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.091Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
2,56David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.091Bærum, Januarspretten13.01.24
2,35Henrik Høgvold, Sem IF25.12.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
-----10--------------------
2,17Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.091 (G-14)Bergen/Hø, Bergenslekene 202315.09.23
1,93Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092Grimstad, Trenigsstevne27.04.24
1,84Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.092Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,80Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.091Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,17Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
5,95Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
5,84Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag18.01.093Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
5,83Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.094Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
5,82Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.093 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
5,77Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
5,70Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.096Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
5,53Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.095Sandnes, UM inne 202410.03.24
5,50Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.092Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
5,46Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.093Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
-----10--------------------
5,41Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
5,38Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
5,29Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.092Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
5,29Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092Stange, Bamselekene16.03.24
5,24Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.098Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
5,21Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.094Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
5,19Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.095Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
5,11Reidar Vik Bidtnes, Stjørdal Friidrettsklubb04.02.092Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
5,01Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.099Sandnes, UM inne 202410.03.24
4,99Oscar Linseth Åsgård, Sunndal IL Friidrett13.09.092Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
-----20--------------------
4,97Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.091Haugesund, Innendørsstevne 117.01.24
4,94Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.0912Sandnes, UM inne 202410.03.24
4,91Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.0910Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
4,89David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.092 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,88Henrik Høgvold, Sem IF25.12.093Stange, Bamselekene16.03.24
4,83Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.0913Sandnes, UM inne 202410.03.24
4,79Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.096Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
4,72Marcus Røe Loe, Sunndal IL Friidrett27.02.093Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
4,65Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.097Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
4,62Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092 (G-14)Tromsø, Santa Claus Open 202304.12.23
-----30--------------------
4,35Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
4,31Sverre Rafaelsen Frantzen, Fana IL21.06.094Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,29Isak Synnevåg, IK Grane18.05.0913Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
4,21Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.093Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
4,16Alexander Wehus, Farsund og Lista IK28.04.093Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
4,11Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093Tromsø, Seriestevne 1-202419.02.24
4,00Sverre Prestø, Målselv IL27.03.092Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
3,98Tobias Solberg Rødland, Kristiansands IF Friidrett25.05.093Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
3,93Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.097 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,87Matheus Tønsaas, BUL-Tromsø Friidrett05.02.094Tromsø, Seriestevne 1-202419.02.24
-----40--------------------
3,82Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.0914Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
3,80Abel Moen Hall, BUL-Tromsø Friidrett03.01.094 (G-14)Tromsø, Santa Claus Open 202304.12.23
3,33Martin Prestø, Målselv IL27.03.094Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,89Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne14.12.23
2,64Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
2,62Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag18.01.091 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23
2,62Oscar Linseth Åsgård, Sunndal IL Friidrett13.09.091Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
2,60Marcus Røe Loe, Sunndal IL Friidrett27.02.092Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
2,60Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.091Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
2,59Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091Leirvik, Hoppstemne15.01.24
2,59Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,58Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.091Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,56Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.091 (G-14)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.29.11.23
-----10--------------------
2,56Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.03.24
2,56Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.091Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,52Zweman Aung, IL Nybrott13.01.091 (G-14)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.08.23
2,46Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
2,44Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.092Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,41Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,38Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.091Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
2,37Mathias Oliver Skrede, Sandnes IL17.04.092 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,37Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.092Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
2,36Silas August Skar Bulling, Tingvoll FIK21.09.093Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
-----20--------------------
2,32Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.092Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
2,31Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.093Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,30Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.093 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,29Scott Berland, Laksevåg TIL23.04.091Bergen/La, Seriestevne12.03.24
2,21Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.092 (G-14)Askøy, Seriestevne i hopp u/t20.11.23
2,19Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.092Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
2,17Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
2,15Bjørn Adrian Versteeg Bjørneng, Søndre Land IL05.12.091 (G-14)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
2,15Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.092Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,08Anders Sørli, Egersunds IK05.11.091 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp23.11.23
-----30--------------------
2,08Matheus Tønsaas, BUL-Tromsø Friidrett05.02.094Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
2,04Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.093 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23
2,04Even Mathisen, Osterøy IL18.11.093Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
1,92Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.094Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
1,35Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.095Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.092 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,10Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.092 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
11,87Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.092Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,70Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.091Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
11,53Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,84Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.093 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
10,77Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.092Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
10,57Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.094Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,39Henrik Høgvold, Sem IF25.12.095Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,18Isak Synnevåg, IK Grane18.05.098Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
9,14Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.091Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
-----10--------------------
9,03Sverre Rafaelsen Frantzen, Fana IL21.06.091Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24
9,02Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.091 (G-14)Haugesund, Avslutningsstevne20.09.23
8,91Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.093Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
8,83Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.092Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24
8,70Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.092Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,64Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.091Bærum, Hoppstevne 19.03.24
7,05Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
6,80Bjørn Adrian Versteeg Bjørneng, Søndre Land IL05.12.091 (G-14)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,91Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.091 (G-14)Rjukan, Julestevne22.12.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,87Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
12,19René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.091 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
11,74Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.092Sandnes, UM inne 202410.03.24
11,42William Reberg, Utleira IL Friidrett01.02.093Sandnes, UM inne 202410.03.24
11,16Rowan James Else, IL Tyrving18.02.091Bærum, Kulestevne18.03.24
10,97Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.091 (G-14)Leikvang, Nisselekene 202303.12.23
