Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89(-1,3)Filip Bøe, Fana IL30.08.001-h1Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
7,96(+0,7)Kristian Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.001 (G-14)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
8,06(-0,1)Sondre Matias Rudi, Rogne IL12.06.001Lillehammer, GD-lekene21.09.13
8,08(+2,0)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002-fi Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
8,11(+2,0)Fredrik Martinsen Brun, IK Tjalve18.08.003-fi Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
8,11(+0,7)Mats Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.003 (G-14)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
8,16(+1,0)Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
8,19(+1,2)Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001Geithus, Furumolekene 201315.09.13
8,24(-0,1)Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.002Lillehammer, GD-lekene21.09.13
8,26(+1,8)Per Tinius Fremstad-Waldron, Bøler IF25.09.001-h3Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
-----10--------------------
8,26(+1,2)Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.002-h2Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,27(+0,8)Fabian Stordalen, Tønsberg Friidrettsklubb28.02.001Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
8,27(+2,0)Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,27(+1,2)Joachim Karlsen, Krødsherad IL19.09.002Geithus, Furumolekene 201315.09.13
8,28(+1,6)Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001Haugesund, Kretsstevne22.07.13
8,33(-0,6)Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001-fi Narvik, Narviklekene 201315.06.13
8,33(+0,1)Philip Lian, Sørild FIK14.02.001Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
8,34(+0,0)Sander Mathisen, Rena IL Friidrett07.08.001-h2Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
8,34(-1,3)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-h1Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
8,39(-1,1)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-fi Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
-----20--------------------
8,39(+0,0)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
8,41(+1,1)Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.005-h4 (G-14)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,41(+1,4)Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.002-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,41(+1,1)Trym Marthinsen Eidsten, IL Tyrving24.05.003Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
8,44(+1,4)Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.003-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,45(-0,3)Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001Søgne, Søgnelekene 201314.09.13
8,47(+1,2)Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.003Geithus, Furumolekene 201315.09.13
8,48(+1,1)Tormod Halfdansen-Aspen, Nesodden IF01.01.002-h3Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
8,51(+1,0)Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.004-h1Fana, Framolekene 201301.06.13
8,51(+0,8)Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.003Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
-----30--------------------
8,54(+0,6)Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003-fi Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
8,55(+0,6)Albion Shaqiri, Tingvoll IL004-fi Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
8,56(-1,4)Fabian Filip Rimestad, Bergens Turnforening13.01.001-h4Karmøy, Mailekene 201319.05.13
8,59(+2,0)Petter Myhr, FIK Orion05.03.006-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,61(-0,1)Henrik Vanebo, Grue IL18.10.004Lillehammer, GD-lekene21.09.13
8,63(-0,1)Ådne Olav Mittet Hagen, Løten Friidrett28.02.005Lillehammer, GD-lekene21.09.13
8,64(-2,4)Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002Skien, Herkuleslekene01.06.13
8,64(+1,1)Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.002-h1Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,64(+1,8)Erlend Rønneberg, Sem IF15.04.004-h3Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,65(-0,5)Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.002-h2Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
-----40--------------------
8,66(+1,1)Mathias Stavdal, Moss IL20.01.004Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
8,67(+1,2)Petter Ølberg, Sørild FIK01.03.002Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
8,67(+1,7)Jan Rune Wilmann, Ask Friidrett07.02.002Ravnanger, Askøylekene22.05.13
8,67(+1,1)Sander Skjolde Kveen, Ski IL Friidrett29.02.003-h1Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,68(-1,0)Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.001Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
8,71(+1,5)Mathias Johansen, Strandebarm IL001Strandebarm, Seriestemne08.05.13
8,71(-0,7)Nikolai Eriksen, Sandefjord Turn & IF001Sandefjord, Sandefjordslekene 201317.08.13
8,72(+1,9)Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.001Grimstad, KM30.05.13
8,76(-1,3)Ola Lysberg Brauten, Overhalla IL03.08.002Snåsa, Snåsaleikan25.05.13
8,76(+0,0)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-fi Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
-----50--------------------
8,77(+0,3)Martin Aune, Ranheim IL26.07.002Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
8,78(+1,0)Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.006-h1Fana, Framolekene 201301.06.13
8,78(+2,0)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,79(+0,0)Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.002-h2Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
8,79(-1,6)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001-fi-BLillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,79(+0,0)Anders Bjerke, Minerva Idrettsskole08.04.001Lillestrøm, Klubbmesterskap18.09.13
8,80(+0,0)Simen Seeberg-Rommetveit, Strømmen IF29.04.002Lillestrøm, Klubbmesterskap18.09.13
8,83(+1,2)Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.003Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
8,83(-1,7)Didrik Riis Moen, Sandefjord Turn & IF15.07.001-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201325.08.13
8,83(+1,8)Simen Blø, Midsund IL09.05.001Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
-----60--------------------
8,85(+1,1)Krister Klaussen, Røyken UIL08.02.002-h1Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
8,85(-1,6)Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.002-fi-BLillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,86(+2,0)Thomas Blücher, IL Gneist05.09.004-fi Karmøy, Mailekene 201319.05.13
8,86(+1,1)Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.002Lillestrøm, Lagseriestevne 3 Romerike28.08.13
8,86(+1,3)Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.001-h2Brandbu, Avancia Cup 411.09.13
8,87(-0,4)Jon Konrad Kristiansen, Namsen Friidrettsforening07.08.002-h1Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
8,87(+2,0)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
8,88(+0,2)Jørgen Andersen, Ås IL05.01.001-h2Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
8,90(-2,4)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.003Skien, Herkuleslekene01.06.13
8,90(-0,6)Mads Flåt, Kristiansands IF Friidrett30.08.003-h4Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
-----70--------------------
8,91(-3,0)Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001-h3Fana, Karusellstevne 320.08.13
8,93(-1,4)Espen Bjørndal, IL Gneist21.08.003-fi Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
8,93(+0,5)Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.001Brandbu, Avancia Cup 5/Åpent klubbmesterskap21.09.13
8,94(+0,8)Magnus Vold Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.004Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
8,94(+0,7)Peter Heggelund, Nesodden IF14.07.001Nesodden, Friidrettskarusell06.06.13
8,94(+0,0)Oskar Brattetaule, FIL Aks-7723.03.003-h2Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
8,94(+0,1)Aslak Bratteland, Sørild FIK09.02.003-h1Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
8,96(+0,8)Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.001-h1Trondheim, Sparebank1-Stevne28.08.13
8,99(+1,2)Gaute Rosvold, FIK Orion05.05.004-h2Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
9,01(-1,4)Lukas Holden, Sola FIK04.03.002-h4Karmøy, Mailekene 201319.05.13
-----80--------------------
9,02(+1,2)Robin Bodin, Tvedestrand Turn & IF06.04.004Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
9,03(+0,8)Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.002Hønefoss, Sparebank1-lekene01.06.13
9,04(+0,0)Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002-h1Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
9,04(-0,7)Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.002Sandefjord, Sandefjordslekene 201317.08.13
9,05(+1,1)Henning Seljegard Gåsemyr, Ski IL Friidrett006Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
9,05(1,7)Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.001Nadderud, Lagserie/kretsstevne27.08.13
9,07(+0,0)Sondre Lie, FIK Orion13.09.004-h2Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
9,07(-0,4)Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003Byrkjelo, KM 201328.09.13
9,08(+1,9)Olai Hjellen Vestad, Ørsta IL05.09.002Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
9,08(-0,3)Silius Møll, Holum IL004Søgne, Søgnelekene 201314.09.13
-----90--------------------
9,11(-0,1)Øystein Nesse Draugsvoll, Voss IL001Voss, Seriestemne04.09.13
9,12(+0,0)Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001-h1Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
9,12(-0,4)Mikael Solheim, Fana IL16.04.002-h3Fana, Karusellstevne 618.09.13
9,13(+1,5)Jan Roger Andersson, Stord IL001-h7Leirvik, Seriestemne08.05.13
9,13(+1,8)Marius Eikrem, Skogn IL10.03.001Steinkjer, Åpningsstevne 201315.05.13
9,13(+0,0)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Gloppen, Seriestemne 625.09.13
9,14(+0,5)William Gustafsson, IK Hind11.08.003-h3Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
9,16(+2,0)Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.003Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
9,17(-1,3)Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.003Snåsa, Snåsaleikan25.05.13
9,19(+1,4)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.005-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
-----100--------------------
9,20(-2,1)Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
9,20(-0,2)Erlend Moe, Fana IL26.11.002-h1Fana, Gneistspelen 201324.08.13
9,20(1,7)Aksel Robin Eye Sales, IL Tyrving07.07.002Nadderud, Lagserie/kretsstevne27.08.13
9,20(+1,0)Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.003Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
9,21(+0,1)Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
9,21(+0,0)Tristan Hellstrand, IL Koll20.11.005-fi Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
9,21(-0,1)Marcus Midtenget, Gausdal FIK20.02.006Lillehammer, GD-lekene21.09.13
9,22(+0,1)Ottar Hellesvik, Kopervik IL17.05.002Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
9,22(-1,4)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002Knarvik, AKS-leikane25.05.13
9,24(+0,0)Marcus Hansen, Herøy IL001-h4Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
-----110--------------------
9,24(+0,9)Espen Østerås, Røyken UIL11.01.003-h2Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
9,25(+0,8)Tobias Lømo, IL Koll13.05.005Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
9,26(+0,9)Trym Tønnesen, Halden IL04.02.004-h2Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
9,27(-2,1)Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.002Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
9,27(-1,3)Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
9,29(+0,5)Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.004Lillestrøm, KM Akershus 10-1408.06.13
9,29(-1,5)Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.002Porsgrunn, Treningsstevne18.09.13
9,30(+1,9)Einar Østnor, Lierne IL29.04.001Namdalseid, Eideleikan 201318.08.13
9,31(-0,1)Ruben Kobbeltvedt, Haugesund IL002-h2Karmøy, Mailekene 201319.05.13
9,31(-0,5)Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.005-h2Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
-----120--------------------
9,33(-2,5)Gabriel Walden Michelsen, Os Turnforening26.05.001-h2Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
9,33(+0,9)David Vorren, Vadsø TIF11.09.004-h2Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
9,34(+1,4)Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.007-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
9,34(+0,0)Patrik Pfister, Ski IL Friidrett11.04.003-h1Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
9,35(ok)Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.001Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.05.13
9,35(+0,8)Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.006Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
9,35(+2,0)Eirik Allum Pedersen, Bærum Sportsklubb15.05.003-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,36(-0,6)Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.005-h4Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
9,37(-2,0)Simen Johnson Myrvold, Ås IL003Ås, Kretsstevne06.05.13
9,39(+2,0)Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002Bø, Dnb-karusellen Telemark stemne 224.04.13
-----130--------------------
9,39(+0,9)Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.005-h2Ravnanger, Karusellstevne 108.05.13
9,40(+0,9)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IK Tjalve06.09.006-h2Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
9,41(+0,3)Sivert Huse Fragått, Sigdal FIK02.06.002-h2Drammen, Åpningsstevne09.05.13
9,41(+0,0)Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.001-h1Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
9,41(+0,6)Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.008-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
9,42(+1,7)Magnus Brekke, T&IF Viking003Ravnanger, Askøylekene22.05.13
9,42(+0,0)Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.004Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
9,44(+1,3)Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.002-h1Asker, Askerlekene 201302.06.13
9,44(+2,0)Henrik Kristoff, Bærum Sportsklubb005-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,46(+0,4)Sondre Meyer Hunstad, Kvæfjord IL28.05.002-h2Narvik, Narviklekene 201315.06.13
-----140--------------------
9,46(+1,8)Marcus Alexander Karmi-September, Bøler IF20.04.006-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
9,47(+1,1)Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.004-fi Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
9,47(+1,1)Oskar Matias Risnes, Ås IL13.04.004-h3Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
9,48(+0,3)Cornelius Grini, Nesodden IF02.11.006-h2Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
9,48(-1,9)Geir Blom Breivik, IL Sandvin20.05.003Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
9,49(+1,4)Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.003Bø, Dnb-karusellen Telemark stemne 224.04.13
9,50(+0,8)Lars Mundheim Oma, Strandebarm IL12.06.001Strandebarm, Seriestemne20.05.13
9,51(+2,0)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.005Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
9,52(+1,7)Knut Nilsen, IL Fenring004Ravnanger, Askøylekene22.05.13
9,52(+2,0)Christian Arnesen, Lambertseter IF19.10.006-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
-----150--------------------
9,54(+0,0)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002-h1Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
9,55(-1,3)Magnus Nordahl, Frøyland IL08.03.005Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
9,57(+0,3)Steinar Bø, Strindheim IL005Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
9,57(+1,3)Magnus Almklov, IF Sturla16.09.003-h2 (G-10/14)Drammen, Klubbmesterskap Sturla 201322.09.13
9,58(-0,2)Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.005-h1Fana, Gneistspelen 201324.08.13
9,58(+0,2)Henrik Strøm, Oppegård IL003-h2Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
9,61(+0,0)Ruben Andrè Kråkholm, Eide IL27.06.004-h1Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
9,62(-2,2)Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag13.08.004Porsgrunn, Nasjonalt stevne22.05.13
9,64(-1,3)Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.005-h1Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
9,64(-1,3)Jon Kristian Haraldsen, Sauda IL005-h1Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
-----160--------------------
9,65(-0,2)Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.003-h1Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
9,65(-0,4)Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.002-h1Narvik, Narviklekene 201315.06.13
9,65(-1,7)Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.002-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201325.08.13
9,66(-0,4)Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.003Leikvang, Hovdingleikane04.05.13
9,66(-1,4)Vebjørn Holmslet Astad, Finnøy IL29.06.003-h4Karmøy, Mailekene 201319.05.13
9,66(-2,1)Bendik Hansen, Bodø Friidrettsklubb12.06.003Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
9,67(+1,1)Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.005-fi Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
9,68(+0,0)Sander Saksenvik, IK Hind24.01.003-h4Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
9,68(+0,0)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.007-fi Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
9,69(+1,0)Petter Grinde, Florø Turn og IF19.04.001Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13
-----170--------------------
9,70(-1,4)Oscar Skårnes, Halden IL004Halden, Treningsstevne14.05.13
9,70(+0,8)Gjermund Heggem, Ringerike Friidrettsklubb15.05.005Hønefoss, Sparebank1-lekene01.06.13
9,71(+1,7)Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.003Stavanger, Skjalgstevne 223.05.13
9,71(-2,5)Sigurd Hellen Habbestad, Bremnes IL25.09.003-h2Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
9,72(+0,4)Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.003-h2Narvik, Narviklekene 201315.06.13
9,73(-2,0)Marcus Nordstrand, Ås IL10.07.004Ås, Kretsstevne06.05.13
9,74(+1,7)Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.004Stavanger, Skjalgstevne 223.05.13
9,74(+0,0)Ådne Frengstad, Sør-Trøndelag FIK08.04.005Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
9,76(+2,0)Oscar Ølnes, Bærum Sportsklubb11.04.007-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,80(+0,0)Benjamin Sweetlove, Grue IL29.07.002Kongsvinger, Kretsstevne08.05.13
-----180--------------------
9,82(-1,2)Even Årsborg Bjåstad, Hareid IL002Hareid, Hadarleikane 201318.08.13
9,82(+0,1)Glenn Ueland, Egersunds IK19.08.005-h3Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
9,83(+0,0)Mikael Johannessen, Søgne IL17.01.005-h2Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
9,85(-2,5)Kaspar Augland, Voss IL31.10.004-h2Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
9,85(-1,3)Tron Olav B Kleppa, Frøyland IL25.02.006Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
9,88(-1,1)Ulrik Vangsvik, Vadsø Turnforening11.02.003Alta, Åpningstevne26.05.13
9,89(-1,3)Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.006-h1Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
9,90(+1,2)Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.006-h2Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
9,93(-0,9)Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.007Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
9,94(+0,0)Tobias Sweetlove, Grue IL29.07.003Kongsvinger, Kretsstevne08.05.13
-----190--------------------
9,94(+1,4)Øystein Stautland, Stord IL07.04.004-h2Fana, Framolekene 201301.06.13
9,95(-1,5)Sondre Karlsen, IL i BUL003-h1Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
9,98(-0,1)Øyvind Vigeland, Hinna IL21.11.004-h2Karmøy, Mailekene 201319.05.13
9,98(+1,6)Vebjørn Rolfstad, Sigdal FIK12.09.006Hokksund, Maxbolekene20.05.13
9,99(+0,7)Mathias Hake-Steffensen, Nesodden IF13.06.003Nesodden, Friidrettskarusell06.06.13
10,00(-1,0)Didrik Hernes, Stjørdal Friidrettsklubb002Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
10,03(+1,4)Simen Heggheim Mannsverk, Jotun IL008-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
10,03(-0,5)Torfinn Løvold, Eide IL006-h2Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
10,04(+0,0)Østen Olai Ommedal, Hyen IL22.03.003Gloppen, Seriestemne 625.09.13
10,05(+0,5)Vinjar Svendsen, IL Nordlys31.10.004-h3Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
-----200--------------------
10,06(-1,5)Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.004-h1Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
10,08(-2,4)Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.007Skien, Herkuleslekene01.06.13
10,09(-0,4)Vincent Aspenes, Fana IL18.07.005-h3Fana, Karusellstevne 618.09.13
10,11(+1,4)Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.005Bø, Dnb-karusellen Telemark stemne 224.04.13
10,11(-1,4)Øystein Økland, Bremnes IL02.12.004-h4Karmøy, Mailekene 201319.05.13
10,13(+0,5)Mika Bohinen, Vadsø TIF27.05.005-h3Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
10,13(+1,1)Vetle Kjenner Forsland, Nesodden IF005-h3Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
10,15(+1,7)Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.005Stavanger, Skjalgstevne 223.05.13
10,17(+1,2)Salomon Larios Villanueva, Sørild FIK005Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
10,18(+0,1)Martin Bjugn, IL i BUL26.06.005-h2Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
-----210--------------------
10,18(-0,1)Johan Hanestad, Gausdal FIK19.02.007Lillehammer, GD-lekene21.09.13
10,19(-0,4)Max Bennewitz, Turn & IL Hovding004Leikvang, Hovdingleikane04.05.13
10,20(-0,4)Mathias Damhagen, Laksevåg TIL005Leikvang, Hovdingleikane04.05.13
10,20(+0,0)Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.003-h1Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
10,22(-0,8)Simen Granvold, Gjøvik FIK16.05.003Gjøvik, Totenlekene25.05.13
10,24(+1,3)Marcus Zachariassen, Laksevåg TIL25.06.002-h5Bergen/La, Seriestevne02.10.13
10,26(-1,4)Sivert Espeland Husebø, Sauda IL01.05.005-h4Karmøy, Mailekene 201319.05.13
10,26(+0,4)Heljar Reithe Lunde, Røyken UIL11.08.004-h2Narvik, Narviklekene 201315.06.13
10,32(-0,2)Fabian Berget Lindblad, Ørje IL18.07.005-h1Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
10,33(+1,3)Tobias Bergslid, Spillum IL13.08.001Overhalla, 3-kamp 201302.07.13
-----220--------------------
10,35(+1,3)Nicholas Zachariassen, Laksevåg TIL25.06.003-h5Bergen/La, Seriestevne02.10.13
10,39(-1,5)Andreas Berntsen Løvland, Nordkjosbotn IL15.10.005-h1Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
10,48(-1,3)Marius Skaug, Snåsa IL006Snåsa, Snåsaleikan25.05.13
10,53(-1,4)Aleksander Hofsli Krokene, Austrheim IL003Knarvik, AKS-leikane25.05.13
10,58(-1,7)Anders Molvik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.003-h2Fana, Karabinlekene 201310.05.13
10,59(+0,1)Bork G. Knutsen, Kopervik IL29.11.003Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
10,59(-0,1)Jon Hårstadhaugen, Gausdal FIK18.12.008Lillehammer, GD-lekene21.09.13
10,61(-0,1)Fredrik Sundt-Hansen, Idrettslaget Skjalg005-h2Karmøy, Mailekene 201319.05.13
10,64(+1,4)Thor Johannes Sommerseth, Bergens Turnforening01.01.005-h2Fana, Framolekene 201301.06.13
10,66(-1,4)William Austrheim, Austrheim IL04.10.004Knarvik, AKS-leikane25.05.13
-----230--------------------
10,67(+1,0)Jonas Langeland, Osterøy IL001Osterøy, Skulestevne05.06.13
10,70(-0,1)Oscar Nysten, Bremnes IL17.04.006-h2Karmøy, Mailekene 201319.05.13
10,75(+1,4)Torgeir Villanger, IL Bjarg24.08.006-h2Fana, Framolekene 201301.06.13
10,76(-1,7)Fredrik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.004-h2Fana, Karabinlekene 201310.05.13
10,96(+1,7)Andreas Karlsen, IL Fenring26.11.005Ravnanger, Askøylekene22.05.13
11,01(+1,7)Einar R Hildonen, Idrettslaget Skjalg007Stavanger, Skjalgstevne 223.05.13
11,19(-1,4)Michael van der Burg, Nærbø IL006-h4Karmøy, Mailekene 201319.05.13
11,24(+1,1)Håvard Helge Pedersen, Hyen IL21.09.003Gloppen, Seriestemne25.08.13
11,32(-2,4)Mats Ole Smelien, Gausdal FIK001Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
11,40(+1,0)Simen Andreas E Johnsen, Mjøsdalen IL002Osterøy, Skulestevne05.06.13
-----240--------------------
11,73(-1,9)Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.005Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
11,73(-2,1)Thomas Kleivbakk, IK Hind08.03.005Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
12,04(+1,3)Sondre Trodahl, Idrettslaget Skjalg19.12.006-h3Karmøy, Mailekene 201319.05.13
12,09(-1,4)Florian Knierien, Austrheim IL005Knarvik, AKS-leikane25.05.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08(+0,0)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.001-h2Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
8,88(-1,6)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003-fi-BLillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
10,21(-0,2)Fabio Mattioli Bjerg (DEN), Lambertseter IF18.02.004-h1Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6(-3,2)Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.001Osterøy, Seriestevne24.04.13
8,7(+0,7)Einar Østnor, Lierne IL29.04.002Namsos, NA-karusell13.06.13
9,1(+0,4)Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.002-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
9,1(-1,7)Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.001Nittedal, Lagseriestevne11.06.13
9,1(+0,7)Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.004Namsos, NA-karusell13.06.13
9,2(-1,7)Mathias Lange, Nittedal IL18.11.002Nittedal, Lagseriestevne11.06.13
9,2(+0,9)Ola Kalheim, Bryne FIK001Bryne, Åpent Klubbmesterskap11.09.13
9,3(+1,1)Marcus Hanssen, Herøy IL001Rana, Ranalekene01.06.13
9,3(-1,0)Cornelius Grini, Nesodden IF02.11.001Oppegård, Kretsstevne05.06.13
9,4(ok)Nikolai B Mayer, Herøysund Idrettslag29.07.001Uskedalen, Seriestevne22.09.13
-----10--------------------
9,5(+0,4)Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.003-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
9,5(ok)Kim Thrana, Sømna IL17.03.001Vik, Kretsstevne23.05.13
9,5(+1,7)Sigurd Hellen Habbestad, Bremnes IL25.09.001Bømlo, Seriestemne08.08.13
9,5(ok)Martin Tysnes, Norna-Salhus IL25.10.001Bergen, Rekrutteringsstevne26.08.13
9,5(ok)Christoffer Støle, Herøysund Idrettslag31.08.002Uskedalen, Seriestevne22.09.13
9,6(-1,1)Hans G Eliassen, Rana FIK001Rana, Banecup 2013 III11.06.13
9,7(+0,4)Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.004-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
9,7(+1,7)Øystein Stautland, Stord IL07.04.004-h3Leirvik, Seriestemne05.06.13
9,8(+1,1)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.002Rana, Ranalekene01.06.13
9,8(+0,0)Glenn Richard Hope, Norna-Salhus IL09.11.001Bergen, Rekrutteringsstevne30.09.13
-----20--------------------
9,9(ok)Jone Måsøy, IL Tjalg002Vik, Kretsstevne23.05.13
9,9(+0,9)Håvard Wetteland, Bryne FIK002Bryne, Åpent Klubbmesterskap11.09.13
10,0(+1,7)Stian Rykkje, Stord IL10.11.005-h3Leirvik, Seriestemne05.06.13
10,0(+1,7)Simen Andersen, Bremnes IL18.12.002Bømlo, Seriestemne08.08.13
10,2(+0,4)Ole Rimmereid Rørvik, Fitjar IL08.02.006-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
10,2(+0,4)Einar R Hildonen, Idrettslaget Skjalg007-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
10,2(+0,0)Anders Molvik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.003Bergen, Rekrutteringsstevne30.09.13
10,3(+0,0)Fredrik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.004Bergen, Rekrutteringsstevne30.09.13
10,0(-0,5)Hadi Karimi (AFG), Sømna IL19.08.001Vik, Kretsstevne13.06.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,97(+4,9)Sondre Matias Rudi, Rogne IL12.06.001Fagernes, Åpent Valdresmesterskap15.09.13
8,10(+2,6)Mats Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.002-fi Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,14(+2,2)Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001-fi Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,16(+2,3)Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001Sandnes, Avslutningsstevne24.09.13
8,19(+2,2)Fabian Stordalen, Tønsberg Friidrettsklubb28.02.003-fi Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,22(+3,0)Sander Mathisen, Rena IL Friidrett07.08.001-h7Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,22(+2,9)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,27(+2,4)Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,37(+2,7)Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002-h6Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,40(+2,9)Martin Westrum, Bærum Sportsklubb26.04.003-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,40(+4,0)Tormod Halfdansen-Aspen, Nesodden IF01.01.003-h5Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,42(+3,0)Erlend Rønneberg, Sem IF15.04.002-h7Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,45(+3,8)Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.002-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,49(+4,7)Mads Flåt, Kristiansands IF Friidrett30.08.001Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
8,5(+2,2)Sander Skjolde Kveen, Ski IL Friidrett29.02.001Ski, Lagseriestevne29.05.13
8,53(+2,4)Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.003-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,54(+2,4)Petter Myhr, FIK Orion05.03.003-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,62(+2,7)Mathias Stavdal, Moss IL20.01.003-h6Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,63(+2,4)Mahan Parandian, Bærum Sportsklubb03.01.004-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,65(+3,8)Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.003-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,65(+2,1)Martin Aune, Ranheim IL26.07.001-h2Trondheim, Sparebank1-Stevne28.08.13
8,66(+3,8)Mikkel Fodstad, Bærum Sportsklubb004-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,69(+2,9)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.004-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,70(+4,0)Scott Janson, Bærum Sportsklubb15.01.004-h5Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,78(+2,4)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.004-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,87(+2,9)Marcus Midtenget, Gausdal FIK20.02.002Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
8,91(+3,4)Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001Steinkjer, Steinkjerlekene 201315.06.13
8,93(+2,4)Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.006-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,98(+3,0)Aksel Robin Eye Sales, IL Tyrving07.07.004-h7Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,0(+2,2)Cornelius Grini, Nesodden IF02.11.003Ski, Lagseriestevne29.05.13
9,05(+2,7)Espen Østerås, Røyken UIL11.01.001-h2Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
9,12(+3,8)Bendik Hansen, Bodø Friidrettsklubb001Bodø, Kretsstevne22.05.13
9,12(+2,7)Even Hognestad, Nordre Eidsvoll IL31.07.004 (G-13/14)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
9,13(+4,3)Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.002Molde, KM08.06.13
9,13(+2,7)Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.004-h6Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,17(+4,0)Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.005-h5Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,2(+2,2)Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.004Ski, Lagseriestevne29.05.13
9,22(+2,7)Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.002-h2Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
9,22(+2,3)Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.003Sandnes, Avslutningsstevne24.09.13
9,26(+2,7)Robert Melby Hansen, Nordre Eidsvoll IL07.05.006 (G-13/14)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
9,27(+3,8)Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.006-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,30(+2,7)Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.003-h2Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
9,30(+4,3)Eskil Engdal, Torvikbukt IL24.02.003Molde, KM08.06.13
9,34(+2,9)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.003Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
9,36(+3,8)Fredrick Wendt, Bærum Sportsklubb01.10.007-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,37(+4,0)Martin Skatvedt, IL Tyrving12.08.006-h5Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,42(+4,7)Vetle Watne Solaas, Holum IL27.12.003Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
9,43(+2,1)Steinar Bø, Strindheim IL002-h2Trondheim, Sparebank1-Stevne28.08.13
9,46(+2,4)Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.007-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
9,48(+3,3)Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.002Porsgrunn, Treningsstevne29.04.13
9,49(+3,4)Bendik Hansen, Bodø Friidrettsklubb12.06.001Bodø, Kretsstevne05.06.13
9,49(+2,4)Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.006-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,49(+2,8)Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.006-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
9,51(+3,7)Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.001Finnsnes, Kretsstevne26.08.13
9,53(+3,3)Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.003Porsgrunn, Treningsstevne29.04.13
9,53(+4,3)Ruben Andrè Kråkholm, Eide IL27.06.004Molde, KM08.06.13
9,61(+2,7)Liam Wyke, Bærum Sportsklubb04.11.005-h6Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,61(+2,9)Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.007-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,63(+4,0)Jesper Sandberg, Bærum Sportsklubb22.12.008-h5Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,78(+2,7)Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.007 (G-13/14)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
9,87(+2,4)Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.008-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
9,88(+3,6)Oskar Valvatna, Stord IL001-h1Leirvik, Seriestemne08.05.13
9,89(+3,0)Mads Hovelsrød, Bærum Sportsklubb006-h7Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,94(+3,0)Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.007-h7Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,98(+4,7)Ashraf Zahid, Flekkefjord IF04.06.004Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
10,29(+2,7)Gøran Lian Mildes, Blåmann IL10.04.005-h2Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
10,40(+2,1)Lukas Helland, Stord IL30.06.001-h6Leirvik, Seriestemne08.05.13
10,60(+2,4)Aleksander Kroken, Austrheim IL002Knarvik, Seriestemne25.04.13
11,10(+2,4)Adrian Matevik, Austrheim IL003Knarvik, Seriestemne25.04.13
11,42(+2,4)Adrian Ånneland, Austrheim IL14.12.004Knarvik, Seriestemne25.04.13
11,61(+2,4)Sindre Hope, Austrheim IL19.05.003 (G-12)Knarvik, Seriestemne25.04.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,3Ådne Olav Mittet Hagen, Løten Friidrett28.02.001Løten, Treningsstevne14.09.13
8,6Jonas Inderberg, Beitstad IL001Beitstad, Klubbmesterskap/Innherredskarusell 201330.08.13
8,7(+2,2)Peter Heggelund, Nesodden IF14.07.002Ski, Lagseriestevne29.05.13
8,8Andreas Christiansen, IF Eiker-Kvikk22.11.001Hokksund, Treningsstevne19.09.13
9,03Fridtjof Kristiansen, Nesodden IF001-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
9,2Gjermund Eide Bratberg, Beitstad IL23.03.002Beitstad, Klubbmesterskap/Innherredskarusell 201330.08.13
9,35Amund Holen, Nesodden IF003-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
10,58Torgeir Villanger, IL Bjarg24.08.004-h1Fana, Karabinlekene 201310.05.13

