Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,06(+1,5)Nickolai Jallow, IF Hellas03.04.911Drammen, Klubbmesterskap Sturla 201322.09.13
7,08(+0,2)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961Stange, Regionmesterskap og regionleker21.08.13
7,11(-0,1)Henrik Overvåg, Dimna IL17.06.941-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,11(+1,7)Even Meinseth, Sørild FIK22.05.961 (G-17)Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
7,12(+1,6)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h1Asker, Askerlekene 201302.06.13
7,12(+1,5)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.932-h3Fana, Karusellstevne 230.07.13
7,18(+0,0)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-h5 (G-17)Arna, Seriestevne30.09.13
7,19(+1,7)Hans Olav Stephansen Uldal, Sandnes IL16.12.821Grimstad, Klubbmesterskap 201320.08.13
7,21(+0,2)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.962Stange, Regionmesterskap og regionleker21.08.13
7,23(+0,2)Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL10.08.901Osterøy, Karusellstevne 415.07.13
-----10--------------------
7,24(-2,7)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
7,25(-0,1)Simen Tjelta Larsen, Idrettslaget Skjalg04.01.942-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,29(-2,7)Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF21.06.941 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
7,31(+0,2)Abou Granli Diomandè, FIK Orion22.05.973Stange, Regionmesterskap og regionleker21.08.13
7,31(+0,1)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.941 (G-18/19)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
7,32(+0,7)Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.951 (G-18)Larvik, Åpent klubbmesterskap11.09.13
7,34(-2,7)Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.902Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
7,34(+1,0)Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.911Strandebarm, Seriestemne20.05.13
7,34(+0,2)Bjørnar Lie, FIK Orion13.02.984Stange, Regionmesterskap og regionleker21.08.13
7,35(+0,1)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961 (G-17)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
-----20--------------------
7,38(+0,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,40(+0,2)Kristian Hansen Bruvik, IL Fri09.07.941 (G-19)Osterøy, Karusellstevne 415.07.13
7,41(+0,8)Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker Sk. Friidrett25.05.971-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201302.06.13
7,41(+0,1)Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.972 (G-17)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
7,42(+1,6)Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.961-h1 (G-17)Asker, Askerlekene 201302.06.13
7,42(-0,3)Mathias Myhre, Ålesund Friidrettsklubb03.11.951 (G-18/19)Hareid, Hadarleikane 201318.08.13
7,43(+1,5)Brede Raa Ellingsen, Norna-Salhus IL13.12.883-h3Fana, Karusellstevne 230.07.13
7,43(+1,5)Tapio Stensletten, Norna-Salhus IL30.04.933-h3Fana, Karusellstevne 230.07.13
7,43(+0,1)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.963 (G-17)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
7,44(-1,5)André Armando Vivelid, Ask Friidrett18.01.895-h3Fana, Karusellstevne 230.07.13
-----30--------------------
7,45(-1,2)Marius Bull Hjeltnes, Turn & IL Hovding22.06.961 (G-16/17)Leikvang, Hovdingleikane04.05.13
7,46(-0,1)Asgeir Uthaug, Idrettslaget Skjalg06.04.943-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,47(+0,0)Filip Rørbakken, IL Fri08.08.952-h5 (G-18/19)Arna, Seriestevne30.09.13
7,49(+0,4)Christoffer Sandven, FIL Aks-7714.02.972-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,51(+0,3)Andreas Emil Haukås, Norna-Salhus IL02.06.932-h4 (G-20/22)Fana, Karusellstevne 126.06.13
7,55(+0,5)Joakim Moss Grutle, Bremnes IL01.07.961 (G-17)Haugesund, Kretsstevne07.08.13
7,55(+0,2)Stian Hjorteland, Torvastad IL14.07.951 (G-18/19)Karmøy, Karmøymesterskapet 201318.09.13
7,56(+0,6)Jon Erik Nesse, Bryne FIK18.01.951-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,57(-2,7)Vebjørn Gilde, Lillehammer IF05.03.933Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
7,57(+1,1)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981 (G-15)Stavanger, Treningsstevne18.09.13
-----40--------------------
7,58(+0,5)Jon Einar Eilertsen, Stord IL15.03.891Haugesund, Kretsstevne07.08.13
7,58(+0,2)Kristian Rossland, Åkra IL15.01.971 (G-16)Karmøy, Karmøymesterskapet 201318.09.13
7,61(+0,9)Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett19.10.961 (G-17)Skien, Treningsstevne27.09.13
7,62(-0,1)Cidi Nzita, IL Gular17.09.963 (G-17)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,63(+1,3)William Johansen, Strandebarm IL13.01.981 (G-15)Strandebarm, Seriestemne08.05.13
7,63(-0,6)Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.981-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201310.05.13
7,63(+0,0)Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.981-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,63(+0,7)Odin Stangvik, Larvik Turn & IF19.02.961 (G-17)Larvik, Åpent klubbmesterskap11.09.13
7,63(+0,1)Anders Riiber, IL i BUL07.04.721Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
7,64(-2,7)Sjalg Løvseth Øvstehage, Lillehammer IF19.08.971 (G-16)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
-----50--------------------
7,65(-0,1)Mons Martin Borgen, Os Turnforening06.12.944-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,65(-2,1)Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.952Ravnanger, Karusellstevne 418.09.13
7,66(+0,4)Jonas Flatestøl, Moi IL30.09.973-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,67(+0,0)Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.982-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,69(+0,0)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.985-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,69(+0,0)Johannes Aadland, Fitjar IL11.05.831-h3Leirvik, Ferierunde03.07.13
7,70(+0,0)Fahrad Ghanavatian, Kongsvinger IL Friidrett04.11.941 (G-18)Kongsvinger, Kretsstevne08.05.13
7,71(-2,6)Daniel Sandal, Laksevåg TIL13.05.881-h3Fana, Karusellstevne 427.08.13
7,72(+0,8)Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.972-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201302.06.13
7,74(+0,8)Thomas Karlsnes, IL Tyrving07.07.973-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201302.06.13
-----60--------------------
7,75(+0,0)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.981-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,76(+1,1)Odin Hallquist, IL Koll01.10.971 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
7,78(+0,5)Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett15.05.971 (G-16)Bø, Dnb-karusellen Telemark stemne 224.04.13
7,78(+0,3)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.973-h4 (G-16)Fana, Karusellstevne 126.06.13
7,78(+1,1)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
7,79(+0,6)Benjamin Liestøl, Haugesund IL20.10.952-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,79(-0,3)Christer Lohne, Ask Friidrett09.09.852Ravnanger, Karusellstevne 321.08.13
7,80(+0,3)Emil Engelsen Holm, IL Gneist03.07.974-h4 (G-16)Fana, Karusellstevne 126.06.13
7,82(+0,5)Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.981 (G-15)Bø, Dnb-karusellen Telemark stemne 224.04.13
7,82(-0,2)Runar Surdal, Moi IL27.01.891Egersund, Treningsstevne02.05.13
-----70--------------------
7,82(-0,6)Christopher Lawther, Fana IL13.04.982-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201310.05.13
7,82(+0,0)Rune Kristensen, Søgne IL17.12.741Grimstad, KM30.05.13
7,83(+1,1)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
7,85(+1,0)Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.981 (G-15)Sandnes, Avslutningsstevne24.09.13
7,86(+0,5)Asbjørn d.y. Lunde, Stord IL18.07.952 (G-18/19)Haugesund, Kretsstevne07.08.13
7,86(+0,9)Andrè Juvland, Herkules Friidrett30.06.941 (G-19)Skien, Treningsstevne27.09.13
7,87(+0,6)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,89(+1,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
7,89(+1,4)Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.931-h4 (MJ)Bergen/La, Seriestevne02.10.13
7,90(+0,4)Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.974-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201301.06.13
-----80--------------------
7,90(+0,3)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-17)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
7,91(+1,6)Herman Haug, Nesøya IL20.10.981-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 201302.06.13
7,91(ok)Steffen Haugen, Stjørdal Friidrettsklubb01.05.971 (G-16)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne12.09.13
7,93(-0,3)Sebastian Haugland, Osterøy IL04.04.971 (G-16)Osterøy, Karusellstevne 106.05.13
7,94(+0,0)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.986-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,94(+1,6)Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.932-h1Asker, Askerlekene 201302.06.13
7,94(ok)Stian Rygg, Stjørdal Friidrettsklubb03.03.972 (G-16)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne12.09.13
7,95(+0,7)Viktor Henriksen, Larvik Turn & IF21.12.962 (G-17)Larvik, Åpent klubbmesterskap11.09.13
7,96(-0,6)Vegard Hope Bjørge, IF Eiker-Kvikk29.06.983-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201310.05.13
7,98(+0,0)Ola Moheim, Sørild FIK27.08.971 (G-16)Grimstad, KM30.05.13
-----90--------------------
7,98(+1,6)Øyvind Alsaker, Sola FIK19.05.661 (MV)Haugesund, Kretsstevne22.07.13
7,98(-2,6)Krister Drivenes, Laksevåg TIL13.05.862-h3Fana, Karusellstevne 427.08.13
7,98(+0,0)Halldor Ulland, Strømmen IF17.01.971 (G-16)Lillestrøm, Klubbmesterskap18.09.13
8,00(+1,0)Johan Andreas Løland, GTI02.05.591Sandnes, Avslutningsstevne24.09.13
8,02(-0,5)Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.962-h1 (G-17)Fana, Karabinlekene 201310.05.13
8,03(-0,1)Sondre Mæland, Stord IL13.05.964 (G-17)Fana, Framolekene 201301.06.13
8,08(+1,9)Markus Villanger, Ask Friidrett18.09.952-h3Ravnanger, Karusellstevne 108.05.13
8,09(+0,0)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.913-h5Arna, Seriestevne30.09.13
8,10(+0,0)Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.983-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
8,12(+0,6)Shafii Hashi, Idrettslaget Skjalg06.05.954-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201301.06.13
-----100--------------------
8,13(-0,1)Håvard Våge Opheim, IL Gneist01.09.965 (G-17)Fana, Framolekene 201301.06.13
8,13(+1,6)Olav Alexander Nomeland, Nesøya IL27.05.982-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 201302.06.13
8,14(+0,0)Ole Tobias Løvdal, Tvedestrand Turn & IF05.09.981 (G-15)Grimstad, KM30.05.13
8,14(-1,7)Mikal Børsheim, Strandebarm IL07.02.921 (G-20/22)Strandebarm, Seriestemne10.06.13
8,14(-2,6)Jonas Torland, Laksevåg TIL27.02.863-h3Fana, Karusellstevne 427.08.13
8,14(+0,0)Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.974-h5 (G-16)Arna, Seriestevne30.09.13
8,15(+0,0)Rasmus S. Øxnevad, Sandnes IL16.08.984-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
8,16(-0,1)Sivert Aase, Vik IL951 (G-18)Voss, Seriestemne04.09.13
8,16(+0,9)Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.971 (G-16)Skien, Treningsstevne27.09.13
8,17(-0,3)Knut L Selheim, Voss IL981 (G-15)Voss, Friidrettstemne29.05.13
-----110--------------------
8,17(+0,0)Magnus Akre Thorup, Idrettslaget Skjalg03.12.985-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
8,17(+1,5)Frode Holt, IF Sturla14.07.642Drammen, Klubbmesterskap Sturla 201322.09.13
8,19(+0,0)Kurt Andreas Berteussen-Sandberg, Oppstad IL04.06.881Kongsvinger, Kretsstevne08.05.13
8,22(-1,2)Mathias Wester, Overhalla IL26.06.981 (G-15)Snåsa, Snåsaleikan25.05.13
8,23(-0,6)Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.984-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201310.05.13
8,26(+1,1)Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.975 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
8,27(+1,9)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.603-h3Ravnanger, Karusellstevne 108.05.13
8,29(-2,1)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.983Ravnanger, Karusellstevne 418.09.13
8,30(-0,3)Zakariye Bashir Ali, Voss IL982 (G-15)Voss, Friidrettstemne29.05.13
8,32(+0,6)Vinjar Vestbøstad, FIL Frisk16.07.972-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201301.06.13
-----120--------------------
8,34(-0,8)Thomas Bognøy, Ask Friidrett07.03.971 (G-16)Knarvik, Seriestemne20.06.13
8,35(+0,2)Jon Olav Hausken, Torvastad IL14.11.942 (G-18/19)Karmøy, Karmøymesterskapet 201318.09.13
8,37(-0,8)John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.971 (G-16)Karmøy, Torvastadlekene 201313.05.13
8,37(+2,0)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne25.08.13
8,38(-1,9)Christer Bårdsen, Kvalsund IL981 (G-15)Hammerfest, COOP-Stevne30.05.13
8,39(+0,5)Kristian Amundrød, Larvik Turn & IF22.11.981 (G-15)Larvik, Åpent klubbmesterskap11.09.13
8,39(-2,1)Jan Inge Pedersen, Ask Friidrett01.03.634Ravnanger, Karusellstevne 418.09.13
8,41(ok)Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.981 (G-15)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.05.13
8,45(+0,0)Johan Kristoffersen, Oppstad IL24.01.932Kongsvinger, Kretsstevne08.05.13
8,45(+0,3)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
-----130--------------------
8,51(-2,0)Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.982-h4 (G-15)Fana, Karusellstevne 320.08.13
8,52(-0,6)Viktor Karl Gravdal, Fana IL14.01.985-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201310.05.13
8,52(+1,5)Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.984Drammen, Klubbmesterskap Sturla 201322.09.13
8,55(+0,0)Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.961-h3 (G-17)Bergen/La, Seriestevne19.06.13
8,56(+0,2)Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.981 (G-15)Karmøy, Karmøymesterskapet 201318.09.13
8,61(-0,3)Brynjar Flatebø, Voss IL983 (G-15)Voss, Friidrettstemne29.05.13
8,64(ok)Håkon Larsen Aunet, Stjørdal Friidrettsklubb29.05.982 (G-15)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne30.05.13
8,66(-0,2)Joachim Olsen, Egersunds IK981 (G-15)Egersund, Treningsstevne02.05.13
8,69(+1,5)Henrik Magnusson, IF Sturla20.08.795Drammen, Klubbmesterskap Sturla 201322.09.13
8,72(+1,6)Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.984-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 201302.06.13
-----140--------------------
8,75(+0,2)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV60)Osterøy, Karusellstevne 415.07.13
8,78(+1,6)Nicklas Risan Dahl, Ullensaker/Kisa IL19.08.981 (G-15/16)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
8,85(+1,6)Knut Henry Dahlgren, IF Klypetussen02.05.632 (MV)Haugesund, Kretsstevne22.07.13
8,86(-2,1)Magnus Enes Heggøy, Ask Friidrett07.02.985Ravnanger, Karusellstevne 418.09.13
8,90(+0,1)Nouraldin Nia, IK Tjalve18.05.912Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
8,98(-0,3)Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.972 (G-16)Osterøy, Karusellstevne 106.05.13
9,15(-0,3)Kristian Skjeldal, Voss IL984 (G-15)Voss, Friidrettstemne29.05.13
9,19(+0,5)Jonas Østenstad, Haugesund IL27.06.981 (G-15)Haugesund, Kretsstevne07.08.13
9,39(+0,0)Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.961-h6 (G-17)Bergen/La, Seriestevne30.09.13
9,53(+0,6)Patrick Didrikson, FIL Frisk06.02.973-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201301.06.13
-----150--------------------
10,02(-0,3)Erling B. Juvik, Ask Friidrett11.07.495Ravnanger, Karusellstevne 321.08.13
10,18(+1,0)Ivan Schmidt Thorsnes, GTI14.06.373Sandnes, Avslutningsstevne24.09.13
10,25(+0,3)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
11,83(-0,1)Thomas Wiig, Haugesund IL06.01.721-h3 (G-7/9)Karmøy, Mailekene 201319.05.13
13,06(-1,7)Tor Armand Olsen, Laksevåg TIL10.12.431 (MV70)Strandebarm, Seriestemne10.06.13
14,28(+0,0)Bjørn Håkonsen, Fossum IF15.01.311 (MV80)Lambertseter, Avslutningsstevne26.09.13
22,24(-0,3)Olav Fimland, Voss IL12.03.491 (MV60)Voss, Friidrettstemne29.05.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,38(+0,7)Byamungu Kabiraba (COD), Larvik Turn & IF22.01.952 (G-18)Larvik, Åpent klubbmesterskap11.09.13
7,62(+1,1)Mike Lubsen (UGA), Idrettslaget Skjalg22.04.951 (G-18/19)Stavanger, Treningsstevne18.09.13
7,84(-1,7)Emmanuel Nkurikiyinka (COD), Øystese Gymnas01.10.891Strandebarm, Seriestemne10.06.13
7,92(-0,1)Jiu-Wai Woo (SWE), Bryne FIK18.10.955-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201301.06.13
8,11(+0,0)Zygimantas Pozela (LTU), Sørild FIK23.06.941 (MJ)Grimstad, KM30.05.13
8,40(+1,1)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
8,40(+1,5)Alfred de Haas (NED), IF Sturla28.11.693Drammen, Klubbmesterskap Sturla 201322.09.13
8,43(+0,0)Axel Kozlowski (POL), Grue IL03.10.981 (G-15)Kongsvinger, Kretsstevne08.05.13
8,82(+0,0)Abbas Safari (AFG), Grue IL20.02.971 (G-16)Kongsvinger, Kretsstevne08.05.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,3(+1,9)Joakim Moss Grutle, Bremnes IL01.07.961 (G-17)Bømlo, Seriestemne08.08.13
7,5(+0,0)Øystein Heggelund, Skarphedin IL01.03.751Bø, Seriestemne19.09.13
7,6(+0,0)Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.961 (G-17)Brumunddal, Klubbmesterskap12.09.13
7,7(+1,8)Nils Ola Eidet, Bremnes IL01.03.941 (G-18/19)Bømlo, Seriestemne06.06.13
7,7(-0,9)Eirik Øvsthus, Mjøsdalen IL27.01.861Mjøsdalen, Seriestevne26.06.13
7,8(-0,3)Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.971 (G-16)Brumunddal, Treningsstevne30.05.13
7,9(-1,0)Mikael Flekke, Oppegård IL30.01.961 (G-17)Oppegård, Kretsstevne05.06.13
7,9(+1,1)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
8,0(+1,1)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
8,1(+0,0)Eivind Fundlid, Skarphedin IL06.10.951 (G-18/19)Bø, Seriestemne19.09.13
-----10--------------------
8,3(-0,3)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.661 (MV45)Brumunddal, Treningsstevne30.05.13
8,3(+1,8)Tor Andreas Aartun, Bremnes IL14.04.871Bømlo, Seriestemne06.06.13
8,3(+1,9)Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761 (MV)Bømlo, Seriestemne08.08.13
8,4(+1,8)Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-16)Bømlo, Seriestemne06.06.13
8,6(-3,2)Victor Thunestvedt, Osterøy IL22.09.981 (G-15)Osterøy, Seriestevne24.04.13
8,6(+1,3)Sivert Jan Ommedal, Hyen IL29.03.731 (MV40)Gloppen, Seriestemne18.06.13
8,6(+1,9)Helge Kvarven, Bremnes IL21.06.692 (MV)Bømlo, Seriestemne08.08.13
8,7(-1,9)Fredrik Johansen, Raumnes & Årnes IL18.10.931 (G-20/22)Årnes, Kretsstevne21.08.13
8,7(-1,9)Thomas Johansen, Raumnes & Årnes IL01.07.881Årnes, Kretsstevne21.08.13
8,8(-0,9)Oluf Røsland, Mjøsdalen IL12.11.762Mjøsdalen, Seriestevne26.06.13
-----20--------------------
9,2(+1,3)Ola Henning Ommedal, Hyen IL05.07.741 (MV35)Gloppen, Seriestemne18.06.13
9,2(ok)Ivan Schmidt Thorsnes, GTI14.06.371 (MV75)Stavanger, Avslutningsstevne13.10.13
9,6(-1,9)Steinar Johansen, Raumnes & Årnes IL01.01.651 (MV45)Årnes, Kretsstevne21.08.13
9,7(-0,8)Hans Kristian Birkeland, Mjøsdalen IL29.10.883Mjøsdalen, Seriestevne26.06.13
9,8(+1,1)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.983 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
7,6(+0,0)Emmanuel Nkurikiyinka (COD), Strandebarm IL01.10.891Strandebarm, Seriestemne16.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,1(+2,4)Joakim Moss Grutle, Bremnes IL01.07.961 (G-17)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestemne31.08.13
7,67(+3,3)Ørjan Sørflaten, Etnedal IL06.04.981 (G-15)Fagernes, Åpent Valdresmesterskap15.09.13
7,76(+2,3)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611Fagernes, Åpent Valdresmesterskap15.09.13
7,9(+2,4)Arne Kvarven, Bremnes IL18.03.921Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestemne31.08.13
7,9Kristoffer Perry Aas, IF Eiker-Kvikk12.01.971 (G-16)Hokksund, Treningsstevne19.09.13
8,2(+2,4)Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestemne31.08.13
8,34(+3,3)Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.982 (G-15)Fagernes, Åpent Valdresmesterskap15.09.13
8,57(+3,3)Victor Nilgard, Urædd Friidrett27.02.981 (G-15)Porsgrunn, Treningsstevne29.04.13
8,7(+2,4)Kristian Hollund, Bremnes IL07.05.771 (MV)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestemne31.08.13
10,19(+2,8)Karsten Nordli, IL Pioner04.01.501 (MV60)Finnsnes, Kretsstevne26.08.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,55Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.971 (G-16)Hareid, Hadarleikane 201318.08.13
7,59Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.972 (G-16)Hareid, Hadarleikane 201318.08.13
7,9Zebastian Bratberg, Beitstad IL22.03.941 (G-19)Beitstad, Klubbmesterskap/Innherredskarusell 201330.08.13
12,8Tor Ingvar Njerve, Hannevikas IL21.03.431 (MV70)Vågsbygd, Treningsstevne09.10.13

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,96(+1,8)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961 (G-17)Osterøy, Karusellstevne 822.09.13
9,31(+1,8)Marius Bull Hjeltnes, IL Gular22.06.962 (G-17)Osterøy, Karusellstevne 822.09.13
9,43(+1,6)Markus Loftås, Osterøy IL08.04.941 (G-18/19)Leikvang, Hovdingrulett 310.06.13
10,12(-0,9)Emil Engelsen Holm, IL Gneist03.07.971-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201312.05.13
10,14(-0,9)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201312.05.13
10,18(-0,9)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.972-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201312.05.13
10,26(-0,9)Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.973-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201312.05.13
10,33(+1,8)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Osterøy, Karusellstevne 822.09.13
10,36(-0,9)Vegard Hope Bjørge, IF Eiker-Kvikk29.06.982-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201312.05.13
10,45(+1,5)Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.981 (G-15/19)Stange, Spydgalla sesongavslutning28.09.13
-----10--------------------
10,50(-1,6)Lars Lunde, Stord IL20.05.971-h3 (G-16)Leirvik, Seriestemne16.09.13
10,52(-1,6)Sondre Mæland, Stord IL13.05.962-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne16.09.13
10,53(-0,9)Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.961-h1 (G-17)Fana, Karabinlekene 201312.05.13
10,57(-1,6)Erlend Mæland, Stord IL13.05.963-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne16.09.13
10,65(+1,5)Andreas Kårli, FIK Orion14.04.972 (G-15/19)Stange, Spydgalla sesongavslutning28.09.13
10,89(-0,9)Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.983-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201312.05.13
11,07(-0,9)Thomas Bognøy, Ask Friidrett07.03.974-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201312.05.13
11,31(-0,6)Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971 (G-16)Osterøy, Karusellstevne 301.07.13
11,89(-1,6)André Bjelland, Stord IL16.07.974-h3 (G-16)Leirvik, Seriestemne16.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,64(+1,1)Eh Tha Robin (MYA), Turn & IL Hovding07.07.971 (G-16)Leikvang, Hovdingrulett 523.09.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,4(-5,5)Victor Thunestvedt, Osterøy IL22.09.981 (G-15)Osterøy, Seriestevne24.04.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07(+0,0)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-ALuzern/SUI, Spitzen Leichtathletik17.07.13
10,43(+1,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
10,59(+1,9)Thomas Wiborg, Herkules Friidrett04.11.871Skien, Sommerstevne 209.07.13
10,63(+0,4)Nikolai Bjerkan, BUL-Tromsø Friidrett05.01.922-h1Trondheim, Hyundai Grand Prix01.07.13
10,64(+1,6)Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.955-h6 (MJ)Rieti/ITA, European Athletics Junior Championships18.07.13
10,65(+1,8)Anders Erlend Idås, Horten Friidrettsklubb14.02.901-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,67(+1,8)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.932-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,68(+0,7)Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.902-fi Greveskogen, NM 201324.08.13
10,71(+1,8)Even Pettersen, Urædd Friidrett12.10.933-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,73(+1,9)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861-fi Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
-----10--------------------
10,76(+1,4)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.891-fi Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
10,76(+1,7)Alexander Karlsson, IL Gular23.09.881-fi-DSundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
10,80(+1,7)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.862-fi-DSundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
10,80(+0,9)Even Meinseth, Sørild FIK22.05.961-fi (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
10,84(+1,6)Henrik Overvåg, Dimna IL17.06.942-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,84(+1,8)Lars Jøran Storhaug, Idrettslaget Skjalg29.06.895-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,85(+1,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.926-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,85(+1,9)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.892-fi Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
10,85(+1,9)Nickolai Jallow, IF Hellas03.04.912-fi Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
10,86(-0,9)Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-h4 (G-U18)Donetsk/UKR, World Youth Championships10.07.13
-----20--------------------
10,89(+1,4)Kristoffer Buhagen, Trondheim Friidrett04.02.922-fi Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
10,89(+1,5)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.962-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,89(+1,7)Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL10.08.904-fi-DSundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
10,89(+1,7)Martin Forbergskog, Moelven IL27.03.916-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
10,90(+1,8)Martin Roe, IL Fri01.04.922-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,90(+1,1)Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.875-fi-ATrondheim, Hyundai Grand Prix01.07.13
10,90(+1,5)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.912-fi-BOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
10,91(+1,4)Vegard Jenset Øien, Ranheim IL26.09.903-fi Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
10,92(+1,9)Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF21.06.944-fi Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
10,94(+0,1)Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.911-h1Fana, Framolekene 201302.06.13
-----30--------------------
10,95(+1,5)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-fi-BOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
10,96(+1,1)Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.933-h1Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 201308.06.13
10,98(+1,9)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.896Pueblo/CO/USA, NCAAA Division II Championships23.05.13
10,99(+1,9)Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.905-fi Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
11,00(+0,9)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.964-fi (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,01(+1,5)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.963-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,01(+0,6)Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.951-h2 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,01(+0,7)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.941-h2Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
11,03(+1,5)Eirik Tanberg, Sigdal FIK20.08.875-fi-BOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,03(+0,6)Thomas Firing, Ranheim IL22.09.925-sf2Greveskogen, NM 201324.08.13
-----40--------------------
11,05(+1,4)Ousman Touray, IL i BUL13.01.952-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,06(+1,5)Marius Bakken Støle, Sandnes IL06.06.936-fi-BOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,07(+0,5)Colin Eriksen, Sandefjord Turn & IF17.05.941 (G-18/19)Skien, Herkuleslekene01.06.13
11,07(+1,6)Simen Tjelta Larsen, Idrettslaget Skjalg04.01.944-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,08(+1,5)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.937-fi-BOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,08(+1,3)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.941-h3 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,09(+1,9)Kristian Iverin, IF Hellas11.04.916-fi Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
11,11(+1,4)Gilbert Ofori, Trondheim Friidrett10.04.941-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,15(+2,0)Sondre Nyvold Lid, IL Molde-Olymp12.05.944-h2Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 201308.06.13
11,16(+1,9)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----50--------------------
11,18(+0,2)Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961-h2 (G-17)Fana, Karusellstevne 230.07.13
11,19(+1,4)Mathias Myhre, Ålesund Friidrettsklubb03.11.953-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,19(-0,3)Andres Stokka Andersen, Sandnes IL07.02.924-h3Greveskogen, NM 201324.08.13
11,19(+1,8)Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.962-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,20(+1,8)Rune Augdal, Trondheim Friidrett02.10.874-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,21(+1,1)Odd Eiken, Ranheim IL28.03.913-h2Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
11,21(+1,9)Fredrik Andreas Berdal Kortner, Herkules Friidrett04.08.813Skien, Sommerstevne 209.07.13
11,22(+1,9)Abou Granli Diomandè, FIK Orion22.05.972-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,22(+2,0)Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.931-h2Sundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
11,22(+2,0)Per Jose Clemente Skancke, Ranheim IL26.06.922-h2Sundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
-----60--------------------
11,22(+0,0)Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.892-fi Børsa, GK Stine Kufaaslekene11.08.13
11,23(+2,0)Bjørnar Lie, FIK Orion13.02.981-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,24(+1,6)Marius Bull Hjeltnes, Turn & IL Hovding22.06.962-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,25(+0,6)Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.972-fi (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,26(+1,3)Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.953-fi-CBrandbu, Hyundai Grand Prix22.05.13
11,26(+1,8)Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.925-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,26(+1,6)Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.963-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,28(-1,3)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.926-fi-ALillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
11,29(+1,5)Anders Flem Hagen, Tønsberg Friidrettsklubb03.06.871Moss, Treningsstevne08.07.13
11,30(-0,3)Thomas Bjerknesli, BUL-Tromsø Friidrett29.05.951-h2Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
-----70--------------------
11,33(+1,5)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.964-h2Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
11,34(+0,1)Rolf Einar Vikanes, IK Tjalve04.07.924-h1Fana, Framolekene 201302.06.13
11,34(+1,4)Niklas Sandberg, Sandnes IL18.05.952-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,36(+0,7)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.86DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
11,36(+0,2)Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.911 (MJ22)Ravnanger, Askøylekene22.05.13
11,36(+0,2)Jostein André Kvikstad, Bodø Friidrettsklubb31.12.933-h3Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League29.06.13
11,36(+1,7)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.784-h4Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,37(+0,0)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
11,37(+2,0)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.935-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,38(+1,3)Vebjørn Gilde, Lillehammer IF05.03.935-fi-CBrandbu, Hyundai Grand Prix22.05.13
-----80--------------------
11,40(+1,4)Pavlik Wang, Moss IL08.01.951 (G-18/19)Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
11,41(+0,7)Hans Olav Stephansen Uldal, Sandnes IL16.12.82DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
11,42(-1,4)Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.892-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
11,42(+1,8)Philip Østli, Ranheim IL14.01.906-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,42(+0,0)Jørgen Skovli Utne, Moss IL23.03.883-h1Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
11,43(+1,3)Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.946-fi-CBrandbu, Hyundai Grand Prix22.05.13
11,43(-1,0)Kathan Yohanathan, IL Tyrving15.02.942-fi-B (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,43(-0,8)Paul Anders Holte, Idrettslaget Skjalg06.10.841Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
11,44(+1,3)Stian Løvås Aaen, FIK Orion28.12.957-fi-CBrandbu, Hyundai Grand Prix22.05.13
11,44(+0,0)Marius Mellum, Ullensaker/Kisa IL16.04.962-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
-----90--------------------
11,45(+0,5)Jon Erik Nesse, Bryne FIK18.01.952-fi (G-18/19)Karmøy, Mailekene 201320.05.13
11,47(+1,7)Asgeir Uthaug, Idrettslaget Skjalg06.04.943-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
11,48(+0,3)Øivind Hjelle, Trondheim Friidrett27.09.911-h1Sundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
11,49(+0,7)Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.88DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
11,49(+0,9)Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL05.01.953-fi Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
11,50(+0,5)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.854-h3Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
11,51(+1,4)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.954-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,51(+1,9)Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Friidrett13.11.934Skien, Sommerstevne 209.07.13
11,51(+1,6)Joakim Moss Grutle, Bremnes IL01.07.964-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,51(+0,6)Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.954-h2 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
-----100--------------------
11,52(+1,9)Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker Sk. Friidrett25.05.974-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,52(+0,6)Øyvind Bu, Fana IL09.06.871Osterøy, Karusellstevne 301.07.13
11,53(+0,7)Mathias Haugsdal, IL Tyrving19.07.941-h1 (G-18/19)Drammen, Åpningsstevne09.05.13
11,54(+0,7)Christoffer Sandven, FIL Aks-7714.02.973-sf1 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,55(-0,5)Bård Venholen, FIK Ren-Eng11.04.751Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland08.06.13
11,56(+1,3)Halvard Hauge Hornes, IL Tyrving02.10.953-h3 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,57(+1,3)Sharanan Kulam, IL Tyrving16.07.954-h3 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,58(+1,4)Brede Solberg Stølen, Tingvoll IL27.02.936-h1Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
11,59(+0,0)Kristian Dragsund Mork, Dimna IL13.02.961 (G-17)Hareid, Hadarleikane 201318.08.13
11,60(+1,2)Philip Bay Andersen, Kristiansands IF Friidrett25.04.941-h1Kristiansand, Kretsmesterskap senior Aust og Vest Agder19.06.13
-----110--------------------
11,60(-1,2)André Armando Vivelid, Ask Friidrett18.01.897-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
11,60(+1,7)Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.981-h2Sandnes, Kvalifiseringsstevne 213.08.13
11,60(+0,6)Kristian Hansen Bruvik, IL Fri09.07.945-h2 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,61(+1,4)Morten Osvaldsen, BUL-Tromsø Friidrett24.04.956-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,63(+1,4)Stian Aaltvedt, Urædd Friidrett15.03.897-h1Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
