Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,99(+2,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,04(+1,5)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
7,21(+1,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,25(+1,0)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,25(+0,2)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-20/22)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
7,27(+2,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,29(+1,0)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,40(+1,5)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.893-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,43(+0,7)Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052 (G-17)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
7,44(-0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
-----10--------------------
7,44(+1,5)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.044-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,45(-2,7)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
7,47(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,51(+1,0)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.063 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,55(+1,7)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (MJ)Arna, Askokarusellen22.06.22
7,56(+1,0)Vegard Rinde, Fana IL03.01.064 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,58(-1,2)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,59(-0,7)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,63(-0,3)Joe Aphisit Tepnuan, Osterøy IL27.08.001Osterøy, HTB karusell 123.05.22
7,63(-0,8)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
-----20--------------------
7,64(-0,2)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.071 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,65(-0,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,67(-1,2)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051 (G-17)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,68(+1,5)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
7,69(-0,5)Jonathan Wik, Varegg IL28.02.061 (G-16)Arna, Askokarusellen18.05.22
7,69(-0,2)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.072 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,70(-0,3)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
7,71(-0,6)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,71(+1,3)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
7,71(+1,0)Hakim Andersen, Fana IL16.01.065 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
-----30--------------------
7,72(+1,0)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.066 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,74(-0,6)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.043 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,74(-0,7)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.062 (G-16)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,75(+1,6)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051 (G-17)Lyngdal, Treningsstevne05.05.22
7,80(+0,7)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.071 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
7,82(-0,5)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
7,82(+0,7)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
7,83(+0,5)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021-h3Bergen/La, Seriestevne06.06.22
7,84(+0,1)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051 (G-17)Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
7,87(-1,2)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052 (G-17)Asker, Askerlekene 202205.06.22
-----40--------------------
7,91(+0,2)Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
7,94(-0,7)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063 (G-16)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,97(+1,7)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.071 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne10.05.22
7,97(-0,8)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.072 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
7,99(+1,8)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h8 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 110.05.22
8,00(-2,7)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
8,04(+2,0)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.723Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,10(+1,7)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,10(-2,7)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.774Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
8,11(-1,5)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061 (G-16)Ski, Klubbstevne 03.05.22
-----50--------------------
8,22(+0,4)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063 (G-16)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
8,24(-0,2)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
8,30(-0,6)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,32(+0,8)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.071 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
8,33(-0,6)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,36(+1,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,37(-0,3)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
8,38(-0,2)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641Greveskogen, Seriestevne14.05.22
8,38(-0,5)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.933Asker, Askerlekene 202205.06.22
8,41(+1,5)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
-----60--------------------
8,71(+1,7)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.073 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,73(+2,0)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.984Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,74(+0,5)Jørgen Norgren Funderud, Asker Sk. Friidrett19.06.071 (G-15)Asker, Askerlekene 202205.06.22
8,77(+0,0)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.661 (MV)Bergen/La, Seriestevne22.06.22
8,79(-1,5)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.071 (G-15)Ski, Klubbstevne 03.05.22
8,85(-1,5)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.072 (G-15)Ski, Klubbstevne 03.05.22
8,97(+0,0)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.622 (MV)Bergen/La, Seriestevne22.06.22
8,99(-0,5)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
9,00(+0,2)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
9,06(-0,7)Jon-Anders Øvrebø, Jølster IL05.07.031 (G-18/19)Førde, Opningstemne 202207.05.22
-----70--------------------
9,09(+1,7)Jon Joel Halvorsen, Tønsberg Friidrettsklubb28.07.072 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne10.05.22
9,11(+1,5)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
9,12(-0,3)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
9,15(-2,5)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,18(+1,5)Lars Eliassen, Ask Friidrett26.02.781 (MV40)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
9,28(+1,0)Axel Frei, Tingvoll FIK29.08.051 (G-17)Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
9,39(-0,9)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV70)Arna, Askokarusellen06.07.22
9,66(+1,8)Ola Tveiten, Mjøsdalen IL02.05.601 (MV60)Osterøy, Seriestemne30.05.22
9,95(-0,5)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
10,32(+1,8)Roger Larsen, IL Fri19.09.501 (MV70)Arna, Askokarusellen22.06.22
-----80--------------------
10,95(-0,2)John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.432Greveskogen, Seriestevne14.05.22
11,32(+0,7)Viggo Landaas, Kongsberg IF31.01.421Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
11,72(+1,0)Sigurd Marsteen, IL Norodd08.12.531 (MV65)Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,92(+1,5)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,75(+1,0)Radoslav Krasimirov Minchev (BUL), Fana IL26.05.051 (G-17)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,67(-3,4)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18/19)Rjukan, Sommerstevne29.07.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,30(+3,7)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.041 (G-18/19)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,38(+3,7)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.042 (G-18/19)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,47(+2,8)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,51(+2,8)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.072 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,69(+2,8)Benjamin Moen, Fana IL19.07.073 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,70(+2,8)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.074 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,86(+2,8)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.075 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,93(+2,1)David Nyhus, IF Hellas28.02.071 (G-15)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
8,10(+3,7)Thorben Bücker (GER), IL Gneist24.05.043 (G-18/19)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,30(+2,4)Roger Eide, Varegg IL04.03.801 (MV40)Arna, Askokarusellen18.05.22
8,50(+2,1)Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.731 (MV45)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
8,71(+2,4)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Arna, Askokarusellen18.05.22
8,99(+2,1)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.031 (G-18/19)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
9,84(+2,4)Roger Larsen, IL Fri19.09.501 (MV70)Arna, Askokarusellen18.05.22
9,97(+2,4)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.482 (MV70)Arna, Askokarusellen18.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.071 (G-15)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
8,66Jørgen Domås, Grong IL30.09.072 (G-15)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
10,37Audhild Tindeland Nesse, Havørn IL11.02.811-h1 (G-10)Stavanger, Jærcup19.05.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6(+0,3)Leif Ove Rongved, Privat28.09.831 (MV35)Osterøy, Seriestevne04.05.22
8,8(+0,3)Emil Solstad, Privat08.12.781 (MV40)Osterøy, Seriestevne04.05.22
9,4(+0,3)Jostein L Mjelde, Privat26.06.771 (MV45)Osterøy, Seriestevne04.05.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,45(+1,1)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
9,49(+0,0)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.891Asker, Kretsstevne 125.05.22
9,56(+1,9)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.073-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
9,58(-0,1)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
9,67(+0,7)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.072-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
9,72(+0,0)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041 (G-18/19)Asker, Kretsstevne 125.05.22
9,77(+1,1)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
9,79(+0,0)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051 (G-17)Asker, Kretsstevne 125.05.22
9,80(-1,5)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.871Fana, Karabinlekene 202215.05.22
9,84(+1,1)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
-----10--------------------
9,86(+0,0)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-16)Asker, Kretsstevne 125.05.22
9,88(+0,7)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.073-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,01(-1,6)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.073-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,05(-1,5)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,07(-0,2)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071-h1 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.22
10,08(-1,7)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,14(+0,0)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052 (G-17)Asker, Kretsstevne 125.05.22
10,22(-0,9)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.072-h5 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,24(-1,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.074-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,26(+1,9)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----20--------------------
10,33(+1,1)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10,36(-1,5)Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.012Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,47(-1,6)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,49(-1,7)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,50(+1,9)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.076-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,58(+0,0)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,70(+1,1)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.053 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10.70(-2,7)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-16)Ørsta, Rekrutteringscup nr 407.06.22
10,81(-0,2)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.071 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
10,89(-0,2)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----30--------------------
10,91(+1,9)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,28(-0,2)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,28(+0,0)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
11,71(+1,1)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
11,71(-0,2)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.074 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,85(-1,7)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.062 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,47(-0,2)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.075 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
12,67(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
12,77(-0,6)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031-h1 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,23(-1,0)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (G-17)Ås, Åpningsstevne01.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38(+2,3)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
10,38(+2,3)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 214.07.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,29(+1,2)Even Meinseth, IL Gular22.05.962-fi-ASollentuna/SWE, Sollentuna GP12.06.22
10,46(+1,1)Jacob Vaula, IL Gular01.08.012-nat1Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
10,51(+0,3)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,55(+1,0)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.984-fi-BWeinheim/GER, Kurpfalz Gala28.05.22
10,65(+1,1)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-nat1Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
10,67(+0,3)Jørgen Evensen Lund, Raufoss Idrettslag Friidrett05.05.031-nat2Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
10,69(+1,1)Sondre Faugstad Amundsen, IL Gular25.09.984-nat1Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
10,71(+1,1)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,75(+1,5)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,75(+1,0)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h3Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
-----10--------------------
10,77(+1,2)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-fi Fana, Framolekene 202229.05.22
10,78(+1,1)Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.985-nat1Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
10,78(+0,1)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h2Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
10,82(+1,3)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-fi-BLillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,84(+1,5)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.972-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,85(+1,5)Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.013-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,86(+1,5)August Hemstad, Moelven IL12.04.024-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
10,88(+1,3)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.002-fi-BLillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,88(+1,2)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.036 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen16.07.22
10,88(-0,2)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DEugene/OR/USA, World Athletics Championships23.07.22
-----20--------------------
10,89(+0,0)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011Greveskogen, Seriestevne14.05.22
10,89(-2,1)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033-fi-AOslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
10,90(+0,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
10,90(+1,5)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.962-fi-DSkara/SWE, Skararacet06.06.22
10,90(+0,3)Simen Tjelta Larsen, Idrettslaget Skjalg04.01.942-h6Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
10,90(+0,1)Filip Bøe, IL Gular30.08.005-h7La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint03.07.22
10,92(+1,9)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne06.05.22
10,94(-0,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h5Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
10,94(-0,5)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.964-sf1Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
10,95(+1,1)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.992-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----30--------------------
10,95(+0,3)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.024-h6Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
10,95(-0,8)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.994-h5Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
10,96(+1,3)Neo Dobson, Haugesund IL12.06.072-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,96(+1,1)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,96(+1,0)Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.022-h3Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
10,99(+0,0)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001-h2Fana, Framolekene 202229.05.22
10,99(+0,9)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,00(+0,0)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.052Greveskogen, Seriestevne14.05.22
11,00(-0,2)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-fi Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
11,01(+0,9)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----40--------------------
11,01(+0,1)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.044-h1Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
11,02(+1,1)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.054-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,02(+1,2)Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.031Trondheim, Norgesserien05.07.22
11,03(+1,0)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
11,03(+1,2)Martin Roe, IL Fri01.04.922-h1Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
11,04(+2,0)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.042-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,07(+1,1)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.044-fi-AOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,09(+2,0)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,10(+1,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,11(+1,3)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.025-fi-BLillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----50--------------------
11,12(+0,2)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,14(+1,5)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,16(+0,2)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.023-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,17(+1,3)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031-fi Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
11,20(-1,8)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.013-h3Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
11,22(-0,3)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.005-h2High Point/NC/USA, VertKlasse Meeting02.04.22
11,23(+0,3)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,24(+0,9)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.062-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,25(+0,8)Christian Wright, IL Tyrving17.03.061-h5 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,25(+0,1)Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.004-h2Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
-----60--------------------
11,26(+1,5)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.062-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,26(+1,3)Samuel Gyedu, IL Tyrving01.05.947-fi-BLillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,27(+0,1)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,28(+0,8)Christian Øydne, Søgne IL14.09.052-fi-ASandnes, Vindsprint 202231.07.22
11,29(-0,5)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.041 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
11,30(+1,2)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
11,30(+0,3)Kim Kamanzi, IL Tyrving24.03.017-h6Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
11,32(+2,0)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.046-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,32(-0,8)Ole Martin Flatjord, IL Gneist14.09.946-h5Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
11,36(+0,3)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.023Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
-----70--------------------
11,36(-0,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
11,37(+1,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,38(+2,0)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992-hISkara/SWE, Skararacet06.06.22
11,38(+0,8)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h2Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
11,38(+0,9)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
11,38(+1,1)Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.966-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,39(+0,1)Erik Steinsland, Idrettslaget Skjalg10.04.001Stavanger, Treningsstevne09.06.22
11,39(+1,3)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.984-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,40(-0,8)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.027-h3Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
11,41(+0,8)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.023-h2Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
-----80--------------------
11,41(+1,9)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.061-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,41(+1,0)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h3Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
11,43(+2,0)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.042-fi-AHaugesund, Mailekene21.05.22
11,44(+1,3)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.034-fi (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,45(+1,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,45(+1,8)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
11,46(+0,7)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.045Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,47(+0,0)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,48(+1,6)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,48(+0,6)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.891-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----90--------------------
11,48(-0,4)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.053-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
11,49(+1,9)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.034-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,49(+1,4)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.045-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,49(+0,6)Franz Philip Pap Holmen, Bærums Verk IF22.01.062-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
11,50(+0,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.026-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,51(-0,2)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
11,52(+1,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,52(+1,2)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.042Trondheim, Norgesserien05.07.22
11,54(+1,7)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,55(+1,9)Tobias Dybos Larsson, Kristiansands IF Friidrett30.04.021 (G-U23)Kristiansand, Treningsstevne06.05.22
-----100--------------------
11,55(+1,9)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,55(+0,0)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.046-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,56(+1,1)Sander Frøseth Fenes, Ranheim IL24.04.027-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,60(+1,3)Arne Røstad, Strindheim IL31.08.023-fi Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
11,61(+0,3)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.063-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,62(+0,0)Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.031 (G-18/19)Gausdal, Vårstevne08.05.22
11,62(+1,9)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.035-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,63(-1,4)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.021-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,63(+1,7)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,65(-1,7)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----110--------------------
11,65(+0,4)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.043Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
11,65(+0,3)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.064-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,65(+1,5)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.046-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,67(-0,2)Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051 (G-17)Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
11,67(+1,4)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,67(+0,6)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.044-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
11,69(-1,8)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
11,70(+1,4)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,73(+0,3)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.016-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,74(+1,1)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.928-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----120--------------------
11,75(+0,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,76(+1,4)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.073-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,76(+1,8)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051-h2Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
11,76(+1,2)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.054-h1Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
11,77(+0,9)Simon Stornes, IL i BUL14.07.045-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,77(+1,7)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.053-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,78(+1,3)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,78(-3,1)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.976-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,78(-0,4)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
11,79(+1,8)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----130--------------------
11,80(+1,1)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.875-h3Fana, Framolekene 202229.05.22
11,80(+0,0)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051 (G-17)Asker, Askerlekene 202203.06.22
11,80(-2,6)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.863Asker, Askerlekene 202203.06.22
11,81(+2,0)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.052-h2Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
11,82(+1,1)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV45)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
11,82(+1,5)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.037-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,82(-0,4)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.052-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
11,83(+1,0)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.076-h3Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
11,84(+1,3)Bjørn Magnussen, Ranheim IL02.01.985-fi Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
11,85(-0,6)Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.051 (G-17)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
-----140--------------------
11,85(-0,8)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,86(+1,3)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,86(+1,1)Viljar Christiansen, Alta IF24.02.031 (G-19)Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
11,86(+1,5)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.062-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,86(-0,4)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-18/19)Geithus, Distriktsstevne14.06.22
11,86(+1,8)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012-h2Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
11,87(+2,0)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.074-fi-AHaugesund, Mailekene21.05.22
11,88(+0,9)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.771 (MV45)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,88(+1,0)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202203.06.22
11,88(-0,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----150--------------------
11,89(+1,7)Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (G-17)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
11,90(+1,7)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062 (G-17)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
11,91(+1,9)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
11,91(+1,6)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.072-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,95(+1,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,95(-0,5)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-18/19)Fana, Framolekene 202229.05.22
11,95(+1,6)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.063-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,96(+1,2)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-16)Sande, Treningsstevne16.05.22
11,96(+1,9)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.063-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,96(+1,0)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.062-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
-----160--------------------
11,97(-3,3)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.004-h3Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser04.06.22
11,98(+1,1)Joe Aphisit Tepnuan, Osterøy IL27.08.006-h3Fana, Framolekene 202229.05.22
11,98(+1,6)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.073-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,99(+0,1)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,99(+1,4)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,99(+1,3)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.072-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,99(+0,8)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.077-fi-ASandnes, Vindsprint 202231.07.22
12,00(+0,5)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-16)Asker, Kretsstevne 125.05.22
12,00(+1,6)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.075-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,01(+1,2)Teodor Miller, IL Tyrving30.01.053 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
-----170--------------------
12,02(+0,0)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.046Greveskogen, Seriestevne14.05.22
12,02(+2,0)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.075-fi-AHaugesund, Mailekene21.05.22
12,02(+1,5)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
12,03(+1,6)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,03(+1,4)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.063 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
12,03(-0,8)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.077-fi (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,03(-0,5)Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.043 (G-18/19)Fana, Framolekene 202229.05.22
12,03(-0,7)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.072-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,03(+0,6)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-18/19)Bodø, Lagseriestevne28.06.22
12,04(+0,5)Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.042 (G-18/19)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----180--------------------
12,05(+2,0)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.066-fi-AHaugesund, Mailekene21.05.22
12,05(+1,7)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.054-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,08(+0,2)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.046-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,09(-0,2)Syver Bråten Grøvnes, Hattfjelldal IL29.01.072Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
12,09(+0,1)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,10(+0,8)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.072 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
12,11(-1,0)Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turnforening11.08.021Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
12,11(-1,4)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
12,12(+0,7)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.042 (G-18/19)Haugesund, Mailekene21.05.22
12,12(+1,3)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.073-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----190--------------------
12,13(+0,1)Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.032Stavanger, Treningsstevne09.06.22
12,13(+1,9)Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.064-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,14(+1,9)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.065-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,14(+0,9)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.064-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,15(-3,3)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.025-h3Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser04.06.22
12,17(+0,6)Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031 (G-18/19)Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
12,17(+1,9)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
12,17(-0,2)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
12,17(+0,0)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Seriestevne22.06.22
12,18(+2,0)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.077-fi-AHaugesund, Mailekene21.05.22
-----200--------------------
12,18(+1,5)Benjamin Carlsen-Brown, Nesøya IL02.01.064-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,19(+0,9)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.065-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,21(+1,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,21(-1,0)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.047-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,21(+1,8)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063-h2Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
12,22(+0,9)Odin Dahlberg Johnsen, Idrettslaget Skjalg28.01.053 (G-17)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,22(-0,1)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
12,23(+1,0)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.031 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
12,23(+0,0)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051 (G-17)Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
12,23(+1,8)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.074-h2Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
-----210--------------------
12,24(+1,4)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.064 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
12,24(+0,5)Kristian Elias Koppang, Gui Sportsklubb19.10.042 (G-18/19)Asker, Kretsstevne 125.05.22
12,24(-1,2)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.063-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,25(-0,7)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.056-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,25(+1,2)Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.065Trondheim, Norgesserien05.07.22
12,26(+0,6)Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.071 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
12,27(+1,2)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.071 (G-15)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
12,27(-1,4)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
12,29(+0,6)Vili Vasilijevic, Ranheim IL22.07.072 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
12,29(-2,4)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
-----220--------------------
12,30(+2,0)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051-fi-BHaugesund, Mailekene21.05.22
12,30(+0,7)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.073Grimstad, Klubbstevne31.05.22
12,30(-1,4)Martin Aarbogh Brustad, Ullensaker/Kisa IL15.01.043-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
12,30(+0,1)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072-fi-BSandnes, Vindsprint 202231.07.22
12,33(+0,6)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb31.12.032 (G-18/19)Bodø, Lagseriestevne28.06.22
12,33(-0,4)Andreas Myklebust Benoni, Ås IL28.03.885-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
12,37(+2,0)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.078-fi-AHaugesund, Mailekene21.05.22
12,38(+1,5)Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.065-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,39(-0,7)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,41(+0,6)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.073 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----230--------------------
12,41(+1,4)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.076-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,42(-1,1)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072 (G-15)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
12,43(+0,5)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052 (G-17)Asker, Kretsstevne 125.05.22
12,44(+1,2)Tobias Njå, Gjøvik FIK23.03.051 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
12,44(-3,4)Fredrik Klakken Heggelund, FIK Orion10.06.035-h2Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser04.06.22
12,45(+0,1)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,47(+1,6)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.071 (G-15)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
12,50(+1,0)Johan Fridtjof Rosenberg, Gui Sportsklubb30.11.043 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,50(-0,4)Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.976-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
12,51(+1,5)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.066-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----240--------------------
12,53(+0,8)Mensah Nyarko, GTI28.01.98Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
12,54(-0,9)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-18/19)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
12,57(+0,9)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.072 (G-15/18)Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
12,59(+0,0)Elias Tveitane Furuseth, Hamar IL30.06.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
12,60(-1,2)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-17)Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
12,63(+0,8)Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.073 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
12,66(-1,7)Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
