Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,95(-2,4)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071Hønefoss, Treningstevne09.08.20
6,63(-2,4)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072Hønefoss, Treningstevne09.08.20
6,97(-2,4)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073Hønefoss, Treningstevne09.08.20

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,74(+1,7)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-fi Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
7,75(+1,7)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071-h2Haugesund, Lerøylekene06.09.20
7,81(+0,0)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
7,94(-0,5)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.072-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
7,98(+1,5)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.071-h2Greveskogen, Seriestevne01.08.20
8,05(+2,0)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
8,05(+1,5)Josh Anthony Bjerke, Sandefjord Turn & IF14.09.071-h1Greveskogen, Seriestevne01.08.20
8,06(+0,0)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
8,08(+0,3)Christian Kjeldsberg Johansen, Utleira IL Friidrett06.03.071-fi Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,11(+1,6)Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.072Fana, Gneistspelen 202022.08.20
-----10--------------------
8,12(+0,0)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
8,13(+0,6)Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.072Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
8,15(+0,2)Marvin Nak-In, IF Hellas26.06.071Asker, Askerlekene 202027.09.20
8,16(+2,0)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071Leikvang, Norna young 410.06.20
8,16(-0,6)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.074-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
8,17(+1,6)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.073Fana, Gneistspelen 202022.08.20
8,18(-1,9)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Os, OsLekene 202026.09.20
8,19(+0,3)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.073-h4Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,24(-0,4)Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
8,24(+0,7)Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.071-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
-----20--------------------
8,25(+1,4)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
8,26(+0,3)Isak Vindfjell, Ørsta IL14.03.072-fi Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,26(-1,3)Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.071Tingvoll, Straumsneslekene med innlagt KM12.09.20
8,28(+0,0)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.072-h2 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
8,32(+1,4)Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
8,40(+1,1)Sebastian Færevik, Nesodden IF21.02.071 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
8,44(-1,0)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.07MFagernes, NM Mangekamp08.08.20
8,44(+1,7)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.072-h2 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,46(+0,0)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.074-h2 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
8,49(+1,3)Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.072Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
-----30--------------------
8,50(+1,4)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.072Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
8,50(+1,3)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.073Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
8,51(+0,3)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.074-fi Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,51(-0,1)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.072Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
8,52(+1,6)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.076Fana, Gneistspelen 202022.08.20
8,56(+1,3)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.074Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
8,59(+1,2)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.072-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
8,64(+0,0)Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.076-h2 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
8,67(+1,3)Oskar Risa, Bryne FIK13.07.075Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
8,76(+1,9)Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.073-h5 (G-13/14)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
-----40--------------------
8,76(+0,0)Sander Aarbakke, Osterøy IL28.08.071Leikvang, Norna 904.10.20
8,79(+1,4)Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.073Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
8,81(+0,6)Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.071-h1 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,82(+0,3)Johan Stokke, Sunndal IL Friidrett25.04.075-fi Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,83(+1,9)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.074-h5 (G-13/14)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
8,83(-0,5)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.072Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
8,83(+0,3)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.076-fi Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,84(-1,2)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071-h1Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
8,84(+0,0)Kiran Brattaker Melbø, Mosvik IL12.09.071Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
8,86(+1,8)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
-----50--------------------
8,89(+0,8)Vegard Kyseth, Gausdal FIK06.05.072Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.20
8,90(-1,6)Theo Leander Ask, Romerike Friidrett14.07.075-h1Lillestrøm, Høststevne19.09.20
8,91(+1,4)Ulrik Fåland Ludviksen, Farsund og Lista IK23.05.071Farsund, Treningsstevne25.05.20
8,93(-0,7)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.073Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
8,94(-0,7)Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.073-h2Leirvik, Seriestemne03.06.20
8,94(+0,0)Philip Knoph Kvamme, IL Tyrving03.05.074Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
8,95(+0,1)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.071-h2Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
8,96(+0,1)Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.074-h2Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,96(+1,7)Olav Dybing Bakka, Sauda IL16.04.074-h2Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,97(+0,0)Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.072-h8Bergen/La, Seriestevne03.06.20
-----60--------------------
8,97(+1,2)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
8,97(+1,8)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.075Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
8,98(+0,9)Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
9,00(+0,8)Magnus Øyen, Rindal IL26.04.072-h1 (G-13/14)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
9,00(+1,2)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.074-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
9,01(-4,3)Simen Reed Hopland, Stryn T og IL26.04.071-h2Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
9,01(-0,7)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.074Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
9,02(+2,0)Asbjørn Tveitå, Otra IL05.08.072Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
9,03(-1,2)Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.072-h1Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
9,10(+1,6)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.073Moss, Mangekampstevne04.07.20
-----70--------------------
9,10(+0,1)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.072-h2Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
9,13(+0,2)Frederick Henri Albertsen Rens, Asker Sk. Friidrett06.03.072Asker, Askerlekene 202027.09.20
9,14(+1,3)Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.077Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
9,15(+1,9)Edvard Ravnanger Størksen, Ask Friidrett20.03.071Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
9,15(+0,0)Henrik Furunes, Ekne IL04.06.072Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
9,16(-1,9)Jonas Bringsvor Nilsen, Fana IL22.01.074Os, OsLekene 202026.09.20
9,17(+0,0)Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.075Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
9,17(+1,2)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.075-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
9,17(+1,2)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
9,17(+0,0)Ole Morten Kjønsvik, Kyrksæterøra IL04.03.075Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
-----80--------------------
9,17(+0,3)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.077-fi Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,18(-0,6)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.076-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
9,18(+1,3)Alexander Mellemstrand Erland, Bryne FIK09.12.076Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
9,19(+0,2)Kristoffer Krossen, Asker Sk. Friidrett28.06.073Asker, Askerlekene 202027.09.20
9,22(+0,0)Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Vik, Seriestevne04.06.20
9,23(-1,6)Even Gundersen Tørmoen, Romerike Friidrett24.04.076-h1Lillestrøm, Høststevne19.09.20
9,24(+1,3)Nikolai Noreng, Egersunds IK18.01.077Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
9,26(-0,1)Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.073Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
9,26(+0,0)Sondre Vadla, Hjelmeland IL23.05.072-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
9,27(-0,7)Tomack Sand, Hitra FIK27.04.076Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
-----90--------------------
9,28(+0,0)William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.073-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
9,31(-1,1)Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.074-h1Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,33(+1,1)Mikkel Boretti, Nesodden IF30.07.072 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
9,33(+0,6)Johannes Skistad, Overhalla IL12.01.071Grong, Gronglekene 202026.08.20
9,36(+0,9)Johan Adler Steinnes, IL Runar18.01.071 (G-14)Larvik, Sommerstevne01.07.20
9,36(-0,7)Sondre Sætran, Mandal & Halse IL071Mandal, Kretskarusell26.08.20
9,37(+1,8)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.076Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
9,37(-1,9)Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.075Os, OsLekene 202026.09.20
9,38(+0,0)Heine Grøttheim, Sømna IL03.02.072Vik, Seriestevne04.06.20
9,40(-1,0)Herman Borge Raaum, IF Hellas17.12.072-h5Drammen, Klubbstevne17.10.20
-----100--------------------
9,42(+0,0)Håvard Andersen, Laksevåg TIL08.01.071-h7Bergen/La, Seriestevne03.06.20
9,42(-0,7)Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.077Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
9,42(+0,0)Joakim Ormstad, Romerike Friidrett07.12.073-h2Lillestrøm, Høststevne19.09.20
9,45(-2,6)Theodor Gansmoe Furnes, Bodø Friidrettsklubb23.06.071Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
9,47(+2,0)Sondre Kyrressønn Løve Sætren, Mandal & Halse IL28.02.073Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
9,47(+1,8)Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.077Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
9,47(+0,0)Herman Hunsbeth, Sandnes IL07.03.074-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
9,48(+0,1)Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.073-h2Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
9,51(-0,7)Adrian Johannessen, Søgne IL072Mandal, Kretskarusell26.08.20
9,52(+0,0)Daniel Robert James White, Gui Sportsklubb06.10.076Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
-----110--------------------
9,55(-2,6)Magnus Solheim, Rana FIK28.08.073Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
9,56(-4,3)Marcel Filip Kucab, Stryn T og IL07.08.072-h2Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
9,57(+0,6)Jørgen Domås, Grong IL30.09.072Grong, Gronglekene 202026.08.20
9,57(-1,1)Ulrik Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb30.12.075-h1Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,58(+0,3)Christoffer Kahrs Gulbrandsen, Asker Sk. Friidrett15.07.072Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
9,59(+1,7)Jesper Vonen Svae, Sarpsborg IL07.05.074-fi Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
9,59(+1,3)Oliver Gjedrem, Stegaberg IL08.03.078Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
9,62(+0,6)Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.071Førde, Treningstemne25.05.20
9,65(+1,1)Aksel Kronstad, Nesodden IF19.09.073 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
9,65(+0,0)Mads Tjøtta Stangeland, Bryne FIK19.11.075-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
-----120--------------------
9,72(+0,0)Adrian Hauge, IL Fri17.02.071Arna, Askokarusellen17.06.20
9,73(+0,1)Victor Eversley, Laksevåg TIL01.04.072-h4Bergen/La, Seriestevne10.06.20
9,73(+0,2)Louis Ferreira Menezes Eide, Asker Sk. Friidrett14.02.074Asker, Askerlekene 202027.09.20
9,75(+2,0)Jesper Rom Havaas, Lyngdal IL05.03.075Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
9,78(+0,0)Iver Stavland, IL Tyrving14.04.077Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
9,79(+0,0)Johannes Lie-Lein, Frosta IL01.10.076Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
9,80(+1,4)Elias Tårnes Guttormsen, BUL-Tromsø Friidrett12.03.072Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,80(+0,5)Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.074-h9Stjørdal, Friidrettskarusellstevne27.08.20
9,82(+1,2)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.077-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
9,82(-0,4)Jørgen Synnevaag Stamland, Herkules Friidrett23.11.072Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
-----130--------------------
9,82(+0,6)Peter Raabakken, Overhalla IL05.08.073Grong, Gronglekene 202026.08.20
9,82(+1,6)Storm Magnus Grødem Lande, Lyngdal IL17.02.071Lyngdal, Treningsstevne24.09.20
9,84(+0,3)Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.075-h4Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,85(+1,6)Simon Foss Tjostov, Lyngdal IL072Lyngdal, Treningsstevne24.09.20
9,89(+1,4)Theodor Magne Kronlund, BUL-Tromsø Friidrett21.06.073Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,90(+0,0)Vegard Røttingen, IL Skjalg03.07.076-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
9,91(+1,1)Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
9,92(+0,3)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.073 (G-12)Stavanger, Jærcup18.06.20
9,93(-1,3)Bjart Sandvik Bø, Fitjar IL21.12.075Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
9,93(ok)Anton Pisano, Bremnes IL04.09.071Bømlo, Seriestevne17.09.20
-----140--------------------
9,96(+0,0)Mikal Baug, Laksevåg TIL03.10.075-h8Bergen/La, Seriestevne03.06.20
9,97(+0,8)Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.073-h1 (G-13/14)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
9,97(-0,4)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.073Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
10,07(+0,6)Noah Øren Otternes, Førde IL Friidrett05.07.072Førde, Treningstemne25.05.20
10,07(+1,2)Adrian Johansen, Søgne IL04.06.072-h1Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
10,09(-0,5)Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.072Greveskogen, Mangekamp 10-14 år20.06.20
10,14(-1,9)Bjørn Eliassen, Voss IL09.09.071Voss, Vossameisterskapen03.06.20
10,18(+1,7)Simen Pagander, Fredrikstad IF12.04.073-h1Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
10,23(+1,5)Sebastian Meling, Utleira IL Friidrett11.08.074-h2 (G-13/14)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
10,23(-0,1)Sigurd Kyrdalen, Askim IF31.10.071Askim, Treningsstevne22.06.20
-----150--------------------
10,27(+1,2)David Askeland, Sørild FIK14.07.073-h1Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
10,28(+0,3)Vebjørn Teigen, Stjørdal Friidrettsklubb07.04.075-h4Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
10,35(-0,7)Sondre Elias Bruseth Knudsen, Herkules Friidrett10.04.071Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
10,35(+1,7)Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.074-h1Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
10,38(+0,6)Marius Øksenberg, Førde IL Friidrett12.01.073Førde, Treningstemne25.05.20
10,45(+1,2)Daniel Byholt, Sørild FIK19.09.074-h1Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
10,50(-0,1)Henrik Olai Espelid Holen, Askim IF07.10.072Askim, Treningsstevne22.06.20
10,57(+0,1)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 224.06.20
10,67(-4,3)Ola Svidal, Stryn T og IL17.12.073-h2Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
10,85(+0,8)William Ludvig Hoftaniska Decsi, Vadsø Turnforening29.10.071Alta, Finnmarksmesterskapet 202029.08.20
-----160--------------------
10,89(+1,2)Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.078-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2(+1,7)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.071Sande, Treningsstevne17.06.20
8,8(ok)Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.071Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
8,9(+1,9)Heine Grøttheim, Sømna IL03.02.071Vik, Sommardagsstevnet23.07.20
9,2(+0,0)Herman Borge Raaum, IF Hellas17.12.071Sande, Treningsstevne30.09.20
9,6(+0,0)Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.071Sande, Treningsstevne06.06.20
9,7(+0,9)Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.071Drammen, Treningsstevne26.05.20
9,8(-0,5)Magnus Sigurdsson, IL Runar13.03.076-h1Sandefjord, Klubbstevne03.06.20
9,8(+0,0)Assad Jaddo, Mjøsdalen IL071 (G-12)Osterøy, Seriestemne27.09.20
10,1(-1,0)Vebjørn Teigen, IL Nybrott07.04.071Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell14.07.20
10,2(+0,9)Tinius Seljenes, IF Sturla16.05.072Drammen, Treningsstevne26.05.20
-----10--------------------
10,3(-1,0)Adrian Olsen, Sømna IL05.10.071Vik, Åpent klubbmesterskap17.09.20
10,9(+0,0)Aboltazi Mousavi, Mjøsdalen IL071Osterøy, Seriestemne27.09.20
11,8(-1,0)Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.072Vik, Åpent klubbmesterskap17.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73(+2,2)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-fi Rjukan, Lerøylekene06.09.20
7,78(+2,2)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072-fi Rjukan, Lerøylekene06.09.20
7,90(+2,2)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071-h1Haugesund, Lerøylekene06.09.20
7,92(+2,2)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.073-fi Rjukan, Lerøylekene06.09.20
7,96(+2,7)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,11(+2,7)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,22(+2,1)Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.071Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
8,24(+3,1)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
8,49(+2,2)Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.073-h1Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,62(+2,8)Oskar Risa, Bryne FIK13.07.072Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
8,63(+2,2)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, Treningstemne15.06.20
8,75(+2,3)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07MÅlgård, Klubbmesterskap i Mangekamp 202020.09.20
8,91(+2,4)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.071-h2Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
8,92(+2,8)Olav Dybing Bakka, Sauda IL16.04.073Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
8,93(+2,1)Nicolai Eckhoff, Bækkelagets SK02.08.072Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,03(+2,8)Jakob Frederik de Groot, Sandnes IL28.02.074Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
9,08(+2,7)Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.074-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,16(+2,1)Borgar Mæland, Sportsklubben Vidar12.12.073Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,21(+2,1)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,21(+2,7)Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.075-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,23(+4,1)Simon Lye Smistad, Ullensaker/Kisa IL10.11.072Jessheim, UKI-karusellen04.06.20
9,24(+2,8)William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.075Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
9,26(+2,8)Theo Sundem Barlaug, Sandnes IL13.06.076Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
9,28(+2,1)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.075Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,32(+2,4)Savez Omed, Moss IL17.04.072-h2Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
9,35(+2,3)Tord Sikveland, Undheim IL04.08.07MÅlgård, Klubbmesterskap i Mangekamp 202020.09.20
9,41(+2,4)Jesper Vonen Svae, Sarpsborg IL07.05.073-h2Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
9,42(+2,9)Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.073-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,54(+2,2)Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.072Førde, Treningstemne15.06.20
9,75(+2,9)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.074-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,75(+2,9)Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.075-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,78(+3,4)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Treningsstevne Corona 112.05.20
9,8(+2,7)Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.071Sande, Treningsstevne21.05.20
9,82(+2,2)Noah Øren Otternes, Førde IL Friidrett05.07.073Førde, Treningstemne15.06.20
9,85(+3,3)Amadeus Lykke Bellmann, Fredrikstad IF18.07.073Jessheim, Muliglekene24.05.20
10,10(+2,2)Marius Øksenberg, Førde IL Friidrett12.01.074Førde, Treningstemne15.06.20
10,35(+2,4)William Ludvig Hoftaniska Decsi, Vadsø Turnforening29.10.071Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
10,53(+2,4)Noah Sætre, Stegaberg IL02.04.071Haugesund, Kretsstevne17.06.20
14,04(+2,4)Simon Leo Stang, Fredrikstad IF08.09.074-h2Moss, KM 2020 Østfold13.09.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,54Henrik Kveen, Sportsklubben Vidar06.06.071Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
8,85Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.071Grimstad, Klubbstevne10.09.20
8,97Eskil Ekenes, Halden IL18.01.072Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
9,0Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.071Husnes, Seriestevne10.06.20
9,0Andreas Negro Aker, Fet Friidrettsklubb23.11.071Fet, Fet klubbmesterskap10.09.20
9,07Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.071Sortland, Sortlandsmesterskapet 202023.08.20
9,12Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.072Sortland, Sortlandsmesterskapet 202023.08.20
9,27Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.072Grimstad, Klubbstevne10.09.20
9,40Aksel Helling Berg, Sørild FIK26.03.073Grimstad, Klubbstevne10.09.20
9,7Sander Askvold-Kvehaugen, Fet Friidrettsklubb17.05.072Fet, Fet klubbmesterskap10.09.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,06(+1,4)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071Leikvang, Norna young 303.06.20
10,56(+1,4)Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.072Leikvang, Norna young 303.06.20
10,56(-0,6)Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.07-h1Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
10,71(+1,4)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.073Leikvang, Norna young 303.06.20
10,71(-1,1)Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071-h2Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
10,77(+1,4)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.074Leikvang, Norna young 303.06.20
10,84(-1,2)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071Hønefoss, Treningstevne09.08.20
10,87(+0,3)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
10,92(-1,1)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.07-h2Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
11,13(+0,0)Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.071-h1Bergen/La, Seriestevne09.09.20
-----10--------------------
11,36(+0,3)Simen Homlegard, Gausdal FIK02.04.072Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
11,43(+0,3)Vegard Kyseth, Gausdal FIK06.05.071Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
11,97(+0,6)Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.071Fana, Karabinlekene06.09.20
12,02(+0,0)Mikal Baug, Laksevåg TIL03.10.073-h2Bergen/La, Seriestevne30.09.20
12,25(-1,2)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072Hønefoss, Treningstevne09.08.20
12,48(-0,6)Robert Gustavsen Nordal, Snøgg Friidrett25.01.071-h1Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
12,70(-0,6)Jørgen Synnevaag Stamland, Herkules Friidrett23.11.072-h1Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
12,98(-1,2)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073Hønefoss, Treningstevne09.08.20
13,09(-0,6)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.073-h1Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
13,41(-1,1)Sondre Elias Bruseth Knudsen, Herkules Friidrett10.04.072-h2Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
-----20--------------------
13,45(-1,1)Theodor Raunholm, Stord IL29.05.073-h5Leirvik, Seriestemne14.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,8(-1,4)Sander Aarbakke, Osterøy IL28.08.071Osterøy, Seriestevne16.09.20
13,4(-0,2)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072Osterøy, Seriestevne16.09.20
13,4(-0,2)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072Osterøy, Seriestevne16.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,75(+4,0)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071Leikvang, Norna young 410.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,41(+0,2)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071Moss, Åpent klubbmesterskap20.09.20
12,51(+1,5)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.072 (G-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,69(-2,1)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
12,69(+0,3)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071Grimstad, Klubbstevne03.09.20
12,82(+0,5)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.071Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
12,90(-0,2)Christian Kjeldsberg Johansen, Utleira IL Friidrett06.03.071Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
13,08(+1,0)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071Nittedal, Løpsstevne15.05.20
13,08(+0,5)Josh Anthony Bjerke, Sandefjord Turn & IF14.09.072Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
13,19(+1,5)Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.071Leikvang, Norna young 227.05.20
13,19(+1,7)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.073 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
-----10--------------------
13,25(+1,5)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.072Leikvang, Norna young 227.05.20
13,25(+0,2)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.072Moss, Åpent klubbmesterskap20.09.20
13,30(+1,5)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.073Leikvang, Norna young 227.05.20
13,35(-2,1)Benjamin Reyes, Romerike Friidrett30.04.073Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
13,43(+0,5)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Arna, Askokarusellen08.07.20
13,47(+1,8)Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
13,51(+0,1)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
13,56(+0,2)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.073Moss, Åpent klubbmesterskap20.09.20
13,62(-3,8)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.074Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
13,63(-0,4)Simen Reed Hopland, Stryn T og IL26.04.071Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
-----20--------------------
13,77(ok)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Bømlo, Seriestevne17.09.20
13,84(+0,4)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.072-h2Stjørdal, Friidrettskarusellstevne27.08.20
13,91(+0,0)Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.071Molde, Treningsstevne11.06.20
13,92(-3,8)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.075Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
13,93(+0,4)Jakob Remøy Wiik, Fana IL24.07.071Fana, Karabinlekene05.09.20
13,96(+1,9)Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.075 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
13,97(+0,1)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.071Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
14,05(-0,2)Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.072Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
14,06(+0,0)Sander Aarbakke, Osterøy IL28.08.071Arna, Askokarusellen23.09.20
14,11(-2,1)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.076Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
-----30--------------------
14,15(+1,6)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.072Grimstad, Klubbstevne21.06.20
14,17(-0,1)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.071Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
14,19(+0,0)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.071 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 309.09.20
14,21(ok)Mats Andreas Grutle Sætre, Bremnes IL16.02.072Bømlo, Seriestevne17.09.20
14,21(+0,0)Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.071-h1Bergen/La, Seriestevne30.09.20
14,24(+0,8)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20
14,28(-2,1)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.077Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
14,29(+0,0)Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.072 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 309.09.20
14,31(+2,0)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
14,38(-0,2)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.073Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
-----40--------------------
14,41(+1,9)Knut Halvor Amdal, Gjesdal IL06.10.076 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
14,47(-0,4)Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.072Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
14,52(+0,5)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
14,56(+1,1)Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073Leikvang, Norna young 120.05.20
14,58(-0,4)Marcel Filip Kucab, Stryn T og IL07.08.073Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
14,67(-3,8)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.078Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
14,71(-0,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.07 (G-14)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
15,01(+1,6)Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.073Grimstad, Klubbstevne21.06.20
15,02(+1,7)William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.074 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
15,05(-0,1)Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.072Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
-----50--------------------
15,06(-3,8)Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.079Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
15,11(-0,4)Albert Wiesener Haga, IL Koll25.07.071Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
15,15(+0,0)Mikal Baug, Laksevåg TIL03.10.073-h1Bergen/La, Seriestevne30.09.20
15,27(+0,9)Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.071Harstad, Seriestevne 329.06.20
15,32(+0,0)Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.071Førde, Treningstemne25.05.20
15,39(+1,0)Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.073Nittedal, Løpsstevne15.05.20
15,42(-2,1)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.0710Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
15,52(+0,2)Savez Omed, Moss IL17.04.074Moss, Åpent klubbmesterskap20.09.20
15,53(+1,0)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.074Nittedal, Løpsstevne15.05.20
15,55(-4,8)Markus Spurkeland, IL Fenring09.03.074 (G-13/15)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
-----60--------------------
15,56(-1,4)Edvard Ravnanger Størksen, Ask Friidrett20.03.071Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
15,57(-0,2)Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.074Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
15,57(-0,4)Sander Idsøe Refsnes, IL Koll19.03.072Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
15,58(+0,5)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.074Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
15,64(+2,0)Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.072Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
15,77(+0,4)Jaden Johannes Holvik, Fana IL30.07.072Fana, Karabinlekene05.09.20
15,87(-1,1)Theodor Gansmoe Furnes, Bodø Friidrettsklubb23.06.071Bodø, Kretsstevne02.06.20
15,89(+0,6)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Kvalifiseringsstevne 104.08.20
15,92(+0,0)Noah Øren Otternes, Førde IL Friidrett05.07.072Førde, Treningstemne25.05.20
16,04(+0,4)Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.074-h2Stjørdal, Friidrettskarusellstevne27.08.20
-----70--------------------
16,34(-2,1)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.0711Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
16,40(-1,1)Tobias Hagenes, Valnesfjord IL28.08.072Bodø, Kretsstevne02.06.20
16,41(+0,1)Oliver Gjedrem, Stegaberg IL08.03.072Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
16,42(+0,3)David Askeland, Sørild FIK14.07.073Grimstad, Klubbstevne03.09.20
16,43(+1,1)Tom Kristian Solli, IF Sturla02.08.071Vik, Seriestevne02.07.20
16,49(-0,2)Emil Sandnes Røe, Byåsen IL17.07.075Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
16,53(+0,0)Marius Øksenberg, Førde IL Friidrett12.01.073Førde, Treningstemne25.05.20
16,57(-0,4)Ola Svidal, Stryn T og IL17.12.074Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
16,62(-1,0)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.071Ås, Kretsstevne14.09.20
16,65(-1,0)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.072Ås, Kretsstevne14.09.20
-----80--------------------
16,76(+0,3)Daniel Byholt, Sørild FIK19.09.074Grimstad, Klubbstevne03.09.20
16,81(+0,0)William Birkir Bolsøy, Sandnes IL16.04.075 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 309.09.20
17,34(+0,1)Noah Sætre, Stegaberg IL02.04.073Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
17,83(+0,0)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 122.06.20
17,86(-4,8)Simen Nygaard, Ask Friidrett26.06.076 (G-13/15)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
18,66(+0,0)Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.072Oslo/St, Internstevne 122.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,5(-1,7)Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.071Ålesund, Seriestevne28.09.20
14,3(-0,2)Kristoffer Krossen, Asker Sk. Friidrett28.06.074-fi (G-10/14)Asker, Askerlekene 202025.09.20
14,4(-1,3)Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.073-h2Leirvik, Seriestemne03.06.20
14,8(-1,7)Aleksander Helseth, Ålesund Friidrettsklubb30.10.072Ålesund, Seriestevne28.09.20
14,9(-0,4)Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.071Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20
17,0(-1,7)Andreas Haram, Ålesund Friidrettsklubb11.09.073Ålesund, Seriestevne28.09.20
17,2(-1,7)Magnus Sperre, Ålesund Friidrettsklubb15.06.074Ålesund, Seriestevne28.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,99(+4,6)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,09(+4,6)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,69(+4,0)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.071Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
12,69(+4,6)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.073Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,77(+4,6)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.074Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,79(+4,6)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.075Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
13,11(+2,2)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.072 (G-13/14)Sandnes, Treningsstevne14.09.20
13,13(+2,1)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.071Leikvang, Norna 904.10.20
13,40(+4,6)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.076Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
13,99(+4,8)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.072 (G-14)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
14,02(+2,2)Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.073 (G-13/14)Sandnes, Treningsstevne14.09.20
14,20(+2,2)Jacob Egeberg Holm, Vestby IL15.03.074Moss, Treningsstevne02.09.20
14,22(+2,5)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.071Sarpsborg, Treningsstevne02.07.20
14,39(+4,6)Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.077Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
14,75(+4,0)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
15,48(+4,0)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
16,05(+2,5)Jesper Vonen Svae, Sarpsborg IL07.05.072Sarpsborg, Treningsstevne02.07.20
17,97(+4,0)Aksel Storm, Tønsberg Friidrettsklubb27.09.074Greveskogen, Treningsstevne23.05.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,2Kristoffer Krossen, Asker Sk. Friidrett28.06.071Asker, Askerlekene 202025.09.20
14,4Frederick Henri Albertsen Rens, Asker Sk. Friidrett06.03.072Asker, Askerlekene 202025.09.20
15,4Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.073Asker, Askerlekene 202025.09.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,65(+0,2)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
19,13(+0,3)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
19,46(+0,2)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
19,79(-1,4)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071Hønefoss, Treningstevne09.08.20
21,06(+0,3)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.072-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
21,64(+0,2)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.074-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
21,94(+0,3)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
21,99(-1,4)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072Hønefoss, Treningstevne09.08.20
22,28(+0,2)Vinjar Tveito, Lambertseter IF12.08.075-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
24,31(-1,4)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073Hønefoss, Treningstevne09.08.20
-----10--------------------
26,21(+1,8)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 224.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,59(+1,3)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,08(+1,5)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-h2Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
25,36(+1,3)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,38(+0,9)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
25,56(-1,0)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
25,71(+1,3)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,74(+1,3)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.074Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,81(+0,5)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071Grimstad, Klubbstevne31.05.20
26,04(+0,7)Christian Kjeldsberg Johansen, Utleira IL Friidrett06.03.071-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
26,09(+0,9)Josh Anthony Bjerke, Sandefjord Turn & IF14.09.074-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----10--------------------
26,30(+0,9)Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.075-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
26,44(+1,2)Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.071-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
26,60(+0,7)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Os, OsLekene 202027.09.20
26,75(+1,1)Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.072-h2Fana, Gneistspelen 202023.08.20
26,77(+0,7)Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.072-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
26,94(+0,8)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.071Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
27,03(+1,2)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.072-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
27,06(+1,1)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.073-h2Fana, Gneistspelen 202023.08.20
27,14(+1,2)Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.073-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
27,20(+0,7)Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.072Os, OsLekene 202027.09.20
-----20--------------------
27,21(+0,7)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.073Os, OsLekene 202027.09.20
27,22(+0,8)Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.072Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
27,36(-0,8)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 309.09.20
27,45(+0,7)Isak Vindfjell, Ørsta IL14.03.073-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
27,49(+1,8)Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.071Nittedal, Løpsstevne15.05.20
27,52(+1,3)Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.075Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
27,62(-1,0)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.073Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
27,63(+1,7)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, Treningstemne15.06.20
27,67(+0,6)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
27,70(+1,3)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.072Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
-----30--------------------
27,87(-2,2)Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071Tromsø, Treningsstevne 219.08.20
27,98(+1,3)Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.073Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
28,00(+0,8)Oskar Risa, Bryne FIK13.07.074Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
28,17(-1,0)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.076-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
28,23(-0,3)Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.073-h2Leirvik, Seriestemne15.06.20
28,27(+0,7)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.074-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
28,36(+0,8)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
28,36(+1,3)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.076Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
28,64(+1,2)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.074-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
28,77(+0,6)Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.071Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
-----40--------------------
28,82(+1,3)Ole Morten Kjønsvik, Kyrksæterøra IL04.03.075Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
28,83(+0,1)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.072Grimstad, Klubbstevne20.08.20
28,89(+1,8)Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.071-h1Fana, Gneistspelen 202023.08.20
28,97(+1,5)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073-h1Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
29,01(-0,8)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.072Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
29,09(+1,5)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.072-h2Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
29,22(+1,2)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.075-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
29,32(+0,8)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.072-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
29,43(-0,1)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.071Fana, Karabinlekene06.09.20
29,48(+1,0)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071-h2Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
-----50--------------------
29,55(-0,8)Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.073Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
29,56(-1,0)Olav Dybing Bakka, Sauda IL16.04.075Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
29,60(+0,3)Kiran Brattaker Melbø, Mosvik IL12.09.071Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
29,65(+1,1)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
29,72(+1,0)Martin Eilevstjønn Berntzen, Seljord IL17.12.072-h2Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
29,74(+0,0)Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.071-h1Bergen/La, Seriestevne03.06.20
29,86(+0,8)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.075Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
29,87(-2,1)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.076Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
30,02(+0,0)Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.071Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
30,11(+1,2)Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.072-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----60--------------------
30,13(+0,7)Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.075Os, OsLekene 202027.09.20
30,19(+1,3)Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.076Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
30,21(+0,0)Borgar Mæland, Sportsklubben Vidar12.12.072Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
30,32(+1,8)Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.072-h1Fana, Gneistspelen 202023.08.20
30,42(+0,1)Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.073Grimstad, Klubbstevne20.08.20
30,52(+1,8)Trym Gunnlaugsson, Ask Friidrett19.12.073-h1Fana, Gneistspelen 202023.08.20
30,66(+0,8)Henrik Furunes, Ekne IL04.06.073-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
30,69(+0,0)Nicolai Eckhoff, Bækkelagets SK02.08.073Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
30,76(-1,0)Victor Hoff-Hansen, IL Skjalg31.08.076Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
30,88(+1,1)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.074Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
-----70--------------------
30,99(+0,7)Theodor Gansmoe Furnes, Bodø Friidrettsklubb23.06.076-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
31,16(+0,0)Johan Stokke, Sunndal IL Friidrett25.04.074-h1Tingvoll, Treningsstevne27.08.20
31,37(+1,3)Sondre Kyrressønn Løve Sætren, Mandal & Halse IL28.02.072Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
31,43(+0,0)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
31,44(+1,7)Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.072Førde, Treningstemne15.06.20
31,45(+1,2)Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.073-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
31,62(-0,5)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.073-h2Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
31,76(+0,8)Adrian Olsen, Sømna IL05.10.075-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
31,98(+0,0)Håvard Andersen, Laksevåg TIL08.01.072-h1Bergen/La, Seriestevne03.06.20
32,00(+1,0)Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.073-h2Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
-----80--------------------
32,07(+0,8)William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.076Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
32,28(+0,1)Nicholas Reklev, Raumnes & Årnes IL11.03.072Moss, Treningsstevne05.07.20
32,28(+1,2)Theodor Mørck, IF Sturla18.09.074-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
32,52(-1,0)Gunnar Olsen-Hagen, IL Skjalg24.05.075Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
32,59(+1,3)Ulrik Fåland Ludviksen, Farsund og Lista IK23.05.073Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
32,71(+1,2)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.075-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
32,74(-0,5)Floris Jacobus Willem Nelissen, Trysilgutten30.03.072 (G-13/14)Trysil, Innlandet løpsserie Trysil27.09.20
32,76(+0,0)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.075Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
32,91(-0,3)Victor Eversley, Laksevåg TIL01.04.072-h2Bergen/La, Seriestevne03.06.20
32,93(+0,9)Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.071Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
-----90--------------------
33,20(+1,7)Noah Øren Otternes, Førde IL Friidrett05.07.073Førde, Treningstemne15.06.20
33,22(+0,3)Johan Adler Steinnes, IL Runar18.01.071 (G-14)Larvik, Sommerstevne01.07.20
33,74(-0,7)Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071Ås, Kretsstevne07.10.20
34,15(+0,1)David Askeland, Sørild FIK14.07.074Grimstad, Klubbstevne20.08.20
34,17(-0,5)Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.074-h2Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
34,54(+1,2)Mikal Baug, Laksevåg TIL03.10.073-h3Bergen/La, Seriestevne17.06.20
34,55(-0,8)William Birkir Bolsøy, Sandnes IL16.04.072 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 309.09.20
34,70(+1,7)Marius Øksenberg, Førde IL Friidrett12.01.074Førde, Treningstemne15.06.20
35,56(+1,2)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 122.06.20
35,92(+1,8)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073Nittedal, Løpsstevne15.05.20
-----100--------------------
39,31(+0,6)Bjørn Eliassen, Voss IL09.09.071Voss, Seriestemne23.09.20
39,65(+1,2)Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.072Oslo/St, Internstevne 122.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,6(+1,8)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.071Fredrikstad, Treningsstevne24.08.20
31,3(+1,3)Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.071Drammen, Treningsstevne28.05.20
32,6(+0,3)Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.071Sande, Treningsstevne21.05.20
32,6(+1,8)Amadeus Lykke Bellmann, Fredrikstad IF18.07.072Fredrikstad, Treningsstevne24.08.20
33,6(-0,8)Magnus Sigurdsson, IL Runar13.03.073-h2Sandefjord, Klubbstevne03.06.20
38,3(-1,1)Bjørn Eliassen, Voss IL09.09.071Voss, Seriestemne18.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,06(+4,8)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
25,35(+4,8)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.072-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
26,52(+4,8)Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.073-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
26,91(+4,8)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.074-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
26,99(+4,8)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.075-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
27,66(+3,0)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.071-h1Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
28,17(+2,7)Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073Jessheim, Norgeslekene08.08.20
28,38(+2,3)Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.071Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
28,59(+3,8)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.074Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
28,79(+2,3)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.072Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
29,16(+2,3)Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Vik, Martin Kvaløs persestevne14.07.20
29,37(+2,5)Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.073 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
30,06(+3,0)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.072-h1Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
30,66(+2,7)Nicholas Reklev, Raumnes & Årnes IL11.03.074Jessheim, Norgeslekene08.08.20
31,16(+2,3)Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.074Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
31,44(+3,2)Emil Smiseth Sørli, Måndalen IL07.07.071Måndalen, Treningsstevne24.08.20
32,41(+3,8)Tomack Sand, Hitra FIK27.04.077Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
32,73(+2,2)Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.071Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20
32,89(+2,3)Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.075Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
33,01(+3,2)Leon Svensen, Måndalen IL11.08.072Måndalen, Treningsstevne24.08.20
34,94(+3,5)Anton Pisano, Bremnes IL04.09.071Bømlo, Seriestevne01.10.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,70Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.072-h2 (G-14)Os, OsLekene 202026.09.20
40,85Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,21Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071Grimstad, Klubbstevne08.06.20
42,17Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.071Os, OsLekene 202026.09.20
42,40Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
42,69Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.072Os, OsLekene 202026.09.20
46,55Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.071-h1Bergen/La, Seriestevne20.05.20
47,71Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.073Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
48,04Håvard Andersen, Laksevåg TIL08.01.073-h1Bergen/La, Seriestevne20.05.20
49,18Brage Storlid Kvinge, Loddefjord IL04.09.073Os, OsLekene 202026.09.20
-----10--------------------
49,19Bjart Sandvik Bø, Fitjar IL21.12.074Os, OsLekene 202026.09.20
49,41Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.072 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
50,33Jørgen Synnevaag Stamland, Herkules Friidrett23.11.072Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
50,44Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
51,09Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.073Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
51,48Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.071Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
53,39Mikal Baug, Laksevåg TIL03.10.071-h2Bergen/La, Seriestevne10.06.20
53,63Sondre Elias Bruseth Knudsen, Herkules Friidrett10.04.074Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
1,01,50David Askeland, Sørild FIK14.07.072Grimstad, Klubbstevne08.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,00Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
56,71Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.072Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
59,57Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.071Fana, Norna 1111.10.20
59,58Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
1,00,14Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
1,00,16Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.074Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
1,01,82Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072Notodden, Klubbstevne 423.05.20
1,03,31Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.072-h2Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
1,03,42Benjamin Reyes, Romerike Friidrett30.04.075Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
1,03,49Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.076Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
-----10--------------------
1,04,59Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.077Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
1,05,46Marcel Filip Kucab, Stryn T og IL07.08.071-h1Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
1,05,81Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
1,05,84Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.071Grimstad, Klubbstevne10.09.20
1,06,63Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
1,08,49Adrian Hauge, IL Fri17.02.071 (G-14)Arna, Askokarusellen23.09.20
1,09,81Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.072Nittedal, Løpsstevne15.05.20
1,10,58Lucas Mikalsen Gojkovic, Farsund og Lista IK03.03.071Farsund, Treningsstevne22.06.20
1,11,70Edvard Ravnanger Størksen, Ask Friidrett20.03.071Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
1,15,04Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.072Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
-----20--------------------
1,15,38Ola Svidal, Stryn T og IL17.12.072-h1Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
1,17,39Ulrik Fåland Ludviksen, Farsund og Lista IK23.05.071Farsund, Treningsstevne25.05.20
1,17,82Aksel Helling Berg, Sørild FIK26.03.072Grimstad, Klubbstevne10.09.20
1,19,37David Askeland, Sørild FIK14.07.073Grimstad, Klubbstevne10.09.20
1,22,63Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.072Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,6Dennis Ravndal, Stavanger Friidrettsklubb28.03.071Undheim, Klubbstevne 216.07.20
1,05,9Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.071Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,22Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,32,12Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071 (G-13/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
1,32,50Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.072Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,32,76Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.073Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,34,20Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071Leikvang, Norna young 410.06.20
1,34,57Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, Treningstemne24.08.20
1,36,03Sven Nevin, Strindheim IL04.07.071-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,36,26Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.072-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,36,45Magnus Øyen, Rindal IL26.04.071Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
1,36,59Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.072Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
-----10--------------------
1,37,34Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.071Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,38,03Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.072Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,39,23Dennis Ravndal, Stavanger Friidrettsklubb28.03.071-h2Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
1,39,27Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.076-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,39,91Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,39,93Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.07MFagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,40,24Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.071Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
1,40,34Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.072Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
1,40,36Oliver Bjørnli, Mosjøen Friidrettsklubb03.03.074-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,40,81Olav Dybing Bakka, Sauda IL16.04.071-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
-----20--------------------
1,41,42Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.072Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
1,41,85Eirik Endal Angeltvedt, Norna-Salhus IL02.04.072-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,42,17Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.073-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,42,24Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.076-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,42,70Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.071-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,42,79Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.072Leikvang, Norna young 410.06.20
1,42,79Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.075-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,42,91Iver Holen, BUL-Tromsø Friidrett12.01.076-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,43,26Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.074-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,43,31Stefan Trujkic, Sandnes IL06.07.071-h1Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
-----30--------------------
1,43,71Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.072Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
1,43,78Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.076Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,43,89Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.078-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,43,90Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.072-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,44,01Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.072Asker, Askerlekene 202026.09.20
1,44,10Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.075-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,44,26Ole Morten Kjønsvik, Kyrksæterøra IL04.03.072Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
1,44,35Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.071Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,44,39Erlend Terkelsen, Sørild FIK06.01.076-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,44,49Sebastian Børset, Rindal IL28.12.073Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
-----40--------------------
1,44,5Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Vik, Sommardagsstevnet23.07.20
1,44,55Julian Van Etten Ankersen, Sørild FIK14.03.077-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,44,94Victor Hoff-Hansen, IL Skjalg31.08.075Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
1,45,22Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.076Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
1,45,38Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.071Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
1,45,39Peder Robøle-Sørensen, Brandbu IF04.06.071Brandbu, Mohagen bil cup 526.08.20
1,45,47Sverre Amundsen Klungland, Sportsklubben Vidar14.03.074Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,45,72Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07MÅlgård, Klubbmesterskap i Mangekamp 202020.09.20
1,45,75Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.075Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,45,84Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.071Rjukan, Løpegalla13.09.20
-----50--------------------
1,45,89Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.073Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,45,98Benjamin Solbrekke, Lillehammer IF14.05.072Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
1,46,01Oskar Risa, Bryne FIK13.07.073Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
1,46,06Jakob Remøy Wiik, Fana IL24.07.071Fana, Karabinlekene05.09.20
1,46,07Oliver Gjedrem, Stegaberg IL08.03.074Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
1,46,39Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.076 (G-12/14)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
1,46,40Markus Mykkeltvedt, Lyn Ski02.09.077-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
1,46,63Theo Sundem Barlaug, Sandnes IL13.06.076-h2Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
1,47,64Endre Frønsdal, Hjelmeland IL09.06.072-h1Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
1,48,0Snorre Baustad, Sømna IL12.03.072Vik, Sommardagsstevnet23.07.20
-----60--------------------
1,48,78Ulrik Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb30.12.071-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,49,40Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
1,49,59Mikkel Boretti, Nesodden IF30.07.071 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,49,70Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.076Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,50,05Johannes Skistad, Overhalla IL12.01.071Namsos, Kleppenlekene12.09.20
1,50,48Lucas Mikalsen Gojkovic, Farsund og Lista IK03.03.071Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
1,50,76Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.073Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
1,51,37Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.072Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
1.51,85Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
1,51,87Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073Leikvang, Norna young 410.06.20
-----70--------------------
1,52,2Sebastian Børseth, Rindal IL28.12.071Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell14.07.20
1,52,3Amund Reinfjord, Sømna IL09.02.073Vik, Sommardagsstevnet23.07.20
1,52,42Amadeus Lykke Bellmann, Fredrikstad IF18.07.072Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,52,44Philip Knoph Kvamme, IL Tyrving03.05.0710Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,52,49Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.072Brandbu, Mohagen bil cup 526.08.20
1.53,19Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.072Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
1,53,22Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.073Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
1,53,97Tobias Hagenes, Valnesfjord IL28.08.071Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
1,54,78Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.071Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
1,55,01Isak Erland, Haugesund IL14.01.071Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 408.09.20
-----80--------------------
1,55,78Jesper Vonen Svae, Sarpsborg IL07.05.072Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
1,55,88August Skretting Paus, IL Tyrving26.08.0711Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,56,05Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.072Førde, Treningstemne15.06.20
1,56,29Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.071 (G-12)Hommelvik, Sjøsidestevnet 202018.08.20
1,56,47Henrik Furunes, Ekne IL04.06.072-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,56,6Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.071Drammen, Treningsstevne26.05.20
1,57,46Felix Ørbeck, IL Skjalg19.12.078Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,57,7Even Opheim, Nesbyen IL04.10.071Nesbyen, Treningsstevne17.06.20
1,57,70Bjart Sandvik Bø, Fitjar IL21.12.077Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
1,58,03Joachim Hansen, Hinna IL19.04.0710Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
-----90--------------------
1.58,38Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073Greveskogen, Mangekamp 10-14 år20.06.20
1,58,70Leon Svensen, Måndalen IL11.08.073-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,59,02Adrian Olsen, Sømna IL05.10.073Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
1,59,76Alexander Mellemstrand Erland, Bryne FIK09.12.073-h1Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,00,39Peter Raabakken, Overhalla IL05.08.072Namsos, Kleppenlekene12.09.20
2,00,94Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.073Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
2,01,08Jørgen Domås, Grong IL30.09.074Namsos, Kleppenlekene12.09.20
2,01,11Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.074-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
2,01,13Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.073Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
2,01,39Ghassan Alsarahin, Førde IL Friidrett10.01.072Førde, Treningstemne24.08.20
-----100--------------------
2,01,40Mads Burø Nørgaard, Asker Sk. Friidrett29.01.073Asker, Askerlekene 202026.09.20
2,01,47Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.072Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
2.01,76August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.074Greveskogen, Mangekamp 10-14 år20.06.20
2,02,58Sebastian Haatuft, IL Skjalg06.05.0711Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,02,66Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.073 (G-12)Stavanger, Jærcup18.06.20
2,02,80Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.077Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,02,92Jørgen Synnevaag Stamland, Herkules Friidrett23.11.072Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
2,03,08Noah Øren Otternes, Førde IL Friidrett05.07.072Førde, Treningstemne25.05.20
2,03,63Johan Adler Steinnes, IL Runar18.01.072 (G-14)Larvik, Sommerstevne01.07.20
2,04,11Leo Padoin, Lambertseter IF04.12.073 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
-----110--------------------
2,05,3Heine Grøttheim, Sømna IL03.02.074Vik, Sommardagsstevnet23.07.20
2,05,67Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.07MFagernes, NM Mangekamp08.08.20
2,06,07Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.074Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
2,06,40Mads Tjøtta Stangeland, Bryne FIK19.11.0712Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,06,46Floris Jacobus Willem Nelissen, Trysilgutten30.03.072 (G-13/14)Trysil, Innlandet løpsserie Trysil27.09.20
2,06,48Vetle Birk Bjelland-Adolfsson, Sandnes IL04.05.0713Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,06,80Theodor Gansmoe Furnes, Bodø Friidrettsklubb23.06.072Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
2,07,01Marius Øksenberg, Førde IL Friidrett12.01.074Førde, Treningstemne15.06.20
2,07,1Magnus Sigurdsson, IL Runar13.03.073-h1Sandefjord, Klubbstevne03.06.20
2,07,14Tord Sikveland, Undheim IL04.08.07MÅlgård, Klubbmesterskap i Mangekamp 202020.09.20
-----120--------------------
2,07,6Andreas Haram, Ålesund Friidrettsklubb11.09.071Ålesund, Seriestevne24.08.20
2,09,25Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.072Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
2,09,85Elias Tårnes Guttormsen, BUL-Tromsø Friidrett12.03.073Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
2,13,97Sveinung Bakke, Sandnes IL14.08.0714Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,16,61Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.073Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
2,20,05Eilif August Blekkerud, Bækkelagets SK01.07.075 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
2,22,75Ask Opheim, Skaun IL05.11.072Stjørdal, Sona-Lekene05.07.20
2,23,08Sigurd Kyrdalen, Askim IF31.10.071Askim, Treningsstevne22.06.20
2,23,16Henrik Olai Espelid Holen, Askim IF07.10.072Askim, Treningsstevne22.06.20
2,07,08Sander Møllerplass Skredderberget, Gol IL15.12.072Nesbyen, Treningsstevne02.09.20
-----130--------------------

