Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,05(+0,4)Sondre Søndergaard, Laksevåg TIL24.06.023-h5Bergen/La, Seriestevne28.09.15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,92(+1,5)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-fi Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
7,96(+0,5)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-fi Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
8,02(+0,8)Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,05(+1,5)Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.021Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
8,08(+0,5)Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,11(+1,5)Christoffer Strøm, Lillehammer IF20.02.022Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
8,13(+0,8)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.022-fi Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
8,13(+0,1)Emil Sira Sivertsen, Torvikbukt IL11.02.021-fi Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
8,19(+1,3)Tobias Windjusveen, Asker Sk. Friidrett27.06.021-h2Norrköping/SWE, Surbullespelen 201515.08.15
8,19(+0,6)Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.021-h1Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
-----10--------------------
8,24(+0,5)Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.022-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,24(-0,5)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-h3Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,25(-3,4)Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021-h3Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
8,30(+2,0)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h2Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
8,33(ok)Tarjei L Nesheim, IL Tyrving01.04.021Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
8,34(-0,1)Esten S. Kringhaug, Bodø Friidrettsklubb08.02.021Bodø, Kretsstevne23.09.15
8,39(+0,1)Ivar Løwø, IL Pioner27.02.022-fi Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
8,40(+2,0)Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.023-h2Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
8,43(+1,3)Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.022-fi Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,43(+0,5)Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.027-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
-----20--------------------
8,49(+0,4)Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.022-h1Fana, Framolekene 201530.05.15
8,51(+0,9)Martin Bjøru, Sømna IL13.01.021Vik, HSB-cup friidrett06.06.15
8,51(+0,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, Bøler IF18.07.022-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,52(+0,8)Niclas Vesterli Wågenes, Ådnamarka Skole20.07.021Arna, Arnaleikane 201501.06.15
8,56(+1,5)Jan Byrkjeland, IL Koll01.02.024-fi Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,56(+0,3)Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.021Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
8,57(+0,4)Sander Berger Hartmann, IL Tyrving27.06.022-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,57(+1,3)Martin Aksland, Sandnes IL30.04.023-h3Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
8,59(-1,3)Emil B Auli, Horten Friidrettsklubb20.08.021-h1Drammen, Elvelekene23.08.15
8,60(+0,1)Johan Wadsworth, IK Hind26.04.024-fi Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
-----30--------------------
8,61(-0,5)Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.022Skien, Herkulesleker 201530.05.15
8,61(+1,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,61(+2,0)Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.024-h2Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
8,61(+0,4)Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,62(+1,5)Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.025-fi Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,63(+0,8)Jacob Christiansen Kresz, Lambertseter IF24.11.022-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,63(+0,2)Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.021Notodden, Telemarkkarusell 502.09.15
8,68(-0,8)Jonas Øverli Kristoffersen, Gjøvik FIK04.09.021Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene30.05.15
8,68(+1,5)Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.026-fi Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,68(+1,5)Elias Stokke Tødås, Overhalla IL16.12.027-fi Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
-----40--------------------
8,69(-1,2)Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.021Lye, Jæren Sparebank Jærcup28.05.15
8,70(-3,6)Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.024-h1Fana, Karabinlekene 201508.05.15
8,70(+0,8)Kjartan Røstelien Gangås, Moelven IL29.01.023-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,72(-1,3)Jakob Boland, Alta IF29.01.021Alta, Åpningstevne 201531.05.15
8,72(+1,4)Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.021Brandbu, Jubileumsstevne27.06.15
8,72(-1,7)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.023Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
8,73(-1,7)Magnus Vik Skrede, Stryn T og IL02.04.024Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
8,75(+0,3)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.15
8,77(+1,7)Simon Haugstad Moosmayer, Asker Sk. Friidrett01.06.022-h1Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,77(+1,3)Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.024-h3Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
-----50--------------------
8,78(-0,2)Even Gebrehiwet, IL Tyrving15.07.022Nadderud, Kretsstevne løp04.05.15
8,78(+0,7)Benjamin Mosling, Askim IF18.08.021Askim, Treningsstevne10.06.15
8,79(-0,1)Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.023-h2Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
8,79(+0,9)Herman Dahl, Lambertseter IF03.05.022Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
8,80(+)Aslak Berntsen Husby, Sunndal IL Friidrett24.04.023-h1Tingvoll, Treningsstevne og Møreaksen Cup20.08.15
8,81(+0,7)Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.024Porsgrunn, Nasjonalt Stevne19.08.15
8,82(+0,3)Kjartan Røstelien Gagnås, Moelven IL07.04.022Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.15
8,82(+0,7)Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.021Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
8,82(-1,4)Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.023-h1Harstad, KM i friidrett Troms 201522.08.15
8,83(+)Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.024-h1Tingvoll, Treningsstevne og Møreaksen Cup20.08.15
-----60--------------------
8,84(+1,3)Henrik Selle, Haugesund IL14.06.025-fi Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,84(+0,9)Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.023-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
8,85(+0,7)Even Ovesen, Ogndal IL03.06.022Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
8,86(+1,9)Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021Brandbu, Mohagen Bil Cup 319.08.15
8,88(-1,2)Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021-h1Ørsta, Sparebank1 leikane25.05.15
8,90(+0,2)Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.021Arendal, Arendalslekene22.08.15
8,94(-1,0)Øyvind Berg, Sem IF29.01.022Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
8,94(+0,2)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.023-h2Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
8,95(-0,5)Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.024-h3Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,96(-0,3)Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.021Leikvang, Hovdingleikane10.06.15
-----70--------------------
8,98(+0,0)Charlie Ellard, Strindheim IL28.04.021-h1Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
8,98(-0,3)Jonas Lid Jacobsen, Byåsen IL01.04.022-h3Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
8,99(-1,0)Jesper Skaug, Larvik Turn & IF27.01.022-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201530.08.15
8,99(+0,5)Haakon Andreas Hangstad, IL i BUL Tromsø17.02.024-h1Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
8,99(+2,0)Mats Flottorp, Kristiansands IF Friidrett30.09.025-h2Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
9,00(ok)Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.025Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
9,01(+1,5)Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.021Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
9,02(-1,5)Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.021Mandal, Kretscup09.09.15
9,05(-0,4)Emil Rendal, SMIL Engavågen01.04.021Meløy, Åpningsstevne06.06.15
9,05(+1,9)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.022-h1Moss, KM 2015 - Dag 106.06.15
-----80--------------------
9,05(+1,0)Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023-h1Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
9,05(-0,3)Bjørnar Garlimo, Fana IL09.05.022-h4Fana, Karusell23.09.15
9,06(-2,0)Daniel Sarjomaa, Herkules Friidrett04.10.023-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
9,11(-0,4)Lars Gletne, Lyngdal IL31.05.022Lyngdal, Lyngdalslekene 201502.05.15
9,11(-2,0)Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.023Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 105.05.15
9,12(+1,5)Nikolai Sætren, Hornindal IL25.03.022Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
9,12(-3,2)Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.023Måndalen, KM Friidrett 201506.06.15
9,13(+0,4)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
9,14(+0,7)Frank Kvarme Faanes, Frosta IL11.04.023Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
9,14(-3,4)Emil Skjemstad, Bodø Friidrettsklubb04.04.022-h1Bodø, SpareBanklekene29.08.15
-----90--------------------
9,14(-0,7)Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.023Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
9,16(+1,3)Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.026-fi Haugesund, Mailekene 201523.05.15
9,16(+1,7)Sigurd Tveter, Asker Sk. Friidrett12.05.023-h1Asker, Askerlekene 201507.06.15
9,18(+0,1)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.023-h2Moss, KM 2015 - Dag 106.06.15
9,20(-0,8)Thomas Stensland, Sørild FIK15.04.022Grimstad, Grimstadlekene 201509.05.15
9,20(-1,2)Mats Rettedal, Sandnes IL07.09.023Lye, Jæren Sparebank Jærcup28.05.15
9,21(+0,5)Sondre Løkke Hagen, Tingvoll IL26.05.024Midsund, Midsundleikane 201514.05.15
9,23(-0,6)Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.023-h1Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
9,23(-1,7)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.026Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
9,24(-0,5)Axel Farner, Oppegård IL05.01.026-h3Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
-----100--------------------
9,26(-0,4)Endre Hetland, Egersunds IK21.09.021Egersund, Åpningsstevne Egersund07.05.15
9,26(+1,7)Einar Almendingen, Sømna IL20.03.022Vik, HSB-cup friidrett06.06.15
9,27(-0,6)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
9,27(-0,8)Andreas Driot, IL i BUL07.06.021Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15
9,28(+0,4)Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.021Stjørdal, Friidrettskarusellstevne28.05.15
9,28(+0,5)Lars Ådland, IL Tyrving09.07.025-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
9,28(+0,4)Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.026-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
9,29(-2,5)Andreas August Kyte, IL Gneist25.08.021-h2Fana, Karabinlekene 201508.05.15
9,29(-3,6)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.026-h1Fana, Karabinlekene 201508.05.15
9,30(-2,5)Daniel Myking, Fana IL01.03.022-h2Fana, Karabinlekene 201508.05.15
-----110--------------------
9,32(-2,0)Erik Nygaard Madsen, Haugesund IL02.07.024Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 105.05.15
9,33(+0,8)Marius Hanstveit, Ådnamarka Skole024Arna, Arnaleikane 201501.06.15
9,34(+0,8)Lorentz Johnsen Loftås, Ådnamarka Skole025Arna, Arnaleikane 201501.06.15
9,36(+0,4)Jørgen Reknes, Fredrikstad IF14.03.027-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
9,37(-1,0)Herman Hagerup, Sem IF01.08.023Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
9,37(+2,0)Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne24.08.15
9,38(+1,7)Oskar Dahle, Sømna IL30.09.023Vik, HSB-cup friidrett06.06.15
9,43(-0,6)Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.024Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
9,43(-0,8)Emil Skare Orgeret, IL i BUL17.11.022Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15
9,44(-1,7)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.027Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
-----120--------------------
9,45(+1,5)Emil Skartveit Haugland, Lone Skole026Arna, Arnaleikane 201501.06.15
9,45(-1,9)Adam Eide Ahmed, Oppegård IL11.05.021Oppegård, Kretsstevne kast02.06.15
9,45(-0,8)Magnus Hansen, Egersunds IK29.04.022Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
9,46(+0,0)Steffen Gautefall Dahlin, Kragerø IF Friidrett29.04.023-h1Kragerø, Friidrettskarusellen Telemark Stevne 225.04.15
9,46(+1,5)Eskil Sørum Olsen, Oppstryn IL09.06.023Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
9,46(+2,0)Kristian Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK02.12.021Hønefoss, Sparebank1 lekene og KM dag 230.08.15
9,46(+0,0)Olve Bakke, Romerike Friidrett20.08.021Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
9,48(-0,6)Sølve Oliver Larsen, IL i BUL Tromsø27.03.022Nordkjosbotn, NIL-stevnet06.06.15
9,48(-0,5)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.027-h3Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,49(-2,0)Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.028-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
-----130--------------------
9,50(-0,6)Marius Friling, IL Tyrving15.08.024-h1Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
9,50(+1,3)Nicolas Paz Aarvik, Haugesund IL24.03.028-fi Haugesund, Mailekene 201523.05.15
9,50(+1,3)Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.023Sola, Jæren Sparebank-Jærcupen 5-201508.09.15
9,51(+0,8)Fredrik Liland, Fana IL21.09.021-h2Fana, Framolekene 201530.05.15
9,51(-1,4)Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.021Sandefjord, Sommerstevne12.08.15
9,52(-2,4)Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022-h2Fana, Stor-KM 201507.06.15
9,52(-0,4)Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.026-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
9,52(+1,0)Vegard Valen, Sola FIK11.02.024-h1Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
9,53(+0,4)Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.024Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
9,55(-1,3)Hans Fredrik Antonsen, Bossekop UL04.08.022Alta, Åpningstevne 201531.05.15
-----140--------------------
9,55(+0,5)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.026-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
9,55(-0,3)Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.023-h4Fana, Karusell23.09.15
9,57(-0,1)Runar Wærnes, Bodø Friidrettsklubb26.02.022Bodø, Kretsstevne23.09.15
9,58(+1,9)Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.023-h1Moss, KM 2015 - Dag 106.06.15
9,58(-2,4)Andreas Kårstad, Fana IL25.04.023-h2Fana, Stor-KM 201507.06.15
9,58(-0,2)Christopher Harald Berland, Voss IL12.09.021Voss, Treningsstemne01.09.15
9,58(-0,3)Jørgen Kleivbakk, IK Hind02.02.024-h3Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
9,58(+0,6)Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.025-h1Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
9,59(+0,7)Vegard Remnes, Sandnessjøen IL14.02.024Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
9,60(-2,4)Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
-----150--------------------
9,60(-3,0)Mats Vagle, Sortland Friidrettsklubb28.10.026-fi Bodø, SpareBanklekene29.08.15
9,62(+0,8)Filip Meo, IL Koll19.03.027-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
9,63(-0,6)Storm Kleiva, IL i BUL30.08.025-h1Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
9,63(+0,8)Morten Holm, Garnes Skole028Arna, Arnaleikane 201501.06.15
9,67(-6,4)Jakob Gryting, IF Sturla13.10.026-h2Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
9,68(-0,5)Andreas Aasland, Herkules Friidrett07.02.025Skien, Herkulesleker 201530.05.15
9,68(+0,8)Mats Thomassen, Garnes Skole03.04.0210Arna, Arnaleikane 201501.06.15
9,69(-0,2)Archie Hall, IL Tyrving24.09.025Nadderud, Kretsstevne løp04.05.15
9,69(-0,7)Ådne Bævre Solheim, Dimna IL024Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
9,69(+0,0)Sivert Rustad, Romerike Friidrett02.08.022Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
-----160--------------------
9,72(-1,6)Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.023Finnsnes, Åpningsstevne 201507.06.15
9,72(+0,4)Isak Elsfjorden, Fredrikstad IF14.11.024Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
9,74(-0,4)Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.022-h1Larvik, Sommerstevne m/ innlagt mangekamp31.07.15
9,76(+0,0)Leif Harald Langåker, Kopervik IL31.01.025Karmøy, Karmøylekene11.05.15
9,80(-0,6)Isak Formoe, Løten Friidrett29.10.025Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
9,83(+0,7)André Montenegro, Rana FIK08.07.025Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
9,84(+0,5)Sindre Ness, Haugesund IL28.04.025Sandnes, KM Rogaland 201505.06.15
9,86(+0,8)Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.023-h2Fana, Framolekene 201530.05.15
9,86(-1,4)Henrik Bloch Helmers, Florø Turn og IF021Florø, Kongle Floraleikane Runde II03.06.15
9,86(-0,4)Sander Tømmerberg, IL Tyrving29.07.027-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
-----170--------------------
9,91(+1,0)Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.025-h1Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
9,91(+0,2)Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.023Arendal, Arendalslekene22.08.15
9,92(-2,5)Even Isaksen, Fana IL12.05.025-h2Fana, Karabinlekene 201508.05.15
9,92(-0,5)Martin Thorén, Asker Sk. Friidrett28.11.021Asker, Kretsstevne Sprint27.05.15
9,92(+0,2)Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.024Arendal, Arendalslekene22.08.15
9,95(+0,8)Michael Holmtvedt Olsen, Nøtterøy IF06.03.028-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
10,01(+1,5)Arild Østerbø, Hornindal IL02.08.024Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
10,14(-2,2)Lars Magnus Wespestad, Bryne FIK14.06.021Bryne, Brynelekene23.08.15
10,15(-0,6)Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.027-h1Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
10,18(-5,4)Herman Arneberg, IF Sturla05.09.026-h1Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
-----180--------------------
10,20(+0,3)Ørjan Hagen, Gausdal FIK18.11.024Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.15
10,21(+0,4)Martinius Lie Petterson, IL Tyrving12.07.028-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
10,21(-5,4)Michael Heilom Zeree, IF Sturla04.06.027-h1Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
10,21(-0,3)Andrè Haugstad, Fana IL025-h4Fana, Karusell23.09.15
10,22(-2,5)Martin Hallseth, Fana IL08.02.026-h2Fana, Karabinlekene 201508.05.15
10,22(-0,5)Benjamin Fuglestad, Herkules Friidrett03.10.026Skien, Herkulesleker 201530.05.15
10,24(+0,8)Lawk Zana Mohammad, Ytre Arna Skole0212Arna, Arnaleikane 201501.06.15
10,26(+0,8)Johan Johnsen, IL Gneist23.10.024-h2Fana, Framolekene 201530.05.15
10,27(+1,9)Philip Sisselrud, Romerike Friidrett021Lillestrøm, Kretsstevne11.05.15
10,28(+0,3)Nicolai Setsaas, Selbu IL25.04.021Selbu, Neadalskarusellen stevne 101.06.15
-----190--------------------
10,28(+1,5)Mathias Vikse, Lone Skole08.06.0213Arna, Arnaleikane 201501.06.15
10,33(-0,9)Anders Walstad, IF Hellas03.07.021-h3Drammen, Treningsstevne16.09.15
10,38(+0,2)Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.022Lillehammer, GD-lekene12.09.15
10,39(+0,0)Said S Warsame, Urædd Friidrett21.03.023Notodden, Telemarkkarusell 502.09.15
10,41(+1,5)Christian Thunstvedt, Garnes Skole0214Arna, Arnaleikane 201501.06.15
10,42(-0,4)Andreas Peters Fuglstad, Bodø Friidrettsklubb07.01.022Meløy, Åpningsstevne06.06.15
10,42(-1,4)Peter Rønnestad Schulstock, Sandefjord Turn & IF10.04.023Sandefjord, Sommerstevne12.08.15
10,43(+1,9)Gisle Tranås, Jøa IL04.08.022Overhalla, NA karusell trekamp Overhalla30.06.15
10,44(+0,4)Sander Herrem Løfshus, Ranheim IL09.07.022Trondheim, AF-Stevne20.05.15
10,46(+0,2)Nikolas Olsen, Bremnes Idrettslag23.06.021Bømlo, Seriestemne04.05.15
-----200--------------------
10,48(-0,4)Sander Sjøteig, SMIL Engavågen10.01.023Meløy, Åpningsstevne06.06.15
10,48(-2,4)Jonatan Kifle Aalen, Fana IL16.09.025-h2Fana, Stor-KM 201507.06.15
10,57(-0,5)Eirik D Øverland, Herkules Friidrett28.09.027Skien, Herkulesleker 201530.05.15
10,71(+1,5)Kristian Nordanger Mæstad, Lone Skole0215Arna, Arnaleikane 201501.06.15
10,76(-1,4)Ulrik Furu Skjelbred, Sandefjord Turn & IF31.05.024Sandefjord, Sommerstevne12.08.15
10,76(+0,5)Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.025-h1Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
10,88(+1,3)Sander Kidøy Pedersen, Turn & IL Hovding23.09.023Leikvang, Hovdingrulett 310.09.15
11,00(+0,7)Daniel Hall Nordlie, Bremnes Idrettslag021Bømlo, Seriestemne08.06.15
11,07(-1,8)Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.023-h4Osterøy, Karusellstevne 118.05.15
11,17(+0,0)Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.027-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
-----210--------------------
11,39(+0,0)Sondre Søndergaard, Laksevåg TIL24.06.022-h1Bergen/La, Seriestevne21.09.15
11,45(-1,9)Mikael Walle-Olsen, Oppegård IL28.08.023Oppegård, Kretsstevne kast02.06.15
11,50(+0,2)Martin Sønstabø Waage, Bremnes Idrettslag27.02.022Bømlo, Seriestemne04.05.15
11,70(-5,4)Torstein Sjåstad, Ask Friidrett29.11.022Ravnanger, Karusellstevne 106.05.15
11,80(-5,4)Adrian Nilsen, Ask Friidrett023Ravnanger, Karusellstevne 106.05.15
11,89(-0,5)Lars Joakim Knudsen, Strandebarm IL27.06.021Strandebarm, Seriestemne27.04.15
12,02(-2,9)Magnus Saksenvik, IK Hind021-h2 (G-Rekrutt)Harstad, Festspill-lekene 201520.06.15
12,71(+0,7)Magnus Grotle, Bremnes Idrettslag23.12.022Bømlo, Seriestemne08.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,69(+0,1)Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.025-fi Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
9,72(+1,3)Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.024Sola, Jæren Sparebank-Jærcupen 5-201508.09.15
9,99(+0,3)Wilatrat Yaemsa-Art (THA), Forra IL03.03.022Stjørdal, Sona-Lekene05.07.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,8(+0,1)Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021Moelv, Benditsamling19.08.15
7,9(+0,1)Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.022Moelv, Benditsamling19.08.15
8,0(+0,0)Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021Hov i Land, Treningsstevne m/ Bendit-samling21.08.15
8,4(+1,5)Andreas Dårstad, Gaupen skole19.06.021Brumunddal, Ringsakermesterskap 201502.06.15
8,6(+0,6)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1 (G-11/13)Oslo/NIH, Kretsstevne05.05.15
8,6(+0,1)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023Moelv, Benditsamling19.08.15
8,7(+1,1)Adrian Søvold, Bremnes Idrettslag021Bømlo, Seriestevne29.08.15
8,8(+0,6)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.022-h1 (G-11/13)Oslo/NIH, Kretsstevne05.05.15
8,8(+1,1)Mathias Gåsland, Bremnes Idrettslag20.08.022Bømlo, Seriestevne29.08.15
8,9(-1,3)Adam Eide Ahmed, Oppegård IL11.05.021Oppegård, Åpent Klubbmesterskap22.09.15
-----10--------------------
9,0(+0,0)Oskar Dahle, Sømna IL30.09.022Vik, Kretsstevne23.07.15
9,0(-0,6)Jarl Ring Bleken, Gausdal FIK07.11.021Gausdal, Treningsstevne24.08.15
9,0(-1,3)Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.022Oppegård, Åpent Klubbmesterskap22.09.15
9,6(-6,2)Sondre Furuseth, Raumnes & Årnes IL24.06.021Årnes, Kretsstevne06.06.15
9,7(ok)Torstein Mossefinn, Norna-Salhus IL31.03.021Bergen, Rekrutteringsstevne04.05.15
9,7(+0,2)Jonas Karstensen, Raumnes & Årnes IL021Årnes, Kretsstevne09.09.15
10,3(-0,6)Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.023 (G-14)Brumunddal, Treningsstevne04.06.15
10,3(-1,2)Sigve Nydal, Eidsdal IL30.08.021Eidsdal, Storfjordstemne30.08.15
10,5(+0,0)Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021Osterøy, Seriestevne06.05.15
10,5(+0,1)Ole Kristian H, Eriksen, Modum FIK05.10.021Geithus, Distriktsstevne28.05.15
-----20--------------------
10,6(-1,2)Knut Elias Dalhus, Norddal IL22.02.022Eidsdal, Storfjordstemne30.08.15
10,8(+0,0)Sebastian Olaisen, Veldre Friidrett21.10.021Brumunddal, Åpent klubbmesterskap10.09.15
11,3(ok)Stian T. Klakegg, Søfteland TIL021Søfteland, Klubbmeisterskap11.10.15
14,3(+0,2)Kyrre Lindal, IL Nordlys021Lakselv, Finnmarksmesterskapet 201529.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,92(+2,3)Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,03(+2,3)Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.022-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,21(+4,2)Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.021-h2Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,3Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,3Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,35(+4,2)Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.023-h2Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,37(+2,5)Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.022Porsgrunn, Nasjonalt stevne06.05.15
8,47(+4,9)Martin Aksland, Sandnes IL30.04.021-h1Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,49(+3,1)Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.021Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
8,58(+2,5)Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.023Porsgrunn, Nasjonalt stevne06.05.15
8,60(+2,9)Øyvind Berg, Sem IF29.01.022-fi Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
8,66(+2,2)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021Ørsta, Ørstaleikane 201522.08.15
8,69(+2,3)Haakon Andreas Hangstad, IL i BUL Tromsø17.02.021Tromsø, Seriestevne 420.05.15
8,7Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.023-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,72(+4,9)Henrik Selle, Haugesund IL14.06.022-h1Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,76(+2,8)Joyel Reggie Amaladas (FRA), Privat30.01.021Jessheim, UKI-karusellen04.06.15
8,81(+2,8)Andreas Kastel, Ullensaker/Kisa IL22.07.022Jessheim, UKI-karusellen04.06.15
8,81(+2,3)Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.026-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,85(+3,1)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.025Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
8,87(+2,3)Mats Flottorp, Kristiansands IF Friidrett30.09.027-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,93(+3,8)Lars Ådland, IL Tyrving09.07.023-fi Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,96(+3,2)Sigve Steffensen, Garnes Skole022Arna, Arnaleikane 201501.06.15
9,01(+4,9)Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.023-h1Haugesund, Mailekene 201523.05.15
9,03(+4,9)Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.024-h1Haugesund, Mailekene 201523.05.15
9,05(+3,8)Sigurd Tveter, Asker Sk. Friidrett12.05.024-fi Asker, Askerlekene 201507.06.15
9,05(+2,5)Åsmund Grinilia, Herkules Friidrett28.10.023Sandefjord, KM Telemark 201520.09.15
9,09(+3,2)Tammo Stefner, Ådnamarka Skole023Arna, Arnaleikane 201501.06.15
9,16(+3,2)Mats Vagle, Sortland Friidrettsklubb28.10.022-h1 (G-13/14)Sortland, Treningsstevne 120.05.15
9,16(+4,2)Nicolas Paz Aarvik, Haugesund IL24.03.024-h2Haugesund, Mailekene 201523.05.15
9,16(+3,3)Filip Meo, IL Koll19.03.023-h2Asker, Askerlekene 201507.06.15
9,26(+2,3)Sølve Oliver Larsen, IL i BUL Tromsø27.03.022Tromsø, Seriestevne 420.05.15
9,31(+2,9)Herman Hagerup, Sem IF01.08.024-fi Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
9,33(+2,9)Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.025-fi Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
9,50(+4,5)Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.022Moss, Treningsstevne06.05.15
9,51(+4,2)Petter Hægland, Hinna IL30.11.026-h2Haugesund, Mailekene 201523.05.15
9,54(+3,2)Olav Opheim, Garnes Skole03.02.027Arna, Arnaleikane 201501.06.15
9,57(+2,3)Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.023Tromsø, Seriestevne 420.05.15
9,63(+2,9)Michael Holmtvedt Olsen, Nøtterøy IF06.03.026-fi Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
9,65(+3,2)Ruben Lindkvist, IL Fri029Arna, Arnaleikane 201501.06.15
9,78(+2,8)Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.021-h1Sortland, Treningsstevne 120.05.15
9,79(+3,3)Martin Thorén, Asker Sk. Friidrett28.11.024-h2Asker, Askerlekene 201507.06.15
9,85(+3,8)Morten Bjørndal Osnes, IF Hellas13.11.021-h3Drammen, Treningsstevne06.05.15
9,87(+3,2)Oliyad Dejene, Ytre Arna Skole0211Arna, Arnaleikane 201501.06.15
9,91(+4,9)Trond Hauso Døvik, Haugesund IL23.11.025-h1Haugesund, Mailekene 201523.05.15
10,20(+2,8)Jonas Hagen, Ullensaker/Kisa IL024Jessheim, UKI-karusellen04.06.15
10,34(+2,5)Said S Warsame, Urædd Friidrett21.03.024Porsgrunn, Nasjonalt stevne06.05.15
10,48(+2,4)Vebjørn Pedersen Bakke, Moss IL07.10.021 (G-10)Moss, Treningsstevne26.08.15
11,19(+2,8)Adrian Wessel Lien, Sortland Friidrettsklubb022-h1Sortland, Treningsstevne 120.05.15
11,19(+2,9)Vetle Mathisen, Nøtterøy IF23.03.027-fi Greveskogen, Kristinalekene31.05.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,1Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.021Løten, Nasjonalt25.05.15
9,21Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
9,4Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.022Løten, Nasjonalt25.05.15
9,43Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
9,47Ove Hjelmeset, Fjellhug/Vereide IL23.09.023Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
9,65Nikolaj Støle, ISS22.06.021Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
9,9Ole Einar Monsbakken, Løten Friidrett01.03.024Løten, Nasjonalt25.05.15
10,02Nicholas DuBois (GER), ISS12.06.022Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
10,9Niklas Berglund, Løten Friidrett02.12.025Løten, Nasjonalt25.05.15
11,93Magnus Saksenvik, IK Hind021 (G-10)Narvik, Narvik-lekene 201513.06.15
12,60Pramatya Jati (IND), ISS07.09.024Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,75(+0,3)Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021-h1Ravnanger, Karusellstevne 416.09.15
11,12(-2,1)Sander Berger Hartmann, IL Tyrving27.06.021Asker, Kretsstevne Sprint27.05.15
11,20(-1,1)Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021-h1Fana, Karabinlekene 201510.05.15
11,35(-0,5)Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021-h1 (G-11/13)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
11,40(-0,5)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-h1 (G-11/13)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
11,59(+0,3)Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.022-h2 (G-12/13)Aalborg/DEN, Vennskapsbymatch01.08.15
11,79(-1,1)Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.022-h1Fana, Karabinlekene 201510.05.15
11,85(-1,8)Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.024Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
11,89(-1,8)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.025Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
11,96(+0,7)Callum Gran, Drøbak-Frogn IL Friidrett26.03.021-h1Ås, Åpningsstevne03.05.15
-----10--------------------
12,06(+0,1)Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.021Leikvang, Hovdingrulett 228.05.15
12,23(-1,1)Andreas August Kyte, IL Gneist25.08.023-h1Fana, Karabinlekene 201510.05.15
12,41(-1,8)Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.026Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
12,43(+0,7)Marcus Aas Mekiassen, Romerike Friidrett15.08.022-h1Ås, Åpningsstevne03.05.15
12,44(+0,7)Nils Tveite, Ås IL18.02.023-h1Ås, Åpningsstevne03.05.15
12,52(-1,1)Andreas Kårstad, Fana IL25.04.024-h1Fana, Karabinlekene 201510.05.15
12,65(+0,7)Isak Elsfjorden, Fredrikstad IF14.11.023-h1 (G-12/13)Aalborg/DEN, Vennskapsbymatch01.08.15
12,92(+0,7)Øystein Thorshov, Ås IL15.08.024-h1Ås, Åpningsstevne03.05.15
13,58(-1,1)Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.025-h1Fana, Karabinlekene 201510.05.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,0(+0,7)Martin Sønstabø Waage, Bremnes Idrettslag27.02.021Bømlo, Seriestevne/Bømlomeisterskap07.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,38(+2,3)Herman Elingsen, IL Gneist022-h4Fana, Karusell-630.09.15
11,43(+2,3)Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.025-h4Fana, Karusell-630.09.15
11,62(+2,3)Bjørnar Garlimo, Fana IL09.05.026-h4Fana, Karusell-630.09.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,52(-0,4)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leikvang, Bergenslekene 201529.08.15
12,63(+0,6)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
12,69(-0,4)Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.022Leikvang, Bergenslekene 201529.08.15
12,82(+0,9)Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021Kongsvinger, Regionleker/Regionmesterskap/Treningsstevne26.08.15
12,90(+1,5)Christoffer Strøm, Lillehammer IF20.02.023-fi-ALillehammer, Veidekkelekene21.06.15
12,93(+0,4)Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.021Hamar, Regionmesterskap/regionleker25.08.15
12,99(+0,4)Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021Ravnanger, Karusellstevne 319.08.15
13,04(-0,1)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
13,33(+0,5)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap, dag 106.10.15
13,41(+0,9)Jan Byrkjeland, IL Koll01.02.021-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
-----10--------------------
13,41(-0,4)Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.023Leikvang, Bergenslekene 201529.08.15
13,44(-0,1)Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.022Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
13,45(+1,2)Emil Sira Sivertsen, Torvikbukt IL11.02.021Lyngdal, Sommerstevne14.07.15
13,47(-0,1)Tobias Windjusveen, Asker Sk. Friidrett27.06.021-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,52(-2,9)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021Fosnes, NA-karusellen16.05.15
13,52(+0,9)Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.022-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,54(+1,2)Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.023-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,55(+1,5)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
13,58(+0,0)Martin Bjøru, Sømna IL13.01.021Vik, Kretsstevne02.07.15
13,72(-0,1)Isak Hugdahl, Haugesund IL20.08.023Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
-----20--------------------
13,77(+0,1)Emil B Auli, Horten Friidrettsklubb20.08.021-h1Drammen, Elvelekene23.08.15
13,79(-1,4)Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021Rjukan, Telemarkskarusellen 315.08.15
13,79(+0,4)Martin Aksland, Sandnes IL30.04.023-h1 (G-13/14)Sandnes, Avslutningsstevne 217.09.15
13,80(-0,4)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.024Leikvang, Bergenslekene 201529.08.15
13,84(+0,9)Kjartan Røstelien Gangås, Moelven IL29.01.022-h1Hamar, KM 11-19 år og veteraner29.08.15
13,85(-0,1)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
13,91(-1,4)Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.022Rjukan, Telemarkskarusellen 315.08.15
13,94(-1,7)Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.025-h1Fana, Karabinlekene 201509.05.15
13,95(-1,1)Johan Wadsworth, IK Hind26.04.021-h1Harstad, Festspill-lekene 201521.06.15
13,98(-0,8)Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.022-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
-----30--------------------
13,98(+0,1)Jonas Lid Jacobsen, Byåsen IL01.04.021Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
13,98(+1,9)Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021Måndalen, Banestevne19.09.15
14,00(-0,8)Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.023-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
14,01(+1,2)Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.024-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,01(-0,3)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021Trondheim, Ranheimslekene26.08.15
14,03(-0,4)Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.025Leikvang, Bergenslekene 201529.08.15
14,04(-0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, Bøler IF18.07.023-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
14,04(+0,9)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,06(-0,1)Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.024Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
14,07(-0,5)Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.021Bryne, Jærcup 201516.06.15
-----40--------------------
14,08(-0,1)Henrik Selle, Haugesund IL14.06.025Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
14,10(-0,4)Sander Rye Daae, Fana IL15.05.026Leikvang, Bergenslekene 201529.08.15
14,12(-1,1)Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.022-h1Harstad, Festspill-lekene 201521.06.15
14,16(-0,2)Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.021Sandefjord, Klubbmesterskapet 201502.09.15
14,19(-0,1)Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.022Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
14,20(+1,2)Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.026-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,24(+0,2)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.023-h1Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
14,27(+0,0)Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021Brandbu, Mohagen Bil Cup 402.09.15
14,29(+1,6)Kristupas Pilibaitis-Justsen, Moss IL15.07.021Moss, Treningsstevne26.08.15
14,29(+1,0)Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021-h2Fana, Karusell-630.09.15
-----50--------------------
14,34(-0,1)Aslak Berntsen Husby, Sunndal IL Friidrett24.04.023Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
14,34(+1,0)Bjørnar Garlimo, Fana IL09.05.022-h2Fana, Karusell-630.09.15
14,41(+0,5)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.022-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap, dag 106.10.15
14,46(-1,4)Leo San Pedro, Rjukan Idrettslag22.05.023Rjukan, Telemarkskarusellen 315.08.15
14,51(-1,3)Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.021-h1Lillestrøm, Kretsstevne10.06.15
14,55(-0,3)Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.021-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
14,62(-0,8)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.024-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
14,63(+0,9)Sondre Løkke Hagen, Tingvoll IL26.05.025-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,66(+0,9)Axel Farner, Oppegård IL05.01.026-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,67(-0,3)Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.022-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
-----60--------------------
14,70(+0,9)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.027-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,70(-0,1)Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.024Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
14,75(+0,0)Adam Eide Ahmed, Oppegård IL11.05.022Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
14,77(+0,6)Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.025-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,88(-0,1)Andreas Kårstad, Fana IL25.04.021-h2Fana, Karusell23.09.15
14,89(-0,8)Mathias Algrøy, IL Gneist03.05.021-h2Fana, Karabinlekene 201509.05.15
14,90(-0,8)Andreas August Kyte, IL Gneist25.08.022-h2Fana, Karabinlekene 201509.05.15
14,90(+0,8)Jarl Ring Bleken, Gausdal FIK07.11.021Lillehammer, Gkrør-stevnet09.06.15
14,96(-2,9)Elias Stokke Tødås, Overhalla IL16.12.022Fosnes, NA-karusellen16.05.15
14,98(-1,7)Sander Engdal, Torvikbukt IL21.07.026-h1Tingvoll, Treningsstevne og Møreaksen Cup25.06.15
-----70--------------------
14,99(-2,4)Daniel Myking, Fana IL01.03.022-h1Os, Åpningsstevnet12.09.15
15,11(+0,9)Henrik Holten Riste, Fagernes IL22.06.023-h1Hamar, KM 11-19 år og veteraner29.08.15
15,12(+0,5)Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.022Leikvang, Hovdingrulett 127.04.15
15,12(+0,2)Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.026-h1Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
15,16(+0,0)Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.023Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
15,17(+0,2)Kiran Vågen, Sola FIK30.03.021Lye, Vårstevnet28.04.15
15,21(+0,9)Marius Sjøbrend, Kongsvinger IL Friidrett13.08.022Kongsvinger, Regionleker/Regionmesterskap/Treningsstevne26.08.15
15,26(+2,0)Kristian Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK02.12.021Sigdal, Distriktsstevne04.06.15
15,33(-1,3)Marcus Aas Mekiassen, Romerike Friidrett15.08.022-h1Lillestrøm, Kretsstevne10.06.15
15,33(-0,2)Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.023Kongsvinger, Seriestevne og U-cup del 227.09.15
-----80--------------------
15,37(-1,1)Jørgen Kleivbakk, IK Hind02.02.023-h1Harstad, Festspill-lekene 201521.06.15
15,37(-0,5)Håkon Strømland Johnsen, Os Turnforening09.06.021-h2Os, Åpningsstevnet12.09.15
15,39(+1,0)Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.021Sandnes, Sommarstevne29.06.15
15,39(+1,0)Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.022-h1Fana, Karusell23.09.15
15,42(-0,1)Kasper Engeset, IL Tyrving19.05.026-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
15,45(+1,0)Isak Elsfjorden, Fredrikstad IF14.11.021Moss, Mosselekene 201528.06.15
15,47(-0,5)Henrik Borgen, Os Turnforening03.08.022-h2Os, Åpningsstevnet12.09.15
15,58(+0,5)Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.023Leikvang, Hovdingrulett 127.04.15
15,61(+0,2)Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.027-h1Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
15,76(+0,2)Magnus Hansen, Egersunds IK29.04.021Egersund, Kretsstevne27.08.15
-----90--------------------
15,78(-2,4)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.023-h1Os, Åpningsstevnet12.09.15
15,82(-0,1)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.027-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
15,93(-0,8)Marius Friling, IL Tyrving15.08.026-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
15,99(+1,5)Kristoffer Stegane, Norna-Salhus IL17.11.024-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
16,08(-2,4)Erik Øye, Os Turnforening09.07.024-h1Os, Åpningsstevnet12.09.15
16,08(+0,2)Jakob Wergeland Putkowski, Fredrikstad IF05.04.028-h1Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
16,12(-0,5)Vegard Valen, Sola FIK11.02.023Bryne, Jærcup 201516.06.15
16,18(-1,0)Max Bloch, Stord IL25.09.023-h1Leirvik, Seriestemne23.09.15
16,24(+1,0)Filip Gjerme, Fana IL025-h2Fana, Karusell-630.09.15
16,51(-0,8)Martin Hallseth, Fana IL08.02.023-h2Fana, Karabinlekene 201509.05.15
-----100--------------------
16,53(-0,2)Sander Brekke, Sandefjord Turn & IF17.07.022Sandefjord, Klubbmesterskapet 201502.09.15
16,59(-1,4)Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.024Rjukan, Telemarkskarusellen 315.08.15
16,61(-0,2)Ulrik Furu Skjelbred, Sandefjord Turn & IF31.05.023Sandefjord, Klubbmesterskapet 201502.09.15
16,64(-1,9)Vebjørn Pedersen Bakke, Moss IL07.10.022Moss, Klubbmesterskap 201519.09.15
16,70(+0,4)Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.022Hamar, Regionmesterskap/regionleker25.08.15
16,82(-0,2)Peter Rønnestad Schulstock, Sandefjord Turn & IF10.04.024Sandefjord, Klubbmesterskapet 201502.09.15
16,90(-0,8)Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.024-h2Fana, Karabinlekene 201509.05.15
17,35(-2,9)Gisle Tranås, Jøa IL04.08.023Fosnes, NA-karusellen16.05.15
17,76(+0,0)Nicolai Setsaas, Selbu IL25.04.021Selbu, Neadalskarusellen stevne 331.08.15
17,83(+0,6)Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.027-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
-----110--------------------
17,87(-1,1)Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.024-h1Harstad, Festspill-lekene 201521.06.15
18,06(-0,2)Eirik Kjøl Bye, Sandefjord Turn & IF29.04.025Sandefjord, Klubbmesterskapet 201502.09.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,3(+0,0)Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.021Notodden, Åpningssstevne ny bane26.08.15
14,0(+0,1)Sander Rye Daae, Fana IL15.05.022Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
14,2(-1,0)Sander Berger Hartmann, IL Tyrving27.06.021Nadderud, Løpsstevne07.09.15
14,4(+0,2)Mathias Gåsland, Bremnes Idrettslag20.08.021Bømlo, Seriestevne29.08.15
14,5(-2,3)Sondre Furuseth, Raumnes & Årnes IL24.06.021Årnes, Kretsstevne19.08.15
14,6(+0,2)Jonas Karstensen, Raumnes & Årnes IL021Årnes, Kretsstevne09.09.15
15,1(+0,0)Jens Richter, Orkanger IL06.07.021-h1Børsa, Orkdalsbankens J/G-stevne 201511.05.15
15,1(+0,1)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.023Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
15,6(+0,0)Rune Dahlen, Skaun IL01.05.022-h1Børsa, Orkdalsbankens J/G-stevne 201511.05.15
15,6(+0,1)Fredrik Liland, Fana IL21.09.024Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
-----10--------------------
15,6(-1,0)Lars Ådland, IL Tyrving09.07.022Nadderud, Løpsstevne07.09.15
15,8(+0,1)Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.025Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
15,9(+0,1)Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.026Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
16,1(-1,0)Vetle Holvik, IL Tyrving21.09.023Nadderud, Løpsstevne07.09.15
16,9(+0,0)Nicolai Setsaas, Selbu IL25.04.022Selbu, Selbulekene 201529.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32(+3,2)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
12,83(+3,3)Christoffer Strøm, Lillehammer IF20.02.021Lillehammer, GD-lekene13.09.15
14,24(+3,2)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.023Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
14,36(+3,2)Christopher Andrè Engebretsen, Askim IF01.03.024Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
14,91(+3,3)Henrik Holten Riste, Fagernes IL22.06.022Lillehammer, GD-lekene13.09.15
15,0(+3,0)Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.022Tvedestrand, Tvedestrandslekene29.08.15
15,34(+2,1)Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.022Sandnes, Høstlekene 201530.08.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,1Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.021Tvedestrand, Treningsstevne23.09.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,36(+1,4)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
20,86(+1,4)Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.023-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
20,95(+0,6)Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.021-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
21,33(+0,6)Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.022-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
21,77(-3,8)Oskar Platzack, Ås IL18.04.021Ås, Kretsstevne01.06.15
22,18(+0,4)Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021Brandbu, Mohagen Bil Cup 120.05.15
23,02(-0,3)Endre Hetland, Egersunds IK21.09.021Egersund, Åpningsstevne Egersund07.05.15
23,19(+0,6)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.024-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
23,37(-3,8)Callum Gran, Drøbak-Frogn IL Friidrett26.03.022Ås, Kretsstevne01.06.15
23,66(-3,8)Nils Tveite, Ås IL18.02.023Ås, Kretsstevne01.06.15
-----10--------------------
23,83(+0,6)Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.025-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,48(+0,8)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.025-h2 (MS)Fredrikstad, Treningsstevne28.08.15
25,56(-1,2)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Leikvang, Bergenslekene 201530.08.15
25,78(+0,5)Emil Sira Sivertsen, Torvikbukt IL11.02.021-h3Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
25,86(+0,9)Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.021Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
26,11(-0,2)Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021Hamar, KM 11-19 år og veteraner30.08.15
26,14(+1,7)Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021-h3Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
26,69(+0,4)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
26,74(-0,9)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
26,76(+1,7)Christoffer Strøm, Lillehammer IF20.02.021Lillehammer, GD-lekene12.09.15
26,80(+1,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
-----10--------------------
27,02(+0,6)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022Fana, Stor-KM 201505.06.15
27,07(-0,5)Esten S. Kringhaug, Bodø Friidrettsklubb08.02.021 (G-14)Bodø, Kretsstevne23.09.15
27,10(+2,0)Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021Skien, Herkulesleker 201530.05.15
27,16(-2,3)Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.021-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
27,19(+0,8)Tobias Windjusveen, Asker Sk. Friidrett27.06.021-h3Norrköping/SWE, Surbullespelen 201516.08.15
27,46(-0,4)Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.027-h2Fana, Karusell-419.08.15
27,55(-1,6)Sander Berger Hartmann, IL Tyrving27.06.021-h2Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
27,57(+2,0)Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.021Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
27,64(+1,7)Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.023-h3Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
27,66(+0,6)Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021-h1Narvik, Narvik-lekene 201514.06.15
-----20--------------------
27,71(+0,4)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
27,72(-5,0)Tarjei L Nesheim, IL Tyrving01.04.022-h3Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
27,77(+1,7)Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.024-h3Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
27,89(+0,4)Kjartan Røstelien Gangås, Moelven IL29.01.024-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
27,93(-0,4)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021Måndalen, Banestevne19.09.15
27,97(+2,0)Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.022Skien, Herkulesleker 201530.05.15
27,97(+0,6)Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.021Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
28,04(+1,1)Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.027-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
28,06(+0,6)Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.023-h1Narvik, Narvik-lekene 201514.06.15
28,09(-0,5)Martin Aksland, Sandnes IL30.04.021-h2 (G-13/14)Sandnes, Jæren Sparebank-Jærcup 105.05.15
-----30--------------------
28,09(-1,6)Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.023-h2Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
28,09(+0,5)Johan Wadsworth, IK Hind26.04.024-h3Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
28,10(+0,6)Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.022Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
28,14(-1,2)Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.023-h1Leikvang, Bergenslekene 201530.08.15
28,26(+1,2)Henrik Selle, Haugesund IL14.06.021-h2Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
28,27(+1,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, Bøler IF18.07.022Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
28,43(+1,0)Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.021-h2Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
28,48(+1,7)Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.023Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
28,51(-0,3)Jan Byrkjeland, IL Koll01.02.022-h1Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
28,53(+1,1)Jonas Lid Jacobsen, Byåsen IL01.04.021-h1Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
-----40--------------------
28,64(-2,6)Martin Bjøru, Sømna IL13.01.021Namsos, Namdalslekene 201522.08.15
28,68(+0,2)Kjartan Røstelien Gagnås, Moelven IL07.04.022Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.15
28,71(-0,7)Emil B Auli, Horten Friidrettsklubb20.08.022Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
28,82(-5,0)Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.025-h3Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
28,95(+0,9)Øyvind Berg, Sem IF29.01.022Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
28,97(+0,8)Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021Midsund, Midsundleikane 201514.05.15
29,03(+0,4)Elias Stokke Tødås, Overhalla IL16.12.026-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
29,03(+1,2)Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.021 (G-17)Notodden, Telemarkkarusell 502.09.15
29,09(+0,4)Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.027-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
29,26(+0,0)Jesper Skaug, Larvik Turn & IF27.01.026-h1 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 201530.08.15
-----50--------------------
29,33(+0,5)Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.021-h1Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
29,37(-2,3)Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.026-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
29,39(+0,9)Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.025Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
29,39(-1,2)Sander Rye Daae, Fana IL15.05.024-h1Leikvang, Bergenslekene 201530.08.15
29,43(-0,1)Haakon Andreas Hangstad, IL i BUL Tromsø17.02.023-h1Harstad, KM i friidrett Troms 201523.08.15
29,48(-0,3)Sondre Løkke Hagen, Tingvoll IL26.05.024-h1Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
29,51(+0,5)Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.023-h1Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
29,60(-0,3)Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.025-h1Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
29,61(-0,3)Jarl Ring Bleken, Gausdal FIK07.11.026-h1Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
29,65(+1,0)Aslak Berntsen Husby, Sunndal IL Friidrett24.04.023-h2Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
-----60--------------------
29,72(-1,5)Jakob Boland, Alta IF29.01.021Alta, Åpningstevne 201530.05.15
29,83(+0,6)Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.024Fana, Stor-KM 201505.06.15
29,88(-1,2)Lasse Moen, Sørild FIK28.06.021Grimstad, Klubbmesterskap 201503.09.15
29,90(-0,5)Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.022Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
29,92(-1,7)Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.021Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
30,00(+1,0)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.024-h2Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
30,05(-0,9)Åsmund Grinilia, Herkules Friidrett28.10.024Sandefjord, KM Telemark 201519.09.15
30,18(-0,9)Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.024-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
30,19(-0,1)Mathias Algrøy, IL Gneist03.05.023-h1Fana, Gneistspelen 201523.08.15
30,30(+0,1)Scott Adde, Nesodden IF31.01.021 (G-12/14)Nesodden, Treningstevne03.09.15
-----70--------------------
30,37(-0,5)Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.024-h2 (G-13/14)Sandnes, Jæren Sparebank-Jærcup 105.05.15
30,38(-1,1)Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.022Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
30,39(+2,0)Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021-h2Fana, Framolekene 201529.05.15
30,40(+1,0)Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.021Sandnes, Sommarstevne29.06.15
30,40(+1,7)Andreas Driot, IL i BUL07.06.024Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
30,41(+0,0)Mats Rettedal, Sandnes IL07.09.024-h1 (G-13/14)Sandnes, Jæren Sparebank-Jærcup 105.05.15
30,41(+0,2)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.022-h1 (G-12/13)Oslo/NIH, Kretsstevne26.05.15
30,60(+1,7)Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.025Måndalen, KM Friidrett 201507.06.15
30,77(-1,6)Jørgen Reknes, Fredrikstad IF14.03.023-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
30,86(+0,4)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.028-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
-----80--------------------
31,00(-0,3)Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.021Leikvang, Hovdingleikane10.06.15
31,02(-1,6)Simen Undseth, IL Koll30.07.027-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
31,02(+0,8)Einar Almendingen, Sømna IL20.03.021 (G-15)Vik, Kretsstevne03.09.15
31,10(-1,9)Håkon Strømland Johnsen, Os Turnforening09.06.021Os, Åpningsstevnet13.09.15
31,13(+0,0)Kiran Vågen, Sola FIK30.03.025-h1 (G-13/14)Sandnes, Jæren Sparebank-Jærcup 105.05.15
31,16(+0,9)Herman Hagerup, Sem IF01.08.023Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
31,26(-1,7)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.023Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
31,27(+0,8)Oskar Dahle, Sømna IL30.09.022 (G-15)Vik, Kretsstevne03.09.15
31,37(+0,9)Oscar Tobias Otterness, Romerike Friidrett16.05.026Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
31,45(+0,6)Fredrik Liland, Fana IL21.09.025Fana, Stor-KM 201505.06.15
-----90--------------------
31,50(-2,9)Jakob Gryting, IF Sturla13.10.024-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
31,57(-2,9)Jacob Christiansen Kresz, Lambertseter IF24.11.025-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
31,61(-1,5)Hans Fredrik Antonsen, Bossekop UL04.08.022Alta, Åpningstevne 201530.05.15
31,65(-0,2)Ådne Kalland, Osterøy IL14.11.021Osterøy, Karusell 628.09.15
31,66(-0,9)Lars Ådland, IL Tyrving09.07.026-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
31,76(-0,7)Callum Gran, Drøbak-Frogn IL Friidrett26.03.021-h1Ås, Åpningsstevne03.05.15
31,77(+0,5)Vegard Valen, Sola FIK11.02.023-h1Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
31,82(-2,9)Herman Arneberg, IF Sturla05.09.026-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
31,96(+0,8)Robin Holm Otting, Midsund IL20.09.025Midsund, Midsundleikane 201514.05.15
31,98(+0,9)Marius Friling, IL Tyrving15.08.027Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
-----100--------------------
32,03(+0,9)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.024Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
32,09(+0,5)Storm Kleiva, IL i BUL30.08.024-h1Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
32,17(+2,0)Andreas Aasland, Herkules Friidrett07.02.026Skien, Herkulesleker 201530.05.15
32,22(+0,0)Erik Nygaard Madsen, Haugesund IL02.07.023Karmøy, Karmøylekene11.05.15
32,25(-3,0)Filip Meo, IL Koll19.03.022-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
32,29(+2,0)Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.025Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
32,36(-2,9)Michael Heilom Zeree, IF Sturla04.06.027-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
32,42(-0,5)Gard Joachim Fjørtoft, Dimna IL12.12.023Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
32,46(-0,7)Nils Tveite, Ås IL18.02.022-h1Ås, Åpningsstevne03.05.15
32,49(-1,9)Henrik Borgen, Os Turnforening03.08.022Os, Åpningsstevnet13.09.15
-----110--------------------
32,56(-3,2)Andreas Kårstad, Fana IL25.04.027Fana, Karabinlekene 201510.05.15
32,59(+2,0)Isak Elsfjorden, Fredrikstad IF14.11.021Moss, Mosselekene 201528.06.15
32,66(-1,9)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.023Os, Åpningsstevnet13.09.15
32,68(-1,7)Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.024Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
32,72(-0,7)Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.023Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
32,75(+1,8)Iver Holter, Strindheim IL25.10.022Trondheim, AF-Stevne20.05.15
32,88(-0,1)Jørgen Kleivbakk, IK Hind02.02.023-h1Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
32,97(-1,1)Eivind Teige Grov, Dimna IL08.04.023Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
33,14(-3,0)Martinius Lie Petterson, IL Tyrving12.07.023-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
33,21(+2,0)Benjamin Fuglestad, Herkules Friidrett03.10.027Skien, Herkulesleker 201530.05.15
-----120--------------------
33,24(-3,0)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.024-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
33,24(-0,1)Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.021Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival21.06.15
33,38(-1,9)Erik Øye, Os Turnforening09.07.024Os, Åpningsstevnet13.09.15
33,46(+0,6)Jonatan Kifle Aalen, Fana IL16.09.027Fana, Stor-KM 201505.06.15
33,82(-1,9)Even Isaksen, Fana IL12.05.025Os, Åpningsstevnet13.09.15
33,87(+0,9)Oskar Price Selstø, IF Sturla14.06.025Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
33,99(-1,9)Martin Hallseth, Fana IL08.02.026Os, Åpningsstevnet13.09.15
33,99(-0,4)Viktor Kvisvik, Straumsnes IL23.07.023Måndalen, Banestevne19.09.15
34,38(+1,1)Oscar Storvik Eriksen, Hommelvik IL18.02.023-h1Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
34,47(-1,8)Petter Hægland, Hinna IL30.11.028Haugesund, Mailekene 201524.05.15
-----130--------------------
35,15(-0,3)Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021Rjukan, Friidrettskarusellen 401.09.15
35,29(+2,0)Mathias S Mikkelsen, Sandnes IL30.11.026Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
35,83(+0,2)Ørjan Hagen, Gausdal FIK18.11.023Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.15
36,56(-3,4)Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.024Harstad, Festspill-lekene 201520.06.15
36,88(-0,2)Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.022Osterøy, Karusell 628.09.15
37,65(+0,0)Kjartan Roalsvik, Havørn IL12.03.028-h1 (G-13/14)Sandnes, Jæren Sparebank-Jærcup 105.05.15
38,08(+1,8)Sander Herrem Løfshus, Ranheim IL09.07.023Trondheim, AF-Stevne20.05.15
39,82(+0,0)Sondre Søndergaard, Laksevåg TIL24.06.022-h5Bergen/La, Seriestevne21.09.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,93(-0,1)Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.021-h1Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
30,48(-0,5)Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.025-h2 (G-13/14)Sandnes, Jæren Sparebank-Jærcup 105.05.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,4(+0,2)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021Karmøy, Haugesund Sparbank Cup 325.08.15
33,7(-0,9)Isak Formoe, Løten Friidrett29.10.022Brumunddal, Regionmesterskap21.05.15
34,6(+0,6)Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.021Brumunddal, Åpent klubbmesterskap10.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,36(+3,4)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021-h2Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
26,41(+3,4)Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.022-h2Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
27,42(+2,5)Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.021-h1 (MS)Fredrikstad, Treningsstevne28.08.15
27,98(+4,5)Martin Aksland, Sandnes IL30.04.021-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
27,99(+4,5)Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.022-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
28,06(+3,0)Martin Bjøru, Sømna IL13.01.021Vik, Kretsstevne18.06.15
28,67(+3,0)Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.022Vik, Kretsstevne18.06.15
28,93(+3,5)Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.022-h2Sarpsborg, Kretsmesterskap Østfold - dag 207.06.15
29,23(+2,5)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.022-h1 (MS)Fredrikstad, Treningsstevne28.08.15
29,80(+2,1)Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.024-h1Fana, Framolekene 201529.05.15
29,92(+2,1)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.026-h1Fana, Framolekene 201529.05.15
30,17(+3,4)Magnus Vik Skrede, Stryn T og IL02.04.026-h2Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
30,20(+3,6)Jørgen Reknes, Fredrikstad IF14.03.022-h1Sarpsborg, Kretsmesterskap Østfold - dag 207.06.15
31,10(+3,2)Oskar Dahle, Sømna IL30.09.024Vik, Kretsstevne18.06.15
32,70(+2,5)Jakob Wergeland Putkowski, Fredrikstad IF05.04.024-h1 (MS)Fredrikstad, Treningsstevne28.08.15
32,89(+3,5)Philip Draget, Sarpsborg IL17.04.024-h2Sarpsborg, Kretsmesterskap Østfold - dag 207.06.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,02Markus Edberg, IL i BUL023-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,15Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Fana, Karusell23.09.15
42,27Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021-h2Fana, Karusell23.09.15
43,51Even Gebrehiwet, IL Tyrving15.07.021Nadderud, Kretsstevne løp04.05.15
43,54Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
44,14Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
44,49Sander Berger Hartmann, IL Tyrving27.06.022Nadderud, Kretsstevne løp04.05.15
45,30Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.021-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
45,32Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Seriestevne28.09.15
45,79Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.022-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
45,91Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.022Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
-----10--------------------
47,39Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.023Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
49,25Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.023-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
49,86Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.024-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
52,26Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.023-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
54,67Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.024Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
55,91Andreas Kårstad, Fana IL25.04.021Fana, Karusell-630.09.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,3Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021Hov i Land, Treningsstevne26.09.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,11Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021Fana, Karusell-419.08.15
1,04,66Emil Sira Sivertsen, Torvikbukt IL11.02.021Lyngdal, Sommerstevne14.07.15
1,05,57Jesper Skaug, Larvik Turn & IF27.01.021Larvik, Åpent KM Veteraner27.05.15
1,05,70Johan Wadsworth, IK Hind26.04.021-h1Harstad, Festspill-lekene 201521.06.15
1,14,07Kiran Vågen, Sola FIK30.03.023Lye, Vårstevnet28.04.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,7Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.021Notodden, Åpningssstevne ny bane26.08.15
1,12,6Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.022Notodden, Åpningssstevne ny bane26.08.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,69Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leirvik, Stordleikane 201514.08.15
1,33,09Sigurd Frengstad, Kvikne IL15.07.021Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
1,37,19Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.021Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
1,37,30Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.022Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
1,37,40Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
1,38,04Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.022-h1Fana, Gneistspelen 201522.08.15
1,38,12Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.023Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
1,38,53Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.021Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
1,38,85Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.023-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,39,31Jesper Skaug, Larvik Turn & IF27.01.021Larvik, Klubbmesterskap 201516.09.15
-----10--------------------
1,39,50Haakon Andreas Hangstad, IL i BUL Tromsø17.02.022Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
1,39,61Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.026-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,39,90Kjartan Røstelien Gangås, Moelven IL29.01.024-h2Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
1,40,77Roderick Duodu, IL i BUL30.03.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
1,41,96Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.022Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
1,42,04Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.023Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
1,42,10Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.021Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
1,42,19Salim Bukari, Idrettslaget Skjalg28.06.021Stavanger, Skjalgstevne 710.09.15
1,42,27Emil Sira Sivertsen, Torvikbukt IL11.02.023Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
1,42,45Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.023Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
-----20--------------------
1,42,65Mats Flottorp, Kristiansands IF Friidrett30.09.025Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
1,42,75Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.028-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,43,20Martin Grape Fladby, Bærums Verk IF15.02.021-h1Drammen, Elvelekene23.08.15
1,43,39Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.024Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
1,43,97Martin Hildeskor, Nittedal IL12.02.029-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,44,2Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.022Nadderud, Løpsstevne07.09.15
1,44,63Filip Meo, IL Koll19.03.022-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,44,73Kasper Engeset, IL Tyrving19.05.024Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
1,45,23Bjarte Bjertnæs, Brandbu IF19.01.021Brandbu, Jubileumsstevne27.06.15
1,45,28Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.025Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
-----30--------------------
1,45,61Åsmund Grinilia, Herkules Friidrett28.10.022Porsgrunn, Kjølneslekene31.05.15
1,45,74Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.025Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
1,45,89Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.028Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
1,45,99Georg Moe, Lyn Ski20.03.023-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,46,05Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.024-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
1,46,25Daniel Dukstad, Voss IL02.01.026-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
1,46,44Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.021Moss, Klubbmesterskap 201519.09.15
1,46,71Sigurd Tveter, Asker Sk. Friidrett12.05.024-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,46,77Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.022Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
1,47,04Nicolas Paz Aarvik, Haugesund IL24.03.021Haugesund, Mailekene 201523.05.15
-----40--------------------
1,47,09Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.022-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201530.08.15
1,47,35Sindre Ness, Haugesund IL28.04.027 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 201505.06.15
1,47,47Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021Brandbu, Åpent klubbmesterskap19.09.15
1,47,49Sølve Oliver Larsen, IL i BUL Tromsø27.03.021Nordkjosbotn, NIL-stevnet06.06.15
1,47,82Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022Brandbu, Jubileumsstevne27.06.15
1,48,28Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.024-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
1,48,39Johan Wadsworth, IK Hind26.04.024Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
1,48,5Andreas Dårstad, Gaupen skole19.06.021Brumunddal, Ringsakermesterskap 201502.06.15
1,48,89Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.021Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
1,49,18Simon Haugstad Moosmayer, Asker Sk. Friidrett01.06.022-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
-----50--------------------
1,49,58Birk Håkenstad Evertsen, Øystre Slidre IL15.05.026-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
1,49,62Vetle Holvik, IL Tyrving21.09.023-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,49,73Anton Skjærvik Høkholm, Jøa IL02.09.025Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
1,50,04Martin Bjøru, Sømna IL13.01.021Vik, HSB-cup friidrett06.06.15
1,50,1Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.021Notodden, Treningsstevne07.11.15
1,50,14Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Finnsnes, Åpningsstevne 201507.06.15
1,50,18Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021Kongsvinger, Seriestevne 106.05.15
1,50,27Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.022Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 105.05.15
1,50,33Ivar Løwø, IL Pioner27.02.022Finnsnes, Åpningsstevne 201507.06.15
1,50,39Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.023Finnsnes, Åpningsstevne 201507.06.15
-----60--------------------
1,50,43Simen Bratteng, Nittedal IL24.12.023Asker, Askerlekene 201506.06.15
1,50,49Mathias Algrøy, IL Gneist03.05.023Fana, Karabinlekene 201509.05.15
1,50,50Kiran Vågen, Sola FIK30.03.022Haugesund, Mailekene 201523.05.15
1,50,83Jonas Øverli Kristoffersen, Gjøvik FIK04.09.021Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene30.05.15
1,51,01Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.022Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
1,51,20Emil Skjemstad, Bodø Friidrettsklubb04.04.023Bodø, SpareBanklekene30.08.15
1,51,45Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Åpningsstevne03.05.15
1,51,45Christopher Andrè Engebretsen, Askim IF01.03.022Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
1,51,78Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.026Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
1,51,93Jørgen Reknes, Fredrikstad IF14.03.023Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
-----70--------------------
1,52,1Einar Almendingen, Sømna IL20.03.022Vik, Kretsstevne21.05.15
1,52,19Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.022Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
1.52,35August Helland Iversen, Steinkjer Friidrettsklubb12.08.022Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
1,52,36Isak Homlung Prøytz, Varteig IL17.12.023Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
1,52,42Joakim Rømma, Børsa IL15.07.026Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
1,52,62Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.021-h1Børsa, Stine Kufaas Lekene 201509.08.15
1,52,94Henrik Svanajord, Otra IL18.05.021Grimstad, KM28.05.15
1,52,96Kristoffer Stegane, Norna-Salhus IL17.11.025-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
1,53,06Anders Pettersen Njøs, Leinstrand IL13.12.021-h1Stjørdal, BDO-lekene 201507.06.15
1,53,21Marius Hanstveit, Ådnamarka Skole021Arna, Arnaleikane 201501.06.15
-----80--------------------
1,53,30Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.021Arendal, Arendalslekene22.08.15
1,53,42Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.0210Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
1,53,55Nikolai Sætren, Hornindal IL25.03.022Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
1,53,56Håvard Bryplass, Idrettslaget Skjalg05.07.022Stavanger, Skjalgstevne 710.09.15
1,53,73Øyvind Berg, Sem IF29.01.023Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
1,54,14Bjørnar Sandstå, Idrettslaget Fram05.10.022-h1Stjørdal, BDO-lekene 201507.06.15
1,54,23Nikodem Pozarlik, Jøa IL25.01.022Namsos, Namdalslekene 201522.08.15
1,54,25Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.023Stavanger, Skjalgstevne 710.09.15
1,54,26Knut Borkholm, IF Sturla07.06.025Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
1.54,62Frank Kvarme Faanes, Frosta IL11.04.023Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
-----90--------------------
1,54,70Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.026-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
1,55,04Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.024Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
1,55,29Hans Fredrik Antonsen, Bossekop UL04.08.021Alta, Åpningstevne 201531.05.15
1,55,41Vegard Aarstad, Ås IL05.08.022Ås, Åpningsstevne03.05.15
1,55,47Charlie Ellard, Strindheim IL28.04.022Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
1,55,50Sander Tømmerberg, IL Tyrving29.07.025-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,55,97Fredrik Liland, Fana IL21.09.027-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
1,56,06Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.022Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
1,56,10Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.027-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
1,56,27Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.024-h1Leikvang, Bergenslekene 201529.08.15
-----100--------------------
1,56,62Daniel M. Tordal, Lone Skole16.01.022Arna, Arnaleikane 201501.06.15
1,57,04Erik Nygaard Madsen, Haugesund IL02.07.024Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 105.05.15
1,57,2Lasse Prael, Medkila Skilag14.03.021Harstad, Seriestevne09.06.15
1,57,60Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.022Notodden, Telemarkkarusell 502.09.15
1,57,64Oskar Price Selstø, IF Sturla14.06.021-h1Drammen, Klubbmesterskap20.09.15
1,57,66Peder Gustad, Lånke IL Friidrett22.02.0211Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
1,57,81Archie Hall, IL Tyrving24.09.026-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,58,44Oskar Dahle, Sømna IL30.09.022Vik, HSB-cup friidrett06.06.15
1,58,55Callum Gran, Drøbak-Frogn IL Friidrett26.03.023Ås, Åpningsstevne03.05.15
1,58,79Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.028 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 201505.06.15
-----110--------------------
1,59,53Torkil Klingen, Spillum IL28.10.022Overhalla, NA karusell trekamp Overhalla30.06.15
1,59,58Runar Wærnes, Bodø Friidrettsklubb26.02.021Bodø, Kretsstevne23.09.15
1,59,60Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.025Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 105.05.15
2,00,17Lorentz Johnsen Loftås, Ådnamarka Skole023Arna, Arnaleikane 201501.06.15
2.00,39Johannes Dahlum, Ogndal IL10.05.024Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
2,00,66Olve Bakke, Romerike Friidrett20.08.021-h1Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
2,00,94Isak Elsfjorden, Fredrikstad IF14.11.028Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,01,04Lars Ådland, IL Tyrving09.07.026Asker, Askerlekene 201506.06.15
2,01,27Sivert Rustad, Romerike Friidrett02.08.022-h1Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
2,01,35Oscar Tobias Otterness, Romerike Friidrett16.05.023-h1Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
-----120--------------------
2,01,46Michael Holmtvedt Olsen, Nøtterøy IF06.03.022Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
2,01,51Peter Rønnestad Schulstock, Sandefjord Turn & IF10.04.021Sandefjord, Klubbmesterskapet 201502.09.15
2,01,88Robin Holm Otting, Midsund IL20.09.022Midsund, Midsundleikane 201514.05.15
2,02,57Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.028-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
2,02,93Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.023Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
2,03,40Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.022-h1Drammen, Klubbmesterskap20.09.15
2.03,49Vegard Remnes, Sandnessjøen IL14.02.025Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
2,03,70Wilhelm Elias Dybdal, IL Tyrving19.11.027-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,03,7Sigve Nydal, Eidsdal IL30.08.021Eidsdal, Storfjordstemne30.08.15
2,03,92Eskil Sørum Olsen, Oppstryn IL09.06.023Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
-----130--------------------
2,04,25Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.028-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,04,31Aslak Berntsen Husby, Sunndal IL Friidrett24.04.023Midsund, Midsundleikane 201514.05.15
2,04,46Elias Stokke Tødås, Overhalla IL16.12.021Steinkjer, Åpningsstevne 201514.05.15
2,04,95Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.024Grimstad, KM28.05.15
2,06,0Knut Elias Dalhus, Norddal IL22.02.022Eidsdal, Storfjordstemne30.08.15
2,06,3Kristian Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK02.12.021Sigdal, Åpent Sigdalsmesterskap20.09.15
2,06,44Petter Torgersen, Sandefjord Turn & IF06.10.023-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201530.08.15
2,06,6Axel Farner, Oppegård IL05.01.021Oppegård, Åpent Klubbmesterskap22.09.15
2,07,0Hallvard Grande Sjøvold, Jøa IL24.05.022Fosnes, NA-karusellen16.05.15
2,07,4Adam Eide Ahmed, Oppegård IL11.05.021Oppegård, Kretsstevne kast02.06.15
-----140--------------------
2,08,38Jørgen De Battista Kvamme, IL Fri024Arna, Arnaleikane 201501.06.15
2,08,66Johan Johnsen, IL Gneist23.10.028-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
2,08,83Henrik Rosager, Kongsvinger IL Friidrett18.11.022Kongsvinger, Seriestevne 106.05.15
2,11,12Simen Brekke, Lone Skole025Arna, Arnaleikane 201501.06.15
2,11,36Tammo Stefner, Ådnamarka Skole026Arna, Arnaleikane 201501.06.15
2,11,67Arild Østerbø, Hornindal IL02.08.024Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
2.13,10André Montenegro, Rana FIK08.07.026Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
2,13,83Øyvind Fure, Breimsbygda IL27.03.023Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
2,16,67Nikolaj Støle, ISS22.06.023Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
2,17,94Gisle Tranås, Jøa IL04.08.023Namsos, Namdalslekene 201522.08.15
-----150--------------------
2,17,95Oliyad Dejene, Ytre Arna Skole027Arna, Arnaleikane 201501.06.15
2,21,84Mikael Walle-Olsen, Oppegård IL28.08.024Ås, Åpningsstevne03.05.15
2,23,04Sanjay Satkunananthan, Høybråten og Stovner IL23.08.021Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
2,24,47Mathias Vikse, Lone Skole08.06.028Arna, Arnaleikane 201501.06.15
2,29,40Magnus Saksenvik, IK Hind021-h1 (G-Rekrutt)Harstad, Festspill-lekene 201521.06.15
2,31,12Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.029Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,31,4Ole Kristian H, Eriksen, Modum FIK05.10.021Geithus, Distriktsstevne28.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,79Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.022Lye, Jæren Sparebank Jærcup28.05.15
2,03,48Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
2,04,83Hal Monro (AUS), ISS021Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
2,08,45Wilatrat Yaemsa-Art (THA), Forra IL03.03.021Stjørdal, Sona-Lekene05.07.15
2,14,19Efe Topdemir (GBR), ISS14.08.022Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
3,08,97Pramatya Jati (IND), ISS07.09.024Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,5Sigurd Frengstad, Kvikne IL15.07.021-h1Børsa, Orkdalsbankens J/G-stevne 201511.05.15
2,16,71Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
2,19,89Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.021Mandal, Kretscup09.09.15
2,22,30Kjartan Røstelien Gangås, Moelven IL29.01.021Hamar, KM 11-19 år og veteraner30.08.15
2,22,67Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.023-h1 (G-14)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
2,23,23Harald Horn, IL Koll07.07.024-h1 (G-14)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
2,24,78Mats Flottorp, Kristiansands IF Friidrett30.09.022Kristiansand, KM friidrett 201506.06.15
2,27,5Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.022Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
2,29,31Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021-h1Fana, Framolekene 201529.05.15
2,29,61Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.021Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
-----10--------------------
2,30,85Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021Os, Åpningsstevnet13.09.15
2,31,09Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.022Knarvik, Nasjonalt Stevne02.08.15
2,31,17Eivind Herdlevær, Norna-Salhus IL18.05.022-h1Fana, Framolekene 201529.05.15
2,32,8Ola Spigseth, Raumnes & Årnes IL18.08.021Årnes, Kretsstevne09.09.15
2,32,87Georg Moe, Lyn Ski20.03.021Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
2,33,56Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.022Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
2,33,59Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.023Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
2,34,52Bjarte Bjertnæs, Brandbu IF19.01.021Brandbu, Mohagen Bil Cup 402.09.15
2,34,90Sindre Ness, Haugesund IL28.04.021Karmøy, Karmøylekene11.05.15
2,35,39Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne14.09.15
-----20--------------------
2,39,4Jens Richter, Orkanger IL06.07.022-h1Børsa, Orkdalsbankens J/G-stevne 201511.05.15
2,39,50Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.022Brandbu, Mohagen Bil Cup 402.09.15
2,39,7Joakim Rømma, Børsa IL15.07.023-h1Børsa, Orkdalsbankens J/G-stevne 201511.05.15
2,41,21Eivind Parnas Bardal, Snåsa IL01.01.021Snåsa, Snåsaleikan31.05.15
2,41,78Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021 (G-13/14)Sortland, Treningsstevne 120.05.15
2,42,32Oscar Storvik Eriksen, Hommelvik IL18.02.021Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
2,42,96Robin Holm Otting, Midsund IL20.09.024Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
2,45,94Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.022Hamar, KM 11-19 år og veteraner30.08.15
2,47,37Fredrik Liland, Fana IL21.09.022Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
2,49,68Henrik Borgen, Os Turnforening03.08.022Os, Åpningsstevnet13.09.15
-----30--------------------
2,52,22Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.023Os, Åpningsstevnet13.09.15
2,55,86Erik Øye, Os Turnforening09.07.024Os, Åpningsstevnet13.09.15
2,59,0Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.021Brumunddal, Regionmesterskap21.05.15
3,00,28Kristian Falmår, Snåsa IL30.03.022Snåsa, Snåsaleikan31.05.15
3,00,29Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.024-h1Fana, Framolekene 201529.05.15
3,04,44Johan Johnsen, IL Gneist23.10.025-h1Fana, Framolekene 201529.05.15

