Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,86(+1,3)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Hovdingrullett 424.08.17
6,57(+1,6)Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.041Leikvang, Hovdingruletten 127.04.17
6,57(+0,0)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.042-h6Bergen/La, Seriestevne08.06.17
6,84(+0,0)Dan Patrick Furuseth, Laksevåg TIL03.04.041-h5Bergen/La, Seriestevne08.06.17
7,42(+0,0)Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.042-h5Bergen/La, Seriestevne08.06.17
7,79(-2,4)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, Idrettsleker/Rekruttstevene 6-13 år11.08.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,3(+0,8)Thomas Flemming, Osterøy IL041Osterøy, Seriestevne13.09.17
7,2(+0,4)René Kvalsvik, Osterøy IL29.08.041Osterøy, Seriestevne10.05.17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,70(+0,4)Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041-fi-ALillehammer, Veidekkelekene24.06.17
7,75(+0,4)Rasmus Opdal Christiansen, Lillehammer IF18.02.042-fi-ALillehammer, Veidekkelekene24.06.17
7,80(+1,5)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-fi Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
7,83(+0,4)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041-fi Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
7,90(+2,0)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
7,99(-1,5)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h2Ørsta, Ørstaleikane19.08.17
8,00(+1,0)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.049-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
8,00(+0,4)Martin Haugen Skårild, Orkdal IL24.03.042-fi Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,03(+0,6)Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.042-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,14(+2,0)William Kollberg, IF Hellas30.04.043-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
-----10--------------------
8,16(+1,2)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
8,20(+0,5)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.044-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
8,22(+1,5)Osmund Aga, Lyn Ski22.02.046-fi Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
8,23(+1,3)Elias Tømmerås Bakkebø, Overhalla IL01.01.041Overhalla, Seriestevne20.07.17
8,24(+0,5)Filip Holdhus, IL Fri03.05.041Os, Oslekene 201726.08.17
8,27(+0,3)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Sem, Vestfoldkarusell 419.09.17
8,29(+0,4)Oskar Siira Sivertsen, Torvikbukt IL15.02.044-fi Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,30(+1,0)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h2Leikvang, Hovdingrullett 424.08.17
8,31(+0,3)Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.042-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,33(+1,2)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.043-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
-----20--------------------
8,36(+2,0)Oliver Henrik Graham-Hansen, Kristiansand IF Friidrett14.08.042-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,38(-1,5)Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.043-h1Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
8,38(+1,5)Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.047-fi Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
8,41(+0,3)Raif Holden, Fagernes IL041Fagernes, Klubbmesterskap Blåbærmyra14.09.17
8,45(+0,4)Daniel Nan Arnesen, Sarpsborg IL01.05.047-fi-ALillehammer, Veidekkelekene24.06.17
8,47(+1,1)Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.043-h1Fana, Karabinlekene 201712.05.17
8,48(+1,2)Andreas Kristiansen, Norna-Salhus IL17.02.043-h3Fana, Karabinlekene 201712.05.17
8,53(+0,1)Tobias Johannesen, IL i BUL21.03.043-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,54(-0,5)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.042-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,56(+0,7)Herman Johan Johannessen, Haugesund IL06.06.043 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 206.06.17
-----30--------------------
8,58(+0,2)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,61(+0,6)Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.045-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,61(-1,1)Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.041-h1Ørsta, Ørstaleikane19.08.17
8,69(+0,5)Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.046-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
8,71(+0,0)Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.041Arendal, Arendalslekene26.08.17
8,71(+1,2)Silas Kaae Klaveness, Sandefjord Turn & IF22.10.044-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
8,72(+1,8)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
8,73(+2,0)Selmer Stray-Pedersen, IL Tyrving16.07.044-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,74(+0,1)Niklas Kristensen Selnes, Overhalla IL29.06.042Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
8,74(-0,5)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.042-h3Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
-----40--------------------
8,75(-0,6)Erlend Kristian Skraastad, Byåsen IL29.03.042Børsa, Orkdal Sparebank Lekene 201713.08.17
8,75(-0,8)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
8,75(+0,3)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.044-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,77(+0,4)Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.041-h2Fana, Karabinlekene 201712.05.17
8,77(+1,2)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.045-h3Fana, Karabinlekene 201712.05.17
8,78(-0,5)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,79(-3,0)Fredrik Lysne, Etne IL21.04.041-fi Haugesund, Mailekene 201727.05.17
8,79(-0,5)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
8,80(-1,9)Andreas Monsen Valla, Rana FIK16.08.042Vik, HSB-cup03.06.17
8,80(-1,2)Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.043-h1Leirvik, Stordleikane 201712.08.17
-----50--------------------
8,81(-0,6)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041-h1Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
8,82(-0,4)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17
8,82(+0,8)Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.043Geithus, Furumolekene 201710.09.17
8,83(-2,0)Petter Strømstad, Otra IL11.01.041-h1Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
8,84(+1,8)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.043Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
8,86(+1,2)Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 413.09.17
8,88(+0,2)Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.042Hamar, Ungdomscupen del 1 - 201714.05.17
8,88(-0,3)Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.041-h1Måndalen, KM Måndalen17.06.17
8,88(+0,1)Martin Lian, Overhalla IL30.03.043Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
8,89(-0,4)Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.042-h1Asker, Askerlekene 201711.06.17
-----60--------------------
8,89(+1,3)Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.042Overhalla, Seriestevne20.07.17
8,89(+1,8)Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.044Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
8,89(+1,1)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.041-h2 (G-12/13)Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
8,91(+0,0)Kurt Andrei Bautista, Fyllingen IL23.04.041-h1Leikvang, Hovdingrullett 424.08.17
8,93(-0,9)Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.042Steinkjer, Steinkjerlekene10.06.17
8,93(+1,2)Daniel Ulrik Lange, Sandefjord Turn & IF23.02.045-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
8,94(+0,1)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042-h1Leikvang, Hovdingleikane 201722.05.17
8,94(-1,1)Mauritz Hjelle Laugen, Ålesund Friidrettsklubb11.07.042Valderøy, Valderleikane 201703.09.17
8,96(-1,1)Olav Fjeldsbø-Marøy, Fyllingen IL23.03.042-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
8,96(+0,1)Filip Engdahl, IL Molde-Olymp03.10.044-h3Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
-----70--------------------
8,98(+1,7)Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041-h1Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
8,99(+0,2)Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.045-h2Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
8,99(+1,1)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042-h2 (G-12/13)Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
9,00(+2,0)Ola Skaar, Nittedal IL03.06.046-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
9,01(+0,6)Simon Hermstad Simonsen, Stadsbygd IL17.02.042Trondheim, AF-Stevnet23.05.17
9,02(+0,3)Eskil Rolland Sørensen, Tønsberg Friidrettsklubb08.09.041-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
9,02(+1,2)Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.045Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
9,02(-1,0)Edvard Roppen, Dimna IL12.06.043-fi Måndalen, KM Måndalen17.06.17
9,04(+0,4)Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.043-h2Fana, Karabinlekene 201712.05.17
9,04(-0,4)Magnus Eriksen Sletvold, IL Heming03.02.043-h4Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
-----80--------------------
9,04(+1,2)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 413.09.17
9,04(+0,2)Carl Hauge, Sportsklubben Vidar04.10.046-h2Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
9,05(+0,0)Tobias Knudsen, Rana FIK043Ålesund, Sparebanken Møre Akslaleikane 201727.05.17
9,05(+1,8)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.045Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
9,08(+0,1)Marius Schiefloe, Steinkjer Friidrettsklubb14.02.042Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne11.05.17
9,08(-0,8)Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.043-h1Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
9,09(+0,8)Sander Oppen, IF Sturla17.12.044Geithus, Furumolekene 201710.09.17
9,11(-0,4)Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.044-h4Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
9,12(+0,0)Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
9,12(+0,1)Luka Snorrason, Heggedal FIK27.01.045-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
-----90--------------------
9,12(+0,6)Jonas Nilsen Fagerhaug, Sportsklubben Vidar12.04.046-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
9,12(+2,0)Tage Horn, Heggedal FIK26.08.047-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
9,12(-0,5)Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.045-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
9,13(+0,7)Maximilian Wiberg Hermansen, Drøbak IL18.02.043-h2Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
9,13(-0,9)Marcus Johan Øynes, IK Hind24.02.044Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
9,14(+0,0)Sebastian Støle, Søgne IL04.02.041Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
9,14(+1,2)Kristian Trana, Botne SK046-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
9,14(+0,0)Markus R. Gregersen, Lyngdal IL22.04.041Mandal, Treningsstevne30.08.17
9,14(+0,3)Even Thon, Fagernes IL042Fagernes, Klubbmesterskap Blåbærmyra14.09.17
9,17(+1,7)Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.042-h1Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
-----100--------------------
9,18(+0,3)Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.042Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
9,18(+0,0)Lukacs Kalentics, IL i BUL09.06.043-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
9,19(+1,1)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.044-h1Fana, Karabinlekene 201712.05.17
9,20(+1,1)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.045-h1Fana, Karabinlekene 201712.05.17
9,20(+0,7)Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.041Stjørdal, Sona-Lekene09.07.17
9,21(-2,0)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Greveskogen, Seriestevne21.10.17
9,22(+1,2)Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.047Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
9,22(+0,1)Emil Johnsen, Ski IL Friidrett20.07.046-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
9,24(+0,8)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.045Geithus, Furumolekene 201710.09.17
9,26(-3,9)Ruben Hartmark Frestad, Sørild FIK03.09.041-h2Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
-----110--------------------
9,26(-0,2)Ivar Halstensen, Austevoll IK Friidrett23.04.041Austevoll, Austevollsmeisterskap05.06.17
9,26(-1,1)Teodor Heldal, Fana IL08.10.045-h1Fana, Gneistspelen 201719.08.17
9,27(+0,1)Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.045Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
9,27(-0,2)Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.041-h1Oslo/Bi, Høststevne27.09.17
9,30(+0,4)Sigurd Henriksen, Fana IL26.10.044-h2Fana, Karabinlekene 201712.05.17
9,30(+1,7)Endre Seljesæter Vegsund, Førde IL Friidrett03.01.042-h1Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
9,30(+1,9)Anders Usterud Vaaje, Asker Sk. Friidrett17.01.042-h2Asker, Askerlekene 201711.06.17
9,30(+0,2)Kasper Aarud, Larvik Turn & IF05.08.041Larvik, Åpent Klubbmesterskap13.09.17
9,31(-0,2)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043Ørsta, SpareBank1-leikane21.05.17
9,32(-1,1)Amund Kroslid Eide, Sandnes IL30.01.041Lye, COOP-Jærcup104.05.17
-----120--------------------
9,32(+0,0)Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.043Lillestrøm, Klubbmesterskap 201723.09.17
9,33(-0,2)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h1Oslo/Bi, Høststevne27.09.17
9,37(+0,9)Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.043-h2Fana, Framolekene 201703.06.17
9,37(-1,1)Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.043-h1Ørsta, Ørstaleikane19.08.17
9,37(+0,0)Jan Oscar Bjørvik Jørgensen, Ytterøy IL11.08.046Steinkjer, T-A sprinten Fylkesfinale19.08.17
9,38(-1,6)Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.041Leikvang, Hovdingrullett 208.06.17
9,39(+1,3)Emanuel Hovind, Bækkelagets SK16.04.041-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
9,39(+0,7)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.043Stjørdal, Sona-Lekene09.07.17
9,40(+1,1)Niklas Liland, Fana IL04.11.046-h1Fana, Karabinlekene 201712.05.17
9,40(-1,5)Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.044-h1Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
-----130--------------------
9,41(+0,0)Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.042Knarvik, AKS Leikane20.05.17
9,41(-3,0)Marius Fedje, Etne IL12.01.044-fi Haugesund, Mailekene 201727.05.17
9,41(-0,8)Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
9,42(-1,5)Bendik Solem, Straumsnes IL05.03.045-h1Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
9,44(-3,0)Torgeir Eidhammer Lunde, Etne IL02.04.045-fi Haugesund, Mailekene 201727.05.17
9,44(+0,0)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
9,45(-0,8)Lars Emil Hovland Siljander, Hyllestad IL17.05.044-h1Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
9,48(-1,0)Martin Eide Lien, IL Molde-Olymp23.06.045-h2Måndalen, KM Måndalen17.06.17
9,48(-0,6)Ole L Raunholm, Stord IL24.07.044-h2Leirvik, Stordleikane 201712.08.17
9,49(-0,1)Filip Sigerseth, IL Molde-Olymp26.04.044-h1Midsund, Midsundleikane 201725.05.17
-----140--------------------
9,49(+0,9)August Meland Eliassen, Norna-Salhus IL15.05.045-h2Fana, Framolekene 201703.06.17
9,49(+1,8)Sander Johan Setvik, SMIL Engavågen12.06.046Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
9,49(+0,1)Nikolai Øvreseth, Laksevåg TIL25.08.041-h5Bergen/La, Seriestevne13.09.17
9,50(-3,9)Jan Emil Tofsland, Sørild FIK27.10.042-h2Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
9,54(+0,1)Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.044-h1Leikvang, Hovdingleikane 201722.05.17
9,55(-0,5)Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.044-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
9,57(-0,5)Fredrik Coucheron Fagernes Rosenfors, Overhalla IL12.05.041Overhalla, Seriestevne06.06.17
9,58(-2,0)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.043Lye, COOP-Jærcup104.05.17
9,61(-2,0)Elias Kristoffer Moen, Sørild FIK09.04.044-h1Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
9,62(+0,0)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.044Ålesund, Sparebanken Møre Akslaleikane 201727.05.17
-----150--------------------
9,63(+0,0)Magnus Mansfield, IL i BUL19.10.045-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
9,63(-1,1)Olav August Brox, Sandnes IL02.12.047-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
9,64(-0,8)Morten Ommedal, Hyen IL26.09.045-h1Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
9,64(+1,8)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.047Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
9,65(-1,5)Safa Ershad, Straumsnes IL10.06.042-h2Midsund, Midsundleikane 201725.05.17
9,66(+0,0)Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.042-h1Trondheim, Trondheimslekene 201703.06.17
9,72(+0,9)Henrik D Troye, IL Gneist10.07.047-h2Fana, Framolekene 201703.06.17
9,73(-1,1)Eivind Nordås, IL Gneist29.09.047-h1Fana, Gneistspelen 201719.08.17
9,74(-0,1)Leonard Gjernes, IL i BUL27.03.044-h1 (G-14)Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
9,75(+0,0)Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.042Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
-----160--------------------
9,77(+1,0)Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.045-fi Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
9,78(-1,1)Tormod Masdal, IL Gneist06.07.048-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
9,78(-1,3)Sebastian Damm, IL Gneist06.12.048-h2Fana, Gneistspelen 201719.08.17
9,79(+0,1)Casper Ystanes Jacobsen, Sandefjord Turn & IF20.11.045-h2Skien, Herkuleslekene03.06.17
9,80(-2,4)Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.046-h3Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
9,80(+0,3)Jørgen Tofte Svinstad, Holum IL042Lyngdal, Kretskarusell15.08.17
9,82(+0,2)Sander Elias Bjørkås, Stjørdal Friidrettsklubb10.06.041-h6Stjørdal, Friidrettskarusellstevne19.09.17
9,83(-0,2)Gustav Rabben, Austevoll IK Friidrett13.12.042Austevoll, Austevollsmeisterskap05.06.17
9,86(+0,5)Dan Patrick Furuseth, Laksevåg TIL03.04.043-h7Bergen/La, Seriestevne03.05.17
9,87(-0,3)Sivert Haugen Vik, Innfjorden IL03.10.043-h1Måndalen, KM Måndalen17.06.17
-----170--------------------
9,87(-0,1)Johan Felix Klinkner, Gausdal FIK16.05.042Lillehammer, GD-lekene23.09.17
9,88(-0,8)Brage Hammer, IF Sturla15.01.046Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
9,91(-2,7)Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.047-h2Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
9,92(+0,1)Johannes Werp Vegheim, Bækkelagets SK22.01.043 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
9,92(-2,4)Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.047-h3Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
9,92(+0,4)Matias de Silva Bernstrøm, Nesodden IF23.06.043 (G-13/14)Nesodden, Avslutningsstevne24.09.17
9,93(-1,5)Hans Raknes, Norna-Salhus IL25.02.044-h1Leirvik, Stordleikane 201712.08.17
9,94(+1,7)Ingebrikt Johansen Hovik, Stokmarknes IL24.08.044-h1Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
9,95(-1,5)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.048-h1Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
9,95(-0,5)Thomas Halvard Olsen, Kristiansand IF Friidrett15.07.045-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
-----180--------------------
9,97(-0,4)Kasper Vestheim Nordh, Nesøya IL12.08.045-h4Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
9,98(+0,7)Anders Bredal-Andersen, Ås IL27.07.044-h2Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
10,00(+0,4)Andreas Pujol, Fana IL21.03.045-h2Fana, Karabinlekene 201712.05.17
10,00(+0,7)Brage Bell Lysaker, Fana IL13.03.047-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,00(+0,4)Simon Rabe, Nesodden IF23.11.044 (G-13/14)Nesodden, Avslutningsstevne24.09.17
10,07(+0,7)Elias Rognerud Storhaug, Ås IL23.09.045-h2Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
10,08(+1,3)Sondre Bretten-Sandanbråten, Heggedal FIK14.10.043-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
10,08(+0,0)Philip Vo, Vindbjart Friidrett16.10.042-h1Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
10,08(-0,9)Iver Pedersen Krøtø, IK Hind24.07.044Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
10,08(-0,9)Kevin Solli, Narvik IL04.10.045Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
-----190--------------------
10,11(-1,1)Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
10,11(+0,1)Herman Hatleberg, Bækkelagets SK05.09.044 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
10,14(-2,7)Sindre Brodshaug, Nordre Eidsvoll IL12.02.048-h2Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
10,18(-1,4)Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.045-h1Lenvik, Åpningsstevne 201704.06.17
10,19(-0,1)Simen Fossing, Sørild FIK24.04.042Grimstad, Klubbmesterskap07.09.17
10,22(-1,9)Anders S. Oppegaard, Sømna IL02.11.044Vik, HSB-cup03.06.17
10,23(-0,9)Elias Stenbråten, Stord IL04.07.041Leirvik, Seriestemne03.05.17
10,23(-0,1)Eirik Jansen, Sørild FIK20.06.043Grimstad, Klubbmesterskap07.09.17
10,25(-0,6)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042-h1Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
10,33(+1,3)Lars Kristian Andersen, Bækkelagets SK16.04.044-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
-----200--------------------
10,37(-0,1)Lavrans Ørum, Sørild FIK22.07.044Grimstad, Klubbmesterskap07.09.17
10,38(+0,0)Sondre Larsen, Sørild FIK03.04.042-h2Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
10,40(-0,4)Axel Lång-Gisholt, IL Tyrving26.09.046-h4Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
10,42(+0,0)Ola Vigre, Sørild FIK05.08.043-h2Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
10,42(+0,1)Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.042-h5Bergen/La, Seriestevne13.09.17
10,45(-1,5)Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041Bømlo, Seriestemne08.06.17
10,46(+0,1)Daniel Tennebekk, Laksevåg TIL19.12.043-h5Bergen/La, Seriestevne13.09.17
10,49(-2,0)Jonas Egelandsdal Berg, Sola FIK27.05.0410Lye, COOP-Jærcup104.05.17
10,51(-2,0)Sondre Harestad, Lye IL05.10.0411Lye, COOP-Jærcup104.05.17
10,55(+0,3)Markus Gundersen, Herkules Friidrett21.07.044-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
-----210--------------------
10,73(-3,9)Nicholas Alexander Klippenberg, Sørild FIK13.04.044-h2Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
10,80(+0,3)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, Karusellstevne 421.08.17
10,81(-1,1)Nils Richter, ISS04.03.0412Lye, COOP-Jærcup104.05.17
10,92(-0,6)Oliver Vikhagen Hegstad, Ålesund Friidrettsklubb29.07.042Ålesund, Seriestevne08.05.17
11,08(-0,8)Torgeir Bøklepp, Surnadal IL27.10.044Aure, Friidrettsstevne13.06.17
11,25(-1,1)Tord Lunde Larsen, IL Gneist17.06.048-h1Fana, Gneistspelen 201719.08.17
11,37(-1,2)Tor Einar Tufta, Strandebarm IL06.02.042Strandebarm, Seriestemne26.04.17
11,39(-0,1)Corne Donkelaar, Midsund IL27.12.045-h1Midsund, Midsundleikane 201725.05.17
11,51(-1,2)Oliver Hovland, Stord IL18.05.042Leirvik, Seriestemne03.05.17
11,57(+0,3)Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.045-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
-----220--------------------
11,61(-2,1)Sienevas Kannan, Bremnes IL14.10.042Bømlo, Seriestemne08.06.17
11,87(-2,1)Naeem Khan, Bremnes IL09.09.043Bømlo, Seriestemne08.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73(+1,5)Osazee Parkson (NGR), Gausdal FIK10.09.041-fi Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
7,91(+1,1)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.041-h1Fana, Karabinlekene 201712.05.17
8,24(+0,6)Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.041-h7Bergen/La, Seriestevne13.09.17
8,40(+1,8)Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.041Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
8,62(+2,0)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.043-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,70(+0,6)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.044-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
8,74(+0,7)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.045-h3Fana, Framolekene 201703.06.17
9,02(+0,0)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042Ålesund, Sparebanken Møre Akslaleikane 201727.05.17
9,19(+0,0)Kristinn Rafn Bjarnason (ISL), Follafoss IL16.08.044Steinkjer, T-A sprinten Fylkesfinale19.08.17
9,23(+1,1)Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.045-h2 (G-12/13)Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
9,65(+0,3)Svend Rauff (DEN), Veldre Friidrett22.09.041Brumunddal, Treningsstevne01.06.17
9,92(-1,1)Brady Northrop (UTL), ISS24.02.046Lye, COOP-Jærcup104.05.17
9,98(-1,9)Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.043Vik, HSB-cup03.06.17
10,08(-1,2)Olaf Tischer (POL), Strandebarm IL19.06.041Strandebarm, Seriestemne26.04.17
10,20(-2,0)Donatien De Cazenove (FRA), ISS26.09.048Lye, COOP-Jærcup104.05.17
10,25(-2,0)Gonzalo Cabello (UTL), ISS27.01.049Lye, COOP-Jærcup104.05.17
11,91(-2,0)Santiago Gonzalez-Pajaron (ESP), ISS11.05.0413Lye, COOP-Jærcup104.05.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,7(+0,9)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041Målselv, Kretscupstevne17.09.17
8,3(ok)Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.042-h4Bergen, Rekrutteringsstevne 219.06.17
8,5(+0,9)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.042Målselv, Kretscupstevne17.09.17
8,7(ok)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041-h1Bergen, Rekrutteringsstevne 325.09.17
8,8(+0,9)Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.043Målselv, Kretscupstevne17.09.17
9,0(ok)Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.043-h4Bergen, Rekrutteringsstevne 219.06.17
9,0(+0,4)Thomas Flemming, Osterøy IL041Osterøy, Seriestevne13.09.17
9,1(ok)Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.041Sigdal, Distriktsstevne08.06.17
9,2(-0,5)Martin Kjesbu, Lånke IL Friidrett22.03.041Stjørdal, Klubbmesterskap del 3 / Seriestevne24.08.17
9,4(-0,1)Noah Gjertsen-Løken, Hvam IL25.04.041Årnes, Kretsstevne31.05.17
-----10--------------------
9,6(-0,5)Markus Sæle, Lånke IL Friidrett04.04.042Stjørdal, Klubbmesterskap del 3 / Seriestevne24.08.17
9,7(-0,1)Vegard Skaatun, Søfteland TIL29.11.041Os, Seriekarusell 104.05.17
9,7(ok)Hans Raknes, Norna-Salhus IL25.02.045-h4Bergen, Rekrutteringsstevne 219.06.17
10,1(-0,5)Sondre Johnsen, Lånke IL Friidrett01.10.043Stjørdal, Klubbmesterskap del 3 / Seriestevne24.08.17
10,3(+0,5)Vetle Holum, Ski IL Friidrett04.09.042Ski, Åpent klubb mønstringsstevne24.05.17
10,7(+0,5)René Kvalsvik, Osterøy IL29.08.041Osterøy, Seriestevne10.05.17
10,7(-0,4)Noah Neumann, Beitstad IL07.10.041Inderøy, Innherredskarusellen 1. stevne14.08.17
10,7(ok)Eirik Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.043-h4Bergen, Rekrutteringsstevne 325.09.17
9,2(+0,0)Svend Rauff (DEN), Veldre Friidrett22.09.041Brumunddal, Treningsstevne11.05.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66(+2,4)Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041-fi Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
7,74(+2,4)Rasmus Opdal Christiansen, Lillehammer IF18.02.042-fi Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
7,88(+3,0)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-h2Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
7,92(+2,4)Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.045-fi Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
7,95(+2,4)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.046-fi Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,08(+4,0)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Hovdingrullett 305.07.17
8,25(+4,0)Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.042Leikvang, Hovdingrullett 305.07.17
8,42(+3,0)Daniel Nan Arnesen, Sarpsborg IL01.05.042-h2Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
8,5(+2,8)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043-h4Bergen, Rekrutteringsstevne 108.05.17
8,61(+3,0)Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.043-fi Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
8,70(+2,2)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041-h2Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
8,99(+2,7)Maximilian Wiberg Hermansen, Drøbak/Frogn IL Friidrett18.02.042Drøbak, Drøbakslekene20.05.17
9,0(+5,4)August Meland Eliassen, Norna-Salhus IL15.05.041-h3Bergen, Rekrutteringsstevne 108.05.17
9,03(+2,7)Nicolai Øen Ljungmann, Nesodden IF07.09.043Drøbak, Drøbakslekene20.05.17
9,03(+3,0)Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.044-h2Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
9,11(+3,0)Ole-Christian Andersen Guldal, Halden IL06.05.044-fi Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
9,13(+2,4)Mikkel Bø Randulff, IL Skjalg11.03.041-h1 (G-12/13)Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
9,16(+2,6)Jan Oscar Bjørvik Jørgensen, Ytterøy IL11.08.041Levanger, Moanstevne06.06.17
9,2(+6,0)Erik Solberg, Norna-Salhus IL26.06.041-h5Bergen, Rekrutteringsstevne 108.05.17
9,2(+2,8)Andreas Strømme, Norna-Salhus IL18.01.044-h4Bergen, Rekrutteringsstevne 108.05.17
9,21(+2,4)Bendik Solem, Straumsnes IL05.03.042-h5Tingvoll, Treningsstevne08.06.17
9,27(+2,9)Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.043-h2Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
9,27(+3,0)Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.046-fi Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
9,33(+3,1)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.044-h1Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
9,35(+2,4)Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.042-h1 (G-12/13)Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
9,37(+3,0)Thor Wanyoike Mork Dalen, Rjukan Idrettslag14.02.041-h1Rjukan, Treningsstevne25.05.17
9,42(+2,4)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.043-h1 (G-12/13)Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
9,43(+3,0)Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.047-fi Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
9,49(+2,2)Noah Tobias Fadnes, Førde IL Friidrett03.01.042-h2Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
9,54(+2,4)Olav August Brox, Sandnes IL02.12.044-h1 (G-12/13)Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
9,56(+2,4)Anders Tunge, Sandnes IL23.08.045-h1 (G-12/13)Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
9,57(+2,2)August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043-h2Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
9,63(+3,5)Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.042Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
9,67(+2,9)Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.045-h2Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
10,10(+2,9)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.042Osterøy, Karusellstevne 124.05.17
10,2(+6,0)Narve Knudsen, Norna-Salhus IL042-h5Bergen, Rekrutteringsstevne 108.05.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
8,9Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.042Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
9,0Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.043Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
9,4Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.041Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17
9,5Anders Espedalen, Skarphedin IL21.12.041Bø, Seriestevne02.05.17
9,6Marcus S. Sandnes, Skarphedin IL10.05.042Bø, Seriestevne02.05.17
9,6Morten Ommedal, Hyen IL26.09.041-h5Gloppen, Seriestemne10.05.17
9,6Vegard Verlo, Vikane IL03.11.044Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
9,6Kim Adrian Sjåstad Larsen, Lånke IL Friidrett26.10.041Stjørdal, Karusellstevne08.08.17
9,66Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.043-h2Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
9,8Bjørn André Røyrvik, Hyen IL10.02.041Gloppen, Seriestemne13.09.17
9,95Eirik Bjørk Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL08.12.041Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
10,0Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041-h5Gloppen, Seriestemne24.05.17
10,33Vegard Stenvoll, Ullensaker/Kisa IL28.03.042Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
10,4Aksel Framstad Holden, Frol IL28.07.042Levanger, TA-Sprint01.06.17
10,46Fredrik Uhlin, Ullensaker/Kisa IL05.12.043Jessheim, UKI-karusellen01.06.17
10,9Patrick Kaldal, Ogndal IL28.05.042Beitstad, T-A sprinten30.05.17
12,14Jakob Antti Sveen, Ullensaker/Kisa IL13.10.044Jessheim, UKI-karusellen01.06.17

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29(+0,0)Magnus Brovold Dahl, Stod IL26.07.045Steinkjer, T-A sprinten Fylkesfinale19.08.17
10,86(-0,9)Håkon Råde, Stod IL043Snåsa, TA-sprint sonestevne29.05.17

