Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,68Jacob Vaula, IL Gular01.08.011-fi-ABærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,73Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
6,74Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
6,82Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-fi-ABærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,86Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.042-sf1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
6,87Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.984-fi-ABærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,89Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h5Bærum, Sprintstevne11.01.24
6,89Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051-fi (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,90Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-fi-ABærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
6,91Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.962-fi Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
-----10--------------------
6,91Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,92Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.983-fi-ABærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
6,93Mark Daniel Reyes, IL Tyrving26.07.015-fi-ABærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
6,94Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-fi (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,95Even Pettersen, IK Tjalve12.10.935-h5Bærum, Sprintstevne11.01.24
6,95Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
6,95Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h3Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
6,96Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h2 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,97Patrick Monga Bifuko, Trondheim Friidrett12.01.961-fi-BBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
6,97Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----20--------------------
6,99Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi-BBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,99Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.024-fi Wroclaw/POL, Ogólnopolski halowy mityng DZLA04.02.24
7,00Filip Bøe, IL Gular30.08.001-fi-BBærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,00Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.062-fi (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,02Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi-BBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,02Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HTallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour03.02.24
7,02Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.035-sf2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,03Einar Johannes Rye, Trondheim Friidrett11.10.014-h9Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,04Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,05Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.06.021-fi-CBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----30--------------------
7,05Erik Hagen, IL i BUL27.12.952-h8Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,05Jørgen Evensen Lund, Raufoss Idrettslag Friidrett05.05.032-fi Stange, Bamselekene16.03.24
7,05Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892-fi (MV35)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor20.03.24
7,06Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.054-fi-BBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,07Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-fi Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,08Oliver Solsvik, Fana IL13.08.042-fi-BGøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
7,08Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
7,08Christian Wright, IL i BUL17.03.063-fi (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,09Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,09Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-fi-BBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----40--------------------
7,09Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,09Fredrik Sveen Schonhowd, Moelven IL20.09.036-sf1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,09Richard Dahn, IF Sturla09.03.071-fi (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,10Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.986-sf3Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,10Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.072-fi (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,10Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.064-fi (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,11Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031-fi-BBærum, Sprintstevne11.01.24
7,11Erik Steinsland, Idrettslaget Skjalg10.04.003-h3Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
7,12Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.043-fi-CBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,13Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-h11Aosta/ITA, Meeting Regionale Di Apertura M/F14.01.24
-----50--------------------
7,13Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h7Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,15Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.064-fi Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,15Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-sf1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,16Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053-sf3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,17Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.061-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,17Magnus Birk Johnsen, Ranheim IL03.06.065-fi (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,18Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.064-h3Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
7,19Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.063-fi-DBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,19Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.061-h2 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
7,19Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-fi-CBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----60--------------------
7,20Snorre Sliper Bonesmo, Ranheim IL09.05.011Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
7,21Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.041 (G-18/19)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
7,21Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,23Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.065-h4Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,23Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.966-h3Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,24Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-CBærum, Sprintstevne11.01.24
7,24Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.035-h1Gainesville/FL/USA, Jimmy Carnes Invitational12.01.24
7,24Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.053-sf2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,24Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.054-sf1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,25Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.037-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----70--------------------
7,25Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.062-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
7,25Sindre Fidje Andersen, Sandnes IL01.09.033-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
7,25Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.054-sf2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,26Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.083-fi (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,26Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.065-sf1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,27Samuel Gyedu, Moelven IL01.05.942-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,27Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.091-fi (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,27Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.062-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,27Tobias Johansen, IK Hind22.08.033-h2 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,27Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.084-fi (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----80--------------------
7,27Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.064-sf3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,27Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.065-sf2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,28Sjur Grung Thallaug, Moelven IL25.03.061Lillehammer, Januar-sprinten 202411.01.24
7,28Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.072-fi-CBærum, Sprintstevne11.01.24
7,28Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.062-fi-EBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,28William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,28Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.975-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
7,29Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.035-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,29Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.072 (G-16/17)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
7,29Johannes Eiksund, Moelven IL23.02.033-h1 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----90--------------------
7,29Tobias Dybos Larsson, Kristiansands IF Friidrett30.04.024-h3 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,30Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,30Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.024-h2Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
7,30Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,30Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.063-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,30Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,30Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.073-fi (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,31Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-fi-EBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,31Adrian Ege Helleren, Egersunds IK09.11.056-sf2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,32Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----100--------------------
7,32Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
7,32Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,32Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.054-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,32Martin Gjørvad, IL Tyrving31.10.074-fi (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,33Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.085-fi (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,34Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.053-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
7,34Eirik Haugstad, Nesodden IF17.01.942-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,34Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.007-h12Houston/TX/USA, Robert Platt Invitational26.01.24
7,35Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.014-h5Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
7,35Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.092-fi (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----110--------------------
7,35Lars Magnus Birketveit, Fyllingen IL21.04.045-h1 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,36Arne Røstad, Ranheim IL31.08.022-fi Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,36Herman Jørgensen Huus, IF Sturla12.08.014-h1Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,37Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022Lillehammer, Januar-sprinten 202411.01.24
7,37Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
7,38Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.071 (G-16)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
7,38Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,38Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.072-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,38Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.043-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,38Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.065-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----120--------------------
7,38Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.052 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
7,38Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.093-fi (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,38Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h3 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,39Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
7,39Brage Evensen, Eidanger Idrettslag14.03.051 (G-18/19)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
7,40Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,40Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,40William Eidissen, IL i BUL05.01.041-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,40Andreas Dixon, Fana IL03.04.014-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,40Benjamin Moen, Fana IL19.07.072-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----130--------------------
7,40Jonas Ramstad, Ranheim IL15.02.064-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,40Teodor Miller, IL Tyrving30.01.051-fi (G-18/19)Florø, Florøleikane Innendørs06.04.24
7,41Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,41Mikkel Mæland, Sandefjord Turn & IF06.06.083-sf1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,41Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.073-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,41Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.067-sf3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,42Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925-h2Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
7,43Vinjar Lampe, Alta IF17.12.021Alta, Høststevnet 202325.11.23
7,43Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,43Elias Persen, Fredrikstad IF23.09.083-sf3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----140--------------------
7,43Markus Bøe Skåren, Ranheim IL16.10.073-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,43Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.075-sf1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,44Eurico Bergum, IL Pioner10.01.072-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,45Anders Kvesetberget, Moelven IL28.11.024-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,46Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,46Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.073-h4 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,46Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-sf1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,46Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.075-sf2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,46Jon-Magnus Eliassen Restad, Romerike Friidrett10.06.818-fi (MV40)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor20.03.24
7,47Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-16)Lillehammer, Januar-sprinten 202411.01.24
-----150--------------------
7,47Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,47Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
7,47August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.086-fi (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,47Elias Tveitane Furuseth, Moelven IL30.06.077-sf2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,48Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,48Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,49Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-16)Ulsteinvik, Seriestemne16.12.23
7,49Fredrik Gudheim Haraldstad, IK Hind01.04.00HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,49Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.083-fi (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
7,49Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.094-fi (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----160--------------------
7,50Kevin Koui Meeg, Hinna IL17.01.065 (G-18/19)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
7,50Øyvind Bu, Laksevåg TIL09.06.876-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,50Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.095-fi (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,51Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081-hGBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,52René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.091-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,52Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h4 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,52Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.055-h5 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,53Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,53Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.036-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,53Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.087-h7Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
-----170--------------------
7,53Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.056-h5 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,54Eskil Ekenes, Halden IL18.01.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,54Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.092-fi (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
7,54Sigve Lundberg, Dimna IL03.10.066-h3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,55Jone Alsaker Løken, Norna-Salhus IL20.03.081-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
7,55Kristoffer Olstad Dahl, Ullensaker/Kisa IL30.04.082 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,55Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.092-sf1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,56Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.074-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,56Sivert Vataker Liverød, Tønsberg Friidrettsklubb16.03.047-h2 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,56Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.078-sf2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----180--------------------
7,56Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.078-sf1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,57Henrik Lünell Alstadhaug, NTNUI10.04.023Ranheim, Adventstevne03.12.23
7,57Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.032-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,57Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.007-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,58Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.064 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,58Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
7,58Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.092-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,58Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.074 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
7,58Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.093-sf1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,59Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag18.01.094-fi (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----190--------------------
7,60Sebastian Knudsen, IL Gneist19.07.033-h1Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
7,60Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.774-fi Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
7,60Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.083-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,60Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.082-h5 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,60Birk Arvola, IK Hind01.04.057-h5 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,61Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-17)Bærum, JG-Games07.01.24
7,61Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
7,61Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.062 (G-18/19)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
7,61Theodor Skancke Wold, Ranheim IL21.10.067-h3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,62August Grimeli, Flåværingen IL08.01.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----200--------------------
7,63Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.092-fi Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
7,63Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091 (G-15)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
7,63Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.077-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,63Magnus Farup, Sandefjord Turn & IF11.03.084-h4 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,63Claes Joakim Lille-Mæhlum Gardskär, Hamar IL21.04.081-h2 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
7,63Ajibola Bensol, Hamar IL24.06.091-h2 (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
7,64Lucas Nande Eggen, IK Tjalve08.07.085-hGBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,64Mathias Oliver Skrede, Sandnes IL17.04.093-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,65Aleksander Haug, Kongsvinger IL Friidrett18.07.023Lillehammer, Januar-sprinten 202411.01.24
7,65Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.085-sf2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----210--------------------
7,66Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.093-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,66Preben Auflem Vestvik, Sykkylven Ungdomsskule14.01.092-fi (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
7,66Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.073 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
7,67Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.082 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,67Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.074-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,67Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.076-h4 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,68Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,69Bård Venholen, Hamar IL11.04.756-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
7,69Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
7,69Arthur Wiborg, Herkules Friidrett04.08.061 (G-17)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
-----220--------------------
7,69Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.071-h1 (G-17)Porsgrunn, KM Innendørs for Telemark 202428.01.24
7,69Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,69Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.086-sf3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,69Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.092-h2 (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
7,71Simon Larssen, Haugesund IL02.03.052 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 117.01.24
7,72Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.085-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,72Marcus Valentin Giörtz Mondoka, IL Sandvin21.02.076-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,72Thai Drager, IL i BUL16.07.056-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,73Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.072-h1 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,74Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091 (G-14)Ranheim, Adventstevne03.12.23
-----230--------------------
7,74Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.077-h8Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,75Kiran Brattaker Melbø, Steinkjer Friidrettsklubb12.09.073-h1 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,75Steven Daniel Rivas Camargo, Mosjøen Friidrettsklubb05.08.074-h1 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,75Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.055-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,76Vebjørn Aarhus Utgård, Sykkylven Ungdomsskule28.03.083-fi (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
7,77Markus Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,77Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.074 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
7,77August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,78Lionell Luca Lundberg Larsen, Haugesund IL17.01.081 (G-15)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
7,78Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.085-fi-DBærum, Sprintstevne11.01.24
-----240--------------------
7,78Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.093-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,78Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.077-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,79Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.082 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
7,80Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.075-h1Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,80Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.871 (MV35)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
7,81Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.074-h2Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
7,81Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.087-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,81Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.083 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
7,81Henrik Kjellevold, Larvik Turn & IF20.04.067-h5Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
7,81Julian Liu Wærnes, Utleira IL Friidrett20.05.091-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----250--------------------
7,81Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.094-h4 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,82Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-17)Leirvik, Hallstemne28.01.24
7,82Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.082-h2 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
7,83Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.087-sf2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,84Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044-h1Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
7,84Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,84Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.092 (G-15)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
7,85Daniel Gulbrandsen, Hinna IL23.08.092-h1Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
7,85Noah Ruben, IL i BUL16.04.072-hHBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,85Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.093 (G-15)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
-----260--------------------
7,86Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.086-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,87Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,87Levion Wulff-Wessel, Larvik Turn & IF12.09.065 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,87Iver Kvistad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.084 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,87Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
7,88Reidar Vik Bidtnes, Stjørdal Friidrettsklubb04.02.094 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,88Andreas Kringeland, Stord IL21.06.087-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,88Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.065 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
7,89Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.082 (G-15)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
7,89Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092-fi (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
-----270--------------------
7,90Jo Lasse Bøe, Tingvoll FIK06.04.067-h4 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,90Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.045-fi Stange, Bamselekene16.03.24
7,91Oscar Stuhr, Fana IL18.04.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,91Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.773-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
7,91Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.077-h4 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,92Mikkel Large Finnbråten, IL Tyrving24.08.976-fi-CBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,92William Reberg, Utleira IL Friidrett01.02.091-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
7,92Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.093-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,93Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.091-h1 (G-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,93Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.066-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----280--------------------
7,93Johannes Ottemo Reimers, Fyllingen IL30.08.067-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,98Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-h4 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,99Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (MSPara)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
7,99Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.096-h4 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,99Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.047-h1 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,00Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.086-h4 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,00Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,00Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.093-fi (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
8,01Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-fi-A (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,01Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.084 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
-----290--------------------
8,01Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
8,02Markus Steinnes, Dimna IL15.03.084-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,02Simen Furuseth, Bøler IF03.11.071-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,02Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,02Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.093 (G-15)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
8,02Jonas Osa Vittring, Sportsklubben Vidar26.11.091-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,03Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.085 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,03Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091 (G-15)Leirvik, Hallstemne28.01.24
8,05Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.091-h1 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,06Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087-h2 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----300--------------------
8,06Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.014Ranheim, Adventstevne03.12.23
8,06Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042 (G-18/19)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
8,06Anders Noraker, Fagernes IL13.05.055Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,07Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.097-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,07Johannes Vik, Vatne Ungdomsskule11.06.086-fi (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,07Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072-fi-EBærum, Sprintstevne11.01.24
8,08Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-18/19)Bærum, JG-Games07.01.24
8,08Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.095 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,09Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.056-h2Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,09Lukas Kampesveen, Gausdal FIK11.05.055Lillehammer, Januar-sprinten 202411.01.24
-----310--------------------
8,09Sondre Johannessen, Kristiansands IF Friidrett21.02.081-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
8,09Linus André Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.073 (G-17)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
8,09Sondre Sætren, Mandal & Halse IL28.02.076-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,09Lars Ådland, NTNUI09.07.028-h7Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
8,10Markus Barka, Idrettslaget Skjalg06.04.094-h1Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
8,10Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
8,10Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.094 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
8,11David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.09H (G-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,11Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,11Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h1 (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
-----320--------------------
8,12Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.751 (MV45)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,12Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.09H (G-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,12Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.087-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,13Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.094-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
8,13Michael Setsaas, IL Tyrving05.06.062 (UHM)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
8,13Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.081-h1 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
8,14Marcus Røe Loe, Sunndal IL Friidrett27.02.093 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