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,12,32Haakon Andreas Hangstad, IL i BUL Tromsø17.02.021Tromsø, Seriestevne 420.05.15
3,16,87Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.022Tromsø, Seriestevne 420.05.15
3,20,97Sølve Oliver Larsen, IL i BUL Tromsø27.03.023Tromsø, Seriestevne 420.05.15
3,21,84Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne01.06.15
3,29,36Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.026 (G-12/13)Aalborg/DEN, Vennskapsbymatch01.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42,67Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.021Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
4,43,21Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.022Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
4,44,83Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.021-h1Leikvang, Bergenslekene 201530.08.15
4,45,08Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1Leikvang, Bergenslekene 201530.08.15
4,45,47Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.023Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
4,46,79Vegard Myklegard Kristiansen, Børsa IL02.02.021Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
4,47,69Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.024Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
4,48,23Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.025Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
4,49,23Filip Meo, IL Koll19.03.023Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
4,49,37Daniel Dukstad, Voss IL02.01.021Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
-----10--------------------
4,52,06Harald Horn, IL Koll07.07.025 (G-14)Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,52,32Roderick Duodu, IL i BUL30.03.022Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,52,34Jesper Skaug, Larvik Turn & IF27.01.025Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
4,53,11Elias Daland, Sørild FIK23.02.025-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,53,85Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.023Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
4,56,94Eivind Herdlevær, Norna-Salhus IL18.05.024Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
4,58,30Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.027Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
4,59,92Haakon Andreas Hangstad, IL i BUL Tromsø17.02.022Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
5,00,01Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.023Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
5,05,63Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.025Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
-----20--------------------
5,05,80August Helland Iversen, Steinkjer Friidrettsklubb12.08.024Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
5,06,94Åsmund Grinilia, Herkules Friidrett28.10.028Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
5,07,8Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne07.10.15
5,08,65Sander Engdal, Torvikbukt IL21.07.025 (MS)Tingvoll, Treningsstevne og Møreaksen Cup25.06.15
5,08,66Georg Moe, Lyn Ski20.03.029Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
5,09,20Sindre Ness, Haugesund IL28.04.021Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
5,09,66Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.025Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
5,11,45Sølve Oliver Larsen, IL i BUL Tromsø27.03.026Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
5,11,97Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.026Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
5,14,85Vetle Holvik, IL Tyrving21.09.0213Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
-----30--------------------
5,15,00Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.027Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
5,16,61Torodd Klausen, Akkerhaugen IF08.02.021Geithus, Furumolekene 2015/KM dag 129.08.15
5,16,81Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.021Haugesund, Mailekene 201524.05.15
5,17,73Anton Skjærvik Høkholm, Jøa IL02.09.028Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
5,20,00Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.021Fana, Karusell-630.09.15
5,21,28Kiran Vågen, Sola FIK30.03.021Sandnes, Høstlekene 201529.08.15
5,21,75Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.021-h1Sandnes, Kvalifiseringsstevne 120.07.15
5,22,47Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.029Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
5,23,32Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.0210Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
5,23,87Oscar Storvik Eriksen, Hommelvik IL18.02.0210Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
-----40--------------------
5,24,24Bjørnar Sandstå, Idrettslaget Fram05.10.0211Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
5,24,57Sander Tømmerberg, IL Tyrving29.07.0214Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
5,30,34Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.021Sandefjord, Sommerstevne12.08.15
5,31,39Peder Gustad, Lånke IL Friidrett22.02.0212Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
5,31,59Peter Rønnestad Schulstock, Sandefjord Turn & IF10.04.022Sandefjord, Sommerstevne12.08.15
5,32,37Eivind Tømmerberg, IL Tyrving29.07.0215Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
5,33,29Mathias Algrøy, IL Gneist03.05.022Fana, Stor-KM 201505.06.15
5,36,19Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.022Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
5,37,90Jørgen Reknes, Fredrikstad IF14.03.022Sarpsborg, Kretsmesterskap Østfold - dag 207.06.15
5,38,15Knut Borkholm, IF Sturla07.06.0211Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
-----50--------------------
5,39,71Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.028Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
5,42,90Oskar Price Selstø, IF Sturla14.06.022Geithus, Furumolekene 2015/KM dag 129.08.15
5,53,45Max Bloch, Stord IL25.09.021Leirvik, Seriestemne23.09.15
5,58,68Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.025-h1Fana, Framolekene 201530.05.15
6,01,01Wilhelm Elias Dybdal, IL Tyrving19.11.0217Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
6,02,19Oskar Dahle, Sømna IL30.09.022Vik, Kretsstevne18.06.15
6,05,69Johan Johnsen, IL Gneist23.10.026-h1Fana, Framolekene 201530.05.15
7,17,2André Montenegro, Rana FIK08.07.021Rana, Banecup III 201509.06.15