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,74(-1,2)William Kollberg, IF Hellas30.04.041Drammen, Treningsstevne24.05.17
10,82(+0,2)Filip Holdhus, IL Fri03.05.042-h2Fana, Karabinlekene 201714.05.17
10,83(+1,8)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h1Osterøy, Karusellstevne 324.07.17
11,07(+0,2)Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.043-h2Fana, Karabinlekene 201714.05.17
11,25(+0,2)Andreas Kristiansen, Norna-Salhus IL17.02.045-h2Fana, Karabinlekene 201714.05.17
11,42(+0,2)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.046-h2Fana, Karabinlekene 201714.05.17
11,78(+0,2)Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.047-h2Fana, Karabinlekene 201714.05.17
11,81(-0,2)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041-h1Fana, Karabinlekene 201714.05.17
12,02(-0,2)Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.042-h1Fana, Karabinlekene 201714.05.17
12,09(+0,0)Daniel Størseth Lunde, Nesodden IF22.06.043 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
-----10--------------------
12,12(-0,2)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043-h1Fana, Karabinlekene 201714.05.17
12,18(-0,2)Sigurd Henriksen, Fana IL26.10.044-h1Fana, Karabinlekene 201714.05.17
12,46(-0,2)Niklas Liland, Fana IL04.11.045-h1Fana, Karabinlekene 201714.05.17
12,74(-0,2)Tormod Masdal, IL Gneist06.07.046-h1Fana, Karabinlekene 201714.05.17
13,11(+1,3)Brage Bell Lysaker, Fana IL13.03.041Ravnanger, Karusellstevne 413.09.17
13,32(+1,8)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.045-h1Osterøy, Karusellstevne 324.07.17
13,72(+0,0)Nicklas Osmundsvåg, Almenning IL20.06.044-fi-CMajadahonda/ESP, Cto Madrid Clubes Infantil22.04.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,37(+0,2)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.041-h2Fana, Karabinlekene 201714.05.17
11,13(+0,2)Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.044-h2Fana, Karabinlekene 201714.05.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,6(+0,0)Thomas Flemming, Osterøy IL041Osterøy, Seriestevne13.09.17
14,0(+0,4)René Kvalsvik, Osterøy IL29.08.041Osterøy, Seriestevne10.05.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,06(+2,3)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Leikvang, Hovdingrullett 514.09.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,29Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.041Leikvang, Hovdingruletten 127.04.17
12,75Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Rekrutteringscup nr 413.06.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,17(+0,0)Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
12,56(+0,0)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
12,61(-0,7)Rasmus Opdal Christiansen, Lillehammer IF18.02.042-h1Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,65(+1,5)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.043-h1Sortland, Treningsstevne 223.05.17
12,73(+0,7)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.043-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
12,74(+0,1)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041Lillehammer, GD-lekene24.09.17
12,78(+0,9)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041Hareid, Hadarleikane 201728.05.17
12,85(+0,3)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Moss, Treningsstevne03.05.17
12,87(+0,0)William Kollberg, IF Hellas30.04.043-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
12,98(+0,3)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.042-h2Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
-----10--------------------
13,00(+0,8)Oliver Henrik Graham-Hansen, Kristiansand IF Friidrett14.08.041Kristiansand, Lagmesterskap Vest Agder friidrettskrets13.06.17
13,02(+0,7)Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.044-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
13,24(-1,9)Filip Holdhus, IL Fri03.05.044 (G-14)Os, Oslekene 201726.08.17
13,26(-1,7)Herman Johan Johannessen, Haugesund IL06.06.041 (G-15)Haugesund, Kretsstevne26.07.17
13,35(-1,0)Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.041Hamar, KM 11-14 år Hedmark og Oppland20.08.17
13,36(+0,8)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
13,45(+0,3)Daniel Nan Arnesen, Sarpsborg IL01.05.043Moss, Treningsstevne03.05.17
13,52(+0,3)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043-h2Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
13,59(+0,4)Aron Jensen, Nittedal IL17.04.042Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
13,60(+0,6)Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.043-h1Fana, Karabinlekene 201713.05.17
-----20--------------------
13,65(+0,5)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.043-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
13,69(+0,9)Andreas Kristiansen, Norna-Salhus IL17.02.042-h2Fana, Karabinlekene 201713.05.17
13,70(+0,8)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041-h6Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
13,83(+2,0)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
13,98(+0,0)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.041Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
14,12(+0,3)Kristian Brandseth, Os Turn28.02.044-h2Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
14,20(+0,0)Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.042Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
14,21(-0,2)Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.043-h2Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
14,27(+0,5)Herman Strindeberg, IF Sturla19.02.044-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
14,27(+0,6)Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.044-h1Fana, Karabinlekene 201713.05.17
-----30--------------------
14,28(+0,9)Filip Engdahl, IL Molde-Olymp03.10.042Hareid, Hadarleikane 201728.05.17
14,32(+1,5)Amund Kroslid Eide, Sandnes IL30.01.042Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
14,33(-2,4)Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.044Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
14,37(+1,8)Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.041Namsos, NA-karusell15.06.17
14,38(+0,6)Ola Skaar, Nittedal IL03.06.041Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
14,41(-0,2)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Greveskogen, Seriestevne14.10.17
14,42(+0,0)Martin Lian, Overhalla IL30.03.041Fosnes, NA-karusell Jøa13.05.17
14,44(+0,6)Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.045-h1Fana, Karabinlekene 201713.05.17
14,48(+1,1)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.043-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
14,50(+1,1)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.044-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
-----40--------------------
14,51(-1,3)Alfred Estepa, Askim IF08.05.044Askim, Sparebanklekene 201706.05.17
14,51(+0,7)Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.048-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
14,52(-0,3)Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.043 (G-14)Voss, Treningsstemne20.09.17
14,57(+1,5)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 103.05.17
14,60(+0,0)Marcus Forsbakk Nordhøy, Grong IL27.06.043Fosnes, NA-karusell Jøa13.05.17
14,63(+0,8)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
14,67(-0,2)Anass Safiani, IL i BUL17.11.044-h2Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
14,75(+0,6)Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.046-h1Fana, Karabinlekene 201713.05.17
14,75(+0,8)Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.042-h6Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
14,80(+0,5)Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.046-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
-----50--------------------
14,82(+0,6)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.047-h1Fana, Karabinlekene 201713.05.17
14,83(-0,1)Mikkel Wahl, Lånke IL Friidrett09.09.042-h2Stjørdal, Friidrettskarusellstevne31.08.17
14,85(+0,3)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.045-h2Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
14,86(+0,5)Andreas Bergan, IF Sturla21.09.047-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
14,86(+1,2)Vetle Holum, Ski IL Friidrett04.09.045-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
14,93(+1,2)Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.046-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
14,96(-0,8)Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 322.08.17
15,00(+0,7)Emil Johnsen, Ski IL Friidrett20.07.042Ski, Kretsstevne16.08.17
15,01(-1,2)Jan Emil Tofsland, Sørild FIK27.10.041Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
15,02(+0,9)Eivind Nordås, IL Gneist29.09.043-h2Fana, Karabinlekene 201713.05.17
-----60--------------------
15,04(-1,3)Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.045Askim, Sparebanklekene 201706.05.17
15,06(+0,9)Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.042Lyngdal, Sommerstevne11.07.17
15,13(-1,2)Elias Kristoffer Moen, Sørild FIK09.04.042Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
15,17(+1,2)Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.043Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
15,21(+0,8)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.043-h6Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
15,27(-1,3)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.046Askim, Sparebanklekene 201706.05.17
15,29(-1,2)Ruben Hartmark Frestad, Sørild FIK03.09.043Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
15,29(+0,9)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Rekrutteringscup nr 605.09.17
15,31(-0,7)Niklas Liland, Fana IL04.11.042Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
15,38(-0,7)Hans Christopher Børsheim Edwards, Strandebarm IL043Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
-----70--------------------
15,44(-2,4)Sigbjørn Tjessem, Otra IL16.03.045Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
15,46(-0,7)Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.047-h1Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
15,47(+0,1)Kasper Vestheim Nordh, Nesøya IL12.08.042Nesøya, Nesøyalekene 201716.09.17
15,53(+0,3)Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.044Moss, Treningsstevne03.05.17
15,62(+1,1)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.046-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
15,62(+0,0)Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.041Leikvang, Hovdingrullett 208.06.17
15,72(+0,3)Erlend Glosli, Fredrikstad IF09.12.045Moss, Treningsstevne03.05.17
15,75(+1,5)Jonathan Jakobsen, Haugesund IL21.01.042Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 103.05.17
15,86(+0,8)Ole-Christian Andersen Guldal, Halden IL06.05.041Halden, Treningsstevne11.05.17
15,86(-1,1)Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.045-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
-----80--------------------
15,88(+0,8)Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.042Halden, Treningsstevne11.05.17
15,89(+0,5)Olav August Brox, Sandnes IL02.12.046-h1Sandnes, Høstlekene19.08.17
15,95(+0,9)Tormod Masdal, IL Gneist06.07.044-h2Fana, Karabinlekene 201713.05.17
16,05(+0,8)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.044-h6Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
16,11(+1,5)Magnus Vika, Sola FIK15.02.047Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
16,23(+0,9)Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.043Lyngdal, Sommerstevne11.07.17
16,28(+0,9)Andreas Pujol, Fana IL21.03.045-h2Fana, Karabinlekene 201713.05.17
16,31(-1,2)Simen Fossing, Sørild FIK24.04.044Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
16,32(-2,4)Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.047Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
16,32(+1,2)Mathias Vikingstad, Sola FIK10.02.046Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
-----90--------------------
16,54(+0,5)Anders Tunge, Sandnes IL23.08.048-h1Sandnes, Høstlekene19.08.17
16,65(-0,9)Anders Bredal-Andersen, Ås IL27.07.041Ås, Kretsstevne18.09.17
16,82(-1,2)Eirik Jansen, Sørild FIK20.06.045Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
16,86(+1,2)Sondre Harestad, Lye IL05.10.047Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
17,06(+0,0)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, Karusellstevne 421.08.17
17,51(-1,4)Niklas O. Baumann, Bodø Friidrettsklubb10.03.041Bodø, Kretsstevne13.06.17
17,62(+0,6)Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.042Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
17,88(+0,5)Josef Lien, Ringerike Friidrettsklubb048-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
17,89(-1,2)Lavrans Ørum, Sørild FIK22.07.046Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,77(-0,7)Osazee Parkson (NGR), Gausdal FIK10.09.043-h1Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,82(+1,7)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.041-h2Fana, Framolekene 201704.06.17
13,33(-1,1)Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.041-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
13,86(+0,7)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.047-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
13,93(+0,0)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.044-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
14,86(+1,7)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.045-h2Fana, Framolekene 201704.06.17
14,96(-1,1)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
15,16(+0,5)Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.043-h1Sandnes, Høstlekene19.08.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,1(ok)Martin Haugen Skårild, Orkdal IL24.03.041-h1Børsa, Rema 1000 Lekene 201710.05.17
13,2(+0,0)Oskar Siira Sivertsen, Torvikbukt IL15.02.044-h2Tingvoll, Treningsstevne17.08.17
14,3(+0,0)Filip Aase, Modum FIK28.05.041Geithus, Distriktsstevne18.05.17
14,3(+0,5)Henrik Kvisvik, Straumsnes IL15.05.045-h2Tingvoll, Treningsstevne29.06.17
14,7(+0,0)Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.042Geithus, Distriktsstevne18.05.17
14,8(ok)Mikkel Wahl, Lånke IL Friidrett09.09.041Stjørdal, Karusellstevne08.08.17
15,1(-0,1)Noah Gjertsen-Løken, Hvam IL25.04.041Årnes, Kretsstevne31.05.17
13,9(+0,0)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne15.10.17
14,6(+1,4)Svend Rauff (DEN), Veldre Friidrett22.09.041Brumunddal, Treningsstevne11.05.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,01(+2,4)Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,11(+2,4)Rasmus Opdal Christiansen, Lillehammer IF18.02.042-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,28(+2,4)Osazee Parkson (NGR), Gausdal FIK10.09.043-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,58(+2,4)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.044-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,68(+2,4)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.045-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,80(+2,2)Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.042-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
12,98(+2,4)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.046-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
13,82(+2,4)Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.048-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
14,22(+2,2)Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.044-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
14,43(+2,2)Jonas Nilsen Fagerhaug, Sportsklubben Vidar12.04.046-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,4Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.041Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,65(+0,1)Fredrik Coucheron Fagernes Rosenfors, Overhalla IL12.05.041Overhalla, Seriestevne06.06.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,59(+0,6)Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
25,65(+0,6)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
25,79(-1,0)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h2Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
26,04(+0,7)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.043-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
26,08(+0,7)Rasmus Opdal Christiansen, Lillehammer IF18.02.044-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
26,11(+0,7)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041Sykkylven, Panoramaleikane 201726.08.17
26,14(+1,2)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Moss, Treningsstevne23.08.17
26,16(+0,7)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.045-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
26,26(-1,1)William Kollberg, IF Hellas30.04.041-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
26,41(+0,9)Martin Haugen Skårild, Orkdal IL24.03.041-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----10--------------------
26,62(+1,4)Herman Johan Johannessen, Haugesund IL06.06.044-h1 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
26,74(+0,8)Filip Holdhus, IL Fri03.05.043-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
26,88(+1,3)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
26,92(+1,3)Oliver Henrik Graham-Hansen, Kristiansand IF Friidrett14.08.042-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
27,09(-2,3)Oskar Siira Sivertsen, Torvikbukt IL15.02.041-h2Midsund, Midsundleikane 201725.05.17
27,47(+1,2)Daniel Nan Arnesen, Sarpsborg IL01.05.041-h1Sarpsborg, KM Østfold11.06.17
27,47(-2,7)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.044-h2Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
27,48(-1,8)Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.042-h1Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
27,75(+0,3)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Steinkjer, Steinkjerlekene10.06.17
27,77(-0,3)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h1Fana, Gneistspelen 201720.08.17
-----20--------------------
27,82(-0,4)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041-h1Leirvik, Stordleikane 201713.08.17
27,86(+1,2)Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.042Moss, Treningsstevne23.08.17
28,03(+0,9)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.042-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
28,08(+0,6)Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.042-h1Ørsta, Ørstaleikane20.08.17
28,12(+0,1)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.041-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
28,12(+0,9)Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.043-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
28,16(-0,7)Andreas Kristiansen, Norna-Salhus IL17.02.045-h2Fana, Karabinlekene 201714.05.17
28,32(+0,1)Jardar Olsen, Alta IF20.05.041-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
28,48(+0,9)Nivethan Rajan, Romerike Friidrett22.07.045-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
28,54(-0,7)Tobias Johannesen, IL i BUL21.03.041-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
-----30--------------------
28,60(-0,4)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.042-h1Leirvik, Stordleikane 201713.08.17
28,61(+0,0)Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.042-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
28,61(-1,3)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041-h1Kragerø, Telemarkskarusell 311.06.17
28,67(+1,3)Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.043-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
28,70(+0,3)Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.042Steinkjer, Steinkjerlekene10.06.17
28,76(-2,6)Silas Kaae Klaveness, Sandefjord Turn & IF22.10.043-h1Sandefjord, KM Telemark og Vestfold19.08.17
28,80(+1,6)Osmund Aga, Lyn Ski22.02.043Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
28,80(+0,1)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
28,83(-1,2)Andreas Monsen Valla, Rana FIK16.08.042 (G-14)Bodø, Sparebank1 lekene 201720.08.17
28,83(-1,9)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
-----40--------------------
28,98(-1,3)Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.042-h1Fana, Karabinlekene 201714.05.17
28,98(+1,2)Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.042-h1Sarpsborg, KM Østfold11.06.17
29,02(+0,8)Mauritz Hjelle Laugen, Ålesund Friidrettsklubb11.07.042Ålesund, Seriestevne12.06.17
29,05(+0,8)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
29,10(+0,1)Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.043-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
29,32(+0,8)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.043Måndalen, KM Måndalen17.06.17
29,37(-0,3)Filip Engdahl, IL Molde-Olymp03.10.041-h1Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17
29,41(-1,9)Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
29,53(+0,5)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
29,53(+0,1)Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.042-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----50--------------------
29,54(+0,5)Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.043Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
29,57(+0,1)Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.044-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
29,76(-0,9)Olav Fjeldsbø-Marøy, Fyllingen IL23.03.044-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
29,77(+0,5)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.044Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
29,81(+0,5)Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.045Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
29,92(+0,6)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Greveskogen, Seriestevne14.10.17
29,99(-0,3)Edvard Roppen, Dimna IL12.06.042-h1Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17
30,01(+1,3)Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.045-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
30,02(-2,5)Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.041-h10Stavanger, JærCup03.10.17
30,10(+1,6)Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.044Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
-----60--------------------
30,17(+0,3)Jonas Johansen Maagaard, Nesodden IF22.06.041 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell14.09.17
30,19(-1,9)Carl Hauge, Sportsklubben Vidar04.10.044-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
30,23(+0,5)Anders Fauske Sjøstedt, Sportsklubben Vidar09.01.043-h1Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
30,24(-1,1)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.045-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
30,31(+0,6)William Eidissen, Fossum IF05.01.047-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
30,33(+1,6)Simon Hermstad Simonsen, Stadsbygd IL17.02.042Trondheim, AF-Stevnet23.05.17
30,38(-1,8)Niklas Liland, Fana IL04.11.044-h1Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
30,48(+0,0)Daniel Ulrik Lange, Sandefjord Turn & IF23.02.043-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
30,54(-1,9)Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
30,57(-2,5)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.041-fi Sandnes, KM Rogaland10.06.17
-----70--------------------
30,66(-0,9)Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.046-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
30,80(-1,3)Sigurd Henriksen, Fana IL26.10.044-h1Fana, Karabinlekene 201714.05.17
30,80(+0,1)Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.044-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
30,82(+0,6)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.044-h1Ørsta, Ørstaleikane20.08.17
30,85(+1,1)Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.041Lyngdal, Kretskarusell15.08.17
30,94(-1,4)Amund Kroslid Eide, Sandnes IL30.01.042-h2 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
30,96(-0,7)Lukacs Kalentics, IL i BUL09.06.042-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
31,06(-0,4)Teodor Heldal, Fana IL08.10.045-h1Leirvik, Stordleikane 201713.08.17
31,11(-2,5)Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.043-fi Sandnes, KM Rogaland10.06.17
31,12(-1,8)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.045-h1Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
-----80--------------------
31,20(+0,6)Charlos Rivanendran, Lørenskog Friidrettslag10.05.041-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
31,22(+1,6)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.043-h1Stjørdal, Friidrettskarusellstevne19.09.17
31,30(-0,7)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
31,34(-2,3)Safa Ershad, Straumsnes IL10.06.042-h2Midsund, Midsundleikane 201725.05.17
31,36(+0,4)Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.041Trondheim, Trondheimslekene 201704.06.17
31,48(-1,6)Jonas Hauknes Hugenholtz, T&IF Viking07.05.046-h2Fana, Framolekene 201702.06.17
31,48(+1,3)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.045-h2Fana, Gneistspelen 201720.08.17
31,76(-0,7)Elias Mokhlis, IL i BUL29.11.044-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
31,78(-0,9)August Meland Eliassen, Norna-Salhus IL15.05.047-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
31,81(+1,2)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.043-h1Sarpsborg, KM Østfold11.06.17
-----90--------------------
31,88(-1,4)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.043-h2 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
31,89(+0,9)Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.042Kristiansand, KM senior Agder del 3 Kretskarusell 10-14 år24.08.17
31,99(+0,6)Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.042Ski, Kretsstevne16.08.17
32,13(-2,2)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
32,15(-1,3)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.042-h1Kragerø, Telemarkskarusell 311.06.17
32,18(+1,4)Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.041Fredrikstad, Klubbmesterskap18.09.17
32,19(+0,9)Thomas Halvard Olsen, Kristiansand IF Friidrett15.07.043Kristiansand, KM senior Agder del 3 Kretskarusell 10-14 år24.08.17
32,25(+0,7)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 322.08.17
32,38(+1,2)Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.044-h1Sarpsborg, KM Østfold11.06.17
32,51(-2,5)Olav August Brox, Sandnes IL02.12.044-fi Sandnes, KM Rogaland10.06.17
-----100--------------------
32,57(+1,2)Ola Graff Nyland, Fredrikstad IF15.02.045-h1Sarpsborg, KM Østfold11.06.17
32,59(-0,1)Nikolai Garnes, IL Fri28.10.041-h1Arna, Seriestevne16.08.17
32,60(+0,3)Mikkel Bø Randulff, IL Skjalg11.03.043-h11Stavanger, Jærcup01.06.17
32,82(-1,4)Thach Kien Ho, Sandnes IL06.03.044-h2 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
32,88(+0,3)Vebjørn Vinje, IL Skjalg12.08.044-h11Stavanger, Jærcup01.06.17
32,95(+0,3)Daniel Størseth Lunde, Nesodden IF22.06.042 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell14.09.17
33,16(+0,5)Anders Bredal-Andersen, Ås IL27.07.044-h1Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
33,22(-2,5)William Lindboe, Sola FIK28.05.045-h10Stavanger, JærCup03.10.17
33,23(+0,0)Dan Patrick Furuseth, Laksevåg TIL03.04.044-h3Bergen/La, Seriestevne03.05.17
33,24(-2,6)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042-h1Sandefjord, KM Telemark og Vestfold19.08.17
-----110--------------------
33,43(-1,8)Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.043Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17
33,55(-2,3)Henrik Kvisvik, Straumsnes IL15.05.043-h2Midsund, Midsundleikane 201725.05.17
33,72(-1,0)Anders Usterud Vaaje, Asker Sk. Friidrett17.01.043Asker, Kretsstevne 228.08.17
33,73(+0,8)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.043Ålesund, Seriestevne12.06.17
33,79(-1,5)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
34,13(-2,5)Jonas Egelandsdal Berg, Sola FIK27.05.046-h10Stavanger, JærCup03.10.17
34,86(-1,4)Anders Tunge, Sandnes IL23.08.048-h2 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
35,13(-1,5)Kevin Solli, Narvik IL04.10.043Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
35,43(-2,2)Nils Richter, ISS04.03.045-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
35,65(+1,9)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, Karusellstevne 421.08.17
-----120--------------------
35,85(+0,5)Simen Rognerud Storhaug, Ås IL23.09.045-h1Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
37,06(-1,9)Mathias Innvær, Bremnes IL06.06.041Bømlo, Seriestemne08.06.17
37,41(+0,3)Andreas Thorvaldsen, Sola FIK05.08.046-h11Stavanger, Jærcup01.06.17
37,56(+0,0)Markus Gundersen, Herkules Friidrett21.07.045-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
37,87(+0,0)Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.046-h3Bergen/La, Seriestevne03.05.17
39,97(+0,3)Dennis Jepsen, IL Skjalg06.04.047-h11Stavanger, Jærcup01.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,49(+0,7)Osazee Parkson (NGR), Gausdal FIK10.09.042-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
25,75(-0,3)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.041-h1Fana, Gneistspelen 201720.08.17
27,18(-0,9)Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.041-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
27,96(+0,6)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.046-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
29,32(-0,3)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043-h1Fana, Gneistspelen 201720.08.17
29,48(-1,1)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.044-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
30,99(+0,8)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.044Måndalen, KM Måndalen17.06.17
31,10(-2,5)Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.042-fi Sandnes, KM Rogaland10.06.17
34,19(-1,4)Gonzalo Cabello (UTL), ISS27.01.047-h2 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,2(+0,3)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
30,8(+0,1)Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.041Drøbak, Seriestevne07.09.17
31,3(+0,0)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Notodden, Seriestevne 414.10.17
31,5(+0,1)Maximilian Wiberg Hermansen, Drøbak/Frogn IL Friidrett18.02.042Drøbak, Seriestevne07.09.17
32,9(+0,0)Martin Kjesbu, Lånke IL Friidrett22.03.041Stjørdal, Klubbmesterskap del 3 / Seriestevne24.08.17
36,8(-0,2)Sondre Johnsen, Lånke IL Friidrett01.10.042Stjørdal, Klubbmesterskap del 3 / Seriestevne24.08.17
29,0(+0,0)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne15.10.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25.39(+2,7)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041-h1Fagernes, Gjensidige Stevnet U Cup del 203.06.17
26,52(+2,2)Oskar Siira Sivertsen, Torvikbukt IL15.02.041-h3Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
26,89(+2,2)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042-h3Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
27,34(+2,5)Daniel Nan Arnesen, Sarpsborg IL01.05.041Moss, Mosselekene 201701.07.17
27,43(+2,2)Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.044-h3Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
27,55(+2,3)Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.042Måndalen, Banestevne13.08.17
28,54(+2,5)Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.042Moss, Mosselekene 201701.07.17
29,08(+3,3)Simon Hermstad Simonsen, Stadsbygd IL17.02.041-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
29,40(+3,3)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
31,95(+3,3)Nordahl Venheim Østensen, IL Tyrving26.08.043-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
32,41(+5,6)Thor Wanyoike Mork Dalen, Rjukan Idrettslag14.02.041-h1Rjukan, Treningsstevne25.05.17
32,59(+3,3)Sondre Birkeland, IL Tyrving04.01.044-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
34,91(+3,0)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.042Osterøy, Karusellstevne 124.05.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,35Kristian Trana, Botne SK042-h1Greveskogen, Vestfoldkarusellen 330.08.17

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,45Filip Holdhus, IL Fri03.05.041Osterøy, Karusellstevne 523.09.17
41,90Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.042Osterøy, Karusellstevne 523.09.17
43,24Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041Nadderud, Løpsstevne04.05.17
43,83Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Moss, Treningsstevne03.05.17
45,50Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Leikvang, Hovdingrullett 514.09.17
45,68Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041-h1Skien, Systemkjøkken Karusell 423.08.17
47,79Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041Asker, Kretsstevne 1 - løp31.05.17
50,38Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.042-h5Bergen/La, Seriestevne08.06.17
51,04Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Rekrutteringscup nr 413.06.17
51,78Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042-h1Skien, Systemkjøkken Karusell 423.08.17
-----10--------------------
52,32Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.043-h1Skien, Systemkjøkken Karusell 423.08.17
54,32Nordahl Venheim Østensen, IL Tyrving26.08.042Nadderud, Løpsstevne04.05.17
56,92Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.042Moss, Treningsstevne03.05.17
58,09Dan Patrick Furuseth, Laksevåg TIL03.04.043-h5Bergen/La, Seriestevne08.06.17
1,05,11Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.044-h5Bergen/La, Seriestevne08.06.17
1,13,08Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, Karusellstevne 219.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,90Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.042-h3Bergen/La, Laksevåg-Lekene07.05.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,52Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.043-h2 (G-14)Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
58,85Filip Holdhus, IL Fri03.05.041-h1Fana, Gneistspelen 201718.08.17
1,00,73Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.043-h1Fana, Gneistspelen 201718.08.17
1,02,01William Kollberg, IF Hellas30.04.044-h1 (G-14)Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
1,02,29Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
1,02,38Ola Skaar, Nittedal IL03.06.042Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
1,04,21Anass Safiani, IL i BUL17.11.041Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
1,04,32Daniel Nan Arnesen, Sarpsborg IL01.05.041Sarpsborg, Åpent Klubbmesterskap26.09.17
1,04,69Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.041Byrkjelo, Treningsstemne13.07.17
1,04,81Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.041Ålesund, Seriestevne04.09.17
-----10--------------------
1,05,08Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.042Sarpsborg, Åpent Klubbmesterskap26.09.17
1,09,17Ivar Halstensen, Austevoll IK Friidrett23.04.041Austevoll, Austevollsmeisterskap05.06.17
1,10,50Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.042Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
1,11,25Malte Sallan, Austevoll IK Friidrett06.02.042Austevoll, Austevollsmeisterskap05.06.17
1,12,11Gustav Rabben, Austevoll IK Friidrett13.12.043Austevoll, Austevollsmeisterskap05.06.17
1,12,21Niklas Liland, Fana IL04.11.045-h1Fana, Gneistspelen 201718.08.17
1,12,44Noah Heggestad, Austevoll IK Friidrett23.11.044Austevoll, Austevollsmeisterskap05.06.17
1,13,40Eivind Nordås, IL Gneist29.09.046-h1Fana, Gneistspelen 201718.08.17
1,14,57Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.047-h1Fana, Gneistspelen 201718.08.17
1,22,55Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.041-h2Sortland, Treningsstevne 110.05.17
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,40Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.042-h1Fana, Gneistspelen 201718.08.17
1,05,62Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.044-h1Fana, Gneistspelen 201718.08.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,13,9Simen Fossing, Sørild FIK24.04.041Grimstad, Klubbmesterskap07.09.17
1,20,4Eirik Jansen, Sørild FIK20.06.042Grimstad, Klubbmesterskap07.09.17
1,28,5Lavrans Ørum, Sørild FIK22.07.043Grimstad, Klubbmesterskap07.09.17

