Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,71(+1,7)Even Meinseth, IL Gular22.05.961-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
6,88(+0,2)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
6,95(+1,7)Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.952-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
6,98(+1,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,04(+2,0)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,05(+0,9)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,12(+0,0)Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,12(+2,0)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.922-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,16(+0,2)Julian René Bastesen, Ullensaker/Kisa IL23.07.043-fi-ALa Nucia/ESP, Tº PROVINCIAL ABSOLUTO P.C. 1ª Jorn. + IV Control FEDERADO ALICANTE01.02.20
7,17(+2,0)Clement Niyokindi, Norna-Salhus IL24.08.031 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
-----10--------------------
7,20(+1,5)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,25(+2,0)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.023-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,26(+0,9)Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.031 (G-17)Leikvang, Norna young 120.05.20
7,26(+1,5)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.032-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,28(+0,9)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-h4 (G-16)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
7,31(+1,5)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.003-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,34(+0,9)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,35(+2,0)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,36(+0,0)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.002-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,36(+1,5)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.024-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
-----20--------------------
7,38(+2,0)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.044-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,39(+2,0)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,43(+1,8)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.031 (G-17)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,45(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,45(-0,7)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
7,45(+0,0)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.023-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,46(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,47(+0,2)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.982-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,48(+0,9)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.033-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,48(+1,7)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.054-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
-----30--------------------
7,49(+1,7)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.025-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,50(+2,0)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992-h1Grimstad, Klubbstevne21.05.20
7,51(-0,3)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021-h9 (G-18)Bergen/La, Seriestevne03.06.20
7,52(+1,9)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
7,53(+1,9)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
7,53(+0,3)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.871-h2Bergen/La, Seriestevne17.06.20
7,55(-2,5)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne03.06.20
7,59(+0,0)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.024-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,60(+2,0)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.045-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,61(+1,8)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031-h2Grimstad, Klubbstevne21.05.20
-----40--------------------
7,62(+0,5)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h1 (G-16)Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
7,62(+0,9)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,64(+0,2)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.033-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,66(+1,8)Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.042-h2Grimstad, Klubbstevne21.05.20
7,68(-0,2)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20
7,69(+0,1)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
7,70(+0,9)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20
7,71(-2,5)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
7,72(+1,8)Anders Vik, FIL Aks-7707.03.032 (G-17)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,73(+0,8)Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.981Overhalla, Seriestevne25.06.20
-----50--------------------
7,73(+0,0)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.055-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,77(+2,0)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,77(-0,4)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne18.06.20
7,84(+1,8)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,85(-2,5)Eirik Natvik, Stord IL04.02.052-h3 (G-15)Leirvik, Seriestemne03.06.20
7,85(+2,0)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,85(+0,0)Eirik Andre Kristiansen, Moss IL21.03.057-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,86(-0,1)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
7,90(-0,3)Axel Frei, IL Norodd29.08.051 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
7,90(-0,2)Mats Brevik, IL Molde-Olymp27.04.022 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20
-----60--------------------
7,90(+1,8)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022 (G-18/19)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,92(-0,1)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.052-h9 (G-15)Bergen/La, Seriestevne10.06.20
7,99(+0,9)Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.052-h4 (G-15)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
8,00(+1,8)Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.863-h2Grimstad, Klubbstevne21.05.20
8,01(+1,4)Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-18/19)Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
8,02(-0,6)André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021 (G-18)Farsund, Treningsstevne22.06.20
8,02(+1,7)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.937-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,04(+1,9)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.031 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
8,05(-0,3)Jørgen Sæves, Askim IF941Askim, Treningsstevne22.06.20
8,05(+1,8)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-15)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
-----70--------------------
8,05(+0,8)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,08(+0,8)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,10(-2,5)Erlend Kringeland, Stord IL21.04.033-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne03.06.20
8,10(+0,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,11(+2,0)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
8,11(+0,3)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.043-h2 (G-16)Bergen/La, Seriestevne17.06.20
8,16(-0,9)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051 (G-15)Lyngdal, KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevne26.05.20
8,16(+1,9)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
8,17(+1,9)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne26.05.20
8,27(-2,5)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.052 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
-----80--------------------
8,27(-0,5)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Førde, Treningstemne25.05.20
8,29(-0,3)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.052 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
8,30(-1,9)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Vossameisterskapen03.06.20
8,36(+0,0)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.618-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,40(+0,9)Martin-Kristoffer Tidemand Kolseth, Sem IF01.05.043-h4 (G-16)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
8,45(-0,6)Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.051 (G-15)Farsund, Treningsstevne22.06.20
8,59(-0,3)Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.053 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
8,66(+1,4)Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-18/19)Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
8,88(-2,5)Vegard Havn, Stord IL28.09.974-h3Leirvik, Seriestemne03.06.20
9,11(-2,5)Oscar Nikolai Skumsnes, Stord IL14.04.045-h3 (G-16)Leirvik, Seriestemne03.06.20
-----90--------------------
9,21(-0,1)Bjørn-Arild Sande, Aremark IF30.03.611 (MV55)Askim, Treningsstevne22.06.20
9,83(+1,4)Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
9,88(+1,4)Erlend Lindekleiv Olsen, Farsund og Lista IK20.01.053 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
9,98(+0,0)Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.571 (MV)Arna, Askokarusellen17.06.20
10,15(+0,0)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.482 (MV)Arna, Askokarusellen17.06.20
10,48(+0,0)Roger Larsen, IL Fri19.09.503 (MV)Arna, Askokarusellen17.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73(+0,9)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041-h2 (G-16)Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
7,80(+1,8)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041 (G-16)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,85(+0,0)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.056-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,40(+0,0)Timothy Arrhenius (SWE), Laksevåg TIL18.04.901-h5Bergen/La, Seriestevne03.06.20
9,59(-0,7)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.042 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,7(-0,5)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.052-h1 (G-15)Sandefjord, Klubbstevne03.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09(+2,3)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001Leikvang, Norna young 410.06.20
7,26(+2,9)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Farsund, Treningsstevne25.05.20
7,43(+2,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
7,46(+2,7)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Treningstemne15.06.20
7,51(+2,7)Helge Sampson, Haugesund IL25.05.011Haugesund, Kretsstevne27.05.20
7,58(+2,3)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
7,65(+2,3)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
7,75(+2,7)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.053Haugesund, Kretsstevne27.05.20
7,76(+2,3)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043 (G-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
7,83(+2,9)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
7,85(+2,3)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
7,92(+2,9)André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021 (G-18)Farsund, Treningsstevne25.05.20
8,0(+2,6)Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051-h8 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 109.06.20
8,15(+2,7)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.045Haugesund, Kretsstevne27.05.20
8,18(+2,1)Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.052 (G-15)Farsund, Treningsstevne08.06.20
8,34(+2,7)Hallvard Edvardsen Sagevik, Førde IL Friidrett13.03.051 (G-15)Førde, Treningstemne15.06.20
8,92(+2,7)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.592Førde, Treningstemne15.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,6Mats Olsen, IL Trio991 (MJ)Husnes, Seriestevne10.06.20
7,83Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turn24.12.021 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne18.06.20
8,28Martin Hjertaker, Os Turn04.02.051 (G-15)Os, Kvalifiseringsstevne18.06.20

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,23(-0,2)Ingebrigt R Baadnes, ukjent05.04.023 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,15(+2,0)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001Leikvang, Norna young 410.06.20
9,23(+1,8)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,46(+1,8)Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.032 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,49(+1,8)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.033 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,59(+1,8)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,63(+1,8)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.034 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,68(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041 (G-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
9,72(+1,8)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,76(+2,0)Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
9,76(+2,0)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
-----10--------------------
9,95(+1,1)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-16)Leikvang, Norna young 303.06.20
10,20(+1,1)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.035 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
10,34(-1,3)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052 (G-U16)Enskede/SWE, Hammarby sommarspel 106.06.20
10,46(+2,0)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
10,52(+1,1)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Leikvang, Norna young 303.06.20

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,68Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041 (G-16)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,59(+0,2)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
10,62(+0,5)Even Meinseth, IL Gular22.05.961Grimstad, Klubbstevne08.06.20
10,62(+1.0)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
10,71(+1.0)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.962-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
10,78(+0,2)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.982Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
10,81(+1,2)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20
10,84(+0,5)Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.952Grimstad, Klubbstevne08.06.20
10,88(-0,4)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,90(+1,2)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20
10,90(+1,3)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
-----10--------------------
10,91(+1,6)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-18)Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
10,91(+1,9)Jacob Vaula, Stord IL01.08.011-fi-AFana, Norna 420.06.20
10,93(-1,3)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
10,93(+1.5)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
10,94(+1.0)Christian Marthinussen, Fana IL28.12.834-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
10,98(+1,3)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.022-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
10,98(+1.5)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.982-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
10,99(-0,9)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (MJ)Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
11,01(+1.5)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.893-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,02(+1.5)Sondre Gjesdal, IL Gular19.05.984-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----20--------------------
11,03(+0,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,04(+1.5)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,08(+1,3)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-h2Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
11,13(+1,9)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Fana, Norna 527.06.20
11,15(+1,3)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.023-h2Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
11,16(-0,4)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.916-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
11,19(+1,6)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,19(+1,3)Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.983-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,20(+1,9)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-fi-AFana, Norna 420.06.20
11,20(+0,0)Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
-----30--------------------
11,21(+1,3)Marcus K. Barkhald-Langjord, Trondheim Friidrett16.12.964-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,21(+1,6)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (G-18/19)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
11,23(-1,3)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,23(+1,7)Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
11,24(+1,3)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.034-h2Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
11,25(+1,6)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (G-18/19)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,25(+1,6)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.001Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
11,29(-0,1)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Moss, Treningsstevne22.06.20
11,32(+1,0)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
11,32(-1,3)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.915-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----40--------------------
11,34(+1.5)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.937-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,36(+1,2)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.042-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,36(+0.4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,37(+0.4)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,38(+1,6)Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.031 (G-17)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
11,39(-1,3)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.926-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,40(+1,3)Kristoffer Hage Warholm, Ranheim IL10.04.005-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,42(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Farsund, Treningsstevne08.06.20
11,43(+1,5)Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.011-h6 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
11,43(+1,2)Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.982Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20
-----50--------------------
11,43(+0,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,44(+1,7)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031 (G-17)Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
11,44(+1,2)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
11,46(+1,6)Clement Niyokindi, Norna-Salhus IL24.08.032 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,46(+0,1)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.012-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,48(+1.6)Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.012-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,48(+1.6)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.033-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,50(+1,7)Sture Måseide, Dimna IL17.05.002Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
11,51(+0,0)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-16)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
11,51(+0,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
-----60--------------------
11,52(+0,1)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,53(+1,2)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.022 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20
11,53(+0.4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.034-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,54(+0,4)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021-h1Fana, Norna 206.06.20
11,54(+1.6)Scott Ygård, IF Hellas06.01.037-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,57(+1,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
11,57(+1,6)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.871Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
11,58(+0,9)Robert Sheath, IK Hind16.01.021 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 102.06.20
11,59(+0,5)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
11,61(-0,8)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.004-h2Fana, Norna 206.06.20
-----70--------------------
11,61(+0.4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.855-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,62(+1,0)Torsten Bergh Moss, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.941Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
11,63(+0,4)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-16)Leikvang, Norna young 120.05.20
11,63(+0,0)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,65(+1,6)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.033 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,66(+1.2)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,67(+0,5)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.054Grimstad, Klubbstevne08.06.20
11,67(+0,5)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,68(+0,5)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.021-h1Hamar, Treningsstevne27.05.20
11,68(+1,6)Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.002Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
-----80--------------------
11,69(+1,4)Ludvig Elias Engen, Fredrikstad IF23.01.012-h3Jessheim, Muliglekene24.05.20
11,70(+1,4)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.023-h3Jessheim, Muliglekene24.05.20
11,70(+1,9)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.041-h1 (G-16)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,71(+1,6)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,72(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,73(+1,6)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031-h1 (G-17)Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
11,73(+1,2)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.024-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,73(+0,0)Fredrik Klakken Heggelund, Hamar IL10.06.034-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,73(+0,5)Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.022 (G-18)Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
11,74(+1,5)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.043-h6 (G-16)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
-----90--------------------
11,74(-0,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Førde, Treningstemne25.05.20
11,74(+1,9)Andreas Dixon, Fana IL03.04.016-fi-AFana, Norna 420.06.20
11,75(+0,0)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,77(-0,9)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne03.06.20
11,77(+1,9)Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.042-h1 (G-16)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,78(+1,0)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031 (G-17)Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
11,78(-0,9)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851 (MV35)Vik, Seriestevne04.06.20
11,78(+1,8)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.031Grimstad, Klubbstevne21.06.20
11,79(-0,8)Kasper Jelsnes, Askim IF001Askim, Treningsstevne22.06.20
11,82(+0,5)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.035-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----100--------------------
11,83(+0,4)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.033 (G-17)Leikvang, Norna young 120.05.20
11,84(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,86(-1,3)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Ås, Kretsstevne22.06.20
11,87(+0,5)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.022-h1Hamar, Treningsstevne27.05.20
11,87(+0,5)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.995Grimstad, Klubbstevne08.06.20
11,91(+1,6)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.045-h1Fana, Norna 420.06.20
11,91(+1,2)Håvar Solbakken Befring, Raufoss Idrettslag Friidrett25.03.036-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,94(-2,0)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
11,94(+1,2)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.027-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,96(+1,9)Marius Eidsli, Skaun IL07.09.043-h1 (G-16)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
-----110--------------------
11,96(+1,8)Christian Øydne, Søgne IL14.09.052Grimstad, Klubbstevne21.06.20
11,97(+2,0)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.041 (G-16)Haugesund, Kretsstevne17.06.20
11,99(+0,0)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 108.05.20
12,00(+0,3)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.043Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
12,01(-1,8)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.014 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
12,02(+0,4)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Klubbstevne31.05.20
12,03(+0,9)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-17)Harstad, Seriestevne 102.06.20
12,04(+0,1)Morten Solheim, IL Gular29.04.763-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
12,05(+0,4)Haakon Eieland, Søgne IL20.02.042Grimstad, Klubbstevne31.05.20
12,05(+0,8)Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.032Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
-----120--------------------
12,05(+0,8)Birk Staven, Nesodden IF28.02.033Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
12,05(+0,7)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.032-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,05(-2,1)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,07(+1,9)Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.051 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
12,08(-2,1)Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,09(+0,7)Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.981-h2Stjørdal, Seriestevne06.06.20
12,09(-0,1)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.032Moss, Treningsstevne12.06.20
12,10(+0,3)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021-h1 (G-18)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
12,10(+1.2)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,11(+1,9)Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.873Fana, Norna 527.06.20
-----130--------------------
12,13(+0,4)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042-h1Fana, Norna 206.06.20
12,13(+0,7)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,13(+1,2)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.011 (MJ)Larvik, Treningsstevne17.06.20
12,13(-1,4)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
12,15(+0,0)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,16(+1,9)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042-h2Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,16(+0,3)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.044Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
12,16(+0,1)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,17(-1,4)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
12,19(+0,1)Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.964-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
-----140--------------------
12,19(+1.2)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,20(+2,0)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
12,20(+1,5)Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-15)Haugesund, Kretsstevne10.06.20
12,20(+1,3)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.056-h2Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
12,21(+0,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Internstevne 122.06.20
12,21(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,24(+1,6)Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.042-h2Grimstad, Klubbstevne21.05.20
12,26(+0,3)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051 (G-15)Knarvik, Seriestevne28.05.20
12,26(-1,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.055 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
12,27(+0,5)Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 120.05.20
-----150--------------------
12,27(-1,3)Oskar Platzack, Ås IL18.04.022Ås, Kretsstevne22.06.20
12,29(+1,5)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.052 (G-15)Haugesund, Kretsstevne10.06.20
12,29(+1,2)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (MJ)Larvik, Treningsstevne17.06.20
12,32(-0,7)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
12,33(-0,9)Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041 (G-16)Vik, Seriestevne04.06.20
12,33(-2,1)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,33(+1,2)William Kollberg, IF Hellas30.04.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
12,37(+0,0)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turn24.12.026Leikvang, Norna 130.05.20
12,40(+1,9)Axel Frei, IL Norodd29.08.052 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
12,40(+0,1)Eirik Andre Kristiansen, Moss IL21.03.055-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
-----160--------------------
12,41(+0,3)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.036Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
12,42(-0,7)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
12,42(+1,6)Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.003Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
12,45(+0,3)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.037Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
12,47(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
12,49(+1,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,49(+1,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044Fana, Norna 527.06.20
12,50(+0,9)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-16)Harstad, Seriestevne 102.06.20
12,50(-1,2)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne18.06.20
12,51(+1,9)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.053 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