8,14Krister Rivera Hvattum, Ullensaker/Kisa IL29.10.072 (G-17)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,17Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett06.07.082 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
8,17Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.753 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----330--------------------
8,17Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.061 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
8,18Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.091-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
8,19Mardochee Mbaya Mwamba, Ørsta Ungdomsskule31.10.092-h1 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,19Ivar Njøs, Leinstrand IL22.10.651 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,20Christoffer Korshaug, Hareid ungdomsskule 07.08.083-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,20Adrian Belden, Sykkylven Ungdomsskule15.08.093-fi (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,20Oscar Linseth Åsgård, Sunndal IL Friidrett13.09.094 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
8,20Martin Larsen, Egersunds IK05.11.085-h1Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
8,20Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.764 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,20Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.087-h5 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----340--------------------
8,22Daniel Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.062 (G-17)Ranheim, Adventstevne03.12.23
8,23Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.085 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,25Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.965-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,25Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.986-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,25Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.09H (G-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,25Hans Christian Alnæs, IL Tyrving11.02.721 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,25Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,25Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.074 (G-17)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
8,25Gjermund Pas, FIK Orion07.08.072 (G-17)Stange, Bamselekene16.03.24
8,26Frode Andreas Kile Kolbjørnsen, Ørsta Ungdomsskule26.04.084-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
-----350--------------------
8,26Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.087-h4 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,28Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.092-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,28Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett02.01.085-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,30Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.054-h1Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
8,30Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.644-h5 (MV60)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor18.03.24
8,31Daniel Stokke Bjerkestrand, Ørsta Ungdomsskule085-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,32Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.082-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,32Benjamin Paul Kimiri Eithun, Ullensaker/Kisa IL05.07.073 (G-17)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,33Herman Ystheim Undseth, Idrettslaget Skjalg08.03.095 (G-15)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
8,33Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h1 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
-----360--------------------
8,34Karsten Vasstrand Hodge, Hareid ungdomsskule 06.02.086-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,34Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081-hJBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,34Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.042-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
8,34Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.097-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,35Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.09H (G-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,35Olav Hernes Lien, Rjukan Idrettslag25.12.077-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,36Jørgen Dahle, Åfarnes Skole17.12.087-h2 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,36Christian Bredesen, Steinkjer Friidrettsklubb15.08.051-h1 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,36Kåre Strande, Fagernes IL29.05.612 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,36Emil Flemsæter, Utleira IL Friidrett01.03.093-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----370--------------------
8,37Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.643 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,37Sverre Rafaelsen Frantzen, Fana IL21.06.098-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,39Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,39Håkon Fossan, Selbu IL25.10.082 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
8,39William Syvertsen, Herkules Friidrett10.03.078 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
8,40Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.092-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
8,41Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.063-h2Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
8,42Sander Holsvik, Ørsta Ungdomsskule18.03.085-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,42Henrik Olai Espelid Holen, Askim IF07.10.072 (G-17)Askim, Askimlekene13.01.24
8,42Lars Skogvold, Romerike Friidrett21.03.682 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----380--------------------
8,42Frode Holt, IF Sturla14.07.644 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,43Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.076-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,44Theodor Solberg, Søgne IL06.08.082 (G-16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
8,44Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.084-h1 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
8,45Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.093 (G-13)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene 202303.12.23
8,45Torleiv Hølland, IL Sand27.12.695-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
8,46Åvald Grønn Reiso, Rjukan Idrettslag09.10.077-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,46Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.097-h3 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,47Felix Mork, Ulstein Ungdomsskule29.06.093-h2 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,47Sigurd Kyrdalen, Askim IF31.10.073 (G-17)Askim, Askimlekene13.01.24
-----390--------------------
8,47Adrian Rømma, Utleira IL Friidrett27.08.094-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,48Arne Sandvik Roald, Sykkylven Ungdomsskule04.09.095-fi (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,49Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.092-hJBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,49William Cornelius Tangvik, Ranheim IL20.08.092-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
8,50Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.096 (G-15)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
8,50Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.096 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
8,51Gaute Trellevik, Ørsta Ungdomsskule11.02.094-h2 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,52Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.085-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,52Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.077-hIBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,53Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.683 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----400--------------------
8,53Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.097-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,54Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.942 (MSPara)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,55Trygve Havro, IL Gneist20.12.913 (UHM)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
8,56Erik Ottesen, Ulstein Ungdomsskule23.04.096-h2 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,58Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.095-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,58Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.095 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
8,59Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.086-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,60Johan Glenderød Kristoffersen, Ullensaker/Kisa IL23.01.935-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,62Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.075-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,62Elias Nupen Lothe, Ørsta Ungdomsskule06.02.086-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
-----410--------------------
8,63Sigurd Sekkesæter Salvesson, Ørsta Ungdomsskule16.02.087-h1 (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,63Henrik Høgvold, Sem IF25.12.09H (G-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
8,64Håkon Angelo Denstadli, Byåsen IL03.11.096-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,66Lars Iver Riksheim, Sykkylven Ungdomsskule11.03.093-h1 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,67Kristina Jonstad Jacobsen, Førde IL Friidrett24.06.091 (J-U16)Sandane, Treningsstemne15.02.24
8,68Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.086 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,70Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.083 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
8,71Johan Glenderød Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.937-h2Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,72Martinus Dalsøren, Ulstein Ungdomsskule08.07.094-h1 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,74Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.097-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
-----420--------------------
8,74Frank Bastian Sæther Amundsen, IL Norodd30.12.736-h2 (MV50)Varberg/SWE, IVSM02.03.24
8,79Theodor Johan Melan, Ørsta Ungdomsskule04.10.095-h1 (G-14)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,80Dag-Eirik Strømstad, Modum FIK21.09.755 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,82Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.092-h2 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
8,83Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.095-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
8,84Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.087-h1 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
8,84Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,85Jon August Houge, Kristiansands IF Friidrett06.09.733 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,89Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.093 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
8,89Matheus Tønsaas, BUL-Tromsø Friidrett05.02.094 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
-----430--------------------
8,94Espen Hope Nygaard, Lørenskog Friidrettslag27.01.766 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,97Marcel Grohmann, Vestby IL19.09.777 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,99Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.093 (G-15)Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
8,99Sverre Prestø, Målselv IL27.03.095 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
8,99Martin Prestø, Målselv IL27.03.096 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
9,00Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
9,05Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.097 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
9,06Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081 (G-15)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
9,07Trygve Langeland Matre, IL Fri18.07.741 (MV50)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
9,08Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV60)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
-----440--------------------
9,10Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.097-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
9,17David Philipsson, Holmemstranda IL23.03.891Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
9,18Johannes Guttorm-Pedersen, Alta IF22.09.071 (G-16)Alta, Høststevnet 202325.11.23
9,22Alexander Wehus, Farsund og Lista IK28.04.092 (G-15)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
9,33Morten Warankov, Strindheim IL28.10.605 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
9,34Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
9,38Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.735 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
9,40Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.098-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
9,48Jan Victor Ravnanger, Ask Friidrett09.03.722 (MV50)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
9,55Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.726 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----450--------------------
9,56Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.076-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,57Bjørn Arild Sande, Aremark IF30.03.611 (MV60)Askim, Askimlekene13.01.24
9,68Abel Moen Hall, BUL-Tromsø Friidrett03.01.095 (G-14)Tromsø, Santa Claus Open 202304.12.23
9,80Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
10,03Milmar Pedersen Bergshaven, Sørild FIK26.04.091 (G-14)Grimstad, Lørdagsstevne18.11.23
10,07Soheib Abdulwahab, Sørild FIK02.12.092 (G-14)Grimstad, Lørdagsstevne18.11.23
10,07Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.492 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
10,20Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
10,25Erik Wagner-Larsen, IL Gular04.05.442 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
10,43Frithjof Lyng-Nielsen, Strindheim IL11.09.532 (MV70)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
-----460--------------------
10,58Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV80)Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
10,60Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.453 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
10,65Vidar Magne Haukebøe, IK Hind30.04.523 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
10,94Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.464 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
11,19Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.371 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
11,57Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
11,74Jonathan Borhaug Tranberg, Snøgg Friidrett13.12.081 (G-Para)Stange, Bamselekene17.03.24
11,80Freddy Johansson, Moss IL28.08.443 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
11,85Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV90)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
12,18Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.444 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----470--------------------
15,80Johannes Johannesson Vaag, Surnadal IL23.07.373 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,79Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-h3Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,05Xander Ann Heng Ho (SGP), IL Tyrving19.05.004-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,08Remark Rrozhani (ALB), Fyllingen IL08.11.044-h7Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,20Tommy Duong (USA), NTNUI15.08.965-h3Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,28Daniel Thomas Ryan (IRL), IK Tjalve05.06.993-h3Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,30Robin Grégoire (FRA), IL Gneist07.12.024-h2 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,34Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.065-fi-CBærum, Sprintstevne11.01.24
7,39Hrafnkell Numi Bjarkason (ISL), Sandnes IL25.03.073 (G-16/17)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
7,40Maxime Louis Christian Bombart (FRA), Idrettslaget Skjalg15.09.981-h2Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
7,43Sergejs Kononovs (LAT), Idrettslaget Skjalg08.03.893Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
7,57Marley Delvyn-Thomas Leader (GBR), Dimna IL03.12.082-fi (G-15)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
7,70Marley Delvyn-Thomas Leader (GBR), Dimna IL03.12.082 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
7,72Iraq Izdihar Al-Iedani (IRQ), Mosjøen Friidrettsklubb06.03.071 (G-16)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene 202303.12.23
7,82Michail Alexandros Antonakopoulos (GRE), Gui Sportsklubb22.06.073-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,91Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.087-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
7,91Ersi Rrozhani (ALB), Fyllingen IL12.05.086-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,04Lasse Strijbos (NED), Gjøvik FIK11.11.071 (G-17)Stange, Bamselekene16.03.24
8,07Jean Baraka (COD), Sykkylven Ungdomsskule26.10.081-fi (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,10Kitti Srimuang (THA), Rjukan Idrettslag01.12.066-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,19Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.093-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,32Thitiphan Ngoenaree (THA), Gloppen Friidrettslag31.10.061 (G-U20)Sandane, Treningsstemne15.02.24
8,96Omar Radwan Alaswad (SYR), Sykkylven Ungdomsskule20.01.095-h2 (G-13)Ulsteinvik, Skulecup Semifinale30.11.23
8,97Raphael Remigius Burkheiser (GER), Rjukan Idrettslag25.01.077-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,4Benjamin Moen, Fana IL19.07.071-fi (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
7,9Ivar Njøs, Leinstrand IL22.10.651 (MV55)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
8,2Lars Skogvold, Romerike Friidrett21.03.682 (MV55)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
8,3David Frivold, IL Tyrving19.12.941 (MV30)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
8,5Dag-Eirik Strømstad, Modum FIK21.09.751 (MV45)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
9,0Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner16.01.24
9,0Michael Winnem Fuglesang, IL i BUL19.02.782 (MV45)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
9,4Tom Vidar Olsen, Stein FIK13.06.801 (MV40)Hammerfest, Hallstevne25.01.24
9,6Anders Vidringstad, Stein FIK16.05.822 (MV40)Hammerfest, Hallstevne25.01.24
10,3Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.451 (MV75)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
-----10--------------------
11,2Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV80)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
11,4Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,7Kåre Svensson, Universitetet i Oslo BIL06.02.612 (MV60)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,05Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
11,09Erik Steinsland, Idrettslaget Skjalg10.04.002-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
11,21Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.973-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
11,38Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.054-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
11,43Adrian Ege Helleren, Egersunds IK09.11.055-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
11,44Sindre Fidje Andersen, Sandnes IL01.09.036-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
11,47Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.067-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
11,73Teodor Miller, IL Tyrving30.01.051 (G-18/19)Florø, Florøleikane Innendørs06.04.24
11,82Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.078-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
11,88Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.071-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
-----10--------------------
11,94Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.092-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
12,07Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-U23)Bodø, Treningsstevne15.04.24
12,17Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.083-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
12,25Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.081-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
12,28Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.094-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
12,55Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
12,56Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.773-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
12,61Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.094-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
12,68Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-U20)Bodø, Treningsstevne15.04.24
12,72Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091 (G-15)Bodø, Treningsstevne15.04.24
-----20--------------------
12,79Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.755-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
12,86Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.095-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
13,11Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.926-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
13,12Bjørnar Ramstad Støylen, Haugesund IL19.01.937-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
13,44Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.096-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
13,61Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.097-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
13,86Sivert Mosand, Bodø Friidrettsklubb21.11.052 (G-U20)Bodø, Treningsstevne15.04.24
15,06Arne Warem, Gjesdal IL27.12.468-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,84Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.071 (G-16)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
18,72Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-15)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
18,81Lionell Luca Lundberg Larsen, Haugesund IL17.01.082 (G-15)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
19,64Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091 (G-14)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
19,74Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.083 (G-15)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
19,79Markus Barka, Idrettslaget Skjalg06.04.092 (G-14)Haugesund, Julesprint 202321.12.23
20,96Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.093 (G-14)Haugesund, Julesprint 202321.12.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,13Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-fi Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
21,40Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h7Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
21,50Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h10Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
21,58Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h9Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
21,62Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h9Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
21,75Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-fi (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24
21,79Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-h8Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
21,81Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.052-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
21,87Patrick Monga Bifuko, Trondheim Friidrett12.01.961-h9Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
21,92Filip Bøe, IL Gular30.08.002-h9Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----10--------------------
21,92Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h5 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
21,94Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.981-h6Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
21,96Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h2Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
21,99Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.061-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,00Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h5Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,00Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-h4Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,01Tobias Johansen, IK Hind22.08.031-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,06Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062-h7Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,12Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-h1Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
22,14Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----20--------------------
22,16Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051-h7Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
22,28Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
22,33Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,35Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,37Even Pettersen, IK Tjalve12.10.932-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
22,37Sjur Grung Thallaug, Moelven IL25.03.063-fi (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
22,38Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,38Christian Wright, IL i BUL17.03.062-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,44Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,45Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi-A (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
-----30--------------------
22,45Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,51Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.963-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,58Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,61Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
22,64Snorre Sliper Bonesmo, Dimna IL09.05.013-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,67Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,68Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.071-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
22,68Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992-h1Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
22,76Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071-fi (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
22,80Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.071-h6 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----40--------------------
22,81Peter Svoren, IL Tyrving18.04.011-h4Bærum, Sprintstevne11.01.24
22,82Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.061-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,88Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-18/19)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
22,89Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002-h4Bærum, Sprintstevne11.01.24
22,89Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.032-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,89Noah Digernes Merheb, Dimna IL30.11.073-h9Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,90Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.062-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,91Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
22,92Oliver Solsvik, Fana IL13.08.041-h1Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
22,93Richard Dahn, IF Sturla09.03.071-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
-----50--------------------
22,95Magnus Birk Johnsen, Ranheim IL03.06.062-h10Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,96Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.081-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
22,97Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.061-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,99Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.031-hKGainesville/FL/USA, Florida Collegiate Invitational26.01.24
23,02Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.062-h3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,04Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
23,06Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.052Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
23,06Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.062-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,07Andreas Dixon, Fana IL03.04.011-h3Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
23,09Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
-----60--------------------
23,10Fredrik Sveen Schonhowd, Moelven IL20.09.034-h9Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
23,13Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h2 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
23,19Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
23,23Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071-h7 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,25Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.082-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,26William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
23,28Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.001-h4Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
23,28Jone Alsaker Løken, Norna-Salhus IL20.03.083-fi (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,34Lars Magnus Birketveit, Fyllingen IL21.04.042-h1Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
23,34Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
-----70--------------------
23,34Sivert Sellevold, IL Gular04.12.004-h7Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
23,35Martin Gjørvad, IL Tyrving31.10.071-h5 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,38Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.013-fi-AGøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
23,40Anders Kvesetberget, Moelven IL28.11.023-h8Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
23,41Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.055-h12Wroclaw/POL, Ogólnopolski halowy mityng DZLA04.02.24
23,43Eirik Haugstad, Nesodden IF17.01.943-h1Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
23,44Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.052-h3Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
23,45Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.002-hXHouston/TX/USA, Robert Platt Invitational27.01.24
23,46Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.063-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
23,49Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.033-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----80--------------------
23,50Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
23,52Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.071-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,52Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,52Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071 (G-17)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
23,56Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091-fi (G-15)Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,57Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
23,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h5 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,58Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.032Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
23,60Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.071-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
23,60Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.085-fi (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
-----90--------------------
23,61August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.081-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,61Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063-h5 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,63Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.072 (G-17)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
23,67Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.072 (G-16)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
23,68Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,69Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.053-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,71Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.092-fi (G-15)Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,74Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.082-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,74Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.093-fi (G-15)Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,75Sindre Fidje Andersen, Sandnes IL01.09.032-h2 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24
-----100--------------------
23,77Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.053-h2Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
23,78Martin Pettersen, FIK Orion16.02.023Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
23,78Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag18.01.091-h4 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
23,84Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061-h4 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
23,86Eskil Ekenes, Halden IL18.01.072-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,88Harald Mytting, IF Hellas31.01.072-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,88Arne Røstad, Ranheim IL31.08.023-h8Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,89Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.082-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
23,92Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.073-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,93Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.072-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