11,63(+1,7)Frode Urdal, IK Tjalve01.06.907-h4Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,63(+1,2)Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.891-h1Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
11,64(+0,8)Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.951Ravnanger, Karusellstevne 212.06.13
11,64(+0,8)Tapio Stensletten, Norna-Salhus IL30.04.932Ravnanger, Karusellstevne 212.06.13
11,64(+0,6)Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.971-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
-----120--------------------
11,65(+0,5)Jo Erling Svenni, Herkules Friidrett30.01.952 (G-18/19)Skien, Herkuleslekene01.06.13
11,65(+2,0)Aksel Fossvik, Steinkjer Friidrettsklubb27.10.941 (G-19)Namdalseid, Eideleikan 201318.08.13
11,65(+1,8)Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.964-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,66(+0,9)Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.981-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,66(+1,1)Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.951-h2Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
11,66(+0,6)Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.892-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
11,67(-1,0)Kristian Berg, IL i BUL23.04.944-fi-B (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,67(+1,8)Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett19.10.965-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,68(+0,7)Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.974-sf1 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,69(+1,9)Vemund Lenschow, IL Tyrving14.01.972-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
-----130--------------------
11,69(+1,6)Lars Einar Røise, IK Våg22.11.965-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,70(+0,7)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MJ)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
11,70(+1,4)Torgeir Andersen, Haugesund IL10.03.955-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,71(-0,8)Kåre O. Babajide Vedvik, Idrettslaget Skjalg16.03.944-h1Stavanger, Skjalgstevne 518.07.13
11,71(+1,5)Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.972-h2 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
11,71(+1,5)Erik Eikeng, Urædd Friidrett03.08.961 (G-17)Porsgrunn, DNB karusell stevne 528.08.13
11,71(-1,4)Joakim Dang, IL Gular27.01.901Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
11,72(+1,7)Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.972-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,73(+1,9)Arne Hånes, IL Molde-Olymp11.05.921-h1Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
11,73(+0,6)Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.965-fi (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
-----140--------------------
11,74(+2,0)Sjalg Løvseth Øvstehage, Lillehammer IF19.08.971 (G-16)Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.13
11,74(-1,1)Simen Kjensli, IL i BUL03.11.953-h2Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
11,74(+1,1)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963-h2Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
11,74(+0,0)Nils-Paul Skåra, IL i BUL26.03.875-h1Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
11,74(+2,0)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.984-fi (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,76(-0,9)Erik Rømcke, Minerva Idrettsskole02.04.942 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
11,76(+1,8)Henrik Akre Thorup, Idrettslaget Skjalg28.02.961-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201302.06.13
11,76(+2,0)Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972-h4 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,76(+0,0)Filip Rørbakken, IL Fri08.08.951Arna, Seriestevne19.10.13
11,77(+0,9)Kristoffer Øvrelid Hasfjord, Hareid IL17.01.965-fi Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
-----150--------------------
11,78(-0,9)Emil Engelsen Holm, IL Gneist03.07.972-h1 (G-16)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
11,79(+0,5)Stian Hjorteland, Torvastad IL14.07.953-fi (G-18/19)Karmøy, Mailekene 201320.05.13
11,79(+0,5)Jan Erik Vatland, Haugesund IL11.02.944-fi (G-18/19)Karmøy, Mailekene 201320.05.13
11,79(+0,5)Henrik Nilsen, Ranheim IL28.01.951 (G-18/19)Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
11,79(+1,0)Andreas Emil Haukås, Norna-Salhus IL02.06.933-h1Fana, Karusellstevne 126.06.13
11,79(+1,6)Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.973-h4 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,79(+1,2)John Elias Stange Thorbjørnsen, Haugesund IL05.07.941 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
11,80(+1,2)Stephan Eiesland, Lyngdal IL29.08.902-h1Kristiansand, Kretsmesterskap senior Aust og Vest Agder19.06.13
11,80(+1,4)Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.952 (G-18/19)Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
11,80(+2,0)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h3 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
-----160--------------------
11,81(-0,2)Markus Olaves Johansen, IK Hind01.06.951 (G-18/19)Harstad, Seriestevne07.05.13
11,81(+1,6)Fabian Skarboe Rønningen, IL Tyrving21.07.951 (G-18)Asker, Kretsstevne løp22.05.13
11,81(-0,3)Trond Ellingsve, Sortland Friidrettsklubb19.06.962-h2Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
11,83(+0,8)Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.983-sf2 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,84(+1,1)Erik Langø, Minerva Idrettsskole09.04.954-h2Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
11,84(+1,7)Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.974-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,84(+2,0)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.986-fi (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,84(+0,5)Christian Kongolo, Søndre Land IL15.01.951 (G-18/19)Brandbu, Avancia Cup 5/Åpent klubbmesterskap21.09.13
11,85(+0,0)Martin Lundemo Syvertsen, Ullensaker/Kisa IL22.09.925-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
11,85(+1,9)Odin Hallquist, IL Koll01.10.974-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
-----170--------------------
11,85(+1,6)Thomas Riis, IL Tyrving17.06.966-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,86(+0,6)Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL03.10.966-fi (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,86(+1,7)Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.975-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,87(+1,5)Oskar Ryggetangen, Urædd Friidrett25.10.951 (G-18/19)Porsgrunn, DNB karusell stevne 528.08.13
11,87(+0,0)Luis Alfredo Santiago, Ullensaker/Kisa IL06.02.916-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
11,87(+1,9)Petter Villanger, Kalandseid IL21.07.975-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,88(+0,4)Jonas Flatestøl, Moi IL30.09.971 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene04.05.13
11,88(-2,5)Peter Quarcoo, IL Gular20.03.932-h2Arna, Seriestevne15.05.13
11,88(+1,1)Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.964-h3Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
11,88(+0,0)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
-----180--------------------
11,88(+0,5)William Johansen, Strandebarm IL13.01.981-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene 201314.09.13
11,91(+0,5)Sindre Gelius Eikje, Haugesund IL12.06.945-fi (G-18/19)Karmøy, Mailekene 201320.05.13
11,91(-0,4)Ivar Evjemo Schjetlein, BUL-Tromsø Friidrett29.08.891Alta, Åpningstevne25.05.13
11,91(-1,5)Rune Peder Hansen, GTI13.12.743Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
11,92(-0,5)Torje Klevmo, Frol IL06.01.871Overhalla, KM Nord-Trøndelag10.08.13
11,93(+1,1)Mons Martin Borgen, Os Turnforening06.12.941-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
11,93(+1,7)Magnar Thuestad Stokka, Idrettslaget Skjalg24.04.963-h2Sandnes, Kvalifiseringsstevne 213.08.13
11,93(+1,9)Erik Lund, Brandbu IF26.04.976-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,95(-0,3)Christoffer Muri Stokke, Bækkelagets SK06.10.864-h1Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
11,95(+0,0)Håvard Sommer Rosenlund, Frol IL27.01.951 (MJ)Steinkjer, Steinkjerlekene 201315.06.13
-----190--------------------
11,95(+1,3)Benjamin Liestøl, Haugesund IL20.10.951 (G-18/19)Haugesund, Kretsstevne22.07.13
11,95(+1,6)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.974-h4 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,96(+1,2)John Harald Stølen, Lyngdal IL05.08.923-h1Kristiansand, Kretsmesterskap senior Aust og Vest Agder19.06.13
11,96(+0,6)Thomas Karlsnes, IL Tyrving07.07.973-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
11,97(+1,1)Håvard Hildeskor, Ullensaker/Kisa IL14.09.925-h3Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
11,97(-1,1)Hauk Are Fjeld, Skarphedin IL29.04.945-h2Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
11,99(+1,7)Runar Surdal, Moi IL27.01.893-h2Fana, Framolekene 201302.06.13
11,99(+1,5)Erik Røraas, Moss IL24.04.941 (G-18/19)Moss, Treningsstevne08.07.13
11,99(-1,4)Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.765-h1Sandnes, Kvalifiseringsstevne 213.08.13
11,99(+1,6)Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.967-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
-----200--------------------
12,00(+0,5)Asbjørn d.y. Lunde, Stord IL18.07.956-fi (G-18/19)Karmøy, Mailekene 201320.05.13
12,00(-0,6)John Anders E. Hovland, Moss IL13.01.951Askim, KM dag 209.06.13
12,00(+0,6)Vegard Gamst, Stein FIK11.06.961-h2 (MJ)Narvik, Nord Norsk Mesterskap16.06.13
12,00(-1,4)Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.956-h6 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
12,01(+0,7)Odin Stangvik, Larvik Turn & IF19.02.962 (MJ)Larvik, Åpningsstevne 201315.05.13
12,01(-1,4)Kristian Skare McLeod-Olsen, Raufoss Idrettslag Friidrett20.09.811Gjøvik, Totenlekene25.05.13
12,01(+2,0)Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.972 (G-16)Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.13
12,01(+1,9)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.982-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,01(+0,5)Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.982-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene 201314.09.13
12,02(+1,4)Andrè Juvland, Herkules Friidrett30.06.947-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----210--------------------
12,02(+0,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.965-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
12,03(+0,2)Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.962-h1 (G-17)Drammen, Avslutningsstevne 201321.09.13
12,04(+0,9)Stein Magne Eliseussen, IK Hind27.09.891Harstad, Seriestevne24.08.13
12,05(-1,7)Sverre Blom Breivik, IL Sandvin18.05.961 (G-17)Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
12,05(+1,6)Martin Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.02.941 (MJ)Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
12,06(+1,7)Erlend Pukstad, Selsbakk IF07.10.961 (G-17)Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
12,06(-1,9)Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.981 (G-15)Skien, Herkuleslekene01.06.13
12,06(-0,2)Master Anan Jongjai, Krødsherad IL15.06.861Geithus, Furumolekene 201314.09.13
12,07(+0,0)Johannes Lerdahl, Ranheim IL01.02.961 (G-17)Børsa, GK Stine Kufaaslekene11.08.13
12,07(+0,2)Johannes Rudjord Volden, Sandnes IL14.10.956-h2Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
-----220--------------------
12,07(+1,5)Sander Bergan, Byåsen IL22.04.982-h2 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,07(+1,2)Leonard-Johan Nesheim, Haugesund IL04.01.953 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
12,07(-1,8)Christian Mensah, Selsbakk IF20.04.961 (G-17)Selbu, Selbulekene 201314.09.13
12,08(+0,2)Nikolay Iverin, IF Hellas20.01.971-h1 (G-16)Drammen, Avslutningsstevne 201321.09.13
12,09(+0,6)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
12,09(-1,0)Jon Einar Eilertsen, Stord IL15.03.891Leirvik, Stordleikane 201318.08.13
12,10(+0,7)Tobias Sommernes, Rana FIK01.00.95D (MJ)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
12,10(+0,5)Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.951-h1Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
12,10(-2,5)Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.962-h1Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
12,10(-0,1)Einar Bru, Idrettslaget Skjalg14.08.963-fi Sandnes, Kvalifiseringsstevne 123.07.13
-----230--------------------
12,11(+0,4)Fahrad Ghanavatian, Kongsvinger IL Friidrett04.11.941 (G-19)Kongsvinger, Mangekampstevne 2 av 405.06.13
12,11(+0,8)Markus Karel Færevik, Nesodden IF16.03.985-sf2 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,11(+1,9)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.977-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,11(+1,7)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.977-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,12(+2,0)Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.974-h4 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,12(+1,7)Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.984-h2Sandnes, Kvalifiseringsstevne 213.08.13
12,13(+1,3)Christopher Rettedal Fardan, Sandnes IL11.07.956-h1Sandnes, Lagseriestevne 120.05.13
12,13(+0,5)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-h1Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
12,13(+1,4)Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.982-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,13(+1,5)Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.983-h2 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
-----240--------------------
12,14(-0,9)Sebastian Haugland, Osterøy IL04.04.974-h1 (G-16)Fana, Stor-KM 201309.06.13
12,14(+1,0)Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.982-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,14(-0,8)Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.971 (G-16)Asker, Kretsstevne løp02.09.13
12,14(+2,0)Eric Menchini Pedersen, Moss IL09.06.975-h3 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,14(+0,8)Christopher Lawther, Fana IL13.04.986-sf2 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,15(-1,9)Erlend Torssønn Haflan, Fredrikstad IF29.12.951 (G-18/19)Moss, Treningsstevne05.06.13
12,15(+1,4)Jakob Prebensen Muladal, Nesodden IF04.05.971-h1 (G-15/19)Nesodden, Friidrettskarusell06.06.13
12,15(+0,7)Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.984-fi (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,15(+2,0)Erlend Hognestad Nilsen, Strindheim IL10.05.984-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,16(+0,0)Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.972 (G-17)Sunne/SWE, Sunnespelen 201306.07.13
-----250--------------------
12,16(+2,0)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,17(+1,5)Sindre Olsvik, Lista IL14.03.984-h2 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,18(-0,4)Cidi Nzita, IL Gular17.09.965-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201302.06.13
12,19(-0,4)Martin Trane, BUL-Tromsø Friidrett02.03.952 (MJ)Alta, Åpningstevne25.05.13
12,20(+1,7)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
12,21(+1,5)Eirik Lieth, Tønsberg Friidrettsklubb13.06.981 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
12,21(-0,2)Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.974-h5 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
12,21(+0,6)Anders Høyer Berg, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.685-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
12,21(+1,6)Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.972 (G-16)Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
12,21(-0,8)Magnus Settemsli Mogstad, Snøgg Friidrett12.12.905-h2Børsa, GK Stine Kufaaslekene11.08.13
-----260--------------------
12,21(+0,9)Bendik Micheeff, IK Hind29.07.961 (G-17)Harstad, Seriestevne24.08.13
12,22(-1,3)Anders Riiber, IL i BUL07.04.721 (MV40)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
12,22(+1,4)Sven Bryne, Lye IL12.08.922-h3Sandnes, Kvalifiseringsstevne 213.08.13
12,23(+1,0)Mats Thorsø Hansen, Selsbakk IF12.03.983 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
12,24(-1,7)Tando Sigcau, Norna-Salhus IL05.08.924-h1Fana, Åpningsstevne07.05.13
12,24(-0,5)Martinius Røste, IL i BUL26.06.975-h2 (G-16/17)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
12,24(+0,2)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.743 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
12,25(+0,1)Kim Daniel Berget, Herkules Friidrett08.01.934-h2Skien, KM senior 201307.08.13
12,26(+0,8)Bendik Skarstad, Trones IL16.05.971 (G-16)Steinkjer, Åpningsstevne 201315.05.13
12,26(-1,5)Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.962 (G-17)Søgne, Lagmesterskap21.05.13
-----270--------------------
12,26(+0,0)Ådne Norland, Vollan Idrettsklubb16.03.951 (G-18)Børsa, GK Stine Kufaaslekene11.08.13
12,27(+1,7)Stian Rygg, Stjørdal Friidrettsklubb03.03.971 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
12,27(-0,6)Thomas Stavdal, Moss IL24.01.962Askim, KM dag 209.06.13
12,27(+0,1)Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.963 (G-16/17)Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
12,28(+1,9)Håvard Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett08.05.981 (G-15)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
12,28(-0,1)Fredrik Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb29.01.943-h2Stavanger, Skjalgstevne 518.07.13
12,28(-1,2)Julius James Ebarle, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.971 (G-16)Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
12,29(-0,6)Thor Henrik Raknerud, Askim IF09.02.953Askim, KM dag 209.06.13
12,29(+0,0)Even Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb15.12.671 (MV45)Greveskogen, Serie- + Lindboe pokalstevne30.08.13
12,30(+0,8)Christer Lohne, Ask Friidrett09.09.853Ravnanger, Karusellstevne 212.06.13
-----280--------------------
12,31(+0,0)Morten Lunnan, IF Hellas28.03.914-h1Drammen, Åpningsstevne09.05.13
12,31(-0,1)Shafii Hashi, Idrettslaget Skjalg06.05.955-fi Sandnes, Kvalifiseringsstevne 123.07.13
12,31(-1,4)Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.932Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
12,32(+1,6)Kristian Rossland, Åkra IL15.01.972 (G-16)Karmøy, Mailekene 201320.05.13
12,32(+0,0)Isak Skarstad, Trones IL02.08.952 (MJ)Steinkjer, Steinkjerlekene 201315.06.13
12,33(+2,0)Audun Kleven Rød, Sørild FIK24.07.986-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,33(+0,0)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611Fagernes, Åpent Valdresmesterskap14.09.13
12,34(-0,2)Kjetil Hannemyr, Kongsberg IF21.03.912Geithus, Furumolekene 201314.09.13
12,35(+0,5)Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.972-h2 (G-16)Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
12,36(+1,5)Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.977-h2 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
-----290--------------------
12,36(-2,8)Daniel Sandal, Laksevåg TIL13.05.881-h3Fana, Karusellstevne 427.08.13
12,37(-1,2)Isak Jerpstad, Steinkjer Friidrettsklubb10.02.961 (G-17)Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
12,38(+0,6)Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.981 (G-15)Sandnes, Avslutningsstevne24.09.13
12,39(+0,0)Sondre Sangnes, Ringerike Friidrettsklubb12.03.971 (G-16)Hønefoss, Sparebank1-lekene01.06.13
12,39(-0,4)Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.941 (G-19)Rjukan, Heltestevnet14.09.13
12,39(-1,4)Christoffer Aksmo Nilsen, Halden IL14.11.892-h3Halden, Åpent Klubbmesterskap29.09.13
12,39(+0,2)Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.931 (MJ)Bergen/La, Seriestevne02.10.13
12,41(+0,6)Vegard Hope Bjørge, IF Eiker-Kvikk29.06.981-h1 (G-15)Drammen, Åpningsstevne09.05.13
12,41(-2,9)Håvard H Kristiansen, Fana IL10.08.941-h1 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201311.05.13
12,41(+1,2)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.691-h2Sandnes, Lagseriestevne 120.05.13
-----300--------------------
12,41(-1,5)Anders Rosland Nordstrand, Kristiansands IF Friidrett17.01.942 (G-19)Søgne, Lagmesterskap21.05.13
12,41(-1,9)Morten Hamdahl, IL Sandvin11.01.952 (G-18/19)Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
12,43(+1,3)Håkon Osen Rimstad, Tingvoll IL01.03.962 (G-17)Molde, KM08.06.13
12,43(+0,0)Ole Magnus Meling, Idrettslaget Skjalg08.05.943-h2Stavanger, Skjalgstevnet22.08.13
12,44(-0,9)Peter Edwardes, Minerva Idrettsskole11.09.943 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
12,44(+1,2)Anders Bergmann Hommen, Lyngdal IL02.06.974-h1Kristiansand, Kretsmesterskap senior Aust og Vest Agder19.06.13
12,44(+1,0)Fabian Kaufmann, Bøler IF06.01.985-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,44(-0,6)Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.732 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
12,45(+0,0)Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.973Arna, Seriestevne03.07.13
12,45(+0,6)Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.981 (G-15)Lillehammer, GD-lekene22.09.13
-----310--------------------
12,46(+1,9)John Magne Hardersen, IK Hind18.02.982 (G-15)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
12,46(-1,8)Tam Tran, Halden IL23.07.981 (G-15)Askim, KM dag 209.06.13
12,47(-1,9)Ola Moheim, Sørild FIK27.08.971 (G-16)Skien, Herkuleslekene01.06.13
12,47(+1,9)Mathias Wester, Overhalla IL26.06.985-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,47(+0,2)Robin Johansen, Nesodden IF31.12.962 (G-15/17)Nesodden, Follo Energi friidrettskarusell03.09.13
12,48(+0,1)Tor-Egil Westerås, Kvæfjord IL25.11.962 (G-17)Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
12,48(+0,8)Ola Skjefrås Alsaker, Sola FIK07.04.972-h2Sandnes, Kvalifiseringsstevne 123.07.13
12,49(+1,9)Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.971 (G-16)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
12,49(+1,5)Vemund Wilberg Willassen, Søndre Land IL971 (G-16)Moss, Treningsstevne08.07.13
12,50(+0,4)Trym Skjæveland, Flekkefjord IF01.06.973 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene04.05.13
-----320--------------------
12,50(+0,5)Vegard Seim Karstang, Eidanger Idrettslag29.11.954 (G-18/19)Skien, Herkuleslekene01.06.13
12,50(+2,0)Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.986-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,51(+0,7)Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.988-fi (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,52(+0,4)Kevin Lien Hagen, Lyngdal IL21.08.974 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene04.05.13
12,52(-0,4)Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.964-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
12,52(+1,0)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.986-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,52(-1,0)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
12,52(-2,5)Ragnar Bragvin Andresen, FIL Borg01.02.885-h1Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
12,53(+0,4)Magnus Kleppe, Gloppen Friidrettslag04.07.651 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
12,54(+0,8)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.982-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
-----330--------------------
12,54(+2,0)Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.986-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201302.06.13
12,55(+0,0)Jonas Høiseth Aagaard, Ranheim IL26.07.973 (G-16)Børsa, GK Stine Kufaaslekene11.08.13
12,56(+1,8)Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.982-h1 (MJ)Narvik, Nord Norsk Mesterskap16.06.13
12,56(-0,8)Kjetil Lammedal, Strandebarm IL11.04.951 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
12,56(+0,4)Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.965-h2 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
12,57(-0,4)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.975-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
12,58(+1,2)Alexander Høgheim, Bergens Turnforening22.03.972-h2 (G-16)Fana, Stor-KM 201309.06.13
12,58(+0,3)Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.981 (G-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
12,60(-0,4)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.976-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
12,60(-1,3)Erlend Hafland, Fredrikstad IF951 (G-18)Halden, Treningsstevne14.05.13
-----340--------------------
12,60(-1,0)Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.961 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
12,60(-0,2)Johannes Bergh, IL Koll08.02.977-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
12,61(+0,9)Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.984-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,61(+1,8)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.917-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,62(+0,2)Tor Brian Surdal, Moi IL16.06.973-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201302.06.13
12,63(-0,6)Karsten Ravn Larsen, Askim IF09.03.964Askim, KM dag 209.06.13
12,63(+1,4)Francin Anoj Vincent, Strømmen IF29.06.984-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,64(-0,6)Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.723 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
12,65(-2,9)Jens Martin Bolstad, Fana IL03.01.942-h1 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201311.05.13
12,66(+0,1)Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.971 (G-16)Alta, Åpningstevne25.05.13
-----350--------------------
12,67(+1,7)Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.971 (G-16)Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
12,67(-1,9)Ole Tobias Løvdal, Tvedestrand Turn & IF05.09.982 (G-15)Skien, Herkuleslekene01.06.13
12,67(+1,7)Per Inge Brenno Gagnås, Børsa IL12.04.973 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
12,67(-0,8)Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.973 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
12,67(+1,1)Kristoffer Perry Aas, IF Eiker-Kvikk12.01.971 (G-16)Geithus, Furumolekene 201315.09.13
12,68(+1,7)Morten Trane, BUL-Tromsø Friidrett09.10.661 (MV)Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
12,69(-1,5)Rune Kristensen, Søgne IL17.12.741Søgne, Lagmesterskap21.05.13
12,69(+1,4)Daniel Verheugen Hvidsten, Nesodden IF16.06.962-h1 (G-15/19)Nesodden, Friidrettskarusell06.06.13
12,69(+0,0)Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.921Greveskogen, Serie- + Lindboe pokalstevne30.08.13
12,69(+0,6)Johan Andreas Løland, GTI02.05.591Sandnes, Avslutningsstevne24.09.13
-----360--------------------
12,69(+0,6)Øyvind Alsaker, Sola FIK19.05.661Sandnes, Avslutningsstevne24.09.13
12,70(-0,4)Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.955-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
12,70(-1,6)Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.982 (G-15)Selbu, Selbulekene 201314.09.13
12,71(-0,5)Viktor Henriksen, Larvik Turn & IF21.12.963 (MJ)Larvik, Sommerstevne03.07.13
12,73(-0,3)Svenn-Helge Vatne, BUL-Tromsø Friidrett04.03.944-h2Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
12,73(+0,9)Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.985-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,73(-0,8)Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.864-h1Stavanger, Skjalgstevnet22.08.13
12,74(+1,7)Thomas Fagervold, Yrjar IL18.03.974 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
12,74(+0,5)Harald Myrland Hagen, Byåsen IL13.02.981-h1 (G-15)Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
12,75(+0,0)Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.935-h1Drammen, Åpningsstevne09.05.13
-----370--------------------
12,75(+0,0)Kristoffer Vold Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb15.01.971 (G-16)Greveskogen, Serie- + Lindboe pokalstevne30.08.13
12,76(+1,1)Oscar Lillemoen, Sigdal FIK02.01.972 (G-16)Geithus, Furumolekene 201315.09.13
12,76(-1,2)Sivert Lyngstad, Steinkjer Friidrettsklubb08.06.962 (G-17)Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
12,78(+0,8)Ådne Galguften, Overhalla IL07.11.973 (G-16)Steinkjer, Åpningsstevne 201315.05.13
12,78(-2,0)Vetle Ojala Berg, Bodø Friidrettsklubb28.11.962 (G-17)Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
12,79(+1,9)Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.986-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,79(+0,2)Jakob André Sandal, Jølster IL25.11.784 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
12,80(+1,0)Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.985 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
12,80(+0,5)Alexander Brandvik, Yrjar IL20.07.982-h1 (G-15)Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
12,81(+1,7)Steffen Haugen, Stjørdal Friidrettsklubb01.05.975 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
-----380--------------------
12,82(-1,3)Halldor Ulland, Strømmen IF17.01.971Nittedal, Åpningsstevne/Åpent Klubbmesterskap14.09.13
12,83(-1,3)Tam Thran, Halden IL981 (G-15)Halden, Treningsstevne14.05.13
12,83(-2,4)Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.984-h5 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
12,83(+1,7)Johan Kristoffersen, Oppstad IL24.01.938-h4Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
12,83(-2,8)Krister Drivenes, Laksevåg TIL13.05.864-h3Fana, Karusellstevne 427.08.13
12,85(+2,0)Alexander Thoresen, Ski IL Friidrett24.04.976-h4 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,85(+2,0)Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.987-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,85(+1,2)Kristoffer Nordhus, Stavanger Friidrettsklubb26.06.954 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
12,86(-1,9)Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.972 (G-16)Skien, Herkuleslekene01.06.13
12,86(-2,5)Petter Grindahl, Fredrikstad IF02.09.977-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----390--------------------
12,87(-0,2)Håvard Sæther Pedersen, Haugesund IL31.08.981 (G-15)Haugesund, Avslutningsuken25.09.13
12,88(+0,3)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961 (G-17)Byrkjelo, KM 201328.09.13
12,89(+0,6)Peder Elton, Nesodden IF30.04.975 (G-15/17)Nesodden, Follo Energi friidrettskarusell03.09.13
12,91(-2,1)Nils Johan Rogstad Sørheim, Ås IL31.01.985-fi (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
12,92(-3,0)Andreas Hoven, IL Sandvin20.02.981 (G-15)Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
12,93(+1,5)Victor Nilgard, Urædd Friidrett27.02.981 (G-15)Porsgrunn, DNB karusell stevne 528.08.13
12,93(+0,5)Haldor Hagen Jøsendal, Søndre Land IL02.10.972 (G-16)Brandbu, Avancia Cup 5/Åpent klubbmesterskap21.09.13
12,94(+0,8)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.604Ravnanger, Karusellstevne 212.06.13
12,95(+0,6)Peder Markus Nielsen, Horten Friidrettsklubb16.12.974-h1 (G-16)Drammen, Åpningsstevne09.05.13
12,95(+1,4)Tage Slind Jensen, Nesodden IF20.09.983-h1 (G-15/19)Nesodden, Friidrettskarusell06.06.13
-----400--------------------
12,95(-1,4)Odd Geir Fagerli, Storfjord IL04.03.681-h1 (MV)Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser22.06.13
12,95(-0,2)Frode Holt, IF Sturla14.07.644Geithus, Furumolekene 201314.09.13
12,96(-0,1)Jonas Bordvik, Austrheim IL15.08.973 (G-16)Knarvik, AKS-leikane25.05.13
12,96(+1,2)Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.534-h1Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
12,98(+1,7)Bendik Andrè Berntsen, Målselv IL14.08.972 (G-16)Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
12,98(+0,5)Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.984-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene 201314.09.13
12,98(-2,6)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925-h1Sandnes, Høstlekene21.09.13
12,99(-0,8)Mathias Riisnes Riise, Kalandseid IL05.04.983 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
13,00(+0,2)Markus Villanger, Ask Friidrett18.09.952 (G-18/19)Ravnanger, Askøylekene22.05.13
13,00(+1,2)Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.963 (G-17)Fana, Stor-KM 201309.06.13
-----410--------------------
13,00(-2,4)Herman Haug, Nesøya IL20.10.984-h4 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
13,00(+1,3)Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.954 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
13,00(-0,9)Vinjar Vestbøstad, FIL Frisk16.07.975-h1 (G-16)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
13,01(+0,4)Kurt Andreas Berteussen-Sandberg, Oppstad IL04.06.882Kongsvinger, Mangekampstevne 2 av 405.06.13
13,02(+0,4)Markus Høgne, Aurskog/Høland Friidrettslag14.06.983-h2Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
13,02(+0,4)Roar Rudiløkken, Lillehammer IF27.04.663 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
13,02(-0,5)Geir Sjursen, BFG Bergen21.10.651 (MV)Fana, BFG Avslutningsstevne25.09.13
13,03(+0,1)Erling Andreas Støen, Gjøvik FIK22.05.964 (G-16/17)Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
13,03(+1,7)Jacob Haraldstad, Moss IL08.06.982 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
13,04(-0,6)Arve Skjærvø, Askim IF26.09.825Askim, KM dag 209.06.13
-----420--------------------
13,06(-1,8)Jan Petter Bjørnevik, IL Dalebrand20.08.741Selbu, Selbulekene 201314.09.13
13,07(+0,2)Tarald Strømsnes, Ask Friidrett30.07.961 (G-17)Ravnanger, Askøylekene22.05.13
13,07(-2,8)Jonas Torland, Laksevåg TIL27.02.865-h3Fana, Karusellstevne 427.08.13
13,07(+0,6)Tobias Verheugen Hvidsten, Nesodden IF15.11.977 (G-15/17)Nesodden, Follo Energi friidrettskarusell03.09.13
13,08(+0,8)Frederik Lager Selvik, Nesøya IL15.07.981 (G-15)Lillestrøm, Treningsstevne02.05.13
13,08(+0,5)Tord Jensen, Nesodden IF17.07.976 (G-15/17)Nesodden, Follo Energi friidrettskarusell03.09.13
13,10(-1,0)Eskil Falmår, Snåsa IL961 (G-17)Snåsa, Snåsaleikan25.05.13
13,10(+1,8)Sigurd Dalmo Tollåli, Bodø Friidrettsklubb27.04.964-h1 (MJ)Narvik, Nord Norsk Mesterskap16.06.13
13,11(+0,2)Thomas Bognøy, Ask Friidrett07.03.974-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201302.06.13
13,12(-0,2)Erlend Sørlie, IK Hind24.04.942 (G-18/19)Harstad, Seriestevne07.05.13
-----430--------------------
13,12(+0,0)Kristian Strømmen, IF Hellas30.05.826-h1Drammen, Åpningsstevne09.05.13
13,12(+0,5)Ivar Hembre, Stjørdal Friidrettsklubb03.09.984-h1 (G-15)Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
13,12(-1,0)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,12(+1,1)Jan Inge Pedersen, Ask Friidrett01.03.633 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
13,12(-1,4)Alexander Skorpen, Halden IL23.05.984-h3 (G-15)Halden, Åpent Klubbmesterskap29.09.13
13,13(-2,4)Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.986-h4 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
13,13(-3,9)Philip Rud Olafsen, Fredrikstad IF22.11.977-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
13,13(+0,5)Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.973-h1 (G-16)Fana, Karusellstevne 618.09.13
13,13(+0,6)Tollak Lunde, Gausdal FIK16.02.983 (G-15)Lillehammer, GD-lekene22.09.13
13,15(+0,4)Kristoffer Heimstad, IF Sturla18.12.963-h1 (G-17)Drammen, Åpningsstevne09.05.13
-----440--------------------
13,15(+0,6)Anders Røed, Bodø Friidrettsklubb12.03.953-h2 (MJ)Narvik, Nord Norsk Mesterskap16.06.13
13,15(-1,5)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,15(+0,5)Anojan Skanthamany, Nesodden IF22.12.979 (G-15/17)Nesodden, Follo Energi friidrettskarusell03.09.13
13,15(-0,1)Brynjar Nordanger, Eikanger IL13.01.631 (MV50)Arna, KM veteran 201307.09.13
13,16(+1,5)Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.983 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
13,16(-1,5)Brage W Johansen, GTI11.08.716Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