12,66(-1,4)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.923-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,66(+0,1)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071 (G-15)Selbu, Selbustevne09.06.22
12,66(-2,4)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
-----250--------------------
12,68(+2,0)Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.053-fi-BHaugesund, Mailekene21.05.22
12,68(+0,4)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,68(-0,1)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.035Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
12,68(-0,4)Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.049 (G-15/18)Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
12,69(-1,6)David Nyhus, IF Hellas28.02.072 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
12,69(-0,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.067 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
12,71(-2,2)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-18)Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
12,71(+1,6)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.065-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,72(+1,9)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h4 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 110.05.22
12,73(-0,6)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne05.05.22
-----260--------------------
12,73(+2,0)Bjørnar Ramstad Støylen, Haugesund IL19.01.934-fi-BHaugesund, Mailekene21.05.22
12,73(+0,6)Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.074 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
12,73(-0,2)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-18/19)Rjukan, Sommerstevne29.07.22
12,74(+1,8)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,78(-0,2)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.003Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
12,79(+1,6)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.074 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,79(-0,7)Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.074-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,79(+1,0)Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.073-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
12,80(+0,6)Vetle Mathiesen Knutsen, Bodø Friidrettsklubb10.01.043 (G-18/19)Bodø, Lagseriestevne28.06.22
12,84(+0,4)Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
-----270--------------------
12,84(+1,5)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.063-h2Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
12,85(+1,1)Erik Befring, Jølster IL05.10.063 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
12,87(-0,5)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.073 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
12,88(+0,6)Jonas Hakvåg Hansen, Bodø Friidrettsklubb01.01.051 (G-17)Bodø, Lagseriestevne28.06.22
12,90(-2,0)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
12,90(+1,5)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.963-foNottwil/SUI, World Para Athletics Grand Prix27.05.22
12,91(+0,6)Håkon Rønning-Hansen, BUL-Tromsø Friidrett09.01.071 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
12,92(+0,1)Felix Naue, Nesodden IF09.06.052Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
12,92(+1,5)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.058-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,92(+0,9)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.066-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----280--------------------
12,95(-0,3)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.058-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
12,97(+0,1)Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.064 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,99(-0,2)Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.751 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
13,00(+0,4)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
13,00(-1,0)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.022Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
13,00(-0,9)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
13,00(+1,0)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.074-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
13,04(+0,4)Marcus Valentin Giörtz Mondoka, IL Sandvin21.02.076-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
13,10(+0,9)Mathias Olivares, Fagernes IL01.01.033 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
13,11(+1,8)Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.061 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
-----290--------------------
13,12(-1,1)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.075-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
13,12(-0,4)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042 (G-18/19)Geithus, Distriktsstevne14.06.22
13,14(+1,5)Vilgot Wold, IF Sturla04.12.067-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,16(-1,5)Trygve Havro, IL Gneist20.12.914 (MS-Para)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
13,19(+1,8)Fredrik Min Woo Johnsbråten, Søndre Land IL21.01.031 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
13,19(-0,7)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.043 (MS-Para)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
13,21(+0,0)Leo Sebastian Evensen Røskaft, Byåsen IL17.08.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,21(+0,8)Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.074 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
13,24(-2,0)Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
13,24(-1,2)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-15)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
-----300--------------------
13,27(-1,4)Savez Omed, Moss IL17.04.071 (G-15)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
13,28(+1,2)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-16)Sande, Treningsstevne16.05.22
13,28(-1,4)Owain Wyn Jones, Nesodden IF02.09.038-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
13,28(+0,6)Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.075 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
13,31(-1,3)Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.943 (UHM)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
13,32(+2,0)Ole Våga, Idrettslaget Skjalg25.09.075-fi-BHaugesund, Mailekene21.05.22
13,33(-0,8)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.935-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
13,34(-1,4)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.061Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
13,35(+1,9)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.072-h4 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 110.05.22
13,38(-1,4)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051 (G-17)Ski, Kretsstevne 08.06.22
-----310--------------------
13,46(+0,2)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.613-h1 (MV60)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
13,47(-0,2)Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.762 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
13,48(-0,4)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.987-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
13,49(+1,8)Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
13,50(+0,9)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.071 (G-15)Porsgrunn, Treningsstevne27.04.22
13,54(-0,4)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.073 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
13,54(+0,0)Stian Lande Vik, Byåsen IL16.03.072 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,56(+1,4)Roger Eide, Varegg IL04.03.801 (MV40)Arna, Askokarusellen22.06.22
13,61(-2,4)Bjørnar Fjellskålnes, Mjøsdalen IL19.11.052 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
13,61(-0,3)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66D (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22
-----320--------------------
13,62(-0,8)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.076-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
13,66(-1,4)Eirik Hanssen, Romerike Friidrett05.02.796-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
13,73(-2,0)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
13,73(+0,0)Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.073 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,76(-2,4)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
13,79(-2,4)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
13,81(-2,4)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.042 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
13,83(-1,2)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072 (G-15)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
13,87(+0,0)Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.074 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,88(+1,8)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.077-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----330--------------------
13,88(+1,8)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.078-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,89(-0,7)Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.076-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,90(-0,4)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.074 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
14,04(-2,0)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
14,11(-1,0)Jørgen Norgren Funderud, Asker Sk. Friidrett19.06.072 (G-15)Asker, Askerlekene 202203.06.22
14,12(-2,4)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
14,13(-2,0)Tore Magne Nesset, Moelven IL11.08.64D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
14,15(-2,4)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
14,22(+1,1)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.623-h1 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22
14,26(-2,5)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62D (MV60)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----340--------------------
14,26(-0,1)Ole Martin Åsland, Spirit Friidrettsklubb23.04.816Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
14,34(+1,5)Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.042 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
14,41(+0,6)Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.072 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
14,46(-2,0)Per Gregersen, Stord IL08.06.70D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
14,46(-0,4)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.075 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
14,47(-2,0)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
14,47(+1,8)Eskil Kristiansen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.072 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
14,48(-0,1)Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.607Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
14,54(+1,4)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
14,54(-1,3)David Askeland, Sørild FIK14.07.072 (G-15)Grimstad, KM 13-1621.06.22
-----350--------------------
14,67(+0,0)Henrik Børresen, Gausdal FIK30.04.051 (G-17)Gausdal, Vårstevne08.05.22
14,67(-3,0)Sindre Børsheim Ramung, Syril IL10.10.821 (MV35)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
14,70(+0,1)Axel Frei, Tingvoll FIK29.08.055-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,71(-3,0)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
14,93(+1,9)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV75)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
15,06(-2,0)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.71D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
15,11(-3,0)Arnstein Menes, Balestrand IL16.03.761 (MV45)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
15,15(-1,2)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV70)Arna, Askokarusellen06.07.22
15,21(-2,9)Nathaniel Andre Figueroa-Chavez, Selbu IL10.02.071 (G-15)Selbu, Selbustevne23.05.22
15,23(+0,2)Nyx Simion, IK Tjalve11.11.076-h3 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----360--------------------
15,33(-2,2)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072 (G-15)Ås, Vårstevne23.05.22
15,65(-2,0)Helge Reinholt, Treungen IL29.03.67D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
15,88(-2,5)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
15,94(-2,2)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.073 (G-15)Ås, Vårstevne23.05.22
15,96(-2,6)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591 (MV)Førde, Opningstemne 202207.05.22
16,68(+1,4)Roger Larsen, IL Fri19.09.501 (MV70)Arna, Askokarusellen22.06.22
16,71(+1,4)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV80)Lyngdal, KM friidrett Agder veteraner med slegge og diskosring29.05.22
17,42(-2,5)Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.45D (MV75)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
17,98(+0,8)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202230.06.22
18,68(+1,0)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37D (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
-----370--------------------
18,73(-3,1)Håvard Oppen, Midsund IL18.11.871Midsund, Midsundleikane26.05.22
18,78(+1,7)Viggo Landaas, Kongsberg IF31.01.421Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
19,58(+0,1)Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.491 (MV70)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne14.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,72(+0,7)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.054-h5 (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships04.07.22
11,30(+1,3)Antoine Gabriel Vincent (FRA), Ranheim IL22.02.018-fi-BLillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,45(+1,1)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
11,48(-1,9)Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.041-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
11,68(+2,0)Paul William B. Gaubert (FRA), Sørild FIK23.01.961-h2Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
12,22(+0,8)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.043 (G-18/19)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
12,44(-0,5)Radoslav Krasimirov Minchev (BUL), Fana IL26.05.052 (G-17)Fana, Framolekene 202229.05.22
13,28(+0,9)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
14,16(-1,4)Jokubas Normantas (LTU), Askim IF04.11.051 (G-17)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,2(+0,3)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.041 (G-18)Osterøy, HTB karusell 213.06.22
11,3(+0,3)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011Osterøy, HTB karusell 213.06.22
12,4(ok)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061 (G-16)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
12,8(+0,3)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 213.06.22
14,1(+0,3)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 213.06.22
18,8(+0,3)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.421 (MV80)Osterøy, HTB karusell 213.06.22
19,2(+0,1)Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.491 (MV70)Stjørdal, Friidrettskarusell01.06.22
21,1(+0,1)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV75)Stjørdal, Friidrettskarusell01.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,29(+4,4)Jacob Vaula, IL Gular01.08.011-fi-A (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen16.07.22
10,53(+3,0)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.987-fi-AVari/GRE, Dromia, International Sprint & Relay Meeting02.06.22
10,53(+5,2)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-fi-B (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen16.07.22
10,60(+3,0)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-fi Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
10,63(+2,2)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-h3Skara/SWE, Skararacet06.06.22
10,64(+2,1)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.034-h1 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala02.07.22
10,68(+2,3)Sondre Faugstad Amundsen, IL Gular25.09.981-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
10,70(+2,1)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DSeinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
10,75(+3,0)August Hemstad, Moelven IL12.04.024-fi Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
10,76(+3,0)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.965-fi Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
10,83(+3,0)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
10,85(+2,8)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
10,85(+3,7)Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.032-fi-C (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen16.07.22
10,89(+2,4)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.052-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
10,89(+2,8)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.962-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
10,93(+3,0)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.007-fi Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
10,96(+3,3)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.043-h2Helsingborg/SWE, Öresundsspelen10.07.22
10,97(+2,4)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.053-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
10,98(+3,2)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
10,98(+2,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
10,98(+3,0)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.048-fi Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
11,00(+2,5)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
11,02(+2,5)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,04(+2,6)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004-h1Greensboro/NC/USA, Aggie Classic23.04.22
11,09(+2,5)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,13(+2,7)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031-h1Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
11,14(+3,2)Christian Wright, IL Tyrving17.03.062-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,18(+2,1)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.033-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,18(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
11,23(+2,4)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
11,27(+2,5)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.066-fi-A (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,29(+2,8)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.974-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,31(+2,2)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.031Søgne, Kretskarusell14.06.22
11,34(+2,1)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,35(+3,8)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.053-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,35(+2,4)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.056-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,36(+2,8)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,38(+3,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
11,38(+3,8)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.054-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,39(+2,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,39(+3,4)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043-fi Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,44(+2,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,46(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,46(+2,4)Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.031 (G-18/19)Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
11,46(+2,1)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.025-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,46(+3,8)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.055-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,48(+2,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,53(+2,2)Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.062Søgne, Kretskarusell14.06.22
11,55(+2,9)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.044-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,61(+2,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.045-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,65(+2,5)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,67(+3,2)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.064-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,74(+2,3)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
11,74(+2,4)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
11,74(+2,1)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071 (G-15)Sande, Treningsstevne11.07.22
11,77(+2,7)Bjørn Magnussen, Ranheim IL02.01.983-h1Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
11,78(+3,4)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.775-fi Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,80(+2,5)Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
11,85(+2,4)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
11,86(+2,3)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071 (G-15)Haugesund, Mailekene21.05.22
11,89(+3,8)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (MJ19)Bodø, Lagseriestevne31.05.22
11,89(+2,5)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships06.07.22
11,90(+2,3)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.063 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
11,94(+2,9)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.046-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,96(+2,6)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.071 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,96(+3,0)Martin Rogerio Flaten, Lyngdal IL01.11.024-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
11,99(+2,4)Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turnforening11.08.022Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
12,08(+2,1)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
12,10(+2,3)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.073 (G-15)Haugesund, Mailekene21.05.22
12,11(+2,3)Hakim Andersen, Fana IL16.01.064 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,14(+2,1)Herman Røe, IL i BUL05.10.071 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,16(+2,3)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,18(+2,5)Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.046-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,19(+2,6)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.073 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,23(+2,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,24(+3,7)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.072 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
12,32(+2,1)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,33(+2,1)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,37(+2,6)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.074 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,44(+2,3)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.073-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,48(+3,0)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (MJ19)Bodø, Lagseriestevne18.05.22
12,50(+3,8)Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.058-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,63(+2,5)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
12,67(+3,7)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.073 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
12,68(+3,0)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-17)Bodø, Lagseriestevne18.05.22
12,69(+2,3)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.066 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,73(+3,7)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.074 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
12,91(+2,3)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.074-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,14(+2,1)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.937-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,15(+2,6)Knut Halvor Amdal, Gjesdal IL06.10.075 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
13,22(+2,3)Ole Våga, Idrettslaget Skjalg25.09.076 (G-15)Haugesund, Mailekene21.05.22
13,24(+3,0)Aron Fosseli Mørkestøl, Kristiansands IF Friidrett15.09.065Kristiansand, Treningsstevne/KM02.06.22
13,28(+2,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.074 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
13,29(+2,4)Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.968-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,42(+2,5)Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.071 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
13,51(+3,3)Johan Andreas Løland, GTI02.05.595-h6 (MV60)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
13,59(+2,8)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.062 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
13,60(+2,4)Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.071 (G-15)Overhalla, Trekamp/NA-karusell05.07.22
13,68(+2,3)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.075-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,18(+2,5)Eskil Kristiansen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.072 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
14,23(+2,3)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.067 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
14,28(+2,5)Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.073 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
14,31(+3,7)David Askeland, Sørild FIK14.07.075 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
15,04(+3,6)Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.72D (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,94William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,11Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.063 (G-16)Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,57Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,65August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.074-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,81Iver Sotnakk, IL Tyrving06.06.073-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,87Savez Omed, Moss IL17.04.075-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,87Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.075-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,65Jonas Helgesen Sæther, IL Varden25.09.881Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
14,18Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.076-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
14,82Bjørn Arvid Fremstad, IL Dalebrand15.06.031 (G-18/19)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,94(+1,3)Gudmund Lindbæk, ukjent17.10.506-h2 (MV70)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,03(-1,4)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
16,14(-1,4)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.982-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
16,24(-1,4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
16,62(+0,7)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-20/22)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
16,76(-3,1)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
16,83(-1,4)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.044-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,19(-3,1)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
17,29(0,3)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,45(0,3)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,47(-1,0)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
-----10--------------------
17,84(-1,0)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.892-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,88(-1,0)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,00(0,3)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.013-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,09(-0,1)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,22(-1,0)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.064-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,24(0,3)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,33(-3,1)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.043Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
18,51(-3,1)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
18,52(+1,0)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.031 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
18,67(-3,1)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.775Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
-----20--------------------
19,80(-0,1)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.962-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
21,40(+0,7)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
21,56(-0,1)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.983-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,71(+1,5)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-h1La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint03.07.22
21,03(+1,7)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.013-fi-A (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen17.07.22
21,13(+1,5)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.014-nat2La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint03.07.22
21,16(+0,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
21,30(-0,4)Jørgen Evensen Lund, Raufoss Idrettslag Friidrett05.05.032-sf3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
21,46(+1,8)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
21,48(-0,1)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h2Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
21,49(+1,4)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991-nat5La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint03.07.22
21,53(-0,2)Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.982-sf2Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
21,55(+1,8)Jacob Vaula, IL Gular01.08.012-h1Fana, Framolekene 202227.05.22
-----10--------------------
21,55(+1,8)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-h3Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
21,64(+1,4)Filip Bøe, IL Gular30.08.002-nat5La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint03.07.22
21,66(+1,7)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023-fi-B (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen17.07.22
21,69(-1,3)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
21,70(-0,1)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.962-sf1Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
21,79(-0,4)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.913-sf3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
21,87(+1,8)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032-h3Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,05(-0,4)August Hemstad, Moelven IL12.04.024-sf3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,06(+0,1)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.988-natOslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
22,06(+1,0)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.053-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----20--------------------
22,06(+1,5)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.044-fi-AHelsingborg/SWE, Öresundsspelen09.07.22
22,08(+1,1)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.032-h3Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
22,08(-0,4)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.965-sf3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,14(+1,8)Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.033-h3Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,14(-0,2)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.975-sf2Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,14(+1,2)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,17(+1,6)Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.011-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,17(-0,2)Simen Tjelta Larsen, Idrettslaget Skjalg04.01.946-sf2Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,20(+0,4)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
22,20(+1,2)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----30--------------------
22,26(-0,1)Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.005-sf1Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,30(-0,2)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004-fi-EGreensboro/NC/USA, Aggie Classic22.04.22
22,32(+1,8)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.054-h3Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,40(-0,6)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.964-h4Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,41(+1,1)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.023-h3Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
22,42(-0,3)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
22,46(-0,6)Even Pettersen, IL Tyrving12.10.935-h4Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,47(-2,8)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.024-h3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,50(-0,6)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.006-h4Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,51(+1,8)Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.022Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
-----40--------------------
22,53(+1,6)Kim Kamanzi, IL Tyrving24.03.014-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,53(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
22,57(-0,5)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041Grimstad, KM 13-1621.06.22
22,57(-1,8)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.034-h5Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,58(-2,8)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.045-h3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,59(-2,8)Tor-Junor Kringstad Vedde, IL i BUL07.06.976-h3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,60(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,61(+1,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,62(+1,2)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
22,63(+0,1)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.021-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
-----50--------------------
22,64(-3,2)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.003-h1Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,65(+1,2)Ole Martin Flatjord, IL Gneist14.09.941-h2Fana, Framolekene 202227.05.22
22,69(+1,2)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.033-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
22,72(-0,3)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
22,74(+2,0)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
22,78(+1,2)Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.054-h2Fana, Framolekene 202227.05.22
22,83(+1,7)Christian Wright, IL Tyrving17.03.065-fi-A (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
22,84(+0,9)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.022Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
22,84(+0,6)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061-h2Tolentino/ITA, Tolentino Sprint 202226.06.22
22,87(+0,7)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h2Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
-----60--------------------
22,88(+1,1)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.065-h3Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
22,92(+1,8)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.042-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
22,93(-0,9)Andreas Dixon, Fana IL03.04.014Fana, Karabinlekene 202215.05.22
22,93(+1,2)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,93(-0,1)Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.982-h2Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
22,94(+0,8)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071-fi (G-17)Västerås/SWE, Westinghouse Gurkspel - 50 år!30.07.22
22,97(+1,8)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
22,97(+0,1)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
22,99(+0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.026-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
23,03(+0,9)Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.012Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----70--------------------
23,04(+1,7)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-h3Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
23,05(-1,9)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
23,05(+1,8)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,06(+0,7)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.023-h2Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
23,07(+0,9)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.033Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
23,07(+0,5)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042-fi-D (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,13(+0,9)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.976-h1Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
23,13(+1,0)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.071-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,16(+1,2)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
23,17(-0,1)Christian Øydne, Søgne IL14.09.053-h2Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
-----80--------------------
23,18(-0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.038-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,23(+0,7)Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.964-h2Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
23,28(-2,1)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.052-h3Fana, Framolekene 202227.05.22
23,32(+0,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
23,33(-0,9)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
23,33(+0,9)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041 (G-18/19)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
23,34(+1,4)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
23,34(-2,1)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043-h3Fana, Framolekene 202227.05.22
23,37(+0,5)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.034-fi-D (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,38(+0,0)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.041 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
-----90--------------------
23,41(+1,7)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.066-fi-A (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,46(-0,4)Vegard Rinde, Fana IL03.01.062 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,47(-1,0)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012Larvik, Treningsstevne27.07.22
23,49(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
23,50(+1,4)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
23,51(1,0)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061 (G-16)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
23,53(-0,4)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.073 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,53(-0,1)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
23,63(+1,7)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
23,64(-1,1)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.015-fi-CGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----100--------------------
23,65(+1,1)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071 (G-15)Asker, Askerlekene 202204.06.22
23,66(+2,0)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-18/19)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,68(+2,0)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
23,68(+1,7)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h3Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
23,72(+0,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-fi-D (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,73(+1,0)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.072-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,79(+1,0)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051 (G-17)Asker, Askerlekene 202204.06.22