Ekstra løp/Extra race
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,4(+0,6)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001Rana, Banecup V 201303.09.13

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53(-0,7)Filip Bøe, Fana IL30.08.001-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
10,54(-0,7)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001-h2Arvika/SWE, Stjärnspelen 201327.07.13
10,65(+0,0)Kristian Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.007-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
10,68(+0,0)Mats Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.008-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
10,77(+0,2)Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.001 (G-11/14)Stange, Spydgalla sesongavslutning28.09.13
10,93(+1,4)Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.004-fi Arvika/SWE, Stjärnspelen 201327.07.13
11,05(-0,8)Alexander Nyberget, Askim IF29.04.003-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
11,19(-0,3)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.004-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
11,26(+0,0)Henrik Vanebo, Grue IL18.10.003Sunne/SWE, Sunnespelen 201306.07.13
11,49(-0,7)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.003-h2Arvika/SWE, Stjärnspelen 201327.07.13
-----10--------------------
11,56(-0,3)Gaute Rosvold, FIK Orion05.05.007-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
11,71(-1,8)Mathias Stavdal, Moss IL20.01.001Moss, Klubbmesterskap 201321.09.13
11,81(+0,5)Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.001Asker, Kretsstevne løp02.09.13
11,96(+1,9)Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.006-h2Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201307.07.13
12,53(+0,3)Tobias Sweetlove, Grue IL29.07.001Kongsvinger, Mangekampstevne11.09.13
12,55(-2,0)Mikael Solheim, Fana IL16.04.002-h1Fana, Karabinlekene 201312.05.13
12,80(-1,1)Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag13.08.003Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13
12,83(-1,1)Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.004Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13
12,85(-1,8)Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.002Moss, Klubbmesterskap 201321.09.13
13,37(-0,7)Øystein Stautland, Stord IL07.04.002-h2Leirvik, Seriestemne16.09.13
-----20--------------------
13,45(-0,7)Lukas Helland, Stord IL30.06.003-h2Leirvik, Seriestemne16.09.13
14,05(-2,0)Anders Molvik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.003-h1Fana, Karabinlekene 201312.05.13
14,22(+0,0)Fabian Gule, Grue IL15.12.005Sunne/SWE, Sunnespelen 201306.07.13
14,77(-2,0)Fredrik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.004-h1Fana, Karabinlekene 201312.05.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,5(-5,5)Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.001Osterøy, Seriestevne24.04.13
12,9(ok)Martin Tysnes, Norna-Salhus IL25.10.001Bergen, Rekrutteringsstevne26.08.13
13,5(+0,0)Anders Molvik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.002Bergen, Rekrutteringsstevne30.09.13
13,7(+0,0)Fredrik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.003Bergen, Rekrutteringsstevne30.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,5(+2,9)Sigurd Hellen Habbestad, Bremnes IL25.09.001Bømlo, Seriestemne23.05.13
12,6(+2,9)Simen Andersen, Bremnes IL18.12.002Bømlo, Seriestemne23.05.13
13,3(+2,9)Øystein Økland, Bremnes IL02.12.003Bømlo, Seriestemne23.05.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,36(+0,7)Filip Bøe, Fana IL30.08.001-h2Fana, Bergenslekene 201314.09.13
12,87(+0,8)Kristian Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.001Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
12,92(+0,7)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-h2Fana, Bergenslekene 201314.09.13
12,94(+1,2)Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001Sandnes, Avslutningsstevne24.09.13
12,95(+1,3)Sondre Matias Rudi, Rogne IL12.06.001Fagernes, Åpent Valdresmesterskap14.09.13
12,96(+0,8)Mats Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.002Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
13,10(-0,8)Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.001Lillehammer, GD-lekene22.09.13
13,11(+0,8)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.003Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
13,24(+0,8)Alexander Nyberget, Askim IF29.04.004Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
13,24(+0,0)Philip Lian, Sørild FIK14.02.001Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
-----10--------------------
13,32(-0,8)Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.002Lillehammer, GD-lekene22.09.13
13,42(+0,0)Joachim Karlsen, Krødsherad IL19.09.001Hønefoss, Jubileumsstevne25.08.13
13,52(-0,2)Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
13,56(-2,0)Fabian Stordalen, Tønsberg Friidrettsklubb28.02.001Greveskogen, Seriestevne12.10.13
13,61(+0,8)Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.003Lillestrøm, Treningsstevne02.05.13
13,70(+0,8)Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.003-h1Fana, Framolekene 201302.06.13
13,74(-0,3)Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.002-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
13,82(-0,6)Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.001Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
13,83(+1,3)Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
13,83(-0,6)Mathias Johansen, Strandebarm IL001Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
-----20--------------------
13,89(+0,2)Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.001-h2Fana, Framolekene 201302.06.13
13,90(-2,7)Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.002-h2 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene21.09.13
13,97(-0,8)Tormod Halfdansen-Aspen, Nesodden IF01.01.003Lillehammer, GD-lekene22.09.13
13,98(+0,8)Fabian Filip Rimestad, Bergens Turnforening13.01.003-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
14,01(+0,8)Jan Rune Wilmann, Ask Friidrett07.02.004-h1Fana, Framolekene 201302.06.13
14,03(+1,3)Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.002Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
14,06(+0,7)Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.005-h2Fana, Bergenslekene 201314.09.13
14,08(+0,8)Thomas Blücher, IL Gneist05.09.005-h1Fana, Framolekene 201302.06.13
14,09(+0,2)Petter Myhr, FIK Orion05.03.001-h1Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
14,10(+0,0)Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.002Hønefoss, Jubileumsstevne25.08.13
-----30--------------------
14,13(-0,2)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
14,19(+0,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002-h2Fana, Framolekene 201302.06.13
14,20(-2,7)Sondre K. Aspelund, IL Staal07.05.003-h2 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene21.09.13
14,25(-1,8)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
14,28(-0,3)Simen Seeberg-Rommetveit, Strømmen IF29.04.005-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
14,29(-1,8)Mathias Stavdal, Moss IL20.01.002-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
14,29(-0,6)Didrik Riis Moen, Sandefjord Turn & IF15.07.001Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
14,31(-0,1)Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.001Gjøvik, Totenlekene25.05.13
14,41(+0,1)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
14,42(+1,3)Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.003Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
-----40--------------------
14,49(+0,0)Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.003Børsa, GK Stine Kufaaslekene11.08.13
14,52(+1,3)Steffen Brekstad, Yrjar IL004Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
14,53(-1,8)Antonio M.K. Fosser, Sarpsborg IL24.02.004-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
14,59(-0,3)Peter Heggelund, Nesodden IF14.07.006-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
14,63(+1,1)William Gustafsson, IK Hind11.08.001Harstad, Seriestevne24.08.13
14,66(+1,3)Steinar Bø, Strindheim IL005Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
14,67(-2,0)Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.002Greveskogen, Seriestevne12.10.13
14,70(-0,8)Marcus Midtenget, Gausdal FIK20.02.004Lillehammer, GD-lekene22.09.13
14,70(+1,2)Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.002Sandnes, Avslutningsstevne24.09.13
14,73(+0,2)Håvard Døskeland Eikhaug, Fana IL18.03.003-h2Fana, Framolekene 201302.06.13
-----50--------------------
14,76(-0,9)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
14,78(+0,8)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.006-h1Fana, Framolekene 201302.06.13
14,79(-2,3)Trajan K. Dobrev, Idrettslaget Skjalg21.04.001-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene21.09.13
14,81(-0,9)Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
14,83(-0,6)Håkon Bakke Stulen, Sandefjord Turn & IF31.08.002Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
14,90(-1,3)Lukas Holden, Sola FIK04.03.002Stavanger, Skjalgstevne 420.06.13
14,90(+1,2)Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.003Sandnes, Avslutningsstevne24.09.13
14,91(+0,0)Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.003Hønefoss, Jubileumsstevne25.08.13
14,94(-2,0)Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.003-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
15,03(+0,0)Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.002Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
-----60--------------------
15,09(-1,4)Olai Hjellen Vestad, Ørsta IL05.09.001Ørsta, Rekrutteringscup 328.05.13
15,12(+1,2)Lars Mundheim Oma, Strandebarm IL12.06.001Strandebarm, Seriestemne26.08.13
15,19(+1,3)Sivert Strand, Skrautvål IL friidrett002Fagernes, Åpent Valdresmesterskap14.09.13
15,20(-2,0)Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.004-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
15,24(-0,1)Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
15,25(-1,4)Trym Tønnesen, Halden IL04.02.001-h3Halden, Åpent Klubbmesterskap29.09.13
15,26(-1,8)Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.005-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
15,29(-0,6)Andreas Vik Aasum, Hinna IL22.03.004Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
15,30(-2,9)Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.001Egersund, Kretsstevne28.09.13
15,39(-1,7)Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.005-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----70--------------------
15,41(+0,1)Cornelius Grini, Nesodden IF02.11.007-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
15,42(-1,8)Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.006-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
15,45(+1,6)Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.002Moss, Treningsstevne08.07.13
15,55(-2,7)Magnus Nordahl, Frøyland IL08.03.006-h2 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene21.09.13
15,56(+0,0)Vetle Watne Solaas, Holum IL27.12.002Lyngdal, Lyngdalslekene04.05.13
15,61(+0,8)Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.007-h1Fana, Framolekene 201302.06.13
15,63(-1,3)Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.004Stavanger, Skjalgstevne 420.06.13
15,63(+1,1)Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag13.08.001Porsgrunn, DNB karusell stevne 528.08.13
15,65(+0,2)Sondre Lie, FIK Orion13.09.001Stange, Regionmesterskap og regionleker21.08.13
15,68(-1,3)Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.005Stavanger, Skjalgstevne 420.06.13
-----80--------------------
15,71(+0,2)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.003-h1Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
15,81(-0,6)Magnus Nielssen, Sandefjord Turn & IF003Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
15,86(+1,1)Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.002Porsgrunn, DNB karusell stevne 528.08.13
15,95(-2,3)Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.003-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene21.09.13
16,14(-1,8)Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.005-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
16,17(-1,7)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.006-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
16,29(+1,3)Simen Aasdokken Grønbrekk, Skrautvål IL friidrett003Fagernes, Åpent Valdresmesterskap14.09.13
16,51(+0,0)Ashraf Zahid, Flekkefjord IF04.06.003Lyngdal, Lyngdalslekene04.05.13
16,60(+0,2)Simen Granvold, Gjøvik FIK16.05.004-h1Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
17,05(-1,3)Max Bakke Seymour, Idrettslaget Skjalg006Stavanger, Skjalgstevne 420.06.13
-----90--------------------
17,11(-0,8)Jon Hårstadhaugen, Gausdal FIK18.12.005Lillehammer, GD-lekene22.09.13
17,22(+0,8)Fredrik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.004-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
17,33(-2,3)Peter Grønning Eik, Idrettslaget Skjalg004-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene21.09.13
17,34(-0,3)Elijan Østigård, Midsund IL29.07.001Midsund, KM Senior / Midsundleikane 201310.08.13
17,35(+0,2)Anders Molvik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.004-h2Fana, Framolekene 201302.06.13
17,50(-2,0)Even Sjurrud, Gausdal FIK006-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,10(+0,8)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.001-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
14,13(-0,2)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.002Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,6(-0,3)Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.001Selbu, Selbulekene 201314.09.13
14,2(-0,3)Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.002Selbu, Selbulekene 201314.09.13
14,4(-0,4)Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
14,4(-0,4)Lukas Holden, Sola FIK04.03.002Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
14,8(-1,3)Vetle Watne Solaas, Holum IL27.12.001Lyngdal, Sommerstevne09.07.13
14,9(+0,1)Ola Kalheim, Bryne FIK004Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
14,9(+0,1)Magnus Nordahl, Frøyland IL08.03.004Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
14,9(+0,5)Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.13
15,5(-0,4)Andreas V Erga, Frøyland IL006Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
15,8(-1,7)Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.002-h1 (G-13/14)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
-----10--------------------
16,3(+0,1)Peter Grønning Eik, Idrettslaget Skjalg008Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
16,5(-0,5)Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.002Gausdal, Treningsstevne27.05.13
16,8(-0,5)Even Sjurrud, Gausdal FIK003Gausdal, Treningsstevne27.05.13
17,4(+0,1)Olav Njølstad Egeland, Bryne FIK009Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
18,4(-0,5)Thomas Andre, Gausdal FIK005Gausdal, Treningsstevne27.05.13
24,8(-0,5)Ole Morten Gjerdbakken, Gausdal FIK006Gausdal, Treningsstevne27.05.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,05(+2,7)Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
13,73(+2,7)Mathias Stavdal, Moss IL20.01.004-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
13,92(+2,7)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.005-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
14,04(+2,7)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.006-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
14,06(+2,7)Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.007-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
14,28(+2,8)Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.001Greveskogen, Seriestevne26.10.13
15,13(+3,7)Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.001Porsgrunn, Treningsstevne29.04.13
15,44(+3,7)Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.002Porsgrunn, Treningsstevne29.04.13
15,71(+3,7)Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.003Porsgrunn, Treningsstevne29.04.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,51Sander Mathisen, Rena IL Friidrett07.08.001Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland08.06.13
15,35Marcus Runeberg, Rena IL Friidrett16.06.002Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland08.06.13
15,59Sondre Meyer Hunstad, Kvæfjord IL28.05.002-h1Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser22.06.13
15,95Sander Saksenvik, IK Hind24.01.003-h1Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser22.06.13
16,98Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.002-h2Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
19,39Thomas Kleivbakk, IK Hind08.03.004-h1Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser22.06.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,37(+0,1)Filip Bøe, Fana IL30.08.001-h3Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
25,73(+0,2)Kristian Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.001 (G-14)Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
26,21(+0,1)Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.002-h3Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
26,32(+0,8)Mats Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.002Lillestrøm, Banestevne06.06.13
26,33(+0,8)Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001Geithus, Furumolekene 201314.09.13
26,64(-0,5)Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001-h2Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
26,81(-1,7)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-h1Fana, Gneistspelen 201325.08.13
26,89(+1,0)Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.004-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
26,94(-0,2)Philip Lian, Sørild FIK14.02.001Søgne, Søgnelekene 201314.09.13
26,98(+1,6)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001-h4Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
-----10--------------------
26,99(+1,0)Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-h2Karmøy, Mailekene 201320.05.13
27,07(+0,1)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-h3Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
27,15(+1,0)Luca Thompson, IL i BUL24.11.006-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
27,27(+0,6)Martin Aune, Ranheim IL26.07.001Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
27,30(-0,4)Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.001Lillehammer, GD-lekene21.09.13
27,33(+1,6)Per Tinius Fremstad-Waldron, Bøler IF25.09.002-h4Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
27,55(+1,0)Petter Myhr, FIK Orion05.03.005-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
27,57(+1,0)Alexander Nyberget, Askim IF29.04.007-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
27,59(+0,1)Joachim Karlsen, Krødsherad IL19.09.001Hønefoss, Jubileumsstevne24.08.13
27,66(+0,8)Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.001-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
-----20--------------------
27,67(+0,8)Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.002-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
27,69(-0,3)Jan Rune Wilmann, Ask Friidrett07.02.001-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
27,86(-0,4)Ådne Olav Mittet Hagen, Løten Friidrett28.02.002Lillehammer, GD-lekene21.09.13
28,04(+1,0)Krister Klaussen, Røyken UIL08.02.001-h1Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
28,05(+1,6)Andreas Ingemundsen, IL Tyrving04.05.001-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
28,10(+1,4)Gaute Rosvold, FIK Orion05.05.001-h3Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
28,25(+0,8)Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
28,30(-0,2)Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.002Søgne, Søgnelekene 201314.09.13
28,33(+1,1)Tormod Halfdansen-Aspen, Nesodden IF01.01.001-h2Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
28,42(+0,5)Thomas Blücher, IL Gneist05.09.003-h1Fana, Framolekene 201331.05.13
-----30--------------------
28,42(-1,8)Mathias Johansen, Strandebarm IL001Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
28,45(+0,8)Trym Marthinsen Eidsten, IL Tyrving24.05.004-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
28,48(+0,6)Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.002Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
28,49(+0,1)Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.002Hønefoss, Jubileumsstevne24.08.13
28,52(-1,1)Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.002-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
28,53(+1,5)Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
28,55(+1,4)Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.002-h3Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
28,59(+1,1)Sander Skjolde Kveen, Ski IL Friidrett29.02.002-h2Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
28,64(+1,4)Erlend Rønneberg, Sem IF15.04.003-h3Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
28,66(+0,0)Mathias Stavdal, Moss IL20.01.001Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
-----40--------------------
28,77(+0,8)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.007-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
28,83(+0,6)Albion Shaqiri, Tingvoll IL001Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene17.08.13
28,86(+0,6)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001-h2Fana, Framolekene 201331.05.13
28,91(+0,9)Filip Bratbakk, Trondheim Friidrett002-h2Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
28,91(-1,8)Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.002Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
29,11(-0,3)Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.002-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
29,15(-0,4)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.003Skien, Herkuleslekene01.06.13
29,19(-1,1)Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.004-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
29,21(-0,3)Oskar Brattetaule, FIL Aks-7723.03.003-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
29,21(-2,8)Fabian Filip Rimestad, Bergens Turnforening13.01.004-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
-----50--------------------
29,25(+1,6)Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.002-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
29,36(+1,0)Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.003-h2Karmøy, Mailekene 201320.05.13
29,40(+0,6)Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.006 (G-14)Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
29,43(+0,4)Edvin Hassel Grevskott, Trondheim Friidrett002-h3Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
29,45(ok)Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.001Stjørdal, Friidrettskarusellstevne12.09.13
29,51(+0,0)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
29,55(-0,4)Mikael Johannes Grefstad Frøynes, Sem IF15.03.003-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
29,55(+1,7)Henrik Vanebo, Grue IL18.10.003Sunne/SWE, Sunnespelen 201306.07.13
29,62(-0,4)Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.004-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
29,68(+1,6)Peter Heggelund, Nesodden IF14.07.003-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
-----60--------------------
29,71(+0,6)Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.003Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
29,71(+1,4)Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.003-h2Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201306.07.13
29,73(-0,4)Marcus Midtenget, Gausdal FIK20.02.004Lillehammer, GD-lekene21.09.13
29,82(+1,5)Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.003Ørsta, Ørstaleikane25.08.13
29,83(+0,1)Mads Flåt, Kristiansands IF Friidrett30.08.004-h3Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
29,86(+0,1)Didrik Riis Moen, Sandefjord Turn & IF15.07.003Hokksund, Maxbolekene20.05.13
29,91(+1,6)Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.004-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
29,97(+0,1)Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.003Hønefoss, Jubileumsstevne24.08.13
30,00(-1,2)Sondre K. Aspelund, IL Staal07.05.002-fi Egersund, KM09.06.13
30,01(-2,6)Magnus Vold Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.004-h2Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
-----70--------------------
30,03(-1,5)Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.001Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland09.06.13
30,13(+0,9)Tobias Lømo, IL Koll13.05.002-h1Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
30,13(-0,7)Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.001Greveskogen, Seriestevne12.10.13
30,25(-1,7)Mikael Solheim, Fana IL16.04.004-h1Fana, Gneistspelen 201325.08.13
30,28(+1,0)Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.004-h2Karmøy, Mailekene 201320.05.13
30,28(+0,6)Steinar Bø, Strindheim IL004Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
30,29(-1,2)Lukas Holden, Sola FIK04.03.003-fi Egersund, KM09.06.13
30,35(+0,3)Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002-h2Fana, Karusellstevne 618.09.13
30,36(+0,0)Tristan Hellstrand, IL Koll20.11.003Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
30,39(+1,5)Geir Blom Breivik, IL Sandvin20.05.002Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
-----80--------------------
30,41(+1,0)Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.002-h1Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
30,44(+0,1)Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.005-h3Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
30,50(-0,2)William Gustafsson, IK Hind11.08.001-h1Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser21.06.13
30,54(-0,3)Silius Møll, Holum IL004-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
30,57(+0,5)Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.001-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
30,63(+1,0)Ruben Kobbeltvedt, Haugesund IL006-h2Karmøy, Mailekene 201320.05.13
30,66(+0,4)Mohammed Janneh, Trondheim Friidrett003-h3Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
30,66(-0,3)Håkon Porsmyr Flemming, Fredrikstad IF14.10.001Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
30,76(-1,5)Magnus Nordahl, Frøyland IL08.03.002Sandnes, Lagseriestevne 204.07.13
30,80(-0,5)Mathias Lange, Nittedal IL18.11.002-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
-----90--------------------
30,94(-0,3)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.002Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
30,97(-0,7)Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.002-h1 (G-12)Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
31,13(+0,0)Sivert Huse Fragått, Sigdal FIK02.06.002-h2Drammen, Åpningsstevne09.05.13
31,14(+1,8)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
31,28(+0,0)Andreas Lyngroth, Sørild FIK003Grimstad, Klubbmesterskap 201310.09.13
31,31(+0,6)Eskil Engdal, Torvikbukt IL24.02.002Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene17.08.13
31,38(+1,5)Fillip Øvrebø, Almenning IL23.02.004Ørsta, Ørstaleikane25.08.13
31,41(+0,5)Erlend Moe, Fana IL26.11.004-h1Fana, Framolekene 201331.05.13
31,41(-0,1)Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.006-h1 (G-13/14)Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
31,49(+0,2)Ottar Hellesvik, Kopervik IL17.05.001Karmøy, Torvastadlekene 201313.05.13
-----100--------------------
31,50(+1,8)Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.002-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
31,61(+0,8)Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.004Geithus, Furumolekene 201314.09.13
31,64(-0,2)Sander Saksenvik, IK Hind24.01.002-h1Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser21.06.13
31,67(+1,1)Cornelius Grini, Nesodden IF02.11.006-h2Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
31,68(-0,5)Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.003-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
31,71(+0,5)Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.002-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
31,72(-0,3)Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.003Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
31,84(-0,1)Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.008-h1 (G-13/14)Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
31,86(+1,6)Even Øyen, IL Tyrving19.04.007-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
31,90(+1,2)Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.002-h1Karmøy, Mailekene 201320.05.13
-----110--------------------
31,93(+0,5)Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.005Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
31,97(+1,6)Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag13.08.008-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
32,00(-1,8)Lars Mundheim Oma, Strandebarm IL12.06.003Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
32,01(-0,3)Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.004Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
32,03(-0,3)Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.005Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
32,04(+0,9)Emil Thoresen, Trondheim Friidrett07.07.004-h2Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
32,06(-2,9)Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.002Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
32,07(+0,0)Martin Bjugn, IL i BUL26.06.004Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
32,08(-1,7)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.005-h1Fana, Gneistspelen 201325.08.13
32,19(-2,9)Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.003Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
-----120--------------------
32,19(+0,1)Øystein Nesse Draugsvoll, Voss IL001Voss, Seriestemne04.09.13
32,20(+0,5)Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.006Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
32,23(-0,7)Olai Hjellen Vestad, Ørsta IL05.09.002Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.13
32,27(+0,1)Magnus Lid Aske, Voss IL002Voss, Seriestemne04.09.13
32,39(-0,5)Christian Arnesen, Lambertseter IF19.10.005-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
32,44(-0,2)Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.008Sandnes, TKS-Jærcup02.05.13
32,60(+0,5)Axel Halvorsen, Bækkelagets SK14.04.007Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
32,62(+0,4)Oliver Moholt Sørgård, Trondheim Friidrett005-h3Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
32,70(-0,3)Ulrik Vangsvik, Vadsø Turnforening11.02.002Alta, Åpningstevne25.05.13
32,71(-1,7)Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.006-h1Fana, Gneistspelen 201325.08.13
-----130--------------------
33,10(-0,5)Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.002-h2Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
33,20(+0,5)Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.004-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
33,24(+0,0)Øystein Stautland, Stord IL07.04.003-h1Leirvik, Ferierunde03.07.13
33,24(+0,5)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.008Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
33,42(+0,4)Mikael Tande, Trondheim Friidrett23.11.006-h3Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
33,54(+0,9)Lars Einar Kregnes, Trondheim Friidrett005-h2Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
33,54(+1,0)Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.003-h1Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
33,66(-4,3)Lukas Helland, Stord IL30.06.004Leirvik, Stordleikane 201318.08.13
33,72(+1,5)Lucas Wahl Larsen, Trondheim Friidrett003-h1Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
33,98(+2,0)Peter Grønning Eik, Idrettslaget Skjalg004-h2Egersund, KM09.06.13
-----140--------------------
34,20(+1,5)Oskar Høiem Brasethvik, Trondheim Friidrett004-h1Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
34,27(+0,5)Petter Nerjordet, Gausdal FIK005-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
34,31(+0,6)Fredrik Sundt-Hansen, Idrettslaget Skjalg002-h2Fana, Framolekene 201331.05.13
34,45(+0,6)Andre Jensen Ryland, IL Gneist23.09.003-h2Fana, Framolekene 201331.05.13
34,72(+0,5)Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.006-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
34,82(-0,2)Matz Paulsen, Frøyland IL02.09.0011Sandnes, TKS-Jærcup02.05.13
34,84(-3,0)Mathias Damhagen, Laksevåg TIL003Leikvang, Hovdingleikane04.05.13
35,00(-0,4)Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.005Skien, Herkuleslekene01.06.13
35,01(+1,1)Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.002Moss, Treningsstevne08.07.13
35,21(+1,8)Jon Hårstadhaugen, Gausdal FIK18.12.003-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
-----150--------------------
35,51(+2,0)William Stene, Sokndal FIK005-h2Egersund, KM09.06.13
35,56(+0,6)Elijan Østigård, Midsund IL29.07.003Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene17.08.13
35,82(+0,5)Stian Rykkje, Stord IL10.11.004-h2Leirvik, Seriestemne16.09.13
35,96(-0,2)Bork G. Knutsen, Kopervik IL29.11.002Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
36,01(-0,5)Andreas Berntsen Løvland, Nordkjosbotn IL15.10.003-h2Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
36,06(+1,0)Gøran Lian Mildes, Blåmann IL10.04.004-h1Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
36,24(+0,6)Eirik Neteland, FIL Aks-7718.11.002Strandebarm, Seriestemne20.05.13
37,55(+1,2)Einar R Hildonen, Idrettslaget Skjalg005-h1Karmøy, Mailekene 201320.05.13
37,63(+0,5)Max Bakke Seymour, Idrettslaget Skjalg007Stavanger, Skjalgstevnet22.08.13
38,55(+1,3)Sindre Hope, Austrheim IL19.05.001 (G-12)Knarvik, Seriestemne25.04.13
-----160--------------------
40,71(+0,8)Mikael Lien, Ringerike Friidrettsklubb17.03.005Geithus, Furumolekene 201314.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,12(-1,1)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.001-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
28,54(+0,8)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.005-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,8(+0,0)Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001-h3Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
26,3(+0,0)Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.002-h3Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
27,3(+0,0)Krister Klaussen, Røyken UIL08.02.003-h3Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
27,9(+0,0)Albion Shaqiri, Tingvoll IL004-h3Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
28,8(+0,0)Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.001-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
29,1(+0,2)Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.002-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
29,2(+0,0)Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.002-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
30,0(+0,2)William Gustafsson, IK Hind11.08.003-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
30,1(+0,2)Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.004-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
32,0(+0,0)Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.003-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
-----10--------------------
32,2(+0,0)Sondre Meyer Hunstad, Kvæfjord IL28.05.005-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
32,5(-0,1)Johannes Pedersen, Bremnes IL30.06.001Bømlo, Seriestemne05.09.13
33,4(+1,7)Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.001Årnes, Kretsstevne05.06.13
33,8(+1,1)Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.001Jessheim, Åpent stevne30.05.13
34,3(+0,2)Vinjar Svendsen, IL Nordlys31.10.005-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,21(+2,2)Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
26,69(+4,8)Sondre Matias Rudi, Rogne IL12.06.001Fagernes, Åpent Valdresmesterskap15.09.13
27,42(+2,2)Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.002-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
28,56(+3,2)Mads Flåt, Kristiansands IF Friidrett30.08.001Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
28,99(+2,2)Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.004-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
29,38(+2,9)George Alexander Platou Wardwell, IL Tyrving14.03.001-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
29,45(+3,2)Jon Konrad Kristiansen, Namsen Friidrettsforening07.08.002Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
29,91(+2,2)Sondre K. Aspelund, IL Staal07.05.001-h1Egersund, KM09.06.13
30,50(+2,9)Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.002-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
30,79(+2,1)Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.003Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
30,79(+2,3)Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.001Molde, KM09.06.13
31,08(+2,3)Eskil Engdal, Torvikbukt IL24.02.002Molde, KM09.06.13
31,47(+2,3)Ruben Andrè Kråkholm, Eide IL27.06.003Molde, KM09.06.13
31,47(+2,9)Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.003-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
31,60(+2,9)Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.004-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
31,83(+2,2)Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.003-h1Egersund, KM09.06.13
31,92(+2,9)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.005-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
32,44(+2,9)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
32,85(+2,9)Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.007-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
33,38(+2,9)Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.001Finnsnes, Kretsstevne26.08.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,46(+2,1)Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
27,44Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Askim, Klubbmesterskap 201318.09.13
27,81Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001Vanse, Kretsstevne19.08.13

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,36Kristian Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.006 (MS)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
42,00Mats Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.007 (MS)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
45,72Andreas Ingemundsen, IL Tyrving04.05.001Nadderud, Løpsstevne07.05.13
45,93Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001 (G-14)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201327.07.13
47,44Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001 (G-14)Ås, Kretsstevne06.05.13
48,56Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.001Hønefoss, Treningsstevne11.09.13
51,31Tormod Halfdansen-Aspen, Nesodden IF01.01.001 (G-13/14)Nesodden, Friidrettskarusell11.06.13
51,43Martin Skatvedt, IL Tyrving12.08.002Nadderud, Løpsstevne07.05.13
58,93Mathias Haake-Steffensen, Nesodden IF002 (G-13/14)Nesodden, Friidrettskarusell11.06.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,8Anders Molvik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.001Bergen, Rekrutteringsstevne30.09.13
1,11,8Fredrik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.002Bergen, Rekrutteringsstevne30.09.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,88Aslak Bratteland, Sørild FIK09.02.001Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
1,05,65Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
1,06,00Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene04.05.13
1,06,15Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.002Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
1,07,89Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.001Egersund, Kretsstevne28.09.13
1,09,06Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.003Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
1,09,84Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,11,53Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,12,23Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.006-h1Fana, Karusellstevne 230.07.13
1,13,62Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
-----10--------------------
1,16,44Kristoffer Frøysland, Søgne IL28.09.001Søgne, Sommerstevne06.08.13
1,24,62Petter Grinde, Florø Turn og IF19.04.001Florø, Seriestevne14.08.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,6Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.00 (MS)Nittedal, Løpsstevne02.09.13
1,10,6Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001Gloppen, Seriestemne18.06.13
1,22,0Øystein Økland, Bremnes IL02.12.001Bømlo, Seriestemne06.06.13