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,52Oskar Siira Sivertsen, Torvikbukt IL15.02.041Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,35,05Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201730.06.17
1,36,0Filip Holdhus, IL Fri03.05.041Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,36,9Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.042Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,37,3Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.043Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,37,82Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.042Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,38,22Daniel Nan Arnesen, Sarpsborg IL01.05.041Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
1,38,24Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.043Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
1,38,96Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
1,39,20Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
-----10--------------------
1,39,22Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.043Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,39,64Andreas Kristiansen, Norna-Salhus IL17.02.041-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
1,39,73Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.042Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
1,39,85Linus Degland Heiervang, IL Tyrving24.05.041-h2Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,40,35Petter Strømstad, Otra IL11.01.041Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
1,40,94Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
1,40,98Elias Tømmerås Bakkebø, Overhalla IL01.01.041Overhalla, Overhalla Vindsprint 201720.08.17
1,41,08Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.043-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
1,41,46Martin Haugen Skårild, Orkdal IL24.03.044Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,41,63Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.045Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
-----20--------------------
1,41,69Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
1,41,74Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.044-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
1,42,11Jardar Olsen, Alta IF20.05.045Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,42,34Magnus Eriksen Sletvold, IL Heming03.02.041-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
1,42,5Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.044Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,42,84Kristian Engebakken, Løten Friidrett12.03.044 (G-13/14)Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.17
1,42,86Kristian Brandseth, Os Turn28.02.041-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
1,43,22Luka Snorrason, Heggedal FIK27.01.045-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
1,43,56Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.048-h2Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,43,94Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.046-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
-----30--------------------
1,44,01Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041Knarvik, AKS Leikane20.05.17
1,44,05Filip Engdahl, IL Molde-Olymp03.10.047Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,44,27Simon Hermstad Simonsen, Stadsbygd IL17.02.042-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
1,44,35Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,44,40Ola Skaar, Nittedal IL03.06.043-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
1,44,64Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.042-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
1,44,74William Kollberg, IF Hellas30.04.04MBækkelaget, Mangekampstevne KM02.09.17
1,44,75Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
1,44,83Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041-h1Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
1,44,94Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.048Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----40--------------------
1,45,3Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.046Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,45,53Jonas Nilsen Fagerhaug, Sportsklubben Vidar12.04.047-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
1,45,72Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.041-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,46,29Hans Martin Ulvebne, Wang Ungdomsskole25.08.043-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
1,46,59Sebastian Løvendal, IF Hellas12.06.042-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,46,95William Eidissen, Fossum IF05.01.048-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
1,47,1Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.048Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,47,20Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.046Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
1,47,21Mattis Korsbakken Holmen, FIK Orion15.05.046 (G-13/14)Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.17
1,47,37Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.041Måndalen, KM Måndalen17.06.17
-----50--------------------
1,47,42Mauritz Hjelle Laugen, Ålesund Friidrettsklubb11.07.041Ørsta, SpareBank1-leikane21.05.17
1,47,59Tobias Johannesen, IL i BUL21.03.043-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
1,47,69Marius Fedje, Etne IL12.01.041Haugesund, Mailekene 201727.05.17
1,47,79Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.044-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
1,48,34Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.043Askim, Sparebanklekene 201706.05.17
1,48,41Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.043-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,48,66Erlend Kristian Skraastad, Byåsen IL29.03.042Børsa, Orkdal Sparebank Lekene 201713.08.17
1,48,9Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041Målselv, Kretscupstevne17.09.17
1,49,00Elias Holter Steinset, Brandbu IF29.12.041Brandbu, Mohagen Bil Cup 523.09.17
1,49,07Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.041-h1Stjørdal, BDO-lekene 201728.05.17
-----60--------------------
1,49,09Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.044Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,49,17Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.041Sortland, Sortlandsmesterskapet 201718.06.17
1,49,20Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.045-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,49,21Sebastian Støle, Søgne IL04.02.041Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
1,49,64Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.044-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
1,49,66Felix Rivedal Hylleseth, Bøler IF27.09.049-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
1,50,16Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.048Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
1,50,55Eskil Rolland Sørensen, Tønsberg Friidrettsklubb08.09.041Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
1,51,48Elias Mokhlis, IL i BUL29.11.044-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
1,51,52Andreas Monsen Valla, Rana FIK16.08.042Vik, HSB-cup03.06.17
-----70--------------------
1,51,54Abdi Osman, IL Nybrott041-h2Stjørdal, Friidrettskarusellstevne31.08.17
1,51,75Daniel Ulrik Lange, Sandefjord Turn & IF23.02.044-h1Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
1,52,06Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.047Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
1,52,1Kasper Kolltveit Birkeland, Vik IL29.06.049Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,52,56Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.045Askim, Sparebanklekene 201706.05.17
1,52,64Jonas Olaussen, Halden IL14.02.041-h4Halden, Treningsstevne24.09.17
1,52,96Marius Schiefloe, Steinkjer Friidrettsklubb14.02.043Steinkjer, T-A sprinten Fylkesfinale19.08.17
1,53,36Mikkel Wahl, Lånke IL Friidrett09.09.042Stjørdal, Sona-Lekene09.07.17
1,53,39Daniel Størseth Lunde, Nesodden IF22.06.044 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
1,53,61Morten Pettersen, Hamna IL-friidrett07.04.0410Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----80--------------------
1,53,81Anders Usterud Vaaje, Asker Sk. Friidrett17.01.043Asker, Askerlekene 201710.06.17
1,53,94André Gjestemoen von Hirsch, Sola FIK01.09.041Stavanger, Skjalgstevne17.08.17
1,54,39Nordahl Venheim Østensen, IL Tyrving26.08.045-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
1,54,58Maximilian Wiberg Hermansen, Drøbak/Frogn IL Friidrett18.02.043Drøbak, Drøbakslekene20.05.17
1,54,64Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042Sortland, Sortlandsmesterskapet 201718.06.17
1,54,78Sigbjørn Tjessem, Otra IL16.03.042Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
1,54,81Eivind Nordås, IL Gneist29.09.046Fana, Karabinlekene 201713.05.17
1,54,85Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.047Fana, Karabinlekene 201713.05.17
1,55,37Sondre Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.044-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
1,55,37Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.041Namsos, NA-karusell15.06.17
-----90--------------------
1,55,44Oskar Engseth, Fredrikstad IF23.10.043Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
1,56,30Ingebrikt Johansen Hovik, Stokmarknes IL24.08.043Sortland, Sortlandsmesterskapet 201718.06.17
1,56,66Tobias Knudsen, Rana FIK041Ålesund, Sparebanken Møre Akslaleikane 201727.05.17
1,56,88Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.049Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
1,57,09Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.044Sortland, Sortlandsmesterskapet 201718.06.17
1,57,18Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.041Lenvik, Åpningsstevne 201704.06.17
1,57,43Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041-h2Stavanger, Skjalgstevne 118.05.17
1,57,45Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
1,57,78Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.0410Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
1,57,81Torjus Flågan, Asker Sk. Friidrett14.10.045Asker, Askerlekene 201710.06.17
-----100--------------------
1,58,01Matias de Silva Bernstrøm, Nesodden IF23.06.042 (G-13/14)Nesodden, Avslutningsstevne24.09.17
1,58,13Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.043Lillestrøm, Klubbmesterskap 201723.09.17
1,58,31Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
1,58,5Mikkel Bø Randulff, IL Skjalg11.03.0411Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,58,70Rami Teklemariam, Aure IL14.05.043Aure, Friidrettsstevne13.06.17
1,59,02Niklas Liland, Fana IL04.11.045Leirvik, Stordleikane 201711.08.17
1,59,38Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.043Stjørdal, Sona-Lekene09.07.17
1,59,51Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.041Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene20.05.17
1,59,51Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.043Lenvik, Åpningsstevne 201704.06.17
1,59,53Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.043Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
-----110--------------------
2,00,03Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.042Tromsø, Seriestevne 322.05.17
2,00,75Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.041Namsos, Namdalslekene05.08.17
2,00,82Siem Abraha, Vollan Idrettsklubb21.03.045Børsa, Orkdal Sparebank Lekene 201713.08.17
2,01,25Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.041-h3Stavanger, JærCup03.10.17
2,01,5Aksel Framstad Holden, Frol IL28.07.041Levanger, TA-Sprint01.06.17
2,01,62Sander Haukvik-Jensen, IL i BUL09.10.048-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
2,01,97Jonas Johansen Maagaard, Nesodden IF22.06.046 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
2,02,0Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.041Geithus, Distriktsstevne18.05.17
2,02,47Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042Porsgrunn, Nasjonalt Stevne30.08.17
2,02,81Brage Bell Lysaker, Fana IL13.03.045-h1Fana, Gneistspelen 201719.08.17
-----120--------------------
2,03,33Eirik Jansen, Sørild FIK20.06.042Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
2,03,6Karl Erik Engelsen, Os Turn27.12.042Os, Oslekene 201726.08.17
2,03,77William Dybdahl Archer, Strindheim IL20.03.043Trondheim, Strindheimlekene20.08.17
2,03,84Eirik Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.046-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
2,04,27Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.045Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
2,04,65Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.046Lenvik, Åpningsstevne 201704.06.17
2,05,06Vetle Holum, Ski IL Friidrett04.09.046-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
2,05,22Bashar Albittar, Gjøvik FIK05.04.042Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene20.05.17
2,05,82Sindre Brodshaug, Nordre Eidsvoll IL12.02.0412Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
2,06,38Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.041-h1Oslo/Bi, Høststevne27.09.17
-----130--------------------
2,06,78Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041Vik, Kretstevne24.08.17
2,09,10Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.045Sortland, Sortlandsmesterskapet 201718.06.17
2,10,09Silas Kaae Klaveness, Sandefjord Turn & IF22.10.042-h1Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 110.05.17
2,11,19Olav August Brox, Sandnes IL02.12.047-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
2,11,5Vegard Verlo, Vikane IL03.11.043Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
2,11,99Lukas Bakkeli, Norna-Salhus IL26.05.048Leirvik, Stordleikane 201711.08.17
2,12,00Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.041Fagernes, Klubbmesterskap Blåbærmyra14.09.17
2,12,25Simen Fossing, Sørild FIK24.04.041Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
2,12,26Axel Lång-Gisholt, IL Tyrving26.09.047-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
2,12,63Noah Neumann, Beitstad IL07.10.045Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne11.05.17
-----140--------------------
2,12,76Alexander Wollan, Strindheim IL20.09.045Trondheim, Strindheimlekene20.08.17
2,13,09Thomas Halvard Olsen, Kristiansand IF Friidrett15.07.042Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
2,13,09Dennis Jepsen, IL Skjalg06.04.042-h3Stavanger, JærCup03.10.17
2,13,28Oliver Hovland, Stord IL18.05.041Leirvik, Seriestemne03.05.17
2,14,19Einar Waldeland Gautvik, IL Molde-Olymp17.10.042-h1Midsund, Midsundleikane 201725.05.17
2,16,87Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, Idrettsleker/Rekruttstevene 6-13 år11.08.17
2,18,48Noah Bakkeli, Norna-Salhus IL26.05.049Leirvik, Stordleikane 201711.08.17
2,18,6Hans Raknes, Norna-Salhus IL25.02.046-h1Bergen, Rekrutteringsstevne 325.09.17
2,20,61Simon Rabe, Nesodden IF23.11.047 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
2,24,72Niklas O. Baumann, Bodø Friidrettsklubb10.03.041Bodø, Kretsstevne13.06.17
-----150--------------------
2,25,31Elias Kristoffer Moen, Sørild FIK09.04.043Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
2,28,93Lavrans Ørum, Sørild FIK22.07.044Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
2,29,90Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.043Porsgrunn, Kjølneslekene04.06.17
2,37,05Sondre Larsen, Sørild FIK03.04.043Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
2,37,4Narve Knudsen, Norna-Salhus IL045-h2Bergen, Rekrutteringsstevne 108.05.17
2,50,62Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.042Arendal, Arendalslekene26.08.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,18Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.046Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,46,00Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.044Fana, Karabinlekene 201713.05.17
1,47,22Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.043-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201730.06.17
1,53,3Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.0410Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,59,68Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
2,17,73Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.043Vik, HSB-cup03.06.17

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06,91Magnus Brovold Dahl, Stod IL26.07.046Steinkjer, T-A sprinten Fylkesfinale19.08.17
2,18,15Håkon Råde, Stod IL042Snåsa, TA-sprint sonestevne29.05.17

Utilstrekkelig tidtagning
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30Patrick Kaldal, Ogndal IL28.05.042Beitstad, T-A sprinten30.05.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14,5Oskar Siira Sivertsen, Torvikbukt IL15.02.043-h2Tingvoll, Treningsstevne17.08.17
2,14,90Filip Holdhus, IL Fri03.05.042 (G-14)Os, Oslekene 201726.08.17
2,18,08Herman Johan Johannessen, Haugesund IL06.06.0410-h1 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
2,22,68Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.041Nittedal, Løpsstevne16.05.17
2,22,92William Solberg, Moss IL25.03.041Moss, Mosselekene 201701.07.17
2,23,70Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.041-h1Leirvik, Stordleikane 201712.08.17
2,24,94Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.041Kongsvinger, Premiestevnet 131.05.17
2.24.98Elias Tømmerås Bakkebø, Overhalla IL01.01.041Namdalseid, Eideleikan 201715.08.17
2,26,47Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
2,27,25Anass Safiani, IL i BUL17.11.042Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
-----10--------------------
2,29,22Sigurd Henriksen, Fana IL26.10.042-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
2,30,05Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
2,30,7Mikael Andreas Frid, Ski IL Friidrett11.03.041Ski, Kretsstevne27.09.17
2,31,25Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.041Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
2,31,69Simon Hermstad Simonsen, Stadsbygd IL17.02.041Trondheim, Trondheimslekene 201704.06.17
2,31,83Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.044Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
2,32,35Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
2,32,84Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.042Trondheim, Trondheimslekene 201704.06.17
2,33,4Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.046-h2Tingvoll, Treningsstevne17.08.17
2,33,85Mauritz Hjelle Laugen, Ålesund Friidrettsklubb11.07.041Måndalen, Banestevne13.08.17
-----20--------------------
2,34,13Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.041Kragerø, Telemarkskarusell 311.06.17
2,35,44Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.041Halden, Treningsstevne11.05.17
2,36,54Kasper Kolltveit Birkeland, Vik IL29.06.042Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
2,40,9Eirik Bjørk Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL08.12.041Jessheim, UKI-karusellens 6. løp30.09.17
2,40,95Oliver Heggen-Hansen, Kristiansand IF Friidrett14.08.041Kristiansand, Lagmesterskap Vest Agder friidrettskrets13.06.17
2,41,33Sondre Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.043-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
2,41,68Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.043Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
2,42,41Ola Skaar, Nittedal IL03.06.045Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
2,43,09Jørgen Tofte Svinstad, Holum IL041Lyngdal, Kretskarusell15.08.17
2,43,23Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.042Namdalseid, Eideleikan 201715.08.17
-----30--------------------
2,43,48Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.042Kristiansand, Lagmesterskap Vest Agder friidrettskrets13.06.17
2,43,61Håvard Sætre, Ørsta IL19.03.041Ørsta, Rekrutteringscup nr 413.06.17
2,45,49Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.043 (MS)Fredrikstad, Klubbmesterskap18.09.17
2,46,43Anders Bredal-Andersen, Ås IL27.07.042Ås, Kretsstevne18.09.17
2,47,39Martin Eide Lien, IL Molde-Olymp23.06.042-h1Ørsta, Ørstaleikane19.08.17
2,51,8Simen Fossing, Sørild FIK24.04.041Grimstad, Klubbmesterskap14.09.17
2,54,91Thomas Halvard Olsen, Kristiansand IF Friidrett15.07.042Kristiansand, KM friidrett 201710.06.17
2,56,51Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041Tromsø, Seriestevne 422.08.17
2,58,39Ole L Raunholm, Stord IL24.07.043-h1Leirvik, Stordleikane 201712.08.17
2,59,91Vetle Holum, Ski IL Friidrett04.09.041Ski, Kretsstevne31.05.17
-----40--------------------
3,00,96Emil Johnsen, Ski IL Friidrett20.07.042Ski, Kretsstevne31.05.17
3,01,81Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042Kragerø, Telemarkskarusell 311.06.17
3,03,87Eirik Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.045-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
3,06,12Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.046Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
3,09,3Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.041Sigdal, Distriktsstevne08.06.17
3,10,04Kasper Aarud, Larvik Turn & IF05.08.041Larvik, Åpent Klubbmesterskap13.09.17
3,15,7Elias Nilssen, IL Sandvin04.07.041Sande, Treningsstevne27.09.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,43,29Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.044-h1Fana, Framolekene 201702.06.17

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,11,3Anders Espedalen, Skarphedin IL21.12.046 (MS)Bø, Seriestevne02.05.17
3,37,5Marcus S. Sandnes, Skarphedin IL10.05.0412 (MS)Bø, Seriestevne02.05.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,85Oskar Siira Sivertsen, Torvikbukt IL15.02.041Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,42,84Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.042Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
4,43,97Oskar Opstad Vike, Andebu IL07.01.041Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
4,44,39Filip Holdhus, IL Fri03.05.041-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,44,60Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.042Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,44,80Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.042Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
4,45,93Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.043Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
4,46,45Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.043Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
4,48,56Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.042-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,48,99Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.045Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
-----10--------------------
4,49,53Anass Safiani, IL i BUL17.11.046Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
4,50,66Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
4,51,06Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.047Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
4,51,89Magnus Eriksen Sletvold, IL Heming03.02.048Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
4,53,32Linus Degland Heiervang, IL Tyrving24.05.046Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
4,53,93Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.047Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
4,57,55Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.043-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,58,36Kristian Engebakken, Løten Friidrett12.03.048Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
4,59,02Sebastian Løvendal, IF Hellas12.06.0410Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
5,00,27Eskil Rolland Sørensen, Tønsberg Friidrettsklubb08.09.0410Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
-----20--------------------
5,01,37Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.043Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
5,01,95Sigurd Henriksen, Fana IL26.10.042-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
5,03,92Simon Hermstad Simonsen, Stadsbygd IL17.02.042Leirvik, Stordleikane 201713.08.17
5,04,91Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.044Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
5,06,51Jardar Olsen, Alta IF20.05.045Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
5,07,67Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.044-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
5,08,34André Gjestemoen von Hirsch, Sola FIK01.09.044-h1Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
5,10,50Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.047Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
5,11,04Sondre Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.041-h2Arna, Seriestevne18.09.17
5,14,06Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.0411Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
-----30--------------------
5,14,67Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.0412Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
5,16,47Daniel Måkestad Fadnes, Solnut IL13.09.042-h1Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
5,20,68Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.045-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
5,22,07Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.046-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
5,23,31Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.043-h1Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
5,24,95Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Sem, Vestfoldkarusell 419.09.17
5,25,38Oskar Engseth, Fredrikstad IF23.10.042-h1Sarpsborg, KM Østfold11.06.17
5,25,44Henrik Stenersen Øksby, Asker Sk. Friidrett25.05.047 (G-14)Asker, Askerlekene 201710.06.17
5,28,34Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.048Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
5,28,70Mikkel Bø Randulff, IL Skjalg11.03.047-h1Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
-----40--------------------
5,29,3Anders Bredal-Andersen, Ås IL27.07.042Drøbak, 1500 meteren23.08.17
5,30,19Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
5,30,35Mikkel Wahl, Lånke IL Friidrett09.09.049Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
5,30,96Morten Pettersen, Hamna IL-friidrett07.04.042Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
5,37,60Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.0413Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
5,39,0Markus Lund, IL Skjalg04.04.043Lye, COOP-Jærcup521.08.17
5,39,18Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.043Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
5,47,22Aleksander Ygre Storjohann, IL Tyrving23.01.0412Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
5,47,67Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.042-h2Arna, Seriestevne18.09.17
5,50,19Mauritz Hjelle Laugen, Ålesund Friidrettsklubb11.07.041Ålesund, Seriestevne12.06.17
-----50--------------------
5,51,32Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.041Byrkjelo, Lagsmeisterskap20.09.17
5,54,21Emil Johnsen, Ski IL Friidrett20.07.041Ski, Kretsstevne16.08.17
5,59,06Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
6,02,5Simen Fossing, Sørild FIK24.04.041Grimstad, Klubbmesterskap07.09.17
6,04,88Noah Bakkeli, Norna-Salhus IL26.05.043-h2Arna, Seriestevne18.09.17
6,05,20Eirik Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.047-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
6,06,09Ole L Raunholm, Stord IL24.07.047Leirvik, Stordleikane 201713.08.17
6,13,95Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.044-h1Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
6,15,49Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.041Hønefoss, Treningstevne20.09.17
6,21,06Lukas Bakkeli, Norna-Salhus IL26.05.049Leirvik, Stordleikane 201713.08.17
-----60--------------------
6,25,15Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Rekrutteringscup nr 605.09.17
6,32,73Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041Stjørdal, Friidrettskarusellstevne20.06.17
6,46,4Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.041Bergen/La, Laksevåg-Lekene07.05.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,22,96Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.047-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,31,5Jonatan Hellevik Hebnes, Hinna IL041Stavanger, 1 engelsk mil11.09.17
8,27,7Nicolay Reese, Hinna IL042Stavanger, 1 engelsk mil11.09.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,19,17Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.043 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,01,5Niklas Ekeberg Pålsson, Hovden Sportsklubb03.04.044 (G-12/14)Bø, Seriestevne22.06.17
11,03,0Olav Haugeberg Midtbø, Vinje IL20.02.045 (G-12/14)Bø, Seriestevne22.06.17
12.16,31Jakob Backer-Tellnes, Asker Sk. Friidrett10.08.041Asker, Kretsstevne 5 - løp19.09.17
12.24,23Mikael Kristoffer Galteland Birkelund, Asker Sk. Friidrett07.09.042Asker, Kretsstevne 5 - løp19.09.17
12,31,8Marcus S. Sandnes, Skarphedin IL10.05.048 (G-12/14)Bø, Seriestevne22.06.17
12.58,44Martin Johannessen Linnebo, Asker Sk. Friidrett25.08.043Asker, Kretsstevne 5 - løp19.09.17
13,24,4Isak Moen Hognes, Lånke IL Friidrett01.10.0410 (G-15/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen 314.06.17
14.57,13Emil Ruud Fossheim, Asker Sk. Friidrett14.07.044Asker, Kretsstevne 5 - løp19.09.17
15.06,78Mathias Nyhaug, Asker Sk. Friidrett30.07.045Asker, Kretsstevne 5 - løp19.09.17

Ikke godkjente resultater
Ikke approbert øvelse
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,46,27Einar Waldeland Gautvik, IL Molde-Olymp17.10.042Molde, Treningsstevne07.09.17
12,55,80Tobias Nakken, Molde og Omegn IF03.09.043Molde, Treningsstevne07.09.17

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,01,6Adrian Bjørgum, Oseberg SL01.08.047 (G-12/14)Bø, Seriestevne22.06.17
12,18,99Elias Hofset, Innerdal041Molde, Treningsstevne07.09.17

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,86(+0,0)Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.041Vik, Kretstevne06.07.17

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,41(-1,0)William Kollberg, IF Hellas30.04.041-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
9,58(+0,7)Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.04MBækkelaget, Mangekampstevne KM02.09.17
9,67(+0,5)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
9,74(+0,5)Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.042Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
9,79(+0,0)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
10,09(-2,0)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
10,14(+2,0)Edvard Roppen, Dimna IL12.06.041Ørsta, SpareBank1-leikane21.05.17
10,27(+1,1)Erlend Kristian Skraastad, Byåsen IL29.03.041Børsa, Orkdal Sparebank Lekene 201713.08.17
10,28(-1,1)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041-h1Sandefjord, KM Telemark og Vestfold19.08.17
10,29(-1,1)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042-h1Sandefjord, KM Telemark og Vestfold19.08.17
-----10--------------------
10,29(+0,5)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043-fi Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
10,44(-3,6)Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.043Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
10,54(+0,0)Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.042-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
10,84(+0,0)Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.043-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
10,87(-2,0)Sigbjørn Tjessem, Otra IL16.03.042Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
10,90(+0,0)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.044-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
10,95(-1,1)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041-h1Sandefjord, KM Telemark og Vestfold19.08.17
11,31(+0,1)Teodor Heldal, Fana IL08.10.044-h1Fana, Gneistspelen 201720.08.17
11,32(+2,0)Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.042Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
11,35(+2,0)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.043Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
-----20--------------------
11,37(+0,9)Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.044-h1Fana, Karabinlekene 201713.05.17
11,42(-1,1)Silas Kaae Klaveness, Sandefjord Turn & IF22.10.043-h1Sandefjord, KM Telemark og Vestfold19.08.17
11,47(-0,7)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.045-fi Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
11,55(-1,1)Ruben Hartmark Frestad, Sørild FIK03.09.041Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
11,71(+0,5)Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.045-fi Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
11,90(-0,2)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.043-h2Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
11,95(+0,0)Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
12,00(-3,6)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.045Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
12,01(+0,6)Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.041Hamar, KM 11-14 år Hedmark og Oppland20.08.17
12,29(+0,5)Thomas Halvard Olsen, Kristiansand IF Friidrett15.07.046-fi Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----30--------------------
12,40(+0,9)Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.043Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
12,53(+0,1)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Harstad, Festspill-lekene 201725.06.17
12,58(+0,0)Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.046-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
12,65(+0,9)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.044Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
12,65(+1,1)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.042Børsa, Orkdal Sparebank Lekene 201713.08.17
12,82(-1,1)Elias Kristoffer Moen, Sørild FIK09.04.042Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
12,98(-3,6)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.046Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
12,98(-1,2)Olav August Brox, Sandnes IL02.12.041-h5Stavanger, JærCup03.10.17
13,03(-2,1)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.042Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
13,04(-2,1)Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.043Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
-----40--------------------
13,11(-1,1)Simen Fossing, Sørild FIK24.04.043Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
13,11(-0,6)Anders Tunge, Sandnes IL23.08.045-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
13,11(-1,2)Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.042-h5Stavanger, JærCup03.10.17
13,41(-2,1)Erlend Glosli, Fredrikstad IF09.12.044Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
13,61(-1,3)Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.043Ørsta, Ørstaleikane19.08.17
13,71(-2,0)Ole Heieraas, Kristiansand IF Friidrett29.08.043Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
14,21(-0,1)Nils Richter, ISS04.03.044-h1Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
14,26(-1,1)Eirik Jansen, Sørild FIK20.06.044Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
14,94(-1,1)Lavrans Ørum, Sørild FIK22.07.045Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
15,54(+1,1)Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.043Børsa, Orkdal Sparebank Lekene 201713.08.17
-----50--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34(+0,0)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
10,36(+0,1)Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.041-h2Bergen/La, Seriestevne19.06.17
12,98(-0,7)Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.044-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
13,42(-0,1)Brady Northrop (UTL), ISS24.02.042-h1Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
14,33(-0,1)Donatien De Cazenove (FRA), ISS26.09.045-h1Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
18,00(-0,1)Santiago Gonzalez-Pajaron (ESP), ISS11.05.046-h1Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,0(+0,0)Oskar Siira Sivertsen, Torvikbukt IL15.02.043Tingvoll, Treningsstevne17.08.17
13,1(+0,0)Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.041Drøbak, Seriestevne07.09.17
13,9(ok)Elias Nilssen, IL Sandvin04.07.041Sande, Treningsstevne27.09.17
14,5(+0,0)Maximilian Wiberg Hermansen, Drøbak/Frogn IL Friidrett18.02.042Drøbak, Seriestevne07.09.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,47(+2,6)Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
11,80(+2,8)Anders Tunge, Sandnes IL23.08.045-h1Sandnes, Høstlekene19.08.17
12,02(+2,6)Nivethan Rajan, Romerike Friidrett22.07.043Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,08Oliver Vikhagen Hegstad, Ålesund Friidrettsklubb29.07.041Ålesund, Seriestevne04.09.17

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,43(-0,4)Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041Lillestrøm, Klubbmesterskap 201723.09.17
29,44(-0,7)William Kollberg, IF Hellas30.04.041Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
30,20(-1,2)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h2Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
30,35(-0,7)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.042Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
30,46(-1,2)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h2Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
30,68(-2,0)Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.041-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
31,21(-1,2)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043-h2Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
31,92(+0,0)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
32,12(-0,1)Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.041-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
32,90(-0,7)Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.043Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
-----10--------------------
33,51(+0,6)Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
33,54(+1,0)Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.041Fredrikstad, Klubbmesterskap18.09.17
33,70(-0,1)Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.042-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
33,73(+0,0)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.042-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
34,04(-0,7)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041-h2Rjukan, Telemarkskarusellen runde 210.05.17
34,07(+0,6)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.042Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
34,18(-0,7)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.045Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
34,29(+0,0)Erlend Kristian Skraastad, Kongsberg IF29.03.043-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
34,92(-0,7)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.046Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
35,02(-0,1)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.044-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
-----20--------------------
35,27(+1,0)Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.042Fredrikstad, Klubbmesterskap18.09.17
35,29(+1,0)Benjamin Hadlen Amundsen, Fredrikstad IF04.12.043Fredrikstad, Klubbmesterskap18.09.17
35,74(-0,7)Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.047Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
36,31(-1,2)Oliver Henrik Graham-Hansen, Kristiansand IF Friidrett14.08.043-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
36,69(-1,2)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042Sortland, Sortlandsmesterskapet 201718.06.17
37,05(+0,6)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
37,65(-1,2)Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.045-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
39,29(+0,7)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.042-h1 (J-13)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne19.09.17
39,33(-2,0)Olav August Brox, Sandnes IL02.12.043-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
41,19(-2,0)Anders Tunge, Sandnes IL23.08.044-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
-----30--------------------
41,40(-0,7)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.042-h2Rjukan, Telemarkskarusellen runde 210.05.17
41,54(+0,0)Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.045-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
42,45(+0,4)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.042-h3Bergen/La, Seriestevne06.09.17
42,58(-1,3)Anders Bredal-Andersen, Ås IL27.07.041Ås, Kretsstevne18.09.17
55,04(+0,0)Morten Pettersen, Hamna IL-friidrett07.04.046-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,28(-1,6)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
32,29(+0,0)Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.041-h3Bergen/La, Seriestevne19.06.17
36,75(-1,2)Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.044-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,5(-0,2)Simen Fossing, Sørild FIK24.04.041Grimstad, Klubbmesterskap14.09.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,31(+2,8)Tobias Johannesen, IL i BUL21.03.042Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,36,3Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.041Kristiansand, KM friidrett 201710.06.17
5,43,59Sander Oppen, IF Sturla17.12.042Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
5,56,3Vegard Skaatun, Søfteland TIL29.11.041Os, Seriekarusell 104.05.17
6,16,04Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
6,19,01Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
6,20,42Simon Sundby Hansen, Fredrikstad IF16.06.043Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
6,26,41Emil Espeland Danielsen, Søgne IL14.10.041Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
6,29,23Ole-Christian Andersen Guldal, Halden IL06.05.044Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
6,29,80Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.042Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
6,40,00Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.042Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----10--------------------
6,45,13Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.043Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
7,02,24Filip Engdahl, IL Molde-Olymp03.10.044Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
7,13,80Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.044Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
7,13,88Anders Tunge, Sandnes IL23.08.045Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
7,25,22Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.045Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
8,09,48Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,28,84Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.041Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,14,20Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65William Kollberg, IF Hellas30.04.041Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
1,60Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,60Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
1,57Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.042Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
1,55Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.041Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
1,51Tommi Pasanen, Halden IL07.02.042Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
1,51Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.043Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
1,48Henrik Kvisvik, Straumsnes IL15.05.041Midsund, Midsundleikane 201725.05.17
1,48Tobias Johansen, IK Hind25.05.042 (G-14)Harstad, Seriestevne06.06.17
1,48Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.042Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
-----10--------------------
1,47Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
1,47Bendik Solem, Straumsnes IL05.03.041Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene02.09.17
1,46Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.044Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
1,45Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
1,45Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Sem, Vestfoldkarusell 419.09.17
1,43Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
1,43Jonas Olaussen, Halden IL14.02.041Halden, Treningsstevne24.09.17
1,42Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.041Måndalen, KM Måndalen17.06.17
1,42Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
1,41Sigbjørn Tjessem, Otra IL16.03.041Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
-----20--------------------
1,40Erik Alnes Litsheim, Førde IL Friidrett01.02.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
1,40Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.041Ski, Åpent klubb mønstringsstevne24.05.17
1,40Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.042Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
1,40Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041Stjørdal, BDO-lekene 201728.05.17
1,40Edvard Roppen, Dimna IL12.06.042Måndalen, KM Måndalen17.06.17
1,40Johan Oord, Oppegård IL02.12.046Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,40Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.046Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,40Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.049Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,40Sondre Kristiansen, Heggedal FIK10.02.042Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
1,40Daniel Nan Arnesen, Sarpsborg IL01.05.042Sarpsborg, Åpent Klubbmesterskap26.09.17
-----30--------------------
1,37Thor Wanyoike Mork Dalen, Rjukan Idrettslag14.02.041Rjukan, Treningsstevne25.05.17
1,36Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.045Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
1,36Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.046Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
1,36Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.047Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
1,35Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.042Knarvik, AKS Leikane20.05.17
1,35Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.042Stjørdal, BDO-lekene 201728.05.17
1,35Oskar Baklid, IF Sturla16.09.043Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
1,35Eskil Rolland Sørensen, Tønsberg Friidrettsklubb08.09.043Asker, Askerlekene 201711.06.17
1,35Kasper Kolltveit Birkeland, Vik IL29.06.042Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17
1,35Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.045Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
-----40--------------------
1,35Elias Tømmerås Bakkebø, Overhalla IL01.01.041Namdalseid, Eideleikan 201715.08.17
1,35Mikkel Wahl, Lånke IL Friidrett09.09.041Stjørdal, Friidrettskarusellstevne31.08.17
1,35Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.042Halden, Treningsstevne24.09.17
1,35Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041Bergen/La, Seriestevne25.09.17
1,32Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.044Fana, Karabinlekene 201713.05.17
1,32Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.045Fana, Karabinlekene 201713.05.17
1,32Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.045Fana, Karabinlekene 201713.05.17
1,31Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.041Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
1,31Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.044Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
1,31Simon Hermstad Simonsen, Stadsbygd IL17.02.045Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
-----50--------------------
1,31Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.048Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
1,31Daniel Ulrik Lange, Sandefjord Turn & IF23.02.048Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
1,30Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 103.05.17
1,30Alfred Estepa, Askim IF08.05.043Askim, Sparebanklekene 201706.05.17
1,30Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.044Askim, Sparebanklekene 201706.05.17
1,30Nicolai Øen Ljungmann, Nesodden IF07.09.041Drøbak, Drøbakslekene20.05.17
1,30Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.042Drøbak, Drøbakslekene20.05.17
1,30Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.042Skien, Herkuleslekene03.06.17
1,30Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.044Skien, Herkuleslekene03.06.17
1,30Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.042Lenvik, Åpningsstevne 201704.06.17
-----60--------------------
1,30Eirik Flo Stavik, Stryn T og IL01.03.043Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
1,30Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.041Trondheim, Strindheimlekene20.08.17
1,30Jan Emil Tofsland, Sørild FIK27.10.041Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
1,30Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041Porsgrunn, Nasjonalt Stevne30.08.17
1,30Ola Skaar, Nittedal IL03.06.041Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
1,30Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 413.09.17
1,30Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.042Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
1,26Anass Safiani, IL i BUL17.11.0410Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
1,25Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.045Askim, Sparebanklekene 201706.05.17
1,25Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.046Askim, Sparebanklekene 201706.05.17
-----70--------------------
1,25Maximilian Wiberg Hermansen, Drøbak/Frogn IL Friidrett18.02.043Drøbak, Drøbakslekene20.05.17
1,25Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
1,25Vetle Holum, Ski IL Friidrett04.09.042Ski, Åpent klubb mønstringsstevne24.05.17
1,25Lars Emil Hovland Siljander, Hyllestad IL17.05.043Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
1,25Sondre Bretten-Sandanbråten, Heggedal FIK14.10.045Asker, Askerlekene 201711.06.17
1,25Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, Seriestevne12.06.17
1,25Nordahl Venheim Østensen, IL Tyrving26.08.0413Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,25Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.044Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
1,25William Dybdahl Archer, Strindheim IL20.03.042Trondheim, Strindheimlekene20.08.17
1,25Elias Kristoffer Moen, Sørild FIK09.04.042Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
-----80--------------------
1,25Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.042Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
1,25Emil Espeland Danielsen, Søgne IL14.10.041Søgne, Klubbmesterskap Del 326.09.17
1,21Mikkel Bø Randulff, IL Skjalg11.03.0410Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
1,20Amund Kroslid Eide, Sandnes IL30.01.045Lye, COOP-Jærcup104.05.17
1,20Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.042Sortland, Sortlandsmesterskapet 201718.06.17
1,20Iver Pedersen Krøtø, IK Hind24.07.042Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
1,20Sander Oppen, IF Sturla17.12.042Oslo/NIH, Kretsstevne28.06.17
1,20Sander Johan Setvik, SMIL Engavågen12.06.045Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
1,20Ole Heieraas, Kristiansand IF Friidrett29.08.041Kristiansand, KM senior Agder del 3 Kretskarusell 10-14 år24.08.17
1,20Eirik Jansen, Sørild FIK20.06.043Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
-----90--------------------
1,20Lavrans Ørum, Sørild FIK22.07.044Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
1,20Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.043Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
1,15Lars Kristian Andersen, Bækkelagets SK16.04.044Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
1,15Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Løten, Løtenlekene25.05.17
1,15Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.043Stjørdal, BDO-lekene 201728.05.17
1,15Thomas Halvard Olsen, Kristiansand IF Friidrett15.07.041Kristiansand, KM friidrett 201710.06.17
115Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.041Snåsa, Snåsaleikan11.06.17
1,15Simen Fossing, Sørild FIK24.04.045Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
1,15Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.042Bergen/La, Seriestevne25.09.17
1,15Mathias Vikingstad, Sola FIK10.02.042Stavanger, JærCup03.10.17
-----100--------------------
1,10Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.046Lye, COOP-Jærcup104.05.17
1,10Olav August Brox, Sandnes IL02.12.047Lye, COOP-Jærcup104.05.17
1,10Josef Lien, Ringerike Friidrettsklubb043 (G-14)Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
1,10Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.042Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
1,10Aksel Framstad Holden, Frol IL28.07.041Levanger, TA-Sprint01.06.17
1,10Casper Ystanes Jacobsen, Sandefjord Turn & IF20.11.047Skien, Herkuleslekene03.06.17
1,10Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.041Sigdal, Distriktsstevne08.06.17
1,10Mika Dahle, Førde IL Friidrett14.09.041Svelgen, Treningsstemne14.06.17
1,10Kim Adrian Sjåstad Larsen, Lånke IL Friidrett26.10.042Stjørdal, Karusellstevne08.08.17
1,10Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.042Ørsta, Ørstaleikane19.08.17
-----110--------------------
1,10Alexander Wollan, Strindheim IL20.09.043Trondheim, Strindheimlekene20.08.17
1,05Patrick Kaldal, Ogndal IL28.05.042Beitstad, T-A sprinten30.05.17
1,05Kristoffer Kvellestad, Svelgen T & IF04.10.042Svelgen, Treningsstemne14.06.17
1,05Kevin Solli, Narvik IL04.10.043Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
1,05Noah Neumann, Beitstad IL07.10.041Inderøy, Innherredskarusellen 1. stevne14.08.17
1,05Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.046Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
1,05Anders Tunge, Sandnes IL23.08.043Stavanger, JærCup03.10.17
1,00Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Mjøsdalen, Seriestevne14.06.17
1,00Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043Sortland, Sortlandsmesterskapet 201718.06.17
1,00Daniel Tennebekk, Laksevåg TIL19.12.043Bergen/La, Seriestevne25.09.17
-----120--------------------
0,95Robin Fogh, Nittedal IL15.05.042Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
0,88Josef Hollund Ådnanes, Bremnes IL30.11.041Bømlo, Seriestemne11.05.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.041Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
1,37Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.044Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
1,30Donatien De Cazenove (FRA), ISS26.09.042Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
1,30Brady Northrop (UTL), ISS24.02.042Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
1,25Gonzalo Cabello (UTL), ISS27.01.047Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
1,10Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne14.10.17