23,79(+0,5)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.047-fi-D (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,81(+1,6)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.052Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
23,82(+0,3)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.035-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
-----110--------------------
23,85(+0,7)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (G-18/19)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
23,86(+2,0)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-18/19)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,90(-0,4)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.064 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,93(+1,1)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.072 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
23,93(+0,9)Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.042 (G-18/19)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
23,96(+0,5)Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051 (G-17)Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
23,97(+1,0)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202204.06.22
24,03(+0,8)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h2Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
24,04(+1,7)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.062 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
24,04(+1,0)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.052 (G-17)Asker, Askerlekene 202204.06.22
-----120--------------------
24,05(-0,6)Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.032Stavanger, Treningsstevne09.06.22
24,07(-1,0)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
24,10(+0,9)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.043Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
24,10(+0,1)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.771-h1Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
24,13(-2,4)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.774-sf2 (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202203.07.22
24,14(+1,5)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051 (G-17)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
24,17(+0,9)Sander Frøseth Fenes, Ranheim IL24.04.024Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
24,19(-0,3)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
24,19(-0,9)André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.043-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,22(+1,4)Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-17)Harstad, Seriestevne 124.05.22
-----130--------------------
24,22(+0,4)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.065-fi-B (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
24,23(-0,9)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.027Fana, Karabinlekene 202215.05.22
24,25(+1,7)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.063 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
24,25(+0,7)Noah Karlsen, Moelven IL17.05.015-h2Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
24,27(+0,6)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,27(+1,6)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,27(+1,3)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071 (G-15)Leksand/SWE, Sparbanksspelen24.07.22
24,29(+0,8)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072-h2Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
24,31(-0,5)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.064Grimstad, KM 13-1621.06.22
24,33(+1,6)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.051-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
-----140--------------------
24,35(+1,0)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.073-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,36(+0,1)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062-h1Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
24,38(+1,5)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-18/19)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
24,47(-0,1)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.068-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,47(+1,3)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
24,48(+1,6)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.052-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,49(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
24,52(+0,5)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
24,52(+1,4)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
24,55(+0,8)William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.063-h2Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
-----150--------------------
24,56(+1,6)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,60(-2,7)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
24,60(+1,6)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.013Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
24,62(+1,9)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071 (G-15)Fana, Framolekene 202227.05.22
24,62(+1,5)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-16)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
24,67(+1,0)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.075-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,71(-1,0)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.045-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
24,75(+1,0)Teodor Miller, IL Tyrving30.01.053 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
24,75(+0,8)Andreas Myklebust Benoni, Ås IL28.03.885-h2Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
24,79(+0,5)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.073 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
-----160--------------------
24,80(+0,7)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.026-h2Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
24,83(+1,9)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.072 (G-15)Fana, Framolekene 202227.05.22
24,91(+1,6)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.053-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,92(+0,5)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
24,93(+1,9)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.072 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
24,96(+1,6)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.073-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,98(+1,0)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.077-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
25,00(-0,3)Odin Dahlberg Johnsen, Idrettslaget Skjalg28.01.051 (G-17)Tromsø, July Track Festival20.07.22
25,01(-0,3)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
25,04(-0,3)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072 (G-15)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
-----170--------------------
25,09(+1,0)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.078-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
25,11(+0,0)Herman Røe, IL i BUL05.10.072 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,12(+1,1)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.036-h3Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
25,14(+1,6)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.075Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
25,19(-0,5)Benjamin Moen, Fana IL19.07.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
25,19(+1,5)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.072 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
25,23(+2,0)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.063-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
25,27(+1,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,29(+0,0)Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.063 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,29(-1,8)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb01.01.041Bodø, Lagseriestevne14.06.22
-----180--------------------
25,35(+1,5)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,36(+1,3)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
25,38(+1,9)Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.073 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
25,39(-0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
25,40(-1,8)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051 (G-17)Haugesund, Mailekene22.05.22
25,46(-0,6)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.035Stavanger, Treningsstevne09.06.22
25,50(-2,7)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.073 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
25,52(+1,1)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
25,53(-0,3)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.923-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
25,54(-1,0)Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (MJ)Larvik, Treningsstevne27.07.22
-----190--------------------
25,59(+0,0)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
25,63(+0,0)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.064 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,72(+1,9)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.074 (G-15)Fana, Framolekene 202227.05.22
25,72(+1,6)Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.074-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
25,73(+1,5)Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.073-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,74(+0,2)Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.973-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
25,75(+1,5)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.052 (G-17)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
25,85(ok)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051 (G-17)Vik, Kretsstevne 116.06.22
25,86(+0,2)Mensah Nyarko, GTI28.01.984-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
25,89(+0,0)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----200--------------------
25,91(+1,6)Lukas Kampesveen, Gausdal FIK05.11.055-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
25,92(-1,1)Elias Tveitane Furuseth, Hamar IL30.06.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
25,96(+2,0)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.057-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
25,97(+1,1)David Nyhus, IF Hellas28.02.072 (G-15)Asker, Askerlekene 202204.06.22
26,05(-0,3)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.961Nottwil/SUI, World Para Athletics Grand Prix26.05.22
26,06(+1,9)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-17)Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
26,13(+1,4)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
26,16(+1,1)Michail Alexandros Antonakopoulos, Gui Sportsklubb23.07.073 (G-15)Asker, Askerlekene 202204.06.22
26,31(-1,8)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.052Bodø, Lagseriestevne14.06.22
26,39(-2,7)Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.065 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
-----210--------------------
26,44(+0,4)Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.751 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
26,44(+1,7)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.064 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
26,48(ok)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052 (G-17)Vik, Kretsstevne 116.06.22
26,48(+1,6)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.075-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
26,49(-1,5)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.061 (G-16)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
26,52(+0,6)Marcus Valentin Giörtz Mondoka, IL Sandvin21.02.075-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
26,54(+1,6)Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.076-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
26,55(+0,6)Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.066-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
26,65(-0,3)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
26,77(+0,6)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.077-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
-----220--------------------
26,77(+0,8)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.066-h2Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
26,82(+2,0)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.074-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
26,88(ok)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-16)Vik, Kretsstevne 116.06.22
26,90(+0,6)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.078-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
26,93(-1,5)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.073 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
26,94(+0,2)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001Rana, Banecup07.06.22
27,00(-0,3)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.935-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
27,10(+0,2)Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.692Rana, Banecup07.06.22
27,17(-0,7)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.072 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
27,23(+0,0)Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----230--------------------
27,28(+0,8)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.044Nottwil/SUI, World Para Athletics Grand Prix26.05.22
27,29(+2,0)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.058-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
27,36(+0,0)Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,60(+0,9)Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.945Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
27,61(+1,5)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,76(+1,5)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.076-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,77(+0,0)Elias Baltzersen Berg, Alta IF02.09.011Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
28,01(+0,8)Aleksander Helseth, Ålesund Friidrettsklubb30.10.071 (G-15)Ålesund, Seriestevne23.05.22
28,18(+1,3)Johan Andreas Løland, GTI02.05.595-h5 (MV60)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
28,28(+0,0)Adrian Tagge, Oppegård IL26.10.052 (G-17)Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----240--------------------
28,35(-1,2)Ole Våga, Idrettslaget Skjalg25.09.074 (G-15)Haugesund, Mailekene22.05.22
28,40(+1,5)Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.077-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
28,50(-1,0)Eirik Hanssen, Romerike Friidrett05.02.797-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
28,58(-0,3)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
28,62(-0,2)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.985-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
28,78(-0,4)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.073 (G-15)Stavanger, Jærcup19.05.22
29,47(+1,4)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
29,80(-0,3)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.076 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
29,87(+0,5)Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.602 (MV)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
30,21(-1,2)Gunnar Olsen-Hagen, Idrettslaget Skjalg24.05.075 (G-15)Haugesund, Mailekene22.05.22
-----250--------------------
30,42(+0,0)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.075 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
30,74(-0,3)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.077 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
31,82(+0,0)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.076 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
33,88(+1,7)Ola Tveiten, Mjøsdalen IL02.05.601 (MV60)Osterøy, Seriestemne30.05.22
35,88(-0,6)Roger Larsen, IL Fri19.09.501 (MV70)Arna, Askokarusellen18.05.22
40,41(-1,5)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202203.07.22
40,75(+0,1)Håvard Oppen, Midsund IL18.11.871Midsund, Midsundleikane26.05.22
52,69(+1,9)Henry Opland, IL Norodd05.09.361 (MV85)Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,94(-1,1)Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
22,97(+0,3)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.053-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
23,20(-0,5)Paul William B. Gaubert (FRA), Sørild FIK23.01.962Grimstad, KM 13-1621.06.22
23,33(+0,4)Antoine Gabriel Vincent (FRA), Ranheim IL22.02.012Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
24,10(+1,2)Robert Sheath (GBR), Norna-Salhus IL16.01.026-h2Fana, Framolekene 202227.05.22
24,50(-1,9)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
24,69(+1,8)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.047-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
24,79(-0,9)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.036-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,89(+0,7)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-18/19)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
24,94(+1,4)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052 (G-17)Harstad, Seriestevne 124.05.22
26,12(+1,1)Eric Mark Banman (CAN), ISS05.11.054 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
26,56(-1,1)Thorben Bücker (GER), IL Gneist24.05.043 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
27,98(+1,1)Ellert Clark W Georgesson (USA), ISS14.09.065 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,3(+1,2)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001Asker, Askerlekene 202204.06.22
22,9(+1,2)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022Asker, Askerlekene 202204.06.22
26,8(+1,2)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.933Asker, Askerlekene 202204.06.22
27,5(+1,2)Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.534Asker, Askerlekene 202204.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,25(+2,1)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
21,69(+2,1)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.984-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
21,75(+2,4)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
21,84(+2,2)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.033-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
21,91(+3,6)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,00(+2,2)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,00(+2,1)August Hemstad, Moelven IL12.04.025-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,06(+3,6)Tor-Junor Kringstad Vedde, IL i BUL07.06.972-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,07(+2,3)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
22,08(+6,2)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Fredrikstad, Treningsstevne06.07.22
22,22(+2,1)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.966-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,24(+2,2)Even Pettersen, IL Tyrving12.10.936-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,33(+2,2)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.042 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,34(+3,5)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,34(+2,4)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.033-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,41(+3,6)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.034-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,41(+3,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,43(+2,3)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,44(+2,4)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.034-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,63(+2,3)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.042-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,63(+2,9)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,67(+2,2)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,71(+2,2)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.033 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,75(+3,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,76(+2,1)Christian Øydne, Søgne IL14.09.051-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,76(+3,6)Neo Dobson, Haugesund IL12.06.077-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,92(+2,6)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,97(+2,1)Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.961-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,06(+2,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,07(+2,2)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.044 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,11(+2,9)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.055-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,13(+3,5)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.023-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,23(+2,2)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.045 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,24(+2,3)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.063-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,25(+3,0)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,33(+2,6)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,42(+2,3)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.064-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,45(+2,2)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.063 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,47(+2,1)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,49(+2,1)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,53(+3,5)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.014-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,60(+2,4)Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
23,61(+2,1)Sander Frøseth Fenes, Ranheim IL24.04.024-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,64(+2,6)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.053-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,67(+2,1)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.052-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,71(+2,3)Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.037-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,82(+4,9)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.061-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,82(+2,3)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.772-h5 (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
23,83(+2,3)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
23,84(+2,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.036 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,90(+2,3)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.033-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,95(+4,9)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.062-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,97(+2,1)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.054-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,01(+3,5)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031 (G-18/19)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
24,06(+4,9)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.063-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,07(+3,2)William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.061Fagernes, Gjensidigelekene 202206.06.22
24,08(+4,9)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.064-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,12(+2,2)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.064 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,13(+2,3)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.034-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,13(+4,9)Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.065-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,20(+2,6)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.993Grimstad, Klubbstevne31.05.22
24,20(+5,0)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.061-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,20(+2,1)Arne Røstad, Strindheim IL31.08.026-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,23(+2,3)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.067-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,32(+2,1)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.052Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
24,35(+2,4)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
24,35(+2,3)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.045-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,40(+3,0)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,41(+3,5)Morten Solheim, IL Fri29.04.761 (MV45)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
24,43(+2,1)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.056-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,49(+2,1)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.927-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,68(+2,3)Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.043 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
24,7(+2,7)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
24,87(+4,9)Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.067-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,88(+2,1)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.057-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,9(+2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061 (G-16)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
24,97(+3,0)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.074-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,05(+2,6)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.074Grimstad, Klubbstevne31.05.22
25,08(+3,0)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.075-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,11(+2,1)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.053Kristiansand, Treningsstevne/KM02.06.22
25,15(+5,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,30(+3,1)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.051 (G-17)Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
25,33(+5,0)Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.063-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,34(+5,0)Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.064-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,35(+3,0)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.076-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,39(+3,7)Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.973-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
25,40(+5,0)Nikolai Ottestad Ljosland, IL Koll13.08.065-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,54(+2,4)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
25,79(+3,8)Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.062 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
25,82(+2,6)Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.035Grimstad, Klubbstevne31.05.22
25,93(+3,8)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.063 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
25,96(+3,8)Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.064 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
26,25(+3,0)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.077-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
26,50(+5,0)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.066-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
26,62(+2,1)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.938-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
26,83(+2,9)William Tømterud, Brandbu IF29.03.061 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
27,15(+5,0)Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.067-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,40(+3,7)Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.944-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
27,79(+5,0)Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.068-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
28,00(+3,7)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.985-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
28,52(+2,6)Petter Flesland, Lyngdal IL062 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
29,21(+2,4)Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.072 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
29,83(+2,2)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.067 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
29,91(+2,4)Eskil Kristiansen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.073 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,01Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,59Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.073-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,81Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,91Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.052 (G-17)Stavanger, Jærcup19.05.22
32,1Geir Engesæter, Privat20.08.531 (MV65)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
32,1Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
41,1Kåre Svensson, Universitetet i Oslo BIL06.02.611 (MV60)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,60Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.053-h2Fana, Trond Mohn Games08.06.22
33,77Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.015-h2Fana, Trond Mohn Games08.06.22
34,15Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.997-h2Fana, Trond Mohn Games08.06.22
34,31Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.028-h2Fana, Trond Mohn Games08.06.22
34,40Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
34,69Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
34,73Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
35,05Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.033-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
35,33Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-16)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
35,71Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
-----10--------------------
35,77Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
35,99Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.055-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
36,23Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
36,34Ole Martin Flatjord, IL Gneist14.09.946-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
36,44Martin Pettersen, FIK Orion16.02.021Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
37,14Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.073-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
37,16Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,27Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
37,36Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,38Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----20--------------------
37,60Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.073-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
38,09Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
38,09Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
38,41Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.072-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
38,68August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041 (G-18/19)Asker, Kretsstevne 125.05.22
38,88Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
38,89Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
39,04Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.015-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
39,24Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.078-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
39,48Noah Karlsen, Moelven IL17.05.012-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
-----30--------------------
39,49William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
40,09Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.064-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
40,20Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.075-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
40,84Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.076-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
41,15Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.071 (G-15)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
41,44Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.075-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
41,90Mensah Nyarko, GTI28.01.981Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
42,17Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.076-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
43,91Gunnar Olsen-Hagen, Idrettslaget Skjalg24.05.076-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
44,81Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
-----40--------------------
47,92Jørgen Domås, Grong IL30.09.071 (G-15)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
49,44Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.601Stavanger, Skjalgstevne 125.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,56Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-16)Harstad, Seriestevne 124.05.22

Ikke godkjente resultater
Uapprobert stevne/Meeting not ratified
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,8Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Tenerife/ESP, Treningsstevne07.01.22
33,9Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032Tenerife/ESP, Treningsstevne07.01.22
40,8Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.073Tenerife/ESP, Treningsstevne07.01.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,41Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h4 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala02.07.22
46,60Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.028Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
46,79Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.052-fi-ASöderhamn/SWE, Folksam GP26.07.22
46,85Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-nat2La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint03.07.22
47,21Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-fi Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
47,51Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.014-fi-A (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen16.07.22
48,48Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
48,67Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
48,70Tor-Junor Kringstad Vedde, IL i BUL07.06.972Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
48,79Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.034-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----10--------------------
48,94Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
48,97Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-h1Elche/ESP, VIII Control Absoluto Aire Libre09.07.22
48,98Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.891Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
49,23Tobias Johansen, IK Hind22.08.034-h1Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
49,39Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.056-h3 (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships04.07.22
49,52Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
49,52Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
49,59Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.912Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
49,59Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DSeinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
49,60Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
-----20--------------------
49,71Luca Thompson, IK Tjalve24.11.007-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
49,79Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
49,80Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.054Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
49,85Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
50,01Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h1Columbia/SC/USA, Rams College Invitational18.03.22
50,06Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
50,37Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-20/22)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
50,41Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
50,42Thomas Graftås, IL i BUL10.09.013-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
50,71Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
-----30--------------------
51,08Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
51,25Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
51,36Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042Fana, Framolekene 202229.05.22
51,43Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.041 (MJ)Larvik, Treningsstevne27.07.22
51,47Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
51,61Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
51,86Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043Fana, Framolekene 202229.05.22
51,96Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
51,99Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.054-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
52,01Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041 (G-18/19)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----40--------------------
52,01Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
52,10Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.981Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
52,11André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.044 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
52,22Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
52,40Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
52,51Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.051Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
52,59Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031 (G-18/19)Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22
52,76Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
52,83Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.035Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
52,91Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----50--------------------
52,91Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
52,93Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
52,94Hampus Åstrand, IL Tyrving06.09.045 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
53,02Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.036 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
53,03Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-18/19)Fana, Framolekene 202229.05.22
53,08Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.073-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
53,13August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.047 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
53,14Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.065-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
53,23Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051Asker, Askerlekene 202205.06.22
53,30Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
-----60--------------------
53,45Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.067-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
53,59Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
53,64Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.068 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
53,70Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
53,74Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.043Asker, Askerlekene 202205.06.22
53,76Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
53,77Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.067-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
53,86Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
53,90Magnus Øyen, Rindal IL26.04.072 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
54,09Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
-----70--------------------
54,18Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