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,42Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071 (G-14)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
2,10,2Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071-h2Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,11,63Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.073Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,13,53Sven Nevin, Strindheim IL04.07.071 (G-13/14)Trondheim, Jente- og guttestevne 11-14 år13.08.20
2,14,86Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, Avslutningsstemne 202024.10.20
2,15,40Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.076 (G-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
2,20,80Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
2,21,7Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.071Kristiansand, Treningsstevne30.07.20
2,22,11Emil August Longva, Rustad IL31.10.072Nittedal, Løpsstevne13.06.20
2,25,33Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.071Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
-----10--------------------
2,27,33Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.074Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,28,98Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.072Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
2,29,34Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,29,35Erlend Terkelsen, Sørild FIK06.01.072 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
2,30,72Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.075Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,34,02Jacob Bergene, IL Koll28.10.071Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
2,34,61Ulrik Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb30.12.071Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
2,35,69Trym Gunnlaugsson, Ask Friidrett19.12.072Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,39,08Fredrik Bull, IL Heming26.03.076Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,43,98Felix Ørbeck, IL Skjalg19.12.074Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
-----20--------------------
2,44,92Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.072Grimstad, Klubbstevne08.06.20
2,47,47Sondre Vadla, Hjelmeland IL23.05.075Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
2,53,9Aleksander Helseth, Ålesund Friidrettsklubb30.10.071Ålesund, Seriestevne28.09.20
3,10,85David Askeland, Sørild FIK14.07.074Grimstad, Klubbstevne20.08.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,44,86Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071 (G-13/14)Trysil, Innlandet løpsserie Trysil27.09.20
2,56,17Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Notodden, Klubbstevne 620.07.20
3,32,10Erik Heggdal Skogen, Vikane IL04.04.07Las Palmas/ESP, Juegos de GC Jornada A31.10.20
3,37,14William Birkir Bolsøy, Riska IL16.04.071Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
3,38,96Bjart Sandvik Bø, Fitjar IL21.12.072Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,75Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071Rjukan, Lerøylekene06.09.20
4,26,93Sven Nevin, Strindheim IL04.07.073 (G-12/14)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,35,90Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.072Rjukan, Lerøylekene06.09.20
4,39,24Magnus Øyen, Rindal IL26.04.072Trondheim, Lerøylekene06.09.20
4,40,20Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
4,40,83Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.073Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,41,58Henrik Jørgensen, Fossum IF23.05.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
4,42,46Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Haugesund, Lerøylekene06.09.20
4,42,66Dennis Ravndal, Stavanger Friidrettsklubb28.03.072Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
4,48,17Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
-----10--------------------
4,48,61Oliver Bjørnli, Mosjøen Friidrettsklubb03.03.073Trondheim, Lerøylekene06.09.20
4,49,70Victor Hoff-Hansen, IL Skjalg31.08.071Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
4,50,34Iver Holen, BUL-Tromsø Friidrett12.01.074Trondheim, Lerøylekene06.09.20
4,50,60Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.073Haugesund, Lerøylekene06.09.20
4,52,88Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.074Rjukan, Lerøylekene06.09.20
4,53,09Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.072Fana, Gneistspelen 202022.08.20
4,53,16Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.075Rjukan, Lerøylekene06.09.20
4,54,62Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.077 (G-12/14)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,55,58Eirik Endal Angeltvedt, Norna-Salhus IL02.04.074Fana, Gneistspelen 202022.08.20
4,56,30Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.074Haugesund, Lerøylekene06.09.20
-----20--------------------
4,56,72Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.071Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
4,57,55Olav Dybing Bakka, Sauda IL16.04.072Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
4,58,23Sebastian Børset, Rindal IL28.12.078 (G-12/14)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,58,24Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.077Rjukan, Lerøylekene06.09.20
4,59,13Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.072Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
4,59,42Endre Frønsdal, Hjelmeland IL09.06.074Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
4,59,95Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.076-h2 (G-13/17)Sandnes, Løpsstevne03.07.20
5,00,01Benjamin Solbrekke, Lillehammer IF14.05.073Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
5,00,20Erlend Terkelsen, Sørild FIK06.01.075Haugesund, Lerøylekene06.09.20
5,00,66Stefan Trujkic, Sandnes IL06.07.073Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
-----30--------------------
5,01,22Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.076Haugesund, Lerøylekene06.09.20
5,02,76Amund Sæther Arntsen, Nittedal IL23.01.074Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,03,72Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.076Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
5,03,96Sindre Johan Helgheim, IL Tyrving30.01.072Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
5,04,37Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.078Rjukan, Lerøylekene06.09.20
5,08,59Ulrik Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb30.12.075Trondheim, Lerøylekene06.09.20
5,08,85Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.074Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,09,19Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.079Rjukan, Lerøylekene06.09.20
5,09,88Sverre Amundsen Klungland, Sportsklubben Vidar14.03.075Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,14,1Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Vik, Seriestevne13.08.20
-----40--------------------
5,14,34Peder Robøle-Sørensen, Brandbu IF04.06.071Brandbu, Mohagen bil cup 419.08.20
5,16,06Felix Ørbeck, IL Skjalg19.12.074-h1 (G-13/17)Sandnes, Løpsstevne03.07.20
5,16,1Amund Reinfjord, Sømna IL09.02.072Vik, Seriestevne13.08.20
5,16,93Stefan Rajkovic, Sandnes IL06.07.072-h1 (G-12/14)Sandnes, Løpsstevne 411.09.20
5,20,12Sondre Vadla, Hjelmeland IL23.05.078-h1 (G-13/17)Sandnes, Løpsstevne03.07.20
5,20,72Julian Van Etten Ankersen, Sørild FIK14.03.079Haugesund, Lerøylekene06.09.20
5,22,12Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.0711Rjukan, Lerøylekene06.09.20
5,29,45Jakob Remøy Wiik, Fana IL24.07.076Fana, Gneistspelen 202022.08.20
5,30,26Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.0710Haugesund, Lerøylekene06.09.20
5,30,86Amadeus Lykke Bellmann, Fredrikstad IF18.07.072Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
-----50--------------------
5,31,63Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.0712Rjukan, Lerøylekene06.09.20
5,33,73Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.072Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
5,39,00Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.078Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
5,44,71Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.071Bergen/La, Seriestevne16.09.20
5,45,41Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
5,54,09Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.073Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
5,54,72Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.071Greveskogen, Treningsstevne29.09.20
5,58,01Adrian Olsen, Sømna IL05.10.077Trondheim, Lerøylekene06.09.20
6,02,62Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071Ås, Kretsstevne07.10.20
6,03,46Vetle Birk Bjelland-Adolfsson, Sandnes IL04.05.079Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
-----60--------------------
6,07,91Mikal Baug, Laksevåg TIL03.10.072Bergen/La, Seriestevne16.09.20
6,33,73Leon Svensen, Måndalen IL11.08.071Måndalen, Treningsstevne24.08.20
7,06,72Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.072Ås, Kretsstevne07.10.20

