Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,75Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.901-fi-ABærum, Bassen Sprint13.02.16
6,76Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-AFlorø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
6,76Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-fi-ABærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
6,79Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.932-fi-ABærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
6,81Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-h1Florø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
6,83Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.952-fi Bærum, NM innendørs 201605.03.16
6,85Even Pettersen, Urædd Friidrett12.10.933-fi-ABærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
6,85Kristoffer Buhagen, IL i BUL04.02.921-h4Bærum, NM innendørs 201605.03.16
6,85Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.872-sf3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
6,86Even Meinseth, Sandnes IL22.05.961-fi (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----10--------------------
6,91Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-sf1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
6,94Simen Tjelta Larsen, Idrettslaget Skjalg04.01.943-sf1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
6,95Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-h3Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
6,97Joakim Dang, IL Gular27.01.902-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
6,98Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h2Bærum, Julestevnet05.12.15
6,98Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.893-fi-ABærum, Bassen Sprint13.02.16
6,99Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.951-fi-BBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
6,99Colin Eriksen, IK Tjalve17.05.945-fi-ABærum, Bassen Sprint13.02.16
6,99Christian Marthinussen, Norna-Salhus IL28.12.831-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,01Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-fi-BFlorø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
-----20--------------------
7,03Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.933-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,03Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.932-h2Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,04Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.863-fi-BBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,04Martin Roe, IL Fri01.04.92HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,05Henrik Overvåg, Dimna IL17.06.941Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16
7,05Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.894-fi-BBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,05Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.963-h6Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,06Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.916-fi-BBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,06Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.893-h4Bærum, Bassen Sprint13.02.16
7,06Filip Bøe, Fana IL30.08.003-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
-----30--------------------
7,06Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-fi (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,07Andres Stokka Andersen, Sandnes IL07.02.923-h2Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,08Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-sf3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,09Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.934-h6Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,10Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.914-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,10Øystein Klareng, FIK Orion16.11.962-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,11Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.945-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,12Samuel Gyedu, Norna-Salhus IL01.05.943-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,13Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,14Mickey Joe, IL i BUL14.08.912-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
-----40--------------------
7,14Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.934-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,14Patrick Monga Bifuko, Norna-Salhus IL12.01.962-fi-BBærum, Bassen Sprint13.02.16
7,14Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.906-sf1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,15Lars Jøran Storhaug, Idrettslaget Skjalg29.06.893-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
7,16Sebastian Salas Guillen Perez, Norna-Salhus IL31.01.976-fi-ALeikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,16Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.964-h3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,16Jevis Akvama, Norna-Salhus IL31.05.895-h6Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,17Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.912-fi Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
7,17Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.924-h3Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
7,17Christian Mensah, Ranheim IL20.04.968-fi (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----50--------------------
7,18Eivind Kleven Hagen, Sportsklubben Vidar03.10.963-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,18Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.924-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,18Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.972-fi (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,19Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,19Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.983-fi (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,21Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.971-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,21Brede Solberg Stølen, Ranheim IL27.02.931-h2Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
7,21Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-fi (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,22Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.951-fi-CLeikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,23Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.991-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----60--------------------
7,23Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-fi-BFlorø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
7,23Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.007-h3Bærum, Bassen Sprint13.02.16
7,23Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.984-fi (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,24Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.973-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,24Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.002-fi (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,24Hans Christian Walker, Sandnes IL22.03.954-h7Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,26Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.991-sf1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,26Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.985-h7Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,27Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.873-fi-BLeikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,27Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.883-fi-ARanheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
-----70--------------------
7,27Joachim Afzal, Sandnes IL19.05.964-h2Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,28Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.965-h2Bærum, Julestevnet05.12.15
7,29Per Magnus Arjun Solli, Norna-Salhus IL04.06.912-h3Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,29Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.971 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,29Torstein Eliassen, Moss IL13.05.992-sf2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,29Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.974-sf2 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,30Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.991Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
7,30Stephen Owusu, Idrettslaget Skjalg02.04.984-h3Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
7,30Olav Eidsten Bjørnå, Trondheim Friidrett02.11.925-h4Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,31Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.965-fi-ARanheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
-----80--------------------
7,31Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.995-h3Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
7,31Sindre Olsvik, Lista IL14.03.982 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,31Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.945-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,32Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,32Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.981-fi (G-18/19)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,32Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.961-h1Ranheim, Sprintstevne29.04.16
7,33Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,33Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.993-fi (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,33Nils-Paul Skåra, IL i BUL26.03.875-h3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,33Philip Østli, Ranheim IL14.01.907-h6Bærum, NM innendørs 201605.03.16
-----90--------------------
7,34Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.954-fi-AStange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
7,34Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.876-h2Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,35Fredrik Andreas Berdal Kortner, Herkules Friidrett04.08.816-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,35Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.993-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
7,35Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.972-fi (G-18/19)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,36Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.991-fi Tromsø, NNM inne 201614.02.16
7,36Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.983Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,36Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.996-fi (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,37Onar Apelseth, Dimna IL17.09.981 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
7,37Alexander Karlsson, IL Gular23.09.88Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
-----100--------------------
7,37Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.984Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,37Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.941-h2Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
7,37Ole Marius Strøhm, Asker Sk. Friidrett18.01.992-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,38Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.971Tromsø, Seriestevne 816.12.15
7,38Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
7,38Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.951Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
7,38Haldor Hagen Jøsendal, Søndre Land IL02.10.973-fi (G-18/19)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,39Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98H (MJ)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,40Oddvar Skålheim, IL Sand03.02.982-h1 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
7,40Bendik Verlo Nes, Trondheim Friidrett15.05.926-h4Bærum, NM innendørs 201605.03.16
-----110--------------------
7,41Sivert Eikrem, IL Koll14.08.974-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,41Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-sf2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,41Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
7,42Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.984 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,43Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.992-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,43Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,43Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.012-sf1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,44Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.981 (G-18/19)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
7,44Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h1 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,44Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.962-h2Tromsø, NNM inne 201613.02.16
-----120--------------------
7,45Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782-fi-CBærum, Bassen Sprint13.02.16
7,46Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.992 (G-16)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,46Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.992-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,46Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.985-h3Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
7,46Odin Hallquist, IL Koll01.10.972 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,46Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.973-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,46Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,47Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,47Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
7,47Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.016-fi (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----130--------------------
7,47William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.997-sf1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,47Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.983-h1 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,48Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.971 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
7,48Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.975-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,48Mons Martin Borgen, Os Turnforening06.12.943-h2Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,49Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,49Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.972-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,49Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,50Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.994-h2Tromsø, NNM inne 201613.02.16
7,50Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.975-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----140--------------------
7,51Stephan Eiesland, Lyngdal IL29.08.906-h3Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
7,51Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,51Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.003-sf1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,51Sergey Adyasov, Idrettslaget Skjalg08.04.973-h2 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,51Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.971-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,52Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991 (G-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,52Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.984-h4 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,53Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.981 (G-18/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,53Erik Langø, IL i BUL09.04.956-h2Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,54Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.991 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
-----150--------------------
7,54Storm Koksvik, Grue IL20.08.987-fi-AStange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
7,54Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-sf1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,55Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.983-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,55Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.893-h2Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
7,56Kristoffer Øien, Ranheim IL15.10.892-h2Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
7,56Isak Aleksander Skar Bulling, Tingvoll IL18.06.995-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,56Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.995-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,57Jørgen Mejland Hansen, IL Tyrving29.07.992-h1 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,57Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.973 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
7,58Lars Einar Røise, Sørild FIK22.11.964Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16
-----160--------------------
7,58Mikan Stewart, Ås IL21.02.003-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,58Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.974-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,58Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.985-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,59Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.956-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,59Joakim Nielsen, Norna-Salhus IL31.08.003-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,59Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.004-sf1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,59Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.014-sf2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,60Jørgen Kornerud, IF Sturla27.02.941-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
7,60Runar Surdal, Moi IL27.01.892-h2Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
7,60Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.971 (G-18/19)Steinkjer, Innendørs30.01.16
-----170--------------------
7,60Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.99H (G-17)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,60Thomas Graftås, Nittedal IL10.09.012-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,61Sondre Rinde, IL Gneist28.01.986-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,61Ulrik Sæther Langvik, Fredrikstad IF27.02.974 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
7,61Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.005-sf2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,62Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.967-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,62Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.943-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,63Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.995-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,63Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.986-h2 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,63Master Anan Jongjai, Krødsherad IL15.06.864-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----180--------------------
7,64Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.004-h1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,65Anders Bergmann Hommen, Lyngdal IL02.06.971 (G-18/19)Lyngdal, Førjulsstevne10.12.15
7,65Steffen Øpstebø, FIL Aks-7701.05.924-fi-CLeikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,65Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.984-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,66Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.956-h5Newham/GBR, Newham Athletics Network 60m Open Series27.01.16
7,66Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,66Stian Martinsen, Fredrikstad IF31.08.005-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,67Trond Are Mannsåker, Haugesund IL27.12.973Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
7,67Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001 (G-16)Sandane, Innandørsstemne16.01.16
7,67Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.012 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----190--------------------
7,67Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-fi-CBærum, Bassen Sprint13.02.16
7,67Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (G-16)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,67Ådne Andersen, Dimna IL18.01.946-h2 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,67Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.006-sf1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,67Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.986-h5 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,68Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.985 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,68Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving20.05.987-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,68Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.994 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,69Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.952-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
7,69Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
-----200--------------------
7,69Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982-h1Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
7,69Aleksander Jørgensen, Modum FIK21.09.982 (G-18/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,69Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.991-h1Tromsø, NNM inne 201613.02.16
7,70Martin Simengård, Gausdal FIK22.06.991-h1 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
7,70Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.013-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,70Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.995-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,70Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.995-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,70Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.972Steinkjer, Seriestevne13.02.16
7,70Marius Skauen, Fredrikstad IF29.05.961Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
7,70Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.985 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
-----210--------------------
7,70Thore Halvorsen Ellingsgaard, Lyngdal IL20.08.973-h2Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
7,70Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.016-sf1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,70David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.995 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,71Håvard Fredriksen, Kristiansand Løpeklubb09.11.975-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
7,71Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001 (G-16)Askim, Askimlekene17.01.16
7,71Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.984-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,71Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.986-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,72Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.993 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
7,72Carsten Skipper Grønli, IL Tyrving21.06.996-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,72Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.972-fi-A (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
-----220--------------------
7,72Erik Fluge, Ask Friidrett10.05.915-h2Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,73Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,73Ole Martin Eig, FIK Orion24.03.004-fi-BStange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
7,73Jacob Nyuma, Løten Friidrett20.01.002 (G-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,73Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.983-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,74Daniel Cacic, Sandnes IL10.12.873-h1 (G-15/18)Sandnes, Julestevne21.12.15
7,74Magnar Thuestad Stokka, Idrettslaget Skjalg24.04.965-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
7,74Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.003-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,74Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.014-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,74Erlend Moe, Fana IL26.11.004-h3 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----230--------------------
7,74Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.005-h1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,74Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.772 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
7,75Fredrik Myrvang, FIK Orion29.01.973 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
7,75Daniel Ommedal, Sandnes IL18.08.923-h2Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
7,75Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.97H (MJ)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,75Bjørn Aslak Dallmann, BUL-Tromsø Friidrett10.06.987-h5 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,76Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.003 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,76Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,76Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921-h1Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
7,76Petter Øverbø Roaldsøy, Idrettslaget Skjalg19.12.993-h2Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
-----240--------------------
7,77Stilianos Douvlos, FIK Orion06.10.984-h2 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
7,77Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.963-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
7,77Even Jondahl, IL Fri19.01.955-h3 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,77Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.987-fi (G-18/19)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,78Kristian Forfot Gjersvold, Nidelv IL11.05.011 (G-14)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
7,78Martin Aune, Ranheim IL26.07.001-h1 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
7,78Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.015-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,78Tomas Marløv, IF Hellas23.08.996-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,78Joel Rørbakken, IL Fri27.08.008-sf1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,78Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.997 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----250--------------------
7,79Trajan K. Dobrev, Idrettslaget Skjalg21.04.002-h1Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
7,79Øyvind Brekke, Målselv IL11.04.983-h1Tromsø, NNM inne 201613.02.16
7,80Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,80Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991 (G-17)Leirvik, Hallstevne06.02.16
7,80Michael Gregersen Aas, Hommelvik IL14.02.011 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
7,80Ask Viljar Skar Bulling, Tingvoll IL14.05.978-h4 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,81Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.691 (MV45)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
7,81Andreas Dixon, Fana IL03.04.016-sf2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,81Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.018-sf1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,82Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.014-h2 (G-15)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
-----260--------------------
7,83Håkon Bakke, IL Tyrving24.10.974-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
7,83Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.014-fi (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,83Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.998 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,84Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001 (G-15)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
7,84Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001 (G-16)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
7,84Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.013-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,84Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.001-h1 (G-16)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
7,85Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,85Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,86Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.004-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
-----270--------------------
7,86Markus Frøyset, Sandane Turn og Idrettslag20.01.001 (G-16)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
7,86Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.004-h2Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
7,86Markus Augdahl, Nesøya IL07.02.001 (G-16)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,87Simen Blø, Midsund IL09.05.002 (G-16)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
7,87Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.005-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,87Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.016-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,87Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.011-h2 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
7,87Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.987-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,87Fredrik Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb29.01.947-h2 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,87Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
-----280--------------------
7,88Filip Amlien, Raufoss Idrettslag Friidrett03.05.004 (G-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,89Simen Gjerde, Norna-Salhus IL20.03.974-h2 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,90Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002 (G-15)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
7,90Filip Aas, Ullensaker/Kisa IL24.08.006-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,90Roar Fjellet, Hamar IL05.04.661 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
7,91Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.011-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,91Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.006-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,91Eirik Liland, Fana IL27.03.018-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,91Glenn Breland, Kristiansand Løpeklubb18.12.873-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
7,92Didrik Sollihaug, Stjørdal Friidrettsklubb10.08.013 (G-14)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
-----290--------------------
7,92Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.935-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
7,92Sverre Hystad, Haugesund IL16.01.011 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
7,92Aleksander Lehn, Selsbakk IF07.03.008-h2Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
7,93Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.005-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
7,93Eystein Saxe Lysholm, GTI05.01.801-h1Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
7,93Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.003-h1 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,93Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.015-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,94Morgan Øqvist, Ullensaker/Kisa IL09.05.015-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,94Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.005-h3 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,95Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.013 (G-15)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----300--------------------
7,95Eskild Reithe Flåten, Narvik IL09.02.001 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
7,95Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.989-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
7,96Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.996-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,96Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.986 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
7,97Håvard Rinde, IL Gneist16.02.013-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,98Victor Hiller Martinsen, Fredrikstad IF17.04.972Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
7,98Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (G-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,99Petter Myhr, FIK Orion05.03.001 (G-15)Stange, U-cup del 330.10.15
7,99Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.012-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
7,99Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.004-h1 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
-----310--------------------
7,99Jan Svoen, Førde IL Friidrett27.12.773 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
7,99Anders Furland, Trondheim Friidrett10.04.873-fi-BRanheim, Sprintstevne29.04.16
8,00Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.994-h1 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
8,00Hans Jacob Nesheim, Haugesund IL01.04.012 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
8,00Mads Gjengaar, Vindbjart Friidrett04.01.001-h1 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,00Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.645-h7 (MV50)Ancona/ITA, 11th European Masters Athletics Championships Indoor29.03.16
8,01Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.967-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
8,01Nii Mensah Narh, Sandnes IL28.01.986-h2Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
8,02Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
8,02Kentaro Indo, IL Sand28.01.002 (G-16)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----320--------------------
8,03Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.013-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
8,03Ronny Eide, Haugesund IL17.06.702 (MV45)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,03Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.014-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,04Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.006-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,05Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
8,05Henrik Steen, Ranheim IL12.11.974-fi-BRanheim, Sprintstevne29.04.16
8,06Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.771 (MV35)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,06Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.014-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
8,07Frode Holt, IF Sturla14.07.646-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
8,07Tobias Smits, Stjørdal Friidrettsklubb08.08.013-h1 (G-15)Steinkjer, Innendørs30.01.16
-----330--------------------
8,07Abdirahman Hassan, Urædd Friidrett08.03.003-h3 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
8,07Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.012-h1 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,07Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.732 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
8,08Mats Tranås, Jøa IL18.02.013 (G-15)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
8,08Jon Vaardal-Lunde, T&IF Viking05.08.001-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,09Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.014 (G-15)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
8,09Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.016-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,09Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.005 (G-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,10Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.965-h4Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
8,11Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991 (G-17)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
-----340--------------------
8,11Johannes Breivik Gran, IF Sturla11.08.016-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,12Jonas Selbo, Steinkjer Friidrettsklubb30.07.962-h1Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
8,12William Møystad Heiertz, FIK Orion21.02.012 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
8,12Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.003 (G-16)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
8,12Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002 (G-16)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,13Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.004 (G-16)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
8,14Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.013-h1 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,15Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.982 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,15Oddbjørn Thorsen, GTI14.04.772 (MV35)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,15Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.011 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
-----350--------------------
8,15Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.017-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,16Jonas Fløisvik, Hinna IL13.11.012 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,16Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.012 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,16Brede Johannesen, Eidanger Idrettslag20.11.003-fi-B (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
8,16Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.006 (G-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,17Max Resar, IL Tyrving21.03.007-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,17Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.002-h4 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
8,18Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.985 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,18Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.001 (G-16)Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
8,18Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.002-h1 (G-16)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
-----360--------------------
8,19Leon Samuel Douglas Mjaaland, Nesodden IF06.09.007-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,20Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.002 (G-16)Askim, Askimlekene17.01.16
8,20Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.014-h1 (G-15)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