10,43Julian Liu Wærnes, Utleira IL Friidrett20.05.094Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,39Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.091Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
10,04David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
9,99Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----10--------------------
9,98Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
9,87Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.091Stange, Bamselekene17.03.24
9,67Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
9,49Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Treningsstevne15.04.24
9,46Even Mathisen, Osterøy IL18.11.098Sandnes, UM inne 202410.03.24
8,85Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.0910Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,80Henrik Høgvold, Sem IF25.12.092Stange, Bamselekene17.03.24
8,75Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.09HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,75Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
8,66Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.094Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
-----20--------------------
8,60Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.096 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,60Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.093Stange, Bamselekene17.03.24
8,58Adrian Rømma, Utleira IL Friidrett27.08.098Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,53Silas August Skar Bulling, Tingvoll FIK21.09.091Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
8,48Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.091 (G-14)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene 202303.12.23
8,40Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,07Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.091 (G-14)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
7,83Isak Synnevåg, IK Grane18.05.0910Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
7,76Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.094Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
7,76Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.091Tromsø, Seriestevne 1-202419.02.24
-----30--------------------
7,74Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag18.01.091 (G-14)Rjukan, Julestevne20.12.23
7,49Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.093Bærum, Kulestevne18.03.24
7,45Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.095Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
7,31Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.092Tromsø, Seriestevne 1-202419.02.24
6,61Max Dimmen Alvestad, Hareid IL12.08.092Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
5,77Milmar Pedersen Bergshaven, Sørild FIK26.04.091 (G-14)Grimstad, Lørdagsstevne18.11.23
4,72Soheib Abdulwahab, Sørild FIK02.12.092 (G-14)Grimstad, Lørdagsstevne18.11.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,82Aldric Kenarlikdjian (FRA), Ullensaker/Kisa IL14.07.091Hvam, Norgeslekene inne03.02.24

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,91Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.092 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
10,03René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.093 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
9,57Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag18.01.095 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
9,02Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.097 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
8,41Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.098 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3324Adrian Bolsøy, Sandnes IL
8,12-4,92-8,75-1,58-9,35-2,65-2,18,24
07.01.091Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3313David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF
8,11-4,72-10,04-1,55-9,41-2,45-2,16,07
11.02.092Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3182Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL
8,25-5,04-9,67-1,58-9,44-2,65-2,32,93
08.02.093Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2953Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL
8,35-4,79-8,71-1,67-9,81-2,75-2,44,96
30.04.094Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2604Henrik Høgvold, Sem IF
8,63-4,57-8,63-1,49-10,55-2,35-2,31,83
25.12.095Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2162Thomas Svendsen, IL Tyrving
8,55-4,35-9,99-1,43-11,64-NH-2,40,08
26.09.096Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,94Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,21Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h1Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,26Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.083-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,27Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.084-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,33Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.085-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,37Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
7,41Mikkel Mæland, Sandefjord Turn & IF06.06.083-sf1Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,43Elias Persen, Fredrikstad IF23.09.083-sf3Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,46Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-sf1Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,47August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.086-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----10--------------------
7,49Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.083-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
7,51Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081-hG (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,52Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,53Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,53Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.087-h7 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,55Jone Alsaker Løken, Norna-Salhus IL20.03.081-h1Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
7,55Kristoffer Olstad Dahl, Ullensaker/Kisa IL30.04.082Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,60Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.083-h1Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,60Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.082-h5Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,61Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082-h2Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
-----20--------------------
7,63Magnus Farup, Sandefjord Turn & IF11.03.084-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,63Claes Joakim Lille-Mæhlum Gardskär, Hamar IL21.04.081-h2Stange, Bamselekene16.03.24
7,64Lucas Nande Eggen, IK Tjalve08.07.085-hG (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,65Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.085-sf2Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,67Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.082Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,69Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.086-sf3Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,72Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.085-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,76Vebjørn Aarhus Utgård, Sykkylven Ungdomsskule28.03.083-fi (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
7,78Lionell Luca Lundberg Larsen, Haugesund IL17.01.081 (G-15)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
7,78Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.085-fi-D (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
-----30--------------------
7,79Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.082Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
7,81Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.087-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,81Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.083Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
7,82Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.082-h2Stange, Bamselekene16.03.24
7,83Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.087-sf2Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,86Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.086-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,87Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,87Iver Kvistad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.084Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,87Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
7,88Andreas Kringeland, Stord IL21.06.087-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----40--------------------
7,89Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.082 (G-15)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
8,00Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.086-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,01Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.084Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
8,01Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2Stange, Bamselekene16.03.24
8,02Markus Steinnes, Dimna IL15.03.084-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,03Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.085Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,06Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087-h2 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,07Johannes Vik, Vatne Ungdomsskule11.06.086-fi (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,09Sondre Johannessen, Kristiansands IF Friidrett21.02.081-h2 (MS)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
8,11Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----50--------------------
8,12Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.087-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,13Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.081-h1Stange, Bamselekene16.03.24
8,17Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett06.07.082Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
8,20Christoffer Korshaug, Hareid ungdomsskule 07.08.083-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,20Martin Larsen, Egersunds IK05.11.085-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
8,20Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.087-h5Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,23Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.085Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,26Frode Andreas Kile Kolbjørnsen, Ørsta Ungdomsskule26.04.084-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,26Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.087-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,28Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett02.01.085-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----60--------------------
8,31Daniel Stokke Bjerkestrand, Ørsta Ungdomsskule085-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,32Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.082-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,33Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h1Stange, Bamselekene16.03.24
