Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,61Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-h1Gent/BEL, IFAM Indoors07.02.15
6,77Thomas Wiborg, Herkules Friidrett04.11.871-fi Porsgrunn, KM inne Telemark25.01.15
6,77Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-fi Steinkjer, NM innendørs07.02.15
6,82Kristoffer Buhagen, Trondheim Friidrett04.02.921-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
6,82Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.871-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
6,83Even Meinseth, Sørild FIK22.05.963-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
6,85Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-h1Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
6,85Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-fi (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
6,88Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.962-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
6,89Even Pettersen, Urædd Friidrett12.10.934-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
-----10--------------------
6,92Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.923-fi-ABærum, Bassen Sprint28.02.15
6,93Thomas Firing, Ranheim IL22.09.921-h1Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
6,93Nikolai Bjerkan, BUL-Tromsø Friidrett05.01.921-fi Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
6,93Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.862-sf2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
6,93Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.956-fi Steinkjer, NM innendørs07.02.15
6,94Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.893-sf2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
6,97Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
6,98Samuel Gyedu, Norna-Salhus IL01.05.944-sf2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
6,99Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.891Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
7,00Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.934-fi-ABærum, Bassen Sprint28.02.15
-----20--------------------
7,00Ousman Touray, IL i BUL13.01.952-fi (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,01Martin Roe, IL Fri01.04.92HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
7,02Øystein Klareng, FIK Orion16.11.963-fi-AStange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,02Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.902-fi-BGøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,02Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,02Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.893-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,02Christian Marthinussen, IL Gular28.12.83HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
7,04Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF21.06.942-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,04Andres Stokka Andersen, Sandnes IL07.02.922-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,04Sebastian Salas Guillen Perez, Norna-Salhus IL31.01.972-h5Steinkjer, NM innendørs07.02.15
-----30--------------------
7,06Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.865-fi Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,06Josh-Kevin Ramirez Talm, Norna-Salhus IL03.06.961-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,09Lars Jøran Storhaug, IL Skjalg29.06.892-fi Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
7,09Joakim Dang, IL Gular27.01.901-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
7,10Mickey Joe, IL i BUL14.08.914-h4Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,13Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934-h3Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,13Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.942-h1 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,14Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.934-h5Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,16Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.934-fi-AStange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,16Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.892-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
-----40--------------------
7,16Eric Alberto Marhaug, Bodø Friidrettsklubb05.04.963-h4Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,16Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
7,18Vebjørn Gilde, Lillehammer IF05.03.934-h2Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,18Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.953-h1 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,19Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.972 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
7,20Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.964-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,21Alexander Karlsson, IL Gular23.09.88-fi Porsgrunn, KM inne Telemark25.01.15
7,22Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964-h7Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,23Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.923-h2Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
7,24Kristian Hansen Bruvik, IL Fri09.07.943-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
-----50--------------------
7,24Brede Solberg Stølen, Ranheim IL27.02.935-h6Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,24Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.973-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,24Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-sf1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,24Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.962-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,25Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.912-h1Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,25Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,25Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.953-fi-BBærum, Bassen Sprint28.02.15
7,26Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL03.10.961-fi-BStange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,26Marius Bakken Støle, Sandnes IL06.06.935-fi Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,26Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.981-h2Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
-----60--------------------
7,26Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922-h3Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
7,26Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.982-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,27Bård Venholen, FIK Ren-Eng11.04.755-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,27Morten Endresen, Haugesund IL06.02.992-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,27Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.951-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,28Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.944-h3Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,29Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-fi (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,30Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.935-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,30Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.972-fi (G-18/19)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,31Erik Lund, IL i BUL26.04.974-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
-----70--------------------
7,31Henrik Overvåg, Dimna IL17.06.942-h3 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,32Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.962-h3Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
7,32Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.984-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,33Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991 (G-16)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,33Filip Bøe, Fana IL30.08.002-fi-A (G-15)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
7,33Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
7,36Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.976-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,37Bendik Verlo Nes, Trondheim Friidrett15.05.923-fi Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
7,37Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.88HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
7,37Benjamin Afzal, Mandal & Halse IL14.03.943-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
-----80--------------------
7,37Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992 (G-16)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,37Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.982-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,37Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.977-fi (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,38Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782-h2Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,38Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.95HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
7,38Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.972-h3Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
7,38Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.875-h7Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,38Lars Einar Røise, Sørild FIK22.11.965-sf1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,38Kristoffer Heggeriset, FIK Ren-Eng25.01.965-fi (G-18/19)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,39Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.971-h2 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----90--------------------
7,39Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.954-h1Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
7,39Stephen Owusu, IL Skjalg02.04.984-sf1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,40Stian Løvås Aaen, FIK Orion28.12.951 (G-18/19)Stange, U-cup del 325.10.14
7,40Kristian Berg, IL i BUL23.04.945-h1Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
7,40Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.982 (G-17)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,40Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.973-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,40Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.993-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,40Fredrik Andreas Berdal Kortner, Herkules Friidrett04.08.811-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,40Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.983-h2Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
7,41Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.994-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
-----100--------------------
7,41Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.972-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,42Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,42Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,42Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.982-h3 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,42Christian Mensah, Ranheim IL20.04.963-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,42Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.975-sf2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,42Sindre Olsvik, Lista IL14.03.981 (G-18)Bærum, Kretskamp14.03.15
7,43Mons Martin Borgen, Os Turn06.12.943-h2Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
7,43Philip Bay Andersen, Kristiansand IF Friidrett25.04.947-h3Skive/DEN, DM Inde21.02.15
7,44Abou Granli Diomandè, FIK Orion22.05.971 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
-----110--------------------
7,44Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.973-h2 (G-18/19)Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
7,44Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.003-fi-BStange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,44Ole Marius Strøhm, Asker Sk. Friidrett18.01.992-fi (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,44Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-fi-CBærum, Bassen Sprint28.02.15
7,45Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.99H (G-16)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
7,45Erik Langø, IL i BUL09.04.955-h3Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,45Espen Olsen, Sømna IL15.03.855-h5Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,46Ulrik Sæther Langvik, Fredrikstad IF27.02.971Askim, Askimlekene 201518.01.15
7,46Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
7,46Nikolay Iverin, IF Hellas20.01.974-fi-CBærum, Bassen Sprint28.02.15
-----120--------------------
7,46Odin Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb16.06.934-h3 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,48Markus Karel Færevik, Nesodden IF16.03.982 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,48Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.992 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
7,48Joakim Moss Grutle, Stord IL01.07.961 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
7,48Marcus K. Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.963-h4 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,49Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.972-h1Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
7,49Rolf Einar Vikanes, Bryne FIK04.07.927-h7Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,49Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.982-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,49Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.991-h3 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,50Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.984-h2Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
-----130--------------------
7,50Rune Peder Hansen, GTI13.12.741 (MV40)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
7,51Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.961 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,51Jon Erik Nesse, Sandnes IL18.01.957-fi Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,51Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.987-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,51Master Anan Jongjai, Krødsherad IL15.06.863-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,52Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.981 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen14.10.14
7,52Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.993-fi (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,52Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.726-h3Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,52Iver Koppen, IK Hind21.04.992-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,52Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.992-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
-----140--------------------
7,53Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923-h2Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,53Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.963-h1Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
7,53Bendik Micheeff, IK Hind29.07.964-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,54Alexander Aloyseus, Kristiansand IF Friidrett03.02.956-h3Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
7,55Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.984-fi-BStange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,55Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.981 (G-17)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
7,55Sondre Gjesdal, FIL Aks-7719.05.985-sf2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,55Kristian Skare McLeod-Olsen, Raufoss Idrettslag Friidrett20.09.814-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,56Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.981 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,56Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turn30.06.981 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
-----150--------------------
7,56Stephan Eiesland, Lyngdal IL29.08.905-h2Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
7,57Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.991 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
7,57Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
7,57Mats Thorsø Hansen, Selsbakk IF12.03.987-sf2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,58Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,58Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.002-h2 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,58Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.947-h1Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
7,59Olav Eidsten Bjørnå, Trondheim Friidrett02.11.923Ranheim, Løpsstevne09.01.15
7,59Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.986-fi (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
7,59Audun Kleven Rød, Sørild FIK24.07.982 (G-17)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
-----160--------------------
7,59Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-fi (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,59Yan Fredric Moukori Christensen, Sandefjord Turn & IF23.11.991 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
7,59Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.001-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,60Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.955-h2Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
7,60Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.995-h3 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,61William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,61Julius James Ebarle, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.976-fi Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
7,61Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.976-h2 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,61Anders Bergmann Hommen, Lyngdal IL02.06.973-h2 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
7,61Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.992-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----170--------------------
7,61Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,62Håvard Sæther Pedersen, Haugesund IL31.08.983 (G-17)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,62Lars Kristian Øyen Kvande, Surnadal IL30.09.956-h2 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,63Karsten Ravn Larsen, Askim IF09.03.961-h1Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,63Henrik Tanner John, IL i BUL28.10.972-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,63Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.981 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,63Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.975-h4 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,63Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.992 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
7,64Johannes Bergh, IL Koll08.02.973-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,64Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg24.04.961 (G-18/19)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
-----180--------------------
7,64Harald Håvik, Bremnes IL11.02.993-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
7,65Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.962 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,65Rune Kristensen, Søgne IL17.12.746-h1Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
7,66Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.988-fi Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
7,66Isak Jerpstad, Steinkjer Friidrettsklubb10.02.961-h1Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,66Sven Bryne, Bryne FIK12.08.925-h2Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,66Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.966-h3Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,66Fredrik Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb29.01.948-h5Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,66Joakim Nielsen, Norna-Salhus IL31.08.001 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15
7,66Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.002-fi (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
-----190--------------------
7,66Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.972-h1Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,67Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.945-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,68Aleksander Handeland Ree, Frøyland IL29.03.972 (G-18/19)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,68Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.974-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,68Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,68Stilianos Douvlos, FIK Orion06.10.983-fi (G-17)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,69Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.994-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,69Morten Lunnan, IF Hellas28.03.915Tromsø, Seriestevne 810.12.14
7,69Eirik Endreson Klinge, Surnadal IL14.09.001 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
7,69Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.965-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
-----200--------------------
7,69Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.976-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
7,69Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.003-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,69Tor-Egil Westerås, Kvæfjord IL25.11.965-h5 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,70Pål Stian Brandsæter, IL Tyrving23.05.884-h2Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,70Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,71Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.977-fi Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
7,71Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994-fi (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,71Isak Suhr, Halden IL05.01.992 (G-16)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
7,71Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.993-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,71Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.984-fi (G-17)Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----210--------------------
7,71Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,72Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.963-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
7,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,73Sondre Rinde, IL Gneist28.01.986-h2 (G-17)Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
7,73Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.992 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
7,74Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.992 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
7,74Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.984-h3 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,75Per Tinius Fremstad-Waldron, Bøler IF25.09.001-h2 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,75Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,75Onar Apelseth, Dimna IL17.09.982 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----220--------------------
7,75Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
7,76Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.99H (G-16)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
7,76Leonard Johan Nesheim, IL Gular04.01.956-h3Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
7,76Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.992-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,77Håvard Fredriksen, Kristiansand IF Friidrett09.11.974-h2 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
7,77Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.974 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,77Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.916-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,78Eystein Saxe Lysholm, GTI05.01.802-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
7,78Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.983 (G-18)Bærum, Kretskamp14.03.15
7,79Svein Stormyr, Sportsklubben Vidar28.03.902-h1Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----230--------------------
7,79Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961 (G-18/19)Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15
7,79Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.951 (MJ)Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
7,80Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.97H (G-18/19)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
7,81Karl Martin Wisth, Larvik Turn & IF20.01.996-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,81Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.975Ulsteinvik, Treningstemne24.02.15
7,81Vetle Ojala Berg, Bodø Friidrettsklubb28.11.967-h5 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,82Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.975-h2 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,82Jørgen Kornerud, IF Sturla27.02.947-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,83Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.993 (G-16)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,83Halldor Ulland, Romerike Friidrett17.01.976-h2 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----240--------------------
7,83Viktor Henriksen, Larvik Turn & IF21.12.967-h3Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,83Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.967-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,83Luca Thompson, IL i BUL24.11.002Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
7,83Runar Vik, Florø Turn og IF01.07.967-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,84Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.982 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen14.10.14
7,84Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL05.01.954-h2Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
7,84Trond Are Mannsåker, Haugesund IL27.12.973 (G-18/19)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,84Eirik Skailand, Bryne FIK22.07.955-h1Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,84Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.983-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,84Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.995-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----250--------------------
7,85Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.991 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
7,85Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
7,85Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.004-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,85Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.997-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,86Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.982 (G-17)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
7,86Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.987-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,87Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.984 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
7,87Thorbjørn Vika Tholo, IL Fri20.01.975-h1 (MJ)Tallinn/EST, Tshika 100 Mälestusvõistlus03.01.15
7,87Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001-fi (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
7,88Bjørn Aslak Dallmann, BUL-Tromsø Friidrett10.06.984-h1Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
-----260--------------------
7,88Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.992 (G-16)Askim, Askimlekene 201518.01.15
7,88Eskild Reithe Flåten, Narvik IL09.02.002 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
7,88Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.692-h2Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
7,89Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002-fi (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
7,89Christian Finstad, Snøgg Friidrett29.09.894-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,89Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.997-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,90Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.00H (G-15)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
7,90Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.974 (G-18/19)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,90Harald Folkvord Hetland, Sandnes IL27.09.966-h1Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,91Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.983 (G-17)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
-----270--------------------
7,91Jonathan Nolet, Halden IL12.03.995-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,92Emmanuel Médard Bucumi, Børsa IL17.10.983 (G-17)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
7,92Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.003-fi (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,92Tomas Marløv, IF Hellas23.08.993 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
7,93John Magne Hardersen, IK Hind18.02.984-h2Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
7,94Petter Rekdal, Ravn IL19.05.992 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
7,94Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.973 (G-18/19)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
7,94Kåre Strande, Fagernes IL29.05.618-h6Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,95Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.992 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
7,95Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
-----280--------------------
7,95Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.961 (G-18/19)Bodø, Kretsstevne21.01.15
7,95Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.983 (G-17)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
7,95Bendik Skarstad, Trones IL16.05.976 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,95Kristoffer Kjellby, Fana IL28.02.005-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,97Håkon Bakke, IL Tyrving24.10.974-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,97Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.995-h3 (G-16)Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
7,97Øyvind Brekke, Målselv IL11.04.985-h1Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
7,97Elias A. Næss, Bodø Friidrettsklubb13.06.981 (G-17)Bodø, Kretsstevne21.01.15
7,97Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.982 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
7,97Eilif Bjerkan Klev, Steinkjer Friidrettsklubb22.06.997-h1 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
-----290--------------------
7,97Sigurd Kjendlie, FIK Orion26.04.985-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,98Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.004-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,98Tormod Halfdansen-Aspen, Nesodden IF01.01.003Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
7,99Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.935-h1Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,99Francin Anoj Vincent, Romerike Friidrett29.06.982 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,99Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.984 (G-17)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,99Roar Fjellet, Hamar IL05.04.666-h1Bærum, Bassen Sprint28.02.15
8,00Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.931Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,00Lars Haugerud, Ski IL Friidrett02.10.002-h1 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,00Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.985-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
-----300--------------------
8,00Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,00Johnny Brenna, Ullensaker/Kisa IL14.08.644Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,00Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.994-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,00Erik Lauritzen, FIK Orion02.10.966-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,01Sondre Blakstad Henriksen, Lillehammer IF05.03.003-h2 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
8,01Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001 (G-15)Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
8,01Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.722 (MV40)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
8,02Alexander Thoresen, Ski IL Friidrett24.04.975-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,02Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.004-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,03Andreas Kaldal, Namdalseid23.01.992 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
-----310--------------------
8,03Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.004-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,03Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.972Tromsø, Seriestevne 118.02.15
8,03Robin Rooney, Dimna IL14.06.986-h3 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
8,04Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.001 (G-14)Bodø, Kretsstevne17.12.14
8,04Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV40)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,04Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-16)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
8,04Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.996-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,04Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.644-h5 (MV50)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor24.03.15
8,05Frode Holt, IF Sturla14.07.644-h1Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,05Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.993 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
-----320--------------------
8,05Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.001-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,05Magnus Kvale Thom, Asker Sk. Friidrett21.03.975-h1 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,06Haakon Rieve Kristiansen, Hinna IL11.11.992-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
8,07Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.993 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
8,07Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.975 (G-18/19)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,07Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.995 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
8,08Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.982 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
8,08Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001 (G-15)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
8,08Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.991 (G-16)Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
8,08Kristian Amundrød, Larvik Turn & IF22.11.986-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
-----330--------------------
8,08Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.537-h1Bærum, Bassen Sprint28.02.15
8,09Anders Åsemyr, Dimna IL05.06.992 (G-16)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
8,10Jean-Luc Tshona, IL i BUL13.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,10Andreas Brage Olsen, IL Gneist14.03.983-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
8,10Thomas Andersen, Haugesund IL07.01.981 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
8,10Sander Gerber Karlsen, Ringerike Friidrettsklubb05.05.995-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,11Thomas Suhr, Halden IL03.06.002-h2 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,11Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.005-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,11Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.996-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,12Kasper Bodulski, Vaaler IF03.05.003-h2 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----340--------------------
8,13Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,14Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.001 (G-14)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
8,14Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games22.02.15
8,15Christopher Balavoine, Sørild FIK30.06.984 (G-17)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
8,15Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.692-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,15Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.976Ulsteinvik, Treningstemne24.02.15
8,16Arnt David Hope, Laksevåg TIL24.03.905-h2Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,17Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.694-h1Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
8,18Abdi Bashir, Halden IL16.05.973 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,18Asbjørn Lunde d.y., Stord IL18.07.951Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
-----350--------------------
8,19Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,19Oscar Spro Steinsvik, Fredrikstad IF06.07.994 (G-16)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,19Trajan K. Dobrev, IL Skjalg21.04.002-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,20Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.966 (G-18/19)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,20Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.003-h1 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,20Fredrik Veiby, Ullensaker/Kisa IL03.02.997-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,22Johan Edvard Gamst-Eriksen, Storfjord IL17.08.992 (G-15)Tromsø, Seriestevne 810.12.14
8,22Andreas Lislevand, Kristiansand IF Friidrett19.01.975-h1 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
8,22Kurt Andreas Berteussen-Sandberg, Oppstad IL04.06.886-h1Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
8,22Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.001 (G-15)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
-----360--------------------
8,22Mats Abotnes, Asker Sk. Friidrett01.12.004-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,23Anders Bjerke, Romerike Friidrett08.04.004-h2 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,24Anders Aspmo, Bodø Friidrettsklubb14.07.951 (G-20/22)Bodø, Kretsstevne21.01.15