8,20Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.016-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,20Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.002-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,20Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.002 (G-16)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,20Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.015-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,21Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.004-h1Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
8,21Ivar Bø, Kråkstad IL - Friidrett23.02.712 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
8,22David Phan, IL i BUL27.07.014-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----370--------------------
8,22Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.996-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
8,22Jakob Granheim, Målselv IL05.04.011 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
8,23Gianni Risbakk, IL Tyrving16.10.973Bærum, Indoor Games18.01.16
8,24Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.012 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
8,24Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.996-h2Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,24Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001 (G-16)Bodø, Kretsstevne04.04.16
8,25Markus Drangsland, Mandal & Halse IL03.07.983 (G-18/19)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
8,26Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.008 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
8,26Kristian Berg, IL i BUL23.04.946-h3 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,27Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.984Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
-----380--------------------
8,27Edvin Ezeh, Selsbakk IF31.05.002-h1 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
8,27Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.003 (G-16)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,29Kim Holmboe, IL Tyrving19.03.013-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,29Herman Ingebrethsen, Sandnes IL18.09.996-h1 (G-15/18)Sandnes, Julestevne21.12.15
8,29Jonathan Sandberg Jacobsen, IF Sturla27.05.017-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,29Erik Røsnes, Kristiansands IF Friidrett24.03.013-h2 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,30Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.004-h2 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
8,31Bjørn Sigve Nesheim, Haugesund IL13.07.975Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
8,31Steffen Andrè Aaslund Solberg, Ringerike Friidrettsklubb20.03.768-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,32Dennis Aleksander Dahlhaug, Strindheim IL05.08.014 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
-----390--------------------
8,32Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.964-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,33Even Granberg, Raumnes & Årnes IL27.11.014 (G-15)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
8,33Johnny Brenna, Ullensaker/Kisa IL14.08.643 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
8,34Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.015 (G-15)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
8,35Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.014-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,35Johan Andreas Løland, GTI02.05.591 (MV55)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,35Casper Todnem Aanestad, Sandnes IL28.02.013 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,35Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.003-h1 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
8,36Kristoffer Kobbeltvedt Endregaard, Loddefjord IL15.11.012-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,36Senam Julian Yao Asmussen, Strindheim IL18.01.017-h4 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----400--------------------
8,37Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.873-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
8,37Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.944-h1Tromsø, NNM inne 201613.02.16
8,38Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.002-h1 (G-16)Steinkjer, Innendørs30.01.16
8,38Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.99H (G-17)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
8,40Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.015-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,40Mads Rognerud, Ås IL25.06.016-h1 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,40Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.016-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
8,40Odd Geir Fagerli, Storfjord IL04.03.683 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
8,41Jakob Fartein Mortensen Fjørtoft, Dimna IL22.02.003 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
8,41Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.003-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----410--------------------
8,42Marius Waage Olsen, Idrettslaget Skjalg16.02.017-h2Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
8,43Adrian Lothe, Svelgen T & IF15.04.004 (G-16)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
8,43Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.007-h3 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,43Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.011-h1 (G-15)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,44Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-17)Sandane, Innandørsstemne16.01.16
8,44Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.011 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
8,44Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.018-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,44Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.017-h2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,45Are Torsvik, Sandnes IL14.02.625-h3Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
8,45Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.018-h4 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----420--------------------
8,46Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.648-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,46Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.012-h2 (G-15)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,47Jonathan Vindenes Netland, Norna-Salhus IL20.11.991-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,48Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.015 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,48Sigve Tillier, Fana IL23.12.013-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,52Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762 (MV)Leirvik, Hallstevne06.02.16
8,53Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.017-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
8,54Mikael Solheim, Fana IL16.04.004-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,54Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.004 (G-16)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,54Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.624 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
-----430--------------------
8,55Gustav Wee, Haugesund IL01.06.015-h2 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
8,55Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.016-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,56Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-16)Sandane, Innandørsstemne16.01.16
8,56Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.012 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
8,58Sondre Walnum, BUL-Tromsø Friidrett28.12.011 (G-14)Tromsø, Seriestevne18.11.15
8,60Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.017-h3 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,60Erling Ytrehus, Kristiansands IF Friidrett01.02.641 (MV50)Lyngdal, Sør-Vestlandsk mesterskap i friidrett for veteraner28.02.16
8,62Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.016-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,63Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.002 (G-16)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
8,66Dion Prieler, Vindbjart Friidrett23.02.004-h2 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
-----440--------------------
8,67Håkon Borge, Ås IL27.04.743 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
8,68Markus Fosserud, FIK Orion28.07.012 (G-14)Stange, U-cup del 330.10.15
8,70Stig Wemundstad, Strindheim IL18.02.573 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
8,72Jakob Wang, IF Hellas16.09.947-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,72Preben Skåle, Urædd Friidrett25.12.003-h1 (G-16)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,73Nicholas Leed Bauge, Løten Friidrett14.07.003 (G-15)Stange, U-cup del 330.10.15
8,73Olaf Taule, Egersunds IK09.01.016 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,74Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.012-h2 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
8,75Anbjørn Hauge, Haugesund IL01.06.012 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
8,76Trygve Havro, IL Gneist20.12.912-h2 (G-14)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----450--------------------
8,77Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.013 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,78Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.014-h1 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,79Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.018-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,79Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.012-fi-C (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
8,81Alexander Gatland, IL Tyrving09.05.017-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,82Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.018-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,83Eirik Weir, Turn & IL Hovding20.10.002 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 101.12.15
8,83Sindre Jairo Rødland, Egersunds IK31.03.017 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,83Lukas Helland, Stord IL30.06.001 (G-16)Leirvik, Hallstevne06.02.16
8,87Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.018-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----460--------------------
8,88Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.003Tromsø, Seriestevne 816.12.15
8,88Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.013-h1 (G-15)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,90Stein Gisle Ohr, IL Norodd20.11.481 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
8,91Bjørn-Erik Pedersen, Ås IL30.09.704 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
8,92Marius Gannsen, GTI19.03.641 (MV50)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,94Kenneth Elias Gundersen, Ask Friidrett09.07.005-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,95William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.018 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
9,02Alexander Lundlie Brandslet, Hommelvik IL10.04.016 (G-14)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
9,09Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.012 (G-14)Notodden, Treningsstevne14.12.15
9,10Bjarne Skumsnes, GTI31.05.541 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
-----470--------------------
9,13Steffen Amundsen, Vindbjart Friidrett20.09.015-h2 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,16Gunnar Langved, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.542 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
9,21Terje Myhre, IL i BUL10.04.625 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
9,23Audun Høyland Hausken, Haugesund IL07.06.013 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
9,33Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.014-h1 (G-15)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
9,45Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.451 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
9,45Ivar Opsahl, Ullensaker/Kisa IL29.04.472 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
9,53Harald Hofstad, Verdal Friidrettsklubb02.04.441 (MV70)Steinkjer, Innendørs30.01.16
9,57Didrik Halland, Fana IL19.07.015-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,69Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011 (G-15)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
-----480--------------------
9,70Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.462 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
9,72Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.017-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,91Magne Hårde, Stord IL21.04.733 (MV)Leirvik, Hallstevne06.02.16
10,08Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.371 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
10,12Ronny Grimstad, Rjukan Idrettslag14.12.691 (MV)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15
10,21Tomas Olsen, FIL Bamse27.07.741-h3Bærum, Julestevnet05.12.15
10,24Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.372 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
10,33Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.383 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
10,40Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
10,70Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.362 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
-----490--------------------
10,83Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.384 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
10,90Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.323 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
11,47Henry Opland, IL Norodd05.09.364 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
11,67Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV70)Lyngdal, Sør-Vestlandsk mesterskap i friidrett for veteraner28.02.16
12,16Endre Nesheim, IL Tyrving14.06.375 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
12,77Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.563 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
13,76Harald Aanerud, Lørenskog Friidrettslag29.01.271 (MV85)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
16,85Olaf Guttorm Trøite, Rana FIK02.02.312 (MV85)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,28Edgar Silwimba (ZAM), Steinkjer Friidrettsklubb06.09.941-fi Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
7,32Birmeji Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening27.08.97 (G-18/19)Steinkjer, Innendørs30.01.16
7,36Sergejs Kononovs (LAT), Idrettslaget Skjalg08.03.896-h1Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
7,38Tummas Napoleon Arge (FRO), IK Tjalve07.09.951-fi-CBærum, Bassen Sprint13.02.16
7,51Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,53Imad Ismail (SYR), Norna-Salhus IL03.10.966-h7Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,64Mohammad Hussein Ismail (SYR), Norna-Salhus IL01.01.885-h1Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
7,66Tomasz Siemieniuch (POL), Sandnes IL23.01.001-h2Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
7,67Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.015-h2Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
7,68Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.991-h1Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
7,70Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.986 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
7,80Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,81Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.995-h2 (G-17)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
7,81Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.005-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
7,81Rittichai Ungkrasang (THA), Rjukan Idrettslag23.09.991-h1 (G-17)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
7,86Mohamad Ahmad Suleiman (SUD), Urædd Friidrett04.02.963Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
7,88Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.006-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,90Niladri Banerjee (IND), Fana IL06.11.896-h3Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,98Etienne Cheynet (FRA), Idrettslaget Skjalg01.09.898-h1Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,23Emmanuel Fretelliere (FRA), Oslostudentenes IK Friidrett30.05.907-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
8,93Gillis Jonermark (SWE), Yrjar IL10.01.015 (G-14)Ranheim, Adventsstevne29.11.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,6Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.901-fi Ørebro/SWE, Örebro Indoor Games10.01.16
7,1Haldor Hagen Jøsendal, Søndre Land IL02.10.971 (G-18/19)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
7,2Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
7,5Tommy Aanensen, Fagernes IL30.01.771 (MV35)Leira, Treningsstevne30.04.16
7,7Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611 (MV55)Leira, Treningsstevne30.04.16
7,8Trym Olsson Røen, Søndre Land IL01.09.982 (G-18/19)Hov i Land, Treningsstevne30.01.16
8,2Mahmond Ashiq, Nordre Land friidrett24.07.991 (G-17)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
8,4Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
8,8Maikele Tsegay (ETH), Nordre Land friidrett12.09.982 (G-18/19)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,49Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-AFlorø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
10,58Karsten Warholm, Dimna IL28.02.962-fi-AFlorø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
10,80Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-fi-AFlorø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
10,96Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
10,97Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.891-fi-BFlorø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
10,98Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-fi-BFlorø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
11,33Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-fi-BFlorø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
11,38Patrick Monga Bifuko, Norna-Salhus IL12.01.962-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
11,58Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h1 (G-15)Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
11,72Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
-----10--------------------
11,73Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
11,86Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
11,96Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,00Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.992-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,04Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,21Markus Frøyset, Sandane Turn og Idrettslag20.01.001-h1 (G-16)Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
12,26Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.993-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,28Tomas Marløv, IF Hellas23.08.994-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,36Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,41Thomas Graftås, Nittedal IL10.09.012-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
-----20--------------------
12,44Ahmed Valentin Makita, Florø Turn og IF04.06.981-h1 (G-17)Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
12,45Alexander Nyberget, Askim IF29.04.004-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,54Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,54Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.013-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,62Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.012-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,65Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.013-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,86Johannes Breivik Gran, IF Sturla11.08.014-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,86Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.014-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,11Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.005-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,14Benjamin Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb16.04.001 (G-16)Bodø, Kretsstevne04.04.16
-----30--------------------
13,56Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.015-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
14,58Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.012-h1 (G-15)Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
14,61Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.016-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,8Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.001 (G-16)Leira, Treningsstevne30.04.16
12,5Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611 (MV55)Leira, Treningsstevne30.04.16

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,37Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.931Lillehammer, Romjulssprinten26.12.15
16,59Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.902Lillehammer, Romjulssprinten26.12.15
20,38Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.001 (G-16)Lillehammer, LIF Stevnet26.01.16

Ikke godkjente resultater
Manglende merking
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,56Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h1Leikvang, Romjulsstevne27.12.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,92Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
21,36Even Meinseth, Sandnes IL22.05.961-h7Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
21,36Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.891-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
21,49Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.932-fi Bærum, NM innendørs 201606.03.16
21,56Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-h5Bærum, NM innendørs 201605.03.16
21,57Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.951-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
21,71Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h3Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
21,83Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
21,96Henrik Overvåg, Dimna IL17.06.941-h2Bærum, Bassen Sprint13.02.16
21,99Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.953-fi (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----10--------------------
22,01Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h3Bærum, Bassen Sprint13.02.16
22,05Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.971-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
22,05Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-fi (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
22,06Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
22,09Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.901-h2Bærum, NM innendørs 201605.03.16
22,11Joachim Afzal, Sandnes IL19.05.961-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
22,18Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.962-h2 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
22,21Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
22,23Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.892-h2Bærum, Bassen Sprint13.02.16
22,28Martin Roe, IL Fri01.04.921-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----20--------------------
22,28Filip Bøe, Fana IL30.08.001-fi (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
22,31Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-fi (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
22,34Even Pettersen, Urædd Friidrett12.10.931-h6Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
22,54Patrick Monga Bifuko, Norna-Salhus IL12.01.962-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
22,59Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.932-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
22,64Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.961-h2Bærum, Julestevnet05.12.15
22,65Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-fi (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
22,66Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.012-fi (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
22,67Toralv Opsal, Dimna IL09.03.983-fi (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
22,67Joakim Dang, IL Gular27.01.903-h3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
-----30--------------------
22,75Samuel Gyedu, Norna-Salhus IL01.05.942-h1 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
22,80Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.972-h6Bærum, NM innendørs 201605.03.16
22,84Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991-h4 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
22,88Hans Christian Walker, Sandnes IL22.03.953-h2 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
22,91Christian Mensah, Ranheim IL20.04.961-h3Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
22,91Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.991-h3 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
22,92Jevis Akvama, Norna-Salhus IL31.05.894-h3Bærum, Bassen Sprint13.02.16
22,92Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
22,94Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,00Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-h8Bærum, NM innendørs 201605.03.16
-----40--------------------
23,03Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.981 (G-18/19)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
23,06Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.971-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,11Per Magnus Arjun Solli, Norna-Salhus IL04.06.912-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
23,11Brede Solberg Stølen, Ranheim IL27.02.931-h2Steinkjer, Innendørs30.01.16
23,17Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.991-h2 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
23,20Sebastian Salas Guillen Perez, Norna-Salhus IL31.01.971-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
23,20Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.981-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,26Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.943-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
23,28Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992 (G-17)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
23,32Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.981-h2 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----50--------------------
23,33Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,34Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.992-h3 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,34Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.971-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201613.03.16
23,36Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.953-h3 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,37Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h2 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
23,38Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.982-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201613.03.16
23,42Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.972-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,42Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.001-h3 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,43Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
23,45Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.981-h2 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
-----60--------------------
23,45Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.981-h4Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
23,47Onar Apelseth, Dimna IL17.09.982-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,50William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,51Torstein Eliassen, Moss IL13.05.991-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,52Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,52Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h3 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,53Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.982-h4 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,55Stephen Owusu, Idrettslaget Skjalg02.04.981-h3Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
23,55Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.983-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,56Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.961-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
-----70--------------------
23,57Ole Marius Strøhm, Asker Sk. Friidrett18.01.991-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,59Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett15.05.972-h2 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
23,62Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.002-h3 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,63Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.983-h5 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,64Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.983-h2 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
23,65Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.974-h5 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,66Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,67Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.992 (G-16)Bærum, Julestevnet05.12.15
23,68Joakim Nielsen, Norna-Salhus IL31.08.001-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
23,68Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----80--------------------
23,70Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
23,70Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,70Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.992-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,74Thomas Graftås, Nittedal IL10.09.012-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,75Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.972-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,76Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
23,78Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
23,82Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,82Fredrik Myrvang, FIK Orion29.01.972Stange, Bamselekene 201613.03.16
23,84Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.971 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
-----90--------------------
23,86Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.001-h1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,88Haldor Hagen Jøsendal, Søndre Land IL02.10.971-h1 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201613.03.16
23,89Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.981Sandnes, Julestevne21.12.15
23,92Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962-h5Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
23,98Oddvar Skålheim, IL Sand03.02.983-fi (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
23,98Jørgen Mejland Hansen, IL Tyrving29.07.992-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,00Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001-fi (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
24,00Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.984-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,01Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.012 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
24,06Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.002-h1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----100--------------------
24,07Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.943Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,08Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.983-h4 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,09Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,09Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.983-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,10Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.012-fi (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
24,10Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,11Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982-h6Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
24,12Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,15Even Jondahl, IL Fri19.01.953-h2Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
24,15Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.983-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----110--------------------
24,16Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.963-h2Bærum, Julestevnet05.12.15
24,16Bendik Verlo Nes, Trondheim Friidrett15.05.924-h3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
24,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,21Bendik Hansen, Moss IL17.02.984-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,21Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
24,23Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.972 (G-18/19)Steinkjer, Innendørs30.01.16
24,24Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.993-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
24,29Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.993-h4 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,29Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.984-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,30Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.972-h2Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
-----120--------------------
24,31Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.003-h1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,33Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.993-h2 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
24,35Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.993-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,37Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
24,37Aleksander Lehn, Selsbakk IF07.03.001-h1 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
24,37Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.992-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,39Daniel Cacic, Sandnes IL10.12.872Sandnes, Julestevne21.12.15
24,39Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.993 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
24,39Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.975-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,40Peter Svoren, Asker Sk. Friidrett18.04.011-h3 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----130--------------------
24,44Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.994-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,46Ole Woldseth Ytterli, Frol IL06.09.973 (G-18/19)Steinkjer, Innendørs30.01.16
24,46Håkon Skaftun, Sarpsborg IL23.12.974-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,48Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.993-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,48Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,51Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,52Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,54Philip Østli, Ranheim IL14.01.903-h1Steinkjer, Innendørs30.01.16
24,59Andreas Dixon, Fana IL03.04.013-h2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,60Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.012-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----140--------------------
24,60Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Hareid IL30.03.013 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
24,60Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,60Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.982-h1 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,61Martin Aune, Ranheim IL26.07.004-h1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,64Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.011-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,66Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.013-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
24,66Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003-h4 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,71Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.994-h3 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,71Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.993-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,72Stilianos Douvlos, FIK Orion06.10.984-h2 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
-----150--------------------
24,72Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.985-h2 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,73Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
24,77Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011-h2 (G-15)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
24,77John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.972-h3Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
24,79Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001-h1Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
24,79Mikan Stewart, Ås IL21.02.002-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,82Storm Koksvik, Grue IL20.08.982-h1 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
24,85Martin Simengård, Gausdal FIK22.06.995-h2 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
24,85Harald Håvik, Bremnes IL11.02.993-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
24,88Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.984-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----160--------------------
24,90Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.002-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
24,90Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,91Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.994-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,91David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.994-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,97Simen Gjerde, Norna-Salhus IL20.03.972-h3 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
25,00Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.985-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,00Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.772 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
25,03Leon Samuel Douglas Mjaaland, Nesodden IF06.09.004-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,03Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.001-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
25,04Eirik Skailand, Bryne FIK22.07.953-h3Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----170--------------------