-----170--------------------
12,52(+1,9)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045 (G-16)Leikvang, Norna young 120.05.20
12,52(+0,3)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.052-h1 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
12,53(+1,0)André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021 (G-18)Farsund, Treningsstevne22.06.20
12,59(+2,0)Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-18/19)Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
12,59(+2,0)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
12,59(+1,1)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051 (G-15)Farsund, Treningsstevne08.06.20
12,61(-1,8)Mats Brevik, IL Molde-Olymp27.04.021 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20
12,62(+1,3)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,63(+0,7)Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.022-h2 (G-18)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
12,63(+0,0)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
-----180--------------------
12,65(+0,9)Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.021 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 329.06.20
12,68(-1,1)Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (MJ19)Bodø, Kretsstevne02.06.20
12,68(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
12,72(-1,4)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.031 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
12,72(-0,1)Håvard Funderud, Romerike Friidrett24.09.044Moss, Treningsstevne22.06.20
12,75(+0,3)Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052 (G-15)Knarvik, Seriestevne28.05.20
12,75(-2,1)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.043 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,75(+1.2)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.938-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,76(+0,3)Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.032-h1 (G-17)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
12,76(+1,1)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-16)Bodø, Kretsstevne30.06.20
-----190--------------------
12,78(+0,5)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051-h2Hamar, Treningsstevne27.05.20
12,80(-2,1)Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.044 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,82(-0,9)Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (G-18/19)Vik, Seriestevne04.06.20
12,82(+0,1)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032Oslo/St, Internstevne 122.06.20
12,83(+0,5)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.662-h2Hamar, Treningsstevne27.05.20
12,83(-1,1)David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.051 (G-15)Bodø, Kretsstevne02.06.20
12,88(+0,5)Eirik Hasaas, IK Våg09.09.056Grimstad, Klubbstevne08.06.20
12,88(+2,0)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052 (G-15)Haugesund, Kretsstevne17.06.20
12,89(-0,3)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Førde, Treningstemne25.05.20
12,91(+0,4)Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.863Grimstad, Klubbstevne31.05.20
-----200--------------------
12,92(+1,2)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne25.06.20
12,93(-2,2)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.051 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,93(+1,7)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
12,96(+0,5)Sten Anders Kvanvik, Hamar IL14.03.693-h2Hamar, Treningsstevne27.05.20
12,96(+1,7)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.041 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
12,99(+1,1)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-15)Bodø, Kretsstevne30.06.20
13,02(+1,6)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.012 (G-18/19)Leikvang, Norna young 227.05.20
13,02(-0,1)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.054Moss, Treningsstevne12.06.20
13,04(-0,9)Erlend Kringeland, Stord IL21.04.033-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne03.06.20
13,05(+0,9)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
-----210--------------------
13,08(+1,9)Oliver Sund, Ranheim IL01.10.054 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
13,12(+0,0)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.053 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
13,15(-0,1)Matheo Bakke Delgado, Moss IL23.08.045Moss, Treningsstevne22.06.20
13,17(-1,4)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
13,19(+1,3)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-15)Vik, Seriestevne21.05.20
13,20(-0,7)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
13,20(+1,0)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.051 (G-15)Hønefoss, Treningstevne24.06.20
13,26(+1,0)Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.731Hønefoss, Treningstevne24.06.20
13,28(+2,0)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
13.30(-4,1)Johannes Gujord, Halsa IL24.01.041 (G-16)Vik, Seriestevne21.05.20
-----220--------------------
13,31(-1,4)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
13,35(+1,3)August Reinfjord, Sømna IL06.04.052 (G-15)Vik, Seriestevne21.05.20
13,35(-2,7)Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.013 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
13,43(+1,4)Sean Amer Sedler, Nesodden IF26.09.054-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
13,45(+0,3)Mathias Sandviken Nesse, FIL Aks-7708.01.021 (G-18/19)Knarvik, Seriestevne28.05.20
13,45(+0,3)Max Eliassen Allen, Drøbak/Frogn IL Friidrett12.11.053-h1 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
13,54(+1,2)Sander Johansen, Sømna IL09.11.042 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
13,61(-0,3)Anders Stokvold, IL i BUL25.07.725-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,67(+0,8)Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.051 (G-15)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
13,81(+0,3)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.053-h1 (G-15)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
-----230--------------------
13,82(+0,3)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.628Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
13,95(+0,0)Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.054 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
13,97(+1,2)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.043 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
14,04(+2,0)Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-18/19)Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
14,09(+0,6)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Notodden, Klubbstevne 108.05.20
14,20(+1,7)Mathias Elliot Mietinen Bjørkås, Vadsø Turnforening09.08.042 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
14,27(+1,7)Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.043 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
14,34(-0,3)Ottman el Bouhali, Romerike Friidrett21.02.056-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
14,35(-0,3)Terje Myhre, IL i BUL10.04.627-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
14,40(-0,1)Nathaniel Laukhammer Trobe, Moss IL13.05.055Moss, Treningsstevne12.06.20
-----240--------------------
14,41(+0,3)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.054-h1 (G-15)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
14,42(-0,9)Vegard Havn, Stord IL28.09.976-h3Leirvik, Seriestemne03.06.20
14,43(-1,4)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
14,50(-0,8)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20
14,59(+1,1)Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052 (G-15)Farsund, Treningsstevne08.06.20
14,82(+0,3)Casper Roald, Nesodden IF01.08.054-h1 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
14,86(-1,3)Asle Benoni, Ås IL20.11.573Ås, Kretsstevne22.06.20
15,12(+0,3)Patrick Ingstad Vongraven, Stjørdal Friidrettsklubb03.10.055-h1 (G-15)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
15,58(-2,2)Farhan Abdulle Ibro, Bardu IL01.12.052 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
16.09(+1,1)Erlend Lindekleiv Olsen, Farsund og Lista IK20.01.053 (G-15)Farsund, Treningsstevne08.06.20
-----250--------------------
16,30(+0,3)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV70)Knarvik, Seriestevne28.05.20
16,34(+1,7)Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.053 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
17,14(-0,9)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV)Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
18,05(-1,7)Samuel Sandvik, Voss IL04.07.051 (G-15)Voss, Vossameisterskapen03.06.20
19,64(-1,0)Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV70)Lyngdal, KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevne26.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,24(+0,3)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.892Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
11,40(+1,3)Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.031-h1 (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,92(-1,8)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.042 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
11,98(+0,7)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.871-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,99(+1,3)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.045-h2Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
12,03(-0,1)Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.992Moss, Treningsstevne22.06.20
12,09(-2,7)Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.001Steinkjer, Seriestevne11.06.20
12,22(+0,9)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
12,24(+0,1)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.054-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,26(+1,9)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044 (G-16)Leikvang, Norna young 120.05.20
12,72(+0,0)Sabir Bashiir Tahlil (SOM), IL Molde-Olymp27.09.052 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
12,73(+1,3)Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.032-h1 (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
13,75(+1,4)Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.055-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
13,76(+1,2)Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.052 (G-15)Overhalla, Seriestevne25.06.20
13,80(+1,0)Karl Olof Gunnarsson Gøtestam (SWE), Ringerike Friidrettsklubb05.11.672Hønefoss, Treningstevne24.06.20
14,26(+1,6)Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.964Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
15,45(+0,0)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.042 (G-16)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,0(+0,0)Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.031 (G-17)Leikvang, Norna young 517.06.20
11,4(+0,1)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-16)Notodden, Klubbstevne 313.05.20
11,5(+0,0)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.032 (G-17)Leikvang, Norna young 517.06.20
11,6(+1,6)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031 (G-17)Sande, Treningsstevne21.05.20
11,8(+1,6)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051 (G-15)Sande, Treningsstevne21.05.20
11,8(+0,0)Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.871Leikvang, Norna young 517.06.20
12,3(+0,0)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 517.06.20
12,9(+1,5)Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (G-15)Leikvang, Norna young 517.06.20
13,0(-0,8)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Seriestemne18.05.20
13,0(+0,0)Ignacy Jacob Dabrowsky, IL Sandvin07.10.041 (G-16)Sande, Treningsstevne06.06.20
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50(+2,3)Even Meinseth, IL Gular22.05.961-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
10,69(+2,3)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.982-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
10,73(+2,6)Filip Bøe, Fana IL30.08.002-h1Grimstad, Klubbstevne21.05.20
10,78(+2,3)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
10,79(+3,6)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961-fi Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
10,80(+2,5)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
10,86(+3,0)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-18/19)Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
10,88(+2,4)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.981-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
10,89(+2,5)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
10,89(+2,1)Jacob Vaula, Stord IL01.08.011-h2Fana, Norna 420.06.20
10,96(+2,3)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.914-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
10,97(+3,6)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.022-fi Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,09(+5,6)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011Nittedal, Løpsstevne13.06.20
11,1(+3,3)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.031 (G-17)Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
11,12(+2,3)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.035-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,16(+3,1)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.001-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,22(+2,4)Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.892-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,25(+5,6)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852Nittedal, Løpsstevne13.06.20
11,25(+2,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,26(+2,5)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.043Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
11,27(+2,8)Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
11,29(+2,3)Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.006-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,32(+2,3)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.027-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,33(+2,8)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.022 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
11,35(+2,3)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.928-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,36(+3,0)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031 (G-17)Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
11,36(+3,6)Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.031-fi (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,38(+2,6)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-h4Jessheim, Muliglekene24.05.20
11,39(+5,6)Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.943Nittedal, Løpsstevne13.06.20
11,39(+3,1)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.002-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,42(+2,7)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-16)Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20
11,44(+2,1)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.873-h2Fana, Norna 420.06.20
11,48(+2,5)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.021 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
11,48(+2,2)Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.034-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,48(+3,1)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,49(+3,1)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.025-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,59(+2,8)Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.002Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
11,61(+2.1)Peter Svoren, IL Tyrving18.04.011-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,62(+2,1)Andreas Dixon, Fana IL03.04.014-h2Fana, Norna 420.06.20
11,63(+3,1)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.986-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,64(+2,7)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.022-h3Hamar, Treningsstevne27.05.20
11,64(+3,6)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.041-fi (G-16)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,65(+2.1)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.043-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,70(+2,4)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,71(+3,1)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.027-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,72(+3,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.038-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,75(+2,4)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.054-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,81(+2,8)Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.983Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
11,83(+2,1)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-16)Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
11,83(+2,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,83(+2,1)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.031-h1Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
11,83(+2.1)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.764-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,83(+2.1)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.045-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,85(+2,4)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.027-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,88(+2.1)Dennis Obeng Yeboah, IL i BUL08.03.936-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,90(+5,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054Nittedal, Løpsstevne13.06.20
11,96(+2,2)Marcus Stensheim Larsen, Selsbakk IF10.08.021-h5 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
12,0(+2,5)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041Fagernes, Koronastevne01.06.20
12,05(+2,2)Viktor Stensaas, Selsbakk IF23.12.022-h5 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
12,10(+2,7)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (G-17)Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
12,15(+2,1)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.054-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,23(+2,8)Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.021 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 213.06.20
12,25(+2,1)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.033-h1Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
12,31(+2,8)Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-15)Harstad, Seriestevne 213.06.20
12,33(+2,1)William Kollberg, IF Hellas30.04.046-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,39(+2,1)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h1Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
12,4(+2,5)Mathias Olivares, Fagernes IL07.04.032Fagernes, Koronastevne01.06.20
12,44(+2,7)Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.032 (G-17)Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
12,44(+2,4)Fredrik Hatlen Nøst, Strindheim IL22.05.041-h4 (G-16)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
12,47(+2,1)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.055-h1Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
12,57(+2,3)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
12,61(+2,7)Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.021 (G-18/19)Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
12,7(+2,2)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-15)Sande, Treningsstevne21.05.20
12,78(+2,8)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.052 (G-15)Harstad, Seriestevne 213.06.20
12,78(+5,6)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.045Nittedal, Løpsstevne13.06.20
12,89(+2,2)Daniel Raudberget, Stadsbygd IL01.07.024-h5 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
12,89(+2,6)Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.863-h1Grimstad, Klubbstevne21.05.20
13,1(+3,3)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.041 (G-16)Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
13,15(+2,4)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-16)Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
13,71(+2,4)Niklas König (GER), Strindheim IL21.01.054-h4 (G-15)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
14,10(+2,3)Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041 (G-16)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
12,16Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turn24.12.021 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,85(+1.0)Andreas Trajkovski, Hvidovre Atletik & Motion933-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
14,05(-1,8)Ingebrigt R Baadnes, ukjent05.04.022 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,51(+0,8)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
15,56(+0,8)Even Meinseth, IL Gular22.05.962-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
15,88(+0,8)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,04(+0,8)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.914-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,10(+0,8)Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.955-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,18(+1,6)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.962-fi-ABrumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
16,42(+1,6)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.932-h3Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
16,44(-1,4)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.942-h2Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
16,60(+2,0)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,61(+1,6)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
16,67(+0,6)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,70(+1,0)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,71(+1,6)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
16,71(+0,6)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.032-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,72(+1,6)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.024-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
16,81(+2,0)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,84(-2,0)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.982-h1Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
16,85(+2,0)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.003-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,93(-1,4)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.973-h2Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
16,93(+0,6)Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.003-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
-----20--------------------
16,96(+1,2)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.921-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,98(+0,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,01(+2,0)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.004-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,01(+2,0)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.034-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,03(-0,6)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,13(+1,4)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h4Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
17,14(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,14(-0,6)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.982-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,14(-0,6)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,18(-1,4)Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.004-h2Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
-----30--------------------
17,19(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,20(-1,8)Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.942-h5Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
17,21(+2,0)Marcus K. Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.961-h3 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
17,24(-0,4)Mickey Joe, IL i BUL14.08.911-h2Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
17,25(+1,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.032-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,31(-0,4)Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.892-h2Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
17,40(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,40(-0,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,43(-0,6)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.045-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,44(+0,8)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.026-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
-----40--------------------
17,46(+0,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,56(+1,1)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.021-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,57(+0,0)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.014-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,59(+1,1)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.032-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,69(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,69(+1,1)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.053-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,80(-1,9)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051-h1Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
17,81(+0,6)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.024-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,96(+0,0)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,03(+0,0)Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.035-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----50--------------------
18,08(+1,0)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.053-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,12(+1,2)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.923-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,17(+1,2)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,23(+1,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,23(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,50(+1,0)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,52(-1,9)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.032-h1Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
18,53(+0,0)William Kollberg, IF Hellas30.04.045-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,59(+0,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,66(+2,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032Oslo/St, Internstevne 224.06.20
-----60--------------------
18,71(+1,1)Eirik Andre Kristiansen, Moss IL21.03.055-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,82(+1,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.056-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,96(+0,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,01(+0,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.055-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,13(+1,2)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.937-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
19,24(+2,0)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Oslo/St, Internstevne 224.06.20
19,99(-1,3)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne20.05.20
21,59(+1,0)Terje Myhre, IL i BUL10.04.628-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,19(-1,4)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.895-h2Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
18,25(+1,2)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.045-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,42(+1,1)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.054-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,4(+1,9)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001Hamar, Treningsstevne08.05.20
16,7(+1,9)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022Hamar, Treningsstevne08.05.20
16,8(+1,9)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.003Hamar, Treningsstevne08.05.20
17,4(+1,2)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.034Hamar, Treningsstevne08.05.20
17,7(+1,2)Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.005Hamar, Treningsstevne08.05.20
18,8(+1,2)David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.026Hamar, Treningsstevne08.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,22(+2,2)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961-h5 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
16,37(+2,2)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.962-h5 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
17,33(+3,2)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
17,37(+2,2)Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003-h5 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
17,37(+2,2)Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.033-h5 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
17,84(+3,2)Marcus Stensheim Larsen, Selsbakk IF10.08.022-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
17,90(+3,2)Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.973-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
18,69(+3,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,21(+1.3)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
21,38(+1.3)Filip Bøe, Fana IL30.08.002-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
21,39(-0,2)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-h2Fana, Norna 206.06.20
21,46(-0,3)Even Meinseth, IL Gular22.05.961Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
21,52(+1.3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.953-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
21,54(+1.3)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.994-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
21,69(-0,8)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h2Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
21,83(+0,9)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961-h2Trondheim, Seriestevne13.06.20
21,87(+1.3)Håvard Becker, Sem IF18.04.995-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