-----110--------------------
23,94Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.073-fi-B (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
23,94Ole Martin Flatjord, Gloppen Friidrettslag14.09.941-h2Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
23,94Elias Tveitane Furuseth, Moelven IL30.06.075-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
23,94Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
23,95Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.072-h7 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,95Birk Arvola, IK Hind01.04.052-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,96Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.072-h2 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
24,03Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032-h4 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,04Mathias Johansen, IK Hind25.03.081-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,05Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.081-h8 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----120--------------------
24,05Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071-h6 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,06Kiran Brattaker Melbø, Steinkjer Friidrettsklubb12.09.071-h1 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
24,07Jonas Ramstad, Ranheim IL15.02.063 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
24,07Elias Kristiansen Kvanvig, Mandal & Halse IL02.02.072-h2 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
24,07Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.094-fi (G-15)Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,11Magnus Farup, Sandefjord Turn & IF11.03.081-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,17Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
24,18Kevin Koui Meeg, Hinna IL17.01.062 (G-18/19)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
24,22André Cruz da Silva, Ullensaker/Kisa IL18.12.044-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,22Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne215.02.24
-----130--------------------
24,26Sigve Lundberg, Dimna IL03.10.061 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
24,27Teodor Miller, IL Tyrving30.01.055-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
24,33Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.082-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,35Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.083-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
24,35Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.082-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,35Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091-h2 (G-15)Stange, Bamselekene17.03.24
24,37Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
24,38Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.072-h6 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,39Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
24,43Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----140--------------------
24,44Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,47Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.083-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,48Tobias Dybos Larsson, Kristiansands IF Friidrett30.04.023-h6 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,48Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.063 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
24,49Elias Persen, Fredrikstad IF23.09.081-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
24,52Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
24,52Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.082-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,59Sander Ekeberg, FIK Orion11.09.064 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
24,60Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
24,60Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
-----150--------------------
24,63Henrik Lünell Alstadhaug, NTNUI10.04.021-h2Ranheim, Adventstevne03.12.23
24,63Marcus Valentin Giörtz Mondoka, IL Sandvin21.02.073-h4 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,64Sebastian Knudsen, IL Gneist19.07.033-h1 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,65Kristoffer Olstad Dahl, Ullensaker/Kisa IL30.04.082-h3 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
24,66Herman Jørgensen Huus, IF Sturla12.08.012-h1Bærum, Julestemne 202325.11.23
24,67Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
24,68Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
24,69Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082-h7 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,72Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.073-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,73Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.096-fi (G-15)Sandnes, UM inne 202410.03.24
-----160--------------------
24,74Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.072-h3Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
24,76Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081-h1 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
24,79Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,80Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
24,81Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.083 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
24,82Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.092-h4 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,86Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.053-h4 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
24,89Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.073-h6 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,89Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.082 (G-16)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
24,91Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.073-h2 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
-----170--------------------
24,92Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.083-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
24,92Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.083-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,93Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.083-h7 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,94Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.083-h8 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,98Steven Daniel Rivas Camargo, Mosjøen Friidrettsklubb05.08.072-h1 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
24,98Krister Rivera Hvattum, Ullensaker/Kisa IL29.10.071 (G-17)Stange, Bamselekene17.03.24
25,06Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.083 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
25,06Julian Liu Wærnes, Utleira IL Friidrett20.05.092-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
25,07Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.064-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,08Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.073-h1 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
-----180--------------------
25,10Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
25,11Simon Kaarbø, IK Hind15.04.083-h6 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,13Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.083-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
25,16Levion Wulff-Wessel, Larvik Turn & IF12.09.062-fi-FGøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
25,17Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.083-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,22René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.093-h2 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
25,25Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.092 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
25,26Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072 (G-17)Bærum, JG-Games07.01.24
25,31Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
25,31Ajibola Bensol, Hamar IL24.06.092-h2 (G-15)Stange, Bamselekene17.03.24
-----190--------------------
25,34Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.072-h5 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
25,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.083-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,36Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.073-h5 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,37Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091-h1 (G-15)Stange, Bamselekene17.03.24
25,39Øystein Raustøl Dahle, IL Molde-Olymp04.03.072 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
25,41Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.062-h2Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
25,43Mikkel Large Finnbråten, IL Tyrving24.08.973-h4Bærum, Sprintstevne11.01.24
25,50Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091 (G-15)Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
25,51Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.091-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
25,51Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.092-h5 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----200--------------------
25,52Bård Venholen, Hamar IL11.04.753-h2Hvam, Låvefesten02.12.23
25,54Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091-h2 (G-15)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
25,54Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Stange, Bamselekene17.03.24
25,56Johannes Ottemo Reimers, Fyllingen IL30.08.062-h5Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
25,57Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.093-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
25,58Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.074-h5 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,59Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.084 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
25,60Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,63Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.092-h7 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,64Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.734-h7Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----210--------------------
25,66Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,67Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073 (G-17)Bærum, JG-Games07.01.24
25,67Christian Bredesen, Steinkjer Friidrettsklubb15.08.054 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
25,68Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.053-h1Bærum, Julestemne 202325.11.23
25,68Markus Bøe Skåren, Ranheim IL16.10.074-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,68Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,71Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,73Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092 (G-15)Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
25,74Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.964-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
25,75Henrik Kjellevold, Larvik Turn & IF20.04.063-hGGøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
-----220--------------------
25,77Theodor Skancke Wold, Ranheim IL21.10.065 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
25,83Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.981 (MSPara)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
25,88Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.092 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne215.02.24
25,95Noah Ruben, IL i BUL16.04.071-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
25,97Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.752 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
26,00William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.092-h2 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
26,02August Lundholm, Byåsen IL26.05.085-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,05Erling Brekke, Bøler IF15.05.074-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,06Sivert Vataker Liverød, Tønsberg Friidrettsklubb16.03.043-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
26,08Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.093-h7 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----230--------------------
26,11Iver Kvistad, Steinkjer Friidrettsklubb02.07.085 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
26,15Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h2 (G-15)Stange, Bamselekene17.03.24
26,16Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.064-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
26,16Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett06.07.081 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
26,18Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.092 (G-15)Bærum, JG-Games07.01.24
26,19Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
26,23Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.094-h4 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
26,25Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
26,25Michael Setsaas, IL Tyrving05.06.061 (UHM)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
26,31Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.073-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----240--------------------
26,31Emil Flemsæter, Utleira IL Friidrett01.03.092 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
26,31Mathias Oliver Skrede, Sandnes IL17.04.092-h3 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
26,38Daniel Gulbrandsen, Hinna IL23.08.093-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
26,41Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
26,48Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (MSPara)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
26,52David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.092-fi-C (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
26,54Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.093-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
26,56Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922-h3Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
26,57Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.074-h6 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,62Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.084-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----250--------------------
26,66Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081 (G-16)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
26,76Marcus Røe Loe, Sunndal IL Friidrett27.02.093 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
26,77Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.093-h2 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
26,78Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642-h4 (MV60)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor21.03.24
26,82Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.753 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
26,82Thomas Næss, IL Tyrving23.04.075-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,82Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.093 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
26,83Pavlo Khaldobin, Stjørdal Friidrettsklubb18.06.051 (G-18/19)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
26,86Gjermund Pas, FIK Orion07.08.074 (G-17)Stange, Bamselekene17.03.24
26,88Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.092-h1 (G-15)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
-----260--------------------
26,89Ivar Njøs, Leinstrand IL22.10.651 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
26,90Herman Ystheim Undseth, Idrettslaget Skjalg08.03.092-h2 (G-15)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
26,95Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.085-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,98David Askeland, Sørild FIK14.07.073-h1Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
27,01Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
27,02Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.942 (MSPara)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
27,08Jonas Kaland Leiknes, Øygarden IL03.06.084-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
27,11Trygve Havro, IL Gneist20.12.913 (UHM)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
27,12Markus Barka, Idrettslaget Skjalg06.04.093-h4Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
27,12Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
-----270--------------------
27,15Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.093 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
27,18Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL03.11.095-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,27Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.093-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
27,30Benjamin Paul Kimiri Eithun, Ullensaker/Kisa IL05.07.074-h1 (G-17)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
27,33Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett02.01.086-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
27,35Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.093-h2 (G-15)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
27,38Sverre Rafaelsen Frantzen, Fana IL21.06.091-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
27,45Kristoffer Schei, Utleira IL Friidrett16.07.091-h2 (G-14)Ranheim, Adventstevne03.12.23
27,62Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.761 (MV45)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
27,64Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.083-h2 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
-----280--------------------
27,65Kirill Myroniuk, Lørenskog Friidrettslag07.04.095-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,66Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.083-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
27,66Ole Magnus Villanger, Ask Friidrett08.06.071 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
27,69Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081-h2 (G-16)Bærum, JG-Games07.01.24
27,70Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
27,71Håkon Angelo Denstadli, Byåsen IL03.11.091-h1 (G-14)Ranheim, Adventstevne03.12.23
27,71Lars Ådland, NTNUI09.07.021Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
27,71Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.086-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
27,75Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.092-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
27,76Tor Jakob Lien, IL Norodd19.07.052 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
-----290--------------------
27,80Åvald Grønn Reiso, Rjukan Idrettslag09.10.075-h5 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
27,83Torleiv Hølland, IL Sand27.12.692-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
27,85Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.091-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
27,89Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.096-h4 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,93Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.093 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 117.01.24
27,93Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.092-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
28,03Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.093-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
28,05Lars Skogvold, Romerike Friidrett21.03.682 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
28,57Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681Leikvang, Nisselekene 202303.12.23
28,76Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.095-h4Bærum, Sprintstevne11.01.24
-----300--------------------
28,86Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.075-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
28,99Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.094-h2 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
29,05Frank Bastian Sæther Amundsen, IL Norodd30.12.733-fi-D (MV50)Varberg/SWE, IVSM03.03.24
29,12Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
29,14Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.075-h7Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
30,05Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.085-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
30,44Tommy Langerød Bergstrøm, Idrettsforeningen Ørn03.08.831 (MV40)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
30,96Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV60)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
31,41Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.732 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
31,55Morten Warankov, Strindheim IL28.10.602 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
-----310--------------------
31,60Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.093-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
32,73Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
33,47Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
33,60Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.492 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
34,42Jan Victor Ravnanger, Ask Friidrett09.03.723 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
35,20Erik Wagner-Larsen, IL Gular04.05.441 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
35,89Vidar Magne Haukebøe, IK Hind30.04.522 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
36,28Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.562 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
36,86Oddvar Tjelta, Klepp IL17.06.432 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
36,98Frithjof Lyng-Nielsen, Strindheim IL11.09.533 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
-----320--------------------
37,03Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.453 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
39,40Jonathan Borhaug Tranberg, Snøgg Friidrett13.12.082 (G-Para)Stange, Bamselekene17.03.24
40,86Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.371 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
47,25Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.443 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
47,52Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.372 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
59,63Johannes Johannesson Vaag, Surnadal IL23.07.373 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,04,27Arne Hamarsland, IL Gular24.07.331 (MV90)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,26Remark Rrozhani (ALB), Fyllingen IL08.11.041-h3Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,95Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,17Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.063-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,95Maxime Louis Christian Bombart (FRA), Idrettslaget Skjalg15.09.981-h3Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
24,67Marley Delvyn-Thomas Leader (GBR), Dimna IL03.12.082 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
25,82Ersi Rrozhani (ALB), Fyllingen IL12.05.084-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
26,02Yoab Kibreab Yacob (ERI), Sandane Turn og Idrettslag31.03.093 (G-14)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
26,54Lasse Strijbos (NED), Gjøvik FIK11.11.073 (G-17)Stange, Bamselekene17.03.24
26,97Kitti Srimuang (THA), Rjukan Idrettslag01.12.064-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
27,35Luke Cambridge (GBR), Haugesund IL21.04.891 (MV35)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,5Markus Bøe Skåren, Ranheim IL16.10.072Ranheim, 200m stevne01.03.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,34Karsten Warholm, Dimna IL28.02.962-fi Glasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
45,70Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h2Bærum, Nordic Match 202411.02.24
47,36Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032-h5Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
47,49Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051-h4Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
47,55Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-h8Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
47,77Andreas Ofstad Kulseng, IK Tjalve19.05.012-h8Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
47,90Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.031-h3Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
48,03Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-h4Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
48,62Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-h1Lyon/FRA, Championnats Alpes Indoor CJES21.01.24
48,86Tobias Johansen, IK Hind22.08.031-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
-----10--------------------
48,90Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h8Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
48,99Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h7Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
49,06Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
49,56Patrick Monga Bifuko, Trondheim Friidrett12.01.961-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
49,65Sjur Grung Thallaug, Moelven IL25.03.063-h3Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
49,69Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-h7Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
49,81Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.963-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
49,81Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.022-h2 (G-U23)Sandnes, UM inne 202408.03.24
49,84Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041Grimstad, Treningsstevne14.01.24
50,14Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----20--------------------
50,46Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
50,54Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
50,54Snorre Sliper Bonesmo, Dimna IL09.05.012-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
50,59Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.991-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
50,76Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
50,85Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.052-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
50,93Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052-h4 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
51,09Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.072-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
51,15Noah Digernes Merheb, Dimna IL30.11.074-h4Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
51,16Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.061-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----30--------------------
51,28Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.034-h3Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
51,38Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
51,40Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
51,45Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.083-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
51,45Andreas Dixon, Fana IL03.04.013-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
51,50Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.063-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
51,60Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062-h3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
51,79Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.071 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
51,83Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021-h2Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
52,21Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.062-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----40--------------------
52,27Eirik Sørgård Anderssen, Lillomarka Skiklubb03.04.984-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
52,29William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.062-h2Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
52,43Eirik Haugstad, Nesodden IF17.01.942-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
52,52Sivert Sellevold, IL Gular04.12.005-hIGent/BEL, IFAM Gent Indoor03.02.24
52,98Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
53,07Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
53,16Vegard Rinde, Fana IL03.01.061-h2 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
53,21Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.062-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
53,25Mathias Johansen, IK Hind25.03.081-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
53,27Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.043-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----50--------------------
53,41André Cruz da Silva, Ullensaker/Kisa IL18.12.042-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
53,43Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.053-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
53,46Birk Arvola, IK Hind01.04.053-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
53,76Eskil Ekenes, Halden IL18.01.072-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
53,87Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
53,91Christian Bredesen, Steinkjer Friidrettsklubb15.08.051 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
54,09Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.053-h4 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
54,54Sander Ekeberg, FIK Orion11.09.061-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
54,58Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.082-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
54,62Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----60--------------------
54,66Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.083-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
54,75Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.092 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
55,11Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.033-h1 (G-U23)Sandnes, UM inne 202408.03.24
55,14Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.074-h7Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
55,43Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
56,06Johannes Ottemo Reimers, Fyllingen IL30.08.062-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
56,08Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.062 (G-18/19)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
56,33Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.082 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
56,83Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.081 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
56,84Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.074-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----70--------------------
56,97Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.083-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
57,05Rune Ertsås, Steinkjer Friidrettsklubb24.05.871 (MV35)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
57,29Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
57,53William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.092-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
57,84Frode Nilssen, Herøy IL19.02.771 (MV45)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
58,18Levion Wulff-Wessel, Larvik Turn & IF12.09.064-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
58,44Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.074-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
58,65Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.053-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
58,67Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.091 (G-15)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
58,98Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091-h2 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
-----80--------------------
59,05Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
59,22Øyvind Solberg, Ullensaker/Kisa IL26.01.753-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
59,62Trygve Havro, IL Gneist20.12.911 (UHM)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
59,77Øystein Raustøl Dahle, IL Molde-Olymp04.03.071 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
1,00,28Sakariye Abdifatah Omar, Mosjøen Friidrettsklubb30.06.071Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
1,00,65Michael Setsaas, IL Tyrving05.06.062 (UHM)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,00,83Thomas Næss, IL Tyrving23.04.075-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,01,05Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922-h1Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
1,01,43Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.081 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne215.02.24
1,01,90Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.084-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----90--------------------
1,02,13David Askeland, Sørild FIK14.07.074Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
1,02,20Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.091 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
1,02,74Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.943 (UHM)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,02,79Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.091-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
1,03,18Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
1,03,20Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.075-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,03,35Marcus Røe Loe, Sunndal IL Friidrett27.02.092 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
1,04,53Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.092-h2 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
1,04,78Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
