Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71(+0,8)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
7,79(+0,8)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.082-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
7,91(+0,2)Aleksander Aarestrup, IL Skjalg05.02.081 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202118.09.21
7,95(+0,8)David Andreas Torres, Lørenskog Friidrettslag19.08.083-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,00(+0,0)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
8,04(-0,4)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.081Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
8,12(-1,1)Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.081-h1Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
8,12(+1,5)Thor Magnus Santos Søilen, Hovden Sportsklubb10.01.082-fi Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
8,16(-0,6)Iver Kvistad, Inderøy IL081-h4Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,17(+1,5)Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.083-fi Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
-----10--------------------
8,26(+0,3)Wilhelm Bråthen Svendsrud, Krødsherad IL07.12.082-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,28(+1,7)Oliver Noreng, Egersunds IK10.10.082 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne 210.06.21
8,32(+1,5)Finn Connor Saint, Fana IL01.09.084-fi Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
8,34(+1,8)Christoffer Vråle Rønning, IL Sandvin12.06.081-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.21
8,35(+0,0)Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.082-fi Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
8,36(+1,5)Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.085-fi Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
8,39(+1,5)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.086-fi Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
8,45(+0,0)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082-fi Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
8,51(-0,3)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.081Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
8,52(+0,6)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
-----20--------------------
8,52(+1,1)Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081Steinkjer, KM bane 202103.07.21
8,52(+0,5)Sigve Mjølkalid, SMIL Engavågen24.03.081Bodø, Sparebank 1 Lekene 202114.08.21
8,52(-1,1)Markus Steinnes, Dimna IL15.03.083-h1Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
8,54(+1,8)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.082-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.21
8,54(-1,4)Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.081Harstad, KM Troms 202128.08.21
8,54(-0,5)Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.081-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,55(+0,6)Leander Sjursheim Skjærstad, Moss IL16.04.081Moss, Treningsstevne02.06.21
8,55(+0,5)Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.083Bodø, Sparebank 1 Lekene 202114.08.21
8,56(-0,9)Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.081-h2Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
8,59(-0,9)Robin Søvik Davidsson, Ålesund Friidrettsklubb26.12.082-h2Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
-----30--------------------
8,59(+0,6)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,60(+1,3)Adrian Lona Hojem, Overhalla IL02.07.081Namsos, Kleppenlekene02.06.21
8,62(+0,2)Christopher Breiland, Bryne FIK03.01.083 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202118.09.21
8,62(+0,0)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.083-fi Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
8,64(+0,6)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.082Moss, Treningsstevne02.06.21
8,64(-0,7)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.082-h1 (G-10/14)Leikvang, Norna 915.08.21
8,65(+2,0)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.084Drammen, Elvelekene 202122.08.21
8,66(+0,6)Mathias Johansen, IK Hind25.03.082Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
8,66(-0,5)Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.084-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,68(+0,9)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081 (G-13/14)Arna, Askokarusellen09.06.21
-----40--------------------
8,69(-0,7)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL10.05.083-h1 (G-10/14)Leikvang, Norna 915.08.21
8,73(+0,8)Ola Vatn Osnes, Straumsnes IL20.11.081Tingvoll, Straumsneslekene18.09.21
8,74(+0,0)Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.084-fi Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
8,75(+0,0)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.082Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
8,75(+2,0)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.083Egersund, Coop Jærcup24.08.21
8,76(+1,5)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.088-fi Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
8,77(-0,3)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.082-h1Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
8,77(+0,3)Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.083-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,78(-0,6)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.084-h4Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,79(+1,8)Birkir Elias Stefansson, Hvam IL27.02.083-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.21
-----50--------------------
8,80(+0,0)Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.083Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
8,81(+2,0)Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.084Egersund, Coop Jærcup24.08.21
8,82(+2,0)Noel Viding-Øvrebø, IL Skjalg27.10.085Egersund, Coop Jærcup24.08.21
8,83(-0,3)Marcus Eek, Sørum IL14.08.083-h1Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
8,83(-1,0)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.082Stjørdal, BDO-lekene 202119.09.21
8,84(+1,8)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.084-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.21
8,87(+0,0)Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL06.05.082-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,88(+0,6)Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett01.02.082-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,90(-1,7)Matteus Ngyen, NTG Bergen081Strandebarm, Seriestemne22.09.21
8,91(-0,8)David Nørvåg Escalante, T&IF Viking07.01.085-h1 (G-13/16)Bergen, Skansen Athletics 324.08.21
-----60--------------------
8,91(-0,1)Arsenii Perebyinis, IL Sandvin01.12.082Sande, Treningsstevne26.09.21
8,92(+1,1)Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.086-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
8,93(+1,9)Jonas Knutsen Breen, IL i BUL19.03.081Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
8,94(+1,5)Isaak Torin Huitson, Sandnes IL11.02.086 (G-12/14)Sandnes, SI-stevne 619.08.21
8,96(+1,7)Mortimer Feliot, IL Tyrving01.04.081Nadderud, Treningsstevne07.06.21
8,96(+0,0)Martin Ødegård, IL Molde-Olymp10.03.084-fi Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
8,96(+0,0)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.085-fi Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
8,96(+0,5)Mikkel Engen Stenerud, Lyn Ski21.03.083-h3Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
8,98(+0,9)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082 (G-13/14)Arna, Askokarusellen09.06.21
8,99(-1,3)Mathias Vedvik, Kaupanger IL12.12.083 (G-14)Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
-----70--------------------
8,99(-1,0)Oskar Wangberg, Idrettslaget Fram20.08.084Stjørdal, BDO-lekene 202119.09.21
9,00(+0,7)Aleksander Kleven, Brandbu IF06.01.081Brandbu, Mohagen bil Cup 318.08.21
9,01(+0,0)Sindre Stokke Svanem, Tingvoll Friidrettsklubb26.03.086-fi Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
9,04(+0,7)Sander Øyan-Uthaug, Sømna IL11.02.081Vik, Klubbstevne13.05.21
9,04(+1,3)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082Namsos, Kleppenlekene02.06.21
9,04(-1,7)Magnus Djupvik, Valnesfjord IL23.07.082Bodø, Lagseriestevne29.06.21
9,05(+1,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp 202104.09.21
9,05(+1,1)Anders Selås Sølvberg, Sørild FIK03.07.087-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
9,07(-0,6)Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett04.02.084-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
9,08(-0,8)Nicolai Ådnanes, Bremnes IL13.09.081Bømlo, Seriestevne30.09.21
-----80--------------------
9,09(+0,4)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081Jessheim, UKI Klubbstevne 203.06.21
9,09(-0,7)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
9,11(+1,8)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.084-h2Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
9,11(-0,5)Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.084-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,12(+1,1)Theo Skotvik Bøe, Kolvereid IL24.09.081Namsos, NA-karusell15.08.21
9,13(+1,9)Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.082Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
9,13(-0,5)Albin Monsen, Sømna IL27.04.085-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,15(+0,4)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.083Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
9,15(-0,5)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.082Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark22.08.21
9,16(+0,0)Eirik Olsen, Herkules Friidrett21.03.085-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----90--------------------
9,17(+0,3)Sivert Løvås Valstad, Frol IL25.08.082Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
9,18(+0,5)Leo Winge Aas, IL Koll31.01.086-h3Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
9,19(+0,5)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.085Bodø, Sparebank 1 Lekene 202114.08.21
9,20(-0,8)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082Bømlo, Seriestevne30.09.21
9,21(+0,0)Liam Karlsen, Nesodden IF18.02.081Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
9,22(-0,2)Erik Andreas Husby, Skaun IL15.05.082Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202108.08.21
9,23(-0,4)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.082Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
9,24(+1,9)Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.083Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
9,24(-1,7)Petter Rogdeberg Kristiansen, NTG Bergen22.01.082Strandebarm, Seriestemne22.09.21
9,25(+0,6)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----100--------------------
9,25(-0,5)Alvin Le, Byåsen IL01.06.086-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,26(+0,2)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.081Larvik, Treningsstevne15.06.21
9,27(+0,8)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.082Sande, Treningsstevne06.06.21
9,28(-0,3)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.083Egersund, Åpningsstevne06.05.21
9,28(+0,0)Jesper Kristensveen, Nesodden IF22.09.082Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
9,28(-0,5)Kristian Kvamme, IL Stein15.01.084-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,31(+0,8)Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll Friidrettsklubb21.06.083Tingvoll, Straumsneslekene18.09.21
9,32(+1,3)Marius Østerås, Grong IL09.04.083Namsos, Kleppenlekene02.06.21
9,34(+0,7)Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.082Bodø, Lagseriestevne01.06.21
9,35(+0,0)Jonas Vadheim Solaas, Laksevåg TIL13.06.081-h2Bergen/La, Hopp u/t19.05.21
-----110--------------------
9,35(+0,5)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.086Bodø, Sparebank 1 Lekene 202114.08.21
9,35(-0,1)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.082-h1Fana, Gneistspelen 202121.08.21
9,36(-2,0)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.083Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
9,37(+0,6)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.084-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,37(-1,7)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Ås, Kretsstevne13.10.21
9,39(-1,2)Fredrik Kvien Svendsen, Sørild FIK20.06.081Grimstad, Klubbstevne07.09.21
9,41(+2,0)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Brandbu, Mohagen bil Cup 223.06.21
9,41(+0,4)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.084Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
9,42(-0,6)Håvard Austreim, Eikefjord IL21.06.082Florø, SSF-leikane05.06.21
9,43(-1,1)Enock Buyinza, Almenning IL06.12.084-h1Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
-----120--------------------
9,43(+0,3)Marius Myran, Ullensaker/Kisa IL09.10.084-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,45(+0,1)August Lundholm, Byåsen IL26.05.082Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
9,46(+1,7)Elias Lande Olsen, IL Tyrving16.03.082Nadderud, Treningsstevne07.06.21
9,46(+2,0)Ludvig Langøygard, Frol IL16.07.081-h1Levanger, T-a sprint/Moanstevne13.06.21
9,47(-0,3)Jonas Breunig Guttormsen, Stålkameratene IL21.08.083Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
9,47(+0,5)Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.085-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.21
9,49(+0,6)Iver Steiro Hanssen, Sortland Friidrettsklubb21.11.084Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
9,49(-0,5)Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.085-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,50(+0,2)Jesper Egidius Krakstad, Sørild FIK02.03.081-h1Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
9,51(+0,7)Arnstein Engset Sannes, Bæverfjord IL10.05.083-h1Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
-----130--------------------
9,51(+0,4)Martin A Vollan, Verdal Friidrettsklubb21.12.084Steinkjer, TA-sprinten 2021 Fylkesfinale14.08.21
9,53(+1,8)David Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK08.01.081Grimstad, Klubbstevne20.05.21
9,54(+0,0)Jone Hop Agdestein, Laksevåg TIL23.07.082-h3Bergen/La, Seriestevne02.06.21
9,54(-0,3)Mathias Leander Jørgensen, Herøy IL15.09.084Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
9,54(+1,8)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.086-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.21
9,56(-0,3)Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.084-h1Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
9,57(-0,3)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
9,58(+0,1)Juhan Niillas Aasprong, IL Ilar11.09.084Alta, Åpningsstevne Alta 202122.08.21
9,60(+1,9)Aksel Jakob Hamran Falkenberg, IL i BUL13.11.084Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
9,62(+0,2)Liam Vedal Berdahl, IL Nybrott15.06.083-h8Stjørdal, Friidrettskarusellstevne23.09.21
-----140--------------------
9,63(+1,0)Birk Huva Stenseth, Søndre Land IL17.06.081Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21
9,63(-1,5)Viktor Stattin, IK Hind04.04.083Finnsnes, Åpningsstevne 202106.06.21
9,64(-0,9)Matias Herdlevær Refvik, Norna-Salhus IL02.06.084-h2 (G-11/14)Leikvang, Norna 111.05.21
9,65(+0,8)Kristian Heggtveit Andersen, IK Grane14.06.081Arendal, Arendalslekene21.08.21
9,67(-1,0)Binhasi Abdigasy Mohamud, Ringerike Friidrettsklubb10.05.081Hønefoss, Treningstevne26.05.21
9,68(+0,2)Noah Hovde Solberg, Sørild FIK13.09.082-h1Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
9,69(+1,9)Eric Johan Bannerman, IL i BUL03.08.085Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
9,71(+1,3)Dennis Himo Bjørgum, Overhalla IL17.05.084Namsos, Kleppenlekene02.06.21
9,74(-3,5)Sindre Furland, Sandefjord Turn & IF20.06.082Sem, Sems mai stevne 202112.05.21
9,74(+0,5)Tor Gundersen, Gausdal FIK08.11.081Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
-----150--------------------
9,79(+0,6)Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.082Haugesund, Mailekene 202115.05.21
9,79(+1,0)Kristoffer Milde, Laksevåg TIL25.08.081-h5Bergen/La, Seriestevne02.06.21
9,80(+2,0)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.082-h1Levanger, T-a sprint/Moanstevne13.06.21
9,82(+0,1)Riley Scott Strøm Chaplin, Ullensaker/Kisa IL02.08.082Jessheim, UKI Klubbstevne 203.06.21
9,82(-3,7)Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.081-h1Knarvik, Seriestevne23.09.21
9,83(+0,7)Eyvind Bertnes Leite, Innstranda IL17.04.083Bodø, Lagseriestevne01.06.21
9,83(-1,4)Isak Østbye Lysnes, BUL-Tromsø Friidrett28.07.085Harstad, KM Troms 202128.08.21
9,84(+0,2)Kasper Sørensen Elson, Kristiansands IF Friidrett02.06.083-h1Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
9,84(+0,5)Sivert S Flatås, Hareid IL02.12.083-h1Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
9,84(-0,2)Oliver Bergin, Vemundvik IL27.08.083Overhalla, NA-karusellen/3-kamp 202130.06.21
-----160--------------------
9,85(+0,1)Sebastian Lundsten Strand, Ullensaker/Kisa IL11.11.083Jessheim, UKI Klubbstevne 203.06.21
9,87(+1,5)Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.082Ravnanger, Klubbstevne 205.05.21
9,88(-0,4)Leo Mathias Alexandre Laborde-Røren, IL i BUL21.08.083-h1 (G-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
9,89(+0,6)Ola Øye Lyster, Holmemstranda IL10.06.085-h2Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
9,89(+2,0)Ulrik Helmen Trontveit, IF Sturla087Drammen, Elvelekene 202122.08.21
9,89(+0,1)Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.084-h4Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,92(-1,7)Sigurd Schønberg Omenås, Varegg IL06.08.082-h2 (G-12/13)Bergen, Skansen Athletics 215.06.21
9,94(+1,2)Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081Notodden, Klubbstevne 321.04.21
9,94(+0,8)John Magnus Solem, Tingvoll Friidrettsklubb21.09.084Tingvoll, Straumsneslekene18.09.21
9,95(-2,1)Isak Arneson Lothe, Ørsta IL20.08.082Ørsta, Treningsstemne08.05.21
-----170--------------------
9,97(-0,1)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.081Fana, Karabinlekene 202111.09.21
9,98(+1,9)Carl Louis Mathiesen, IL i BUL13.07.086Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
9,99(+2,0)Nils Christoffer Sand, IF Sturla13.10.088Drammen, Elvelekene 202122.08.21
10,00(-0,2)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.084Overhalla, NA-karusellen/3-kamp 202130.06.21
10,00(+0,0)Johan Tofte, Søgne IL081Søgne, Klubbmesterskap22.09.21
10,01(+0,3)Pär Christian Magnusson, Kongsvinger IL Friidrett25.02.085 (G-12/14)Kongsvinger, Seriestevnet 1 av 419.05.21
10,01(-0,7)Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.082Sortland, Treningsstevne 202.06.21
10,04(+0,7)Matheo Brekk Slotterøy, Sømna IL23.09.082Vik, Klubbstevne13.05.21
10,05(+0,5)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.082Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
10,07(+0,5)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.088-h3Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
-----180--------------------
10,10(-2,0)Sebastian Gyllensten, Dimna IL15.08.082-h2Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
10,13(+0,1)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.083Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
10,13(-0,7)Kristian Pfeuti, Asker Sk. Friidrett24.06.086-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
10,19(-1,0)Even Skauge, Ringerike Friidrettsklubb09.11.082Hønefoss, Treningstevne26.05.21
10,20(-0,6)Isak Storrøsæter Stolpnes, Utleira IL Friidrett23.06.082Trondheim, Trondheimslekene14.08.21
10,21(-0,4)Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.084Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
10,24(+0,6)Petter Rasmussen Grinde, Haugesund IL09.06.083Haugesund, Mailekene 202115.05.21
10,24(-1,4)William Aarbogh, Bardu IL22.09.087Harstad, KM Troms 202128.08.21
10,27(+1,5)Julian Hoem Larsen, Ask Friidrett07.10.083Ravnanger, Klubbstevne 205.05.21
10,27(+0,8)Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.083-h2Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
-----190--------------------
10,30(+1,1)Olivier Krzystek, IL Nybrott15.06.082Steinkjer, KM bane 202103.07.21
10,32(-0,2)Kristoffer Dahlen, Skaun IL28.12.083Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202108.08.21
10,36(+0,1)Sivert Mørch, Byåsen IL28.10.084Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
10,36(-0,4)Nicolai Buflod Furesund, IL i BUL28.01.085-h1 (G-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
10,41(-0,2)Daniel Martinsen, Skaun IL11.06.084Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202108.08.21
10,43(+0,1)Liam Hayward, Ullensaker/Kisa IL30.01.085Jessheim, UKI Klubbstevne 203.06.21
10,44(+0,0)Ognjen Bosanac, Førde IL Friidrett16.09.084Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
10,46(+1,8)Julian Davidsen, Ask Friidrett11.10.082Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
10,54(+1,0)Daniel Christoffer Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.083Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
10,59(-0,6)Jørgen Skilbrei, IL Tyrving03.09.086-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
-----200--------------------
10,62(-1,0)Emil Kongshaug, Ringerike Friidrettsklubb13.06.083Hønefoss, Treningstevne26.05.21
10,67(-1,9)Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne01.09.21
10,70(+1,5)Linus Garbo, IL Fri17.09.082Arna, Askokarusellen13.06.21
10,77(-0,1)Matheus Mikalsen, IL Bjarg21.04.084-h1Fana, Gneistspelen 202121.08.21
10,87(-1,1)Fredrik Krogness Flander, Ringerike Friidrettsklubb24.08.084Hønefoss, Treningstevne26.05.21
11,12(-1,8)Aksel Jaakko Johnsen, Fana IL30.10.083-h2Fana, Framolekene 202129.05.21
11,17(+1,9)Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB karusell 228.06.21
11,52(-1,1)Oscar Kjos, Ringerike Friidrettsklubb23.04.085Hønefoss, Treningstevne26.05.21
11,55(-1,1)Vetle Iversen Budal, Ringerike Friidrettsklubb09.04.086Hønefoss, Treningstevne26.05.21
12,31(+0,1)Daniel Hagala Eriksen, Vadsø Turnforening30.11.085Alta, Åpningsstevne Alta 202122.08.21
-----210--------------------

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0(-0,9)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Florø, Florø-leikane 202119.05.21
8,0(+0,0)Iver Kvistad, Inderøy IL081Grong, Gronglekene 202129.08.21
8,1(+0,0)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Sande, KM for Buskerud20.06.21
8,2(+0,0)Sean Healy Andresen, IF Sturla23.10.082Sande, KM for Buskerud20.06.21
8,2(+0,0)Adrian Lona Hojem, Overhalla IL02.07.082Grong, Gronglekene 202129.08.21
8,4(ok)Alvin Le, Byåsen IL01.06.081Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
8,6(+0,0)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.083Sande, KM for Buskerud20.06.21
8,9(+0,0)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.084Sande, KM for Buskerud20.06.21
9,1(-0,8)Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.081Knarvik, Lokalt Seriestevne06.05.21
9,1(+0,3)Ola Ramstad Heggdal, Nesodden IF19.03.081Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell14.09.21
-----10--------------------
9,2(ok)Oliver Meldal, Stjørdals-Blink IL20.01.081Stjørdal, Sonestevne TA-sprint27.05.21
9,2(+0,0)Oskar Mørk, Sportsklubben Kraft - Friidrett08.07.085Sande, KM for Buskerud20.06.21
9,2(+0,0)Marius Østerås, Grong IL09.04.083Grong, Gronglekene 202129.08.21
9,6(-0,6)Matias Herdlevær Refvik, Norna-Salhus IL02.06.082-h3Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21
9,8(ok)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.083Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
10,6(-0,9)Eirik Karstensen Indrehus, Florø Turn og IF27.02.082Florø, Florø-leikane 202119.05.21
10,7(ok)Leo Stokke Skulbørstad, IL Nybrott11.11.082Stjørdal, Karusellstevne12.08.21
10,9(-0,5)Livar Veseth, Norna-Salhus IL09.05.081-h4Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21
11,2(-0,5)Julian With, Norna-Salhus IL28.12.082-h4Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28(+2,1)Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.081Tromsø, Treningsstevne 2-202118.08.21
8,57(+2,4)Filip Yuyani Reshane, Nittedal IL26.01.081Nittedal, Klubbstevne 129.04.21
8,63(+5,2)Albert Pedersen Borten, Overhalla IL29.02.081Overhalla, Seriestevne 315.07.21
8,65(+2,6)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Drøbak, Drøbakslekene19.06.21
8,66(+2,2)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083Arna, Askokarusellen05.07.21
8,66(+2,2)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.084-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
8,84(+2,2)Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.082Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
8,85(+5,2)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082Overhalla, Seriestevne 315.07.21
8,90(+2,2)Even Nørjordet, IL Koll12.05.084Arna, Askokarusellen05.07.21
8,92(+2,1)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082-h2Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,99(+3,0)Sivert Løvås Valstad, Frol IL25.08.083-h2Levanger, T-a sprint/Moanstevne13.06.21
9,03(+2,7)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.082Bømlo, Seriestevne06.05.21
9,13(+2,8)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.082Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
9,15(+2,2)Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.084-h1 (G-11/14)Fana, Norna 6 - Sommerfinale27.06.21
9,23(+3,0)Albert Jakobsen, Narvik IL25.03.083Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
9,23(+2,1)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h2Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
9,31(+2,8)Sindre Furland, Sandefjord Turn & IF20.06.083Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
9,35(+2,1)Axel Wold Møller, IL Koll15.04.085-h1Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
9,38(+2,2)Lauritz Dyrkolbotn, Mandal & Halse IL01.09.086-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
9,39(+3,0)Didrik Hestenes, Bækkelagets SK21.02.081-h1Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
9,45(+2,4)Sigurd Mengshoel Gausemel, Nittedal IL21.04.082Nittedal, Klubbstevne 129.04.21
9,46(+2,1)Lars Rynning Borander, Bækkelagets SK19.10.084-h2Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
9,51(+2,6)Noah Hovde Solberg, Sørild FIK13.09.081Grimstad, Klubbstevne23.08.21
9,57(+2,1)Isak Østbye Lysnes, BUL-Tromsø Friidrett28.07.082Tromsø, Treningsstevne 2-202118.08.21
9,67(+2,1)Luca Knudsen, IL Norodd31.05.083Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
9,70(+2,1)Arvin Karlsson Engstad, Bækkelagets SK11.08.085-h2Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
9,72(+2,6)Ole Hegle Hovda, Drøbak-Frogn IL Friidrett29.07.082Drøbak, Drøbakslekene19.06.21
9,8(+2,4)Aron Thunes, Jotun IL05.09.081Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
9,84(+2,2)Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.086Arna, Askokarusellen05.07.21
9,86(+2,2)Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.084Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
9,87(+2,9)Markus Larsen, Farsund og Lista IK06.08.081Farsund, Treningsstevne07.06.21
9,91(+3,0)Jørgen Fuglem, Bardu IL11.12.084Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
9,92(+2,1)John Magnus Solem, Tingvoll Friidrettsklubb21.09.084Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
10,16(+3,0)Olivier Krzystek, IL Nybrott15.06.084-h2Levanger, T-a sprint/Moanstevne13.06.21
10,70(+2,9)Benjamin Kjølleberg, Farsund og Lista IK28.10.082Farsund, Treningsstevne07.06.21
10,78(+3,0)Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.082-h1Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
10,92(+2,1)Morten Eliassen, Tingvoll Friidrettsklubb085Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
11,00(+2,1)Daniel Holmeide, Tingvoll Friidrettsklubb01.12.086Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
11,20(+2,9)Sean Lundal, Farsund og Lista IK16.02.083Farsund, Treningsstevne07.06.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,5Marcus Eek, Sørum IL14.08.081Fet, Erik Norakers Minnestevne05.06.21
9,2Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.082Fet, Erik Norakers Minnestevne05.06.21
9,3Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.081Vadsø, VTF-lekene 202104.09.21
9,50Gaute Halset, Vik IL15.10.082Vik, Vikjastemna24.05.21
9,63Sverre Sæverud Higraff, Gui Sportsklubb20.09.081Heggedal, Klubbstevne31.05.21
9,70Johannes Vik Pedersen, Gui Sportsklubb16.01.082Heggedal, Klubbstevne31.05.21
9,82Andreas Avlesen, Fana IL17.08.083-h1 (G-11/14)Fana, Fana Intern01.06.21
26,0Edvard Hassel, Brandbu IF19.03.081-h2 (F-7)Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,28(+0,7)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Kretsstevne 126.05.21
11,90(+0,4)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081Ravnanger, Karusellstevne 415.09.21
12,24(+0,0)Matheus Gajda-Jakobsen, Ås IL20.01.081Ås, Kretsstevne13.09.21
12,47(+0,7)Sindre Kopperud, Asker Sk. Friidrett01.04.082Asker, Kretsstevne 126.05.21
12,91(+0,0)Jone Hop Agdestein, Laksevåg TIL23.07.082-h1Bergen/La, Seriestevne28.04.21
13,45(+0,7)Kristian Pfeuti, Asker Sk. Friidrett24.06.083Asker, Kretsstevne 126.05.21
13,74(+0,5)Aksel Jaakko Johnsen, Fana IL30.10.081Fana, Karabinlekene 202112.09.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,45(-0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h1Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
12,75(-0,7)Aleksander Aarestrup, IL Skjalg05.02.081Frøyland, COOP-JÆRCUP 607.09.21
13,07(-0,7)Benjamin Leivestad, Frøyland IL24.02.082Frøyland, COOP-JÆRCUP 607.09.21
13,18(+1,7)Oliver Noreng, Egersunds IK10.10.083-h2 (G-14)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
13,20(+0,5)Iver Kvistad, Inderøy IL081Namsos, Namdalslekene 2122.08.21
13,37(-3,5)David Andreas Torres, Lørenskog Friidrettslag19.08.081Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
13,51(+1,5)Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.081Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21
13,56(-0,1)Thor Magnus Santos Søilen, Turn & IL Hovding10.01.082-h1Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
13,68(-0,1)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.083-h1Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
13,72(-0,3)Leander Sjursheim Skjærstad, Moss IL16.04.081Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
-----10--------------------
13,74(-3,5)Christoffer Vråle Rønning, IL Sandvin12.06.082Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
13,78(+1,6)Osvald Vik, Sandnes IL14.02.082 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne 210.06.21
13,80(-0,3)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.082Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
13,83(-0,1)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL10.05.084-h1Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
13,84(+1,7)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081 (G-12/13)Asker, Kretsstevne 3 - løp23.08.21
13,85(-0,4)Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.082Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
13,85(+1,6)Christopher Breiland, Bryne FIK03.01.083 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne 210.06.21
13,89(+1,4)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Sande, Treningsstevne26.09.21
13,93(+1,5)Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.082Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21
14,10(+1,4)Arsenii Perebyinis, IL Sandvin01.12.082Sande, Treningsstevne26.09.21
-----20--------------------
14,16(-0,1)Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.086-h1Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
14,25(+0,5)Adrian Lona Hojem, Overhalla IL02.07.082Namsos, Namdalslekene 2122.08.21
14,30(-0,4)Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.084Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
14,34(-2,4)Filip Yuyani Reshane, Nittedal IL26.01.081Nittedal, Løpsstevne24.05.21
14,34(-0,4)Noel Viding-Øvrebø, IL Skjalg27.10.085Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
14,34(+0,7)Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.081-h2Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
14,52(-3,5)Birkir Elias Stefansson, Hvam IL27.02.083Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
14,60(-0,3)Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.081Bømlo, Seriestevne16.09.21
14,66(+0,5)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.083Namsos, Namdalslekene 2122.08.21
14,73(-0,4)Magnus Vierli Svendsen, Sandnes IL16.12.086Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
-----30--------------------
14,75(-0,3)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.082Bømlo, Seriestevne16.09.21
14,77(-0,4)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.087Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
14,78(-0,1)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.087-h1Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
14,81(-0,3)Nicolai Ådnanes, Bremnes IL13.09.083Bømlo, Seriestevne16.09.21
14,83(+0,2)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.083-h1Fana, Framolekene 202130.05.21
14,84(+1,5)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.083Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21
14,92(+0,2)Arnstein Engset Sannes, Bæverfjord IL10.05.082-h2Tingvoll, Treningsstevne10.06.21
14,97(+1,1)Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett04.02.083-fi (G-10/13)Asker, Askerlekene 202104.06.21
15,01(+1,6)Filip Nåvik, Moss IL11.05.082Moss, Åpent klubbmesterskap 202125.09.21
15,07(-0,7)Arnbjørn Næss, Midtbygdens IL12.04.084Frøyland, COOP-JÆRCUP 607.09.21
-----40--------------------
15,08(-3,5)Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett01.02.084Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
15,14(-0,2)Alexander Melgard, Gausdal FIK21.10.083Gausdal, Vårstevne Gausdal 202109.05.21
15,19(-0,1)Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.081Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
15,25(-2,4)Sigurd Mengshoel Gausemel, Nittedal IL21.04.082Nittedal, Løpsstevne24.05.21
15,28(+0,5)Matias Radoi, Fana IL23.09.082-h2Fana, Framolekene 202130.05.21
15,33(+1,5)Tor Gundersen, Gausdal FIK08.11.084Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21
15,36(-2,0)Fredrik Kvien Svendsen, Sørild FIK20.06.081Grimstad, Klubbstevne03.06.21
15,39(+0,5)Marius Østerås, Grong IL09.04.084Namsos, Namdalslekene 2122.08.21
15,49(-2,6)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.083-h4Leirvik, Seriestemne06.06.21
15,50(-0,3)Liam Vedal Berdahl, IL Nybrott15.06.085-h2Stjørdal, Friidrettskarusellstevne23.09.21
-----50--------------------
15,56(+0,6)Alvin Le, Byåsen IL01.06.088 (MS)Trondheim, Sommerligaen27.07.21
15,62(-3,5)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.085Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
15,80(-0,1)Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.081Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 322.08.21
15,84(-3,5)Leo Winge Aas, IL Koll31.01.086Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
15,85(+0,7)Ian Mugge-Angelvik, IL Bjarg24.11.082-h2Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
15,94(-3,5)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.088Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
16,00(+0,7)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.081Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
16,08(-0,3)Christer Mittet, Ålesund Friidrettsklubb081Ålesund, Seriestevne20.09.21
16,10(-1,7)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.083Fana, Karabinlekene 202111.09.21
16,14(+0,5)Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.083-h2Fana, Framolekene 202130.05.21
-----60--------------------
16,26(+1,7)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.084 (G-12/13)Asker, Kretsstevne 3 - løp23.08.21
16,40(+1,7)Kristian Pfeuti, Asker Sk. Friidrett24.06.085 (G-12/13)Asker, Kretsstevne 3 - løp23.08.21
16,69(+1,1)Petter Rasmussen Grinde, Haugesund IL09.06.081Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 112.05.21
17,85(+0,2)Matheus Mikalsen, IL Bjarg21.04.085-h1Fana, Framolekene 202130.05.21
32,32(-0,3)Anton Fredly Arntsen, IK Hind14.02.081 (MJPara)Harstad, KM Troms 202129.08.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,2(+0,9)Marius Østerås, Grong IL09.04.081Fosnes, Jøa Friidrettsleker08.05.21
15,9(ok)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Stjørdal, Karusellstevne12.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26(+2,8)Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.081Arna, Askokarusellen05.07.21
14,15(+2,8)Even Nørjordet, IL Koll12.05.082Arna, Askokarusellen05.07.21
14,29(+2,9)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
14,33(+2,9)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
15,03(+2,5)Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.082 (G-11/16)Bodø, Lagseriestevne21.09.21
15,32(+2,9)Didrik Hestenes, Bækkelagets SK21.02.084Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
15,45(+2,9)Arvin Karlsson Engstad, Bækkelagets SK11.08.085Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
15,68(+2,8)Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.083Arna, Askokarusellen05.07.21