21,87(+1.3)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.966-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----10--------------------
21,92(+0.6)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
21,93(+1,6)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
21,95(+1,6)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
22,08(+1,6)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
22,08(+0,3)Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.952-h2Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
22,08(+0,7)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Fana, Norna 527.06.20
22,08(+0.6)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.022-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,09(-0,2)Sondre Gjesdal, IL Gular19.05.982-h2Fana, Norna 206.06.20
22,09(+0,0)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011 (MJ)Larvik, Treningsstevne17.06.20
22,11(+0.6)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.983-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----20--------------------
22,26(-0,8)Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.993-h2Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,36(-0,3)Jacob Vaula, Stord IL01.08.015Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
22,40(+1,0)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.033Leikvang, Norna 130.05.20
22,42(+0,1)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.972Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
22,44(-0,2)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,45(+1,9)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
22,51(+1,2)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
22,51(+1.3)Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.011-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,52(-0,2)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,54(+0,8)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
-----30--------------------
22,55(+1,9)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
22,58(+0,9)Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.014-h2Trondheim, Seriestevne13.06.20
22,61(-1,1)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Fana, Norna 421.06.20
22,62(+1,3)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-h2Moss, Treningsstevne17.06.20
22,62(+1.3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,65(+1,0)Andreas Dixon, Fana IL03.04.014Leikvang, Norna 130.05.20
22,66(+1,1)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
22,67(+1,6)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.022Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
22,70(+1,7)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031Jessheim, 1500 Elite04.06.20
22,74(-0,2)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
-----40--------------------
22,77(+1.3)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,77(+1.3)Simon Grimstad, Dimna IL08.02.993-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,84(-0,2)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,89(+1,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
22,91(+1,5)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-17)Haugesund, Kretsstevne10.06.20
22,94(+1,0)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.036Leikvang, Norna 130.05.20
22,97(+0,9)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.037Leikvang, Norna 130.05.20
22,98(-0,2)Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (G-19)Overhalla, Seriestevne03.06.20
22,99(+0,0)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012 (MJ)Larvik, Treningsstevne17.06.20
23,00(+1,9)Robert Sheath, IK Hind16.01.021 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 213.06.20
-----50--------------------
23,04(+0,6)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-16)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
23,05(-0,2)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.005-h2Fana, Norna 206.06.20
23,08(+0,8)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,09(+1,6)Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.943Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
23,11(+0,4)Sture Måseide, Dimna IL17.05.001Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
23,11(+1.2)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,17(+1.3)Marcus K. Barkhald-Langjord, Trondheim Friidrett16.12.965-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,20(+0,7)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022Fana, Norna 527.06.20
23,24(+1,4)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991Leikvang, Norna young 227.05.20
23,29(+1,7)Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001-h1Trondheim, Seriestevne13.06.20
-----60--------------------
23,30(+0,8)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.023-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,34(+1,5)Ludvig Elias Engen, Fredrikstad IF23.01.011 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
23,36(+0,3)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.984-h2Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
23,36(+1.2)Kristoffer Hage Warholm, Ranheim IL10.04.003-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,37(+1,8)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Treningstemne15.06.20
23,39(+1.2)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.854-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,41(-0,6)Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.982Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20
23,44(+1.2)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,46(+1,9)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.021 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
23,46(+1,7)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.042-h1Trondheim, Seriestevne13.06.20
-----70--------------------
23,46(+1,2)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h3Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,47(-1,5)Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.031 (G-17)Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
23,50(+0,8)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.034-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,51(+1,4)Peter Svoren, IL Tyrving18.04.013Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
23,52(+1,9)Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991Harstad, Seriestevne 213.06.20
23,54(+1,4)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.054Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
23,54(+1.2)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.032-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,56(+1,9)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,57(+1.3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.936-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,59(+1,6)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.022 (G-18/19)Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
-----80--------------------
23,59(+1,7)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.043-h1Trondheim, Seriestevne13.06.20
23,60(+0,0)Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.971Ås, Kretsstevne18.06.20
23,61(+0,0)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002Ås, Kretsstevne18.06.20
23,61(+1,1)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
23,62(+1,7)Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.984-h1Trondheim, Seriestevne13.06.20
23,64(+1.2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.037-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,65(-0,1)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-17)Harstad, Seriestevne 329.06.20
23,70(+1,7)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 303.06.20
23,70(+1,6)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031 (G-17)Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
23,77(+1,6)Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.013 (G-18/19)Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
-----90--------------------
23,82(-0,4)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (MJ)Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20
23,82(+1,1)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
23,82(+1,6)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,84(+0,9)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.059Leikvang, Norna 130.05.20
23,86(+0,9)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.0410Leikvang, Norna 130.05.20
23,86(+1,2)Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.032 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
23,98(+1,9)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.023-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,01(+1,5)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.022 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
24,08(+1,7)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.033Jessheim, 1500 Elite04.06.20
24,09(+1,2)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.033 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
-----100--------------------
24,14(+0,3)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.045-h2Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
24,23(-0,5)Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.032-h1Fana, Norna 206.06.20
24,25(+1,7)Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.975-h1Trondheim, Seriestevne13.06.20
24,25(-1,1)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042Fana, Norna 421.06.20
24,25(+1.2)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.764-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
24,28(+1.2)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.045-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
24,30(+0,3)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.046-h2Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
24,30(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,35(+1,3)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.032-h2Moss, Treningsstevne17.06.20
24,40(+1,3)Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-16)Leikvang, Norna young 303.06.20
-----110--------------------
24,43(+0,5)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Klubbstevne31.05.20
24,45(+0,3)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.057-h2Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
24,46(-1,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
24,47(+0,8)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.026-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,49(+1.4)Matthew Nicholas Fried, IL i BUL02.02.881-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
24,54(-1,4)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
24,54(+1.4)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
24,57(+1,4)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
24,58(+0,1)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.052 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
24,59(-0,5)Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.023-h1Fana, Norna 206.06.20
-----120--------------------
24,60(+1,6)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021 (G-18/19)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
24,60(+1,6)Birk Staven, Nesodden IF28.02.033-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,64(+2,0)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041-h1 (G-16)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
24,65(+1,9)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.024-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,67(-1,4)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.042 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
24,71(-1,9)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20
24,71(+1,5)Jan Teodor Tvete Grønberg, Fredrikstad IF10.12.023 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
24,73(+1,3)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.034 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
24,75(-0,5)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.012 (G-18/19)Larvik, KM veteraner og klubbstevne03.06.20
24,77(-0,2)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.05 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
-----130--------------------
24,78(+0,1)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.043 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
24,79(+0,6)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
24,80(-1,1)Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.963Fana, Norna 421.06.20
24,81(+1,6)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,82(+1,9)Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.022 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 213.06.20
24,84(+0,9)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031-h1Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
24,98(+0,0)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.053-fi-CEnskede/SWE, Hammarby sommarspel 214.06.20
25,06(-1,9)Mats Brevik, IL Molde-Olymp27.04.022 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20
25,09(+0,0)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.044 (MJ)Larvik, Treningsstevne17.06.20
25,09(+0,9)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.032-h1Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
-----140--------------------
25,13(+1,4)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041 (G-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
25,14(+0,1)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.014Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
25,22(+1,7)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.056-h1Trondheim, Seriestevne13.06.20
25,24(-0,5)Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.055-h1Fana, Norna 206.06.20
25,24(+0,9)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.923-h1Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
25,29(+1.4)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,32(+0,7)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
25,36(-1,9)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
25,38(+1.4)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,42(-1,5)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-16)Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
-----150--------------------
25,43(-0,8)Axel Frei, IL Norodd29.08.051 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
25,44(+1,7)Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.037-h1Trondheim, Seriestevne13.06.20
25,45(+0,6)Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.981Overhalla, Seriestevne09.06.20
25,49(+1,9)Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-15)Harstad, Seriestevne 213.06.20
25,50(+1,5)Eirik Fredriksen, Fredrikstad IF29.03.014 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
25,52(+2,0)Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.053-h1 (G-15)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
25,53(+1,7)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012 (G-18/19)Leikvang, Norna young 303.06.20
25,55(+2,0)Helge Sampson, Haugesund IL25.05.012Haugesund, Kretsstevne27.05.20
25,61(-0,3)Håvard Lalit Øglænd, Sandnes IL13.12.967Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
25,63(-0,4)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-17)Bodø, Kretsstevne16.06.20
-----160--------------------
25,68(+1,0)Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-18/19)Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
25,74(-1,9)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.053Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
25,74(+2,0)Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.011 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
25,77(-0,5)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.046-h1Fana, Norna 206.06.20
25,78(+0,6)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
25,78(+0,4)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-16)Bodø, Kretsstevne16.06.20
25,80(+1,3)Eirik Andre Kristiansen, Moss IL21.03.053-h2Moss, Treningsstevne17.06.20
25,83(+0,0)Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.973Ås, Kretsstevne18.06.20
25,86(+1,4)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.056Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
25,90(-1,1)Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.024Fana, Norna 421.06.20
-----170--------------------
25,92(+0,9)Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.054-h1Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
25,93(-1,4)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
26,01(+1,7)Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.044Jessheim, 1500 Elite04.06.20
26,01(+1.4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.045-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
26,10(+1,5)Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20
26,10(+0,9)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.0411Leikvang, Norna 130.05.20
26,14(+0,9)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.045-h1Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
26,15(-1,4)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.051 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
26,18(+0,5)Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.862Grimstad, Klubbstevne31.05.20
26,18(+1,6)Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.051 (G-15)Haugesund, Kretsstevne17.06.20
-----180--------------------
26,25(+1,3)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051-h1Moss, Treningsstevne17.06.20
26,28(+1,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.057Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
26,31(-0,4)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-16)Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
26,39(+1.4)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.936-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
26,40(+2,0)Martin-Kristoffer Tidemand Kolseth, Sem IF01.05.044-h1 (G-16)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
26,44(+0,4)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-15)Bodø, Kretsstevne16.06.20
26,79(-0,8)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.053 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
26,91(+1,3)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Leikvang, Norna young 303.06.20
26,91(-0,3)Theo Bergsvik, IL Skjalg28.02.046 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
26,94(-1,4)Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.044 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
-----190--------------------
27,22(+0,5)Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.042-h1Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
28,27(+1,6)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.041 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20
28,32(+0,0)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
28,67(+0,9)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.626-h1Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
28,71(-1,9)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
28,97(-0,8)Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.054 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
29,78(+0,9)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Notodden, Klubbstevne 210.05.20
29,87(+1,6)Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.042 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20
30,06(+0,5)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.054-h1Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
30,14(+0,0)Asle Benoni, Ås IL20.11.575Ås, Kretsstevne18.06.20
-----200--------------------
30,87(+0,2)Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.571 (MV60)Arna, Askokarusellen17.06.20
31,73(-1,4)Farhan Abdulle Ibro, Bardu IL01.12.052 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
37,19(+2,0)Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV75)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,61(+0,3)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.893-h2Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
23,14(+1.2)Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.031-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,36(+1,1)Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.001Steinkjer, Seriestevne21.06.20
23,65(+1,8)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
24,38(+1,4)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.045Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
24,89(+1.2)Sean Bloom (IRL), IL i BUL13.02.046-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
24,93(+1.2)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
24,96(+1,3)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042 (G-16)Leikvang, Norna young 303.06.20
25,45(-0,8)Sabir Bashiir Tahlil (SOM), IL Molde-Olymp27.09.052 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
25,76(-1,9)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
26,28(-3,2)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.044Nittedal, Løpsstevne13.06.20
29,02(+0,5)Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.053-h1Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
29,06(+2,0)Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne18.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,0(+0,5)Oddne Nørve, Mandal & Halse IL30.06.031Kristiansand, Treningsstevne25.06.20
25,1(-0,8)Martin Sandstaa, Sandefjord Turn & IF15.04.011-h2 (G-18/19)Sandefjord, Klubbstevne03.06.20
25,2(+0,0)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041Fagernes, Koronastevne01.06.20
25,7(-0,7)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.053 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
25,8(+1,9)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-15)Sande, Treningsstevne21.05.20
29,2(-0,8)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.052-h2 (G-15)Sandefjord, Klubbstevne03.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,20(+3,4)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
21,21(+3,4)Even Meinseth, IL Gular22.05.962-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
21,70(+3,4)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.913-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
21,75(+4,2)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.981-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
22,17(+3,5)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-17)Leikvang, Norna young 410.06.20
22,20(+3,5)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032 (G-17)Leikvang, Norna young 410.06.20
22,39(+4,2)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
22,60(+3,4)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.035-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
22,62(+4,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
22,73(+3,5)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033 (G-17)Leikvang, Norna young 410.06.20
22,82(+3,4)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.006-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
22,86(+4,2)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.045-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
22,87(+4,2)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.026-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
22,95(+2,8)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-fi-BPetrel/ESP, CTº Provincial de Clubes ABS. P.C. Alicante11.01.20
23,09(+3,5)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
23,24(+5,1)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.981-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,33(+5,1)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.022-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,51(+2,7)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851Vik, Seriestevne18.06.20
23,53(+2,7)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.872-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,68(+2,3)Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.013-h2 (G-18/19)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
23,73(+3,4)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051Grimstad, Klubbstevne21.06.20
23,90(+2,7)Håvar Solbakken Befring, Raufoss Idrettslag Friidrett25.03.034-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,0(+2,5)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.031 (G-17)Leikvang, Norna young 517.06.20
24,02(+2,7)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.025-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,05(+3,4)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032Grimstad, Klubbstevne21.06.20
24,49(+2,8)Julian René Bastesen, Ullensaker/Kisa IL23.07.045-fi-BPetrel/ESP, CTº Provincial de Clubes ABS. P.C. Alicante11.01.20
24,53(+2,3)Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.034-h2 (G-17)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
24,6(+2,1)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051 (G-15)Sande, Treningsstevne21.05.20
24,60(+2,4)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,65(+3,2)Viktor Stensaas, Selsbakk IF23.12.021-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
24,79(+4,5)Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.051-h1 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
24,87(+2,4)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.053-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,94(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,97(+3,2)Daniel Raudberget, Stadsbygd IL01.07.023-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
25,34(+3,5)Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.022 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
25,51(+2,7)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.046-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
25,70(+2,4)Eirik Andre Kristiansen, Moss IL21.03.055-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
25,79(+3,4)Christian Øydne, Søgne IL14.09.053Grimstad, Klubbstevne21.06.20
25,95(+3,5)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.023 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
26,30(+3,4)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-15)Vik, Seriestevne18.06.20
26,54(+4,5)Oliver Sund, Ranheim IL01.10.053-h1 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
27,54(+4,5)Niklas König (GER), Strindheim IL21.01.054-h1 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
28,65(+2,8)Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.052 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20
30,69(+2,4)Martin Oterkiil Raaen, Herkules Friidrett01.07.051 (G-15)Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20
31,20(+2,8)Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.053 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,19(-1,9)Ingebrigt R Baadnes, ukjent05.04.023 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,40Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.951Grimstad, Klubbstevne08.06.20
34,50Håvard Becker, Sem IF18.04.991Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
34,61Filip Bøe, Fana IL30.08.001-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
35,10Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
35,35Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.912-h3Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
35,51Mads Rognerud, Ås IL25.06.011Ås, Kretsstevne22.06.20
35,54Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
35,62Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.902Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
35,72Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.983-h3Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
35,95Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.043-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
36,06Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
36,09Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (G-19)Overhalla, Seriestevne25.06.20
36,17Sivert Sellevold, IL Gular04.12.003Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
36,19Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h1Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
36,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
36,34Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021 (G-18)Overhalla, Seriestevne26.05.20
36,43Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,45Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
36,49Torsten Bergh Moss, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.941Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
36,49Robert Sheath, IK Hind16.01.021 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 102.06.20
-----20--------------------
36,51Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.033Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
36,60Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h1Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
36,61Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,63Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.034Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
36,73Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne26.05.20
37,03Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,14Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002-h2Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
37,25Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.011 (G-18/19)Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
37,25Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-17)Harstad, Seriestevne 102.06.20
37,44Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021 (G-18)Overhalla, Seriestevne25.06.20
-----30--------------------
37,51Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
37,67Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.032Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
37,70Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.031 (G-17)Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
37,82Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
37,87Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 227.05.20
37,94Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031 (G-17)Arna, Askokarusellen17.06.20
37,94Morten Solheim, IL Gular29.04.761Arna, Askokarusellen17.06.20
38,14Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991Harstad, Seriestevne 102.06.20
38,38Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
38,55Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----40--------------------
38,61Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
