Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76(+1,7)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,77(+1,7)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,85(+1,7)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
7,91(+1,7)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.053-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,93(-0,8)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
7,95(+1,7)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.054-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
8,00(-0,6)Espen Skålheim, IL Sand31.01.052-fi Osterøy, Lerøylekene09.09.18
8,05(+1,7)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.054-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
8,10(+0,8)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051-h2Fana, Karabinlekene 201811.05.18
8,12(+0,3)Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.052-h2Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
-----10--------------------
8,12(+1,2)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Trondheim, Trondheimslekene 201826.05.18
8,12(-0,2)Odin Elias Sørensen, Lyngen/Karnes IL05.02.051-h3Måndalen, Lerøylekene09.09.18
8,16(+0,8)Oliver Charles Walvåg, Strindheim IL20.02.052-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
8,16(+0,8)Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
8,17(+1,7)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.057-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
8,27(+1,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.053Trondheim, Trondheimslekene 201826.05.18
8,27(+1,1)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051Grimstad, KM 10-1423.08.18
8,28(+1,7)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
8,30(+0,9)Axel Frei, IL Norodd29.08.051-h4Måndalen, Lerøylekene09.09.18
8,31(+1,1)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052Grimstad, KM 10-1423.08.18
-----20--------------------
8,33(+0,8)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.053-h2Fana, Karabinlekene 201811.05.18
8,35(+0,3)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.052-fi Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
8,39(+1,5)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052-h2Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,41(+0,7)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051Leikvang, Hovdingrulett 420.08.18
8,43(+1,0)Sondre Eckhoff, Nittedal IL05.07.052-fi Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
8,45(+0,3)Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.053-fi Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
8,45(-2,5)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.052Fana, Stor-KM22.09.18
8,50(+1,5)Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.053-h2Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,50(+0,8)Kalmar Ven Hansen, Børsa IL17.01.054-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
8,50(+0,3)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.052-h1Leirvik, Stordleikane 201811.08.18
-----30--------------------
8,54(+0,6)Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.053-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
8,57(-0,2)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.053-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 201815.09.18
8,58(-0,1)Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene26.05.18
8,59(+0,0)Haavard Nordahl Dommersnes, Sandnes IL15.04.052Lye, COOP-Jærcup523.08.18
8,60(+0,2)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.051-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
8,60(+0,9)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
8,62(-0,8)Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.053-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
8,62(+0,0)Oliver Hovden Gerhardsen, Laksevåg TIL23.02.051-h2Bergen/La, Seriestevne03.10.18
8,63(-0,7)Halyn Yalley, IL i BUL14.07.052Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
8,63(+1,5)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.054-h2Asker, Askerlekene 201810.06.18
-----40--------------------
8,65(+1,5)Lewi Udelhoven, IK Våg03.09.052Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.18
8,66(+1,5)Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.051Larvik, Bøkeskoglekene 201826.08.18
8,67(-0,8)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.054-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
8,69(+0,6)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051Vik, HSB-cup27.05.18
8,72(-0,2)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.054-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 201815.09.18
8,74(+0,8)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.055-h2Fana, Karabinlekene 201811.05.18
8,75(+0,3)Vetle Haarr, Sandnes IL09.02.054-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
8,78(+0,4)Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.055-h2Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
8,79(+1,0)Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.054-fi Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
8,80(-2,4)Christian Øydne, Søgne IL14.09.051Søgne, Søgnelekene 201825.08.18
-----50--------------------
8,81(+1,6)Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.054-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
8,81(+0,4)Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.051-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
8,81(+0,0)Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.051Overhalla, Trekamp16.09.18
8,82(+0,3)Leon Lønsetteig, IF Hellas26.07.056-h2Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
8,82(+0,6)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.051Os, Oslekene 201808.09.18
8,83(+0,0)Jesper Sundem Barlaug, Sandnes IL25.07.054Lye, COOP-Jærcup523.08.18
8,84(+0,0)Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.051-h2Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
8,85(+0,9)Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.052-h2Måndalen, Lerøylekene09.09.18
8,85(-0,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
8,86(+0,3)Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.055-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
-----60--------------------
8,87(+0,8)Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.057-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
8,88(+0,3)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052Vik, HSB-cup27.05.18
8,88(+0,7)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, Sommerdagstevnet26.07.18
8,90(-0,7)Sigve Lind, Oppegård IL10.10.054Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
8,90(+1,3)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
8,90(-1,3)Isak Pedersen Johannessen, Hyllestad IL21.02.055-h2Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
8,90(+0,3)Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051Halden, Klubbmesterskap23.09.18
8,91(+0,3)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.056-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
8,92(+2,0)Magnus Andersland, Fana IL30.07.053-h1Leikvang, Hovdingleikane24.05.18
8,95(+1,2)Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051Brandbu, Mohagen Bil Cup 206.06.18
-----70--------------------
8,95(-1,0)Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.052-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
8,95(+0,6)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.052Os, Oslekene 201808.09.18
8,97(+1,9)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052Jessheim, Norgeslekene11.08.18
8,97(+0,3)Aksel Eriksen, Halden IL14.01.052Halden, Klubbmesterskap23.09.18
8,98(+1,5)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055-h2Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,99(+0,6)Marcus Haugland, Os Turnforening16.09.053Os, Oslekene 201808.09.18
9,00(+0,2)Kristian Pålssønn Slotsvik, IF Hellas15.08.053-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
9,00(+0,0)Mikkel Bakken, Rindal IL29.09.052Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201812.08.18
9,00(+1,0)Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.055-fi Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
9,01(+0,9)Jens Ragnar Stokke, IL Nybrott03.07.053-h1Måndalen, Lerøylekene09.09.18
-----80--------------------
9,03(+0,9)Tor Jakob Lien, IL Norodd19.07.052-h5Tingvoll, Treningsstevne23.08.18
9,04(-0,7)Johan Sander Berg Larsen, Stord IL11.02.051Leirvik, Seriestemne02.05.18
9,04(-0,9)Benjamin Peters, Sportsklubben Vidar25.11.055Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
9,04(-1,3)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.056-h2Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,05(-1,2)Vetle Skagmo, IL Koll08.03.054-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
9,05(+0,0)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.052Overhalla, Trekamp16.09.18
9,06(+1,7)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.055-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
9,06(ok)Dennis Lea Heimark, Sola FIK23.07.051 (G-12)Sola, Åpent klubbmesterskap25.09.18
9,07(+1,0)Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.055-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
9,08(+1,1)Daniel Olson, Bremnes IL20.07.053-h2Haugesund, Mailekene 201826.05.18
-----90--------------------
9,08(+0,9)Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.051Knarvik, Seriestevne20.09.18
9,09(-0,8)Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
9,10(-0,3)Aleksander Rogne, IL Molde-Olymp25.04.05179-h1Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
9,11(+1,5)Stian Larsen, Sørild FIK11.10.053Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.18
9,11(+0,9)Elias Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.053-h4Måndalen, Lerøylekene09.09.18
9,13(+0,8)Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.053Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
9,14(-0,9)Eirik Kvarven, Fyllingen IL07.01.053-h1Fana, Karabinlekene 201811.05.18
9,15(-1,1)Trym Hyldbakk, Sunndal IL Friidrett09.04.052Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
9,15(+0,3)Lars-Andreas Sirijord, Hattfjelldal IL06.04.053Vik, HSB-cup27.05.18
9,15(+0,9)Per Antonio Kvisvik, Straumsnes IL08.02.053-h5Tingvoll, Treningsstevne23.08.18
-----100--------------------
9,16(+2,0)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
9,17(+1,2)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052Brandbu, Mohagen Bil Cup 206.06.18
9,18(+0,8)Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.052-h2Fana, Framolekene 201802.06.18
9,18(-0,8)Christian Nikolai Fjeldheim, IL Tyrving08.03.057-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,18(+0,0)Oskar Wanning Gjerde, Ulvik IL14.07.051Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
9,18(+0,9)Lukas Brandsæter, Børsa IL19.07.054-h2Måndalen, Lerøylekene09.09.18
9,19(-0,7)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.051 (G-12/13)Sandefjord, Vestfold Karusellen05.09.18
9,19(-2,5)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.054-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
9,21(+0,8)Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.054-h2Fana, Framolekene 201802.06.18
9,24(-0,2)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.052Knarvik, AKS leikane 201819.05.18
-----110--------------------
9,25(+0,0)Eirik Hasaas, IK Våg09.09.051Kristiansand, KM30.05.18
9,25(+0,7)Vegar Wekre Hjulstad, Frol IL09.02.051Levanger, TA-sprinten07.06.18
9,25(-1,5)Adrian Malinowski, Sem IF23.03.055-h1Hamar, Lerøylekene09.09.18
9,29(-5,9)Gaute Skagen, Sandefjord Turn & IF15.10.052-h1Larvik, Vestfoldkarusellen09.05.18
9,29(-1,4)Elias Jansson, Børsa IL22.04.053-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
9,29(+1,3)Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.052Leikvang, Hovdingrulett 420.08.18
9,30(+2,0)Sebastian Ottesen Yli, Snøgg Friidrett02.04.051-h1Rjukan, Telemarkskarusellen runde 209.05.18
9,30(+0,2)William Johannessen, IF Eiker-Kvikk08.09.055-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
9,30(-2,6)Sander Hestetun Kilen, Jotun IL30.05.053Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
9,31(+0,6)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.057-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
-----120--------------------
9,31(+0,3)Einar Magnus Særsten Vespestad, Bremnes IL21.02.051Bømlo, Seriestevne04.06.18
9,31(-0,8)Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.058-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,31(+0,2)Oskar Øverland, IL Molde-Olymp10.08.053-h1Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
9,32(-2,6)Lidvin Berge Hestetun, Jotun IL22.02.054Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
9,32(+0,8)Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.057-h2Fana, Framolekene 201802.06.18
9,33(+1,5)Nicolay Omholt Dahl, IK Grane01.12.054Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.18
9,34(+1,7)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.056-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
9,35(+1,5)Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.055Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.18
9,35(+1,1)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.051-h1Haugesund, Mailekene 201826.05.18
9,35(+0,6)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.054Vik, HSB-cup27.05.18
-----130--------------------
9,35(+1,3)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.053Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
9,37(+0,3)Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.053-h1Leirvik, Stordleikane 201811.08.18
9,41(+0,8)Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.053Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne15.05.18
9,43(-2,2)Even Eidsten, IL Tyrving25.09.056-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,43(-1,0)Eirik Christensen, Asker Sk. Friidrett23.02.052Asker, Kretsstevne 410.09.18
9,45(+0,0)Nicolai Ulvan, IL Nidelv27.10.055Steinkjer, TA sprint finaler18.08.18
9,46(+1,5)William Vestøl, Sørild FIK27.09.056Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.18
9,48(-0,3)Ådne Vollan, Hattfjelldal IL20.10.051-h1Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
9,48(+0,0)Nicholas Jørgensen Sandrød, Børsa IL08.01.053Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201812.08.18
9,49(+1,1)Jonas Mydland Hope, Idrettslaget Skjalg06.07.054-h2Haugesund, Mailekene 201826.05.18
-----140--------------------
9,49(+1,6)Abel Khan-Østrem, IL i BUL07.03.056-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
9,51(+1,1)Ådne Pedersen, Bremnes IL19.08.052-h1Haugesund, Mailekene 201826.05.18
9,52(-1,2)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.055Greveskogen, Kristinalekene 201826.05.18
9,54(-2,2)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.056-h6Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,54(-1,4)Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.056-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,55(-1,5)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.056-h1Hamar, Lerøylekene09.09.18
9,56(+0,4)Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.053-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
9,56(+0,0)Elias Brødbæk Kjeldsen, Grong IL10.05.053Overhalla, Trekamp16.09.18
9,57(+0,0)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.052-h4Stjørdal, Karusellstevne18.09.18
9,58(+0,9)Lavrans Tyldum, IL Hållingen17.04.054-h4Måndalen, Lerøylekene09.09.18
-----150--------------------
9,59(-2,4)Steffen Gundersen, Vindbjart Friidrett31.08.053Søgne, Søgnelekene 201825.08.18
9,61(-0,2)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.054-h3Måndalen, Lerøylekene09.09.18
9,62(+0,3)Johannes Ristad, Overhalla IL30.05.052-h1Overhalla, Seriestevne19.07.18
9,64(-0,3)Marius Bilstad, Beitstad IL22.09.052-h1Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
9,64(-0,1)Daniel Kvamme, Voss IL29.12.051Voss, Seriestemne19.09.18
9,67(-0,1)Andreas Heggheim Berge, Raufoss Idrettslag Friidrett29.09.053Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene26.05.18
9,67(+0,3)Eilif Ristad, Overhalla IL30.05.053-h1Overhalla, Seriestevne19.07.18
9,67(+0,0)Filip Gravrok Hunstad, Stjørdal Friidrettsklubb23.10.053-h4Stjørdal, Karusellstevne18.09.18
9,68(-0,2)Amund Birkeland, Mandal & Halse IL26.07.051Mandal, Treningsstevne05.09.18
9,71(-0,2)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.054-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
-----160--------------------
9,74(-0,7)Jonas Johansen Hicken, IL Koll07.05.055Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
9,75(-1,0)Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.056-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
9,76(-5,9)Max Emil Bergkvist, Sandefjord Turn & IF09.04.054-h1Larvik, Vestfoldkarusellen09.05.18
9,76(-0,5)Ask Indset, IL Tyrving27.05.058-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,77(-0,9)Audun Kaldråstøyl Johansen, Stord IL01.09.052-h2Leirvik, Seriestemne10.09.18
9,78(-0,2)Sindre Nergaard, Kongsvinger IL Friidrett16.10.051Kongsvinger, Seriestevnet 223.05.18
9,79(+1,1)Sebastian Waler Olafsrud, Haugesund IL31.03.053-h1Haugesund, Mailekene 201826.05.18
9,79(-2,3)Hallvard Lervik, Førde IL Friidrett21.04.051Førde, Treningsstevne04.06.18
9,79(-2,9)Emil Ersland, Stord IL29.08.052-h2Leirvik, Seriestemne11.06.18
9,80(+2,0)Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
-----170--------------------
9,80(-0,8)Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.053-h3Fana, Framolekene 201802.06.18
9,82(+0,7)Nikolai Svendsen, Norna-Salhus IL28.03.053Leikvang, Hovdingrulett 420.08.18
9,85(+1,5)Theodor Henriksen Schou, Eidanger Idrettslag12.06.053Larvik, Bøkeskoglekene 201826.08.18
9,86(+1,6)August Aschehoug, IL i BUL06.12.057-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
9,87(+2,0)Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.053Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
9,88(+0,0)Fredrik Lingstad, Stjørdal Friidrettsklubb18.02.054-h4Stjørdal, Karusellstevne18.09.18
9,93(-1,3)Sander Ytterdahl, Lista IL24.05.052Lyngdal, Lyngdalslekene29.05.18
9,96(+1,1)Andre Nordal Amdal, Stegaberg IL19.01.056-h2Haugesund, Mailekene 201826.05.18
9,97(+2,0)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.054-h1Leikvang, Hovdingleikane24.05.18
9,97(+1,3)Heine Lillealter, Rana FIK03.01.055Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
-----180--------------------
9,98(+1,0)Lars Egil Fylkesnes, Bremnes IL07.01.051Bømlo, Seriestevne07.05.18
10,00(+1,3)Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.056Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
10,00(-0,9)Svale Jakobsen Tofte, Stord IL20.01.054-h2Leirvik, Seriestemne10.09.18
10,02(-0,8)Eivind Aars, Norna-Salhus IL20.09.054-h3Fana, Framolekene 201802.06.18
10,03(-1,1)Brage Nogva, Eide IL29.07.053Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
10,04(-0,9)Gustav Morthens, IL i BUL29.05.056Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
10,04(-1,5)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.055-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
10,04(+0,0)Endre Maldal, Sandnes IL30.06.055Lye, COOP-Jærcup523.08.18
10,04(+0,0)Magnus Tomren Solheim, IL Molde-Olymp03.03.052-h2Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
10,04(-3,8)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051Lillehammer, GD-stevnet22.09.18
-----190--------------------
10,09(+1,5)Trym Grimholt, Larvik Turn & IF08.07.054Larvik, Bøkeskoglekene 201826.08.18
10,10(-0,3)Johannes Sandvik, Moltustranda IL08.01.052Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18
10,13(-0,8)Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.055-h3Fana, Framolekene 201802.06.18
10,14(-2,3)Christoffer Heilevang, Førde IL Friidrett25.03.053Førde, Treningsstevne04.06.18
10,14(ok)Eldar Corneliussen, Sola FIK19.11.051Sola, Åpent klubbmesterskap25.09.18
10,16(-6,6)Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051Ravnanger, Karusellstevne 104.05.18
10,17(-0,2)Odin Ellingen, Ogndal IL03.03.051 (G-14)Snåsa, TA-sprint sonestevne28.05.18
10,19(+0,7)Oliver Dalheim, Norna-Salhus IL06.05.054Leikvang, Hovdingrulett 420.08.18
10,21(+1,6)Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.051Ålgård, Banerekord stevne30.05.18
10,22(+0,8)Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.055Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne15.05.18
-----200--------------------
10,22(-1,3)Henrik Marinius Bjørkli-Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett03.04.052Tromsø, Tromsølekene 201809.06.18
10,23(+1,0)Asbjørn Olai Lykkeslet Vik, Ørsta IL05.09.05208-h2Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
10,26(-0,3)Iver Vollan, Hattfjelldal IL20.10.054-h1Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
10,28(+0,4)Kasper Holme, Førde IL Friidrett03.10.054-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,28(ok)Ivar Arktander Djupvik, Sola FIK29.11.052Sola, Åpent klubbmesterskap25.09.18
10,29(+1,1)Eskil Kolnes, Stegaberg IL29.06.055-h1Haugesund, Mailekene 201826.05.18
10,29(-0,8)Tobias Hella Berge-Soldal, Uskedal IL26.04.056-h3Fana, Framolekene 201802.06.18
10,32(-2,2)Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.058-h6Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
10,38(+0,6)Tobias Reite Kolltveit, Os Turnforening26.04.054Os, Oslekene 201808.09.18
10,43(+1,1)Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.056-h1Haugesund, Mailekene 201826.05.18
-----210--------------------
10,44(+0,0)Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.053-h2Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
10,47(-0,3)Aaron Frantzen-Warholm, Moltustranda IL10.10.054Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18
10,48(-0,2)Ole Gustav Røsholt-Belbo, Snåsa IL02.09.051Snåsa, TA-sprint sonestevne28.05.18
10,54(-0,9)Neil Engedal Sharma, Sportsklubben Vidar03.10.057Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
10,56(-1,4)Sondre Skorstad, Grong IL31.08.054Namsos, Kleppenlekene26.08.18
10,76(-1,1)Marcus Halås, Eide IL16.07.054Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
10,77(-0,8)Markus Gjerde, Olden IL28.04.054-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
10,78(+0,4)Sondre Bale, Jotun IL01.09.055-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
10,81(+0,9)Tobias Norheim, Sola FIK27.10.052Lye, COOP-Jærcup103.05.18
10,86(-0,9)Eskil Stielstra, Sauda IL28.11.056-h1Fana, Karabinlekene 201811.05.18
-----220--------------------
10,94(+0,9)Jone Risa, Undheim IL02.06.053Lye, COOP-Jærcup103.05.18
10,96(+0,0)Adrian Tagge, Oppegård IL26.10.054-h1Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
11,06(+1,6)Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.053-h6Bergen/La, Seriestevne02.05.18
11,16(+0,0)Kristian Østerås, Grong IL02.08.054Overhalla, Trekamp16.09.18
11,94(+0,3)Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.058Vik, HSB-cup27.05.18
12,15(+0,2)Tobias Markhus, Bremnes IL20.09.053Bømlo, Seriestevne04.06.18
12,86(+2,0)Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.054Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
13,64(+0,6)Tristan H Olsen, Os Turnforening23.07.055Os, Oslekene 201808.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,96(+0,7)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.053-fi Hamar, Lerøylekene09.09.18
10,13(-3,0)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.051Sortland, Sortlandsmesterskapet 201810.06.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,9(+0,0)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051Sande, Treningsstevne26.09.18
8,3(ok)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051-h1Bergen, Rekrutteringsstevne 107.05.18
8,5(+1,4)Nikolay Stegen Hansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett15.01.051Drøbak, Seriestevne26.05.18
8,6(-0,5)Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051Levanger, Moanstevne28.08.18
8,7(-0,1)Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.051Ski, Kretsstevne19.09.18
8,8(+1,4)Jonah-Elyas Ahmed-Likke, Drøbak-Frogn IL Friidrett09.07.052Drøbak, Seriestevne26.05.18
8,8(+0,2)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Sande, Treningsstevne20.06.18
8,9(+0,2)Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Årnes, Kretsstevne06.06.18
9,2(-0,1)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.052Ski, Kretsstevne19.09.18
9,3(-1,5)Simon Solstad, Osterøy IL19.01.051Osterøy, Seriestevne02.05.18
-----10--------------------
9,4(+0,3)Runar Trefall, Osterøy IL10.02.052Osterøy, Seriestevne02.05.18
9,4(+0,0)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051Søfteland, Åpningsstemne på Friplassen07.05.18
9,4(+1,4)Alexander Larsen, Drøbak-Frogn IL Friidrett09.02.053Drøbak, Seriestevne26.05.18
9,5(+1,4)Jo Alnæs, Drøbak-Frogn IL Friidrett28.09.054Drøbak, Seriestevne26.05.18
9,6(+0,0)Lars Hjelle-Søfteland, Søfteland TIL01.04.052Søfteland, Åpningsstemne på Friplassen07.05.18
9,8(+0,3)Jonas S, Bruvik, Osterøy IL14.10.053Osterøy, Seriestevne02.05.18
9,8(ok)Nikolai Svendsen, Norna-Salhus IL28.03.052-h2Bergen, Rekrutteringsstevne 107.05.18
9,8(ok)Erik Hjelmeset Fragått, Sigdal FIK06.06.051Sigdal, Sigdalsmesterskap16.09.18
9,9(ok)Oliver Dalheim Jørgensen, Norna-Salhus IL06.05.053-h2Bergen, Rekrutteringsstevne 107.05.18
9,9(+0,0)Tobias Reite Kolltveit, Os Turnforening26.04.053Søfteland, Åpningsstemne på Friplassen07.05.18
-----20--------------------
9,9(ok)Peter Eide, Eidsdal IL22.09.051Eidsdal, Storfjordstemne30.08.18
10,1(+0,7)Kasper Nordanger, Nesodden IF05.07.051Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
10,2(-1,5)Kristian Romslo, Osterøy IL05.06.054Osterøy, Seriestevne02.05.18
10,4(+0,7)Felix Naue, Nesodden IF09.06.052Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
11,1(ok)Laurits Linge Glomnes, Valldal IL01.07.052Eidsdal, Storfjordstemne30.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,37(+2,1)Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.051-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
8,48(+2,9)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 412.09.18
8,64(+2,9)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051Osterøy, Karusellstevne 123.05.18
8,66(+2,6)Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.051-h1Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,72(+2,9)Amlionmar Michxandro Shevion Wijman, Halden IL31.12.052Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
8,82(+4,2)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051-h1Sarpsborg, Olavslekene18.08.18
8,86(+2,6)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052-h1Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,92(+4,2)Aksel Eriksen, Halden IL14.01.052-h1Sarpsborg, Olavslekene18.08.18
8,93(+2,4)Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.051Jessheim, UKI-karusellen31.05.18
8,97(+3,1)Daniel Olson, Bremnes IL20.07.053-fi Haugesund, Mailekene 201826.05.18
9,02(+2,6)Eirik Christensen, Asker Sk. Friidrett23.02.053-h1Asker, Askerlekene 201810.06.18
9,06(+2,9)Tobias Jæger Haukøy, Mjøsdalen IL29.10.052Osterøy, Karusellstevne 123.05.18
9,06(+2,4)Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.052Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
9,25(+2,9)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 412.09.18
9,32(+3,1)Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.055-fi Haugesund, Mailekene 201826.05.18
9,49(+3,1)Ådne Pedersen, Bremnes IL19.08.056-fi Haugesund, Mailekene 201826.05.18
9,68(+2,9)Martin Ferkingstad, Kopervik IL24.12.053Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 412.09.18
9,72(+3,1)Sebastian Waler Olafsrud, Haugesund IL31.03.058-fi Haugesund, Mailekene 201826.05.18
10,88(+3,7)Kristian Østerås, Grong IL02.08.051Overhalla, Vindsprint Overhalla19.08.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,1Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051Arendal, Arendalslekene18.08.18
8,3Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052Arendal, Arendalslekene18.08.18
8,56Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.053-h2Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
8,72Irfan Hosseini, Ranheim IL25.03.051 (G-13/14)Trondheim, TA-sprinten28.05.18
9,14Vegar Wekre Hjulstad, Frol IL09.02.053Steinkjer, TA sprint finaler18.08.18
9,16William Johannessen, IF Eiker-Kvikk08.09.052-h1Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
9,21Tobias Korsan, Hommelvik IL22.03.052Hommelvik, Sjøsidestevnet 201823.08.18
9,24Adrian Malinowski, Sem IF23.03.053-h1Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
9,33Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.054Steinkjer, TA sprint finaler18.08.18
9,36Nicolai Ulvan, IL Nidelv27.10.052 (G-13/14)Trondheim, TA-sprinten28.05.18
9,59Henrik Bang, Alta IF10.04.051Alta, Åpningsstevnet 201827.05.18
9,62Max Emil Bergkvist, Sandefjord Turn & IF09.04.055-h1Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
9,65Trym Lyng Fossen, Hommelvik IL28.05.054Hommelvik, Sjøsidestevnet 201823.08.18
9,8André Lillestøl, Hornindal IL30.11.051Hornindal, Lagsmesterskap28.09.18
10,74Markus Gjerde, Olden IL28.04.052Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
11,0Magnus Mjellem Vesterås, Hyen IL18.02.051Gloppen, Seriestemne29.08.18
11,4Johannes Teveldal, Flora IL31.05.052Flornes, Friidrettskarusell18.05.18
11,6Mathias Mæhlumsveen, Beitstad IL11.05.052Beitstad, TA-sprinten 201830.05.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,76(+0,9)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1 (G-14)Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
10,89(-2,5)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
11,40(-2,5)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.052-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
11,83(-2,5)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.053-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
12,04(+0,0)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.051Asker, Kretsstevne 1 - løp28.05.18
12,13(-2,5)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.054-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
12,13(+1,3)Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051Ravnanger, Karusellstevne 220.06.18
12,14(-1,9)Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.051-h2Fana, Karabinlekene 201813.05.18
12,21(-2,5)Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.055-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
12,38(-2,5)Eirik Kvarven, Fyllingen IL07.01.056-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
-----10--------------------
12,41(+0,0)Eirik Christensen, Asker Sk. Friidrett23.02.052Asker, Kretsstevne 1 - løp28.05.18
12,66(+0,4)Iver Aarflot Jønsson, Ørsta IL14.08.051Ørsta, Rekrutteringcup 405.06.18
13,78(-2,5)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.057-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
13,91(+0,4)Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.052Ørsta, Rekrutteringcup 405.06.18
14,60(-2,5)Eskil Stielstra, Sauda IL28.11.058-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
17,32(+0,4)Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.053Ørsta, Rekrutteringcup 405.06.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,8(-3,9)Simon Solstad, Osterøy IL19.01.051Osterøy, Seriestevne02.05.18
12,1(-3,9)Jonas S, Bruvik, Osterøy IL14.10.052Osterøy, Seriestevne02.05.18
12,5(+1,6)Runar Trefall, Osterøy IL10.02.053Osterøy, Seriestevne02.05.18
13,6(+1,6)Kristian Romslo, Osterøy IL05.06.054Osterøy, Seriestevne02.05.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,36(+1,6)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
12,70(+0,7)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
12,74(+0,1)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051Greveskogen, Seriestevne14.08.18
12,77(+1,4)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h2Fana, Framolekene 201803.06.18
12,97(-3,5)Axel Frei, IL Norodd29.08.051Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap15.09.18
13,00(-0,7)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
13,01(+1,6)Oliver Charles Walvåg, Strindheim IL20.02.052-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,02(+0,4)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Seriestevne14.08.18
13,04(+0,5)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
13,11(+1,6)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.053-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
-----10--------------------
13,28(-0,7)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.053Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
13,28(+1,1)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.055-h1 (G-14)Drammen, Elvelekene 201826.08.18
13,30(+0,6)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051-h2Fana, Karabinlekene 201812.05.18
13,32(+1,6)Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
13,33(+0,5)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.052-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
13,45(+0,6)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 322.08.18
13,49(+0,1)Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.052-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,56(-0,7)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.054Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
13,57(+1,6)Kalmar Ven Hansen, Børsa IL17.01.055-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,60(-1,1)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051Sandnes, COOP-Jærcup 201811.09.18
-----20--------------------
13,63(+0,5)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.053-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
13,76(+2,0)Haavard Nordahl Dommersnes, Sandnes IL15.04.051-h1Sandnes, SI-stevne23.05.18
13,76(+0,1)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.052-h2Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
13,82(+0,5)Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.054-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
13,83(+0,9)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053 (G-13/14)Sandnes, Kvalifiseringsstevne07.08.18
13,86(-0,7)Sondre Eckhoff, Nittedal IL05.07.051Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
13,89(+1,1)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.051Nesøya, Nesøyalekene 201801.09.18
13,93(-0,7)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.054-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,94(-0,4)Nikolay Stegen Hansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett15.01.051 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
13,99(-3,5)Tor Jakob Lien, IL Norodd19.07.052Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap15.09.18
-----30--------------------
14,02(+0,5)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.055-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
14,02(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 124.09.18
14,09(+2,0)Jesper Sundem Barlaug, Sandnes IL25.07.053-h1Sandnes, SI-stevne23.05.18
14,12(+0,0)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051Vik, Kretsstevne 613.09.18
14,12(+0,5)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.056-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
14,25(+1,2)Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.051Gloppen, Nasjonalt stemne25.07.18
14,29(-0,9)Danial Ahmad Rana, Nittedal IL18.04.051Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
14,37(-3,5)Per Antonio Kvisvik, Straumsnes IL08.02.053Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap15.09.18
14,40(+1,4)Vetle Haarr, Sandnes IL09.02.056-h2Fana, Framolekene 201803.06.18
14,43(+1,4)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.057-h2Fana, Framolekene 201803.06.18
-----40--------------------
14,43(+1,6)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
14,47(-1,4)Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.051Namsos, Namdalslekene17.06.18
14,47(+0,5)Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.057-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
14,50(+1,0)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.051Asker, Kretsstevne 227.08.18
14,50(+1,6)Jens Ragnar Stokke, IL Nybrott03.07.053Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
14,54(-0,3)Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.051-h1Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
14,54(-0,3)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052-h1Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
14,57(-0,1)Sigve Lind, Oppegård IL10.10.051Oppegård, Klubbmesterskap05.06.18
14,59(-0,7)Vetle Skagmo, IL Koll08.03.055Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
14,64(+0,5)Magnus Andersland, Fana IL30.07.058-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
-----50--------------------
14,66(-0,9)Niels August Lenning, Idrettslaget Skjalg10.08.052-h1Stavanger, Skjalgstevne 229.05.18
14,71(+0,1)Elias Jansson, Børsa IL22.04.055-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
14,75(-0,7)Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.053Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
14,75(-0,7)Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.053Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
14,76(-0,7)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
14,81(-0,3)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051Bodø, Kretsstevne24.05.18
14,83(+0,6)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 322.08.18
14,86(+0,6)Eirik Kvarven, Fyllingen IL07.01.054-h2Fana, Karabinlekene 201812.05.18
14,90(+0,1)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.056-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
14,90(+1,6)Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.054Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
-----60--------------------
14,92(+1,6)Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.052Leikvang, Hovdingrulett 420.08.18
15,01(+1,0)Eirik Christensen, Asker Sk. Friidrett23.02.052Asker, Kretsstevne 227.08.18
15,07(-0,7)Lukas Brandsæter, Børsa IL19.07.057-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
15,09(-0,7)Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.056Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
15,10(+1,6)Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.055Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
15,15(+1,8)Kaspar Bjørndal Pedersen, Norna-Salhus IL15.10.052-h1Fana, Karabinlekene 201812.05.18
15,25(-3,5)Marius Bilstad, Beitstad IL22.09.054Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap15.09.18
15,31(-0,1)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051-h1Larvik, Åpent KM veteraner Vestfold Løp og Hopp30.05.18
15,36(+1,0)Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051-h1Halden, Treningsstevne06.09.18
15,37(-2,2)Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.052Måndalen, Banestevne06.05.18
-----70--------------------
15,37(+0,0)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.053-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 124.09.18
15,39(-1,7)Martin Ferkingstad, Kopervik IL24.12.052Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
15,44(-1,1)Jørgen Birkeland, Sola FIK21.05.052Sandnes, COOP-Jærcup 201811.09.18
15,59(+0,0)Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.053Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.18
15,61(+1,8)Halvor Aga, Fitjar IL30.07.053-h1Fana, Karabinlekene 201812.05.18
15,72(-3,1)Nikolai Wik Håland, IL Koll13.08.054-h1Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18
15,72(+0,4)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052-h1Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.08.18
15,77(-2,2)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.053Måndalen, Banestevne06.05.18
15,77(-0,7)Gustav Morthens, IL i BUL29.05.058Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
15,78(-1,4)Elias Brødbæk Kjeldsen, Grong IL10.05.053Namsos, Namdalslekene17.06.18
-----80--------------------
15,80(-2,4)Gabriel Harju, BUL-Tromsø Friidrett31.03.051Tromsø, Treningsstevne 2 - 201823.05.18
15,89(+0,5)Sindre Nergaard, Kongsvinger IL Friidrett16.10.051Kongsvinger, Premiestevnet 106.06.18
15,97(+0,0)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.051Arna, Seriestevne11.07.18
15,97(-2,2)Aksel Eriksen, Halden IL14.01.051Halden, Treningsstevne09.08.18
15,99(-0,4)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
16,00(+0,0)Eivind Aars, Norna-Salhus IL20.09.055-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
16,06(+2,0)Jakob Gjersdal Kluge, Sandnes IL20.03.054-h1Sandnes, SI-stevne23.05.18
16,20(-1,4)Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.054Namsos, Namdalslekene17.06.18
16,21(+0,6)Andre Nordal Amdal, Stegaberg IL19.01.054Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 322.08.18
16,22(+0,0)Nikolai Svendsen, Norna-Salhus IL28.03.056-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
-----90--------------------
16,35(-1,7)Sebastian Waler Olafsrud, Haugesund IL31.03.053Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
16,48(+1,6)Oliver Dalheim, Norna-Salhus IL06.05.053Leikvang, Hovdingrulett 420.08.18
16,62(-1,7)Eskil Kolnes, Stegaberg IL29.06.054Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
16,70(-1,7)Endre Opsal Halvorsen, Kopervik IL06.01.055Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
16,95(+2,0)Endre Maldal, Sandnes IL30.06.055-h1Sandnes, SI-stevne23.05.18
17,20(-1,7)Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.056Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
17,29(-1,4)Sondre Skorstad, Grong IL31.08.055Namsos, Namdalslekene17.06.18
17,48(+0,0)Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051Ørsta, Rekrutteringscup nr 604.09.18
17,73(-0,3)Eirik Busk Mundal, Oppegård IL17.12.053-h1Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
17,78(+1,8)Oskar Størksen, T&IF Viking04.11.054-h1Fana, Karabinlekene 201812.05.18
-----100--------------------
18,11(-0,1)Adrian Tagge, Oppegård IL26.10.052Oppegård, Klubbmesterskap05.06.18
18,22(-1,4)Kristian Østerås, Grong IL02.08.056Namsos, Namdalslekene17.06.18
18,40(-0,1)Jakob Linner Tronsrud, Oppstad IL18.12.051Kongsvinger, Premiestevnet 205.09.18
21,94(+0,0)Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.052Ørsta, Rekrutteringscup nr 604.09.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,6(-2,8)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051Tvedestrand, Tvedestrandslekene01.09.18
14,0(-2,8)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052Tvedestrand, Tvedestrandslekene01.09.18
14,1(+0,2)Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.051-h2Fosnes, 1. stevne NA-karusell 201821.05.18
14,5(+0,2)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.052-h2Fosnes, 1. stevne NA-karusell 201821.05.18
15,1(-0,7)Eilif Ristad, Overhalla IL30.05.051-h1Fosnes, 1. stevne NA-karusell 201821.05.18
15,2(-0,7)Sondre Skorstad, Grong IL31.08.052-h1Fosnes, 1. stevne NA-karusell 201821.05.18
15,3(-0,7)Elias Brødbæk Kjeldsen, Grong IL10.05.053-h1Fosnes, 1. stevne NA-karusell 201821.05.18
18,2(+0,2)Kristian Østerås, Grong IL02.08.053-h2Fosnes, 1. stevne NA-karusell 201821.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,95(+3,2)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Overhalla, Seriestevne11.08.18
13,53(+3,2)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.051Moss, Klubbmesterskap 201822.09.18
13,75(+4,7)Danial Ahmad Rana, Nittedal IL18.04.051Nittedal, Løpsstevne16.05.18
13,88(+4,7)Markus Retteråsen Hansen, Nittedal IL11.01.052Nittedal, Løpsstevne16.05.18
14,26(+3,2)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052Moss, Klubbmesterskap 201822.09.18
14,31(+4,7)Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.053Nittedal, Løpsstevne16.05.18
14,33(+4,7)Olav Bang Søfting, Nittedal IL29.07.054Nittedal, Løpsstevne16.05.18
14,45(+3,1)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.055 (G-14)Asker, Askerlekene 201808.06.18
15,26(+4,7)Oscar Cronblad Wollan, Nittedal IL12.04.056Nittedal, Løpsstevne16.05.18
15,4Eilif Ristad, Overhalla IL30.05.051Snåsa, Snåsaleikan14.06.18
15,45(+4,7)Henrik Hansen Andersen, Nittedal IL06.08.057Nittedal, Løpsstevne16.05.18