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Magnus Brovold Dahl, Stod IL26.07.042Steinkjer, T-A sprinten Fylkesfinale19.08.17
1,10Håkon Råde, Stod IL042Snåsa, TA-sprint sonestevne29.05.17

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,24Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Fana, Gneistspelen 201720.08.17
2,70Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.041Fana, Stavstevne-428.06.17
2,42Sander Oppen, IF Sturla17.12.041Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
2,02Sigbjørn Tjessem, Otra IL16.03.041Hornnes, Tveitå Invitational30.04.17
2,02Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,92Erlend Kristian Skraastad, Kongsberg IF29.03.042Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,92Mikkel Wahl, Lånke IL Friidrett09.09.043Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,82Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.042Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,80Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.041Sarpsborg, Treningsstevne14.10.17
1,72Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.042Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----10--------------------
1,72Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.044Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,64Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
1,62Olav August Brox, Sandnes IL02.12.043Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,62Morten Pettersen, Hamna IL-friidrett07.04.045Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,52Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.044Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,45Emil Johnsen, Ski IL Friidrett20.07.041Ski, Kretsstevne31.05.17
1,00Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Rjukan, Telemarkskarusellen runde 210.05.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,99(-0,4)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041 (G-14)Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
4,68(+0,4)Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041 (G-14)Voss, Treningsstemne20.09.17
4,47(+0,4)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.048 (MS)Riihimäki/FIN, Häme Games04.07.17
4,25(+1,9)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.04(-)Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
4,24(+1,8)Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.04(-)Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
4,07(+2,0)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.046Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
4,03(+1,7)Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.04(-)Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
4,01(+1,7)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.047Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
3,98(+1,7)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.04(-)Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
3,80(+0,1)Leonard Gjernes, IL i BUL27.03.043 (G-14)Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
-----10--------------------
3,39(+1,9)Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.0410Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
3,36(-0,3)Nicklas Osmundsvåg, Almenning IL20.06.0421Majadahonda/ESP, Cto Madrid Clubes Infantil22.04.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55(+4,5)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
4,29(+3,1)Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.042Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
4,28(+2,8)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.043Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
4,09(+2,6)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.044Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
4,07(+3,5)Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.045Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
3,96(+2,9)Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.048Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
3,74(+3,9)Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.049Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,85(+0,9)Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.04(-)Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
5,60(+0,0)William Kollberg, IF Hellas30.04.04MBækkelaget, Mangekampstevne KM01.09.17
5,32(-0,8)Rasmus Opdal Christiansen, Lillehammer IF18.02.044Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
5,23(+0,5)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
5,23(+1,0)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
5,11(+1,5)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.04(-)Fana, Gneistspelen 201720.08.17
5,09(+0,3)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
5,06(+0,9)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.041Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
5,00(+1,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042Sandefjord, KM Telemark og Vestfold19.08.17
4,95(+0,8)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.043Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----10--------------------
4,94(+1,3)Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.044Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
4,93(+2,0)Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.041Fana, Framolekene 201703.06.17
4,93(+1,9)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.045Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
4,90(+1,9)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
4,88(+0,6)Elias Tømmerås Bakkebø, Overhalla IL01.01.04(-)Overhalla, Overhalla Vindsprint 201720.08.17
4,88(+0,2)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.044Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,85(+1,7)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.041Målselv, Kretscupstevne17.09.17
4,81(+0,2)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.042Målselv, Kretscupstevne17.09.17
4,80(+0,0)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.0418Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
4,75(+0,0)Erlend Kristian Skraastad, Kongsberg IF29.03.042Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----20--------------------
4,75(+0,1)Oliver Henrik Graham-Hansen, Kristiansand IF Friidrett14.08.047Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,75(+2,0)Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.048Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
4,73(+0,0)Selmer Stray-Pedersen, IL Tyrving16.07.046Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
4,73(+0,5)Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.042Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,73(+0,0)Bendik Solem, Straumsnes IL05.03.041Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene02.09.17
4,72(+0,0)Silas Kaae Klaveness, Sandefjord Turn & IF22.10.042Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
4,69(+1,2)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043Fana, Gneistspelen 201720.08.17
4,67(-0,6)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.048Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
4,65(+0,5)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041Stavanger, Jærcup01.06.17
4,65(-2,4)Petter Strømstad, Otra IL11.01.041Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
-----30--------------------
4,63(-0,2)Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.041Hamar, KM 11-14 år Hedmark og Oppland20.08.17
4,62(-2,2)Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.042Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
4,62(+1,9)Henrik Kvisvik, Straumsnes IL15.05.041Tingvoll, Treningsstevne29.06.17
4,62(+1,5)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042Os, Oslekene 201726.08.17
4,59(+1,3)Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.043Målselv, Kretscupstevne17.09.17
4,55(+1,2)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.044Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,55(-0,1)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.041Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
4,54(+0,6)Ola Skaar, Nittedal IL03.06.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
4,53(-0,8)Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.049Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
4,52(+1,9)Sigbjørn Tjessem, Otra IL16.03.04(-)Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
-----40--------------------
4,50(-0,9)Andreas Monsen Valla, Rana FIK16.08.042Vik, HSB-cup03.06.17
4,48(+0,0)Teodor Heldal, Fana IL08.10.0410Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,47(+1,4)Sander Oppen, IF Sturla17.12.042Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
4,45(-0,4)Jakob Røysi Hovland, Sogndal IL27.05.041Sogndal, Seriestevne29.10.17
4,40(+1,3)Torgeir Eidhammer Lunde, Etne IL02.04.042Haugesund, Mailekene 201727.05.17
4,40(+0,5)Nivethan Rajan, Romerike Friidrett22.07.046Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
4,40(+0,0)Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.041Ørsta, Ørstaleikane20.08.17
4,37(-0,7)Sigurd Henriksen, Fana IL26.10.046Fana, Framolekene 201703.06.17
4,36(+1,2)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.046Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,33(+0,0)Edvard Roppen, Dimna IL12.06.041Ulsteinvik, Treningstemne17.08.17
-----50--------------------
4,33(+1,8)Carl Hauge, Sportsklubben Vidar04.10.0412Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
4,33(-0,6)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041Oslo/Bi, Høststevne27.09.17
4,32(+1,5)Daniel Ulrik Lange, Sandefjord Turn & IF23.02.044Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
4,31(+1,9)Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.047Fana, Framolekene 201703.06.17
4,31(-0,1)Luka Snorrason, Heggedal FIK27.01.043Asker, Askerlekene 201710.06.17
4,31(+1,5)Mikkel Wahl, Lånke IL Friidrett09.09.047Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,30(-1,6)Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.042Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
4,29(+0,0)Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.04(-)Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,28(-1,7)Ruben Hartmark Frestad, Sørild FIK03.09.043Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
4,28(+1,0)Kristian Brandseth, Os Turn28.02.044Os, Oslekene 201726.08.17
-----60--------------------
4,27(+0,5)Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
4,27(-1,8)Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.043Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
4,26(-0,7)Anders Usterud Vaaje, Asker Sk. Friidrett17.01.044Asker, Askerlekene 201710.06.17
4,26(+0,0)Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.041Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17
4,25(+0,2)Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.045Fana, Karabinlekene 201713.05.17
4,25(+1,1)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, Sparebanken Møre Akslaleikane 201727.05.17
4,25(+0,4)Niklas Kristensen Selnes, Overhalla IL29.06.041Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
4,24(+0,9)Tobias Johannesen, IL i BUL21.03.041Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
4,23(+0,9)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.0412Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,20(+0,4)Herman Strindeberg, IF Sturla19.02.043Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
-----70--------------------
4,19(+1,6)Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041Bømlo, Seriestemne08.06.17
4,19(+0,3)Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
4,19(+0,3)Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.043Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
4,19(+1,8)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044Fana, Gneistspelen 201720.08.17
4,18(+0,1)Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.042Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
4,18(+0,5)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.04(-)Haugesund, Mailekene 201727.05.17
4,17(-0,9)Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.045Asker, Askerlekene 201710.06.17
4,14(+1,7)Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.04(-)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
4,13(+0,9)Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.041Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
4,13(+1,0)Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.046Fana, Gneistspelen 201720.08.17
-----80--------------------
4,10(+0,0)Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.043Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
4,10(-1,5)Elias Kristoffer Moen, Sørild FIK09.04.045Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
4,10(+1,7)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.043Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
4,09(+0,9)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.043Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
4,07(-0,3)Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.044Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
4,06(+0,5)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
4,05(+0,2)Kristian Trana, Botne SK045Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
4,05(+0,6)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041Asker, Kretsstevne 3 - Hopp04.09.17
4,05(+0,6)Niklas Liland, Fana IL04.11.046Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
4,04(+1,6)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.044Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
-----90--------------------
4,04(-1,8)Elias Holter Steinset, Brandbu IF29.12.041Brandbu, Mohagen Bil Cup 523.09.17
4,03(+0,9)Mikkel Bø Randulff, IL Skjalg11.03.0415Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,02(-1,2)Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.041Fredrikstad, Klubbmesterskap18.09.17
4,01(-0,6)Ole L Raunholm, Stord IL24.07.045Leirvik, Stordleikane 201713.08.17
4,00(+0,3)Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.041Ski, Kretsstevne03.05.17
4,00(ok)Maximilian Wiberg Hermansen, Drøbak/Frogn IL Friidrett18.02.041Drøbak, Seriestevne07.09.17
3,99(-3,5)Marcus Forsbakk Nordhøy, Grong IL27.06.041Fosnes, NA-karusell Jøa13.05.17
3,98(-3,1)Jan Emil Tofsland, Sørild FIK27.10.046Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
3,97(-0,1)Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.047Asker, Askerlekene 201710.06.17
3,97(+0,5)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.045Bodø, Sparebank1 lekene 201720.08.17
-----100--------------------
3,96(+1,1)Sander Johan Setvik, SMIL Engavågen12.06.046Bodø, Sparebank1 lekene 201720.08.17
3,93(+0,3)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.042Namsos, Namdalslekene05.08.17
3,93(+0,0)Filip Engdahl, IL Molde-Olymp03.10.044Ørsta, Ørstaleikane20.08.17
3,93(+0,5)Thomas Halvard Olsen, Kristiansand IF Friidrett15.07.041Kristiansand, KM senior Agder del 3 Kretskarusell 10-14 år24.08.17
3,92(+0,0)Martin Eide Lien, IL Molde-Olymp23.06.043Måndalen, KM Måndalen17.06.17
3,92(+1,8)Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.0413Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
3,91(+0,9)Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.041Porsgrunn, Kjølneslekene04.06.17
3,90(-0,2)Kasper Kolltveit Birkeland, Vik IL29.06.042Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17
3,89(-0,4)Martin Lian, Overhalla IL30.03.042Fosnes, NA-karusell Jøa13.05.17
3,89(-2,2)Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.043Fosnes, NA-karusell Jøa13.05.17
-----110--------------------
3,89(+0,8)Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.0413Fana, Framolekene 201703.06.17
3,89(-0,7)Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.045Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
3,89(+0,0)Sivert Haugen Vik, Innfjorden IL03.10.044Måndalen, KM Måndalen17.06.17
3,89(-0,7)Raif Holden, Fagernes IL041Fagernes, Klubbmesterskap Blåbærmyra14.09.17
3,89(+0,0)Kasper Vestheim Nordh, Nesøya IL12.08.041Nesøya, Nesøyalekene 201716.09.17
3,88(-1,6)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
3,87(+0,1)August Meland Eliassen, Norna-Salhus IL15.05.0414Fana, Framolekene 201703.06.17
3,86(-0,5)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Rjukan, Telemarkskarusellen runde 210.05.17
3,86(-1,2)Tage Horn, Heggedal FIK26.08.0413Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
3,85(+0,0)Vegard Skaatun, Søfteland TIL29.11.041Os, Seriekarusell 104.05.17
-----120--------------------
3,85(+0,0)Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.041Geithus, Distriktsstevne18.05.17
3,85(+0,0)Sondre Johnsen, Lånke IL Friidrett01.10.041Stjørdal, Klubbmesterskap del 3 / Seriestevne24.08.17
3,84(+1,8)Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.045Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
3,84(-1,3)Benjamin Hadlen Amundsen, Fredrikstad IF04.12.042Fredrikstad, Klubbmesterskap18.09.17
3,82(+0,1)Sander Elias Bjørkås, Stjørdal Friidrettsklubb10.06.041Stjørdal, Friidrettskarusellstevne19.09.17
3,80(-0,1)Anders S. Oppegaard, Sømna IL02.11.043Vik, HSB-cup03.06.17
3,79(+0,3)Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.04(-)Haugesund, Mailekene 201727.05.17
3,79(+1,4)Malte Sallan, Austevoll IK Friidrett06.02.041Austevoll, Austevollsmeisterskap05.06.17
3,79(-0,3)Even Thon, Fagernes IL042Fagernes, Klubbmesterskap Blåbærmyra14.09.17
3,78(+0,6)Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.042Kristiansand, KM friidrett 201710.06.17
-----130--------------------
3,78(+0,0)Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.0415Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
3,77(+1,8)Emil Espeland Danielsen, Søgne IL14.10.042Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
3,76(-1,1)Eirik Flo Stavik, Stryn T og IL01.03.044Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
3,76(+0,9)Magnus Vika, Sola FIK15.02.044Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
3,76(-2,1)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.044Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
3,75(+0,0)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043Porsgrunn, Nasjonalt Stevne03.05.17
3,73(-0,2)Vetle Holum, Ski IL Friidrett04.09.0416Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
3,72(+2,0)Ivar Halstensen, Austevoll IK Friidrett23.04.042Austevoll, Austevollsmeisterskap05.06.17
3,71(-1,8)Gustav Rabben, Austevoll IK Friidrett13.12.043Austevoll, Austevollsmeisterskap05.06.17
3,70(+0,7)Filip Sigerseth, IL Molde-Olymp26.04.043Midsund, Midsundleikane 201725.05.17
-----140--------------------
3,70(+1,3)Fredrik Coucheron Fagernes Rosenfors, Overhalla IL12.05.041Overhalla, Seriestevne06.06.17
3,70(+0,9)Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.044Sarpsborg, KM Østfold11.06.17
3,70(+0,0)Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.041Søgne, Treningsstevne08.08.17
3,69(-0,9)Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.043Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene20.05.17
3,67(+0,0)Johannes Werp Vegheim, Bækkelagets SK22.01.046 (G-11/14)Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
3,66(-0,3)Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.0410Fana, Karabinlekene 201713.05.17
3,65(-0,2)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.043Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 110.05.17
3,64(+1,4)Elias Mokhlis, IL i BUL29.11.043Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
3,63(+0,0)Eirik Jansen, Sørild FIK20.06.042Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
3,63(-1,9)Lavrans Ørum, Sørild FIK22.07.047Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
-----150--------------------
3,61(-0,4)Emil Johnsen, Ski IL Friidrett20.07.0418Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
3,60(-2,0)Alfred Estepa, Askim IF08.05.042Ås, Kretsstevne05.07.17
3,59(+0,6)Magnus Mansfield, IL i BUL19.10.044Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
3,59(+0,8)Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.17
3,58(+1,1)Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.042Lillestrøm, Kretsstevne23.08.17
3,57(+0,0)Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.044Leikvang, Hovdingleikane 201722.05.17
3,57(+1,9)Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.045Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
3,54(-1,8)Lars Eric Wissnewski, Jøa IL06.12.045Fosnes, NA-karusell Jøa13.05.17
3,54(+0,8)Olav August Brox, Sandnes IL02.12.0415Fana, Framolekene 201703.06.17
3,50(+1,5)Andreas Pujol, Fana IL21.03.0411Fana, Karabinlekene 201713.05.17
-----160--------------------
3,50(+0,5)Mathias Vikingstad, Sola FIK10.02.044Stavanger, Jærcup01.06.17
3,50(+0,5)Sebastian Damm, IL Gneist06.12.048Fana, Gneistspelen 201720.08.17
3,50(+0,0)Martin Kjesbu, Lånke IL Friidrett22.03.042Stjørdal, Klubbmesterskap del 3 / Seriestevne24.08.17
3,48(+2,0)Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.046Sarpsborg, KM Østfold11.06.17
3,46(+0,7)Ola Vigre, Sørild FIK05.08.044Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
3,46(-0,2)Jonas Egelandsdal Berg, Sola FIK27.05.04(-)Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
3,44(+1,1)Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042Fagernes, Gjensidige Stevnet U Cup del 202.06.17
3,43(+1,2)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.048Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
3,42(+1,9)Simen Rognerud Storhaug, Ås IL23.09.042Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
3,42(+0,1)Casper Ystanes Jacobsen, Sandefjord Turn & IF20.11.042Sandefjord, Sommerstevne09.08.17
-----170--------------------
3,41(+0,3)Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.041Trondheim, Trondheimslekene 201703.06.17
3,41(+1,0)Niklas O. Baumann, Bodø Friidrettsklubb10.03.04(-)Bodø, Kretsstevne13.06.17
3,39(+0,0)Daniel Tennebekk, Laksevåg TIL19.12.042Bergen/La, Seriestevne25.09.17
3,38(+0,2)Jonah Mosevoll, Loddefjord IL21.10.0419Fana, Framolekene 201703.06.17
3,37(+1,1)Sindre Brodshaug, Nordre Eidsvoll IL12.02.0414Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
3,37(-1,3)Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.041Hønefoss, Treningstevne23.08.17
3,36(+1,0)Elias Rognerud Storhaug, Ås IL23.09.043Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
3,35(+1,7)Iver Pedersen Krøtø, IK Hind24.07.041Harstad, Seriestevne04.07.17
3,34(+0,0)Nicholas Alexander Klippenberg, Sørild FIK13.04.049Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
3,34(+0,1)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Mjøsdalen, Seriestevne14.06.17
-----180--------------------
3,31(+0,8)Sondre Harestad, Lye IL05.10.044Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
3,31(-0,2)Matias de Silva Bernstrøm, Nesodden IF23.06.042 (G-13/14)Nesodden, Avslutningsstevne24.09.17
3,30(-2,9)Sondre Larsen, Sørild FIK03.04.0410Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
3,29(-0,1)Markus R. Gregersen, Lyngdal IL22.04.0418Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
3,29(+0,0)Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.043Bergen/La, Seriestevne25.09.17
3,27(-1,3)Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.047Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
3,27(-0,7)Lars Kristian Andersen, Bækkelagets SK16.04.0419Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
3,26(+1,6)Mathias Innvær, Bremnes IL06.06.042Bømlo, Seriestemne08.06.17
3,26(-0,1)Simen Fossing, Sørild FIK24.04.042Grimstad, Klubbmesterskap07.09.17
3,25(+0,0)Eskil Ødegårdstuen, Romerike Friidrett29.12.043Lillestrøm, Kretsstevne23.08.17
-----190--------------------
3,23(+0,8)Josef Lien, Ringerike Friidrettsklubb044Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
3,19(+1,2)André Gjestemoen von Hirsch, Sola FIK01.09.047Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
3,18(+1,1)Markus Gundersen, Herkules Friidrett21.07.043Porsgrunn, Kjølneslekene04.06.17
3,16(+0,9)Robin Fogh, Nittedal IL15.05.043Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
3,15(+0,0)Dan Patrick Furuseth, Laksevåg TIL03.04.044Bergen/La, Seriestevne25.09.17
3,12(+0,5)Andreas Thorvaldsen, Sola FIK05.08.047Stavanger, Jærcup01.06.17
3,10(+0,2)Andreas Aabjørnsrød Pedersen, Sandefjord Turn & IF23.06.046Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
3,04(+0,2)Anwar Mohamed, Vadsø TIF041Alta, Åpningstevne 201728.05.17
3,02(+0,0)Elias Nilssen, IL Sandvin04.07.042Sande, Treningsstevne27.09.17
3,01(+1,4)Axel Lång-Gisholt, IL Tyrving26.09.0420Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
-----200--------------------
3,00(+0,0)René Kvalsvik, Osterøy IL29.08.041Osterøy, Seriestevne13.09.17
2,99(+0,3)Nicolas Kallekleiv, Mjøsdalen IL042Mjøsdalen, Seriestevne30.08.17
2,98(+1,4)Heine Kvame, Sola FIK21.02.049Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
2,92(+1,9)Tor Einar Tufta, Strandebarm IL06.02.043Strandebarm, Seriestemne26.04.17
2,90(+0,7)Simon Rabe, Nesodden IF23.11.043 (G-13/14)Nesodden, Avslutningsstevne24.09.17
2,82(+1,0)Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.042Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
2,82(+0,7)Sienevas Kannan, Bremnes IL14.10.043Bømlo, Seriestemne08.06.17
2,81(+1,0)Philip Vo, Vindbjart Friidrett16.10.045Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
2,47(+0,0)Torgeir Bøklepp, Surnadal IL27.10.044Aure, Friidrettsstevne13.06.17
2,07(+0,0)Halvor Jøsang, Kopervik IL06.03.046Haugesund, Mailekene 201727.05.17
-----210--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,59(+1,9)Osazee Parkson (NGR), Gausdal FIK10.09.043Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
5,19(+1,6)Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.04(-)Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,95(+0,3)Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.041Fana, Karabinlekene 201713.05.17
4,55(+0,8)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.048Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,30(-0,3)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.0427Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
3,87(+0,0)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne27.09.17
3,81(+0,0)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042Ålesund, Sparebanken Møre Akslaleikane 201727.05.17
3,47(+0,6)Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.046Sola, COOP JÆRCUP13.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,93(+4,1)Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
5,68(+2,4)William Kollberg, IF Hellas30.04.042Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
5,31(+3,0)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.044Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
5,29(+2,6)Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.041Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
5,25(+2,1)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Fana, Gneistspelen 201720.08.17
4,90(+2,2)Elias Tømmerås Bakkebø, Overhalla IL01.01.041Overhalla, Overhalla Vindsprint 201720.08.17
4,83(+3,3)Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.046Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
4,75(+2,2)Tommi Pasanen, Halden IL07.02.047Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
4,64(+2,6)Sigbjørn Tjessem, Otra IL16.03.042Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
4,42(+2,8)Fredrik Lysne, Etne IL21.04.041Haugesund, Mailekene 201727.05.17
4,41(+2,8)Daniel Ulrik Lange, Sandefjord Turn & IF23.02.0411Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
4,40(+2,7)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.043Haugesund, Mailekene 201727.05.17
4,20(+2,5)Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.042Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
4,19(+2,4)Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.044Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
4,09(+2,9)Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.042Sarpsborg, KM Østfold11.06.17
4,07(+2,8)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042Sandefjord, KM Telemark og Vestfold19.08.17
3,91(+2,1)Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.048Fana, Karabinlekene 201713.05.17
3,90(+2,4)Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.045Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
3,75(+2,5)Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.047Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
3,68(+2,5)Niklas O. Baumann, Bodø Friidrettsklubb10.03.041Bodø, Kretsstevne13.06.17
3,64(+3,0)Olaf Tischer (POL), Strandebarm IL19.06.041Strandebarm, Seriestemne26.04.17
3,58(+2,1)Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.047Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
3,57(+2,1)Jonas Egelandsdal Berg, Sola FIK27.05.043Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
3,51(+2,7)Mathias Vikingstad, Sola FIK10.02.045Haugesund, Mailekene 201727.05.17
3,34(+2,7)Ole Heieraas, Kristiansand IF Friidrett29.08.048Kristiansand, Quartleker 201727.05.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.045Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
4,24Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.042Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 413.09.17
4,03Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Sykkylven, Panoramaleikane 201726.08.17
3,86Marcus S. Sandnes, Skarphedin IL10.05.041Bø, Seriestevne02.05.17
3,84William Dybdahl Archer, Strindheim IL20.03.042Trondheim, Strindheimlekene20.08.17
3,73Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,70Endre Seljesæter Vegsund, Førde IL Friidrett03.01.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,69Anders Espedalen, Skarphedin IL21.12.042Bø, Seriestevne02.05.17
3,62Morten Ommedal, Hyen IL26.09.041Gloppen, Seriestemne10.05.17
3,59Casper Ystanes Jacobsen, Sandefjord Turn & IF20.11.042Sandefjord, Klubbmesterskap STIF 201706.09.17
3,58Noah Tobias Fadnes, Førde IL Friidrett03.01.044Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,56Erik Alnes Litsheim, Førde IL Friidrett01.02.045Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,42Alexander Wollan, Strindheim IL20.09.043Trondheim, Strindheimlekene20.08.17
3,35August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.046Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,30Kristoffer Kvellestad, Svelgen T & IF04.10.041Svelgen, Treningsstemne14.06.17
3,24Theo Kopperdal, Jotun IL20.08.047Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
3,24Bjørn André Røyrvik, Hyen IL10.02.041Gloppen, Seriestemne24.05.17
2,85Mika Dahle, Førde IL Friidrett14.09.042Svelgen, Treningsstemne14.06.17
2,59Sander Natvik Skjolden, Jotun IL24.01.048Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
2,37Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.042Arendal, Arendalslekene26.08.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,23(-0,5)William Kollberg, IF Hellas30.04.04(-)Geithus, Furumolekene 201710.09.17
9,08(-1,0)Sander Oppen, IF Sturla17.12.04(-)Geithus, Furumolekene 201710.09.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,38(+2,3)William Kollberg, IF Hellas30.04.041Geithus, Furumolekene 201710.09.17
9,37(+2,1)Sander Oppen, IF Sturla17.12.042Geithus, Furumolekene 201710.09.17