1,05,05Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.644-h1 (MV60)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor17.03.24
-----100--------------------
1,06,03Frank Bastian Sæther Amundsen, IL Norodd30.12.733-fi-D (MV50)Varberg/SWE, IVSM02.03.24
1,06,28Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.061 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
1,06,67David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.092-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
1,08,64Ole Grindland, Idrettslaget Skjalg29.10.092-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
1,15,21Arne Warem, Gjesdal IL27.12.463-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,21Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,4Øystein Raustøl Dahle, IL Molde-Olymp04.03.071 (G-16)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20,48Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,21,18Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,22,14Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,23,50Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.992-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,24,78Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,25,02Sander Rustad-Johansen, Ullensaker/Kisa IL18.04.063-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,25,18Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,25,31Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,25,96Iver Andreassen Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.073Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,26,31Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
-----10--------------------
1,26,96Christian Bredesen, Steinkjer Friidrettsklubb15.08.051 (G-18/19)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,27,59Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.061 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
1,27,89Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.064Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,28,45Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.075Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,28,49Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.073Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,28,87Sander Ekeberg, FIK Orion11.09.062 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
1,28,92Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.064Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,29,25Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.076Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,29,51Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,29,51Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
-----20--------------------
1,30,03Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.082 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,30,22Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.082 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,30,51Iver Jebsen Hoem, Øygarden IL01.03.083 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,31,11Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,31,16Christian Magnus Lothe Hitland, IL Gular13.11.081 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,31,20Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-16)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
1,31,21Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.084 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,31,65Marcus Eek, Sørum IL14.08.083 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,32,54Krister Rivera Hvattum, Ullensaker/Kisa IL29.10.071 (G-17)Stange, Bamselekene16.03.24
1,33,13Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.084 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
-----30--------------------
1,33,20Sondre Boholm, Steinkjer Friidrettsklubb30.03.091 (G-14)Steinkjer, Innherredskarusellen24.10.23
1,33,27Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-16)Leikvang, Nisselekene 202303.12.23
1,33,44Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,33,96Simen Frogner, Nesbyen IL08.04.063 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
1,34,00Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091 (G-14)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
1,34,24Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.073 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,34,33Kirill Myroniuk, Lørenskog Friidrettslag07.04.091 (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
1,34,83Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,35,22Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.092 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,35,24Adam Abdikarem Jama, IL i BUL14.11.067Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----40--------------------
1,35,65Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031Haugesund, Innendørsstevne215.02.24
1,35,73Mikael Girma Worku, IF Sturla12.01.085 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,36,15Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.071 (G-17)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,36,71Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.091 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,36,91Jonas Kaland Leiknes, Øygarden IL03.06.085 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,37,5Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.061 (G-17)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
1,37,70Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,37,85Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,38,17Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.069Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,38,32Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
-----50--------------------
1,39,23Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,39,42William Cornelius Tangvik, Ranheim IL20.08.091 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,40,20Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.081 (G-15)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
1,40,28Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.092 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,41,09Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.093 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,41,48Henrik Høgvold, Sem IF25.12.092 (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
1,41,60Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.094 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,42,38Emil Flemsæter, Utleira IL Friidrett01.03.092 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
1,42,90David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.091 (G-14)Leikvang, Nisselekene 202303.12.23
1,42,97Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.082 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
-----60--------------------
1,44,17Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.088 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,46,38Jens Susegg Lien, Frol IL01.12.092 (G-14)Steinkjer, Innherredskarusellen24.10.23
1,49,34Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.093 (G-14)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
1,50,75Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.0710Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,51,03Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,51,35Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.0711Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,52,07Kristoffer Schei, Utleira IL Friidrett16.07.092 (G-14)Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,55,18Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.089 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
2,09,09Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,45Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), IL Gular28.03.072 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,34,22Yoab Kibreab Yacob (ERI), Sandane Turn og Idrettslag31.03.092 (G-14)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,33Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032-h2Bratislava/SVK, Elán Míting28.01.24
1,48,81John Petter Stevik, IL Gular02.01.031Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,52,47Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.051-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,52,48Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
1,52,51Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.063-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
1,55,90Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.021-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,55,97Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.032Hvam, Januarstevne18.01.24
1,55,99Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,56,11Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.065-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
1,56,93Philip Gulbrandsen, Ullensaker/Kisa IL24.07.072-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----10--------------------
1,57,21Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.036-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
1,57,61Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.037-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
1,57,82Christian Bredesen, Steinkjer Friidrettsklubb15.08.052-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,58,30Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.053-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,58,54Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.051-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,59,04Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,59,19Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.073-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,59,82Haakon Heltzer Sørstad, Ullensaker/Kisa IL01.03.082-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,59,90Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.083-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,00,03Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----20--------------------
2,00,13Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.072-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,00,16Tesfay Brhane, Moelven IL13.03.953-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,00,16Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.063-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,00,67Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,00,98Erlend Kringeland, Stord IL21.04.035-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,01,04Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.998-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,01,15Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.071 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
2,01,15Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.063-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,01,41Lukas Buncic, Lørenskog Friidrettslag27.12.074-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,01,50Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.063 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----30--------------------
2,01,77Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,01,95Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
2,01,99Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.046-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,02,14Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.091-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,15Christian Magnus Lothe Hitland, IL Gular13.11.084-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,19Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.066-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,31Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,31Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.085-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,45Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,02,81Marius Pedersen, Haugesund IL12.01.072Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
-----40--------------------
2,03,28Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.093-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,03,86Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,04,02Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.065 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,04,11Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,04,22Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.023 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,04,39Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,04,42Simen Nieuwlaat, Rygge IL13.07.871 (MV35)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,04,62Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.086-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,04,94Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,05,02Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.043Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----50--------------------
2,05,10Erik Bertheussen, BUL-Tromsø Friidrett17.04.094-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,05,34Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.974Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,05,44Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.095-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,05,47Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.085-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,05,62Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.071-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,06,04Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.953Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,06,05Sivert Rusten, Lørenskog Friidrettslag20.06.086-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,06,25Robert Hisdal, BFG Bergen Løpeklubb31.07.785-h2Hvam, Låvefesten02.12.23
2,06,55Siem Mengisteab Debesai, Hamar IL25.05.071 (G-17)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,07,11Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.096-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----60--------------------
2,07,13Jens Kristian Lunde, Lillehammer IF05.07.087-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,07,30Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.084-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,07,54Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.851Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
2,07,54William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.097-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,07,59Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
2,07,61Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.072-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,07,79Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.085-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,08,10Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,08,40Iver Jebsen Hoem, Øygarden IL01.03.081-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,08,59Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.086-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----70--------------------
2,08,71Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.082-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,09,14Ole Martin Vedøy, Spirit Friidrettsklubb25.03.813Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
2,09,43Håkon Prøsch Johnsen, Ullensaker/Kisa IL12.08.072-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
2,09,76Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.065-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,09,77Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.098-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,10,49Lucas Andreas Bøen-Hope, Spirit Friidrettsklubb27.05.091-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,11,02Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,11,28Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.073-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,11,41Markus Bye Jacobsen, Ullensaker/Kisa IL27.07.072 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,11,76Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.062Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----80--------------------
2,12,11Sander Spilhaug Stuwe, Ullensaker/Kisa IL24.06.063Hvam, Januarstevne18.01.24
2,12,38Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.083-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,12,55David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.092 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
2,12,67Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.066 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,12,86Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.084-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,13,20Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.063 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
2,13,68Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.083 (G-16)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,13,68Gunnar Olsen-Hagen, Idrettslaget Skjalg24.05.074-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,13,80Sondre Boholm, Steinkjer Friidrettsklubb30.03.091 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
2,13,80Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.054 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
-----90--------------------
2,13,88Øyvind Solberg, Ullensaker/Kisa IL26.01.756-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,13,92Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.085-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,14,31Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.067 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,14,42Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.094-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,14,68Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051 (G-18/19)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,16,32Alfred Lauvsnes Hovdet, Idrettslaget Skjalg03.04.087-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,16,38William Cornelius Tangvik, Ranheim IL20.08.092 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
2,16,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,16,57Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.075 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
2,16,69Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Gjesdal IL31.05.095-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----100--------------------
2,16,93Ole-Viljam Skjefte, Fagernes IL03.02.058 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,17,16Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.091-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,17,16Kirill Myroniuk, Lørenskog Friidrettslag07.04.091-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,17,41Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,17,60Emil Flemsæter, Utleira IL Friidrett01.03.092-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,17,73Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,17,87Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.081 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
2,17,98Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.092-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,18,24Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.09H (G-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,18,44Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.091 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
-----110--------------------
2,18,70Theodor Solberg, Søgne IL06.08.083 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
2,18,82Jacob Aamodt Hoel, Nordre Eidsvoll IL14.05.084-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,18,93Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.741Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
2,19,00Reinert Emmerhoff, IL Gular06.08.711 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,19,20Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061 (G-17)Ranheim, Adventstevne03.12.23
2,19,35Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-16)Ulsteinvik, Seriestemne16.12.23
2,19,36Runar Soriano Ervik, Dimna IL17.01.081 (G-15)Ulsteinvik, Seriestemne16.12.23
2,19,54Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.084-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
2,19,91Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.073 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,20,04Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----120--------------------
2,20,12William Syvertsen, Herkules Friidrett10.03.074 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,20,23David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.092 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
2,20,44Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.056-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,20,60Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.097-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,20,78Lasse Kverum, Ullensaker/Kisa IL30.06.792 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,20,88Jakob Simon Treen, Idrettslaget Skjalg09.04.092 (G-15)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,21,39Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,21,42Henrik Høgvold, Sem IF25.12.093-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,21,45Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.096-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,21,70Endre Snørteland, BFG Bergen05.12.955Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
-----130--------------------
2,21,84Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,22,27Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.083-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,22,64Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.081 (G-16)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,23,05Filip Nåvik, Moss IL11.05.084-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,24,16Fredrik Dyring Skau, IL Tyrving04.12.742 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,24,74Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.082Ulsteinvik, Seriestemne28.12.23
2,27,12Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.058 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
2,27,14Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.611 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,27,20Jan Richard Bærug, Larvik Turn & IF05.05.642 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,27,54Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL03.11.094-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----140--------------------
2,27,71Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.661 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,27,88Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,28,10Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.095-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,28,71Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.095 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
2,29,17Kjell Magne Skatteboe, Rogne IL29.07.682 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,31,10Jan Johansen, Hamar IL28.09.653 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,31,48Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.082 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
2,31,64Jack Bendiksen, Asker Sk. Friidrett07.12.079 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,31,91Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (MSPara)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
2,32,15Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.083 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
-----150--------------------
2,32,93Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.09H (G-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,34,14Kasper Steinsland Asmarvik, Idrettslaget Skjalg28.04.071 (G-17)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,34,16Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.098-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,34,28Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.096-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,35,78Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.753 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,39,20Anders Rostveit Elmi, Moss IL27.08.098-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,39,64Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.085-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,40,08Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.09H (G-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,40,59Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.091 (G-15)Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
2,42,89Tobias Solberg Rødland, Kristiansands IF Friidrett25.05.092 (G-15)Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
-----160--------------------
2,43,75Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.581 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,43,85Geir Haugen, Lillehammer IF13.10.623 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,44,04Henrik Olai Espelid Holen, Askim IF07.10.071 (G-17)Askim, Askimlekene13.01.24
2,45,6Børre Olsen, IL Driv Friidrett10.10.631 (MV60)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
2,48,27Henning Grøndalen, Raufoss Idrettslag Friidrett13.11.592 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,48,55Isak Synnevåg, IK Grane18.05.091 (G-15)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
2,49,16Tommy Langerød Bergstrøm, Idrettsforeningen Ørn03.08.831 (MV40)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,49,41Sigurd Kyrdalen, Askim IF31.10.072 (G-17)Askim, Askimlekene13.01.24
2,51,00Matheus Tønsaas, BUL-Tromsø Friidrett05.02.091 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
2,52,87Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.086 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
-----170--------------------
2,53,17Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.593 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,53,54Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.651 (MV55)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
3,00,94Per Arve Sørngård, Strindheim IL31.08.541 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
3,01,09Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
3,11,66Steinar Lien, Oppegård IL16.11.645 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
3,13,16Olav Hagland, GTI16.02.482 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
3,21,63Bror Smedsrud, Hadeland FIK07.12.473 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
3,36,07Oddvar Tjelta, Klepp IL17.06.431 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
3,36,08Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.412 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
3,41,8Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV60)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
-----180--------------------
3,49,42Olaf Våge Ellefsen, GTI09.04.443 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
4,03,50Ole Jonny Sørensen, Hadeland FIK09.03.474 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
4,07,23Atle Kolbeinsen, IL Gular01.02.564 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
4,31,67Ole Kristian Lindbæk, Jægervatnet IL30.05.455 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
5,50,0Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner16.01.24
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,49Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.031Tampere/FIN, Tampere Indoor Meeting23.01.24
1,49,52Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.006Tampere/FIN, Tampere Indoor Meeting23.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,27Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.972-fi Glasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24
1,56,53Philip Lonmon (GER), Idrettslaget Skjalg28.07.961Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,58,31Filmon Gidey Hagos (ERI), Nesbyen IL01.01.064-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,60Karol Krzysztof Gorny (POL), Ullensaker/Kisa IL25.07.805-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,05,36Janis Arsenikovs (LAT), Ullensaker/Kisa IL24.05.833-h2Hvam, Låvefesten02.12.23
2,11,92Luke Cambridge (GBR), Haugesund IL21.04.891 (MV35)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,13,54Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.092-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,13,56Yoab Kibreab Yacob (ERI), Sandane Turn og Idrettslag31.03.093-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
3,01,27Reinhard Kuhs (SWE), Lillehammer IF14.10.604 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,23Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24
2,44,19Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,44,58+Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.03-fi-ASollentuna/SWE, Vinthundsvintern och IDM 3000 m27.01.24
2,46,32Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.091 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
2,48,30+Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.02-fi-BSollentuna/SWE, Vinthundsvintern och IDM 3000 m27.01.24
2,49,25+Bendik Blix, BUL-Tromsø Friidrett05.11.02-fi-BSollentuna/SWE, Vinthundsvintern och IDM 3000 m27.01.24
2,49,67Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.092 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
2,50,81Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.093 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
2,53,27Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,54,35Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
-----10--------------------
2,55,28Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,57,65Vetle Titlestad Bye, IL Runar30.09.095 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
2,57,88Eurico Bergum, IL Pioner10.01.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,00,32Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05H (G-U20)Randers/DEN, DM Mangekamp04.02.24
3,02,23Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,05,19August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,07,80Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,08,46Fredrik Gudheim Haraldstad, IK Hind01.04.00HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,08,86Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,10,90Eskil Ekenes, Halden IL18.01.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
-----20--------------------
3,12,29Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,17,60August Grimeli, Flåværingen IL08.01.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,21,6Børre Olsen, IL Driv Friidrett10.10.631 (MV60)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
3,22,17Lars Aabø, Havørn IL14.09.85P (MV35)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
3,25,3David Frivold, IL Tyrving19.12.941 (MV30)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
3,27,03Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.75P (MV45)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
3,28,79Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,53,53Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66P (MV55)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
4,04,73Per Gregersen, Stord IL08.06.70P (MV50)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
4,04,80Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62P (MV60)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
-----30--------------------
4,07,75Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46P (MV75)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
4,18,92Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL05.04.62P (MV60)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
4,34,2Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
4,37,01Harald Nybru, Sandnes IL18.09.56P (MV65)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
5,00,5Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV60)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
6,12,22Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37P (MV85)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor21.03.24

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12,2Kåre Svensson, Universitetet i Oslo BIL06.02.613 (MV60)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,37,03Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.985-fi Glasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24
3,41,37Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.062Bærum, Nordic Match 202411.02.24
3,41,77Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.055Bærum, Nordic Match 202411.02.24
3,44,28Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003Reykjavik/ISL, Reykjavik International Games04.02.24
3,44,80Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.013-h3Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
3,45,21Magnus Øyen, Rindal IL26.04.074Reykjavik/ISL, Reykjavik International Games04.02.24
3,52,84Johannes Teigland, IL Gular17.04.951-h1Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
3,53,79Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.031-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
3,54,36Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.022-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
3,55,39Sondre Rishøi, Selsbakk IF30.04.007-h3Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
-----10--------------------
3,56,57Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.063-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
3,57,07Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
3,58,68Philip Gulbrandsen, Ullensaker/Kisa IL24.07.075-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
3,58,74Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.082-h1Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
3,59,51Erlend Kringeland, Stord IL21.04.033-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
3,59,58Sebastian van der Veen, IL i BUL06.08.026-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,00,00Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,00,32Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,00,74Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.025-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