Ikke godkjente resultater
I konkurranse med seniorer
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,41,00Elias Kristoffer Aase Skålevik, Ask Friidrett10.07.077 (MS)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,56,25Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071 (G-15)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
7,06,15Georg Knudsen Lund, Modum FIK02.06.072 (G-15)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
7,20,72Erik Heggdal Skogen, Vikane IL04.04.071 (G-12/13)Las Palmas/ESP, II Jornada Pista Invierno01.02.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,18,09Sven Nevin, Strindheim IL04.07.077-h2 (MS)Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
9,49,16Magnus Øyen, Rindal IL26.04.073-h1 (MS)Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
9,49,5Henrik Jørgensen, Fossum IF23.05.071 (G-12/15)Asker, Kretsstevne 2 - løp24.08.20
9,54,5Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.072 (G-12/15)Asker, Kretsstevne 2 - løp24.08.20
10,18,70Ulrik Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb30.12.079-h2 (G-13/16)Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,42,56Vemund Myhre, Vegårshei IL13.02.071Tvedestrand, Tvedestrandslekene05.09.20
10,46,6Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.071Husnes, Seriestevne23.09.20
10,50,4Oliver Bjørnli, Mosjøen Friidrettsklubb03.03.071Mosjøen, Løpestevne06.06.20
10,54,5Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Notodden, Klubbstevne 9 - 202024.10.20
11,11,1Daniel Båtstrand, Mosjøen Friidrettsklubb23.02.072Mosjøen, Løpestevne06.06.20
-----10--------------------
11,11,69Jonas Lid, Snøgg Friidrett28.05.071Notodden, Klubbstevne 620.07.20
11,16,78Elias Kristoffer Aase Skålevik, Ask Friidrett10.07.073Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
11,21,8Georg Knudsen Lund, Modum FIK02.06.071Geithus, Treningsstevne20.08.20
11,51,3Mathias Kopland Rudstaden, Modum FIK20.04.072Geithus, Treningsstevne20.08.20
11,56,77Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Vik, Seriestevne02.07.20
11,57,03Amund Reinfjord, Sømna IL09.02.072Vik, Seriestevne02.07.20
12,24,3Petter Kolsvik, Mosjøen Friidrettsklubb30.10.073Mosjøen, Løpestevne06.06.20
12,27,09Tom Kristian Solli, IF Sturla02.08.073Vik, Seriestevne02.07.20
12,44,3Brage Gjerstad, Mosjøen Friidrettsklubb31.12.074Mosjøen, Løpestevne06.06.20
12,46,52Vemund Sæterbø Husby, Byåsen IL29.01.076-h1 (MS)Trondheim, Seriestevne09.06.20
-----20--------------------

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,34,5Jonas Lid, Snøgg Friidrett28.05.071Notodden, Klubbstevne 8 - 202017.10.20
20,27,30Mathias Kopland Rudstaden, Modum FIK20.04.078 (MS)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig tidtagning
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,25,2Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.071Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,16,7Vemund Myhre, Vegårshei IL13.02.0711-h6 (MS)Kristiansand, Stadionmila07.08.20
41,10,01Jonas Lid, Snøgg Friidrett28.05.071Notodden, Klubbstevne 506.06.20

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55(+1,3)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071-fi Rjukan, Lerøylekene05.09.20
9,75(+1,3)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.072-fi Rjukan, Lerøylekene05.09.20
9,97(+1,0)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.071Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
9,99(+1,8)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
10,00(+1,0)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.071Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
10,05(-0,7)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Os, OsLekene 202027.09.20
10,23(+0,4)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.071Trondheim, Lerøylekene05.09.20
10,28(+1,8)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.072Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
10,30(+0,3)Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.071-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
10,36(+0,5)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
-----10--------------------
10,46(+1,0)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
10,60(-0,7)Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.073Os, OsLekene 202027.09.20
10,69(+0,1)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.073Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
10,80(+1,0)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
10,87(+1,8)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.073Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
10,94(+0,6)Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.073-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
11,14(+0,8)Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.071-h5Bergen/La, Seriestevne09.09.20
11,15(+0,0)Henrik Furunes, Ekne IL04.06.071Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
11,18(+0,5)Theo Sundem Barlaug, Sandnes IL13.06.072Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
11,24(+0,9)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071-h4Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----20--------------------
11,29(+1,8)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
11,29(+1,8)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.074Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
11,40(-1,6)Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.072Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,58(+0,4)Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.072Trondheim, Lerøylekene05.09.20
11,61(-0,1)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
11,80(+1,0)Alexander Mellemstrand Erland, Bryne FIK09.12.072Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
12,01(+0,5)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
12,08(+2,0)Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.073Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
12,17(-0,4)Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
12,39(-1,1)Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.071Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
-----30--------------------
12,41(+0,6)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.074-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
12,48(+1,0)Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.074Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
12,62(+0,1)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.074Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
12,71(+0,6)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.075-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
12,88(-1,3)Magnus Solheim, Rana FIK28.08.071Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
12,98(+0,3)Theodor Mørck, IF Sturla18.09.074-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
13,41(+0,8)Mikal Baug, Laksevåg TIL03.10.072-h5Bergen/La, Seriestevne09.09.20
13,51(+0,4)Ulrik Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb30.12.074Trondheim, Lerøylekene05.09.20
13,59(+0,6)Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.076-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
13,95(+1,0)Jesper Vonen Svae, Sarpsborg IL07.05.074Sarpsborg, Treningsstevne02.07.20
-----40--------------------
14,19(-0,1)Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.074Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
14,19(+0,4)Iver Holen, BUL-Tromsø Friidrett12.01.075Trondheim, Lerøylekene05.09.20
15,24(-0,9)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.071Ås, Kretsstevne18.06.20
15,30(+1,8)Eskil Persen Lunde, Sarpsborg IL074Sarpsborg, Olavslekene22.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,93(+3,7)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.071Haugesund, Lerøylekene08.09.20
10,12(+3,7)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.072Haugesund, Lerøylekene08.09.20
10,26(+3,7)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.073Haugesund, Lerøylekene08.09.20
10,67(+3,7)Theo Sundem Barlaug, Sandnes IL13.06.074Haugesund, Lerøylekene08.09.20
12,39(+3,7)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.075Haugesund, Lerøylekene08.09.20
13,31(+2,1)Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.071Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20
14,34(+3,7)Sondre Kyrressønn Løve Sætren, Mandal & Halse IL28.02.076Haugesund, Lerøylekene08.09.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,94Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.072 (G-12/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,72(+1,7)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
30,60(-0,7)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
30,90(+1,0)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.071Leikvang, Norna 904.10.20
31,69(-0,3)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.072Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
32,32(-0,6)Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.072 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
32,36(-0,4)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
32,42(+1,1)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.071Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
32,64(+1,0)Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.072Leikvang, Norna 904.10.20
32,65(-0,7)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.071Trondheim, Lerøylekene06.09.20
32,72(-0,7)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
-----10--------------------
33,32(-0,8)Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.072-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
33,55(+1,1)Theo Sundem Barlaug, Sandnes IL13.06.072Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
33,88(-0,4)Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.072-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
34,27(-0,7)Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.072Trondheim, Lerøylekene06.09.20
34,56(+1,0)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072Greveskogen, Seriestevne01.08.20
35,01(-0,7)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.073Trondheim, Lerøylekene06.09.20
35,18(+1,4)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
35,32(-1,3)Ole Morten Kjønsvik, Kyrksæterøra IL04.03.072Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
35,56(+0,1)Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.071Bergen/La, Seriestevne17.06.20
36,23(+1,4)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.073Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----20--------------------
36,63(-0,3)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.074Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
36,93(-0,7)Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.074Trondheim, Lerøylekene06.09.20
37,38(-0,7)Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.075Trondheim, Lerøylekene06.09.20
37,67(-0,4)Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.073-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
38,10(-0,4)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.072Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
38,16(-0,7)Ulrik Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb30.12.076Trondheim, Lerøylekene06.09.20
38,17(-0,4)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.074-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
38,93(-0,7)Theodor Mørck, IF Sturla18.09.073-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
39,08(-0,4)Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.073Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
39,13(-0,7)Johan Stokke, Sunndal IL Friidrett25.04.077Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----30--------------------
41,89(-0,6)Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.071Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,62(+2,3)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Haugesund, Lerøylekene06.09.20
32,18(+2,3)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.072Haugesund, Lerøylekene06.09.20
34,18(+2,3)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.074Haugesund, Lerøylekene06.09.20
41,82(+2,3)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.075Haugesund, Lerøylekene06.09.20

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10,41Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071Rjukan, Lerøylekene05.09.20
5,15,24Magnus Øyen, Rindal IL26.04.071Trondheim, Lerøylekene05.09.20
5,51,59Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.072Rjukan, Lerøylekene05.09.20
5,56,92Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.073Rjukan, Lerøylekene05.09.20
5,57,32Simen Homlegard, Gausdal FIK02.04.074Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,03,09Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.072Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
6,06,6Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.071Raufoss, Treningsstevne02.08.20
6,15,29Victor Eversley, Laksevåg TIL01.04.071Bergen/La, Seriestevne10.06.20
6,17,43Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.071Haugesund, Lerøylekene08.09.20
6,17,47Erlend Terkelsen, Sørild FIK06.01.072Haugesund, Lerøylekene08.09.20
-----10--------------------
6,22,26Julian Van Etten Ankersen, Sørild FIK14.03.073Haugesund, Lerøylekene08.09.20
6,26,37Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.074Haugesund, Lerøylekene08.09.20
6,30,10Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.075Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,30,42Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.076Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,33,12Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.072Trondheim, Lerøylekene05.09.20
6,35,63Adrian Olsen, Sømna IL05.10.073Trondheim, Lerøylekene05.09.20
6,58,15Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.074Trondheim, Lerøylekene05.09.20
6,58,23Sven Nevin, Strindheim IL04.07.075Trondheim, Lerøylekene05.09.20
6,58,34Floris Jacobus Willem Nelissen, Trysilgutten30.03.077Rjukan, Lerøylekene05.09.20
7,06,49Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.078Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----20--------------------
7,14,6Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.073Raufoss, Treningsstevne02.08.20
7,45,07Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.079Rjukan, Lerøylekene05.09.20
8,29,1Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.074Raufoss, Treningsstevne02.08.20
8,47,4Vegard Kyseth, Gausdal FIK06.05.075Raufoss, Treningsstevne02.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Moss, Åpent klubbmesterskap20.09.20
1,55Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071Stjørdal, Friidrettskarusellstevne27.08.20
1,55Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
1,55Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Os, OsLekene 202026.09.20
1,54August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,52Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071Stavanger, Hubbastevne 124.06.20
1,52Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.071Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,51Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,50Sebastian Færevik, Nesodden IF21.02.071 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,46Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.071Grimstad, Klubbstevne21.06.20
-----10--------------------
1,45Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.072Moss, Treningsstevne12.06.20
1,45Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
1,45Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.071Husnes, Seriestevne29.06.20
1,45Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.072Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
1,42Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.071Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
1,42Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.072Stavanger, Kveldsstevne12.08.20
1,42Nicholas Reklev, Raumnes & Årnes IL11.03.071Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,41Simen Homlegard, Gausdal FIK02.04.075Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,40Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.072Greveskogen, Mangekamp 10-14 år20.06.20
1,40Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.073Moss, Mangekampstevne05.07.20
-----20--------------------
1,40Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.071Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
1,40Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.072Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
1,37Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.071 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
1,36Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.077Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,35Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.071Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20
1,35Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.072Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
1,35Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
1,35Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.071Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
1,33Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
1,33Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.071Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
-----30--------------------
1,32Bjart Sandvik Bø, Fitjar IL21.12.07Fana, Gneistspelen 202022.08.20
1,31August Grimeli, Flåværingen IL08.01.078Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,30Mikkel Boretti, Nesodden IF30.07.072 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,30Tomack Sand, Hitra FIK27.04.073Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
1,30Henrik Furunes, Ekne IL04.06.071Stjørdal, Sona-Lekene05.07.20
1,30Magnus Solheim, Rana FIK28.08.071Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
1,30Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.072Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,30Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.073Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
1,30Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.072Grimstad, Klubbstevne10.09.20
1,30Magnus Lundberg, IL Tyrving04.10.073Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----40--------------------
1,30Nikolai Noreng, Egersunds IK18.01.073Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
1,30Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20
1,29Albert Wiesener Haga, IL Koll25.07.071Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
1,26Håvard Bernseter Keilen, Ørsta IL29.09.075Trondheim, Lerøylekene06.09.20
1,25Aksel Kronstad, Nesodden IF19.09.073 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,25Savez Omed, Moss IL17.04.073Moss, Treningsstevne12.06.20
1,25Vetle Birk Bjelland-Adolfsson, Sandnes IL04.05.073Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,25Theodor Gansmoe Furnes, Bodø Friidrettsklubb23.06.072Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
1,25Markus Nordviken, Bøler IF24.10.073Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,25Johannes Lie-Lein, Frosta IL01.10.072Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
-----50--------------------
1,20Theodor Raunholm, Stord IL29.05.072Leirvik, Seriestemne15.06.20
1,20Tom Kristian Solli, IF Sturla02.08.071Vik, Seriestevne02.07.20
1,20Sondre Sætran, Mandal & Halse IL071Mandal, Kretskarusell26.08.20
1,20Aksel Helling Berg, Sørild FIK26.03.073Grimstad, Klubbstevne10.09.20
1,20Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
1,20Simen Pagander, Fredrikstad IF12.04.075Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
1,15Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.071Sande, Treningsstevne04.06.20
1,15Sander Karlsen, Innstranda IL10.10.072Bodø, Kretsstevne16.06.20
1,15Tobias Hagenes, Valnesfjord IL28.08.072Bodø, Kretsstevne16.06.20
1,15Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
-----60--------------------
1,15Bjørn Eliassen, Voss IL09.09.071Voss, Vossameisterskapen24.06.20
1,15Felix Ørbeck, IL Skjalg19.12.073Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
1,15Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.074Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
1,15Simon Leo Stang, Fredrikstad IF08.09.076Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
1,10Elias Karlsen, Innstranda IL074Bodø, Kretsstevne16.06.20
1,10Knut Reodor Johnsen, Narvik IL13.05.072Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
1,10Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.071Ski, Klubbstevne08.09.20
1,10Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.071Ås, Kretsstevne07.10.20
1,08Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.071Jørpeland, Treningsstevne13.08.20
1,00Vetle Klævold Steffensen, Ski IL Friidrett26.06.072Ski, Klubbstevne08.09.20
-----70--------------------
1,00Herman Haugs Jorde, Ski IL Friidrett22.03.073Ski, Klubbstevne08.09.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
2,10Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.072Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
2,10August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071Greveskogen, Treningsstevne14.09.20
2,02Sven Nevin, Strindheim IL04.07.071Trondheim, Lerøylekene05.09.20
2,02Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.072Rjukan, Lerøylekene05.09.20
2,02Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.072Trondheim, Lerøylekene05.09.20
2,01Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071Oslo/NIH, Fly High Pole Vault Challenge11.08.20
1,95Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.071Ski, KM stavhopp Oslo og Akershus10.09.20
1,90Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
1,90Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073 (MS)Greveskogen, Seriestevne17.10.20
-----10--------------------
1,85Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.071Sande, Treningsstevne27.09.20
1,52Eurico Bergum, IL Pioner10.01.073Trondheim, Lerøylekene05.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,49(+1,7)Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.07(-)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
4,39(+1,7)Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.072Fana, Gneistspelen 202023.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50(+2,8)Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071Fana, Gneistspelen 202023.08.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.072 (G-12/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,48(+0,1)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Os, OsLekene 202026.09.20
5,30(+0,9)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
5,29(+1,2)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,12(+0,0)Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
5,08(+1,2)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072Rjukan, Lerøylekene05.09.20
5,05(+0,9)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.072Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
5,02(+1,9)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
5,01(-0,8)Christian Kjeldsberg Johansen, Utleira IL Friidrett06.03.072Trondheim, Lerøylekene05.09.20
4,94(+1,7)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.071Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
4,86(+0,9)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
-----10--------------------
4,82(+0,0)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.072Os, OsLekene 202026.09.20
4,80(-0,8)Simen Homlegard, Gausdal FIK02.04.071Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
4,79(+0,9)Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.074Rjukan, Lerøylekene05.09.20
4,79(-1,7)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
4,77(-0,8)Kiran Brattaker Melbø, Mosvik IL12.09.071Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
4,73(+0,0)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.073Os, OsLekene 202026.09.20
4,72(+0,0)Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.071Stjørdal, Seriestevne06.06.20
4,67(+1,9)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.073Moss, Mangekampstevne04.07.20
4,65(-1,4)Isak Vindfjell, Ørsta IL14.03.073Trondheim, Lerøylekene05.09.20
4,63(-0,2)Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.074Os, OsLekene 202026.09.20
-----20--------------------
4,57(+0,8)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.07(-)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
4,53(-0,1)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.074Trondheim, Lerøylekene05.09.20
4,52(+0,0)Henrik Furunes, Ekne IL04.06.072Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
4,51(+1,1)Martin Eilevstjønn Berntzen, Seljord IL17.12.071Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
4,51(+1,6)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.073Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
4,50(-1,1)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
4,50(-1,2)Jonas Bringsvor Nilsen, Fana IL22.01.075Os, OsLekene 202026.09.20
4,50(+0,3)Vemund Sylling Kornerud, IF Hellas31.07.071Drammen, Klubbstevne17.10.20
4,45(+0,1)Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Vik, Seriestevne21.05.20
4,43(-0,1)Snorre Baustad, Sømna IL12.03.072Vik, Seriestevne21.05.20
-----30--------------------
4,43(+1,8)Oskar Risa, Bryne FIK13.07.072Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
4,42(+1,6)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.073Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
4,41(+1,3)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
4,39(-0,7)Knut Halvor Amdal, Gjesdal IL06.10.072Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
4,38(+0,6)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,38(+0,7)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20
4,34(+1,8)Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.073Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,33(+1,7)Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,33(-0,7)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.072Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
4,31(+1,2)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.073Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
-----40--------------------
4,31(+0,8)Alexander Mellemstrand Erland, Bryne FIK09.12.074Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
4,30(+0,1)Ole Morten Kjønsvik, Kyrksæterøra IL04.03.073Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,29(+0,8)Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.071Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
4,28(+0,8)Theo Sundem Barlaug, Sandnes IL13.06.073Sandnes, Hoppstevne 223.07.20
4,28(+0,0)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.074Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,27(+0,0)Johannes Lie-Lein, Frosta IL01.10.073Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
4,24(-1,8)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
4,24(+0,0)Jacob Egeberg Holm, Vestby IL15.03.078Rjukan, Lerøylekene05.09.20
4,24(+0,9)Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.071Fana, Norna 1111.10.20
4,20(+0,5)William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.074Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
-----50--------------------
4,20(+0,6)Victor Hoff-Hansen, IL Skjalg31.08.075Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
4,19(+1,3)Jakob Frederik de Groot, Sandnes IL28.02.07(-)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
4,19(+0,9)Tord Sikveland, Undheim IL04.08.07MÅlgård, Klubbmesterskap i Mangekamp 202020.09.20
4,18(-0,3)Tomack Sand, Hitra FIK27.04.074Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,17(+1,2)Magnus Lundberg, IL Tyrving04.10.073Nadderud, Lengde stevne15.06.20
4,15(+0,7)Sondre Kyrressønn Løve Sætren, Mandal & Halse IL28.02.071Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
4,15(+0,8)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.07(-)Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
4,15(+1,2)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.071Grimstad, Klubbstevne03.09.20
4,15(+0,9)Nikolai Noreng, Egersunds IK18.01.07(-)Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
4,12(+0,4)Edvard Ravnanger Størksen, Ask Friidrett20.03.071Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
-----60--------------------
4,11(-1,8)Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.071Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
4,10(+1,0)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.073Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
4,10(+1,8)Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.072Lillestrøm, Høststevne19.09.20
4,09(-1,6)Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.072Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
4,09(-1,0)Johan Stokke, Sunndal IL Friidrett25.04.076Trondheim, Lerøylekene05.09.20
4,09(-1,9)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
4,09(+1,5)Felix Ørbeck, IL Skjalg19.12.073Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
4,09(+0,0)Herman Borge Raaum, IF Hellas17.12.071Sande, Treningsstevne30.09.20
4,06(+0,0)Sander Idsøe Refsnes, IL Koll19.03.071Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
4,03(+0,5)Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.079Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----70--------------------
4,01(+1,6)Joakim Ormstad, Romerike Friidrett07.12.073Lillestrøm, Høststevne19.09.20
4,00(ok)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.072Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
4,00(-1,3)Nicolai Eckhoff, Bækkelagets SK02.08.071Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
3,99(-0,3)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.072Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
3,98(-1,4)Albert Wiesener Haga, IL Koll25.07.072Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
3,97(+0,1)Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.074Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
3,97(+0,4)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.0711Rjukan, Lerøylekene05.09.20
3,96(+0,4)Sondre Vadla, Hjelmeland IL23.05.075Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
3,95(+1,3)Adrian Johansen, Søgne IL04.06.075Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
3,94(+0,2)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----80--------------------
3,91(+0,5)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
3,90(+0,0)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
3,89(+1,5)Iver Stavland, IL Tyrving14.04.074Nadderud, Lengde stevne15.06.20
3,87(-1,3)Jørgen Domås, Grong IL30.09.071Namsos, Kleppenlekene12.09.20
3,86(-2,2)Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.075Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
3,85(+1,1)Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.071Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
3,85(+1,1)Josh Anthony Bjerke, Sandefjord Turn & IF14.09.0712Rjukan, Lerøylekene05.09.20
3,84(+0,0)Adrian Hauge, IL Fri17.02.072Arna, Askokarusellen17.06.20
3,82(+0,0)Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.072Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
3,80(-1,4)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.071Jørpeland, Treningsstevne13.08.20
-----90--------------------
3,80(+0,0)Daniel Byholt, Sørild FIK19.09.076Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
3,80(+0,0)Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.071Ålesund, Seriestevne17.08.20
3,79(+1,9)Ulrik Fåland Ludviksen, Farsund og Lista IK23.05.071Farsund, Treningsstevne22.06.20
3,79(-0,7)Bjart Sandvik Bø, Fitjar IL21.12.074Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
3,78(-0,6)Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.071Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
3,74(+0,6)Adrian Olsen, Sømna IL05.10.071Vik, Sommardagsstevnet23.07.20
3,73(+0,3)Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.0713Rjukan, Lerøylekene05.09.20
3,71(+0,4)Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.071Bergen/La, Seriestevne17.06.20
3,71(+0,0)Asbjørn Tveitå, Otra IL05.08.072Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
3,71(+0,2)Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
-----100--------------------
3,67(+1,1)Savez Omed, Moss IL17.04.074Moss, Åpent klubbmesterskap20.09.20
3,65(-0,2)Håvard Bernseter Keilen, Ørsta IL29.09.0710Trondheim, Lerøylekene05.09.20
3,65(+0,7)Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
3,64(+0,0)Floris Jacobus Willem Nelissen, Trysilgutten30.03.0714Rjukan, Lerøylekene05.09.20
3,62(+0,0)Jesper Rom Havaas, Lyngdal IL05.03.071Lyngdal, Kretskarusell m/treningsstevne18.06.20
3,61(+1,9)Jaden Johannes Holvik, Fana IL30.07.071Fana, Karabinlekene05.09.20
3,57(-1,2)Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.073Trondheim, Seriestevne 226.05.20
3,56(-0,5)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.071Ås, Kretsstevne14.09.20
3,54(-0,8)Mads Tjøtta Stangeland, Bryne FIK19.11.076Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
3,48(+1,4)Theodor Gansmoe Furnes, Bodø Friidrettsklubb23.06.071Bodø, Kretsstevne02.06.20
-----110--------------------
3,48(+0,0)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.076Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
3,47(+0,1)Bjørn Eliassen, Voss IL09.09.071Voss, Vossameisterskapen03.06.20
3,47(+0,5)Leon Svensen, Måndalen IL11.08.071Måndalen, Treningsstevne10.08.20
3,45(+0,4)Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.07(-)Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
3,44(+0,4)Tobias Hagenes, Valnesfjord IL28.08.072Bodø, Kretsstevne02.06.20
3,44(+0,4)William Ludvig Hoftaniska Decsi, Vadsø Turnforening29.10.071Alta, Finnmarksmesterskapet 202029.08.20
3,40(-0,1)Theodor Raunholm, Stord IL29.05.075Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
3,37(+1,2)Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.075Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
3,35(-1,0)Joachim Hansen, Hinna IL19.04.077Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
3,34(+0,8)David Askeland, Sørild FIK14.07.077Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
-----120--------------------
3,24(+1,5)Sveinung Bakke, Sandnes IL14.08.078Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
3,18(+0,0)Magnus Sperre, Ålesund Friidrettsklubb15.06.072Ålesund, Seriestevne17.08.20
3,17(-0,7)Sebastian Meling, Utleira IL Friidrett11.08.074Trondheim, Seriestevne 226.05.20
3,17(+0,2)Mikal Baug, Laksevåg TIL03.10.072Bergen/La, Seriestevne30.09.20
3,16(+0,0)Emil Sandnes Røe, Byåsen IL17.07.073Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
3,14(-0,9)Thomas Næss, IL Tyrving23.04.071Nadderud, Høststevne02.09.20
3,08(+1,1)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.077Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
3,07(+0,1)Noah Sætre, Stegaberg IL02.04.072Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
3,07(+1,5)Andreas Nicolai Årstein, Romerike Friidrett27.11.074Lillestrøm, Høststevne19.09.20
3,05(+0,0)Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.0712Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----130--------------------
2,98(+1,0)Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.078Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
2,97(+1,3)Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.071Ski, Klubbstevne08.09.20
2,96(+0,5)Theodor Magne Kronlund, BUL-Tromsø Friidrett21.06.072Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
2,86(+0,7)Vetle Klævold Steffensen, Ski IL Friidrett26.06.072Ski, Klubbstevne08.09.20
2,78(+1,5)Aksel Storm, Tønsberg Friidrettsklubb27.09.074Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
2,75(+1,3)Anton Pisano, Bremnes IL04.09.071Bømlo, Seriestevne01.10.20
2,64(+0,0)Aboltazi Mousavi, Mjøsdalen IL071Osterøy, Seriestemne27.09.20
2,60(+0,0)Assad Jaddo, Mjøsdalen IL072 (G-12)Osterøy, Seriestemne27.09.20
2,20(-0,1)Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.072Vik, Åpent klubbmesterskap17.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,52(+2,1)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
5,52(+3,7)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
4,76(+4,2)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.072Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
4,70(+6,0)Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
4,65(+2,8)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07MÅlgård, Klubbmesterskap i Mangekamp 202020.09.20
4,58(+2,2)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.073Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
4,57(+2,3)Oskar Risa, Bryne FIK13.07.072Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
4,51(+2,4)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.071Sande, Treningsstevne17.06.20
4,46(+2,8)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
4,40(+2,4)Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.074Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
4,33(+2,3)Jakob Frederik de Groot, Sandnes IL28.02.074Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
4,28(+2,2)Sondre Kyrressønn Løve Sætren, Mandal & Halse IL28.02.074Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,17(+3,0)Nikolai Noreng, Egersunds IK18.01.076Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
3,63(+2,7)Jesper Vonen Svae, Sarpsborg IL07.05.074Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
3,50(+2,7)Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.077Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
2,97(+3,4)Eskil Persen Lunde, Sarpsborg IL076Sarpsborg, Olavslekene22.08.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.071 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
4,31Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071Greveskogen, Mangekamp 10-14 år20.06.20
4,17Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.071Husnes, Seriestevne10.06.20
3,62Leo Padoin, Lambertseter IF04.12.074 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
3,38Sigurd Kyrdalen, Askim IF31.10.071Askim, Treningsstevne22.06.20
3,34Sander Askvold-Kvehaugen, Fet Friidrettsklubb17.05.071Fet, Fet klubbmesterskap10.09.20
3,23Henrik Olai Espelid Holen, Askim IF07.10.072Askim, Treningsstevne22.06.20
3,20Eilif August Blekkerud, Bækkelagets SK01.07.077 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32(+1,5)Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071Fana, Hoppkarusell-714.06.20
9,00(+2,0)Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.07(-)Fana, Gneistspelen 202022.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,47(+2,4)Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.071Fana, Gneistspelen 202022.08.20
9,36(+3,4)Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.072Fana, Gneistspelen 202022.08.20