54,30Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.991Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
54,45Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.045Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
54,45Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
54,53Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
54,54Morten Solheim, IL Fri29.04.765-sf2 (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202206.07.22
54,55Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-18/19)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
54,59Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
54,65Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
54,69Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
-----80--------------------
54,72Theodor Pedersen, IK Våg25.05.062Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
54,86Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.052Overhalla, Seriestevne29.07.22
54,87Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031 (G-19)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
54,98Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.053Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
55,21Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.051Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
55,34Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.993Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
55,44Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-17)Rjukan, Sommerstevne29.07.22
55,77Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.055 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
55,83Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-15)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
55,99William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.064Asker, Askerlekene 202205.06.22
-----90--------------------
55,99Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
56,01Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.066Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
56,10William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.061 (G-16)Nesbyen, Treningsstevne12.05.22
56,23Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.072Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
56,29Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.064 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
56,48Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.072 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
56,85Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.075-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
56,87Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.072 (G-15)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
56,92Tobias Njå, Gjøvik FIK23.03.051 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
56,97Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-17)Vik, Kretsstevne 330.06.22
-----100--------------------
57,05Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
57,20Lukas Kampesveen, Gausdal FIK05.11.053 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
57,28Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
57,38Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.064Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
57,43Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
57,61Mensah Nyarko, GTI28.01.982Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
57,95Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042 (MJ)Larvik, Treningsstevne27.07.22
58,02Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.073 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
58,25Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
58,32Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.064Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
-----110--------------------
58,34Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.061 (G-16)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
58,37Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.072-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
58,50Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
58,51Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
58,87Trygve Havro, IL Gneist20.12.915Fana, Framolekene 202229.05.22
58,94Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
59,35Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.695Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
59,36Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.061 (G-15/18)Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
59,55Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.074 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
59,67Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-16)Vik, Kretsstevne 330.06.22
-----120--------------------
59,76Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
59,88Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.071 (G-15)Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22
59,99Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.066Asker, Askerlekene 202205.06.22
1,00,03Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.073 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,00,15Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.074 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,00,24Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,00,32Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
1,00,40Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.033Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
1,00,44Amund Kristoffer Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett21.04.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
1,00,64Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----130--------------------
1,00,75Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,00,99Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.944Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,01,03Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.574-fi (MV65)Tampere/FIN, World Master Athletics 202208.07.22
1,01,20Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66D (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22
1,01,66Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,01,81Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
1,02,21Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,02,55Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.065-h1 (MS-Para)Dubai/UAE, Dubai 2022 World Para Athletics Grand Prix21.03.22
1,03,19Roger Eide, Varegg IL04.03.801 (MV40)Arna, Askokarusellen22.06.22
1,03,49Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.063 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
-----140--------------------
1,03,64Stian Lande Vik, Byåsen IL16.03.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,04,39Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.074 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,04,54Per Gregersen, Stord IL08.06.70D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,06,40Johnny Evjen, Sortland Friidrettsklubb28.02.721 (MV50)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
1,06,44Tore Magne Nesset, Moelven IL11.08.64D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,06,76Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.605Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
1,08,03Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.62D (MV60)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,16,27Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV75)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
1,16,51Helge Reinholt, Treungen IL29.03.67D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,17,61Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-14)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----150--------------------
1,17,92Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,23,83Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.71D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,25,41Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202208.07.22
2,03,92Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37D (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,52Seumas Duncan Mackay (GBR), Norna-Salhus IL08.03.011Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
52,90Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
53,63Robert Sheath (GBR), Norna-Salhus IL16.01.024Fana, Framolekene 202229.05.22
53,72Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-16)Harstad, Seriestevne 207.06.22
53,93Paul William B. Gaubert (FRA), Sørild FIK23.01.961Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
53,97Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.014Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
54,32Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
1,13,34Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.72D (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,2Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (MJ)Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
57,4Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.061 (G-16)Stadsbygd Arena, Stadsbygd Sparebanklekene08.05.22
1,01,4Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-16)Rjukan, Stevneuke 21 202227.05.22
1,05,7Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Stevneuke 21 202227.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,51Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,24,56Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,25,23Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.031Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
1,26,00Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
1,26,32Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.941Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,26,39Andreas Rivenes, Sem IF11.08.032Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
1,26,49Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
1,27,24Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
1,27,72Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.053Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
1,27,88Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.023Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
-----10--------------------
1,28,11Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.074Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
1,29,72Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
1,29,76Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.064Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,29,87Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-17)Overhalla, Trekamp/NA-karusell05.07.22
1,30,64Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,32,57Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071 (G-13/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
1,32,76Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.072 (G-13/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
1,34,42Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071 (G-15)Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
1,35,08Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
1,35,15Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.075Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
-----20--------------------
1,37,21Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061 (G-16)Førde, Opningstemne 202207.05.22
1,37,81Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,38,11Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.073 (G-13/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
1,38,54Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,38,78Lars Magnus Villanger, Ask Friidrett02.01.851 (MV35)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
1,43,15Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073 (G-12/16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
1,43,70Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.056Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,43,7Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
1,46,2Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
1,48,16Reinert Emmerhoff, IL Gular06.08.711 (MV50)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
-----30--------------------
1,48,75Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
1,52,34Stig Atle Eide, FIL Aks-7714.05.691 (MV50)Knarvik, Seriestevne21.06.22
1,54,15Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.051 (G-17)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,55,14Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.071 (G-14)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
1,56,1Sindre Børsheim Ramung, Syril IL10.10.821 (MV35)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
1,57,9Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.072 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
2,02,93Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,44Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.012Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,02Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.024Dessau/GER, 24. Internationales Leichtathletik Meeting Anhalt25.05.22
1,46,49Sigurd Tveit, Kristiansands IF Friidrett16.03.002-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,47,22Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.004Fana, Trond Mohn Games08.06.22
1,47,56Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.036Fana, Trond Mohn Games08.06.22
1,50,91Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.042-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,51,08Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001Trondheim, Norgesserien05.07.22
1,51,18Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.933-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,51,54Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.004-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,51,84Luca Thompson, IK Tjalve24.11.004Weinheim/GER, Kurpfalz Gala28.05.22
1,52,09Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.055-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----10--------------------
1,52,24Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.951-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,52,40John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.035-fi Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
1,52,67Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.982-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,52,68Even Brøndbo Dahl, FIK Orion24.08.941-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,53,24Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004-fi-AGøteborg/SWE, Bannister 800 m07.06.22
1,53,54Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.007-fi Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
1,53,73Robin Wathne Nedrehagen, IL Gular27.02.995-fi-AGøteborg/SWE, Bannister 800 m07.06.22
1,53,90Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.989-fi Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
1,54,05Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.934-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,54,44Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.061 (G-16)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----20--------------------
1,54,48Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.032Trondheim, Norgesserien05.07.22
1,54,53Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,54,53Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.973-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,54,9Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042Knarvik, Seriestevne26.04.22
1,55,09Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.038-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,55,22Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.921Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
1,55,48Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.996-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,55,70Tobias Johansen, IK Hind22.08.034-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,56,01Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,56,13Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.911Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
-----30--------------------
1,56,29Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.941-h2Fana, Trond Mohn Games08.06.22
1,56,36Timmi Brandvik Anderl, IL Gular09.01.995-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,56,43Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.063-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,56,43Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.056-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,56,49Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.052-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,56,62Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb08.01.034-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,56,65Simen Gløgård Stensrud, Ullensaker/Kisa IL22.01.053-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,56,77Roderick Duodu, IL i BUL30.03.027-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,57,00Sindre Solbakken Omvik, Rosendal TL18.08.931-h2Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
1,57,33August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-18/19)Øvre Årdal, Treningsstemne06.07.22
-----40--------------------
1,57,34Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.017-h2Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
1,57,42Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.064-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,57,51Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,57,72Øystein Støfring, Jølster IL19.08.011 (G-20/22)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,57,92Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.036-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,58,10Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
1,58,14Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.992Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
1,58,19Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.064Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
1,58,19Øystein Støfring, Jølster IL07.02.018-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,58,21Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
-----50--------------------
1,58,52Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.066-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,58,54Magnus Øyen, Rindal IL26.04.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,58,56Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.071-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,58,79Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.903Trondheim, Norgesserien05.07.22
1,58,91Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,59,0Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.951Haugesund, Mailekene21.05.22
1,59,01Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.036-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,59,17Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.017-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,59,22Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.071-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,59,22Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.041-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----60--------------------
1,59,26Sebastian van der Veen, Spirit Friidrettsklubb06.08.022Stavanger, Treningsstevne02.08.22
1,59,33Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
1,59,34Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.033-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,59,68Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.979-h2Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
1,59,80Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.066Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
1,59,86Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.971-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,59,91Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.057Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,00,14Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.021 (G-20/22)Tromsø, July Track Festival20.07.22
2,00,31Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.041 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,00,33Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.063-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----70--------------------
2,00,40Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.044-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,00,40Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,00,56Vetle Flaget, Kristiansand Løpeklubb12.09.974Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,00,58Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.072-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,00,65Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.062-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,00,68Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.031-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
2,00,77Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.955-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,00,86Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.062-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,01,00Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.054-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
2,01,24Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.036-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
-----80--------------------
2,01,45Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-17)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,01,47Håkon Holstad, IL Gular08.09.012-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
2,01,58Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.041 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,02,08Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,02,11Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.934-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,02,18Oliver Sund, Ranheim IL01.10.056Trondheim, Norgesserien05.07.22
2,02,23Andreas Rivenes, Sem IF11.08.034-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,02,29Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.073-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,02,42Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,02,48Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.036-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----90--------------------
2,02,50Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.047Trondheim, Norgesserien05.07.22
2,02,76Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.051 (G-17)Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
2,02,91Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.055Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,03,03Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-17)Vik, Kretsstevne 126.05.22
2,03,03Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,03,05Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,03,05Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,03,3Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033Knarvik, Seriestevne26.04.22
2,03,32Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.061 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
2,03,65Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.071-h1Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
-----100--------------------
2,04,06Stian Flo, Sørild FIK04.03.851 (MV35)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,04,29Endre Wigaard, IL i BUL25.01.961Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
2,04,31Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.052 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,04,42Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,04,45Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.862Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
2,04,5Stian Haugland, Ølen IL07.07.852Haugesund, Mailekene21.05.22
2,04,65Milan Frenay, Halden IL25.05.034-h2Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,04,70Tobias Mandt, Ullensaker/Kisa IL14.05.055Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,04,72Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.057-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,05,45Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----110--------------------
2,05,55Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,05,73Anders Espeland Mjåtveit, Varegg IL13.12.882Arna, Askokarusellen06.07.22
2,06,01Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.042-h1Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,06,08Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.053-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
2,06,21Odin Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL10.02.058-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,06,52Christopher Holberg, IL Heming29.01.064-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,06,53Ole Martin Vedøy, Spirit Friidrettsklubb25.03.814Stavanger, Treningsstevne02.08.22
2,06,81Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071 (G-15)Hässleholm/SWE, HAIS-spelen31.07.22
2,06,97Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.051-h1Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,07,02André Seliussen, IL Gneist05.04.011Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
-----120--------------------
2,07,15Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.061 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,07,26Sebastian Ruud Skjelbred, IL Runar09.10.057-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,07,54Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.071 (G-15)Fana, Framolekene 202227.05.22
2,07,60Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.057-h2Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,07,64Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.041 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,07,69Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.073-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,07,92Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.078-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,07,94Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.071-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,08,10Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061 (G-16)Levanger, T-A sprint Moanstevne31.05.22
2,08,15Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.075-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
-----130--------------------
2,08,16Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,08,49Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,08,55Stig Ketil Andersen, IF Sturla06.01.803Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
2,08,7Hans Petter Aakre, Spirit Friidrettsklubb29.01.921Stavanger, Jærcup19.05.22
2,09,02Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
2,09,04Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.974-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
2,09,48Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,09,48Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.863Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
2,09,82Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.047Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,09,97Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.077-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----140--------------------
2,10,07Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-15)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
2,10,11Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.949-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,10,19Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.042 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,10,26Martin Steinmo Eia, Sandnes IL22.07.061 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
2,10,30Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.035-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
2,10,44Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.063 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,10,58Iver Lund Gjerde, Byåsen IL15.06.078Trondheim, Norgesserien05.07.22
2,10,69Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.072-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,10,76Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-17)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
2,10,78Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.062-h1Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
-----150--------------------
2,10,83Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,10,98Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.064Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
2,11,06Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
2,11,14Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.072 (G-15)Fana, Framolekene 202227.05.22
2,11,15Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.042Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,11,18Vinter Andersson, Drøbak-Frogn IL Friidrett07.04.062 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,11,29Noah Raknes, Osterøy IL18.10.058-fi-C (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
2,11,32William Tømterud, Brandbu IF29.03.061 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,11,61Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.0411Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,11,65Øyvind Vegsund Staver, IL Tyrving19.03.042 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----160--------------------
2,11,73Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.063 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,11,81Laimis Verbliugevicius, Spirit Friidrettsklubb825Stavanger, Treningsstevne02.08.22
2,11,88Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,12,2Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-16)Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
2,12,23Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,12,29Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.061 (G-16)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
2,12,39Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.061 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
2,12,68Sven Nevin, Strindheim IL04.07.072 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
2,12,72Martin Aske, Spirit Friidrettsklubb12.03.033Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
2,12,99Eivind Johan Rønneberg Fagereng, Egersunds IK08.07.041 (G-15/18)Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
-----170--------------------
2,13,13Olav Dybing Bakka, Sauda IL16.04.072-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,13,21Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.064 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,13,23Sverre Amundsen Klungland, Sportsklubben Vidar14.03.073-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,13,33Lukas Kampesveen, Gausdal FIK05.11.051 (G-17)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
2,13,44Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,13,48Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.013Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,13,48Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.065 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,13,51Oliver Hole, Midsund IL04.05.041 (G-18/19)Midsund, Midsundleikane26.05.22
2,13,64Brede Glærum Falkevik, IL Norodd26.10.051 (G-17)Midsund, Midsundleikane26.05.22
2,13,69Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.033-h1Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
-----180--------------------
2,13,72Tobias Natland, Ask Friidrett04.02.051 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
2,13,79Oskar Natland, Ask Friidrett04.02.052 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
2,14,07Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.988Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,14,25Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.063-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
2,14,58Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,14,66Peder Robøle-Sørensen, Brandbu IF04.06.072 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,15,09Victor Åsrud Toussaint, Nittedal IL14.10.073 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,15,59Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,15,77Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,15,84Gunnar Mo Gausvik, Norna-Salhus IL18.02.063 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
-----190--------------------
2,15,94Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.826Stavanger, Treningsstevne02.08.22
2,16,24Einar Haakon Christian Rose, Lillehammer IF16.05.913Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
2,16,47Erling Brekke, Bøler IF15.05.077-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,16,52Øyvind Solberg, Sørum IL26.01.755Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
2,16,56Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,17,01Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,17,71Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (G-16)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
2,18,03Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.072-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,18,36Sander Fjellsol, Moelven IL06.08.051 (G-17)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
2,18,55Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.072 (G-15)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
-----200--------------------
2,18,73Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,18,73Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.067 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,18,97Iver Volden, Vollan Idrettsklubb18.02.073 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
2,19,36Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
2,19,58Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.068 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,20,10Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-18/19)Tromsø, July Track Festival20.07.22
2,20,74Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.071Moss, Treningsstevne 104.05.22
2,20,99Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,21,02Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.071 (G-15)Arna, Askokarusellen06.07.22
2,21,35Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.076-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----210--------------------
2,21,39Håkon Hjemly, Aurskog/Høland Friidrettslag20.06.704-h1Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,21,86Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.062 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
2,22,17Falk Halkier Egelie, IL Runar01.10.077-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,22,30Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062 (G-16)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
2,22,88Henrik Stensby, FIK Orion23.08.054 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,23,03Arne Oftedal, Sandnes IL24.10.727Stavanger, Treningsstevne02.08.22
2,23,53Amund Kristoffer Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett21.04.071 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
2,23,60Sebastian Børset, Rindal IL28.12.072 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
2,24,12Christer Sælen, IL Fri09.12.811 (MV40)Arna, Askokarusellen06.07.22
2,24,95Gunnar Olsen-Hagen, Idrettslaget Skjalg24.05.078-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----220--------------------
2,25,33Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.781 (MV40)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
2,26,05Noah Karlsen, Moelven IL17.05.014Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
2,27,23Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.073 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,28,34Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
2,28,49Torstein Penne Pedersen, Farsund og Lista IK03.04.055 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,28,5Fredrik Dyring Skau, IL Tyrving04.12.741 (MV45)Ski, Klubbstevne 03.05.22
2,28,76Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.051 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,28,79Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.691 (MV50)Arna, Askokarusellen06.07.22
2,28,84Eskil Ekenes, Halden IL18.01.075-h1Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,29,21Trygve Havro, IL Gneist20.12.915Fana, Framolekene 202227.05.22
-----230--------------------
2,29,61Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
2,30,28Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,31,15Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.072 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,31,20Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.069 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,31,56August Skretting Paus, IL Tyrving26.08.079-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,31,58Heine Grøttheim, Sømna IL03.02.071 (G-15)Vik, Kretsstevne 126.05.22
2,32,23Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.051 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
2,32,83Gisle Raknes, Osterøy IL24.08.701 (MV50)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
2,33,06Reinert Emmerhoff, IL Gular06.08.712 (MV50)Arna, Askokarusellen06.07.22
2,34,90Åsmund Hessevik Eikeland, Farsund og Lista IK19.10.057 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----240--------------------
2,35,70Frank Jensen, Bodø Friidrettsklubb01.11.628-h4 (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
2,35,71Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.061 (G-16)Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
2,37,09Torbjørn Helland Solhaug, IL Koll20.04.7610-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,38,00Adrian Olsen, Sømna IL05.10.072 (G-15)Vik, Kretsstevne 126.05.22
2,38,6Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.075 (G-14)Haugesund, Mailekene21.05.22
2,40,21David Askeland, Sørild FIK14.07.073 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
3,02,56Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
3,04,07Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
3,07,90Olav Hagland, GTI16.02.483Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
4,21,77Ole Kristian Lindbæk, Jægervatnet IL30.05.456-h1 (MV75)Tampere/FIN, World Master Athletics 202230.06.22
-----250--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,75Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.975-fi-ATurku/FIN, Paavo Nurmi Games14.06.22
1,49,74Seumas Duncan Mackay (GBR), Norna-Salhus IL08.03.017-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,53,68Grégory Bernage (FRA), Steinkjer Friidrettsklubb11.03.991Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
1,56,30Merih Solomon (ERI), Ullensaker/Kisa IL15.07.912Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
1,57,72Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.061Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,01,18Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.012-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,01,73Filmon Gidey Hagos (ERI), Nesbyen IL01.01.063-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,08,39Abdalla Targan Yousif (SUD), Herkules Friidrett28.09.961Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,08,49Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
2,19,10Mads Bak Madsen (DEN), Narvik IL28.12.751 (MV45)Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,23Adrean Bakke, ukjent18.08.987-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,03Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