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30,04Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.002-h4 (G-14)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,35,16Petter Myhr, FIK Orion05.03.001-h2Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,35,34Kristian Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.001Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
1,35,64Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
1,36,55Ole-Martin Sandness, Sørum IL13.03.002-h2Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,36,69Luca Thompson, IL i BUL24.11.002Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
1,36,77Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.001-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
1,37,17Mats Tokstad, Lørenskog Friidrettslag22.01.002Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
1,37,33Thomas Blücher, IL Gneist05.09.001Fana, Karabinlekene 201311.05.13
1,38,08Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.003-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----10--------------------
1,41,58Fridtjof Kristiansen, Nesodden IF002-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
1,42,15Aslak Bratteland, Sørild FIK09.02.002Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,42,70Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.002Karmøy, Mailekene 201319.05.13
1,43,01Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.001Byrkjelo, KM 201329.09.13
1,43,14Kristian Rykkje, Fana IL14.01.003-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
1,43,35Martin Aune, Ranheim IL26.07.001Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
1,43,39Didrik Riis Moen, Sandefjord Turn & IF15.07.001-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201325.08.13
1,43,51Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.001Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
1,43,62Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Byrkjelo, KM 201329.09.13
1,43,72Geir Blom Breivik, IL Sandvin20.05.006-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----20--------------------
1,43,78Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.001Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
1,44,15Simen Seeberg-Rommetveit, Strømmen IF29.04.006Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
1,44,18Olav Sivertsen Mønstre, Fana IL05.01.004Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,44,31Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,44,45Felix Baastad Berg, IL Tyrving03.05.001-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,44,64Krister Klaussen, Røyken UIL08.02.002-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,44,74Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.007-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,44,83Mikael Johannes Grefstad Frøynes, Sem IF15.03.001Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
1,45,55Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.004Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201307.07.13
1,45,76Albion Shaqiri, Tingvoll IL004-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
-----30--------------------
1,46,12Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003Byrkjelo, KM 201329.09.13
1,46,19Trym Tønnesen, Halden IL04.02.0010Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
1,46,20Snorre Barthel Sveen, Fossum IF001Brandbu, Avancia Cup 5/Åpent klubbmesterskap21.09.13
1,46,47Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.001Molde, KM09.06.13
1,46,75Christian Bucher-Johannessen, IL Tyrving29.09.0011Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
1,46,75Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.006Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,46,83Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.008-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,46,92Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.004Byrkjelo, KM 201329.09.13
1,47,11Mathias Lange, Nittedal IL18.11.002Lillestrøm, KM Akershus 10-1409.06.13
1,48,01Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002Stavanger, Skjalgstevne 420.06.13
-----40--------------------
1,48,47Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.002-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,48,48Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
1,48,52Marius Eikrem, Skogn IL10.03.007-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,48,66Martin Johansen, Sørum IL27.02.006Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
1,48,78Einar Gjeraker, IL Bjarg08.09.004Fana, Framolekene 201302.06.13
1,48,99Steinar Bø, Strindheim IL008-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,49,27Eskil Engdal, Torvikbukt IL24.02.002Molde, KM09.06.13
1,49,33Tobias Lømo, IL Koll13.05.003 (G-11/14)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
1,49,48Jan Rune Wilmann, Ask Friidrett07.02.001Ravnanger, Askøylekene22.05.13
1,49,81Oskar Brattetaule, FIL Aks-7723.03.001Fana, Stor-KM 201308.06.13
-----50--------------------
1,49,82Patrik Pfister, Ski IL Friidrett11.04.001Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
1,50,75Andreas Christiansen, IF Eiker-Kvikk22.11.003-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,50,88Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.003Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
1,51,02Wilhelm Moe, IK Tjalve002Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
1,51,43Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.003Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
1,52,07Espen Dybdahl, Orkanger IL003Børsa, GK Stine Kufaaslekene11.08.13
1,52,30Marcus Midtenget, Gausdal FIK20.02.005-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,52,42Espen Østerås, Røyken UIL11.01.0010-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,52,72Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.004Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
1,52,73Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002Porsgrunn, Treningsstevne18.09.13
-----60--------------------
1,52,84Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.004-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
1,53,2Benjamin Kwame Reiersen, Aurskog/Høland Friidrettslag24.06.001Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
1,53,21Eirik Hetland Hillestad, Norna-Salhus IL005Fana, Framolekene 201302.06.13
1,53,7Andrè Hellne Rasen, Ullensaker/Kisa IL13.06.001Jessheim, Åpent stevne30.05.13
1,53,80Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.003Porsgrunn, Nasjonalt stevne22.05.13
1,53,91Oskar Matias Risnes, Ås IL13.04.005-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
1,53,98Simen Granvold, Gjøvik FIK16.05.006-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,54,01Mats Ivar Klingen, Spillum IL09.12.003-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,54,05Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002Gloppen, Seriestemne25.08.13
1,54,4Øystein Stautland, Stord IL07.04.001Leirvik, Seriestemne05.06.13
-----70--------------------
1,54,58Christian Arnesen, Lambertseter IF19.10.0012Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
1,54,64Lukas Holden, Sola FIK04.03.005Karmøy, Mailekene 201319.05.13
1,54,66Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.006-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
1,54,68Sverre Gjesteby, Ullensaker/Kisa IL001Midsund, KM Senior / Midsundleikane 201310.08.13
1,54,69Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.0013Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
1,54,76Sander Saksenvik, IK Hind24.01.001-h1Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser22.06.13
1,54,98Mikael Solheim, Fana IL16.04.005-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
1,55,05Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.004-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,55,2Magnus Slorafoss, Aurskog/Høland Friidrettslag002Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
1,55,20Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.001Ravnanger, Karusellstevne 418.09.13
-----80--------------------
1,55,22Magnus Nordahl, Frøyland IL08.03.004Lye, TKS-Jærcup30.05.13
1,55,29Cornelius Grini, Nesodden IF02.11.0014Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
1,55,32Erlend Skar, Bakke IF004Hokksund, Maxbolekene20.05.13
1,55,52Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.0013Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
1,55,91Henning Seljegard Gåsemyr, Ski IL Friidrett003Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
1,56,05Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.0011-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,56,19Henrik Vanebo, Grue IL18.10.001Kongsvinger, Kretsstevne08.05.13
1,56,25Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.001Hønefoss, Treningsstevne10.06.13
1,56,38Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.005Hokksund, Maxbolekene20.05.13
1,56,49Vebjørn Holmslet Astad, Finnøy IL29.06.006Karmøy, Mailekene 201319.05.13
-----90--------------------
1,56,80Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.001Hønefoss, Jubileumsstevne25.08.13
1,56,85Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.0013Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
1,57,05Mons K Moland, Sandefjord Turn & IF003Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
1,57,1Marius Kolstad, Aurskog/Høland Friidrettslag003Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
1,57,34Kristoffer Frøysland, Søgne IL28.09.0010Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,57,5Marcus Hanssen, Herøy IL001Rana, Ranalekene01.06.13
1,57,70Einar Østnor, Lierne IL29.04.002Namdalseid, Eideleikan 201318.08.13
1,58,76Sondre Karlsen, IL i BUL004Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
1,58,86Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
1,59,00Ruben Andrè Kråkholm, Eide IL27.06.003Molde, KM09.06.13
-----100--------------------
1,59,32William Gustafsson, IK Hind11.08.002-h1Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser22.06.13
1,59,74Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.0012-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,59,9Jon Konrad Kristiansen, Namsen Friidrettsforening07.08.002Namsos, NA-karusell13.06.13
2,00,81Even Årsborg Bjåstad, Hareid IL002Hareid, Hadarleikane 201318.08.13
2,00,82Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.0015Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
2,00,92Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001-h1Narvik, Narviklekene 201316.06.13
2,01,08Mika Bohinen, Vadsø TIF27.05.007-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
2,01,30Bendik Hansen, Bodø Friidrettsklubb12.06.002Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
2,01,60Axel Halvorsen, Bækkelagets SK14.04.001Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201312.09.13
2,01,8Lukas Helland, Stord IL30.06.002Leirvik, Seriestemne23.09.13
-----110--------------------
2,02,9Martin Frogner, Aurskog/Høland Friidrettslag004Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
2,03,00Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.004Molde, KM09.06.13
2,03,05Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.006Fana, Framolekene 201302.06.13
2,03,1Stian Rykkje, Stord IL10.11.003Leirvik, Seriestemne23.09.13
2,03,28Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.005Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
2,03,66Thor Johannes Sommerseth, Bergens Turnforening01.01.007Fana, Framolekene 201302.06.13
2,03,7Aleksander Martinsen, Aurskog/Høland Friidrettslag005Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
2,03,88Magnus Brekke, T&IF Viking002Ravnanger, Askøylekene22.05.13
2,03,96Øystein Økland, Bremnes IL02.12.008Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,04,16Bendik Hansen, Bodø Friidrettsklubb001Bodø, Kretsstevne22.05.13
-----120--------------------
2,04,18Vinjar Svendsen, IL Nordlys31.10.008-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
2,04,4Alex Phil, Aurskog/Høland Friidrettslag12.08.006Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
2,04,69Ole-Henrik Bjerknes, Asker Sk. Friidrett003Asker, Askerlekene 201301.06.13
2,04,87Heljar Reithe Lunde, Røyken UIL11.08.002-h1Narvik, Narviklekene 201316.06.13
2,05,88Erlend Moe, Fana IL26.11.005Fana, Karabinlekene 201311.05.13
2,06,09Tobias Moe, IL Tyrving0016Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
2,06,21Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.004Bø, Dnb-karusellen Telemark stemne 224.04.13
2,06,91Casper Eide, Ask Friidrett003Ravnanger, Askøylekene22.05.13
2,07,25Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.001Osterøy, Skulestevne05.06.13
2,07,32Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.002Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
-----130--------------------
2,07,63Trym Kveane Amdal, Finnøy IL07.12.009Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,07,73Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.004Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
2,07,74Bork G. Knutsen, Kopervik IL29.11.0010Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,07,93Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.003Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
2,08,15Andre Jensen Ryland, IL Gneist23.09.006Fana, Karabinlekene 201311.05.13
2,08,17Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.004Stavanger, Skjalgstevne 223.05.13
2,08,42Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.005Stavanger, Skjalgstevne 223.05.13
2,08,56Petter Nerjordet, Gausdal FIK009-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
2,09,8Fredrik Svendsen, Aurskog/Høland Friidrettslag007Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
2,10,15Magnus Almklov, IF Sturla16.09.001 (G-10/14)Drammen, Klubbmesterskap Sturla 201322.09.13
-----140--------------------
2,11,51Fredrik Sundt-Hansen, Idrettslaget Skjalg007Stavanger, Skjalgstevne 223.05.13
2,13,63Marcus Hansen, Herøy IL009-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
2,14,5Nikolai B Mayer, Herøysund Idrettslag29.07.001Uskedalen, Seriestevne22.09.13
2,15,3Christoffer Støle, Herøysund Idrettslag31.08.002Uskedalen, Seriestevne22.09.13
2,15,7Jone Måsøy, IL Tjalg001Vik, Kretsstevne23.05.13
2,17,52Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001Grimstad, Klubbmesterskap 201303.09.13
2,19,33Mats Ole Smelien, Gausdal FIK001Lillehammer, Strandtorget-stevnet21.05.13
2,22,0Simon Limstrand, Rana FIK06.03.002Rana, Ranalekene01.06.13
2,22,56Jakob Bysheim, Mjøsdalen IL002Osterøy, Skulestevne05.06.13
2,22,85Lars Bysheim, Osterøy IL003Osterøy, Skulestevne05.06.13
-----150--------------------
2,22,9Eirik Kongtorp, Aurskog/Høland Friidrettslag008Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
2,27,67Andreas Berntsen Løvland, Nordkjosbotn IL15.10.007Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
2,29,67Sigurd Raknerud, Askim IF26.11.001Askim, Klubbmesterskap 201318.09.13
2,32,50Michael van der Burg, Nærbø IL0011Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,39,15Simen Andreas E Johnsen, Mjøsdalen IL004Osterøy, Skulestevne05.06.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,60Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.002Fana, Karabinlekene 201311.05.13
1,50,44Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.008Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,09Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Egersund, KM09.06.13
2,15,36Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.002 (G-13/14)Nittedal, Åpningsstevne/Åpent Klubbmesterskap14.09.13
2,15,57Petter Myhr, FIK Orion05.03.001Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
2,17,24Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.001Askim, KM dag 209.06.13
2,19,22Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
2,20,21Thomas Blücher, IL Gneist05.09.002-h1 (G-11/14)Fana, Åpningsstevne07.05.13
2,22,93Erik Resell, Ranheim IL11.06.001Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
2,23,58Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001Haugesund, Offisiell åpning Haugesund Friidrettsstadion23.09.13
2,28,11Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.002Egersund, KM09.06.13
2,28,42Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.003Fana, Framolekene 201331.05.13
-----10--------------------
2,29,63Olav Sivertsen Mønstre, Fana IL05.01.004Fana, Framolekene 201331.05.13
2,29,66Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.005Fana, Framolekene 201331.05.13
2,33,06Trym Tønnesen, Halden IL04.02.002Askim, KM dag 209.06.13
2,33,28Albion Shaqiri, Tingvoll IL001Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene17.08.13
2,33,53Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
2,33,71Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.003Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
2,34,04Eskil Engdal, Torvikbukt IL24.02.002Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene17.08.13
2,34,52Filip Bratbakk, Trondheim Friidrett002Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
2,34,92Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.003Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
2,35,74Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
-----20--------------------
2,36,83Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.003Egersund, KM09.06.13
2,37,57Mats Ivar Klingen, Spillum IL09.12.002Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
2,37,93Magnus Nordahl, Frøyland IL08.03.003Sandnes, Lagseriestevne 204.07.13
2,37,98Ådne Olav Mittet Hagen, Løten Friidrett28.02.001Lillehammer, GD-lekene21.09.13
2,38,79Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.001Skien, DNB 604.09.13
2,39,36Mathias Lange, Nittedal IL18.11.001Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
2,41,95Oskar Brattetaule, FIL Aks-7723.03.001 (G-14)Knarvik, AKS-leikane25.05.13
2,42,05Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002Skien, DNB 604.09.13
2,42,61Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
2,42,82Emil Thoresen, Trondheim Friidrett07.07.005Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
-----30--------------------
2,45,23Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.004Egersund, KM09.06.13
2,45,84Edvin Hassel Grevskott, Trondheim Friidrett006Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
2,46,40Kristoffer Frøysland, Søgne IL28.09.001Søgne, Lagmesterskap21.05.13
2,46,40Arve Gjeldnes, Surnadal IL007Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
2,47,66Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.001Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland09.06.13
2,49,83Kasper Augland, Voss IL001Voss, Friidrettstemne29.05.13
2,53,97Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.002Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
2,56,98Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.003Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
2,57,55Kaspar Augland, Voss IL31.10.004Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
2,59,92Øystein Økland, Bremnes IL02.12.005Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
-----40--------------------
3,00,10Mohammed Janneh, Trondheim Friidrett008Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
3,00,9Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.001Gausdal, Treningsstevne27.05.13
3,01,0Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.003Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
3,02,18Simen Andersen, Bremnes IL18.12.006Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
3,03,96Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.003Askim, KM dag 209.06.13
3,05,09Jon Hårstadhaugen, Gausdal FIK18.12.002Lillehammer, GD-lekene21.09.13
3,07,48Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.001Greveskogen, Seriestevne26.10.13
3,09,96Eirik Neteland, FIL Aks-7718.11.002Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
3,10,53Brage Bakke Risan, Trondheim Friidrett19.08.009Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
3,16,3Petter Nerjordet, Gausdal FIK002Gausdal, Treningsstevne27.05.13
-----50--------------------
3,26,9Mats Ole Smelien, Gausdal FIK004Gausdal, Treningsstevne27.05.13
3,38,4Oscar Nysten, Bremnes IL17.04.003Bømlo, Seriestemne25.04.13

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,39,07Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.003-h1Fana, Karusellstevne 618.09.13
3,47,15Øystein Stautland, Stord IL07.04.001Leirvik, Ferierunde03.07.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15,87Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Fana, Framolekene 201301.06.13
4,31,55Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.001Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,32,84Petter Myhr, FIK Orion05.03.002Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,45,65Thomas Blücher, IL Gneist05.09.003Fana, Framolekene 201301.06.13
4,46,09Ole-Martin Sandness, Sørum IL13.03.001Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
4,50,20Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.001Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
4,50,78Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.001Askim, Klubbmesterskap 201318.09.13
4,53,20Simen Seeberg-Rommetveit, Strømmen IF29.04.003Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,53,96Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.004Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,54,95Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.001Byrkjelo, KM 201328.09.13
-----10--------------------
4,55,12Christian Bucher-Johannessen, IL Tyrving29.09.005Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,56,58Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.006Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,59,13Felix Baastad Berg, IL Tyrving03.05.004Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
5,01,78Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.001Sandnes, Høstlekene21.09.13
5,03,24Geir Blom Breivik, IL Sandvin20.05.005Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
5,04,33Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001Snåsa, Snåsaleikan25.05.13
5,04,63Kristian Rykkje, Fana IL14.01.003Fana, Bergenslekene 201315.09.13
5,04,64Endre Tveiten, Øvrevoll Hosle IL01.05.008Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
5,04,70Kristian Vatne, BUL-Tromsø Friidrett22.12.001Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
5,04,83Mathias Lange, Nittedal IL18.11.009Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
-----20--------------------
5,05,02Krister Klaussen, Røyken UIL08.02.002Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
5,05,85Trym Tønnesen, Halden IL04.02.006Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
5,05,94Martin Johansen, Sørum IL27.02.0011Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
5,06,02Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Byrkjelo, KM 201328.09.13
5,08,12Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.0012Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
5,10,85Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.004Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
5,11,42Wilhelm Moe, IK Tjalve0014Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
5,13,17Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003Byrkjelo, KM 201328.09.13
5,13,41Johannes Herlofson, Kjelsås IL01.05.001Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
5,14,67Andreas Christiansen, IF Eiker-Kvikk22.11.007Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
-----30--------------------
5,15,99Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.004Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
5,16,47Tobias Lømo, IL Koll13.05.008Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
5,17,01Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
5,17,58Arnvid Parnas Bardal, Snåsa IL002Snåsa, Snåsaleikan25.05.13
5,17,61Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.002Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
5,18,67Mats Ivar Klingen, Spillum IL09.12.005Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
5,20,37Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.0016Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
5,20,44Alexander Strøno, IL Tyrving0017Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
5,21,17George Alexander Platou Wardwell, IL Tyrving14.03.0018Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
5,21,58Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.006Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
-----40--------------------
5,23,73Silius Møll, Holum IL001Søgne, Søgnelekene 201314.09.13
5,27,82Øystein Stautland, Stord IL07.04.004Leirvik, Stordleikane 201318.08.13
5,28,96Andrè Hellne Rasen, Ullensaker/Kisa IL13.06.003 (MJ)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
5,29,11Aslak Bratteland, Sørild FIK09.02.006Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
5,29,36Simen Granvold, Gjøvik FIK16.05.006Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
5,32,3Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Ås, Hilmar Hansen stevnet09.10.13
5,32,97Eskil Engdal, Torvikbukt IL24.02.001Molde, KM08.06.13
5,34,31Matz Paulsen, Frøyland IL02.09.002Sandnes, Høstlekene21.09.13
5,35,37Vinjar Svendsen, IL Nordlys31.10.007Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
5,35,92Kristoffer Frøysland, Søgne IL28.09.008Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
-----50--------------------
5,36,12Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002Ørsta, Ørstaleikane24.08.13
5,38,20Sander Saksenvik, IK Hind24.01.008Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
5,49,04Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.0011Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
5,49,40Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.006Fana, Framolekene 201301.06.13
5,53,8Lars Brian Flaten, Drangedal IL001Rjukan, Heltestevnet14.09.13
5,54,17Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.004Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
5,56,95Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.003Sandnes, Høstlekene21.09.13
5,58,03Bork G. Knutsen, Kopervik IL29.11.002Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
6,12,81Heljar Reithe Lunde, Røyken UIL11.08.004Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
6,47,64Andreas Berntsen Løvland, Nordkjosbotn IL15.10.005Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
-----60--------------------

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,29,38Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.002 (G-14)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,26,6Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.00 (MS)Nittedal, Seriedugnad05.10.13

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,75(+0,0)Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.002Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
9,79(+1,0)Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
9,87(-0,2)Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-fi Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
10,19(-0,6)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.001Fana, Framolekene 201301.06.13
10,22(+1,8)Fabian Stordalen, Tønsberg Friidrettsklubb28.02.001-h2Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
10,27(-1,4)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
10,28(-0,6)Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.002Fana, Framolekene 201301.06.13
10,29(+1,9)Mathias Stavdal, Moss IL20.01.002-fi Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
10,38(+1,9)Sverre Gjesteby, Ullensaker/Kisa IL004-fi Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
10,45(+0,0)Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.001Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
-----10--------------------
10,46(-1,8)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002-h1Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
10,58(-0,3)Espen Bjørndal, IL Gneist21.08.003-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
10,61(-1,8)Fabian Filip Rimestad, Bergens Turnforening13.01.005-h1Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
10,62(-1,4)Mikael Solheim, Fana IL16.04.002-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
10,69(+0,0)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
10,74(+0,2)Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.001-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
10,77(+0,0)Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.001Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
10,81(+0,0)Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001-fi Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
10,85(+1,0)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
10,91(-2,0)Lukas Holden, Sola FIK04.03.001-h1Sandnes, Høstlekene21.09.13
-----20--------------------
10,94(-1,5)Luca Thompson, IL i BUL24.11.003-h1Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
10,98(-1,9)Erlend Rønneberg, Sem IF15.04.002Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
10,99(-1,4)Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.004-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
11,00(+0,0)Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.002-fi Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
11,09(+2,0)Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001Hokksund, Maxbolekene20.05.13
11,10(+0,5)Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.002Hønefoss, Jubileumsstevne24.08.13
11,53(+0,0)Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.004Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
11,53(+0,3)Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.001Lillehammer, GD-lekene22.09.13
11,65(-0,6)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Byrkjelo, KM 201329.09.13
11,77(+0,6)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201312.09.13
-----30--------------------
11,84(+1,7)Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002Egersund, KM09.06.13
11,84(+1,8)Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.004-h2Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
11,88(-2,0)Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.003-h1Sandnes, Høstlekene21.09.13
11,95(+1,6)Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
12,27(+1,0)Sondre Meyer Hunstad, Kvæfjord IL28.05.001-h1Narvik, Narviklekene 201316.06.13
12,29(+0,8)Sondre Lie, FIK Orion13.09.005-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
12,37(+0,9)Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
12,38(+0,0)Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.003-fi Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
12,41(-2,0)Tron Olav B Kleppa, Frøyland IL25.02.005-h1Sandnes, Høstlekene21.09.13
12,42(-1,9)Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.004Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
-----40--------------------
12,49(+0,9)Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.003Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
12,70(+0,9)Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.004Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
12,81(+0,0)Aslak Uula Niittyvuopio, IL Nordlys005-fi Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
12,89(-2,0)Magnus Nordahl, Frøyland IL08.03.004Lye, TKS-Jærcup30.05.13
12,93(+0,0)Marcus Hansen, Herøy IL006-fi Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
12,94(+0,9)Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.005Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
13,01(+1,9)Eskil Engdal, Torvikbukt IL24.02.002Molde, KM09.06.13
13,11(+1,8)Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.006-h2Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
13,43(-0,3)Mikael Johannessen, Søgne IL17.01.005-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
13,45(+0,0)Ruben Andrè Kråkholm, Eide IL27.06.006Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
-----50--------------------
13,53(-0,2)Max Bakke Seymour, Idrettslaget Skjalg004Stavanger, Skjalgstevnet22.08.13
13,64(-1,7)Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.002Ås, Lagseriestevne26.08.13
13,89(+1,0)Ashraf Zahid, Flekkefjord IF04.06.001Lyngdal, Lyngdalslekene04.05.13
13,93(-2,6)Matz Paulsen, Frøyland IL02.09.004Sandnes, TKS-Jærcup02.05.13
14,00(-0,2)Fredrik Sundt-Hansen, Idrettslaget Skjalg005Stavanger, Skjalgstevnet22.08.13
14,17(+0,3)Mats Ole Smelien, Gausdal FIK002Lillehammer, GD-lekene22.09.13
14,21(-0,6)Einar R Hildonen, Idrettslaget Skjalg003Karmøy, Mailekene 201319.05.13
14,40(+1,0)Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.003-h1Narvik, Narviklekene 201316.06.13
15,28(+0,0)Torfinn Løvold, Eide IL007Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
16,32(+0,0)Marcus Zachariassen, Laksevåg TIL25.06.001Bergen/La, Seriestevne30.09.13
-----60--------------------
16,93(-0,8)Ulrik Vangsvik, Vadsø Turnforening11.02.001Alta, Åpningstevne25.05.13
18,57(+0,0)Nicholas Zachariassen, Laksevåg TIL25.06.002Bergen/La, Seriestevne30.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,59(+0,2)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
13,55(-1,5)Fabio Mattioli Bjerg (DEN), Lambertseter IF18.02.005-h1Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,7(-0,9)Marcus Hanssen, Herøy IL001Rana, Ranalekene02.06.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,6(+2,1)Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
14,2(+2,1)Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.002Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
10,72(+3,1)Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
12,12(+3,1)Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.003Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
12,65(+3,1)Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.004Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,29(+0,5)Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-h2Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
31,47(+1,5)Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.002-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
31,79(+0,4)Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.001Brandbu, Avancia Cup 5/Åpent klubbmesterskap21.09.13
31,92(-0,1)Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.003-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
32,01(+0,7)Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-11/14)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
32,11(+1,5)Fabian Filip Rimestad, Bergens Turnforening13.01.003-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
32,40(-0,1)Erlend Rønneberg, Sem IF15.04.004-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
32,64(-1,7)Mathias Stavdal, Moss IL20.01.001-h1Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
32,74(+0,7)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002 (G-11/14)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
32,94(+0,2)Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.004-h2Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
-----10--------------------
33,15(+0,1)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
33,22(-0,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001-h1Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
33,56(-1,7)Sverre Gjesteby, Ullensaker/Kisa IL003-h1Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
33,80(+1,5)Mikael Solheim, Fana IL16.04.005-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
34,26(-0,1)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.005-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
34,30(-0,1)Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.006-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
34,82(+1,0)Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.001Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
35,25(+0,0)Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.001-h1Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
35,46(+1,0)Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.002Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
35,47(-1,7)Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.004-h1Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
-----20--------------------
35,54(+1,8)Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.002-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
35,57(+0,1)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
35,74(+0,5)Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.004-h2Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
35,86(+1,8)Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.003-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
36,09(-0,2)Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.002-h2Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
36,10(+1,8)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
36,55(+1,8)Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.006-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
37,37(+0,7)Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.002-h1Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
37,58(+1,3)Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.001Porsgrunn, DNB karusell stevne 528.08.13
38,03(+0,0)Marcus Hansen, Herøy IL002-h1Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
-----30--------------------
38,15(+0,0)Aslak Uula Niittyvuopio, IL Nordlys003-h1Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
38,32(+0,1)Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001Grimstad, Klubbmesterskap 201303.09.13
38,82(-0,2)Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.001Porsgrunn, Treningsstevne02.10.13
40,92(-0,4)Øystein Stautland, Stord IL07.04.001-h3Leirvik, Seriestemne16.09.13
41,03(-0,4)Lukas Helland, Stord IL30.06.002-h3Leirvik, Seriestemne16.09.13
41,41(-0,2)Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.004-h2Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
45,23(-0,9)Marius Skaug, Snåsa IL002Snåsa, Snåsaleikan25.05.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,36(+0,7)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-11/14)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,47(+3,5)Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.001Molde, KM08.06.13
39,05(+3,5)Eskil Engdal, Torvikbukt IL24.02.002Molde, KM08.06.13

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,59(+1,7)Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.002 (G-14)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
33,07(+1,9)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001 (G-14)Greveskogen, Seriestevne26.10.13