13,17(+0,2)Andreas Kårli, FIK Orion14.04.975 (G-16)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201327.07.13
13,17(+1,2)Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
13,19(-2,4)Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.987-h4 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
13,19(+0,9)Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.987-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----450--------------------
13,19(+1,2)Vebjørn Kveberg Opsanger, Kvam IL11.04.981 (G-15)Strandebarm, Seriestemne26.08.13
13,20(+0,4)Kristoffer Sannes, Kristiansands IF Friidrett10.04.976 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene04.05.13
13,20(-3,4)Eirik Leikvoll, BFG Bergen15.07.984-h2Fana, Åpningsstevne07.05.13
13,21(+0,4)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.645 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
13,21(+0,1)Jan Sander Myrvang Aasen, FIK Orion02.07.975 (G-16/17)Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
13,21(-0,7)Henrik Årby, Sandefjord Turn & IF04.12.971 (G-16)Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
13,23(-1,9)Fredrik Forsberg Ellingsen, Fredrikstad IF15.06.931Moss, Treningsstevne05.06.13
13,23(-2,9)Lasse Seljevold, SMIL Engavågen17.01.971 (G-16)Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
13,23(-0,1)Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV40)Arna, KM veteran 201307.09.13
13,24(+1,2)Trond Are Mannsåker, IL Korlevoll-Odda27.12.971 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
-----460--------------------
13,25(+1,5)Ole Kristian Lindås, Lambertseter IF27.12.984 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
13,25(-1,9)Vetle Blekken, Fredrikstad IF23.08.922Moss, Treningsstevne05.06.13
13,26(-1,3)Olav Alexander Nomeland, Nesøya IL27.05.984-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
13,27(-0,2)Roland Kvam, Stavanger IF Friidrett21.03.981Haugesund, Avslutningsuken25.09.13
13,28(-3,0)Eirik Teien, IL Sandvin06.05.972 (G-16)Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
13,28(-1,4)Christer Stenersrød, Halden IL17.05.916-h3Halden, Åpent Klubbmesterskap29.09.13
13,29(-0,7)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.663Lillehammer, GD-lekene22.09.13
13,30(+1,2)Kim Andre Arntsen, Lambertseter IF14.07.945-h1Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
13,33(-1,3)Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.971 (G-16)Halden, Treningsstevne14.05.13
13,34(+1,5)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.985 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
-----470--------------------
13,35(-1,4)Kristian Vold, Havørn IL29.04.984 (G-15/18)Lye, TKS-Jærcup30.05.13
13,36(-2,9)Tom-Andreas Olsen, SMIL Engavågen04.08.972 (G-16)Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
13,37(+1,2)Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.982 (G-15)Geithus, Furumolekene 201315.09.13
13,39(-1,5)Jakob Straume, Hyen IL03.12.983 (G-15)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,43(+1,2)Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.983 (G-15)Geithus, Furumolekene 201315.09.13
13,44(-1,3)Faton Turkaj, Halden IL06.05.983 (G-15)Halden, Treningsstevne14.05.13
13,45(-1,9)Michael Schult Ulrichsen, Lørenskog Friidrettslag10.07.985 (G-15)Skien, Herkuleslekene01.06.13
13,45(-0,6)Torgeir Herstad, Tambarskjelvar IL15.12.704 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
13,45(-1,1)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.983Ravnanger, Karusellstevne 418.09.13
13,47(-0,5)Theodor Øksdal, Bækkelagets SK26.11.982-h1 (G-15)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
-----480--------------------
13,47(-1,3)Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.984 (G-15)Halden, Treningsstevne14.05.13
13,47(+0,7)Kristian Amundrød, Larvik Turn & IF22.11.983 (MJ)Larvik, Åpningsstevne 201315.05.13
13,47(+1,1)Asgeir Thomassen, IL Gular04.07.624 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
13,47(-2,9)Ole Mikael Setvik Loe, SMIL Engavågen25.01.973 (G-16)Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
13,49(+1,0)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623 (MV)Sandnes, KM Rogaland senior og veteran 201308.06.13
13,49(+1,6)Håkon Bakke, IL Tyrving24.10.974 (G-16)Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
13,49(+0,1)Ola Hiis Bergh, Ask Friidrett03.08.955Ravnanger, Karusellstevne 321.08.13
13,50(+0,5)Olav Helge Opstad, Midsund IL17.04.966Midsund, KM Senior / Midsundleikane 201310.08.13
13,51(+0,4)Eivind Økland, GTI04.05.916-h1Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
13,53(+1,3)Lage Stavnesli Hoem, IL Norodd10.10.963 (G-17)Molde, KM08.06.13
-----490--------------------
13,53(-2,4)Christopher Balavoine, Sørild FIK30.06.986-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
13,53(+1,1)Magnus Willumsen, Gloppen Friidrettslag10.01.605 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
13,54(+0,1)Alexander Pedersen, Jægervatnet IL18.11.963 (G-17)Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
13,54(+1,9)Stian Kleiven, IK Hind07.05.983 (G-15)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
13,54(+0,1)Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.962 (G-17)Bergen/La, Seriestevne30.09.13
13,55(-0,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-17)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
13,55(-0,2)Hallvard Nilsen, IL Gular11.09.782Kongsvinger, Mangekampstevne11.09.13
13,57(-1,5)Eivind Mjellem Frorud, Hobøl IL26.03.984 (G-15)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,59(+0,2)Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.982 (G-15)Moss, Treningsstevne05.06.13
13,60(+1,4)Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.988-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
-----500--------------------
13,61(-2,1)Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.981 (G-15)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
13,62(+0,5)Håkon Larsen Aunet, Stjørdal Friidrettsklubb29.05.985-h1 (G-15)Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
13,65(-0,6)Jan Sunde, Jølster IL22.01.715 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
13,66(-1,6)Bård Storebø, Varegg IL11.07.701-h1Arna, Seriestevne15.05.13
13,66(+1,1)Nicolay Landmark, IL Gular28.03.636 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
13,74(-0,2)Sindre Skretting, Snøgg Friidrett22.01.983 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt stevne22.05.13
13,76(+1,7)Even Aleksander Engebretsen, IK Grane19.03.962 (G-17)Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
13,76(-0,2)Stein Gisle Ohr, IL Norodd20.11.481 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
13,78(+0,3)Jakob Wang, IF Hellas16.09.941-h1 (G-18/19)Drammen, Avslutningsstevne 201321.09.13
13,80(+0,6)Espen Erik Otto Svendsen, IF Sturla20.06.975-h1 (G-16)Drammen, Åpningsstevne09.05.13
-----510--------------------
13,81(-2,5)Trygve Andresen, Varegg IL09.03.795-h2Arna, Seriestevne15.05.13
13,81(-1,4)Magnus Dyrmose Ryseth, IK Hind17.07.964-h1 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser22.06.13
13,82(+0,5)Kenneth Odden, Raufoss Idrettslag Friidrett05.12.973 (G-16)Brandbu, Avancia Cup 5/Åpent klubbmesterskap21.09.13
13,83(-2,4)Lars Andreas Meen, Urædd Friidrett27.06.987-h5 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
13,84(+1,5)Jonas Henrik Pinderud, Lambertseter IF22.05.986 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
13,85(+0,5)Vegard Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett14.04.945-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
13,89(-1,8)Håkon Skaftun, Sarpsborg IL23.12.972 (G-16)Askim, KM dag 209.06.13
13,91(-0,9)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.576 (MV55)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
13,91(-0,7)Eirik Bergene Aabrekk, Sandefjord Turn & IF03.03.981 (G-15)Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
13,94(+0,0)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
-----520--------------------
13,96(-0,1)Åsmund Austrheim, Austrheim IL16.08.974 (G-16)Knarvik, AKS-leikane25.05.13
13,97(-2,4)Viktor Karl Gravdal, Fana IL14.01.983 (G-15)Fana, Karabinlekene 201311.05.13
13,97(+1,2)Jørgen Bjerkeengen, Lena IF14.07.982 (G-15)Brandbu, Avancia cup 1 201329.05.13
13,98(-2,9)Lars Fredrik Skau, Oslostudentenes IK Friidrett30.03.906Ås, Kretsstevne06.05.13
14,02(-1,0)Nils Armand Storsletten, Hyen IL24.11.973 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
14,05(+1,4)Magnus Lervold, Nesodden IF29.05.985-h1 (G-15/19)Nesodden, Friidrettskarusell06.06.13
14,05(+1,3)Knut Henry Dahlgren, IF Klypetussen02.05.632 (MV)Haugesund, Kretsstevne22.07.13
14,12(-2,0)Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.565-h3Stavanger, Skjalgstevne 518.07.13
14,12(-1,1)Magnus Enes Heggøy, Ask Friidrett07.02.984Ravnanger, Karusellstevne 418.09.13
14,14(+1,2)Reidar Zapf-Gilje, GTI17.11.512-h2Sandnes, Lagseriestevne 120.05.13
-----530--------------------
14,16(+0,7)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV45)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
14,24(+0,2)Fridtjof Sandberg, Fredrikstad IF12.11.983 (G-15)Moss, Treningsstevne05.06.13
14,24(-1,3)Håvard Nilsen, Nittedal IL13.07.712Nittedal, Åpningsstevne/Åpent Klubbmesterskap14.09.13
14,29(-0,1)Lars Olav Knutsen, Samnanger09.11.592 (MV50)Arna, KM veteran 201307.09.13
14,37(+1,0)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.464 (MV)Sandnes, KM Rogaland senior og veteran 201308.06.13
14,37(-0,2)Erling Bleie, Finnøy IL29.04.482 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
14,42(-1,3)Martin Bjordal, Havørn IL21.04.981 (G-15/18)Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
14,45(-1,2)Thomas Delbeck, Ørsta IL981 (G-15)Ørsta, Rekrutteringscup 603.09.13
14,49(-0,5)Axel Alm Hovland, Bækkelagets SK08.03.985-h1 (G-15)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
14,54(+1,2)Vetle Veland Thomassen, Lena IF23.04.983 (G-15)Brandbu, Avancia cup 1 201329.05.13
-----540--------------------
14,57(-1,3)Martin Werner Pedersen, Moss IL12.07.981 (G-15)Moss, Treningsstevne06.05.13
14,58(-1,3)Leif Terje R Elstad, Havørn IL27.05.982 (G-15/18)Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
14,61(-2,9)Filip Langdalen, Ås IL18.11.971 (G-16)Ås, Kretsstevne06.05.13
14,70(-0,2)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.444 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
14,71(-1,3)Sivert Meyer Solheim, Moss IL01.07.982 (G-15)Moss, Treningsstevne06.05.13
14,72(+0,5)Martin Moskvil, Nesodden IF18.06.9811 (G-15/17)Nesodden, Follo Energi friidrettskarusell03.09.13
14,82(+0,1)Knut Einar Jakobsen, Gjøvik FIK01.10.967 (G-16/17)Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
14,83(-0,2)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.485 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
14,87(+0,3)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV60)Byrkjelo, KM 201328.09.13
14,92(+0,6)Sander Malsten, Nesodden IF31.12.9812 (G-15/17)Nesodden, Follo Energi friidrettskarusell03.09.13
-----550--------------------
14,95(+0,1)Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.614-h1Skien, KM senior 201307.08.13
15,03(-0,2)Helge Hovland, Kongsvinger IL Friidrett25.04.561 (MV50)Kongsvinger, Mangekampstevne11.09.13
15,04(+0,3)Gustav Krohn, Bergens Turnforening20.10.985 (G-15)Karmøy, Mailekene 201320.05.13
15,08(+0,3)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV35)Byrkjelo, KM 201328.09.13
15,12(-0,2)Ove Hevrøy, IK Hind20.02.681 (MV45)Harstad, Seriestevne07.05.13
15,14(+0,7)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
15,19(-0,3)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV70)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
15,21(-0,2)Harald Hofstad, Verdal Friidrettsklubb02.04.446 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
15,34(+1,7)Hans Rune Rønningen, IL Tyrving05.03.683-h2Nadderud, Løpsstevne07.07.13
15,41(+0,3)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532 (MV60)Byrkjelo, KM 201328.09.13
-----560--------------------
15,49(-0,2)Svein Edmund Kristiansen, Froland IL02.06.467 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
15,51(+0,5)Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV65)Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
15,57(-1,3)Kristian Roer Andersen, Moss IL24.06.983 (G-15)Moss, Treningsstevne06.05.13
15,57(-1,1)Stian Hansen, Sørild FIK11.12.987-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
15,66(+1,7)Ketil Pettersen, Urædd Friidrett08.10.604-h2Nadderud, Løpsstevne07.07.13
15,73(-0,1)Erlend Hofsli Krokene, Austrheim IL09.12.975 (G-16)Knarvik, AKS-leikane25.05.13
15,78(+0,0)Kristian Jakobsen, Gjøvik FIK24.06.984 (G-15)Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
15,80(-3,2)Lars Nikolai Olsen, SMIL Engavågen16.12.985 (G-15)Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
15,87(+1,7)Morten Hvistendahl, IL Tyrving12.08.625-h2Nadderud, Løpsstevne07.07.13
15,88(+0,0)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.523 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
-----570--------------------
15,94(-0,3)Einar Hvidsten, GTI30.03.422 (MV70)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
16,15(+0,0)Anders Horn, Tønsberg Friidrettsklubb21.07.451 (MV65)Larvik, KM Veteraner Vestfold21.08.13
16,20(-0,6)Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.361 (MV)Larvik, Avslutningsstevne 201322.09.13
16,25(-0,3)Aksel Rosland, Orre IL29.08.393 (MV70)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
16,29(-2,1)Tore Nikolai Sund, GTI17.08.441 (MV65)Egersund, Treningsstevne05.09.13
16,30(+1,0)Ivan Schmidt Thorsnes, GTI14.06.376 (MV)Sandnes, KM Rogaland senior og veteran 201308.06.13
16,30(+0,7)Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.382 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
16,33(+0,0)Karsten Nordli, IL Pioner04.01.504 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
16,40(-1,6)Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.372 (MV75)Greveskogen, Seriestevne/Lindboe pokalstevne28.09.13
16,49(-1,8)Frithjof Lyng-Nielsen, Strindheim IL11.09.536 (MV60)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
-----580--------------------
16,52(+0,7)Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.373 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
16,52(-0,3)Kåre Holmen, Valder IL31.10.394 (MV70)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
16,62(+0,1)Erling B. Juvik, Ask Friidrett11.07.496Ravnanger, Karusellstevne 321.08.13
16,76(-1,8)Christian Lillo, Ski IL Friidrett24.11.527 (MV60)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
16,85(-3,0)Eivind Kjennerud, IL Sandvin21.06.973 (G-16)Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
17,18(-0,5)Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.321 (MV80)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
17,83(-1,3)Marius Aleksander Pedersen, Moss IL12.07.984 (G-15)Moss, Treningsstevne06.05.13
17,88(+0,3)Svein Arne Angvik, IL Fri07.03.451 (MV65)Arna, KM veteran 201307.09.13
17,97(+0,0)Gisle Sellevold, IF Klypetussen13.01.515 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
18,06(-0,3)Arnfinn Kalhovd, Egersunds IK22.10.395 (MV70)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
-----590--------------------
18,06(-1,6)Erik Gossner, Tønsberg Friidrettsklubb02.01.431 (MV70)Greveskogen, Seriestevne/Lindboe pokalstevne28.09.13
18,08(-2,2)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.374 (MV75)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
18,16(-0,6)Brynjar Røgeberg, Sandefjord Turn & IF12.05.342 (MV)Larvik, Avslutningsstevne 201322.09.13
18,59(-0,6)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV65)Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
18,88(-0,5)Per Einar Sønnesyn, IL Gular02.01.322 (MV80)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
19,14(+0,7)Endre Nesheim, Fossum IF14.06.374 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
20,45(-1,9)Helge Andersen, Teie IF14.04.321 (MV80)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
21,12(+1,2)Tor Armand Olsen, Laksevåg TIL10.12.431 (MV70)Strandebarm, Seriestemne26.08.13
21,31(-0,5)Harald Aanerud, Lørenskog Friidrettslag29.01.271 (MV85)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
21,39(+1,1)Reidar Urheim, Jølster IL12.02.572 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
-----600--------------------
22,60(-0,5)Emil Halfdan Rødsand, IL Norodd08.03.272 (MV85)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
23,05(-0,5)Knut Brandstorp, Røros IL29.12.313 (MV80)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
39,92(+0,0)Olav Fimland, Voss IL12.03.496 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,22(+1,9)Ottar Jónsson (ISL), Sandnes IL19.02.832-hGSundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
11,31(+1,9)Damian Steinke (GER), IL Molde-Olymp12.01.973-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,44(+0,7)Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
11,54(-0,8)Konrad Pieszak (POL), Egersunds IK13.12.931-h1Stavanger, Skjalgstevnet22.08.13
11,69(+0,2)Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.961-h1 (G-17)Drammen, Avslutningsstevne 201321.09.13
11,70(+0,2)Mike Lubsen (UGA), Idrettslaget Skjalg22.04.954-h2Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
11,76(+1,3)Byamungu Kabiraba (COD), Larvik Turn & IF22.01.956-h3 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,83(-0,8)Juan Martin Catelen (ARG), Asker Sk. Friidrett22.12.811Asker, Kretsstevne løp02.09.13
12,06(+1,4)Tom W. Chatchalat (THA), Bryne FIK27.08.971-h3Sandnes, Kvalifiseringsstevne 213.08.13
12,29(-2,4)Kieran Leon (FRA), IL Bjarg27.08.981 (G-15)Fana, Karabinlekene 201311.05.13
12,52(+1,1)Jiu-Wai Woo (SWE), Bryne FIK18.10.953-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
12,53(-0,8)Emmanuel Nkurikiyinka (COD), Strandebarm IL01.10.892Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
12,58(+0,2)Michal Szkudlarek (POL), FIK Orion23.01.982 (G-15)Stange, Regionmesterskap og regionleker21.08.13
12,67(-1,6)Johan Bryngelsson (SWE), BUL-Tromsø Friidrett11.04.792Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
12,68(-1,9)Rahmatullah Rezai (AFG), Fredrikstad IF09.06.961 (G-17)Moss, Treningsstevne05.06.13
12,84(+1,7)Zygimantas Pozela (LTU), Sørild FIK23.06.941 (G-19)Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
12,86(+1,0)Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.981 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne14.08.13
13,03(-2,9)Andrea Degobbis (CRO), Ås IL02.06.865Ås, Kretsstevne06.05.13
13,06(+0,5)Yonatan Mehari (ERI), Søndre Land IL22.02.942 (G-18/19)Brandbu, Avancia Cup 5/Åpent klubbmesterskap21.09.13
13,15(+0,4)Sytze Rijpkema (NED), Yrjar IL09.10.984 (G-15)Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
13,24(+1,6)Anthoni Monkornburi (THA), Haugesund IL06.01.974 (G-16)Karmøy, Mailekene 201320.05.13
13,31(-0,4)Matyos Lema (ETH), Vadsø Turnforening20.10.952Alta, Åpningstevne25.05.13
13,46(+1,0)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.988-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
13,93(-0,7)Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.971 (G-16)Lillehammer, GD-lekene22.09.13
14,08(-0,7)Ta Yonklang (VIE), Sandefjord Turn & IF26.12.982 (G-15)Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,3(+1,7)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851Vik, Kretsstevne04.07.13
11,5(+0,6)Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.892Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
11,7(+1,2)Bendik Skarstad, Trones IL16.05.971 (G-16)Namsos, NA-karusell13.06.13
11,7(+0,0)Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.971 (G-16)Lyngdal, Sommerstevne09.07.13
11,7(-1,7)John Harald Stølen, Lyngdal IL05.08.921Lyngdal, Sommerstevne09.07.13
11,7(-1,7)Stephan Eiesland, Lyngdal IL29.08.902Lyngdal, Sommerstevne09.07.13
12,0(+1,2)Isak Skarstad, Trones IL02.08.951 (G-18/19)Namsos, NA-karusell13.06.13
12,0(+0,7)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-17)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
12,1(+1,2)Ola Sandtorp, Kolvereid IL972 (G-16)Namsos, NA-karusell13.06.13
12,1(+0,0)Øystein Heggelund, Skarphedin IL01.03.751Bø, Seriestemne19.09.13
-----10--------------------
12,2(+0,7)Jonas Høiseth Aagaard, Ranheim IL26.07.971Trondheim, Seriestevne02.09.13
12,3(+0,0)Anders Bergmann Hommen, Lyngdal IL02.06.972 (G-16)Lyngdal, Sommerstevne09.07.13
12,3(+0,6)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
12,4(-0,1)Ruben Flatås, Visto IL11.03.971 (G-16)Vik, Kretsstevne25.07.13
12,4(+1,7)Mathias Wester, Overhalla IL26.06.981 (G-15)Namdalseid, Eideleikan 201318.08.13
12,4(-1,2)Johannes Bergh, IL Koll08.02.974-h2 (G-16)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
12,5(-2,5)Nils Ola Eidet, Stord IL01.03.942Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskapet20.07.13
12,6(ok)Sondre Steinbakken, Hattfjelldal IL24.08.971 (G-16)Vik, Kretsstevne23.05.13
12,6(+1,1)Lasse Davidsen, Sømna IL04.01.941 (MJ)Vik, Kretsstevne05.09.13
12,6(+0,9)Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.981 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
-----20--------------------
12,7(+1,1)Jon Ivar Hallaraune, Sømna IL26.03.981 (G-15)Vik, Kretsstevne05.09.13
12,7(+0,3)Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett18.01.961 (G-17)Notodden, Notoddenmesterskap i friidrett28.09.13
12,8(-1,2)Even Weiglin, IL Koll22.06.975-h2 (G-16)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
12,8(+0,7)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
13,0(+0,9)Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.982 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
13,0(+0,0)Eivind Fundlid, Skarphedin IL06.10.951 (G-18/19)Bø, Seriestemne19.09.13
13,0(+0,3)Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Notodden, Notoddenmesterskap i friidrett28.09.13
13,1(-2,5)Oddvar Hårde, Stord IL11.01.693Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskapet20.07.13
13,2(-2,5)Ådne Kongestøl Vik, Fitjar IL05.09.984Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskapet20.07.13
13,2(-0,3)Magnus Knygh Brekk, Sømna IL31.01.881Vik, Kretsstevne25.07.13
-----30--------------------
13,6(-1,0)Simen Garaas, Sømna IL22.12.841Vik, Kretsstevne30.05.13
13,8(+1,7)Alexander Slotterøy, Sømna IL21.05.892Vik, Kretsstevne04.07.13
13,8(-3,4)Johan Thrane-Nielsen, Raumnes & Årnes IL12.09.971 (G-16)Årnes, Kretsstevne21.08.13
13,9(-0,3)Eivind Berg Dybvik, Terråk IL02.09.961 (G-17)Vik, Kretsstevne25.07.13
14,0(ok)Jonas Are Mehl, Rosendal Turnlag15.08.981 (G-15)Uskedalen, Seriestevne22.09.13
14,1(-0,1)Martin Bjordal, Havørn IL21.04.985 (G-15/18)Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
14,1(-0,3)Håvard Kristiansen, Sømna IL971 (G-16)Vik, Kretsstevne13.06.13
14,1(-2,5)Fredrik Johansen, Raumnes & Årnes IL18.10.931 (G-20/22)Årnes, Kretsstevne21.08.13
14,4(-0,1)Leif Terje R Elstad, Havørn IL27.05.986 (G-15/18)Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
14,4(ok)Marius Torget, IL Trio22.03.951 (G-18/19)Uskedalen, Seriestevne22.09.13
-----40--------------------
14,5(ok)Johan Kvitfjell, Hattfjelldal IL972 (G-16)Vik, Kretsstevne23.05.13
14,6(-0,3)Erlend Gammelsæter, Gran IL01.09.962Vik, Kretsstevne25.07.13
14,7(-2,5)Thomas Johansen, Raumnes & Årnes IL01.07.881Årnes, Kretsstevne21.08.13
14,9(+1,7)Svein Ove Hansen, Sømna IL17.08.613Vik, Kretsstevne04.07.13
15,1(-1,0)Tom Ivar Olsen, Sømna IL08.08.732Vik, Kretsstevne30.05.13
15,2(-1,2)Bjørn Solli, Sømna IL28.04.581 (MV55)Vik, Kretsstevne30.05.13
15,2(+0,5)Jan Olve Bjøru, Sømna IL12.09.711 (MV40)Vik, Kretsstevne05.09.13
15,5(+1,7)Inge Overvik, Brønnøysund IL27.09.644Vik, Kretsstevne04.07.13
15,6(+1,3)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Ski, KM veteraner 05.06.13
15,6(+1,0)Rune Øverland, Tønsberg Friidrettsklubb15.05.611 (MV50)Greveskogen, Seriestevne26.10.13
-----50--------------------
16,0(+1,3)Christian Lillo, Ski IL Friidrett24.11.521 (MV60)Ski, KM veteraner 05.06.13
16,1(-2,5)Steinar Johansen, Raumnes & Årnes IL01.01.651 (MV45)Årnes, Kretsstevne21.08.13
16,7(+0,5)Hans Gunnar Holand, Sømna IL20.04.702 (MV40)Vik, Kretsstevne05.09.13
16,9(+1,3)Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441 (MV65)Ski, KM veteraner 05.06.13
17,2(+1,3)Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV60)Lyngdal, KM veteran og treningsstevne18.05.13
12,3(-0,1)Jiu-Wai Woo (SWE), Bryne FIK18.10.951 (G-15/18)Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
14,6(ok)Isac From (SWE), Hattfjelldal IL22.07.981 (G-15)Vik, Kretsstevne23.05.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,95(+3,0)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-ASundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
10,58(+2,1)Thomas Wiborg, Herkules Friidrett04.11.871Skien, Sommerstevne 107.07.13
10,66(+2,8)Alexander Karlsson, IL Gular23.09.884-fi Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 201308.06.13
10,67(+4,2)Even Pettersen, Urædd Friidrett12.10.931-h5Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,69(+4,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-h5Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,79(+2,1)Henrik Overvåg, Dimna IL17.06.941-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,79(+3,4)Martin Forbergskog, Moelven IL27.03.912-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
10,82(+3,1)Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL10.08.901-h3Sundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
10,83(+3,6)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,83(+2,7)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.941-fi (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
10,84(+2,8)Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.872-fi-ESundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
10,86(+4,2)Kristoffer Buhagen, Trondheim Friidrett04.02.924-h5Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,87(+2,3)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,88(+2,2)Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.932-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,89(+3,1)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.961-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,89(+3,1)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.913-fi-BLillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,94(+3,4)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.934-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
10,97(+3,5)Eirik Tanberg, Sigdal FIK20.08.874-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
10,97(+2,7)Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.953-fi (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,01(+2,8)Simen Tjelta Larsen, Idrettslaget Skjalg04.01.942-fi (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,01(+2,1)Marius Bakken Støle, Sandnes IL06.06.934-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,01(+3,0)Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.892-fi-FSundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
11,03(+2,7)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.944-fi (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,07(+2,7)Gilbert Ofori, Trondheim Friidrett10.04.946-fi (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,09(+3,6)Eric Alberto Marhaug, Bodø Friidrettsklubb05.04.961 (G-17)Bodø, Kretsstevne05.06.13
11,11(+3,4)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.865-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,12(+3,0)Andres Stokka Andersen, Sandnes IL07.02.924-fi-FSundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
11,15(+2,7)Halvard Hauge Hornes, IL Tyrving02.10.952-h5 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,16(+2,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-fi (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,16(+2,9)Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.951-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,17(+2,9)Kathan Yohanathan, IL Tyrving15.02.942-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,19(+4,1)Thomas Bjerknesli, BUL-Tromsø Friidrett29.05.952-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,20(+2,1)Fredrik Andreas Berdal Kortner, Herkules Friidrett04.08.815-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,22(+2,1)Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.953-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,23(+4,2)Øivind Hjelle, Trondheim Friidrett27.09.917-h5Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,24(+2,3)Anders Flem Hagen, Tønsberg Friidrettsklubb03.06.873-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,26(+2,7)Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.962-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,27(+3,4)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.856-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,30(+2,7)Mathias Haugsdal, IL Tyrving19.07.943-h4Nadderud, Løpsstevne07.05.13
11,30(+2,3)Rolf Einar Vikanes, Bryne FIK04.07.924-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,30(+2,2)Brede Solberg Stølen, Tingvoll IL27.02.936-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,36(+4,1)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.944-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,36(+3,1)Yobe Najar, IL i BUL09.11.962-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,38(+3,5)Philip Østli, Ranheim IL14.01.906-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,40(+2,6)Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,41(+2,2)Aksel Fossvik, Steinkjer Friidrettsklubb27.10.941 (MJ)Steinkjer, Åpningsstevne 201315.05.13
11,43(+2,9)Kristian Berg, IL i BUL23.04.944-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,46(+3,1)Øyvind Bu, Fana IL09.06.873Fana, Stor-KM 201309.06.13
11,46(+2,2)Stian Aaltvedt, Urædd Friidrett15.03.897-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,48(+2,7)Philip Bay Andersen, Kristiansands IF Friidrett25.04.944-h5 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,48(+2,3)Tapio Stensletten, Norna-Salhus IL30.04.935-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,5(+4,6)Joakim Moss Grutle, Bremnes IL01.07.961 (G-17)Bømlo, Seriestemne23.05.13
11,5(+2,4)Jonas Flatestøl, Moi IL30.09.971 (G-16)Lyngdal, Treningsstevne13.08.13
11,51(+3,6)Henrik Akre Thorup, Idrettslaget Skjalg28.02.964-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,53(+2,9)Trond Ellingsve, Sortland Friidrettsklubb19.06.963-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,55(+2,2)Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.982 (MJ)Steinkjer, Åpningsstevne 201315.05.13
11,57(+3,5)Nils-Paul Skåra, IL i BUL26.03.877-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,58(+3,1)Kristoffer Øvrelid Hasfjord, Hareid IL17.01.964-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,59(+2,6)Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.983-fi (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,6(+3,0)Jakob Fløtre Eiring, Bodø Friidrettsklubb10.10.961 (G-17)Rana, Ranalekene01.06.13
11,60(+2,2)Arne Hånes, IL Molde-Olymp11.05.922 (G-U23)Molde, KM08.06.13
11,63(+2,9)Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.963-h4 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,63(+2,9)Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.964-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,66(+3,1)Johannes Lerdahl, Ranheim IL01.02.965-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,68(+3,3)Thorvald Brudvik, Fredrikstad IF22.01.945-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,69(+2,1)Henrik Nilsen, Ranheim IL28.01.955-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,71(+3,1)Mons Martin Borgen, Os Turnforening06.12.941 (G-18/19)Fana, Stor-KM 201309.06.13
11,72(+3,3)Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.961 (G-17)Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
11,72(+2,3)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-h4 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,76(+3,1)Kristoffer Janson Grindedal, IL Gular12.05.894Fana, Stor-KM 201309.06.13
11,77(+2,5)Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.976-fi (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,77(+2,9)Magnar Thuestad Stokka, Idrettslaget Skjalg24.04.965-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,77(+2,1)Erik Røraas, Moss IL24.04.945-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,78(+2,1)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
11,82(+2,9)Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL03.10.961 (G-17)Fagernes, Åpent Valdresmesterskap14.09.13
11,83(+2,4)Thomas Riis, IL Tyrving17.06.962-h3Nadderud, Løpsstevne07.05.13
11,83(+2,7)Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.964-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,84(+2,7)Erik Langø, Minerva Idrettsskole09.04.955-h5 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,85(+3,3)Oskar Ryggetangen, Urædd Friidrett25.10.957-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,85(+2,3)Nivethan Panchalingam, Lørenskog Friidrettslag06.09.937-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,86(+2,6)Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.984-fi (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,88(+2,9)Cidi Nzita, Turn & IL Hovding17.09.966-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,91(+2,7)Anders Rosland Nordstrand, Kristiansands IF Friidrett17.01.946-h5 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,92(+2,9)Christian Mensah, Selsbakk IF20.04.964-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,94(+2,2)Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.933 (G-U23)Molde, KM08.06.13
11,95(+4,1)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,96(+2,6)Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.986-fi (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,98(+2,1)Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.983-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
11,98(+3,2)Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.975-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
11,99(+4,1)Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.974-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,99(+3,7)Eric Menchini Pedersen, Moss IL09.06.974-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,00(+2,1)Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.984-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,00(+2,2)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.974-h1 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
12,01(+4,1)Jakob Prebensen Muladal, Nesodden IF04.05.975-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,04(+2,3)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.983-h4 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,06(+4,6)Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981 (G-15)Molde, KM08.06.13
12,09(+2,6)Mats Thorsø Hansen, Selsbakk IF12.03.988-fi (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,10(+3,6)Morten Lunnan, IF Hellas28.03.917-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,10(+4,1)Per Christian Wibe Due, IL Tyrving17.10.957-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,11(+2,1)Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett15.05.97D (G-16)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
12,12(+3,7)Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.975-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,14(+2,9)Ørjan Sørflaten, Etnedal IL06.04.981 (G-15)Fagernes, Åpent Valdresmesterskap14.09.13
12,15(+3,1)Håkon Osen Rimstad, Tingvoll IL01.03.967-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,16(+3,7)Kristian Rossland, Åkra IL15.01.976-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,22(+2,2)Isak Skarstad, Trones IL02.08.953 (MJ)Steinkjer, Åpningsstevne 201315.05.13
12,25(+3,1)Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.935Fana, Stor-KM 201309.06.13