25,07Didrik Sollihaug, Stjørdal Friidrettsklubb10.08.013-h2Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
25,07Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.983-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,08Ole Martin Eig, FIK Orion24.03.003-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,09Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.013-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,11Per Inge Brenno Gagnås, Trondheim Friidrett12.04.973-h2Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
25,14Petter Øverbø Roaldsøy, Idrettslaget Skjalg19.12.991 (G-17)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
25,14Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.003-h3 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,14Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.005-h4 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,14Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.001-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,16Ask Viljar Skar Bulling, Tingvoll IL14.05.972 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
-----180--------------------
25,16Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011-h2 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
25,18Benjamin Malz, Kristiansand Løpeklubb09.04.992-h2 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
25,19Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.011-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,20Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.012-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,20Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving20.05.985-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,21Fredrik Tjemsland, Sandnes IL24.09.002-h2 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
25,21Håvard Fredriksen, Kristiansand Løpeklubb09.11.973-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
25,23Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.004-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,24Bjørn Aslak Dallmann, BUL-Tromsø Friidrett10.06.985-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,24Joel Rørbakken, IL Fri27.08.004-h3 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----190--------------------
25,24Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.995-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,25Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,30Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.691 (MV45)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
25,31Phillip Fjogstad Willassen, Sandnes IL22.07.001 (G-16)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
25,40Erlend Moe, Fana IL26.11.001-h3 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
25,41Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.984-h6 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,41Tomas Marløv, IF Hellas23.08.996-h3 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,42Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
25,43Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.014-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
25,46Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.995-h4 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----200--------------------
25,48Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.011-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
25,48Eirik Liland, Fana IL27.03.012-h3 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
25,50Carsten Skipper Grønli, IL Tyrving21.06.994-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,54Eystein Saxe Lysholm, GTI05.01.801-h5Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
25,54Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.014-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,58Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.984-h2 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
25,60Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.992-h3Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
25,61Petter Myhr, FIK Orion05.03.001 (G-15)Stange, U-cup del 330.10.15
25,68Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992-h1 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
25,68Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.995-h4 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----210--------------------
25,69Torjus Bjørnarå, IF Hellas10.04.013-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
25,70Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.992 (G-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
25,72Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.984-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,76Kristoffer Heimstad, IF Sturla18.12.964-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,77Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011-h3 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
25,83Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.981 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
25,83Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.923-h3Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
25,85Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.011-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
25,87Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h2 (G-15)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
25,88Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001 (G-16)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
-----220--------------------
25,90Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.014-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,90Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-fi (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
25,91Mats Tranås, Jøa IL18.02.011-h1 (G-15)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
25,94Morgan Øqvist, Ullensaker/Kisa IL09.05.014-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,95Kristian Forfot Gjersvold, Nidelv IL11.05.011-h2 (G-14)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
25,96Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.012-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
25,98Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201613.03.16
26,00Henrik Steen, Ranheim IL12.11.973-h1Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
26,01Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.011-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
26,04Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002 (G-16)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----230--------------------
26,05Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.014-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
26,07Casper Friele Faye, Fana IL16.11.003-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
26,08Ruben Aadland, Turn & IL Hovding09.06.002 (G-16)Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
26,11Tobias Sweetlove, Grue IL29.07.002-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201613.03.16
26,12Johnny Brenna, Ullensaker/Kisa IL14.08.642-h4Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
26,13Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.014-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
26,13Jon Vaardal-Lunde, T&IF Viking05.08.003-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
26,26Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.934Stange, Bamselekene 201613.03.16
26,31Michael Gregersen Aas, Hommelvik IL14.02.011-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
26,32Iver Laake, Ullensaker/Kisa IL16.05.013-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----240--------------------
26,36Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.002 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
26,38Tobias Smits, Stjørdal Friidrettsklubb08.08.013-h2 (G-15)Steinkjer, Innendørs30.01.16
26,38Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.012-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
26,41Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.003-h5Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
26,45Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.011 (G-14)Sandnes, Julestevne21.12.15
26,49Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.963-h2Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
26,50Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.014-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
26,52Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
26,52Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.003-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201613.03.16
26,60Kentaro Indo, Sandnes IL28.01.003 (G-16)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----250--------------------
26,60Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.003-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201613.03.16
26,61Ronny Eide, Haugesund IL17.06.702 (MV45)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
26,61Max Resar, IL Tyrving21.03.005-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
26,62Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.995-h1 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
26,73Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.983-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
26,73Frode Holt, IF Sturla14.07.642-fi (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
26,83Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.004 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
26,83Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.005-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
26,91Trygve Totsås Weglo, Namsen Friidrettsforening26.10.002 (G-16)Steinkjer, Innendørs30.01.16
26,92Oddbjørn Thorsen, GTI14.04.773-h6Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
-----260--------------------
26,95Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.604-h2Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
26,96Jakob Fartein Mortensen Fjørtoft, Dimna IL22.02.002 (G-16)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
26,97Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.011-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
26,99Simen Offigstad, Gausdal FIK16.07.996-h1 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
27,00Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.002-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
27,01Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.002-h1Steinkjer, Seriestevne13.02.16
27,03Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.013-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
27,05Odd Geir Fagerli, Storfjord IL04.03.682 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
27,06Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
27,09Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.013-h1 (G-15)Steinkjer, Innendørs30.01.16
-----270--------------------
27,17Nicolay Bakken Eggen, Stjørdal Friidrettsklubb27.03.003-h4Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
27,19Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.014-h1 (G-15)Steinkjer, Innendørs30.01.16
27,23Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002-h1Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
27,26Johan Andreas Løland, GTI02.05.592 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
27,29Stig Wemundstad, Strindheim IL18.02.573 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
27,35Dennis Aleksander Dahlhaug, Strindheim IL05.08.012-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
27,36Steffen Andrè Aaslund Solberg, Ringerike Friidrettsklubb20.03.762 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
27,41Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012-h5 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
27,45Adrian Lothe, Svelgen T & IF15.04.003 (G-16)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
27,47Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.012-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----280--------------------
27,48Edvin Ezeh, Selsbakk IF31.05.002-h1 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
27,49Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.014 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
27,51Markus Gravdal, Norna-Salhus IL31.10.002 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 101.12.15
27,51Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.015-h2Bærum, Bassen Sprint13.02.16
27,57Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.004-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
27,68Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.014-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
27,69Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.004-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
27,77Kristoffer Kobbeltvedt Endregaard, Loddefjord IL15.11.013-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
27,81Tom Henrik Flaa, GTI12.06.863-h5Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
27,83Even Granberg, Raumnes & Årnes IL27.11.013-h1 (G-15)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
-----290--------------------
27,85Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.934-h1Bærum, Bassen Sprint13.02.16
27,88Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.993-h1 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
28,08Gustav Wee, Haugesund IL01.06.013-h1 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
28,18Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
28,48Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.014-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,71Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.013-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
28,93Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.011-h1 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
29,04Jakob Wang, IF Hellas16.09.944-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
29,19Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.013-h1Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
29,20Morten Buer, Lørenskog Friidrettslag28.09.723 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----300--------------------
29,32Stein Gisle Ohr, IL Norodd20.11.481 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
29,32Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.015-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
29,46Alexander Lundlie Brandslet, Hommelvik IL10.04.012-h1 (G-14)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
29,50Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.003-h2Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
29,68Audun Høyland Hausken, Haugesund IL07.06.013-h2 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
29,74Atle Nordli, IL Tyrving27.04.643-fi (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
29,77Bjarne Skumsnes, GTI31.05.541 (MV60)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
29,99Nicholas Leed Bauge, Løten Friidrett14.07.005 (G-15)Stange, U-cup del 330.10.15
30,01Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.012-h1 (G-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
30,15Terje Myhre, IL i BUL10.04.624-fi (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----310--------------------
30,27Markus Fosserud, FIK Orion28.07.012 (G-14)Stange, U-cup del 330.10.15
30,69Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
30,74Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
30,79Bjørn Hytjanstorp, Ullensaker/Kisa IL09.11.663-h2 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
31,17Johan Bergersen, Ask Friidrett10.01.462 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
31,31Gunnar Langved, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.542 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
31,48Didrik Halland, Fana IL19.07.014-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
32,15Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.453 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
32,42Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.015-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
32,94Rolf Eriksson, Frol IL24.03.501 (MV65)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
-----320--------------------
33,75Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.563 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
33,95Kjell Ivar Jønnum, Beitstad IL11.06.451 (MV70)Steinkjer, Innendørs30.01.16
34,38Ola M. Hilstad, IL Norodd12.01.483 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
34,45Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.381 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
35,37Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.372 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
35,80Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.373 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
37,66Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
38,50Thorvald Emil Jacobsen, Spjelkavik og Omegn Friidrett10.01.474 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
38,57Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.713 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
40,75Henry Opland, IL Norodd05.09.362 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----330--------------------
41,88Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.323 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
50,62Harald Aanerud, Lørenskog Friidrettslag29.01.271 (MV85)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,11Mike Lubsen (UGA), Idrettslaget Skjalg22.04.951-h1Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
23,22Edgar Silwimba (ZAM), Steinkjer Friidrettsklubb06.09.941Ranheim, Adventsstevne29.11.15
23,47Birmeji Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening27.08.973-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,88Sergejs Kononovs (LAT), Idrettslaget Skjalg08.03.892-h4Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
23,96David Abotor (SWE), Herkules Friidrett14.11.834-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,01Bereket Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening06.10.011-h2 (G-15)Steinkjer, Innendørs30.01.16
24,50Tomasz Siemieniuch (POL), Sandnes IL23.01.003-h3 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
24,59Imad Ismail (SYR), Norna-Salhus IL03.10.964-h4Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
24,64Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.995-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,73Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001 (G-16)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
24,84Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.981-h1 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
24,96Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.993-h2 (G-17)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
25,20Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.991-h2 (G-17)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
25,61Mohamad Ahmad Suleiman (SUD), Urædd Friidrett04.02.964-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,64Ahmed Husein Ali (SOM), Gausdal FIK03.03.972 (G-18/19)Stange, U-cup del 330.10.15
26,53Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.002-h3 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
27,19Atirat Hanphum (THA), FIL Bamse26.06.005 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
28,57Gillis Jonermark (SWE), Strindheim IL10.01.013-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
29,43Jörg Törpel (GER), ukjent03.04.683 (MV45)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,31Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-fi Bærum, NM innendørs 201605.03.16
46,88Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.891Bærum, Ekstra Stevne30.01.16
47,69Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-fi Bærum, NM innendørs 201605.03.16
48,49Andreas Roth, Ullensaker/Kisa IL29.04.932-h3Bærum, Bassen Sprint13.02.16
48,58Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.971-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
49,06Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.913-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
49,35Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.957Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
49,62Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.892-h3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
49,77Toralv Opsal, Dimna IL09.03.982-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
50,19Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.892-h2Bærum, NM innendørs 201605.03.16
-----10--------------------
50,21Sondre Dingsør, IL Gular03.02.963-h3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
50,49Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.972-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
50,73Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.943-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
50,81Sverre Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.961-h2Bærum, Bassen Sprint13.02.16
50,95Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.941-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
51,04Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.951-h1Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
51,12Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.983-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
51,17Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992-h2Bærum, Bassen Sprint13.02.16
51,36Ådne Andersen, Dimna IL18.01.943 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
51,40Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.944-h3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
-----20--------------------
51,45Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.972Steinkjer, Innendørs30.01.16
51,45Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.974-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
51,67Brede Solberg Stølen, Ranheim IL27.02.931-h2Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
51,72Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
51,78Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
51,98Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.982-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
52,02Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.971Tromsø, NNM inne 201614.02.16
52,06Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.981-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
52,52Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
52,61Kristian Berg, IL i BUL23.04.944-h3Bærum, Bassen Sprint13.02.16
-----30--------------------
52,68Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.981-h2 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
52,76Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.982 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
52,76Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.971-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
52,77Fridtjof Sandberg, Fredrikstad IF12.11.981-h1Bærum, Bassen Sprint13.02.16
52,79Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.982-h1Bærum, Bassen Sprint13.02.16
53,01Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.973 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
53,07Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
53,11Fredrik Myrvang, FIK Orion29.01.974 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
53,15William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
53,22Henrik Overvåg, Dimna IL17.06.945Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16
-----40--------------------
53,35Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982-h2Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
53,41Robin Wathne Nedrehagen, Haugesund IL27.02.994-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
53,46Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.995-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
53,51John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.972-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
53,52Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991-h1 (G-17)Steinkjer, Innendørs30.01.16
53,70Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.953-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
53,80Jostein Brunvær Steffensen, Ullensaker/Kisa IL07.12.961-h2Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
54,07Bendik Hansen, Moss IL17.02.983-h2 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
54,16Joakim Nielsen, Norna-Salhus IL31.08.001 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
54,32Martin Aune, Ranheim IL26.07.001-h1 (G-16)Steinkjer, Innendørs30.01.16
-----50--------------------
54,44Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.983-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
54,48Kristian Tokstad, Ullensaker/Kisa IL22.01.001-h1Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
54,51Anders Boye, Rindal IL03.01.941-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
54,52Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.011 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
54,55Jon Gunnar Alfsen, Ullensaker/Kisa IL20.07.972-h2Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
54,72Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.991-h3Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
54,77Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.002 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
54,93Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.984-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
55,11Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.972-h1Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
55,11Sigurd Landsverk Evjen, Ranheim IL06.09.993-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
-----60--------------------
55,17Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.994-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
55,19Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002-h2Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
55,31Aron Balog, IL Tyrving05.05.975-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
55,47Victor Hiller Martinsen, Fredrikstad IF17.04.973-h1Bærum, Bassen Sprint13.02.16
55,48Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.986-h2 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
55,72Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.983-h1Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
55,94Even Jondahl, IL Fri19.01.951-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
55,98Ask Viljar Skar Bulling, Tingvoll IL14.05.971 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
56,11Håvard Rinde, IL Gneist16.02.011-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
56,17Mats Tokstad, Ullensaker/Kisa IL22.01.003-h2Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
-----70--------------------
56,45Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Hareid IL30.03.012 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
56,46Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.011-h2 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
56,62Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.995-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
56,77Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.001 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
56,80Casper Friele Faye, Fana IL16.11.001-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
56,95Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.001 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
57,24Trajan K. Dobrev, Idrettslaget Skjalg21.04.001-h2Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
57,29Joel Rørbakken, IL Fri27.08.002-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
57,34Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
57,92Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.013-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
-----80--------------------
58,01Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.991 (G-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
59,18Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002-h3Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
59,77Børge Harestad, Idrettslaget Skjalg21.04.801-h1Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,00,44Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002-h2Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
1,00,79Tom Henrik Flaa, GTI12.06.863-h2Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
1,02,08Rune Høgberg, Idrettslaget Skjalg25.10.661 (MV50)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,02,24Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
1,02,92Gustav Wee, Haugesund IL01.06.014 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
1,02,99Nikolai Eltervaag Enes, Idrettslaget Skjalg03.06.012-h2 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,03,73Andrej Anton Helgesen, Idrettslaget Skjalg21.02.011-h1 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----90--------------------
1,03,81Asle Benoni, Ås IL20.11.571-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
1,03,85Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
1,04,40Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011 (G-14)Tromsø, Seriestevne18.11.15
1,04,48Bjarne Skumsnes, GTI31.05.541 (MV60)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,04,70Isak Berge Valborgland, Idrettslaget Skjalg11.06.013-h2 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,04,76Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.003-h3Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
1,05,29Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.994-h1Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
1,05,47Martin Solberg, Ringerike Friidrettsklubb18.08.981 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
1,05,58Audun Høyland Hausken, Haugesund IL07.06.012-h1 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,05,84Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.011-h1Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
-----100--------------------
1,07,83Johan Bergersen, Ask Friidrett10.01.462-fi (MV70)Ancona/ITA, 11th European Masters Athletics Championships Indoor03.04.16
1,56,17Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.711Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,98Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.992-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
55,09Etienne Cheynet (FRA), Idrettslaget Skjalg01.09.891Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
56,00Hiwa Khorand (IRI), Dimna IL29.05.911Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
56,17Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.994-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
56,19Mohamad Ahmad Suleiman (SUD), Urædd Friidrett04.02.963-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10,9Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011 (G-15)Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18,06Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.971-h2Bærum, Julestevnet05.12.15
1,21,37Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.891Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
1,22,31Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.971-h1Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
1,22,35Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,22,60Hauk Are Fjeld, Ullensaker/Kisa IL29.04.942-h2Bærum, Julestevnet05.12.15
1,22,69Sverre Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.963-h2Bærum, Julestevnet05.12.15
1,22,69Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,23,54Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.941-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,24,28Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.973-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,24,66Lars Lunde, Stord IL20.05.972-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
-----10--------------------
1,24,86Nils Jacob Fløystad, Strindheim IL05.02.832-h1Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
1,25,58Petter Kristiansen, FIK Ren-Eng06.03.931Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,25,71Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.961-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
1,25,76Fredrik Myrvang, FIK Orion29.01.972Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,26,01Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.882Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
1,26,08Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.933Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,26,21Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.984-h2Bærum, Julestevnet05.12.15
1,26,24Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.953-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,26,24Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.984-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,26,30Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL10.04.973-h1Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
-----20--------------------
1,26,54Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.994Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,27,08Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.955-h2Bærum, Julestevnet05.12.15
1,27,51Steffen Algrøy Boga, IL Gneist02.06.954-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,28,01Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.984-h1Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
1,28,24Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,28,26Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
1,28,37Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,28,50Petter Myhr, FIK Orion05.03.001 (G-15)Stange, U-cup del 330.10.15
1,28,54Kristian Tokstad, Ullensaker/Kisa IL22.01.001 (G-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,28,76Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.973-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
-----30--------------------
1,28,87Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.991Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
1,28,90Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,29,01Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.005-h1Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,29,05Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.991Ranheim, Adventsstevne29.11.15
1,29,07Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.985-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,29,45Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.946Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,29,53Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
1,29,73Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.003 (G-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,29,78Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.004 (G-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,29,94John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.971Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
-----40--------------------
1,30,17Jørgen Moen, FIK Ren-Eng21.06.917Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,30,37Hågen Urseth, FIK Ren-Eng12.01.888Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,30,55Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.991 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,30,75Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.981 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,30,79Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
1,30,95Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.945-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
1,31,11Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.005 (G-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,31,28Bård Inge Bø, Fitjar IL13.02.771 (MV)Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
1,32,19Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.992 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,32,30Erik Houm, Gausdal FIK07.02.992 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
-----50--------------------
1,32,40Joel Rørbakken, IL Fri27.08.001-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,32,80Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.983 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,33,18Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.993 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,33,26Casper Friele Faye, Fana IL16.11.002-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,33,71Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.002Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
1,33,88Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,33,98Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.983Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
1,34,04Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.003-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,34,08Jørgen Dyrhol Christensen, Fana IL24.09.004-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,34,20Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.013-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
-----60--------------------
1,34,27Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.003 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,34,45Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,34,96Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,35,01Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,02André Seliussen, IL Gneist05.04.014-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,36,06Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.002Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
1,36,13Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,63Kasper Danbolt, Raufoss Idrettslag Friidrett12.09.013 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,36,70Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.983 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,74Noah R Wicken, IL i BUL12.10.984 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----70--------------------
1,39,17Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,39,59Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,39,81Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,40,03Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.011-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
1,40,79Morgan Øqvist, Ullensaker/Kisa IL09.05.014 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,41,38Sivert Eidsvåg, Sandnes IL30.11.011 (G-14)Sandnes, Julestevne21.12.15
1,41,59Simen Offigstad, Gausdal FIK16.07.994 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
1,41,59Håkon Kristoffersen, Strindheim IL02.02.994Ranheim, Ranheim Sprintstevne21.02.16