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,44(+1,0)Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
11,83(+0,9)William Kollberg, IF Hellas30.04.042Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
10,57(+1,6)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
10,54(-1,6)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041Nittedal, KM Oslo/Akershus 201719.08.17
10,38(+0,3)Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.042Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
10,34(-0,9)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
10,31(+0,0)Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.043Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
10,27(+2,0)Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.041Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
10,26(+1,0)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
10,24(-1,3)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
-----10--------------------
10,17(-1,4)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.042Nittedal, KM Oslo/Akershus 201719.08.17
10,05(-2,0)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.043Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
10,00(+1,4)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.044Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
9,66(+0,5)Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
9,66(+0,0)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
9,63(+0,1)Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.042Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
9,58(+0,0)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.043Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
9,57(+0,0)Erlend Kristian Skraastad, Kongsberg IF29.03.044Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
9,44(+1,5)Sander Oppen, IF Sturla17.12.046Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
9,36(+0,1)Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.045Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
-----20--------------------
9,31(-1,2)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Fana, Karabinlekene 201714.05.17
9,28(-0,3)Sigurd Henriksen, Fana IL26.10.043Fana, Karabinlekene 201714.05.17
9,27(+0,9)Carl Hauge, Sportsklubben Vidar04.10.047Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
9,22(-0,1)Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.046Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
9,14(+1,9)Daniel Ulrik Lange, Sandefjord Turn & IF23.02.048Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
9,05(-0,2)Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.049Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
9,01(-1,3)Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.047Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
8,99(+0,4)Marcus Johan Øynes, IK Hind24.02.042Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
8,86(-1,8)Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.044Fana, Karabinlekene 201714.05.17
8,85(+0,0)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, Seriestevne14.08.17
-----30--------------------
8,83(+0,2)Jonas Hauknes Hugenholtz, T&IF Viking07.05.043Fana, Framolekene 201702.06.17
8,83(-1,0)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.043Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
8,78(-0,6)Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.045Fana, Karabinlekene 201714.05.17
8,78(-0,1)William Dybdahl Archer, Strindheim IL20.03.047Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,77(-0,6)Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.0410Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
8,69(-0,2)Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.044Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
8,66(+0,7)Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
8,44(+0,0)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041Steinkjer, Seriestevne02.07.17
8,43(+1,2)Edvard Roppen, Dimna IL12.06.04(-)Ørsta, SpareBank1-leikane21.05.17
8,42(+0,4)Mikkel Wahl, Lånke IL Friidrett09.09.041Stjørdal, Friidrettskarusellstevne31.08.17
-----40--------------------
8,39(+0,0)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.046Fana, Karabinlekene 201714.05.17
8,34(-0,3)Emil Espeland Danielsen, Søgne IL14.10.041Søgne, Klubbmesterskap Del 105.09.17
8,33(+1,0)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Rekrutteringscup nr 413.06.17
8,32(+0,3)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Harstad, Festspill-lekene 201725.06.17
8,23(+0,0)Emil Johnsen, Ski IL Friidrett20.07.041Ski, Kretsstevne31.05.17
8,22(+0,0)Jonas Johansen Maagaard, Nesodden IF22.06.041 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell14.09.17
8,06(+0,0)Sondre Bretten-Sandanbråten, Heggedal FIK14.10.049Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
8,05(+0,1)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.044Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
8,05(+1,2)Thomas Halvard Olsen, Kristiansand IF Friidrett15.07.047Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
7,89(+1,2)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.0411Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
-----50--------------------
7,85(+1,0)Erlend Glosli, Fredrikstad IF09.12.041Moss, Treningsstevne03.05.17
7,83(+0,0)Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.042Søgne, Klubbmesterskap Del 105.09.17
7,65(+1,1)Iver Pedersen Krøtø, IK Hind24.07.043Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
7,60(-0,7)Jørgen Tofte Svinstad, Holum IL041Lyngdal, Kretskarusell15.08.17
7,56(+1,3)Kevin Solli, Narvik IL04.10.044Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
7,26(-2,9)Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.041Hønefoss, Treningstevne23.08.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,65(+0,1)Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.041Bergen/La, Seriestevne13.09.17
8,88(-1,2)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.0417Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,24(+2,6)Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.043Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
9,02(+3,1)Edvard Roppen, Dimna IL12.06.041Ørsta, SpareBank1-leikane21.05.17
8,44(+3,0)Ola Graff Nyland, Fredrikstad IF15.02.044Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
7,99(+2,4)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.042Kragerø, Telemarkskarusell 311.06.17
7,45(+2,5)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.045Sarpsborg, KM Østfold10.06.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,80Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041 (G-12/13)Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
9,29Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042 (G-12/13)Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
8,89Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.043 (G-12/13)Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
7,97Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 206.06.17
7,55Ole-Christian Andersen Guldal, Halden IL06.05.043Halden, Treningsstevne11.05.17

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,64Daniel Tennebekk, Laksevåg TIL19.12.041 (G-12)Bergen/La, Seriestevne19.06.17
5,00Johannes Birkeland, Stein FIK31.10.041Alta, Åpningstevne 201728.05.17
4,76René Kvalsvik, Osterøy IL29.08.041Osterøy, Seriestevne13.09.17
3,33Anwar Mohamed, Vadsø TIF042Alta, Åpningstevne 201728.05.17

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,28Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
12,41William Kollberg, IF Hellas30.04.041Geithus, Kastkarusell14.09.17
11,83Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
11,64Daniel Nan Arnesen, Sarpsborg IL01.05.041Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
11,51Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041Lillestrøm, Kretsstevne24.05.17
11,40Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Fana, Gneistspelen 201719.08.17
11,26Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.041Arvika/SWE, Stjärnspelen 201729.07.17
11,21Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
11,16Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.043Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
10,89Kristian Tårnes, Bodø Friidrettsklubb28.09.041Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----10--------------------
10,81Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.042Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
10,75Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.042Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
10,75Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.043Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
10,50Elias Kristoffer Moen, Sørild FIK09.04.041Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
10,44Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.044Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
10,31Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.044Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
10,13Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.042Geithus, Kastkarusell14.09.17
10,07Tommi Pasanen, Halden IL07.02.041Ski, Kretsstevne07.10.17
9,89Petter Strømstad, Otra IL11.01.041Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
9,86Ola Skaar, Nittedal IL03.06.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
-----20--------------------
9,68Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041Målselv, Kretscupstevne17.09.17
9,55Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.046Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
9,53Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Fana, Karabinlekene 201714.05.17
9,50Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.041Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
9,43Daniel Størseth Lunde, Nesodden IF22.06.041 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell14.09.17
9,30Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.042Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
9,29Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.042Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
9,10Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.042Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
9,09Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.043Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
8,96Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.041Namsos, Namdalslekene05.08.17
-----30--------------------
8,90Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Moss, Klubbmesterskap 201724.09.17
8,87Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.043Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
8,71Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.044Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
8,68Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 413.09.17
8,62Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.041Sarpsborg, Treningsstevne14.10.17
8,61Sigbjørn Tjessem, Otra IL16.03.042Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
8,61Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042Sandnes, KM Rogaland10.06.17
8,60Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.042Bergen, Rekrutteringsstevne 219.06.17
8,57Niklas Liland, Fana IL04.11.041Bergen, Skansemyren kastkarusell 1221.10.17
8,53Theo Kopperdal, Jotun IL20.08.041Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
-----40--------------------
8,51Tinus Hustad, Måndalen IL03.02.046Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
8,37Elias Tømmerås Bakkebø, Overhalla IL01.01.042Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
8,34Emil Espeland Danielsen, Søgne IL14.10.041Søgne, Klubbmesterskap Del 105.09.17
8,33Mathias Vikingstad, Sola FIK10.02.041Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
8,30Anass Safiani, IL i BUL17.11.0410Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
8,21Torjus Flågan, Asker Sk. Friidrett14.10.045Asker, Askerlekene 201711.06.17
8,17Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.041Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
8,14Kasper Vestheim Nordh, Nesøya IL12.08.041Nesøya, Nesøyalekene 201716.09.17
8,13Lars Emil Hovland Siljander, Hyllestad IL17.05.042Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
8,09Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
-----50--------------------
8,03Edvard Roppen, Dimna IL12.06.042Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17
8,03Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.043Halden, Treningsstevne12.09.17
8,02Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.047Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
8,01Eskil Rolland Sørensen, Tønsberg Friidrettsklubb08.09.045Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
7,97Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041Fagernes, Gjensidige Stevnet U Cup del 202.06.17
7,94Mika Dahle, Førde IL Friidrett14.09.041Svelgen, Treningsstemne14.06.17
7,93Niklas Kristensen Selnes, Overhalla IL29.06.043Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
7,88Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.044Geithus, Furumolekene 201710.09.17
7,85Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.046Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
7,82Ola Vigre, Sørild FIK05.08.044Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
-----60--------------------
7,82Lavrans Ørum, Sørild FIK22.07.042Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
7,78Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043Fana, Karabinlekene 201714.05.17
7,77Markus R. Gregersen, Lyngdal IL22.04.048Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
7,75Ole-Christian Andersen Guldal, Halden IL06.05.042Halden, Treningsstevne11.05.17
7,74Tor Einar Tufta, Strandebarm IL06.02.041Strandebarm, Seriestemne26.04.17
7,73Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
7,70Evo Rosvoll Solskjær, IL Norodd04.06.044Måndalen, KM Måndalen17.06.17
7,68Benjamin Hadlen Amundsen, Fredrikstad IF04.12.041Fredrikstad, Klubbmesterskap18.09.17
7,63Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.042Fana, Avslutningsstevne kast03.10.17
7,62Erlend Glosli, Fredrikstad IF09.12.044Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
-----70--------------------
7,61Filip Sigerseth, IL Molde-Olymp26.04.042Ørsta, Ørstaleikane19.08.17
7,56Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
7,49Casper Ystanes Jacobsen, Sandefjord Turn & IF20.11.043Skien, Herkuleslekene03.06.17
7,40Daniel Ulrik Lange, Sandefjord Turn & IF23.02.045Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
7,39Jan Oscar Bjørvik Jørgensen, Ytterøy IL11.08.044Steinkjer, T-A sprinten Fylkesfinale19.08.17
7,39Rolf Conrad Bakke, Røyken UIL01.02.042Målselv, Kretscupstevne17.09.17
7,38Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.041Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
7,37Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.044Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
7,32Anders Bredal-Andersen, Ås IL27.07.041Ås, Kretsstevne18.09.17
7,30Håvard Lyngbø, Os Turn22.06.044Fana, Karabinlekene 201714.05.17
-----80--------------------
7,28Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.043Fana, Avslutningsstevne kast03.10.17
7,27Thomas Preston, Haugesund IL08.10.043Haugesund, Mailekene 201727.05.17
7,25Robin Fogh, Nittedal IL15.05.043Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
7,24Even Strand-Hanssen, IL Tyrving26.10.0410Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
7,23Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Notodden, Seriestevne 321.08.17
7,22Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 413.09.17
7,16Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.041Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17
7,14Anders S. Oppegaard, Sømna IL02.11.041Vik, HSB-cup03.06.17
7,14Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.046Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
7,11Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Mjøsdalen, Seriestevne14.06.17
-----90--------------------
7,11Jonas Johansen Maagaard, Nesodden IF22.06.042 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell14.09.17
7,08Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041Gloppen, Seriestemne13.09.17
7,07Simon Rabe, Nesodden IF23.11.043 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell14.09.17
7,03Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041Hønefoss, Treningstevne03.05.17
6,97Andreas Aabjørnsrød Pedersen, Sandefjord Turn & IF23.06.041Sandefjord, Klubbmesterskap STIF 201706.09.17
6,95Martin Haugen Skårild, Orkdal IL24.03.049Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
6,94Filip Marthinussen, Haugesund IL05.10.043Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 413.09.17
6,92Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.042Søgne, Klubbmesterskap Del 105.09.17
6,90Patrick Kaldal, Ogndal IL28.05.042Beitstad, T-A sprinten30.05.17
6,90Bjørn André Røyrvik, Hyen IL10.02.042Gloppen, Seriestemne13.09.17
-----100--------------------
6,87Kevin Solli, Narvik IL04.10.043Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
6,85Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.043Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
6,84Lars Kristian Andersen, Bækkelagets SK16.04.0411Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
6,82Eirik Jansen, Sørild FIK20.06.042Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
6,82Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.0411Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
6,82Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.043Ørsta, Ørstaleikane19.08.17
6,81Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.044Ørsta, Ørstaleikane19.08.17
6,78Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.046Fana, Framolekene 201704.06.17
6,77Brage Bell Lysaker, Fana IL13.03.0430Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
6,76Lars Eric Wissnewski, Jøa IL06.12.042Fosnes, NA-karusell Jøa13.05.17
-----110--------------------
6,76Thomas Halvard Olsen, Kristiansand IF Friidrett15.07.044Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
6,74Martin Eide Lien, IL Molde-Olymp23.06.045Ørsta, Ørstaleikane19.08.17
6,73Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.042Namdalseid, Eideleikan 201715.08.17
6,71August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
6,65Noah Tobias Fadnes, Førde IL Friidrett03.01.044Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
6,64Morten Ommedal, Hyen IL26.09.041Gloppen, Seriestemne10.05.17
6,60Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.044Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
6,60Sebastian Damm, IL Gneist06.12.046Fana, Gneistspelen 201719.08.17
6,58Erik Alnes Litsheim, Førde IL Friidrett01.02.045Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
6,58Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.0412Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
-----120--------------------
6,57Aksel Framstad Holden, Frol IL28.07.041Levanger, TA-Sprint01.06.17
6,53Sander Natvik Skjolden, Jotun IL24.01.046Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
6,52Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.044Stavanger, Jærcup01.06.17
6,47Sander Hårde, Stord IL16.09.041Leirvik, Seriestemne03.05.17
6,47Nicholas Alexander Klippenberg, Sørild FIK13.04.047Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
6,46Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.045Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
6,46Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.041Arendal, Arendalslekene26.08.17
6,42Martin Lian, Overhalla IL30.03.044Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
6,41Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Bergen, Rekrutteringsstevne 406.10.17
6,40Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043Kragerø, Telemarkskarusell 311.06.17
-----130--------------------
6,34Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.0410Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
6,30Iver Pedersen Krøtø, IK Hind24.07.045Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
6,29Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.041Lillehammer, GD-lekene24.09.17
6,29Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.041Bergen/La, Seriestevne25.09.17
6,28Kevin Guriby, Nittedal IL01.05.042Nittedal, Kaststevne05.05.17
6,27Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.042Hønefoss, Treningstevne03.05.17
6,25Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.048Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
6,24Jørgen Tofte Svinstad, Søgne IL042Lyngdal, Kretskarusell15.08.17
6,21Jan Emil Tofsland, Sørild FIK27.10.044Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
6,17Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.045Stavanger, Jærcup01.06.17
-----140--------------------
6,10Jonas Berge, Os Turn27.06.046Fana, Karabinlekene 201714.05.17
6,00Jonas Egelandsdal Berg, Sola FIK27.05.046Stavanger, Jærcup01.06.17
5,99Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.044Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
5,99Ingebrikt Johansen Hovik, Stokmarknes IL24.08.046Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
5,98Noah Neumann, Beitstad IL07.10.046Steinkjer, T-A sprinten Fylkesfinale19.08.17
5,93Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.049Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
5,89Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.047Stavanger, Jærcup01.06.17
5,85Elias Nilssen, IL Sandvin04.07.042Sande, Treningsstevne27.09.17
5,81Simen Rognerud Storhaug, Ås IL23.09.044Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
5,75Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.044Fana, Avslutningsstevne kast03.10.17
-----150--------------------
5,67Sivert Haugen Vik, Innfjorden IL03.10.045Måndalen, KM Måndalen17.06.17
5,66Simen Fossing, Sørild FIK24.04.045Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
5,65Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041Stjørdal, TA-sprinten29.05.17
5,39Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.047Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
5,37Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.0411Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
5,35Kasper Sæveland, Sola FIK30.11.042Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
5,31Sondre Larsen, Sørild FIK03.04.049Grimstad, KM 10-14, Kretskarusell 10-1401.06.17
5,29Sondre Harestad, Lye IL05.10.043Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
5,27Kristoffer Kvellestad, Svelgen T & IF04.10.042Svelgen, Treningsstemne14.06.17
5,23Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.048Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
-----160--------------------
5,19Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.045Askim, Sparebanklekene 201706.05.17
5,18Heine Kvame, Sola FIK21.02.044Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
5,12Olav August Brox, Sandnes IL02.12.048Stavanger, Jærcup01.06.17
5,10Elias Rognerud Storhaug, Ås IL23.09.045Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
4,89Halvor Jøsang, Kopervik IL06.03.046Haugesund, Mailekene 201727.05.17
4,85Philip Vo, Vindbjart Friidrett16.10.043Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,48Kristinn Rafn Bjarnason (ISL), Follafoss IL16.08.041Steinkjer, T-A sprinten Fylkesfinale19.08.17
9,05Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne27.09.17
7,98Svend Rauff (DEN), Veldre Friidrett22.09.041Brumunddal, Treningsstevne01.06.17
7,62Olaf Tischer (POL), Strandebarm IL19.06.042Strandebarm, Seriestemne26.04.17
7,44Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.047Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,86Magnus Brovold Dahl, Stod IL26.07.041Snåsa, TA-sprint sonestevne29.05.17
5,04Håkon Råde, Stod IL042Snåsa, TA-sprint sonestevne29.05.17

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,91William Kollberg, IF Hellas30.04.041 (G-14)Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
10,00Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.043 (G-14)Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
8,28Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.042 (G-14)Voss, Treningsstemne20.09.17
8,21Oliver Heggen-Hansen, Kristiansand IF Friidrett14.08.041Kristiansand, Lagmesterskap Vest Agder friidrettskrets13.06.17

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,89Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.041Arvika/SWE, Stjärnspelen 201729.07.17
30,73Daniel Nan Arnesen, Sarpsborg IL01.05.041Sarpsborg, Treningsstevne14.10.17
23,67Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.042Sarpsborg, Treningsstevne14.10.17

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,80Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Nittedal, KM Oslo/Akershus 201719.08.17
39,46Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Greveskogen, Seriestevne26.08.17
38,79Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.041Nesodden, Kaststevne14.10.17
37,91Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
31,85Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Skien, Systemkjøkken Karusell 423.08.17
31,81Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
31,75Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.041Halden, Treningsstevne11.05.17
31,40Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.042Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
30,69William Kollberg, IF Hellas30.04.044Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
30,22Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.041Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
-----10--------------------
29,39Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Notodden, Seriestevne 414.10.17
28,60Tinus Hustad, Måndalen IL03.02.042Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
28,56Kristian Tårnes, Bodø Friidrettsklubb28.09.043Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
28,56Tommi Pasanen, Halden IL07.02.041Halden, Treningsstevne12.09.17
28,30Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Heggedal, Kastkarusell28.06.17
27,90Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
26,52Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.042Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
26,14Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.042Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
25,83Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.045Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
23,90Sondre Bretten-Sandanbråten, Heggedal FIK14.10.045Asker, Askerlekene 201710.06.17
-----20--------------------
23,78Brage Bell Lysaker, Fana IL13.03.041Bergen, Skansemyren kastkarusell 206.05.17
23,70Niklas Liland, Fana IL04.11.041Bergen, Skansemyren kastkarusell 1221.10.17
23,61Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.044Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
23,59Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.047Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
23,56Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.048Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
23,41Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.044Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
23,26Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.044Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
22,98Mathias Vikingstad, Sola FIK10.02.041Stavanger, JærCup03.10.17
22,93Sander Oppen, IF Sturla17.12.045Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
22,56Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041Leirvik, Stordleikane 201711.08.17
-----30--------------------
22,30Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.041Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
21,96Erlend Glosli, Fredrikstad IF09.12.045Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
21,87Benjamin Hadlen Amundsen, Fredrikstad IF04.12.041Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap29.10.17
21,32Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.046Asker, Askerlekene 201710.06.17
21,27Teodor Heldal, Fana IL08.10.045Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
20,64Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043Skien, Systemkjøkken Karusell 423.08.17
20,51Thor Wanyoike Mork Dalen, Rjukan Idrettslag14.02.041Rjukan, Treningsstevne25.05.17
20,46Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.046Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
20,30Filip Sigerseth, IL Molde-Olymp26.04.049Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
19,92Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.049Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
-----40--------------------
19,84Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.047Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
19,58Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042Greveskogen, Vestfoldkarusellen 330.08.17
19,52Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.042Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
19,02Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.043Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
18,91Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.044Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
18,65Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.047Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
18,30Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.042Sandefjord, KM Telemark og Vestfold19.08.17
18,29Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, Seriestevne14.08.17
17,82Kevin Guriby, Nittedal IL01.05.042Nittedal, Kaststevne05.05.17
17,81Ola Graff Nyland, Fredrikstad IF15.02.042Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
-----50--------------------
17,76Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
17,69Oskar Berg Grøtta, Asker Sk. Friidrett24.09.048Asker, Askerlekene 201710.06.17
17,47Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.042Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
17,11Robin Fogh, Nittedal IL15.05.043Nittedal, Treningsstevne04.09.17
17,02Sander Johan Setvik, SMIL Engavågen12.06.046Bodø, Sparebank1 lekene 201720.08.17
16,82Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.042Fana, Avslutningsstevne kast03.10.17
16,75Josef Lien, Ringerike Friidrettsklubb044Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
16,72Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043Fana, Karabinlekene 201714.05.17
16,62Iver Pedersen Krøtø, IK Hind24.07.045Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
16,61Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.043Fana, Avslutningsstevne kast03.10.17
-----60--------------------
16,56Jonas Egelandsdal Berg, Sola FIK27.05.042Stavanger, JærCup03.10.17
16,54Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.043Greveskogen, Vestfoldkarusellen 330.08.17
16,29Emil Espeland Danielsen, Søgne IL14.10.041Søgne, Treningsstevne08.08.17
15,76Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.049Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
15,54Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.048Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
15,27Lars Kristian Andersen, Bækkelagets SK16.04.0410Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
14,87Henrik D Troye, IL Gneist10.07.044Fana, Avslutningsstevne kast03.10.17
14,65Naeem Khan, Bremnes IL09.09.041Bømlo, Seriestemne08.06.17
14,43Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.043Porsgrunn, Kjølneslekene04.06.17
14,41Kristian Trana, Botne SK044Greveskogen, Vestfoldkarusellen 330.08.17
-----70--------------------
13,82Kevin Solli, Narvik IL04.10.046Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
13,47Tormod Masdal, IL Gneist06.07.045Fana, Avslutningsstevne kast03.10.17
13,13Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.043Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
13,10Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.0410Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
12,16Ignacy Jacob Dabrowsky, IL Sandvin07.10.042Sande, Treningsstevne06.09.17
11,38Sienevas Kannan, Bremnes IL14.10.042Bømlo, Seriestemne08.06.17
10,55Silas Kaae Klaveness, Sandefjord Turn & IF22.10.044Sandefjord, KM Telemark og Vestfold19.08.17
10,49Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.0411Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
9,63Mathias Innvær, Bremnes IL06.06.043Bømlo, Seriestemne08.06.17
7,03Patrick Kaldal, Ogndal IL28.05.041Steinkjer, Ogndal hopp og kast26.07.17
-----80--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,89Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne15.10.17
24,90Kristinn Rafn Bjarnason (ISL), Follafoss IL16.08.046Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
21,73Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.047Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
17,64Santiago Gonzalez-Pajaron (ESP), ISS11.05.041Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
14,12Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.044Stavanger, JærCup03.10.17

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,41Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.042 (G-15)Moss, Treningsstevne29.10.17
15,98Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042 (G-14)Harstad, Festspill-lekene 201725.06.17

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,94Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041 (G-12)Greveskogen, Seriestevne21.10.17
32,28Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.042Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
32,14Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
31,23Brage Bell Lysaker, Fana IL13.03.041Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
29,36Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
29,09William Kollberg, IF Hellas30.04.042Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
28,50Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.043Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
28,23Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.044Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
28,12Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Fana, Kaststevne-129.08.17
27,96Kristian Tårnes, Bodø Friidrettsklubb28.09.041Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
-----10--------------------
27,20Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.045Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
26,11Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.041Porsgrunn, Diskos/Sleggestevne 224.07.17
25,87Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.042Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
24,91Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.041Lenvik, Åpningsstevne 201702.06.17
24,50Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.046Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
24,25Daniel Nan Arnesen, Sarpsborg IL01.05.045Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
23,91Teodor Heldal, Fana IL08.10.043Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
23,86Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04PLøten, Kast 5-kamp14.10.17
23,46Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.043Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
23,22Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.044Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
-----20--------------------
23,02Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.041Overhalla, Seriestevne23.09.17
22,99Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.045Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
21,62Mathias Vikingstad, Sola FIK10.02.042Sandnes, KM Rogaland10.06.17
21,61Niklas Liland, Fana IL04.11.044Fana, Kaststevne-129.08.17
21,38Benjamin Hadlen Amundsen, Fredrikstad IF04.12.041Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap29.10.17
21,04Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.048Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
20,38Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Notodden, Seriestevne 528.10.17
20,37Martin Haugen Skårild, Orkdal IL24.03.049Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
20,22Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.047Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
19,69Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.047Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
-----30--------------------
19,46Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Haugesund, Mailekene 201728.05.17
19,36Tinus Hustad, Måndalen IL03.02.0410Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
19,34Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041Porsgrunn, Friidrettskarusell 506.09.17
19,00Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Lenvik, Åpningsstevne 201702.06.17
18,87Filip Sigerseth, IL Molde-Olymp26.04.0411Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
18,16Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041Bergen/La, Seriestevne25.09.17
18,15Fredrik Fausa, Loddefjord IL30.03.044Fana, Framolekene 201703.06.17
18,13Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.041Sarpsborg, Treningsstevne14.10.17
16,05Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.048Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
15,62Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.042Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
-----40--------------------
15,34Erlend Glosli, Fredrikstad IF09.12.043Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
15,03Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.045Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
15,02Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
14,80Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.049Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
14,48Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044Fana, Karabinlekene 201712.05.17
13,70Thomas Halvard Olsen, Kristiansand IF Friidrett15.07.041Kristiansand, KM senior Agder del 3 Kretskarusell 10-14 år24.08.17
13,29Sondre Harestad, Lye IL05.10.041Lye, COOP-Jærcup104.05.17
13,13Ignacy Jacob Dabrowsky, IL Sandvin07.10.042Sande, Treningsstevne06.09.17
12,25Olav August Brox, Sandnes IL02.12.043Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
12,21Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.044Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
-----50--------------------
10,65Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.044Stjørdal, BDO-lekene 201728.05.17
7,22Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.042Kristiansand, KM senior Agder del 3 Kretskarusell 10-14 år24.08.17
6,22Anders Tunge, Sandnes IL23.08.046Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
6,00Ole Heieraas, Kristiansand IF Friidrett29.08.043Kristiansand, KM senior Agder del 3 Kretskarusell 10-14 år24.08.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,88Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne15.10.17
28,81Kristinn Rafn Bjarnason (ISL), Follafoss IL16.08.042Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
24,93Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.044Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
8,67Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.045Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,03Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
46,10Tommi Pasanen, Halden IL07.02.041Sarpsborg, Treningsstevne14.10.17
41,43Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
41,04Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.041Nesodden, Kaststevne21.10.17
40,69Daniel Nan Arnesen, Sarpsborg IL01.05.042Sarpsborg, Treningsstevne14.10.17
40,38Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
38,00Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.041Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
37,83Kristian Tårnes, Bodø Friidrettsklubb28.09.041Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
36,59Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Fana, Gneistspelen 201719.08.17
35,95Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.042Halden, Treningsstevne20.06.17
-----10--------------------
35,73Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.045Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
35,52Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.043Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
33,98Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.041Moss, Mosselekene 201701.07.17
33,17Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.041Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
32,60Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Skien, Herkuleslekene03.06.17
32,59Marcus Johan Øynes, IK Hind24.02.042Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
32,09Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.042Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
31,68Sander Oppen, IF Sturla17.12.047Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
31,50Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.043Moss, Treningsstevne03.05.17
31,31William Dybdahl Archer, Strindheim IL20.03.041Trondheim, Kastkarusell05.09.17
-----20--------------------
30,80Filip Sigerseth, IL Molde-Olymp26.04.041Måndalen, Banestevne13.08.17
30,04Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, Sparebanken Møre Akslaleikane 201727.05.17
29,72Tinus Hustad, Måndalen IL03.02.042Måndalen, Banestevne13.08.17
29,38Sigbjørn Tjessem, Otra IL16.03.042Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
28,89Simon Rabe, Nesodden IF23.11.042Nesodden, Kaststevne12.10.17
28,86Mathias Vikingstad, Sola FIK10.02.041Lye, COOP-Jærcup104.05.17
28,75Jardar Olsen, Alta IF20.05.046Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
28,70Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.049Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
28,09Evo Rosvoll Solskjær, IL Norodd04.06.041Måndalen, KM Måndalen17.06.17
27,78William Kollberg, IF Hellas30.04.042Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
-----30--------------------
27,75Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.0410Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
27,60Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.044Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
27,57Daniel Deschington Mjåland, Nesodden IF19.02.042 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
27,25Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.042Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
26,69Brage Bell Lysaker, Fana IL13.03.042Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
26,49Philip Van Berge, Nesodden IF17.03.043 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
26,08Thor Wanyoike Mork Dalen, Rjukan Idrettslag14.02.041Rjukan, Treningsstevne25.05.17
25,74Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.042Steinkjer, Steinkjerlekene10.06.17
25,67Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.045Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
25,52Erlend Kristian Skraastad, Byåsen IL29.03.041Børsa, Orkdal Sparebank Lekene 201713.08.17
-----40--------------------
25,03Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041Steinkjer, Seriestevne02.07.17
24,92Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.045Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
24,72Sondre Bretten-Sandanbråten, Heggedal FIK14.10.043Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
24,31Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.046Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
24,27Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.043Fana, Framolekene 201704.06.17
24,25Johan Oord, Oppegård IL02.12.0411Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
24,20Nicolai Wisnes Paulsen, IL Tyrving02.12.0413Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
24,14Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.041Ski, Kretsstevne03.05.17
23,89Ola Skaar, Nittedal IL03.06.042Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
23,88Bendik Solem, Straumsnes IL05.03.049Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
-----50--------------------
23,67Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.043Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
23,55Emil Espeland Danielsen, Søgne IL14.10.041Søgne, Treningsstevne08.08.17
23,52Håvard Nilsen Løset, Folkestad IL20.10.043Ørsta, Ørstaleikane20.08.17
23,44Even Strand-Hanssen, IL Tyrving26.10.0415Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
23,39Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.043Lenvik, Åpningsstevne 201704.06.17
22,89Niklas Liland, Fana IL04.11.042Bergen, Skansemyren kastkarusell 1221.10.17
22,80Lavrans Ørum, Sørild FIK22.07.041Grimstad, Klubbmesterskap07.09.17
22,79Edvard Roppen, Dimna IL12.06.044Måndalen, KM Måndalen17.06.17
22,70Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.048Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
22,66Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.042Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
-----60--------------------
22,01Daniel Ulrik Lange, Sandefjord Turn & IF23.02.043Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
21,76Lars Kristian Andersen, Bækkelagets SK16.04.0417Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
21,76Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.044Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
21,72Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.049Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
21,68Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.042Nittedal, Treningsstevne04.09.17
21,55Herman Strindeberg, IF Sturla19.02.044Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
21,47Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, Karusellstevne 124.05.17
21,09Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Harstad, Festspill-lekene 201725.06.17
20,80Erlend Glosli, Fredrikstad IF09.12.047Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
20,74Andreas Aabjørnsrød Pedersen, Sandefjord Turn & IF23.06.044Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
-----70--------------------
20,69Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.044Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
20,32Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.044Moss, Treningsstevne03.05.17
20,28Casper Ystanes Jacobsen, Sandefjord Turn & IF20.11.0411Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
20,27Rolf Conrad Bakke, Røyken UIL01.02.041Målselv, Kretscupstevne17.09.17
20,17Andreas Monsen Valla, Rana FIK16.08.045Bodø, Sparebank1 lekene 201720.08.17
20,06Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.043Sarpsborg, KM Østfold11.06.17
20,02Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 322.08.17
20,01Kevin Solli, Narvik IL04.10.045Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
19,99Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.042Fana, Avslutningsstevne kast03.10.17
19,82Kristian Trana, Botne SK045Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
-----80--------------------
19,06Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043Skien, Herkuleslekene03.06.17
18,59Tor Einar Tufta, Strandebarm IL06.02.041Strandebarm, Seriestemne23.08.17
18,59Benjamin Hadlen Amundsen, Fredrikstad IF04.12.042Fredrikstad, Klubbmesterskap18.09.17
18,56Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.042Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
18,21Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Nittedal, Kaststevne05.05.17
17,99Nivethan Rajan, Romerike Friidrett22.07.0411Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
17,57Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.047Bodø, Sparebank1 lekene 201720.08.17
17,56Thomas Preston, Haugesund IL08.10.043Haugesund, Mailekene 201727.05.17
17,55Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
17,53Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.042Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
-----90--------------------
17,46Henrik D Troye, IL Gneist10.07.043Fana, Avslutningsstevne kast03.10.17
17,43Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.042Lillestrøm, Kretsstevne23.08.17
17,35Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.044Fana, Avslutningsstevne kast03.10.17
17,21Oliver Heggen-Hansen, Kristiansand IF Friidrett14.08.042Kristiansand, Lagmesterskap Vest Agder friidrettskrets13.06.17
17,05Oliver Vikhagen Hegstad, Ålesund Friidrettsklubb29.07.042Ålesund, Seriestevne04.09.17
16,09Jonas Olaussen, Halden IL14.02.042Halden, Treningsstevne24.09.17
16,02Matias de Silva Bernstrøm, Nesodden IF23.06.043 (G-13/14)Nesodden, Avslutningsstevne24.09.17
15,96Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.0411Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
15,88Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.046Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
15,64Sander Johan Setvik, SMIL Engavågen12.06.048Bodø, Sparebank1 lekene 201720.08.17
-----100--------------------
15,41Jonas Egelandsdal Berg, Sola FIK27.05.045Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
15,17Kevin Guriby, Nittedal IL01.05.042Nittedal, Kaststevne05.05.17
15,06Olav August Brox, Sandnes IL02.12.046Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
14,90Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.045Fana, Avslutningsstevne kast03.10.17
14,58Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Rekrutteringscup nr 413.06.17
14,55Jonas Johansen Maagaard, Nesodden IF22.06.045 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
14,47Iver Pedersen Krøtø, IK Hind24.07.041Harstad, Seriestevne04.07.17
14,24Eirik Jansen, Sørild FIK20.06.042Grimstad, Klubbmesterskap07.09.17
14,23Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.043Halden, Treningsstevne24.09.17
13,93Markus R. Gregersen, Lyngdal IL22.04.044Mandal, Treningsstevne30.08.17
-----110--------------------
13,81Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.042Strandebarm, Seriestemne23.08.17
13,75Silas Kaae Klaveness, Sandefjord Turn & IF22.10.044Sandefjord, KM Telemark og Vestfold19.08.17
13,75Robin Fogh, Nittedal IL15.05.043Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
13,54Alexander Wollan, Strindheim IL20.09.043Trondheim, Strindheimlekene20.08.17
12,52Martin Eide Lien, IL Molde-Olymp23.06.044Ørsta, Ørstaleikane20.08.17
12,29Eskil Ødegårdstuen, Romerike Friidrett29.12.043Lillestrøm, Kretsstevne23.08.17
11,79Jonathan Jakobsen, Haugesund IL21.01.042Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 103.05.17
11,79Josef Lien, Ringerike Friidrettsklubb045Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
11,24Tormod Masdal, IL Gneist06.07.046Fana, Avslutningsstevne kast03.10.17
11,19Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.045Skien, Herkuleslekene03.06.17
-----120--------------------
11,13Josef Hollund Ådnanes, Bremnes IL30.11.041Bømlo, Seriestemne11.05.17
10,06Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.049Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
9,09Miller Alexander Nesse, Bremnes IL18.04.042Bømlo, Seriestemne11.05.17
8,80Patrick Kaldal, Ogndal IL28.05.041Steinkjer, Ogndal hopp og kast26.07.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,09Kristinn Rafn Bjarnason (ISL), Follafoss IL16.08.0410Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
20,20Osazee Parkson (NGR), Gausdal FIK10.09.041Hamar, Ungdomscupen del 1 - 201714.05.17
20,09Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne11.10.17
19,80Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.0418Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
19,50Gonzalo Cabello (UTL), ISS27.01.042Lye, COOP-Jærcup104.05.17
13,90Santiago Gonzalez-Pajaron (ESP), ISS11.05.043Lye, COOP-Jærcup104.05.17