38,79Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041 (G-16)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
38,92Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
39,15Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032Grimstad, Klubbstevne08.06.20
39,32Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
39,33Henrik Hopland, Ski IL Friidrett29.07.042Ås, Kretsstevne22.06.20
39,34Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
39,80Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.031 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
40,36David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.023-h1Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
40,37Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----50--------------------
40,49Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (G-17)Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
40,50Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20
40,61Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.022Harstad, Seriestevne 102.06.20
40,63Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
40,65August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-16)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
40,75William Kollberg, IF Hellas30.04.045-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,86Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,07Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,10Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-16)Harstad, Seriestevne 102.06.20
41,31André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
-----60--------------------
41,40Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051 (G-15)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,45Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,49Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-15)Harstad, Seriestevne 102.06.20
41,73Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042 (G-16)Leikvang, Norna young 120.05.20
41,74William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.011 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne11.06.20
42,13Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 120.05.20
42,37Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
42,46Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.863Grimstad, Klubbstevne08.06.20
42,91Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
43,21Anders Stokvold, IL i BUL25.07.726-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----70--------------------
43,52Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20
44,86Kristian Sheath, IK Hind03.02.052 (G-15)Harstad, Seriestevne 102.06.20
45,25Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.043 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
45,57Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne25.06.20
47,15Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.052 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
47,51Tobias Natland, Ask Friidrett04.02.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
47,74Asle Benoni, Ås IL20.11.573Ås, Kretsstevne22.06.20
48,08Oskar Natland, Ask Friidrett04.02.053 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
49,71Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.053 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,25Sean Bloom (IRL), IL i BUL13.02.041-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,99Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
49,47Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.052 (G-15)Overhalla, Seriestevne26.05.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36.1Sigurd Tveit, Kristiansand IF Friidrett16.03.001Kristiansand, Treningsstevne09.05.20
39,7Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand IF Friidrett29.07.032Kristiansand, Treningsstevne09.05.20
40,5Sander Lindevik, Kristiansand IF Friidrett28.12.013Kristiansand, Treningsstevne09.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,35Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-h2Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
47,44Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-h2Fana, Norna 421.06.20
47,98Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
48,56Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1Fana, Norna 527.06.20
48,83Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.912-h2Fana, Norna 421.06.20
49,00Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.951Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
49,00Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011Nittedal, Løpsstevne13.06.20
49,45Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
49,56Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
49,75Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
-----10--------------------
49,82Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1Fana, Norna 527.06.20
49,85Håvard Becker, Sem IF18.04.991-h1 (G-20/22)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
49,86Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
49,88Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,20Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
50,29Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012Nittedal, Løpsstevne13.06.20
50,35Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.013Nittedal, Løpsstevne13.06.20
50,40Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.012-h2Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
50,51Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,56Andreas Dixon, Fana IL03.04.013-h1Fana, Norna 527.06.20
-----20--------------------
50,59Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.001Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
50,85Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.012-h1 (G-18/19)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
51,15Sivert Sellevold, IL Gular04.12.003-h2Fana, Norna 207.06.20
51,22Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
51,32Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
51,41Robert Sheath, IK Hind16.01.021 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 329.06.20
51,49Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.013-h1 (G-18/19)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
51,52Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.004-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
51,63Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.034-h1Fana, Norna 527.06.20
51,70Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.945-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
-----30--------------------
51,76Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Moss, Treningsstevne12.06.20
51,86Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.031 (G-17)Ørsta, Treningsstemne04.06.20
51,87Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
51,91Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (G-18/19)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
51,94Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.031 (G-17)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
51,95Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.033-h2Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
52,05Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.941-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
52,08Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.982Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
52,14Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.035Nittedal, Løpsstevne13.06.20
52,55Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-h2La Nucia/ESP, Tº PROVINCIAL ABSOLUTO P.C. 1ª Jorn. + IV Control FEDERADO ALICANTE01.02.20
-----40--------------------
52,60Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.036-h1Fana, Norna 207.06.20
52,61Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
52,71Ole Martin Flatjord, Brodd IL14.09.943-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
52,74Martin Mæle, IL Gneist14.03.005-h2Fana, Norna 527.06.20
52,76Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.057-h1Fana, Norna 207.06.20
52,84Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
52,86Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
52,88Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.032-h2Jessheim, Muliglekene24.05.20
52,96Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.011Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.20
53,01Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-16)Knarvik, Seriestevne28.05.20
-----50--------------------
53,14Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.044-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
53,15Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.033Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
53,42Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.023Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
53,45Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.036Nittedal, Løpsstevne13.06.20
53,58Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
53,63Aaron Johannes Augensen-Kristiansen, Fredrikstad IF09.12.032Moss, Treningsstevne12.06.20
53,77Filip Holdhus, IL Gneist03.05.047-h2Fana, Norna 527.06.20
53,80Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
53,98Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
54,14Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.034-h1 (G-17)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
-----60--------------------
54,22Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
54,22Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.058-h2Fana, Norna 527.06.20
54,62Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.016-h1Fana, Norna 421.06.20
54,68Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.011 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
54,73Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
54,86Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.033-h2Jessheim, Muliglekene24.05.20
54,97Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
54,98Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013 (G-18/19)Larvik, KM veteraner og klubbstevne03.06.20
55,14Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.969-h2Fana, Norna 527.06.20
55,17Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.0210-h1Fana, Norna 207.06.20
-----70--------------------
55,28Timmi Brandvik Anderl, IL Gular09.01.992-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
55,62Ludvig Elias Engen, Fredrikstad IF23.01.013Moss, Treningsstevne12.06.20
55,68Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
55,92Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031Grimstad, Klubbstevne31.05.20
56,03Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.031 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
56,07Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.954-h2Jessheim, Muliglekene24.05.20
56,12Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.733Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
56,25Andreas Myklebust Benoni, Ås IL28.03.881Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20
56,40Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 108.05.20
56,42Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.021 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
-----80--------------------
56,44Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.023-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
56,51Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
56,70Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.051 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
56,75Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.008-h1Fana, Norna 421.06.20
56,97Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.041 (G-16)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
57,26Yasin Tobi, Sørild FIK24.04.032Grimstad, Klubbstevne31.05.20
57,27David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.021 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
57,38Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
57,51André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
57,58Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
-----90--------------------
57,62William Kollberg, IF Hellas30.04.043-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,80Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,86Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.012 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 423.05.20
58,07Daniel Raudberget, Stadsbygd IL01.07.021-h4 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
58,41Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.053 (G-15)Knarvik, Seriestevne28.05.20
58,44André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021 (G-18)Farsund, Treningsstevne08.06.20
58,56Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.034-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
58,57Oliver Sund, Ranheim IL01.10.053 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
58,61Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (MJ)Vik, L?pestevne28.05.20
58,74Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.021 (G-18/19)Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20
-----100--------------------
58,95Fredrik Hatlen Nøst, Strindheim IL22.05.042-h4 (G-16)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
58,97Tobias Gripsgård, FIL Aks-7710.08.054 (G-15)Knarvik, Seriestevne28.05.20
59,01Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.033-h5 (G-17)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
59,01Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Notodden, Klubbstevne 423.05.20
59,16Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.041 (G-16)Harstad, Seriestevne 329.06.20
59,65Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
59,69Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-15)Haugesund, Kretsstevne17.06.20
1,00,07Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
1,00,21Anders Gaarud, Trondheim Friidrett13.12.981Hønefoss, Treningstevne24.06.20
1,00,39Oliver Sund, Ranheim IL01.10.051-h3 (G-15)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
-----110--------------------
1,00,84Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.053Grimstad, Klubbstevne31.05.20
1,01,32Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.024-h5 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
1,01,68Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.054Moss, Treningsstevne12.06.20
1,02,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
1,02,94Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
1,03,61Kristian Sheath, IK Hind03.02.051 (G-15)Harstad, Seriestevne 329.06.20
1,05,53Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.041 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
1,06,34Asle Benoni, Ås IL20.11.572Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20
1,07,98Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052 (G-15)Farsund, Treningsstevne08.06.20
1,10,63Farhan Abdulle Ibro, Bardu IL01.12.052 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
-----120--------------------
1,11,58Sander Johansen, Sømna IL09.11.044 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
1,12,06Nii Mensah Narh, GTI28.01.984Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1.12,34Martin Oterkiil Raaen, Herkules Friidrett01.07.051 (G-15)Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20
1,16,32Erlend Lindekleiv Olsen, Farsund og Lista IK20.01.053 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,08Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.011 (G-18/19)Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.20
1,00,61Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.031 (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
1,06,30Niklas König (GER), Strindheim IL21.01.052-h3 (G-15)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,4Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011Nittedal, Treningsstevne01.07.20
57,7Sander Lindevik, Kristiansand Løpeklubb28.12.011 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
1,07,9Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.051 (G-15)Leikvang, Norna young 517.06.20
1,03,5Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.041 (G-16)Vik, L?pestevne28.05.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18,14Leon Douglas, IL i BUL06.09.001-h2Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,19,47Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001-fi-ATrondheim, Persestevnet23.06.20
1,20,58Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h2Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,21,04Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991Overhalla, Seriestevne20.05.20
1,21,58Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.972-fi-ATrondheim, Persestevnet23.06.20
1,23,04Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.013-fi-ATrondheim, Persestevnet23.06.20
1,24,80Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,24,92Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.031-h1Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,25,45Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,26,74Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.031 (G-17)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
-----10--------------------
1,26,89Eirik Haugstad, Nesodden IF17.01.942-h1Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,27,89Aaron Johannes Augensen-Kristiansen, Fredrikstad IF09.12.031 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,28,19Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h1Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,28,32Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,29,13Sondre Høvik Vårheim, Fjellørnen IL21.05.994-fi-ATrondheim, Persestevnet23.06.20
1,30,1Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.051 (G-15)Drammen, Treningsstevne26.05.20
1,31,89Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,32,0Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.052 (G-15)Drammen, Treningsstevne26.05.20
1,32,14Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.047Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,34,34Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
-----20--------------------
1,34,42Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.032 (G-17)Trondheim, Persestevnet23.06.20
1,35,39Michael Storlie Thomasrud, Fredrikstad IF951Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,35,89Håkon Kristoffersen, Strindheim IL02.02.995-fi-ATrondheim, Persestevnet23.06.20
1,37,26Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051 (G-15)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,38,84Haakon Andreas Hangstad, Tromsø Friidrettsklubb17.02.021 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
1,39,00Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.994-h1Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,39,95Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.981Overhalla, Seriestevne18.06.20
1,42,21Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,46,70Jon Anders Krokstad, Nidelv IL05.04.796 (MV)Trondheim, Persestevnet23.06.20
1,47,47Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (MJ)Førde, Treningstemne25.05.20
-----30--------------------
1,48,3Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.051-h1 (G-15)Sandefjord, Klubbstevne03.06.20
1,59,4Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Notodden, Klubbstevne 313.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,83Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.013Jessheim, Muliglekene24.05.20
2,00,56Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-16)Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,44Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-h10Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,46,74Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.932-h10Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,48,72Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.994-h10Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,48,82Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.005-h10Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,50,09Markus Einan, IL i BUL04.02.976-h10Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,50,14Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.011-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,50,53Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h8Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,50,94Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,51,40Leon Douglas, IL i BUL06.09.005-h8Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,51,74Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.936-h8Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----10--------------------
1,53,04Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.947-h8Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,53,12Mats Hauge, IL Gular16.07.971-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
1,53,34Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.942-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
1,54,01Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.034-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,54,37Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.031-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,54,56Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.035-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,54,60Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.946-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,54,65Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.001-h7Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,55,19Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.953-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
1,55,85Robin Wathne Nedrehagen, IL Gular27.02.991-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----20--------------------
1,55,89Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.932-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,55,90Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.972-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,01Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,06Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.012-h7Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,56,40Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,49Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.014-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
1,56,51Martin Mæle, IL Gneist14.03.005-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
1,56,53Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,56,96Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,57,00Ådne Norland, Vollan Idrettsklubb16.03.953-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----30--------------------
1,57,04Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.023-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,57,51Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.021 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,57,58Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.044-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,57,59Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,57,78Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,58,16Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.995-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,58,30Matias Førde, IL Gular26.11.986-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
1,58,83Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.016-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,58,85Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.056-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,58,85Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.031-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
-----40--------------------
1,58,88Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.011-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,58,88Marius Ingebrigtsen, IL Skjalg03.09.024-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,58,91Kristoffer Janson Grindedal, IL Gular12.05.894-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
1,59,01Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.031-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,59,06Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.962-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,59,07Fredrik Kristiansen, Lillehammer IF12.08.981Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
1,59,16Tomas Skjæråsen, Varegg IL13.02.954-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,59,27Adrian Westlie, Askim IF04.04.011Askim, Treningsstevne22.06.20
1,59,37Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.945-h1Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
1,59,50Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.046-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
-----50--------------------
1,59,54Oddne Kristoffer Teigenes, IL Gular13.12.992-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,59,71Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,59,76Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.053-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,59,82Peder Talsnes, Strindheim IL16.02.973Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
1,59,98Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
2,00,03Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.037-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,00,07Mats Morgan Langøy, Ullensaker/Kisa IL08.03.014-h7Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,00,07Kasper Jelsnes, Askim IF002Askim, Treningsstevne22.06.20
2,00,31Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.023-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,00,55Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.987-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----60--------------------
2,00,83Simon Bø-Sande, Sandnes IL02.11.921Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,00,91Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.034-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,01,08Elias Røyneberg, Sarpsborg IL17.01.015-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,01,23Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.054-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,01,40Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.032-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,01,6Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand IF Friidrett29.07.031 (G-17)Kristiansand, Treningsstevne25.06.20
2,01,72Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.951-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
2,01,85Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,01,91Erlend Kringeland, Stord IL21.04.034-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
2,01,92Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.994-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----70--------------------
2,01,96Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.012Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,02,16Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.974-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,02,26Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.051-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,02,29Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.055-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,02,40Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.032-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,02,42Håvard Lalit Øglænd, Sandnes IL13.12.963Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,02,45Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.955-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,02,49Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.036-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,02,55Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.032 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,02,63Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
-----80--------------------
2,02,80Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.012-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,02,94Timmi Brandvik Anderl, IL Gular09.01.992-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
2,03,34Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.036-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,04,73Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.044Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
2,04,89Johan Sebastian Steenfat Evensen, Ullensaker/Kisa IL01.02.967-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,05,66Arne Jordåen, Stord IL07.11.006-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
2,05,73Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031Grimstad, Klubbstevne08.06.20
2,06,68Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.033 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,06,79Johannes Dalland, IL Skjalg08.01.034 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,06,85Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----90--------------------
2,07,45Alf Ante Idland Tornensis, Stavanger IF Friidrett16.11.004Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,07,66Gard Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.033-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,08,00Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.028-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,08,10Øyvind Bjordal, Osterøy IL08.07.721 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,08,30Hans Petter Aakre, Stavanger IF Friidrett29.01.925Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,08,39Ådne Hernes, Fana IL08.04.021 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,08,40Eivind Langøy, Norna-Salhus IL24.01.054-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,08,42Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,08,51Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.054-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,08,70Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
-----100--------------------