15,86(+3,2)Johannes Ristad, Overhalla IL30.05.053Overhalla, Seriestevne11.08.18
16,17(+4,7)Ola Hovdhaugen, Nittedal IL25.09.058Nittedal, Løpsstevne16.05.18
16,62(+2,7)Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.051Sortland, Seriestevne 230.05.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,8Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
14,6Morgan Mikael Olai Sandelin Rømma, Børsa IL22.02.052Børsa, Rema 1000 Lekene 201830.05.18
15,3Nicholas Jørgensen Sandrød, Børsa IL08.01.054Børsa, Rema 1000 Lekene 201830.05.18
15,8Jonas Mydland Hope, Idrettslaget Skjalg06.07.052Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,60(+0,0)Axel Frei, IL Norodd29.08.051Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap16.09.18
21,04(+0,0)Tor Jakob Lien, IL Norodd19.07.052Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap16.09.18
21,26(+0,0)Per Antonio Kvisvik, Straumsnes IL08.02.053Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap16.09.18
21,73(+1,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18
22,12(+0,2)Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.051Overhalla, Seriestevne19.07.18
23,96(+1,0)Gustav Morthens, IL i BUL29.05.053 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18
24,17(+0,2)Eilif Ristad, Overhalla IL30.05.052Overhalla, Seriestevne19.07.18
24,76(+0,2)Johannes Ristad, Overhalla IL30.05.053Overhalla, Seriestevne19.07.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,5(-2,3)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Seriestevne 109.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,2(+2,7)Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.051Nadderud, Løpsstevne02.05.18
23,9(+2,7)Ask Indset, IL Tyrving27.05.052Nadderud, Løpsstevne02.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,45(+1,3)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h3Osterøy, Lerøylekene08.09.18
25,55(-0,5)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
25,64(-1,3)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h3Hamar, Lerøylekene08.09.18
25,94(-1,2)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
26,07(-1,3)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.052-h3Hamar, Lerøylekene08.09.18
26,35(+1,6)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.052-h2 (G-14)Asker, Askerlekene 201809.06.18
26,47(+1,3)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.052-h3Osterøy, Lerøylekene08.09.18
26,50(+1,3)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.053-h3Osterøy, Lerøylekene08.09.18
26,52(-0,5)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.056-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
26,57(+0,4)Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.051-h2Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
-----10--------------------
26,84(+1,3)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.054-h3Osterøy, Lerøylekene08.09.18
26,85(-1,1)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
26,89(-0,4)Oliver Charles Walvåg, Strindheim IL20.02.051-h3Måndalen, Lerøylekene08.09.18
26,99(+0,2)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052-h2Fana, Karabinlekene 201813.05.18
27,02(-0,9)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051-h1Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
27,04(+1,4)Odin Elias Sørensen, Lyngen/Karnes IL05.02.051-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
27,08(+0,9)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
27,20(+0,3)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.053-h2Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
27,39(-1,1)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.053-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
27,44(+0,3)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053-h2Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
-----20--------------------
27,48(+0,9)Kalmar Ven Hansen, Børsa IL17.01.052Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
27,48(-0,2)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051Stavanger, Skjalgstevne Jær Cup04.09.18
27,53(-0,9)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.052-h1Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
27,54(-0,2)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052Stavanger, Skjalgstevne Jær Cup04.09.18
27,80(-0,4)Axel Frei, IL Norodd29.08.052-h3Måndalen, Lerøylekene08.09.18
27,87(-3,0)Sondre Eckhoff, Nittedal IL05.07.052-h3Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
27,91(-2,0)Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051Fana, Gneistspelen 201824.06.18
27,93(-2,0)Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.052-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
27,94(+0,2)Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.052-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
28,17(+0,2)Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.053-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
-----30--------------------
28,18(-2,1)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.054Byrkjelo, Sparebankleikane 201808.06.18
28,25(+0,0)Julian Storelv Dyb, Valder IL22.01.051Ålesund, SBM Akslaleikane 201826.05.18
28,32(-0,3)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
28,33(+0,8)Haavard Nordahl Dommersnes, Sandnes IL15.04.051-h1Sandnes, Jærcup 214.05.18
28,41(-2,9)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.052-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
28,44(-0,9)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
28,58(-0,4)Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.055-h3Måndalen, Lerøylekene08.09.18
28,62(-2,0)Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.053-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
28,69(+0,0)Oliver Hovden Gerhardsen, Laksevåg TIL23.02.051-h2Bergen/La, Seriestevne03.10.18
28,70(+0,9)Danial Ahmad Rana, Nittedal IL18.04.051Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
-----40--------------------
28,71(+0,0)Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.051-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
28,74(+1,6)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.051-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
28,74(-0,3)Nikolay Stegen Hansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett15.01.051 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
28,76(-1,4)Vetle Haarr, Sandnes IL09.02.053-h2Sandnes, Avslutningsstevne 117.09.18
28,81(+1,0)Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.054-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
28,84(-2,2)Birk Arvola, IK Hind01.04.051Harstad, KM Troms 201816.09.18
28,87(+1,6)Oskar Kvile, IL Gneist06.05.052-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
28,91(-0,3)Sander Amrud Pedersen, Bøler IF21.03.052-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
28,91(+1,4)Oliver Børmark Sæther, Byåsen IL10.10.052-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
28,97(+0,3)Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.055-h2Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
-----50--------------------
28,98(-0,6)Jesper Sundem Barlaug, Sandnes IL25.07.055-h1Fana, Framolekene 201801.06.18
29,00(-0,9)Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.053-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
29,13(+0,0)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.052-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
29,14(+1,9)Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051Sarpsborg, KM Østfold10.06.18
29,22(-0,4)Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.051Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.18
29,24(-0,9)Niels August Lenning, Idrettslaget Skjalg10.08.052Stavanger, Jær Cup07.06.18
29,38(-1,4)Håkon Grønli, Førde IL Friidrett08.05.051-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
29,44(-1,4)Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.052-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
29,51(-0,9)Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.054-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
29,52(+0,2)Leon Lønsetteig, IF Hellas26.07.054-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
-----60--------------------
29,55(-1,1)Vetle Skagmo, IL Koll08.03.051-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
29,56(+0,9)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.053Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
29,57(+1,4)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.053-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
29,61(-1,4)Isak Pedersen Johannessen, Hyllestad IL21.02.053-h1Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
29,64(-0,9)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.055-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
29,70(+0,9)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051-h2Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
29,74(-1,1)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
29,75(-0,3)Halyn Yalley, IL i BUL14.07.053-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
29,78(+0,2)Magnus Andersland, Fana IL30.07.054-h2Fana, Karabinlekene 201813.05.18
29,85(+0,8)Mikael Ytterland Molnes, Valder IL10.05.052Ålesund, Valderleikane 201802.09.18
-----70--------------------
29,90(-0,4)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.052Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.18
30,00(+0,2)Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.055-h2Fana, Karabinlekene 201813.05.18
30,01(+0,8)Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051Grimstad, Klubbmesterskap13.09.18
30,02(+1,0)Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Jessheim, Norgeslekene12.08.18
30,03(-1,1)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
30,15(+0,0)Elias Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.053-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
30,17(-1,1)Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.051-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
30,18(+1,5)Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.18
30,19(+0,9)Elias Jansson, Børsa IL22.04.054Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
30,24(+0,8)Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.052Haugesund, Mailekene 201827.05.18
-----80--------------------
30,24(-3,0)Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.054-h3Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
30,26(-0,9)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.056-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
30,27(-1,1)Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.052-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
30,27(-1,1)Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
30,38(+0,0)Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.053Ålesund, SBM Akslaleikane 201826.05.18
30,39(+1,5)Tobias Jæger Haukøy, Mjøsdalen IL29.10.052Osterøy, Karusellstevne 123.05.18
30,47(-0,2)Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.054Stavanger, Skjalgstevne Jær Cup04.09.18
30,55(+0,9)Kristoffer Mo Røli, IL Hållingen13.05.052-h2Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
30,64(+0,8)Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.052-h2Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
30,66(+0,2)Nerushanth Varathan, IF Sturla23.05.055-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
-----90--------------------
30,79(+0,9)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.055Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
30,83(-2,0)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.054-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
30,87(-0,9)Oskar Gjerde Naalsund, Sandnes IL07.07.053Stavanger, Jær Cup07.06.18
30,93(+1,9)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052Sarpsborg, KM Østfold10.06.18
30,95(+0,5)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.051Harstad, Seriestevne 528.08.18
30,97(+0,9)Nicholas Jørgensen Sandrød, Børsa IL08.01.056Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
31,05(+1,3)Lavrans Tyldum, IL Hållingen17.04.052-h1Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
31,13(-0,4)Eirik Christensen, Asker Sk. Friidrett23.02.052Asker, Kretsstevne 410.09.18
31,21(-0,3)Aleksander Rogne, IL Molde-Olymp25.04.052Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
31,23(-2,2)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.057-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
-----100--------------------
31,29(-2,2)August Reinfjord, Sømna IL06.04.052Vik, Kretsstevne 523.08.18
31,34(+1,4)Geir-Håkon Heggelund, Jægervatnet IL01.06.054-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
31,42(-1,1)Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.056-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
31,45(+0,9)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.054-h2Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
31,50(-0,3)Oskar Øverland, IL Molde-Olymp10.08.053Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
31,54(+0,8)Sebastian Waler Olafsrud, Haugesund IL31.03.053Haugesund, Mailekene 201827.05.18
31,56(+1,3)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.054-h1Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
31,58(+0,4)Filip Gravrok Hunstad, Stjørdal Friidrettsklubb23.10.052-h1Stjørdal, Karusellstevne18.09.18
31,61(+0,8)Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.054Haugesund, Mailekene 201827.05.18
31,65(-2,2)Jonas Dahle, Sømna IL21.04.053Vik, Kretsstevne 523.08.18
-----110--------------------
31,69(+1,3)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.055-h1Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
31,75(+0,7)Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.052Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
31,80(-1,0)Adrian Malinowski, Sem IF23.03.054-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
31,81(+0,8)Henrik Bang, Alta IF10.04.051Alta, Åpningsstevnet 201826.05.18
31,93(+0,4)William Johannessen, IF Eiker-Kvikk08.09.054-h2Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
31,99(-1,4)Runar Byre Jakobsen, Sandnes IL14.03.054-h2Sandnes, Avslutningsstevne 117.09.18
32,10(-1,1)Ask Indset, IL Tyrving27.05.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
32,12(-0,9)Jonas Mydland Hope, Idrettslaget Skjalg06.07.054Stavanger, Jær Cup07.06.18
32,71(-1,1)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.055-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
32,72(+0,3)Kristoffer Mikal Olsen, Byåsen IL18.02.054Trondheim, AF-stevnet23.05.18
-----120--------------------
32,82(-1,0)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.055-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
32,97(+0,8)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.053Ålesund, Valderleikane 201802.09.18
33,01(-1,5)Eivind Aars, Norna-Salhus IL20.09.057-h2Fana, Framolekene 201801.06.18
33,09(+0,0)Brage Nogva, Eide IL29.07.051Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
33,10(+0,8)Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.052Grimstad, Klubbmesterskap13.09.18
33,15(+1,3)Ådne Vollan, Hattfjelldal IL20.10.056-h1Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
33,17(-1,0)Erling Amlie, Raufoss Idrettslag Friidrett25.07.056-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
33,25(+1,1)Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.052-h2Bergen/La, Seriestevne06.06.18
33,45(+0,4)Eskil Kolnes, Stegaberg IL29.06.053Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 322.08.18
34,10(-1,4)Endre Maldal, Sandnes IL30.06.055-h2Sandnes, Avslutningsstevne 117.09.18
-----130--------------------
34,35(+0,2)Nikolai Svendsen, Norna-Salhus IL28.03.052Leikvang, Hovdingrulett 420.08.18
34,43(+0,4)Fredrik Lingstad, Stjørdal Friidrettsklubb18.02.054-h1Stjørdal, Karusellstevne18.09.18
34,76(+0,9)Iver Vollan, Hattfjelldal IL20.10.055-h2Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
34,99(-0,3)Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.054Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
35,26(+0,8)Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.057Haugesund, Mailekene 201827.05.18
35,30(+0,8)Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.056-h1Sandnes, Jærcup 214.05.18
35,31(+0,2)Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.053-h1Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18
35,46(-1,1)Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.056-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
35,47(+0,2)Oliver Dalheim, Norna-Salhus IL06.05.053Leikvang, Hovdingrulett 420.08.18
35,88(-0,1)Theodor Henriksen Schou, Eidanger Idrettslag12.06.051Porsgrunn, Treningsstevne27.08.18
-----140--------------------
36,54(+0,0)Marcus Halås, Eide IL16.07.052Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
38,34(+0,8)Adrian Tagge, Oppegård IL26.10.053-h2Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
38,97(+1,1)Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.053-h2Bergen/La, Seriestevne06.06.18
41,19(+0,6)Jone Risa, Undheim IL02.06.053Ålgård, COOP-Jærcup 201824.09.18
50,19(+0,2)Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.054-h1Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,59(-1,3)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.054-h3Hamar, Lerøylekene08.09.18
31,16(-0,2)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.051Harstad, Festspill-lekene 201823.06.18
33,62(+0,8)Simeone Dorne (FRA), ISS15.02.055-h1Sandnes, Jærcup 214.05.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,4(+0,9)Nikolay Stegen Hansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett15.01.051Ås, Kretsstevne04.06.18
28,7(+1,5)Mauritz Falk, Drøbak-Frogn IL Friidrett09.03.051Drøbak, Treningstevne06.09.18
29,4(+0,9)Luc Meuwissen, Ås IL01.01.052Ås, Kretsstevne04.06.18
32,4(+0,0)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Seriestevne 319.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,67(+2,7)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051Porsgrunn, KM 201822.09.18
25,73(+2,7)Espen Skålheim, IL Sand31.01.051-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
26,46(+2,4)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
27,01(+2,7)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
27,27(+2,4)Christian Øydne, Søgne IL14.09.052-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
27,31(+5,0)Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
27,95(+2,8)Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.053-h2Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
28,18(+2,4)Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.053-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
28,69(+2,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
28,72(+2,2)Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.053Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
29,12(+2,7)Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.052Porsgrunn, KM 201822.09.18
29,15(+2,4)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052-h2Arvika/SWE, Stjärnspelen 201829.07.18
29,57(+2,5)Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.052Nittedal, Løpsstevne16.05.18
29,74(+3,9)Markus Retteråsen Hansen, Nittedal IL11.01.053Nittedal, Løpsstevne16.05.18
30,14(+2,5)Filip Skari, Nittedal IL06.02.054Nittedal, Løpsstevne16.05.18
30,20(+2,7)Sebastian Ottesen Yli, Snøgg Friidrett02.04.053Porsgrunn, KM 201822.09.18
30,4(+2,4)Sigve Lind, Oppegård IL10.10.052Oppegård, Treningsstevne26.04.18
30,48(+4,0)William Johannessen, IF Eiker-Kvikk08.09.051-h1Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
30,72(+5,0)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
30,82(+4,0)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052-h1Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
30,88(+5,0)Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.053Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
30,93(+3,9)Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.055Nittedal, Løpsstevne16.05.18
31,20(+2,5)Olav Bang Søfting, Nittedal IL29.07.056Nittedal, Løpsstevne16.05.18
31,52(+3,9)Oscar Cronblad Wollan, Nittedal IL12.04.057Nittedal, Løpsstevne16.05.18
32,52(+4,0)Max Emil Bergkvist, Sandefjord Turn & IF09.04.054-h1Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
33,81(+2,5)Henrik Hansen Andersen, Nittedal IL06.08.058Nittedal, Løpsstevne16.05.18
34,24(+3,9)Ola Hovdhaugen, Nittedal IL25.09.059Nittedal, Løpsstevne16.05.18
38,85(+2,3)Kristian Østerås, Grong IL02.08.051Overhalla, Vindsprint Overhalla19.08.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,75(+2,7)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
36,06Åge Dorholt Øigård, IK Grane27.11.052Arendal, Klubbmesterskap13.09.18
36,97Nikolai Altenborg, IK Grane02.01.053Arendal, Klubbmesterskap13.09.18
65,78Jonas Ansgar Gauperaa Ehnebom, IK Grane26.08.054Arendal, Klubbmesterskap13.09.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,76Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052-h1Bergen/La, Laksevåg-Lekene06.05.18
42,48Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Overhalla, Seriestevne11.08.18
43,08Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051-h1Bergen/La, Laksevåg-Lekene06.05.18
44,33Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051Trondheim, 300m stevne08.05.18
46,78Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.051Namsos, Kleppenlekene26.08.18
46,98Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051Ravnanger, Karusellstevne 426.09.18
48,56Oliver Hovden Gerhardsen, Laksevåg TIL23.02.051-h2Bergen/La, Laksevåg-Lekene06.05.18
49,29Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.051Asker, Kretsstevne 1 - løp28.05.18
49,29Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.051Skien, Telemark Karusellen 422.08.18
49,40Eirik Christensen, Asker Sk. Friidrett23.02.051Asker, Kretsstevne 410.09.18
-----10--------------------
50,26Elias Brødbæk Kjeldsen, Grong IL10.05.052Namsos, Kleppenlekene26.08.18
50,65Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.052-h2Bergen/La, Laksevåg-Lekene06.05.18
51,29Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052Skien, Telemark Karusellen 422.08.18
57,58Iver Aarflot Jønsson, Ørsta IL14.08.051Ørsta, Rekrutteringcup 405.06.18
1,00,26Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.053-h2Bergen/La, Laksevåg-Lekene06.05.18
1,02,87Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.052Ørsta, Rekrutteringcup 405.06.18
1,04,86Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.054-h2Bergen/La, Laksevåg-Lekene06.05.18
1,25,39Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.053Ørsta, Rekrutteringcup 405.06.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,1Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051Hov i Land, Høststevne 201829.09.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,89Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
59,09Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-14)Fana, Gneistspelen 201822.06.18
59,96Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051Fana, Gneistspelen 201822.06.18
1,00,66Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
1,01,42Oliver Charles Walvåg, Strindheim IL20.02.051Trondheim, Trondheimslekene 201826.05.18
1,02,21Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051 (G-15)Lillehammer, Veidekke-stevnet04.09.18
1,06,48Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.051Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
1,08,45Danial Ahmad Rana, Nittedal IL18.04.052Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
1,08,77Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051-h1Larvik, Åpent KM veteraner Vestfold Løp og Hopp30.05.18
1,09,66Axel Frei, IL Norodd29.08.051-h2Tingvoll, Treningsstevne23.08.18
-----10--------------------
1,09,94Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.051Asker, Kretsstevne 227.08.18
1,11,00Eirik Christensen, Asker Sk. Friidrett23.02.052Asker, Kretsstevne 227.08.18
1,12,02Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,12,84Tor Jakob Lien, IL Norodd19.07.052-h2Tingvoll, Treningsstevne23.08.18
1,14,40Ask Linseth Aarflot, Sunndal IL Friidrett24.03.053-h2Tingvoll, Treningsstevne23.08.18
1,15,97Storm Høisæter Brattlien, Nittedal IL20.07.051Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,08,1Sebastian Ottesen Yli, Snøgg Friidrett02.04.051Notodden, Seriestevne 406.10.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,19Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051Nadderud, Høstserien 311.09.18
1,32,87Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,32,93Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.051Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
1,33,26Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,35,47Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.053-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,36,37Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,37,01Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051Fana, Gneistspelen 201823.06.18
1,37,08Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.055-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,37,52Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
1,38,15Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.051Leirvik, Stordleikane 201810.08.18
-----10--------------------
1,38,90Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051Fana, Stor-KM23.09.18
1,39,13Kalmar Ven Hansen, Børsa IL17.01.051Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
1,39,38Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052Leirvik, Stordleikane 201810.08.18
1,39,55Espen Skålheim, IL Sand31.01.051-h1 (G-10/14)Sandnes, Høstlekene 201815.09.18
1,39,75Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.056-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,40,11Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.057-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,40,50Irfan Hosseini, Strindheim IL25.03.051-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,40,55Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.057-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,41,21Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.052-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,41,27Amlionmar Michxandro Shevion Wijman, Halden IL31.12.053-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
-----20--------------------
1,41,66Filip Skari, Nittedal IL06.02.056-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,41,84Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.057-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,41,9Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, HSB-cup27.05.18
1,41,93Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.058-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,42,02Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
1,42,14Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,42,31Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
1,42,41Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052Steinkjer, TA sprint finaler18.08.18
1,42,83Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.056Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
1,42,98Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
-----30--------------------
1,43,20Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.057Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
1,43,39Mads Raa Raknes, Norna-Salhus IL23.11.053-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
1,43,57Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,44,09Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.051-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,44,29Magnus Andersland, Fana IL30.07.052-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,44,3Morgan Mikael Olai Sandelin Rømma, Børsa IL22.02.052Børsa, Rema 1000 Lekene 201830.05.18
1,44,38Truls Horten, Søre Ål Idrettslag03.03.0511-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,44,39Jens Dyrdahl, IL Sandvin28.06.056-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,44,61Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.055-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,44,71Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.054-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
-----40--------------------
1,44,76Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.056-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,44,83Jesper Sundem Barlaug, Sandnes IL25.07.052-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
1,45,19Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,45,44Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051Vik, Seriestevne10.05.18
1,45,57Oddmund Wiklund Thevik, Aure IL12.01.051Aure, Åpent KM friidrett Møre og Romsdal dag 209.06.18
1,45,67Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.052-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,46,03Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
1,46,04Oliver Horten, Søre Ål Idrettslag03.03.0512-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,46,26Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.057-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,46,35Mathias Rauset, Sandane Turn og Idrettslag06.09.054Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
-----50--------------------
1,46,36Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.055Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
1,46,45Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.055-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,46,5Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Seriestevne 109.06.18
1,46,72Eimund Engtrø Husby, Leinstrand IL19.02.055-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,46,78Bendik Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag17.08.055Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
1,47,14Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.052Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201812.08.18
1,47,43Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.056-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,47,77Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.051-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,47,82Jens Ragnar Stokke, IL Nybrott03.07.051-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,47,96Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
-----60--------------------
1,48,22Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.052Geithus, Furumolekene 201815.09.18
1,48,82Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.051Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
1,48,82Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.053-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,48,84Elias Jansson, Børsa IL22.04.058Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
1,48,96Oliver Børmark Sæther, Byåsen IL10.10.052-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,48,98Sebastian Stanghelle Ugland, IL Tyrving21.05.059Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
1,49,02Torje Seljeset, Hornindal IL28.01.057-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,49,31Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.054-h1Fana, Karabinlekene 201812.05.18
1,49,49Eirik Torbjørnsen, Fitjar IL14.07.052Haugesund, Mailekene 201826.05.18
1,49,49Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.053-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
-----70--------------------
1,49,51Emil Vestre, Ranheim IL14.03.053Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201812.08.18
1,49,8Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Sande, Treningsstevne20.06.18
1,49,86Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.054-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,49,86Lukas Brandsæter, Børsa IL19.07.054-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,49,98Lidvin Berge Hestetun, Jotun IL22.02.051Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
1,50,12Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.054Leirvik, Stordleikane 201810.08.18
1,50,13Theodor Botten, Tverlandet IL30.10.051Bodø, Sparebank 1 Lekene 201819.08.18
1,50,19Vetle Skagmo, IL Koll08.03.058-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,50,22Halvor Aga, Fitjar IL30.07.056-h1Fana, Karabinlekene 201812.05.18
1,50,85Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.051Porsgrunn, KM 201823.09.18
-----80--------------------
1,50,87Ivar Hommefoss Brunstad, Kristiansands IF Friidrett21.03.054-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,50,88Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.055-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,50,93Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.053Haugesund, Mailekene 201826.05.18
1,51,00Nikolai Burkow Myhre, Sportsklubben Vidar24.10.055-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,51,25Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.051Os, Oslekene 201808.09.18
1,51,33Sander Hestetun Kilen, Jotun IL30.05.052Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
1,51,47Håkon Grønli, Førde IL Friidrett08.05.053Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
1,51,57August Holth-Siegel, Ås IL25.09.052Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
1,51,99Erling Amlie, Raufoss Idrettslag Friidrett25.07.055-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,52,2Trym Hyldbakk, Sunndal IL Friidrett09.04.051Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
-----90--------------------
1,52,58Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.056-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
1,52,59William Johannessen, IF Eiker-Kvikk08.09.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,52,69Jonas Johansen Hicken, IL Koll07.05.054Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
1,52,91Oskar Wanning Gjerde, Ulvik IL14.07.051Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
1,52,94Sander Sæther, Utleira IL Friidrett03.08.052Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
1,53,07Birk Elias Moeng Jensen, IL Koll08.04.054-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,53,19Birk Arvola, IK Hind01.04.052Harstad, KM Troms 201816.09.18
1,53,21Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.055-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
1,53,22William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
1,54,09Max R. Semb, Tønsberg Friidrettsklubb16.01.052Greveskogen, Kristinalekene 201826.05.18
-----100--------------------
1,54,22Stian Larsen, Sørild FIK11.10.051Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.18
1,54,72Sebastian Ottesen Yli, Snøgg Friidrett02.04.056-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,54,80Aleksander Ellingsen Gotaas, Sportsklubben Vidar13.07.0511Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
1,54,99Nicholas Jørgensen Sandrød, Børsa IL08.01.054Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201812.08.18
1,55,13Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.0510-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,55,2Mauritz Falk, Drøbak-Frogn IL Friidrett09.03.051Drøbak, Treningstevne06.09.18
1,55,28Lavrans Tyldum, IL Hållingen17.04.058-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,55,87Gaute Skagen, Sandefjord Turn & IF15.10.052Sandefjord, Vestfoldkarusellen stevne II11.06.18
1,55,90Ole Fossen Rosenberg, Nordre Land friidrett09.09.051Lillehammer, Eidsiva-stevnet14.08.18
1,56,1Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Nadderud, Løpsstevne02.05.18
-----110--------------------
1,56,20Karl Haugen Kleppa, Beitstad IL09.11.055Steinkjer, TA sprint finaler18.08.18
1,56,34Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,56,54Torjus Holst, Tønsberg Friidrettsklubb19.02.051Sandefjord, Treningsstevne08.08.18
1,56,62Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.053Bodø, Sparebank 1 Lekene 201819.08.18
1,56,74Gustav Morthens, IL i BUL29.05.056-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,57,0Lars-Andreas Sirijord, Hattfjelldal IL06.04.052Vik, HSB-cup27.05.18
1,57,26Henrik Bang, Alta IF10.04.051Alta, Åpningsstevnet 201827.05.18
1,57,30Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.0512Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
1,57,60Oskar Øverland, IL Molde-Olymp10.08.056-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,58,15Andreas Heggheim Berge, Raufoss Idrettslag Friidrett29.09.052Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene26.05.18
-----120--------------------
1,58,86Magnus Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett08.02.054Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
1,59,20Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.052Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.18
1,59,22Abel Khan-Østrem, IL i BUL07.03.057-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,59,23Sebastian Waler Olafsrud, Haugesund IL31.03.054Haugesund, Mailekene 201826.05.18
1,59,33Tobias Korsan, Hommelvik IL22.03.051Hommelvik, Sjøsidestevnet 201823.08.18
1,59,48Oskar Kvile, IL Gneist06.05.058-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
1,59,59Kornelius Ordemann Olsen, Alta IF17.06.052Alta, Åpningsstevnet 201827.05.18
1,59,9Eskil Høgset, IL Norodd22.07.053Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
2,00,1August Reinfjord, Sømna IL06.04.053Vik, HSB-cup27.05.18
2,00,24Noah Raknes, Osterøy IL18.10.052Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
-----130--------------------
2,00,36Morten Longvastøl, Sandefjord Turn & IF03.04.054Sandefjord, Sandefjordslekene 201819.08.18
2,00,54Niels August Lenning, Idrettslaget Skjalg10.08.052Stavanger, Skjalgstevne 229.05.18
2,01,0Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051Ski, Kretsstevne20.06.18
2,01,16Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.059-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
2,01,34Aleksander Rogne, IL Molde-Olymp25.04.052Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
2,01,50Nicolai Ulvan, IL Nidelv27.10.057Steinkjer, TA sprint finaler18.08.18
2,01,79Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.052 (G-12/14)Sandefjord, Vestfold Karusellen05.09.18
2,01,85Elias Brødbæk Kjeldsen, Grong IL10.05.052Namsos, Kleppenlekene26.08.18
2,02,11Ask Indset, IL Tyrving27.05.057-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,02,18Sondre Skorstad, Grong IL31.08.051Overhalla, Trekamp16.09.18
-----140--------------------
2,02,2Isak Wognild Moen, Lånke IL Friidrett31.07.054 (G-13/14)Stjørdal, Nybrottkarusellen13.06.18
2,02,45Oskar Wiklund Thevik, Aure IL12.01.053Aure, Åpent KM friidrett Møre og Romsdal dag 209.06.18
2,02,50Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.058-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
2,02,72Geir-Håkon Heggelund, Jægervatnet IL01.06.057-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
2,03,0Jonah-Elyas Ahmed-Likke, Drøbak-Frogn IL Friidrett09.07.051Drøbak, Seriestevne26.05.18
2,03,09Tobias Reite Kolltveit, Os Turnforening26.04.052Os, Oslekene 201808.09.18
2,03,21Vegar Wekre Hjulstad, Frol IL09.02.059Steinkjer, TA sprint finaler18.08.18
2,03,37Neil Engedal Sharma, Sportsklubben Vidar03.10.054Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
2,03,37Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051-h1Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
2,03,63Victor Bech Paulsen, Søgne IL06.11.051Søgne, Søgnelekene 201825.08.18
-----150--------------------
2,03,66Kasper Holme, Førde IL Friidrett03.10.055Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
2,03,69Lars Sparrevik, IL Koll16.08.058-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,03,95Henrik Stensby, FIK Orion23.08.0513Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
2,03,97Benjamin Peters, Sportsklubben Vidar25.11.055Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
2,04,25Hallvard Lervik, Førde IL Friidrett21.04.051Førde, Treningsstevne04.06.18
2,04,46Kristoffer Mo Røli, IL Hållingen13.05.054Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
2,04,84Marius Bilstad, Beitstad IL22.09.0510Steinkjer, TA sprint finaler18.08.18
2,05,79Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.056-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
2,06,1Lars Hjelle-Søfteland, Søfteland TIL01.04.051Søfteland, Åpningsstemne på Friplassen07.05.18
2,06,19Eskil Kolnes, Stegaberg IL29.06.054Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 205.06.18
-----160--------------------
2,06,48Trym Lyng Fossen, Hommelvik IL28.05.052Hommelvik, Sjøsidestevnet 201823.08.18
2,06,48Adrian Malinowski, Sem IF23.03.052Larvik, Bøkeskoglekene 201826.08.18
2,06,65Endre Maldal, Sandnes IL30.06.052Lye, COOP-Jærcup103.05.18
2,06,80Jørgen Netland, Lye IL18.01.057-h1 (G-10/14)Sandnes, Høstlekene 201815.09.18
2,06,82Eivind Bredahl, Idrettslaget Skjalg21.07.057-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
2,07,05Julian Paula, Trysilgutten01.05.058-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
2,07,13Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051Måndalen, Banestevne06.05.18
2,07,65Trym Grimholt, Larvik Turn & IF08.07.053Larvik, Bøkeskoglekene 201826.08.18
2,07,70Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.052Porsgrunn, Nasjonalt Stevne02.05.18
2,08,27Filip Gravrok Hunstad, Stjørdal Friidrettsklubb23.10.052Stjørdal, TA-sprinten29.05.18
-----170--------------------
2,08,36Eskil Stielstra, Sauda IL28.11.059-h1Fana, Karabinlekene 201812.05.18
2,08,66Max Emil Bergkvist, Sandefjord Turn & IF09.04.051-h1Larvik, Vestfoldkarusellen09.05.18
2,08,83Andre Nordal Amdal, Stegaberg IL19.01.052Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 412.09.18
2,09,0Ådne Vollan, Hattfjelldal IL20.10.054Vik, HSB-cup27.05.18
2,09,1Iver Vollan, Hattfjelldal IL20.10.055Vik, HSB-cup27.05.18
2,09,22Dennis Lea Heimark, Sola FIK23.07.052 (G-12)Sola, Åpent klubbmesterskap25.09.18
2,09,54Kristoffer Mikal Olsen, Byåsen IL18.02.052Trondheim, AF-stevnet23.05.18
2,09,68Eirik Hasaas, IK Våg09.09.052Søgne, Søgnelekene 201825.08.18
2,10,79Kaspar Bjørndal Pedersen, Norna-Salhus IL15.10.0510-h1Fana, Karabinlekene 201812.05.18
2,11,12Johannes Sandvik, Moltustranda IL08.01.054Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18
-----180--------------------
2,12,0Sigve Lind, Oppegård IL10.10.051Oppegård, Treningsstevne26.04.18
2,12,12Gabriel Nomerstad, Moelven IL19.06.0514Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
2,13,4Erik Hjelmeset Fragått, Sigdal FIK06.06.051Sigdal, Sigdalsmesterskap16.09.18
2,13,45Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.059-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,13,78Eldar Corneliussen, Sola FIK19.11.051Sola, Åpent klubbmesterskap25.09.18
2,15,42Jakob Linner Tronsrud, Oppstad IL18.12.051Kongsvinger, Premiestevnet 205.09.18
2,15,5Jo Alnæs, Drøbak-Frogn IL Friidrett28.09.052Drøbak, Seriestevne26.05.18
2,16,22Eivind Iversen, IK Hind07.10.053Harstad, KM Troms 201816.09.18
2,17,03Odin Ellingen, Ogndal IL03.03.051 (G-14)Snåsa, TA-sprint sonestevne28.05.18
2,17,04Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.053-h1Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
-----190--------------------
2,17,37Ole Gustav Røsholt-Belbo, Snåsa IL02.09.051Snåsa, TA-sprint sonestevne28.05.18
2,17,71Karl Petter Antonsen, Skaun IL19.10.056Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201812.08.18
2,24,55Sondre Bale, Jotun IL01.09.054Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
2,26,86Aksel Eriksen, Halden IL14.01.052Halden, Klubbmesterskap23.09.18
2,30,85Kristian Østerås, Grong IL02.08.054Namsos, Namdalslekene17.06.18
2,51,05Tobias Norheim, Sola FIK27.10.052Sola, Åpent klubbmesterskap25.09.18
3,03,2Johannes Teveldal, Flora IL31.05.053Flornes, Friidrettskarusell18.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,29Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.056-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
2,23,42Jokubas Normantas (LTU), Askim IF04.11.052 (G-12)Askim, Klubbmesterskap22.09.18