8,34Karsten Vasstrand Hodge, Hareid ungdomsskule 06.02.086-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,34Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081-hJ (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,36Jørgen Dahle, Åfarnes Skole17.12.087-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,39Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,39Håkon Fossan, Selbu IL25.10.082 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
8,42Sander Holsvik, Ørsta Ungdomsskule18.03.085-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,44Theodor Solberg, Søgne IL06.08.082Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
-----70--------------------
8,44Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.084-h1Stange, Bamselekene16.03.24
8,52Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.085-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,59Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.086-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,62Elias Nupen Lothe, Ørsta Ungdomsskule06.02.086-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,63Sigurd Sekkesæter Salvesson, Ørsta Ungdomsskule16.02.087-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,68Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.086Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,70Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.083 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
8,84Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.087-h1 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,06Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081 (G-15)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
11,74Jonathan Borhaug Tranberg, Snøgg Friidrett13.12.081 (G-Para)Stange, Bamselekene17.03.24
-----80--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,57Marley Delvyn-Thomas Leader (GBR), Dimna IL03.12.082-fi (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
7,70Marley Delvyn-Thomas Leader (GBR), Dimna IL03.12.082Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
7,91Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.087-h1Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,91Ersi Rrozhani (ALB), Fyllingen IL12.05.086-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,07Jean Baraka (COD), Sykkylven Ungdomsskule26.10.081-fi (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,17Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.083-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
12,25Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.081-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
12,55Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,72Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-15)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
18,81Lionell Luca Lundberg Larsen, Haugesund IL17.01.082 (G-15)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
19,74Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.083 (G-15)Haugesund, Julesprint 202321.12.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,12Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-h1 (MS)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
22,96Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.081-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
23,25Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.082-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,28Jone Alsaker Løken, Norna-Salhus IL20.03.083-fi Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,60Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.085-fi Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,61August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.081-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,74Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.082-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,89Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.082-h2Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
23,94Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,04Mathias Johansen, IK Hind25.03.081-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----10--------------------
24,05Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.081-h8Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,11Magnus Farup, Sandefjord Turn & IF11.03.081-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,33Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.082-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,35Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.083-h1Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
24,35Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.082-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,37Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
24,47Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.083-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,49Elias Persen, Fredrikstad IF23.09.081-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
24,52Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.082-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,60Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
-----20--------------------
24,60Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
24,65Kristoffer Olstad Dahl, Ullensaker/Kisa IL30.04.082-h3Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
24,69Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082-h7Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,76Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081-h1 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
24,79Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,81Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.083Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
24,89Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.082Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
24,92Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.083-h2Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
24,92Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.083-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,93Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.083-h7Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----30--------------------
24,94Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.083-h8Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,06Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.083Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
25,11Simon Kaarbø, IK Hind15.04.083-h6Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,13Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.083-h1Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
25,17Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.083-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.083-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,59Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.084Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
25,60Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,66Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,68Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----40--------------------
26,02August Lundholm, Byåsen IL26.05.085-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,11Iver Kvistad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.085Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
26,16Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett06.07.081Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
26,19Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
26,41Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
26,62Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.084-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,66Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
26,95Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.085-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
27,08Jonas Kaland Leiknes, Øygarden IL03.06.084-h2Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
27,12Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
-----50--------------------
27,33Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett02.01.086-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
27,64Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.083-h2Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
27,66Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.083-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
27,69Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081-h2Bærum, JG-Games07.01.24
27,70Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
27,71Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.086-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
30,05Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.085-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
39,40Jonathan Borhaug Tranberg, Snøgg Friidrett13.12.082 (G-Para)Stange, Bamselekene17.03.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,67Marley Delvyn-Thomas Leader (GBR), Dimna IL03.12.082Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
25,82Ersi Rrozhani (ALB), Fyllingen IL12.05.084-h2Leikvang, Nornalekene 202420.01.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,38Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
51,45Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.083-h2 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
53,07Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
53,25Mathias Johansen, IK Hind25.03.081-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
54,58Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.082-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
54,66Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.083-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
55,43Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
56,33Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.082Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
56,83Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.081Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
56,97Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.083-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----10--------------------
1,01,43Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.081Haugesund, Innendørsstevne215.02.24
1,01,90Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.084-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,04,78Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,18Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,26,31Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,29,51Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,30,03Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.082Stange, Bamselekene16.03.24
1,30,22Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.082Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,30,51Iver Jebsen Hoem, Øygarden IL01.03.083Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,31,11Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,31,16Christian Magnus Lothe Hitland, IL Gular13.11.081 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,31,21Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.084Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,31,65Marcus Eek, Sørum IL14.08.083 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------