2,40,40Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.062Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,43,26Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.033Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,43,28Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.054Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,44,28Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.045Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,50,99Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.037Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,51,14Tobias Mandt, Ullensaker/Kisa IL14.05.058Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,53,16Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-16)Rjukan, Treningsstevne14.07.22
2,54,11Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.069Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,58,59Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-17)Rjukan, Treningsstevne14.07.22
-----10--------------------
3,02,61Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,07,34Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen24.07.22
3,12,54Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,14,00Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071 (G-15)Rjukan, Treningsstevne14.07.22
3,16,33Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,21,85August Grimeli, Flåværingen IL08.01.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,27,62Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.041 (G-18/19)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22
4,19,04Harald Måge, IF Klypetussen06.04.541 (MV65)Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
5,04,44Gisle Sellevold, IF Klypetussen13.01.511 (MV70)Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,59Merih Solomon (ERI), Ullensaker/Kisa IL15.07.911Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,47,31Adrian Litwic (POL), Ullensaker/Kisa IL13.03.866Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,29,47Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.002-fi Eugene/OR/USA, World Athletics Championships19.07.22
3,36,23Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981-fi-AHuelva/ESP, Meeting Iberoamericano25.05.22
3,37,42+Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9312Eugene/OR/USA, Diamond League 202228.05.22
3,38,58Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.932-fi-AKuortane/FIN, Kuortane Games18.06.22
3,40,04Even Brøndbo Dahl, FIK Orion24.08.941-fi Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
3,40,23Jacob Boutera, Ullensaker/Kisa IL29.04.967-h6Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,40,35Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.033-fi Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
3,41,16Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.0114Rabat/MAR, Wanda Diamond League05.06.22
3,41,16Sigurd Tveit, Kristiansands IF Friidrett16.03.001-natOslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
3,42,04Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.009-h6Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----10--------------------
3,43,08Fredrik Sandvik, Ullensaker/Kisa IL23.03.9810-h6Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,43,17Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.924-fi Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
3,43,51Mats Hauge, IL Gular16.07.9712-fi-BOordegem/BEL, IFAM Outdoor28.05.22
3,43,95Eivind Trym Wikshåland, IL Gular16.11.976-natOslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
3,44,49Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.056-fi Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
3,46,45Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.959-natOslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
3,46,89Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.021-fi-BSöderhamn/SWE, Folksam GP26.07.22
3,47,80Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.9211-natOslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
3,47,93Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.0416-h6Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,47,99Sondre Rishøi, Selsbakk IF30.04.005-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----20--------------------
3,48,70Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.997-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,49,03Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.938-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,49,52Johannes Teigland, IL Gular17.04.951Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,49,59Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.0110-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,49,74Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.0611-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,51,51Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.982Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,51,59Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.972-fi-CSollentuna/SWE, Sollentuna GP12.06.22
3,51,76Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.033Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,53,04Simen Gløgård Stensrud, Ullensaker/Kisa IL22.01.0516-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,53,11Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.987-h1Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
-----30--------------------
3,53,20Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0317-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,53,46+Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.941Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
3,54,30+Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.973Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
3,54,52Sindre Solbakken Omvik, Rosendal TL18.08.9310-h1Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
3,54,80Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,55,33August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,55,95Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.995Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
3,56,04Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.984-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,56,11Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb08.01.031-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,56,61Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.065-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----40--------------------
3,56,72Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.016-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,56,88Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.9012-h2Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
3,57,09Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.0012-h1Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
3,57,10Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.026Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
3,57,21Magnus Øyen, Rindal IL26.04.077Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
3,57,66Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.937-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,58,37Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.992Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
3,58,91Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.0313-h1Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
3,58,97Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.053-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,59,28Simen Hernes Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.968Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
-----50--------------------
3,59,38Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.0610-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,59,45Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.9811-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,59,94Merih Solomon Hailemicheal, Ullensaker/Kisa IL15.07.915-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,00,24Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.0712-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,00,71Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.035-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,00,83Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.039Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
4,00,83Øystein Støfring, Jølster IL19.08.011Førde, Sommarløpet29.06.22
4,01,00Sebastian van der Veen, Spirit Friidrettsklubb06.08.026-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,01,62Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.057-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,02,01Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.048-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----60--------------------
4,02,70Endre Wigaard, IL i BUL25.01.969-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,03,00Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.943Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
4,03,02Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.0513-h2Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
4,03,73Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.9410-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,04,42Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.9912-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,05,62Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.0413-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,05,89Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061Fana, Framolekene 202228.05.22
4,06,10Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.0314-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,06,21Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.0310-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,06,56Lars Martin Melheim, Olden IL10.06.022Førde, Sommarløpet29.06.22
-----70--------------------
4,06,7Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.961Stadsbygd Arena, Stadsbygd Sparebanklekene08.05.22
4,07,07+Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,07,51+André Seliussen, IL Gneist05.04.015Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,08,05Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.0615-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,09,0Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.901Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,09,09Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.961-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,09,71Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.034Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
4,09,71Oliver Sund, Ranheim IL01.10.052-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,09,95Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072Fana, Framolekene 202228.05.22
4,10,47Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.0216-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----80--------------------
4,10,60Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.041-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,10,75Tom Erik Forsberg Karlsen, Norna-Salhus IL23.10.893Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
4,10,75Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.034 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,10,76Abdalla Targan Yousif Tambaur, Herkules Friidrett28.09.9613-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,11,11Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.073-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,11,18Håvard Andersen Bråthen, Spirit Friidrettsklubb02.04.921Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,11,57Bendik Blix, BUL-Tromsø Friidrett05.11.0214-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,11,69Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
4,12,86Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,13,36Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031Grimstad, Klubbstevne31.05.22
-----90--------------------
4,13,45Filip Skari, Nittedal IL06.02.052Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,14,25+Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.036Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,14,36Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,14,75Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.0611-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,15,12Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.071 (G-15/18)Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,15,20Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.046-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,15,20Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.0612-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,15,23Andreas Rivenes, Sem IF11.08.038Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
4,15,34Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.061Arna, Askokarusellen22.06.22
4,15,38Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.007-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----100--------------------
4,15,71Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.058-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,15,82Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.973Fana, Framolekene 202228.05.22
4,15,86Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.062-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,15,94Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-17)Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
4,16,0Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (G-18/19)Bø, Klubbmesterskap31.05.22
4,16,05Stian Flo, Sørild FIK04.03.852Grimstad, Klubbstevne31.05.22
4,16,53Lars Wold Møller, IL Koll30.06.059-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,16,68Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.066Stavanger, Skjalgstevne 125.05.22
4,16,75Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.062-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,16,86+Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
-----110--------------------
4,16,94Vegard Havn, Stord IL28.09.974Fana, Framolekene 202228.05.22
4,17,29Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.053-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,17,45+Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.058Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,17,66Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.942Arna, Askokarusellen22.06.22
4,17,84Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.054-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,18,4Arve Listaul, Seljord IL31.12.941Bø, Klubbmesterskap31.05.22
4,18,44Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.062 (G-16)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,18,60Odin Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL10.02.0511-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,18,61Hans Petter Aakre, Spirit Friidrettsklubb29.01.922Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,18,65Elias Kjærstad, Tromsø Løpeklubb15.03.013-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
-----120--------------------
4,18,71Tobias Mandt, Ullensaker/Kisa IL14.05.055-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,18,73Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.9512-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,18,84Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.0613-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,18,88Sven Nevin, Strindheim IL04.07.0711Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
4,19,04+Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.039Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,19,14Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,19,49Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.066-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,19,93Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.063 (G-16)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,20,26Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.0714-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,20,27Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.071 (G-15)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----130--------------------
4,20,58Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.041Asker, Askerlekene 202204.06.22
4,21,11Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.063Grimstad, Klubbstevne31.05.22
4,22,13Ole Martin Vedøy, Spirit Friidrettsklubb25.03.813Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,22,16Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.024Arna, Askokarusellen22.06.22
4,22,17Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.065Arna, Askokarusellen22.06.22
4,22,17Eivind Langøy, Norna-Salhus IL24.01.055Arna, Askokarusellen22.06.22
4,22,27Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.077-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,23,00Kristen Vamsæter, Sportsklubben Vidar25.06.9817-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,23,01Syver Rusten Dalen, Lillehammer IF09.02.051 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,23,22Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.072 (G-15)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----140--------------------
4,23,58Mats Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.0610-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,23,60Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.0612Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
4,24,2Tom-Rune Hønnås, SK Rapp24.02.932Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,24,35Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.057Arna, Askokarusellen22.06.22
4,24,42Morten Tengesdal, Egersunds IK13.01.951Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
4,24,52Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.048-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,25,4Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.061 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,25,60Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.022Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
4,25,66Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.0511Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
4,26,38+Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.0610Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
-----150--------------------
4,26,42Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.049-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,26,52Filip Kronqvist, Ullensaker/Kisa IL10.07.9410-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,27,04Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.901Osterøy, HTB karusell 213.06.22
4,28,28Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054Førde, Sommarløpet29.06.22
4,29,11Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
4,29,36Christopher Holberg, IL Heming29.01.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
4,29,56Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.0511-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,29,76Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.0312-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,29,95Victor Samuel Synnestvedt, Åsen IL31.05.9813-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,30,38Tom André Sanne, Sandnes IL28.06.752Sandnes, SI-stevne 105.07.22
-----160--------------------
4,30,39Torstein Svendsen, Medkila Skilag13.04.669-fi (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202207.07.22
4,30,53Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.0614-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,30,67Johannes Ølfernes Heien, Ternen IL17.03.884Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
4,31,20Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,31,83Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.0313 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,32,83Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061-h1 (MS-Para)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
4,33,08Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
4,33,61Isak Skari Berger, Lillehammer IF04.04.023Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,33,69Einar Sortland Sande, Spirit Friidrettsklubb23.02.904Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,35,14Jon Per Nygaard, FIK Ren-Eng28.05.6715-fi (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202207.07.22
-----170--------------------
4,35,2Kjell Skaret, Markabygda IL07.02.904Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,35,33Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.0512-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,38,32Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
4,39,04Einar Haakon Christian Rose, Lillehammer IF16.05.911Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
4,40,12Sebastian Børset, Rindal IL28.12.071 (G-13/15)Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
4,41,12Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
4,41,14Arne Oftedal, Sandnes IL24.10.723Sandnes, SI-stevne 105.07.22
4,42,31Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
4,42,53Kibrom Tewelde, Spirit Friidrettsklubb9710Stavanger, Skjalgstevne 125.05.22
4,42,89Einar Jenssen, Brønnøysund IL03.04.841Vik, Kretsstevne 116.06.22
-----180--------------------
4,43,06Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
4,43,80Marius Heide Horn, Brønnøysund IL19.09.902Vik, Kretsstevne 116.06.22
4,44,25Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DSeinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4,44,48Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4,45,4Arild Moen, Lånke IL Friidrett10.05.801 (MV40)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,45,55Per-Christian Bårholm, Spirit Friidrettsklubb19.03.855Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,45,7Oddvar Rønning, Lånke IL Friidrett03.09.802 (MV40)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,45,71Amund Hella Berge-Soldal, Rosendal TL24.08.071 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
4,45,85Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene01.01.0716-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,46,13Mads Helland, Spirit Friidrettsklubb27.12.0611Stavanger, Skjalgstevne 125.05.22
-----190--------------------
4,48,17Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
4,48,81Sander Fjellsol, Moelven IL06.08.051 (G-17)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
4,49,56Kjetil Mehl, Omvikdalen IL06.03.845Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
4,50,61Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival02.07.22
4,51,24Hans Einar Danielsen, Tvedestrand Turn & IF01.06.771 (MV45)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
4,52,67Teo Bjørnestad Eliassen, Spirit Friidrettsklubb20.12.062 (G-15/18)Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,52,82Tobias Hansen Skovseth, Nordre Eidsvoll IL21.10.0717-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,54,2Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Bø, Klubbmesterskap31.05.22
4,55,79Martin Fossen, Forra IL01.05.051 (G-17)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
4,58,33Amund Kristoffer Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett21.04.071 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
-----200--------------------
4,58,80Remy Furevik, Ask Friidrett06.02.881Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
4,58,82Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4,59,01Eskil Ekenes, Halden IL18.01.0718-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,59,19Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4,59,57William Tømterud, Brandbu IF29.03.061 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
5,02,1Marius Lid, Idrettslaget Skade16.07.871 (MV35)Bø, Klubbmesterskap31.05.22
5,03,18Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
5,03,50Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne22.06.22
5,03,66André Haugsbø, Gaular IL10.03.795Førde, Sommarløpet29.06.22
5,03,83Knut Lium, Nordre Land friidrett04.05.6916-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
-----210--------------------
5,04,5Stian Rønning, Lånke IL Friidrett29.08.062 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,04,89Marius Granvold, Gjøvik FIK29.05.071 (G-15)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
5,05,58Oddmund Lunestad, Rosendal TL26.10.906Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
5,06,02Sakarias Breivik, Ask Friidrett09.09.071 (G-15)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
5,07,62Andreas Nodland, Tvedestrand Turn & IF772 (MV45)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
5,07,80Ådne Kjosås, Norna-Salhus IL27.04.072 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
5,08,67Jonas Helgesen Sæther, IL Varden25.09.881Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
5,10,14Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.051 (G-17)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
5,11,62Atle Skrede, Førde IL Friidrett13.05.736Førde, Sommarløpet29.06.22
5,12,33Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-16)Bergen/La, Seriestevne22.06.22
-----220--------------------
5,14,2Bjørn Ståle Eikrem, Skogn IL25.08.721 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,14,41Stefan Rajkovic, Sandnes IL06.07.074Sandnes, SI-stevne 105.07.22
5,14,8Edvard Fuglem, Utleira IL Friidrett24.10.043 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,16,13Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66D (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
5,17,82Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.071 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
5,19,20Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-15/18)Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
5,20,66Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.652Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
5,21,45Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
5,23,9Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.591 (MV60)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,24,72Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.943-h1 (MS-Para)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
-----230--------------------
5,27,2Bård Kjesbu, Lånke IL Friidrett12.09.762 (MV45)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,27,77Endre Lykken, Gjøvik FIK08.02.061 (G-16)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
5,30,34Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
5,30,57Reinert Emmerhoff, IL Gular06.08.711 (MV)Bergen/La, Seriestevne11.05.22
5,33,70Bjørn Arvid Fremstad, IL Dalebrand15.06.031 (G-18/19)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
5,35,1Marius Eikrem, Skogn IL10.03.006Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,35,7Aleksander Helseth, Ålesund Friidrettsklubb30.10.071 (G-15)Ålesund, Seriestevne23.05.22
5,37,78Anders Sydney Svensson, Asker Sk. Friidrett14.06.063 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
5,38,53Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
5,38,60Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
-----240--------------------
5,39,89Tore Tjosevik, Sola FIK08.06.816Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
5,40,15Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
5,50,97Håkon Morseth, Forra IL24.05.061 (G-16)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
5,52,7Jonny Størseth, Lånke IL Friidrett05.11.743 (MV45)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,56,31Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
6,00,6Rune Wilhelmsen, Stovnerkameratene16.07.751 (MV45)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
6,01,07Are Torsvik, Sandnes IL14.02.625Sandnes, SI-stevne 105.07.22
6,02,78Magne Heien, Ternen IL09.07.557Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
6,05,3Bård Roll, Nidelv IL28.09.571 (MV65)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
6,06,12Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.491 (MV70)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
-----250--------------------
6,07,0Henrik Romnes, Skarphedin IL31.07.072 (G-15)Bø, Klubbmesterskap31.05.22
6,09,42Helge Reinholt, Treungen IL29.03.67D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
6,10,0Mats Stige, Ålesund Friidrettsklubb19.09.061 (G-16)Ålesund, Seriestevne23.05.22
6,14,09Rune Sundsdal, Tvedestrand Turn & IF18.11.591 (MV60)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
6,23,19Leif Markseth, Idun's IL - Friidrett04.05.571 (MV65)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
6,23,51Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.62D (MV60)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
6,24,71Per Gregersen, Stord IL08.06.70D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
6,32,31Tore Magne Nesset, Moelven IL11.08.64D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
6,34,23Åsmund Hessevik Eikeland, Farsund og Lista IK19.10.052 (G-17)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
6,40,7Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.562 (MV65)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
-----260--------------------
6,44,6Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.431 (MV75)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
6,45,6Arvid Syrstad, Skaun IL24.11.491 (MV70)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
6,50,93Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV75)Tampere/FIN, World Master Athletics 202230.06.22
6,59,6Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
7,05,55Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
7,11,1Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV80)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
7,20,9Torbjørn Rolseth, Forra IL28.08.462 (MV75)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
7,30,08Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202207.07.22
8,28,8Olaus Dalsplass, Forra IL01.12.512 (MV70)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,38,57Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.975-fi-ASollentuna/SWE, Sollentuna GP12.06.22
3,42,13Grégory Bernage (FRA), Steinkjer Friidrettsklubb11.03.995-natOslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
3,51,40Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), Ullensaker/Kisa IL10.12.9513-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,58,54Merih Solomon (ERI), Ullensaker/Kisa IL15.07.916Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,58,76Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.062-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,58,84Robin Emil Krister Kronqvist (FIN), Ullensaker/Kisa IL12.06.009-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,24,43Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.0110Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
4,25,02Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041Sandnes, SI-stevne 105.07.22
4,28,84Laimutis Verbliugevicius (LTU), Spirit Friidrettsklubb19.02.827Stavanger, Skjalgstevne 125.05.22
4,30,86Steven Michael Acarregui (USA), Spirit Friidrettsklubb20.03.878Stavanger, Skjalgstevne 125.05.22
4,39,11Arek Zielinkiewicz (POL), Lillehammer IF05.03.854Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
6,01,64Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.72D (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
6,52,59Guy le Gall (FRA), IK Våg06.01.582 (MV60)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28,0Kristoffer Dunham, ukjent10.04.993Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,39,8Ole Christensen, Equinor03.08.722 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,44,0Geir Engesæter, Privat20.08.531 (MV65)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
7,05,0Kåre Svensson, Universitetet i Oslo BIL06.02.611 (MV60)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
7,11,1Marino Øien, Bilpost29.04.553 (MV65)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46,46Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
3,55,26Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9311Eugene/OR/USA, Diamond League 202228.05.22
3,55,75Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.939Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
4,09,57Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.941Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,10,05Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.982Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,10,81Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.973Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,24,75Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,25,14André Seliussen, IL Gneist05.04.015Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,32,17Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.036Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,33,59Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
-----10--------------------
4,33,65Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.058Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,36,5Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.051Rendalen, Åkrestrømmen mile14.07.22
4,37,50Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.039Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,39,8Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.942Rendalen, Åkrestrømmen mile14.07.22
4,46,89Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.0610Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
5,01,98Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.821Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
5,07,51Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.042Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,41,72Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.071-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
5,48,75Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.073-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
5,49,13Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.075-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
5,53,81Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.071 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,58,96Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.0710-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,07,15Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.072 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,07,19Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,11,62Martin Holtet, Kongsvinger IL Friidrett27.06.073 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,13,00Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.074 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,13,29Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.075 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----10--------------------
6,17,25Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.076 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,19,32Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.077 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,21,93Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,22,61Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.071 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
6,25,01Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.079 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,28,17Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.071 (G-15)Bodø, Lagseriestevne28.06.22
6,28,36Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071 (G-15)Hässleholm/SWE, HAIS-spelen30.07.22
6,29,53Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.071 (G-15)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
6,32,93Sverre Amundsen Klungland, IL Heming14.03.0718-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,33,81Tobias Hansen Skovseth, Nordre Eidsvoll IL21.10.072 (G-15)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
-----20--------------------
6,35,13Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,38,06Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.075-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,39,14Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,52,63Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.051 (G-17)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
6,53,34Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.0715-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,53,77Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.0711 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,56,94August Skretting Paus, IL Tyrving26.08.0713 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,43,53Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981Fana, Trond Mohn Games08.06.22
7,48,07Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.003Fana, Trond Mohn Games08.06.22
7,49,21Zerei Kbrom Mezngi, Idrettslaget Skjalg12.01.862-fi-AGøteborg/SWE, Folksam GP30.07.22
7,52,73Per Svela, Ullensaker/Kisa IL19.03.924Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,04,19Even Brøndbo Dahl, FIK Orion24.08.947Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,05,18Marius Øyre Vedvik, IL Gular18.03.928Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,05,27Awet Nftalem Kibrab, Ullensaker/Kisa IL09.05.959Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,06,58Eivind Trym Wikshåland, IL Gular16.11.9710Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,11,16Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.051-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,12,68Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.0213Fana, Trond Mohn Games08.06.22
-----10--------------------
8,14,06Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.0314Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,15,92Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.942-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,15,96Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.9916Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,16,67Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.973-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,18,52Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.992-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,19,23Johannes Teigland, IL Gular17.04.952-fi-BGøteborg/SWE, Folksam GP30.07.22
8,19,57Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.984-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,19,74Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.9317Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,22,01Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.031Trondheim, Norgesserien05.07.22
8,22,06Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----20--------------------
8,22,09Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.0218Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,22,61Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.936-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,22,65Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.017-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,23,76Simen Gløgård Stensrud, Ullensaker/Kisa IL22.01.052Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,25,07Mads Kristoffer Waaler, Aurskog/Høland Friidrettslag24.01.943Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,27,23Andreas Iden, IL Gneist10.03.959-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,27,58Tore Akerlie, IL Gular19.02.9910-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,27,75Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.032Trondheim, Norgesserien05.07.22
8,30,93Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.921Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
8,31,22Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.063 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----30--------------------
8,31,66Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.062-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,32,40Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.971-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,32,52Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,33,77Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,33,79Roderick Duodu, IL i BUL30.03.024-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,33,99Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.983-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,34,52Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.024-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,34,7August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.041 (G-18/19)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