4,00,75Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.028-h3Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
-----20--------------------
4,00,84Aleksander Hauge Øyen, IL Gneist10.01.063-h1Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,01,06Endre Wigaard, IL i BUL25.01.966-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
4,01,27Trym Tønnesen, Ullensaker/Kisa IL04.02.007-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,01,37Andreas Penne Nygård, Sandnes IL23.07.824-h1Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,02,44Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.053-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,02,85Haakon Heltzer Sørstad, Ullensaker/Kisa IL01.03.082-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,03,09Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.068-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,03,45Lukas Buncic, Lørenskog Friidrettslag27.12.073-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,03,59Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.074-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,04,05Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.044Hvam, Januarstevne18.01.24
-----30--------------------
4,04,72Lars-Olav Måkestad Apold, IL Gular05.06.921-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
4,04,77Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.055-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,06,06Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.041-h2Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,06,85Nils August Flornes Rustad, IL Gneist05.05.075-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,07,19Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.083-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,07,90Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.072-h2Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,07,93Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.948Hvam, Januarstevne18.01.24
4,08,09Christian Bredesen, Steinkjer Friidrettsklubb15.08.056-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,09,91Siem Mengisteab Debesai, Hamar IL25.05.075-h2Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,10,11Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
-----40--------------------
4,10,45Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.086Gøteborg/SWE, MAIK Indoor03.03.24
4,10,97Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,11,46Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.041 (G-U23)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,12,14Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.066-h2Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,12,15Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.091-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,12,27Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.092-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,12,28Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.047-h2Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,12,31Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.067-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,12,96Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.068-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,13,81Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.069-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----50--------------------
4,15,46Axel Wold Møller, IL Koll15.04.086 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,15,57Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.085-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,16,06Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,16,07Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.093-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,16,41Tesfay Brhane, Moelven IL13.03.954-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
4,16,56Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.981Stange, Treningsstevne 1500m03.04.24
4,16,62Christian Magnus Lothe Hitland, IL Gular13.11.086-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,17,81Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.015-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
4,18,89Sebastian Børset, Rindal IL28.12.071-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,19,15Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.063-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----60--------------------
4,19,23Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.087-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,19,50Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,19,76Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.061-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,20,10Syver Rusten Dalen, Lillehammer IF09.02.052Stange, Treningsstevne 1500m03.04.24
4,20,52Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.092-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,22,43Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.094-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,22,74Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.851Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
4,23,27Sivert Rusten, Lørenskog Friidrettslag20.06.088-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,23,68Simen Nieuwlaat, Rygge IL13.07.871 (MV35)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
4,23,90Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.064-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----70--------------------
4,24,98Bjørn Kåre Høie, Spirit Friidrettsklubb18.02.892Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
4,25,24Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,25,40Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,27,07Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.083-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,27,21Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.072-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,28,95Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.073-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,30,54Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.082-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,30,84Lucas Andreas Bøen-Hope, Spirit Friidrettsklubb27.05.095-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,31,45Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.074-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,32,86Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.084-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----80--------------------
4,33,31Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.074-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,33,70Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.085-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,34,77Magnus Hauge Øyen, IL Gneist24.05.096-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,35,73Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.086-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,37,55Jens Kristian Lunde, Lillehammer IF05.07.081 (G-16)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
4,37,64Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.066-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,38,73Alfred Lauvsnes Hovdet, Idrettslaget Skjalg03.04.087-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,40,25Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.088-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,41,31Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.823Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
4,41,37Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.056-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----90--------------------
4,41,96Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.091-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,42,71Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.064Stange, Treningsstevne 1500m03.04.24
4,44,38Jacob Aamodt Hoel, Nordre Eidsvoll IL14.05.089-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,44,81Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Gjesdal IL31.05.092-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,45,05Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.081 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
4,45,38Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,46,73Reinert Emmerhoff, IL Gular06.08.717-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,48,77Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.098-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,51,78Kristoffer Buvarp, Steinkjer Friidrettsklubb11.08.016-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
4,52,80Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.095-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
-----100--------------------
4,58,93Jakob Simon Treen, Idrettslaget Skjalg09.04.094-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,59,55Ole-Viljam Skjefte, Fagernes IL03.02.056-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
5,00,36Magnus Husom, Hamar IL07.03.035Stange, Treningsstevne 1500m03.04.24
5,06,10Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.095-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
5,23,13Marius Dyb Endresen, IL Gneist06.03.0911-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
5,35,29Kasper Steinsland Asmarvik, Idrettslaget Skjalg28.04.074 (G-15/17)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
5,43,79Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.581 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
5,46,64Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.592 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
5,47,36Henning Grøndalen, Raufoss Idrettslag Friidrett13.11.593 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
5,53,01Per Arve Sørngård, Strindheim IL31.08.541 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
-----110--------------------
6,27,61Olav Hagland, GTI16.02.484Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
6,43,02Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
6,52,20Oddvar Tjelta, Klepp IL17.06.431 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
7,13,03Bernt Egil Solvik, IL Norodd15.11.617 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
7,34,77Olaf Våge Ellefsen, GTI09.04.442 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
7,49,31Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.413 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
7,51,26Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.434 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
7,53,25Ole Kristian Lindbæk, Jægervatnet IL30.05.453 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,42,24Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.971Karlstad/SWE, ISM18.02.24
3,56,70Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.08.064-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,59,31Thierry Nicolas Olivier Matthey (SUI), IL Gular18.04.7110-h2Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20,96Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.034-h2Birmingham/AL/USA, Ohio Valley Conference22.02.24

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03,41Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.936Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais10.02.24
5,33,24+Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.03-fi-ASollentuna/SWE, Vinthundsvintern och IDM 3000 m27.01.24
5,43,94+Bendik Blix, BUL-Tromsø Friidrett05.11.02-fi-BSollentuna/SWE, Vinthundsvintern och IDM 3000 m27.01.24
5,44,19+Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.02-fi-BSollentuna/SWE, Vinthundsvintern och IDM 3000 m27.01.24
5,44,61Christian Bredesen, Steinkjer Friidrettsklubb15.08.051 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
5,56,91Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011-h1Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
6,02,44Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.091 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
6,26,14Jon Drogset Østeng, Steinkjer Friidrettsklubb24.04.881 (MV35)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
6,36,78Kirill Myroniuk, Lørenskog Friidrettslag07.04.093 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
6,39,06Herman Harstad Jacobsen, Fredrikstad IF08.12.094 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----10--------------------
6,43,30Andreas Pettersen, Steinkjer Friidrettsklubb10.10.892-h1Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
6,47,65Nils Andre Reinfjord, Sømna IL20.01.722-h2Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
6,50,59Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
6,52,25Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.095 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
9,19,11Paal André Alveskog, Steinkjer Friidrettsklubb27.11.836-h2Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
11,00,72Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.561 (MV65)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,19,88Andrii Tishchenko (UKR), Steinkjer Friidrettsklubb23.11.881-h2Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
6,35,95Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.092 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
7,01,09Veiko Saarestik (EST), Mosvik IL17.07.821 (MV40)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
8,24,88Yevhenii Perminov (UKR), Steinkjer Friidrettsklubb924-h2Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,41,28Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981Madrid/ESP, World Indoor Tour Gold Madrid 202423.02.24
7,47,86Per Svela, Norna-Salhus IL19.03.927Madrid/ESP, World Indoor Tour Gold Madrid 202423.02.24
7,59,77Jacob Boutera, Ullensaker/Kisa IL29.04.9610Gent/BEL, IFAM Gent Indoor03.02.24
8,04,98Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.926Bærum, Nordic Match 202411.02.24
8,07,16Tore Akerlie, IL Gular19.02.997Bærum, Nordic Match 202411.02.24
8,08,02Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.031-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,08,27Magnus Øyen, Rindal IL26.04.072-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,12,87Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.021-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,13,04Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.923-h2Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
8,14,83Sindre Solbakken Omvik, IL Gular18.08.934-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
-----10--------------------
8,16,70Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.025-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,17,90Johannes Teigland, IL Gular17.04.956-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,20,62Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.037-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,22,13Trym Tønnesen, Ullensaker/Kisa IL04.02.008-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,23,65Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,23,95Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.0310-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,25,05Håvard Eidsmo, SK Freidig13.09.983Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
8,26,02Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.051-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
8,28,82Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.011-h2Mankato/MN/USA, 2024 NSIC Track and Field Indoor Championship24.02.24
8,33,92Lars-Olav Måkestad Apold, IL Gular05.06.921-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
-----20--------------------
8,35,61Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.034-h1Birmingham/AL/USA, Ohio Valley Conference22.02.24
8,36,14Andreas Penne Nygård, Sandnes IL23.07.822-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,36,15Bendik Blix, BUL-Tromsø Friidrett05.11.029-fi-BSollentuna/SWE, Vinthundsvintern och IDM 3000 m27.01.24
8,36,75Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.061Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
8,40,06Joakim Skjæggestad Mohn, Sportsklubben Vidar29.10.932Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
8,40,48Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.881Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
8,41,36Aleksander Hauge Øyen, IL Gneist10.01.063-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,44,50Simen Nieuwlaat, Rygge IL13.07.873 (MV35)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor17.03.24
8,46,86Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.914-h2Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
8,48,57Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
-----30--------------------
8,50,0Sigurd Skogan Brensholm, Ogndal IL02.03.011Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
8,51,20Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.942-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,53,21Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.0212-fi-BSollentuna/SWE, Vinthundsvintern och IDM 3000 m27.01.24
8,53,40Helge Langen, Rindal IL16.03.854-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,53,72Steinar Bøe, Sportsklubben Vidar20.07.973Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
8,54,45Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051-h2 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,56,02Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.952Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
8,56,21Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.013-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,56,82Lasse Blom, Sømna IL24.11.834-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,57,07Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.074Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----40--------------------
8,57,46Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.073Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
8,58,09Alexander Kirkeberg, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.962-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,58,91Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.062-h2 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
8,59,79Piera Niillas Tobiassen, Sirma IL27.05.926Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,00,69Mathias Møller, Sportsklubben Vidar22.07.947Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,01,14Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
9,01,16Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.934Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
9,01,82Bjørn Erik Langstein, Tomrefjord IL22.08.982-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
9,02,96Ådne Nesje Hernes, IL Gular09.04.022Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
9,03,51Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.095Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
-----50--------------------
9,03,93Nils August Flornes Rustad, IL Gneist05.05.071-h1Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,04,60Knut Jonny Hjertvik, Sportsklubben Vidar25.05.9010Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,04,71Jørgen Røkkum Vevang, Sportsklubben Vidar28.03.966Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
9,05,36Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.055-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
9,05,43Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.9911Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,08,49Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.0612Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,09,87Svein Olav Krakstad, IK Grane11.11.815-h2 (MV40)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor17.03.24
9,10,24Anders Espeland Mjåtveit, Varegg IL13.12.881 (MV35)Sandnes, Romjulsstevne28.12.23
9,12,42Øyvind Wiger, Modum FIK01.08.774-h2 (MV45)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor17.03.24
9,14,12Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.0413Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----60--------------------
9,14,74Preben Aase, Spirit Friidrettsklubb31.12.981Sandnes, Romjulsstevne28.12.23
9,15,10Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.745-h2 (MV45)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor17.03.24
9,16,00Ulrik Moen Ødegård, Sportsklubben Vidar22.05.872-h1Hvam, Januarstevne18.01.24
9,16,78Svein Ove Risa, Undheim IL07.03.744-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
9,18,06Martin Mjelde, IL Gneist03.08.081 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,18,35Henning Tjøstheim, Spirit Friidrettsklubb29.09.862 (MV35)Sandnes, Romjulsstevne28.12.23
9,19,01Tord Andresen, IL Gneist05.08.061-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,19,55Håvard Solberg, Ås IL14.08.7914Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,21,29Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.0415Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,22,40Thomas Førland Asgautsen, Spirit Friidrettsklubb13.03.892Sandnes, Romjulsstevne28.12.23
-----70--------------------
9,22,69Herman Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL11.08.0516Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,24,68Håvard Andersen Bråthen, Spirit Friidrettsklubb02.04.925-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
9,24,95Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.061 (G-18/19)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
9,26,41Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.922-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
9,27,94Øystein Wergeland, Sandnes IL02.01.843 (MV35)Sandnes, Romjulsstevne28.12.23
9,28,33Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
9,30,21Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,30,40Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.856-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
9,31,69Olav Meling Spikkeland, IL Gular17.10.982-h1Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,32,50Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.078Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
-----80--------------------
9,33,72Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,34,08Roy Oskar Halvorsen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.861 (MV35)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
9,37,11Sindre Jørgensen, Spirit Friidrettsklubb07.02.887-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
9,37,44André Puntervold Pereira, GTI18.08.933Sandnes, Romjulsstevne28.12.23
9,38,65Per-Christian Bårholm, Spirit Friidrettsklubb19.03.851-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
9,39,09Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.062-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,41,54Askild Vatnbakk Larsen, Lofoten Triatlonklubb06.03.862 (MV35)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
9,46,11Bjørn Kåre Høie, Spirit Friidrettsklubb18.02.894Sandnes, Romjulsstevne28.12.23
9,46,52Tom Kenneth Ilagsmoen, Steinkjer Friidrettsklubb03.01.781 (MV45)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
9,46,85Einar Melgård, Steinkjer Friidrettsklubb06.05.883 (MV35)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
-----90--------------------
9,46,97Isak Eliassen Løkke, Sem IF30.06.0810Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
9,48,50Jon Drogset Østeng, Steinkjer Friidrettsklubb24.04.884 (MV35)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
9,52,04Iver Jebsen Hoem, Øygarden IL01.03.083 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
9,52,22Lucas Andreas Bøen-Hope, Spirit Friidrettsklubb27.05.091 (G-14)Sandnes, Romjulsstevne28.12.23
9,54,20Petter Joakim Heistad, Sparbu IL31.10.865 (MV35)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
9,55,09Olav Stokke Hammer, IL Gular15.10.063Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
9,56,80Endre Snørteland, BFG Bergen05.12.953Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
9,57,73Viljar Stavrum, Verdal Friidrettsklubb19.08.057-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
9,58,90Terje Gulbrandsen, Lillehammer IF03.03.702 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
10,00,49Alfred Lauvsnes Hovdet, Idrettslaget Skjalg03.04.081 (G-16)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
-----100--------------------
10,00,98Torbjørn Hamli Grønningen, Romerike Ultraløperklubb28.07.863 (MV35)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
10,01,35Odd Einar Tveit, Spirit Friidrettsklubb19.08.773-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
10,02,91Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.094 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
10,04,41Julian Fagerli, Rana FIK12.11.081 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
10,05,33Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Gjesdal IL31.05.091 (G-15)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
10,12,33Einar Sortland Sande, Spirit Friidrettsklubb23.02.904-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
10,13,4August Helland Iversen, Ogndal IL12.08.022Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
10,14,95Kristoffer Buvarp, Steinkjer Friidrettsklubb11.08.011-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
10,16,7Marius Landsem Melhus, Ogndal IL17.07.973Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
10,19,34August Krokan, Tromsø Løpeklubb29.12.921Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
-----110--------------------
10,21,1Sondre Kvistad, Ogndal IL17.12.894Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
10,22,84Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.0617Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,23,93Håvard Nøttestad, IL Gneist13.09.072 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
10,23,93Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
10,23,96Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.082 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
10,28,88Espen Valseth, Verdal Friidrettsklubb23.02.752 (MV45)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
10,29,01John Bratteli, Romerike Ultraløperklubb30.12.761 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
10,31,3Bendik Binde Bratberg, Ogndal IL31.07.976Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
10,31,38Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.075-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
10,35,05Amel Jodanovic, Steinkjer Friidrettsklubb02.08.876 (MV35)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
-----120--------------------
10,37,96Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
10,38,40Nils Andre Reinfjord, Sømna IL20.01.721 (MV50)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
10,40,9Sigur Johan Lillefjell, Ogndal IL28.07.037Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
10,47,7Leander Helland Iversen, Ogndal IL05.10.081 (G-15)Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
10,47,85Ole Kenneth Olsen, Kongsvinger IL Friidrett27.09.881-h2Hvam, Januarstevne18.01.24
10,51,71Øyvind Kværner, Ullensaker/Kisa IL17.07.752-h2Hvam, Januarstevne18.01.24
10,58,9Trygve Kjøsnes Wekre, Ogndal IL06.10.958Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
11,02,3Sigurd Landsem Melhus, Ogndal IL02.09.999Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
11,02,4Fredrik Brørs, Ogndal IL11.04.9910Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
11,02,4Trygve Lægran, Ogndal IL25.08.9710Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
-----130--------------------
11,13,07Ole Petter Vibekken, Ullensaker/Kisa IL14.02.813-h2Hvam, Januarstevne18.01.24
11,13,70Marius Fjell, Kongsvinger IL Friidrett31.03.894-h2Hvam, Januarstevne18.01.24
11,14,40Marius Dyb Endresen, IL Gneist06.03.091 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
11,16,20Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.611 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
11,19,18Jan Richard Bærug, Larvik Turn & IF05.05.642 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
11,20,67Kjell Arne Olsen, Lørenskog Friidrettslag20.09.603 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
11,21,41Børre Olsen, IL Driv Friidrett10.10.634 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
11,25,80Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
11,36,23Otto Aksel Gullesen, Gjerpen Idrettsforening08.03.605 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
11,36,80Rune Holmen, Strindheim IL10.03.691 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----140--------------------
11,39,22Aadne Smidesang, Lillehammer IF30.10.646 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
11,44,0Erik Kjøsnes Wekre, Ogndal IL28.05.9912Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
11,44,22Geir Haugen, Lillehammer IF13.10.627 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
12,07,4Johan Helland Fledsberg, Ogndal IL07.10.082 (G-15)Steinkjer, Ogndal ILs Ribbeløp26.12.23
12,15,69Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.651 (MV55)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
12,16,41Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.091 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
12,27,53Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.591 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
12,33,51Håvard Skjellegrind, Steinkjer Friidrettsklubb29.03.812 (MV40)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
12,46,83Steinar Lien, Oppegård IL16.11.648 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
12,48,20Tore Engen, Nord-Odal Idrettslag04.06.582 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----150--------------------
12,56,32Per Arve Sørngård, Strindheim IL31.08.541 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
12,59,78Jan Victor Ravnanger, Ask Friidrett09.03.721 (MV50)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
13,28,07Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
13,39,38Olav Hagland, GTI16.02.481 (MV75)Sandnes, Romjulsstevne28.12.23
13,39,60Bernt Egil Solvik, IL Norodd15.11.619 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
13,41,82Morten Olaf Wold, GTI10.04.511 (MV70)Sandnes, Romjulsstevne28.12.23
14,07,29Axel Henrik Staib, Rygge IL11.01.452 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
16,10,31Olaf Våge Ellefsen, GTI09.04.441 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
16,47,04Atle Kolbeinsen, IL Gular01.02.563 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
16,47,29Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.432 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----160--------------------
17,45,61Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.561 (MV65)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25,82Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.011Brookings/SD/USA, SDSU Last Chance16.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34,60Henry David Feaver Mcnulty (AUS), Sportsklubben Vidar16.10.961-h1Hvam, Januarstevne18.01.24
9,02,53Ruairi Timothy Long (IRL), Oslostudentenes IK Friidrett23.01.999Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,43,46Andrii Tishchenko (UKR), Steinkjer Friidrettsklubb23.11.882 (MV35)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
9,49,55Laimutis Verbliugevicius (LTU), Spirit Friidrettsklubb19.02.822-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202424.02.24
10,59,78Veiko Saarestik (EST), Mosvik IL17.07.821 (MV40)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40,04Niels Christian Hellerud, Halden Skiklubb28.09.005Uppsala/SWE, Mondo Indoor Games26.01.24
10,20,67Erik Adeler, ukjent24.01.794-hISollentuna/SWE, Vinthundsvintern och IDM 3000 m27.01.24
11,11,00Johannes Lien, ukjent03.06.778-hJSollentuna/SWE, Vinthundsvintern och IDM 3000 m27.01.24
15,20,31Per Marstein, Politiet945-h2Hvam, Januarstevne18.01.24

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,11,10Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.921Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
14,46,89Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.011-h2Mankato/MN/USA, 2024 NSIC Track and Field Indoor Championship23.02.24
15,02,71Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.032-h1Birmingham/AL/USA, Ohio Valley Conference21.02.24
15,10,83Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.912Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
15,28,18Tage Augustson, Varegg IL17.11.893Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
16,00,97Jarand Blom, IL Fri30.06.964Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
16,22,91Robert Hisdal, BFG Bergen Løpeklubb31.07.785Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,33,25Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.016Brookings/SD/USA, SDSU Indoor Classic09.02.24
14,58,91Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.032-h2Nashville/TN/USA, Vanderbilt Invitational19.01.24

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,06,0Niels Christian Hellerud, Halden Skiklubb28.09.006Uppsala/SWE, 5000 m bänklöp09.12.23

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,93Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022Bærum, Nordic Match 202411.02.24
8,01Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24
8,03Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
8,12Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.053-fi Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,20Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
8,35Vegard Rinde, Fana IL03.01.064-fi Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,44Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.065-fi Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,56Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051-h1Wroclaw/POL, Ogólnopolski halowy mityng DZLA04.02.24
8,57Julian René Bastesen, Hattfjelldal IL23.07.046-fi Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,72Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.054-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
-----10--------------------
8,81Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
8,84Andreas Dixon, Fana IL03.04.015-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