12,26(+2,3)Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.984-h4 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,27(+2,9)Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.967-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,28(+2,3)Audun Kleven Rød, Sørild FIK24.07.982 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
12,30(+3,7)Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.941 (G-18/19)Greveskogen, Seriestevne13.05.13
12,31(+4,1)Jiu-Wai Woo (SWE), Bryne FIK18.10.958-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,33(+2,4)Mathias Wester, Overhalla IL26.06.982 (G-15)Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
12,34(+4,6)Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.982 (G-15)Molde, KM08.06.13
12,35(+2,2)Joakim Kongshaug, IL Norodd24.12.952 (G-18/19)Molde, KM08.06.13
12,37(+2,6)Trym Skjæveland, Flekkefjord IF01.06.971 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
12,38(+3,8)Anders Bergmann Hommen, Lyngdal IL02.06.976-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,40(+4,1)Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.976-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,43(+2,7)Mathias Nordnes, Lørenskog Friidrettslag05.12.957-h5 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,45(+2,9)Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.966-h4 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,48(+2,3)Kevin Lien Hagen, Lyngdal IL21.08.972 (G-16)Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
12,48(+2,4)Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.983 (G-15)Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
12,50(+2,1)Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.987-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,53(+2,9)Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord, Selsbakk IF16.12.967-h4 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,58(+2,9)Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog Friidrettslag04.08.967-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,59(+3,1)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
12,60(+2,3)Izpiak Zahid, Flekkefjord IF22.10.982 (G-15)Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
12,61(+2,3)Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.983 (G-15)Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
12,64(+2,1)Vetle Ojala Berg, Bodø Friidrettsklubb28.11.96D (G-17)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
12,65(+2,7)Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.967-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,7(+3,0)Anders Røed, Bodø Friidrettsklubb12.03.951 (G-18/19)Rana, Ranalekene01.06.13
12,70(+3,6)Ole Kvikstad, Bodø Friidrettsklubb11.06.971 (G-16)Bodø, Kretsstevne05.06.13
12,71(+3,8)Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.978-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,73(+2,4)Andreas Hammerø Eide, Bud IL26.06.983-h1 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
12,74(+3,4)Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.731 (MV40)Fagernes, Regionstevne14.05.13
12,8(+2,4)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.641 (MV45)Ski, KM veteraner 05.06.13
12,81(+2,1)Egil Andre Grimstad Larsen, IL Norodd30.01.974 (G-16)Molde, KM08.06.13
12,83(+2,1)Johan Kristoffersen, Oppstad IL24.01.936-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,90(+3,1)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
12,97(+3,6)Sigurd Dalmo Tollåli, Bodø Friidrettsklubb27.04.962 (G-17)Bodø, Kretsstevne05.06.13
13,0(+4,6)Tor Andreas Aartun, Bremnes IL14.04.871Bømlo, Seriestemne23.05.13
13,08(+2,3)Eivind Rød Slettene, Sørild FIK15.05.984 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
13,08(+3,7)Anthoni Monkornburi (THA), Haugesund IL06.01.977-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
13,08(+2,5)Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982-h1 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
13,1(+4,6)Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761 (MV)Bømlo, Seriestemne23.05.13
13,12(+4,3)Kristian Totland, Idrettslaget Skjalg22.03.953 (G-18/19)Stavanger, Skjalgstevne 114.05.13
13,15(+2,1)Eh Tha Robin (MYA), Turn & IL Hovding07.07.971 (G-16)Leikvang, Hovdingrulett 523.09.13
13,3(+4,4)Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-16)Bømlo, Seriestemne23.05.13
13,3(+2,4)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV45)Ski, KM veteraner 05.06.13
13,4(+2,4)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.571 (MV55)Ski, KM veteraner 05.06.13
13,40(+2,5)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.983-h1 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
13,51(+3,3)Willian Dalsbø, Stadtlandet IL03.02.962 (G-17)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
13,68(+2,4)Didrik Lindsetmo, Trones IL21.12.984 (G-15)Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
14,17(+2,5)Tiago F. T. Gjesdal, IL Koll21.06.984-h1 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
14,5(+4,4)Gunstein Innvær, Bremnes IL29.12.981 (G-15)Bømlo, Seriestemne23.05.13
15,55(+2,3)Stian Hansen, Sørild FIK11.12.985 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
16,09(+3,3)Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.37D (MV75)Stendal/GER, Stendaler Hanse-Cup im Mehrkampf01.06.13
16,23(+4,3)Ivan Schmidt Thorsnes, GTI14.06.373Stavanger, Skjalgstevne 114.05.13
16,69(+2,8)John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV70)Greveskogen, Seriestevne26.10.13
17,32(+2,8)Arne Naas, Tønsberg Friidrettsklubb05.08.561 (MV55)Greveskogen, Seriestevne26.10.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,2(+2,4)Stephan Eiesland, Lyngdal IL29.08.901Lyngdal, Treningsstevne13.08.13
11,7Alexander Aloyseus, Lørenskog Friidrettslag03.02.951-h3 (G-18/19)Colton/SD/USA, Tri Valley Invitational04.04.13
12,48Henrik Hyndøy, Rena IL Friidrett24.10.965 (G-17)Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland08.06.13
12,67Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-17)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
12,87Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-17)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,01Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.971 (G-16)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
13,16Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.981 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
14,38Thomas Delbekk, Ørsta IL08.06.981 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
15,18Sarawut Yupakhot (THA), Ogndal IL21.05.952 (G-19)Snåsa, Snåsaleikan25.05.13
26,7Gar Garåsen, IL Dalebrand20.04.391 (MV70)Stjørdal, Friidrettskarusell06.06.13

Ekstra løp/Extra race
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51(+3,1)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.963-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,59(+3,2)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.972-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
11,71(+2,5)Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.975-fi (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,81(-1,0)Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.941Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
11,92(+3,1)Odin Stangvik, Larvik Turn & IF19.02.966-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,03(+2,4)Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.965-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,07(+3,2)Johannes Bergh, IL Koll08.02.976-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,27(+2,9)Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.956-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,45(+3,4)Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.927-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
12,65(+3,8)Peder Markus Nielsen, Horten Friidrettsklubb16.12.977-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,37(+0,0)Olve Skogli, Kvikne IL982 (G-15)Børsa, GK Stine Kufaaslekene11.08.13

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,09(+0,4)Thomas Wiborg, Herkules Friidrett04.11.871Skien, Treningsstevne21.05.13
16,52(+0,4)Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.932Skien, Treningsstevne21.05.13
16,55(-1,1)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
16,70(-0,7)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.931Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
16,78(-1,1)Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF21.06.941 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
16,83(-0,7)Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.951 (G-18/19)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
16,84(-1,1)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-h2 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
17,04(-0,7)Vebjørn Gilde, Lillehammer IF05.03.932Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
17,25(-1,1)Abou Granli Diomandè, FIK Orion22.05.972-h2 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
17,37(+0,0)Bjørnar Lie, FIK Orion13.02.981 (G-15)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
-----10--------------------
17,39(-0,7)Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.903Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
17,40(-1,1)Stian Løvås Aaen, FIK Orion28.12.952 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
17,49(+0,4)Fredrik Andreas Berdal Kortner, Herkules Friidrett04.08.813Skien, Treningsstevne21.05.13
17,54(-1,1)Sjalg Løvseth Øvstehage, Lillehammer IF19.08.973-h2 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
17,79(-1,1)Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.974-h2 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
18,11(+1,6)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981 (G-15)Osterøy, Seriestevne10.08.13
18,29(+0,5)Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett15.05.971 (G-16)Skien, Treningsstevne21.05.13
18,31(+0,1)Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.961 (G-17)Skien, Treningsstevne21.05.13
18,39(+0,4)Jonas Flatestøl, Sokndal FIK30.09.971 (G-16)Egersund, Treningsstevne02.05.13
18,47(-0,4)Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.961-h1 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
-----20--------------------
18,56(+0,5)Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.981 (G-15)Skien, Treningsstevne21.05.13
18,73(+0,4)Runar Surdal, Moi IL27.01.891Egersund, Treningsstevne02.05.13
18,91(+0,0)Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.982 (G-15)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
18,94(+0,1)Andreas Minnesjord, Herkules Friidrett20.08.962 (G-17)Skien, Treningsstevne21.05.13
18,94(-0,4)Henrik Hyndøy, Rena IL Friidrett24.10.962-h1 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
18,96(+1,6)Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.971 (G-16)Osterøy, Seriestevne10.08.13
19,07(+1,6)Christer Sælen, IL Fri09.12.811-h3Osterøy, Seriestevne10.08.13
19,11(+0,0)Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.983 (G-15)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
19,17(-0,4)Amund Wirstad, Rena IL Friidrett08.01.973-h1 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
19,29(+1,6)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.912-h3Osterøy, Seriestevne10.08.13
-----30--------------------
19,50(+0,5)Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.972 (G-16)Skien, Treningsstevne21.05.13
19,52(-1,1)Markus Wirstad, Rena IL Friidrett08.01.975-h2 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
19,62(+0,0)Andreas Kårli, FIK Orion14.04.972 (G-15/19)Stange, Spydgalla sesongavslutning28.09.13
19,98(-1,1)Haldor Hagen Jøsendal, Søndre Land IL02.10.976-h2 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
20,01(+0,0)Tollak Lunde, Gausdal FIK16.02.985 (G-15)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
20,44(-0,4)Jakob Malmo, Rena IL Friidrett09.04.975-h1 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
20,45(+1,6)Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.982 (G-15)Osterøy, Seriestevne10.08.13
20,81(+1,6)Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.972 (G-16)Osterøy, Seriestevne10.08.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,62(+0,6)Mike Lubsen (UGA), Idrettslaget Skjalg22.04.951 (G-18/19)Stavanger, Treningsstevne18.09.13
18,30(-0,7)Christian Kongolo (COD), Søndre Land IL15.01.952 (G-18/19)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
19,23(+0,0)Michal Szkudlarek (POL), FIK Orion23.01.984 (G-15)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
20,21(-0,4)Saymon Kibrom (ERI), Søndre Land IL29.04.974-h1 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,08(+2,6)Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.901-h2Osterøy, Seriestevne10.08.13
16,39(+2,6)Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL10.08.902-h2Osterøy, Seriestevne10.08.13
16,48(+2,6)Martin Roe, IL Fri01.04.923-h2Osterøy, Seriestevne10.08.13
16,67(+2,6)Markus Loftås, Osterøy IL08.04.941 (G-19)Osterøy, Seriestevne10.08.13
16,68(+2,6)Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961 (G-17)Osterøy, Seriestevne10.08.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,23(-0,2)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.845Brussel/BEL, Diamond League 2013 - Memorial Van Damme06.09.13
20,98(+1,3)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h4Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
21,37(+0,7)Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.902-fi Greveskogen, NM 201325.08.13
21,45(+0,7)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
21,62(+0,7)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.864-fi Greveskogen, NM 201325.08.13
21,64(+0,9)Henrik Overvåg, Dimna IL17.06.941-h4 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
21,71(+0,7)Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL10.08.905-fi Greveskogen, NM 201325.08.13
21,73(+0,7)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.936-fi Greveskogen, NM 201325.08.13
21,78(+0,7)Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF21.06.947-fi Greveskogen, NM 201325.08.13
21,84(+1,1)Vegard Jenset Øien, Ranheim IL26.09.903-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
-----10--------------------
21,85(+0,3)Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.952-fi (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
21,85(+1,1)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
21,86(+1,2)Even Meinseth, Sørild FIK22.05.961-h5 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
21,87(+0,4)Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.952-fi (G-18/19)Lillehammer, UM 201308.09.13
21,88(+0,3)Ousman Touray, IL i BUL13.01.953-fi (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
21,89(+0,5)Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-h4 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
21,93(+0,0)Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.933-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
21,96(+0,4)Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.914-sf2Greveskogen, NM 201325.08.13
21,96(-0,2)Eric Alberto Marhaug, Bodø Friidrettsklubb05.04.961-fi (G-17)Lillehammer, UM 201308.09.13
21,97(+1,2)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.862-fi-DSundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
-----20--------------------
22,02(+0,0)Eirik Tanberg, Sigdal FIK20.08.874-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
22,03(+1,7)Even Pettersen, Urædd Friidrett12.10.932-h11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
22,05(+1,1)Anders Erlend Idås, Horten Friidrettsklubb14.02.903-h9Kazan/RUS, Universiaden09.07.13
22,06(+0,5)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h4Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
22,06(-0,2)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.962-fi (G-17)Lillehammer, UM 201308.09.13
22,07(+1,2)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.962-h5 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
22,10(+1,2)Alexander Karlsson, IL Gular23.09.882-fi-CSundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
22,16(-1,7)Simen Tjelta Larsen, Idrettslaget Skjalg04.01.945-sf1Greveskogen, NM 201325.08.13
22,17(+0,7)Lars Jøran Storhaug, Idrettslaget Skjalg29.06.893-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
22,18(-0,3)Martin Roe, IL Fri01.04.924-h5Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
-----30--------------------
22,20(+1,4)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
22,21(+1,4)Marius Bakken Støle, Sandnes IL06.06.933-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
22,21(-0,4)Andreas Roth, Ullensaker/Kisa IL29.04.931-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 2013 - Karlstad23.07.13
22,23(+0,6)Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.892-h1Greveskogen, NM 201325.08.13
22,27(-0,1)Martin Forbergskog, Moelven IL27.03.913-h10Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
22,31(+0,1)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.941 (G-18/19)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
22,32(+0,6)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942-sf1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
22,33(+0,8)Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.952-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
22,36(+1,1)Nikolai Bjerkan, BUL-Tromsø Friidrett05.01.921Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
22,41(+1,4)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.865-h3Greveskogen, NM 201325.08.13
-----40--------------------
22,42(+1,2)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.891Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
22,43(+0,8)Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.962-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
22,46(+0,6)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894-h2Greveskogen, NM 201325.08.13
22,47(+1,1)Nickolai Jallow, IF Hellas03.04.913Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
22,51(+0,9)Halvard Hauge Hornes, IL Tyrving02.10.954-h4 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
22,51(-0,2)Trond Ellingsve, Sortland Friidrettsklubb19.06.963-fi (G-17)Lillehammer, UM 201308.09.13
22,52(+0,9)Jon Erik Nesse, Bryne FIK18.01.955-h4 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
22,53(-1,4)Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.962-h2 (G-17)Fana, Karusellstevne 230.07.13
22,54(+1,0)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene 201315.09.13
22,56(+1,3)Thomas Firing, Ranheim IL22.09.924-h4Greveskogen, NM 201325.08.13
-----50--------------------
22,58(-0,1)Kristian Berg, IL i BUL23.04.941-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
22,59(-0,5)Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Friidrett13.11.931-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
22,59(+1,3)Vebjørn Gilde, Lillehammer IF05.03.931-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
22,63(+1,3)Jostein André Kvikstad, Bodø Friidrettsklubb31.12.935-h4Greveskogen, NM 201325.08.13
22,63(+2,0)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
22,64(+1,3)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.852-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
22,65(+1,3)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.973-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
22,66(+1,5)Marius Bull Hjeltnes, Turn & IL Hovding22.06.963-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
22,66(+2,0)Marius Mellum, Ullensaker/Kisa IL16.04.963-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
22,68(+0,3)Kristoffer Buhagen, Trondheim Friidrett04.02.924-h1Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
-----60--------------------
22,68(+0,8)Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.961-h3 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
22,69(+0,8)Gilbert Ofori, Trondheim Friidrett10.04.943-sf2 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
22,70(-1,2)Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-h2 (MJ)Overhalla, Junior NM03.08.13
22,72(-1,4)Per Jose Clemente Skancke, Ranheim IL26.06.923-h3 (G-U23)Overhalla, Junior NM03.08.13
22,73(+1,1)Kristian Iverin, IF Hellas11.04.914Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
22,76(+0,5)Abou Granli Diomandè, FIK Orion22.05.971-h3 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
22,80(+0,9)Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.946-h4 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
22,83(-0,8)Markus Loftås, Osterøy IL08.04.943Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
22,83(+1,5)Stian Løvås Aaen, FIK Orion28.12.951 (G-18/19)Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
22,86(+1,7)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-fi-BBrandbu, Hyundai Grand Prix22.05.13
-----70--------------------
22,86(+1,4)Petter Gire Døhlie, Trondheim Friidrett20.06.851-hHSundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
22,87(+0,2)Erik Rømcke, Minerva Idrettsskole02.04.941-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
22,87(+0,6)Sharanan Kulam, IL Tyrving16.07.954-sf1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
22,88(-0,3)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.937-h5Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
22,93(-0,4)Niklas Sandberg, Sandnes IL18.05.952-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
22,98(-1,0)Eivind Jenssen, Steinkjer Friidrettsklubb08.08.881-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,00(-0,2)Frode Urdal, IK Tjalve01.06.901-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,00(-1,0)Rolf Einar Vikanes, Bryne FIK04.07.922-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,01(+0,3)Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.884-h1Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
23,01(+1,0)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.944-h3 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
-----80--------------------
23,02(+0,8)Asgeir Uthaug, Idrettslaget Skjalg06.04.944-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
23,04(+0,6)Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker Sk. Friidrett25.05.974-fi (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
23,04(+1,9)Bjørnar Lie, FIK Orion13.02.981-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,04(+0,8)Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.956-sf2 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,06(+0,3)Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.895-h1Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
23,06(+1,1)Thomas Bjerknesli, BUL-Tromsø Friidrett29.05.952Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
23,06(+1,5)Emil Engelsen Holm, IL Gneist03.07.972-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,07(-0,2)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-16)Fana, Framolekene 201331.05.13
23,07(+0,9)Kristian Magnussen, Haugesund IL25.06.861Haugesund, Offisiell åpning Haugesund Friidrettsstadion23.09.13
23,08(-0,1)Peter Quarcoo, IL Gular20.03.934-h2Fana, Framolekene 201331.05.13
-----90--------------------
23,08(+0,5)Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.982-fi (G-15)Lillehammer, UM 201308.09.13
23,12(-0,4)Fredrik Finstad, Sportsklubben Vidar30.04.943-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,14(+0,7)Erlend Torssønn Haflan, Fredrikstad IF29.12.954-h2 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,15(+0,0)Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.951 (G-18)Larvik, Åpent klubbmesterskap11.09.13
23,16(-1,1)Per Magne Florvaag, Sandnes IL21.02.933-h1Sandnes, Teststevne 129.07.13
23,17(+0,8)Markus Olaves Johansen, IK Hind01.06.957-sf2 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,18(-0,1)Anders Flem Hagen, Tønsberg Friidrettsklubb03.06.875-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
23,18(-1,4)André Armando Vivelid, Ask Friidrett18.01.894-h2Fana, Karusellstevne 230.07.13
23,18(+1,2)Jørgen Skovli Utne, Moss IL23.03.883Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
23,18(+2,0)Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.964-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
-----100--------------------
23,19(+1,3)Martin Lundemo Syvertsen, Ullensaker/Kisa IL22.09.924-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
23,19(+0,8)Sverre Blom Breivik, IL Sandvin18.05.963-h3 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,20(+0,1)Haavard O.H. Lien, IL Tyrving12.12.961 (G-17)Asker, Askerlekene 201301.06.13
23,25(-0,1)Mathias Myhre, Ålesund Friidrettsklubb03.11.953-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,27(+0,7)Odin Stangvik, Larvik Turn & IF19.02.961-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,27(+1,5)Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.964-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,31(+0,4)Andreas Emil Haukås, Norna-Salhus IL02.06.931-h1Fana, Framolekene 201331.05.13
23,31(+0,4)Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.871-h2Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
23,31(+0,2)Vebjørn Borge, Osterøy IL14.02.943-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,34(-0,1)Thorvald Brudvik, Fredrikstad IF22.01.944-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
-----110--------------------
23,35(+1,2)Vegard Løberg Gjelsvik, Ullensaker/Kisa IL31.01.927-h5Greveskogen, NM 201325.08.13
23,36(-0,1)Sondre Dingsør Skogen, IL Gular03.02.965-h2Fana, Framolekene 201331.05.13
23,36(-0,1)Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL05.01.955-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,38(+1,0)Mathias Haugsdal, IL Tyrving19.07.946-h3 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,40(-0,2)Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.923-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,40(+1,6)Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.972-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,40(+0,0)Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.971Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
23,41(+0,0)Henrik Nilsen, Ranheim IL28.01.951 (G-18/19)Trondheim, Sparebank1-Stevne28.08.13
23,41(+1,5)Lars Einar Røise, IK Våg22.11.965-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,42(+1,1)Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.898-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
-----120--------------------
23,42(+0,8)Johannes Lerdahl, Ranheim IL01.02.964-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
23,43(+1,5)Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.973-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,44(+0,2)Aksel Fossvik, Steinkjer Friidrettsklubb27.10.944-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,44(-0,4)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
23,45(+1,5)Kristian Dragsund Mork, Dimna IL13.02.966-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,47(+1,6)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,48(-0,9)Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.951-h2Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
23,49(-1,0)Bård Venholen, FIK Ren-Eng11.04.754-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,53(+0,5)Morten Osvaldsen, BUL-Tromsø Friidrett24.04.953-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,54(-4,8)Andres Stokka Andersen, Sandnes IL07.02.923Stavanger, Skjalgstevne 304.06.13
-----130--------------------
23,55(+0,8)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-h3 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,55(+0,5)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.983-fi (G-15)Lillehammer, UM 201308.09.13
23,56(+1,3)John Elias Stange Thorbjørnsen, Haugesund IL05.07.941 (G-18/19)Haugesund, Kretsstevne22.07.13
23,56(+2,0)Joakim Moss Grutle, Bremnes IL01.07.965-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,57(-0,1)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931Bækkelaget, Kretsstevne30.05.13
23,57(+0,7)Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.962-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,57(+1,9)Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.934Trondheim, Hyundai Grand Prix01.07.13
23,58(+1,8)Fredrik Andreas Berdal Kortner, Herkules Friidrett04.08.812Skien, Sommerstevne 209.07.13
23,62(+0,2)Rasmus Stene, Lambertseter IF13.11.945-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,62(+1,6)Torje Klevmo, Frol IL06.01.871Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
-----140--------------------
23,62(+0,8)Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett19.10.966-h3 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,62(+1,5)Magnar Thuestad Stokka, Idrettslaget Skjalg24.04.967-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,66(-1,6)Erik Røraas, Moss IL24.04.942Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
23,66(+1,3)Torgeir Andersen, Haugesund IL10.03.952 (G-18/19)Haugesund, Kretsstevne22.07.13
23,66(-1,4)Kristoffer Janson Grindedal, IL Gular12.05.895-h2Fana, Karusellstevne 230.07.13
23,68(+1,3)Nivethan Panchalingam, Lørenskog Friidrettslag06.09.935-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
23,69(+0,7)Sjalg Løvseth Øvstehage, Lillehammer IF19.08.971 (G-16)Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.13
23,69(+1,5)Vemund Lenschow, IL Tyrving14.01.974-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,70(+0,7)Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.963-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,70(+1,9)Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.765-h2Sandnes, Kvalifiseringsstevne 213.08.13
-----150--------------------
23,71(+0,7)Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.964-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,71(+0,2)Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.956-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,71(+0,9)Marius-Emil Salvanes, Åkra IL27.01.971 (G-16)Haugesund, Offisiell åpning Haugesund Friidrettsstadion23.09.13
23,72(-1,5)Øivind Hjelle, Trondheim Friidrett27.09.911-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,77(-1,5)Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.942-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,77(+1,1)Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.973-h3 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,78(+1,6)Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.974-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,79(+0,1)Hauk Are Fjeld, Skarphedin IL29.04.942-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,81(-0,4)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.955-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,83(+1,0)Øystein Larsen, Urædd Friidrett04.10.941 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
-----160--------------------
23,84(+0,2)Fabian Skarboe Rønningen, IL Tyrving21.07.952-h1 (G-18/19)Drammen, Åpningsstevne09.05.13
23,87(+0,9)Leonard-Johan Nesheim, Haugesund IL04.01.952 (G-18/19)Haugesund, Offisiell åpning Haugesund Friidrettsstadion23.09.13
23,90(+1,9)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,90(-0,1)Filip Rørbakken, IL Fri08.08.951-h2 (G-18/19)Arna, Seriestevne30.09.13
23,92(+1,1)Philip Østli, Ranheim IL14.01.908-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
23,93(-0,7)Jan Erik Vatland, Haugesund IL11.02.941 (G-18/19)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
23,93(-1,0)Christoffer Sandven, FIL Aks-7714.02.972-h1 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
23,95(+1,7)Thomas Karlsnes, IL Tyrving07.07.972Nadderud, Løpsstevne07.07.13
23,95(+0,5)Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.891-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
23,95(+0,8)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.968-h3 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
-----170--------------------
23,96(-0,4)Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.964-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,97(-0,5)Henrik Akre Thorup, Idrettslaget Skjalg28.02.961 (G-17)Egersund, KM09.06.13
23,97(+0,5)Markus Karel Færevik, Nesodden IF16.03.985-fi (G-15)Lillehammer, UM 201308.09.13
23,98(+0,4)Stian Aaltvedt, Urædd Friidrett15.03.893-h2Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
23,98(+0,7)Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.972 (G-16)Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.13
23,99(+0,1)Thomas Riis, IL Tyrving17.06.965-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
23,99(-0,6)Håvard Hildeskor, Ullensaker/Kisa IL14.09.925-h2Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
23,99(+1,1)Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.974-h3 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
24,01(-0,4)Yobe Najar, IL i BUL09.11.965-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
24,01(+0,5)Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.976-h3 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
-----180--------------------
24,04(+0,1)Thor Henrik Raknerud, Askim IF09.02.954-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,05(+0,5)Oskar Ryggetangen, Urædd Friidrett25.10.954-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
24,06(+1,6)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.975-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
24,11(+0,3)Rune Augdal, Trondheim Friidrett02.10.877-h1Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
24,12(-0,8)Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
24,14(-0,3)Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.985-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,14(+1,2)Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.982-h2 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
24,16(+1,7)Ole Magnus Meling, Idrettslaget Skjalg08.05.947-h7 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
24,17(-2,9)Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.981 (G-15)Sandnes, Lagseriestevne 204.07.13
24,20(+0,0)Mons Martin Borgen, Os Turnforening06.12.941 (G-18/19)Fana, Stor-KM 201308.06.13
-----190--------------------
24,20(+0,5)Magnus Settemsli Mogstad, Snøgg Friidrett12.12.902-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
24,20(+0,9)Stian Hjorteland, Torvastad IL14.07.953 (G-18/19)Haugesund, Offisiell åpning Haugesund Friidrettsstadion23.09.13
24,21(+1,2)Jon Einar Eilertsen, Stord IL15.03.891Haugesund, Kretsstevne07.08.13
24,25(+0,0)Rune Reimertz, Sandnes IL24.07.963-h2Sandnes, Kvalifiseringsstevne 123.07.13
24,26(+1,2)Nils-Paul Skåra, IL i BUL26.03.874Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
24,27(-0,4)Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.972-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,30(-0,7)Benjamin Liestøl, Haugesund IL20.10.952 (G-18/19)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
24,30(-0,2)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
24,33(+1,9)Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.983-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
24,34(+1,4)Jakob Prebensen Muladal, Nesodden IF04.05.971-h2 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
-----200--------------------
24,36(-1,0)Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL03.10.964-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,36(-0,3)Harald Aarskog, Skarphedin IL03.07.954Skien, KM senior 201308.08.13
24,38(+0,5)Andrè Juvland, Herkules Friidrett30.06.945-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
24,38(+1,4)Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.961 (G-17)Grimstad, Klubbmesterskap 201310.09.13
24,39(-0,4)Rune Peder Hansen, GTI13.12.742 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
24,41(-1,4)Øyvind Bu, Fana IL09.06.876-h2Fana, Karusellstevne 230.07.13
24,42(-1,0)Tapio Stensletten, Norna-Salhus IL30.04.936-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,43(+0,5)Anders Rosland Nordstrand, Kristiansands IF Friidrett17.01.949-h6 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
24,45(+1,2)Fredrik Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb29.01.945-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