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,26(+0,0)Oliver Noreng, Egersunds IK10.10.081Egersund, Timesløp + tilleggs øvelser20.05.21
21,98(+1,3)Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.081Greveskogen, Seriestevne08.06.21
24,49(+1,5)Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.081Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
26,93(+1,5)Julian Davidsen, Ask Friidrett11.10.082Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,11(+0,3)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
25,44(+1,5)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-h2Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
25,74(-1,2)Aleksander Aarestrup, IL Skjalg05.02.081Ålgård, COOP-JÆRCUP 720.09.21
25,95(-0,8)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h4Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
26,02(+0,8)Trym Eiken Birkeland, Varegg IL19.08.082-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
26,49(-3,4)David Andreas Torres, Lørenskog Friidrettslag19.08.082-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.21
26,73(-0,8)Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.082-h4Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
26,75(-1,4)Nicolai Risø, IF Sturla08.06.081-h2Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
26,82(-0,8)Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.083-h4Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
27,00(-0,5)Iver Kvistad, Inderøy IL081-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
-----10--------------------
27,03(-0,8)Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.081-h2Fana, Gneistspelen 202122.08.21
27,12(+0,8)Oliver Noreng, Egersunds IK10.10.082-h2 (G-14)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
27,13(-1,3)Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.082Ørsta, Ørstaleikane29.08.21
27,26(+0,6)Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.081Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21
27,55(-1,2)Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.082Ålgård, COOP-JÆRCUP 720.09.21
27,67(+0,8)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.083-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
27,73(-0,5)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.082-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
27,74(+0,0)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
27,75(-0,8)Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.082-h2Fana, Gneistspelen 202122.08.21
27,76(-0,5)Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.083-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
-----20--------------------
27,78(-2,2)Christoffer Vråle Rønning, IL Sandvin12.06.082-h1Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
27,79(-0,8)Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.084-h4Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
27,81(+0,8)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.084-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
27,82(-0,6)Even Nørjordet, IL Koll12.05.081-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
27,90(-1,5)Sean Healy Andresen, IF Sturla23.10.081-h2:Sande, KM for Buskerud19.06.21
27,93(-0,8)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083-h2Fana, Gneistspelen 202122.08.21
27,96(+1,7)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.082-h1 (G-11/14)Fana, Norna 6 - Sommerfinale27.06.21
28,16(+0,8)Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.085-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
28,20(-0,5)Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.084-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
28,25(+1,5)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083-h2Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
-----30--------------------
28,27(-1,3)Markus Steinnes, Dimna IL15.03.084Ørsta, Ørstaleikane29.08.21
28,27(+0,8)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.086-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
28,33(-0,8)Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
28,37(-1,1)Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
28,40(-0,8)Osvald Vik, Sandnes IL14.02.083Stavanger, Jær Cup02.09.21
28,43(+0,1)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.081-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
28,47(-0,6)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.082-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
28,60(+1,4)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Drøbak, Drøbakslekene19.06.21
28,64(-1,8)Mathias Johansen, IK Hind25.03.082Narvik, Narvik-Lekene 202113.06.21
28,64(-0,8)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.085-h4Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
-----40--------------------
28,68(-3,4)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.085-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.21
28,68(+0,3)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082Os, OsLekene 202119.09.21
28,69(+1,0)Marcus Eek, Sørum IL14.08.081-h1Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
28,81(+0,8)Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett04.02.081-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
28,83(+0,0)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.082-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
28,86(+1,5)Birkir Elias Stefansson, Hvam IL27.02.085-h2Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
28,88(+1,0)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.082-h1Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
28,90(+0,1)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
28,92(+0,4)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL10.05.083Leikvang, Bergenslekene 202129.08.21
28,96(+2,0)Christopher Breiland, Bryne FIK03.01.083 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne 210.06.21
-----50--------------------
29,07(-0,7)Filip Yuyani Reshane, Nittedal IL26.01.081Nittedal, Løpsstevne24.05.21
29,16(-0,8)Noel Viding-Øvrebø, IL Skjalg27.10.084Stavanger, Jær Cup02.09.21
29,21(+0,6)Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.082Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21
29,22(+0,9)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081Trondheim, Trondheimslekene15.08.21
29,31(+0,8)Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.082-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
29,38(+1,6)Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.081Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
29,42(+0,1)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Harstad, Seriestevne 329.06.21
29,43(-0,5)Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.085-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
29,54(+1,8)Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Kretsstevne 602.09.21
29,57(+0,5)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.086 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne 505.08.21
-----60--------------------
29,64(-0,6)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.084-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
29,68(-0,5)Bjørnar Risa Taksdal, Undheim IL11.01.084Frakkagjerd, KM 13-19 år20.06.21
29,74(-1,1)Magnus Djupvik, Valnesfjord IL23.07.082-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
29,76(+1,7)Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.081-h1 (G-11/14)Leikvang, Norna 223.05.21
29,76(+0,0)Martin Ødegård, IL Molde-Olymp10.03.083Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
29,93(+0,0)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081-h2Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
29,94(+1,6)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.082Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
29,96(-2,0)Sigve Mjølkalid, SMIL Engavågen24.03.081Bodø, Lagseriestevne15.06.21
29,97(+1,5)Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett01.02.086-h2Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
30,08(-1,8)Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.083-h1Fana, Gneistspelen 202122.08.21
-----70--------------------
30,14(-0,8)Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.083-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
30,18(-1,7)Haakon Alexander Kollerud Johansen, IL Sandvin30.09.082-h1:Sande, KM for Buskerud19.06.21
30,22(+0,8)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Bømlomeisterskap26.09.21
30,23(-1,1)Kristian Kvamme, IL Stein15.01.083-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
30,27(+0,0)Robin Søvik Davidsson, Ålesund Friidrettsklubb26.12.083Ålesund, SBM Aklsaleikane22.08.21
30,41(+0,0)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.084Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
30,44(+0,8)Leo Winge Aas, IL Koll31.01.087-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
30,55(+0,4)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.084Leikvang, Bergenslekene 202129.08.21
30,56(-1,7)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.083-h1:Sande, KM for Buskerud19.06.21
30,59(-0,8)Viktor Stattin, IK Hind04.04.084Tromsø, Tromsølekene 202130.05.21
-----80--------------------
30,78(+1,5)Liam Vedal Berdahl, IL Nybrott15.06.082Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
30,80(+0,3)Jakob Amandussen Nitter, Fana IL05.05.083Os, OsLekene 202119.09.21
30,81(-1,8)Martin Mjelde, IL Bjarg08.03.084-h1Fana, Gneistspelen 202122.08.21
30,81(-0,8)Arnbjørn Næss, Midtbygdens IL12.04.086Stavanger, Jær Cup02.09.21
30,81(+0,8)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082Bømlo, Bømlomeisterskap26.09.21
30,86(+0,6)Marius Østerås, Grong IL09.04.081Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
30,86(+0,5)Jesper Kristensveen, Nesodden IF22.09.081-h1 (G-11/14)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell03.06.21
30,86(+1,4)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.082Leirvik, Stordleikane 202108.08.21
30,92(-0,8)Milo Lærdal Rudjord, IL Skjalg05.02.087Stavanger, Jær Cup02.09.21
30,92(-1,1)Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.084-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
-----90--------------------
31,01(+1,7)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL10.07.082Os, Klubbstevne08.06.21
31,01(+1,6)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.081Larvik, Treningsstevne15.06.21
31,05(+1,5)Alvin Le, Byåsen IL01.06.083Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
31,09(+0,6)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.083Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21
31,17(+1,6)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.081-h1Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
31,20(-0,8)Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.084-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
31,29(+0,0)Matias Radoi, Fana IL23.09.082Fana, Karabinlekene 202112.09.21
31,34(+1,0)Håkon Roset-Aag, Nittedal IL20.06.084-h1Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
31,42(-1,5)Thorbjørn Magnussen, IF Sturla09.04.084-h2:Sande, KM for Buskerud19.06.21
31,43(-0,5)Eskil Falnes Wedøe, IL Skjalg01.03.085Frakkagjerd, KM 13-19 år20.06.21
-----100--------------------
31,58(+1,4)Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.083Leirvik, Stordleikane 202108.08.21
31,76(-1,7)Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.084-h1:Sande, KM for Buskerud19.06.21
31,79(+0,0)Jonas Vadheim Solaas, Laksevåg TIL13.06.082-h2Bergen/La, Hopp u/t19.05.21
31,84(+1,4)Juhan Niillas Aasprong, IL Ilar11.09.082Alta, Åpningsstevne Alta 202121.08.21
31,99(+0,9)Karl Felix Glaser, Groruddalen Friidrettsklubb19.12.084-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
32,00(+0,6)Martin A Vollan, Verdal Friidrettsklubb21.12.082Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
32,03(+1,5)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.084Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
32,14(+1,6)Jørgen Fuglem, Bardu IL11.12.082-h1Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
32,17(+1,2)Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.081Haugesund, GASSCO-lekene29.08.21
32,27(+0,3)Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.082Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
-----110--------------------
32,32(+0,5)Ola Ramstad Heggdal, Nesodden IF19.03.082-h1 (G-11/14)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell03.06.21
32,39(+1,4)Ole Hegle Hovda, Drøbak-Frogn IL Friidrett29.07.083Drøbak, Drøbakslekene19.06.21
32,79(-2,9)Iver Steiro Hanssen, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Sortland, Treningsstevne 309.06.21
32,89(+0,1)Isak Østbye Lysnes, BUL-Tromsø Friidrett28.07.085Harstad, KM Troms 202129.08.21
33,03(+0,8)Kristian Pfeuti, Asker Sk. Friidrett24.06.083-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
33,08(+0,8)Jørgen Skilbrei, IL Tyrving03.09.084-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
33,13(+0,8)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
33,21(-2,0)Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.083Bodø, Lagseriestevne15.06.21
33,32(+0,8)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.086-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
33,35(-0,8)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.083-h1Fana, Framolekene 202128.05.21
-----120--------------------
33,62(-0,6)Sigurd Schønberg Omenås, Varegg IL06.08.083-h1 (G-13/16)Bergen, Skansen Athletics 215.06.21
33,65(-0,7)Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.082Haugesund, Mailekene 202116.05.21
34,32(-0,7)Ognjen Bosanac, Førde IL Friidrett16.09.082Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
35,27(-1,4)Isak Arneson Lothe, Ørsta IL20.08.083Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
37,15(+0,0)Aksel Jaakko Johnsen, Fana IL30.10.083Fana, Karabinlekene 202112.09.21
37,90(-1,6)Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Vossameisterskapen07.06.21
41,18(-2,4)Kenneth Eikeland, Kopervik IL23.02.081Haugesund, Kretsstevne16.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,1(+0,0)Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.081Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
29,2(+0,0)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
29,6(+0,3)Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.081 (G-14)Oppegård, Treningsstevne27.05.21
30,3(+0,0)Oscar Harbo-Lervik, IL Koll12.06.083Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
32,0(+0,1)Ola Ramstad Heggdal, Nesodden IF19.03.081Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell14.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,21(+2,2)Leander Sjursheim Skjærstad, Moss IL16.04.081Moss, Treningsstevne02.06.21
29,4(+3,2)Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21
30,79(+2,3)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.083Harstad, Seriestevne 208.06.21
32,90(+2,8)Noah Hovde Solberg, Sørild FIK13.09.082Grimstad, Klubbstevne23.08.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,28Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.081-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
27,95Thor Magnus Santos Søilen, Turn & IL Hovding10.01.082-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
29,45Anders Selås Sølvberg, Sørild FIK03.07.087-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
29,57Fredrik Kvien Svendsen, Sørild FIK20.06.084-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
31,04Jesper Egidius Krakstad, Sørild FIK02.03.085-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
31,2Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.081Vadsø, VTF-lekene 202105.09.21
32,38Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.081Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 322.08.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,38Nicolai Risø, IF Sturla08.06.081Drammen, Elvelekene 202122.08.21
43,70Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.081Os, OsLekene 202118.09.21
43,82Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082Drammen, Elvelekene 202122.08.21
44,18Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Arna, Askokarusellen05.07.21
44,98Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.084Drammen, Elvelekene 202122.08.21
45,17Marcus Eek, Sørum IL14.08.082Arna, Askokarusellen05.07.21
45,24Even Nørjordet, IL Koll12.05.083Arna, Askokarusellen05.07.21
48,99Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Ås, Kretsstevne13.09.21
49,21Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Kretsstevne 126.05.21
49,51Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.081Overhalla, Seriestevne20.05.21
-----10--------------------
49,72Nicolai Ådnanes, Bremnes IL13.09.081Bømlo, Seriestevne02.09.21
49,77Andreas Kringeland, Stord IL21.06.083-h2Leirvik, Seriestemne06.06.21
51,13Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.081Greveskogen, Seriestevne08.06.21
51,31Matheus Gajda-Jakobsen, Ås IL20.01.082Ås, Kretsstevne13.09.21
51,63Sindre Kopperud, Asker Sk. Friidrett01.04.082Asker, Kretsstevne 126.05.21
52,93Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.081Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21
54,27Nils Christoffer Sand, IF Sturla13.10.085Drammen, Elvelekene 202122.08.21
56,37Kristian Pfeuti, Asker Sk. Friidrett24.06.083Asker, Kretsstevne 126.05.21
1,08,27Vegard Gaustad, Ås IL12.06.083Ås, Kretsstevne13.09.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,5Tobias Harstad Rinde, Skarphedin IL08.09.081Bø, Stevne28.07.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,37Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
1,03,44Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Ørsta, Treningsstemne15.06.21
1,03,52Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
1,07,22Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081 (G-11/13)Asker, Kretsstevne 3 - løp23.08.21
1,07,94Håvard Austreim, Eikefjord IL21.06.081Florø, SSF-leikane05.06.21
1,08,01Leo Winge Aas, IL Koll31.01.083Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
1,08,38Linus Ørjansen, Nittedal IL25.06.081Nittedal, Løpsstevne24.05.21
1,08,42Fredrik Lande Skretteberg, IF Sturla01.12.082 (G-14)Drammen, Treningsstevne15.06.21
1,09,55Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,14,74Didrik Hestenes, Bækkelagets SK21.02.083Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
-----10--------------------
1,14,79Lars Rynning Borander, Bækkelagets SK19.10.084Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,15,21Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.084 (G-11/13)Asker, Kretsstevne 3 - løp23.08.21
1,17,36Arvin Karlsson Engstad, Bækkelagets SK11.08.085Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,18,52Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.081Bømlo, Seriestevne16.09.21
1,19,03Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.081 (G-14)Førde, Opningsstemne 202108.05.21
1,20,23Isak Arneson Lothe, Ørsta IL20.08.082Ørsta, Treningsstemne15.06.21
1,22,60Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,23,12Anton Fredly Arntsen, IK Hind14.02.081 (MJPara)Harstad, KM Troms 202129.08.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,9Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.081 (G-14)Vadsø, VTF-lekene 202104.09.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,23Trym Eiken Birkeland, Varegg IL19.08.081-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
1,32,66Elias Dybing, Sauda IL24.01.082-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
1,34,39Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.083-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
1,35,39David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,35,49Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.082-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,35,83Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.084-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
1,35,84Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.081-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,36,06Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.084-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,36,77Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.081-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,36,89Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.081Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
-----10--------------------
1,38,11Petter Spiten, Kongsberg IF05.01.083-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,38,63Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.082-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,38,67Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.083-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,38,7Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081 (G-13/14)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
1,38,86Kristian Skjeflo Unhjem, Isfjorden IL26.04.084-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,39,26Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.084-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,39,49Andreas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.081Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,39,68Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,39,70Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.082Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,39,87Jens Kristian Lunde, Nordre Land friidrett05.07.082-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----20--------------------
1,40,19Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.085-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,40,44Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Larvik, Bøkeskoglekene 202129.08.21
1,41,28Haakon Alexander Kollerud Johansen, IL Sandvin30.09.081Drammen, Elvelekene 202122.08.21
1,41,73Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.085-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,41,80Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.086-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,41,82Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.085-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,41,96Lauritz Dyrkolbotn, Mandal & Halse IL01.09.081-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,42,10Torben Søfting, Sauda IL01.03.086-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,43,04Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
1,43,1Alexander Melgard, Gausdal FIK21.10.081Brandbu, Treningsstevne20.06.21
-----30--------------------
1,43,19David Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK08.01.081Arendal, Arendalslekene21.08.21
1,43,62Fredrik Kvien Svendsen, Sørild FIK20.06.082-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,43,63Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.083-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,43,64Sivert Rusten, IF Sturla20.06.087-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,43,69Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.082Knarvik, AKS-Leikane 202122.05.21
1,43,74Martin Mjelde, IL Bjarg08.03.083Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
1,44,25Jonas Knutsen Breen, IL i BUL19.03.081Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,44,31Bjørnar Skjeflo Unhjem, Isfjorden IL26.04.084-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,44,47Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.084Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
1,44,58Bjørnar Risa Taksdal, Undheim IL11.01.083Frakkagjerd, KM 13-19 år20.06.21
-----40--------------------
1,44,71Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Bodø, Sparebank 1 Lekene 202115.08.21
1,44,80Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.082Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,44,85Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082Bodø, Sparebank 1 Lekene 202115.08.21
1,45,30Emil Stabekk Klingen, FIK Orion04.03.088-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,45,4Iver Kvistad, Inderøy IL081Inderøy, Innherredskarusellen 1. stevne09.08.21
1,45,43Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.089-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,45,50Even Nørjordet, IL Koll12.05.085Jessheim, Norgeslekene07.08.21
1,46,02Adrian Monkvik, Fredrikstad IF17.09.081Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
1,46,33Albin Monsen, Sømna IL27.04.087-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,46,43Leo Winge Aas, IL Koll31.01.083-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
-----50--------------------
1,46,44Even Tjåland Liverud, Undheim IL05.04.081Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
1,47,22Iver Bastlien, Sauda IL25.07.082Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
1,47,22Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.085-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,47,44Svale Toreskaas Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.12.082Larvik, Sommerstevne21.07.21
1,47,47Jesper Egidius Krakstad, Sørild FIK02.03.086-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,47,49August Bruland, IL Koll22.07.083-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,47,60Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.085-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,47,68Tobias Harstad Rinde, Skarphedin IL08.09.081Skien, Telemark Karusell 202111.08.21
1,47,69Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202108.08.21
1,47,75Fredrik Fyksen Aas, Sportsklubben Vidar08.12.083Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
-----60--------------------
1,48,07Noah Strømsli, Førde IL Friidrett11.09.082Førde, Treningstemne08.06.21
1,48,30Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.086-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,48,55Nicolai Østerbø Gulliksen, Førde IL Friidrett29.06.083Førde, Treningstemne08.06.21
1,48,65Mathias Reinertsen Leroyer, Strindheim IL02.08.087-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,49,08Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.083Larvik, Sommerstevne21.07.21
1,49,34Sindre Furland, Sandefjord Turn & IF20.06.084-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,49,61Magnus Djupvik, Valnesfjord IL23.07.083Bodø, Sparebank 1 Lekene 202115.08.21
1,49,89Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.085-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
1,50,04Linus Ørjansen, Nittedal IL25.06.085-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1.50,35Sivert Løvås Valstad, Frol IL25.08.082Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
-----70--------------------
1,50,42Arnbjørn Næss, Midtbygdens IL12.04.081 (G-12/14)Sandnes, SI-stevne 505.08.21
1,50,5Jonatan Karlson Ertresvåg, IL Koll25.10.085 (G-13/14)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
1,50,51Håvard Stangeland Lunde, Os Turnforening02.03.081Fana, Karabinlekene 202111.09.21
1,50,83Sondre Olsvik Hodnekvam, FIL Aks-7706.11.084Knarvik, AKS-Leikane 202122.05.21
1,50,9Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Sande, KM for Buskerud20.06.21
1,51,02Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.082Fana, Karabinlekene 202111.09.21
1,51,26Peder Hagen, FIK Orion27.06.086-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,51,43Binhasi Abdigasy Mohamud, Ringerike Friidrettsklubb10.05.081 (G-12)Hønefoss, Treningstevne26.05.21
1,51,49Matias Herdlevær Refvik, Norna-Salhus IL02.06.085Knarvik, AKS-Leikane 202122.05.21
1,51,54Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
-----80--------------------
1,51,69Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.082Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,51,76Aleksander Aarestrup, IL Skjalg05.02.082Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
1,51,95Christoffer Vråle Rønning, IL Sandvin12.06.0810Jessheim, Norgeslekene07.08.21
1,52,17Alvin Le, Byåsen IL01.06.081Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
1,52,61Ludvig Langøygard, Frol IL16.07.083Levanger, T-a sprint/Moanstevne13.06.21
1,52,61Julian Fagerli, Rana FIK12.11.0810-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,52,81Oskar Wangberg, Idrettslaget Fram20.08.082Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
1,53,00Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.084Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
1,53,32Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.082Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
1,53,44Ola Vold, Overhalla IL15.04.081Overhalla, Seriestevne 315.07.21
-----90--------------------
1,53,78Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.084Førde, Treningstemne08.06.21
1,54,0Nils Erlend Soldal Ursin, IL Koll22.11.087 (G-13/14)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
1,54,19Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.085Frakkagjerd, KM 13-19 år20.06.21
1,54,37August Lundholm, Byåsen IL26.05.081Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
1,54,56Filip Nåvik, Moss IL11.05.084Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
1,54,79Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.081Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
1,54,86Kristian Haugetun, Norna-Salhus IL05.10.081Strandebarm, Seriestemne22.09.21
1,54,88Enock Buyinza, Almenning IL06.12.082Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
1,55,38Kristian Kvamme, IL Stein15.01.088-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,55,92Marius Østerås, Grong IL09.04.081Namsos, Namdalslekene 2122.08.21
-----100--------------------
1,56,0Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081Ski, Klubbstevne24.08.21
1,56,03Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett01.02.084Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
1,56,2Oliver Meldal, Stjørdals-Blink IL20.01.081Stjørdal, Sonestevne TA-sprint27.05.21
1,56,20Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.0814Jessheim, Norgeslekene07.08.21
1,56,28Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.086Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
1,56,50Liam Vedal Berdahl, IL Nybrott15.06.085-h1Stjørdal, Friidrettskarusellstevne23.09.21
1,57,07Marius Myran, Ullensaker/Kisa IL09.10.088-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,57,63Hjörleifur Stefansson, Bergens Turnforening10.08.087Fana, Framolekene 202130.05.21
1,57,87Jørgen Fuglem, Bardu IL11.12.083Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
1,58,05Christopher Breiland, Bryne FIK03.01.086Frakkagjerd, KM 13-19 år20.06.21
-----110--------------------
1,58,20Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.085Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
1,58,38Simen Thorbjørnsen, Stord IL15.04.082-h2Leirvik, Seriestemne05.05.21
1,58,83Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.082Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
1,58,92Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.088-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,59,26Jesper Kristensveen, Nesodden IF22.09.081 (G-11/14)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell03.06.21
1,59,36Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.089-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,59,41Jonas Breunig Guttormsen, Stålkameratene IL21.08.082Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
1,59,61Rolf Håkon Løtveit Alstad, NTG Bergen21.10.083Strandebarm, Seriestemne22.09.21
1,59,66Oliver Bergin, Vemundvik IL27.08.081Overhalla, NA-karusellen/3-kamp 202130.06.21
1,59,81Noah Hovde Solberg, Sørild FIK13.09.084Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
-----120--------------------
1,59,93Iver Bjørkeslett Mehus, Ullensaker/Kisa IL19.01.083Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
2,00,08Noa Risø, IF Sturla082 (G-12/13)Drammen, Treningsstevne25.05.21
2,00,29Theo Skotvik Bøe, Kolvereid IL24.09.082Namsos, NA-karusell15.08.21
2,00,58Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp22.08.21
2,00,60Pär Christian Magnusson, Kongsvinger IL Friidrett25.02.082 (G-10/13)Kongsvinger, Seriestevnet 1 av 419.05.21
2,00,63Noel Viding-Øvrebø, IL Skjalg27.10.081Stavanger, JærCup17.06.21
2,01,08Sivert Mørch, Byåsen IL28.10.084Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
2,01,41Ask Heggø Kalleklev, NTG Bergen20.08.084Strandebarm, Seriestemne22.09.21
2,01,52Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.084Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
2,01,92Kasper Sørensen Elson, Kristiansands IF Friidrett02.06.085Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
-----130--------------------
2,02,15Even Skauge, Ringerike Friidrettsklubb09.11.082 (G-12)Hønefoss, Treningstevne26.05.21
2,02,16Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.082Bodø, Lagseriestevne01.06.21
2,02,20Aksel Jakob Hamran Falkenberg, IL i BUL13.11.083Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
2,02,39Matheo Brekk Slotterøy, Sømna IL23.09.082Vik, Sommardagsstevnet29.07.21
2,02,79Juhan Niillas Aasprong, IL Ilar11.09.0811-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
2,03,4Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.081Knarvik, Lokalt Seriestevne06.05.21
2,03,4Isak Aleksander Lunden, Ski IL Friidrett08.04.084Ski, Klubbstevne24.08.21
2,03,62Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082Namsos, Kleppenlekene02.06.21
2,03,64Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.083Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
2,03,66Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.082Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
-----140--------------------
2,04,55Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL06.05.083Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
2,04,77Oscar Kjos, Ringerike Friidrettsklubb23.04.081Hønefoss, Treningstevne26.05.21
2,05,15Erik Andreas Husby, Skaun IL15.05.082Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202108.08.21
2,05,35Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.088-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
2,06,43Isak Østbye Lysnes, BUL-Tromsø Friidrett28.07.082Tromsø, Treningsstevne 2-202118.08.21
2,06,68Hermann Brudvik Sørensen, NTG Bergen12.10.085Strandebarm, Seriestemne22.09.21
2,07,16Leander Helle, Sandnes IL12.06.084Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
2,07,40Carl Louis Mathiesen, IL i BUL13.07.083Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
2,07,50Arnstein Engset Sannes, Bæverfjord IL10.05.082Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
2,07,55Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll Friidrettsklubb21.06.081Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
-----150--------------------
2,07,55Mathias Leander Jørgensen, Herøy IL15.09.083Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
2,08,42Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.084Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
2,08,69John Magnus Solem, Tingvoll Friidrettsklubb21.09.082Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
2,08,9Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.085Ski, Klubbstevne24.08.21
2,09,78Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.084Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
2,10,30Sindre Stokke Svanem, Tingvoll Friidrettsklubb26.03.083Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
2,11,03Nicolai Buflod Furesund, IL i BUL28.01.084Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
2,12,49Olivier Krzystek, IL Nybrott15.06.086Levanger, T-a sprint/Moanstevne13.06.21
2,12,72Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
2,13,7Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.081Stjørdal, Tønsåslekene 202108.08.21
-----160--------------------
2,14,50Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.085Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
2,14,51Petter Rasmussen Grinde, Haugesund IL09.06.083Haugesund, Mailekene 202115.05.21
2,14,53Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.0810-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
2,14,97Tobias Malmstrøm-Johansen, IL Skjalg30.11.085Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
2,15,44Christoffer Hårberg Jensen, IF Sturla084 (G-12/13)Drammen, Treningsstevne25.05.21
2,15,76Ola Ramstad Heggdal, Nesodden IF19.03.082 (G-11/14)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell03.06.21
2,17,69Daniel Christoffer Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.084Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
2,18,36Markus Larsen, Farsund og Lista IK06.08.081Farsund, Treningsstevne07.06.21
2,19,81Gaute Halset, Vik IL15.10.081Vik, Vikjastemna24.05.21
2,21,43Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.089-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----170--------------------
2,23,42Kenneth Eikeland, Kopervik IL23.02.081Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 226.05.21
2,25,25Linus Garbo, IL Fri17.09.085Arna, Askokarusellen13.06.21
2,29,0Livar Veseth, Norna-Salhus IL09.05.082Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21
2,32,35Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp22.08.21
2,34,33Benjamin Kjølleberg, Farsund og Lista IK28.10.082Farsund, Treningsstevne07.06.21
3,00,49Daniel Hagala Eriksen, Vadsø Turnforening30.11.083Alta, Åpningsstevne Alta 202122.08.21
3,19,0Julian With, Norna-Salhus IL28.12.083Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,83Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.082 (G-14)Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
2,14,54Elias Dybing, Sauda IL24.01.082 (G-15)Stavanger, JærCup17.06.21
2,14,62Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.081Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,18,66Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,21,05Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.081Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
2,21,64Jens Kristian Lunde, Nordre Land friidrett05.07.082Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
2,23,04David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
2,23,98Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.084Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,24,28Torben Søfting, Sauda IL01.03.081Øvre Årdal, Treningstemne07.07.21
2,24,40Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.081Fana, Framolekene 202128.05.21
-----10--------------------
2,26,46Mathias Reinertsen Leroyer, Strindheim IL02.08.089-h1Trondheim, Sommerliga 215.06.21
2,26,89Trym Gjedebo-Skarpeteig, Bøler IF20.08.085Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,27,61Fredrik Lande Skretteberg, IF Sturla01.12.084 (G-13/18)Drammen, Treningsstevne25.05.21
2,30,83Fredrik Kvien Svendsen, Sørild FIK20.06.081Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
2,31,4Alvin Le, Byåsen IL01.06.081Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
2,31,55Lauritz Dyrkolbotn, Mandal & Halse IL01.09.081Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
2,31,70David Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK08.01.081Grimstad, Klubbstevne27.05.21
2,34,50Eik Viljar Nertun Jøsendal, Nittedal IL28.08.086Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,36,45Linus Ørjansen, Nittedal IL25.06.087Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,39,22Iver Bastlien, Sauda IL25.07.086 (G-15)Stavanger, JærCup17.06.21
-----20--------------------
2,40,04Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.081Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
2,40,1Liam Vedal Berdahl, IL Nybrott15.06.082Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
2,41,1Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.083Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
2,43,34Leander Sjursheim Skjærstad, Moss IL16.04.081Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
2,45,0Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.084Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
2,46,16Håkon Roset-Aag, Nittedal IL20.06.088Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,46,88Sindre Furland, Sandefjord Turn & IF20.06.081Larvik, Treningsstevne15.06.21
2,48,09Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.082Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
2,48,69Simen Thorbjørnsen, Stord IL15.04.081Leirvik, Seriestemne13.09.21
2,49,00Filip Nåvik, Moss IL11.05.082Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
-----30--------------------
2,49,35Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.081Sarpsborg, Treningsstevne30.06.21
2,51,77Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.081Knarvik, Seriestevne23.09.21
2,52,18Finn Connor Saint, Fana IL01.09.083Fana, Fana Intern01.06.21
2,59,06Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Ås, Kretsstevne07.06.21
3,05,40Matheo Brekk Slotterøy, Sømna IL23.09.081Vik, Sommardagsstevnet29.07.21
3,06,81Matheus Gajda-Jakobsen, Ås IL20.01.082Ås, Kretsstevne07.06.21
3,11,23John Magnus Solem, Tingvoll Friidrettsklubb21.09.081Tingvoll, Straumsneslekene18.09.21
3,11,38Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll Friidrettsklubb21.06.082Tingvoll, Straumsneslekene18.09.21
3,13,18Ola Vatn Osnes, Straumsnes IL20.11.083Tingvoll, Straumsneslekene18.09.21
3,24,33Aksel Jaakko Johnsen, Fana IL30.10.086Fana, Fana Intern01.06.21
-----40--------------------
3,31,86Vegard Gaustad, Ås IL12.06.083Ås, Kretsstevne07.06.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,27,40David Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK08.01.081Grimstad, Klubbstevne20.05.21
3,42,78Simen Thorbjørnsen, Stord IL15.04.081Leirvik, Seriestemne06.06.21
4,22,9Vegard Gaustad, Ås IL12.06.081Ås, Kretsstevne28.06.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,10Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.081Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
4,25,98Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.082Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
4,28,83Elias Dybing, Sauda IL24.01.081Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,32,98Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Leikvang, Bergenslekene 202129.08.21
4,36,04Jens Kristian Lunde, Nordre Land friidrett05.07.082-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
4,40,86Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.081 (G-12/14)Arna, Askokarusellen09.06.21
4,41,10David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
4,41,27Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.082-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
4,41,83Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
4,43,86Axel Wold Møller, IL Koll15.04.085 (G-13/14)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
-----10--------------------
4,45,16Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.083Leikvang, Bergenslekene 202129.08.21
4,45,54Lauritz Dyrkolbotn, Mandal & Halse IL01.09.084Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
4,46,35Andreas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.086Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
4,47,73Fredrik Lande Skretteberg, IF Sturla01.12.081Sande, KM for Buskerud19.06.21
4,47,89Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.081-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
4,48,46Kristian Skjeflo Unhjem, Isfjorden IL26.04.083-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
4,48,86Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.083Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,51,19Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.082Lillehammer, Kynningsrud-stevnet10.08.21
4,52,46Brage Bjerkeli, Molde og Omegn IF28.10.082Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
4,52,48Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.082-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
-----20--------------------
4,52,78Mathias Reinertsen Leroyer, Strindheim IL02.08.083-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
4,53,50Torben Søfting, Sauda IL01.03.081Sandnes, Høstlekene 202118.09.21
4,53,77Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.083-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
4,54,92Sivert Rusten, IF Sturla20.06.085Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,55,70David Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK08.01.088Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
4,56,44Svale Toreskaas Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.12.089 (G-13/14)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,56,77August Bruland, IL Koll22.07.086-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
4,57,47Bjørnar Skjeflo Unhjem, Isfjorden IL26.04.084-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
4,58,88Tobias Harstad Rinde, Skarphedin IL08.09.086Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,59,11Martin Mjelde, IL Bjarg08.03.083Leirvik, Stordleikane 202108.08.21
-----30--------------------
4,59,30Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.087-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,00,74Trym Eiken Birkeland, Varegg IL19.08.084Fana, Gneistspelen 202121.08.21
5,01,21Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.084Leirvik, Stordleikane 202108.08.21
5,04,04Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.082Steinkjer, KM bane 202103.07.21
5,04,72Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.087Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
5,05,22Bjørnar Risa Taksdal, Undheim IL11.01.083 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne 210.06.21
5,06,10Adrian Monkvik, Fredrikstad IF17.09.088-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,06,45Iver Bastlien, Sauda IL25.07.088Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
5,07,65Filip Klæboe-Solemdal, Medkila Skilag22.06.081Harstad, KM Troms 202128.08.21
5,08,51John Aiden Cline Kvernmo, Sandefjord Turn & IF01.02.089Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
-----40--------------------
5,09,86Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.084-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
5,09,94Sondre Olsvik Hodnekvam, FIL Aks-7706.11.087Fana, Gneistspelen 202121.08.21
5,10,01Håvard Stangeland Lunde, Os Turnforening02.03.088Fana, Gneistspelen 202121.08.21
5,10,41Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.089-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,12,57Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.086-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
5,12,66Emil Stabekk Klingen, FIK Orion04.03.0810-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,16,09Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.0811-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,17,12Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.087-fi-B (MS)Trondheim, Mellom- og langdistanse aften18.08.21
5,17,17Julian Fagerli, Rana FIK12.11.087-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
5,17,61Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082Bodø, Sparebank 1 Lekene 202114.08.21
-----50--------------------
5,17,88Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.0810Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
5,18,64Marius Myran, Ullensaker/Kisa IL09.10.0812-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,20,03Magnus Djupvik, Valnesfjord IL23.07.085-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
5,22,15Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.082Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
5,22,86Magnus Vestmo Almåsbak, Grue IL15.05.084 (G-13/15)Kongsvinger, Seriestevnet 1 av 419.05.21
5,23,20Fredrik Kvien Svendsen, Sørild FIK20.06.082Grimstad, Klubbstevne03.06.21
5,23,77Elias Lande Olsen, IL Tyrving16.03.081Nadderud, Treningsstevne07.06.21
5,24,49Matias Herdlevær Refvik, Norna-Salhus IL02.06.085Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
5,24,58Olav Ferning, Fana IL05.05.085Fana, Framolekene 202129.05.21
5,25,2Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.083 (G-16)Oppegård, Treningsstevne27.05.21
-----60--------------------
5,29,43Finn Connor Saint, Fana IL01.09.086Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
5,37,55Even Tjåland Liverud, Undheim IL05.04.081Egersund, Coop Jærcup24.08.21
5,39,71Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.082Egersund, Coop Jærcup24.08.21
5,44,82Thorbjørn Magnussen, IF Sturla09.04.084Sande, KM for Buskerud19.06.21
5,51,38Pär Christian Magnusson, Kongsvinger IL Friidrett25.02.085 (G-13/15)Kongsvinger, Seriestevnet 1 av 419.05.21
5,56,34Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.087Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
6,03,35Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.085Bodø, Sparebank 1 Lekene 202114.08.21
6,04,42Harald Rydland Sæbø, Fitjar IL16.11.087Leirvik, Stordleikane 202108.08.21
6,09,03Jørgen Fuglem, Bardu IL11.12.081Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
6,25,95Magnus Vierli Svendsen, Sandnes IL16.12.083Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
-----70--------------------
6,27,28Christer Mittet, Ålesund Friidrettsklubb081Ålesund, Seriestevne20.09.21
6,32,99Tor Gundersen, Gausdal FIK08.11.082Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,20,68Niklas Berg Skiaker, Oseberg SL22.04.088 (G-14)Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,09,11Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.081 (G-14)Brandbu, Mohagen bil Cup 223.06.21
6,53,97Filip Hatlebrekke-Kvam, Fana IL26.06.081 (G-14)Fana, Karabinlekene 202112.09.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,52,05Mathias Reinertsen Leroyer, Strindheim IL02.08.083-h1 (MS)Trondheim, 3000m i flomlys28.09.21
10,11,75Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.081Knarvik, AKS-Leikane 202122.05.21
10,13,2Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082 (G-16)Leikvang, Norna 813.08.21
10,16,2Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.083 (G-16)Leikvang, Norna 813.08.21
10,54,26Håkon Romsaas, BUL-Tromsø Friidrett18.02.081Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
11,19,25Filip Hatlebrekke-Kvam, Fana IL26.06.081Fana, Fana Intern01.06.21
11,23,75Trym Bragason Toreid, Rjukan Idrettslag21.01.081Rjukan, Løpstevne07.07.21
11,25,17Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.081 (G-12/13)Asker, Kretsstevne 3 - løp23.08.21
11,54,28Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.0813-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle04.05.21
11,57,43Viljar Sønvisen-Valnes, BUL-Tromsø Friidrett11.06.082Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
-----10--------------------
12,01,94Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.081Ravnanger, Karusellstevne 415.09.21
12,10,98Philip Andre Korneliussen-Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett31.10.083Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
12,19,63Jonas Myking, Osterøy IL23.04.089-h2 (MS)Osterøy, Osterøytrearn14.06.21
12,25,53Jacob Øverås, BUL-Tromsø Friidrett31.10.084Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
12,29,54Nicolai Ådnanes, Bremnes IL13.09.081Bømlo, Seriestevne02.09.21
13,11,45Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.085Tromsø, Treningsstevne 118.05.21