9,99Fredrik Gudheim Haraldstad, IK Hind01.04.00HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
10,40Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061-h2Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,33Tommy Duong (USA), NTNUI15.08.961Ranheim, Adventstevne03.12.23

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,28,67Julian Fagerli, Rana FIK12.11.081 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
12,46,51Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.091 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,11,95Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.801 (MV40)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
17,01,15Tor-Ivar Guttulsrød, Fredrikstad IF01.12.631 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
17,57,02Erling Andersen, Søfteland TIL22.09.602 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
18,06,17Arild Fotland, Søfteland TIL31.07.591 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
20,15,05Ole Amund Gjersvik, Søfteland TIL10.12.632Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
20,50,73Kåre Sandvik, Bøler IF25.06.541 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
21,32,85Torkjell Spigseth, Sarpsborg IL01.12.441 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
21,52,24Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.446 (MV75)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor18.03.24
22,49,10Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
23,10,40Lasse Bjordal, Laksevåg TIL11.04.732 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
-----10--------------------
23,27,50Einar Lyngar, Moelven IL22.06.451 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
24,12,44Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.433 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
25,15,07Johannes Johannesson Vaag, Surnadal IL23.07.371 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,56,65Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071Steinkjer, NM Innendørs17.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.024Bærum, Nordic Match 202411.02.24
2,11Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001Gøteborg/SWE, Full Moon Jump27.01.24
2,00Michael Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.09.051 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
1,98Teodor Heldal, Fana IL08.10.043Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
1,98Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
1,96Tobias Heldal, Fana IL20.04.062Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,95Marcus Valentin Giörtz Mondoka, IL Sandvin21.02.071 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,91Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
1,90Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-18/19)Leikvang, Vinterhopp 207.01.24
1,90Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
-----10--------------------
1,90Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
1,85Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.001Leikvang, Hoppstevne28.09.23
1,85Vadim Pecherskii, Ullensaker/Kisa IL07.07.852Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,85Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,85Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,85Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.072 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,82Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,82Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.004Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,82August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,80Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----20--------------------
1,80Nicholas Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.03.071 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
1,79Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,79Oscar Stuhr, Fana IL18.04.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,79Mikkel Mæland, Sandefjord Turn & IF06.06.083 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,79Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.074 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,77Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-16)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,77Fredrik Gudheim Haraldstad, IK Hind01.04.001Tromsø, Seriestevne 1-202419.02.24
1,76Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,76Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.085 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,76Kim Naasen, IL Sandvin23.07.056 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
-----30--------------------
1,75Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,75Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,73William Reberg, Utleira IL Friidrett01.02.091 (G-15)Ranheim, Hoppstevne25.01.24
1,73Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,70Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.073 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,70Magnus Farup, Sandefjord Turn & IF11.03.084 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,70Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.071Askim, Askimlekene13.01.24
1,70Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,70Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.052 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,70Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----40--------------------
1,70Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.073 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,70Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.081 (G-16)Stange, Bamselekene17.03.24
1,69Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,67Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,66Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.091 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,66Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.087 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,65Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-16)Bømlo, Seriestevne09.11.23
1,65Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.078 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,65Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091 (G-15)Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
1,65Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
-----50--------------------
1,65Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.083 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
1,65Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.061 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
1,65Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.091 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
1,65Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
1,64August Grimeli, Flåværingen IL08.01.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,63Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.092 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,63David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.093 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,61Aksel Nedreberg Bergesen, Breimsbygda IL20.03.091 (G-14)Ulsteinvik, Sparebank Møre Leikane25.11.23
1,61Eskil Ekenes, Halden IL18.01.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,61Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----60--------------------
1,61Henrik Høgvold, Sem IF25.12.094 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,61Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.095 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,61Andreas Kringeland, Stord IL21.06.088 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,61Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091 (G-15)Bodø, Treningsstevne15.04.24
1,60Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.092 (G-14)Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,60Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.092 (G-14)Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,60Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.092 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
1,60Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.079 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,60Oscar Linseth Åsgård, Sunndal IL Friidrett13.09.091 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
1,60Jo Lasse Bøe, Tingvoll FIK06.04.061 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
-----70--------------------
1,60Anders Noraker, Fagernes IL13.05.053Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,60Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.091 (G-15)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,60Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.092 (G-15)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,60Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.092 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
1,60Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
1,58Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,58Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.09H (G-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,56Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.081Ulsteinvik, Seriestemne28.12.23
1,56Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062Leirvik, Romjulsstemne28.12.23
1,55Reidar Vik Bidtnes, Stjørdal Friidrettsklubb04.02.093 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
-----80--------------------
1,55Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,55Are Gunnar Korsvoll, Førde IL Friidrett25.05.791 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,55Claes Joakim Lille-Mæhlum Gardskär, Hamar IL21.04.083 (G-16)Stange, Bamselekene17.03.24
1,55Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-16)Stange, Bamselekene17.03.24
1,55Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.085 (G-16)Stange, Bamselekene17.03.24
1,54Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091 (G-15)Leirvik, Hoppstemne19.02.24
1,52Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,51Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.092 (G-15)Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24
1,50Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061 (G-17)Bømlo, Seriestevne09.11.23
1,50Ulf Tudem, Tønsberg Friidrettsklubb25.09.512Hvam, Låvefesten02.12.23
-----90--------------------
1,50Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.095 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,50Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,50Gerard Andersen, IF Eiker-Kvikk20.11.792 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,50Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.091 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
1,50Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett02.01.084 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,50Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.085 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,50Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.096 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
1,50Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Stange, Bamselekene17.03.24
1,50Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.093 (G-15)Stange, Bamselekene17.03.24
1,50Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
-----100--------------------
1,49Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,49Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,48Håkon Fossan, Selbu IL25.10.081 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,46Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,46Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.661 (MV55)Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24
1,46Per Gregersen, Stord IL08.06.70P (MV50)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
1,45Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.084 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
1,45Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.762Ranheim, Adventstevne03.12.23
1,45Marcus Røe Loe, Sunndal IL Friidrett27.02.093 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
1,45Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----110--------------------
1,45Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.093 (G-15)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,45Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.097 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,43Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.09H (G-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,40Eurico Bergum, IL Pioner10.01.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,40Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.591 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,40Tommy Langerød Bergstrøm, Idrettsforeningen Ørn03.08.831 (MV40)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,40Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.632 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,40Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.092 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne03.02.24
1,40Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL05.04.62P (MV60)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
1,40Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.063 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
-----120--------------------
1,38Kevin Henningstad, Søgne IL071 (G-17)Søgne, Klubbmesterskap16.04.24
1,35Kjell Olav Storflor, IL Dalebrand02.10.552 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,35Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.074 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
1,34Lars Aabø, Havørn IL14.09.85P (MV35)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
1,31Øistein Edmund Søvik, IL Fri12.03.631 (MV60)Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24
1,31Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.75P (MV45)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
1,30Bjørn Arild Sande, Aremark IF30.03.611 (MV60)Askim, Askimlekene13.01.24
1,25David Philipsson, Holmemstranda IL23.03.891Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
1,25Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.713 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,22Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46P (MV75)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
-----130--------------------
1,21Tor Modahl, FIL Aks-7722.07.533Leirvik, Romjulsstemne28.12.23
1,20Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,20Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.542 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,20Erling Sigstad, Veldre Friidrett27.01.522 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,20Henning Grøndalen, Raufoss Idrettslag Friidrett13.11.593 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,15Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MV80)Askim, Askimlekene13.01.24
1,13Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62P (MV60)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
1,13Tom Vidar Olsen, Stein FIK13.06.801 (MV40)Hammerfest, Hallstevne21.03.24
1,10Harald Nybru, Sandnes IL18.09.56P (MV65)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
1,09Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37P (MV85)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor21.03.24
-----140--------------------
1,00John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.361 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,00Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,00Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.075 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
0,95Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV90)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
0,95Johannes Johannesson Vaag, Surnadal IL23.07.373 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,81Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
1,75Kenneth Hoffmann (USA), Sportsklubben Vidar26.06.732Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,60Aldric Kenarlikdjian (FRA), Ullensaker/Kisa IL14.07.091 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,47Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.091 (G-14)Rjukan, Julestevne22.12.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,64Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
1,62Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Leikvang, Hoppstevne30.12.23
1,61Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,61Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,55Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
1,55Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.003Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,50Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
1,50Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
1,50Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
1,50Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.004Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
-----10--------------------
1,50Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-17)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
1,50Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-17)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
1,50Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-16)Egersund, Hopp uten tilløp25.01.24
1,50Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.075 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,50Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,48Fredrik Gudheim Haraldstad, IK Hind01.04.001Harstad, Seriestevne 930.11.23
1,48 Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne14.12.23
1,46Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,45Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-17)Bømlo, Seriestevne09.11.23
1,45Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-18/19)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
-----20--------------------
1,44Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,43Ragnar Bergheim, Havørn IL19.06.821 (MV40)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,41Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
1,41Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Haus, HTB seriestevne hopp u.t.29.11.23
1,40Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-16)Bømlo, Seriestevne09.11.23
1,40Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Seriestemne28.12.23
1,40Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.081 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
1,40Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.901Osterøy, Seriestevne hopp u.t.24.01.24
1,40Adrian Ege Helleren, Egersunds IK09.11.051 (G-19)Egersund, Hopp uten tilløp25.01.24
1,40Espen Bergstrøm, Idrettsforeningen Ørn15.09.861 (MV35)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
-----30--------------------
1,40Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.751 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,39Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,38Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-16)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.29.11.23
1,36Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,36Zion Ramirez, IL i BUL15.05.073 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,36Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne14.12.23
1,35Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.005Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
1,35Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Askøy, Seriestevne i hopp u/t20.11.23
1,35Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.091 (G-14)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.29.11.23
1,35Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.082Ulsteinvik, Seriestemne28.12.23
-----40--------------------
1,35Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-16)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,35Knut Olav Bjorvatn, Tvedestrand Turn & IF07.04.611 (MV60)Tvedestrand, Treningsstevne06.03.24
1,34Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.053Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,34Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.004Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,33Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.091 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
1,31Jan Hermann Hordvik, IL i BUL13.09.661 (MV55)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,31Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.071 (G-16)Rjukan, Julestevne19.12.23
1,31Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.091 (G-15)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
1,30Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.091 (G-14)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
1,30Morten Erichsen, IL Ilar23.02.951Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
-----50--------------------
1,30Øyvind Munkebye, IL Forsøk10.07.891Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
1,30Per Gregersen, Stord IL08.06.701 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,30Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
1,30Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.084 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,30Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.071 (G-17)Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
1,30Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081 (G-16)Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp10.04.24
1,30Viktor Stattin, IK Hind04.04.082 (G-16)Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp10.04.24
1,29Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011Osterøy, Seriestevne hopp u.t.07.02.24
1,26Tobias Johansen, IK Hind22.08.033Harstad, Seriestevne 930.11.23
1,25Bjørn Adrian Versteeg Bjørneng, Søndre Land IL05.12.091 (G-14)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
-----60--------------------
1,25Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081 (G-15)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
1,25Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.072 (G-16)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
1,25Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.091 (G-14)Askøy, Seriestevne i hopp u/t20.11.23
1,25Julius Riel-Saua, IL Forsøk02.10.033Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
1,25Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.762 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,25Frode Holt, IF Sturla14.07.642 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,25Ariand Shegani, IL i BUL26.08.055 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,25Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.091 (G-15)Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
1,25Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.071 (G-17)Ski, Kretsstevne19.03.24
1,25Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.071 (G-17)Ski, Kretsstevne19.03.24
-----70--------------------
1,25Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.081 (G-16)Ski, Kretsstevne19.03.24
1,25Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.073 (G-17)Ski, Kretsstevne19.03.24
1,24Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,24Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.065Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,22Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Bømlo, Seriestevne14.03.24
1,21Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.082 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,20Sondre Høylo Trefall, Osterøy IL11.11.092 (G-14)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.29.11.23
1,20Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-19)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
1,20Karl Jørgen Hoff, Spydeberg IL25.04.59 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,20Gerard Andersen, IF Eiker-Kvikk20.11.793 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
-----80--------------------
1,20Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,20Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,20Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,20Oddvin Årdalsbakke, IL Fri03.11.621 (MV60)Arna, Arnameisterskapen i hopp u/tilløp11.03.24
1,20Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092 (G-15)Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
1,20Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.082 (G-16)Ski, Kretsstevne19.03.24
1,20Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.062 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
1,19Mathias Oliver Skrede, Sandnes IL17.04.092 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,19Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
1,17Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
-----90--------------------
1,16Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.737Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,16Thomas Næss, IL Tyrving23.04.071 (G-17)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
1,15Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081 (G-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t20.11.23
1,15Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081 (G-15)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
1,15Even Mathisen, Osterøy IL18.11.093 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
1,15Dag-Eirik Strømstad, Modum FIK21.09.751 (MV45)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
1,15Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091 (G-15)Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
1,15Tommy Langerød Bergstrøm, Idrettsforeningen Ørn03.08.831 (MV40)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,15Egil Solvi, IL Fri04.09.561 (MV65)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u.t.19.02.24
1,15Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.071 (G-17)Tvedestrand, Treningsstevne06.03.24
-----100--------------------
1,12Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081 (G-16)Bømlo, Seriestevne14.03.24
1,11Radin Kalbasi, IF Sturla22.09.084 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,11Marius Torgersen, Laksevåg TIL01.11.071 (G-17)Bergen/La, Seriestevne15.12.23
1,11Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.091 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23
1,10Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062 (G-17)Bømlo, Seriestevne09.11.23
1,10Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t20.11.23
1,10Henrik Horsås, Osterøy IL11.08.811 (MV40)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.29.11.23
1,10Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082 (G-15)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
1,10Sigurd Gundersen, Vadsø TIF13.01.954Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
1,10Iver Thude Petterson, IL Ilar12.02.054Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
-----110--------------------
1,10Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
1,10Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV65)Osterøy, Seriestevne hopp u.t.24.01.24
1,10Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.59 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,10Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,10Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
1,10Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.079 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,10Espen Gundersen, IK Hind841Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp10.04.24
1,07Are Torsvik, Sandnes IL14.02.628Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,06Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.093 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23
1,06Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag18.01.094 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23
-----120--------------------
1,05Øystein Øvsthus, Mjøsdalen IL06.04.582 (MV65)Osterøy, Seriestevne hopp u.t.24.01.24
1,05Magnar Langbråten, Kongsvinger IL Friidrett11.10.481 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,05Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV75)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
1,05Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (G-18)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u.t.19.02.24
1,04Harald Nybru, Sandnes IL18.09.569Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,03Øistein Edmund Søvik, IL Fri12.03.631 (MV60)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp29.01.24
1,01Tom Vidar Olsen, Stein FIK13.06.801 (MV40)Hammerfest, Åpent bymesterskap27.12.23
1,00Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV80)Tvedestrand, Treningsstevne22.11.23
1,00Øyvind Erichsen, IL Ilar24.08.926Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
1,00Stein Østmo, IL Ilar24.03.576Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
-----130--------------------
1,00Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.094 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
1,00Arne Johan Jensen, Sjetne IL31.12.472 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,00Tor Modahl, FIL Aks-7722.07.531 (MV70)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
0,97John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV80)Tønsberg, KM veteraner16.01.24
0,95Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.071 (G-17)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
0,95Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.432 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
0,95Lasse Bjordal, Laksevåg TIL11.04.732 (MV50)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
0,93Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
0,90Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501 (MV70)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp29.01.24
0,88Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV90)Tønsberg, KM veteraner16.01.24
-----140--------------------
0,85Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.095 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
0,80Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.441 (MV80)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
0,60Thormod Holti, IL Ilar06.12.438Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,61Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.062 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,55Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.061 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
1,45Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, Treningsstevne HUT og LUT03.09.23
1,19Raghavendra Kulkarni (IND), Sandnes IL01.12.706Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,11Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.092 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,82Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Norrköping, Surbullespelen26.08.23
5,82Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.014Uppsala/SWE, Mondo Classic06.02.24
5,30Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.041 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
5,11Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
5,10Andreas F. T. Gjesdal, Fana IL22.11.953-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
5,10Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24
4,92Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022Leikvang, Vinterhopp 207.01.24
4,85Sander Oppen, IF Sturla17.12.043Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
4,75Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.054Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
4,70Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IK Tjalve24.06.055Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
-----10--------------------
4,65Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.066Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
4,61Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
4,55Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022Staten Island/NY/USA, Mets Indoor Track & Field Championships02.02.24
4,45Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
4,30Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.067-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202302.07.23
4,30Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.038-fi-BGøteborg/SWE, Full Moon Jump27.01.24
4,24Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
4,14Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.004Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
4,10Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05H (G-U20)Randers/DEN, DM Mangekamp04.02.24
4,06Johannes Handeland, Fana IL28.10.063Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
-----20--------------------
4,05Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,91Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
3,91Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.064 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
3,90Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-18/19)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
3,85Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.071 (G-16)Bærum, Førjulsspretten16.12.23
3,85August Grimeli, Flåværingen IL08.01.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,72Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,61Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.066 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
3,53Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091 (G-15)Grimstad, Trenigsstevne27.04.24
3,52Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.083 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----30--------------------
3,41Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
3,32Mats Klungland, IL Koll05.06.084 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,30Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.093 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
3,15Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,10Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Hvam, Låvefesten02.12.23
3,10Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.085 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