24,46(-0,6)Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.956-h2Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
-----210--------------------
24,46(+0,1)Johannes Rudjord Volden, Sandnes IL14.10.953-h2Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
24,48(+1,9)Hakeem Teland, Kristiansands IF Friidrett02.01.984-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
24,49(+1,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.968-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
24,51(-0,3)Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.955Skien, KM senior 201308.08.13
24,52(+1,5)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.976-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
24,53(+0,2)Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.952-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,54(-0,3)Christopher Rettedal Fardan, Sandnes IL11.07.953 (G-15/18)Sandnes, TKS-Jærcup02.05.13
24,57(+0,3)Asbjørn d.y. Lunde, Stord IL18.07.955-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201331.05.13
24,59(-0,3)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.986-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,59(-1,1)Anders Riiber, IL i BUL07.04.721 (MV40)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
-----220--------------------
24,59(-0,4)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.743 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
24,60(+0,1)Erik Langø, Minerva Idrettsskole09.04.952 (G-18/19)Asker, Askerlekene 201301.06.13
24,61(+0,0)Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.974-h2 (G-16)Asker, Askerlekene 201301.06.13
24,63(+0,0)Sander Bergan, Byåsen IL22.04.981-h2 (G-15)Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
24,63(-0,7)Martinius Røste, IL i BUL26.06.971-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,64(+0,6)Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.981 (G-15)Fana, Stor-KM 201308.06.13
24,64(-0,1)Vegard Gamst, Stein FIK11.06.962-h1 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser21.06.13
24,65(+0,1)Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.961-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
24,66(+0,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,68(+1,2)Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.931 (G-U23)Molde, KM09.06.13
-----230--------------------
24,70(-1,9)Marius Voss, Hinna IL06.12.954Sandnes, Lagseriestevne 204.07.13
24,71(+1,2)Tam Tran, Halden IL23.07.981 (G-15)Halden, Treningsstevne13.10.13
24,72(-0,3)Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
24,72(+1,4)Daniel Refvik Moland, Sørild FIK08.01.981 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap 201310.09.13
24,72(+0,2)Odin Hallquist, IL Koll01.10.974 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
24,74(+0,1)Einar Bru, Idrettslaget Skjalg14.08.962-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
24,76(+0,1)Peter Edwardes, Minerva Idrettsskole11.09.943 (G-18/19)Asker, Askerlekene 201301.06.13
24,76(-1,0)Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.946-h6 (MJ)Overhalla, Junior NM03.08.13
24,77(-0,5)Jonas Flatestøl, Moi IL30.09.971 (G-16)Egersund, KM09.06.13
24,77(+0,2)Jørgen Hågensen, FIK Orion09.05.962-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
-----240--------------------
24,77(+1,4)Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.984-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
24,81(-2,3)William Johansen, Strandebarm IL13.01.981 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
24,83(-0,7)Håkon Elvsås Hovland, Moss IL26.04.972-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,84(-0,3)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.987-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,85(-0,4)Bendik Skarstad, Trones IL16.05.976-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,86(-1,9)Shafii Hashi, Idrettslaget Skjalg06.05.955Sandnes, Lagseriestevne 204.07.13
24,89(+0,2)William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.962 (G-17)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
24,89(-0,5)Didrik Nyhus, IF Sturla04.02.972-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,90(-0,7)Håvard Mannsverk, BUL-Tromsø Friidrett08.05.981 (G-15)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
24,90(-1,4)Sven Bryne, Lye IL12.08.923-h2Sandnes, Teststevne 129.07.13
-----250--------------------
24,90(+1,4)Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.985-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
24,92(+1,0)Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.971 (G-16)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
24,94(-0,4)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.978-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,95(+0,8)Ulrik Sæther Langvik, Fredrikstad IF27.02.971 (G-16)Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
24,98(+1,4)Audun Kleven Rød, Sørild FIK24.07.981 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
24,98(+0,2)Håkon Osen Rimstad, Tingvoll IL01.03.963-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,98(+1,4)Erlend Hognestad Nilsen, Strindheim IL10.05.986-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
24,99(+0,2)Isak Skarstad, Trones IL02.08.954-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,99(+0,0)Johannes Aadland, Fitjar IL11.05.834-h3Leirvik, Ferierunde03.07.13
24,99(+1,4)Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.973-h2 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
-----260--------------------
24,99(+0,9)Kristian Rossland, Åkra IL15.01.972 (G-16)Haugesund, Offisiell åpning Haugesund Friidrettsstadion23.09.13
25,00(+0,0)Snorre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving28.06.975-h2 (G-16)Asker, Askerlekene 201301.06.13
25,00(-0,7)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,02(+0,4)Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.973-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201301.06.13
25,02(+1,4)Stian Rygg, Stjørdal Friidrettsklubb03.03.971 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
25,04(+0,4)Tando Sigcau, Norna-Salhus IL05.08.922-h1Fana, Framolekene 201331.05.13
25,04(-0,5)Sondre Sangnes, Ringerike Friidrettsklubb12.03.971 (G-16)Geithus, Furumolekene 201314.09.13
25,05(+0,0)Alexander Lindman, Frol IL19.04.951 (G-18/19)Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
25,07(+1,1)Christopher Lawther, Fana IL13.04.985-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
25,08(-0,2)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.985Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
-----270--------------------
25,09(-0,7)John Magne Hardersen, IK Hind18.02.982 (G-15)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
25,09(+0,4)Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.983-h3 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
25,11(+1,7)Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.863Stavanger, Skjalgstevnet15.08.13
25,12(-0,3)Even Weiglin, IL Koll22.06.974 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
25,13(-0,8)Henrik Hyndøy, Rena IL Friidrett24.10.963 (G-17)Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland09.06.13
25,13(-0,7)Bendik Lillemoen Skaalerud, Kristiansands IF Friidrett03.09.981 (G-15)Søgne, Søgnelekene 201314.09.13
25,15(-0,1)Bendik Micheeff, IK Hind29.07.963-h1 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser21.06.13
25,16(-0,2)Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.972 (G-16)Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
25,16(+0,8)Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.971-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
25,17(+0,5)Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.977-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
-----280--------------------
25,18(-2,3)Petter Villanger, Kalandseid IL21.07.973 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
25,20(-0,2)Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.976 (G-16)Fana, Framolekene 201331.05.13
25,23(+0,4)Håvard H Kristiansen, Fana IL10.08.942-h3 (G-18/19)Fana, Karusellstevne 230.07.13
25,25(+0,8)Helge Helø Klemetsdal, Ås IL02.07.981 (G-15)Lillestrøm, Banestevne06.06.13
25,26(+0,0)Isak Jerpstad, Steinkjer Friidrettsklubb10.02.961 (G-17)Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
25,26(-1,5)Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931-h2Larvik, Bøkeskoglekene 201325.08.13
25,27(+0,0)Lars Lunde, Stord IL20.05.975-h3 (G-16)Leirvik, Ferierunde03.07.13
25,28(+0,0)Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.932Fana, Stor-KM 201308.06.13
25,30(+0,2)Mathias Nordnes, Lørenskog Friidrettslag05.12.955-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,31(+1,1)Ivar Evjemo Schjetlein, BUL-Tromsø Friidrett29.08.895Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
-----290--------------------
25,34(+1,3)Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.937-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
25,35(-0,2)Julius James Ebarle, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.974 (G-16)Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
25,35(-0,3)Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.982-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,36(-2,3)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.971 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
25,36(+1,4)Helge Langen, Rindal IL16.03.857-h3Greveskogen, NM 201325.08.13
25,38(+1,0)Kevin Lien Hagen, Lyngdal IL21.08.972-h1Kristiansand, Kretsmesterskap senior Aust og Vest Agder19.06.13
25,38(+1,0)Stephan Eiesland, Lyngdal IL29.08.903-h1Kristiansand, Kretsmesterskap senior Aust og Vest Agder19.06.13
25,40(+0,0)Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.981 (G-15)Hønefoss, Jubileumsstevne25.08.13
25,42(+0,2)Viktor Henriksen, Larvik Turn & IF21.12.964-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,42(-0,7)Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.975-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
-----300--------------------
25,43(-0,9)Daniel Agard Stenberg, IL i BUL17.08.974-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
25,43(ok)Steffen Haugen, Stjørdal Friidrettsklubb01.05.971 (G-16)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne12.09.13
25,44(-1,6)Thomas Stavdal, Moss IL24.01.963Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
25,48(+0,7)Jon Gunnar Alfsen, Ullensaker/Kisa IL20.07.971 (G-16)Oppegård, Oppegårdlekene25.08.13
25,48(-0,5)Kristoffer Perry Aas, IF Eiker-Kvikk12.01.972 (G-16)Geithus, Furumolekene 201314.09.13
25,51(+0,4)Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.982-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
25,51(+1,8)Tor-Egil Westerås, Kvæfjord IL25.11.961 (G-17)Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
25,54(+1,7)Mats Thorsø Hansen, Selsbakk IF12.03.983 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
25,54(+0,0)Endre Wigaard, IL i BUL25.01.964 (G-17)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
25,58(+0,8)Phillip Lukas Rake Berggren, Ready23.02.973-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
-----310--------------------
25,59(+0,6)Jan Espen Spydevold, Varteig IL29.06.984 (G-15)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
25,59(-1,5)Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,59(-0,3)Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.721 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
25,62(-0,5)Petter Grindahl, Fredrikstad IF02.09.973-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,62(+0,0)Per Inge Brenno Gagnås, Børsa IL12.04.975-h2 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
25,64(-0,1)Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.982 (G-15)Fana, BFG Avslutningsstevne25.09.13
25,67(-1,5)Vegard Seim Karstang, Eidanger Idrettslag29.11.952-h2 (G-18/19)Larvik, Bøkeskoglekene 201325.08.13
25,69(+0,2)Øystein Huse Vik, Askim IF04.11.964 (G-17)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
25,69(+1,8)Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.982 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
25,69(+1,2)Nikolay Bruseth, Eide IL17.10.952 (G-18/19)Molde, KM09.06.13
-----320--------------------
25,70(+1,0)Kristian Opsal, IK Våg16.07.874-h1Kristiansand, Kretsmesterskap senior Aust og Vest Agder19.06.13
25,72(-1,0)Jonas Høiseth Aagaard, Ranheim IL26.07.971-h3 (G-16)Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
25,73(-2,1)Francin Anoj Vincent, Strømmen IF29.06.983 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
25,73(+1,8)Morten Trane, BUL-Tromsø Friidrett09.10.661-h1 (MV)Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
25,74(-0,2)Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.982 (G-15)Lillehammer, GD-lekene21.09.13
25,76(-0,3)Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.984-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,76(+0,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
25,76(-1,4)Mathias Wester, Overhalla IL26.06.982 (G-15)Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
25,77(+1,7)Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.984 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
25,77(+1,3)Thomas Fagervold, Yrjar IL18.03.972 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 201315.06.13
-----330--------------------
25,77(+0,1)Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.971-h1 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser21.06.13
25,77(-0,3)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.692 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
25,77(+1,6)Håvard Sommer Rosenlund, Frol IL27.01.952 (G-18/19)Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
25,79(+0,8)Philip Rud Olafsen, Fredrikstad IF22.11.975 (G-16)Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
25,79(+0,1)Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.983-h1Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
25,80(+0,4)Magnus Akre Thorup, Idrettslaget Skjalg03.12.983-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
25,81(+0,6)Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.973-h1 (G-16)Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
25,85(-1,5)Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog Friidrettslag04.08.962-h1 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
25,85(+0,7)Eivind Kjennerud, IL Sandvin21.06.972 (G-16)Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
25,87(-0,8)Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
-----340--------------------
25,89(-0,8)Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.982-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,89(-0,2)Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.983 (G-15)Lillehammer, GD-lekene21.09.13
25,90(+0,0)Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.965 (G-17)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
25,92(+0,9)Joakim Kongshaug, IL Norodd24.12.951 (G-18)Tingvoll, Treningsstevne13.06.13
25,93(+0,1)Christian Kongolo, Søndre Land IL15.01.957-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,93(-0,7)Johan Andreas Løland, GTI02.05.591Sandnes, Avslutningsstevne24.09.13
25,94(+0,4)Rasmus S. Øxnevad, Sandnes IL16.08.984-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
25,95(+0,1)Sondre Mæland, Stord IL13.05.963-h1 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
25,96(+0,4)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.603-h1Fana, Framolekene 201331.05.13
25,96(-0,2)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611Lillehammer, GD-lekene21.09.13
-----350--------------------
25,98(+0,2)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 201301.06.13
25,98(+0,0)Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.531 (MV60)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
25,98(-0,3)Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.733 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
25,99(-0,2)Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.981 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane24.08.13
26,00(-1,5)Daniel Verheugen Hvidsten, Nesodden IF16.06.963-h1 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
26,03(+1,4)Ådne Galguften, Overhalla IL07.11.973 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
26,05(-0,3)Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.982 (G-15)Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
26,05(-3,0)Amund Wirstad, Rena IL Friidrett08.01.971 (G-16)Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland09.06.13
26,08(-0,5)Andreas Lillerovde, Dimna IL12.01.951 (G-18)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
26,09(-0,1)Christoffer Aksmo Nilsen, Halden IL14.11.891Halden, Treningsstevne12.09.13
-----360--------------------
26,12(+0,5)Kristoffer Sannes, Kristiansands IF Friidrett10.04.979-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
26,18(+0,4)Kristoffer Heimstad, IF Sturla18.12.962 (G-17)Hokksund, Maxbolekene20.05.13
26,18(-0,3)Sindre Throndsen, Snøgg Friidrett05.04.977Skien, KM senior 201308.08.13
26,20(-0,5)Markus Olaussen, Fredrikstad IF05.05.975-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
26,20(+0,8)Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.971 (G-16)Skien, DNB 604.09.13
26,24(-2,1)Markus Høgne, Aurskog/Høland Friidrettslag14.06.985 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
26,24(+0,6)Alexander Høgheim, Bergens Turnforening22.03.974 (G-16)Fana, Stor-KM 201308.06.13
26,25(+0,4)Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.973-h1 (G-16)Fana, Karusellstevne 618.09.13
26,26(+1,3)Alexander Brandvik, Yrjar IL20.07.982 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 201315.06.13
26,28(+0,0)Harald Myrland Hagen, Byåsen IL13.02.984-h2 (G-15)Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
-----370--------------------
26,29(-2,7)Sebastian Haugland, Osterøy IL04.04.971 (G-16)Osterøy, Karusellstevne 106.05.13
26,29(+0,4)Jacob Lauritzen, Asker Sk. Friidrett03.01.974-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201301.06.13
26,31(-0,2)Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
26,33(+1,2)Hans Edvin Tennøy Henriksen, Ålesund Friidrettsklubb12.07.943 (G-18/19)Molde, KM09.06.13
26,34(-0,5)Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.971 (G-16)Arna, Seriestevne12.08.13
26,34(+1,6)Sindre Skretting, Snøgg Friidrett22.01.982-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
26,41(-0,8)Trygve Andreas Eide, Raufoss Idrettslag Friidrett30.01.983-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
26,42(-0,8)Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.984-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
26,43(+1,0)Bendik Andrè Berntsen, Målselv IL14.08.972 (G-16)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
26,45(+0,4)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.914-h1Fana, Framolekene 201331.05.13
-----380--------------------
26,45(+0,7)Eirik Teien, IL Sandvin06.05.973 (G-16)Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
26,46(-0,2)Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.983 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
26,52(-0,7)Mikael Borge, Bækkelagets SK10.07.976-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
26,52(-1,4)Øyvind Alsaker, Sola FIK19.05.666-h2Sandnes, Teststevne 129.07.13
26,58(+1,0)Jan Olsen Røyland, IK Våg25.05.885-h1Kristiansand, Kretsmesterskap senior Aust og Vest Agder19.06.13
26,58(-0,6)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
26,59(+0,2)Frederik Lager Selvik, Nesøya IL15.07.985-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 201301.06.13
26,60(-1,5)Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.964-h1 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
26,61(+1,3)Jonas Bordvik, Austrheim IL15.08.971 (G-16)Knarvik, Seriestemne25.04.13
26,61(+0,2)Ivar Hembre, Stjørdal Friidrettsklubb03.09.983-h1 (G-15)Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
-----390--------------------
26,64(-1,3)Andreas Kårli, FIK Orion14.04.973 (G-16)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201328.07.13
26,66(-1,0)Jan Inge Pedersen, Ask Friidrett01.03.632 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
26,67(-0,4)Øivind Inka Midthassel, Idrettslaget Skjalg06.02.986 (G-15)Karmøy, Mailekene 201319.05.13
26,69(+0,4)Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.964-h3 (G-17)Fana, Karusellstevne 230.07.13
26,72(+1,0)Andres Fjordheim Nilsen, Kristiansands IF Friidrett18.06.976-h1Kristiansand, Kretsmesterskap senior Aust og Vest Agder19.06.13
26,73(+0,2)Egil Andre Grimstad Larsen, IL Norodd30.01.973 (G-16)Molde, KM09.06.13
26,74(+1,7)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924Stavanger, Skjalgstevnet15.08.13
26,77(+0,3)Erlend Andreas Knutsen, Oppstad IL01.04.971 (G-16)Kongsvinger, Regionleker/Regionmesterskap23.05.13
26,77(+1,4)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.983 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
26,78(+1,8)Thomas Bognøy, Ask Friidrett07.03.979-h7 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
-----400--------------------
26,80(-0,8)Haldor Hagen Jøsendal, Søndre Land IL02.10.971 (G-16)Gjøvik, Totenlekene25.05.13
26,81(-0,7)Thomas Andersen Onsrud, Haugesund IL07.01.981 (G-15)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 204.06.13
26,81(-0,3)Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.983 (G-15)Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
26,82(+1,4)Ole Kristian Lindås, Lambertseter IF27.12.984 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
26,82(+0,4)Kristian Andreas Bøe Hilden, Asker Sk. Friidrett05.09.975-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201301.06.13
26,84(-0,4)Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.987 (G-15)Karmøy, Mailekene 201319.05.13
26,85(-0,6)Frode Holt, IF Sturla14.07.643 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
26,92(+0,0)Paal Sneve, Fagernes IL06.05.681 (MV40)Fagernes, Treningsstevne10.07.13
26,95(+0,0)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.645 (MV45)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
27,04(-0,9)Tobias Verheugen Hvidsten, Nesodden IF15.11.977 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
-----410--------------------
27,05(+0,4)Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.965-h3 (G-17)Fana, Karusellstevne 230.07.13
27,10(+0,2)Håvard Fredriksen, Kristiansands IF Friidrett09.11.973 (G-16)Søgne, Kretscup27.08.13
27,12(-0,7)Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.955-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
27,12(+0,2)Anders Røed, Bodø Friidrettsklubb12.03.956-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
27,15(-0,4)Zakariye Bashir Ali, Voss IL981 (G-15)Voss, Friidrettstemne29.05.13
27,16(-0,7)Håvard Sæther Pedersen, Haugesund IL31.08.981 (G-15)Karmøy, Torvastadlekene 201313.05.13
27,19(+0,0)Sivert Lyngstad, Steinkjer Friidrettsklubb08.06.962 (G-17)Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
27,25(+1,7)Stephan Brunel, Egersunds IK11.08.944 (G-18/19)Egersund, KM09.06.13
27,27(+0,3)Joar Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb24.04.651 (MV45)Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
27,27(+0,8)Håkon Bakke, IL Tyrving24.10.975-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
-----420--------------------
27,29(-0,4)Brynjar Flatebø, Voss IL982 (G-15)Voss, Friidrettstemne29.05.13
27,29(-0,8)Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.981 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparebankcup 2013 nr 327.08.13
27,30(+0,3)Kristian Hynden Wangen, Kongsvinger IL Friidrett24.05.972 (G-16)Kongsvinger, Regionleker/Regionmesterskap23.05.13
27,37(-1,0)Brynjar Nordanger, Eikanger IL13.01.633 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
27,40(-1,0)Sigurd Dalmo Tollåli, Bodø Friidrettsklubb27.04.966-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
27,43(-0,8)Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.985-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
27,53(-1,5)Kristian Amundrød, Larvik Turn & IF22.11.981-h1 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 201325.08.13
27,59(-2,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
27,61(-0,5)Øyvind Kvalheim Madsen, Bergens Turnforening25.01.974-h1 (G-16)Fana, Gneistspelen 201325.08.13
27,63(+0,8)Sigurd Agnalt, Varteig IL27.11.971 (G-16)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
-----430--------------------
27,70(-0,1)Magnus Dyrmose Ryseth, IK Hind17.07.965-h1 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser21.06.13
27,71(-1,8)Trygve Andresen, Varegg IL09.03.797-h1Fana, Åpningsstevne07.05.13
27,71(+0,8)Håkon Skaftun, Sarpsborg IL23.12.976 (G-16)Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
27,73(+1,4)Jonas Henrik Pinderud, Lambertseter IF22.05.985 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
27,73(+1,1)Stein Gisle Ohr, IL Norodd20.11.481-fi (MV65)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
27,76(-0,7)Bjørn Sigve Nesheim, Haugesund IL13.07.972 (G-16)Karmøy, Torvastadlekene 201313.05.13
27,77(-0,6)Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.665 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
27,78(+0,4)Viktor Karl Gravdal, Fana IL14.01.985-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
27,80(+1,6)Oscar Ovind, IL Tyrving23.11.985-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
27,83(-0,1)Alexander Skorpen, Halden IL23.05.981 (G-15)Halden, Treningsstevne12.09.13
-----440--------------------
27,92(+1,1)Øyvind Steinstø, Bergens Turnforening07.08.986-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
27,93(+0,0)Andreas Hammerø Eide, Bud IL26.06.981 (G-15)Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene17.08.13
27,94(+0,4)Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.986-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
27,95(-1,8)Bård Storebø, Varegg IL11.07.708-h1Fana, Åpningsstevne07.05.13
27,96(-1,1)Morten Buer, Lørenskog Friidrettslag28.09.722 (MV40)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
27,98(-0,4)Oddbjørn Thorsen, GTI14.04.774 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
28,00(-0,3)Jan Sunde, Jølster IL22.01.714 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
28,03(-0,2)Jakob Wang, IF Hellas16.09.941 (MJ)Hokksund, Maxbolekene20.05.13
28,15(+0,3)Johan Kristoffersen, Oppstad IL24.01.931Kongsvinger, Regionleker/Regionmesterskap23.05.13
28,15(-0,2)Elias Helgeland, IL i BUL13.07.985 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
-----450--------------------
28,27(-1,4)Håkon Larsen Aunet, Stjørdal Friidrettsklubb29.05.984 (G-15)Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
28,30(-1,0)Kristian Vold, Havørn IL29.04.986 (G-15/18)Sandnes, TKS-Jærcup02.05.13
28,36(-0,5)Magnus Enes Heggøy, Ask Friidrett07.02.981 (G-15)Arna, Seriestevne12.08.13
28,37(+1,6)Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.986-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
28,53(-1,5)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV)Sandnes, Lagseriestevne 204.07.13
28,54(-0,8)Jone Staveland, Haugesund IL12.06.982 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparebankcup 2013 nr 327.08.13
28,55(-1,0)Øystein Orten, Hareid IL22.06.621Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.13
28,68(-0,2)Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.981-h1 (G-15)Drammen, Åpningsstevne09.05.13
28,72(-0,8)Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.987-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
29,02(-1,0)Martin Bjordal, Havørn IL21.04.987 (G-15/18)Sandnes, TKS-Jærcup02.05.13
-----460--------------------
29,02(-1,4)Steinar Sandvik, Sola FIK04.03.757-h2Sandnes, Teststevne 129.07.13
29,10(-0,3)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
29,21(-1,0)Asgeir Thomassen, IL Gular04.07.624 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
29,24(-0,8)Thomas Delbekk, Ørsta IL08.06.982 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
29,32(-1,0)Narve Nordanger, Eikanger IL12.09.605 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
29,39(-0,5)Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.742Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
29,42(+0,0)Vegard Havn, Stord IL28.09.971-h1 (G-16)Leirvik, Seriestemne16.09.13
29,56(-0,2)Leif Terje R Elstad, Havørn IL27.05.983-h1Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
29,60(+0,9)Lage Stavnesli, IL Norodd962 (G-17)Tingvoll, Treningsstevne13.06.13
29,65(ok)Øystein Øvsthus, Mjøsdalen IL06.04.581 (MV55)Arna, KM veteran 201307.09.13
-----470--------------------
29,67(ok)Valter Midtsæter, Mjøsdalen IL02.05.621 (MV50)Arna, KM veteran 201307.09.13
29,81(-0,3)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
29,84(-1,1)Erling Bleie, Finnøy IL29.04.482 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
30,77(-0,3)Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.618Skien, KM senior 201308.08.13
30,91(+0,1)Ragnar Jakobsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.432 (MV70)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
31,25(-1,9)Gustav Krohn, Bergens Turnforening20.10.982-h1 (G-11/14)Fana, Åpningsstevne07.05.13
31,27(-0,6)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV70)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
31,29(+1,7)Simen Berg, Yrjar IL14.05.987 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
31,30(+0,2)Jijo Gamachis, Kristiansands IF Friidrett25.10.974 (G-16)Søgne, Kretscup27.08.13
31,66(-1,0)Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.561 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
-----480--------------------
31,96(-1,8)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV60)Byrkjelo, KM 201329.09.13
32,07(+0,1)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.424 (MV70)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
32,10(-1,8)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV35)Byrkjelo, KM 201329.09.13
32,19(-1,1)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.483 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
32,23(-1,0)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
32,31(-0,3)Jon Husabø Hansen, Gloppen Friidrettslag13.05.534 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
32,42(-1,8)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.522 (MV60)Byrkjelo, KM 201329.09.13
32,53(+0,0)Frithjof Lyng-Nielsen, Strindheim IL11.09.535 (MV60)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
33,46(-1,0)Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.382 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
33,53(+1,4)Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV60)Greveskogen, KM Veteraner Vestfold20.06.13
-----490--------------------
33,71(+0,0)Magnus Heggland, Kragerø IF Friidrett981 (G-15)Kragerø, DNB-karusellen 405.06.13
33,84(-0,6)Aksel Rosland, Orre IL29.08.393 (MV70)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
34,44(-0,2)Ivan Schmidt Thorsnes, GTI14.06.374-h1Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
34,52(-1,0)Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.373 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
34,59(+1,4)Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.372 (MV75)Greveskogen, KM Veteraner Vestfold20.06.13
34,61(+0,3)Hans Foosnæs, Steinkjer Friidrettsklubb27.07.471 (MV65)Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
35,30(-1,0)John Broholt, Oslo IL17.09.344 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
35,70(-0,3)Karsten Nordli, IL Pioner04.01.506 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
36,75(-0,6)Gunvald Gundersen, IF Klypetussen10.12.424 (MV70)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
36,90(+1,3)Gisle Sellevold, IF Klypetussen13.01.512 (MV)Haugesund, Kretsstevne22.07.13
-----500--------------------
37,25(-0,2)Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.321 (MV80)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
37,80(-0,6)Arnfinn Kalhovd, Egersunds IK22.10.395 (MV70)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
40,35(-0,2)Per Einar Sønnesyn, IL Gular02.01.322 (MV80)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
41,12(-0,2)Håkon Karstein Tvedt, IL Gular15.09.333 (MV80)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
45,47(+0,8)Harald Aanerud, Lørenskog Friidrettslag29.01.271 (MV85)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
47,26(ok)Peder Heggestad, IL Gular27.08.302 (MV80)Arna, KM veteran 201307.09.13
50,38(-0,2)Emil Halfdan Rødsand, IL Norodd08.03.272 (MV85)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,76(+1,0)Kathan Yohanathan (SRI), IL Tyrving15.02.943-h3 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
22,80(+1,5)Damian Steinke (GER), IL Molde-Olymp12.01.971-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,43(-1,4)Mike Lubsen (UGA), Idrettslaget Skjalg22.04.951-h2Sandnes, Teststevne 129.07.13
23,50(+1,4)Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.981-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,51(+1,7)Konrad Pieszak (POL), Egersunds IK13.12.932Stavanger, Skjalgstevnet15.08.13
23,56(-0,4)Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.961-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,57(-0,2)Anton Sudarshan (SRI), IL i BUL20.08.923-h3Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
23,62(+0,0)Byamungu Kabiraba (COD), Larvik Turn & IF22.01.952 (G-18)Larvik, Åpent klubbmesterskap11.09.13
23,86(+0,1)Ottar Jónsson (ISL), Sandnes IL19.02.832-h2Sandnes, TKS-Jærcup 429.08.13
24,08(+1,6)Tom W. Chatchalat (THA), Bryne FIK27.08.976-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
24,55(+0,5)David Abotor (SWE), Herkules Friidrett14.11.831Skien, Treningsstevne14.09.13
24,57(+1,1)Kieran Leon (FRA), IL Bjarg27.08.984-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
24,94(+0,2)Rahmatullah Rezai (AFG), Fredrikstad IF09.06.963 (G-17)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
24,94(-1,0)Nagmeldin Ali Abubakar (SUD), Vadsø TIF22.02.864Rovaniemi/FIN, Lapin leiskautukset20.07.13
25,31(+1,7)Jiu-Wai Woo (SWE), Bryne FIK18.10.952 (G-18/19)Egersund, KM09.06.13
26,43(-3,0)Michal Szkudlarek (POL), FIK Orion23.01.982 (G-15)Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland09.06.13
26,63(-0,9)Matyos Lema (ETH), Vadsø Turnforening20.10.951Alta, Åpningstevne26.05.13
26,96(+1,0)Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.982 (G-15)Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
26,96(+1,6)Birmeji Geda Wayu (ETH), Namdal Løpeklubb27.08.971 (G-16)Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
27,43(+1,0)Johnny Egbert Romkes (NED), Larvik Turn & IF28.11.621Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
27,80(+1,7)Sytze Rijpkema (NED), Yrjar IL09.10.986 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene02.06.13
28,08(-2,1)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.988 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
28,30(-0,2)Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.972 (G-16)Lillehammer, GD-lekene21.09.13
31,36(-0,3)Aloizs Cacs (LAT), Jotun IL21.03.533 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
34,66(-1,4)Guy le Gall (FRA), Hannevikas IL06.01.581 (MV55)Søgne, KM Veteraner Vest-Agder20.09.13
36,12(+0,3)Jakop Manic (UTL), Kongsvinger IL Friidrett981 (G-15)Kongsvinger, Regionleker/Regionmesterskap23.05.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,9(+0,9)Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.76Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskapet21.07.13
23,3(+0,0)Hauk Are Fjeld, Skarphedin IL29.04.941 (G-18/19)Bø, Seriestemne06.06.13
23,7(+0,4)Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.891Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
23,8(+0,9)Jon Einar Eilertsen, Stord IL15.03.892Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskapet21.07.13
24,3(-0,6)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851Vik, Kretsstevne13.06.13
25,6(+0,0)Magnus Håkonsen, Skarphedin IL22.07.952 (G-18/19)Bø, Seriestemne06.06.13
25,7(+0,9)Nils Ola Eidet, Stord IL01.03.943Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskapet21.07.13