1,33,13Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.084Stange, Bamselekene16.03.24
1,33,44Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,35,73Mikael Girma Worku, IF Sturla12.01.085 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,36,91Jonas Kaland Leiknes, Øygarden IL03.06.085Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,37,70Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,38,32Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085Stange, Bamselekene16.03.24
1,39,23Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,40,20Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.081 (G-15)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
1,42,97Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.082Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,44,17Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.088 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----20--------------------
1,51,03Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086Stange, Bamselekene16.03.24
1,55,18Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.089 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,04Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,59,82Haakon Heltzer Sørstad, Ullensaker/Kisa IL01.03.082-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,59,90Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.083-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,01,77Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,02,15Christian Magnus Lothe Hitland, IL Gular13.11.084-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,31Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.085-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,04,39Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,04,62Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.086-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,04,94Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,05,47Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.085-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----10--------------------
2,06,05Sivert Rusten, Lørenskog Friidrettslag20.06.086-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,07,13Jens Kristian Lunde, Lillehammer IF05.07.087-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,07,30Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.084-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,07,79Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.085-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,08,40Iver Jebsen Hoem, Øygarden IL01.03.081-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,08,59Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.086-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,08,71Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.082-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,12,38Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.083-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,12,86Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.084-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,13,68Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.083Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----20--------------------
2,13,92Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.085-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,16,32Alfred Lauvsnes Hovdet, Idrettslaget Skjalg03.04.087-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,16,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,17,41Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,17,73Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,17,87Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.081Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
2,18,70Theodor Solberg, Søgne IL06.08.083 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
2,18,82Jacob Aamodt Hoel, Nordre Eidsvoll IL14.05.084-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,19,36Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.081 (G-15)Ulsteinvik, Seriestemne16.12.23
2,19,54Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.084-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
-----30--------------------
2,21,39Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,21,84Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,22,27Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.083-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,22,64Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.081Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,23,05Filip Nåvik, Moss IL11.05.084-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,24,74Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.082 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne28.12.23
2,27,88Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,31,48Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.082 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
2,32,15Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.083 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
2,39,64Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.085-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----40--------------------
2,52,87Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.086 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,74Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.082-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,02,85Haakon Heltzer Sørstad, Ullensaker/Kisa IL01.03.082-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,07,19Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.083-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,10,45Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.086 (MS)Gøteborg/SWE, MAIK Indoor03.03.24
4,15,46Axel Wold Møller, IL Koll15.04.086 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,15,57Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.085-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,16,62Christian Magnus Lothe Hitland, IL Gular13.11.086-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,19,23Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.087-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,23,27Sivert Rusten, Lørenskog Friidrettslag20.06.088-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,25,24Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----10--------------------
4,25,40Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,27,07Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.083-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,30,54Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.082-h2 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,32,86Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.084-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,33,70Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.085-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,35,73Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.086-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,37,55Jens Kristian Lunde, Lillehammer IF05.07.081Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
4,38,73Alfred Lauvsnes Hovdet, Idrettslaget Skjalg03.04.087-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,40,25Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.088-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,44,38Jacob Aamodt Hoel, Nordre Eidsvoll IL14.05.089-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----20--------------------
4,45,05Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.081Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
4,45,38Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,50,59Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48,57Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081-h1 (MS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
9,18,06Martin Mjelde, IL Gneist03.08.081Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,28,33Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
9,33,72Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,46,97Isak Eliassen Løkke, Sem IF30.06.0810 (MS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
9,52,04Iver Jebsen Hoem, Øygarden IL01.03.083Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
10,00,49Alfred Lauvsnes Hovdet, Idrettslaget Skjalg03.04.081Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
10,04,41Julian Fagerli, Rana FIK12.11.081Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
10,23,96Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.082Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
10,37,96Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
-----10--------------------
10,47,7Leander Helland Iversen, Ogndal IL05.10.081 (G-15)Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
12,07,4Johan Helland Fledsberg, Ogndal IL07.10.082 (G-15)Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,79Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
8,97Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
8,99Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
9,22August Lundholm, Byåsen IL26.05.081 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
10,49Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.082 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,82Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.083 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,58Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.081-fi Sandnes, UM inne 202408.03.24
8,61Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082-fi Sandnes, UM inne 202408.03.24
8,75Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083-fi Sandnes, UM inne 202408.03.24
8,84Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
8,99Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.083Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
9,00Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.083-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,19Mathias Johansen, IK Hind25.03.083Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,19Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.087-fi Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,26Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
9,28Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.082-fi-A (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
-----10--------------------
9,47August Lundholm, Byåsen IL26.05.084Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,61Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.082Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,65Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.085-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,68Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.085-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,90Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.082Bærum, JG-Games07.01.24