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,98(+0,0)Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
10,77(+0,4)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
10,57(+0,0)Simen Homlegard, Gausdal FIK02.04.071Rjukan, Lerøylekene06.09.20
10,55(+1,2)Benjamin Moen, Fana IL19.07.07(-)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
10,54(-3,0)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.071Leikvang, Norna 904.10.20
10,28(+1,3)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.07(-)Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
10,10(+0,0)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.072Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
10,02(+0,0)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,96(-0,2)Theo Sundem Barlaug, Sandnes IL13.06.071Sandnes, Hoppstevne 223.07.20
9,76(+0,0)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.074Rjukan, Lerøylekene06.09.20
-----10--------------------
9,70(+0,2)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.075Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,55(+0,5)Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.072Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,48(+0,0)Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.076Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,41(+0,0)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.073Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,36(+0,0)Henrik Furunes, Ekne IL04.06.074Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,34(-1,1)Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.072Leikvang, Norna 904.10.20
9,33(+0,0)Isak Vindfjell, Ørsta IL14.03.075Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,27(+0,5)Iver Holen, BUL-Tromsø Friidrett12.01.076Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,23(+1,9)Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.07(-)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,21(-2,0)Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Vik, Seriestevne04.06.20
-----20--------------------
9,18(+1,9)Sondre Kyrressønn Løve Sætren, Mandal & Halse IL28.02.07(-)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,10(+1,0)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.073Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
9,01(+0,0)Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.077Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,89(-0,3)Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
8,86(+0,8)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
8,85(+0,7)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.072Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
8,83(+1,7)William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.07(-)Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
8,75(+0,0)Jacob Egeberg Holm, Vestby IL15.03.072Moss, Treningsstevne02.09.20
8,59(+0,0)Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.071Stjørdal, Seriestevne23.09.20
8,51(+0,9)Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.077Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----30--------------------
8,46(+1,4)Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.071Sande, Treningsstevne24.06.20
8,21(+0,3)Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.0715Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,19(+0,5)Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.071Drammen, Treningsstevne28.05.20
8,07(+0,0)Floris Jacobus Willem Nelissen, Trysilgutten30.03.0712Rjukan, Lerøylekene06.09.20
7,95(+0,4)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.0713Rjukan, Lerøylekene06.09.20
7,87(+0,3)Theodor Mørck, IF Sturla18.09.0714Rjukan, Lerøylekene06.09.20
7,75(+0,4)Robert Gustavsen Nordal, Snøgg Friidrett25.01.073Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
7,54(+0,3)Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.07(-)Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
7,42(+0,8)Jesper Vonen Svae, Sarpsborg IL07.05.075Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
7,35(+0,1)Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.071Grimstad, Klubbstevne20.08.20
-----40--------------------
7,24(+0,0)Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.0716Rjukan, Lerøylekene06.09.20
6,73(+0,7)Leon Svensen, Måndalen IL11.08.071Måndalen, Treningsstevne24.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,72(+3,4)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Haugesund, Lerøylekene06.09.20
10,30(+2,2)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
9,91(+3,0)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.071Sarpsborg, Treningsstevne02.07.20
9,55(+5,0)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.071Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
9,53(+2,6)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.071Fredrikstad, Treningsstevne24.08.20
9,51(+2,8)Sondre Kyrressønn Løve Sætren, Mandal & Halse IL28.02.073Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,49(+3,4)Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.074Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,09(+2,5)William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.075Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,73(+4,8)Tomack Sand, Hitra FIK27.04.072Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
8,09(+3,2)Amadeus Lykke Bellmann, Fredrikstad IF18.07.072Fredrikstad, Treningsstevne24.08.20
7,75(+3,4)Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.074Moss, KM 2020 Østfold13.09.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,50Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20
7,26Andreas Negro Aker, Fet Friidrettsklubb23.11.071Fet, Fet klubbmesterskap10.09.20

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21Arn Buset Bredeli, Molde IL04.06.071 (J-13)Tingvoll, Treningsstevne27.08.20
6,27Assad Jaddo, Mjøsdalen IL071 (G-12)Osterøy, Seriestemne27.09.20
5,68Aboltazi Mousavi, Mjøsdalen IL071Osterøy, Seriestemne27.09.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,61Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071Rjukan, Lerøylekene05.09.20
11,53Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
11,36Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071Lillestrøm, Høststevne19.09.20
11,11Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Asker, Askerlekene 202026.09.20
10,84Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.071Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
10,79Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071Tromsø, Kastekarusell 308.07.20
10,55Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.071 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
10,36Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.07Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
10,31Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.071Grimstad, Klubbstevne03.09.20
10,29Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071Haugesund, Lerøylekene08.09.20
-----10--------------------
9,78Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
9,72Nicholas Reklev, Raumnes & Årnes IL11.03.071Jessheim, Muliglekene24.05.20
9,47Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
9,33Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.072Haugesund, Lerøylekene08.09.20
9,18Kristoffer Krossen, Asker Sk. Friidrett28.06.072Asker, Askerlekene 202026.09.20
9,03Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.071Vik, Seriestevne21.05.20
8,95Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.073Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,92Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.073Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
8,87Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.071Fana, Gneistspelen 202023.08.20
8,81Jacob Egeberg Holm, Vestby IL15.03.072Moss, Treningsstevne02.09.20
-----20--------------------
8,76Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.074Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
8,75Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.071Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
8,71Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.071Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
8,67Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.071Hommelvik, Sjøsidestevnet 202018.08.20
8,61Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
8,58Aron Frødin Koch, Modum FIK30.07.071Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
8,55Isak Vindfjell, Ørsta IL14.03.072Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
8,51Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.072Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
8,47Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.074Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
8,44Håvard Bernseter Keilen, Ørsta IL29.09.073Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
-----30--------------------
8,37Jaden Johannes Holvik, Fana IL30.07.071Fana, Karabinlekene06.09.20
8,31Snorre Baustad, Sømna IL12.03.072Vik, Seriestevne21.05.20
8,30Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.071Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
8,29Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.072 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,16Simen Reed Hopland, Stryn T og IL26.04.071Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
8,15Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.072Fana, Gneistspelen 202023.08.20
8,14Lucas Mikalsen Gojkovic, Farsund og Lista IK03.03.071Farsund, Treningsstevne14.09.20
8,13Magnus Solheim, Rana FIK28.08.071Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
8,08Jonas Bringsvor Nilsen, Fana IL22.01.071Os, OsLekene 202026.09.20
7,99Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
-----40--------------------
7,96Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.076Trondheim, Lerøylekene06.09.20
7,94Jørgen Domås, Grong IL30.09.071Namsos, Kleppenlekene12.09.20
7,93Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.073Fana, Gneistspelen 202023.08.20
7,92Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
7,89Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.071Sande, Treningsstevne17.06.20
7,87Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
7,87Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.071Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20
7,59Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20
7,55Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.073Vik, Seriestevne21.05.20
7,55Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.074Lillestrøm, Høststevne19.09.20
-----50--------------------
7,53Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.072Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
7,52Tobias Hagenes, Valnesfjord IL28.08.071Bodø, Kretsstevne16.06.20
7,41Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.072Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
7,40Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.076Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
7,40Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.074Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
7,35Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.071Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
7,23Sondre Sætran, Mandal & Halse IL071Mandal, Kretskarusell26.08.20
7,23August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.0711Rjukan, Lerøylekene05.09.20
7,19Herman Borge Raaum, IF Hellas17.12.071Drammen, Klubbstevne17.10.20
7,17Theodor Raunholm, Stord IL29.05.071Leirvik, Seriestemne14.09.20
-----60--------------------
7,16Christian Kjeldsberg Johansen, Utleira IL Friidrett06.03.078Trondheim, Lerøylekene06.09.20
7,13Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.073Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
7,13Josh Anthony Bjerke, Sandefjord Turn & IF14.09.0712Rjukan, Lerøylekene05.09.20
7.08Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.074Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
7,07Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.072Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
7,06Nikolai Noreng, Egersunds IK18.01.071Egersund, Kretsstevne11.06.20
7,06Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.077Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
7,06Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.0713Rjukan, Lerøylekene05.09.20
7,06Joakim Ormstad, Romerike Friidrett07.12.075Lillestrøm, Høststevne19.09.20
6,81Henrik Furunes, Ekne IL04.06.079Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----70--------------------
6,81Oliver Bjørnli, Mosjøen Friidrettsklubb03.03.0710Trondheim, Lerøylekene06.09.20
6,79Theodor Magne Kronlund, BUL-Tromsø Friidrett21.06.072Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
6,70Johannes Skistad, Overhalla IL12.01.072Grong, Gronglekene 202026.08.20
6,63Even Opheim, Nesbyen IL04.10.071Nesbyen, Treningsstevne17.06.20
6,63Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
6,61Andreas Negro Aker, Fet Friidrettsklubb23.11.071Fet, Fet klubbmesterskap10.09.20
6,59Amund Halland Simensen, Nesbyen IL14.06.072Nesbyen, Treningsstevne17.06.20
6,55Adrian Johannessen, Søgne IL072Mandal, Kretskarusell26.08.20
6,55Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.072Drammen, Klubbstevne17.10.20
6,53Daniel Byholt, Sørild FIK19.09.073Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
-----80--------------------
6,52Gunnar Olsen-Hagen, IL Skjalg24.05.073Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
6,47Albert Wiesener Haga, IL Koll25.07.071Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
6,43Noah Sætre, Stegaberg IL02.04.071Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
6,43Mikal Baug, Laksevåg TIL03.10.071Bergen/La, Seriestevne09.09.20
6,41August Grimeli, Flåværingen IL08.01.072Nesbyen, Treningsstevne02.09.20
6,38Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.072Bergen/La, Seriestevne09.09.20
6,35Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.071Osterøy, Seriestevne16.09.20
6,25Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.079Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
6,21William Ludvig Hoftaniska Decsi, Vadsø Turnforening29.10.071Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
6,14Floris Jacobus Willem Nelissen, Trysilgutten30.03.0714Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----90--------------------
6,11Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.0715Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,06Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072Osterøy, Seriestevne16.09.20
6,05Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.072Greveskogen, Seriestevne24.10.20
5,90Sander Askvold-Kvehaugen, Fet Friidrettsklubb17.05.072Fet, Fet klubbmesterskap10.09.20
5,87Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.071Stjørdal, Friidrettskarusellstevne27.08.20
5,80William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.073Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
5,73Sander Aarbakke, Osterøy IL28.08.073Osterøy, Seriestevne16.09.20
5,58Adrian Olsen, Sømna IL05.10.072Vik, Åpent klubbmesterskap17.09.20
5,56Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.071Ås, Kretsstevne14.09.20
5,51Thomas Næss, IL Tyrving23.04.071Nadderud, Høststevne02.09.20
-----100--------------------
5,38David Askeland, Sørild FIK14.07.073Grimstad, Klubbstevne03.09.20
5,37Eilif August Blekkerud, Bækkelagets SK01.07.075 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
5,32Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.0710Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
5,32Theodor Mørck, IF Sturla18.09.0716Rjukan, Lerøylekene05.09.20
5,26Bjørn Eliassen, Voss IL09.09.071Voss, Vossameisterskapen03.06.20
5,25Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.071Ski, Klubbstevne22.09.20
5,20Vetle Klævold Steffensen, Ski IL Friidrett26.06.072Ski, Klubbstevne22.09.20
4,74Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 224.06.20
4,60Andreas Nicolai Årstein, Romerike Friidrett27.11.076Lillestrøm, Høststevne19.09.20
4,57Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.0711Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----110--------------------
4,39Leo Padoin, Lambertseter IF04.12.078 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
4,28Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072Ås, Kretsstevne14.09.20
3,94Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.07MFagernes, NM Mangekamp08.08.20
3,44Anton Pisano, Bremnes IL04.09.071Bømlo, Seriestevne01.10.20
2,53Niklas Nordgulen, Ask Friidrett07.07.071Ravnanger, Seriestevne 402.09.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,26Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Rjukan, Lerøylekene05.09.20
33,93Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Bømlo, Seriestevne01.10.20
32,78Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.071Overhalla, Seriestevne08.08.20
32,10Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Moss, Treningsstevne24.08.20
28,66Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
28,51Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071Trondheim, Lerøylekene06.09.20
28,44Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071Haugesund, Lerøylekene08.09.20
28,33Amund Hella Berge-Soldal, Uskedalen IL24.08.072Haugesund, Lerøylekene08.09.20
25,62Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
25,38Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.071Tingvoll, Straumsneslekene med innlagt KM12.09.20
-----10--------------------
24,49Kristoffer Krossen, Asker Sk. Friidrett28.06.072Asker, Askerlekene 202026.09.20
24,29Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.072Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
23,95Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.074Haugesund, Lerøylekene08.09.20
23,81Nathaniel Andre Figueroa-Chavez, Selbu IL10.02.072Trondheim, Lerøylekene06.09.20
23,41Nicholas Reklev, Raumnes & Årnes IL11.03.073Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
23,02Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.075Haugesund, Lerøylekene08.09.20
21,27Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.071Sande, Treningsstevne05.06.20
21,10Vegard Røttingen, IL Skjalg03.07.071Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
20,63Felix Ørbeck, IL Skjalg19.12.072Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
20,59Christoffer Kahrs Gulbrandsen, Asker Sk. Friidrett15.07.073 (G-12/13)Heggedal, Kastkarusell 216.06.20
-----20--------------------
20,05Jesper Rom Havaas, Lyngdal IL05.03.071Lyngdal, Kretskarusell m/treningsstevne18.06.20
19,93Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072Greveskogen, Treningsstevne14.09.20
19,67Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.076Haugesund, Lerøylekene08.09.20
18,70Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
18,62Robert Gustavsen Nordal, Snøgg Friidrett25.01.073Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
18,51Sondre Kyrressønn Løve Sætren, Mandal & Halse IL28.02.071Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
17,94Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.071Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
17,06William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.073Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
16,81Eskild Svinstad, Lyngdal IL15.08.072Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
16,58Jørgen Domås, Grong IL30.09.074Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----30--------------------
16,20Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.071Greveskogen, Seriestevne24.10.20
15,72Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.075Trondheim, Lerøylekene06.09.20
14,82Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.075Rjukan, Lerøylekene05.09.20
14,21August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.077Rjukan, Lerøylekene05.09.20
13,87Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.073Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
12,82Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.074Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
12,13Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.076Trondheim, Lerøylekene06.09.20
11,54Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.072Grimstad, Klubbstevne20.08.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,91Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Greveskogen, Seriestevne24.10.20
33,38Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071Trondheim, Lerøylekene05.09.20
27,73Nicholas Reklev, Raumnes & Årnes IL11.03.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
27,57Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.072Trondheim, Lerøylekene05.09.20
26,31Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.071Haugesund, Lerøylekene06.09.20
26,04Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.072Rjukan, Lerøylekene06.09.20
26,02Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.071Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
24,89Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.072Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
23,85Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.071Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
22,63Eskild Svinstad, Lyngdal IL15.08.071Lyngdal, KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevne26.05.20
-----10--------------------
21,13Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.071Hattfjelldal, Hattfjelldalstevne14.06.20
21,00Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.071Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
20,74Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.072Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
20,52Håvard Bernseter Keilen, Ørsta IL29.09.072Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
20,23Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.073Haugesund, Lerøylekene06.09.20
19,54August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.075Rjukan, Lerøylekene06.09.20
19,51Jørgen Domås, Grong IL30.09.073Trondheim, Lerøylekene05.09.20
19,50Isak Vindfjell, Ørsta IL14.03.073Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
19,33Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.073Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
18,63Leon Svensen, Måndalen IL11.08.074Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----20--------------------
17,86Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.076Rjukan, Lerøylekene06.09.20
16,28Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.071Sande, Treningsstevne27.09.20
15,41Joakim Ormstad, Romerike Friidrett07.12.072Lillestrøm, Høststevne19.09.20
15,22Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.073Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
14,83Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.071Molde, Treningsstevne09.06.20
13,98Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.072Greveskogen, Seriestevne24.10.20
13,13Markus Nordviken, Bøler IF24.10.074Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,70Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.077Rjukan, Lerøylekene06.09.20
12,04Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.078Rjukan, Lerøylekene06.09.20
11,12Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.075Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----30--------------------
10,02Bjørn Eliassen, Voss IL09.09.071Voss, Seriestemne23.09.20
9,85Theodor Gansmoe Furnes, Bodø Friidrettsklubb23.06.075Trondheim, Lerøylekene05.09.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,24Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-14)Moss, Treningsstevne18.10.20

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,15Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071Rjukan, Lerøylekene06.09.20
39,86Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Moss, Åpent klubbmesterskap20.09.20
38,18Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072Rjukan, Lerøylekene06.09.20
38,11Nathaniel Andre Figueroa-Chavez, Selbu IL10.02.071Trondheim, Kastkarusell20.08.20
37,00Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.071Haugesund, Lerøylekene06.09.20
34,50Anthony Johnsen, IK Grane04.02.072Haugesund, Lerøylekene06.09.20
33,97Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.071Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
33,33Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Larvik, Avslutningsstevne i Spyd14.09.20
31,91Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.072Trondheim, Lerøylekene05.09.20
30,93Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----10--------------------
30,89Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.075Rjukan, Lerøylekene06.09.20
30,69Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
29,83Jacob Egeberg Holm, Vestby IL15.03.076Rjukan, Lerøylekene06.09.20
28,16Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.077Rjukan, Lerøylekene06.09.20
28,05Kristoffer Krossen, Asker Sk. Friidrett28.06.071Asker, Askerlekene 202027.09.20
27,71Nicholas Reklev, Raumnes & Årnes IL11.03.072Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,02Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Vik, Seriestevne04.06.20
26,64Magnus Lundberg, IL Tyrving04.10.071Nadderud, Spydstevne14.08.20
26,04Magnus Sperre, Ålesund Friidrettsklubb15.06.072Ålesund, Seriestevne28.09.20
25,86Håvard Bernseter Keilen, Ørsta IL29.09.074Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----20--------------------
25,85Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.075Trondheim, Lerøylekene05.09.20
25,50Theo Sundem Barlaug, Sandnes IL13.06.071Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
25,38Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.078Rjukan, Lerøylekene06.09.20
24,83Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.071Byrkjelo, Kaststemne20.06.20
24,33Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.072Vik, Seriestevne04.06.20
23,42Jesper Rom Havaas, Lyngdal IL05.03.071Lyngdal, Treningsstevne24.09.20
23,40Robert Gustavsen Nordal, Snøgg Friidrett25.01.072Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
23,22Alexander Myhre, Selbu IL18.08.072Trondheim, Kastkarusell25.08.20
22,86Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.073Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
22,44Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.079Rjukan, Lerøylekene06.09.20
-----30--------------------
22,30Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.076Trondheim, Lerøylekene05.09.20
22,21Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.073Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
21,79Erlend Terkelsen, Sørild FIK06.01.074Haugesund, Lerøylekene06.09.20
21,74Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.073Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
21,28Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071Greveskogen, Klubbmesterskap26.09.20
20,91Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.0710Rjukan, Lerøylekene06.09.20
20,70Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.075Haugesund, Lerøylekene06.09.20
20,58Jørgen Domås, Grong IL30.09.077Trondheim, Lerøylekene05.09.20
20,43Anders Lagethon, Øyer-Tretten IL26.05.071Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
19,91Simen Pagander, Fredrikstad IF12.04.074Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
-----40--------------------
19,71Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.074Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
19,65Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
19,53Luca Nilssen, IL Sandvin24.01.072Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
19,11William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.076Haugesund, Lerøylekene06.09.20
19,05Theodor Raunholm, Stord IL29.05.071Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
19,01Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20
18,84Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.071Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
18,74Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.071Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 408.09.20
18,53Adrian Olsen, Sømna IL05.10.072Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
18,06Simen Homlegard, Gausdal FIK02.04.0711Rjukan, Lerøylekene06.09.20
-----50--------------------
17,94Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.071Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20
16,00Vetle Klævold Steffensen, Ski IL Friidrett26.06.071Ski, Klubbstevne22.09.20
15,43Nikolai Noreng, Egersunds IK18.01.071Egersund, Kretsstevne18.06.20
15,41Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
15,41Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071Osterøy, HTB stevne14.09.20
15,31Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.072Ski, Klubbstevne22.09.20
14,39Josh Anthony Bjerke, Sandefjord Turn & IF14.09.0713Rjukan, Lerøylekene06.09.20
14,27Eskil Persen Lunde, Sarpsborg IL073Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
13,45Magnus Solheim, Rana FIK28.08.071Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
12,64Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.072Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
-----60--------------------
12,38Bjørn Eliassen, Voss IL09.09.071Voss, Vossameisterskapen24.06.20
12,06Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.073Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
11,94Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072Osterøy, HTB stevne14.09.20
10,48Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.074Moss, Mangekampstevne04.07.20
9,85Theodor Mørck, IF Sturla18.09.0714Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,94William Ludvig Hoftaniska Decsi, Vadsø Turnforening29.10.071Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
7,27Anton Pisano, Bremnes IL04.09.072Bømlo, Seriestevne17.09.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,84Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.071Vik, Seriestevne27.08.20
20,37Adrian Olsen, Sømna IL05.10.072Vik, Seriestevne27.08.20

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,32Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07MÅlgård, Klubbmesterskap i Mangekamp 202020.09.20
47,97Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.071Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
47,71Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
45,06August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
44,00Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
39,05Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Corona stevne 509.06.20
30,39Sigurd Kyrdalen, Askim IF31.10.071Askim, Treningsstevne22.06.20
30,26Henrik Olai Espelid Holen, Askim IF07.10.072Askim, Treningsstevne22.06.20
29,88Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071Osterøy, HTB stevne14.09.20
29,71Tord Sikveland, Undheim IL04.08.07MÅlgård, Klubbmesterskap i Mangekamp 202020.09.20
-----10--------------------
26,88Mikal Baug, Laksevåg TIL03.10.071Bergen/La, Seriestevne09.09.20
24,80Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072Osterøy, HTB stevne14.09.20
20,04Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.072Bergen/La, Seriestevne09.09.20
44,9Albert Wiesener Haga, IL Koll25.07.071Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,19Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20

4 Kamp (60m-Lengde-Kule-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3452Melvin Tollefsen, Moss IL
8,44(-1,0)-4,89(-1,5)-10,53-1,39,93
15.01.071Fagernes, NM Mangekamp08.08.20

4 Kamp (60m-Lengde-Litenball-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3074Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL
8,75-53,32-4,65(+2,8)-1,45,72
18.03.071Ålgård, Klubbmesterskap i Mangekamp 202020.09.20

4 Kamp (60m-Lengde-Kule-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3046Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett
8,34(-1,0)-4,80(-1,8)-9,66-1,51,92
06.01.072Fagernes, NM Mangekamp08.08.20

3 Kamp (60m-Lengde-Kule)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1966Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas
8,71(-1,0)-4,50(+0,3)-6,55
31.07.071Drammen, Klubbstevne17.10.20
1756Herman Borge Raaum, IF Hellas
9,40(-1,0)-4,00(+0,4)-7,19
17.12.072Drammen, Klubbstevne17.10.20