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,47,98Petter Myhr, FIK Orion05.03.004-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
5,00,50Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.001 (G-14)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,22,2Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Fana, Seriestevne i kappgang19.10.13
5,22,3Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.002Fana, Seriestevne i kappgang19.10.13
5,44,78Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.001Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
5,56,69Jakob Solli, BUL-Tromsø Friidrett002Harstad, Seriestevne11.05.13
6,02,31Mika Bohinen, Vadsø TIF27.05.002Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
6,03,51Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.003Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
6,12,40Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.003Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
6,13,27Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.002Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
6,17,78Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.004Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
6,18,37Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.004Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
-----10--------------------
6,27,02Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
6,32,02Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.003Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
6,39,34Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.002Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
6,41,00Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001Narvik, Narviklekene 201315.06.13
6,52,94Sander Saksenvik, IK Hind24.01.003Harstad, Seriestevne11.05.13
6,54,90Kristoffer Frøysland, Søgne IL28.09.006Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
6,55,35Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.003Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
6,56,54Mikael Johannes Grefstad Frøynes, Sem IF15.03.004Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
7,23,38Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.005Jessheim, PEAB-lekene31.08.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
1,67Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Fana, Bergenslekene 201315.09.13
1,55Mikael Johannes Grefstad Frøynes, Sem IF15.03.003Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
1,55Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001Geithus, Furumolekene 201315.09.13
1,51Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001Børsa, GK Stine Kufaaslekene11.08.13
1,51Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
1,50Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.004Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
1,50Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
1,50Jan Rune Wilmann, Ask Friidrett07.02.001Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
1,50Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.001Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
-----10--------------------
1,48Sverre Gjesteby, Ullensaker/Kisa IL001Midsund, KM Senior / Midsundleikane 201310.08.13
1,46Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.005Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
1,46Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001Sarpsborg, Åpent klubbmesterskap26.09.13
1,45Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
1,45Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.003Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
1,45Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.001Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
1,45Jo Solli Røset, Selbu IL01.02.001Selbu, Selbulekene 201314.09.13
1,43Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
1,41Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.003Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
1,41Gaute Rosvold, FIK Orion05.05.005Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
-----20--------------------
1,41Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.006Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
1,41Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.007Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
1,41Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.005Fana, Bergenslekene 201315.09.13
1,40Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
1,40Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
1,38Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.001Hønefoss, Sparebank1-lekene01.06.13
1,38Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.001Namdalseid, Eideleikan 201318.08.13
1,36Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Lillestrøm, KM Akershus 10-1408.06.13
1,36Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.006Fana, Bergenslekene 201315.09.13
1,36Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.001Greveskogen, Seriestevne26.10.13
-----30--------------------
1,35Cornelius Grini, Nesodden IF02.11.002Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
1,35Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.001Skien, Herkuleslekene01.06.13
1,35Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.002Hønefoss, Sparebank1-lekene01.06.13
1,35Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.002Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
1,35Espen Bjørndal, IL Gneist21.08.003Fana, Gneistspelen 201324.08.13
1,35Simen Wang, Selbu IL09.01.002Selbu, Selbulekene 201314.09.13
1,35Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.001Brandbu, Avancia Cup 5/Åpent klubbmesterskap21.09.13
1,31Peter Heggelund, Nesodden IF14.07.009Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
1,30Ottar Hellesvik, Kopervik IL17.05.001Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
1,30Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.002Drammen, Åpningsstevne09.05.13
-----40--------------------
1,30Lukas Holden, Sola FIK04.03.001Lye, TKS-Jærcup30.05.13
1,30Håvard Døskeland Eikhaug, Fana IL18.03.005Fana, Framolekene 201302.06.13
1,30Lars Granum, Løten Friidrett06.11.001Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland09.06.13
1,30Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001Steinkjer, Steinkjerlekene 201315.06.13
1,30Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.0011Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
1,30Aksel Robin Eye Sales, IL Tyrving07.07.0014Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
1,30Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.001Stavanger, Skjalgstevne 420.06.13
1,30Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.002Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,30Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.002Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
1,30Espen Dybdahl, Orkanger IL002Børsa, GK Stine Kufaaslekene11.08.13
-----50--------------------
1,30Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.002Børsa, GK Stine Kufaaslekene11.08.13
1,30Simen Blø, Midsund IL09.05.002Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
1,26Mikael Solheim, Fana IL16.04.003Fana, Karusellstevne 230.07.13
1,25Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.002Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
1,25Tobias Lømo, IL Koll13.05.008Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
1,25Gøran Lian Mildes, Blåmann IL10.04.002Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
1,25Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.003Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
1,25Lars Einar Kregnes, Trondheim Friidrett001Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
1,25Christian Arnesen, Lambertseter IF19.10.003Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
1,25Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.002Lillestrøm, KM Akershus 10-1408.06.13
-----60--------------------
1,25Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
1,25Gabriel Walden Michelsen, Os Turnforening26.05.004Fana, Stor-KM 201308.06.13
1,25Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.001Molde, KM09.06.13
1,25Andreas Berntsen Løvland, Nordkjosbotn IL15.10.003Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
1,25Martin Skatvedt, IL Tyrving12.08.0015Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
1,25Marius Eikrem, Skogn IL10.03.001Steinkjer, TA-sprinten 201317.08.13
1,25Simen Andersen, Bremnes IL18.12.003Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
1,25Ådne Frengstad, Sør-Trøndelag FIK08.04.002Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
1,25Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.001Porsgrunn, DNB karusell stevne 528.08.13
1,25August Hjeltnes, Ulvik IL001Ulvik, Seriestevne04.09.13
-----70--------------------
1,25Sivert K. Andersen, Ulvik IL15.08.001Ulvik, Seriestevne04.09.13
1,25Marcus Conesa, Kopervik IL002Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
1,25Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.001Moss, Klubbmesterskap 201321.09.13
1,25Peter Grønning Eik, Idrettslaget Skjalg002Sandnes, Høstlekene21.09.13
1,25Ruben de Jong, FIL Aks-7719.04.001Knarvik, Seriestemne26.09.13
1,21Vinjar Svendsen, IL Nordlys31.10.008Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
1,20Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag13.08.002Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13
1,20Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.004Skien, Herkuleslekene01.06.13
1,20Marcus Hanssen, Løkta Idrettslag001Rana, Ranalekene02.06.13
1,20Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.001Årnes, Kretsstevne05.06.13
-----80--------------------
1,20Martin Tysnes, Norna-Salhus IL25.10.001Bergen, Rekrutteringsstevne17.06.13
1,20Tobias Sweetlove, Grue IL29.07.001Sunne/SWE, Sunnespelen 201306.07.13
1,20Elijan Østigård, Midsund IL29.07.001Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene17.08.13
1,20Markus Limstrand, SMIL Engavågen23.11.002Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
1,20Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.003Ulvik, Seriestevne04.09.13
1,20Øystein Nesse Draugsvoll, Voss IL001Voss, Hopp- og kaststemne18.09.13
1,15Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.004Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
1,15Sondre Lie, FIK Orion13.09.001Stange, Regionmesterskap og regionleker21.08.13
1,15Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.009Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
1,15Vincent Aspenes, Fana IL18.07.002Fana, Karusellstevne 618.09.13
-----90--------------------
1,15Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Gloppen, Seriestemne 518.09.13
1,13Øystein Økland, Bremnes IL02.12.004Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
1,12Anders Molvik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.004Fana, Karabinlekene 201311.05.13
1,12Fredrik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.004Fana, Karabinlekene 201311.05.13
1,12Erlend Moe, Fana IL26.11.004Fana, Karabinlekene 201311.05.13
1,12Torgeir Villanger, IL Bjarg24.08.004Fana, Karabinlekene 201311.05.13
1,10Benjamin Sweetlove, Grue IL29.07.002Kongsvinger, Kretsstevne08.05.13
1,10Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.003Drammen, Åpningsstevne09.05.13
1,10Mikael Johannessen, Søgne IL17.01.001Søgne, Lagmesterskap21.05.13
1,10Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.007Skien, Herkuleslekene01.06.13
-----100--------------------
1,10Oliver Moholt Sørgård, Trondheim Friidrett003Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
1,10Fredrik Sundt-Hansen, Idrettslaget Skjalg007Fana, Framolekene 201302.06.13
1,10Sander Saksenvik, IK Hind24.01.001Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser21.06.13
1,10Mikael Lien, Ringerike Friidrettsklubb17.03.001Hønefoss, Treningsstevne14.08.13
1,10Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
1,10Østen Olai Ommedal, Hyen IL22.03.002Gloppen, Seriestemne 625.09.13
1,10Eirik Neteland, FIL Aks-7718.11.002Knarvik, Seriestemne26.09.13
1,05Tron Olav B Kleppa, Frøyland IL25.02.001Sandnes, Lagseriestevne 204.07.13
1,00Einar R Hildonen, Idrettslaget Skjalg009Fana, Framolekene 201302.06.13
1,00Marcus Zachariassen, Laksevåg TIL25.06.001Bergen/La, Seriestevne02.10.13
-----110--------------------
0,95Nicholas Zachariassen, Laksevåg TIL25.06.002Bergen/La, Seriestevne02.10.13
0,80Thomas Kleivbakk, IK Hind08.03.001Harstad, Seriestevne21.05.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,70Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.001Geithus, Furumolekene 201314.09.13
2,21Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.001Moelv, Rekorduka i Stav03.07.13
2,12Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.001Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
2,12Aslak Uula Niittyvuopio, IL Nordlys001Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
2,00Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.005Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,00Tobias Sweetlove, Grue IL29.07.001Kongsvinger, Mangekampstevne 3 av 415.08.13
1,90Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.001Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
1,80Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001Narvik, Narviklekene 201315.06.13
1,72Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.002Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,70Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
-----10--------------------
1,65Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.001Stjørdal, Treningsstevne18.09.13
1,62Silius Møll, Holum IL003Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,60Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.003Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
1,30Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.003Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
1,30Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.002Narvik, Narviklekene 201315.06.13
1,30Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001Grimstad, Klubbmesterskap 201319.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,03(+0,4)Sivert Huse Fragått, Ringerike Friidrettsklubb02.06.001 (G-14)Hønefoss, Sparebank1-lekene01.06.13
3,64(-1,1)Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.007Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,27(+1,6)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
5,23(+0,7)Fabian Stordalen, Tønsberg Friidrettsklubb28.02.001Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
5,17(+1,0)Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001Drammen, Avslutningsstevne 201321.09.13
5,16(-0,4)Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
5,03(+0,8)Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
5,01(+1,2)Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.001Hønefoss, Jubileumsstevne24.08.13
4,98(+0,4)Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.002Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
4,93(+1,7)Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.001Lillestrøm, KM Akershus 10-1409.06.13
4,90(+0,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002Fana, Framolekene 201301.06.13
4,89(-0,6)Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.002Fana, Bergenslekene 201314.09.13
-----10--------------------
4,88(-0,1)Jan Rune Wilmann, Ask Friidrett07.02.001Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,87(+1,4)Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.001Kragerø, DNB-karusellen 405.06.13
4,87(+0,0)Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
4,84(-1,4)Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
4,83(-0,5)Mathias Johansen, Strandebarm IL002Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
4,82(+1,0)Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
4,80(-2,0)Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.003Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
4,77(+1,1)Petter Myhr, FIK Orion05.03.005Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
4,77(-0,3)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002Arvika/SWE, Stjärnspelen 201328.07.13
4,75(+2,0)Joachim Karlsen, Krødsherad IL19.09.004Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
-----20--------------------
4,72(+1,3)Petter Ølberg, Sørild FIK01.03.001Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
4,72(+0,7)Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.13
4,71(+1,0)Erlend Rønneberg, Sem IF15.04.004Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
4,67(+1,6)Mathias Stavdal, Moss IL20.01.00(-)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
4,64(-1,1)Fabian Filip Rimestad, Bergens Turnforening13.01.003Fana, Bergenslekene 201314.09.13
4,62(+0,3)Espen Bjørndal, IL Gneist21.08.004Fana, Framolekene 201301.06.13
4,61(+0,0)Ola Lysberg Brauten, Overhalla IL03.08.002Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
4,61(+1,4)Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.007Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
4,56(+1,2)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
4,56(+1,3)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.004Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
-----30--------------------
4,56(+0,0)David Vorren, Vadsø TIF11.09.003Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
4,55(+0,0)Philip Lian, Sørild FIK14.02.001Grimstad, Klubbmesterskap 201310.09.13
4,54(+0,1)Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.001Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
4,52(-1,9)Peter Heggelund, Nesodden IF14.07.002Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
4,50(+1,7)Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.009Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
4,50(+1,0)Andreas Ingemundsen, IL Tyrving04.05.009Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
4,50(-0,9)Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
4,47(+1,3)Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.005Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
4,47(-0,8)Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
4,45(-0,6)Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.001Selbu, Selbulekene 201314.09.13
-----40--------------------
4,45(-2,1)Fridtjof Kristiansen, Nesodden IF002Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
4,44(+0,0)Sander Mathisen, Rena IL Friidrett07.08.002Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
4,43(+1,1)Robin Bodin, Tvedestrand Turn & IF06.04.003Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
4,42(-0,3)Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.002Lillehammer, GD-lekene22.09.13
4,42(+0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Byrkjelo, KM 201328.09.13
4,41(-0,2)Cornelius Grini, Nesodden IF02.11.003Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
4,41(+0,0)Martin Aune, Ranheim IL26.07.003Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
4,41(+1,9)Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.00(-)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
4,40(+0,1)Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.005Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
4,39(-2,6)Mikael Solheim, Fana IL16.04.003Fana, Stor-KM 201308.06.13
-----50--------------------
4,38(+1,7)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002Fana, Karusellstevne 320.08.13
4,38(+1,8)Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.008Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
4,37(+1,9)Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.00(-)Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
4,37(ok)Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.001Lillestrøm, Klubbmesterskap18.09.13
4,33(+0,3)Gabriel Walden Michelsen, Os Turnforening26.05.003Leirvik, Stordleikane 201318.08.13
4,32(+0,4)Tobias Lømo, IL Koll13.05.005Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
4,32(-0,8)Ottar Hellesvik, Kopervik IL17.05.009Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
4,31(+1,7)Tormod Halfdansen-Aspen, Nesodden IF01.01.009Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
4,31(-0,6)Magnus Guldseth Aftret, Selbu IL29.02.003Selbu, Selbulekene 201314.09.13
4,28(+1,5)Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.007Fana, Framolekene 201301.06.13
-----60--------------------
4,28(+1,5)Glenn Ueland, Egersunds IK19.08.001Egersund, KM09.06.13
4,24(+0,8)Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.007Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
4,24(+0,8)Magnus Vold Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.006Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
4,23(+1,9)Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.00(-)Molde, KM08.06.13
4,23(+0,5)Niklas Rutle, IL Fri07.08.001Arna, Seriestevne03.07.13
4,22(+1,7)Einar Østnor, Lierne IL29.04.00(-)Namdalseid, Eideleikan 201318.08.13
4,20(+0,0)Sander Saksenvik, IK Hind24.01.005Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
4,20(+0,0)Jørgen Andersen, Ås IL05.01.004Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
4,19(+0,0)Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.006Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
4,18(+0,1)Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.003Kragerø, DNB-karusellen 405.06.13
-----70--------------------
4,18(-0,1)Isak Aspevik, Os Turnforening01.12.005Fana, Stor-KM 201308.06.13
4,16(+0,0)Steinar Bø, Strindheim IL002Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
4,16(-0,3)Mikael Johannes Grefstad Frøynes, Sem IF15.03.007Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
4,16(+0,0)Geir Blom Breivik, IL Sandvin20.05.004Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
4,15(-0,6)Trym Tønnesen, Halden IL04.02.004Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
4,15(+1,0)Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.008Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
4,15(+0,0)Sondre Lie, FIK Orion13.09.003Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
4,14(+0,0)Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.007Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
4,14(+1,1)Jo Solli Røset, Selbu IL01.02.004Selbu, Selbulekene 201314.09.13
4,13(+1,1)Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.004Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
-----80--------------------
4,13(+0,1)Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.005Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
4,13(+0,0)Sigurd Hellen Habbestad, Bremnes IL25.09.004Leirvik, Stordleikane 201318.08.13
4,13(+1,4)Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.00(-)Nadderud, Lagserie/kretsstevne27.08.13
4,12(+0,0)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
4,12(+0,9)Benjamin Sweetlove, Grue IL29.07.0014Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
4,12(+0,3)William Gustafsson, IK Hind11.08.001Harstad, Seriestevne17.09.13
4,11(+0,2)Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.001Trondheim, Sparebank1-Stevne28.08.13
4,11(ok)Øystein Nesse Draugsvoll, Voss IL001Voss, Seriestemne04.09.13
4,11(+0,2)Aksel Robin Eye Sales, IL Tyrving07.07.001Nadderud, Kretsstevne19.09.13
4,09(+0,2)Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.003Ravnanger, Karusellstevne 108.05.13
-----90--------------------
4,09(-0,9)Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.003Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
4,09(+07)Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002Egersund, KM09.06.13
4,09(+0,1)Henrik Strøm, Oppegård IL006Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
4,08(+0,2)Vetle Watne Solaas, Holum IL27.12.002Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
4,08(-1,7)Lukas Holden, Sola FIK04.03.003Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
4,08(ok)Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.001Stjørdal, Friidrettskarusellstevne12.09.13
4,06(-0,2)Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.00(-)Fana, Stor-KM 201308.06.13
4,06(-3,1)Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.0015Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
4,05(-0,8)Oscar Skårnes, Halden IL002Halden, Treningsstevne14.05.13
4,05(+0,0)Ole-Henrik Bjerknes, Asker Sk. Friidrett004Asker, Askerlekene 201301.06.13
-----100--------------------
4,04(+0,8)Marius Eikrem, Skogn IL10.03.002Steinkjer, Åpningsstevne 201315.05.13
4,04(-4,1)Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.008Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
4,04(+0,5)Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.002Narvik, Narviklekene 201315.06.13
4,03(+0,0)Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.002Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
4,03(-1,5)Simen Wang, Selbu IL09.01.005Selbu, Selbulekene 201314.09.13
4,03(+0,7)Fillip Øvrebø, Almenning IL23.02.004Byrkjelo, KM 201328.09.13
4,01(+1,8)Mats Ivar Klingen, Spillum IL09.12.001Overhalla, 3-kamp 201302.07.13
4,01(-0,6)Tristan Hellstrand, IL Koll20.11.005Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
4,00(+0,1)Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.002Karmøy, Mailekene 201319.05.13
3,98(-1,6)Sivert Huse Fragått, Sigdal FIK02.06.006Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
-----110--------------------
3,98(+0,0)Even Årsborg Bjåstad, Hareid IL002Hareid, Hadarleikane 201318.08.13
3,98(+1,7)Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.003Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
3,98(+0,0)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001Gloppen, Seriestemne 518.09.13
3,97(+1,7)Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.002Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
3,97(+1,4)Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.0016Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
3,97(+0,3)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.004Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
3,96(+1,1)Eskil Engdal, Torvikbukt IL24.02.001Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene17.08.13
3,96(+0,0)Andreas Christiansen, IF Eiker-Kvikk22.11.001Hokksund, Treningsstevne19.09.13
3,95(+1,9)Bendik Hansen, Bodø Friidrettsklubb12.06.00(-)Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
3,95(ok)Martin Tysnes, Norna-Salhus IL25.10.001Bergen, Rekrutteringsstevne26.08.13
-----120--------------------
3,95(+0,0)Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.008Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
3,93(+1,6)Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.003Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
3,93(-0,7)Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.006Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
3,92(-2,4)Benjamin Kwame Reiersen, Aurskog/Høland Friidrettslag24.06.001Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
3,92(+1,4)Espen Østerås, Røyken UIL11.01.004Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
3,92(-0,7)Erlend Moe, Fana IL26.11.006Fana, Bergenslekene 201314.09.13
3,90(ok)Kasper Augland, Voss IL001Voss, Friidrettstemne29.05.13
3,90(+0,7)Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.007Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
3,89(+1,6)Ole Kristian Rudberg, Nordre Land friidrett08.05.00(-)Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.13
3,89(+0,0)Marcus Hansen, Herøy IL009Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
-----130--------------------
3,87(+1,7)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.0024Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
3,87(+0,7)Magnus Nordahl, Frøyland IL08.03.002Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
3,86(+0,8)Ruben Kobbeltvedt, Haugesund IL003Karmøy, Mailekene 201319.05.13
3,85(+0,0)Marcus Midtenget, Gausdal FIK20.02.001Gausdal, Treningsstevne27.05.13
3,84(+0,4)Sondre Karlsen, IL i BUL003Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
3,84(-0,2)Ruben Andrè Kråkholm, Eide IL27.06.00(-)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
3,83(+0,2)Marcus Runeberg, Rena IL Friidrett16.06.002Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland08.06.13
3,82(-2,7)Marius Kolstad, Aurskog/Høland Friidrettslag002Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
3,82(+0,0)Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.008Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
3,82(+0,0)Lars Mundheim Oma, Strandebarm IL12.06.001Strandebarm, Seriestemne26.08.13
-----140--------------------
3,82(-0,6)Håkon Bakke Stulen, Sandefjord Turn & IF31.08.001Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
3,81(-1,2)Martin Frogner, Aurskog/Høland Friidrettslag003Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
3,81(+0,0)Jon Kristian Haraldsen, Sauda IL007Leirvik, Stordleikane 201318.08.13
3,80(-0,9)Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.007Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
3,79(+0,4)Petter Grinde, Florø Turn og IF19.04.001Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13
3,79(-1,4)Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.002Porsgrunn, Nasjonalt stevne22.05.13
3,79(-1,5)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.0010Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
3,79(+0,0)Øystein Stautland, Stord IL07.04.008Leirvik, Stordleikane 201318.08.13
3,78(+1,4)Knut Nilsen, IL Fenring003Ravnanger, Askøylekene22.05.13
3,77(+0,2)Vebjørn Holmslet Astad, Finnøy IL29.06.004Karmøy, Mailekene 201319.05.13
-----150--------------------
3,76(+1,9)Simen Heggheim Mannsverk, Jotun IL007Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
3,76(+1,5)Johannes Pedersen, Bremnes IL30.06.001Bømlo, Seriestemne05.09.13
3,76(ok)Christoffer Støle, Herøysund Idrettslag31.08.001Uskedalen, Seriestevne22.09.13
3,75(+1,2)Sondre K. Aspelund, IL Staal07.05.00(-)Egersund, KM09.06.13
3,74(-2,1)Aleksander Martinsen, Aurskog/Høland Friidrettslag004Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
3,74(-1,5)Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.006Fana, Gneistspelen 201325.08.13
3,74(-0,9)Håvard Wetteland, Bryne FIK001Bryne, Åpent Klubbmesterskap11.09.13
3,73(+0,1)Even Øyen, IL Tyrving19.04.0025Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
3,73(-1,1)Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.005Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
3,73(+0,0)Didrik Riis Moen, Sandefjord Turn & IF15.07.002Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
-----160--------------------
3,70(-1,2)Fredrik Svendsen, Aurskog/Høland Friidrettslag005Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
3,70(+2,0)Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.006Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
3,70(-0,8)Fabian Berget Lindblad, Ørje IL18.07.008Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
3,70(+1,8)Gøran Lian Mildes, Blåmann IL10.04.005Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
3,70(+0,0)Aslak Uula Niittyvuopio, IL Nordlys0013Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
3,70(-1,9)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
3,69(+1,9)Tobias Bergslid, Spillum IL13.08.002Overhalla, 3-kamp 201302.07.13
3,69(+1,9)Peter Grønning Eik, Idrettslaget Skjalg00(-)Sandnes, Høstlekene21.09.13
3,68(+0,7)Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.0021Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
3,66(-0,4)Torfinn Løvold, Eide IL008Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
-----170--------------------
3,66(-0,9)Ola Kalheim, Bryne FIK002Bryne, Åpent Klubbmesterskap11.09.13
3,63(-1,9)Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.0011Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
3,63(+1,2)Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.001Porsgrunn, Nasjonalt Stevne14.08.13
3,62(ok)Jone Måsøy, IL Tjalg001Vik, Kretsstevne23.05.13
3,62(+2,0)Stian Rykkje, Stord IL10.11.002Leirvik, Seriestemne05.06.13
3,62(-0,2)Ashraf Zahid, Flekkefjord IF04.06.003Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
3,61(+0,0)Mika Bohinen, Vadsø TIF27.05.0014Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
3,60(+0,0)Petter Nerjordet, Gausdal FIK002Gausdal, Treningsstevne27.05.13
3,60(+1,7)Gjermund Heggem, Ringerike Friidrettsklubb15.05.0018Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
3,59(-2,6)Mikael Johannessen, Søgne IL17.01.0016Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
-----180--------------------
3,58(+1,5)Petter Holmsen, Stovnerkameratene12.05.0013Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
3,57(+0,0)Magnus Nielssen, Sandefjord Turn & IF003Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
3,54(+1,2)Christian Arnesen, Lambertseter IF19.10.005Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
3,54(+0,0)Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.007Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
3,54(+0,3)Axel Halvorsen, Bækkelagets SK14.04.003Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201312.09.13
3,52(ok)Kristoffer Frøysland, Søgne IL28.09.001Søgne, Klubbmesterskap10.09.13
3,51(+0,4)Olai Hjellen Vestad, Ørsta IL05.09.001Ørsta, Rekrutteringscup 328.05.13
3,50(+1,7)Andreas Berntsen Løvland, Nordkjosbotn IL15.10.00(-)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
3,49(+0,6)Vebjørn Rolfstad, Sigdal FIK12.09.005Hokksund, Maxbolekene20.05.13
3,49(+1,7)Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.0020Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----190--------------------
3,48(+1,0)Heljar Reithe Lunde, Røyken UIL11.08.00(-)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
3,48(+0,3)William Stene, Sokndal FIK00(-)Egersund, KM09.06.13
3,46(+0,7)Simen Andersen, Bremnes IL18.12.002Bømlo, Seriestemne05.09.13
3,45(-2,3)Tron Olav B Kleppa, Frøyland IL25.02.007Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
3,40(-2,4)Øystein Økland, Bremnes IL02.12.007Karmøy, Mailekene 201319.05.13
3,39(-0,2)Max Bennewitz, Turn & IL Hovding002Leikvang, Hovdingleikane04.05.13
3,39(+0,0)Andreas Lyngroth, Sørild FIK003Grimstad, Klubbmesterskap 201310.09.13
3,38(+1,4)Andreas Karlsen, IL Fenring26.11.004Ravnanger, Karusellstevne 108.05.13
3,38(-0,9)Håvard Haugland, Bryne FIK003Bryne, Åpent Klubbmesterskap11.09.13
3,38(-0,9)Erlend Halvorsen, Stjørdal Friidrettsklubb01.11.002Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
-----200--------------------
3,37(+0,8)Ole Rimmereid Rørvik, Fitjar IL08.02.008Karmøy, Mailekene 201319.05.13
3,37(+0,9)Fredrik Sundt-Hansen, Idrettslaget Skjalg002Stavanger, Skjalgstevne 223.05.13
3,31(+1,6)Even Sjurrud, Gausdal FIK0021Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
3,30(+1,0)Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.001Larvik, Bøkeskoglekene 201325.08.13
3,29(-0,6)Mathias Damhagen, Laksevåg TIL003Leikvang, Hovdingleikane04.05.13
3,29(+1,1)Einar R Hildonen, Idrettslaget Skjalg003Stavanger, Skjalgstevne 223.05.13
3,29(-0,7)Fredrik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.009Fana, Bergenslekene 201314.09.13
3,28(ok)Anders Molvik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.002Bergen, Rekrutteringsstevne17.06.13
3,27(-0,8)Alex Phil, Aurskog/Høland Friidrettslag12.08.006Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
3,27(+0,0)Elijan Østigård, Midsund IL29.07.001Midsund, KM Senior / Midsundleikane 201311.08.13
-----210--------------------
3,26(+0,4)Mathias Nyborg Hellstrøm, Narvik IL05.07.006Narvik, Narviklekene 201315.06.13
3,25(+0,0)Mathias Hake-Steffensen, Nesodden IF13.06.008Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
3,25(-1,2)Magnus Almklov, IF Sturla16.09.009 (G-10/14)Drammen, Klubbmesterskap Sturla 201322.09.13
3,24(+0,1)Salomon Larios Villanueva, Sørild FIK005Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
3,22(+1,1)Aleksander Hofsli Krokene, Austrheim IL003Knarvik, AKS-leikane25.05.13
3,20(+0,0)Jon Hårstadhaugen, Gausdal FIK18.12.004Gausdal, Treningsstevne27.05.13
3,20(-0,5)Mikael Lien, Ringerike Friidrettsklubb17.03.002Hønefoss, Treningsstevne14.08.13
3,20(-0,9)Didrik Hernes, Stjørdal Friidrettsklubb003Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
3,19(-2,1)Eirik Kongtorp, Aurskog/Høland Friidrettslag007Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
3,19(+0,6)Sivert Espeland Husebø, Sauda IL01.05.0010Karmøy, Mailekene 201319.05.13
-----220--------------------
3,19(-0,9)Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.008Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
3,19(+1,8)Magnus Brekke, IL Fenring002Ravnanger, Karusellstevne 418.09.13
3,17(-2,1)Magnus Slorafoss, Aurskog/Høland Friidrettslag008Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
3,17(+0,8)Eirik Neteland, FIL Aks-7718.11.004Knarvik, AKS-leikane25.05.13
3,17(+1,1)Lukas Helland, Stord IL30.06.003Leirvik, Seriestemne23.09.13
3,13(+1,5)Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.00(-)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
3,12(+0,2)Thor Johannes Sommerseth, Bergens Turnforening01.01.0017Fana, Framolekene 201301.06.13
3,11(-0,1)Trym Kveane Amdal, Finnøy IL07.12.0011Karmøy, Mailekene 201319.05.13
3,10(+0,6)Sune Røseth, Lambertseter IF009Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
3,09(+0,9)William Austrheim, Austrheim IL04.10.005Knarvik, AKS-leikane25.05.13
-----230--------------------
3,09(ok)Nikolai B Mayer, Herøysund Idrettslag29.07.002Uskedalen, Seriestevne22.09.13
3,08(+0,0)Krister Klaussen, Røyken UIL08.02.0015Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
3,08(+1,4)Oscar Nysten, Bremnes IL17.04.003Bømlo, Seriestemne05.09.13
3,07(+1,9)Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.009Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
3,01(+0,6)Torolf Landa, Finnøy IL0012Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,96(+0,1)Simen Grimstad Øksnes, Osterøy IL06.05.001Osterøy, Skulestevne05.06.13
2,92(+0,0)Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.006Gausdal, Treningsstevne27.05.13
2,85(-0,2)Simen Andreas E Johnsen, Mjøsdalen IL002Osterøy, Skulestevne05.06.13
2,80(-0,1)Jonas Langeland, Osterøy IL003Osterøy, Skulestevne05.06.13
2,78(+1,3)Martin Brekke, Strandebarm IL002Strandebarm, Seriestemne08.05.13
-----240--------------------
2,71(+0,0)Lars Bysheim, Osterøy IL004Osterøy, Skulestevne05.06.13
2,58(+2,0)Thomas Kleivbakk, IK Hind08.03.003Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
2,55(+1,1)Sondre Trodahl, Idrettslaget Skjalg19.12.004Stavanger, Skjalgstevne 223.05.13
2,51(-2,9)Mats Ole Smelien, Gausdal FIK001Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
2,43(-0,1)Jakob Bysheim, Mjøsdalen IL005Osterøy, Skulestevne05.06.13
2,25(+0,4)Florian Knierien, Austrheim IL006Knarvik, AKS-leikane25.05.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,86(-0,6)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.002Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
4,83(+1,1)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.001Byrkjelo, KM 201328.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,16(+2,4)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
4,88(+2,2)Mathias Stavdal, Moss IL20.01.003Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
4,59(+3,1)Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.008Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
4,53Einar Østnor, Lierne IL29.04.002Namsos, NA-karusell13.06.13
4,53(+2,3)Didrik Bernhard Thorsheim, IL Tyrving12.02.001Nadderud, Lagserie/kretsstevne27.08.13
4,52(+2,6)Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.002Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
4,47(+2,7)Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.002Nadderud, Lagserie/kretsstevne27.08.13
4,44(+3,0)Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.0011Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
4,35(+2,4)Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.001Namdalseid, Eideleikan 201318.08.13
4,31(+2,5)Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.002Molde, KM08.06.13
4,30(+2,7)Sivert Strand, Skrautvål IL friidrett001Fagernes, Åpent Valdresmesterskap14.09.13
4,27(+3,8)Aksel Robin Eye Sales, IL Tyrving07.07.003Nadderud, Lagserie/kretsstevne27.08.13
4,26(+2,7)Sondre K. Aspelund, IL Staal07.05.002Sandnes, Høstlekene21.09.13
4,25Bendik Hansen, Bodø Friidrettsklubb001Bodø, Kretsstevne22.05.13
4,19(+2,1)Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001Askim, KM dag 209.06.13
4,12(+3,5)Bendik Hansen, Bodø Friidrettsklubb12.06.001Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
4,08(+2,9)Ole Kristian Rudberg, Nordre Land friidrett08.05.001Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.13
4,07(+2,4)Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.006Fana, Stor-KM 201308.06.13
3,95(+2,6)Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.0022Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
3,92(+2,3)Ruben Andrè Kråkholm, Eide IL27.06.004Molde, KM08.06.13
3,90(+2,6)Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.003Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
3,87(+3,3)William Stene, Sokndal FIK004Egersund, KM09.06.13
3,76(+2,9)Peter Grønning Eik, Idrettslaget Skjalg005Sandnes, Høstlekene21.09.13
3,75(+3,4)Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.005Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
3,74(+2,8)Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.005Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
3,69(+2,9)Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.002Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
3,68(+2,1)Simen Aasdokken Grønbrekk, Skrautvål IL friidrett002Fagernes, Åpent Valdresmesterskap14.09.13
3,59(+5,3)Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.006Sandnes, Høstlekene21.09.13
3,54(+4,0)Andreas Berntsen Løvland, Nordkjosbotn IL15.10.006Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
3,53(+3,0)Heljar Reithe Lunde, Røyken UIL11.08.007Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
3,32(+3,0)Magnus Brekke, T&IF Viking004Ravnanger, Askøylekene22.05.13
3,27(+2,5)Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.008Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,43Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001Geithus, Furumolekene 201314.09.13
4,29Øystein Nesse Draugsvoll, Voss IL001Voss, Hopp- og kaststemne18.09.13
4,27Benjamin Sweetlove, Grue IL29.07.003Sunne/SWE, Sunnespelen 201306.07.13
4,25Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.003Snåsa, Snåsaleikan25.05.13
4,14Ådne Olav Mittet Hagen, Løten Friidrett28.02.001Løten, Treningsstevne14.09.13
4,04Marcus Hanssen, Herøy IL001Rana, Ranalekene01.06.13
3,94Sivert K. Andersen, Ulvik IL15.08.002Ulvik, Seriestevne04.09.13
3,91Jon Konrad Kristiansen, Namsen Friidrettsforening07.08.005Snåsa, Snåsaleikan25.05.13
3,77Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.002Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13
3,73Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag13.08.003Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13
3,68Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.001Løten, Treningsstevne30.05.13
3,68August Hjeltnes, Ulvik IL003Ulvik, Seriestevne04.09.13
3,60Erlend Erdal, Oppstryn IL07.05.001Oppstryn, Seriestemne29.05.13
3,38Mikael Lien, Ringerike Friidrettsklubb17.03.005Geithus, Furumolekene 201314.09.13
2,84Christopher Bird, Ulvik IL26.05.004Ulvik, Seriestevne04.09.13
2,45Sigurd Raknerud, Askim IF26.11.001Askim, Klubbmesterskap 201318.09.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,85(-0,2)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002Oslo/Bi, Treningsstevne02.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,46(+0,2)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.00 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51(-0,4)Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
10,83(-1,4)Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Fana, Karusellstevne 618.09.13
10,80(+1,1)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Sande, Treningsstevne13.10.13
10,68(+0,0)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002Arvika/SWE, Stjärnspelen 201327.07.13
10,61(+0,6)Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002Fana, Karusellstevne 618.09.13
10,51(-1,7)Fabian Stordalen, Tønsberg Friidrettsklubb28.02.003Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
10,45(-1,1)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002Fana, Framolekene 201331.05.13
10,34(-0,6)Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.001Skien, DNB 604.09.13
10,30(+0,0)Krister Klaussen, Røyken UIL08.02.001Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
10,10(+0,3)Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.005Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
-----10--------------------
9,93(-0,5)Jan Rune Wilmann, Ask Friidrett07.02.001Ravnanger, Karusellstevne 321.08.13
9,88(+1,3)Geir Blom Breivik, IL Sandvin20.05.001Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
9,86(+0,0)Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.003Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
9,85(-1,1)Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.003Arvika/SWE, Stjärnspelen 201327.07.13
9,85(-0,2)Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.001Byrkjelo, KM 201329.09.13
9,82(-0,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Byrkjelo, KM 201329.09.13
9,70(+0,0)Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001Halden, Kretsstevne27.06.13
9,62(+0,0)Albion Shaqiri, Tingvoll IL002Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
9,48(+0,8)Petter Myhr, FIK Orion05.03.001Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
9,47(+1,2)Ottar Hellesvik, Kopervik IL17.05.001Karmøy, Haugesund Sparebankcup 2013 nr 327.08.13
-----20--------------------
9,30(+0,0)Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.003Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
9,30(+0,3)Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002Skien, DNB 604.09.13
9,16(+1,2)Mikael Solheim, Fana IL16.04.0016Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
9,15(+0,3)Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.001Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
9,08(-0,4)Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.005Fana, Framolekene 201331.05.13
9,06(-1,1)Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.002Lillestrøm, KM Akershus 10-1408.06.13
9,01(-0,2)Cornelius Grini, Nesodden IF02.11.006Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,98(+2,0)Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.001Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
8,89(+1,8)Mikael Johannes Grefstad Frøynes, Sem IF15.03.0019Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
8,82(-0,9)Peter Heggelund, Nesodden IF14.07.007Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
-----30--------------------
8,76(+1,1)Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.008Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,70(+0,7)Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.009Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,61(-0,8)Erlend Moe, Fana IL26.11.006Fana, Framolekene 201331.05.13
8,58(+1,3)Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.002Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
8,53(-1,2)Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.002Bø, Dnb-karusellen Telemark stemne 224.04.13
8,52(+0,3)Ola Kalheim, Bryne FIK001Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
8,50(+1,6)Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.002Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
8,48(+0,0)Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
8,46(+0,0)Benjamin Sweetlove, Grue IL29.07.001Kongsvinger, Mangekampstevne11.09.13
8,43(-0,4)Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.004Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
-----40--------------------
8,28(+0,0)Glenn Richard Hope, Norna-Salhus IL09.11.001Bergen, Rekrutteringsstevne30.09.13
8,27(+0,2)Eskil Engdal, Torvikbukt IL24.02.001Molde, KM09.06.13
8,24(+1,2)Simen Granvold, Gjøvik FIK16.05.004Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
8,13(+1,3)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.0011Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,05(+0,2)Tron Olav B Kleppa, Frøyland IL25.02.002Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
7,91(+1,1)Mikael Johannessen, Søgne IL17.01.008Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
7,68(-0,7)Max Bakke Seymour, Idrettslaget Skjalg002Stavanger, Skjalgstevnet22.08.13
7,64(+1,4)Fredrik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.004Fana, Karabinlekene 201312.05.13
7,60(+0,0)Aslak Uula Niittyvuopio, IL Nordlys005Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
7,58(+0,1)Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.003Skien, DNB 604.09.13
-----50--------------------
7,18(+0,8)Anders Molvik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.00(-)Fana, Karabinlekene 201312.05.13
7,12(+0,8)Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.001Jessheim, Åpent stevne30.05.13
7,10(+0,7)Mikael Lien, Ringerike Friidrettsklubb17.03.002Geithus, Furumolekene 201315.09.13
7,04(+0,4)Olav Njølstad Egeland, Bryne FIK003Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
6,94(+0,2)Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.0013Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
6,75(-2,2)Øystein Økland, Bremnes IL02.12.001Bømlo, Seriestemne05.09.13
6,27(-1,1)Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.005Bø, Dnb-karusellen Telemark stemne 224.04.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,70(+0,3)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.002Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,84(+3,5)Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001Fana, Karusellstevne 427.08.13
7,79(+2,5)Anders Molvik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.003Fana, Karabinlekene 201312.05.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,41Jonas Inderberg, Beitstad IL001Beitstad, Klubbmesterskap/Innherredskarusell 201330.08.13