2,08,83Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,09,34Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.021 (G-18)Arna, Askokarusellen17.06.20
2,09,36Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.031-hmxFana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
2,09,59Vetle Farbu-Solbakken, IL Skjalg25.09.035 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,09,79Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,09,9Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h2 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,10,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.046-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,10,20Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.044-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,10,2Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.051 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne25.06.20
2,10,37Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.043-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----110--------------------
2,10,51Lars Schjølberg Evensen, Fana IL01.09.022 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,10,71Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.055-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,10,84Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.005-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,11,0Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.041 (G-16)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,11,04Einar Nese Johnsen, Sandnes IL06.09.047 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,11,08Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.042-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,11,29Tobias Svendheim, IL Fri14.02.041 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
2,11,53Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.021 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
2,11,59Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.051 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
2,11,74Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.053 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
-----120--------------------
2,11,77Martijn Langeweg, NTNUI23.02.006-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,11,83Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,12,33Mathias Kjønstad Ukkelberg, Frol IL05.11.031 (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
2,12,39David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.051 (G-15)Bodø, Kretsstevne30.06.20
2,12,55Steinar Frønsdal, Hjelmeland IL10.11.048 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,12,77Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.024-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,12,84Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-15)Vik, L?pestevne28.05.20
2,13,26Kristian Brandseth, Os Turn28.02.046-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,13,45Oliver Sund, Ranheim IL01.10.054 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
2,13,52Odd Einar Tveit, Stavanger IF Friidrett19.08.776Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
-----130--------------------
2,13,70Numan Khogyanai, Fredrikstad IF10.12.021Moss, Treningsstevne17.06.20
2,13,84Christoffer Voss, Drøbak/Frogn IL Friidrett01.07.041-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,13,88Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.057-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,13,97Theodor Ersland Byrkjedal, IL Skjalg28.01.039 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,14,20Håkon Kristoffersen, Strindheim IL02.02.995Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
2,14,66Johan August Aune Johansen, Tønsberg Friidrettsklubb16.04.043-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,14,78Nii Mensah Narh, GTI28.01.987Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,15,00Vetle Brekmo, Lillehammer IF15.07.962Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
2,15,41Sondre Aleksi Piiksi, Moss IL07.12.032Moss, Treningsstevne17.06.20
2,15,66Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.056-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----140--------------------
2,15,86Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
2,15,92Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.052Grimstad, Klubbstevne08.06.20
2,16,01August Husby Larsen, Søreide IL12.08.044-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
2,16,13Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.053 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,16,60Mikael Storli Tomasli, Fredrikstad IF09.08.953Moss, Treningsstevne17.06.20
2,16,67Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ørsta, Treningsstemne04.06.20
2,16,84Nikolai Bøe Sæthre, Bodø Friidrettsklubb05.08.052 (G-15)Bodø, Kretsstevne30.06.20
2,16,95Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.041 (G-16)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
2,17,07Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.005-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
2,17,43Tord Eirik Solberg, Ask Friidrett27.05.881Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
-----150--------------------
2,17,63Thomas Gunnlaugsson, Ask Friidrett15.08.772 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,17,9Håvard Irgens, Kristiansand Løpeklubb24.04.961Kristiansand, Treningsstevne25.06.20
2,18,85Heine Steinar Sandvold, Gausdal FIK20.09.051 (G-15)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
2,19,22Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.995-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,20,39Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.052 (G-15)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
2,20,75Leif Johannes Omland, Stavanger IF Friidrett06.03.828Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,21,07André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,21,20Noah Raknes, Osterøy IL18.10.054 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,21,32Theodor Botten, Tverlandet IL30.10.053 (G-15)Bodø, Kretsstevne30.06.20
2,23,61Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.026-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
-----160--------------------
2,23,95Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
2,24,02Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.851 (MV35)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,25,00Rune Eie, Stavanger IF Friidrett26.05.829Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,25,2Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,26,60Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.793 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,26,74Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.041 (G-16)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
2,27,20Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.053Grimstad, Klubbstevne08.06.20
2,27,5Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.052-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,27,56Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.691 (MV)Arna, Askokarusellen17.06.20
2,27,71William Kollberg, IF Hellas30.04.047-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----170--------------------
2,28,30Svein Oskar Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.11.681Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
2,28,82Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-15)Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
2,28,83Dennis Jepsen, IL Skjalg06.04.0410 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,31,6Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,33,19Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.052 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
2,33,31Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
2,34,08Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.058 (G-15)Tyresö/SWE, Kraftmätningen kval21.05.20
2,35,10Bjarne Skumsnes, GTI31.05.5410Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,37,02Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.054Grimstad, Klubbstevne08.06.20
2,38,25Åsmund Skålevik, Ask Friidrett23.02.764 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
-----180--------------------
2,40,45Knut Arve Engesæt, IL Fri08.01.642 (MV)Arna, Askokarusellen17.06.20
2,51,39Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.603 (MV)Arna, Askokarusellen17.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,02Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.011 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
2,04,18Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.012-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,04,78Angel Kalchev (BUL), Varegg IL12.12.903-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,09,21Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041 (G-16)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
2,10,57Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.046 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,14,25Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.026-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,52,33Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.042 (G-16)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
3,01,3Volkmar Kelle (GER), Fossum IF26.11.491 (MV70)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16,46Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.931Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
2,43,50Johannes Dalland, IL Skjalg08.01.031Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
2,50,25Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051 (G-U16)Las Palmas/ESP, II Jornada Pista Invierno31.01.20
3,00,04Theodor Ersland Byrkjedal, IL Skjalg28.01.033Stavanger, Skjalgstevne02.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45,92Mats Hauge, IL Gular16.07.971-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
3,49,00Marius Vedvik, IL Gular18.03.922-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
3,49,66Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.941-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
3,50,35Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.912-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
3,51,44Erik Udø Pedersen, Ullensaker/Kisa IL09.04.942Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
3,52,19Fredrik Sandvik, Ullensaker/Kisa IL23.03.983Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
3,52,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
3,52,96Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.932Hamar, Treningsstevne27.05.20
3,53,83Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.995-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
3,55,93Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.001Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
-----10--------------------
3,56,44Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.001-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
3,57,59Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.933-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
3,57,90Markus Loftås, Osterøy IL08.04.944-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
3,57,95Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.015-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
3,58,04Matias Førde, IL Gular26.11.986-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
3,58,83Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
3,59,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
3,59,50Andreas Iden, IL Gneist10.03.957-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
3,59,78Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.028-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
3,59,86Martin Mæle, IL Gneist14.03.009-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
-----20--------------------
4,00,70Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.022-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,03,51Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.963-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,04,29Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.014-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,05,62Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.036-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,07,04Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.017-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,07,57Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,08,34Oskar Opstad Vike, IL Runar07.01.041-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,09,10Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.032-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,09,37Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.033-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,10,01Mats Morgan Langøy, Ullensaker/Kisa IL08.03.018-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
-----30--------------------
4,10,16Tomas Skjæråsen, Varegg IL13.02.951Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
4,10,33Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.052Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
4,10,69Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041-fi-DJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,11,45Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.059-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,11,61Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.052-fi-DJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,11,65Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.973Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
4,11,67Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.0410-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,11,88Erlend Kringeland, Stord IL21.04.0311-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,13,26Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.034-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,13,30Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar03.05.893Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
-----40--------------------
4,13,31Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,13,65Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.0312-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,14,70Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.037-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,15,57Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.951Haugesund, Kretsstevne17.06.20
4,18,52Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,18,65Amaru Wijman, Halden IL28.09.994-fi-DJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,18,75Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.021Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,18,77Milan Frenay, Halden IL25.05.035-fi-DJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,18,82Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.052-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,19,32Lars Ole Hageskal, Kyrksæterøra IL25.06.762Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
-----50--------------------
4,19,58Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.776-fi-DJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,19,78Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.933Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,20,01Ådne Hernes, Fana IL08.04.021 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,20,17Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.036Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
4,21,19Emil Kullerud, Sarpsborg IL24.11.007Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
4,21,48Øyvind Bjordal, Osterøy IL08.07.723-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,22,08Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.0313-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,23,21Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.059-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,23,44Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98DOslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,23,64Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.039Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
-----60--------------------
4,23,95Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
4,25,03Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,25,18Håvard Persson, Lyngdal IL12.11.021 (G-18)Farsund, Treningsstevne08.06.20
4,26,82Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.012 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,28,35Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.031 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,28,37Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
4,28,56Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,28,61Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,28,88Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,29,00Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.044-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
-----70--------------------
4,29,56Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.027-fi-DJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,30,02Sigurd Svorkdal, Svorkmo N.O.I.27.09.004Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,30,16Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.051 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
4,31,58Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051 (G-15)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
4,31,95Kristoffer Magnus Nohr Unstad, Bodø Bauta Løpeklubb881Bodø, Kretsstevne30.06.20
4,32,09Elias Holter Steinset, Brandbu IF29.12.041 (G-16)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,32,37Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.048-fi-DJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,32,77Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.059-fi-DJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,34,40Gard Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,35,07Filip Skari, Nittedal IL06.02.051 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
-----80--------------------
4,35,28Eivind Langøy, Norna-Salhus IL24.01.055-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,35,57Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.052 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,35,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,35,69Martijn Langeweg, NTNUI23.02.005-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,36,63Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,37,37Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.042 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
4,37,98Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.053 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,38,49August Husby Larsen, Søreide IL12.08.046-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,38,76Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.047-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,38,85Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.048-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
-----90--------------------
4,38,87Stian Kristoffer Moss, IL Gneist11.08.837-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,38,95Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.032 (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,39,20Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.058-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,39,63Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.009-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,39,67Niklas Almås, Byåsen IL26.12.053 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,39,79Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,41,25Johan August Aune Johansen, Tønsberg Friidrettsklubb16.04.0410Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
4,42,17Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.032 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,42,37Oliver Finstad Nytrøen, Ullensaker/Kisa IL13.01.059-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,44,23Tord Eirik Solberg, Ask Friidrett27.05.882Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
-----100--------------------
4,44,33Steffen Kristiansen, Bodø Bauta Løpeklubb922Bodø, Kretsstevne30.06.20
4,44,94Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.0410-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,44,99Ingebrikt Johansen Hovik, Stokmarknes IL24.08.042 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
4,46,5Simen Modin Engesæth, IL Runar28.01.051-h1 (G-15)Sandefjord, Klubbstevne03.06.20
4,48,97Gaute Fosstveit, Ullensaker/Kisa IL21.03.0210-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,49,94Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
4,50,49Fredrik Grønning Lie, Bodø Bauta Løpeklubb883Bodø, Kretsstevne30.06.20
4,56,11Thomas Gunnlaugsson, Ask Friidrett15.08.771 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,58,09Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
5,00,24Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
-----110--------------------
5,00,96Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.792 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,01,32Sondre Norheim, Ullensaker/Kisa IL11.04.0511-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
5,02,47Sander Sæther, Utleira IL Friidrett03.08.054 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
5,04,54Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.042 (G-16)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
5,06,04Tor Erling Sund, Bodø Bauta Løpeklubb25.04.804Bodø, Kretsstevne30.06.20
5,06,73Henrik Stensby, FIK Orion23.08.053Hamar, Treningsstevne27.05.20
5,06,91Audun Selnes, Bodø Bauta Løpeklubb905Bodø, Kretsstevne30.06.20
5,11,63André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,19,23Johnny Myhra, Rjukan Idrettslag12.04.692Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
5,21,87Mads Ronæs, Haugesund IL28.09.032Haugesund, Kretsstevne17.06.20
-----120--------------------
5,24,75Åsmund Skålevik, Ask Friidrett23.02.763 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,25,91William Kollberg, IF Hellas30.04.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,33,66Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.051 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
5,34,28André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021 (G-18)Farsund, Treningsstevne25.05.20
5,39,02Erlend Lindekleiv Olsen, Farsund og Lista IK20.01.052 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
5,39,19Rune Hagaeie, Rjukan Idrettslag19.09.703Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
5,41,92Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.053 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
5,45,64Jonas Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.054 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,90Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.956-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,01,39Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.0310-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,14,62Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.046-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,27,48Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.012-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,35,59Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.031 (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,43,85Angel Kalchev (BUL), Varegg IL12.12.901Ravnanger, Seriestevne 222.06.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51,41Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20
5,11,97Frode Hymer, Ås IL09.12.053Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51,63Angel Kalchev (BUL), Varegg IL12.12.902Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50,01Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
4,53,72Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.912Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
4,56,91Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.933Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
6,07,15Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051 (G-15)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
6,12,06Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031Grimstad, Klubbstevne21.06.20
6,15,29Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.051 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
6,20,49Eskil Tveiten, FIL Aks-7713.08.021 (G-18/19)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
6,24,28Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.052Grimstad, Klubbstevne21.06.20
6,26,39David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.052 (G-15)Bodø, Kretsstevne16.06.20
6,27,33Theodor Botten, Tverlandet IL30.10.053 (G-15)Bodø, Kretsstevne16.06.20
-----10--------------------
6,29,32Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.052 (G-15)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
6,32,08Vegard Veisetaune, Tverlandet IL18.07.054 (G-15)Bodø, Kretsstevne16.06.20
6,33,71Noah Raknes, Osterøy IL18.10.054 (G-15)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
6,51,11Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
7,02,55Joachim Stensland Valberg, Innstranda IL10.08.054 (G-15)Bodø, Kretsstevne02.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56,52Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,03,86Nikolai Bøe Sæthre, Bodø/Glimt05.08.051 (G-15)Bodø, Kretsstevne16.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56,94Marius Vedvik, IL Gular18.03.921-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
7,59,47Zerei Kbrom Mezngi, Stavanger Friidrettsklubb12.01.862-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,01,46Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.993-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,05,48Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.944-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,06,19Jonatan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.005-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,06,71Eivind Øygard, Jølster IL18.02.926-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,08,77Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.937-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,09,87Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.002-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,11,19Trond Ørjan Eide, Svorkmo N.O.I.18.01.901-h13Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,11,84Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.998-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
-----10--------------------
8,13,79Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.962-h13Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,16,14Erik Udø Pedersen, Ullensaker/Kisa IL09.04.946-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,16,78Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.001-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,17,16Andreas Iden, IL Gneist10.03.952-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,17,57Trym Tønnesen, Halden IL04.02.003-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,18,78Thomas Fremo, Fjellørnen IL27.11.874-h13Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,19,08Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.024-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,21,61Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.955-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,28,54Johannes Teigland, IL Gular17.04.951-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,28,80Markus Loftås, Osterøy IL08.04.942-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
-----20--------------------
8,32,36Ebrahim Abdulaziz, Strindheim IL17.11.785-h13Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,33,04Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.936-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,33,57Hans Christer Holund, Lyn Ski25.02.891-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,33,71Ulrik Astrup Arnesen, Strindheim IL28.01.971-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,35,15Erlend Gjerdevik Sørtveit, IL Gneist17.12.943-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,35,45Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.882-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,35,93Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.938-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,37,73Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.017-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,38,74Markus Kjærner-Semb, Strindheim IL10.11.984-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,38,88Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.978-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
-----30--------------------
8,39,13Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.012-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,39,24Mikkel Thomassen, Lillehammer IF13.10.031Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
8,39,88John Christian Deighan, Asker Sk. Friidrett22.05.864-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,39,90Matias Førde, IL Gular26.11.985-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,41,15Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.033-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,41,21Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.014-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,41,24Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.982Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
8,41,75Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.026-h13Trondheim, Seriestevne09.06.20
8.43,35Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.971Ås, Kretsstevne18.06.20
8,43,67Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.915-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----40--------------------