4 Kamp (60m-Lengde-Litenball-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1555Tord Sikveland, Undheim IL
9,35-29,71-4,19(+0,9)-2,07,14
04.08.072Ålgård, Klubbmesterskap i Mangekamp 202020.09.20

4 Kamp (60m-Lengde-Kule-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1238Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett
10,18(-1,0)-3,47(-1,7)-3,94-2,05,67
19.03.073Fagernes, NM Mangekamp08.08.20

6 Kamp (Spyd-Lengde-60m-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5314Melvin Tollefsen, Moss IL
-37,85-4,92(+1,1)-8,46(+1,6)-10,48(-0,5)-1,40-1,44,04
15.01.071Moss, Mangekampstevne05.07.20
4209Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL
28,10-4,67(+1,9)-9,10(+1,6)-12,32(-0,5)-1,40-1,50,79
09.04.072Moss, Mangekampstevne05.07.20
4150Leander Ulvøy, Fredrikstad IF
19,36-4,90(+1,5)-8,47(+1,6)-10,53(-0,5)-1,40-2,02,57
23.07.073Moss, Mangekampstevne05.07.20
3258Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL
10,48-4,64(+1,4)-9,28(+1,6)-DNF-1,35-1,44,97
20.07.074Moss, Mangekampstevne05.07.20

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49(+1,9)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061Haugesund, Kretsstevne10.06.20
7,51(+1,2)Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061-h2Trondheim, Lerøylekene06.09.20
7,57(+0,3)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.06-fi Haugesund, Lerøylekene06.09.20
7,61(+0,2)Oliver Matteo Reitan Høllo, Ringerike Friidrettsklubb06.03.061Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
7,67(+1,8)Christian Wright, IL Tyrving17.03.061Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
7,70(+1,9)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
7,71(+2,0)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Leikvang, Norna young 410.06.20
7,76(+0,3)Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061-fi Haugesund, Lerøylekene06.09.20
7,76(+0,3)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062-fi Haugesund, Lerøylekene06.09.20
7,79(+1,1)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.061Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
-----10--------------------
7,82(+0,7)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061Fana, Gneistspelen 202022.08.20
7,83(+0,8)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.062-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
7,83(+1,9)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.064Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
7,84(+1,8)Aleksandar Vukicevic, Sportsklubben Vidar12.10.062Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
7,86(-0,3)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.062-fi Trondheim, Lerøylekene06.09.20
7,90(+1,2)Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.06Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
7,93(+1,7)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
7,93(+1,2)Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.062-h2Trondheim, Lerøylekene06.09.20
7,95(+0,9)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061-h2Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
7,95(+0,0)Magnus Moen, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.062Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
-----20--------------------
7,98(+0,8)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061Overhalla, Seriestevne25.06.20
7,99(-2,2)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Os, OsLekene 202026.09.20
8,00(+0,6)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
8,01(-0,2)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.063-h1Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,03(+0,0)Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.063Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
8,04(+0,0)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.064Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
8,05(+1,3)Sondre Edland, Sørild FIK18.06.063Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
8,08(+1,8)Tobias Senneset Greff, IL Tyrving10.01.063Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
8,11(-0,3)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062Asker, Askerlekene 202027.09.20
8,12(+1,9)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.066Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
-----30--------------------
8,15(+1,8)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062Leikvang, Norna young 120.05.20
8,16(-0,3)Sondre Andersen, Surnadal IL17.06.065-fi Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,24(-0,3)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.063Asker, Askerlekene 202027.09.20
8,26(+0,4)Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.061Harstad, Seriestevne 102.06.20
8,26(-0,3)Abel Sæterbø Raaen, Bæverfjord IL14.09.066-fi Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,29(+0,2)Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.062Nadderud, Høststevne02.09.20
8,29(+0,8)Sindre Snekkestad-Bjønness, Nøtterøy IF21.04.063-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,29(ok)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062Bømlo, Seriestevne17.09.20
8,30(+0,2)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.062Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
8,32(+2,0)Tjærand Aasarød Solberg, Byåsen IL16.01.062-h6 (G-13/14)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
-----40--------------------
8,32(+1,7)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.063-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,33(+2,0)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.063-h6 (G-13/14)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
8,35(+0,0)Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.063-h2 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
8,36(+0,6)Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.061Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,36(-0,3)Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.062Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
8,36(+0,0)Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.061Levanger, Moan-stevne27.08.20
8,41(-0,4)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.061Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
8,42(+1,4)Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.062-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,43(+1,0)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061-h5 (G-13/14)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
8,44(+0,8)Mathias Kaldahl, Grong IL11.01.062Grong, Gronglekene 202026.08.20
-----50--------------------
8,45(+0,2)Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.063Nadderud, Høststevne02.09.20
8,46(+1,0)Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.062-h5 (G-13/14)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
8,46(-0,7)Francesco Miconi, Balestrand IL14.10.061Byrkjelo, Seriestemne14.07.20
8,48(+1,0)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.064Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
8,49(-0,1)Jones Mehus Hamadeh, Stjørdal Friidrettsklubb19.06.062-h5Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
8,50(-0,7)Arthur Wiborg, Herkules Friidrett04.08.061Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
8,50(+1,8)Linus Lyssy Sjølie, Kristiansand IF Friidrett08.07.062Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
8,53(-0,8)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
8,53(-0,4)Philip Reed, Lambertseter IF28.09.062 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,53(-2,2)Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.063Os, OsLekene 202026.09.20
-----60--------------------
8,54(-0,4)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
8,54(+0,8)Vidar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.10.064-h2Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,56(+1,4)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.064-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,56(-1,5)Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
8,56(-2,2)Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.064Os, OsLekene 202026.09.20
8,57(-0,1)Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.063-h5Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
8,57(+1,7)Henrik Haugslien, FIL Bamse05.08.064-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,58(-0,1)Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.064-h5Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
8,58(+0,8)Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.064-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,61(-0,5)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Greveskogen, Mangekamp 10-14 år20.06.20
-----70--------------------
8,63(+1,2)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
8,64(+2,0)Jakob Ringstad Aasmo, Dimna IL18.12.061Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
8,65(+1,9)Theo Werge Nilsen, IL i BUL07.03.067Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
8,68(-0,8)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
8,69(+1,8)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.066Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
8,70(+0,0)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.062Levanger, Moan-stevne27.08.20
8,70(+0,8)Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.065-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,72(-0,3)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.063-h2Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
8,82(+0,7)Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.064Hommelvik, Sjøsidestevnet 202018.08.20
8,82(+0,0)Matteus Fossum, Skogn IL03.04.063Levanger, Moan-stevne27.08.20
-----80--------------------
8,85(-1,0)Isak Denstadli, Stadsbygd IL17.08.061-h1Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
8,85(-1,5)Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.062Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
8,86(+1,8)Vincent Berend Hole-Ruigrok, IL Tyrving15.09.067Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
8,86(-0,1)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.061Askim, Treningsstevne22.06.20
8,87(+0,0)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.061Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
8,88(+0,4)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.062Harstad, Seriestevne 102.06.20
8,88(+0,8)Eivind Baltzersen Berg, Alta IF29.06.061Alta, Finnmarksmesterskapet 202029.08.20
8,89(+0,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Arna, Askokarusellen12.08.20
8,90(+0,0)Lukas Fjerstad, IL Norodd17.02.062-h6Tingvoll, Treningsstevne27.08.20
8,92(+1,7)Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.062Lenvik, Kretscupstevne15.08.20
-----90--------------------
8,92(-0,4)Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF11.05.063 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,99(+0,8)Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.063Grong, Gronglekene 202026.08.20
9,02(+0,0)Olav Birkeland Amundal, Frol IL07.12.064Levanger, Moan-stevne27.08.20
9,04(-0,4)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.064Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
9,04(-1,8)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.063Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
9,05(+0,4)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.062-h7 (G-13/14)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
9,05(+0,9)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
9,08(+0,1)Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Rekruttstevne01.09.20
9,11(+1,2)Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.067-h2Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,20(-1,3)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.065 (G-15)Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
-----100--------------------
9,20(+0,0)Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.061-h1 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
9,32(+1,3)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.064Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
9,35(-1,5)Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.064Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
9,37(-0,4)Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.065Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
9,38(+1,7)Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.065-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,41(-0,7)Tov Røysland, Rjukan Idrettslag08.05.062Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
9,41(-0,7)Benjamin Flaat, Lyngdal IL11.11.061Mandal, Kretskarusell26.08.20
9,42(+1,3)Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.061Førde, Treningstemne24.08.20
9,43(+0,0)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,43(+0,0)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061-h5Bergen/La, Seriestevne10.06.20
-----110--------------------
9,58(-0,6)Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.061Farsund, Treningsstevne22.06.20
9,64(+0,0)Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.064-h6Tingvoll, Treningsstevne27.08.20
9,70(+0,0)Johannes Handeland, Fana IL28.10.061Arna, Askokarusellen17.06.20
9,72(-1,5)Said Rushfeldt Rashid, Vadsø Turnforening30.06.065Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
9,74(-0,3)Kristian Hyttnes Sødal, Kyrksæterøra IL31.08.065-h2Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
9,80(+1,2)Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.068-h2Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,88(-1,7)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.062Fana, Karabinlekene04.09.20
9,98(-0,7)Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.064-h2Leirvik, Seriestemne03.06.20
10,08(+0,8)Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys29.08.064Alta, Finnmarksmesterskapet 202029.08.20
10,09(-1,9)Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Vossameisterskapen03.06.20
-----120--------------------
10,18(-0,5)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.063Lyngdal, KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevne26.05.20
10,42(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062-h5Bergen/La, Seriestevne10.06.20
11,48(+0,0)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.063Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,3(+1,1)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Lyngdal, Kretskarusell m/treningsstevne18.06.20
7,6(+0,0)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061Sande, Treningsstevne30.09.20
8,2(-0,1)Nahom Tesfalem, IF Sturla061Drammen, Treningsstevne26.05.20
8,3(+0,0)Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061-h7Bergen, Skansen Athletics 325.08.20
8,4(+1,4)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Vik, Sommardagsstevnet23.07.20
8,5(+1,7)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062Sande, Treningsstevne17.06.20
8,6(-0,1)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.062Drammen, Treningsstevne26.05.20
8,7(+0,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h7Bergen, Skansen Athletics 325.08.20
9,0(-0,1)Noah Hefte, IF Sturla03.02.064Drammen, Treningsstevne26.05.20
9,3(ok)Gunnar Eikemo Steine, IL Trio28.06.061Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
-----10--------------------
9,4(-1,4)Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.061Ålesund, Seriestevne24.08.20
9,6(+1,7)Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.063Sande, Treningsstevne17.06.20
9,8(-1,6)Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Seriestemne18.05.20
10,1(+0,0)Kheireddine Fakheerineddine, Mjøsdalen IL061Osterøy, Seriestemne27.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,98(+2,8)Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.062Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
8,15(+4,3)Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.063Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
8,17(+4,3)Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.064Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
8,45(+2,4)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062Haugesund, Kretsstevne17.06.20
8,45(+4,3)Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.065Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
8,5(+2,6)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063-h8Bergen, Skansen Athletics 109.06.20
8,53(+2,2)Jakob Ringstad Aasmo, Dimna IL18.12.061-h1Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
8,53(+4,3)Vidar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.10.066Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
8,68(+4,7)Martin Andre Enebakk, Ullensaker/Kisa IL07.03.061Jessheim, UKI-karusellen04.06.20
8,7(+2,6)Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.064-h8Bergen, Skansen Athletics 109.06.20
9,31(+3,0)Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.061Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20
9,31(+2,8)Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.063Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
9,64(+2,2)Mihkkal Áigin Javo, IL Nordlys17.09.062Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
9,70(+2,2)Said Rushfeldt Rashid, Vadsø Turnforening30.06.063Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
10,06(+2,2)Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys29.08.065Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,36Henrik Haugslien, FIL Bamse05.08.061Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
8,42Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.062Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
10,1Vincent Kiedaisch, Lillesand IL19.11.061Lillesand, Klubbmesterskap17.09.20

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,7(+1,4)Sondre Hangås, IK Junkeren03.06.062Vik, Sommardagsstevnet23.07.20

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,16(-0,8)Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.067Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,96(+1,4)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Leikvang, Norna young 303.06.20
10,59(+1,4)Petter Gullachsen, Norna-Salhus IL09.04.062Leikvang, Norna young 303.06.20
11,47(+0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Fana, Karabinlekene06.09.20
12,65(-1,1)Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.062-h5Leirvik, Seriestemne14.09.20
12,83(+0,4)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.062Fana, Karabinlekene06.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,80(+0,6)Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061 (G-15)Namsos, Kleppenlekene12.09.20
11,89(+2,0)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-15)Haugesund, Kretsstevne17.06.20
11,96(-0,6)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Kristiansand, Treningsstevne06.08.20
12,19(+1,7)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
12,22(+0,6)Christian Wright, IL Tyrving17.03.061Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,33(+2,0)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Leikvang, Norna young 227.05.20
12,33(+0,9)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.063 (MJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
12,38(-1,4)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.061Lillestrøm, Høststevne19.09.20
12,50(+2,0)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.063 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
12,52(+2,0)Magnus Moen, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.062Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
-----10--------------------
12,60(+0,6)Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.062Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,61(+1,1)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.062Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
12,64(-0,5)Hakim Andersen, Fana IL16.01.061-h2Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
12,64(+0,0)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.065 (MS)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
12,66(+1,7)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
12,70(+1,6)Sondre Edland, Sørild FIK18.06.063Grimstad, Klubbstevne21.06.20
12,70(+0,1)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
12,76(+0,5)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061Arna, Askokarusellen08.07.20
12,81(-0,3)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
12,85(+1,7)Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.062 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
-----20--------------------
12,85(ok)Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Bømlo, Seriestevne17.09.20
12,90(+2,0)Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.063Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
13,00(+1,7)Nahom Tesfalem, IF Sturla061Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
13,10(-0,1)Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.061 (G-13/14)Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
13,10(-4,8)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-13/15)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
13,15(+0,2)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061-h1Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
13,16(+1,7)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.062Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
13,23(-2,2)Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.061Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
13,26(-1,4)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
13,29(+1,1)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061Leikvang, Norna young 120.05.20
-----30--------------------
13,40(+0,0)Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.066 (MS)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
13,41(+1,9)Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.064 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
13,42(+0,6)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Hamar, Treningsstevne27.05.20
13,44(+1,8)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.061Moss, Treningsstevne12.06.20
13,49(ok)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062Bømlo, Seriestevne17.09.20
13,54(+0,4)Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.061-h2Stjørdal, Friidrettskarusellstevne27.08.20
13,57(+0,2)Jakob Bjordal, Fana IL26.08.062-h1Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
13,58(-0,7)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
13,59(+2,0)Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.064Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
13,59(-0,6)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.062Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
-----40--------------------
13,67(-1,4)Oskar Stattin, IK Hind08.05.062Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
13,73(-1,4)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.063Porsgrunn, Nasjonalt Stevne26.08.20
13,74(+1,7)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.063Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
13,81(+1,7)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.064Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
13,86(-0,7)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
13,89(+0,0)Julian Oskar Hønsvik, Stadsbygd IL30.10.067 (MS)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
13,91(+0,6)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.063Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
14,15(-0,2)Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.061Overhalla, Seriestevne09.06.20
14,18(-0,5)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062-h2Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
14,22(-0,6)Linus Lyssy Sjølie, Kristiansand IF Friidrett08.07.063Kristiansand, Treningsstevne06.08.20
-----50--------------------
14,22(-0,6)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.063Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
14,23(+0,0)Matteus Fossum, Skogn IL03.04.068 (MS)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
14,38(-0,7)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.063Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
14,44(+2,0)Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.065Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
14,47(-0,5)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063-h2Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
14,47(-2,2)Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.062Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
14,53(-0,6)Benjamin Båtstrand Hemmingsen, Byåsen IL10.11.064Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
14,55(-0,6)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.065Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
14,74(-0,3)Jonathan Steindal, Florø Turn og IF05.04.061Førde, Treningstemne25.05.20
14,76(+1,8)Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.062Moss, Treningsstevne12.06.20
-----60--------------------
14,80(ok)Filip Brakedal, Bremnes IL16.09.063Bømlo, Seriestevne17.09.20
14,86(+1,8)Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.067Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
14,95(-0,5)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061Lyngdal, KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevne26.05.20
14,96(-0,7)Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.064Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
15,21(+0,2)Johannes Handeland, Fana IL28.10.063-h1Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
15,25(-2,2)Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.063Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
15,35(+0,2)Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.064-h1Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
15,41(+1,5)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061-h1 (FHM)Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
15,59(-1,1)Åsmund Ulvestad Haugli, Valnesfjord IL30.12.061Bodø, Kretsstevne02.06.20
15,76(-0,5)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.064-h2Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
-----70--------------------
16,16(-0,5)Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.062Lyngdal, KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevne26.05.20
16,37(-0,5)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.063Lyngdal, KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevne26.05.20
16,82(-1,1)Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.064-h1Leirvik, Seriestemne03.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,2(+1,5)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Leikvang, Norna young 517.06.20
12,6(-0,6)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061Sande, Treningsstevne26.09.20
12,8(+1,5)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062Leikvang, Norna young 517.06.20
12,8(-0,2)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062-fi (G-10/14)Asker, Askerlekene 202025.09.20
12,9(-0,1)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.061Geithus, Distrikts stevne10.09.20
12,9(-0,2)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.063-fi (G-10/14)Asker, Askerlekene 202025.09.20
13,6(-0,8)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.061Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
13,6(-0,6)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062Sande, Treningsstevne26.09.20
14,0(-1,3)Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.062-h2Leirvik, Seriestemne03.06.20
14,0(+1,5)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063Leikvang, Norna young 517.06.20
-----10--------------------
14,0(-0,8)Alf Håvard Bråten Stensø, Flatåsen IL27.05.062Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
14,2(-0,3)Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061Stjørdal, Tønsåslekene 202009.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,8(+3,3)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
12,58(+3,1)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
12,77(+2,2)Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.061 (G-13/14)Sandnes, Treningsstevne14.09.20
13,07(+4,8)Sander Rustad-Johansen, Romerike Friidrett18.04.061Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
13,08(+3,1)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.062Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
13,16(+3,1)Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.063Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
13,16(+2,3)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.061Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
13,31(+2,2)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.061Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
13,34(+2,2)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
13,37(+2,2)Arthur Wiborg, Herkules Friidrett04.08.063Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
13,38(+2,2)Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.064Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
13,45(+3,1)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.064Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
13,56(+2,2)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.065Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
13,59(+2,3)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.062Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
13,64(+2,2)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.066Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
13,71(+3,0)Jakob Ringstad Aasmo, Dimna IL18.12.061Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
15,06(+2,2)Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.065 (G-13/14)Sandnes, Treningsstevne14.09.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,2Christian Wright, IL Tyrving17.03.061Asker, Askerlekene 202025.09.20
12,4William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062Asker, Askerlekene 202025.09.20
12,6Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.063Asker, Askerlekene 202025.09.20
13,5Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.064Asker, Askerlekene 202025.09.20
14,1Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.061Greveskogen, Klubbmesterskap26.09.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,81(+0,7)Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061Overhalla, Seriestevne16.07.20
19,55(-1,3)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.062Overhalla, Seriestevne20.05.20
20,18(+0,2)Philip Reed, Lambertseter IF28.09.063-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,95(+1,9)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061Haugesund, Kretsstevne10.06.20
24,04(+0,2)Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
24,07(+0,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,53(+0,4)Christian Wright, IL Tyrving17.03.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,91(+1,2)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
24,96(+0,4)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.063Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,97(+1,1)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061-h1Fana, Gneistspelen 202023.08.20
25,06(+0,9)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.062-fi-BOsterøy, HTB karusell 129.08.20
25,18(+0,2)Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.061Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,27(+0,2)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.062-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----10--------------------
25,36(+0,8)Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.061 (G-13/14)Trondheim, Jente- og guttestevne 11-14 år13.08.20
25,52(+0,4)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
25,66(+0,3)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
25,70(-0,6)Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.061-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
25,71(+0,4)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.065Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,73(+0,6)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061Overhalla, Seriestevne09.06.20
25,77(+1,2)Sondre Edland, Sørild FIK18.06.062Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
25,78(+1,2)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
25,78(+0,4)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.066Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,79(+1,4)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.064-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----20--------------------
25,83(+0,2)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.065-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
25,85(+0,2)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.066-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
25,97(+1,4)Sindre Snekkestad-Bjønness, Nøtterøy IF21.04.061-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
26,02(+1,2)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.063Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
26,37(+1,1)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.063-h1Fana, Gneistspelen 202023.08.20
26,45(+0,9)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062Asker, Askerlekene 202026.09.20
26,55(+1,6)Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.061Haugesund, Kretsstevne17.06.20
26,63(+1,2)Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.062Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
26,77(+1,8)Petter Gullachsen, Norna-Salhus IL09.04.062Leikvang, Norna young 303.06.20
26,80(-0,3)Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
-----30--------------------
26,87(-0,6)Sondre Andersen, Surnadal IL17.06.062-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
27,00(+1,4)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.065-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
27,06(+0,2)Oskar Stattin, IK Hind08.05.067-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
27,09(+0,9)Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.063Asker, Askerlekene 202026.09.20
27,15(+1,3)Vebjørn Jakobsen, Nordre Land friidrett27.02.061Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
27,18(+1,9)Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.062Haugesund, Kretsstevne10.06.20
27,19(+1,4)Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.062 (G-13/14)Sandnes, Treningsstevne14.09.20
27,21(+1,6)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
27,38(+0,4)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
27,47(-0,5)Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
-----40--------------------
27,62(+1,2)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
27,67(+0,0)Jakob Bjordal, Fana IL26.08.062Fana, Karabinlekene06.09.20
27,74(-0,6)Matteus Fossum, Skogn IL03.04.063-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
27,81(+1,4)Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.063 (G-13/14)Sandnes, Treningsstevne14.09.20
27,85(-0,6)Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.064-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
27,97(+0,2)Alfred Oscar Foss, Kjelsås IL07.03.062Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,98(+1,6)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062Haugesund, Kretsstevne17.06.20
27,98(+1,9)Alex Hage, Måndalen IL09.04.061Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
28,05(-0,1)Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.062Moss, Treningsstevne17.06.20
28,08(+0,8)Isak Denstadli, Stadsbygd IL17.08.064 (G-13/14)Trondheim, Jente- og guttestevne 11-14 år13.08.20
-----50--------------------
28,25(+0,2)Alexander Haug Almaas, Bøler IF08.01.063Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
28,28(+0,8)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.065 (G-13/14)Trondheim, Jente- og guttestevne 11-14 år13.08.20
28,30(+0,6)Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.065 (G-13/14)Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
28,32(-0,6)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062Os, OsLekene 202027.09.20
28,44(-0,1)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
28,50(-1,0)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.061Porsgrunn, Nasjonalt Stevne26.08.20
28,55(+0,0)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.06Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
28,69(+1,4)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.062-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
28,70(+2,0)Mads Jacobsen, Haugesund IL18.09.065 (MS)Haugesund, Kretsstevne27.05.20
28,72(+1,4)Henrik Haugslien, FIL Bamse05.08.063-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----60--------------------
29,15(+1,6)Robin Aagard, Fredrikstad IF01.01.061Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
29,25(-1,9)Jakob Ringstad Aasmo, Dimna IL18.12.061Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
29,54(+1,6)Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.063Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
29,70(-2,2)Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.061Tromsø, Treningsstevne 219.08.20
29,71(+1,6)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.064Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
29,88(-0,8)Mads Reite, Ålesund Friidrettsklubb27.05.061Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
29,90(-0,1)Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.063Moss, Treningsstevne17.06.20
30,05(-1,0)Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.061Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
30,05(+1,4)Tov Røysland, Rjukan Idrettslag08.05.064-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
30,23(-1,9)Eivind Baltzersen Berg, Alta IF29.06.061Alta, Finnmarksmesterskapet 202030.08.20
-----70--------------------
30,31(-0,7)Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.062-h2Overhalla, Seriestevne03.06.20
30,75(+0,0)Lukas Fjerstad, IL Norodd17.02.063-h1Tingvoll, Treningsstevne27.08.20
31,22(-2,2)Ravn Åsheim, BUL-Tromsø Friidrett20.07.063Tromsø, Treningsstevne 219.08.20
31,51(-0,5)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (G-13/14)Trysil, Innlandet løpsserie Trysil27.09.20
31,64(-1,0)Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.062Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
31,66(+1,2)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.064Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
31,71(-0,2)Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.063Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
31,81(-0,3)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061-h2Bergen/La, Seriestevne03.06.20
31,83(+0,0)Johannes Handeland, Fana IL28.10.061Arna, Askokarusellen17.06.20
31,89(+0,0)Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.061Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20
-----80--------------------
31,91(-0,6)Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.065-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
32,17(+0,0)Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.065-h1Tingvoll, Treningsstevne27.08.20
32,40(-1,9)Said Rushfeldt Rashid, Vadsø Turnforening30.06.062Alta, Finnmarksmesterskapet 202030.08.20
32,94(-0,3)Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.064-h2Leirvik, Seriestemne15.06.20
33,12(+1,2)Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.065Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
34,42(-0,6)Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys29.08.066-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
34,95(+0,3)Einar Gundersen, Gausdal FIK08.05.062Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.20
36,01(-0,3)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063-h2Bergen/La, Seriestevne03.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,3(+1,0)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.062 (MS)Kristiansand, Treningsstevne11.06.20
26,5(+0,7)Nahom Tesfalem, IF Sturla061Drammen, Treningsstevne28.05.20
27,4(+0,0)Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061-h6Bergen, Skansen Athletics 325.08.20
27,5(+1,9)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne21.05.20
29,0(+0,0)Jesse Harmen Boiten, Fagernes IL28.07.061Fagernes, Koronastevne01.06.20
30,0(+1,3)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.062Drammen, Treningsstevne28.05.20
33,7(-1,1)Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Seriestemne18.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,4(+2,1)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.061Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
24,63(+3,8)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
25,30(+2,9)Hakim Andersen, Fana IL16.01.061-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
25,67(+4,2)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062-h2Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
25,67(+3,7)Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Bømlo, Seriestevne01.10.20
26,27(+2,8)Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.063Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
26,98(+4,2)Tjærand Aasarød Solberg, Byåsen IL16.01.063-h2Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
27,02(+3,8)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.062-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
27,03(+3,8)Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.063-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
27,14(+2,9)Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.063-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
27,23(+2,3)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Vik, Martin Kvaløs persestevne14.07.20
27,26(+2,3)Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.061Steinkjer, Seriestevne21.06.20
27,28(+4,2)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.064-h2Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
27,30(+3,0)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.062-h1Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
27,30(+3,7)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062Bømlo, Seriestevne01.10.20
27,64(+2,8)Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.064Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
27,83(+2,3)Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.062Steinkjer, Seriestevne21.06.20
27,92(+3,8)Iver Hauger Fremstad, Søndre Land IL05.12.064-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
28,38(+2,9)Kristian Liseth, Holum IL18.01.065-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
28,78(+3,2)Magnus Vold, Åndalsnes IF26.04.061Måndalen, Treningsstevne24.08.20
29,74(+3,2)Mads Kirkreit Gjethammer, Molde og Omegn IF13.09.062Måndalen, Treningsstevne24.08.20
30,17(+3,8)Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.065-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
33,94(+3,0)Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.063-h1Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,23Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
26,01Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Greveskogen, Seriestevne01.08.20
26,1Endre Bjørkøy Tande, Stadsbygd IL28.02.061Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
33,20Stein Steinaa, Halden IL05.07.061Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,30Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.061Overhalla, Seriestevne26.05.20
39,55Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Leikvang, Norna young 227.05.20
40,40Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061-h2Os, OsLekene 202026.09.20
40,63Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061-h1Os, OsLekene 202026.09.20
41,33Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062Leikvang, Norna young 227.05.20
41,72Sondre Edland, Sørild FIK18.06.061Grimstad, Klubbstevne08.06.20
41,76Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.063-h2Os, OsLekene 202026.09.20
41,80Theodor Pedersen, IK Våg25.05.062Grimstad, Klubbstevne08.06.20
41,90Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.063Grimstad, Klubbstevne08.06.20
42,67William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
-----10--------------------
42,69Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.062Overhalla, Seriestevne26.05.20
43,07Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
43,98Jakob Bjordal, Fana IL26.08.061Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
44,10Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.062Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
45,21Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.063Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
46,81Philip Reed, Lambertseter IF28.09.061 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
47,31Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.063Overhalla, Seriestevne26.05.20
48,27Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
49,33Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062-h1Bergen/La, Seriestevne10.06.20
57,65Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062-h2Bergen/La, Seriestevne20.05.20
-----20--------------------