10,04Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
10,99Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.086-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,22Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.086Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,81Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.084-fi Sandnes, UM inne 202408.03.24

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,28,67Julian Fagerli, Rana FIK12.11.081Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,91Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
1,90Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,79Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,79Mikkel Mæland, Sandefjord Turn & IF06.06.083Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,77Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,76Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.085Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,70Magnus Farup, Sandefjord Turn & IF11.03.084 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,70Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,70Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.081Stange, Bamselekene17.03.24
1,67Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----10--------------------
1,66Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.087Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,65Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.083Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
1,61Andreas Kringeland, Stord IL21.06.088Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,58Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,56Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.081 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne28.12.23
1,55Claes Joakim Lille-Mæhlum Gardskär, Hamar IL21.04.083Stange, Bamselekene17.03.24
1,55Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084Stange, Bamselekene17.03.24
1,55Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.085Stange, Bamselekene17.03.24
1,52Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,50Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett02.01.084Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----20--------------------
1,50Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.085Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,49Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,49Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,48Håkon Fossan, Selbu IL25.10.081 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,46Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,45Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.084 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,61Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,50Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081Egersund, Hopp uten tilløp25.01.24
1,40Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.081Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
1,36Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,36Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne14.12.23
1,35Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.082 (MS)Ulsteinvik, Seriestemne28.12.23
1,35Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,30Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.084 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,30Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp10.04.24
1,30Viktor Stattin, IK Hind04.04.082Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp10.04.24
-----10--------------------
1,25Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081 (G-15)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
1,25Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.081Ski, Kretsstevne19.03.24
1,21Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.082 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,20Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,20Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,20Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.082Ski, Kretsstevne19.03.24
1,19Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
1,15Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081 (G-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t20.11.23
1,15Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081 (G-15)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
1,12Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081Bømlo, Seriestevne14.03.24
-----20--------------------
1,11Radin Kalbasi, IF Sturla22.09.084 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,10Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082 (G-15)Haugesund, Treningsstevne13.12.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,61Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Sandnes, UM inne 202409.03.24
3,72Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,52Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.083Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,32Mats Klungland, IL Koll05.06.084Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,15Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,10Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.085 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
2,91Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.085Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,90Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.082 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
2,75Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,65Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
-----10--------------------
2,45Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,40Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.083 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
2,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,30Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-15)Haugesund, Treningsstevne13.12.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,50Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Sandnes, UM inne 202410.03.24
6,30Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.082Sandnes, UM inne 202410.03.24
6,08Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.083Sandnes, UM inne 202410.03.24
6,06Mikkel Mæland, Sandefjord Turn & IF06.06.081 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
5,95Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
5,91Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
5,84Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084Sandnes, UM inne 202410.03.24
5,79August Lundholm, Byåsen IL26.05.081Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
5,75Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,70Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.081Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
-----10--------------------
5,69Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.081Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
5,69Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.083Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
5,57Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.088 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
5,56Mikael Girma Worku, IF Sturla12.01.081 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
5,52Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
5,42Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.083Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
5,39Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.082Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
5,31Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.081Stange, Bamselekene16.03.24
5,24Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,23Magnus Farup, Sandefjord Turn & IF11.03.086 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
-----20--------------------
5,20Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
5,19Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082Stange, Bamselekene16.03.24
5,12Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081Haugesund, Innendørsstevne 117.01.24
5,08Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,02Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.0813Sandnes, UM inne 202410.03.24
5,00Andreas Kringeland, Stord IL21.06.0814Sandnes, UM inne 202410.03.24
4,84Martin Larsen, Egersunds IK05.11.083 (MS)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
4,84Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,80Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.086Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
4,77Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.084Stange, Bamselekene16.03.24
-----30--------------------
4,75Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.082 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
4,61Håkon Fossan, Selbu IL25.10.083 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
4,57Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
4,12Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.087 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
3,97Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.081 (G-15)Alta, Høststevnet 202325.11.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09Marley Delvyn-Thomas Leader (GBR), Dimna IL03.12.082Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081Leirvik, Hallstemne28.01.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,87August Lundholm, Byåsen IL26.05.081Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
2,79Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.085 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,77Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,76Martin Larsen, Egersunds IK05.11.081 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp07.12.23
2,70Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
2,68Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081 (G-15)Sande, Treningsstevne09.10.23
2,66Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.082 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp07.12.23
2,62Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081 (G-15)Leirvik, Hoppstemne25.11.23
2,62Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-15)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
2,62Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett06.07.082Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
-----10--------------------
2,62Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,61 Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne14.12.23
2,59Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
2,59Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.081Namsos, Seriestevne22.04.24
2,58Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp10.04.24
2,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,54Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.089 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,50Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
2,50Petter Govertsen, Søgne IL25.05.081Søgne, Klubbmesterskap16.04.24
2,49Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.081Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
-----20--------------------