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,51John Olav Henriksen, Jægervatnet IL001Lenangen, Seriestevne10.06.13
5,23Jon Johansen, Jægervatnet IL002Lenangen, Seriestevne10.06.13
3,91Audun Willy Haugen, Jægervatnet IL003Lenangen, Seriestevne10.06.13

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,62Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
12,16David Vorren, Vadsø TIF11.09.001Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
11,96Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.001Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
11,49Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001Overhalla, KM Nord-Trøndelag10.08.13
11,32Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
11,10Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.002Fana, Bergenslekene 201315.09.13
10,67Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.001Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
10,33Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.004Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
10,23Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.003Fana, Bergenslekene 201315.09.13
10,20Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.003Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
-----10--------------------
10,16Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
10,15Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001Gloppen, Loggane Open09.06.13
10,02Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001Sandnes, Høstlekene21.09.13
9,98Trajan K. Dobrev, Idrettslaget Skjalg21.04.002Sandnes, Høstlekene21.09.13
9,91Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Askim, Klubbmesterskap 201318.09.13
9,86Fabian Filip Rimestad, Bergens Turnforening13.01.004Fana, Bergenslekene 201315.09.13
9,81Gaute Rosvold, FIK Orion05.05.004Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
9,66Niklas Rutle, IL Fri07.08.001Arna, Seriestevne03.07.13
9,63Geir Blom Breivik, IL Sandvin20.05.001Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
9,63Ruben de Jong, FIL Aks-7719.04.005Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
-----20--------------------
9,53Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001Ørsta, Ørstaleikane24.08.13
9,53Albion Shaqiri, Tingvoll IL003Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
9,52Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.001Geithus, Furumolekene 201315.09.13
9,52Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Byrkjelo, KM 201329.09.13
9,38Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.003Fana, Gneistspelen 201324.08.13
9,37Mathias Stavdal, Moss IL20.01.003Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
9,25Joakim Lismoen Einarsrud, Grue IL14.03.001Sunne/SWE, Sunnespelen 201306.07.13
9,14Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Ski, Kretsstevne05.10.13
9,09Ottar Hellesvik, Kopervik IL17.05.001Karmøy, Karmøymesterskapet 201318.09.13
9,05Sander Skjolde Kveen, Ski IL Friidrett29.02.003Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
-----30--------------------
9,02Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.004Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
9,01Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.006Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,94Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.006Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
8,88Olav Sivertsen Mønstre, Fana IL05.01.003Fana, Karabinlekene 201312.05.13
8,77Anders Bjerke, Minerva Idrettsskole08.04.001Lillestrøm, Klubbmesterskap18.09.13
8,74Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.004Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
8,63Jonas Hordvik, Grue IL002Sunne/SWE, Sunnespelen 201306.07.13
8,62Simen Undbekken, Oppstad IL22.03.001Kongsvinger, Kretsstevne08.05.13
8,62Lamek Tesfai, Sem IF23.02.009Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
8,61Johan Hanestad, Gausdal FIK19.02.002Lillehammer, GD-lekene22.09.13
-----40--------------------
8,55Ola Lysberg Brauten, Overhalla IL03.08.005Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
8,51Andreas Nygårdseter, Kongsvinger IL Friidrett003Kongsvinger, Kretsstevne08.05.13
8,51Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Gloppen, Seriestemne 518.09.13
8,50Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001Søgne, Lagmesterskap21.05.13
8,48Fabian Stordalen, Tønsberg Friidrettsklubb28.02.001Greveskogen, Seriestevne12.10.13
8,46Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001Moss, Treningsstevne08.07.13
8,43Vetle Watne Solaas, Holum IL27.12.001Søgne, Sommerstevne06.08.13
8,40Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.004Fana, Karabinlekene 201312.05.13
8,31Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.002Fana, Karusellstevne 320.08.13
8,25Espen Østerås, Røyken UIL11.01.006Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
-----50--------------------
8,18Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.003Ørsta, Ørstaleikane24.08.13
8,16Henrik Strøm, Oppegård IL002Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
8,13Erlend Erdal, Oppstryn IL07.05.001Oppstryn, Seriestemne29.05.13
8,10Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.002Fredrikstad, Knatterudfjellet lekene 201304.05.13
8,07Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.0012Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,06Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.001Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland09.06.13
8,03Jon Konrad Kristiansen, Namsen Friidrettsforening07.08.007Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
7,88Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.001Leikvang, Hovdingrulett 310.06.13
7,88Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.0011Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
7,87Sondre K. Aspelund, IL Staal07.05.002Egersund, KM09.06.13
-----60--------------------
7,86Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.001Porsgrunn, Nasjonalt stevne22.05.13
7,81William Gustafsson, IK Hind11.08.001Harstad, Seriestevne24.08.13
7,81Håkon Bakke Stulen, Sandefjord Turn & IF31.08.001Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
7,78Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
7,77Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.008Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
7,75Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.0012Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
7,71Jørgen Andersen, Ås IL05.01.003Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
7,68Petter Ølberg, Sørild FIK01.03.001Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
7,67Marius Eikrem, Skogn IL10.03.002Steinkjer, Åpningsstevne 201315.05.13
7,60Nikolai B Mayer, Herøysund Idrettslag29.07.001Uskedalen, Seriestevne22.09.13
-----70--------------------
7,60Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.002Greveskogen, Seriestevne12.10.13
7,57Sondre Haugen, Ranheim IL0020Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
7,57Per Inge Straume, Hyen IL08.06.004Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
7,52Martin Brekke, Strandebarm IL001Strandebarm, Seriestemne08.05.13
7,50Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.001Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
7,46Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.004Fredrikstad, Knatterudfjellet lekene 201304.05.13
7,45Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.0014Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
7,44Marcus Hansen, Herøy IL0010Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
7,43Tron Olav B Kleppa, Frøyland IL25.02.004Sandnes, Høstlekene21.09.13
7,39Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.003Skien, Herkuleslekene01.06.13
-----80--------------------
7,38Hans Kleiven, Gausdal FIK0015Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
7,35Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag13.08.001Porsgrunn, Nasjonalt Stevne14.08.13
7,33Lars Mundheim Oma, Strandebarm IL12.06.003Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
7,29Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
7,29Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.003Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
7,26Petter Holmsen, Stovnerkameratene12.05.004Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
7,23Adrian Pedersen, Målselv IL16.06.004Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
7,22Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.0015Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
7,21Patrik Pfister, Ski IL Friidrett11.04.005Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
7,18Tormod Halfdansen-Aspen, Nesodden IF01.01.004Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
-----90--------------------
7,18Simen Seeberg-Rommetveit, Strømmen IF29.04.004Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
7,08Markus Limstrand, SMIL Engavågen23.11.001Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
7,03Magnus Nielssen, Sandefjord Turn & IF002Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
7,03Mathias Hake-Steffensen, Nesodden IF13.06.006Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
7,02William Stene, Sokndal FIK004Egersund, KM09.06.13
7,01Einar R Hildonen, Idrettslaget Skjalg003Karmøy, Mailekene 201320.05.13
7,01Emil Andreas Bauken, Eidanger Idrettslag002Porsgrunn, Nasjonalt Stevne14.08.13
7,00Olve Ellingsen Røsvoll, Ranheim IL10.07.0025Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
7,00Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.001Nadderud, Lagserie/kretsstevne27.08.13
6,92Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.004Karmøy, Mailekene 201320.05.13
-----100--------------------
6,90Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.001Rjukan, Heltestevnet14.09.13
6,90Christoffer Støle, Herøysund Idrettslag31.08.002Uskedalen, Seriestevne22.09.13
6,89Martin Bjugn, IL i BUL26.06.003Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
6,85Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001Bodø, Kretsstevne28.08.13
6,84Knut Nilsen, IL Fenring001Ravnanger, Karusellstevne 212.06.13
6,84Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.002Lillestrøm, Klubbmesterskap18.09.13
6,82Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.001Greveskogen, Seriestevne23.07.13
6,79Vebjørn Holmslet Astad, Finnøy IL29.06.005Karmøy, Mailekene 201320.05.13
6,78Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.004Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
6,73Didrik Riis Moen, Sandefjord Turn & IF15.07.003Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
-----110--------------------
6,69Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.005Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
6,68Simen Heggheim Mannsverk, Jotun IL007Fana, Bergenslekene 201315.09.13
6,66Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.002Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
6,64Aleksander Hofsli Krokene, Austrheim IL003Knarvik, AKS-leikane25.05.13
6,59Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.002Hønefoss, Sparebank1-lekene01.06.13
6,58Eirik Almenning Bøen, Almenning IL19.11.002Gloppen, Loggane Open15.09.13
6,55Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.0018Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
6,51Vebjørn Rolfstad, Sigdal FIK12.09.003Hokksund, Maxbolekene20.05.13
6,51Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.004Kragerø, DNB-karusellen 405.06.13
6,51Gøran Lian Mildes, Blåmann IL10.04.005Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
-----120--------------------
6,49Mikael Johannessen, Søgne IL17.01.002Søgne, Sommerstevne06.08.13
6,48Andreas Berntsen Løvland, Nordkjosbotn IL15.10.006Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
6,43Aasmund Sanderud Nordgaard, Oppstad IL23.03.003Lillehammer, GD-lekene22.09.13
6,42Ole Kristian Rudberg, Nordre Land friidrett08.05.001Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.13
6,40Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.005Fredrikstad, Knatterudfjellet lekene 201304.05.13
6,35Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.002Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
6,32Thomas Kleivbakk, IK Hind08.03.003Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
6,29Torolf Landa, Finnøy IL006Karmøy, Mailekene 201320.05.13
6,29Sondre Meyer Hunstad, Kvæfjord IL28.05.0013Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
6,28Sivert Strand, Skrautvål IL friidrett001Fagernes, Regionstevne14.05.13
-----130--------------------
6,28Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.001Porsgrunn, Treningsstevne25.09.13
6,25Jone Måsøy, IL Tjalg001Vik, Kretsstevne23.05.13
6,24Trym Kveane Amdal, Finnøy IL07.12.007Karmøy, Mailekene 201320.05.13
6,13Petter Grinde, Florø Turn og IF19.04.0020Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
6,08Mikael Lien, Ringerike Friidrettsklubb17.03.002Asker, Kast-mangekamp29.09.13
6,07Øyvind Vigeland, Hinna IL21.11.008Karmøy, Mailekene 201320.05.13
6,02Elijan Østigård, Midsund IL29.07.001Midsund, KM Senior / Midsundleikane 201311.08.13
6,00Thomas Blücher, IL Gneist05.09.002Fana, Kaststevne01.10.13
5,97Andreas V Erga, Frøyland IL003Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
5,96Didrik Hernes, Stjørdal Friidrettsklubb001Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
-----140--------------------
5,93Eskil Engdal, Torvikbukt IL24.02.001Molde, KM09.06.13
5,88Jonas Langeland, Osterøy IL001Osterøy, Skulestevne05.06.13
5,86Heljar Reithe Lunde, Røyken UIL11.08.007Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
5,83Kristoffer Frøysland, Søgne IL28.09.002Søgne, Klubbmesterskap10.09.13
5,81Mathias Nyborg Hellstrøm, Narvik IL05.07.002Narvik, Narviklekene 201315.06.13
5,80Morten Nilsen Alkholt, Turn & IL Hovding15.11.002Leikvang, Hovdingrulett 310.06.13
5,78Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.003Ås, Lagseriestevne26.08.13
5,77Vinjar Svendsen, IL Nordlys31.10.0014Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
5,76Jon Hårstadhaugen, Gausdal FIK18.12.002Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
5,72Stian Rykkje, Stord IL10.11.001Leirvik, Seriestemne05.06.13
-----150--------------------
5,71Tobias Bergslid, Spillum IL13.08.002Overhalla, 3-kamp 201302.07.13
5,70Oscar Nysten, Bremnes IL17.04.001Bømlo, Seriestemne19.09.13
5,64Sondre Trodahl, Idrettslaget Skjalg19.12.0010Karmøy, Mailekene 201320.05.13
5,60Simen Grimstad Øksnes, Osterøy IL06.05.002Osterøy, Skulestevne05.06.13
5,59Matz Paulsen, Frøyland IL02.09.004Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
5,44Fredrik Sundt-Hansen, Idrettslaget Skjalg0011Karmøy, Mailekene 201320.05.13
5,40Julian Westrum, Kongsvinger IL Friidrett004Kongsvinger, Kretsstevne08.05.13
5,34Erlend Halvorsen, Stjørdal Friidrettsklubb01.11.002Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
5,33Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.003Hønefoss, Sparebank1-lekene01.06.13
5,32Magnus Brekke, T&IF Viking002Ravnanger, Askøylekene22.05.13
-----160--------------------
5,27Bendik Hansen, Bodø Friidrettsklubb002Bodø, Kretsstevne22.05.13
5,16Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.005Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
5,12Peter Grønning Eik, Idrettslaget Skjalg005Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
5,08Magnus Nordahl, Frøyland IL08.03.006Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
5,08Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.003Fana, Kaststevne01.10.13
5,07Andreas Karlsen, IL Fenring26.11.002Ravnanger, Karusellstevne 212.06.13
5,05Øystein Stautland, Stord IL07.04.002Leirvik, Seriestemne05.06.13
4,91Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.002Moss, Treningsstevne06.05.13
4,82Oskar Matias Risnes, Ås IL13.04.007Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
4,70Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.003Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13
-----170--------------------
4,55Jakob Bysheim, Mjøsdalen IL003Osterøy, Skulestevne05.06.13
4,40Lars Bysheim, Osterøy IL004Osterøy, Skulestevne05.06.13
4,09Simen Andreas E Johnsen, Mjøsdalen IL005Osterøy, Skulestevne05.06.13
3,79Nicholas Zachariassen, Laksevåg TIL25.06.001Bergen/La, Seriestevne02.10.13
3,12Marcus Zachariassen, Laksevåg TIL25.06.002Bergen/La, Seriestevne02.10.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21Fabio Mattioli Bjerg (DEN), Lambertseter IF18.02.002Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,84Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001 (G-14)Sande, Treningsstevne12.10.13
6,68Marcus Hanssen, Herøy IL001Rana, Ranalekene01.06.13
5,09Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.002 (G-13/14)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,10Sebastian Busterud, Løten Friidrett002Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13
25,96Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Arvika/SWE, Stjärnspelen 201327.07.13
23,15Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag13.08.004Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13
14,99Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.006Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,65Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Fana, Framolekene 201331.05.13
38,01Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
30,38Ruben de Jong, FIL Aks-7719.04.001Knarvik, Seriestemne26.09.13
29,20Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.003Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
29,20Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.001Fana, Karusellstevne 618.09.13
29,13David Vorren, Vadsø TIF11.09.001Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
28,74Geir Blom Breivik, IL Sandvin20.05.001Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
27,96Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.003Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
27,52Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.004Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
26,55Vetle Watne Solaas, Holum IL27.12.001Holum, Kaststevne17.09.13
-----10--------------------
26,20Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.001Ravnanger, Karusellstevne 321.08.13
25,80Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
25,55Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
25,19Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open21.04.13
24,99Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.001Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
24,52Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001Løten, Treningsstevne26.09.13
24,05Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.003Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
24,03Peter Heggelund, Nesodden IF14.07.005Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
24,00Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag13.08.002Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
23,25Sebastian Busterud, Løten Friidrett001Løten, Treningsstevne27.06.13
-----20--------------------
22,97Magnus Vold Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.002Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
22,60Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Oppegård, Oppegård Open27.10.13
22,44Fabian Stordalen, Tønsberg Friidrettsklubb28.02.001Greveskogen, Seriestevne12.10.13
22,16Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.002Greveskogen, Seriestevne12.10.13
21,70Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.002Skien, DNB 604.09.13
21,70Tobias Sweetlove, Grue IL29.07.001Kongsvinger, Mangekampstevne11.09.13
21,69Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.001Fredrikstad, Knatterudfjellet lekene 201304.05.13
21,53Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Byrkjelo, KM 201329.09.13
21,35Vetle Svinstad, Holum IL001Lyngdal, Lyngdalslekene04.05.13
20,72Christopher Bird, Ulvik IL26.05.001Ulvik, Seriestevne04.09.13
-----30--------------------
20,35Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.004Fana, Stor-KM 201308.06.13
20,17Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.002Ulvik, Seriestevne04.09.13
20,12Markus Limstrand, SMIL Engavågen23.11.004Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
20,11Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.005Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
19,96Eirik Weir, Turn & IL Hovding20.10.004Fana, Framolekene 201331.05.13
19,55Eirik Almenning Bøen, Almenning IL19.11.001Gloppen, Loggane Open15.09.13
18,94Oscar Nysten, Bremnes IL17.04.001Bømlo, Seriestemne19.09.13
18,89Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.001Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
18,68Lamek Tesfai, Sem IF23.02.0012Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
17,99Hans Kleiven, Gausdal FIK0013Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
-----40--------------------
17,84Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.007Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
17,82Petter Nerjordet, Gausdal FIK0014Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
17,79Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.007Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
17,59Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003Byrkjelo, KM 201329.09.13
17,50Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.008Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
17,40Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.001Brandbu, Avancia cup 1 201329.05.13
17,36Sigurd Hellen Habbestad, Bremnes IL25.09.002Bømlo, Seriestemne19.09.13
17,17Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.0015Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
17,13Marcus Solheim, Bøler IF29.08.002Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
17,10Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.006Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
-----50--------------------
17,02Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.004Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
16,92Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.005Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
16,89Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.0011Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
16,86Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.0016Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
16,78Olav Sivertsen Mønstre, Fana IL05.01.005Fana, Framolekene 201331.05.13
16,40Axel Halvorsen, Bækkelagets SK14.04.003Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
16,19Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.009Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
16,15Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.008Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
16,07Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001Grimstad, Klubbmesterskap 201303.09.13
15,82Mikael Lien, Ringerike Friidrettsklubb17.03.001Hønefoss, Treningsstevne16.09.13
-----60--------------------
15,58Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.001Greveskogen, Seriestevne23.07.13
15,40Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001Bodø, Kretsstevne28.08.13
15,18Jon Hårstadhaugen, Gausdal FIK18.12.0017Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
14,91Lukas Helland, Stord IL30.06.001Leirvik, Seriestemne16.09.13
14,75Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.002Fana, Kaststevne01.10.13
14,68Kristoffer Frøysland, Søgne IL28.09.001Søgne, Klubbmesterskap10.09.13
13,33Simen Andersen, Bremnes IL18.12.003Bømlo, Seriestemne19.09.13
13,25Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.003Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
13,20Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.005Fredrikstad, Knatterudfjellet lekene 201304.05.13
13,18Mikael Johannessen, Søgne IL17.01.002Søgne, Klubbmesterskap10.09.13
-----70--------------------
13,07Christian Arnesen, Lambertseter IF19.10.0015Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,96Tron Olav B Kleppa, Frøyland IL25.02.003Sandnes, TKS-Jærcup02.05.13
12,53Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.006Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
12,14Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.002Lillestrøm, KM Akershus 10-1408.06.13
12,11Magnus Nordahl, Frøyland IL08.03.004Sandnes, TKS-Jærcup02.05.13
11,47Jo Emil Spakmo, Urædd Friidrett25.02.007Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
11,31Andre Jensen Ryland, IL Gneist23.09.003Fana, Kaststevne01.10.13
11,17Marius Skaug, Snåsa IL001Snåsa, Snåsaleikan25.05.13
8,81Andreas Karlsen, IL Fenring26.11.001Ravnanger, Karusellstevne 418.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,66Fabio Mattioli Bjerg (DEN), Lambertseter IF18.02.002Jessheim, PEAB-lekene01.09.13

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,68Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.002 (G-14)Fana, Karabinlekene 201310.05.13
14,67Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Halden, Treningsstevne18.07.13

Slegge 2,0kg/110cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,25Joakim Lismoen Einarsrud, Grue IL14.03.001Kongsvinger, Mangekampstevne11.09.13
11,55Eirik Neteland, FIL Aks-7718.11.001Knarvik, Seriestemne26.09.13

Slegge 3,0kg/110cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,05Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.001Fana, Karusellstevne 618.09.13
35,88Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001Byrkjelo, KM 201328.09.13
34,48Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open10.10.13
34,45Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Asker, Kast-mangekamp29.09.13
33,76Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.001Ravnanger, Karusellstevne 418.09.13
33,45Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Fana, Karusellstevne 320.08.13
26,58Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001Løten, Treningsstevne26.09.13
26,42Sebastian Busterud, Løten Friidrett001Løten, Treningsstevne27.06.13
25,62Vetle Watne Solaas, Holum IL27.12.001Holum, Kaststevne17.09.13
19,27Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Oppegård, Oppegård Open27.10.13
-----10--------------------
18,67Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.001Fredrikstad, Knatterudfjellet lekene 201304.05.13
17,61Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.002Fredrikstad, Knatterudfjellet lekene 201304.05.13
17,51Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.001Porsgrunn, DNB karusell stevne 528.08.13
16,98Gjermund Eide Bratberg, Beitstad IL23.03.001Beitstad, Klubbmesterskap/Innherredskarusell 201330.08.13
16,93Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003Byrkjelo, KM 201328.09.13
16,54Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.001Greveskogen, Seriestevne12.10.13
16,53Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.003Fredrikstad, Knatterudfjellet lekene 201304.05.13
16,07Mikael Lien, Ringerike Friidrettsklubb17.03.002Asker, Kast-mangekamp29.09.13
15,54Espen Eiklid Bratberg, Beitstad IL11.10.002Beitstad, Klubbmesterskap/Innherredskarusell 201330.08.13
14,10Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.001Stjørdal, Friidrettskarusellstevne12.09.13
-----20--------------------
13,64Jonas Inderberg, Beitstad IL003Beitstad, Klubbmesterskap/Innherredskarusell 201330.08.13
13,46Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.003Geithus, Furumolekene 201314.09.13
8,80Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.002Skien, DNB 604.09.13
6,91Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.003Skien, DNB 604.09.13

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,87Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
39,44Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Fana, Kaststevne01.10.13
38,92Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
36,54Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.001Fana, Bergenslekene 201314.09.13
31,10Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
30,53Sebastian Busterud, Løten Friidrett001Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13
27,72David Vorren, Vadsø TIF11.09.001Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
27,40Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.005Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
26,69Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.005Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
25,79Vetle Watne Solaas, Holum IL27.12.006Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
-----10--------------------
24,72Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.007Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
23,84Sander Bruland, Laksevåg TIL18.07.001Bergen/La, Seriestevne15.05.13
23,43Marcus Solheim, Bøler IF29.08.002Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
22,09Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.002Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
21,42Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
20,86Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.004Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
20,35Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.005Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
20,35Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Lambertseter, Avslutningsstevne26.09.13
20,32Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
20,29Markus Limstrand, SMIL Engavågen23.11.002Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
-----20--------------------
19,62Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.003Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
19,05Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.001Porsgrunn, Treningsstevne02.10.13
18,29Joakim Lismoen Einarsrud, Grue IL14.03.006Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
17,84Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
17,56Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag13.08.002Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13
17,40Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.001Greveskogen, Seriestevne23.07.13
17,24Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.007Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
14,64Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.004Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
13,68Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.0010Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
13,62Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.008Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
-----30--------------------
11,75Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.008Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
9,45Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.002Porsgrunn, Treningsstevne02.10.13
8,55Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.005Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,84Fabio Mattioli Bjerg (DEN), Lambertseter IF18.02.001Lambertseter, Avslutningsstevne26.09.13

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,55Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001 (G-14)Greveskogen, Seriestevne26.10.13
33,05Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Fana, Kaststevne13.10.13
29,32Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.001Fana, Kaststevne06.10.13

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,36Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.001Fana, Karusellstevne 126.06.13