8,44,01Mats Eidsmo, SK Freidig07.05.001-h12Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,44,20Thomas Førland Asgautsen, Stavanger Friidrettsklubb13.03.895-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,44,51Stian Hoelgaard, Gjesdal IL25.09.916-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,45,70Simen Østensen, IL i BUL04.08.847-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,46,70Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.926-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,46,81Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.032-h12Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,46,98Henning Offigstad, Bratsberg IL24.07.853-h12Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,47,67Tage Augustson, Varegg IL17.11.897-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,49,95Jo Sverre Sande, Svorkmo N.O.I.05.02.914-h12Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,51,63Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.906-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
-----50--------------------
8,51,99Ådne Karlsen Bekkestad, IF Sturla27.10.971-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
8,52,71Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,52,74Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031-h4Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,52,95Andreas Skatvedt Iversen, Mosvik IL08.03.943-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,53,48Kristoffer By Vollset, Strindheim IL19.02.965-h12Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,53,60Vebjørn Røed, Bodø Friidrettsklubb21.02.021 (MJ19)Bodø, Kretsstevne16.06.20
8,54,01Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.032-h4Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,54,60Tomas Skjæråsen, Varegg IL13.02.954-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,55,15Stian Karlsen Dyrseth, Bratsberg IL14.02.896-h12Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,55,39Stian Dahl Sommerseth, Tromsø Løpeklubb16.01.972-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
-----60--------------------
8,55,72Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.948-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,55,97Øyvind Utengen, Bratsberg IL24.01.897-h12Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,56,71Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
8,56,72Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.047-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,56,80Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.968-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,57,19Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.059-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,57,37Johannes Thomsen, Stord IL20.08.833-h4Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,57,52Christoffer Callesen, Gui Sportsklubb29.03.885-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,58,38Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.971-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,58,38Erik Løfald, Rindal IL30.06.021-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
-----70--------------------
8,58,44Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.926-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,58,85Ola Matre, Gui Sportsklubb31.12.897-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,59,42Hans Urset, BUL-Tromsø Friidrett07.04.033-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,00,54Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.923Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
9,02,04Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.021Hønefoss, Treningstevne24.06.20
9,02,58Fredrik Fang Liland, Bratsberg IL941-h8Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,02,76August Lunde, Strindheim IL04.09.037-h13Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,03,44Magnus Cato Andersen, Sarpsborg IL26.07.8910-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,03,98Espen Roll Karlsen, IL Gneist27.08.914-h4Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,04,0Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
-----80--------------------
9,04,09Knut Borkholm-Røstum, IF Sturla07.06.021-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,05,31Oskar Opstad Vike, IL Runar07.01.048-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,06,78Vegard Havn, Stord IL28.09.975-h4Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,08,00Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.981-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,08,04Lasse Blom, Sømna IL24.11.831Vik, L?pestevne28.05.20
9,08,91Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.916-h4Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,09,22Jens Bjertnæs, Hadeland FIK06.04.853-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,09,23Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.938-h12Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,09,90Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.987-h4Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,10,24Kristoffer Petersen Skonnord, Lillehammer IF14.12.934Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
-----90--------------------
9,10,35Henrik Velle, FIK Ren-Eng28.11.914-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,10,89Espen Persen, Lyn Ski02.06.963-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,10,91Håvard Tømmerdal, NTNUI02.03.932-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,12,13Bendik Støa-Aanensen, Bratsberg IL04.07.873-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,12,44Emil Kullerud, Sarpsborg IL24.11.005-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,12,45Lars Ole Hageskal, Kyrksæterøra IL25.06.762-h8Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,12,98Alexander Moritsgård, Gloppen Friidrettslag11.04.941-h6Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,13,75Kristian Vatne, BUL-Tromsø Friidrett22.12.006-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,13,76Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.948-h4Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,13,82Edvin Ingebrigtsen, Bratsberg IL24.01.013-h8Trondheim, Seriestevne09.06.20
-----100--------------------
9,13,89Ådne Hernes, Fana IL08.04.021Arna, Askokarusellen17.06.20
9,15,40Sondre Fylling, Oslostudentenes IK Friidrett17.02.893-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,15,43Michael Brian Watts, Strindheim IL06.05.884-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,15,87Einar Mortensen, Tromsø Løpeklubb03.12.817-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,16,72Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
9,18,18Filip Meo, IL i BUL19.03.026-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,18,52Erik Fossen Nilsen, IK Hind11.05.871Harstad, Seriestevne 329.06.20
9,18,65Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.864-h8Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,19,18Håkon Mikalsen, Nordreisa IL30.06.908-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,19,90Arthur Kruse Sørensen, Klepp IL04.08.999-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
-----110--------------------
9,21,84Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.035-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,22,41Erik Kårvatn, Rindal IL07.03.036-h8Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,22,6Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.032Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,23,81Øyvind Bjordal, Osterøy IL08.07.721-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,23,91Truls Torblå, IK Hind10.12.962Harstad, Seriestevne 329.06.20
9,23,99Vegard Ressem, Bratsberg IL20.06.958-h8Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,24,22Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.864-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,24,59Jonas Lillejord, Osterøy IL09.02.982-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,24,89Morten Harjo Pettersen, Vadsø Turnforening09.04.8710-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,26,59Henrik Kvennås, Byåsen IL02.06.036-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
-----120--------------------
9,26,87Elias Rene Valøy, Krokelvdalen Idrettslag11.06.9411-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,27,12Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041-fi-A (G-16)Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,27,19Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051 (G-U16)Las Palmas/ESP, I Jornada Juegos gc17.01.20
9,27,69Matias Sunde, Snøgg Friidrett22.04.031 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
9,27,92Martin Andersen, FIK Ren-Eng13.05.8712-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,28,27Robin Ivarjord Amundsen, Narvik IL27.04.873Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
9,28,38Simon Utseth Sandvåg, NTNUI911-h7Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,29,26Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.038-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,30,54Anders Johnny Kjærevik, Bergen Løpeklubb17.11.871-hmx2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,30,62Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----130--------------------
9,31,74Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.027-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,31,84Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011-h5Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,32,15Theodor Kruse Sørensen, Hakallestranda Kondisjonslag04.08.991-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,32,88Kristian Pettersen, Tromsø Løpeklubb15.02.8013-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,34,3Filip Skari, Nittedal IL06.02.053Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,35,33Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.0014-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,35,79Henrik Angermund, Varegg IL28.11.803-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,36,26Håkon Holstad, SK Freidig08.09.018-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,36,92Petter Liabakk Eriksen, Byåsen IL25.07.019-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,36,99Øyvind Loftås, IL Fri18.09.802Arna, Askokarusellen17.06.20
-----140--------------------
9,37,36André Haugsbø, Gaular IL10.03.791Førde, Treningstemne15.06.20
9,38,81Lars Schjølberg Evensen, Fana IL01.09.024-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,39,37Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.045-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,40,39Robert Hansen, Ringerike Friidrettsklubb28.09.753Hønefoss, Treningstevne24.06.20
9,40,7Sondre Selberg, Nittedal IL24.04.014Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,40,95Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.041 (G-16)Hønefoss, Treningstevne24.06.20
9,41,32Morten Kolltveit, Tørvikbygd IL20.10.883-h6Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,42,04Stian Darell, Stadsbygd IL21.08.911-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,43,94Marius Karlsen, Namdal løpeklubb922-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,44,04Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.041 (G-16)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
-----150--------------------
9,44,41Even Andreas Hansen, Steinkjer Friidrettsklubb20.05.962-h7Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,44,53Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
9,44,77Ole Johan Sando, Byåsen IL23.06.853-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,45,29Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.046-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,46,62Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052-h5Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,46,71Alf-Georg Joranger, Fredrikstad IF04.11.791Halden, Treningsstevne30.05.20
9,47,28John Kristian Finstad, Tistedalen FL26.01.055-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,48,37Jonas Ressem, Bratsberg IL20.06.9510-h8Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,48,38André Johnsen Navjord, NTNUI13.07.943-h7Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,48,39Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.046-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
-----160--------------------
9,48,64John Øystein Ellila, Tromsø Løpeklubb04.05.812-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,48,84Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.056-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,48,86Torstein Svendsen, Medkila Skilag13.04.661 (MV)Harstad, Seriestevne 329.06.20
9,49,33Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.057-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,49,35Sander Markussen, Tromsø Løpeklubb14.06.973-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,49,91Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.853Arna, Askokarusellen17.06.20
9,50,21Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
9,50,34Geir Sandbakken, Tromsø Løpeklubb21.10.814-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,50,36Daniel Olsen, Ringerike Friidrettsklubb10.08.844Hønefoss, Treningstevne24.06.20
9,50,47Niklas Almås, Byåsen IL26.12.053-h5Trondheim, Seriestevne09.06.20
-----170--------------------
9,51,15Bjørn Arve Bønå, Brønnøysund IL27.02.752Vik, L?pestevne28.05.20
9,51,80Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.866Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
9,51,81Jorolf Withbro, Bratsberg IL10.01.804-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,52,49Alexander Granheim, Bratsberg IL10.12.755-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,52,98Bjarte Holmgard, Trondheim & Omegn Sportsklubb28.01.865-h7Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,53,23Per Morten Finstad, Tistedalen FL26.01.057-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,53,60William Gustafsson, IK Hind11.08.007Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
9,53,74Oliver Plassen-Brandvol, Lillehammer IF26.05.045Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
9,53,82Stian Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett23.09.751 (MV)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
9,54,64Truls Horten, Lillehammer IF03.03.056Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
-----180--------------------
9,54,9Knut Nystad, Nittedal IL09.06.705Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,54,96Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.054-h5Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,55,34Marcus Nordahl, Trondheim & Omegn Sportsklubb21.08.826-h7Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,55,63Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.979-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,56,67Noa Sæterbø Raaen, Rindal IL18.12.035-h5Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,56,93Kristian Selbekk Liaklev, Bratsberg IL16.02.976-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,57,09Christer Sælen, IL Fri09.12.814Arna, Askokarusellen17.06.20
9,57,26Simon Lund Ekrem, Strindheim IL767-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,59,54Olaf Bentzen, Rindal IL09.06.941-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,00,18Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.832Førde, Treningstemne15.06.20
-----190--------------------
10,00,32Stian Kristoffer Moss, IL Gneist11.08.834-h6Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,01,32Rune Brustad, Tromsø Løpeklubb20.07.675-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
10,01,36Torstein Blikra, Gaular IL18.01.993Førde, Treningstemne15.06.20
10,01,53Noah Raknes, Osterøy IL18.10.056Arna, Askokarusellen17.06.20
10,01,75Espen Valseth, Verdal Friidrettsklubb23.02.756-h5Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,02,93Lars Harald Blikra, Strindheim IL19.03.601-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,03,75Ola Haseth Balestrand, Rindal IL03.03.822-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,03,92Tesfamichael Bieday Rezene, Bodø Friidrettsklubb04.10.031 (G-17)Bodø, Kretsstevne02.06.20
10.06,25Frode Hymer, Ås IL09.12.052Ås, Kretsstevne18.06.20
10,06,29Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.052 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
-----200--------------------
10,08,87Trygve Andresen, Varegg IL09.03.797-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,10,34Trygve Brautaset, NTNUI09.04.662-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,10,41Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.006-h6Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,10,80Martin Dorber, Strindheim IL28.06.903-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,11,69Brynjar Lien Schulerud, Tromsø Løpeklubb07.01.816-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
10.12,45Karl Henrik Lilleheier, Ås IL06.11.713Ås, Kretsstevne18.06.20
10,14,08Ole Sæterbø, Rindal IL27.11.924-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,14,82Martijn Langeweg, NTNUI23.02.005Hønefoss, Treningstevne24.06.20
10,19,62Magnus Græsli, Leinstrand02.03.058-h5Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,20,3Anders Wiik Hosen, Strinda VGS09.10.021-h2 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
-----210--------------------
10,22,29Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.914-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,22,80Vegard Horgen, Skarphedin IL09.01.032 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
10,24,1Henrik Omland, Nittedal IL11.10.056Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,24,9Helge Mikkelsen Olsen, Nittedal IL01.02.857Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,25,38Sander Sæther, Utleira IL Friidrett03.08.056-h2 (G-13/16)Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,29,78Ingebrikt Johansen Hovik, Stokmarknes IL24.08.042 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
10,30,43Espen Skjevik, Trondheim & Omegn Sportsklubb16.10.794-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,32,64Tom Frode Theigmann, Rindal IL01.06.735-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,33,67Kristoffer Buvarp, Steinkjer Friidrettsklubb11.08.015-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,34,39Nils Andre Reinfjord, Sømna IL20.01.723Vik, L?pestevne28.05.20
-----220--------------------
10,34,63Magnus Meyer, Bratsberg IL20.05.736-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,36,45Greger Lyngedal Wian, Northern Runners10.12.897-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
10,37,39Steinar Westerberg, Sømna IL10.07.694Vik, L?pestevne28.05.20
10,38,04Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.047-h2 (G-13/16)Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,39,6Ola Skaar, Nittedal IL03.06.048Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,39,85Johan Henrik Lundbo, Strindheim IL28.06.657-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,40,80Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041-fi-B (G-16)Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
10,40,93Carl Joacim Fensbekk, BUL-Tromsø Friidrett03.09.898-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
10,41,2Egil Ulvan Hilt, Strinda VGS15.02.022-h2 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
10,42,56Knut Aalien, Ringerike Friidrettsklubb19.02.686Hønefoss, Treningstevne24.06.20
-----230--------------------
10,45,17Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.738-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,46,2Pelle Sunde, Nittedal IL14.04.059Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,46,75Sigurd Eriksson, Trondheim & Omegn Sportsklubb22.12.688-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,47,06Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
10,47,30Ole Laumark-Møller Vabø, FIL Aks-7712.06.931Knarvik, Seriestevne16.06.20
10,50,15Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.058-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
10,50,22Arne Moe, Trondheim & Omegn Sportsklubb30.10.709-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
10.50,34Svein B. Sandvik, Ås IL01.10.814Ås, Kretsstevne18.06.20
10,54,86Geir Inge Lien, Trondheim & Omegn Sportsklubb22.07.682-h1Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,55,75Robin Winther Fløan, Idrettslaget Fram17.05.989-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
-----240--------------------
10,56,2Simen Egge Nestaker, Strinda VGS04.12.021-h1 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
10,56,34Vetle Mathiesen Knutsen, Innstranda IL10.01.041 (G-16)Bodø, Kretsstevne02.06.20
10.58,36Olav Fjeld Kraugerud, Ås IL22.01.765Ås, Kretsstevne18.06.20
11,00,87Egil Fjeldberg, Trondheim & Omegn Sportsklubb17.10.798-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
11,00,9Ulf Dobloug, Nittedal IL01.07.6810Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,03Jøran Solli, Trondheim & Omegn Sportsklubb27.11.729-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
11,03,5Elias Stangvik, Nittedal IL29.06.0511Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,8Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.0512Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,04,0Lars Linus Høgdahl, Strinda VGS02.01.023-h2 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
11,15,10Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.999-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----250--------------------
11,15,15Erik Axel Haagensen, Northern Runners06.05.669-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
11,15,6Kaspar Kweku Ansah Hagan, Strinda VGS25.09.022-h1 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
11,18,53Ørjar Evensen, Sømna IL28.08.695Vik, L?pestevne28.05.20
11,25,81Tor Erling Sund, Bodø Bauta Løpeklubb25.04.8010-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
11,27,72Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
11,28,7Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.0513Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,34,98Leif Magne Øvrebust, Sømna IL10.07.637Vik, L?pestevne28.05.20
11,44,08Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Notodden, Klubbstevne 108.05.20
11,44,7Markus Dølgaard Marthinussen, Strinda VGS13.11.031-h1 (G-17)Trondheim, Seriestevne25.05.20
11,48,1Sander Liabø, Strinda VGS08.04.032-h1 (G-17)Trondheim, Seriestevne25.05.20
-----260--------------------
11,48,9Markus Hannestad, Nittedal IL26.04.056 (G-14)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,49,6Sander Finnanger, Strinda VGS01.10.033-h1 (G-17)Trondheim, Seriestevne25.05.20
11,52,38Edvard Fuglem, Utleira IL Friidrett24.10.048-h2 (G-13/16)Trondheim, Seriestevne09.06.20
11,58,53Erlend Lindekleiv Olsen, Farsund og Lista IK20.01.051 (G-15)Farsund, Treningsstevne22.06.20
12,00,1Jonathan Jensen Nwadike, Strinda VGS28.02.034-h1 (G-17)Trondheim, Seriestevne25.05.20
12,01,61Idar Flostrand, Sømna IL22.02.888Vik, L?pestevne28.05.20
12,04,78Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
12,07,75Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.035-h1Trondheim, Seriestevne09.06.20
12,10,0Philip Larsen, Nittedal IL30.01.0515Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,11,0Sander Wold, Strinda VGS08.04.035-h1 (G-17)Trondheim, Seriestevne25.05.20
-----270--------------------
12,12,9Sander Engebretsen, Strinda VGS23.07.024-h2 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
12,15,0Aleksander Norum Sakshaug, Strinda VGS11.04.036-h1 (G-17)Trondheim, Seriestevne25.05.20
12,17,4Sindre Greiff, Strinda VGS10.03.025-h2 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
12,18,5Shaho Ostadahmadi, Strinda VGS26.12.026-h2 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
12,18,6Sigurd Høisæter Brattlien, Nittedal IL20.07.0516Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,21,3Karl Fredrik Loktu, Strinda VGS26.05.037-h1 (G-17)Trondheim, Seriestevne25.05.20
12,30,7Markus Jacobsen, Strinda VGS05.01.032-h2 (G-17)Trondheim, Seriestevne25.05.20
12,37,8Brage Moxnes Strand, Strinda VGS14.01.023-h1 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
12,46,11Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.608Arna, Askokarusellen17.06.20
12,48,5Niklas Sandnes Laugen, Strinda VGS25.02.024-h1 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
-----280--------------------
12,48,85Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.717-h1Trondheim, Seriestevne09.06.20
12,57,0Henrik Hansen Andersen, Nittedal IL06.08.0517Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
13,02,08Arne Steen, Snøgg Friidrett23.12.591 (MV60)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
13,16,49Per Ivar Myhre, Verdal Friidrettsklubb16.03.879-h1Trondheim, Seriestevne09.06.20
13,30,3Aragon Vollan, Strinda VGS05.03.039-h1 (G-17)Trondheim, Seriestevne25.05.20
13,42,58Jonny Kirkeeide, Vadsø Turnforening24.11.631Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20
13,54,3Mathias Sand Bremeraunet, Strinda VGS04.04.027-h2 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
14,12,93Sølvar Andersen, Sømna IL06.04.041 (G-16)Vik, L?pestevne28.05.20
14,44,3Simen Øyen, Strinda VGS05.12.025-h1 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
14,51,68Trond Arvid Haugvoll, Vadsø Turnforening06.10.722Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20
-----290--------------------
15,08,8Sindre Valsø Nicolaysen, Strinda VGS27.09.028-h2 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18,75Isaac Tesfamichael (ERI), Leksvik Il01.07.933-h13Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,20,70Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.957-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,41,31Henry David Feaver Mcnulty (AUS), Bækkelagets SK16.10.962-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,58,37Sebastian Conrad Håkansson (FIN), Svorkmo N.O.I.29.09.891Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
9,20,44Mekonen Tekle Abraha (ERI), Nesodden IF01.01.027-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,26,38Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.039-h12Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,41,96Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
10,00,63Kidane Ressom Sereke (ERI), Bodø Friidrettsklubb20.07.893Bodø, Kretsstevne16.06.20
12,45,08Kyongsa Ri (PRK), BUL-Tromsø Friidrett26.08.8111-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
12,58,0Fabijus Jakubonis (LTU), Strinda VGS23.05.038-h1 (G-17)Trondheim, Seriestevne25.05.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,58,18Glenn Trane, ukjent29.04.911Bodø, Kretsstevne16.06.20
9,02,93August Nordeng, Alsvåg IL25.04.955-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,09,00Henrik Laukli, Konnerud IL08.04.012-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,20,73Stian Alexander Teigen, ukjent17.05.862Hønefoss, Treningstevne24.06.20
9,33,16Daniel Stensland, ukjent04.10.892Bodø, Kretsstevne16.06.20
9,51,10Einar Sulheim, SBFF24.09.874-h7Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,04,64Jørgen Endresen Høiås, Team BDO NHHS31.08.988-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,08,98Olve Berg, St. Olavs Hospital933-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,36,93Tor-Arne Fjellvikås, Equinor28.08.756-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,49,37Dag Raaum, Team Nava19.01.831-h1Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,52,69Petter Gomo, Botn pondus - og løpeklubb05.04.917-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
11,32,19Øyvind Husby, Enova BIL713-h1Trondheim, Seriestevne09.06.20
11,32,82Steinar Johansen Lilleås, Torsdagsklubben24.10.676Vik, L?pestevne28.05.20
12,05,95Erlend Sæterbø Husby, Erlend Husby FC004-h1Trondheim, Seriestevne09.06.20
13,02,46Ole Christensen, Equinor728-h1Trondheim, Seriestevne09.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,19,65Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.911-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
13,33,39Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.982-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
13,37,59Zerei Kbrom Mezngi, Stavanger IF Friidrett12.01.863-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
13,38,08Per Svela, Ullensaker/Kisa IL19.03.924-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
13,42,96Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.915-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
13,46,22Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.931Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20
13,56,23Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.002Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20
13,56,76Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.943Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20
13,57,11Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.996-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,02,39Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.968-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----10--------------------
14,11,17Jonatan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.0011-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,12,29Jacob Boutera, IL Gular29.04.9612-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,12,74Trond Ørjan Eide, Svorkmo N.O.I.18.01.901-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,15,41Eivind Øygard, Jølster IL18.02.9213-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,18,45Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.002-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,18,90Trym Tønnesen, Halden IL04.02.003-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,19,96Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.994-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,20,01Andreas Iden, IL Gneist10.03.955-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,21,40Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.966-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,21,88Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.917-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----20--------------------
14,23,18Kristian Tjørnhom, Kristiansand Løpeklubb19.09.958-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,24,71Thomas Fremo, Fjellørnen IL27.11.8710-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14.38,38Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.932Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