2,45Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081Bømlo, Seriestevne18.01.24
2,44Elias Persen, Fredrikstad IF23.09.082Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,35Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081Ski, Kretsstevne16.01.24
2,34Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.084 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,33Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.083Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,30Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082 (G-15)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
2,30Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.084Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,30Jakob Bergstøl, Søgne IL082Søgne, Klubbmesterskap16.04.24
2,29Theodor Solberg, Søgne IL06.08.083Søgne, Klubbmesterskap16.04.24
2,27Viktor Stattin, IK Hind04.04.082Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp10.04.24
-----30--------------------
2,26Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.082Ski, Kretsstevne16.01.24
2,25Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.0810 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,12Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081 (G-15)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
2,11Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081 (G-15)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
2,05Kristoffer Milde, Laksevåg TIL25.08.081Bergen/La, Seriestevne12.03.24
1,78Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u.t.19.02.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,23Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
12,62Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082Sandnes, UM inne 202408.03.24
12,27Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.083Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,47Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.084Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,34Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
11,10Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
11,00Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.085Sandnes, UM inne 202408.03.24
10,86August Lundholm, Byåsen IL26.05.084Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,82Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.086Sandnes, UM inne 202408.03.24
10,73Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.081Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
-----10--------------------
10,59Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081Bærum, JG-Games07.01.24

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,27Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.081 (G-13)Hvam, Hoppstevne31.12.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,07Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
8,04Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081Egersund, Hopp uten tilløp22.02.24
7,64 Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne14.12.23
7,55Radin Kalbasi, IF Sturla22.09.082 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
7,53Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp07.12.23
7,02Mikael Girma Worku, IF Sturla12.01.083 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
6,49Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081 (G-15)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,65Sigve Holten, Surnadal IL20.02.081 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
14,48Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
13,43Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
10,66Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.083 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
10,18Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-15)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
9,66Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,41Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.085 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,22Mikael Girma Worku, IF Sturla12.01.086 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,05Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
8,53Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.081 (G-15)Leikvang, Nisselekene 202303.12.23
-----10--------------------
8,03Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.087 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,85Radin Kalbasi, IF Sturla22.09.088 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,33Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.089 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
6,34Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082 (G-15)Haugesund, Treningsstevne13.12.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,78Sigve Holten, Surnadal IL20.02.081Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
13,11Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
12,36Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
11,28Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.083Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,66Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.084Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,08Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
9,85Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.081Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
9,82Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
9,73Magnus Farup, Sandefjord Turn & IF11.03.084 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
9,62Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett06.07.082Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
-----10--------------------
9,45Isak Valand, Gjesdal IL10.03.081Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
9,36Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
9,20Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.086 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
9,18Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.085Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
8,98Mats Klungland, IL Koll05.06.085Sandnes, UM inne 202410.03.24
8,80Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083Stange, Bamselekene17.03.24
8,33Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,30Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,99Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
7,53Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----20--------------------
7,51Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,37Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.083Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
7,36Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4288Lucas Bricot, IL Sandvin
7,52-5,87-12,36-1,79-8,87-3,25-2,21,84
27.01.081Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3965Even Bogen Nørjordet, IL Koll
7,62-5,68-8,33-1,67-9,04-3,55-2,17,73
12.05.082Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3920Kirill Eikanger, IL Gneist
7,66-5,75-10,06-1,70-9,16-3,15-2,21,39
24.05.083Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3641Leif-Andreas Borgersen, IK Hind
7,84-5,75-8,30-1,58-9,40-2,65-2,09,62
23.10.084Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3482Mikael Girma Worku, IL i BUL
7,53-5,44-7,53-1,52-9,26-2,45-2,16,55
12.01.085Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3356Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL
7,88-5,09-10,08-1,52-10,04-2,75-2,17,41
08.12.086Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3228Karl-Henrik Borgersen, IK Hind
8,11-5,24-7,51-1,49-9,92-2,85-2,14,11
23.10.087Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2976Radin Kalbasi, IL i BUL
7,86-5,10-7,36-1,46-9,90-2,35-2,27,88
22.09.088Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,02Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi-B (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,09Richard Dahn, IF Sturla09.03.071-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,10Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.072-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,24Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-C (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,28Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.072-fi-C (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,29Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.072 (G-16/17)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
7,30Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.073-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,32Martin Gjørvad, IL Tyrving31.10.074-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,38Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.071 (G-16)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
7,38Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.072-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----10--------------------
7,40Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,40Benjamin Moen, Fana IL19.07.072-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,41Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,41Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.073-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,43Markus Bøe Skåren, Ranheim IL16.10.073-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,43Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.075-sf1Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,44Eurico Bergum, IL Pioner10.01.072-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,46Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,46Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.073-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,46Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.075-sf2Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----20--------------------
7,47Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-16)Lillehammer, Januar-sprinten 202411.01.24
7,47Elias Tveitane Furuseth, Moelven IL30.06.077-sf2Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,48Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,49Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-16)Ulsteinvik, Seriestemne16.12.23
7,54Eskil Ekenes, Halden IL18.01.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,56Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.074-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,56Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.078-sf1Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,56Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.078-sf2Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,58Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
7,58Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.074 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
-----30--------------------
7,61Harald Mytting, IF Hellas31.01.071Bærum, JG-Games07.01.24
7,62August Grimeli, Flåværingen IL08.01.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,63Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.077-h1 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,66Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.073Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