8,24Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.005-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,24Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.88HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
8,25Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.004-h2 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,25Johan Andreas Løland, GTI02.05.591 (MV55)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,25Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.983 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,25Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.995-h1 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,25Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.997-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
-----370--------------------
8,25Stian Martinsen, Fredrikstad IF31.08.004-h2 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,26Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV50)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,26Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.993-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,28Jørgen Storli, Vollan Idrettsklubb20.04.994 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,28Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.002-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,28David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.997-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,29Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.993 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,29Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.004-h2 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
8,29Joel Rørbakken, IL Fri27.08.007-h3 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,30Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.005-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----380--------------------
8,31Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.993 (G-16)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,31Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.006-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,31Petter Tytlandsvik, GTI08.04.673-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,31Erling Ytrehus, Kristiansand IF Friidrett01.02.641 (MV50)Lyngdal, Sørlandsmesterskapet i friidrett veteraner01.03.15
8,32Olav Arne Myskja, Laksevåg TIL26.01.984 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,32Ronny Eide, Haugesund IL17.06.702 (MV45)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,32Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.004-h1 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,32Oddbjørn Thorsen, GTI14.04.772 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
8,33Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.004 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
8,33Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.005-h2 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
-----390--------------------
8,33Erlend Moe, Fana IL26.11.003 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,33Ramtin Hafezinejad, Lørenskog Friidrettslag07.04.996-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,34Vetle Tyldum, Hattfjelldal IL24.09.003 (G-15)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
8,36Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.992 (G-16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
8,36Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992 (G-16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
8,37Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.99H (G-16)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
8,37Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001 (G-15)Bodø, Kretsstevne18.03.15
8,38Williams Kollie, Storfjord IL11.04.986Tromsø, Seriestevne 810.12.14
8,38Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.974 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,38Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.004-h3 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----400--------------------
8,39Sofus Kjeka, Sandnes IL02.01.853-h1Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
8,39Ravn Michael Elnæs, Halden IL06.03.994 (G-16)Askim, Askimlekene 201518.01.15
8,39Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.001 (G-15)Porsgrunn, KM inne Telemark25.01.15
8,39Lukas Holden, Sola FIK04.03.006-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
8,41Samuel Kinunda, Ask Friidrett19.10.967-h3 (G-18/19)Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
8,41Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.946-h3Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
8,42Petter Myhr, FIK Orion05.03.002 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
8,42Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.002 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15
8,43Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.968-h3 (G-18/19)Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
8,43Odd Geir Fagerli, Storfjord IL04.03.685-h2Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
-----410--------------------
8,43Gianni Risbakk, IL Tyrving16.10.978-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
8,44Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.003-h1 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
8,44Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.994 (G-16)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,44Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.007-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,46Sigurd Dalmo Tollåli, Bodø Friidrettsklubb27.04.967-h3Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
8,46Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.622 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
8,47Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.994-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,47Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.001-h1 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,47Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.004-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,48Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.576-h3 (MV55)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor24.03.15
-----420--------------------
8,49Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.602 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
8,49Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.002 (G-15)Porsgrunn, Friidrettskarusell 1 - Telemark25.03.15
8,50Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.002 (G-15)Porsgrunn, KM inne Telemark25.01.15
8,50Henrik Stenberg, IL Tyrving09.01.006-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,50Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,52Asgeir Thomassen, IL Gular04.07.623 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
8,52Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.763 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
8,53Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.987 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
8,53Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.002-h1 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,53Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.006-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
-----430--------------------
8,54Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.003-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,54Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.984 (G-17)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,54Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.005-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,56Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.001 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
8,56Marius Eikrem, Skogn IL10.03.003-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,57Andre Elvestrand Skjønsbyhagen, Gausdal FIK15.03.996 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
8,59Vegard Havn, Stord IL28.09.971 (G-18/19)Leirvik, Hallstemne30.01.15
8,60Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.004 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,61Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.005 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen 201531.01.15
8,62Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001 (G-14)Tromsø, Seriestevne 712.11.14
-----440--------------------
8,63Kjetil Haugersveen, Eidanger Idrettslag11.03.743-h1Porsgrunn, KM inne Telemark25.01.15
8,64Øyvind Holen Utle, Byåsen IL10.09.994 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
8,66Erik Houm, Gausdal FIK07.02.995 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
8,66Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.994 (G-16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
8,66Samuel David Isehaug, Dimna IL15.07.008-h3 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,67Anders Røed, Bodø Friidrettsklubb12.03.956-h2Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
8,68Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.006 (G-15)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
8,68Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.005-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,68Geir Moberg, GTI16.09.566-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,71Sondre Meyer Hunstad, Kvæfjord IL28.05.004 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
-----450--------------------
8,71Casper Friele Faye, Fana IL16.11.005 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,72Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.006-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
8,73Henrik Saunes Haddal, Dimna IL08.04.007-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,75Jan Sunde, Jølster IL22.01.714 (MV40)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
8,78Jakob Fartein Mortensen Fjørtoft, Dimna IL22.02.005 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,81William André Dyrendahl, Stadsbygd IL23.03.004-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,82Niels Arne Sælid, Ringerike Friidrettsklubb21.05.993 (G-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
8,83Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.995 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
8,83Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.006-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,84Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.004-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----460--------------------
8,86Tov Alexander Lorentzen, Romerike Friidrett26.07.005-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,86Jakob Wang, IF Hellas16.09.947-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,86Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.007-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,92Mikael Solheim, Fana IL16.04.004-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
8,93Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
8,94Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461-h1Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
9,00Stein Gisle Ohr, IL Norodd20.11.482 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
9,04Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.561 (MV50)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
9,05Marius Buestad Lohmann, Kristiansand Løpeklubb15.06.002 (G-15)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
9,10Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.005-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----470--------------------
9,12Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.003-h1 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
9,21Tord Hetlevik, Osterøy IL01.04.006-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,23Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.008-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
9,24Sondre Moen, Eidanger Idrettslag05.07.003 (G-15)Askim, Askimlekene 201518.01.15
9,45Nicolay Ebbing, Fana IL25.06.007 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
9,49Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.006 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
9,52Erik Teigland, Bremnes IL14.08.995-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
9,57Johnny Isaksen, IL Fri03.10.483 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
9,58Bjarne Skumsnes, GTI31.05.542 (MV60)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
9,73Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----480--------------------
9,76Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
9,86Morten Nilsen Alkholt, Turn & IL Hovding15.11.002 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
9,99Tore Nikolai Sund, GTI17.08.441 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
10,13Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.371 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
10,14Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.372 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
10,14Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.382 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
10,19Torbjørn Mong, Egersunds IK01.05.404 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
10,21Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV70)Lyngdal, Sørlandsmesterskapet i friidrett veteraner01.03.15
10,24Bjarne Skorge, Laksevåg TIL24.11.395 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
10,39Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.366 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
-----490--------------------
11,32Trygve Monstad, IL Gular15.05.312 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
11,47Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV65)Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
12,07Per Einar Sønnesyn, IL Gular02.01.323 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
12,35Peder Heggestad, IL Gular27.08.301 (MV85)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
12,71Leif Bjordal, IL Gular10.10.302 (MV85)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
13,25Magne Limevåg, IL Gular09.02.293 (MV85)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
13,61Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.432 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
13,63Harald Aanerud, Lørenskog Friidrettslag29.01.274 (MV85)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
13,93Helge Andersen, Teie IF14.04.325-h1 (MV80)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor24.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,94Rait Veesalu (EST), Sandnes IL25.03.941-fi Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
7,19Ottar Jónsson (ISL), Sandnes IL19.02.832-h2Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
7,23Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.962-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,25Mike (Lubsen) Lubowa (UGA), IL Skjalg22.04.954-fi Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,32Konrad Pieszak (POL), Egersunds IK13.12.936-fi Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
7,33Birmeji Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening27.08.972-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,51Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.993-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,64Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.731 (MV40)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,68Izzatulah Sultani (AFG), Asker Sk. Friidrett12.03.975-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,76Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.984-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,77Michal Szkudlarek (POL), FIK Orion23.01.982-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,78Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
7,79Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
7,80Mohammed Muse Jama (SOM), Narvik IL28.12.975-h3Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
7,83Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.994-h2 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
7,85Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
7,90Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.894-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
7,95Rudolf Friedrich (GER), Førde IL Friidrett14.10.962 (G-18/19)Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15
7,98Yonatan Mehari (ERI), Søndre Land IL22.02.948-h2Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
7,98Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.992 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
8,16Wahid Poya (AFG), Sandnes IL01.06.003-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
8,21Neymar Poya (AFG), Sandnes IL04.07.993-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
8,24Mahamedd Jamal Ibrahim (SOM), Sauda IL01.02.985 (G-17)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,26Athiwat Nilsen (THA), Sortland Friidrettsklubb03.04.994 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
8,31Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.976 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
8,34Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.002-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,36Khualpi Hatzaw (MYA), Oppdal FIK09.07.005 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,3Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.941Notodden, Treningsstevne02.02.15
7,4Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.952Notodden, Treningsstevne02.02.15
7,8Christian Finstad, Snøgg Friidrett29.09.893Notodden, Treningsstevne02.02.15
7,9Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611 (MV50)Etnedal, Treningsstevne13.12.14
8,3Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.981 (G-17)Søndre Land, Treningsstevne24.01.15
8,3Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.002 (G-15)Søndre Land, Treningsstevne24.01.15
7,5Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.731 (MV40)Etnedal, Treningsstevne13.12.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15
11,17Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15
11,97Nikolay Iverin, IF Hellas20.01.972-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
12,08Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.963-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
12,26Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961 (G-18/19)Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15
12,38Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.001-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
12,50Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
12,89Jørgen Kornerud, IF Sturla27.02.941-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
13,16Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
13,83Jakob Wang, IF Hellas16.09.942-h1Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,57Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.961-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
12,90Rudolf Friedrich (GER), Førde IL Friidrett14.10.962 (G-18/19)Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,05Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-fi (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
21,48Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-h7Steinkjer, NM innendørs07.02.15
21,50Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.891-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
21,61Even Meinseth, Sørild FIK22.05.961-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
21,73Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h4Steinkjer, NM innendørs07.02.15
21,75Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.932-h7Steinkjer, NM innendørs07.02.15
21,75Håkon Solli Henriksen, Nittedal IL24.06.931-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
21,79Even Pettersen, Urædd Friidrett12.10.931-h5Steinkjer, NM innendørs07.02.15
21,80Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
21,82Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861-h8Steinkjer, NM innendørs07.02.15
-----10--------------------
21,84Thomas Firing, Ranheim IL22.09.922-h6Steinkjer, NM innendørs07.02.15
21,84Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.951-fi (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
21,91Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
21,99Josh-Kevin Ramirez Talm, Norna-Salhus IL03.06.962-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,06Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861-h6Bærum, Bassen Sprint28.02.15
22,09Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.891-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
22,18Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.962-h8Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,33Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.961-h1 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
22,35Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.891-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
22,38Lars Jøran Storhaug, IL Skjalg29.06.893-h5Steinkjer, NM innendørs07.02.15
-----20--------------------
22,43Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
22,46Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.902-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,47Sebastian Salas Guillen Perez, Norna-Salhus IL31.01.973-h8Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,52Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.951-h1 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
22,58Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-fi (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
22,70Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.943-h2 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
22,75Jon Erik Nesse, Sandnes IL18.01.953-h1 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
22,79Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.892-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
22,85Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h3Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,85Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.961-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----30--------------------
22,89Kristian Magnussen, Haugesund IL25.06.862-h3Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
22,91Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.932-h1Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
22,91Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.963-h2Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
22,91Marius Bakken Støle, Sandnes IL06.06.931-h1Sandnes, Pauseløp22.02.15
22,93Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.971-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
22,96Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961-h4Bærum, Bassen Sprint28.02.15
22,99Samuel Gyedu, Norna-Salhus IL01.05.942-h2Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
22,99Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,02Per Magnus Arjun Solli, Norna-Salhus IL04.06.912-h1Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
23,04Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h5 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----40--------------------
23,07Markus Karel Færevik, Nesodden IF16.03.982-h5 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,08Brede Solberg Stølen, Ranheim IL27.02.931-h1Ranheim, Løpsstevne27.02.15
23,12Kristian Berg, IL i BUL23.04.941-h3Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
23,12Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.951-h3Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,15Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.923-h2Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
23,16Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.972-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,17Stian Løvås Aaen, FIK Orion28.12.951 (G-18/19)Stange, U-cup del 325.10.14
23,18Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.982-h3 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,18Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.971 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201522.03.15
23,23Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-fi (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----50--------------------
23,28Joakim Dang, IL Gular27.01.901-h3Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
23,28Morten Endresen, Haugesund IL06.02.992-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,28Erik Rømcke, IL i BUL02.04.944-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,28Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.973-h5 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,30Kristoffer Heggeriset, FIK Ren-Eng25.01.962 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201522.03.15
23,34Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,35Filip Bøe, Fana IL30.08.001-h1 (G-15)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
23,37Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.981-h1 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
23,40Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.962-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,45Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.973-h2 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
-----60--------------------
23,46Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.972 (G-18/19)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
23,50Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,50Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.981-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
23,55Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.973-h1 (G-18/19)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
23,57Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,59Stephen Owusu, IL Skjalg02.04.981-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,60Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.972-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
23,63Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.962-h4 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,65Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.981-h1 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
23,66Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.973 (G-18/19)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
-----70--------------------
23,66Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.982-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,68Christian Mensah, Ranheim IL20.04.961-h2Ranheim, Løpsstevne27.02.15
23,68Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.944-h1 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,72Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.972-h2 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
23,76Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924-h6Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,76Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.982-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,76Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,78Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,82Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.981-h1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,83Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001-h2 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
-----80--------------------
23,84Lars Einar Røise, Sørild FIK22.11.964-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,86Bendik Verlo Nes, Trondheim Friidrett15.05.922Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
23,88Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.962 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
23,90Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.992-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,91Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-h1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,92Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.981-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201522.03.15
23,93Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.972-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
23,93Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.984-h8Steinkjer, NM innendørs07.02.15
23,97Sondre Gjesdal, FIL Aks-7719.05.983-h5 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,02Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.974-h5 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----90--------------------
24,03Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,05Iver Koppen, IK Hind21.04.991-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,06Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.983-h3 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,12Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,15Odin Hallquist, IL Koll01.10.971-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,16Yan Fredric Moukori Christensen, Sandefjord Turn & IF23.11.991-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
24,18Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.991-h1 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
24,20Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
24,22Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.993-h4 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
24,23Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.971 (G-18/19)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
-----100--------------------
24,24Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,24Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.991-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
24,26Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.972-h5 (G-18/19)Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
24,26Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.002-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,27Mats Thorsø Hansen, Selsbakk IF12.03.981-h1 (G-17)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
24,29Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
24,29Leonard Johan Nesheim, IL Gular04.01.952-h4Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
24,29Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.991 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
24,30Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.992-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
24,31Marcus K. Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.965-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----110--------------------
24,33Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.992-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
24,34Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.991-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,38Rune Peder Hansen, GTI13.12.741 (MV40)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
24,38Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.722-h1Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
24,38Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.001-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,39Espen Olsen, Sømna IL15.03.854-h7Steinkjer, NM innendørs07.02.15
24,40Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,42Stilianos Douvlos, FIK Orion06.10.982-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,43Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992 (G-16)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
24,43Odin Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb16.06.934-h2 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----120--------------------
24,45Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.942-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
24,46Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001 (G-15)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
24,46Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.983-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,47Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.001-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,48Nikolay Iverin, IF Hellas20.01.972-h1 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
24,50Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,53Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.982-h4 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,58William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,59Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg24.04.961 (G-18/19)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
24,59Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----130--------------------
24,60Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.981-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,61Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.973 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
24,67Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982-h2 (G-17)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
24,71Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.972-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,71Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.993-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,74Eirik Skailand, Bryne FIK22.07.953-h3Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
24,75Sven Bryne, Bryne FIK12.08.923-h4Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
24,75Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,76Svein Stormyr, Sportsklubben Vidar28.03.903Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,81Mathias Wester, Overhalla IL26.06.982 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
-----140--------------------
24,82Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,84Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.974 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
24,84Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.981 (G-17)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
24,84Onar Apelseth, Dimna IL17.09.982 (G-17)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
24,85Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.983-h2 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,86Simon Grimstad, Hareid IL08.02.991-h1 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
24,86Sondre Rinde, IL Gneist28.01.983-h4 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,87Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,88Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.993-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,90Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.974-h2 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----150--------------------
24,95Vegard Lie, IK Tjalve23.01.863-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,96Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.991-h3 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
24,97Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL05.01.952-h2Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
24,97Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.003-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,98Håvard Fredriksen, Kristiansand IF Friidrett09.11.972-h3 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
25,01Michael Schult Ulrichsen, Lørenskog Friidrettslag10.07.982-h1Bærum, Bassen Sprint28.02.15
25,02Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.994-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,07Even Jondahl, IL Fri19.01.953-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
25,07Eystein Saxe Lysholm, GTI05.01.801Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
25,07Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.974-h2 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
-----160--------------------
25,07Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,10John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.971 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
25,11Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
25,11Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.983-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,12Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.002-h3 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
25,13Viktor Henriksen, Larvik Turn & IF21.12.962-h5 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
25,14Per Inge Brenno Gagnås, Trondheim Friidrett12.04.972-h4Ranheim, Løpsstevne27.02.15
25,15Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h2 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,15Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.994-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,17John Magne Hardersen, IK Hind18.02.984-h3 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----170--------------------
25,19Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.914Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,24Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,26Håkon Bakke, IL Tyrving24.10.973-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,27Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.932-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,30Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.994 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
25,32Harald Håvik, Bremnes IL11.02.993-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
25,32Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.983 (G-17)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
25,34Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.981-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,34Fredrik Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb29.01.942-h1Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,34Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.973-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----180--------------------
25,39Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.984-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,40Kristoffer Kjellby, Fana IL28.02.004-h3 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
25,42Bendik Skarstad, Trones IL16.05.975 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
25,42Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.965-h5 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
25,43Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,43Simen Halsen, Almenning IL04.05.974-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