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,43Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.061Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
57,03Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062 (G-15)Os, OsLekene 202027.09.20
58,98Sondre Edland, Sørild FIK18.06.061Grimstad, Klubbstevne31.05.20
59,52Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.062 (MS)Haugesund, Avslutningsstevne23.09.20
59,67Oskar Stattin, IK Hind08.05.062Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
1,01,46Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.061Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
1,03,97Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.062-h1Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
1,04,40Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
1,06,29Mads Jacobsen, Haugesund IL18.09.062 (MS)Haugesund, Kretsstevne27.05.20
1,06,47Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.063Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
-----10--------------------
1,07,15Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.064Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
1,07,50Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.062 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
1,08,68Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Treningsstevne Corona 112.05.20
1,11,82Said Rushfeldt Rashid, Vadsø Turnforening30.06.065Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
1,14,00Mihkkal Áigin Javo, IL Nordlys17.09.061Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
1,14,21Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.062Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
1,23,07Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys29.08.064Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,5Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062 (G-15+)Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
1,00,5Alf Håvard Bråten Stensø, Flatåsen IL27.05.061Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
1,00,8Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Vik, Åpent klubbmesterskap17.09.20
1,00,8Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
1,12,4Gunnar Eikemo Steine, IL Trio28.06.061Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,16Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,29,30Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.062-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,29,60Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.063-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,30,34Abel Sæterbø Raaen, Bæverfjord IL14.09.064-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,30,60Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
1,31,01Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
1,31,50Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
1,32,45Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.061-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
1,33,40Tobias Utaker, Moss IL17.09.061Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
1,33,41Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.061Fana, Gneist rekrutt og ungdomsstevne17.06.20
-----10--------------------
1,33,81Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
1,34,4Nahom Tesfalem, IF Sturla061Drammen, Treningsstevne26.05.20
1,34,43Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.063-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,35,01Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.062-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,35,02Amund Haukøy, IL Tyrving20.02.061Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,35,15Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
1,35,21Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.063-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,35,32Storm Kristoffer Veitsle, Nittedal IL15.02.064-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,35,70Alf Håvard Bråten Stensø, Flatåsen IL27.05.065-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,36,04Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
-----20--------------------
1,36,20Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.062Namsos, Kleppenlekene12.09.20
1,36,38Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062Fana, Gneist rekrutt og ungdomsstevne17.06.20
1,37,03Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.062-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,37,14Sindre Snekkestad-Bjønness, Nøtterøy IF21.04.061-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,37,43Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062 (G-13/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
1,38,04Håkon Heir, Ås IL19.06.062Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,38,30Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,38,35Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.063Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
1,38,97Magnus Bøen Hope, Stavanger Friidrettsklubb19.04.063-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,39,19Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.062-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----30--------------------
1,40,36Vegard Rinde, IL Gneist03.01.063Fana, Gneist rekrutt og ungdomsstevne17.06.20
1,40,44Torjus Brusveen-Jensen, Lyn Ski18.09.062-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,40,45Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.066-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,41,1Andreas Tveite, IL Runar09.12.061Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20
1,41,37Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.061Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
1,41,47Mads Kirkreit Gjethammer, Molde og Omegn IF13.09.063-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,41,86Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.061Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,41,93Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.062Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
1,42,32Vinter Andersson, Drøbak-Frogn IL Friidrett07.04.064Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,42,62Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.061Nadderud, Høststevne02.09.20
-----40--------------------
1,42,69Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.063Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,42,78Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.063-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,43,0Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Kristiansand, Treningsstevne11.06.20
1,43,07Emil Harestad, IL Skjalg21.07.064Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,43,33Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.067-h2Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,43,7Vemund Svendgård-Roe, Skogn IL19.05.062 (G-13/14)Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
1,43,7Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Seriestemne09.09.20
1,43,81Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.064-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,43,83Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.061Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,44,04Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Harstad, Løpsstevne10.08.20
-----50--------------------
1,44,80Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
1,44,87Trym Vemund Thoresen Lundegaard, IL Skjalg05.07.066Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,44,99Alfred Oscar Foss, Kjelsås IL07.03.062Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,45,11Isak Denstadli, Stadsbygd IL17.08.064Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
1,45,31Gunnar Mo Gausvik, Norna-Salhus IL18.02.061Leikvang, Norna young 410.06.20
1,45,59Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.063Nadderud, Høststevne02.09.20
1,45,92Tov Røysland, Rjukan Idrettslag08.05.065-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,46,0Isak Nundal, Jotun IL06.10.062Øvre Årdal, Seriestemne09.09.20
1,46,08Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Løpegalla13.09.20
1,46,36Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.061Harstad, Seriestevne 213.06.20
-----60--------------------
1,46,38Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (G-13/14)Trysil, Innlandet løpsserie Trysil27.09.20
1,46,44Vilmer Heidum Hasvoll, Sportsklubben Vidar23.03.065 (G-13/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
1,46,74Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.066-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,47,7Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.061Geithus, Distrikts stevne10.09.20
1,47,82Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.064-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,47,86Mads Helland, IL Skjalg27.12.067Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,48,04Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.061Førde, Treningstemne24.08.20
1,48,06Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.064Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,48,33Vincent Berend Hole-Ruigrok, IL Tyrving15.09.064Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,48,61Said Rushfeldt Rashid, Vadsø Turnforening30.06.065-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----70--------------------
1,48,70Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.064Nadderud, Høststevne02.09.20
1,49,15Mads Jacobsen, Haugesund IL18.09.062Haugesund, Kretsstevne10.06.20
1,50,15Alexander Haug Almaas, Bøler IF08.01.064Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,50,71Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
1,51,0Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.061Nesbyen, Treningsstevne17.06.20
1,51,10Mihkkal Áigin Javo, IL Nordlys17.09.066-h1Trondheim, Lerøylekene05.09.20
1,51,12Ole Henry Bjørnstad Bjor, Sarpsborg IL05.12.068-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,51,55Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.064-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,52,3Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.062Drammen, Treningsstevne26.05.20
1,52,31Kristian Hyttnes Sødal, Kyrksæterøra IL31.08.066Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
-----80--------------------
1,53,3Sondre Hangås, Sømna IL03.06.062Vik, Sommardagsstevnet23.07.20
1,53,37Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.062Sortland, Sortlandsmesterskapet 202023.08.20
1,53,75Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.062Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,54,11Martin Leon Brandvik Aakvik, Namsen Friidrettsforening19.05.061-h2Overhalla, Seriestevne20.05.20
1,54,34Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061Lenvik, Kretscupstevne15.08.20
1,55,21Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.062Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,55,56Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.063Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,57,18Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.065Nadderud, Høststevne02.09.20
1,57,7Linus Lyssy Sjølie, Kristiansand IF Friidrett08.07.062Kristiansand, Treningsstevne11.06.20
1,58,33Åsmund Ulvestad Haugli, Valnesfjord IL30.12.061Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
-----90--------------------
1,59,43Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Vossameisterskapen03.06.20
1,59,76Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.061Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
2,00,07Stein Steinaa, Halden IL05.07.061Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20
2,00,3Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.062Nesbyen, Treningsstevne02.09.20
2,01,83Sindre Haslestad Axelsen, IL Tyrving19.01.066Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
2,04,15Jeremiah Alstveit, IL Skjalg17.06.068Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,05,36Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.063Alta, Finnmarksmesterskapet 202030.08.20
2,09,85Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.063Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
2,18,48Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys29.08.064Alta, Finnmarksmesterskapet 202030.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,94Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.061 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
2,05,98Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Os, OsLekene 202026.09.20
2,06,94Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
2,07,79Kristian Bråthen Børve, Gui Sportsklubb08.12.061Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,08,63Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.062Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,08,83Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062 (G-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
2,11,35Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.061Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
2,12,77Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.062Os, OsLekene 202026.09.20
2,12,8Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.061 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20
2,14,03Alf Håvard Bråten Stensø, Flatåsen IL27.05.062 (G-13/14)Trondheim, Jente- og guttestevne 11-14 år13.08.20
-----10--------------------
2,15,44Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.063Os, OsLekene 202026.09.20
2,15,80Torjus Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar18.09.063Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,15,93Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.061Sandnes, Avslutningsstevne29.09.20
2,16,06Benjamin Røssum Jensen, Nittedal IL20.03.064Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,18,19Jonas Lillejordet, Hamar IL10.06.061Hamar, Sankthansstevnet24.06.20
2,18,43Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.064Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
2,19,66Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061Arna, Askokarusellen17.06.20
2,21,24Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.062Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
2,21,84Tobias Utaker, Moss IL17.09.061 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
2,22,25Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.061Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
-----20--------------------
2.22,57Isak Nundal, Jotun IL06.10.061Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
2.23,45Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.062Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
2,23,68Emil Harestad, IL Skjalg21.07.062Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
2,24,12Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.062Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
2.25,57Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
2,27,50Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Narvik, Kretsstevne 302.07.20
2,28,25Tov Røysland, Rjukan Idrettslag08.05.064Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
2,28,33Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
2.28,73Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.062Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
2,29,95Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
-----30--------------------
2,30,18Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.063Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
2,30,33Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.065Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,30,34Mads Jacobsen, Haugesund IL18.09.062Sandnes, Avslutningsstevne29.09.20
2,30,92Mads Helland, IL Skjalg27.12.064Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
2,34,52Olav Gillebo, Sørum IL27.08.061Lillestrøm, Høststevne19.09.20
2,37,56Ola Øyri, Lørenskog Friidrettslag17.03.062Lillestrøm, Høststevne19.09.20
2,37,6Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061Stjørdal, Tønsåslekene 202009.08.20
2,37,95Said Rushfeldt Rashid, Vadsø Turnforening30.06.062Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
2,41,50Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.067Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,42,91Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.063Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
-----40--------------------
2.44,52Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.061Tingvoll, Treningsstevne27.08.20
2,44,72Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.065Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
2,49,37Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.063 (G-13/14)Trondheim, Jente- og guttestevne 11-14 år13.08.20
2,53,19Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.062Moss, Treningsstevne17.06.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48,98Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
2,54,95Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
3,07,87Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Friidrettsturnè26.08.20
3,41,14Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,48Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.061Trondheim, Lerøylekene06.09.20
4,18,03Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062 (G-12/14)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,23,13Kristian Bråthen Børve, Gui Sportsklubb08.12.068 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
4,25,29Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.061Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
4,26,19Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
4,27,33Nahom Tesfalem, IF Sturla061Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
4,27,59Lars Opstad Vike, Andebu IL18.12.063Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
4,28,92Storm Kristoffer Veitsle, Nittedal IL15.02.061Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,30,93Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.061Os, OsLekene 202027.09.20
4,31,37Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.062Os, OsLekene 202027.09.20
-----10--------------------
4,32,27Magnus Bøen Hope, Stavanger IF Friidrett19.04.062Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
4,32,85Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.062Trondheim, Lerøylekene06.09.20
4,33,49Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.062Haugesund, Lerøylekene06.09.20
4,33,71Abel Sæterbø Raaen, Bæverfjord IL14.09.064 (G-12/14)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,33,98Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.061Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,36,08Tobias Repstad Andersen, Moss IL25.01.061Moss, Treningsstevne02.09.20
4,37,91Torjus Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar18.09.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
4,40,04Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.066 (G-12/14)Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,40,51Emil Harestad, IL Skjalg21.07.064Haugesund, Lerøylekene06.09.20
4,41,00Alf Håvard Bråten Stensø, Flatåsen IL27.05.064Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----20--------------------
4,41,02Vinter Andersson, Drøbak-Frogn IL Friidrett07.04.063Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,42,83Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.066Haugesund, Lerøylekene06.09.20
4,45,15Sindre Østlien Evensen, Raufoss Idrettslag Friidrett17.11.061Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,45,2Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne07.06.20
4,46,16Tobias Utaker, Moss IL17.09.061Moss, Åpent klubbmesterskap20.09.20
4,46,55Håkon Heir, Ås IL19.06.065Rjukan, Lerøylekene06.09.20
4,48,0Andreas Tveite, IL Runar09.12.062-h1Sandefjord, Klubbstevne03.06.20
4,48,73Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.066Rjukan, Lerøylekene06.09.20
4,50,86Marcelo Hetland Strand, Sandnes IL11.03.062Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
4,51,33Matteus Fossum, Skogn IL03.04.065Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----30--------------------
4,52,72Mads Kirkreit Gjethammer, Molde og Omegn IF13.09.066Trondheim, Lerøylekene06.09.20
4,52,87Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.061Mandal, Kretskarusell26.08.20
4,53,6Vemund Svendgård-Roe, Skogn IL19.05.062 (G-13/14)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
4,53,67Niklas Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.02.061Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
4,53,8Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Treningsstemne08.06.20
4,54,32Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
4,55,2Isak Nundal, Jotun IL06.10.062Øvre Årdal, Treningsstemne08.06.20
4,56,46Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.063Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
5,00,23Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.067Trondheim, Lerøylekene06.09.20
5,01,31Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.068Rjukan, Lerøylekene06.09.20
-----40--------------------
5,01,75Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,01,88Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.068Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,02,48Jakob Amsrud Husa, Førde IL Friidrett06.06.062Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
5,03,33Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.063Levanger, Moan-stevne27.08.20
5,06,70Tov Røysland, Rjukan Idrettslag08.05.0610Rjukan, Lerøylekene06.09.20
5,06,86Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.064Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20
5,07,66Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.061Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
5,07,82Sigurd Andreas Leikanger, Sportsklubben Vidar12.11.064Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,08,46Emil Rygg, Steinkjer Friidrettsklubb31.10.061Steinkjer, KM Nord-Trøndelag 202026.09.20
5,09,86Jeremiah Alstveit, IL Skjalg17.06.064Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
-----50--------------------
5,10,6Stian Rønning, Lånke IL Friidrett29.08.064 (MJ19)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
5,11,25Kristian Steen Hofstad, IF Hellas12.03.065Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,11,77Ole Henry Bjørnstad Bjor, Sarpsborg IL05.12.0611Rjukan, Lerøylekene06.09.20
5,13,29Mathias Heuer Thorstensen, Nittedal IL25.03.069Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,14,03Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.062Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
5,16,66Mads Helland, IL Skjalg27.12.066-h1 (G-13/17)Sandnes, Løpsstevne03.07.20
5,20,03Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.063Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
5.20,15Mads Reite, Ålesund Friidrettsklubb27.05.061Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
5,27,88Mihkkal Áigin Javo, IL Nordlys17.09.068Trondheim, Lerøylekene06.09.20
5,29,32Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.062Mandal, Kretskarusell26.08.20
-----60--------------------
5,31,41Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.069Haugesund, Lerøylekene06.09.20
5,32,88Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.069Trondheim, Lerøylekene06.09.20
5,34,27Anders Sydney Svensson, Asker Sk. Friidrett14.06.061Asker, Askerlekene 202026.09.20
5,36,87Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.0612Rjukan, Lerøylekene06.09.20
5,42,89Magnus Vold, Åndalsnes IF26.04.062Måndalen, Treningsstevne24.08.20
5.49,65Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.062Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
5,55,09Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061Bergen/La, Seriestevne16.09.20
6,12,45Martinius Kandal Gjersøe, Tønsberg Friidrettsklubb20.12.065Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
7,11,78Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys29.08.0610Trondheim, Lerøylekene06.09.20

Ikke godkjente resultater
I konkurranse med seniorer
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,29,01Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.066 (MS)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,33,20Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.063 (G-15)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
6,35,00Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.061Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
6,38,70Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.062Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
7,07,74Tov Røysland, Rjukan Idrettslag08.05.063Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
7,48,49Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.061Ravnanger, Seriestevne 303.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,09,11Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.061-h2 (MS)Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
9,37,6Kristian Bråthen Børve, Gui Sportsklubb08.12.061 (G-15)Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
9,41,73Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.064-h7Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
9,57,53Alf Håvard Bråten Stensø, Flatås Idrettslag27.05.061 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
10,01,91Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.067-h5 (MS)Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,08,5Vebjørn Bergh-Hansen, Byåsen IL13.02.061-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle02.09.20
10,11,17Abel Sæterbø Raaen, Bæverfjord IL14.09.061-h2 (G-13/16)Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,12,82Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.062-h2 (G-13/16)Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,20,7Benjamin Røssum Jensen, Nittedal IL20.03.061Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,36,8Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.062 (G-15)Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
-----10--------------------
10,39,17Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.063-h6Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,45,94Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Notodden, Klubbstevne 506.06.20
11,07,7Truls von der Lippe, Nittedal IL13.11.062Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,08,8Mats Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.063Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,09,9Anders Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.064Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,14,6Stian Rønning, Lånke IL Friidrett29.08.063 (G-15/19)Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
11,21,8Erik Tveit Ødegård, Nittedal IL26.10.065Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,37,10Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.061Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
11,55,70Gard Sønnesyn, IL Bjørn29.04.061Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
12,38,34Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
-----20--------------------
13,05,12Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Løpegalla13.09.20
13,06,1Isak Solli Søllesvik, Rosendal TL27.01.061Husnes, Seriestevne23.09.20
13,52,1Filip Cyren, Nittedal IL06.08.067Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53,65Kristian Holmgaard, Trondheim Triatlonklubb16.02.0611-h1 (MS)Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
12,21,83Noah Bakken, Tverrelvdalen IL19.12.061Alta, Finnmarksmesterskapet 202029.08.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,35,24Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Notodden, Klubbstevne 702.08.20
18,35,5Noah Aarøy, Haugesund Triathlonklubb27.05.063-h1Haugesund, Løpsstevne28.11.20
19,06,1Alexander Helland, Norna-Salhus IL21.10.064-h1Haugesund, Løpsstevne28.11.20
21,55,60Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.061Bømlo, Seriestevne01.10.20
22,21,2Eirik Alexander Håkonsson, Norna-Salhus IL06.07.068-h1Haugesund, Løpsstevne28.11.20

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,17(-1,1)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
12,18(-0,7)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Os, OsLekene 202027.09.20
12,29(+0,0)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Ski IL Friidrett31.05.061Rjukan, Lerøylekene05.09.20
12,40(+0,0)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.062Rjukan, Lerøylekene05.09.20
12,45(+0,1)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.061Trondheim, Lerøylekene05.09.20
12,92(-0,7)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Os, OsLekene 202027.09.20
13,18(+0,2)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
13,21(+1,0)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
13,22(-0,3)Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
13,23(+0,1)Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.062Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----10--------------------
13,26(+0,1)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.063Trondheim, Lerøylekene05.09.20
13,30(+0,0)Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.063Rjukan, Lerøylekene05.09.20
13,32(+0,1)Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.061Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
13,35(+0,1)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.064Trondheim, Lerøylekene05.09.20
13,38(+0,1)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.065Trondheim, Lerøylekene05.09.20
13,40(-0,7)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.063Os, OsLekene 202027.09.20
13,44(-0,9)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062Fana, Gneistspelen 202023.08.20
13,61(-1,1)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.062Namsos, Kleppenlekene12.09.20
14,04(+1,0)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.063Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
14,11(+0,5)Mads Helland, IL Skjalg27.12.061Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
-----20--------------------
14,23(+0,0)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.065Rjukan, Lerøylekene05.09.20
15,31(-1,1)Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.063Namsos, Kleppenlekene12.09.20
15,48(+0,2)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Arna, Askokarusellen12.08.20
16,33(+0,2)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
16,73(-0,3)Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.062Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
16,92(+1,7)Benjamin Båtstrand Hemmingsen, Byåsen IL10.11.062Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
17,94(+1,7)Daniel Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.063Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,0(+0,7)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Lyngdal, Kretskarusell m/treningsstevne18.06.20
12,4(+0,8)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061Geithus, Treningsstevne20.08.20
12,9(+0,0)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne29.09.20
14,8(+0,7)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.062Lyngdal, Kretskarusell m/treningsstevne18.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,6(+2,4)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.061Kristiansand, Treningsstevne09.07.20
11,64(+3,1)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Haugesund, Lerøylekene08.09.20
12,07(+3,1)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.062Haugesund, Lerøylekene08.09.20
12,27(+2,7)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Ski IL Friidrett31.05.061Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
13,07(+2,2)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062Jessheim, Norgeslekene08.08.20
13,08(+3,1)Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.063Haugesund, Lerøylekene08.09.20
13,38(+3,1)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.064Haugesund, Lerøylekene08.09.20
17,58(+3,1)Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.066Haugesund, Lerøylekene08.09.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,46(+1,8)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.061Steinkjer, Seriestevne 630.07.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,0(-0,3)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,79(+0,0)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
29,16(+1,7)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
29,94(+0,1)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.062-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
30,20(-0,6)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061Trondheim, Lerøylekene06.09.20
30,52(-0,6)Oskar Stattin, IK Hind08.05.062Trondheim, Lerøylekene06.09.20
31,10(-1,3)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.061Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
31,15(+0,1)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.061Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
31,52(+0,1)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
31,74(+0,1)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
32,12(+1,2)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.061-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
-----10--------------------
32,46(+1,2)Sindre Snekkestad-Bjønness, Nøtterøy IF21.04.062-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
32,47(+1,7)Theo Werge Nilsen, IL i BUL07.03.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
32,48(-1,8)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
33,29(-0,6)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.064Trondheim, Lerøylekene06.09.20
33,74(+1,2)Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.063-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
34,08(-0,6)Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.065Trondheim, Lerøylekene06.09.20
36,12(+1,2)Iver Hauger Fremstad, Søndre Land IL05.12.064-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
36,91(-0,6)Mihkkal Áigin Javo, IL Nordlys17.09.066Trondheim, Lerøylekene06.09.20
38,10(+1,2)Andreas Tveite, IL Runar09.12.065-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,41(+4,1)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Haugesund, Lerøylekene06.09.20
29,44(+4,1)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.062Haugesund, Lerøylekene06.09.20
30,33(+4,1)Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.063Haugesund, Lerøylekene06.09.20
32,14(+4,1)Theodor Volline Nessler, IL Skjalg09.07.064Haugesund, Lerøylekene06.09.20
32,80(+4,1)Mads Helland, IL Skjalg27.12.065Haugesund, Lerøylekene06.09.20
33,88(+3,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,23Oskar Stattin, IK Hind08.05.061 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202023.08.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,5Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-15)Sande, Treningsstevne27.09.20

Kappgang 800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51,76Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.061Levanger, Moan-stevne27.08.20