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,95Fabian Filip Rimestad, Bergens Turnforening13.01.001Lillestrøm, Norsk Spydgalla 201307.07.13
44,20Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Nesodden, Spydstevne13.10.13
39,61Geir Blom Breivik, IL Sandvin20.05.001Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
39,35Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Nadderud, Kaststevne12.10.13
39,03Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
38,30Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
38,10Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.002Lillestrøm, Norsk Spydgalla 201307.07.13
38,00Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.001Ulvik, Seriestevne04.09.13
37,98Axel Halvorsen, Bækkelagets SK14.04.001Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201312.09.13
37,50Sander Skjolde Kveen, Ski IL Friidrett29.02.004Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
-----10--------------------
37,16Mathias Stavdal, Moss IL20.01.002Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
36,82Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
36,73Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.001Hønefoss, Jubileumsstevne24.08.13
36,32Olve Ellingsen Røsvoll, Ranheim IL10.07.001Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
36,32Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.001Sandnes, Høstlekene21.09.13
36,10Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.001Nittedal, Kretsstevne10.06.13
36,05Ottar Hellesvik, Kopervik IL17.05.001Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
35,92David Vorren, Vadsø TIF11.09.001Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
35,82Niklas Rutle, IL Fri07.08.001Arna, Seriestevne03.07.13
35,72Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
-----20--------------------
34,22Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.002Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
34,04Magnus Vold Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.002Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
33,94Sivert Huse Fragått, Sigdal FIK02.06.003Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
33,94Mikael Johannes Grefstad Frøynes, Sem IF15.03.008Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
33,43Fredrik G Haraldsen, Sarpsborg IL004Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
33,19Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
33,14Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
32,08Olav Sivertsen Mønstre, Fana IL05.01.004Fana, Framolekene 201330.05.13
32,07Vetle Watne Solaas, Holum IL27.12.001Søgne, Søgnelekene 201314.09.13
31,79Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.001Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
-----30--------------------
31,75Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002Ørsta, Ørstaleikane25.08.13
31,65Sebastian Busterud Gunneng, Løten Friidrett001Brumunddal, Treningsstevne23.05.13
31,52Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.006Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
31,40Sondre Haugen, Ranheim IL003Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
30,96Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, KM 201328.09.13
30,70Jon Konrad Kristiansen, Namsen Friidrettsforening07.08.001Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
30,60Fillip Øvrebø, Almenning IL23.02.002Byrkjelo, KM 201328.09.13
30,31Marcus Solheim, Bøler IF29.08.003Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
30,02Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.001Bergen, Kastkarusell 823.07.13
29,90Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.003Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
-----40--------------------
29,84Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.004Byrkjelo, KM 201328.09.13
29,79Sander Paul Mikkelsen, Urædd Friidrett28.08.001Skien, Herkuleslekene01.06.13
29,70Ådne Olav Mittet Hagen, Løten Friidrett28.02.001Løten, Treningsstevne14.09.13
29,65Sebastian Busterud, Løten Friidrett002Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13
29,43Jonas Hordvik, Grue IL003Sunne/SWE, Sunnespelen 201306.07.13
28,78Hans Kleiven, Gausdal FIK001Gausdal, Treningsstevne27.05.13
28,64Petter Nerjordet, Gausdal FIK002Gausdal, Treningsstevne27.05.13
28,25Jo Solli Røset, Selbu IL01.02.002Selbu, Selbulekene 201314.09.13
27,97Sivert Strand, Skrautvål IL friidrett001Fagernes, Åpent Valdresmesterskap15.09.13
27,61Espen Østerås, Røyken UIL11.01.001Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
-----50--------------------
27,58Petter Eriksen, Vaaler IF006Lillestrøm, Norsk Spydgalla 201307.07.13
26,97Mats Ivar Klingen, Spillum IL09.12.002Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
26,91Ulrik Omre Jørgensen, Trondheim Friidrett10.06.004Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
26,79Magnus Guldseth Aftret, Selbu IL29.02.003Selbu, Selbulekene 201314.09.13
25,82Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.001Årnes, Kretsstevne15.05.13
25,69Eskil Engdal, Torvikbukt IL24.02.001Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene17.08.13
25,53Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.001Greveskogen, Seriestevne26.10.13
25,50Oscar Nysten, Bremnes IL17.04.001Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestemne31.08.13
25,40Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.001Sandefjord, Sandefjordslekene 201317.08.13
25,19Tov Alexander Lorentzen, Strømmen IF26.07.001Lillestrøm, Lagseriestevne 3 Romerike28.08.13
-----60--------------------
24,68Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.001Osterøy, Karusellstevne 106.05.13
24,63August Hjeltnes, Ulvik IL002Ulvik, Seriestevne04.09.13
24,56Jon Hårstadhaugen, Gausdal FIK18.12.0011Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,43Simen Heggheim Mannsverk, Jotun IL005Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
24,41Fabian Berget Lindblad, Ørje IL18.07.007Lillestrøm, Norsk Spydgalla 201307.07.13
24,39Adrian Pedersen, Målselv IL16.06.002Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
24,25Oscar Skårnes, Halden IL002Halden, Treningsstevne14.05.13
24,00Aslak Uula Niittyvuopio, IL Nordlys008Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
23,81Petter Holmsen, Stovnerkameratene12.05.008Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
23,41Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.009Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
-----70--------------------
22,82Gøran Lian Mildes, Blåmann IL10.04.003Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
22,58Joakim Sakariassen Flatmo, Elnesvågen IL13.06.002Molde, KM08.06.13
22,24Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.002Fredrikstad, Knatterudfjellet lekene 201304.05.13
22,13Mika Bohinen, Vadsø TIF27.05.0010Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
21,94Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.003Larvik, Bøkeskoglekene 201325.08.13
21,94Marcus Conesa, Kopervik IL002Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
21,91Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.002Skien, Herkuleslekene01.06.13
21,85Vebjørn Holmslet Astad, Finnøy IL29.06.003Karmøy, Mailekene 201319.05.13
21,62Sivert Vestad-Siri, IL Pioner06.08.0011Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
21,42Sondre K. Aspelund, IL Staal07.05.002Sandnes, Høstlekene21.09.13
-----80--------------------
21,36Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.002Porsgrunn, Treningsstevne18.09.13
21,32Markus Limstrand, SMIL Engavågen23.11.001Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
21,30Mikael Lien, Ringerike Friidrettsklubb17.03.004Geithus, Furumolekene 201314.09.13
21,27Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.009Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
21,16Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.009Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
21,08Einar Østnor, Lierne IL29.04.002Namdalseid, Eideleikan 201318.08.13
20,96Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.003Fana, Karusellstevne 618.09.13
20,87Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag13.08.004Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13
20,86Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
20,81Heljar Reithe Lunde, Røyken UIL11.08.005Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
-----90--------------------
20,05Stian Rykkje, Stord IL10.11.001Leirvik, Seriestemne23.09.13
19,96Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.003 (G-11)Stange, Spydgalla sesongavslutning28.09.13
19,93Sander Bruland, Laksevåg TIL18.07.001Bergen/La, Seriestevne15.05.13
19,91Lukas Helland, Stord IL30.06.002Leirvik, Seriestemne23.09.13
19,78Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.0014Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
19,08Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.0015Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
19,04Steinar Bø, Strindheim IL003Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
18,92Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.004Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
18,72Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.006Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
18,15Brage Bakke Risan, Trondheim Friidrett19.08.005Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
-----100--------------------
18,15Mikael Johannessen, Søgne IL17.01.001Søgne, Klubbmesterskap10.09.13
17,79Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.005Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
17,61Lucas Wahl Larsen, Trondheim Friidrett006Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
17,50Jonas Inderberg, Beitstad IL001Beitstad, Klubbmesterskap/Innherredskarusell 201330.08.13
17,37Sondre Lie, FIK Orion13.09.001Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
17,36Tormod Halfdansen-Aspen, Nesodden IF01.01.002Nesodden, Spydstevne13.10.13
17,33Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.001Jessheim, Åpent stevne30.05.13
17,30Kristoffer Frøysland, Søgne IL28.09.002Søgne, Klubbmesterskap10.09.13
17,17Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003Halden, Treningsstevne14.05.13
17,06Fredrik Sundt-Hansen, Idrettslaget Skjalg006Karmøy, Mailekene 201319.05.13
-----110--------------------
17,06Håvard Wetteland, Bryne FIK001Bryne, Åpent Klubbmesterskap11.09.13
16,96Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.002Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
16,96Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.003Fana, Kaststevne01.10.13
16,93Simen Andersen, Bremnes IL18.12.002Bømlo, Seriestemne19.09.13
16,71Christopher Bird, Ulvik IL26.05.003Ulvik, Seriestevne04.09.13
16,67Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.0010Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
16,53Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.005Bø, Dnb-karusellen Telemark stemne 224.04.13
16,04Petter Grinde, Florø Turn og IF19.04.0017Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
15,85Håvard Haugland, Bryne FIK002Bryne, Åpent Klubbmesterskap11.09.13
15,48Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.002Greveskogen, Seriestevne12.10.13
-----120--------------------
15,20Vebjørn Rolfstad, Sigdal FIK12.09.005Geithus, Furumolekene 201314.09.13
14,90Andre Jensen Ryland, IL Gneist23.09.004Fana, Kaststevne01.10.13
14,62Tron Olav B Kleppa, Frøyland IL25.02.002Lye, TKS-Jærcup30.05.13
13,92Einar R Hildonen, Idrettslaget Skjalg007Karmøy, Mailekene 201319.05.13
13,60Thomas Blücher, IL Gneist05.09.005Fana, Kaststevne01.10.13
13,50Gjermund Eide Bratberg, Beitstad IL23.03.002Beitstad, Klubbmesterskap/Innherredskarusell 201330.08.13
12,95Øystein Stautland, Stord IL07.04.003Leirvik, Seriestemne23.09.13
12,92Ole Morten Gjerdbakken, Gausdal FIK003Gausdal, Treningsstevne27.05.13
12,71Sander Mathisen, Rena IL Friidrett07.08.002Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
12,09Ola Kalheim, Bryne FIK003Bryne, Åpent Klubbmesterskap11.09.13
-----130--------------------
12,02Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001Haugesund, Avslutningsuken26.09.13
11,50Thomas M. Nilsen, Laksevåg TIL002Bergen/La, Seriestevne15.05.13
11,49Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.0012Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
11,27Sondre Trodahl, Idrettslaget Skjalg19.12.008Karmøy, Mailekene 201319.05.13
10,80Espen Eiklid Bratberg, Beitstad IL11.10.003Beitstad, Klubbmesterskap/Innherredskarusell 201330.08.13
10,33William Gustafsson, IK Hind11.08.001Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser22.06.13
10,24Anders Løff, IL Sandvin001Sande, Treningsstevne18.09.13
10,14Oskar Høiem Brasethvik, Trondheim Friidrett007Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
9,75Andreas Christiansen, IF Eiker-Kvikk22.11.001Hokksund, Treningsstevne19.09.13
8,62Sigurd Hellen Habbestad, Bremnes IL25.09.003Bømlo, Seriestemne19.09.13
-----140--------------------
5,99Sivert Espeland Husebø, Sauda IL01.05.009Karmøy, Mailekene 201319.05.13
5,54Petter Myhr, FIK Orion05.03.003Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
0,90Eirik Neteland, FIL Aks-7718.11.001Strandebarm, Seriestemne20.05.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,21Fabio Mattioli Bjerg (DEN), Lambertseter IF18.02.002Jessheim, PEAB-lekene01.09.13

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,01Vetle Watne Solaas, Holum IL27.12.001Lyngdal, Treningsstevne13.08.13

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,45Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.0014 (G-14)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201306.07.13
26,13Sivert Huse Fragått, Sigdal FIK02.06.001 (G-14)Hønefoss, Sparebank1-lekene01.06.13
20,94Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.001Leikvang, Hovdingrulett 523.09.13
16,92Morten Nilsen Alkholt, Turn & IL Hovding15.11.002Leikvang, Hovdingrulett 523.09.13
16,34Morten Alkholt Nilsen, Turn & IL Hovding15.11.002Leikvang, Hovdingrulett 223.05.13
15,58Max Bennewitz, Turn & IL Hovding003Leikvang, Hovdingrulett 523.09.13
13,48Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001Bodø, Kretsstevne28.08.13

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
66,88Fabian Filip Rimestad, Bergens Turnforening13.01.001Lillestrøm, Norsk Spydgalla 201307.07.13
56,59Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
55,38Mikael Johannes Grefstad Frøynes, Sem IF15.03.003Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
55,16Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.004Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
54,42Petter Holmsen, Stovnerkameratene12.05.005Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
54,21Sander Skjolde Kveen, Ski IL Friidrett29.02.001Ski, Lagseriestevne29.05.13
54,20Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.006Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
53,60Petter Eriksen, Vaaler IF002Lillestrøm, Norsk Spydgalla 201307.07.13
53,47Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.001Drammen, Avslutningsstevne 201321.09.13
51,52Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Oslo/NIH, Oslomesterskap i liten ball28.05.13
-----10--------------------
50,07Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.004Lillestrøm, Norsk Spydgalla 201307.07.13
47,84Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.008Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
47,59Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.009Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
47,38Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.0010Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
46,57Marius Kolstad, Aurskog/Høland Friidrettslag001Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
46,42Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
46,34Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.001Osterøy, Seriestevne24.04.13
46,23Jakob Jeilen, Eidanger Idrettslag13.08.0011Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
46,20Petter Nerjordet, Gausdal FIK001Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
46,18Sebastian Aasland Rognlien, Eidanger Idrettslag11.02.0012Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
-----20--------------------
45,69Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Fana, Karabinlekene 201310.05.13
45,45Olav Sivertsen Mønstre, Fana IL05.01.002Fana, Karabinlekene 201310.05.13
45,12Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.0013Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
44,90Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.002Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
44,50Sivert Huse Fragått, Sigdal FIK02.06.001Drammen, Åpningsstevne09.05.13
43,60Benjamin Kwame Reiersen, Aurskog/Høland Friidrettslag24.06.002Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
43,35Simen Heggheim Mannsverk, Jotun IL0014Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
43,19Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.005Lillestrøm, Norsk Spydgalla 201307.07.13
42,35John Olav Henriksen, Jægervatnet IL001Lenangen, Seriestevne10.06.13
42,24Oscar Nysten, Bremnes IL17.04.001Bømlo, Seriestemne19.09.13
-----30--------------------
40,79Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.003Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
40,52Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.002Hønefoss, Treningsstevne10.06.13
39,91Magnus Polsrød, Herkules Friidrett14.02.0015Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
38,11Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.003Oslo/NIH, Oslomesterskap i liten ball28.05.13
37,65Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.001Årnes, Kretsstevne15.05.13
37,58Iver Kalstad, Gausdal FIK22.01.002Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
37,31Christian Arnesen, Lambertseter IF19.10.0016Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
37,28Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.003Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
37,13Marcus Midtenget, Gausdal FIK20.02.004Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
36,47Sondre Moen, Urædd Friidrett05.07.0017Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
-----40--------------------
36,01Hans Kleiven, Gausdal FIK005Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
35,85Fredrik Svendsen, Aurskog/Høland Friidrettslag003Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
35,63Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.0018Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
35,42Fabian Berget Lindblad, Ørje IL18.07.007Lillestrøm, Norsk Spydgalla 201307.07.13
35,40Peter Heggelund, Nesodden IF14.07.002Ski, Lagseriestevne29.05.13
34,2Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.001Leikvang, Hovdingrulett 223.05.13
34,14Jon Hårstadhaugen, Gausdal FIK18.12.006Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
33,88Aleksander Martinsen, Aurskog/Høland Friidrettslag004Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
33,80Cornelius Grini, Nesodden IF02.11.003Ski, Lagseriestevne29.05.13
32,70Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.003Fana, Karabinlekene 201310.05.13
-----50--------------------
32,45Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.001Ravnanger, Karusellstevne 108.05.13
32,44Martin Frogner, Aurskog/Høland Friidrettslag005Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
32,40Mikael Lien, Ringerike Friidrettsklubb17.03.001Hønefoss, Treningsstevne16.09.13
31,86Simen Granvold, Gjøvik FIK16.05.007Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
31,05Simen Andersen, Bremnes IL18.12.002Bømlo, Seriestemne19.09.13
31,01Alex Phil, Aurskog/Høland Friidrettslag12.08.006Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
30,88Sigurd Hellen Habbestad, Bremnes IL25.09.003Bømlo, Seriestemne19.09.13
29,19Petter Myhr, FIK Orion05.03.008Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
28,70Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.004Ski, Lagseriestevne29.05.13
28,68Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.009Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
-----60--------------------
27,20Jon Johansen, Jægervatnet IL002Lenangen, Seriestevne10.06.13
27,19Magnus Slorafoss, Aurskog/Høland Friidrettslag007Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
26,98Eirik Kongtorp, Aurskog/Høland Friidrettslag008Bjørkelangen, Lageseriestevne 107.05.13
25,12Anders Molvik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.004Fana, Karabinlekene 201310.05.13
22,83Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.0019Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
22,45Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.002Drammen, Åpningsstevne09.05.13
20,44Max Bakke Seymour, Idrettslaget Skjalg001Stavanger, Skjalgstevne 420.06.13
19,43Fredrik Skaflestad, Norna-Salhus IL04.10.005Fana, Karabinlekene 201310.05.13
18,90Audun Willy Haugen, Jægervatnet IL003Lenangen, Seriestevne10.06.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,26Fabio Mattioli Bjerg (DEN), Lambertseter IF18.02.007Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13

Slengball 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,83Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Asker, Kast-mangekamp29.09.13
26,27Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001Halden, Treningsstevne13.10.13
21,20Mikael Lien, Ringerike Friidrettsklubb17.03.002Asker, Kast-mangekamp29.09.13

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05Ruben de Jong, FIL Aks-7719.04.001Bergen, Kastkarusell 1010.09.13
7,25Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.001Bergen, Kastkarusell 227.04.13
5,32Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.001Greveskogen, Seriestevne12.10.13

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Slengball)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4164Simen Sebastian Hansen, Ås IL
34,45-11,19-33,90-31,26-33,83
30.04.001Asker, Kast-mangekamp29.09.13
1178Mikael Lien, Ringerike Friidrettsklubb
16,07-6,08-15,08-19,04-21,20
17.03.002Asker, Kast-mangekamp29.09.13

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1522Karsten Andre Karlsen, Fana IL
Slegge3,0kg119cm:19,35(442)-6,79(356)-25,91(495)-18,94(137)-4,59(92)
04.04.001Bergen, Kastkarusell 227.04.13

Gutter 14

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,08(+0,8)Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.991Leikvang, Hovdingrulett 310.06.13
6,31(+0,0)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Leikvang, Hovdingrulett 415.08.13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53(+0,4)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h1Fana, Framolekene 201301.06.13
7,63(+1,4)Abdurazak Sharif, Moss IL25.01.991-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
7,64(-1,2)Morten Endresen, Haugesund IL06.02.992-fi Karmøy, Mailekene 201319.05.13
7,66(+1,9)Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.991-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
7,66(-0,6)Halvor Hovstad, Grimstad Ungdomsskole991Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
7,79(+1,9)Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.992-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
7,80(+1,9)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.993-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
7,83(+0,7)Joshua Jaunsen, Bøler IF06.02.991-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
7,84(-0,6)Vegard Somdal, Grimstad Ungdomsskole992Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
7,84(+0,1)Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.991-h1Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
-----10--------------------
7,85(+1,9)Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.992-fi Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
7,86(+0,0)Torbjørn Oppigard, Eikesdal IL17.01.991-fi Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
7,90(+0,0)Andreas Lønvik Øwre, Ytterøy IL19.04.991Steinkjer, TA-sprinten 201317.08.13
7,91(+1,9)Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.993-fi Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
7,93(+0,1)Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.994-fi Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
7,95(+1,7)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h3Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
7,95(+1,9)Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.995-fi Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
7,97(-0,7)Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.992Lillehammer, GD-lekene21.09.13
7,97(-0,4)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.991-fi Byrkjelo, KM 201328.09.13
7,98(+1,6)Isak Suhr, Halden IL05.01.992-h5Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
-----20--------------------
7,98(-0,9)Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.991-h2Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
7,99(+1,9)Alexander Eric Burlin, Ski IL Friidrett25.03.993-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,00(+1,4)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
8,00(+1,9)Karl Josef Georgsen, IL i BUL30.01.996-fi Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,01(+1,9)Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.995-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,03(+0,7)Glenn Andre Aarbakke, Osterøy IL17.09.991-h2Fana, Framolekene 201301.06.13
8,08(+0,4)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.993-h3Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
8,09(+2,0)Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.991-h2Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
8,09(+0,6)Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.991Grimstad, KM30.05.13
8,14(+1,7)Benjamin Fjellhøy Arntsen, IL Tyrving04.09.994-h2Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
-----30--------------------
8,15(-1,2)Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.993Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
8,15(-0,9)Martin B. Hasselvold, Fjellørnen IL30.01.992-h2Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
8,16(-0,4)Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.991Bækkelaget, Kretsstevne30.05.13
8,16(+0,7)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h2Fana, Framolekene 201301.06.13
8,17(+1,5)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
8,18(-1,1)Harald Håvik, Bremnes IL11.02.992-h3Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
8,19(+0,0)Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.992Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
8,19(+1,0)Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
8,24(+1,4)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.992Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
8,24(+1,1)Iver Koppen, IK Hind21.04.994-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
-----40--------------------
8,28(+0,3)Anders Olav Hoff Husøy, IL Sandvin25.11.992-h1Drammen, Åpningsstevne09.05.13
8,29(+1,9)Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.992-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,30(ok)Markus Nordgård Fossland, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.992Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.05.13
8,31(-0,9)Torkjel Nese, IK Hind28.03.993-h2Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
8,32(-1,2)Eskild Haugland Båsen, Haugesund IL30.03.993-fi Karmøy, Mailekene 201319.05.13
8,35(+0,3)Joacim Andresen Jota, Raumnes & Årnes IL08.05.993-h1Drammen, Åpningsstevne09.05.13
8,35(+0,7)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993-h2Fana, Framolekene 201301.06.13
8,35(+0,1)Sander Håve, Hegra IL993-h1Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
8,36(+0,3)Knut Haakon Stenerud, Åndalsnes IF04.04.991Ørsta, Ørstaleikane24.08.13
8,38(+1,9)Ole Garsjø, Askim IF19.12.997-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
-----50--------------------
8,38(+1,7)Tobias Osvik, Moss IL12.09.996-h2Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,39(+0,0)Andreas Kaldal, Namdalseid23.01.992Steinkjer, TA-sprinten 201317.08.13
8,40(-2,1)Ole Morten Jørgenvåg, Tønsberg Friidrettsklubb23.05.992Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
8,40(+0,0)Rafael Gildestad, Olden IL06.12.995-h2Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
8,40(+1,0)Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.992-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
8,41(+1,0)Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.993-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
8,44(-1,6)Adrian Brenne, Herkules Friidrett15.07.991Skien, Herkuleslekene01.06.13
8,44(+0,4)Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.994-h3Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
8,47(+2,0)Dawt Bik Sang Zathang, Sørild FIK22.04.993-h2Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
8,47(+1,5)Mathias Melheim, Olden IL01.03.992Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
-----60--------------------
8,48(+0,3)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.992Ørsta, Ørstaleikane24.08.13
8,48(+0,8)Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.991-h1Trondheim, Sparebank1-Stevne28.08.13
8,49(+1,7)Bendik Bull-Hansen, Larvik Turn & IF03.03.995-h3Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,49(+1,7)Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.997-h2Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,49(-0,7)Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.993Lillehammer, GD-lekene21.09.13
8,50(+0,4)Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.993-h3Karmøy, Mailekene 201319.05.13
8,50(-0,6)Marius Halaas, Sørild FIK993Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
8,50(+1,4)Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.994-h1Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,50(+1,4)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.995-h1Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,53(+0,0)Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.992Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
-----70--------------------
8,53(+0,4)Vidar Ulset, Straumsnes IL22.10.995-h3Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
8,55(+1,6)Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.996-h5Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,56(+0,3)Håvard Navelsaker, Hornindal IL28.09.994Ørsta, Ørstaleikane24.08.13
8,56(+1,3)Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.991-h2Brandbu, Avancia Cup 411.09.13
8,57(+0,0)Sverre André Enge, IL Norodd08.06.996-h2Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
8,59(-0,3)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.993Leikvang, Hovdingleikane04.05.13
8,59(-1,0)Jonathan Vallestad Årskaug, Viksdalen IL14.01.994-h4Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
8,60(-0,9)Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.996-h2Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
8,61(+1,0)Axel Andreassen, Oppegård IL11.04.994-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
8,62(+0,0)Herman Sigstad Moen, Løten Friidrett07.09.993Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
-----80--------------------
8,62(-1,0)Mads Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.991Hønefoss, Treningsstevne10.06.13
8,64(+1,4)Even Haug, Sørild FIK25.04.994-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
8,65(-0,2)Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.991Brandbu, Avancia Cup 328.08.13
8,65(+1,7)Torstein Eliassen, Moss IL12.05.997-h3Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,65(-0,3)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993-h2Byrkjelo, KM 201328.09.13
8,66(ok)Øystein Kvilhaugsvik, Idrettslaget Skjalg15.01.993-h2Karmøy, Mailekene 201319.05.13
8,66(+1,9)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.998-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,67(+1,4)Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.992Hokksund, Maxbolekene20.05.13
8,67(+0,3)Torstein Åndal, Åndalsnes IF26.02.996Ørsta, Ørstaleikane24.08.13
8,67(-0,2)Viktor Henriksen, Raufoss Idrettslag Friidrett09.12.992Brandbu, Avancia Cup 328.08.13
-----90--------------------
8,68(+1,9)Johannes Ulvan, IL Nidelv16.06.995-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,71(+0,8)Samuel Børsheim, Strandebarm IL06.02.991Strandebarm, Seriestemne20.05.13
8,72(+1,1)Vetle Storvik, Nittedal IL04.10.991Lillestrøm, Lagseriestevne 3 Romerike28.08.13
8,74(+0,7)Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.992Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
8,75(-2,1)Kanisorn Yasri, Herkules Friidrett17.06.991Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
8,77(+1,4)Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.997-h1Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
8,78(+1,0)Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.992Larvik, Åpningsstevne 201315.05.13
8,79(+0,4)Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.992-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
8,79(+0,7)Martin Skage, Haugesund IL30.04.995-h2Fana, Framolekene 201301.06.13
8,82(+1,4)Tomas Marløv, IF Hellas23.08.993Hokksund, Maxbolekene20.05.13
-----100--------------------
8,89(+0,3)Herman Aurdal, Sykkylven IL22.02.997Ørsta, Ørstaleikane24.08.13
8,93(-1,6)Espen Karlsen, Lørenskog Friidrettslag06.08.993Skien, Herkuleslekene01.06.13
8,93(+0,0)Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.991Søgne, Søgnelekene 201314.09.13
8,95(+0,4)Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.995-h3Karmøy, Mailekene 201319.05.13
8,97(+1,2)Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.996-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,98(-1,0)Marc Christian Legayada Berntsen, Lillesand IL29.12.995-h4Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
8,99(+0,0)Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.992Søgne, Søgnelekene 201314.09.13
8,99(-0,3)Anders Magnus Walaker, Syril IL14.10.995-h2Byrkjelo, KM 201328.09.13
8,99(+0,0)Thomas Tonning, Olden IL16.04.995-h1Byrkjelo, KM 201328.09.13
9,01(+1,9)Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.997-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
-----110--------------------
9,03(+1,0)Brage Nygaard, Florø Turn og IF29.10.991Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13
9,09(-1,5)Sjur Hirth, Bergens Turnforening993Fana, Stor-KM 201308.06.13
9,12(+0,1)Christopher Nygård, Rustad IL30.12.994Lambertseter, Avslutningsstevne26.09.13
9,13(+0,7)Amund Strømsnes, IL i BUL14.12.996Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
9,14(+0,3)Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.995-h1Drammen, Åpningsstevne09.05.13
9,15(+0,5)Adrian Juvland, Herkules Friidrett04.10.993Bø, Dnb-karusellen Telemark stemne 224.04.13
9,19(+1,6)Haavard Aurstad, Nordre Eidsvoll IL17.04.995 (G-13/14)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
9,19(-0,1)Sondre Skjerven, Vik IL991Voss, Seriestemne04.09.13
9,20(-2,1)Fredrik Haraldsen Sverre, IL Sandvin11.02.994Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
9,21(+0,4)Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.994-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
-----120--------------------
9,24(+1,6)Osmund Kvalevåg Øversjøen, IL Tyrving19.11.998-h5Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,27(+1,2)Espen Sales, IL Tyrving11.02.997-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,28(-0,9)Herman Ingebrethsen, Sandnes IL18.09.996-h1Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
9,28(+0,3)Matias Nore, Laksevåg TIL22.02.991-h4Bergen/La, Seriestevne30.09.13
9,29(-1,1)Peder Haugedal, Mandal & Halse IL23.06.994-h3Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
9,32(+0,3)Herman Borring Valset, IF Sturla21.05.996-h1Drammen, Åpningsstevne09.05.13
9,34(+0,9)Jørgen Karlsen, IL Fenring30.03.994-h2Ravnanger, Karusellstevne 108.05.13
9,34(+0,4)Håkon Guddingsmo, Sola FIK01.11.995-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
9,39(+0,6)Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.993-h1Lillestrøm, KM Akershus 10-1408.06.13
9,45(+1,0)Eskil Norum-Torgersen, Ås IL10.11.995-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
-----130--------------------
9,46(-0,2)Mathias Tverrbekkmo, Raufoss Idrettslag Friidrett25.03.993Gjøvik, Totenlekene25.05.13
9,47(-2,0)Vilhelm Assersen, Egersunds IK09.11.991Egersund, Treningsstevne02.05.13
9,51(+0,0)Martin Wester Hagen, Gjøvik FIK28.06.995Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
9,52(+0,0)Raymond Kopperstad, Verdal Friidrettsklubb17.01.994Steinkjer, TA-sprinten 201317.08.13
9,53(+1,4)Jonas Aasland, Sandefjord Turn & IF08.02.994Hokksund, Maxbolekene20.05.13
9,55(+0,4)Fredrik Vaage Haagensen, Idrettslaget Skjalg31.08.996-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
9,55(+1,7)Jørgen Dale, Asker Sk. Friidrett28.02.992-h1Asker, Askerlekene 201302.06.13
9,65(+0,9)Robert Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.993Geithus, Furumolekene 201315.09.13
9,69(+1,0)Oliver Johan Ankersen, Larvik Turn & IF09.09.993Larvik, Åpningsstevne 201315.05.13
9,70(+1,0)Lars Flesche Hellenes, Larvik Turn & IF29.08.994Larvik, Åpningsstevne 201315.05.13
-----140--------------------
9,73(+1,4)Niels Arne Sælid, Ringerike Friidrettsklubb21.05.995Hokksund, Maxbolekene20.05.13
9,75(-1,1)Andreas Bjørkmann, Alta IF11.08.991Alta, Åpningstevne26.05.13
9,78(-1,7)Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.992Strandebarm, Seriestemne10.06.13
9,80(-1,6)Sander Langeland Øverbø, Herkules Friidrett07.07.995Skien, Herkuleslekene01.06.13
9,92(-1,6)Kristian Bull Melsom, Herkules Friidrett03.06.996Skien, Herkuleslekene01.06.13
9,99(+0,7)Erik Bloch, Stord IL23.12.995-h2Fana, Framolekene 201301.06.13
10,15(ok)Johannes Eggereide, Bergens Turnforening08.10.995-h2Karmøy, Mailekene 201319.05.13
10,15(-1,1)Sondre Schlottmann Lisø, Alta IF07.02.992Alta, Åpningstevne26.05.13
10,16(+0,0)Marius Pettersen, Laksevåg TIL994-h3Bergen/La, Seriestevne19.06.13
10,17(+1,2)Simon Holme, Hyen IL18.07.991Gloppen, Seriestemne25.08.13
-----150--------------------
10,22(-1,6)Paul Kasper Nesset, Lørenskog Friidrettslag30.06.998Skien, Herkuleslekene01.06.13
10,65(-1,1)Oskar André Ordemann Olsen, Alta IF07.08.993Alta, Åpningstevne26.05.13
10,71(-0,2)Marius Viken Vesterås, Gjøvik FIK10.10.995Gjøvik, Totenlekene25.05.13
11,73(+1,2)Joar Heimsæter, Hyen IL19.10.992Gloppen, Seriestemne25.08.13
12,47(-0,9)Aksel Søraunet, Havørn IL04.11.992Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,79(+1,0)Mindaugas Kumstys (LTU), Skogsvåg IL06.07.992-h1Fana, Karabinlekene 201310.05.13
8,04(+0,7)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
8,40(+1,8)Myron Weinberg (GER), Mandal & Halse IL09.12.991-h1Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
8,90(+0,0)Ilya Daroshka (BLR), Snåsa IL20.06.993Steinkjer, TA-sprinten 201317.08.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,8(+1,8)Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991Bømlo, Seriestemne06.06.13
7,9(-1,7)John Henry Hartmann, Aurskog/Høland Friidrettslag26.06.991Nittedal, Lagseriestevne11.06.13
7,9(-0,3)Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991Namsos, NA-karusell13.06.13
8,0(-0,3)Andreas Kaldal, Namdalseid23.01.992Namsos, NA-karusell13.06.13
8,1(+1,1)Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.991Rana, Ranalekene01.06.13
8,3(-0,5)Joacim Andresen Jota, Raumnes & Årnes IL08.05.991Årnes, Kretsstevne18.09.13
8,3(ok)Mathias Guddal, Rosendal Turnlag991Uskedalen, Seriestevne22.09.13
8,5(ok)Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.992Vik, Kretsstevne23.05.13
8,5(ok)Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.992Vik, Kretsstevne23.05.13
8,5(+0,0)Samuel Børsheim, Strandebarm IL06.02.991Strandebarm, Seriestemne16.09.13
-----10--------------------
8,6(+0,0)Espen Olaussen, Sømna IL13.09.991Vik, Kretsstevne04.07.13
8,6(+1,0)Johan Warholm, Sømna IL01.05.991Vik, Kretsstevne05.09.13
8,6(ok)Jarand Naterstad, Rosendal Turnlag22.04.992Uskedalen, Seriestevne22.09.13
8,7(+0,9)Tore Eimhjellen, Hyen IL991Gloppen, Seriestemne 518.09.13
8,8(+0,0)Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.992Strandebarm, Seriestemne16.09.13
8,9(+0,1)Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.991Søgne, Klubbmesterskap10.09.13
8,9(-0,5)Erlend Ødegaard, Raumnes & Årnes IL23.08.992Årnes, Kretsstevne18.09.13
8,9(-1,0)Daniel Vangen, Snøgg Friidrett08.10.991Notodden, Notoddenmesterskap i friidrett28.09.13
9,1(+0,0)Erlend Skyberg Lie, Veldre Friidrett05.07.991Brumunddal, Treningsstevne29.08.13
9,1(ok)Eivind Raudstein Tofte, Herøysund Idrettslag07.01.993Uskedalen, Seriestevne22.09.13
-----20--------------------
10,0(-1,7)William Jarbeaux, Nittedal IL992Nittedal, Lagseriestevne11.06.13
10,1(ok)Håkon Wingereid, Hof IL991Vik, Kretsstevne25.07.13
10,6(+1,2)Daniel Økland, Bremnes IL991Bømlo, Seriestemne25.04.13
10,7(-3,0)Henrik Fyhri Gustavsen, Raumnes & Årnes IL16.02.991Årnes, Kretsstevne15.05.13
10,8(-3,0)Andreas Øverheim, Raumnes & Årnes IL13.08.992Årnes, Kretsstevne15.05.13
11,3(+0,4)Hilmar Sætre, Bremnes IL15.02.992Bømlo, Seriestemne25.04.13
11,5(+0,9)Joar Heimsæter, Hyen IL19.10.992Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63(+3,7)Morten Endresen, Haugesund IL06.02.991-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
7,78(+4,4)Torbjørn Oppigard, Eresfjord IL17.01.991Molde, KM08.06.13
7,79(+2,9)Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.991Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
7,80(+2,9)Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.992Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
7,97(+3,4)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991Nadderud, Lagserie/kretsstevne27.08.13
8,05(+3,7)Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.992-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,08(+3,4)Hans Fürst Mustad, IL Tyrving28.05.992Nadderud, Lagserie/kretsstevne27.08.13
8,09(+3,4)Benjamin Fjellhøy Arntsen, IL Tyrving04.09.993Nadderud, Lagserie/kretsstevne27.08.13
8,11(+3,7)Joacim Andresen Jota, Raumnes & Årnes IL08.05.994-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,14(+4,4)Simon Grimstad, Hareid IL08.02.992Molde, KM08.06.13
8,17(+3,2)Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.994-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,25(+3,2)Myron Weinberg (GER), Mandal & Halse IL09.12.995-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,26(+4,4)Knut Haakon Stenerud, Åndalsnes IF04.04.993Molde, KM08.06.13
8,26(+3,2)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.996-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,30(+4,4)Sverre André Enge, IL Norodd08.06.994Molde, KM08.06.13
8,32(+3,4)Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.994Nadderud, Lagserie/kretsstevne27.08.13
8,36(+3,7)Axel Andreassen, Oppegård IL11.04.996-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,42(+3,7)Øystein Kvilhaugsvik, Idrettslaget Skjalg15.01.991Stavanger, Skjalgstevne 223.05.13
8,54(+3,7)Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.998-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,61(+3,2)Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.997-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
8,62(+2,7)Andreas Flåten Børve, Ullensaker/Kisa IL29.05.992 (G-13/14)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
8,72(+4,5)Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.992Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
8,9(+3,3)Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.992Ski, Lagseriestevne29.05.13
8,92(+4,5)Peder Hageland, Mandal & Halse IL993Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
8,99(+2,7)Ole Kristian Solberg, Nittedal IL22.01.993 (G-13/14)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
9,2(+2,4)David Valde, Bremnes IL02.03.991Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestemne31.08.13
9,26(+3,2)Øyvind Tvedt, IL Tyrving19.10.998-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,28(+2,1)Sebastian Muggerud, Verdal Friidrettsklubb994Steinkjer, Åpningsstevne 201315.05.13
9,37(+2,1)Raymond Kopperstad, Verdal Friidrettsklubb17.01.995Steinkjer, Åpningsstevne 201315.05.13
9,7(+3,3)Trym Vigdissønn Brodal, Oppegård IL09.02.993Ski, Lagseriestevne29.05.13
9,70(+4,5)Gustav Eikaas, Mandal & Halse IL995Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
10,11(+2,7)Henrik Fyhri Gustavsen, Raumnes & Årnes IL16.02.998 (G-13/14)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
10,72(+2,1)Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.993-h6Leirvik, Seriestemne08.05.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.991-h1Narvik, Narviklekene 201315.06.13
8,30Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.992-h1Narvik, Narviklekene 201315.06.13
8,35Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.991-h1Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
8,49Athiwat Nilsen (THA), Sortland Friidrettsklubb03.04.993-h1Narvik, Narviklekene 201315.06.13
8,64Terence Leftwich, Haugen IL993-h1Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
8,83Brage Nygaard, Florø Turn og IF29.10.995-h1Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
9,0Sindre Sjaastad, Hegra IL992Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
9,3Hågen Husbyn, Hegra IL993Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
9,3Gøran Børseth, Hegra IL993Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
9,4Jørgen Fornes, Hegra IL17.01.996Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
9,5Håvard Bjørgen, Hegra IL997Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
9,6Jonas Wedul, Hegra IL998Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
9,9Andreas Østerås, Hegra IL18.07.999Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
9,9Ørjan Haugen, Hegra IL999Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
11,67(+2,9)Konrad Høyer Madsen, Sortland Friidrettsklubb994Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,47(-0,6)Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.991Osterøy, Karusellstevne 301.07.13
10,93(+0,3)Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991Kongsvinger, Mangekampstevne11.09.13
10,96(+1,6)Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.991Leikvang, Hovdingrulett 310.06.13
11,20(+0,0)Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.991Ski, Kretsstevne21.08.13
11,70(-1,3)Viktor Henriksen, Raufoss Idrettslag Friidrett09.12.991-h2 (G-13)Brandbu, Avancia Cup 226.06.13
13,52(-1,0)Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991-h1Leirvik, Seriestemne16.09.13