25,45Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.992 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
25,45Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.973 (G-18/19)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,47Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.691 (MV45)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
25,48Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.732 (MV40)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----190--------------------
25,48Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.992-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,49Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.984 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
25,49Karl Martin Wisth, Larvik Turn & IF20.01.992-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
25,51Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.993 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
25,52Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.993 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
25,52Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.974-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
25,53Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.001 (G-14)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
25,53Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.965Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,53Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.985-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,60Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.991-h1 (G-16)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
-----200--------------------
25,63Christian Finstad, Snøgg Friidrett29.09.893-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,67Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.001-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,70Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.994-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
25,70Tomas Marløv, IF Hellas23.08.992-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
25,71Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.001-h1 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
25,80Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.981 (G-17)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
25,80Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,81Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.983 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,81Eirik Endreson Klinge, Surnadal IL14.09.001 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
25,85Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.723 (MV40)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----210--------------------
25,89Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.991 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
25,89Emmanuel Médard Bucumi, Børsa IL17.10.983-h1 (G-17)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
25,89Anders Johnson, Ask Friidrett11.04.971-h2 (G-18/19)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
25,90Mats Abotnes, Asker Sk. Friidrett01.12.003-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,91Andreas Lislevand, Kristiansand IF Friidrett19.01.973-h3 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
25,92Arnt David Hope, Laksevåg TIL24.03.902-h3Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
25,93Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.983-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,96Sofus Kjeka, Sandnes IL02.01.852-h2Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
25,96Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.004-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
25,97Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.002-h2 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
-----220--------------------
25,97Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.693-h2Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
26,00Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
26,00Fredrik Veiby, Ullensaker/Kisa IL03.02.993-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,02Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,03Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.994-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,05Trajan K. Dobrev, IL Skjalg21.04.002-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
26,07Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.931Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
26,09Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,13Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.002-h1 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
26,13Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.963-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----230--------------------
26,17Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
26,18Anders Åsemyr, Dimna IL05.06.992 (G-16)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
26,26Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.691 (MV45)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
26,29Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
26,31Lars Haugerud, Ski IL Friidrett02.10.002-h4 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
26,35Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.975-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
26,35Kristian Amundrød, Larvik Turn & IF22.11.984-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
26,36Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.995-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
26,44Eilif Bjerkan Klev, Steinkjer Friidrettsklubb22.06.993-h3Ranheim, Løpsstevne27.02.15
26,47Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.002-h2 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
-----240--------------------
26,48Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.992-h1 (G-16)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
26,60Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
26,67Joel Rørbakken, IL Fri27.08.002-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
26,71Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.531 (MV60)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
26,72Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.003-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,72Frode Holt, IF Sturla14.07.641-h1 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
26,73Eskild Reithe Flåten, Narvik IL09.02.003-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,75Martin Aune, Ranheim IL26.07.003 (G-14)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
26,76Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.934-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,83Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.995-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----250--------------------
26,88Kasper Bodulski, Vaaler IF03.05.002-h1 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
26,91Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003-h3 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
26,96Johan Andreas Løland, GTI02.05.592 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
26,96Sander Gerber Karlsen, Ringerike Friidrettsklubb05.05.994-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,00Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.003-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
27,00Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.004-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,01Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,05Sverre Melhus Dahl, Skjåk IL30.01.002-h2 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
27,15Alexander Thoresen, Ski IL Friidrett24.04.973-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,15Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV)Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
-----260--------------------
27,29Kjetil Roalkvam, IL Skjalg19.10.682 (MV45)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
27,29Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.984-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
27,32Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.003-h2 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
27,33Thomas Andersen, Haugesund IL07.01.981 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
27,34Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.003-h3 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
27,40Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.003 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
27,40Jakob Fartein Mortensen Fjørtoft, Dimna IL22.02.003 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
27,44Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.994 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
27,52Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.003-h2 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
27,52Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.005-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----270--------------------
27,58Lukas Holden, Sola FIK04.03.003-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
27,59Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623-h1Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
27,60Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,64Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.622-h1 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
27,70Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog Friidrettslag04.08.963 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
27,70Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002-h2 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
27,72Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.986 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
27,75Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.003-h2 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
27,76Ronny Eide, Haugesund IL17.06.703 (MV45)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
27,78Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.002 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
-----280--------------------
27,80Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.005-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,86Erlend Moe, Fana IL26.11.003-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
27,91Erik Houm, Gausdal FIK07.02.994 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
27,94Carl Philip Dybwad, Bækkelagets SK03.11.005-h2 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,94Johannes Herstad, Sandnes IL26.02.003-h1 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
28,00Dagfinn Lodden, Bremnes IL02.04.714 (MV40)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
28,05Mikael Solheim, Fana IL16.04.003-h2 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
28,06Samuel David Isehaug, Dimna IL15.07.001 (G-15)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
28,06Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.003-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
28,08Asgeir Thomassen, IL Gular04.07.621-h2 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----290--------------------
28,13Erling Ytrehus, Kristiansand IF Friidrett01.02.643-h1 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
28,18Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.001-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,20Benyam Bahta, IL Tyrving05.06.982-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
28,34David Bregård, Frøyland IL26.09.002 (G-15)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
28,39Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.561 (MV50)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
28,41Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.001 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
28,54Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.002-h2 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen 201531.01.15
28,56Andre Elvestrand Skjønsbyhagen, Gausdal FIK15.03.996 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
28,74Samuel Kinunda, Ask Friidrett19.10.963-h6 (G-18/19)Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
28,75Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.002Ulsteinvik, Treningstemne24.02.15
-----300--------------------
28,76Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.004-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
28,76Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.005-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,84Jakob Wang, IF Hellas16.09.943-h1Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
28,98Stein Gisle Ohr, IL Norodd20.11.481 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
29,01Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.004-h1 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
29,04Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.002-h3 (G-15/16)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
29,09Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.492 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
29,26Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.005-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,41Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.002-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
29,61Helge Tysse, Osterøy IL01.03.642-h2 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----310--------------------
29,62Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.004-h1Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
29,63Bjarne Skumsnes, GTI31.05.542 (MV60)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
29,66Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.006-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,97William André Dyrendahl, Stadsbygd IL23.03.003-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
30,41Johan Bergersen, Ask Friidrett10.01.463 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
30,53Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.003Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
30,64Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.004-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
31,11Øystein Bergheim, Nordøy IL17.07.792 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
31,47Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.004-h2 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
31,64Magne Vikne, Osterøy IL01.07.543 (MV60)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----320--------------------
32,37Morten Nilsen Alkholt, Turn & IL Hovding15.11.002 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 108.12.14
32,41Gunnar A Larssen, FIL Aks-7730.09.441 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
33,04Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.564 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
34,01Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.381 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
34,23Kjell Ivar Jønnum, Beitstad IL11.06.451 (MV70)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
34,48Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531-h1Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
34,56Hans Foosnæs, Steinkjer Friidrettsklubb27.07.471 (MV65)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
34,56Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.372 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
34,86Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
35,43Johnny Isaksen, IL Fri03.10.484 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----330--------------------
35,53Karl J Reigstad, Osterøy IL13.08.442 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
36,05Dan-Olav Tjessem Meling, GTI29.07.453 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
39,73Arnfinn Kalhovd, Egersunds IK22.10.393 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
41,40Trygve Monstad, IL Gular15.05.312 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
43,72Harry Tvedt, IL Gular15.09.333 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
45,76Leif Bjordal, IL Gular10.10.301 (MV85)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
47,02Per Einar Sønnesyn, IL Gular02.01.324 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
52,87Harald Aanerud, Lørenskog Friidrettslag29.01.272 (MV85)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,92Rait Veesalu (EST), Sandnes IL25.03.942-h3Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,93Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.962-h2 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
23,02Mike (Lubsen) Lubowa (UGA), IL Skjalg22.04.953-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
23,65David Abotor (SWE), Herkules Friidrett14.11.831-h1Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
24,17Birmeji Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening27.08.972 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
24,44Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
24,48Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.992-h3 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
24,56Michal Szkudlarek (POL), FIK Orion23.01.982-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,90Izzatulah Sultani (AFG), Asker Sk. Friidrett12.03.972 (G-18/19)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,00Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.991-h3 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
25,24Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.892Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
25,97Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,04Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.975 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
26,32Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.004-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,33Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.992-h2Ranheim, Løpsstevne27.02.15
26,55Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.003-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
26,55Wahid Poya (AFG), Sandnes IL01.06.002-h1 (G-15)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
27,27Mahamedd Jamal Ibrahim (SOM), Sauda IL01.02.984 (G-17)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
27,28Neymar Poya (AFG), Sandnes IL04.07.993-h1 (G-16)Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
28,46Frederic Maiwald (GER), IK Tjalve19.07.002-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,7Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.993Stange, Treningsstevne06.12.14

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,03Joakim Nielsen, Norna-Salhus IL31.08.001 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15
44,47Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.002 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 209.02.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,25Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-h2Bærum, Nordic Match 201514.02.15
48,13Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.892-fi Steinkjer, NM innendørs07.02.15
48,37Andreas Roth, Ullensaker/Kisa IL29.04.931-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
49,02Haavard O.H. Lien, IL Tyrving12.12.964-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
49,62Håkon Solli Henriksen, Nittedal IL24.06.934-fi Steinkjer, NM innendørs07.02.15
49,97Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.905-fi Steinkjer, NM innendørs07.02.15
50,35Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.971-h1Ranheim, Løpsstevne27.02.15
50,40Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
50,44Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.951 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
50,62Kristian Magnussen, Haugesund IL25.06.861-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
-----10--------------------
50,67Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.974-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
50,75Josh-Kevin Ramirez Talm, Norna-Salhus IL03.06.961 (G-18/19)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
50,96Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.961-fi Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
51,25Jon Erik Nesse, Sandnes IL18.01.952 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
51,39Eivind Drabløs, IL Tyrving17.11.933 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
51,47Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.973-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
51,50Ådne Norland, Vollan Idrettsklubb16.03.952-h1Ranheim, Løpsstevne27.02.15
51,59Håvard Hildeskor, Ullensaker/Kisa IL14.09.922-h3Bærum, Bassen Sprint28.02.15
51,67Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.864-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
51,86Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.944 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
-----20--------------------
51,98Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.955-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
51,99Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.974-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
52,02Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.871Bærum, BUL julestevne06.12.14
52,03Rune Reimertz, Sandnes IL24.07.962-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
52,03Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.981-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
52,06Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.982-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
52,07Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993-h1Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
52,29Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.965-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
52,42Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.972-h5Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
52,44Thor Henrik Raknerud, Askim IF09.02.952Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----30--------------------
52,87Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981 (G-17)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
53,24Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.962-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
53,38Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.971-h3Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
53,44Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981-h1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
53,55Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
53,61Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.982 (G-17)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
53,63Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
53,73Leonard Johan Nesheim, IL Gular04.01.952-h2Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
53,90Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.981-h1Bærum, Bassen Sprint28.02.15
53,98Bent Kamsvåg, Alta IF28.02.871-h2Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
-----40--------------------
53,98Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
54,04Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.971 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
54,05Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.983 (G-17)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
54,09John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.971-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
54,20Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.961Stange, Treningsstevne06.12.14
54,23Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.974-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
54,37Øystein Huse Vik, Askim IF04.11.964-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
54,38Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.962-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
54,47Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.936 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
54,78Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.991 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
-----50--------------------
54,83Simon Grimstad, Hareid IL08.02.991 (G-16)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
55,07Håvard Fredriksen, Kristiansand IF Friidrett09.11.973-h2Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
55,21Endre Wigaard, IL i BUL25.06.962-h1Bærum, Bassen Sprint28.02.15
55,40Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.981 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
55,43Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.693-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
55,48Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
55,61Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.993-h2Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
55,90Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
55,97Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.873-h11Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
56,00Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.962-h7Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
-----60--------------------
56,24Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.984-h1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
56,65Simen Halsen, Almenning IL04.05.973-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
56,73Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.962-h1Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
56,74Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.984-h1Bærum, Bassen Sprint28.02.15
56,89Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.973 (G-18/19)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
56,98Onar Apelseth, Dimna IL17.09.982 (G-17)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
57,04Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.001 (G-15)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
57,36Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.982 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
57,42Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.992 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
57,51Olav Arne Myskja, Laksevåg TIL26.01.981 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
-----70--------------------
57,57Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.734-h2Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
57,60Sondre Rinde, IL Gneist28.01.982 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
58,57Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.981 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
58,96Shahez Shwana, Almenning IL28.03.941Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
59,10Anders Åsemyr, Dimna IL05.06.992 (G-16)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
59,14Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.991 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
59,21Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921-h1Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
59,31Adisak Sween, Ullensaker/Kisa IL17.12.984 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
59,32Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.003-h2Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
59,33Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001-h2 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
-----80--------------------
59,46Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.691 (MV45)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
59,87Trajan K. Dobrev, IL Skjalg21.04.001-h1 (G-15)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
1,00,00Casper Friele Faye, Fana IL16.11.001 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
1,00,26Kristoffer Kjellby, Fana IL28.02.002 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
1,00,29Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002-h1 (G-15)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
1,00,36Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.001 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
1,00,38Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.001-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
1,00,99Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
1,01,20Sofus Kjeka, Sandnes IL02.01.852-h1Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
1,01,60Vetle Tyldum, Hattfjelldal IL24.09.001 (G-15)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
-----90--------------------
1,02,05Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.002 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
1,02,12Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.002-h2 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
1,02,28Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601 (MV55)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
1,02,65Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.991 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
1,02,85Are Torsvik, Sandnes IL14.02.622-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
1,04,03Bjarne Skumsnes, GTI31.05.544-h1Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
1,04,52Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.002 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
1,06,26Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.003-h1 (J-14/16)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
1,09,90Sondre Meyer Hunstad, Kvæfjord IL28.05.003-h2 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
1,12,48Sigurd Dalmo Tollåli, Bodø Friidrettsklubb27.04.963-h1Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
-----100--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,11Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.97-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
53,27David Abotor (SWE), Herkules Friidrett14.11.835Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
56,25Mohammed Muse Jama (SOM), Narvik IL28.12.971-h1Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
57,68Hamza Warsame Abdulle (SOM), Norna-Salhus IL30.03.921-h2Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
1,03,35Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.993-h1Ranheim, Løpsstevne27.02.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22,22Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.951Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,22,59Sigurd Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.961Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,24,05Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.981-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,24,33Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,24,49Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.952-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,24,92Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,25,34Lars Lunde, Stord IL20.05.973-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,25,39Johannes Lerdahl, Ranheim IL01.02.962Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,25,49Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.973Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,25,49Hauk Are Fjeld, Ullensaker/Kisa IL29.04.942Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----10--------------------
1,26,11Ådne Norland, Vollan Idrettsklubb16.03.951Ranheim, Selsbakk teststevne24.02.15
1,26,23Nils Jacob Fløystad, Strindheim IL05.02.834Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,26,47Helge Langen, Rindal IL16.03.855Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,26,61Einar Haakon Christian Rose, Sportsklubben Vidar16.05.912Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,26,8Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.971Tromsø, Seriestevne 118.02.15
1,26,89Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.963Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,27,01Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.971 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,27,02Marius-Emil Salvanes, Haugesund IL27.01.971 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
1,27,95Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.953Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,28,27Mats Bjørgum, Strindheim IL21.02.946Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
-----20--------------------
1,28,42Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.984-h1Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,28,61Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,28,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,29,27Petter Myhr, FIK Orion05.03.002-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,29,61Sivert Eikrem, IL Koll14.08.972 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,29,70Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.964Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,30,08Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.987Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,30,35Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.981-h2 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,30,84Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.982-h2 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,30,89Lars Giske, IL Tyrving05.02.973 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----30--------------------
1,31,05Øystein Huse Vik, Askim IF04.11.965Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,31,25Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.991 (G-15)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,31,41Aleksander Tangen, Gjøvik FIK03.05.891Stange, U-cup del 325.10.14
1,31,58Mattias Paul, Sandnes IL07.01.992-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,31,68Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.003-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,31,69Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,31,81Anders Søgnebotten Lang-Ree, FIK Orion19.08.992 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,32,04Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.981 (G-17)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,32,46Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.993-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,32,48Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.994-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
-----40--------------------
1,33,07Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.004-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,33,09Ole-Martin Sandness, Sørum IL13.03.002 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,33,18Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.005-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,33,24Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.982 (G-17)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,33,41Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.981 (G-17)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,33,60Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.991 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
1,33,94Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.992 (G-15)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,33,94Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.983-h2 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,34,21Benhur Semere Yohannes, Ranheim IL23.01.978Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,34,21Jonathan Nolet, Halden IL12.03.993 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----50--------------------
1,34,42Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL08.07.974 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,34,54Adisak Sween, Ullensaker/Kisa IL17.12.985-h2 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,34,64Amaru R. J Wijman, FIK Ren-Eng28.09.992 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
1,35,22Francin Anoj Vincent, Romerike Friidrett29.06.981 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,35,80Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,36,02Kristoffer Kjellby, Fana IL28.02.001-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,36,29Joel Rørbakken, IL Fri27.08.002-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,36,30Casper Friele Faye, Fana IL16.11.003-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,36,35Erik Houm, Gausdal FIK07.02.993 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
1,36,87Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.995 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----60--------------------
1,36,89Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,37,02Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983 (G-17)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,37,11Birk Hogstad, IL i BUL16.10.991 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,37,15Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.975 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,37,35Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.004-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,37,92Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.982 (G-16/17)Stange, U-cup del 325.10.14
1,37,92Andreas Vågen, IL Fri15.05.005-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,38,23Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.001 (G-14)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,38,52Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,38,54Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.001-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----70--------------------
1,39,07Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.002-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,39,39Anders Bjerke, Romerike Friidrett08.04.002 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,40,86Martin Aune, Ranheim IL26.07.002 (G-14)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,42,12Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.007-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,42,19Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,42,21Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
1,42,89Sigurd Skurdal, FIK Orion06.09.008-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,43,38Lars Haugerud, Ski IL Friidrett02.10.003 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,44,03Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,44,19Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003 (G-14)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
-----80--------------------