Ikke godkjente resultater
I konkurranse med seniorer
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,08,16Alvin Le, Byåsen IL01.06.0812-fi-B (MS)Trondheim, Sommerligaen27.07.21

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,38,13Eirik Brattabø, OIL Ski06.05.0810-h2 (MS)Osterøy, Osterøytrearn14.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,13,60Mathias Reinertsen Leroyer, SK Freidig02.08.0810-h1 (MS)Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,53(+0,0)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.081-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
9,64(+0,0)Christoffer Vråle Rønning, IL Sandvin12.06.082-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
9,79(-0,5)Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
9,82(+1,1)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082Larvik, Bøkeskoglekene 202129.08.21
9,98(-0,8)Finn Connor Saint, Fana IL01.09.081Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
10,02(-0,8)Oliver Noreng, Egersunds IK10.10.082Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
10,43(-1,1)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.081Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
10,45(+0,8)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.081Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
10,46(+1,0)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Leirvik, Stordleikane 202108.08.21
10,47(-1,1)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
-----10--------------------
10,49(-1,5)Even Nørjordet, IL Koll12.05.084Jessheim, Norgeslekene07.08.21
10,70(-0,8)Mathias Johansen, IK Hind25.03.081-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
10,71(+0,1)Osvald Vik, Sandnes IL14.02.081Sandnes, Høstlekene 202118.09.21
10,73(-0,8)Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.085Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
10,78(-0,8)Sigve Mjølkalid, SMIL Engavågen24.03.082-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
10,80(-0,8)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.083-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
10,93(-1,4)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL10.05.082Fana, Gneistspelen 202122.08.21
11,10(-0,5)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.082-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
11,12(-1,2)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.082Bodø, Sparebank 1 Lekene 202115.08.21
11,12(+1,9)August Lundholm, Byåsen IL26.05.082Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
-----20--------------------
11,15(+0,3)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.083Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
11,17(+0,0)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.084-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
11,27(+0,8)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.082Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
11,31(-0,6)Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.082Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
11,41(+1,8)Liam Karlsen, Nesodden IF18.02.081Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
11,61(+0,0)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.085-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
11,66(-0,1)Eirik Olsen, Herkules Friidrett21.03.081Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
11,78(+1,3)Eskil Falnes Wedøe, IL Skjalg01.03.083Frakkagjerd, KM 13-19 år20.06.21
11,91(-1,6)Johan Tofte, Søgne IL081Søgne, Klubbmesterskap29.09.21
12,03(+0,2)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.084-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----30--------------------
12,05(-0,1)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp22.08.21
12,12(-1,6)Lucas Bustad, Søgne IL082Søgne, Klubbmesterskap29.09.21
12,17(-1,2)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.084Bodø, Sparebank 1 Lekene 202115.08.21
12,32(-1,6)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082Egersund, Kretsstevne10.06.21
12,37(+0,2)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.085-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
12,41(+0,0)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.082Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
12,43(+0,8)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
12,62(+0,0)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.084-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
12,65(+0,8)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp 202104.09.21
12,72(+0,3)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.085Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
-----40--------------------
12,75(+0,0)Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.085-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
12,82(-0,6)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.083Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
12,82(-1,2)Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.085Bodø, Sparebank 1 Lekene 202115.08.21
12,85(-0,7)Matheus Gajda-Jakobsen, Ås IL20.01.081Ås, Kretsstevne07.06.21
13,27(-0,1)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp22.08.21
13,29(+0,0)Matheo Brekk Slotterøy, Sømna IL23.09.081Vik, Klubbstevne13.05.21
13,29(-1,0)Daniel Christoffer Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.083Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
13,50(-0,7)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.082Ås, Kretsstevne07.06.21
13,60(-0,1)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp22.08.21
13,64(-0,8)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.084-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
-----50--------------------
13,70(+0,8)Olivier Krzystek, IL Nybrott15.06.081Steinkjer, KM bane 202104.07.21
13,77(+1,9)Alvin Le, Byåsen IL01.06.084Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
14,60(-1,7)Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne01.09.21
16,93(-0,7)Vegard Gaustad, Ås IL12.06.083Ås, Kretsstevne07.06.21
18,96(+1,0)Daniel Hagala Eriksen, Vadsø Turnforening30.11.081Alta, Åpningsstevne Alta 202121.08.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,7(+0,8)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Sande, KM for Buskerud19.06.21
10,2(+0,8)Sean Healy Andresen, IF Sturla23.10.082Sande, KM for Buskerud19.06.21
12,4(+0,8)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.083Sande, KM for Buskerud19.06.21
14,0(+1,2)Alexander Knudsen, Ålesund Friidrettsklubb15.08.081Ålesund, Friidrettskarusell14.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,55(+2,2)Aleksander Aarestrup, IL Skjalg05.02.081Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
11,22(+2,2)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
12,26(+2,3)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082Haugesund, GASSCO-lekene29.08.21
13,08(+2,2)Noel Viding-Øvrebø, IL Skjalg27.10.085Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
15,89(+2.2)Wilhelm Bråthen Svendsrud, Krødsherad IL07.12.083Drammen, Elvelekene 202122.08.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,1Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Askerlekene 202105.06.21

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,46(+1,6)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
30,70(+0,1)Christoffer Vråle Rønning, IL Sandvin12.06.081-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
30,75(-0,4)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
30,89(-0,7)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.081Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
30,98(-1,4)Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
31,48(-0,7)Finn Connor Saint, Fana IL01.09.083Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
32,31(-1,7)Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.081-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
32,72(-0,9)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
32,84(+1,6)Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.084Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
32,88(-0,3)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----10--------------------
33,00(-1,7)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.082-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
33,03(-0,9)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.082Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
33,25(+0,1)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.082-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
33,33(+1,6)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.085Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
33,50(+1,6)Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.086Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
33,65(-1,4)Mathias Johansen, IK Hind25.03.082-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
33,69(-1,0)Jakob Amandussen Nitter, Fana IL05.05.081Fana, Framolekene 202129.05.21
34,11(-0,3)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.082-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
34,23(+0,1)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
34,27(-0,9)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082Stavanger, JærCup17.06.21
-----20--------------------
34,72(+0,2)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.082-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
34,83(-0,6)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Harstad, KM Troms 202128.08.21
35,21(-1,4)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.084-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
35,85(-0,9)Milo Lærdal Rudjord, IL Skjalg05.02.083Stavanger, JærCup17.06.21
36,14(-0,9)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.084Stavanger, JærCup17.06.21
36,16(-1,6)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Seriestevne10.06.21
36,24(-0,6)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082Harstad, KM Troms 202128.08.21
36,56(-0,6)Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.083Harstad, KM Troms 202128.08.21
36,77(+1,6)Osvald Vik, Sandnes IL14.02.087Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
37,51(+1,1)Alvin Le, Byåsen IL01.06.081Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
-----30--------------------
37,55(+1,1)Liam Vedal Berdahl, IL Nybrott15.06.082Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
37,57(-0,9)Eskil Falnes Wedøe, IL Skjalg01.03.085Stavanger, JærCup17.06.21
37,57(+0,2)Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.083-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
38,76(+0,2)Linus Ørjansen, Nittedal IL25.06.084-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
39,12(-1,7)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.085-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
39,44(+1,9)Noah Hovde Solberg, Sørild FIK13.09.081Grimstad, Klubbstevne23.08.21
40,61(-0,2)Robin Søvik Davidsson, Ålesund Friidrettsklubb26.12.082Ålesund, SBM Aklsaleikane22.08.21
45,23(-0,9)Aron Pettersen, IL Skjalg15.08.086Stavanger, JærCup17.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,0(+0,0)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Sande, KM for Buskerud20.06.21
32,0(+0,0)Sean Healy Andresen, IF Sturla23.10.082Sande, KM for Buskerud20.06.21
37,5(ok)Liam Vedal Berdahl, IL Nybrott15.06.081Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,48(+0,1)Osvald Vik, Sandnes IL14.02.081Sandnes, SI-stevne 619.08.21
35,24(+0,1)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082Sandnes, SI-stevne 619.08.21

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,58,69Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083 (G-14/16)Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival04.08.21

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,27,47Jens Kristian Lunde, Nordre Land friidrett05.07.081Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,29,90Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.082Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,33,67Mathias Reinertsen Leroyer, Strindheim IL02.08.081Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
5,44,14Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.083Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,50,65Julian Fagerli, Rana FIK12.11.082Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
5,51,06Bjørnar Skjeflo Unhjem, Isfjorden IL26.04.083Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
5,58,36Even Tjåland Liverud, Undheim IL05.04.081Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
6,00,58Kristian Skjeflo Unhjem, Isfjorden IL26.04.084Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,01,03David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.085Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,02,48Adrian Monkvik, Fredrikstad IF17.09.084Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----10--------------------
6,08,98Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.086Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,18,45Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.087Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,18,63Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.088Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,30,98Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.082Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
6,34,89Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.089Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,35,15Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.0810Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,40,70Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.085Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,42,12Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL10.07.083Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
6,45,42Noah Hovde Solberg, Sørild FIK13.09.084Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
6,57,10Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.0811Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
-----20--------------------
6,59,77Bjørnar Risa Taksdal, Undheim IL11.01.085Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,62Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.081Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
1,60Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081Hattfjelldal, Kvalifiseringsstevne22.05.21
1,51Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.081Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,51Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.082Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
1,51Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.083Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
1,50Christoffer Vråle Rønning, IL Sandvin12.06.081Jessheim, Norgeslekene08.08.21
1,50Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.082 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne 619.08.21
1,48Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL10.07.081Os, Klubbstevne08.06.21
1,46Jakob Amandussen Nitter, Fana IL05.05.082Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
1,46Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.082Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----10--------------------
1,45Oliver Noreng, Egersunds IK10.10.083Jessheim, Norgeslekene08.08.21
1,45Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.082Bodø, Sparebank 1 Lekene 202114.08.21
1,45Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.082Haugesund, GASSCO-lekene29.08.21
1,45Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.082 (G-10/14)Sandnes, Høstlekene 202118.09.21
1,41Wilhelm Bråthen Svendsrud, Krødsherad IL07.12.084Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,40Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Koll klubbstevne 229.05.21
1,40Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.083Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
1,40Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett04.02.081Asker, Askerlekene 202106.06.21
1,40Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.082Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
1,40Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.081Fredrikstad, Treningsstevne25.08.21
-----20--------------------
1,40Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL10.05.081Leikvang, Bergenslekene 202129.08.21
1,40Martin Larsen, Egersunds IK05.11.083Haugesund, GASSCO-lekene29.08.21
1,40Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL06.05.082Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,36Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.085Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
1,35Oliver Meldal, Stjørdals-Blink IL20.01.081Stjørdal, Sonestevne TA-sprint27.05.21
1,35Lukas Olofsson, Verdal Friidrettsklubb22.02.081Levanger, T-a sprint/Moanstevne13.06.21
1,35Fredrik Sønju Stabæk, IF Sturla30.05.082Sande, KM for Buskerud19.06.21
1,35Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.082Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
1,35Milo Lærdal Rudjord, IL Skjalg05.02.083Stavanger, Jær Cup02.09.21
1,35Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.083Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
-----30--------------------
1,32Isak Arneson Lothe, Ørsta IL20.08.081Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
1,31Andreas Kringeland, Stord IL21.06.082Leirvik, Seriestemne06.06.21
1,31Kristian Kvamme, IL Stein15.01.086Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
1,31Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.087Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
1,31Sindre Furland, Sandefjord Turn & IF20.06.087Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,31Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.087Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
1,31Noah Hovde Solberg, Sørild FIK13.09.088Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
1,31Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.088Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,31Eirik Olsen, Herkules Friidrett21.03.089Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,31Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.0810Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----40--------------------
1,30Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Sande, Treningsstevne02.06.21
1,30Ola Ramstad Heggdal, Nesodden IF19.03.081 (G-11/14)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell03.06.21
1,30Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.084Jessheim, Norgeslekene08.08.21
1,30Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.084Bodø, Sparebank 1 Lekene 202114.08.21
1,30Isak Østbye Lysnes, BUL-Tromsø Friidrett28.07.084Harstad, KM Troms 202128.08.21
1,30Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Ås, Kretsstevne13.09.21
1,30Arnbjørn Næss, Midtbygdens IL12.04.083 (G-10/14)Sandnes, Høstlekene 202118.09.21
1,30Kasper Sørensen, Kristiansands IF Friidrett081Kristiansand, Klubbmesterskap21.09.21
1,28Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.081Ravnanger, Karusellstevne 415.09.21
1,27Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp 202104.09.21
-----50--------------------
1,26Jesper Egidius Krakstad, Sørild FIK02.03.089Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
1,25Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082 (G-14)Knarvik, AKS-Leikane 202122.05.21
1,25Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.082Sande, Treningsstevne02.06.21
1,25Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.082Asker, Askerlekene 202106.06.21
1,25Kristoffer Milde, Laksevåg TIL25.08.081Bergen/La, Seriestevne09.06.21
1,25Albert Jakobsen, Narvik IL25.03.082Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
1,25Sebastian Gyllensten, Dimna IL15.08.082Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
1,25Olivier Krzystek, IL Nybrott15.06.081Steinkjer, KM bane 202104.07.21
1,25Erik Andreas Husby, Skaun IL15.05.081Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202108.08.21
1,25Sigurd Mengshoel Gausemel, Nittedal IL21.04.081Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
-----60--------------------
1,25John Magnus Solem, Tingvoll Friidrettsklubb21.09.081Tingvoll, Straumsneslekene18.09.21
1,25Marcus Hoen, IL i BUL02.09.084Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,25Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.081Hov i Land, Høststevne02.10.21
1,23Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.081Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
1,23Leo Mathias Alexandre Laborde-Røren, IL i BUL21.08.082Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
1,21Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.0811Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,21Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.0812Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,21Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne15.09.21
1,20Franciszek Kedzierski, Modum FIK10.08.081Geithus, Treningsstevne06.05.21
1,20Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.081Fet, Erik Norakers Minnestevne05.06.21
-----70--------------------
1,20Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.082Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
1,20Daniel Christoffer Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.082Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
1,20Theodor Resch Tobiassen, Romerike Friidrett24.09.081Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,20Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.085Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,20Arsenii Perebyinis, IL Sandvin01.12.082Sande, Treningsstevne30.09.21
1,15Jonas Lundsaunet, Verdal Friidrettsklubb14.01.084Levanger, T-a sprint/Moanstevne13.06.21
1,15Ludvig Langøygard, Frol IL16.07.085Levanger, T-a sprint/Moanstevne13.06.21
1,15Kristoffer Dahlen, Skaun IL28.12.082Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202108.08.21
1,15Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp22.08.21
1,15Kristian Pfeuti, Asker Sk. Friidrett24.06.086Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
-----80--------------------
1,15Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081Ski, Kretsstevne21.09.21
1,10Elliot Hauge Wennersberg, Stegaberg IL03.08.082Haugesund, Mailekene 202116.05.21
1,10Aksel Jaakko Johnsen, Fana IL30.10.085 (G-11/14)Fana, Fana Intern02.06.21
1,10Julian Fagerli, Rana FIK12.11.082Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
1,10Daniel Martinsen, Skaun IL11.06.083Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202108.08.21
1,10Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,10Anders Eftevåg, Kristiansands IF Friidrett082Kristiansand, Klubbmesterskap21.09.21
1,10Carl Louis Mathiesen, IL i BUL13.07.083Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
1,10Nicolai Buflod Furesund, IL i BUL28.01.084Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
1,09Noel Viding-Øvrebø, IL Skjalg27.10.086Stavanger, Jær Cup02.09.21
-----90--------------------
1,09Mateo Nordbø Winnem, IL Skjalg16.05.087Stavanger, Jær Cup02.09.21
1,09Tobias Malmstrøm-Johansen, IL Skjalg30.11.088Stavanger, Jær Cup02.09.21
1,00Kenneth Eikeland, Kopervik IL23.02.081Haugesund, Kretsstevne16.06.21
1,00Leo Winge Aas, IL Koll31.01.082Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,26Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Fana, Fana Sommer Stav 106.06.21
2,23Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
2,20Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
2,20Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
2,12Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,97Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.083Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,92Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.082Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,80Viktor Stattin, IK Hind04.04.081Finnsnes, Åpningsstevne 202106.06.21
1,72William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.084Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,70Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Sande, Treningsstevne13.06.21
-----10--------------------
1,70Daniel Christoffer Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.081Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
1,62Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.085Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,42Eirik Olsen, Herkules Friidrett21.03.083Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,32Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.086Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,22Emil Stabekk Klingen, FIK Orion04.03.084Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,96(+0,9)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp21.08.21
3,86(-0,4)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp21.08.21
3,76(+1,3)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp21.08.21