26,9(+1,3)Amund Ødegaard, Raumnes & Årnes IL17.04.971 (G-16)Årnes, Kretsstevne05.06.13
27,0(ok)Jon Ivar Hallaraune, Sømna IL26.03.981 (G-15)Vik, Kretsstevne15.08.13
27,7(+0,0)Rune Einan, Nordkjosbotn IL26.08.811Nordkjosbotn, Kveldstevne08.08.13
-----10--------------------
28,1(+0,1)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV45)Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
29,2(-1,1)Ottar Moum Larsen, Ullensaker/Kisa IL641Jessheim, Åpent stevne30.05.13
29,3(ok)Daniel Melstein, Sømna IL25.06.982 (G-15)Vik, Kretsstevne15.08.13
29,6(ok)Andreas Solli, Sømna IL11.08.983 (G-15)Vik, Kretsstevne15.08.13
29,9(ok)Marius Haraldsvik, Sømna IL22.08.984 (G-15)Vik, Kretsstevne15.08.13
30,3(+0,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/St, KM veteraner 1. del29.05.13
30,4(ok)Filip Stein, Sømna IL09.09.985 (G-15)Vik, Kretsstevne15.08.13
30,6(ok)Vebjørn Hjelmseth, Sømna IL16.04.986 (G-15)Vik, Kretsstevne15.08.13
31,0(ok)Øystein Nordli, Sømna IL06.01.701Vik, Kretsstevne15.08.13
31,1(ok)Ole Høgeli, Sømna IL08.12.971 (G-16)Vik, Kretsstevne15.08.13
-----20--------------------
31,5(-0,1)Gunstein Innvær, Bremnes IL29.12.981 (G-15)Bømlo, Seriestemne05.09.13
31,9(ok)Mats Høgeli, Sømna IL08.12.972 (G-16)Vik, Kretsstevne15.08.13
32,1(ok)Fredrik Moen, Sømna IL14.05.987 (G-15)Vik, Kretsstevne15.08.13
33,1(ok)Hans Hjelmseth, Sømna IL14.09.988 (G-15)Vik, Kretsstevne15.08.13
33,4(+0,0)Helge Hveem, Fossum IF17.05.411 (MV70)Oslo/St, KM veteraner 1. del29.05.13
33,6(+0,0)Helge Jacob Horn, Ski IL Friidrett24.03.511 (MV60)Ski, Kretsstevne19.06.13
34,4(+0,0)Harald Ødegård, Raumnes & Årnes IL21.01.461 (MV65)Oslo/St, KM veteraner 1. del29.05.13
35,1(+0,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
35,3(+0,4)Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.614Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
37,4(+0,0)Kolbjørn Jordfald, Ski IL Friidrett08.08.371 (MV75)Ski, Kretsstevne19.06.13
-----30--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,12(+2,2)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-ASundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
21,56(+3,1)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.931-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
21,69(+3,0)Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.931-fi-BFlorø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 201308.06.13
21,80(+3,2)Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.951-fi-CFlorø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 201308.06.13
22,03(+3,1)Lars Jøran Storhaug, Idrettslaget Skjalg29.06.892-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
22,10(+3,0)Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.892Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.13
22,15(+2,9)Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.891-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
22,19(+3,1)Marius Bakken Støle, Sandnes IL06.06.936-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
22,24(+3,0)Nikolai Bjerkan, BUL-Tromsø Friidrett05.01.921Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
22,65(+2,3)Markus Loftås, Osterøy IL08.04.944-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
22,66(+2,3)Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.942-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
22,71(+3,1)Håkon Solli Henriksen, Nittedal IL24.06.937-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
22,84(+3,2)André Armando Vivelid, Ask Friidrett18.01.894-fi-CFlorø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 201308.06.13
23,00(+2,3)Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.955-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
23,16(+2,9)Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.945-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
23,19(+2,1)Simen Kjensli, IL i BUL03.11.953-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
23,28(+4,5)Sjalg Løvseth Øvstehage, Lillehammer IF19.08.972-h4 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
23,38(+2,2)Henrik Nilsen, Ranheim IL28.01.954-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
23,54(+3,2)Magnar Thuestad Stokka, Idrettslaget Skjalg24.04.961 (G-17)Stavanger, Skjalgstevnet15.08.13
23,59(+2,2)Byamungu Kabiraba (COD), Larvik Turn & IF22.01.955-h3 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,74(+4,5)Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.976-h4 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
23,75(+4,5)Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.977-h4 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
23,81(+2,3)Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.957-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
23,89(+4,5)Thomas Karlsnes, IL Tyrving07.07.978-h4 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
23,95(+2,5)Stian Hjorteland, Torvastad IL14.07.951 (G-18/19)Haugesund, Avslutningsuken26.09.13
24,00(+2,1)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (G-16)Osterøy, Karusellstevne 822.09.13
24,08(+2,7)Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.983-h4 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
24,09(+2,7)Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.984-h4 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
24,16(+2,9)Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.981 (G-15)Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
24,19(+2,4)Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett15.05.971 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
24,25(+2,3)Håkon Hammeren, Hurdal IL12.06.951-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
24,44(+3,2)Marius Voss, Hinna IL06.12.951-h1 (G-18/19)Stavanger, Skjalgstevnet15.08.13
24,49(+2,8)Master Anan Jongjai, Krødsherad IL15.06.861Geithus, Furumolekene 201315.09.13
24,55(+3,0)Bendik Micheeff, IK Hind29.07.961 (G-17)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
24,62(+4,8)Ørjan Sørflaten, Etnedal IL06.04.981 (G-15)Fagernes, Åpent Valdresmesterskap15.09.13
24,66(+2,7)Christopher Lawther, Fana IL13.04.985-h4 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
24,67(+3,3)Even Weiglin, IL Koll22.06.971-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
24,70(+2,4)Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.981 (G-15)Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
24,72(+3,0)Johan Bryngelsson (SWE), BUL-Tromsø Friidrett11.04.792Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
24,79(+3,3)Mats Thorsø Hansen, Selsbakk IF12.03.981-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
24,80(+2,8)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.973-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
24,82(+2,9)Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.983 (G-15)Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
24,85(+2,3)Morten Hamdahl, IL Sandvin11.01.953-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
24,90(+2,8)Snorre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving28.06.974-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
24,92(+3,3)John Magne Hardersen, IK Hind18.02.982-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
24,96(+3,3)Eirik Lieth, Tønsberg Friidrettsklubb13.06.983-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
25,20(+2,1)Viktor Henriksen, Larvik Turn & IF21.12.962-h1 (G-17)Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
25,40(+2,1)Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.982-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
25,49(+3,3)Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.984-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
25,57(+3,4)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611Fagernes, Åpent Valdresmesterskap15.09.13
25,64(+2,1)Francin Anoj Vincent, Strømmen IF29.06.983-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
25,69(+3,3)Kristoffer Sannes, Kristiansands IF Friidrett10.04.973-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
25,70(+3,3)Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.985-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
25,71(+2,8)Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.975-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
25,72(+2,8)Sondre Båsen Eriksen, Modum FIK02.06.862Geithus, Furumolekene 201315.09.13
25,73(+3,3)Olav Alexander Nomeland, Nesøya IL27.05.986-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
25,83(+3,3)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.987-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
26,07(+2,9)Lasse Seljevold, SMIL Engavågen17.01.971 (G-16)Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
26,18(+3,3)Alexander Thoresen, Ski IL Friidrett24.04.974-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
26,19(+3,2)Frederik Lager Selvik, Nesøya IL15.07.982-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
26,24(+2,4)Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.982 (G-15)Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
26,25(+3,2)Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.983-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
26,66(+2,4)Nils Johan Rogstad Sørheim, Ås IL31.01.983 (G-15)Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
26,71(+2,8)Frode Holt, IF Sturla14.07.643Geithus, Furumolekene 201315.09.13
26,75(+2,3)Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.955-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
26,88(+2,4)Victor Nilgard, Urædd Friidrett27.02.984 (G-15)Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
27,02(+3,2)Lars Andreas Meen, Urædd Friidrett27.06.985-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
27,33(+3,3)Bjørn Sigve Nesheim, Haugesund IL13.07.975-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
27,47(+4,0)Oscar Ovind, IL Tyrving23.11.986-h2 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
27,61(+4,0)Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.987-h2 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
27,62(+2,2)Hans-Erik Sand, Fredrikstad IF29.10.614-h1 (MV50)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
27,72(+3,2)Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.986-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
29,13(+4,0)Harald Øygard, Rogne IL31.03.971 (G-16)Fagernes, Regionstevne14.05.13
29,84(+3,0)Ove Hevrøy, IK Hind20.02.681 (MV45)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
34,27(+2,9)Karsten Nordli, IL Pioner04.01.501 (MV60)Finnsnes, Kretsstevne26.08.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,37(+2,9)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.892-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
24,50(+2,8)Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.971-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
24,62(+2,8)Kristian Rossland, Åkra IL15.01.972-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
28,16Ådne Kongestøl Vik, Fitjar IL05.09.983-h1 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
28,23Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.981 (G-15)Askim, Klubbmesterskap 201318.09.13
36,5Alf Aabel, IL Framsteg18.12.511 (MV60)Vågsbygd, Sørlandsmesterskap for veteraner del 208.09.13
36,9Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV65)Vågsbygd, Treningsstevne09.10.13
40,8Einar Uleberg, Kristiansands IF Friidrett11.04.532 (MV60)Vågsbygd, Sørlandsmesterskap for veteraner del 208.09.13
46,0Willy Haugen, IK Våg11.11.371 (MV75)Vågsbygd, Sørlandsmesterskap for veteraner del 208.09.13
56,2Tor Ingvar Njerve, Hannevikas IL21.03.431 (MV70)Vågsbygd, Sørlandsmesterskap for veteraner del 208.09.13

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,0(+0,1)Edvard F. Rathke, DNB BIL15.08.451 (MV65)Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
32,3(+0,1)Silje Dragland Granum, Universitetet i Oslo BIL941 (J-18/19)Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
36,3(+0,1)Arne Ingelsrud, Sporveien Oslo BIL24.10.462 (MV65)Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,45Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911Oslo/Bi, Treningsstevne17.08.13
34,04Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.901Osterøy, Seriestevne10.08.13
34,67Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL10.08.902Osterøy, Seriestevne10.08.13
34,72Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
34,73Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
34,85Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-h3Nadderud, Løpsstevne07.05.13
35,07Nickolai Jallow, IF Hellas03.04.912Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
35,29Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.892Oslo/Bi, Treningsstevne17.08.13
35,85Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF21.06.941 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
35,91Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Friidrett13.11.932-h3Nadderud, Løpsstevne07.05.13
-----10--------------------
35,91Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961 (G-17)Osterøy, Seriestevne10.08.13
36,13Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.963Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
36,18Martin Roe, IL Fri01.04.922-h2Arna, Seriestevne15.05.13
36,42Haavard O.H. Lien, IL Tyrving12.12.963-h3Nadderud, Løpsstevne07.05.13
36,67Simen Tjelta Larsen, Idrettslaget Skjalg04.01.942 (G-18/19)Stavanger, Treningsstevne18.09.13
36,68Halvard Hauge Hornes, IL Tyrving02.10.954-h3Nadderud, Løpsstevne07.05.13
37,06Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.981 (G-15)Stavanger, Treningsstevne18.09.13
37,08Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.784Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
37,09Marius Bull Hjeltnes, IL Gular22.06.961 (G-17)Fana, Karusellstevne 320.08.13
37,20Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.965-h3Nadderud, Løpsstevne07.05.13
-----20--------------------
37,26Vebjørn Gilde, Lillehammer IF05.03.932Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
37,30Erlend Torssønn Haflan, Fredrikstad IF29.12.951 (G-18/19)Moss, Treningsstevne05.06.13
37,52Erik Røraas, Moss IL24.04.942 (G-18/19)Moss, Treningsstevne05.06.13
37,58Marius Mellum, Ullensaker/Kisa IL16.04.961-h2Nadderud, Løpsstevne07.05.13
37,59Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-h2 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
37,69Jonas Hagen, FIK Ren-Eng03.11.941Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
37,86Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.982 (G-15)Stavanger, Treningsstevne18.09.13
37,89Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.951 (G-18/19)Porsgrunn, Treningsstevne02.09.13
37,94Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (G-16)Osterøy, Seriestevne10.08.13
37,98Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
-----30--------------------
38,05Fabian Skarboe Rønningen, IL Tyrving21.07.952-h2Nadderud, Løpsstevne07.05.13
38,23Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.972-h2 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
38,32Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
38,38Bjørnar Lie, FIK Orion13.02.981 (G-15)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
38,39Thomas Riis, IL Tyrving17.06.962-h1Nadderud, Løpsstevne07.05.13
38,60Thomas Karlsnes, IL Tyrving07.07.971 (G-16)Asker, Kretsstevne løp22.05.13
38,63Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.981-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
38,65Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.973-h2Nadderud, Løpsstevne07.05.13
38,69Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.942 (G-18/19)Porsgrunn, Treningsstevne02.09.13
38,70Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett15.05.97D (G-16)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
-----40--------------------
38,73Magnar Thuestad Stokka, Idrettslaget Skjalg24.04.961 (G-17)Stavanger, Treningsstevne18.09.13
38,81Håvard H Kristiansen, Fana IL10.08.941 (G-18/19)Fana, Karusellstevne 320.08.13
38,87Jørgen Hågensen, FIK Orion09.05.962Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
39,08Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.96D (G-17)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
39,16Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.974-h2Nadderud, Løpsstevne07.05.13
39,33Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Porsgrunn, Treningsstevne02.09.13
39,50Fredrik Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb29.01.94 (G-18/19)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
39,52Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.975-h1Nadderud, Løpsstevne07.05.13
39,62Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.981 (G-15)Moss, Treningsstevne05.06.13
39,80Felix Sundem Petersson, IL Tyrving28.07.956-h1Nadderud, Løpsstevne07.05.13
-----50--------------------
39,83Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201327.07.13
39,96Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981 (G-15)Osterøy, Seriestevne10.08.13
40,03Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.963-h2 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
40,24Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.982 (G-15)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
40,32Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.981 (G-15/17)Nesodden, Friidrettskarusell11.06.13
40,41Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.96D (G-17)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
40,55Vetle Ojala Berg, Bodø Friidrettsklubb28.11.96D (G-17)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
40,62Christer Sælen, IL Fri09.12.813Osterøy, Seriestevne10.08.13
40,76Brede Sherling Kristensen, Laksevåg TIL04.12.951 (G-18/19)Fana, Karusellstevne 126.06.13
40,77Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV50)Fana, Karusellstevne 503.09.13
-----60--------------------
40,95Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.983-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
41,09Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.989-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
41,24Vetle Blekken, Fredrikstad IF23.08.921Moss, Treningsstevne05.06.13
41,29Ådne Galguften, Overhalla IL07.11.97D (G-16)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
41,30Kristoffer Sannes, Kristiansands IF Friidrett10.04.97D (G-16)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
41,48Amund Wirstad, Rena IL Friidrett08.01.974-h2 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
41,92Daniel Verheugen Hvidsten, Nesodden IF16.06.962 (G-15/17)Nesodden, Friidrettskarusell11.06.13
42,13Fredrik Forsberg Ellingsen, Fredrikstad IF15.06.932Moss, Treningsstevne05.06.13
42,35Tobias Verheugen Hvidsten, Nesodden IF15.11.973 (G-15/17)Nesodden, Friidrettskarusell11.06.13
42,39Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.983 (G-15)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
-----70--------------------
42,44Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.982 (G-15)Moss, Treningsstevne05.06.13
42,46Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.972 (G-16)Osterøy, Seriestevne10.08.13
42,62Peder Elton, Nesodden IF30.04.974 (G-15/17)Nesodden, Friidrettskarusell11.06.13
42,66Martin Granøien Monsen, Asker Sk. Friidrett05.01.971 (G-16)Asker, Kretsstevne løp02.09.13
42,76Trygve Andresen, Varegg IL09.03.792-h1Arna, Seriestevne15.05.13
42,77Jakob Malmo, Rena IL Friidrett09.04.972-h1 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
42,84Victor Nilgard, Urædd Friidrett27.02.981 (G-15)Porsgrunn, Treningsstevne02.09.13
43,96Fridtjof Sandberg, Fredrikstad IF12.11.983 (G-15)Moss, Treningsstevne05.06.13
44,89Håkon Bakke, IL Tyrving24.10.977-h1Nadderud, Løpsstevne07.05.13
44,92Bård Storebø, Varegg IL11.07.704-h1Arna, Seriestevne15.05.13
-----80--------------------
45,05Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.981 (G-15)Hønefoss, Treningsstevne11.09.13
45,26Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.982 (G-15)Osterøy, Seriestevne10.08.13
47,75Anojan Skanthamany, Nesodden IF22.12.975 (G-15/17)Nesodden, Friidrettskarusell11.06.13
50,22Martin Moskvil, Nesodden IF18.06.986 (G-15/17)Nesodden, Friidrettskarusell11.06.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,65Mike Lubsen (UGA), Idrettslaget Skjalg22.04.951 (G-18/19)Stavanger, Treningsstevne18.09.13
39,01Rahmatullah Rezai (AFG), Fredrikstad IF09.06.961 (G-17)Moss, Treningsstevne05.06.13
42,62Saymon Kibrom (ERI), Søndre Land IL29.04.971-h1 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,37Andreas Roth, Ullensaker/Kisa IL29.04.931-fi Greveskogen, NM 201323.08.13
47,71Sondre Nyvold Lid, IL Molde-Olymp12.05.944-h2 (MJ)Rieti/ITA, European Athletics Junior Championships18.07.13
47,87Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.902-fi Greveskogen, NM 201323.08.13
48,07Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL10.08.903-fi Greveskogen, NM 201323.08.13
48,09Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-h4 (G-U18)Donetsk/UKR, World Youth Championships10.07.13
48,16Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.911Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
48,36Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
48,37Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911Trondheim, Hyundai Grand Prix01.07.13
48,39Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.891Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
48,50Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.894-fi Greveskogen, NM 201323.08.13
-----10--------------------
48,58Marius Bakken Støle, Sandnes IL06.06.932-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
48,69Roald H. Frøskeland, Steinkjer Friidrettsklubb28.03.941-h4 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
48,84Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.892-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
48,91Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.952-fi (MJ)Overhalla, Junior NM03.08.13
48,93Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
49,11Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Friidrett13.11.935-fi Greveskogen, NM 201323.08.13
49,30Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.943-h3Greveskogen, NM 201323.08.13
49,38Sondre Sølberg, Moss IL23.05.931-h3Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
49,41Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.951-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
49,57Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.946-natOslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games13.06.13
-----20--------------------
49,76Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892-h5Sioux Falls/SD/USA, Vance Butler Invite06.04.13
49,78Martin Roe, IL Fri01.04.921-h1Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League29.06.13
49,79Kristian Berg, IL i BUL23.04.942-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
49,83Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.934-fi (G-U23)Overhalla, Junior NM03.08.13
49,87Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.931Skien, Sommerstevne 209.07.13
49,89Jostein André Kvikstad, Bodø Friidrettsklubb31.12.931-h3Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League29.06.13
49,92Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h3 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
50,08Eric Alberto Marhaug, Bodø Friidrettsklubb05.04.961-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
50,09Jon Erik Nesse, Bryne FIK18.01.954-fi (MJ)Overhalla, Junior NM03.08.13
50,20Trond Ellingsve, Sortland Friidrettsklubb19.06.963-h3 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
-----30--------------------
50,26Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.882-h1Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League29.06.13
50,40Haavard O.H. Lien, IL Tyrving12.12.961-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
50,51Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.971-h2Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
50,53Thomas M Heggøy, Stord IL25.05.945-h4 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
50,60Torje Klevmo, Frol IL06.01.874-h1Greveskogen, NM 201323.08.13
50,60Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.962-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
50,64Markus Loftås, Osterøy IL08.04.945-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
50,68Odin Stangvik, Larvik Turn & IF19.02.963-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
50,68Sverre Blom Breivik, IL Sandvin18.05.964-h3 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
50,71Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.854-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
-----40--------------------
50,74Johannes Lerdahl, Ranheim IL01.02.964-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
50,74Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.952-h2Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
50,76Elias Ottosen, Ullensaker/Kisa IL02.12.935-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
50,76Markus Olaves Johansen, IK Hind01.06.951-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
50,77Sondre Dingsør Skogen, IL Gular03.02.962Arna, Seriestevne03.07.13
50,83André Armando Vivelid, Ask Friidrett18.01.891-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
50,92Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL24.09.963-h2Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
51,00Terje Snarby, Strindheim IL26.03.892-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
51,07Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland08.06.13
51,07Vebjørn Borge, Osterøy IL14.02.942-h3 (MJ)Overhalla, Junior NM02.08.13
-----50--------------------
51,10Erlend Torssønn Haflan, Fredrikstad IF29.12.952-h1 (MJ)Overhalla, Junior NM02.08.13
51,12Kristoffer Janson Grindedal, IL Gular12.05.891-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
51,17Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961 (G-17)Fana, Stor-KM 201309.06.13
51,17Vegard Løberg Gjelsvik, Ullensaker/Kisa IL31.01.926-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
51,23Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.942-h3 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
51,25Erik Rømcke, Minerva Idrettsskole02.04.944-h4 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
51,27Håvard Hildeskor, Ullensaker/Kisa IL14.09.924-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
51,28Hauk Are Fjeld, Skarphedin IL29.04.944-h3Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
51,30Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.951-h2Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
51,31Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.966-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
-----60--------------------
51,38Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin18.05.963Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
51,42Ådne Norland, Vollan Idrettsklubb16.03.954-h3 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
51,47Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.972-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
51,49Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.962-h2Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
51,51Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.902-h3Charlotte/NC/USA, Charlotte Invitational19.04.13
51,52Rune Reimertz, Sandnes IL24.07.961 (G-17)Fana, Framolekene 201302.06.13
51,55Simen Tjelta Larsen, Idrettslaget Skjalg04.01.942-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
51,72Harald Aarskog, Skarphedin IL03.07.951-h2 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
51,75Jørgen Elisenberg, FIK Orion04.03.953-h2Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
51,79Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.864-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
-----70--------------------
51,79Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett19.10.963-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
51,80Henrik Nilsen, Ranheim IL28.01.951 (G-18/19)Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
51,87Thor Henrik Raknerud, Askim IF09.02.952-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
51,92Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.981 (G-15)Fana, Framolekene 201302.06.13
51,95Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.953-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
51,99Espen Albertsen, Idrettslaget Skjalg06.01.931-h2Fana, Framolekene 201302.06.13
52,00Helge Langen, Rindal IL16.03.852-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
52,00Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.867-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
52,03Erik Røraas, Moss IL24.04.948-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
52,08Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL05.01.955-h4 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
-----80--------------------
52,10Hans Olav Stephansen Uldal, Sandnes IL16.12.826-h2Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League29.06.13
52,12Christopher Rettedal Fardan, Sandnes IL11.07.954-h2 (MJ)Overhalla, Junior NM02.08.13
52,17Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.875-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
52,19Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MJ)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
52,20Jakob Fløtre Eiring, Bodø Friidrettsklubb10.10.964-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
52,23Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
52,24Frode Urdal, IK Tjalve01.06.907-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
52,25Johannes Rudjord Volden, Sandnes IL14.10.953Sandnes, KM Rogaland senior og veteran 201308.06.13
52,32Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.944-h1 (MJ)Overhalla, Junior NM02.08.13
52,38Martin Lundemo Syvertsen, Ullensaker/Kisa IL22.09.924-h2Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
-----90--------------------
52,43René Gilje Læknes, Idrettslaget Skjalg10.04.914-h1Carcassonne/FRA, Championnats Languedoc Roussillon Individuels 1° Soiree08.06.13
52,45Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.952Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
52,45Mathias Haugsdal, IL Tyrving19.07.941-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
52,52Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.971-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
52,61Torbjørn Lie Onstad, Laksevåg TIL22.09.882-h2Fana, Framolekene 201302.06.13
52,61Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
52,62Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.86DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
52,63Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.972 (G-16)Fana, Framolekene 201302.06.13
52,64Marius Mellum, Ullensaker/Kisa IL16.04.965-h2Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
52,67Aksel Fossvik, Steinkjer Friidrettsklubb27.10.941-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
-----100--------------------
52,67Eivind Drabløs, IL Tyrving17.11.931-h1Drammen, Avslutningsstevne 201321.09.13
52,74Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.982-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
52,77Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.967-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
52,80Trond Erik Søilen Storebø, Varegg IL28.06.961 (G-17)Arna, Seriestevne12.08.13
52,80Marius-Emil Salvanes, Åkra IL27.01.971 (G-16)Haugesund, Avslutningsuken25.09.13
52,94Leonard-Johan Nesheim, Haugesund IL04.01.952-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
52,98Vebjørn Ljones Karlsen, Idrettslaget Skjalg10.12.952-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
52,99Einar Furulund, FIK Ren-Eng01.02.895-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
53,04Andreas Wathne, Idrettslaget Skjalg24.01.973 (G-16)Fana, Framolekene 201302.06.13
53,12Ivar Stefansson, IL Gular04.05.921Arna, Seriestevne12.08.13
-----110--------------------
53,15Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.933-h1 (G-U23)Overhalla, Junior NM02.08.13
53,17John Elias Stange Thorbjørnsen, Haugesund IL05.07.945-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
53,25Martin Breivik Smebye, IK Tjalve10.07.936-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
53,28Magnar Thuestad Stokka, Idrettslaget Skjalg24.04.962-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
53,30Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.962-h1Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
53,32Alexander Lindman, Frol IL19.04.952 (G-18/19)Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
53,36William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.961-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
53,40Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.973-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
53,47Morten Osvaldsen, BUL-Tromsø Friidrett24.04.951-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
53,59Ole Magnus Meling, Idrettslaget Skjalg08.05.945-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
-----120--------------------
53,64Benjamin Liestøl, Haugesund IL20.10.953-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
53,64Fredrik Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb29.01.942-h2Stavanger, Skjalgstevne 518.07.13
53,67Andreas Minnesjord, Herkules Friidrett20.08.961 (G-17)Skien, Sommerstevne 209.07.13
53,69Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV45)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
53,75Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.983-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
53,78Aleksander Lie, IL Gneist08.03.962-h1 (G-17)Fana, Karusellstevne 230.07.13
53,82Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.862-h1Sandnes, Kvalifiseringsstevne 213.08.13
53,83Marius Rygg, Hyen IL06.06.961-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
53,90Jon Gunnar Alfsen, Ullensaker/Kisa IL20.07.974-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
53,94Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.951-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
-----130--------------------
53,94Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.921Strandebarm, Seriestemne26.08.13
53,99Bendik Skarstad, Trones IL16.05.975-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,05Peter Edwardes, Minerva Idrettsskole11.09.942-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
54,07Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.984-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,15Jonas Hagen, FIK Ren-Eng03.11.945Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland08.06.13
54,19Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
54,20Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.954-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
54,20Sondre Mæland, Stord IL13.05.964-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
54,21Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett15.05.971 (G-16)Skien, Herkuleslekene01.06.13
54,22Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.761Stavanger, Skjalgstevne 114.05.13
-----140--------------------
54,24Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.954Fana, Stor-KM 201309.06.13
54,24Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,29Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.971 (G-16)Hareid, Hadarleikane 201318.08.13
54,34Andrè Juvland, Herkules Friidrett30.06.943-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,35Henrik Akre Thorup, Idrettslaget Skjalg28.02.962-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,44Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.976-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,46Anders Rosland Nordstrand, Kristiansands IF Friidrett17.01.947-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
54,49Jørgen Skovli Utne, Moss IL23.03.88DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