14,39,49Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.971-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,40,09Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.982-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,43,24John Christian Deighan, Asker Sk. Friidrett22.05.861-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,45,06Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.883-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,45,12Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.0211-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,45,51Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.002-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,47,01Petter Myhr, Ullensaker/Kisa IL05.03.004-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----30--------------------
14,47,63Sverre Solligård, Svorkmo N.O.I.04.01.913-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,49,01Erlend Gjerdevik Sørtveit, IL Gneist17.12.945-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,50,43Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.996-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,51,46Markus Borge Harbo, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.964-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,52,79Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.927-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,53,95Martin Kirkeberg Mørk, IF Hellas16.01.018-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,54,88Fredrik Sætran, Oslostudentenes IK Friidrett30.06.935-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,54,89Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.019-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,56,60Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.8510-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,57,37Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.016-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----40--------------------
15,00,59Matias Førde, IL Gular26.11.987-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,04,64Johannes Teigland, IL Gular17.04.9511-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,06,23Ronny Losoa, Sigdal FIK01.10.8012-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,06,26Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.9213-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15.07,02Rune Opem, IL Dalebrand17.02.753Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
15,07,20Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.918-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,12,01Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.0314-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,12,39Cedrik Bakke Christophersen, Tønsberg Friidrettsklubb11.12.011-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15.13,62Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.944Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
15,15,29Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.881-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----50--------------------
15,16,00Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.052-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,17,72Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.039-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,22,79Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.903-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,24,48Oskar Opstad Vike, IL Runar07.01.044-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,25,21Ola Matre, Gui Sportsklubb31.12.895-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,27,05Jo-Inge Sandvik, Svorkmo N.O.I.10.05.936-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,28,29Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.057-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,28,43Jacob Hystad, Stord IL20.11.903-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,28,80Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.9510-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,30,58Håvard Lalit Øglænd, Sandnes IL13.12.9611-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----60--------------------
15,31,27Tomas Skjæråsen, Varegg IL13.02.958-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,32,25Magnus Warvik, Oslostudentenes IK Friidrett29.07.949-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,32,86Lars-Erik Nordby, Halden IL24.11.8910-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,33,96Erik Nygaard Madsen, Haugesund Triathlonklubb02.07.024-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,34,24Ulrik Moen Ødegård, Oslostudentenes IK Friidrett22.05.871-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,37,93Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.9211-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,39,64Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.035-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,40,57Jens Bjertnæs, Hadeland FIK06.04.856-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,40,66August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.047-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,41,77Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.008-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----70--------------------
15,42,53Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.9712-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,44,66Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.989-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,45,84Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9913-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,46,93Filip Meo, IL i BUL19.03.0210-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,48,60David Rieger, FIK Ren-Eng04.08.011-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,49,12Even Bentzen Løvås, Halden IL05.05.892-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15.49,69Gunnar Henden, Gloppen Friidrettslag20.04.946Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
15,52,42Jørgen Håvåg Korum, Oslostudentenes IK Friidrett13.01.8714-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,52,43Sondre Fylling, Oslostudentenes IK Friidrett17.02.893-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,54,85Magnus Cato Andersen, Sarpsborg IL26.07.894-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----80--------------------
15,57,62Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.9311-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,03,09Erlend Berger, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.935-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,03,51Magnus Halvorsrud Salberg, Aurskog/Høland Friidrettslag06.04.886-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,06,67Andreas Grøteide Polden, Stord IL22.03.917-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,07,17Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.778-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,10,72Jonas Riseth, Namdal løpeklubb04.06.949-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,19,86Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0010-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,21,49Erik Fossen Nilsen, IK Hind11.05.872Harstad, Seriestevne 213.06.20
16.23,01Espen Hermans, Sogndal IL10.04.917Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
16,23,23Bjarte Bjertnæs, Brandbu IF19.01.021-h2 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 113.05.20
-----90--------------------
16.23,78Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
16,24,49Johannes Bjertnæs, Brandbu IF11.03.982-h2Brandbu, Mohagen Bil cup 113.05.20
16,24,89Alexander Owren, Sportsklubben Vidar30.04.902-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,25,09Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.0012-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,29,23Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.863Harstad, Seriestevne 213.06.20
16,33,26Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.8611-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,34,26Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.903-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,37,27Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Oslostudentenes IK Friidrett05.02.873-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16.39,21Sondre Teigen Lillebostad, Sogndal IL04.04.878Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
16,45,10Magnus Vesterheim, Mosvik IL20.12.944Harstad, Seriestevne 213.06.20
-----100--------------------
16,47,00Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.044-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,54,02Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.975-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,57,82Casper Rønning, Ivrig14.03.0412-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,58,99Mats Kristoffersen, Sportsklubben Vidar31.03.926-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,03,54Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9913-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,06,04John Kristian Finstad, Tistedalen FL26.01.057-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,06,92Simen Lilledal Kristiansen, Ivrig27.09.044-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,10,87Torstein Svendsen, Medkila Skilag13.04.661 (MV)Harstad, Seriestevne 213.06.20
17,11,12Per Morten Finstad, Tistedalen FL26.01.058-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,16,66Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.049-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----110--------------------
17,21,14Thomas Hetland, Egersunds IK21.07.761 (MV40)Egersund, Kretsstevne18.06.20
17,22,46Morten Tengesdal, Egersunds IK13.01.951Egersund, Kretsstevne18.06.20
17,32,41Are Opstad Sæbø, IL Gular831-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
17,41,73Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.865Harstad, Seriestevne 213.06.20
17,50,68Bjørn Svalestad, Egersunds IK892Egersund, Kretsstevne18.06.20
18,00,28Christer Sælen, IL Fri09.12.812-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
18,06,53William Gustafsson, IK Hind11.08.006Harstad, Seriestevne 213.06.20
18.14,07Lars Teigen, Sogndal IL20.11.042 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne04.06.20
18,28,11Oliver Arntsen Mosand, Tønsberg Friidrettsklubb24.09.045-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
18,28,52Fredrik Andersen, Egersunds IK16.05.772 (MV40)Egersund, Kretsstevne18.06.20
-----120--------------------
18,31,18Ingve Aalbu, Egersunds IK27.11.763 (MV40)Egersund, Kretsstevne18.06.20
18,36,11Helge Åse, Egersunds IK09.04.711 (MV45)Egersund, Kretsstevne18.06.20
19,30,39Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.996-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
19,47,46Harald Iversen Lædre, Egersunds IK09.04.803Egersund, Kretsstevne18.06.20
20,16,78Are Herstad, Egersunds IK26.03.641 (MV55)Egersund, Kretsstevne18.06.20
22,04,14Ole Garpestad, Egersunds IK03.07.742 (MV45)Egersund, Kretsstevne18.06.20
22,07,58Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.652 (MV55)Egersund, Kretsstevne18.06.20
22,17,74Øystein Jørgensborg, Egersunds IK27.11.713 (MV45)Egersund, Kretsstevne18.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,57,21Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.037-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,29,51Sebastian Conrad Håkansson (FIN), Svorkmo N.O.I.29.09.891Harstad, Seriestevne 213.06.20
16,29,00Habtom Gebremeskel Negash (ERI), Nesodden IF05.09.001-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,32,63Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.902-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,27,46Henrik Laukli, Konnerud IL08.04.012-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,23,86Zerei Kbrom Mezngi, Stavanger Friidrettsklubb12.01.861-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
28,25,55Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.912-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
29,01,83Gustav Iden, Norna-Salhus IL01.05.964-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
29,04,66Marius Vedvik, IL Gular18.03.925-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
29,44,85Trond Ørjan Eide, Svorkmo N.O.I.18.01.901-h2Trondheim, Persestevnet23.06.20
29,46,21Thomas Fremo, Fjellørnen IL27.11.873-h2Trondheim, Persestevnet23.06.20
29,47,10Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.996-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
29,49,26Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.934-h2Trondheim, Persestevnet23.06.20
29,51,19Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.965-h2Trondheim, Persestevnet23.06.20
29,57,30Eivind Øygard, Jølster IL18.02.927-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
-----10--------------------
30,06,24Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.938-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
30,15,98Ebrahim Abdulaziz, Strindheim IL17.11.786-h2Trondheim, Persestevnet23.06.20
30,28,11Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.997-h2Trondheim, Persestevnet23.06.20
30,49,30Sverre Solligård, Svorkmo N.O.I.04.01.918-h2Trondheim, Persestevnet23.06.20
30,49,37Casper Stornes, T&IF Viking06.02.979-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
31,10,47Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.991-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
31,14,34Tage Augustson, Varegg IL17.11.892-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
31,24,79Endre Espedal, Haugesund IL17.02.983-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
31,29,49Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.0210-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
31,33,22Fredrik Torgersen, Varegg IL21.05.914-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
-----20--------------------
31,33,43Dag Ådne Hatlevoll, Snøgg Friidrett30.03.901Notodden, Klubbstevne 506.06.20
31,36,54Ole Mikal Tørsdal, Haugesund IL21.06.915-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
31,39,07Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031-h3Trondheim, Persestevnet23.06.20
31,39,41Ivar Stefansson, IL Gular04.05.926-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
31,42,50Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.872-h3Trondheim, Persestevnet23.06.20
31,44,75Tomas Windheim, IL Gular19.08.877-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
31,44,93Stian Karlsen Dyrseth, Bratsberg IL14.02.893-h3Trondheim, Persestevnet23.06.20
31,50,29Jo Sverre Sande, Svorkmo N.O.I.05.02.919-h2Trondheim, Persestevnet23.06.20
31,52,36Henning Offigstad, Bratsberg IL24.07.8510-h2Trondheim, Persestevnet23.06.20
31,57,86Jo-Inge Sandvik, Svorkmo N.O.I.10.05.9311-h2Trondheim, Persestevnet23.06.20
-----30--------------------
31,59,53Øyvind Utengen, Bratsberg IL24.01.8912-h2Trondheim, Persestevnet23.06.20
32,05,07Erik Grimstad, Namdal løpeklubb16.01.914-h3Trondheim, Persestevnet23.06.20
32,14,01Simen Wästlund, Bækkelagets SK05.01.942Notodden, Klubbstevne 506.06.20
32,25,46Espen Roll Karlsen, IL Gneist27.08.918-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
32,25,66Johannes Thomsen, Stord IL20.08.839-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
32,26,70Ole Garmann Garmannslund, BFG Bergen9510-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
32,34,06Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.9111-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
32,51,64Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.9212-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
32,52,05Fredrik Fang Liland, Bratsberg IL945-h3Trondheim, Persestevnet23.06.20
32,58,24Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.9413-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
-----40--------------------
33,03,80Øystein Solligård, Svorkmo N.O.I.05.02.936-h3Trondheim, Persestevnet23.06.20
33,11,02Martin Brekke, Snøgg Friidrett18.07.923Notodden, Klubbstevne 506.06.20
33,11,73Hallvard Dahle, Mosvik IL21.04.011-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
33,17,99Kim-Roger Trøite, IK Hind17.06.962Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
33,18,70Erik Fossen Nilsen, IK Hind11.05.873Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
33,22,70Anders Johnny Kjærevik, BFG Bergen17.11.871-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
33,27,79Kristoffer By Vollset, Strindheim IL19.02.967-h3Trondheim, Persestevnet23.06.20
33,30,69Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.938-h3Trondheim, Persestevnet23.06.20
33,35,84Kjetil Brårud, Snøgg Friidrett18.10.821 (MV35)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
33,45,93Mikael Olsen, Namdal løpeklubb25.06.809-h3Trondheim, Persestevnet23.06.20
-----50--------------------
33,53,85Håvard Tømmerdal, NTNUI02.03.9310-h3Trondheim, Persestevnet23.06.20
34,09,82Henrik Angermund, Varegg IL28.11.802-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
34,10,37Bjørn Tore Kronen Taranger, BFG Bergen23.04.793-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
34,19,78Michael Brian Watts, Strindheim IL06.05.8812-h3Trondheim, Persestevnet23.06.20
34,22,95Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.862-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
34,42,94Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.864Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
35,27,08Torstein Svendsen, Medkila Skilag13.04.661 (MV)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
35,49,26Einar Sulheim, Trondheim & Omegn Sportsklubb24.09.874-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
35,55,77Øyvind Paus, Trondheim & Omegn Sportsklubb18.06.875-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
35,58,93Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.854-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
-----60--------------------
36,03,25Stian Kristoffer Moss, IL Gneist11.08.835-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
36,04,12Stian Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett23.09.752 (MV)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
36,07,74Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.046-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
36,09,14Jan Roar Solberg, Osterøy IL17.04.797-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
36,10,32Matias Sunde, Snøgg Friidrett22.04.031 (G-17)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
36,11,35Heine Bø Marthinsen, Snøgg Friidrett21.06.914Notodden, Klubbstevne 506.06.20
36,30,36Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.865Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
36,43,61Marcus Nordahl, Trondheim & Omegn Sportsklubb21.08.826-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
36,45,41Trygve Brautaset, NTNUI09.04.667-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
36,53,76Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.955Notodden, Klubbstevne 506.06.20
-----70--------------------
37,02,56Trond Sliper, Bratsberg IL06.02.848-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
37,36,91Kristian Selbekk Liaklev, Bratsberg IL16.02.979-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
37,46,51Magnus Fanghol, Trondheim & Omegn Sportsklubb25.03.8510-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
37,55,58Magnus Meyer, Bratsberg IL20.05.7311-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
38,20,89Njord Røv, Trondheim & Omegn Sportsklubb01.06.6912-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
38,52,04Espen Skjevik, Trondheim & Omegn Sportsklubb16.10.7914-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
39,14,06Sigurd Eriksson, Trondheim & Omegn Sportsklubb22.12.6815-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
39,21,12Per Arve Sørngård, Strindheim IL31.08.5417-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
39,28,47Rune Holmen, Strindheim IL10.03.6916-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
39,36,35Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.5918-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
-----80--------------------
39,38,20Kjetil Moen, Snøgg Friidrett20.08.842 (MV35)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
40,01,42Tom-André Haugen, Snøgg Friidrett05.09.866Notodden, Klubbstevne 506.06.20
40,34,94Jo Cornel Odden Langedok, Snøgg Friidrett26.04.937Notodden, Klubbstevne 506.06.20
40,47,93Steinar Hagen Nymoen, Snøgg Friidrett22.02.958Notodden, Klubbstevne 506.06.20
42,25,37Bjarne Austad, Bratsberg IL24.09.7420-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20
43,21,57Magnus Andersen, Snøgg Friidrett22.08.853 (MV35)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
43,22,60Hans Olav Johannessen, Snøgg Friidrett16.01.854 (MV35)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
43,49,45Kim Rune Lia, Snøgg Friidrett15.12.869Notodden, Klubbstevne 506.06.20
44,40,31Ole Gunnar Lien, Snøgg Friidrett13.02.8810Notodden, Klubbstevne 506.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,45,13Isaac Tesfamichael (ERI), Leksvik Il01.07.932-h2Trondheim, Persestevnet23.06.20
31,53,48Sebastian Conrad Håkansson (FIN), Svorkmo N.O.I.29.09.891Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
33,54,81Luke Campbell (AUS), Bratsberg IL18.02.8011-h3Trondheim, Persestevnet23.06.20
35,18,18Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.033-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,23,88Tor-Arne Fjellvikås, Equinor28.08.7513-h1Trondheim, Persestevnet23.06.20

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,99(+1,6)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
15,20(+0,3)Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98DOslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
15,43(-0,8)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
16,38(+0,4)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001-h1Ås, Kretsstevne18.06.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,70(+1,2)William Kollberg, IF Hellas30.04.041-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
27,78(+1,9)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031 (G-17)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
28,19(+1,9)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (G-16)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
28,34(+1,3)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18)Bergen/La, Seriestevne17.06.20
28,63(+1,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
30,77(+1,2)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
31,48(+0,0)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 210.05.20
34,20(+1,7)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051-h1 (G-15)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
35,61(-2,7)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,78Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
37,21Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011 (G-18/19)Leikvang, Norna young 303.06.20
37,83Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022 (G-18/19)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
38,08Andreas Dixon, Fana IL03.04.013 (G-18/19)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
41,35Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18)Bergen/La, Seriestevne17.06.20

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,23Andreas Dixon, Fana IL03.04.011Fana, Hoppkarusell-331.05.20
61,02Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991Harstad, Seriestevne 329.06.20
1.02,84Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (G-18/19)Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07,65Ådne Hernes, Fana IL08.04.021Fana, Hoppkarusell-1128.06.20

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26,2Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,21,26Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Haugesund, Kretsstevne17.06.20
48,50,03Andreas Døske, Haugesund IL26.05.032Haugesund, Kretsstevne17.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
2,00Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,97Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,95Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001Fana, Hoppkarusell-714.06.20
1,92Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.911Nadderud, Hoppstevne30.05.20
1,90Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-16)Fana, Hoppkarusell-714.06.20
1,85Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.052Nadderud, Hoppstevne08.06.20
1,85Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Moss, Treningsstevne12.06.20
1,85Eirik Haugstad, Nesodden IF17.01.941Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
-----10--------------------
1,82Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041 (G-16)Leikvang, Norna young 517.06.20
1,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne16.06.20
1,80Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031 (G-17)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
1,80Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
1,79William Kollberg, IF Hellas30.04.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,75Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
1,75Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-17)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,75Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.042Moss, Treningsstevne12.06.20
1,75Christian Thomassen, Aremark IF12.03.033Moss, Treningsstevne12.06.20
1,75Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Klubbstevne21.06.20
-----20--------------------
1,75Martin Hjertaker, Os Turn04.02.051 (G-15)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
1,75Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-17)Hornnes, Otra diskosstevne26.06.20
1,73Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-16)Harstad, Seriestevne 102.06.20
1,71Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-16)Geithus, Treningsstevne10.06.20
1,71Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
1,70Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.031 (G-17)Leikvang, Norna young 517.06.20
1,70Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,65Joachim Lauritsen, Ullensaker/Kisa IL01.01.055Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,65Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.021 (G-18)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
1,65Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-16)Haugesund, Kretsstevne10.06.20
-----30--------------------
1,63Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Narvik, Kretsstevne11.06.20
1,60Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051 (G-15)Sande, Treningsstevne04.06.20
1,60Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-15)Sande, Treningsstevne04.06.20
1,60Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-15)Vik, Seriestevne18.06.20
1,60Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Vossameisterskapen24.06.20
1,55Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-16)Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20
1,55Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.051 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,55Gunnar Ensrud, Ski IL Friidrett06.05.701 (MV50)Ski, Kretsstevne16.06.20
1,55Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
1,55André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
-----40--------------------
1,53Ulf Tudem, Sandefjord Turn & IF25.09.511 (MV65)Larvik, KM veteraner og klubbstevne03.06.20
1,50Fredrik Milde, Laksevåg TIL10.06.791 (MV)Bergen/La, Seriestevne10.06.20
1,50Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Ås Sommerkarusell #201.07.20
1,45Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.054Moss, Treningsstevne12.06.20
1,45Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
1,43Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.051 (G-15)Fana, Hoppkarusell-714.06.20
1,40Oliver Selvli, Stjørdal Friidrettsklubb22.07.052 (G-15)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
1,40Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,40Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051 (G-15)Ski, Kretsstevne16.06.20
1,40Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.052 (G-15)Ski, Kretsstevne16.06.20
-----50--------------------
1,40Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.051 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
1,28Ørjan Moss, Eidsvåg IL, Romsdal26.04.712Fana, Hoppkarusell-714.06.20
1,10Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Larvik, KM veteraner og klubbstevne03.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.053Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
1,35Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.042 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
5,61Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.013Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
5,21Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.014Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
5,00Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
4,85Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98DOslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,65Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,60Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
4,52Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-17)Fana, Hoppkarusell-228.05.20
4,42Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-18)Fana, Bergen Pole Vault 531.05.20
4,32Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-18)Fana, Bergen Pole Vault 531.05.20
-----10--------------------
4,12Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Fana, Bergen Pole Vault 531.05.20
3,90Sander Oppen, IF Sturla17.12.041 (G-16)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
3,82Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.031 (G-17)Porsgrunn, Kast og stavstevne14.06.20
3,77Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-16)Fana, Hoppkarusell-818.06.20
3,60Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
3,60Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.032 (G-17)Porsgrunn, Stavstevne01.07.20
3,56Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691Leirvik, Seriestemne03.06.20
3,50Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.052Ås, Kretsstevne25.05.20
3,50Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.055Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