3,10Per Gregersen, Stord IL08.06.701 (MV50)Haugesund, Innendørsstevne317.03.24
3,00William Berny Warnes Barthel, Gjøvik FIK08.11.091 (G-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
2,91Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.098Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
2,91Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.085 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----40--------------------
2,90Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.082 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
2,90Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.091 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
2,80Marius Kalseth, Moelven IL15.01.801 (MV40)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
2,75Erlend Ørjedal, Hattfjelldal IL10.02.091Umeå/SWE, IPRK Stav 114.01.24
2,75Fredrik Gudheim Haraldstad, IK Hind01.04.00HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,75Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,74Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.091 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
2,70Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.091 (G-15)Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
2,65Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,56David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.091 (G-15)Bærum, Januarspretten13.01.24
-----50--------------------
2,55Eskil Ekenes, Halden IL18.01.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,50Espen Bergstrøm, Idrettsforeningen Ørn15.09.861 (MV35)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
2,47Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.073 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
2,45August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,45Eurico Bergum, IL Pioner10.01.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,45Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,41Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.0710Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
2,40Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.083Hvam, Låvefesten02.12.23
2,35Henrik Høgvold, Sem IF25.12.09H (G-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
-----60--------------------
2,30Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-15)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
2,26Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.071 (G-17)Bærum, Januarspretten13.01.24
2,25Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,20Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
2,20Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.712 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
2,17Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.091 (G-14)Bergen/Hø, Bergenslekene 202315.09.23
2,10Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
2,05Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.071 (G-16)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
2,05Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,00Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
-----70--------------------
1,93Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092 (G-15)Grimstad, Trenigsstevne27.04.24
1,90Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (KV85)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor23.03.24
1,84Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.092 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
1,80Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.091 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
1,80Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.641 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,50Arne Sæterbakken, Førde IL Friidrett29.03.802 (MV40)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,50Magnar Langbråten, Kongsvinger IL Friidrett11.10.482 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,30John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.362 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,83Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HTallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour03.02.24
7,68Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
7,39Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
7,32Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.054Bærum, Nordic Match 202411.02.24
7,15Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
6,87Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,83Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.007Lubbock/TX/USA, Stan Scott Memorial13.01.24
6,83Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,61Martin Gjørvad, IL Tyrving31.10.071 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
6,57Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.064Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
-----10--------------------
6,56Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.065Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
6,50Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
6,49Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
6,47Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.993Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
6,47Alpha Omar Jallow, Laksevåg TIL06.11.051 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,46Marcus Valentin Giörtz Mondoka, IL Sandvin21.02.072 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
6,41Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
6,40Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.053 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,36Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
6,30Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----20--------------------
6,30Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.082 (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
6,28Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.055 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,25Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.056 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,22Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051 (G-18/19)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
6,21Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.062 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
6,18Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.042 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,17Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
6,14Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,11August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
6,08Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne215.02.24
-----30--------------------
6,08Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.083 (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
6,07Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
6,06Mikkel Mæland, Sandefjord Turn & IF06.06.081 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
6,02August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,95Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
5,95Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
5,94Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.061 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,92Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.012Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
5,91Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
5,91Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-18/19)Bergen/Hø, BT-sprett 204.02.24
-----40--------------------
5,89Sivert Vataker Liverød, Tønsberg Friidrettsklubb16.03.044Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,86Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
5,84Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag18.01.093 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
5,84Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
5,83Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
5,83Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.094 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
5,82Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.093 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
5,80Oscar Stuhr, Fana IL18.04.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,79August Lundholm, Byåsen IL26.05.081 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
5,78Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----50--------------------
5,77Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
5,76Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.075 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
5,75Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,73Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.003Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
5,72Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.053 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
5,70Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.081 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
5,70Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.096 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
5,69Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.052Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
5,69Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.081 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
5,69Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----60--------------------
5,69Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.083 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
5,66Kiran Brattaker Melbø, Steinkjer Friidrettsklubb12.09.071 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
5,65Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.075 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,63Eskil Ekenes, Halden IL18.01.076 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,57Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.088 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
5,56Mikael Girma Worku, IF Sturla12.01.081Bærum, Julestemne 202325.11.23
5,56Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,55Fredrik Gudheim Haraldstad, IK Hind01.04.005Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,53Kristoffer Hagen Skoge, Dimna IL19.01.095 (G-15)Sandnes, UM inne 202410.03.24
5,52Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
-----70--------------------
5,50Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.092 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
5,49Daniel Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.061 (G-18/19)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
5,49Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.962Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
5,48Jesper Kvaale, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,48Thai Drager, IL i BUL16.07.0510 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
5,47Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
5,46Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.093 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
5,45Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV55)Tønsberg, Kretsstevne28.11.23
5,45Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-18/19)Ørsta, Romjulsspretten28.12.23
5,42Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Ranheim, Adventstevne03.12.23
-----80--------------------
5,42Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.083 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
5,41Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
5,40Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
5,40Simon Limstrand, Rana FIK06.03.003 (MSPara)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
5,39Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.751 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
5,39Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.082 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
5,38Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
5,36Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.071 (G-17)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
5,36Anders Noraker, Fagernes IL13.05.053Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
5,36Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.064 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
-----90--------------------
5,31Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.081 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
5,29Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.092 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
5,29Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092 (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
5,27Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Stange, Bamselekene16.03.24
5,26Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.036Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,24Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,24Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.098 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
5,23Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.942 (MSPara)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
5,23Magnus Farup, Sandefjord Turn & IF11.03.086 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
5,21Adrian Bolsøy, Sandnes IL07.01.094 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
-----100--------------------
5,20Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081 (G-16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
5,19Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.095 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
5,19Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
5,18Simen Furuseth, Bøler IF03.11.077 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,12Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne 117.01.24
5,11Reidar Vik Bidtnes, Stjørdal Friidrettsklubb04.02.092 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
5,10Tor Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
5,10Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
5,08Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,03Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.078 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----110--------------------
5,02Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.0813 (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
5,01Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.099 (G-15)Sandnes, UM inne 202410.03.24
5,00Andreas Kringeland, Stord IL21.06.0814 (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
4,99Oscar Linseth Åsgård, Sunndal IL Friidrett13.09.092 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
4,99Levion Wulff-Wessel, Larvik Turn & IF12.09.065 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
4,98Jo Lasse Bøe, Tingvoll FIK06.04.062 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
4,98Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.042 (MSPara)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
4,97Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.091 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 117.01.24
4,95Eurico Bergum, IL Pioner10.01.07H (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
4,94Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.0912 (G-15)Sandnes, UM inne 202410.03.24
-----120--------------------
4,93Stein Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL02.08.588Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,91Kåre Strande, Fagernes IL29.05.612Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,91Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.0910 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
4,89David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.092 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,88Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
4,88Henrik Høgvold, Sem IF25.12.093 (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
4,87Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.078 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,84Martin Larsen, Egersunds IK05.11.083Sandnes, COOP Jærcup Inne18.01.24
4,84Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,83Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.0913 (G-15)Sandnes, UM inne 202410.03.24
-----130--------------------
4,81Gerard Andersen, IF Eiker-Kvikk20.11.792 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
4,80Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.086 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
4,79Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.096 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
4,77Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.084 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
4,75Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.082 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
4,74Ivar Njøs, Leinstrand IL22.10.652 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
4,72Marcus Røe Loe, Sunndal IL Friidrett27.02.093 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
4,70Geir Arne Kjønstad, Byåsen IL16.12.691 (MV50)Steinkjer, Adventstevne 202309.12.23
4,68Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.753 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
4,67Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.764 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
-----140--------------------
4,65Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.097 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
4,62Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092 (G-14)Tromsø, Santa Claus Open 202304.12.23
4,61Håkon Fossan, Selbu IL25.10.083 (G-15)Ranheim, Adventstevne03.12.23
4,57Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082 (G-16)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
4,46Olav Hernes Lien, Rjukan Idrettslag25.12.079 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,40Mathias Hansen Rove, Tønsberg Friidrettsklubb16.11.077 (G-U20)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
4,35Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.09H (G-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
4,31Sverre Rafaelsen Frantzen, Fana IL21.06.094 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202410.02.24
4,29Isak Synnevåg, IK Grane18.05.0913 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
4,28Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66P (MV55)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
-----150--------------------
4,25Per Gregersen, Stord IL08.06.70P (MV50)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
4,23Åvald Grønn Reiso, Rjukan Idrettslag09.10.0710 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,21Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.093 (G-15)Grimstad, Sparebanken Sør-lekene 202421.01.24
4,16Alexander Wehus, Farsund og Lista IK28.04.093 (G-15)Lyngdal, KM Agder innendørs 202413.01.24
4,16Marcel Grohmann, Vestby IL19.09.775 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
4,13Lars Aabø, Havørn IL14.09.85P (MV35)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
4,12Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.087 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp 202402.03.24
4,11Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093 (G-15)Tromsø, Seriestevne 1-202419.02.24
4,10Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46P (MV75)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor21.03.24
4,09Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62P (MV60)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
-----160--------------------
4,08Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
4,08Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL05.04.62P (MV60)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
4,01Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
4,00Sverre Prestø, Målselv IL27.03.092 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
3,99Tommy Langerød Bergstrøm, Idrettsforeningen Ørn03.08.831 (MV40)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
3,99Jan Victor Ravnanger, Ask Friidrett09.03.722 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
3,98Tobias Solberg Rødland, Kristiansands IF Friidrett25.05.093 (G-15)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap28.01.24
3,97Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.081 (G-15)Alta, Høststevnet 202325.11.23
3,94Tom Vidar Olsen, Stein FIK13.06.801 (MV40)Hammerfest, Hallstevne25.01.24
3,93Ola Jørstad Aurebekk, Fredrikstad IF31.03.097 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----170--------------------
3,87Matheus Tønsaas, BUL-Tromsø Friidrett05.02.094 (G-15)Tromsø, Seriestevne 1-202419.02.24
3,82Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.0914 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
3,80Abel Moen Hall, BUL-Tromsø Friidrett03.01.094 (G-14)Tromsø, Santa Claus Open 202304.12.23
3,66Johannes Guttorm-Pedersen, Alta IF22.09.071 (G-16)Alta, Høststevnet 202325.11.23
3,66Kjell Olav Storflor, IL Dalebrand02.10.552 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
3,63Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.644 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
3,61Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
3,54Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
3,51Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.714 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
3,33Martin Prestø, Målselv IL27.03.094 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne04.02.24
-----180--------------------
3,21Didrik Kaino Ryder, Sørfjell IL11.01.0713 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,16Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.462 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
3,03Vidar Magne Haukebøe, IK Hind30.04.521 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
3,03Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.432 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
3,02Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV75)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202421.01.24
3,01Anders Vidringstad, Stein FIK16.05.822 (MV40)Hammerfest, Hallstevne25.01.24
2,92Harald Nybru, Sandnes IL18.09.56P (MV65)Sandnes, NM mangekamp inne veteran 202425.02.24
2,87Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.443 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
2,87Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37P (MV85)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor21.03.24
2,83Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.583 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
-----190--------------------
2,76Tor Modahl, FIL Aks-7722.07.531 (MV70)Leikvang, Fana Kengurukarusell 111.01.24
2,68John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.36P (MV85)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor21.03.24
2,58Magnar Langbråten, Kongsvinger IL Friidrett11.10.483 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
2,56Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV85)Tønsberg, Kretsstevne28.11.23
2,55Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV90)Tønsberg, Hopp innendørs05.03.24
2,20Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,58Johannes Johannesson Vaag, Surnadal IL23.07.374 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,48Michail Alexandros Antonakopoulos (GRE), Gui Sportsklubb22.06.076 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
5,09Marley Delvyn-Thomas Leader (GBR), Dimna IL03.12.082 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal13.01.24
4,74Kitti Srimuang (THA), Rjukan Idrettslag01.12.064 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,11Raphael Remigius Burkheiser (GER), Rjukan Idrettslag25.01.0711 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.01.24
4,97Oddvar Hårde, Stord IL11.01.692Leirvik, Romjulsstemne28.12.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,43Kenneth Bjorvatn, Birkenes IL23.05.971Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
3,23Bjørn Erik Stavenjord, Fagernes IL23.03.922Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
3,22Christian Øydne, Søgne IL14.09.051 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
3,16Even Meinseth, Sørild FIK22.05.961Grimstad, Klubbstevne28.12.23
3,15Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.021Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
3,12Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991Bærum, Hopp u/t11.10.23
3,11Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031Moelv, Treningsstevne17.10.23
3,09Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.061 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
3,08Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Leikvang, Norna Kids 2 inne 202311.12.23
3,05Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981Askøy, Seriestevne i hopp u/t20.11.23
-----10--------------------
3,05Adrian Ege Helleren, Egersunds IK09.11.051 (G-18/19)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
3,05Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.975Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
3,04Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Kristiansand, Treningsstevne14.12.23
3,04Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.036Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
3,03Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.042Grimstad, Klubbstevne28.12.23
3,01Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031Greveskogen, Seriestevne07.10.23
3,01Sivert Sellevold, IL Gular04.12.001Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
3,01Sverre Ranes Olstad, Ranheim IL16.06.062 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
3,01Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071 (G-17)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
3,00Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.032Leikvang, Norna Kids 2 inne 202311.12.23
-----20--------------------
3,00Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,99Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.063 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,98Fredrik Gudheim Haraldstad, IK Hind01.04.001Harstad, Seriestevne 930.11.23
2,97Kasper Sagen, IL i BUL19.04.992Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,95Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.053Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,95Håvard Landsem, Namsen Friidrettsforening24.07.741 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,94Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-18/19)Sande, Treningsstevne09.10.23
2,94Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.891 (MV35)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,94Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,94Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.062 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
-----30--------------------
2,93Tobias Johansen, IK Hind22.08.032Harstad, Seriestevne 930.11.23
2,93Geir Karlsen, Vollan Idrettsklubb22.05.721 (MV50)Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
2,92Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV45)Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
2,92Emil Haaland, Søgne IL26.11.922Søgne, Flomlysstevne03.10.23
2,92Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071 (G-16)Kristiansand, Treningsstevne24.11.23
2,90Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,90Knut Olav Bjorvatn, Tvedestrand Turn & IF07.04.611 (MV60)Tvedestrand, Treningsstevne06.03.24
2,89Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
2,89Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.002Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,89Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne14.12.23
-----40--------------------
2,89Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.061 (G-18/19)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
2,89Aanund Tveitå, Otra IL13.09.038Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
2,88Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Ravnanger, Sommerstevne31.07.23
2,88Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,87Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-17)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
2,87August Lundholm, Byåsen IL26.05.081 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
2,87Ragnar Bergheim, Havørn IL19.06.821 (MV40)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,87Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne14.03.24
2,86Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.023Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
2,86Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
-----50--------------------
2,85Julian René Bastesen, Hattfjelldal IL23.07.0410Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
2,84Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,84Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.054Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,84Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
2,82Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.895Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,82Fredrik Sveen Schonhowd, Moelven IL20.09.032Moelv, Treningsstevne17.10.23
2,82Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.025Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,82Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.073Grimstad, Klubbstevne28.12.23
2,82Teodor Miller, IL Tyrving30.01.055 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,80Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.006Bærum, Hopp u/t11.10.23
-----60--------------------
2,80Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.027Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,80Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061Stange, Romjulsspretten27.12.23
2,79Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.085 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,79Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.066 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,79Henrik Andersen, Romerike Friidrett27.01.791 (MV45)Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
2,79Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.001Moelv, Moelv-spretten12.04.24
2,78Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071Lillehammer, Hamar Media Stevnet17.09.23
2,78Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Sandnes, HUBBAstevne-0529.12.23
2,77Sivert Vataker Liverød, Tønsberg Friidrettsklubb16.03.042Greveskogen, Seriestevne07.10.23
2,77Kim Naasen, IL Sandvin23.07.052 (G-18/19)Sande, Treningsstevne09.10.23
-----70--------------------
2,77Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,77Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.034Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
2,77Filip Holdhus, IL Gneist03.05.045Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
2,77Ole Magnus Villanger, Ask Friidrett08.06.071 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t20.11.23
2,77Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.901Osterøy, Seriestevne hopp u.t.24.01.24
2,77Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.03.24
2,76Fredrik Simensen, IL Sandvin24.06.921Sande, Treningsstevne09.10.23
2,76Martin Larsen, Egersunds IK05.11.081 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp07.12.23
2,76Elias Tveitane Furuseth, Hamar IL30.06.073Stange, Romjulsspretten27.12.23
2,75Christian Wright, IL i BUL17.03.062 (G-17)Bærum, Hopp u/t11.10.23
-----80--------------------
2,75Even Rønnekleiv, Gloppen Friidrettslag13.08.821 (MV40)Gloppen, Nyttårshopp31.12.23
2,74Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.0411Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
2,74Ariand Shegani, IL i BUL26.08.054 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,73Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Seriestevne17.09.23
2,73Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.062 (G-18/19)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,73Martin Gjørvad, IL Tyrving31.10.072 (G-17)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,72Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Haus, HTB seriestevne hopp u.t.29.11.23
2,72Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-18/19)Fredrikstad, XL - Bygglekene04.02.24
2,72Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.071 (G-17)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,71Jon Bjarne Hope, Gloppen Friidrettslag06.07.812 (MV40)Gloppen, Nyttårshopp31.12.23
-----90--------------------
2,70Sindre Fidje Andersen, Sandnes IL01.09.036Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,70Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-16)Bømlo, Seriestevne09.11.23
2,70Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
2,70Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
2,69Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.072Lillehammer, Hamar Media Stevnet17.09.23
2,69Lukas Haugvik, IK Våg11.10.032Kristiansand, Treningsstevne24.11.23
2,69Ivar Njøs, Leinstrand IL22.10.651 (MV55)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
2,69Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Seriestevne12.03.24
2,68Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081 (G-15)Sande, Treningsstevne09.10.23
2,68Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.006Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
-----100--------------------
2,68Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.994Grimstad, Klubbstevne28.12.23
2,68Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.051 (G-18/19)Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
2,67Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.067Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
2,67Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.062 (G-17)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
2,67Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021Ulsteinvik, Seriestemne16.12.23
2,67Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-18)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u.t.19.02.24
2,67Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.066 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,66Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.082 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp07.12.23