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04,40Alf Håvard Bråten Stensø, Flatåsen IL27.05.061Trondheim, Lerøylekene05.09.20
5,19,0Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.061Rjukan, Lerøylekene05.09.20
5,20,20Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.062Trondheim, Lerøylekene05.09.20
5,38,67Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.063Trondheim, Lerøylekene05.09.20
5,39,3Andreas Tveite, IL Runar09.12.062Rjukan, Lerøylekene05.09.20
5,52,62Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.064Trondheim, Lerøylekene05.09.20
5,53,19Mads Kirkreit Gjethammer, Molde og Omegn IF13.09.065Trondheim, Lerøylekene05.09.20
5,55,8Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.063Rjukan, Lerøylekene05.09.20
5,57,06Torjus Brusveen-Jensen, Lyn Ski18.09.064Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,23,31Emil Harestad, IL Skjalg21.07.061Haugesund, Lerøylekene08.09.20
-----10--------------------
6,42,0Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.065Rjukan, Lerøylekene05.09.20
6,52,76Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.066Trondheim, Lerøylekene05.09.20
7,09,3Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.066Rjukan, Lerøylekene05.09.20
10,02,21Jagathveek Anandhan, Sandnes IL22.04.062Haugesund, Lerøylekene08.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
1,75Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Os, OsLekene 202026.09.20
1,68Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.061Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast29.07.20
1,64Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061Trondheim, Lerøylekene06.09.20
1,64Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.062Trondheim, Lerøylekene06.09.20
1,62Tobias Heldal, Fana IL20.04.061Fana, SommerHopp-101.08.20
1,61Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.061Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,60Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.063Os, OsLekene 202026.09.20
1,60Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.064Os, OsLekene 202026.09.20
1,56Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.061Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
-----10--------------------
1,56Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
1,56Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.062Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,56Sondre Andersen, Surnadal IL17.06.064Trondheim, Lerøylekene06.09.20
1,56Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.065Trondheim, Lerøylekene06.09.20
1,55Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
1,55Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
1,55Alexander Haug Almaas, Bøler IF08.01.061Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,55Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.061Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
1,53Johannes Handeland, Fana IL28.10.061Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
1,51Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.063Rjukan, Lerøylekene06.09.20
-----20--------------------
1,51Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.066Trondheim, Lerøylekene06.09.20
1,50Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061Greveskogen, Mangekamp 10-14 år20.06.20
1,50Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062 (G-15)Haugesund, Kretsstevne04.08.20
1,50Oskar Stattin, IK Hind08.05.062Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
1,50Jagathveek Anandhan, Sandnes IL22.04.061Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
1,50Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.062Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
1,50Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
1,50Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
1,46Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.065Rjukan, Lerøylekene06.09.20
1,45Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
-----30--------------------
1,45Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.064Stjørdal, Sona-Lekene05.07.20
1,45Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061Ulsteinvik, Treningstemne06.08.20
1,45Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.062Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
1,45Robin Aagard, Fredrikstad IF01.01.061Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
1,45Mathias Kaldahl, Grong IL11.01.062Namsos, Kleppenlekene12.09.20
1,45Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.063Namsos, Kleppenlekene12.09.20
1,40Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.062Steinkjer, Seriestevne21.06.20
1,40Tjærand Aasarød Solberg, Byåsen IL16.01.064Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
1,40Linus Lyssy Sjølie, Kristiansand IF Friidrett08.07.062Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
1,40Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.061Geithus, Distrikts stevne10.09.20
-----40--------------------
1,35Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,35Mihkkal Áigin Javo, IL Nordlys17.09.061Alta, Finnmarksmesterskapet 202030.08.20
1,35Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.063Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
1,32Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.06Fana, Gneistspelen 202022.08.20
1,30Vilmer Heidum Hasvoll, Sportsklubben Vidar23.03.062 (G-12/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
1,25Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.062Tromsø, Treningsstevne 219.08.20
1,25Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF11.05.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
1,20Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Stjørdal, Seriestevne04.10.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,32Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061Rjukan, Lerøylekene05.09.20
3,11Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Fana, Bergen Pole Vault 531.05.20
2,85Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
2,62Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062Rjukan, Lerøylekene05.09.20
2,60Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.06Fana, Gneistspelen 202022.08.20
2,57Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.062Trondheim, Lerøylekene05.09.20
2,52Oskar Stattin, IK Hind08.05.063Trondheim, Lerøylekene05.09.20
2,36Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne27.09.20
2,32Alex Hage, Måndalen IL09.04.064Trondheim, Lerøylekene05.09.20
2,22Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.065Trondheim, Lerøylekene05.09.20
-----10--------------------
2,20Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.063Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
2,02Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.066Trondheim, Lerøylekene05.09.20
2,00Marius Persen, Fredrikstad IF17.02.061Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
1,82Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.063Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,72Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.067Trondheim, Lerøylekene05.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73(+0,3)Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Trondheim, Lerøylekene05.09.20
5,68(-1,2)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 526.08.20
5,64(+1,5)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Kristiansand, Treningsstevne06.08.20
5,56(+0,6)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Fana, Karabinlekene05.09.20
5,44(+0,0)Petter Davidsen, Steinkjer Friidrettsklubb19.01.062Trondheim, Lerøylekene05.09.20
5,43(+0,9)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.061Lillestrøm, Høststevne19.09.20
5,41(+0,7)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061Overhalla, Seriestevne20.08.20
5,33(+0,0)Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.063Trondheim, Lerøylekene05.09.20
5,32(+1,9)Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.062Haugesund, Lerøylekene08.09.20
5,27(-0,9)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Os, OsLekene 202026.09.20
-----10--------------------
5,22(+0,8)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,18(+1,6)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.064Haugesund, Lerøylekene08.09.20
5,17(+1,2)Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.065Rjukan, Lerøylekene05.09.20
5,16(+0,0)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061Geithus, Treningsstevne18.08.20
5,16(+1,4)Sondre Andersen, Surnadal IL17.06.061Tingvoll, Straumsneslekene med innlagt KM12.09.20
5,14(+1,4)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.06(-)Haugesund, Lerøylekene08.09.20
5,13(-0,2)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
5,12(+1,1)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.064Trondheim, Lerøylekene05.09.20
5,11(+0,9)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne30.09.20
5,05(+0,4)Sander Bøe Veldt, Haugesund IL30.09.061Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 408.09.20
-----20--------------------
5,04(+1,2)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.066Rjukan, Lerøylekene05.09.20
5,03(+1,8)Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Stjørdal, Tønsåslekene 202009.08.20
5,01(-0,5)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.063Os, OsLekene 202026.09.20
4,99(-0,3)Alex Hage, Måndalen IL09.04.061Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
4,99(-0,5)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
4,89(+0,0)Oskar Stattin, IK Hind08.05.067Trondheim, Lerøylekene05.09.20
4,88(+0,4)Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.061Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
4,83(+0,9)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
4,80(-0,7)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
4,77(-0,1)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.062Stjørdal, Seriestevne06.06.20
-----30--------------------
4,74(+1,2)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-13/14)Fana, Gneist rekrutt og ungdomsstevne17.06.20
4,71(+0,5)Mathias Kaldahl, Grong IL11.01.062Namsos, Kleppenlekene12.09.20
4,70(+0,0)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
4,68(+1,1)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062 (G-13/14)Fana, Gneist rekrutt og ungdomsstevne17.06.20
4,68(+1,9)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.061Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
4,68(-1,6)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.062Porsgrunn, Nasjonalt Stevne26.08.20
4,65(+0,0)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Utleira IL Friidrett06.02.063Stjørdal, Seriestevne06.06.20
4,63(+1,1)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.064Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
4,62(+0,0)Tjærand Aasarød Solberg, Byåsen IL16.01.063Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
4,60(+2,0)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.065Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
-----40--------------------
4,58(+1,1)Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.061Steinkjer, Seriestevne 409.07.20
4,58(+0,3)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.061Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,56(+1,8)Vidar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.10.068Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,56(+0,8)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.064Os, OsLekene 202026.09.20
4,55(+0,2)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Vik, Sommardagsstevnet23.07.20
4,54(-1,2)Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.062Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
4,53(-2,4)Vetle A Gulaker, Fredrikstad IF02.07.061Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
4,45(+1,0)Alexander Haug Almaas, Bøler IF08.01.061Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
4,45(+1,8)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.06(-)Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
4,42(+0,0)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.061Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
-----50--------------------
4,41(-2,8)Henrik Haugslien, FIL Bamse05.08.062Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
4,40(+1,3)Ole Henry Bjørnstad Bjor, Sarpsborg IL05.12.0610Rjukan, Lerøylekene05.09.20
4,39(+1,0)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
4,39(-1,5)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.062Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
4,35(+0,8)Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.062Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
4,35(+0,0)Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.062Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
4,34(+0,6)Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.062Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
4,34(+1,7)Linus Lyssy Sjølie, Kristiansand IF Friidrett08.07.06(-)Kristiansand, Treningsstevne06.08.20
4,34(+0,0)Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.063Hommelvik, Sjøsidestevnet 202018.08.20
4,30(-1,7)Tobi Kees van Merkensteijn, IL Skjalg18.03.061Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
-----60--------------------
4,30(-0,9)Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.066Namsos, Kleppenlekene12.09.20
4,24(+0,6)Theo Werge Nilsen, IL i BUL07.03.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
4,23(+0,2)Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.063Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
4,19(+1,7)Mads Helland, IL Skjalg27.12.064Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
4,16(+1,2)Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Vossameisterskapen03.06.20
4,15(-2,1)Vebjørn Jakobsen, Nordre Land friidrett27.02.061Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
4,15(+0,3)Theo Brunvoll Steffenssen, Ålesund Friidrettsklubb11.08.061Ålesund, Seriestevne17.08.20
4,12(+1,4)Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.062Moss, Treningsstevne17.06.20
4,09(+0,0)Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.0610Trondheim, Lerøylekene05.09.20
4,05(-0,2)Johannes Handeland, Fana IL28.10.064Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
-----70--------------------
4,04(+0,0)Olav Birkeland Amundal, Frol IL07.12.061 (G-15)Levanger, Moan-stevne27.08.20
4,04(-1,1)Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.063Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
4,01(+0,7)Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.061Alta, Finnmarksmesterskapet 202029.08.20
4,00(+0,8)Åsmund Ulvestad Haugli, Valnesfjord IL30.12.06(-)Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
3,98(+0,6)Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.061Overhalla, Seriestevne26.05.20
3,97(+0,9)Mihkkal Áigin Javo, IL Nordlys17.09.062Alta, Finnmarksmesterskapet 202029.08.20
3,97(+0,8)Eivind Baltzersen Berg, Alta IF29.06.063Alta, Finnmarksmesterskapet 202029.08.20
3,96(+1,5)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.063Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
3,86(+1,5)Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Bergen, Skansen Athletics 109.06.20
3,78(+0,5)Said Rushfeldt Rashid, Vadsø Turnforening30.06.064Alta, Finnmarksmesterskapet 202029.08.20
-----80--------------------
3,78(-1,2)Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.064Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
3,76(-1,0)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
3,75(-0,6)Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.0612Trondheim, Lerøylekene05.09.20
3,74(+0,0)Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.062Ålesund, Seriestevne17.08.20
3,72(+1,1)Hakim Andersen, Fana IL16.01.06(-)Haugesund, Lerøylekene08.09.20
3,71(-1,3)Daniel Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.064Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
3,70(-1,4)Ingolf Byberg Usken, IL Skjalg04.09.063Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
3,65(-1,6)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.063Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
3,59(-0,9)Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.065Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
3,58(+0,5)Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.0614Rjukan, Lerøylekene05.09.20
-----90--------------------
3,52(-0,1)Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.064Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
3,50(+0,5)Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys29.08.065Alta, Finnmarksmesterskapet 202029.08.20
3,49(-1,5)Petter Nesse, IL Skjalg07.01.064Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
3,48(ok)Gunnar Eikemo Steine, IL Trio28.06.061Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
3,47(+0,9)Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.061Sandnes, Treningsstevne14.09.20
3,44(+1,3)Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.063Sande, Treningsstevne17.06.20
3,41(-1,3)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.062Lyngdal, KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevne26.05.20
3,37(+1,0)Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.061Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
3,35(-2,1)Oliver Kvalvik Hjertås, Hitra FIK26.10.064Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
3,30(-1,6)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.066Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
-----100--------------------
3,29(+1,1)Andreas Tveite, IL Runar09.12.0615Rjukan, Lerøylekene05.09.20
3,22(-1,5)Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.063Lyngdal, KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevne26.05.20
3,19(-0,5)Andreas Rydland, Sandnes IL16.08.066Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
3,10(+0,0)Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.061Leirvik, Seriestemne14.09.20
2,94(-0,5)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.0616Rjukan, Lerøylekene05.09.20
2,76(+0,0)Kheireddine Fakheerineddine, Mjøsdalen IL061Osterøy, Seriestemne27.09.20
2,62(+1,0)Benjamin Pujol, Fana IL22.09.062Fana, Karabinlekene05.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,68(+2,2)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.062 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
5,29(+2,2)Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.061Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
5,23(+3,3)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.061Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,18(+4,1)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.063Haugesund, Lerøylekene08.09.20
5,15(+3,2)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061Sande, Treningsstevne26.09.20
5,11(+2,4)Hakim Andersen, Fana IL16.01.065Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,99(+2,9)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.061Kristiansand, Treningsstevne09.07.20
4,91(+2,8)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.063Trondheim, Seriestevne 226.05.20
4,90(+2,3)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Fana, Hoppkarusell-1128.06.20
4,76(+2,2)Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.061Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
4,69(+2,8)Linus Lyssy Sjølie, Kristiansand IF Friidrett08.07.062Kristiansand, Treningsstevne06.08.20
4,53(+3,9)Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.061Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
4,46(+2,5)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.062Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
4,34(+4,2)Kristian Liseth, Holum IL18.01.0610Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,23(+2,1)Mads Helland, IL Skjalg27.12.0611Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,13(+2,1)Åsmund Ulvestad Haugli, Valnesfjord IL30.12.062Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,83Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne17.09.20
4,31Philip Reed, Lambertseter IF28.09.062 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
4,17Filip Brakedal, Bremnes IL16.09.062Bømlo, Seriestevne17.09.20
3,88Vincent Kiedaisch, Lillesand IL19.11.061Lillesand, Klubbmesterskap17.09.20
3,55Olav Gillebo, Sørum IL27.08.061Fet, Fet klubbmesterskap10.09.20
3,38Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.061Greveskogen, Klubbmesterskap26.09.20
3,36Stein Steinaa, Halden IL05.07.061Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,39(-0,9)Oskar Ellingsund, Sogn og Fjordane Skikrins19.06.061Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
3,59(-1,3)Ask Aaberge, Sogn og Fjordane Skikrins29.09.062Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,70(+0,4)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061Rjukan, Lerøylekene06.09.20
11,61(+1,5)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.06(-)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
11,40(+1,0)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.06(-)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
11,31(+0,3)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062Rjukan, Lerøylekene06.09.20
11,26(+1,5)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061Fana, Hoppkarusell-714.06.20
11,13(+0,1)Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.061Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
10,89(+0,0)Alex Hage, Innfjorden IL09.04.061Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
10,89(+0,2)Oskar Stattin, IK Hind08.05.062Trondheim, Lerøylekene06.09.20
10,79(+0,0)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
10,47(+0,7)Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.062Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
-----10--------------------
10,47(+1,9)Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.064Haugesund, Lerøylekene06.09.20
10,45(+0,0)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne06.06.20
10,44(+0,0)Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.064Rjukan, Lerøylekene06.09.20
10,43(+2,0)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.06(-)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
10,38(+1,7)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.063Trondheim, Lerøylekene06.09.20
10,36(+0,9)Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.064Trondheim, Lerøylekene06.09.20
10,32(+0,7)Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.062Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
10,30(+0,2)Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.063Os, OsLekene 202027.09.20
10,19(+0,8)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.067Trondheim, Lerøylekene06.09.20
10,16(+1,6)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.06(-)Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----20--------------------
9,92(+0,0)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Kvalifiseringsstevne 206.08.20
9,74(+0,0)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.066Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,36(+0,3)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.062Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
9,18(-0,1)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Bergen, Skansen Athletics 325.08.20
9,04(+0,5)Ole Henry Bjørnstad Bjor, Sarpsborg IL05.12.067Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,91(+2,0)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.06(-)Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,87(+0,4)Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.061Stjørdal, Seriestevne23.09.20
8,82(+0,0)Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.068Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,74(+0,8)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.061Drammen, Treningsstevne28.05.20
8,10(+0,2)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.063Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
-----30--------------------
7,89(+0,9)Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.069Trondheim, Lerøylekene06.09.20
6,97(+0,2)Even Ryslett Kaasa, Botne SK10.10.069Rjukan, Lerøylekene06.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,04(+3,5)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Haugesund, Lerøylekene06.09.20
11,65(+3,2)Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.062Haugesund, Lerøylekene06.09.20
10,89(+5,1)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.061Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
10,52(+2,9)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.063Haugesund, Lerøylekene06.09.20
10,48(+4,0)Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.061Steinkjer, Seriestevne21.06.20
10,47(+2,2)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne27.09.20
10,26(+2,4)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.065Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,67(+3,7)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.065Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,41(+2,4)Mads Helland, IL Skjalg27.12.066Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,30(+2,8)Robin Aagard, Fredrikstad IF01.01.061Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
8,18(+3,0)Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.061Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,92Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.061Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20
7,07Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.061Ålesund, Seriestevne04.08.20
5,73Kheireddine Fakheerineddine, Mjøsdalen IL061Osterøy, Seriestemne27.09.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,66Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
13,35Even Hem Bolle, Vestby IL27.10.061Asker, Askerlekene 202026.09.20
12,96Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061Rjukan, Lerøylekene05.09.20
12,19Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.062Rjukan, Lerøylekene05.09.20
11,68Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.061Moss, Treningsstevne04.07.20
11,40Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.063Rjukan, Lerøylekene05.09.20
11,31Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
10,93Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061Kristiansand, Treningsstevne30.07.20
10,54Robin Aagard, Fredrikstad IF01.01.061Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
10,38Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Fana, Gneistspelen 202023.08.20
-----10--------------------
10,32Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
10,31Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.064Rjukan, Lerøylekene05.09.20
10,10Mathias Kaldahl, Grong IL11.01.062Namsos, Kleppenlekene12.09.20
9,83Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
9,69Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.062Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
9,69Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061Mandal, Kretskarusell26.08.20
9,65Imre Valli Viken, Stjørdal Friidrettsklubb31.01.062Trondheim, Lerøylekene06.09.20
9,62Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061Sande, Treningsstevne30.09.20
9,57Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Porsgrunn, Kast og stavstevne14.06.20
9,38Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
-----20--------------------
9,24Oskar Stattin, IK Hind08.05.061Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
8,97Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.062Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
8,92Alexander Haug Almaas, Bøler IF08.01.063Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
8,85Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.061Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
8,85Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Byåsen IL20.11.061Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
8,79Petter Nesse, IL Skjalg07.01.061Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
8,78Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
8,77Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.061Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
8,75Kasper Johnsen, Namsen Friidrettsforening20.07.061Overhalla, Seriestevne09.06.20
8,75Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.063Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
-----30--------------------
8,66Sverre Ranes Olstad, Ranheim IL16.06.064Trondheim, Lerøylekene06.09.20
8,63Sean Martin Bjønnes, Fredrikstad IF10.05.067Rjukan, Lerøylekene05.09.20
8,49Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.062Greveskogen, Seriestevne07.07.20
8,45Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062Bømlo, Seriestevne01.10.20
8,44Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Farsund, Treningsstevne14.09.20
8,43Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
8,38Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
8,38Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
8,21Sondre Edland, Sørild FIK18.06.066Haugesund, Lerøylekene08.09.20
8,14Linus Lyssy Sjølie, Kristiansand IF Friidrett08.07.062Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
-----40--------------------
7,99Even Ryslett Kaasa, Botne SK10.10.063Greveskogen, Seriestevne07.07.20
7,93Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.066Trondheim, Lerøylekene06.09.20
7,91Iver Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb29.09.063Hommelvik, Sjøsidestevnet 202018.08.20
7,86Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.061Overhalla, Seriestevne20.08.20
7,81Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Vik, Seriestevne21.05.20
7,71Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.061Bergen, Skansemyren kastkarusell 918.08.20
7,68Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Bergen/La, Seriestevne12.08.20
7,65Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
7,65Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
7,63Brage Kleiva-Romtveit, Seljord IL23.10.061Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
-----50--------------------
7,63Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.063Grong, Gronglekene 202026.08.20
7,59Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
7,53Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF11.05.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
7,48Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Vossameisterskapen03.06.20
7,48Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.062Mandal, Kretskarusell26.08.20
7,41Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061Notodden, Klubbstevne 8 - 202017.10.20
7,33Gunnar Eikemo Steine, IL Trio28.06.061Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
7,27Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.061Lillestrøm, Høststevne19.09.20
7,15Philip Reed, Lambertseter IF28.09.062Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
7,05Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.061Tingvoll, Treningsstevne27.08.20
-----60--------------------
6,82Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.065Grong, Gronglekene 202026.08.20
6,57Mads Kirkreit Gjethammer, Molde og Omegn IF13.09.068Trondheim, Lerøylekene06.09.20
6,35Vincent Kiedaisch, Lillesand IL19.11.061Lillesand, Klubbmesterskap17.09.20
6,31Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.062Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
6,27Said Rushfeldt Rashid, Vadsø Turnforening30.06.062Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
6,26Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.061Nesbyen, Treningsstevne17.06.20
6,15Olav Gillebo, Sørum IL27.08.061Fet, Fet klubbmesterskap10.09.20
6,14Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.062Nesbyen, Treningsstevne17.06.20
6,12Jeremiah Alstveit, IL Skjalg17.06.063Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
6,03Benjamin Flaat, Lyngdal IL11.11.063Mandal, Kretskarusell26.08.20
-----70--------------------
6,01Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.0611Haugesund, Lerøylekene08.09.20
5,95Gabriel Undheim, Undheim IL23.11.061Undheim, Klubbstevne 109.07.20
5,88Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.062Alta, Finnmarksmesterskapet 202029.08.20
5,84Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.062Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
5,69Joakim Bergholt, Bardu IL13.07.063Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
5,63Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.062Voss, Seriestemne18.05.20
5,60Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.062Leirvik, Seriestemne03.06.20
5,54Mats Grønnesby, IL Sandvin24.03.063Sande, Treningsstevne17.06.20
5,28Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.063Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
4,97Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys29.08.064Alta, Finnmarksmesterskapet 202029.08.20
-----80--------------------
4,92Mihkkal Áigin Javo, IL Nordlys17.09.064Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
4,91Andreas Tveite, IL Runar09.12.068Rjukan, Lerøylekene05.09.20

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,77Petter Nesse, IL Skjalg07.01.061Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,10Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne26.09.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,97Even Hem Bolle, Vestby IL27.10.061Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
43,63Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061Knarvik, Seriestevne kast 5-kamp21.06.20
36,10Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.061 (G-15)Aremark, Kaststevne09.07.20
34,89Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne31.10.20
31,38Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell14.07.20
31,00Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Asker, Askerlekene 202026.09.20
30,84Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.062Geithus, Treningsstevne16.05.20
30,83Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
30,51Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
30,47Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
-----10--------------------
29,89Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
28,83Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.062Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
28,69Sverre Ranes Olstad, Ranheim IL16.06.062Trondheim, Lerøylekene06.09.20
27,57Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.064Haugesund, Lerøylekene08.09.20
27,00Petter Nesse, IL Skjalg07.01.062 (G-15)Stavanger, Kveldsstevne12.08.20
26,58Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Bergen/La, Seriestevne12.08.20
26,18Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.061Brandbu, Gast-stevnet13.09.20
26,11Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.061Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
25,53Brage Kleiva-Romtveit, Seljord IL23.10.062Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
25,48Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.063Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
-----20--------------------
25,32Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.063Trondheim, Lerøylekene06.09.20
25,15Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
25,09Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Knarvik, Lokalt Kaststevne21.05.20
25,09Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.063Rjukan, Lerøylekene05.09.20
24,90Alex Hage, Innfjorden IL09.04.061Måndalen, Treningsstevne10.08.20
24,80Even Ryslett Kaasa, Botne SK10.10.061Løten, Kaststevne20.06.20
24,58Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.064Rjukan, Lerøylekene05.09.20
24,38Robin Aagard, Fredrikstad IF01.01.061Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
23,93Fredrik Kousgaard, IL Sandvin26.05.062Sande, Treningsstevne05.06.20
23,69Imre Valli Viken, Stjørdal Friidrettsklubb31.01.064Trondheim, Lerøylekene06.09.20
-----30--------------------
23,12Rayan Rangassamy, IK Våg21.01.061Farsund, Treningsstevne14.09.20
22,85Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.065Trondheim, Lerøylekene06.09.20
22,54Linus Lyssy Sjølie, Kristiansand IF Friidrett08.07.062Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
21,99Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.064Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
21,88Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes IL12.01.061Bømlo, Seriestevne01.10.20
21,80Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.061Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
21,48Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.061Sandnes, Kaststevne 320.06.20
21,42Gunnar Eikemo Steine, IL Trio28.06.061Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
20,85Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.066Trondheim, Lerøylekene06.09.20
20,17Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.069Haugesund, Lerøylekene08.09.20
-----40--------------------
19,96Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.063Geithus, Treningsstevne16.05.20
19,64Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.066Rjukan, Lerøylekene05.09.20
19,10Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.062Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
18,69Andreas Rydland, Sandnes IL16.08.062Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
18,65Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.062Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell14.07.20
17,70Said Rushfeldt Rashid, Vadsø Turnforening30.06.062Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
17,49Sindre Snekkestad-Bjønness, Nøtterøy IF21.04.067Rjukan, Lerøylekene05.09.20
17,16Sondre Edland, Sørild FIK18.06.061Grimstad, Klubbstevne20.08.20
16,66Andreas Fonnes Schoopp, Sandnes IL10.01.062Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
15,01Ingolf Byberg Usken, IL Skjalg04.09.063Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
-----50--------------------
14,89Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.0610Trondheim, Lerøylekene06.09.20
14,08Johannes Handeland, Fana IL28.10.062Os, OsLekene 202027.09.20
13,95Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.062Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
13,93Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.064Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
13,60Ravn Åsheim, BUL-Tromsø Friidrett20.07.061Tromsø, Treningsstevne 219.08.20
12,52Tov Røysland, Rjukan Idrettslag08.05.061Rjukan, Kvalifiseringsstevne 104.08.20
10,95Iver Hauger Fremstad, Søndre Land IL05.12.068Rjukan, Lerøylekene05.09.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,40Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.061Ålesund, Seriestevne04.08.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,46Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Fana, Kastkarusell-1009.08.20
39,40Even Ryslett Kaasa, Botne SK10.10.061Sande, Treningsstevne27.09.20
39,24Sverre Ranes Olstad, Ranheim IL16.06.061Trondheim, Kastkarusell25.08.20
38,14Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Stjørdal, Treningsstevne i Kastfemkamp20.09.20
37,96Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Bergen/La, Seriestevne10.06.20
36,16Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.061Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
34,67Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.062Knarvik, Lokalt Kaststevne21.05.20
33,22Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
32,97Imre Valli Viken, Stjørdal Friidrettsklubb31.01.063Trondheim, Lerøylekene05.09.20
28,19Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062Sande, Treningsstevne27.09.20
-----10--------------------
27,72Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.064Trondheim, Lerøylekene05.09.20
27,02Sander Stoltenberg, IL Skjalg20.02.061Sandnes, Avslutningsstevne03.10.20
25,98Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.063Geithus, Kastkarusell16.07.20
24,50Kristian Liseth, Holum IL18.01.063Haugesund, Lerøylekene06.09.20
22,89Fredrik Kousgaard, IL Sandvin26.05.061Sande, Treningsstevne05.06.20
22,70Petter Nesse, IL Skjalg07.01.061Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
22,18Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.061Notodden, Klubbstevne 8 - 202017.10.20
21,99Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.065Trondheim, Lerøylekene05.09.20
21,69Brede Hella, Romerike Friidrett15.12.061Lillestrøm, Høststevne19.09.20
21,55Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
-----20--------------------
21,54Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
21,48Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.065Rjukan, Lerøylekene06.09.20
19,42Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
18,92Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.066Haugesund, Lerøylekene06.09.20
18,87Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.061Overhalla, Seriestevne20.08.20
18,61Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.066Trondheim, Lerøylekene05.09.20
18,02Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.067Trondheim, Lerøylekene05.09.20
17,22Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.062Overhalla, Seriestevne20.08.20
16,46Wulff Røvik Hunstad, Kvæfjord IL16.07.068Trondheim, Lerøylekene05.09.20
16,20Ravn Åsheim, BUL-Tromsø Friidrett20.07.061Tromsø, Treningsstevne 219.08.20
-----30--------------------
15,26Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.062Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell14.07.20
15,22Said Rushfeldt Rashid, Vadsø Turnforening30.06.069Trondheim, Lerøylekene05.09.20
14,83Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.067Rjukan, Lerøylekene06.09.20
13,91Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, VU-spel Rjukan04.07.20
13,37Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.061Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
12,43Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.061Voss, Seriestemne18.05.20