1,45,61Tobias Lømo, IL Koll13.05.007 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,45,67Jonathan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.002-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
1,45,9Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.001 (G-15)Tromsø, Seriestevne 118.02.15
1,46,03Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.001 (G-14)Tromsø, Seriestevne 712.11.14
1,46,09Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.003-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,46,39Benyam Bahta, IL Tyrving05.06.984-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,46,66Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
1,47,14Christopher Collin Løkken, Børsa IL09.02.981 (G-16)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,47,21Øystein Myklegard Kristiansen, Børsa IL12.03.993 (G-15)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
1,48,89Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.006-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
-----90--------------------
1,51,02Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.008 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
2,06,85Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.003 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,99Espen Albertsen, IL Skjalg06.01.935-h1Brookings/SD/USA, SDSU Open Indoor Track Meet06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30,64Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.971-h1 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,30,67Arek Zielinkiewicz (POL), Lillehammer IF05.03.855Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,34,36Izzatulah Sultani (AFG), Asker Sk. Friidrett12.03.97-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,35,14Awet Eistifanos Fishatsion (ERI), Lillehammer IF08.08.906Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,47,19Reinhard Kuhs (SWE), Lillehammer IF14.10.607Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,51,08Frederic Maiwald (GER), IK Tjalve19.07.009 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,26Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.911-h1Wien/AUT, Indoor Track & Field Vienna 201531.01.15
1,49,09Andreas Roth, Ullensaker/Kisa IL29.04.934-h1Praha/CZE, European Athletics Indoor Championships06.03.15
1,49,95Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.931-h2Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
1,50,00Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.912-h2Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
1,50,15Roald H. Frøskeland, Steinkjer Friidrettsklubb28.03.941-h3Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,50,73Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.893Bærum, Nordic Match 201514.02.15
1,51,00Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.951Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
1,51,45Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.932-h3Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,52,01Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.974-h3Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,53,60Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.975-h3Steinkjer, NM innendørs08.02.15
-----10--------------------
1,54,60Ådne Andersen, Hareid IL18.01.941 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,55,44Sverre Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.966-h3Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,55,53Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Friidrett13.11.931-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,56,01Håvard Hildeskor, Ullensaker/Kisa IL14.09.921-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
1,56,20Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.862-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
1,56,54Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.003-h2Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
1,57,50Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.933-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
1,57,52Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.854-h2Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
1,57,70Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.972-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,57,78Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.954-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
-----20--------------------
1,57,78Hauk Are Fjeld, Ullensaker/Kisa IL29.04.945-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,58,00Endre Wigaard, IL i BUL25.06.963-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,58,19Thomas M Heggøy, Stord IL25.05.941-h2Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,58,33Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.974-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,58,59Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.981 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,58,93Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.903Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
1,58,95Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.964-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
1,59,18Mats Bjørgum, Strindheim IL21.02.943 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,59,34Nils Jacob Fløystad, Strindheim IL05.02.834Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
1,59,45Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.982 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----30--------------------
1,59,52Lars Lunde, Stord IL20.05.973-h1Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,59,85Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.975-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
1,59,86Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.976-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,00,12Håvard Lalit Øglænd, Stavanger Friidrettsklubb13.12.962Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,00,45Andreas Wathne, IL Skjalg24.01.975-h2Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
2,00,49Tom Skjæråsen, Norna-Salhus IL13.02.954 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,00,63Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,00,96Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.992-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,01,08Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.971-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,01,13Simen Bergseth, IL Skjalg13.01.921-h1Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
-----40--------------------
2,01,23Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.993-h1Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,01,33Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.992-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
2,01,37Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.942-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,01,37Ådne Norland, Vollan Idrettsklubb16.03.955 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,01,46Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL10.04.973Ranheim, Løpsstevne27.02.15
2,01,60Markus Høgne, Ullensaker/Kisa IL14.06.981-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,01,85Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.984Ranheim, Løpsstevne27.02.15
2,02,21Josef Njerve, IL Giv-Akt14.06.994-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,02,30Mats Hauge, Haugesund IL16.07.973-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,02,34Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.943-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
-----50--------------------
2,02,35Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.967-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,02,41Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.974-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,02,42Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.973-h2Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,02,50Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h1Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,02,55Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.995-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,02,59Helge Helø Klemetsdal, Ås IL02.07.982-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,02,62Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,02,63Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.745-natBStockholm/SWE, XL Galan 201519.02.15
2,03,14John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.972 (G-18/19)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,03,19Fredrik Myrvang, FIK Orion29.01.972 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
-----60--------------------
2,03,20Matias Førde, Jølster IL26.11.984 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,03,23Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.961-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,03,31Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.962-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,03,32Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.694-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
2,03,45Dag Einar Bøtun, Stavanger Friidrettsklubb06.01.923Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,03,72Sturla Granheim, Målselv IL26.11.972Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
2,03,89Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.972 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
2,04,10Thor Henrik Raknerud, Askim IF09.02.951Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,04,34Petter Myhr, FIK Orion05.03.003-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,05,03Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.995-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
-----70--------------------
2,05,08Odd-Anders Grimsbø, IL Gular01.12.916-h1Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,05,15Bendik Lillemoen Skaalerud, Kristiansand Løpeklubb03.09.981 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
2,05,32Bent Kamsvåg, Alta IF28.02.873Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
2,05,52Mattias Paul, Sandnes IL07.01.996-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,05,69Espen Albertsen, IL Skjalg06.01.934Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,05,98Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.985-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,06,06Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.985 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,06,08Anders Søgnebotten Lang-Ree, FIK Orion19.08.996-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,06,11Andreas Lislevand, Kristiansand IF Friidrett19.01.974-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
2,06,27Fredrik Vaeng Røtnes, BUL-Tromsø Friidrett20.03.966-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----80--------------------
2,06,45Ådne Karlsen Bekkestad, IF Sturla27.10.973 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
2,06,59Johannes Osnes Låbakk, Dimna IL26.04.973-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,06,64Eskil Blix, Strindheim IL21.10.846Ranheim, Løpsstevne27.02.15
2,06,81Øystein Wergeland, Sandnes IL02.01.845-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
2,06,86Thomas Blekastad Davis, IL Tyrving15.04.977-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,07,11Marius-Emil Salvanes, Haugesund IL27.01.975Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,07,13Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,07,45Stian Norheim, IL Gneist02.07.964-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,07,75Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.991 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,07,88Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
-----90--------------------
2,08,03Robert Hisdal, Bergen Løpeklubb31.07.782 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,08,78Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.693-h1 (MV45)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor25.03.15
2,09,11Håvard Fredriksen, Kristiansand Løpeklubb09.11.971 (G-18)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
2,09,12Elias A. Næss, Bodø Friidrettsklubb13.06.986 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,09,18Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.992 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
2,09,33Casper Stornes, Ask Friidrett06.02.971 (G-18/19)Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
2,09,74Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.001Bærum, Bassen Sprint28.02.15
2,09,76Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.001-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,10,22Aleksander Tangen, Gjøvik FIK03.05.891Stange, Treningsstevne06.12.14
2,10,25Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.862Tromsø, Seriestevne 810.12.14
-----100--------------------
2,10,30Øystein Huse Vik, Askim IF04.11.961Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
2,10,35Andreas Bratlie, Varegg IL09.11.861-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
2,10,48Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.003-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,10,53Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.004-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,10,65Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.99H (G-16)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,10,83John Gopal Bjerga, IL Skjalg03.11.964-h1Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
2,11,08Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.982-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
2,11,15Thomas Blücher, IL Gneist05.09.005-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,11,26Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.981 (G-17)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
2,11,32Steffen Algrøy Boga, Kalandseid IL02.06.952Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
-----110--------------------
2,11,47Asbjørn Lunde d.y., Stord IL18.07.956Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,12,18Simen Sletten, FIK Ren-Eng04.07.887Skive/DEN, Ministævne07.02.15
2,12,35Amaru R. J Wijman, FIK Ren-Eng28.09.991-h1 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,12,42Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.003-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,12,44Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.987 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,13,14Tor Eiane, GTI29.07.672 (MV45)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,13,22Bjørn Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL24.03.942-h3Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,13,51Trygve Andresen, Varegg IL09.03.792-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
2,13,53David Eltervaag, IL Skjalg06.08.981 (G-17)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,13,57Martinius Enzell Tangen, IK Tjalve17.04.991-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----120--------------------
2,13,62Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.964 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
2,13,76Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
2,13,98Simon Grimstad, Hareid IL08.02.991 (G-16)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
2,14,15Øivind Bernes, Osterøy IL16.01.585-fi (MV55)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor26.03.15
2,14,33Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV40)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,14,43Andreas Vågen, IL Fri15.05.001-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,14,63Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.993-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
2,14,94Ravn Michael Elnæs, Halden IL06.03.991 (G-16)Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,15,25Kristian Vatne, BUL-Tromsø Friidrett22.12.001 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
2,15,26Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.988 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----130--------------------
2,15,84Joel Rørbakken, IL Fri27.08.002-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,16,02Arve Skjærvø, Askim IF26.09.823Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,16,20Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.99H (G-16)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,16,34Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,16,38Jamaa Adan, Kragerø IF Friidrett05.12.991 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
2,16,62Bjørnar Nedrebø, Sandnes IL18.05.736-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
2,16,90Jørgen Dyrhol Christensen, Fana IL24.09.003-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,16,93Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.004-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,17,06Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.982-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,17,48Jonas Storsæter, IL Fri01.12.976-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----140--------------------
2,17,57Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.005-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,17,73Casper Friele Faye, Fana IL16.11.006-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,17,94Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.007-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
2,18,04Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.006-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,18,19Birk Hogstad, IL i BUL16.10.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,18,42Aleksander Lehn, Selsbakk IF07.03.001 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
2,18,44Erlend Bråstein, Sandnes IL30.04.005-h1Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
2,18,46Sindre Hartvigsen, Stryn T og IL29.04.992 (G-16)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
2,18,49Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.994 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
2,18,54Jonathan Nolet, Halden IL12.03.992 (G-16)Askim, Askimlekene 201518.01.15
-----150--------------------
2,18,55Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.793 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,18,81Jahn Brusdal Eriksen, IL Fri10.11.977-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,19,03Bendik Hansen, Moss IL17.02.981 (G-17)Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,19,18Marius Fauskanger, Ask Friidrett05.04.001 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,19,22Trym Tønnesen, Halden IL04.02.004-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,19,43Sindre Dahl, IL Norodd31.08.982 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
2,19,96Jørgen Madsø, Haugesund IL30.08.972 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
2,20,2Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981 (G-17)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
2,20,3Abdi Bashir, Halden IL16.05.971 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
2,20,57Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
-----160--------------------
2,21,02Erlend Frisvold, IL Skjalg12.05.767Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,21,12Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.993 (G-16)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,21,22Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.002 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
2,22,46Ole Garsjø, Askim IF19.12.993 (G-16)Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,22,65Martin Mæle, Fana IL14.03.003 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,22,82Sivert Oftedal, Mandal & Halse IL12.09.972 (G-18)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
2,23,49Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.003 (G-15)Askim, Askimlekene 201518.01.15
2,23,61Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.982 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,23,72Kristoffer Kjellby, Fana IL28.02.007-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,24,03Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.007-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----170--------------------
2,24,72Eivind Dybdahl, Haugesund IL28.04.651 (MV50)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,24,75Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.008-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,24,82Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.99H (G-16)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,25,18Mathias Nymo, Målselv IL30.03.002 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
2,25,35Hjalmar Ruud, Mandal & Halse IL10.07.971-h1 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
2,25,63Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.992 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
2,25,73Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,26,35Helge Færø, FIL Aks-7710.10.603 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,26,42Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.004-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,26,89Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.99H (G-16)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
-----180--------------------
2,27,84William Gustafsson, IK Hind11.08.004 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
2,27,96Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.005-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,28,46Bjarne Skumsnes, GTI31.05.541 (MV60)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,28,96Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.00H (G-15)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,28,99Christian Holter, Varegg IL14.09.756-h2Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,29,19Karl Vågstøl, FIL Aks-7719.12.511 (MV60)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,30,08Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.001 (G-15)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
2,30,16Jonas Røthe, Namdal løpeklubb17.06.995 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
2,30,19Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
2,30,42Marius Buestad Lohmann, Kristiansand Løpeklubb15.06.002 (G-15)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
-----190--------------------
2,30,49mxSofus Kjeka, Sandnes IL02.01.853 (KS)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,31,69Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.004 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,32,00Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
2,32,1Oscar Spro Steinsvik, Fredrikstad IF06.07.991 (G-16)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
2,32,74Bjarte Andre Lohne, Osterøy IL28.10.663 (MV45)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,33,19Helge Tysse, Osterøy IL01.03.642 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,34,11Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.006-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,36,94Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.007-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,37,2Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.003 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
2,37,27Ove Tombre, IL Fri30.11.623 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
-----200--------------------
2,37,75Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,38,37Marius Eikrem, Skogn IL10.03.004 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
2,39,25Johan Bergersen, Ask Friidrett10.01.462 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,40,47John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,42,69Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.003 (G-15)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,44,24Alf Fjeldstad, FIL Aks-7707.12.503 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,44,54Jan Jakobsen, IL Bjarg25.02.994-h1 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,44,56Magne Vikne, Osterøy IL01.07.542 (MV60)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,45,78Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.561 (MV55)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
2,47,53Leif Martin Reknes, Florø Turn og IF09.11.523 (MV60)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
-----210--------------------
2,52,65Stein Sebastian Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL05.01.971 (G-18/19)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,56,04Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.564 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,57,39Gunnar A Larssen, FIL Aks-7730.09.442 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
3,03,66Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.413 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
3,09,55Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
3,29,95Andor Martin Sandsmark, GTI16.01.341 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,01Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.976-fi-BStockholm/SWE, XL Galan 201519.02.15
1,52,67Yeimer Lopez (CUB), Norna-Salhus IL20.08.821-h1Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,01,10Dost Mohammed Sultani (AFG), Sandnes IL13.07.931-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
2,10,43Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.975-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,10,61Sultan Mohamed Awill (SOM), Norna-Salhus IL21.10.931-h3Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,12,97Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.992 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
2,16,24Hamza Warsame Abdulle (SOM), Norna-Salhus IL30.03.925-h2Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
2,26,06Leo Zijerveld (NED), Laksevåg TIL18.10.631 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,36,19Khualpi Hatzaw (MYA), Oppdal FIK09.07.003 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,75Patrik Andersen (SWE), Gill-St. Bernard's School16.10.961Bethlehem/PA/USA, Somerset County Championships29.12.14

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,28,47Vegard Ølstad, FIK Ren-Eng12.09.922Manhatten/KS/USA, DeLoss Dodds Invitational24.01.15
2,45,58Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.001 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
2,47,59Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.88HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,52,20Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.96H (G-18/19)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,53,96Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.69P (MV45)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
2,56,22Martin Roe, IL Fri01.04.92HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
3,02,00Jonathan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.004 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
3,02,93Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15
3,04,49Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15
3,08,75Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.95HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
-----10--------------------
3,12,40Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.005 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
3,13,81Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.88HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15
3,19,61Kjetil Roalkvam, IL Skjalg19.10.68P (MV45)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
3,26,14Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.97H (G-18/19)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
3,27,85Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62P (MV50)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
3,34,64Frode Holt, IF Sturla14.07.64P (MV50)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
4,44,82Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.37P (MV75)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor25.03.15
4,55,16Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.36P (MV75)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor25.03.15
5,32,13Torbjørn Mong, Egersunds IK01.05.40P (MV75)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,24,99Vegard Ølstad, FIK Ren-Eng12.09.922-h1Ames/IA/USA, Big 12 Indoor Championships27.02.15
2,37,46Espen Albertsen, IL Skjalg06.01.932-h1Brookings/SD/USA, SDSU Indoor Classic13.02.15
2,48,19Petter Rød Gulliksen, IL Tyrving12.11.937-h3Brookings/SD/USA, SDSU Indoor Classic13.02.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,39,70Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.916-fi Praha/CZE, European Athletics Indoor Championships08.03.15
3,45,73Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.942Bærum, Nordic Match 201514.02.15
3,47,71Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.935Bærum, Nordic Match 201514.02.15
3,50,15Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.937-h2Praha/CZE, European Athletics Indoor Championships07.03.15
3,50,95Marius Vedvik, IL Gular18.03.923-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
3,53,36Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.894-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
3,54,59Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.965-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
3,57,53Håvard Lalit Øglænd, Stavanger Friidrettsklubb13.12.967-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
3,59,91Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.898-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
3,59,96Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.971-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----10--------------------
4,00,45Lars Lunde, Stord IL20.05.979-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,01,69Sigurd Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.961-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,02,94Markus Borge Harbo, IL Skjalg07.04.961-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
4,03,39Endre Wigaard, IL i BUL25.06.962-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,03,42Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.973-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,04,15Ådne Andersen, Hareid IL18.01.941 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,04,16Nils Jacob Fløystad, Strindheim IL05.02.832-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,04,36Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL10.04.974-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,04,44Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.903-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,05,37Espen Roll Karlsen, IL Gneist27.08.913-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----20--------------------
4,05,71Mats Bjørgum, Strindheim IL21.02.944-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,06,03Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.984-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,06,68Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.975-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,06,86Simen Bergseth, IL Skjalg13.01.922-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
4,07,51Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.932 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,08,00Mats Hauge, Haugesund IL16.07.976-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,08,40Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.854-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
4,09,24Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.977-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,09,4Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.971Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,09,46Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.961 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
-----30--------------------
4,10,10Erlend Gjerdevik Sørtveit, BFG Bergen17.12.941Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
4,11,84Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.983-h4Stockholm/SWE, Raka Spåret 201531.01.15
4,11,91Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,12,1Andreas Iden, IL Gneist10.03.952Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,13,27Dag Einar Bøtun, Stavanger Friidrettsklubb06.01.925-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,13,85Casper Stornes, Ask Friidrett06.02.971 (G-18/19)Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
4,14,10Fredrik Vaeng Røtnes, BUL-Tromsø Friidrett20.03.968-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,14,15Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.957-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,15,29Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.983 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,15,45Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.745-h2 (MV40)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor27.03.15
-----40--------------------
4,15,54Josef Njerve, IL Giv-Akt14.06.992 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,16,05Matias Førde, Jølster IL26.11.984 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,16,29Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.993 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,16,47Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.976-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,16,59Helge Langen, Rindal IL16.03.8510-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,17,5Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.944Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,17,84Petter Myhr, FIK Orion05.03.001 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
4,18,01Ole Martin Røssland, IL Gneist18.02.958-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,18,78Mattias Paul, Sandnes IL07.01.994 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,19,93John Gopal Bjerga, IL Skjalg03.11.966-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
-----50--------------------
4,20,22Stian Norheim, IL Gneist02.07.969-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,20,41Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.971-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,21,45Halldor Espe, IL Gneist20.02.9610-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,21,49Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963-h2Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
4,21,9Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.955Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,22,25Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.878-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,22,68Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.9811-h1Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,23,01Tom Skjæråsen, Norna-Salhus IL13.02.954 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,23,7Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.006Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,23,74Øystein Wergeland, Sandnes IL02.01.847-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
-----60--------------------
4,23,83Trygve Andresen, Varegg IL09.03.791 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
4,24,52Fredrik Hovdevik, Åheim IL11.03.995 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,25,42Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.993 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
4,27,63Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.691 (MV45)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
4,28,14Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.996 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,28,28Øivind Inka Midthassel, IL Skjalg06.02.988-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
4,28,84Amaru R. J Wijman, FIK Ren-Eng28.09.997 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,28,87Johannes Osnes Låbakk, Dimna IL26.04.973-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,29,60Ole Flatebø, Veldre Friidrett31.05.981 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
4,29,75Tor Eiane, GTI29.07.672 (MV45)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----70--------------------
4,30,31Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.964-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,30,55Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.002-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,31,24Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.003-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,31,59Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.004-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,31,77Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.9710-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,32,07August Borge Harbo, IL Skjalg10.01.989-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
4,32,91Andreas Vågen, IL Fri15.05.005-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,33,08Magnus Enes Heggøy, Ask Friidrett07.02.982 (G-17)Leikvang, Romjulsstevne28.12.14
4,35,88Kristian Vatne, BUL-Tromsø Friidrett22.12.001 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
4,36,08Arne Andreas Døske, Haugesund IL08.09.701Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
-----80--------------------
4,36,1Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.981 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,37,78Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.981 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
4,39,52Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.985 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,40,90Marius Fauskanger, Ask Friidrett05.04.001-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,40,94Hallvard Myhre Vittersø, Larvik Turn & IF30.09.967 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
4,41,42Thomas Blücher, IL Gneist05.09.006-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,41,52Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.998 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,41,55Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.007-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,42,59Øivind Bernes, Osterøy IL16.01.581-h1 (MV55)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor27.03.15
4,42,67Knut Lium, Nordre Land friidrett04.05.691Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
-----90--------------------