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,70(+0,8)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Øvre Årdal, Treningstemne07.07.21
5,62(+0,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
5,15(+0,1)Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Sandnes, SI-stevne 505.08.21
5,12(-0,6)Oliver Noreng, Egersunds IK10.10.081Haugesund, Mailekene 202115.05.21
5,05(-1,2)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.081Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
5,04(-0,5)Benjamin Leivestad, Frøyland IL24.02.081Frøyland, COOP-JÆRCUP 607.09.21
5,04(+0,0)Sigve Mjølkalid, SMIL Engavågen24.03.082Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
4,98(+0,0)Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.083Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
4,95(-0,5)Christoffer Vråle Rønning, IL Sandvin12.06.081Jessheim, Norgeslekene07.08.21
4,93(+0,6)Wilhelm Bråthen Svendsrud, Krødsherad IL07.12.082Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----10--------------------
4,93(+0,0)Markus Steinnes, Dimna IL15.03.084Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
4,90(+0,0)Nicolai Risø, IF Sturla08.06.083Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
4,90(+0,0)Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.085Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
4,85(+0,1)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.081Bergen, Fyllingenlekene04.06.21
4,81(-1,3)Osvald Vik, Sandnes IL14.02.082Sandnes, Høstlekene 202118.09.21
4,80(-1,8)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL10.05.082Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
4,78(+1,4)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.082Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
4,77(+1,3)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082Sandnes, SI-stevne 505.08.21
4,75(+1,1)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081Trondheim, Sommerliga02.06.21
4,75(+0,2)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.081Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
-----20--------------------
4,74(-0,3)Finn Connor Saint, Fana IL01.09.083Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
4,64(+0,4)Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.083Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
4,63(+0,8)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
4,62(+1,8)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083Bergen, Fyllingenlekene04.06.21
4,60(+1,4)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Sande, KM for Buskerud19.06.21
4,60(-1,0)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081Larvik, Bøkeskoglekene 202129.08.21
4,59(+1,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
4,56(+0,4)Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.081Os, Klubbstevne29.04.21
4,53(+0,0)Robin Søvik Davidsson, Ålesund Friidrettsklubb26.12.086Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
4,52(+0,9)Adrian Lona Hojem, Overhalla IL02.07.081Namsos, Kleppenlekene02.06.21
-----30--------------------
4,51(+0,7)Even Nørjordet, IL Koll12.05.085Jessheim, Norgeslekene07.08.21
4,51(+0,0)Iver Kvistad, Inderøy IL087Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
4,50(+0,1)Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.083Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
4,50(+0,0)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.082Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
4,49(+0,3)Jakob Amandussen Nitter, Fana IL05.05.081Os, OsLekene 202118.09.21
4,47(+0,0)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.083Bodø, Sparebank 1 Lekene 202115.08.21
4,47(+1,4)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.083Bodø, Sparebank 1 Lekene 202115.08.21
4,45(+0,0)Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL06.05.082Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
4,44(+1,2)Sindre Furland, Sandefjord Turn & IF20.06.081Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
4,42(+0,1)Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.083Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
-----40--------------------
4,42(+1,0)Ola Vatn Osnes, Straumsnes IL20.11.081Tingvoll, Straumsneslekene18.09.21
4,40(+0,5)Martin Sandstø Kvam, NTG Bergen21.05.082Strandebarm, Seriestemne22.09.21
4,39(+1,8)Martin Ødegård, IL Molde-Olymp10.03.081Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
4,39(+1,9)Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.083Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
4,39(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp 202104.09.21
4,35(+0,9)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.08(-)Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
4,35(+0,0)Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Sommardagsstevnet29.07.21
4,33(+0,5)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.085Bodø, Sparebank 1 Lekene 202115.08.21
4,32(+1,9)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
4,32(+1,8)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Brandbu, Mohagen bil Cup 223.06.21
-----50--------------------
4,32(+0,1)Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.081Steinkjer, KM bane 202103.07.21
4,31(+0,0)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
4,30(+0,0)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.08(-)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
4,30(+0,7)Magnus Djupvik, Valnesfjord IL23.07.086Bodø, Sparebank 1 Lekene 202115.08.21
4,30(+0,0)Mikkel Engen Stenerud, Lyn Ski21.03.083Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
4,28(+1,9)Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.081Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
4,28(-0,5)Noel Viding-Øvrebø, IL Skjalg27.10.083Frøyland, COOP-JÆRCUP 607.09.21
4,28(+0,3)Oskar Wangberg, Idrettslaget Fram20.08.082Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
4,28(+0,6)Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.083Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
4,28(+0,5)Mortimer Feliot, IL Tyrving01.04.084Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
-----60--------------------
4,27(+0,3)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.086Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
4,26(+1,7)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.085Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
4,25(+2,0)Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.082Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
4,25(+0,0)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.085Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
4,24(-0,7)Isaak Torin Huitson, Sandnes IL11.02.087Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
4,23(+0,0)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.081Larvik, Treningsstevne01.07.21
4,22(+0,5)Marius Østerås, Grong IL09.04.082Namsos, Kleppenlekene02.06.21
4,22(+1,8)Håvard Austreim, Eikefjord IL21.06.082Florø, SSF-leikane05.06.21
4,20(-0,3)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.081Namsos, NA-karusell15.08.21
4,20(-1,4)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.082Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
-----70--------------------
4,20(+1,3)Martin A Vollan, Verdal Friidrettsklubb21.12.084Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
4,18(+1,1)Leo Winge Aas, IL Koll31.01.083Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
4,16(+1,0)Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.081Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 322.08.21
4,15(+0,3)Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.082Larvik, Vestfoldkarusellen stevne 119.05.21
4,15(+0,0)Arnstein Engset Sannes, Bæverfjord IL10.05.081Tingvoll, Treningsstevne10.06.21
4,15(+0,0)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.0811Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
4,15(+0,0)Oscar Harbo-Lervik, IL Koll12.06.084Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
4,11(+0,0)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.082Harstad, KM Troms 202129.08.21
4,10(+0,1)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081Jessheim, Klubbstevne30.08.21
4,09(+1,5)Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21
-----80--------------------
4,09(+0,0)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.087Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
4,09(+1,6)Arnbjørn Næss, Midtbygdens IL12.04.083Sandnes, Høstlekene 202118.09.21
4,06(-1,3)Hjörleifur Stefansson, Bergens Turnforening10.08.081Bergen, Skansen Athletics 115.06.21
4,03(-0,5)Albert Jakobsen, Narvik IL25.03.081Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
4,03(+1,7)David Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK08.01.081Arendal, Arendalslekene21.08.21
4,03(-0,6)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.083Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
4,02(-1,2)Viktor Stattin, IK Hind04.04.083Tromsø, Tromsølekene 202130.05.21
4,01(+0,0)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
4,01(+1,6)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.082Sande, Treningsstevne28.06.21
4,00(+1,5)Sigurd Mengshoel Gausemel, Nittedal IL21.04.08(-)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
-----90--------------------
3,98(+0,1)Jesper Kristensveen, Nesodden IF22.09.081 (G-11/13)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell11.05.21
3,98(-1,6)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Ås, Kretsstevne07.06.21
3,98(+0,3)Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.0811Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
3,97(+0,0)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.082Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
3,95(+0,9)August Lundholm, Byåsen IL26.05.082Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
3,95(+0,0)Eirik Olsen, Herkules Friidrett21.03.0814Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
3,95(+0,6)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.086Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
3,92(+1,3)Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.081Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
3,91(-0,6)Matias Herdlevær Refvik, Norna-Salhus IL02.06.081Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21
3,90(+1,2)Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.082Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
-----100--------------------
3,90(+1,1)Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.081Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21
3,89(+1,8)Fredrik Sønju Stabæk, IF Sturla30.05.084Sande, KM for Buskerud19.06.21
3,89(-0,4)Theo Skotvik Bøe, Kolvereid IL24.09.083Namsos, NA-karusell15.08.21
3,88(-0,3)Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.083Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
3,88(+0,1)Noah Hovde Solberg, Sørild FIK13.09.088Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
3,87(+1,4)Brage Birkeland, Sandnes IL04.06.085Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
3,86(+0,7)Eskil Falnes Wedøe, IL Skjalg01.03.086Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
3,86(+1,9)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.084Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
3,86(+0,0)Juhan Niillas Aasprong, IL Ilar11.09.0813Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
3,85(+0,0)Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.083Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
-----110--------------------
3,85(+1,8)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
3,84(+1,2)Oliver Dahl, Ogndal IL06.05.081Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast01.09.21
3,84(+0,3)Marius Myran, Ullensaker/Kisa IL09.10.0816Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
3,82(+1,3)Ola Øye Lyster, Holmemstranda IL10.06.083Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
3,82(+0,5)Arsenii Perebyinis, IL Sandvin01.12.082Sande, Treningsstevne26.09.21
3,78(-2,6)Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett01.02.084Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
3,76(+1,8)Jonas Knutsen Breen, IL i BUL19.03.083Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
3,76(+0,0)Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.084Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
3,76(+0,0)Peder Hagen, FIK Orion27.06.0817Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
3,75(+1,9)Sebastian Gyllensten, Dimna IL15.08.085Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
-----120--------------------
3,75(+0,3)Matias Radoi, Fana IL23.09.083 (G-11/13)Fana, Fana Intern01.06.21
3,75(-1,2)Markus Larsen, Farsund og Lista IK06.08.081Farsund, Treningsstevne07.06.21
3,74(-0,6)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.081Fana, Karabinlekene 202111.09.21
3,74(+1,5)Martin Eeg-Sandtorv, NTG Bergen10.02.083Strandebarm, Seriestemne22.09.21
3,73(+0,9)Dennis Himo Bjørgum, Overhalla IL17.05.08(-)Namsos, Kleppenlekene02.06.21
3,71(-1,0)Oliver Bergin, Vemundvik IL27.08.082Overhalla, NA-karusellen/3-kamp 202130.06.21
3,71(+0,0)Aleksander Kleven, Brandbu IF06.01.0818Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
3,69(+1,3)Jørgen Fuglem, Bardu IL11.12.082Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
3,68(+0,0)Alvin Le, Byåsen IL01.06.083Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
3,67(-1,3)Isak Østbye Lysnes, BUL-Tromsø Friidrett28.07.084Harstad, KM Troms 202129.08.21
-----130--------------------
3,66(-1,2)Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.085Harstad, KM Troms 202129.08.21
3,65(-0,9)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.082Asker, Askerlekene 202105.06.21
3,65(-0,4)Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.082Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
3,65(+0,3)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.0819Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
3,63(-0,4)Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.089Jessheim, Norgeslekene07.08.21
3,62(+0,0)Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.089Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
3,61(+1,0)Isak Arneson Lothe, Ørsta IL20.08.082Ørsta, Treningsstemne15.06.21
3,60(+1,7)Julian Fagerli, Rana FIK12.11.083Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
3,59(+0,0)Luca Knudsen, IL Norodd31.05.081Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
3,58(+0,0)Georg August Aasen, Hattfjelldal IL26.02.082Hattfjelldal, Kvalifiseringsstevne22.05.21
-----140--------------------
3,58(-0,6)Iver Steiro Hanssen, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Sortland, Treningsstevne 202.06.21
3,56(+0,2)Leander Helle, Sandnes IL12.06.087Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
3,56(+0,6)Isak Storrøsæter Stolpnes, Utleira IL Friidrett23.06.082Trondheim, Sommerliga02.06.21
3,55(-0,1)Daniel Christoffer Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.086Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
3,54(+0,0)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.084Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
3,51(-0,7)Matheus Gajda-Jakobsen, Ås IL20.01.082Ås, Kretsstevne07.06.21
3,50(+0,5)Olivier Krzystek, IL Nybrott15.06.083Steinkjer, KM bane 202103.07.21
3,49(-1,9)Emil Kongshaug, Ringerike Friidrettsklubb13.06.081Hønefoss, Treningstevne26.05.21
3,49(-0,3)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.083Overhalla, NA-karusellen/3-kamp 202130.06.21
3,48(+0,0)Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.081Ski, Klubbstevne07.09.21
-----150--------------------
3,47(+0,0)Lars Rynning Borander, Bækkelagets SK19.10.085Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
3,46(+0,0)Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.0820Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
3,44(+0,9)Jonas Breunig Guttormsen, Stålkameratene IL21.08.084Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
3,44(+1,9)Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.081Stjørdal, Tønsåslekene 202108.08.21
3,41(+0,0)Sivert S Flatås, Hareid IL02.12.086Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
3,41(+0,7)Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.0814Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
3,38(+1,5)Mikael S Flatås, Hareid IL02.12.087Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
3,35(-0,2)Kristian Pfeuti, Asker Sk. Friidrett24.06.083Asker, Askerlekene 202105.06.21
3,35(+0,0)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.0821Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
3,31(+0,0)Aksel Jaakko Johnsen, Fana IL30.10.085Fana, Framolekene 202129.05.21
-----160--------------------
3,27(+0,4)Aksel Jakob Hamran Falkenberg, IL i BUL13.11.084Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
3,27(-1,7)Tobias Malmstrøm-Johansen, IL Skjalg30.11.085Sandnes, Høstlekene 202118.09.21
3,27(+1,0)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082Bømlo, Bømlomeisterskap26.09.21
3,26(+1,4)Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Vossameisterskapen07.06.21
3,18(+1,2)Kenneth Eikeland, Kopervik IL23.02.08(-)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 226.05.21
3,18(+1,9)Leo Stokke Skulbørstad, IL Nybrott11.11.083Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell13.07.21
3,15(+0,0)Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
3,08(+0,4)Eirik Karstensen Indrehus, Florø Turn og IF27.02.082Florø, Florø-leikane 202119.05.21
3,07(+1,3)Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.086Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
3,04(+1,6)Benjamin Kjølleberg, Farsund og Lista IK28.10.082Farsund, Treningsstevne07.06.21
-----170--------------------
3,03(-1,7)Simen Thorbjørnsen, Stord IL15.04.081Leirvik, Seriestemne23.04.21
3,03(-2,5)Vetle Iversen Budal, Ringerike Friidrettsklubb09.04.082Hønefoss, Treningstevne26.05.21
3,01(-2,4)Hans August Skarelven Opperud, Ullensaker/Kisa IL17.11.083Jessheim, UKI Klubbstevne 203.06.21
3,00(+0,5)Daniel Holmeide, Tingvoll Friidrettsklubb01.12.082Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
3,00(-2,5)Fredrik Krogness Flander, Ringerike Friidrettsklubb24.08.083Hønefoss, Treningstevne26.05.21
3,00(-0,9)Sean Lundal, Farsund og Lista IK16.02.083Farsund, Treningsstevne07.06.21
2,96(+0,1)Vegard Haugen, Sandnes IL18.06.088Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
2,95(+1,0)Morten Eliassen, Tingvoll Friidrettsklubb083Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
2,93(+0,0)Johan Tofte, Søgne IL082Søgne, Klubbmesterskap22.09.21
2,91(+0,7)Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.0816Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
-----180--------------------
2,90(ok)Sindre Sunda, Rosendal TL081Husnes, Seriestevne28.04.21
2,86(-1,3)Livar Veseth, Norna-Salhus IL09.05.082Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21
2,85(-1,9)Oscar Kjos, Ringerike Friidrettsklubb23.04.084Hønefoss, Treningstevne26.05.21
2,82(-0,5)Vegard Gaustad, Ås IL12.06.083Ås, Kretsstevne07.06.21
2,73(+1,5)Oliver Pedersen Næstby, Bækkelagets SK19.04.087Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,53(-2,4)Vegard Sortebekk, Ringerike Friidrettsklubb26.01.085Hønefoss, Treningstevne26.05.21
2,39(-0,7)Julian With, Norna-Salhus IL28.12.084Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21
2,30(+0,0)Daniel Hagala Eriksen, Vadsø Turnforening30.11.084Alta, Åpningsstevne Alta 202122.08.21
2,14(+0,0)Thor Håkon Kaspersen, Flora IL081Stjørdal, Karusellstevne14.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,92(+2,9)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
4,60(+3,0)Sindre Furland, Sandefjord Turn & IF20.06.081Sem, Sems mai stevne 202112.05.21
4,39(+2,4)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.081Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
4,36(+3,1)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.084Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
4,23(+3,0)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Harstad, Seriestevne 125.05.21
4,05(+2,2)Sigurd Mengshoel Gausemel, Nittedal IL21.04.083Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,03(+2,1)Mathias Vedvik, Syril IL12.12.081Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
4,01(+2,5)Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.082Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
3,86(+2,2)Dennis Himo Bjørgum, Overhalla IL17.05.084Namsos, Kleppenlekene02.06.21
3,74(+2,3)Isak Arneson Lothe, Ørsta IL20.08.082Ørsta, Treningsstemne08.05.21
3,66(+2,5)Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.082Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
3,53(+3,0)Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Lagseriestevne21.09.21
3,22(+2,2)Kenneth Eikeland, Kopervik IL23.02.081Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 226.05.21
2,57(+3,1)Julian Davidsen, Ask Friidrett11.10.082Ravnanger, Klubbstevne 112.04.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,16Oliver Noreng, Egersunds IK10.10.081Kristiansand, Treningsstevne22.07.21
4,17Marcus Eek, Sørum IL14.08.081Fet, Erik Norakers Minnestevne05.06.21
4,04David Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK08.01.081Grimstad, Klubbstevne07.09.21
4,00Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.082Fet, Erik Norakers Minnestevne05.06.21
3,91Johannes Vik Pedersen, Gui Sportsklubb16.01.081Heggedal, Klubbstevne20.05.21
3,73Isak Storrøsæter Stolpnes, Utleira IL Friidrett23.06.082Trondheim, Trondheimslekene14.08.21
3,54Jesper Egidius Krakstad, Sørild FIK02.03.082Grimstad, Klubbstevne07.09.21
1,02Edvard Hassel, Brandbu IF19.03.081 (F-7)Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,23(+0,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
10,82(+0,7)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Byrkjelo, Seriestemne08.07.21
10,47(+0,6)Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.081Fana, Gneistspelen 202121.08.21
10,25(+0,7)Jakob Amandussen Nitter, Fana IL05.05.082Fana, Gneistspelen 202121.08.21
10,20(+1,8)Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.083Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
10,17(-1,5)Markus Steinnes, Dimna IL15.03.082Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
10,09(+1,0)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.081Egersund, Coop Jærcup24.08.21
10,08(+0,0)Wilhelm Bråthen Svendsrud, Krødsherad IL07.12.082Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,70(+1,8)Oliver Noreng, Egersunds IK10.10.08(-)Egersund, Coop Jærcup24.08.21
9,69(+1,3)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL10.07.083Fana, Gneistspelen 202121.08.21
-----10--------------------
9,60(+0,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,58(-1,0)Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.083Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,50(+1,5)Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.08(-)Egersund, Coop Jærcup24.08.21
9,36(+0,6)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
9,33(-0,3)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Fana, Gneistspelen 202121.08.21
9,33(+0,0)Sindre Furland, Sandefjord Turn & IF20.06.084Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,32(+0,0)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.085Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,30(-0,3)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.085Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
9,30(+0,7)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Sande, Treningsstevne30.09.21
9,25(-0,5)Oscar Harbo-Lervik, IL Koll12.06.081Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
-----20--------------------
9,23(+0,0)Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL06.05.081Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
9,20(-1,2)Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.084Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,15(+0,0)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.086Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,14(+0,7)Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Kretsstevne 602.09.21
9,11(-1,6)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.085Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,99(+0,0)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.087Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,89(+0,0)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.088Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,75(+1,6)Arnbjørn Næss, Midtbygdens IL12.04.084Egersund, Coop Jærcup24.08.21
8,69(+0,0)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.082Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
8,68(-0,2)Liam Vedal Berdahl, IL Nybrott15.06.081Stjørdal, Friidrettskarusellstevne23.09.21
-----30--------------------
8,60(+0,0)Jens Kristian Lunde, Nordre Land friidrett05.07.089Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,54(+0,0)Aleksander Kleven, Brandbu IF06.01.0810Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,46(+0,0)Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.0811Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,43(-1,2)Viktor Stattin, IK Hind04.04.081Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
8,41(+0,0)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.083Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
8,33(+0,0)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Sande, Treningsstevne16.08.21
8,32(+0,0)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.0812Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,28(-0,2)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
8,28Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.08Harstad, KM Troms 202128.08.21
8,05(+0,0)Arsenii Perebyinis, IL Sandvin01.12.082Sande, Treningsstevne30.09.21
-----40--------------------
8,04(+0,0)Isak Storrøsæter Stolpnes, Utleira IL Friidrett23.06.081Trondheim, Sommerliga 215.06.21
7,89(-1,2)Tor Gundersen, Gausdal FIK08.11.081Gausdal, Vårstevne Gausdal 202109.05.21
7,81(+0,0)August Bruland, IL Koll22.07.0814Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
7,79(+1,0)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Hov i Land, Høststevne02.10.21
7,70(+1,1)Georg August Aasen, Hattfjelldal IL26.02.081Hattfjelldal, Kvalifiseringsstevne22.05.21
7,44(+1,3)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.082Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
7,28(+0,7)Aksel Jaakko Johnsen, Fana IL30.10.081Fana, Fana Intern01.06.21
7,18(+1,4)Sigurd Schønberg Omenås, Varegg IL06.08.081Bergen, Skansen Athletics 215.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,98(+3,8)Oliver Noreng, Egersunds IK10.10.082Egersund, Coop Jærcup24.08.21
9,58(+2,3)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
9,55(+2,3)Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.083Egersund, Coop Jærcup24.08.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,17Isak Østbye Lysnes, BUL-Tromsø Friidrett28.07.081Harstad, KM Troms 202128.08.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,83Sigve Holten, Surnadal IL20.02.081Stjørdal, BDO-lekene 202119.09.21
10,80Christoffer Vråle Rønning, IL Sandvin12.06.081Jessheim, Norgeslekene08.08.21
10,34Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.082Stjørdal, BDO-lekene 202119.09.21
10,31Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
10,31Markus Steinnes, Dimna IL15.03.082Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
10,15Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
10,07Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
10,00Isaak Torin Huitson, Sandnes IL11.02.081Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
9,93Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
9,79Wilhelm Bråthen Svendsrud, Krødsherad IL07.12.083Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----10--------------------
9,73Nicolai Risø, IF Sturla08.06.082Drammen, Elvelekene 202122.08.21
9,70Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Sande, Treningsstevne20.09.21
9,48Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.081Fana, Gneistspelen 202122.08.21
9,46Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett04.02.081Asker, Askerlekene 202105.06.21
9,44Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.085Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
9,42Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.086Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
9,33Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.082Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
9,26Anders Selås Sølvberg, Sørild FIK03.07.083Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
9,15Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Florø, Florø-leikane 202119.05.21
9,10Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.088Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----20--------------------
9,09Linus Kristian Kjølberg, Romerike Friidrett15.08.089Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
9,08Osvald Vik, Sandnes IL14.02.081Sandnes, SI-stevne 505.08.21
9,06Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne15.09.21
9,05Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Frakkagjerd, KM 13-19 år20.06.21
8,99Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.081Hov i Land, Høststevne02.10.21
8,91Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.085Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,83Sondre Johannessen, Kristiansands IF Friidrett081Kristiansand, Klubbmesterskap21.09.21
8,79Aleksander Kleven, Brandbu IF06.01.081Brandbu, Mohagen bil Cup 525.09.21
8,72Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.087Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
8,70Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081Oslo/NIH, Koll klubbstevne 619.08.21
-----30--------------------
8,68Adrian Lona Hojem, Overhalla IL02.07.082Grong, Gronglekene 202129.08.21
8,32Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081Hattfjelldal, Kvalifiseringsstevne22.05.21
8,31Even Tjåland Liverud, Undheim IL05.04.083Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
8,27August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.085Jessheim, Norgeslekene08.08.21
8,24Kristian Heggtveit Andersen, IK Grane14.06.081Arendal, Arendalslekene21.08.21
8,18Nicolai Andrés Eide, Holmemstranda IL28.07.082Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
8,16Marius Østerås, Grong IL09.04.082Namsos, NA-karusell15.08.21
8,14Robin Søvik Davidsson, Ålesund Friidrettsklubb26.12.082Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
8,07Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.087Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,03Elias Persen, Fredrikstad IF23.09.081Fredrikstad, Jubileumsstevne FIF 125 år29.09.21
-----40--------------------
8,02Håvard Austreim, Eikefjord IL21.06.082Florø, SSF-leikane05.06.21
8,00Iver Kvistad, Inderøy IL088Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
7,98Anders Altin-Skulstad, Namdalseid22.06.084Steinkjer, TA-sprinten 2021 Fylkesfinale14.08.21
7,97Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.083Namsos, NA-karusell15.08.21
7,95Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.081Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
7,92William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Gloppen, Loggane Open26.09.21
7,88Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.084Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
7,88Jonas Lundsaunet, Verdal Friidrettsklubb14.01.085Steinkjer, TA-sprinten 2021 Fylkesfinale14.08.21
7,86Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.084Stjørdal, BDO-lekene 202119.09.21
7,81Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark22.08.21
-----50--------------------
7,69Hjörleifur Stefansson, Bergens Turnforening10.08.081Bergen, Skansen Athletics 115.06.21
7,67August Lundholm, Byåsen IL26.05.082Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
7,65Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.083Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
7,64Oliver Meldal, Stjørdals-Blink IL20.01.081Stjørdal, Sonestevne TA-sprint27.05.21
7,62Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.0814Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
7,57Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.081Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
7,56Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.084Drammen, Elvelekene 202122.08.21
7,54Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.083Sandnes, Kaststevne 107.06.21
7,48Oscar Harbo-Lervik, IL Koll12.06.082Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
7,47Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.082Gloppen, Loggane Open26.09.21
-----60--------------------
7,43Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.088Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
7,41Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081Stjørdal, Sona-Lekene11.07.21
7,41Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.0815Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
7,40Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Fana, Gneist avslutningsstevne kast28.09.21
7,39Karl Felix Glaser, Groruddalen Friidrettsklubb19.12.082Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
7,37Noel Viding-Øvrebø, IL Skjalg27.10.083Egersund, Coop Jærcup24.08.21
7,36Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Ørsta, Treningsstemne27.05.21
7,35Viktor Stattin, IK Hind04.04.081Finnsnes, Åpningsstevne 202106.06.21
7,35Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.086Jessheim, Norgeslekene08.08.21
7,31Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.083Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
-----70--------------------
7,31Sigurd Mengshoel Gausemel, Nittedal IL21.04.082Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
7,29Daniel Holmeide, Tingvoll Friidrettsklubb01.12.081Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
7,20Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Harstad, KM Troms 202129.08.21
7,18Isak Valand, Gjesdal IL10.03.081Ålgård, Treningsstevne04.05.21
7,17Theodor Resch Tobiassen, Romerike Friidrett24.09.088Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
7,15Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
7,15Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.082Fana, Gneist avslutningsstevne kast28.09.21
7,13Isak Arneson Lothe, Ørsta IL20.08.082Ørsta, Treningsstemne27.05.21
7,09Marcus Eek, Sørum IL14.08.081Fet, Erik Norakers Minnestevne05.06.21
7,09Aron Thunes, Jotun IL05.09.083Gloppen, Loggane Open26.09.21
-----80--------------------
7,07Eivind Simensen, Seljord IL20.06.081Rjukan, Kaststevne23.06.21
7,04Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.089Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
7,00Lukas Olofsson, Verdal Friidrettsklubb22.02.086Steinkjer, TA-sprinten 2021 Fylkesfinale14.08.21
6,99Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.0817Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,99Lucas Bustad, Søgne IL081Søgne, Klubbmesterskap29.09.21
6,91Jakob Amandussen Nitter, Fana IL05.05.081Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
6,91Binhazi Abdigesy Mohamud, Ringerike Friidrettsklubb10.05.081Hønefoss, Treningstevne26.05.21
6,85Endre Revheim, Osterøy IL29.07.081Osterøy, Seriestevne05.05.21
6,81Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.083Fana, Gneist avslutningsstevne kast28.09.21
6,80Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.084Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
-----90--------------------
6,79Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL06.05.0818Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,78Luca Knudsen, IL Norodd31.05.082Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
6,77Birk Huva Stenseth, Søndre Land IL17.06.081Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21
6,74Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.082Steinkjer, KM bane 202104.07.21
6,72Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB kaststevne 103.05.21
6,71Hermann Haslerud, Søndre Land IL15.11.0819Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,67Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081Kristiansand, Treningsstevne09.07.21
6,66Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
6,58Dennis Himo Bjørgum, Overhalla IL17.05.085Namsos, Kleppenlekene02.06.21
6,56Matheus Mikalsen, IL Bjarg21.04.082Fana, Gneistspelen 202122.08.21
-----100--------------------
6,55Fredrik Kvien Svendsen, Sørild FIK20.06.082Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
6,45Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.082Alta, Åpningsstevne Alta 202121.08.21
6,42Simen Thorbjørnsen, Stord IL15.04.081Leirvik, Seriestemne23.04.21
6,39Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.082Oslo/NIH, Koll klubbstevne 619.08.21
6,37Noah Hovde Solberg, Sørild FIK13.09.083Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
6,37Sebastian Gyllensten, Dimna IL15.08.083Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
6,36Vetle Iversen Budal, Ringerike Friidrettsklubb09.04.082Hønefoss, Treningstevne26.05.21
6,36Tobias Karl Albert, IL Bjarg20.04.083Fana, Gneistspelen 202122.08.21
6,36Daniel Vasbø, IL Gneist01.01.084Fana, Gneist avslutningsstevne kast28.09.21
6,35Gaute Halset, Vik IL15.10.082Vik, Vikjastemna24.05.21
-----110--------------------
6,35Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
6,35Carl Louis Mathiesen, IL i BUL13.07.082Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
6,32Leo Mathias Alexandre Laborde-Røren, IL i BUL21.08.083Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
6,24Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp21.08.21
6,23Eirik Karstensen Indrehus, Florø Turn og IF27.02.082Florø, Florø-leikane 202119.05.21
6,22Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.084Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
6,21Ludvig Langøygard, Frol IL16.07.083Levanger, T-a sprint/Moanstevne13.06.21
6,19Even Nørjordet, IL Koll12.05.082Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
6,17Tobias Malmstrøm-Johansen, IL Skjalg30.11.083Frakkagjerd, KM 13-19 år20.06.21
6,15Fredrik Krogness Flander, Ringerike Friidrettsklubb24.08.083Hønefoss, Treningstevne26.05.21
-----120--------------------
6,12Emilian Haugen, Larvik Turn & IF11.09.0822Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,11Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.082Bømlo, Seriestevne06.05.21
6,08Alvin Le, Byåsen IL01.06.083Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
6,07Leo Stokke Skulbørstad, IL Nybrott11.11.081Stjørdal, Karusellstevne12.08.21
6,06Kasper Sørensen Elson, Kristiansands IF Friidrett02.06.085Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
5,95Noah Rebbeng Dæhlin, Moss IL30.10.081Moss, Treningsstevne02.06.21
5,92Sindre Furland, Sandefjord Turn & IF20.06.0823Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,90Isak Storrøsæter Stolpnes, Utleira IL Friidrett23.06.082Trondheim, Sommerliga02.06.21
5,83Enock Buyinza, Almenning IL06.12.084Ørsta, Ørstaleikane28.08.21
5,82Martin A Vollan, Verdal IL21.12.081Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast28.07.21
-----130--------------------
5,76Oliver Pedersen Næstby, Bækkelagets SK19.04.084Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
5,74Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.084Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
5,72Vegard Sortebekk, Ringerike Friidrettsklubb26.01.084Hønefoss, Treningstevne26.05.21
5,70Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.081Ravnanger, Karusellstevne 415.09.21
5,65Markus Larsen, Farsund og Lista IK06.08.081Farsund, Treningsstevne07.06.21
5,65Olivier Krzystek, IL Nybrott15.06.084Levanger, T-a sprint/Moanstevne13.06.21
5,59Even Skauge, Ringerike Friidrettsklubb09.11.085Hønefoss, Treningstevne26.05.21
5,59Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.083Stjørdal, Sona-Lekene11.07.21
5,56Kristian Pfeuti, Asker Sk. Friidrett24.06.087Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
5,39Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Lagseriestevne15.06.21
-----140--------------------
5,38Iver Steiro Hanssen, Sortland Friidrettsklubb21.11.082Sortland, Treningsstevne 202.06.21
5,38Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Ås, Kretsstevne07.06.21
5,31Oscar Kjos, Ringerike Friidrettsklubb23.04.086Hønefoss, Treningstevne26.05.21
5,30Leo Winge Aas, IL Koll31.01.084Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
5,24Isak Østbye Lysnes, BUL-Tromsø Friidrett28.07.082Harstad, KM Troms 202129.08.21
5,14Daniel Christoffer Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.083Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
5,10Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.082Ravnanger, Karusellstevne 415.09.21
5,08Aksel Jaakko Johnsen, Fana IL30.10.081Fana, Fana Intern02.06.21
5,05Sean Lundal, Farsund og Lista IK16.02.082Farsund, Treningsstevne07.06.21
5,01Emil Kongshaug, Ringerike Friidrettsklubb13.06.087Hønefoss, Treningstevne26.05.21
-----150--------------------
4,97Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.081Oppegård, Treningsstevne27.05.21
4,95Benjamin Kjølleberg, Farsund og Lista IK28.10.083Farsund, Treningsstevne07.06.21
4,89Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.082Vadsø, VTF-lekene 202105.09.21
4,63Alexander Knudsen, Ålesund Friidrettsklubb15.08.081Ålesund, Friidrettskarusell14.06.21
4,45Vegard Gaustad, Ås IL12.06.081Ås, Kretsstevne13.09.21
4,32Johan Tofte, Søgne IL082Søgne, Klubbmesterskap29.09.21
4,28Matheus Gajda-Jakobsen, Ås IL20.01.082Ås, Kretsstevne07.06.21
3,11Hans August Skarelven Opperud, Ullensaker/Kisa IL17.11.082Jessheim, UKI Klubbstevne 317.06.21