8,35,05Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.036-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,35,13Henrik Laukli, Strindheim IL08.04.011Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----40--------------------
8,35,44Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.052Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,35,76Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.076-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,37,16Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.0412-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,37,21Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.067-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,38,31Andreas Penne Nygård, GTI23.07.824Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,39,61Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb08.01.038-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,40,22Trym Tønnesen, Halden IL04.02.0015-haGøteborg/SWE, Folksam GP30.07.22
8,41,99Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.039-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,42,02Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.055 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
8,43,42Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.985-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
-----50--------------------
8,43,61Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.0310-hNat1Oordegem/BEL, Putbos Memorial Léon Buyle Flanders Cup04.06.22
8,44,96André Seliussen, IL Gneist05.04.012Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
8,45,05Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.917-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,47,23Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.966Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,47,44Sebastian van der Veen, Spirit Friidrettsklubb06.08.0210-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,48,13Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.0412-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,48,44Eivind Klokkehaug, Sportsklubben Vidar27.07.917Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,48,53Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.928-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,49,75Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-20/22)Jølster, Treningsstemne02.08.22
8,52,09Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.0313-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----60--------------------
8,52,35Vegard Havn, Stord IL28.09.973Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
8,53,36Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.948Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,53,49Filip Skari, Nittedal IL06.02.0514-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,53,99Magnus Øyen, Rindal IL26.04.079-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,54,25Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.0415-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,54,43Jostein Rogstad, Sportsklubben Vidar08.06.879Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,55,05Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.0216-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,56,60Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.0610-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,57,10Sivert Laukli, Strindheim IL25.05.9911-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,57,25Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.0311Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----70--------------------
8,57,67Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.0517-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,58,47Håkon Holstad, IL Gular08.09.011Fana, Framolekene 202229.05.22
8,59,44Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.032-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,59,85Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
9,00,2Kristian Kongssund, Moelven IL19.04.041 (G-18/19)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
9,00,52Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.861Tromsø, Back on Track in May18.05.22
9,00,84Endre Wigaard, IL i BUL25.01.961Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
9,01,53Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.0512-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,01,61Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Jølster, Treningsstemne02.08.22
9,01,90Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.049-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
-----80--------------------
9,02,15Martin Schei, Stord IL06.05.004Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
9,03,32Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.055Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
9,03,42Odin Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL10.02.0518-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,03,71Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.043-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,04,07Johannes Thomsen, Stord IL20.08.836Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
9,05,24Øyvind Utengen, Bratsberg IL24.01.8913-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,05,39Bendik Støa-Aanensen, Bratsberg IL04.04.8714-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,05,41Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
9,06,29Oliver Sund, Ranheim IL01.10.0515-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,06,93Henrik Velle, IK Tjalve28.11.9112Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----90--------------------
9,07,59Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072Fana, Framolekene 202229.05.22
9,08,15Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.9419-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,09,50Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.0610 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,09,69Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051Førde, Sommarløpet29.06.22
9,10,35Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.863Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
9,10,97Lasse Blom, Sømna IL24.11.832Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
9,11,02Sander Kjøsnes Lie, IL Fri18.05.991Arna, Askokarusellen18.05.22
9,11,05Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.9713Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,11,15Bendik Blix, BUL-Tromsø Friidrett05.11.022Tromsø, Back on Track in May18.05.22
9,11,2Arve Listaul, Seljord IL31.12.941Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
-----100--------------------
9,11,31Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.8617-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,12,03Mats Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.061 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,12,35Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.0218-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,12,77Erik Tobiassen Rønneberg, Sportsklubben Vidar29.01.9114Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,12,93Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,13,85Martin Ukkelberg Sløgedal, Kristiansands IF Friidrett15.04.051Kristiansand, Treningsstevne21.06.22
9,13,86Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.0611 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,14,49Emil Namtvedt, T&IF Viking21.04.061 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
9,14,67Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.941-h2Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
9,15,62Eirik Tobias Sørbråten, Nittedal IL30.09.032 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
-----110--------------------
9,16,16Jens Nikolai Kortner, Sportsklubben Vidar19.12.865-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,17,1Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (MJ)Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
9,17,66Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.0311-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,17,89Erik Fossen Nilsen, IK Hind11.05.874Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
9,19,06Vetle Flaget, Kristiansand Løpeklubb12.09.974Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,19,26Harald Ihlebæk, Bækkelagets SK22.05.9613-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,19,50Geir Gjessing, Ski IL Friidrett10.01.946-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,19,59Olav Meling Spikkeland, IL Gular17.10.984Fana, Framolekene 202229.05.22
9,19,69Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.0613 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,20,11Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.061 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----120--------------------
9,20,16Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.033 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,20,58Axel Wollan, Sportsklubben Vidar19.02.9316Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,20,74Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.061 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,21,24Håvard Tømmerdal, Bratsberg IL02.03.9319-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,21,80Mathias Mordal Stähli, Ski IL Friidrett20.06.033 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,21,89Eirik Dyrset, Sportsklubben Vidar14.12.9017Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,22,3Leander Warncke-Wang, Norna-Salhus IL19.01.051 (G-17)Leikvang, Seriestevne04.08.22
9,22,44Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.051 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,22,90Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
9,23,3Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.952Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
-----130--------------------
9,23,90Alexander Aronsen Skjeldal, IL Koll28.11.064 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,24,33Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.062 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,24,59Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.061 (G-16)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
9,25,27Elias Kjærstad, Tromsø Løpeklubb15.03.017-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,25,37Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.055Trondheim, Norgesserien05.07.22
9,25,82Svein Olav Krakstad, Spirit Friidrettsklubb11.11.811Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
9,26,16Kristen Vamsæter, Sportsklubben Vidar25.06.988-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,26,54Christopher Holberg, IL Heming29.01.064 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,27,68Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.079-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,27,79Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.065 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----140--------------------
9,28,62Mikkel Andreas Trøstheim, Flåværingen IL28.12.9919Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,29,40Per Ivar Sølie Reinemo, Hamar IL981Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
9,30,80Storm Kristoffer Veitsle, Nittedal IL15.02.062 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
9,31,43Håkon Hjemly, Aurskog/Høland Friidrettslag20.06.7020Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,32,14Balder Meland, Sportsklubben Vidar11.06.062 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,32,19Noah Raknes, Osterøy IL18.10.0516 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,32,65Olger Breivik Pedersen, Dimna IL11.08.891Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,33,45Syver Brøste Nørstegård, Lesja IL08.05.031 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
9,33,92Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.064 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,34,00Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.056Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
-----150--------------------
9,34,53Tord Andresen, IL Gneist05.08.062 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
9,35,17Henrik Jørgensen, Fossum IF23.05.076 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,35,72Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.0510-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,37,26Kristoffer Magnus Nohr Unstad, Bodø Bauta Løpeklubb22.08.881-h1Bodø, Lagseriestevne14.06.22
9,38,48Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,39,59Torjus Brusveen-Jensen, Lyn Ski18.09.067 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,40,40Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.056Trondheim, Norgesserien05.07.22
9,41,08Kjetil Brårud, Snøgg Friidrett18.10.821 (MV40)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
9,41,09Ole Martin Vedøy, Spirit Friidrettsklubb25.03.812Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
9,41,17André Lenningsvik, Tromsø Løpeklubb11.05.964Tromsø, Back on Track in May18.05.22
-----160--------------------
9,41,48Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.061 (G-16)Bodø, Lagseriestevne31.05.22
9,41,89Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.002Arna, Askokarusellen06.07.22
9,42,70Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.0313-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,42,83Sven Nevin, Strindheim IL04.07.0721-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,43,54Frank Robert Christoffersen, Bodø Bauta Løpeklubb01.08.672-h1Bodø, Lagseriestevne14.06.22
9,44,38Ola Daniel Johannessen, Fredrikstad IF04.02.031 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne06.07.22
9,44,41Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansands IF Friidrett29.07.032Kristiansand, Treningsstevne21.06.22
9,44,76Harald Robstad, Otra IL01.02.041 (G-18/19)Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
9,44,94Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.042Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
9,46,27Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.067Trondheim, Norgesserien05.07.22
-----170--------------------
9,46,62Jon Per Nygaard, FIK Ren-Eng28.05.6715-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,46,78Daniel Bruvik, Osterøy IL20.02.963Arna, Askokarusellen06.07.22
9,47,79Einar Sortland Sande, Spirit Friidrettsklubb23.02.903Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
9,48,1Stian Løkke Øvrebø, Kaupanger IL11.01.891Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,50,51Syver Rusten Dalen, Lillehammer IF09.02.051Gausdal, Vårstevne08.05.22
9,50,96Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.022Arna, Askokarusellen18.05.22
9,51,08Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.067Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,52,23André Haugsbø, Gaular IL10.03.792Førde, Sommarløpet29.06.22
9,52,37Sebastian Børset, Rindal IL28.12.072-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,52,88Erlend Drivenes, Tørvikbygd IL26.02.908Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
-----180--------------------
9,53,71Oscar Smogeli Opsann, Lillehammer IF09.10.042Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
9,54,0Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.983Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
9,54,73Richard Williamson, Hommelvik IL09.12.848Trondheim, Norgesserien05.07.22
9,54,91Skage Ringheim-Helgaset, Voss IL09.02.071 (G-14)Voss, Vossameisterskapen01.06.22
9,55,02Emil Husebye Aamodt, Fredrikstad IF27.08.068 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,55,07Kornelius Ordemann Olsen, Alta IF17.06.051 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
9,55,23Håkon Samnøy Skjeldal, Voss IL26.01.071 (G-15)Voss, Vossameisterskapen01.06.22
9,55,51Erling Strand Bjørnstad, Alta IF20.05.041 (G-18/19)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
9,56,01Sigve Landsem, Ballangen Friidrett02.08.975Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
9,58,48Henrik Bang, Alta IF10.04.052 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
-----190--------------------
9,58,52Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.065 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,58,54Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.069 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,59,02Andreas Melkeråen, Haugesund IL04.07.061 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
9,59,04Torstein Svendsen, Medkila Skilag13.04.666Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
9,59,56Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.063Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
9,59,91Bjarte Eikanger, IL Gneist20.07.721 (MV50)Arna, Askokarusellen06.07.22
10,00,74Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-18/19)Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
10,02,50Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.0611 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,02,57Lukas Kampesveen, Gausdal FIK05.11.052Gausdal, Vårstevne08.05.22
10,02,6Pål Losgård Eggset, FIK Ren-Eng18.05.904Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
-----200--------------------
10,02,66Jonas Roaldsvik Hagen, Bodø Bauta Løpeklubb11.12.003-h1Bodø, Lagseriestevne14.06.22
10,02,97Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.022 (G-20/22)Jølster, Treningsstemne02.08.22
10,04,13Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.831 (MV35)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
10,04,34Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.0612 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,05,45William Tømterud, Brandbu IF29.03.066 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,07,5Morten Buchholdt, FIK Ren-Eng07.02.905Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
10,08,20Leonhard Åserud Spidsø, NTNUI09.11.0016-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,08,71Are Fetveit, IL Norodd27.06.922Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
10,10,30Roger Eide, Varegg IL04.03.804Arna, Askokarusellen18.05.22
10,10,40Ola Skaar, Nittedal IL03.06.047 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
-----210--------------------
10,11,08Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.041 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
10,11,15Akos Nagy, IL Tyrving04.07.052 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,11,43Marcus Danielsen, Hamar IL10.04.051 (G-17)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
10,12,16Ronny Ingebrigtsen, Bratsberg IL16.10.734-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,14,23Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.053Førde, Sommarløpet29.06.22
10,14,88Mathias Heuer Thorstensen, Nittedal IL25.03.068 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,16,71Thomas Norder, Tjøme løpeklubb15.02.985-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,17,65Odd Harald Bakken, Alta IF23.03.053 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
10,19,01Anders Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.064 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
10,19,38Victor Åsrud Toussaint, Nittedal IL14.10.0710 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
-----220--------------------
10,23,91Hans Fredrik Antonsen, IL i BUL04.08.021Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
10,28,44Truls von der Lippe, Nittedal IL13.11.0611 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,30,49Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.064Førde, Sommarløpet29.06.22
10,30,58Marcus Alexander Næss, Nittedal IL30.03.0612 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,30,7Tor Myhre, Vegårshei IL26.07.051 (G-17)Fevik, Løbestævne15.05.22
10,32,29Fredrik Nilssen, Nittedal IL21.04.065 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
10,35,23Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
10,35,89Terje Ruset Alne, Haugesund IL27.07.041 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
10,35,9Sven Erik Våler, FIK Ren-Eng14.04.806Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
10,38,17Iver Bakke Sundnes, Nittedal IL02.01.0613 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
-----230--------------------
10,39,90Oskar André Ordemann Olsen, Alta IF07.08.992Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
10,40,29Vemund Lien, Lillehammer IF17.12.935Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
10,44,3Amund Riiser, Sogndal IL08.07.771 (MV40)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
10,44,95Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.0514 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,47,97Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.051 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne06.07.22
10,48,4Kim Rune Lia, Snøgg Friidrett15.12.863Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
10,48,94Lars Harald Blikra, Strindheim IL19.03.607-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,52,62Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.071 (G-15)Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
10,52,73Gisle Raknes, Osterøy IL24.08.705-h2 (MV50)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
10,54,09Bjarne Austad, Bratsberg IL24.09.748-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
-----240--------------------
10,54,3Bård Sundsli, Snøgg Friidrett29.07.934Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
10,54,52Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
10,55,51Marcus Vold, Bodø Bauta Løpeklubb29.01.881-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
10,55,67Lars Olav Brattabø, IL Fri11.05.736-h2 (MV45)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
10,56,40Stig Sjølstad, Strindheim IL06.09.789-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,56,48Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
10,56,90Daniel Kjønsvik, Kyrksæterøra IL08.06.0510-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,59,16Terje Engesli, Bodø Bauta Løpeklubb19.03.802-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
10,59,54Per Gaute Pettersen, Bodø Bauta Løpeklubb19.01.675-h1Bodø, Lagseriestevne14.06.22
11,01,19Per-Einar Torbergsen, Bratsberg IL31.03.8011-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
-----250--------------------
11,02,05Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.9921Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,02,21Per Sunde Rønning, Nittedal IL13.11.077 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
11,02,22Didrik Refsland, IL Gular12.03.064 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
11,02,88Øystein Langseth, Rennebu IL04.05.863-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
11,03,18Audun Selnes, Bodø Bauta Løpeklubb13.07.906-h1Bodø, Lagseriestevne14.06.22
11,04,4Magnar Ryttervoll, Brekken IL19.01.052 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
11,04,83Mats Mørch Myhre, Nittedal IL27.03.0615 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
11,05,77Amund Kristoffer Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett21.04.071 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,08,71Åsmund Skålevik, Ask Friidrett23.02.761 (MV50)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
11,08,71Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.053 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----260--------------------
11,11,7Vemund Myhre, Vegårshei IL13.02.071 (G-15)Fevik, Løbestævne15.05.22
11,12,92Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.0613 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
11,14,09Tor Christian Pinås, Fredrikstad IF12.06.731Fredrikstad, Treningsstevne15.06.22
11,17,11Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.791 (MV40)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
11,18,3Simen Longva, Syril IL04.12.892Leikanger, Opningsstemne14.05.22
11,22,77Dani Birkeland, Bodø Bauta Løpeklubb29.01.844-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
11,27,39Runar Gregussen, Bodø Bauta Løpeklubb10.09.865-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
11,30,3Mathias Ledang, FIK Ren-Eng08.09.053 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
11,33,0Anders Johan Almås, Sogndal IL25.11.792 (MV40)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
11,41,05Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
-----270--------------------
11,43,34Øystein Hanstveit, Mjøsdalen IL18.04.631 (MV55)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
11,54,10Simon Skjøstad, Kyrksæterøra IL18.11.0312-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
11,54,69Svenn Åsmund Slettvoll, Bodø Bauta Løpeklubb26.06.756-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
11,59,92Yngve Engkvist, Alta IF16.02.731 (MV45)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
12,08,58Ronny Førland, IL Fri23.07.726-h1 (MV50)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
12,09,94Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.697-h1 (MV50)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
12,10,46Simon Morales, Varegg IL28.04.945Arna, Askokarusellen18.05.22
12,15,80Martin Østrem, Bodø Bauta Løpeklubb25.05.777-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
12,16,4Karl Jacob Sævil, Fana IL12.08.943Leikanger, Opningsstemne14.05.22
12,16,68Elias Kristoffer Aase Skålevik, Ask Friidrett10.07.071 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
-----280--------------------
12,21,48Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.738-h1 (MV45)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
12,23,89Jørn Fjellskålnes, Mjøsdalen IL27.12.741 (MV45)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
12,26,02Ståle Daltveit, Osterøy IL13.10.759-h1 (MV45)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
12,26,92Osmund Hjelle, Jølster IL27.05.631 (MV55)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
12,35,18Toralf Tufta, Osterøy IL23.04.6910-h1 (MV50)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
12,47,67Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.0414-h1 (G-18)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
13,18,64Olav Hagland, GTI16.02.485Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
27,13,72Runar Borge, Bruvik IL8218-h1 (MV40)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35,74Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.065-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,35,2David Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.012Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
9,56,85Laimutis Verbliugevicius (LTU), Spirit Friidrettsklubb19.02.824Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
9,59,64Morten Weber (GER), ukjent26.04.003Arna, Askokarusellen18.05.22
9,59,92Luke Cambridge (GBR), Haugesund IL21.04.891Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
10,16,11Abdullahi Abdulle (SOM), Nordre Land friidrett05.11.041 (G-18/19)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
10,24,61Mads Bak Madsen (DEN), Narvik IL28.12.751 (MV45)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
10,34,55Martin Dorber (GER), Strindheim IL28.06.906-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,37,63Arek Zielinkiewicz (POL), Lillehammer IF05.03.854Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32,66Emil Reite, Kvalsund IL04.03.061 (G-16)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
9,36,99Eirik D. Haugsnes, Senja Ski22.04.811Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
10,15,13Daniel Rubach Uglehus, NTG Tromsø25.05.031Tromsø, Back on Track in May18.05.22
10,32,61Markus Rød Låstad, Privat20.01.994-h2Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
11,03,47David Rubach Uglehus, NTG Tromsø14.01.061 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,07,05Julian Haagensen, NTG Tromsø07.04.062 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,07,12Brage Skille, NTG Tromsø29.08.063 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22

Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,01,51Iver Martinsen, Tromsø Løpeklubb01.05.871Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
10,11,72Rune Brustad, Tromsø Løpeklubb20.07.672Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
10,26,60Torgeir Brenn, Tromsø Løpeklubb10.09.903Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
10,28,77Carl Joacim Fensbekk, BUL-Tromsø Friidrett03.09.894Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,02,03Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-fi-ASan Juan Capistrano/CA/USA, The Track Meet 202206.05.22
13,15,82Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.989Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
13,27,06Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.001-fi-AStockholm/SWE, Hoka Spåret 5000 m21.05.22
13,28,66Per Svela, Ullensaker/Kisa IL19.03.927-fi-AHeusden-Zolder/BEL, Night of Athletics02.07.22
13,29,92Henrik Børkja Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.918-fi-APalo Alto/CA/USA, Payton Jordan Invitational29.04.22
13,42,84Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.034-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
13,44,20Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.921Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
13,52,46Awet Nftalem Kibrab, Ullensaker/Kisa IL09.05.953-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
13,57,57Marius Øyre Vedvik, IL Gular18.03.921-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,05,32Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.993-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----10--------------------
14,07,15Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.984-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,07,16Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.935-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,07,59Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.946-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,07,75Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.027-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,08,85Eivind Trym Wikshåland, IL Gular16.11.978-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,10,74Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.939-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,11,72Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.9210-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,13,01Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.018-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,15,85Zerei Kbrom Mezngi, Idrettslaget Skjalg12.01.862-fi-AStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
14,18,40Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.0111-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----20--------------------
14,18,64Andreas Iden, IL Gneist10.03.9512-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,21,97Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.984-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,24,13Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.9312Sollentuna/SWE, Sollentuna GP12.06.22
14,27,38Johannes Teigland, IL Gular17.04.9513-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,29,69Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.037-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,31,03Simen Hernes Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.9614-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,34,13Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.0212-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,35,85Trym Tønnesen, Halden IL04.02.007-fi-AStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
14,37,66Sjur Prestsæter, Sportsklubben Vidar25.10.901-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,41,50Mads Kristoffer Waaler, Aurskog/Høland Friidrettslag24.01.942-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
-----30--------------------
14,41,69Fredrik Sandvik, Ullensaker/Kisa IL23.03.981-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,42,17Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.979-fi-AStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
14,43,16Tore Akerlie, IL Gular19.02.9910-fi-AStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
14,43,21Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.921-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,43,63Robert Bergstå, Svarstad IL20.01.913-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,45,26Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.038-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,49,24August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.045-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,53,07Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.983-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,53,24Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.0316-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,53,45Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.034-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----40--------------------
14,53,64Fredrik Sætran, Sportsklubben Vidar30.06.933-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,54,59Magnus Grøttum Erstad, IF Kamp-Vestheim08.09.884-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,55,45Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.0310-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,55,47Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.946-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,55,88Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.947-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,56,81Bendik Blix, BUL-Tromsø Friidrett05.11.021-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
14,57,08Henrik Laukli, Strindheim IL08.04.012-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
14,59,40Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.924-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,00,98Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.995-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,01,02Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.886-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
-----50--------------------
15,01,10Jostein Rogstad, Sportsklubben Vidar08.06.877-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,05,21Eivind Klokkehaug, Sportsklubben Vidar27.07.918-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,05,55Kristian Ulriksen, Tromsø Løpeklubb02.10.869-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,08,47Magnus Warvik, Sportsklubben Vidar29.07.9410-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,12,06Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.0311-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,13,18Erlend Gjerdevik Sørtveit, Sportsklubben Vidar17.12.948-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,13,19Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.0312-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,18,15Henning Offigstad, Bratsberg IL24.07.859-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,23,55Sebastian Conrad Håkansson, Svorkmo N.O.I.29.09.8910-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,23,95Haakon Engelsen Berg, Bøler IF17.01.921-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
-----60--------------------
15,25,38Anthony Sebergsen, Kamp/Vestheim IF21.10.912Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
15,25,41Jonas Dalland, IL Gular20.10.852Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
15,27,42Bjorn Sether Wastvedt, Sportsklubben Vidar902Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
15,28,49Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9611-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,31,54Bendik Støa-Aanensen, Bratsberg IL04.04.8712-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,32,42Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.0413-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,33,34Martin Schei, Stord IL06.05.003Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
15,34,45André Seliussen, IL Gneist05.04.0113-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,34,89Magnus Halvorsrud Salberg, Lillehammer IF06.04.887-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,37,52Lasse Blom, Sømna IL24.11.831-h1Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
-----70--------------------
15,38,37Gabriel Ingebretsen, Kristiansand Løpeklubb17.10.908-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,39,69Erik Tobiassen Rønneberg, Sportsklubben Vidar29.01.911-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,40,05Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.944Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
15,44,16Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.861Harstad, Seriestevne 124.05.22
15,44,58Andreas Vågen, IL Fri15.05.005Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
15,46,06Bjørn Sether Wastvedt, Sportsklubben Vidar24.05.909-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,46,69Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
15,46,83Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.9414-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,48,92Erik Fossen Nilsen, IK Hind11.05.8715-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,49,35Øyvind Wiger, Modum FIK01.08.776 (MV40)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
-----80--------------------
15,49,39Kristoffer Kipperberg Tollås, IL Koll21.02.852-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,49,76Petter Ellingsbø, Hamar IL28.09.001-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
15,49,96Ola Daniel Johannessen, Fredrikstad IF04.02.0310-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,50,81Kristian Frøyen, Kristiansand Løpeklubb16.08.934-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
15,51,31Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.9311-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,51,76Jon Arne Gaundal, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.881Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
15,52,04Tage Augustson, Varegg IL17.11.896Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
15,52,67Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.8613-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,53,06Vetle Mathiesen Knutsen, Bodø Friidrettsklubb10.01.041 (MJ19)Bodø, Lagseriestevne31.05.22
15,53,27Knut Borkholm, IF Eiker-Kvikk07.06.022-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----90--------------------
15,53,41Pål Erik Johnsen, Sportsklubben Vidar23.12.823-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,54,56Henrik Mobakk Nilsson, Sportsklubben Vidar27.09.9314-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,55,20Ola Matre, Sportsklubben Vidar31.12.8915-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,55,48Fredrik Lorentzen, IF Kamp-Vestheim03.07.8916-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,57,22Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,57,58Glenn Trane, Bodø Friidrettsklubb29.04.911-h1Bodø, Lagseriestevne31.05.22
15,57,81Olger Breivik Pedersen, Dimna IL11.08.896-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,58,34Eirik Dyrset, Sportsklubben Vidar14.12.907-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,58,88Simon Tsuruta Pedersen, Sportsklubben Vidar13.03.928-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
16,00,3Martin Ukkelberg Sløgedal, Kristiansands IF Friidrett15.04.051 (MJ)Egersund, Kretsstevne30.06.22
-----100--------------------
16,01,17Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.991Bodø, Lagseriestevne28.06.22
16,02,63Tom Kuyken, Sportsklubben Vidar884Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
16,10,11Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.0018-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
16,15,37Arve Listaul, Seljord IL31.12.941Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
16,16,76Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.043-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
16,17,68Mathias Mordal Stähli, Ski IL Friidrett20.06.0310-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
16,19,34Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.9220-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
16,21,04Robert Bue, Marnardal IL20.12.8911-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