7,67Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.074-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,67Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.076-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,68Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,69Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.071-h1Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202428.01.24
7,69Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,72Marcus Valentin Giörtz Mondoka, IL Sandvin21.02.076-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----40--------------------
7,73Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.072-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,74Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.077-h8 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,75Kiran Brattaker Melbø, Steinkjer Friidrettsklubb12.09.073-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,75Steven Daniel Rivas Camargo, Mosjøen Friidrettsklubb05.08.074-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,77Markus Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,77Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.074 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
7,77August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,78Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.077-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,80Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.075-h1 (MS)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,81Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.074-h2 (MS)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
-----50--------------------
7,82Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Leirvik, Hallstemne28.01.24
7,85Noah Ruben, IL i BUL16.04.072-hH (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,91Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.077-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,98Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,00Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,02Simen Furuseth, Bøler IF03.11.071-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,02Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,07Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072-fi-E (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
8,09Linus André Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.073Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
8,09Sondre Sætren, Mandal & Halse IL28.02.076-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----60--------------------
8,14Krister Rivera Hvattum, Ullensaker/Kisa IL29.10.072Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,25Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.074Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
8,25Gjermund Pas, FIK Orion07.08.072Stange, Bamselekene16.03.24
8,32Benjamin Paul Kimiri Eithun, Ullensaker/Kisa IL05.07.073Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,35Olav Hernes Lien, Rjukan Idrettslag25.12.077-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,39William Syvertsen, Herkules Friidrett10.03.078 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
8,42Henrik Olai Espelid Holen, Askim IF07.10.072Askim, Askimlekene13.01.24
8,43Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.076-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,46Åvald Grønn Reiso, Rjukan Idrettslag09.10.077-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,47Sigurd Kyrdalen, Askim IF31.10.073Askim, Askimlekene13.01.24
-----70--------------------
8,52Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.077-hI (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,62Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.075-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,18Johannes Guttorm-Pedersen, Alta IF22.09.071 (G-16)Alta, Høststevnet 202325.11.23
9,56Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.076-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,39Hrafnkell Numi Bjarkason (ISL), Sandnes IL25.03.073 (G-16/17)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
7,72Iraq Izdihar Al-Iedani (IRQ), Mosjøen Friidrettsklubb06.03.071 (G-16)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene 202303.12.23
7,82Michail Alexandros Antonakopoulos (GRE), Gui Sportsklubb22.06.073-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,04Lasse Strijbos (NED), Gjøvik FIK11.11.071Stange, Bamselekene16.03.24
8,97Raphael Remigius Burkheiser (GER), Rjukan Idrettslag25.01.077-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,4Benjamin Moen, Fana IL19.07.071-fi Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,82Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.078-h3 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
11,88Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.071-h2 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,84Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.071 (G-16)Haugesund, Julesprint 202321.12.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,45Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi-AKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
22,68Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.071-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
22,76Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071-fi Sandnes, UM inne 202410.03.24
22,80Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.071-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,89Noah Digernes Merheb, Dimna IL30.11.073-h9 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,93Richard Dahn, IF Sturla09.03.071-h3Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,23Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071-h7Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,35Martin Gjørvad, IL Tyrving31.10.071-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,52Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.071-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,52Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----10--------------------
23,52Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
23,60Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.071-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
23,63Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.072Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
23,67Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.072 (G-16)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
23,68Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,86Eskil Ekenes, Halden IL18.01.072-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,88Harald Mytting, IF Hellas31.01.072-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,92Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.073-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,93Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.072-h1Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,94Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.073-fi-BKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
-----20--------------------
23,94Elias Tveitane Furuseth, Moelven IL30.06.075-h2 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
23,95Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.072-h7Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,96Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.072-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
24,05Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071-h6Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,06Kiran Brattaker Melbø, Steinkjer Friidrettsklubb12.09.071-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
24,07Elias Kristiansen Kvanvig, Mandal & Halse IL02.02.072-h2 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
24,17Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
24,38Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.072-h6Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,43Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,44Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----30--------------------
24,63Marcus Valentin Giörtz Mondoka, IL Sandvin21.02.073-h4Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,72Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.073-h1Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,74Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.072-h3 (MS)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
24,89Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.073-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,91Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.073-h2 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
24,98Steven Daniel Rivas Camargo, Mosjøen Friidrettsklubb05.08.072-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
24,98Krister Rivera Hvattum, Ullensaker/Kisa IL29.10.071Stange, Bamselekene17.03.24
25,08Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.073-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
25,10Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
25,26Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072Bærum, JG-Games07.01.24
-----40--------------------
25,34Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.072-h5Sandnes, UM inne 202410.03.24
25,36Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.073-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,39Øystein Raustøl Dahle, IL Molde-Olymp04.03.072Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
25,58Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.074-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,67Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073Bærum, JG-Games07.01.24
25,68Markus Bøe Skåren, Ranheim IL16.10.074-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,95Noah Ruben, IL i BUL16.04.071-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
26,05Erling Brekke, Bøler IF15.05.074-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,31Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.073-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
26,57Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.074-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----50--------------------
26,82Thomas Næss, IL Tyrving23.04.075-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,86Gjermund Pas, FIK Orion07.08.074Stange, Bamselekene17.03.24
26,98David Askeland, Sørild FIK14.07.073-h1 (MS)Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
27,30Benjamin Paul Kimiri Eithun, Ullensaker/Kisa IL05.07.074-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
27,66Ole Magnus Villanger, Ask Friidrett08.06.071Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
27,80Åvald Grønn Reiso, Rjukan Idrettslag09.10.075-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
28,86Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.075-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
29,14Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.075-h7 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,54Lasse Strijbos (NED), Gjøvik FIK11.11.073Stange, Bamselekene17.03.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,5Markus Bøe Skåren, Ranheim IL16.10.072 (MS)Ranheim, 200m stevne01.03.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,46Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