4,43,1Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,43,53Jonathan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.008-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,43,57Kim Berland Laitinen, Stord IL19.12.842Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
4,43,66Andreas Jensen, IL Gneist10.08.981-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,45,74Henrik Johnsen, BUL-Tromsø Friidrett07.02.861Tromsø, Seriestevne 712.11.14
4,46,06Erik Houm, Gausdal FIK07.02.992 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
4,46,81Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.792 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
4,47,03Tobias Ryberg, Tromsø Løpeklubb18.04.911Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
4,50,41Jørgen Dyrhol Christensen, Fana IL24.09.001-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,50,45Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.002-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----100--------------------
4,51,03Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,52,12Helge Færø, FIL Aks-7710.10.602 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
4,52,3Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,53,68Casper Friele Faye, Fana IL16.11.004-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,54,05Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,55,64Sindre Hartvigsen, Stryn T og IL29.04.992 (G-16)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
4,56,11Jonas Storsæter, IL Fri01.12.976-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,56,12Vegard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett04.12.984Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
4,56,29Jahn Brusdal Eriksen, IL Fri10.11.977-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,56,86Svein Furnes, Ask Friidrett08.07.982-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
-----110--------------------
4,57,85Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.003-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,58,96Mathias Nymo, Målselv IL30.03.002 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
4,59,60Bjørn Harald Bongom, Varegg IL06.01.673 (MV45)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
5,00,18Jan Jakobsen, IL Bjarg25.02.999 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
5,01,51Tobias Nikolai Overvik, Målselv IL03.05.003 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
5,02,33Morten Gammelsæter, Oppegård IL30.03.6813 (MV45)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor27.03.15
5,03,87Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.006-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
5,06,00Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.004 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
5,10,87Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.002 (G-15)Tromsø, Seriestevne 218.03.15
5,14,20Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.583 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----120--------------------
5,16,56Eilif Villanger, Ask Friidrett03.03.501 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
5,18,91Bjarne Skumsnes, GTI31.05.541 (MV60)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
5,19,26Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.492 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
5,22,41William Gustafsson, IK Hind11.08.006 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
5,25,36Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.503 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
5,34,42Alf Fjeldstad, FIL Aks-7707.12.504 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
5,40,39John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
5,53,50Dan-Olav Tjessem Meling, GTI29.07.452 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
5,54,43Gunnar A Larssen, FIL Aks-7730.09.443 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
5,56,00Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.414 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----130--------------------
6,03,47Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.561 (MV50)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
6,21,15Olai Nepstad, FIL Aks-7730.05.631 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
6,43,68Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
7,17,34Andor Martin Sandsmark, GTI16.01.341 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,96Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.976-h1Stockholm/SWE, Raka Spåret 201531.01.15
3,55,04Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.956-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,07,14Dost Mohammed Sultani (AFG), Sandnes IL13.07.933-h1Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
4,33,46Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.975-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,54,73Mohammed Muse Jama (SOM), Narvik IL28.12.973Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,01,55Vegard Ølstad, FIK Ren-Eng12.09.921-h1Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational31.01.15
4,08,34Ferdinand Kvan Edman, IF Sturla12.02.935-h1Albuquerque/NM/USA, New Mexico Team Invitational31.01.15
4,20,56Harald Kårbø, Stord IL18.05.922-fi Mankato/MN/USA, NSIC Indoor Track & Field Championships27.02.15
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,79Vegard Ølstad, FIK Ren-Eng12.09.925-h1Ames/IA/USA, Iowa State Classic14.02.15

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20,87Alexander Østberg, Darien High School15.02.972 (G-18/19)New Haven/CT/USA, FCIAC Championships05.02.15

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45,41Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.971Ranheim, Selsbakk teststevne24.02.15
5,47,25Ola Sakshaug, Selsbakk IF19.09.842Ranheim, Selsbakk teststevne24.02.15
5,58,34Martin Kristian Andersen, Selsbakk IF20.09.823Ranheim, Selsbakk teststevne24.02.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45,54Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.913-fi Praha/CZE, European Athletics Indoor Championships07.03.15
8,05,35Marius Vedvik, IL Gular18.03.922Bærum, Nordic Match 201514.02.15
8,08,55Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.893Bærum, Nordic Match 201514.02.15
8,09,04Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,10,50Ørjan Grønnevig, Stavanger Friidrettsklubb14.02.912-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,12,54Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.911Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
8,23,46Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.89-h2Skive/DEN, DM Inde21.02.15
8,31,88Harald Kårbø, Stord IL18.05.925Mankato/MN/USA, NSIC Indoor Track & Field Championships26.02.15
8,33,15Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.935-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,33,52Lars Lunde, Stord IL20.05.976-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
-----10--------------------
8,36,61Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,36,81Ragnar Stølsmark, GTI22.08.852Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,37,9Simen Aamodt, NTNUI13.09.921Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
8,38,8Trond Einar Moen Pedersli, Strindheim IL21.02.941 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
8,38,94Stian Vestbø, Haugesund IL29.07.813Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,40,86Ola Sakshaug, Selsbakk IF19.09.841Ranheim, Selsbakk teststevne30.01.15
8,41,38Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.901-h1Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,43,6Johan Asphjell Bjørnaas, Steinkjer Friidrettsklubb25.09.872Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
8,44,05Mats Bjørgum, Strindheim IL21.02.948-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,44,14Øystein Kvaal Østerbø, Strindheim IL07.07.819-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
-----20--------------------
8,44,38Helge Langen, Rindal IL16.03.852Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
8,44,84Morten Kolstø Velde, Haugesund IL19.12.844Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,45,30Lasse Blom, Sømna IL24.11.832-h1Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,45,67Erik Rullestad, Haugesund IL31.07.945Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,46,36Hågen Urseth, FIK Ren-Eng12.01.8811-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,46,86Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.973Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
8,47,18Håvard Lalit Øglænd, Stavanger Friidrettsklubb13.12.9612-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,50,09Simen Bergseth, IL Skjalg13.01.921-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
8,51,20Sverre Solligård, Svorkmo N.O.I.04.01.914-h1Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,51,47Markus Borge Harbo, IL Skjalg07.04.962-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
-----30--------------------
8,53,0Nils Jacob Fløystad, Strindheim IL05.02.834Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
8,53,18Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.875-h1Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,54,60Jens Høiås, Steinkjer Friidrettsklubb04.12.876-h1Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,54,96Lars Bendic Eide, Strindheim IL26.03.915Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
8,54,96Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.742 (MV40)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor23.03.15
8,55,05Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL10.04.977-h1Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,55,23Dag Einar Bøtun, Stavanger Friidrettsklubb06.01.924-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
8,55,61Mats Hauge, Haugesund IL16.07.976Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
8,55,70Espen Roll Karlsen, IL Gneist27.08.918-h1Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,58,3Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.892Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
-----40--------------------
9,00,08Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.985Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
9,03,65Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.976Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
9,04,43Ole Mikal Tørsdal, Haugesund IL21.06.919Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
9,07,0Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.932 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,10,3Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.961 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
9,10,51Trond Einar Brobakk, Strindheim IL21.02.7211-h1Steinkjer, NM innendørs08.02.15
9,13,67Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.855-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
9,14,28Birk Nagell Skogland, Haugesund Triathlonklubb07.09.9810Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
9,15,23Ole Martin Røssland, IL Gneist18.02.957Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
9,15,73Stian Norheim, IL Gneist02.07.968Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
-----50--------------------
9,18,07Endre Espedal, Haugesund IL17.02.9812Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
9,21,26Øivind Inka Midthassel, IL Skjalg06.02.986-h1Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
9,23,0Edvard Vasdal, Strindheim IL19.03.933 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,24,6Terje Olsen, Byaasen Skiklub26.08.671 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,25,4Eskil Blix, Strindheim IL21.10.843Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,25,64Bjørn Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL24.03.949Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
9,25,7Jon Arne Gaundal, Rindal IL08.07.883Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,27,2Henning Mæhle, NTNUI18.09.918Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
9,28,39Fredrik Sætran, BUL-Tromsø Friidrett30.06.931Stange, Treningsstevne06.12.14
9,29,0Eirik Kamstrup Hovind, NTNUI17.02.909Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
-----60--------------------
9,30,3Nils Haktor Bua, Stavanger Friidrettsklubb25.08.916Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,33,5Henning Andersson, Strindheim IL10.02.971 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,37,4Joachim Rønnes, Strindheim IL25.02.972 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,37,41Trygve Andresen, Varegg IL09.03.791 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
9,41,3Terje Maroni, Rindal IL09.05.857Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,42,55John Gopal Bjerga, IL Skjalg03.11.9613Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
9,44,4Tomas Oskar Hellesø, NTNUI29.04.918Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,44,45Bjarte Bogstad, IL Gular14.09.631 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
9,44,7Jørgen Fiskum, Namdal løpeklubb21.08.8710Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
9,47,7Eivind Dybdahl, Strindheim IL31.10.932 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
-----70--------------------
9,48,7Kai Robert Vandsvik, Bratsberg IL25.12.849Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,50,5Magnus Alsaker, Ranheim IL01.12.781 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,52,6Arild Moen, Lånke IL Friidrett10.05.802 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,53,2Ådne Norland, Vollan Idrettsklubb16.03.954 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
9,54,56Arne Andreas Døske, Haugesund IL08.09.703Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
9,54,66Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.981 (G-17)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
9,54,79Øivind Bernes, Osterøy IL16.01.582-h2 (MV55)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor23.03.15
9,56,64Hans-Olav Undseth, GTI16.02.771 (MV35)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
9,57,00Andreas Jensen, IL Gneist10.08.981 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
9,58,6Jørgen Halgunset, Rindal IL21.04.973 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
-----80--------------------
9,58,70Tor Eiane, GTI29.07.671 (MV45)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
10,01,71Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.992 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
10,03,9Emil Melting, Hitra FIK30.08.8614Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
10,04,81Hallvard Myhre Vittersø, Larvik Turn & IF30.09.963Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
10,06,6Haakon Utby, NTNUI04.11.9115Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
10,11,0Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.991 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,12,03Ola Wang Ørjavik, Tromsø Løpeklubb05.12.971Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
10,13,7Steinar Bøe, Rindal IL20.07.975 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,18,6Magne Jutulstad, NTNUI09.02.955 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,20,80Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001 (G-15)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
-----90--------------------
10,21,3Håvard Lorange, Strindheim IL15.05.651 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,22,0Christoffer Engen, Strindheim IL23.09.8713Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,23,0Tor-Einar Sandvik, Svorkmo N.O.I.15.08.8714Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,27,90Jørgen Madsø, Haugesund IL30.08.971 (G-18/19)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
10,30,0Arne Berg, Meldal IL02.01.8716Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,33,4Erik Christiansen, Orkanger IL08.08.9118Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
10,34,0Lars Barø Jutulstad, Strindheim IL23.08.982 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,34,3Odd-Bjørnar Jobotn, Hitra FIK02.11.9117Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,34,82Bjørn Harald Bongom, Varegg IL06.01.672 (MV45)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
10,35,0Jørgen Tilseth Løvseth, Namdal løpeklubb24.04.8718Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
-----100--------------------
10,38,0Stian Oldervik, Spongdal Skole31.07.8319Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,39,50Jakob Brones Engen, BUL-Tromsø Friidrett29.02.001 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
10,39,59Vegard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett04.12.982Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
10,41,0Fredrik Lillevik, Rindal IL10.02.805 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,43,0Robert Killingberg, Leksvik Il14.06.8520Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,44,09Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.002 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne17.01.15
10,46,45Are Flekke, Norna-Salhus IL02.04.961 (G-18/19)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
10,48,37Johannes Økland, GTI02.07.692 (MV45)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
10,59,04Helge Færø, FIL Aks-7710.10.601 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
10,59,8Tore Eidem, Lensvik IL31.10.673 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
-----110--------------------
11,00,4Jens Even Storhov, SK Freidig25.01.664 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,01,43Mathias Vestjord, Målselv IL05.05.983Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
11,07,0Øystein Riise Reppesgaard, Rindal IL13.06.776 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,07,6Lars Erik Vandsvik, Ytterøy IL08.10.8725Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,10,6Sigurd Eriksson, Strindheim IL22.12.685 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,10,62Sverre Aksland, Stegaberg IL21.04.491 (MV65)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
11,11,0Jan Ove Tvervåg, Sjetne IL20.02.601 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,12,0Bjørn Stavnes, Strindheim IL15.10.582 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,12,6Harald Vinsnesbakk, Åheim IL14.10.714 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,12,9Gunnar Taraldsen, Strindheim IL22.10.634 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
-----120--------------------
11,13,0Jon Eriksen, Rindal IL24.05.603 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,14,8Bård Roll, Nidelv IL28.09.571 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,15,42Eilif Villanger, Ask Friidrett03.03.501 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
11,19,0Ola Andreas Skjermo, Rindal IL06.09.694 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,27,0Kristian Steinshylla, Byneset IL24.11.655 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,29,33Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.492 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
11,30,0John Arne Skogmo, Strindheim IL17.03.752 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,32,0Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.594 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,42,1Bård Olav Moen, Strindheim IL16.02.541 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,43,0Halvor Hoveid, NTNUI29.10.511 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
-----130--------------------
11,48,3Jan Magne Avlesbug, Trondheim Friidrett13.03.646 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,48,6Per Laksfors, Strindheim IL05.07.491 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,52,23David Bregård, Frøyland IL26.09.002 (G-15)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
11,57,0Nils Ingar Halgunset, Rindal IL31.10.715 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,10,04Alf Fjeldstad, FIL Aks-7707.12.503 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
12,17,0Matias Ræstad Slotvik, Strindheim IL02.08.993 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,24,4Sverre Buan, Strindheim IL29.06.534 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
12,25,0Tor Jarle Bolme, Rindal IL10.01.542 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,26,0Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.491 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,28,0Knut-Even Bergstad, Ranheim IL07.05.718 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
-----140--------------------
12,34,0Paul Håkon Almås, Hommelvik IL02.07.577 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,39,50Dan-Olav Tjessem Meling, GTI29.07.451 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
13,02,0Kåre Th. Claussen, Strindheim IL11.02.6711 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
13,11,8Magnar Helgemo, Charlottenlund Vgs27.01.6613 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
13,18,0Knut Bakkejord, Strindheim IL22.04.524 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
13,27,6Tore Wærnes, Trondheim Friidrett09.04.589 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
13,41,2Bjørn Ove Stamnes, Charlottenlund Vgs7114 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
13,41,7Gunnar Sørlie, Charlottenlund Vgs19.04.6010 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
13,44,5Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV70)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
13,48,00Ingar Romslo, IL Fri13.09.541 (MV60)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
-----150--------------------
13,52,0David Lysø-Johansen, Nidelv IL08.06.7611 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
13,59,7Gustav Erling Karlsen, Byåsen IL28.08.422 (MV70)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
14,13,80Arvid Bjørsvik, T&IF Viking14.06.433 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
14,55,5John Ivar Knutzen, Strindheim IL29.08.6914 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
16,05,6Lars Skaug, Trondheim Friidrett29.09.7515 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
18,20,0Ingolf Hådem, NTNUI06.12.291 (MV85)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,17,29Ferdinand Kvan Edman, IF Sturla12.02.9314Seattle/WA/USA, UW Husky Classic14.02.15
8,20,17Harald Kårbø, Stord IL18.05.921Brookings/SD/USA, SDSU Indoor Classic13.02.15
11,12,14Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.7417Korsholm/FIN, Botnia Games04.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22,89Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.934-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16,72Alexander Østberg, Darien High School15.02.97 (G-18/19)New York/NY/USA, New Balance Nationals Indoor15.03.15
9,13,6Gaute Hallan Steiwer, ukjent31.01.907Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
10,07,2Axel Andersson, Ranheim Skiklubb21.04.991 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
10,11,2Filmon Teame Mebrahtom, ukjent07.12.964 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
10,12,6Thomas Syrstad, Løkken IF27.10.964 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,13,8Øyvind Viken, Privat10.07.741 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,14,5David Sommervold, Privat25.02.8811Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,19,9Bjørnar Hynne, Ronglan IL25.09.9116Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
10,20,1Magnus Jakobsen, Roger Tangviks Løpeklubb06.11.8612Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,24,0Tomas Moe Skjølsvold, Privat09.10.8215Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,25,0Øyvind Langørgen, Sintef18.08.652 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,25,1Ole Andreas Alsos, Trondheim Triatlonklubb01.12.793 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,40,0Jan Frode Haugseth, Privat22.11.774 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,44,0Arild Haugen, Telenor653 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,49,0Marcus Nordahl, Trondheim Triatlonklubb21.08.8221Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,49,4Mulugeta Negassi (ERI), ukjent22.03.973 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
10,54,0Kristian Steinnes, NTNU Bil02.07.634 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
10,59,0Sondre Borg Gjertsen, Jonsvatnet IL28.04.9222Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,02,5Egil Søvik Pedersen, ukjent24.05.713 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,07,0Marius Opdal, Roger Tangviks Løpeklubb05.12.8423Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,10,0Jan Egil Storrø, Privat672 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,17,0Kent Roger Tangvik, Roger Tangviks Løpeklubb01.06.8923Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,20,4Oscar Gulseth, Løplabbet8826Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,27,0Frank Lind Pedersen, Seadrill665 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,33,6Arne Moe, Sonans30.10.707 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,34,9Andre Lehn Johnsen, Adresseavisen01.07.801 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,35,0Åsmund Christiansen, ukjent933 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,36,4Trond Simensen, Miljødirektoratet BIL762 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,38,0Jan Magne Avlesbug, Trondheim Triatlonklubb13.03.646 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,40,0Børge Hov, Privat753 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,41,0Geir Inge Lien, Dronning Mauds minne22.07.686 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,41,2Jan Kåre Stamnes, ukjent688 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,44,0Vegard Hansen, Prima AS744 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,47,6Alexander Walton (GBR), Statoil BIL30.12.773 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
11,49,0Christoffer Palmork Haavelmoen, Team Lade13.08.8425Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,56,0Roald Lilletvedt, HiST Bil11.11.605 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,57,0Bård Stian Gartland, Privat787 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
11,59,5Per Arve Sørngård, ukjent31.08.543 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
12,02,3Ola Dalby, Veidekke BIL738 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
12,04,0Kristian Lundstad Stavik, Privat8826Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,05,0Johan Sandgrind, Privat11.01.8527Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,05,2Håvard Ulvan, Heimdal Bolig05.10.749 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
12,08,0Jan-Åge Heggvik, Privat18.03.798 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,10,0Espen Krog, Team Lade18.07.799 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,10,5Anders Ulvolden, NRK Bil669 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
12,11,0Svein Martinsen, MoreFish AS746 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,12,0Ola Fløttum, Privat586 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,13,0Jørgen Braa, Roger Tangviks Løpeklubb936 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,13,5Ståle Tømmerås, Bim Bam United25.08.7010 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
12,14,0Frode Skaug, Posten7810 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,15,0Ronny Rønnes, Elektrikerservice AS02.06.657 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,18,0Roger Tangvik, Roger Tangviks Løpeklubb30.04.677 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,22,5Eirik Christoffer Grini, Sofakameratene8529Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
12,26,0John Brumo, NTNU Bil708 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
12,58,0Frank Tangvik, Roger Tangviks Løpeklubb7010 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
13,04,0Kristian Kulvik, Saksvik Fysioterapi & Manuell Terapi759 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
13,11,0Tore Wærnes, Trondheim Kommune09.04.588 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
13,11,6Kjetil Brandmo, ukjent618 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
13,27,0Rune Wolden, Privat7310 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
13,36,0Gunnar Sørlie, Privat19.04.609 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
14,56,0Lars Skaug, Trondheim Triatlonklubb29.09.7512 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15
15,59,6Knut Ragnar Holm, ukjent13.06.443 (MV70)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
16,37,7Marco Leida, Ciao Mamma766 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 412.01.15
18,35,0Skule Bjørnstad, Privat618 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 509.02.15

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,10Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,22Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,33Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.931 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,42Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.953Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,54Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL03.10.964Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,62Martin Roe, IL Fri01.04.92HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15
8,74Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.88HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
8,81Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.946Steinkjer, NM innendørs08.02.15
9,07Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.95HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
9,34Ragnar Bergheim, Sandnes IL19.08.822Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
-----10--------------------
9,73Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.962-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
10,02Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.971Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
10,32Fredrik Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb29.01.944 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,56Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.88HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15
11,08Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.931Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
11,86Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.942Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
11,90Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40,7Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,17,33Erik Tysse, Norna-Salhus IL04.12.801Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
11,46,05Håvard Haukenes, IL Gular22.04.902Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
13,12,45Fredrik Vaeng Røtnes, BUL-Tromsø Friidrett20.03.961Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
16,21,97Petter Strømmen, T&IF Viking25.02.943Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
16,25,63Erling Andersen, Søfteland TIL22.09.604Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
17,37,49Torkjell Spigseth, Sarpsborg IL01.12.442 (MV70)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor24.03.15
18,37,49Syver Andersen Morvik, T&IF Viking16.12.935Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
18,57,39Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.508 (MV60)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor24.03.15
19,07,95Erling B. Juvik, Ask Friidrett11.07.491 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
19,20,59Arvid Bjørsvik, T&IF Viking14.06.432 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----10--------------------
20,30,62Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.449 (MV70)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor24.03.15
21,47,80Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.562 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
25,24,14Olai Nepstad, FIL Aks-7730.05.631 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
26,03,48William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.483 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,52,66Joakim Sælen, T&IF Viking18.07.931Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,12,90Fredrik Vaeng Røtnes, BUL-Tromsø Friidrett20.03.962Steinkjer, NM innendørs07.02.15
27,51,31Erling Andersen, Søfteland TIL22.09.603Steinkjer, NM innendørs07.02.15
27,58,06Petter Strømmen, T&IF Viking25.02.941Leikvang, Vestlandsmesterskap i Kappgang16.02.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Sindre Gelius Eikje, Haugesund IL12.06.941 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,05Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
2,05Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.952Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
2,02Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.88HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
2,00Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961 (G-18/19)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
2,00Brede Raa Ellingsen, Fana IL13.12.884Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,96Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.962 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,95Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,95Isak Jerpstad, Steinkjer Friidrettsklubb10.02.965Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,95Victor Armand Stensholt, IL Runar12.05.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----10--------------------
1,95Martin Roe, IL Fri01.04.92HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
1,95Martin Fagelund, IF Sturla11.08.952 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,94Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,92Runar Surdal, Moi IL27.01.892Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
1,92Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL03.10.964 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,90Mons Martin Borgen, Os Turn06.12.943Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,90Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981 (G-17)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
1,90Marius Eriksrud, IL i BUL23.09.897Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,86Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,86Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.982 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----20--------------------
1,85Storm Koksvik, Grue IL20.08.981 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
1,85Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
1,84Didrik Nyhus, IF Sturla04.02.976 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,83Kristoffer Sannes, Kristiansand IF Friidrett10.04.973Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
1,83Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
1,83Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.992 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,81Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,80Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.991 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,80Per Inge Brenno Gagnås, Trondheim Friidrett12.04.971 (G-18/19)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
1,80Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.961 (G-18/19)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
-----30--------------------
1,80Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.981 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,80Bård Inge Bø, Fitjar IL13.02.771 (MV35)Leirvik, Hallstemne30.01.15
1,80Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,80Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.992 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,80Bendik Micheeff, IK Hind29.07.967 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,80Håvard Sæther Pedersen, Haugesund IL31.08.983 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,80Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.984 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,78Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
1,75Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.96H (G-18/19)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
1,75Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.99H (G-16)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
-----40--------------------
1,75Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.961Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
1,75Vegard Nordbø, Sørild FIK02.03.9710 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,72Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.99H (G-16)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
1,71Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.88HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
1,70Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
1,70Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.982 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
1,70Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,70Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.002 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,70Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.995 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,68Frode Holt, IF Sturla14.07.64P (MV50)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
-----50--------------------
1,66Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.92HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
1,65Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.004 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,65Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.981 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne19.03.15
1,65Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne19.03.15
1,65Espen Berntzen Høgstedt, Asker Sk. Friidrett03.04.972 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,63Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.00H (G-15)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
1,60Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.992 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
1,60Andreas Kaldal, Namdalseid23.01.991 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
1,60Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.97H (G-18/19)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
1,60Tor Brian Surdal, Moi IL16.06.971 (G-18/19)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
-----60--------------------
1,60Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
1,60Terje Guddal, Oppstryn IL19.03.821Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
1,60Sander Gerber Karlsen, Ringerike Friidrettsklubb05.05.992 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,60Lars Einar Røise, Sørild FIK22.11.964 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,60Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.965 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,60Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.983 (G-17)Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,60Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.973 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,56Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.69P (MV45)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
1,55Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.001 (G-14)Bodø, Kretsstevne10.12.14
1,55Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.931Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----70--------------------
1,55Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.002 (G-15)Askim, Askimlekene 201518.01.15
1,55Andreas Brage Olsen, IL Gneist14.03.983 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
1,55Thomas Suhr, Halden IL03.06.002 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
1,55Per Gregersen, Stord IL08.06.701 (MV)Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
1,55Lars Guddal, Oppstryn IL14.08.741 (MV40)Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
1,55Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.622 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,55Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.006 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
1,55Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.002 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,54Ulf Tudem, Sandefjord Turn & IF25.09.51 (MV60)Borås/SWE, IVSM 201508.03.15
1,50Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
-----80--------------------
1,50Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.992 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,50Raymond Kopperstad, Verdal Friidrettsklubb17.01.993 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,50Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.942Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap17.01.15
1,50Sondre Moen, Eidanger Idrettslag05.07.003 (G-15)Askim, Askimlekene 201518.01.15
1,50Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.001 (G-15)Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
1,50Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
1,50Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.004 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,50Dagfinn Lodden, Bremnes IL02.04.711 (MV)Bømlo, Seriestevne13.04.15
1,50Ottar Hellesvik, Kopervik IL17.05.001 (G-15)Haugesund, Mailekene 201524.05.15
1,48Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.99H (G-16)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
-----90--------------------
1,48Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.473 (MV65)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor24.03.15
1,45Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
1,45Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-17)Bømlo, Seriestemne17.11.14
1,45Marius Eikrem, Skogn IL10.03.002 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,45Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.994 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,45Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-15)Søndre Land, Treningsstevne24.01.15
1,45Tov Alexander Lorentzen, Romerike Friidrett26.07.001 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,45Anders Åsemyr, Dimna IL05.06.991 (G-16)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal01.02.15
1,45Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.992 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
1,45Petter Tytlandsvik, GTI08.04.671Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
-----100--------------------
1,45Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.643 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,45Marius Gannsen, GTI19.03.643 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,45Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.001 (G-15)Søndre Land, Treningsstevne14.03.15
1,45Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,43Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.561 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,43Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.602 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,41Kjetil Roalkvam, IL Skjalg19.10.68P (MV45)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
1,40Aleksander Lehn, Byåsen IL07.03.003 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,40Håkon Ellingen, Ogndal IL21.02.995 (G-15)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,40Johan Andreas Løland, GTI02.05.591 (MV55)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
-----110--------------------
1,40Stian Martinsen, Fredrikstad IF31.08.004 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
1,40Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.995 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
1,35Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.993 (G-15)Stange, U-cup del 325.10.14
1,35Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762 (MV)Bømlo, Seriestemne16.03.15
1,35Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971 (G-18)Bømlo, Seriestevne13.04.15
1,32Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62P (MV50)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
1,32Rolf Flage, Voss IL27.09.482 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,30Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.005 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14
1,29Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,27Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
-----120--------------------
1,27Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.36P (MV75)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor25.03.15
1,26Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.432 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,25Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.003 (G-14)Stange, U-cup del 325.10.14
1,25Connor Engen, ISS02.10.002 (G-15)Haugesund, Mailekene 201524.05.15
1,24Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.373 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,21Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,20Torbjørn Mong, Egersunds IK01.05.40P (MV75)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
1,20Jakob Wang, IF Hellas16.09.942Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,18Jens Kåre Mjeldheim, IL Fri23.12.404 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,15Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.991 (G-15)Bømlo, Seriestemne17.11.14
-----130--------------------
1,12Trygve Monstad, IL Gular15.05.312 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,11Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.443 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,10Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV70)Lyngdal, Sørlandsmesterskapet i friidrett veteraner01.03.15
1,03Wilhelm Knut Trym, Stavanger IF Friidrett30.09.333 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,02Olav Fimland, Voss IL12.03.493 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,02William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.484 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.931Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
1,85Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.738Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,75Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,35Khualpi Hatzaw (MYA), Oppdal FIK09.07.004 (G-14)Ranheim, Interkretsstevnet29.11.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Kristoffer Buhagen, Trondheim Friidrett04.02.921Ranheim, KM-HUT14.03.15
1,64Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.881Steinkjer, NM innendørs07.02.15
1,63Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.911Bærum, Ferie-HUT11.08.14
1,60Håvard Sæther Pedersen, Haugesund IL31.08.981 (G-17)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
1,60Morten Haave, IL Tyrving21.09.862Steinkjer, NM innendørs07.02.15
1,60Kristoffer Rødvei, IL Tyrving10.11.892Ranheim, KM-HUT14.03.15
1,56Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,56Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.972Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,55Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL03.10.961 (G-18/19)Etnedal, Treningsstevne13.12.14
1,55Magnus Husby Rostad, Steinkjer Friidrettsklubb07.03.803Steinkjer, NM innendørs07.02.15
-----10--------------------
1,55Odd Eiken, Ranheim IL28.03.914Steinkjer, NM innendørs07.02.15
1,55Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.873Ranheim, KM-HUT14.03.15
1,51Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.721Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
1,50Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961Ulsteinvik, Treningstemne31.10.14
1,50Fredrik Andreas Berdal Kortner, Herkules Friidrett04.08.811Skien, Treningsstevne09.01.15
1,50Joachim Wiborg, Herkules Friidrett29.12.781Skien, Treningsstevne09.01.15
1,50Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.981 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,50Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,50Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.881Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t02.02.15
1,50Eirik Røe, Steinkjer Friidrettsklubb30.08.805Ranheim, KM-HUT14.03.15
-----20--------------------
1,50Mons Martin Borgen, Os Turn06.12.941Os, Osmesterskap 201523.03.15
1,46Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turn30.06.982 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,45Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.972Ulsteinvik, Treningstemne31.10.14
1,45Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.961Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap16.01.15
1,45Runar Surdal, Moi IL27.01.891Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
1,45Ragnar Bergheim, Sandnes IL19.08.822Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
1,45Espen Berntzen Høgstedt, Asker Sk. Friidrett03.04.971 (G-18/19)Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
1,44Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001 (G-15)Askim, Treningsstevne10.06.15
1,43Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.922Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
1,43Fredrik Stuhr, Fana IL02.06.792 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----30--------------------
1,42Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,40Finn Pedersen, Tvedestrand Turn & IF31.03.581 (MV55)Tvedestrand, Treningsstevne12.11.14
1,40Ánde Roska Østmo, IL Ilar01.02.911Nesseby, Romjulshopp30.12.14
1,40Ivar Steiro, Sortland Friidrettsklubb13.03.742Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap16.01.15
1,40Marius Skauen, Fredrikstad IF29.05.961 (G-19)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,40Markus Olaussen, Fredrikstad IF05.05.971 (G-19)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,40Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-15)Søndre Land, Treningsstevne24.01.15
1,40Geir André Bjørsvik, Eikanger IL06.02.761 (MV35)Ostereidet, Seriestemne10.02.15
1,40Martin Greger Johansen, Moss IL23.09.881Moss, KM hopp u/t11.02.15
1,40Erland L. Nilsen, Porsanger IL03.10.571 (MV55)Lakselv, NNM Hopp uten tilløp25.02.15
-----40--------------------
1,40Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.721Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,40Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,40Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.763 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,40Størk Avelsgaard Lien, Stjørdal Friidrettsklubb07.02.926Ranheim, KM-HUT14.03.15
1,40Fredrik Weiseth, Ranheim IL05.12.946Ranheim, KM-HUT14.03.15
1,39Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.912Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,39Ketill Hanstveit, Norna-Salhus IL02.11.733Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,38Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,38Wilhelm Bergesen, T&IF Viking22.11.983 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,38Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.871Bergen/La, Hopp u/t24.03.15
-----50--------------------
1,36Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001 (G-14)Greveskogen, Seriestevne11.10.14
1,36Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,35Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.961 (G-18/19)Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
1,35Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.983Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
1,35Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.973Ulsteinvik, Treningstemne31.10.14
1,35Oddvin Årdalsbakke, IL Fri03.08.621 (MV50)Bergen/Lo, Seriestevne10.12.14
1,35Paal Sneve, Fagernes IL06.05.681 (MV45)Etnedal, Treningsstevne13.12.14
1,35Håvard Knygh, Sømna IL26.01.751Vik, Kretsstevne20.12.14
1,35Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.991 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
1,35Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.973Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap16.01.15
-----60--------------------
1,35Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Oppstryn, Seriestemne27.01.15
1,35Eric Menchini Pedersen, Moss IL09.06.971 (G-18/19)Moss, KM hopp u/t11.02.15
1,35Geir Solheim, Bremnes IL18.04.712 (MV)Bømlo, Seriestevne16.02.15
1,35Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.501 (MV65)Sandane, Seriestemne10.03.15
1,35Bendik Verlo Nes, Trondheim Friidrett15.05.928Ranheim, KM-HUT14.03.15
1,35Johannes Bergh, IL Koll08.02.973Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,35Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.984Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,35Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.995Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,35David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.991 (G-16)Løten, Treningsstevne26.03.15
1,35Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb19.06.681 (MV45)Steinkjer, Seriestevne26.03.15
-----70--------------------
1,35Odin Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb16.06.931 (G-20/22)Steinkjer, Seriestevne26.03.15
1,34Filip Bøe, Fana IL30.08.003 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,34Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.004 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,33Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.991 (G-15)Greveskogen, Seriestevne11.10.14
1,33Gunnar Rolfsnes, Bremnes IL17.10.981 (G-17)Bømlo, Seriestevne13.04.15
1,30Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001 (G-14)Løten, Treningsstevne18.12.14
1,30Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.984 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,30Mikael Solheim, Fana IL16.04.005 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,30Pål Rainer Røvik Johansen, Kvæfjord IL09.02.681 (MV45)Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
1,30Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.973 (G-19)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
-----80--------------------
1,30Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-16)Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
1,30Tor Ivar Hauge, IL Ilar15.10.901Nesseby, KM hopp uten tilløp15.02.15
1,30Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne16.02.15
1,30Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
1,30Håvard Våge Opheim, IL Gneist01.09.961 (G-18/19)Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
1,30Svenn-Helge Vatne, NTNUI04.03.949Ranheim, KM-HUT14.03.15
1,30Gabriel Walden Michelsen, Os Turn26.05.001 (G-15)Os, Osmesterskap 201523.03.15
1,30Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971 (G-18)Osterøy, Hopp u/t23.03.15
1,30Sondre Herrevold, Os Turn04.12.982 (G-17)Os, Osmesterskap 201523.03.15
1,28Vidar Vedå, Stord IL14.06.721 (MV40)Leirvik, Seriestemne19.01.15
-----90--------------------
1,28Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (G-15)Moss, KM hopp u/t11.02.15
1,28Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.601 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,27Mikael Andelic, Sarpsborg IL22.06.981 (G-17)Sarpsborg, Treningsstevne hopp u/tilløp26.03.15
1,26Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.471 (MV65)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,26Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.006 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,26John Tonnessen, Stord IL01.01.821Leirvik, Seriestemne19.01.15
1,26Vegard Havn, Stord IL28.09.971 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne19.01.15
1,26Rolf Flage, Voss IL27.09.482 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,25Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
1,25Anker Gunvaldsen, IL Ilar28.07.971 (G-17)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
-----100--------------------
1,25Johan Schanche, IL Ilar24.02.972 (G-17)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
1,25Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
1,25Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.991 (G-16)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,25Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.991 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
1,25Even Meinseth, Sørild FIK22.05.961 (G-19)Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
1,25Bjørn Petter Rygg, Hyen IL18.03.651 (MV50)Gloppen, Seriestemne25.02.15
1,25Lars Holme, Hyen IL20.02.911Gloppen, Seriestemne25.02.15
1,25Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.931 (MJ)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp06.03.15
1,25Nicolay Landmark, IL Gular28.03.632 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,25Ole Hartvig Nissen Viken, IL Fri20.06.602 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----110--------------------
1,25Ole Tobias Løvdal, Tvedestrand Turn & IF05.09.981 (G-17)Tvedestrand, Treningsstevne11.03.15
1,25Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-15)Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
1,25Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.962 (G-18/19)Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
1,25Helge Kvarven, Bremnes IL21.06.692 (MV)Bømlo, Seriestemne16.03.15
1,25Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.992 (G-16)Løten, Treningsstevne26.03.15
1,24Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (MJ)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,24Kjell Adamski, Sarpsborg IL13.07.501 (MV65)Sarpsborg, Treningsstevne hopp u/tilløp26.03.15
1,23Håvard Kolbotn, Breimsbygda IL17.03.001 (G-15)Sandane, Seriestemne27.01.15
1,23Jan Borgen, Os Turn02.08.463 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,22Dagfinn Lodden, Bremnes IL02.04.713 (MV)Bømlo, Seriestemne16.03.15
-----120--------------------
1,20Petter Tytlandsvik, GTI08.04.671 (MV45)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
1,20Martin Henriksen, IL Ilar08.09.973 (G-17)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
1,20Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.972 (MJ)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,20Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.981 (G-17)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,20Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981 (G-17)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,20Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.983 (G-17)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,20Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002 (G-15)Sandane, Seriestemne27.01.15
1,20Espen Haugen, Olden IL10.11.981 (G-17)Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
1,20Morten Erichsen, IL Ilar23.02.951 (G-20/22)Nesseby, KM hopp uten tilløp15.02.15
1,20Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.481 (MV65)Tønsberg, KM veteraner hopp u/tilløp21.02.15
-----130--------------------
1,20Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.001 (G-15)Namsos, Seriestevne24.02.15
1,20Torleiv Straume jr., Hyen IL01.03.971 (G-18)Gloppen, Seriestemne25.02.15
1,20Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,20Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.563 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,20Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.644 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,20Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV55)Mjøsdalen, Seriestemne09.03.15
1,20Per Inge Galaaen, IL Tyrving03.10.571 (MV55)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,20Hans Holm, Steinkjer Friidrettsklubb20.04.971 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne26.03.15
1,20Arild Busterud, Løten Friidrett26.01.481Løten, Treningsstevne26.03.15
1,20Jonas Selbo, Steinkjer Friidrettsklubb30.07.962 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne26.03.15
-----140--------------------
1,19Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,19Jon Besse Fjeld, Søgne IL13.02.491 (MV65)Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp16.03.15
1,18Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.721 (MV40)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,18Glenn Heggøy, Laksevåg TIL01.06.752 (MV40)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,18Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.622 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,18Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.462 (MV65)Tønsberg, KM veteraner hopp u/tilløp21.02.15
1,15Harald Folkvord Hetland, Sandnes IL27.09.966Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
1,15Jon Ivar Hallaraune, Sømna IL26.03.981 (G-16)Vik, Kretsstevne20.12.14
1,15Matti Dikkanen, IL Ilar21.05.661 (MV45)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
1,15Mathis Schanche, IL Ilar24.02.974 (G-17)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
-----150--------------------
1,15Jo Ánde Bongo Dikkanen, IL Ilar26.12.975 (G-17)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
1,15Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001 (G-15)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,15Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.001 (G-15)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,15Rafael Gildestad, Olden IL06.12.992 (G-16)Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
1,15Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
1,15Eirik Tveiten, Sørild FIK01.09.992 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
1,15Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,15Johan Andreas Løland, GTI02.05.594 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,15Øystein Øvsthus, Mjøsdalen IL06.04.582 (MV55)Mjøsdalen, Seriestemne09.03.15
1,15Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne11.03.15
-----160--------------------
1,15Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.991 (G-16)Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
1,15Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.641 (MV50)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,13Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.361 (MV75)Tønsberg, KM veteraner hopp u/tilløp21.02.15
1,12Martin Tysnes, Norna-Salhus IL25.10.001 (G-14)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t17.11.14
1,12Lukas Helland, Stord IL30.06.001 (G-15)Leirvik, Seriestemne19.01.15
1,10Andreas Solli, Sømna IL11.08.982 (G-16)Vik, Kretsstevne20.12.14
1,10Magne Henriksen, IL Ilar04.08.931 (MJ22)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
1,10Stein Østmo, IL Ilar24.03.571 (MV55)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
1,10Kjell Fossen, IL Fri23.04.391 (MV75)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,10Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.003 (G-15)Sandane, Seriestemne27.01.15
-----170--------------------
1,10Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.003 (G-15)Sandane, Seriestemne27.01.15
1,10Tobias Krag Lund, Jægervatnet IL13.10.991 (G-16)Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
1,10Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.002 (G-15)Namsos, Seriestevne24.02.15
1,10Håkon Stensen, Bremnes IL24.02.694 (MV)Bømlo, Seriestemne16.03.15
1,10Svein Ruud, Namsen Friidrettsforening09.11.541 (MV60)Namsos, Lagseriestevne17.03.15
1,10Stilianos Douvlos, FIK Orion06.10.981 (G-17)Løten, Treningsstevne26.03.15
1,10Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981 (G-17)Steinkjer, Seriestevne26.03.15
1,10Lasse Blom, Sømna IL24.11.831Vik, Kretsstevne30.04.15
1,05Erik Bloch, Stord IL23.12.991 (G-15)Leirvik, Seriestemne17.11.14
1,05Kurt Magne Laupstad, Egersunds IK05.08.671 (MV45)Egersund, Hopp uten tilløp04.12.14
-----180--------------------
1,05Steinar Lohne, IL Fri25.12.622 (MV50)Bergen/Lo, Seriestevne10.12.14
1,05Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.002 (G-14)Løten, Treningsstevne18.12.14
1,05Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.003 (G-15)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
1,05Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV65)Lye, Hoppstevne29.01.15
1,05Aksel Øvsthus, Mjøsdalen IL29.10.531 (MV60)Mjøsdalen, Seriestemne09.03.15
1,05Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,05Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971 (G-18)Bømlo, Seriestevne13.04.15
1,03Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Greveskogen, Treningsstevne hopp ut26.01.15
1,01John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV70)Tønsberg, KM veteraner hopp u/tilløp21.02.15
1,00Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.002 (G-15)Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
-----190--------------------
1,00August Bergh Jacobsen, Sømna IL04.11.001 (G-15)Vik, Kretsstevne30.04.15
0,95Brynjar Røgeberg, Sandefjord Turn & IF12.05.341 (MV80)Larvik, Treningsstevne10.01.15
0,94Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.001 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t24.03.15
0,94Jan Martin Troseth, Ogndal IL28.04.521 (MV60)Stjørdal, Klubbmesterskap / Seriestevne07.05.15
0,94Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV65)Stjørdal, Klubbmesterskap / Seriestevne07.05.15
0,93Steinar Tysse, Mjøsdalen IL08.08.451 (MV70)Mjøsdalen, Seriestemne09.03.15
0,92Stanley Hauge, Eikanger IL25.01.521 (MV60)Ostereidet, Seriestemne10.02.15
0,90Tord Hetlevik, Osterøy IL01.04.001 (G-15)Osterøy, Hopp u/t23.03.15
0,80Olav Fimland, IL Fri12.03.493 (MV65)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
0,80Hans Kristian Birkeland, Mjøsdalen IL29.10.881Mjøsdalen, Seriestemne09.03.15
-----200--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Konrad Pieszak (POL), Egersunds IK13.12.931Egersund, Hopp uten tilløp04.12.14
1,45Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.731 (MV40)Etnedal, Treningsstevne13.12.14
1,30Rait Veesalu (EST), Sandnes IL25.03.944Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
1,25Ottar Jónsson (ISL), Sandnes IL19.02.835Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
1,10Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.991 (G-16)Moss, KM hopp u/t11.02.15

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Olav Skorpen, ukjent09.10.721 (MV40)Os, Osmesterskap 201523.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.951Bærum, Nordic Match 201514.02.15
5,45Per Magne Florvaag, Sandnes IL21.02.9314-kv Praha/CZE, European Athletics Indoor Championships06.03.15
4,95Odd Eiken, Ranheim IL28.03.916Bærum, Nordic Match 201514.02.15
4,90Fredrik Weiseth, Ranheim IL05.12.941 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
4,80Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.953Steinkjer, NM innendørs08.02.15
4,70Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.942 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
4,50Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.88HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
4,50Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.984Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
4,40Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.991 (G-16)Hvam, Kretsstevne13.05.15
4,35Martin Roe, IL Fri01.04.92HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15
-----10--------------------
4,32Thorbjørn Vika Tholo, IL Fri20.01.972 (G-17)Tallinn/EST, Aastalõpu teivashüppevõistlus28.12.14
4,31Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.932Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,30Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.942Ranheim, Stavstevne02.02.15
4,25Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.88HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15
4,20Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
4,20Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.982 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
3,90Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
3,90Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.961 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
3,90Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
3,80Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
-----20--------------------
3,50Filip Aas, Raumnes & Årnes IL24.08.001 (G-15)Bærum, Treningstevne26.01.15
3,20Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.96H (G-18/19)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
3,20Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.992 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
3,20Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.993 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
3,20Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.006 (G-15)Ithaca/NY/USA, Section 4 Class Championships14.02.15
3,11Ole Hartvig Nissen Viken, IL Fri20.06.601 (MV)Leikvang, Stavstevne 623.03.15
2,90Erik-Johan Henriksen, IL Pioner28.04.921 (G-U23)Finnsnes, Stavstevne26.02.15
2,90Geir Solheim, Bremnes IL18.04.711 (MV40)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,90Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,80Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.97H (G-18/19)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
-----30--------------------
2,75Jonas Aasland, Sandefjord Turn & IF08.02.995 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
2,72Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
2,70Tobias Sweetlove, Grue IL29.07.004 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,60Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.641 (MV50)Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
2,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (G-15)Bærum, Treningstevne26.01.15
2,50Karsten Nordli, IL Pioner04.01.501 (MV65)Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
2,50Lars Erik Susegg, Steinkjer Friidrettsklubb21.09.791 (MV35)Steinkjer, Innendørsstevne12.02.15
2,50Odin Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb16.06.931Steinkjer, Innendørsstevne12.02.15
2,42Rune Fredrik Andersen, Kråkerøy IL30.03.491 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,40Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.001 (G-15)Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
-----40--------------------
2,40Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.371 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,40Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,35Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.001 (G-15)Stjørdal, Treningsstevne27.02.15
2,30Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.99H (G-16)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,30Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.99H (G-16)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
2,30Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.002 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
2,20Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.482 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,10Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
2,00Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.362 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,40Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.981 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
1,51Arbi Islamov (RUS), IL Pioner22.12.001 (G-15)Finnsnes, Stavstevne02.03.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
7,41Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
7,39Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.966Bærum, Nordic Match 201514.02.15
7,16Jonas Mögenburg, IL Tyrving18.02.901Steinkjer, NM innendørs08.02.15
7,10Martin Roe, IL Fri01.04.92HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
6,98Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893Steinkjer, NM innendørs08.02.15
6,87Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
6,81Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.88HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
6,81Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,65Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.95HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
-----10--------------------
6,54Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.951 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
6,47Mathias Wester, Overhalla IL26.06.982 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
6,45Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
6,43Odin Hallquist, IL Koll01.10.973 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,42Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.983 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
6,39Kristian Hansen Bruvik, IL Fri09.07.942 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
6,36Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
6,33Anders Bergmann Hommen, Lyngdal IL02.06.971 (G-18/19)Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
6,32Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
6,31Lars Kristian Øyen Kvande, Surnadal IL30.09.954 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----20--------------------
6,30Brede Solberg Stølen, Ranheim IL27.02.931Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
6,28Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.974 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
6,27Stian Løvås Aaen, FIK Orion28.12.956 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
6,25Sindre Olsvik, Lista IL14.03.981 (G-17)Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
6,22Ulrik Sæther Langvik, Fredrikstad IF27.02.971 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
6,19Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.836Ludwighafen/GER, Hallenmeisterschaften Rheinland-Pfalz17.01.15
6,18Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.964 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,16Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.915Steinkjer, NM innendørs08.02.15
6,14Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.926Steinkjer, NM innendørs08.02.15
6,11Audun Kleven Rød, Sørild FIK24.07.982 (G-17)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
-----30--------------------
6,09Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
6,09Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.991 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
6,09Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
6,07Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
6,04Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.965 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
6,02Alexander Aloyseus, Kristiansand IF Friidrett03.02.951Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
5,99Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.971 (G-18/19)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
5,97Håvard Sæther Pedersen, Haugesund IL31.08.984 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,97Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.643 (MV50)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor23.03.15
5,93Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
-----40--------------------
5,92Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.993 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,87Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.985 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,85John Magne Hardersen, IK Hind18.02.981Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
5,84Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.994 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
5,84Christopher Balavoine, Sørild FIK30.06.983 (G-17)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
5,84Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.982 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.976 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
5,78Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.971 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
5,78Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
5,75Trond Are Mannsåker, Haugesund IL27.12.971 (G-18/19)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
-----50--------------------
5,74Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-18/19)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
5,69Philip Bay Andersen, Kristiansand IF Friidrett25.04.942Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
5,68Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.002 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,68Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.003 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,65Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.004 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,63Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.993 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,63Robin Rooney, Dimna IL14.06.986 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,62Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.983 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,61Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.005 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,61Ole Marius Strøhm, Asker Sk. Friidrett18.01.991 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----60--------------------
5,60Stein Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL02.08.583 (MV55)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor23.03.15
5,57Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.972 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
5,56Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.001 (G-15)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
5,55Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.982 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
5,55Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.994 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,55Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.947 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
5,54Mathias Melheim, Olden IL01.03.995 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,52Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.962Bærum, BUL julestevne06.12.14
5,51Magnus Kvale Thom, Asker Sk. Friidrett21.03.972 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,50Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.973 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----70--------------------
5,48Victor Armand Stensholt, IL Runar12.05.973 (G-17/19)Bærum, Kretskamp14.03.15
5,48Jørgen Kornerud, IF Sturla27.02.943Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,47Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.997 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
5,47Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.88HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
5,45Geir Arne Kjønstad, NTNUI16.12.691Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
5,45Julius James Ebarle, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.972Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
5,45Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.002 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,44Sigurd Kjendlie, FIK Orion26.04.982 (G-17)Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,43Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
5,42Eirik Endreson Klinge, Surnadal IL14.09.002 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
-----80--------------------
5,40Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.991 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
5,40Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001 (G-15)Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
5,40Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.007 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,40Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.997 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,38Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.97H (G-18/19)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
5,37Frode Holt, IF Sturla14.07.64P (MV50)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
5,37Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001 (G-15)Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
5,36Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.992 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
5,36Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.982 (G-17)Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
5,35Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.982 (G-17)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
-----90--------------------
5,35Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.983 (G-17)Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,35Kåre Strande, Fagernes IL29.05.614Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,33Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.973 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201517.01.15
5,30Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.998 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
5,30Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.982Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
5,29Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.003 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,28Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
5,25Isak Jerpstad, Steinkjer Friidrettsklubb10.02.962 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
5,24Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
5,23Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.931Ulsteinvik, KM Møre og Romsdal31.01.15
-----100--------------------
5,22Ole Martin Eig, Vaaler IF24.03.002 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
5,22Jon Kjetil Antonsen, SMIL Engavågen20.01.001 (G-15)Bodø, Kretsstevne25.02.15
5,19Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001 (G-15)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
5,19Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
5,16Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.993 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,15Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.994 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,14Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,13Emmanuel Médard Bucumi, Børsa IL17.10.981 (G-16)Ranheim, Adventsstevnet01.12.14
5,13Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.008 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,12Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.9910 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----110--------------------
5,11Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
5,11Lars Haugerud, Ski IL Friidrett02.10.005 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen17.01.15
5,11Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
5,10Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.993 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
5,10Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.981 (G-17)Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
5,10Fredrik Veiby, Ullensaker/Kisa IL03.02.994 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,09Onar Apelseth, Dimna IL17.09.982 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
5,08Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.99H (G-16)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
5,07Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.933Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
5,07Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.002 (G-15)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
-----120--------------------
5,06Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992 (G-16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
5,05Thorbjørn Vika Tholo, IL Fri20.01.9717Tallinn/EST, Tshika 100 Mälestusvõistlus03.01.15
5,04Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.004 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
5,02Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.991 (G-16)Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
5,02Oddbjørn Thorsen, GTI14.04.772 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
5,00Erling Ytrehus, Kristiansand IF Friidrett01.02.641 (MV50)Lyngdal, Sørlandsmesterskapet i friidrett veteraner01.03.15
4,98Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.007 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
4,95Erlend Moe, Fana IL26.11.002 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
4,93Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.983 (G-17)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,93Rafael Gildestad, Olden IL06.12.993 (G-16)Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
-----130--------------------
4,92Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.984 (G-17)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,89Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.007 (G-15)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201525.01.15
4,87Petter Rekdal, Ravn IL19.05.992 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
4,87Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.995 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
4,86Sondre Blakstad Henriksen, Lillehammer IF05.03.003 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
4,85Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.692Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
4,84Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.993 (G-16)Lyngdal, KM innendørs Aust- og Vest-Agder31.01.15
4,84Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.001 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,84Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.002 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,83Kasper Bodulski, Vaaler IF03.05.004 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
-----140--------------------
4,82Kjetil Roalkvam, IL Skjalg19.10.68P (MV45)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
4,82Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.003 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,81Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002 (G-15)Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
4,80Mikael Solheim, Fana IL16.04.004 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201525.01.15
4,80Johan Andreas Løland, GTI02.05.592 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
4,79Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,79Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
4,77Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,76Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.992 (G-16)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
4,76Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.004 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----150--------------------
4,75Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.973 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201531.01.15
4,71Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.003 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
4,67Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.994 (G-16)Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
4,60Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.006 (G-15/16)Bærum, Kretskamp14.03.15
4,55Jørgen Storli, Vollan Idrettsklubb20.04.992 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
4,53Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.69P (MV45)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
4,52Anders Røed, Bodø Friidrettsklubb12.03.954Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
4,51Øystein Bergheim, Nordøy IL17.07.793 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
4,50Are Torsvik, Sandnes IL14.02.622Sandnes, Innandørsstevne 212.02.15
4,49Marius Eikrem, Skogn IL10.03.002 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
-----160--------------------
4,49Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.642 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
4,45Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.009 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
4,43Odd Geir Fagerli, Storfjord IL04.03.685Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
4,41William André Dyrendahl, Stadsbygd IL23.03.003 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
4,39Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-16)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
4,35Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.004 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
4,33Paal Sneve, Fagernes IL06.05.681 (MV45)Etnedal, Treningsstevne13.12.14
4,33Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.992 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
4,33Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.004 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen 201501.02.15
4,32Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.009 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----170--------------------
4,25Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.005 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,19Nicolay Landmark, IL Gular28.03.633 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
4,17Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.004 (G-15)Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
4,03William Gustafsson, IK Hind11.08.002 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
4,00Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.985 (G-17)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
3,99Nicolay Ebbing, Fana IL25.06.005 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
3,94Håkon Ellingen, Ogndal IL21.02.992 (G-16)Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
3,85Jens Ole Hollfjord, Moss IL10.02.002 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
3,82Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.371 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
3,80Yngve Trang, Stjørdal Friidrettsklubb01.09.001 (G-15)Stjørdal, Treningsstevne27.02.15
-----180--------------------
3,76Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.36P (MV75)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor25.03.15
3,65Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
3,64Torbjørn Mong, Egersunds IK01.05.403 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
3,22Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
3,02Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,92Oddbjørn Guttormsen, Froland IL22.06.511 (MV60)Lyngdal, Sørlandsmesterskapet i friidrett veteraner01.03.15
2,92William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.482 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,53Oddbjørn Bergheim, Samhald IL17.01.503 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,98Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.433 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,61Olav Fimland, Voss IL12.03.494 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----190--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,70Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.991 (G-16)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
5,49Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,46Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.731 (MV40)Etnedal, Treningsstevne13.12.14
5,12Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,87Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,61Athiwat Nilsen (THA), Sortland Friidrettsklubb03.04.991 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
4,30Rudolf Friedrich (GER), Førde IL Friidrett14.10.961 (MJ)Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,23Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.961 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
5,90Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.982 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
5,72Stein Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL02.08.581Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
5,41Bård Inge Bø, Fitjar IL13.02.771 (MV35)Leirvik, Hallstemne30.01.15
5,41Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV45)Leirvik, Hallstemne30.01.15
5,40Lars Haugerud, Ski IL Friidrett02.10.001 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
5,23Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.992 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
5,16Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.993 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
5,04Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.003 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
5,04Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.994 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----10--------------------
4,98Kasper Bodulski, Vaaler IF03.05.004 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
4,87Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,47Thomas Wiborg, Herkules Friidrett04.11.871Porsgrunn, Romjulsstevne29.12.14
3,33Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.871Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
3,29Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.951Bærum, Ferie-HUT11.08.14
3,25Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.931Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
3,22Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.874Steinkjer, NM innendørs08.02.15
3,18Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Seriedugnad26.10.14
3,18Dag Halfdan Wergeland, IL i BUL24.05.891Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
3,17Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.772Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
3,16Mons Martin Borgen, Os Turn06.12.941Os, Osmesterskap 201523.03.15
3,15Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF21.06.941Lillehammer, Treningsstevne29.10.14
-----10--------------------
3,14Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.902Lillehammer, Treningsstevne29.10.14
3,14Eric Alberto Marhaug, Bodø Friidrettsklubb05.04.961 (MJ)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
3,13Karsten Warholm, Dimna IL28.02.962 (MJ)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
3,10Sharanan Kulam, IL Tyrving16.07.952Bærum, Ferie-HUT11.08.14
3,10Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.821Ålesund, Seriestevne19.11.14
3,10Mikael Farstad Therkildsen, Valder IL02.03.971 (G-18/19)Valderøy, Treningsstevne06.02.15
3,09Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.911Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
3,08Kristoffer Rødvei, IL Tyrving10.11.893Bærum, Ferie-HUT11.08.14
3,08Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
3,08Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.892Ranheim, KM-HUT14.03.15
-----20--------------------
3,06Ketill Hanstveit, Norna-Salhus IL02.11.732Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
3,06Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
3,05Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.914Bærum, Ferie-HUT11.08.14
3,05Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.881Namsos, Seriestevne24.02.15
3,04Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.955Bærum, Ferie-HUT11.08.14
3,03Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.927Steinkjer, NM innendørs08.02.15
3,02Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL03.10.961 (G-18/19)Etnedal, Treningsstevne13.12.14
3,01Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.951Larvik, Seriestevne09.07.14
3,01Kristoffer Buhagen, Trondheim Friidrett04.02.923Ranheim, KM-HUT14.03.15
3,00Ánde Roska Østmo, IL Ilar01.02.911Nesseby, Romjulshopp30.12.14
-----30--------------------
3,00Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.961Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap16.01.15
3,00Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.951 (G-20/22)Askøy, Stevne i hopp u/t05.03.15
2,99Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.941Stavanger, Kretsstevne04.09.14
2,99Fredrik Andreas Berdal Kortner, Herkules Friidrett04.08.812Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
2,98Morten Haave, IL Tyrving21.09.866Bærum, Ferie-HUT11.08.14
2,98Alexander Karlsson, IL Gular23.09.88Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
2,98Martin Greger Johansen, Moss IL23.09.881Moss, KM hopp u/t11.02.15
2,97Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991 (G-15)Bømlo, Seriestemne17.11.14
2,97Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turn30.06.981 (G-17)Os, Osmesterskap 201523.03.15
2,96Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.922Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
-----40--------------------
2,96Jon Erik Nesse, Sandnes IL18.01.953Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,95Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.972Ulsteinvik, Treningstemne31.10.14
2,95Even Pettersen, Urædd Friidrett12.10.932Porsgrunn, Romjulsstevne29.12.14
2,95Ole Laland Egeland, Lye IL28.08.881Lye, Hoppstevne29.01.15
2,95Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.951Notodden, Treningsstevne02.02.15
2,95Stig Ove Dahlen Selnes, Namsen Friidrettsforening19.07.942Namsos, Seriestevne24.02.15
2,94Håkon Solli Henriksen, Nittedal IL24.06.931Nittedal, Kretsstevne22.09.14
2,94Lars Vikøyr, Ask Friidrett07.09.991 (G-16)Askøy, Stevne i hopp u/t20.11.14
2,93Magnus Kleppe, Fyllingen IL04.07.651 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,93Jens Peter Fylling, Valder IL16.01.921Valderøy, Treningsstevne06.02.15
-----50--------------------
2,93Even Meinseth, Sørild FIK22.05.961 (G-19)Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
2,92Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.996 (MJ)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,92Eirik Røe, Steinkjer Friidrettsklubb30.08.804Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,91Sebastian Farmen, Larvik Turn & IF04.05.922Larvik, Seriestevne09.07.14
2,89Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.973Ulsteinvik, Treningstemne31.10.14
2,89Ragnar Bergheim, Sandnes IL19.08.821Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,88Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.941 (G-20/22)Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
2,88Erik Fluge, Ask Friidrett10.05.919Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,87Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.724Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,86Joakim Moss Grutle, Stord IL01.07.961 (G-18/19)Bømlo, Seriestemne17.11.14
-----60--------------------
2,86Erik Lund, IL i BUL26.04.974Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,85Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.631Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,85Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.961 (G-18/19)Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,85Frode Holt, IF Sturla14.07.642Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
2,84Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-15)Søndre Land, Treningsstevne24.01.15
2,84Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.965Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,83Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
2,83Marius Bakken Støle, Sandnes IL06.06.935Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,83Anders Laupstad, Egersunds IK17.01.981 (G-16)Egersund, Hopp uten tilløp04.12.14
2,83Haldor Hagen Jøsendal, Søndre Land IL02.10.971 (G-18/19)Søndre Land, Treningsstevne24.01.15
-----70--------------------
2,83Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.973Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
2,82Rune Reimertz, Sandnes IL24.07.966Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,81Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.871Bergen/La, Hopp u/t24.03.15
2,80Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981 (G-17)Ålesund, Seriestevne14.01.15
2,80Marius Skauen, Fredrikstad IF29.05.961 (G-19)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,79Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-19)Gloppen, Seriestemne11.03.15
2,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.976Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,78Eric Menchini Pedersen, Moss IL09.06.971 (G-18/19)Moss, KM hopp u/t11.02.15
2,78Oddvin Årdalsbakke, IL Fri03.08.622 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,78Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991 (G-16)Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
-----80--------------------
2,78Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.981 (G-17)Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
2,77Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.987Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,77Robin Kallekleiv, Laksevåg TIL15.07.914Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,77Torbjørn Lie Onstad, Laksevåg TIL22.09.882Bergen/La, Hopp u/t24.03.15
2,76Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.992 (G-16)Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
2,76Fredrik Weiseth, Ranheim IL05.12.946Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,76Gunnar Rolfsnes, Bremnes IL17.10.981 (G-17)Bømlo, Seriestemne16.03.15
2,76Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Osterøy, Hopp u/t23.03.15
2,75Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.972 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,75Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.992Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
-----90--------------------
2,75Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.981 (G-17)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,75Kristian Glomnes, Oppstryn IL03.02.971 (G-18)Oppstryn, Seriestemne10.02.15
2,75Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.937Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,74Johan Schanche, IL Ilar24.02.971 (G-17)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
2,74Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-15)Sandane, Seriestemne27.01.15
2,74Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.982 (G-17)Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
2,73Simen Strange Øya, Eidanger Idrettslag28.10.842Porsgrunn, Klubbmesterskap03.11.14
2,73Sven Bryne, Bryne FIK12.08.923Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,73Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb19.06.681 (MV45)Steinkjer, Seriestevne12.03.15
2,72Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972Nittedal, Kretsstevne22.09.14
-----100--------------------
2,72Harald Folkvord Hetland, Sandnes IL27.09.964Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,72Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.981 (G-18/19)Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,72Christian Mensah, Ranheim IL20.04.961 (G-18/19)Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,72Størk Avelsgaard Lien, Stjørdal Friidrettsklubb07.02.928Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,72Sondre Herrevold, Os Turn04.12.982 (G-17)Os, Osmesterskap 201523.03.15
2,71Odin Stangvik, Larvik Turn & IF19.02.962Larvik, Seriestevne02.07.14
2,71Stilianos Douvlos, FIK Orion06.10.981 (G-17)Løten, Treningsstevne26.03.15
2,70Mathias Myhre, Ålesund Friidrettsklubb03.11.951 (G-19)Ålesund, Seriestevne19.11.14
2,70Ivar Steiro, Sortland Friidrettsklubb13.03.742Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap16.01.15
2,70Ivar Evjemo Schjetlein, BUL-Tromsø Friidrett29.08.893Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap16.01.15
-----110--------------------
2,70Kjetil Roalkvam, IL Skjalg19.10.681 (MV45)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,70Dagfinn Lodden, Bremnes IL02.04.711 (MV40)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,70Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.977Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,69Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993Nittedal, Kretsstevne22.09.14
2,69Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.982 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,68Mikael Andelic, Sarpsborg IL22.06.981 (G-17)Sarpsborg, Treningsstevne hopp u/tilløp26.03.15
2,68Børre Kristiansen, FIK Orion14.06.591Løten, Treningsstevne26.03.15
2,67Glenn Heggøy, Ask Friidrett01.06.751 (MV40)Askøy, Stevne i hopp u/t08.01.15
2,67Håkon Herrevold, Os Turn03.08.001 (G-15)Os, Osmesterskap 201523.03.15
2,67Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.998Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
-----120--------------------
2,66Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne hopp ut26.01.15
2,66Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,66Håvard Våge Opheim, IL Gneist01.09.961 (G-18/19)Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
2,66Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.991 (G-16)Løten, Treningsstevne26.03.15
2,65Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.931 (G-20/22)Ålesund, Seriestevne19.11.14
2,65Lars Holme, Hyen IL20.02.911Gloppen, Seriestemne25.02.15
2,65Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.931 (MJ)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp06.03.15
2,65Marcus K. Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.963 (G-18/19)Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,65Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.989Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,64Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.961 (G-18/19)Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
-----130--------------------
2,64Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.982 (G-17)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,64Odin Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb16.06.931Steinkjer, Seriestevne12.03.15
2,63Viktor Henriksen, Larvik Turn & IF21.12.963Larvik, Seriestevne02.07.14
2,63Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.983 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,63Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.984Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap16.01.15
2,63Geir André Bjørsvik, Eikanger IL06.02.761 (MV35)Ostereidet, Seriestemne10.02.15
2,63Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981 (G-17)Askøy, Stevne i hopp u/t17.02.15
2,63Ole Tobias Løvdal, Tvedestrand Turn & IF05.09.981 (G-17)Tvedestrand, Treningsstevne11.03.15
2,63Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.962 (G-18/19)Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
2,62Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611 (MV50)Etnedal, Treningsstevne13.12.14
-----140--------------------
2,62Magne Henriksen, IL Ilar04.08.931 (MJ22)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
2,62Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.001 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,62Pål Rainer Røvik Johansen, Kvæfjord IL09.02.681 (MV45)Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
2,62Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.972 (G-18/19)Bømlo, Seriestemne16.03.15
2,61Ferdinand Støen Vangen, Gjøvik VGS27.08.971 (G-17)Gjøvik, Teststevne09.10.14
2,61Vidar Vedå, Stord IL14.06.721 (MV)Leirvik, Seriestemne17.11.14
2,61Jørund Løken, Stord IL13.06.961 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne17.11.14
2,61Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.971 (G-18)Greveskogen, Treningsstevne hopp ut26.01.15
2,61Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg24.04.961 (G-18/19)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,61Jørgen Kornerud, IF Sturla27.02.943Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
-----150--------------------
2,60Sindre Leidland Olufsen, Hinna IL07.04.981 (G-16)Stavanger, Snurrestevne13.10.14
2,60Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV55)Askøy, Stevne i hopp u/t20.11.14
2,60Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.722 (MV40)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,60Odd Geir Fagerli, Storfjord IL04.03.685Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap16.01.15
2,60Bendik Verlo Nes, Trondheim Friidrett15.05.929Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,60Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.001 (G-15)Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
2,59Anker Gunvaldsen, IL Ilar28.07.972 (G-17)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
2,59Jon Vaardal-Lunde, T&IF Viking05.08.002 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,59Wilhelm Bergesen, T&IF Viking22.11.984 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
-----160--------------------
2,59Geir Arne Kjønstad, NTNUI16.12.693Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
2,59Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.971 (G-18/19)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t02.02.15
2,59Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.991 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
2,58Olav Arne Myskja, Laksevåg TIL26.01.981 (G-16)Bergen/La, Seriestevne Hopp u/t18.11.14
2,58Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.991 (G-16)Greveskogen, Treningsstevne hopp ut26.01.15
2,58Per Egil Linna, Kongsvinger IL Friidrett22.03.671 (MV45)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp06.03.15
2,57Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.981 (G-16)Søndre Land, Treningsstevne06.12.14
2,57Paal Sneve, Fagernes IL06.05.681 (MV45)Etnedal, Treningsstevne13.12.14
2,57Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.991 (G-15)Løten, Treningsstevne18.12.14
2,57Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.962 (MJ)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
-----170--------------------
2,57Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Oppstryn, Seriestemne27.01.15
2,57Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.881Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t02.02.15
2,57Jonas Storsæter, IL Fri01.12.972 (G-18/19)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t02.02.15
2,57Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
2,56Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.971 (G-17)Bergen/La, Seriestevne Hopp u/t18.11.14
2,56Mathis Schanche, IL Ilar24.02.973 (G-17)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
2,56Morten Erichsen, IL Ilar23.02.951 (G-20/22)Nesseby, KM hopp uten tilløp15.02.15
2,56Thomas Husum, Ås IL03.04.711Ås, Kretsstevne02.03.15
2,56Jan Borgen, Os Turn02.08.461 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,56Helge Kvarven, Bremnes IL21.06.691 (MV45)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----180--------------------
2,56Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001 (G-15)Løten, Treningsstevne26.03.15
2,55Jostein Frøyd, Larvik Turn & IF07.07.823Larvik, Seriestevne09.07.14
2,55Jostein Gundersen, Selsbakk IF21.07.711Trondheim, Klubbmesterskap23.09.14
2,55Arne Svardal, Larvik Turn & IF16.01.691 (MV45)Larvik, Seriestevne31.10.14
2,55Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.991 (G-16)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,55Nicolay Landmark, IL Gular28.03.633 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,55Arild Busterud, Løten Friidrett26.01.482Løten, Treningsstevne26.03.15
2,54Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.981 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen14.10.14
2,54Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.003 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,54Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.002 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne hopp ut26.01.15
-----190--------------------
2,54Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971 (G-18)Osterøy, Hopp u/t23.03.15
2,54Kjell Adamski, Sarpsborg IL13.07.501 (MV65)Sarpsborg, Treningsstevne hopp u/tilløp26.03.15
2,53Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.962 (G-18/19)Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
2,53Oddvar Hårde, Stord IL11.01.692 (MV)Leirvik, Seriestemne17.11.14
2,53Håvard Knygh, Sømna IL26.01.751Vik, Kretsstevne20.12.14
2,53Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.981 (G-17)Skien, Treningsstevne09.01.15
2,53Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.992 (G-16)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,53David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.992 (G-16)Løten, Treningsstevne26.03.15
2,53Espen Berntzen Høgstedt, Asker Sk. Friidrett03.04.972 (G-18/19)Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,52Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.982 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen14.10.14
-----200--------------------
2,52Kjetil Haugersveen, Eidanger Idrettslag11.03.743Porsgrunn, Klubbmesterskap03.11.14
2,52Per Gregersen, Stord IL08.06.703 (MV)Leirvik, Seriestemne17.11.14
2,52Kurt Magne Laupstad, Egersunds IK05.08.671 (MV45)Egersund, Hopp uten tilløp04.12.14
2,52Markus Olaussen, Fredrikstad IF05.05.972 (G-19)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,52Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.983 (G-17)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,52Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.662Notodden, Treningsstevne02.02.15
2,52Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-16)Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
2,52Torleiv Straume jr., Hyen IL01.03.971 (G-18)Gloppen, Seriestemne25.02.15
2,52Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,52Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.644 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
-----210--------------------
2,52August Bergh Jacobsen, Sømna IL04.11.001 (G-15)Vik, Kretsstevne30.04.15
2,51Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.982Trondheim, Klubbmesterskap23.09.14
2,51Nils Arne Bjelland, Bremnes IL03.05.762 (MV)Bømlo, Seriestemne08.12.14
2,51Per-Åge Liland, Fana IL26.06.723 (MV40)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,51Nils Johan Rogstad Sørheim, Ås IL31.01.981 (G-17)Ås, Kretsstevne02.03.15
2,51Johan Andreas Løland, GTI02.05.591 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,51Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.501 (MV65)Sandane, Seriestemne10.03.15
2,50Haakon Rieve Kristiansen, Hinna IL11.11.991 (G-15)Stavanger, Snurrestevne13.10.14
2,50Petter Tytlandsvik, GTI08.04.671 (MV45)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,50Erik Scheie, Eidanger Idrettslag10.09.804Porsgrunn, Romjulsstevne29.12.14
-----220--------------------
2,50Filip Bøe, Fana IL30.08.004 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,50Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001 (G-15)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,50Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.972 (G-18/19)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,50Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.001 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
2,50Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.001 (G-15)Namsos, Seriestevne24.02.15
2,50Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001 (G-15)Ås, Kretsstevne02.03.15
2,50Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.492 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,50Torgeir Eimhjellen, Hyen IL29.06.731 (MV40)Gloppen, Seriestemne11.03.15
2,50Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-15)Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
2,49Sondre Mæland, Stord IL13.05.962 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne17.11.14
-----230--------------------
2,49John Magne Hardersen, IK Hind18.02.986Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap16.01.15
2,49Johan Sigmund Eriksen, Jægervatnet IL27.07.991 (G-16)Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
2,49Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.602 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,49Åsmund Ommedal, Hyen IL15.02.791 (MV35)Gloppen, Seriestemne11.03.15
2,49Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001 (G-15/16)Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,49Lasse Blom, Sømna IL24.11.831Vik, Kretsstevne30.04.15
2,48Karl Fremstad, Larvik Turn & IF09.11.964Larvik, Seriestevne02.07.14
2,48Frode Thorsås, Urædd Friidrett16.07.664Larvik, Seriestevne09.07.14
2,48Jon Ivar Hallaraune, Sømna IL26.03.981 (G-16)Vik, Kretsstevne20.12.14
2,48Håvard Kolbotn, Breimsbygda IL17.03.002 (G-15)Sandane, Seriestemne27.01.15
-----240--------------------
2,48Tor Ivar Hauge, IL Ilar15.10.901Nesseby, KM hopp uten tilløp15.02.15
2,47Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.937Bærum, Ferie-HUT11.08.14
2,47Erlend Mæland, Stord IL13.05.963 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne17.11.14
2,47Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.991 (G-16)Hornindal, Åpent lagsmesterskap friidrett30.01.15
2,47Ronny Eide, Haugesund IL17.06.702 (MV45)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,47Rafael Gildestad, Olden IL06.12.992 (G-16)Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
2,47Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971 (G-18)Bømlo, Seriestevne13.04.15
2,46Martin Henriksen, IL Ilar08.09.974 (G-17)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
2,46Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.992 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
2,46Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV65)Lye, Hoppstevne29.01.15
-----250--------------------
2,46Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.943Notodden, Treningsstevne02.02.15
2,46Bård Kostamo Olsen, IL Ilar27.01.771 (MV35)Nesseby, KM hopp uten tilløp15.02.15
2,46Eirik Tveiten, Sørild FIK01.09.993 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
2,46Per Gammelgård, Bækkelagets SK05.01.543Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,46Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.503 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,45Stian Pedersen, Hinna IL06.05.731 (MV40)Stavanger, Snurrestevne13.10.14
2,45Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.991 (G-15)Søndre Land, Treningsstevne06.12.14
2,45Hans Holm, Steinkjer Friidrettsklubb20.04.972 (G-17)Steinkjer, Seriestevne12.03.15
2,45Svenn-Helge Vatne, NTNUI04.03.9410Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,45Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.991 (G-16)Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp16.03.15
-----260--------------------
2,44Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.623 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,44Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.001 (G-15)Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
2,44Håvard Rosseland Johansen, Lye IL08.06.981 (G-17)Lye, Hoppstevne29.01.15
2,44Espen Haugen, Olden IL10.11.981 (G-17)Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
2,44Magne Vikne, Osterøy IL01.07.541 (MV60)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,44Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001 (G-15)Gloppen, Seriestemne11.03.15
2,44Anders Klungre, Hyen IL10.12.851 (MV30)Gloppen, Seriestemne11.03.15
2,43Kåre Aasprong, IL Ilar04.08.781 (MV35)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
2,43Åge Grønhaug, Nordre Fjell Friidrett27.10.661 (MV45)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,43Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV40)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
-----270--------------------
2,43Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.993 (G-16)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,43Thomas Henriksen, Ås IL26.04.732Ås, Kretsstevne02.03.15
2,42Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.002 (G-15)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,42Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.973 (G-19)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,42Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.002 (G-15)Namsos, Seriestevne24.02.15
2,41Asbjørn Lunde d.y., Stord IL18.07.951 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne15.12.14
2,41Jo Ánde Bongo Dikkanen, IL Ilar26.12.975 (G-17)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
2,41Terje Onstad, Laksevåg TIL11.11.551 (MV60)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,41Jonas Selbo, Steinkjer Friidrettsklubb30.07.961 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne12.03.15
2,41Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.971 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne19.03.15
-----280--------------------
2,40Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.9210Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,40Jens Helge Habbestad, Bremnes IL11.05.654 (MV)Bømlo, Seriestemne08.12.14
2,40Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.002 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap19.02.15
2,40Oddbjørn Thorsen, GTI14.04.773 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,40Tom Ivar Olsen, Sømna IL08.08.732Vik, Kretsstevne30.04.15
2,39Are Lereggen, Hinna IL14.01.801Stavanger, Snurrestevne13.10.14
2,39Hans Martin Laupstad, Egersunds IK16.05.971 (G-17)Egersund, Hopp uten tilløp04.12.14
2,39Bjørn Solli, Sømna IL28.04.582Vik, Kretsstevne20.12.14
2,39Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.005 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,39Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.003 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne hopp ut26.01.15
-----290--------------------
2,39Piera-Niilas Tobiassen, IL Forsøk27.05.922Nesseby, KM hopp uten tilløp15.02.15
2,39Geir Solheim, Bremnes IL18.04.712 (MV40)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,39Sverre Gjesdal, Jølster IL21.11.484 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,38Iver F. Løkhammer, Stord IL03.12.001 (G-15)Leirvik, Seriestemne19.01.15
2,38Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.991 (G-16)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,38Vegard Havn, Stord IL28.09.971 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne19.01.15
2,38Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.003 (G-15)Sandane, Seriestemne27.01.15
2,38Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.992 (G-16)Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp16.03.15
2,37Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.002 (G-14)Løten, Treningsstevne18.12.14
2,37Roland Jonsson, IL Ilar11.02.721 (MV40)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
-----300--------------------
2,37Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.361 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,37Ola Frøysland, Søgne IL27.04.691 (MV45)Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp16.03.15
2,37Magnus Kristiansen, Bremnes IL22.04.992 (G-16)Bømlo, Seriestemne16.03.15
2,37Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.9810Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,36Ole Hartvig Nissen Viken, IL Fri20.06.601 (MV55)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t02.02.15
2,36Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002 (G-15)Ås, Kretsstevne02.03.15
2,35Magnus Mugaas Hegland, Stord IL03.10.962 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne19.01.15
2,34Bjørn Petter Rygg, Hyen IL18.03.651 (MV50)Gloppen, Seriestemne25.02.15
2,34Håkon Stensen, Bremnes IL24.02.693 (MV)Bømlo, Seriestemne16.03.15
2,34Martin Kornerud, IF Sturla15.04.983 (G-17)Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
-----310--------------------
2,33Rolf Flage, Voss IL27.09.485 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,32Odd Bergh, Tønsberg Friidrettsklubb28.06.371 (MV75)Greveskogen, Kaststevne 4 + LUT30.10.14
2,32Robin Alexander Langer Hansen, Larvik Turn & IF12.01.001 (G-14)Larvik, Seriestevne31.10.14
2,32Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.563 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,32Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.002 (G-15)Bergen, Hopp uten tilløp13.03.15
2,32Stein Johnsen, Namsen Friidrettsforening18.12.711 (MV40)Namsos, Lagseriestevne17.03.15
2,32Per Lasse Tronslien, IF Sturla10.04.684Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
2,31Karsten Andre Karlsen, Fana IL04.04.006 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,31Vidar Bjotveit, Gloppen Friidrettslag30.05.721 (MV40)Sandane, Seriestemne27.01.15
2,31Kjell Olav Storflor, IL Dalebrand02.10.551 (MV60)Stjørdal, Innendørsstevne25.02.15
-----320--------------------
2,31Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV55)Mjøsdalen, Seriestemne09.03.15
2,31Vegard Søhoel, Hyen IL12.09.871Gloppen, Seriestemne11.03.15
2,30Geir Reehorst, IL Tyrving03.10.541 (MV60)Bærum, Veteranstevne29.10.14
2,30Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.003 (G-15)Fredrikstad, HUT-LUT FIF19.01.15
2,30Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,29Oskar Eftedal Markussen, Larvik Turn & IF13.06.002 (G-14)Larvik, Seriestevne31.10.14
2,29Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.993 (G-16)Bømlo, Seriestemne19.01.15
2,29Bent Are Eriksen, Ås IL21.03.703Ås, Kretsstevne02.03.15
2,29Arne Reigstad, FIL Aks-7716.12.506 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,28Trygve Tanberg, Sømna IL29.05.431 (MV70)Vik, Kretsstevne11.10.14
-----330--------------------
2,28Christer Sælen, IL Fri09.12.811Bergen/Lo, Seriestevne10.12.14
2,28Tommy Storøygard, Rjukan Idrettslag21.05.734Notodden, Treningsstevne02.02.15
2,27Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.995Larvik, Seriestevne02.07.14
2,27Steinar Lohne, IL Fri25.12.622 (MV50)Bergen/Lo, Seriestevne10.12.14
2,27Jørn-Ottar Olsen, IL Ilar07.05.732 (MV40)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
2,27Harald Birkeland, Mjøsdalen IL22.12.531 (MV60)Mjøsdalen, Seriestemne09.03.15
2,27Ola Tveiten, Mjøsdalen IL02.05.602 (MV55)Mjøsdalen, Seriestemne09.03.15
2,26Joel Rørbakken, IL Fri27.08.001 (G-15)Bergen/Lo, Seriestevne10.12.14
2,26Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.002 (G-15)Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
2,26Tollef Otterdal Heggen, Hornindal IL19.11.992 (G-16)Hornindal, Åpent lagsmesterskap friidrett30.01.15
-----340--------------------
2,26Jahn Brusdal Eriksen, IL Fri10.11.973 (G-18/19)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t02.02.15
2,26John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV70)Tønsberg, KM veteraner hopp u/tilløp21.02.15
2,25Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,25Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.004 (G-15)Sandane, Seriestemne27.01.15
2,25Lars Widar Nygaard, Ås IL21.04.774Ås, Kretsstevne02.03.15
2,25Hans Kristian Birkeland, Mjøsdalen IL29.10.881Mjøsdalen, Seriestemne09.03.15
2,25Ola Henning Ommedal, Hyen IL05.07.742 (MV40)Gloppen, Seriestemne11.03.15
2,25Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642 (MV50)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,25Willy Bjørndal, Sportsklubben Vidar07.02.432 (MV70)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,25Nicolai Olsen, IF Sturla27.12.984 (G-17)Drammen, KM Buskerud hopp u/t17.04.15
-----350--------------------
2,24Simen Garaas, Sømna IL22.12.843Vik, Kretsstevne20.12.14
2,24Glenn Ueland, Egersunds IK19.08.001 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp22.01.15
2,24Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001 (G-15)Moss, KM hopp u/t11.02.15
2,24Espen Haabeth, Byåsen IL01.04.992 (G-15/16)Ranheim, KM-HUT14.03.15
2,23Erlend Moe, Fana IL26.11.007 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,23Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
2,23Oscar Strøm-Jensen, Moss IL21.09.992 (G-16)Moss, KM hopp u/t11.02.15
2,22Joakim Olsen, Egersunds IK01.04.981 (G-17)Egersund, Hopp uten tilløp22.01.15
2,22Jon Trandem, Ås IL05.08.575Ås, Kretsstevne02.03.15
2,21Ola Sakshaug, Selsbakk IF19.09.843Trondheim, Klubbmesterskap23.09.14
-----360--------------------
2,21Martin Næss Markussen, IL Nordlys20.11.981 (G-16)Karasjok, Romjulsstevne hopp uten tilløp30.12.14
2,19Lukas Helland, Stord IL30.06.002 (G-15)Leirvik, Seriestemne19.01.15
2,19André Bjelland, Stord IL16.07.973 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne19.01.15
2,19Sondre Moen, Eidanger Idrettslag05.07.003 (G-15)Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
2,18Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV65)Stjørdal, Seriestevne07.10.14
2,18Matti Dikkanen, IL Ilar21.05.661 (MV45)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
2,18Johnny-Leo Jernsletten, IL Ilar27.12.671 (MV45)Nesseby, KM hopp uten tilløp15.02.15
2,18Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.471 (MV65)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp06.03.15
2,18Svein Ruud, Namsen Friidrettsforening09.11.541 (MV60)Namsos, Lagseriestevne17.03.15
2,17David Eltervaag, IL Skjalg06.08.981 (G-17)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
-----370--------------------
2,16Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.962 (G-18/19)Bergen/La, Seriestevne Hopp u/t18.11.14
2,16Johannes Pedersen, Bremnes IL30.06.001 (G-15)Bømlo, Seriestemne19.01.15
2,16Helge Mjeldheim, IL Fri29.01.462 (MV65)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t02.02.15
2,16Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.487 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,15Andreas Solli, Sømna IL11.08.982 (G-16)Vik, Kretsstevne20.12.14
2,15Lasse Helander, IL Ilar25.07.743 (MV40)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
2,15Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.472 (MV65)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,15Tor Martinsen, Laksevåg TIL18.04.625 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,14Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV)Greveskogen, Seriestevne18.10.14
2,13Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.003 (G-14)Porsgrunn, Klubbmesterskap03.11.14
-----380--------------------
2,13Johnny Isaksen, IL Fri03.10.483 (MV65)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t02.02.15
2,13Fred Nordal, Kongsvinger IL Friidrett04.11.492 (MV65)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp06.03.15
2,13Aksel Øvsthus, Mjøsdalen IL29.10.532 (MV60)Mjøsdalen, Seriestemne09.03.15
2.12Jakob Solli Lind, BUL-Tromsø Friidrett20.04.007Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap16.01.15
2,12Jan-Olav Weltzin, Valder IL06.12.621 (MV50)Valderøy, Treningsstevne06.02.15
2,12Thomas Skjong, Valder IL01.04.761 (MV35)Valderøy, Treningsstevne06.02.15
2,12Johan Heinrich Stuhr, Fana IL12.09.532 (MV60)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,11Mikael Solheim, Fana IL16.04.008 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,10Rolf Myrmel, IL Gneist24.10.613 (MV50)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t02.02.15
2,10Andreas Korsnes, Ås IL19.05.003 (G-15)Ås, Kretsstevne02.03.15
-----390--------------------
2,09Bjørn Øglænd, Hinna IL21.06.571 (MV55)Stavanger, Snurrestevne13.10.14
2,09Thormod Holti, IL Ilar06.12.431 (MV70)Nesseby, KM hopp uten tilløp15.02.15
2,09Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,08Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.472 (MV65)Stjørdal, Seriestevne07.10.14
2,08Charles Petterson, IL Ilar15.10.693 (MV45)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
2,08Martin Skogeng, Jægervatnet IL12.08.992 (G-16)Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
2,07Andreas Vågen, IL Fri15.05.001 (G-15)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t02.02.15
2,06Erik Bloch, Stord IL23.12.991 (G-15)Leirvik, Seriestemne17.11.14
2,06Stanley Hauge, Eikanger IL25.01.521 (MV60)Ostereidet, Seriestemne10.02.15
2,06Jon Besse Fjeld, Søgne IL13.02.491 (MV65)Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp16.03.15
-----400--------------------
2,06Erik Teigland, Bremnes IL14.08.994 (G-16)Bømlo, Seriestemne16.03.15
2,04Martin Kristian Andersen, Selsbakk IF20.09.824Trondheim, Klubbmesterskap23.09.14
2,04Odd Arne Olsen, Bremnes IL31.07.625 (MV)Bømlo, Seriestemne08.12.14
2,04Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,04Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.432 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
2,03Martin Tysnes, Norna-Salhus IL25.10.001 (G-14)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t17.11.14
2,03Hans Foosnæs, Steinkjer Friidrettsklubb27.07.471 (MV65)Steinkjer, Seriestevne12.03.15
2,02John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV70)Osterøy, Hopp u/t23.03.15
2,01Olav Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag18.07.631 (MV50)Sandane, Seriestemne27.01.15
2,00Øystein Stautland, Stord IL07.04.001 (G-14)Leirvik, Seriestemne17.11.14
-----410--------------------
2,00Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV60)Sandane, Seriestemne27.01.15
2,00Kristoffer Frøysland, Søgne IL28.09.001 (G-15)Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp16.03.15
1,99Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.002 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
1,99Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.001 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t24.03.15
1,99Jan Martin Troseth, Ogndal IL28.04.521 (MV60)Stjørdal, Klubbmesterskap / Seriestevne07.05.15
1,97Tord Hetlevik, Osterøy IL01.04.001 (G-15)Osterøy, Hopp u/t23.03.15
1,95Einar Hvidsten, GTI30.03.421 (MV70)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
1,94Karl J Reigstad, Osterøy IL13.08.442 (MV70)Osterøy, Hopp u/t23.03.15
1,92Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV60)Hornindal, Åpent lagsmesterskap friidrett30.01.15
1,92Marius Skogeng, Jægervatnet IL12.08.993 (G-16)Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
-----420--------------------
1,91Dagfinn Storflor, IL Dalebrand16.11.491 (MV65)Stjørdal, Innendørsstevne25.02.15
1,90Tore Nikolai Sund, GTI17.08.442 (MV70)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
1,88Christoffer Adielsson, IL i BUL21.12.892Stavanger, Kretsstevne04.09.14
1,88Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.002 (G-15)Osterøy, Hopp u/t23.03.15
1,87Tobias Krag Lund, Jægervatnet IL13.10.994 (G-16)Lenangen, Klubbmesterskap16.02.15
1,83Svein Arne Angvik, IL Fri07.03.451 (MV70)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,79Brynjar Røgeberg, Sandefjord Turn & IF12.05.342 (MV80)Tønsberg, KM veteraner hopp u/tilløp21.02.15
1,75Yngve B Revheim, Osterøy IL20.09.003 (G-15)Osterøy, Hopp u/t23.03.15
1,55Steinar Tysse, Mjøsdalen IL08.08.451 (MV70)Mjøsdalen, Seriestemne09.03.15
1,43Einar Rønning, IL Dalebrand04.11.611 (MV50)Stjørdal, Innendørsstevne25.02.15
-----430--------------------
1,42Einar Ytrehus, Birkenes IL19.05.352 (MV80)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,31Olav Fimland, IL Fri12.03.493 (MV65)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
1,30Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.433 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,24Espen Larsen, IL Ilar04.04.611 (MV50)Nesseby, Romjulshopp30.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,14Rait Veesalu (EST), Sandnes IL25.03.941Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,95Konrad Pieszak (POL), Egersunds IK13.12.931Egersund, Hopp uten tilløp04.12.14
2,89Mike (Lubsen) Lubowa (UGA), IL Skjalg22.04.951Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
2,89Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.991 (G-16)Moss, KM hopp u/t11.02.15
2,76Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.731 (MV40)Etnedal, Treningsstevne13.12.14
2,68Birmeji Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening27.08.971 (G-18)Namsos, Seriestevne24.02.15
2,66Ottar Jónsson (ISL), Sandnes IL19.02.839Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,53Athiwat Nilsen (THA), Sortland Friidrettsklubb03.04.991 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
2,51Ernesto Aguilar (PAN), Laksevåg TIL943Bergen/La, Hopp u/t24.03.15
2,45Stephan Johansson (SWE), IL Tyrving11.06.642 (MV50)Bærum, Veteranstevne29.10.14
2,26Leo Zijerveld (NED), Laksevåg TIL18.10.634 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t10.01.15
2,24Lars Åke Greiff (SWE), Tønsberg Friidrettsklubb18.01.561 (MV55)Greveskogen, Treningsstevne hopp ut26.01.15
2,20Wahid Poya (AFG), Sandnes IL01.06.002 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
2,04Hadi Karimi (AFG), Sømna IL19.08.001 (G-14)Vik, Kretsstevne20.12.14

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,61Olav Skorpen, ukjent09.10.721 (MV40)Os, Osmesterskap 201523.03.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,76Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.873Bærum, Nordic Match 201514.02.15
14,81Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.911Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
14,74Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.831Ludwighafen/GER, Hallenmeisterschaften Rheinland-Pfalz11.01.15
14,58Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
14,29Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923Steinkjer, NM innendørs07.02.15
13,75Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.981 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
13,52Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
13,36Ulrik Sæther Langvik, Fredrikstad IF27.02.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
13,13Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.982 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
13,00Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.973 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
-----10--------------------
12,80Trond Are Mannsåker, Haugesund IL27.12.971 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne11.01.15
12,60Sondre Rinde, IL Gneist28.01.983 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
12,59John Magne Hardersen, IK Hind18.02.984 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
12,34Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV50)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor28.03.15
12,11Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
12,09Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.964 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
12,08Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.982 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
12,03Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
12,03Myron Weinberg, Mandal & Halse IL09.12.991 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
11,94Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
-----20--------------------
11,94Eirik Sundal, Laksevåg TIL09.02.904Steinkjer, NM innendørs07.02.15
11,93Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.981 (G-17)Leikvang, Kengurukarusellen 212.02.15
11,84Stein Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL02.08.582 (MV55)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor27.03.15
11,73Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
11,61Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
11,46Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.993 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
11,43Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
11,33Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne16.01.15
11,25Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.983 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
11,07Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.002 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
-----30--------------------
10,93Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.004 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
10,88Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
10,88Julius James Ebarle, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.971 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne26.02.15
10,87Erling Ytrehus, Kristiansand IF Friidrett01.02.642 (MV50)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
10,83Erlend Moe, Fana IL26.11.002 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
10,69Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.972 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne26.02.15
10,55Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
10,45Johan Andreas Løland, GTI02.05.592 (MV55)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
10,30Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.0031 (G-14)Ithaca/NY/USA, Ithaca College Bomber H.S. Invitational13.12.14
10,25Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.006 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
-----40--------------------
10,18Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.001 (G-15)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
9,93Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb19.06.681 (MV45)Steinkjer, Seriestevne26.02.15
9,88Erik Westheim, Gjøvik FIK07.06.002 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
9,86Sander Brunborg, Vaaler IF14.08.993 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
9,83Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.001 (G-15)Leikvang, Kengurukarusellen 326.02.15
9,79Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.007 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
9,56Mikael Solheim, Fana IL16.04.002 (G-15)Leikvang, Kengurukarusellen 212.02.15
9,33Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.003 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
8,23Arne Reigstad, FIL Aks-7716.12.501 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
8,15Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
-----50--------------------
8,03Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV75)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
7,38Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
7,08Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.502 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
6,22Petter Inge Bergheim, Fiksdal IL17.01.483 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
4,91Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.431 (MV70)Leikvang, Kengurukarusellen 212.02.15
3,85Olav Fimland, Voss IL12.03.494 (MV65)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,63Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.731 (MV40)Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
10,97Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,40Thomas Wiborg, Herkules Friidrett04.11.871Skien, Treningsstevne09.01.15
9,16Mons Martin Borgen, Os Turn06.12.941Os, Osmesterskap 201523.03.15
9,14Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.891Ranheim, KM-HUT14.03.15
9,08Eirik Røe, Steinkjer Friidrettsklubb30.08.802Ranheim, KM-HUT14.03.15
9,06Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.873Ranheim, KM-HUT14.03.15
8,95Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.932Skien, Treningsstevne09.01.15
8,87Kristoffer Buhagen, Trondheim Friidrett04.02.924Ranheim, KM-HUT14.03.15
8,78Fredrik Andreas Berdal Kortner, Herkules Friidrett04.08.811Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
8,70Ole Laland Egeland, Lye IL28.08.881Lye, Hoppstevne29.01.15
8,68Haldor Hagen Jøsendal, Søndre Land IL02.10.971 (G-18/19)Søndre Land, Treningsstevne14.03.15
-----10--------------------
8,66Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.981 (G-17)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
8,65Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turn30.06.981 (G-17)Os, Osmesterskap 201523.03.15
8,58Joachim Wiborg, Herkules Friidrett29.12.783Skien, Treningsstevne09.01.15
8,45Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.722Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
8,22Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.982 (G-17)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
8,16Størk Avelsgaard Lien, Stjørdal Friidrettsklubb07.02.925Ranheim, KM-HUT14.03.15
8,11Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.936Ranheim, KM-HUT14.03.15
8,10Petter Tytlandsvik, GTI08.04.671 (MV45)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
8,06Jon Erik Nesse, Sandnes IL18.01.954Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
8,03Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-15)Søndre Land, Treningsstevne24.01.15
-----20--------------------
7,95Simen Strange Øya, Eidanger Idrettslag28.10.842Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
7,89Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991 (G-16)Bømlo, Seriestemne19.01.15
7,81Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.971 (G-18/19)Leikvang, Stavstevne30.11.14
7,78Christer Sælen, IL Fri09.12.811Leikvang, Stavstevne30.11.14
7,77Sondre Herrevold, Os Turn04.12.982 (G-17)Os, Osmesterskap 201523.03.15
7,60Gunnar Rolfsnes, Bremnes IL17.10.981 (G-17)Bømlo, Seriestevne16.02.15
7,59Robin Kallekleiv, Laksevåg TIL15.07.911Bergen/La, Seriestevne Hopp u/t18.11.14
7,58Harald Folkvord Hetland, Sandnes IL27.09.965Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14
7,48Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.882Leikvang, Stavstevne30.11.14
7,42Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.971 (G-17)Bergen/La, Seriestevne Hopp u/t18.11.14
-----30--------------------
7,42Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001 (G-15)Ås, Kretsstevne02.03.15
7,40Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002 (G-15)Ås, Kretsstevne02.03.15
7,38Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-16)Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
7,30Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.971 (G-18)Porsgrunn, Romjulsstevne29.12.14
7,27Olav Arne Myskja, Laksevåg TIL26.01.981 (G-16)Bergen/La, Seriestevne Hopp u/t18.11.14
7,24Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.961 (G-18/19)Bergen/La, Seriestevne Hopp u/t18.11.14
7,20Svenn-Helge Vatne, NTNUI04.03.947Ranheim, KM-HUT14.03.15
7,16Håvard Rosseland Johansen, Lye IL08.06.981 (G-17)Lye, Hoppstevne29.01.15
7,13Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.991 (G-15)Søndre Land, Treningsstevne06.12.14
7,13Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne16.02.15
-----40--------------------
7,11Thomas Henriksen, Ås IL26.04.731Ås, Kretsstevne02.03.15
7,09Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761 (MV)Bømlo, Seriestevne16.02.15
7,02Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.981 (G-17)Søndre Land, Treningsstevne24.01.15
6,97Nils Johan Rogstad Sørheim, Ås IL31.01.981 (G-17)Ås, Kretsstevne02.03.15
6,88Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.981 (G-17)Skien, Treningsstevne09.01.15
6,85Thomas Husum, Ås IL03.04.712Ås, Kretsstevne02.03.15
6,78Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001 (G-15/16)Ranheim, KM-HUT14.03.15
6,71Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.001 (G-15)Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
6,71Rafael Gildestad, Olden IL06.12.992 (G-16)Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
6,68Espen Haugen, Olden IL10.11.981 (G-17)Olden, Lagsmeisterskap09.02.15
-----50--------------------
6,64Ole Hartvig Nissen Viken, BFG Bergen20.06.601 (MV50)Leikvang, Stavstevne30.11.14
6,59Jan Borgen, Os Turn02.08.461 (MV65)Os, Osmesterskap 201523.03.15
6,53Sondre Moen, Eidanger Idrettslag05.07.002 (G-15)Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
6,44Jon Trandem, Ås IL05.08.573Ås, Kretsstevne02.03.15
6,31Bent Are Eriksen, Ås IL21.03.704Ås, Kretsstevne02.03.15
6,25Andreas Korsnes, Ås IL19.05.003 (G-15)Ås, Kretsstevne02.03.15
5,76Tore Nikolai Sund, GTI17.08.441 (MV70)Sandnes, Innandørsstevne 401.03.15
5,70Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.962 (G-18/19)Bergen/La, Seriestevne Hopp u/t18.11.14
4,41Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.431 (MV70)Leikvang, Stavstevne30.11.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,69Rait Veesalu (EST), Sandnes IL25.03.941Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t30.10.14

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,49Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.951Steinkjer, NM innendørs07.02.15
16,47Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.957Bærum, Nordic Match 201514.02.15
15,65Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.88HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
15,17Fredrik Simensen, IL Sandvin24.06.923Steinkjer, NM innendørs07.02.15
15,08Martin Roe, IL Fri01.04.92HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
13,59Iver Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb03.01.661 (MV45)Tønsberg, Seriestevne31.01.15
13,30Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.931 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
12,93Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892Leikvang, Pingvinlekene 201501.02.15
12,80Erik Fluge, Ask Friidrett10.05.914Steinkjer, NM innendørs07.02.15
12,72Kurt Andreas Berteussen-Sandberg, Oppstad IL04.06.881Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
-----10--------------------
12,25Helge Kvarven, Bremnes IL21.06.691 (MV45)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
12,14Kjetil Røste Ringen, Brandbu IF20.06.931Stange, Bamselekene 201522.03.15
12,02Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.95HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
11,86Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761 (MV)Haugesund, Innendørsstevne11.02.15
11,77Stein Fossen, IL Fri03.11.682 (MV45)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
11,73Endre Reigstad, FIL Aks-7723.04.741 (MV40)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
11,61Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.661Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
11,49Oddvar Hårde, Stord IL11.01.692 (MV)Haugesund, Innendørsstevne07.03.15
11,47Birger Søyland, FIK Orion08.08.612Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
11,45Arild Busterud, Løten Friidrett26.01.483Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
-----20--------------------
11,35Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
11,09Marius Grinden, Løten Friidrett11.02.914Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
11,04Harald Folkvord Hetland, Sandnes IL27.09.961Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
10,93Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
10,42Bjørn Erik Olsen, Løten Friidrett31.08.655Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
10,38Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.911Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
10,26Robin Kallekleiv, Laksevåg TIL15.07.916Steinkjer, NM innendørs07.02.15
10,25Jo Erling Svenni, Herkules Friidrett30.01.951Porsgrunn, Romjulsstevne29.12.14
10,17Philip Bay Andersen, Kristiansand IF Friidrett25.04.942Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
10,10Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.631Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
-----30--------------------
10,09Eirik Sundal, Laksevåg TIL09.02.907Steinkjer, NM innendørs07.02.15
10,06Arild Greger Ro, Søndre Land IL10.12.646Stange, KM Hedmark og Oppland 201518.01.15
10,03Adrian Antonsen Fuglesang, IK Hind27.01.981Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
9,97Benjamin Afzal, Mandal & Halse IL14.03.943Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
9,94Odd Geir Fagerli, Storfjord IL04.03.682Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
9,80Lars Guddal, Oppstryn IL14.08.741 (MV40)Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
9,53Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.88HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
9,31Fredrik Stuhr, Fana IL02.06.793Leikvang, Kengurukarusellen 108.01.15
9,27Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.961Askim, Askimlekene 201518.01.15
9,22Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.952Notodden, Treningsstevne02.02.15
-----40--------------------
9,06Terje Guddal, Oppstryn IL19.03.821Stryn, Strynehalleikane 201514.02.15
9,05Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.931Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
8,67Geir Arne Kjønstad, NTNUI16.12.691Steinkjer, Adventstevne 201406.12.14
8,65Øystein Bergheim, Nordøy IL17.07.792 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
8,49Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb19.06.681 (MV45)Steinkjer, Seriestevne19.03.15
8,41Thor Harald Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.12.711 (MV40)Tromsø, Tromsølekene inne18.01.15
8,41Tommy Storøygard, Rjukan Idrettslag21.05.733Notodden, Treningsstevne02.02.15
8,39Kjetil Roalkvam, IL Skjalg19.10.68P (MV45)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
8,39Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
8,36Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.943Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
-----50--------------------
8,25Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Stange, Bamselekene 201522.03.15
8,15Ronny Eide, Haugesund IL17.06.701 (MV45)Haugesund, KM Innendørs Rogaland 201531.01.15
7,88Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.69P (MV45)Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
7,61Olav Egeland, IK Tjalve16.01.451 (MV65)Bærum, Veteranstevne29.10.14
7,27Simen Strange Øya, Eidanger Idrettslag28.10.842Porsgrunn, KM inne Telemark24.01.15
7,07Tor-Egil Westerås, Kvæfjord IL25.11.964Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
6,93William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.481Kristiansand, Sør-Norsk Mesterskap 201524.01.15
6,60Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.92HSandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne10.01.15
6,52Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.712Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
6,01Ivar Evjemo Schjetlein, BUL-Tromsø Friidrett29.08.895Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15
-----60--------------------
5,82Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.743Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane17.01.15
5,60Anders Røed, Bodø Friidrettsklubb12.03.956Tromsø, Åpent Nordnorsk Mesterskap18.01.15

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,45Thor Olav Rosvold, Asker Sk. Friidrett02.07.966Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201501.03.15

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5531Lars Vikan Rise, Sandnes IL
7,37-6,81-15,65-2,02-8,74-4,50-2,47,59
23.11.881Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
5510Martin Roe, IL Fri
7,01-7,10-15,01-1,95-8,62-4,35-2,56,67
01.04.921Leikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15
5084Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri
7,38-6,65-12,02-1,93-9,07-5,10-3,08,75
05.05.953Sandnes, Uoff NM/UM Mangekamp inne11.01.15
5058Henrik Holmberg, Vik IL
7,16-6,74-12,71-1,95-8,39-3,75-3,02,93
23.09.893Leikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15
4564Rasmus Stene, IK Tjalve
7,61-6,24-11,35-1,83-8,87-4,05-3,04,49
13.11.944Leikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15
3639Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF
8,24-5,47-9,53-1,71-10,56-4,25-3,13,81
24.12.885Leikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15

Total requesttime: 7.0027990341187 seconds