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,33,60Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Fana, Gneistspelen 201523.08.15
5,55,28Mathias Algrøy, IL Gneist03.05.022Fana, Gneistspelen 201523.08.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,58,4Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.021Nordkjosbotn, STIL-karusellen22.09.15
12,47,06Niklas Olai Hovdenakk Hagali, Øystre Slidre IL21.01.021 (G-15)Fagernes, Regionstevne12.05.15

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig tidtaking/Insufficient timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,24Erik Ringhus, Rein IL01.06.022 (G-12/16)Høydalsmo, Vest-Telemarkkarusellen 201515.08.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,20,29Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Byrkjelo, Seriestemne01.10.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,64(+0,8)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
9,73(-0,6)Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.026-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
9,77(+0,6)Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021Fana, Stor-KM 201505.06.15
9,85(+0,8)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.022Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
9,89(-0,6)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bækkelaget, KM Oslo 11-14 Hekkeøvelsene10.09.15
10,25(-3,3)Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.021-fi Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
10,28(-3,3)Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022-fi Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
10,29(-3,3)Tarjei L Nesheim, IL Tyrving01.04.023-fi Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
10,39(+0,6)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.023Fana, Stor-KM 201505.06.15
10,40(+0,1)Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
-----10--------------------
10,68(+0,9)Mats Flottorp, Kristiansands IF Friidrett30.09.022-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
10,69(-0,3)Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.022Bodø, SpareBanklekene30.08.15
10,82(-0,2)Magnus Vik Skrede, Stryn T og IL02.04.022Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
10,85(+0,2)Haakon Andreas Hangstad, IL i BUL Tromsø17.02.021-h1Harstad, KM i friidrett Troms 201522.08.15
10,88(+1,7)Simon Haugstad Moosmayer, Asker Sk. Friidrett01.06.021-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
10,89(-3,9)Jakob Gryting, IF Sturla13.10.022-h2Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
10,90(-3,3)Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.025-fi Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
10,97(+1,0)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021-h1Ørsta, Ørstaleikane 201522.08.15
11,08(+0,9)Sander Berger Hartmann, IL Tyrving27.06.024-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
11,10(+0,1)Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.023Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
-----20--------------------
11,15(+0,9)Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.025-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
11,22(+0,1)Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.024Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
11,27(+1,7)Sigurd Tveter, Asker Sk. Friidrett12.05.022-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
11,54(-2,4)Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.025-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
11,79(-3,3)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.026-fi Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
11,93(-0,5)Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.023-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
11,95(-0,5)Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.024-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
12,02(-0,5)Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.025-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
12,19(-2,4)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.026-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
12,25(-2,4)Herman Hagerup, Sem IF01.08.027-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
-----30--------------------
12,33(+1,7)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.023-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,43(-3,9)Axel Farner, Oppegård IL05.01.025-h2Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
12,49(-0,5)Marius Friling, IL Tyrving15.08.023Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
12,56(+0,9)Kiran Vågen, Sola FIK30.03.021-fi Haugesund, Mailekene 201523.05.15
12,67(+0,9)Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.022-fi Haugesund, Mailekene 201523.05.15
12,81(+1,7)Archie Hall, IL Tyrving24.09.024-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,83(-2,8)Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne01.06.15
12,84(+0,6)Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.021Grimstad, KM28.05.15
12,86(-0,2)Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.024Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
13,12(-1,5)Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.021Fagernes, Regionstevne12.05.15
-----40--------------------
13,29(+0,6)Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.022Grimstad, KM28.05.15
13,31(-1,3)Andreas Aasland, Herkules Friidrett07.02.022Porsgrunn, Kjølneslekene31.05.15
13,33(-1,9)Hans Fredrik Antonsen, Bossekop UL04.08.021Alta, Åpningstevne 201530.05.15
13,71(+1,0)Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.022Porsgrunn, Nasjonalt Stevne19.08.15
13,98(-0,5)Martin Thorén, Asker Sk. Friidrett28.11.023Asker, Askerlekene 201506.06.15
14,98(+1,7)Wilhelm Elias Dybdal, IL Tyrving19.11.025-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
15,23(-1,8)Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021Osterøy, Karusellstevne 118.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,94(+0,9)Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.023-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55(+3,3)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-fi Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
10,19(+5,0)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Sarpsborg, Kretsmesterskap Østfold - dag 207.06.15
10,63(+3,3)Mats Flottorp, Kristiansands IF Friidrett30.09.023-fi Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
10,92(+2,1)Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
11,74(+2,1)Axel Farner, Oppegård IL05.01.022Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
11,88(+3,5)Herman Hagerup, Sem IF01.08.021Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
12,22(+2,1)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.024Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
12,99(+3,5)Øyvind Berg, Sem IF29.01.022Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
13,77(+2,1)Isak Elsfjorden, Fredrikstad IF14.11.025Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
15,70(+3,5)Michael Holmtvedt Olsen, Nøtterøy IF06.03.024Greveskogen, Kristinalekene31.05.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,95Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.021Stavanger, Skjalgstevne 710.09.15
12,06Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.021 (G-12)Drammen, Klubbmesterskap20.09.15
12,94Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.022Stavanger, Skjalgstevne 710.09.15