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,68Karelius Mikkelsen, ukjent26.04.051Tromsø, Baneløp 600m / 3000m26.06.18

Utilstrekkelig tidtaking/Insufficient timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08André Lillestøl, Hornindal IL30.11.051Hornindal, Lagsmesterskap28.09.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,67Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.052 (G-15)Geithus, Furumolekene 201815.09.18
2,10,80Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051Byrkjelo, LM29.09.18
2,11,33Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.052 (G-15)Halden, Klubbmesterskap23.09.18
2,13,99Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.052 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene18.08.18
2,14,47Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051 (G-14)Lillehammer, Eidsiva-stevnet14.08.18
2,16,81Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.051-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
2,18,94Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.051Fredrikstad, Klubbmesterskap 201817.09.18
2,23,26Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.052Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
2,23,71Filip Skari, Nittedal IL06.02.053Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
2,25,99Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.18
-----10--------------------
2,26,12Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.054Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
2,26,21Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
2,27,11Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.18
2,28,75Eimund Engtrø Husby, Leinstrand IL19.02.052Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.18
2,29,28Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.053Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.18
2,29,73Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051Leikvang, Hovdingrulett 420.08.18
2,30,30Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051Halden, Treningsstevne09.08.18
2,30,93Jens Ragnar Stokke, IL Nybrott03.07.054Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.18
2,31,05Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.056Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
2,31,36Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051Lillehammer, GD-stevnet22.09.18
-----20--------------------
2,31,66Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051Moss, Mosselekene 201830.06.18
2,32,05Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
2,32,28Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051Ravnanger, Løpsstevne01.08.18
2,32,29Henrik Stensby, FIK Orion23.08.053Lillehammer, GD-stevnet22.09.18
2,33,55Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.051-h1Fana, Framolekene 201801.06.18
2,33,88Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.051Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
2,34,31Truls Horten, Søre Ål Idrettslag03.03.051Lillehammer, Veidekke-stevnet04.09.18
2,34,92Oliver Horten, Søre Ål Idrettslag03.03.052Lillehammer, Veidekke-stevnet04.09.18
2,35,55Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
2,36,22Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051-h1Rjukan, Telemarkskarusellen runde 209.05.18
-----30--------------------
2,36,4Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
2,37,01Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.057Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
2,38,2Lars Wold Møller, IL Koll30.06.052Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
2,38,9Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.051Ski, Kretsstevne19.09.18
2,39,79Nikolai Wik Håland, IL Koll13.08.051-h1Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18
2,40,41Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.051Jessheim, UKI-karusellen27.09.18
2,40,56Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.056 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,40,7Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.052Ski, Kretsstevne19.09.18
2,42,36Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.052Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.18
2,43,5Simen Fritsvold, IL Koll12.05.053Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
-----40--------------------
2,44,56Sondre Eckhoff, Nittedal IL05.07.057Nittedal, Løpsstevne16.05.18
2,44,95Daniel Kvamme, Voss IL29.12.051Voss, Seriestemne19.09.18
2,48,80Aleksander Rogne, IL Molde-Olymp25.04.052Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
2,49,24Sigurd Høisæter Brattlien, Nittedal IL20.07.058Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
2,49,44Oskar Øverland, IL Molde-Olymp10.08.053Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
2,51,35Sebastian Ottesen Yli, Snøgg Friidrett02.04.052-h1Rjukan, Telemarkskarusellen runde 209.05.18
2,51,7Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.055Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
2,57,25Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.052Jessheim, UKI-karusellen27.09.18
2,57,79Endre Maldal, Sandnes IL30.06.052-h1Fana, Framolekene 201801.06.18
3,00,52August Reinfjord, Sømna IL06.04.051Vik, Kretsstevne 523.08.18
-----50--------------------
3,01,66Jonas Dahle, Sømna IL21.04.052Vik, Kretsstevne 523.08.18
3,08,12Amund Birkeland, Mandal & Halse IL26.07.051Mandal, Treningsstevne05.09.18
3,17,04Asbjørn Olai Lykkeslet Vik, Ørsta IL05.09.054Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
3,24,9Jone Risa, Undheim IL02.06.051Undheim, Løpestevne11.09.18
4,19,26Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.055Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,11,8Frode Hymer, Ås IL09.12.051Ås, Kretsstevne04.06.18
3,14,9August Holth-Siegel, Ås IL25.09.052Ås, Kretsstevne04.06.18
3,18,83Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051Las Palmas/ESP, Acta Del Campeonato27.01.18
3,23,02Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051Ravnanger, Karusellstevne 315.08.18
3,27,7Luc Meuwissen, Ås IL01.01.053Ås, Kretsstevne04.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,87Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
4,23,35Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.052-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
4,28,13Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.052Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,28,93Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.054Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,30,73Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.055Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,41,19Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051Osterøy, Lerøylekene09.09.18
4,41,84Mads Raa Raknes, Norna-Salhus IL23.11.052Osterøy, Lerøylekene09.09.18
4,42,54Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.057-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
4,43,77Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.059-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
4,45,27Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.057Hamar, Lerøylekene09.09.18
-----10--------------------
4,47,63Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051Fana, Stor-KM22.09.18
4,47,76Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.058Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,47,94Filip Skari, Nittedal IL06.02.052Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
4,55,24Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.054Osterøy, Lerøylekene09.09.18
4,56,17Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.059Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,56,75Irfan Hosseini, Strindheim IL25.03.051Måndalen, Lerøylekene09.09.18
4,57,02Kalmar Ven Hansen, Børsa IL17.01.052Måndalen, Lerøylekene09.09.18
4,57,77Torje Seljeset, Hornindal IL28.01.055Osterøy, Lerøylekene09.09.18
4,58,11Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
4,58,7Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051Levanger, Moanstevne28.08.18
-----20--------------------
5,00,33Eimund Engtrø Husby, Leinstrand IL19.02.053Måndalen, Lerøylekene09.09.18
5,01,84Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.054Måndalen, Lerøylekene09.09.18
5,02,93Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.056Osterøy, Lerøylekene09.09.18
5,04,33Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.057Osterøy, Lerøylekene09.09.18
5,04,42Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.058Osterøy, Lerøylekene09.09.18
5,05,09Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.058Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
5,05,2Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.053Ski, Kretsstevne01.08.18
5,05,27Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.059Osterøy, Lerøylekene09.09.18
5,06,7Martin Spigseth, Raumnes & Årnes IL24.03.051Årnes, Kretsstevne30.05.18
5,06,71Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.059Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
-----30--------------------
5,07,26Truls Horten, Søre Ål Idrettslag03.03.052Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
5,07,50Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.18
5,07,62Nikolai Burkow Myhre, Sportsklubben Vidar24.10.0510Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
5,08,43Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.055Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
5,12,03Morten Longvastøl, Sandefjord Turn & IF03.04.052-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
5,12,8August Holth-Siegel, Ås IL25.09.052 (G-11/13)Ås, Kretsstevne10.10.18
5,13,92Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, Kretsstevne 613.09.18
5,15,20Odin Elias Sørensen, Lyngen/Karnes IL05.02.051Tromsø, Tromsølekene 201809.06.18
5,18,45Sander Sæther, Utleira IL Friidrett03.08.051Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
5,19,65Max R. Semb, Tønsberg Friidrettsklubb16.01.054-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
-----40--------------------
5,19,80Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.0510Hamar, Lerøylekene09.09.18
5,21,81Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.0511Hamar, Lerøylekene09.09.18
5,21,87Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.053Sarpsborg, KM Østfold10.06.18
5,22,35Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051Grimstad, Klubbmesterskap13.09.18
5,22,67Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.0514Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
5,24,07Magnus Furnes Degnepoll, Førde IL Friidrett08.02.053Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,24,47Håvard Aarøen Taklo, Jølster IL01.11.054Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,24,87Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.051Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
5,26,58Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.0515Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
5,26,75Sondre Norheim, Ullensaker/Kisa IL11.04.053 (G-15/17)Jessheim, UKI-karusellen31.05.18
-----50--------------------
5,27,38Lavrans Tyldum, IL Hållingen17.04.055Måndalen, Lerøylekene09.09.18
5,31,13Khalid Hassan, Sømna IL16.04.056Måndalen, Lerøylekene09.09.18
5,31,48Petter Øybakken, Vind IL29.11.055Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
5,32,99Oskar Øverland, IL Molde-Olymp10.08.057Måndalen, Lerøylekene09.09.18
5,40,29Gabriel Nomerstad, Moelven IL19.06.057Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
5,41,82Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.052Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
5,44,30Eskil Kolnes, Stegaberg IL29.06.053Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
5,44,68Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.054Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
5,51,80Julian Paula, Trysilgutten01.05.0512Hamar, Lerøylekene09.09.18
5,53,78Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.052Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201806.06.18
-----60--------------------
5,54,58Sebastian Waler Olafsrud, Haugesund IL31.03.052Haugesund, Mailekene 201827.05.18
5,56,35Torjus Holst, Tønsberg Friidrettsklubb19.02.051Greveskogen, Lindboe pokalstevne + Seriestevne01.09.18
5,56,44Ivar Hommefoss Brunstad, Kristiansands IF Friidrett21.03.0513Osterøy, Lerøylekene09.09.18
5,57,12Lars-Andreas Sirijord, Hattfjelldal IL06.04.055Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
6,07,32Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.0514Osterøy, Lerøylekene09.09.18
6,12,42Eivind Bredahl, Idrettslaget Skjalg21.07.051Lye, COOP-Jærcup523.08.18
6,13,8Emil Thorvik, Raumnes & Årnes IL26.02.052Årnes, Kretsstevne30.05.18
6,22,0Laurits Linge Glomnes, Valldal IL01.07.051Eidsdal, Storfjordstemne30.08.18
6,27,97Jørgen Netland, Lye IL18.01.051Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
7,33,89Erlend Omdal, Egersunds IK02.04.051Egersund, Kretsstevne30.08.18
-----70--------------------
7,35,83Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051Ørsta, Rekrutteringscup nr 604.09.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,05,73Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051Kongsvinger, Premiestevnet 205.09.18
6,06,01Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.052Kongsvinger, Premiestevnet 205.09.18
6,11,26Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.053 (G-15)Jessheim, Norgeslekene12.08.18
6,18,06Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.055 (G-15)Jessheim, Norgeslekene12.08.18
6,37,06Mads Raa Raknes, Norna-Salhus IL23.11.054 (G-15)Fana, Stor-KM23.09.18
7,57,54Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051Las Palmas/ESP, Acta Del Campeonato27.01.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,27,22Henrik Bang, Alta IF10.04.051Alta, Finnmarksmesterskapet25.08.18
11,36,61Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, Kretsstevne 305.07.18
11,37,20Nikolai Burkow Myhre, Sportsklubben Vidar24.10.051Asker, Kretsstevne 227.08.18
12,08,18Kornelius Ordemann Olsen, Alta IF17.06.052Alta, Åpningsstevnet 201826.05.18
12,39,6Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Seriestevne 406.10.18

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig tidtaking/Insufficient timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,28Petter Kolloen, Ringsaker IF04.05.051Brumunddal, Treningsstevne24.10.18
14,05Bjørnar Jesnes Buraas, Åsmarka IL05.12.052Brumunddal, Treningsstevne24.10.18
16,55Trym Sveadalen, Åsmarka IL21.11.053Brumunddal, Treningsstevne24.10.18
17,18Håkon Løvseth, Åsmarka IL10.08.054Brumunddal, Treningsstevne24.10.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,53,9Tor Myhre, Vegårshei IL26.07.051Fevik, Løbestævne14.10.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,28,5Rafa Mertens (BEL), ukjent22.08.051Fevik, Løbestævne12.08.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,18(+1,6)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-fi Osterøy, Lerøylekene08.09.18
9,38(+0,2)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
9,54(-2,1)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
9,72(-1,2)Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.051-fi Hamar, Lerøylekene08.09.18
9,74(-0,2)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-fi Måndalen, Lerøylekene08.09.18
9,80(+1,6)Jesper Sundem Barlaug, Sandnes IL25.07.052-fi Osterøy, Lerøylekene08.09.18
9,85(+1,6)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053-fi Osterøy, Lerøylekene08.09.18
9,92(+1,7)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
9,95(+0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
9,97(+1,6)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.054-fi Osterøy, Lerøylekene08.09.18
-----10--------------------
10,06(-0,7)Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.052-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
10,09(+0,0)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
10,10(-0,1)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051Porsgrunn, KM 201822.09.18
10,15(+0,3)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.053-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
10,23(+0,0)Lewi Udelhoven, IK Våg03.09.052Kristiansand, Quart Lekene 201809.06.18
10,32(+0,8)Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.052-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
10,37(-0,7)Kristian Pålssønn Slotsvik, IF Hellas15.08.053-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
10,41(+0,8)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.053-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
10,41(-1,2)Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.054-fi Hamar, Lerøylekene08.09.18
10,48(+0,8)Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.054Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
-----20--------------------
10,48(+1,9)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
10,56(+1,7)Julian Storelv Dyb, Valder IL22.01.052-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
10,64(+1,7)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.053-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
10,67(-1,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.056-fi Hamar, Lerøylekene08.09.18
10,70(+0,8)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.055-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
10,75(+1,7)Kalmar Ven Hansen, Børsa IL17.01.054-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
10,78(+1,7)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.055-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
10,86(-2,1)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.051-h1Fana, Karabinlekene 201812.05.18
10,91(+1,9)Axel Frei, IL Norodd29.08.053-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
10,92(+0,0)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
-----30--------------------
10,94(+1,9)Aleksander Rogne, IL Molde-Olymp25.04.054-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
10,97(+1,4)Leon Lønsetteig, IF Hellas26.07.054-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
11,05(+2,0)Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.052Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,16(-0,9)Magnus Andersland, Fana IL30.07.051-h1Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
11,24(-0,8)Vetle Skagmo, IL Koll08.03.051-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,24(-0,4)Mikael Ytterland Molnes, Valder IL10.05.051Ålesund, Valderleikane 201802.09.18
11,28(-0,3)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.054-h3Hamar, Lerøylekene08.09.18
11,32(+1,9)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.055-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
11,68(+0,0)Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.053-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
11,68(-0,4)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052Ålesund, Valderleikane 201802.09.18
-----40--------------------
11,71(-1,8)Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.052Stavanger, Skjalgstevne Jær Cup04.09.18
11,79(-1,7)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.053Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
11,81(-0,8)Nikolay Stegen Hansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett15.01.053-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,83(+1,4)William Johannessen, IF Eiker-Kvikk08.09.055-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
11,84(-0,8)Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052Byrkjelo, KM/krinsleikar 201816.09.18
11,86(+0,0)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
12,01(-0,7)Oskar Kvile, IL Gneist06.05.054-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
12,35(-0,7)Sindre Nergaard, Kongsvinger IL Friidrett16.10.055-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
12,40(+0,5)Lukas Brandsæter, Børsa IL19.07.052Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201812.08.18
12,46(-0,7)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.056-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
-----50--------------------
12,56(-1,7)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.055-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
12,57(+0,3)Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.052Porsgrunn, Kjølneslekene27.05.18
12,82(-0,8)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.054-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,92(+1,3)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.051Sandefjord, Vestfoldkarusellen stevne II11.06.18
12,97(+1,3)Torjus Holst, Tønsberg Friidrettsklubb19.02.052Sandefjord, Vestfoldkarusellen stevne II11.06.18
13,09(-1,8)Jonas Mydland Hope, Idrettslaget Skjalg06.07.053Stavanger, Skjalgstevne Jær Cup04.09.18
13,22(-0,3)Endre Maldal, Sandnes IL30.06.053-h1Sandnes, Jærcup 214.05.18
13,45(+1,3)Max Emil Bergkvist, Sandefjord Turn & IF09.04.053Sandefjord, Vestfoldkarusellen stevne II11.06.18
13,62(-2,7)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051-h1Rjukan, Telemarkskarusellen runde 209.05.18
14,10(-1,7)Elias Brødbæk Kjeldsen, Grong IL10.05.052Namsos, Kleppenlekene26.08.18
-----60--------------------
14,30(+0,5)Karl Petter Antonsen, Skaun IL19.10.053Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201812.08.18
14,35(-0,7)Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.056-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
14,88(-0,1)Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.054Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,39(+1,9)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.056-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,7(-1,0)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051Greveskogen, Kristinalekene 201826.05.18
9,9(+0,0)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Sande, Treningsstevne26.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39(+4,4)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.053-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
9,96(+3,6)Kalmar Ven Hansen, Børsa IL17.01.051Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
10,56(+3,6)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
10,70(+3,6)Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.054Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
11,68(+3,6)Lukas Brandsæter, Børsa IL19.07.055Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
11,74(+4,4)Adrian Malinowski, Sem IF23.03.051Sem, Vestfoldkarusellen 419.09.18
12,47(+3,6)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.056Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,35Kristian Pålssønn Slotsvik, IF Hellas15.08.051-h1Drammen, Elvelekene 201826.08.18
10,40Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene26.05.18
12,89Endre Maldal, Sandnes IL30.06.053-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,38(-1,0)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051-h1Osterøy, Lerøylekene09.09.18
29,79(-0,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
29,84(+0,0)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-h2Måndalen, Lerøylekene09.09.18
30,98(-0,6)Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.052-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
31,10(-1,4)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
31,24(+0,8)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
31,36(-0,9)Jesper Sundem Barlaug, Sandnes IL25.07.051-h2Osterøy, Lerøylekene09.09.18
31,41(-1,0)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052-h1Osterøy, Lerøylekene09.09.18
31,56(+0,8)Odin Elias Sørensen, Lyngen/Karnes IL05.02.051-h1Måndalen, Lerøylekene09.09.18
31,78(-0,6)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
-----10--------------------
31,94(+0,9)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.051-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
32,10(-0,6)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
32,64(-0,6)Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.055-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
32,98(-0,6)Kristian Pålssønn Slotsvik, IF Hellas15.08.056-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
33,12(+0,9)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.053-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
33,18(+0,8)Axel Frei, IL Norodd29.08.052-h1Måndalen, Lerøylekene09.09.18
33,35(-0,6)Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.057-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
33,37(-0,6)Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.058-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
33,95(-0,9)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052-h2Osterøy, Lerøylekene09.09.18
34,43(+0,9)Magnus Andersland, Fana IL30.07.054-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
-----20--------------------
34,57(+1,3)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.051Arna, Seriestevne11.07.18
35,08(+0,8)Aleksander Rogne, IL Molde-Olymp25.04.053-h1Måndalen, Lerøylekene09.09.18
35,49(+0,0)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.051Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
35,60(-0,9)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.053-h2Osterøy, Lerøylekene09.09.18
35,76(+0,6)Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.053-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
35,82(+0,0)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.053-h2Måndalen, Lerøylekene09.09.18
35,91(-1,0)Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.053-h1Osterøy, Lerøylekene09.09.18
36,21(-0,3)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.052-h1Hamar, Lerøylekene09.09.18
36,27(-0,3)Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.053-h1Hamar, Lerøylekene09.09.18
36,69(+0,0)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051-h2Stjørdal, Karusellstevne18.09.18
-----30--------------------
37,08(+0,0)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.053Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
37,12(-0,3)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.054-h1Hamar, Lerøylekene09.09.18
37,26(-1,0)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.054-h1Osterøy, Lerøylekene09.09.18
37,41(-0,3)Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.055-h1Hamar, Lerøylekene09.09.18
37,66(-0,3)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.056-h1Hamar, Lerøylekene09.09.18
38,33(-1,4)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.053-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
38,44(-0,9)Elias Brødbæk Kjeldsen, Grong IL10.05.051Namsos, Namdalslekene17.06.18
38,96(-1,4)Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.054-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
41,02(-0,9)Endre Maldal, Sandnes IL30.06.054-h2Osterøy, Lerøylekene09.09.18
41,27(-0,2)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Rjukan, Telemarkskarusellen 505.09.18
-----40--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,51(+2,9)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
30,69(+2,9)Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.053-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
31,45(+2,9)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.055-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
31,93(+3,7)Kristian Pålssønn Slotsvik, IF Hellas15.08.051-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
32,51(+2,9)Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.057-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
33,67(+3,7)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.052-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
37,16(+3,7)Ask Indset, IL Tyrving27.05.055-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,54(+1,0)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.051-h3Bergen/La, Seriestevne12.09.18
38,56(+0,0)Odin Ellingen, Ogndal IL03.03.051 (G-14)Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
48,91(+1,0)Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.052-h3Bergen/La, Seriestevne12.09.18