16,21,13Henrik Jørgensen, Fossum IF23.05.0712-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
16,22,06Pål Konradsen, Namdal løpeklubb25.04.8313-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----110--------------------
16,22,45Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.952Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
16,22,60Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-17)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
16,25,05Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.062-h1Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
16,26,12Erlend Angelo, Namdal løpeklubb05.04.8615-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
16,27,03Sander Kjøsnes Lie, IL Fri18.05.997Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
16,29,70Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.013Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
16,31,61André Lenningsvik, Tromsø Løpeklubb11.05.964Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
16,38,49Vegard Horgen, Skarphedin IL09.01.032 (G-18/19)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
16,41,58Ole Martin Nilsen Synnes, Lørenskog Friidrettslag18.01.9322-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
16,53,20Kristoffer Magnus Nohr Unstad, Bodø Bauta Løpeklubb22.08.882-h1Bodø, Lagseriestevne31.05.22
-----120--------------------
16,57,74Jon Per Nygaard, FIK Ren-Eng28.05.675-h2 (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
17,07,31David Stefan Riger, Oslostudentenes IK Friidrett04.08.016-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
17,08,13Simon Morales, Varegg IL28.04.9415Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
17,09,25Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Sportsklubben Vidar05.02.877-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
17,09,75Ottar Andreas Grønvold, Moss IL10.09.828-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
17,10,83John Øystein Ellila, Tromsø Løpeklubb04.05.815Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
17,11,51Per Myren, IL Norodd26.12.861Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
17,12,38Emil Hagevik Bakke, Trysil IL12.11.9816-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
17,14,92Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.041Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
17,19,36Eirik Johansen, Brønnøysund IL24.03.993-h1Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
-----130--------------------
17,23,64Torstein Svendsen, Medkila Skilag13.04.661 (MV)Harstad, Seriestevne 124.05.22
17,28,15August Steffensen, Bodø Bauta Løpeklubb19.03.953-h1Bodø, Lagseriestevne31.05.22
17,29,2Harald Robstad, Otra IL01.02.041 (G-18)Fevik, Løbestævne15.05.22
17,31,03Mathias Hermstad, Bodø Bauta Løpeklubb01.08.994-h1Bodø, Lagseriestevne31.05.22
17,31,93Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.781 (MV40)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
17,35,54Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.041Arna, Askokarusellen22.06.22
17,36,15Rune Brustad, Tromsø Løpeklubb20.07.671 (MV55)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
17,40,4Marthon Hetland, Egersunds IK10.06.921Egersund, Kretsstevne30.06.22
17,42,87Steffen Kristiansen, Bodø Bauta Løpeklubb03.02.925-h1Bodø, Lagseriestevne31.05.22
17,45,6Mats Lundin, BUL-Tromsø Friidrett02.06.7210Umeå/SWE, PRK 304.07.22
-----140--------------------
17,49,26Jonas Roaldsvik Hagen, Bodø Bauta Løpeklubb11.12.006-h1Bodø, Lagseriestevne31.05.22
17,53,04Inge Magnar Skjerven Hauståker, Osterøy IL23.04.771 (MV45)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
17,54,04Bård Henning Kvinen, Egersunds IK19.03.791 (MV40)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
17,56,67Marius Heide Horn, Brønnøysund IL19.09.904-h1Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
17,59,60Erlend Rinden, Oslostudentenes IK Friidrett22.11.974-h3Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
18,05,48Bjørn Torjus Hanssen, Adamstuen Løpeklubb30.05.7523-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
18,09,86Haile Tesfai Brhane, Moelven IL823Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
18,16,1Harald Iversen Lædre, Egersunds IK09.04.802 (MV)Egersund, Kretsstevne30.06.22
18,17,20Vemund Lien, Lillehammer IF17.12.934Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
18,38,95Nils Andre Reinfjord, Sømna IL20.01.722Vik, Kretsstevne 414.07.22
-----150--------------------
18,40,66Amund Reinfjord, Sømna IL09.02.073Vik, Kretsstevne 414.07.22
18,45,97Isak Lekang, Bodø Friidrettsklubb29.09.003Bodø, Lagseriestevne28.06.22
18,48,26Øyvind Espelund, Moss IL24.02.811Moss, Treningsstevne 104.05.22
18,54,16Leif Inge Nesvåg, Egersunds IK05.11.793 (MV40)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
18,57,29Snorre Baustad, Sømna IL12.03.075-h1Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
18,57,85Andreas Kroknes Dahle, Sømna IL11.05.896-h1Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
19,09,39Jan David Salangi, Bodø Bauta Løpeklubb30.12.801-h2Bodø, Lagseriestevne31.05.22
19,09,44Øystein Langseth, Rennebu IL04.05.864Bodø, Lagseriestevne28.06.22
19,12,16Bård Sundsli, Snøgg Friidrett29.07.933Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
19,13,43Amund Kristoffer Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett21.04.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
-----160--------------------
19,15,62Erling Kristian Bang, Bodø Bauta Løpeklubb21.08.792-h2Bodø, Lagseriestevne31.05.22
19,16,3Andreas Sæthre, Brønnøysund IL951-h2Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
19,16,7Ingve Aalbu, Egersunds IK27.11.763 (MV)Egersund, Kretsstevne30.06.22
19,17,20Bjørn Vonheim, Rindal IL30.06.623-h2Bodø, Lagseriestevne31.05.22
19,19,86Audun Selnes, Bodø Bauta Løpeklubb13.07.907-h1Bodø, Lagseriestevne31.05.22
19,25,74Adrian Dahl Johansen, Bodø Bauta Løpeklubb18.12.804-h2Bodø, Lagseriestevne31.05.22
19,38,3Helge Åse, Egersunds IK09.04.715 (MV)Egersund, Kretsstevne30.06.22
19,39,93Martin Malmstrøm, Moss IL06.03.803Moss, Treningsstevne 104.05.22
19,46,85Noah Raknes, Osterøy IL18.10.051 (G-17)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
19,47,48Thomas Hetland, Egersunds IK21.07.761 (MV45)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
-----170--------------------
19,49,1Lars Tomas Sletten, Sømna IL792-h2Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
19,49,48Kristian Reinfjord, Sømna IL24.02.907-h1Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
19,51,49Anders Martinussen Pedersen, Moss IL04.09.854Moss, Treningsstevne 104.05.22
19,55,8Leif Magne Øvrebust, Sømna IL10.07.633-h2Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
19,59,82Amandus Albrigtsen, Bodø Bauta Løpeklubb03.04.936-h2Bodø, Lagseriestevne31.05.22
20,07,0William Takvam, Egersunds IK20.02.982Egersund, Kretsstevne30.06.22
20,07,55Fredrik Andersen, Egersunds IK16.05.772 (MV45)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
20,20,25Øystein Jørgensborg, Egersunds IK27.11.712 (MV50)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
20,24,14Werner Reinfjord, Sømna IL27.08.656Vik, Kretsstevne 414.07.22
20,34,12Martin Østrem, Bodø Bauta Løpeklubb25.05.775Bodø, Lagseriestevne28.06.22
-----180--------------------
20,46,00Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.651 (MV55)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
20,48,1Thor Einar Jacobsen, IL Express01.07.812 (MV40)Fevik, Løbestævne15.05.22
21,00,68Tom-André Haugen, Snøgg Friidrett05.09.861 (MV35)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
21,08,9Roy-Arne Saltnes, Sømna IL11.05.624-h2Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
21,15,97Svenn Åsmund Slettvoll, Bodø Bauta Løpeklubb26.06.757-h2Bodø, Lagseriestevne31.05.22
21,41,21Patrick Solvoll Flygt, Bodø Bauta Løpeklubb02.12.878-h2Bodø, Lagseriestevne31.05.22
21,42,75Kim Rune Lia, Snøgg Friidrett15.12.862 (MV35)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
21,57,8Ole H. Morgenstierne, Tjøme løpeklubb08.07.845-h2Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
22,10,82Fredrik Nemeth Preus, Moss IL21.03.835Moss, Treningsstevne 104.05.22
22,17,4Glenn Cato Slåttøy, Sømna IL08.02.796-h2Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
-----190--------------------
22,22,5Simen Garaas, Sømna IL22.12.847-h2Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
22,25,9Olav Egebakken, Egersunds IK03.08.708 (MV)Egersund, Kretsstevne30.06.22
23,12,89Morten Bye, Moss IL18.10.636Moss, Treningsstevne 104.05.22
23,15,0Jørgen Solli, Sømna IL05.03.888-h2Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
23,45,77Arne Skretteberg, Modum FIK10.01.558-h1 (MV65)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,03,28Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), Ullensaker/Kisa IL10.12.957-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,32,32Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.069-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
15,40,97Magnus Højen (DEN), Sportsklubben Vidar15.08.933-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
16,22,65David Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.0114-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
17,25,96Dina Anjara Herilanto Randrianampiantsoa (MDG), Oslostudentenes IK Friidrett25.02.992-h3Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
22,29,4Henrik Kofoed Nielsen (DEN), IL Express24.05.581 (MV60)Fevik, Løbestævne15.05.22
25,50,6Guy le Gall (FRA), IK Våg06.01.582 (MV60)Fevik, Løbestævne15.05.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,38,1Georg Smedsaas, ukjent20.03.791 (MV40)Fevik, Løbestævne15.05.22
19,17,3Andreas Stenerud, ukjent02.08.941Fevik, Løbestævne15.05.22
19,47,06Sondre Larsen Bjordal, Bjørgvin Løpeklubb15.09.941Osterøy, HTB karusell 123.05.22
19,53,0Aleksander Jensen, Hisøy IL21.01.871 (MV35)Fevik, Løbestævne15.05.22
19,55,6Paul Ystad, ukjent05.06.852 (MV35)Fevik, Løbestævne15.05.22
21,50,9Roy Gundersen, ukjent25.10.701 (MV50)Fevik, Løbestævne15.05.22

Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,57,38Vetle Nevland, Oslostudentenes IK Friidrett08.10.981-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
19,05,80Tore Lervik, Sportsklubben Vidar04.07.852-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
19,45,59Christoffer Skarle, Sportsklubben Vidar18.07.875-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
19,52,46Marius Hage, Sportsklubben Vidar12.05.947-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
20,34,85Aaron Möbius, ukjent12.11.8711-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
20,59,21Michael Floater, Sportsklubben Vidar15.01.633-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
21,22,42Edvard Gjessing Bakken, Sportsklubben Vidar11.02.9414-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
21,33,76Kristian Werge, Sportsklubben Vidar13.03.9215-h1Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,04,42Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981-h2Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
28,04,69Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.002-h2Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
28,11,29Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.926Leiden/NED, Gouden Spike11.06.22
28,11,71Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.033-h2Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
28,17,01Sigurd Ruud Skjeseth, Ullensaker/Kisa IL24.12.9610-fi-ALondon/GBR, Night of the 10,000m PBs14.05.22
28,20,39Henrik Børkja Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.914-h2Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
28,21,16Zerei Kbrom Mezngi, Idrettslaget Skjalg12.01.861-fi-AStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
28,35,79Per Svela, Ullensaker/Kisa IL19.03.926-h2Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
29,22,23Marius Øyre Vedvik, IL Gular18.03.922-fi-AStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
29,36,70Thomas Fremo, Fjellørnen IL27.11.873-fi-AStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
-----10--------------------
29,46,18Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.981Kristiansand, Stadionmila07.05.22
29,49,81Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.934-fi-AStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
30,24,24Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.937-fi-AStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
30,36,08Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.978-fi-AStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
30,37,94Robert Bergstå, Svarstad IL20.01.911-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
30,39,12Magnus Sirnes Hjellum, Sportsklubben Vidar03.02.942-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
30,40,32Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.999-fi-AStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
30,40,91Trym Tønnesen, Halden IL04.02.002Kristiansand, Stadionmila07.05.22
30,45,67Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.033Kristiansand, Stadionmila07.05.22
30,52,66Simen Hernes Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.9610-fi-AStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
-----20--------------------
30,55,53Andreas Penne Nygård, GTI23.07.8211-fi-AStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
31,00,02Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.853-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,10,62Sebastian Conrad Håkansson, Svorkmo N.O.I.29.09.894-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,14,31Tore Akerlie, IL Gular19.02.991-fi-BStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
31,24,08Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.911-h1Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
31,30,92Johannes Teigland, IL Gular17.04.9513-fi-AStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
31,33,99Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.992-fi-BStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
31,35,78Øyvind Utengen, Bratsberg IL24.01.891Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
31,39,20Ola Sakshaug, Kristiansand Løpeklubb19.09.842Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
31,39,83Henning Offigstad, Bratsberg IL24.07.853Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
-----30--------------------
31,41,12Bendik Støa-Aanensen, Bratsberg IL04.04.874Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
31,44,17Lasse Blom, Sømna IL24.11.835Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
31,45,27Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.0214-fi-AStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
31,46,58Jostein Rogstad, Sportsklubben Vidar08.06.875-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,46,68Sondre Øvre-Helland, T&IF Viking28.09.951Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
31,46,84Bendik Blix, BUL-Tromsø Friidrett05.11.026-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,46,85Kristian Ulriksen, Tromsø Løpeklubb02.10.867-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,47,10André Seliussen, IL Gneist05.04.018-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,47,42Jo Sverre Sande, Svorkmo N.O.I.05.02.916Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
31,52,10Anthony Sebergsen, Kamp/Vestheim IF21.10.919-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
-----40--------------------
31,52,79Gabriel Ingebretsen, Kristiansand Løpeklubb17.10.9010-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,54,90Erlend Gjerdevik Sørtveit, Sportsklubben Vidar17.12.9411-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,55,36Espen Lie, Gjerpen Idrettsforening03.01.8412-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,56,45Christopher Bergsagel Wiggen, IL Gular01.05.012Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
31,58,69Henrik Mobakk Nilsson, Sportsklubben Vidar27.09.9313-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
31,58,81Magnus Halvorsrud Salberg, Lillehammer IF06.04.888Kristiansand, Stadionmila07.05.22
31,59,24Johannes Thomsen, Stord IL20.08.833Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
32,00,55Ulrik Moen Ødegård, Sportsklubben Vidar22.05.8714-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
32,04,97Ivar Stefansson, IL Gular04.05.921Osterøy, HTB karusell 214.07.22
32,11,06Helge Langen, Rindal IL16.03.8515-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
-----50--------------------
32,17,06Jonas Lillejord, Osterøy IL09.02.982Osterøy, HTB karusell 214.07.22
32,21,44Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.986-fi-BStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
32,24,48Tage Augustson, Varegg IL17.11.894Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
32,27,64Andreas Skulstad Størkson, IL Gneist07.06.0116-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
32,32,50Kristoffer Petersen Skonnord, Lillehammer IF14.12.9317-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
32,33,59Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.888-fi-BStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
32,35,39Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0018-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
32,41,00Kidane Tsegay Breketab, Sportsklubben Vidar08.12.9319-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
32,44,71Kristian Frøyen, Kristiansand Løpeklubb16.08.932-h1Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
32,52,86Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.9510Kristiansand, Stadionmila07.05.22
-----60--------------------
32,53,57Jonas Dalland, IL Gular20.10.854Osterøy, HTB karusell 214.07.22
32,58,20Henrik Laukli, Strindheim IL08.04.0112-fi-BStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
32,58,42Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.945Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
33,05,87Knut Borkholm, IF Eiker-Kvikk07.06.023-h1Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
33,15,54Håvard Tømmerdal, Bratsberg IL02.03.9320-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,32,46Sivert Laukli, Strindheim IL25.05.9921-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,36,42Erik Fossen Nilsen, IK Hind11.05.8715-fi-BStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
33,37,13Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8822-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
35,29,41Terje Olsen, Strindheim IL26.08.677Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
35,54,07Daniel Bruvik, Osterøy IL20.02.965Osterøy, HTB karusell 214.07.22
-----70--------------------
39,55,50Gisle Raknes, Osterøy IL24.08.706Osterøy, HTB karusell 214.07.22
39,56,10Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.907Osterøy, HTB karusell 214.07.22
40,05,59Håvard Forthun, Osterøy IL03.01.968Osterøy, HTB karusell 214.07.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,02,15Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), Ullensaker/Kisa IL10.12.956-fi-AStjørdal, NM Stjørdal26.06.22
34,16,52Timothée Jung (FRA), IK Tjalve10.12.8823-h1Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22

Ikke godkjente resultater
Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,40,52Jacob Hystad, Stord IL20.11.901-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
32,42,04Erik Tobiassen Rønneberg, Sportsklubben Vidar29.01.912-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
32,42,30Knut Borkholm, IF Eiker-Kvikk07.06.023-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
32,59,74Bjørnar Kjønnøy Slettvåg, Averøy Løpeklubb18.07.855-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,00,24Olger Breivik Pedersen, Dimna IL11.08.896-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,10,60Pål Erik Johnsen, Sportsklubben Vidar23.12.827-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,17,96Ola Matre, Sportsklubben Vidar31.12.898-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,21,32Martin Kjäll-Ohlsson, Sportsklubben Vidar12.06.789-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,36,45Matias Brekkå, Oslostudentenes IK Friidrett28.10.0010-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,42,77Jakob Meløy, Sportsklubben Vidar10.08.9311-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
33,58,11Eirik Dyrset, Sportsklubben Vidar14.12.9012-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
34,36,53Joachim Huse, Vikapiratene12.08.9413-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
34,44,06Tobias Hansen, Sportsklubben Vidar15.05.9314-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
34,44,28Øyvind Larsen, Vikapiratene02.11.9415-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
36,01,50Joakim Oldervik, ukjent10.06.8517-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
37,43,38Trond Olav Berg, Bøler IF10.12.6018-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
37,54,97Tore Lervik, Sportsklubben Vidar04.07.8519-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
37,59,21Nedim Dizdarevic, ukjent08.02.8020-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
39,15,38Simon Seland, Oslostudentenes IK Friidrett21.06.9922-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
39,32,25Erlend Daae Alstad, Oslostudentenes IK Friidrett02.03.9423-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
39,32,88Atle Silgjerd, Nedstrand IL16.11.7224-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
39,40,06Aaron Möbius, Sportsklubben Vidar12.11.8725-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
39,40,51Erlend Rinden, Oslostudentenes IK Friidrett22.11.9726-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
41,08,41Anders Nordby, Oksen Idrettslag20.02.7629-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
41,22,21Petter Søreng, Oksskolten IL07.01.8630-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22
43,12,11Bjørn Torjus Hanssen, Adamstuen Løpeklubb30.05.7531-h2Oslo/Bi, Bislettmila 202202.06.22

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,62(+0,3)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-h1Jyväskylä/FIN, Motonet GP26.07.22
14,46(+0,1)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
14,52(-0,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
14,69(-0,4)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
14,71(-0,4)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
14,89(+0,6)Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.011Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
15,21(+1,4)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.043-h1Valencia/ESP, Campeonato Autonómico Absoluto A.L. 202218.06.22
15,92(-0,2)Andreas Dixon, Fana IL03.04.012Fana, Framolekene 202227.05.22
16,32(-0,2)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
16,38(-1,1)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,04(+2,0)Antoine Gabriel Vincent (FRA), Ranheim IL22.02.011Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,49(+3,1)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.023 (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen17.07.22
15,81(+4,1)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.032Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
30,68(-2,7)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071 (G-15)Moss, Treningsstevne 104.05.22
31,89(+0,2)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 213.06.22

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,32Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
38,83Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-20/22)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
39,33Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.002Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
43,09Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Seriestevne15.06.22
44,50Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,00Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-sf3Eugene/OR/USA, World Athletics Championships17.07.22
51,66Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
53,01Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
53,42Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.003Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
53,65Andreas Dixon, Fana IL03.04.014Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
54,48Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.005Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
55,52Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011Larvik, Treningsstevne15.06.22
55,62Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
55,62Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.016Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
56,11Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
-----10--------------------
57,54Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.051Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
59,62Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.028Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
1,00,47Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.063Larvik, Treningsstevne15.06.22
1,02,58Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,11,72Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-17)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21,69Jacob Boutera, Ullensaker/Kisa IL29.04.966Turku/FIN, Paavo Nurmi Games14.06.22
8,26,12Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.898-h2Eugene/OR/USA, World Athletics Championships15.07.22
8,28,08Fredrik Sandvik, Ullensaker/Kisa IL23.03.986Fana, Trond Mohn Games08.06.22
9,03,54Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.021 (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen17.07.22
9,03,57Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.033Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
9,08,91Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.035Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
9,11,84Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.036Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
9,19,21Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.987Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
9,34,66Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.949Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
10,05,02Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.031Stavanger, Helge Knudsen Hinderfestival01.06.22
-----10--------------------
10,07,94Svein Olav Krakstad, Spirit Friidrettsklubb11.11.813 (MV40)Tampere/FIN, World Master Athletics 202209.07.22
11,14,03Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.823Stavanger, Helge Knudsen Hinderfestival01.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,19,87Abdalla Targan Yousif (SUD), Herkules Friidrett28.09.968Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,22,64Henrik Friis, ukjent30.11.982Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50,63Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
6,44,73Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.501 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22
7,01,84Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.712 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22
7,01,92Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.443 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,48,87Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031 (G-18/19)Haugesund, Mailekene21.05.22
14,07,3+Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.051Bergen, Vikinggangen10.06.22
15,14,6Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (G-15/16)Mariefred/SWE, Veteran-SM i gång23.07.22
18,39,67Arild Fotland, Søfteland TIL31.07.591 (MV)Bergen/La, Seriestevne11.05.22
20,25,32Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.501 (MV)Bergen/La, Seriestevne15.06.22

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,42,49Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.051Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
23,39,29Andreas Døske, Haugesund IL26.05.032 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
26,58,1Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (G-15/16)Mariefred/SWE, Veteran-SM i gång24.07.22
35,52,78Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.507 (MV70)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22
37,27,09Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.445 (MV75)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,42,11Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.055 (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships07.07.22

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,27Magnus Græsli, Leinstrand IL02.03.052Dudince/SVK, Racewalking Tour Meeting Dudinska23.04.22
50,57Andreas Døske, Haugesund IL26.05.0340 (G-U20)Podebrady/CZE, Podebrady Race Walking02.04.22
1,15,53Torkjell Spigseth, Sarpsborg IL01.12.447 (MV75)Tampere/FIN, World Master Athletics 202203.07.22
1,16,33Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.5013 (MV70)Tampere/FIN, World Master Athletics 202203.07.22
1,16,47Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.449 (MV75)Tampere/FIN, World Master Athletics 202203.07.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DEugene/OR/USA, World Athletics Championships23.07.22
2,10Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.004Lund/SWE, Lundahoppet13.07.22
2,01Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
2,00Teodor Heldal, Fana IL08.10.044 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
1,95Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
1,95Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002Fana, Trond Mohn Games08.06.22
1,92Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
1,88Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,86Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031Fredrikstad, Treningsstevne06.07.22
1,85Michael Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.09.051Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----10--------------------
1,85Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071 (G-15)Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
1,85Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.031 (G-18/19)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
1,84Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,84Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,84Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
1,82Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Fana, Framolekene 202228.05.22
1,81Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,81Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships06.07.22
1,80Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
1,80Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
-----20--------------------
1,80Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
1,80Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-18/19)Geithus, Distriktsstevne14.06.22
1,75Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
1,75Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
1,75Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,75Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,75Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,75Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
1,75Johannes Handeland, Fana IL28.10.066Fana, Trond Mohn Games08.06.22
1,75Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.062 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----30--------------------
1,75August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,75Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-17)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,70Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.061 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
1,70Syver Bråten Grøvnes, Hattfjelldal IL29.01.071 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
1,70Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,66Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,66Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
1,65Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Haugesund, Mailekene21.05.22
1,65Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
1,65Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
-----40--------------------
1,65Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
1,65Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.051 (G-17)Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
1,63Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.051 (G-17)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
1,60Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
1,60Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.071 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,60Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,60Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,60Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
1,60August Grimeli, Flåværingen IL08.01.074 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,60Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.071 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----50--------------------
1,60Nathaniel Laukhammer Trobe, Moss IL13.05.052 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
1,60Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.063 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
1,58Ulf Tudem, Tønsberg Friidrettsklubb25.09.511 (MV)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
1,58Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.071 (G-15)Stavanger, Jærcup19.05.22
1,58Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
1,58Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.0713 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
1,55Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.051 (G-17)Stavanger, Jærcup19.05.22
1,55Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071 (G-15)Selbu, Selbustevne09.06.22
1,55Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,55Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.073 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.22
-----60--------------------
1,54Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,54Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66D (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22
1,53Per Gregersen, Stord IL08.06.70D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,50Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.071 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
1,50Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
1,50Tobias Njå, Gjøvik FIK23.03.051 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
1,50Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.071 (G-15)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
1,50Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,46Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051 (G-17)Gausdal, Vårstevne08.05.22
1,45Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----70--------------------
1,45Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,45Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051 (G-17)Ski, Kretsstevne 25.05.22
1,45Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.933Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,45Thomas Næss, IL Tyrving23.04.076 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,45Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.077 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,45Geir Arne Kjønstad, NTNUI16.12.691Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
1,44Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.62D (MV60)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,42Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,42Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
1,42Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.071 (G-15)Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
-----80--------------------
1,40Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.762Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,40Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-15)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
1,40Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072 (G-15)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
1,37Johan Felde Hasund, Syril IL31.08.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
1,35Eskil Kristiansen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.071 (G-15)Tromsø, Teknisk karusell 215.06.22
1,35Andreas Allern Brose, BUL-Tromsø Friidrett02.12.791 (MV40)Tromsø, Teknisk karusell 313.07.22
1,32Tore Magne Nesset, Moelven IL11.08.64D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,32Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.71D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,32Helge Reinholt, Treungen IL29.03.67D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,30Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.072 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
-----90--------------------
1,30Bjørn Arvid Fremstad, IL Dalebrand15.06.031 (G-18/19)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
1,25Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV65)Osterøy, Seriestemne30.05.22
1,23Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,21Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
1,16Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV75)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
1,15Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
1,15Christian Lillo, Ski IL Friidrett24.11.521 (MV70)Ski, Kretsstevne 25.05.22
1,10Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
1,10Stig Fremnesvik, BUL-Tromsø Friidrett03.10.731 (MV45)Tromsø, Teknisk karusell 313.07.22
1,07Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.373 (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202205.07.22
-----100--------------------
1,05Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV75)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne14.06.22
0,90John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
0,80Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.731Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,47Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
1,40Jokubas Normantas (LTU), Askim IF04.11.051 (G-17)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
1,27Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.72D (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00Kåre Svensson, Universitetet i Oslo BIL06.02.611 (MV60)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,86Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.011Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
5,81Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.993Eugene/OR/USA, Diamond League 202228.05.22
5,72Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013Täby/SWE, Stavhoppsgala28.06.22
5,20Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.041Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
5,10Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.95Zweibrücken/GER, Sky's the Limit Nachwuchs 202212.06.22
5,05Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
4,81Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-18/19)Fana, Vår hopp 122.05.22
4,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
4,62Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021Fana, Framolekene 202228.05.22
4,52Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival02.07.22
-----10--------------------
4,21Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.009Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
4,12Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022Fana, Framolekene 202228.05.22
4,10Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
4,09Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.059 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,00Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,92Kjell Kubon, Fana IL16.08.061 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
3,92Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.033 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
3,80Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
3,80Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.041 (G-18/19)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
3,80Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
-----20--------------------
3,70Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
3,70Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,70Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051 (G-17)Ski, Kretsstevne 08.06.22