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,2Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.991Løten, Treningsstevne14.09.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,65(+0,9)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
11,85(+1,2)Abdurazak Sharif, Moss IL25.01.991-h1Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
12,15(-0,1)Morten Endresen, Haugesund IL06.02.991Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
12,27(+1,6)Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.991-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,30(+1,4)Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.991Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
12,45(+0,0)Vegard Somdal, Grimstad Ungdomsskole991Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
12,55(+1,2)Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.992-h1Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
12,62(+1,6)Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.993-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,62(+0,6)Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.991Lillehammer, GD-lekene22.09.13
12,65(-3,2)Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.991 (G-15)Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
-----10--------------------
12,66(+1,4)Martin B. Hasselvold, Fjellørnen IL30.01.992Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
12,67(+0,6)Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.992Lillehammer, GD-lekene22.09.13
12,69(+1,6)Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.994-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,69(+0,9)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.993-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
12,70(-1,7)Joshua Jaunsen, Bøler IF06.02.991-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
12,70(-0,3)Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.991Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
12,72(+1,2)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.993-h1Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
12,77(-0,3)Glenn Andre Aarbakke, Osterøy IL17.09.992Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
12,78(+1,1)Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991Harstad, Seriestevne24.08.13
12,79(-0,2)Alexander Eric Burlin, Ski IL Friidrett25.03.992-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
-----20--------------------
12,89(-2,9)Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.991Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
12,90(-2,6)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
13,04(+1,6)Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.995-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
13,04(+0,0)Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.992Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
13,05(+1,6)Tobias Osvik, Moss IL12.09.996-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
13,12(+1,8)Adrian Brenne, Herkules Friidrett15.07.991Porsgrunn, Nasjonalt Stevne14.08.13
13,14(+1,6)Hågen Meldal, Vinstra IL12.10.997-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
13,14(+0,9)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.994-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
13,15(-0,6)Markus Nordgård Fossland, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.992Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
13,20(-2,0)Isak Suhr, Halden IL05.01.992Halden, Treningsstevne14.05.13
-----30--------------------
13,23(-0,1)Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.992Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
13,32(+1,3)Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.993Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
13,33(-2,9)Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.992Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
13,37(-2,9)Iver Koppen, IK Hind21.04.993Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
13,38(-1,7)Joacim Andresen Jota, Raumnes & Årnes IL08.05.994-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
13,38(-2,0)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991Nittedal, Åpningsstevne/Åpent Klubbmesterskap14.09.13
13,39(+1,4)Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.991Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.13
13,39(+1,6)Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.998-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
13,40(+0,1)Herman Hovland, IL Gneist17.04.995Fana, Framolekene 201302.06.13
13,40(-0,9)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
-----40--------------------
13,40(+1,2)Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.994-h1Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
13,43(+0,4)Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.993Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland08.06.13
13,50(+1,1)Oliver Finden, Sortland Friidrettsklubb12.09.992Harstad, Seriestevne24.08.13
13,54(+0,2)Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.992Stange, Regionmesterskap og regionleker21.08.13
13,62(-2,9)Torkjel Nese, IK Hind28.03.995Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
13,64(+0,0)Marius Halaas, Sørild FIK993Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
13,66(+1,4)Johannes Ulvan, IL Nidelv16.06.994Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
13,69(+1,2)Samuel Børsheim, Strandebarm IL06.02.991Strandebarm, Seriestemne26.08.13
13,78(+0,3)Tomas Marløv, IF Hellas23.08.991-h1Drammen, Avslutningsstevne 201321.09.13
13,81(+0,1)Håvard Navelsaker, Hornindal IL28.09.997Fana, Framolekene 201302.06.13
-----50--------------------
13,82(+0,2)Torstein Eliassen, Moss IL12.05.994Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
13,84(+0,0)Mads Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.991Hønefoss, Jubileumsstevne25.08.13
13,87(+0,6)Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.993Lillehammer, GD-lekene22.09.13
13,89(-0,3)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.994Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
13,90(-0,1)Martin Skage, Haugesund IL30.04.993Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
13,91(-1,6)Ole Garsjø, Askim IF19.12.997-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
13,92(+0,5)Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.994-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
13,96(+1,1)Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.992Porsgrunn, DNB karusell stevne 528.08.13
13,97(+0,2)Axel Andreassen, Oppegård IL11.04.995Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
13,99(-2,5)Øystein Kvilhaugsvik, Idrettslaget Skjalg15.01.991Stavanger, Skjalgstevne 420.06.13
-----60--------------------
14,06(-0,2)Amund Strømsnes, IL i BUL14.12.991Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
14,07(+1,6)Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.993Moss, Treningsstevne08.07.13
14,09(-0,1)Adrian Lønning, Falkeid IL994Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
14,20(+0,4)Viktor Henriksen, Raufoss Idrettslag Friidrett09.12.994Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland08.06.13
14,21(-0,6)Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.991Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
14,35(+1,8)Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.993Porsgrunn, Nasjonalt Stevne14.08.13
14,36(+1,7)Øyvind Tvedt, IL Tyrving19.10.992Asker, Kretsstevne løp22.05.13
14,38(+0,0)Even Haug, Sørild FIK25.04.994Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
14,40(-1,8)Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.991Søgne, Lagmesterskap21.05.13
14,50(-0,3)Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.995Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
-----70--------------------
14,52(-2,6)Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.994Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
14,65(-0,1)Kristian Stuve Dramsdahl, Haugesund IL16.07.995Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
14,70(+0,0)Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.995Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
14,76(-1,8)Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.992Søgne, Lagmesterskap21.05.13
14,76(-1,6)Ole Henrik Valli, Selbu IL04.04.991Selbu, Selbulekene 201314.09.13
14,82(-1,8)Peder Haugedal, Mandal & Halse IL23.06.993Søgne, Lagmesterskap21.05.13
14,96(+0,5)Jacob Angelo Watters, IL Koll11.09.995-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
15,28(-2,3)Fredrik Vaage Haagensen, Idrettslaget Skjalg31.08.992-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene21.09.13
15,42(-2,1)Vilhelm Assersen, Egersunds IK09.11.991Egersund, Treningsstevne05.09.13
15,47(-0,6)Jonas Aasland, Sandefjord Turn & IF08.02.992Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
-----80--------------------
15,55(+0,0)Martin Wester Hagen, Gjøvik FIK28.06.994Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
15,65(-2,0)Peder Villanger, Nittedal IL19.08.992Nittedal, Åpningsstevne/Åpent Klubbmesterskap14.09.13
15,75(+0,0)Robert Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.992Hønefoss, Jubileumsstevne25.08.13
16,40(+0,0)Niels Arne Sælid, Ringerike Friidrettsklubb21.05.991Hønefoss, Sparebank1-lekene01.06.13
16,44(+1,1)Adrian Juvland, Herkules Friidrett04.10.993Porsgrunn, DNB karusell stevne 528.08.13
16,76(+0,0)Marius Viken Vesterås, Gjøvik FIK10.10.995Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
17,06(-1,7)Oliver Engen Sneitz, Kongsvinger IL Friidrett992Kongsvinger, Regionleker-regionmesterskap21.08.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,95(+0,9)Mindaugas Kumstys (LTU), Skogsvåg IL06.07.992-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
13,58(-1,2)Myron Weinberg (GER), Mandal & Halse IL09.12.992Lyngdal, Lyngdalslekene04.05.13
14,76(-0,3)Nithit Michai (UTL), Strandebarm IL05.02.996Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,7(+0,9)Morten Endresen, Haugesund IL06.02.991Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
12,3(-1,3)Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.991Lyngdal, Sommerstevne09.07.13
12,8(+0,9)Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.992Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
13,1(-0,2)Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.991Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
13,4(+0,9)Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.993Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
13,8(+1,1)Johan Warholm, Sømna IL01.05.991Vik, Kretsstevne05.09.13
14,1(-1,7)Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.991-h1 (G-13/14)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
14,6(-0,2)Håkon Guddingsmo, Sola FIK01.11.992Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
19,2(-0,2)Aksel Søraunet, Havørn IL04.11.993Bryne, TKS-Jærcup11.06.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,09(+2,6)Morten Endresen, Haugesund IL06.02.997-fi (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
16,95(+3,4)Vidar Brenna, Skrautvål IL friidrett991Fagernes, Regionstevne14.05.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,40Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.991-h1Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser22.06.13
12,66Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.992-h1Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser22.06.13
13,5Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.991Løten, Brænderilekene17.08.13
13,7Sander Håve, Hegra IL991Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
13,9Herman Sigstad Moen, Løten Friidrett07.09.991Løten, Treningsstevne30.05.13
14,23Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.993-h1Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser22.06.13
14,6Sindre Sjaastad, Hegra IL992Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
14,7Jon Andre Aune Haugen, Hegra IL993Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
14,8Gøran Børseth, Hegra IL994Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
15,2Håvard Bjørgen, Hegra IL995Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
15,23Anders Raaen, Krødsherad IL05.08.997-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
15,8Hågen Husbyn, Hegra IL996Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13
16,0Jonas Wedul, Hegra IL997Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,76(+1,1)Abdurazak Sharif, Moss IL25.01.991-h1Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
24,11(-1,0)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h3Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
24,22(+0,9)Morten Endresen, Haugesund IL06.02.991Haugesund, Offisiell åpning Haugesund Friidrettsstadion23.09.13
24,63(+1,4)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
24,95(+1,5)Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.991Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
24,99(+1,2)Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.991Halden, Treningsstevne13.10.13
25,04(-0,5)Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.991Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
25,10(-1,0)Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.994-h5Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
25,39(-0,5)Joshua Jaunsen, Bøler IF06.02.991-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
25,48(+1,1)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.993-h1Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
-----10--------------------
25,49(+0,9)Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.991-h2Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
25,65(-1,0)Isak Suhr, Halden IL05.01.996-h5Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
25,66(+0,8)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
25,70(-1,0)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.993-h3Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
25,75(-0,4)Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.992Lillehammer, GD-lekene21.09.13
25,99(-0,8)Simon Grimstad, Hareid IL08.02.991Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
26,04(-0,5)Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.994-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
26,05(-0,1)Glenn Andre Aarbakke, Osterøy IL17.09.994Fana, Framolekene 201331.05.13
26,05(+1,1)Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.991-h3Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
26,06(+0,6)Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.992Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
-----20--------------------
26,09(+1,3)Harald Håvik, Bremnes IL11.02.992-h3Karmøy, Mailekene 201320.05.13
26,23(-0,5)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
26,24(-0,5)Karl Josef Georgsen, IL i BUL30.01.995-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
26,25(+0,9)Adrian Brenne, Herkules Friidrett15.07.991Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
26,26(+1,4)Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.993-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
26,27(+0,6)Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.993Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
26,31(+0,9)Anders Olav Hoff Husøy, IL Sandvin25.11.991Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
26,36(-0,1)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.995Fana, Framolekene 201331.05.13
26,37(-1,0)Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.994-h3Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
26,51(-1,7)Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.992Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
-----30--------------------
26,59(-0,5)Iver Koppen, IK Hind21.04.996-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
26,61(+1,4)Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.995-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
26,68(+1,3)Eskild Haugland Båsen, Haugesund IL30.03.993-h3Karmøy, Mailekene 201320.05.13
26,71(+0,8)Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.994Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
26,84(+0,9)Markus Nordgård Fossland, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.992-h2Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
26,86(+1,2)Tobias Osvik, Moss IL12.09.991-h2Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
26,87(+0,3)Vidar Ulset, Straumsnes IL22.10.991Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene17.08.13
26,90(-0,8)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.994-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
26,96(-0,1)Knut Haukeland, Bergens Turnforening18.02.996Fana, Framolekene 201331.05.13
27,00(-0,9)Benjamin Fjellhøy Arntsen, IL Tyrving04.09.991-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
-----40--------------------
27,07(+0,3)Sverre André Enge, IL Norodd08.06.992Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene17.08.13
27,07(-2,6)Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.991Ørsta, Ørstaleikane25.08.13
27,08(+1,3)Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.994-h3Karmøy, Mailekene 201320.05.13
27,09(+1,8)Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.991Trondheim, Sparebank1-Stevne28.08.13
27,19(-2,6)Knut Haakon Stenerud, Åndalsnes IF04.04.992Ørsta, Ørstaleikane25.08.13
27,23(-2,2)Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.993-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
27,23(-1,8)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.992-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
27,28(+0,6)Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.991Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
27,31(+1,4)Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.996-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
27,35(+0,3)Eskil Aasen, Straumsnes IL25.08.993Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene17.08.13
-----50--------------------
27,39(-0,1)Herman Hovland, IL Gneist17.04.997Fana, Framolekene 201331.05.13
27,43(-2,2)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.994-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
27,44(-2,6)Mathias Melheim, Olden IL01.03.993Ørsta, Ørstaleikane25.08.13
27,52(-1,1)Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.993-h1Narvik, Narviklekene 201315.06.13
27,53(-1,5)Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.993Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
27,56(+0,6)Ruben Skorstad, Bodø Friidrettsklubb995Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
27,57(+0,2)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
27,66(+1,1)Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.993Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
27,66(+0,2)Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.991Grimstad, Klubbmesterskap 201310.09.13
27,66(-0,8)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.995-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
-----60--------------------
27,69(+1,7)Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991-h2Karmøy, Mailekene 201320.05.13
27,69(-2,6)Torstein Åndal, Åndalsnes IF26.02.994Ørsta, Ørstaleikane25.08.13
27,73(-0,3)Ole Garsjø, Askim IF19.12.991-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
27,79(-0,5)Simon Løvhaug, Salangen Friidrett25.03.993Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
27,81(-2,6)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.995Ørsta, Ørstaleikane25.08.13
27,82(-0,9)Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.992-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
27,87(-1,5)Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.992Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland09.06.13
27,97(-0,9)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.993-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
27,98(+0,2)Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.991-h1 (MJ)Larvik, Åpningsstevne 201315.05.13
27,98(-1,5)Herman Sigstad Moen, Løten Friidrett07.09.993Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland09.06.13
-----70--------------------
28,04(-1,9)Jonathan Vallestad Årskaug, Viksdalen IL14.01.991-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
28,07(-1,5)Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.995Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
28,09(+1,2)Michael Skalska, IF Sturla14.02.995-h2Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
28,10(+1,3)Øystein Kvilhaugsvik, Idrettslaget Skjalg15.01.996-h3Karmøy, Mailekene 201320.05.13
28,12(+1,2)Torstein Eliassen, Moss IL12.05.993-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
28,16(+0,4)Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.992-h3Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
28,22(-0,3)Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.992-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
28,28(+0,8)Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.991Leikvang, Hovdingrulett 310.06.13
28,31(+1,2)Mads Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.991Hønefoss, Jubileumsstevne24.08.13
28,34(-0,3)Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.993-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
-----80--------------------
28,40(+1,7)Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.992-h2Karmøy, Mailekene 201320.05.13
28,46(-0,9)Axel Andreassen, Oppegård IL11.04.994-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
28,61(+1,4)Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.997-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
28,66(-0,1)Mattias Paul, Sandnes IL07.01.998Fana, Framolekene 201331.05.13
28,67(-1,7)Samuel Børsheim, Strandebarm IL06.02.994Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
28,71(+1,2)Achmed Ali, Halden IL992Halden, Treningsstevne13.10.13
28,72(+1,2)Tomas Marløv, IF Hellas23.08.995-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
28,78(-1,9)Dawt Bik Sang Zathang, Sørild FIK22.04.992-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
28,79(-1,9)Aron Åkre Rysstad, Valle IL11.04.993-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
28,82(+0,2)Bendik Bull-Hansen, Larvik Turn & IF03.03.992-h1 (MJ)Larvik, Åpningsstevne 201315.05.13
-----90--------------------
28,83(-1,5)Vetle Storvik, Nittedal IL04.10.998Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
28,88(+1,1)Halvor Elverum, Sem IF20.09.995-h1Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
28,89(+1,1)Vegard Bergene Aabrekk, Sandefjord Turn & IF20.12.994Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
28,89(-1,9)Even Haug, Sørild FIK25.04.994-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
28,94(-1,3)Kanisorn Yasri, Herkules Friidrett17.06.992Skien, Herkuleslekene01.06.13
28,94(-0,8)Martin Skage, Haugesund IL30.04.996-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
29,03(+0,9)Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.992Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
29,04(-0,4)Hågen Meldal, Vinstra IL12.10.993Lillehammer, Strandtorget-stevnet21.05.13
29,09(+1,4)Adrian Lønning, Falkeid IL994Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
29,14(+1,1)Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.995Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
-----100--------------------
29,24(-0,3)Øyvind Tvedt, IL Tyrving19.10.995-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
29,34(+0,8)Simen Gudbrandsen, Modum FIK27.12.993 (G-13)Geithus, Furumolekene 201314.09.13
29,39(-0,2)Joacim Andresen Jota, Raumnes & Årnes IL08.05.992-h1Drammen, Åpningsstevne09.05.13
29,40(-0,8)Sjur Hirth, Bergens Turnforening993Fana, Stor-KM 201307.06.13
29,49(+0,5)Christopher Nygård, Rustad IL30.12.993Lambertseter, Avslutningsstevne26.09.13
29,61(+0,2)Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.993Grimstad, Klubbmesterskap 201310.09.13
29,74(+0,3)Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.991Hokksund, Maxbolekene20.05.13
29,78(-0,6)Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.992Søgne, Søgnelekene 201314.09.13
29,83(+0,9)Fredrik Haraldsen Sverre, IL Sandvin11.02.993Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
29,86(+1,2)Nabil Iman, Halden IL24.09.993Halden, Treningsstevne13.10.13
-----110--------------------
29,95(+0,1)Sondre Skjerven, Vik IL991Voss, Seriestemne04.09.13
29,97(+1,8)Håkon Guddingsmo, Sola FIK01.11.991-h1Karmøy, Mailekene 201320.05.13
30,11(+1,1)Martinius Enzell Tangen, IK Tjalve17.04.996Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
30,13(-0,3)Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.996-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
30,41(-0,2)Herman Borring Valset, IF Sturla21.05.995-h1Drammen, Åpningsstevne09.05.13
30,69(+0,3)Jamaa Adan, Kragerø IF Friidrett05.12.993Kragerø, DNB-karusellen 405.06.13
30,77(+1,2)Robert Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.992Hønefoss, Jubileumsstevne24.08.13
30,78(+1,4)Kristian Stuve Dramsdahl, Haugesund IL16.07.996Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
31,27(+1,0)Vilhelm Assersen, Egersunds IK09.11.994Egersund, KM09.06.13
31,39(+1,8)Fredrik Vaage Haagensen, Idrettslaget Skjalg31.08.993-h1Karmøy, Mailekene 201320.05.13
-----120--------------------
31,72(+0,3)Jonas Aasland, Sandefjord Turn & IF08.02.993Hokksund, Maxbolekene20.05.13
32,13(-1,3)Sander Langeland Øverbø, Herkules Friidrett07.07.994Skien, Herkuleslekene01.06.13
33,01(+0,5)Erik Bloch, Stord IL23.12.991-h2Leirvik, Seriestemne16.09.13
33,40(-1,4)Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.994Sandnes, TKS-Jærcup02.05.13
33,54(-1,9)Johannes Eggereide, Bergens Turnforening08.10.994-h1 (G-11/14)Fana, Åpningsstevne07.05.13
33,61(-0,8)Stian Kvilhaug, Torvastad IL995Karmøy, Haugesund Sparebankcup 2013 nr 327.08.13
33,66(+0,0)Andreas Bjørkmann, Alta IF11.08.991Alta, Åpningstevne25.05.13
33,96(+1,2)Adrian Juvland, Herkules Friidrett04.10.997-h2Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
33,97(-1,4)Øystein Falkeid, Sola FIK27.09.995Sandnes, TKS-Jærcup02.05.13
34,21(+0,9)Kristian Kristiansen, Straumsnes IL992Tingvoll, Treningsstevne13.06.13
-----130--------------------
35,20(+0,2)Oliver Johan Ankersen, Larvik Turn & IF09.09.993-h1 (MJ)Larvik, Åpningsstevne 201315.05.13
35,28(+1,8)Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.995-h1Karmøy, Mailekene 201320.05.13
36,41(+0,0)Oskar André Ordemann Olsen, Alta IF07.08.992Alta, Åpningstevne25.05.13
36,53(-2,3)Richard Løtveit, Osterøy IL15.02.992Osterøy, Karusellstevne 106.05.13
42,93(-1,4)Aksel Søraunet, Havørn IL04.11.996Sandnes, TKS-Jærcup02.05.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,73(-0,8)Mindaugas Kumstys (LTU), Skogsvåg IL06.07.992-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
25,87(+0,5)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991Lambertseter, Avslutningsstevne26.09.13
27,34(-0,6)Myron Weinberg (GER), Mandal & Halse IL09.12.991Søgne, Søgnelekene 201314.09.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,9(-0,1)Torbjørn Oppigard, Eikesdal IL17.01.992-h3Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
24,9(-0,1)Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.993-h3Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
25,5(-0,1)Martin B. Hasselvold, Fjellørnen IL30.01.994-h3Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
26,5(+0,4)Knut Haakon Stenerud, Åndalsnes IF04.04.991-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
26,6(+0,4)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
26,8(+0,4)Sander Håve, Hegra IL993-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
27,7(-0,1)Torkjel Nese, IK Hind28.03.994-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
27,8(-0,1)Herman Sigstad Moen, Løten Friidrett07.09.991Brumunddal, Treningsstevne23.05.13
28,5(ok)Magnus Bjøru, Sømna IL02.02.991Vik, Kretsstevne15.08.13
28,8(+1,3)Joacim Andresen Jota, Raumnes & Årnes IL08.05.991Årnes, Kretsstevne05.06.13
-----10--------------------
29,0(+1,1)Eirik Sand Vestengen, Ullensaker/Kisa IL992Jessheim, Åpent stevne30.05.13
29,6(+0,6)Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.992Bømlo, Seriestemne05.09.13
30,1(-0,1)Erlend Skyberg Lie, Veldre Friidrett05.07.992Brumunddal, Treningsstevne23.05.13
32,3(+0,4)Andreas Bjørkmann, Alta IF11.08.994-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
33,2(ok)Tor H. Reitan, Sømna IL27.11.992Vik, Kretsstevne15.08.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,25(+2,9)Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.992 (G-15)Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
25,80(+2,3)Torbjørn Oppigard, Eresfjord IL17.01.991Molde, KM09.06.13
26,59(+3,2)Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.992Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
27,27(+4,0)Anders Kolstadbakken, Rogne IL06.05.991Fagernes, Regionstevne14.05.13
27,76(+2,3)Sigurd Beverfjord, Tingvoll IL09.05.992Molde, KM09.06.13
29,91(+3,2)Peder Haugedal, Mandal & Halse IL23.06.991Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
33,84(+3,2)Gustav Eikaas, Mandal & Halse IL992Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,75Marius Sørum, Askim IF991Askim, Klubbmesterskap 201318.09.13
28,08Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.991Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
28,96Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.994Leirvik, Stordleikane 201318.08.13
30,35Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.991Vanse, Kretsstevne19.08.13