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,92Even Strand-Hanssen, IL Tyrving26.10.041Nadderud, Tyrvings høstserie - kast19.09.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.041Vik, Kretstevne06.07.17

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
65,45Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041Lye, COOP-Jærcup521.08.17
59,31Aiden Vincent, Romerike Friidrett08.03.041Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
52,90Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Sandefjord, Klubbmesterskap STIF 201706.09.17
51,68Lasse Langvad Sletta, Rjukan Idrettslag28.05.041Rjukan, Treningsstevne14.05.17
49,66Thor Wanyoike Mork Dalen, Rjukan Idrettslag14.02.041Rjukan, Treningsstevne25.05.17
48,88Sander Oppen, IF Sturla17.12.042Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
47,83Anass Safiani, IL i BUL17.11.041Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
45,50Tobias Johannesen, IL i BUL21.03.042Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
45,40Felix Andre Kvarsnes, Lånke IL Friidrett05.10.041Stjørdal, Klubbmesterskap del 3 / Seriestevne24.08.17
44,00Sebastian Heggli, Lånke IL Friidrett28.06.042Stjørdal, Klubbmesterskap del 3 / Seriestevne24.08.17
-----10--------------------
40,83Sondre Bretten-Sandanbråten, Heggedal FIK14.10.043Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
39,96Casper Ystanes Jacobsen, Sandefjord Turn & IF20.11.042Sandefjord, Klubbmesterskap STIF 201706.09.17
39,69Arian Ghasemi Christiansen, Rjukan Idrettslag20.06.042Rjukan, Treningsstevne14.05.17
37,85Mikkel Wahl, Lånke IL Friidrett09.09.042Stjørdal, Karusellstevne08.08.17
37,62Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17
36,14Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.042Lye, COOP-Jærcup521.08.17
35,97Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Mjøsdalen, Seriestevne30.08.17
35,82Edvard Roppen, Dimna IL12.06.042Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17
31,91Elias Mokhlis, IL i BUL29.11.043Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
29,67Olav August Brox, Sandnes IL02.12.043Lye, COOP-Jærcup521.08.17
-----20--------------------
29,56Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
28,65René Kvalsvik, Osterøy IL29.08.041Osterøy, Seriestevne13.09.17
28,47Kasper Aarud, Larvik Turn & IF05.08.041Larvik, Åpent Klubbmesterskap13.09.17
27,07Kim Adrian Sjåstad Larsen, Lånke IL Friidrett26.10.043Stjørdal, Karusellstevne08.08.17
25,53Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.041Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,25Henrik Rian, Nardo IL01.12.041Stjørdal, Karusellstevne08.08.17

Slengball 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,21Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Bergen, Rekrutteringsstevne 219.06.17
23,54Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.042Bergen, Rekrutteringsstevne 219.06.17
23,19Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Notodden, Seriestevne 528.10.17

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87Niklas Liland, Fana IL04.11.041Bergen, Skansemyren kastkarusell 1221.10.17
7,42Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04PLøten, Kast 5-kamp14.10.17
6,27Brage Bell Lysaker, Fana IL13.03.042Bergen, Skansemyren kastkarusell 1221.10.17

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5834Aiden Vincent, Romerike Friidrett
7,88(+0,5)-5,68(+0,0)-10,98-9,58(+0,7)-1,45-1,36,19
08.03.041Bækkelaget, Mangekampstevne KM02.09.17
5702William Kollberg, IF Hellas
8,18(+0,5)-5,60(+0,0)-12,11-9,58(+0,7)-1,62-1,44,74
30.04.042Bækkelaget, Mangekampstevne KM02.09.17

Kast 4 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3440Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb
33,68-11,89-35,45-33,46
07.01.041Asker, Kast-mangekampen 201724.09.17

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1834Niklas Liland, Fana IL
17,83-7,67-20,21-22,89-7,87
04.11.041Bergen, Skansemyren kastkarusell 1221.10.17
1599Brage Bell Lysaker, Fana IL
26,61-5,92-13,19-23,54-6,27
13.03.042Bergen, Skansemyren kastkarusell 1221.10.17

Kast 4 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1468Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
21,04-7,57-24,99-17,02
26.11.042Asker, Kast-mangekampen 201724.09.17

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1361Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
23,86-7,39-23,37-17,98-7,42
26.11.041Løten, Kast 5-kamp14.10.17

Gutter 14

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,94(+1,3)Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.031Leikvang, Hovdingrullett 424.08.17
5,99(+1,6)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031Leikvang, Hovdingruletten 127.04.17
6,74(+0,0)Knut William Hjortland, Laksevåg TIL19.09.033-h6Bergen/La, Seriestevne08.06.17