54,53Jonas Gjesdal, Varegg IL01.06.965Fana, Stor-KM 201309.06.13
54,62Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.953-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
-----150--------------------
54,65Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.985-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,71Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV40)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
54,74Vegard Austevoll, Kalandseid IL24.01.972 (G-16)Fana, Stor-KM 201309.06.13
54,79Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.961-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
54,81Sander Bergan, Byåsen IL22.04.986-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,83Kristoffer Åker Nyheim, Dønna15.04.963-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
54,83Petter Rød Gulliksen, IL Tyrving12.11.933-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
54,83Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.743 (MV35)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
54,83Lars Lunde, Stord IL20.05.972 (G-16)Haugesund, Avslutningsuken25.09.13
54,84Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.934-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
-----160--------------------
54,86Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.963-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,94Pavlik Wang, Moss IL08.01.957-h3Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
54,96Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
54,97Henrik Irgens Gravdal, BFG Bergen07.01.986Fana, Stor-KM 201309.06.13
55,01Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.987-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
55,02Andreas Lillerovde, Dimna IL12.01.954-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
55,05Lars Giske, IL Tyrving05.02.974-h1 (G-18/19)Drammen, Avslutningsstevne 201321.09.13
55,07Felix Sundem Petersson, IL Tyrving28.07.958-h3 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
55,07Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.973-h1Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
55,10Joakim Bjørklund, Bodø Friidrettsklubb11.08.951 (G-18/19)Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
-----170--------------------
55,14Erlend Mæland, Stord IL13.05.965-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
55,23Snorre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving28.06.972-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
55,26Fredrik Myrvang, FIK Orion29.01.975-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
55,32Gilbert Ofori, Trondheim Friidrett10.04.943Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
55,40Jørgen Hågensen, FIK Orion09.05.966-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
55,57Markus Høgne, Aurskog/Høland Friidrettslag14.06.984-h1Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
55,59Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.781-h1Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
55,64Cidi Nzita, Turn & IL Hovding17.09.964-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
55,66Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.977-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
55,80Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201329.09.13
-----180--------------------
56,03Christian Skyttermoen, Lillehammer IF12.04.972-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
56,08Ole Martin Granheim, Lillehammer IF16.07.763 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
56,08Morten Hamdahl, IL Sandvin11.01.952 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
56,09Asgeir Uthaug, Idrettslaget Skjalg06.04.944 (G-18/19)Stavanger, Skjalgstevne 114.05.13
56,29Magnus Settemsli Mogstad, Snøgg Friidrett12.12.905-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
56,30Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.973-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
56,38Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.981-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
56,55Erik Lauritzen, FIK Orion02.10.965-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
56,58Øystein Nordlund, Lillehammer IF29.05.961 (G-17)Lillehammer, GD-lekene22.09.13
56,62Isak Skarstad, Trones IL02.08.956-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
-----190--------------------
56,70Ørjan Sørflaten, Etnedal IL06.04.981 (G-15)Fagernes, Åpent Valdresmesterskap14.09.13
56,72Christopher Lawther, Fana IL13.04.981 (G-15)Fana, Stor-KM 201309.06.13
56,89Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
56,92Jørgen Møklebust Austvik, BFG Bergen29.07.928Fana, Stor-KM 201309.06.13
56,92Trygve Andreas Eide, Raufoss Idrettslag Friidrett30.01.982-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
57,02Sindre Throndsen, Snøgg Friidrett05.04.972-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
57,02Christer Sælen, IL Fri09.12.814Arna, Seriestevne03.07.13
57,27Thomas Gunnlaugsson, Ask Friidrett15.08.775-h2Fana, Framolekene 201302.06.13
57,29Bendik Micheeff, IK Hind29.07.961 (G-17)Harstad, Seriestevne17.09.13
57,30Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.983 (G-18/19)Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
-----200--------------------
57,32Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.974-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
57,33Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.968-h5 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
57,41Kristoffer Sannes, Kristiansands IF Friidrett10.04.973-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
57,57Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.981 (G-15)Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13
57,58Eskil Smith Sørhøy, Ogndal IL21.04.904Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
57,58Stian Norheim, IL Gneist02.07.961 (G-17)Fana, Karusellstevne 427.08.13
57,69Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.971 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene04.05.13
57,78Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.894Ås, Kretsstevne06.05.13
57,88Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL09.08.976-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
57,91Stein Magne Eliseussen, IK Hind27.09.891Harstad, Seriestevne17.09.13
-----210--------------------
57,97Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.974-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
57,99Terje Egeland, Sandnes IL13.06.681 (MV)Sandnes, KM Rogaland senior og veteran 201308.06.13
58,06Daniel Krogh, Bækkelagets SK03.11.967-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
58,07Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.972 (G-16)Fana, Karusellstevne 427.08.13
58,09Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.981 (G-15)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
58,11Johan Andreas Løland, GTI02.05.592 (MV50)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
58,15Christer Lohne, Ask Friidrett09.09.852Ravnanger, Karusellstevne 212.06.13
58,29Mikael Borge, Bækkelagets SK10.07.971-h1 (G-16)Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
58,32Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
58,35Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.983-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
-----220--------------------
58,48Kristoffer Nordhus, Stavanger Friidrettsklubb26.06.952 (G-18/19)Haugesund, Avslutningsuken25.09.13
58,52Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.982Fredrikstad, KM Dag 108.06.13
58,52John Magne Hardersen, IK Hind18.02.982 (G-15)Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
58,61Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601Ravnanger, Karusellstevne 321.08.13
58,66Brede Sherling Kristensen, Laksevåg TIL04.12.955-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
58,80Tore Kristoffersen Hongshagen, Steinkjer Friidrettsklubb11.07.964 (G-18/19)Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
58,82Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.985-h1Sandnes, Høstlekene21.09.13
58,86Jan Inge Pedersen, Ask Friidrett01.03.632 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
59,09Ketil Helgevold, Idrettslaget Skjalg01.06.691Lye, TKS-Jærcup30.05.13
59,11Stian Rygg, Stjørdal Friidrettsklubb03.03.971 (G-16)Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
-----230--------------------
59,12Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.975-h2Stavanger, Skjalgstevne 518.07.13
59,23Erlend Sørlie, IK Hind24.04.941 (G-18/19)Harstad, Seriestevne17.09.13
59,30Sondre Rinde, IL Gneist28.01.982 (G-15)Fana, Stor-KM 201309.06.13
59,57Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 201315.06.13
59,63Kevin Lien Hagen, Lyngdal IL21.08.972 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene04.05.13
59,64Sondre Tungard, Herkules Friidrett21.08.971 (G-16)Skien, Sommerstevne 107.07.13
59,69Joar Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb24.04.653Stjørdal, Stjørdalslekene 201308.06.13
59,86Elias A. Næss, Bodø Friidrettsklubb13.06.983 (G-15)Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
59,89Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.982 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
59,97Morten Buer, Lørenskog Friidrettslag28.09.724 (MV40)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
-----240--------------------
1,00,14Einar Bru, Idrettslaget Skjalg14.08.963 (G-17)Stavanger, Skjalgstevne 114.05.13
1,00,14Ole Martin Røssland, IL Gneist18.02.951 (G-18/19)Fana, Karusellstevne 427.08.13
1,00,22Bjarte Eikanger, BFG Bergen20.07.721 (MV40)Arna, KM veteran 201307.09.13
1,00,32Sindre Skretting, Snøgg Friidrett22.01.984Skien, KM senior 201307.08.13
1,00,41Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.792Ravnanger, Karusellstevne 321.08.13
1,00,43Per Gregersen, Stord IL08.06.702 (MV40)Arna, KM veteran 201307.09.13
1,00,44Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.972 (G-16)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
1,00,65Fredrik Vaeng Røtnes, BUL-Tromsø Friidrett20.03.961-h1Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser22.06.13
1,00,74Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.973 (G-16)Fana, Stor-KM 201309.06.13
1,00,78Tobias Sommernes, Rana FIK01.00.95D (MJ)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
-----250--------------------
1,00,84Tom Erik Halvorsen, GTI30.06.801Stavanger, Åpent Klubbmesterskap21.08.13
1,00,84Jostein Lie, BFG Bergen26.08.661 (MV)Fana, Karusellstevne 427.08.13
1,00,94Håvard H Kristiansen, Fana IL10.08.943-h1 (G-18/19)Fana, Karusellstevne 230.07.13
1,01,11Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.956-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
1,01,39Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.987-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
1,01,47Pål Villanger, Ask Friidrett07.03.653Ravnanger, Karusellstevne 321.08.13
1,01,74Magnus Dyrmose Ryseth, IK Hind17.07.962 (G-17)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
1,01,82Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.988-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
1,01,87Svein Oskar Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.11.685 (MV45)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
1,02,09Øyvind Brekke, Målselv IL11.04.985-h1 (MJ)Narvik, Nord Norsk Mesterskap16.06.13
-----260--------------------
1,02,10Atle Magnar Bones, Strindheim IL07.07.571 (MV55)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
1,02,17Morten Seliussen, BFG Bergen20.06.712 (MV)Fana, Karusellstevne 427.08.13
1,02,18Øyvind Øyen, Strindheim IL05.11.581 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,02,36Jan Sunde, Jølster IL22.01.711 (MV40)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,02,51Kristian Totland, Idrettslaget Skjalg22.03.956 (G-18/19)Stavanger, Skjalgstevne 114.05.13
1,02,56Magnus Enes Heggøy, Ask Friidrett07.02.984Ravnanger, Karusellstevne 212.06.13
1,02,73Tor Børresen, Strandebarm IL16.05.621 (MV50)Strandebarm, Seriestemne26.08.13
1,02,76Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,02,77Jakob Wang, IF Hellas16.09.947-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
1,02,79Øystein Orten, Hareid IL22.06.623 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
-----270--------------------
1,02,93Petter Jacobsen, Idrettslaget Skjalg31.05.672Stavanger, Skjalgstevne 114.05.13
1,03,02Victor Nilgard, Urædd Friidrett27.02.982 (G-15)Skien, Herkuleslekene01.06.13
1,03,25Jonas Bordvik, Austrheim IL15.08.972 (G-16)Knarvik, AKS-leikane25.05.13
1,03,25Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.641 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,03,39Åsmund Austrheim, Austrheim IL16.08.973 (G-16)Knarvik, AKS-leikane25.05.13
1,03,56Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.977-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
1,03,96Mats Robsen Nordanger, Norna-Salhus IL12.07.974 (G-16)Fana, Framolekene 201302.06.13
1,04,06Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62D (MV50)Herning/DEN, DM Mangekamp10.08.13
1,04,54Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV45)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
1,05,04Stein Gisle Ohr, IL Norodd20.11.481 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
-----280--------------------
1,05,59Tor-Egil Westerås, Kvæfjord IL25.11.962 (G-17)Finnsnes, Åpningsstevne01.06.13
1,05,76Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,06,23Arne Ove Opheim, Ålesund Friidrettsklubb26.06.502 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,06,46Øystein Øvsthus, Mjøsdalen IL06.04.581 (MV55)Osterøy, Karusellstevne 822.09.13
1,06,51Ola Hiis Bergh, Ask Friidrett03.08.954Ravnanger, Karusellstevne 321.08.13
1,06,68Martin Bjordal, Havørn IL21.04.982 (G-15/18)Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
1,06,82Johan Bergersen, Osterøy IL10.01.462 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,06,84Asgeir Thomassen, IL Gular04.07.624 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,06,88Sigurd Dalmo Tollåli, Bodø Friidrettsklubb27.04.965-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
1,07,20Ragnar Jakobsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.431 (MV70)Kristiansand, Treningsstevne23.07.13
-----290--------------------
1,07,27Arne Warem, Gjesdal IL27.12.464 (MV)Sandnes, KM Rogaland senior og veteran 201308.06.13
1,07,47Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.611Skien, Herkuleslekene01.06.13
1,09,10Stig Wemundstad, Strindheim IL18.02.573 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,09,12Ove Hevrøy, IK Hind20.02.681 (MV45)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
1,09,15Thomas Krossøy Pedersen, Austrheim IL21.12.981 (G-15)Knarvik, AKS-leikane25.05.13
1,09,96Petter Rasmussen, BFG Bergen30.08.713 (MV)Fana, Karusellstevne 427.08.13
1,09,99Oddvar Tjelta, Klepp IL17.06.432 (MV70)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
1,10,44Eilif Villanger, Ask Friidrett03.03.505Ravnanger, Karusellstevne 212.06.13
1,11,29Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.617-h1Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
1,12,48Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.421 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 221.05.13
-----300--------------------
1,13,68John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV65)Osterøy, Karusellstevne 221.05.13
1,14,22Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,14,89Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.45D (MV65)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
1,15,19Simen Berg, Yrjar IL14.05.983 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
1,16,24Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.382 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,19,84Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.363 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,22,14Kåre Holmen, Valder IL31.10.391 (MV70)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,24,03Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.37D (MV75)Stendal/GER, Stendaler Hanse-Cup im Mehrkampf01.06.13
1,30,23Arne Hamarsland, IL Gular24.07.331 (MV80)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,49,77Harald Aanerud, Lørenskog Friidrettslag29.01.271 (MV85)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
-----310--------------------
2,46,05William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.481 (MV65)Vågsbygd, KM29.05.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,57Mike Lubsen (UGA), Idrettslaget Skjalg22.04.951-h1Sandnes, Høstlekene21.09.13
51,17Damian Steinke (GER), IL Molde-Olymp12.01.971-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
52,87Anton Sudarshan (SRI), IL i BUL20.08.925-h3Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
52,98Byamungu Kabiraba (COD), Larvik Turn & IF22.01.955-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
53,54Mariusz Wozniak (POL), Lørenskog Friidrettslag08.04.884-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
55,03Alexander Tesfamariam (ERI), IL Gular15.08.973Arna, Seriestevne03.07.13
55,87Johan Bryngelsson (SWE), BUL-Tromsø Friidrett11.04.791Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
57,23Nipa William Partanen (FIN), Løten Friidrett12.01.957-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
57,98Rex Hinchliffe (AUS), Lillehammer IF11.01.621Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
58,69Ebrahim Abdulaziz (ERI), Tingvoll IL17.11.783Midsund, KM Senior / Midsundleikane 201310.08.13
59,89Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.981 (G-15)Skien, Herkuleslekene01.06.13
1,01,61Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.973 (G-16/17)Gausdal, Ungdomscupen 2.del10.08.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,1Fredrik Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb29.01.94Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskapet20.07.13
57,5Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.931 (G-20/22)Ålesund, Seriestevne30.09.13
58,0Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.985Jessheim, Åpent stevne30.05.13
59,2Lasse Davidsen, Sømna IL04.01.941 (MJ)Vik, Kretsstevne05.09.13
1,00,1Geir Martin Aartun, Stord IL08.04.942Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskapet20.07.13
1,00,1Kjell Arne Trælnes, Sømna IL19.01.801Vik, Kretsstevne05.09.13
1,02,8Tor Andreas Aartun, Bremnes IL14.04.871Bømlo, Seriestemne06.06.13
1,03,6Lars Tomas Kapelrud Sletten, Sømna IL17.08.783Vik, Kretsstevne05.09.13
1,03,7Øystein Nordli, Sømna IL06.01.704Vik, Kretsstevne05.09.13
1,05,0Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762Bømlo, Seriestemne06.06.13
-----10--------------------
1,07,3Nils Ola Eidet, Bremnes IL01.03.942 (G-18/19)Bømlo, Seriestemne06.06.13
1,08,2Ernst Fjeldstad, Sømna IL22.05.561 (MV55)Vik, Kretsstevne05.09.13
1,08,5Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-16)Bømlo, Seriestemne06.06.13
1,09,6Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601 (MV50)Ostereidet, Seriestemne10.09.13
1,12,3William Skagøy, Ålesund Friidrettsklubb18.05.981 (G-15)Ålesund, Seriestevne12.06.13
1,14,8Knut Ytrehus, Ski IL Friidrett18.11.621 (MV50)Oslo/St, KM veteraner 1. del29.05.13
1,18,7Harald Ødegård, Raumnes & Årnes IL21.01.461 (MV65)Oslo/St, KM veteraner 1. del29.05.13
1,22,0Gunstein Innvær, Bremnes IL29.12.981 (G-15)Bømlo, Seriestemne06.06.13
1,15,6Guy le Gall (FRA), Hannevikas IL06.01.581 (MV55)Vågsbygd, Treningsstevne04.09.13

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19,62Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.891Trondheim, Sparebank1-Stevne28.08.13
1,20,71Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL24.09.961Nittedal, Åpningsstevne/Åpent Klubbmesterskap14.09.13
1,21,19Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin18.05.962Nittedal, Åpningsstevne/Åpent Klubbmesterskap14.09.13
1,21,21Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.971Lillestrøm, Klubbmesterskap18.09.13
1,21,29Håvard Hildeskor, Ullensaker/Kisa IL14.09.922Lillestrøm, Klubbmesterskap18.09.13
1,21,3Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.941 (G-19)Bø, Seriestemne12.09.13
1,21,7Hauk Are Fjeld, Skarphedin IL29.04.942 (G-19)Bø, Seriestemne12.09.13
1,21,74Morten Kolstø Velde, Haugesund IL19.12.841Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
1,21,98Lage Stavnesli, IL Norodd961 (G-17)Tingvoll, Treningsstevne13.06.13
1,22,3Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Friidrett13.11.931-h1Skien, Treningsstevne04.05.13
-----10--------------------
1,22,55Thomas M Heggøy, Stord IL25.05.941 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
1,22,73Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.972Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
1,22,77Terje Snarby, Strindheim IL26.03.893Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
1,23,5Snorre Holtan Løken, Herkules Friidrett25.10.942-h1Skien, Treningsstevne04.05.13
1,23,50Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.954Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
1,23,7Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.951 (G-18)Bø, Seriestemne12.09.13
1,24,09Marius-Emil Salvanes, Åkra IL27.01.971-h1 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
1,24,47Jonas Gjesdal, Varegg IL01.06.962-h1 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
1,24,5Harald Aarskog, Skarphedin IL03.07.953-h1Skien, Treningsstevne04.05.13
1,24,60Jostein Sætra Schefte, Oppegård IL26.04.961 (G-17)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
-----20--------------------
1,25,1Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF13.09.953Nittedal, Åpningsstevne/Åpent Klubbmesterskap14.09.13
1,25,19Ivar Stefansson, IL Gular04.05.921Fana, BFG Avslutningsstevne25.09.13
1,25,40Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.983-h1 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
1,25,71Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.961 (G-17)Grimstad, KM30.05.13
1,26,4Edvard Vasdal, Herkules Friidrett19.03.934-h1Skien, Treningsstevne04.05.13
1,26,41Lars Jonassen Føyen, Stord IL30.10.961 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
1,26,59Trond Erik Søilen Storebø, Varegg IL28.06.961-h1 (G-17)Fana, Karabinlekene 201311.05.13
1,26,71Lars Lunde, Stord IL20.05.972 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
1,26,73Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
1,27,07Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.951 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201311.05.13
-----30--------------------
1,27,14Aleksander Lie, IL Gneist08.03.963 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
1,27,43Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971 (G-16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
1,27,68Artasj Eltsjijan, Selsbakk IF05.11.955Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
1,27,83Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (G-16)Fana, Karabinlekene 201311.05.13
1,27,89Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.971 (G-16)Lillestrøm, Klubbmesterskap18.09.13
1,27,94Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.972 (G-16)Fana, Karabinlekene 201311.05.13
1,28,04Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.742Nadderud, Løpsstevne07.05.13
1,28,19Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.976Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
1,28,32Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.953Nadderud, Løpsstevne07.05.13
1,28,36Odd-Anders Grimsbø, Varegg IL01.12.91 (G-18/19)Leikvang, Hovdingleikane04.05.13
-----40--------------------
1,28,52Leonard-Johan Nesheim, Haugesund IL04.01.951 (G-18/19)Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
1,28,80William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.963 (G-17)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
1,28,83Håkon Kolstø, Haugesund IL16.08.942 (G-18/19)Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
1,28,88Erlend Gjerdevik Sørtveit, IL Gneist17.12.944-h1 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
1,29,0Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.943 (G-19)Bø, Seriestemne12.09.13
1,29,27Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.981 (G-15)Trondheim, Sparebank 1 stevne vår29.05.13
1,29,34Erlend Hafland, Fredrikstad IF951 (G-18)Halden, Treningsstevne14.05.13
1,29,4Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Bø, Seriestemne12.09.13
1,30,68Andreas Minnesjord, Herkules Friidrett20.08.961 (G-17)Bø, Seriestemne28.05.13
1,30,74Sondre Mæland, Stord IL13.05.965 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
-----50--------------------
1,30,79Snorre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving28.06.974Nadderud, Løpsstevne07.05.13
1,31,17Jon Gunnar Alfsen, Ullensaker/Kisa IL20.07.975Nadderud, Løpsstevne07.05.13
1,31,46Stian Norheim, IL Gneist02.07.961-h1 (G-17)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
1,31,88Erlend Mæland, Stord IL13.05.966 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
1,32,3Magnus Håkonsen, Skarphedin IL22.07.951-h2Skien, Treningsstevne04.05.13
1,32,36Markus Høgne, Aurskog/Høland Friidrettslag14.06.981 (G-15)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
1,32,47Odin Stangvik, Larvik Turn & IF19.02.961 (G-17)Larvik, Åpent klubbmesterskap11.09.13
1,32,6Sindre Throndsen, Snøgg Friidrett05.04.972-h2Skien, Treningsstevne04.05.13
1,32,88Benjamin Liestøl, Haugesund IL20.10.952 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
1,33,00Jan Espen Spydevold, Varteig IL29.06.982 (G-15)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
-----60--------------------
1,33,35Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
1,33,71August Magnus Flø, Fredrikstad IF28.09.952 (G-18)Halden, Treningsstevne14.05.13
1,33,82Ole Martin Røssland, IL Gneist18.02.955-h1 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
1,33,88Vetle Blekken, Fredrikstad IF23.08.921Halden, Treningsstevne14.05.13
1,34,13Lars Erik Gjerløw, Skarphedin IL01.04.932Bø, Seriestemne28.05.13
1,34,16Jonas Haarberg Bolgen, Ullensaker/Kisa IL11.04.967Nadderud, Løpsstevne07.05.13
1,34,2Andrè Juvland, Herkules Friidrett30.06.944-h2Skien, Treningsstevne04.05.13
1,34,27Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL09.08.978Nadderud, Løpsstevne07.05.13
1,34,33Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.981 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
1,34,59Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.951 (G-18)Larvik, Åpent klubbmesterskap11.09.13
-----70--------------------
1,34,76John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.972 (G-16)Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
1,35,14Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.981 (G-15)Nadderud, Løpsstevne07.05.13
1,35,20Trym Mathias Dahle, Kvæfjord IL25.09.971 (G-16)Harstad, Seriestevne21.05.13
1,35,52Vegard Herland, Norna-Salhus IL29.10.953 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
1,35,79Eirik Bergene Aabrekk, Sandefjord Turn & IF03.03.981 (G-15)Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
1,35,89Sondre Herland, Norna-Salhus IL03.05.972 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
1,36,09Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.982 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
1,36,11Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.983 (G-15)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
1,36,6Eivind Fundlid, Skarphedin IL06.10.952 (G-18)Bø, Seriestemne12.09.13
1,36,69Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.971 (G-16)Halden, Treningsstevne14.05.13
-----80--------------------
1,36,84Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.962-h1 (G-17)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
1,36,87Magnus Enes Heggøy, Ask Friidrett07.02.982-h1 (G-15)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
1,37,22Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.981 (G-15)Halden, Treningsstevne14.05.13
1,37,36Kristoffer Eftedal, Sandefjord Turn & IF11.07.961 (G-17)Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
1,38,09Øyvind Kvalheim Madsen, Bergens Turnforening25.01.973-h1 (G-16)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
1,38,12Kristian Rossland, Åkra IL15.01.973 (G-16)Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
1,38,14Trym Andresen, IL Gneist16.09.983-h1 (G-15)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
1,38,56Morten Seliussen, BFG Bergen20.06.712Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
1,38,61Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.986 (G-15)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
1,39,01Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.987 (G-15)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
-----90--------------------
1,39,56Vinjar Vestbøstad, FIL Frisk16.07.974-h1 (G-16)Fana, Gneistspelen 201324.08.13
1,40,4Kristoffer Perry Aas, IF Eiker-Kvikk12.01.971 (G-16)Hokksund, Treningsstevne08.08.13
1,40,56Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971 (G-16)Osterøy, Karusellstevne 106.05.13
1,40,99Halldor Ulland, Strømmen IF17.01.973 (G-16)Lillestrøm, Klubbmesterskap18.09.13
1,41,35Fridtjof Sandberg, Fredrikstad IF12.11.988 (G-15)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
1,41,47Vegard Nordbø, Flekkefjord IF02.03.971 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap 201303.09.13
1,42,43Bjørn Sigve Nesheim, Haugesund IL13.07.974 (G-16)Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
1,42,57Sigurd Agnalt, Varteig IL27.11.972 (G-16)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
1,43,04Henrik Magnusson, IF Sturla20.08.791Drammen, Klubbmesterskap Sturla 201322.09.13
1,43,41Viktor Henriksen, Larvik Turn & IF21.12.962 (G-17)Larvik, Åpent klubbmesterskap11.09.13
-----100--------------------
1,43,55Åsmund Aasrum Andersson, Norna-Salhus IL05.12.961 (G-17)Fana, Karusellstevne 618.09.13
1,43,88Jørgen Madsø, Haugesund IL30.08.972 (G-16)Karmøy, Torvastadlekene 201313.05.13
1,44,64Håkon Clasen, Sandefjord Turn & IF06.05.982 (G-15)Sandefjord, Klubbmesterskap04.09.13
1,44,72Vebjørn Kveberg Opsanger, Øystese IL11.04.981 (G-15)Strandebarm, Seriestemne10.06.13
1,45,02Øystein Huse Vik, Askim IF04.11.961 (G-17)Askim, Klubbmesterskap 201318.09.13
1,45,76Endre Georg Svendsen, Varteig IL10.05.989 (G-15)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
1,47,03Ove Måge, Strandebarm IL07.02.731 (MV40)Strandebarm, Seriestemne10.06.13
1,47,12Frode Holt, IF Sturla14.07.642Drammen, Klubbmesterskap Sturla 201322.09.13
1,47,56William Johansen, Strandebarm IL13.01.981 (G-15)Strandebarm, Seriestemne08.05.13
1,48,14Jone Stavland, Haugesund IL12.06.981 (G-15)Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
-----110--------------------
1,48,3Kristian Skjeldal, Voss IL981 (G-15)Voss, Friidrettstemne08.05.13
1,48,41Mads Østreng Veland, Haugesund IL06.09.975 (G-16)Sveio, Haugesund Sparebankcup Stevne 107.05.13
1,49,80Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.9810 (G-15)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
1,50,27Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.981 (G-15)Karmøy, Karmøymesterskapet 201318.09.13
1,51,81Sahid Aden, Kragerø IF Friidrett971 (G-16)Kragerø, DNB-karusellen 405.06.13
1,52,47Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.982 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201316.08.13
1,52,9Per Martin Furevik, Stord IL16.04.671 (MV)Leirvik, Seriestemne23.09.13
1,54,50Askil Husdal Øye, Turn & IL Hovding23.07.971 (G-16)Leikvang, Hovdingrulett 523.09.13
2,02,4Rune Einan, Nordkjosbotn IL26.08.811Nordkjosbotn, Kveldstevne08.08.13
2,02,92Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.421 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 106.05.13
-----120--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,70Alexander Tesfamariam (ERI), IL Gular15.08.972Fana, BFG Avslutningsstevne25.09.13
1,27,39Rahmatullah Rezai (AFG), Fredrikstad IF09.06.962 (G-17)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
1,35,73Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.981 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne14.08.13
1,38,92Byamungu Kabiraba (COD), Larvik Turn & IF22.01.952 (G-18)Larvik, Åpent klubbmesterskap11.09.13
1,46,96Emmanuel Nkurikiyinka (COD), Øystese Gymnas01.10.891Strandebarm, Seriestemne10.06.13
1,47,86Alfred de Haas (NED), IF Sturla28.11.693Drammen, Klubbmesterskap Sturla 201322.09.13
1,52,74Zygimantas Pozela (LTU), Sørild FIK23.06.941 (MJ)Grimstad, KM30.05.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,85Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.914-fi-AOordegem/BEL, IFAM01.06.13
1,48,25Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.911-fi Greveskogen, NM 201325.08.13
1,48,53Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.931-fi-BWatford/GBR, BMC Grand Prix30.06.13
1,48,79Roald H. Frøskeland, Steinkjer Friidrettsklubb28.03.942-fi Greveskogen, NM 201325.08.13
1,49,08Eivind Jenssen, Steinkjer Friidrettsklubb08.08.883-h1Oslo/Bi, Bislett Challenge 800m29.07.13
1,49,09Ådne Svahn Dæhlin, IL Gular26.06.827-fi-BHeusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht van de Atletiek13.07.13
1,49,49Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.935-fi Greveskogen, NM 201325.08.13
1,49,52Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.896-fi Greveskogen, NM 201325.08.13
1,49,84Andreas Roth, Ullensaker/Kisa IL29.04.931-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
1,50,34Vidar Dahle, IL Gular26.02.884-fi-BKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 2013 - Karlstad23.07.13
-----10--------------------
1,50,37Elias Ottosen, Ullensaker/Kisa IL02.12.936-nat1Oslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games13.06.13
1,51,23Terje Snarby, Strindheim IL26.03.897-fi Greveskogen, NM 201325.08.13
1,51,45Snorre Holtan Løken, Herkules Friidrett25.10.943-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,51,68Sindre Løchting, FIK Orion11.07.934-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,52,20Magnus Hannevig Pettersen, IF Sturla29.04.955-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,52,75Sondre Dingsør Skogen, IL Gular03.02.964-h1 (G-U18)Donetsk/UKR, World Youth Championships10.07.13
1,52,87Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.908-h2Charlotte/NC/USA, Charlotte Invitational18.04.13
1,52,87Vetle Aasland, Ullensaker/Kisa IL30.12.913-h3Berlin/GER, Internationales Pfingstsportfest18.05.13
1,52,94Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.966-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,52,97Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.891-h2Fana, Framolekene 201331.05.13
-----20--------------------
1,52,98Vegard Ølstad, FIK Ren-Eng12.09.922-h4Norwalk/CA/USA, Beach Invitational20.04.13
1,53,04Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.897-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,53,28Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL24.09.968-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,53,35Erik Udø Pedersen, Holum IL09.04.941 (G-18/19)Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
1,53,37Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin18.05.969-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,53,38Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.875-h1Sint-Niklaas/BEL, Internationale Peugotmeeting09.05.13
1,53,43Håvard Hildeskor, Ullensaker/Kisa IL14.09.925-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
1,53,68Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.941-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
1,53,84Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.962-h3Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
1,53,89Nur Aden, IL i BUL05.05.852Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
-----30--------------------
1,54,02Haavard O.H. Lien, IL Tyrving12.12.963Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