1,42,31Tim Huusko, Sandnes IL29.05.012 (G-14)Sandnes, Julestevne21.12.15
1,42,32Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.995 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
-----80--------------------
1,43,26Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.015 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,43,37Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.016 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,44,21Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.007 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,45,04Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.017 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,46,01Stian Melteig Brekkan, Nittedal IL14.07.011 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,46,26Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.001-h1 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,47,55Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.013-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
1,47,55Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.005-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,48,90Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011 (G-14)Stange, U-cup del 330.10.15
1,51,12Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.931Stange, U-cup del 330.10.15
-----90--------------------
1,54,99Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.015-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
1,56,26Martin Simengård, Gausdal FIK22.06.996 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
2,11,40Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.018 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,91Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.995-h1Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
1,32,04Arek Zielinkiewicz (POL), Lillehammer IF05.03.859Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,33,61Ahmed Husein Ali (SOM), Gausdal FIK03.03.971 (G-18/19)Stange, U-cup del 330.10.15
1,35,00Tedros Gebretensai Haile (ERI), Haugesund IL30.01.994Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,60Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.911Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
1,49,87Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.974-h1Gøteborg/SWE, Scandinavian Milers Club30.01.16
1,52,18Sverre Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.962-h1Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
1,52,71Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.894-h1Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
1,53,12Terje Snarby, Ullensaker/Kisa IL26.03.895-h1Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
1,54,19Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.951 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
1,54,62Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.912-h2Bærum, NM innendørs 201606.03.16
1,54,72Håvard Hildeskor, IL i BUL14.09.921-h2Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
1,57,18Thomas M Heggøy, Stord IL25.05.941-h2Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
1,57,44Ådne Andersen, Dimna IL18.01.942 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----10--------------------
1,57,95Even Brøndbo Dahl, FIK Orion24.08.941Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
1,57,98Lars Lunde, Stord IL20.05.973-h2Bærum, NM innendørs 201606.03.16
1,58,38Håkon Hanssønn Jakobsen, Selsbakk IF17.01.963 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
1,58,44Andreas Wathne, Idrettslaget Skjalg24.01.971-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,58,93Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.852-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,59,51Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.994-h2Bærum, NM innendørs 201606.03.16
1,59,66Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.941-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
1,59,68Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.971-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,59,90Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.951-h3Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
2,00,08Dag Einar Bøtun, Stavanger IF Friidrett06.01.923-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----20--------------------
2,00,11Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991-h1Steinkjer, Seriestevne13.02.16
2,00,31Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.971-h2 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,00,41Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.981-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,00,43Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.972-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,00,48Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL10.04.973-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,00,49Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,00,61Mats Hauge, Haugesund IL16.07.972-h2 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,00,79Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.993-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,00,87Petter Myhr, FIK Orion05.03.002Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
2,01,22Helge Helø Klemetsdal, Ås IL02.07.982-h3Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
-----30--------------------
2,01,25Jostein Brunvær Steffensen, Ullensaker/Kisa IL07.12.963-h2Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
2,01,38Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.984-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,01,61Robin Wathne Nedrehagen, Haugesund IL27.02.995-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,01,77Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.975-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,01,81Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.982-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,01,83John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.976-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,02,26Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.976-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,02,34Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.985-h2 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,02,40Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.001-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,02,84Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----40--------------------
2,03,40Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.864-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,03,46Mats Robsen Nordanger, Norna-Salhus IL12.07.973-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,03,51Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.945-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,03,84Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.993-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,03,98Andreas Lislevand, Kristiansands IF Friidrett19.01.971-h2Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,04,00Lars Erik Malde, Idrettslaget Skjalg28.01.907-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,04,23Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011-h2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,04,31Sturla Granheim, Målselv IL26.11.972Tromsø, NNM inne 201613.02.16
2,04,41Bendik Hansen, Moss IL17.02.981-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,04,57Steffen Algrøy Boga, IL Gneist02.06.954-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
-----50--------------------
2,04,78Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,05,06Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.003-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,05,34Øystein Wergeland, Sandnes IL02.01.848-h2Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,05,46Thomas Blücher, IL Gneist05.09.004-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,05,53Simen Bergseth, Idrettslaget Skjalg13.01.922-h2Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,05,65Josef Njerve, IL Giv-Akt14.06.993-h2Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,05,80Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012-h2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,05,90Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.001 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
2,06,03Ole Flatebø, FIK Orion31.05.981 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
2,06,04Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.982Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----60--------------------
2,06,38Sigurd Landsverk Evjen, Ranheim IL06.09.996-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,06,75Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.984-h2Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,07,00Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.013-h2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,07,52Kristian Tokstad, Ullensaker/Kisa IL22.01.003-h3Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
2,07,59Asbjørn Vattøy, Dimna IL10.01.991 (G-17)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
2,07,94Simon Steinshamn, Tingvoll IL18.03.991-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,08,06Aleksander Lehn, Selsbakk IF07.03.002-h1 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
2,08,42Johannes Alne, Haugesund IL12.02.751Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
2,08,69Mats Tranås, Jøa IL18.02.014-h2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,08,71Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.002 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----70--------------------
2,09,00Simen Syversen, FIK Orion07.03.001 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
2,09,00Øivind Inka Midthassel, Idrettslaget Skjalg06.02.983-h1Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,09,02Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (G-16)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,09,12Joel Rørbakken, IL Fri27.08.001-h1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,09,55Ole Woldseth Ytterli, Frol IL06.09.975-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,09,61Marcus Vammeli Wiik, Askim IF08.03.004-h3Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
2,09,73Martin Mæle, Fana IL14.03.002-h1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,09,79Eirik Johansen, Brønnøysund IL24.03.993-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,09,83Mathias Sandvik, Sola FIK13.12.005-h2Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,09,88Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
-----80--------------------
2,09,91Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.007-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,09,98Hallvard Myhre Vittersø, Larvik Turn & IF30.09.964Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
2,09,99Erik Houm, Gausdal FIK07.02.991 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
2,10,10Bjørn Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL24.03.945-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,10,37Mathias Gløersen, Tønsberg Friidrettsklubb20.03.982 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
2,10,44Jørgen Dyrhol Christensen, Fana IL24.09.003-h1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,10,51Marcus Frandsen, Mandal & Halse IL20.09.991 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,10,67Marius Tande Bere, Strindheim IL02.06.003-h1 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
2,10,82Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.995-h2Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
2,10,91Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----90--------------------
2,10,96Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,10,99Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.012 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,11,18Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.992 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
2,11,43Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.991 (G-17)Askim, Askimlekene17.01.16
2,11,49Leif-Andre Trøhaugen, Bøler IF25.07.801 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,11,70Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.985-h3Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
2,11,75Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.99H (G-17)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,12,30Ravn Michael Elnæs, Halden IL06.03.991-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,12,62Børge Harestad, Idrettslaget Skjalg21.04.802-h1Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
2,13,15Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.005-h1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----100--------------------
2,13,29Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.732 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,13,32Jakob Granheim, Målselv IL05.04.015-h2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,13,50Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.011 (G-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
2,13,62Tor Eiane, GTI29.07.671 (MV45)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,14,04Casper Friele Faye, Fana IL16.11.006-h1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,14,15Trym Tønnesen, Halden IL04.02.005 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,14,16Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Hareid IL30.03.011-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,14,18Henning Andersson, Strindheim IL10.02.974-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
2,14,19Håvard Irgens, IK Tjalve24.04.966-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,14,43Benjamin Malz, Kristiansand Løpeklubb09.04.993 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----110--------------------
2,14,54Victor Hiller Martinsen, Fredrikstad IF17.04.972 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
2,14,54Sigurd Fagerholt, Rindal IL29.11.016-h2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,16,00Stian Birkeland, Idrettslaget Skjalg31.07.013 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,16,03Stian Frostad Gulichsen, Loddefjord IL24.01.012-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,16,12André Seliussen, IL Gneist05.04.017-h2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,16,17Birk Hogstad, IL i BUL16.10.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,16,84Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.011-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,17,16Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.012-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,17,47Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,17,68Aron Balog, IL Tyrving05.05.976-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----120--------------------
2,17,97Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.991-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,18,02Simen Offigstad, Gausdal FIK16.07.994-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,18,25Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.012-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,18,58Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.981-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,18,70Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.013-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,19,20Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,19,43Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.01H (G-15)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,19,46William T. Eskeland, Fana IL25.02.014-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,19,90Tim Huusko, Sandnes IL29.05.013 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,20,14Snorre Hjelm Sørstrønen, Os Turnforening07.07.987-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----130--------------------
2,20,47Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.013-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,20,59Rune Nilsen, Raumnes & Årnes IL30.06.682 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,20,80Frank Tore Berntsen, Veldre Friidrett11.08.681 (MV)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
2,21,07Vegard Havn, Stord IL28.09.971 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
2,21,28Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.014 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
2,21,34Einar Bjøru, Sømna IL12.08.014-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,21,43Lars Sandstad, Byåsen IL19.05.015-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,21,51Ole Daniel Stangeland, Sola FIK15.03.004 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,21,62Håkon Borge, Ås IL27.04.743 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,21,66Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.008 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----140--------------------
2,22,08Christian Holter, Varegg IL14.09.757-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,22,19Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (G-16)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,23,58Simen Gudbrandsen, Modum FIK27.12.994 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
2,23,68Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.015 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
2,24,96Dag Jensen, Larvik Turn & IF10.05.631 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,25,92Audun Høyland Hausken, Haugesund IL07.06.014 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,26,22Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,26,38Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-17)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,27,00Bjarne Skumsnes, GTI31.05.542 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,27,19Eirik Olsen Rogne, Sem IF11.01.016 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----150--------------------
2,28,19Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.581 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,28,36Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.015 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,28,55Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.009 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,28,86Sigurd Paulsen Vie, Haugesund IL11.01.012 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
2,30,03Esdras Barbosa de Lima, Sarpsborg IL14.04.012 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
2,30,15Petter Ellingsbø, FIK Orion28.09.003 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
2,30,75Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.01H (G-15)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,30,92Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.01H (G-15)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,32,37Øyvind Trongmo, Korgen IL - Friidrett03.08.533 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,33,75Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.014-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----160--------------------
2,35,22Erling Ytrehus, Kristiansands IF Friidrett01.02.642 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,36,14Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.995 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
2,37,43Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.017-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,37,63Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,39,05Andreas Unnerud, Moss IL11.10.011 (G-15)Askim, Askimlekene17.01.16
2,40,29Didrik Halland, Fana IL19.07.015-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,41,33Adrian Knudsen, Hinna IL04.10.015 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,41,55Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.492 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,43,62Tobias Ekerhovd, Skogsvåg IL19.08.016-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,47,58Stein Sebastian Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL05.01.972-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
-----170--------------------
2,55,99Johan Bergersen, Ask Friidrett10.01.461 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,56,63John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.442 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,56,87Bjørn Hytjanstorp, Ullensaker/Kisa IL09.11.663 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,59,28Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
3,04,60Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
3,39,98Thorvald Emil Jacobsen, Spjelkavik og Omegn Friidrett10.01.473 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
4,31,16Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.713 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,98Espen Albertsen, Idrettslaget Skjalg06.01.935-h3Brookings/SD/USA, Jim Emmerich Invitational23.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,85Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.975-h1Stockholm/SWE, Globen Galan17.02.16
1,58,83Alexander Tesfamariam (ERI), IL Gular15.08.972-h2Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
2,04,14Mohammed Muse Jama (SOM), Narvik IL28.12.971Tromsø, NNM inne 201613.02.16
2,04,98Yonas Tesfamichael Teklemariam (ERI), Ås IL06.10.982-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,05,44Noah Negga Abraha (ERI), Vollan Idrettsklubb07.08.995-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,09,01Abdifatah Mustaf (SOM), Brønnøysund IL29.12.984-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,10,05Tedros Gebretensai Haile (ERI), Haugesund IL30.01.992Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
2,12,01Ahmed Husein Ali (SOM), Gausdal FIK03.03.972 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
2,18,66Hiwa Khorand (IRI), Dimna IL29.05.911Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16
2,27,65Miroslaw Baran (POL), Veldre Friidrett17.05.762 (MV)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
2,29,15Gillis Jonermark (SWE), Strindheim IL10.01.016-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,44Fredrik Grundsø, Torrevieja Millennium Athletics Club22.12.977 (MJ)Valencia/ESP, Campeonato Autonómico Individual Júnior12.03.16

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,13Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h6 (G-17)Winston-Salem/NC/USA, David Oliver Classic05.02.16
2,39,33Espen Albertsen, Idrettslaget Skjalg06.01.934-h1Mankato/MN/USA, Ted Nelson Classic06.02.16
2,45,26Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.88HGøteborg/SWE, Mångkamps-SM13.03.16
2,45,38Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98H (MJ)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,49,76Martin Roe, IL Fri01.04.92HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,51,34Bendik Lillemoen Skaalerud, Kristiansand Løpeklubb03.09.981Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,01,32Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.014 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
3,06,74Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
3,11,90Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.0110 (G-15)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201630.01.16
3,15,30Glenn Breland, Kristiansand Løpeklubb18.12.872Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
-----10--------------------
3,16,18Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.017 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
3,16,69Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.97H (MJ)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
3,17,29Mads Rognerud, Ås IL25.06.014 (G-15)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
3,32,86Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62P (MV50)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
3,37,75Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.011 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,39,49Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV35)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
3,41,85Erik Røsnes, Kristiansands IF Friidrett24.03.012 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,44,91Johan Andreas Løland, GTI02.05.59P (MV55)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
3,45,30Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.013 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
3,46,17Dion Prieler, Vindbjart Friidrett23.02.004 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
-----20--------------------
3,47,26Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46P (MV70)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
4,06,39Einar Uleberg, Kristiansands IF Friidrett11.04.53P (MV60)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
4,56,30Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.37P (MV75)Ancona/ITA, 11th European Masters Athletics Championships Indoor30.03.16
5,06,25Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.36P (MV75)Ancona/ITA, 11th European Masters Athletics Championships Indoor30.03.16
5,47,58Kristen Heimdal, IL Express19.12.47P (MV65)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,53Espen Albertsen, Idrettslaget Skjalg06.01.932Brookings/SD/USA, South Dakota State University Holiday Invite Dual05.12.15

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,54,74Ibrahim Buras, At. Mijas21.08.012 (G-15)Antequera/ESP, III Control D.M.A. de Invierno06.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,42,31Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.911-h2Bærum, NM innendørs 201605.03.16
3,42,61Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.932-h2Bærum, NM innendørs 201605.03.16
3,46,19Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.912-h1Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
3,49,67Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.893-h1Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
3,50,10Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.893Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
3,50,35Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.934-h1Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
3,53,76Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.944-h2Bærum, NM innendørs 201605.03.16
3,56,37Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.971-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
3,57,40Kristian Tjørnhom, Kristiansand Løpeklubb19.09.955-h2Bærum, NM innendørs 201605.03.16
3,58,35Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.972-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----10--------------------
4,01,44Even Brøndbo Dahl, FIK Orion24.08.946-h1Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
4,01,84Nils Jacob Fløystad, Strindheim IL05.02.831-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
4,01,98Mats Hauge, Haugesund IL16.07.971Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
4,03,09Håvard Lalit Øglænd, Stavanger Friidrettsklubb13.12.962Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
4,03,53Casper Stornes, Ask Friidrett06.02.972-h1Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
4,03,66Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.902-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
4,04,26Stian Vestbø, Haugesund IL29.07.813Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
4,04,37Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.992-h2Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
4,05,43Lars Lunde, Stord IL20.05.977-h2Bærum, NM innendørs 201605.03.16
4,06,89Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.983-h2Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
-----20--------------------
4,06,99Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.001-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
4,07,23Dag Einar Bøtun, Stavanger Friidrettsklubb06.01.924Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
4,07,72Mhretu Dessalegn, Norna-Salhus IL06.02.843-h1Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
4,07,76Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.902-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
4,08,37Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.974-h2Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
4,09,34Ådne Andersen, Dimna IL18.01.941 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,09,52Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.952 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,10,74Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL10.04.973 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,12,50Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.991-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,14,30Jørgen Gundersen, Ullensaker/Kisa IL28.09.956-h2Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
-----30--------------------
4,15,09Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.865-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
4,15,62Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.991 (G-17)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
4,15,94Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.946-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
4,17,69Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,18,08Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,18,19Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.981 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,18,61Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,21,10Olav Havn, Stegaberg IL02.04.985Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
4,21,70Hallvard Myhre Vittersø, Larvik Turn & IF30.09.962 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
4,21,99Simon Steinshamn, Tingvoll IL18.03.992 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----40--------------------
4,22,06Robin Wathne Nedrehagen, Haugesund IL27.02.993 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,22,51Håkon Hanssønn Jakobsen, Selsbakk IF17.01.963 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,23,30Simen Bergseth, Idrettslaget Skjalg13.01.921Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
4,23,36Isak H Amundsen, Brønnøysund IL14.10.994 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,27,33Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.933Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
4,27,86André Seliussen, IL Gneist05.04.013-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,28,72Mats Tranås, Jøa IL18.02.013 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,29,20Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.985 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,30,00Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.996-h1Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
4,31,44Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.987Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
-----50--------------------
4,31,59Martin Mæle, Fana IL14.03.001-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,32,77Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
4,33,40Tor Eiane, GTI29.07.671 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
4,33,47Thomas Blücher, IL Gneist05.09.002 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,33,81Hågen Urseth, FIK Ren-Eng12.01.881Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,33,94Markus Kjærner-Semb, Varegg IL10.11.984-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,34,31Kimme Arnesen, IL Heming04.12.682 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
4,35,13Kristian Vatne, BUL-Tromsø Friidrett22.12.001 (MJ)Tromsø, Seriestevne18.11.15
4,36,09Erik Houm, Gausdal FIK07.02.991 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,36,23Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.003 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----60--------------------
4,38,17Eirik Johansen, Brønnøysund IL24.03.995 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,40,00Sigurd Fagerholt, Rindal IL29.11.015 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,40,07Vegard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett04.12.981Tromsø, NNM inne 201614.02.16
4,40,73Hans Avlund, Gausdal FIK07.01.005 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,41,82Henning Andersson, Strindheim IL10.02.973-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
4,42,05Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.006 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,44,75Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.992 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,45,06Ole Leirvik, Namdal løpeklubb02.11.722Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
4,45,50Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.016 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,45,93Frank Tore Berntsen, Veldre Friidrett11.08.681 (MV)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
-----70--------------------
4,45,94Jørgen Dyrhol Christensen, Fana IL24.09.007 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,46,14Knut Lium, Nordre Land friidrett04.05.692 (MV)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,46,15Lars Sandstad, Byåsen IL19.05.017 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,46,31Simen Offigstad, Gausdal FIK16.07.997 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,47,82Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.018 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,47,94Andreas Strømme, IF Hellas11.11.992 (G-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
4,48,52Tobias Nøkland, BUL-Tromsø Friidrett12.05.002 (MJ)Tromsø, Seriestevne18.11.15
4,48,65Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.003 (MJ)Tromsø, Seriestevne18.11.15
4,49,58Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.011 (G-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
4,54,85Tim Huusko, Sandnes IL29.05.012Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
-----80--------------------
4,56,32Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.747-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
4,57,09Stian Birkeland, Idrettslaget Skjalg31.07.019Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
4,59,01Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.008 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,00,24Andreas Arntzen, Tromsø Løpeklubb28.09.972Tromsø, NNM inne 201614.02.16
5,03,78Øyvind Trongmo, Korgen IL - Friidrett03.08.531 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,04,02Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.019 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,04,45Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.542 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,06,40Harald Nygård, FIL Aks-7726.09.511 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,06,86Bjarne Skumsnes, GTI31.05.543 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,07,20Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.009 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----90--------------------
5,12,21Brigt Strømmen, IL Fri18.09.592-h2Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
5,17,12Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.0010 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,17,55Håkon Kristoffersen, Strindheim IL02.02.994-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
5,18,48Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,23,63Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.492 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,31,47Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.503 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,39,69Didrik Halland, Fana IL19.07.014-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
5,42,84Johan Bergersen, Ask Friidrett10.01.461 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,43,91John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.442 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,46,69Dan-Olav Tjessem Meling, GTI29.07.453 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----100--------------------
5,50,26Harald Ødegård, Raumnes & Årnes IL21.01.464 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,51,60Knut Ytrehus, Ski IL Friidrett18.11.621 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,54,33Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.564 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
6,15,64Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
6,30,46Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
6,46,28Thorvald Emil Jacobsen, Spjelkavik og Omegn Friidrett10.01.474 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
9,57,63Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.713 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,32Janis Arsenikovs (LAT), Lørenskog Friidrettslag24.05.831Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
4,23,39Mikkel Knif (FIN), Larvik Turn & IF18.05.824 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
4,25,09Yonas Tesfamichael Teklemariam (ERI), Ås IL06.10.984 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,28,02Tedros Gebretensai Haile (ERI), Haugesund IL30.01.996Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
4,43,59Abdifatah Mustaf (SOM), Brønnøysund IL29.12.986 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,58,54Miroslaw Baran (POL), Veldre Friidrett17.05.763 (MV)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
5,01,75Hiwa Khorand (IRI), Dimna IL29.05.911Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
5,07,93Reinhard Kuhs (SWE), Lillehammer IF14.10.601 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,14,20Gillis Jonermark (SWE), Strindheim IL10.01.0110 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,04,15Vegard Ølstad, FIK Ren-Eng12.09.927-h3Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational30.01.16
4,07,22Ferdinand Kvan Edman, IF Sturla12.02.934-h1Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational30.01.16
4,11,60Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.957-h1Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Track & Field Championships26.02.16
4,22,78Lars Lunde, Stord IL20.05.971-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,27,45Andreas Iden, IL Gneist10.03.952-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,28,72Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.913-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,29,24Martin Berntzen Engevik, Nittedal IL02.02.004-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
4,29,96Michael Mørk, IK Tjalve15.10.998-h3Winston-Salem/NC/USA, UCS Invitational20.02.16
4,37,33Jonas Gjesdal, Varegg IL01.06.9612-h1Minneapolis/MN/USA, Jack Johnson Classic30.01.16
4,40,74Steffen Algrøy Boga, IL Gneist02.06.955-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----10--------------------