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,70(-1,5)Hans Fredrik Antonsen, Bossekop UL04.08.021Alta, Åpningstevne 201530.05.15

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,93(+1,8)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
30,09(+1,8)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.022Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
30,55(+0,0)Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021-h1Ravnanger, Karusellstevne 416.09.15
31,05(+0,0)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bækkelaget, KM Oslo 11-14 Hekkeøvelsene10.09.15
31,25(+0,1)Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
31,41(-3,6)Tarjei L Nesheim, IL Tyrving01.04.021Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
31,83(-3,3)Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021Fana, Stor-KM 201506.06.15
32,19(+1,9)Sander Berger Hartmann, IL Tyrving27.06.023-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
32,21(+0,1)Haakon Andreas Hangstad, IL i BUL Tromsø17.02.022Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
32,65(+0,1)Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.023Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
-----10--------------------
32,73(+1,8)Mats Flottorp, Kristiansands IF Friidrett30.09.023Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
32,99(+0,1)Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.024Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
33,16(+1,9)Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.024-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
33,67(+0,1)Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.025Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
33,82(+1,9)Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.025-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
34,24(-3,6)Jakob Gryting, IF Sturla13.10.022Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
34,24(+0,1)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.026Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
34,85(+1,9)Simon Haugstad Moosmayer, Asker Sk. Friidrett01.06.026-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
35,10(-3,6)Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.023Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
35,19(+0,0)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Bækkelaget, KM Oslo 11-14 Hekkeøvelsene10.09.15
-----20--------------------
35,64(-0,9)Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.021-h1Sandnes, Avslutningsstevne 115.09.15
35,90(-0,9)Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne14.09.15
36,41(+0,0)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021-h4Bergen/La, Seriestevne03.06.15
36,53(-3,6)Herman Hagerup, Sem IF01.08.024Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
36,93(-3,6)Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.026Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
37,08(+1,8)Kiran Vågen, Sola FIK30.03.024Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
37,78(-3,6)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.027Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
43,21(-0,4)Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021Osterøy, Karusell 628.09.15
52,65(-0,1)Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.021Grimstad, Klubbmesterskap 201503.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,79(+2,7)Sigurd Tveter, Asker Sk. Friidrett12.05.021-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
38,80(+2,9)Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.021Sandnes, Høstlekene 201530.08.15
40,75(+2,9)Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.022Sandnes, Høstlekene 201530.08.15

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,63(-0,7)Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.021Vik, Kretsstevne13.08.15
38,12(-4,2)Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.021Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,05,93Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.022 (G-14)Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05,0Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.021Tromsø, Kappgangstevne03.06.15
5,39,06Martinius Lie Petterson, IL Tyrving12.07.021Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
6,01,10Filip Meo, IL Koll19.03.022Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
6,06,61Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
6,16,69Esten S. Kringhaug, Bodø Friidrettsklubb08.02.022Narvik, Narvik-lekene 201513.06.15
6,23,20Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.021Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
6,34,20Jørgen Reknes, Fredrikstad IF14.03.022Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
6,43,29Sindre Ness, Haugesund IL28.04.022Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
6,49,6Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.023Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
7,29,4Viktor Kvisvik, Straumsnes IL23.07.024Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
-----10--------------------
7,34,93Jørgen Kleivbakk, IK Hind02.02.021Harstad, Festspill-lekene 201520.06.15
7,43,21Lars Magne Stangeland, Idrettslaget Skjalg21.12.023Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,63Tor Jansen, Nesodden IF11.06.021Nesodden, Friidrettskarusell04.06.15
1,62Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
1,61Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.023Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
1,61Esten S. Kringhaug, Bodø Friidrettsklubb08.02.021Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
1,59Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021Leikvang, Bergenslekene 201530.08.15
1,57Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.024Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
1,55Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021Sandefjord, KM Telemark 201520.09.15
1,54Thomas Harris-Christensen, Idrettslaget Skjalg05.05.022Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
1,50Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Harstad, Festspill-lekene 201520.06.15
1,50Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
-----10--------------------
1,46Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.023Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
1,45Simon Haugstad Moosmayer, Asker Sk. Friidrett01.06.022Asker, Askerlekene 201507.06.15
1,45Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival21.06.15
1,45Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
1,45Johan Wadsworth, IK Hind26.04.022Harstad, KM i friidrett Troms 201522.08.15
1,45Andreas Kårstad, Fana IL25.04.023Fana, Gneistspelen 201522.08.15
1,45Emil B Auli, Horten Friidrettsklubb20.08.021Drammen, Elvelekene23.08.15
1,45Tarjei L Nesheim, IL Tyrving01.04.023Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
1,45Kjartan Røstelien Gangås, Moelven IL29.01.021Hamar, KM 11-19 år og veteraner30.08.15
1,43Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.021Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
-----20--------------------
1,42Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.021Midsund, Midsundleikane 201514.05.15
1,41Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.026Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
1,41Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.026Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
1,40Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.021Kongsvinger, Seriestevne 106.05.15
1,40Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.022Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
1,40Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021Ørsta, Sparebank1 leikane25.05.15
1,40Emil Rendal, SMIL Engavågen01.04.021Meløy, Åpningsstevne06.06.15
1,40Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.021Fagernes, Gjensidigelekene07.06.15
1,40Filip Meo, IL Koll19.03.023Asker, Askerlekene 201507.06.15
1,40Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.024Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
-----30--------------------
1,40Viktor Kvisvik, Straumsnes IL23.07.021Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
1,40Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.021Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
1,39Jørgen Reknes, Fredrikstad IF14.03.021Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
1,38Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
1,37Nikodem Pozarlik, Jøa IL25.01.021Namsos, Namdalslekene 201522.08.15
1,36Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.028Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
1,36Kiran Vågen, Sola FIK30.03.028Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
1,35Frank Kvarme Faanes, Frosta IL11.04.021Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
1,35Sondre Løkke Hagen, Tingvoll IL26.05.024Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
1,35Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.025Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
-----40--------------------
1,35Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.021Drammen, Treningsstevne20.08.15
1,35Martin Aksland, Sandnes IL30.04.021Sandnes, Høstlekene 201530.08.15
1,35Magnus Hansen, Egersunds IK29.04.021Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
1,35Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.022Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
1,35Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.023Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
1,31Ivar Løwø, IL Pioner27.02.024Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
1,31Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.025Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
1,31Herman Arneberg, IF Sturla05.09.0211Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
1,30Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.021Oslo/NIH, Kretsstevne05.05.15
1,30Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.023Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
-----50--------------------
1,30Marius Friling, IL Tyrving15.08.024Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
1,30Oskar Dahle, Sømna IL30.09.021Vik, Kretsstevne21.05.15
1,30Einar Almendingen, Sømna IL20.03.021Vik, Kretsstevne21.05.15
1,30Daniel Sarjomaa, Herkules Friidrett04.10.022Skien, Herkulesleker 201530.05.15
1,30Tammo Stefner, Ådnamarka Skole021Arna, Arnaleikane 201501.06.15
1,30Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.024Moss, KM 2015 - Dag 106.06.15
1,30Sigurd Tveter, Asker Sk. Friidrett12.05.024Asker, Askerlekene 201507.06.15
1,30Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.026Fana, Stor-KM 201507.06.15
1,30Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.0210Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
1,30Adam Eide Ahmed, Oppegård IL11.05.0211Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
-----60--------------------
1,30Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.024Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
1,30Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne24.08.15
1,30Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.022Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
1,30David Gjone, Larvik Turn & IF06.06.021Larvik, Klubbmesterskap 201509.09.15
1,28Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
1,27Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.021Sandnes, Sommarstevne29.06.15
1,27Elias Stokke Tødås, Overhalla IL16.12.022Namsos, Namdalslekene 201522.08.15
1,25Nicolas Paz Aarvik, Haugesund IL24.03.022Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 105.05.15
1,25Vetle Mathisen, Nøtterøy IF23.03.021Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
1,25Vegard Remnes, Sandnessjøen IL14.02.022Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
-----70--------------------
1,25Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.023Narvik, Narvik-lekene 201513.06.15
1,25Isak Elsfjorden, Fredrikstad IF14.11.024Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
1,25Dennis B Lauritsen, Larvik Turn & IF01.02.022Larvik, Klubbmesterskap 201509.09.15
1,25Henrik Borgen, Os Turnforening03.08.023Os, Åpningsstevnet12.09.15
1,25Lars Magne Lie Austrheim, Haugesund IL11.07.022Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
1,25Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.023Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
1,25Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.021Tvedestrand, Treningsstevne23.09.15
1,21Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.022Sandnes, Sommarstevne29.06.15
1,20Mats Rettedal, Sandnes IL07.09.023Sandnes, Jæren Sparebank-Jærcup 105.05.15
1,20Herman Hagerup, Sem IF01.08.024Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
-----80--------------------
1,20Hans Fredrik Antonsen, Bossekop UL04.08.021Alta, Åpningstevne 201530.05.15
1,20Lorentz Johnsen Loftås, Ådnamarka Skole022Arna, Arnaleikane 201501.06.15
1,20Marius Hanstveit, Ådnamarka Skole023Arna, Arnaleikane 201501.06.15
1,20Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.023 (G-12/13)Aalborg/DEN, Vennskapsbymatch02.08.15
1,20Sindre Rygvik Hansen, Strindheim IL12.11.021Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
1,20Ove Hjelmeset, Fjellhug/Vereide IL23.09.022Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
1,20Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.021Hamar, Regionmesterskap/regionleker25.08.15
1,20Håkon Strømland Johnsen, Os Turnforening09.06.024Os, Åpningsstevnet12.09.15
1,18Jonn Kristian Hollund, Bremnes Idrettslag02.12.021Bømlo, Seriestemne08.06.15
1,17Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Seriestevne28.09.15
-----90--------------------
1,15Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.026Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
1,15Kasper Engeset, IL Tyrving19.05.026Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
1,15Nicolai Setsaas, Selbu IL25.04.021Selbu, Neadalskarusellen stevne 101.06.15
1,15Jørgen De Battista Kvamme, IL Fri024Arna, Arnaleikane 201501.06.15
1,15Martin Thorén, Asker Sk. Friidrett28.11.025Asker, Askerlekene 201507.06.15
1,15André Montenegro, Rana FIK08.07.023Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
1,15Fredrik Liland, Fana IL21.09.023Fana, Karusell-419.08.15
1,15Henrik Løvold, Larvik Turn & IF023Larvik, Klubbmesterskap 201509.09.15
1,15Filip Gjerme, Fana IL023Fana, Karusell-630.09.15
1,10Joakim Rømma, Børsa IL15.07.021Børsa, Orkdalsbankens J/G-stevne 201511.05.15
-----100--------------------
1,10Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.027Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
1,10Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.021Grimstad, KM28.05.15
1,10Mathias Vikse, Lone Skole08.06.025Arna, Arnaleikane 201501.06.15
1,10Matias Garnes, Garnes Skole026Arna, Arnaleikane 201501.06.15
1,10Simen Brekke, Lone Skole027Arna, Arnaleikane 201501.06.15
1,10Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.024 (MS)Fredrikstad, Treningsstevne28.08.15
1,10Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.024Larvik, Klubbmesterskap 201509.09.15
1,10Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.025Os, Åpningsstevnet12.09.15
1,09Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021Osterøy, Karusellstevne 403.08.15
1,05Kjartan Roalsvik, Havørn IL12.03.022Lye, Jæren Sparebank Jærcup28.05.15
-----110--------------------
1,05Inge Grelland, Nøtterøy IF18.09.023Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
1,05Christian Thunstvedt, Garnes Skole028Arna, Arnaleikane 201501.06.15
1,05Kristian Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK02.12.021Sigdal, Åpent Sigdalsmesterskap20.09.15
1,00Mikael Walle-Olsen, Oppegård IL28.08.023Oppegård, Åpent Klubbmesterskap22.09.15
0,95Henrik Bergli Waulen, Søfteland TIL12.12.021Søfteland, Seriestevne03.09.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,72Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
2,40Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021Finnsnes, Stav- og lengde stevne27.07.15
2,02Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
2,02Peder Gustad, Lånke IL Friidrett22.02.023Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
1,92Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.024Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
1,82Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.021Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
1,82Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.022Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
1,80Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.021Sandnes, Høstlekene 201530.08.15
1,80Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.021Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
1,70Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.022Sandnes, Høstlekene 201530.08.15
-----10--------------------
1,52Martin Bjøru, Sømna IL13.01.025Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
1,52Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.026Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
1,20Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.022Finnsnes, Åpningsstevne 201507.06.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,82(-0,5)Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.021Moelv, Benditsamling19.08.15
4,47(+0,5)Sindre Veum, Hundsund Skole23.01.0210 (G-14)Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
3,98(-0,2)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022Moelv, Benditsamling19.08.15
3,92(+0,0)Kjartan Røstelien Gangås, Moelven IL29.01.023Moelv, Benditsamling19.08.15

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,71(+0,8)Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.021Leikvang, Bergenslekene 201529.08.15
5,64(+2,0)Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
5,34(+0,0)Esten S. Kringhaug, Bodø Friidrettsklubb08.02.021Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
5,29(+0,0)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
5,25(+0,9)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Fana, Karusell23.09.15
5,18(+1,4)Johan Wadsworth, IK Hind26.04.022Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
5,17(+0,3)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
5,12(+0,3)Ivar Løwø, IL Pioner27.02.023Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
5,09(+1,5)Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.022Fana, Framolekene 201530.05.15
5,00(+0,9)Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.021Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
-----10--------------------
4,99(+0,7)Tor Jansen, Nesodden IF11.06.021Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
4,88(+1,8)Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.02(-)Porsgrunn, Kjølneslekene31.05.15
4,86(+0,6)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.023Fana, Karabinlekene 201509.05.15
4,83(-0,1)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
4,82(+0,9)Martin Bjøru, Sømna IL13.01.021Namsos, Namdalslekene 201522.08.15
4,82(+2,0)Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.026Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,80(+0,0)Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021Hov i Land, Treningsstevne m/ Bendit-samling21.08.15
4,79(+0,1)Magnus Vik Skrede, Stryn T og IL02.04.022Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,79(-0,2)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
4,75(-1,9)Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021Midsund, Midsundleikane 201514.05.15
-----20--------------------
4,75(-2,7)Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.022Porsgrunn, Kjølneslekene31.05.15
4,72(+2,0)Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.022Bodø, SpareBanklekene30.08.15
4,72(+0,9)Isak Hugdahl, Haugesund IL20.08.022Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
4,71(-1,2)Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.021Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
4,65(+1,1)Simon Haugstad Moosmayer, Asker Sk. Friidrett01.06.022Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,62(+1,2)Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.02(-)Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
4,59(+0,0)Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.021Ørsta, Sparebank1 leikane25.05.15
4,59(+0,5)Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.025Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
4,58(+1,8)Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.0211Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,56(-0,9)Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.021Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
-----30--------------------
4,56(+0,0)Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.026Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
4,53(+1,4)Christoffer Strøm, Lillehammer IF20.02.0212Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,52(+0,5)Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
4,50(+0,3)Elias Stokke Tødås, Overhalla IL16.12.021Overhalla, NA karusell trekamp Overhalla30.06.15
4,49(+1,6)Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021Brandbu, Åpent klubbmesterskap19.09.15
4,48(-0,9)Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.027Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
4,45(+1,2)Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023Leikvang, Bergenslekene 201529.08.15
4,45(+0,0)Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.021Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
4,44(+1,3)Hallvard Grande Sjøvold, Jøa IL24.05.022Namsos, Namdalslekene 201522.08.15
4,43(+1,6)Anton Skjærvik Høkholm, Jøa IL02.09.023Namsos, Namdalslekene 201522.08.15
-----40--------------------
4,43(+0,0)David Gjone, Larvik Turn & IF06.06.021Larvik, Klubbmesterskap 201509.09.15
4,41(+1,0)Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.0214Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,40(-0,1)Aslak Berntsen Husby, Sunndal IL Friidrett24.04.024Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
4,39(+0,0)Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.022Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
4,38(+0,3)Sondre Løkke Hagen, Tingvoll IL26.05.022Midsund, Midsundleikane 201514.05.15
4,38(+1,1)Herman Dahl, Lambertseter IF03.05.022Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
4,36(+0,0)Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.021Tingvoll, Treningsstevne og Møreaksen Cup20.08.15
4,36(-2,0)Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne14.09.15
4,35(+1,2)Daniel Myking, Fana IL01.03.024Fana, Karabinlekene 201509.05.15
4,33(+0,0)Emil Sira Sivertsen, Torvikbukt IL11.02.022Tingvoll, Treningsstevne og Møreaksen Cup20.08.15
-----50--------------------
4,32(+1,1)Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.022Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
4,32(-1,6)Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.021Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
4,32(+1,9)Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.0218Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,30(+1,9)Emil B Auli, Horten Friidrettsklubb20.08.028Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
4,28(+0,4)Mats Flottorp, Kristiansands IF Friidrett30.09.021Kristiansand, KM friidrett 201506.06.15
4,28(+1,9)Magnus Hansen, Egersunds IK29.04.022Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
4,26(-1,2)Lars Gletne, Lyngdal IL31.05.021Lyngdal, Lyngdalslekene 201502.05.15
4,26(+1,3)Martin Aksland, Sandnes IL30.04.023Sandnes, Høstlekene 201529.08.15
4,26(+2,0)Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.0220Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,22(+0,1)Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.0210Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
-----60--------------------
4,22(-1,0)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
4,21(+0,9)Filip Meo, IL Koll19.03.024Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,21(+0,0)Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.0211Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
4,21(+0,0)Axel Farner, Oppegård IL05.01.029Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
4,21(-1,3)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.022Oslo/NIH, Klubbmesterskap, dag 106.10.15
4,20(+1,0)Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.024Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
4,18(+1,4)Torstein Tokvam, Aurland IL08.07.02(-)Vik, Opningsstemne23.05.15
4,17(+1,9)Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.025Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
4,17(+1,1)Ådne Bævre Solheim, Dimna IL022Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
4,16(+0,0)Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.021Grimstad, Grimstadlekene 201509.05.15
-----70--------------------
4,15(-0,6)Nikolai Sætren, Hornindal IL25.03.023Ørsta, Sparebank1 leikane25.05.15
4,15(+0,1)Simen Undseth, IL Koll30.07.025Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,15(+0,0)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.028Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
4,14(+0,3)Charlie Ellard, Strindheim IL28.04.021Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
4,13(+0,5)Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.024Bodø, SpareBanklekene30.08.15
4,12(ok)Einar Almendingen, Sømna IL20.03.022Vik, HSB-cup friidrett06.06.15
4,12(+0,5)Emil Rendal, SMIL Engavågen01.04.021Meløy, Kretsstevne11.06.15
4,12(-0,3)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival21.06.15
4,11(+2,0)Daniel Sarjomaa, Herkules Friidrett04.10.023Porsgrunn, Kjølneslekene31.05.15
4,11(+1,7)Mats Vagle, Sortland Friidrettsklubb28.10.023Harstad, KM i friidrett Troms 201523.08.15
-----80--------------------
4,11(-0,7)Henrik Selle, Haugesund IL14.06.022Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
4,10(+1,0)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
4,10(-0,5)Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.021Sandnes, Avslutningsstevne 217.09.15
4,09(+0,3)Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.023Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
4,08(+0,0)Sigurd Tveter, Asker Sk. Friidrett12.05.0214Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
4,07(+1,7)Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.026Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
4,04(-1,6)Runar Wærnes, Bodø Friidrettsklubb26.02.022Bodø, Kretsstevne23.09.15
4,03(-3,2)Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.023Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
4,02(+1,0)Andreas Driot, IL i BUL07.06.021Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15
4,02(+1,3)Herman Hagerup, Sem IF01.08.0224Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
-----90--------------------
4,00(+0,1)Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.0212Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
4,00(+0,2)Jacob Christiansen Kresz, Lambertseter IF24.11.023Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
3,99(+1,7)Haakon Andreas Hangstad, IL i BUL Tromsø17.02.021Tromsø, Seriestevne 420.05.15
3,99(-0,5)Georg Moe, Lyn Ski20.03.021Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
3,98(+0,3)Iver Holter, Strindheim IL25.10.0212Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
3,98(+1,4)Michael Heilom Zeree, IF Sturla04.06.0226Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
3,97(+0,3)Thomas Stensland, Sørild FIK15.04.022Grimstad, Grimstadlekene 201509.05.15
3,97(+1,4)Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.024Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
3,97(+0,6)Fredrik Liland, Fana IL21.09.025Fana, Framolekene 201530.05.15
3,97(+0,0)William Henrik Dannstrøm, Sandefjord Turn & IF27.08.023Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
-----100--------------------
3,96(+1,0)Christopher Andrè Engebretsen, Askim IF01.03.02(-)Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
3,96(+1,0)Marius Friling, IL Tyrving15.08.024Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
3,96(+0,8)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.023Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
3,95(+0,0)Robin Holm Otting, Midsund IL20.09.026Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
3,94(+1,3)Ove Hjelmeset, Fjellhug/Vereide IL23.09.022Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
3,93(-0,5)Theodor L. Moen, Haugesund IL17.01.0217Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
3,91(ok)Oskar Dahle, Sømna IL30.09.023Vik, HSB-cup friidrett06.06.15
3,90(+0,0)Vegard Valen, Sola FIK11.02.024Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
3,89(+1,7)Kiran Vågen, Sola FIK30.03.02(-)Haugesund, Mailekene 201523.05.15
3,88(-1,2)Callum Gran, Drøbak-Frogn IL Friidrett26.03.021Ås, Åpningsstevne03.05.15
-----110--------------------
3,87(-1,6)Sindre Ness, Haugesund IL28.04.024Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
3,86(+1,3)Øystein Thorshov, Ås IL15.08.023Ås, Åpningsstevne03.05.15
3,85(-1,6)Arild Østerbø, Hornindal IL02.08.023Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
3,85(+0,9)Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.021Sandefjord, Sommerstevne12.08.15
3,84(+1,9)Archie Hall, IL Tyrving24.09.0218Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
3,81(+0,1)Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.023Narvik, Narvik-lekene 201513.06.15
3,81(+0,0)Joakim Rømma, Børsa IL15.07.0214Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
3,80(+0,1)Sivert Rustad, Romerike Friidrett02.08.021Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
3,79(+0,0)Nicolas Paz Aarvik, Haugesund IL24.03.02(-)Haugesund, Mailekene 201523.05.15
3,79(+1,0)Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.025Haugesund, Mailekene 201523.05.15
-----120--------------------
3,79(-0,2)Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.022Arendal, Arendalslekene22.08.15
3,79(+0,0)Dennis B Lauritsen, Larvik Turn & IF01.02.022Larvik, Klubbmesterskap 201509.09.15
3,78(-2,4)Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.022Lyngdal, Lyngdalslekene 201502.05.15
3,78(+1,0)Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.021Brumunddal, Ringsakermesterskap 201502.06.15
3,78(+0,1)Filip Gjerme, Fana IL023Fana, Karusell23.09.15
3,77(+0,1)Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.026Fana, Karabinlekene 201509.05.15
3,77(+0,1)Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.024Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
3,76(+1,8)Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.022Sandefjord, Sommerstevne12.08.15
3,75(+0,0)Sølve Oliver Larsen, IL i BUL Tromsø27.03.0215Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
3,74(+0,7)Sindre Rygvik Hansen, Strindheim IL12.11.023Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
-----130--------------------
3,73(-2,8)Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.022Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
3,72(+0,2)Isak Formoe, Løten Friidrett29.10.022Brumunddal, Regionmesterskap21.05.15
3,72(+1,3)Henrik Holten Riste, Fagernes IL22.06.02(-)Lillehammer, GD-lekene13.09.15
3,71(-1,1)Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.023Grimstad, Grimstadlekene 201509.05.15
3,70(-4,1)Adam Eide Ahmed, Oppegård IL11.05.021Oppegård, Kretsstevne kast02.06.15
3,70(+0,0)Said S Warsame, Urædd Friidrett21.03.021Porsgrunn, Friidrettskarusell Telemark09.09.15
3,69(+1,5)Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
3,69(-0,5)Håkon Strømland Johnsen, Os Turnforening09.06.022Os, Åpningsstevnet13.09.15
3,68(+1,5)Oscar Storvik Eriksen, Hommelvik IL18.02.021Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
3,67(-0,4)Jonas Øverli Kristoffersen, Gjøvik FIK04.09.024Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
-----140--------------------
3,67(+1,3)Øyvind Fure, Breimsbygda IL27.03.022Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
3,67(+0,1)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.0214Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
3,65(-0,1)Henrik Borgen, Os Turnforening03.08.023Os, Åpningsstevnet13.09.15
3,61(+0,6)Oscar Tobias Otterness, Romerike Friidrett16.05.026Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
3,60(+1,5)Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.02(-)Fagernes, Regionstevne12.05.15
3,60(-1,4)Hans Fredrik Antonsen, Bossekop UL04.08.021Alta, Åpningstevne 201531.05.15
3,58(+1,3)Lars Magne Lie Austrheim, Haugesund IL11.07.023Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
3,56(+0,0)Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.0215-grp1 (G-12)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
3,56(+0,0)Henrik Løvold, Larvik Turn & IF023Larvik, Klubbmesterskap 201509.09.15
3,55(+0,7)Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.025Grimstad, Grimstadlekene 201509.05.15
-----150--------------------
3,54(+0,2)Gisle Tranås, Jøa IL04.08.023Overhalla, NA karusell trekamp Overhalla30.06.15
3,52(+0,5)Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.024Fana, Karusell23.09.15
3,50(+1,3)Sander Brekke, Sandefjord Turn & IF17.07.022Sandefjord, Klubbmesterskapet 201502.09.15
3,50(+1,4)Øyvind Berg, Sem IF29.01.02(-)Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
3,48(+1,3)Knut Borkholm, IF Sturla07.06.0221Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
3,48(+1,3)Torkil Klingen, Spillum IL28.10.024Overhalla, NA karusell trekamp Overhalla30.06.15
3,47(-0,6)Anders Walstad, IF Hellas03.07.021Drammen, Treningsstevne16.09.15
3,45(+1,1)Petter Hægland, Hinna IL30.11.02(-)Haugesund, Mailekene 201523.05.15
3,44(+1,9)Jonatan Kifle Aalen, Fana IL16.09.027Fana, Stor-KM 201506.06.15
3,43(+1,2)Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.02(-)Sortland, Treningsstevne 120.05.15
-----160--------------------
3,43(+1,6)Peter Rønnestad Schulstock, Sandefjord Turn & IF10.04.023Sandefjord, Sommerstevne12.08.15
3,43(+0,0)Knut Elias Dalhus, Norddal IL22.02.021Eidsdal, Storfjordstemne30.08.15
3,41(+0,0)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.024Os, Åpningsstevnet13.09.15
3,38(+0,4)Jakob Wergeland Putkowski, Fredrikstad IF05.04.025Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
3,36(-3,1)Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.023Lyngdal, Lyngdalslekene 201502.05.15
3,36(+0,5)Martinius Lie Petterson, IL Tyrving12.07.0222Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
3,36(ok)Kristian Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK02.12.021Sigdal, Åpent Sigdalsmesterskap20.09.15
3,33(+0,3)Sander Sjøteig, SMIL Engavågen10.01.022Meløy, Åpningsstevne06.06.15
3,32(+2,0)Philip Draget, Sarpsborg IL17.04.024Sarpsborg, Kretsmesterskap Østfold - dag 207.06.15
3,32(-0,4)Erik Øye, Os Turnforening09.07.025Os, Åpningsstevnet13.09.15
-----170--------------------
3,30(ok)Torstein Mossefinn, Norna-Salhus IL31.03.021Bergen, Rekrutteringsstevne04.05.15
3,30(-0,6)Sigve Nydal, Eidsdal IL30.08.022Eidsdal, Storfjordstemne30.08.15
3,27(ok)Håkon Mostad Abrahamsen, Hinna IL22.06.021Stavanger, Jubbastevne19.10.15
3,25(+0,2)Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.022Kristiansand, KM friidrett 201506.06.15
3,25(+0,0)Michael Holmtvedt Olsen, Nøtterøy IF06.03.0224Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
3,24(+0,4)Martin Thorén, Asker Sk. Friidrett28.11.027Asker, Askerlekene 201506.06.15
3,19(+0,5)Eirik Kjøl Bye, Sandefjord Turn & IF29.04.024Sandefjord, Klubbmesterskapet 201502.09.15
3,15(+0,0)Mikael Walle-Olsen, Oppegård IL28.08.024Ås, Åpningsstevne03.05.15
3,14(+0,5)Sebastian Olaisen, Veldre Friidrett21.10.021Brumunddal, Treningsstevne27.08.15
3,08(+0,1)Henrik Bergli Waulen, Søfteland TIL12.12.021Søfteland, Seriestevne03.09.15
-----180--------------------
3,08(-0,5)Even Isaksen, Fana IL12.05.026Os, Åpningsstevnet13.09.15
3,07(+1,6)Inge Grelland, Nøtterøy IF18.09.0231Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
3,06(+0,1)Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021Rjukan, Rjukanmesterskap17.09.15
2,99(+0,0)Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021Osterøy, Karusellstevne 403.08.15
2,97(+1,5)Ulrik Furu Skjelbred, Sandefjord Turn & IF31.05.025Sandefjord, Klubbmesterskapet 201502.09.15
2,96(+0,3)Jonn Kristian Hollund, Bremnes Idrettslag02.12.021Bømlo, Seriestemne04.05.15
2,93(+0,0)Sander Herrem Løfshus, Ranheim IL09.07.022Trondheim, AF-Stevne20.05.15
2,90(+1,8)Alvar Guddingsmo, Sola FIK09.08.0211Haugesund, Mailekene 201523.05.15
2,88(ok)Torbjørn Vigeland, Hinna IL17.12.022Stavanger, Jubbastevne19.10.15
2,87(+1,6)Adrian Wessel Lien, Sortland Friidrettsklubb024Sortland, Treningsstevne 120.05.15
-----190--------------------
2,87(+1,3)Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.024Sortland, Treningsstevne 120.05.15
2,74(+0,3)Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.0215Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,43(-0,8)Magnus Saksenvik, IK Hind021 (G-10)Narvik, Narvik-lekene 201513.06.15
2,31(+0,0)Ole Kristian H, Eriksen, Modum FIK05.10.021Geithus, Distriktsstevne28.05.15
2,14(+0,0)Lars Joakim Knudsen, Strandebarm IL27.06.021Strandebarm, Seriestemne27.04.15
2,11(+0,5)Kyrre Lindal, IL Nordlys021Lakselv, Finnmarksmesterskapet 201529.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,16(+0,0)Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.02(-)Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
3,48(+1,6)Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
2,97(-0,4)Dominik Zienkowicz (POL), Veldre Friidrett01.03.021Brumunddal, Treningsstevne04.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45(+2,7)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
5,22(+2,7)Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.021Porsgrunn, Nasjonalt stevne06.05.15
4,95(+2,5)Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.024Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,71(+2,2)Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
4,62(+3,2)Theodore Einar Fremstad-Waldron, Bøler IF18.07.028Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,62(+2,8)Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.028Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,61(+5,5)Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.025Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
4,58Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.021Sola, Jæren Sparebank-Jærcupen 5-201508.09.15
4,43(+2,6)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.0213Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,40(+3,9)Christopher Andrè Engebretsen, Askim IF01.03.023Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
4,37(+2,9)Emil B Auli, Horten Friidrettsklubb20.08.0215Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,35(+2,2)Mats Flottorp, Kristiansands IF Friidrett30.09.021Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
4,33(+3,9)Jakob Gryting, IF Sturla13.10.0217Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,31(+2,2)Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.022Sandnes, Høstlekene 201529.08.15
4,26(+2,3)Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.027Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
4,23(+2,6)Axel Farner, Oppegård IL05.01.0221Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,21(+2,6)Torstein Tokvam, Aurland IL08.07.021Vik, Opningsstemne23.05.15
4,20(+3,4)Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.022Haugesund, Mailekene 201523.05.15
3,94(+2,4)Kiran Vågen, Sola FIK30.03.023Haugesund, Mailekene 201523.05.15
3,92(+2,4)Henrik Holten Riste, Fagernes IL22.06.022Lillehammer, GD-lekene13.09.15
3,86(+2,3)Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.023Finnsnes, Åpningsstevne 201507.06.15
3,85(+4,2)Nicolas Paz Aarvik, Haugesund IL24.03.024Haugesund, Mailekene 201523.05.15
3,85(+2,1)Herman Arneberg, IF Sturla05.09.0228Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
3,79(+2,6)Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.0229Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
3,78(+2,1)Petter Hægland, Hinna IL30.11.026Haugesund, Mailekene 201523.05.15
3,76(+3,4)Sølve Oliver Larsen, IL i BUL Tromsø27.03.024Harstad, KM i friidrett Troms 201523.08.15
3,69(+2,2)Øyvind Berg, Sem IF29.01.0230Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
3,59(+3,5)Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.023Sortland, Treningsstevne 120.05.15
3,49(+4,6)Trond Hauso Døvik, Haugesund IL23.11.029Haugesund, Mailekene 201523.05.15
3,41(+2,4)Torstein Sjåstad, Ask Friidrett29.11.022Ravnanger, Karusellstevne 106.05.15
3,10(+2,8)Adrian Nilsen, Ask Friidrett023Ravnanger, Karusellstevne 106.05.15
2,82(+3,0)Andreas Aasland, Herkules Friidrett07.02.024Porsgrunn, Kjølneslekene31.05.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46(+2,6)Sondre Løkke Hagen, Tingvoll IL26.05.023Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
4,33(+2,4)Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.022Hamar, KM 11-19 år og veteraner29.08.15
4,07Øyvind Fidje, Holum IL27.07.021Holum, Klubbmesterskap22.09.15
3,75Torbjørn Vigeland, Hinna IL17.12.021Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
3,64Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.022Løten, Nasjonalt25.05.15
3,53Sondre Erdal, Oppstryn IL23.10.021Oppstryn, Seriestemne27.05.15
3,43Ole Einar Monsbakken, Løten Friidrett01.03.024Løten, Nasjonalt25.05.15
3,34Erik Østbø Frafjord, Idrettslaget Skjalg022Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
3,31Nicholas DuBois (GER), ISS12.06.023Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
3,12Niklas Berglund, Løten Friidrett02.12.025Løten, Nasjonalt25.05.15
3,09Efe Topdemir (GBR), ISS14.08.024Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
2,51Magnus Saksenvik, IK Hind021 (G-Rekrutt)Harstad, Festspill-lekene 201520.06.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,61(+1,5)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.02(-)Fredrikstad, Treningsstevne28.08.15
9,18(-0,9)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane 201523.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,73(+2,3)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.024 (MS)Fredrikstad, Treningsstevne28.08.15

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,56(+0,2)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
11,40(-2,0)Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021Fana, Stor-KM 201505.06.15
11,19(+0,2)Benjamin Færestrand, Ask Friidrett29.03.021Ravnanger, Karusellstevne 319.08.15
11,01(+1,0)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
10,47(+1,4)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Moss, Treningsstevne23.09.15
10,35(+0,7)Andreas Kårstad, Fana IL25.04.023Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
10,08(+1,7)Sander Rye Daae, Fana IL15.05.024Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
9,87(-0,1)Emil Sira Sivertsen, Torvikbukt IL11.02.021Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
9,87(+1,7)Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.025Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
9,80(+0,7)Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.023Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
-----10--------------------
9,80(+1,9)Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.021Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
9,77(+0,0)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.024Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
9,77(+2,0)Daniel Myking, Fana IL01.03.021Fana, Karusell-630.09.15
9,73(+0,2)Simon Haugstad Moosmayer, Asker Sk. Friidrett01.06.023Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
9,71(+0,5)Sigurd Farbu, Hattfjelldal IL17.05.021Vik, Kretsstevne18.06.15
9,42(-0,5)Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.023Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
9,42(-0,8)Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021Hov i Land, Treningsstevne26.09.15
9,35(+0,7)Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.022Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
9,30(+0,6)Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.021Drammen, Klubbmesterskap20.09.15
9,26(+0,0)Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.025Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
-----20--------------------
9,25(+1,5)Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021Ørsta, Sparebank1 leikane25.05.15
9,20(+1,7)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.026Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
9,19(+0,7)Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne01.06.15
9,19(+0,0)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021Måndalen, KM Friidrett 201507.06.15
9,16(+0,0)Aslak Berntsen Husby, Sunndal IL Friidrett24.04.024Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
9,15(-0,2)Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.0228Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
9,10(+1,2)Sigurd Tveter, Asker Sk. Friidrett12.05.027Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
9,06(+1,6)Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.023Fana, Karusell-630.09.15
9,00(+1,4)Filip Meo, IL Koll19.03.028Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
8,93(-0,9)Thomas Stensland, Sørild FIK15.04.021Grimstad, Klubbmesterskap 201503.09.15
-----30--------------------
8,74(-1,7)Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.021Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
8,72(+1,1)Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.0210Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
8,64(+0,0)Vegard Valen, Sola FIK11.02.022Leirvik, Stordleikane 201514.08.15
8,54(+0,8)Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.021Sandnes, Sommarstevne29.06.15
8,46(+0,3)Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.021Kongsvinger, Seriestevne og U-cup del 227.09.15
8,39(+0,8)Callum Gran, Drøbak-Frogn IL Friidrett26.03.022Ås, Kretsstevne01.06.15
8,34(+1,6)William Henrik Dannstrøm, Sandefjord Turn & IF27.08.02(-)Sandefjord, KM Vestfold 201520.09.15
8,33(+0,3)Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.02(-)Fagernes, Gjensidigelekene07.06.15
8,33(+0,2)Jonas Karstensen, Raumnes & Årnes IL021Årnes, Kretsstevne09.09.15
8,31(+0,1)Fredrik Liland, Fana IL21.09.024Leirvik, Stordleikane 201514.08.15
-----40--------------------
8,30(+0,0)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022Bergen/La, Seriestevne16.09.15
8,09(-0,8)Oskar Price Selstø, IF Sturla14.06.022Drammen, Klubbmesterskap20.09.15
8,08(+0,2)Ola Spigseth, Raumnes & Årnes IL18.08.022Årnes, Kretsstevne09.09.15
8,04(+1,4)Filip Gjerme, Fana IL02(-)Fana, Karusell-630.09.15
7,84(+1,9)Jonatan Kifle Aalen, Fana IL16.09.026Fana, Karusell-630.09.15
7,82(+1,0)Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.022Sandnes, Sommarstevne29.06.15
7,82(+0,4)Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.021Notodden, Telemarkkarusell 502.09.15
7,02(+0,3)Lars Magne Lie Austrheim, Haugesund IL11.07.022Karmøy, Haugesund Sparbank Cup 325.08.15
6,59(-1,2)Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021Rjukan, Telemarkskarusellen 315.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,27(+2,0)Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.02(-)Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,61(+5,2)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
11,21(+7,9)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.022Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
10,38(+6,7)Tor Jansen, Nesodden IF11.06.023Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
10,11(+3,1)Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.021Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
9,98(+3,2)Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.024Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
9,83(+6,0)Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.025Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
9,33(+4,8)Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.026Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
9,31(+3,4)Herman Arneberg, IF Sturla05.09.027Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
9,01(+4,4)Nicolai Kjøniksen Reinsch, Fredrikstad IF23.08.0210Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
8,74(+2,2)William Henrik Dannstrøm, Sandefjord Turn & IF27.08.022Sandefjord, KM Vestfold 201520.09.15
8,71(+4,5)Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.022Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
8,61(+3,3)Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.021Fagernes, Gjensidigelekene07.06.15
8,49(+2,2)Fredrik Liland, Fana IL21.09.024Fana, Karusell-630.09.15
8,48(+4,7)Michael Heilom Zeree, IF Sturla04.06.0211Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
8,26(+3,0)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.0212Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
8,11(+2,6)Filip Gjerme, Fana IL025Fana, Karusell-630.09.15
7,27(+3,2)Sondre Furuseth, Raumnes & Årnes IL24.06.021Årnes, Kretsstevne03.06.15
6,65(+3,6)Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021Rjukan, Treningsstevne11.06.15
6,60(+5,4)Alvar Guddingsmo, Sola FIK09.08.023Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47Isak Formoe, Løten Friidrett29.10.022Løten, Nasjonalt25.05.15

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,33Erik Skjønsberg, Løten Friidrett04.01.021Arvika/SWE, Stjärnspelen 201525.07.15
12,64Eirik Brage Moen, Herkules Friidrett18.04.021Porsgrunn, Nasjonalt Stevne19.08.15
12,06Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.021Asker, Kretsstevne31.08.15
10,63Jørgen Reknes, Fredrikstad IF14.03.024Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
10,62Glen A. Sundell, Ørje IL15.11.025Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
10,59Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Harstad, Festspill-lekene 201520.06.15
10,46Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.022Porsgrunn, Nasjonalt Stevne19.08.15
10,35Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.026Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
10,19Arne Marius Nesheim, IL Tyrving19.04.027Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
10,16Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.022Hamar, KM 11-19 år og veteraner30.08.15
-----10--------------------
10,16Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
10,13Martin Aksland, Sandnes IL30.04.021Sandnes, Avslutningsstevne 115.09.15
10,01Sondre Løkke Hagen, Tingvoll IL26.05.022Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
9,96Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021Ravnanger, Kaststevne30.09.15
9,84Jørgen Kleivbakk, IK Hind02.02.023Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
9,79Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021Måndalen, Banestevne19.09.15
9,72Haakon Andreas Hangstad, IL i BUL Tromsø17.02.022Harstad, KM i friidrett Troms 201522.08.15
9,68Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
9,57Ole Einar Monsbakken, Løten Friidrett01.03.022Løten, Nasjonalt25.05.15
9,54Sindre Rygvik Hansen, Strindheim IL12.11.021Trondheim, Ranheimslekene26.08.15
-----20--------------------
9,53Thomas Stensland, Sørild FIK15.04.023Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
9,29Ivar Løwø, IL Pioner27.02.022Harstad, Festspill-lekene 201520.06.15
9,26Oscar Tobias Otterness, Romerike Friidrett16.05.021Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
9,18Glenn Andre Lindell, Ørje IL022Moss, KM 2015 - Dag 106.06.15
9,10Sondre Furuseth, Raumnes & Årnes IL24.06.021Årnes, Kretsstevne03.06.15
9,09Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.021Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
9,08David Tomas Anker, Asker Sk. Friidrett01.03.022Asker, Askerlekene 201506.06.15
9,08Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.021Brandbu, Jubileumsstevne27.06.15
9,06Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.021Fana, Framolekene 201531.05.15
9,06Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.021Skien, Treningsstevne04.06.15
-----30--------------------
9,06Filip Meo, IL Koll19.03.028Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
9,06Dennis B Lauritsen, Larvik Turn & IF01.02.021Larvik, Klubbmesterskap 201509.09.15
8,98Andreas Peters Fuglstad, Bodø Friidrettsklubb07.01.022Bodø, SpareBanklekene29.08.15
8,86Emil Rendal, SMIL Engavågen01.04.021Meløy, Kretsstevne11.06.15
8,83Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.024Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
8,77Even Ovesen, Ogndal IL03.06.021Steinkjer, Ogndal hopp- og kast 201527.05.15
8,75Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.022Leikvang, Bergenslekene 201530.08.15
8,71Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.023Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
8,70Christopher Harald Berland, Voss IL12.09.023Leikvang, Bergenslekene 201530.08.15
8,55Kiran Vågen, Sola FIK30.03.025Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
-----40--------------------
8,55Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.021Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
8,47Mikal Sortland, IL Bjarg15.09.026Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,40David Gjone, Larvik Turn & IF06.06.022Larvik, Klubbmesterskap 201509.09.15
8,32Andreas Kårstad, Fana IL25.04.026Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
8,27Henrik Selle, Haugesund IL14.06.021Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
8,26Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.023Moss, KM 2015 - Dag 106.06.15
8,25Emil Sira Sivertsen, Torvikbukt IL11.02.021Tingvoll, Treningsstevne og Møreaksen Cup20.08.15
8,21Fabian L.T. Tunold, IL Tyrving21.01.028Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,21Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,19Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.022Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
-----50--------------------
8,15Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.022Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
8,04Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Moss, Klubbmesterskap 201519.09.15
8,00Elias Elvegaard, Snøgg Friidrett09.03.028Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
7,99Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.021Leikvang, Hovdingrulett 228.05.15
7,99Charlie Ellard, Strindheim IL28.04.022Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
7,98Adam Eide Ahmed, Oppegård IL11.05.022Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
7,97Herman Dahl, Lambertseter IF03.05.022Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
7,94Hallvard Grande Sjøvold, Jøa IL24.05.021Namsos, Namdalslekene 201522.08.15
7,93Jarl Ring Bleken, Gausdal FIK07.11.021Lillehammer, Gkrør-stevnet09.06.15
7,90Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021Stjørdal, BDO-lekene 201507.06.15
-----60--------------------
7,90Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.027Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
7,89Hans Fredrik Antonsen, Bossekop UL04.08.021Alta, Åpningstevne 201530.05.15
7,88Anton Skjærvik Høkholm, Jøa IL02.09.026Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
7,79Lars Magne Lie Austrheim, Haugesund IL11.07.021Karmøy, Haugesund Sparbank Cup 325.08.15
7,79Inge Grelland, Nøtterøy IF18.09.0211Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
7,79Iver Fiskaa Ødegård, Dimna IL19.01.021Ulsteinvik, Dimnaleikane20.09.15
7,78Svein Larsen, Sømna IL021Vik, Kretsstevne18.06.15
7,77Kasper Engeset, IL Tyrving19.05.023Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
7,75Vebjørn Liland Drefvelin, IL Tyrving24.04.029Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
7,75Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
-----70--------------------
7,67Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.023Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
7,66Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.023Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
7,54Alvar Guddingsmo, Sola FIK09.08.022Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
7,54Sigurd Tveter, Asker Sk. Friidrett12.05.024Asker, Askerlekene 201506.06.15
7,52Nikodem Pozarlik, Jøa IL25.01.022Namsos, Namdalslekene 201522.08.15
7,50Marcus Aas Mekiassen, Romerike Friidrett15.08.021Ås, Åpningsstevne03.05.15
7,48Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.023Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
7,45Jesper Skaug, Larvik Turn & IF27.01.0212Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
7,45Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.022 (G-12/13)Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 213.10.15
7,44Mathias Gåsland, Bremnes Idrettslag20.08.021Bømlo, Seriestevne29.08.15
-----80--------------------
7,44Viktor Kvisvik, Straumsnes IL23.07.029Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
7,43Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.021Moss, Treningsstevne06.05.15
7,35Einar Almendingen, Sømna IL20.03.021Vik, HSB-cup friidrett06.06.15
7,35Kjartan Røstelien Gangås, Moelven IL29.01.022Moelv, Benditsamling19.08.15
7,33Ove Hjelmeset, Fjellhug/Vereide IL23.09.021Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201523.08.15
7,31Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.021Arendal, Arendalslekene22.08.15
7,27Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.021Fagernes, Regionstevne12.05.15
7,27Erik Øye, Os Turnforening09.07.021Os, Åpningsstevnet13.09.15
7,26Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.025Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
7,22Mats Vagle, Sortland Friidrettsklubb28.10.025Bodø, SpareBanklekene29.08.15
-----90--------------------
7,21Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.026Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
7,19Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021Osterøy, Karusellstevne 403.08.15
7,17Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.024Porsgrunn, Nasjonalt Stevne19.08.15
7,11Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.021Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
7,06Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.024Narvik, Narvik-lekene 201513.06.15
7,06Lasse Moen, Sørild FIK28.06.022Grimstad, Klubbmesterskap 201503.09.15
6,94Øyvind Fidje, Holum IL27.07.022Holum, Klubbmesterskap22.09.15
6,92Mikael Walle-Olsen, Oppegård IL28.08.022Ås, Åpningsstevne03.05.15
6,92Haakon Julian Hartveit, Fana IL27.07.025Fana, Stor-KM 201506.06.15
6,89Mathias S Mikkelsen, Sandnes IL30.11.023Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
-----100--------------------
6,87Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.022Brandbu, Jubileumsstevne27.06.15
6,86Michael Heilom Zeree, IF Sturla04.06.0214Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
6,81Axel Farner, Oppegård IL05.01.029Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
6,79Jonn Kristian Hollund, Bremnes Idrettslag02.12.021Bømlo, Seriestemne04.05.15
6,79Runar Wærnes, Bodø Friidrettsklubb26.02.022Bodø, Kretsstevne23.09.15
6,79Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
6,76Simen Undseth, IL Koll30.07.025Asker, Askerlekene 201506.06.15
6,75Erling Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett13.11.022Ørsta, Sparebank1 leikane25.05.15
6,74Karl-Erik Ringsell Martinsen, Halden IL24.07.021Halden, Åpent klubbmesterskap19.09.15
6,72Henrik Borgen, Os Turnforening03.08.022Os, Åpningsstevnet13.09.15
-----110--------------------
6,69Herman Hagerup, Sem IF01.08.022Sandefjord, KM Vestfold 201520.09.15
6,68Isak Elsfjorden, Fredrikstad IF14.11.025 (G-12/13)Aalborg/DEN, Vennskapsbymatch01.08.15
6,68Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne07.10.15
6,63Martinius Lie Petterson, IL Tyrving12.07.0213Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
6,61Anders Pettersen Njøs, Leinstrand IL13.12.022Stjørdal, BDO-lekene 201507.06.15
6,56Ola Spigseth, Raumnes & Årnes IL18.08.021Årnes, Kretsstevne09.09.15
6,54Kristian Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK02.12.021Hønefoss, Sparebank1 lekene og KM dag 230.08.15
6,49Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.0214Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
6,47Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.023Os, Åpningsstevnet13.09.15
6,46Fredrik Liland, Fana IL21.09.025Leikvang, Bergenslekene 201530.08.15
-----120--------------------
6,42Odd Arne Røyrvik, Hyen IL10.06.021Gloppen, Seriestemne03.06.15
6,36Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.023Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
6,33Oscar Storvik Eriksen, Hommelvik IL18.02.0210Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
6,32Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.024Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
6,31Jacob Christiansen Kresz, Lambertseter IF24.11.023Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
6,30Leif Harald Langåker, Kopervik IL31.01.021Karmøy, Karmøylekene11.05.15
6,29Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.022Larvik, Sommerstevne m/ innlagt mangekamp31.07.15
6,23Steffen Gautefall Dahlin, Kragerø IF Friidrett29.04.023Kragerø, Friidrettskarusellen Telemark Stevne 225.04.15
6,22Sondre Erdal, Oppstryn IL23.10.021Oppstryn, Seriestemne27.05.15
6,20Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023Moelv, Benditsamling19.08.15
-----130--------------------
6,17Georg Moe, Oppegård IL20.03.024Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
6,05Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.024Moelv, Benditsamling19.08.15
6,03Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.029Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
6,00Joakim Østrem, Haugesund IL12.07.024Haugesund, Mailekene 201524.05.15
6,00Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.022Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
5,98Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.0211Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
5,93Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.021Drammen, Treningsstevne27.08.15
5,90Morten Bjørndal Osnes, IF Hellas13.11.021Drammen, Treningsstevne06.05.15
5,85Yonas Amanuel Debesay, IL Trio021Husnes, Kvinnheradmeisterskap 201520.09.15
5,80Henrik Løvold, Larvik Turn & IF024Larvik, Klubbmesterskap 201509.09.15
-----140--------------------
5,75Johannes Dahlum, Ogndal IL10.05.022Steinkjer, Ogndal hopp- og kast 201527.05.15
5,73Said S Warsame, Urædd Friidrett21.03.024Porsgrunn, Nasjonalt stevne06.05.15
5,73Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.0210Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
5,69Lars Magnus Wespestad, Bryne FIK14.06.021Bryne, Jærcup 201516.06.15
5,68Gisle Tranås, Jøa IL04.08.023Namsos, Namdalslekene 201522.08.15
5,66Sanjay Satkunananthan, Høybråten og Stovner IL23.08.021Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
5,62Philip Sisselrud, Romerike Friidrett021Lillestrøm, Kretsstevne11.05.15
5,60Benjamin Mosling, Askim IF18.08.021Askim, Treningsstevne10.06.15
5,60Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021Rjukan, Treningsstevne11.06.15
5,60Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.0211Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
-----150--------------------
5,45Andreas Valstad Apelle, Larvik Turn & IF24.05.025Larvik, Klubbmesterskap 201509.09.15
5,43Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.022Brumunddal, Åpent klubbmesterskap10.09.15
5,41Sivert Rustad, Romerike Friidrett02.08.022Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
5,40Iver Holter, Strindheim IL25.10.0212Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
5,37Sindre Ness, Haugesund IL28.04.022Karmøy, Karmøylekene11.05.15
5,34Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.025Haugesund, Mailekene 201524.05.15
5,24Sølve Oliver Larsen, IL i BUL Tromsø27.03.0213Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
5,17Morten Granberg, Veldre Friidrett07.05.022Brumunddal, Treningsstevne04.06.15
4,99Øystein Thorshov, Ås IL15.08.024Ås, Åpningsstevne03.05.15
4,95Kianosh Solheim, Turn & IL Hovding11.01.023Leikvang, Hovdingrulett 228.05.15
-----160--------------------
4,83Sebastian Olaisen, Veldre Friidrett21.10.023Brumunddal, Treningsstevne04.06.15
4,82Lars Joakim Knudsen, Strandebarm IL27.06.021Strandebarm, Seriestemne27.04.15
4,68Olav Pedersen, Bremnes Idrettslag022Bømlo, Seriestemne04.05.15
3,97Kyrre Lindal, IL Nordlys021Lakselv, Finnmarksmesterskapet 201529.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,65Dachawut Srihan (THA), Jægervatnet IL15.01.028Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
7,64Dominik Zienkowicz (POL), Veldre Friidrett01.03.021Brumunddal, Åpent klubbmesterskap10.09.15

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25Sindre Veum, Hundsund Skole23.01.0213 (G-14)Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,53Erik Skjønsberg, Løten Friidrett04.01.022Arvika/SWE, Stjärnspelen 201525.07.15
20,98Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.021Lyngdal, Sørlandskmesterskap veteraner19.09.15

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,60Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.021Notodden, Seriestevne 431.10.15
35,65Arne Marius Nesheim, IL Tyrving19.04.022Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
33,49Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.021Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
33,08Erik Skjønsberg, Løten Friidrett04.01.021Løten, Nasjonalt15.08.15
31,84Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
31,72Jørgen Reknes, Fredrikstad IF14.03.021Moss, KM 2015 - Dag 106.06.15
31,52Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021Fana, Kaststevne13.10.15
30,14Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Bodø, SpareBanklekene30.08.15
28,59Mikal Sortland, IL Bjarg15.09.021Fana, Karusellstevne 108.07.15
26,88Christopher Harald Berland, Voss IL12.09.021Voss, Seriestemne23.09.15
-----10--------------------
26,87David Tomas Anker, Asker Sk. Friidrett01.03.022Asker, Askerlekene 201507.06.15
26,85Sondre Løkke Hagen, Tingvoll IL26.05.023Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
26,69Benjamin Gressløs, Sarpsborg IL04.12.025Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
26,10Karl-Erik Ringsell Martinsen, Halden IL24.07.021Aremark, Treningsstevne16.07.15
25,85Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.026Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
24,99Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.022Løten, Nasjonalt15.08.15
24,95Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.027Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
23,78Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021Finnsnes, Kast og lengdestevne - Klubbmesterskap21.09.15
23,59Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.024Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
23,52Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.022Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
-----20--------------------
22,42Kasper Engeset, IL Tyrving19.05.022Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
22,36Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.026Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
22,28Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.021Porsgrunn, Kjølneslekene31.05.15
22,24Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
22,13Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.023Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
22,10Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne07.10.15
21,77Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.023Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
21,26Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.029Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
21,26Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.023Fana, Kaststevne13.10.15
20,45Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.024Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
-----30--------------------
20,43Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.027Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
20,41Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.021Leikvang, Hovdingleikane10.06.15
20,25Jesper Skaug, Larvik Turn & IF27.01.0210Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
20,09Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.028Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
20,00Mats Vagle, Sortland Friidrettsklubb28.10.023Bodø, SpareBanklekene30.08.15
19,83Jørgen Kleivbakk, IK Hind02.02.025Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
19,75Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.021Lyngdal, Treningsstevne01.09.15
19,73Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.021Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
19,44Andreas Peters Fuglstad, Bodø Friidrettsklubb07.01.026Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
19,32Emil Rendal, SMIL Engavågen01.04.021Meløy, Kretsstevne11.06.15
-----40--------------------
18,75Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.023Løten, Nasjonalt15.08.15
18,70Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.023Fana, Stor-KM 201507.06.15
18,52Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.023Narvik, Narvik-lekene 201514.06.15
18,51Filip Meo, IL Koll19.03.023Asker, Askerlekene 201507.06.15
18,43Frederik Evensen, Løten Friidrett27.03.024Løten, Nasjonalt15.08.15
18,24Sigurd Tveter, Asker Sk. Friidrett12.05.024Asker, Askerlekene 201507.06.15
18,12Kiran Vågen, Sola FIK30.03.026Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
18,04Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.022Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
17,80Jonatan Kifle Aalen, Fana IL16.09.022Fana, Karusell-419.08.15
17,15Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.0212Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
-----50--------------------
16,75Sanjay Satkunananthan, Høybråten og Stovner IL23.08.022Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
16,44Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.021Larvik, Seriestevne08.07.15
16,20Nicolai Setsaas, Selbu IL25.04.021Selbu, Neadalskarusellen stevne 331.08.15
16,06Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.028Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
16,02Runar Wærnes, Bodø Friidrettsklubb26.02.026Bodø, SpareBanklekene30.08.15
15,99Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.025Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
15,44Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.021Sandefjord, Sommerstevne12.08.15
15,12Kjartan Roalsvik, Havørn IL12.03.022Sandnes, Jæren Sparebank-Jærcup 105.05.15
14,99Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.024Fana, Kaststevne13.10.15
14,80Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.021Stavanger, Skjalgstevne 710.09.15
-----60--------------------
14,56Vegard Valen, Sola FIK11.02.023Sandnes, Jæren Sparebank-Jærcup 105.05.15
14,27Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.024Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
14,19Lars Magnus Wespestad, Bryne FIK14.06.021Bryne, Brynelekene23.08.15
13,82Eivind Parnas Bardal, Snåsa IL01.01.021Snåsa, Snåsaleikan31.05.15
13,47Ole M. Fossbakk, Lånke IL Friidrett13.08.021Stjørdal, Klubbmesterskap / Seriestevne07.05.15
13,38Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.027Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
13,33Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021Rjukan, Friidrettskarusellen 401.09.15
12,85Ulrik Furu Skjelbred, Sandefjord Turn & IF31.05.023Sandefjord, Sommerstevne12.08.15
12,80Skjalg Vestad-Siri, IL Pioner09.12.022Finnsnes, Kast og lengdestevne - Klubbmesterskap21.09.15
12,78Mikael Walle-Olsen, Oppegård IL28.08.022Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
-----70--------------------
12,17Peder Gustad, Lånke IL Friidrett22.02.022Stjørdal, Klubbmesterskap / Seriestevne07.05.15
12,05Ådne Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL09.02.0214Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
11,39Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.021Grimstad, Klubbmesterskap 201520.08.15
11,14Kristian Falmår, Snåsa IL30.03.022Snåsa, Snåsaleikan31.05.15
7,53Kyrre Lindal, IL Nordlys021Lakselv, Finnmarksmesterskapet 201529.08.15

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,22Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.021Heggedal, Kastkarusell 220.08.15
29,28Arne Marius Nesheim, IL Tyrving19.04.022Heggedal, Kastkarusell 220.08.15
27,67Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.021Fana, Karusell23.09.15
20,20Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.021Lyngdal, Sommerstevne14.07.15
15,47Andreas Kårstad, Fana IL25.04.022Fana, Karusell-630.09.15

Slegge 2,0kg/110cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,62Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
22,92Sondre Løkke Hagen, Tingvoll IL26.05.022Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
21,08Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.021 (G-12)Lyngdal, Sommerstevne14.07.15
20,51Andreas Peters Fuglstad, Bodø Friidrettsklubb07.01.023Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
17,19Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.024Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
16,90Mats Vagle, Sortland Friidrettsklubb28.10.025Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
12,04Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.026Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,90Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.021Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.15
35,20David Tomas Anker, Asker Sk. Friidrett01.03.021Heggedal, Treningstevne Kast22.09.15
34,32Simen Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag07.01.021Porsgrunn, Friidrettskarusell Telemark09.09.15
32,25Erik Skjønsberg, Løten Friidrett04.01.022Arvika/SWE, Stjärnspelen 201526.07.15
28,63Ole Einar Monsbakken, Løten Friidrett01.03.021Løten, Nasjonalt25.05.15
26,14Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.023Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
22,79Martin Aksland, Sandnes IL30.04.022Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
22,22Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.023Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
21,38Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.022Fana, Framolekene 201530.05.15
20,98Karl-Erik Ringsell Martinsen, Halden IL24.07.021Aremark, Treningsstevne11.10.15
-----10--------------------
20,27Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021Stjørdal, BDO-lekene 201507.06.15
19,92Joakim Østrem, Haugesund IL12.07.025Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
19,88Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021Finnsnes, Kast og lengdestevne - Klubbmesterskap21.09.15
19,86Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
19,80Øyvind Fidje, Holum IL27.07.022Holum, Klubbmesterskap22.09.15
19,00Glen A. Sundell, Ørje IL15.11.025Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
17,25Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.021Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
16,63Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
16,34Said S Warsame, Urædd Friidrett21.03.022Porsgrunn, Friidrettskarusell Telemark09.09.15
16,04Eirik Skrede Valvik, Syril IL14.11.026Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
-----20--------------------
15,78Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.023Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
14,33Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.021Sandefjord, KM Vestfold 201520.09.15
13,86Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.022Sandefjord, KM Vestfold 201520.09.15
13,74Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.022Sandnes, Avslutningsstevne 217.09.15
13,56Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.027Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
13,22Frederik Evensen, Løten Friidrett27.03.022Løten, Nasjonalt15.08.15
12,17Ole M. Fossbakk, Lånke IL Friidrett13.08.021Stjørdal, Klubbmesterskap / Seriestevne07.05.15
11,87Marius Friling, IL Tyrving15.08.024Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
11,86Peder Gustad, Lånke IL Friidrett22.02.022Stjørdal, Klubbmesterskap / Seriestevne07.05.15
9,89Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.022Sandnes, Høstlekene 201530.08.15
-----30--------------------
9,50Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.022Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,97Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.021Sandnes, Høstlekene 201530.08.15

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,12Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.021Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
44,36Elias Daland, Sørild FIK23.02.021 (J-13)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
40,90Benjamin Gressløs, Sarpsborg IL04.12.022Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
39,70Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.021Kristiansand, KM friidrett 201506.06.15
39,48Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
39,08Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
38,56Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.022Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
37,55Trym Steiro Daren, Sortland Friidrettsklubb17.07.021Finnsnes, Åpningsstevne 201507.06.15
36,50Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
35,78Erik Skjønsberg, Løten Friidrett04.01.021Arvika/SWE, Stjärnspelen 201526.07.15
-----10--------------------
35,23Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.024Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
34,93Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.022Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
34,80Sondre Løkke Hagen, Tingvoll IL26.05.023Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
34,32Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.025Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
33,22Arne Marius Nesheim, IL Tyrving19.04.021Nadderud, Treningsstevne15.09.15
31,39Erling Kjellesvik Husveg, Haugesund IL02.03.021Haugesund, Mailekene 201523.05.15
31,33Elias Stokke Tødås, Overhalla IL16.12.021Stjørdal, BDO-lekene 201506.06.15
31,33Jesper Lundin, IL i BUL Tromsø08.08.021Tromsø, Seriestevne16.09.15
31,29Joakim Østrem, Haugesund IL12.07.022Haugesund, Mailekene 201523.05.15
30,93Ørjan Hagen, Gausdal FIK18.11.024Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
-----20--------------------
30,85Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF29.05.021Larvik, Klubbmesterskap 201516.09.15
30,82Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.025Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
30,52Jørgen Kleivbakk, IK Hind02.02.021Harstad, KM i friidrett Troms 201523.08.15
30,46Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.022Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
30,35Kiran Vågen, Sola FIK30.03.023Haugesund, Mailekene 201523.05.15
30,25Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
28,92Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.021Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
28,26Adam Eide Ahmed, Oppegård IL11.05.021Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
28,05Viktor Kvisvik, Straumsnes IL23.07.024Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
27,84Håkon Strømland Johnsen, Os Turnforening09.06.022Os, Åpningsstevnet12.09.15
-----30--------------------
27,72Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.023Fana, Karabinlekene 201509.05.15
27,61Tarjei L Nesheim, IL Tyrving01.04.027Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
27,60Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023Hamar, KM 11-19 år og veteraner29.08.15
27,19Filip Meo, IL Koll19.03.026Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
26,99David Tomas Anker, Asker Sk. Friidrett01.03.027Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
26,80Ole Einar Monsbakken, Løten Friidrett01.03.024Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
26,72Peter Rønnestad Schulstock, Sandefjord Turn & IF10.04.022Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
26,45Lars Magnus Wespestad, Bryne FIK14.06.021Bryne, Brynelekene23.08.15
26,30Sander Rye Daae, Fana IL15.05.022Fana, Framolekene 201528.05.15
26,17Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.022Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap21.09.15
-----40--------------------
25,99Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival21.06.15
25,81Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.023Sarpsborg, Kretsmesterskap Østfold - dag 207.06.15
25,67Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.023Fana, Kaststevne13.10.15
25,66Isak Formoe, Løten Friidrett29.10.021Brumunddal, Regionmesterskap21.05.15
25,40Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.024Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
25,33Jørgen Reknes, Fredrikstad IF14.03.0210Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
25,19Andreas Peters Fuglstad, Bodø Friidrettsklubb07.01.028Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
25,09Fredrik Liland, Fana IL21.09.022Fana, Gneistspelen 201522.08.15
24,94Johannes Solås Nilsen, Holum IL31.05.021Mandal, Kretscup09.09.15
24,85Mats Vagle, Sortland Friidrettsklubb28.10.024Bodø, SpareBanklekene30.08.15
-----50--------------------
24,47Leo San Pedro, Rjukan Idrettslag22.05.022Rjukan, Telemarkskarusellen 315.08.15
24,25Anton Skjærvik Høkholm, Jøa IL02.09.021Namsos, Namdalslekene 201522.08.15
24,25Joakim Rømma, Børsa IL15.07.029Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
24,19Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.021Fagernes, Gjensidigelekene07.06.15
24,02Aleksander Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.025Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
23,80Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.022Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
23,49Nikolai Elde Holmboe, IL Tyrving08.03.026Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
23,40Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.022Leikvang, Hovdingrulett 310.09.15
23,39Sindre Rygvik Hansen, Strindheim IL12.11.021Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
23,18Erlend Bragstad, Turn & IL Hovding10.05.023Leikvang, Hovdingrulett 310.09.15
-----60--------------------
23,04Torkil Klingen, Spillum IL28.10.021Overhalla, NA karusell trekamp Overhalla30.06.15
22,89Andreas Driot, IL i BUL07.06.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
22,75Charlie Ellard, Strindheim IL28.04.022Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
22,75Magnus Markmanrud, Sandefjord Turn & IF13.01.022Larvik, Bøkeskoglekene 201530.08.15
22,59Magnus Hansen, Egersunds IK29.04.022Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
22,30Sondre Furuseth, Raumnes & Årnes IL24.06.021Årnes, Kretsstevne19.08.15
22,26Inge Grelland, Nøtterøy IF18.09.023Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
22,23Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.023Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
22,10Andreas Kårstad, Fana IL25.04.023Fana, Framolekene 201528.05.15
22,09Ove Hjelmeset, Fjellhug/Vereide IL23.09.021Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
-----70--------------------
22,02Marcus Aas Mekiassen, Romerike Friidrett15.08.026Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
21,84Axel Farner, Oppegård IL05.01.022Oppegård, Åpent Klubbmesterskap22.09.15
21,59Oscar Tobias Otterness, Romerike Friidrett16.05.027Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
21,56Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.021Asker, Kretsstevne31.08.15
21,42Haakon Andreas Hangstad, IL i BUL Tromsø17.02.022Tromsø, Seriestevne 420.05.15
21,40Aleksander Hansen, Larvik Turn & IF20.08.024Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
21,39Jonn Kristian Hollund, Bremnes Idrettslag02.12.021Bømlo, Seriestevne01.10.15
21,19Johan Wadsworth, IK Hind26.04.023Harstad, Festspill-lekene 201521.06.15
20,61Sander Engdahl, Torvikbukt IL21.07.024Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
20,47Ørjan Østigård, Midsund IL25.06.025Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
-----80--------------------
20,45Vebjørn Pedersen Bakke, Moss IL07.10.022Moss, Klubbmesterskap 201519.09.15
20,03Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.0212Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
19,85Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.0213Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
19,58Mats Rettedal, Sandnes IL07.09.024Lye, Jæren Sparebank Jærcup28.05.15
19,57Hans Fredrik Antonsen, Bossekop UL04.08.021Alta, Åpningstevne 201531.05.15
19,33Herman Hagerup, Sem IF01.08.025Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
19,25Lars Magne Lie Austrheim, Haugesund IL11.07.021Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
19,21Alvar Guddingsmo, Sola FIK09.08.023Sandnes, KM Rogaland 201505.06.15
18,92Mathias Wardenær, IF Sturla23.06.021Drammen, Treningsstevne03.09.15
18,46Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.026Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
-----90--------------------
17,96Ulrik Furu Skjelbred, Sandefjord Turn & IF31.05.024Sandefjord, Sommerstevne12.08.15
17,90Karl-Erik Ringsell Martinsen, Halden IL24.07.021Halden, Treningsstevne11.10.15
17,77Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.021Rjukan, Åpent Rjukanmesterskap KAST24.09.15
17,76Martinius Lie Petterson, IL Tyrving12.07.0218Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
17,71Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.023Sortland, Treningsstevne 120.05.15
17,67Christopher Andrè Engebretsen, Askim IF01.03.023Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
17,53Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.024Sandnes, KM Rogaland 201505.06.15
17,48Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.022Mandal, Kretscup09.09.15
17,42Håkon Åsbu, Haugesund IL29.05.023Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 105.05.15
17,16Philip Draget, Sarpsborg IL17.04.025Sarpsborg, Kretsmesterskap Østfold - dag 207.06.15
-----100--------------------
17,00Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.021Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
16,68Runar Steinsvik Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.023Narvik, Narvik-lekene 201513.06.15
16,60Jonas Øverli Kristoffersen, Gjøvik FIK04.09.021Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene30.05.15
16,40Bjørn Joachim Tofsland, Sørild FIK02.01.024Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
16,21Benjamin Fuglestad, Herkules Friidrett03.10.024Skien, Herkulesleker 201530.05.15
16,00Sondre Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF03.08.021Tvedestrand, Treningsstevne23.09.15
15,85Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.021Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
15,81Vegard Valen, Sola FIK11.02.026Haugesund, Mailekene 201523.05.15
15,09Lars Magne Stangeland, Sandnes IL21.12.027Haugesund, Mailekene 201523.05.15
14,74Nicolai Setsaas, Selbu IL25.04.021Selbu, Selbulekene 201529.08.15
-----110--------------------
14,73Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.024Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
14,16Kjartan Roalsvik, Havørn IL12.03.027Lye, Jæren Sparebank Jærcup28.05.15
13,48Eirik Kjøl Bye, Sandefjord Turn & IF29.04.024Sandefjord, Klubbmesterskapet 201502.09.15
13,12Sander Kidøy Pedersen, Turn & IL Hovding23.09.024Leikvang, Hovdingrulett 310.09.15
13,05Marius Friling, IL Tyrving15.08.028Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
12,93Kristian Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK02.12.021Sigdal, Åpent Sigdalsmesterskap20.09.15
12,79Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.023Fana, Karusell-630.09.15
12,62Johan Nedreaas, Sandnes IL12.05.023Sandnes, Høstlekene 201529.08.15
12,47Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021Notodden, Telemarkkarusell 502.09.15
12,25Runar Wærnes, Bodø Friidrettsklubb26.02.022Bodø, Kretsstevne26.05.15
-----120--------------------
11,34Sander Brekke, Sandefjord Turn & IF17.07.025Sandefjord, Klubbmesterskapet 201502.09.15
11,33Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.022Brumunddal, Treningsstevne04.06.15
11,30Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.025Fana, Kaststevne13.10.15
11,05Isak Elsfjorden, Fredrikstad IF14.11.029Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,28Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.023Lye, Jæren Sparebank Jærcup28.05.15
15,05Dominik Zienkowicz (POL), Veldre Friidrett01.03.021Brumunddal, Treningsstevne04.06.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,70Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.023 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201509.05.15
21,88Daniel Schiøtz, Oppegård IL06.03.021Oppegård, Kretsstevne kast02.06.15
20,66Adam Eide Ahmed, Oppegård IL11.05.022Oppegård, Kretsstevne kast02.06.15
13,65Kyrre Lindal, IL Nordlys021Lakselv, Finnmarksmesterskapet 201530.08.15

Liten Ball 80gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,09Aron Solheim Engelsen, Breimsbygda IL21.07.021Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
28,30Øyvind Fure, Breimsbygda IL27.03.022Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,84Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023Byrkjelo, Gloppenmeisterskap21.05.15

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,71Fredrik Næss, Vestfossen IF11.07.021Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
58,60Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
57,89Ludvik Vold Hovde, Måndalen IL20.07.022Lillestrøm, Norsk Spydgalla 201527.06.15
57,60Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021Fana, Karabinlekene 201508.05.15
54,76Kiran Vågen, Sola FIK30.03.021Bryne, Jærcup 201516.06.15
51,96Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021Ravnanger, Kaststevne30.09.15
50,37Noah Sebastian Haver, Sørild FIK07.09.021Drammen, Elvelekene23.08.15
49,50Erik Skjønsberg, Løten Friidrett04.01.021Løten, Nasjonalt15.08.15
49,21Niclas Vesterli Wågenes, Ådnamarka Skole20.07.021Arna, Arnaleikane 201501.06.15
48,81Jonas Berggård Skåden, Havørn IL05.09.023Bryne, Jærcup 201516.06.15
-----10--------------------
47,06Hans Magnus Garnes, Garnes Skole022Arna, Arnaleikane 201501.06.15
45,92Erik Østbø Frafjord, Idrettslaget Skjalg021Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
44,08Kasper Aune Dahl, Hamar IL14.07.022Løten, Nasjonalt15.08.15
43,93Mikal Sortland, IL Bjarg15.09.022Fana, Karabinlekene 201508.05.15
43,17Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.021Løten, Nasjonalt25.05.15
42,78Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.023Fana, Karabinlekene 201508.05.15
42,62Kristian Nordanger Mæstad, Lone Skole023Arna, Arnaleikane 201501.06.15
41,66Even Trætteberg, Løten Friidrett14.05.023Løten, Nasjonalt25.05.15
41,03Ole Einar Monsbakken, Løten Friidrett01.03.024Løten, Nasjonalt25.05.15
39,90Nikolaj Støle, ISS22.06.022Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
-----20--------------------
39,66Wiktor Baran, Veldre Friidrett19.11.021Brumunddal, Ringsakermesterskap 201502.06.15
39,21Storm Kleiva, IL i BUL30.08.023Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
38,61Ruben Lindkvist, IL Fri024Arna, Arnaleikane 201501.06.15
36,92Sander Rye Daae, Fana IL15.05.024Fana, Karabinlekene 201508.05.15
35,61Aaron Wallace Hansen, Ådnamarka Skole025Arna, Arnaleikane 201501.06.15
34,65Emil Skartveit Haugland, Lone Skole026Arna, Arnaleikane 201501.06.15
34,32Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.022Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
33,08Ove Hjelmeset, Fjellhug/Vereide IL23.09.021Sandane, Lagsmeisterskap25.08.15
32,97Knut Elias Dalhus, Norddal IL22.02.021Eidsdal, Storfjordstemne30.08.15
32,87Fredrik Liland, Fana IL21.09.025Fana, Karabinlekene 201508.05.15
-----30--------------------
32,82Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.021Leikvang, Hovdingrulett 228.05.15
32,75Adrian-Matias Dale, Ytre Arna Skole027Arna, Arnaleikane 201501.06.15
31,36Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne24.08.15
30,95Niklas Berglund, Løten Friidrett02.12.025Løten, Nasjonalt25.05.15
30,42Njord Ørnes, Rjukan Idrettslag04.12.024Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
30,32Filip Lekven, Garnes Skole028Arna, Arnaleikane 201501.06.15
29,32Andreas Kårstad, Fana IL25.04.026Fana, Karabinlekene 201508.05.15
28,04Christian Thunstvedt, Garnes Skole029Arna, Arnaleikane 201501.06.15
28,01Mads Hekland Høyseter, Ådnamarka Skole0210Arna, Arnaleikane 201501.06.15
26,57Lars-Martin H. Helland, Lone Skole0211Arna, Arnaleikane 201501.06.15
-----40--------------------
24,82Sebastian Olaisen, Veldre Friidrett21.10.021Brumunddal, Åpent klubbmesterskap10.09.15
24,62Ole Kristian H, Eriksen, Modum FIK05.10.021Geithus, Distriktsstevne28.05.15
22,65Kristian Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK02.12.021Sigdal, Åpent Sigdalsmesterskap20.09.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,54Robert Sheath (GBR), Havørn IL16.01.022Bryne, Jærcup 201516.06.15
29,11Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021Byrkjelo, Lagsmesterskap BBIL22.09.15
27,00Efe Topdemir (GBR), ISS14.08.023Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
16,56Pramatya Jati (IND), ISS07.09.024Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15

VektKast4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,75Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.021Heggedal, Kastkarusell 310.09.15

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.021Heggedal, Kastkarusell 310.09.15

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,20Erik Skjønsberg, Løten Friidrett04.01.021Løten, Treningsstevne28.06.15
11,16Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.021Bergen, Skansemyren kastkarusell 1025.08.15
4,94Karl-Erik Ringsell Martinsen, Halden IL24.07.021Aremark, Treningsstevne11.10.15

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5162Sander Aae Skotheim, IL Koll
8,68(+0,9)-5,14(+0,4)-9,68-10,17(+1,1)-1,50-1,40,83
31.05.021Bækkelaget, Mangekampstevne 201529.08.15
4225Rasmus Aagaard, Sandefjord Turn & IF
8,95(-0,4)-4,39(+1,8)-6,29-12,20(-2,7)-1,30-1,54,46
29.05.021Larvik, Sommerstevne m/ innlagt mangekamp01.08.15

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3419Birk Bell Lysaker, Fana IL
40,90-8,32-25,27-29,99-10,47
23.03.021Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.15
2053Erik Skjønsberg, Løten Friidrett
27,59-10,31-25,21-27,38-9,64
04.01.021Løten, Kast-5-Kamp26.09.15

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,31(+0,6)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-fi-ALillehammer, Veidekkelekene20.06.15
7,36(+0,2)Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
7,46(+0,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
7,47(+0,6)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-fi-ALillehammer, Veidekkelekene20.06.15
7,60(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
7,61(+0,6)Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.013-fi-ALillehammer, Veidekkelekene20.06.15
7,62(+0,0)Isac Moen, Innfjorden IL24.05.011-fi Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
7,70(+0,2)Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.014-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
7,79(+0,0)Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.013-fi Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
7,84(+1,4)Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.012-fi Haugesund, Mailekene 201523.05.15
-----10--------------------
7,84(+1,3)Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.012-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
7,85(+0,8)Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.013-h1Fana, Framolekene 201530.05.15
7,85(+0,2)Philip Jason Omollo, Høybråten og Stovner IL29.01.017-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
7,86(-0,6)Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012-h4Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
7,86(+1,3)Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.013-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
7,86(-0,2)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.012-h1Fana, Gneistspelen 201522.08.15
7,87(+0,6)Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.013-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
7,90(+1,5)Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
7,92(+0,4)Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.011-h2Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
7,93(+1,6)Håvard Kvam, Kolbukameratene15.05.011Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
-----20--------------------
7,94(+0,6)Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011-fi-BLillehammer, Veidekkelekene20.06.15
7,97(+1,2)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011Sandefjord, KM Vestfold 201520.09.15
8,00(-1,0)Andreas Dixon, Fana IL03.04.014Byrkjelo, Sparebankleikane27.06.15
8,01(+0,6)Morgan Øqvist, Brandbu IF09.05.014-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,01(+2,0)Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.013Hønefoss, Sparebank1 lekene og KM dag 230.08.15
8,02(+0,9)Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.012-fi Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,04(+1,2)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012Sandefjord, KM Vestfold 201520.09.15
8,05(+0,6)Amund Lillemo, FIK Orion23.06.012-fi-BLillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,06(+0,6)Hans Jacob Nesheim, Haugesund IL01.04.012-h1Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
8,06(-0,1)Eirik Liland, Fana IL27.03.012-h2Fana, Karusell23.09.15
-----30--------------------
8,07(+0,6)Didrik Sollihaug, Stjørdal Friidrettsklubb10.08.017-fi-ALillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,07(+0,2)Thomas Graftås, Nittedal IL10.09.011Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
8,08(+0,6)Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.013-fi-BLillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,08(+1,3)Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.011Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
8,09(+0,6)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.014-fi-BLillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,09(+2,0)Magnus Pettersen Gruer, Ringerike Friidrettsklubb18.08.014Hønefoss, Sparebank1 lekene og KM dag 230.08.15
8,10(-0,5)Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.011Skien, Herkulesleker 201530.05.15
8,11(-0,5)Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.012Skien, Herkulesleker 201530.05.15
8,11(-0,6)Joakim Flekke, Oppegård IL16.09.013-h4Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,11(+0,0)Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.011-fi Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
-----40--------------------
8,14(+2,0)Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.015Hønefoss, Sparebank1 lekene og KM dag 230.08.15
8,16(-0,5)Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.012-h1Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
8,16(+0,9)Sverre Hystad, Haugesund IL16.01.013-fi Leirvik, Stordleikane 201515.08.15
8,17(+0,6)Mats Tranås, Jøa IL18.02.015-fi-BLillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,21(+0,6)William Møystad Heiertz, FIK Orion21.02.016-fi-BLillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,21(-0,1)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.015Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
8,22(+0,6)Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.017-fi-BLillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,24(+1,6)Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.012Sandnes, KM Rogaland 201505.06.15
8,25(+0,0)John Håvard Lien, Selbu IL24.09.011Selbu, Neadalskarusellen stevne 101.06.15
8,26(+0,6)Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.018-fi-BLillehammer, Veidekkelekene20.06.15
-----50--------------------
8,27(+0,0)Simen Hellum, Vøyenenga Skole20.01.012-fi Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,27(+1,1)Torgrim Frilseth Rød, IL i BUL08.01.012Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,29(+2,0)Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.012Knarvik, Nasjonalt Stevne02.08.15
8,29(+1,2)Gard Solheim Johannessen, Østerås Skole24.08.011-h3Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,31(-0,5)Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.013-h1Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
8,31(-1,7)Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.014-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,31(+1,9)Svenning Veiseth, Hareid IL24.12.012Ørsta, Ørstaleikane 201522.08.15
8,32(+1,3)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.013-h3Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
8,32(+0,0)Magnus K. Haug, Østerås Skole21.05.014-fi Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,33(+0,0)Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.013-h1Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
-----60--------------------
8,33(+0,0)Tobias Grøndahl, Belset Skole22.01.015-fi Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,35(+1,5)Christian Bjørnstad, Bækkelagets SK01.01.013Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
8,35(+1,6)Jonas Fløisvik, Hinna IL13.11.013Sandnes, KM Rogaland 201505.06.15
8,35(+0,9)Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.015-fi Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,38(+0,5)Mads Rognerud, Ås IL25.06.015-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,39(+1,4)Adrian Knudsen, Hinna IL04.10.014-fi Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,39(+0,0)Einar Bjøru, Sømna IL12.08.013Vik, HSB-cup friidrett06.06.15
8,39(-0,5)Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.014-h1Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
8,42(+1,6)Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.012Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
8,44(+0,9)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.012-h2Grimstad, Grimstadlekene 201509.05.15
-----70--------------------
8,44(-0,7)Johannes Breivik Gran, IF Sturla11.08.012-h1Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
8,47(-1,0)Magnus Forbord, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.014-h3Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,48(-0,1)Kevin Daniel Kimutai, Larvik Turn & IF24.01.012-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201530.08.15
8,49(+1,2)Mathias Tong, ISS20.07.011-h1Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
8,49(+1,3)Erik Røsnes, Kristiansands IF Friidrett24.03.011Kristiansand, KM friidrett 201506.06.15
8,50(+1,4)Fredrik Netland, Sandnes IL28.01.016-fi Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,50(+0,3)Sepanta Jamshid Ganjei, Gjettum Skole26.09.012-h1Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,51(+0,9)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.016-fi Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,51(-1,4)Jakob Granheim, Målselv IL05.04.011-h1Harstad, KM i friidrett Troms 201522.08.15
8,53(+0,4)Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.012-h2Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
-----80--------------------
8,53(-0,1)Tobias Smits, Stjørdal Friidrettsklubb08.08.014-h2Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
8,53(+0,4)Zidane Næss, Hauger Skole20.02.013-h2Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,54(+1,3)Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.012Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
8,54(+0,4)Nicolai Gerdts, Hundsund Skole19.06.015-h2Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,55(+1,4)Gustav Wee, Haugesund IL01.06.017-fi Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,55(+1,2)Felix Mathias August Skippervold, IL Tyrving14.03.013-h3Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,56(+1,5)Sivert Eidsvåg, Sandnes IL30.11.011Sola, Jæren Sparebank-Jærcupen 5-201508.09.15
8,57(+0,4)Yonas Mhari, Vøyenenga Skole016-h2Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,59(+1,6)Erik Simengård, Gausdal FIK20.06.014Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
8,59(+1,5)Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.012Sandefjord, KM Telemark 201520.09.15
-----90--------------------
8,60(-1,9)William T. Eskeland, Søfteland TIL25.02.011-h2Fana, Karabinlekene 201508.05.15
8,60(+0,3)Rune Saito Ragner, Hauger Skole11.07.013-h1Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,61(+0,1)Vincent Wong, Botne SK02.06.013-h2Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
8,61(+0,0)Ole Aleksander Aunet, Børsa IL19.10.015-h1Børsa, Stine Kufaas Lekene 201509.08.15
8,62(-0,9)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011-h1Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
8,63(+0,9)Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.013-h2Grimstad, Grimstadlekene 201509.05.15
8,63(+0,5)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.016-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,65(-0,1)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.013-h2Fana, Karusell23.09.15
8,66(+1,9)Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.012Brandbu, Mohagen Bil Cup 319.08.15
8,68(+0,0)Mathias Koch-Hagen, Østerås Skole19.11.011-h5Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
-----100--------------------
8,69(+0,1)Stian Saatvedt, Kristiansands IF Friidrett16.06.011-h1Grimstad, Grimstadlekene 201509.05.15
8,69(-2,9)Sigve Tillier, Fana IL23.12.013-h2Fana, Stor-KM 201507.06.15
8,69(+0,4)Kristoffer Brørs Solvang, Sandnessjøen IL09.05.013-h2Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
8,70(-0,8)Markus Fosserud, FIK Orion28.07.013Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene30.05.15
8,71(-0,4)Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.016-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,72(+0,8)Thomas Skyberg Røseng, Veldre Friidrett10.01.012Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
8,73(+0,6)Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.016-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,74(+0,0)Lars Aas, Selbu IL15.05.012Selbu, Neadalskarusellen stevne 101.06.15
8,75(-2,7)Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.014-h1Ørsta, Sparebank1 leikane25.05.15
8,76(-0,7)Jonathan Sandberg Jacobsen, IF Sturla27.05.013-h1Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
-----110--------------------
8,77(+0,0)Sondre Walnum, IL i BUL Tromsø28.12.014-h1Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
8,78(-2,2)Casper Todnem Aanestad, Sandnes IL28.02.012Lye, Jæren Sparebank Jærcup28.05.15
8,78(+1,2)Erlend Skaaden, Vøyenenga Skole07.06.014-h3Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,79(-4,8)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015-h1Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
8,79(+0,2)Sami Sarvesahi, Belset Skole26.06.012-h4Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,80(+1,4)Simon Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.018-fi Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,80(+1,2)Johan Jahr Pedersen, Ringstabekk Skole23.08.015-h3Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,81(+0,0)Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.015-h2Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
8,81(-1,0)Daniel Borøy, Søgne IL04.06.011-h2Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
8,81(+0,3)Sander Nordby, Bjørnegård Skole04.05.014-h1Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
-----120--------------------
8,82(+1,2)Kristian Myren, Hundsund Skole11.02.016-h3Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,82(-2,2)Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011-h2Haugesund, Avslutningsstevne23.09.15
8,83(+0,8)Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.014Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
8,83(-0,1)Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.013-h2Fana, Karusell23.09.15
8,86(+1,6)Andrej Anton Helgesen, Idrettslaget Skjalg21.02.014Sandnes, KM Rogaland 201505.06.15
8,86(+0,0)Johannes Landmark Meldal, Østerås Skole10.05.012-h5Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,87(+1,8)Sondre Laumann, Sømna IL25.05.016Vik, HSB-cup friidrett06.06.15
8,87(-0,4)Johannes Haugstad, Aurskog/Høland Friidrettslag25.02.017-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,87(-0,4)Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.014-h3Stjørdal, Bendit-lekene 201506.09.15
8,87(+1,2)Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.015Sandefjord, KM Vestfold 201520.09.15
-----130--------------------
8,89(+0,3)Christian Cooper, Gjettum Skole015-h1Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,94(+1,6)Phillip Sem, Sandnes IL15.01.016Sandnes, KM Rogaland 201505.06.15
8,94(+1,3)Magnus Skolt, Moss IL25.01.013Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
8,97(-0,6)Magnus Laundal, IL i BUL01.12.016-h4Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,97(+1,2)Alexander Jansson, Vøyenenga Skole28.03.017-h3Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,98(+0,6)Artur Charitonov, Mandal & Halse IL29.10.014-h1Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
8,99(+0,8)Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.015Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
9,02(+0,2)Arne Wollen Mork, Ringstabekk Skole26.04.014-h4Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
9,02(+0,0)Simen Ellila Homme, Søgne IL16.04.012Søgne, Klubbmesterskap22.09.15
9,06(+1,1)Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.013Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
-----140--------------------
9,07(-0,8)Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.016-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,07(+1,5)Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.013Sandefjord, KM Telemark 201520.09.15
9,10(+1,5)Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.014Sandefjord, KM Telemark 201520.09.15
9,11(-2,7)Henrik Jakobsen, Ullensaker/Kisa IL01.04.012Fagernes, Gjensidigelekene07.06.15
9,12(-2,7)Isak Sættem, Sunndal IL Friidrett03.01.015-h1Ørsta, Sparebank1 leikane25.05.15
9,16(+0,1)Viljar Ørnes, Rjukan Idrettslag25.02.014-h2Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
9,16(-4,8)Julian Steinsrud, Øystre Slidre IL017-h1Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
9,17(-0,4)Sivert Setvik Loe, SMIL Engavågen14.04.011Meløy, Åpningsstevne06.06.15
9,17(-1,7)Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.016-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
9,17(+0,9)Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.012Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
-----150--------------------
9,19(-0,4)Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.012Lye, Vårstevnet28.04.15
9,23(-0,8)Kristian Kvam, Aurskog/Høland Friidrettslag18.05.017-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,27(-1,4)Lars Isak Bartnes Wikmark, IL i BUL Tromsø25.08.012-h1Harstad, KM i friidrett Troms 201522.08.15
9,27(+0,2)Rony Adam, Mølladammen Skole09.11.015-h4Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
9,28(-0,1)Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.012-h1Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
9,30(+1,3)Adrian Westlie, Askim IF04.04.014Sarpsborg, Olavslekene 201522.08.15
9,37(+0,2)Nicolai W, Moholt, Ringstabekk Skole20.03.016-h4Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
9,38(+0,2)Vetle Skau, Romerike Friidrett04.05.012Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
9,40(-0,5)Sivert Håland, Strandebarm IL28.09.011Strandebarm, Seriestemne27.04.15
9,40(+0,5)Magnus Myklebost, Modum FIK15.11.013-h2Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
-----160--------------------
9,43(-0,1)Eirik Gjerdåker, Voss IL31.08.011Voss, Seriestemne19.05.15
9,45(-0,1)Truls Bratvold Fossen, Modum FIK31.10.014-h1Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
9,46(-0,9)Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.012-h1Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
9,49(+1,2)Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.012-h2Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
9,52(+1,2)Isak Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.013-h2Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
9,52(+1,8)Mats Tjolmen, Hattfjelldal IL24.02.017Vik, HSB-cup friidrett06.06.15
9,53(-0,9)William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.013-h1Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
9,54(+0,8)Embret Thingstad Skirbekk, FIK Orion26.05.016Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
9,54(-1,0)Iver Sande, IL i BUL10.09.017-h3Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,55(-0,1)Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.015-h1Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
-----170--------------------
9,57(+1,5)Sankeethan Sivachandran, Lambertseter IF12.04.015Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
9,59(-0,4)Andreas Nyberget, Askim IF25.09.018-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,61(+1,3)Markus Hauge, Kristiansands IF Friidrett23.11.013Kristiansand, KM friidrett 201506.06.15
9,63(+0,6)Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.015-h1Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
9,63(+1,5)Andre Rosseland Salte, Lye IL06.06.014Sola, Jæren Sparebank-Jærcupen 5-201508.09.15
9,63(-0,1)Sveinung Hjelmervik, Idrettslaget Skjalg20.09.012Stavanger, Skjalgstevne 710.09.15
9,63(+0,0)William Wathne, Søgne IL03.01.013Søgne, Klubbmesterskap22.09.15
9,67(+0,0)Sivert Tvete, Børsa IL13.07.012-h1Stjørdal, BDO-lekene 201506.06.15
9,67(-1,3)Jøran Sørheim, Jægervatnet IL25.10.013Nordkjosbotn, NIL-stevnet06.06.15
9,68(-0,9)Trygve Tunheim, Egersunds IK28.01.014-h1Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
-----180--------------------
9,72(-1,3)Jonas Krøvel-Velle, Vadsø TIF13.12.011Alta, Åpningstevne 201531.05.15
9,76(-2,2)Clemens Øxnevad, Sandnes IL11.12.014Lye, Jæren Sparebank Jærcup28.05.15
9,78(-0,9)Eivind Audenby, Egersunds IK06.11.015-h1Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
9,81(-0,6)Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.018-h4Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,85(+0,0)Mateo Spak Jenbergsen, Rjukan Idrettslag03.11.014-h1Kragerø, Friidrettskarusellen Telemark Stevne 225.04.15
9,89(-1,0)Alexander Horpestad, Egersunds IK24.04.012-h2Søgne, Søgnelekene 201509.09.15
9,93(-1,9)Erlend Vangen, Fana IL14.09.013-h2Fana, Karabinlekene 201508.05.15
9,93(+0,4)Badsha Mangal, Østerås Skole12.06.018-h2Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
10,01(-1,7)Lukas Nesse, Bremnes Idrettslag11.06.011Bømlo, Seriestemne08.06.15
10,01(+1,5)Michael Rettore Graue, Sola FIK10.01.015Sola, Jæren Sparebank-Jærcupen 5-201508.09.15
-----190--------------------
10,17(+0,2)Simen Sæverud Gåsland, Bremnes Idrettslag18.01.011Bømlo, Seriestemne04.05.15
10,26(+1,2)Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.016Sandefjord, KM Vestfold 201520.09.15
10,32(-1,1)Didrik Halland, Fana IL19.07.017-h4Fana, Karusell-419.08.15
10,39(-0,1)Oskar Matre, Idrettslaget Skjalg18.09.013Stavanger, Skjalgstevne 710.09.15
10,40(-1,7)Joakim Innvær, Bremnes Idrettslag17.10.012Bømlo, Seriestemne08.06.15
10,52(-1,0)Truls Magnus, Søgne IL10.04.013Søgne, Kretskarusell 10-14 år og KM sr 201516.06.15
10,53(-5,2)Bjørn Fjære, Haugesund IL17.12.014Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 105.05.15
10,71(+0,3)Lionel Egou Gylland, IL Dalebrand20.10.013Stjørdal, Sona-Lekene05.07.15
11,65(+0,2)Karl Martin Jensen, Mølladammen Skole08.01.017-h4Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
12,09(+1,2)Fredrick Leonards, Mølladammen Skole23.01.018-h3Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
-----200--------------------
12,55(+1,9)Josh Jude, Romerike Friidrett06.11.011Lillestrøm, Kretsstevne11.05.15
12,86(-5,2)Jonas Jøsang, Kopervik IL10.02.015Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 105.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63(+0,6)Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.014-fi-ALillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,11(-2,7)Naglius Kirvaitis (LTU), Hareid IL29.07.012-h1Ørsta, Sparebank1 leikane25.05.15
8,49(+1,6)Erik Olof Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.013Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
8,53(+1,2)Konrad Karwowski (POL), Bjørnegård Skole23.08.012-h3Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,82(+0,2)Elijah Lee Cuady (USA), Hauger Skole01.02.013-h4Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,88(+0,4)Gillis Jonermark (SWE), Yrjar IL10.01.014-h2Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
8,91(+1,2)Daniel Henderson (CAN), ISS14.01.012-h1Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
9,09(+1,2)Peter Morrison (UTL), ISS11.12.013-h1Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
9,69(+1,2)Etienne de Cazenove (FRA), ISS24.09.014-h1Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15
10,04(+1,2)Greg McKenna (CAN), ISS12.06.015-h1Stavanger, Skjalgstevne 221.05.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,3(-0,3)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
7,5(-0,3)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
7,7(+0,4)Torgrim Frilseth Rød, IL i BUL08.01.011-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
7,8(-0,3)Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.013-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,0(ok)Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.011Vik, Kretsstevne21.05.15
8,0(-0,3)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.015-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,1(+0,5)Mats Tranås, Jøa IL18.02.012Namdalseid, Eideleikan 201508.08.15
8,1(+0,4)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.012-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,1(+0,4)Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.012-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,3(+0,4)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.014-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
-----10--------------------
8,3(+0,4)David Phan, IL i BUL27.07.014-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,3(+0,4)Sigbjørn H Sætesdal, IL i BUL07.09.014-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,3(ok)William T. Eskeland, Søfteland TIL25.02.011Søfteland, Klubbmeisterskap11.10.15
8,5(ok)Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.013Vik, Kretsstevne21.05.15
8,5(+0,0)Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Hov i Land, Treningsstevne m/ Bendit-samling21.08.15
8,6(ok)Kristoffer Brørs Solvang, Sandnessjøen IL09.05.014Vik, Kretsstevne21.05.15
8,6(-0,9)Shakar Mahmod, Søfteland TIL012Søfteland, Seriestevne03.09.15
8,6(+0,2)Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Seriestemne16.09.15
8,8(-1,0)Johannes Haugstad, Aurskog/Høland Friidrettslag25.02.011Bjørkelangen, Kretsstevne07.05.15
8,8(ok)Sondre Laumann, Sømna IL25.05.017Vik, Kretsstevne21.05.15
-----20--------------------
9,1(+0,0)Julian Steinsrud, Øystre Slidre IL012Hov i Land, Treningsstevne m/ Bendit-samling21.08.15
9,2(ok)Sander Joakim H, Andersen, Sandnessjøen IL19.04.018Vik, Kretsstevne21.05.15
9,2(+0,2)Jonas Krøvel-Velle, Vadsø TIF13.12.011Lakselv, Finnmarksmesterskapet 201529.08.15
9,4(ok)Isak Vollan, Hattfjelldal IL31.05.019Vik, Kretsstevne21.05.15
9,4(ok)Mats Tjolmen, Hattfjelldal IL24.02.019Vik, Kretsstevne21.05.15
9,5(ok)Ingebrigt Aas, IL Aasguten06.10.011Stjørdal, Friidrettskarusell10.06.15
9,5(-1,0)Kristoffer Bue, Raumnes & Årnes IL02.10.011Årnes, Kretsstevne19.08.15
9,5(-0,6)Anders Hagesveen, Gausdal FIK07.04.011Gausdal, Treningsstevne24.08.15
9,8(-0,6)Heljar Graaten Bye, Veldre Friidrett03.12.012Brumunddal, Treningsstevne04.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35(+2,3)Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
7,42(+2,3)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
7,64(+2,6)Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.012-fi Osterøy, Bendit-lekene 201506.09.15
7,80(+2,5)Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.011-h2Haugesund, Mailekene 201523.05.15
7,82(+2,3)Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.013-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
7,84(+4,3)Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011-h2Asker, Askerlekene 201507.06.15
7,98(+4,1)Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.011-h1Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,0Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Løten, Nasjonalt15.08.15
8,01(+4,3)Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.012-h2Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,11(+3,2)Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.011Vik, Kretsstevne17.09.15
8,22(+4,3)Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.013-h2Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,38(+4,3)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.014-h2Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,43(+2,5)Gustav Wee, Haugesund IL01.06.012-h2Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,43(+4,1)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013-h1Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,45(+2,5)Fredrik Netland, Sandnes IL28.01.013-h2Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,5(+2,3)Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Seriestemne03.06.15
8,71(+4,1)Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.014-h1Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,72(+2,1)Kristoffer Kobbeltvedt Endregaard, Loddefjord IL15.11.012-h2Fana, Framolekene 201530.05.15
8,73(+3,3)Simon Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.013-h3Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,75(+2,3)Sondre Walnum, IL i BUL Tromsø28.12.011Tromsø, Seriestevne 420.05.15
8,79(+2,1)Elias Røyneberg, Moss IL17.01.012Moss, Treningsstevne06.05.15
8,81(+4,1)Daniel Henderson (CAN), ISS14.01.013-h1Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,83(+3,3)Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.014-h3Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,83(+3,2)Eskil Melstein, Sømna IL19.02.012Vik, Kretsstevne17.09.15
8,87(+2,5)Phillip Sem, Sandnes IL15.01.014-h2Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,89(+3,3)Peter Morrison (UTL), ISS11.12.015-h3Haugesund, Mailekene 201523.05.15
8,90(+2,2)Viljar Ørnes, Rjukan Idrettslag25.02.011Rjukan, Treningsstevne11.06.15
9,06(+2,8)Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.013-h4Drammen, Treningsstevne06.05.15
9,12(+2,5)Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.015-h2Haugesund, Mailekene 201523.05.15
9,27(+2,3)Lars Isak Bartnes Wikmark, IL i BUL Tromsø25.08.012Tromsø, Seriestevne 420.05.15
9,29(+2,5)Isak Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.016-h2Haugesund, Mailekene 201523.05.15
9,34(+2,8)Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.014-h4Drammen, Treningsstevne06.05.15
9,34(+4,1)Clemens Øxnevad, Sandnes IL11.12.015-h1Haugesund, Mailekene 201523.05.15
9,44(+3,2)Espen Shields, Sortland Friidrettsklubb25.04.013-h1 (G-13/14)Sortland, Treningsstevne 120.05.15
9,54(+4,1)Marius Hegglund Karlsen, Haugesund IL11.09.016-h1Haugesund, Mailekene 201523.05.15
9,70(+2,1)Nicolai Z. Leistad, Moss IL06.01.014Moss, Treningsstevne06.05.15
9,78(+3,3)Runar Skard, Stord IL04.07.016-h3Haugesund, Mailekene 201523.05.15
9,82(+2,2)Mateo Spak Jenbergsen, Rjukan Idrettslag03.11.013Rjukan, Treningsstevne11.06.15
9,89(+2,5)Greg McKenna (CAN), ISS12.06.017-h2Haugesund, Mailekene 201523.05.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39Johannes Breivik Gran, IF Sturla11.08.015 (MS)Drammen, Klubbmesterskap20.09.15
8,48Lars R. Schrödter, Ringstabekk Skole02.01.015-h2 (G-15)Nadderud, U-skolemesterskap Bærum10.09.15
8,75Magnus Seljeset, Hornindal IL29.09.011Hornindal, Honndalsleikane30.05.15
9,28Olav Østenstad, Jølster IL04.04.012Hornindal, KM-friidrett-Sogn og Fjordane 201522.08.15
10,20Jacob Knutsen, Holum IL29.05.011Holum, Klubbmesterskap22.09.15