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,45,62Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
5,13,69Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.051 (G-14)Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
5,20,91Mads Raa Raknes, Norna-Salhus IL23.11.052 (G-14)Knarvik, Seriestevne26.04.18
5,40,21Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051Knarvik, Seriestevne26.04.18
5,52,35Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052Knarvik, Seriestevne26.04.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,25,61Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051Byrkjelo, Regionsleikane16.09.18
6,02,06Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.052Osterøy, Lerøylekene08.09.18
6,17,21Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.051Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
6,30,10Andre Nordal Amdal, Stegaberg IL19.01.053Osterøy, Lerøylekene08.09.18
6,34,93Amlionmar Michxandro Shevion Wijman, Halden IL31.12.051Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
6,41,56Oskar Øverland, IL Molde-Olymp10.08.051Måndalen, Lerøylekene08.09.18
6,42,57Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.053Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
6,46,80Elias Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.052Måndalen, Lerøylekene08.09.18
6,49,03Khalid Hassan, Sømna IL16.04.053Måndalen, Lerøylekene08.09.18
6,58,76Torje Seljeset, Hornindal IL28.01.054Osterøy, Lerøylekene08.09.18
-----10--------------------
7,03,35Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.052Hamar, Lerøylekene08.09.18
7,09,06Eimund Engtrø Husby, Leinstrand IL19.02.054Måndalen, Lerøylekene08.09.18
7,14,16Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.055Osterøy, Lerøylekene08.09.18
7,15,02Ivar Hommefoss Brunstad, Kristiansands IF Friidrett21.03.056Osterøy, Lerøylekene08.09.18
7,16,03Theodor Henriksen Schou, Eidanger Idrettslag12.06.053Hamar, Lerøylekene08.09.18
7,36,54Eskil Kolnes, Stegaberg IL29.06.057Osterøy, Lerøylekene08.09.18
8,18,52Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.055Måndalen, Lerøylekene08.09.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,73Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,60Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.051Halden, Treningsstevne05.07.18
1,56Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.051Porsgrunn, KM 201823.09.18
1,54Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.053Osterøy, Lerøylekene09.09.18
1,51Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
1,51Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.054Osterøy, Lerøylekene09.09.18
1,50Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, Treningstevne07.06.18
1,50Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,46Aksel Eriksen, Halden IL14.01.051Hamar, Lerøylekene09.09.18
1,46Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.053Hamar, Lerøylekene09.09.18
-----10--------------------
1,46Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.055Osterøy, Lerøylekene09.09.18
1,45Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
1,45Julian Storelv Dyb, Valder IL22.01.051Ålesund, SBM Akslaleikane 201826.05.18
1,45Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.051Asker, Askerlekene 201810.06.18
1,45Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.052Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
1,45Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051Halden, Klubbmesterskap23.09.18
1,44Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.052Leirvik, Stordleikane 201811.08.18
1,42Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051Brandbu, Mohagen Bil Cup 123.05.18
1,40Kristian Pålssønn Slotsvik, IF Hellas15.08.052Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
1,40Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne15.05.18
-----20--------------------
1,40William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
1,40Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051Ski, Kretsstevne23.05.18
1,40Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.051Haugesund, Mailekene 201827.05.18
1,40Even Eidsten, IL Tyrving25.09.057Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,40Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.053Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
1,37Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
1,35Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
1,35Simen Fritsvold, IL Koll12.05.053Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
1,35Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
1,35Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
-----30--------------------
1,35Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.053 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne23.05.18
1,35Alexander Larsen, Drøbak-Frogn IL Friidrett09.02.051Drøbak, Seriestevne26.05.18
1,35Karsten Vingen, Valder IL25.05.052Ålesund, SBM Akslaleikane 201826.05.18
1,35Einar Magnus Særsten Vespestad, Bremnes IL21.02.051Bømlo, Seriestevne04.06.18
1,35Odin Elias Sørensen, Lyngen/Karnes IL05.02.051Tromsø, Tromsølekene 201809.06.18
1,35Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.053Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
1,35Eirik Hasaas, IK Våg09.09.051Søgne, Søgnelekene 201825.08.18
1,35Per Antonio Kvisvik, Straumsnes IL08.02.051Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap15.09.18
1,35Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051Moss, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,33Oliver Horten, Søre Ål Idrettslag03.03.051Lillehammer, GD-stevnet22.09.18
-----40--------------------
1,32Vegar Wekre Hjulstad, Frol IL09.02.052Steinkjer, TA sprint finaler18.08.18
1,31Lukas Brandsæter, Børsa IL19.07.052Måndalen, Lerøylekene09.09.18
1,31Jens Ragnar Stokke, IL Nybrott03.07.053Måndalen, Lerøylekene09.09.18
1,30Oskar Gjerde Naalsund, Sandnes IL07.07.052Lye, COOP-Jærcup103.05.18
1,30Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
1,30Torjus Holst, Tønsberg Friidrettsklubb19.02.053Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
1,30Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.051Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
1,30Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.054Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
1,30Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.052Hov i Land, Høststevne 201829.09.18
1,26Eirik Torbjørnsen, Fitjar IL14.07.053Leirvik, Stordleikane 201811.08.18
-----50--------------------
1,26Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.0510Hamar, Lerøylekene09.09.18
1,25Martin Ferkingstad, Kopervik IL24.12.053Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
1,25William Johannessen, IF Eiker-Kvikk08.09.056Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
1,25Filip Gravrok Hunstad, Stjørdal Friidrettsklubb23.10.051Stjørdal, TA-sprinten29.05.18
1,25Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.052Stjørdal, TA-sprinten29.05.18
1,25Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.055Fana, Framolekene 201803.06.18
1,25Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.054Asker, Askerlekene 201810.06.18
1,25Lars Sparrevik, IL Koll16.08.0515Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,25Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.051Harstad, Festspill-lekene 201823.06.18
1,25Oskar Wanning Gjerde, Ulvik IL14.07.051Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
-----60--------------------
1,25Steffen Gundersen, Vindbjart Friidrett31.08.052Søgne, Søgnelekene 201825.08.18
1,25Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
1,25Ådne Vollan, Hattfjelldal IL20.10.052Vik, Kretsstevne 613.09.18
1,22Marius Bilstad, Beitstad IL22.09.053Steinkjer, TA sprint finaler18.08.18
1,21Theodor Henriksen Schou, Eidanger Idrettslag12.06.0514Hamar, Lerøylekene09.09.18
1,20Endre Opsal Halvorsen, Kopervik IL06.01.054Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
1,20David Fosshaug, Romerike Friidrett15.02.051 (G-12)Lillestrøm, Kretsstevne Hopp og Kast23.05.18
1,20Jonah-Elyas Ahmed-Likke, Drøbak-Frogn IL Friidrett09.07.052Drøbak, Seriestevne26.05.18
1,20Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.052Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
1,20Fredrik Lingstad, Stjørdal Friidrettsklubb18.02.051Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.08.18
-----70--------------------
1,20Endre Maldal, Sandnes IL30.06.052Stavanger, Skjalgstevne Jær Cup04.09.18
1,20Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.053Vik, Kretsstevne 613.09.18
1,20Max Emil Bergkvist, Sandefjord Turn & IF09.04.052Porsgrunn, KM 201823.09.18
1,17Eskil Stielstra, Sauda IL28.11.053Fana, Karabinlekene 201812.05.18
1,15Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.052Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne15.05.18
1,15Adrian Malinowski, Sem IF23.03.057Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
1,15Jo Alnæs, Drøbak-Frogn IL Friidrett28.09.053Drøbak, Seriestevne26.05.18
1,15Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.053Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,15Eivind Aars, Norna-Salhus IL20.09.056Fana, Framolekene 201803.06.18
1,15Einar Ytrehus, Kristiansands IF Friidrett21.02.052Kristiansand, Quart Lekene 201809.06.18
-----80--------------------
1,15Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.055Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
1,15Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.051Skien, Telemark Karusellen 422.08.18
1,15Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052Skien, Telemark Karusellen 422.08.18
1,15Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
1,15Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.053Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
1,15Tobias Hella Berge-Soldal, Uskedal IL26.04.051Husnes, Seriestevne06.10.18
1,10Andre Nordal Amdal, Stegaberg IL19.01.055Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
1,10Nicolai Ulvan, IL Nidelv27.10.051Trondheim, TA-sprinten28.05.18
1,10Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.054Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
1,10Lars Wold Møller, IL Koll30.06.052Nesøya, Nesøyalekene 201801.09.18
-----90--------------------
1,10Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.053Hov i Land, Høststevne 201829.09.18
1,05Ole Gustav Røsholt-Belbo, Snåsa IL02.09.051Snåsa, TA-sprint sonestevne28.05.18
1,05Odin Ellingen, Ogndal IL03.03.051 (G-14)Snåsa, TA-sprint sonestevne28.05.18
1,05Erik Hjelmeset Fragått, Sigdal FIK06.06.051Sigdal, Sigdalsmesterskap16.09.18
1,00Oliver Hovden Gerhardsen, Laksevåg TIL23.02.051Bergen/La, Seriestevne03.10.18
0,95Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.052Bergen/La, Seriestevne03.10.18
0,90Jørgen Hannisdal, Osterøy IL23.04.051Osterøy, Karusellstevne 427.08.18
0,90Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.051Bergen/La, Seriestevne26.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.054Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,75Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
2,60Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.051Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,52Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.052Hamar, Lerøylekene08.09.18
2,35Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.051Måndalen, Lerøylekene08.09.18
2,31Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Sande, Treningsstevne20.10.18
2,30Magnus Andersland, Fana IL30.07.051Fana, Karabinlekene 201811.05.18
2,23Endre Maldal, Sandnes IL30.06.051Sandnes, COOP-Jærcup 201811.09.18
2,22Kristian Pålssønn Slotsvik, IF Hellas15.08.054Hamar, Lerøylekene08.09.18
2,20Sindre Nergaard, Kongsvinger IL Friidrett16.10.051Kongsvinger, Seriestevnet 519.09.18
2,06Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.052Sandnes, Høstlekene 201815.09.18
-----10--------------------
2,04Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Byrkjelo, KM/krinsleikar 201816.09.18
2,00Simon Sivertsen, Eidsvold Turnforening Friidrett05.08.053Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
1,85Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.053Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
1,80Amlionmar Michxandro Shevion Wijman, Halden IL31.12.051Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
1,70Henrik Marinius Bjørkli-Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett03.04.051Tromsø, Tromsølekene 201810.06.18
1,52Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.054Osterøy, Lerøylekene08.09.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02(+0,9)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.05(-)Jessheim, Norgeslekene12.08.18
4,01(+1,7)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-14)Oslo/NIH, Treningsstevne07.08.18
3,74(+0,5)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.052 (G-13/15)Sandefjord, Vestfold Karusellen05.09.18
3,67(+0,1)Adrian Malinowski, Sem IF23.03.053 (G-13/15)Sandefjord, Vestfold Karusellen05.09.18
3,62(-0,6)Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.052 (G-14)Porsgrunn, Kjølneslekene27.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09(+2,8)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.052 (G-14)Jessheim, Norgeslekene12.08.18

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55(-1,3)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051Hamar, Lerøylekene08.09.18
5,49(+0,0)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
5,43(+1,1)Espen Skålheim, IL Sand31.01.051Osterøy, Lerøylekene08.09.18
5,38(+1,5)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052Osterøy, Lerøylekene08.09.18
5,34(-1,0)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
5,34(+0,9)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
5,31(+1,7)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.051Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.18
5,23(+2,0)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.054Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
5,15(+0,4)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
4,96(+0,0)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.052Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
-----10--------------------
4,95(+0,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201831.08.18
4,95(+1,3)Lewi Udelhoven, IK Våg03.09.055Osterøy, Lerøylekene08.09.18
4,93(+1,6)Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.058Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,92(+0,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
4,85(+0,9)Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051Hov i Land, Høststevne 201829.09.18
4,82(+1,4)Halyn Yalley, IL i BUL14.07.051Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
4,81(+0,9)Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.059Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,80(+0,8)Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051Sarpsborg, KM Østfold10.06.18
4,78(+0,0)Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.051Larvik, Bøkeskoglekene 201826.08.18
4,77(-1,7)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052Sandnes, Høstlekene 201815.09.18
-----20--------------------
4,75(+2,0)Jesper Sundem Barlaug, Sandnes IL25.07.05(-)Fana, Framolekene 201802.06.18
4,75(-1,4)Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
4,74(+0,0)Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.051Geithus, Furumolekene 201815.09.18
4,70(+0,5)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.057Osterøy, Lerøylekene08.09.18
4,68(+0,9)Oliver Charles Walvåg, Strindheim IL20.02.052Måndalen, Lerøylekene08.09.18
4,68(+0,7)Christopher Solheim, Sandane Turn og Idrettslag15.01.058Osterøy, Lerøylekene08.09.18
4,66(+1,7)Vetle Skagmo, IL Koll08.03.053Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
4,66(+0,1)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.053Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
4,63(+1,1)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.05(-)Vik, HSB-cup27.05.18
4,60(-2,1)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
-----30--------------------
4,59(+2,0)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051Haugesund, Mailekene 201826.05.18
4,55(+0,9)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.055Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
4,55(+1,6)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.055Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
4,55(+1,9)Kristian Pålssønn Slotsvik, IF Hellas15.08.0513Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,52(+1,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
4,50(+1,4)Eirik Kvarven, Fyllingen IL07.01.053Fana, Karabinlekene 201812.05.18
4,50(+0,5)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.053Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
4,50(+1,6)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.059Osterøy, Lerøylekene08.09.18
4,49(+1,1)Magnus Andersland, Fana IL30.07.05(-)Leikvang, Hovdingleikane24.05.18
4,49(+0,0)Mikael Ytterland Molnes, Valder IL10.05.051Ålesund, Valderleikane 201802.09.18
-----40--------------------
4,49(+0,8)Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.0510Osterøy, Lerøylekene08.09.18
4,47(+1,9)Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.055Fana, Karabinlekene 201812.05.18
4,47(-0,7)Kalmar Ven Hansen, Børsa IL17.01.055Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
4,44(+0,7)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.056Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
4,43(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 124.09.18
4,42(+1,9)Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.052Haugesund, Mailekene 201826.05.18
4,41(+1,1)August Reinfjord, Sømna IL06.04.052Vik, HSB-cup27.05.18
4,40(+0,7)Lars-Andreas Sirijord, Hattfjelldal IL06.04.053Vik, HSB-cup27.05.18
4,39(-1,5)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.053Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
4,38(+1,0)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.0511Osterøy, Lerøylekene08.09.18
-----50--------------------
4,36(+0,9)Sigve Lind, Oppegård IL10.10.051Oppegård, Klubbmesterskap05.06.18
4,36(+0,6)Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.053Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
4,35(-0,5)Aksel Eriksen, Halden IL14.01.0510Hamar, Lerøylekene08.09.18
4,34(-0,3)Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.053Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
4,32(+0,9)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.0516Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,31(+0,0)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.054Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
4,30(+1,9)Amlionmar Michxandro Shevion Wijman, Halden IL31.12.052Sarpsborg, KM Østfold10.06.18
4,29(+0,5)Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.058Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
4,29(+1,5)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
4,27(+0,1)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051Moss, Treningsstevne15.08.18
-----60--------------------
4,26(+1,6)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.05(-)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201819.08.18
4,26(-1,7)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.053Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
4,25(-2,8)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.052Vik, Seriestevne10.05.18
4,25(+1,1)Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.0512Osterøy, Lerøylekene08.09.18
4,24(+0,0)Aleksander Rogne, IL Molde-Olymp25.04.055Måndalen, Lerøylekene08.09.18
4,21(+0,2)Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.056Måndalen, Lerøylekene08.09.18
4,20(+1,4)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.0518Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,19(+2,0)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.055Vik, HSB-cup27.05.18
4,18(+1,7)Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.058Fana, Karabinlekene 201812.05.18
4,18(-0,6)Ivar Arktander Djupvik, Sola FIK29.11.054Sandnes, Høstlekene 201815.09.18
-----70--------------------
4,17(+0,6)Eirik Torbjørnsen, Fitjar IL14.07.05(-)Haugesund, Mailekene 201826.05.18
4,16(-1,2)Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.052Porsgrunn, Kjølneslekene27.05.18
4,14(-1,0)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.0513Hamar, Lerøylekene08.09.18
4,14(+0,0)Per Antonio Kvisvik, Straumsnes IL08.02.051Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap16.09.18
4,09(+1,1)Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.051Måndalen, Banestevne06.05.18
4,09(+1,1)Håkon Mjelde, Norna-Salhus IL11.02.056Fana, Framolekene 201802.06.18
4,09(-1,4)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.0541Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
4,08(+1,3)Even Eidsten, IL Tyrving25.09.0521Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,08(+1,0)Adrian Malinowski, Sem IF23.03.052Larvik, Bøkeskoglekene 201826.08.18
4,07(+0,0)Marius Bilstad, Beitstad IL22.09.052Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap16.09.18
-----80--------------------
4,04(+0,0)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.055Greveskogen, Kristinalekene 201826.05.18
4,03(+1,2)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.0510Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
4,03(-0,3)Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.051Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
4,03(+0,0)Lukas Brandsæter, Børsa IL19.07.0512Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
4,02(+0,0)William Vestøl, Sørild FIK27.09.052Grimstad, KM 10-1423.08.18
4,02(+0,0)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.056Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
4,01(+0,7)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052Ålesund, Valderleikane 201802.09.18
4,00(+0,0)Eirik Hasaas, IK Våg09.09.051Søgne, Søgnelekene 201825.08.18
3,99(+1,4)Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.05(-)Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.18
3,99(+1,2)Lars Egil Fylkesnes, Bremnes IL07.01.05(-)Haugesund, Mailekene 201826.05.18
-----90--------------------
3,99(+1,6)Steffen Gundersen, Vindbjart Friidrett31.08.0514Osterøy, Lerøylekene08.09.18
3,98(+0,0)Oskar Wanning Gjerde, Ulvik IL14.07.051Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
3,97(+0,0)Brage Nogva, Eide IL29.07.052Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
3,97(+0,6)Gustav Morthens, IL i BUL29.05.0511Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
3,97(+1,3)Andre Nordal Amdal, Stegaberg IL19.01.05(-)Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
3,95(-0,2)Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.053Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
3,93(+0,0)Max Emil Bergkvist, Sandefjord Turn & IF09.04.052Larvik, Vestfoldkarusellen09.05.18
3,93(+0,5)Ådne Vollan, Hattfjelldal IL20.10.058Vik, HSB-cup27.05.18
3,92(+0,0)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.053Knarvik, AKS leikane 201819.05.18
3,91(+1,1)Sebastian Ottesen Yli, Snøgg Friidrett02.04.051Rjukan, Telemarkskarusellen runde 209.05.18
-----100--------------------
3,89(+1,6)Daniel Olson, Bremnes IL20.07.055Haugesund, Mailekene 201826.05.18
3,89(+0,3)Georg von Erpecom-Halvorsen, T&IF Viking11.05.057Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
3,88(+2,0)Jonas Mydland Hope, Idrettslaget Skjalg06.07.056Haugesund, Mailekene 201826.05.18
3,87(+1,5)William Johannessen, IF Eiker-Kvikk08.09.05(-)Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
3,85(+0,0)Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.054Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
3,85(+0,9)Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.052Overhalla, Trekamp16.09.18
3,84(+1,4)Endre Maldal, Sandnes IL30.06.058Fana, Framolekene 201802.06.18
3,80(+0,0)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.057Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
3,79(+0,8)Johannes Ristad, Overhalla IL30.05.051Overhalla, Seriestevne07.08.18
3,78(+1,2)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051Stjørdal, Lengdestevne08.08.18
-----110--------------------
3,77(-0,1)Edvin Steinan Gjerde, Innfjorden IL09.04.051Måndalen, Banestevne04.06.18
3,75(+0,0)Helmer G. Lunde, Kristiansands IF Friidrett19.11.053Kristiansand, Quart Lekene 201809.06.18
3,74(+1,3)Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.059Fana, Framolekene 201802.06.18
3,74(+0,0)Sondre Skorstad, Grong IL31.08.052Namsos, Kleppenlekene26.08.18
3,74(+1,4)Sondre H Melting, Mosvik IL01.11.05(-)Steinkjer, Innherredkarusellen29.08.18
3,74(+0,5)Fredrik Leander Eskedal, Asker Sk. Friidrett05.12.051Asker, Kretsstevne 303.09.18
3,72(-0,9)Gaute Skagen, Sandefjord Turn & IF15.10.053Larvik, Vestfoldkarusellen09.05.18
3,70(+0,7)Iver Vollan, Hattfjelldal IL20.10.058Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
3,68(+1,6)Ådne Pedersen, Bremnes IL19.08.05(-)Haugesund, Mailekene 201826.05.18
3,67(+0,7)Tobias Reite Kolltveit, Os Turnforening26.04.052Os, Oslekene 201808.09.18
-----120--------------------
3,63(+0,4)Eilif Ristad, Overhalla IL30.05.052Fosnes, 1. stevne NA-karusell 201821.05.18
3,63(-0,7)Sander Ytterdahl, Lista IL24.05.052Lyngdal, Lyngdalslekene29.05.18
3,62(+0,0)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052Rjukan, Telemarkskarusellen runde 209.05.18
3,62(-2,6)Jørgen Netland, Lye IL18.01.055Sandnes, Høstlekene 201815.09.18
3,61(+1,0)August Aschehoug, IL i BUL06.12.0512Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
3,58(+0,0)Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18
3,58(+0,0)Henrik Marinius Bjørkli-Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett03.04.051Tromsø, Treningsstevne 320.08.18
3,57(+1,2)Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.05(-)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201809.06.18
3,55(+1,4)Halvor Aga, Fitjar IL30.07.059Fana, Karabinlekene 201812.05.18
3,55(+1,1)Abel Khan-Østrem, IL i BUL07.03.0528Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
-----130--------------------
3,55(-0,4)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.0520Hamar, Lerøylekene08.09.18
3,54(+0,3)Runar Trefall, Osterøy IL10.02.051Osterøy, Seriestevne02.05.18
3,54(-2,1)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.054Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
3,52(-0,9)Elias Brødbæk Kjeldsen, Grong IL10.05.053Fosnes, 1. stevne NA-karusell 201821.05.18
3,52(+0,2)Christian Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK21.10.0514Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
3,52(+1,4)Johannes Sandvik, Moltustranda IL08.01.053Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18
3,51(+1,4)Leon Lønsetteig, IF Hellas26.07.052Drammen, Treningsstevne25.04.18
3,50(ok)Dennis Lea Heimark, Sola FIK23.07.051 (G-12)Sola, Åpent klubbmesterskap25.09.18
3,48(+0,0)Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.055Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
3,47(+0,1)Jakob Gjersdal Kluge, Sandnes IL20.03.052Sandnes, SI-stevne23.05.18
-----140--------------------
3,47(+1,3)Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.05(-)Fana, Framolekene 201802.06.18
3,46(+0,1)Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.052Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
3,46(+0,9)Eskil Kolnes, Stegaberg IL29.06.052Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 322.08.18
3,46(-2,0)Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.054Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
3,45(+0,5)Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.055Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
3,44(+1,6)Theodor Henriksen Schou, Eidanger Idrettslag12.06.05(-)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne02.05.18
3,44(-0,2)Sondre Bale, Jotun IL01.09.054Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
3,43(+0,9)Stian Larsen, Sørild FIK11.10.055Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.18
3,43(-0,8)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.0521Hamar, Lerøylekene08.09.18
3,42(+1,4)Jonas S, Bruvik, Osterøy IL14.10.052Osterøy, Seriestevne02.05.18
-----150--------------------
3,42(+0,0)Trym Grimholt, Larvik Turn & IF08.07.053Larvik, Bøkeskoglekene 201826.08.18
3,41(+1,6)Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.053Fana, Stor-KM22.09.18
3,40(-0,1)Eivind Bredahl, Idrettslaget Skjalg21.07.051Sandnes, COOP-Jærcup 201811.09.18
3,40(+1,9)Thime Sæterstøl, FIL Aks-7710.08.052Knarvik, Seriestevne20.09.18
3,37(ok)Fredrik Lingstad, Stjørdal Friidrettsklubb18.02.052Stjørdal, Friidrettskarusell07.06.18
3,30(ok)Oliver Dalheim Jørgensen, Norna-Salhus IL06.05.051Bergen, Rekrutteringsstevne 107.05.18
3,29(-1,4)Gabriel Nomerstad, Moelven IL19.06.0515Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
3,28(+1,3)Marcus Halås, Eide IL16.07.053Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
3,27(+0,9)Ask Indset, IL Tyrving27.05.05(-)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
3,27(-0,5)Julian Paula, Trysilgutten01.05.0524Hamar, Lerøylekene08.09.18
-----160--------------------
3,26(-0,6)Audun Kaldråstøyl Johansen, Stord IL01.09.051Leirvik, Seriestemne10.09.18
3,20(ok)Nikolai Svendsen, Norna-Salhus IL28.03.052Bergen, Rekrutteringsstevne 107.05.18
3,17(ok)Peter Eide, Eidsdal IL22.09.051Eidsdal, Storfjordstemne30.08.18
3,15(+1,9)Tobias Norheim, Sola FIK27.10.052Sandnes, COOP-Jærcup 201811.09.18
3,14(+0,2)Eskil Stielstra, Sauda IL28.11.0510Fana, Karabinlekene 201812.05.18
3,12(+0,3)Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.05(-)Osterøy, Lerøylekene08.09.18
3,12(ok)Eldar Corneliussen, Sola FIK19.11.052Sola, Åpent klubbmesterskap25.09.18
3,11(+1,7)Kristian Østerås, Grong IL02.08.05(-)Overhalla, Vindsprint Overhalla19.08.18
3,06(-0,9)Aaron Frantzen-Warholm, Moltustranda IL10.10.054Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18
3,03(+0,1)Adrian Tagge, Oppegård IL26.10.052Oppegård, Klubbmesterskap05.06.18
-----170--------------------
2,91(-0,5)Markus Gjerde, Olden IL28.04.056Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
2,90(+2,0)Heine Lillealter, Rana FIK03.01.05(-)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201819.08.18
2,88(+1,6)Oskar Størksen, T&IF Viking04.11.0511Fana, Karabinlekene 201812.05.18
2,85(ok)Laurits Linge Glomnes, Valldal IL01.07.052Eidsdal, Storfjordstemne30.08.18
2,72(+0,0)Jørgen Hannisdal, Osterøy IL23.04.051Osterøy, Karusellstevne 427.08.18
2,66(+0,0)Eirik Busk Mundal, Oppegård IL17.12.053Oppegård, Klubbmesterskap05.06.18
1,89(+0,6)Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.053Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42(-1,6)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.052Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
4,18(+1,5)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.051Sortland, Sortlandsmesterskapet 201809.06.18
3,35(+0,1)Jokubas Normantas (LTU), Askim IF04.11.051Askim, Klubbmesterskap22.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,67(+2,5)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,83(+3,0)Jesper Sundem Barlaug, Sandnes IL25.07.051Fana, Framolekene 201802.06.18
4,78(+4,0)Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051Fagernes, Gjensidigelekene18.05.18
4,66(+2,6)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, HSB-cup27.05.18
4,62(+2,9)Einar Magnus Særsten Vespestad, Bremnes IL21.02.051Bømlo, Seriestevne18.08.18
4,52(+2,5)Magnus Andersland, Fana IL30.07.051Leikvang, Hovdingleikane24.05.18
4,28(+3,5)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.052Bodø, Sparebank 1 Lekene 201819.08.18
4,24(+2,1)Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.051Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
4,24(+3,5)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.052Moss, Klubbmesterskap 201822.09.18
4,22(+2,3)Eirik Torbjørnsen, Fitjar IL14.07.053Haugesund, Mailekene 201826.05.18
4,17(+4,2)Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.051Porsgrunn, Nasjonalt Stevne02.05.18
4,14(+2,4)Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.053Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.18
4,03(+2,8)Lars Egil Fylkesnes, Bremnes IL07.01.054Haugesund, Mailekene 201826.05.18
4,00(+3,8)Sebastian Ottesen Yli, Snøgg Friidrett02.04.052Porsgrunn, KM 201822.09.18
3,99(+2,8)Andre Nordal Amdal, Stegaberg IL19.01.055Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
3,98(+3,3)Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.052Sortland, Sortlandsmesterskapet 201809.06.18
3,91(+2,7)Sondre H Melting, Mosvik IL01.11.051Steinkjer, Innherredkarusellen29.08.18
3,88(+2,2)William Johannessen, IF Eiker-Kvikk08.09.056Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
3,75(+2,7)Ådne Pedersen, Bremnes IL19.08.057Haugesund, Mailekene 201826.05.18
3,57(+2,5)Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.0510Fana, Framolekene 201802.06.18
3,51(+3,2)Theodor Henriksen Schou, Eidanger Idrettslag12.06.052Porsgrunn, Nasjonalt Stevne02.05.18
3,50(+2,6)Ask Indset, IL Tyrving27.05.0529Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
3,28Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.055Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 412.09.18
3,16(+5,6)Heine Lillealter, Rana FIK03.01.055Bodø, Sparebank 1 Lekene 201819.08.18
3,13(+2,7)Kristian Østerås, Grong IL02.08.055Overhalla, Vindsprint Overhalla19.08.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46Aleksander Rogne, IL Molde-Olymp25.04.051Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
4,42Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.052Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
4,29Lidvin Berge Hestetun, Jotun IL22.02.051Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
4,16Sander Hestetun Kilen, Jotun IL30.05.052Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
4,11Felix Naue, Nesodden IF09.06.051Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
4,10Eirik Hasaas, IK Våg09.09.051Kristiansand, KM30.05.18
4,06Oskar Øverland, IL Molde-Olymp10.08.053Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
4,01Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 412.09.18
3,87Kasper Nordanger, Nesodden IF05.07.052Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
3,83Filip Gravrok Hunstad, Stjørdal Friidrettsklubb23.10.051Stjørdal, Karusellstevne18.09.18
3,79Martin Ferkingstad, Kopervik IL24.12.053Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 412.09.18
3,75Oskar Gjerde Naalsund, Sandnes IL07.07.052Stavanger, Jær Cup07.06.18
3,72Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.051Løten, Løtenstevnet vår 201821.05.18
3,69André Lillestøl, Hornindal IL30.11.051Hornindal, Lagsmesterskap28.09.18
3,66Fredrik Lingstad, Stjørdal Friidrettsklubb18.02.053Stjørdal, Karusellstevne18.09.18
3,58Sondre Bale, Jotun IL01.09.053Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
3,53Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.054Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
3,36Sebastian Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL05.10.051Sandane, Seriestevne22.05.18
2,48Magnus Mjellem Vesterås, Hyen IL18.02.051Gloppen, Seriestemne20.06.18
1,87Johannes Teveldal, Flora IL31.05.051Flornes, Friidrettskarusell18.05.18
1,79Johan Hegseth, Flora IL052Flornes, Friidrettskarusell18.05.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,33(+0,5)Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.05(-)Lillehammer, Veidekke-stevnet04.09.18
10,11(-0,9)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052 (G-15)Porsgrunn, Kjølneslekene27.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,38(+2,2)Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051 (G-15)Lillehammer, Veidekke-stevnet04.09.18