3,60Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,40Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071 (G-15)Moss, Treningsstevne 203.08.22
3,22Per Gregersen, Stord IL08.06.70D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,20August Grimeli, Flåværingen IL08.01.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,20Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
3,00Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,00Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
-----30--------------------
2,92Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.061 (G-16)Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
2,80Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
2,80Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66D (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
2,70Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
2,70Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.62D (MV60)Tampere/FIN, World Master Athletics 202230.06.22
2,60Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
2,52Tore Magne Nesset, Moelven IL11.08.64D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
2,50Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
2,50Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
2,50Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.071 (G-15)Ski, Kretsstevne 08.06.22
-----40--------------------
2,40Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.713 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22
2,40Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
2,30Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
2,30Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (G-15)Oslo/NIH, Stavstevne04.06.22
2,30Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV75)Tampere/FIN, World Master Athletics 202230.06.22
2,20Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.071 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
2,02Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
1,90Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202206.07.22
1,72Helge Reinholt, Treungen IL29.03.67D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,10Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, Treningsstevne 203.08.22
3,05Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.728 (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202205.07.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89(+1,5)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011Greveskogen, Seriestevne14.05.22
7,74(+1,3)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02(-)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
7,74(-0,2)Ingar Bratseth-Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
7,55(+1,9)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.033Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
7,49(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962Greveskogen, Seriestevne14.05.22
7,38(+0,7)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.055-fi (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships05.07.22
7,06(+1,1)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DSeinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
6,98(+0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
6,94(+0,1)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.037Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
6,92(-0,7)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01(-)Grosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
-----10--------------------
6,70(+0,7)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
6,67(+0,9)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.05(-)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
6,63(+1,9)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
6,59(+0,8)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
6,54(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
6,49(+1,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03(-)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
6,47(+1,8)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
6,47(+0,3)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991 (MS-Para)Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
6,33(+1,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.04(-)Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
6,32(+1,9)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.072 (G-15)Västerås/SWE, Westinghouse Gurkspel - 50 år!31.07.22
-----20--------------------
6,24(+0,0)Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071 (G-15)Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
6,23(+2,0)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,22(+0,3)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.0514 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
6,14(+0,8)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
6,14(+1,9)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.055 (G-17)Västerås/SWE, Westinghouse Gurkspel - 50 år!31.07.22
6,13(+0,1)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-18/19)Sande, Treningsstevne16.05.22
6,10(+0,0)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
6,09(-0,4)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
6,06(+1,6)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-16)Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
6,03(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
-----30--------------------
6,03(+1,3)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
5,98(+1,0)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
5,97(+1,9)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00(-)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
5,97(-2,5)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.0413 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
5,96(+1,3)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
5,95(+0,4)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.062 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
5,95(+1,9)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.063 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,93(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.064Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
5,92(-1,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.0522 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
5,92(+1,7)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
-----40--------------------
5,90(+0,6)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
5,88(+0,4)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031 (G-19)Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
5,80(+1,8)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.052 (G-17)Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
5,80(+1,2)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.643 (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202206.07.22
5,80(-1,9)Christian Kongolo, Søndre Land IL15.01.952Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
5,71(+0,2)Kjell Kubon, Fana IL16.08.063 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
5,71(-0,9)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.074Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
5,70(+1,8)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-16)Sande, Treningsstevne16.05.22
5,70(+0,4)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071 (G-15)Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
5,67(+0,2)Andre Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
-----50--------------------
5,66(+0,4)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061 (G-16)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
5,64(-1,4)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,63(+1,9)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-17)Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
5,60(-1,6)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
5,59(+0,0)Åsmund Frøyen, Kristiansands IF Friidrett06.01.022Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
5,59(+2,0)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne25.07.22
5,57(+0,0)Oskar Opdøl, Ålesund Friidrettsklubb06.07.031 (MJ)Ålesund, Seriestevne23.05.22
5,55(+1,3)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071 (G-15)Selbu, Selbustevne09.06.22
5,54(+1,8)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.072 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
5,52(-0,7)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningsstemne06.07.22
-----60--------------------
5,51(+1,4)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.062 (G-16)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
5,49(+0,9)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.92(-)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
5,48(+1,9)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.073 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
5,45(+1,3)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
5,45(+1,0)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.073Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
5,40(+0,9)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
5,40(+0,2)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (MS-Para)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
5,38(-0,5)Syver Bråten Grøvnes, Hattfjelldal IL29.01.071 (G-15)Mosjøen, Helgelandslekene 202219.06.22
5,35(+1,4)Marcus Valentin Giörtz Mondoka, IL Sandvin21.02.071 (G-15)Sande, Treningsstevne16.05.22
5,34(+1,7)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.066 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----70--------------------
5,33(+1,1)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.042 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
5,33(+1,9)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06(-)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
5,32(+0,0)Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.752Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
5,29(-0,7)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.073 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
5,27(+1,4)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-17)Moss, Treningsstevne 104.05.22
5,27(+1,5)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
5,25(+0,5)Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071 (G-15)Midsund, Midsundleikane26.05.22
5,25(+0,0)Felix Naue, Nesodden IF09.06.051Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
5,24(-0,7)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
5,23(+1,0)Michail Alexandros Antonakopoulos, Gui Sportsklubb23.07.071 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202205.06.22
-----80--------------------
5,22(+1,2)Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.053Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
5,21(+1,7)Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
5,18(+1,9)Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.693Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
5,17(-0,5)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.062 (G-16)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
5,16(+0,7)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.067 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,14(+1,2)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
5,11(+1,4)Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.731 (MV45)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
5,09(+0,6)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.075 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
5,08(+1,6)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.04(-)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
5,05(+0,0)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
-----90--------------------
5,04(+0,6)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.042 (MS-Para)Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
5,02(+1,7)Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.061 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
5,01(+0,4)Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.076 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
5,00(+1,9)Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,97(+1,3)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.05(-)Haugesund, Mailekene22.05.22
4,96(+0,7)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.076 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,94(+1,7)Knut Halvor Amdal, Gjesdal IL06.10.07(-)Haugesund, Mailekene22.05.22
4,92(-0,8)Geir Arne Kjønstad, NTNUI16.12.694Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
4,89(-1,3)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.618 (MV60)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
4,86(+1,0)Mensah Nyarko, GTI28.01.983Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----100--------------------
4,83(+1,2)Per Gregersen, Stord IL08.06.70D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4,83(+0,3)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.077 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,79(+1,0)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.071 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
4,79(-0,8)Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.943 (MS-Para)Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
4,74(-0,1)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
4,73(+0,0)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
4,72(+1,5)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne05.05.22
4,71(+1,5)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07(-)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4,69(-2,1)Sondre Sætren, Mandal & Halse IL28.02.077 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,69(+2,0)Fredrik Min Woo Johnsbråten, Søndre Land IL21.01.032 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
-----110--------------------
4,68(+1,2)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073 (G-15)Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
4,66(+0,2)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.071 (G-15/18)Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,60(-0,2)Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.062 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
4,60(+0,0)Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.766Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
4,58(+0,3)Nathaniel Laukhammer Trobe, Moss IL13.05.052 (G-17)Moss, Treningsstevne 104.05.22
4,58(+1,2)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.06(-)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,56(+0,0)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
4,53(+0,8)Aron Fosseli Mørkestøl, Kristiansands IF Friidrett15.09.061 (G-16)Kristiansand, Treningsstevne20.07.22
4,48(-1,0)Johan Andreas Løland, GTI02.05.5912 (MV60)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
4,47(+1,7)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62D (MV60)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----120--------------------
4,47(+0,9)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66D (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22
4,44(-0,9)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.061 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
4,42(-2,9)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,41(+0,5)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.62D (MV60)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4,40(+1,8)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.06(-)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,38(+1,9)Lars Eliassen, Ask Friidrett26.02.781 (MV40)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
4,36(-0,5)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
4,33(+0,4)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
4,27(-0,1)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.053 (G-17)Moss, Treningsstevne 104.05.22
4,22(-1,1)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
-----130--------------------
4,19(+0,9)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
4,19(+0,9)Jon Joel Halvorsen, Tønsberg Friidrettsklubb28.07.074 (G-15)Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
4,18(-0,8)Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
4,16(-0,1)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
4,15(+1,8)Leo Sebastian Evensen Røskaft, Byåsen IL17.08.072 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,15(-4,0)Bjørnar Fjellskålnes, Mjøsdalen IL19.11.052 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
4,15(+1,1)Torbjørn Helland Solhaug, IL Koll20.04.765Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,14(+2,0)Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.07(-)Overhalla, Trekamp/NA-karusell05.07.22
4,08(+0,7)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV75)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
3,95(+1,6)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.072 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
-----140--------------------
3,90(+0,0)Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.042 (G-18/19)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22
3,89(+1,6)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.71D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
3,86(+1,5)Tore Magne Nesset, Moelven IL11.08.64D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
3,84(-1,6)Eskil Kristiansen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.072 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
3,77(+0,2)Sander Eimo, Moss IL22.09.054 (G-17)Moss, Treningsstevne 104.05.22
3,77(+1,1)Helge Reinholt, Treungen IL29.03.67D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
3,77(+1,6)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
3,75(+1,9)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
3,74(+1,7)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
3,73(+0,4)Nyx Simion, IK Tjalve11.11.077 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
-----150--------------------
3,70(+0,0)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.074 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
3,67(+0,1)Ola Tveiten, Mjøsdalen IL02.05.601 (MV60)Osterøy, Seriestemne30.05.22
3,66(-2,9)Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.071 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
3,53(+0,0)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.075 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
3,25(+1,5)Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.45D (MV75)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
3,20(-1,4)Lasse Strijbos, Nordre Land friidrett11.11.079 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
2,93(+1,5)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV80)Lyngdal, KM friidrett Agder veteraner med slegge og diskosring29.05.22
2,90(+2,0)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37(-)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
2,77(+0,1)Karsten Nordli, IL Pioner04.01.501 (MV70)Finnsnes, Seriestevne27.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,38(-0,4)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (G-17)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
5,87(+0,8)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-16)Harstad, Seriestevne 124.05.22
5,86(+1,7)Antoine Gabriel Vincent (FRA), Ranheim IL22.02.011Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
4,81(+1,5)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.04(-)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
4,79(+1,4)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.037 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,64(-0,2)Eric Mark Banman (CAN), ISS05.11.051 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
4,62(-1,7)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Stevne uke21 202225.05.22
3,97(-0,2)Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.72D (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,77(+2,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
7,70(+2,1)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
7,01(+2,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
6,69(+2,2)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.056Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
6,61(+4,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
6,54(+2,5)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-18/19)Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
6,24(+3,1)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
6,15(+2,4)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.043Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
6,13(+2,2)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,08(+2,6)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
6,02(+2,9)Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
6,02(+2,1)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
5,84(+2,1)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.051 (G-17)Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
5,74(+2,5)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
5,72(+3,8)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
5,48(+2,4)Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
5,45(+2,9)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
5,36(+2,1)Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.071 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
5,27(+3,1)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.041 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
5,24(+2,6)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
5,21(+3,0)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-18/19)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
5,07(+2,3)Knut Halvor Amdal, Gjesdal IL06.10.074Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
5,04(+3,6)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.052 (G-17)Haugesund, Mailekene22.05.22
4,76(+2,3)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.062 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,74(+2,7)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4,55(+3,2)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4,50(+3,5)Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.071 (G-15)Overhalla, Trekamp/NA-karusell05.07.22
4,42(+2,5)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.063 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,27(+2,2)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.071 (G-15)Rjukan, Stevne uke21 202225.05.22
4,24(+2,3)Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.071 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
3,98(+2,2)Johan Felde Hasund, Syril IL31.08.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
3,09(+2,5)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37D (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,69Ivar Nilssen, IL Nybrott08.03.471 (MV75)Stjørdal, Friidrettskarusell01.06.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,04(+0,0)Leif Ove Rongved, Privat28.09.831 (MV35)Osterøy, Seriestevne04.05.22
3,86(+0,0)Emil Solstad, Privat08.12.781 (MV40)Osterøy, Seriestevne04.05.22
3,46(+0,0)Jostein L Mjelde, Privat26.06.771 (MV45)Osterøy, Seriestevne04.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,63(-0,6)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
15,47(+1,9)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.003 (G-U23)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen17.07.22
14,97(+0,4)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.013Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
14,91(+1,6)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.007Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
14,86(-0,2)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.011Fana, Karabinlekene 202215.05.22
14,76(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
14,47(-0,2)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.036Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
13,86(+1,8)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
13,80(+1,2)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-17)Fana, Framolekene 202227.05.22
13,78(+1,8)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
-----10--------------------
13,47(+0,1)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
13,22(+1,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,14(+1,0)Herman Rosenkilde, Fana IL08.10.032 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,10(+1,5)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
13,03(+1,6)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051 (G-17)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,03(+0,8)Magnus Andersland, Fana IL30.07.051 (G-17)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
13,01(+1,5)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031 (G-18/19)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
12,84(+1,6)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.053 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,50(+0,8)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
12,20(+0,5)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.054 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----20--------------------
12,11(+0,0)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021Rjukan, Sommerstevne29.07.22
12,05(+1,9)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
11,95(+1,9)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
11,75(+1,7)Thai Drager, IL i BUL16.07.0511 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
11,75(+0,9)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071 (G-15)Moss, Treningsstevne 203.08.22
11,70(-0,3)Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061 (G-16)Mandal, Treningsstevne29.06.22
11,68(+1,8)Åsmund Frøyen, Kristiansands IF Friidrett06.01.022Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
11,46(+1,8)Andre Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.022Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,07(+0,8)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551 (MV65)Tampere/FIN, World Master Athletics 202210.07.22
11,03(-2,0)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
-----30--------------------
11,02(+0,0)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.07(-)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
10,99(+0,2)Stein Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL02.08.583 (MV60)Tampere/FIN, World Master Athletics 202210.07.22
10,76(-0,2)Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.751 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
10,68(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072 (G-15)Fana, Framolekene 202227.05.22
10,41(-0,1)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.072 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
10,34(+0,9)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-16)Ørsta, Rekrutteringscup nr 407.06.22
10,18(+0,3)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.072 (G-15)Moss, Treningsstevne 203.08.22
10,14(+1,0)Vilgot Wold, IF Sturla04.12.06(-)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
10,09(+0,4)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
9,81(+0,8)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
-----40--------------------
9,74(+2,0)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
9,69(+0,3)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.071 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
9,44(+1,3)Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.071 (G-15)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
9,42(+0,9)Jørgen Domås, Grong IL30.09.072 (G-15)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
8,41(+1,3)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
8,39(+0,2)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.071 (G-15)Ås, Vårstevne23.05.22
8,30(+0,0)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.072 (G-15)Ås, Vårstevne23.05.22
8,15(-0,4)Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.071 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
6,17(+0,4)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV75)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne14.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,48(+1,0)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.06(-)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
10,57(+1,9)Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, Treningsstevne 203.08.22
10,39(+0,6)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,81(+2,5)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
13,20(+2,9)Herman Rosenkilde, Fana IL08.10.033Fana, Trond Mohn Games08.06.22
12,96(+2,8)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
12,11(+2,3)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.062 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
11,55(+3,0)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,84(+2,8)Sondre Sætren, Mandal & Halse IL28.02.072 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,73(+5,9)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.071 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,46Vilgot Wold, IF Sturla04.12.065 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,89Marcus Thomsen, Norna-Salhus IL07.01.981Kladno/CZE, Kladno hází a Kladenské Memoriály14.06.22
17,46Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.952Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
15,89Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.034Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
15,58Stig Ove Dahlen Selnes, Namsen Friidrettsforening19.07.941Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
15,39Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.045Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
14,66Martin Roe, IL Fri01.04.922Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
14,45Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.031Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
14,29Markus Rooth, IK Tjalve22.12.017Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
13,84Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
13,05Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----10--------------------
12,91Alexander Nilsson, Askim IF17.01.701Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
12,76Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett044Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
11,41Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.022Fana, Framolekene 202228.05.22
11,35Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.701Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
11,30Stein Fossen, IL Fri03.11.681Knarvik, Seriestevne26.04.22
11,07Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,03Erik Liberg, Gjesdal IL09.07.051Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
10,97Marius Gannsen, GTI19.03.641Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
10,96Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.012Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,67Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.661Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
-----20--------------------
10,59Tommy Dale, Sømna IL15.08.711 (MV50)Vik, Kretsstevne 330.06.22
10,47Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Bømlo, Seriestevne05.05.22
10,13Kaj-Robin Weslien, Kongsberg IF06.04.822Ås, Åpningsstevne01.05.22
10,05Svein Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett22.05.742Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
9,94Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Voss, Hopp- og kaststemne22.06.22
9,83Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
9,80Joakim Hermansen, Vindbjart Friidrett16.02.971Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
9,78Fredrik Gudheim Haraldstad, BUL-Tromsø Friidrett01.04.001Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,65Stig Fremnesvik, BUL-Tromsø Friidrett03.10.731 (MV45)Tromsø, Teknisk karusell 313.07.22
9,60Lars Espedal, Sandnes IL10.10.942Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
-----30--------------------
9,22Kristian Seiersten, Ås IL07.09.763Ås, Åpningsstevne01.05.22
8,97Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV45)Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22
8,95Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Ålesund, Seriestevne25.04.22
8,83Knut Henry Dahlgren, GTI02.05.631 (MV55)Stavanger, Veteran kaststevne 126.04.22
8,71Sindre Myking, Mjøsdalen IL23.08.731 (MV45)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
8,64Tore Drange, GTI14.09.561 (MV65)Stavanger, Veteran kaststevne 210.05.22
8,56Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
8,43Sondre Båsen Eriksen, Modum FIK02.06.861Geithus, Kastkarusell25.05.22
8,39Lars Eliassen, Ask Friidrett26.02.781 (MV40)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
8,21Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.713Brandbu, GAST-stevne07.05.22
-----40--------------------
8,06Didrik Pettersen, Spillum IL14.11.951Vik, Kretsstevne 330.06.22
7,88Terje Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.562Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
7,26Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.563Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
7,15Morten Fotland, Mjøsdalen IL16.06.681 (MV50)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
6,67Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.461Sandefjord, Kaststevne 15.07.22
6,46Andreas Allern Brose, BUL-Tromsø Friidrett02.12.791 (MV40)Tromsø, Teknisk karusell 313.07.22
6,44Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
5,87Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.042Ålesund, Seriestevne25.04.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,13Nicholas Coghill (USA), IL Fri03.01.971Osterøy, HTB kaststevne 220.06.22
16,00Marcin Gasiorowski (POL), Begnadalen IL02.08.813Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
12,35Daniel Korhonen (SWE), Idrettslaget Skjalg08.02.761 (MV45)Stavanger, Veteran kaststevne 605.07.22
8,14Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.72D (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,95Leif Ove Rongved, Privat28.09.831 (MV35)Osterøy, Seriestevne04.05.22
7,70Emil Solstad, Privat08.12.781 (MV40)Osterøy, Seriestevne04.05.22
7,04Jostein L Mjelde, Privat26.06.771 (MV45)Osterøy, Seriestevne04.05.22

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,28Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Knarvik, AKS Leikane 202222.05.22
61,00Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.953Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
53,30Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981Oslo/NIH, Stevne i diskos03.08.22
50,36Fabian Weinberg, Kristiansands IF Friidrett26.05.014Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
50,03Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041 (G-18/19)Røyken, Spikkestad Open18.06.22
49,73Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.032Fana, Kaststevne22.07.22
49,32Bjørn Terje Pay, Ros IL05.03.742Røyken, Spikkestad Open18.06.22
49,13Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Lambertseter, Vårkast21.04.22
48,29Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.021Fana, Karabinlekene 202215.05.22
47,08Stig Ove Dahlen Selnes, Namsen Friidrettsforening19.07.941Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----10--------------------
45,72Martin Roe, IL Fri01.04.922Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
45,52Torkel Bjørbæk, Bodø Friidrettsklubb26.09.991Asker, Askerlekene 202204.06.22
45,28Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett041Fana, Framolekene 202227.05.22
45,08Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.042Oslo/NIH, Stevne i diskos03.08.22
44,90Brage Viljar Arumairasa, Sømna IL18.01.051 (G-17)Dalbotn, Kaststevne01.06.22
44,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023Oslo/NIH, Stevne i diskos03.08.22
44,33Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.047Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
40,67Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DSeinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
38,08Sondre Kolbjørnsen, IL Gneist07.08.954Fana, Kaststevne21.07.22
35,92Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.701Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
-----20--------------------
35,15Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.8217 (MV35)Tampere/FIN, World Master Athletics 202203.07.22
35,07Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.031Trondheim, Kastkarusell31.05.22
34,78Tommy Dale, Sømna IL15.08.711 (MV50)Dalbotn, Kaststevne18.05.22
34,10Per Marius Hole, Ros IL12.06.891 (MV30)Røyken, Spikkestad Open18.06.22
33,78Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.013Fana, Karabinlekene 202215.05.22
31,70Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.912Knarvik, AKS Leikane 202222.05.22
31,65Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open19.06.22
30,63Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.661Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
29,28Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Arna, Askokarusellen06.07.22
29,01Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.001Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----30--------------------
28,92Stein Fossen, IL Fri03.11.681Knarvik, Seriestevne21.06.22
28,79Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV50)Røyken, Spikkestad Open31.07.22
27,82Lars Widar Nygaard, Ås IL20.04.773Ås, Mai-kaststevne11.05.22
27,80Sondre Båsen Eriksen, Modum FIK02.06.861Geithus, Kastkarusell25.05.22
26,94Lars Espedal, Sandnes IL10.10.941Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
26,47Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
26,00Espen Bergstrøm, Idrettsforeningen Ørn15.09.861 (MV35)Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner25.03.22
24,89Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV45)Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner25.03.22
24,35Terje Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.564Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
24,22Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.712Fana, Kaststevne17.07.22
-----40--------------------
24,20Stig Fremnesvik, BUL-Tromsø Friidrett03.10.731 (MV45)Tromsø, Teknisk karusell 313.07.22
23,84Tore Drange, GTI14.09.561 (MV65)Stavanger, Veteran kaststevne 605.07.22
23,20Geir Arne Kjønstad, NTNUI16.12.692Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
21,97Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.961Bergen/La, Seriestevne06.06.22
21,82Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.962Bergen/La, Seriestevne06.06.22
21,24Andreas Kroknes Dahle, Sømna IL11.05.891Dalbotn, Kaststevne22.06.22
20,84Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.562Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
20,04Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.461Sandefjord, Kaststevne 15.07.22
17,13Andreas Allern Brose, BUL-Tromsø Friidrett02.12.791 (MV40)Tromsø, Teknisk karusell 313.07.22
16,63Svein Olav Krakstad, Spirit Friidrettsklubb11.11.811 (MV40)Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner25.03.22
-----50--------------------
14,50Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.822 (MV40)Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner25.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,42Nicholas Coghill (USA), IL Fri03.01.971Osterøy, HTB kaststevne 220.06.22
40,91Daniel Korhonen (SWE), Idrettslaget Skjalg08.02.761 (MV45)Stavanger, Veteran kaststevne 502.07.22
32,31Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, Treningsstevne 203.08.22
25,84Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.72D (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
80,87Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.903-fi Eugene/OR/USA, World Athletics Championships16.07.22
74,81Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.976Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
67,75Jon Nerdal, Norna-Salhus IL17.02.962Baton Rouge/LA/USA, LSU Joe May Invitational09.04.22
64,60Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.014Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
56,59Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.005Bålsta/SWE, Vårkastet14.05.22
53,00Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Aremark, Seriestevne23.04.22
51,39