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,76Isaak Torin Huitson, Sandnes IL11.02.081Sandnes, Kaststevne 107.06.21

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,32Sigve Holten, Surnadal IL20.02.081Tingvoll, Straumsneslekene18.09.21
32,73Isaak Torin Huitson, Sandnes IL11.02.081Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
31,16Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
30,97Teodor Ellingsen Kornerud, Kolvereid IL11.06.081Kolvereid, Holm-kast04.08.21
27,97Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.081Bergen, Skansen Athletics 407.09.21
27,79Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne01.09.21
26,89Sigve Mjølkalid, SMIL Engavågen24.03.081Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
25,20Osvald Vik, Sandnes IL14.02.083Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
25,15Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.081Fana, Framolekene 202128.05.21
24,55Fredrik Sønju Stabæk, IF Sturla30.05.081Geithus, Kastkarusell25.08.21
-----10--------------------
24,43Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.084Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
23,82William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Gloppen, Loggane Open26.09.21
22,93Linus Kristian Kjølberg, Romerike Friidrett15.08.083Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
22,87Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.084Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
21,42Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.085Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
20,61Theodor Resch Tobiassen, Romerike Friidrett24.09.086Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
19,97Tobias Malmstrøm-Johansen, IL Skjalg30.11.082Sandnes, Høstlekene 202118.09.21
19,84Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.083Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
19,25Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.082Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
18,85Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.087Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----20--------------------
18,74Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Seriestevne16.09.21
18,70Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.084Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
18,46Sebastian Gyllensten, Dimna IL15.08.081Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
18,13Oliver Dahl, Ogndal IL06.05.081Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast01.09.21
17,92Viktor Stattin, IK Hind04.04.081Harstad, KM Troms 202128.08.21
17,82Jakob Amandussen Nitter, Fana IL05.05.082Fana, Framolekene 202128.05.21
17,64William Aarbogh, Bardu IL22.09.082Harstad, KM Troms 202128.08.21
17,64Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.085Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
17,44Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.083Sande, KM for Buskerud19.06.21
17,00Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082Sande, Treningsstevne24.09.21
-----30--------------------
16,88Eskil Falnes Wedøe, IL Skjalg01.03.083Stavanger, Jær Cup02.09.21
16,41Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.084Stavanger, Jær Cup02.09.21
16,40Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
16,32Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Hov i Land, Kaststevne m/KM 11-1403.10.21
16,21Eirik Olsen, Herkules Friidrett21.03.089Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
15,86Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.087Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
15,85Arsenii Perebyinis, IL Sandvin01.12.083Sande, Treningsstevne24.09.21
15,70Hermann Haslerud, Søndre Land IL15.11.0810Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
15,00Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB kaststevne 306.09.21
14,87Martin Larsen, Egersunds IK05.11.085Stavanger, Jær Cup02.09.21
-----40--------------------
14,56Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.082Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell13.07.21
14,09Vetle Iversen Budal, Ringerike Friidrettsklubb09.04.081Hønefoss, Treningstevne26.05.21
13,77Leo Stokke Skulbørstad, IL Nybrott11.11.083Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell13.07.21
13,73Alvin Le, Byåsen IL01.06.089Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
13,41Brage Birkeland, Sandnes IL04.06.083Sandnes, Høstlekene 202118.09.21
13,31Fredrik Krogness Flander, Ringerike Friidrettsklubb24.08.083Hønefoss, Treningstevne26.05.21
13,02Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.0811Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
12,62Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.0812Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
12,58Emilian Haugen, Larvik Turn & IF11.09.0813Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
12,54Vegard Sortebekk, Ringerike Friidrettsklubb26.01.082Hønefoss, Treningstevne26.05.21
-----50--------------------
11,73Jens Kristian Lunde, Nordre Land friidrett05.07.081Brandbu, Treningsstevne20.06.21
9,88Aksel Jaakko Johnsen, Fana IL30.10.081Fana, Karabinlekene 202112.09.21

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,89Sigve Holten, Surnadal IL20.02.081Stjørdal, BDO-lekene 202119.09.21
37,01Linus Kristian Kjølberg, Romerike Friidrett15.08.081Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
32,72Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.081Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
25,18Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.081Bergen, Skansemyren kastkarusell 613.07.21
25,00Teodor Ellingsen Kornerud, Kolvereid IL11.06.081Kolvereid, Holm-kast04.08.21
24,95Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Sande, Treningsstevne12.10.21
24,77Peder Andresen, Voss IL10.01.082Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
24,35Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Sande, Treningsstevne24.09.21
24,27Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.082Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
24,14Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.082Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----10--------------------
24,00Theodor Resch Tobiassen, Romerike Friidrett24.09.082Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
23,00Even Tjåland Liverud, Undheim IL05.04.084Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
22,88Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL06.05.083Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
22,78Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Ålgård, COOP-JÆRCUP 720.09.21
22,18Hermann Haslerud, Søndre Land IL15.11.084Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
22,16William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Gloppen, Loggane Open26.09.21
21,29Isaak Torin Huitson, Sandnes IL11.02.081Sandnes, SI-stevne 619.08.21
21,05Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
20,96Karl Felix Glaser, Groruddalen Friidrettsklubb19.12.083Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
20,72Arsenii Perebyinis, IL Sandvin01.12.083Sande, Treningsstevne24.09.21
-----20--------------------
20,36Isak Valand, Gjesdal IL10.03.082Ålgård, COOP-JÆRCUP 720.09.21
20,31Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.083Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
20,15Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.084Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
19,98Osvald Vik, Sandnes IL14.02.082Sandnes, SI-stevne 619.08.21
19,79Jone Hop Agdestein, Laksevåg TIL23.07.082Bergen/La, Seriestevne02.06.21
19,23Viktor Stattin, IK Hind04.04.085Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
19,01Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.082Gloppen, Loggane Open26.09.21
18,67Fredrik Sønju Stabæk, IF Sturla30.05.087Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
18,26Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.086Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
17,84Jonas Vadheim Solaas, Laksevåg TIL13.06.081Bergen/La, Hopp u/t19.05.21
-----30--------------------
16,99Fredrik Kvien Svendsen, Sørild FIK20.06.086Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
16,03Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.088Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
15,99Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.089Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
15,41Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Sortland, Treningsstevne 606.07.21
14,79Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
13,99Leo Stokke Skulbørstad, IL Nybrott11.11.082Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell13.07.21
13,73Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.082Brandbu, Treningsstevne20.06.21
13,72Eskil Falnes Wedøe, IL Skjalg01.03.083Ålgård, COOP-JÆRCUP 720.09.21
13,36Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.0810Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
12,60Oliver Dahl, Ogndal IL06.05.081Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast01.09.21
-----40--------------------
12,39Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.083Brandbu, Treningsstevne20.06.21
12,32Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.083Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell13.07.21
12,03Thor Håkon Kaspersen, Flora IL081Stjørdal, Karusellstevne14.09.21
10,90Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.0811Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
10,81David Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK08.01.081Lyngdal, Lyngdalslekene 202122.05.21
9,80Noel Viding-Øvrebø, IL Skjalg27.10.084Ålgård, COOP-JÆRCUP 720.09.21
9,71Jens Kristian Lunde, Nordre Land friidrett05.07.084Brandbu, Treningsstevne20.06.21
8,48Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.0813Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
7,24Peder Hagen, FIK Orion27.06.0814Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,41Linus Kristian Kjølberg, Romerike Friidrett15.08.083 (G-15)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
23,60Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.082 (G-14)Notodden, Telemarkskarusell 3 202122.09.21

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,29Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.081Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
34,24Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
34,18Sigve Mjølkalid, SMIL Engavågen24.03.081Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
33,89Oliver Noreng, Egersunds IK10.10.081Jessheim, Norgeslekene08.08.21
32,59Isaak Torin Huitson, Sandnes IL11.02.081Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
32,50Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Harstad, KM Troms 202128.08.21
32,31Markus Steinnes, Dimna IL15.03.082Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
32,14Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL06.05.082Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
31,58Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.081Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
31,17Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.083Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----10--------------------
31,14Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
29,68Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.082Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
28,99Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.084Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
28,90Robin Søvik Davidsson, Ålesund Friidrettsklubb26.12.081Ålesund, SBM Aklsaleikane22.08.21
27,87Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.086Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
27,84Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.082Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
27,17Linus Kristian Kjølberg, Romerike Friidrett15.08.083Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
26,69Sondre Johannessen, Kristiansands IF Friidrett081Kristiansand, Klubbmesterskap21.09.21
26,42Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.086Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
26,19Theodor Resch Tobiassen, Romerike Friidrett24.09.084Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
-----20--------------------
25,95Mathias Johansen, IK Hind25.03.087Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
25,75Eivind Simensen, Seljord IL20.06.081Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
25,62Ola Ramstad Heggdal, Nesodden IF19.03.081Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell14.09.21
25,48Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Bømlomeisterskap26.09.21
25,25Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.081Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
25,21Osvald Vik, Sandnes IL14.02.082Sandnes, Kaststevne 107.06.21
25,21Even Tjåland Liverud, Undheim IL05.04.083Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
24,93Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.088Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
24,78David Skarpeteig Harkestad, Sørild FIK08.01.084Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
24,49Eirik Olsen, Herkules Friidrett21.03.082Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
-----30--------------------
24,23Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.089Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
24,21Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.08Harstad, KM Troms 202128.08.21
24,20Isak Storrøsæter Stolpnes, Utleira IL Friidrett23.06.082Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
23,51Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL10.07.087Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
23,50Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Fana, Gneist avslutningsstevne kast28.09.21
23,19Fredrik Sønju Stabæk, IF Sturla30.05.0811Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
23,01Martin A Vollan, Verdal Friidrettsklubb21.12.083Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
22,89Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Jølster, Nasjonalt stemne22.05.21
21,71Iver Steiro Hanssen, Sortland Friidrettsklubb21.11.084Harstad, Festspill-lekene 202120.06.21
21,66Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne01.09.21
-----40--------------------
21,32Aleksander Aarestrup, IL Skjalg05.02.081Stavanger, JærCup17.06.21
21,18Eskil Falnes Wedøe, IL Skjalg01.03.082Stavanger, JærCup17.06.21
20,78Alvin Le, Byåsen IL01.06.089Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
20,55Elias Persen, Fredrikstad IF23.09.082Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
20,54Anders Selås Sølvberg, Sørild FIK03.07.0810Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
20,31Marius Østerås, Grong IL09.04.081Steinkjer, Steinkjerlekene 202130.05.21
20,26Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB kaststevne 306.09.21
20,07Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21
19,99Thor Håkon Kaspersen, Flora IL081Stjørdal, Karusellstevne14.09.21
19,85Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.081Alta, Åpningsstevne Alta 202122.08.21
-----50--------------------
19,56Oscar Kjos, Ringerike Friidrettsklubb23.04.081Hønefoss, Treningstevne26.05.21
19,37Peder Hagen, FIK Orion27.06.0814Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
19,33Binhazi Abdigesy Mohamud, Ringerike Friidrettsklubb10.05.082Hønefoss, Treningstevne26.05.21
19,33Arsenii Perebyinis, IL Sandvin01.12.082Sande, Treningsstevne26.09.21
19,21Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.083Sandnes, Kaststevne 107.06.21
19,16Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082Fana, Gneist avslutningsstevne kast28.09.21
18,96Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.081Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
18,86Hermann Haslerud, Søndre Land IL15.11.0815Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
18,77Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082Bømlo, Bømlomeisterskap26.09.21
18,46Kristoffer Dahlen, Skaun IL28.12.081Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202108.08.21
-----60--------------------
18,34Vetle Iversen Budal, Ringerike Friidrettsklubb09.04.083Hønefoss, Treningstevne26.05.21
18,25Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082Egersund, Avslutningsstevne25.09.21
18,03Fredrik Kvien Svendsen, Sørild FIK20.06.082Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
17,74Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.082Sande, Treningsstevne13.06.21
17,70Haakon Alexander Kollerud Johansen, IL Sandvin30.09.083Sande, Treningsstevne13.06.21
17,52Sebastian Gyllensten, Dimna IL15.08.082Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
17,50Even Skauge, Ringerike Friidrettsklubb09.11.084Hønefoss, Treningstevne26.05.21
17,33Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.082Ski, Klubbstevne24.08.21
17,14Matheus Mikalsen, IL Bjarg21.04.082Fana, Gneistspelen 202121.08.21
17,12Petter Rasmussen Grinde, Haugesund IL09.06.081Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 112.05.21
-----70--------------------
17,08Sigurd Emil Stabell, Oppegård IL16.03.083Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
16,94Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.082Alta, Åpningsstevne Alta 202122.08.21
16,86Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
16,84Tor Gundersen, Gausdal FIK08.11.081Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
16,62Emilian Haugen, Larvik Turn & IF11.09.0816Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
16,29Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.083Fana, Gneistspelen 202121.08.21
16,16William Aarbogh, Bardu IL22.09.083Harstad, KM Troms 202128.08.21
16,08Karl Felix Glaser, Groruddalen Friidrettsklubb19.12.084Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
16,04August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.085Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
15,10Emil Stabekk Klingen, FIK Orion04.03.0817Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----80--------------------
14,79Leander Helle, Sandnes IL12.06.083Stavanger, JærCup17.06.21
14,64Elliot Hauge Wennersberg, Stegaberg IL03.08.082Haugesund, Mailekene 202115.05.21
14,40William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.0814Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
14,16Noel Viding-Øvrebø, IL Skjalg27.10.084Stavanger, JærCup17.06.21
12,84Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.081Bergen, Skansemyren kastkarusell 1031.08.21
12,09Daniel Christoffer Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.083Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
11,96Emil Kongshaug, Ringerike Friidrettsklubb13.06.085Hønefoss, Treningstevne26.05.21
11,51William Opsal, IF Sturla081Drammen, Treningsstevne22.06.21
11,10Johan Tofte, Søgne IL082Søgne, Klubbmesterskap22.09.21
10,41Vegard Sortebekk, Ringerike Friidrettsklubb26.01.086Hønefoss, Treningstevne26.05.21
-----90--------------------
10,31Aksel Jaakko Johnsen, Fana IL30.10.083Fana, Framolekene 202130.05.21
9,64Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett12.05.081Strandebarm, Seriestemne22.09.21

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,48William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Gloppen, Loggane Open26.09.21
42,56Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.081Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
42,55Matias Herdlevær Refvik, Norna-Salhus IL02.06.081Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21
41,85Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Bergen, Fyllingenlekene04.06.21
41,01Mathias Vedvik, Syril IL12.12.081Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
40,76Marcus Eek, Sørum IL14.08.082Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
39,79Oscar Harbo-Lervik, IL Koll12.06.083Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
38,41Isak Valand, Gjesdal IL10.03.081Ålgård, Treningsstevne04.05.21
36,86Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.084Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
36,44Aron Thunes, Jotun IL05.09.082Gloppen, Loggane Open26.09.21
-----10--------------------
35,83Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.085Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
35,03Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21
28,89Livar Veseth, Norna-Salhus IL09.05.082Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21
27,85Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB kaststevne 223.08.21
19,12Julian With, Norna-Salhus IL28.12.084Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21
2,61Edvard Hassel, Brandbu IF19.03.081 (F-7)Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21

Slengball 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,30Endre Revheim, Osterøy IL29.07.081Osterøy, Seriestevne05.05.21

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36Linus Kristian Kjølberg, Romerike Friidrett15.08.081Oppegård, Oppegård Open19.06.21

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.081Bergen, Skansemyren kastkarusell 422.06.21

4 Kamp (60mhekk-Lengde-Kule-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1271Sivert Haugli-Onstad, Ås IL
13,50(-0,7)-3,98(-1,6)-5,38-2,59,06
23.07.081Ås, Kretsstevne07.06.21
1077Matheus Gajda-Jakobsen, Ås IL
12,85(-0,7)-3,51(-0,7)-4,28-3,06,81
20.01.082Ås, Kretsstevne07.06.21
511Vegard Gaustad, Ås IL
16,93(-0,7)-2,82(-0,5)-3,96-3,31,86
12.06.083Ås, Kretsstevne07.06.21

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4564Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin
9,02(-2,0)-4,60(+1,4)-8,89-10,11(-0,6)-1,30-1,47,53
02.08.081Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
3416Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL
9,36(-2,0)-4,26(+1,7)-6,43-12,82(-0,6)-1,30-1,53,32
08.12.082Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
3294Erlend Murud Ege, Lambertseter IF
9,33(+0,0)-3,86(-0,4)-7,18-12,05(-0,1)-1,15-2,00,58
11.02.081Hamar, UM og veteran-NM mangekamp22.08.21
3183Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL
9,49(+0,0)-3,96(+0,9)-8,07-13,27(-0,1)-1,27-2,01,96
16.05.082Hamar, UM og veteran-NM mangekamp22.08.21
3121Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla
9,51(-2,0)-NM-7,88-11,31(-0,6)-1,45-1,55,39
01.03.084Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
3094Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK
9,05(+1,0)-4,39(+0,0)-6,55-12,65(+0,8)-1,27-2,11,06
09.03.081Bækkelaget, Mangekamp 202104.09.21
2433Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL
9,77(+0,0)-3,76(+1,3)-6,24-13,60(-0,1)-1,18-2,32,35
10.09.083Hamar, UM og veteran-NM mangekamp22.08.21

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1415Daniel Moss, FIL Aks-77
20,82-6,68-18,88-7,85-7,39
26.01.081Bergen, Skansemyren kastkarusell 215.05.21

Gutter 14

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65(-0,5)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
6,84(-0,5)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.072Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,38(+0,6)Neo Dobson, Haugesund IL12.06.071Haugesund, Mailekene 202115.05.21
7,52(+0,9)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.21
7,59(+1,4)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071Moss, Treningsstevne02.06.21
7,60(-0,7)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.21
7,61(+1,7)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071Nadderud, Treningsstevne07.06.21
7,66(+1,6)Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.071-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
7,68(+0,2)Benjamin Reyes, Romerike Friidrett30.04.071-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
7,68(-0,9)Josh Anthony Bjerke, Sandefjord Turn & IF14.09.073-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
7,72(+0,9)Tristan Emil Brekke Nøttveit, T&IF Viking05.09.073-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.21
7,77(+0,9)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.074-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.21
-----10--------------------
7,79(+1,6)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.072-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
7,81(-0,3)Syver Bråten Grøvnes, Hattfjelldal IL29.01.071Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
7,86(+1,5)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.071 (G-12/14)Sandnes, SI-stevne 619.08.21
7,86(+0,6)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
7,86(+0,0)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073-h4Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
7,88(+0,9)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.072-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
7,89(+0,5)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.071Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
7,91(+0,8)Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071Arendal, Arendalslekene21.08.21
7,93(+1,6)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Arna, Askokarusellen11.08.21
7,95(+0,2)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.073-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----20--------------------
7,96(+0,6)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.072Haugesund, Mailekene 202115.05.21
7,96(+1,6)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.073-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
7,97(+0,1)Christian Kjeldsberg Johansen, Utleira IL Friidrett06.03.071Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
7,98(+0,7)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
7,98(-1,1)Marvin Nak-In, IF Hellas26.06.075-fi Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
7,99(-1,3)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,00(+1,5)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.072 (G-12/14)Sandnes, SI-stevne 619.08.21
8,01(-1,6)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.071Greveskogen, Seriestevne29.05.21
8,04(+0,5)Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.072Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
8,05(-1,0)Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.071-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
-----30--------------------
8,05(+0,9)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.074-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,08(-1,0)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.072-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,09(+0,6)Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.071Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202108.08.21
8,10(+0,5)Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.071Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
8,11(+0,2)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071-h8Stjørdal, Friidrettskarusellstevne23.09.21
8,12(-1,5)Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071Finnsnes, Åpningsstevne 202106.06.21
8,13(+0,5)Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.071Bergen, Skansen Athletics 407.09.21
8,18(+0,6)Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.074Haugesund, Mailekene 202115.05.21
8,18(-0,4)Herman Røe, IL i BUL05.10.071-h1 (G-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
8,19(-1,5)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.074Fana, Gneistspelen 202121.08.21
-----40--------------------
8,21(+0,4)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.074-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
8,24(+1,4)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072Larvik, Bøkeskoglekene 202129.08.21
8,25(+0,5)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.072Bergen, Skansen Athletics 407.09.21
8,26(-2,4)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.073Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
8,26(+1,4)Herman Borge Raaum, IF Hellas17.12.073Larvik, Bøkeskoglekene 202129.08.21
8,26(+0,2)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.074-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,27(+1,4)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.074Larvik, Bøkeskoglekene 202129.08.21
8,28(+1,5)Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.073 (G-12/14)Sandnes, SI-stevne 619.08.21
8,29(+0,5)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.073Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
8,29(-0,4)Eirik Endal Angeltvedt, T&IF Viking02.04.074-h2 (G-10/14)Leikvang, Norna 915.08.21
-----50--------------------
8,29(+0,7)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
8,30(-1,3)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,32(+0,4)August Anundsen Borgen, IL Tyrving30.07.075-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
8,37(+1,9)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.072Grimstad, Klubbstevne27.05.21
8,37(+0,6)Magnus Øyen, Rindal IL26.04.072Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202108.08.21
8,39(+0,7)Haldor Vårdal, Svint IL15.11.071Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
8,40(-0,6)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Florø, SSF-leikane05.06.21
8,41(-0,5)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071Halden, Klubbmesterskap25.09.21
8,42(+0,1)Tomack Sand, Hitra FIK27.04.073Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
8,43(-0,8)Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.072Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
-----60--------------------
8,44(+0,1)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.075Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
8,48(+0,0)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.075-h4Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,50(+0,1)Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.077Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
8,50(+0,8)Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.071Sortland, Treningsstevne 525.06.21
8,50(+1,7)Adrian Johansen, Søgne IL04.06.071Søgne, Kretskarusell06.09.21
8,51(+0,6)Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.071-h7Bergen/La, Seriestevne02.06.21
8,52(+1,1)William Strøm Johansen, Kolvereid IL03.01.071Namsos, NA-karusell15.08.21
8,55(+0,0)Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.076-h4Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,56(+0,8)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.073Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
8,57(+1,4)Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.075Larvik, Bøkeskoglekene 202129.08.21
-----70--------------------
8,57(-1,0)Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.074-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,59(-1,6)Theo Leander Ask, Romerike Friidrett14.07.074Lillestrøm, Klubbstevne12.06.21
8,59(-2,4)Savez Omed, Moss IL17.04.074Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
8,59(+0,4)Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.076-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
8,61(-1,5)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.072Finnsnes, Åpningsstevne 202106.06.21
8,61(+0,5)Johan Stokke, Sunndal IL Friidrett25.04.074Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
8,62(-0,3)Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.072Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
8,62(+1,5)Stefan Rajkovic, Sandnes IL06.07.074 (G-12/14)Sandnes, SI-stevne 619.08.21
8,64(+0,8)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.074Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
8,65(+0,8)Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.072Sortland, Treningsstevne 525.06.21
-----80--------------------
8,65(-1,0)Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.075-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,67(-0,7)Simon Lye Smistad, Ullensaker/Kisa IL10.11.075-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.21
8,68(+2,0)Frederick Henri Albertsen Rens, Asker Sk. Friidrett06.03.071-fi Asker, Askerlekene 202104.06.21
8,69(-0,1)Brage Storlid Kvinge, Loddefjord IL04.09.071Os, OsLekene 202118.09.21
8,70(-0,7)Markus Spurkeland, IL Fenring09.03.073 (G-14/15)Bergen, Skansen Athletics 215.06.21
8,72(-1,7)Anthon Tran, Lørenskog Friidrettslag075Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
8,72(+0,8)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.071Fana, Karabinlekene 202111.09.21
8,73(+1,6)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072Arna, Askokarusellen11.08.21
8,74(+0,9)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.075-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,75(+0,6)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.074-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----90--------------------
8,75(+0,2)Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.075-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,76(-1,1)Marius Hole Scheide, Gjøvik FIK04.12.073Gjøvik, Gjøvik Totenlekene29.05.21
8,77(+0,3)Dennis André Nilsrud Ellingsrud, Kongsvinger IL Friidrett21.05.071 (G-12/14)Kongsvinger, Seriestevnet 1 av 419.05.21
8,77(+0,2)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.072Lye, Treningsstevne27.05.21
8,79(+1,1)Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.07Steinkjer, KM bane 202103.07.21
8,80(+1,1)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.073Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark22.08.21
8,84(+0,3)Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.072 (G-12/14)Kongsvinger, Seriestevnet 1 av 419.05.21
8,88(+0,2)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.076-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,90(+0,2)Tord Sikveland, Undheim IL04.08.073Lye, Treningsstevne27.05.21
8,90(+0,7)Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.073Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
-----100--------------------
8,93(+1,3)Adrian Olsen, Sømna IL05.10.071Vik, Kretsstevne 408.07.21
8,94(-1,6)Knut Halvor Amdal, Gjesdal IL06.10.072-h1Ålgård, Treningsstevne08.06.21
8,95(+2,0)Louis Ferreira Menezes Eide, Asker Sk. Friidrett14.02.072-fi Asker, Askerlekene 202104.06.21
8,95(+0,7)Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.074Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
8,98(+0,3)Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.073 (G-12/14)Kongsvinger, Seriestevnet 1 av 419.05.21
8,98(-0,6)Elias Beisland Svenningsen, IK Grane11.09.072Arendal, Treningsstevne20.05.21
9,01(+0,6)Mikal Baug Grey, Laksevåg TIL03.10.073-h7Bergen/La, Seriestevne02.06.21
9,05(+0,8)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.073Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
9,06(+0,8)Jesper Vonen Svae, Sarpsborg IL07.05.074Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
9,07(-0,8)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.075-h3Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
-----110--------------------
9,08(+0,5)Asbjørn Bøe, Bæverfjord IL21.08.075Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
9,09(-0,2)Jørgen Domås, Grong IL30.09.071Overhalla, NA-karusellen/3-kamp 202130.06.21
9,12(-0,8)Henrik Furunes, Frol IL04.06.073Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
9,17(-1,7)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.071Ås, Kretsstevne13.10.21
9,18(-1,6)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071Ås, Kretsstevne28.06.21
9,19(+0,3)William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.075 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne 505.08.21
9,22(+0,3)Johannes Skistad, Overhalla IL12.01.071Namsos, Kleppenlekene02.06.21
9,23(+0,8)Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.073Arendal, Arendalslekene21.08.21
9,25(+0,7)Kristoffer Tepstad Eggøy, Stord IL21.12.071-h5Leirvik, Seriestemne23.04.21
9,28(-1,3)Ulrik Egeland Valseth, Verdal IL30.12.075-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
-----120--------------------
9,28(-0,9)Felix Ørbeck, IL Skjalg19.12.076-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
9,31(+0,6)Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.075-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,35(-1,7)Nicolai Støre Olsen, Romerike Friidrett30.03.076Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
9,36(-1,6)Scott Lloyd, Romerike Friidrett19.10.075Lillestrøm, Klubbstevne12.06.21
9,41(+0,7)Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.072Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
9,43(+1,2)Jonas Tunsberg, Snøgg Friidrett24.04.071Notodden, Klubbstevne 321.04.21
9,43(-1,7)Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.073Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
9,44(+0,6)Jørgen Norgren Funderud, Asker Sk. Friidrett19.06.071Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
9,52(+1,9)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072Osterøy, HTB karusell 228.06.21
9,55(+0,3)Peter Raabakken, Overhalla IL05.08.072Namsos, Kleppenlekene02.06.21
-----130--------------------
9,56(-1,6)Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.072Tromsø, Treningsstevne 118.05.21
9,59(+0,3)Jonas Dreier, Oppstad IL06.08.074 (G-12/14)Kongsvinger, Seriestevnet 1 av 419.05.21
9,59(+1,1)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.075Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark22.08.21
9,68(+0,5)Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.074Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
9,78(+1,9)David Askeland, Sørild FIK14.07.073Grimstad, Klubbstevne27.05.21
9,90(+0,8)Herman Max Haarberg Snøtun, Nittedal IL26.02.071Nittedal, Klubbstevne 129.04.21
9,91(-0,6)Mathias Lauvrak, IK Grane05.02.073Arendal, Treningsstevne20.05.21
10,02(+1,7)Elias Hildebrand, Tingvoll Friidrettsklubb28.04.072Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,5(+1,4)Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.071-h1 (G-11/14)Leikvang, Norna 223.05.21
7,7(+1,4)Tristan Emil Brekke Nøttveit, T&IF Viking05.09.072-h1 (G-11/14)Leikvang, Norna 223.05.21
7,8(+1,5)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071Sande, KM for Buskerud20.06.21
7,9(+1,4)Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.074-h1 (G-11/14)Leikvang, Norna 223.05.21
8,3(+1,2)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071Flå Stadion, Treningsstevne23.08.21
8,3(+0,0)William Strøm Johansen, Kolvereid IL03.01.071Grong, Gronglekene 202129.08.21
9,0(-0,6)Nicholas Steira Kalvenes, Norna-Salhus IL31.03.071-h3 (J-14)Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21
9,1(+1,1)Henrik Romnes, Skarphedin IL31.07.071Bø, Klubbmesterskap27.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,20(+3,6)Neo Dobson, Haugesund IL12.06.071-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
7,51(+2,2)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071-h3Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
7,6(+4,2)Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.071Ålesund, Friidrettskarusell14.06.21
7,62(+2,2)Tristan Emil Brekke Nøttveit, T&IF Viking05.09.072-h3Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
7,82(+3,6)Anthony Johnsen, IK Grane04.02.072-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
7,86(+2,2)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.073-h3Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
7,93(+2,2)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.071Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
7,98(+2,1)Håkon Rønning-Hansen, Tromstun Skole09.01.071Tromsø, Treningsstevne 2-202118.08.21
7,99(+2,2)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.075-h3Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
8,02(+3,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.074-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
8,20(+2,3)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.071 (G-10/14)Drammen, Treningsstevne02.06.21
8,29(+3,6)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.075-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
8,37(+2,1)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.073Lillehammer, Stampesletta-stevnet04.05.21
8,46(+2,9)Nikolai Noreng, Egersunds IK18.01.071Egersund, Coop Jærcup24.08.21
8,50(+3,0)Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.071Narvik, Narvik-Lekene 202112.06.21
8,56(+3,2)Johannes Bertil Finset, Aure IL15.11.071Aure, Friidrett Aure 202112.06.21
8,7(+4,2)Aleksander Helseth, Ålesund Friidrettsklubb30.10.072Ålesund, Friidrettskarusell14.06.21
8,71(+2,2)Mikal Baug Grey, Laksevåg TIL03.10.076-h3Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
8,90(+3,6)Elias Beisland Svenningsen, IK Grane11.09.076-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
9,03(+2,7)Anton Pisano, Bremnes IL04.09.071Bømlo, Seriestevne06.05.21
9,08(+2,2)Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073-h1 (G-11/14)Fana, Norna 6 - Sommerfinale27.06.21
9,26(+3,2)Ole Morten Kjønsvik, Kyrksæterøra IL04.03.074Aure, Friidrett Aure 202112.06.21
9,4(+2,6)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072-h2Osterøy, Seriestevne05.05.21
9,42(+2,1)Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.072Tromsø, Treningsstevne 2-202118.08.21
9,44(+2,9)David Askeland, Sørild FIK14.07.072Grimstad, Klubbstevne08.07.21
9,63(+2,1)Robin Swensen Haugfjell, Lillehammer IF29.11.075Lillehammer, Stampesletta-stevnet04.05.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,3William Strøm Johansen, Kolvereid IL03.01.071Kolvereid, TA-sprint26.05.21
8,56Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.071Sortland, Treningsstevne 202.06.21
8,81Oskar Midtskog, Asker Sk. Friidrett30.08.072-h1Asker, Askerlekene 202106.06.21
8,84Louis Ferreira Menezes Eide, Asker Sk. Friidrett14.02.073-h1Asker, Askerlekene 202106.06.21
9,0Sander Askvold-Kvehaugen, Fet Friidrettsklubb17.05.071Fet, Erik Norakers Minnestevne05.06.21

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,65(+1,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073Arvika/SWE, Stjärnspelen27.07.21
11,20(+0,0)Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.071-h3Bergen/La, Seriestevne28.04.21
11,31(+0,5)Brage Storlid Kvinge, Loddefjord IL04.09.071Fana, Karabinlekene 202112.09.21
11,65(+0,0)Mikal Baug Grey, Laksevåg TIL03.10.073-h3Bergen/La, Seriestevne28.04.21
11,81(+0,0)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071Ås, Kretsstevne13.09.21
13,08(+0,0)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.072Ås, Kretsstevne13.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,9(+2,2)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071-h2Osterøy, Seriestevne05.05.21
12,5(+2,2)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072-h2Osterøy, Seriestevne05.05.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,33(+0,2)Neo Dobson, Haugesund IL12.06.072-fi (G-15/19)Haugesund, Mailekene 202115.05.21
11,45(+0,5)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
11,65(+1,9)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-fi Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,82(+1,7)Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.071-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,85(+1,9)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072-fi Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,05(+0,5)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.072 (G-15)Nadderud, Treningsstevne07.06.21
12,12(+1,9)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.074-fi Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,15(+2,0)Josh Anthony Bjerke, Sandefjord Turn & IF14.09.073 (MJ)Larvik, Sommerstevne21.07.21
12,16(-0,4)Tristan Emil Brekke Nøttveit, T&IF Viking05.09.071Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
12,21(+1,4)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071Sande, Treningsstevne26.09.21
-----10--------------------
12,24(+1,0)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071Grimstad, Klubbstevne23.08.21
12,44(+1,5)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21
12,46(+0,7)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.0733Greveskogen, Seriestevne01.06.21
12,51(+0,8)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.071Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
12,51(+1,6)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.071 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne 210.06.21
12,51(+0,6)Syver Bråten Grøvnes, Hattfjelldal IL29.01.071Bodø, Sparebank 1 Lekene 202114.08.21
12,57(-0,4)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.072Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
12,71(+0,6)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071Frøyland, COOP-JÆRCUP 607.09.21
12,71(+0,4)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071Ørsta, Rekrutteringscup nr 614.09.21
12,80(-2,5)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.073Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
-----20--------------------
12,82(+1,4)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.071Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21
12,83(+0,7)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.073-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,85(+0,7)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.074-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,88(+1,3)Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.073-h3Trondheim, Sommerliga02.06.21
12,89(+0,8)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.072Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 112.05.21
12,92(-0,3)Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.072Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
12,96(+0,8)Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.073Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
12,96(+0,5)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
12,99(+0,6)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.076 (MS)Trondheim, Sommerligaen27.07.21
13,04(+0,8)Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.074Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
-----30--------------------
13,05(+0,6)Eirik Endal Angeltvedt, T&IF Viking02.04.074Leikvang, Norna 915.08.21
13,05(+0,6)Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.074Leikvang, Norna 915.08.21
13,07(+0,4)Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.072Ørsta, Rekrutteringscup nr 614.09.21
13,10(+1,7)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.071Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
13,10(+0,6)Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.072Bodø, Sparebank 1 Lekene 202114.08.21
13,13(+0,7)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073Greveskogen, Seriestevne01.06.21
13,19(+0,7)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074Greveskogen, Seriestevne01.06.21
13,19(+0,5)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.074Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
13,27(+0,3)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.072Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
13,27(+1,3)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.074-h3Trondheim, Sommerliga02.06.21
-----40--------------------
13,27(+1,3)Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.075-h3Trondheim, Sommerliga02.06.21
13,30(+1,5)Elias Tveitane Furuseth, Hamar IL30.06.073Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21
13,34(-0,1)Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.071Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
13,41(+1,8)Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.072Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
13,48(+0,1)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-16)Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21
13,61(+1,6)Savez Omed, Moss IL17.04.072Moss, Åpent klubbmesterskap 202125.09.21
13,74(-0,1)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
13,80(-0,5)Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.071Sortland, Treningsstevne 606.07.21
13,80(+0,4)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.071Arna, Askokarusellen22.09.21
13,82(-0,4)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.073Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
-----50--------------------
13,89(+0,7)Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.075Greveskogen, Seriestevne01.06.21
14,04(+0,6)Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.073Bodø, Sparebank 1 Lekene 202114.08.21
14,12(+0,7)Frederick Henri Albertsen Rens, Asker Sk. Friidrett06.03.074-h1 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202104.06.21
14,25(-0,3)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.074Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
14,26(-2,6)Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.071-h4Leirvik, Seriestemne06.06.21
14,26(-0,1)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.073Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
14,28(-3,5)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.071Notodden, Telemarkskarusell 3 202122.09.21
14,39(+1,2)William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.075 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne 423.06.21
14,50(-0,3)Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.073-h2Stjørdal, Friidrettskarusellstevne23.09.21
14,53(-3,5)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.072Notodden, Telemarkskarusell 3 202122.09.21
-----60--------------------
14,60(-1,7)Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.072Fana, Karabinlekene 202111.09.21
14,70(+0,8)Isak Erland, Haugesund IL14.01.073Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 112.05.21
14,84(+0,6)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.072Frøyland, COOP-JÆRCUP 607.09.21
14,86(-1,0)Aksel Helling Berg, Sørild FIK26.03.072Grimstad, Klubbstevne03.06.21
15,12(+0,0)Adrian Johansen, Søgne IL04.06.071Søgne, Klubbmesterskap22.09.21
15,18(+0,5)Jørgen Domås, Grong IL30.09.071Namsos, Namdalslekene 2122.08.21
15,22(-1,0)Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.073Grimstad, Klubbstevne03.06.21
15,22(+0,7)Mads Burø Nørgaard, Asker Sk. Friidrett29.01.075-h1 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202104.06.21
15,22(+1,7)David Askeland, Sørild FIK14.07.072Grimstad, Løpestevne28.07.21
15,31(-1,3)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.072Greveskogen, Seriestevne13.05.21
-----70--------------------
15,53(+1,6)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072Osterøy, HTB karusell 228.06.21
15,67(-0,1)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.074Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
15,83(-0,1)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.075Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
16,03(-2,5)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.076Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
16,11(+1,2)Hans Kumar Westberg, IL i BUL13.10.072Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,9(ok)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071Stjørdal, Karusellstevne12.08.21
14,0(+0,9)Jørgen Domås, Grong IL30.09.071Fosnes, Jøa Friidrettsleker08.05.21
14,0(ok)Amund Halland Simensen, Nesbyen IL14.06.071Nesbyen, Treningsstevne09.06.21
14,6(+0,9)Peter Raabakken, Overhalla IL05.08.072Fosnes, Jøa Friidrettsleker08.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18(+2,5)Neo Dobson, Haugesund IL12.06.072-fi (MS)Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
12,34(+2,1)Christian Kjeldsberg Johansen, Utleira IL Friidrett06.03.074-h2 (MS)Trondheim, Sommerliga02.06.21
12,51(+2,1)Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
12,54(+2,4)Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.071Fana, Framolekene 202130.05.21
12,63(+2,4)Benjamin Moen, Fana IL19.07.072Fana, Framolekene 202130.05.21
12,86(+2,6)David Nyhus, IF Hellas28.02.071Drammen, Elvelekene 202122.08.21
12,90(+4,1)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071Greveskogen, Seriestevne19.07.21
12,94(+4,1)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072Greveskogen, Seriestevne19.07.21
13,00(+2,5)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
13,09(+2,6)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.072Drammen, Elvelekene 202122.08.21
13,22(+2,4)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.075Fana, Framolekene 202130.05.21
13,35(+2,6)Herman Borge Raaum, IF Hellas17.12.073Drammen, Elvelekene 202122.08.21
13,39(+2,9)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.072Grimstad, Klubbstevne27.05.21
13,54(+2,1)Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.072Harstad, Festspill-lekene 202119.06.21
13,70(+2,4)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.076Fana, Framolekene 202130.05.21
14,17(+2,6)Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.074Drammen, Elvelekene 202122.08.21
14,86(+4,1)Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.073Greveskogen, Seriestevne19.07.21

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,06(+1,3)Josh Anthony Bjerke, Sandefjord Turn & IF14.09.071Greveskogen, Seriestevne08.06.21
19,38(-2,4)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
20,17(+1,3)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072Greveskogen, Seriestevne08.06.21
20,40(+1,3)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073Greveskogen, Seriestevne08.06.21
23,38(+0,0)Peter Raabakken, Overhalla IL05.08.071Overhalla, Seriestevne17.06.21
24,23(-2,3)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.073-h1Osterøy, HTB karusell 110.05.21
28,01(+0,2)Jørgen Synnevaag Stamland, Herkules Friidrett23.11.071Skien, Teststevne27.04.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,83(+1,5)Neo Dobson, Haugesund IL12.06.071 (G-15)Leirvik, Stordleikane 202108.08.21
23,58(+0,4)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071 (G-14/15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
23,78(+1,5)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,83(+1,0)Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.071Leikvang, Bergenslekene 202129.08.21
23,86(+0,5)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.072-h5Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
24,32(+1,4)Josh Anthony Bjerke, Sandefjord Turn & IF14.09.071Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
24,34(-0,3)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.072-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.21
24,70(+1,5)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.074-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
24,82(+1,0)Tristan Emil Brekke Nøttveit, T&IF Viking05.09.072Leikvang, Bergenslekene 202129.08.21
24,85(-0,5)Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.072Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
-----10--------------------
24,88(+0,5)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.075-h5Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
25,29(+0,2)Benjamin Reyes, Romerike Friidrett30.04.071-h4Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
25,31(+1,2)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.071Haugesund, GASSCO-lekene29.08.21
25,31(+0,0)Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.071-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
25,40(+0,0)Christian Kjeldsberg Johansen, Utleira IL Friidrett06.03.071Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
25,41(+1,2)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.072Haugesund, GASSCO-lekene29.08.21
25,44(-1,7)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071-h4Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
25,54(+0,2)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072-h4Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
25,56(+0,9)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
25,58(-1,1)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne 619.08.21
-----20--------------------
25,63(+0,2)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.073-h4Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
25,69(+0,3)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Bømlo, Bømlomeisterskap26.09.21
25,72(+0,1)Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.071-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
25,77(+0,8)Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.073-h2 (G-11/14)Leikvang, Norna 223.05.21
25,78(-2,7)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.071Greveskogen, Seriestevne29.05.21
25,80(+1,5)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.075-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
25,81(+0,5)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.072 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne 505.08.21
25,87(-1,6)Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.071-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
25,96(+0,0)David Nyhus, IF Hellas28.02.072-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
26,01(+0,7)Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Notodden, Klubbstevne 217.04.21
-----30--------------------
26,08(+0,0)Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.072Haugesund, Mailekene 202116.05.21
26,11(-1,6)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.072-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
26,21(+0,7)Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
26,27(+1,4)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
26,32(+0,0)Magnus Øyen, Rindal IL26.04.073Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
26,32(-1,7)Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.074-h4Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
26,34(+0,2)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.074-h4Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
26,39(+0,9)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.073-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
26,40(-0,2)Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.071Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
26,44(+0,9)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.074-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
-----40--------------------
26,45(-1,6)Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.072-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
26,50(-1,6)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.073-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
26,53(-0,6)Benjamin Moen, Fana IL19.07.074-h2Fana, Gneistspelen 202122.08.21
26,63(+2,0)Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.071 (G-13/14)Sandnes, SI-stevne 210.06.21
26,71(-0,6)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.075-h2Fana, Gneistspelen 202122.08.21
26,74(-0,9)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071-h3Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
26,83(+0,9)Herman Borge Raaum, IF Hellas17.12.073 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 202129.08.21
26,84(-1,6)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
26,87(-1,4)Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.071Ulsteinvik, Dimnaleikane 202130.05.21
26,95(-0,6)Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.071-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
-----50--------------------
26,96(+0,3)Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.071-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
27,08(+0,0)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.074Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
27,09(-1,4)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
27,11(-0,7)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.071Lillehammer, Strandtorget-stevnet18.05.21
27,16(+0,0)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
27,16(-1,0)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071Halden, Klubbmesterskap25.09.21
27,21(+1,6)Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.073-h2Trondheim, Sommerliga 215.06.21
27,22(+0,8)Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.073Trondheim, Trondheimslekene15.08.21
27,24(+0,7)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.072Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
27,32(+0,0)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
-----60--------------------
27,33(+1,4)Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.074Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
27,35(-0,2)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.073Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
27,38(+0,3)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
27,70(+0,8)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.074-h2 (G-11/14)Leikvang, Norna 223.05.21
27,80(+0,4)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073 (G-14/15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
27,82(+0,3)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.072-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
27,89(+0,9)Henrik Iversen, Laksevåg TIL18.05.071-h2Bergen/La, Seriestevne02.06.21
28,17(-0,6)Haldor Vårdal, Svint IL15.11.073-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
28,23(-2,0)Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.071Sortland, Treningsstevne 309.06.21
28,25(+0,4)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.074 (G-14/15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
-----70--------------------
28,29(+0,1)Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.072-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
28,30(-0,1)Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Vik, Kretsstevne 317.06.21
28,32(-1,9)Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.072Harstad, Festspill-lekene 202120.06.21
28,34(+0,8)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.075-h2Trondheim, Sommerliga02.06.21
28,49(+0,0)Brage Storlid Kvinge, Loddefjord IL04.09.072Fana, Karabinlekene 202112.09.21
28,54(-1,6)Simon Lye Smistad, Ullensaker/Kisa IL10.11.075-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
28,65(+0,1)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.074-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
28,72(-1,4)Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.072-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
28,78(-2,2)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Porsgrunn, Telemarkskarusell25.09.21
28,88(-0,2)Johan Stokke, Sunndal IL Friidrett25.04.074Molde, KM for Møre og Romsdal20.06.21
-----80--------------------
28,89(-2,3)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.074Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
28,90(-0,1)Adrian Olsen, Sømna IL05.10.072Vik, Kretsstevne 317.06.21
28,95(+0,0)Tomack Sand, Hitra FIK27.04.078Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
29,19(-0,7)Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.074Sande, KM for Buskerud19.06.21
29,26(+1,9)Benjamin Solbrekke, Lillehammer IF14.05.071Lillehammer, GKrør-stevnet01.06.21
29,30(-1,7)Alexander Mellemstrand Erland, Bryne FIK09.12.074Stavanger, Jær Cup02.09.21
29,32(+1,5)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071Arna, Askokarusellen11.08.21
29,34(-2,2)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.072Porsgrunn, Telemarkskarusell25.09.21
29,40(-1,6)Gunnar Olsen-Hagen, IL Skjalg24.05.075-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
29,59(+0,0)Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.071Stjørdal, Karusellstevne14.09.21
-----90--------------------
29,61(+1,7)Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073-h1 (G-11/14)Fana, Norna 6 - Sommerfinale27.06.21
29,79(-1,4)Ulrik Egeland Valseth, Verdal IL30.12.074-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
29,95(+0,9)Mikal Baug Grey, Laksevåg TIL03.10.073-h2Bergen/La, Seriestevne02.06.21
30,19(-2,0)Tobias Hagenes, Valnesfjord IL28.08.071Bodø, Lagseriestevne15.06.21
30,28(+0,0)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.072Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
30,39(+0,3)Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.073-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
30,41(-1,4)Jørgen Domås, Grong IL30.09.075-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
30,51(+0,1)Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
30,67(-0,5)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071Ås, Kretsstevne28.06.21
31,01(-0,9)Scott Lloyd, Romerike Friidrett19.10.074Lillestrøm, Klubbstevne12.06.21
-----100--------------------
31,01(+0,3)Martin Frøslid Sandaker, Nordre Land friidrett13.08.074-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
31,41(-2,2)Brage Aamlid, Fyresdal IL15.04.073Porsgrunn, Telemarkskarusell25.09.21
31,53(-0,6)Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.071Porsgrunn, Nasjonalt stevne05.05.21
31,70(-1,7)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.075Stavanger, Jær Cup02.09.21
32,10(+0,2)David Askeland, Sørild FIK14.07.072Grimstad, Løpestevne28.07.21
32,11(+0,3)Isak Bondlid, Nordre Land friidrett06.03.075-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
32,15(-2,7)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.075Greveskogen, Seriestevne29.05.21
32,16(-0,5)Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.073Tromsø, Tromsølekene 202130.05.21
32,23(-0,5)Nicolai Støre Olsen, Romerike Friidrett30.03.075Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,7(+0,0)Njål Leopold Hein-Gutierrez, IL Koll20.02.071Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
28,5(+1,6)Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.072 (G-16)Oppegård, Treningsstevne27.05.21
30,0(-2,0)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072Tvedestrand, Treningsstevne26.05.21
32,1(+0,3)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.073Oppegård, Treningsstevne27.05.21
32,6(+0,3)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.074Oppegård, Treningsstevne27.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,1(+3,2)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.072Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21
31,50(+2,8)David Askeland, Sørild FIK14.07.072Grimstad, Klubbstevne08.07.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,32Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.071-h1Os, OsLekene 202118.09.21
39,11Tristan Emil Brekke Nøttveit, T&IF Viking05.09.072-h1Os, OsLekene 202118.09.21
40,60Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.071-h2Os, OsLekene 202118.09.21
41,52Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Bømlo, Seriestevne02.09.21
42,02Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.072-h2Os, OsLekene 202118.09.21
42,69David Nyhus, IF Hellas28.02.071Drammen, Elvelekene 202122.08.21
42,87Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.071-h2Leirvik, Seriestemne06.06.21
43,24Herman Borge Raaum, IF Hellas17.12.072Drammen, Elvelekene 202122.08.21
44,17Brage Storlid Kvinge, Loddefjord IL04.09.073-h2Os, OsLekene 202118.09.21
45,23Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071Greveskogen, Seriestevne08.06.21
-----10--------------------
45,44Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.073Drammen, Elvelekene 202122.08.21
48,17Bjart Sandvik Bø, Fitjar IL21.12.072-h2Leirvik, Seriestemne06.06.21
50,40Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071Ås, Kretsstevne13.09.21
51,68Mikal Baug Grey, Laksevåg TIL03.10.071Bergen/La, Seriestevne16.06.21
51,71Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.072Ås, Kretsstevne13.09.21
52,43Anders Western Lileng, Ås IL29.05.073Ås, Kretsstevne13.09.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,8Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071Kristiansand, 2X300 M Løp15.05.21
42,2Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.071Hov i Land, Høststevne02.10.21
43,8Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.072Hov i Land, Høststevne02.10.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,46Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
55,46Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.072Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
56,12Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Florø, SSF-leikane05.06.21
56,56Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.071Sandnes, Høstlekene 202118.09.21
56,57Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071Sandnes, SI-stevne 210.06.21
56,82Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.071 (G-15)Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21
56,95Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.071 (G-14/15)Asker, Kretsstevne 3 - løp23.08.21
57,00Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.071Greveskogen, Seriestevne01.06.21
57,07Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.073Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
58,05Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.072 (G-15)Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21
-----10--------------------
58,40Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.071Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
58,98Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Notodden, Klubbstevne 114.04.21
59,75Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Arna, Askokarusellen11.08.21
59,83August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072Greveskogen, Seriestevne01.06.21
1,01,07Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.074Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
1,03,29Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071 (G-15)Halden, Åpent Klubbstevne15.06.21
1,03,38Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.071Drammen, Treningsstevne15.06.21
1,04,01Alexander Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK06.10.072 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,05,59Adrian Olsen, Sømna IL05.10.071Vik, Titusenmeteren02.10.21
1,06,32Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.071Fredrikstad, Treningsstevne25.08.21
-----20--------------------
1,07,97Adrian Johansen, Søgne IL04.06.071Søgne, Klubbmesterskap29.09.21
1,12,86Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073Greveskogen, Seriestevne01.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,5Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071Tvedestrand, Treningsstevne09.06.21
1,03,3Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.071Bergen, Skansen Athletics 407.09.21
1,10,2Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072Tvedestrand, Treningsstevne09.06.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,08Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.071 (G-15)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,27,80Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.071Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,27,84Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,28,45Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
1,28,69Magnus Øyen, Rindal IL26.04.071Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
1,29,12Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.072Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,30,02Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.073Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,30,92Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.072-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,31,39Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.074Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,31,68Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.074-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----10--------------------
1,31,71Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.073-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,31,88Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.072-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,32,27Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.075-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,32,55Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.071-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,32,72Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.073 (G-15)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,32,72Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.073 (G-15)Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,32,81Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.072-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,33,28Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.076-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,33,57Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071Trondheim, Trondheimslekene14.08.21
1,33,84Sven Nevin, Strindheim IL04.07.073-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
-----20--------------------
1,33,95Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.071-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,34,26Victor Hoff-Hansen, IL Skjalg31.08.073-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,34,37Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.071-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,34,98Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.074-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,35,09Eirik Endal Angeltvedt, T&IF Viking02.04.072Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
1,35,19Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.077-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,35,83Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,36,26Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.072-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,36,44Lucas Tokle Avanu, Åndalsnes IF10.12.074-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,36,55Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.078-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----30--------------------
1,37,22Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.073-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,37,52Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.0710Jessheim, Norgeslekene07.08.21
1,37,70Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071Ålgård, COOP-JÆRCUP 720.09.21
1,37,91Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.072-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,38,42Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.074Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
1,38,79Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.073-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,38,84Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.073Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
1,39,25Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.073-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,39,40Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.073-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,39,74Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.072Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
-----40--------------------
1,40,04Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.074-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,40,13Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.075-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,40,15Ole Morten Kjønsvik, Kyrksæterøra IL04.03.073Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202108.08.21
1,40,37Sebastian Børset, Rindal IL28.12.074Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202108.08.21
1,40,41Amund Hella Berge-Soldal, Rosendal TL24.08.075Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
1,40,47Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.074-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,40,50Oskar Risa, Bryne FIK13.07.074Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
1,40,85Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.077-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,40,97Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071Larvik, Bøkeskoglekene 202129.08.21
1,41,03Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.072Drammen, Elvelekene 202122.08.21
-----50--------------------
1,41,28Peder Robøle-Sørensen, Brandbu IF04.06.072Brandbu, Mohagen bil Cup 318.08.21
1,41,84Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.072Sem, Sems mai stevne 202112.05.21
1,42,27Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.075Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
1,42,48Henrik Jørgensen, Fossum IF23.05.079-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,42,66Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.071Arna, Askokarusellen13.06.21
1,42,93Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.071Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
1,43,16Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.073-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,43,35Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.072Trondheim, Trondheimslekene14.08.21
1,43,51Felix Ørbeck, IL Skjalg19.12.074-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,44,57Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Skien, Telemark Karusell 202111.08.21
-----60--------------------
1,44,60Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.074-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,44,83Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.076Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,44,99Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.071Stavanger, Jær Cup02.09.21
1,45,14Gunnar Olsen-Hagen, IL Skjalg24.05.076-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,45,20Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073Fana, Gneist Ungdomsstevne30.04.21
1,45,25Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.075-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,45,31Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,45,39Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.077-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,45,42Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.075Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
1,45,53Alexander Mellemstrand Erland, Bryne FIK09.12.071Stavanger, JærCup17.06.21
-----70--------------------
1,45,64Adrian Olsen, Sømna IL05.10.072Vik, Sommardagsstevnet29.07.21
1,45,78Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.075-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,45,98Adrian Johansen, Søgne IL04.06.071Arendal, Arendalslekene21.08.21
1,46,20Johannes Skistad, Overhalla IL12.01.071Overhalla, NA-karusellen/3-kamp 202130.06.21
1,46,65Ulrik Egeland Valseth, Verdal IL30.12.075-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,46,73Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
1,47,20Henrik Furunes, Frol IL04.06.071Steinkjer, TA-sprinten 2021 Fylkesfinale14.08.21
1,47,49Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.076-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,47,69Jesper Vonen Svae, Sarpsborg IL07.05.071Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
1,48,06August Kirkeby Husebø, Sportsklubben Vidar27.07.077Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
-----80--------------------
1,48,32Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.072Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
1,48,35Amund Reinfjord, Sømna IL09.02.073Vik, Sommardagsstevnet29.07.21
1,48,87Eskil Ekenes, Halden IL18.01.074Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
1,49,14Amadeus Lykke Bellmann, Fredrikstad IF18.07.073Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21
1,49,3Ådne Kjosås, Norna-Salhus IL27.04.072 (G-14/16)Leikvang, Norna 1001.09.21
1,49,78Trym Gunnlaugsson, Ask Friidrett19.12.071Ravnanger, Klubbstevne 316.06.21
1,50,32Isak Erland, Haugesund IL14.01.071Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 112.05.21
1,50,50Benjamin Antonio Maiquez Sem-Jacobsen, IL i BUL24.03.075 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,50,66Peter Raabakken, Overhalla IL05.08.073Overhalla, NA-karusellen/3-kamp 202130.06.21
1,50,69Hassan Alsarahin, Førde IL Friidrett27.12.071Førde, Opningsstemne 202108.05.21
-----90--------------------
1,50,73Isak Gilje Raustein, Hinna IL24.06.073Stavanger, JærCup17.06.21
1,51,87Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.074Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
1,52,5Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.076 (G-13/14)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
1,52,73Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.077Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
1,52,80Hans Kumar Westberg, IL i BUL13.10.076 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,53,73Mads Tjøtta Stangeland, Bryne FIK19.11.078Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
1,54,96Elias Hildebrand, Tingvoll Friidrettsklubb28.04.071Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
1,55,01Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.074Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
1,55,51Jørgen Synnevaag Stamland, Herkules Friidrett23.11.078-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,56,04Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.079-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----100--------------------
1,57,16Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.075Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
1,57,89Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.073Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
1,58,53Elias Beisland Svenningsen, IK Grane11.09.074-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
1,58,58William Birkir Bolsøy, Sandnes IL16.04.079Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
1,59,41Erlend Terkelsen, Sørild FIK06.01.074Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
2,00,55Andreas Nyborg, Gjøvik FIK30.07.072 (G-13/14)Gjøvik, Gjøvik Totenlekene29.05.21
2,01,00Benjamin Maiquez, IL i BUL24.03.071 (G-13)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
2,02,65David Askeland, Sørild FIK14.07.075-h1Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
2,03,87Isak Bondlid, Nordre Land friidrett06.03.0710-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
2,04,0Asif Mahmood, Ullensaker/Kisa IL18.05.071Jessheim, UKI Treningsstevne12.08.21
-----110--------------------
2,04,29Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.072Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
2,07,79Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.072Porsgrunn, Nasjonalt stevne05.05.21
2,32,87Mathias Lauvrak, IK Grane05.02.072Arendal, Treningsstevne20.05.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,57Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.072 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,02,31Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072 (MJ)Jølster, Avslutningsstemne25.09.21
2,03,71Magnus Øyen, Rindal IL26.04.071-h1 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene15.08.21
2,05,99Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.072-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
2,08,07Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
2,08,55Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.071Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark22.08.21
2,09,34Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.072Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
2,09,84Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.073Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
2,10,69Sven Nevin, Strindheim IL04.07.073-h1 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene15.08.21
2,12,62Victor Hoff-Hansen, IL Skjalg31.08.071Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
-----10--------------------
2,13,06Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071Ørsta, Rekrutteringscup nr 614.09.21
2,14,03Olav Dybing Bakka, Sauda IL16.04.072Frakkagjerd, KM 13-19 år20.06.21
2,14,31Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
2,14,87Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.071Sarpsborg, Treningsstevne30.06.21
2,14,91Dennis Ravndal, Stavanger Friidrettsklubb28.03.073 (G-15)Stavanger, JærCup17.06.21
2,15,20Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.072-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
2,16,20Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,17,3Emil August Longva, Sportsklubben Vidar31.10.074-h1 (G-14/19)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
2,17,60Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.071Hønefoss, Treningstevne26.05.21
2,17,83Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.072Arna, Askokarusellen05.07.21
-----20--------------------
2,18,00Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.075-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
2,18,32Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.072 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 202129.08.21
2,18,50Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.072Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
2,18,89Benjamin Solbrekke, Lillehammer IF14.05.076-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
2,21,47Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.073-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
2,21,76Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.072Greveskogen, Seriestevne08.06.21
2,23,47Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.072Fana, Framolekene 202128.05.21
2,24,15Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.078-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
2,24,46Isak Erland, Haugesund IL14.01.072Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
2,25,61Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.072Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
-----30--------------------
2,26,03Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.072Sarpsborg, Treningsstevne30.06.21
2,26,48Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark22.08.21
2,26,75Haldor Vårdal, Svint IL15.11.072Byrkjelo, Sparebankleikane12.06.21
2,27,28Even Opheim, Nesbyen IL04.10.074-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
2,31,85Adrian Johansen, Søgne IL04.06.071Søgne, Kretskarusell06.09.21
2,32,03Alexander Mellemstrand Erland, Bryne FIK09.12.073Frakkagjerd, KM 13-19 år20.06.21
2,32,66Amadeus Lykke Bellmann, Fredrikstad IF18.07.071Fredrikstad, Treningsstevne16.06.21
2,33,39Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.072Hønefoss, Treningstevne26.05.21
2,34,3Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.071Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21
2,34,47Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
-----40--------------------
2,34,93Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071Halden, Klubbmesterskap25.09.21
2,35,97Tobias Hagenes, Valnesfjord IL28.08.071Bodø, Lagseriestevne15.06.21
2,37,93Gunnar Olsen-Hagen, IL Skjalg24.05.073Haugesund, Mailekene 202115.05.21
2,38,02Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.071Grimstad, Klubbstevne27.05.21
2,41,95Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.071Harstad, Festspill-lekene 202120.06.21
2,57,30Emil Angen, Namsen Friidrettsforening071Namsos, 800m-stevne26.04.21
3,02,29Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.071Ås, Kretsstevne07.06.21
3,11,77Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072Ås, Kretsstevne07.06.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,49,61Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071Notodden, Klubbstevne 114.04.21
3,28,74Jørgen Synnevaag Stamland, Herkules Friidrett23.11.072 (MS)Skien, Teststevne27.04.21
3,55,68Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.071Tromsø, Valhalla Autumn Invitational15.09.21
3,57,43Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072Osterøy, Osterøytrearn14.06.21

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,52,98Leon Eikefet-Eide, ukjent09.08.071Osterøy, Osterøytrearn14.06.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,03Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
4,13,84Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.072Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,15,40Magnus Øyen, Rindal IL26.04.071Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
4,19,93Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.073Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,22,49Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
4,23,21Sven Nevin, Strindheim IL04.07.073 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
4,24,24Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.074Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,25,73Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.073Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,29,51Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.074Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
4,30,30Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.071-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----10--------------------
4,30,55Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.074-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
4,30,66Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.075Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,30,83Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.071Fana, Gneistspelen 202121.08.21
4,31,06Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.075-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
4,31,83Victor Hoff-Hansen, IL Skjalg31.08.072Haugesund, GASSCO-lekene29.08.21
4,32,01Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.077Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,32,12Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.072Fana, Gneistspelen 202121.08.21
4,35,42Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.075Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
4,36,63Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.073Fana, Gneistspelen 202121.08.21
4,37,20Henrik Jørgensen, Fossum IF23.05.078-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----20--------------------
4,38,01Amund Hella Berge-Soldal, Rosendal TL24.08.072Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
4,39,23Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.079Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,39,85Peder Robøle-Sørensen, Brandbu IF04.06.073Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
4,40,56Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.079-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
4,42,21Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.074Fana, Gneistspelen 202121.08.21
4,43,66Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.073 (G-15)Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
4,44,43Lucas Tokle Avanu, Åndalsnes IF10.12.076Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
4,45,92Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076 (G-13/14)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,45,99Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.073Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
4,46,04Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071Porsgrunn, Telemarkskarusell25.09.21
-----30--------------------
4,46,07Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.076Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,47,82Martin Holtet, Kongsvinger IL Friidrett27.06.072 (G-13/15)Kongsvinger, Seriestevnet 1 av 419.05.21
4,48,08Benjamin Solbrekke, Lillehammer IF14.05.072Lillehammer, Kynningsrud-stevnet10.08.21
4,48,79Sebastian Børset, Rindal IL28.12.073 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene14.08.21
4,48,83Sigmund Stangvik, Nittedal IL19.02.077Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,51,95Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.0710-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
4,52,26Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.077 (G-13/14)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,54,77Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Vik, Kretsstevne 408.07.21
4,54,99Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.074-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
4,55,57Isak Gilje Raustein, Hinna IL24.06.076Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
-----40--------------------
4,56,16Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.077Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
4,56,26Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.0711-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
4,56,39Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.075-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,00,28Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.076-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,00,66Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.0711Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
5,02,5August Skretting Paus, IL Tyrving26.08.073 (G-12/16)Nadderud, Testløp08.05.21
5,03,05Even Opheim, Nesbyen IL04.10.076Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
5,03,20Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.077-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,03,81Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.0712Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
5,03,84Jonas Lid, Snøgg Friidrett28.05.078-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----50--------------------
5,04,27Tobias Hagenes, Valnesfjord IL28.08.072Bodø, Sparebank 1 Lekene 202114.08.21
5,04,62Amund Reinfjord, Sømna IL09.02.071Vik, Kretsstevne 317.06.21
5,05,11Stefan Rajkovic, Sandnes IL06.07.072Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
5,06,30Aleksander Helseth, Ålesund Friidrettsklubb30.10.071Ålesund, SBM Aklsaleikane22.08.21
5,06,42Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.077Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
5,06,84Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.071Lillehammer, Hamar Media-stevnet26.09.21
5,10,82Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.076 (G-15)Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
5,10,90Ulrik Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb30.12.071Stjørdal, BDO-lekene 202119.09.21
5,11,54Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.079Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
5,12,14Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.074Os, OsLekene 202119.09.21
-----60--------------------
5,14,67Haldor Vårdal, Svint IL15.11.071Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
5,16,70Alexander Mellemstrand Erland, Bryne FIK09.12.074Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
5,31,07Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.071Stjørdal, Seriestevne13.10.21
5,36,87Jørgen Synnevaag Stamland, Herkules Friidrett23.11.0710-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,40,87Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071Brandbu, Mohagen bil Cup 223.06.21
5,41,93Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.075Sandnes, COOP-JÆRCUP 201.06.21
5,57,9Henrik Romnes, Skarphedin IL31.07.071Bø, Klubbmesterskap21.09.21
6,08,73Isak Bondlid, Nordre Land friidrett06.03.0711-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
6,23,81William Svenning Jensen, IL Tyrving29.05.072 (G-13)Nadderud, Treningsstevne07.06.21

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55,77Herman Wille, Oseberg SL28.03.075Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
5,09,88Sondre Sandaker, Oseberg SL27.08.077Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,42,48Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071 (G-15)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
6,03,20Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.071Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
6,26,55Amund Hella Berge-Soldal, Rosendal TL24.08.071Fana, Gneistspelen 202122.08.21
6,30,15Peder Robøle-Sørensen, Brandbu IF04.06.072Brandbu, Mohagen bil Cup 223.06.21
6,31,05Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.072Fana, Gneistspelen 202122.08.21
6,37,60Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.073Fana, Gneistspelen 202122.08.21
6,48,95Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071Brandbu, Mohagen bil Cup 318.08.21
7,02,69Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.072Fana, Karabinlekene 202112.09.21
7,02,89Tobias Hagenes, Valnesfjord IL28.08.071Bodø, Lagseriestevne29.06.21
7,15,7Ådne Kjosås, Norna-Salhus IL27.04.072 (G-14/16)Leikvang, Løpsstevne15.09.21
-----10--------------------

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,04,48Magnus Øyen, Rindal IL26.04.0711-h2 (MS)Trondheim, 3000m i flomlys28.09.21
9,10,36Sven Nevin, Strindheim IL04.07.072-h4 (MS)Trondheim, 3000m for alle04.05.21
9,31,83Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Førde, 3000m kveld17.07.21
10,01,1Amund Hella Berge-Soldal, Uskedal IL24.08.071Husnes, Seriestemne02.06.21
10,05,37Sebastian Børset, Rindal IL28.12.077-h1 (MS)Trondheim, 3000m i flomlys28.09.21
10,23,0Sigmund Stangvik, Nittedal IL19.02.071Nittedal, Treningsstevne18.06.21
10,31,22Amund Reinfjord, Sømna IL09.02.071Vik, Klubbstevne13.05.21
10,36,0Per Sunde Rønning, Nittedal IL13.11.072Nittedal, Treningsstevne18.06.21
10,40,90Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.071Fredrikstad, Treningsstevne25.08.21
10,42,00Jonas Lid, Snøgg Friidrett28.05.071Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
-----10--------------------
10,43,55Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.071Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
10,48,61Ulrik Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb30.12.0716-h1 (MS)Trondheim, 3000m i flomlys28.09.21
10,50,72Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.072 (G-15)Fana, Fana Intern01.06.21
12,19,96Amadeus Lykke Bellmann, Fredrikstad IF18.07.072Fredrikstad, Treningsstevne25.08.21
12,40,07Jonas Tunsberg, Snøgg Friidrett24.04.072Notodden, Klubbstevne 321.04.21

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,07,71Leon Eikefet-Eide, ukjent09.08.0716-h2 (MS)Osterøy, Osterøytrearn14.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,07,19Sven Nevin, Strindheim IL04.07.079-h1 (MS)Trondheim, Åpningsstevne Langdistanse17.04.21
19,38,0Amund Reinfjord, Sømna IL09.02.071Vik, Titusenmeteren02.10.21

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,47(-1,4)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.071Ås, Kretsstevne07.06.21
19,55(-1,4)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.072Ås, Kretsstevne07.06.21

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,71(+0,9)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071Brandbu, Mohagen bil Cup 223.06.21
11,98(-0,1)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
12,07(+0,1)Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
12,37(+0,1)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.072Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
12,40(+0,1)Benjamin Moen, Fana IL19.07.073Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
12,63(+0,1)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.074Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
12,65(-0,1)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
12,97(+0,9)Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.071Os, OsLekene 202119.09.21
13,02(-0,6)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
13,11(-0,5)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
-----10--------------------
13,13(-1,0)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
13,23(-0,1)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.075-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
13,36(-1,8)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.072-fi Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
13,38(-0,1)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.076-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
13,56(+0,1)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.074-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
13,58(-0,2)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.072-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
13,61(+1,7)Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.071Trondheim, Trondheimslekene15.08.21
14,02(+0,4)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071Finnsnes, Åpningsstevne 202105.06.21
14,11(+0,9)Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.072Os, OsLekene 202119.09.21
14,12(+0,0)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.074-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----20--------------------
14,22(+0,0)Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.075-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
14,32(+0,1)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
14,39(-0,2)Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.073-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
14,63(-0,5)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
14,86(+1,3)Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.073Trondheim, Byåsenlekene 202122.08.21
15,61(-1,5)Brage Storlid Kvinge, Loddefjord IL04.09.072Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
15,63(-0,6)Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.074-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
15,67(-1,0)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Porsgrunn, Telemarkskarusell25.09.21
16,89(+0,9)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.072Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
17,01(+0,0)Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.076-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----30--------------------
17,83(+0,9)Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.073Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
17,97(-0,2)Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.074-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
17,99(-0,5)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.074Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,79(+2,5)Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.072Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,46(+0,4)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,89(+1,9)Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.071-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
29,15(-0,3)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071-h4Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
29,59(-0,3)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072-h4Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
29,72(+1,9)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.072-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
29,92(+1,9)Benjamin Moen, Fana IL19.07.073-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
30,16(-1,2)Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
30,20(+0,1)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
30,34(+0,1)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.072-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
30,53(+1,9)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.074-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
30,79(+1,9)Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.075-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
-----10--------------------
30,85(-0,4)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.072Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
31,02(-2,2)Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.071-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
31,67(+1,5)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.071Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
31,78(+0,0)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.071-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
32,16(-0,3)Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.073-h4Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
32,46(+0,0)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
32,46(-1,0)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.071Arna, Askokarusellen22.09.21
32,47(+1,9)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.076-h2Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
32,57(+1,5)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.072Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
32,82(+0,1)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----20--------------------
32,96(+0,0)Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.073-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
33,21(+1,1)Adrian Johansen, Søgne IL04.06.071Søgne, Klubbmesterskap22.09.21
33,30(+0,1)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.072-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
33,66(-1,2)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.073-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
33,94(-2,2)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.072-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
34,36(-1,2)Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.074-h2Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
34,78(+0,1)Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.073-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
34,92(+0,2)Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.071Sortland, Treningsstevne 606.07.21
35,44(+0,9)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071Osterøy, HTB karusell 513.09.21
37,08(-2,2)Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.073-h1Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
-----30--------------------
38,38(-1,1)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.071Ås, Kretsstevne13.10.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,9(ok)Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.071Stadsbygd Arena, Stadsbygds Sparebanklekene09.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,2(+2,5)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.071Tvedestrand, Treningsstevne18.08.21

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,47Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071Jessheim, Klubbstevne30.08.21
45,23Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.071 (G-15)Haugesund, GASSCO-lekene28.08.21
53,00Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.072 (G-15)Larvik, Sommerstevne21.07.21

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,62Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
5,04,02Magnus Øyen, Rindal IL26.04.072Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
5,05,12Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,17,74Sven Nevin, Strindheim IL04.07.073Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
5,37,33Gjermund Pas, FIK Orion07.08.072Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,38,13Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.073Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,40,70Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.074Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,44,10Adrian Olsen, Sømna IL05.10.074Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
5,50,87Mikal Baug Grey, Laksevåg TIL03.10.071Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
5,51,81Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.075Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----10--------------------
5,53,07Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.076Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,53,86Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.077Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,54,76Elias Hildebrand, Tingvoll Friidrettsklubb28.04.075Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
5,55,18Isak Gilje Raustein, Hinna IL24.06.072Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
6,05,94Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.073Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
6,05,96Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.076Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,06,82Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.078Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,12,08Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.077Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,12,10Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.078Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,17,37Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.074Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
-----20--------------------
6,29,67Martin Frøslid Sandaker, Nordre Land friidrett13.08.079Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,31,60Lasse Strijbos, Nordre Land friidrett11.11.0710Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,35,22Ulrik Egeland Valseth, Verdal IL30.12.079Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
6,40,03Jonas Lid, Snøgg Friidrett28.05.0711Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,46,07Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.075Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,66Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-10/14)Sandnes, Høstlekene 202118.09.21
1,65Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast28.07.21
1,64Syver Bråten Grøvnes, Hattfjelldal IL29.01.071Hattfjelldal, Kvalifiseringsstevne22.05.21
1,60Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Fana, Fyllingen - Gneist Ungdomsstevne20.05.21
1,60Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
1,60Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.071Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
1,60Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark22.08.21
1,60Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Haugesund, GASSCO-lekene29.08.21
1,56Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.072Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
-----10--------------------
1,56Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.073Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,55Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.072Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
1,55Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Vik, Kretsstevne 408.07.21
1,53Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.071Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
1,52August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071Drammen, Elvelekene 202122.08.21
1,51Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.074Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
1,51Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.074Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,51Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.076Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,50Tomack Sand, Hitra FIK27.04.071Trondheim, Kruska stevnet 202120.06.21
1,50Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Trekamp04.08.21
-----20--------------------
1,50Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071Trondheim, Trondheimslekene15.08.21
1,50Eskil Ekenes, Halden IL18.01.072Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
1,47Amund Hella Berge-Soldal, Rosendal TL24.08.072Fana, Gneistspelen 202121.08.21
1,46Bjart Sandvik Bø, Fitjar IL21.12.072Leirvik, Seriestemne06.06.21
1,46Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.075Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
1,46Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.076Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
1,45Henrik Furunes, Frol IL04.06.072Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
1,41Marius Pedersen, Fitjar IL12.01.073Leirvik, Seriestemne06.06.21
1,41Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.075Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
1,41Haldor Vårdal, Svint IL15.11.077Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
-----30--------------------
1,40Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.071Tau, Treningsstevne10.06.21
1,40Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.071Stavanger, JærCup17.06.21
1,40Savez Omed, Moss IL17.04.072Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
1,40Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.071Sortland, Treningsstevne 525.06.21
1,40Thomas Næss, IL Tyrving23.04.075Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
1,36Simen Homlegard, Gausdal FIK02.04.0710Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,35William Strøm Johansen, Kolvereid IL03.01.071Kolvereid, TA-sprint26.05.21
1,35Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.071Oslo/NIH, Koll klubbstevne 229.05.21
1,31Sebastian Dahlstrøm-Teigland, Laksevåg TIL09.04.071Bergen/La, Seriestevne09.07.21
1,30Dennis André Nilsrud Ellingsrud, Kongsvinger IL Friidrett21.05.071 (G-10/15)Kongsvinger, Seriestevnet 1 av 419.05.21
-----40--------------------
1,30Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.074Greveskogen, Seriestevne29.05.21
1,30Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.072Stjørdal, BDO-lekene 202119.09.21
1,26Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0711Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,25Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.071Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
1,25Felix Ørbeck, IL Skjalg19.12.076Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
1,21Mikal Baug Grey, Laksevåg TIL03.10.072Bergen/La, Seriestevne09.07.21
1,20Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.073Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
1,20William Ludvig Hoftaniska Decsi, Vadsø Turnforening29.10.071Alta, Åpningsstevne Alta 202121.08.21
1,20Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.071Ås, Kretsstevne13.09.21
1,10Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072Osterøy, HTB karusell 416.08.21
-----50--------------------
1,03Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.074Greveskogen, Seriestevne19.07.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,05Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Moss, Åpent klubbmesterskap 202125.09.21
2,45Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.071Jessheim, Norgeslekene08.08.21
2,32Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.073Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
2,22August Grimeli, Flåværingen IL08.01.074Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
2,15Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21
2,12Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.075Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
2,10Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.072Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
1,92Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,92Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.072Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,62Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.073Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
-----10--------------------
1,62Sven Nevin, Strindheim IL04.07.074Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,62Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.075Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,62Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.076Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,60Tomack Sand, Hitra FIK27.04.071Trondheim, Trondheimslekene15.08.21
1,42Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.076Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
1,40Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.073Trondheim, Trondheimslekene15.08.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,88(-0,2)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,83(+1,6)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.07(-)Nadderud, Treningsstevne04.06.21
5,72(+0,0)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Arna, Askokarusellen13.06.21
5,50(-0,8)Anthony Johnsen, IK Grane04.02.072Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
5,44(+0,1)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
5,44(+0,2)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,43(-1,0)Syver Bråten Grøvnes, Hattfjelldal IL29.01.071Hattfjelldal, Kvalifiseringsstevne22.05.21
5,29(+0,7)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071Jessheim, Norgeslekene07.08.21
5,29(+0,3)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.072Fana, Gneistspelen 202122.08.21
5,24(-0,4)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
-----10--------------------
5,24(+0,7)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.07(-)Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
5,22(+1,4)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.07(-)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
5,17(+1,2)Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Vik, Sommardagsstevnet29.07.21
5,17(-0,1)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.072Jessheim, Norgeslekene07.08.21
5,16(-0,5)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.073Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
5,14(+0,0)Simen Homlegard, Gausdal FIK02.04.075Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,12(+1,2)Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.071Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
5,09(-0,3)Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.073Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
5,09(-0,5)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071Sande, Treningsstevne26.09.21
5,04(+1,3)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
-----20--------------------
5,02(+0,0)Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.071Trondheim, Sommerliga02.06.21
5,01(-1,1)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.073Jessheim, Norgeslekene07.08.21
5,00(+0,0)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071Ørsta, Ørstaleikane29.08.21
4,92(+0,9)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
4,89(+0,0)Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.072Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
4,87(-0,3)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
4,86(-0,6)William Strøm Johansen, Kolvereid IL03.01.071Namsos, NA-karusell15.08.21
4,81(+2,0)Jonas Mæland Rosholt, Oppegård IL20.07.072Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
4,75(+0,9)Tristan Emil Brekke Nøttveit, T&IF Viking05.09.073Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
4,69(+0,2)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.071Hov i Land, Høststevne02.10.21
-----30--------------------
4,67(-0,3)Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.071Sortland, Treningsstevne 202.06.21
4,67(+2,0)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07(-)Frakkagjerd, KM 13-19 år20.06.21
4,66(+0,0)Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.072Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
4,65(+1,3)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.0710 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
4,65(-0,3)Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.071Bergen, Skansen Athletics 407.09.21
4,63(-2,7)Anthon Tran, Lørenskog Friidrettslag071Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
4,62(-2,6)Johannes Bertil Finset, Aure IL15.11.072Aure, Friidrett Aure 202112.06.21
4,60(-3,0)Brage Storlid Kvinge, Loddefjord IL04.09.072Fana, Framolekene 202129.05.21
4,58(+0,9)Philip Kauffmann, IL Skjalg22.01.071Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
4,58(+2,0)Adrian Johansen, Søgne IL04.06.07(-)Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
-----40--------------------
4,58(+0,2)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.076Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
4,57(-1,4)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.074Jessheim, Norgeslekene07.08.21
4,54(+1,3)Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.071Sande, KM for Buskerud19.06.21
4,50(+1,7)Herman Borge Raaum, IF Hellas17.12.072Larvik, Bøkeskoglekene 202129.08.21
4,49(-0,4)Jonas Bringsvor Nilsen, Fana IL22.01.071Fana, Karabinlekene 202111.09.21
4,47(+0,0)Nikolai Noreng, Egersunds IK18.01.071Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
4,46(-1,5)Lucas Tokle Avanu, Åndalsnes IF10.12.077Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
4,42(+0,7)Oskar Risa, Bryne FIK13.07.072Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
4,42(+0,8)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.071Fredrikstad, Treningsstevne07.06.21
4,42(+0,3)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.0710Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----50--------------------
4,38(+0,7)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073Larvik, Bøkeskoglekene 202129.08.21
4,37(-1,7)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.072Tromsø, Tromsølekene 202130.05.21
4,37(+1,4)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071Ås, Kretsstevne02.07.21
4,37(+0,0)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.071Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
4,37(-0,4)Haldor Vårdal, Svint IL15.11.078Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
4,33(+1,9)Savez Omed, Moss IL17.04.073Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
4,33(-1,2)Aron Mathisen Askim, Botne SK01.12.075Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,31(+0,0)Mathias Røstad-Larsen, Horten Friidrettsklubb01.06.0712Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
4,30(0,0)Ole Morten Kjønsvik, Kyrksæterøra IL04.03.073Aure, Friidrett Aure 202112.06.21
4,28(+0,9)Peter Raabakken, Overhalla IL05.08.071Overhalla, NA-karusellen/3-kamp 202130.06.21
-----60--------------------
4,28(-0,4)Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.071Sortland, Treningsstevne 606.07.21
4,26(+0,0)Njål Leopold Hein-Gutierrez, IL Koll20.02.071Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
4,25(+1,6)Alexander Mellemstrand Erland, Bryne FIK09.12.073Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
4,25(-1,5)Elias Hildebrand, Tingvoll Friidrettsklubb28.04.079Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
4,24(+0,0)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Hoppstevne14.07.21
4,23(-1,4)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.072Bergen, Skansen Athletics 407.09.21
4,20(+0,5)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.071Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
4,18(+1,2)William Magnus Wiggins, Sandnes IL14.11.071Sandnes, SI-stevne 505.08.21
4,17(-0,2)Isak Erland, Haugesund IL14.01.073Haugesund, Mailekene 202115.05.21
4,17(+0,0)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0713Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----70--------------------
4,16(+0,6)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.072Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
4,15(+0,9)Tomack Sand, Hitra FIK27.04.074Aure, Friidrett Aure 202112.06.21
4,12(+0,9)Mads Burø Nørgaard, Asker Sk. Friidrett29.01.071Asker, Askerlekene 202105.06.21
4,12(-0,7)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.072Fana, Karabinlekene 202111.09.21
4,10(+2,0)Jesper Vonen Svae, Sarpsborg IL07.05.071Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
4,07(-0,6)Elias Beisland Svenningsen, IK Grane11.09.071Arendal, Treningsstevne20.05.21
4,07(+0,0)Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.074Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
4,00(-0,5)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.071Tau, Treningsstevne10.06.21
4,00(+1,1)Adrian Olsen, Sømna IL05.10.072Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
3,94(+0,0)Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.071Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
-----80--------------------
3,94(-1,2)Felix Ørbeck, IL Skjalg19.12.076Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
3,90(+1,3)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.071Drammen, Treningsstevne02.06.21
3,89(+1,1)Johan Stokke, Sunndal IL Friidrett25.04.071Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
3,84(+0,0)Jesper Rom Havaas, Lyngdal IL05.03.071Lyngdal, Treningsstevne06.05.21
3,83(+0,0)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.073Oppegård, Treningsstevne27.05.21
3,82(+0,8)Theodor Raunholm, Stord IL29.05.074Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
3,78(-0,6)Mathias Lauvrak, IK Grane05.02.072Arendal, Treningsstevne20.05.21
3,76(-0,9)Jørgen Domås, Grong IL30.09.073Overhalla, NA-karusellen/3-kamp 202130.06.21
3,64(-0,4)Kristoffer Tepstad Eggøy, Stord IL21.12.072Leirvik, Seriestemne30.08.21
3,58(+0,9)Jaden Johannes Holvik, Fana IL29.07.073 (G-14/15)Fana, Fana Intern02.06.21
-----90--------------------
3,54(+0,5)Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.071Ski, Klubbstevne07.09.21
3,49(+0,0)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.072Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
3,45(+0,0)William Ludvig Hoftaniska Decsi, Vadsø Turnforening29.10.071Alta, Åpningsstevne Alta 202122.08.21
3,44(-1,5)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.071Ås, Kretsstevne07.06.21
3,32(+0,0)Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.073Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
3,31(+0,0)Martin Frøslid Sandaker, Nordre Land friidrett13.08.0718Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
3,10(+1,3)Anton Pisano, Bremnes IL04.09.071Bømlo, Seriestevne06.05.21
3,07(+0,6)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.07(-)Osterøy, HTB karusell 416.08.21
2,78(-0,4)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072Ås, Kretsstevne07.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02(+3,1)Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071Arendal, Arendalslekene21.08.21
6,00(+2,1)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071Nadderud, Treningsstevne04.06.21
5,44(+2,1)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
5,38(+2,1)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
5,33(+2,4)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
4,80(+3,0)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.071Frakkagjerd, KM 13-19 år20.06.21
4,67(+2,4)Adrian Johansen, Søgne IL04.06.072Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
4,18(+2,4)Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.071Porsgrunn, Nasjonalt stevne05.05.21
4,06(+2,1)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.071Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21
3,51(+4,4)Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.071Tromsø, Treningsstevne 2-202118.08.21
3,19(+2,5)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072Osterøy, HTB karusell 416.08.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.071Trondheim, Trondheimslekene14.08.21
4,52Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.071Grimstad, Klubbstevne07.09.21
4,16Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.071Kongsvinger, Seriestevnet 1 av 419.05.21
3,96Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.072Kongsvinger, Seriestevnet 1 av 419.05.21
3,74Ulrik Huseth Klakegg, Førde IL Friidrett13.07.072Førde, KM og Krinsleikane22.08.21
3,51Sander Askvold-Kvehaugen, Fet Friidrettsklubb17.05.071Fet, Erik Norakers Minnestevne05.06.21
3,15David Askeland, Sørild FIK14.07.072Grimstad, Klubbstevne07.09.21

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07(-0,6)Nicholas Steira Kalvenes, Norna-Salhus IL31.03.071 (J-14)Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21
3,58(-0,9)Theodor Hollund, Stord IL071Leirvik, Seriestemne23.04.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,88(+0,0)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
11,37(+1,4)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
11,24(-0,8)Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.071Os, OsLekene 202119.09.21
11,04(+0,9)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark22.08.21
11,03(-1,5)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
10,84(+0,0)Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.072Os, OsLekene 202119.09.21
10,68(-0,1)Simen Homlegard, Gausdal FIK02.04.072Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
10,66(+0,0)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.073Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
10,51(-1,3)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
10,49(-0,8)Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071Tromsø, Tromsølekene 202129.05.21
-----10--------------------
10,45(+0,4)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
9,97(+1,7)Sondre Sæteren, Mandal & Halse IL071Søgne, Kretskarusell06.09.21
9,87(-1,0)Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.074Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,81(-1,2)Elias Hildebrand, Tingvoll Friidrettsklubb28.04.075Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,65(+0,0)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.075Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,53(+0,9)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.07(-)Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
9,52(+0,0)Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.076Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,42(+0,0)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.077Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,40(-0,2)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.078Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,39(+0,7)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.075Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
-----20--------------------
9,30(+1,5)Sondre Kyrressønn Løve Sætren, Mandal & Halse IL28.02.076Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
9,25(-0,6)Haldor Vårdal, Svint IL15.11.076Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
9,11(-0,9)Jakob Jensen, Sortland Friidrettsklubb10.08.077Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,99(+0,0)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.079Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,84(-1,1)Jørgen Domås, Grong IL30.09.078Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
8,82(-1,4)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.073Gausdal, Vårstevne Gausdal 202109.05.21
8,50(+0,0)Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.0710Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,46(+1,3)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Notodden, Telemarkskarusell 3 202122.09.21
8,41(+0,0)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.0711Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,31(-1,1)Benjamin Knudsen, Sortland Friidrettsklubb16.03.079Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
-----30--------------------
6,64(+0,3)Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.0712Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,30(+2,5)Thor Anders Mannes Minsaas, IL Skjalg17.04.073Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
9,87(+3,7)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.074Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,96Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Treningsstevne21.05.21
8,14Jaden Johannes Holvik, Fana IL29.07.071Fana, Fana Intern02.06.21
6,72Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.072Rjukan, Treningsstevne21.05.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,79Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
10,89Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071Kristiansand, Skillingslekene19.06.21
10,84William Strøm Johansen, Kolvereid IL03.01.071Namsos, NA-karusell15.08.21
10,80Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.071Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
10,76Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072Moss, Treningsstevne02.06.21
10,71Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
10,64Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.071Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
10,62Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.071Ålesund, SBM Aklsaleikane22.08.21
10,38Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
10,30Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----10--------------------
10,24Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.072Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
10,07Syver Bråten Grøvnes, Hattfjelldal IL29.01.071Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
10,03Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.071Vik, Kretsstevne 408.07.21
9,74Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Kaststevne23.06.21
9,74Simen Homlegard, Gausdal FIK02.04.075Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
9,70Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071Brandbu, Mohagen bil Cup 102.06.21
9,69Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.071Os, OsLekene 202118.09.21
9,62Mathias Røstad-Larsen, Horten Friidrettsklubb01.06.07PAsker, Kastmangekamp26.09.21
9,22Storm Magnus Grødem Lande, Lyngdal IL17.02.074Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
9,16Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.072Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
-----20--------------------
9,14Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071Trondheim, Sommerligaen27.07.21
9,13Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071Stjørdal, Klubbmesterskap del 1 / Seriestevne29.04.21
9,13Nathaniel Andre Figueroa-Chavez, Selbu IL10.02.07Steinkjer, KM bane 202104.07.21
9,12Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071Sandnes, Kaststevne 503.07.21
8,89Tristan Emil Brekke Nøttveit, T&IF Viking05.09.077Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
8,86Elias Beisland Svenningsen, IK Grane11.09.078Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
8,82Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.079Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
8,79Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.071Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
8,78Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
8,74Marius Alexander Marceliussen Olsen, T&IF Viking28.05.071Fana, Gneistspelen 202122.08.21
-----30--------------------
8,53Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.078Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
8,47Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Bømlo, Seriestevne06.05.21
8,38Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.0711Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
8,23Martin Diab Alyasir, Osterøy IL01.06.071Osterøy, HTB kaststevne 306.09.21
8,23Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.072Stjørdal, BDO-lekene 202119.09.21
8,09Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.072Os, OsLekene 202118.09.21
7,99Jørgen Domås, Grong IL30.09.072Grong, Gronglekene 202129.08.21
7,97Vegard Røttingen, IL Skjalg03.07.072Sandnes, Kaststevne 503.07.21
7,96Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.079Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
7,87Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal09.06.21
-----40--------------------
7,76Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.073Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
7,74Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.072Steinkjer, Steinkjerlekene 202129.05.21
7,70Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.071Greveskogen, Seriestevne01.06.21
7,65Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072Greveskogen, Seriestevne01.06.21
7,60Leander Ulvøy, Fredrikstad IF23.07.072Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
7,56Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.072Vik, Klubbstevne13.05.21
7,55Sander Askvold-Kvehaugen, Fet Friidrettsklubb17.05.071Fet, Erik Norakers Minnestevne05.06.21
7,53Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.071Sandnes, Kaststevne 107.06.21
7,51Theodor Raunholm, Stord IL29.05.071Leirvik, Stordleikane 202107.08.21
7,50Tomack Sand, Hitra FIK27.04.071Aure, Friidrett Aure 202112.06.21
-----50--------------------
7,48Aksel Helling Berg, Sørild FIK26.03.074Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
7,44Josh Anthony Bjerke, Sandefjord Turn & IF14.09.0711Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
7,42Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072Osterøy, HTB kaststevne 306.09.21
7,31Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.0712Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
7,30Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.073Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
7,25Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.072Sandnes, Kaststevne 107.06.21
7,22Savez Omed, Moss IL17.04.073Moss, Treningsstevne02.06.21
7,21Adrian Johansen, Søgne IL04.06.071Søgne, Klubbmesterskap29.09.21
7,20Markus Nordviken, Bøler IF24.10.071Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
7,14August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073Greveskogen, Seriestevne29.05.21
-----60--------------------
6,97Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072Osterøy, HTB karusell 513.09.21
6,92Amund Reinfjord, Sømna IL09.02.072Vik, Kretsstevne 408.07.21
6,91Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.071Haugesund, Mailekene 202115.05.21
6,90Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.072Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
6,83Jesper Vonen Svae, Sarpsborg IL07.05.074Sarpsborg, Treningsstevne05.06.21
6,74Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.071Ski, Klubbstevne07.09.21
6,68August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071Flå Stadion, Treningsstevne23.08.21
6,61Adrian Olsen, Sømna IL05.10.073Vik, Kretsstevne 408.07.21
6,55Lasse Strijbos, Nordre Land friidrett11.11.0714Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,50Kristoffer Tepstad Eggøy, Stord IL21.12.072Leirvik, Seriestemne05.05.21
-----70--------------------
6,48Theodor Hollund, Stord IL071Leirvik, Seriestemne23.04.21
6,37Peter Raabakken, Overhalla IL05.08.072Overhalla, NA-karusellen/3-kamp 202130.06.21
6,25Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.071Trondheim, Byåsen Friidrett Klubbmesterskap 202108.06.21
6,21Viktor Rokne, Bøler IF14.04.0715Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,06David Askeland, Sørild FIK14.07.075Grimstad, Grimstadlekene 202109.05.21
6,01Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.072Oppegård, Treningsstevne27.05.21
5,96Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.071Ås, Kretsstevne13.09.21
5,85Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.071Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
5,58Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.073Oppegård, Treningsstevne27.05.21
5,57William Ludvig Hoftaniska Decsi, Vadsø Turnforening29.10.071Alta, Åpningsstevne Alta 202121.08.21
-----80--------------------
5,48Anton Pisano, Bremnes IL04.09.072Bømlo, Seriestevne06.05.21
5,19Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072Ås, Kretsstevne13.09.21
5,05Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071Notodden, Kaststevne 306.10.21
4,77Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.079Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,57Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Treningsstevne21.05.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,69Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Nittedal, Treningsstevne06.09.21
37,72Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.071Vik, Kretsstevne 317.06.21
35,37William Strøm Johansen, Kolvereid IL03.01.071Kolvereid, Holm-kast04.08.21
35,21Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Bømlo, Seriestevne06.05.21
33,54Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Moss, Treningsstevne08.07.21
30,75Vegard Røttingen, IL Skjalg03.07.071Stavanger, Jær Cup02.09.21
30,09Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071Trondheim, Trondheimslekene15.08.21
28,36Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Skien, Telemark Karusell 202111.08.21
28,22Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
27,72Storm Magnus Grødem Lande, Lyngdal IL17.02.072Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet11.09.21
-----10--------------------
27,42Kristoffer Krossen, Asker Sk. Friidrett28.06.071Asker, Askerlekene 202105.06.21
27,35Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071Hov i Land, Kaststevne m/KM 11-1403.10.21
26,64Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071Arendal, Treningsstevne31.05.21
26,36Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.073 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
26,34Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21
24,44Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.072Sandnes, SI-stevne 619.08.21
23,85Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.071Molde, KM for Møre og Romsdal19.06.21
23,38Adrian Olsen, Sømna IL05.10.072Dalbotn, Slegge og diskosstevne26.08.21
23,27Nathaniel Andre Figueroa-Chavez, Selbu IL10.02.074Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
22,52Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.075Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----20--------------------
22,51Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.071Brandbu, Treningsstevne20.06.21
22,45Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.076Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
21,65Felix Ørbeck, IL Skjalg19.12.073Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
21,49Mathias Røstad-Larsen, Horten Friidrettsklubb01.06.074Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
21,18Eurico Bergum, IL Pioner10.01.075Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
20,16Amund Reinfjord, Sømna IL09.02.073Dalbotn, Slegge og diskosstevne26.08.21
19,69Martin Diab Alyasir, Osterøy IL01.06.071Osterøy, HTB kaststevne 306.09.21
19,34Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.077Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
18,97Gjermund Pas, FIK Orion07.08.078Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
18,25Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.077Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
-----30--------------------
17,65Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Gloppen, Loggane Open26.09.21
15,58Theodor Raunholm, Stord IL29.05.072Leirvik, Seriestemne06.06.21
15,36Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072Osterøy, HTB kaststevne 306.09.21
15,01Elias Beisland Svenningsen, IK Grane11.09.072Arendal, Treningsstevne31.05.21
14,54Adrian Johansen, Søgne IL04.06.071Søgne, Oktoberstevne05.10.21
13,04Vidar Bjørnås jr, Målselv IL23.11.078Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202112.09.21
11,75Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.072 (G-15)Greveskogen, Seriestevne18.07.21

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,03Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-16)Løten, Treningsstevne09.10.21

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,87Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Rjukan, Treningsstevne21.05.21

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,07Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Løten, Midtsommerstevne24.06.21
37,01Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071Trondheim, Kruska stevnet 202119.06.21
36,34Storm Magnus Grødem Lande, Lyngdal IL17.02.071Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
32,15Vegard Røttingen, IL Skjalg03.07.072Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
30,34William Strøm Johansen, Kolvereid IL03.01.072Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
28,85Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071Porsgrunn, Telemarkskarusell25.09.21
28,29Mathias Røstad-Larsen, Horten Friidrettsklubb01.06.071Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
27,05Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.073Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
26,73Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.074Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
24,42Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.074Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----10--------------------
23,53Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.075Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
23,01Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071Hov i Land, Kaststevne m/KM 11-1403.10.21
22,46Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.071Haugesund, GASSCO-lekene29.08.21
21,00August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071Greveskogen, Seriestevne01.06.21
20,06Marius Alexander Marceliussen Olsen, T&IF Viking28.05.074Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
19,62Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.075Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
18,26Gjermund Pas, FIK Orion07.08.071Brandbu, Treningsstevne20.06.21
17,80Eurico Bergum, IL Pioner10.01.076Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
17,28Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.073Brandbu, Treningsstevne20.06.21
17,20Adrian Lillebø Mortensen, Horten Friidrettsklubb17.08.073Greveskogen, Fylkesmesterskapet 2021 for Vestfold og Telemark21.08.21
-----20--------------------
16,90Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.072Porsgrunn, Telemarkskarusell25.09.21
16,55Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.074Brandbu, Treningsstevne20.06.21
16,26Nathaniel Andre Figueroa-Chavez, Selbu IL10.02.077Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
15,01Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.078Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
14,98Jesper Rom Havaas, Lyngdal IL05.03.071Lyngdal, Lyngdalslekene 202122.05.21
14,36Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072Greveskogen, Seriestevne01.06.21
14,19Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.078Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
13,33Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.079Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
13,05Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.072Ålgård, COOP-JÆRCUP 720.09.21
12,94Lasse Strijbos, Nordre Land friidrett11.11.0710Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----30--------------------
12,93Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Gloppen, Loggane Open26.09.21
12,41Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.0711Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
12,29Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.075Brandbu, Treningsstevne20.06.21
11,92Viktor Rokne, Bøler IF14.04.0712Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,81Nathaniel Andre Figueroa-Chavez, Selbu IL10.02.071Stjørdal, BDO-lekene 202118.09.21
42,14Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
41,28Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
40,89Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.071Ålesund, SBM Aklsaleikane22.08.21
38,72Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.071Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
37,67William Strøm Johansen, Kolvereid IL03.01.072Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
37,66Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.072Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
34,57Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.072Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
33,64Ard Ragnar Sundal, Jølster IL03.12.074Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
33,32Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071Bømlo, Seriestevne10.06.21
-----10--------------------
33,24Niklas Rørmark Andersson, Sømna IL13.02.071Vik, Jente og guttestevne29.05.21
33,02Anthony Johnsen, IK Grane04.02.072Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
32,03Jacob Egeberg Holm, Vestby IL15.03.072Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
31,87Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.073Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
30,72Mathias Røstad-Larsen, Horten Friidrettsklubb01.06.074Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
29,51August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071Geithus, Treningstevne07.06.21
29,10Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.071Sarpsborg, Treningsstevne30.06.21
28,94Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.073Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
28,27Martin Diab Alyasir, Osterøy IL01.06.071Osterøy, HTB kaststevne 103.05.21
27,48Jarl Amund Arumairasa, Sømna IL27.03.072Namsos, Namdalslekene 2122.08.21
-----20--------------------
27,46Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.071Trondheim, Sommerliga 215.06.21
26,10Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.071Mosjøen, Helgelandslekene20.06.21
26,10Adrian Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.076Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
26,04Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.077Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
25,72Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.071Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
25,11Jørgen Domås, Grong IL30.09.077Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
23,75Kristoffer Krossen, Asker Sk. Friidrett28.06.071Asker, Askerlekene 202106.06.21
23,74Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.074Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
23,70Jonathan Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett02.01.072Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
23,65Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.078Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
-----30--------------------
23,16Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.073Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
22,62Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.072Rjukan, Seriestevne08.05.21
22,44Adrian Olsen, Sømna IL05.10.071Overhalla, NA-karusellen/3-kamp 202130.06.21
21,86Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21
21,58Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Nøtterøy IF19.09.0710Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
21,03Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0711Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
20,62Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.071Tromsø, Valhalla Autumn Invitational15.09.21
20,39Adrian Johansen, Søgne IL04.06.071Søgne, Klubbmesterskap22.09.21
20,32Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.0712Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
19,73Theodor Raunholm, Stord IL29.05.072Leirvik, Seriestemne06.06.21
-----40--------------------
18,74Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072Osterøy, HTB kaststevne 306.09.21
18,40Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.076Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
18,28Amadeus Lykke Bellmann, Fredrikstad IF18.07.074Sarpsborg, Olavslekene21.08.21
18,16Hampus Mack Tronvoll, IL Nybrott14.09.079Måndalen, Lerøylekene i Måndalen 202111.09.21
17,80Sturla Dahl Bøhleng, Hamar IL11.07.071Kristiansand, Treningsstevne22.07.21
17,32Linus Nes, Ringerike Friidrettsklubb03.05.072Geithus, Treningstevne07.06.21
17,31Marius Alexander Marceliussen Olsen, T&IF Viking28.05.071Fana, Gneistspelen 202121.08.21
17,14Felix Ørbeck, IL Skjalg19.12.075Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
17,04Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.071Ski, Klubbstevne24.08.21
16,89Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073Larvik, Bøkeskoglekene 202129.08.21
-----50--------------------
16,66Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.0713Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
16,43Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071Notodden, Kaststevne 306.10.21
15,68Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071Halden, Klubbmesterskap25.09.21
15,02David Askeland, Sørild FIK14.07.077Haugesund, Lerøy-lekene Vestlandet12.09.21
14,27Lasse Strijbos, Nordre Land friidrett11.11.0714Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
13,36Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.074Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
12,48Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.073Osterøy, HTB kaststevne 103.05.21
10,34William Ludvig Hoftaniska Decsi, Vadsø Turnforening29.10.071Alta, Åpningsstevne Alta 202122.08.21
15,8Vegard Røttingen, IL Skjalg03.07.071Sandnes, Kaststevne 503.07.21

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,04Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.071Grimstad, Klubbstevne07.09.21
52,85August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071Sem, Sems mai stevne 202112.05.21
52,27Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.071Bergen, Skansen Athletics 407.09.21
51,51Martin Diab Alyasir, Osterøy IL01.06.071Arna, Askokarusellen13.06.21
51,01Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.072Bergen, Skansen Athletics 407.09.21
44,94Markus Spurkeland, IL Fenring09.03.071Bergen, Skansen Athletics 215.06.21
41,80Nicholas Steira Kalvenes, Norna-Salhus IL31.03.071 (J-14)Bergen, Rekrutteringsstevne28.06.21
39,17Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071Øvre Årdal, Treningstemne08.09.21
33,38Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071Osterøy, HTB kaststevne 223.08.21
31,83Sindre Halvorsen, Sørild FIK16.06.072Grimstad, Klubbstevne07.09.21
-----10--------------------
26,68Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072Osterøy, HTB kaststevne 223.08.21

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,99Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Oppegård, Oppegård Open19.06.21

4 Kamp (80mhekk-Lengde-Kule-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
943Anders Western Lileng, Ås IL
16,47(-1,4)-2,78(-0,4)-4,94-3,11,77
29.05.071Ås, Kretsstevne07.06.21
777Gunnar Bjerva, Ås IL
19,55(-1,4)-3,44(-1,5)-5,30-3,02,29
31.01.072Ås, Kretsstevne07.06.21

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-80mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5123Melvin Tollefsen, Moss IL
8,26(-2,4)-5,33(+2,4)-10,71-13,13(-1,0)-1,50-1,38,42
15.01.071Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21
4428Leander Ulvøy, Fredrikstad IF
8,00(-2,4)-4,05(+2,7)-7,60-13,59(-1,0)-1,55-1,42,27
23.07.072Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold04.07.21

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1848Mathias Røstad-Larsen, Horten Friidrettsklubb
27,48-9,62-15,50-29,10-NM
01.06.071Asker, Kastmangekamp26.09.21

Gutter 15

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,77(-0,3)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne16.09.21

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,50(+1,7)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.061Drøbak, Drøbakslekene19.06.21
7,59(-1,6)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.061Lillestrøm, Klubbstevne12.06.21
7,61(-0,6)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063 (MS)Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
7,74(-0,2)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-h2Overhalla, Seriestevne05.06.21
7,77(+1,8)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.063 (MJ)Arna, Askokarusellen05.07.21
7,78(+0,6)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061Sande, Treningsstevne26.09.21
7,85(-1,5)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.062Fana, Framolekene 202129.05.21
7,85(-1,5)Vegard Rinde, Fana IL03.01.063Fana, Framolekene 202129.05.21
7,90(+0,7)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061-h1Asker, Askerlekene 202106.06.21
7,91(-0,7)Kjell Kubon, Bergens Turnforening16.08.061 (G-14/15)Bergen, Skansen Athletics 215.06.21
-----10--------------------
7,91(+1,9)Håkon Lund, Norna-Salhus IL25.03.061-fi Leikvang, Norna 515.06.21
7,95(+0,7)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.062-h1Asker, Askerlekene 202106.06.21
7,96(+1,7)Sondre Andersen, Surnadal IL17.06.061Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
7,98(+0,2)Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061Stjørdal, Karusellstevne14.09.21
8,06(-0,6)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne30.09.21
8,12(+0,7)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.063-h1Asker, Askerlekene 202106.06.21
8,17(-0,5)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
8,19(+1,7)Jo Lasse Bøe, Surnadal IL06.04.062Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
8,20(-0,5)Ulrik A. Rønning, Herkules Friidrett01.07.062Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
8,28(+0,2)Torbjørn Farbrot, Bryne FIK10.05.061 (G-14)Lye, Treningsstevne27.05.21
-----20--------------------
8,29(-0,5)Matteo Vestbøstad, Herkules Friidrett19.09.063Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
8,29(+0,5)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Bergen, Skansen Athletics 407.09.21
8,35(+1,4)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Seriestevne08.05.21
8,37(-1,8)Tarjei Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb22.06.061Greveskogen, Seriestevne29.05.21
8,43(+0,1)Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061-h1Bergen/La, Seriestevne22.09.21
8,45(+1,9)Henrik Bjørndal, Norna-Salhus IL28.10.062-fi Leikvang, Norna 515.06.21
8,52(-0,5)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.065Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
8,54(-0,5)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.064-h1 (MS)Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
8,57(+1,9)Sadalla Badwy Sadallah Swerki, Norna-Salhus IL07.11.063-fi Leikvang, Norna 515.06.21
8,57(+0,7)Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Løpestevne med tresteg28.07.21
-----30--------------------
8,60(-1,5)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.065Fana, Framolekene 202129.05.21
8,61(-1,2)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061Lyngdal, Klubbstevne28.09.21
8,70(-0,6)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Bømlo, Seriestevne30.09.21
8,71(+1,3)Andreas Hagen, Norna-Salhus IL27.05.062-h2Leikvang, Norna 515.06.21
8,71(+0,2)Einar Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb062Stjørdal, Karusellstevne14.09.21
8,74(-1,2)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.061Lyngdal, Treningsstevne06.05.21
8,75(+0,6)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062-h7Bergen/La, Seriestevne02.06.21
8,79(+0,3)Oliver Brudvik, Norna-Salhus IL29.07.061-h5Leikvang, Norna 515.06.21
8,88(+0,3)Lucas Olsen Ranum, Overhalla IL01.10.061-h1Overhalla, Seriestevne05.06.21
8,93(+1,7)Theo Knudsen, IL Norodd21.09.061 (G-14)Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
-----40--------------------
8,95(-1,8)Isak Bøthun, Sogndal IL04.03.061Sogndal, Friidrettsturnè Sogndal12.05.21
8,95(+0,7)Eskil Dahl Marstein, Gui Sportsklubb07.11.065-h1Asker, Askerlekene 202106.06.21
9,06(+1,9)Henry Kim Quang Nguyen, Norna-Salhus IL15.02.067-fi Leikvang, Norna 515.06.21
9,16(+0,0)Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.063-h4Tingvoll, Treningsstevne26.08.21
9,24(+1,1,)Theo Nordahl Johannessen, Norna-Salhus IL27.04.062-h6Leikvang, Norna 515.06.21
9,25(+1,1,)Fredrik Simonsen, Norna-Salhus IL063-h6Leikvang, Norna 515.06.21
9,26(+0,8)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.062Fana, Karabinlekene 202111.09.21
9,32(+1,7)Lukas Fjerstad, Surnadal IL17.02.063Tingvoll, Friidrettskarusell og treningsstevne20.05.21
9,41(-0,5)Thomas Loland Hagen, Herkules Friidrett30.10.066Rjukan, Telemarkskarusellen 1 - 202105.06.21
9,47(+0,3)Preben Våmartveit Eriksen, Norna-Salhus IL13.07.062-h5Leikvang, Norna 515.06.21
-----50--------------------
9,48(+1,3)Adrian Skistad Nystad, Norna-Salhus IL29.05.062-h3Leikvang, Norna 515.06.21
9,57(-0,7)Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.064-h3Leirvik, Seriestemne30.08.21
9,70(+1,3)Sander Seljelid, Norna-Salhus IL02.01.063-h3Leikvang, Norna 515.06.21
9,79(-1,8)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062-h1Bergen/La, Seriestevne16.06.21
9,88(+0,3)Sander Gjelsvik Hope, Norna-Salhus IL22.02.063-h5Leikvang, Norna 515.06.21
9,94(+0,0)Henrik Pahr Follesø, Norna-Salhus IL061-h4Leikvang, Norna 515.06.21
10,00(+1,3)Magnus Smørdal Kvamme, Norna-Salhus IL28.09.064-h3Leikvang, Norna 515.06.21
10,51(+1,1,)William Askeland Petersen, Norna-Salhus IL28.11.064-h6Leikvang, Norna 515.06.21
10,51(+0,3)Nicolai Klemmetsen Dale, Norna-Salhus IL24.03.064-h5Leikvang, Norna 515.06.21
11,12(+1,3)Sander Myking Hana, Norna-Salhus IL24.03.063-h2Leikvang, Norna 515.06.21
-----60--------------------
11,69(+0,3)Birk Viking Fjelland, Norna-Salhus IL14.11.065-h5Leikvang, Norna 515.06.21
12,01(+0,0)Askil Magnus Natås, Norna-Salhus IL063-h4Leikvang, Norna 515.06.21
13,43(+0,0)Geir Ove Eide, Norna-Salhus IL064-h4Leikvang, Norna 515.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,51(-0,2)Rayan Rangassamy (MRI), IK Våg21.01.061Grimstad, Klubbstevne20.05.21
8,62(+1,9)Yabets Yaliso Yaya (ETH), Norna-Salhus IL15.02.064-fi Leikvang, Norna 515.06.21
11,73(+0,0)Houssam Maamoun Khallouf (SYR), Norna-Salhus IL062-h4Leikvang, Norna 515.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,4(-0,2)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061-h7Osterøy, Seriestemne10.10.21
8,1(-0,2)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063-h1Bergen, Skansen Athletics 115.06.21
8,3(-1,1)Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.061Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell13.07.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,34(+2,4)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 226.05.21
7,65(+3,7)Sander Havn Turøy, Bremnes IL30.01.061Bømlo, Seriestevne06.05.21
7,80(+2,1)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061-fi Asker, Askerlekene 202104.06.21
7,90(+2,1)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.062-fi Asker, Askerlekene 202104.06.21
8,25(+2,2)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,65(+2,2)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,72(+5,2)Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.061Overhalla, Seriestevne 315.07.21
8,74(+2,2)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
9,1(+4,2)Mats Stige, Ålesund Friidrettsklubb19.09.061Ålesund, Friidrettskarusell14.06.21
9,79(+2,4)Heine Nordahl Johannessen, Norna-Salhus IL27.04.063-h1Leikvang, Norna 515.06.21
10,07(+2,4)Andreas Torsvik Slethaug, Norna-Salhus IL25.02.064-h1Leikvang, Norna 515.06.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,88Hakim Andersen, Fana IL16.01.061-h1 (G-15/19)Fana, Fana Intern01.06.21
8,78Tobias Nordtveit Knudsen, Gui Sportsklubb15.05.061Heggedal, Klubbstevne31.05.21

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54(+1,4)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.061Arvika/SWE, Stjärnspelen24.07.21
10,38(+0,5)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.065 (G-17)Asker, Kretsstevne 126.05.21
11,12(+0,1)Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061-h2Bergen/La, Seriestevne22.09.21
11,74(+0,1)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062-h2Bergen/La, Seriestevne22.09.21
13,65(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063-h1Bergen/La, Seriestevne28.04.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,23(+1,1)Christian Wright, IL Tyrving17.03.061-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,30(+1,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.065-h5 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,50(+0,8)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 112.05.21
11,51(+1,1)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.063-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,56(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.064-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,61(+1,1)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.065-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,79(+1,2)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.063-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,81(+1,2)Franz Philip Pap Holmen, Bærums Verk IF22.01.064-fi Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
11,84(+0,9)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061Namsos, Namdalslekene 2122.08.21
11,89(+1,1)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.067-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
-----10--------------------
11,92(+0,8)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061Sortland, Treningsstevne 202.06.21
12,01(+1,1)