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,25(+1,0)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Osterøy, Lerøylekene09.09.18
11,61(-0,2)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
11,33(+0,5)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Måndalen, Lerøylekene09.09.18
11,04(+1,0)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
10,99(+1,7)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.054Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
10,75(+1,5)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.055Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
10,56(+0,0)Oliver Charles Walvåg, Strindheim IL20.02.052Måndalen, Lerøylekene09.09.18
10,27(+1,5)Jesper Sundem Barlaug, Sandnes IL25.07.052Osterøy, Lerøylekene09.09.18
10,22(-1,7)Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.053Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
9,95(-0,3)Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.052Fana, Stor-KM23.09.18
-----10--------------------
9,90(-0,9)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052Fana, Karabinlekene 201813.05.18
9,82(+0,7)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051Sandnes, Avslutningsstevne 117.09.18
9,81(+1,2)Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.055Hamar, Lerøylekene09.09.18
9,78(+0,8)Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.056Hamar, Lerøylekene09.09.18
9,77(+1,5)Vetle Skagmo, IL Koll08.03.057Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
9,77(+0,0)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Sande, Treningsstevne17.10.18
9,75(+1,6)Lewi Udelhoven, IK Våg03.09.053Osterøy, Lerøylekene09.09.18
9,69(+0,6)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.054Osterøy, Lerøylekene09.09.18
9,68(+0,0)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.051Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.18
9,67(+0,0)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051Ski, Kretsstevne20.06.18
-----20--------------------
9,67(+1,0)Aksel Eriksen, Halden IL14.01.057Hamar, Lerøylekene09.09.18
9,66(-1,0)Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Årnes, Kretsstevne06.06.18
9,64(+0,0)Aleksander Rogne, IL Molde-Olymp25.04.051Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
9,58(-0,2)Magnus Andersland, Fana IL30.07.053Fana, Karabinlekene 201813.05.18
9,53(-1,7)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.053Måndalen, Lerøylekene09.09.18
9,48(+0,9)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Namsos, Namdalslekene17.06.18
9,41(+2,0)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.052Vik, HSB-cup27.05.18
9,40(+0,0)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.055Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
9,39(+1,2)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.058Hamar, Lerøylekene09.09.18
9,29(+1,6)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.058Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
-----30--------------------
9,26(+1,5)Amlionmar Michxandro Shevion Wijman, Halden IL31.12.051Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
9,13(-1,6)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.056Måndalen, Lerøylekene09.09.18
9,04(+1,4)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.053Vik, HSB-cup27.05.18
8,98(+1,1)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.059Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
8,88(+1,9)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.05(-)Osterøy, Lerøylekene09.09.18
8,85(+1,1)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.0511Hamar, Lerøylekene09.09.18
8,59(+1,5)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.059Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
8,59(+1,9)Max Emil Bergkvist, Sandefjord Turn & IF09.04.051Porsgrunn, KM 201823.09.18
8,55(+0,9)Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.059Osterøy, Lerøylekene09.09.18
8,50(+1,0)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.0514Hamar, Lerøylekene09.09.18
-----40--------------------
8,48(+0,4)Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.052Lye, COOP-Jærcup523.08.18
8,27(+0,0)Luc Meuwissen, Ås IL01.01.051Ås, Kretsstevne04.06.18
8,08(+0,9)Jørgen Netland, Lye IL18.01.051Ålgård, COOP-Jærcup 201824.09.18
7,78(+0,0)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051Hamar, Treningsstevne20.08.18
7,78(+0,0)Oskar Øverland, IL Molde-Olymp10.08.052Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
7,73(+1,7)Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.05(-)Harstad, Festspill-lekene 201824.06.18
7,72(-1,3)Henrik Marinius Bjørkli-Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett03.04.051Tromsø, Tromsølekene 201809.06.18
7,65(+0,6)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.08.18
7,64(-0,8)Steffen Gundersen, Vindbjart Friidrett31.08.0510Osterøy, Lerøylekene09.09.18
7,59(+1,3)Adrian Malinowski, Sem IF23.03.0515Hamar, Lerøylekene09.09.18
-----50--------------------
7,26(+0,0)Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.053Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
6,59(+1,3)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052Porsgrunn, KM 201823.09.18
6,10(+0,0)Iver Aarflot Jønsson, Ørsta IL14.08.052Ørsta, Rekrutteringcup 405.06.18
4,52(+1,7)Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.053Ørsta, Rekrutteringcup 405.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,35(+0,5)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.053Hamar, Lerøylekene09.09.18
9,27(-0,1)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.055Måndalen, Lerøylekene09.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62(+2,4)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Overhalla, Seriestevne11.08.18
10,14(+2,8)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Sande, Treningsstevne29.09.18
9,08(+2,2)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.057Osterøy, Lerøylekene09.09.18
7,81(+3,8)Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.052Harstad, Festspill-lekene 201824.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,18Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051Brandbu, Mohagen Bil cup 405.09.18
8,46Jørgen Netland, Lye IL18.01.051Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
8,32Jonas Mydland Hope, Idrettslaget Skjalg06.07.052Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
8,19Ivar Arktander Djupvik, Sola FIK29.11.053Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
7,70Andre Nordal Amdal, Stegaberg IL19.01.051Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 205.06.18
7,09Eskil Kolnes, Stegaberg IL29.06.052Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 205.06.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051Vik, Kretsstevne 613.09.18
11,25Espen Skålheim, IL Sand31.01.051Osterøy, Lerøylekene08.09.18
11,14Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
11,10Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.052Osterøy, Lerøylekene08.09.18
10,84Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
10,64Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051Porsgrunn, KM 201823.09.18
10,54Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051Ålgård, COOP-Jærcup 201824.09.18
10,30Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
10,22Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Namsos, Namdalslekene17.06.18
10,16Adrian Skau, Søfteland TIL24.03.052Fana, Stor-KM22.09.18
-----10--------------------
10,02Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
9,95Ibrahim Faisal Nader, Sykkylven IL18.06.051Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
9,88Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.051Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
9,87Nerushanth Varathan, IF Sturla23.05.051Drammen, Elvelekene 201826.08.18
9,56Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.052Drammen, Elvelekene 201826.08.18
9,53Even Eidsten, IL Tyrving25.09.053Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,42Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
9,41Nicolay Omholt Dahl, IK Grane01.12.051Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
9,27Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
9,25Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053Drammen, Elvelekene 201826.08.18
-----20--------------------
9,21Lidvin Berge Hestetun, Jotun IL22.02.052Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
9,17Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051Arendal, Arendalslekene18.08.18
9,13Marius Johansen, Ullensaker/Kisa IL15.04.054Hamar, Lerøylekene08.09.18
9,05Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.055Hamar, Lerøylekene08.09.18
9,04Magnus Mjellem Vesterås, Hyen IL18.02.051Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
9,03Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.054Osterøy, Lerøylekene08.09.18
9,01Odin Elias Sørensen, Lyngen/Karnes IL05.02.053Måndalen, Lerøylekene09.09.18
8,93Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
8,91Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.052Ålgård, COOP-Jærcup 201824.09.18
8,84Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
-----30--------------------
8,81Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.051Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne15.05.18
8,81Christoffer Heilevang Andreassen, Førde IL Friidrett21.03.056Osterøy, Lerøylekene08.09.18
8,65Magnus Sørsveen Sæther, Gausdal FIK12.01.052Lillehammer, Hamar Media Stevnet23.09.18
8,62Jesper Sundem Barlaug, Sandnes IL25.07.051Lye, COOP-Jærcup103.05.18
8,56Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.051Greveskogen, Kristinalekene 201826.05.18
8,47Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.057Hamar, Lerøylekene08.09.18
8,40Max R. Semb, Tønsberg Friidrettsklubb16.01.052Greveskogen, Kristinalekene 201826.05.18
8,38Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051Ravnanger, Karusellstevne 220.06.18
8,34Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.052Steinkjer, TA sprint finaler18.08.18
8,23Markus Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.051Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
-----40--------------------
8,21Simen Fritsvold, IL Koll12.05.051Nesøya, Nesøyalekene 201801.09.18
8,20Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
8,18Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.051Geithus, Furumolekene 201815.09.18
8,13Sebastian Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL05.10.058Osterøy, Lerøylekene08.09.18
8,07Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.055Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
7,99Oliver Børmark Sæther, Byåsen IL10.10.051Trondheim, AF-stevnet23.05.18
7,97Henrik Rosseland Salte, Lye IL08.07.052Haugesund, Mailekene 201826.05.18
7,96Lars Sparrevik, IL Koll16.08.052Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 124.09.18
7,93Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.058Hamar, Lerøylekene08.09.18
7,86Åge Dorholt Øigård, IK Grane27.11.051Arendal, Klubbmesterskap13.09.18
-----50--------------------
7,84Ådne Pedersen, Bremnes IL19.08.051Bømlo, Treningsstevne04.10.18
7,75Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.059Osterøy, Lerøylekene08.09.18
7,75Julian Bjordal Strømsholm, Fyllingen IL21.12.053Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
7,68Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.053Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
7,64Tobias Hella Berge-Soldal, Uskedal IL26.04.05PHusnes, Seriestevne10.10.18
7,61Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.0512Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,61Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.051Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 322.08.18
7,60Adrian Malinowski, Sem IF23.03.051Sandefjord, Vestfold Karusellen05.09.18
7,59Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.052Overhalla, Trekamp16.09.18
7,57Edvin Steinan Gjerde, Innfjorden IL09.04.051Måndalen, Banestevne04.06.18
-----60--------------------
7,56Christoffer Heilevang, Førde IL Friidrett25.03.051Førde, Treningsstevne04.06.18
7,54Viljar Grøneng, Sandane Turn og Idrettslag21.05.053Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
7,50Lars-Håkon Venås, Måndalen IL01.02.053Måndalen, Banestevne06.05.18
7,46Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.0513Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,44Jakob Lunde, Ikornnes Idrettslag08.04.053Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
7,43Vegar Wekre Hjulstad, Frol IL09.02.051Levanger, TA-sprinten07.06.18
7,43Leon Bøe-Hansen, Nordre Fjell Friidrett23.11.051Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.18
7,41Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.054Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
7,40Iver Vollan, Hattfjelldal IL20.10.053Vik, HSB-cup27.05.18
7,37Tobias Markhus, Bremnes IL20.09.052Bømlo, Seriestevne04.06.18
-----70--------------------
7,31Sander Hestetun Kilen, Jotun IL30.05.054Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
7,31Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Årnes, Kretsstevne30.05.18
7,29Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.0511Hamar, Lerøylekene08.09.18
7,28Jens Adrian Ødeby Asak, Romerike Friidrett01.01.051Lillestrøm, Kretsstevne Hopp og Kast23.05.18
7,28Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.057Måndalen, Lerøylekene09.09.18
7,27Nicolai Ulvan, IL Nidelv27.10.051Trondheim, TA-sprinten28.05.18
7,26Vetle Skagmo, IL Koll08.03.053Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18
7,22Adrian Tagge, Oppegård IL26.10.054Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
7,17Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.054Greveskogen, Kristinalekene 201826.05.18
7,14Fredrik Lingstad, Stjørdal Friidrettsklubb18.02.055Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
-----80--------------------
7,14Max Emil Bergkvist, Sandefjord Turn & IF09.04.053Porsgrunn, KM 201823.09.18
7,13Sondre Bale, Jotun IL01.09.055Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
7,10Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Olden, Lagsmeisterskap29.09.18
7,09Magnus Tomren Solheim, IL Molde-Olymp03.03.053Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
7,09Aksel Eriksen, Halden IL14.01.0512Hamar, Lerøylekene08.09.18
7,07Nikolai Svendsen, Norna-Salhus IL28.03.056Fana, Framolekene 201803.06.18
7,07Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.052Harstad, Festspill-lekene 201823.06.18
7,02Ulrich Friele Faye, Fana IL14.01.052Fana, Karabinlekene 201813.05.18
6,92William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201831.08.18
6,85Eilif Ristad, Overhalla IL30.05.052Fosnes, 1. stevne NA-karusell 201821.05.18
-----90--------------------
6,84Martin Ferkingstad, Kopervik IL24.12.053Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
6,84Kristian Østerås, Grong IL02.08.053Overhalla, Trekamp16.09.18
6,82Audun Kaldråstøyl Johansen, Stord IL01.09.051Leirvik, Seriestemne10.09.18
6,78Theodor Henriksen Schou, Eidanger Idrettslag12.06.051Skien, Telemark Karusellen 422.08.18
6,75Järvi Kjetil Stielstra, Sauda IL28.09.051Sauda, Saudakarusellen 206.05.18
6,75Andre Nordal Amdal, Stegaberg IL19.01.054Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
6,75Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.055Haugesund, Mailekene 201826.05.18
6,72Brage Nogva, Eide IL29.07.052Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
6,72Torjus Holst, Tønsberg Friidrettsklubb19.02.052Greveskogen, Lindboe pokalstevne + Seriestevne01.09.18
6,69Endre Maldal, Sandnes IL30.06.051Sandnes, Avslutningsstevne 117.09.18
-----100--------------------
6,67Mikael Skogås Hals, Overhalla IL10.07.052Overhalla, Seriestevne21.08.18
6,65Asbjørn Olai Lykkeslet Vik, Ørsta IL05.09.054Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
6,64Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.054Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
6,62Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.052Moss, Treningsstevne12.09.18
6,61Aleksander Rogne, IL Molde-Olymp25.04.055Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
6,60William Vestøl, Sørild FIK27.09.051Grimstad, KM 10-1423.08.18
6,52Endre Opsal Halvorsen, Kopervik IL06.01.055Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
6,50Lars Egil Fylkesnes, Bremnes IL07.01.053Bømlo, Seriestevne04.06.18
6,49Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.054Asker, Askerlekene 201810.06.18
6,49Sondre Skorstad, Grong IL31.08.055Namsos, Namdalslekene17.06.18
-----110--------------------
6,47Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.056Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
6,44Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.058Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
6,42Lars Wold Møller, IL Koll30.06.052Nesøya, Nesøyalekene 201801.09.18
6,41Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.051Bergen/La, Seriestevne06.06.18
6,40Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.055Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
6,39Eirik Busk Mundal, Oppegård IL17.12.055Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
6,37Runar Byre Jakobsen, Sandnes IL14.03.052Sandnes, Avslutningsstevne 117.09.18
6,37Sebastian Ottesen Yli, Snøgg Friidrett02.04.051Notodden, Seriestevne 406.10.18
6,33Pål Henning Smedsberg, Romerike Friidrett03.03.052Lillestrøm, Kretsstevne Hopp og Kast23.05.18
6,32Mathias Mæhlumsveen, Beitstad IL11.05.051Beitstad, TA-sprinten 201830.05.18
-----120--------------------
6,27August Aschehoug, IL i BUL06.12.054Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
6,26Eivind Bredahl, Idrettslaget Skjalg21.07.056Haugesund, Mailekene 201826.05.18
6,26Daniel Olson, Stord IL20.07.054Bømlo, Seriestevne04.06.18
6,26Johannes Ristad, Overhalla IL30.05.052Overhalla, Seriestevne11.08.18
6,26Elias Brødbæk Kjeldsen, Grong IL10.05.054Overhalla, Trekamp16.09.18
6,19Amund Birkeland, Mandal & Halse IL26.07.051Mandal, Treningsstevne05.09.18
6,10Steffen Gundersen, Vindbjart Friidrett31.08.052Mandal, Treningsstevne05.09.18
6,06Tobias Reite Kolltveit, Os Turnforening26.04.057Fana, Framolekene 201803.06.18
6,04Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.054Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
6,03Oskar Gjerde Naalsund, Sandnes IL07.07.055Lye, COOP-Jærcup103.05.18
-----130--------------------
5,99Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.053Lye, COOP-Jærcup523.08.18
5,97Nikolai Altenborg, IK Grane02.01.052Arendal, Klubbmesterskap13.09.18
5,96Erik Hjelmeset Fragått, Sigdal FIK06.06.051Sigdal, Sigdalsmesterskap16.09.18
5,93Marius Bilstad, Beitstad IL22.09.052Beitstad, TA-sprinten 201830.05.18
5,90Jørgen Netland, Lye IL18.01.056Lye, COOP-Jærcup103.05.18
5,83Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
5,80Tobias Norheim, Sola FIK27.10.054Ålgård, COOP-Jærcup 201824.09.18
5,78Ivar Arktander Djupvik, Sola FIK29.11.051Sola, Åpent klubbmesterskap25.09.18
5,74Ole Gustav Røsholt-Belbo, Snåsa IL02.09.051Snåsa, TA-sprint sonestevne28.05.18
5,74Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.053Sandefjord, Vestfoldkarusellen stevne II11.06.18
-----140--------------------
5,71Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.052Hov i Land, Høststevne 201829.09.18
5,66Håkon Storflor, IL Dalebrand03.08.051Stjørdal, Sona-Lekene08.07.18
5,63Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.056Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
5,61Johan Hegseth, Flora IL051Flornes, Friidrettskarusell18.05.18
5,58Gustav Morthens, IL i BUL29.05.057Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
5,54Jone Risa, Undheim IL02.06.054Lye, COOP-Jærcup523.08.18
5,46Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.052Førde, Treningsstevne04.06.18
5,27Jonas S, Bruvik, Osterøy IL14.10.051Osterøy, Seriestevne02.05.18
5,25Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.052Bergen/La, Seriestevne06.06.18
5,23Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052Stjørdal, Karusellstevne16.08.18
-----150--------------------
5,21Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.058Haugesund, Mailekene 201826.05.18
5,20Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.053Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
5,18Johannes Teveldal, Flora IL31.05.052Flornes, Friidrettskarusell18.05.18
5,03Runar Trefall, Osterøy IL10.02.052Osterøy, Seriestevne02.05.18
4,71Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.053Bergen/La, Seriestevne06.06.18
4,32Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.054Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
4,31Eskil Stielstra, Sauda IL28.11.053Fana, Karabinlekene 201813.05.18
4,25Hallvard Lervik, Førde IL Friidrett21.04.053Førde, Treningsstevne04.06.18
4,17Adrian Stene Olsen, Ski IL Friidrett31.08.056Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,53Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.053Hamar, Lerøylekene08.09.18
7,20Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.051Harstad, Festspill-lekene 201823.06.18
5,00Jokubas Normantas (LTU), Askim IF04.11.051Askim, Klubbmesterskap22.09.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35Magnus Mjellem Vesterås, Hyen IL18.02.051Gloppen, Seriestemne20.06.18
7,16Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053 (G-14)Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
6,99Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051 (G-14)Søgne, Søgnelekene 201825.08.18
4,47Odin Ellingen, Ogndal IL03.03.051 (G-14)Snåsa, TA-sprint sonestevne28.05.18

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,46Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053Arvika/SWE, Stjärnspelen 201828.07.18

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,46Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051Nadderud, Kaststevne04.09.18
35,10Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
34,31Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051Osterøy, Lerøylekene08.09.18
33,62Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051Måndalen, Lerøylekene09.09.18
30,22Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051Fana, Karabinlekene 201813.05.18
30,04Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.052Osterøy, Lerøylekene08.09.18
28,64Nicolay Omholt Dahl, IK Grane01.12.051Porsgrunn, Kjølneslekene27.05.18
27,79Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051Hamar, Lerøylekene08.09.18
25,74Marius Johansen, Ullensaker/Kisa IL15.04.052Hamar, Lerøylekene08.09.18
25,00Ibrahim Faisal Nader, Sykkylven IL18.06.052Måndalen, Lerøylekene09.09.18
-----10--------------------
24,92Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Nittedal, Treningsstevne04.05.18
24,86Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Sande, Treningsstevne13.10.18
24,51Aksel Eriksen, Halden IL14.01.051Halden, Klubbmesterskap23.09.18
24,43Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
24,34Eivind Bredahl, Idrettslaget Skjalg21.07.052Sandnes, Høstlekene 201815.09.18
24,04Tobias Hella Berge-Soldal, Uskedal IL26.04.05PHusnes, Seriestevne10.10.18
23,07Adrian Tagge, Oppegård IL26.10.053Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
22,89Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.051Gloppen, Loggane Open25.11.18
22,75Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.054Måndalen, Lerøylekene09.09.18
22,61Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.054Hamar, Lerøylekene08.09.18
-----20--------------------
21,93Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052Vik, Kretsstevne 523.08.18
21,78Oskar Kvile, IL Gneist06.05.052Fana, Karabinlekene 201813.05.18
21,67Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Seriestevne 319.08.18
21,65Geir-Håkon Heggelund, Jægervatnet IL01.06.051Tromsø, Treningsstevne 417.09.18
21,42Einar Ytrehus, Kristiansands IF Friidrett21.02.052Kristiansand, Quart Lekene 201809.06.18
21,32Simen Kittang, FIL Aks-7727.04.051Knarvik, Seriestevne26.04.18
21,30Pål Henning Smedsberg, Romerike Friidrett03.03.053Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
21,04Sebastian Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL05.10.051Byrkjelo, KM/krinsleikar 201816.09.18
20,96Eilif Ristad, Overhalla IL30.05.051Overhalla, Seriestevne07.08.18
20,55Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.053Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
-----30--------------------
20,35Jens Adrian Ødeby Asak, Romerike Friidrett01.01.052Nittedal, Treningsstevne04.05.18
20,15Lars-Håkon Venås, Måndalen IL01.02.051Måndalen, Treningsstevne18.06.18
20,02Oliver Charles Walvåg, Strindheim IL20.02.055Måndalen, Lerøylekene09.09.18
19,95Odin Elias Sørensen, Lyngen/Karnes IL05.02.051Tromsø, Tromsølekene 201809.06.18
19,60Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.056Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
19,49Ådne Pedersen, Bremnes IL19.08.051Bømlo, Seriestevne07.05.18
19,39Max Emil Bergkvist, Sandefjord Turn & IF09.04.051Porsgrunn, KM 201822.09.18
18,38Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.053 (G-12/13)Sandnes, Jærcup 214.05.18
17,69Henrik Marinius Bjørkli-Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett03.04.057Måndalen, Lerøylekene09.09.18
17,64Theodor Henriksen Schou, Eidanger Idrettslag12.06.052Rjukan, Telemarkskarusellen 505.09.18
-----40--------------------
16,99Tobias Markhus, Bremnes IL20.09.052Bømlo, Seriestevne07.05.18
16,34Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.053Porsgrunn, KM 201822.09.18
15,57Vetle Skagmo, IL Koll08.03.056Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
15,56Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.052Molde, KM Slegge og diskos19.06.18
15,25Oskar Øverland, IL Molde-Olymp10.08.053Molde, KM Slegge og diskos19.06.18
14,63Zeljko Milosavljvic, FIL Aks-7724.08.052Knarvik, Seriestevne26.04.18
14,47Johannes Ristad, Overhalla IL30.05.053Overhalla, Seriestevne19.07.18
14,21Lars Egil Fylkesnes, Bremnes IL07.01.051Bømlo, Seriestevne20.09.18
14,08Noah Sellevoll, FIL Aks-7723.02.053Knarvik, Seriestevne26.04.18
14,00Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.057Hamar, Lerøylekene08.09.18
-----50--------------------
13,50Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.052Bodø, Sparebank 1 Lekene 201819.08.18
13,33Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051Løten, Løtenstevnet vår 201821.05.18
12,78Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.054Asker, Askerlekene 201809.06.18
11,75Heine Lillealter, Rana FIK03.01.053Bodø, Sparebank 1 Lekene 201819.08.18
11,62Tobias Norheim, Sola FIK27.10.057 (G-12/13)Sandnes, Jærcup 214.05.18
10,54Svale Jakobsen Tofte, Stord IL20.01.051Leirvik, Seriestemne10.09.18
9,02Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.058Hamar, Lerøylekene08.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,50Simeone Dorne (FRA), ISS15.02.055 (G-12/13)Sandnes, Jærcup 214.05.18

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,77Tobias Hella Berge-Soldal, Uskedal IL26.04.051Husnes, Seriestevne06.10.18
13,54Lars-Håkon Venås, Måndalen IL01.02.053 (G-14)Måndalen, Banestevne06.05.18
13,02Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.051Bergen/La, Seriestevne03.10.18

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,21Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
37,82Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
32,10Odin Elias Sørensen, Lyngen/Karnes IL05.02.051Måndalen, Lerøylekene08.09.18
31,43Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
29,56Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052Osterøy, Lerøylekene09.09.18
29,04Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.051Ålgård, COOP-Jærcup 201824.09.18
28,65Sebastian Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL05.10.053Osterøy, Lerøylekene09.09.18
28,43Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.052Måndalen, Lerøylekene08.09.18
27,92Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.051Gloppen, Loggane Open25.11.18
27,11Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.054Måndalen, Lerøylekene08.09.18
-----10--------------------
25,39Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
25,17Ibrahim Faisal Nader, Sykkylven IL18.06.055Måndalen, Lerøylekene08.09.18
25,14Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.054Fana, Framolekene 201802.06.18
25,01Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051Greveskogen, Kristinalekene 201826.05.18
24,62Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.052Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
22,96Max R. Semb, Tønsberg Friidrettsklubb16.01.052Greveskogen, Kristinalekene 201826.05.18
21,49Eivind Bredahl, Idrettslaget Skjalg21.07.054Osterøy, Lerøylekene09.09.18
21,40Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
21,07Simen Kittang, FIL Aks-7727.04.051Knarvik, Seriestevne26.04.18
21,06Andreas Solstad Risvik, Overhalla IL01.04.056Måndalen, Lerøylekene08.09.18
-----20--------------------
20,89Even Eidsten, IL Tyrving25.09.054Hamar, Lerøylekene09.09.18
20,41Pål Henning Smedsberg, Romerike Friidrett03.03.051Lillestrøm, Kaststevne14.05.18
20,12Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Porsgrunn, KM 201823.09.18
19,99Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.055Fana, Framolekene 201802.06.18
19,93Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.051Løten, Løtenstevnet vår 201821.05.18
19,88Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.057Måndalen, Lerøylekene08.09.18
19,83Adrian Tagge, Oppegård IL26.10.052Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
19,79Sebastian Ottesen Yli, Snøgg Friidrett02.04.051Notodden, Seriestevne 406.10.18
19,66Jens Adrian Ødeby Asak, Romerike Friidrett01.01.051Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18
18,79Tobias Hella Berge-Soldal, Uskedal IL26.04.055Osterøy, Lerøylekene09.09.18
-----30--------------------
18,75Nicolay Omholt Dahl, IK Grane01.12.056Osterøy, Lerøylekene09.09.18
18,64Henrik Rosseland Salte, Lye IL08.07.052Haugesund, Mailekene 201827.05.18
18,24Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.054Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
17,11Max Emil Bergkvist, Sandefjord Turn & IF09.04.052Porsgrunn, KM 201823.09.18
15,43Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.057Hamar, Lerøylekene09.09.18
14,67Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.052Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201806.06.18
14,60Zeljko Milosavljvic, FIL Aks-7724.08.052Knarvik, Seriestevne26.04.18
14,50Jørgen Netland, Lye IL18.01.055Ålgård, COOP-Jærcup 201824.09.18
13,56Lukas Brandsæter, Børsa IL19.07.058Måndalen, Lerøylekene08.09.18
12,01Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.051Bergen/La, Seriestevne03.10.18
-----40--------------------
11,63Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.055Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
10,62Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.055Haugesund, Mailekene 201827.05.18
9,25Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052Vik, Kretsstevne 214.06.18
8,74Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052Løten, Løtenstevnet vår 201821.05.18
7,10David Fosshaug, Romerike Friidrett15.02.052Lillestrøm, Kaststevne14.05.18

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,07Tobias Hella Berge-Soldal, Uskedal IL26.04.051Husnes, Seriestevne22.08.18