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,74Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Bergen/La, Seriestevne23.09.20
30,56Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Bergen/La, Seriestevne16.09.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,60Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061Geithus, Kastkarusell16.07.20
40,50Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.061Nadderud, Spydstevne14.08.20
38,84Alan Lee Graadahl, Sportsklubben Vidar28.05.06Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
38,44Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
38,19Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Larvik, Åpent Klubbmesterskap07.09.20
37,98Casper Nordgreen Hafsteen, Nesodden IF30.03.061Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
37,96Alan Lie Graadal, Sportsklubben Vidar28.05.062Geithus, Treningsstevne16.05.20
37,07Imre Valli Viken, Stjørdal Friidrettsklubb31.01.061Stjørdal, Seriestevne06.06.20
36,40Christoffer Nicolai Torbergsen, IK Hind13.07.061Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
36,06Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
-----10--------------------
35,39Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061Bømlo, Seriestevne17.09.20
34,30Georg Woll, BUL-Tromsø Friidrett14.02.061Trondheim, Lerøylekene05.09.20
33,94Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.063Trondheim, Lerøylekene05.09.20
33,60Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
33,21Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Vik, Seriestevne04.06.20
33,02Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.062Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
32,57Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Haugesund, Lerøylekene06.09.20
31,63Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.066Trondheim, Lerøylekene05.09.20
31,07Aleksander Bernhoff-Jamt, Moss IL30.01.062Moss, Treningsstevne12.06.20
29,36Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.063Haugesund, Lerøylekene06.09.20
-----20--------------------
28,67Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Fana, Gneistspelen 202022.08.20
28,62Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.061Lyngdal, Treningsstevne24.09.20
28,58Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.063Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
28,40Aksel Wormdahl, Utleira IL Friidrett01.02.067Trondheim, Lerøylekene05.09.20
27,73Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening27.10.068Trondheim, Lerøylekene05.09.20
27,73David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
27,46Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.062Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
27,30Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.062Namsos, Kleppenlekene12.09.20
26,40Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.062Bømlo, Seriestevne17.09.20
25,98Petter Nesse, IL Skjalg07.01.061Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
-----30--------------------
25,67Brage Kleiva-Romtveit, Seljord IL23.10.063Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
25,50Sebastian Homme Bomann, Kristiansand IF Friidrett28.05.061Kristiansand, Treningsstevne10.09.20
24,64Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065Haugesund, Lerøylekene06.09.20
24,43Teo Eliassen, IL Skjalg20.12.062Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
23,97Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
23,90Johannes Handeland, Fana IL28.10.062Fana, Karabinlekene05.09.20
23,66Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.061Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20
23,45Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.063Namsos, Kleppenlekene12.09.20
23,33Sindre Snekkestad-Bjønness, Nøtterøy IF21.04.065Rjukan, Lerøylekene06.09.20
22,70Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Vossameisterskapen03.06.20
-----40--------------------
22,69Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
22,23Robin Agard, Fredrikstad IF25.08.061Moss, Treningsstevne17.06.20
21,99Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.061Sandnes, Kaststevne 320.06.20
21,07Nikolai Mejland Hansen, IK Hind27.11.062Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
21,04Andreas Tveite, IL Runar09.12.062Larvik, Sommerstevne01.07.20
20,00Linus Lyssy Sjølie, Kristiansand IF Friidrett08.07.068Haugesund, Lerøylekene06.09.20
19,32Stein Steinaa, Halden IL05.07.061Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20
18,63Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.063Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
18,33Said Rushfeldt Rashid, Vadsø Turnforening30.06.062Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
18,21Sverre Ranes Olstad, Ranheim IL16.06.062Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
-----50--------------------
17,44Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.068Rjukan, Lerøylekene06.09.20
17,38Ravn-Mathias Sara Gulsrud, IL Nordlys27.07.063Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
16,83Johannes Hillestad Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb16.06.061Greveskogen, Klubbmesterskap26.09.20
16,65Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
16,57Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.062Rjukan, Corona stevne 509.06.20
15,89Alexander Haugli Rasmussen, IL Nordlys29.08.064Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
13,93Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.0610Rjukan, Lerøylekene06.09.20
11,73Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.062Leirvik, Seriestemne15.06.20

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,18Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
56,60Thomas Reitan, Idrettslaget Fram16.01.061Stjørdal, Friidrettskarusell13.08.20
56,39Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.061Stjørdal, Klubbmesterskap del 3 / Seriestevne23.08.20
47,92Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.061Askim, Treningsstevne22.06.20
38,33Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Corona stevne 509.06.20
23,95Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.061Leirvik, Seriestemne21.09.20

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.061Bergen, Skansemyren kastkarusell 918.08.20

4 Kamp (60m-Lengde-Kule-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3053Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL
8,53(-0,8)-5,22(+0,8)-11,36-1,50,71
02.02.061Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Gutter 15

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,41(-0,9)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20
5,58(-0,9)Leo Wittsack, IF Hellas10.10.053 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20
5,62(-0,9)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.054 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20
5,97(-0,9)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.056 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20
6,60(-0,9)Ludvik Hundstad, Ringerike Friidrettsklubb31.12.057 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,31(+0,2)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051 (MS)Greveskogen, Seriestevne17.10.20
7,38(-1,0)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20
7,48(+1,7)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.054-h3 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,61(+1,7)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,69(+0,1)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051Notodden, Klubbstevne 506.06.20
7,70(+0,9)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051Leikvang, Norna young 120.05.20
7,71(-2,5)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
7,73(+0,0)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.055-h6 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,80(-1,0)Leo Wittsack, IF Hellas10.10.056 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20
7,85(-2,5)Eirik Natvik, Stord IL04.02.052-h3Leirvik, Seriestemne03.06.20
-----10--------------------
7,85(+2,0)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h1 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,85(+0,0)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.057-h6 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,87(-0,4)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051Os, OsLekene 202026.09.20
7,90(-0,3)Axel Frei, IL Norodd29.08.051Molde, Treningsstevne11.06.20
7,92(-0,1)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.052-h9Bergen/La, Seriestevne10.06.20
7,98(-0,4)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.052Os, OsLekene 202026.09.20
7,99(+0,9)Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.052-h4Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
8,10(+0,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,11(+2,0)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052Leikvang, Norna young 227.05.20
8,11(+0,2)Jonas Bakken, Asker Sk. Friidrett06.02.051Asker, Askerlekene 202027.09.20
-----20--------------------
8,13(-1,3)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.053Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
8,13(-3,2)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
8,16(-0,9)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051Lyngdal, KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevne26.05.20
8,17(+1,9)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051Overhalla, Seriestevne26.05.20
8,18(+1,6)Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.051Farsund, Treningsstevne14.09.20
8,23(+0,0)Per Antonio Kvisvik, Straumsnes IL08.02.051-h3Tingvoll, Treningsstevne02.07.20
8,25(+1,2)Martin Hjertaker, Os Turnforening04.02.051Os, Kvalifiseringsstevne18.06.20
8,27(-2,5)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.052Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
8,27(-0,5)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051Førde, Treningstemne25.05.20
8,29(-0,3)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.052Molde, Treningsstevne11.06.20
-----30--------------------
8,55(+0,9)Alec Haug Coleman, Ask Friidrett03.07.052Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
8,58(-1,0)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.058 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20
8,59(-0,3)Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.053Molde, Treningsstevne11.06.20
8,60(+2,0)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ulsteinvik, Seriestemne30.09.20
8,61(+0,2)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052Asker, Askerlekene 202027.09.20
8,67(+0,1)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
8,86(+0,7)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.056 (MS)Hamar, Treningsstevne10.09.20
8,90(-0,1)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.055-h5Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
9,46(-1,0)Ludvik Hundstad, Ringerike Friidrettsklubb31.12.059 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20
9,83(+1,4)Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052Farsund, Treningsstevne25.05.20
-----40--------------------
9,88(+1,4)Erlend Lindekleiv Olsen, Farsund og Lista IK20.01.053Farsund, Treningsstevne25.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,85(+0,0)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.056-h6 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,7(-0,5)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.052-h1Sandefjord, Klubbstevne03.06.20
8,7(-0,9)Thias Bruvoll, Ålesund Friidrettsklubb16.05.051Ålesund, Seriestevne24.08.20
8,8(-0,7)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.052Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75(+2,7)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.053 (MS)Haugesund, Kretsstevne27.05.20
7,83(+2,9)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051Farsund, Treningsstevne25.05.20
7,85(+2,3)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051Leikvang, Norna young 410.06.20
8,0(+2,6)Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051-h8Bergen, Skansen Athletics 109.06.20
8,18(+2,1)Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.052Farsund, Treningsstevne08.06.20
8,34(+2,7)Hallvard Edvardsen Sagevik, Førde IL Friidrett13.03.051Førde, Treningstemne15.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,92Said Babak Bahdouri (IRN), Grong IL11.12.051Grong, Gronglekene 202026.08.20
9,59Mohamud Abdirahman Omar, Grong IL02.07.052Grong, Gronglekene 202026.08.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,76(+2,0)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051Leikvang, Norna young 410.06.20
10,34(-1,3)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052 (G-U16)Enskede/SWE, Hammarby sommarspel 106.06.20
10,46(+2,0)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052Leikvang, Norna young 410.06.20
10,52(+1,1)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051Leikvang, Norna young 303.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,14(+0,8)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi Jessheim, UM 202028.08.20
11,34(+0,8)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052-fi Jessheim, UM 202028.08.20
11,39(+1,9)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Oppkjøringsstevne UM/Lerøy15.08.20
11,44(+1,4)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053 (MS)Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
11,55(+0,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.054-fi Jessheim, UM 202028.08.20
11,63(+1,3)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-h5 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,67(+0,5)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.054 (MS)Grimstad, Klubbstevne08.06.20
11,75(+0,6)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
11,77(+1,9)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.053-h2 (MS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
11,81(+1,4)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.052Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
-----10--------------------
11,82(+2,0)Christian Øydne, Søgne IL14.09.051Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
11,84(+1,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
11,96(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
11,99(+1,2)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.055-h6 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,99(+1,2)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,99(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.058-fi Jessheim, UM 202028.08.20
12,04(+1,3)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051-h1 (MS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,07(+1,9)Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.051Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
12,10(+1,2)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,11(+0,5)Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.992 (MS)Grosseto/ITA, IPC Athletics Grand Prix31.05.14
-----20--------------------
12,11(-0,7)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.053-h2Jessheim, UM 202028.08.20
12,17(+0,9)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,20(+1,5)Eirik Natvik, Stord IL04.02.051Haugesund, Kretsstevne10.06.20
12,21(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,21(+1,1)Julian Lillejord Ahsam, Sandnes IL01.05.057 (MS)Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
12,22(-1,5)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.055-h3Jessheim, UM 202028.08.20
12,22(+1,4)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.053Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
12,27(+1,2)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.051-h1 (MS)Moss, Treningsstevne02.09.20
12,28(+0,0)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
12,30(+0,6)William Olstad, IL Tyrving15.08.053Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
-----30--------------------
12,31(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (MJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
12,33(-2,4)Leo Wittsack, IF Hellas10.10.054 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20
12,33(+1,5)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL23.10.051Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,40(+1,9)Axel Frei, IL Norodd29.08.052Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
12,40(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.054Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,42(-0,7)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
12,45(-1,5)Birk Arvola, IK Hind01.04.058-h3Jessheim, UM 202028.08.20
12,51(+1,9)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.053Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
12,51(+1,5)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.052Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,51(+0,6)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
-----40--------------------
12,51(+0,5)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052Moss, Åpent klubbmesterskap20.09.20
12,56(+0,0)Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
12,57(+0,6)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051Asker, Askerlekene 202025.09.20
12,59(+2,0)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051Leikvang, Norna young 227.05.20
12,59(-2,4)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.057 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20
12,61(+1,0)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054 (MS)Sandnes, Sprintstevne 309.09.20
12,62(+1,4)Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.054Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
12,63(+0,0)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,63(+0,0)Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.051Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
12,74(+1,3)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
-----50--------------------
12,75(+0,3)Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052Knarvik, Seriestevne28.05.20
12,77(-2,0)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051Os, OsLekene 202026.09.20
12,78(+0,5)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051-h2 (MS)Hamar, Treningsstevne27.05.20
12,79(-2,0)Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051Brandbu, Mohagen bil cup 526.08.20
12,81(+0,0)Samuel James Garwood, Nidelv IL12.10.052Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
12,83(-1,1)David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.051Bodø, Kretsstevne02.06.20
12,87(-1,3)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051Fana, Karabinlekene05.09.20
12,88(+0,5)Eirik Hasaas, IK Våg09.09.056 (MS)Grimstad, Klubbstevne08.06.20
12,88(+2,0)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052Haugesund, Kretsstevne17.06.20
12,91(+1,2)Rafael Dybvik, Moss IL11.07.053-h1 (MS)Moss, Treningsstevne02.09.20
-----60--------------------
12,92(+1,2)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051Overhalla, Seriestevne25.06.20
12,93(-2,2)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.051Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,93(+1,7)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
12,93(+1,6)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
12,97(+1,3)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.053Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
12,99(+1,1)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051Bodø, Kretsstevne30.06.20
12,99(-1,4)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05MFagernes, NM Mangekamp08.08.20
12,99(+1,6)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
13,04(+0,6)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052Asker, Askerlekene 202025.09.20
13,05(+0,9)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
-----70--------------------
13,08(+1,9)Oliver Sund, Ranheim IL01.10.054Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
13,08(+1,4)Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.057 (MS)Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
13,08(+0,0)Nicolai Ulvan, Nidelv IL27.10.053Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
13,09(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,10(-1,4)Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.05MFagernes, NM Mangekamp08.08.20
13,10(+0,6)Jonas Bakken, Asker Sk. Friidrett06.02.053Asker, Askerlekene 202025.09.20
13,12(+0,0)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.053Molde, Treningsstevne11.06.20
13,19(+1,3)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, Seriestevne21.05.20
13,20(-0,7)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
13,20(+1,0)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.051Hønefoss, Treningstevne24.06.20
-----80--------------------
13,27(-2,0)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.052Os, OsLekene 202026.09.20
13,28(+2,0)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052Leikvang, Norna young 227.05.20
13,28(-0,6)Markus Posti, Alta IF17.09.051Alta, Finnmarksmesterskapet 202030.08.20
13,30(-1,4)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.05MFagernes, NM Mangekamp08.08.20
13,31(-1,4)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
13,35(+1,3)August Reinfjord, Sømna IL06.04.052Vik, Seriestevne21.05.20
13,36(-0,9)Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.053Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
13,37(+1,3)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.054Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
13,37(+0,8)Ryan Haanschoten, Søndre Land IL22.12.051Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
13,42(+1,2)Ottman el Bouhali, Romerike Friidrett21.02.057Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----90--------------------
13,43(+1,4)Sean Amer Sedler, Nesodden IF26.09.054-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
13,43(-0,4)Damian Olaf Lubek, Haugesund IL06.08.051Haugesund, Kretsstevne04.08.20
13,45(+0,3)Max Eliassen Allen, Drøbak-Frogn IL Friidrett12.11.053-h1 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
13,67(+0,8)Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.051Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
13,67(+1,6)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
13,75(+0,8)Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.052Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
13,81(+0,3)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.053-h1Stjørdal, Seriestevne06.06.20
13,95(+0,0)Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.054Molde, Treningsstevne11.06.20
13,97(+1,4)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.051 (MJ)Larvik, Sommerstevne01.07.20
14,00(+0,2)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
-----100--------------------
14,21(+1,8)Nathaniel Laukhammer Trobe, Moss IL13.05.052Moss, Treningsstevne04.07.20
14,28(+0,8)Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.053Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
14,41(+0,3)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.054-h1Stjørdal, Seriestevne06.06.20
14,59(+1,1)Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052Farsund, Treningsstevne08.06.20
14,65(+0,6)Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.055Namsos, Kleppenlekene12.09.20
14,82(+0,3)Casper Roald, Nesodden IF01.08.054-h1 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
15,00(-1,4)Farhan Abdulle Ibro, Bardu IL01.12.052Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
15,12(+0,3)Patrick Ingstad Vongraven, Stjørdal Friidrettsklubb03.10.055-h1Stjørdal, Seriestevne06.06.20
15,16(-1,4)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05MFagernes, NM Mangekamp08.08.20
15,36(-4,8)Tobias Natland, Ask Friidrett04.02.053 (G-13/15)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
-----110--------------------
15,62(-4,8)Oskar Natland, Ask Friidrett04.02.055 (G-13/15)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
15,96(-1,4)Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.053Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
16.09(+1,1)Erlend Lindekleiv Olsen, Farsund og Lista IK20.01.053Farsund, Treningsstevne08.06.20
16,26(+0,8)Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.054Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
18,05(-1,7)Samuel Sandvik, Voss IL04.07.051Voss, Vossameisterskapen03.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,24(+0,1)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.054-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,72(+0,0)Sabir Bashiir Tahlil (SOM), IL Molde-Olymp27.09.052Molde, Treningsstevne11.06.20
13,38(+0,0)Said Babak Bahdouri (IRN), Grong IL11.12.053Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
13,44(+0,9)Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.055 (MJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
13,48(+0,6)Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.053Namsos, Kleppenlekene12.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,8(+1,6)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051Sande, Treningsstevne21.05.20
12,2(-1,5)Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053 (G-15+)Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
12,8(-2,2)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, Åpent klubbmesterskap17.09.20
12,9(+1,5)Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051Leikvang, Norna young 517.06.20
12,9(-0,6)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051Sande, Treningsstevne26.09.20
14,2(-0,4)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.052Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20
15,7(-2,2)Brage Arumairasa, Sømna IL18.01.052Vik, Åpent klubbmesterskap17.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,28(+3,5)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
11,75(+2,4)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.054-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,82(+3,1)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.052Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
11,83(+2,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,90(+5,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
11,92(+3,5)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
12,21(+2,6)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.051Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
12,24(+3,5)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.055Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
12,31(+2,8)Birk Arvola, IK Hind01.04.051Harstad, Seriestevne 213.06.20
12,47(+2,1)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.055-h1 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
12,62(+3,5)Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.056Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
12,7(+2,2)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052Sande, Treningsstevne21.05.20
12,71(+2,4)Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.054-h1 (MS)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
12,78(+2,8)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.052Harstad, Seriestevne 213.06.20
12,79(+3,5)Per Antonio Kvisvik, Straumsnes IL08.02.052Tingvoll, Straumsneslekene med innlagt KM12.09.20
13,71(+2,4)Niklas König (GER), Strindheim IL21.01.054-h4Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
14,10(+2,3)Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052Farsund, Treningsstevne25.05.20
14,49(+3,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (MS)Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,59(-0,6)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052 (MS)Hønefoss, Treningstevne09.08.20
17,69(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,69(+1,1)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.053-h3 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,80(-1,9)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051-h1 (MS)Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
18,08(+1,0)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.053-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,17(+1,2)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,23(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,71(+1,1)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.055-h3 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,82(+1,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.056-h2 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,96(+0,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
-----10--------------------
19,01(+0,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.055-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,99(-1,3)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051Overhalla, Seriestevne20.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,42(+1,1)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.054-h3 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
20,50(+0,7)Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.051Overhalla, Seriestevne16.07.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,4(+0,0)Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.051Stadsbygd Arena, Treningsstevne17.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,69(+3,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,61(+2,0)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-h2Jessheim, UM 202029.08.20
22,66(+1,1)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Seriestevne21.06.20
23,15(+1,0)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
23,15(+0,6)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
23,30(-0,5)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.052-h3Jessheim, UM 202029.08.20
23,68(+2,0)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.052-h2Jessheim, UM 202029.08.20
23,71(+0,6)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053-h2 (MS)Sandnes, Treningsstevne14.09.20
23,82(+0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,02(+2,0)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.053-h2Jessheim, UM 202029.08.20
24,03(+0,6)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----10--------------------
24,05(+0,7)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.053-h1Jessheim, UM 202029.08.20
24,25(+0,6)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
24,30(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,32(+1,0)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
24,36(-0,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
24,49(+0,7)Eirik Natvik, Stord IL04.02.054-h1Jessheim, UM 202029.08.20
24,50(+0,7)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h2Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
24,57(+1,4)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051Leikvang, Norna young 410.06.20
24,66(-0,4)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.052Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
24,72(+2,0)Birk Arvola, IK Hind01.04.054-h2Jessheim, UM 202029.08.20
-----20--------------------
24,73(+2,0)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.055-h2Jessheim, UM 202029.08.20
24,76(+0,7)Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.055-h1Jessheim, UM 202029.08.20
24,81(+1,6)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,85(+0,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,88(+1,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
24,89(+1,6)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.051Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
24,93(+1,9)Michael Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.09.056-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
25,01(-0,5)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.055-h3Jessheim, UM 202029.08.20
25,09(+0,9)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL23.10.053-fi-BOsterøy, HTB karusell 129.08.20
25,10(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
-----30--------------------
25,24(-0,5)Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.055-h1 (MS)Fana, Norna 206.06.20
25,36(+1,6)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.052Fana, Gneistspelen 202023.08.20
25,40(+0,6)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.052Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
25,40(-2,9)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
25,41(+1,0)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
25,42(+1,6)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
25,43(-0,8)Axel Frei, IL Norodd29.08.051Molde, Treningsstevne11.06.20
25,45(+0,3)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051Asker, Askerlekene 202026.09.20
25,52(+2,0)Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.053-h1Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
25,52(-0,3)Max Eliassen Allen, Drøbak-Frogn IL Friidrett12.11.053 (MS)Ås, Kretsstevne14.09.20
-----40--------------------
25,54(+0,3)Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.052Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
25,61(+0,1)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051Os, OsLekene 202027.09.20
25,63(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.056Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,73(+0,1)Martin Hjertaker, Os Turnforening04.02.052Os, OsLekene 202027.09.20
25,74(-1,9)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.053 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
25,91(-0,4)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
25,92(+0,9)Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.054-h1 (MS)Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
26,10(+1,5)Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051Leikvang, Norna young 120.05.20
26,15(-1,4)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.051Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
26,18(+1,6)Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.051Haugesund, Kretsstevne17.06.20
-----50--------------------
26,18(+1,6)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.053Fana, Gneistspelen 202023.08.20
26,22(+0,6)Eirik Hasaas, IK Våg09.09.053Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
26,22(-1,2)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
26,31(+0,0)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.051Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
26,43(+1,2)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
26,51(-0,8)Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.051Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
26,55(+0,3)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052Asker, Askerlekene 202026.09.20
26,55(+0,1)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.053Os, OsLekene 202027.09.20
26,58(+1,2)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.053Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
26,60(+0,3)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.054Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
-----60--------------------
26,61(+0,2)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
26,64(+0,3)Damian Olaf Lubek, Haugesund IL06.08.055Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
27,03(+1,6)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.051Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
27,08(-0,5)Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.053Sortland, Sortlandsmesterskapet 202023.08.20
27,23(-0,1)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051 (MS)Hamar, Sankthansstevnet24.06.20
27,44(+1,2)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.054Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
27,48(+0,2)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,49(+1,6)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
27,51(+0,0)Alec Haug Coleman, Ask Friidrett03.07.052Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
27,66(+0,0)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
-----70--------------------
28,55(-1,6)Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.051Haugesund, Kretsstevne04.08.20
28,71(-1,9)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
28,80(+0,1)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
28,87(-1,0)Thias Steffenssen Brunvoll, Ålesund Friidrettsklubb16.05.051Ålesund, Seriestevne17.08.20
28,91(+1,8)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.052 (MJ)Larvik, Sommerstevne01.07.20
28,97(-0,8)Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.054Molde, Treningsstevne11.06.20
29,38(+0,3)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053Asker, Askerlekene 202026.09.20
31,13(+0,0)Andreas Kalset Jensen, IL Norodd052-h2Tingvoll, Treningsstevne27.08.20
31,73(-1,4)Farhan Abdulle Ibro, Bardu IL01.12.052Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,45(-0,8)Sabir Bashiir Tahlil (SOM), IL Molde-Olymp27.09.052Molde, Treningsstevne11.06.20
28,13(-1,0)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.051Harstad, Løpsstevne10.08.20
29,02(+0,5)Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.053-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
29,06(+2,0)Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.051Overhalla, Seriestevne18.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,8(+1,9)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052Sande, Treningsstevne21.05.20
29,1(-0,4)Philip Moen, Herkules Friidrett09.11.051Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20
32,1(-0,4)Nikolai Jacobsen, Herkules Friidrett17.08.052Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,44(+3,2)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi Jessheim, UM 202030.08.20
22,63(+3,2)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.052-fi Jessheim, UM 202030.08.20
22,80(+3,2)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.053-fi Jessheim, UM 202030.08.20
23,05(+3,2)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.054-fi Jessheim, UM 202030.08.20
23,73(+3,4)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051 (MS)Grimstad, Klubbstevne21.06.20
23,92(+3,2)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.055-fi Jessheim, UM 202030.08.20
24,74(+2,3)Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.995-fi (MS)Grosseto/ITA, IPC Athletics Grand Prix01.06.14
24,87(+2,4)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.053-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,94(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
25,38(+2,9)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052-h1 (MS)Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
25,79(+3,4)Christian Øydne, Søgne IL14.09.053 (MS)Grimstad, Klubbstevne21.06.20
26,30(+3,4)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Vik, Seriestevne18.06.20
26,54(+4,5)Oliver Sund, Ranheim IL01.10.053-h1Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
27,54(+4,5)Niklas König (GER), Strindheim IL21.01.054-h1Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
28,65(+2,8)Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.052Leikvang, Norna young 120.05.20
30,69(+2,4)Martin Oterkiil Raaen, Herkules Friidrett01.07.051Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20
31,20(+2,8)Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.053Leikvang, Norna young 120.05.20
31,98(+2,5)Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051Brandbu, Mohagen bil cup 419.08.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,63Markus Posti, Alta IF17.09.051Alta, Finnmarksmesterskapet 202029.08.20
26,8Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.051Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,86Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Seriestevne 630.07.20
40,27Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,50Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051Leikvang, Norna young 120.05.20
40,63Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051Leikvang, Norna young 227.05.20
40,86Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053 (MS)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,40Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,49Birk Arvola, IK Hind01.04.051Harstad, Seriestevne 102.06.20
42,91Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
44,87Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.054 (G-14/18)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
45,57Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051Overhalla, Seriestevne25.06.20
-----10--------------------
47,15Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.052Leikvang, Norna young 227.05.20
47,51Tobias Natland, Ask Friidrett04.02.052Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
48,08Oskar Natland, Ask Friidrett04.02.053Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
49,71Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.053Leikvang, Norna young 227.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,86Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052Harstad, Seriestevne 102.06.20
49,47Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.052Overhalla, Seriestevne26.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,32Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
52,09Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051 (MS)Os, OsLekene 202027.09.20
53,79Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
54,22Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.058-h2 (MS)Fana, Norna 527.06.20
54,46Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.056 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
54,97Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
55,05Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.056-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
56,05David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.051Bodø, Kretsstevne01.09.20
56,09Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051 (MS)Haugesund, Avslutningsstevne23.09.20
56,70