2,66Frode Holt, IF Sturla14.07.642 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,66Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.055 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
-----110--------------------
2,65Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032Sandnes, HUBBAstevne-0529.12.23
2,65Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-17)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
2,64Jan Hermann Hordvik, IL i BUL13.09.661 (MV55)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,64Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
2,64Bjørn Gunnar Husby, Haugesund IL17.05.751 (MV45)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,63Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.068Bergen/Hø, Hoppstevne27.10.23
2,63Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.002Bergen/La, Seriestevne12.03.24
2,62Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081 (G-15)Leirvik, Hoppstemne25.11.23
2,62Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-15)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
2,62Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag18.01.091 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23
-----120--------------------
2,62Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.071 (G-16)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
2,62Oscar Linseth Åsgård, Sunndal IL Friidrett13.09.091 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
2,62Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett06.07.082 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
2,62Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,61 Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne14.12.23
2,61Øyvind Munkebye, IL Forsøk10.07.891Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
2,61Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.661 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,60Anders Kvesetberget, Moelven IL28.11.024Moelv, Treningsstevne17.10.23
2,60Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.068Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,60Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.961Bergen/La, Seriestevne12.12.23
-----130--------------------
2,60Brage Evensen, Eidanger Idrettslag14.03.051 (G-18/19)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
2,60Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042 (G-18/19)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
2,60Marcus Røe Loe, Sunndal IL Friidrett27.02.092 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
2,60Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.091 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
2,59Øystein Aa, Gloppen Friidrettslag10.08.803 (MV40)Gloppen, Nyttårshopp31.12.23
2,59Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091 (G-15)Leirvik, Hoppstemne15.01.24
2,59Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.091 (G-15)Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,59Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
2,59Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.081 (G-16)Namsos, Seriestevne22.04.24
2,58Birk Arvola, IK Hind01.04.054Harstad, Seriestevne 930.11.23
-----140--------------------
2,58Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-16)Ulsteinvik, Seriestemne16.12.23
2,58Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.071 (G-16)Rjukan, Julestevne19.12.23
2,58Christopher Sandvik, Haugesund IL14.10.091 (G-15)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,58Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.0312Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
2,58Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.077 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,58Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081 (G-16)Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp10.04.24
2,57Knut Henry Dahlgren, GTI02.05.631 (MV60)Stavanger, Veteran kaststevne 402.08.23
2,57Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Askøy, Seriestevne i hopp u/t20.11.23
2,57Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.052 (G-18)Sandnes, HUBBAstevne-0529.12.23
2,57Stein Fossen, IL Fri03.11.681Leikvang, Hoppstevne30.12.23
-----150--------------------
2,56Thomas Graftås, IL i BUL10.09.018Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,56Benjamin Strand Blichfeldt, Osterøy IL05.03.091 (G-14)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.29.11.23
2,56Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-17)Ørsta, Romjulsspretten28.12.23
2,56Tor Jakob Lien, IL Norodd19.07.0513Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
2,56Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091 (G-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.03.24
2,56Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb12.04.071 (G-17)Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
2,56Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.091 (G-15)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,56Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.073 (G-17)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,55Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042Steinkjer, Seriestevne17.09.23
2,55Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.765Stange, Romjulsspretten27.12.23
-----160--------------------
2,55Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.752 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,55Ole Kristian Karlsen, Namsen Friidrettsforening24.05.643 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,54Linus André Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071 (G-17)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
2,54Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.089 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,54Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051 (G-18/19)Berg, Kretsstevne06.03.24
2,54Oddvin Årdalsbakke, IL Fri03.11.621 (MV60)Arna, Arnameisterskapen i hopp u/tilløp11.03.24
2,54Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.004Moelv, Moelv-spretten12.04.24
2,53Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-17)Sande, Treningsstevne09.10.23
2,53Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.071 (G-16)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
-----170--------------------
2,52Zweman Aung, IL Nybrott13.01.091 (G-14)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.08.23
2,52Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.591 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,52Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.062 (G-18)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u.t.19.02.24
2,51Andreas Kroknes Dahle, Sømna IL11.05.891Berg, Kretsstevne17.01.24
2,50Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073Greveskogen, Seriestevne07.10.23
2,50Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.729Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,50Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-18/19)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
2,50Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.061 (G-17)Kristiansand, Treningsstevne24.11.23
2,50Dag-Eirik Strømstad, Modum FIK21.09.753 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,50Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
-----180--------------------
2,50Oddvar Hårde, Stord IL11.01.692 (MV)Leirvik, Hoppstemne19.02.24
2,50Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.079 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,50Petter Govertsen, Søgne IL25.05.081 (G-16)Søgne, Klubbmesterskap16.04.24
2,49Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.081 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,49Espen Bergstrøm, Idrettsforeningen Ørn15.09.862 (MV35)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,49Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.592 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,48Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062 (G-17)Bømlo, Seriestevne09.11.23
2,47Halvard Bjørdalsbakke Saure, Ørsta IL24.09.831 (MV)Ørsta, Romjulsspretten28.12.23
2,47Sigbjørn Sørland, Sandnes IL20.09.782 (MV45)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,46Sigurd Gundersen, Vadsø TIF13.01.952Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
-----190--------------------
2,46Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
2,46Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
2,46Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.03.24
2,45Kjetil Holm, Lillehammer IF05.09.723Lillehammer, Hamar Media Stevnet17.09.23
2,45Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081 (G-16)Bømlo, Seriestevne18.01.24
2,45Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011Osterøy, Seriestevne hopp u.t.07.02.24
2,44Elias Persen, Fredrikstad IF23.09.082 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,44Kåre Strande, Fagernes IL29.05.614 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,44Marius Aarset Lilleskog, Haugesund IL18.05.092 (G-15)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,44Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.605Moelv, Moelv-spretten12.04.24
-----200--------------------
2,43Morten Erichsen, IL Ilar23.02.953Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
2,43Daniel Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.062 (G-18/19)Ranheim, Nyttårsstevne28.01.24
2,42Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-16)Tvedestrand, Treningsstevne22.11.23
2,42Knut Harald Gundersen Ulland, Romerike Friidrett24.09.642 (MV55)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
2,41Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,40Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.039Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,40Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
2,40Øyvind Erichsen, IL Ilar24.08.924Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
2,39David Frivold, IL Tyrving19.12.941Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
2,39Marcel Grohmann, Vestby IL19.09.775 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----210--------------------
2,38Tesfay Brhane, Moelven IL13.03.956Moelv, Treningsstevne17.10.23
2,38Einar Trollerud, IL Runar30.03.471 (MV75)Tønsberg, KM veteraner16.01.24
2,38Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
2,38Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.091 (G-15)Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
2,38Thomas Næss, IL Tyrving23.04.074 (G-17)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,37Mathias Oliver Skrede, Sandnes IL17.04.092 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,37Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,37Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.092 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
2,37Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.071 (G-17)Tvedestrand, Treningsstevne06.03.24
2,36Silas August Skar Bulling, Tingvoll FIK21.09.093 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal14.01.24
-----220--------------------
2,36Lars Aabø, Havørn IL14.09.851 (MV35)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,35Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081 (G-16)Ski, Kretsstevne16.01.24
2,35Ola Tveiten, Mjøsdalen IL02.05.601 (MV60)Osterøy, Seriestevne hopp u.t.24.01.24
2,35Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.712 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,34Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.084 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,34Kevin Henningstad, Søgne IL071 (G-17)Søgne, Klubbmesterskap16.04.24
2,33Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.962Bergen/La, Seriestevne12.12.23
2,33Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.083 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,32Julius Riel-Saua, IL Forsøk02.10.035Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
2,32Mathias Erstad, Ringerike Friidrettsklubb02.01.092 (G-15)Ringerike, Kretsmesterskap i hopp uten tilløp18.03.24
-----230--------------------
2,31Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.7311Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,31Henrik Horsås, Osterøy IL11.08.811 (MV40)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.29.11.23
2,31Nikolai Ommedal, Hyen IL27.02.071 (G-16)Gloppen, Nyttårshopp31.12.23
2,31Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.093 (G-15)Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,30Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.093 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,30Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082 (G-15)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
2,30Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.084 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 202416.01.24
2,30Jan Victor Ravnanger, Ask Friidrett09.03.723 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,30Jakob Bergstøl, Søgne IL082 (G-16)Søgne, Klubbmesterskap16.04.24
2,29Kjell Olav Storflor, IL Dalebrand02.10.551 (MV65)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.08.23
-----240--------------------
2,29Arne Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb31.12.774Greveskogen, Seriestevne07.10.23
2,29Scott Berland, Laksevåg TIL23.04.091 (G-15)Bergen/La, Seriestevne12.03.24
2,29Theodor Solberg, Søgne IL06.08.083 (G-16)Søgne, Klubbmesterskap16.04.24
2,28Bjørn Arne Kristiansen, Ullensaker/Kisa IL27.06.681 (MV55)Gol, Post-NM i friidrett25.08.23
2,28Per Ove Einangshaug, IL Dalebrand27.01.711 (MV50)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.08.23
2,27Viktor Stattin, IK Hind04.04.082 (G-16)Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp10.04.24
2,26Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.082 (G-16)Ski, Kretsstevne16.01.24
2,25Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.0810 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,25Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
2,24Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV50)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
-----250--------------------
2,23Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061 (G-18)Bergen/La, Seriestevne15.12.23
2,23Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Ranheim, Hoppstevne25.01.24
2,23Karl Jørgen Hoff, Spydeberg IL25.04.593 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,22Iver Thude Petterson, IL Ilar12.02.056Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
2,22Tom Vidar Olsen, Stein FIK13.06.801 (MV40)Hammerfest, Hallstevne21.03.24
2,21Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.092 (G-14)Askøy, Seriestevne i hopp u/t20.11.23
2,21Trygve Langeland Matre, IL Fri18.07.742 (MV50)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
2,21Lars Rogne, Laksevåg TIL20.04.441 (MV)Bergen/La, Seriestevne19.03.24
2,20Arne Warem, Gjesdal IL27.12.4612Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,20Julian Nævdal, Laksevåg TIL28.10.051 (G-19)Bergen/La, Seriestevne15.12.23
-----260--------------------
2,19Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.092 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
2,18John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV80)Tønsberg, Kretsstevne28.11.23
2,17Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.032Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
2,17Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
2,16Bård Kostamo Olsen, IL Ilar27.01.777Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
2,15Bjørn Adrian Versteeg Bjørneng, Søndre Land IL05.12.091 (G-14)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
2,15Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV80)Tvedestrand, Treningsstevne06.03.24
2,15Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.092 (G-15)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,14Dagfinn Eidsvåg, Sandnes IL30.06.6313Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,14Marius Torgersen, Laksevåg TIL01.11.071 (G-17)Bergen/La, Seriestevne12.12.23
-----270--------------------
2,14Joar Markhus, Ski IL Friidrett09.07.711 (MV50)Ski, Kretsstevne16.01.24
2,14Bjørn Arild Sande, Aremark IF30.03.616 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,14Bjørn Waage, Bremnes IL04.04.761Bømlo, Seriestevne15.02.24
2,13Olav Våge, Haugesund IL15.01.711 (MV50)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
2,13Øistein Edmund Søvik, IL Fri12.03.631 (MV60)Bergen/Hø, BT-sprett 317.03.24
2,12Alen Osmanovic, Haugesund IL08.12.841 (MV35)Haugesund, Treningsstevne13.12.23
2,12Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081 (G-15)Notodden, Romjulsstevne28.12.23
2,11Tore Drange, GTI14.09.561 (MV65)Stavanger, Veteran kaststevne 402.08.23
2,11Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081 (G-15)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
2,11Espen Gundersen, IK Hind841Harstad, Åpent klubbmesterskap hopp uten tilløp10.04.24
-----280--------------------
2,10Tor Modahl, FIL Aks-7722.07.531 (MV70)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
2,10Geir Søgnebotnen, Laksevåg TIL25.03.662 (MV)Bergen/La, Seriestevne19.03.24
2,09Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.067Moelv, Treningsstevne17.10.23
2,09Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV65)Osterøy, Seriestevne hopp u.t.24.01.24
2,08Are Torsvik, Sandnes IL14.02.6214Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
2,08Anders Sørli, Egersunds IK05.11.091 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp23.11.23
2,08Frank Andersen, Ski IL Friidrett11.03.584 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,08Matheus Tønsaas, BUL-Tromsø Friidrett05.02.094 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
2,06Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV75)Stjørdal, Seriestevne07.05.24
2,05Kristoffer Milde, Laksevåg TIL25.08.081 (G-16)Bergen/La, Seriestevne12.03.24
-----290--------------------
2,04Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.093 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23
2,04Johnny-Leo Jernsletten, IL Ilar27.12.678Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
2,04Even Mathisen, Osterøy IL18.11.093 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
2,03Øyvind Skjerping, Laksevåg TIL20.04.653 (MV)Bergen/La, Seriestevne19.03.24
2,02Jon Besse Fjeld, Søgne IL13.02.493Søgne, Flomlysstevne03.10.23
2,02Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV75)Arna, Arnameisterskapen i hopp u/tilløp11.03.24
2,02Freydar Olsen, Laksevåg TIL15.03.574 (MV)Bergen/La, Seriestevne19.03.24
2,00Odd Rune Molland, IL Dalebrand11.08.681 (MV55)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.08.23
2,00John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV75)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.29.11.23
2,00Alexander Nilsson, Askim IF17.01.702 (MV50)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
-----300--------------------
1,98Arne Johan Jensen, Sjetne IL31.12.473 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,98Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.724 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,98Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501 (MV70)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp29.01.24
1,97Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-17)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
1,96Thore Gamst, Laksevåg TIL25.06.662 (MV)Bergen/La, Seriestevne12.12.23
1,96Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
1,95Piera Niillas Tobiassen, Sirma IL27.05.929Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
1,95Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.481 (MV75)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
1,95Geir Nævdal, Laksevåg TIL03.09.645 (MV)Bergen/La, Seriestevne19.03.24
1,93Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.494 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----310--------------------
1,92Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.561 (MV65)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
1,92Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.094 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
1,91Harald Nybru, Sandnes IL18.09.5615Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
1,86Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.465 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,85Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.451 (MV75)Oslo/St, Veteran- og bedriftsstevne26.09.23
1,84Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV85)Tønsberg, Kretsstevne28.11.23
1,84Aksel Øvsthus, Mjøsdalen IL29.10.531 (MV70)Osterøy, Seriestevne hopp u.t.24.01.24
1,84Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
1,84Reidar Eugen Dahl, Ski IL Friidrett19.12.481 (MV75)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
1,79Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.342 (MV85)Tønsberg, Kretsstevne28.11.23
-----320--------------------
1,78Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081 (G-16)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u.t.19.02.24
1,77Arve Kjeksrud, IF Sturla19.09.476 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,73Thormod Holti, IL Ilar06.12.4310Nesseby, Romjulsstevne30.12.23
1,69Arvin Patel, IL i BUL12.01.673 (MV55)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
1,67Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.472 (MV75)Stjørdal, Seriestevne07.05.24
1,66Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.371 (MV85)Askøy, Seriestevne i hopp u/t20.11.23
1,65Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.441 (MV80)Leikvang, Pingvinlekene 202409.02.24
1,58Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.432 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,35Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.095 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
1,24Johannes Johannesson Vaag, Surnadal IL23.07.372 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----330--------------------
1,16Marino Øien, Stovnerkameratene29.04.553 (MV65)Gol, Post-NM i friidrett25.08.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,00Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, Treningsstevne HUT og LUT03.09.23
2,90Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.063Harstad, Seriestevne 930.11.23
2,83Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,74Marcin Gasiorowski (POL), Begnadalen IL02.08.811 (MV40)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,62Kitti Srimuang (THA), Rjukan Idrettslag01.12.061 (G-17)Rjukan, Julestevne20.12.23
2,60Raghavendra Kulkarni (IND), Sandnes IL01.12.702Haugesund, Innendørs-KM 202404.02.24
2,48Jakob Macek (SLO), Rjukan Idrettslag08.05.092 (G-14)Rjukan, Julestevne19.12.23

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,68Kjetil Hannemyr, Posten21.03.911 (MV30)Gol, Post-NM i friidrett25.08.23
2,58Jørgen Bilet, Pakkepost BIL11.04.881 (MV35)Gol, Post-NM i friidrett25.08.23
2,22Hallgeir Nordahl, Cowi07.03.571 (MV65)Oslo/St, Veteran- og bedriftsstevne26.09.23
2,18Lasse Eilertsen, Pakkepost BIL30.04.894 (MV30)Gol, Post-NM i friidrett25.08.23
2,14Niels Oskar Grande, Posten-Bring BIL20.10.632 (MV60)Gol, Post-NM i friidrett25.08.23
2,07Kjell Arne Aaker, Brevpost IL22.05.633 (MV60)Gol, Post-NM i friidrett25.08.23
1,95Kåre Svensson, Universitetet i Oslo BIL06.02.612 (MV60)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
1,90Jan Egil Egren, Posten01.12.761 (MV45)Gol, Post-NM i friidrett25.08.23
1,70Kai Simonsen, Brevpost IL552 (MV65)Gol, Post-NM i friidrett25.08.23
1,64Eivind Sandli, P.I.L Drammen18.11.521 (MV80)Gol, Post-NM i friidrett25.08.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,24Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.001Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
14,76Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
14,49Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.034Karlstad/SWE, Götas ungdomsspel27.01.24
13,65Tobias Heldal, Fana IL20.04.061Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
13,51Sindre Fidje Andersen, Sandnes IL01.09.031Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
13,51Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
13,35Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
13,23Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202411.02.24
13,16Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.052 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
13,07Oscar Stuhr, Fana IL18.04.053 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----10--------------------
12,96August Grimeli, Flåværingen IL08.01.072 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
12,62Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
12,57Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-18/19)Haugesund, Avslutningsstevne20.09.23
12,49Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.073 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
12,31Fredrik Gudheim Haraldstad, IK Hind01.04.001Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
12,27Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.083 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
12,17Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.054 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
12,10Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.092Sandnes, Sørvestmesterskapet 202425.02.24
12,08Johannes Ottemo Reimers, Fyllingen IL30.08.061 (G-18/19)Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24
11,87Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.092 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----20--------------------
11,70Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.091 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
11,53Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
11,49Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
11,47Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.084 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,40Kim Naasen, IL Sandvin23.07.051 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
11,34Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
11,33Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.042 (G-U23)Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,10Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202420.01.24
11,06Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
11,03Vadim Pecherskii, Ullensaker/Kisa IL07.07.852Hvam, Hoppstevne31.12.23
-----30--------------------
11,01Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.751 (MV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
11,00Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.085 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
10,86August Lundholm, Byåsen IL26.05.084 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,84Thor Adam Morados Alfheim, Fredrikstad IF31.01.093Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
10,84Frode Holt, IF Sturla14.07.643Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,82Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.086 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
10,77Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.092 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
10,73Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.081 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
10,59Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081 (G-16)Bærum, JG-Games07.01.24
10,57Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.094 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----40--------------------
10,42Stein Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL02.08.582 (MV65)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor20.03.24
10,39Henrik Høgvold, Sem IF25.12.095 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,56Ivar Njøs, Leinstrand IL22.10.651 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
9,18Isak Synnevåg, IK Grane18.05.098 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
9,14Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.091 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
9,03Sverre Rafaelsen Frantzen, Fana IL21.06.091 (G-15)Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24
9,02Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.091 (G-14)Haugesund, Avslutningsstevne20.09.23
8,91Gard Vie Ytrearne, Fana IL23.08.093 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
8,83Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.092 (G-15)Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24
8,70Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.092 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 2024 - inne02.02.24
-----50--------------------
8,66Oddvar Hårde, Stord IL11.01.692 (MV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,53Ulf Tudem, Tønsberg Friidrettsklubb25.09.511 (MV70)Tønsberg, Kretsstevne28.11.23
8,10Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,07Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
7,93Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
7,47Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24
7,14Bjørn Arild Sande, Aremark IF30.03.613 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
6,94Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.462 (MV75)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
6,85Tor Modahl, FIL Aks-7722.07.531 (MV70)Leikvang, Fana Kengurukarusell 222.02.24
6,21Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.445 (MV75)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor20.03.24
-----60--------------------
6,13John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.361 (MV85)Torun/POL, 14. European Masters Athletics Championships Indoor20.03.24
5,99Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV85)Tønsberg, Kretsstevne28.11.23
5,78Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
5,75Lasse Bjordal, Laksevåg TIL11.04.733 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
5,09Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,62Karl Fredrik Gerhard Wilsborn (SWE), Hvam IL12.08.892Hvam, Norgeslekene inne03.02.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-17)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
9,04Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
8,87Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
8,81Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-19)Os, Hoppstevne14.03.24
8,81Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.061 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
8,66Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.052Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
8,59Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.021Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
8,58Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Bærum, Hopp u/t11.10.23
8,58Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.053Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
8,53Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
-----10--------------------
8,50Sindre Fidje Andersen, Sandnes IL01.09.034Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
8,42Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Kristiansand, Treningsstevne14.12.23
8,34Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.073 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
8,07Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
8,04Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-16)Egersund, Hopp uten tilløp22.02.24
7,93Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-18/19)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
7,64 Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne14.12.23
7,64Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.091 (G-15)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
7,61Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
7,60Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-17)Ørsta, Romjulsspretten28.12.23
-----20--------------------
7,58Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.726Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
7,55Radin Kalbasi, IF Sturla22.09.082 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
7,53Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp07.12.23
7,51Jacob Bjerkelund, IL Norodd29.09.071 (G-17)Kristiansund, Treningsstevne 08.02.24
7,28Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.072 (G-16)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
7,20Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u.t.19.02.24
7,05Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
7,02Mikael Girma Worku, IF Sturla12.01.083 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
6,99Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-17)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u/t15.01.24
6,99Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.071 (G-17)Tvedestrand, Treningsstevne24.01.24
-----30--------------------
6,94Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.737Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
6,80Bjørn Adrian Versteeg Bjørneng, Søndre Land IL05.12.091 (G-14)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
6,78Stein Fossen, IL Fri03.11.681Bergen/Hø, BT-sprett 204.02.24
6,75Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.701 (MV50)Tvedestrand, Treningsstevne24.01.24
6,75Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV80)Ranheim, Hoppstevne25.01.24
6,56Ulf Tudem, Tønsberg Friidrettsklubb25.09.511 (MV70)Tønsberg, Kretsstevne28.11.23
6,52Thomas Næss, IL Tyrving23.04.071 (G-17)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
6,49Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081 (G-15)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
6,45Arne Warem, Gjesdal IL27.12.469Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
6,25Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Fet, Oslo og Akershus Veteran og bedrift04.10.23
-----40--------------------
6,24Are Torsvik, Sandnes IL14.02.6210Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.23
6,21Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (G-18)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u.t.19.02.24
6,17Marius Torgersen, Laksevåg TIL01.11.071 (G-17)Bergen/La, Seriestevne12.12.23
6,13Harald