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,01Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
38,01Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
37,87August Árran Rimpi, IK Hind05.07.051Harstad, Seriestevne 528.08.18
37,26Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
34,37Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.051Måndalen, Lerøylekene08.09.18
33,48Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051Fana, Framolekene 201803.06.18
33,21Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.052Måndalen, Lerøylekene08.09.18
33,16Bendik Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag17.08.051Byrkjelo, Seriestemne12.07.18
32,48Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.052Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
32,35Christian Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK21.10.051Geithus, Kastkarusell27.06.18
-----10--------------------
31,15Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Sande, Kretsmesterskap09.06.18
30,85Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051Brandbu, Mohagen Bil cup 405.09.18
30,60Max Emil Bergkvist, Sandefjord Turn & IF09.04.051Porsgrunn, KM 201822.09.18
30,31Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
29,71Jarand Kvåle Bruflot, Fyllingen IL18.03.052Fana, Stor-KM23.09.18
29,38Jens Adrian Ødeby Asak, Romerike Friidrett01.01.052Nittedal, Treningsstevne04.05.18
28,60Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.056Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
28,35Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051Lye, Spydkveld13.08.18
28,30Rudi Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.051Ålesund, SBM Akslaleikane 201826.05.18
28,13Henrik Stensby, FIK Orion23.08.056Hamar, Lerøylekene09.09.18
-----20--------------------
27,75Elias Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.054Måndalen, Lerøylekene08.09.18
27,72Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.053Jessheim, Norgeslekene11.08.18
27,53Sebastian Ottesen Yli, Snøgg Friidrett02.04.051Notodden, Seriestevne 406.10.18
27,39Nerushanth Varathan, IF Sturla23.05.057Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
27,20Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.053Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
27,06Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.053Geithus, Furumolekene 201815.09.18
26,29Ådne Pedersen, Bremnes IL19.08.051Bømlo, Treningsstevne04.10.18
26,20Tasaratsing Ratnasingam Gunenthiran, Romerike Friidrett18.06.054Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
26,18Sondre Skorstad, Grong IL31.08.055Måndalen, Lerøylekene08.09.18
25,95Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
-----30--------------------
25,85Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.051Ålgård, Banerekord stevne30.05.18
25,24Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.051Bergen/La, Seriestevne06.06.18
25,19Håvard Birkeland, Sola FIK21.05.052Sandnes, COOP-Jærcup 201811.09.18
24,92Andre Nordal Amdal, Stegaberg IL19.01.052Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
24,50Lukas Brandsæter, Børsa IL19.07.051Trondheim, Kastkarusell04.09.18
24,07Nicolay Omholt Dahl, IK Grane01.12.051Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
23,44Nicholas Jørgensen Sandrød, Børsa IL08.01.052Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
23,25Adrian Tagge, Oppegård IL26.10.053Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
22,48Morgan Mikael Olai Sandelin Rømma, Børsa IL22.02.052Børsa, Rema 1000 Lekene 201830.05.18
22,31Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.052Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 205.06.18
-----40--------------------
22,28Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
22,21Sigve Lind, Oppegård IL10.10.051Oppegård, Klubbmesterskap05.06.18
22,13Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.052Fana, Framolekene 201803.06.18
21,84Felix Naue, Nesodden IF09.06.055Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
21,63Markus Vold Bruaset, Måndalen IL19.01.052Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
21,24Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051Moss, Treningsstevne12.09.18
20,97Amlionmar Michxandro Shevion Wijman, Halden IL31.12.051Sarpsborg, KM Østfold10.06.18
20,86Runar Byre-Jakobsen, Sandnes IL14.03.054Haugesund, Mailekene 201826.05.18
20,79William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.058Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
20,77Kasper Nordanger, Nesodden IF05.07.056Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
-----50--------------------
20,45Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.058Hamar, Lerøylekene09.09.18
20,15Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.057Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
20,07Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.053 (G-12)Stjørdal, Karusellstevne18.09.18
20,03Julian Bjordal Strømsholm, Fyllingen IL21.12.053Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
20,01Sindre Nergaard, Kongsvinger IL Friidrett16.10.051Kongsvinger, Premiestevnet 106.06.18
19,95Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.054Geithus, Furumolekene 201815.09.18
19,60Lars Egil Fylkesnes, Bremnes IL07.01.056Haugesund, Mailekene 201826.05.18
19,49Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.054Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
19,26Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
19,20Pål Henning Smedsberg, Romerike Friidrett03.03.052Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18
-----60--------------------
18,75Eivind Bredahl, Idrettslaget Skjalg21.07.056Osterøy, Lerøylekene09.09.18
18,22Viljar Kjølstad Wikjord, Ringerike Friidrettsklubb15.01.059Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
18,16Endre Maldal, Sandnes IL30.06.053Sandnes, COOP-Jærcup 201811.09.18
17,65Martin Ferkingstad, Kopervik IL24.12.052Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 412.09.18
17,61Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.052Harstad, Festspill-lekene 201824.06.18
17,48Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.052Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
17,48Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.059Hamar, Lerøylekene09.09.18
17,42Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.052Brandbu, Mohagen Bil cup 522.09.18
17,27Erik Hjelmeset Fragått, Sigdal FIK06.06.051Sigdal, Sigdalsmesterskap16.09.18
17,20Magnus Børset Sørebø, Rindal IL12.06.053Børsa, Rema 1000 Lekene 201830.05.18
-----70--------------------
16,80Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052Rjukan, Telemarkskarusellen runde 209.05.18
16,62Sondre Bale, Jotun IL01.09.054Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
16,55Iver Vollan, Hattfjelldal IL20.10.052Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
16,33Lars Skjoldal Lønn, Stord IL16.03.051 (G-14)Leirvik, Seriestemne11.06.18
16,05Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.058Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
16,05Emil Ersland, Stord IL29.08.051Leirvik, Seriestemne11.06.18
16,04Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.053Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 412.09.18
15,41Bendik Nygård Torvund, Herkules Friidrett23.01.052Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
15,41Sebastian Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL05.10.057Osterøy, Lerøylekene09.09.18
14,90Tobias Hella Berge-Soldal, Uskedal IL26.04.05PHusnes, Seriestevne10.10.18
-----80--------------------
14.73Johannes Ristad, Overhalla IL30.05.051Overhalla, Seriestevne11.08.18
14,47Fredrik Lingstad, Stjørdal Friidrettsklubb18.02.052Stjørdal, Friidrettskarusellstevne19.06.18
14,30Julian Paula, Trysilgutten01.05.0511Hamar, Lerøylekene09.09.18
14,16Marcus Halås, Eide IL16.07.053Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
13,79Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.052Bergen/La, Seriestevne06.06.18
13,55Eirik Busk Mundal, Oppegård IL17.12.054Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
13,55Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.054Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 412.09.18
13,37Tobias Reite Kolltveit, Os Turnforening26.04.053Fana, Framolekene 201803.06.18
13,00Lars-Håkon Venås, Måndalen IL01.02.052Måndalen, Banestevne11.06.18
12,37Henrik Bang, Alta IF10.04.051Alta, Åpningsstevnet 201827.05.18
-----90--------------------
12,06Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.054Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
11,31Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.052Ørsta, Rekrutteringcup 405.06.18
9,54Iver Aarflot Jønsson, Ørsta IL14.08.053Ørsta, Rekrutteringcup 405.06.18
7,95Tobias Norheim, Sola FIK27.10.055Sandnes, COOP-Jærcup 201811.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,19Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
25,64Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.051Harstad, Seriestevne22.05.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,41Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-15)Nadderud, Tyrvings høstserie - kast og lengde18.09.18
21,98Max Emil Bergkvist, Sandefjord Turn & IF09.04.054 (G-14)Sandefjord, Sandefjordslekene 201819.08.18

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,61Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne23.05.18
52,10Torbjørn Wiig, Sandnes IL10.06.051Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
50,29Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Namsos, Namdalslekene17.06.18
47,70Tord Rokkones Flolid, Sandnes IL02.03.052Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
45,71Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.052Namsos, Namdalslekene17.06.18
45,30Viktor Stensson, Sandnes IL04.11.053Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
44,83Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.053Namsos, Namdalslekene17.06.18
44,17Sondre Skorstad, Grong IL31.08.054Namsos, Namdalslekene17.06.18
43,73Mikkel Sletta, Rjukan Idrettslag28.09.051Rjukan, Kaststevne16.05.18
43,28Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.055Namsos, Namdalslekene17.06.18
-----10--------------------
40,80Elias Brødbæk Kjeldsen, Grong IL10.05.056Namsos, Namdalslekene17.06.18
39,37Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051Årnes, Kretsstevne06.06.18
37,60Endre Maldal, Sandnes IL30.06.054Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
37,15Ådne Pedersen, Bremnes IL19.08.051Bømlo, Seriestevne07.05.18
33,40Victor Christian Stene, Sandnes IL29.12.055Sandnes, Sandneslekene 201817.03.18
32,12Kristian Østerås, Grong IL02.08.057Namsos, Namdalslekene17.06.18
31,87Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Olden, Lagsmeisterskap29.09.18
31,72Erik Hjelmeset Fragått, Sigdal FIK06.06.051Sigdal, Sigdalsmesterskap16.09.18
30,95André Lillestøl, Hornindal IL30.11.051Hornindal, Lagsmesterskap28.09.18
30,18Jonas S, Bruvik, Osterøy IL14.10.051Osterøy, Seriestevne02.05.18
-----20--------------------
28,60Peter Eide, Eidsdal IL22.09.051Eidsdal, Storfjordstemne30.08.18
28,38Runar Trefall, Osterøy IL10.02.052Osterøy, Seriestevne02.05.18
27,32Kristian Romslo, Osterøy IL05.06.053Osterøy, Seriestevne02.05.18
27,00Fredrik Lingstad, Stjørdal Friidrettsklubb18.02.051Stjørdal, Karusellstevne16.08.18
24,33Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.051Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
23,90Laurits Linge Glomnes, Valldal IL01.07.052Eidsdal, Storfjordstemne30.08.18
23,48Tobias Markhus, Bremnes IL20.09.052Bømlo, Seriestevne07.05.18
23,11Markus Gjerde, Olden IL28.04.052Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
22,53Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052Stjørdal, Karusellstevne16.08.18
17,50Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Rjukan, Treningsstevne kast18.05.18
-----30--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,41Jokubas Normantas (LTU), Askim IF04.11.051Askim, Klubbmesterskap22.09.18

Slengball 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,21Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051Bergen, Rekrutteringsstevne27.08.18
22,58Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Notodden, Seriestevne 406.10.18

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,39Adrian Tagge, Oppegård IL26.10.051Oppegård, Kaststevne19.08.18

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Tobias Hella Berge-Soldal, Uskedal IL26.04.05PHusnes, Seriestevne10.10.18

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5269Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving
8,42(+1,0)-5,02-9,98-9,61(+0,1)-1,43-1,42,31
28.07.051Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
5217Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL
8,09(+1,0)-4,95-9,78-9,95(+0,1)-1,37-1,42,02
03.03.052Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
4085William Schjerve Moe, Lambertseter IF
8,87(+1,0)-4,39-6,92-10,93(+0,1)-1,40-1,53,22
11.11.053Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
2832Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll
9,49(+1,0)-NM-5,12-11,06(+0,1)-1,31-1,52,19
24.06.054Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1396Tobias Hella Berge-Soldal, Uskedal IL
16,20-7,64-24,04-14,90-5,65
26.04.051Husnes, Seriestevne10.10.18

Gutter 14

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,19(+1,3)Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.041Leikvang, Hovdingrullett 116.04.18
6,46(+1,3)Emil Holum, Turn & IL Hovding25.08.042Leikvang, Hovdingrullett 116.04.18

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35(+0,6)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041-fi Måndalen, Lerøylekene09.09.18
7,49(+1,8)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.041-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,49(+1,8)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,50(+1,7)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041-fi Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
7,52(+1,8)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-fi Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
7,68(+1,8)William Kollberg, IF Hellas30.04.045-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,73(+1,7)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
7,75(+0,0)Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.041Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201812.08.18
7,80(+1,1)Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.042-h2Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
7,81(-0,4)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.042-h2Fana, Karabinlekene 201811.05.18
-----10--------------------
7,86(+1,8)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.047-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,87(+1,8)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.048-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,87(+0,3)Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.041Trondheim, Ranheimslekene05.09.18
7,93(+1,1)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
7,95(+1,1)Simon Stornes, Sportsklubben Vidar14.07.045Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
7,98(+0,5)Noah Lyssand Hodneland, Os Turnforening12.06.041-fi Leirvik, Stordleikane 201811.08.18
8,02(-0,6)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.047-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
8,02(+0,6)Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Overhalla, Seriestevne07.08.18
8,03(+1,8)Tommi Aslaksrud Pasanen, Halden IL07.02.043-fi Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
8,04(+0,5)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042-fi Leirvik, Stordleikane 201811.08.18
-----20--------------------
8,04(-0,5)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041Lye, COOP-Jærcup523.08.18
8,05(-0,6)Magnus Mo Didriksen, Moss IL03.07.048-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
8,09(-0,5)Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.041Harstad, KM Troms 201815.09.18
8,10(+1,7)Marcus Berg Kristoffersen, Eineåsen Skole11.03.043-fi Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,11(+1,7)Kacper Bugajski, Mølladammen Skole24.01.044-fi Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,12(-1,5)Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.042-h3Hamar, Lerøylekene09.09.18
8,12(+1,7)Bernard Bråten, Ramstad Skole10.03.045-fi Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,13(+0,7)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042Leikvang, Hovdingrulett 420.08.18
8,14(+1,7)Truls S. Ravlo, Hundsund Skole26.05.046-fi Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,15(+1,1)Petter Strømstad, Otra IL11.01.041Grimstad, KM 10-1423.08.18
-----30--------------------
8,15(+0,7)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
8,15(+1,7)Kristian Bakka Skauge, Gjettum Skole01.12.047-fi Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,17(+0,6)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-fi Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,18(+1,4)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041Lye, COOP-Jærcup103.05.18
8,19(+0,0)Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.042Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201812.08.18
8,20(-1,5)Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Porsgrunn, KM 201823.09.18
8,21(+0,6)Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.046-fi Måndalen, Lerøylekene09.09.18
8,21(+0,4)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.041Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
8,23(+0,7)Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.044Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
8,24(+1,9)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.043-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
-----40--------------------
8,25(-0,5)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.042Harstad, KM Troms 201815.09.18
8,25(+1,7)Brage G. Grefstad, Østerås Skole25.02.048-fi Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,27(-1,5)Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.044-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
8,28(+1,2)Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.043Trondheim, Trondheimslekene 201826.05.18
8,32(+0,4)Jardar Olsen, Alta IF20.05.041Alta, Finnmarksmesterskapet25.08.18
8,34(+1,7)Florian Selmer Reinertsen, Idrettslaget Skjalg07.01.042Haugesund, Mailekene 201826.05.18
8,34(+1,7)Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.043Haugesund, Mailekene 201826.05.18
8,34(+1,7)Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.044Haugesund, Mailekene 201826.05.18
8,34(-1,7)Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.044-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
8,34(-0,6)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043-h2Osterøy, Lerøylekene09.09.18
-----50--------------------
8,35(+1,5)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.18
8,35(+1,1)Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.046Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
8,35(-1,6)Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.043-h3Osterøy, Lerøylekene09.09.18
8,36(+1,6)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041-h1Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,36(-0,3)Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.043-h1Måndalen, Lerøylekene09.09.18
8,36(-0,6)Sebastian Støle, Søgne IL04.02.043-h1Osterøy, Lerøylekene09.09.18
8,38(-0,4)Fredrik Fausa, Loddefjord IL30.03.043-h2Fana, Karabinlekene 201811.05.18
8,39(-0,2)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.041Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
8,40(+1,6)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042-h1Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,40(+1,6)Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.043-h1Asker, Askerlekene 201810.06.18
-----60--------------------
8,40(+0,3)Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.042Overhalla, Seriestevne19.07.18
8,40(+2,0)Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041Overhalla, Trekamp16.09.18
8,41(-0,9)Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
8,44(-0,4)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.044-h2Fana, Karabinlekene 201811.05.18
8,45(+0,0)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
8,45(+0,4)Simon Gustav Nilsen, Vadsø TIF17.01.042Alta, Finnmarksmesterskapet25.08.18
8,48(+1,8)Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.044-fi Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
8,48(-0,2)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 201815.09.18
8,49(+1,7)Niklas Liland, Fana IL04.11.045Haugesund, Mailekene 201826.05.18
8,49(+1,7)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.042Ørsta, SpareBank1-leikane27.05.18
-----70--------------------
8,51(+1,9)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.044-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
8,51(-0,9)Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.046-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
8,53(+0,2)Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.042Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene26.05.18
8,53(-0,4)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043-h3Måndalen, Lerøylekene09.09.18
8,55(-1,1)Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.041Sortland, Sortlandsmesterskapet 201810.06.18
8,56(+1,1)Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.043-h2Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
8,57(+1,9)Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.045-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
8,57(-0,2)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
8,58(-1,7)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.045-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
8,59(-0,9)Emil Johnsen, Ski IL Friidrett20.07.047-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
-----80--------------------
8,59(-1,5)Johannes Gujord, Halsa IL24.01.045-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
8,60(+1,9)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.043-h1Leikvang, Hovdingleikane24.05.18
8,61(-0,1)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.045-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
8,62(-0,5)Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.043Harstad, KM Troms 201815.09.18
8,63(+0,3)Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.041Halden, Klubbmesterskap23.09.18
8,64(+0,5)Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.045-fi Leirvik, Stordleikane 201811.08.18
8,64(+0,1)Ruben Hartmark Frestad, Sørild FIK03.09.041Grimstad, Klubbmesterskap06.09.18
8,65(-1,8)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041Narvik, Treningsstevne23.08.18
8,66(+0,0)Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.042Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 205.06.18
8,67(-0,5)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043Lye, COOP-Jærcup523.08.18
-----90--------------------
8,68(+0,0)Nikolai Øvreseth, Laksevåg TIL25.08.042-h1Bergen/La, Seriestevne03.10.18
8,70(+1,8)Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.046-fi Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
8,71(-5,9)Daniel Ulrik Lange, Sandefjord Turn & IF23.02.041-h1Larvik, Vestfoldkarusellen09.05.18
8,71(-0,4)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.045-h2Fana, Karabinlekene 201811.05.18
8,72(-0,1)Tage Emanuel Gallefoss, Svint IL29.07.044Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
8,73(-2,4)Patrick Wik, IL Fri05.10.044-h2Fana, Framolekene 201802.06.18
8,73(+0,4)Johannes Johansen-Rolland, Alta IF24.06.043Alta, Finnmarksmesterskapet25.08.18
8,74(+1,5)Andreas Pujol, Fana IL21.03.044-h1Fana, Karabinlekene 201811.05.18
8,74(-0,6)Markus R. Gregersen, Lyngdal IL22.04.045-h1Osterøy, Lerøylekene09.09.18
8,76(+0,8)Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.041Leikvang, Hovdingrulett 305.07.18
-----100--------------------
8,77(+1,5)Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.045-h1Fana, Karabinlekene 201811.05.18
8,77(-1,5)Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h3Hamar, Lerøylekene09.09.18
8,81(+1,9)Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.045-h1Tingvoll, Treningsstevne07.06.18
8,82(+0,3)Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.042-h1Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
8,83(+0,7)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
8,84(+1,2)Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.045Trondheim, Trondheimslekene 201826.05.18
8,86(+0,0)Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.041Kristiansand, KM30.05.18
8,86(+1,6)Tage Horn, Heggedal FIK26.08.044-h1Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,88(-3,5)Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.041Ravnanger, Karusellstevne 315.08.18
8,88(+0,8)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Rjukan, Telemarkskarusellen 505.09.18
-----110--------------------
8,89(+0,0)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.044Narvik, Treningsstevne24.05.18
8,91(+0,9)Marius Lillefjell, Steinkjer Friidrettsklubb22.12.045Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne15.05.18
8,92(+0,0)Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.042Kristiansand, KM30.05.18
8,92(-0,3)Jan Oscar Bjørvik Jørgensen, Ytterøy IL11.08.045-h1Måndalen, Lerøylekene09.09.18
8,93(-1,0)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.043Asker, Kretsstevne 410.09.18
8,93(-0,2)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.046-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 201815.09.18
8,96(-1,4)Odin Hånes, Grong IL09.05.041Namsos, Kleppenlekene26.08.18
8,97(-1,3)Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.043Tromsø, Tromsølekene 201809.06.18
8,97(+0,0)Isak Hjeltnes, Ulvik IL14.03.042Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
8,97(+0,4)Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
-----120--------------------
8,99(-0,5)Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.044Lye, COOP-Jærcup523.08.18
9,01(-0,2)Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.042Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
9,02(+1,9)Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.044-h1Leikvang, Hovdingleikane24.05.18
9,03(+1,9)Emil Holum, Turn & IL Hovding25.08.045-h1Leikvang, Hovdingleikane24.05.18
9,03(+1,1)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
9,03(-1,4)Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.042Namsos, Kleppenlekene26.08.18
9,04(-1,9)David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.042Aure, Åpent KM friidrett Møre og Romsdal dag 209.06.18
9,07(+1,9)Sander Oppen, IF Sturla17.12.046-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
9,08(+0,1)Finn Vabø, Lindås IL20.02.043Knarvik, AKS leikane 201819.05.18
9,11(-0,1)Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.047-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
-----130--------------------
9,15(+0,7)Mikkel Wahl, Lånke IL Friidrett09.09.041Stjørdal, TA-sprinten29.05.18
9,17(+1,6)Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.048Lye, COOP-Jærcup103.05.18
9,19(-0,5)Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.045Lye, COOP-Jærcup523.08.18
9,20(+0,2)Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.043Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene26.05.18
9,23(+1,9)Mika Walden Michelsen, Os Turnforening09.06.046-h1Leikvang, Hovdingleikane24.05.18
9,33(-3,9)Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
9,35(-3,9)Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
9,35(+0,0)Thomas Halvard Olsen, Kristiansands IF Friidrett15.07.043Kristiansand, KM30.05.18
9,35(-1,9)Kjell Ove Lundquist Aune, Sunndal IL Friidrett03.09.043Aure, Åpent KM friidrett Møre og Romsdal dag 209.06.18
9,38(-1,1)Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.045Sortland, Sortlandsmesterskapet 201810.06.18
-----140--------------------
9,38(-0,8)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.045Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
9,41(+1,4)Andreas Thorvaldsen, Sola FIK05.08.0412Lye, COOP-Jærcup103.05.18
9,42(-3,2)Ignacy Jacob Dabrowsky, IL Sandvin07.10.046-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
9,43(-0,5)Olav August Brox, Sandnes IL02.12.048Lye, COOP-Jærcup523.08.18
9,46(-1,7)Martin Haugen, Leinstrand IL25.11.046-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
9,47(-0,1)Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.045Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
9,48(+0,7)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
9,49(+0,0)Ole Heieraas, Kristiansands IF Friidrett29.08.044Kristiansand, KM30.05.18
9,50(-0,3)Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.045-h4Måndalen, Lerøylekene09.09.18
9,52(+0,9)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041Stjørdal, Sona-Lekene08.07.18
-----150--------------------
9,58(-1,1)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.046Sortland, Sortlandsmesterskapet 201810.06.18
9,58(+0,4)Liam Storebø, Os Turnforening31.07.043-h1Leirvik, Stordleikane 201811.08.18
9,62(+1,4)Omund Thu Landstad, Bryne FIK14.02.0414Lye, COOP-Jærcup103.05.18
9,65(-1,5)Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.047-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
9,70(+0,7)Sole Eker, IK Grane30.04.044Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
9,83(+1,7)Olav Milde Hagland, Haugesund IL26.09.048Haugesund, Mailekene 201826.05.18
10,10(+0,2)Sondre Rom Haugerud, Nordre Land friidrett02.12.044Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene26.05.18
10,10(-0,5)Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.042Mandal, Treningsstevne05.09.18
10,21(-0,2)Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.042Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
10,25(+0,0)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.043Kristiansand, Quart Lekene 201809.06.18
-----160--------------------
10,27(-0,2)Pål Morten Juul Fløan, Snåsa IL07.10.042Snåsa, TA-sprint sonestevne28.05.18
10,39(+0,0)Sivert Aasemoen Solberg, Kristiansands IF Friidrett03.11.045Kristiansand, KM30.05.18
10,42(+0,0)Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.043-h6Bergen/La, Seriestevne12.09.18
10,60(+0,7)Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.045Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
10,87(+0,7)Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.046Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,79(-0,4)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.041-h2Fana, Karabinlekene 201811.05.18
8,05(-0,9)Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.044-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
8,09(-0,3)Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.042-h4Måndalen, Lerøylekene09.09.18
8,13(+0,6)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.042-fi Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,20(+0,2)Svend Rauff (DEN), Hamar IL22.09.045-fi Hamar, Lerøylekene09.09.18
8,25(-0,8)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
8,39(+1,6)John Egharevba (USA), ISS01.07.042Lye, COOP-Jærcup103.05.18
8,39(+0,9)Kristinn Rafn Bjarnason (ISL), Follafoss IL16.08.042Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne15.05.18
8,41(+0,2)Shameel Tennegedara (SRI), Raufoss Idrettslag Friidrett24.05.041Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene26.05.18
8,43(+1,6)Philipp Einar Grubmueller (AUT), ISS05.05.044Lye, COOP-Jærcup103.05.18
8,51(-3,2)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.043-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
8,55(+0,7)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041-h3Fana, Framolekene 201802.06.18
8,93(+1,6)Niccolo Di Domenico (ITA), ISS07.05.047Lye, COOP-Jærcup103.05.18
9,09(+1,2)Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.041Vik, Sommerdagstevnet26.07.18
9,19(-0,5)Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.046Lye, COOP-Jærcup523.08.18
9,25(+1,6)Brady Northrop (UTL), ISS24.02.0410Lye, COOP-Jærcup103.05.18
9,32(+1,6)Ravi Heer (GBR), ISS24.02.0411Lye, COOP-Jærcup103.05.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,9(ok)Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041-h2Bergen, Rekrutteringsstevne27.08.18
8,5(+1,7)Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.041Drøbak, Seriestevne26.05.18
8,5(+1,7)Maximilian Wiberg Hermansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett18.02.042Drøbak, Seriestevne26.05.18
8,7(ok)Oliver Andreassen, Askim IF27.09.041Sigdal, Sigdalsmesterskap16.09.18
9,0(+0,0)Ignacy Jacob Dabrowsky, IL Sandvin07.10.042Sande, Treningsstevne26.09.18
9,4(ok)Hans Raknes, Norna-Salhus IL25.02.043-h2Bergen, Rekrutteringsstevne27.08.18
7,9(+0,0)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne26.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,80(+2,4)Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.043Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
7,9(+3,1)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne13.10.18
7,96(+2,2)Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.045Jessheim, Norgeslekene11.08.18
7,98(+2,2)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046Jessheim, Norgeslekene11.08.18
7,99(+2,2)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.047Jessheim, Norgeslekene11.08.18
8,00(+2,2)Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.042-fi Finnsnes, Åpningsstevne 201803.06.18
8,02(+2,9)Tommi Aslaksrud Pasanen, Halden IL07.02.041-h1Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
8,09(+4,3)Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.042Sarpsborg, Olavslekene18.08.18
8,16(+4,3)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.044Sarpsborg, Olavslekene18.08.18
8,25(+2,4)Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.046Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
8,29(+2,4)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
8,37(+2,4)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.047Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
8,41(+2,9)Patrick Wik, IL Fri05.10.041Osterøy, Karusellstevne 123.05.18
8,48(+4,3)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042-h1Finnsnes, Åpningsstevne 201803.06.18
8,52(+4,3)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.043-h1Finnsnes, Åpningsstevne 201803.06.18
8,56(+2,4)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.043Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
8,57(+2,9)Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.043-h1Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
8,60(+2,1)Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.043-h2Finnsnes, Åpningsstevne 201803.06.18
8,80(+3,7)Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.042Overhalla, Vindsprint Overhalla19.08.18
8,89(+2,4)Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.042Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
8,89(+2,1)Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.044-h2Finnsnes, Åpningsstevne 201803.06.18
9,10(+2,5)Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.041Porsgrunn, Nasjonalt Stevne02.05.18
9,31(+2,5)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042Porsgrunn, Nasjonalt Stevne02.05.18
9,34(+2,9)Olav Skymoen Hoff, IL Fri22.01.042Osterøy, Karusellstevne 123.05.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,2(+3,4)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne11.07.18
8,35Samuel Ngoy, Eineåsen Skole29.08.043-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,38Arman Sadeghi, Bjørnegård Skole13.12.044-h5Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,39Jasper Woo Vrålstad Vissers, Hauger Skole27.09.042-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,39Aleksander Ringstad, Ramstad Skole09.10.043-h4Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,40Selmer Stray-Pedersen, IL Tyrving16.07.041-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,41Sam Ajack, Bekkestua Skole02.11.044-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,45Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.041-h4Fana, Framolekene 201802.06.18
8,47Magnus Houge Kristensen, Eineåsen Skole14.06.043-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,51Oliver Andreassen, Askim IF27.09.041Askim, Klubbmesterskap22.09.18
8,52Jakob Larstuvold, Østerås Skole11.01.045-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,53Maciej Guzek (POL), Vøyenenga Skole15.05.045-h5Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,58Leon Moe, Ringerike Friidrettsklubb09.04.042Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
8,63Jonas Steinarssøn Olsen, Hundsund Skole18.12.046-h5Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,65Fabian Fuglseth Bøe, Hauger Skole15.03.042-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,67Kjetil Sødal, Ringerike Friidrettsklubb02.07.043Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
8,70Ulrik Wasmuth, Bjørnegård Skole12.08.046-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,76Omar Zafar, Mølladammen Skole28.02.043-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,77Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.045Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
8,78Johannes Røsby, Østerås Skole27.05.047-h5Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,8Ludvig Haugnes, Fet Friidrettsklubb11.09.041Fet, Fet klubbmesterskap06.09.18
8,83Sander Oppen, IF Sturla17.12.046Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
8,83Johannes Karlsen, Vøyenenga Skole16.03.044-h4Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,85Marcus Andreas Huseby, Hauger Skole26.05.048-h5Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,88Martin Mikkelsen, Bekkestua Skole05.02.044-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,89Kasper Nielsen, Ringstabekk Skole06.10.046-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,89Petter Fjørtoft Johansen, Ramstad Skole12.06.047-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,9Tomas Mo, Fet Friidrettsklubb042Fet, Fet klubbmesterskap06.09.18
8,90Povilas Meskauskas, Bekkestua Skole15.03.048-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,93Adam Olsen, Eineåsen Skole13.07.044-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,93Marko Bulovan, Hundsund Skole25.12.045-h4Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,97Bjørn Ekkedal, Bekkestua Skole045-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
9,03Kristian Feragen Olsen, Mølladammen Skole28.05.046-h4Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
9,1Magnus Brovold Dahl, Stod IL26.07.041Beitstad, TA-sprinten 201830.05.18
9,1Sander Lysakermoen, Fet Friidrettsklubb21.04.043Fet, Fet klubbmesterskap06.09.18
9,12Amund Megaard, Gjettum Skole09.09.047-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
9,13Olav August Brox, Sandnes IL02.12.044-h4Fana, Framolekene 201802.06.18
9,13Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.045-h4Fana, Framolekene 201802.06.18
9,20Anders Burum, Ringstabekk Skole20.03.046-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
9,24Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.046-h4Fana, Framolekene 201802.06.18
9,3(+3,4)Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.042Husnes, Seriestevne11.07.18
9,35Markus Skjellum, Vøyenenga Skole04.10.047-h4Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
9,40Jens Skoglund, Hundsund Skole18.12.048-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
9,58Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.043Hønefoss, Treningstevne13.06.18
9,58Filip W. Klausen, Ringstabekk Skole22.10.048-h4Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
9,65Lars Korssjøen Ryel, Ranheim IL27.10.043 (G-13/14)Trondheim, TA-sprinten28.05.18
9,78Nicolai Kristoffersen, Ringstabekk Skole047-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
9,9Andreas I. Vestli, Fet Friidrettsklubb22.10.044Fet, Fet klubbmesterskap06.09.18
10,1Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041Gloppen, Seriestemne20.06.18
10,2Sebastian Mbise, Privat13.12.041Stjørdal, Tønsåslekene 201812.08.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,65(+1,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
9,78(+1,1)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.045-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
9,96(+1,6)William Kollberg, IF Hellas30.04.044-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
10,21(-1,9)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
10,25(+1,2)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.042-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
10,46(+0,0)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.046-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
10,69(-0,2)Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.044-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
10,85(-1,9)Fredrik Fausa, Loddefjord IL30.03.044-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
11,23(-0,2)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.046-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,32(+0,0)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041Asker, Kretsstevne 1 - løp28.05.18
-----10--------------------
11,37(-1,9)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.045-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
11,37(0,4)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Rekrutteringcup 405.06.18
11,47(-1,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.046-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
12,55(+1,5)Elias Rognerud, Ås IL23.09.041-h2Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
12,62(+1,5)Simen Rognerud, Ås IL23.09.042-h2Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,26(-1,9)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.042-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
10,71(-0,2)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.045-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,77(+1,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h1Drammen, Elvelekene 201826.08.18
11,92(+1,1)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.042-h1Drammen, Elvelekene 201826.08.18
12,04(+2,0)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.043-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
12,11(+0,5)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Moss, Treningsstevne15.08.18
12,18(-0,5)William Kollberg, IF Hellas30.04.043-fi Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
12,21(+0,0)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18
12,21(+0,7)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.04-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
12,31(+0,7)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041Harstad, Festspill-lekene 201824.06.18
12,31(+0,2)Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.042-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
12,33(+0,2)Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.043-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
-----10--------------------
12,39(+0,1)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.042-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
12,43(+0,8)Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Steinkjer, Seriestevne22.09.18
12,47(+0,1)Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.043-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
12,50(+0,1)Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.044-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
12,60(+0,0)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043-h2Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
12,66(-0,5)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.045-fi Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
12,70(-1,5)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
12,78(+0,2)Magnus Mo Didriksen, Moss IL03.07.044-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
12,86(+0,2)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.044-h3Fana, Framolekene 201803.06.18
12,89(+0,9)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041 (G-13/14)Sandnes, Kvalifiseringsstevne07.08.18
-----20--------------------
12,89(-0,3)Fredrik Fausa, Loddefjord IL30.03.041-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
12,91(+0,7)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
12,98(+0,2)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041Nesøya, Nesøyalekene 201801.09.18
13,02(+0,6)Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.041-h2Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
13,10(+1,5)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
13,12(+1,8)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043-h1Fana, Karabinlekene 201812.05.18
13,12(+0,7)Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.042Harstad, Festspill-lekene 201824.06.18
13,12(+1,4)Trygve Nesse, Haugesund IL05.09.041Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 412.09.18
13,20(+0,7)Vegard Bakke Johnsen, Sandnes IL25.03.041-h2Fana, Framolekene 201803.06.18
13,21(+1,5)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
-----30--------------------
13,24(-0,8)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap15.09.18
13,25(+2,0)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.041Tromsø, Treningsstevne 2 - 201823.05.18
13,27(+1,1)Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.045-h1 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201812.08.18
13,27(+1,5)Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.043Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
13,27(+0,0)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.044-h2Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
13,29(+0,7)Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.042-h2Fana, Framolekene 201803.06.18
13,31(+0,6)Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.044Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
13,34(+1,5)Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.044Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
13,34(-0,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Sandefjord, Sandefjordslekene 201819.08.18
13,37(-2,7)Florian Selmer Reinertsen, Idrettslaget Skjalg07.01.041Sandnes, COOP-Jærcup 201811.09.18
-----40--------------------
13,46(-1,0)Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.042Namsos, Namdalslekene17.06.18
13,46(-0,3)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
13,46(+1,7)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Greveskogen, Serie- og Lindboe-stevne18.09.18
13,47(-0,9)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.042Sandefjord, Sandefjordslekene 201819.08.18
13,48(+0,4)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
13,49(-0,3)Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
13,54(+1,8)Niklas Liland, Fana IL04.11.045-h1Fana, Karabinlekene 201812.05.18
13,58(+1,0)Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.041Fredrikstad, Klubbmesterskap 201817.09.18
13,62(+0,0)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Arna, Seriestevne11.07.18
13,63(+1,5)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.045Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
-----50--------------------
13,65(+0,1)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.047-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,67(+0,6)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 322.08.18
13,68(+0,2)Johannes Gujord, Halsa IL24.01.046-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,72(+0,7)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.043-h2Fana, Framolekene 201803.06.18
13,73(-3,0)Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
13,74(+1,8)Andreas Pujol, Fana IL21.03.047-h1Fana, Karabinlekene 201812.05.18
13,78(+2,0)Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.042Tromsø, Treningsstevne 2 - 201823.05.18
13,79(-0,3)Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.043Askim, Sparebanklekene13.05.18
13,81(+0,0)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.042Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.18
13,83(+0,9)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042 (G-13/14)Sandnes, Kvalifiseringsstevne07.08.18
-----60--------------------
13,85(-3,6)Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.041Ravnanger, Løpsstevne01.08.18
13,88(-2,6)Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041-h1Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201806.06.18
13,89(-0,3)Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.045-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
13,89(+0,0)Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.046-h2Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
13,99(-0,9)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.042-h1Stavanger, Skjalgstevne 229.05.18
14,04(+0,0)Markus R. Gregersen, Lyngdal IL22.04.041-h2Søgne, Lagmesterskap for Agder22.05.18
14,06(-1,5)Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.045-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
14,08(-0,6)Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.046-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
14,11(-0,6)Leonard Gjernes, IL i BUL27.03.045 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
14,14(-1,5)Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041Brandbu, Mohagen Bil cup 522.09.18
-----70--------------------
14,27(-0,9)Daniel Ulrik Lange, Sandefjord Turn & IF23.02.044Sandefjord, Sandefjordslekene 201819.08.18
14,42(+1,2)Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.044Moss, Treningsstevne02.05.18
14,66(-0,9)Vinni Sebastian da Rosa Lie, Idrettslaget Skjalg23.07.041-h1 (G-13)Stavanger, Skjalgstevne 229.05.18
14,66(+0,1)Martin Haugen, Leinstrand IL25.11.048-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
14,68(+0,2)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.042Nesøya, Nesøyalekene 201801.09.18
14,69(+0,0)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.043-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
14,73(+2,0)Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.044-h1Sandnes, SI-stevne23.05.18
14,74(-0,3)Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.044Greveskogen, Kristinalekene 201826.05.18
14,74(-1,5)Audun Nielsen, Romerike Friidrett22.06.046-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
14,84(+0,0)Olav August Brox, Sandnes IL02.12.044-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
-----80--------------------
14,84(-0,5)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.042-h1Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
14,86(-0,3)Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.044Askim, Sparebanklekene13.05.18
14,86(-0,3)Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.047-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
14,88(+1,5)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.046Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
14,99(-1,9)Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.041Sigdal, Distriktsstevne31.05.18
15,07(+0,0)Emil Holum, Turn & IL Hovding25.08.046-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
15,07(+1,0)Sigurd Sten Gunset Hansen, Fredrikstad IF03.05.042Fredrikstad, Klubbmesterskap 201817.09.18
15,12(-2,2)Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.041Halden, Treningsstevne09.08.18
15,22(+2,0)Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.045-h1Sandnes, SI-stevne23.05.18
15,34(+0,2)Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.047-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
-----90--------------------
15,49(-2,6)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.042-h1Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201806.06.18
15,53(+1,5)Lukas Skugghei Fagerhaug, Rana FIK01.10.047Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
15,71(+1,0)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.043Fredrikstad, Klubbmesterskap 201817.09.18
15,72(+2,0)Anders Tunge, Sandnes IL23.08.047-h1Sandnes, SI-stevne23.05.18
15,75(-2,6)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043-h1Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201806.06.18
15,76(+0,0)Sander Johansen, Sømna IL09.11.042Vik, Kretsstevne 613.09.18
16,63(+0,4)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.044-h1Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,36(+0,0)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.042-h2Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
12,92(+0,1)Svend Rauff (DEN), Hamar IL22.09.046-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,15(+1,5)Shameel Tennegedara (SRI), Raufoss Idrettslag Friidrett24.05.042 (G-15)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene26.05.18
13,17(+1,1)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.044-h1Drammen, Elvelekene 201826.08.18
13,17(-0,8)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap15.09.18
13,18(-0,6)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.044-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
13,19(-1,0)Kristinn Rafn Bjarnason (ISL), Follafoss IL16.08.041Namsos, Namdalslekene17.06.18
13,77(-0,3)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
14,59(+2,0)Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.043-h1Sandnes, SI-stevne23.05.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,8(+0,8)Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.041Fosnes, 1. stevne NA-karusell 201821.05.18
13,9(ok)Oliver Andreassen, Askim IF27.09.041Sigdal, Sigdalsmesterskap16.09.18
15,8(+0,0)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell17.07.18
15,8(-2,8)Sindre Sollid, Risør IL12.09.041Tvedestrand, Tvedestrandslekene01.09.18
12,9(+1,4)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne29.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,72(+3,2)Osazee Parkson (NGR), Gausdal FIK10.09.041 (G-15)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet08.05.18
11,88(+3,2)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Moss, Klubbmesterskap 201822.09.18
12,33(+3,0)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
12,8(+4,1)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne13.10.18
12,81(+3,1)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.041Asker, Askerlekene 201808.06.18
13,18(+3,1)Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.043Asker, Askerlekene 201808.06.18
13,19(+3,9)Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.041Nittedal, Løpsstevne16.05.18
13,34(+3,1)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044Asker, Askerlekene 201808.06.18
13,66(+3,9)Ola Skaar, Nittedal IL03.06.042Nittedal, Løpsstevne16.05.18
14,39(+3,2)Mathias Marvik Huuse, Moss IL18.11.043Moss, Klubbmesterskap 201822.09.18
14,61(+2,7)Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.042Lillehammer, Eidsiva-stevnet14.08.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,2Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.041Børsa, Rema 1000 Lekene 201830.05.18
12,4Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
13,3Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041Snåsa, Snåsaleikan14.06.18
13,3Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
13,4Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne13.06.18
13,8Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.042Husnes, Seriestevne13.06.18
14,6Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.044Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
16,1Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.043Husnes, Seriestevne13.06.18

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,27(+1,0)William Kollberg, IF Hellas30.04.041 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18
18,74(+0,3)Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Overhalla, Seriestevne07.08.18
20,21(-0,3)Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041Overhalla, Seriestevne19.07.18
20,48(-0,3)Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.042Overhalla, Seriestevne19.07.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,76(+0,0)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap16.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,83(+2,5)Osazee Parkson (NGR), Gausdal FIK10.09.041 (G-15)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet08.05.18
18,3(+2,7)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041Nadderud, Løpsstevne02.05.18
19,5(+2,7)Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.042Nadderud, Løpsstevne02.05.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,2Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne05.09.18
21,0Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.042Husnes, Seriestevne05.09.18
23,7Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.043Husnes, Seriestevne05.09.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,61(+1,8)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
24,21(+1,9)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Sarpsborg, KM Østfold10.06.18
24,28(+1,9)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.041Lillehammer, Gkrør-stevnet05.06.18
24,89(+1,0)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
24,92(+0,0)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043-h2Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
25,04(+0,0)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041Ålesund, SBM Akslaleikane 201826.05.18
25,06(+1,8)Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.042Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
25,27(-0,7)Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041-h4Måndalen, Lerøylekene08.09.18
25,29(+1,2)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h2Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
25,29(+0,5)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041Harstad, Seriestevne 528.08.18
-----10--------------------
25,29(+0,3)William Kollberg, IF Hellas30.04.042 (G-14/17)Drammen, Treningsstevne12.09.18
25,37(+0,5)Oskar Siira Sivertsen, Torvikbukt IL15.02.042-h1Tingvoll, Treningsstevne07.06.18
25,42(-0,7)Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.042-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
25,62(-1,2)Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.041-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
25,75(+1,1)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
25,79(+1,8)Caleb Shuman, Fredrikstad IF10.11.043Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
25,81(+0,8)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
25,83(+1,0)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h1Leikvang, Hovdingleikane24.05.18
26,08(-0,4)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042-h2Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
26,11(+0,8)Simon Stornes, Sportsklubben Vidar14.07.042-h1Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
-----20--------------------
26,18(-0,4)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.044-h3Hamar, Lerøylekene08.09.18
26,22(-1,2)Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.042-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
26,24(+1,8)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041-h1Asker, Askerlekene 201809.06.18
26,27(-2,0)Noah Lyssand Hodneland, Os Turnforening12.06.042Fana, Gneistspelen 201824.06.18
26,30(-0,7)Jardar Olsen, Alta IF20.05.044-h4Måndalen, Lerøylekene08.09.18
26,31(+0,4)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041-h1Sandnes, Jærcup 214.05.18
26,46(+0,0)Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.042Ålesund, SBM Akslaleikane 201826.05.18
26,52(+0,0)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.046-h2Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
26,55(+1,6)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h2Asker, Askerlekene 201809.06.18
26,56(-0,7)Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.046-h4Måndalen, Lerøylekene08.09.18
-----30--------------------
26,70(+1,6)Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.044-h2Asker, Askerlekene 201809.06.18
26,74(+0,8)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.041-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
26,83(-2,4)Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.041-h2Fana, Framolekene 201801.06.18
26,83(+1,1)Håvard Johan Hilde, Vikane IL27.02.042-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
26,88(-1,4)Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041-h3Fana, Framolekene 201801.06.18
27,03(+1,8)Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.042-h1Asker, Askerlekene 201809.06.18
27,04(-0,4)Florian Selmer Reinertsen, Idrettslaget Skjalg07.01.041Stavanger, Skjalgstevne Jær Cup04.09.18
27,10(-0,9)Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.042-h3Måndalen, Lerøylekene08.09.18
27,11(+1,8)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h1Asker, Askerlekene 201809.06.18
27,22(+1,5)Niklas Liland, Fana IL04.11.042Haugesund, Mailekene 201827.05.18
-----40--------------------
27,33(-0,9)Marcus Forsbakk Nordhøy, Grong IL27.06.043-h3Måndalen, Lerøylekene08.09.18
27,41(+1,5)Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.042Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.18
27,45(+0,8)Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.044-h1Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
27,46(-1,2)Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.043-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
27,47(-0,4)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043-h2Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
27,53(-2,4)Vegard Bakke Johnsen, Sandnes IL25.03.042-h2Fana, Framolekene 201801.06.18
27,55(+0,6)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.041-h1Geithus, Furumolekene 201815.09.18
27,56(-0,6)Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043-h3 (G-15)Arna, Seriestevne27.06.18
27,82(+1,0)Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.043-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
27,93(+1,8)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
-----50--------------------
27,99(-0,7)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
28,00(-0,7)Johannes Gujord, Halsa IL24.01.044-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
28,03(+0,6)Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.042-h1Geithus, Furumolekene 201815.09.18
28,09(+0,8)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.042-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
28,09(-2,2)Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.042Harstad, KM Troms 201816.09.18
28,15(+1,1)Markus R. Gregersen, Lyngdal IL22.04.044-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
28,20(-0,2)Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.045Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
28,24(+1,1)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.043Fana, Stor-KM23.09.18
28,27(+0,8)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.043-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
28,27(+0,6)Oliver Andreassen, Askim IF27.09.043-h1Geithus, Furumolekene 201815.09.18
-----60--------------------
28,36(+1,8)Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.045Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
28,36(-0,1)Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.043-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
28,39(-3,0)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042Bodø, Sparebank 1 Lekene 201819.08.18
28,46(-1,0)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
28,47(-1,6)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042-h1Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
28,49(+0,8)Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.044-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
28,52(-1,4)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041-h2Sandnes, Avslutningsstevne 117.09.18
28,53(+1,8)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h1Asker, Askerlekene 201809.06.18
28,61(+1,0)Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.046-h1Fana, Karabinlekene 201813.05.18
28,70(+1,7)Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.044-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
-----70--------------------
28,72(-0,4)Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.044-h2Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
28,76(+1,7)Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.045-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
28,79(+1,7)Audun Nielsen, Romerike Friidrett22.06.046-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
28,80(+1,8)Sondre Kristiansen, Heggedal FIK10.02.045-h1Asker, Askerlekene 201809.06.18
28,86(+1,5)David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.043Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.18
28,87(-1,0)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
28,95(-1,6)Andreas Pujol, Fana IL21.03.044-h1Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
29,09(-0,9)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042-h1Stavanger, Jær Cup07.06.18
29,11(-0,2)Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.046Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
29,36(+0,8)Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.045-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
-----80--------------------
29,39(-0,1)Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.044-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
29,50(-0,9)Theo Bergsvik, Idrettslaget Skjalg28.02.043-h1Stavanger, Jær Cup07.06.18
29,58(+1,8)Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.043Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
29,58(-1,4)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042-h2Sandnes, Avslutningsstevne 117.09.18
29,61(-2,2)Rolf Conrad Bakke, Røyken UIL01.02.043Harstad, KM Troms 201816.09.18
30,26(+0,5)Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.042Lyngdal, Kretskarusell/KM senior 200m og Slegge/Diskosring21.08.18
30,28(+1,0)Emil Holum, Turn & IL Hovding25.08.043-h1Leikvang, Hovdingleikane24.05.18
30,56(+1,8)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.046Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
30,59(+0,7)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.045Harstad, Festspill-lekene 201823.06.18
30,75(+0,4)Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.046-h1Sandnes, Jærcup 214.05.18
-----90--------------------
30,76(+1,1)Olav Skymoen Hoff, IL Fri22.01.041Osterøy, Karusellstevne 123.05.18
30,84(+1,0)Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.044-h1Leikvang, Hovdingleikane24.05.18
30,89(-0,9)Mikkel Bø Randulff, Idrettslaget Skjalg11.03.044-h1Stavanger, Jær Cup07.06.18
31,20(-1,4)Olav August Brox, Sandnes IL02.12.044-h3Fana, Framolekene 201801.06.18
31,81(+0,7)Iver Pedersen Krøtø, IK Hind24.07.046Harstad, Festspill-lekene 201823.06.18
32,21(+1,7)Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.047-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
32,25(+0,4)Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.047-h1Sandnes, Jærcup 214.05.18
32,31(-1,4)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.045-h3Fana, Framolekene 201801.06.18
32,33(-1,0)André Frostad Bruaset, Måndalen IL17.12.045Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
32,67(+1,8)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.044Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
-----100--------------------
33,68(-1,5)Sander Johansen, Sømna IL09.11.041Vik, Kretsstevne 523.08.18
33,76(+1,8)Sole Eker, IK Grane30.04.045Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
36,34(+0,7)Thor Askey, ISS27.05.047-h2Sandnes, Jærcup 214.05.18
37,74(+1,8)Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.046Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,60(-0,4)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.041-h2Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
26,04(-2,0)Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.045-h1Fana, Framolekene 201801.06.18
26,05(+1,6)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.041-h2Asker, Askerlekene 201809.06.18
26,71(-0,9)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041-h3Måndalen, Lerøylekene08.09.18
27,11(+0,4)Philipp Einar Grubmueller (AUT), ISS05.05.042-h1Sandnes, Jærcup 214.05.18
27,24(-0,1)Svend Rauff (DEN), Hamar IL22.09.041-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
27,35(-0,2)Kristinn Rafn Bjarnason (ISL), Follafoss IL16.08.043Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
27,60(-0,1)Shameel Tennegedara (SRI), Raufoss Idrettslag Friidrett24.05.042-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
27,69(+1,1)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042Fana, Stor-KM23.09.18
27,95(+0,7)John Egharevba (USA), ISS01.07.042-h2Sandnes, Jærcup 214.05.18
29,01(+0,4)Niccolo Di Domenico (ITA), ISS07.05.043-h1Sandnes, Jærcup 214.05.18
29,71(+0,4)Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.045-h1Sandnes, Jærcup 214.05.18
31,58(+0,7)Mink Fieten (NED), ISS16.04.044-h2Sandnes, Jærcup 214.05.18
31,70(-0,3)Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.043-h1Sandnes, Avslutningsstevne 117.09.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,7(+1,5)Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.041Drøbak, Treningstevne06.09.18
27,9(-0,0)Magnus Brådalen Karlsen, Nordkjosbotn IL13.10.041Nordkjosbotn, Kveldsstevne11.09.18
27,2(+0,8)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Sande, Treningsstevne29.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,19(+3,7)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
24,54(+3,7)William Kollberg, IF Hellas30.04.044-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
24,69(+3,7)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.045-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
24,75(+3,7)Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.046-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
25,21(+2,5)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
25,33(+2,9)Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Porsgrunn, KM 201822.09.18
25,42(+2,1)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.041-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
25,52(+2,1)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
25,66(+2,3)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041-h1Leirvik, Stordleikane 201812.08.18
25,68(+2,9)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.042Porsgrunn, KM 201822.09.18
25,77(+2,1)Noah Lyssand Hodneland, Os Turnforening12.06.043-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
25,82(+5,5)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
26,13(+2,1)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.044-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
26,30(+2,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.043Porsgrunn, KM 201822.09.18
26,36(+5,5)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
26,38(+2,1)Florian Selmer Reinertsen, Idrettslaget Skjalg07.01.045-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
26,40(+5,5)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.044-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
26,84(+2,3)Teodor Heldal, Fana IL08.10.044-h1Leirvik, Stordleikane 201812.08.18
26,90(+2,3)Niklas Liland, Fana IL04.11.045-h1Leirvik, Stordleikane 201812.08.18
27,03(+5,5)Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.045-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
27,03(+2,1)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.046-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
27,43(+2,9)Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.044Porsgrunn, KM 201822.09.18
27,50(+2,1)Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.046Jessheim, Norgeslekene12.08.18
27,87(+3,3)Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.042Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
28,04(+3,3)Leon Moe, Ringerike Friidrettsklubb09.04.043Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
28,39(+2,9)Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.045Porsgrunn, KM 201822.09.18
29,19(+2,9)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.046Porsgrunn, KM 201822.09.18
29,90(+3,3)Kjetil Sødal, Ringerike Friidrettsklubb02.07.044Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
31,30(+4,7)Thomas Halvard Olsen, Kristiansands IF Friidrett15.07.047-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
32,60(+2,3)Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.044-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,58Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
30,35Aleksander Vonheim, Stårheim IL28.09.041Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
32,91Aron Mathias Vonheim, Stårheim IL12.10.042Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
35,85Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.041Arendal, Klubbmesterskap13.09.18

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,24(+0,8)Christopher Li Sivertsen, ukjent13.09.042Alta, Åpningsstevnet 201826.05.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,09Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
39,11Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
40,27William Kollberg, IF Hellas30.04.042-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
40,86Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.044-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
41,80Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Skien, Telemark Karusellen 422.08.18
42,32Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
43,46Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.045-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
44,02Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.045 (G-15+)Nesodden, Løpsstevne16.08.18
44,13August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041Asker, Kretsstevne 410.09.18
46,14Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042-h3Bergen/La, Laksevåg-Lekene06.05.18
-----10--------------------
46,15Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap15.09.18
46,54Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043-h3Bergen/La, Laksevåg-Lekene06.05.18
46,77Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.043Skien, Telemark Karusellen 422.08.18
47,49Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.041Leikvang, Hovdingrullett 116.04.18
49,26Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ørsta, Rekrutteringcup 405.06.18
50,50Emil Holum, Turn & IL Hovding25.08.042Leikvang, Hovdingrullett 116.04.18
50,68Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.044Skien, Telemark Karusellen 422.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,89Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.047-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
42,40Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.041-h3Bergen/La, Laksevåg-Lekene06.05.18
43,13Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap15.09.18
45,03Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.042Skien, Telemark Karusellen 422.08.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,2Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041Hov i Land, Høststevne 201829.09.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,52Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
56,85William Kollberg, IF Hellas30.04.043-h1 (G-15)Drammen, Elvelekene 201826.08.18
56,87Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041Trondheim, Trondheimslekene 201826.05.18
58,47Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.042Trondheim, Trondheimslekene 201826.05.18
59,55Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.042Fana, Gneistspelen 201822.06.18
1,00,74Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041Sarpsborg, Åpent klubbmesterskap25.09.18
1,00,83Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.043Fana, Gneistspelen 201822.06.18
1,00,91Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.041Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
1,01,16Ola Skaar, Nittedal IL03.06.041Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
1,01,92Niklas Liland, Fana IL04.11.044Fana, Gneistspelen 201822.06.18
-----10--------------------
1,02,42Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041Asker, Kretsstevne 227.08.18
1,05,44Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.041Porsgrunn, Treningsstevne27.08.18
1,05,85Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.045Fana, Gneistspelen 201822.06.18
1,06,66Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.041Søgne, Treningsstevne18.09.18
1,06,73Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041Harstad, Festspill-lekene 201824.06.18
1,06,84Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.042Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
1,07,84Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.043Trondheim, Trondheimslekene 201826.05.18
1,08,24Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.043Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
1,08,76Rolf Conrad Bakke, Røyken UIL01.02.042Harstad, Festspill-lekene 201824.06.18
1,09,56Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.044Trondheim, Trondheimslekene 201826.05.18
-----20--------------------
1,09,59Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.043Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
1,11,22Andreas Thorvaldsen, Sola FIK05.08.044Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
1,11,40Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041Stjørdal, Friidrettskarusellstevne19.06.18
1,13,60Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.041Sortland, Seriestevne 123.05.18
1,14,17Iver Pedersen Krøtø, IK Hind24.07.043Harstad, Festspill-lekene 201824.06.18
1,14,76Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.041Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,16,37Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.041Halden, Treningsstevne09.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,31Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042Sykkylven, Panoramaleikane25.08.18
1,05,99Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,7Oskar Siira Sivertsen, Torvikbukt IL15.02.041Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
1,30,69Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,31,82Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
1,32,21Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041Fana, Stor-KM23.09.18
1,33,40Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042Fana, Stor-KM23.09.18
1,33,50Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.042Leirvik, Stordleikane 201810.08.18
1,33,63Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043Fana, Stor-KM23.09.18
1,33,82Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,34,12Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.041Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201812.08.18
1,35,22Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.042-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
-----10--------------------
1,35,39Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.041Fana, Gneistspelen 201823.06.18
1,35,94Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.044-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,35,96Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.044-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,36,18Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,36,28Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.045-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,36,36Petter Strømstad, Otra IL11.01.041Grimstad, KM 10-1423.08.18
1,37,39Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.042-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,37,45Jardar Olsen, Alta IF20.05.045-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,37,73Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.044-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,38,25Marcus Forsbakk Nordhøy, Grong IL27.06.046-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
-----20--------------------
1,38,29Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.045-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,38,78Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.044Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,38,82Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
1,38,82Ola Skaar, Nittedal IL03.06.042-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
1,38,92Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.045-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
1,39,04Niklas Liland, Fana IL04.11.043-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
1,39,05Magnus Eriksen Sletvold, IL Heming03.02.043-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
1,39,28Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,39,57Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.042-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,39,94Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.047-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
-----30--------------------
1,40,08Vegard Bakke Johnsen, Sandnes IL25.03.044-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
1,40,48Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
1,40,70Jacob Voss, Drøbak-Frogn IL Friidrett01.07.042-h1Larvik, Sommerstevne03.08.18
1,40,84Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.041-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,41,01Elias Holter Steinset, Brandbu IF29.12.041Brandbu, Mohagen Bil cup 522.09.18
1,41,08Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.041Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
1,41,09Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.042-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,41,17Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.042Askim, Sparebanklekene13.05.18
1,41,24Sebastian Støle, Søgne IL04.02.048-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,41,4Linus Degland Heiervang, IL Tyrving24.05.041Nadderud, Løpsstevne02.05.18
-----40--------------------
1,41,66Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.043-h1Larvik, Sommerstevne03.08.18
1,42,25Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.045-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
1,42,37Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.043-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,42,40Elias Mokhlis, IL i BUL29.11.042 (G-13)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
1,42,51Luka Snorrason, Heggedal FIK27.01.045-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
1,42,55Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041Namsos, Namdalslekene17.06.18
1,42,55Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.041Namsos, Namdalslekene17.06.18
1,44,12Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.041-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,44,26Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.042-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,44,38Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041Narvik, Treningsstevne23.08.18
-----50--------------------
1,44,83Marius Lillefjell, Steinkjer Friidrettsklubb22.12.044Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne15.05.18
1,44,85Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.044Fana, Gneistspelen 201823.06.18
1,45,11Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.043-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,45,12Finn Vabø, Lindås IL20.02.044Knarvik, AKS leikane 201819.05.18
1,45,7Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
1,45,87Sebastian Frøiland, Sandnes IL11.07.042Sandnes, COOP-Jærcup 201811.09.18
1,45,95Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.044-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,46,09Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.044Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
1,47,25Oliver Hole, Midsund IL04.05.041Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap16.09.18
1,47,50Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Narvik, Treningsstevne24.05.18
-----60--------------------
1,47,57Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.045-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,47,81Christoffer Pettersen, IL Gneist01.10.044-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,47,85Christopher Li Sivertsen, Alta IF13.09.042Alta, Åpningsstevnet 201827.05.18
1,47,99Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.048-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
1,48,26Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.045-h1Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,48,32Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.042Trondheim, Ranheimslekene05.09.18
1,48,39Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.046-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,48,44Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.042Harstad, KM Troms 201816.09.18
1,48,56Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Sem, Vestfoldkarusellen 419.09.18
1,49,05Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.042Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
-----70--------------------
1,49,57Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.046Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
1,49,89Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.042-h1 (G-11/14)Sandnes, SI-stevne23.05.18
1,50,2Johannes Gujord, Halsa IL24.01.045Midsund, Midsundleikane 201813.05.18
1,50,50Ruben Hartmark Frestad, Sørild FIK03.09.041Grimstad, Klubbmesterskap06.09.18
1,50,52Nordahl Venheim Østensen, IL Tyrving26.08.049-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
1,50,83Håvard Frantzen, Sandnes IL17.10.045-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,51,46August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.047-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
1,51,56David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.041Aure, Åpent KM friidrett Møre og Romsdal dag 209.06.18
1,52,21Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.043Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201812.08.18
1,52,25Jan Oscar Bjørvik Jørgensen, Ytterøy IL11.08.047Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
-----80--------------------
1,52,6Jan Steinar Augdal, Markabygda IL01.02.041 (G-13/14)Stjørdal, Nybrottkarusellen13.06.18
1,52,70Florian Selmer Reinertsen, Idrettslaget Skjalg07.01.041Stavanger, Skjalgstevne 229.05.18
1,52,84Audun Nielsen, Romerike Friidrett22.06.047Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,52,86Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.044Askim, Sparebanklekene13.05.18
1,53,12Pedro Elvebakk, Frol IL29.06.041Stjørdal, Sona-Lekene08.07.18
1,53,23Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.042Overhalla, Vindsprint Overhalla19.08.18
1,53,29Vinni Sebastian da Rosa Lie, Idrettslaget Skjalg23.07.041 (G-13)Stavanger, Skjalgstevne 229.05.18
1,53,64Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.041Lyngdal, Lyngdalslekene29.05.18
1,53,80Lukas Bakkeli, Norna-Salhus IL26.05.049-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
1,53,91Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.042Tromsø, Tromsølekene 201810.06.18
-----90--------------------
1,54,13Mikkel Wahl, Lånke IL Friidrett09.09.042Stjørdal, TA-sprinten29.05.18
1,54,17Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
1,54,74Isak Hjeltnes, Ulvik IL14.03.042Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
1,55,47Sindre Sollid, Risør IL12.09.046-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
1,55,73Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.044Lye, COOP-Jærcup103.05.18
1,57,04Sondre Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.045Fana, Gneistspelen 201823.06.18
1,58,46Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.043Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
1,59,11Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.044Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.18
1,59,2Markus Fossland Westgård, Målselv IL06.03.041Målselv, Målselvkarusellen 201824.05.18
1,59,23Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.046Fana, Stor-KM23.09.18
-----100--------------------
1,59,53Noah Bakkeli, Norna-Salhus IL26.05.0410-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
2,00,0Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.041Husnes, Seriestevne06.10.18
2,00,39Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.0411-h1Fana, Framolekene 201803.06.18
2,00,39Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.047-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
2,00,59Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.047-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
2,00,80Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.042Hønefoss, Treningstevne02.05.18
2,00,8Jonathan Nordraak, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.01.041Drøbak, Treningstevne06.09.18
2,01,10Aron Mathias Vonheim, Stårheim IL12.10.041Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
2,01,70Eirik Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.046Fana, Gneistspelen 201823.06.18
2,02,11Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
-----110--------------------
2,02,31Andreas Thorvaldsen, Sola FIK05.08.041Sola, Åpent klubbmesterskap25.09.18
2,02,46Kjell Ove Lundquist Aune, Sunndal IL Friidrett03.09.042Aure, Åpent KM friidrett Møre og Romsdal dag 209.06.18
2,02,6Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.042Husnes, Seriestevne06.10.18
2,04,12Morten Pettersen, BUL-Tromsø Friidrett07.04.042Tromsø, Baneløp 600m / 3000m26.06.18
2,05,09Simen Finjord, Alta IF16.02.043Alta, Åpningsstevnet 201827.05.18
2,06,76Ola Huglen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.043Tromsø, Baneløp 600m / 3000m26.06.18
2,48,18Pål Morten Juul Fløan, Snåsa IL07.10.042Snåsa, TA-sprint sonestevne28.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,83Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.042Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
1,38,11Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.041-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,41,95Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.044-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
1,47,82Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041-h1 (G-11/14)Sandnes, SI-stevne23.05.18
1,54,74Niccolo Di Domenico (ITA), ISS07.05.043Lye, COOP-Jærcup103.05.18
1,55,14Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.041Vik, Sommerdagstevnet26.07.18
1,59,80Philipp Einar Grubmueller (AUT), ISS05.05.046Lye, COOP-Jærcup103.05.18

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,91Omund Thu Landstad, ukjent14.02.045Lye, COOP-Jærcup103.05.18
2,05,8Magnus Brovold Dahl, Stod IL26.07.041Beitstad, TA-sprinten 201830.05.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,96Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.18
2,11,19Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
2,12,48Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1Leirvik, Stordleikane 201811.08.18
2,14,07Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
2,14,43Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.041Haugesund, Mailekene 201826.05.18
2,15,02Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.042-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
2,15,12Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.042Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
2,15,16Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.045-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
2,17,03Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
2,17,55Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.041Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
-----10--------------------
2,18,33Mathias Holmann, IL Tyrving24.01.041-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,18,56Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
2,18,93Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.041Kongsvinger, Premiestevnet 106.06.18
2,19,00Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
2,19,17Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.045-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
2,19,40Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.046-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,19,52Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.042Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
2,19,71Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.043Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
2,19,93Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.046-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
2,21,41Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.044Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
-----20--------------------
2,21,65Vegard Benum Vestre, IL Tyrving01.03.042-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,21,80Oscar Nygård Torvanger, Bekkestua Skole04.04.043-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,22,79Sebastian Støle, Søgne IL04.02.041Mandal, Treningsstevne05.09.18
2,23,13Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Tromsø, Treningsstevne 320.08.18
2,24,56Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.042Mandal, Treningsstevne05.09.18
2,24,78Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.041 (G-15)Arna, Seriestevne16.09.18
2,24,92Ådne Schaug Aarstad, Hauger Skole10.11.044-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,24,99Nikolai Einvik Jensen, IL Runar12.05.042 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 201826.08.18
2,25,07Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.042Haugesund, Mailekene 201826.05.18
2,25,22Magnus Kavli, Vøyenenga Skole06.07.045-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
-----30--------------------
2,26,09Toralf Clausen, Ringstabekk Skole01.01.041-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,26,15Jonas Steinarssøn Olsen, Hundsund Skole18.12.042-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,26,37Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.041Måndalen, Banestevne06.05.18
2,26,42Ola Skaar, Nittedal IL03.06.043Nittedal, Løpsstevne16.05.18
2,26,44Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.041Greveskogen, Kristinalekene 201826.05.18
2,28,42Sigurd Henriksen, Fana IL26.10.044-h1Fana, Framolekene 201801.06.18
2,28,60Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041-h1Rjukan, Telemarkskarusellen runde 209.05.18
2,28,88Philip Romøren, Østerås Skole22.02.043-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,29,14Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.046Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
2,29,60Martin Heien Haugstad, Ringstabekk Skole10.04.043-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
-----40--------------------
2,29,66Iver Myhrsveen, Mølladammen Skole16.05.044-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,31,15Kristian Bakka Skauge, Gjettum Skole01.12.044-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,31,16Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.044-h1Leirvik, Stordleikane 201811.08.18
2,31,35Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.045-h1Fana, Framolekene 201801.06.18
2,31,89Jakob Clemens Schirdewahn, Ringstabekk Skole21.05.045-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,32,00Nicolas Bretteville, Østerås Skole31.03.046-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,32,99Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.047Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
2,33,12Ole-Marius Brustad, IL Tyrving15.06.047-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,33,34Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.041Kristiansand, KM30.05.18
2,33,86Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.043Porsgrunn, KM 201823.09.18
-----50--------------------
2,34,05Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041Stavanger, Jær Cup07.06.18
2,34,10Sindre Steen, Østerås Skole25.02.045-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,34,35Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.044Porsgrunn, KM 201823.09.18
2,34,36Oliver Hole, Midsund IL04.05.041Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
2,34,55Adam Olsen, Eineåsen Skole13.07.046-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,34,57Florian Selmer Reinertsen, Idrettslaget Skjalg07.01.042Stavanger, Jær Cup07.06.18
2,35,56Oscar Megård, Bjørnegård Skole01.03.047-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,35,96Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041Geithus, Furumolekene 201815.09.18
2,36,21Martin Darre-Næss, Bekkestua Skole27.03.048-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,36,44Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.042Geithus, Furumolekene 201815.09.18
-----60--------------------
2,36,72Philip H. Steen, Bjørnegård Skole25.06.047-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,37,09Johannes Gujord, Halsa IL24.01.042Måndalen, Banestevne06.05.18
2,37,49Eskil Rolland Sørensen, Tønsberg Friidrettsklubb08.09.042Greveskogen, Kristinalekene 201826.05.18
2,37,54Bjørn Ekkedal, Bekkestua Skole048-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,37,95Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.041Fredrikstad, Klubbmesterskap 201817.09.18
2,38,27Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.042Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
2,38,88Tobias Koi Knutzen, Ramstad Skole30.05.049-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,39,61Tobias Rode Christensen, Gjettum Skole30.03.048-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,39,85Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041Harstad, Festspill-lekene 201823.06.18
2,40,98Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.041Namsos, Vårkarusell23.04.18
-----70--------------------
2,41,67August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.048-h1Fana, Framolekene 201801.06.18
2,42,24Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.042Namsos, Vårkarusell23.04.18
2,42,61Nicolai Phimsim Gulliksen, Bekkestua Skole16.08.0410-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,43,97Birk Alme, Bekkestua Skole25.02.049-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,44,11Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.045Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
2,44,19Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.043Geithus, Furumolekene 201815.09.18
2,44,35Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042-h1Rjukan, Telemarkskarusellen runde 209.05.18
2,44,62Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Ravnanger, Løpsstevne01.08.18
2,45,35Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-15)Skellefteå/SWE, Skelleftespelen28.07.18
2,45,43Nicolai Kristoffersen, Ringstabekk Skole049-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
-----80--------------------
2,45,99Kasper Nielsen, Ringstabekk Skole06.10.0411-h3Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
2,46,91Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.041Sigdal, Distriktsstevne31.05.18
2,47,51Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.042Lillehammer, Eidsiva-stevnet14.08.18
2,47,73Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.043Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
2,48,3Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.041Husnes, Seriestevne22.08.18
2,50,83Morten Pettersen, BUL-Tromsø Friidrett07.04.042Tromsø, Treningsstevne 320.08.18
2,50,95Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.042Kristiansand, Quart Lekene 201809.06.18
2,52,2Jonathan Nordraak, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.01.042Drøbak, Seriestevne26.05.18
3,05,53Hannes Hov, Mølladammen Skole18.09.0410-h2Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
3,08,01Jasper Woo Vrålstad Vissers, Hauger Skole27.09.0410-h1Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
-----90--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,15,44Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.041Porsgrunn, KM 201823.09.18
2,21,65Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.041-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
2,32,33Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.046-h1Fana, Framolekene 201801.06.18
3,08,4Igor Wojcik (POL), Rosendal Turnlag03.11.042Husnes, Seriestevne22.08.18

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig tidtaking/Insufficient timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,39Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041Snåsa, Snåsaleikan14.06.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,13,8Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 205.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,20Oskar Opstad Vike, Andebu IL07.01.041Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
4,25,67Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.042Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
4,26,18Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.041Kongsvinger, Seriestevnet 223.05.18
4,32,98Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.042Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,34,43Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041Leirvik, Stordleikane 201812.08.18
4,34,44Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.044Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
4,37,37Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.045Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,37,82Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.041-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
4,39,38Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.18
4,39,76Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.046Hamar, Lerøylekene09.09.18
-----10--------------------
4,39,95Anass Safiani, IL i BUL17.11.047Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,40,19Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.048Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,41,61Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.049Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,43,14Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.043Osterøy, Lerøylekene09.09.18
4,45,61Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.0410Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,46,59Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043Fana, Stor-KM22.09.18
4,47,67Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.045Osterøy, Lerøylekene09.09.18
4,49,41Jardar Olsen, Alta IF20.05.042Måndalen, Lerøylekene09.09.18
4,49,85Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.044Fana, Stor-KM22.09.18
4,49,92Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.043Måndalen, Lerøylekene09.09.18
-----20--------------------
4,50,29Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
4,50,57Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042Asker, Askerlekene 201809.06.18
4,51,37Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.044Måndalen, Lerøylekene09.09.18
4,51,86Marcus Forsbakk Nordhøy, Grong IL27.06.045Måndalen, Lerøylekene09.09.18
4,56,97Petter Strømstad, Otra IL11.01.041Søgne, Søgnelekene 201825.08.18
4,58,14Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.0411Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,58,69Kristian Kongssund, Moelven IL19.04.0412Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,59,27Lars Kongssund, Moelven IL19.04.0413Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,59,46Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.046Måndalen, Lerøylekene09.09.18
5,00,67Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.0411Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
-----30--------------------
5,03,11Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h1Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
5,03,43Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.047Måndalen, Lerøylekene09.09.18
5,03,70Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.046Osterøy, Lerøylekene09.09.18
5,04,9Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041Strandebarm, Seriestemne06.06.18
5,05,89Eskil Rolland Sørensen, Tønsberg Friidrettsklubb08.09.043Asker, Askerlekene 201809.06.18
5,06,30Rudolf Ugelstad, Sportsklubben Vidar23.09.0412Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
5,07,84Ola Skaar, Nittedal IL03.06.041Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
5,08,04Daniel Måkestad Fadnes, Solnut IL13.09.041Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.18
5,09,00Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.0414Hamar, Lerøylekene09.09.18
5,09,31Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.048Måndalen, Lerøylekene09.09.18
-----40--------------------
5,10,12Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.047Osterøy, Lerøylekene09.09.18
5,10,32Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.049Måndalen, Lerøylekene09.09.18
5,11,5Jacob Voss, Drøbak-Frogn IL Friidrett01.07.042Drøbak, 1500 meteren22.08.18
5,12,27August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.044Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
5,14,11Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
5,14,37Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.044Sarpsborg, KM Østfold10.06.18
5,14,61Sondre Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.045Fana, Gneistspelen 201822.06.18
5,16,85Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.043Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
5,21,01Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.042Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
5,22,71Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.043Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.18
-----50--------------------
5,22,79Håvard Frantzen, Sandnes IL17.10.043Lye, COOP-Jærcup523.08.18
5,24,8Jan Steinar Augdal, Markabygda IL01.02.043 (G-13/14)Stjørdal, Nybrottkarusellen15.08.18
5,25,38Sindre Sollid, Risør IL12.09.049Osterøy, Lerøylekene09.09.18
5,25,95Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.0410Måndalen, Lerøylekene09.09.18
5,26,42Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.047Fana, Stor-KM22.09.18
5,30,03Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.0415Hamar, Lerøylekene09.09.18
5,31,59Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.0416Hamar, Lerøylekene09.09.18
5,32,34Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.042Harstad, KM Troms 201815.09.18
5,34,49Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.045-h1Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
5,35,70Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.044-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
-----60--------------------
5,36,6Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.041Husnes, Seriestevne05.09.18
5,40,39Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041Ålesund, SBM Akslaleikane 201826.05.18
5,48,26Omund Thu Landstad, Bryne FIK14.02.044Ålgård, COOP-Jærcup 201824.09.18
5,51,23Julian André Lorentsen, IL Pioner06.10.044Finnsnes, Åpningsstevne 201803.06.18
6,02,08Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.045Lye, COOP-Jærcup523.08.18
6,06,75Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.0417Hamar, Lerøylekene09.09.18
6,07,03Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.045Sarpsborg, KM Østfold10.06.18
6,14,0Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041Stjørdal, Karusellstevne16.08.18
6,29,96Eirik Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.044Leirvik, Stordleikane 201812.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,32,65Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.041Hamar, Lerøylekene09.09.18
5,05,69Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041Ålgård, COOP-Jærcup 201824.09.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,11,96Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.041Kongsvinger, Premiestevnet 205.09.18
6,27,97Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
6,28,10Kasper Oanæs Andersen, IL Gneist19.04.041Fana, Gneistspelen 201824.06.18
6,31,94Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.0414-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
6,38,33Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h1Fana, Karabinlekene 201811.05.18
6,39,88Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.045-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
6,42,96Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.046-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
6,51,43Christoffer Pettersen, IL Gneist01.10.042Fana, Gneistspelen 201824.06.18
7,03,27Sigurd Henriksen, Fana IL26.10.042-h1Fana, Karabinlekene 201811.05.18
7,14,73Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.043Fana, Gneistspelen 201824.06.18
-----10--------------------
7,17,36Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h1Fana, Karabinlekene 201811.05.18
7,24,71Petter Aas, IK Hind22.07.041Harstad, Seriestevne 413.08.18
7,26,22Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.042Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201806.06.18
7,26,29Mikael Kristoffer Galteland Birkelund, Asker Sk. Friidrett07.09.041Asker, Kretsstevne 303.09.18
7,29,95Halvor Dolven, Asker Sk. Friidrett13.04.042 (G-15)Asker, Test 3000m05.06.18
7,30,25Peter Munch-Finne, Asker Sk. Friidrett24.08.041Asker, Test 3000m05.06.18
7,30,57Johannes Lund, Asker Sk. Friidrett08.07.042Asker, Test 3000m05.06.18
7,33,53Tarje Espelin, Asker Sk. Friidrett02.06.043Asker, Test 3000m05.06.18
7,33,81Martin Johannessen Linnebo, Asker Sk. Friidrett25.08.044Asker, Test 3000m05.06.18
7,37,41Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.045Fana, Gneistspelen 201824.06.18
-----20--------------------
7,39,14Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.041Steinkjer, Steinkjerlekene 201809.06.18
7,46,95Håkon Fauske Røn, Asker Sk. Friidrett07.04.043 (G-15)Asker, Test 3000m05.06.18
7,50,26Jakob Backer-Tellnes, Asker Sk. Friidrett10.08.045Asker, Test 3000m05.06.18
7,57,18Trym Holme Brinch, Asker Sk. Friidrett07.07.042Asker, Kretsstevne 303.09.18
8,05,09Vilmer Nyberg, Asker Sk. Friidrett10.02.046Asker, Test 3000m05.06.18
8,07,43Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-15)Skellefteå/SWE, Skelleftespelen29.07.18
8,27,63Jakob Rastad, Asker Sk. Friidrett22.04.047Asker, Test 3000m05.06.18
8,27,81Anders Usterud Vaaje, Asker Sk. Friidrett17.01.048Asker, Test 3000m05.06.18
8,42,39Magnus Kveen, Asker Sk. Friidrett20.07.049Asker, Test 3000m05.06.18
9,11,71Emil Ruud Fossheim, Asker Sk. Friidrett14.07.0410Asker, Test 3000m05.06.18
-----30--------------------
9,24,69Mathias Nyhaug, Asker Sk. Friidrett30.07.046Asker, Kretsstevne 303.09.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,27,3Henrik Eliassen, IL Gneist07.03.041Bergen, Løpsstevne25.11.18
10,42,5Olav Haugeberg Midtbø, Vinje IL20.02.043 (G-10/15)Bø, Seriestevne04.09.18
10,50,6Steinar Frønsdal, Hjelmeland IL10.11.041Tau, Åpent Strandamesterskap02.06.18
10,57,44Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Tromsø, Baneløp 600m / 3000m26.06.18
11,27,3Sondre Gjerde Aardal, Varegg IL11.11.043Bergen, Løpsstevne25.11.18
11,31,7Isak Moen Hognes, Lånke IL Friidrett01.10.0410 (MJ)Stjørdal, Nybrottkarusellen13.06.18
11,40,16Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201809.06.18
11,42,04Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041Finnsnes, Åpningsstevne 201802.06.18
11,47,84Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.043 (MJ)Overhalla, 3000 m Vårkarusell14.05.18
12,19,9Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041Nordkjosbotn, STIL-karusellen18.09.18
-----10--------------------
12,31,62Morten Pettersen, BUL-Tromsø Friidrett07.04.043-h3Tromsø, Treningsstevne 2 - 201823.05.18
12,44,10Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041Strandebarm, Seriestemne25.04.18
13,04,31Simen Finjord, Alta IF16.02.041Alta, Åpningsstevnet 201826.05.18
13,35,1Eirik Gjerde Aardal, Varegg IL11.11.044Bergen, Løpsstevne25.11.18

Ikke godkjente resultater
I konkurranse med seniorer
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,23,3Kristian Da Silva Øvstebø, Uskedal IL02.03.042 (MS)Husnes, Seriestevne11.07.18
12,39,2Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.049 (MS)Husnes, Seriestevne11.07.18

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,08,1Eskil Høien, ukjent04.07.042Bergen, Løpsstevne25.11.18

Utilstrekkelig tidtaking/Insufficient timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,41Kristian Kongssund, Moelven IL19.04.041Brumunddal, Treningsstevne24.10.18
10,42Lars Kongssund, Moelven IL19.04.042Brumunddal, Treningsstevne24.10.18
13,18Petter Lunna, Brøttum IL07.04.041Moelv, Treningsstevne14.08.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,35,60Kristoffer Aakvik, Mosjøen Friidrettsklubb06.07.041Vik, HSB-cup27.05.18
19,48,4Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.043 (MS)Fredrikstad, Treningsstevne27.08.18
24,24,7Torbjørn Haugland, IL Trio03.12.041Husnes, Seriestevne23.05.18

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08(+0,0)William Kollberg, IF Hellas30.04.041Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
12,13(+2,0)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-fi Osterøy, Lerøylekene08.09.18
12,46(+0,8)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041-h1Osterøy, Lerøylekene08.09.18
12,54(+2,0)Noah Lyssand Hodneland, Os Turnforening12.06.043-fi Osterøy, Lerøylekene08.09.18
12,68(-0,8)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.042Hamar, Lerøylekene08.09.18
12,71(-0,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,77(-1,6)Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.042-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
12,95(+1,4)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Sarpsborg, KM Østfold10.06.18
13,13(+1,3)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041-fi Måndalen, Lerøylekene08.09.18
13,33(+1,6)Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
-----10--------------------
13,39(+2,0)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.044-fi Osterøy, Lerøylekene08.09.18
13,41(+1,3)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.043-fi Måndalen, Lerøylekene08.09.18
13,66(+1,6)Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.043-h2Måndalen, Lerøylekene08.09.18
13,84(-0,6)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044-h1Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
13,86(+0,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Sandefjord, Vestfoldkarusellen stevne II11.06.18
14,01(+0,0)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041-h1Geithus, Furumolekene 201815.09.18
14,03(+0,0)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042-h1Geithus, Furumolekene 201815.09.18
14,13(-3,5)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Fana, Stor-KM22.09.18
14,15(-1,5)Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041-h1Rjukan, Telemarkskarusellen runde 209.05.18
14,27(+1,3)Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.045-fi Måndalen, Lerøylekene08.09.18
-----20--------------------
14,30(+1,4)Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.042Sarpsborg, KM Østfold10.06.18
14,56(+1,3)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.046-fi Måndalen, Lerøylekene08.09.18
14,78(-1,6)Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.046-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
14,97(-3,5)Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.044Fana, Stor-KM22.09.18
15,10(+1,4)Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.043Sarpsborg, KM Østfold10.06.18
15,27(+0,5)Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.041Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene26.05.18
15,44(+1,4)Oliver Hole, Midsund IL04.05.042Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
15,97(-1,0)Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.041-h1Sandnes, SI-stevne23.05.18
15,97(-1,6)Andreas Pujol, Fana IL21.03.047-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
16,05(-2,3)Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.042Sortland, Sortlandsmesterskapet 201809.06.18
-----30--------------------
16,10(1,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
16,26(-3,3)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.042Bodø, Sparebank 1 Lekene 201819.08.18
16,82(+0,8)Ole Heieraas, Kristiansands IF Friidrett29.08.045-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
16,90(-1,0)Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.042-h1Sandnes, SI-stevne23.05.18
17,16(-1,2)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042Porsgrunn, Kjølneslekene27.05.18
17,49(-1,0)Anders Tunge, Sandnes IL23.08.044-h1Sandnes, SI-stevne23.05.18
17,89(+1,9)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041Børsa, Orkla Sparebank Lekene 201812.08.18
18,09(-1,5)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.042-h1Rjukan, Telemarkskarusellen runde 209.05.18
18,22(+0,5)Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.042Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene26.05.18
18,50(+0,1)Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.041Nadderud, Høstserien 311.09.18
-----40--------------------
20,05(-1,2)Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.043Porsgrunn, Kjølneslekene27.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,94(-1,6)Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.043-h1Fana, Framolekene 201802.06.18
13,12(+0,8)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042-h2Osterøy, Lerøylekene08.09.18
15,98(+0,1)Mink Fieten (NED), ISS16.04.043-h1Sandnes, Jærcup 214.05.18
16,81(+0,1)Ravi Heer (GBR), ISS24.02.045-h1Sandnes, Jærcup 214.05.18
16,84(+0,1)Brady Northrop (UTL), ISS24.02.046-h1Sandnes, Jærcup 214.05.18
16,92(-1,6)Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.048-h1Fana, Framolekene 201802.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,43(+3,1)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041Sarpsborg, Olavslekene18.08.18
12,52(+4,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
13,10(+3,7)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042Porsgrunn, KM 201822.09.18
15,33(+2,4)Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Finnsnes, Åpningsstevne 201802.06.18
15,91(+2,4)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.042Harstad, Festspill-lekene 201824.06.18

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,99(-0,6)William Kollberg, IF Hellas30.04.042-h1 (G-15)Drammen, Elvelekene 201826.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,67(+0,7)Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.041Bergen/La, Seriestevne20.06.18

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,43(+0,0)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
29,84(-0,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
29,89(-0,3)William Kollberg, IF Hellas30.04.041-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
29,92(-0,3)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.042-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
30,10(-0,2)Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041-h2Måndalen, Lerøylekene09.09.18
30,28(-0,7)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
30,38(-1,3)Noah Lyssand Hodneland, Os Turnforening12.06.042Osterøy, Lerøylekene09.09.18
30,63(+0,0)Ole-Alexander Padøy, IL Gneist10.12.043-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
31,09(-0,3)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
31,86(+1,1)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.041-h1Måndalen, Lerøylekene09.09.18
-----10--------------------
32,22(-0,2)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042-h2Måndalen, Lerøylekene09.09.18
32,30(-0,2)Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.043-h2Måndalen, Lerøylekene09.09.18
32,54(-1,3)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.045Osterøy, Lerøylekene09.09.18
32,58(-0,2)Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.044-h2Måndalen, Lerøylekene09.09.18
32,85(+1,1)Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.042-h1Måndalen, Lerøylekene09.09.18
32,92(-0,1)Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.041-h1Hamar, Lerøylekene09.09.18
33,17(-0,1)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.042-h1Hamar, Lerøylekene09.09.18
33,23(+0,4)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041Harstad, Seriestevne 528.08.18
33,28(+0,3)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Fana, Stor-KM23.09.18
33,30(-0,3)Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
-----20--------------------
33,97(-0,3)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.045-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
34,57(+0,8)Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.041Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.18
36,19(-1,1)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041Porsgrunn, Treningsstevne03.10.18
36,26(-0,1)Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.043-h1Hamar, Lerøylekene09.09.18
36,30(+1,1)Oliver Hole, Midsund IL04.05.044-h1Måndalen, Lerøylekene09.09.18
41,78(-2,6)Anders Tunge, Sandnes IL23.08.041Sandnes, COOP-Jærcup 201811.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,96(-0,5)Roman Suljakov (EST), Laksevåg TIL04.03.041-h2Bergen/La, Seriestevne06.06.18
30,25(+0,0)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042-h1Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
32,97(+1,1)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.043-h1Måndalen, Lerøylekene09.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,47(+3,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
28,94(+3,7)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
28,95(+2,3)William Kollberg, IF Hellas30.04.041Sande, Kretsmesterskap09.06.18
30,53(+3,7)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.044Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
33,12(+3,7)Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.046Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,28Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
43,46William Kollberg, IF Hellas30.04.042Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
45,25Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041-h1Fana, Karabinlekene 201811.05.18
56,85Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041Porsgrunn, Treningsstevne14.05.18

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,90Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Steinkjer, Seriestevne22.09.18

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12,17Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041Knarvik, Seriestevne26.04.18
5,14,10Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.043-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
5,19,99Anass Safiani, IL i BUL17.11.042Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
5,44,35Sondre Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.043Knarvik, Seriestevne26.04.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,37,10Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041Måndalen, Lerøylekene08.09.18
5,39,47Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
6,10,59Sander Oppen, IF Sturla17.12.041Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
6,11,45Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042Osterøy, Lerøylekene08.09.18
6,12,27Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.042Måndalen, Lerøylekene08.09.18
6,16,05Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.043Osterøy, Lerøylekene08.09.18
6,17,30Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.044Osterøy, Lerøylekene08.09.18
6,26,50Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.043Måndalen, Lerøylekene08.09.18
6,30,54Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.044Måndalen, Lerøylekene08.09.18
6,32,30Linus Engdahl, Torvikbukt IL16.02.045Måndalen, Lerøylekene08.09.18
-----10--------------------
6,35,23Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.043Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
6,38,68Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.042Hamar, Lerøylekene08.09.18
6,46,78Ole Heieraas, Kristiansands IF Friidrett29.08.045Osterøy, Lerøylekene08.09.18
7,15,21Jørgen Tofte Skartveit, Søgne IL26.08.046Osterøy, Lerøylekene08.09.18
8,23,19Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, Seriestevne20.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40,21Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.042Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,17,50Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Os, Søftelands avslutningsstevne20.10.18
11,18,12Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.042Os, Søftelands avslutningsstevne20.10.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Knarvik, AKS leikane 201819.05.18
1,72Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
1,70William Kollberg, IF Hellas30.04.041Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
1,70Sebastian Støle, Søgne IL04.02.043Osterøy, Lerøylekene09.09.18
1,68Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
1,63Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041Halden, Treningsstevne09.08.18
1,60Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041Asker, Askerlekene 201809.06.18
1,60Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.041Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
1,60Per-Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Skien, Telemark Karusellen 422.08.18
1,60