3,50Per Gregersen, Stord IL08.06.702Leirvik, Seriestemne03.06.20
-----20--------------------
3,50Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-16)Narvik, Kretsstevne04.06.20
3,40Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042 (G-16)Narvik, Kretsstevne04.06.20
3,30Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.004Ås, Kretsstevne25.05.20
3,20Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-15)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
3,00William Kollberg, IF Hellas30.04.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
3,00André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
2,60Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
1,80Karsten Nordli, IL Pioner04.01.501 (MV70)Narvik, Kretsstevne04.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,80Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.981Porsgrunn, Stavstevne01.07.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,68(+1,9)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
7,66(+0,4)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
7,58(+1,8)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.962Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
7,53(+0,6)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
7,41(+1,9)Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
7,09(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,96(-0,2)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
6,91(+0,8)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.036Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
6,88(+0,3)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-U23)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
6,78(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
-----10--------------------
6,71(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,55(+1,9)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
6,55(+0,1)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.057Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
6,52(+0,6)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne26.05.20
6,33(+1,6)Ludvig Elias Engen, Fredrikstad IF23.01.01(-)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
6,33(+0,9)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,30(-1,0)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-17)Fana, Hoppkarusell-507.06.20
6,19(+2,0)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.03(-)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
6,18(+1,6)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.04(-)Leikvang, Norna young 517.06.20
6,14(+1,1)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021 (G-18/19)Sandnes, Lengdestevne03.06.20
-----20--------------------
6,13(-0,9)Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Sandnes, Lengdestevne03.06.20
6,13(+0,4)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (G-17)Nittedal, Treningsstevne24.06.20
6,12(+1,8)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-18/19)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
6,10(+1,4)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.021 (G-18/19)Elverum, Treningsstevne11.06.20
6,08(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Internstevne 122.06.20
6,06(+1,0)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-18/19)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
6,05(-1,8)Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.001Overhalla, Seriestevne09.06.20
6,03(+0,0)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.99(-)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
5,97(-2,7)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-16)Fana, Hoppkarusell-507.06.20
5,94(+1,5)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.054Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----30--------------------
5,94(+0,4)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002Ås, Kretsstevne18.06.20
5,89(+0,9)William Kollberg, IF Hellas30.04.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
5,84(+1,0)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
5,84(+1,4)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.00(-)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
5,80(+2,0)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.051 (G-15)Tyresö/SWE, Kraftmätningen kval21.05.20
5,77(+0,8)Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.042 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
5,72(+1,9)Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.022 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
5,68(-0,6)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Sandnes, Lengdestevne03.06.20
5,66(+0,8)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021 (G-18)Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
5,62(-1,9)Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041Søgne, Friidrettstevne09.05.20
-----40--------------------
5,61(-0,1)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
5,57(+1,9)Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.03(-)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
5,57(+1,0)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.052Nadderud, Lengde stevne15.06.20
5,57(+1,4)Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.982Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
5,56(+1,1)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
5,55(-0,5)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
5,53(+1,9)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.023 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
5,49(+0,3)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051 (G-15)Sande, Treningsstevne23.06.20
5,45(+0,6)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
5,45(+1,9)Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.014 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
-----50--------------------
5,44(+0,7)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.052 (G-15)Sande, Treningsstevne23.06.20
5,43(+0,3)Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.002Sandnes, Lengdestevne03.06.20
5,42(+0,4)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-15)Fana, Hoppkarusell-507.06.20
5,42(-1,4)Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.041 (G-16)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
5,41(-0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.05(-)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,40(+1,1)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-15)Vik, Seriestevne21.05.20
5,39(-0,3)Johannes Gujord, Halsa IL24.01.041 (G-16)Vik, Seriestevne21.05.20
5,36(+1,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.04(-)Fana, Hoppkarusell-714.06.20
5,34(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
5,34(+1,6)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.021Elverum, Treningsstevne11.06.20
-----60--------------------
5,34(+1,7)Joakim Aune, Ranheim IL10.08.93(-)Trondheim, Dalgård Jumpfest25.06.20
5,33(+0,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053Ås, Kretsstevne18.06.20
5,30(+1,7)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.05(-)Sandnes, Lengdestevne03.06.20
5,30(-1,0)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.012Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
5,24(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032Oslo/St, Internstevne 122.06.20
5,18(+0,0)Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.051 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
5,18(+0,7)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne25.06.20
5,16(+1,2)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.04(-)Leikvang, Norna young 227.05.20
5,16(+1,6)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.022 (G-18/19)Elverum, Treningsstevne11.06.20
5,15(-1,6)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.052 (G-15)Fana, Hoppkarusell-507.06.20
-----70--------------------
5,15(+0,8)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Vossameisterskapen24.06.20
5,13(-1,3)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
5,13(-0,6)André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021 (G-18)Farsund, Treningsstevne22.06.20
5,11(+0,1)Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.032 (G-17)Fana, Hoppkarusell-507.06.20
5,11(+1,9)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.01(-)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,10(+0,0)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051 (G-15)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
5,09(+1,9)Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.051 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
4,98(+0,6)Max Eliassen Allen, Drøbak/Frogn IL Friidrett12.11.051 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
4,98(+0,0)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052Moss, Treningsstevne17.06.20
4,95(+1,3)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.02(-)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
-----80--------------------
4,94(+0,6)August Reinfjord, Sømna IL06.04.052 (G-15)Vik, Seriestevne21.05.20
4,86(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (G-15)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,78(+1,6)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
4,70(+1,9)Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.01(-)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
4,52(+0,3)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.042 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
4,47(+1,8)Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 109.06.20
4,46(-1,5)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62(-)Sandnes, Lengdestevne03.06.20
4,45(+1,0)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.046 (MS-Para)Marrakech/MAR, 5th International Para Athletics Meeting29.02.20
4,29(+1,0)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.05(-)Elverum, Treningsstevne11.06.20
4,00(+1,3)Farhan Abdulle Ibro, Bardu IL01.12.051 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
-----90--------------------
3,94(-0,4)Casper Roald, Nesodden IF01.08.054 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
3,90(+0,9)Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.053 (G-15)Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
3,76(+1,2)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.041 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20
3,49(-2,7)Erlend Lindekleiv Olsen, Farsund og Lista IK20.01.052 (G-15)Farsund, Treningsstevne22.06.20
3,41(+1,4)Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.042 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20
2,84(+0,7)Sander Johansen, Sømna IL09.11.043 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
2,55(+0,4)Samuel Sandvik, Voss IL04.07.051 (G-15)Voss, Vossameisterskapen03.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,83(+1,3)Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.03(-)Trondheim, Dalgård Jumpfest25.06.20
5,66(+0,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
5,26(+1,9)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041 (G-16)Leikvang, Norna young 303.06.20
5,03(-2,0)Niklas König (GER), Strindheim IL21.01.052 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,86(+0,9)Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.052 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
4,68(+1,6)Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.052 (G-15)Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
4,53(+1,1)Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.041 (G-16)Elverum, Treningsstevne11.06.20
3,30(+1,4)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-16)Rjukan, Treningsstevne Corona 214.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66(+2,4)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961Trondheim, Dalgård Jumpfest25.06.20
6,79(+2,6)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
6,62(+2,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962Jessheim, Muliglekene24.05.20
6,59(+2,7)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
6,51(+2,8)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
6,34(+2,2)Ludvig Elias Engen, Fredrikstad IF23.01.011 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
6,32(+2,8)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
6,28(+2,6)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
6,26(+2,1)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-16)Leikvang, Norna young 517.06.20
6,23(+2,3)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 517.06.20
6,15(+2,9)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.001Trondheim, Jotrackandfield Open & Invitational04.06.20
5,96(+2,4)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
5,92(+3,9)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.033Jessheim, Muliglekene24.05.20
5,89(+2,1)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-15)Fana, Hoppkarusell-714.06.20
5,88(+3,0)Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.971Nittedal, Hoppstevne27.05.20
5,86(+2,7)Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.033Trondheim, Dalgård Jumpfest25.06.20
5,73(+2,6)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.031 (G-17)Kristiansand, Treningsstevne09.05.20
5,72(+3,7)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041 (G-16)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
5,60(+2,4)Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.032 (G-17)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
5,57(+2,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,52(+3.4)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Haugesund, Kretsstevne27.05.20
5,49(+2,7)Joakim Aune, Ranheim IL10.08.934Trondheim, Dalgård Jumpfest25.06.20
5,42(+2,6)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051 (G-15)Sandnes, Lengdestevne03.06.20
5,37(+2,2)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-16)Fana, Hoppkarusell-714.06.20
5,36(+2,4)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,35(+2,8)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.052 (G-15)Fana, Hoppkarusell-714.06.20
5,30(+2,2)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.042 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
5,21(+2,9)Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.051 (G-15)Farsund, Treningsstevne22.06.20
5,21(+2,5)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.025 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
5,12(+2,4)Jan Teodor Tvete Grønberg, Fredrikstad IF10.12.026 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
5,08(+2,6)Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.011 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
4,88(+2,4)Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.051 (G-15)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
4,58(3,5)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624Sandnes, Lengdestevne03.06.20
4,33(+2,1)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051 (G-15)Elverum, Treningsstevne11.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,20Martin Hjertaker, Os Turn04.02.051 (G-15)Os, Kvalifiseringsstevne18.06.20
2,75Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Larvik, KM veteraner og klubbstevne03.06.20

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27(-0,1)Andreas Trajkovski, Hvidovre Atletik & Motion934Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,54(+1,6)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011 (G-18/19)Fana, Hoppkarusell-1128.06.20
14,43(+1,7)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.011 (G-18/19)Fana, Hoppkarusell-714.06.20
13,60(+0,1)Sondre Rinde, Fana IL28.01.981Fana, Hoppkarusell-921.06.20
13,03(+1,9)Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011Haugesund, Kretsstevne17.06.20
12,96(+0,0)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.05 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
12,75(+0,0)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
12,74(+1,2)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-16)Fana, Hoppkarusell-507.06.20
12,72(-0,4)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031Nittedal, Treningsstevne01.07.20
12,69(+1,6)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,61(-0,1)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20
-----10--------------------
12,56(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
12,52(+1,6)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.03(-)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
11,61(+1,4)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
11,59(+1,8)Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.001Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
11,36(+0,1)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-16)Fana, Hoppkarusell-1128.06.20
11,32(+0,8)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051 (G-15)Sande, Treningsstevne16.06.20
11,28(+0,0)Nils Tveite, Ås IL18.02.022Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20
11,12(-0,1)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-15)Vik, Seriestevne04.06.20
11,12(+2,0)Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
11,10(+0,6)Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.031 (G-17)Overhalla, Seriestevne18.06.20
-----20--------------------
10,91(+1,4)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.051 (G-15)Fana, Hoppkarusell-1 og Kastkarusell-624.05.20
10,87(+0,0)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052 (G-15)Vik, Seriestevne04.06.20
10,72(+1,5)Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Narvik, Kretsstevne04.06.20
10,54(+0,0)Gabriel Lande Norheim, Hattfjelldal IL23.02.053 (G-15)Vik, Seriestevne04.06.20
10,50(+0,0)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.054 (G-15)Vik, Seriestevne04.06.20
7,78(+1,7)Jonas Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.05(-)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13(+2,0)Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.00(-)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
9,49(+0,6)Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.052Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
9,13(+0,9)Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.962Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
8,29(+0,0)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-16)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,73(+2,7)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.031 (G-17)Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
12,62(+2,8)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
11,92(+2,5)Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.001Steinkjer, Seriestevne21.06.20
11,32(+2,6)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
10,97(+3,1)Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.011 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
10,96(+2,7)Frode Holt, IF Sturla14.07.641Drammen, Treningsstevne28.05.20
7,92(+2,2)Jonas Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,03Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
17,15Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.953Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
15,71Stig Ove Dahlen Selnes, Namsen Friidrettsforening19.07.941Overhalla, Seriestevne20.05.20
15,29Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.031 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
14,11Toralv Opsal, Dimna IL09.03.981Nittedal, Treningsstevne20.05.20
13,85Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-17)Gloppen, Loggane Open10.05.20
13,62Torkel Bjørbæk, Bodø Friidrettsklubb26.09.991 (MJ22)Bodø, Kretsstevne16.06.20
13,15Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.982Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,76Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (MJ22)Ski, Kretsstevne09.06.20
11,68Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972Nittedal, Treningsstevne20.05.20
-----10--------------------
11,33Stein Fossen, IL Fri03.11.681Knarvik, Lokalt Kaststevne21.05.20
11,30Tommy Dale, Sømna IL15.08.711Vik, Seriestevne21.05.20
11,05Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.661Notodden, Klubbstevne 108.05.20
10,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Internstevne 224.06.20
10,75Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Ås, Kretsstevne22.06.20
10,72Rolf Herikstad, GTI05.02.821 (MV35)Stavanger, Veteran kaststevne 310.06.20
10,33Thor Inge Thorsen, Snøgg Friidrett06.04.851Notodden, Klubbstevne 210.05.20
10,09Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.983Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
9,87Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.954Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
9,20Joakim Hermansen, Vindbjart Friidrett16.02.971Sandnes, Kaststevne 223.05.20
-----20--------------------
8,95Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
7,57André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
7,31Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,58Daniel Korhonen (SWE), IL Skjalg08.02.761 (MV40)Stavanger, Veteran kaststevne 417.06.20
6,79Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.001Steinkjer, Seriestevne 328.06.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,62Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.951Røyken, Spikkestad Open06.06.20
63,35Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.953Helsingborg/SWE, Victor Svanesohn Memorial21.06.20
50,90Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962Røyken, Spikkestad Open27.06.20
49,46Morten Bredholt, Rakkestad IF02.09.771Aremark, Kaststevne01.07.20
49,35Bjørn Terje Pay, Ros IL05.03.743Røyken, Spikkestad Open27.06.20
48,84Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981Brandbu, Mohagen bil cup 203.06.20
46,65Stig Ove Dahlen Selnes, Namsen Friidrettsforening19.07.941Namsos, Seriestevne15.06.20
44,37Anders Vik, FIL Aks-7707.03.031 (G-18)Knarvik, Seriestevne16.06.20
41,09Toralv Opsal, Dimna IL09.03.981Nittedal, Treningsstevne20.05.20
36,54Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
-----10--------------------
36,30Herman Aurdal, Sykkylven IL22.02.991Fana, Hoppkarusell-1 og Kastkarusell-624.05.20
36,11Rune Havaas, Lyngdal IL04.06.771 (MV40)Lyngdal, KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevne26.05.20
36,07Tommy Dale, Sømna IL15.08.711Vik, Seriestevne21.05.20
35,40Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00DOslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
34,38Per Marius Hole, Ros IL12.06.895Røyken, Spikkestad Open27.06.20
34,06Sondre E. Øvrebø, Stord IL26.11.932Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
33,19Fredrik Milde, Laksevåg TIL10.06.791Bergen/La, Seriestevne20.05.20
32,61Stein Fossen, IL Fri03.11.681Knarvik, Lokalt Kaststevne21.05.20
32,38Per Gregersen, Stord IL08.06.701Leirvik, Seriestemne03.06.20
32,17Donavan Miloss, IL Tyrving04.05.991Nadderud, Kaststevne25.05.20
-----20--------------------
32,06Bertil Storvik, Sømna IL19.07.762Vik, Seriestevne18.06.20
31,88Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.661Notodden, Klubbstevne 108.05.20
31,64Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972Nittedal, Treningsstevne20.05.20
31,62Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Løten, Kaststevne23.05.20
31,40Oddvar Hårde, Stord IL11.01.692Leirvik, Seriestemne03.06.20
26,55Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Harstad, Seriestevne 213.06.20
23,72Rolf Herikstad, GTI05.02.821 (MV35)Stavanger, Veteran kaststevne 127.05.20
20,81Alf Ivar Hellerud, Ros IL22.11.693Røyken, Spikkestad Open06.06.20
19,42Mats Olsen, IL Trio991 (MJ)Husnes, Seriestevne10.06.20
19,12Joakim Hermansen, Vindbjart Friidrett16.02.971Lyngdal, KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevne26.05.20
-----30--------------------
14,75Steinar Eimstad, Ros IL25.06.594Røyken, Spikkestad Open06.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,36Daniel Korhonen (SWE), IL Skjalg08.02.761 (MV40)Stavanger, Veteran kaststevne 417.06.20
26,16Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.721Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
74,21Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
71,99Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.973Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
62,72Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.954Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
59,80Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.001Gloppen, Loggane Open07.06.20
57,51Arne Devik, Brodd IL14.09.011 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open24.05.20
55,33Richard Villanger, Gloppen Friidrettslag09.05.912Gloppen, Loggane Open24.05.20
54,16Marius Grinden, Løten Friidrett11.02.911Løten, Kaststevne23.05.20
53,31Håkon Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag19.02.003Gloppen, Loggane Open07.06.20
51,66Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.036Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
48,09Herman Aurdal, Sykkylven IL22.02.991Fana, Hoppkarusell-1 og Kastkarusell-624.05.20
-----10--------------------
39,37Iver Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb03.01.661Løten, Kaststevne20.06.20
38,24Endre Reigstad, FIL Aks-7723.04.741Knarvik, Lokalt Kaststevne21.05.20
37,05Thor Inge Thorsen, Snøgg Friidrett06.04.851Notodden, Klubbstevne 210.05.20
35,13Stein Fossen, IL Fri03.11.681 (MV)Bergen/La, Seriestevne10.06.20
31,82Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.011 (G-18/19)Rjukan, Corona stevne 509.06.20
30,42Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Heggedal, Kaststevne04.06.20
27.08Bertil Storvik, Sømna IL19.07.761Vik, Seriestevne18.06.20
26,71Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Narvik, Kretsstevne11.06.20
24,85Tommy Dale, Sømna IL15.08.712Vik, Seriestevne18.06.20
24,63Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.661Notodden, Klubbstevne 506.06.20
-----20--------------------
18,98Rolf Herikstad, GTI05.02.821 (MV35)Stavanger, Veteran kaststevne 127.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,92Daniel Korhonen (SWE), IL Skjalg08.02.761 (MV40)Stavanger, Veteran kaststevne 417.06.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
70,90Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.991Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
68,93Myron Weinberg, Kristiansand IF Friidrett09.12.991Halden, Treningsstevne30.05.20
68,15Alexander Skorpen, Halden IL23.05.982Halden, Treningsstevne30.05.20
63,98Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
63,51Elias Nilsen, Ørsta IL19.07.013Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
63,01Vebjørn Kaldahl Bottenvik, Bryne FIK13.01.951Sandnes, Kaststevne 427.06.20
61,34Benjamin Gressløs, Sarpsborg IL04.12.021 (G-18/19)Moss, Treningsstevne17.06.20
61,17Daniel Thrana, Kristiansand IF Friidrett17.10.025Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
60,40Donavan Miloss, IL Tyrving04.05.996Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
59,80Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
-----10--------------------
58,97Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021 (G-18/19)Sandnes, Kaststevne 427.06.20
58,48Christer Stenersrød, Halden IL17.05.915Halden, Treningsstevne30.05.20
58,10Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
57,89Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.021Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,24Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012Jessheim, Muliglekene24.05.20
56,42Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,40Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne09.06.20
53,66Stein Magne Eliseussen, IK Hind27.09.891Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
51,13Jan Teodor Tvete Grønberg, Fredrikstad IF10.12.028Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
50,18Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.003Jessheim, Muliglekene24.05.20
-----20--------------------
44,77Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.039Halden, Treningsstevne30.05.20
44,24Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
44,20Tommy Dale, Sømna IL15.08.711 (MV45)Vik, Seriestevne04.06.20
43,73Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98DOslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
43,17Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-18/19)Rjukan, Treningsstevne Corona 214.05.20
42,66Sondre Thorvik, IL Tyrving05.03.022 (MJ19)Ski, Kretsstevne09.06.20
41,13Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.951Notodden, Klubbstevne 313.05.20
38,85Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (G-18/19)Vik, Seriestevne04.06.20
38,27Snorre Sønju, Modum FIK28.02.741Geithus, Treningsstevne16.05.20
37,62Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turn24.12.022 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
-----30--------------------
34,58Magnus Myklebost, Modum FIK15.11.011 (G-18/19)Geithus, Treningsstevne16.05.20
34,00Tor E. Gudbrandsen, Modum FIK24.09.722Geithus, Treningsstevne16.05.20
32,70Rolf Herikstad, GTI05.02.821 (MV35)Stavanger, Veteran kaststevne 310.06.20
29,98Morten Henriksen, Moss IL21.01.761 (MV40)Ski, Kretsstevne09.06.20
29,18Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021 (G-18/19)Elverum, Treningsstevne11.06.20
28,42Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.021Elverum, Treningsstevne11.06.20
25,04Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.001Trondheim, Jotrackandfield Open & Invitational04.06.20
21,99Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.712Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
18,92Mats Olsen, IL Trio991 (MJ)Husnes, Seriestevne10.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,27Daniel Korhonen (SWE), IL Skjalg08.02.761 (MV40)Stavanger, Veteran kaststevne 526.06.20

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,56Jon Nerdal, Norna-Salhus IL17.02.961Fana, Vektkaststevne04.01.20
8,31Ivar Fadnes, GTI09.08.701 (MV50)Stavanger, Veteran kaststevne 203.06.20
7,61Rolf Herikstad, GTI05.02.821 (MV35)Stavanger, Veteran kaststevne 203.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,60Daniel Korhonen (SWE), IL Skjalg08.02.761 (MV40)Stavanger, Veteran kaststevne 601.07.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7694Toralv Opsal, Dimna IL
11,20(+0,0)-7,41(+1,9)-13,97-1,97-49,88-15,20(+0,3)-40,13-4,85-43,73-4,23,44
09.03.981Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Total requesttime: 2.0079169273376 seconds