51,09Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.072-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
51,15Noah Digernes Merheb, Dimna IL30.11.074-h4 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
51,79Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.071Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
52,98Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
53,76Eskil Ekenes, Halden IL18.01.072-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
53,87Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
55,14Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.074-h7 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
56,84Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.074-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
57,29Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----10--------------------
58,44Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.074-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
59,77Øystein Raustøl Dahle, IL Molde-Olymp04.03.071Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
1,00,28Sakariye Abdifatah Omar, Mosjøen Friidrettsklubb30.06.071 (MS)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
1,00,83Thomas Næss, IL Tyrving23.04.075-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,02,13David Askeland, Sørild FIK14.07.074 (MS)Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
1,03,20Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.075-h6 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,4Øystein Raustøl Dahle, IL Molde-Olymp04.03.071 (G-16)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,31Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,25,96Iver Andreassen Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.073 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,28,45Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.075 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,28,49Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.073 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,29,25Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.076 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,31,20Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-16)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
1,32,54Krister Rivera Hvattum, Ullensaker/Kisa IL29.10.071Stange, Bamselekene16.03.24
1,33,27Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-16)Leikvang, Nisselekene 202303.12.23
1,34,24Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.073Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,36,15Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.071Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
-----10--------------------
1,37,85Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,50,75Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.0710 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,51,35Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.0711 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,45Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), IL Gular28.03.072Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,99Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,56,93Philip Gulbrandsen, Ullensaker/Kisa IL24.07.072-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,59,19Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.073-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,00,13Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.072-h1 (MS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,01,15Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.071 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
2,01,41Lukas Buncic, Lørenskog Friidrettslag27.12.074-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,45Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,02,81Marius Pedersen, Haugesund IL12.01.072 (MS)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,05,62Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.071-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,06,55Siem Mengisteab Debesai, Hamar IL25.05.071Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----10--------------------
2,07,59Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
2,07,61Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.072-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,08,10Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,09,43Håkon Prøsch Johnsen, Ullensaker/Kisa IL12.08.072-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
2,11,02Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,11,28Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.073-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,11,41Markus Bye Jacobsen, Ullensaker/Kisa IL27.07.072Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,13,68Gunnar Olsen-Hagen, Idrettslaget Skjalg24.05.074-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,16,57Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.075 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
2,19,35Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-16)Ulsteinvik, Seriestemne16.12.23
-----20--------------------
2,19,91Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.073Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,20,04Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,20,12William Syvertsen, Herkules Friidrett10.03.074Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,31,64Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.079 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,34,14Kasper Steinsland Asmarvik, Idrettslaget Skjalg28.04.071Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,44,04Henrik Olai Espelid Holen, Askim IF07.10.071Askim, Askimlekene13.01.24
2,49,41Sigurd Kyrdalen, Askim IF31.10.072Askim, Askimlekene13.01.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,53,27Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,57,88Eurico Bergum, IL Pioner10.01.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,05,19August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,07,80Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,10,90Eskil Ekenes, Halden IL18.01.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,17,60August Grimeli, Flåværingen IL08.01.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,28,79Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45,21Magnus Øyen, Rindal IL26.04.074 (MS)Reykjavik/ISL, Reykjavik International Games04.02.24
3,58,68Philip Gulbrandsen, Ullensaker/Kisa IL24.07.075-h3 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,00,00Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,03,45Lukas Buncic, Lørenskog Friidrettslag27.12.073-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,03,59Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.074-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,06,85Nils August Flornes Rustad, IL Gneist05.05.075-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,07,90Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.072-h2 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,09,91Siem Mengisteab Debesai, Hamar IL25.05.075-h2 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,10,97Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,18,89Sebastian Børset, Rindal IL28.12.071-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----10--------------------
4,19,50Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071-h2 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,27,21Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.072-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,28,95Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.073-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,31,45Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.074-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,33,31Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.074-h2 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
5,35,29Kasper Steinsland Asmarvik, Idrettslaget Skjalg28.04.074 (G-15/17)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08,27Magnus Øyen, Rindal IL26.04.072-h3 (MS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,57,07Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.074 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
8,57,46Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.073 (MS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
9,03,93Nils August Flornes Rustad, IL Gneist05.05.071-h1 (MS)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,30,21Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,32,50Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.078 (MS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
10,23,93Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.072Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
10,31,38Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.075-h1 (MS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,30Eskil Ekenes, Halden IL18.01.072Sandnes, UM inne 202408.03.24
8,33Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
8,34Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.074Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,40Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
8,61Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
8,81Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
8,89August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
9,08August Grimeli, Flåværingen IL08.01.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
9,18Eurico Bergum, IL Pioner10.01.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
-----10--------------------
9,46Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.073Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,61Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.071 (G-16)Ranheim, Adventstevne03.12.23
9,73Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073-fi-BKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
9,90Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
9,92Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
10,70Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.07HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,04,93Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071Sandnes, UM inne 202408.03.24

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,56,65Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,95Marcus Valentin Giörtz Mondoka, IL Sandvin21.02.071Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,85Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.072Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,82August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,80Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,80Nicholas Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.03.071 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
1,79Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.074Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,70Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL