Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,06(+1,5)Neo Dobson, Haugesund IL12.06.071-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,13(+1,5)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,14(+1,5)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,21(+1,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-fi (MS)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,23(+1,5)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.064-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,27(+2,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,29(+1,0)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,41(+1,2)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061-h1 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,43(+0,7)Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052 (G-17)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
7,43(-1,5)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h2 (MS)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
-----10--------------------
7,44(-0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,44(+1,5)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.044-fi (MS)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,44(+0,6)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031 (MS)Grimstad, Klubbstevne06.09.22
7,46(+0,3)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
7,47(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,48(+1,5)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.046-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,51(+1,0)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.063 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,52(+0,5)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,53(+1,5)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.077-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,55(+1,7)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (MJ)Arna, Askokarusellen22.06.22
-----20--------------------
7,56(+1,0)Vegard Rinde, Fana IL03.01.064 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,56(+0,6)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.052 (MS)Grimstad, Klubbstevne06.09.22
7,58(-1,2)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,59(-0,7)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,60(-0,8)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051-h1 (MS)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
7,61(+0,5)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,63(-0,8)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
7,64(-0,2)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.071 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,65(-0,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (MS)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,66(-1,5)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.035-h2 (MS)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
-----30--------------------
7,68(+1,5)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
7,69(-0,5)Jonathan Wik, Varegg IL28.02.061 (G-16)Arna, Askokarusellen18.05.22
7,69(-0,2)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.072 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,69(-0,8)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062-h1 (MS)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
7,70(-0,3)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
7,70(+1,2)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.052-h1 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,71(-0,6)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,71(+1,3)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
7,71(+1,0)Hakim Andersen, Fana IL16.01.065 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,72(+1,0)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.066 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
-----40--------------------
7,72(+1,5)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.078-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,74(-0,6)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.043 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,74(-0,7)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.062 (G-16)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,74(+0,2)David-Thierry Dramstad, Nesodden IF13.02.061 (G-16)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell25.08.22
7,74(+0,3)Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.072 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
7,76(-0,8)Teodor Miller, IL Tyrving30.01.054-h1 (MS)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
7,80(+0,7)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.071 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
7,81(ok)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051 (G-17)Vik, Kretsstevne 625.08.22
7,82(+0,7)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
7,82(+0,3)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.073 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
-----50--------------------
7,87(-1,2)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052 (G-17)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,87(-1,7)Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-15)Drammen, Treningsstevne sesongavslutning15.10.22
7,90(+0,3)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.074 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
7,91(+0,2)Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
7,92(+0,6)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.073 (MS)Grimstad, Klubbstevne06.09.22
7,94(-0,7)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063 (G-16)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,96(-1,7)David Nyhus, IF Hellas28.02.072 (G-15)Drammen, Treningsstevne sesongavslutning15.10.22
7,97(+1,7)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.071 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne10.05.22
7,97(-0,8)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.072 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
7,99(+1,8)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h8 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 110.05.22
-----60--------------------
8,00(-2,7)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (MS)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
8,09(+0,5)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,10(+1,7)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,11(-1,5)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061 (G-16)Ski, Klubbstevne 03.05.22
8,12(+0,4)Isak Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.01.061-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,13(-1,7)David Hoen Bergan, IF Hellas08.06.073 (G-15)Drammen, Treningsstevne sesongavslutning15.10.22
8,20(-0,5)Elias Jensen Eide, Rosendal Turnlag28.06.061-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,22(+0,4)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063 (G-16)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
8,24(-0,2)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
8,26(-1,7)Herman Borge Raaum, IF Hellas17.12.074 (G-15)Drammen, Treningsstevne sesongavslutning15.10.22
-----70--------------------
8,27(-0,9)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.071 (G-15)Rjukan, Treningsstevne Løp04.08.22
8,30(-0,6)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,31(+0,6)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061 (G-16)Lyngdal, Kretskarusell - Treningsstevne15.09.22
8,33(-0,6)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,35(+1,6)Karsten Hauge, Stryn T og IL01.10.071-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,36(+1,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,37(-0,3)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
8,37(+0,0)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.071 (G-15)Tvedestrand, Mini-cup01.06.22
8,41(+1,5)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
8,41(-3,7)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.071 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
-----80--------------------
8,43(-0,9)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Rjukan, Treningsstevne Løp04.08.22
8,45(-0,1)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-16)Sande, Treningsstevne29.09.22
8,46(+0,4)Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.071-h3 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,54(+0,4)Adrian Varanes Haugland, Rosendal Turnlag17.07.064-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,60(+0,4)Noah Lekva Hjelmeland, Rosendal Turnlag28.01.065-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,64(-0,1)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Rjukan, Friidrettsstevne20.09.22
8,66(+0,1)Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.071 (G-15)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
8,66(+0,1)Jørgen Domås, Grong IL30.09.072 (G-15)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
8,68(+0,4)Emil Haugland, Rosendal Turnlag17.07.066-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,71(+1,7)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.073 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
-----90--------------------
8,74(+0,5)Jørgen Norgren Funderud, Asker Sk. Friidrett19.06.071 (G-15)Asker, Askerlekene 202205.06.22
8,74(+1,3)Tomas Eikenes Tjellaug, Stryn T og IL05.10.071-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,74(+1,3)Sigve Heggdal Aabrekk, Stryn T og IL14.11.071-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,76(-3,7)Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.062 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
8,79(-1,5)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.071 (G-15)Ski, Klubbstevne 03.05.22
8,79(+0,6)Simon Musland, Rosendal Turnlag25.09.071-h6 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,82(+0,0)Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.062-h1 (G-16)Tingvoll, Treningsstevne25.08.22
8,85(-1,5)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.072 (G-15)Ski, Klubbstevne 03.05.22
8,88(+0,6)Niklas Skogseide Hjelmeland, Rosendal Turnlag21.09.071-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,89(+0,6)Svein Nordli, Rosendal Turnlag27.08.072-h6 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----100--------------------
8,89(-0,5)Odin Gjerde, Rosendal Turnlag06.04.062-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,89(+0,6)André Øvstebø, Rosendal Turnlag27.10.072-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,99(-0,5)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
9,01(+1,6)Sander Aske Granheim, Sandane Turn og Idrettslag15.08.072-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,06(-0,7)Jon-Anders Øvrebø, Jølster IL05.07.031 (G-18/19)Førde, Opningstemne 202207.05.22
9,07(-0,6)Sivert Ersland Myklebust, Rosendal Turnlag21.08.062-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,09(+1,7)Jon Joel Halvorsen, Tønsberg Friidrettsklubb28.07.072 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne10.05.22
9,09(-3,7)Fredrik Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag05.08.041 (G-18/19)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
9,11(-0,6)Jan Olav Hjelmeland, Rosendal Turnlag17.08.063-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,12(-0,3)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
-----110--------------------
9,15(-2,5)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,15(-0,5)Kevin René Hellesøy Gørbitz, Rosendal Ungdomsskule14.05.063-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,23(+0,0)Axel Frei, Tingvoll FIK29.08.054-h1 (G-17)Tingvoll, Treningsstevne25.08.22
9,33(+0,6)Torje Helland Hatteberg, Rosendal Turnlag12.09.073-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,43(+0,6)Håkon Kvamsdal Guddal, Rosendal Turnlag14.09.073-h6 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,48(+1,1)Jarand Guddal-Hjelmeland, Rosendal Turnlag13.11.072-h4 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,52(-1,3)Sivert Fagerland Leirvåg, Bergens Turnforening22.05.072-h6 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 420.09.22
9,55(+0,6)Sondre Saghaug Kjerpeseth, Rosendal Ungdomsskule20.09.074-h6 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,61(+1,1)Amund Hella Berge-Soldal, Rosendal Turnlag24.08.073-h4 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,63(-0,5)Yazan Mahmoud Mohammad, Rosendal Turnlag063-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----120--------------------
9,63(+0,6)Emil Hellingsrud Fosse, Rosendal Turnlag05.08.075-h6 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,79(+1,1)Sergio Caparros Vega, Rosendal Turnlag074-h4 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,94(+0,6)Petter Myklebust, Rosendal Turnlag24.05.076-h6 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,95(-0,5)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
10,05(+1,1)Anders Flygansvær Feet, Rosendal Ungdomsskule075-h4 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,15(-0,6)Sverre Jonassen, Rosendal Turnlag28.09.064-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,31(-0,7)Qutaiba Al Masalmeh, Rosendal Ungdomsskule064-h7 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,52(+1,1)Brage Gjerde, Rosendal Turnlag26.08.076-h4 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,55(-0,6)Jan Åge Sjo Kårstad, Rosendal Turnlag065-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,77(-0,6)Andreas Pettersen, Rosendal Turnlag066-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----130--------------------
12,03(+0,6)Joakim Hellesøy, Rosendal Turnlag24.08.074-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
12,42(+0,6)Mats Ubanos Snilstveit, Rosendal Turnlag075-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
12,94(+0,6)Jan Arild Bondhus Vivelid, Rosendal Turnlag10.04.076-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
13,07(+0,6)Håvard Hjelmeland, Rosendal Turnlag30.08.077-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,92(+1,5)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-fi (MS)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,75(+1,0)Radoslav Krasimirov Minchev (BUL), Fana IL26.05.051 (G-17)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,49(+0,4)Lukasz Charkiewicz (POL), Rosendal Turnlag073-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,67(-3,4)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18/19)Rjukan, Sommerstevne29.07.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,9(+0,0)Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Bø, Klubbmesterskap04.10.22
8,6(-1,9)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071 (G-15)Ås, Høststevne12.09.22
8,8(+0,0)Henrik Romnes, Skarphedin IL31.07.072 (G-15)Bø, Klubbmesterskap04.10.22
9,1(-1,9)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072 (G-15)Ås, Høststevne12.09.22
9,2(-1,9)Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.073 (G-15)Ås, Høststevne12.09.22
9,4(-1,9)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.074 (G-15)Ås, Høststevne12.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,30(+3,7)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.041 (G-18/19)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,38(+3,7)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.042 (G-18/19)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,47(+2,8)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,51(+2,8)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.072 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,69(+2,8)Benjamin Moen, Fana IL19.07.073 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,70(+2,8)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.074 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,86(+2,8)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.075 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,93(+2,1)David Nyhus, IF Hellas28.02.071 (G-15)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
8,10(+3,7)Thorben Bücker (GER), IL Gneist24.05.043 (G-18/19)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,81(+2,2)Marcel Filip Kucab, Stryn T og IL07.08.071-h1 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,99(+2,1)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.031 (G-18/19)Drammen, Treningsstevne 27.04.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2Leon Veland, Ostereidet ungdomsskule05.09.061 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,3Johannes Stusdal, Ostereidet ungdomsskule25.07.071 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,5Oscar Pettersen, Ostereidet ungdomsskule08.07.062 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,6Adrian Toft, Ostereidet ungdomsskule10.12.072 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,6Noah Urhaug, Ostereidet ungdomsskule09.02.063 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,7Daniel Molvik-Revheim, Ostereidet ungdomsskule10.01.073 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,7Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.064 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,8Nickolai Askeland, Ostereidet ungdomsskule16.09.074 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,8Stian Matre, Ostereidet ungdomsskule29.04.074 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,9Jostein Kvamme, Ostereidet ungdomsskule065 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,9Henrik Bårdsen, Ostereidet ungdomsskule31.07.076 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,9Sabin Carstea (ROU), Ostereidet ungdomsskule22.01.076 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,0Torben Namdal, Ostereidet ungdomsskule21.06.078 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,1Mattis Aleksander Morken, Ostereidet ungdomsskule05.02.066 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,1Olav Fykse, Ostereidet ungdomsskule16.03.079 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,2Noah Villanger, Ostereidet ungdomsskule27.10.067 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,3Emil Fammestad, Ostereidet ungdomsskule22.05.0710 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,7Trym Sagvik Bartnes, Beitstad IL16.11.071 (G-15)Beitstad, Innherredskarusell - åpent klubbmesterskap16.09.22
9,9Lars Andre Lid Nordby, Ostereidet ungdomsskule14.02.068 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,1Sverre Kvamme, Ostereidet ungdomsskule0711 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,4(+0,0)Nicholas André Revheim, ukjent23.11.061 (G-16)Osterøy, Seriestemne29.09.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,45(+1,1)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
9,56(+1,9)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.073-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
9,58(-0,1)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
9,67(+0,7)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.072-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
9,72(+0,0)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041 (G-18/19)Asker, Kretsstevne 125.05.22
9,79(+0,0)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051 (G-17)Asker, Kretsstevne 125.05.22
9,84(+1,1)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
9,86(+0,0)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-16)Asker, Kretsstevne 125.05.22
9,88(+0,7)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.073-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,01(-1,6)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.073-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----10--------------------
10,05(-1,5)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,07(-0,2)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071-h1 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.22
10,08(-1,7)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,14(+0,0)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052 (G-17)Asker, Kretsstevne 125.05.22
10,20(-1,8)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.09.22
10,22(-0,9)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.072-h5 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,24(-1,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.074-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,26(+1,9)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,33(+1,1)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10,47(-1,6)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----20--------------------
10,49(-1,7)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,50(+1,9)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.076-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,58(+0,0)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,70(+1,1)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.053 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10.70(-2,7)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-16)Ørsta, Rekrutteringscup nr 407.06.22
10,81(-0,2)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.071 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
10,89(-0,2)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
10,91(+1,9)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,28(-0,2)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,28(+0,0)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
-----30--------------------
11,71(-0,2)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.074 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,85(-1,7)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.062 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,47(-0,2)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.075 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
12,67(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
12,77(-0,6)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031-h1 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,23(-1,0)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (G-17)Ås, Åpningsstevne01.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38(+2,3)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
10,38(+2,3)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 214.07.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,60(+1,2)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,67(+0,3)Jørgen Evensen Lund, Raufoss Idrettslag Friidrett05.05.031-nat2 (MS)Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
10,83(+1,1)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-sf2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,86(+1,0)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,90(+1,1)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-sf2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,92(+1,9)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne06.05.22
10,94(+1,1)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.042-sf2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,95(+1,0)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052-sf3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,96(+1,3)Neo Dobson, Haugesund IL12.06.072-h1 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,97(+1,0)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-sf1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
-----10--------------------
10,99(+0,9)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,01(+0,9)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,02(+1,2)Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.031 (MS)Trondheim, Norgesserien05.07.22
11,03(+0,4)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.043-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,03(+1,2)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-16)Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
11,05(+0,4)Christian Wright, IL Tyrving17.03.064-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,07(+1,1)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.044-fi-A (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,09(+2,0)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,11(+1,0)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.034-sf1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,12(+0,2)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----20--------------------
11,12(+0,1)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
11,14(+1,2)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.072-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,16(+0,2)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp30.09.22
11,21(+1,6)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h4 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,22(+1,0)Christian Øydne, Søgne IL14.09.054-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,23(+0,3)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,24(+0,9)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.062-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,25(-0,9)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
11,28(+1,9)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.062-fi-D (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,29(+1,3)Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051 (MS)Tromsø, Barents Summer Games 202203.09.22
-----30--------------------
11,30(+1,9)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-fi-D (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,30(+1,5)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-18/19)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
11,30(-0,7)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.032 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
11,30(+1,4)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.055-h6 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,32(+2,0)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.046-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,32(+1,2)Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.052-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,37(+1,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,38(+0,9)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
11,40(+1,2)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.055-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,42(+0,7)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.074-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
-----40--------------------
11,42(+0,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
11,43(+2,0)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.042-fi-A (MS)Haugesund, Mailekene21.05.22
11,44(+1,3)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.034-fi (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,44(+1,2)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.053-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,45(+1,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,45(+2,0)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-17)Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
11,46(+0,7)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.045 (MS)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,47(+0,0)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,49(+1,9)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.034-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,49(+1,4)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.045-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----50--------------------
11,49(+0,6)Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.062-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
11,49(+1,9)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.046-fi-D (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,49(+0,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,52(+1,2)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.042 (MS)Trondheim, Norgesserien05.07.22
11,53(+1,5)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071 (G-15)Moss, Treningsstevne 331.08.22
11,53(+1,3)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.062 (MS)Tromsø, Barents Summer Games 202203.09.22
11,55(+0,0)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.046-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,56(+0,6)Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042 (MS)Steinkjer, Seriestevne 220.08.22
11,60(+1,9)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.034-h4 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,61(+1,2)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.047-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
-----60--------------------
11,62(+0,0)Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.031 (G-18/19)Gausdal, Vårstevne08.05.22
11,62(+2,0)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (G-18/19)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
11,63(+1,7)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,64(+1,7)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.073-sf1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,65(+0,3)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.064-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,68(+0,1)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,68(+1,4)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.038-h6 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,70(+1,4)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,70(+1,2)Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.068-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,71(+1,3)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072-fi (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
-----70--------------------
11,71(+1,5)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031 (G-18/19)Moss, Treningsstevne 331.08.22
11,75(+0,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,76(+1,8)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051-h2 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
11,76(+1,2)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.054-h1 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
11,76(+0,3)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
11,76(+0,5)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h1 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
11,77(+0,9)Simon Stornes, IL i BUL14.07.045-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,77(+1,7)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.053-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,77(+1,4)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051-fi-F (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,77(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-fi-F (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
-----80--------------------
11,77(+1,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h4 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,77(+1,4)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.071 (G-15)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 331.08.22
11,78(+1,3)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,78(+2,0)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.033 (G-18/19)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
11,79(+1,8)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,80(+0,0)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051 (G-17)Asker, Askerlekene 202203.06.22
11,80(+0,1)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,81(+2,0)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.052-h2 (MS)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
11,81(+0,5)Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.042 (MS)Trondheim, Seriestevne29.08.22
11,82(+1,7)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.075-sf1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
-----90--------------------
11,83(+1,0)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.076-h3 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
11,83(+1,2)Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.055-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,83(+1,0)Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.058-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,83(+0,6)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
11,85(-0,8)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,86(+1,3)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,86(+1,1)Viljar Christiansen, Alta IF24.02.031 (G-19)Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
11,86(+1,5)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.062-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,86(-0,4)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-18/19)Geithus, Distriktsstevne14.06.22
11,87(+2,0)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.074-fi-A (MS)Haugesund, Mailekene21.05.22
-----100--------------------
11,87(+1,2)Birk Arvola, IK Hind01.04.056-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,88(+1,0)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202203.06.22
11,89(+1,6)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.068-h4 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,91(+1,9)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
11,91(+1,6)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.072-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,95(+1,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,95(-0,5)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-18/19)Fana, Framolekene 202229.05.22
11,95(+1,6)David-Thierry Dramstad, Nesodden IF13.02.063-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,95(+0,7)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.053 (MJ)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
11,95(-0,1)Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.063 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
-----110--------------------
11,95(-0,5)Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.071-h2 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
11,96(+1,2)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-16)Sande, Treningsstevne16.05.22
11,98(+1,4)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.064-fi-F (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,98(+1,4)Teodor Miller, IL Tyrving30.01.055-fi-F (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,98(+1,3)Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.042 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
11,99(+1,4)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,99(+1,3)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.072-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,99(+0,6)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.056-h2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,99(+0,6)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.063 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
12,00(+0,5)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-16)Asker, Kretsstevne 125.05.22
-----120--------------------
12,00(+1,6)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.075-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,02(+0,0)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.046 (MS)Greveskogen, Seriestevne14.05.22
12,02(-0,1)Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.064 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
12,03(+1,6)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,03(+1,4)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.063 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
12,03(+0,6)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-18/19)Bodø, Lagseriestevne28.06.22
12,03(+1,4)Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.067-fi-F (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
12,05(+1,7)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.054-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,05(-0,3)Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071 (G-16)Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
12,08(+0,2)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.046-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----130--------------------
12,09(-0,2)Syver Bråten Grøvnes, Hattfjelldal IL29.01.072 (MS)Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
12,09(+0,1)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,10(+0,8)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.072 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
12,11(-1,4)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
12,12(+0,7)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.042 (G-18/19)Haugesund, Mailekene21.05.22
12,12(+1,3)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.073-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,13(+0,1)Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.032 (MS)Stavanger, Treningsstevne09.06.22
12,14(+1,9)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.065-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,14(+0,9)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.064-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,14(+0,7)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061 (G-16)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
-----140--------------------
12,15(+0,0)Benjamin Reyes, Romerike Friidrett30.04.072 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
12,17(+0,6)Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031 (G-18/19)Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
12,17(-0,2)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
12,18(+2,0)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.077-fi-A (MS)Haugesund, Mailekene21.05.22
12,19(+0,9)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.065-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,21(+1,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,21(-1,0)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.047-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,21(+1,8)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063-h2 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
12,22(+0,9)Odin Dahlberg Johnsen, Idrettslaget Skjalg28.01.053 (G-17)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,22(-0,1)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
-----150--------------------
12,23(+1,0)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.031 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
12,23(+0,0)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051 (G-17)Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
12,23(+1,8)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.074-h2 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
12,24(+1,4)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.064 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
12,24(+0,5)Kristian Elias Koppang, Gui Sportsklubb19.10.042 (G-18/19)Asker, Kretsstevne 125.05.22
12,24(-1,2)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.063-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,26(+0,6)Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.071 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
12,27(+1,2)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.071 (G-15)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
12,27(-1,4)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
12,27(+0,3)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
-----160--------------------
12,29(+0,6)Vili Vasilijevic, Ranheim IL22.07.072 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
12,29(-2,4)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
12,29(+0,6)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.073 (G-15)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
12,30(+2,0)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051-fi-B (MS)Haugesund, Mailekene21.05.22
12,30(+0,7)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.073 (MS)Grimstad, Klubbstevne31.05.22
12,30(-1,4)Martin Aarbogh Brustad, Ullensaker/Kisa IL15.01.043-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
12,30(+0,1)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072-fi-B (MS)Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
12,31(+1,4)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
12,34(-0,4)Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.062 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
12,35(+0,6)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
-----170--------------------
12,36(+0,7)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.062 (G-16)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
12,37(+0,4)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.062 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
12,38(+1,5)Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.065-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,39(-0,7)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,39(+0,6)William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.062-h2 (G-16)Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
12,39(+0,8)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071-h1 (G-15)Stjørdal, Seriestevne22.09.22
12,41(+0,6)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.073 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
12,41(+1,4)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.076-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,42(-1,1)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072 (G-15)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
12,43(+0,5)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052 (G-17)Asker, Kretsstevne 125.05.22
-----180--------------------
12,43(-1,2)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb01.09.041 (G-18/19)Bodø, Lagseriestevne20.09.22
12,44(+1,2)Tobias Njå, Gjøvik FIK23.03.051 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
12,44(-3,4)Fredrik Klakken Heggelund, FIK Orion10.06.035-h2 (MS)Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser04.06.22
12,44(+0,4)Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.044 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
12,45(+0,4)Herman Røe, IL i BUL05.10.076-h3 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
12,47(+1,6)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.071 (G-15)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
12,48(-1,7)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.066-h2 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
12,50(+1,0)Johan Fridtjof Rosenberg, Gui Sportsklubb30.11.043 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,50(-0,3)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062 (G-16)Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
12,50(+1,2)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
-----190--------------------
12,53(+0,5)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.075-h1 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
12,54(-0,9)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-18/19)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
12,54(+2,0)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.051 (G-17)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
12,56(+1,5)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-16)Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
12,57(+0,9)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.072 (G-15/18)Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
12,59(+0,0)Elias Tveitane Furuseth, Hamar IL30.06.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
12,59(+0,5)David Nyhus, IF Hellas28.02.072 (G-15)Drammen, Elvelekene 202221.08.22
12,60(-1,2)Tor Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-17)Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
12,60(+1,2)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.073 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
12,61(+0,9)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
-----200--------------------
12,62(-1,5)Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (G-16)Larvik, Klubbmesterskap07.09.22
12,63(+0,8)Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.073 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
12,63(+0,4)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-18/19)Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
12,64(+1,2)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.062 (G-16)Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
12,66(-1,7)Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
12,66(-2,4)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
12,68(+2,0)Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.053-fi-B (MS)Haugesund, Mailekene21.05.22
12,68(+0,4)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,68(-0,1)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.035 (MS)Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
12,69(-0,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.067 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
-----210--------------------
12,69(+0,6)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.073-h2 (G-15)Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
12,70(-0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
12,71(-2,2)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-18)Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
12,71(+1,6)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.065-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,73(-0,6)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne05.05.22
12,73(+0,6)Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.074 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
12,73(+1,2)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.074 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
12,74(+1,8)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,79(-0,7)Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.074-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,79(+1,0)Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.073-h1 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
-----220--------------------
12,79(+0,3)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.052 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
12,79(-0,9)Louis Tajet, Målselv IL02.05.051 (G-17)Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
12,80(+0,6)Vetle Mathiesen Knutsen, Bodø Friidrettsklubb10.01.043 (G-18/19)Bodø, Lagseriestevne28.06.22
12,82(+1,2)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.074 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
12,83(-1,1)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
12,83(+1,3)Luka Tasetovic, Fredrikstad IF20.02.061 (G-16)Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
12,84(+1,5)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.063-h2 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
12,85(+1,1)Erik Befring, Jølster IL05.10.063 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
12,86(+1,2)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041 (G-18)Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
12,87(-0,5)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.073 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
-----230--------------------
12,91(+0,6)Håkon Rønning-Hansen, IL i BUL Tromsø09.01.071 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
12,92(+0,1)Felix Naue, Nesodden IF09.06.052 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
12,92(+1,5)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.058-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,93(+1,5)Savez Omed, Moss IL17.04.073 (G-15)Moss, Treningsstevne 331.08.22
12,94(-1,2)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.051 (G-17)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
12,95(-0,3)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.058-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
12,95(+0,5)Linus André Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.075 (MS)Trondheim, Seriestevne29.08.22
12,97(+0,1)Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.064 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
13,00(-0,9)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
13,00(+1,0)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.074-h1 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
-----240--------------------
13,04(+0,4)Marcus Valentin Giörtz, IL Sandvin21.02.076-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
13,05(-1,1)Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.042-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,07(-5,3)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
13,08(+1,9)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-18/19)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
13,10(+0,9)Mathias Olivares, Fagernes IL01.01.033 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
13,11(+1,8)Eirik Uhre, IL i BUL Tromsø01.05.061 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
13,12(-0,4)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042 (G-18/19)Geithus, Distriktsstevne14.06.22
13,12(+0,7)Vilgot Wold, IF Sturla04.12.064 (G-16)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
13,16(+0,0)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-15)Tvedestrand, Tvedestrandslekene27.08.22
13,19(+1,8)Fredrik Min Woo Johnsbråten, Søndre Land IL21.01.031 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
-----250--------------------
13,19(-0,7)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.043 (MSPara)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
13,21(+0,0)Leo Sebastian Evensen Røskaft, Byåsen IL17.08.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,21(+0,8)Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.074 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
13,23(+1,2)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
13,24(-2,0)Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
13,28(+1,2)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-16)Sande, Treningsstevne16.05.22
13,28(-1,4)Owain Wyn Jones, Nesodden IF02.09.038-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
13,28(+0,6)Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.075 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
13,32(+2,0)Ole Våga, Idrettslaget Skjalg25.09.075-fi-B (MS)Haugesund, Mailekene21.05.22
13,33(+0,9)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
-----260--------------------
13,34(-1,4)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.061 (MS)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
13,38(-1,4)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051 (G-17)Ski, Kretsstevne 08.06.22
13,49(+1,8)Isak Mathisen Vangberg, IL i BUL Tromsø04.11.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
13,54(-0,4)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.073 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
13,54(+0,0)Stian Lande Vik, Byåsen IL16.03.072 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,56(+2,0)Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.072 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
13,56(+0,2)Aleksander Amundgård Helset, Ålesund Friidrettsklubb30.10.073 (G-15)Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
13,58(-0,1)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Rjukan, Friidrettsstevne04.10.22
13,60(+1,1)Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.071 (G-15)Stadsbygd, Bunnprislekene18.09.22
13,61(-2,4)Bjørnar Fjellskålnes, Mjøsdalen IL19.11.052 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
-----270--------------------
13,68(-1,1)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.043-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,76(-2,4)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
13,79(-2,4)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
13,83(-1,2)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072 (G-15)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
13,86(+0,9)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.074 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
13,87(+0,0)Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.074 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,88(+1,8)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK05.10.078-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,89(-0,7)Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.076-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,90(-0,4)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.074 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
14,04(-2,0)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
-----280--------------------
14,11(-1,0)Jørgen Norgren Funderud, Asker Sk. Friidrett19.06.072 (G-15)Asker, Askerlekene 202203.06.22
14,12(-0,9)Audun Frihetsli, Målselv IL05.09.072 (G-15)Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
14,15(-2,4)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
14,28(+0,9)Jon Joel Halvorsen, Tønsberg Friidrettsklubb28.07.075 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
14,34(+1,5)Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.042 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
14,35(+0,5)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 422.08.22
14,41(+0,6)Thomas Wagner, IL i BUL Tromsø29.04.072 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
14,46(-0,4)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.075 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
14,47(-2,0)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
14,47(+1,8)Eskil Kristiansen, IL i BUL Tromsø23.07.072 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
-----290--------------------
14,52(-1,9)Eskil Dahl Marstein, Gui Sportsklubb07.11.069-h1 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
14,54(-1,3)David Askeland, Sørild FIK14.07.072 (G-15)Grimstad, KM 13-1621.06.22
14,54(-0,4)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.064 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
14,67(+0,0)Henrik Børresen, Gausdal FIK30.04.051 (G-17)Gausdal, Vårstevne08.05.22
14,70(+0,1)Axel Frei, Tingvoll FIK29.08.055-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,71(-3,0)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
14,87(+0,4)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.06D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp30.09.22
15,21(-2,9)Nathaniel André Figueroa-Chavez, Selbu IL10.02.071 (G-15)Selbu, Selbustevne23.05.22
15,33(-2,2)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072 (G-15)Ås, Vårstevne23.05.22
15,94(-2,2)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.073 (G-15)Ås, Vårstevne23.05.22
-----300--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,72(+0,7)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.054-h5 (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships04.07.22
11,45(+1,1)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
11,48(-1,9)Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.041-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
11,75(+0,7)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.051 (MJ)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
12,22(+0,8)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.043 (G-18/19)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
12,44(-0,5)Radoslav Krasimirov Minchev (BUL), Fana IL26.05.052 (G-17)Fana, Framolekene 202229.05.22
12,67(+0,3)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.036 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
13,03(+0,1)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.074 (G-15)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
13,28(+0,9)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
13,46(-0,7)Mykyta Karnaukhov (UKR), Hareid IL034 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
13,74(-0,7)Mykyta Kuranov (UKR), Hareid IL035 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
14,16(-1,4)Jokubas Normantas (LTU), Askim IF04.11.051 (G-17)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,9(-3,3)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061 (MS)Ås, Høststevne12.09.22
12,3(+1,4)Tor Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-17)Tingvoll, Straumsneslekene10.09.22
12,4(ok)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061 (G-16)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
12,5(+1,4)Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.061 (G-16)Tingvoll, Straumsneslekene10.09.22
12,8(+0,3)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 213.06.22
14,1(+0,3)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 213.06.22
14,8(-3,3)Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.074 (MS)Ås, Høststevne12.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,83(+3,0)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031-h1 (MS)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
10,85(+3,7)Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.032-fi-C (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen16.07.22
10,96(+3,3)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.043-h2 (MS)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen10.07.22
10,98(+3,2)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,00(+2,5)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
11,02(+2,5)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,09(+2,5)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,18(+2,1)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.033-h3 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,18(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
11,22(+3,5)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-17)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
11,23(+2,4)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
11,23(+2,9)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071 (G-15)Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
11,27(+2,5)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.066-fi-A (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,31(+2,2)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.031 (MS)Søgne, Kretskarusell14.06.22
11,35(+3,8)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.053-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,35(+2,4)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.056-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,38(+3,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h1 (MS)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
11,38(+3,8)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.054-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,38(+2,9)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-17)Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
11,39(+2,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,39(+3,4)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043-fi (MS)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,46(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-fi-B (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,46(+2,4)Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.031 (G-18/19)Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
11,50(+2,1)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,53(+2,2)Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.062 (MS)Søgne, Kretskarusell14.06.22
11,53(+2,8)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-fi-E (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,55(+2,9)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.044-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,56(+2,8)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052-fi-E (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,61(+2,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.045-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,61(+2,8)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-fi-E (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,64(+2,8)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056-fi-E (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,67(+3,2)David-Thierry Dramstad, Nesodden IF13.02.064-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,69(+3,3)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h2 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
11,71(+2,1)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.052-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,74(+2,4)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
11,80(+2,5)Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
11,86(+2,3)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071 (G-15)Haugesund, Mailekene21.05.22
11,87(+3,1)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,89(+3,8)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Lagseriestevne31.05.22
11,89(+2,5)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships06.07.22
11,94(+2,9)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.046-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,99(+3,5)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052 (G-17)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
12,05(+2,1)Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.062-h1 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
12,07(+2,1)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.053-h1 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
12,08(+2,1)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
12,10(+2,3)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.073 (G-15)Haugesund, Mailekene21.05.22
12,11(+2,3)Hakim Andersen, Fana IL16.01.064 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,14(+2,1)Herman Røe, IL i BUL05.10.071 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,16(+2,3)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,18(+2,5)Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.046-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,19(+2,6)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.073 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,23(+2,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,24(+3,7)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.072 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
12,32(+2,1)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,37(+2,6)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.074 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,44(+2,3)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.073-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,44(+2,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.064-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
12,50(+3,8)Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.058-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,54(+2,1)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
12,63(+2,5)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
12,67(+3,7)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.073 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
12,68(+3,0)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-17)Bodø, Lagseriestevne18.05.22
13,15(+2,6)Knut Halvor Amdal, Gjesdal IL06.10.075 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
13,17Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.041 (MS)Pajulahti, European Para Youth Games01.07.22
13,22(+2,3)Ole Våga, Idrettslaget Skjalg25.09.076 (G-15)Haugesund, Mailekene21.05.22
13,24(+3,0)Aron Fosseli Mørkestøl, Kristiansands IF Friidrett15.09.065 (MS)Kristiansand, Treningsstevne/KM02.06.22
13,28(+2,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.074 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
13,42(+2,5)Isak Mathisen Vangberg, IL i BUL Tromsø04.11.071 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
13,59(+2,8)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.062 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
13,60(+2,4)Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.071 (G-15)Overhalla, Trekamp/NA-karusell05.07.22
14,18(+2,5)Eskil Kristiansen, IL i BUL Tromsø23.07.072 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
14,23(+2,3)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.067 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
14,28(+2,5)Thomas Wagner, IL i BUL Tromsø29.04.073 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
14,31(+3,7)David Askeland, Sørild FIK14.07.075 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,38(+2,9)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072 (G-15)Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
11,69Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,94William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,11Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.063 (G-16)Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,57Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,70(+2,9)Savez Omed, Moss IL17.04.073 (G-15)Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
12,81Iver Sotnakk, IL Tyrving06.06.073-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,87Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.075-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,68(+2,3)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.075-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,18Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.076-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
14,82Bjørn Arvid Fremstad, IL Dalebrand15.06.031 (G-18/19)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,24(-1,4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033-h4 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
16,36(-1,1)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.034-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
16,83(-1,4)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.044-h4 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,04(-1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.067-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
17,19(-3,1)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052 (MS)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
17,29(0,3)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,37(+1,1)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
17,45(0,3)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,47(-1,0)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,59(+1,1)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.062 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
-----10--------------------
17,79(+1,1)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.073 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
17,88(-1,0)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,97(-0,7)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.055-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
18,00(+1,1)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.074 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
18,09(-0,1)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,14(+1,8)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051-h1 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
18,15(+1,1)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.075 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
18,17(+1,8)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032-h1 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
18,22(-1,0)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.064-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,24(0,3)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
-----20--------------------
18,33(-3,1)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.043 (MS)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
18,51(+1,1)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.076 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
18,52(+1,0)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.031 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
18,86(+1,1)Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.067 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
19,28(-3,1)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.061 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,31(+2,1)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
16,59(+2,1)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.052-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
17,36(+2,1)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,16(+0,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
21,30(-0,4)Jørgen Evensen Lund, Raufoss Idrettslag Friidrett05.05.032-sf3 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
21,85(+0,1)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
21,87(+1,8)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032-h3 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
21,97(+0,0)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,04(+0,7)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-fi (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,08(+1,1)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.032-h3 (MS)Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
22,14(+1,8)Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.033-h3 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,14(+1,2)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,16(+2,0)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.033 (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22
-----10--------------------
22,20(+0,4)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (MS)Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
22,22(+0,3)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052-sf3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,33(+0,7)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.043-fi (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,43(+0,5)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,45(-0,3)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.044-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
22,53(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
22,53(+0,1)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.044-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,54(+0,3)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.044-sf3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,56(+0,8)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.064-sf2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,57(-1,8)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.034-h5 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
-----20--------------------
22,60(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,62(+1,2)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
22,62(+0,3)Christian Wright, IL Tyrving17.03.065-sf3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,64(+1,8)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-18/19)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
22,67(+0,7)Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.051-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
22,69(+1,2)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.033-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
22,69(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h7 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,70(-0,3)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,74(+0,0)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,75(+0,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
-----30--------------------
22,77(+0,7)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.042-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
22,80(-0,3)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.072-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,87(+0,7)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h2 (MS)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
22,88(+1,1)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.065-h3 (MS)Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
22,89(+0,4)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,95(+0,9)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053-h2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
22,97(+1,8)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
22,99(+0,6)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.046-sf1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
22,99(+0,0)Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.052 (MS)Tromsø, Barents Summer Games 202204.09.22
23,01(+0,7)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.033-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----40--------------------
23,04(+1,7)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-h3 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
23,05(+1,8)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,07(+0,9)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.033 (MS)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
23,16(+1,2)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
23,17(-0,1)Christian Øydne, Søgne IL14.09.053-h2 (MS)Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
23,18(-0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.038-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,24(+0,0)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
23,33(-0,9)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
23,33(+0,9)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041 (G-18/19)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
23,34(-2,1)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043-h3 (MS)Fana, Framolekene 202227.05.22
-----50--------------------
23,34(+0,2)Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.051 (G-17)Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
23,36(+0,7)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,37(+0,5)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.034-fi-D (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,37(-0,3)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.073-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
23,38(+1,1)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.065-h6 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
23,39(+0,9)Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.045-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,39(+0,4)Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.045-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
23,40(+0,3)Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.064-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
23,41(+1,7)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.066-fi-A (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,44(+1,4)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----60--------------------
23,45(+1,2)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.073 (MS)Fana, KM Hordaland24.09.22
23,46(-0,4)Vegard Rinde, Fana IL03.01.062 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,46(+0,6)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061 (G-16)Sortland, Treningsstevne 215.06.22
23,49(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
23,50(+1,4)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
23,50(+1,4)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,50(-0,6)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-17)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
23,53(-0,4)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.073 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,53(-0,1)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
23,55(-0,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031-h1 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
-----70--------------------
23,57(+0,9)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054-h2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,61(+0,7)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.035-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,63(+1,7)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
23,63(+0,0)Birk Arvola, IK Hind01.04.054 (MS)Tromsø, Barents Summer Games 202204.09.22
23,64(+0,7)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.035-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,66(+2,0)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-18/19)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,66(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,66(+1,2)Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
23,68(+2,0)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052-h1 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
23,68(+0,5)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072 (G-15)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----80--------------------
23,68(+0,7)Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,73(+1,0)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.072-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,78(+0,2)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,79(+1,0)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051 (G-17)Asker, Askerlekene 202204.06.22
23,79(+0,5)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.047-fi-D (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,81(+1,6)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.052 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
23,83(+1,2)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.064 (MS)Fana, KM Hordaland24.09.22
23,85(+1,4)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052 (MS)Sandnes, SI-stevne 208.08.22
23,86(+2,0)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-18/19)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,87(-0,6)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031-h1 (MS)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
-----90--------------------
23,88(+0,5)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.074-sf1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,91(+0,5)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.075-sf1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,94(+0,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.048-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,97(+1,0)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202204.06.22
23,99(+0,7)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,00(-0,6)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.052-h1 (MS)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
24,02(+1,4)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,02(+0,5)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.055-h3 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,04(+1,7)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.062 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
24,05(-0,6)Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.032 (MS)Stavanger, Treningsstevne09.06.22
-----100--------------------
24,08(-0,1)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.042 (G-18/19)Geithus, Furumolekene 202210.09.22
24,10(+0,9)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.043 (MS)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
24,15(+0,1)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
24,18(-1,5)Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (G-16)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
24,19(-0,9)André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.043-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,20(+0,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.072-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,22(+0,4)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.065-fi-B (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
24,24(+0,2)Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.064-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,25(+1,7)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.063 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
24,27(+1,6)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
-----110--------------------
24,27(+1,3)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071 (G-15)Leksand/SWE, Sparbanksspelen24.07.22
24,29(+0,8)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072-h2 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
24,29(-0,4)Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.061-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
24,31(-0,5)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.064 (MS)Grimstad, KM 13-1621.06.22
24,31(-0,3)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.077-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
24,32(+1,6)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061 (G-16)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
24,33(+1,6)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.051-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,35(+1,0)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.073-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,35(+0,9)Teodor Miller, IL Tyrving30.01.056-h2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,36(+0,1)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.062-h1 (MS)Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
-----120--------------------
24,36(+1,4)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.074 (MS)Sandnes, SI-stevne 208.08.22
24,36(+1,1)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.067-h7 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
24,38(+1,5)Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.031 (G-18/19)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
24,40(+0,6)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,40(+0,1)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.063-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,40(-0,4)Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.062-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
24,41(+0,7)William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.065-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,42(+0,7)Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
24,47(-0,1)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.068-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,49(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
-----130--------------------
24,52(+1,4)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
24,56(+1,6)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,58(+0,1)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.071 (G-15)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
24,62(+1,5)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-16)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
24,69(+1,3)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.076-sf2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,71(-1,0)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.045-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
24,72(-0,8)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.061 (G-16)Geithus, Furumolekene 202210.09.22
24,83(+1,9)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.072 (G-15)Fana, Framolekene 202227.05.22
24,85(+0,5)Martin Aarbogh Brustad, Ullensaker/Kisa IL15.01.041-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,86(+1,4)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.076 (MS)Sandnes, SI-stevne 208.08.22
-----140--------------------
24,87(+1,1)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
24,87(+0,0)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
24,89(-0,8)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.062 (G-16)Geithus, Furumolekene 202210.09.22
24,90(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.074-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,91(+1,6)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.053-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,92(+0,5)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
24,93(+0,4)David-Thierry Dramstad, Nesodden IF13.02.064-h2 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
24,95(+1,2)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-18/19)Bodø, Lagseriestevne13.09.22
24,98(+1,0)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.077-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
25,00(-0,3)Odin Dahlberg Johnsen, Idrettslaget Skjalg28.01.051 (G-17)Tromsø, July Track Festival20.07.22
-----150--------------------
25,01(-0,3)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
25,09(+1,0)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.078-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
25,11(+0,0)Herman Røe, IL i BUL05.10.072 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,12(+1,1)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.036-h3 (MS)Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
25,14(+1,6)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.075 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
25,18(+1,6)Louis Tajet, Målselv IL02.05.051 (G-17)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
25,19(-0,5)Benjamin Moen, Fana IL19.07.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
25,19(+1,5)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.072 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
25,20(-1,7)Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-17)Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
25,23(+2,0)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.063-h1 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
-----160--------------------
25,29(+0,0)Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.063 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,29(-1,8)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (MS)Bodø, Lagseriestevne14.06.22
25,31(-0,4)Benjamin Reyes, Romerike Friidrett30.04.073-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
25,35(+1,5)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,36(+1,3)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073 (MS)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
25,38(+1,9)Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.073 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
25,39(-0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
25,40(-1,8)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051 (G-17)Haugesund, Mailekene22.05.22
25,40(+0,6)Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.075-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
25,41(-4,3)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-16)Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
-----170--------------------
25,45(-1,7)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071 (G-15)Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
25,46(-0,6)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.035 (MS)Stavanger, Treningsstevne09.06.22
25,49(-2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063-h1 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
25,49(+0,8)Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.072 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
25,50(-2,7)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.073 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
25,50(-0,1)Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-15)Sande, Treningsstevne29.09.22
25,52(+1,1)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
25,53(+1,2)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-17)Bodø, Lagseriestevne13.09.22
25,57(+0,5)Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.063-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
25,59(+0,0)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
-----180--------------------
25,63(+0,0)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.064 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,66(+0,1)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.071 (G-15)Leirvik, Seriestemne13.06.22
25,69(+0,6)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.077-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
25,69(+0,0)David Nyhus, IF Hellas28.02.072-h2 (G-15)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
25,70(+1,3)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.073 (MS)Grimstad, Klubbstevne06.09.22
25,72(+1,6)Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.074-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
25,73(+1,5)Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.073-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,75(+1,5)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.052 (G-17)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
25,85(ok)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051 (G-17)Vik, Kretsstevne 116.06.22
25,89(+0,0)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----190--------------------
25,91(+1,6)Lukas Kampesveen, Gausdal FIK11.05.055-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
25,92(-1,1)Elias Tveitane Furuseth, Hamar IL30.06.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
25,96(+2,0)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.057-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
25,97(+0,8)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071 (G-15)Fredrikstad, Treningsstevne24.08.22
25,98(-0,6)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-16)Ørsta, Ørstaleikane28.08.22
26,06(+1,9)Tor Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-17)Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
26,13(+1,4)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
26,39(-2,7)Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.065 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
26,40(-4,3)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-18/19)Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
26,42(-0,8)Marcus Valentin Giörtz, IL Sandvin21.02.072 (G-15)Geithus, Furumolekene 202210.09.22
-----200--------------------
26,44(+1,7)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.064 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
26,48(ok)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052 (G-17)Vik, Kretsstevne 116.06.22
26,48(+1,6)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.075-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
26,49(-1,5)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.061 (G-16)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
26,51(+0,0)Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041-h1 (G-18/19)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
26,54(+1,6)Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.076-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
26,55(+0,6)Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.066-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
26,55(-4,3)Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071 (G-15)Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
26,67(+0,3)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071 (G-15)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
26,70(-1,5)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.073 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
-----210--------------------
26,77(+0,8)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.066-h2 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
26,82(+2,0)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.074-h1 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
26,88(ok)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-16)Vik, Kretsstevne 116.06.22
26,90(+0,6)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.078-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
26,90(+0,7)Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.064 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
26,93(-1,5)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.073 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
26,96(+1,5)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.053 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
27,01(-1,8)Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.076 (G-15)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
27,02(-1,5)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.074 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
27,09(-0,1)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.043 (G-18/19)Geithus, Furumolekene 202210.09.22
-----220--------------------
27,12(+0,0)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
27,17(-0,7)Linus André Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.072 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
27,23(+0,0)Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,28(+0,8)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.044 (MS)Nottwil/SUI, World Para Athletics Grand Prix26.05.22
27,29(+2,0)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.058-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
27,36(+0,0)Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,50(+1,5)Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.054 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
27,61(+1,5)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,63(+0,0)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.051-h1 (G-17)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
27,73(-0,3)Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.071-h4 (G-15)Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
-----230--------------------
27,76(+1,5)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.076-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,86(+0,2)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.066-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
27,89(+1,6)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Rjukan, Treningsstevne Løp04.08.22
28,01(+0,8)Aleksander Amundgård Helset, Ålesund Friidrettsklubb30.10.071 (G-15)Ålesund, Seriestevne23.05.22
28,28(+0,0)Adrian Tagge, Oppegård IL26.10.052 (G-17)Ås, Åpningsstevne01.05.22
28,35(-1,2)Ole Våga, Idrettslaget Skjalg25.09.074 (G-15)Haugesund, Mailekene22.05.22
28,40(+1,5)Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.077-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
28,58(-0,3)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
28,71(+1,6)Audun Frihetsli, Målselv IL05.09.072 (G-15)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
28,72(-0,1)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (MS)Bollnäs/SWE, Nordic Championship Para Athletics21.08.22
-----240--------------------
28,78(-0,4)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.073 (G-15)Stavanger, Jærcup19.05.22
28,86(-1,7)Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.072 (G-15)Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
29,47(+1,4)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
29,80(-0,3)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.076 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
30,05(+0,0)Nathaniel André Figueroa-Chavez, Selbu IL10.02.071 (G-15)Selbu, Statkraft-stevne01.09.22
30,21(-1,2)Gunnar Olsen-Hagen, Idrettslaget Skjalg24.05.075 (G-15)Haugesund, Mailekene22.05.22
30,42(+0,0)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.075 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
30,74(-0,3)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.077 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
30,89(-1,4)Ole Theodor Knobelauch, Ålesund Friidrettsklubb26.08.061 (G-16)Ålesund, Seriestevne31.08.22
30,96(-2,7)Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 317.08.22
-----250--------------------
31,82(+0,0)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.076 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,94(-1,1)Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
22,97(+0,3)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.053-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
23,76(+0,7)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,42(+1,6)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.062 (G-16)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
24,79(-0,9)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.036-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,89(+0,7)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-18/19)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
24,94(+1,4)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052 (G-17)Harstad, Seriestevne 124.05.22
26,12(+1,1)Eric Mark Banman (CAN), ISS05.11.054 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
26,16(+1,1)Michail Alexandros Antonakopoulos (GRE), Gui Sportsklubb22.06.073 (G-15)Asker, Askerlekene 202204.06.22
26,18(+1,8)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.072 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
26,56(-1,1)Thorben Bücker (GER), IL Gneist24.05.043 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
27,98(+1,1)Ellert Clark W Georgesson (USA), ISS14.09.065 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
28,63(+0,7)Mykyta Kuranov (UKR), Hareid IL035 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
29,58(+0,7)Mykyta Karnaukhov (UKR), Hareid IL036 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
30,57(+1,4)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Friidrettsstevne20.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,2(+0,1)Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-18)Kragerø, Klubbstevne10.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,75(+2,4)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
21,84(+2,2)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.033-h4 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,00(+2,2)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,07(+2,3)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
22,33(+2,2)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.042 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,34(+2,4)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.033-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,41(+3,6)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.034-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,43(+2,3)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,44(+2,4)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.034-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,61(+3,1)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (MS)Harstad, Seriestevne 309.08.22
22,63(+2,9)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,71(+2,2)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.033 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,76(+2,1)Christian Øydne, Søgne IL14.09.051-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,76(+3,6)Neo Dobson, Haugesund IL12.06.077-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,06(+2,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,07(+2,2)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.044 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,11(+2,9)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.055-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,23(+2,2)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.045 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,24(+2,3)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.063-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,25(+3,0)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,33(+2,6)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,45(+2,2)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.063 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,47(+2,1)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h1 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,60(+2,4)Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
23,67(+2,1)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.052-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,71(+2,3)Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.037-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,82(+4,9)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.061-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,83(+2,3)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
23,93(+2,5)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051 (G-17)Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
23,95(+4,9)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.062-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,97(+2,1)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.054-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,97(+2,4)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.061 (G-16)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
24,01(+3,5)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031 (G-18/19)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
24,06(+4,9)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.063-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,07(+3,2)William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.061 (MS)Fagernes, Gjensidigelekene 202206.06.22
24,08(+4,9)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.064-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,12(+2,2)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.064 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,13(+2,3)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.034-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,20(+5,0)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.061-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,25(+2,1)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
24,32(+2,1)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.052 (MS)Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
24,35(+2,4)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
24,35(+2,3)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.045-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,40(+3,0)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,68(+2,3)Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.043 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
24,7(+2,7)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
24,88(+2,1)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.057-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,9(+2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061 (G-16)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
24,97(+3,0)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.074-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,05(+2,6)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.074 (MS)Grimstad, Klubbstevne31.05.22
25,06(+3,8)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
25,08(+3,0)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.075-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,11(+2,1)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.053 (MS)Kristiansand, Treningsstevne/KM02.06.22
25,15(+5,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,27(+2,1)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.052 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
25,30(+3,1)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.051 (G-17)Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
25,33(+5,0)Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.063-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,34(+5,0)Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.064-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,40(+5,0)Nikolai Ottestad Ljosland, IL Koll13.08.065-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,50(+2,1)David Nyhus, IF Hellas28.02.072 (G-15)Drammen, Elvelekene 202221.08.22
25,54(+2,4)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
25,56(+2,1)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
25,59(+2,1)Theodor Botten, Tverlandet IL30.10.053 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
25,79(+3,8)Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.062 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
25,82(+2,6)Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.035 (MS)Grimstad, Klubbstevne31.05.22
25,93(+3,8)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.063 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
25,96(+3,8)Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.064 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
26,10(+2,1)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.061 (G-16)Drammen, Elvelekene 202221.08.22
26,25(+3,0)Linus André Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.077-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
26,50(+5,0)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.066-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
26,83(+2,9)William Tømterud, Brandbu IF29.03.061 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
27,15(+5,0)Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.067-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,79(+5,0)Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.068-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
28,03(+2,1)Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
28,52(+2,6)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.062 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
29,21(+2,4)Isak Mathisen Vangberg, IL i BUL Tromsø04.11.072 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
29,91(+2,4)Eskil Kristiansen, IL i BUL Tromsø23.07.073 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,01Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,11(+2,4)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.051 (G-17)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
24,59Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.073-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,81Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,91Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.052 (G-17)Stavanger, Jærcup19.05.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,24Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
33,60Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.053-h2 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
34,73Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
35,05Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.033-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
35,27Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
35,33Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-16)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
35,71Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
35,76Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041 (MS)Grimstad, Klubbstevne22.09.22
35,77Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
35,99Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.055-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
-----10--------------------
36,23Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
36,80Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.072 (MS)Grimstad, Klubbstevne22.09.22
37,00Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Os, OsLekene 202217.09.22
37,13Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.061-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
37,16Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,19Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Os, OsLekene 202217.09.22
37,27Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
37,36Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,38Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
37,60Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.073-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----20--------------------
37,61Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061 (MJ)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
37,65Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
37,77Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
38,09Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
38,41Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.072-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
38,68August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041 (G-18/19)Asker, Kretsstevne 125.05.22
38,74Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.073-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
38,88Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
38,89Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
38,89Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051-h1 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
-----30--------------------
38,92Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.074-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
39,18Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041 (G-18/19)Os, OsLekene 202217.09.22
39,24Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.078-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
39,49William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
40,08Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.033-h1 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
40,09Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.064-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
40,18Emil Brandseth, Os Turnforening21.07.062 (G-16)Os, OsLekene 202217.09.22
40,20Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.075-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
40,29Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne10.09.22
40,84Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.076-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----40--------------------
41,09Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.09.22
41,15Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.071 (G-15)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
41,18Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063 (G-16)Os, OsLekene 202217.09.22
41,44Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.075-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
42,17Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.076-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
43,12Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073 (G-15)Os, OsLekene 202217.09.22
43,72Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Rjukan, Friidrettsstevne20.09.22
43,91Gunnar Olsen-Hagen, Idrettslaget Skjalg24.05.076-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
44,81Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
47,92Jørgen Domås, Grong IL30.09.071 (G-15)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
-----50--------------------
49,35Anders Western Lileng, Ås IL29.05.071 (G-15)Ås, Høstkarusell #729.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,56Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-16)Harstad, Seriestevne 124.05.22
42,57Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.071 (MJ)Arna, Askokarusellen15.08.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,5Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-18)Kragerø, Løpsstevne29.10.22

Ikke godkjente resultater
Uapprobert stevne/Meeting not ratified
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,8Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.073 (MS)Tenerife/ESP, Treningsstevne07.01.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,41Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h4 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala02.07.22
46,79Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.052-fi-A (MS)Söderhamn/SWE, Folksam GP26.07.22
47,81Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
48,48Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
48,79Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.034-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
48,92Tobias Johansen, IK Hind22.08.033-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
48,97Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-h1 (MS)Elche/ESP, VIII Control Absoluto Aire Libre09.07.22
49,39Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.056-h3 (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships04.07.22
49,52Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
49,79Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----10--------------------
49,80Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.054 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
49,85Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
50,49Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.064-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
50,67Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.045-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
50,69Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.035-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
50,97Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.066-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
51,15Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.067-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
51,25Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
51,36Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042 (MS)Fana, Framolekene 202229.05.22
51,41Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
-----20--------------------
51,47Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
51,67Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
51,72Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
51,79Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.076-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
51,86Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043 (MS)Fana, Framolekene 202229.05.22
51,99Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.054-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
52,00Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.046-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
52,01Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041 (G-18/19)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
52,01Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
52,11André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.044 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----30--------------------
52,22Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
52,30Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071-fi (G-15)Lebbeke/BEL, Bk Cad/Sch - 202211.09.22
52,40Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
52,49Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061 (G-15)Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
52,51Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.051 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
52,58Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-18/19)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
52,76Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
52,76Christian Wright, IL Tyrving17.03.061 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
52,91Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
52,91Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----40--------------------
52,93Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
52,94Hampus Åstrand, IL Tyrving06.09.045 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
53,02Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.036 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
53,03Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-18/19)Fana, Framolekene 202229.05.22
53,05Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.054 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
53,13August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.047 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
53,13Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-17)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
53,23Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051 (MS)Asker, Askerlekene 202205.06.22
53,30Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
53,31Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
-----50--------------------
53,42Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.042 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
53,45Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.067-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
53,59Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
53,60Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
53,70Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
53,74Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.043 (MS)Asker, Askerlekene 202205.06.22
53,75Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (G-16)Larvik, Klubbmesterskap14.09.22
53,76Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
53,86Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
53,88Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-17)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
-----60--------------------
53,90Magnus Øyen, Rindal IL26.04.072 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
54,01Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071 (G-17)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
54,23Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
54,30William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.062 (G-17)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
54,45Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.045 (MS)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
54,45Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
54,53Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
54,54Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.056 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
54,55Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-18/19)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
54,59Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
-----70--------------------
54,69Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
54,72Theodor Pedersen, IK Våg25.05.062 (MS)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
54,86Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.052 (MS)Overhalla, Seriestevne29.07.22
54,86Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne29.09.22
54,87Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031 (G-19)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
54,98Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.053 (MS)Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
55,16Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
55,21Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.051 (MS)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
55,30Kristoffer Hopland, IL Gneist07.07.037-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
55,44Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-17)Rjukan, Sommerstevne29.07.22
-----80--------------------
55,53Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
55,77Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.055 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
55,83Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-15)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
55,99William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.064 (MS)Asker, Askerlekene 202205.06.22
55,99Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
56,01Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.066 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
56,20Sebastian Ruud Skjelbred, IL Runar09.10.051 (G-17)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
56,23Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.072 (MS)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
56,28Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.044-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
56,29Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.064 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
-----90--------------------
56,48Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.072 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
56,85Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.075-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
56,87Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.072 (G-15)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
56,87Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
56,87Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.072 (G-15)Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
56,92Tobias Njå, Gjøvik FIK23.03.051 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
56,97Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-17)Vik, Kretsstevne 330.06.22
57,05Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
57,12Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.065-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
57,13Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.052 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
-----100--------------------
57,20Lukas Kampesveen, Gausdal FIK11.05.053 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
57,27Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.062 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
57,28Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
57,30Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042 (G-18/19)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
57,38Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.064 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
57,43Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
57,88Teodor Miller, IL Tyrving30.01.054 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
58,02Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.073 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
58,14Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062 (MS)Asker, Løpsstevne15.08.22
58,25Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
-----110--------------------
58,32Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.064 (MS)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
58,34Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.061 (G-16)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
58,37Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.072-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
58,50Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
58,51Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (MS)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
58,65Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h3 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 323.08.22
58,94Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
59,14Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.035-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
59,36Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.061 (G-15/18)Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
59,67Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-16)Vik, Kretsstevne 330.06.22
-----120--------------------
59,76Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
59,84Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (MS)Ålgård, Extralekene 202227.08.22
59,88Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.071 (G-15)Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22
1,00,03Linus André Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.073 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,00,15Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.074 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,00,24Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,00,32Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
1,00,44Amund Kristoffer Pedersen, IL i BUL Tromsø21.04.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
1,00,64Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,00,86Marcus Valentin Giörtz, IL Sandvin21.02.073 (G-17)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
-----130--------------------
1,01,66Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,01,80Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071 (MS)Ås, Høstkarusell #729.09.22
1,01,81Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
1,02,21Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,02,38Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.051 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 431.08.22
1,02,55Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.065-h1 (MSPara)Dubai/UAE, Dubai 2022 World Para Athletics Grand Prix21.03.22
1,03,49Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.063 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
1,03,64Stian Lande Vik, Byåsen IL16.03.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,04,39Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.074 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,08,95Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.052 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 431.08.22
-----140--------------------
1,17,61Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-14)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,90Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
53,72Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-16)Harstad, Seriestevne 207.06.22
54,32Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
59,55Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.074 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,2Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (MJ)Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
57,4Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.061 (G-16)Stadsbygd, Stadsbygd Sparebanklekene08.05.22
1,01,4Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-16)Rjukan, Stevneuke 21 202227.05.22
1,05,7Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Stevneuke 21 202227.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,33Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h3 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,22,23Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.041 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,22,61Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.034-h3 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,22,83Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.035-h3 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,23,34Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.056-h3 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,23,51Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,24,56Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,24,96Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.032 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,25,23Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.031 (MS)Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
1,25,44Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
-----10--------------------
1,25,89Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032-h2 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,26,39Andreas Rivenes, Sem IF11.08.032 (MS)Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
1,26,49Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
1,26,67Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.063-h2 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,26,78Jonathan Tønne-Johansen, Ranheim IL27.08.041 (MS)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
1,27,20Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.071-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,27,24Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
1,27,3Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.051 (G-17)Hamar, Åpent Klubbmesterskap04.10.22
1,27,72Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.053 (MS)Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
1,28,05Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-14/17)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
-----20--------------------
1,28,11Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.052-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,28,17Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.061 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,28,38Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.074 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,28,65Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,29,65Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.054-h2 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,29,72Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
1,29,76Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.064 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,29,87Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-17)Overhalla, Trekamp/NA-karusell05.07.22
1,29,95Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,30,75Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.062 (MS)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
-----30--------------------
1,32,11Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.075-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,32,43Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.076-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,32,57Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071 (G-13/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
1,32,76Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.072 (G-13/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
1,33,25Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.062 (G-16)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
1,33,76Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071 (G-15)Notodden, Seriestevne02.10.22
1,34,21Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.063 (G-16)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
1,34,42Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071 (G-15)Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
1,35,08Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
1,35,57Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.057-h1 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
-----40--------------------
1,37,21Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061 (G-16)Førde, Opningstemne 202207.05.22
1,37,81Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,38,54Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,39,19Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.071 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,39,40Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Rjukan, Friidrettsstevne21.09.22
1,39,45Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-18)Notodden, Seriestevne02.10.22
1,40,16Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h3 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 420.09.22
1,40,2Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-16)Hamar, Åpent Klubbmesterskap04.10.22
1,42,14Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
1,43,15Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073 (G-12/16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
-----50--------------------
1,43,31Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.061 (G-16)Tingvoll, Treningsstevne25.08.22
1,43,7Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
1,43,85Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
1,45,70August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071-h3 (G-15)Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
1,46,92Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.062 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,47,00Peter Raabakken, Overhalla IL05.08.071 (G-15)Overhalla, Seriestevne18.08.22
1,48,17Eirik Nitter, Bremnes Idrettslag27.06.063 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,54,15Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.051 (G-17)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,57,57Hallvard Nitter, Bremnes Idrettslag13.06.041 (G-18/19)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,57,9Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.072 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
-----60--------------------
1,58,10Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Rjukan, Friidrettsstevne21.09.22
2,02,93Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
2,03,20Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.071 (G-15)Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
2,37,05Sivert Fagerland Leirvåg, Bergens Turnforening22.05.072-h3 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 420.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,33Filmon Gidey Hagos (ERI), Nesbyen IL01.01.061-h1 (G-16)Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
1,38,11Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.073 (G-13/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
1,42,10Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Friidrettsstevne28.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,03Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032-h1 (MS)Stretford/GBR, Trafford Grand Prix23.08.22
1,49,89Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.032-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,50,91Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.042-h3 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,51,35John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.033-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,52,09Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.055-h3 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,52,17Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.044-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,53,25Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.061-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,54,48Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.032 (MS)Trondheim, Norgesserien05.07.22
1,54,53Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,55,03Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----10--------------------
1,55,09Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.038-h3 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,55,51Tobias Johansen, IK Hind22.08.035-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,55,65Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
1,56,43Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.056-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,56,49Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.052-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,56,62Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb08.01.034-h3 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,56,65Simen Gløgård Stensrud, Ullensaker/Kisa IL22.01.053-h2 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,56,85Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.033-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,07Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.033-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,15August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.047-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
-----20--------------------
1,57,15Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.033-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,34Magnus Øyen, Rindal IL26.04.071 (G-15)Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
1,57,51Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,57,58Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,68Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.064-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,72Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.045-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,87Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.033 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
1,57,88Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.064-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,57,92Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.036-h2 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,57,94Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
-----30--------------------
1,58,10Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
1,58,16Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.034-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,58,52Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.066-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,58,56Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.071-h1 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,58,58Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.065-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,59,22Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.071-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,59,22Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.041-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,59,34Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.033-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,59,61Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,59,69Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.057-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
-----40--------------------
1,59,84Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.048-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,59,91Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.057 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,00,31Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.041 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,00,54Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.068 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
2,00,58Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.072-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,00,60Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.033-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,00,71Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.057-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,00,72Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.061-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,00,99Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (MS)Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
2,01,00Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.054-h1 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----50--------------------
2,01,24Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.036-h1 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,01,38Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.056-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,01,41Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.0610-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,01,43Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,01,45Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-17)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,01,61Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,01,78Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.062-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,02,17Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.052-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,02,18Oliver Sund, Ranheim IL01.10.056 (MS)Trondheim, Norgesserien05.07.22
2,02,22Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.071 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
-----60--------------------
2,02,23Andreas Rivenes, Sem IF11.08.034-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,02,26Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0611-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,02,38Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.0514 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
2,02,50Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.047 (MS)Trondheim, Norgesserien05.07.22
2,02,76Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.051 (G-17)Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
2,02,84Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.073-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,02,86Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.036-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,02,91Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.055 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,03,03Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,03,05Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
-----70--------------------
2,03,18Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.075-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,03,42Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.063-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,03,65Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.071-h1 (MS)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,04,13Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.062 (G-15/16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
2,04,31Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.052 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,04,32Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.053-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,04,40Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.037-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,04,62Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.071-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,04,65Milan Frenay, Halden IL25.05.034-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,04,69Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansands IF Friidrett29.07.038-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
-----80--------------------
2,04,70Tobias Mandt, Ullensaker/Kisa IL14.05.055 (MS)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,04,72Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.057-h1 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,04,73Jonathan Tønne-Johansen, Ranheim IL27.08.042 (MS)Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
2,04,98Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.072-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,05,17Emil Harestad, Spirit Friidrettsklubb21.07.062 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
2,05,44Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.064-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,05,45Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,05,55Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
2,05,98Christopher Holberg, IL Heming29.01.065-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,06,01Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.042-h1 (MS)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
-----90--------------------
2,06,21Odin Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL10.02.058-h1 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,06,39Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,06,40Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.066-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,06,44Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.0510 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
2,06,62Martin Steinmo Eia, Sandnes IL22.07.064 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
2,06,81Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071 (G-15)Hässleholm/SWE, HAIS-spelen31.07.22
2,06,84Børge Nilsen Berg, Sandnes IL26.08.041 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
2,06,84Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.072 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,06,91Sven Nevin, Strindheim IL04.07.073-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,07,20Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.074-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----100--------------------
2,07,26Sebastian Ruud Skjelbred, IL Runar09.10.057-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,07,34Mads Helland, Spirit Friidrettsklubb27.12.062 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
2,07,64Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.041 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,07,65Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.078-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,07,69Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.073-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,07,92Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.078-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,08,10Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061 (G-16)Levanger, T-A sprint Moanstevne31.05.22
2,08,15Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.075-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,08,16Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,08,33Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
-----110--------------------
2,08,39Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.032 (MS)Harstad, Seriestevne 309.08.22
2,08,49Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,08,82Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.073 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
2,09,02Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
2,09,48Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,09,56Ola Daniel Johannessen, Fredrikstad IF04.02.031 (G-18/19)Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
2,09,68Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (MS)Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
2,09,79Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,09,82Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.047 (MS)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,09,99Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.066 (MS)Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
-----120--------------------
2,10,07Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-15)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
2,10,09Iver Lund Gjerde, Byåsen IL15.06.076-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,10,13Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.077-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,10,19Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.042 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,10,30Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.035-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
2,10,44Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.063 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,10,63Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051 (MS)Grimstad, Klubbstevne06.09.22
2,10,76Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-17)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
2,10,77Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.067-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,10,83Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----130--------------------
2,10,93Sverre Amundsen Klungland, IL Heming14.03.078-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,11,18Vinter Andersson, Drøbak-Frogn IL Friidrett07.04.062 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,11,29Noah Raknes, Osterøy IL18.10.058-fi-C (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
2,11,32William Tømterud, Brandbu IF29.03.061 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,11,35Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.079-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,11,61Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.0411 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,11,65Øyvind Vegsund Staver, IL Tyrving19.03.042 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,11,68Eivind Johan Rønneberg Fagereng, Egersunds IK08.07.044 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
2,11,73Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.063 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,12,29Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.061 (G-16)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
-----140--------------------
2,12,39Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.061 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
2,12,45Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.051 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,12,72Martin Aske, Spirit Friidrettsklubb12.03.033 (MS)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
2,12,97Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.069-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,13,13Olav Dybing Bakka, Sauda IL16.04.072-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,13,21Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.064 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,13,33Lukas Kampesveen, Gausdal FIK11.05.051 (G-17)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
2,13,44Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,13,50Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.052 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,13,51Oliver Hole, Midsund IL04.05.041 (G-18/19)Midsund, Midsundleikane26.05.22
-----150--------------------
2,13,64Brede Glærum Falkevik, IL Norodd26.10.051 (G-17)Midsund, Midsundleikane26.05.22
2,13,69Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.033-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,13,93Simon Stornes, IL i BUL14.07.044 (G-17/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
2,14,25Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.063-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
2,14,37Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.0710-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,14,58Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052 (MS)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
2,14,61Sander Fjellsol, Moelven IL06.08.051 (G-17)Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
2,14,66Peder Robøle-Sørensen, Brandbu IF04.06.072 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,15,09Victor Åsrud Toussaint, Nittedal IL14.10.073 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,15,59Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
-----160--------------------
2,15,84Gunnar Mo Gausvik, Norna-Salhus IL18.02.063 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
2,16,47Erling Brekke, Bøler IF15.05.077-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,16,56Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,16,95Sverre Avlund Børringbo, IK Tjalve03.01.059-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,17,01Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,17,41Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.071 (G-15)Geithus, Furumolekene 202210.09.22
2,18,03Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.072-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,18,73Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.067 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,18,97Iver Volden, Vollan Idrettsklubb18.02.073 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
2,19,36Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
-----170--------------------
2,19,58Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.068 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,19,66Gunnar Olsen-Hagen, Idrettslaget Skjalg24.05.076 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
2,20,10Jonas Pedersen, IL i BUL Tromsø15.12.041 (G-18/19)Tromsø, July Track Festival20.07.22
2,20,6Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061 (G-16)Ski, Klubbstevne 20.09.22
2,20,74Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.071 (MS)Moss, Treningsstevne 104.05.22
2,21,02Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.071 (G-15)Arna, Askokarusellen06.07.22
2,21,35Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.076-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2.21.73Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-16)Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
2,21,86Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.062 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
2,22,08Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-15)Tvedestrand, Mini-cup01.06.22
-----180--------------------
2,22,17Falk Halkier Egelie, IL Runar01.10.077-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,22,30Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062 (G-16)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
2,22,88Henrik Stensby, FIK Orion23.08.054 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,22,89Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
2,23,37Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.071 (G-15)Stadsbygd, Bunnprislekene18.09.22
2,23,53Amund Kristoffer Pedersen, IL i BUL Tromsø21.04.071 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
2,23,60Sebastian Børset, Rindal IL28.12.072 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
2,23,61Louis Tajet, Målselv IL02.05.051 (G-17)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
2,24,18Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
2,25,24Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-18/19)Sande, Treningsstevne24.09.22
-----190--------------------
2,26,47Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-16)Sande, Treningsstevne24.09.22
2,26,87Konrad Nesse Vigdal, Jotun IL10.08.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22
2,27,23Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.073 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,28,49Torstein Penne Pedersen, Farsund og Lista IK03.04.055 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,28,76Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.051 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,28,77Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.052 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
2,29,61Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
2,29,79Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.077 (G-15/16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
2,30,28Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,31,15Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.072 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
-----200--------------------
2,31,20Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.069 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,31,56August Skretting Paus, IL Tyrving26.08.079-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,31,58Heine Grøttheim, Sømna IL03.02.071 (G-15)Vik, Kretsstevne 126.05.22
2,31,59Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.071 (G-15)Moss, Treningsstevne 331.08.22
2,31,6Aleksander Amundgård Helset, Ålesund Friidrettsklubb30.10.071 (G-15)Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
2,33,81Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
2,33,91Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.071 (G-15)Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
2,34,03Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.053 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
2,34,90Åsmund Hessevik Eikeland, Farsund og Lista IK19.10.057 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,35,50Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.075 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
-----210--------------------
2,35,6Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.061 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,35,71Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.061 (G-16)Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
2,37,04Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.074 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
2,38,00Adrian Olsen, Sømna IL05.10.072 (G-15)Vik, Kretsstevne 126.05.22
2,40,21David Askeland, Sørild FIK14.07.073 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
2,48,2Ole Theodor Knobelauch, Ålesund Friidrettsklubb26.08.061 (G-16)Ålesund, Seriestevne31.08.22
2,50,99Audun Frihetsli, Målselv IL05.09.071 (G-15)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
3,02,56Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
3,02,7Marcus Helland Haukås, Ostereidet ungdomsskule09.01.072 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,09,2Stian Matre, Ostereidet ungdomsskule29.04.073 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----220--------------------
3,11,6Olav Fykse, Ostereidet ungdomsskule16.03.074 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,22,8Sverre Kvamme, Ostereidet ungdomsskule075 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,72Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.061 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,00,35Filmon Gidey Hagos (ERI), Nesbyen IL01.01.061-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,04,83Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
2,28,34Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
2,41,4Sabin Carstea (ROU), Ostereidet ungdomsskule22.01.071 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,24Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
2,35,61Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
2,37,03Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
2,40,40Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.062 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,43,26Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.033 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,43,28Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.054 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,44,28Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.045 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,50,99Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.037 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,51,14Tobias Mandt, Ullensaker/Kisa IL14.05.058 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,53,16Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-16)Rjukan, Treningsstevne14.07.22
-----10--------------------
2,54,00Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
2,54,11Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.069 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,55,61Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.071 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
2,55,98Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
2,56,23Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071 (G-U20)Notodden, Seristevne august 202224.08.22
2,58,59Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-17)Rjukan, Treningsstevne14.07.22
3,00,20Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
3,06,09Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
3,07,34Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen24.07.22
3,12,54Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
-----20--------------------
3,16,33Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,21,85August Grimeli, Flåværingen IL08.01.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,27,62Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.041 (G-18/19)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,40,35Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.033-fi (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
3,43,77Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.031-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,44,49Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.056-fi (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
3,47,72Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.064-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,47,93Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.0416-h6 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,50,57Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,51,76Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.033 (MS)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,53,04Simen Gløgård Stensrud, Ullensaker/Kisa IL22.01.0516-h5 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,53,07Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.066-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,53,14Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.037-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
-----10--------------------
3,53,51August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.048-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,55,04Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.059-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,56,11Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb08.01.031-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,57,15Magnus Øyen, Rindal IL26.04.0710-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,58,08Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.0511-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,59,38Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.0610-h4 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,59,79+Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.039-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,00,24Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.0712-h4 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,00,71Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.035-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,00,83Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.039 (MS)Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
-----20--------------------
4,01,62Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.057-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,02,01Sindre Swan Moland, IL i BUL Tromsø05.10.048-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,03,86Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-18/19)Os, OsLekene 202218.09.22
4,05,01Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.0612-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,05,62Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.0413-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,05,73+Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.062-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,05,89Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (MS)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,06,10Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.0314-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,06,21Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.0310-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,07,07+Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
-----30--------------------
4,08,05Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.0615-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,08,41Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.031 (MS)Os, OsLekene 202218.09.22
4,08,97Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062 (MS)Os, OsLekene 202218.09.22
4,09,22Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.033 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
4,09,71Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.034 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
4,09,71Oliver Sund, Ranheim IL01.10.052-h2 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,09,95Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072 (MS)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,10,60Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.041-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,11,11Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.073-h2 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,11,14Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
-----40--------------------
4,11,47Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.055-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,11,54+Odin Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL10.02.057-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,11,69Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
4,11,71Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.071 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
4,11,84Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.057-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,11,98Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-16)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22
4,12,45Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.051 (G-17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
4,12,86Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,13,12Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (MS)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
4,13,36Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031 (MS)Grimstad, Klubbstevne31.05.22
-----50--------------------
4,13,45Filip Skari, Nittedal IL06.02.052 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,13,91Johan Nordeng, Alsvåg Idrettslag02.09.031 (G-18/19)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
4,14,36Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035-h2 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,14,82Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.062 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
4,15,20Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.046-h2 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,15,20Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.0612-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,15,23Andreas Rivenes, Sem IF11.08.038 (MS)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
4,15,71Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.058-h2 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,15,86Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.062-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,16,0Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (G-18/19)Bø, Klubbmesterskap31.05.22
-----60--------------------
4,16,00Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.042 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,16,03Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.069-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,16,86+Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,17,29Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.051 (G-15/17)Jessheim, UKI-karusellen Løp 302.06.22
4,17,47Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.053 (MS)Lillehammer, USBL-stevnet09.08.22
4,17,84Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.054-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,18,00Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.068 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
4,18,71Tobias Mandt, Ullensaker/Kisa IL14.05.055-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,18,88Sven Nevin, Strindheim IL04.07.0711 (MS)Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
4,19,04+Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.039 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
-----70--------------------
4,19,93Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.063 (G-16)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,20,20Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.071 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
4,20,26Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.0714-h2 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,20,27Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.071 (G-15)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,21,11Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.063 (MS)Grimstad, Klubbstevne31.05.22
4,21,53Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.079 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
4,21,54Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.064 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,22,17Eivind Langøy, Norna-Salhus IL24.01.055 (MS)Arna, Askokarusellen22.06.22
4,22,17Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.065 (MS)Arna, Askokarusellen22.06.22
4,22,27Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.077-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----80--------------------
4,22,97Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (MS)Bollnäs/SWE, Nordic Championship Para Athletics20.08.22
4,23,01Syver Rusten Dalen, Lillehammer IF09.02.051 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,23,22Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.072 (G-15)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,23,36Mathias Mordal Stähli, Ski IL Friidrett20.06.037-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,23,37Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051 (G-17)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
4,23,58Mats Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.0610-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,23,60Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.0612 (MS)Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
4,23,99Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
4,24,35Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.057 (MS)Arna, Askokarusellen22.06.22
4,24,52Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.048-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----90--------------------
4,25,4Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.061 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,26,29Ingebrikt Johansen Hovik, Stokmarknes IL24.08.042 (G-18/19)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
4,26,38+Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.0610 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,26,42Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.049-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,26,7Martin Holtet, Kongsvinger IL Friidrett27.06.071 (G-14/15)Kongsvinger, Seriestevne 224.08.22
4,27,12Tord Andresen, IL Gneist05.08.063 (G-16)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
4,28,24Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.035 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,28,28Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
4,28,79Sondre August Løvendal, IF Hellas22.08.072 (G-15)Nairobi/KEN, ISSEA28.10.22
4,29,36Christopher Holberg, IL Heming29.01.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
-----100--------------------
4,29,45Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.071 (G-14/15)Kongsvinger, Premiestevne 202207.09.22
4,30,51Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071 (G-15)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
4,30,56Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp01.10.22
4,31,20Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,31,83Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.0313 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,32,53Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051 (G-17)Grimstad, Klubbstevne16.08.22
4,34,24+Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.0713-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,35,33Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.0512-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,35,40Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.063 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,37,51Emil Husebye Aamodt, Fredrikstad IF27.08.061 (G-16)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
-----110--------------------
4,38,07Sander Fjellsol, Moelven IL06.08.052 (G-17)Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
4,38,32Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
4,40,12Sebastian Børset, Rindal IL28.12.071 (G-13/15)Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
4,40,83Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041 (G-18/19)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
4,42,31Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
4,43,07Jonas Pedersen, IL i BUL Tromsø15.12.041 (G-18/19)Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
4,43,88Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.061 (G-16)Os, OsLekene 202218.09.22
4,44,48Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4,44,89Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.072 (G-15)Os, OsLekene 202218.09.22
4,45,71Amund Hella Berge-Soldal, Rosendal Turnlag24.08.071 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
-----120--------------------
4,46,13Mads Helland, Spirit Friidrettsklubb27.12.0611 (MS)Stavanger, Skjalgstevne 125.05.22
4,46,29Tobias Hansen Skovseth, Nordre Eidsvoll IL21.10.074 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,50,01Peder Edvard Skarvang Pedersen, Kragerø IF Friidrett14.04.051 (G-17)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
4,50,10Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
4,50,61Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival02.07.22
4,51,87Edvin Øygard, Jølster IL04.07.041 (G-18)Strandebarm, Seriestemne21.09.22
4,52,67Teo Bjørnestad Eliassen, Spirit Friidrettsklubb20.12.062 (G-15/18)Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
4,53,62Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.052 (G-17)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
4,54,2Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Bø, Klubbmesterskap31.05.22
4,54,83Peder Robøle-Sørensen, Brandbu IF04.06.071 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil cup 317.08.22
-----130--------------------
4,55,79Martin Fossen, Forra IL01.05.051 (G-17)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
4,58,33Amund Kristoffer Pedersen, IL i BUL Tromsø21.04.071 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
4,58,38Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
4,58,82Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4,59,01Eskil Ekenes, Halden IL18.01.0718-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,59,19Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4,59,57William Tømterud, Brandbu IF29.03.061 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
5,03,18Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
5,03,50Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne22.06.22
5,03,70Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.071 (G-15)Drammen, Elvelekene 202221.08.22
-----140--------------------
5,04,5Stian Rønning, Lånke IL Friidrett29.08.062 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,04,89Marius Granvold, Gjøvik FIK29.05.071 (G-15)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
5,06,02Sakarias Breivik, Ask Friidrett09.09.071 (G-15)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
5,07,80Ådne Kjosås, Norna-Salhus IL27.04.072 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
5,10,14Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.051 (G-17)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
5,13,86Falk Halkier Egelie, IL Runar01.10.0714 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
5,14,41Stefan Rajkovic, Sandnes IL06.07.074 (MS)Sandnes, SI-stevne 105.07.22
5,14,8Edvard Fuglem, Utleira IL Friidrett24.10.043 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,17,65Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-15)Tvedestrand, Tvedestrandslekene27.08.22
5,17,82Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.071 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
-----150--------------------
5,19,20Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-15/18)Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
5,21,45Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
5,27,77Endre Lykken, Gjøvik FIK08.02.061 (G-16)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
5,30,34Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
5,30,49Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.041 (G-18/19)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 331.08.22
5,31,28Eirik Busk Mundal, Oppegård IL17.12.051 (G-17)Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
5,33,70Bjørn Arvid Fremstad, IL Dalebrand15.06.031 (G-18/19)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
5,35,7Aleksander Amundgård Helset, Ålesund Friidrettsklubb30.10.071 (G-15)Ålesund, Seriestevne23.05.22
5,37,78Anders Sydney Svensson, Asker Sk. Friidrett14.06.063 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
5,38,53Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
-----160--------------------
5,38,60Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
5,40,15Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
5,45,07Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.071 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
5,50,97Håkon Morseth, Forra IL24.05.061 (G-16)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
5,56,31Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
6,07,0Henrik Romnes, Skarphedin IL31.07.072 (G-15)Bø, Klubbmesterskap31.05.22
6,10,0Mats Stige, Ålesund Friidrettsklubb19.09.061 (G-16)Ålesund, Seriestevne23.05.22
6,34,23Åsmund Hessevik Eikeland, Farsund og Lista IK19.10.052 (G-17)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,76Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.062-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,25,02Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041 (MS)Sandnes, SI-stevne 105.07.22
4,41,91Nikita Novoselov (RUS), Tønsberg Friidrettsklubb23.06.062 (G-16)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,26Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,10,43Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,16,87Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.058-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,19,69Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.039-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,20,27Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.0311-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,21,56Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.0612-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,24,75Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,26,54Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.063-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,32,17Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.036 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,33,59Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
-----10--------------------
4,33,65Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.058 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,36,5Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.051 (MS)Rendalen, Åkrestrømmen mile14.07.22
4,37,50Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.039 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,41,35Odin Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL10.02.057-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,43,08Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.058-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,46,53Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.059-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,46,89Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.0610 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,50,12Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.0510-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,50,56Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.0711-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,50,91Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.0613-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
-----20--------------------
4,52,53Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.0314-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,55,0Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Bø, Klubbmesterskap04.10.22
5,01,11Sander Fjellsol, Moelven IL06.08.0515-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
5,07,51Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.042 (MS)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
5,18,67Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071 (G-15)Rjukan, Friidrettsstevne27.09.22
5,44,37Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.072 (MS)Ås, Avslutningsstevnet i Ås12.10.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,14Magnus Øyen, Rindal IL26.04.071 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,37,57Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.072 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,44,16Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.073 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,45,68Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.074 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,48,75Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.073-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
5,50,09Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
5,53,85Sven Nevin, Strindheim IL04.07.075 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,55,25Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,55,94Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.077 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,56,09Martin Holtet, Kongsvinger IL Friidrett27.06.078 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
-----10--------------------
5,56,23Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.079 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,56,56Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.0710 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,57,40Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.0711 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,58,37Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.0712 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,01,68Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.0713 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,02,05Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.0714 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,02,50Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.062 (MJ)Trondheim, Seriestevne29.08.22
6,03,08Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.0715 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,07,19Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,07,44Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.0716 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
-----20--------------------
6,09,36Iver Lund Gjerde, Byåsen IL15.06.0718 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,10,43Tord Andresen, IL Gneist05.08.061 (G-16)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,15,43Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
6,19,09Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.0719 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,20,78Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.0720 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,21,93Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,27,23Sebastian Børset, Rindal IL28.12.073 (MJ)Trondheim, Seriestevne29.08.22
6,28,36Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071 (G-15)Hässleholm/SWE, HAIS-spelen30.07.22
6,28,68Tobias Hansen Skovseth, Nordre Eidsvoll IL21.10.0722 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,32,93Sverre Amundsen Klungland, IL Heming14.03.0718-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----30--------------------
6,33,80Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.071 (G-15)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,35,60Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.062 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
6,38,06Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.075-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,39,14Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,43,29Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.073 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
6,50,73Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.077 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
6,52,63Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.051 (G-17)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
6,53,77Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.0711 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,55,55Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
6,56,94August Skretting Paus, IL Tyrving26.08.0713 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----40--------------------

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03,03Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.034-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,06,67Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.056-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,13,00Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.061-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
8,14,06Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.0314 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,19,59Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.0315-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,21,16Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.031-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,23,30Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031 (MS)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
8,23,76Simen Gløgård Stensrud, Ullensaker/Kisa IL22.01.052 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,26,88Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.065-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,27,09Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
-----10--------------------
8,29,49Magnus Øyen, Rindal IL26.04.073-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
8,30,88Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.039-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,31,22Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.063 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
8,31,80August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.046 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,33,77Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052-h1 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,35,44Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.052 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,35,76Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.076-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,37,16Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.0412-h2 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,37,62Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.037 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,38,8Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.031 (MJ)Rjukan, Stevneuke21 202226.10.22
-----20--------------------
8,39,61Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb08.01.038-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,41,99Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.039-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,42,02Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.055 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
8,42,93Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.0317-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,43,61Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.0310-hNat1 (MS)Oordegem/BEL, Putbos Memorial Léon Buyle Flanders Cup04.06.22
8,44,68Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.053 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,48,13Sindre Swan Moland, IL i BUL Tromsø05.10.0412-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,48,33Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.054 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,48,59Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (MJ)Notodden, Seriestevne02.10.22
8,49,92Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.038 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
-----30--------------------
8,51,05Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.055 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,53,49Filip Skari, Nittedal IL06.02.0514-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,54,25Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.0415-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,56,60Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.0610-h4 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,56,70Mats Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.065 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
8,57,06Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.0410 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,57,25Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.0311 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,59,44Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.032-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,59,52Martin Ukkelberg Sløgedal, Kristiansands IF Friidrett15.04.051 (MS)Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
8,59,80Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042 (MS)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
-----40--------------------
9,00,2Kristian Kongssund, Moelven IL19.04.041 (G-18/19)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
9,01,53Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.0512-h4 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,01,61Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Jølster, Treningsstemne02.08.22
9,01,94Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.0411 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,02,48Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.0412 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,03,17Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.0313 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,03,42Odin Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL10.02.0518-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,04,01Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.0314 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,05,09Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.066 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,05,41Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.067 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
-----50--------------------
9,05,53Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.071 (MS)Ålgård, Extralekene 202227.08.22
9,06,29Oliver Sund, Ranheim IL01.10.0515-h4 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,06,51Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.068 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,07,04Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.069 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,07,59Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072 (MS)Fana, Framolekene 202229.05.22
9,09,10Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.0610 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,09,50Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.0610 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,09,69Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,11,05Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.0611 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,12,93Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----60--------------------
9,13,86Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.0611 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,14,49Emil Namtvedt, T&IF Viking21.04.061 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
9,15,45Balder Meland, Sportsklubben Vidar11.06.0612 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,15,62Eirik Tobias Sørbråten, Nittedal IL30.09.032 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,17,1Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (MJ)Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
9,17,66Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.0311-h1 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,18,92Lars Wold Møller, IL Koll30.06.057 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,19,29Christopher Holberg, IL Heming29.01.0613 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,19,33Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.0614 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,20,74Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.061 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----70--------------------
9,21,28Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.058 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,21,54Mathias Mordal Stähli, Ski IL Friidrett20.06.0316 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,21,74Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.059 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,22,3Leander Warncke-Wang, Norna-Salhus IL19.01.051 (G-17)Leikvang, Seriestevne04.08.22
9,22,90Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
9,23,90Alexander Aronsen Skjeldal, IL Koll28.11.064 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,24,33Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.062 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,24,48Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.0711-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,24,80Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.0615 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,25,37Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.055 (MS)Trondheim, Norgesserien05.07.22
-----80--------------------
9,25,55Eskil Høien, Trondheim Triatlonklubb04.07.046-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
9,25,6Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.062 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
9,27,68Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.079-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,28,91Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.0510 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,29,69Martin Holtet, Kongsvinger IL Friidrett27.06.072 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
9,30,80Storm Kristoffer Veitsle, Nittedal IL15.02.062 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
9,31,15Ola Daniel Johannessen, Fredrikstad IF04.02.0317 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,31,18Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.071 (G-15)Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
9,31,77Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.0511 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,32,19Noah Raknes, Osterøy IL18.10.0516 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----90--------------------
9,32,41Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0617 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,32,66Emil Reite, Kvalsund IL04.03.061 (G-16)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
9,33,45Syver Brøste Nørstegård, Lesja IL08.05.031 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
9,33,92Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.064 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,34,53Tord Andresen, IL Gneist05.08.062 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
9,34,80Tobias Mandt, Ullensaker/Kisa IL14.05.0514-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,35,17Henrik Jørgensen, Fossum IF23.05.076 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,38,48Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,38,82Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0512 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,39,59Torjus Brusveen-Jensen, Lyn Ski18.09.067 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----100--------------------
9,42,50Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.064-h3 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
9,42,70Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.0313-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,42,83Sven Nevin, Strindheim IL04.07.0721-h4 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,44,41Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansands IF Friidrett29.07.032 (MS)Kristiansand, Treningsstevne21.06.22
9,44,76Harald Robstad, Otra IL01.02.041 (G-18/19)Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
9,44,94Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.042 (MS)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
9,45,32Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Notodden, Seriestevne02.10.22
9,46,62Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.0619 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,47,45Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Os, OsLekene 202218.09.22
9,49,94Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.052 (MS)Grimstad, Klubbstevne22.09.22
-----110--------------------
9,50,51Syver Rusten Dalen, Lillehammer IF09.02.051 (MS)Gausdal, Vårstevne08.05.22
9,50,88Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.0514 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,52,37Sebastian Børset, Rindal IL28.12.072-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,52,42Anders Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.063 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
9,53,05Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.0717-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,53,71Oscar Smogeli Opsann, Lillehammer IF09.10.042 (MS)Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
9,54,91Skage Ringheim-Helgaset, Voss IL09.02.071 (G-14)Voss, Vossameisterskapen01.06.22
9,55,02Emil Husebye Aamodt, Fredrikstad IF27.08.068 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,55,07Kornelius Ordemann Olsen, Alta IF17.06.051 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
9,55,23Håkon Samnøy Skjeldal, Voss IL26.01.071 (G-15)Voss, Vossameisterskapen01.06.22
-----120--------------------
9,55,51Erling Strand Bjørnstad, Alta IF20.05.041 (G-18/19)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
9,58,48Henrik Bang, Alta IF10.04.052 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
9,58,52Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.065 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,58,54Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.069 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,59,02Andreas Melkeråen, Haugesund IL04.07.061 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
10,00,09Theodor Botten, Tverlandet IL30.10.052 (MS)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
10,00,28Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.0515 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,00,74Jonas Pedersen, IL i BUL Tromsø15.12.041 (G-18/19)Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
10,02,50Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.0611 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,02,57Lukas Kampesveen, Gausdal FIK11.05.052 (MS)Gausdal, Vårstevne08.05.22
-----130--------------------
10,03,12Anton Tveito, Jølster IL10.09.042 (MS)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
10,04,34Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.0612 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,05,45William Tømterud, Brandbu IF29.03.066 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,06,4Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (MJ)Målselv, Målselvkarusellen løp 108.06.22
10,10,40Ola Skaar, Nittedal IL03.06.047 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,11,08Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.041 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
10,11,15Akos Nagy, IL Tyrving04.07.052 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,11,43Marcus Danielsen, Hamar IL10.04.051 (G-17)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
10,12,6Marius Eriksen Lund, Målselv IL14.04.052 (MJ)Målselv, Målselvkarusellen løp 108.06.22
10,14,23Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.053 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
-----140--------------------
10,14,88Mathias Heuer Thorstensen, Nittedal IL25.03.068 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,17,65Odd Harald Bakken, Alta IF23.03.053 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
10,19,38Victor Åsrud Toussaint, Nittedal IL14.10.0710 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,19,92Didrik Refsland, IL Gular12.03.065 (MS)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
10,23,17Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071 (G-16)Greveskogen, Seriestevne08.10.22
10,23,91Iver Bakke Sundnes, Nittedal IL02.01.065 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
10,28,44Truls von der Lippe, Nittedal IL13.11.0611 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,29,38Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.051 (G-17)Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
10,30,49Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.064 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
10,30,58Marcus Alexander Næss, Nittedal IL30.03.0612 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
-----150--------------------
10,30,7Tor Myhre, Vegårshei IL26.07.051 (G-17)Fevik, Løbestævne15.05.22
10,32,29Fredrik Nilssen, Nittedal IL21.04.065 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
10,33,7Peder Edvard Skarvang Pedersen, Kragerø IF Friidrett14.04.051 (G-17)Kragerø, Løpsstevne29.10.22
10,35,89Terje Ruset Alne, Haugesund IL27.07.041 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
10,41,5Vegard Brones Stenersen, Målselv IL12.05.043 (MJ)Målselv, Målselvkarusellen løp 108.06.22
10,44,95Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.0514 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,47,65Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.033-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
10,49,5Bjørn-Anders Eriksen, Bardufoss & Omegn IF11.06.075 (MJ)Målselv, Målselvkarusellen løp 108.06.22
10,49,60Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051 (G-17)Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
10,52,62Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.071 (G-15)Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
-----160--------------------
10,53,74Sakarias Breivik, Ask Friidrett09.09.076-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
10,54,52Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
10,56,48Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
10,56,90Daniel Kjønsvik, Kyrksæterøra IL08.06.0510-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
11,02,21Per Sunde Rønning, Nittedal IL13.11.077 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
11,02,8Sander Spilhaug Stuwe, Kragerø IF Friidrett24.06.061 (G-16)Kragerø, Løpsstevne29.10.22
11,04,4Magnar Ryttervoll, Brekken IL19.01.052 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
11,04,83Mats Mørch Myhre, Nittedal IL27.03.0615 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
11,05,77Amund Kristoffer Pedersen, IL i BUL Tromsø21.04.071 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,08,71Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.053 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----170--------------------
11,11,7Vemund Myhre, Vegårshei IL13.02.071 (G-15)Fevik, Løbestævne15.05.22
11,12,92Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.0613 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
11,15,47Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.0313-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
11,17,99Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051 (G-17)Vik, titusenmeteren15.10.22
11,19,46Ådne Kjosås, Norna-Salhus IL27.04.071 (G-15)Strandebarm, Seriestemne31.08.22
11,21,07Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-16)Sande, Treningsstevne01.10.22
11,24,46Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.09.22
11,30,3Mathias Ledang, FIK Ren-Eng08.09.053 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
11,32,56Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.0712-h1 (MS)Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
11,54,10Simon Skjøstad, Kyrksæterøra IL18.11.0312-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
-----180--------------------
12,09,28Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.079-h1 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
12,16,68Elias Kristoffer Aase Skålevik, Ask Friidrett10.07.071 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
12,29,3Halvor Årnes Midtgarden, Rjukan Idrettslag16.11.071 (G-15)Rjukan, Stevneuke21 202226.10.22
12,29,6Morten Wang, Rjukan Idrettslag06.06.062 (G-16)Rjukan, Stevneuke21 202226.10.22
12,32,3Luca Spak Jenbergsen, Rjukan Idrettslag21.09.063 (G-16)Rjukan, Stevneuke21 202226.10.22
12,40,0Benjamin Solbrekke, Lillehammer IF14.05.071 (G-15)Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
12,47,67Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.0414-h1 (G-18)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
13,09,43Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.076 (MS)Ås, Høstkarusell #729.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35,27Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.063 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
10,16,11Abdullahi Abdulle (SOM), Nordre Land friidrett05.11.041 (G-18/19)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
10,21,12Nikita Novoselov (RUS), Tønsberg Friidrettsklubb23.06.064 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15,13Daniel Rubach Uglehus, NTG Tromsø25.05.031 (MS)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
10,45,9Andreas Lindgård, ukjent27.05.074 (MJ)Målselv, Målselvkarusellen løp 108.06.22
10,57,6Kristoffer Eriksen Lund, ukjent08.01.036 (MJ)Målselv, Målselvkarusellen løp 108.06.22
11,03,47David Rubach Uglehus, NTG Tromsø14.01.061 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,07,05Julian Haagensen, NTG Tromsø07.04.062 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,07,12Brage Skille, NTG Tromsø29.08.063 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
12,12,42Leon Eikefet-Eide, ukjent09.08.0710-h1 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42,84Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.034-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,16,75Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.052-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,24,70Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.033-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,29,69Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.037-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,33,11Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.035-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,34,34Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.066-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,41,32Simen Gløgård Stensrud, Ullensaker/Kisa IL22.01.056 (MS)København/DEN, 5000&1 Nats PB23.08.22
14,49,24August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.045-h3 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,52,74Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.037-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,53,13Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.038-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
-----10--------------------
14,53,24Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.0316-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,53,45Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.034-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,57,94Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.0510-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,02,79Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.0711-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,03,82Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.0512-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,12,06Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.0311-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,13,19Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.0312-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,23,2Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.063-h3 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22
15,32,42Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.0413-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,36,27Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.031-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
-----20--------------------
15,36,93Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.053 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
15,38,19Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.042-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,46,69Sindre Swan Moland, IL i BUL Tromsø05.10.041 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
15,48,98Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,49,50Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,49,96Ola Daniel Johannessen, Fredrikstad IF04.02.0310-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,50,36Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.036-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,50,87Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,50,99Martin Ukkelberg Sløgedal, Kristiansands IF Friidrett15.04.058-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,53,06Vetle Mathiesen Knutsen, Bodø Friidrettsklubb10.01.041Bodø, Lagseriestevne31.05.22
-----30--------------------
15,59,59Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
16,00,82Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-17)Vik, titusenmeteren15.10.22
16,10,23Henrik Jørgensen, Fossum IF23.05.079-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
16,10,61Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.065-fi-B (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
16,13,88Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.0610-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
16,16,76Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.043-h1 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
16,17,68Mathias Mordal Stähli, Ski IL Friidrett20.06.0310-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
16,25,93Marius Haugen Strandhaug, Lillehammer IF04.09.031 (MS)Lillehammer, USBL-stevnet09.08.22
16,38,49Vegard Horgen, Skarphedin IL09.01.032 (G-18/19)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
17,13,7Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-17)Notodden, Løpsstevne 2 - 202211.10.22
-----40--------------------
17,14,92Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.041 (MS)Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
17,15,70Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.067-fi-B (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
17,16,40Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.062 (G-16)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
17,16,53Emil Husebye Aamodt, Fredrikstad IF27.08.061 (G-16)Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
17,29,2Harald Robstad, Otra IL01.02.041 (G-18)Fevik, Løbestævne15.05.22
17,31,20Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Tvedestrand, Treningsstevne17.08.22
17,35,54Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.041 (MS)Arna, Askokarusellen22.06.22
17,45,24Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.042 (MS)Sigdal, Åpent Sigdalsmesterskap21.09.22
18,40,66Amund Reinfjord, Sømna IL09.02.073 (MS)Vik, Kretsstevne 414.07.22
18,57,29Snorre Baustad, Sømna IL12.03.075-h1 (MS)Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
-----50--------------------
19,13,43Amund Kristoffer Pedersen, IL i BUL Tromsø21.04.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
19,29,73Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.073 (MS)Ås, Avslutningsstevnet i Ås12.10.22
19,46,85Noah Raknes, Osterøy IL18.10.051 (G-17)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
19,48,25Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne29.09.22
21,01,12Krizander Magnussen, Stord IL21.08.062 (G-16)Bømlo, Seriestevne29.09.22
22,38,35Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.078 (MS)Ås, Avslutningsstevnet i Ås12.10.22
22,41,52Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.079 (MS)Ås, Avslutningsstevnet i Ås12.10.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,54,81Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.069-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,49,4Albin Skårdal, ukjent18.05.051 (G-17)Fevik, Løbestævne14.08.22
25,38,2George Priziachniuk, ukjent10.12.0711 (MS)Ostereidet, Eikangerløpet 202202.10.22

Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,38,9Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.0611-h2 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22
19,40,5Bjart Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag21.12.0712-h2 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,11,71Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.033-h2 (MS)Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
30,45,67Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.033 (MS)Kristiansand, Stadionmila07.05.22
32,20,9Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (MJ)Notodden, Løpsstevne 3 - 202213.10.22
35,27,3Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052 (MJ)Notodden, Løpsstevne 3 - 202213.10.22

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,27(-0,4)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071 (G-15)Västerås/SWE, Westinghouse Gurkspel - 50 år!30.07.22
11,43(+0,6)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
11,69(+1,8)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.076-fi (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
14,22(+0,7)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,1(+0,3)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.071 (G-15)Tvedestrand, Treningsstevne11.05.22
17,1(+0,3)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.072 (G-15)Tvedestrand, Treningsstevne11.05.22

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,69(+0,4)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
13,94(+0,4)Anthony Johnsen, IK Grane04.02.072-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
14,00(+0,4)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.073-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
14,31(-0,2)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071 (G-15)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
14,53(-0,7)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
14,56(+ 1,0)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071 (G-15)Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
14,75(+0,1)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
14,81(+0,4)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.075-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
15,11(-0,1)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.073-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
15,18(+1,5)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
-----10--------------------
15,41(+1,6)Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
15,41(+0,9)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.071 (G-15)Drammen, Treningsstevne20.06.22
15,68(+ 1,0)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072 (G-15)Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
15,82(-0,7)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.073 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
15,84(+1,6)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Drammen, Elvelekene 202221.08.22
15,86(+0,9)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.075-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
16,07(+1,3)Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.072 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
16,18(-0,4)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.071 (G-15)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
16,38(+1,5)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.074 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
16,41(+0,3)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
-----20--------------------
16,49(+0,9)Linus André Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.076-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
17,18(+0,0)Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.071 (G-15)Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
17,37(+0,7)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
18,39(-1,6)Jon Joel Halvorsen, Tønsberg Friidrettsklubb28.07.073 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
22,47(-1,5)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.071 (G-15)Ås, Vårstevne23.05.22
23,96(-1,5)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.072 (G-15)Ås, Vårstevne23.05.22

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,30(+1,7)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-16)Overhalla, Seriestevne18.08.22
13,45(+1,5)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
13,81(+1,9)Vegard Rinde, Fana IL03.01.062 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
14,25(-1,7)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-16)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
14,39(+1,3)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061 (G-16)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
14,48(+1,9)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.063 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
14,81(+0,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.063 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
14,81(-1,6)Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (G-16)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
15,63(-0,2)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-16)Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
16,05(+0,8)Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
-----10--------------------
16,18(+0,7)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-16)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
16,48(+0,3)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061 (G-16)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
16,52(-0,1)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061 (G-16)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
16,54(+0,8)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
20,33(+0,0)Ole Theodor Knobelauch, Ålesund Friidrettsklubb26.08.061 (G-16)Ålesund, Seriestevne31.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,25(+3,0)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
19,33(+3,0)Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.064 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,03(+0,4)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.055-sf2 (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships05.07.22
14,42(-0,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
14,59(-0,2)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-17)Overhalla, Seriestevne19.05.22
15,10(+1,8)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
15,24(-0,6)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
15,32(-0,2)Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.051 (G-17)Fana, Framolekene 202227.05.22
15,59(+0,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
15,78(-1,9)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061 (G-17)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
16,02(+0,6)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
16,19(-1,3)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.051 (G-17)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
-----10--------------------
16,32(+0,2)Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.055 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
18,84(-0,7)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,50(+2,9)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.063 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
14,56(+2,6)Vegard Rinde, Fana IL03.01.063-fi (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,20(+0,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
14,43(+1,8)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.054 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
14,69(+1,8)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.035 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
14,90(+0,5)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.042-h1 (G-U20)Torrent/ESP, Campeonato Autonómico Sub20 AL 202202.07.22
15,15(+0,6)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
15,61(-1,0)Anthony Johnsen, IK Grane04.02.073 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,62(-0,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054 (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22
15,74(+0,5)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
15,77(+1,3)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
15,78(+1,8)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----10--------------------
16,01(+1,8)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
16,44(-0,5)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-18/19)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
18,33(-0,2)Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,74(+3,7)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,21(+1,4)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.043-h1 (MS)Valencia/ESP, Campeonato Autonómico Absoluto A.L. 202218.06.22
16,23(+0,3)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (MS)Porsgrunn, Treningsstevne13.06.22
17,34(+1,5)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp01.10.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,81(+4,1)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.032 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
27,48(-0,3)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (MJ)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
28,13(+0,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
28,85(+0,0)Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (G-16)Larvik, Klubbmesterskap07.09.22
29,03(-2,6)Christian Øydne, Søgne IL14.09.051 (MS)Søgne, Serieavslutningsstevne04.10.22
30,10(+1,1)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
30,39(-1,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
30,68(-2,7)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071 (G-15)Moss, Treningsstevne 104.05.22
30,96(-0,3)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.072 (MJ)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
30,97(-0,1)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071 (G-15)Nesodden, PLUGGEN elektro fridrettsstevne15.09.22
-----10--------------------
30,97(+1,1)Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
31,15(+1,1)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
31,41(+0,8)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-16)Sande, Treningsstevne22.09.22
31,51(+0,6)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
31,89(+0,2)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 213.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,5(+0,1)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Leikvang, Seriestevne01.10.22
29,3(+0,1)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.072 (G-15)Leikvang, Seriestevne01.10.22
30,6(+0,1)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.073 (G-15)Leikvang, Seriestevne01.10.22
40,0(+0,0)Eskil Tellevik, Norna-Salhus IL03.10.061 (G-16)Leikvang, Seriestevne01.10.22

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,12Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
41,09Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.074-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
41,59Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
42,50Eskil Ekenes, Halden IL18.01.073-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
42,95Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.074-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
43,68Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.072-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
44,46Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.071 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
44,55Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
44,76Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
44,85Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
-----10--------------------
45,09Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.076-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
45,81August Grimeli, Flåværingen IL08.01.073-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
45,86Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
46,27Linus André Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.074-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
46,45Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
48,52Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,1Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Fana, Seriestevne30.11.22
44,4Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.072 (G-15)Fana, Seriestevne30.11.22
45,0Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.073 (G-15)Fana, Seriestevne30.11.22
51,2Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071 (G-15)Ås, Høststevne12.09.22
55,9Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072 (G-15)Ås, Høststevne12.09.22
1,01,3Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.073 (G-15)Ås, Høststevne12.09.22

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,84Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
39,53Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
40,10Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
40,17Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.052 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
40,98Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.053 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
41,04Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.054 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
41,23Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
41,41Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.063 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
42,53Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.051 (G-17)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
43,79Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051 (G-17)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
-----10--------------------
44,30Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.056 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
45,11Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
45,70Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063 (G-16)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
45,93Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
46,56Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.064 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
49,52Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052 (G-17)Gausdal, Vårstevne08.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,97Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.051 (G-17)Harstad, Seriestevne 309.08.22

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,89Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-fi (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships07.07.22
55,65Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-U18)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
58,83Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
59,13Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
1,00,14Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.051 (G-17)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
1,00,59Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (MJ)Larvik, Åpningsstevne11.05.22
1,02,87Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.051 (G-17)Haugesund, Mailekene21.05.22
1,08,34Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062 (G-16)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,25Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.051 (G-17)Harstad, Seriestevne 423.08.22

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,66Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
55,32Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.034 (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22
56,11Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-B (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
56,83Vegard Rinde, Fana IL03.01.063 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
57,30Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.054 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,00,30Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.065 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,00,40Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.056 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,02,09Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
1,02,58Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,04,05Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071 (G-18/19)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,75Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.053 (MS)Tromsø, Barents Summer Games 202203.09.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,71Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,18,12Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.063 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,19,87Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.064 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,33,50Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.065 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,40,61Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.066 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,46,41Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,47,94Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.072 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,50,52Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.073 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,54,73Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.074 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,55,15Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
-----10--------------------
4,56,38Tobias Hansen Skovseth, Nordre Eidsvoll IL21.10.076 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
5,07,80Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.067 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
5,12,11Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.0710 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
5,54,31Falk Halkier Egelie, IL Runar01.10.072 (G-15)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15,51Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.061 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

2000 meter hinder (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,53,68Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.069-fi (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships07.07.22
6,08,47Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.063 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
6,15,31Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.051 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
6,27,59Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.052 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
6,28,50Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.053 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,50,77Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
6,01,46Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.032 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
6,11,72Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-17)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
6,21,58Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
6,59,76Ola Daniel Johannessen, Fredrikstad IF04.02.034 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,55,97Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.031 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
9,08,89Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.032 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
9,11,84Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.036 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
10,05,02Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.031 (MS)Stavanger, Helge Knudsen Hinderfestival01.06.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50,63Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
6,07,39Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne21.09.22

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40,73Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
9,45,47Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
12,22,71Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.061 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,48,87Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031 (G-18/19)Haugesund, Mailekene21.05.22
14,07,3+Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.051 (MS)Bergen, Vikinggangen10.06.22
15,14,6Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (G-15/16)Mariefred/SWE, Veteran-SM i gång23.07.22

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,42,49Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.051 (MS)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
23,39,29Andreas Døske, Haugesund IL26.05.032 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
25,31,6Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (G-15)Ballerup/DEN, DM i kappgang10.09.22

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,42,11Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.055 (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships07.07.22

Kappgang 5 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,22Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (G-15/16)Växjö/SWE, SM i Gång 202228.08.22

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,27Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.052 (MS)Dudince/SVK, Racewalking Tour Meeting Dudinska23.04.22
50,57Andreas Døske, Haugesund IL26.05.0340 (G-U20)Podebrady/CZE, Podebrady Race Walking02.04.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
2,00Teodor Heldal, Fana IL08.10.044 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
1,97Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,97Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.042 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,95Christian Thomassen, Aremark IF12.03.033 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,90Anthony Johnsen, IK Grane04.02.074 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,90Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
1,89Michael Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.09.051 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,88Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,87Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
-----10--------------------
1,86Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,85Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.031 (G-18/19)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
1,84Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,84Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.031 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
1,84Johannes Handeland, Fana IL28.10.063 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
1,83Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,81Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-18/19)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
1,80Oscar Stuhr, Fana IL18.04.055 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,80Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,80August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
-----20--------------------
1,76Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.072 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,75Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
1,75Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
1,75Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,75Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,75Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
1,75Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.062 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,75Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,75Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071 (G-15)Stjørdal, Seriestevne22.09.22
1,73Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.073 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----30--------------------
1,70Johannes Elvegård, IL i BUL Tromsø09.03.061 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
1,70Syver Bråten Grøvnes, Hattfjelldal IL29.01.071 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
1,70Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,70Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-16)Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
1,70Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.056 (MS)Tromsø, Barents Summer Games 202203.09.22
1,70Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-18/19)Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
1,70Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp30.09.22
1,67Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
1,66Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
1,66Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041 (G-18/19)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
-----40--------------------
1,65Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
1,65Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
1,65Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-15)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
1,65Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072 (G-15)Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
1,64August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071 (G-15)Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
1,64Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
1,63Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.051 (G-17)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
1,63Lukas Kampesveen, Gausdal FIK11.05.051 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
1,62Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,60Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----50--------------------
1,60Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
1,60Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.071 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,60Nathaniel Laukhammer Trobe, Moss IL13.05.052 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
1,60Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.063 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
1,60Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.061 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,59Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.062 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,58Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.071 (G-15)Stavanger, Jærcup19.05.22
1,58Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
1,57Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.052 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,55Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.051 (G-17)Stavanger, Jærcup19.05.22
-----60--------------------
1,55Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,55Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.073 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.22
1,55Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,55Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.072 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
1,55Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042 (G-18/19)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
1,55Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
1,54Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,50Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.071 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
1,50Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
1,50Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.071 (G-15)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
-----70--------------------
1,50Tobias Njå, Gjøvik FIK23.03.051 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
1,50Savez Omed, Moss IL17.04.072 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
1,50Louis Tajet, Målselv IL02.05.051 (G-17)Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
1,50Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,50Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,50Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-18/19)Sande, Treningsstevne24.09.22
1,50Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-16)Hamar, Åpent Klubbmesterskap04.10.22
1,46Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051 (G-17)Gausdal, Vårstevne08.05.22
1,45Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,45Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----80--------------------
1,45Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051 (G-17)Ski, Kretsstevne 25.05.22
1,45Thomas Næss, IL Tyrving23.04.076 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,45Linus André Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.077 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,45Bjart Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag21.12.072 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,45Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne05.09.22
1,45Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-17)Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
1,42Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
1,40Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-15)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
1,40Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072 (G-15)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
1,40Eskil Kristiansen, IL i BUL Tromsø23.07.071 (G-15)Tromsø, Teknisk karusell 607.09.22
-----90--------------------
1,40Jon Joel Halvorsen, Tønsberg Friidrettsklubb28.07.074 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
1,37Johan Felde Hasund, Syril IL31.08.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
1,35Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.072 (G-15)Ås, Høstkarusell 319.09.22
1,30Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.072 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
1,30Bjørn Arvid Fremstad, IL Dalebrand15.06.031 (G-18/19)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
1,30Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.071 (G-15)Ski, Klubbstevne 23.08.22
1,30Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
1,25Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.073 (G-15)Ås, Høstkarusell 319.09.22
1,20Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.074 (G-15)Ås, Høstkarusell 319.09.22
1,15Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
-----100--------------------
1,15Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
1,40Jokubas Normantas (LTU), Askim IF04.11.051 (G-17)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
1,40Mykyta Karnaukhov (UKR), Hareid IL031 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
1,40Mykyta Kuranov (UKR), Hareid IL032 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,20Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.041 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
4,81Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-18/19)Fana, Vår hopp 122.05.22
4,60Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
4,31Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (G-18/19)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
4,10Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
4,10Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IK Tjalve24.06.054 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,00Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.061 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
3,80Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
3,80Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.041 (G-18/19)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
3,80Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
-----10--------------------
3,75Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.066 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,75Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.067 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,70Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051 (G-17)Ski, Kretsstevne 08.06.22
3,60Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,50Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
3,25August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071 (G-15)Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
3,20Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.072 (G-15)Moss, Treningsstevne 331.08.22
3,10Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-16)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
3,00Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,00Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
-----20--------------------
2,92Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.061 (G-16)Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
2,80Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
2,60Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
2,50Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
2,50Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.071 (G-15)Ski, Kretsstevne 08.06.22
2,50Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
2,50Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
2,30Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
2,30Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (G-15)Oslo/NIH, Stavstevne04.06.22
2,30Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
-----30--------------------
2,20Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.071 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
1,70Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp01.10.22
1,70Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071 (MS)Greveskogen, Seriestevne01.10.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,55(+1,9)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.033 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
7,38(+0,7)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.055-fi (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships05.07.22
7,23(-0,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
6,98(+0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
6,94(+0,1)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.037 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
6,70(+0,7)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
6,68(+0,3)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.033-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,67(+0,9)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.05(-)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
6,65(+1,0)Anthony Johnsen, IK Grane04.02.074-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,63(+1,9)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (MS)Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
-----10--------------------
6,59(+0,8)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
6,57(+1,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,53(+0,0)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.043 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
6,47(+1,8)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
6,39(+0,1)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053-kv1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,37(+0,5)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,36(+1,6)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.04(-)Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
6,32(+1,9)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.072 (G-15)Västerås/SWE, Westinghouse Gurkspel - 50 år!31.07.22
6,27(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,27(+0,0)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.064-kv2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
-----20--------------------
6,27(+1,4)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.069-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,26(+0,3)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
6,23(+1,1)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.0510-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,22(+0,8)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061 (G-16)Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
6,18(+1,6)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.061 (G-16)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
6,18(+0,5)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp30.09.22
6,16(+1,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
6,14(+1,9)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.055 (G-17)Västerås/SWE, Westinghouse Gurkspel - 50 år!31.07.22
6,13(+0,1)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-18/19)Sande, Treningsstevne16.05.22
6,12(+1,0)Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.031 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
-----30--------------------
6,10(+0,0)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
6,09(-0,4)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
6,09(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
6,06(+1,6)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-16)Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
6,06(+1,5)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
6,03(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
6,03(+1,3)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
6,02(+0,0)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.038 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
6,02(+1,0)Benjamin Moen, Fana IL19.07.074 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
5,99(+1,7)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.065 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
-----40--------------------
5,99(-0,1)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071 (G-15)Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
5,95(+0,4)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.062 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
5,93(+1,6)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-18/19)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
5,90(+0,6)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
5,89(+1,4)Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
5,80(+1,8)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.052 (G-17)Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
5,78(+0,1)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.057 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
5,73(+2,0)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061 (G-16)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
5,71(+0,2)Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.063 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
5,70(+1,8)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-16)Sande, Treningsstevne16.05.22
-----50--------------------
5,70(+0,4)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071 (G-15)Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
5,70(+0,0)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.075 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
5,70(-0,2)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Os, OsLekene 202217.09.22
5,69(+0,0)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051 (G-17)Trondheim, Seriestevne29.08.22
5,69(+1,8)Louis Tajet, Målselv IL02.05.051 (G-17)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
5,67(+0,0)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.049 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
5,67(+1,5)Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071 (G-15)Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
5,66(+1,2)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
5,64(-1,4)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,63(+1,9)Tor Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-17)Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
-----60--------------------
5,62(+1,3)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.07(-)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
5,61(+0,8)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.061 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
5,61(+0,6)Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.043 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
5,58(+0,0)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.076 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
5,57(+0,0)Oskar Opdøl, Ålesund Friidrettsklubb06.07.031 (MJ)Ålesund, Seriestevne23.05.22
5,56(+0,9)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.077 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
5,55(+1,3)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071 (G-15)Selbu, Selbustevne09.06.22
5,52(-0,7)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningsstemne06.07.22
5,51(+1,4)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.062 (G-16)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
5,51(+0,4)Marcus Valentin Giörtz, IL Sandvin21.02.071 (G-15)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
-----70--------------------
5,47(+0,2)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.078 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
5,47(ok)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051 (G-17)Vik, Kretsstevne 625.08.22
5,46(-1,8)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.062 (MJ)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
5,45(+1,3)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042 (MS)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
5,45(+0,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
5,44(+0,0)Martin Hauglid, Søgne IL13.06.031 (G-19)Søgne, Klubbmesterskap20.09.22
5,42(+0,0)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.05(-)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
5,40(+0,9)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
5,40(+1,1)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
5,38(-0,5)Syver Bråten Grøvnes, Hattfjelldal IL29.01.071 (G-15)Mosjøen, Helgelandslekene 202219.06.22
-----80--------------------
5,38(-1,8)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.053 (MJ)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
5,37(+0,3)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.071 (G-15)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
5,34(+1,7)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.066 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,33(+1,1)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.042 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
5,33(+1,9)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06(-)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
5,28(-1,0)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
5,27(+1,4)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-17)Moss, Treningsstevne 104.05.22
5,25(+0,0)Felix Naue, Nesodden IF09.06.051 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
5,24(-0,7)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
5,24(+0,0)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071 (G-15)Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
-----90--------------------
5,24(+1,5)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.03(-)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
5,24(+0,4)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042 (G-18/19)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
5,22(+1,2)Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.053 (MS)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
5,21(+1,7)Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
5,21(-0,1)Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
5,17(-0,5)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.062 (G-16)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
5,16(+0,7)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.067 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,14(+1,2)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
5,13(+0,2)Knut Halvor Amdal, Gjesdal IL06.10.072 (G-15)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
5,10(-0,4)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.042 (MS)Sandnes, SI-stevne 208.08.22
-----100--------------------
5,09(+0,6)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.075 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
5,09(+1,3)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.072 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
5,08(+1,6)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.04(-)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
5,07(+1,8)Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.061 (G-16)Tingvoll, Straumsneslekene10.09.22
5,07(+0,5)Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
5,05(+0,0)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
5,04(+0,6)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.042 (MSPara)Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
5,03(+0,1)Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne07.09.22
5,00(+1,9)Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,98(+0,9)Christian Øydne, Søgne IL14.09.051 (G-17)Søgne, Klubbmesterskap20.09.22
-----110--------------------
4,98(-2,2)Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-15)Drammen, Treningsstevne sesongavslutning15.10.22
4,97(+1,3)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.05(-)Haugesund, Mailekene22.05.22
4,97(+1,6)Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.061 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
4,96(+0,7)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.076 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,96(-0,4)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
4,95(+1,5)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.074 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
4,94(+1,9)Audun Frihetsli, Målselv IL05.09.072 (G-15)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
4,92(+0,2)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.073 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
4,91(+0,1)Elias Jensen Eide, Rosendal Turnlag28.06.061 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,90(+1,0)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.072 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
-----120--------------------
4,82(+1,7)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.07(-)Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
4,81(+1,3)Nathaniel André Figueroa-Chavez, Selbu IL10.02.071 (G-15)Selbu, Statkraft-stevne01.09.22
4,79(+1,0)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.071 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
4,79(+1,5)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.073 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
4,76(-2,8)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
4,73(-0,6)David Nyhus, IF Hellas28.02.072 (G-15)Drammen, Treningsstevne sesongavslutning15.10.22
4,71(+1,5)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07(-)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4,71(+0,3)Isak Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.01.062 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,71(-1,6)Herman Borge Raaum, IF Hellas17.12.073 (G-15)Drammen, Treningsstevne sesongavslutning15.10.22
4,70(-0,8)Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.072 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
-----130--------------------
4,69(-2,1)Sondre Sætren, Mandal & Halse IL28.02.077 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,69(+2,0)Fredrik Min Woo Johnsbråten, Søndre Land IL21.01.032 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
4,65(+0,3)Linus André Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071 (G-15)Trondheim, Seriestevne29.08.22
4,63(+0,3)Adrian Varanes Haugland, Rosendal Turnlag17.07.063 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,62(+ 1,0)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.071 (G-15)Tvedestrand, Mini-cup01.06.22
4,62(+1,1)Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.076 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
4,60(-0,2)Eirik Uhre, IL i BUL Tromsø01.05.062 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
4,59(+1,1)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.07(-)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
4,58(+0,3)Nathaniel Laukhammer Trobe, Moss IL13.05.052 (G-17)Moss, Treningsstevne 104.05.22
4,58(+1,2)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.06(-)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
-----140--------------------
4,56(+0,0)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
4,53(+0,8)Aron Fosseli Mørkestøl, Kristiansands IF Friidrett15.09.061 (G-16)Kristiansand, Treningsstevne20.07.22
4,52(-1,2)Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.061 (G-16)Tingvoll, Treningsstevne25.08.22
4,50(+0,0)Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.071 (G-15)Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
4,44(-0,9)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.061 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
4,44(+0,4)Lukas Kampesveen, Gausdal FIK11.05.052 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
4,43(+1,7)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.07(-)Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
4,42(-2,9)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,41(+1,0)Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Osterøy, HBT Lengdestevne01.09.22
4,40(+1,8)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.06(-)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
-----150--------------------
4,40(+0,2)Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051 (MS)Grimstad, Klubbstevne06.09.22
4,36(-0,5)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
4,33(+0,4)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
4,30(-1,7)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.072 (G-15)Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
4,27(-0,1)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.053 (G-17)Moss, Treningsstevne 104.05.22
4,24(+0,1)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.072 (MS)Ås, Høstkarusell 319.09.22
4,23(+1,4)Ole Theodor Knobelauch, Ålesund Friidrettsklubb26.08.061 (G-16)Ålesund, Seriestevne31.08.22
4,22(-1,1)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
4,20(+0,0)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.073 (MS)Ås, Høstkarusell 319.09.22
4,19(+0,9)Jon Joel Halvorsen, Tønsberg Friidrettsklubb28.07.074 (G-15)Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
-----160--------------------
4,19(+0,8)Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.072 (G-15)Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
4,18(-0,8)Isak Mathisen Vangberg, IL i BUL Tromsø04.11.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
4,16(-0,1)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
4,16(+0,0)Emil Haugland, Rosendal Turnlag17.07.064 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,15(+1,8)Leo Sebastian Evensen Røskaft, Byåsen IL17.08.072 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,15(-4,0)Bjørnar Fjellskålnes, Mjøsdalen IL19.11.052 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
4,10(+0,1)Amund Hella Berge-Soldal, Rosendal Turnlag24.08.071 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,00(+0,4)Sivert Ersland Myklebust, Rosendal Turnlag21.08.065 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,95(+1,6)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.072 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
3,93(+0,4)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 422.08.22
-----170--------------------
3,90(+0,0)Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.042 (G-18/19)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22
3,90(+0,0)Håkon Kvamsdal Guddal, Rosendal Turnlag14.09.072 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,90(+0,1)Sondre Saghaug Kjerpseth, Rosendal Ungdomsskule073 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,85(+0,0)André Øvstebø, Rosendal Turnlag27.10.074 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,84(-1,6)Eskil Kristiansen, IL i BUL Tromsø23.07.072 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
3,83(+0,1)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.06(-)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
3,80(+0,0)Yazan Mahmoud Mohammad, Rosendal Turnlag066 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,77(+0,2)Sander Eimo, Moss IL22.09.054 (G-17)Moss, Treningsstevne 104.05.22
3,75(+1,9)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
3,66(-2,9)Thomas Wagner, IL i BUL Tromsø29.04.071 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
-----180--------------------
3,64(+0,1)Noah Lekva Hjelmeland, Rosendal Turnlag28.01.067 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,59(+0,0)Sverre Jonassen, Rosendal Turnlag28.09.068 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,59(+0,1)Filip Brakestad Boge, Rosendal Turnlag069 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,58(+0,4)Sergio Caparros Vega, Rosendal Turnlag075 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,56(+0,5)Petter Myklebust, Rosendal Turnlag24.05.076 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,55(+0,2)Anders Flygansvær Feet, Rosendal Ungdomsskule077 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,39(+0,1)Andreas Pettersen, Rosendal Turnlag0610 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,37(-0,2)Emil Hellingsrud Fosse, Rosendal Turnlag05.08.078 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,15(+0,0)Odin Gjerde, Rosendal Turnlag06.04.0611 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,13(+0,7)Aleksander Haugland Melheim, Rosendal Turnlag079 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----190--------------------
3,07(+0,2)Jan Arild Bondhus Vivelid, Rosendal Turnlag10.04.0710 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,04(+0,1)Simen Gjuvsland Riise, Rosendal Turnlag0612 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,03(+1,0)Håvard Hjelmeland, Rosendal Turnlag30.08.0711 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,03(+0,0)Kevin René Hellesøy Gørbitz, Rosendal Ungdomsskule14.05.0613 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,94(+0,5)Qutaiba Al Masalmeh, Rosendal Ungdomsskule0614 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,90(+0,0)Jan Åge Sjo Kårstad, Rosendal Turnlag0615 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,86(+0,1)Tord Hjelmeland, Rosendal Turnlag0712 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,55(+0,1)Joakim Hellesøy, Rosendal Turnlag24.08.0713 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,38(-0,4)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (G-17)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
5,87(+0,8)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-16)Harstad, Seriestevne 124.05.22
5,64(+1,7)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052 (G-17)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
5,23(+1,0)Michail Alexandros Antonakopoulos (GRE), Gui Sportsklubb22.06.071 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202205.06.22
4,81(+1,5)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.04(-)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
4,79(+1,4)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.037 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,75(ok)Mykyta Kuranov (UKR), Hareid IL031 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
4,75(+0,1)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.072 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
4,73(+0,0)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Friidrettsstevne21.09.22
4,64(-0,2)Eric Mark Banman (CAN), ISS05.11.051 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
4,48(ok)Mykyta Karnaukhov (UKR), Hareid IL032 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
3,20(-1,4)Lasse Strijbos (NED), Nordre Land friidrett11.11.079 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,69(+2,2)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.056 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
6,61(+4,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
6,54(+2,5)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-18/19)Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
6,15(+2,4)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.043 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
6,02(+2,9)Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
6,02(+2,1)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
5,97(+2,1)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061 (G-16)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
5,84(+2,1)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.051 (G-17)Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
5,79(+2,3)