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,23Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
40,99Abdurazak Sharif, Moss IL25.01.991Moss, Treningsstevne06.05.13
42,78Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.998 (MS)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
43,11Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.991Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
43,86Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.992Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
47,46Mads Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.991Hønefoss, Treningsstevne11.09.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,44Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992 (G-15)Fana, Framolekene 201302.06.13
56,78Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
57,03Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.991 (G-15)Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
57,26Simon Grimstad, Hareid IL08.02.991Hareid, Hadarleikane 201318.08.13
57,54Markus Nordgård Fossland, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.991Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
57,98Morten Endresen, Haugesund IL06.02.991Haugesund, Avslutningsuken25.09.13
58,67Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.994-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
1,00,31Martin B. Hasselvold, Fjellørnen IL30.01.992Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
1,00,78Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.996-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
1,00,98Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.993 (MS)Ravnanger, Karusellstevne 212.06.13
-----10--------------------
1,01,99Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.992Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
1,04,38Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,05,02Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.994-h1Fana, Karusellstevne 230.07.13
1,11,28Even Haug, Sørild FIK25.04.991Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
1,11,34Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.992Haugesund, Avslutningsuken25.09.13
1,13,84Fredrik Vaage Haagensen, Idrettslaget Skjalg31.08.993-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene21.09.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,0Johan Warholm, Sømna IL01.05.991Vik, Kretsstevne05.09.13
1,08,4Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991Bømlo, Seriestemne06.06.13
1,13,4Oskar Herø Ulla, Ålesund Friidrettsklubb21.05.991Ålesund, Seriestevne12.06.13
1,22,4Peter C. Klokseth, Ålesund Friidrettsklubb11.11.992Ålesund, Seriestevne30.09.13

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,23Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h1 (G-15)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
1,31,63Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.993-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,31,89Åsmund Jakobsen, Nordre Land friidrett09.02.994-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,31,93Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,32,83Abdurazak Sharif, Moss IL25.01.991-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,33,07Albert Sperstad, IL Tyrving29.04.992-h3Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,33,13Markus Nordgård Fossland, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.992Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,33,72Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.995-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,33,77Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991Fana, Framolekene 201302.06.13
1,33,96Knut Haukeland, Bergens Turnforening18.02.992Fana, Framolekene 201302.06.13
-----10--------------------
1,34,08Vetle Storvik, Nittedal IL04.10.991-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
1,34,16Anders Olav Hoff Husøy, IL Sandvin25.11.995-h3Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,34,81Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.991Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
1,34,82Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.996-h3Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,34,84Josef Njerve, IL Giv-Akt14.06.996-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,35,0Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.991Rana, Ranalekene01.06.13
1,35,13Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.991Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
1,35,13Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.993Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,35,27Isak Suhr, Halden IL05.01.997-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,35,34Sigurd Landsverk Evjen, Selbu IL06.09.994Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
-----20--------------------
1,35,75Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.994-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,36,89Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.992-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
1,36,97Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.999-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,37,28Magnus Vonen, Varegg IL31.12.995Fana, Framolekene 201302.06.13
1,37,55Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.999-h3Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,37,59Torstein Åndal, Åndalsnes IF26.02.995Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,37,72Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.994Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
1,37,84Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.991Lillehammer, GD-lekene22.09.13
1,37,88Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.996Fana, Framolekene 201302.06.13
1,37,93Andreas Flåten Børve, Ullensaker/Kisa IL29.05.992-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
-----30--------------------
1,38,03Mattias Paul, Sandnes IL07.01.997Fana, Framolekene 201302.06.13
1,38,43Fredrik Grusd, IL Tyrving25.02.995-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,39,37Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,39,39Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.992-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,39,41Marius Renå, Hommelvik IL22.09.992Steinkjer, Steinkjerlekene 201315.06.13
1,39,51Andreas Felde, Breimsbygda IL992Ørsta, Ørstaleikane25.08.13
1,39,69Michael Skalska, IF Sturla14.02.991-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,39,91Martin B. Hasselvold, Fjellørnen IL30.01.998Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,40,00Emil Arnkværn, IL Tyrving24.06.997-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,40,04Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
-----40--------------------
1,40,06Martin Solvik, IL Tyrving18.01.998-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,40,06Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.999Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,40,29Joachim Losnedal Tonning, Varegg IL06.07.993Fana, Stor-KM 201308.06.13
1,40,30Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.994-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,40,47Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.992-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,40,64Vebjørn Aleksander Østlie, Moss IL23.11.999-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,40,77Ole Jakob Storebø Viken, Lyngdal IL15.02.9910-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,40,97Eirik Rauset, Sandane Turn og Idrettslag24.06.992Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
1,41,05Ola Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng17.06.995-h2Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,41,05Aron Åkre Rysstad, Valle IL11.04.997-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
-----50--------------------
1,41,16Axel Andreassen, Oppegård IL11.04.996Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
1,41,43Knut Haakon Stenerud, Åndalsnes IF04.04.9911Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,41,46Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.992-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,41,61Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.993Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
1,42,37Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.993-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,42,53Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.994-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,42,57Kjetil Åndal, Åndalsnes IF26.02.994Ørsta, Ørstaleikane25.08.13
1,42,85Sigurd Beverfjord, Tingvoll IL09.05.992Molde, KM09.06.13
1,42,89Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.995-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,43,27Jonas Slettemark Juel, Fossum IF21.10.993-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
-----60--------------------
1,43,63Sigurd Berre, Bøler IF07.04.996-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,44,03Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.994Nadderud, Løpsstevne07.05.13
1,44,31Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.991Harstad, Seriestevne21.05.13
1,44,5Johan Warholm, Sømna IL01.05.991Vik, Kretsstevne23.05.13
1,44,60Martin Solevik, IL Tyrving993-h1Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
1,45,36Petter Sølna, IK Tjalve992-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,45,95Jamaa Adan, Kragerø IF Friidrett05.12.991Kragerø, DNB-karusellen 405.06.13
1,46,12Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.998-h2Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,46,13Sindre Larsen, Åkra IL01.01.991Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
1,46,19Ole Henrik Valli, Selbu IL04.04.992Selbu, Selbulekene 201314.09.13
-----70--------------------
1,46,40Ole Selstad Dybedokken, IL Tyrving15.11.993-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,46,45Anders Magnus Walaker, Syril IL14.10.994Byrkjelo, KM 201329.09.13
1,46,97Sondre Westby Liestøl, Ullensaker/Kisa IL15.11.997-h1Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
1,47,04Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,47,06Carl Valdemar Ebbesen, IL Tyrving13.03.9911-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,47,57Marius Sørum, Askim IF991Askim, Klubbmesterskap 201318.09.13
1,47,64Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.994Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
1,47,83Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
1,47,92Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.994Steinkjer, Steinkjerlekene 201315.06.13
1,48,38Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.992-h1Fana, Gneistspelen 201324.08.13
-----80--------------------
1,49,09Sander Håve, Hegra IL9912Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
1,50,03Johan Lothe, Brodd IL23.03.992Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
1,50,06Ruben Skorstad, Bodø Friidrettsklubb992Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
1,50,20Martin Haugstad Moosmayer, Asker Sk. Friidrett11.12.998-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,50,26Martin Dirdal Bjørnson, Sandnes IL26.05.995-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,50,37John Oddvar Ehnebom, Kragerø IF Friidrett30.04.991Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
1,50,78Simen Gudbrandsen, Modum FIK27.12.991 (G-13)Geithus, Furumolekene 201315.09.13
1,50,84Ole Garsjø, Askim IF19.12.993Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
1,51,02Robert Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.991Geithus, Furumolekene 201315.09.13
1,51,14Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.992Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
-----90--------------------
1,51,50Osmund Kvalevåg Øversjøen, IL Tyrving19.11.999-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
1,51,7Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.992Oppegård, Lagseriestevne for Follo22.05.13
1,52,98Sigurd Småvik Bjørnåvold, Byåsen IL996Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
1,53,05Mathias Tverrbekkmo, Raufoss Idrettslag Friidrett25.03.993Gjøvik, Totenlekene25.05.13
1,53,16Mikael Ripel Høgman, Herkules Friidrett22.06.992Bø, Dnb-karusellen Telemark stemne 224.04.13
1,54,92Vegard Nordby, Bækkelagets SK992Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201312.09.13
1,55,00Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.993Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
1,55,3Espen Olaussen, Sømna IL13.09.991Vik, Kretsstevne04.07.13
1,56,41Christopher Nygård, Rustad IL30.12.994Lambertseter, Avslutningsstevne26.09.13
1,57,70Samuel Børsheim, Strandebarm IL06.02.992Strandebarm, Seriestemne10.06.13
-----100--------------------
1,58,10Andreas Bjørkmann, Alta IF11.08.991Alta, Åpningstevne26.05.13
1,58,46Niels Arne Sælid, Ringerike Friidrettsklubb21.05.992Hokksund, Maxbolekene20.05.13
1,59,14Simon Malum Kim, Fossum IF9910-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
2,00,54Øystein Falkeid, Sola FIK27.09.993Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
2,01,06Kanisorn Yasri, Herkules Friidrett17.06.994Porsgrunn, Nasjonalt stevne22.05.13
2,01,85Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.994Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
2,03,67Håkon Guddingsmo, Sola FIK01.11.992Lye, TKS-Jærcup30.05.13
2,04,87Marius Viken Vesterås, Gjøvik FIK10.10.994Gjøvik, Totenlekene25.05.13
2,05,07Even Haug, Sørild FIK25.04.991Grimstad, Klubbmesterskap 201303.09.13
2,06,26Dawt Bik Sang Zathang, Sørild FIK22.04.992Grimstad, Klubbmesterskap 201303.09.13
-----110--------------------
2,06,46Magnus Janson, Herkules Friidrett993Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
2,07,45Marc Christian Legayada Berntsen, Lillesand IL29.12.992Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
2,08,22Erik Bergheim, IL Tyrving997-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
2,10,15Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.993Grimstad, Klubbmesterskap 201303.09.13
2,10,40Oskar André Ordemann Olsen, Alta IF07.08.992Alta, Åpningstevne26.05.13
2,14,02Markus Nybråten, Kongsvinger IL Friidrett15.09.991Kongsvinger, Regionleker-regionmesterskap21.08.13
2,17,91Morten Aakervik Hansen, Oppegård IL06.11.993-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
2,20,41Paul Kasper Nesset, Lørenskog Friidrettslag30.06.994Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
2,30,10Aksel Søraunet, Havørn IL04.11.994Lye, TKS-Jærcup30.05.13
2,43,2Trym Vigdissønn Brodal, Oppegård IL09.02.993Oppegård, Lagseriestevne for Follo22.05.13
-----120--------------------
3,24,6Oliver Zimmermann, Oppegård IL25.07.994Oppegård, Lagseriestevne for Follo22.05.13

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,43Vebjørn W Nilsen, Grenland Ski993Porsgrunn, Nasjonalt stevne22.05.13
2,01,74Henrik Bertelsen, Grenland Ski995Porsgrunn, Nasjonalt stevne22.05.13
2,01,76Håkon Røra, Grenland Ski08.11.996Porsgrunn, Nasjonalt stevne22.05.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,32Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Fana, Framolekene 201331.05.13
2,08,90Albert Sperstad, IL Tyrving29.04.991Stockholm/SWE, DN Galan Youth25.08.13
2,09,43Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
2,10,48Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.994Stockholm/SWE, DN Galan Youth25.08.13
2,10,62Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
2,10,66Åsmund Jakobsen, Nordre Land friidrett09.02.992Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
2,10,82Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.991Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
2,10,90Anders Olav Hoff Husøy, IL Sandvin25.11.992Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
2,10,92Erik Houm, Gausdal FIK07.02.992Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,11,91Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
-----10--------------------
2,12,00Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.995Stockholm/SWE, DN Galan Youth25.08.13
2,12,11Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.993Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
2,12,69Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.991Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
2,12,72Vetle Storvik, Nittedal IL04.10.991 (G-13/14)Nittedal, Åpningsstevne/Åpent Klubbmesterskap14.09.13
2,13,46Knut Haukeland, Bergens Turnforening18.02.993-h2Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,13,63Sigurd Landsverk Evjen, Selbu IL06.09.992Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
2,15,6Øystein Hoel Sandsdalen, Rustad IL26.06.991Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.13
2,16,15Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.994-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
2,16,39Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.995-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
2,17,27Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.999Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----20--------------------
2,17,60Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993 (G-13/14)Nittedal, Åpningsstevne/Åpent Klubbmesterskap14.09.13
2,19,13Magnus Vonen, Varegg IL31.12.991-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,19,48Vebjørn Aleksander Østlie, Moss IL23.11.9910Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,19,68Markus Nordgård Fossland, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.993Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
2,20,38Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.994Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
2,20,80Bård Eskil Bjørndalen, Oppstad IL09.03.992Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland09.06.13
2,21,67Martin Solvik, IL Tyrving18.01.9911Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,21,98Mattias Paul, Sandnes IL07.01.992Fana, Framolekene 201331.05.13
2,22,01Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
2,23,02Carl Valdemar Ebbesen, IL Tyrving13.03.995-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
-----30--------------------
2,23,93Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.996-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
2,24,6Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.991Rendalen, Treningsstevne23.07.13
2,25,85Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.994Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
2,27,07Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.998Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
2,27,45Ole Selstad Dybedokken, IL Tyrving15.11.994-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
2,27,68Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.999Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
2,28,41Sindre Larsen, Åkra IL01.01.995-h2Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,28,5Johan Warholm, Sømna IL01.05.991Vik, Kretsstevne26.09.13
2,28,75Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.991Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
2,28,80Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.992-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
-----40--------------------
2,29,62Sigurd Berre, Bøler IF07.04.9910Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
2,30,03Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.995Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
2,31,61Sondre Westby Liestøl, Ullensaker/Kisa IL15.11.996Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
2,32,85Martin Haugstad Moosmayer, Asker Sk. Friidrett11.12.9912Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
2,34,59Jonas Røthe, Namdal Løpeklubb17.06.992Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
2,34,7Daniel Vangen, Snøgg Friidrett08.10.991Notodden, Notoddenmesterskap i friidrett28.09.13
2,34,86Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.997-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
2,36,60Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Haugesund, Offisiell åpning Haugesund Friidrettsstadion23.09.13
2,37,55Axel Andreassen, Oppegård IL11.04.994Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
2,38,33Martinius Enzell Tangen, IK Tjalve17.04.9913Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
-----50--------------------
2,38,49Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.991Strandebarm, Seriestemne20.05.13
2,40,1Jarand Naterstad, Rosendal Turnlag22.04.991Uskedalen, Seriestevne22.09.13
2,40,86Sigurd Gjerdingen, Brandbu IF993Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland09.06.13
2,41,24Ole Garsjø, Askim IF19.12.992Askim, KM dag 209.06.13
2,41,59Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991Lillehammer, GD-lekene21.09.13
2,42,1Mathias Guddal, Rosendal Turnlag992Uskedalen, Seriestevne22.09.13
2,44,8Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.992Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
2,47,23Johannes Eggereide, Bergens Turnforening08.10.994-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,48,12Erik Bloch, Stord IL23.12.995-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,48,23Jan Jakobsen, BFG Bergen25.02.998-h2 (MS)Fana, Karusellstevne 503.09.13
-----60--------------------
2,52.75Niels Arne Sælid, Ringerike Friidrettsklubb21.05.991Hønefoss, Sparebank1-lekene01.06.13
2,54,65Martin Wester Hagen, Gjøvik FIK28.06.993Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
2,55,37Fredrik Vaage Haagensen, Idrettslaget Skjalg31.08.996-h1Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,55,38Marius Viken Vesterås, Gjøvik FIK10.10.9913Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,56,42Erik Bergheim, IL Tyrving999-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,59,08Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.992Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
3,03,85Trym Vigdissønn Brodal, Oppegård IL09.02.995Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,15,55Sindre Larsen, Åkra IL01.01.991Karmøy, Haugesund Sparebankcup 2013 nr 327.08.13
3,32,41Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.992Karmøy, Haugesund Sparebankcup 2013 nr 327.08.13
3,48,13Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991Leirvik, Ferierunde03.07.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24,17Albert Sperstad, IL Tyrving29.04.991Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
4,28,23Åsmund Jakobsen, Nordre Land friidrett09.02.992Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
4,28,85Fredrik Grusd, IL Tyrving25.02.993Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
4,29,90Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
4,31,52Magnus Vonen, Varegg IL31.12.993Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
4,31,90Markus Nordgård Fossland, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.992Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
4,32,00Knut Haukeland, Bergens Turnforening18.02.991Karmøy, Mailekene 201320.05.13
4,32,86Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.995Stockholm/SWE, DN Galan Youth24.08.13
4,33,58Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.996Stockholm/SWE, DN Galan Youth24.08.13
4,34,28Vetle Storvik, Nittedal IL04.10.994Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
-----10--------------------
4,35,05Jonas Slettemark Juel, Fossum IF21.10.995Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
4,35,59Josef Njerve, IL Giv-Akt14.06.992Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
4,37,40Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.995-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,37,62Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.994Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
4,38,66Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.993Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
4,38,86Sigurd Landsverk Evjen, Selbu IL06.09.994Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
4,40,24Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.991Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
4,40,69Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.997-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,42,00Marius Renå, Hommelvik IL22.09.995Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
4,42,08Øystein Hoel Sandsdalen, Rustad IL26.06.991Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
-----20--------------------
4,42,87Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.991Sandnes, Høstlekene21.09.13
4,42,91Ole Jakob Storebø Viken, Lyngdal IL15.02.9910-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,44,18Halvor Elverum, Sem IF20.09.991-h1Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
4,44,30Mattias Paul, Sandnes IL07.01.9911-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,44,77Vebjørn Aleksander Østlie, Moss IL23.11.992-h1Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
4,45,32Joachim Losnedal Tonning, Varegg IL06.07.995Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
4,45,42Kjetil Åndal, Åndalsnes IF26.02.991Ørsta, Ørstaleikane24.08.13
4,45,47Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.996Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
4,45,52Andreas Felde, Breimsbygda IL992Ørsta, Ørstaleikane24.08.13
4,46,06Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991Byrkjelo, KM 201328.09.13
-----30--------------------
4,46,99Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.992Byrkjelo, KM 201328.09.13
4,47,92Anders Olav Hoff Husøy, IL Sandvin25.11.9910Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
4,48,0Anders Kolstadbakken, Rogne IL06.05.991Fagernes, Åpent Valdresmesterskap14.09.13
4,48,59Aron Åkre Rysstad, Valle IL11.04.998Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
4,48,61Emil Arnkværn, IL Tyrving24.06.9911Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
4,49,39Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.999Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
4,51,04Eirik Rauset, Sandane Turn og Idrettslag24.06.9911Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
4,51,88Fredrik Hesselberg, Nittedal IL28.01.993-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,52,49Martin Solvik, IL Tyrving18.01.998Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
4,54,40Ole Selstad Dybedokken, IL Tyrving15.11.994-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
-----40--------------------
4,54,99Carl Valdemar Ebbesen, IL Tyrving13.03.992Nadderud, Løpsstevne07.05.13
4,56,12Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.996-h1Asker, Askerlekene 201301.06.13
4,56,20Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.996-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,56,38Jamaa Adan, Kragerø IF Friidrett05.12.991Kragerø, DNB-karusellen 405.06.13
4,57,21Bård Eskil Bjørndalen, Oppstad IL09.03.992Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland08.06.13
4,58,26Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.992Leirvik, Stordleikane 201318.08.13
4,59,93Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.997-h2 (MS)Fana, Karusellstevne 427.08.13
5,01,20Torbjørn Oppigard, Eresfjord IL17.01.991Molde, KM08.06.13
5,03,34Sondre Westby Liestøl, Ullensaker/Kisa IL15.11.998-h1Asker, Askerlekene 201301.06.13
5,04,23Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.9910Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
-----50--------------------
5,05,63Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
5,05,91Anders Magnus Walaker, Syril IL14.10.993Byrkjelo, KM 201328.09.13
5,06,23Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.997Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
5,07,02Martin Haugstad Moosmayer, Asker Sk. Friidrett11.12.999-h1Asker, Askerlekene 201301.06.13
5,08,93Sindre Larsen, Åkra IL01.01.991Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
5,10,32Ola Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng17.06.9915Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
5,10,43Petter Sølna, IK Tjalve9910-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
5,11,04Osmund Kvalevåg Øversjøen, IL Tyrving19.11.9911-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
5,18,50Martin Dirdal Bjørnson, Sandnes IL26.05.9912-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
5,20,41Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.992Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
-----60--------------------
5,22,34Lars Ranheim Brynestad, Ringerike Friidrettsklubb996 (G-12)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
5,24,66Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.992Kragerø, DNB-karusellen 405.06.13
5,33,94Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.998Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
5,39,67Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.992Vanse, Kretsstevne19.08.13
5,40,84Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.9916Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
5,41,85Marius Viken Vesterås, Gjøvik FIK10.10.993Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
5,47,09Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.996Karmøy, Mailekene 201320.05.13
5,51,74Erik Bloch, Stord IL23.12.997Fana, Framolekene 201301.06.13
5,52,02Erik Bergheim, IL Tyrving9913-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
5,54,52Robert Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.991Hønefoss, Treningsstevne11.09.13
-----70--------------------
5,55,51Johannes Eggereide, Bergens Turnforening08.10.997Karmøy, Mailekene 201320.05.13
6,04,30Fredrik Vaage Haagensen, Idrettslaget Skjalg31.08.998Karmøy, Mailekene 201320.05.13
6,08,81Daniel Isaksen, Strindheim IL23.05.9913Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
6,09,57Martin Wester Hagen, Gjøvik FIK28.06.994Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
6,12,0Tor H. Reitan, Sømna IL27.11.991Vik, Kretsstevne15.08.13
6,12,26Jan Jakobsen, IL Bjarg25.02.992Fana, Stor-KM 201307.06.13
6,53,11Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.991Grimstad, Klubbmesterskap 201310.09.13
6,54,84Dawt Bik Sang Zathang, Sørild FIK22.04.992Grimstad, Klubbmesterskap 201310.09.13
6,54,93Even Haug, Sørild FIK25.04.993Grimstad, Klubbmesterskap 201310.09.13

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,07,11Albert Sperstad, IL Tyrving29.04.995-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
6,16,75Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.994-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
6,17,62Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.997 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
6,18,16Vetle Storvik, Nittedal IL04.10.991Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
6,25,49Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.9910 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
6,33,18Ole Selstad Dybedokken, IL Tyrving15.11.9913-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
6,38,86Joachim Losnedal Tonning, Varegg IL06.07.993 (G-15)Fana, Stor-KM 201309.06.13
6,39,77Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.9915-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
6,40,77Vebjørn Aleksander Østlie, Moss IL23.11.991Moss, Treningsstevne06.05.13
6,56,49Carl Valdemar Ebbesen, IL Tyrving13.03.9917 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
-----10--------------------
7,02,17Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.995-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene 201315.09.13
7,59,05Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991Karmøy, Torvastadlekene 201313.05.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,41,57Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.991 (G-15)Fana, BFG Avslutningsstevne25.09.13
11,12,5Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.991Strandebarm, Seriestemne16.09.13
11,20,36Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991-h1Fana, Karabinlekene 201310.05.13
12,11,8Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.991Rana, Ranalekene02.06.13
12,37,7Johan Warholm, Sømna IL01.05.991Vik, Kretsstevne05.09.13
15,51,09Even Haug, Sørild FIK25.04.991Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,17,08Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.9916 (MS)Brumunddal, Veldremila15.08.13

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,66(+0,6)Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.991Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
15,70(+0,7)Axel Andreassen, Oppegård IL11.04.991-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
17,55(+0,7)Trym Vigdissønn Brodal, Oppegård IL09.02.992-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13
18,70(+0,7)Oliver Zimmermann, Oppegård IL25.07.993-h1Nesodden, Lagseriefinalen Akershus15.09.13

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,23(-1,2)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
12,48(+0,0)Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.991Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
12,68(+0,5)Simon Grimstad, Hareid IL08.02.991-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
12,73(+0,2)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.992-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
12,75(+0,2)Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
12,89(+0,2)Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.992-h1Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
12,99(+0,6)Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.992Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
13,13(+0,5)Iver Koppen, IK Hind21.04.992-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
13,20(+1,1)Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.991Fana, Framolekene 201301.06.13
13,26(-0,7)Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.992Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
-----10--------------------
13,27(+0,4)Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.991Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
13,46(+1,4)Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.991Geithus, Furumolekene 201314.09.13
13,47(-0,5)Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.995-fi Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
13,61(+0,6)Torbjørn Oppigard, Eresfjord IL17.01.991Molde, KM09.06.13
13,64(-1,5)Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.993-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
14,01(+1,3)John Oddvar Ehnebom, Kragerø IF Friidrett30.04.991Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
14,34(+1,4)Mads Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.993Geithus, Furumolekene 201314.09.13
14,53(+0,5)Torkjel Nese, IK Hind28.03.993-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
14,65(-1,7)Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.993-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
14,67(+0,6)Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.995Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
-----20--------------------
14,73(+0,5)Andreas Kaldal, Namdalseid23.01.994-h2Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
15,23(-2,3)Herman Ingebrethsen, Sandnes IL18.09.992-h1Sandnes, Høstlekene21.09.13
15,46(+1,5)Bendik Bull-Hansen, Larvik Turn & IF03.03.991Larvik, Åpningsstevne 201315.05.13
15,46(-1,7)Martin Skage, Haugesund IL30.04.994-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
15,47(+0,2)Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.994-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
15,57(+0,6)Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.997Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
15,59(-1,1)Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.994Karmøy, Mailekene 201319.05.13
15,81(-1,1)Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.995Karmøy, Mailekene 201319.05.13
15,90(-0,7)Axel Andreassen, Oppegård IL11.04.995Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
16,06(+1,1)Håvard Navelsaker, Hornindal IL28.09.992Fana, Framolekene 201301.06.13
-----30--------------------
16,15(-2,7)Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.993Ås, Lagseriestevne26.08.13
16,21(+0,2)Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.995-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
16,23(-0,5)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
16,59(-1,5)Christopher Nygård, Lambertseter IF30.12.991-h1Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
16,59(-1,5)Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.992-h1Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
17,50(-0,4)Andreas Bjørkmann, Alta IF11.08.991Alta, Åpningstevne25.05.13
18,11(+1,5)Oliver Johan Ankersen, Larvik Turn & IF09.09.992Larvik, Åpningsstevne 201315.05.13
18,15(+0,0)Amund Strømsnes, IL i BUL14.12.992Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
18,17(-2,7)Trym Vigdissønn Brodal, Oppegård IL09.02.994Ås, Lagseriestevne26.08.13
18,27(-0,5)Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.992Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
-----40--------------------
18,48(-0,2)Øystein Falkeid, Sola FIK27.09.992Stavanger, Skjalgstevnet22.08.13
18,50(-0,4)Sondre Schlottmann Lisø, Alta IF07.02.992Alta, Åpningstevne25.05.13
18,97(+1,3)Kristian Bull Melsom, Herkules Friidrett03.06.992Porsgrunn, DNB karusell 307.05.13
19,92(+0,6)Fredrik Haraldsen Sverre, IL Sandvin11.02.998Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,51(-0,1)Myron Weinberg (GER), Mandal & Halse IL09.12.991Lyngdal, Lyngdalslekene04.05.13
14,73(+0,4)Mazvydas Baskys (LTU), Sandefjord Turn & IF11.08.992Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,69(+3,4)Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
12,76(+3,4)Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.992Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
13,03(+3,4)Iver Koppen, IK Hind21.04.993Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
13,33(+3,4)Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.994Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
13,64(+2,1)Oliver Finden, Sortland Friidrettsklubb12.09.993-h1Narvik, Narviklekene 201316.06.13
13,72(+3,1)Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.992-fi Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
13,75(+3,1)Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.993-fi Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
14,20(+2,6)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.993Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
14,82(+2,3)Herman Ingebrethsen, Sandnes IL18.09.991Egersund, KM09.06.13

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,11(+1,3)Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.997-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,54(+1,7)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
29,55(-0,5)Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.991Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
29,79(-0,5)Simon Grimstad, Hareid IL08.02.992Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
30,27(+1,8)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
30,82(+1,8)Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.992Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
31,22(-0,5)Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.993Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
31,26(+2,0)Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.991-h1Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
31,81(+1,8)Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.993Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
32,38(+1,7)Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.995Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
32,41(+1,7)Axel Andreassen, Oppegård IL11.04.996Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
-----10--------------------
32,41(+1,7)Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.996Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
33,26(+0,0)Mads Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.991Hønefoss, Jubileumsstevne25.08.13
33,49(+2,0)Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.992-h1Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
33,59(+0,1)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.991Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
33,61(+2,0)Herman Ingebrethsen, Sandnes IL18.09.993-h1Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
34,21(-0,8)Håvard Navelsaker, Hornindal IL28.09.992Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
34,93(+0,3)Dawt Bik Sang Zathang, Sørild FIK22.04.992-h2Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
34,97(+1,1)Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.991Brandbu, Avancia cup 1 201329.05.13
36,60(+0,2)Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.992Grimstad, Klubbmesterskap 201303.09.13
36,92(+1,8)Fredrik Haraldsen Sverre, IL Sandvin11.02.995Jessheim, PEAB-lekene01.09.13
-----20--------------------
38,24(-0,9)Raymond Kopperstad, Verdal Friidrettsklubb17.01.991Snåsa, Snåsaleikan25.05.13
38,55(+0,2)Even Haug, Sørild FIK25.04.993Grimstad, Klubbmesterskap 201303.09.13
41,22(-0,5)Andreas Bjørkmann, Alta IF11.08.995Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,09(+1,7)Myron Weinberg (GER), Mandal & Halse IL09.12.993Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,80Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.991Vanse, Kretsstevne19.08.13

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,85Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.995-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
45,42Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.994-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
45,83Simon Grimstad, Hareid IL08.02.991Hareid, Hadarleikane 201318.08.13
47,19Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.991Harstad, Seriestevne11.06.13
47,25Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.992-h1Fana, Karabinlekene 201310.05.13
1,00,14Matias Nore, Laksevåg TIL22.02.991Bergen/La, Seriestevne30.09.13

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52,78Knut Haukeland, Bergens Turnforening18.02.991Fana, Framolekene 201330.05.13
5,07,02Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.9912-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
5,18,76Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.992 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51,30Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.991Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
5,22,07Simon Løvhaug, Salangen Friidrett25.03.991Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
5,32,52Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.992Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
5,33,93Halvor Elverum, Sem IF20.09.991Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
6,02,34Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.992Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
6,06,77Kjetil Åndal, Åndalsnes IF26.02.993Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
6,11,26Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.993Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
6,13,72Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.992Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
6,18,51Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.994Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
6,19,01Oliver Finden, Sortland Friidrettsklubb12.09.995Stjørdal, PEAB-lekene31.08.13
-----10--------------------
6,27,02Even Haug, Sørild FIK25.04.994Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
6,49,56Ola Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng17.06.993Jessheim, PEAB-lekene31.08.13
6,54,88Sigurd Angell Bergh, Haugesund IL29.12.995Osterøy, PEAB-lekene31.08.13

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,28,2Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.991 (G-14/16)Fana, Seriestevne i kappgang19.10.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,76Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.991Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
1,73Markus Nordgård Fossland, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.992Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
1,72Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.991Fana, Bergenslekene 201315.09.13
1,70Inge Eide, Fana IL992 (G-15)Karmøy, Mailekene 201320.05.13
1,70Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.992Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
1,70Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
1,65Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.991Rana, Ranalekene02.06.13
1,64Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991Overhalla, KM Nord-Trøndelag10.08.13
1,64Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.991Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
1,64Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.993Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
-----10--------------------
1,62Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
1,61Andreas Lønvik Øwre, Ytterøy IL19.04.993Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
1,61Torbjørn Oppigard, Eikesdal IL17.01.994Stjørdal, PEAB-lekene01.09.13
1,60Simon Løvhaug, Salangen Friidrett25.03.992Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
1,60Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.991Hønefoss, Treningsstevne14.08.13
1,60Eskil Aasen, Straumsnes IL25.08.991Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene17.08.13
1,55Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.994Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
1,55