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,7Bjørn Arvid Fremstad, Flora IL15.06.031Flornes, Friidrettskarusell18.05.17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,34(+2,0)Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
7,52(+0,4)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
7,66(-0,5)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.035-sf8Alicante/ESP, Memorial Natalia Marco16.12.17
7,69(-0,2)Scott Ygård, IF Hellas06.01.031-fi Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
7,75(+0,4)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031-h3Fana, Framolekene 201703.06.17
7,78(+0,7)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.031-fi Asker, Askerlekene 201711.06.17
7,78(+1,2)Marcus Aakerhus Øgstad, Verdal Friidrettsklubb31.01.032-fi-ALillehammer, Veidekkelekene24.06.17
7,79(+1,1)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h3Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
7,82(+0,8)Odin Kjellstadli Ervik, Ålesund Friidrettsklubb06.06.032-fi Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
7,86(+0,7)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
-----10--------------------
7,88(-0,2)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h5Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
7,89(+0,1)Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031Porsgrunn, Nasjonalt Stevne03.05.17
7,89(+1,1)Olav Strand Jakobsen, IL Skjalg04.09.032-h3Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
7,92(-0,8)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.034-fi Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
7,95(+1,1)Fredrik Høyvik, Svint IL11.07.033-h3Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
7,96(+0,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03MBækkelaget, Mangekampstevne KM01.09.17
7,97(-0,2)Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.034-fi Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
7,98(+1,2)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.034-fi-ALillehammer, Veidekkelekene24.06.17
7,98(+1,2)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.035-fi-ALillehammer, Veidekkelekene24.06.17
7,99(+0,0)Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
-----20--------------------
8,04(+2,0)Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.032Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
8,04(+1,6)Robin Haave, Kongsvinger IL Friidrett13.05.032-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,04(+0,1)Lucas Sørum Sim, IL Skjalg07.02.032-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,05(-0,2)Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.036-fi Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
8,07(+1,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031-h2Osterøy, Karusellstevne 324.07.17
8,09(+1,8)Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.032Geithus, Furumolekene 201710.09.17
8,09(-1,7)Joseph Bwae, Mølladammen Skole25.09.031-fi Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,11(+0,7)Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.032-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,11(+1,2)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.037-fi-ALillehammer, Veidekkelekene24.06.17
8,12(-0,2)Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.037-fi Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
-----30--------------------
8,14(+0,0)Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032-h2Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
8,16(+1,2)Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.038-fi-ALillehammer, Veidekkelekene24.06.17
8,17(+0,1)Sander Skarland, Overhalla IL08.04.031Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
8,18(+0,5)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.03MBækkelaget, Mangekampstevne KM01.09.17
8,18(+1,1)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.034-h3Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,21(-1,0)Jack Chen, IF Sturla08.02.034-h2Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
8,22(+0,4)Ole Holmboe, Nittedal IL06.03.032-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
8,22(-0,9)Gaute Øymo Mælen, Strandebarm IL11.11.032-h1Leirvik, Stordleikane 201712.08.17
8,22(+0,4)Jonas Eldegard, Nesodden IF30.04.031 (G-13/14)Nesodden, Avslutningsstevne24.09.17
8,24(-1,5)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031-h2Ørsta, Ørstaleikane19.08.17
-----40--------------------
8,25(-0,2)Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.032Ørsta, SpareBank1-leikane21.05.17
8,25(-1,7)Arsen M Ngøy, Hauger Skole032-fi Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,27(-0,6)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031-h3Arna, Seriestevne16.08.17
8,28(-1,6)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.034-h2Fana, Gneistspelen 201719.08.17
8,28(+0,4)Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.032-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,29(+0,8)Georg Olsen Urdal, BUL-Tromsø Friidrett08.03.035-fi Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,30(+0,0)Håvard Seim Berentsen, Fana IL17.08.031Ulvik, Ulvikaleikane 201725.06.17
8,32(+0,0)Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.031-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
8,32(-1,5)Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.033-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201719.08.17
8,32(-0,9)Simen Tobiassen, Belset Skole15.04.031-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
-----50--------------------
8,34(+0,0)Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032Ulvik, Ulvikaleikane 201725.06.17
8,36(-1,8)Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032-fi Haugesund, Mailekene 201727.05.17
8,36(+0,1)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,37(+1,4)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.031Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
8,38(+0,4)Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.034-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
8,38(-0,9)Navid Zafari, Vøyenenga Skole12.04.032-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,40(-0,8)Stian Kjelstad Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.032Steinkjer, T-A sprinten Fylkesfinale19.08.17
8,40(-0,7)Hakeem Shahin-Whyte, Bjørnegård Skole16.03.032-h4Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,41(+0,6)Anders Vik, FIL Aks-7707.03.031Knarvik, Seriestevne17.08.17
8,42(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Romerike Friidrett21.08.032Lillestrøm, Klubbmesterskap 201723.09.17
-----60--------------------
8,43(+0,1)Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.031Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene20.05.17
8,43(+0,1)Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.033-h2Skien, Herkuleslekene03.06.17
8,43(+0,4)Kim Erik Johansson, Nesodden IF11.03.032 (G-13/14)Nesodden, Avslutningsstevne24.09.17
8,44(+1,4)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.034-h2 (G-13)Osterøy, Karusellstevne 324.07.17
8,45(-1,3)Abdi Esse, Gjettum Skole033-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,46(+0,1)Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
8,47(-1,7)Ole Sivert Røyrhus, Stranda IL11.03.033-h3Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
8,48(+0,4)Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.035-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,49(+0,0)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
8,49(-0,6)Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.032-h3Arna, Seriestevne16.08.17
-----70--------------------
8,50(+0,3)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.031-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
8,51(-2,8)Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.033-h1Fana, Gneistspelen 201719.08.17
8,51(-0,4)Alexander Ventura Lesaca, Hauger Skole24.07.031-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,52(+0,0)Lars Rikol Espelid, Ulvik IL08.02.033Ulvik, Ulvikaleikane 201725.06.17
8,53(+0,3)Magnus Øgård, Fana IL08.07.032-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
8,53(-0,9)Sigurd Berg, Mølladammen Skole18.02.033-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,54(+-0,1)Stian Kjellstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.033-h1Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
8,54(+2,0)Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.034Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
8,54(-1,1)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.036-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
8,56(+0,1)Isak Fjesme Hustad, Kristiansand IF Friidrett29.07.036-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
-----80--------------------
8,56(+0,3)Brage H Nybakk, Sem IF02.04.032Sem, Vestfoldkarusell 419.09.17
8,57(+0,1)Didrik Gartland, Hattfjelldal IL12.02.033-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,58(+0,0)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.034Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
8,58(+2,0)Tobias Johansen, IK Hind22.08.035Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
8,58(-0,4)Emil Tobin, Belset Skole09.01.032-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,59(+0,1)Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.032-h1Leikvang, Hovdingleikane 201722.05.17
8,59(-0,1)Haakon Thorstad, IL Sandvin22.09.032Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
8,59(-1,7)Jacob Barrow, Romerike Friidrett09.05.035-h3Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
8,59(-1,3)Robin Gabrielsson, Vøyenenga Skole034-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,61(-0,8)Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.033Steinkjer, T-A sprinten Fylkesfinale19.08.17
-----90--------------------
8,62(+0,7)Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.034-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,63(+1,6)Erlend Janborg, Nesøya IL17.09.035-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,63(-0,4)Sina Mohamad Borhani, Hauger Skole02.03.033-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,64(-2,0)Håvard Hetle, Breimsbygda IL05.02.036Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
8,64(+0,1)Simen Gimnes, Asker Sk. Friidrett22.08.034-h2Skien, Herkuleslekene03.06.17
8,64(-1,3)William Kildahl, Mølladammen Skole035-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,66(-0,9)Eskil Hylbak Vie, IL Tyrving02.01.034-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,67(+1,6)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
8,68(-1,1)Thomas Kvam, Nesøya IL23.03.035-h2Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
8,69(-0,2)Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.035-h5Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
-----100--------------------
8,69(+0,0)Martin Hauglid, Søgne IL13.06.031Mandal, Treningsstevne30.08.17
8,69(-0,4)Frederick Westvang, Østerås Skole034-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,70(-2,0)Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.031Lye, COOP-Jærcup104.05.17
8,70(+1,7)Imran Khan, Vik IL031-h1Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
8,70(+2,0)Stian Henrik Nilssen, IL Pioner02.01.036Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
8,70(-0,7)Herman Ring-Andersen, Hauger Skole15.01.033-h4Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,71(+1,6)Filip Vaa Kjelsberg, FIK Ren-Eng18.02.036-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,72(-0,6)Cin Sian Lian Hatzaw, Vollan Idrettsklubb28.07.031Børsa, Orkdal Sparebank Lekene 201713.08.17
8,72(+0,4)Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.036-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
8,72(-1,4)Christopher Rosdahl, Mølladammen Skole16.04.031-h5Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
-----110--------------------
8,73(+0,1)Markus Hilland, Turn & IL Hovding16.04.033-h1Leikvang, Hovdingleikane 201722.05.17
8,73(-1,4)Kasper Clowes, Nesøya IL08.10.033-h1Asker, Askerlekene 201711.06.17
8,73(+0,0)Leo Cirotzki, Sogndal IL23.05.035Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
8,74(-1,4)Sayom Bhuiyan, Hundsund Skole032-h5Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,74(+0,0)Martin Biuso, Ringerike Friidrettsklubb18.05.031Hønefoss, Treningstevne20.09.17
8,76(-0,1)Eskil Gauslaa-Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.034Ålesund, Sparebanken Møre Akslaleikane 201727.05.17
8,76(+1,6)Milan Spijker, Halden IL25.05.032Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
8,76(+0,6)Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.032-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
8,77(-1,8)Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.033-fi Haugesund, Mailekene 201727.05.17
8,77(+0,3)Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.032Namdalseid, Eideleikan 201715.08.17
-----120--------------------
8,78(+0,6)Dennis Wasmuth Valberg, Strindheim IL27.07.032Trondheim, AF-Stevnet23.05.17
8,80(+0,0)Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.035Ulvik, Ulvikaleikane 201725.06.17
8,81(+0,3)Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.035-h1Fana, Karabinlekene 201712.05.17
8,81(+0,0)Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.033-h2Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
8,81(+1,3)Ivan Engblom, Overhalla IL06.10.032Overhalla, Seriestevne20.07.17
8,81(-1,4)Thomas Solberg Wiken, Østerås Skole033-h5Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,81(-1,8)Andreas Sørsdal, IL Sandvin02.01.035-h1Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
8,83(-1,3)Martin Olai Haddeland, Kristiansand IF Friidrett23.04.032Kristiansand, KM friidrett 201710.06.17
8,84(+1,4)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.033Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
8,85(-0,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
-----130--------------------
8,85(+1,6)Andreas Kvilesjø, Sarpsborg IL14.05.033Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17
8,85(-0,4)David Berentzen, Rykkinn Skole035-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,87(+0,2)Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.031Hamar, Ungdomscupen del 1 - 201714.05.17
8,88(+0,6)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Kretsstevne01.06.17
8,88(-1,5)Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.032-h2Ørsta, Ørstaleikane19.08.17
8,89(-0,1)Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.033-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
8,89(+1,9)Andreas Kvåle, Voss IL22.03.031Voss, Vossameisterskapen07.06.17
8,90(+0,3)Gaute Aasberg Andreassen, Sem IF08.12.034Sem, Vestfoldkarusell 419.09.17
8,91(+0,3)Isak Skåtøy, Os Turn23.07.033-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
8,93(-0,7)Patrick Maina, Vøyenenga Skole19.02.034-h4Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
-----140--------------------
8,95(+0,0)Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.034-h2Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
8,96(-1,4)Sabawon Essa, Bjørnegård Skole034-h5Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
8,99(+1,9)Olav Skjerve Totland, Voss IL28.07.032Voss, Vossameisterskapen07.06.17
9,00(-2,0)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.037Byrkjelo, Sparebankleikane27.05.17
9,00(+1,0)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.033-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201727.08.17
9,00(-1,4)Abdirahmaaen M Abdiwali, Rykkinn Skole26.07.035-h5Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
9,02(+0,3)Erik Winther-Sørensen, T&IF Viking28.12.034-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
9,02(-1,4)Magnus Keijzer, Østerås Skole036-h5Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
9,03(-0,9)Emil Walker Knudsen, Rykkinn Skole20.11.035-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
9,04(+1,9)Kristoffer Vethe, Voss IL033Voss, Vossameisterskapen07.06.17
-----150--------------------
9,05(-0,9)Joel Fjørtoft, Mølladammen Skole036-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
9,05(-1,0)Jørgen Bertram Dyrdahl, IL Sandvin30.09.037-h2Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
9,06(+1,2)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.032Voss, Treningsstemne30.08.17
9,06(-0,7)Robin Helberg, Vøyenenga Skole035-h4Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
9,06(-1,4)Jonas Spilde Hasaas, Østerås Skole037-h5Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
9,07(-0,9)Angelo San Pedro, Rjukan Idrettslag26.07.033-h1Rjukan, Telemarkskarusellen runde 210.05.17
9,07(+0,0)Oscar Westergren, IK Grane08.02.035-h2Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
9,08(+0,1)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032Arendal, Arendalslekene26.08.17
9,08(-1,4)Abdurahan Y Vatsaev, Rykkinn Skole038-h5Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
9,10(+0,1)Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.033Porsgrunn, Nasjonalt Stevne03.05.17
-----160--------------------
9,11(+0,1)Isak Opdal Svarliaunet, Overhalla IL29.11.032Overhalla, 3-kamp/NA-karusell26.08.17
9,12(+0,6)Theodor Westgård, Bodø Friidrettsklubb01.03.032Bodø, Kretsstevne01.06.17
9,14(-1,8)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.034-fi Haugesund, Mailekene 201727.05.17
9,15(-0,8)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032Leirvik, Seriestemne03.05.17
9,15(-0,7)Eirik Byskov Thorud, Belset Skole036-h4Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
9,17(-2,2)Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201719.08.17
9,21(+2,0)Gudni Leo Peersen Mariusson, Søgne IL19.01.031Søgne, Klubbmesterskap Del 105.09.17
9,23(-1,8)Gustav Olsson, Rjukan Idrettslag20.09.031Rjukan, Treningsstevne29.06.17
9,24(+0,1)Nicolai Tadashi Tovik, IK Hind23.07.036-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
9,25(+0,0)Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.036Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
-----170--------------------
9,25(+0,6)Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.036-h2 (G-11/14)Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
9,26(+0,7)Runar Reidarson, Haugesund IL06.03.037-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
9,29(+0,8)Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.035-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
9,30(-0,4)Oskar Wekre Hjulstad, Ekne IL11.08.031Namsos, Namdalslekene05.08.17
9,30(-0,4)Adrian Barca, Vøyenenga Skole036-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
9,32(-0,7)Anders Byklum-Rotnæss, Hauger Skole037-h4Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
9,34(-0,1)Christian Falch Moltzau, Drøbak/Frogn IL Friidrett01.08.031Drøbak, Drøbakslekene20.05.17
9,34(-1,1)Vebjørn Aasen, Straumsnes IL15.04.037-h2Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
9,38(-1,3)Elias Riibe, Hundsund Skole04.07.036-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
9,42(-1,7)Rickard Selbekk Hansen, Gausdal FIK05.05.036-h3Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
-----180--------------------
9,49(+0,1)Richard Selbekk-Hansen, Gausdal FIK18.03.033Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene20.05.17
9,54(+0,0)Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.035-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
9,56(-1,8)Vegard Wiig Nystad, Haugesund IL12.09.036-fi Haugesund, Mailekene 201727.05.17
9,61(-0,1)Ole Sælid, Ringerike Friidrettsklubb19.02.034Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
9,61(-0,6)Even Skotte Skår, Lillehammer IF20.10.038-h1Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
9,63(+0,8)Helge Wirstad Dynna, Brandbu IF08.12.036-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
9,64(+0,0)Mikkel Madsen, Sandefjord Turn & IF24.07.034-h2Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 110.05.17
9,65(+0,3)Erik Kvamme Solberg, Norna-Salhus IL26.06.036-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
9,70(+0,6)Knut William Hjortland, Laksevåg TIL19.09.034-h7Bergen/La, Seriestevne13.09.17
9,71(-1,3)Fthi Debesay Abraham, Rykkinn Skole037-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
-----190--------------------
9,75(-3,3)Felix S. Underland, Kristiansand IF Friidrett15.06.035-h1Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
9,78(+1,9)Markus Simpson Fleischer, Voss IL03.07.035Voss, Vossameisterskapen07.06.17
9,85(+1,9)Øyvind Bakketun Kyte, Voss IL11.05.036Voss, Vossameisterskapen07.06.17
9,86(-3,3)Martin Korsvik, Kristiansand IF Friidrett14.07.036-h1Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
9,88(-0,1)William Tomasgård, Drøbak/Frogn IL Friidrett30.07.032Drøbak, Drøbakslekene20.05.17
9,89(-0,1)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.035Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
9,91(+0,2)Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.032Hamar, Ungdomscupen del 1 - 201714.05.17
9,91(-0,1)Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.035-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
9,96(+0,1)Daniel Opdal, Beitstad IL20.12.032Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne11.05.17
10,00(-1,1)William Lillefosse, Ørsta IL09.11.032Valderøy, Valderleikane 201703.09.17
-----200--------------------
10,09(-2,0)Petter Østbø Pettersen, Havørn IL03.10.032Lye, COOP-Jærcup104.05.17
10,35(-2,8)Karsten Lukas Jacobsen, Sem IF23.09.033-h1Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 110.05.17
10,44(+0,1)Tobias Bakken Tollefsen, Urædd Friidrett08.10.035Porsgrunn, Nasjonalt Stevne03.05.17
10,46(+0,0)Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.05.036-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
10,85(-2,0)Zohrez Khan, ISS19.12.033Lye, COOP-Jærcup104.05.17
10,90(-0,9)Madjd Nahas, Sømna IL031Vik, Kretstevne06.07.17
14,78(-0,4)Felix Dahlqvist, Hundsund Skole037-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,88(+-0,1)Kacper Marczyk (POL), Steinkjer Friidrettsklubb04.02.031-h1Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
8,49(+0,0)Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.031-h1Trondheim, Trondheimslekene 201703.06.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,3(+0,9)Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031Målselv, Kretscupstevne17.09.17
7,9(+0,2)Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.031Greveskogen, Seriestevne03.09.17
8,0(+0,5)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
8,3(+0,5)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.032Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
8,3(+1,0)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031Sande, Treningsstevne14.06.17
8,3(+0,9)Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.032Målselv, Kretscupstevne17.09.17
8,4(-0,1)Isak Skåtøy, Os Turn23.07.031Os, Seriekarusell 104.05.17
8,4(+1,0)Andreas Sørsdal, IL Sandvin02.01.032Sande, Treningsstevne14.06.17
8,5(+1,0)Jørgen Bertram Dyrdahl, IL Sandvin30.09.033Sande, Treningsstevne14.06.17
8,5(+1,3)Jostein Henri Liland, Sandefjord Turn & IF08.03.031-h1Sandefjord, Klubbmesterskap STIF 201706.09.17
-----10--------------------
9,0(+0,9)Nicolai Tadashi Tovik, IK Hind23.07.033Målselv, Kretscupstevne17.09.17
9,2(+0,6)Sondre Overskeid, Ski IL Friidrett07.06.031Ski, Åpent klubb mønstringsstevne24.05.17
10,1(ok)Karsten Bratterud Iversen, Sigdal FIK031Sigdal, Distriktsstevne08.06.17
10,7(+0,0)Nils Sverre Rennedal, Mjøsdalen IL08.01.031Mjøsdalen, Seriestemne28.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,85(+3,4)Sander Løvf, Fredrikstad IF16.03.031Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
7,88(+4,0)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.031Leikvang, Hovdingrullett 305.07.17
7,91(+2,1)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.032-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,04(+3,8)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Osterøy, Karusellstevne 124.05.17
8,18(+3,8)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032Osterøy, Karusellstevne 124.05.17
8,26(+4,0)Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.032Leikvang, Hovdingrullett 305.07.17
8,34(+3,7)Erlend Kringeland, Stord IL21.04.034-h4Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,35(+3,4)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.032Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
8,38(+2,1)Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.034-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,55(+2,6)Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.031Levanger, Moanstevne06.06.17
8,64(+2,1)Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.035-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,68(+3,4)Milan Spijker, Halden IL25.05.033Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
8,75(+3,5)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
8,83(+2,1)Bastian Berthelsen, IL Tyrving30.01.036-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
8,92(+2,1)Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.037-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
9,09(+2,2)Jamal Tarakhil, Vik IL031-h2Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
9,19(+2,6)Oskar Wekre Hjulstad, Ekne IL11.08.032Levanger, Moanstevne06.06.17
9,23(+2,1)Vegard Wiig Nystad, Haugesund IL12.09.038-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
9,72(+3,7)Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.036-h4Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
9,76(+3,7)Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.037-h4Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031Gloppen, Seriestemne24.05.17
8,37Leo Cirotzki, Sogndal IL23.05.032Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
8,5Anders Febakke, Skarphedin IL01.07.031Bø, Seriestevne02.05.17
8,8Olve Ommedal Teigland, Hyen IL02.06.031Gloppen, Seriestemne13.09.17
9,1Håvard Tonning, Olden IL24.03.031Olden, Lagsmeisterskap11.09.17
9,3Bjørn Arvid Fremstad, Flora IL15.06.031Flornes, Friidrettskarusell18.05.17
10,1Nils Wichmann, Sigdal FIK031Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,72(+2,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
9,88(+0,4)Scott Ygård, IF Hellas06.01.031-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,00(+1,4)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.034-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,07(+0,4)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.032-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,18(+0,4)Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.034-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,37(+2,0)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.034-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,42(+0,0)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h2 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
10,45(+1,0)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.031Ravnanger, Karusellstevne 413.09.17
10,53(+0,2)Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033-h1Fana, Karabinlekene 201714.05.17
10,59(+1,7)Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.035-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
-----10--------------------
10,62(+0,0)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.033-h2Bergen/La, Seriestevne25.09.17
10,67(+1,0)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.032Ravnanger, Karusellstevne 413.09.17
10,76(+0,2)Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.034-h1Fana, Karabinlekene 201714.05.17
10,77(+1,7)Håvard Seim Berentsen, Fana IL17.08.035-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,81(+0,0)Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.032-h2 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
10,83(+0,2)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.035-h1Fana, Karabinlekene 201714.05.17
10,94(+0,0)Jonas Eldegard, Nesodden IF30.04.031 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
10,97(+1,4)Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,97(+0,0)Kim Erik Johansson, Nesodden IF11.03.032 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
11,16(-0,9)Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032Leirvik, Seriestemne12.06.17
-----20--------------------
11,30(+1,7)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.036-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
12,07(-0,4)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Leirvik, Seriestemne11.09.17
12,13(+1,7)Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.038-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
12,36(+0,0)Niklas Hovland, Nesodden IF28.09.034 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
13,31(+0,0)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.034-h2 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,68(+2,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.037-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,36(+2,3)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.031Ravnanger, Karusellstevne 212.06.17
10,85(+2,3)Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.031Leikvang, Hovdingrullett 514.09.17
11,09(+4,0)Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031Bømlo, Seriestemne21.09.17
11,87(+4,0)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032Bømlo, Seriestemne21.09.17
11,99(+2,5)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.031Drammen, Treningsstevne24.05.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,97William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031Leikvang, Hovdingruletten 127.04.17
13,92William Lillefosse, Ørsta IL09.11.031Ørsta, Rekrutteringscup nr 413.06.17
15,38Ola Vassbotn, Ørsta IL10.07.032Ørsta, Rekrutteringscup nr 413.06.17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,06(+1,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
12,09(+0,7)Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031Lenvik, Stavstevne13.07.17
12,12(+0,1)Scott Ygård, IF Hellas06.01.031-h2Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
12,27(+0,9)Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031Porsgrunn, Nasjonalt Stevne30.08.17
12,34(+1,5)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.032-h2Fana, Framolekene 201704.06.17
12,35(-0,3)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.032-h8Bækkelaget, Nordic Capitals School Games 201730.05.17
12,35(+1,5)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.033-h2Fana, Framolekene 201704.06.17
12,47(-0,4)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
12,47(+1,1)Marcus Aakerhus Øgstad, Verdal Friidrettsklubb31.01.031-h2Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,61(+1,1)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.033-h2Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
-----10--------------------
12,61(+1,6)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.031Leikvang, Hovdingrullett 305.07.17
12,68(-1,9)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032Os, Oslekene 201726.08.17
12,68(-0,7)Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.031Greveskogen, Seriestevne28.10.17
12,72(+1,4)Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033-h2Fana, Karabinlekene 201713.05.17
12,72(+1,3)Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031Florø, Fjord 1 ungdomsstevne 201710.06.17
12,74(-0,1)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
12,78(+0,7)Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.031-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
12,78(+0,3)Robin Haave, Kongsvinger IL Friidrett13.05.031Kongsvinger, Seriestevnet 314.06.17
12,79(-0,4)Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.032Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
12,81(-3,2)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.032-h2Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
-----20--------------------
12,82(+1,1)Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.034-h2Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,83(-0,5)Niels Pretorius, IL Tyrving22.04.032-h6Bækkelaget, Nordic Capitals School Games 201730.05.17
12,83(-1,4)Gaute Øymo Mælen, Strandebarm IL11.11.034-h2Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
12,96(-1,4)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.035-h2Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
12,98(+0,2)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033-h4Bækkelaget, Nordic Capitals School Games 201730.05.17
12,98(+0,7)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031-h1Ørsta, Rekrutteringscup nr 605.09.17
13,02(-1,6)Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.031-h1Harstad, Seriestevne04.07.17
13,05(-)Adrian Lars Martin Pollack-Lie, Jøa IL14.03.031Fosnes, NA-karusell Jøa13.05.17
13,08(+0,1)Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033-h2Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
13,08(+1,4)Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.035-h2Fana, Karabinlekene 201713.05.17
-----30--------------------
13,14(-1,9)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
13,17(+0,7)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.033-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
13,18(+0,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 227.09.17
13,23(+0,8)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.031Kristiansand, Lagmesterskap Vest Agder friidrettskrets13.06.17
13,28(-1,8)Sander Løvf, Fredrikstad IF16.03.031Askim, Sparebanklekene 201706.05.17
13,33(-0,3)Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.034-h1Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
13,33(-0,4)Ole Holmboe, Nittedal IL06.03.033Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
13,37(-1,9)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.032-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
13,38(+1,2)Albert Bakke Amundsen, Gjøvik FIK08.03.031 (G-15)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene20.05.17
13,40(+1,4)Erlend Kringeland, Stord IL21.04.037-h2Fana, Karabinlekene 201713.05.17
-----40--------------------
13,42(+1,4)Ole-Pedro Tjelta, Sandnes IL12.08.031Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
13,42(-1,9)Fredrik Rognaldsen, IL Gneist18.02.033-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
13,48(+0,7)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.034-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
13,48(+1,5)Håvard Seim Berentsen, Fana IL17.08.037-h2Fana, Framolekene 201704.06.17
13,50(-1,9)Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.034-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
13,51(+0,4)Allahnoor Kakar, Nittedal IL09.12.031Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
13,53(-1,9)Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
13,58(+0,0)Erlend Janborg, Nesøya IL17.09.031Nesøya, Nesøyalekene 201716.09.17
13,59(+1,6)Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 413.09.17
13,65(+1,5)Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.038-h2Fana, Framolekene 201704.06.17
-----50--------------------
13,65(-1,9)Isak Skåtøy, Os Turn23.07.035Os, Oslekene 201726.08.17
13,68(+0,0)Thomas Kvam, Nesøya IL23.03.032Nesøya, Nesøyalekene 201716.09.17
13,69(-0,9)Jacob Barrow, Romerike Friidrett09.05.034Nittedal, Løpsstevne16.05.17
13,70(+1,0)Andreas Heierstad, Ivrig24.02.033-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
13,70(-0,3)Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033-h2Bækkelaget, Nordic Capitals School Games 201730.05.17
13,71(+0,2)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.035-h3Bækkelaget, Nordic Capitals School Games 201730.05.17
13,72(-)Roar Tranås, Jøa IL10.07.032Fosnes, NA-karusell Jøa13.05.17
13,76(-0,7)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032Greveskogen, Seriestevne28.10.17
13,77(-0,7)Tobias Johansen, IK Hind22.08.032Harstad, Festspill-lekene 201725.06.17
13,81(+0,8)Martin Olai Haddeland, Kristiansand IF Friidrett23.04.032Kristiansand, Lagmesterskap Vest Agder friidrettskrets13.06.17
-----60--------------------
13,82(+0,8)Martin Hauglid, Søgne IL13.06.033Kristiansand, Lagmesterskap Vest Agder friidrettskrets13.06.17
13,88(-0,1)Stian Kjelstad Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.031-h2Stjørdal, Friidrettskarusellstevne31.08.17
13,89(+1,9)Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.031Porsgrunn, Treningsstevne16.08.17
13,94(-0,7)Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.033Harstad, Festspill-lekene 201725.06.17
13,98(+0,0)Brage H Nybakk, Sem IF02.04.031-h2Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
14,00(-0,7)Thile Andreas Erlandsen, IL Tyrving30.06.031Nadderud, Løpsstevne04.05.17
14,04(+0,9)Michal Jachimowicz, Snøgg Friidrett14.12.031-h7Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
14,08(+0,9)Angelo San Pedro, Rjukan Idrettslag26.07.032-h7Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
14,19(+0,1)Abdirahman Mohammed, IF Hellas01.08.034-h2Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
14,19(+0,3)Magnus Øgård, Fana IL08.07.035-h1Fana, Karabinlekene 201713.05.17
-----70--------------------
14,21(-2,6)Magnus Johansen, Byåsen IL18.11.031Vik, Kretstevne27.07.17
14,21(-0,3)Andreas Kvåle, Voss IL22.03.031Voss, Treningsstemne20.09.17
14,22(-3,2)Isak Fjesme Hustad, Kristiansand IF Friidrett29.07.031-h1Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
14,23(+0,7)Markus Hilland, Turn & IL Hovding16.04.038-h1Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
14,23(+0,0)Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.032Trondheim, Ranheimslekene06.09.17
14,26(+0,9)Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.031Hareid, Hadarleikane 201728.05.17
14,27(+0,3)Håvard Tvedt Skeie, Os Turn05.07.037-h1Fana, Karabinlekene 201713.05.17
14,28(-0,1)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.036Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
14,29(+0,7)Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.036-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
14,30(-1,0)Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.031Hamar, KM 11-14 år Hedmark og Oppland20.08.17
-----80--------------------
14,31(+0,1)Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.031Bodø, Kretsstevne11.05.17
14,32(+0,0)Andreas Arendt Furuly, Gjesdal IL25.07.031-h1Ålgård, Åpent Klubbmesterskap 4-kamp21.09.17
14,34(-0,3)Theodor Westgård, Bodø Friidrettsklubb01.03.031Bodø, Kretsstevne23.05.17
14,35(-1,4)Cin Sian Lian Hatzaw, Vollan Idrettsklubb28.07.032Trondheim, Strindheimlekene20.08.17
14,36(+0,9)Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.033Porsgrunn, Nasjonalt Stevne30.08.17
14,37(-0,7)Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.032Nadderud, Løpsstevne04.05.17
14,38(+0,0)Kasper Clowes, Nesøya IL08.10.033Nesøya, Nesøyalekene 201716.09.17
14,40(-1,9)Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
14,41(-0,3)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.032Voss, Treningsstemne20.09.17
14,52(+0,9)Håkon Grimstad Kirkebø, Hareid IL23.08.032Hareid, Hadarleikane 201728.05.17
-----90--------------------
14,52(+0,7)Erik Winther-Sørensen, T&IF Viking28.12.037-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
14,54(-0,1)Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.034-h1Bækkelaget, Nordic Capitals School Games 201730.05.17
14,54(-1,3)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
14,55(+0,9)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.034Porsgrunn, Nasjonalt Stevne30.08.17
14,64(+0,0)Gaute Aasberg Andreassen, Sem IF08.12.033-h2Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
14,91(-0,3)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.033Bodø, Kretsstevne23.05.17
14,91(-0,4)Kasper Kjær Jørgensen, Nesodden IF20.05.034Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
14,99(+0,7)Emil Venge-Kvamme, Bergens Turnforening23.04.038-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
15,07(-1,0)Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.032Hamar, KM 11-14 år Hedmark og Oppland20.08.17
15,12(+0,0)Mikkel Madsen, Sandefjord Turn & IF24.07.034-h2Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
-----100--------------------
15,14(-0,4)Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.035Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
15,17(-0,9)Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031Bømlo, Seriestemne11.05.17
15,20(+0,9)Runar Reidarson, Haugesund IL06.03.032Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 103.05.17
15,26(+1,6)Sebastian Delgado, Sandnes IL22.06.031Sola, COOP JÆRCUP13.06.17
15,27(-3,2)Oscar Westergren, IK Grane08.02.035-h2Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
15,38(+0,0)Oliver Szanto, Gjesdal IL27.06.032-h1Ålgård, Åpent Klubbmesterskap 4-kamp21.09.17
15,40(-0,9)Lars Inge Bergtun, Bremnes IL26.07.032Bømlo, Seriestemne11.05.17
15,53(+0,9)Vegard Wiig Nystad, Haugesund IL12.09.033Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 103.05.17
15,59(+1,4)Petter Østbø Pettersen, Havørn IL03.10.032Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
15,68(-0,6)Helge Wirstad Dynna, Brandbu IF08.12.031Brandbu, Mohagen Bil Cup 406.09.17
-----110--------------------
15,97(-3,2)Felix S. Underland, Kristiansand IF Friidrett15.06.034-h1Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
15,99(-1,8)Edgard Günther, FIL Bamse07.01.032Askim, Sparebanklekene 201706.05.17
16,05(+1,0)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.035-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
16,27(-3,2)Martin Korsvik, Kristiansand IF Friidrett14.07.035-h1Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
16,28(-0,6)Iver Stene, Selbu IL28.12.031Selbu, Neadalskarusellen stevne 328.08.17
16,67(-1,4)Håkon Hassel, Bodø Friidrettsklubb02.02.032Bodø, Kretsstevne13.06.17
16,79(+0,9)William Lillefosse, Ørsta IL09.11.032-h2Ørsta, Rekrutteringscup nr 605.09.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,76(+0,7)Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.035-h1Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,0(+0,0)Jon Erik Heggeriset, FIK Ren-Eng26.05.031Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne06.06.17
13,3(+0,0)Oliver Spæren Henningsen, FIK Ren-Eng14.07.032Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne06.06.17
13,3(+0,0)Øyvind Brohaug, FIK Ren-Eng03.06.033Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne06.06.17
13,6(+0,0)Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.034Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne06.06.17
13,7(+0,0)Filip Vaa Kjelsberg, FIK Ren-Eng18.02.035Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne06.06.17
16,7(ok)Karsten Bratterud Iversen, Sigdal FIK031Sigdal, Distriktsstevne08.06.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,90(+2,4)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
11,94(+2,5)Scott Ygård, IF Hellas06.01.031-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
11,95(+2,5)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.032-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
12,20(+2,5)Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.033-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
12,29(+2,4)Marcus Aakerhus Øgstad, Verdal Friidrettsklubb31.01.032-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,32(+2,4)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.033-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,32(+4,9)Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.031Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
12,41(+2,5)Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.034-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
12,42(+2,4)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,48(+2,5)Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
12,52(+2,4)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.035-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,56(+2,4)Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.036-fi-ALillehammer, Veidekkelekene25.06.17
12,68(+3,0)Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.031-h2Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
12,99(+3,0)Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.032-h2Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
13,12(+3,4)Lemoriyan Matheswaran, Romerike Friidrett21.08.032-h1Lillestrøm, Kretsstevne24.05.17
13,27(+2,2)Ole Holmboe, Nittedal IL06.03.032Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
13,34(+4,9)Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.032Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
13,50(+2,2)Simen Gimnes, Asker Sk. Friidrett22.08.034Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
13,61(+4,9)Theodor Westgård, Bodø Friidrettsklubb01.03.033Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
13,66(+4,9)Didrik Gartland, Hattfjelldal IL12.02.034Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
13,82(+3,4)Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.033-h1Lillestrøm, Kretsstevne24.05.17
13,94(+4,9)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.035Bodø, Sparebank1 lekene 201719.08.17
14,53(+2,2)Sondre Overskeid, Ski IL Friidrett07.06.035Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
14,87(+2,2)Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.036Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
15,04(+2,1)Rickard Selbekk Hansen, Gausdal FIK05.05.031Lillehammer, Veidekkestevnet05.09.17
15,29(+3,0)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.034-h2Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
15,3(+4,1)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Tvedestrand, Tvedestrandslekene02.09.17
15,99(+2,2)Jacob Bolin Lund, Ski IL Friidrett11.05.037Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,0Nils Wichmann, Sigdal FIK031Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,26(-2,1)Jone Osland, Bjerkreim IL13.10.031Egersund, Åpningsstevne11.05.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,44(+2,0)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.031Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
24,50(+0,0)Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.031-h1Asker, Askerlekene 201710.06.17
24,55(+0,5)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h2Fana, Gneistspelen 201720.08.17
24,63(+0,0)Scott Ygård, IF Hellas06.01.031Kil/SWE, Stefan Holm Spelen03.06.17
24,67(+0,4)Olav Strand Jakobsen, IL Skjalg04.09.031-h3Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
24,72(-2,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h2Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
24,79(+0,0)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.033-h1Asker, Askerlekene 201710.06.17
24,90(+0,4)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033-h3Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
25,03(-1,6)Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031-h3Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
25,05(+0,5)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.031-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----10--------------------
25,09(+0,6)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
25,14(+0,0)Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.034-h5Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
25,35(+1,1)Fredrik Høyvik, Svint IL11.07.031-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
25,40(+0,5)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
25,49(+0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.034-h3Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
25,61(+0,4)Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.035-h3Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
25,62(+0,6)Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.033-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
25,70(+1,1)Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.031-h1Greveskogen, Vestfoldkarusellen 330.08.17
25,83(-1,4)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031-h2Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
25,95(+1,9)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.031Leikvang, Hovdingrullett 305.07.17
-----20--------------------
25,97(-0,7)Robin Haave, Kongsvinger IL Friidrett13.05.033-h4Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
26,08(+1,4)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1Fana, Gneistspelen 201720.08.17
26,14(+0,0)Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.036-h1Asker, Askerlekene 201710.06.17
26,26(+0,3)Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.031-h1Harstad, Seriestevne22.08.17
26,29(-2,0)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.033-h2Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
26,36(-1,4)Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
26,41(-0,4)Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.033-h2Skien, Herkuleslekene03.06.17
26,67(+0,5)Gaute Øymo Mælen, Strandebarm IL11.11.035-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
26,72(+1,4)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.032-h1Fana, Gneistspelen 201720.08.17
26,72(-2,0)Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.034-h2Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
-----30--------------------
26,75(-0,5)Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.033-h1Fana, Karabinlekene 201714.05.17
26,75(-2,3)Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.038-h3Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
26,75(-0,3)Fredrik Rognaldsen, IL Gneist18.02.031-h1Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
26,76(+0,3)Albert Bakke Amundsen, Gjøvik FIK08.03.032 (G-15)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene20.05.17
26,87(-0,7)Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.032Sandefjord, Vestfoldkarusellen stevne 214.06.17
26,95(-0,8)Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.031-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
26,97(-0,3)Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.032-h1Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
26,99(+0,6)Jacob Barrow, Romerike Friidrett09.05.035-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
27,08(-1,4)Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.035-h2Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
27,10(-1,6)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.033-h3Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----40--------------------
27,15(+1,0)Georg Olsen Urdal, BUL-Tromsø Friidrett08.03.033Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
27,24(-0,7)Isak Fjesme Hustad, Kristiansand IF Friidrett29.07.037-h4Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
27,25(-2,0)Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.032-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
27,30(-0,6)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.037-h1 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
27,35(-0,8)Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.032-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
27,37(+0,0)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031Greveskogen, Seriestevne28.10.17
27,40(-0,3)Anders Vik, FIL Aks-7707.03.034-h1Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
27,45(+1,1)Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.032-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
27,52(-1,4)Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.032-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
27,52(+1,6)Haakon Thorstad, IL Sandvin22.09.032Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
-----50--------------------
27,55(-0,3)Ole Holmboe, Nittedal IL06.03.032-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
27,57(-0,5)Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031-h2Asker, Askerlekene 201710.06.17
27,61(+1,0)Lemoriyan Matheswaran, Romerike Friidrett21.08.033Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
27,67(-3,5)Andreas Sørsdal, IL Sandvin02.01.031-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
27,69(-3,5)Jack Chen, IF Sturla08.02.032-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
27,72(+0,1)Andreas Heierstad, Ivrig24.02.033-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
27,76(-0,5)Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.034-h1Fana, Karabinlekene 201714.05.17
27,77(+0,3)Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
27,80(-0,8)Lucas Sørum Sim, IL Skjalg07.02.032-h12Stavanger, Jærcup01.06.17
27,84(-0,8)Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.033-h2Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----60--------------------
27,87(-1,0)Tobias Johansen, IK Hind22.08.032Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
27,87(-3,5)Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.033-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
27,96(-1,6)Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.035-h3Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
28,15(+0,5)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.032Kristiansand, KM senior Agder del 3 Kretskarusell 10-14 år24.08.17
28,25(-0,5)Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.033-h2Asker, Askerlekene 201710.06.17
28,30(+0,0)Even Mobrenna, Oppstad IL08.12.033Arvika/SWE, Stjärnspelen 201730.07.17
28,31(+2,0)Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.032Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
28,39(-0,9)Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.032-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
28,44(+0,3)Thile Andreas Erlandsen, IL Tyrving30.06.032-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
28,49(-3,5)Filip Vaa Kjelsberg, FIK Ren-Eng18.02.034-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
-----70--------------------
28,52(-0,5)Eskil Hylbak Vie, IL Tyrving02.01.034-h2Asker, Askerlekene 201710.06.17
28,58(+1,1)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.034-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
28,60(-2,0)Stian Kjelstad Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.033-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
28,62(+0,5)Martin Olai Haddeland, Kristiansand IF Friidrett23.04.033Kristiansand, KM senior Agder del 3 Kretskarusell 10-14 år24.08.17
28,65(-0,7)Gaute Aasberg Andreassen, Sem IF08.12.034Sandefjord, Vestfoldkarusellen stevne 214.06.17
28,65(-0,3)Thomas Kvam, Nesøya IL23.03.034-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
28,66(+0,5)Gudni Leo Peersen Mariusson, Søgne IL19.01.034Kristiansand, KM senior Agder del 3 Kretskarusell 10-14 år24.08.17
28,67(-0,7)Lars Kaland Kovacs, Horten Friidrettsklubb06.07.035Sandefjord, Vestfoldkarusellen stevne 214.06.17
28,70(-2,0)Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.034-h1Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
28,73(+1,1)Dennis Wasmuth Valberg, Strindheim IL27.07.032Trondheim, AF-Stevnet23.05.17
-----80--------------------
28,73(-0,9)Vemund Wangen, Lillehammer IF16.02.032Lillehammer, GD-lekene23.09.17
28,92(-0,4)Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.031Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17
28,93(-1,0)Erik Dommersnes, IL i BUL24.01.032-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
28,96(-0,5)Kasper Clowes, Nesøya IL08.10.035-h2Asker, Askerlekene 201710.06.17
28,99(-1,4)Erik Winther-Sørensen, T&IF Viking28.12.036-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
28,99(-0,3)Jørgen Bertram Dyrdahl, IL Sandvin30.09.035-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
29,12(+2,0)Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.031Brandbu, Mohagen Bil Cup 323.08.17
29,13(-0,6)Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.031-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
29,26(+0,5)Iver Synstnes Hole, Åndalsnes IF06.09.032Måndalen, KM Måndalen17.06.17
29,27(+1,0)Stian Henrik Nilssen, IL Pioner02.01.035Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
-----90--------------------
29,32(-3,5)Brage H Nybakk, Sem IF02.04.032-h1Sandefjord, KM Telemark og Vestfold19.08.17
29,33(-0,2)Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.032-h1Kragerø, Telemarkskarusell 311.06.17
29,42(-0,9)Bastian Berthelsen, IL Tyrving30.01.036-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
29,47(-0,6)Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032-h1Skien, Herkuleslekene03.06.17
29,48(+1,1)Oscar Westergren, IK Grane08.02.035-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
29,52(-1,6)Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031Bømlo, Seriestemne08.06.17
29,58(-0,4)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17
29,66(+0,5)Tore M Engebretsen Tøfte, IL Gry29.07.035Kristiansand, KM senior Agder del 3 Kretskarusell 10-14 år24.08.17
29,76(-0,4)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Kretsstevne14.09.17
29,83(+0,3)Runar Reidarson, Haugesund IL06.03.033-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
-----100--------------------
29,84(-1,4)Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.037-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
29,97(-3,5)Andreas Kvilesjø, Sarpsborg IL14.05.038-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
30,03(-1,0)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Haugesund, Mailekene 201728.05.17
30,15(+1,2)Theodor Westgård, Bodø Friidrettsklubb01.03.033Bodø, Kretsstevne01.06.17
30,26(+0,6)Markus Hilland, Turn & IL Hovding16.04.032-h1Leikvang, Hovdingleikane 201722.05.17
30,36(+0,8)Even Skotte Skår, Lillehammer IF20.10.031Lillehammer, Gausdal Landstevnet15.08.17
30,38(-0,2)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.033-h1Kragerø, Telemarkskarusell 311.06.17
30,40(-2,0)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.034Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17
30,44(-1,0)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
30,45(+0,3)Isak Leknes Frey, IL Tyrving28.08.034-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
-----110--------------------
30,49(+0,3)Vegard Wiig Nystad, Haugesund IL12.09.035-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
30,54(+0,3)Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.032 (G-11/14)Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
30,55(-0,9)Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.033Lillehammer, GD-lekene23.09.17
30,61(+0,5)Angelo San Pedro, Rjukan Idrettslag26.07.031Rjukan, Rjukanmesterskap dag 214.09.17
30,62(+0,8)Andreas Kvåle, Voss IL22.03.031Voss, Vossameisterskapen07.06.17
30,70(+0,6)Vebjørn Aasen, Straumsnes IL15.04.032Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene02.09.17
30,77(+0,3)Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.036-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
30,86(+0,8)Olav Skjerve Totland, Voss IL28.07.032Voss, Vossameisterskapen07.06.17
30,88(-1,0)Nicolai Tadashi Tovik, IK Hind23.07.034Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
30,98(-1,0)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032Haugesund, Mailekene 201728.05.17
-----120--------------------
31,06(-0,2)Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.034-h1Kragerø, Telemarkskarusell 311.06.17
31,27(-0,3)Anders Mørdre Davidsen, IL Tyrving23.09.036-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
31,28(-1,0)Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.034-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
31,75(+0,3)Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.037-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
31,78(+0,7)Helge Wirstad Dynna, Brandbu IF08.12.035-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
31,82(+0,3)Oskar Wekre Hjulstad, Ekne IL11.08.032Steinkjer, Steinkjerlekene10.06.17
32,09(+0,0)Knut William Hjortland, Laksevåg TIL19.09.033-h3Bergen/La, Seriestevne03.05.17
32,16(+0,1)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.036-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
33,05(+0,8)Øyvind Bakketun Kyte, Voss IL11.05.033Voss, Vossameisterskapen07.06.17
33,09(+1,0)Jørgen Johannes Borgerød, IK Hind19.01.036Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
-----130--------------------
33,10(-1,1)Trygve Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett04.09.033Tromsø, Seriestevne 322.05.17
33,21(+0,3)Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.038-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
34,10(-1,1)Håkon Hassel, Bodø Friidrettsklubb02.02.034Bodø, Kretsstevne11.05.17
34,41(+1,0)Håkon Kristian Walle, Lørenskog Friidrettslag06.03.035Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
35,09(+0,3)Daniel Opdal, Beitstad IL20.12.031Steinkjer, Seriestevne21.09.17
37,83(-0,2)Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.05.035-h1Kragerø, Telemarkskarusell 311.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,80(+0,4)Kacper Marczyk (POL), Steinkjer Friidrettsklubb04.02.031Trondheim, Trondheimslekene 201704.06.17
26,87(-0,7)Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.036-h4Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
27,18(-1,4)Daan Thomas Achterberg (NED), Herkules Friidrett13.06.037-h2Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
27,83(+0,6)Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.036-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
34,80(-2,2)Miguel Garcia Ventura (UTL), ISS20.12.034-h1 (G-13/14)Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
39,63(+0,0)Maid Nahhas (SYR), Sømna IL031Vik, Kretstevne15.06.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,5(-0,6)Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031Grimstad, Klubbmesterskap14.09.17
28,0(+0,4)Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031Rendalen, Seriestevne08.08.17
28,1(+0,4)Karenus Aaen, FIK Ren-Eng032Rendalen, Seriestevne08.08.17
28,6(+0,3)Nikhil Siegrist Silfverhielm, Sandane Turn og Idrettslag04.03.031Hornindal, Honndalsleikane 201710.06.17
30,7(-0,6)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032Grimstad, Klubbmesterskap14.09.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,24(+2,5)Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.033-h2Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
28,07(+2,5)Abdirahman Mohammed, IF Hellas01.08.035-h2Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
28,86(+2,5)Varg Glomsrud Pedersen, IF Hellas23.11.036-h2Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,99(+0,6)Tom Einar Storvik, Dahle IL10.04.031Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene02.09.17

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,47Scott Ygård, IF Hellas06.01.034-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
40,15Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.037-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
40,33Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031-h1Arna, Seriestevne18.09.17
40,68Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
40,73Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
41,92Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.039-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
42,14Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.032Asker, Kretsstevne 1 - løp31.05.17
42,15Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.032-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
42,23Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.035-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
42,38Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Osterøy, Karusellstevne 219.06.17
-----10--------------------
42,41Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Ravnanger, Karusellstevne 413.09.17
43,14Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.034 (G-15/19)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell14.09.17
43,35Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031Leirvik, Seriestemne04.09.17
49,20Oskar Wekre Hjulstad, Ekne IL11.08.031Namsos, Namdalslekene05.08.17
50,32Knut William Hjortland, Laksevåg TIL19.09.031-h5Bergen/La, Seriestevne08.06.17
57,93Tobias August Luther, IF Hellas11.08.031Drammen, Treningsstevne24.05.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,82Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.031Greveskogen, Seriestevne07.10.17
55,27Ole Sivert Røyrhus, Stranda IL11.03.031Sykkylven, Panoramaleikane 201726.08.17
55,47Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.032-h2Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
55,81Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
58,52Martin Aske, IL Skjalg12.03.031 (G-15)Stavanger, Skjalgstevne17.08.17
58,76Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031Florø, Kongle Floraleikane Runde III30.08.17
58,85Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.032-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
59,20Abdirahman Mohammed, IF Hellas01.08.033-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
59,76Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031Gloppen, Nasjonalt stemne19.07.17
59,81Mats Vea Karlsen, Tønsberg Friidrettsklubb11.03.031Greveskogen, Seriestevne21.10.17
-----10--------------------
1,00,77Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.034-h2Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
1,00,78Allahnoor Kakar, Nittedal IL09.12.031Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
1,00,97Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.035-h2Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
1,01,15Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Harstad, Seriestevne 6 - Sesongavslutning 201723.09.17
1,05,93Eskil Gauslaa-Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.031Ålesund, Seriestevne04.09.17
1,05,95Håvard Seim Berentsen, Fana IL17.08.031-h1Fana, Gneistspelen 201718.08.17
1,06,02Casper Hevrøy, Austevoll IK Friidrett03.06.031Austevoll, Austevollsmeisterskap05.06.17
1,07,44Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.032-h1Skien, Systemkjøkken Karusell 423.08.17
1,08,12Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.031Bodø, Kretsstevne01.06.17
1,09,01Martin Biuso, Ringerike Friidrettsklubb18.05.031Hønefoss, Treningstevne20.09.17
-----20--------------------
1,09,02Angelo San Pedro, Rjukan Idrettslag26.07.033-h1Skien, Systemkjøkken Karusell 423.08.17
1,12,61Nicolai Tadashi Tovik, IK Hind23.07.032Harstad, Festspill-lekene 201725.06.17
1,16,87Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.034-h1Skien, Systemkjøkken Karusell 423.08.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,83Daan Thomas Achterberg (NED), Herkules Friidrett13.06.031-h1Skien, Systemkjøkken Karusell 423.08.17

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,6Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031Grimstad, Klubbmesterskap07.09.17
1,08,7Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032Grimstad, Klubbmesterskap07.09.17