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,37(+0,8)Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.012-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
9,49(+0,9)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
9,54(+0,8)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.016-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
9,78(+1,0)Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.011-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
9,86(+1,0)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.012-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
10,30(+0,0)Andreas Dixon, Fana IL03.04.013-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
10,30(+0,9)Eirik Liland, Fana IL27.03.013-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
10,35(+0,3)Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.011-h2 (G-15)Norrköping/SWE, Surbullespelen 201515.08.15
10,37(-1,1)Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012Arvika/SWE, Stjärnspelen 201525.07.15
10,42(+0,7)Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.015-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
-----10--------------------
10,51(-0,4)Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.013-h1Fana, Karabinlekene 201510.05.15
10,51(+0,6)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.014-h3Stockholm/SWE, BAUHAUS Youth Athletic01.08.15
10,63(+0,3)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.015-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
10,76(-1,3)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.014-h2Gøteborg/SWE, Sävedalsspelen06.06.15
10,82(-2,3)Morgan Øqvist, Brandbu IF09.05.011Brandbu, Mohagen Bil Cup 203.06.15
11,01(-2,3)Håvard Kvam, Kolbukameratene15.05.012Brandbu, Mohagen Bil Cup 203.06.15
11,09(+0,0)Mads Rognerud, Ås IL25.06.013-h1Ås, Åpningsstevne03.05.15
11,23(-2,1)Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.011Asker, Kretsstevne Sprint27.05.15
11,52(-0,1)Jostein Lind Aanby, Ås IL19.01.011Ås, Kretsstevne14.09.15
11,59(-2,3)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.013Brandbu, Mohagen Bil Cup 203.06.15
-----20--------------------
11,67(+0,3)Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.011-h1Ravnanger, Karusellstevne 416.09.15
11,79(+0,0)Magnus Skolt, Moss IL25.01.014-h1Ås, Åpningsstevne03.05.15
11,79(-2,3)Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011Ørsta, Rekrutteringscup416.06.15
11,81(-2,3)Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.014Brandbu, Mohagen Bil Cup 203.06.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,7(+0,6)Lukas Nesse, Bremnes Idrettslag11.06.011Bømlo, Seriestevne/Bømlomeisterskap07.09.15
13,3(+1,1)Joakim Innvær, Bremnes Idrettslag17.10.012Bømlo, Seriestemne11.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,24(+2,2)Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.012-fi (G-15)Norrköping/SWE, Surbullespelen 201515.08.15
11,01(+2,3)Lasse Uttian, Fana IL11.01.014-h4Fana, Karusell-630.09.15
13,11(+2,3)Didrik Halland, Fana IL19.07.017-h4Fana, Karusell-630.09.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,47(+1,8)Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-fi-A (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
11,53(+1,8)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
11,75(+1,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-fi-A (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
11,94(+1,2)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
12,03(+1,2)Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.011Lyngdal, Sommerstevne14.07.15
12,16(+1,9)Isac Moen, Innfjorden IL24.05.011Måndalen, Banestevne19.09.15
12,19(-0,2)Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.011-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
12,29(-0,8)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
12,34(+1,6)Philip Jason Omollo, Høybråten og Stovner IL29.01.013-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,38(+1,2)Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.013-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
-----10--------------------
12,42(+1,2)Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.014-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
12,44(+0,2)Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
12,46(+0,4)Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
12,48(+0,7)Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.011-h1Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
12,49(+0,6)Jørgen Hafstad, Byåsen IL22.01.011-h1Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
12,51(+0,9)Jonas Wingan, Kyrksæterøra IL18.01.011-h2Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
12,51(-0,3)Thomas Graftås, Nittedal IL10.09.011Nittedal, Åpent klubbmesterskap19.09.15
12,54(+0,1)Didrik Sollihaug, Stjørdal Friidrettsklubb10.08.016-fi-ALillehammer, Veidekkelekene21.06.15
12,57(-0,4)Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
12,62(-0,4)Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.012-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
-----20--------------------
12,64(+0,6)Michael Gregersen Aas, Hommelvik IL14.02.012-h1Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
12,64(-0,8)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.012Leikvang, Bergenslekene 201529.08.15
12,68(+1,3)Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.012-h1Drammen, Elvelekene23.08.15
12,70(+0,9)Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.013-h2Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
12,72(-0,4)Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.013-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
12,73(+1,2)Andreas Dixon, Fana IL03.04.015-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
12,78(+1,4)Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.011Porsgrunn, Nasjonalt Stevne19.08.15
12,79(+1,3)Christian Østvold, IF Sturla05.04.013-h1Drammen, Elvelekene23.08.15
12,94(-0,4)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.014-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
12,94(+0,3)Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011Hamar, KM 11-19 år og veteraner29.08.15
-----30--------------------
12,95(+0,1)Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.017-fi-ALillehammer, Veidekkelekene21.06.15
12,95(+1,3)Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.014-h1Drammen, Elvelekene23.08.15
12,99(-0,4)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
12,99(+0,6)Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.013-h1Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
13,02(-0,4)Mats Tranås, Jøa IL18.02.011Fosnes, NA-karusellen16.05.15
13,07(-0,2)Lars Sandstad, Byåsen IL19.05.014-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,07(+0,7)Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.013-h1Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
13,07(+0,4)Sivert Eidsvåg, Sandnes IL30.11.011-h1 (G-13/14)Sandnes, Avslutningsstevne 217.09.15
13,09(+0,4)Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.012-h1 (G-13/14)Sandnes, Avslutningsstevne 217.09.15
13,14(+1,0)Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.011Moss, Mosselekene 201528.06.15
-----40--------------------
13,15(+1,0)Eirik Liland, Fana IL27.03.011-h1Fana, Karusell23.09.15
13,17(+0,0)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011Greveskogen, Seriestevne17.10.15
13,27(+0,0)John Håvard Lien, Selbu IL24.09.011Selbu, Neadalskarusellen stevne 331.08.15
13,33(-0,1)Sverre Hystad, Haugesund IL16.01.011Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
13,35(+0,7)Sebastian Westerlund Kalland, Strindheim IL04.03.014-h1Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
13,39(+0,2)Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.015-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,41(+1,2)Lasse Uttian, Fana IL11.01.016-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
13,41(-0,6)William Møystad Heiertz, FIK Orion21.02.012Kongsvinger, Seriestevne og U-cup del 227.09.15
13,43(+1,8)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011Egersund, Avslutningsstevne26.09.15
13,44(-1,4)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h1Larvik, Åpent KM Veteraner27.05.15
-----50--------------------
13,44(-0,4)Kristian Lager Selvik, Nesøya IL09.05.014-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,44(+0,4)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011Ravnanger, Karusellstevne 319.08.15
13,59(+0,4)Magnus Forbord, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.013-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,60(-0,4)Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.015-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,63(-1,7)Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.015-h1Fana, Karabinlekene 201509.05.15
13,67(-0,2)Alvin Eikemo, T&IF Viking01.01.011Os, Åpningsstevnet12.09.15
13,72(+0,2)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.016-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,75(-0,4)Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.016-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,76(-0,6)Markus Fosserud, FIK Orion28.07.013Kongsvinger, Seriestevne og U-cup del 227.09.15
13,77(+1,8)Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.014-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
-----60--------------------
13,82(+0,6)Einar Bjøru, Sømna IL12.08.015-h1Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
13,83(-1,3)Marcus Wrahme, Nesøya IL14.04.012-h1Nesøya, Nesøyalekene 201505.09.15
13,84(-1,4)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.012-h1Larvik, Åpent KM Veteraner27.05.15
13,84(+0,9)Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.014-h2Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
13,84(+0,8)Tobias Smits, Stjørdal Friidrettsklubb08.08.013 (G-15)Stjørdal, Sona-Lekene05.07.15
13,85(+0,9)Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.015-h2Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
13,90(+1,8)Thomas Skyberg Røseng, Veldre Friidrett10.01.015-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,93(+0,4)Johannes Haugstad, Aurskog/Høland Friidrettslag25.02.014-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,93(+1,9)Sivert Talberg, Vågstranda IL07.12.012Måndalen, Banestevne19.09.15
13,95(-1,5)Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.011Egersund, Kretsstevne27.08.15
-----70--------------------
13,95(-1,9)Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.011Moss, Klubbmesterskap 201519.09.15
13,98(+1,2)Kristoffer Kobbeltvedt Endregaard, Loddefjord IL15.11.017-h1Fana, Framolekene 201531.05.15
14,05(+0,9)Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.016-h2Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
14,07(-3,2)Jon Magnus Tangen, Løkta Idrettslag25.06.014Bodø, SpareBanklekene29.08.15
14,11(+0,0)Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Brandbu, Mohagen Bil Cup 402.09.15
14,12(-0,2)Steinar Næss Bolme, Surnadal IL16.02.012Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene29.08.15
14,15(+0,4)Frederik Lunde, IL i BUL26.01.015-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,15(+0,2)Simon Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.013Egersund, Kretsstevne27.08.15
14,19(-0,2)Edvard Vangsnes, Sandefjord Turn & IF28.06.011Sandefjord, Klubbmesterskapet 201502.09.15
14,21(+0,9)Alexander Lundlie Brandslet, Hommelvik IL10.04.018-h2Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
-----80--------------------
14,24(+0,4)Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.012Ravnanger, Karusellstevne 319.08.15
14,25(+1,6)Magnus Skolt, Moss IL25.01.011Moss, Treningsstevne26.08.15
14,32(-0,8)Viljar Ørnes, Rjukan Idrettslag25.02.011Rjukan, Telemarkskarusellen 315.08.15
14,41(+0,9)Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011Askim, Klubbmesterskap16.09.15
14,44(+0,2)Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.017-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,48(-0,4)Isak Landfald Hasselvold, Grong IL012Fosnes, NA-karusellen16.05.15
14,48(+1,8)Sindre Jairo Rødland, Egersunds IK31.03.012Egersund, Avslutningsstevne26.09.15
14,53(-0,2)Daniel Borøy, Søgne IL04.06.011Søgne, Lagmesterskap26.05.15
14,54(-1,5)Olaf Taule, Egersunds IK09.01.014Egersund, Kretsstevne27.08.15
14,55(-1,7)Heine Sandvik Brekke, T&IF Viking17.06.016-h1Fana, Karabinlekene 201509.05.15
-----90--------------------
14,60(-1,4)Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.013-h1Larvik, Åpent KM Veteraner27.05.15
14,64(+0,4)Kristian Kvam, Aurskog/Høland Friidrettslag18.05.016-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,68(-1,9)Kristoffer Berget, Moss IL24.08.012Moss, Klubbmesterskap 201519.09.15
14,73(+1,8)Iver Sande, IL i BUL10.09.017-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,80(+1,8)Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.013Egersund, Avslutningsstevne26.09.15
14,85(+0,4)Clemens Øxnevad, Sandnes IL11.12.014-h1 (G-13/14)Sandnes, Avslutningsstevne 217.09.15
14,90(+0,2)Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.012Lye, Vårstevnet28.04.15
14,94(-0,8)Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.012Rjukan, Telemarkskarusellen 315.08.15
14,95(-0,8)Birk Skogvang, Lørenskog Friidrettslag08.10.016-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
14,95(-1,7)Kristian Silset, Torvikbukt IL21.08.015-h1Tingvoll, Treningsstevne og Møreaksen Cup25.06.15
-----100--------------------
14,95(-0,1)Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.012Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
15,10(+0,0)Thomas Røseng Skyberg, Veldre Friidrett10.01.011Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.15
15,12(+1,5)Espen Shields, Sortland Friidrettsklubb25.04.013-h1 (G-14/16)Sortland, Treningsstevne 120.05.15
15,17(-1,7)August Jæger Kjeldsen, T&IF Viking25.11.017-h1Fana, Karabinlekene 201509.05.15
15,33(-1,3)Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.013-h1Nesøya, Nesøyalekene 201505.09.15
15,38(+1,3)Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.011Fagernes, Gjensidigelekene06.06.15
15,50(-0,8)Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.013Rjukan, Telemarkskarusellen 315.08.15
15,51(-1,5)William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.016Egersund, Kretsstevne27.08.15
15,59(-1,2)Mateo Spak Jenbergsen, Rjukan Idrettslag03.11.011Rjukan, Treningsstevne20.07.15
15,59(-1,5)Trygve Tunheim, Egersunds IK28.01.017Egersund, Kretsstevne27.08.15
-----110--------------------
15,64(+0,6)Isak Vollan, Hattfjelldal IL31.05.016-h1Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
15,91(-0,1)Bjørn Fjære, Haugesund IL17.12.013Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 416.09.15
16,04(-0,6)Ole Kjensmo, FIK Orion14.03.014Kongsvinger, Seriestevne og U-cup del 227.09.15
16,38(+1,0)Didrik Halland, Fana IL19.07.013-h1Fana, Karusell23.09.15
16,60(-1,2)Alexander Horpestad, Egersunds IK24.04.012Egersund, Kretsstevne11.06.15
17,30(-3,4)Oskar Matre, Idrettslaget Skjalg18.09.012Stavanger, Skjalgstevne 418.06.15
17,52(-0,2)Joakim Innvær, Bremnes Idrettslag17.10.011Bømlo, Seriestemne08.06.15
17,55(-0,8)Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.015Rjukan, Telemarkskarusellen 315.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,02(+0,1)Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.012-fi-ALillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,49(+0,4)Erik Olof Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.012-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,98(+0,7)Gillis Jonermark (SWE), Yrjar IL10.01.015-h1Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
14,00(-0,3)William Haddon (SWE), Byåsen IL15.03.014Trondheim, Ranheimslekene26.08.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,9(+0,2)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.011Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
12,5(+0,0)Didrik Sollihaug, Stjørdal Friidrettsklubb10.08.011Selbu, Selbulekene 201529.08.15
13,0(+0,0)Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.012Selbu, Selbulekene 201529.08.15
13,1(+0,0)John Håvard Lien, Selbu IL24.09.013Selbu, Selbulekene 201529.08.15
13,3(+0,0)Magnus Forbord, Stjørdal Friidrettsklubb05.01.014Selbu, Selbulekene 201529.08.15
13,4(+0,2)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.012Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
13,4(+0,0)Tobias Smits, Stjørdal Friidrettsklubb08.08.015Selbu, Selbulekene 201529.08.15
13,5(+0,0)Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.011Notodden, Åpningssstevne ny bane26.08.15
13,5(+0,2)Even Granberg, Raumnes & Årnes IL27.11.011Årnes, Kretsstevne09.09.15
13,7(+0,2)Sivert Håland, Strandebarm IL28.09.013Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
-----10--------------------
13,8(+1,1)Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.011Ålesund, Seriestevne22.06.15
14,5(+0,0)Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.012Notodden, Åpningssstevne ny bane26.08.15
14,7(+0,0)Sivert Tvete, Børsa IL13.07.011-h1Børsa, Orkdalsbankens J/G-stevne 201511.05.15
14,8(-2,3)Kristoffer Bue, Raumnes & Årnes IL02.10.012Årnes, Kretsstevne19.08.15
14,9(-1,2)Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.013Notodden, Åpningssstevne ny bane26.08.15
15,5(ok)Ingebrigt Aas, IL Aasguten06.10.011Stjørdal, Friidrettskarusell10.06.15
16,5(-1,2)Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.014Notodden, Åpningssstevne ny bane26.08.15
16,6(-1,6)Andreas Hansen, Halden IL01.03.011-h1Halden, Treningsstevne27.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,35(+2,2)Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.013-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
12,43(+2,1)Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011Hønefoss, Treningsstevne29.04.15
12,54(+2,4)Lasse Uttian, Fana IL11.01.011-h3Fana, Karusell-630.09.15
12,59(+2,2)Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.011-fi Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
12,78(+2,2)Eirik Liland, Fana IL27.03.012-h1 (G-11/14)Fana, Åpningsstevne05.05.15
12,80(+2,1)Hans Jacob Nesheim, Haugesund IL01.04.011 (G-15)Haugesund, Kretsstevne19.08.15
12,91(+2,2)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012-fi Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
13,08(+2,1)Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.011Sandnes, Høstlekene 201530.08.15
13,14(+2,2)Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.013-fi Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
13,2(+3,6)Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.011Tvedestrand, Tvedestrandslekene29.08.15
13,30(+2,1)Sverre Hystad, Haugesund IL16.01.011Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 209.06.15
13,59(+3,7)Stian Saatvedt, Kristiansands IF Friidrett16.06.011Kristiansand, KM friidrett 201501.09.15
13,65(+2,5)Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
13,67(+2,2)Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.014-fi Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
13,84(+2,2)Vincent Wong, Botne SK02.06.015-fi Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
14,21(+2,4)Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011Moss, Treningsstevne08.07.15
14,23(+2,5)Kristoffer Berget, Moss IL24.08.012Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
14,25(+2,1)Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.012Sandnes, Høstlekene 201530.08.15
14,3(+3,6)August Eriksen, Tvedestrand Turn & IF012Tvedestrand, Tvedestrandslekene29.08.15
14,32(+4,3)Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.012-h1Drammen, Treningsstevne06.05.15
14,57(+3,7)Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.012Kristiansand, KM friidrett 201501.09.15
14,98(+2,2)Daniel Bøe, Tønsberg Friidrettsklubb07.11.017-fi Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
15,13(+4,3)Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.013-h1Drammen, Treningsstevne06.05.15
15,21(+2,5)Adrian Westlie, Askim IF04.04.014Askim, Askim Sparebanklekene20.05.15
15,46(+3,7)Markus Hauge, Kristiansands IF Friidrett23.11.013Kristiansand, KM friidrett 201501.09.15
16,15(+2,4)Didrik Halland, Fana IL19.07.015-h3Fana, Karusell-630.09.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,86(+1,4)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
20,36(-3,8)Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.011Ås, Kretsstevne01.06.15
21,38(+0,4)Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011Brandbu, Mohagen Bil Cup 120.05.15
21,70(-0,1)Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.011-h1Ravnanger, Karusellstevne 416.09.15
23,83(+1,4)Sankeethan Sivachandran, Lambertseter IF12.04.014-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
24,47(-0,3)Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.011Egersund, Åpningsstevne Egersund07.05.15
25,42(-0,3)William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.012Egersund, Åpningsstevne Egersund07.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,80(+1,5)Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-h2 (G-17)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201511.07.15
23,57(+0,9)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h1Fana, Framolekene 201529.05.15
23,79(+1,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
24,05(+0,9)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h1Fana, Framolekene 201529.05.15
24,18(-0,3)Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.011Lyngdal, Sommerstevne14.07.15
24,72(+0,0)Isac Moen, Innfjorden IL24.05.011Måndalen, Banestevne19.09.15
24,85(+0,5)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
24,89(+1,9)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.012Fana, Stor-KM 201505.06.15
25,01(+0,0)Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Hareid IL30.03.012Måndalen, Banestevne19.09.15
25,05(+0,7)Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.011Måndalen, KM Friidrett 201507.06.15
-----10--------------------
25,14(+0,5)Philip Jason Omollo, Høybråten og Stovner IL29.01.013Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
25,20(+0,1)Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.01 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
25,27(+0,0)Didrik Sollihaug, Stjørdal Friidrettsklubb10.08.013-h3Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
25,31(+0,6)Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
25,33(-2,7)Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.013Fana, Karabinlekene 201510.05.15
25,33(+0,9)Andreas Dixon, Fana IL03.04.014-h1Fana, Framolekene 201529.05.15
25,35(+1,8)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
25,36(+1,1)Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.012-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
25,44(+0,6)Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
25,44(-0,7)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
-----20--------------------
25,49(+0,4)Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
25,63(+1,4)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012-h2Asker, Askerlekene 201506.06.15
25,65(+1,1)Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011Geithus, Furumolekene 2015/KM dag 129.08.15
25,79(+0,6)Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.014-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
25,85(+1,1)Jørgen Hafstad, Byåsen IL22.01.011-h2Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
25,88(+0,4)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
25,95(+0,0)Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.015-h3Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
26,08(-0,3)Kristian Forfot Gjersvold, IL Nidelv11.05.011-h2Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
26,14(+1,1)Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.013Geithus, Furumolekene 2015/KM dag 129.08.15
26,22(+0,1)Mats Tranås, Jøa IL18.02.011-h1Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
-----30--------------------
26,23(+0,9)Michael Gregersen Aas, Hommelvik IL14.02.014-h3Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
26,23(+1,1)Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.014Geithus, Furumolekene 2015/KM dag 129.08.15
26,30(+1,7)Håvard Kvam, Kolbukameratene15.05.011Lillehammer, GD-lekene12.09.15
26,32(+0,1)Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.012 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene13.06.15
26,35(-1,0)Håvard Rinde, IL Gneist16.02.011Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival21.06.15
26,36(+0,9)Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.011-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
26,47(+1,1)Lars Sandstad, Byåsen IL19.05.013-h2Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
26,52(+0,8)Joakim Flekke, Oppegård IL16.09.012-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
26,57(+0,7)Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.011Skien, Herkulesleker 201530.05.15
26,59(-0,2)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011-h1Leikvang, Bergenslekene 201530.08.15
-----40--------------------
26,60(+0,9)Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.011-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 201529.08.15
26,60(+0,5)Paulis Plavoks, Os Turnforening20.03.012Os, Åpningsstevnet13.09.15
26,61(-0,8)Morgan Øqvist, Brandbu IF09.05.011Brandbu, Mohagen Bil Cup 203.06.15
26,91(+0,6)Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.015-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
26,92(+1,8)Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.012-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
26,93(+1,6)Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011Osterøy, Karusellstevne 313.07.15
26,95(+0,9)Lasse Uttian, Fana IL11.01.015-h1Fana, Framolekene 201529.05.15
26,96(+0,9)Mads Rognerud, Ås IL25.06.012-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
26,98(+0,8)Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.013-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
27,01(+0,8)Jacob Ellis, Høybråten og Stovner IL17.05.014-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
-----50--------------------
27,10(+0,8)Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.015-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
27,12(+0,9)Amund Lillemo, FIK Orion23.06.013-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
27,16(+1,3)Jakob Granheim, Målselv IL05.04.011-h1Harstad, KM i friidrett Troms 201523.08.15
27,22(-0,7)Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.014Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
27,24(-4,4)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011-h2Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
27,27(-0,2)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.012-h1Leikvang, Bergenslekene 201530.08.15
27,30(-1,2)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.015Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
27,31(-0,6)Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.011Knarvik, Nasjonalt Stevne02.08.15
27,36(+0,4)Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.016-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
27,38(-1,0)Svenning Veiseth, Hareid IL24.12.011-h1Ørsta, Ørstaleikane 201523.08.15
-----60--------------------
27,44(+0,9)Sverre Hystad, Haugesund IL16.01.011Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
27,52(+1,8)Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.013-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
27,54(+0,0)Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011Vik, Kretsstevne03.09.15
27,56(-0,2)Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.012-h3Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
27,56(+0,1)Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.012-h1Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
27,57(-4,0)Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.011-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
27,58(-0,3)Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011Rjukan, Friidrettskarusellen 401.09.15
27,59(+1,4)Johannes Breivik Gran, IF Sturla11.08.011-h1Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
27,63(+0,2)Håvard Lothe, Brodd IL15.07.013Byrkjelo, Sparebankleikane26.06.15
27,66(+0,0)Sebastian Westerlund Kalland, Strindheim IL04.03.012-h1Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
-----70--------------------
27,83(+0,9)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.011-h1Asker, Askerlekene 201506.06.15
27,85(+0,0)Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.013-h1Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
27,88(+0,9)Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.016-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
27,94(+0,9)Edvin Ingebrigtsen, Bratsberg IL24.01.016-h3Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
28,06(-1,3)Jon Magnus Tangen, Løkta Idrettslag25.06.014Bodø, SpareBanklekene30.08.15
28,10(+1,4)Jonathan Sandberg Jacobsen, IF Sturla27.05.012-h1Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
28,14(+1,1)Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.015-h2Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
28,18(+1,1)Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.016-h2Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
28,21(+0,0)Gorm Godeset, Sandnes IL27.12.012-h1 (G-13/14)Sandnes, Jæren Sparebank-Jærcup 105.05.15
28,21(+0,0)Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.013Måndalen, Banestevne19.09.15
-----80--------------------
28,39(+0,9)Simon Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.012Sandnes, KM Rogaland 201506.06.15
28,40(+0,6)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.013Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
28,44(-4,0)Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.012-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
28,51(-0,3)Sondre Walnum, IL i BUL Tromsø28.12.013-h2Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
28,65(+0,8)Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.016-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
28,68(+0,9)Erik Simengård, Gausdal FIK20.06.014Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
28,68(+0,6)Gustav Wee, Haugesund IL01.06.014Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
28,70(-1,2)Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.016Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
28,76(+0,6)Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.017-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
28,78(-0,3)Vincent Wong, Botne SK02.06.011-h2Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
-----90--------------------
28,83(+0,9)Alexander Lundlie Brandslet, Hommelvik IL10.04.018-h3Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
28,91(+1,8)Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.016-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
28,97(+0,1)Lars Aas, Selbu IL15.05.011Selbu, Neadalskarusellen stevne 215.06.15
28,98(+1,6)Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.014-h2Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
29,05(+0,3)Sebastian Bergheim, Ask Friidrett15.07.013-h1Fana, Gneistspelen 201523.08.15
29,05(+0,0)Sivert Talberg, Vågstranda IL07.12.014Måndalen, Banestevne19.09.15
29,06(-0,5)Adrian Knudsen, Hinna IL04.10.012-h2 (G-13/14)Sandnes, Jæren Sparebank-Jærcup 105.05.15
29,07(+0,0)Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.015Måndalen, Banestevne19.09.15
29,10(+0,0)Lars Isak Bartnes Wikmark, IL i BUL Tromsø25.08.014-h1Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
29,17(+0,0)Eskil Melstein, Sømna IL19.02.012Vik, Kretsstevne03.09.15
-----100--------------------
29,27(-0,3)Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.012Rjukan, Friidrettskarusellen 401.09.15
29,28(-0,7)August Setlo, Sandefjord Turn & IF26.06.018Sandefjord, KM Vestfold 201519.09.15
29,31(-1,2)Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.012Sandefjord, KM Telemark 201519.09.15
29,33(+1,8)Frederik Lunde, IL i BUL26.01.017-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
29,40(+0,6)Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.015Leirvik, Stordleikane 201516.08.15
29,42(+0,5)August Jæger Kjeldsen, T&IF Viking25.11.013Os, Åpningsstevnet13.09.15
29,81(-0,5)Eskil Hapnes Kitching, Hinna IL12.12.013-h2 (G-13/14)Sandnes, Jæren Sparebank-Jærcup 105.05.15
29,99(-3,4)Steffen Danielsen, IK Hind08.05.011-h1Harstad, Festspill-lekene 201520.06.15
30,01(-4,0)Johannes Haugstad, Aurskog/Høland Friidrettslag25.02.015-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
30,08(-3,3)Sivert Eidsvåg, Sandnes IL30.11.011-h1Haugesund, Mailekene 201524.05.15
-----110--------------------
30,12(-0,3)Viljar Ørnes, Rjukan Idrettslag25.02.013Rjukan, Friidrettskarusellen 401.09.15
30,42(+0,7)Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.013Skien, Herkulesleker 201530.05.15
30,55(+1,0)Andreas Unnerud, Moss IL11.10.015-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
30,66(-0,1)Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.015-h1Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
30,66(-2,6)Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.013-h2Haugesund, Mailekene 201524.05.15
30,68(-2,2)Fredrik Netland, Sandnes IL28.01.017-h3Haugesund, Mailekene 201524.05.15
31,05(+1,7)Anders Hagesveen, Gausdal FIK07.04.013Lillehammer, GD-lekene12.09.15
31,09(-3,4)Espen Shields, Sortland Friidrettsklubb25.04.012-h1Harstad, Festspill-lekene 201520.06.15
31,10(+1,1)Christoffer Eidissen, Fossum IF30.07.018-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
31,14(-2,6)Tim Huusko, Sandnes IL29.05.014-h2Haugesund, Mailekene 201524.05.15
-----120--------------------
31,17(+0,7)Kristian Silset, Torvikbukt IL21.08.015Måndalen, KM Friidrett 201507.06.15
31,20(+1,1)Isak Vollan, Hattfjelldal IL31.05.018-h2Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
31,23(-3,3)Clemens Øxnevad, Sandnes IL11.12.013-h1Haugesund, Mailekene 201524.05.15
31,33(-2,6)Phillip Sem, Sandnes IL15.01.015-h2Haugesund, Mailekene 201524.05.15
31,87(-0,3)Truls Bratvold Fossen, Modum FIK31.10.013-h2Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
32,15(-2,7)Erlend Vangen, Fana IL14.09.017Fana, Karabinlekene 201510.05.15
32,26(+1,6)Magnus Myklebost, Modum FIK15.11.015-h2Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
32,34(+1,1)Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.015Geithus, Furumolekene 2015/KM dag 129.08.15
32,69(-4,0)Kristian Kvam, Aurskog/Høland Friidrettslag18.05.016-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
32,75(+1,5)Didrik Halland, Fana IL19.07.017-h2Fana, Karusell-630.09.15
-----130--------------------
32,85(-0,3)Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.014Rjukan, Friidrettskarusellen 401.09.15
32,98(-0,3)Mateo Spak Jenbergsen, Rjukan Idrettslag03.11.014-h2Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
33,35(-1,2)Sondre Kristensen, Bodø Friidrettsklubb01.08.011Bodø, Kretsstevne26.05.15
34,56(-0,2)Oskar Matre, Idrettslaget Skjalg18.09.012Stavanger, Skjalgstevne 710.09.15
35,15(-3,3)Marius Hegglund Karlsen, Haugesund IL11.09.014-h1Haugesund, Mailekene 201524.05.15
35,96(-1,2)Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011Grimstad, Klubbmesterskap 201503.09.15
36,88(-1,5)Amadeus Arnesen, Alta IF25.05.011Alta, Åpningstevne 201530.05.15
37,63(-3,3)Tore Ruset Alne, Haugesund IL25.11.015-h1Haugesund, Mailekene 201524.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,07(+0,9)Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011-h3Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
27,77(+0,6)Erik Olof Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.016-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
28,82(+0,9)Gillis Jonermark (SWE), Yrjar IL10.01.017-h3Trondheim, Trondheimslekene 201530.05.15
30,85(-3,3)Peter Morrison (UTL), ISS11.12.012-h1Haugesund, Mailekene 201524.05.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,3(+0,2)Gustav Wee, Haugesund IL01.06.012Karmøy, Haugesund Sparbank Cup 325.08.15
28,8(-2,1)Even Granberg, Raumnes & Årnes IL27.11.011Årnes, Kretsstevne03.06.15
30,1(-0,9)Heljar Graaten Bye, Veldre Friidrett03.12.012Brumunddal, Regionmesterskap21.05.15
30,5(+0,6)Thomas Skyberg Røseng, Veldre Friidrett10.01.011Brumunddal, Åpent klubbmesterskap10.09.15
35,4(+1,4)Lukas Nesse, Bremnes Idrettslag11.06.011Bømlo, Seriestevne/Bømlomeisterskap07.09.15
32,4(+0,0)David Stefan Rieger (GER), FIK Ren-Eng04.08.011Rendalen, Regionmesterskap-regionleker-treningsstevne19.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,32(+2,3)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
23,72(+3,1)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h3Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
24,76(+2,3)Philip Jason Omollo, Høybråten og Stovner IL29.01.014-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
24,80(+2,3)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
24,99(+2,5)Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.011 (G-15)Norrköping/SWE, Surbullespelen 201516.08.15
25,11(+3,1)Andreas Dixon, Fana IL03.04.014-h3Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
25,32(+3,5)Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.011-h2Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
25,86(+3,4)Eirik Liland, Fana IL27.03.011-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
26,00(+3,5)Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.012-h2Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
26,40(+3,5)Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.013-h2Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
27,31(+3,4)Håvard Lothe, Brodd IL15.07.012-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
27,84(+2,6)Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.012Vik, Kretsstevne18.06.15
28,87(+3,2)Eskil Melstein, Sømna IL19.02.013 (G-13)Vik, Kretsstevne18.06.15
29,40(+3,4)Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.014-h1Osterøy, Bendit-lekene 201505.09.15
31,70(+3,2)Adrian Westlie, Askim IF04.04.014Sarpsborg, Kretsmesterskap Østfold - dag 207.06.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,76Tobias Smits, Stjørdal Friidrettsklubb08.08.012Stjørdal, Friidrettskarusellstevne10.09.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,57Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-h1Fana, Karusell23.09.15
37,96Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.014-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
38,72Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.011-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
38,99Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.012-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
39,04Andreas Dixon, Fana IL03.04.011-h2Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201511.07.15
41,03Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011Ravnanger, Karusellstevne 217.06.15
41,08Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.017-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
41,78Håvard Rinde, IL Gneist16.02.016-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
42,53Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.017-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
44,02Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.013-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
-----10--------------------
45,56Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.015-h2Aalborg/DEN, Vennskapsbymatch02.08.15
48,41Magnus Skolt, Moss IL25.01.012Ås, Åpningsstevne03.05.15
48,56Didrik Halland, Fana IL19.07.011Fana, Karusell-630.09.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,8Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.011 (G-13/14)Stjørdal, Nybrottkarusellen19.08.15
52,1Ingebrigt Aas, IL Aasguten06.10.012 (G-13/14)Stjørdal, Nybrottkarusellen19.08.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,70Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011Ravnanger, Karusellstevne 416.09.15
58,66Håvard Rinde, IL Gneist16.02.011Arna, Seriestevne22.09.15
59,40Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012Ravnanger, Karusellstevne 416.09.15
59,73Jonas Wingan, Kyrksæterøra IL18.01.011Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
1,01,05Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.011Moss, Treningsstevne06.05.15
1,01,13Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.012Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
1,01,24Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011Larvik, Åpent KM Veteraner27.05.15
1,02,55Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.012Larvik, Åpent KM Veteraner27.05.15
1,02,84Einar Bjøru, Sømna IL12.08.013Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
1,03,50Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.011-h1Drammen, Treningsstevne03.06.15
-----10--------------------
1,04,31Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.016-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
1,04,80Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.012Greveskogen, Løpsstevne13.05.15
1,04,80Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.014Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15
1,04,87Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.017-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
1,04,95Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013Larvik, Åpent KM Veteraner27.05.15
1,10,12Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011Askim, Treningsstevne10.06.15
1,10,73Adrian Westlie, Askim IF04.04.012 (G-15)Askim, Treningsstevne10.06.15
1,12,45Espen Shields, Sortland Friidrettsklubb25.04.011-h1Harstad, Festspill-lekene 201521.06.15
1,13,73Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.011Egersund, Kretsstevne27.08.15
1,17,15Didrik Halland, Fana IL19.07.011-h1Fana, Karusell23.09.15
-----20--------------------
1,17,23Sondre Kristensen, Bodø Friidrettsklubb01.08.011Bodø, Kretsstevne26.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,08,19Gillis Jonermark (SWE), Yrjar IL10.01.015Trondheim, Trondheimslekene 201531.05.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,6Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.012Notodden, Åpningssstevne ny bane26.08.15
1,09,8Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.013Notodden, Åpningssstevne ny bane26.08.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,74Mats Tranås, Jøa IL18.02.011Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
1,29,11Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.012Stjørdal, Bendit-lekene 201505.09.15
1,29,76Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.011Fana, Karusellstevne19.09.15