5,16,35Christian Holter, Varegg IL14.09.757-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,67Ferdinand Kvan Edman, IF Sturla12.02.933-h2Flagstaff/AZ/USA, Lumberjack Team Challenge16.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40,90Dionisio Fernández Cantos (ESP), Norna-Salhus IL846-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16

Ikke godkjente resultater
Innendørs bane større enn 200 meter/Indoors oversized track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,24Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.957-h4Ames/IA/USA, Iowa State Classic13.02.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,04,08Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.911-h2Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,04,36Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.932-h2Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,04,49Ferdinand Kvan Edman, IF Sturla12.02.931Lincoln/NE/USA, Frank Sevigne Husker Invitational06.02.16
8,14,95Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.943Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,15,18Vegard Ølstad, FIK Ren-Eng12.09.923-h1College Station/TX/USA, Texas A&M Team Invitational16.01.16
8,16,35Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.893-h2Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,19,69Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.894-h2Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,24,08Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.946Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,25,02Kristian Tjørnhom, Kristiansand Løpeklubb19.09.951Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
8,25,55Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.965-h2Bærum, NM innendørs 201606.03.16
-----10--------------------
8,28,12Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.891-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,28,66Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.972Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
8,29,66Eskil Kinneberg, Ullensaker/Kisa IL17.05.929Malmø/SWE, ISM27.02.16
8,30,92Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.956-h1Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational30.01.16
8,33,56Ole Mikal Tørsdal, Haugesund IL21.06.911-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,36,85August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.952-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,37,2Trond Einar Moen Pedersli, Strindheim IL21.02.941 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
8,37,86Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.917-h2Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,38,73Svein Roar Kvamme, Norna-Salhus IL03.03.903-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,39,2Trond Ørjan Eide, Strindheim IL18.01.901Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
-----20--------------------
8,41,40Mats Bjørgum, Strindheim IL21.02.943-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,41,5Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.901Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
8,41,63Lars Lunde, Stord IL20.05.973Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
8,42,43Mats Hauge, Haugesund IL16.07.974Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
8,42,5Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.932Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
8,42,73Øystein Kvaal Østerbø, Strindheim IL07.07.818-h2Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,43,60Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.884-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,43,8Nils Jacob Fløystad, Strindheim IL05.02.832Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
8,44,3Erlend Gjerdevik Sørtveit, Strindheim IL17.12.942 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
8,44,37Andreas Wathne, Idrettslaget Skjalg24.01.976Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
-----30--------------------
8,44,96Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.974-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,45,01Ragnar Stølsmark, GTI22.08.851Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
8,45,30Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL10.04.971Steinkjer, Innendørs30.01.16
8,47,89Alexander Kirkeberg, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.963Steinkjer, Innendørs30.01.16
8,52,2Edvard Vasdal, Strindheim IL19.03.933Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
8,52,33Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.874Steinkjer, Innendørs30.01.16
8,53,52Dag Einar Bøtun, Stavanger Friidrettsklubb06.01.928Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
8,54,90Håvard Lalit Øglænd, Stavanger IF Friidrett13.12.965-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,56,29Tarjei Midtgarden Mårdalen, Rindal IL13.10.945Steinkjer, Innendørs30.01.16
8,57,74Simen Bergseth, Idrettslaget Skjalg13.01.929Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
-----40--------------------
8,58,45Lars Erik Malde, Idrettslaget Skjalg28.01.9010Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
9,03,29Gaute Hallan Steiwer, Slevik IL31.01.908-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
9,07,90Birk Nagell Skogland, Haugesund Triathlonklubb07.09.9811Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
9,10,50Emil Martin Ahlbäck, Fossum IF24.02.939-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
9,10,50Ronny Losoa, Modum FIK01.10.801 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
9,13,1Helge Langen, Rindal IL16.03.854Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
9,14,7Sindre Johannessen, Malvik IL13.07.935Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
9,15,7Bjørn Ekeberg, IL Tyrving11.05.884Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,16,3Jon Arne Gaundal, Rindal IL08.07.885Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,17,16Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.908Gøteborg/SWE, Scandinavian Milers Club30.01.16
-----50--------------------
9,18,24Endre Espedal, Haugesund Triathlonklubb17.02.9812Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
9,21,16Andreas Bratlie, Varegg IL09.11.8610-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
9,23,1Marius Strand Geving, Strindheim IL07.12.906Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
9,24,10Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.944Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,25,2Kristian Engen Forbord, Rindal IL30.06.888Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
9,25,4Jørgen Natvig Løvseth, Strindheim IL06.12.961 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
9,25,97Bjørn Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL24.03.945-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
9,27,2Eskil Blix, Strindheim IL21.10.847Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,27,65Håkon Raadal Bjørlo, Halden IL26.10.975Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,28,55Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.991-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
-----60--------------------
9,30,7Stian Norheim, Strindheim IL02.07.964 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,31,53Marcus Frandsen, Mandal & Halse IL20.09.996Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,37,58Ola Matre, Modum FIK31.12.897Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,40,9Terje Maroni, Rindal IL09.05.8510Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,41,3Ole Kristian Smestad, Stjørdals-Blink IL20.02.701 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,42,0Per Melander Often, NTNUI06.01.9112Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,42,1Nils Haktor Bua, Stavanger Friidrettsklubb25.08.9112Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
9,43,15Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,43,70Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991 (G-17)Steinkjer, Innendørs30.01.16
9,44,9Erik Grimstad, Namdal løpeklubb16.01.9113Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
-----70--------------------
9,45,7Erlend Bjerkås, Bratsberg IL09.02.792 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,46,26Eirik Nordvik, Steinkjer Friidrettsklubb17.09.817Steinkjer, Innendørs30.01.16
9,46,3Jo-Inge Sandvik, Svorkmo N.O.I.10.05.9314Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,47,01Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.992-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
9,47,19Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.939Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,48,3Øyvind Wiggen, Strindheim IL16.04.962 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
9,49,1Jørgen Tilseth Løvseth, Strindheim IL24.04.875 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,49,3Øystein Solligård, Svorkmo N.O.I.05.02.9316Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,51,65Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.9813Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
9,53,65Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.986-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
-----80--------------------
9,54,25Amaru Raighendler Jeasar Wijman, FIK Ren-Eng28.09.9910Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,55,4Emil Melting, Hitra FIK30.08.8618Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,55,58Rune Brustad, Tromsø Løpeklubb20.07.671Tromsø, NNM inne 201613.02.16
9,56,6Kai Robert Vandsvik, Bratsberg IL25.12.8415Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
9,56,7Steinar Bøe, Rindal IL20.07.971 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,59,9Bjørn Dahle, Mosvik IL21.10.721 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,05,0Sigurd Fagerholt, Rindal IL29.11.011 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,05,7Henning Andersson, Strindheim IL10.02.972 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,10,68Håvard Irgens, IK Tjalve24.04.967-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
10,18,3Arne Berg, Meldal IL02.01.8719Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
-----90--------------------
10,19,77Vegard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett04.12.982Tromsø, NNM inne 201613.02.16
10,21,1Thomas Ekrem, Byaasen Skiklub22.05.8521Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,21,8Øyvind Langørgen, Strindheim IL18.08.651 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,22,1Håvard Lorange, Strindheim IL15.05.651 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,27,4Tor-Einar Sandvik, Svorkmo N.O.I.15.08.8723Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,30,2Stein Ove Erikstad, Rindal IL14.05.652 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,30,4Nils Jacob Kjølsø, Hitra FIK06.09.9121Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,30,9Karl Andreas Eggan, Yrjar IL22.11.9222Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,31,0Odd-Bjørnar Jobotn, Hitra FIK02.11.9123Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,34,5Øystein Lie, Frosta IL09.02.702 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
-----100--------------------
10,36,37Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.003Tromsø, NNM inne 201613.02.16
10,44,4Stian Oldervik, Rindal IL31.07.8326Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,44,5Eirik Wold Sund, Klæbu Løpeklubb03.06.9026Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,50,65Øyvind Trongmo, Korgen IL - Friidrett03.08.531 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
10,51,2Håkon Emil Øien, Trondheim Friidrett19.10.967 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,51,4Martin Kristian Andersen, Selsbakk IF20.09.8227Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,52,6Bjørn Stavnes, Strindheim IL15.10.581 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,55,6Johannes Listhaug, Utleira IL Friidrett22.10.001 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,56,89Bjørn-Erik Pedersen, Ås IL30.09.701 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
10,57,7Øystein Riise Reppesgaard, Rindal IL13.06.772 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
-----110--------------------
11,01,42Even Løkken, Strindheim IL28.10.542 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
11,06,08Emil Rødsjø, Steinkjer Friidrettsklubb27.02.968Steinkjer, Innendørs30.01.16
11,11,3Rune Lossius, Hitra FIK29.01.8931Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,11,30Andreas Arntzen, Tromsø Løpeklubb28.09.974Tromsø, NNM inne 201613.02.16
11,11,6Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.592 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,12,2Håkon Kristoffersen, Strindheim IL02.02.992 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,14,1Roar Kollerud, Strindheim IL17.03.667 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,20,0Ola Andreas Skjermo, Rindal IL06.09.696 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,24,3Jon Eriksen, Rindal IL24.05.603 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,26,3Ola Haseth Balestrand, Rindal IL03.03.8233Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
-----120--------------------
11,28,5Sigurd Eriksson, Strindheim IL22.12.685 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,28,9Sivert Tvete, Børsa IL13.07.012 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,35,0Bård Roll, Nidelv IL28.09.574 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,38,9Kjetil Fagerholt, Rindal IL11.07.697 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,46,8Jonas Johnsen, Charlottenlund Vgs20.10.993 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,47,80Kristoffer Werner Hansen, Stavanger Friidrettsklubb07.04.871Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
11,55,81Trond Nypan, Haugesund IL04.05.7314Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
11,56,88Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.491 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
12,01,8Roald Lilletvedt, NTNUI11.11.604 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
12,12,55Knut Ytrehus, Ski IL Friidrett18.11.621 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
-----130--------------------
12,14,0Viktor Tingstad, SK Freidig17.05.005 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
12,15,9Knut Sæther, Leinstrand IL20.01.7011 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
12,18,81Dan-Olav Tjessem Meling, GTI29.07.451 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
12,21,32Are Flekke, Norna-Salhus IL02.04.968-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
12,25,9Stein Ove Winnberg, Ytterøy IL27.09.634 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
12,36,1Knut Ove Hellandsjø, Orkanger IL19.02.655 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
12,38,79Michael Habtemichael Tekle, IL Pioner26.06.895Tromsø, NNM inne 201613.02.16
12,39,00Harald Ødegård, Raumnes & Årnes IL21.01.462 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
12,40,25Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.563 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
12,41,5Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.491 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
-----140--------------------
12,43,4Terje Magnus B, Sørensen, NTNUI15.10.9338Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
12,44,9Tor Jarle Bolme, Rindal IL10.01.542 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
12,59,6Einar Johan Andreassen, Sjetne IL01.03.734 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
13,06,1Frithjof Prigge, IL Nybrott07.03.6510 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
13,07,6Robin Winther Fløan, Stjørdal Friidrettsklubb17.05.986 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
13,13,4Lars-Erik Øverlie, Ranheim IL10.04.6915 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
13,17,8Frank Stoum, Klæbu IL22.02.747 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
13,23,6Knut-Even Bergstad, Ranheim IL07.05.7116 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
13,27,2Lars Bjørnar Listhaug, Utleira IL Friidrett04.08.738 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
13,29,5Paul Håkon Almås, Hommelvik IL02.07.576 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
-----150--------------------
13,30,38Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
13,47,55Arvid Bjørsvik, T&IF Viking14.06.433 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
14,02,8Gustav Erling Karlsen, Byåsen IL28.08.421 (MV70)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
14,16,8Bjørn Ove Stamnes, Charlottenlund Vgs7113 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
14,17,6Eivind Anshus, Meldal IL22.10.775 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
14,27,3Knut Engelbreth Møller, Byåsen IL22.08.412 (MV75)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
16,38,5Ole Gussøy, Sjetne IL05.01.502 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
17,25,55Torbjørn Garshol, IL Norodd17.04.321 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,02,21Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951Gøteborg/SWE, Scandinavian Milers Club30.01.16
8,43,91Frew Zenebe Brkineh (ETH), Sandnes IL17.10.845Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
8,53,5Ebrahim Abdulaziz (ERI), Strindheim IL17.11.781 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,18,7Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Strindheim IL11.06.916Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,23,16Mikkel Knif (FIN), Larvik Turn & IF18.05.824Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
10,10,3Ermias Yousief Araya (ERI), Rindal IL29.01.946 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,25,5Abdisamad Gelle Farah (SOM), Rindal IL31.08.954 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,39,3Peter Svensson (SWE), NTNUI14.01.642 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,03,37Mahamedd Jamal Ibrahim (SOM), Sauda IL01.02.982Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,30,9David Sommervold, ukjent25.02.889Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
9,35,0Tom Andre Henriksen, ukjent04.03.919Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
9,41,17Ibrahim Buras, At. Mijas21.08.011 (G-15)Antequera/ESP, IV Control D.M.A. de Invierno27.02.16
9,53,8Sindre Grimsbø Persen, Telenor19.08.8514Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,19,2Kristian Ullern Faksvåg, Löplabbet Trondheim21.02.9220Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,23,1Anthony Sebergsen, Skjervøy IK21.10.9122Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,23,5Kristian Gaustad Hanssen, Sintef29.08.8419Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,28,3Mats Bakkebø, Roger Tangviks Løpeklubb30.08.8920Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,33,3Tomas Moe Skjølsvold, ukjent09.10.8225Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,40,0Knut Arild Knudsen, Statsarkivet22.02.712 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,46,0Magnus Warland, ukjent11.12.001 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,46,2Bjarne Vad Nilsen, ukjent20.04.664 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,50,8Anders Lundli, AF Decom10.02.811 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,56,0Jan Frode Haugseth, ukjent22.11.775 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
10,56,9Mike Jensen, ukjent19.02.8829Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
10,59,8Øyvind Viken, ukjent10.07.743 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,00,7Henrik Stenvik, KLP Banken30.01.8329Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,03,6Kristian Steinnes, NTNU Bil02.07.636 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,04,7Inge Johan Holthe, ukjent22.03.714 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,06,1Geir Inge Lien, DMMH22.07.684 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,08,2Kenneth Flaaøien, Siemens13.11.9030Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,08,6Thomas Syrstad, ukjent27.10.963 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,14,1Arne Moe, Sonans30.10.705 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,29,3Jan Kåre Stamnes, Team Norne686 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,30,8Arild Gunnes, Rosenborg skole697 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,31,6Erik Brehme Olsen, Veidekke BIL18.10.8931Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,35,6Torgeir Dahle, Det Norske Oljeselskap8432Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,37,3Christoffer Palmork Haavelmoen, Team Lade13.08.8433Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,39,7Espen Krog, Team Lade18.07.797 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,40,5Robert Ness, SpareBank1 Markets724 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,42,3Ola Storm Myrmæl, Aas-Jakobsen Trondheim AS8834Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,45,2Johan Sandgrind, Bdo AS11.01.8535Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,47,8Christofer Klevsjø, ukjent24.05.8836Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,47,9Ståle Tømmerås, Rosenborg skole25.08.709 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
11,56,4Ole Bøkseth, Veidekke BIL8737Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
11,58,1Halvor Hoveid, NTNU Bil29.10.511 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
12,19,1Vegard Hansen, Prima741 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
12,21,5Kristian Kulvik, Fitnesspoint Saksvik756 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
12,22,9Henning Bergmann-Paulsen, ukjent05.03.8439Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
12,27,0Roy Ingebrigtsen, ukjent23.08.7112 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
12,29,0Max Kjær, Powel531 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
12,45,3Jacques Bromet, Jakobsli Marathon7113 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
12,59,8Knut-Even Bergstad, Rosenborg skole07.05.7110 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
13,03,5Arne Ingebrigtsen, Teeness BIL29.02.6814 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
13,20,2John Arne Winsjansen, Veidekke BIL726 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
13,24,6Kåre Th. Claussen, Veidekke BIL11.02.6717 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 411.01.16
13,34,2John-Atle Skjerve, Teeness BIL02.07.8540Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
13,40,9Per Bjørvik, Teeness BIL647 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
13,53,4Jörgen Hägglund, Teeness BIL668 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
14,24,8Dag Freider Fløan, ukjent6914 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
14,25,9Truls Johnsen, ukjent7115 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
14,29,8Rune Johansen, Signicat757 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
14,49,0Karl Johan Johansen, ukjent553 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
14,54,6Roger Hjeldnes, ukjent728 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
17,17,2Asbjørn Hjeldnes, ukjent484 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
17,28,3Knut Ragnar Holm, ukjent13.06.442 (MV70)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16
17,55,0Skule Bjørnstad, ukjent617 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 508.02.16

Innendørs bane større enn 200 meter/Indoors oversized track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,54,14Vegard Ølstad, FIK Ren-Eng12.09.927-h5Seattle/WA/USA, Husky Classic13.02.16

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,20,74Øystein Kvaal Østerbø, Strindheim IL07.07.812-h1Huddinge/SWE, 5000 m inomhus22.03.16
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,22,08Harald Kårbø, Stord IL18.05.9217-h1Allendale/MI/USA, GVSU Holiday Open04.12.15

Ikke godkjente resultater
Innendørs bane større enn 200 meter/Indoors oversized track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,12,00Vegard Ølstad, FIK Ren-Eng12.09.925Ames/IA/USA, Big 12 Indoor Track & Field Championships26.02.16

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,35Eivind Kleven Hagen, Sportsklubben Vidar03.10.967Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,40Henrik Holmberg, Vik IL23.09.898Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,57Martin Roe, IL Fri01.04.92HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
8,60Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.88HGøteborg/SWE, Mångkamps-SM13.03.16
8,72Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,78Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.995Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,96Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
9,43Morten Haave, IL Tyrving21.09.867Bærum, NM innendørs 201606.03.16
9,48Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.951Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
-----10--------------------
10,66Fredrik Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb29.01.943 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,21,64Arne-Johan Martinsen, Fredrikstad IF27.06.751Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
5,36,09Torkjell Spigseth, Sarpsborg IL01.12.442Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36,46Erik Tysse, Norna-Salhus IL04.12.801Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
11,45,58Fredrik Vaeng Røtnes, BUL-Tromsø Friidrett20.03.961Tromsø, NNM inne 201614.02.16
12,07,3Joakim Sælen, T&IF Viking18.07.931Leikvang, Vestlandsmesterskap i Kappgang08.02.16
14,33,06Arne-Johan Martinsen, Fredrikstad IF27.06.751 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
15,19,74Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.002Tromsø, NNM inne 201614.02.16
17,14,1Syver Andersen Morvik, T&IF Viking16.12.932Leikvang, Vestlandsmesterskap i Kappgang08.02.16
17,45,54Petter Strømmen, T&IF Viking25.02.942Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
18,05,59Torkjell Spigseth, Sarpsborg IL01.12.441 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
18,49,7Erling Andersen, Søfteland TIL22.09.601 (MV)Leikvang, Vestlandsmesterskap i Kappgang08.02.16
19,02,24Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.5013 (MV65)Ancona/ITA, 11th European Masters Athletics Championships Indoor31.03.16
-----10--------------------
19,17,77Arvid Bjørsvik, T&IF Viking14.06.432 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
20,43,06Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.443 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
25,30,91Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.561 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
26,43,61William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.482 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,24,34Fredrik Vaeng Røtnes, BUL-Tromsø Friidrett20.03.961Bærum, NM innendørs 201605.03.16
20,28,04Joakim Sælen, T&IF Viking18.07.932Bærum, NM innendørs 201605.03.16
25,10,99Arne-Johan Martinsen, Fredrikstad IF27.06.753Bærum, NM innendørs 201605.03.16
28,38,88Syver Andersen Morvik, T&IF Viking16.12.934Bærum, NM innendørs 201605.03.16
29,34,57Petter Strømmen, T&IF Viking25.02.945Bærum, NM innendørs 201605.03.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11Ivan Kristoffer Nilsen, IL i BUL28.03.891Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
2,04Storm Koksvik, Grue IL20.08.981Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,01Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,00Toralv Opsal, Dimna IL09.03.981 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
2,00Brede Raa Ellingsen, Fana IL13.12.882Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,00Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.88HGøteborg/SWE, Mångkamps-SM13.03.16
1,96Runar Surdal, Moi IL27.01.891Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
1,95Håvard Becker, Sandefjord Turn & IF18.04.991 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,95Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.961Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
1,95Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.922Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
-----10--------------------
1,93Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.912San Diego/CA/USA, San Diego State Red-Black All-Comers Meet05.12.15
1,92Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
1,91Mons Martin Borgen, Os Turnforening06.12.941Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,91Martin Roe, IL Fri01.04.92HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,91Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.991 (G-17)Haugesund, Mailekene 201622.05.16
1,85Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
1,85Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.991 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,85Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,85Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.942 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
1,85Per Inge Brenno Gagnås, Trondheim Friidrett12.04.973 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----20--------------------
1,83Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
1,80Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.982 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
1,80Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.981Leikvang, Kengurukarusellen 107.01.16
1,80Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.992 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,80Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.961Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
1,80Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV35)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,80Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.963Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
1,80Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
1,80Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.984 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
1,80Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----30--------------------
1,78Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.991 (G-17)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
1,75Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.972Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
1,75Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett15.05.973 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,75Vegard Nordbø, Sørild FIK02.03.974 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,75Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.994 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,75Bård Inge Bø, Fitjar IL13.02.771 (MV)Leirvik, Hallstevne06.02.16
1,75Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.991 (G-17)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
1,75Sondre Herrevold, Os Turnforening04.12.983 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
1,75Isak Aleksander Skar Bulling, Tingvoll IL18.06.993 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
1,74Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.9611Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
-----40--------------------
1,70Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.993 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
1,70Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.001 (G-16)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
1,70Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.002 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,70Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,69Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (G-16)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,68Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.005 (G-17)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
1,65Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
1,65Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.001 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne30.01.16
1,65Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.003 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,65Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Hareid IL30.03.012 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----50--------------------
1,65Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,63Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.011 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,63Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,63Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.942Ancona/ITA, Athletics Indoor Championships INAS13.03.16
1,62Mads Gjengaar, Vindbjart Friidrett04.01.001 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
1,60Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011 (G-14)Stange, U-cup del 330.10.15
1.60Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.003 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,60Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972 (G-18/19)Bærum, Treningsstevne18.12.15
1,60Hans Jacob Nesheim, Haugesund IL01.04.011 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
1,60Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
-----60--------------------
1,60Fabian Weinberg, Kristiansands IF Friidrett26.05.011 (G-15)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
1,60Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.014 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,60Lars Guddal, Oppstryn IL14.08.741 (MV40)Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
1,60Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.99H (G-17)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,60Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (G-16)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,60Mikael Solheim, Fana IL16.04.004 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
1,58Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.97H (MJ)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,57Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.004 (G-15)Cortland/NY/USA, Section 4 Large School29.12.15
1,57Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,55Petter Myhr, FIK Orion05.03.001 (G-15)Stange, U-cup del 330.10.15
-----70--------------------
1,55Kim Holmboe, IL Tyrving19.03.014 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,55Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.003 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
1,55Sander Gerber Karlsen, Ringerike Friidrettsklubb05.05.997 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,55Kjetil Svarstad, Markane IL04.06.841Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
1,55Jarle Fretheim Konstali Lødemel, Stryn T og IL15.05.781 (MV35)Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
1,55Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.001 (G-16)Arendal, Grane Games 201613.02.16
1,55Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011 (G-15)Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
1,54Ulf Tudem, Sandefjord Turn & IF25.09.511 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,54Marius Gannsen, GTI19.03.642 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,51Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001 (MJ)Tromsø, Seriestevne18.11.15
-----80--------------------
1,51Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.99H (G-17)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,51Jan Berntzen, Asker Sk. Friidrett05.10.633 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,51Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.624 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,50Øystein Dalland Bjørtvedt, IL Tyrving02.06.011 (G-14)Bærum, Hoppstevne01.09.15
1,50Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.984 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
1,50Martin Simengård, Gausdal FIK22.06.995 (G-16/17)Stange, U-cup del 330.10.15
1,50Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne21.01.16
1,50Henrik Fyhri Gustavsen, Raumnes & Årnes IL16.02.991 (G-17)Hvam, Treningsstevne01.03.16
1,50Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.014 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,50Olaf Taule, Egersunds IK09.01.012 (G-15)Haugesund, Mailekene 201622.05.16
-----90--------------------
1,48Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.016 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
1,45Adrian Lothe, Svelgen T & IF15.04.001 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
1,45Henrik Jakobsen, Ullensaker/Kisa IL01.04.011 (G-15)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
1,45Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.972 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne21.01.16
1,45Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.017 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,45Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
1,43Mouhamed Abounnachat, Sem IF02.11.017 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
1,42Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.012 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,42Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.591 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,42Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.645 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
-----100--------------------
1,40Per Inge Galaaen, IL Tyrving03.10.571Bærum, Hoppstevne01.09.15
1,40Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.002 (G-16)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
1,40Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.982 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
1,40Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.018 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,40Johan Andreas Løland, GTI02.05.591 (MV55)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,40Andreas Dixon, Fana IL03.04.012 (G-15)Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
1,40Even Granberg, Raumnes & Årnes IL27.11.011 (G-15)Hvam, Treningsstevne01.03.16
1,39Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.561 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,36Erling Sigstad, Veldre Friidrett27.01.522 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,36Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.604 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
-----110--------------------
1,36Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.001 (G-16)Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
1,35Markus Fosserud, FIK Orion28.07.012 (G-14)Stange, U-cup del 330.10.15
1,35Ronny Eide, Haugesund IL17.06.701 (MV45)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,35Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62P (MV50)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,33Ivar Opsahl, Ullensaker/Kisa IL29.04.472 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,32Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.013 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,30Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.931Stange, U-cup del 330.10.15
1,30Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011 (G-15)Arendal, Grane Games 201613.02.16
1,30Eirik Pedersen, Kristiansands IF Friidrett24.12.012 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
1,30Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
-----120--------------------
1,30Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.432 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,27Bjørn Hytjanstorp, Ullensaker/Kisa IL09.11.666 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,25Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.018 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
1,25Mahmond Ashiq, Nordre Land friidrett24.07.992 (G-17)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
1,24Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.36P (MV75)Ancona/ITA, 11th European Masters Athletics Championships Indoor30.03.16
1,23Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46P (MV70)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,21Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.371 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,18John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.362 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,18Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.382 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,18Endre Nesheim, IL Tyrving14.06.373 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
-----130--------------------
1,15Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.343 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,12Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.443 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,11Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-14)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15
1,11Einar Uleberg, Kristiansands IF Friidrett11.04.53P (MV60)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,02Kristen Heimdal, IL Express19.12.47P (MV65)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,00William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.481 (MV65)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
0,95Wilhelm Knut Trym, Stavanger IF Friidrett30.09.331 (MV80)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.731 (MV40)Leira, Treningsstevne13.02.16
1,70Donavan Miloss (LAT), Grue IL04.05.993 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,57Peter Morrison (UTL), ISS11.12.011 (G-15)Haugesund, Mailekene 201622.05.16
1,55Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.986 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
1,55Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.992 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,55Rittichai Ungkrasang (THA), Rjukan Idrettslag23.09.991 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,40Michael Weinberg (GER), Kristiansands IF Friidrett14.10.741Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
1,20Maikele Tsegay (ETH), Nordre Land friidrett12.09.981 (G-18/19)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,74Martin Fagelund, IF Sturla11.08.951Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,72Paul Redford, Nittedal IL07.05.902Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,70Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.953Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,64Kristoffer Buhagen, IL i BUL04.02.924Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,63Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (MJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,60Thomas Wiborg, Herkules Friidrett04.11.871Skien, Seriestevne22.10.15
1,60Morten Haave, IL Tyrving21.09.865Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,60Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.966Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,55Jens Christian Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.02.931Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
1,55Espen Berntzen Høgstedt, Asker Sk. Friidrett03.04.972 (MJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
-----10--------------------
1,55Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving20.05.983 (MJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,53Fredrik Stuhr, Fana IL02.06.791Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,53Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,51Tom Danielsen, Larvik Turn & IF21.01.661 (MV50)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
1,50Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Osterøy, Hopp u/t15.02.16
1,50Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.004 (MJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,50Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,50Storm Koksvik, Grue IL20.08.981 (G-18/19)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
1,48Kristian Forfot Gjersvold, Nidelv IL11.05.011 (G-15)Ranheim, Hopp uten tilløp20.01.16
1,47Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.981 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
-----20--------------------
1,45Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.951Askøy, Seriestevne i hopp u/t10.12.15
1,45Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
1,45Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.881Svelgen, Treningsstemne11.02.16
1,45Ivar Steiro, Sortland Friidrettsklubb13.03.741Tromsø, NNM inne 201612.02.16
1,45Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,45Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.693Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,45Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.995 (MJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,45David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.991Stange, Treningsstevne11.04.16
1,45Paul Idsø, FIK Orion27.12.982Stange, Treningsstevne11.04.16
1,44Ketill Hanstveit, Norna-Salhus IL02.11.732Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
-----30--------------------
1,43Eirik Færevåg Tømmervik, Stord IL26.09.961 (G-19)Leirvik, Seriestemne23.11.15
1,43Haakon Aarø, Norna-Salhus IL10.10.691 (MV45)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,43Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,42Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001 (G-16)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
1,40Fredrik Andreas Berdal Kortner, Herkules Friidrett04.08.812Skien, Seriestevne22.10.15
1,40Johan Schanche, IL Ilar24.02.971 (G-18)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
1,40Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,40Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.971 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,40Eric Menchini Pedersen, Moss IL09.06.971 (G-18/19)Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
1,40Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.962Tromsø, NNM inne 201612.02.16
-----40--------------------
1,40Geir André Bjørsvik, Eikanger IL06.02.761 (MV40)Ostereidet, Seriestemne hopp u/t15.03.16
1,39Mats Tonning, Stord IL06.01.761 (MV35)Leirvik, Seriestemne23.11.15
1,38Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.011 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,38Simen Gjerde, Norna-Salhus IL20.03.972 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,38Frode Holt, IF Sturla14.07.642 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,35Jens Storhaug, Sandnes IL12.11.661Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
1,35Kolbjørn Høgåsen, Lillehammer IF05.02.631Lillehammer, Romjulssprinten26.12.15
1,35Henning Dahl Holti, IK Tjalve15.11.891Nesseby, Romjulshopp28.12.15
1,35Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,35Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
-----50--------------------
1,35Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.972 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,35Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.002 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,35Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.983 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,35Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981 (G-18/19)Lillehammer, LIF Stevnet26.01.16
1,35Olaf Taule, Egersunds IK09.01.011 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,35Jonas Storsæter, IL Fri01.12.971 (G-18/19)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
1,35Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.001 (G-16)Ulvik, Seriestevne10.02.16
1,35Torstein Eliassen, Moss IL13.05.992 (G-17)Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
1,35Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
1,35Odd Geir Fagerli, Storfjord IL04.03.683Tromsø, NNM inne 201612.02.16
-----60--------------------
1,35Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-16)Bergen, Hoppstevne04.03.16
1,35Geir Sjursen, IL Gneist21.10.651Bergen, Hoppstevne04.03.16
1,35Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.011 (G-15)Bergen, Hoppstevne04.03.16
1,35Jan Berntzen, Asker Sk. Friidrett05.10.633 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,35Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.961 (G-20/22)Drammen, Treningsstevne21.04.16
1,34Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.001 (G-15)Ski, Hopp u/t08.12.15
1,34Vidar Vedå, Stord IL14.06.721 (MV40)Leirvik, Hoppstevne25.01.16
1,34Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761 (MV40)Bømlo, Seriestevne17.03.16
1,33Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne03.12.15
1,33Geir Solheim, Bremnes IL18.04.711 (MV40)Bømlo, Seriestevne03.12.15
-----70--------------------
1,33Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.921Bømlo, Seriestevne03.12.15
1,32Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.601 (MV55)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,31Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.002 (G-16)Ski, Kretsstevne19.01.16
1,31Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Oslo/Ek, KM Oslo hut 201605.04.16
1,30Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t10.12.15
1,30Markus Frøyset, Sandane Turn og Idrettslag20.01.001 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
1,30Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.984 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,30Victor Hiller Martinsen, Fredrikstad IF17.04.975 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,30John Tonnessen, Stord IL01.01.821Leirvik, Hoppstevne25.01.16
1,30Egil Solvi, IL Fri04.09.561 (MV60)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
-----80--------------------
1,30Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.991 (G-17)Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
1,30Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.992 (G-17)Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
1,30Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.774Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,30Oddvin Årdalsbakke, IL Fri03.08.621 (MV50)Bergen/Lo, Seriestevne02.03.16
1,30Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.981 (G-18)Bergen, Hoppstevne04.03.16
1,30Tor Charles Holmgren, IK Hind13.07.571 (MV55)Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16
1,30Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,30Richard Nilsen, Steinkjer Friidrettsklubb04.06.792 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,30Frode Urdal, Lambertseter IF01.06.901Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
1,30Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.011 (G-15)Modum, KM hopp uten tilløp02.04.16
-----90--------------------
1,30Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001 (G-16)Drammen, Treningsstevne21.04.16
1,28Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.003 (G-16)Ski, Kretsstevne19.01.16
1,27Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.011Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,26Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t19.11.15
1,26Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.591 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,25Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-14)Greveskogen, Seriestevne24.10.15
1,25Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.982Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
1,25Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.001 (G-16)Tvedestrand, Treningsstevne09.12.15
1,25Ask Lindbråthen, Søndre Land IL26.11.991 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
1,25Lukas Helland, Stord IL30.06.001 (G-15)Leirvik, Hoppstevne17.12.15
-----100--------------------
1,25Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.002 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
1,25Olav Høgåsen, Lillehammer IF06.03.011 (G-14)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.15
1,25Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.001 (MJ)Porsgrunn, Romjulsstevne28.12.15
1,25Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971 (G-18/19)Valestrand, Hopp u.t.28.12.15
1,25Jo Ánde Bongo Dikkanen, IL Ilar26.12.972 (G-18)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
1,25Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.003 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,25Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.001 (G-16)Ringerike, Treningsstevne08.02.16
1,25Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.011 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
1,25André Ustad Strand, Larvik Turn & IF26.03.931Larvik, Seriestevne01.03.16
1,25Kjetil Bakketun, IL Gneist26.01.682Bergen, Hoppstevne04.03.16
-----110--------------------
1,25Steffen Danielsen, IK Hind08.05.011 (G-15)Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16
1,25Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
1,25Tomas Marløv, IF Hellas23.08.991 (G-17)Drammen, Treningsstevne21.04.16
1,24Kjell Viggo Adamski, Sarpsborg IL13.07.501 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,23Vegard Havn, Stord IL28.09.971 (G-18)Leirvik, Seriestemne23.11.15
1,23Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-17)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
1,23Lasse Blom, Sømna IL24.11.831Vik, Kretsstevne03.03.16
1,22Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.641Lenangen, Seriestevne18.01.16
1,22Kjetil Haugersveen, Eidanger Idrettslag11.03.742Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
1,21Rolf Flage, Voss IL27.09.482 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----120--------------------
1,21Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-15)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,20Ivar Stokkan, Lånke IL Friidrett28.07.551 (MV60)Stjørdal, Seriestevne06.10.15
1,20Ole Tobias Løvdal, Tvedestrand Turn & IF05.09.981 (G-18)Tvedestrand, Treningsstevne09.12.15
1,20Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV55)Askøy, Seriestevne i hopp u/t10.12.15
1,20Simen Aalseth Rognstad, Søndre Land IL11.10.002 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
1,20Magne Henriksen, IL Ilar04.08.931 (MJ22)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
1,20Martin Henriksen, IL Ilar08.09.974 (G-18)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
1,20Mikael Solheim, Fana IL16.04.003 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,20Olav Arne Myskja, Laksevåg TIL26.01.983 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,20Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011 (G-15)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
-----130--------------------
1,20Erlend Oliver Eriksen, Fredrikstad IF03.06.961Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,20Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,20Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.002 (G-16)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
1,20Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.993 (G-17)Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
1,20Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.645Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,20Lars Rogne, Laksevåg TIL20.04.441 (MV)Bergen/La, Hopp u/t11.03.16
1,20Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,20Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631 (MV50)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
1,20Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.011 (G-15)Ski, KM sprang u/t16.03.16
1,19Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991 (G-17)Leirvik, Hoppstevne29.02.16
-----140--------------------
1,18Ronny Eide, Haugesund IL17.06.702 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,18Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.483 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,17Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.013 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,17Erlend Moe, Fana IL26.11.004 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,17Ole Hartvig Nissen Viken, IL Fri20.06.603 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,16Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV55)Osterøy, Seriestevne17.02.16
1,16Casper Laulund-Pedersen, Eidanger Idrettslag02.03.001 (G-16)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,15Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
1,15Kjell Ivar Øya, Eidanger Idrettslag16.11.551Porsgrunn, Romjulsstevne28.12.15
1,15Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.992 (MJ)Porsgrunn, Romjulsstevne28.12.15
-----150--------------------
1,15Mathis Schanche, IL Ilar24.02.973 (G-18)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
1,15Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.471 (MV65)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,15Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001 (G-16)Løten, Treningsstevne21.01.16
1,15Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.971Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
1,15Jahn Brusdal Eriksen, IL Fri10.11.972 (G-18/19)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
1,15Sander Gerber Karlsen, Ringerike Friidrettsklubb05.05.991 (G-17)Ringerike, Treningsstevne08.02.16
1,15Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.991 (G-17)Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
1,15Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.626Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,15Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV65)Bergen/Lo, Seriestevne02.03.16
1,15Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.001 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.03.16
-----160--------------------
1,15Roy Rørmark, Sømna IL10.06.642Vik, Kretsstevne03.03.16
1,15Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991 (G-17)Bergen, Hoppstevne04.03.16
1,15Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.002 (G-16)Bergen, Hoppstevne04.03.16
1,15Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.971 (G-18/19)Bergen/La, Hopp u/t11.03.16
1,15Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.931Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp11.03.16
1,15Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.562 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,15Marius Grinden, Løten Friidrett11.02.911Løten, Treningsstevne21.04.16
1,14Johan Andreas Løland, GTI02.05.594 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,14Kristian Osen, Namsen Friidrettsforening26.01.701 (MV45)Namsos, Seriestevne14.03.16
1,13Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.461 (MV70)Larvik, Seriestevne01.03.16
-----170--------------------
1,12Roy Habbestad, Bremnes IL05.09.011 (G-14)Bømlo, Seriestevne19.11.15
1,12Jørn Henning Granli, Jægervatnet IL14.06.011 (G-15)Lenangen, Seriestevne18.01.16
1,11Erlend Mæland, Stord IL13.05.962 (G-19)Leirvik, Seriestemne23.11.15
1,11Svein Ruud, Namsen Friidrettsforening09.11.541 (MV60)Namsos, Seriestevne14.03.16
1,11Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.012 (G-15)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
1,10Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011 (G-14)Ørsta, Treningsstemne20.10.15
1,10Fredrik Hamre, Søndre Land IL15.05.003 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
1,10Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.986 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,10Kjetil Reistad Aasen, Løten Friidrett25.09.821Løten, Treningsstevne21.01.16
1,10William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.012 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
-----180--------------------
1,10Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV65)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
1,10Christer Sælen, IL Fri09.12.812Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
1,10Jardar Vikør, Ulvik IL03.06.011 (G-15)Ulvik, Seriestevne10.02.16
1,10Eirik Tveiten, Sørild FIK01.09.992 (G-17)Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
1,10Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.993 (G-17)Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
1,10Thomas Blücher, IL Gneist05.09.003 (G-16)Bergen, Hoppstevne04.03.16
1,10Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.471 (MV65)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp11.03.16
1,10Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,08Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.012 (G-15)Lenangen, Seriestevne18.01.16
1,06Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.002 (G-16)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
-----190--------------------
1,05Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
1,05Kjell Fossen, IL Fri23.04.391 (MV75)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,05Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.361 (MV80)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
1,05Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.981 (G-18/19)Ringerike, Treningsstevne08.02.16
1,05Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.011 (G-15)Ringerike, Treningsstevne08.02.16
1,05Sivert K. Andersen, Ulvik IL15.08.002 (G-16)Ulvik, Seriestevne10.02.16
1,05Per Inge Galaaen, IL Tyrving03.10.575 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,05Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
1,04Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Greveskogen, Seriestevne03.10.15
1,01Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----200--------------------
1,00John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.432 (MV70)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
1,00Håkon Fleten, Ulvik IL29.07.981 (G-18)Ulvik, Seriestevne10.02.16
1,00Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
1,00Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (G-15)Vik, Kretsstevne03.03.16
1,00Aksel Øvsthus, Mjøsdalen IL29.10.531 (MV60)Mjøsdalen, Seriestevne07.03.16
1,00Jakob Wang, IF Hellas16.09.941Drammen, Treningsstevne21.04.16
0,97Joakim Innvær, Bremnes IL17.10.012 (G-14)Bømlo, Seriestevne19.11.15
0,95Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.013 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
0,95Steinar Tysse, Mjøsdalen IL08.08.451 (MV70)Osterøy, Seriestevne17.02.16
0,92Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.713 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----210--------------------
0,90Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.012 (G-15)Bømlo, Seriestevne21.01.16
0,90Brynjar Røgeberg, Sandefjord Turn & IF12.05.343 (MV80)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
0,90Martin Solberg, Ringerike Friidrettsklubb18.08.982 (G-18/19)Ringerike, Treningsstevne08.02.16
0,90Sindre Raastad, Ringerike Friidrettsklubb22.04.973 (G-18/19)Ringerike, Treningsstevne08.02.16
0,90Stanley Hauge, Eikanger IL25.01.521 (MV60)Ostereidet, Seriestemne hopp u/t15.03.16
0,90Jan Martin Troseth, Ogndal IL28.04.521 (MV60)Stjørdal, Klubbmesterskap/Seriestevne,del 105.05.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991 (G-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
1,41Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
1,35Rittichai Ungkrasang (THA), Rjukan Idrettslag23.09.991 (G-17)Rjukan, Treningsstevne02.03.16
1,10Lars Åke Greiff (SWE), Tønsberg Friidrettsklubb18.01.561 (MV60)Larvik, Seriestevne05.01.16
1,00Raghavendra Kulkarni (IND), Sandnes IL01.12.703Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
0,95Mohamad Ahmad Suleiman (SUD), Urædd Friidrett04.02.963 (MJ)Porsgrunn, Romjulsstevne28.12.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,41Per Magne Florvaag, Sandnes IL21.02.932Stockholm/SWE, Globen Galan17.02.16
5,30Eirik Greibrokk Dolve, Fana IL05.05.951Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
4,90Toralv Opsal, Dimna IL09.03.983Bærum, NM innendørs 201606.03.16
4,80Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.012 (G-15)Pajulahti/FIN, Seiväshypyn talvikarnevaalit10.01.16
4,80Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.954Bærum, NM innendørs 201606.03.16
4,72Fredrik Weiseth, Ranheim IL05.12.941Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
4,64Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.88HGøteborg/SWE, Mångkamps-SM13.03.16
4,61Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Ancona/ITA, Athletics Indoor Championships INAS12.03.16
4,55Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.981Hvam, Stavstevne18.02.16
4,40Martin Roe, IL Fri01.04.92HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
-----10--------------------
4,40Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.948Bærum, NM innendørs 201606.03.16
4,35Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.991 (G-16)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,35Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.003 (G-16)New York/NY/USA, Millrose Games18.02.16
3,90Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
3,80Filip Aas, Ullensaker/Kisa IL24.08.001Hvam, Stavstevne11.02.16
3,72Thorbjørn Vika Tholo, IL Fri20.01.971 (G-18/19)Leikvang, Stavstevne 222.11.15
3,70Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.882Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
3,60Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.012 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,60Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.981 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
3,60André Ustad Strand, Larvik Turn & IF26.03.931Larvik, Seriestevne01.03.16
-----20--------------------
3,30Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,30Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,30Jonas Aasland, Sandefjord Turn & IF08.02.992 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
3,22Ole Hartvig Nissen Viken, IL Fri20.06.601 (MV)Leikvang, Stavstevne 328.11.15
3,20Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.993 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
3,10Tobias Sweetlove, Grue IL29.07.002Hvam, Stavstevne11.02.16
3,10Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (G-16)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
3,00Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.013 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,90Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.99H (G-17)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,80Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001 (G-16)Bardufoss, Stavkonkurranse06.02.16
-----30--------------------
2,70Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (G-16)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,60Victor Rosenlind, Ullensaker/Kisa IL20.06.003Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
2,60Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013Hvam, Stavstevne18.02.16
2,60Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,60Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.641 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,50Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
2,40Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.01H (G-15)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,40Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.373Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,33Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
2,30Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-17)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----40--------------------
2,30Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.622 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,20John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.361 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,20Ivar Opsahl, Ullensaker/Kisa IL29.04.471 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,16Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.015 (G-14)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
2,10Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.97H (MJ)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,10Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.362 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,10Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.482 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,00Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.601 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,91Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
1,70Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.452 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----50--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.983 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
3,50Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16
7,36Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.962Bærum, NM innendørs 201606.03.16
7,28Jonas Mögenburg, IL Tyrving18.02.901Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
7,17Martin Roe, IL Fri01.04.921Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
6,89Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.951Stange, Bamselekene 201612.03.16
6,86Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
6,84Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.88HGøteborg/SWE, Mångkamps-SM13.03.16
6,77Toralv Opsal, Dimna IL09.03.982Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16
6,60Ulrik Sæther Langvik, Fredrikstad IF27.02.971 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
6,60Brede Solberg Stølen, Ranheim IL27.02.933Bærum, NM innendørs 201606.03.16
-----10--------------------
6,58Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
6,47Sindre Olsvik, Lista IL14.03.981 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
6,47Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
6,38Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
6,35Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
6,30Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991Steinkjer, Seriestevne13.02.16
6,30Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.982Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
6,28Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.991 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
6,27Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV35)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
6,27Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
-----20--------------------
6,19Anders Bergmann Hommen, Lyngdal IL02.06.971 (G-18/19)Lyngdal, Førjulsstevne10.12.15
6,17Alexander Aloyseus, Kristiansands IF Friidrett03.02.952Glasgow/GBR, Scottish Freshers Meeting21.10.15
6,16Ole Marius Strøhm, Asker Sk. Friidrett18.01.992 (G-17)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
6,16Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
6,16Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.972Steinkjer, Seriestevne13.02.16
6,15Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.982 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
6,06Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.982 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
6,06Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
6,05Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.003 (G-17)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
6,04Haldor Hagen Jøsendal, Søndre Land IL02.10.971 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----30--------------------
5,99Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-15)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
5,99Marius Skauen, Fredrikstad IF29.05.961Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
5,97Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981 (G-17/18)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
5,97Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.991 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,97Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Tromsø, Seriestevne13.04.16
5,95Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.974Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
5,95Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.961Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,95Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.001 (G-16)Leikvang, Hovdingrekrutten 215.03.16
5,94Master Anan Jongjai, Krødsherad IL15.06.862Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,92Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.993 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
-----40--------------------
5,88Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
5,85Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.011 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
5,85Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
5,85Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.973 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
5,83Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
5,83Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
5,83Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,82Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving20.05.985 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,82Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.004 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,81Steffen Øpstebø, FIL Aks-7701.05.922Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
-----50--------------------
5,79Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.991Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
5,79Sigurd Kjendlie, FIK Orion26.04.982 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
5,79Storm Koksvik, Grue IL20.08.983 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
5,79Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.972 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,78Johan Magnus Bjørgan, Sørild FIK20.01.003 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,76Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991 (G-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,76Mathias Wester, Overhalla IL26.06.988 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
5,72Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.991 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
5,72Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.992 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,70Tomas Marløv, IF Hellas23.08.994 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----60--------------------
5,70Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.002 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
5,70Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.993 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,69Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.014 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
5,69Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.995 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,68Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.013 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,66Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-17)Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
5,65Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.001Tromsø, NNM inne 201614.02.16
5,64Jørgen Kornerud, IF Sturla27.02.942Bærum, Julestevnet05.12.15
5,63Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
5,63Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
-----70--------------------
5,62Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.991 (G-16)Bærum, Hoppstevne01.09.15
5,62Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.984 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
5,61Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
5,61Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.984 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
5,61Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.985 (G-18/19)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
5,59Mikael Solheim, Fana IL16.04.004 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
5,59Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.005 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,58Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,50Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.011 (G-15)Leikvang, Kengurukarusellen 107.01.16
5,48Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.982Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
-----80--------------------
5,47Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002 (G-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,46Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.006 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,45Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.007 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,45Odin Hallquist, IL Koll01.10.9710 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
5,44Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.003Steinkjer, Seriestevne13.02.16
5,43Erlend Moe, Fana IL26.11.004 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
5,42Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.003Bærum, Julestevnet05.12.15
5,40Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.998 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,39Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
5,38Fabian Weinberg, Kristiansands IF Friidrett26.05.014 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
-----90--------------------
5,38Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991 (G-17)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
5,38Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.981 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
5,38Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.983 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,33Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Hareid IL30.03.011 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
5,33Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.012 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,32Tor Ola Kaasin Berntsen, Ringerike Friidrettsklubb24.05.006 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
5,32Stein Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL02.08.581 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,31Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.002 (G-16)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
5,31Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.982 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
5,30Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----100--------------------
5,29Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.992 (G-17)Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
5,28Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.998 (G-17)Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
5,28Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,28Kåre Strande, Fagernes IL29.05.612 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
5,27Geir Arne Kjønstad, NTNUI16.12.691Ranheim, Adventsstevne29.11.15
5,27Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
5,27Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.982Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
5,20Andreas Dixon, Fana IL03.04.014 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
5,20Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.97H (MJ)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
5,18Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.981 (G-18/19)Leikvang, Kengurukarusellen 107.01.16
-----110--------------------
5,14Didrik Sollihaug, Stjørdal Friidrettsklubb10.08.011 (G-15)Steinkjer, Innendørs30.01.16
5,13Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.012 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
5,11Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.014 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,09Lars Guddal, Oppstryn IL14.08.741 (MV40)Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
5,09Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.016 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games27.02.16
5,09Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.0012 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,07Jakob Granheim, Målselv IL05.04.016 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,05Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.005 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
5,05Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.001 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
5,03Tobias Smits, Stjørdal Friidrettsklubb08.08.012 (G-15)Steinkjer, Innendørs30.01.16
-----120--------------------
5,01Thore Halvorsen Ellingsgaard, Lyngdal IL20.08.971 (G-18/19)Lyngdal, Treningsstevne14.01.16
5,01Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.982 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
5,01Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.997 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
5,01Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.015 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,99Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-17)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
4,99Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.933Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,98Richard Nilsen, Steinkjer Friidrettsklubb04.06.792 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
4,97Sverre Reiten, Gausdal FIK09.06.0013 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,95Erling Ytrehus, Kristiansands IF Friidrett01.02.641 (MV50)Lyngdal, Sør-Vestlandsk mesterskap i friidrett for veteraner28.02.16
4,95Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.003 (G-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----130--------------------
4,94Mads Rognerud, Ås IL25.06.016 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,94Fredrik Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb04.10.018 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,93Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb17.06.681 (MV45)Steinkjer, Seriestevne17.03.16
4,92Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.014 (G-15)Leikvang, Kengurukarusellen 107.01.16
4,91Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.923Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
4,88Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.011 (G-15)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
4,88Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.006 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
4,87Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-17)Sandane, Innandørsstemne16.01.16
4,86Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.002 (G-16)Steinkjer, Innendørs30.01.16
4,82Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
-----140--------------------
4,77Johan Andreas Løland, GTI02.05.593 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
4,76Petter Tytlandsvik, GTI08.04.674Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
4,76Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.015 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
4,76Bjørn Aslak Dallmann, BUL-Tromsø Friidrett10.06.9811 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
4,72Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.984 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,72Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.006 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
4,72Oddbjørn Thorsen, GTI14.04.775Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
4,72Rune Høgberg, Idrettslaget Skjalg25.10.661 (MV50)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
4,69Thomas Røseng Skyberg, Veldre Friidrett10.01.012 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
4,69Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.015 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----150--------------------
4,67Ahmed Valentin Makita, Florø Turn og IF04.06.981 (G-17)Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
4,66Sander Lindevik, Kristiansands IF Friidrett28.12.014 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
4,64Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.017 (G-15/16)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
4,64Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.007 (G-16)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201631.01.16
4,62Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,62Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62P (MV50)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
4,60Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.012 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
4,60Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.016 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,58Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.009 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,56Vegard Steinbakken, Hattfjelldal IL13.05.012 (G-15)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
-----160--------------------
4,53Jakob Johan Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb19.01.011 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
4,51Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.0111 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,49Martin Solberg, Ringerike Friidrettsklubb18.08.984 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
4,49Erik Røsnes, Kristiansands IF Friidrett24.03.015 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
4,48Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.017 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
4,48Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
4,44Casper Laulund-Pedersen, Eidanger Idrettslag02.03.001Porsgrunn, Treningsstevne08.02.16
4,44Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.991 (G-17)Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
4,43Steffen Andrè Aaslund Solberg, Ringerike Friidrettsklubb20.03.762 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
4,39Dion Prieler, Vindbjart Friidrett23.02.006 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
-----170--------------------
4,37Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.641 (MV50)Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
4,37Erlend Ødegaard, Raumnes & Årnes IL23.08.991 (G-17)Hvam, Treningsstevne01.03.16
4,36Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.017 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,30Alexander Egelandsdal Berg, Sola FIK31.07.013 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
4,28Harald Hofstad, Verdal Friidrettsklubb02.04.441 (MV70)Steinkjer, Innendørs30.01.16
4,28Ronny Eide, Haugesund IL17.06.701 (MV45)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
4,26Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.002Porsgrunn, Treningsstevne08.02.16
4,21William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.014 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
4,20Jørgen Vårdal, Svint IL10.03.011 (G-15)Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
4,19Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.018 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----180--------------------
4,14Morten Buer, Lørenskog Friidrettslag28.09.723 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
4,14Thomas Stærkebye Gudbrandsen, Modum FIK26.05.019 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,14Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.0110 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,13Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.002 (G-15)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
4,12Markus Drangsland, Mandal & Halse IL03.07.983 (G-18/19)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
4,11Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46P (MV70)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
4,09Lars Sparrok Larsen, Hattfjelldal IL12.09.013 (G-15)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
4,06Steffen Amundsen, Vindbjart Friidrett20.09.017 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
4,05Oddbjørn Bergheim, Samhald IL17.01.501 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
4,02Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.015 (G-15)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----190--------------------
3,98Benjamin Nilsen, Kragerø IF Friidrett13.01.008 (G-15/16)Bærum, Kretskamp30.01.16
3,97Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.0111 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,94Kjell Boevink, Fagernes IL26.12.0112 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,92Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
3,87Arne Reigstad, FIL Aks-7716.12.502 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
3,78Ole Thomas Moe, Raumnes & Årnes IL26.05.011 (G-15)Hvam, Treningsstevne01.03.16
3,76Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.463 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
3,74Andreas Øverheim, Raumnes & Årnes IL13.08.992 (G-17)Hvam, Treningsstevne01.03.16
3,61Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.454 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
3,59Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.018 (G-15/16)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
-----200--------------------
3,58Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.37P (MV75)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
3,54Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.962 (G-18/19)Lyngdal, Treningsstevne14.01.16
3,53Ricardo Merli, Steinkjer Friidrettsklubb28.06.991 (G-17)Steinkjer, Seriestevne17.03.16
3,52Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.361 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
3,42John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.362 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
3,35Anbjørn Hauge, Haugesund IL01.06.012 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
3,30Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.382 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
3,29Bjørn Hytjanstorp, Ullensaker/Kisa IL09.11.663 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
3,23Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.561 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,98Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.445 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----210--------------------
2,88Einar Uleberg, Kristiansands IF Friidrett11.04.532 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,81Kristen Heimdal, IL Express19.12.47P (MV65)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
2,72Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.323 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,66William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.483 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,61Henry Opland, IL Norodd05.09.364 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,01Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.431 (MV70)Leikvang, Kengurukarusellen 107.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,00Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.992 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,40Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,87Rittichai Ungkrasang (THA), Rjukan Idrettslag23.09.998 (G-17/19)Bærum, Kretskamp30.01.16
4,67Sarawut Yupakhot (THA), Ogndal IL21.05.954 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,77Tomas Marløv, IF Hellas23.08.991 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
5,58Stein Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL02.08.581Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
5,39Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.001 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
5,13Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
5,10Mads Rognerud, Ås IL25.06.012 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,40Thomas Wiborg, Herkules Friidrett04.11.871Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
3,29Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.871Bærum, NM innendørs 201606.03.16
3,28Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.951Bærum, Teststevne29.10.15
3,22Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.901Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
3,17Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne05.09.15
3,17Paul Idsø, FIK Orion27.12.981Stange, Treningsstevne11.04.16
3,14Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
3,14Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
3,14Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.933Bærum, NM innendørs 201606.03.16
3,12Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.892Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
-----10--------------------
3,09Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.893Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
3,08Anders Erlend Idås, Sportsklubben Vidar14.02.904Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
3,08Andres Stokka Andersen, Sandnes IL07.02.921Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
3,08Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
3,06Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.865Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
3,06Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.951Bærum, Høst-HUT02.09.15
3,06Oddvar Skålheim, Sandnes IL03.02.981Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
3,06Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934Bærum, NM innendørs 201606.03.16
3,06Dag Wergeland, IL i BUL24.05.892Oslo/Ek, KM Oslo hut 201605.04.16
3,05Ketill Hanstveit, Norna-Salhus IL02.11.732Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
-----20--------------------
3,05Brede Solberg Stølen, Ranheim IL27.02.931Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
3,05Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.925Bærum, NM innendørs 201606.03.16
3,04Richard Nilsen, Steinkjer Friidrettsklubb04.06.791 (MV35)Steinkjer, Seriestevne15.10.15
3,03Torstein Eliassen, Moss IL13.05.992 (G-17)Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
3,02Simen Tjelta Larsen, Idrettslaget Skjalg04.01.941Stavanger, Kretsstevne05.09.15
3,02Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving20.05.981 (MJ)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
3,01Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.911Fana, Karusellstevne19.09.15
3,01Henning Dahl Holti, IK Tjalve15.11.891Nesseby, Romjulshopp28.12.15
3,01Fredrik Andreas Berdal Kortner, Herkules Friidrett04.08.812Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
3,01Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.951 (MJ)Askøy, Seriestevne i hopp u/t16.02.16
-----30--------------------
3,01Mikael Farstad Therkildsen, Valder IL02.03.971 (MJ)Valderøy, Treningsstevne17.03.16
3,01Haldor Hagen Jøsendal, Søndre Land IL02.10.971 (G-18/19)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
2,98Anders Strange Øya, Eidanger Idrettslag18.08.813 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,97Jens Christian Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.02.931Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
2,97Morten Haave, IL Tyrving21.09.861Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,96Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,96Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.913Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,96Martin Greger Johansen, Moss IL23.09.881Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
2,96Alexander Karlsson, IL Gular23.09.88Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
2,96Erik Fluge, Ask Friidrett10.05.916Bærum, NM innendørs 201606.03.16
-----40--------------------
2,95Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991 (G-17)Bømlo, Seriestevne21.01.16
2,95Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.993 (G-17)Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
2,95Alexander Nyberget, Askim IF29.04.003 (MJ)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,95Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,94Ánde Roska Østmo, IL Ilar01.02.912Nesseby, Romjulshopp28.12.15
2,94Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.922Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,93Magnus Kleppe, Fyllingen IL04.07.651 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,92Jens Peter Fylling, Valder IL16.01.921Valderøy, Treningsstevne17.03.16
2,92Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
2,91Daniel Knoop, Bremnes IL17.08.831Bømlo, Seriestevne03.12.15
-----50--------------------
2,91Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.971 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
2,91Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL10.08.902Osterøy, Hopp u/t15.02.16
2,90Matias Sivertsvik, Idrettslaget Skjalg02.06.972Stavanger, Kretsstevne05.09.15
2,90Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.951Larvik, Seriestevne16.10.15
2,90Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991 (G-17)Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,89Fredrik Stuhr, Fana IL02.06.793Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,88Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,88Eric Menchini Pedersen, Moss IL09.06.971 (G-18/19)Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
2,88Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.971Tromsø, NNM inne 201612.02.16
2,88Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.992 (G-17)Bergen, Hoppstevne04.03.16
-----60--------------------
2,87Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.972Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
2,87Martin Bülow-Kristiansen, Tønsberg Friidrettsklubb24.02.001 (G-16)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,87Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.983Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,87Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.692Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,86Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb17.06.681 (MV45)Steinkjer, Seriestevne15.10.15
2,86Thomas Bekken, Ask Friidrett11.04.741 (MV40)Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.03.16
2,85Iver Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb03.01.661 (MV45)Greveskogen, Seriestevne10.10.15
2,85Even Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb15.12.672 (MV45)Greveskogen, Seriestevne10.10.15
2,85Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.773Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,85Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----70--------------------
2,84Lars Vikøyr, Ask Friidrett07.09.991 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t10.12.15
2,84Tore Silseth, Ask Friidrett23.06.721 (MV40)Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.01.16
2,83Mickey Joe, IL i BUL14.08.916Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
2,83Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.971Nittedal, Treningsstevne16.09.15
2,83Jens Storhaug, Sandnes IL12.11.664Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
2,82Mats Tonning, Stord IL06.01.761 (MV35)Leirvik, Seriestemne23.11.15
2,82Ivar Steiro, Sortland Friidrettsklubb13.03.742Tromsø, NNM inne 201612.02.16
2,82Jevis Akvama, Norna-Salhus IL31.05.898Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,82Frode Urdal, Lambertseter IF01.06.901Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
2,81Eivind Drabløs, IL Tyrving17.11.933Bærum, Teststevne29.10.15
-----80--------------------
2,81Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.634Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,80Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.931Lillehammer, Treningsstevne10.10.15
2,80Johan Schanche, IL Ilar24.02.971 (G-18)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
2,79Ole Marius Strøhm, Asker Sk. Friidrett18.01.991 (G-16)Bærum, Teststevne29.10.15
2,79Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.913Osterøy, Hopp u/t15.02.16
2,79Hans Petter Aakre, NTNUI29.01.921Ranheim, KM HUT - Sør-Trøndelag05.03.16
2,79Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.981 (G-18/19)Drammen, Treningsstevne21.04.16
2,79Jørgen Kornerud, IF Sturla27.02.942Drammen, Treningsstevne21.04.16
2,78Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,78Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.984Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
-----90--------------------
2,78Myron Weinberg, Kristiansands IF Friidrett09.12.998 (MJ)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,78David Arntsen Grøttå, FIK Orion11.09.992Stange, Treningsstevne11.04.16
2,77Oddvin Årdalsbakke, IL Fri03.08.622 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,77Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,77Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991 (G-17)Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
2,76Oskar Ryggetangen, Urædd Friidrett25.10.953Porsgrunn, Romjulsstevne28.12.15
2,76Torkel Bjørbæk, Bodø Friidrettsklubb26.09.991 (G-17)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,76Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,75Haakon Rieve Kristiansen, Hinna IL11.11.991 (G-16)Stavanger, Jubbastevne19.10.15
2,75Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.961 (G-20/22)Moelv, Julestevne20.12.15
-----100--------------------
2,75Vetle Brunvatne, Søgne IL08.11.943Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,75Victor Hiller Martinsen, Fredrikstad IF17.04.972 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,75Tom Danielsen, Larvik Turn & IF21.01.661 (MV50)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,75Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.983Tromsø, NNM inne 201612.02.16
2,75Markus Loftås, Osterøy IL08.04.944Osterøy, Hopp u/t15.02.16
2,75Marius Rygg, Hyen IL06.06.961Gloppen, Seriestemne16.03.16
2,75Andreas Myklebust Benoni, Ås IL28.03.881Ski, KM sprang u/t16.03.16
2,74Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.992 (G-14/18)Bærum, Høst-HUT02.09.15
2,74Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992 (G-16)Bærum, Teststevne29.10.15
2,74Alexander Skorpen, Halden IL23.05.983 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
-----110--------------------
2,74Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.994Tromsø, NNM inne 201612.02.16
2,73Ole Tobias Løvdal, Tvedestrand Turn & IF05.09.981 (G-18)Tvedestrand, Treningsstevne09.12.15
2,73Tobias Ørnehaug, Ask Friidrett19.02.001 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.03.16
2,73Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,72Espen Berntzen Høgstedt, Asker Sk. Friidrett03.04.971 (G-18/19)Bærum, Teststevne29.10.15
2,72Mikael Andelic, Sarpsborg IL22.06.984 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,72Torkil Aasberg Andreassen, Tønsberg Friidrettsklubb13.04.002 (G-16)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,71Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981 (G-18)Askøy, Seriestevne i hopp u/t10.12.15
2,71Markus Frøyset, Sandane Turn og Idrettslag20.01.001 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
2,71Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.982 (MJ)Porsgrunn, Romjulsstevne28.12.15
-----120--------------------
2,71Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.993 (MJ)Porsgrunn, Romjulsstevne28.12.15
2,71Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.964Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,71Eskild Sommernes, Rana FIK13.07.581 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,71Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.592 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,70Christoffer Adielsson, Idrettslaget Skjalg21.12.893Stavanger, Kretsstevne05.09.15
2,70Pål Jostad, Moelven IL25.01.842Moelv, Lagseriestevne11.10.15
2,70Viktor Henriksen, Larvik Turn & IF21.12.962Larvik, Seriestevne16.10.15
2,70Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.603Moelv, Julestevne20.12.15
2,70Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,70Herman Aurdal, Sykkylven IL22.02.992 (G-17)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
-----130--------------------
2,70Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.985 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,70Johan Hjeltnes, Ulvik IL10.04.001 (G-16)Ulvik, Seriestevne10.02.16
2,70Geir Sjursen, IL Gneist21.10.651Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,70Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.871Bergen/La, Hopp u/t08.03.16
2,70Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.983 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,69Erlend Oliver Eriksen, Fredrikstad IF03.06.961Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,69Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.971 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,69Johan Tovari, Kongsvinger IL Friidrett24.01.931Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp11.03.16
2,68Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.952Skien, Seriestevne17.10.15
2,68Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-16)Bergen, Hoppstevne04.03.16
-----140--------------------
2,68Kristian Forfot Gjersvold, Nidelv IL11.05.011 (G-15/16)Ranheim, KM HUT - Sør-Trøndelag05.03.16
2,68Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011 (G-15)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,68Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001 (G-16)Drammen, Treningsstevne21.04.16
2,67Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762 (MV35)Leirvik, Seriestemne23.11.15
2,67Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.993 (G-17)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,67Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001 (G-16)Ås, Kretsstevne07.03.16
2,66Emil Rødsjø, Steinkjer Friidrettsklubb27.02.961 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne15.10.15
2,66Brage Bartnes, Hinna IL06.12.981 (G-17)Stavanger, Jubbastevne19.10.15
2,66Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971 (G-18/19)Valestrand, Hopp u.t.28.12.15
2,66Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
-----150--------------------
2,66Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001 (G-16)Løten, Treningsstevne21.01.16
2,66Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.001 (G-16)Osterøy, Hopp u/t15.02.16
2,66Jan Hermann Hordvik, Norna-Salhus IL13.09.6610Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,66Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.002 (G-16)Ås, Kretsstevne07.03.16
2,66Johannes Bergh, IL Koll08.02.974 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,66Sigmund Moen, Urædd Friidrett05.04.001 (G-16)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,65Markus Nikolai Berner, IF Sturla26.07.97 (MV)Bærum, Barnestevne19.11.15
2,65Dagfinn Lodden, Bremnes IL02.04.711 (MV40)Bømlo, Seriestevne19.11.15
2,65Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,65Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.983 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
-----160--------------------
2,65Odd Geir Fagerli, Storfjord IL04.03.685Tromsø, NNM inne 201612.02.16
2,65Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.991 (G-17)Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
2,65Olav Marius Aa, Hyen IL02.02.761 (MV40)Gloppen, Seriestemne02.03.16
2,65Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.971 (G-18/19)Bergen/La, Hopp u/t11.03.16
2,65Storm Koksvik, Grue IL20.08.982 (G-18/19)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
2,64Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611 (MV55)Leira, Treningsstevne13.02.16
2,64Frode Bergheim, Norna-Salhus IL30.07.731Bergen/Ås, Stevne hopp u/t07.03.16
2,64Håvard Børresen, FIK Orion03.09.984Stange, Treningsstevne11.04.16
2,63Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.962 (G-18/19)Bærum, Teststevne29.10.15
2,63Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
-----170--------------------
2,63Simen Strange Øya, Eidanger Idrettslag28.10.844Porsgrunn, Romjulsstevne28.12.15
2,63Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV55)Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.01.16
2,63Glenn Heggøy, Laksevåg TIL01.06.751 (MV40)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,63Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne21.01.16
2,63Trym Olsson Røen, Søndre Land IL01.09.982 (G-18/19)Hov i Land, Treningsstevne30.01.16
2,63Erlend Skraastad, Kongsberg IF19.03.755Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,63Abdirahman Hassan, Urædd Friidrett08.03.003 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
2,63Filip Omarsson, IL i BUL14.09.004 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,62Jonas Selbo, Steinkjer Friidrettsklubb30.07.962 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne15.10.15
2,62Bendik Bull-Hansen, Larvik Turn & IF03.03.993Larvik, Seriestevne16.10.15
-----180--------------------
2,62Casper Laulund-Pedersen, Eidanger Idrettslag02.03.001 (G-16)Porsgrunn, Treningsstevne21.11.15
2,62Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL05.01.951 (MJ)Bergen/La, Hopp u/t24.11.15
2,62Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.011 (G-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t10.12.15
2,62Odin Hallquist, IL Koll01.10.977 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,62Kjetil Reistad Aasen, Løten Friidrett25.09.821Løten, Treningsstevne21.01.16
2,62Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
2,61Håkon Bakke, IL Tyrving24.10.973 (G-14/18)Bærum, Høst-HUT02.09.15
2,61Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne19.11.15
2,61Eirik Færevåg Tømmervik, Stord IL26.09.961 (G-19)Leirvik, Seriestemne23.11.15
2,61Jonas Storsæter, IL Fri01.12.971 (G-18/19)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
-----190--------------------
2,61Eskild Reithe Flåten, Narvik IL09.02.001 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
2,61Eirik Tveiten, Sørild FIK01.09.992 (G-17)Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
2,61Tomas Marløv, IF Hellas23.08.991 (G-17)Drammen, Treningsstevne21.04.16
2,61Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.961 (G-20/22)Drammen, Treningsstevne21.04.16
2,60Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.921Bømlo, Seriestevne19.11.15
2,60Ådne Karlsen Bekkestad, IF Sturla27.10.973 (G-18/19)Drammen, Treningsstevne21.04.16
2,59Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.964Moelv, Lagseriestevne11.10.15
2,59Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981 (G-17)Steinkjer, Seriestevne15.10.15
2,59Øyvind Tvedt, IL Tyrving19.10.993 (G-16)Bærum, Teststevne29.10.15
2,59Magnus Kvale Thom, Asker Sk. Friidrett21.03.973 (G-18/19)Bærum, Teststevne29.10.15
-----200--------------------
2,59Espen Jahren, Asker Sk. Friidrett25.04.665Bærum, Teststevne29.10.15
2,59Martin Henriksen, IL Ilar08.09.972 (G-18)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
2,59Olav Arne Myskja, Laksevåg TIL26.01.982 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,59Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.981 (G-18)Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,58Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.735Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
2,58Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.962 (MJ)Bergen/La, Hopp u/t24.11.15
2,58Magne Henriksen, IL Ilar04.08.931 (MJ22)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
2,58Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.955Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,58Simen Gjerde, Norna-Salhus IL20.03.971Bergen/Ås, Stevne hopp u/t11.01.16
2,57Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.974 (G-18/19)Bærum, Teststevne29.10.15
-----210--------------------
2,57André Ustad Strand, Larvik Turn & IF26.03.931Larvik, Seriestevne05.01.16
2,57Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-15)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,57Ole Golten Tellnes, Skogsvåg IL15.03.012 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,57Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,57Steffen Peder Gaustad, Ski IL Friidrett12.03.002 (G-16)Ski, KM sprang u/t16.03.16
2,56Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.994 (G-16)Bærum, Teststevne29.10.15
2,56Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.983 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,56Arnt Olaf Stillerud, Sandefjord Turn & IF03.10.736Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,56Kjell Viggo Adamski, Sarpsborg IL13.07.501 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,55Jo Ánde Bongo Dikkanen, IL Ilar26.12.973 (G-18)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
-----220--------------------
2,55Mathis Schanche, IL Ilar24.02.974 (G-18)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
2,55Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.991 (G-17)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,55Jan Berntzen, Asker Sk. Friidrett05.10.633 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,54Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.975 (G-18/19)Bærum, Teststevne29.10.15
2,54Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.974 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,53Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.001 (G-16)Tvedestrand, Treningsstevne09.12.15
2,53Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.985 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,53Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-17)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,53Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.996 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,52Øyvind S Fotland, Osterøy IL21.07.002 (G-16)Osterøy, Hopp u/t15.02.16
-----230--------------------
2,52Sander Paul Mikkelsen, Eidanger Idrettslag28.08.003 (G-16)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,51Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.001 (G-15)Greveskogen, Seriestevne03.10.15
2,51Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.995 (G-16)Bærum, Teststevne29.10.15
2,51Andreas Dixon, Fana IL03.04.013 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,51Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-15)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,51Ronny Eide, Haugesund IL17.06.701 (MV45)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,51Elias Lynum Ringkjøb, BUL-Tromsø Friidrett18.10.002 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
2,51Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.011 (G-15)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t07.03.16
2,51Leon Samuel Douglas Mjaaland, Nesodden IF06.09.005 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,50Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.721 (MV)Bergen/La, Hopp u/t24.11.15
-----240--------------------
2,50Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.002 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,50Erik Bjørge, Sandefjord Turn & IF22.10.731 (MV40)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,50Joel Rørbakken, IL Fri27.08.001 (G-16)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
2,50Atle Skundberg, Hattfjelldal IL02.07.017 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,50Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.976Tromsø, NNM inne 201612.02.16
2,50Johan Andreas Løland, GTI02.05.593 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,49Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.971Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
2,49Stein Magne Eliseussen, IK Hind27.09.891Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16
2,48Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-15)Karmøy, Innendørsstevne20.01.16
2,48Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
-----250--------------------
2,48Lukas Leiro, Fredrikstad IF20.01.003 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,48Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.002 (G-16)Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,48Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.732 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,47Erlend Mæland, Stord IL13.05.962 (G-19)Leirvik, Seriestemne23.11.15
2,47Geir Nilsen, IL Ilar12.11.731 (MV40)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
2,47Kevin Andreas Lysell, Fredrikstad IF17.06.005 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,47Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.641 (MV50)Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
2,47Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,47Per Egil Linna, Kongsvinger IL Friidrett22.03.671 (MV45)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp11.03.16
2,47Einar Bergslid, Namsen Friidrettsforening09.10.001 (G-16)Namsos, Seriestevne14.03.16
-----260--------------------
2,46Ask Lindbråthen, Søndre Land IL26.11.991 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
2,46Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,46Rune Høgberg, Idrettslaget Skjalg25.10.661 (MV50)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,46Ivar Evjemo Schjetlein, BUL-Tromsø Friidrett29.08.897Tromsø, NNM inne 201612.02.16
2,46Gunnar Ensrud, Ski IL Friidrett06.05.701 (MV45)Ski, Kretsstevne16.02.16
2,45Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.001 (G-16)Moelv, Julestevne20.12.15
2,45Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.002 (G-16)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,45Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.602 (MV55)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,45Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.981 (G-18/19)Karmøy, Innendørsstevne20.01.16
2,45Adrian Lothe, Svelgen T & IF15.04.001 (G-16)Svelgen, Treningsstemne11.02.16
-----270--------------------
2,45Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (G-15)Vik, Kretsstevne03.03.16
2,45Jon-Willy Rydningen, Moss IL02.03.664 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,44Arne Svardal, Larvik Turn & IF16.01.691Larvik, Treningsstevne01.07.15
2,44Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.986 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,44Iver F. Løkhammer, Stord IL03.12.001 (G-16)Leirvik, Hoppstevne25.01.16
2,44Christer Sælen, IL Fri09.12.812Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
2,44Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501 (MV65)Valderøy, Treningsstevne04.02.16
2,44Adrian Pettersen Lindin, IL Norodd01.01.981 (G-18/19)Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
2,44Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp18.02.16
2,44Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.645Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
-----280--------------------
2,44Simen Ellila Homme, Søgne IL16.04.011 (G-15)Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp14.03.16
2,44Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.004 (G-16)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,43Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.006 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,43Marius Gannsen, GTI19.03.642 (MV50)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,42Petter Bogsti, Nesøya IL02.07.591 (MV)Bærum, Barnestevne19.11.15
2,42Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.981 (G-18/19)Ringerike, Treningsstevne08.02.16
2,42Frode Haukanes, IL Gneist27.02.722Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,42Jan Svoen, Førde IL Friidrett27.12.774 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,41Bjarte Ø. Eiane, Hinna IL01.03.911Stavanger, Jubbastevne19.10.15
2,41Stein Fossen, IL Fri03.11.681 (MV45)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
-----290--------------------
2,41Erlend Moe, Fana IL26.11.003 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,41Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.623 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,41Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.993 (G-17)Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
2,41Emil Kleven Rød, Sørild FIK23.08.011 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
2,41Lasse Blom, Sømna IL24.11.831Vik, Kretsstevne03.03.16
2,40Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.991 (G-16)Ski, Hopp u/t08.12.15
2,40Jardar Vikør, Ulvik IL03.06.011 (G-15)Ulvik, Seriestevne10.02.16
2,40Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.03.16
2,40John Magne Hardersen, IK Hind18.02.981 (G-18)Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16
2,40Kristian Osen, Namsen Friidrettsforening26.01.701 (MV45)Namsos, Seriestevne14.03.16
-----300--------------------
2,39Markus Henriksen, Larvik Turn & IF04.12.991 (G-16)Larvik, Treningsstevne01.07.15
2,39Ivar Stokkan, Lånke IL Friidrett28.07.551 (MV60)Stjørdal, Seriestevne06.10.15
2,39Geir Solheim, Bremnes IL18.04.712 (MV45)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,39Jørgen Bratvold, Ringerike Friidrettsklubb20.12.001 (G-16)Ringerike, Treningsstevne08.02.16
2,39Gunnar Fornes, Hegra IL01.09.511 (MV55)Stjørdal, Serie og klubbstevne06.03.16
2,38Knut Henry Dahlgren, IF Klypetussen02.05.631 (MV50)Stavanger, Klubbmesterskap29.09.15
2,38Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.011 (G-14)Larvik, Seriestevne16.10.15
2,38Stian Pedersen, Hinna IL06.05.731 (MV40)Stavanger, Jubbastevne19.10.15
2,38Thore Gilje, Hinna IL22.10.701 (MV45)Stavanger, Jubbastevne19.10.15
2,38Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.002 (G-16)Ski, Kretsstevne16.02.16
-----310--------------------
2,38Steinar Lohne, IL Fri25.12.622 (MV50)Bergen/Lo, Seriestevne02.03.16
2,38Arne Aarvik, IL Gneist07.11.703Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,37Kristian Amundrød, Larvik Turn & IF22.11.981 (G-17)Larvik, Treningsstevne01.07.15
2,37Arne Jordåen, Stord IL07.11.001 (G-15)Leirvik, Hoppstevne17.12.15
2,37Kurt Magne Laupstad, Egersunds IK05.08.671 (MV45)Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
2,36Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.011 (G-15)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201620.01.16
2,36Oddbjørn Thorsen, GTI14.04.771 (MV35)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,36Bjørn Solli, Sømna IL28.04.582Vik, Kretsstevne03.03.16
2,36Ståle Rossdal, Sømna IL31.03.713Vik, Kretsstevne03.03.16
2,36Kristoffer Frøysland, Søgne IL28.09.001 (G-16)Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp14.03.16
-----320--------------------
2,36Jørn Helge Glittenberg, Bremnes IL20.08.811 (MV35)Bømlo, Seriestevne17.03.16
2,35Dag Jensen, Larvik Turn & IF10.05.632Larvik, Treningsstevne01.07.15
2,35Thomas Asdal, Rjukan Idrettslag11.11.011 (G-14)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15
2,35Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,34Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne01.10.15
2,34Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.012 (G-14)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15
2,34Ulf Bloch, Stord IL06.07.711 (MV40)Leirvik, Hoppstevne17.12.15
2,34Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.003 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
2,34Trond Einar Moen Pedersli, Strindheim IL21.02.942Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
2,34Aslak Bratteland, Sørild FIK09.02.002 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap15.02.16
-----330--------------------
2,34Øystein Lied, IL Norodd20.07.001 (G-16)Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
2,34Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV65)Bergen/Lo, Seriestevne02.03.16
2,34Mahmond Ashiq, Nordre Land friidrett24.07.991 (G-17)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
2,33Vegard Havn, Stord IL28.09.971 (G-18/19)Leirvik, Hoppstevne25.01.16
2,32Kenneth Frydenlund, Larvik Turn & IF19.07.715Larvik, Seriestevne16.10.15
2,32Adrian Knudsen, Hinna IL04.10.011 (G-14)Stavanger, Jubbastevne19.10.15
2,32Mikael Solheim, Fana IL16.04.004 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,32Anthon Svendsen, IL Norodd22.11.002 (G-16)Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
2,32Kjell Ivar Øya, Eidanger Idrettslag16.11.551 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,32Pelle Pastoor, IF Hellas21.09.011 (G-15)Modum, KM hopp uten tilløp02.04.16
-----340--------------------
2,31Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.981 (G-17)Hov i Land, Treningsstevne15.12.15
2,31Kristian Aas, Bækkelagets SK04.05.739Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,30Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.012 (G-14)Larvik, Treningsstevne01.07.15
2,30Erlend Gjestrum, Larvik Turn & IF18.08.962 (G-18/19)Larvik, Treningsstevne01.07.15
2,30Olve Øyehaug, Ørsta IL19.07.671Ørsta, Treningsstemne20.10.15
2,30Truls Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb13.10.002 (G-16)Ringerike, Treningsstevne08.02.16
2,30Roy Habbestad, Bremnes IL05.09.011 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.02.16
2,30Lars Bjørnemo, Egersunds IK24.06.521 (MV60)Egersund, Hopp uten tilløp18.02.16
2,30Kjetil Bakketun, IL Gneist26.01.684Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,30Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-15)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
-----350--------------------
2,29Odd Bergh, Tønsberg Friidrettsklubb28.06.371 (MV75)Greveskogen, Seriestevne10.10.15
2,29Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991 (G-16)Leirvik, Seriestemne23.11.15
2,29Thor Gjesdal, IL Koll17.04.6210Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,29Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.481 (MV65)Osterøy, Hopp u/t15.02.16
2,29Atle Guttormsen, Ski IL Friidrett07.03.721 (MV40)Ski, KM sprang u/t16.03.16
2,28Martin Kornerud, IF Sturla15.04.988 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,28Olaf Taule, Egersunds IK09.01.011 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
2,28Jahn Brusdal Eriksen, IL Fri10.11.972 (G-18/19)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
2,28Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.019 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,28Lars Rogne, Laksevåg TIL20.04.443 (MV)Bergen/La, Hopp u/t08.03.16
-----360--------------------
2,28Rolf Flage, Voss IL27.09.482 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,28Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,28Arne Reigstad, FIL Aks-7716.12.503 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,27Morten Aske, Larvik Turn & IF02.05.683Larvik, Treningsstevne01.07.15
2,27Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.005 (G-14/18)Bærum, Høst-HUT02.09.15
2,27Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.0110 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,27Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MV70)Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
2,27Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap11.02.16
2,27Per Gammelgård, Bækkelagets SK05.01.546Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,26Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV65)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
-----370--------------------
2,26Eirik Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett14.03.008Tromsø, NNM inne 201612.02.16
2,26Lukas Helland, Stord IL30.06.001 (G-16)Leirvik, Hoppstevne29.02.16
2,26Arve Rinde, IL Gneist21.03.705Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,26Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV55)Mjøsdalen, Seriestevne07.03.16
2,25Elias Hovden Nilsen, Ørsta IL19.07.011 (G-14)Ørsta, Treningsstemne09.12.15
2,25Jan Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.07.751 (MV)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15
2,25Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012 (G-15)Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,25Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.011 (G-15)Drammen, Treningsstevne21.04.16
2,24Magne Vikne, Osterøy IL01.07.541 (MV60)Haus, Hopp u.t.18.11.15
2,24Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.562 (MV60)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----380--------------------
2,24Svein Ruud, Namsen Friidrettsforening09.11.541 (MV60)Namsos, Seriestevne14.03.16
2,23Erlend Gjerdevik Sørtveit, Strindheim IL17.12.943Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
2,23Sivert K. Andersen, Ulvik IL15.08.002 (G-16)Ulvik, Seriestevne10.02.16
2,23Thomas Blücher, IL Gneist05.09.003 (G-16)Bergen, Hoppstevne04.03.16
2,23Shahid Aasmund Skar, Lambertseter IF21.06.751 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
2,22Jostein Amlien, IL Koll02.07.6111Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,22Edvard Vasdal, Strindheim IL19.03.934Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
2,22William Gustafsson, IK Hind11.08.001 (G-16)Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16
2,21Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV70)Stjørdal, Seriestevne06.10.15
2,21Tore Olsen, Hannevikas IL28.03.411 (MV70)Kristiansand, Treningsstevne29.11.15
-----390--------------------
2,21Egil Solvi, IL Fri04.09.561 (MV60)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t01.02.16
2,21Rolf Johannessen, Laksevåg TIL23.05.611 (MV)Bergen/La, Hopp u/t11.03.16
2,21Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.011 (G-15)Bømlo, Seriestevne14.04.16
2,20John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV70)Greveskogen, Seriestevne03.10.15
2,20Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.361 (MV80)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,19Torjus Dale, Tønsberg Friidrettsklubb17.06.6212Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,19Harald Birkeland, Mjøsdalen IL22.12.531 (MV60)Osterøy, Seriestevne17.02.16
2,19Jon Besse Fjeld, Søgne IL13.02.491 (MV65)Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp14.03.16
2,18Geir Reehorst, IL Tyrving03.10.541 (MV60)Bærum, Veteranstevne01.12.15
2,18Sander Gerber Karlsen, Ringerike Friidrettsklubb05.05.991 (G-17)Ringerike, Treningsstevne08.02.16
-----400--------------------
2,18Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
2,17William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.013 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
2,17Martin Solberg, Ringerike Friidrettsklubb18.08.982 (G-18/19)Ringerike, Treningsstevne08.02.16
2,17Ola Henning Ommedal, Hyen IL05.07.742 (MV40)Gloppen, Seriestemne02.03.16
2,17Ivan Micheeff, IK Hind03.12.651 (MV50)Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16
2,17Steffen Danielsen, IK Hind08.05.011 (G-15)Harstad, Klubbmesterskap hopp u/t09.03.16
2,17Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.013 (G-15)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,16Anders Horn, Tønsberg Friidrettsklubb21.07.452 (MV70)Greveskogen, Seriestevne03.10.15
2,16Tor Bjørnar Henriksen, IL Ilar23.04.641 (MV50)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
2,16Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.014 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
-----410--------------------
2,15Sindre Jairo Rødland, Egersunds IK31.03.015 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
2,15Sindre Raastad, Ringerike Friidrettsklubb22.04.973 (G-18/19)Ringerike, Treningsstevne08.02.16
2,15Lars Isak Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett25.08.011 (G-15)Tromsø, Tromsølekene inne 201612.02.16
2,15Gunnar Kvassheim, Egersunds IK14.06.532 (MV60)Egersund, Hopp uten tilløp18.02.16
2,14John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV70)Haus, Hopp u.t.18.11.15
2,14Daniel Bøe, Tønsberg Friidrettsklubb07.11.012 (G-15)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,14Ola Tveiten, Mjøsdalen IL02.05.602 (MV55)Mjøsdalen, Seriestevne07.03.16
2,13Tord Hetlevik, Osterøy IL01.04.001 (G-16)Haus, Hopp u.t.18.11.15
2,13Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.011 (G-14)Notodden, Treningsstevne14.12.15
2,13Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.471 (MV65)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp11.03.16
-----420--------------------
2,13Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.356Oslo/Ek, KM Oslo hut 201605.04.16
2,13Ruben Ødegaard, Kragerø IF Friidrett27.03.014 (G-15)Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
2,11Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV75)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,11Martin Drivdal Patella, Tvedestrand Turn & IF28.11.011 (G-15)Tvedestrand, Treningsstevne03.02.16
2,09Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.471 (MV65)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,09Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.003 (G-16)Osterøy, Hopp u/t15.02.16
2,08Geir Atle Mjelde, Osterøy IL25.09.611 (MV50)Haus, Hopp u.t.18.11.15
2,08Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.001 (G-15)Ålesund, Seriestevne18.11.15
2,08Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.963Bergen/La, Hopp u/t08.03.16
2,07William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.481 (MV65)Kristiansand, Klubbmesterskap Kastfemkamp/Treningsstevne14.10.15
-----430--------------------
2,07Louis Helge Nordstrand, Valder IL23.09.721 (MV40)Valderøy, Treningsstevne10.12.15
2,07Alexander Horpestad, Egersunds IK24.04.016 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp21.01.16
2,07Erik Teigland, Bremnes IL14.08.992 (G-17)Bømlo, Seriestevne11.02.16
2,06Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.422 (MV70)Haus, Hopp u.t.18.11.15
2,06Fredrik Gill, Valder IL02.08.821Valderøy, Treningsstevne10.12.15
2,06Nikolai Lomax, Jægervatnet IL26.03.011 (G-15)Lenangen, Seriestevne18.01.16
2,06Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.481 (MV65)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
2,06Joakim Hermansen, Søgne IL16.02.971 (G-19)Søgne, Klubbmesterskap Hopp uten tilløp14.03.16
2,06Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.011 (G-15)Ski, KM sprang u/t16.03.16
2,05Thormod Holti, IL Ilar06.12.431 (MV70)Nesseby, Romjulshopp28.12.15
-----440--------------------
2,04Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t08.03.16
2,02Kristian Hjalmar Falch, IL Gular06.06.444 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,01Jørn Henning Granli, Jægervatnet IL14.06.012 (G-15)Lenangen, Seriestevne18.01.16
2,01Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-15)Rjukan, Treningsstevne02.03.16
2,00Hans Foosnæs, Steinkjer Friidrettsklubb27.07.471 (MV65)Steinkjer, Seriestevne15.10.15
2,00Ronny Grimstad, Rjukan Idrettslag14.12.692 (MV)Rjukan, Førjulsstevne13.12.15
2,00Vidar Johnsen, IL Norodd16.02.691 (MV45)Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
1,99Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Greveskogen, Seriestevne03.10.15
1,98Einar Hvidsten, GTI30.03.421 (MV70)Stavanger, Klubbmesterskap29.09.15
1,96Oddvar Hanstveit, Mjøsdalen IL18.04.632 (MV50)Osterøy, Seriestevne17.02.16
-----450--------------------
1,96Jan Martin Troseth, Ogndal IL28.04.521 (MV60)Stjørdal, Klubbmesterskap/Seriestevne,del 105.05.16
1,95Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV65)Stjørdal, Seriestevne06.10.15
1,95Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.001 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t11.03.16
1,93Joakim Innvær, Bremnes IL17.10.012 (G-14)Bømlo, Seriestevne03.12.15
1,93Jakob Wang, IF Hellas16.09.943Drammen, Treningsstevne21.04.16
1,91Simen Sæverud Gåsland, Bremnes IL18.01.013 (G-14)Bømlo, Seriestevne03.12.15
1,91Stanley Hauge, Eikanger IL25.01.521 (MV60)Ostereidet, Seriestemne hopp u/t15.03.16
1,89Morten Haug, Kongsvinger IL Friidrett26.11.661 (MV50)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp11.03.16
1,88Jonas Jordanger Loen, Breimsbygda IL01.08.005 (G-15)Sandane, Seriestemne17.12.15
1,81Tor Petter Aronsen, Jægervatnet IL31.10.013 (G-15)Lenangen, Seriestevne18.01.16
-----460--------------------
1,80Brynjar Røgeberg, Sandefjord Turn & IF12.05.343 (MV80)Greveskogen, KM vet. + seriestevne i hopp u/t28.01.16
1,79Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.321 (MV80)Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
1,77Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.713 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,73Henry Opland, IL Norodd05.09.362 (MV80)Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
1,72Pål Strand Rørvik, IL Norodd14.11.003 (G-16)Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
1,71Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.011 (G-15)Ringerike, Treningsstevne08.02.16
1,69Torbjørn Garshol, IL Norodd17.04.323 (MV80)Kristiansund, Treningsstemne18.02.16
1,60Steinar Tysse, Mjøsdalen IL08.08.451 (MV70)Osterøy, Seriestevne17.02.16
1,55Thorvald Emil Jacobsen, Spjelkavik og Omegn Friidrett10.01.474 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,52Olaf Guttorm Trøite, Rana FIK02.02.311 (MV85)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----470--------------------
1,41Einar Rønning, IL Dalebrand04.11.612 (MV55)Stjørdal, Serie og klubbstevne06.03.16
1,37Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.431 (MV70)Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,12Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991 (G-17)Moss, Treningsstevne HUT-LUT10.02.16
2,91Rittichai Ungkrasang (THA), Rjukan Idrettslag23.09.992 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
2,68Ottar Jónsson (ISL), Sandnes IL19.02.835Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
2,67Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,59Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.994Larvik, Seriestevne16.10.15
2,52Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t16.01.16
2,51Raghavendra Kulkarni (IND), Sandnes IL01.12.706Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
2,46Lars Åke Greiff (SWE), Tønsberg Friidrettsklubb18.01.561 (MV55)Greveskogen, Seriestevne31.10.15
2,39Stephan Johansson (SWE), IL Tyrving11.06.647Bærum, Teststevne29.10.15
2,30Erik Pettersson (SWE), IL Tyrving08.03.858Bærum, Teststevne29.10.15
2,26Cedric Fayemendy (FRA), Hinna IL23.06.742 (MV40)Stavanger, Jubbastevne19.10.15
2,24Mohamad Ahmad Suleiman (SUD), Urædd Friidrett04.02.965 (MJ)Porsgrunn, Romjulsstevne28.12.15
2,24Leo Zijerveld (NED), Laksevåg TIL18.10.634 (MV)Bergen/La, Hopp u/t08.03.16
2,18Martin Flückiger (SUI), ukjent07.02.7013Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,18Michael Weinberg (GER), Kristiansands IF Friidrett14.10.7414Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,08Kári Gylfason (ISL), IL Ilar601 (MV55)Nesseby, Romjulshopp28.12.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,73Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.872Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
15,11Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.921Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
14,81Erik Lund, IL i BUL26.04.972Bærum, NM innendørs 201605.03.16
14,70Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.961 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
14,27Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.913Bærum, NM innendørs 201605.03.16
14,06Ketill Hanstveit, Norna-Salhus IL02.11.732Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
14,00Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.982 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
13,82Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
13,32Ulrik Sæther Langvik, Fredrikstad IF27.02.973 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
13,17Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.983 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
-----10--------------------
13,14Storm Koksvik, Grue IL20.08.984 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
12,95Trond Are Mannsåker, Haugesund IL27.12.971 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
12,92Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.002 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
12,74Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.971Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
12,66Sondre Rinde, IL Gneist28.01.986 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
12,61Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.982 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
12,45Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
12,30Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011 (G-15)Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
12,23Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.985 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
12,21Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.991 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
-----20--------------------
12,11Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
12,08Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.644 (MV50)Ancona/ITA, 11th European Masters Athletics Championships Indoor31.03.16
12,07Erlend Moe, Fana IL26.11.002 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
12,03Frode Holt, IF Sturla14.07.641Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
12,02Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.992 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
11,92Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
11,75Simen Gjerde, Norna-Salhus IL20.03.971 (G-18/19)Leikvang, Trestegstevne07.02.16
11,66Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551 (MV60)Ancona/ITA, 11th European Masters Athletics Championships Indoor30.03.16
11,65Oskar Helgerud, Modum FIK05.06.013 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
11,55Andreas Dixon, Fana IL03.04.012 (G-15)Leikvang, Kengurukarusellen 218.02.16
-----30--------------------
11,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
11,45Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.991 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
11,41Stein Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL02.08.581 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
11,34Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.014 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
11,33Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.945Ancona/ITA, Athletics Indoor Championships INAS11.03.16
11,26Sivert Jarmund, Hattfjelldal IL15.02.014 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
11,05Kåre Strande, Fagernes IL29.05.612 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
10,98Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.002Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
10,94Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.014 (G-15)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201630.01.16
10,90Lars Jørgen Haugland, Fana IL29.11.003 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
-----40--------------------
10,86Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.015 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
10,85Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.991 (G-16)Bærum, Hoppstevne01.09.15
10,80Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.016 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
10,63Amund Lillemo, FIK Orion23.06.011 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
10,52Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.002 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
10,50Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb17.06.681 (MV45)Steinkjer, Seriestevne17.03.16
10,48Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.003 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
10,37Haldor Andersen Knive, Larvik Turn & IF03.11.016 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
10,34Erling Ytrehus, Kristiansands IF Friidrett01.02.642 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
10,22Theodor Kleven Svendsen, Asker Sk. Friidrett29.05.014 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games28.02.16
-----50--------------------
10,13Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.011 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
10,13Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
10,05Johan Andreas Løland, GTI02.05.593 (MV55)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
9,65Eirik Høgberg, Idrettslaget Skjalg21.01.013Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
9,50Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.012 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
9,35Ricardo Merli, Steinkjer Friidrettsklubb28.06.991 (G-17)Steinkjer, Seriestevne17.03.16
9,31Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.001 (G-15)Bærum, Hoppstevne01.09.15
9,31Casper Laulund-Pedersen, Eidanger Idrettslag02.03.001Porsgrunn, Treningsstevne08.02.16
9,08Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.002Porsgrunn, Treningsstevne08.02.16
8,94Oddbjørn Bergheim, Samhald IL17.01.501 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
-----60--------------------
8,63Arne Reigstad, FIL Aks-7716.12.502 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
8,00Hans Foosnæs, Steinkjer Friidrettsklubb27.07.471 (MV65)Steinkjer, Seriestevne17.03.16
7,79Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
7,28Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.366 (MV75)Ancona/ITA, 11th European Masters Athletics Championships Indoor02.04.16
7,05Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
6,77Reidar Dahl, Ski IL Friidrett19.12.483 (MV65)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
6,65Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
6,16Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.321 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
5,34Henry Opland, IL Norodd05.09.362 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
5,29Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL14.04.421 (MV70)Hvam, Treningsstevne01.03.16
-----70--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,73Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.732Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22Haldor Hagen Jøsendal, Søndre Land IL02.10.971 (G-18/19)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
9,17Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961Valestrand, Hopp u.t.28.12.15
8,86Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.911Leikvang, Stavstevne 328.11.15
8,56Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
8,54Storm Koksvik, Grue IL20.08.982 (G-18/19)Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
8,52Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.951Bærum, Høst-HUT02.09.15
8,52Eivind Drabløs, IL Tyrving17.11.931Bærum, Teststevne29.10.15
8,45Morten Haave, IL Tyrving21.09.862Bærum, Høst-HUT02.09.15
8,44Sondre Alexander Høyland, IL Tyrving20.05.981 (G-14/18)Bærum, Høst-HUT02.09.15
8,40Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.981Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
-----10--------------------
8,33Fredrik Stuhr, Fana IL02.06.791 (MV35)Valestrand, Hopp u.t.28.12.15
8,31Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.011 (G-15)Leikvang, Stavstevne 328.11.15
8,19Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991 (G-16)Bærum, Teststevne29.10.15
8,15Hans Petter Aakre, NTNUI29.01.921Ranheim, KM HUT - Sør-Trøndelag05.03.16
8,03Frode Holt, IF Sturla14.07.643Bærum, Teststevne29.10.15
8,01Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001 (G-16)Ås, Kretsstevne07.03.16
7,94Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611 (MV55)Leira, Treningsstevne30.04.16
7,60Kristian Forfot Gjersvold, Nidelv IL11.05.011 (G-15/16)Ranheim, KM HUT - Sør-Trøndelag05.03.16
7,51Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.002 (G-14/18)Bærum, Høst-HUT02.09.15
7,41Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971 (G-18/19)Bømlo, Seriestevne03.12.15
-----20--------------------
7,38Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971 (G-18/19)Valestrand, Hopp u.t.28.12.15
7,29Ole Tobias Løvdal, Tvedestrand Turn & IF05.09.981 (G-18)Tvedestrand, Treningsstevne09.12.15
7,18Håkon Bakke, IL Tyrving24.10.971 (G-18/19)Bærum, Teststevne29.10.15
7,10Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.001 (G-16)Leikvang, Stavstevne 328.11.15
7,09Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.921Bømlo, Seriestevne03.12.15
7,08Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.733Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15
7,06Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.012 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
7,00Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761 (MV35)Bømlo, Seriestevne03.12.15
6,93Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002 (G-16)Ås, Kretsstevne07.03.16
6,89Isak Langeland, Rjukan Idrettslag17.08.011 (G-15)Rjukan, Treningsstevne02.03.16
-----30--------------------
6,85Geir Solheim, Bremnes IL18.04.711 (MV40)Bømlo, Seriestevne03.12.15
6,82Ben Emil Hoel, Tvedestrand Turn & IF18.10.001 (G-16)Tvedestrand, Treningsstevne09.12.15
6,81Roy Habbestad, Bremnes IL05.09.011 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.02.16
6,59Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.003 (G-14/18)Bærum, Høst-HUT02.09.15
6,59Audun Steen, Eidanger Idrettslag12.03.001 (G-16)Porsgrunn, Treningsstevne21.04.16
6,50Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-15)Hov i Land, Treningsstevne30.01.16
6,23Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.013 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
6,21Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.481 (MV65)Valestrand, Hopp u.t.28.12.15
4,19Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.431 (MV)Leikvang, Stavstevne 328.11.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49Rittichai Ungkrasang (THA), Rjukan Idrettslag23.09.991 (MJ19)Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
7,12Raghavendra Kulkarni (IND), Sandnes IL01.12.702Sandnes, Lagmesterskap hopp u.t.29.10.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,03Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.985Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
17,89Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
16,26Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.88HGøteborg/SWE, Mångkamps-SM13.03.16
15,90Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.951Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
15,25Martin Roe, IL Fri01.04.921Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
14,90Fredrik Simensen, IL Sandvin24.06.923Bærum, NM innendørs 201605.03.16
13,82Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.961Bærum, Treningsstevne Kast09.01.16
13,55Richard Villanger, Ask Friidrett09.05.914Bærum, NM innendørs 201605.03.16
12,86Knut Olav Bjorvatn, Tvedestrand Turn & IF07.04.611 (MV55)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
12,73Gardar Johann Fridriksson, Norna-Salhus IL08.02.942Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
-----10--------------------
12,66Erik Fluge, Ask Friidrett10.05.915Bærum, NM innendørs 201605.03.16
12,56Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne31.01.16
12,52Kurt Andreas Berteussen-Sandberg, Oppstad IL04.06.881Stange, Bamselekene 201613.03.16
12,18Sondre Kolbjørnsen, Norna-Salhus IL07.08.951 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
12,01Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
11,98Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.942 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
11,90Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.762Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
11,62Stein Fossen, IL Fri03.11.684Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
11,51Ivar Bø, Kråkstad IL - Friidrett23.02.711 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
11,34Marius Grinden, Løten Friidrett11.02.912Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
-----20--------------------
11,34Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.915Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
11,25Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV)Leirvik, Hallstevne06.02.16
11,04Marius Gannsen, GTI19.03.641Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
11,04Per-Åge Liland, Fana IL26.06.724Leikvang, Pingvinlekene 201614.02.16
10,93Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.961Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
10,92Jon Nerdal, Norna-Salhus IL17.02.966Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
10,88Rune Haugsvær, Sauda IL27.05.691 (MV)Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
10,85Roar Sigurd Uglem, Herkules Friidrett05.08.661Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
10,70Nikita Kovtun Aronsen, Jægervatnet IL07.09.971Tromsø, NNM inne 201614.02.16
10,59Bjørn Hamang, IL Tyrving31.07.691 (MV45)Bærum, Veteranstevne01.12.15
-----30--------------------
10,21Per Jakob Tunold, Oppstryn IL20.12.711 (MV45)Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
10,11Lars Guddal, Oppstryn IL14.08.741 (MV40)Stryn, Strynehalleikane 201613.02.16
9,97Bjørn Erik Olsen, Løten Friidrett31.08.653Stange, U-cup del 330.10.15
9,87Jonas Selbo, Steinkjer Friidrettsklubb30.07.961Steinkjer, Innendørs30.01.16
9,82Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761 (MV)Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
9,65Odd Geir Fagerli, Storfjord IL04.03.682 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
9,50Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.996Bærum, NM innendørs 201605.03.16
9,15Idar Hatløy, Dimna IL20.05.652Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
8,81Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
8,60Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
-----40--------------------
8,40Anders Laukvik, Snøgg Friidrett19.06.674Stange, Bamselekene 201613.03.16
8,39Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV35)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
8,18Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.943Tromsø, NNM inne 201614.02.16
8,09Kjetil Haugersveen, Eidanger Idrettslag11.03.742Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
7,99Torrey Enoksen, Lyngdal IL10.03.634Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
7,93Ronny Eide, Haugesund IL17.06.702 (MV45)Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
7,93Bård Berg, Dimna IL06.01.713Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
7,43Bjørn Roppen, Dimna IL12.03.634Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
7,42Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.615Stange, Bamselekene 201613.03.16
7,29Per Karlberg, Snøgg Friidrett06.09.706Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----50--------------------
6,87Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.713 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
6,49Simen Strange Øya, Eidanger Idrettslag28.10.843Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
6,30Oddbjørn Thorsen, GTI14.04.771 (MV35)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
6,12Ivar Evjemo Schjetlein, BUL-Tromsø Friidrett29.08.894Tromsø, NNM inne 201614.02.16
6,06Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.961 (G-20/22)Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,94Michael Weinberg (GER), Kristiansands IF Friidrett14.10.743Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,56Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.953Växjö/SWE, Kasttävling13.02.16

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5652Lars Vikan Rise, Nidelv IL
7,38-6,84-16,26-2,00-8,60-4,64-2,45,26
23.11.881Gøteborg/SWE, Mångkamps-SM13.03.16
5526Martin Roe, IL Fri
7,04-7,03-14,72-1,91-8,57-4,40-2,49,76
01.04.921Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
4583Rasmus Stene, IK Tjalve
7,49-6,27-11,52-1,76-8,73-4,10-3,06,74
13.11.942Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

Total requesttime: 2.9833071231842 seconds