1,54,07Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.894Trondheim, Hyundai Grand Prix01.07.13
1,54,22Morten Kolstø Velde, Haugesund IL19.12.8410-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,54,54Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.971-h3 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
1,54,60Thomas M Heggøy, Stord IL25.05.944-fi-ESolihull/GBR, BMC Grand Prix18.05.13
1,54,75Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.934-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
1,54,83Torje Klevmo, Frol IL06.01.876-h1Greveskogen, NM 201324.08.13
1,55,10Ivar Stefansson, IL Gular04.05.923-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
1,55,15Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.951Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
1,55,21Ferdinand Kvan Edman, IF Sturla12.02.931-h2Los Angeles/CA/USA, UCLA-USC Dual Meet27.04.13
-----40--------------------
1,55,22Hauk Are Fjeld, Skarphedin IL29.04.942-h1Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
1,55,23Kristoffer Janson Grindedal, IL Gular12.05.891Osterøy, Karusellstevne 415.07.13
1,55,28Helge Langen, Rindal IL16.03.851-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,55,33Jørgen Frost Bø, Ullensaker/Kisa IL10.08.944-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
1,55,34Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.972Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
1,55,35Martin Breivik Smebye, IK Tjalve10.07.935-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
1,55,67Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Friidrett13.11.934Skien, Herkuleslekene01.06.13
1,55,98Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.956-nat2Oslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games13.06.13
1,56,07Bent Kamsvåg, Alta IF28.02.875Skellefteå/SWE, Barentskampen i Friidrott13.07.13
1,56,33Jørgen Elisenberg, FIK Orion04.03.951-h2Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
-----50--------------------
1,56,46Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.945-h3 (G-18/19)Lillehammer, UM 201308.09.13
1,56,49Lars Jonassen Føyen, Stord IL30.10.961-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene 201314.09.13
1,56,52Vebjørn Borge, Osterøy IL14.02.941 (G-19)Osterøy, Karusellstevne 415.07.13
1,56,77Marius-Emil Salvanes, Åkra IL27.01.972-h3 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
1,56,85Edvard Vasdal, Herkules Friidrett19.03.933-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,56,96Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.921-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,57,06Espen Albertsen, Idrettslaget Skjalg06.01.935-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,57,11Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.921Fana, Stor-KM 201308.06.13
1,57,14Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.866-h2Oslo/Bi, Bislett Challenge 800m29.07.13
1,57,20Jonas Gjesdal, Varegg IL01.06.961 (G-17)Osterøy, Karusellstevne 415.07.13
-----60--------------------
1,57,23Petter Kristiansen, FIK Ren-Eng06.03.934-fi-BBrandbu, Hyundai Grand Prix22.05.13
1,57,39Eirik Bråten Richenberg, Ullensaker/Kisa IL10.12.942-fi-DBrandbu, Hyundai Grand Prix22.05.13
1,57,53Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.971-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
1,57,57Njord Erlend Tjønneland Wiker, Ullensaker/Kisa IL30.09.917-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
1,57,65Trond Erik Søilen Storebø, Varegg IL28.06.962 (G-17)Osterøy, Karusellstevne 415.07.13
1,57,66Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
1,57,66Ådne Norland, Vollan Idrettsklubb16.03.951-h2 (G-18/19)Lillehammer, UM 201308.09.13
1,57,73Lars Røttingen, IL Gular16.04.802Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
1,57,75Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.7412-fi-EOordegem/BEL, IFAM01.06.13
1,57,76Rune Reimertz, Sandnes IL24.07.961 (G-17)Fana, Framolekene 201331.05.13
-----70--------------------
1,57,77Nikolai Smestad, Ullensaker/Kisa IL05.12.921-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
1,57,85Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.981-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,57,86Thor Henrik Raknerud, Askim IF09.02.955-h2Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
1,57,92Vegard Løberg Gjelsvik, Ullensaker/Kisa IL31.01.924 (G-U23)Overhalla, Junior NM04.08.13
1,58,09Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.866-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,58,20Stian Klungland, Ullensaker/Kisa IL21.07.937-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,58,24Magnus Sirnes Hjellum, Haugesund IL03.02.948-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,58,32Andreas Wathne, Idrettslaget Skjalg24.01.972-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201331.05.13
1,58,34Jakob Fløtre Eiring, Bodø Friidrettsklubb10.10.961-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201308.09.13
1,58,39Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.942-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
-----80--------------------
1,58,48Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.951 (G-18)Osterøy, Karusellstevne 415.07.13
1,58,61Harald Aarskog, Skarphedin IL03.07.953-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
1,58,61Ekolai L. Bang Lunde, IL Tyrving03.10.971-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
1,58,85Birger Mortensen Bjørnstad, Strindheim IL18.10.943-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,58,85Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.962-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201308.09.13
1,58,87Einar Furulund, FIK Ren-Eng01.02.895-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,58,95Jostein Sætra Schefte, Oppegård IL26.04.968Skien, Herkuleslekene01.06.13
1,58,99Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.853Sandnes, Treningsstevne28.05.13
1,59,02Kristian Tjørnhom, Kristiansands IF Friidrett19.09.951-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201308.09.13
1,59,07Kristoffer By Vollset, Strindheim IL19.02.962-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----90--------------------
1,59,09Vebjørn Ljones Karlsen, Idrettslaget Skjalg10.12.951 (G-18/19)Stavanger, Skjalgstevne 304.06.13
1,59,11Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,59,13Petter Rød Gulliksen, IL Tyrving12.11.933-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
1,59,22Bendik Lillemoen Skaalerud, Kristiansands IF Friidrett03.09.983-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,59,29Jens Bjertnæs, Jevnaker IF06.04.851-h3Oslo/Bi, Bislett Challenge 800m29.07.13
1,59,42Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,59,42Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.982-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
1,59,49Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.877-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,59,67Markus Borge Harbo, Idrettslaget Skjalg07.04.963-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
1,59,70Christopher Rettedal Fardan, Sandnes IL11.07.952-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201308.09.13
-----100--------------------
1,59,79Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.872-h3Oslo/Bi, Bislett Challenge 800m29.07.13
1,59,84Håkon Kolstø, Haugesund IL16.08.944-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,59,85Harald Kårbø, Stord IL18.05.929-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
1,59,92Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.957Fana, Stor-KM 201308.06.13
1,59,96Tor Øivind Ødegård, Fredrikstad IF28.02.691Askim, KM dag 209.06.13
1,59,97Endre Wigaard, IL i BUL25.01.961-h1 (G-17)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
2,00,04Johannes Rudjord Volden, Sandnes IL14.10.953-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201308.09.13
2,00,06Halfdan-Emil Færø, IL Gular07.06.917Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
2,00,24Even Brøndbo Dahl, FIK Orion24.08.942-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,00,29Erlend Gjerdevik Sørtveit, BFG Bergen17.12.948Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
-----110--------------------
2,00,36John Gopal Bjerga, Idrettslaget Skjalg03.11.968-h3 (G-17)Lillehammer, UM 201308.09.13
2,00,70Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.975-h3 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,00,75Espen Roll Karlsen, BFG Bergen27.08.911-h1Fana, Karusellstevne 320.08.13
2,00,77Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.976-h3 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,00,80Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.955-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201308.09.13
2,00,82Aksel Rosenvinge, Tønsberg Friidrettsklubb03.09.954-h2 (G-18/19)Lillehammer, UM 201308.09.13
2,00,85Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.985-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,00,90Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.933-h3Oslo/Bi, Bislett Challenge 800m29.07.13
2,00,91Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.977-h3 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,01,06Jørgen Møklebust Austvik, BFG Bergen29.07.926-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
-----120--------------------
2,01,20Jonas Lurås Hammer, IL Gular10.03.9111Fana, Stor-KM 201308.06.13
2,01,32Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.971-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,01,35Håkon Haus Steinshylla, Selsbakk IF07.02.969-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
2,01,58Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.946-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201308.09.13
2,02,12Vegard Austevoll, Kalandseid IL24.01.973-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201331.05.13
2,02,16Aleksander Lie, IL Gneist08.03.961-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
2,02,25Robert Hisdal, BFG Bergen31.07.781-h1Fana, Framolekene 201331.05.13
2,02,30Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.957-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,02,36Odd-Anders Grimsbø, Varegg IL01.12.918-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,02,37Sigurd Mjøen, Vollan Idrettsklubb11.03.964-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----130--------------------
2,02,39Martin Kirknes, Idrettslaget Skjalg21.11.955Sandnes, Treningsstevne28.05.13
2,02,39Anders Green-Stensrud, IK Tjalve13.11.842-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,02,45Lars Lunde, Stord IL20.05.974-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,02,54Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.783-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,02,81Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.962Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
2,02,87Håvard Lalit Øglænd, Stavanger Friidrettsklubb13.12.961 (G-17)Egersund, KM09.06.13
2,02,96Erik Røraas, Moss IL24.04.9410-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
2,02,98Isak Jerpstad, Steinkjer Friidrettsklubb10.02.961 (G-17)Steinkjer, Steinkjerlekene 201315.06.13
2,02,99Lasse Philipp Benz, Idrettslaget Skjalg18.01.961 (G-17)Stavanger, Skjalgstevne 304.06.13
2,02,99Andreas Minnesjord, Herkules Friidrett20.08.963-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
-----140--------------------
2,03,13Fredrik Myrvang, FIK Orion29.01.975-h3Oslo/Bi, Bislett Challenge 800m29.07.13
2,03,14Even Sæteren Hippe, Bagn IL05.10.947-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,03,15Tor Morten Klingen, Namdal Løpeklubb04.04.681Steinkjer, Steinkjerlekene 201315.06.13
2,03,16Stian Vestbø, Haugesund IL29.07.819-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,03,17Brage Askeli, Gjøvik FIK14.03.965-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,03,28Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.974-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201331.05.13
2,03,33Sondre Aksel Qvale, Bøler IF20.02.975-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
2,03,43Anders Strømblad Hansen, IL Gneist17.10.942-h1Fana, Åpningsstevne07.05.13
2,03,46Felix Sundem Petersson, IL Tyrving28.07.9510-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
2,03,50William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.961-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
-----150--------------------
2,03,59Mats Bjørgum, Strindheim IL21.02.944Trondheim, Selsbakk Games 201306.06.13
2,03,59Jon Gunnar Alfsen, Ullensaker/Kisa IL20.07.977-h3Oslo/Bi, Bislett Challenge 800m29.07.13
2,03,89Artasj Eltsjijan, Selsbakk IF05.11.956Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
2,03,98Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.972-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,03,98Oscar Lillemoen, Sigdal FIK02.01.973-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,04,09Erlend Torssønn Haflan, Fredrikstad IF29.12.953Askim, KM dag 209.06.13
2,04,12Thomas Bucher-Johannessen, IL Tyrving03.02.977-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,04,16Helge Helø Klemetsdal, Ås IL02.07.986-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,04,27Christer Sælen, IL Fri09.12.811Arna, Seriestevne12.08.13
2,04,36Ådne Andersen, Hareid IL18.01.945-h1 (MJ)Overhalla, Junior NM02.08.13
-----160--------------------
2,04,38Ole Martin Røssland, IL Gneist18.02.954 (G-18/19)Arna, Seriestevne12.08.13
2,04,42Martin Hefre Johnsen, Idrettslaget Skjalg17.04.888Sandnes, Treningsstevne28.05.13
2,04,43Jørgen Jensen Axelsen, BFG Bergen07.12.937-h1Fana, Karusellstevne 126.06.13
2,04,71Markus Høgne, Aurskog/Høland Friidrettslag14.06.987-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,04,75Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.962-h1 (G-17)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
2,04,82Sondre Mæland, Stord IL13.05.962-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene 201314.09.13
2,05,01Sindre Throndsen, Snøgg Friidrett05.04.976-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
2,05,04Simen Bergseth, Idrettslaget Skjalg13.01.921Stavanger, Skjalgstevne 304.06.13
2,05,08Aleksander Kristiansen Meyer, Norna-Salhus IL15.05.968-h1Fana, Karusellstevne 126.06.13
2,05,15Trond Arne Rugland, Hovden Sportsklubb16.06.852-h1Fana, Framolekene 201331.05.13
-----170--------------------
2,05,35Lasse Nordal, FIL Aks-7710.08.971 (G-16)Fana, Stor-KM 201308.06.13
2,05,36Lars Giske, IL Tyrving05.02.972-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,05,48Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,05,57Haakon Rode, IL Tyrving10.02.974-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,05,65Bjarte Eikanger, BFG Bergen20.07.7210-h1Fana, Karusellstevne 126.06.13
2,05,67August Magnus Flø, Fredrikstad IF28.09.951 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
2,05,7Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.891Leirvik, Seriestemne27.08.13
2,05,77Erlend Mæland, Stord IL13.05.963-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201308.09.13
2,05,92Andreas Lillerovde, Dimna IL12.01.951 (G-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.13
2,05,99Hakeem Teland, Kristiansands IF Friidrett02.01.981-h2 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
-----180--------------------
2,06,00Børge Harestad, Idrettslaget Skjalg21.04.809Sandnes, Treningsstevne28.05.13
2,06,02Alexander Lindman, Frol IL19.04.951 (G-18/19)Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
2,06,04Fredrik Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb29.01.942 (G-18/19)Trondheim, Strindheimlekene18.08.13
2,06,06Kristoffer Åker Nyheim, Dønna15.04.962 (G-17)Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
2,06,12Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.983-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,06,13Knut Harald Hylleseth, Bøler IF09.05.707-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,06,18Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.963 (G-17)Bodø, SpareBank 1 lekene 201318.08.13
2,06,19Geir Semb, Gjerpen Idrettsforening23.06.902Porsgrunn, Nasjonalt Stevne14.08.13
2,06,23Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV35)Byrkjelo, KM 201328.09.13
2,06,24Bendik Skarstad, Trones IL16.05.978-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----190--------------------
2,06,34Andreas Iden, IL Gneist10.03.9510-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201308.09.13
2,06,35Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL09.08.975-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,06,42Espen Joensen, IL Fri18.08.927-h2Arna, Seriestevne15.05.13
2,06,46Gustav Follerås, Lillehammer IF15.07.951 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
2,06,46Jan Espen Spydevold, Varteig IL29.06.988-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,06,59Peder Holm, NTNUI17.02.926-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,06,65Petter Stakston, Lillehammer IF11.03.971 (G-16)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
2,06,69Thomas Blekastad Davis, IL Tyrving15.04.973-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,06,73Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.982-h1 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
2,06,84Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.715-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
-----200--------------------
2,06,96Tor Brian Surdal, Moi IL16.06.976-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201331.05.13
2,06,96Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.964-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201308.09.13
2,06,97Sondre Båsen Eriksen, Modum FIK02.06.867-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,07,32Johannes Bjertnæs, Brandbu IF11.03.986-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
2,07,32Jon Are Sundland, IL Fri23.08.781-h1Arna, Seriestevne30.09.13
2,07,6Anders Thorshaug Granrud, FIK Ren-Eng09.02.941 (MJ)Rendalen, Treningsstevne23.07.13
2,07,67Jonas Haarberg Bolgen, Ullensaker/Kisa IL11.04.965-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201308.09.13
2,07,70Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.982-h2 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,07,71Trygve Andresen, Varegg IL09.03.794-h1Fana, Framolekene 201331.05.13
2,07,8Leif-Andre Trøhaugen, Bøler IF25.07.801Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
-----210--------------------
2,07,81Nils Jacob Kjølsø, Hitra FIK06.09.917-h2Hamilton/BER, Island Games15.07.13
2,07,85Vetle Brekmo, Lillehammer IF15.07.967-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,07,90Jens Høiås, Steinkjer Friidrettsklubb04.12.874Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
2,07,92Ole Mikal Tørsdal, Haugesund IL21.06.918-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,07,94Jørgen Hågensen, FIK Orion09.05.961 (G-17)Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
2,07,96Odin Stangvik, Larvik Turn & IF19.02.961 (MJ)Larvik, Avslutningsstevne 201322.09.13
2,08,02Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.975-h1Fana, Åpningsstevne07.05.13
2,08,11Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.981-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,08,15Lars Kåsine Eriksrud, Rustad IL14.05.911Lillehammer, GD-lekene21.09.13
2,08,19Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.983-h2 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
-----220--------------------
2,08,23Stian Norheim, IL Gneist02.07.964 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
2,08,26Steffen Algrøy Boga, Kalandseid IL02.06.956-h1Fana, Åpningsstevne07.05.13
2,08,31Tarjei Matre, FIL Aks-7713.05.957-h1Fana, Åpningsstevne07.05.13
2,08,31Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.982-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,08,38Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.984-h2 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,08,80Francin Anoj Vincent, Strømmen IF29.06.983-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,08,86Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.971-h2Fana, Karusellstevne 320.08.13
2,08,87Vetle Blekken, Fredrikstad IF23.08.925Askim, KM dag 209.06.13
2,08,88Christian Skyttermoen, Lillehammer IF12.04.971-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,08,94Martin Stensæter, Bagn IL31.01.968-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----230--------------------
2,08,96Magnus Steinstø, Bergens Turnforening02.03.967 (G-17)Fana, Framolekene 201331.05.13
2,08,96Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.942-h2Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
2,09,34Oscar Moe, IK Tjalve12.05.9810-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
2,09,56John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.971 (G-16)Haugesund, Offisiell åpning Haugesund Friidrettsstadion23.09.13
2,09,89Benhur Semere Yohannes, Ranheim IL23.01.973-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,09,98Jon Tjørsvaag Nilsen, IL i BUL01.09.819-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
2,10,16Andreas Lislevand, Kristiansands IF Friidrett19.01.972-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,10,25Mats Robsen Nordanger, Norna-Salhus IL12.07.972 (G-16)Fana, Stor-KM 201308.06.13
2,10,25Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.986-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,10,35Kristoffer Ingebrigtsen, Sandnes IL12.03.8812Sandnes, Treningsstevne28.05.13
-----240--------------------
2,10,36Sondre Muggerud, Verdal Friidrettsklubb05.02.972 (G-16)Steinkjer, Åpningsstevne 201315.05.13
2,10,41Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.9610-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,10,67August Borge Harbo, Idrettslaget Skjalg10.01.982 (G-15)Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,10,75Erlend Andreas Knutsen, Oppstad IL01.04.971 (G-16)Hønefoss, Jubileumsstevne25.08.13
2,10,77Aleksander Lysø, FIK Orion18.05.954Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
2,10,79Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.987-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,10,84Joakim Bjørklund, Bodø Friidrettsklubb11.08.951 (G-18)Bodø, Kretsstevne28.08.13
2,10,9Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett18.01.961 (G-17)Notodden, Notoddenmesterskap i friidrett28.09.13
2,10,98Snorre Arntzen, Målselv IL09.12.972 (G-16)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap09.06.13
2,11,13Brede Sherling Kristensen, Laksevåg TIL04.12.959 (G-18/19)Fana, Framolekene 201331.05.13
-----250--------------------
2,11,18Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.942-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,11,19Thomas Gunnlaugsson, Ask Friidrett15.08.771Ravnanger, Askøylekene22.05.13
2,11,2Odd Gundersen Sagbakken, FIK Ren-Eng03.07.971 (G-16)Rendalen, Treningsstevne23.07.13
2,11,34Sebastian Mitchell, Bækkelagets SK06.03.974-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,11,44Fredrik Vaeng Røtnes, BUL-Tromsø Friidrett20.03.967-h1 (G-17)Lillehammer, UM 201308.09.13
2,11,58Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962 (G-17)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
2,11,64Mathias Fjeldheim Nerby, IL Tyrving13.01.975-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,11,65Vegard Herland, Norna-Salhus IL29.10.954-h1Fana, Karusellstevne 503.09.13
2,11,7Kimme Arnesen, IL Heming04.12.681 (MV45)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.13
2,11,83Terje Egeland, Sandnes IL13.06.681 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
-----260--------------------
2,11,84Trym Mathias Dahle, Kvæfjord IL25.09.971 (G-16)Harstad, Seriestevne24.08.13
2,12,02Stig Moland, Lillehammer IF23.09.832Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
2,12,07Casper Stornes, Ask Friidrett06.02.976-h1Arna, Seriestevne15.05.13
2,12,15Arve Skjærvø, Askim IF26.09.826Askim, KM dag 209.06.13
2,12,18Magnus Enes Heggøy, Ask Friidrett07.02.983 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
2,12,20Ådne Karlsen Bekkestad, IF Sturla27.10.972 (G-16)Hønefoss, Jubileumsstevne25.08.13
2,12,26Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13
2.12,3Sebastian Brose, Hattfjelldal IL04.09.951 (G-18)Vik, Kretsstevne23.05.13
2,12,57Bjørn Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL24.03.9411 (G-18/19)Fana, Framolekene 201331.05.13
2,12,64Eskild Abelseth Pütz, Strindheim IL16.08.945Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
-----270--------------------
2,12,68Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.984 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
2,12,93Erling Tveter, Asker Sk. Friidrett25.04.976-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,12,95Kevin Lien Hagen, Lyngdal IL21.08.971 (G-16)Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
2,13,04Sigurd Agnalt, Varteig IL27.11.97-h1 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
2,13,47Benjamin Liestøl, Haugesund IL20.10.955-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,13,53Erlend Gjestrum, Larvik Turn & IF18.08.961 (G-17)Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
2,13,72Eirik Bergene Aabrekk, Sandefjord Turn & IF03.03.981-h1 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 201325.08.13
2,13,74Christian Ingebrigtsen, Byaasen Skiklub14.04.944-h1Sandnes, Kvalifiseringsstevne 123.07.13
2,13,84Sigurd Rønning, Modum FIK28.05.974-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,13,95Magnar Storhaug, Sandnes IL22.07.985 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
-----280--------------------
2,13,95Håvard Austevoll, Kalandseid IL03.01.956 (G-18/19)Arna, Seriestevne12.08.13
2,14,15Magnus Pettersen Lunde, BFG Bergen07.12.939-h1Fana, Åpningsstevne07.05.13
2,14,19Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.981 (G-15)Askim, KM dag 209.06.13
2,14,26Sondre Løset, Tingvoll IL21.06.981 (G-15)Molde, KM09.06.13
2,14,26Øystein Nordlund, Lillehammer IF29.05.9611-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,14,36Olav Havn, Stegaberg IL02.04.981 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
2,14,50Vetle Larsen, Mandal & Halse IL01.02.961 (G-17)Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
2,14,80Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.985-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,15,57Maxim Tjøtta, Fossum IF11.10.982-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,15,68Kristoffer Sannes, Kristiansands IF Friidrett10.04.972 (G-16)Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
-----290--------------------
2,15,72Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.7910-h1Fana, Åpningsstevne07.05.13
2,15,73Erlend Sørlie, IK Hind24.04.941 (MJ19)Finnsnes, Åpningsstevne02.06.13
2,15,73Morten Seliussen, BFG Bergen20.06.7111Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
2,15,92Jonas Riseth, Vemundvik IL04.06.942 (G-18/19)Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
2,16,22Sondre Herland, Norna-Salhus IL03.05.971 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201317.08.13
2,16,28Trym Andresen, IL Gneist16.09.982-h2Fana, Karusellstevne 503.09.13
2,16,29Rune Martinsen, Laksevåg TIL967-h1Fana, Karusellstevne 503.09.13
2,16,4Ruben Flatås, Visto IL11.03.971 (G-16)Vik, Kretsstevne25.07.13
2,16,45Erik Staum, Lillehammer IF23.05.973 (G-16)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
2,16,56Morten Hamdahl, IL Sandvin11.01.951-h1 (G-18/19)Drammen, Åpningsstevne09.05.13
-----300--------------------
2,16,58Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.972 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
2,16,72Daniel Krogh, Bækkelagets SK03.11.965-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,16,72Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
2,16,94Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.973 (G-16)Fana, Stor-KM 201308.06.13
2,17,20Marlon Hansen, IL Tyrving24.11.976-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,17,29Henrik Foss, Aurskog/Høland Friidrettslag20.01.976-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,17,39Jostein Lie, BFG Bergen26.08.664-h2Fana, Karusellstevne 503.09.13
2,17,46Jørgen Madsø, Haugesund IL30.08.972 (G-16)Haugesund, Offisiell åpning Haugesund Friidrettsstadion23.09.13
2,17,7Rolv-Jørgen Bredesen, Sømna IL03.04.731Vik, Kretsstevne26.09.13
2,17,8Lasse Skarpengland, Visto IL30.12.921Vik, Kretsstevne25.07.13
-----310--------------------
2,18,0Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.951 (G-18/19)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
2,18,33Markus Wirstad, Rena IL Friidrett08.01.973 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
2,18,33Kristian Anton Simonsen, Varegg IL16.01.794-h2Fana, Karusellstevne 126.06.13
2,18,49Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.985-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,18,51Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.977-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,18,6Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981 (G-15)Ålesund, Seriestevne30.09.13
2,18,7Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.971 (G-16)Ålesund, Seriestevne30.09.13
2,18,75Thore Martin Krabseth, Oppstad IL16.05.801Kongsvinger, Regionleker/Regionmesterskap23.05.13
2,18,81Trym Skjæveland, Flekkefjord IF01.06.972 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
2,19,06Sivert Risnes Bøen, IL Koll26.02.986-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
-----320--------------------
2,19,14Frederik Lager Selvik, Nesøya IL15.07.987-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,19,32Johannes Vincent Meo, IL Koll07.08.984-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
2,19,4Michael Løland, Ullensaker/Kisa IL10.10.921 (G-20/22)Årnes, Kretsstevne18.09.13
2,19,44Andres Fjordheim Nilsen, Kristiansands IF Friidrett18.06.973 (G-16)Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
2,19,58Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.972 (G-16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
2,19,75Njål Larry Kvendseth, BUL-Tromsø Friidrett28.11.812Arna, Seriestevne12.08.13
2,19,80Jakob Malmo, Rena IL Friidrett09.04.975 (G-16/17)Stange, Ungdomscupen del 101.06.13
2,19,88Bjørn Sigve Nesheim, Haugesund IL13.07.974 (G-16)Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,19,89Isak Skarstad, Trones IL02.08.952 (G-18)Børsa, GK Stine Kufaaslekene11.08.13
2,20,09Kristoffer Perry Aas, IF Eiker-Kvikk12.01.973 (G-16)Hønefoss, Jubileumsstevne25.08.13
-----330--------------------
2,20,14Håvard Fredriksen, Kristiansands IF Friidrett09.11.974 (G-16)Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
2,20,21Eivind Krokan Murud, Lillehammer IF02.08.982-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,20,26Øyvind Øyen, Strindheim IL05.11.581 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
2,20,4Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.691 (MV40)Vik, Kretsstevne23.05.13
2,20,43Simen Eide Brøste, Lillehammer IF24.11.974 (G-16)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
2,20,50Vebjørn Kveberg Opsanger, Øystese IL11.04.982 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
2,20,73Jakob Straume, Hyen IL03.12.982 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
2,21,19Christian Holter, BFG Bergen14.09.756-h2Fana, Karusellstevne 126.06.13
2,21,31Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.979-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,21,36Erlend Uthaug, Sportsklubben Vidar18.12.983-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
-----340--------------------
2,21,59Håkon Clasen, Sandefjord Turn & IF06.05.982 (G-15)Sande, KM Vestfold og Telemark09.06.13
2,21,60Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
2,21,90Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.984-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,21,94Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.971 (G-16)Ravnanger, Askøylekene22.05.13
2,22,01Øyvind Kvalheim Madsen, Bergens Turnforening25.01.976-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene 201314.09.13
2,22,16Fredrik Husveg, Varhaug Idrettslag04.06.983 (G-15)Karmøy, Mailekene 201319.05.13
2,22,29Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.982 (G-15)Molde, KM09.06.13
2,22,39Arne Elverhaug, Stegaberg IL22.03.983 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
2,22,79Andreas Jensen, Kalandseid IL10.08.986 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
2,22,79Jone Stavland, Haugesund IL12.06.982 (G-15)Haugesund, Offisiell åpning Haugesund Friidrettsstadion23.09.13
-----350--------------------
2,23,0Kjell Arne Trælnes, Sømna IL19.01.802Vik, Kretsstevne26.09.13
2,23,1Gunnar Thrana, Sømna IL16.04.631 (MV50)Vik, Kretsstevne23.05.13
2,23,16Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.987-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,23,35Jijo Gamachis, Kristiansands IF Friidrett25.10.972 (G-17)Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/1908.06.13
2,23,77Ener Søberg Vaglum, Lillehammer IF18.08.981 (G-15)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.13
2,23,80Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.543 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
2,23,82Harald Nygård, FIL Aks-7726.09.511 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
2,23,87Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981 (G-15)Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
2,23,90Mathias Molne Kjøllesdal, IF Sturla07.07.981 (G-15)Geithus, Furumolekene 201315.09.13
2,24,00Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.981 (G-15)Harstad, Seriestevne24.08.13
-----360--------------------
2,24,07Endre Georg Svendsen, Varteig IL10.05.989 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
2,24,09Snorre Hjelm Sørstrønen, Os Turnforening07.07.982-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene 201314.09.13
2,24,10Rune Lossius, Hitra FIK29.01.896-h3Hamilton/BER, Island Games15.07.13
2,24,15Sander Mathias Dahlen, Nesodden IF11.02.9810 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
2,24,16Per Espen Fjeld, Skarphedin IL24.07.594Skien, KM senior 201308.08.13
2,24,34Ove Måge, Strandebarm IL07.02.731 (MV40)Strandebarm, Seriestemne20.05.13
2,24,40Terje Bakke, Urædd Friidrett06.11.662Porsgrunn, Nasjonalt stevne22.05.13
2,24,71Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.985-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,24,94Noah R Wicken, IL i BUL12.10.9811 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
2,25,25Petter Rasmussen, BFG Bergen30.08.716-h2Fana, Karusellstevne 503.09.13
-----370--------------------
2,25,32Kjell Alexander Hornslien, Strindheim IL02.03.631 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
2,25,45Øyvind Steinstø, Bergens Turnforening07.08.983 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
2,25,47Øystein Øvsthus, Mjøsdalen IL06.04.584 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
2,26,28Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.987 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
2,26,66Håkon Kyllo, IL Dalebrand24.10.631 (MV50)Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
2,26,8Magnus Knygh Brekk, Sømna IL31.01.883Vik, Kretsstevne26.09.13
2,27,27Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.985 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 411.09.13
2,27,29Øyvind Trongmo, Korgen IL - Friidrett03.08.533 (MV60)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
2,27,34Ivar Hembre, Stjørdal Friidrettsklubb03.09.983 (G-15)Stjørdal, Stjørdalslekene 201309.06.13
2,27,68Jan Sunde, Jølster IL22.01.712 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
-----380--------------------
2,27,83Kristian Jakobsen, Gjøvik FIK24.06.981 (G-15)Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland09.06.13
2,27,87Åsmund Aasrum Andersson, Norna-Salhus IL05.12.969 (G-17)Fana, Framolekene 201331.05.13
2,27