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,08Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.031Sem, Vestfoldkarusell 419.09.17
1,29,75Ole Sivert Røyrhus, Stranda IL11.03.031Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,31,66Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033-h2Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,31,76Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,33,39Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.031-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
1,33,76Martin Aske, IL Skjalg12.03.031Leirvik, Stordleikane 201711.08.17
1,33,9Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031Sande, Treningsstevne06.09.17
1,33,97Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.031 (G-13/14)Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.17
1,34,10Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.035-h2Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,34,76Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.036-h2Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
-----10--------------------
1,34,87Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,35,3Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.031Ulvik, Ulvikaleikane 201725.06.17
1,35,32August Anton Winsnes, Dimna IL15.08.037-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,35,6Sindre Høisæter Brattlien, Nittedal IL27.10.031-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,35,78Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.033-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
1,35,88Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.038-h3Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,35,99Thomas Sæten, Hyen IL08.05.032Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,36,6Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.032-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,36,87Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.032-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,37,00Erlend Kringeland, Stord IL21.04.033Fana, Karabinlekene 201713.05.17
-----20--------------------
1,37,04Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.033-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,37,35Milan Spijker, Halden IL25.05.031Sarpsborg, KM Østfold10.06.17
1,37,51Tobias Johansen, IK Hind22.08.034Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,37,6Andreas Sørsdal, IL Sandvin02.01.032Sande, Treningsstevne14.06.17
1,37,94Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
1,37,99Roar Tranås, Jøa IL10.07.035Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,38,53Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.032-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,38,6Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032Ulvik, Ulvikaleikane 201725.06.17
1,38,79Andreas Heierstad, Ivrig24.02.033-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,38,85Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.036Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----30--------------------
1,38,88Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.036-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,39,01Håvard Hetle, Breimsbygda IL05.02.033Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,39,02Isak Fjesme Hustad, Kristiansand IF Friidrett29.07.037-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,39,18Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033 (G-13/14)Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.17
1,39,40Jørgen Bertram Dyrdahl, IL Sandvin30.09.034-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,39,76Abdirahman Mohammed, IF Hellas01.08.033-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
1,40,0Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.031Notodden, Seriestevne 122.04.17
1,40,00Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.034-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
1,40,09Kasper Kjær Jørgensen, Nesodden IF20.05.032 (G-13/14)Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
1,40,22Håvar Solbakken Befring, Raufoss Idrettslag Friidrett25.03.031Brandbu, Mohagen Bil Cup 406.09.17
-----40--------------------
1,40,25Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.032-h1Stjørdal, BDO-lekene 201728.05.17
1,40,97Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.032-h1Fana, Gneistspelen 201719.08.17
1,41,04Martin Olai Haddeland, Kristiansand IF Friidrett23.04.038-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,41,2Filip Vaa Kjelsberg, FIK Ren-Eng18.02.035-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,41,26Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.038Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,41,31Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.037-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,41,84Eirik Rønnekleiv, Hyen IL18.01.035Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
1,41,86Iver Synstnes Hole, Åndalsnes IF06.09.031Måndalen, KM Måndalen17.06.17
1,41,89Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.033-h1Stjørdal, BDO-lekene 201728.05.17
1,41,89Andreas Døske, Haugesund IL26.05.0310-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----50--------------------
1,42,13Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.039Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,42,51Gudni Leo Peersen Mariusson, Søgne IL19.01.0311-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,43,13Erik Winther-Sørensen, T&IF Viking28.12.033-h1Fana, Gneistspelen 201719.08.17
1,43,31Jone Osland, Bjerkreim IL13.10.032-h1Sandnes, KM Rogaland09.06.17
1,43,32Brage H Nybakk, Sem IF02.04.032Sem, Vestfoldkarusell 419.09.17
1,43,37Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.034-h1Fana, Gneistspelen 201719.08.17
1,43,39Magnus Storfjord, IK Grane17.04.032Porsgrunn, Kjølneslekene04.06.17
1,43,93Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.035 (G-13/14)Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.17
1,44,07Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.038-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,44,12Scott Ygård, IF Hellas06.01.031Drammen, Treningsstevne26.04.17
-----60--------------------
1,44,37Erlend Gløgård Stensrud, Nittedal IL07.07.033-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,44,47Lemoriyan Matheswaran, Romerike Friidrett21.08.032-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
1,44,52Gaute Aasberg Andreassen, Sem IF08.12.033Sem, Vestfoldkarusell 419.09.17
1,44,6Stian Henrik Nilssen, IL Pioner02.01.032Målselv, Kretscupstevne17.09.17
1,45,15Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.033-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
1,45,36Anders Vik, FIL Aks-7707.03.037-h1Fana, Framolekene 201704.06.17
1,45,43Isak Leknes Frey, IL Tyrving28.08.034-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,45,63Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.035-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,46,15Varg Glomsrud Pedersen, IF Hellas23.11.036-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
1,46,49Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.036Byrkjelo, Sparebankleikane28.05.17
-----70--------------------
1,46,67Mathias Hille Arnesen, Romerike Friidrett13.02.031Lillestrøm, Klubbmesterskap 201723.09.17
1,46,90Oscar Westergren, IK Grane08.02.0313-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
1,46,92Cin Sian Lian Hatzaw, Vollan Idrettsklubb28.07.032Trondheim, Strindheimlekene20.08.17
1,46,99Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.031-h1Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 110.05.17
1,47,07Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.037-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,47,09Erik Olaussen, Nesodden IF03.11.031 (G-13/14)Nesodden, Avslutningsstevne24.09.17
1,47,39Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.033-h1Sandnes, KM Rogaland09.06.17
1,47,58Thile Andreas Erlandsen, IL Tyrving30.06.038-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,47,93Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.037-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
1,48,00Sigur Johan Lillefjell, Ogndal IL28.07.0310Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
-----80--------------------
1,48,23Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.036-h1Fana, Gneistspelen 201719.08.17
1,48,40Halvor Lien Strømme, Bækkelagets SK21.04.032Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
1,48,54Lars Kaland Kovacs, Horten Friidrettsklubb06.07.032-h1Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 110.05.17
1,48,96Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.039-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,49,29Daniel Azagra Næss, Sportsklubben Vidar17.10.0310-h1Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
1,50,28Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032Grimstad, Klubbmesterskap24.08.17
1,51,10Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
1,51,22Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.037 (G-13/14)Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.17
1,51,73Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.032-h1Oslo/Bi, Vårstevne 201731.05.17
1,51,9Jens Myhre Svinsås, Stjørdals-Blink IL24.01.031 (G-13/14)Stjørdal, Nybrottkarusellen 314.06.17
-----90--------------------
1,52,44Peder Nordseth, Gjøvik FIK28.06.033Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene20.05.17
1,53,0Olve Ommedal Teigland, Hyen IL02.06.031Gloppen, Seriestemne13.09.17
1,54,03Ivan Engblom, Overhalla IL06.10.031Overhalla, Seriestevne20.07.17
1,54,11Ole Sælid, Ringerike Friidrettsklubb19.02.033Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
1,54,44Andreas Kvåle, Voss IL22.03.031Voss, Treningsstemne30.08.17
1,54,56Brage Strugstad Qviller, FIK Orion10.07.038 (G-13/14)Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.17
1,55,59Vebjørn Aasen, Straumsnes IL15.04.031Aure, Friidrettsstevne13.06.17
1,55,65Johannes Føll, Stadsbygd IL30.07.033Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne11.05.17
1,56,43Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.032Måndalen, KM Måndalen17.06.17
1,57,64Trygve Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett04.09.032Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201711.06.17
-----100--------------------
1,57,88Nicolai Tadashi Tovik, IK Hind23.07.032Sortland, Sortlandsmesterskapet 201718.06.17
1,58,99Jacob Bolin Lund, Ski IL Friidrett11.05.036-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
1,59,1Gustav Olsson, Rjukan Idrettslag20.09.031Rjukan, Rjukanmesterskap dag 321.09.17
1,59,6Angelo San Pedro, Rjukan Idrettslag26.07.032Rjukan, Rjukanmesterskap dag 321.09.17
2,00,47Didrik Gartland, Hattfjelldal IL12.02.031Vik, Kretstevne24.08.17
2,00,86Oskar Wekre Hjulstad, Ekne IL11.08.032Levanger, Moanstevne06.06.17
2,01,11Helge Ilseng, Bøler IF25.09.037-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
2,01,27Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.033Byrkjelo, KM/krinsleikar 201720.08.17
2,01,43Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.034Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
2,04,05Oliver Kjeldstad Lie, Steinkjer Friidrettsklubb31.07.034Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne11.05.17
-----110--------------------
2,04,7Bjørn Arvid Fremstad, Flora IL15.06.031Flornes, Friidrettskarusell18.05.17
2,08,86Sander Skarland, Overhalla IL08.04.032Snåsa, TA-sprint sonestevne29.05.17
2,10,65Isak Opdal Svarliaunet, Overhalla IL29.11.033Snåsa, TA-sprint sonestevne29.05.17
2,19,5Erik Kvamme Solberg, Norna-Salhus IL26.06.035-h3Bergen, Rekrutteringsstevne 108.05.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,34Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032-h2Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,31,43Kacper Marczyk (POL), Steinkjer Friidrettsklubb04.02.031-h1Stjørdal, BDO-lekene 201728.05.17
1,39,1Daan Thomas Achterberg (NED), Herkules Friidrett13.06.033-h1Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
1,39,54Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.037Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,34Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.034 (G-15+)Nesodden, Avslutningsstevne24.09.17
2,06,56Ole Sivert Røyrhus, Stranda IL11.03.031-h1Ørsta, Ørstaleikane19.08.17
2,10,28Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.033 (G-16)Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
2,11,15Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
2,11,72Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.034Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
2,11,83August Lunde, Byåsen IL04.09.032Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
2,12,08Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.035-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
2,13,06Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.034Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
2,13,45Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.032Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
2,14,44Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.031Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
-----10--------------------
2,14,53Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.032Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
2,14,66Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.035Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
2,14,71Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.031Hamar, KM 11-14 år Hedmark og Oppland20.08.17
2,15,94Iver Synstnes Hole, Åndalsnes IF06.09.031Måndalen, Banestevne13.08.17
2,15,98Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.031-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
2,16,68Sindre Høisæter Brattlien, Nittedal IL27.10.031Nittedal, Seriedugnad24.09.17
2,16,90Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
2,17,16Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-h4Bækkelaget, Nordic Capitals School Games 201730.05.17
2,18,6Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne06.06.17
2,18,65Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.035Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
-----20--------------------
2,19,21Andreas Heierstad, Ivrig24.02.036Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
2,19,77August Anton Winsnes, Dimna IL15.08.033-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
2,20,14Martin Aske, IL Skjalg12.03.031-h1Leirvik, Stordleikane 201712.08.17
2,20,42Thomas Sæten, Hyen IL08.05.038Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
2,20,47Kasper Kjær Jørgensen, Nesodden IF20.05.033Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
2,22,65Erik Winther-Sørensen, T&IF Viking28.12.032-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
2,22,94Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.033-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
2,24,13Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031-h2Bækkelaget, Nordic Capitals School Games 201730.05.17
2,24,41Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.0310-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
2,24,45Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.033Trondheim, Trondheimslekene 201704.06.17
-----30--------------------
2,25,05Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031Haugesund, Mailekene 201727.05.17
2,25,09Sindre Milvang, Belset Skole15.05.031-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,25,11Jørund Engeseth, Bjørnegård Skole18.07.032-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,25,53Ivan Engblom, Overhalla IL06.10.031Namdalseid, Eideleikan 201715.08.17
2,25,60Erlend Gløgård Stensrud, Nittedal IL07.07.035Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
2,25,70Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.17
2,26,10Isak Fjesme Hustad, Kristiansand IF Friidrett29.07.032Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
2,26,82Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.035-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
2,27,12Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.036Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
2,27,35Andreas Kvåle, Voss IL22.03.031Voss, Vossameisterskapen07.06.17
-----40--------------------
2,27,99Martin Olai Haddeland, Kristiansand IF Friidrett23.04.031Kristiansand, KM friidrett 201710.06.17
2,28,39Sverre Stiansen, Lillehammer IF07.10.031Lillehammer, GD-lekene23.09.17
2,28,48Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 413.09.17
2,28,74Wilmer Finanger, Hundsund Skole20.10.033-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,28,79Erik Olaussen, Nesodden IF03.11.037Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
2,29,40Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.031Brandbu, Mohagen Bil Cup 323.08.17
2,29,43Ola Løvlien, Lillehammer IF27.02.032Lillehammer, GD-lekene23.09.17
2,29,52Even Mobrenna, Oppstad IL08.12.031Arvika/SWE, Stjärnspelen 201730.07.17
2,30,02Magnus Øgård, Fana IL08.07.036-h1Fana, Framolekene 201702.06.17
2,30,21Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.031-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
-----50--------------------
2,30,26Casper Stenstadvold, Østerås Skole26.03.032-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,30,7Jon Erik Heggeriset, FIK Ren-Eng26.05.032Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne06.06.17
2,30,73Herman Ring-Andersen, Hauger Skole15.01.034-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,30,8Oliver Spæren Henningsen, FIK Ren-Eng14.07.033Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne06.06.17
2,30,88Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.033Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
2,31,91Håvard Græsli, Leinstrand04.02.034Trondheim, Trondheimslekene 201704.06.17
2,32,39Anders Mørdre Davidsen, IL Tyrving23.09.035-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,32,45Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031Osterøy, Karusellstevne 421.08.17
2,32,68Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.0310Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
2,33,31Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Leirvik, Seriestemne11.09.17
-----60--------------------
2,33,39Magnus Rødseth, Mølladammen Skole033-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,33,5Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.032 (G-14/15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 125.09.17
2,34,37Niels Pretorius, IL Tyrving22.04.034-h2Bækkelaget, Nordic Capitals School Games 201730.05.17
2,34,59Andreas Arendt Furuly, Gjesdal IL25.07.031Ålgård, Åpent Klubbmesterskap 4-kamp21.09.17
2,34,89Michael Tomrat, Vøyenenga Skole036-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,35,3Nils Wichmann, Sigdal FIK031Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17
2,36,09Robin Gabrielsson, Vøyenenga Skole034-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,36,17Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
2,36,2Øyvind Brohaug, FIK Ren-Eng03.06.034Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne06.06.17
2,36,23Gudni Leo Peersen Mariusson, Søgne IL19.01.032Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
-----70--------------------
2,36,38Peder Haugland, Bjørnegård Skole037-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,36,62Mathias Holbæk, Kristiansand IF Friidrett28.03.034Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
2,36,86Henrik Magnus Wassiluk, Bækkelagets SK19.12.033 (G-11/14)Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
2,37,10Magnus Sønsterud, Hundsund Skole12.02.038-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,37,28Oliver Szanto, Gjesdal IL27.06.032Ålgård, Åpent Klubbmesterskap 4-kamp21.09.17
2,37,30Christopher Rosdahl, Mølladammen Skole16.04.039-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,37,47Linus Gerken, Hundsund Skole035-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,38,04Sondre Østervold, Søgne IL28.05.033Søgne, Kretskarusell og KM sen 201720.06.17
2,38,08Christoffer Fosmo Nyberg, Rykkinn Skole21.03.036-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,38,59Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Harstad, Festspill-lekene 201724.06.17
-----80--------------------
2,38,80Andreas Rivenes, Tønsberg Friidrettsklubb11.08.039Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
2,39,77Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.034Hamar, KM 11-14 år Hedmark og Oppland20.08.17
2,41,98Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.034Hamar, Ungdomscupen del 1 - 201714.05.17
2,42,6Filip Vaa Kjelsberg, FIK Ren-Eng18.02.035Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne06.06.17
2,42,61Vebjørn Aasen, Straumsnes IL15.04.0312Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
2,42,65Joel Fjørtoft, Mølladammen Skole0310-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,42,68Vemund Wangen, Lillehammer IF16.02.033Lillehammer, GD-lekene23.09.17
2,43,07Odin Elias Brøndbo-Tronstad, Snåsa IL18.08.031Snåsa, Snåsaleikan11.06.17
2,43,84Bjørn Nøding Ekornrød, Holum IL19.02.033 (G-13)Kristiansand, Lagmesterskap Vest Agder friidrettskrets13.06.17
2,43,90Mats Ludahl Sørensen, Tønsberg Friidrettsklubb11.12.0310Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
-----90--------------------
2,44,34Olav Skjerve Totland, Voss IL28.07.032Voss, Vossameisterskapen07.06.17
2,44,54Brage H Nybakk, Sem IF02.04.031-h1Sandefjord, KM Telemark og Vestfold20.08.17
2,44,8Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.031Grimstad, Klubbmesterskap14.09.17
2,46,21Øyvind Bakketun Kyte, Voss IL11.05.033Voss, Vossameisterskapen07.06.17
2,46,42William Randmæl Jones, IL Tyrving21.05.037-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,49,6Karsten Bratterud Iversen, Sigdal FIK031Sigdal, Distriktsstevne08.06.17
2,49,80Angelo San Pedro, Rjukan Idrettslag26.07.032Kragerø, Telemarkskarusell 311.06.17
2,52,23Adrian Luthman, Vøyenenga Skole038-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,52,75Trond Mikal Lohne, Søgne IL15.11.032Kristiansand, Lagmesterskap Vest Agder friidrettskrets13.06.17
2,53,30Alfred Røst Aarø, IL Tyrving02.09.039-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
-----100--------------------
2,53,63Sem Aman, Gjettum Skole09.04.0310-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,53,87Tobias Tveter, Rykkinn Skole0311-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
2,56,77Oscar Westergren, IK Grane08.02.036Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
2,59,02Christian Falch Moltzau, Drøbak/Frogn IL Friidrett01.08.032Drøbak, Drøbakslekene20.05.17
2,59,32Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.033Kragerø, Telemarkskarusell 311.06.17
2,59,5Scrasak Songwongyat, Gystadmarka skole031Jessheim, UKI-karusellens 6. løp30.09.17
3,02,71William Tomasgård, Drøbak/Frogn IL Friidrett30.07.033Drøbak, Drøbakslekene20.05.17
3,08,34Marius Tokerød, Vøyenenga Skole27.09.0311-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,60Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
2,15,3Kacper Marczyk (POL), Steinkjer Friidrettsklubb04.02.031Steinkjer, Seriestevne13.07.17
2,17,52Daan Thomas Achterberg (NED), Herkules Friidrett13.06.034Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
2,23,08Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.039Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,22Sivert Nordeng, Alsvåg IL20.11.031 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201718.06.17
2,28,86Johan Nordeng, Alsvåg IL02.09.032 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201718.06.17
2,32,22Tom Einar Storvik, Dahle IL10.04.031Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene02.09.17

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,54,80Milan Spijker, Halden IL25.05.035-fi-B (MJ)Hengelo/NED, Banestevne22.06.17
3,00,2Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.032 (MS)Bø, Seriestevne02.05.17
3,17,68Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.03P (G-15)Sipoo/FIN, Östra Kretsens Mångkamper21.06.17
3,18,59Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 322.08.17
3,23,0Anders Febakke, Skarphedin IL01.07.038 (MS)Bø, Seriestevne02.05.17
3,27,3Vegard Horgen, Skarphedin IL09.01.039 (MS)Bø, Seriestevne02.05.17
4,04,95Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.03P (G-15)Sipoo/FIN, Östra Kretsens Mångkamper21.06.17
4,08,8Sander Haugerud, Skarphedin IL05.11.0316 (MS)Bø, Seriestevne02.05.17

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20,4Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.031 (G-15)Notodden, Seriestevne 414.10.17
4,21,89Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
4,24,96Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
4,25,21August Lunde, Byåsen IL04.09.032Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
4,26,66Martin Aske, IL Skjalg12.03.031-h1Leirvik, Stordleikane 201713.08.17
4,26,72Ole Sivert Røyrhus, Stranda IL11.03.031Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,32,46Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.034Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
4,35,31Milan Spijker, Halden IL25.05.0316-fi-B (MJ)Wageningen/NED, Wageningen Track Meeting - 207.07.17
4,37,38Sindre Høisæter Brattlien, Nittedal IL27.10.036Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
4,37,54Jørgen Bertram Dyrdahl, IL Sandvin30.09.037Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
-----10--------------------
4,38,29Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.038Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
4,42,44Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.034Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17
4,42,75Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.031Halden, Treningsstevne12.09.17
4,43,60Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.033Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,43,81Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.035Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
4,44,42Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.037Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
4,44,81Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.034Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,45,22Sigur Johan Lillefjell, Ogndal IL28.07.035Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,45,58Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,45,63Magnus Skeide Bakke, Eid IL16.03.032-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
-----20--------------------
4,46,29Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.039Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
4,47,40Isak Leknes Frey, IL Tyrving28.08.0311Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
4,48,49Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
4,48,73Andreas Sørsdal, IL Sandvin02.01.0311Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
4,49,24Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.033-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,49,44Andreas Heierstad, Ivrig24.02.0313Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
4,50,05August Anton Winsnes, Dimna IL15.08.0314Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
4,50,69Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.034-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,51,27Erlend Gløgård Stensrud, Nittedal IL07.07.0315Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
4,53,28Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.0313Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
-----30--------------------
4,53,82Eivind Tobiassen, IK Grane03.11.035-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,53,89Roar Tranås, Jøa IL10.07.036Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,54,36Erlend Kringeland, Stord IL21.04.0316Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
4,55,16Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.037Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
4,55,27Gard Laeskogen, Ringerike Friidrettsklubb28.01.032Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
4,55,46Erik Winther-Sørensen, T&IF Viking28.12.031-h1Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
4,55,60Isak Fjesme Hustad, Kristiansand IF Friidrett29.07.0317Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
4,55,77Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.032-h1Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
4,56,00Kasper Kjær Jørgensen, Nesodden IF20.05.032-h1 (G-15)Sandefjord, KM Telemark og Vestfold19.08.17
4,56,97Erik Olaussen, Nesodden IF03.11.036-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
-----40--------------------
4,57,59Jone Osland, Bjerkreim IL13.10.032-h1Sandnes, KM Rogaland10.06.17
4,58,04Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.032-h1Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
4,58,50Samuel Kleppa, Gjesdal IL19.03.032-h1Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
4,58,66Daniel Azagra Næss, Sportsklubben Vidar17.10.0318Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
4,58,77Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Byrkjelo, Seriestemne19.09.17
5,00,03Nikolai Gylthe Berget, Hamar IL27.05.031Lillehammer, GD-lekene24.09.17
5,00,20Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.0319Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
5,00,55Andreas Døske, Haugesund IL26.05.036-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
5,01,22Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0320Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
5,01,87Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.032Fana, Gneistspelen 201718.08.17
-----50--------------------
5,01,97Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.032Lillehammer, GD-lekene24.09.17
5,04,73Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.035-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
5,05,74Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.037-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
5,08,73Tobias Johansen, IK Hind22.08.038Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
5,11,46Anders Mørdre Davidsen, IL Tyrving23.09.0322Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
5,12,49Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.037-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
5,16,36Andreas Arendt Furuly, Gjesdal IL25.07.036-h1Ålgård, COOP Jærcup 825.09.17
5,20,14Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.0323Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
5,25,53Kristoffer Haugland, FIL Aks-7704.04.031Knarvik, Seriestevne21.09.17
5,25,64Oscar Westergren, IK Grane08.02.038-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
-----60--------------------
5,26,00Vegard Wiig Fjeld, Søgne IL03.12.031Søgne, Søgnelekene 201720.08.17
5,26,72Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.031Harstad, Festspill-lekene 201725.06.17
5,28,26Eirik Rodal, Ski IL Friidrett15.10.031Ski, Kretsstevne16.08.17
5,28,81Jens Myhre Svinsås, Stjørdals-Blink IL24.01.035-h1Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
5,30,47Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031-h2Rjukan, Telemarkskarusellen runde 210.05.17
5,45,28Gustav Olsson, Rjukan Idrettslag20.09.031Rjukan, Treningsstevne29.06.17
5,54,1Knut William Hjortland, Laksevåg TIL19.09.031Bergen/La, Laksevåg-Lekene07.05.17
6,12,26Nicolai Solheim Gjetanger, Ringerike Friidrettsklubb14.12.031Hønefoss, Treningstevne20.09.17
6,16,80Angelo San Pedro, Rjukan Idrettslag26.07.033-h2Rjukan, Telemarkskarusellen runde 210.05.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,15Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
4,48,54Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.035Lillehammer, Veidekkelekene22.06.17

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,50,6Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031Stavanger, 1 engelsk mil11.09.17
7,52,4Anders Skretting, Hinna IL05.10.032Stavanger, 1 engelsk mil11.09.17

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,04,77Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.031-h1Notodden, Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 623.09.17
6,16,2Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031 (G-14/15)Rendalen, Seriestevne08.08.17
6,22,19Milan Spijker, Halden IL25.05.0313 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
6,23,13Jørgen Bertram Dyrdahl, IL Sandvin30.09.034 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
6,23,23Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.0313-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
6,25,20Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.035-h1 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
6,42,98Vemund Wangen, Lillehammer IF16.02.031Lillehammer, GD-lekene23.09.17
6,44,21Nikolai Gylthe Berget, Hamar IL27.05.032Lillehammer, GD-lekene23.09.17
6,47,63Sverre Stiansen, Lillehammer IF07.10.033Lillehammer, GD-lekene23.09.17
6,48,46Ola Løvlien, Lillehammer IF27.02.034Lillehammer, GD-lekene23.09.17
-----10--------------------
6,49,79Erlend Gløgård Stensrud, Nittedal IL07.07.031 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
7,11,46Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031Byrkjelo, Seriestemne27.06.17
7,13,22Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.035Lillehammer, GD-lekene23.09.17
7,20,5Karenus Aaen, FIK Ren-Eng033 (G-14/15)Rendalen, Seriestevne08.08.17
7,52,52Knut William Hjortland, Laksevåg TIL19.09.031-h1Fana, Karabinlekene 201712.05.17

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31,0August Lunde, Byåsen IL04.09.031 (G-15/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen 314.06.17
9,48,5Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.031 (G-12/14)Bø, Seriestevne22.06.17
9,59,09Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031Lillehammer, Veidekkestevnet05.09.17
10,16,52Jørgen Sørgård, Ringerike Friidrettsklubb02.11.031Hønefoss, Treningstevne20.09.17
10,17,19Marius Haugen Strandhaug, Lillehammer IF04.09.032Lillehammer, Veidekkestevnet05.09.17
10,19,69Per Ingvar Tollehaug, IF Eiker-Kvikk08.04.032Hønefoss, Treningstevne20.09.17
10,32,8Simen Kulland Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF06.08.031Tvedestrand, Tvedestrandslekene02.09.17
10,41,3Halvor Utistog Kleiv, Vinje IL29.10.032 (G-12/14)Bø, Seriestevne22.06.17
11,27,0Kristoffer Nilsen-Apelthun, FIL Aks-7717.12.031Ostereidet, Seriestemne20.06.17
11,30,34Kristoffer Haugland, FIL Aks-7704.04.031Knarvik, Seriestevne17.08.17
-----10--------------------
13,14,77Gustav Olsson, Rjukan Idrettslag20.09.031Rjukan, Treningsstevne 104.05.17
13,26,87Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.031Kristiansand, Lagmesterskap Vest Agder friidrettskrets13.06.17

Ikke godkjente resultater
Ikke approbert øvelse
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12,72Jon Arne Herskedal, Eide IL01.12.034 (G-13)Molde, Treningsstevne07.09.17

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39,93Johan Nordeng, Alsvåg IL02.09.031-h1 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
10,22,83Sivert Nordeng, Alsvåg IL20.11.032-h1 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,39,14Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.031Bodø, Kretsstevne13.06.17
19:50,11Mats Ludahl Sørensen, Tønsberg Friidrettsklubb11.12.031Greveskogen, Seriestevne28.10.17
20,03,3Kristoffer Nilsen-Apelthun, FIL Aks-7717.12.039 (MS)Ostereidet, Eikangerløpet 201701.10.17

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,33,5Yasin Tobi, ukjent24.04.035 (MS)Fevik, Løbestævne13.08.17

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,91(+0,0)Madjd Nahas, Sømna IL031Vik, Kretstevne06.07.17

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,47(-1,0)Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.031Hamar, KM 11-14 år Hedmark og Oppland20.08.17
14,04(-1,0)Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.032Hamar, KM 11-14 år Hedmark og Oppland20.08.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,43(+3,5)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Bømlo, Seriestemne21.09.17

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,63(+0,8)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.033-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
11,88(+0,8)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.034-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
11,90(+0,2)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
11,98(+0,0)Scott Ygård, IF Hellas06.01.031-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
12,58(+0,1)Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.031-h1Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
12,86(+0,1)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.032-h1Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
12,94(+0,0)Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.031-fi Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
13,30(+2,0)Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.031-h1Sandnes, Høstlekene19.08.17
13,56(-1,5)Jacob Barrow, Romerike Friidrett09.05.031Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
13,64(+0,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03MBækkelaget, Mangekampstevne KM02.09.17
-----10--------------------
13,66(+0,2)Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.03MBækkelaget, Mangekampstevne KM02.09.17
13,82(+0,0)Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.032-fi Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
13,95(-1,5)Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.032Lillehammer, Veidekkelekene23.06.17
13,99(-3,3)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.032Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
14,03(-1,9)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.033Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
14,05(-1,5)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1Fana, Framolekene 201703.06.17
14,06(+0,2)Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.03MBækkelaget, Mangekampstevne KM02.09.17
14,10(-3,3)Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
14,17(+1,3)Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.032Sortland, Sortlandsmesterskapet 201717.06.17
14,20(+0,4)Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031Knarvik, Seriestevne21.09.17
-----20--------------------
14,20(+0,4)Anders Vik, FIL Aks-7707.03.031Knarvik, Seriestevne21.09.17
14,27(+0,5)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.035-fi Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
14,28(+1,3)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.032-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
14,30(+0,5)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Osterøy, Karusellstevne 421.08.17
14,35(-1,2)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031-h1Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.17
14,40(-3,3)Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.031Sandefjord, Vestfoldkarusellen stevne 214.06.17
14,61(+0,0)Stian Kjelstad Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.034-fi Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
14,61(+0,4)Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 413.09.17
14,65(-3,3)Brage H Nybakk, Sem IF02.04.034Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
15,30(+0,3)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.031Kristiansand, KM senior Agder del 3 Kretskarusell 10-14 år24.08.17
-----30--------------------
15,45(+0,6)Martin Olai Haddeland, Kristiansand IF Friidrett23.04.034-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201709.09.17
15,68(+0,0)Odin Kjellstadli Ervik, Ålesund Friidrettsklubb06.06.035-fi Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
15,87(-3,3)Daniel Oppen, IF Sturla26.02.036Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
15,96(-0,3)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.032Bodø, Sparebank1 lekene 201720.08.17
16,11(+1,7)Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.032Porsgrunn, Nasjonalt Stevne30.08.17
16,60(+0,0)Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.036-fi Stjørdal, Lerøy-lekene 201709.09.17
17,32(-3,3)Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.037Jessheim, Lerøy-lekene16.09.17
17,41(-2,2)Martin Korsvik, Kristiansand IF Friidrett14.07.033Kristiansand, Quartleker 201727.05.17
19,02(+0,4)Håkon Kristian Walle, Lørenskog Friidrettslag06.03.032Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
20,26(+1,3)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.033-h1Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
-----40--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,78(-1,3)Daan Thomas Achterberg (NED), Herkules Friidrett13.06.032Porsgrunn, Friidrettskarusell 506.09.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,00(+2,3)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031Sarpsborg, Olavslekene 201719.08.17

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,31(-0,7)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h1 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
16,08(+1,5)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.03P (G-15)Sipoo/FIN, Östra Kretsens Mångkamper21.06.17
16,69(+1,5)Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.03P (G-15)Sipoo/FIN, Östra Kretsens Mångkamper21.06.17

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,06(-1,4)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
29,14(+0,9)Scott Ygård, IF Hellas06.01.031Geithus, Furumolekene 201710.09.17
29,17(+1,6)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
29,56(+1,0)Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.031Ravnanger, Karusellstevne 413.09.17
30,17(+0,0)Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
30,46(-1,8)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h1Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
30,87(+0,0)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032-h1Arna, Seriestevne18.09.17
31,04(-0,6)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032Osterøy, Karusellstevne 523.09.17
31,32(+0,0)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.033-h2Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
31,42(-0,4)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.032-h2Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
-----10--------------------
31,81(-0,1)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.032-h1Osterøy, Lerøy-lekene 201710.09.17
32,55(-1,4)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.034-h1Leikvang, Bergenslekene 201730.09.17
32,67(-0,1)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
32,84(-1,8)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032-h1Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
32,88(-0,4)Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.033-h2Jessheim, Lerøy-lekene17.09.17
32,93(-0,8)Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.031Lillestrøm, Klubbmesterskap 201723.09.17
32,95(-0,1)August Anton Winsnes, Dimna IL15.08.032Stjørdal, Lerøy-lekene 201710.09.17
32,96(-0,1)Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidret