Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,80(+1,8)Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.901Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
6,99(+1,8)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.862Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
7,08(+0,4)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961 (G-18/19)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,10(+1,8)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.933Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
7,10(+1,8)Martin Forbergskog, Moelven IL27.03.914Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
7,12(+1,5)Joakim Dang, IL Gular27.01.901Fana, Karusellstevne 109.07.14
7,13(+1,8)Vebjørn Gilde, Lillehammer IF05.03.935Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
7,19(+0,2)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.961 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet06.05.14
7,19(-0,4)Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-h1 (G-14/18)Lambertseter, Klubbmesterskap12.10.14
7,20(+0,2)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.962 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet06.05.14
-----10--------------------
7,21(+2,0)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.871Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,21(-0,7)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Lenvik, Seriestevne11.08.14
7,24(+1,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,24(+0,4)Karsten Warholm, Dimna IL28.02.962 (G-18/19)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,34(+0,4)Marius Bull Hjeltnes, Turn & IL Hovding22.06.963 (G-18/19)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,35(+1,4)Christoffer Sandven, FIL Aks-7714.02.972-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,39(-0,5)Even Meinseth, Sørild FIK22.05.961 (G-18)Grimstad, Klubbmesterskap28.08.14
7,40(+0,4)Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.954 (G-18/19)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,40(+1,0)Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.951 (G-18/19)Larvik, Klubbmesterskap 201410.09.14
7,41(+0,6)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
-----20--------------------
7,41(+0,0)Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.951 (G-19)Osterøy, Seriestevne 218.08.14
7,42(+0,6)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.982-h1Stavanger, Kretsstevne16.09.14
7,43(-0,4)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962-h1 (G-14/18)Lambertseter, Klubbmesterskap12.10.14
7,46(+0,0)Odin Stangvik, Larvik Turn & IF19.02.961 (G-18/19)Larvik, Klubbstevne04.06.14
7,48(-0,2)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.982 (G-16)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,49(+0,3)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,52(-0,2)Stephen Owusu, IL Skjalg02.04.983 (G-16)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,53(+1,4)Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.973-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,54(+1,2)Nikolay Iverin, IF Hellas20.01.971-h2 (G-17)Drammen, Treningsstevne10.09.14
7,56(-0,2)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.984 (G-16)Fana, Framolekene 201431.05.14
-----30--------------------
7,57(-0,2)William Johansen, Strandebarm IL13.01.985 (G-16)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,57(+0,0)Herman Haug, Nesøya IL20.10.981 (G-16)Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,57(-0,7)Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.981 (G-16)Lenvik, Seriestevne11.08.14
7,57(+0,6)Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.983-h1Stavanger, Kretsstevne16.09.14
7,58(+0,3)Kristian Hansen Bruvik, IL Fri09.07.941-h4Arna, Seriestevne02.07.14
7,59(+1,2)Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.971-h2 (G-17)Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,59(+0,0)Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.982 (G-16)Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,60(+0,7)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (G-17)Fana, Karabinlekene 201409.05.14
7,62(-0,8)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-h3 (G-16)Fana, Karusellstevne 413.08.14
7,64(-1,8)Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett19.10.961 (G-18/19)Porsgrunn, Treningsstevne07.05.14
-----40--------------------
7,64(+0,3)Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.972-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,64(+0,7)Sondre Gjesdal, FIL Aks-7719.05.981 (G-16)Knarvik, Seriestevne09.08.14
7,69(+1,4)Kristian Rossland, Åkra IL15.01.974-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,71(+0,2)Torbjørn Lie Onstad, Laksevåg TIL22.09.881-h6Bergen/La, Seriestevne19.05.14
7,71(+0,0)Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.983 (G-16)Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,72(-0,8)Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.991 (G-15)Lillestrøm, Kretsstevne14.05.14
7,72(+1,0)Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.963 (G-18/19)Larvik, Klubbmesterskap 201410.09.14
7,72(+1,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV45)Husnes, Trio åpningsstevne13.09.14
7,73(+0,3)Fassu Conde, FIL Aks-7706.08.973-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,74(+1,2)Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.981-h2 (G-16)Drammen, Treningsstevne10.09.14
-----50--------------------
7,75(+0,8)Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.971 (G-16/17)Leikvang, Hovdingleikane03.05.14
7,75(+1,2)Martin Granøien Monsen, Asker Sk. Friidrett05.01.972-h2 (G-17)Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,75(+1,5)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611 (MV50)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.14
7,75(+0,3)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14
7,77(+0,0)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.984 (G-16)Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,78(-0,4)Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.991 (G-15)Halden, Treningsstevne07.08.14
7,78(-0,4)Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.991 (G-15)Halden, Treningsstevne07.08.14
7,80(+0,8)Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.991 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap28.08.14
7,81(+0,3)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.912-h4Arna, Seriestevne02.07.14
7,81(-0,5)Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.962 (G-18)Grimstad, Klubbmesterskap28.08.14
-----60--------------------
7,81(+0,9)Jakob Prebensen Muladal, Nesodden IF04.05.971 (G-14/17)Nesodden, Follo Energi Friidrettskarusell25.09.14
7,82(-0,8)Daniel Sandal, Laksevåg TIL13.05.881-h2Fana, Karusellstevne 502.09.14
7,83(+0,4)Joakim Moss Grutle, Stord IL01.07.965 (G-18/19)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,83(-0,5)Audun Kleven Rød, Sørild FIK24.07.981 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap28.08.14
7,84(+0,0)Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.985 (G-16)Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,85(+0,6)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925-h1Stavanger, Kretsstevne16.09.14
7,85(+0,3)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14
7,86(+0,9)Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.982 (G-14/17)Nesodden, Follo Energi Friidrettskarusell25.09.14
7,87(-2,9)Jonas Flatestøl, Moi IL30.09.971 (G-17)Egersund, Åpningsstevne08.05.14
7,88(+1,2)Magnus Kvale Thom, Asker Sk. Friidrett21.03.974-h2 (G-17)Asker, Askerlekene 201401.06.14
-----70--------------------
7,89(+0,8)Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.962 (G-18/19)Drammen, Treningsstevne04.06.14
7,89(-1,0)Francin Anoj Vincent, Romerike Friidrett29.06.981 (G-16)Lillestrøm, Kretsstevne27.08.14
7,90(+0,7)Christopher Lawther, Fana IL13.04.982 (G-16)Fana, Karabinlekene 201409.05.14
7,91(+0,6)Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV40)Kongsvinger, Seriestevne 107.05.14
7,91(+0,6)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.992 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,92(+0,4)Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.966 (G-18/19)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,94(+1,5)Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.991 (G-15)Fana, Karusellstevne 109.07.14
7,95(+0,4)Marius Rygg, Hyen IL06.06.967 (G-18/19)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,96(-0,2)Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.987 (G-16)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,98(-0,2)Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.988 (G-16)Fana, Framolekene 201431.05.14
-----80--------------------
8,00(-2,9)Runar Surdal, Moi IL27.01.891Egersund, Åpningsstevne08.05.14
8,02(+0,3)Simen Gjerde, Norna-Salhus IL20.03.975-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
8,06(+0,6)Johan Tovari, Oppstad IL24.01.931 (G-20/22)Kongsvinger, Seriestevne 107.05.14
8,06(+0,0)Michael Schult Ulrichsen, Lørenskog Friidrettslag10.07.986 (G-16)Asker, Askerlekene 201401.06.14
8,07(+0,4)Lars Marius Rognerud, Ås IL06.06.991 (G-15)Ås, Kretsstevne25.08.14
8,07(-1,6)Iver Koppen, IK Hind21.04.991 (G-15)Harstad, Seriestevne - årsavslutning 201420.09.14
8,10(-2,9)Tor Brian Surdal, Moi IL16.06.972 (G-17)Egersund, Åpningsstevne08.05.14
8,12(+1,2)Samson Clement, IF Hellas31.01.941-h2 (G-20/22)Drammen, Treningsstevne10.09.14
8,13(+1,4)Trond Are Mannsåker, Haugesund IL27.12.975-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
8,14(+0,6)Kurt Andreas Berteussen-Sandberg, Oppstad IL04.06.881Kongsvinger, Seriestevne 107.05.14
-----90--------------------
8,16(+1,6)Bendik Bull-Hansen, Larvik Turn & IF03.03.992 (G-15)Larvik, Klubbmesterskap 201410.09.14
8,17(+0,9)Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.692-h2Stavanger, Kretsstevne16.09.14
8,18(+0,8)Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV50)Drammen, Treningsstevne04.06.14
8,20(-1,8)Andrè Juvland, Herkules Friidrett30.06.942Porsgrunn, Treningsstevne07.05.14
8,21(-1,7)Anders Johnson, Ask Friidrett11.04.972 (G-17)Bergen/La, Laksevåglekene27.04.14
8,21(+0,8)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane03.05.14
8,22(+0,8)Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.992 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap28.08.14
8,23(+0,7)Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.983 (G-16)Fana, Karabinlekene 201409.05.14
8,25(+0,9)Tobias Verheugen Hvidsten, Nesodden IF15.11.974 (G-14/17)Nesodden, Follo Energi Friidrettskarusell25.09.14
8,26(+0,8)Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.992 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane03.05.14
-----100--------------------
8,26(+1,7)Erling Tveter, Asker Sk. Friidrett25.04.971-h1 (G-17)Asker, Askerlekene 201401.06.14
8,27(+1,0)Kenneth Tolås, Herand IL01.04.861Strandebarm, Seriestemne28.04.14
8,27(-1,8)Vegard Seim Karstang, Eidanger Idrettslag29.11.952 (G-18/19)Porsgrunn, Treningsstevne07.05.14
8,27(-2,9)Joakim Olsen, Egersunds IK01.04.981 (G-16)Egersund, Åpningsstevne08.05.14
8,28(+1,2)Mathias Christensen Hagen, IF Hellas30.01.982-h2 (G-16)Drammen, Treningsstevne10.09.14
8,29(+0,5)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.603-h1 (MV)Fana, Karusellstevne 323.07.14
8,34(-0,4)Jonathan Nolet, Halden IL12.03.992 (G-15)Halden, Treningsstevne15.05.14
8,34(-0,1)Christian Skjerve Totland, Voss IL22.02.991 (G-15)Voss, Vossameisterskapen03.06.14
8,35(+1,5)Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.971 (G-17)Fana, Karusellstevne 109.07.14
8,35(+1,1)Ali Al-Emarah, IL Dalebrand06.01.981 (G-16)Stjørdal, Sona-Lekene 201410.08.14
-----110--------------------
8,37(+0,5)Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991 (G-15)Kongsvinger, Seriestevne 107.05.14
8,38(+1,7)Christoffer Bjelke, Asker Sk. Friidrett30.06.972-h1 (G-17)Asker, Askerlekene 201401.06.14
8,39(-0,6)Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.962 (G-18/19)Bergen/La, Laksevåglekene27.04.14
8,39(+1,0)Samuel Børsheim, Strandebarm IL06.02.991 (G-15)Strandebarm, Seriestemne28.04.14
8,41(+1,5)Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.981 (G-16)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.14
8,45(+0,8)Marc Christian Berentsen, Lillesand IL29.12.993 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap28.08.14
8,49(-1,2)Andreas Gåsvær, Laksevåg TIL21.06.911Knarvik, Seriestevne26.06.14
8,59(+1,0)Hallvard H Samland, Herand IL24.05.862Strandebarm, Seriestemne28.04.14
8,59(+0,8)Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.994 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap28.08.14
8,61(+1,7)Espen Berntzen Høgstedt, Asker Sk. Friidrett03.04.973-h1 (G-17)Asker, Askerlekene 201401.06.14
-----120--------------------
8,61(+0,0)Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.992 (G-15)Larvik, Klubbstevne04.06.14
8,61(-1,3)Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.991 (G-15)Søgne, Klubbmesterskap del 223.09.14
8,63(+0,2)Stian Sivertsen, Laksevåg TIL09.11.742-h6Bergen/La, Seriestevne19.05.14
8,65(-1,0)Beng Mundheim, Strandebarm IL991 (G-15)Strandebarm, Seriestemne15.09.14
8,66(-0,7)Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.991 (G-15)Bømlo, Seriestemne20.09.14
8,69(-1,1)Lars Jørgen Braathen, Nordre Eidsvoll IL29.06.991 (G-15)Jessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
8,70(+1,0)Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.992 (G-15)Strandebarm, Seriestemne28.04.14
8,70(+1,9)Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.992 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne12.08.14
8,73(+0,0)Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971 (G-17)Osterøy, Karusellstevne 404.08.14
8,75(-0,4)Ole Garsjø, Askim IF19.12.993 (G-15)Halden, Treningsstevne15.05.14
-----130--------------------
8,76(+2,0)Petter Børkeeiet, Asker Sk. Friidrett10.06.663Asker, Askerlekene 201401.06.14
8,80(+1,0)Jan Tore Huus, Herand IL30.05.703Strandebarm, Seriestemne28.04.14
8,85(-1,1)Haavard Aurstad, Nordre Eidsvoll IL17.04.992 (G-15)Jessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
8,85(+0,0)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV65)Osterøy, Seriestevne 218.08.14
9,02(+0,8)Even Haug, Sørild FIK25.04.996 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap28.08.14
9,14(-0,2)Helge Tysse, Osterøy IL01.03.641 (MV50)Osterøy, Karusellstevne 105.05.14
9,32(+1,2)Håvard Syslak, FIL Aks-7703.09.981 (G-16)Knarvik, Seriestevne25.09.14
9,34(-0,4)Nabil Iman, Halden IL24.09.994 (G-15)Halden, Treningsstevne15.05.14
9,38(-4,2)Vilhelm Assersen, Egersunds IK09.11.991 (G-15)Egersund, Åpningsstevne08.05.14
9,47(-1,1)Henrik Fyhri Gustavsen, Raumnes & Årnes IL16.02.993 (G-15)Jessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
-----140--------------------
9,47(+0,0)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.482 (MV65)Osterøy, Seriestevne 218.08.14
10,50(-0,7)Karsten Nordli, IL Pioner04.01.501 (MV60)Lenvik, Seriestevne11.08.14
11,13(-1,0)Jon Olav Bjørke, Strandebarm IL30.07.761 (MV35)Strandebarm, Seriestemne15.09.14
11,18(+1,3)Svein Arne Angvik, IL Fri07.03.452-h5 (MV)Arna, Seriestevne02.07.14
11,96(+0,0)Fillip Lauritzen, Strandebarm IL25.05.971 (G-17)Strandebarm, Seriestemne28.04.14
13,11(+0,7)Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.431 (MV70)Knarvik, Seriestevne09.08.14
14,25(+0,3)Bjørn Håkonsen, Fossum IF15.01.311Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14
15,55(+0,0)Christoffer Lauritzen, Strandebarm IL25.05.972 (G-17)Strandebarm, Seriestemne28.04.14
25,35(-0,1)Olav Fimland, Voss IL12.03.491 (MV65)Voss, Vossameisterskapen03.06.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,34(+1,2)Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.961-h2 (G-18/19)Drammen, Treningsstevne10.09.14
7,34(+0,6)Ottar Jónsson (ISL), Sandnes IL19.02.831-h1Stavanger, Kretsstevne16.09.14
7,39(+2,0)Juan Martin Catelen (ARG), Asker Sk. Friidrett22.12.812Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,52(+0,0)Byamungu Kabiraba (COD), Larvik Turn & IF22.01.952 (G-18/19)Larvik, Klubbstevne04.06.14
7,58(-2,9)Konrad Pieszak (POL), Egersunds IK13.12.931 (G-U23)Egersund, Åpningsstevne08.05.14
7,65(-1,8)David Abotor (SWE), Herkules Friidrett14.11.831Porsgrunn, Treningsstevne07.05.14
7,83(+0,3)Izzatulah Sultani (AFG), Asker Sk. Friidrett12.03.972-fi (G-17)Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,95(+0,3)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14
7,99(+1,6)Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.991 (G-15)Larvik, Klubbmesterskap 201410.09.14
8,04(+0,9)Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.891-h2Stavanger, Kretsstevne16.09.14
8,11(+1,7)Warhel Suleman (IRQ), IL Trio27.06.971 (MJ)Husnes, Trio åpningsstevne13.09.14
8,34(+1,7)Dawit Michael Kahsay (ERI), IL Trio02.02.972 (MJ)Husnes, Trio åpningsstevne13.09.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,4(+1,1)Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981 (G-16)Gausdal, Treningsstevne12.06.14
7,4(+1,1)Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.981 (G-16)Gausdal, Treningsstevne12.06.14
7,6(ok)Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.991 (G-15)Kragerø, DNB-stevne-304.06.14
7,6(+1,2)Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.921Bømlo, Seriestemne07.08.14
7,7(-1,0)Harald Håvik, Bremnes IL11.02.991 (G-15)Bømlo, Seriestemne24.04.14
7,7(+0,1)Stephan Eiesland, Lyngdal IL29.08.901Lyngdal, Klubbmesterskap firekamp23.09.14
7,9(-2,5)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.991 (G-15)Rana, Banecup 2014 I13.05.14
7,9(-1,3)Sander Berntsen, Veldre Friidrett02.02.981 (G-16)Brumunddal, Treningsstevne04.09.14
8,0(+0,4)Steffen Kildegård, Rana FIK04.10.961 (G-18/19)Rana, Banecup 2014 VI09.09.14
8,1(+1,2)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971 (G-17)Bømlo, Seriestemne07.08.14
-----10--------------------
8,1(-1,1)Joacim Andresen Jota, Raumnes & Årnes IL08.05.991 (G-15)Haga, Hagalekene 201430.08.14
8,1(+1,0)Sondre Mæland, Stord IL13.05.961-h6 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne22.09.14
8,2(+1,0)Lars Lunde, Stord IL20.05.972-h6 (G-17)Leirvik, Seriestemne22.09.14
8,3(-0,9)Øystein Skåden, Sveio IL17.01.781 (MV)Bømlo, Seriestemne24.04.14
8,3(-1,0)Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-17)Bømlo, Seriestemne24.04.14
8,3(+0,4)Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.991 (G-15)Bømlo, Seriestemne04.09.14
8,3(+1,0)Erlend Mæland, Stord IL13.05.963-h6 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne22.09.14
8,4(-0,9)Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762 (MV)Bømlo, Seriestemne24.04.14
8,4(+1,9)Peder Haugedal, Mandal & Halse IL23.06.992 (G-14)Mandal, Kretscup04.06.14
8,7(-2,5)Daniel Tyldum, Hattfjelldal IL08.03.992 (G-15)Rana, Banecup 2014 I13.05.14
-----20--------------------
8,7(ok)Jørgen Mortveit, Liabygda IL23.09.991 (G-15)Eidsdal, Storfjordstemne31.08.14
8,7(ok)Kenneth Hovden, Valldal IL25.09.781 (MV35)Eidsdal, Storfjordstemne31.08.14
8,7(ok)Edvard Birkeland, Eidsdal IL17.03.981 (G-16)Eidsdal, Storfjordstemne31.08.14
8,7(ok)Arne Hollum Relling, Norddal IL16.11.992 (G-15)Eidsdal, Storfjordstemne31.08.14
8,8(ok)Jon Kåre Løvoll, Eidsdal IL16.01.692 (MV35)Eidsdal, Storfjordstemne31.08.14
8,9(+0,6)Simon Ruud, Rana FIK24.04.981 (G-16)Rana, Banecup 2014 VI09.09.14
9,1(+0,0)Erik Bloch, Stord IL23.12.992-h5 (G-15)Leirvik, Seriestemne22.09.14
9,4(-0,9)Geir Solheim, Bremnes IL18.04.713 (MV)Bømlo, Seriestemne24.04.14
9,4(+1,0)Asle Skulstad, Stord IL03.07.715-h6 (MV)Leirvik, Seriestemne22.09.14
9,5(+0,0)Fred Kr. Nordstad, Hamar IL12.04.751 (MV35)Brumunddal, Klubbmesterskap11.09.14
-----30--------------------
10,4(-1,0)Hilmar Sætre, Bremnes IL15.02.993 (G-15)Bømlo, Seriestemne24.04.14
11,6(-2,3)Jan Martin Troseth, Ogndal IL28.04.521 (MV60)Stjørdal, Karusellstevne22.07.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,20(+3,5)Even Meinseth, Sørild FIK22.05.961 (G-18)Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne12.08.14
7,6(+2,6)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-16)Gloppen, Seriestevne21.05.14
7,69(+3,5)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991 (G-15)Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,76(+3,5)Audun Kleven Rød, Sørild FIK24.07.981 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne12.08.14
7,78(+2,2)Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.991-h2 (G-15)Harstad, Seriestevne02.09.14
7,8(+2,6)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-16)Gloppen, Seriestevne21.05.14
7,85(+2,1)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV35)Førde, Coop Challenge13.09.14
7,89(+3,5)Ramtin Hafezinejad, Lørenskog Friidrettslag07.04.992 (G-15)Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,92(+2,9)Markus Villanger, Ask Friidrett18.09.952 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 114.05.14
7,96(+3,5)Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.993 (G-15)Asker, Askerlekene 201401.06.14
8,07(+3,0)Torkjel Nese, IK Hind28.03.991-h1 (G-15)Harstad, Seriestevne02.09.14
8,09(+3,5)Christopher Balavoine, Sørild FIK30.06.982 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne12.08.14
8,17(+2,1)Jan Svoen, Førde IL Friidrett27.12.772 (MV35)Førde, Coop Challenge13.09.14
8,24(+3,5)Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.994 (G-15)Asker, Askerlekene 201401.06.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,3Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981-h14 (G-15)Ålesund, Seriestevne15.09.14
7,56Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.982-h1Sandnes, Avslutningsstevne 225.09.14
7,6Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.931-h14 (G-20/22)Ålesund, Seriestevne15.09.14
7,9Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.981 (G-16)Løten, Treningsstevne29.05.14
8,0Øyvind Brekke, Målselv IL11.04.981 (G-16)Målselv, Banestevne21.08.14
8,27Kim Chun, Kristiansand IF Friidrett12.08.941 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne15.05.14
8,27Sofus Kjeka, Sandnes IL02.01.854-h1Sandnes, Avslutningsstevne 225.09.14
8,4Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.991 (G-15)Løten, Treningsstevne29.05.14
11,8Eirik Malm, Sømna IL13.01.541 (MV60)Vik, Kretsstevne24.07.14
12,8Tor Ingvar Njerve, Hannevikas IL21.03.431 (MV70)Vågsbygd, Treningsstevne25.06.14

Ikke approbert øvelse
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,06(-0,6)Krister Drivenes, Laksevåg TIL13.05.861Bergen/La, Laksevåglekene27.04.14
8,42(-0,6)Robin Sandal, Laksevåg TIL22.05.862Bergen/La, Laksevåglekene27.04.14
9,47(-0,6)Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.963Bergen/La, Laksevåglekene27.04.14

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,50(-1,3)Marius Bull Hjeltnes, Turn & IL Hovding22.06.961 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201411.05.14
9,70(+0,5)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
9,73(+0,2)Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.981-h1 (G-16)Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
9,86(-1,3)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981 (G-16)Fana, Karabinlekene 201411.05.14
9,90(-1,3)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (G-17)Fana, Karabinlekene 201411.05.14
9,93(+0,2)Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.963-h1 (G-18/19)Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
9,97(-1,3)Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turn30.06.982 (G-16)Fana, Karabinlekene 201411.05.14
9,98(+0,0)Sven Bryne, Bryne FIK12.08.921 (MJ22)Lye, Kondistrimmen11.09.14
10,04(-1,2)Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.996-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
10,12(-1,0)Eric Menchini Pedersen, Moss IL09.06.971 (G-17)Moss, Klubbmesterskap 201420.09.14
-----10--------------------
10,31(+0,0)Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.981 (G-16)Lye, Kondistrimmen11.09.14
10,31(+0,0)Lars Marius Rognerud, Ås IL06.06.991 (G-15)Ås, Kretsstevne15.09.14
10,34(-1,0)Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.992 (G-15)Moss, Klubbmesterskap 201420.09.14
10,38(+1,2)Nils Johan Rogstad Sørheim, Ås IL31.01.981 (G-16)Ås, Kretsstevne26.05.14
10,41(+0,0)Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.991 (G-15)Lye, Kondistrimmen11.09.14
10,44(+0,5)Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.991-h1 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
10,44(+0,0)Eirik Skailand, Bryne FIK22.07.951 (G-19)Lye, Kondistrimmen11.09.14
10,63(-1,0)Bendik Hansen, Moss IL17.02.981 (G-16)Moss, Klubbmesterskap 201420.09.14
10,64(+0,5)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV50)Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
10,65(+0,2)Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.982-h1 (G-16)Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
-----20--------------------
10,67(-1,3)Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.983 (G-16)Fana, Karabinlekene 201411.05.14
10,69(+0,7)Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.991 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201426.07.14
10,75(-1,3)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991 (G-15)Fana, Karabinlekene 201411.05.14
10,75(-3,2)Lars Lunde, Stord IL20.05.972-h4 (G-17)Leirvik, Seriestemne18.06.14
10,78(+0,2)Fredrik Bolt-Hansen Klonteig, IL Sandvin17.11.983-h1 (G-16)Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
10,85(-1,3)Wilhelm Bergesen, T&IF Viking22.11.984 (G-16)Fana, Karabinlekene 201411.05.14
10,86(+0,5)Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.992-h1 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
11,03(+0,5)Samuel Kinunda, Ask Friidrett19.10.961 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
11,27(+0,5)Lars Vikøyr, Ask Friidrett07.09.991 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
11,42(-1,3)Halvard Jacobsen Heimdal, T&IF Viking09.09.985 (G-16)Fana, Karabinlekene 201411.05.14
-----30--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,35(+0,2)Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.961-h1 (G-18/19)Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
9,61(+0,2)Imran Sesay (SLE), IF Hellas27.12.962-h1 (G-18/19)Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
10,04(+0,0)Tai-Gwen Woo (SWE), Bryne FIK27.08.942 (MJ22)Lye, Kondistrimmen11.09.14
10,16(+0,0)Jiu-Wai Woo (SWE), Bryne FIK18.10.951 (MJ19)Lye, Kondistrimmen11.09.14
10,21(-1,0)Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.991 (G-15)Moss, Klubbmesterskap 201420.09.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,8(+0,0)Magnus Hagen Jøsendal, Søndre Land IL17.10.941Søndre Land, Treningsstevne30.09.14
10,0(+0,0)Torjus Hagen Jøsendal, Søndre Land IL09.07.912Søndre Land, Treningsstevne30.09.14
10,5(+0,0)Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.991 (G-15)Søndre Land, Treningsstevne30.09.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,01(+2,4)Joakim Dang, IL Gular27.01.901Osterøy, Karusellstevne 314.07.14
9,34(+2,4)Marius Bull Hjeltnes, Turn & IL Hovding22.06.961 (G-18/19)Osterøy, Karusellstevne 314.07.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,00Oskar Brandsæter Vik, Romerike Friidrett29.10.991 (G-15)Lillestrøm, Kretsstevne11.06.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,11(+1,0)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-h2Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala05.07.14
10,45(+1,6)Amund Høie Sjursen, BFG Bergen16.01.961-fi (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
10,50(+1,4)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-fi (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
10,55(+0,5)Karsten Warholm, Dimna IL28.02.96D (MJ)Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship22.07.14
10,56(+1,6)Even Pettersen, Urædd Friidrett12.10.931-hNatOslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
10,57(+1,8)Kristoffer Buhagen, Trondheim Friidrett04.02.921-h6Grimstad, Stafett NM31.05.14
10,65(+1,1)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
10,72(+0,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.914-h7Clermont/FL/USA, NTC/PURE Athletics Spring Invitational26.04.14
10,72(+0,3)Anders Erlend Idås, Horten Friidrettsklubb14.02.905-fi-BSundsvall/SWE, SSG Wind Sprint20.07.14
10,73(+1,6)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.916-hNatOslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
-----10--------------------
10,75(+1,8)Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.901-fi-BGreveskogen, Tønsberg Grand Prix24.05.14
10,75(+1,8)Even Meinseth, Sørild FIK22.05.962-h6Grimstad, Stafett NM31.05.14
10,78(+0,3)Lars Jøran Storhaug, IL Skjalg29.06.894-fi Jessheim, NM 201423.08.14
10,79(+0,3)Ousman Touray, IL i BUL13.01.953-fi-BOslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,79(+2,0)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-fi-BOslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
10,80(+0,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-h4Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,82(+1,8)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.893-h6Grimstad, Stafett NM31.05.14
10,83(+1,4)Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF21.06.944-fi (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
10,85(+1,8)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.862Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
10,86(+1,8)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.933-fi-BGreveskogen, Tønsberg Grand Prix24.05.14
-----20--------------------
10,87(+1,4)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.945-fi (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
10,88(+0,0)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.892-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
10,90(+1,8)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-fi-BGreveskogen, Tønsberg Grand Prix24.05.14
10,90(+1,8)Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.874-h6Grimstad, Stafett NM31.05.14
10,91(+0,3)Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.945-fi-BOslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,92(+1,6)Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL10.08.901-h5Grimstad, Stafett NM31.05.14
10,92(+1,8)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
10,93(+0,8)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.862-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
10,93(+1,8)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
10,94(+1,8)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.865-h6Grimstad, Stafett NM31.05.14
-----30--------------------
10,94(+1,9)Martin Roe, IL Fri01.04.92DRibeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League05.07.14
10,95(+1,1)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.942-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
10,95(+1,3)Abou Granli Diomandè, FIK Orion22.05.971-fi (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
10,96(+1,7)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,96(+0,3)Martin Forbergskog, Moelven IL27.03.916-fi-BOslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,96(+1,5)Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-fi (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
10,97(+1,4)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.964-fi-ABækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
10,97(+1,8)Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.893-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
10,99(+1,3)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h4 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,00(+1,6)Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.962-h5Grimstad, Stafett NM31.05.14
-----40--------------------
11,00(+0,8)Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.892-h3Sundsvall/SWE, SSG Wind Sprint20.07.14
11,02(+1,8)Eirik Tanberg, Sigdal FIK20.08.874Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
11,03(+2,0)Vebjørn Gilde, Lillehammer IF05.03.934-fi-BOslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
11,03(-0,2)Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.933-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
11,03(+1,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972-fi (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
11,04(+1,2)Joakim Dang, IL Gular27.01.901Osterøy, Karusellstevne 314.07.14
11,06(+1,0)Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.952-h2Sandnes, Teststevne 105.08.14
11,06(+1,3)Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.957-fi (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
11,07(+1,2)Håkon Solli Henriksen, Nittedal IL24.06.931Nittedal, Kretsstevne22.09.14
11,08(+0,0)Thomas Firing, Ranheim IL22.09.922-h1Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
-----50--------------------
11,09(+1,6)Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.964-h5Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,11(+1,6)Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.911Husnes, Trio åpningsstevne13.09.14
11,12(+1,3)Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.913-h2Fana, Framolekene 201401.06.14
11,13(+1,7)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.944-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
11,16(+0,5)Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.905-h10Clermont/FL/USA, NTC/PURE Athletics Spring Invitational26.04.14
11,16(+1,9)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.981-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
11,16(+1,3)Alexander Karlsson, IL Gular23.09.884-h2Fana, Framolekene 201401.06.14
11,16(+1,3)Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.972-fi (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,17(+0,0)Gilbert Ofori, Trondheim Friidrett10.04.945-h2Trondheim, Trondheimslekene24.05.14
11,17(+1,6)Rune Augdal, Trondheim Friidrett02.10.875-h5Grimstad, Stafett NM31.05.14
-----60--------------------
11,17(+1,3)Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.973-fi (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,18(+1,0)Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.893-h8Clermont/FL/USA, NTC/PURE Athletics Spring Invitational26.04.14
11,18(+1,4)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.936-fi-ABækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
11,20(+1,7)Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.88DRibeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League05.07.14
11,24(+1,9)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
11,24(+0,7)Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.962-h1 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,28(-0,1)Per Jose Clemente Skancke, Ranheim IL26.06.926-h3Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
11,30(+1,0)Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.953-h3 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,30(-0,6)Marius Bakken Støle, Sandnes IL06.06.932-h2Sandnes, Kvalifiseringsstevne28.07.14
11,31(+0,6)Marius Bull Hjeltnes, Turn & IL Hovding22.06.963-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201401.06.14
-----70--------------------
11,32(+1,3)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.951-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
11,32(+1,8)Marius Mellum, Ullensaker/Kisa IL16.04.966-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
11,32(+1,9)Andres Stokka Andersen, Sandnes IL07.02.922Sandnes, Lagseriestevne 203.07.14
11,32(+1,0)Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.934-h1 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,34(+1,6)Stian Løvås Aaen, FIK Orion28.12.952-h4Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,35(+1,9)Jon Erik Nesse, Sandnes IL18.01.951-h1Sandnes, Teststevne 105.08.14
11,36(+1,1)Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.973-fi-BBækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
11,38(-0,6)Jostein André Kvikstad, Bodø Friidrettsklubb31.12.93D (G-U23)Kópavogur/ISL, Nordisk Mesterskap i Mangekamp07.06.14
11,39(-0,3)Joachim Haugli, Askim IF18.09.901Askim, Klubbmesterskap17.09.14
11,39(+2,0)Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.951 (MJ)Larvik, Avslutningsstevne21.09.14
-----80--------------------
11,40(-0,5)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DNittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
11,41(+1,0)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-fi (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,41(+1,3)Vemund Lenschow, IL Tyrving14.01.975-fi (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,41(+1,1)Brede Solberg Stølen, Tingvoll Friidrettsklubb27.02.935-h2 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,41(+1,5)Christoffer Sandven, FIL Aks-7714.02.974-fi (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
11,42(+1,8)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
11,42(-0,2)Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.952-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
11,43(+1,9)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981 (G-15/18)Sola, Jærcupen02.09.14
11,46(+1,6)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964-h4Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,46(+1,7)Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL03.10.961 (G-18/19)Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
-----90--------------------
11,46(+0,2)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
11,46(+1,0)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.941-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
11,46(+1,0)Abdurazak Sharif, Moss IL25.01.991-fi-A (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
11,47(-1,8)Nikolai Bjerkan, BUL-Tromsø Friidrett05.01.921Tromsø, Seriestevne 428.05.14
11,47(+1,1)Sondre Sølberg, Moss IL23.05.931Moss, Treningsstevne10.06.14
11,47(+0,6)Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.974-h2 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,49(+0,7)Kristoffer Heggeriset, FIK Ren-Eng25.01.963-h1 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,49(-0,8)Benjamin Afzal, Mandal & Halse IL14.03.944-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
11,50(+0,7)Øyvind Bu, Fana IL04.06.871-h1Fana, Karusellstevne 323.07.14
11,50(+1,0)Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.983-h2Sandnes, Teststevne 105.08.14
-----100--------------------
11,50(-1,0)Halvard Hauge Hornes, IL Tyrving02.10.953-h4 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
11,51(+0,7)André Armando Vivelid, Ask Friidrett18.01.892-h1Fana, Karusellstevne 323.07.14
11,51(+0,2)Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.95D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
11,51(+1,9)Erlend Torssønn Haflan, Fredrikstad IF29.12.953Nadderud, Kretsstevne løp02.09.14
11,52(+2,0)Joakim Moss Grutle, Stord IL01.07.961 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
11,52(+1,6)Lars Einar Røise, Sørild FIK22.11.962-h3Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,52(+0,5)Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.974-h5 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,53(+1,8)Philip Østli, Ranheim IL14.01.908-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
11,54(+0,4)Markus Loftås, Osterøy IL08.04.946-h7Clermont/FL/USA, NTC/PURE Athletics Spring Invitational26.04.14
11,54(+1,3)Ådne Andersen, Hareid IL18.01.945-h2Fana, Framolekene 201401.06.14
-----110--------------------
11,54(+1,0)Erik Langø, IL i BUL09.04.954-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
11,55(+0,6)Filip Rørbakken, IL Fri08.08.955-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201401.06.14
11,55(+1,8)Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.981 (G-16)Bryne, Brynelekene med KM 13-19 år31.08.14
11,56(+1,1)Ulrik Sæther Langvik, Fredrikstad IF27.02.971 (G-17)Moss, KM 11-17 år04.06.14
11,57(+0,3)Philip Bay Andersen, Kristiansand IF Friidrett25.04.946-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
11,57(+1,5)Stephen Owusu, IL Skjalg02.04.982Sandnes, Avslutningsstevne 123.09.14
11,58(+1,6)Markus Karel Færevik, IL i BUL16.03.981-h2Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,58(+1,0)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.985-h2Sandnes, Teststevne 105.08.14
11,59(+0,8)Kristian Berg, IL i BUL23.04.948-h4Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
11,59(+1,7)Erik Lund, Brandbu IF26.04.971-h2 (G-17)Brandbu, Nasjonalt stevne02.08.14
-----120--------------------
11,59(+1,5)Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett19.10.961Skien, DNB karusell 609.09.14
11,60(+1,1)Bård Venholen, FIK Ren-Eng11.04.756-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
11,60(+1,6)Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.725-h4Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,60(+1,6)Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.866-h4Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,60(+0,0)Mads Vangen Vatnøy, FIL Aks-7720.11.972 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
11,61(+1,5)Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.977-fi (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
11,62(+1,6)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.972-h2Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,62(+1,1)Asgeir Uthaug, IL Skjalg06.04.946-h2 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,63(+0,3)Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.925-h3Sandnes, Lagseriestevne 119.05.14
11,63(+1,6)Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.984-fi (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
-----130--------------------
11,63(+1,3)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.977-fi (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,63(+1,9)Jørgen Skovli Utne, Moss IL23.03.881Moss, Treningsstevne08.07.14
11,63(+1,9)Rune Peder Hansen, GTI13.12.742-h1Sandnes, Teststevne 105.08.14
11,64(+1,6)Sindre Olsvik, Lista IL14.03.985-fi (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,64(+1,6)Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.986-fi (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,64(-0,4)Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.961-fi (MJ)Tromsø, NNM 201431.08.14
11,66(+0,8)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201417.08.14
11,68(+1,6)Luis Alfredo Santiago, Ullensaker/Kisa IL06.02.913-h2Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,68(+0,1)Henrik Nilsen, Malvik IL28.01.951-h1 (G-18/19)Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
11,69(+0,9)Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.991-fi (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
-----140--------------------
11,69(+0,0)Johannes Lerdahl, Ranheim IL01.02.963-h1Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
11,69(-1,3)Mathias Myhre, Ålesund Friidrettsklubb03.11.953-h5 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
11,69(+1,0)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.853-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
11,70(+2,0)Stian Hjorteland, Torvastad IL14.07.952 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
11,70(+1,5)Jo Erling Svenni, Herkules Friidrett30.01.952Skien, DNB karusell 609.09.14
11,70(+0,0)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
11,71(+0,0)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.948-fi Trondheim, Trondheimslekene24.05.14
11,72(+1,9)Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.983-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
11,72(+0,4)Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.986-fi (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
11,73(-0,7)Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.952-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
-----150--------------------
11,73(+0,5)Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL05.01.952-h1Fana, Framolekene 201401.06.14
11,73(-0,4)Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.972-fi (MJ)Tromsø, NNM 201431.08.14
11,74(-0,3)Jon Petter Stangeland, Sandnes IL24.06.973-fi-ASandnes, Høstlekene 201420.09.14
11,75(+0,6)Jakob Prebensen Muladal, Nesodden IF04.05.973-h1 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
11,75(+0,7)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971 (G-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
11,77(+0,0)Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.961Larvik, Åpningsstevne14.05.14
11,77(+1,8)Morten Endresen, Haugesund IL06.02.991 (G-15)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
11,78(+1,7)Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.962 (G-18/19)Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
11,78(+1,0)Kristian Dragsund Mork, Dimna IL13.02.965-h3 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,78(-0,1)Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.972-fi-A (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
-----160--------------------
11,79(+0,9)Nikolay Iverin, IF Hellas20.01.971-h1Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,79(+0,5)Kristian Hansen Bruvik, IL Fri09.07.943-h1Fana, Framolekene 201401.06.14
11,79(+1,7)Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.963 (G-18/19)Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
11,79(+1,5)Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.983Skien, DNB karusell 609.09.14
11,82(+2,0)Leonard Johan Nesheim, Haugesund IL04.01.953 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
11,83(+1,0)Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.975-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
11,83(-0,1)Emil Engelsen Holm, IL Gneist03.07.974-fi-A (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
11,83(-1,3)Sharanan Kulam, IL Tyrving16.07.955-h2 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
11,84(-0,4)Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.983-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
11,86(+0,1)Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.994-fi (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
-----170--------------------
11,87(-0,8)Morten Andersen, BUL-Tromsø Friidrett06.09.962 (G-18/19)Lenvik, Åpningsstevne 201431.05.14
11,87(+0,6)Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.946-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,89(-1,8)Fredrik Andreas Berdal Kortner, Herkules Friidrett04.08.811Skien, Herkuleslekene24.05.14
11,89(+0,6)Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett15.05.971 (G-17)Skien, Herkuleslekene24.05.14
11,89(+1,0)Mons Martin Borgen, Os Turn06.12.946-h1 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,89(+2,0)Odin Stangvik, Larvik Turn & IF19.02.963 (MJ)Larvik, Avslutningsstevne21.09.14
11,90(+1,9)Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg24.04.963-h2Sandnes, Lagseriestevne 119.05.14
11,90(+0,8)Daniel Cacic, Sandnes IL10.12.876-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,92(+1,3)Kristian Rossland, Åkra IL15.01.971 (G-17)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
11,92(-1,7)Alexander Brandvik, Yrjar IL20.07.981 (G-16)Ørland, Yrjarlekene 201431.05.14
-----180--------------------
11,92(+0,0)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.986-fi (G-17)Halmstad/SWE, Laxaspelen 201412.07.14
11,92(-0,3)Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turn30.06.982 (G-16)Fana, KM 201431.08.14
11,92(+0,1)Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.995-fi (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
11,92(+1,0)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922-h1Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
11,93(+0,6)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981 (G-16)Skien, Herkuleslekene24.05.14
11,93(+0,9)Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.992-fi (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
11,94(+0,5)Håvard H Kristiansen, Fana IL10.08.944-h1Fana, Framolekene 201401.06.14
11,94(+0,6)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
11,94(+1,0)Ulrik Lund, Sandnes IL15.04.963-h1Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
11,95(-2,7)Jens Peter Fylling, Valder IL16.01.921Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.14
-----190--------------------
11,96(+0,5)Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.931Sykkylven, Treningsstemne05.06.14
11,96(+0,8)Ådne Norland, Vollan Idrettsklubb16.03.952Trondheim, Selsbakk gjør det igjen-stevne04.08.14
11,96(+0,7)Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.964-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
11,97(+1,6)Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.981 (G-16)Hønefoss, Treningstevne19.05.14
11,97(+0,9)Sondre Gjesdal, FIL Aks-7719.05.984-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,97(-0,3)Thor Henrik Raknerud, Askim IF09.02.951 (MJ)Askim, Klubbmesterskap17.09.14
11,98(+1,0)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.975-h3Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
11,98(+1,8)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
11,98(-0,4)Erlend Hognestad Nilsen, Strindheim IL10.05.984-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
11,98(-0,9)Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.974-h3 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
-----200--------------------
11,99(+0,9)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.993-fi (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
11,99(+0,9)Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h1Grimstad, Stafett NM31.05.14
12,00(+0,0)Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.951-h1 (G-19)Trondheim, Trondheimslekene24.05.14
12,00(+1,0)Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.996-fi (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,00(+1,9)Eric Menchini Pedersen, Moss IL09.06.971 (G-17)Moss, Treningsstevne08.07.14
12,00(+0,5)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
12,01(+0,6)Anders Bergmann Hommen, Lyngdal IL02.06.975-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,02(+2,0)Asbjørn Lunde d.y., Stord IL18.07.954 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
12,02(+0,2)Mathias Wester, Overhalla IL26.06.981 (G-16)Namsos, NA-karusell Namsos12.06.14
12,03(-0,1)Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.971 (G-17)Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
-----210--------------------
12,03(+0,9)Tam Tran, Halden IL23.07.985-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,05(+1,0)John Henry Hartmann, Aurskog/Høland Friidrettslag26.06.991-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,05(+0,3)Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.981 (G-16)Gausdal, Ungdomscupen 2.del16.08.14
12,05(+1,7)Audun Kleven Rød, Sørild FIK24.07.981 (G-16)Lyngdal, Treningsstevne19.08.14
12,06(+0,9)Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.963-h1Grimstad, Stafett NM31.05.14
12,06(-0,2)Eskil Sæterlien, Lillehammer IF06.12.937-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
12,06(-1,0)Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.991 (G-15)Harstad, KM i friidrett Troms 201423.08.14
12,06(-0,4)Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.974-fi (MJ)Tromsø, NNM 201431.08.14
12,07(-0,1)Ørjan Sørflaten, Fagernes IL06.04.985-fi-A (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
12,07(+0,4)Herman Haug, Nesøya IL20.10.981 (G-16)Nesøya, Nesøyalekene 201406.09.14
-----220--------------------
12,08(+0,6)Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.975-h1 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,08(-0,8)Bendik Micheeff, IK Hind29.07.962-h1 (G-18/19)Narvik, Narviklekene14.06.14
12,08(+0,6)Sven Bryne, Bryne FIK12.08.927-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,08(-1,4)Mohammed Leta Hunde, IL i BUL14.12.972 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
12,09(+2,0)Benjamin Liestøl, Haugesund IL20.10.955 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
12,09(+1,7)Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.991 (G-15)Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
12,09(+0,2)Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.982 (G-16)Namsos, NA-karusell Namsos12.06.14
12,09(+0,4)Joshua Jaunsen, Bøler IF06.02.992-h2 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,09(+1,0)Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.997-fi (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,09(+0,8)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.968-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
-----230--------------------
12,09(-0,2)Sigvald Andrè Hanssen, Stord IL08.11.771-h1Sandnes, Teststevne 218.08.14
12,10(+0,3)Jakob Fløtre Eiring, Bodø Friidrettsklubb10.10.961 (G-18/19)Bodø, Kretsstevne10.06.14
12,11(+1,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h5Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
12,11(+0,0)Julius James Ebarle, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.971 (G-17)Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
12,11(+0,6)Johannes Bergh, IL Koll08.02.976-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,11(-0,8)Even Jondal, IL Fri19.01.953 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
12,11(-0,4)Master Anan Jongjai, Krødsherad IL15.06.861Geithus, Furumolekene 201430.08.14
12,12(+0,9)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.992-h2 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,12(-0,1)Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.976-fi-A (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
12,12(+0,0)Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.973 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
-----240--------------------
12,13(+1,2)William S. Rodahl, IK Tjalve20.05.995-h5Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
12,13(-0,4)Tor-Egil Westerås, Kvæfjord IL25.11.965-fi (MJ)Tromsø, NNM 201431.08.14
12,14(+0,5)Eirik Lieth, Tønsberg Friidrettsklubb13.06.983Greveskogen, Kristinalekene01.06.14
12,14(-1,3)Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.982 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland30.08.14
12,16(+0,0)Sivert Lyngstad, Steinkjer Friidrettsklubb08.06.961 (G-18)Trondheim, Trondheimslekene24.05.14
12,16(+1,4)Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.975-h1Sundsvall/SWE, SSG Wind Sprint20.07.14
12,16(+0,6)Alexander Stormo Haglund, IF Sturla13.01.984 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
12,16(-0,3)Karsten Ravn Larsen, Askim IF09.03.962 (MJ)Askim, Klubbmesterskap17.09.14
12,17(-0,5)Harald Håvik, Bremnes IL11.02.992 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201417.08.14
12,18(-1,7)Thomas Fagervold, Yrjar IL18.03.971 (G-17)Ørland, Yrjarlekene 201431.05.14
-----250--------------------
12,18(+1,2)Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.975-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,20(+0,0)Odin Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb16.06.934-h1Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
12,20(+0,3)Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.775-h2Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
12,21(-2,8)Ivar Evjemo Schjetlein, BUL-Tromsø Friidrett29.08.891Nordkjosbotn, Åpningsstevne07.06.14
12,21(+1,0)Runar Surdal, Moi IL27.01.894-h1Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
12,22(+2,0)Shafii Hashi, IL Skjalg06.05.956 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
12,22(+1,7)Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.992 (G-15)Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
12,22(-0,7)Martin Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.02.946-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
12,22(-0,5)Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.993 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201417.08.14
12,22(-1,3)Lars Kristian Øyen Kvande, Surnadal IL30.09.951 (G-18/19)Molde, KM30.08.14
-----260--------------------
12,23(+0,0)Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.972 (G-17)Trondheim, Trondheimslekene24.05.14
12,23(+0,6)Mikael Farstad Therkildsen, Valder IL02.03.976-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,24(+1,8)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.662 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
12,25(-0,5)Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.992 (G-15)Bodø, Sparebank1 lekene16.08.14
12,26(+0,0)Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.973 (G-17)Trondheim, Trondheimslekene24.05.14
12,26(+1,9)Francin Anoj Vincent, Romerike Friidrett29.06.984-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,27(+1,0)Viktor Henriksen, Larvik Turn & IF21.12.967-h3 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,27(-1,6)Jonas Flatestøl, Moi IL30.09.971 (G-17)Egersund, Avslutningsstevne27.09.14
12,28(-1,1)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991 (G-15)Steinkjer, Åpningsstevne13.05.14
12,28(-0,8)Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.961 (MJ)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
-----270--------------------
12,29(+1,9)Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.981 (G-16)Sandnes, Lagseriestevne 203.07.14
12,29(+1,0)Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.935-h1Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
12,30(+0,1)Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.985-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,30(+1,3)Eirik Skailand, Bryne FIK22.07.956-h4 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,30(-0,2)Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.973-h1Sandnes, Teststevne 218.08.14
12,31(-1,6)Stephan Eiesland, Lyngdal IL29.08.901Søgne, Sommerstevne05.08.14
12,31(+0,8)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992 (G-15)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
12,32(-1,3)Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.981 (G-16)Bodø, Sparebank1 lekene16.08.14
12,32(-1,4)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.974 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
12,33(-0,3)Daniel Sandal, Laksevåg TIL13.05.881-h2Fana, Karusellstevne 502.09.14
-----280--------------------
12,34(+0,5)Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.991 (G-15)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene24.05.14
12,34(+0,9)Jonathan Nolet, Halden IL12.03.994-h2 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,34(-0,7)Andreas Bjørnerem, Midsund IL04.02.882-h1Midsund, Midsundleikane 201401.06.14
12,34(-0,7)Haldor Hagen Jøsendal, Søndre Land IL02.10.971 (G-17)Fagernes, Gjensidigelekene07.06.14
12,35(-0,8)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.962 (MJ)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
12,35(+0,5)Teodor Engesvoll, Nittedal IL06.04.981 (G-16)Nittedal, Løpsstevne25.08.14
12,36(+0,1)Bendik Skarstad, Steinkjer Friidrettsklubb16.05.971-h1 (G-17)Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
12,36(-2,0)Andrè Juvland, Herkules Friidrett30.06.941 (G-20/22)Skien, Treningsstevne28.07.14
12,37(+1,7)Ask Viljar Skar Bulling, Tingvoll Friidrettsklubb14.05.971 (G-17)Tingvoll, Treningsstevne og MøreaksenCup for 15-19 år26.06.14
12,37(+0,8)Christopher Lawther, Fana IL13.04.981 (G-16)Leirvik, Stordleikane 201417.08.14
-----290--------------------
12,38(+0,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-18)Gloppen, Seriestemne 517.09.14
12,39(+1,2)Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.993 (G-15)Moss, Treningsstevne09.05.14
12,39(+1,3)Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.982 (G-17)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
12,39(+0,5)Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.991 (G-15)Nittedal, Løpsstevne25.08.14
12,39(+1,2)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,39(+1,6)Erlend Abelsen, IL Trio08.09.842Husnes, Trio åpningsstevne13.09.14
12,40(+1,1)Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.984-h1 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,40(-1,0)Glenn Andre Aarbakke, Osterøy IL17.09.992 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
12,40(-0,2)Hans Fürst Mustad, IL Tyrving28.05.996-h3 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
12,40(+0,0)Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.981 (G-16)Måndalen, Banestevne20.09.14
-----300--------------------
12,41(+0,7)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-16)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
12,42(+0,2)Tobias Sommernes, Rana FIK01.00.95D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
12,42(+1,2)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.992 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,44(-0,5)Paul Redford, Nittedal IL07.05.90DNittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
12,44(-1,3)Nikolay Bruseth, Eide IL17.10.952 (G-18/19)Molde, KM30.08.14
12,45(+0,2)Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV40)Kongsvinger, Seriestevne 204.06.14
12,47(-1,0)Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett18.01.962-h1Drammen, Treningsstevne27.05.14
12,47(-1,3)Isak Jerpstad, Steinkjer Friidrettsklubb10.02.961 (G-18/19)Levanger, Moanstevne02.06.14
12,47(+1,3)Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.967-h4 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,47(-2,0)Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.986-h3 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
-----310--------------------
12,48(+1,7)Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.981 (G-16)Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
12,48(-0,3)Kristoffer Perry Aas, IF Sturla12.01.972 (G-17)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene09.06.14
12,49(+0,4)John Magne Hardersen, IK Hind18.02.982 (G-16)Lenvik, Åpningsstevne 201431.05.14
12,49(-1,1)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611 (MV50)Fagernes, Gjensidigelekene07.06.14
12,49(-1,3)Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog Friidrettslag04.08.966-h5 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
12,49(+1,9)Jens Storhaug, Sandnes IL12.11.665Sandnes, Lagseriestevne 203.07.14
12,50(+0,1)Steffen Haugen, Stjørdal Friidrettsklubb01.05.972-h1 (G-17)Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
12,50(+1,9)Sofus Kjeka, Sandnes IL02.01.856Sandnes, Lagseriestevne 203.07.14
12,50(+0,6)Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.985 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
12,51(+0,1)Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.986-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
-----320--------------------
12,51(+0,9)Johan Tovari, Oppstad IL24.01.933Arvika/SWE, Stjärnspelen 201426.07.14
12,51(-0,7)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,52(+1,8)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.693 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
12,52(+0,0)Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.981 (G-16)Børsa, Stine Kufaas Lekene 201410.08.14
12,52(+1,7)Christopher Balavoine, Sørild FIK30.06.982 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne12.08.14
12,52(-1,5)Fredrik Agdestein, IK Tjalve29.01.941 (G-20/22)Steinkjer, Seriestevne26.08.14
12,54(+0,9)Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.995-h2 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,54(+0,6)Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.977-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,54(+1,0)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.915-h2Arna, Seriestevne02.07.14
12,54(+0,6)Sindre Skretting, Snøgg Friidrett22.01.986 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
-----330--------------------
12,54(+1,2)Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.973Nittedal, Kretsstevne22.09.14
12,55(+1,8)Jon Ivar Hallaraune, Sømna IL26.03.981 (G-16)Vik, Kretsstevne14.08.14
12,55(-1,3)Vetle Ojala Berg, Bodø Friidrettsklubb28.11.963 (G-18/19)Bodø, Sparebank1 lekene16.08.14
12,56(+0,6)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
12,57(+0,0)Rune Kristensen, Søgne IL17.12.742Søgne, Lagmesterskap Vest Agder10.06.14
12,58(+2,0)Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991 (G-15)Overhalla, 3-kamp Overhalla01.07.14
12,58(+1,2)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,58(-0,2)Karl Martin Wisth, Larvik Turn & IF20.01.991 (MJ)Larvik, Seriestevne26.09.14
12,59(+1,0)Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.993-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,59(-1,3)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991 (G-15)Fana, Framolekene 201401.06.14
-----340--------------------
12,60(-0,1)Fassu Conde, FIL Aks-7706.08.973-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201401.06.14
12,60(+0,2)Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.96D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
12,61(-0,8)Alexander Øen Ask, Førde IL Friidrett13.12.841Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
12,61(+1,1)Håkon Skaftun, Sarpsborg IL23.12.973 (G-17)Moss, KM 11-17 år04.06.14
12,63(-1,8)Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.933Fana, Karabinlekene 201410.05.14
12,63(+0,4)Emmanuel Médard Bucumi, Børsa IL17.10.985 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene24.05.14
12,63(+0,4)Olav Alexander Nomeland, Nesøya IL27.05.982 (G-16)Nesøya, Nesøyalekene 201406.09.14
12,64(-1,0)Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.933-h1Drammen, Treningsstevne27.05.14
12,64(+1,2)Magnus Kvale Thom, Asker Sk. Friidrett21.03.978-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,65(+0,7)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-15)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
-----350--------------------
12,65(+0,6)Jan Kristian Hynne Romnæs, IL Tyrving21.10.994-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,65(+1,0)Harald Folkvord Hetland, Sandnes IL27.09.967-h1Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
12,66(+1,3)Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.994-h4 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,66(+1,7)Anders Johnson, Ask Friidrett11.04.973Ravnanger, Karusellstevne 320.08.14
12,66(-1,0)Torkjel Nese, IK Hind28.03.993 (G-15)Harstad, KM i friidrett Troms 201423.08.14
12,66(+1,9)Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.934Nadderud, Kretsstevne løp02.09.14
12,66(+0,0)Sondre Kolbjørnsen, Norna-Salhus IL12.08.952 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
12,67(+0,6)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.983 (G-16)Skien, Herkuleslekene24.05.14
12,69(+1,0)Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.993-h3 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,70(-0,7)Iver Stølen, Midsund IL20.04.944-h1Midsund, Midsundleikane 201401.06.14
-----360--------------------
12,70(-1,0)Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.981 (G-16)Fagernes, Gjensidigelekene07.06.14
12,71(+0,0)Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.992 (G-15)Nordkjosbotn, Åpningsstevne07.06.14
12,72(-1,0)Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.993 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
12,73(+0,9)Iver Koppen, IK Hind21.04.995-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,74(+0,6)Alexander Thoresen, Ski IL Friidrett24.04.976-h1 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,74(+0,7)Jean-Luc Tshona, IL i BUL13.05.994-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
12,75(-0,8)Svenn-Helge Vatne, BUL-Tromsø Friidrett04.03.942Lenvik, Åpningsstevne 201431.05.14
12,75(+1,7)Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.981 (G-16)Moss, KM 11-17 år04.06.14
12,76(+2,0)Alexander Skorpen, Halden IL23.05.981-h2 (G-16)Halden, Åpent klubbmesterskap21.09.14
12,77(-0,7)Shahez Shwana, Almenning IL28.03.941Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
-----370--------------------
12,78(+0,6)Adrian Brenne, Herkules Friidrett15.07.992 (G-15)Skien, Herkuleslekene24.05.14
12,78(+1,6)Roger Henriksen, IL Trio07.05.731 (MV40)Husnes, Trio åpningsstevne13.09.14
12,78(+0,4)Tomas Marløv, IF Hellas23.08.991-h1 (G-15)Drammen, Nasjonalt høsstevne og KM20.09.14
12,80(+0,0)Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.981 (G-16)Karmøy, Karmøylekene29.04.14
12,80(+1,3)Lars Lunde, Stord IL20.05.973 (G-17)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
12,80(+0,5)Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
12,80(-0,4)Frode Holt, IF Sturla14.07.642Geithus, Furumolekene 201430.08.14
12,80(-1,6)Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.691 (MV45)Egersund, Avslutningsstevne27.09.14
12,81(+0,2)Kurt Andreas Berteussen-Sandberg, Oppstad IL04.06.882Kongsvinger, Seriestevne 204.06.14
12,81(+1,2)Robert Løland, Hyllestad IL29.01.994 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
-----380--------------------
12,82(+0,0)Bendik Andrè Berntsen, Målselv IL14.08.973 (G-17)Nordkjosbotn, Åpningsstevne07.06.14
12,82(+0,3)Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.962 (G-18/19)Bodø, Kretsstevne10.06.14
12,82(+1,2)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.995 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,83(+1,9)Sigurd Kjendlie, FIK Orion26.04.984-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
12,83(+1,5)Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.992 (G-15)Gausdal, Ungdomscupen 2.del16.08.14
12,84(-0,2)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.995-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
12,85(+1,0)Mithun Ramesh, Lørenskog Friidrettslag18.06.994-h3 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,85(+1,0)Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.972 (G-16/17)Alta, Åpningstevne 201425.05.14
12,86(+1,1)Johan Andreas Løland, GTI02.05.593-h1Sandnes, Lagseriestevne 119.05.14
12,86(+1,8)Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.694 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
-----390--------------------
12,86(+1,0)Ramtin Hafezinejad, Lørenskog Friidrettslag07.04.992-h3 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
12,86(+0,7)Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.991 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland30.08.14
12,86(+0,8)Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.993 (G-15)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
12,87(+0,0)Erlend Gjestrum, Larvik Turn & IF18.08.962 (MJ)Larvik, Åpningsstevne14.05.14
12,87(+0,7)Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland30.08.14
12,87(+1,8)Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.991 (G-15)Bryne, Brynelekene med KM 13-19 år31.08.14
12,88(-0,1)Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.994-h1 (G-15)Narvik, Narviklekene14.06.14
12,88(-1,9)Mathias Nordnes, Lørenskog Friidrettslag05.12.957-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
12,91(-0,9)Olai Koppen, IK Hind28.07.955-h1 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 201421.06.14
12,92(+0,7)Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-15)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
-----400--------------------
12,93(+1,9)Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.987-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,93(+0,4)Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.982-h1 (G-16)Drammen, Nasjonalt høsstevne og KM20.09.14
12,94(+0,9)Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.996-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,94(+0,1)Richard Martin Nordås, Romerike Friidrett29.09.711Lillestrøm, Åpent klubbmesterskap20.09.14
12,95(+1,1)Christoffer Tvinnereim, Søndre Land IL09.01.991 (G-15)Brandbu, Avancia cup 403.09.14
12,95(+0,4)Frederik Lager Selvik, Nesøya IL15.07.983 (G-16)Nesøya, Nesøyalekene 201406.09.14
12,95(-0,8)Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.992-h1 (G-14/15)Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
12,96(+0,0)Stian Rygg, Stjørdal Friidrettsklubb03.03.975 (G-17)Trondheim, Trondheimslekene24.05.14
12,96(-0,7)Roger Moen, Måndalen IL07.02.685-h1Midsund, Midsundleikane 201401.06.14
12,96(+1,3)Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.996-h4 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
-----410--------------------
12,96(+0,8)Eilif Bjerkan Klev, Steinkjer Friidrettsklubb22.06.994 (G-15)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
12,97(+1,7)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.641 (MV50)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
12,98(-0,1)Vinjar Vestbøstad, FIL Frisk16.07.974-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201401.06.14
12,98(-0,1)Trond Are Mannsåker, Haugesund IL27.12.975-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201401.06.14
12,98(-5,8)Christian Kongolo, Søndre Land IL15.01.956-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
12,98(+2,0)Bendik Bull-Hansen, Larvik Turn & IF03.03.995 (MJ)Larvik, Avslutningsstevne21.09.14
12,99(+1,7)Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.991 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne12.08.14
13,00(-1,2)Markus Villanger, Ask Friidrett18.09.951 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 211.06.14
13,00(+0,0)Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.963 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
13,01(-1,3)Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV40)Lye, TKS-Jærcup26.05.14
-----420--------------------
13,01(+1,1)Jacob Haraldstad, Moss IL08.06.981 (G-16)Moss, Treningsstevne10.06.14
13,01(-1,0)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.994 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
13,04(-1,8)Adrian Antonsen Fuglesang, IK Hind27.01.983-h1 (G-16)Narvik, Narviklekene14.06.14
13,04(-0,3)Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.533Asker, Kretsstevne løp01.09.14
13,07(+1,1)Oliver Sebastian Nygård, Sandnes IL28.07.974-h1Sandnes, Lagseriestevne 119.05.14
13,07(+1,5)Mads Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.991 (G-15)Hønefoss, Treningstevne18.06.14
13,07(-1,3)Egil Andre Grimstad Larsen, IL Norodd30.01.972 (G-17)Molde, KM30.08.14
13,08(-2,7)Wilhelm Bergesen, T&IF Viking22.11.986 (G-16)Fana, Karabinlekene 201410.05.14
13,08(-0,2)Øyvind Brekke, Målselv IL11.04.986-h1 (MJ)Tromsø, NNM 201431.08.14
13,08(+0,6)Håkon Larsen Aunet, Stjørdal Friidrettsklubb29.05.983-h1 (G-16)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
-----430--------------------
13,10(+1,0)Fredrik Veiby, Ullensaker/Kisa IL03.02.994-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
13,11(0,2)Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.991-h1 (G-15)Sandefjord, Sandefjordslekene16.08.14
13,14(+0,7)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.605-h1 (MV)Fana, Karusellstevne 323.07.14
13,14(-1,0)Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.942Tromsø, NNM 201431.08.14
13,16(+1,8)Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.792 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
13,17(-1,2)Vegard Seim Karstang, Eidanger Idrettslag29.11.952 (G-18/19)Porsgrunn, Treningsstevne07.05.14
13,17(+0,8)Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.995 (G-15)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
13,18(-0,2)Amund Strømsnes, IL i BUL14.12.997-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
13,18(-0,3)Simen Johannes Havstein, Askim IF12.02.963 (MJ)Askim, Klubbmesterskap17.09.14
13,19(-0,4)Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.903Geithus, Furumolekene 201430.08.14
-----440--------------------
13,20(-0,5)Oliver Finden, Sortland Friidrettsklubb12.09.993 (G-15)Bodø, Sparebank1 lekene16.08.14
13,21(-0,1)Ole Mikael Setvik Loe, SMIL Engavågen25.01.971-h1 (G-17)Meløy, Åpningsstevne24.05.14
13,21(+1,8)Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.994 (G-15)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
13,21(+0,5)Henrik Lindam, Nittedal IL08.05.982 (G-16)Nittedal, Løpsstevne25.08.14
13,21(-1,2)Henrik Årby, Sandefjord Turn & IF04.12.971 (G-17)Sandefjord, Klubbmesterskapet 201403.09.14
13,21(-0,2)Ravn Michael Elnæs, Halden IL06.03.998-h3 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
13,23(-2,4)Andreas Flåten Børve, Ullensaker/Kisa IL29.05.991-h7 (G-15)Jessheim, UKI-karusellen08.05.14
13,23(+1,8)Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.995 (G-15)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
13,23(+0,2)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62D (MV50)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
13,24(-3,4)Preben Teige Kjenes, FIL Aks-7729.06.973 (G-17)Knarvik, Seriestevne26.06.14
-----450--------------------
13,25(+1,8)Oddbjørn Thorsen, GTI14.04.773 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
13,25(+0,8)Daniel Tyldum, Hattfjelldal IL08.03.996 (G-15)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
13,26(+1,6)Kent Arild Solberg, Ringerike Friidrettsklubb26.07.921 (G-20/22)Hønefoss, Treningstevne19.05.14
13,28(-0,8)Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.974 (G-17)Fana, Karusellstevne 109.07.14
13,28(+0,0)Olav Arne Myskja, Laksevåg TIL26.01.985 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
13,30(-0,7)Gianni Risbakk, IL Tyrving16.10.972Nadderud, Løpsstevne06.05.14
13,30(+1,7)Samuel Kinunda, Ask Friidrett19.10.964Ravnanger, Karusellstevne 320.08.14
13,31(+1,0)Halvard Jacobsen Heimdal, T&IF Viking09.09.986-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
13,32(-0,3)Ole Garsjø, Askim IF19.12.991 (G-15)Askim, Klubbmesterskap17.09.14
13,34(-0,5)Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.994 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201417.08.14
-----460--------------------
13,35(+1,1)Jon Olav Hausken, Torvastad IL14.11.941 (MJ)Karmøy, Karmøymesterskap10.09.14
13,37(+0,5)Marcus Leander Åsvang, Sandnessjøen IL12.04.994 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
13,38(-1,3)Anders Åsemyr, Dimna IL05.06.996 (G-15)Fana, Framolekene 201401.06.14
13,39(+1,2)Sindre Kristiansen, Moss IL09.01.994 (G-15)Moss, Treningsstevne09.05.14
13,39(+1,0)Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.987-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
13,42(+0,0)Karl Norheim, Haugesund IL23.02.741 (MV40)Karmøy, Karmøylekene29.04.14
13,44(-0,3)Lukas Nilsen, Kokelv Sportsklubb10.10.991 (G-15)Lakselv, Finnmarksmesterskapet 201420.09.14
13,45(-0,1)Lasse Seljevold, SMIL Engavågen17.01.972-h1 (G-17)Meløy, Åpningsstevne24.05.14
13,45(+1,8)Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.764 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
13,45(0,2)Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.992-h1 (G-15)Sandefjord, Sandefjordslekene16.08.14
-----470--------------------
13,45(-1,5)Thomas Delbekk, Ørsta IL08.06.981 (G-16)Ørsta, Ørstaleikane23.08.14
13,46(+0,7)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972 (G-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
13,47(+0,4)Odd Arne Elstad, IF Hellas10.04.803-h1Drammen, Nasjonalt høsstevne og KM20.09.14
13,48(+1,8)Marc Christian Legayada Berntsen, Lillesand IL29.12.991-h1 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201403.05.14
13,49(-1,0)Samuel Børsheim, Strandebarm IL06.02.995 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
13,50(-0,7)Joakim Stormyr, Midsund IL25.05.816-h1Midsund, Midsundleikane 201401.06.14
13,53(-0,9)Magnus Dyrmose Ryseth, IK Hind17.07.966-h1 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 201421.06.14
13,54(-1,6)Marc Christian Berentsen, Lillesand IL29.12.991 (G-15)Søgne, Sommerstevne05.08.14
13,57(-2,7)Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.991 (G-15)Fana, Karabinlekene 201410.05.14
13,57(0,2)Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.993-h1 (G-15)Sandefjord, Sandefjordslekene16.08.14
-----480--------------------
13,57(-0,3)Matias Førde, Jølster IL26.11.981 (G-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
13,58(-0,3)Erlend Sørlie, IK Hind24.04.941-h1 (G-20/22)Harstad, Seriestevne10.06.14
13,59(-1,6)Stian Kleiven, IK Hind07.05.983 (G-16)Harstad, KM i friidrett Troms 201423.08.14
13,59(+0,3)Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.996 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene23.08.14
13,60(+0,2)Øyvind Tvedt, IL Tyrving19.10.992-h1 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene31.08.14
13,61(-0,1)Alexander Karlsson Jakobsen, Sandnessjøen IL05.07.973-h1 (G-17)Meløy, Åpningsstevne24.05.14
13,61(+1,0)Oskar Brandsæter Vik, Romerike Friidrett29.10.996-h3 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
13,63(+1,1)Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.982 (G-16)Karmøy, Karmøymesterskap10.09.14
13,64(+0,2)Mulbha Dulleh, Brandbu IF10.12.991 (G-15)Brandbu, Avancia cup 320.08.14
13,67(+0,0)Sander Gerber Karlsen, Ringerike Friidrettsklubb05.05.991 (G-15)Hønefoss, Sparebank1lekene 201406.09.14
-----490--------------------
13,67(+0,4)Jakob Wang, IF Hellas16.09.944-h1Drammen, Nasjonalt høsstevne og KM20.09.14
13,68(+1,8)Even Haug, Sørild FIK25.04.992-h1 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201403.05.14
13,70(+1,7)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV50)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
13,70(+1,5)Erik Houm, Gausdal FIK07.02.993 (G-15)Gausdal, Ungdomscupen 2.del16.08.14
13,71(+1,7)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.571 (MV55)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
13,71(+0,0)Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.991 (G-15)Søgne, Lagmesterskap Vest Agder10.06.14
13,74(+0,0)Ronny Eide, Haugesund IL17.06.702 (MV40)Karmøy, Karmøylekene29.04.14
13,76(+0,2)Stein Johnsen, Namsen Friidrettsforening18.12.712Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
13,76(-1,4)Joakim Olsen, Egersunds IK01.04.982-h4 (G-16)Egersund, Kretsstevne28.08.14
13,81(+1,1)Mats Morka, Brandbu IF12.03.911Brandbu, Avancia cup 403.09.14
-----500--------------------
13,84(-0,2)Anders Røed, Bodø Friidrettsklubb12.03.957-h1 (MJ)Tromsø, NNM 201431.08.14
13,87(-1,2)Espen Olaussen, Sømna IL13.09.993 (G-15)Vik, Kretsstevne04.09.14
13,90(+1,8)Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.993-h1 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201403.05.14
13,92(+0,0)Simon Lidal, Jotun IL19.04.986 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
13,93(-0,7)Thorvald Hillesøy, IL Tyrving20.01.993Nadderud, Løpsstevne06.05.14
13,93(+1,0)Martin Ljøsne, IL i BUL04.04.995-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
13,99(+1,4)Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.99M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14
13,99(+0,1)Pål Skyrud, Romerike Friidrett28.03.692Lillestrøm, Åpent klubbmesterskap20.09.14
14,03(-1,2)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV65)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
14,04(-1,3)Leif Terje R Elstad, Havørn IL27.05.982 (G-15/18)Lye, TKS-Jærcup26.05.14
-----510--------------------
14,09(+1,8)Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.994-h1 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201403.05.14
14,09(-1,7)Dennis Haarberg, Yrjar IL29.05.983 (G-16)Ørland, Yrjarlekene 201431.05.14
14,16(-2,4)Lars Jørgen Braathen, Nordre Eidsvoll IL29.06.992-h7 (G-15)Jessheim, UKI-karusellen08.05.14
14,21(+0,4)Simen Andre Hansen, IL Pioner09.04.983 (G-16)Lenvik, Åpningsstevne 201431.05.14
14,22(-2,4)Ole Kristian Solberg, Nittedal IL22.01.993-h7 (G-15)Jessheim, UKI-karusellen08.05.14
14,22(-1,3)Johannes Økland, GTI02.07.691 (MV45)Lye, TKS-Jærcup26.05.14
14,22(+0,4)Øyvind Holen Utle, Byåsen IL10.09.993-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
14,26(-1,4)Peder Halvorsen, Ready27.02.984 (G-16)Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
14,27(-0,3)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.492-h2Fana, Karusellstevne 502.09.14
14,28(+0,4)Nadesapuran Sinnarasa, Stjørdal Friidrettsklubb14.02.572Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
-----520--------------------
14,30(+0,0)Sigmund Høynes Lekve, T&IF Viking01.01.974 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
14,31(-1,5)Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.561 (MV55)Steinkjer, Seriestevne26.08.14
14,42(-0,2)Ståle Stølen, Midsund IL01.08.607-h2Midsund, Midsundleikane 201401.06.14
14,55(-0,3)Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.981 (G-16)Askim, Klubbmesterskap17.09.14
14,56(+0,0)Trygve Helgeland Pedersen, T&IF Viking24.02.987 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
14,57(-2,4)Haavard Aurstad, Nordre Eidsvoll IL17.04.994-h7 (G-15)Jessheim, UKI-karusellen08.05.14
14,58(+0,8)Erling Bleie, Finnøy IL29.04.484Stavanger, Skjalgstevne 205.06.14
14,62(-0,7)Emil Arnkværn, IL Tyrving24.06.994Nadderud, Løpsstevne06.05.14
14,64(+0,0)Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.992 (G-15)Søgne, Lagmesterskap Vest Agder10.06.14
14,67(-1,4)Vilhelm Assersen, Egersunds IK09.11.993-h4 (G-15)Egersund, Kretsstevne28.08.14
-----530--------------------
14,69(+0,5)Martin Wester Hagen, Gjøvik FIK28.06.992 (G-15)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene24.05.14
14,86(-0,3)Nabil Iman, Halden IL24.09.994 (G-15)Halden, Treningsstevne15.05.14
14,87(-0,7)Osmund Kvalevåg Øversjøen, IL Tyrving19.11.995Nadderud, Løpsstevne06.05.14
14,89(-1,7)Paul Kasper Nesset, Lørenskog Friidrettslag30.06.996-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
15,01(+0,0)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV)Arna, Seriestevne17.09.14
15,06(+0,2)Gunnar Langved, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.541 (MV60)Greveskogen, Seriestevne13.05.14
15,08(+1,2)Daniel Solheim, Hyllestad IL08.07.996 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
15,13(-1,7)Jan Einar Flatmo, Elnesvågen IL13.12.991 (G-15)Molde, KM30.08.14
15,21(+1,1)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Larvik, KM Veteraner28.05.14
15,27(+0,0)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48D (MV65)Birmingham/GBR, BMAF Decathlon Championships20.09.14
-----540--------------------
15,27(+0,0)Håvard Syslak, FIL Aks-7703.09.982 (G-16)Knarvik, Seriestevne25.09.14
15,38(+1,2)Ivar Opsahl, Ullensaker/Kisa IL29.04.471 (MV65)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
15,49(-0,7)Daniel Nyvoll, IL Tyrving07.01.996Nadderud, Løpsstevne06.05.14
15,51(-0,7)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV35)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
15,69(+0,0)Einar Havsgård, IL Fri25.01.492 (MV)Arna, Seriestevne17.09.14
15,74(-2,4)Henrik Fyhri Gustavsen, Raumnes & Årnes IL16.02.995-h7 (G-15)Jessheim, UKI-karusellen08.05.14
15,93(+1,2)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
16,09(+0,8)Ivan Schmidt Thorsnes, GTI14.06.375Stavanger, Skjalgstevne 205.06.14
16,09(-1,6)Tore Nikolai Sund, GTI17.08.441 (MV70)Egersund, Avslutningsstevne27.09.14
16,27(+1,7)Erling B. Juvik, Ask Friidrett11.07.495Ravnanger, Karusellstevne 320.08.14
-----550--------------------
16,33(-0,1)Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.37D (MV75)Izmir/TUR, European Veterans Athletics Championships22.08.14
16,35(-0,7)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV60)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
16,58(+0,3)Christian Lillo, Ski IL Friidrett24.11.521 (MV60)Ski, Kretsstevne21.05.14
16,72(+0,0)Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.371 (MV75)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
16,80(+1,1)Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.361 (MV75)Larvik, KM Veteraner28.05.14
16,87(-1,2)John Broholt, Oslo IL17.09.34D (MV80)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
17,07(-1,3)Aksel Rosland, Voll IL29.08.391 (MV75)Lye, TKS-Jærcup26.05.14
17,09(-0,9)Karsten Nordli, IL Pioner04.01.501 (MV60)Lenvik, Seriestevne11.08.14
17,54(+1,2)Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
17,64(+0,5)Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV65)Lyngdal, Sommerstevne15.07.14
-----560--------------------
17,74(+0,0)Svein Arne Angvik, IL Fri07.03.451 (MV65)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
18,73(+1,1)Brynjar Røgeberg, Sandefjord Turn & IF12.05.342 (MV80)Larvik, KM Veteraner28.05.14
18,87(+0,0)Trygve Monstad, IL Gular15.05.311 (MV80)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
19,14(+0,0)Rolf Mjøs, IL Gular23.09.382 (MV75)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
19,15(+0,0)Per Einar Sønnesyn, IL Gular02.01.322 (MV80)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
22,93(+0,0)Leif Bjordal, IL Gular10.10.303 (MV80)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
23,05(+0,0)Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.431 (MV70)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
53,81(+0,0)Olav Fimland, Voss IL12.03.492 (MV65)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,16(+1,8)Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.964-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
11,32(+1,9)Ottar Jónsson (ISL), Sandnes IL19.02.831Sandnes, Lagseriestevne 203.07.14
11,36(+1,3)Birmeji Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening27.08.974-fi (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,42(+1,5)Konrad Pieszak (POL), Egersunds IK13.12.931-h2Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
11,50(-1,7)Michael Angelo Villaeba (PHI), Yrjar IL09.03.931 (MJ)Ørland, Yrjarlekene 201431.05.14
11,57(-1,0)Mike (Lubsen) Lubowa (UGA), IL Skjalg22.04.951-h1Stavanger, Skjalgstevne 611.09.14
11,60(+1,7)Juan Martin Catelen (ARG), Asker Sk. Friidrett22.12.817-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
11,75(+2,0)Byamungu Kabiraba (COD), Larvik Turn & IF22.01.952 (MJ)Larvik, Avslutningsstevne21.09.14
12,03(+1,1)Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.991 (G-15)Moss, Treningsstevne10.06.14
12,13(+1,0)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992-h3 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,18(-1,1)Ebrima Jobe (GAM), Ullensaker/Kisa IL23.12.915-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
12,19(-1,3)Mohammed Muse Jama (SOM), Narvik IL28.12.971 (G-17)Bodø, Sparebank1 lekene16.08.14
12,22(-0,7)Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.731 (MV40)Fagernes, Gjensidigelekene07.06.14
12,22(-0,2)Jiu-Wai Woo (SWE), Bryne FIK18.10.952-h1Sandnes, Teststevne 218.08.14
12,23(-1,2)David Abotor (SWE), Herkules Friidrett14.11.831Porsgrunn, Treningsstevne07.05.14
12,24(+0,5)Tai-Gwen Woo (SWE), Bryne FIK27.08.945-h1Fana, Framolekene 201401.06.14
12,35(-0,7)Yonatan Mehari (ERI), Søndre Land IL22.02.941Fagernes, Gjensidigelekene07.06.14
12,41(+2,0)Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.994 (MJ)Larvik, Avslutningsstevne21.09.14
12,42(+1,4)Michal Szkudlarek (POL), FIK Orion23.01.981 (G-16)Lillehammer, Strandtorgetstevnet20.05.14
12,43(+1,9)Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.985-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,46(-0,3)Izzatulah Sultani (AFG), Asker Sk. Friidrett12.03.972 (G-17)Asker, Kretsstevne løp01.09.14
12,62(-1,7)Sytze Rijpkema (NED), Yrjar IL09.10.982 (G-16)Ørland, Yrjarlekene 201431.05.14
12,66(+1,6)Warhel Suleman (IRQ), IL Trio27.06.971 (MJ)Husnes, Trio åpningsstevne13.09.14
12,67(+0,6)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.987 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
12,90(+1,8)Milad Habibi (AFG), Åkra IL05.10.993 (G-15)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
13,07(-0,7)Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.899-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
13,14(+0,2)Sarawut Yupakhot (THA), Ogndal IL21.05.951 (G-18/19)Namsos, NA-karusell Namsos12.06.14
13,23(-0,1)Athiwat Nilsen (THA), Sortland Friidrettsklubb03.04.995-h1 (G-15)Narvik, Narviklekene14.06.14
13,30(-0,3)Kamil Torunski (POL), IL Sandvin09.02.982 (G-16)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene09.06.14
13,36(+0,1)Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.971 (G-17)Gausdal, Ungdomscupen 2.del16.08.14
13,38(-3,0)Sanhanat Ngamsom (THA), Kongsvinger IL Friidrett27.11.981 (G-16)Kongsvinger, Regionleker/Regionmesterskap 203.09.14
13,64(+0,5)Isac From (SWE), Hattfjelldal IL22.07.983 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
13,71(+1,3)Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.72DHerentals/BEL, Open PK meerkamp31.05.14
13,76(+1,8)Mahdi Karimi (AFG), Sømna IL26.06.971 (G-17)Vik, Kretsstevne14.08.14
13,89(-3,1)Balint Simon (HUN), Stein FIK22.11.991 (G-15/16)Hammerfest, Isbjørnlekene 201422.06.14
14,05(-1,5)Ilya Daroshka (BLR), Snåsa IL20.06.991 (G-15)Snåsa, Snåsaleikan30.05.14
14,31(+0,3)Pim de Jager (NED), Sømna IL22.10.991 (G-15)Vik, Kretsstevne18.09.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,5(+1,2)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,6(+1,2)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,6(+1,2)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.863-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,7(+2,0)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h2Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,7(+1,2)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.964-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,7(+1,2)Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.895-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,8(+1,2)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.976-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,9(+2,0)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942-h2Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
11,0(+2,0)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h2Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
11,0(+0,0)Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.96Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
-----10--------------------
11,1(+2,0)Espen Olsen, Sømna IL15.03.854-h2Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
11,2(+2,0)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.945-h2Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
11,6(+0,7)Kristian Skare McLeod-Olsen, Raufoss Idrettslag Friidrett20.09.811Bækkelaget, Politimesterskapet 201401.09.14
11,7(-5,1)Rolf Einar Vikanes, Bryne FIK04.07.921Bryne, Jærcup 201417.06.14
11,8(+1,0)Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.992-h1Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
11,9(+1,0)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.863-h1Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
12,0(+0,1)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.991 (G-15)Vik, HSB cup07.06.14
12,0(-0,8)Sarkar Salim Ibrahim, Brandbu IF30.03.941Brandbu, Åpent klubbmesterskap/Avancia cup 520.09.14
12,1(-0,2)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991 (G-15)Namdalseid, Eideleikan 201409.08.14
12,1(+1,7)Even Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb15.12.671 (MV45)Greveskogen, Lindboestevne27.09.14
-----20--------------------
12,2(+1,7)Kristoffer Vold Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb15.01.971 (G-17)Greveskogen, Lindboestevne27.09.14
12,4(+0,1)Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.992 (G-15)Vik, HSB cup07.06.14
12,4(+0,6)Jon Ivar Hallaraune, Sømna IL26.03.982 (G-16)Vik, Kretsstevne24.07.14
12,4(+1,5)Oddvar Hårde, Stord IL11.01.69D (MV45)Leirvik, 10-kamp16.09.14
12,5(-1,1)Sander Berntsen, Veldre Friidrett02.02.981 (G-16)Brumunddal, Treningsstevne04.09.14
12,6(+0,6)Ben Andre Nilsen, Sømna IL18.05.983 (G-16)Vik, Kretsstevne24.07.14
12,7(-3,3)Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.991 (G-15)Bryne, Jærcup 201417.06.14
12,8(+0,1)Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.993 (G-15)Vik, HSB cup07.06.14
12,8(-0,3)Ole Martin Trælnes, Sømna IL02.09.901Vik, Kretsstevne03.07.14
12,8(+0,7)Hallgeir Korsgaard, Oslo Politis IL21.09.792Bækkelaget, Politimesterskapet 201401.09.14
-----30--------------------
12,9(-0,3)Andreas K. Dahle, Sømna IL11.05.892Vik, Kretsstevne03.07.14
12,9(+0,8)Kristoffer Wikjord, Sømna IL23.03.971 (G-17)Vik, Kretsstevne24.07.14
12,9(+1,5)Per Gregersen, Stord IL08.06.70D (MV40)Leirvik, 10-kamp16.09.14
13,0(+1,1)Johan Warholm, Sømna IL01.05.991 (G-15)Vik, Kretsstevne24.07.14
13,0(+0,0)Jørund Løken, Stord IL13.06.961Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
13,0(+0,0)Magnus Hartz, IL Trio07.10.893Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
13,0(+1,4)Marc Christian Legayada Berntsen, Lillesand IL29.12.991 (G-15)Tvedestrand, Tvedestrandslekene 201430.08.14
13,2(+0,1)Daniel Tyldum, Hattfjelldal IL08.03.994 (G-15)Vik, HSB cup07.06.14
13,2(+0,5)Joacim Andresen Jota, Raumnes & Årnes IL08.05.991 (G-15)Årnes, Kretsstevne17.09.14
13,2(-0,8)Swara Salim Ibrahim, Brandbu IF30.03.933Brandbu, Åpent klubbmesterskap/Avancia cup 520.09.14
-----40--------------------
13,3(-0,3)Werner Abrahamsen, Sømna IL14.07.833Vik, Kretsstevne03.07.14
13,4(-3,8)Jarand Naterstad, Rosendal TL22.04.991 (G-15)Husnes, Kvinnheradsmesterskap04.10.14
13,5(-0,7)Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-17)Bømlo, Seriestemne08.05.14
13,5(-3,8)Jonas Are Mehl, Rosendal TL15.08.981 (G-16)Husnes, Kvinnheradsmesterskap04.10.14
13,5(+0,4)Erling Ytrehus, Kristiansand IF Friidrett01.02.641 (MV50)Kristiansand, Sesongavslutning15.10.14
13,8(-0,3)Espen Pedersen, Lånke IL Friidrett24.09.721 (MV40)Stjørdal, Karusellstevne22.07.14
13,9(+0,6)Andreas Solli, Sømna IL11.08.984 (G-16)Vik, Kretsstevne24.07.14
14,0(+1,5)Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.981 (G-16)Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne03.09.14
14,2(+0,5)Jørgen Nordhuus, Sømna IL04.11.692Vik, Kretsstevne24.07.14
14,5(+0,7)Charles Svendsen, Moss IL10.09.701 (MV40)Bækkelaget, Politimesterskapet 201401.09.14
-----50--------------------
14,7(+0,5)Øystein Nordli, Sømna IL06.01.703Vik, Kretsstevne24.07.14
14,8(-1,1)Snorre Warholm, Sømna IL01.04.651 (MV45)Vik, Kretsstevne22.05.14
14,8(+0,2)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV70)Vågsbygd, Sørlandsmesterskap for veteraner - del 115.06.14
15,2(-1,4)Henrik Fyhri Gustavsen, Raumnes & Årnes IL16.02.992 (G-15)Årnes, Kretsstevne20.08.14
15,6(+0,0)Bjørn Solli, Sømna IL28.04.581 (MV55)Vik, Kretsstevne03.07.14
15,8(+0,5)Tor Erlend Nordhuus, Sømna IL14.12.734Vik, Kretsstevne24.07.14
16,1(-1,1)Atle Irgens, Stord IL20.09.56D (MV55)Leirvik, 10-kamp16.09.14
16,1(+1,7)Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.371 (MV75)Greveskogen, Lindboestevne27.09.14
16,3(-1,7)Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.492 (MV)Greveskogen, Seriestevne06.09.14
17,0(+1,7)Fred Lotherington, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.451 (MV65)Greveskogen, Lindboestevne27.09.14
-----60--------------------
17,1(+0,2)Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV65)Vågsbygd, Sørlandsmesterskap for veteraner - del 115.06.14
17,1(+0,4)Tore Olsen, Hannevikas IL28.03.411 (MV70)Kristiansand, Sesongavslutning15.10.14
17,4(+0,5)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV65)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne10.09.14
17,7(+1,7)Erik Gossner, Tønsberg Friidrettsklubb02.01.431 (MV70)Greveskogen, Lindboestevne27.09.14
18,0(+0,4)Ragnar Andersen, Hannevikas IL26.07.461 (MV65)Kristiansand, Sesongavslutning15.10.14
22,9(-0,3)Roar Kjesbu, Leksdal IL15.06.571 (MV55)Stjørdal, Karusellstevne22.07.14
26,6(+0,2)Tor Ingvar Njerve, Hannevikas IL21.03.432 (MV70)Vågsbygd, Sørlandsmesterskap for veteraner - del 115.06.14
12,1(-0,8)Yonatan Mehari (ERI), Søndre Land IL22.02.942Brandbu, Åpent klubbmesterskap/Avancia cup 520.09.14
12,4(+0,0)Izzatulah Sultani (AFG), Asker Sk. Friidrett12.03.971 (G-17)Asker, Utvidet Kretsstevne25.08.14
15,8(-0,1)Grame Monsanda (ZAM), Lånke IL Friidrett661 (MV45)Stjørdal, Tønsåslekene 201424.08.14
-----70--------------------

Ikke godkjente resultater
Feilplassert vindmåler/Irregular wind gauge position
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50(+1,9)Anders Erlend Idås, Horten Friidrettsklubb14.02.903-fi-AFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
10,56(+1,9)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924-fi-AFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
10,61(+1,9)Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.905-fi-AFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14

For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,92(+2,3)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-h1Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
10,49(+3,0)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-fi (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
10,55(+3,0)Even Meinseth, Sørild FIK22.05.963-fi (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
10,66(+3,1)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-fi-BFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
10,66(+2,8)Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.874-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
10,73(+2,4)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.863-fi-AOslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,73(+2,8)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.895-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
10,73(+3,1)Lars Jøran Storhaug, IL Skjalg29.06.892-fi-DSundsvall/SWE, SSG Wind Sprint20.07.14
10,74(+2,8)Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF21.06.946-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
10,76(+2,3)Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.953-h3Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
10,80(+3,1)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.932-fi-BFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
10,81(+2,4)Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.893-h2Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
10,81(+2,6)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.963-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
10,81(+2,1)Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-ESundsvall/SWE, SSG Wind Sprint20.07.14
10,84(+2,4)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.876-fi-AOslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,85(+2,3)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.974-h3Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
10,87(+2,3)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.863-h1Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
10,88(+2,5)Yobe Najar, IL i BUL09.11.963-sf2 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
10,89(+2,3)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.864-fi Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
10,89(+2,2)Martin Forbergskog, Moelven IL27.03.911-fi-BLillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
10,89(+3,1)Joakim Dang, IL Gular27.01.907-fi-DSundsvall/SWE, SSG Wind Sprint20.07.14
10,90(+2,5)Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.974-sf2 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
10,99(+2,6)Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.965-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
11,04(+3,0)Alexander Karlsson, IL Gular23.09.881-fi-CFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
11,04(+2,1)Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.966-fi-ESundsvall/SWE, SSG Wind Sprint20.07.14
11,06(+3,0)Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.952-fi-CFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
11,06(+2,2)Thomas Firing, Ranheim IL22.09.924-fi-BLillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
11,11(+2,5)Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.965-sf2 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,11(+2,5)Marius Bull Hjeltnes, IL Gular22.06.966-sf2 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,15(+2,5)Jostein André Kvikstad, Bodø Friidrettsklubb31.12.93DRibeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League05.07.14
11,24(+2,2)Halvard Hauge Hornes, IL Tyrving02.10.952-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,26(+4,0)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
11,26(+2,7)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.955-sf1 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,28(+3,0)Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.958-fi (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,31(+2,6)Kristoffer Heggeriset, FIK Ren-Eng25.01.967-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
11,34(+3,6)Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.971 (G-17)Knarvik, AKS-leikane18.05.14
11,37(+2,2)Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.954-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,38(+2,5)Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.977-sf2 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,40(+3,0)Markus Loftås, Osterøy IL08.04.944-fi-CFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
11,4(+2,6)Joakim Moss Grutle, Stord IL01.07.961-h1 (G-18/19)Bømlo, Seriestemne30.08.14
11,47(+4,0)Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.983-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
11,48(+2,7)Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.976-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
11,51(+3,6)Emil Engelsen Holm, IL Gneist03.07.972 (G-17)Knarvik, AKS-leikane18.05.14
11,53(+2,7)Rune Peder Hansen, GTI13.12.741 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
11,56(+2,1)Mads Vangen Vatnøy, FIL Aks-7720.11.972-h2 (G-17)Fana, KM 201431.08.14
11,63(+2,4)Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.967-h3Greveskogen, Tønsberg Grand Prix24.05.14
11,63(+2,6)Mathias Myhre, Ålesund Friidrettsklubb03.11.958-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
11,65(+4,0)Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.985-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
11,80(+2,1)Sharanan Kulam, IL Tyrving16.07.955-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,89(+3,0)Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.992-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
11,9(+3,6)Harald Håvik, Bremnes IL11.02.992-fi (G-15)Bømlo, Seriestemne30.08.14
11,92(+2,1)Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turn30.06.984 (G-16)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
11,98(+3,2)Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.971-h1 (G-17)Fana, KM 201431.08.14
12,02(+2,7)Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
12,06(+3,0)Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.994-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
12,06(+3,7)Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.991 (G-15)Haugesund, Kretsstevne20.08.14
12,17(+2,1)Snorre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving28.06.971-h1Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
12,22(+3,4)Stephan Eiesland, Lyngdal IL29.08.903Lyngdal, KM Agdermesterskapet for seniorer17.06.14
12,41(+3,0)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.997-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
12,44(+3,7)Trond Are Mannsåker, Haugesund IL27.12.972 (G-17)Haugesund, Kretsstevne20.08.14
12,49(+3,2)Sebastian Haugland, Osterøy IL04.04.973-h1 (G-17)Fana, KM 201431.08.14
12,60(+2,7)Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.723 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
12,62(+2,6)Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.992-h2 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201403.05.14
12,63(+2,1)Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.985 (G-16)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
12,70(+2,9)Johan Andreas Løland, GTI02.05.591 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
12,74(+2,8)Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
12,8(+3,6)Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.993-fi (G-15)Bømlo, Seriestemne30.08.14
12,81(+2,8)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.602 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
12,85(+3,0)Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.531 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
13,14(+2,9)Stig Wemundstad, Strindheim IL18.02.572 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
13,30(+2,1)Eirik Bakke Jensen, IK Tjalve23.11.954-h1Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
13,61(+2,9)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.573 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
13,64(+2,4)Stein Gisle Ohr, IL Norodd20.11.481 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
13,66(+2,9)Rune Andersen, Ask Friidrett18.01.554 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
13,85(+2,8)Asgeir Thomassen, IL Gular04.07.625 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
13,92(+2,4)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.462 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
14,03(+2,7)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.724 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
14,06(+2,9)Lars Olav Knutsen, Samnanger09.11.595 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
14,09(+2,4)Erling Bleie, Finnøy IL29.04.483 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
14,60(+2,4)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.484 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
14,86(+3,0)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
15,16(+3,7)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
15,27(+3,0)Brynjulf Måkestad, Tørvikbygd IL17.12.513 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
15,39(+3,0)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.524 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
15,43(+2,4)Jørgen L, Rørvik, Førde IL Friidrett15.04.475 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
15,58(+3,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
15,85(+3,1)Ivan Schmidt Thorsnes, GTI14.06.372 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
15,89(+3,1)Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.383 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
15,89(+3,1)Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.374 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
16,07(+3,1)Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.365 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
16,29(+3,1)Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.376 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
16,46(+3,0)Karsten Nordli, IL Pioner04.01.505 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
17,29(+2,4)Kåre A, Rabben, Austevoll IK Friidrett11.03.456 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
17,6(+2,6)Harald Inge Håvik, Bremnes IL23.06.455-h1 (MV65)Bømlo, Seriestemne30.08.14
17,96(+3,1)Henry Opland, IL Norodd05.09.367 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
18,22(+3,7)Trygve Monstad, IL Gular15.05.312 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
18,44(+3,7)Brynjar Røgeberg, Sandefjord Turn & IF12.05.343 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
18,76(+3,1)Rolf Mjøs, IL Gular23.09.388 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
20,69(+3,7)Leif Bjordal, IL Gular10.10.304 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
21,36(+3,7)Harald Aanerud, Lørenskog Friidrettslag29.01.271 (MV85)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
23,30(+3,7)Knut Grøtan, Fet Friidrettsklubb06.11.272 (MV85)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
36,51(+2,4)Olav Fimland, Voss IL12.03.497 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,15Kristoffer Øien, Ranheim IL15.10.894-h1Trondheim, Trondheimslekene24.05.14
12,6Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.981 (G-16)Løten, Treningsstevne29.05.14
12,80Egil Andre Grimstad Larsen, IL Norodd30.01.971 (G-17)Tingvoll, Treningsstevne05.06.14
13,00Øyvind Alsaker, Sandnes IL19.05.662-h2Stavanger, Skjalgstevne 611.09.14
13,3Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.991 (G-15)Løten, Treningsstevne29.05.14
13,35Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601 (MV50)Stange, KM Hedmark og Oppland30.08.14
14,2Robin André Trøen, Klæbu Løpeklubb26.04.982 (G-16)Levanger, Orkdalsbankens jente-/guttestevne12.05.14
14,23Petter Øverbø Roaldsøy, IL Skjalg19.12.995-h2Stavanger, Skjalgstevne 611.09.14
14,3Christopher Collin Løkken, Børsa IL09.02.983 (G-16)Levanger, Orkdalsbankens jente-/guttestevne12.05.14
14,3Johan Elias Hogrenning, Trysilgutten08.06.981 (G-16)Trysil, Treningsstevne24.08.14
15,2Lars Bonvik, Børsa IL26.03.991 (G-15)Levanger, Orkdalsbankens jente-/guttestevne12.05.14
15,5Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV60)Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14
17,4Jørgen Fagervik, Børsa IL29.03.992 (G-15)Levanger, Orkdalsbankens jente-/guttestevne12.05.14

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,0(+0,8)Edvard Nordbø, ukjent05.08.961 (MJ)Vik, Kretsstevne24.07.14
12,3(+0,6)Jonatan Nordhuus, ukjent25.08.981 (G-16)Vik, Kretsstevne24.07.14
16,4(+2,6)Tore Thorsland, ukjent23.03.714-h1 (MV40)Bømlo, Seriestemne30.08.14
20,32(-1,0)Johnny Fredheim, ukjent11.06.401 (MV70)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,15(+0,8)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-h2Stange, U-cup del 1 201411.05.14
16,49(-0,5)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.861Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
16,52(+0,8)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.962-h2Stange, U-cup del 1 201411.05.14
16,62(+0,8)Abou Granli Diomandè, FIK Orion22.05.973-h2Stange, U-cup del 1 201411.05.14
16,69(+1,2)Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.941-h1Stange, U-cup del 1 201411.05.14
16,72(+0,8)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.914-h2Stange, U-cup del 1 201411.05.14
16,77(-0,5)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.892Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
16,83(+1,2)Vebjørn Gilde, Lillehammer IF05.03.932-h1Stange, U-cup del 1 201411.05.14
16,85(-3,2)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.941Stavanger, Kretsstevne26.08.14
16,94(+1,2)Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.953-h1Stange, U-cup del 1 201411.05.14
-----10--------------------
16,97(-0,5)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
16,97(+1,0)Joakim Dang, IL Gular27.01.901Osterøy, Seriestevne 218.08.14
17,20(+1,2)Stian Løvås Aaen, FIK Orion28.12.954-h1Stange, U-cup del 1 201411.05.14
17,51(+0,7)Stephen Owusu, IL Skjalg02.04.982Sandnes, Avslutningsstevne 123.09.14
17,55(-3,2)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.982Stavanger, Kretsstevne26.08.14
17,61(+1,2)Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.965-h1Stange, U-cup del 1 201411.05.14
17,62(+1,3)Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.982-h1Stavanger, Kretsstevne16.09.14
17,75(-0,5)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.944Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
17,85(+0,9)Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.982-h1Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
18,08(+1,6)Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981 (G-16/17)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
-----20--------------------
18,12(+0,9)Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.963-h1Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
18,21(+0,9)Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.991 (G-15)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
18,23(+0,0)Sven Bryne, Bryne FIK12.08.921 (MJ22)Lye, Kondistrimmen11.09.14
18,32(+0,9)Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.992 (G-15)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
18,53(+0,0)Eirik Skailand, Bryne FIK22.07.951 (G-19)Lye, Kondistrimmen11.09.14
18,61(+1,3)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924-h1Stavanger, Kretsstevne16.09.14
18,69(+1,6)Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.982 (G-16/17)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
18,78(+0,0)Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.981 (G-16)Lye, Kondistrimmen11.09.14
18,84(+1,0)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.912Osterøy, Seriestevne 218.08.14
18,97(+0,0)Lars Marius Rognerud, Ås IL06.06.991 (G-15)Ås, Kretsstevne25.08.14
-----30--------------------
19,09(+0,2)Sofus Kjeka, Sandnes IL02.01.851-h2Stavanger, Kretsstevne16.09.14
19,14(+0,0)Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.991 (G-15)Lye, Kondistrimmen11.09.14
19,25(+0,9)Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.993 (G-15)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
19,29(+0,9)Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.964-h1Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
19,51(+0,9)Erland Halvorsen, FIK Orion20.02.994 (G-15)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
19,54(+1,0)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV50)Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
19,59(+1,6)Tollak Lunde, Gausdal FIK16.02.983 (G-16/17)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
20,04(+0,9)Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.995 (G-15)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
20,15(+1,0)Samuel Kinunda, Ask Friidrett19.10.961 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
21,11(+0,8)Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.991 (G-15)Bømlo, Seriestemne20.09.14
-----40--------------------
22,69(+0,9)Herman Løken, Søndre Land IL11.03.996 (G-15)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,04(+0,9)Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.961-h1Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
17,31(+1,3)Ottar Jónsson (ISL), Sandnes IL19.02.831-h1Stavanger, Kretsstevne16.09.14
17,50(+1,6)Konrad Pieszak (POL), Egersunds IK13.12.931 (G-U23)Egersund, Åpningsstevne08.05.14
18,42(+0,0)Tai-Gwen Woo (SWE), Bryne FIK27.08.942 (MJ22)Lye, Kondistrimmen11.09.14
18,74(+0,0)Jiu-Wai Woo (SWE), Bryne FIK18.10.951 (MJ19)Lye, Kondistrimmen11.09.14
19,41(+0,2)Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.892-h2Stavanger, Kretsstevne16.09.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,21(+2,1)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.961 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet06.05.14
16,43(+2,1)Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.901Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet06.05.14
18,43(+2,1)Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.991 (G-16)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet06.05.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,43(-0,2)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.844Doha/QAT, IAAF Diamond League09.05.14
21,25(+2,0)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-fi-CFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
21,28(+1,4)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
21,31(+1,9)Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala06.07.14
21,34(-1,9)Karsten Warholm, Dimna IL28.02.962-hNatOslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
21,39(+1,1)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-fi Jessheim, NM 201424.08.14
21,46(+1,1)Even Pettersen, Urædd Friidrett12.10.931Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
21,57(+1,1)Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.894-fi Jessheim, NM 201424.08.14
21,59(+0,7)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.931Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
21,65(+0,5)Even Meinseth, Sørild FIK22.05.962-h5 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
-----10--------------------
21,65(+1,1)Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL10.08.905-fi Jessheim, NM 201424.08.14
21,66(+1,1)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.861-h6Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
21,72(+2,0)Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.952-fi (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
21,74(+1,1)Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.933-h6Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
21,82(+0,5)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
21,82(-2,0)Amund Høie Sjursen, BFG Bergen16.01.961-h1Fana, BFG Løpsstevne02.08.14
21,83(+1,2)Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-FSundsvall/SWE, SSG Wind Sprint20.07.14
21,83(+1,1)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.867-fi Jessheim, NM 201424.08.14
21,85(+0,8)Lars Jøran Storhaug, IL Skjalg29.06.891-h2Sandnes, Teststevne 218.08.14
21,87(+2,0)Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.964-fi (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
-----20--------------------
21,90(+2,0)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.965-fi (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
21,91(+1,3)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h5Jessheim, NM 201424.08.14
21,97(+0,7)Eirik Tanberg, Sigdal FIK20.08.873Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
21,97(-0,2)Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF21.06.944-h3Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
21,98(+0,7)Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.894Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
22,01(-1,8)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.966 (G-U20)Kristiansand, Nordic Match U2017.08.14
22,03(+0,8)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.942-h2Sandnes, Teststevne 218.08.14
22,06(+0,3)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.941Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
22,06(+0,3)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
22,11(+0,1)Martin Roe, IL Fri01.04.922-h1Jessheim, NM 201424.08.14
-----30--------------------
22,14(+0,6)Håkon Solli Henriksen, Nittedal IL24.06.931Nittedal, Treningsstevne08.09.14
22,17(+1,7)Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.871-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,17(+2,0)Marius Bakken Støle, Sandnes IL06.06.934-h5Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,20(+0,9)Kristoffer Buhagen, Trondheim Friidrett04.02.922-h2 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201409.08.14
22,22(-0,2)Andreas Roth, Ullensaker/Kisa IL29.04.932-h1Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
22,25(-0,5)Eric Alberto Marhaug, Bodø Friidrettsklubb05.04.962-sf1 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
22,30(+1,7)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
22,33(+0,5)Marius Bull Hjeltnes, Turn & IL Hovding22.06.968-h5 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,34(+0,6)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.921Fana, Framolekene 201430.05.14
22,34(+2,0)Abou Granli Diomandè, FIK Orion22.05.976-fi (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
-----40--------------------
22,42(-0,3)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
22,46(-1,1)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.892-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
22,47(+0,7)Vebjørn Gilde, Lillehammer IF05.03.936Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
22,47(+1,7)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.972-h4Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
22,47(-0,3)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
22,48(+1,7)Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.932-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,51(+1,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
22,54(+1,3)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h5Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
22,54(+1,7)Brede Solberg Stølen, Tingvoll Friidrettsklubb27.02.933-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,56(+1,7)Thomas Firing, Ranheim IL22.09.921-h1Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
-----50--------------------
22,56(+2,0)Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.967-fi (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
22,59(+1,7)Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.892-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
22,60(+1,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922Asker, Askerlekene 201431.05.14
22,62(-1,5)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Lenvik, Seriestevne11.08.14
22,64(+1,7)Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.962-h1Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
22,65(-1,1)Rune Augdal, Trondheim Friidrett02.10.871Stjørdal, BDO-lekene 201408.06.14
22,65(-1,6)Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.954-fi-BBækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
22,65(+1,2)Joakim Dang, IL Gular27.01.902-fi-FSundsvall/SWE, SSG Wind Sprint20.07.14
22,66(-1,3)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
22,67(+1,1)Martin Forbergskog, Moelven IL27.03.914-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
-----60--------------------
22,74(+1,1)Sondre Sølberg, Moss IL23.05.931Moss, Treningsstevne10.06.14
22,77(+0,2)Erlend Torssønn Haflan, Fredrikstad IF29.12.954-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
22,80(+0,0)Jon Erik Nesse, Sandnes IL18.01.954-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
22,82(+0,8)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.983-h2Sandnes, Teststevne 218.08.14
22,88(+1,7)Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.953-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201430.05.14
22,88(+1,7)Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.973-h4Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
22,89(-0,4)Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.961-h3Greveskogen, Tønsberg Grand Prix24.05.14
22,90(-0,4)Odin Stangvik, Larvik Turn & IF19.02.962-h3Greveskogen, Tønsberg Grand Prix24.05.14
22,91(+1,3)Johannes Lerdahl, Ranheim IL01.02.962Trondheim, SpareBank1-stevne28.05.14
22,93(-0,2)Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane23.05.14
-----70--------------------
22,95(-0,4)Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.963-h3 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
22,97(+1,0)Marius Mellum, Ullensaker/Kisa IL16.04.961-h2Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
22,99(+0,0)Alexander Karlsson, IL Gular23.09.887-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
22,99(-0,4)Halvard Hauge Hornes, IL Tyrving02.10.955-sf2 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
23,03(-0,5)Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.964-sf1 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
23,04(+1,4)André Armando Vivelid, Ask Friidrett18.01.892Fana, KM 201430.08.14
23,05(+0,5)Trond Ellingsve, Sortland Friidrettsklubb19.06.961 (G-18/19)Lenvik, Åpningsstevne 201401.06.14
23,06(+2,0)Kristoffer Heggeriset, FIK Ren-Eng25.01.968-fi (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
23,06(-0,4)Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.972-h2 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
23,10(+1,1)Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.971-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
-----80--------------------
23,11(+0,4)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.982-h3Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
23,13(+0,0)Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.911-h2Fana, Karusellstevne 502.09.14
23,14(-0,3)Per Jose Clemente Skancke, Ranheim IL26.06.925-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
23,15(+1,1)Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.971-h1 (G-17)Asker, Askerlekene 201431.05.14
23,17(-1,2)Abdurazak Sharif, Moss IL25.01.991-fi (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
23,19(+0,3)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.944Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
23,20(+0,5)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h2 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
23,21(-0,9)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.897-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
23,21(-1,2)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-fi (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
23,22(+0,5)Markus Karel Færevik, Nesodden IF16.03.982-h2 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
-----90--------------------
23,22(+1,5)Emil Engelsen Holm, IL Gneist03.07.971 (G-17)Fana, KM 201430.08.14
23,23(-0,4)Stian Løvås Aaen, FIK Orion28.12.957-sf2 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
23,24(-0,4)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.981-h3 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
23,24(+0,6)Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.951 (G-18/19)Larvik, Klubbmesterskap 201410.09.14
23,27(+1,2)Espen Olsen, Sømna IL15.03.853Asker, Askerlekene 201431.05.14
23,27(+1,5)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.972 (G-17)Fana, KM 201430.08.14
23,29(+0,8)Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.971-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
23,30(-0,5)Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.892Trondheim, Selsbakk gjør det igjen-stevne04.08.14
23,31(+0,1)Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.984-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
23,31(-1,1)Kristian Berg, IL i BUL23.04.945-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
-----100--------------------
23,33(+1,6)Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett19.10.961 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
23,36(-0,9)Markus Loftås, Osterøy IL08.04.948-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
23,36(+1,1)Henrik Nilsen, Malvik IL28.01.951-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,37(-0,3)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.952 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
23,37(+0,2)Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.863-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
23,37(+1,7)Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.941-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,38(+1,7)Håvard Hildeskor, Ullensaker/Kisa IL14.09.922-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,39(+0,0)Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.972 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
23,44(+1,9)Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.961-h7 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
23,44(+1,4)Mons Martin Borgen, Os Turn06.12.943Fana, KM 201430.08.14
-----110--------------------
23,44(+1,5)Christoffer Sandven, FIL Aks-7714.02.973 (G-17)Fana, KM 201430.08.14
23,45(-1,4)Martin Lundemo Syvertsen, Ullensaker/Kisa IL22.09.921-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
23,47(+1,7)Martin Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.02.945-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,48(-0,6)Ådne Andersen, Hareid IL18.01.941Ulsteinvik, Dimnaleikane23.05.14
23,52(+0,0)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h1 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
23,53(-1,3)Erik Langø, IL i BUL09.04.952-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
23,54(+1,2)Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.942-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,55(+1,6)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
23,58(+0,4)Sverre Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.965-h3Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
23,60(+1,1)Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.975-h1 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201409.08.14
-----120--------------------
23,64(+1,1)Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.972-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,64(+0,0)Daniel Cacic, Sandnes IL10.12.871-h1Sandnes, Kvalifiseringsstevne28.07.14
23,64(+1,5)Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.974 (G-17)Fana, KM 201430.08.14
23,65(+1,1)Stephen Owusu, IL Skjalg02.04.981-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201430.05.14
23,67(+1,1)Even Jondal, IL Fri19.01.953-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,68(+1,7)Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.947-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,68(-0,3)Lars Einar Røise, Sørild FIK22.11.964-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
23,68(+0,8)Asgeir Uthaug, IL Skjalg06.04.945-h2Sandnes, Teststevne 218.08.14
23,69(+0,8)Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.951-h2 (G-19)Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
23,70(+1,7)Luis Alfredo Santiago, Ullensaker/Kisa IL06.02.914-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
-----130--------------------
23,71(+2,0)Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turn30.06.984 (G-16)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
23,74(+1,3)Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.981-h1 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
23,76(+0,3)Henrik Akre Thorup, IL Skjalg28.02.964-h1Stavanger, KM Senior og veteran15.05.14
23,76(-0,6)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-sf1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
23,77(+1,1)Ådne Norland, Vollan Idrettsklubb16.03.952Trondheim, SpareBank 1 Stevnet27.08.14
23,78(-1,3)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
23,79(+1,4)Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg24.04.966-h6 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
23,79(+1,4)Kristian Dragsund Mork, Dimna IL13.02.967-h6 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
23,80(+1,6)Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.951-h1 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 201424.08.14
23,81(+1,4)Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.972 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
-----140--------------------
23,84(+1,2)Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.933-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,84(+1,3)Rune Peder Hansen, GTI13.12.741 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
23,85(+0,2)Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.961-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,87(-1,2)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.993-fi (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
23,89(+1,1)Jakob Fløtre Eiring, Bodø Friidrettsklubb10.10.965-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,89(+0,5)Fredrik Finstad, Sportsklubben Vidar30.04.941Skellefteå/SWE, Skelleftespelen27.07.14
23,91(+0,9)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981-h1 (G-16)Fana, Gneistspelen 201424.08.14
23,93(+2,0)Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.985 (G-16)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
23,93(+0,0)Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.961 (G-18/19)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
23,96(+1,6)Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett15.05.971 (G-17)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
-----150--------------------
23,98(+1,7)Joakim Moss Grutle, Stord IL01.07.964-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201430.05.14
24,02(+0,2)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,03(-0,2)Mathias Myhre, Ålesund Friidrettsklubb03.11.951 (G-18/19)Sykkylven, Treningsstemne05.06.14
24,05(+0,9)Sondre Gjesdal, FIL Aks-7719.05.982-h1 (G-16)Fana, Gneistspelen 201424.08.14
24,07(+0,0)Torbjørn Lie Onstad, Laksevåg TIL22.09.882-h5Bergen/La, Seriestevne19.05.14
24,08(+2,0)Morten Endresen, Haugesund IL06.02.991 (G-15)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
24,08(+2,0)Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,08(-0,4)Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.984-h3 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
24,09(-0,4)Sharanan Kulam, IL Tyrving16.07.957-h3 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
24,10(+1,3)Erlend Hognestad Nilsen, Strindheim IL10.05.982-h1 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
-----160--------------------
24,10(+1,1)Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.973-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,10(-0,5)Thomas Svendsen, Fredrikstad IF11.08.984-h1 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
24,11(+1,2)Andrè Juvland, Herkules Friidrett30.06.944-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,12(+0,0)Åsmund Fornes Sand, Verdal Friidrettsklubb19.02.981 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
24,13(-0,5)Heine Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.08.985-h1 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
24,15(+0,8)Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.971-h2 (G-17)Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
24,15(+0,0)Jakob Prebensen Muladal, Nesodden IF04.05.974 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
24,16(+0,5)Leonard Johan Nesheim, Haugesund IL04.01.951-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201430.05.14
24,16(+0,0)Tobias Dale, Asker Sk. Friidrett04.01.974-h1 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
24,19(-0,6)Herman Holm Strand, Stjørdal Friidrettsklubb13.05.993-sf1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
-----170--------------------
24,22(+1,1)Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.974-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,22(+1,4)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
24,22(-0,6)Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.995-sf1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
24,23(+1,7)William S. Rodahl, IK Tjalve20.05.994-h4Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
24,23(+1,1)Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.975-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,24(-0,1)Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.993-sf2 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
24,25(+0,5)Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.983-h2 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
24,25(+1,6)Oskar Ryggetangen, Urædd Friidrett25.10.953 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
24,25(-1,2)Henrik Sæthermoen Solvang, BUL-Tromsø Friidrett24.10.971 (G-17)Harstad, KM i friidrett Troms 201424.08.14
24,27(-0,1)Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.994-sf2 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
-----180--------------------
24,28(-1,3)Sigurd Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.965-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
24,29(+0,0)Mohammed Leta Hunde, IL i BUL14.12.971 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
24,30(+0,7)Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981 (G-16)Overhalla, Namdalslekene 201423.08.14
24,31(+2,0)Kasper Kampmann Johansen, FIK Orion24.03.992-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,31(+1,2)Magnus Settemsli Mogstad, Snøgg Friidrett12.12.905-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,31(-0,9)Marius-Emil Salvanes, Åkra IL27.01.973Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
24,33(+1,8)Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.991-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,34(+2,0)Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.993-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,34(+0,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 201411.09.14
24,35(+1,8)Tarek Lein, Lørenskog Friidrettslag24.02.992-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
-----190--------------------
24,36(+1,1)Snorre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving28.06.972-h1 (G-17)Asker, Askerlekene 201431.05.14
24,37(-0,3)Hauk Are Fjeld, Ullensaker/Kisa IL29.04.944-fi-CBækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
24,37(-2,9)Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.952-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
24,38(+1,1)Nikolay Iverin, IF Hellas20.01.973-h5 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
24,39(+1,2)Peter Edwardes, IL i BUL11.09.945Asker, Askerlekene 201431.05.14
24,40(-1,6)Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.723-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
24,41(+1,1)Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.976-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,41(+0,4)Mathias Wester, Overhalla IL26.06.981-h1 (G-15)Overhalla, Seriestevne14.08.14
24,42(-1,1)Ørjan Sørflaten, Fagernes IL06.04.981-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
24,46(+0,0)Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-17)Greveskogen, Seriestevne løp/kast22.07.14
-----200--------------------
24,49(-1,3)Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.972 (G-17)Nordkjosbotn, Åpningsstevne07.06.14
24,49(+0,0)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 201411.09.14
24,51(-0,2)Thor Henrik Raknerud, Askim IF09.02.951 (MJ)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
24,51(-1,0)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.984-h2 (G-17)Halmstad/SWE, Laxaspelen 201413.07.14
24,53(+0,0)Julius James Ebarle, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.972 (G-17)Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
24,54(+0,2)Viktor Henriksen, Larvik Turn & IF21.12.962-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,56(+1,7)Sven Bryne, Bryne FIK12.08.925-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,56(-0,9)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
24,57(+1,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h5Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
24,57(+2,0)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
-----210--------------------
24,60(+1,0)Emil Olai Helsingeng, Kvæfjord IL01.08.991 (G-15)Lenvik, Åpningsstevne 201401.06.14
24,65(+0,6)Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.981-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201431.05.14
24,65(+0,2)Shafii Hashi, IL Skjalg06.05.953-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,65(+0,2)Bendik Skarstad, Steinkjer Friidrettsklubb16.05.973-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,66(+0,1)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 201431.05.14
24,67(+1,1)Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.977-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,67(-0,4)Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.986-h2 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
24,68(-0,8)Marius Rygg, Hyen IL06.06.964-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
24,70(-1,1)Mikael Borge, Bækkelagets SK10.07.973-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
24,73(+0,9)Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.983-h1 (G-16)Fana, Gneistspelen 201424.08.14
-----220--------------------
24,75(+1,7)Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.936-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,75(+1,4)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
24,76(-0,2)Karsten Ravn Larsen, Askim IF09.03.962 (MJ)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
24,76(+0,5)Eirik Skailand, Bryne FIK22.07.953-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201430.05.14
24,76(+1,3)Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
24,77(-0,1)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.997-sf2 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
24,78(-0,6)Iver Koppen, IK Hind21.04.996-sf1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
24,79(+0,3)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.923-h1Sandnes, Lagseriestevne 119.05.14
24,79(+0,5)William Johansen, Strandebarm IL13.01.984-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201430.05.14
24,79(-1,2)Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.981-h2 (G-16)Asker, Askerlekene 201431.05.14
-----230--------------------
24,80(+2,0)Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.972 (G-16/17)Leikvang, Hovdingleikane03.05.14
24,81(+0,4)Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.988-h3 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
24,81(-0,9)Håvard H Kristiansen, Fana IL10.08.944Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
24,83(+1,4)Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog Friidrettslag04.08.961 (G-18/19)Asker, Askerlekene 201431.05.14
24,83(-1,3)Michael Solheim, Sortland Friidrettsklubb13.02.981 (G-16)Bodø, Sparebank1 lekene17.08.14
24,85(-0,3)Hans Fürst Mustad, IL Tyrving28.05.994-h4 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
24,86(-0,2)Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.984-h1Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
24,86(+0,9)Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.961Søgne, Søgnelekene 201431.08.14
24,87(+0,0)Elias Bjørnevik, Steinkjer Friidrettsklubb02.09.982 (G-16)Steinkjer, Seriestevne12.07.14
24,89(+1,1)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
-----240--------------------
24,89(+0,0)Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.982 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland31.08.14
24,91(+0,0)Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.995-h2 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
24,95(+1,0)Bendik Lillemoen Skaalerud, Kristiansand Løpeklubb03.09.988-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
24,95(-1,8)Anders Rosland Nordstrand, Kristiansand IF Friidrett17.01.941Søgne, Treningsstevne22.07.14
24,96(+0,1)Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.983 (G-16)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201421.09.14
24,97(+0,2)Jan Espen Spydevold, Varteig IL29.06.981 (G-16)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
24,98(-1,3)Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.993 (G-15)Bodø, Sparebank1 lekene17.08.14
25,00(-0,7)Glenn Andre Aarbakke, Osterøy IL17.09.991 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
25,01(-1,1)Fredrik Agdestein, IK Tjalve29.01.944Stjørdal, BDO-lekene 201408.06.14
25,01(-0,6)Harald Håvik, Bremnes IL11.02.994-h1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
-----250--------------------
25,02(+0,0)Bendik Vold Hovde, Måndalen IL12.05.981 (G-16)Molde, KM31.08.14
25,03(+0,5)Francin Anoj Vincent, Romerike Friidrett29.06.984-h2 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
25,06(-0,5)Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.971 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
25,07(+0,2)Mathias Nordnes, Lørenskog Friidrettslag05.12.954-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
25,10(+0,6)Jonas Gjesdal, Varegg IL01.06.966Fana, Framolekene 201430.05.14
25,10(-0,8)John Magne Hardersen, IK Hind18.02.982-h1 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 201420.06.14
25,11(+0,4)Christopher Rettedal Fardan, Sandnes IL11.07.953Sandnes, TKS Jærcup06.05.14
25,11(-0,3)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.995-h4 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
25,13(-0,4)Anders Johnson, Ask Friidrett11.04.976 (G-17)Fana, Framolekene 201430.05.14
25,13(+0,7)Sivert Lyngstad, Steinkjer Friidrettsklubb08.06.961 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
-----260--------------------
25,13(+2,0)Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.996-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
25,15(-0,2)Øystein Huse Vik, Askim IF04.11.963 (MJ)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
25,17(+1,5)Lars Lunde, Stord IL20.05.976 (G-17)Fana, KM 201430.08.14
25,18(+0,7)Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.991 (G-15)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene24.05.14
25,19(+2,0)Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.986 (G-16)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
25,20(+0,7)Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.992 (G-15)Overhalla, Namdalslekene 201423.08.14
25,21(+0,2)Steffen Haugen, Stjørdal Friidrettsklubb01.05.971 (G-17)Stjørdal, Seriestevne14.08.14
25,22(-2,9)Asbjørn Lunde d.y., Stord IL18.07.954-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
25,22(+0,3)Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.973Nittedal, Treningsstevne15.09.14
25,23(-0,2)Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.981-h1 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
-----270--------------------
25,24(-2,9)Benjamin Liestøl, Haugesund IL20.10.955-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
25,24(-0,3)Jonathan Nolet, Halden IL12.03.996-h3 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
25,27(+0,7)Henrik Schjerven, Gjøvik FIK09.04.981 (G-16)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene24.05.14
25,27(-1,8)Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.972 (G-16/17)Alta, Åpningstevne 201424.05.14
25,29(+0,8)Adrian Brenne, Herkules Friidrett15.07.991 (G-15)Skien, DNB karusell 609.09.14
25,31(+1,9)Kristoffer Perry Aas, IF Sturla12.01.972 (G-17)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene09.06.14
25,31(-0,5)Bendik Micheeff, IK Hind29.07.961-h1 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 201420.06.14
25,32(-1,5)Sofus Kjeka, Sandnes IL02.01.855Stavanger, Skjalgstevne 514.08.14
25,33(+0,5)Christopher Lawther, Fana IL13.04.985-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201430.05.14
25,33(+1,3)Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.933-h7Perth/AUS, Strive Interclub Prog A28.11.14
-----280--------------------
25,34(+0,2)Bendik Hansen, Moss IL17.02.982 (G-16)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
25,34(+0,3)Martin Granøien Monsen, Asker Sk. Friidrett05.01.972-h2 (G-17)Asker, Askerlekene 201431.05.14
25,36(+1,9)Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.991 (G-15)Lillehammer, VEIDEKKEstevnet12.08.14
25,37(+0,6)Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.982-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201431.05.14
25,44(+0,6)Frederik Lager Selvik, Nesøya IL15.07.983-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201431.05.14
25,47(+0,5)Tor-Egil Westerås, Kvæfjord IL25.11.963 (G-18/19)Lenvik, Åpningsstevne 201401.06.14
25,47(+2,0)Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.994-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
25,48(-0,9)Sindre Skretting, Snøgg Friidrett22.01.983 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
25,49(+0,9)Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.691 (MV45)Stavanger, KM Senior og veteran15.05.14
25,51(-0,5)Ivar Evjemo Schjetlein, BUL-Tromsø Friidrett29.08.891Nordkjosbotn, Åpningsstevne07.06.14
-----290--------------------
25,51(-0,7)Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.992 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
25,51(+0,9)Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.981 (G-16)Søgne, Søgnelekene 201431.08.14
25,55(+1,6)Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.981 (G-16)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.14
25,56(+1,0)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.912Osterøy, Karusellstevne 404.08.14
25,58(+2,0)Anders Åsemyr, Dimna IL05.06.997-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
25,59(+1,6)Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.982-h1 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 201424.08.14
25,61(+1,8)Christoffer Avdal, Fredrikstad IF13.08.994-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
25,62(+1,3)Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.992-h1 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
25,63(+0,2)Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.975-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
25,64(+1,1)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.661 (MV45)Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
-----300--------------------
25,64(+0,0)Daniel Sandal, Laksevåg TIL13.05.885-h2Fana, Karusellstevne 502.09.14
25,65(+1,7)Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.975-h4Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
25,66(+0,0)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.991 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
25,67(+0,0)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
25,71(-1,2)Alexander Stormo Haglund, IF Sturla13.01.983-h2 (G-16)Asker, Askerlekene 201431.05.14
25,74(+2,0)Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.987 (G-16)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
25,75(-1,3)Håvard Fredriksen, Kristiansand Løpeklubb09.11.971 (G-17)Søgne, Sommerstevne05.08.14
25,76(-0,4)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
25,76(+1,4)Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.962-h2 (G-18)Drammen, Treningsstevne10.09.14
25,77(-1,7)Kristian Rossland, Åkra IL15.01.971 (G-17)Karmøy, Haugesund Sparbank-Cup 326.08.14
-----310--------------------
25,78(+1,3)Mats Thorsø Hansen, Selsbakk IF12.03.982 (G-16)Trondheim, SpareBank1-stevne28.05.14
25,78(+1,8)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.606-h12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
25,81(+1,0)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611 (MV50)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.14
25,84(+2,0)Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.995-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
25,87(-0,2)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
25,95(+0,2)Stian Rygg, Stjørdal Friidrettsklubb03.03.972 (G-17)Stjørdal, Seriestevne14.08.14
25,96(+0,2)Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.994-h1Sandnes, Jærcup 428.08.14
25,97(+1,2)Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.991 (G-15)Vik, Kretsstevne14.08.14
25,97(-1,1)Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.991 (G-15)Søgne, Søgnelekene 201431.08.14
25,99(+0,1)Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.993-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 201431.05.14
-----320--------------------
26,00(-1,5)Kristian Amundrød, Larvik Turn & IF22.11.981 (G-16)Larvik, Bøkeskoglekene 201424.08.14
26,02(+1,8)Håkon Skaftun, Sarpsborg IL23.12.972 (G-17)Moss, KM 11-17 år04.06.14
26,03(-0,8)Øyvind Brekke, Målselv IL11.04.984-h1 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 201420.06.14
26,04(+1,7)Johan Tovari, Oppstad IL24.01.937-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
26,08(-0,6)Torkjel Nese, IK Hind28.03.996 (G-15)Harstad, KM i friidrett Troms 201424.08.14
26,12(+0,3)Magnus Kvale Thom, Asker Sk. Friidrett21.03.973-h2 (G-17)Asker, Askerlekene 201431.05.14
26,17(+0,5)Svenn-Helge Vatne, BUL-Tromsø Friidrett04.03.941Lenvik, Åpningsstevne 201401.06.14
26,17(+1,8)Albert Sperstad, IL Tyrving29.04.995-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
26,19(+0,9)Tobias Verheugen Hvidsten, Nesodden IF15.11.973 (G-14/17)Nesodden, Follo Energi Friidrettskarusell25.09.14
26,20(+0,2)Dag Pettersen, Søndre Land IL18.07.992 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland31.08.14
-----330--------------------
26,21(+1,6)Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.982 (G-16)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.14
26,24(+0,9)Johan Andreas Løland, GTI02.05.591 (MV55)Stavanger, KM Senior og veteran15.05.14
26,24(+0,8)Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.992 (G-15)Skien, DNB karusell 609.09.14
26,25(+1,3)Emmanuel Médard Bucumi, Børsa IL17.10.983-h1 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
26,27(+1,8)Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.996-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
26,29(-0,4)Matias Førde, Jølster IL26.11.982 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
26,31(+1,3)Vidar Bjotveit, Jølster IL30.05.723 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
26,31(-0,2)Jean-Luc Tshona, IL i BUL13.05.996 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
26,35(-0,1)Daniel Warnes, Ski IL Friidrett26.02.993-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
26,36(+0,1)Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.994-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 201431.05.14
-----340--------------------
26,36(+1,5)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994-h1Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
26,41(-0,9)Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV40)Kongsvinger, Regionleker / Regionmesterskap21.05.14
26,42(-1,6)Vinjar Vestbøstad, FIL Frisk16.07.972 (G-17)Leirvik, Stordleikane 201416.08.14
26,43(-0,7)Bjørnar Apeland, Haugesund IL12.09.992 (G-15)Karmøy, Karmøylekene29.04.14
26,44(+0,9)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.692 (MV45)Stavanger, KM Senior og veteran15.05.14
26,47(+2,0)Joakim Olsen, Egersunds IK01.04.988 (G-16)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
26,50(-0,4)Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.996 (G-15/18)Sandnes, TKS Jærcup06.05.14
26,50(-3,2)Alexander Thoresen, Ski IL Friidrett24.04.977-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
26,51(+0,9)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991 (G-15)Fana, Karabinlekene 201411.05.14
26,51(+1,1)Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.721-h5 (MV)Bergen/La, Seriestevne25.08.14
-----350--------------------
26,51(+1,1)Birk Manum Bjerkan, Byåsen IL19.11.984 (G-16)Trondheim, SpareBank 1 Stevnet27.08.14
26,53(-0,6)Thomas Delbekk, Ørsta IL08.06.981 (G-16)Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
26,60(+1,1)Gøran Røstad, Kristiansand Løpeklubb02.08.75M (MV35)Lyngdal, NM 4-/5-kamp24.06.14
26,60(+1,4)Sulleman Bashir, IF Hellas18.06.911-h2Drammen, Treningsstevne10.09.14
26,62(-1,3)Andreas Lislevand, Kristiansand Løpeklubb19.01.972 (G-17)Søgne, Sommerstevne05.08.14
26,64(+1,1)Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.972-h5 (G-17)Bergen/La, Seriestevne25.08.14
26,65(+0,2)Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.977-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
26,67(+1,6)Erlend Sørlie, IK Hind24.04.941 (G-U23)Harstad, Seriestevne03.06.14
26,68(-1,7)Tomas Marløv, IF Hellas23.08.991-h1 (G-15)Drammen, KM21.09.14
26,70(+1,1)Karl Martin Wisth, Larvik Turn & IF20.01.994 (MJ)Larvik, Seriestevne26.09.14
-----360--------------------
26,80(-0,9)Elias Helgeland, IL i BUL13.07.985 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
26,84(+1,9)Frode Holt, IF Sturla14.07.642Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene09.06.14
26,85(-0,8)Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane23.05.14
26,86(-0,1)Fredrik Veiby, Ullensaker/Kisa IL03.02.994-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
26,90(+0,6)Bendik Bull-Hansen, Larvik Turn & IF03.03.992 (G-15)Larvik, Klubbmesterskap 201410.09.14
26,97(+0,6)Ulrik Holtan Krogsrud, Lørenskog Friidrettslag09.10.984-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201431.05.14
26,97(+1,5)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.645-h1Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
27,05(+0,9)Wilhelm Bergesen, T&IF Viking22.11.984 (G-16)Fana, Karabinlekene 201411.05.14
27,05(+2,0)Harald Vesterager Valen, Haugesund IL02.02.993 (G-15)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
27,05(+0,1)Sander Eliassen, Oppstad IL02.02.995-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 201431.05.14
-----370--------------------
27,10(+1,4)Samson Clement, IF Hellas31.01.941-h2 (G-20/22)Drammen, Treningsstevne10.09.14
27,12(-0,9)Adisak Sween, Ullensaker/Kisa IL17.12.986 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
27,19(-1,1)Marc Christian Legayada Berntsen, Lillesand IL29.12.992 (G-15)Søgne, Søgnelekene 201431.08.14
27,27(+1,3)Morten Buer, Lørenskog Friidrettslag28.09.724 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
27,27(+0,0)Egil Andre Grimstad Larsen, IL Norodd30.01.972 (G-17)Molde, KM31.08.14
27,29(-0,8)Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.956-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
27,31(+0,5)Roger Moen, Måndalen IL07.02.682Midsund, Midsundleikane 201401.06.14
27,33(+1,2)Daniel Tyldum, Hattfjelldal IL08.03.993 (G-15)Vik, Kretsstevne14.08.14
27,34(-0,7)Karl Norheim, Haugesund IL23.02.741 (MV40)Karmøy, Karmøylekene29.04.14
27,38(+1,5)Oskar Brandsæter Vik, Romerike Friidrett29.10.991 (G-15)Lillestrøm, Kretsstevne11.06.14
-----380--------------------
27,46(-1,1)Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.993 (G-15)Søgne, Søgnelekene 201431.08.14
27,48(+1,8)Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.981 (G-16)Moss, KM 11-17 år04.06.14
27,49(+2,0)Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.994 (G-15)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
27,52(+0,9)Johannes Økland, GTI02.07.693 (MV45)Stavanger, KM Senior og veteran15.05.14
27,56(+0,0)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.626-h1Sandnes, Kvalifiseringsstevne28.07.14
27,59(+0,6)Erling Ytrehus, Kristiansand IF Friidrett01.02.641 (MV50)Lyngdal, Sørlandsmesterskapet i fridrett for veteraner20.09.14
27,70(+0,9)Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.992 (G-15)Fana, Karabinlekene 201411.05.14
27,83(+0,0)Marcus Leander Åsvang, Sandnessjøen IL12.04.992 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
27,85(+2,0)Andreas Risøy, Bremnes IL07.08.995 (G-15)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
27,85(-1,5)Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941 (G-20/22)Lenvik, Seriestevne11.08.14
-----390--------------------
27,87(+0,9)Petter Jacobsen, IL Skjalg31.05.674 (MV45)Stavanger, KM Senior og veteran15.05.14
27,91(+0,4)Ole Garsjø, Askim IF19.12.995 (G-15)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
27,92(+0,8)Jamaa Adan, Kragerø IF Friidrett05.12.991 (G-14)Skien, DNB karusell 609.09.14
27,97(+1,1)Odd Arild Løseth, Høyang IL - Friidrett20.02.691 (MV45)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
28,03(+0,7)Åsmund Jakobsen, Nordre Land friidrett09.02.992 (G-15)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene24.05.14
28,06(-0,4)Leif Terje R Elstad, Havørn IL27.05.987 (G-15/18)Sandnes, TKS Jærcup06.05.14
28,23(+0,3)Christoffer Bjelke, Asker Sk. Friidrett30.06.974-h2 (G-17)Asker, Askerlekene 201431.05.14
28,24(-0,6)Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.993 (G-15)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201421.09.14
28,28(+1,8)Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.992-h1 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14
28,36(+1,1)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46M (MV65)Lyngdal, NM 4-/5-kamp24.06.14
-----400--------------------
28,53(+2,0)Vilhelm Assersen, Egersunds IK09.11.996 (G-15)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
28,56(+0,2)Anders Røed, Bodø Friidrettsklubb12.03.956-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
28,66(+0,9)Halvard Jacobsen Heimdal, T&IF Viking09.09.985 (G-16)Fana, Karabinlekene 201411.05.14
28,66(+0,1)Osmund Kvalevåg Øversjøen, IL Tyrving19.11.996-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 201431.05.14
28,68(+1,3)Eirik Odinsen, Søgne IL27.02.991 (G-15)Søgne, KM 5kamp+enkeltøvelser Veteraner + Treningsstevne26.09.14
28,71(-1,1)Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.565Stjørdal, BDO-lekene 201408.06.14
28,77(+0,5)Øyvind Holen Utle, Byåsen IL10.09.993 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201408.06.14
28,83(+1,6)Simen Andre Hansen, IL Pioner09.04.983 (G-16)Lenvik, Åpningsstevne 201401.06.14
29,10(+1,2)Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.994 (G-15)Vik, Kretsstevne14.08.14
29,34(-0,1)Martin Ljøsne, IL i BUL04.04.996-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
-----410--------------------
29,34(+1,8)Even Haug, Sørild FIK25.04.994-h1 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14
29,37(-0,8)Peder Halvorsen, Ready27.02.986 (G-16)Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
29,43(+0,0)Andreas Gåsvær, Laksevåg TIL21.06.913-h5Bergen/La, Seriestevne19.05.14
29,50(+1,3)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.725 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
29,61(+1,4)Jakob Wang, IF Hellas16.09.942-h2 (G-20/22)Drammen, Treningsstevne10.09.14
29,92(+0,0)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491-h1 (MV65)Arna, Skuleløpet m/innalgt seriestevne10.09.14
30,24(-1,1)Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.994 (G-15)Søgne, Søgnelekene 201431.08.14
30,37(+0,7)Martin Wester Hagen, Gjøvik FIK28.06.993 (G-15)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene24.05.14
30,44(+0,3)Erling Bleie, Finnøy IL29.04.482 (MV65)Stavanger, KM Senior og veteran15.05.14
30,69(-0,8)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV70)Lyngdal, Sørlandsmesterskapet i fridrett for veteraner20.09.14
-----420--------------------
31,49(-1,7)Niels Arne Sælid, Ringerike Friidrettsklubb21.05.992-h1 (G-15)Drammen, KM21.09.14
32,54(+0,0)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.482-h1 (MV65)Arna, Skuleløpet m/innalgt seriestevne10.09.14
32,87(+0,2)Kjell Olav Storflor, IL Dalebrand02.10.551 (MV55)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne04.09.14
33,23(+1,1)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV60)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
34,33(+0,3)Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV65)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201421.09.14
34,63(+0,3)Ivan Schmidt Thorsnes, GTI14.06.371 (MV75)Stavanger, KM Senior og veteran15.05.14
35,78(+0,3)Hans Foosnæs, Steinkjer Friidrettsklubb27.07.472 (MV65)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201421.09.14
36,64(-4,9)Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.371 (MV75)Knarvik, KM veteran Hordaland13.06.14
37,23(+0,2)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV65)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne04.09.14
37,28(+1,1)Einar Uleberg, Kristiansand IF Friidrett11.04.53M (MV60)Lyngdal, NM 4-/5-kamp24.06.14
-----430--------------------
37,59(-0,8)Aksel Rosland, Orre IL29.08.391 (MV75)Lyngdal, Sørlandsmesterskapet i fridrett for veteraner20.09.14
37,71(-4,1)Karl J Reigstad, Osterøy IL13.08.441 (MV70)Knarvik, KM veteran Hordaland13.06.14
38,15(+0,4)Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV65)Lyngdal, Sørlandsmesterskapet i fridrett for veteraner20.09.14
38,68(+0,3)Svein Arne Angvik, IL Fri07.03.451-h1 (MV65)Arna, Rekruttstevne14.05.14
38,78(+0,3)Andor Martin Sandsmark, GTI16.01.341 (MV80)Stavanger, KM Senior og veteran15.05.14
39,88(+0,5)Tore Olsen, Hannevikas IL28.03.411 (MV70)Søgne, KM 5kamp+enkeltøvelser Veteraner + Treningsstevne26.09.14
40,77(+1,1)Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491 (MV65)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
41,73(+1,1)Jon Besse Fjeld, Søgne IL13.02.49M (MV65)Lyngdal, NM 4-/5-kamp24.06.14
41,95(-4,9)Rolf Mjøs, IL Gular23.09.382 (MV75)Knarvik, KM veteran Hordaland13.06.14
42,79(-4,9)Harry Tvedt, IL Gular15.09.331 (MV80)Knarvik, KM veteran Hordaland13.06.14
-----440--------------------
48,34(-4,9)Leif Bjordal, IL Gular10.10.302 (MV80)Knarvik, KM veteran Hordaland13.06.14
1,41,95(-4,1)Olav Fimland, Voss IL12.03.491 (MV65)Knarvik, KM veteran Hordaland13.06.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,59(-0,4)Mike (Lubsen) Lubowa (UGA), IL Skjalg22.04.953-sf2 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
22,75(+0,2)Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.963-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
23,20(+1,1)David Abotor (SWE), Herkules Friidrett14.11.832Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
23,52(+1,2)Ottar Jónsson (ISL), Sandnes IL19.02.831-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,62(+1,2)Juan Martin Catelen (ARG), Asker Sk. Friidrett22.12.814Asker, Askerlekene 201431.05.14
23,78(+1,3)Birmeji Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening27.08.971-h1 (G-17)Trondheim, SpareBank1-stevne28.05.14
23,79(+0,0)Yaudi Fernandez (CUB), Norna-Salhus IL01.04.843-h2Fana, Karusellstevne 502.09.14
24,50(+2,0)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.994-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,55(+1,4)Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.991 (G-15)Moss, KM 11-17 år04.06.14
24,92(-1,3)Mohammed Muse Jama (SOM), Narvik IL28.12.971 (G-17)Bodø, Sparebank1 lekene17.08.14
25,05(+0,6)Tai-Gwen Woo (SWE), Bryne FIK27.08.945Fana, Framolekene 201430.05.14
25,29(+1,1)Izzatulah Sultani (AFG), Asker Sk. Friidrett12.03.974-h1 (G-17)Asker, Askerlekene 201431.05.14
25,50(-0,1)Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.981 (G-16)Porsgrunn, KM Telemark/Vestfold30.08.14
25,57(+0,6)Patryk Kuklinski (POL), Larvik Turn & IF06.04.991 (G-15)Larvik, Klubbmesterskap 201410.09.14
25,87(+1,8)Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.897-h12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
26,74(-0,2)Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.971 (G-17)Lillehammer, Strandtorgetstevnet20.05.14
26,76(-0,9)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
27,87(+1,3)Patrick le Gall (DEN), IK Våg06.10.891Søgne, KM 5kamp+enkeltøvelser Veteraner + Treningsstevne26.09.14
29,45(+0,0)Leo Zijerveld (NED), Laksevåg TIL18.10.634-h5Bergen/La, Seriestevne19.05.14
29,92(+0,5)Pim de Jager (NED), Sømna IL22.10.991 (G-15)Vik, Kretsstevne18.09.14
34,76(+0,5)Guy le Gall (FRA), Hannevikas IL06.01.581 (MV55)Søgne, KM 5kamp+enkeltøvelser Veteraner + Treningsstevne26.09.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,2(+1,0)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
22,7(+1,0)Kristian Berg, IL i BUL23.04.945-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
23,3(+0,0)Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett24.01.971 (G-17)Brumunddal, Klubbmesterskap11.09.14
23,7(+0,0)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-h1Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
23,8(-4,0)Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.941 (G-20/22)Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
24,0(+0,0)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
24,0(+1,6)Leonard Johan Nesheim, Haugesund IL04.01.951 (G-18/19)Haugesund, Kretsstevne16.07.14
24,3(+0,0)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h1Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
25,1(+0,3)Stilianos Douvlos, Løten Friidrett06.10.981 (G-16)Brumunddal, Regionmesterskap 201424.05.14
25,5(-0,5)Jon Ivar Hallaraune, Sømna IL26.03.981 (G-16)Vik, Kretsstevne29.05.14
-----10--------------------
25,5(+0,0)Even Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb15.12.671 (MV)Greveskogen, Seriestevne18.10.14
25,8(+1,2)Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.991 (G-15)Greveskogen, Seriestevne11.10.14
26,1(+0,3)Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.991 (G-15)Brumunddal, Regionmesterskap 201424.05.14
26,7(-0,5)Johan Warholm, Sømna IL01.05.991 (G-15)Vik, Kretsstevne29.05.14
27,4(+0,0)Tore Olderkjær, IL Trio12.08.701Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201427.07.14
28,7(-1,0)Vegard Havn, Stord IL28.09.971 (G-17)Leirvik, Seriestemne22.09.14
28,9(+0,0)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.571 (MV55)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
29,3(-0,2)Per Roar Koppang, IL Tyrving01.10.671 (MV45)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
29,3(-0,2)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV50)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
30,0(-0,5)Tom Ivar Olsen, Sømna IL08.08.731Vik, Kretsstevne29.05.14
-----20--------------------
30,2(+1,5)Nils Arne Therkelsen, Kroken IL26.09.66M (MV45)Lyngdal, NM 4-/5-kamp24.06.14
30,8(+1,6)Olav Samland, IF Klypetussen15.11.631 (MV50)Haugesund, Kretsstevne16.07.14
30,9(-0,1)Henrik Fyhri Gustavsen, Raumnes & Årnes IL16.02.991 (G-15)Årnes, Kretsstevne04.06.14
30,9(+0,0)Jostein Saghaug, IL Trio10.10.663Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201427.07.14
31,5(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.482 (MV65)Birmingham/GBR, Midland Veterans' League North Division28.05.14
32,8(+1,5)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.34M (MV80)Lyngdal, NM 4-/5-kamp24.06.14
33,2(+1,6)Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV65)Greveskogen, Seriestevne25.10.14
33,9(+1,5)Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.37M (MV75)Lyngdal, NM 4-/5-kamp24.06.14
34,2(+1,6)Inge Vinje, Tønsberg Friidrettsklubb19.11.452 (MV65)Greveskogen, Seriestevne25.10.14
35,6(+0,0)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
-----30--------------------
57,9(+0,0)John Broholt, Oslo IL17.09.341 (MV80)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
25,1(+1,0)Andrea Degobbis (CRO), Ås IL02.06.861Nittedal, Løpsstevne19.05.14
26,4(+0,0)Emmanuel Fretelliere (FRA), Oslostudentenes IK Friidrett30.05.904-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
29,2(+0,0)Karl Escher (GER), IL Trio11.07.952Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201427.07.14
33,3(+1,5)Guy le Gall (FRA), Hannevikas IL06.01.58M (MV55)Lyngdal, NM 4-/5-kamp24.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,20(+2,2)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.914-h6Clermont/FL/USA, NTC/PURE Athletics Spring Invitational26.04.14
21,44(+2,7)Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.892-fi-AFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
21,55(+2,7)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.933-fi-AFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
21,75(+2,9)Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF21.06.941-fi-BFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
21,77(+3,6)Kristoffer Buhagen, Trondheim Friidrett04.02.923-fi (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
21,93(+3,6)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.944-fi (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
21,96(+3,3)Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,12(+3,3)Abou Granli Diomandè, FIK Orion22.05.972-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,20(+2,7)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.864-fi-AFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
22,32(+2,2)Rune Augdal, Trondheim Friidrett02.10.871-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,33(+3,6)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.926-fi (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
22,36(+3,9)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
22,38(+2,2)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,42(+2,1)Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.902-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
22,46(+3,7)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.941-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
22,50(+2,3)Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.961-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,54(+2,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.925-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,60(+2,4)Trond Ellingsve, Sortland Friidrettsklubb19.06.961-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,64(+2,2)Sondre Sølberg, Moss IL23.05.936-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,74(+2,3)Erlend Torssønn Haflan, Fredrikstad IF29.12.952-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,84(+2,7)Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.961Lyngdal, KM Agdermesterskapet for seniorer17.06.14
22,86(+2,1)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.982-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,87(+2,6)Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
22,88(+3,3)Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.973-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,90(+2,3)Johannes Lerdahl, Ranheim IL01.02.963-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,94(+2,9)Alexander Karlsson, IL Gular23.09.883-fi-BFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
22,96(+3,4)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.897-h4Sioux Falls/SD/USA, Howard Wood Dakota Relays02.05.14
22,99(+2,6)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.983-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
23,00(+2,6)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.984-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
23,03(+4,7)Mads Vangen Vatnøy, FIL Aks-7720.11.971 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201421.09.14
23,06(+2,2)Markus Loftås, Osterøy IL08.04.948-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,13(+2,4)Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.953-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,13(+2,3)Emil Engelsen Holm, IL Gneist03.07.977-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
23.20(+2,4)Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.911Fana, BFG Bergen Avslutningsstevne24.09.14
23,23(+2,4)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.954-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,25(+3,7)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.854-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
23,32(+3,3)Birmeji Geda Wayu (ETH), Namsen Friidrettsforening27.08.975-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,42(+3,3)Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.976-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,44(+2,3)Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.957-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,46(+2,6)Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.986-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
23,48(+2,4)Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL05.01.956-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,50(+2,1)Petter Gire Døhlie, Trondheim Friidrett20.06.859-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
23,57(+2,5)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
23,57(+2,4)Kristian Dragsund Mork, Dimna IL13.02.967-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,57(+2,4)Lars Einar Røise, Sørild FIK22.11.968-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,62(+2,7)Philip Bay Andersen, Kristiansand IF Friidrett25.04.945-h9Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
23,64(+3,0)Leonard Johan Nesheim, Haugesund IL04.01.951 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
23,64(+2,6)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
23,71(+3,3)Tobias Skavnes Våge, Dimna IL04.01.977-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,75(+4,0)Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,85(+2,3)Morten Endresen, Haugesund IL06.02.992-h4 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
23,87(+2,6)Ådne Øvrebø, Sandnes IL06.04.981-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
23,90(+2,1)Erlend Hognestad Nilsen, Strindheim IL10.05.985-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,91(+2,6)Sondre Gjesdal, FIL Aks-7719.05.987-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
23,91(+2,7)Benjamin Afzal, Mandal & Halse IL14.03.942Lyngdal, KM Agdermesterskapet for seniorer17.06.14
23,96(+3,0)Stian Hjorteland, Torvastad IL14.07.952 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
24,06(+3,0)Shafii Hashi, IL Skjalg06.05.953 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
24,23(+2,6)Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.982-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
24,26(+4,0)Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.982-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,29(+3,0)Benjamin Liestøl, Haugesund IL20.10.954 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
24,30(+2,2)Audun Kleven Rød, Sørild FIK24.07.981 (G-16)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14
24,31(+2,2)Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.961 (G-18)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14
24,34(+2,6)Even Magnus Dale, Herkules Friidrett07.08.983-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
24,37(+4,7)Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.972 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201421.09.14
24,41(+2,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
24,42(+4,0)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,45(+2,5)Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.971-h1 (G-17)Narvik, Narviklekene15.06.14
24,51(+3,0)Eirik Skailand, Bryne FIK22.07.955 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
24,59(+2,6)Tam Tran, Halden IL23.07.984-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
24,59(+3,0)Bendik Micheeff, IK Hind29.07.964-h1 (G-18/19)Narvik, Narviklekene15.06.14
24,64(+2,6)Nii Mensah Narh, Ringerike Friidrettsklubb28.01.985-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
24,86(+2,8)John Magne Hardersen, IK Hind18.02.981-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
24,88(+2,6)Robin Svanor, Lørenskog Friidrettslag25.01.987-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
24,97(+2,4)Bendik Hansen, Moss IL17.02.982-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,98(+4,0)Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.985-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
25,02(+3,9)Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.991 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201421.09.14
25,04(+2,8)Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.982-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
25,05(+2,5)Adrian Brenne, Herkules Friidrett15.07.992 (G-15)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
25,08(+4,0)Markus Høgne, Aurskog/Høland Friidrettslag14.06.986-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
25,10(+2,6)Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.988-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
25,18(+2,3)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.662 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
25,21(+4,0)Viktor Nordstrand Sand, Fredrikstad IF14.10.987-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
25,23(+2,8)Frederik Lager Selvik, Nesøya IL15.07.983-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
25,28(+2,4)Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.983-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
25,29(+2,5)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
25,31(+2,4)Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.984-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
25,33(+2,8)Michael Schult Ulrichsen, Lørenskog Friidrettslag10.07.984-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
25,35(+2,1)Anders Åsemyr, Dimna IL05.06.991-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
25,37(+3,0)Tor-Egil Westerås, Kvæfjord IL25.11.965-h1 (G-18/19)Narvik, Narviklekene15.06.14
25,47(+2,8)Sindre Skretting, Snøgg Friidrett22.01.985-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
25,47(+2,8)Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.986-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
25,47(+3,9)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.992 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201421.09.14
25,48(+2,2)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.993-h2 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
25,69(+2,5)Bjørn-Jarle Willassen, Bodø Friidrettsklubb13.05.891-h1Narvik, Narviklekene15.06.14
25,79(+2,9)Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.995-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
25,85(+2,1)Andreas Flåten Børve, Ullensaker/Kisa IL29.05.992-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
25,98(+2,7)Fridtjof Sandberg, Fredrikstad IF12.11.981-h2 (G-16)Fredrikstad, Treningsstevne04.07.14
26,01(+2,5)Øyvind Brekke, Målselv IL11.04.983-h1 (G-16)Narvik, Narviklekene15.06.14
26,07(+3,0)Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.993-h1 (G-15)Narvik, Narviklekene15.06.14
26,11(+2,3)Frode Holt, IF Sturla14.07.642 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
26,25(+2,3)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.694 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
26,36(+2,6)Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.531 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
26,57(+2,9)Ravn Michael Elnæs, Halden IL06.03.997-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
26,60(+2,8)Oscar Ovind, IL Tyrving23.11.988-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
26,60(+2,4)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
26,75(+2,3)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.641 (MV50)Greveskogen, Seriestevne løp/kast22.07.14
26,77(+3,1)Marius Skauen, Fredrikstad IF29.05.961-h1 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne04.07.14
26,81(+2,6)Stig Wemundstad, Strindheim IL18.02.572 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
26,82(+2,6)Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.793Ravnanger, Karusellstevne 320.08.14
27,09(+2,1)Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.994-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
27,14(+3,1)Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.981-h1 (G-16)Fredrikstad, Treningsstevne04.07.14
27,40(+2,4)Halvard Jacobsen Heimdal, T&IF Viking09.09.987-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
27,40(+2,6)Samuel Kinunda, Ask Friidrett19.10.964Ravnanger, Karusellstevne 320.08.14
27,42(+3,1)Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.991 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 114.05.14
27,42(+2,3)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.624 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
27,45(+2,1)Marc Christian Berentsen, Lillesand IL29.12.992-h2 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14
27,64(+2,6)Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.563 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
27,70(+2,3)Asgeir Thomassen, IL Gular04.07.625 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
27,72(+2,3)Petter Jacobsen, IL Skjalg31.05.675 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
27,74(+2,1)Even Haug, Sørild FIK25.04.995-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
27,79(+2,6)Trygve Andresen, Varegg IL09.03.792 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
27,8(+3,2)Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-17)Bømlo, Seriestemne05.06.14
28,10(+5,2)Stein Gisle Ohr, IL Norodd20.11.481 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
28,27(+2,3)Leiv Midthassel, IL Skjalg12.11.656 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
28,50(+2,1)Dawt Bik Sang Zathang, Sørild FIK22.04.993-h2 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14
28,53(+2,6)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.574 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
29,87(+2,5)Øystein Nordli, Sømna IL06.01.701Vik, Kretsstevne14.08.14
30,12(+2,6)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
30,82(+2,6)Arild Austrheim, Austrheim IL20.10.561 (MV)Austrheim, Klubbmesterskap21.08.14
31,28(+3,2)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48P (MV65)Abingdon/GBR, BMAF Outdoor Pentathlons08.06.14
31,36(+2,6)Aloizs Cacs (LAT), Jotun IL21.03.533 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
31,42(+2,6)Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.565 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
31,61(+2,6)Einar Austrheim, Austrheim IL28.05.641 (MV50)Austrheim, Klubbmesterskap21.08.14
32,01(+4,0)Oddvar Tjelta, Klepp IL17.06.432 (MV70)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
32,37(+2,4)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
33,31(+2,7)Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.381 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
33,42(+2,7)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
33,42(+2,6)Erling B. Juvik, Ask Friidrett11.07.495Ravnanger, Karusellstevne 320.08.14
33,99(+2,3)Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.371 (MV75)Greveskogen, Seriestevne løp/kast22.07.14
34,07(+2,7)Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.373 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
34,46(+2,7)Kåre Holmen, Valder IL31.10.394 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
34,59(+2,4)Per Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett09.06.342 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
34,62(+5,2)Jørgen L, Rørvik, Førde IL Friidrett15.04.474 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
35,36(+2,7)Aksel Rosland, Orre IL29.08.396 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
35,38(+2,6)Andre N. Lervaag, Austrheim IL25.04.991 (G-15)Austrheim, Klubbmesterskap21.08.14
35,42(+4,0)Torbjørn Mong, Egersunds IK01.05.403 (MV70)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
36,00(+2,4)John Broholt, Oslostudentenes IK Friidrett17.09.343 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
36,72(+2,6)Karsten Nordli, IL Pioner04.01.505 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
38,81(+2,7)Henry Opland, IL Norodd05.09.367 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
39,39(+2,7)Rolf Mjøs, IL Gular23.09.388 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
40,74(+2,4)Harry Tvedt, IL Gular15.09.334 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
45,35(+2,4)Leif Bjordal, IL Gular10.10.305 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
48,16(+2,4)Harald Aanerud, Lørenskog Friidrettslag29.01.271 (MV85)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,14Ebrima Jobe (GAM), Ullensaker/Kisa IL23.12.912Jessheim, Nasjonalt stevne13.09.14
26,43Oddvar Hårde, Stord IL11.01.692 (MV45)Husnes, Trio åpningsstevne13.09.14
30,73Jostein Saghaug, IL Trio10.10.663 (MV45)Husnes, Trio åpningsstevne13.09.14
34,40Helge Hveem, Fossum IF17.05.411 (MV)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,69(+1,8)Odd Ivar Østlien, Imås IL20.09.993-h1 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,20Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961Asker, Kretsstevne løp01.09.14
34,63Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-h2Stange, U-cup del 1 201411.05.14
34,87Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.942-h2Stange, U-cup del 1 201411.05.14
35,00Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
35,04Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.861-h2Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
35,18Andreas Roth, Ullensaker/Kisa IL29.04.931Nadderud, Løpsstevne06.05.14
35,39Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.913-h2Stange, U-cup del 1 201411.05.14
35,68Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.954-h2Stange, U-cup del 1 201411.05.14
35,84Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Friidrett13.11.932Nadderud, Løpsstevne06.05.14
35,90Øystein Klareng, FIK Orion16.11.965-h2Stange, U-cup del 1 201411.05.14
-----10--------------------
36,21Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (G-17)Fana, Karusellstevne 109.07.14
36,24Sondre Sølberg, Moss IL23.05.931Moss, Treningsstevne09.05.14
36,34Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.98D (G-16)Varberg/SWE, Varbergskampen17.05.14
36,47Marius Bull Hjeltnes, IL Gular22.06.961Fana, BFG Bergen Avslutningsstevne24.09.14
36,74Erik Rømcke, IL i BUL02.04.942-h1Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
36,86Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.981Stavanger, Kretsstevne16.09.14
37,06Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.994-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
37,07Marius Mellum, Ullensaker/Kisa IL16.04.963Nadderud, Løpsstevne06.05.14
37,25Vebjørn Gilde, Lillehammer IF05.03.931-h1Stange, U-cup del 1 201411.05.14
37,49Abdurazak Sharif, Moss IL25.01.991 (G-15)Moss, Treningsstevne09.05.14
-----20--------------------
38,02Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.962-h1Stange, U-cup del 1 201411.05.14
38,12Leonard Johan Nesheim, Haugesund IL04.01.953Fana, BFG Bergen Avslutningsstevne24.09.14
38,16Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872Asker, Kretsstevne19.05.14
38,38Martin Lundemo Syvertsen, Ullensaker/Kisa IL22.09.924Nadderud, Løpsstevne06.05.14
38,39Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.971Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.14
38,45Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.971 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
38,46Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663Asker, Kretsstevne19.05.14
38,54Abou Granli Diomandè, FIK Orion22.05.973-h1Stange, U-cup del 1 201411.05.14
38,61Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.952 (G-18/19)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
38,80Jonas Gjesdal, Varegg IL01.06.961 (G-18/19)Fana, Karusellstevne 323.07.14
-----30--------------------
39,04Sven Bryne, Bryne FIK12.08.921 (MJ22)Lye, Kondistrimmen11.09.14
39,05Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.981 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
39,08Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 211.06.14
39,15Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h1Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
39,27Eirik Skailand, Bryne FIK22.07.951 (G-19)Lye, Kondistrimmen11.09.14
39,90Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.982 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
39,96Eddy Strandvik Grandalen, Lillehammer IF25.06.993-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
40,13Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.692Stavanger, Kretsstevne16.09.14
40,16Anders Johnson, Ask Friidrett11.04.973 (G-17)Fana, Karusellstevne 109.07.14
40,22Andrè Juvland, Herkules Friidrett30.06.946Nadderud, Løpsstevne06.05.14
-----40--------------------
40,35Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.981 (G-16)Lye, Kondistrimmen11.09.14
40,41Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.992 (G-15)Moss, Treningsstevne09.05.14
40,46Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.991-h1 (G-15)Harstad, Seriestevne02.09.14
40,47Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.97D (G-17)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14
40,75Sofus Kjeka, Sandnes IL02.01.853Stavanger, Kretsstevne16.09.14
40,76Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.97D (G-17)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14
40,86Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925Stavanger, Kretsstevne16.09.14
40,89Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL01.06.991 (G-15)Ås, Kretsstevne05.05.14
40,95Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.974 (G-17)Fana, Karusellstevne 109.07.14
41,01Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981 (G-16/17)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
-----50--------------------
41,09Anders Gaarud, Ringerike Friidrettsklubb13.12.981 (G-16)Hønefoss, Treningstevne19.05.14
41,28Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV50)Ravnanger, Karusellstevne 211.06.14
41,39Kristoffer Harestad, Lye IL15.05.991 (G-15)Lye, Kondistrimmen11.09.14
41,65Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.991 (G-15)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
42,01Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.991-h1 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
42,71Nils Johan Rogstad Sørheim, Ås IL31.01.981 (G-16)Ås, Kretsstevne05.05.14
43,04Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.992 (G-15)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
43,07Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.992-h1 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
43,57Håkon Bakke, IL Tyrving24.10.977Nadderud, Løpsstevne06.05.14
43,97Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.983 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
-----60--------------------
44,27Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.993-h1 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
44,43Tollak Lunde, Gausdal FIK16.02.982 (G-16/17)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
45,29Kent Arild Solberg, Ringerike Friidrettsklubb26.07.921 (G-20/22)Hønefoss, Treningstevne19.05.14
52,15Herman Løken, Søndre Land IL11.03.993 (G-15)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,90Alexander Tesfamariam (ERI), IL Gular15.08.972 (G-17)Fana, Karusellstevne 109.07.14
38,65David Abotor (SWE), Herkules Friidrett14.11.835Nadderud, Løpsstevne06.05.14
39,81Tai-Gwen Woo (SWE), Bryne FIK27.08.942 (MJ22)Lye, Kondistrimmen11.09.14
40,43Izzatulah Sultani (AFG), Asker Sk. Friidrett12.03.971 (G-17)Asker, Kretsstevne19.05.14
40,78Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.894Stavanger, Kretsstevne16.09.14
50,83John Junior Patric (UTL), IL i BUL984 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,6Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.981 (G-16)Nadderud, Kretsstevne løp25.09.14
42,9Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.981 (G-16)Søndre Land, Treningsstevne27.09.14
46,0Trym Olsson Røen, Søndre Land IL01.09.982 (G-16)Søndre Land, Treningsstevne27.09.14
47,0Benyam Deres, IL Tyrving05.06.982 (G-16)Nadderud, Kretsstevne løp25.09.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,31Karsten Warholm, Dimna IL28.02.962Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
47,14Andreas Roth, Ullensaker/Kisa IL29.04.932-hNatOslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
47,98Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.915-h1Greveskogen, Tønsberg Grand Prix24.05.14
48,00Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.943Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
48,04Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.894-hNatOslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
48,06Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL10.08.901Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
48,13Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-h2Nadderud, Kretsstevne løp02.09.14
48,31Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.893Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
48,32Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.931-fi (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201409.08.14
48,33Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961-h3Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
-----10--------------------
48,43Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.912-h2Nadderud, Kretsstevne løp02.09.14
48,54Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Friidrett13.11.932-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
48,68Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.942-fi (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201409.08.14
48,87Sondre Sølberg, Moss IL23.05.931-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
48,89Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.893-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
49,27Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.943-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
49,32Haavard O.H. Lien, IL Tyrving12.12.962-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
49,43Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.944Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
49,48Håkon Solli Henriksen, Nittedal IL24.06.931Nittedal, Åpent klubbmesterskap20.09.14
49,56Jostein André Kvikstad, Bodø Friidrettsklubb31.12.93DRibeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League05.07.14
-----20--------------------
49,60Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion01.12.953-h4Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
49,66Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.894-h2Jessheim, NM 201422.08.14
49,74Elias Ottosen, Ullensaker/Kisa IL02.12.933-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
49,75Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.972-fi (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201409.08.14
49,76Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.934-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
49,78Eivind Jenssen, Steinkjer Friidrettsklubb08.08.881Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
49,84Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
50,01Ådne Andersen, Hareid IL18.01.942Fana, Framolekene 201401.06.14
50,04Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.972-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
50,08Martin Roe, IL Fri01.04.92DRibeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League05.07.14
-----30--------------------
50,09Sondre Dingsør Skogen, IL Gular03.02.961 (G-18/19)Fana, Framolekene 201401.06.14
50,18Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.895Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
50,19Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
50,22André Armando Vivelid, Ask Friidrett18.01.891Fana, KM 201431.08.14
50,33Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.952Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
50,36Kristoffer Janson Grindedal, IL Gular12.05.892Fana, KM 201431.08.14
50,37Johannes Lerdahl, Ranheim IL01.02.962Trondheim, Trondheimslekene24.05.14
50,39Joachim Afzal, Mandal & Halse IL19.05.961-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
50,43Trond Ellingsve, Sortland Friidrettsklubb19.06.961-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
50,47Odin Stangvik, Larvik Turn & IF19.02.963-h2Greveskogen, Tønsberg Grand Prix24.05.14
-----40--------------------
50,47Jon Erik Nesse, Sandnes IL18.01.953-h3 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
50,55Ådne Norland, Vollan Idrettsklubb16.03.953-h2 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
50,55Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.941Fana, Karusellstevne 413.08.14
50,66Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961-h1 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
50,68Håvard Hildeskor, Ullensaker/Kisa IL14.09.921-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
50,68Kristian Magnussen, Haugesund IL25.06.861Haugesund, Kretsstevne30.07.14
50,74Sverre Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.961-h3Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
50,74Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.973Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
50,84Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.961-h2 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
50,88Eivind Drabløs, IL Tyrving17.11.931-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
-----50--------------------
50,90Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.962-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
50,92Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.981 (G-16)Fana, Framolekene 201401.06.14
50,98Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.88DRibeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League05.07.14
51,02Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.866-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
51,07Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.971-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
51,10Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.943-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
51,10Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.864-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
51,10Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.981 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
51,11Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.942Stavanger, Skjalgstevne 424.07.14
51,13Marius Bull Hjeltnes, Turn & IL Hovding22.06.962 (G-18/19)Fana, Framolekene 201401.06.14
-----60--------------------
51,15Erlend Torssønn Haflan, Fredrikstad IF29.12.952-h3Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
51,17Oscar Skjærpe, IL Tyrving19.03.963Tampa/FL/USA, Berkeley Track and Field Invitational01.03.14
51,17Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (G-17)Fana, KM 201431.08.14
51,20Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett19.10.962-h2 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
51,32Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.962-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
51,41Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DHerentals/BEL, Open PK meerkamp31.05.14
51,48Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.923Stavanger, Skjalgstevne 424.07.14
51,58Per Jose Clemente Skancke, Ranheim IL26.06.922-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
51,62Leonard Johan Nesheim, Haugesund IL04.01.951-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
51,63Sigurd Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.966-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
-----70--------------------
51,67Helge Langen, Rindal IL16.03.853-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
51,68Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.944-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
51,80Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.935-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
51,87Martin Lundemo Syvertsen, Ullensaker/Kisa IL22.09.924-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
51,88Henrik Skulevold, Sandnes IL08.06.982-h1 (G-16)Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
51,92Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.974-h2 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
52,01Terje Snarby, Ullensaker/Kisa IL26.03.896-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
52,05Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.937-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
52,10Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
52,12Lars Forum Skaara, Larvik Turn & IF13.11.952 (MJ)Larvik, Avslutningsstevne21.09.14
-----80--------------------
52,17Jakob Fløtre Eiring, Bodø Friidrettsklubb10.10.961-h2 (MJ)Tromsø, NNM 201431.08.14
52,18Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991 (G-15)Fana, Framolekene 201401.06.14
52,23Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.955-h2 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
52,40Kristoffer Heggeriset, FIK Ren-Eng25.01.961-h1 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
52,47Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.856-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
52,47Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.978-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
52,48Marius-Emil Salvanes, Åkra IL27.01.973-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
52,54Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h1 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
52,57Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.961-h1Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
52,58Håkon Hanssønn Jakobsen, Selsbakk IF17.01.963-h1 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
-----90--------------------
52,63Marius Mellum, Ullensaker/Kisa IL16.04.961-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
52,64Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.962-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
52,65Lars Einar Røise, Sørild FIK22.11.965-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
52,67Hauk Are Fjeld, Ullensaker/Kisa IL29.04.948-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
52,70Erik Langø, IL i BUL09.04.952-h1Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
52,77Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.971Lenvik, Åpningsstevne 201431.05.14
52,84Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.962-h2 (MJ)Tromsø, NNM 201431.08.14
52,87Harald Kårbø, Stord IL18.05.922-h4Wayne/NE/USA, WSC Classic29.03.14
52,92Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
52,98Bendik Lillemoen Skaalerud, Kristiansand Løpeklubb03.09.984-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
-----100--------------------
52,99Espen Albertsen, IL Skjalg06.01.936-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
53,03Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg24.04.962-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
53,06Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.962-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
53,06Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.971 (G-17)Harstad, KM i friidrett Troms 201423.08.14
53,07Jon Gunnar Alfsen, Ullensaker/Kisa IL20.07.974-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
53,09Even Jondal, IL Fri19.01.953-h1Arna, Seriestevne02.07.14
53,09Marius Rygg, Hyen IL06.06.964-h1 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
53,25Sturla Granheim, Målselv IL26.11.971-h1 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
53,27Jonas Gjesdal, Varegg IL01.06.961-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
53,27Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.982-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
-----110--------------------
53,28Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.936-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
53,30Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h2 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
53,32Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.954-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
53,34Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett18.01.963Drammen, Treningsstevne27.05.14
53,42Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL05.01.958-h3 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
53,46Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.957-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
53,46Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.973 (G-17)Fana, Framolekene 201401.06.14
53,56Jørgen Mejland Hansen, IK Hind29.07.991 (G-15)Harstad, KM i friidrett Troms 201423.08.14
53,58Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.975-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
53,58Andrè Juvland, Herkules Friidrett30.06.942-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
-----120--------------------
53,59Henrik Irgens Gravdal, BFG Bergen07.01.984Fana, Framolekene 201401.06.14
53,60Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.982-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
53,72Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.962 (G-18/19)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
53,73Andreas Wathne, IL Skjalg24.01.976-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
53,73Andreas Minnesjord, Herkules Friidrett20.08.962-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
53,73John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.973-h1 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
53,74Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.971-h2Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
53,76Isak Jerpstad, Steinkjer Friidrettsklubb10.02.961-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
53,78Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
53,79Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.977-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
-----130--------------------
53,86Eirik Skailand, Bryne FIK22.07.954 (G-18/19)Fana, Framolekene 201401.06.14
53,89Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.783-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
53,92Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.983-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
53,95Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.981 (G-16)Fana, Karusellstevne 413.08.14
53,97Erik Udø Pedersen, Holum IL09.04.947-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
54,09Sondre Mæland, Stord IL13.05.963-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
54,17Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.915Fana, KM 201431.08.14
54,18Bendik Hansen, Moss IL17.02.981-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
54,21Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.992 (G-15)Harstad, KM i friidrett Troms 201423.08.14
54,24Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Sandnes, Mangekampkvalifisering11.05.14
-----140--------------------
54,29Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
54,30Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.937-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
54,33Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993Nittedal, Åpent klubbmesterskap20.09.14
54,36Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
54,44Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
54,47William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991 (G-15)Skien, Herkuleslekene24.05.14
54,51Sander Bergan, Selsbakk IF22.04.984-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
54,52William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.965-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
54,57Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
54,60Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
-----150--------------------
54,61Peter Edwardes, IL i BUL11.09.944-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
54,68Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.984-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
54,68Didrik Seland, Fredrikstad IF23.04.972-h1Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
54,68Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.962-h1 (MJ)Tromsø, NNM 201431.08.14
54,70Bendik Skarstad, Steinkjer Friidrettsklubb16.05.971-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
54,70Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.981-h2 (G-16)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
54,75Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982Nittedal, Løpsstevne25.08.14
54,77Lars Giske, IL Tyrving05.02.975-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
54,79Markus Høgne, Aurskog/Høland Friidrettslag14.06.985-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
54,86Fredrik Myrvang, FIK Orion29.01.972-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
-----160--------------------
54,86Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
54,94Ole Magnus Meling, IL Skjalg08.05.945-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
54,98Iver Koppen, IK Hind21.04.995-h2 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
55,01Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.974Nittedal, Åpent klubbmesterskap20.09.14
55,09Jonas C. Latta Fjørtoft, IL Tyrving22.07.981-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
55,10Øystein Nordlund, Lillehammer IF29.05.965-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
55,13Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.95D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
55,14Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.984-h1Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
55,23Lars Lunde, Stord IL20.05.972 (G-17)Fana, KM 201431.08.14
55,31Erlend Mæland, Stord IL13.05.967 (G-18/19)Fana, Framolekene 201401.06.14
-----170--------------------
55,32Joakim Bjørklund, Bodø Friidrettsklubb11.08.953-h1 (G-18/19)Narvik, Narviklekene14.06.14
55,43Morten Osvaldsen, BUL-Tromsø Friidrett24.04.951 (G-18/19)Lenvik, Seriestevne11.08.14
55,47Calvin Foshaug, Målselv IL26.06.993-h1 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 201421.06.14
55,48Anders Rosland Nordstrand, Kristiansand IF Friidrett17.01.946-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
55,49Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.982-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
55,61Fridtjof Sandberg, Fredrikstad IF12.11.986-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
55,67Abdurazak Sharif, Moss IL25.01.991 (G-15)Moss, KM 11-17 år 201420.08.14
55,68Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.995-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
55,69Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
55,69Nikolay Bruseth, Eide IL17.10.951 (G-18/19)Molde, KM30.08.14
-----180--------------------
55,71Mikael Borge, Bækkelagets SK10.07.971-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
55,73Snorre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving28.06.975-h1Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
55,74Sven Bryne, Bryne FIK12.08.921 (G-20/22)Lye, TKS-Jærcup26.05.14
55,74Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
55,75Matias Førde, Jølster IL26.11.981 (G-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
55,76Anders Johnson, Ask Friidrett11.04.973 (G-17)Fana, KM 201431.08.14
55,79Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
55,91Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982 (G-18/19)Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
55,95Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.991-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
56,00Magne Rønningen, Oslostudentenes IK Friidrett24.06.833Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
-----190--------------------
56,00Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.962 (G-18/19)Gausdal, Ungdomscupen 2.del16.08.14
56,10Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.691 (MV45)Lye, TKS-Jærcup26.05.14
56,18Bjørn-Jarle Willassen, Bodø Friidrettsklubb13.05.891-h5Narvik, Narviklekene14.06.14
56,30Håkon Filbert Opheim, Sørild FIK14.09.991 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne21.08.14
56,33Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.967-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
56,37Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921-h1Sandnes, Teststevne 105.08.14
56,38Erlend Gjerdevik Sørtveit, BFG Bergen17.12.945-h1Arna, Seriestevne02.07.14
56,40Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.991-h1 (G-14/15)Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
56,41Tobias Flood, Sportsklubben Vidar26.05.886-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
56,42Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.996-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
-----200--------------------
56,48Håvard Skailand, Bryne FIK09.07.982 (G-16)Fana, Framolekene 201401.06.14
56,52Vetle Brekmo, Lillehammer IF15.07.962 (G-18/19)Lillehammer, Strandtorgetstevnet20.05.14
56,59Anders Åsemyr, Dimna IL05.06.994 (G-15)Fana, Framolekene 201401.06.14
56,73Johannes Bergh, IL Koll08.02.974-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
56,73Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.743 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
56,80Magnus Settemsli Mogstad, Snøgg Friidrett12.12.906-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
56,83Håvard Fredriksen, Kristiansand Løpeklubb09.11.971 (G-17)Søgne, Sommerstevne05.08.14
56,87Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981-h1 (G-16)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
56,97Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.982-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
57,03Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.981 (G-16)Gausdal, Ungdomscupen 2.del16.08.14
-----210--------------------
57,07Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.947-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
57,12Fredrik Agdestein, IK Tjalve29.01.941 (MJ)Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
57,13Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.992-h1 (G-16)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
57,14Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.96D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
57,25Andreas Lislevand, Kristiansand Løpeklubb19.01.972 (G-17)Søgne, Sommerstevne05.08.14
57,32Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.691Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
57,39Albert Sperstad, IL Tyrving29.04.991-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
57,51Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.994Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
57,54Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991 (G-15)Knarvik, Seriestevne09.08.14
57,56Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.997-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
-----220--------------------
57,59Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.992-h1 (G-15)Narvik, Narviklekene14.06.14
57,59Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.734 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
57,96Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.998-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
58,00Simen Spolen, Steinkjer Friidrettsklubb23.04.972 (G-17)Levanger, Moanstevne02.06.14
58,08Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.994-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
58,13Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.993 (G-15)Fana, KM 201431.08.14
58,28Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.894Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
58,52Ask Viljar Skar Bulling, Tingvoll Friidrettsklubb14.05.975-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
58,66Magnus Enes Heggøy, Ask Friidrett07.02.985Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
58,69Stian Norheim, IL Gneist02.07.962-h1 (G-18)Arna, Seriestevne02.07.14
-----230--------------------
58,74Alexander Brandvik, Yrjar IL20.07.982 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
58,80Vidar Bjotveit, Jølster IL30.05.725 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
58,89Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.991 (G-15)Gausdal, Ungdomscupen 2.del16.08.14
58,98Markus Furuholmen, Bodø Friidrettsklubb15.11.981-h1 (G-16)Narvik, Narviklekene14.06.14
59,01Adisak Sween, Ullensaker/Kisa IL17.12.981 (G-16)Kongsvinger, Seriestevne 204.06.14
59,08Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.796Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
59,11Geir Johnson, Ask Friidrett25.02.737Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
59,53Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL14.03.992-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
59,57Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
59,57Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.993-h2 (G-16)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
-----240--------------------
59,59Vegard Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett14.04.946Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
59,63Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.992 (G-15)Gausdal, Ungdomscupen 2.del16.08.14
59,74Morten Buer, Lørenskog Friidrettslag28.09.726 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
59,75Rolf Magnus Rinde, IF Hellas01.05.962 (G-18/19)Drammen, Treningsstevne04.06.14
59,96Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.983-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
59,96Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.976-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
1,00,20Øivind Bernes, Osterøy IL16.01.581 (MV)Fana, Karusellstevne 413.08.14
1,00,21Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett20.08.993-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
1,00,27Sigurd Landsverk Evjen, Selbu IL06.09.994 (MJ)Steinkjer, Åpningsstevne13.05.14
1,00,42Egil Andre Grimstad Larsen, IL Norodd30.01.972 (G-17)Molde, KM30.08.14
-----250--------------------
1,00,48Stig Wemundstad, Strindheim IL18.02.571 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,00,55Thorvald Hillesøy, IL Tyrving20.01.994-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
1,00,62Daniel Tyldum, Hattfjelldal IL08.03.993-h1 (G-16)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
1,00,65Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.994-h2 (G-16)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
1,00,97Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.956-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
1,01,06Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971Arna, Seriestevne17.09.14
1,01,09Tobias Sommernes, Rana FIK01.00.95D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
1,01,19Hjalmar Ruud, Mandal & Halse IL10.07.972Lyngdal, KM Agdermesterskapet for seniorer17.06.14
1,01,32Emil Berglund, Løten Friidrett11.08.991 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland30.08.14
1,01,40Jostein Mikkelsen, Ask Friidrett19.12.642 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
-----260--------------------
1,01,73Tor Børresen, Strandebarm IL16.05.621 (MV50)Strandebarm, Seriestemne25.08.14
1,01,74Erling Ytrehus, Kristiansand IF Friidrett01.02.641 (MV50)Søgne, Sommerstevne05.08.14
1,01,92Halvard Jacobsen Heimdal, T&IF Viking09.09.984-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
1,02,05Petter Jacobsen, IL Skjalg31.05.674 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,02,07Vegard Undheim, Bryne FIK13.02.971 (G-17)Lye, Vårstevnet13.05.14
1,02,14Per Espen Fjeld, Skarphedin IL24.07.592 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,02,30Erik Houm, Gausdal FIK07.02.993 (G-15)Gausdal, Ungdomscupen 2.del16.08.14
1,02,46Nicklas Imanuel Paus Bekkevold, Fredrikstad IF13.02.985-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
1,02,67Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.563 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,02,94Carl Valdemar Ebbesen, IL Tyrving13.03.994-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
-----270--------------------
1,03,16Are Torsvik, Sandnes IL14.02.627Stavanger, Skjalgstevne 424.07.14
1,03,26Asgeir Thomassen, IL Gular04.07.623 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,03,64Johannes Økland, GTI02.07.693 (MV45)Lye, TKS-Jærcup26.05.14
1,04,10Odd Arne Elstad, IF Hellas10.04.801-h1Drammen, Nasjonalt høsstevne og KM20.09.14
1,04,23Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.991 (G-15)Strandebarm, Seriestemne25.08.14
1,04,39Jakob Wang, IF Hellas16.09.948-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
1,04,98Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.584 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,05,03Daniel Falck, Rjukan Idrettslag08.05.981 (G-16)Rjukan, Seriestevne 108.05.14
1,05,12Knut Øystein Fosse, Strandebarm IL12.04.612 (MV50)Strandebarm, Seriestemne25.08.14
1,05,19Lars Fredrik Skau, Oslostudentenes IK Friidrett30.03.907Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
-----280--------------------
1,05,42Leiv Midthassel, IL Skjalg12.11.655 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,06,04Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941 (G-20/22)Lenvik, Seriestevne11.08.14
1,06,37Ove Måge, Strandebarm IL07.02.731 (MV40)Strandebarm, Seriestemne25.08.14
1,06,62Arne Warem, Gjesdal IL27.12.468Stavanger, Skjalgstevne 424.07.14
1,06,63Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV50)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
1,07,28Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.493Arna, Seriestevne17.09.14
1,07,63Tomas Marløv, IF Hellas23.08.991 (G-15)Drammen, Treningsstevne04.06.14
1,07,85Johan Bergersen, Ask Friidrett10.01.461 (MV65)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
1,08,84Karl Vågstøl, FIL Aks-7719.12.511 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,08,99Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.992 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne21.08.14
-----290--------------------
1,09,47Olav Samland, IF Klypetussen15.11.631 (MV50)Haugesund, Kretsstevne16.07.14
1,10,55Matias Ræstad Slotvik, Strindheim IL02.08.995-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
1,11,77Even Haug, Sørild FIK25.04.993 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne21.08.14
1,11,98Songphol Phim-in, Rjukan Idrettslag29.11.982 (G-16)Rjukan, Seriestevne 108.05.14
1,12,33Erik Wagner-Larsen, IL Gular04.05.441 (MV70)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,13,16Oddvar Tjelta, Klepp IL17.06.432 (MV70)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,13,75Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48D (MV65)Birmingham/GBR, BMAF Decathlon Championships20.09.14
1,14,39Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.423 (MV70)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,14,99Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.982 (G-16)Gausdal, Ungdomscupen 2.del16.08.14
1,15,94Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
-----300--------------------
1,16,03Jan Erik Dalseng, Veldre Friidrett24.09.522 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,17,65Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.444 (MV70)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,18,73Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.382 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,19,21Erling B. Juvik, Ask Friidrett11.07.498Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
1,20,43Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.367 (MV75)Izmir/TUR, European Veterans Athletics Championships27.08.14
1,22,92Per Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett09.06.341 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,23,65Knut Henrik Skramstad, Tønsberg Friidrettsklubb10.01.37D (MV75)Izmir/TUR, European Veterans Athletics Championships22.08.14
1,24,72Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,26,15Kåre Holmen, Valder IL31.10.394 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,28,15Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.34D (MV80)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
-----310--------------------
1,28,74Andor Martin Sandsmark, GTI16.01.342 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,44,42John Broholt, Oslo IL17.09.34D (MV80)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
2,00,62Harald Aanerud, Lørenskog Friidrettslag29.01.271 (MV85)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,16Yeimer Lopez (CUB), Norna-Salhus IL20.08.821Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
48,31Mike (Lubsen) Lubowa (UGA), IL Skjalg22.04.952Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
51,66Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.975-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201416.07.14
52,03David Abotor (SWE), Herkules Friidrett14.11.831Skien, Herkuleslekene24.05.14
53,76Patrick Monga Bifuko (COD), IF Hellas12.01.961-h1 (G-18/19)Drammen, Nasjonalt høsstevne og KM20.09.14
55,48Alexander Tesfamariam (ERI), IL Gular15.08.974-h1Arna, Seriestevne02.07.14
56,19Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.971 (G-17)Gausdal, Ungdomscupen 2.del16.08.14
57,67Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
59,18Emmanuel Fretelliere (FRA), Oslostudentenes IK Friidrett30.05.905Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
1,00,03Tai-Gwen Woo (SWE), Bryne FIK27.08.942 (MJ)Lye, Vårstevnet13.05.14
1,01,49Najib Kakar (AFG), Brandbu IF21.08.981 (G-17)Brandbu, Avancia cup 403.09.14
1,02,88Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.72DHerentals/BEL, Open PK meerkamp31.05.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,0Jakob Fløtre Eiring, Bodø Friidrettsklubb10.10.961 (G-18/19)Bodø, Sparebank1 lekene16.08.14
52,7Bjørnulf Brekke, Målselv IL22.08.961 (G-18/19)Målselv, Banestevne21.08.14
55,6Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.991 (G-15/18)Sola, Jærcupen02.09.14
55,6Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.691Sola, Jærcupen02.09.14
56,4Alexander Brandvik, Yrjar IL20.07.981 (G-16)Ørland, Yrjarlekene 201431.05.14
1,01,9Oddvar Hårde, Stord IL11.01.69D (MV45)Leirvik, 10-kamp16.09.14
1,02,5Thomas Fagervold, Yrjar IL18.03.971 (G-17)Ørland, Yrjarlekene 201431.05.14
1,03,1Ben Andre Nilsen, Sømna IL18.05.981 (G-16)Vik, Kretsstevne03.07.14
1,03,8Tore Olderkjær, IL Trio12.08.701Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
1,03,9Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.641 (MV50)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
-----10--------------------
1,04,5Andreas K. Dahle, Sømna IL11.05.891Vik, Kretsstevne03.07.14
1,04,8Per Roar Koppang, IL Tyrving01.10.671 (MV45)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
1,05,9Øystein Nordli, Sømna IL06.01.702Vik, Kretsstevne03.07.14
1,06,2Per Gregersen, Stord IL08.06.70D (MV40)Leirvik, 10-kamp16.09.14
1,06,7Jostein Saghaug, IL Trio10.10.662Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
1,07,1Tom Ivar Olsen, Sømna IL08.08.733Vik, Kretsstevne03.07.14
1,07,8Kenneth Blom, IL Trio12.01.633Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
1,08,4Gunnar Vaage, IL Trio12.07.584Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
1,08,8Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601 (MV50)Ostereidet, Seriestemne17.06.14
1,20,1Atle Irgens, Stord IL20.09.56D (MV55)Leirvik, 10-kamp16.09.14
-----20--------------------
1,23,9Charles Svendsen, Moss IL10.09.701 (MV40)Bækkelaget, Politimesterskapet 201402.09.14
1,41,7Gisle Sellevold, IF Klypetussen13.01.515Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
1,44,4Willy Haugen, IK Våg11.11.371 (MV75)Vågsbygd, KM Veteraner27.08.14
1,46,0Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV65)Vågsbygd, KM Veteraner27.08.14
2,44,6Tor Ingvar Njerve, Hannevikas IL21.03.431 (MV70)Vågsbygd, Sørlandsmesterskap for veteraner - del 115.06.14
1,00,0Sytze Rijpkema (NED), Yrjar IL09.10.982 (G-16)Ørland, Yrjarlekene 201431.05.14
1,15,6Guy le Gall (FRA), Hannevikas IL06.01.581 (MV55)Vågsbygd, Sørlandsmesterskap for veteraner - del 115.06.14

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,6Jon Gerhard Løvendal, Søndre Buskerud Politi16.09.751 (MV35)Bækkelaget, Politimesterskapet 201402.09.14
1,08,97Sebastian Haugeto, Ringkollen Skiklubb22.08.971 (G-17)Hønefoss, Treningsstevne20.08.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18,24Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.911Nittedal, Åpent klubbmesterskap20.09.14
1,19,43Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.972Nittedal, Åpent klubbmesterskap20.09.14
1,19,85Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.971Trondheim, SpareBank1-stevne28.05.14
1,20,44Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.952Trondheim, SpareBank1-stevne28.05.14
1,21,59Stian Flo, IK Tjalve04.03.851Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne21.08.14
1,23,78Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.941Osterøy, Karusellstevne 314.07.14
1,24,02Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Porsgrunn, Treningsstevne17.09.14
1,24,33Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.951 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 201423.08.14
1,24,83Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201415.08.14
1,25,20Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (G-17)Fana, Gneistspelen 201423.08.14
-----10--------------------
1,25,21Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.982 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 201423.08.14
1,25,40Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.961 (G-18)Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne21.08.14
1,25,43Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.971 (G-17)Ulsteinvik, Dimnaleikane23.05.14
1,25,68Håkon Hanssønn Jakobsen, Selsbakk IF17.01.963Trondheim, SpareBank1-stevne28.05.14
1,26,34Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.953Nittedal, Åpent klubbmesterskap20.09.14
1,26,56Markus Høgne, Aurskog/Høland Friidrettslag14.06.984Nittedal, Åpent klubbmesterskap20.09.14
1,27,16Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.973-h2Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,27,50Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.992-h1 (G-13/16)Sandnes, Avslutningsstevne 225.09.14
1,27,66Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.971Tromsø, Seriestevne 428.05.14
1,27,79Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.981 (G-16)Fana, Gneistspelen 201423.08.14
-----20--------------------
1,28,26Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.981 (G-18/19)Stavanger, Skjalgstevne 611.09.14
1,28,73John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.971 (G-17)Haugesund, Kretsstevne20.08.14
1,28,88Jon Gunnar Alfsen, Ullensaker/Kisa IL20.07.975-h2Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,28,90Sondre Mæland, Stord IL13.05.961 (G-18/19)Leikvang, Hovdingleikane03.05.14
1,29,16Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.936-h2Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,29,28Henrik Semb, Tønsberg Friidrettsklubb12.03.961 (G-18/19)Larvik, Klubbmesterskap 201410.09.14
1,29,43Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett18.01.962 (G-18/19)Porsgrunn, Treningsstevne17.09.14
1,29,52Thomas Blekastad Davis, IL Tyrving15.04.977-h2Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,29,56Trond Erik Søilen Storebø, Varegg IL28.06.962 (G-18/19)Leikvang, Hovdingleikane03.05.14
1,30,12Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.983-h1 (G-13/16)Sandnes, Avslutningsstevne 225.09.14
-----30--------------------
1,30,17Øystein Huse Vik, Askim IF04.11.961 (MJ)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
1,30,27Bendik Hansen, Moss IL17.02.981 (G-16)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
1,30,5Sander Berntsen, Veldre Friidrett02.02.981 (G-16)Brumunddal, Treningsstevne05.06.14
1,31,05Erlend Mæland, Stord IL13.05.962 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 201415.08.14
1,31,82Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.991 (G-15)Larvik, Klubbstevne04.06.14
1,32,11Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.961 (G-18/19)Nittedal, Seriedugnad05.10.14
1,32,28Lars Giske, IL Tyrving05.02.978-h2Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,32,32Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.975Nittedal, Åpent klubbmesterskap20.09.14
1,32,43Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.981 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank-cup 107.05.14
1,32,52Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991 (G-15)Fana, Gneistspelen 201423.08.14
-----40--------------------
1,32,55Jan Espen Spydevold, Varteig IL29.06.982 (G-16)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
1,32,56Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.989-h2Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,32,61Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.981-h1Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,32,73Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.983 (G-16)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
1,33,00Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.992 (G-15)Fana, Gneistspelen 201423.08.14
1,33,34Mattias Paul, Sandnes IL07.01.994-h1 (G-13/16)Sandnes, Avslutningsstevne 225.09.14
1,33,58Stian Norheim, IL Gneist02.07.963 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 201415.08.14
1,33,71Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.992-h1Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,33,84Fridtjof Sandberg, Fredrikstad IF12.11.984 (G-16)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
1,34,5Ola Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng17.06.991 (G-15)Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne03.09.14
-----50--------------------
1,34,56Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971 (G-17)Osterøy, Karusellstevne 314.07.14
1,34,6Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.981 (G-16)Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne03.09.14
1,34,80Hallvard Nilsen, IL Gular11.09.781 (MV35)Kongsvinger, Regionleker/Regionmesterskap 203.09.14
1,35,10Francin Anoj Vincent, Romerike Friidrett29.06.981 (G-16)Lillestrøm, Kretsstevne14.05.14
1,35,6Amaru R. J Wijman, FIK Ren-Eng28.09.992 (G-15)Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne03.09.14
1,36,07Fredrik Grusd, IL Tyrving25.02.993-h1Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,36,13Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.991 (G-15)Porsgrunn, DNB 314.05.14
1,36,2Ask Viljar Skar Bulling, Tingvoll Friidrettsklubb14.05.971 (G-17)Tingvoll, Treningsstevne og MøreaksenCup for 15-19 år26.06.14
1,36,34Andreas Flåten Børve, Ullensaker/Kisa IL29.05.994-h1Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,36,69Fredrik Agdestein, IK Tjalve29.01.9410-h2Nadderud, Løpsstevne06.05.14
-----60--------------------
1,37,40Sigurd Agnalt, Varteig IL27.11.971 (G-17)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
1,37,47Vebjørn Aleksander Østlie, Moss IL23.11.991 (G-15)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
1,37,74Jørgen Madsø, Haugesund IL30.08.972 (G-17)Haugesund, Haugesund Sparebank-cup 107.05.14
1,37,8Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.993 (G-15)Rendalen, Regionmesterskap/Regionleker/Treningsstevne03.09.14
1,37,80Eric Menchini Pedersen, Moss IL09.06.971 (G-17)Moss, Klubbmesterskap 201420.09.14
1,38,96Emil Arnkværn, IL Tyrving24.06.995-h1Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,39,97Kasper Berg Jansen, Sandefjord Turn & IF20.03.991 (G-15)Sandefjord, Klubbmesterskapet 201403.09.14
1,40,02Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg24.04.962 (G-18/19)Stavanger, Skjalgstevne 611.09.14
1,40,30Magnus Bøe, IL Tyrving21.07.986-h1Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,40,89Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank-cup 107.05.14
-----70--------------------
1,40,92Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.991 (G-15)Vik, Kretsstevne04.09.14
1,41,13Thorvald Hillesøy, IL Tyrving20.01.997-h1Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,42,03Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.992 (G-15)Askim, Askim Sparebanklekene 201428.05.14
1,42,04John Henry Hartmann, Aurskog/Høland Friidrettslag26.06.991 (MJ)Bjørkelangen, Kretstevne06.05.14
1,42,16Ole Morten Korsmo, Kongsvinger IL Friidrett09.04.752 (MV35)Kongsvinger, Regionleker/Regionmesterskap 203.09.14
1,42,27Dag Jensen, Larvik Turn & IF10.05.631Larvik, Klubbmesterskap 201410.09.14
1,43,06Sigurd Berre, Bøler IF07.04.991 (G-15)Lillestrøm, Kretsstevne27.08.14
1,43,46Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.994 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201415.08.14
1,43,93Petter Rasmussen, Haugesund IL05.05.973 (G-17)Haugesund, Haugesund Sparebank-cup 107.05.14
1,44,28Jone Stavland, Haugesund IL12.06.982 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank-cup 107.05.14
-----80--------------------
1,44,80Helge Tysse, Osterøy IL01.03.641 (MV50)Osterøy, Karusellstevne 105.05.14
1,44,85Steinar Sandvik, Sola FIK04.03.752Leirvik, Stordleikane 201415.08.14
1,45,77Adisak Sween, Ullensaker/Kisa IL17.12.988-h1Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,45,77Stig Espen Tollaksen, Haugesund IL24.05.974 (G-17)Haugesund, Haugesund Sparebank-cup 107.05.14
1,46,30Osmund Kvalevåg Øversjøen, IL Tyrving19.11.999-h1Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,46,3Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.981 (G-16)Gausdal, Treningsstevne12.06.14
1,47,02Sondre Westby Liestøl, Ullensaker/Kisa IL15.11.9910-h1Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,47,7Daniel Tyldum, Hattfjelldal IL08.03.992 (G-15)Rana, Banecup 2014 I13.05.14
1,48,47Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.991 (G-15)Strandebarm, Seriestemne11.06.14
1,48,9Henrik Fyhri Gustavsen, Raumnes & Årnes IL16.02.991 (G-15)Årnes, Kretsstevne17.09.14
-----90--------------------
1,49,70Alexander Skammelsrud, Halden IL23.02.991 (G-15)Halden, Åpent klubbmesterskap21.09.14
1,50,09Bjørn Paulsrud, Oppstad IL25.11.671Kongsvinger, Regionleker/Regionmesterskap 203.09.14
1,50,84Christopher Collin Løkken, Børsa IL09.02.984Trondheim, SpareBank1-stevne28.05.14
1,51,5Erik Bloch, Stord IL23.12.991 (G-15)Leirvik, Seriestemne22.09.14
1,53,2Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601Moelv, Treningsstevne05.06.14
1,53,38Jan Jakobsen, IL Bjarg25.02.993 (G-15)Fana, Gneistspelen 201423.08.14
1,54,1Arnulf Sunde, Moelven IL01.07.671 (MV45)Moelv, Treningsstevne10.05.14
1,55,07Robert Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.991 (G-15)Hønefoss, Treningstevne30.04.14
1,55,09Daniel Nyvoll, IL Tyrving07.01.9911-h1Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,55,9Rolf Kåre Østerbø, Hornindal IL07.09.991 (G-15)Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14
-----100--------------------
1,56,88Mads Kasa, Ringerike Friidrettsklubb09.12.992 (G-15)Hønefoss, Treningstevne30.04.14
1,57,3Johan Elias Hogrenning, Trysilgutten08.06.981 (G-16)Trysil, Treningsstevne24.08.14
1,59,48Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.995 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201415.08.14
2,00,10Stein Sebastian Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL05.01.972 (G-16/17)Leikvang, Hovdingleikane03.05.14
2,08,83Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.991 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap28.08.14
2,08,83Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.991 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap28.08.14
2,08,83Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.991 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap28.08.14
2,08,83Marc Christian Berentsen, Lillesand IL29.12.991 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap28.08.14
2,08,83Even Haug, Sørild FIK25.04.991 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap28.08.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,37Alexander Tesfamariam (ERI), IL Gular15.08.971Leirvik, Stordleikane 201415.08.14
1,32,1Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.971 (G-17)Gausdal, Treningsstevne12.06.14
1,36,60Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.981 (G-16)Porsgrunn, DNB 314.05.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,15Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.913-fi-BHeusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht19.07.14
1,47,10Andreas Roth, Ullensaker/Kisa IL29.04.932Oslo/Bi, Norwegian Milers Club11.07.14
1,47,17Roald H. Frøskeland, Steinkjer Friidrettsklubb28.03.944-fi-AOordegem/BEL, IFAM outdoor31.05.14
1,48,09Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.914-h1Greveskogen, Tønsberg Grand Prix24.05.14
1,48,32Elias Ottosen, Ullensaker/Kisa IL02.12.935-h1Greveskogen, Tønsberg Grand Prix24.05.14
1,48,37Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.938-hNatAOslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
1,48,52Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.894-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
1,49,50Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.933-fi Jessheim, NM 201424.08.14
1,51,06Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.971-h2Jessheim, Nasjonalt stevne13.09.14
1,51,30Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.954Oslo/Bi, Norwegian Milers Club11.07.14
-----10--------------------
1,51,38Thomas Solberg Eide, IL Gular20.11.921-h2Fana, Karusellstevne 323.07.14
1,51,62Håvard Hildeskor, Ullensaker/Kisa IL14.09.924-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
1,51,65Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.892-h2Fana, Karusellstevne 323.07.14
1,51,69Eivind Jenssen, Steinkjer Friidrettsklubb08.08.881Stjørdal, BDO-lekene 201408.06.14
1,52,06Sondre Dingsør Skogen, IL Gular03.02.961-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
1,52,44Sigurd Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.961-fi-CSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix 201426.06.14
1,52,51Haavard O.H. Lien, IL Tyrving12.12.961-h3Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
1,52,67Vidar Dahle, IL Gular26.02.884-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
1,52,75Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.976-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
1,52,89Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.966-fi Jessheim, NM 201424.08.14
-----20--------------------
1,52,92Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.877-fi-BWatford/GBR, Watford Grand Prix17.05.14
1,53,04Terje Snarby, Ullensaker/Kisa IL26.03.897-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
1,53,09Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.963-h3Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
1,53,29Erik Udø Pedersen, Holum IL09.04.943-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
1,53,40Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.892-h4Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
1,53,68Morten Kolstø Velde, Haugesund IL19.12.843-h4Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
1,54,02Ådne Andersen, Hareid IL18.01.945Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
1,54,29Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar03.05.896Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
1,54,35Vegard Ølstad, FIK Ren-Eng12.09.923-h1Golden/CO/USA, CSM Pre-Conference Open26.04.14
1,54,41Sverre Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.964-h3Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
-----30--------------------
1,54,52Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.935-h4Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
1,54,64Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.961-h3Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
1,54,66Helge Langen, Rindal IL16.03.854-h2Jessheim, NM 201423.08.14
1,54,80Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
1,55,10Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.943-h2Fana, Karusellstevne 323.07.14
1,55,17Hauk Are Fjeld, Ullensaker/Kisa IL29.04.946-h4Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
1,55,39Ådne Norland, Vollan Idrettsklubb16.03.957-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
1,55,53Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.868København/DEN, Copenhagen Athletics Games06.08.14
1,55,6Ivar Stefansson, IL Gular04.05.923-h2Osterøy, Seriestevne 218.08.14
1,55,95Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.924Osterøy, Karusellstevne 230.06.14
-----40--------------------
1,55,97Jørgen Frost Bø, Ullensaker/Kisa IL10.08.946Jessheim, Nasjonalt stevne27.05.14
1,55,99Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.862-h1Sandnes, Kvalifiseringsstevne28.07.14
1,56,15Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.941-fi-DKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201416.07.14
1,56,25Marius Vedvik, IL Gular18.03.922Fana, Karusellstevne 601.10.14
1,56,31Håkon Hanssønn Jakobsen, Selsbakk IF17.01.962 (G-18/19)Stjørdal, BDO-lekene 201408.06.14
1,56,38Stian Flo, IK Tjalve04.03.852Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne12.08.14
1,56,61Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.891Haugesund, Kretsstevne30.07.14
1,56,67Jonas Gjesdal, Varegg IL01.06.965-h3Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
1,56,68Tomas Skjæråsen, Norna-Salhus IL13.02.955-h1 (G-19)Stockholm/SWE, DN Galan Youth23.08.14
1,56,78Harald Kårbø, Stord IL18.05.922Haugesund, Kretsstevne30.07.14
-----50--------------------
1,56,97Sondre Sølberg, Moss IL23.05.934-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
1,57,00Oscar Skjærpe, IL Tyrving19.03.962Jacksonville/FL/USA, FHSAA Outdoor State Finals02.05.14
1,57,02Kristoffer Janson Grindedal, IL Gular12.05.891Fana, KM 201430.08.14
1,57,18Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.747-fi-BLapinlahti/FIN, Loiste Eliittikisat Lapinlahti20.07.14
1,57,22Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.952-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
1,57,28Marius-Emil Salvanes, Åkra IL27.01.971-h1Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
1,57,36Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.973-h1Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
1,57,39Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.934-h1Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
1,57,61Harald Aarskog, Skarphedin IL03.07.953-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
1,57,67Henrik Irgens Gravdal, BFG Bergen07.01.983-h1Fana, Framolekene 201430.05.14
-----60--------------------
1,57,73Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.941-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
1,57,85Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
1,57,92Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.937-h1Perth/AUS, Strive Interclub Prog C14.11.14
1,58,00Jørgen Elisenberg, FIK Orion04.03.954-h3Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
1,58,29Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Friidrett13.11.933 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
1,58,30Bendik Lillemoen Skaalerud, Kristiansand Løpeklubb03.09.982-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
1,58,42Lars Lunde, Stord IL20.05.972-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
1,58,55Andreas Wathne, IL Skjalg24.01.973 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
1,58,63Odd-Anders Grimsbø, IL Gular01.12.911-h2Fana, Framolekene 201430.05.14
1,58,63Espen Albertsen, IL Skjalg06.01.937-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
-----70--------------------
1,58,74Magnus Sirnes Hjellum, IL Gular03.02.945-h1Fana, Framolekene 201430.05.14
1,58,77Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.942Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 201411.09.14
1,58,79Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.983-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
1,58,79Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.941-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
1,58,88Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK01.02.962 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
1,58,90Martin Schaal Mortensen, BUL-Tromsø Friidrett16.01.971 (MJ)Tromsø, NNM 201430.08.14
1,58,91Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.853-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
1,58,95Njord Erlend Tjønneland Wiker, Ullensaker/Kisa IL30.09.912-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
1,58,99Endre Wigaard, IL i BUL25.06.963-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
1,59,03Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.917-h1Fana, Framolekene 201430.05.14
-----80--------------------
1,59,17Stian Klungland, Ullensaker/Kisa IL21.07.937Jessheim, Nasjonalt stevne27.05.14
1,59,18Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL03.04.974 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
1,59,48Nils Jacob Fløystad, Strindheim IL05.02.832Selbu, Selbulekene 201423.08.14
1,59,49Ola Gjønnes Grendal, Herkules Friidrett01.04.911-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
1,59,53Espen Roll Karlsen, BFG Bergen27.08.913Fana, Karusellstevne 601.10.14
1,59,68Stian Vestbø, Haugesund IL29.07.812-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
1,59,83Magnus Hannevig Pettersen, IF Sturla29.04.957-h3 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
1,59,86Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.874-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
1,59,86Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.975-h2 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
1,59,87Hågen Urseth, FIK Ren-Eng12.01.885-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
-----90--------------------
1,59,91Markus Høgne, Aurskog/Høland Friidrettslag14.06.984-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,00,12Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.985-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,00,13Birger Mortensen Bjørnstad, Strindheim IL18.10.945-h1Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
2,00,18Mats Bjørgum, Strindheim IL21.02.941Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201421.09.14
2,00,23Einar Furulund, FIK Ren-Eng01.02.893Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 201411.09.14
2,00,24Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991 (G-15)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201421.09.14
2,00,31Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett18.01.962-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
2,00,34Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.958Jessheim, Nasjonalt stevne27.05.14
2,00,34Christopher Rettedal Fardan, Sandnes IL11.07.953-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,00,35Nikolai Smestad, Ullensaker/Kisa IL05.12.927-h3Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
-----100--------------------
2,00,55Håvard Lalit Øglænd, Stavanger Friidrettsklubb13.12.963-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
2,00,58Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.961-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,00,62Johannes Rudjord Volden, Sandnes IL14.10.954-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,00,83Einar Haakon Christian Rose, Sportsklubben Vidar16.05.911Lillehammer, GD-lekene20.09.14
2,00,84Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,00,91Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971-h1 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
2,00,92Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.985-h2 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,00,98Sturla Granheim, Målselv IL26.11.972-h1 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
2,01,02Kristian Tjørnhom, Kristiansand Løpeklubb19.09.957-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,01,10Erlend Gjerdevik Sørtveit, BFG Bergen17.12.946-h1Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
-----110--------------------
2,01,15Sigurd Mjøen, Vollan Idrettsklubb11.03.964-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,01,16Fredrik Myrvang, FIK Orion29.01.979-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201427.06.14
2,01,20Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.943-h2Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
2,01,30Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.986-h1Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
2,01,34Per Bjørnson Lunke, IL i BUL08.01.851-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,01,36Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.985-h1 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
2,01,57Jon Gunnar Alfsen, Ullensaker/Kisa IL20.07.971 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
2,01,72Markus Borge Harbo, IL Skjalg07.04.962-h1Sandnes, Teststevne 218.08.14
2,01,74Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.967-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
2,01,89Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.9811-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201427.06.14
-----120--------------------
2,01,92Helge Helø Klemetsdal, Ås IL02.07.987-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,01,93John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.974-h1 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
2,02,14Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875-h2Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
2,02,18Jakob Fløtre Eiring, Bodø Friidrettsklubb10.10.961 (G-18/19)Bodø, Sparebank1 lekene17.08.14
2,02,22Albert Sperstad, IL Tyrving29.04.992 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,02,23Bent Kamsvåg, Alta IF28.02.871Alta, Åpningstevne 201424.05.14
2,02,23Jan Espen Spydevold, Varteig IL29.06.981-h1 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,02,45Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
2,02,52Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.948-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,02,61Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.974-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
-----130--------------------
2,02,68Vebjørn Ljones Karlsen, IL Skjalg10.12.9511-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
2,02,73Ekolai L. Bang Lunde, IL Tyrving03.10.977 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,02,76Petter Rød Gulliksen, IL Tyrving12.11.936-h2Yankton/SD/USA, Mount Marty Twilight22.04.14
2,02,82Tor-Junor Kringstad Vedde, Ålesund Friidrettsklubb07.06.976-h1 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
2,02,89Thomas Blekastad Davis, IL Tyrving15.04.978 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,03,04Vetle Hedegart, Snøgg Friidrett25.11.942Oslo/St, Nasjonalt stevne28.08.14
2,03,06Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.992Nittedal, Åpent klubbmesterskap20.09.14
2,03,17Matias Førde, Jølster IL26.11.982-h1 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,03,19Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.986 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,03,24Joakim Hanssen, Kristiansand Løpeklubb10.11.841Kristiansand, KM-Agdermesterskap for senior12.08.14
-----140--------------------
2,03,51Simen Bergseth, IL Skjalg13.01.922Stavanger, Skjalgstevne 514.08.14
2,03,69Sigurd Agnalt, Varteig IL27.11.977-h1 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
2,03,73Andreas Minnesjord, Herkules Friidrett20.08.9610-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
2,03,76Andreas Iden, IL Gneist10.03.952 (G-18/19)Fana, Karusellstevne 109.07.14
2,03,80Truls Torvik, IL Varden04.01.941 (MJ)Steinkjer, Åpningsstevne13.05.14
2,03,83Lars Giske, IL Tyrving05.02.979 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,03,96Kristian Ulriksen, BUL-Tromsø Friidrett02.10.861Tromsø, NNM 201430.08.14
2,04,08Henrik Schjerven, Gjøvik FIK09.04.984-h1 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,04,10Bendik Hansen, Moss IL17.02.985-h1 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,04,1Øystein Huse Vik, Askim IF04.11.961Nadderud, Kretsstevne løp25.09.14
-----150--------------------
2,04,11Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.964 (MJ)Tromsø, NNM 201430.08.14
2,04,21Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.986-h1 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,04,22Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.781 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,04,34Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.981 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14
2,04,42Vetle Storvik, Nittedal IL04.10.998-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
2,04,52Eskil Blix, Strindheim IL21.10.847-h1Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
2,04,62Joel Dyrhovden, Samnanger12.05.894Fana, KM 201430.08.14
2,04,64Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
2,04,66William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.967 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,04,73Fredrik Vaeng Røtnes, BUL-Tromsø Friidrett20.03.965 (MJ)Tromsø, NNM 201430.08.14
-----160--------------------
2,04,75Erik Rullestad, Haugesund IL31.07.947-h1Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
2,04,78Børge Harestad, IL Skjalg21.04.804Stavanger, Skjalgstevne 205.06.14
2,04,99Andreas Lislevand, Kristiansand Løpeklubb19.01.9710 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,05,03Stian Norheim, IL Gneist02.07.961 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 201416.08.14
2,05,07Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.964Trondheim, Selsbakk gjør det igjen-stevne04.08.14
2,05,26Alf Rune Stølan, Ringerike Friidrettsklubb04.07.657Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
2,05,30Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,05,3Tore Stafset, FIK Ren-Eng25.03.731Rendalen, Treningsstevne 800 m05.08.14
2,05,37Geir Håvard Kjørsvik, Norna-Salhus IL19.09.908-h1Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
2,05,45Åsmund Jakobsen, Nordre Land friidrett09.02.993-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
-----170--------------------
2,05,48Josef Njerve, IL Giv-Akt14.06.991 (G-15)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
2,05,49Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.987-h1 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,05,50Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991 (G-15)Nittedal, Treningsstevne02.06.14
2,05,50Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,05,51Vetle Brekmo, Lillehammer IF15.07.962 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,05,54Olav Havn, Stegaberg IL02.04.981 (G-16)Haugesund, Kretsstevne16.07.14
2,05,70Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.992 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene31.08.14
2,05,72Marius Nåvli Sjølie, IL Tyrving20.07.991-h1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,05,83Aleksander Kristiansen Meyer, Norna-Salhus IL15.06.963-h2Fana, BFG Løpsstevne02.08.14
2,05,85Sondre Mæland, Stord IL13.05.963-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
-----180--------------------
2,05,89Øystein Wergeland, Sandnes IL02.01.843Sandnes, Lagseriestevne 119.05.14
2,06,11Torger Stølsmark, GTI13.11.835Stavanger, Skjalgstevne 205.06.14
2,06,15Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.991 (G-15)Stavanger, Skjalgstevne 205.06.14
2,06,15Jørgen Halgunset, Rindal IL21.04.971 (G-17)Trondheim, Strindheimlekene17.08.14
2,06,27Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.994-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,06,33Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.994-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,06,36Ole Mikal Tørsdal, Haugesund IL21.06.916-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
2,06,4Lasse Blom, Sømna IL24.11.831Vik, HSB cup07.06.14
2,06,4Simen Sletten, FIK Ren-Eng04.07.882Rendalen, Treningsstevne 800 m05.08.14
2,06,77Jørgen Høiden, Fredrikstad IF16.07.989 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
-----190--------------------
2,06,9Bjørn Arve Bønå, Brønnøysund IL27.02.751Vik, Kretsstevne22.05.14
2,07,03Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.992-h1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,07,14Mattias Paul, Sandnes IL07.01.996-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,07,17Robert Hisdal, BFG Bergen31.07.782 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,07,19Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.991 (G-15)Geithus, Furumolekene 201431.08.14
2,07,22Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.971 (G-17)Fana, KM 201430.08.14
2,07,28Erlend Mæland, Stord IL13.05.964 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
2,07,38Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.993-h1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,07,51Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.984-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,07,65Eivind Dybdahl, Larvik Turn & IF31.10.933 (MJ)Greveskogen, Seriestevne løp/kast22.07.14
-----200--------------------
2,07,69Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.693Stavanger, Skjalgstevne 514.08.14
2,07,72Bjørn-Jarle Willassen, Bodø Friidrettsklubb13.05.891Bodø, Sparebank1 lekene17.08.14
2,07,81Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.994-h1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,07,82Christer Sælen, IL Fri09.12.814-h2Fana, BFG Løpsstevne02.08.14
2,07,94Jon Tjørsvaag Nilsen, IL i BUL01.09.818-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,08,0Odd Gundersen Sagbakken, FIK Ren-Eng03.07.971 (G-15/17)Rendalen, Treningsstevne 800 m05.08.14
2,08,21Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.9911-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
2,08,35Andreas Arild, Tromsø Løpeklubb13.04.882Tromsø, NNM 201430.08.14
2,08,46Joachim Losnedal Tonning, Varegg IL06.07.991 (G-15)Fana, KM 201430.08.14
2,09,02Ravn Michael Elnæs, Halden IL06.03.995-h1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
-----210--------------------
2,09,04Håkon Moen, FIK Ren-Eng29.11.992-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,09,13Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.692 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,09,16Anders Dræge, Ask Friidrett18.12.763 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,09,16Joakim Bjørklund, Bodø Friidrettsklubb11.08.953 (G-18/19)Bodø, Sparebank1 lekene17.08.14
2,09,56Anders Søgnebotten Lang-Ree, FIK Orion19.08.993-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
2,09,61Sigurd Landsverk Evjen, Selbu IL06.09.992 (G-15)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201421.09.14
2,09,73Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.7110-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,09,74Johan Warholm, Sømna IL01.05.996-h1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,09,88Isak Jerpstad, Steinkjer Friidrettsklubb10.02.961 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
2,09,89Anders Olav Hoff Husøy, IL Sandvin25.11.991 (G-15)Porsgrunn, KM Telemark/Vestfold31.08.14
-----220--------------------
2,09,91Fredrik Hesselberg, Nittedal IL28.01.993-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,09,94Jonas Haarberg Bolgen, Ullensaker/Kisa IL11.04.964 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,10,02Sondre Opaker Øines, Ullensaker/Kisa IL13.05.9810 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,10,07Magnus Wiik Eckhoff, Sportsklubben Vidar09.06.985-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,10,12Eirik Bergene Aabrekk, Sandefjord Turn & IF03.03.981 (G-16)Sandefjord, Sandefjordslekene16.08.14
2,10,15Bendik Skarstad, Steinkjer Friidrettsklubb16.05.971 (G-17)Steinkjer, Seriestevne26.08.14
2,10,4Ole Martin Røssland, IL Gneist18.02.952-h2 (G-19)Osterøy, Seriestevne 218.08.14
2,10,47Emil Arnkværn, IL Tyrving24.06.991-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,10,47Fredrik Grusd, IL Tyrving25.02.993-h2 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,10,80Jens Petter Thoresen, Bækkelagets SK13.12.961 (MJ)Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
-----230--------------------
2,10,89Jostein Sætra Schefte, Ullensaker/Kisa IL26.04.968-h1 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
2,10,95Trygve Andresen, Varegg IL09.03.795Fana, BFG Bergen Åpningsstevne06.05.14
2,10,97Jørgen Opaker, Ullensaker/Kisa IL09.04.976-h2Jessheim, Nasjonalt stevne13.09.14
2,11,00Magnus Vonen, Varegg IL31.12.996 (G-15)Fana, Framolekene 201430.05.14
2,11,01Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.992 (G-15)Porsgrunn, KM Telemark/Vestfold31.08.14
2,11,06Knut Haukeland, IL Gular18.02.996Fana, BFG Bergen Åpningsstevne06.05.14
2,11,06Erik Houm, Gausdal FIK07.02.991 (G-15)Lillehammer, GD-lekene20.09.14
2,11,13Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.993-h1 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
2,11,28Magnar Storhaug, Sandnes IL22.07.989Sandnes, Lagseriestevne 203.07.14
2,11,45Tor Eiane, GTI29.07.675-h1Sandnes, Teststevne 218.08.14
-----240--------------------
2,11,46Magnus Enes Heggøy, Ask Friidrett07.02.981 (G-16)Fana, Framolekene 201430.05.14
2,11,57Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971-h1 (G-17)Osterøy, Seriestevne 218.08.14
2,11,63Fredrik Sætran, BUL-Tromsø Friidrett30.06.931Tromsø, Seriestevne 518.06.14
2,11,64Tomas Oskar Hellesø, Strindheim IL29.04.913Tromsø, NNM 201430.08.14
2,11,69Håvard Fredriksen, Kristiansand Løpeklubb09.11.9712 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,11,72Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982-h1 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
2,11,75Erling Tveter, Asker Sk. Friidrett25.04.9713 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,12,10Adisak Sween, Ullensaker/Kisa IL17.12.987-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,12,26Francin Anoj Vincent, Romerike Friidrett29.06.986 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
2,12,30Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971 (G-17)Oslo/NIH, Åpent klubbmesterskap11.10.14
-----250--------------------
2,12,34Filip Rørbakken, IL Fri08.08.955-h2Fana, BFG Løpsstevne02.08.14
2,12,47Fridtjof Sandberg, Fredrikstad IF12.11.986-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,12,50Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.733 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,12,7Michael Løland, Ullensaker/Kisa IL10.10.921Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,12,71Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.981 (G-17)Kil/SWE, Stefan Holmspelen07.06.14
2,13,01Markus Furuholmen, Bodø Friidrettsklubb15.11.981-h1 (G-16)Narvik, Narviklekene15.06.14
2,13,04Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.992 (G-15)Fana, KM 201430.08.14
2,13,06Andreas Tvedt, Norna-Salhus IL22.07.911-h1Osterøy, Seriestevne 218.08.14
2,13,2Kjell Arne Trælnes, Sømna IL19.01.803Vik, HSB cup07.06.14
2,13,77Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.795 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
-----260--------------------
2,14,10Anders Johan Rogne, Nittedal IL17.01.994 (G-15)Nittedal, Løpsstevne25.08.14
2,14,24Hallvard Myhre Vittersø, Larvik Turn & IF30.09.9611 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,14,36Kristian Anton Simonsen, Varegg IL16.01.796-h2Fana, Framolekene 201430.05.14
2,14,38Geir Johnson, Ask Friidrett25.02.732Ravnanger, Karusellstevne 114.05.14
2,14,59Sondre Herland, Norna-Salhus IL03.05.9710-h1 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
2,14,62Ole Laumark-Møller Vabø, FIL Aks-7712.06.931Fana, Karabinlekene 201410.05.14
2,14,69Snorre Hjelm, Os Turn07.07.983 (G-16)Haugesund, Mailekene 201424.05.14
2,14,70Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.974-h1Fana, Karusellstevne 323.07.14
2,14,84Amaru R. J Wijman, FIK Ren-Eng28.09.996-h2 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,15,2Adrian Steinbakken, Hattfjelldal IL12.10.992 (G-15)Vik, HSB cup07.06.14
-----270--------------------
2,15,50Bjørnar Mogård, Selbu IL05.06.824Selbu, Selbulekene 201423.08.14
2,15,59Vegard Herland, Norna-Salhus IL29.10.952 (G-18/19)Fana, Framolekene 201430.05.14
2,15,73Vebjørn Moen, Tverlandet IL12.05.981 (G-16)Bodø, Kretsstevne03.06.14
2,15,75Vebjørn Aleksander Østlie, Moss IL23.11.991 (G-15)Moss, Treningsstevne09.05.14
2,16,04Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,16,05Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.982 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14
2,16,07Petter Løkken, Gausdal FIK08.09.992 (G-15)Lillehammer, GD-lekene20.09.14
2,16,2Ask Viljar Skar Bulling, Tingvoll Friidrettsklubb14.05.971 (G-17)Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene16.08.14
2,16,23Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.993 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene23.08.14
2,16,55Thorvald Hillesøy, IL Tyrving20.01.992-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
-----280--------------------
2,16,62Håkon Lund, FIK Ren-Eng26.02.997-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,16,69Jan Richard Bærug, Larvik Turn & IF05.05.641 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,17,09Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.991 (G-15)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
2,17,10Jamaa Adan, Kragerø IF Friidrett05.12.991 (G-14)Skien, DNB karusell 609.09.14
2,17,29Per Espen Fjeld, Skarphedin IL24.07.591 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,17,44Øivind Bernes, Osterøy IL16.01.585-h1Fana, Karusellstevne 323.07.14
2,17,57Terje Egeland, Sandnes IL13.06.6810Sandnes, Lagseriestevne 203.07.14
2,17,65Øystein Nordlund, Lillehammer IF29.05.962 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet06.05.14
2,17,73Aleksander Lie, BFG Bergen08.03.961-h1Fana, BFG Løpsstevne02.08.14
2,17,76Morten Seliussen, BFG Bergen20.06.718-h2Fana, Framolekene 201430.05.14
-----290--------------------
2,17,81Jonas Storsæter, IL Fri01.12.974-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,18,05Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.983-h1 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
2,18,05Jostein Mikkelsen, Ask Friidrett19.12.642 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,18,11Martin Tellevik, Ask Friidrett11.02.913Ravnanger, Karusellstevne 114.05.14
2,18,19Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.991 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland31.08.14
2,18,27Vidar Bjotveit, Jølster IL30.05.724 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,18,42Torleiv Straume jr., Hyen IL01.03.971 (G-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
2,18,45Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.982 (G-16)Fana, Framolekene 201430.05.14
2,18,52Carl Valdemar Ebbesen, IL Tyrving13.03.993-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,18,69Jørgen Madsø, Haugesund IL30.08.972 (G-17)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 417.09.14
-----300--------------------
2,19,04Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611 (MV50)Greveskogen, Seriestevne løp/kast22.07.14
2,19,35Andres Fjordheim Nilsen, Kristiansand Løpeklubb18.06.974Grimstad, Grimstadlekene 201403.05.14
2,19,44Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.912-h1Osterøy, Seriestevne 218.08.14
2,19,45Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.981 (G-16)Lillehammer, VEIDEKKEstevnet12.08.14
2,19,5Rune Nilsen, Raumnes & Årnes IL30.06.681 (MV45)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,19,56Hermann Stensby, FIK Orion26.10.992 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland31.08.14
2,20,0Lars Tomas Kapelrud, Sømna IL17.08.784Vik, HSB cup07.06.14
2,20,03David Eltervaag, IL Skjalg06.08.988-h1Sandnes, Teststevne 218.08.14
2,20,06Ove Morken, FIL Aks-7714.10.664 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,20,08Rein Bentdal, Lillehammer IF20.05.989-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
-----310--------------------
2,20,16Marius Renå, Hommelvik IL22.09.998-h2 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,20,26Vegard Albert Vereide, Gloppen Friidrettslag16.03.725 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,20,26Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-15)Haugesund, Kretsstevne30.07.14
2,20,67Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922-h1Sandnes, Avslutningsstevne 225.09.14
2,20,86Erlend Sørlie, IK Hind24.04.941-h1Harstad, Festspill-lekene 201420.06.14
2,20,96Joakim Haugen, Norna-Salhus IL01.04.989-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,21,00Osmund Kvalevåg Øversjøen, IL Tyrving19.11.995-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,21,4Reidar Lindbo, Sigdal FIK13.06.991 (G-15)Sigdal, Sigdalmesterskap21.09.14
2,21,67Ole Morten Korsmo, Kongsvinger IL Friidrett09.04.751 (MV35)Kongsvinger, Regionleker / Regionmesterskap21.05.14
2,21,73Halvor Elverum, Sem IF20.09.992 (G-15)Sandefjord, Sandefjordslekene16.08.14
-----320--------------------
2,22,08Åsmund Aasrum Andersson, Norna-Salhus IL05.12.963 (G-18/19)Fana, Framolekene 201430.05.14
2,22,1Frank Øines, Ullensaker/Kisa IL04.06.682 (MV45)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,22,54Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.583 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,23,0Sigurd Beverfjord, Tingvoll Friidrettsklubb09.05.991 (G-15)Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene16.08.14
2,23,13Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.981 (G-16)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201421.09.14
2,23,15Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.989-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,23,35Sigurd Berre, Bøler IF07.04.998-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,23,6Edvard Birkeland, Eidsdal IL17.03.981 (G-16)Eidsdal, Storfjordstemne31.08.14
2,23,66Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Sola, Jærcupen02.09.14
2,23,76Kristian Rossland, Åkra IL15.01.971 (G-17)Karmøy, Karmøymesterskap10.09.14
-----330--------------------
2,23,87Petter Rasmussen, BFG Bergen30.08.712Fana, Karabinlekene 201410.05.14
2,23,9Pål Berg-Knutsen, Hvam IL02.05.641 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,23,98Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.691-h1 (MV45)Osterøy, Seriestevne 218.08.14
2,24,4Nicklas Risan Dahl, Ullensaker/Kisa IL19.08.981 (MJ)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,24,46Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.981 (G-16)Nittedal, Løpsstevne25.08.14
2,25,1Ola Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng17.06.995 (G-15/17)Rendalen, Treningsstevne 800 m05.08.14
2,25,3Simen Garaas, Sømna IL22.12.845Vik, HSB cup07.06.14
2,25,43Magnus Granum, Søndre Land IL26.02.9810-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,26,30Martin Haugstad Moosmayer, Asker Sk. Friidrett11.12.997-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,26,90Jørn-Atle Erichsen, GTI10.09.631 (MV50)Stavanger, KM Senior og veteran15.05.14
-----340--------------------
2,27,30Hjalmar Ruud, Mandal & Halse IL10.07.971 (G-17)Søgne, Lagmesterskap Vest Agder10.06.14
2,27,39Svein Furnes, Ask Friidrett08.07.982 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 114.05.14
2,27,48Leif Arne Sagmo, Mosvik IL01.01.612Steinkjer, Åpningsstevne13.05.14
2,27,69Espen Karlsen, Urædd Friidrett06.08.992 (G-15)Skien, DNB karusell 609.09.14
2,27,7Lars Jørgen Braathen, Nordre Eidsvoll IL29.06.991 (G-15)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,27,80Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.992 (G-15)Fana, Karusellstevne 109.07.14
2,28,10Øyvind Holen Utle, Byåsen IL10.09.995 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201408.06.14
2,28,18Kristian Steffensen, Bodø Friidrettsklubb19.09.991-h1 (G-15)Narvik, Narviklekene15.06.14
2,28,5Håvard Pettersen, Sømna IL18.06.735Vik, Kretsstevne22.05.14
2,28,70Paal Sneve, Fagernes IL06.05.681 (MV45)Fagernes, Regionstevne01.09.14
-----350--------------------
2,28,7Amund Tveit Andresen, Sørum IL26.03.991 (G-15/16)Sørum, Stomperudkarusellen 201409.09.14
2,29,2Daniel Tyldum, Hattfjelldal IL08.03.996Vik, Kretsstevne22.05.14
2,29,2Øystein Nordli, Sømna IL06.01.706Vik, HSB cup07.06.14
2,29,21Mohamed Yahya Maad, Norna-Salhus IL12.09.954 (G-18/19)Fana, Framolekene 201430.05.14
2,29,45Lukas Nilsen, Kokelv Sportsklubb10.10.991 (G-15)Lakselv, Finnmarksmesterskapet 201420.09.14
2,29,78Daniel Nyvoll, IL Tyrving07.01.998-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,29,9Tore Olderkjær, IL Trio12.08.701Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201427.07.14
2,30,13Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,30,15Christopher Collin Løkken, Børsa IL09.02.981 (G-16)Levanger, Orkdalsbankens jente-/guttestevne12.05.14
2,30,36Thore Martin Krabseth, Oppstad IL16.05.802Kongsvinger, Regionleker / Regionmesterskap21.05.14
-----360--------------------
2,30,48Magnus Knygh Brekk, Sømna IL31.01.881Vik, Kretsstevne18.09.14
2,31,3Kenneth Blom, IL Trio12.01.632Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201427.07.14
2,31,39Brede Kornbrekk, Torvastad IL20.06.981 (G-16)Karmøy, Karmøymesterskap10.09.14
2,31,44Håvard Becker, Tønsberg Friidrettsklubb18.04.992 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.14
2,31,50Sigurd Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb30.05.993 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.14
2,31,51Jim Kaland, IL Fri20.08.731 (MV40)Arna, Skuleløpet m/innalgt seriestevne10.09.14
2,31,68Helge Tysse, Osterøy IL01.03.641-h1 (MV50)Osterøy, Seriestevne 218.08.14
2,31,78Øystein Hanstveit, Mjøsdalen IL18.04.631 (MV50)Osterøy, Karusellstevne 404.08.14
2,31,97Øystein Øvsthus, Mjøsdalen IL06.04.584 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,32,21Jonas Røthe, Namdal løpeklubb17.06.991 (G-15)Namsos, NA-karusell Namsos12.06.14
-----370--------------------
2,32,48Frode Vedå, Hjellvik IL24.06.691 (MV45)Osterøy, Karusellstevne 404.08.14
2,32,5Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601 (MV50)Ostereidet, Seriestemne09.09.14
2,32,80Ove Bernes, Mjøsdalen IL06.03.521-h1 (MV60)Osterøy, Seriestevne 218.08.14
2,32,8Jon Kåre Løvoll, Eidsdal IL16.01.691 (MV35)Eidsdal, Storfjordstemne31.08.14
2,32,96Eilif Villanger, Ask Friidrett03.03.502 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,33,0Andreas Solli, Sømna IL11.08.981 (G-16)Vik, Kretsstevne22.05.14
2,33,0Tom Ivar Olsen, Sømna IL08.08.738Vik, Kretsstevne22.05.14
2,33,57Emil G, Stordahl, Varteig IL19.11.992 (G-15)Moss, KM 11-17 år04.06.14
2,33,58Ove Tombre, IL Fri30.11.622 (MV50)Arna, Skuleløpet m/innalgt seriestevne10.09.14
2,33,68Ørjar Evensen, Sømna IL28.08.693Vik, Kretsstevne18.09.14
-----380--------------------
2,33,7Henrik Fyhri Gustavsen, Raumnes & Årnes IL16.02.992 (G-15)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,33,78Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.613 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,34,1Gunnar Vaage, IL Trio12.07.583Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201427.07.14
2,34,2Werner Reinfjord, Sømna IL27.08.651 (MV45)Vik, Kretsstevne22.05.14
2,34,7Lars Myhre, Ullensaker/Kisa IL15.07.643 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,34,96Ståle Jan Frøynes, Tønsberg Friidrettsklubb24.12.561 (MV55)Oslo/NIH, Kretsstevne24.06.14
2,35,4Jostein Saghaug, IL Trio10.10.664Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201427.07.14
2,35,86Petter H Sæbø, Osterøy IL12.05.624 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,38,27Jan Jakobsen, BFG Bergen25.02.992-h1Fana, BFG Løpsstevne02.08.14
2,38,40Marc Christian Legayada Berntsen, Lillesand IL29.12.991 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201403.05.14
-----390--------------------
2,38,5Lars Bonvik, Børsa IL26.03.994 (G-15)Levanger, Orkdalsbankens jente-/guttestevne12.05.14
2,38,77Johan Bergersen, Ask Friidrett10.01.461 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,39,18Aksel Øvsthus, Mjøsdalen IL29.10.531 (MV60)Osterøy, Karusellstevne 404.08.14
2,39,96Even Haug, Sørild FIK25.04.992 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201403.05.14
2,40,01John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 404.08.14
2,40,77Agnar Skutbergsveen, Veldre Friidrett03.10.462 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,40,85Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV65)Stavanger, KM Senior og veteran15.05.14
2,41,02André Armando Vivelid, Ask Friidrett18.01.891Ravnanger, Karusellstevne 320.08.14
2,41,66Simen Gudbrandsen, Modum FIK27.12.992 (G-15)Geithus, Furumolekene 201431.08.14
2,42,9Tor Ivar Hvam, Kløfta IL14.04.624 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
-----400--------------------
2,43,41Villy Kjartan Pedersen, Veldre Friidrett26.01.514 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,43,94Bjarne Otto Lyngbø, Ask Friidrett05.05.635 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,43,95Matias Ræstad Slotvik, Strindheim IL02.08.999-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,44,56Alf Fjeldstad, FIL Aks-7707.12.505 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,44,86Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.994 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201416.08.14
2,45,3Dusko Drakic, Eidsdal IL23.02.851Eidsdal, Storfjordstemne31.08.14
2,45,69Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV40)Kongsvinger, Seriestevne 107.05.14
2,46,26Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV35)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
2,46,3Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV65)Greveskogen, Seriestevne25.10.14
2,47,68Tollak Lunde, Gausdal FIK16.02.981 (G-16/17)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
-----410--------------------
2,47,68Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.982 (G-16/17)Stange, U-cup del 1 201411.05.14
2,49,35Stein Sebastian Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL05.01.972 (G-17)Fana, KM 201430.08.14
2,50,72Oscar Giverin, IK Tjalve26.12.993 (G-15)Skien, Herkuleslekene24.05.14
2,51,28Magnus Jansen, Herkules Friidrett24.11.992 (G-15)Skien, Treningsstevne25.08.14
2,51,4Torbjørn H. Sæther, Eidsvold Turnforening Friidrett05.12.501 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,51,45Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.991 (G-15)Søgne, Treningsstevne09.09.14
2,51,68Einar Behrns, Veldre Friidrett10.08.493 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,53,5Joacim Andresen Jota, Raumnes & Årnes IL08.05.991 (G-15)Haga, Hagalekene 201430.08.14
2,53,5Inge Vinje, Tønsberg Friidrettsklubb19.11.452 (MV65)Greveskogen, Seriestevne25.10.14
2,54,2Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.921Bømlo, Seriestemne07.08.14
-----420--------------------
2,54,77Richard Berthelsen, Mjøsdalen IL11.03.701 (MV40)Osterøy, Karusellstevne 404.08.14
2,54,87Sjur Agdestein, Steinkjer Friidrettsklubb16.01.563Steinkjer, Åpningsstevne13.05.14
2,55,58Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV70)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,56,5Arne Johansen, Ullensaker/Kisa IL12.08.481 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,56,75Oddvar Tjelta, Klepp IL17.06.432 (MV70)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,57,6Erlend Sæther, Sørum IL10.05.992 (G-15/16)Sørum, Stomperudkarusellen 201409.09.14
2,59,3Øystein Wiersdalen, Sigdal FIK15.08.711Sigdal, Sigdalmesterskap21.09.14
3,00,04Egil Johan Hessen, BFG Bergen01.04.684Fana, Karabinlekene 201410.05.14
3,01,71Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
3,02,0Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
-----430--------------------
3,02,2Jørgen Mortveit, Liabygda IL23.09.991 (G-15)Eidsdal, Storfjordstemne31.08.14
3,02,76Svein Berntsen, GTI14.09.421 (MV70)Lye, Vårstevnet13.05.14
3,05,5Ole Arnegård, Ullensaker/Kisa IL29.02.443 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
3,05,6Terje Arnesen, Hvam IL15.06.665 (MV45)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
3,09,5Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971 (G-17)Bømlo, Seriestemne07.08.14
3,21,0Øyvind Fagersand, Aurskog/Høland Friidrettslag31.05.463 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
3,21,2Halvard Evensen Merlid, Ullensaker/Kisa IL27.02.533 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
3,24,0Ole Jonny Sørensen, Hadeland FIK09.03.474 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
3,25,44Andor Martin Sandsmark, GTI16.01.341 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
3,25,6Henning Høgheim, Ullensaker/Kisa IL31.12.391 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
-----440--------------------
3,26,4Widar Rognerud, Raumnes & Årnes IL02.12.475 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
3,26,7Aage Sjøberg, Stovnerkameratene17.03.496 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
3,27,5Jørgen Fagervik, Børsa IL29.03.995 (G-15)Levanger, Orkdalsbankens jente-/guttestevne12.05.14
3,29,7Torgeir Jakobsen, Hurdal IL15.08.573 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
3,33,90Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491 (MV65)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
3,36,38Steinar Tysse, Mjøsdalen IL08.08.451 (MV65)Osterøy, Karusellstevne 404.08.14
3,51,3Gisle Sellevold, IF Klypetussen13.01.516Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201427.07.14
4,06,5Kjell Carlson Hovde, IL Driv Friidrett15.07.444 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
4,36,0Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL14.04.425 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
5,27,6Svein-Erik Hauger, Lørenskog Friidrettslag02.09.394 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
-----450--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,71Yeimer Lopez (CUB), Norna-Salhus IL20.08.823Paris/FRA, Diamond League - Meeting Areva05.07.14
1,51,59Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.975Oslo/Bi, Norwegian Milers Club11.07.14
1,52,75Bienmet Kfle (ERI), Steinkjer Friidrettsklubb12.02.882Stjørdal, BDO-lekene 201408.06.14
1,55,93Mike (Lubsen) Lubowa (UGA), IL Skjalg22.04.951-h1Sandnes, Kvalifiseringsstevne28.07.14
1,56,4Alexander Tesfamariam (ERI), IL Gular15.08.971-h2 (G-17)Osterøy, Seriestevne 218.08.14
1,58,75Dost Mohammed Sultani (AFG), Sandnes IL13.07.931-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,06,42Ahmed Hussein (SOM), Gausdal FIK08.11.971 (G-17)Lillehammer, VEIDEKKEstevnet12.08.14
2,16,64Samuel Muhire (COD), Oppstad IL08.09.891Kongsvinger, Regionleker / Regionmesterskap21.05.14
2,19,00Jozef Zygmuntowicz (POL), Osterøy IL12.08.841Osterøy, Karusellstevne 404.08.14
2,21,40Byamungu Kabiraba (COD), Larvik Turn & IF22.01.951 (MJ)Larvik, Avslutningsstevne21.09.14
2,25,7Mohammed Muse Jama (SOM), Narvik IL28.12.971 (G-17)Narvik, Kretsstevne15.05.14
2,29,2Daniel Goas (GER), Hattfjelldal IL30.09.971 (G-17)Vik, Kretsstevne22.05.14
2,32,83Reinhard Kuhs (SWE), Lillehammer IF14.10.602Lillehammer, GD-lekene20.09.14
2,37,36Volkmar Kelle (GER), Fossum IF26.11.491 (MV65)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
2,37,9Karl Escher (GER), IL Trio11.07.955Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201427.07.14
2,39,0Sytze Rijpkema (NED), Yrjar IL09.10.981 (G-16)Ørland, Yrjarlekene 201431.05.14
2,45,8Guy le Gall (FRA), Hannevikas IL06.01.581 (MV55)Vågsbygd, Treningsstevne25.06.14
2,47,28Balint Simon (HUN), Stein FIK22.11.991 (G-15/16)Hammerfest, Isbjørnlekene 201422.06.14

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,06Patrik Andersen (SWE), Gill-St. Bernard's School16.10.965 (G-18/19)South Plainfield/NJ/USA, NJSIAA State Meet Of Champions04.06.14
2,26,0Jørn Kristian Stensby, HSK Nordkisa18.10.721 (MV40)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,28,0Bent Skatvedt, OSL BIL01.02.653 (MV45)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,29,3Øystein Dahl, HSK-sykkel31.01.702 (MV40)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,31,9Dag Frode Bjerke, Privat29.05.664 (MV45)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,32,6Wiggo Bowitz, Amende29.08.632 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,35,7Eirik Løvgaard, Privat29.10.771 (MV35)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,38,2Geir Håkon Bjørnstad, NCC14.03.561 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,40,4Christer Andreas Woldvik, Team Woldvik28.04.822Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,54,1Arnfinn Pedersen, Privat18.10.572 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
2,56,0Kjell Jonhaugen, Nittedaljoggen07.09.441 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
3,09,5Trygve Bårde, NILU BIL23.02.482 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
3,12,7Einar Luktvassli, Løpsklubben 181430.06.502 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
4,04,8Helge Holth, Romerikslagets IL04.05.372 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
4,21,0Frode Wolla, Privat20.06.686 (MV45)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
4,58,5Ingvar Halvorsen, Eidsvold Værk SK02.12.353 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
5,01,4Per Engh, Nannestad Skiklubb17.02.331 (MV80)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,19Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.891Fana, BFG Bergen Avslutningsstevne24.09.14
2,35,3Hauk Are Fjeld, Ullensaker/Kisa IL29.04.941Bø, Treningsstevne22.04.14
2,38,2Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.932Bø, Treningsstevne22.04.14
2,39,0Harald Aarskog, Skarphedin IL03.07.951 (G-19)Bø, Treningsstevne22.04.14
2,45,81Jacob Hystad, Stord IL20.11.901Leirvik, Seriestemne18.06.14
2,46,98John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.971 (G-17)Karmøy, Haugesund Sparbank-Cup 326.08.14
2,48,2Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett18.01.961 (G-18)Bø, Treningsstevne22.04.14
2,48,6Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.991 (G-15)Bergen, Rekrutteringsstevne29.09.14
2,49,32Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.98D (G-16)Varberg/SWE, Varbergskampen18.05.14
2,49,55Erlend Mæland, Stord IL13.05.961 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne18.06.14
-----10--------------------
2,53,3Sondre Herland, Norna-Salhus IL03.05.971 (G-17)Bergen, Rekrutteringsstevne29.09.14
2,54,0Bjørn Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL24.03.941Bergen, Rekrutteringsstevne29.09.14
2,56,6Gjermund Midtbø, Skarphedin IL12.11.913Bø, Treningsstevne22.04.14
3,01,80Jørgen Madsø, Haugesund IL30.08.972 (G-17)Karmøy, Haugesund Sparbank-Cup 326.08.14
3,02,2Bjørn Olav Loftsgarden, Skarphedin IL04.07.952 (G-19)Bø, Treningsstevne22.04.14
3,02,3Eivind Fundlid, Skarphedin IL06.10.953 (G-19)Bø, Treningsstevne22.04.14
3,18,44Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-15)Karmøy, Haugesund Sparbank-Cup 326.08.14
3,18,52Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.99M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14
3,24,54Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.97D (G-17)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14
3,25,1Ådne Langedal, Turn & IL Hovding17.06.992 (G-15)Bergen, Rekrutteringsstevne29.09.14
-----20--------------------
3,29,5Pål Feseth Heggli, Stjørdal Friidrettsklubb18.10.631Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
3,30,75Erik Bloch, Stord IL23.12.991 (G-15)Leirvik, Seriestemne18.06.14
3,36,47Jonas Lurås Hammer, IL Gular10.03.912Fana, BFG Bergen Avslutningsstevne24.09.14
3,39,5Vegard Enerstvedt, Bremnes IL10.04.971 (G-17)Bømlo, Seriestemne30.08.14
3,52,07Benjamin Ole Thomsen, Sørild FIK30.03.991 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14
3,52,2Tor Aage Olsen, Byåsen IL16.09.432Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
3,52,22Marc Christian Berentsen, Lillesand IL29.12.992 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14
3,52,34Sondre Tveiten, Sørild FIK22.01.993 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14
3,54,22Even Haug, Sørild FIK25.04.994 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14
3,54,51Laurits Terkelsen, Sørild FIK04.06.995 (G-15)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14
-----30--------------------
4,05,8Knut Engelbreth Møller, Byåsen IL22.08.414Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
4,07,6Bjarte Aartun, Bremnes IL18.11.551 (MV55)Bømlo, Seriestemne30.08.14
4,12,0Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.475Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
4,50,3Halvard Evenhus, Inderøy IL25.10.447Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,16,3John Ingmar Buan, Hegra IL18.06.489Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,19,3Helge By, Byneset IL04.04.4510Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,33,5Jan Kåre Ekren, Selbu IL25.06.4411Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,44,7Egil Zimmermann, Skjelstadmark IL23.02.6512Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
6,40,9Einar Rønning, IL Dalebrand04.11.6113Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
6,44,0Jon Svendsen, Frosta IL26.07.2914Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
-----40--------------------
10,48,3Halvor Driveklepp, Kyrksæterøra IL29.05.4216Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,5Magnar Bendheim, Gnagsår29.11.456Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
4,51,9Magne Skinderhaug, Støren Sp.kl11.11.428Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
7,43,5Ole Morten Sandnes, Nestle BIL16.07.3715Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,31,46Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.9110Monaco/MON, Diamond League 2014 - Herculis Monaco18.07.14
3,40,48Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.937-fi-BHeusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht19.07.14
3,43,08Vegard Ølstad, FIK Ren-Eng12.09.928Azusa/CA/USA, Bryan Clay Invitational18.04.14
3,43,10Thomas Solberg Eide, IL Gular20.11.923-h3Palo Alto/CA/USA, Payton Jordan Cardinal Invitational04.05.14
3,43,51Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.895Huddinge/SWE, Rekordjakten25.07.14
3,43,65Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar03.05.892-fi-AJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
3,44,34Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.949-hNatOslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
3,45,46Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.893-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
3,45,67Erik Hovlandsdal, BFG Bergen18.06.894-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
3,45,83Marius Vedvik, IL Gular18.03.925-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
-----10--------------------
3,46,62Elias Ottosen, Ullensaker/Kisa IL02.12.936-fi-AJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
3,46,87Ferdinand Kvan Edman, IF Sturla12.02.932WestWood/CA/USA, Jackie Joyner Kersee Invitational12.04.14
3,47,31Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.926-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
3,48,44Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.8410-fi-AJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
3,48,64Vidar Dahle, IL Gular26.02.8811-hNatOslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
3,48,65Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.912Oslo/Bi, Norwegian Milers Club11.07.14
3,49,29Morten Kolstø Velde, Haugesund IL19.12.8418-fi-AKortrijk/BEL, Guldensporenmeeting12.07.14
3,50,25Helge Langen, Rindal IL16.03.853-fi-CStretford/GBR, BMC Grand Prix12.07.14
3,50,78Harald Kårbø, Stord IL18.05.922-fi Winona/MN/USA, NSIC Conference Championships10.05.14
3,51,33Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.907-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
-----20--------------------
3,51,60Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.9310-fi Jessheim, NM 201423.08.14
3,51,71Jørgen Frost Bø, Ullensaker/Kisa IL10.08.947-fi-CWatford/GBR, Watford Grand Prix17.05.14
3,51,98Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.915Tallinn/EST, European Athletics Team Champ. 1st League21.06.14
3,52,29Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.932 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201409.08.14
3,52,48Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.964-fi-BJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
3,52,57Lars Jonassen Føyen, Stord IL30.10.963-fi-DWatford/GBR, Watford Grand Prix17.05.14
3,54,02Terje Snarby, Ullensaker/Kisa IL26.03.8916-fi-AJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
3,55,16Magnus Sirnes Hjellum, Haugesund IL03.02.946Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
3,55,85Magnus Hannevig Pettersen, IF Sturla29.04.9511-fi Jessheim, NM 201423.08.14
3,56,55Lars Lunde, Stord IL20.05.977Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
-----30--------------------
3,57,39Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.962 (G-U20)Kristiansand, Nordic Match U2016.08.14
3,57,43Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.963-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
3,57,91Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.914-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
3,58,07Tom Erik Lukkedal, Ringerike Friidrettsklubb01.02.805-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
3,58,24Espen Roll Karlsen, BFG Bergen27.08.916-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
3,58,56Sigurd Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.967-fi-BJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
3,58,63Håvard Lalit Øglænd, Stavanger Friidrettsklubb13.12.967-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
3,58,70Nils Jacob Fløystad, Strindheim IL05.02.838-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
3,59,27Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.969-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
3,59,43Jonas Gjesdal, Varegg IL01.06.967-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
-----40--------------------
3,59,96Jonas Lurås Hammer, IL Gular10.03.911Fana, KM 201429.08.14
4,00,04Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.9812-fi-BSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix 201426.06.14
4,00,19Ivar Stefansson, IL Gular04.05.922Fana, KM 201429.08.14
4,00,79Stian Vestbø, Haugesund IL29.07.818Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
4,01,59Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9610-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,01,62Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.891Ski, Kretsstevne18.06.14
4,01,75Ådne Andersen, Hareid IL18.01.941-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,02,68Mats Bjørgum, Strindheim IL21.02.941-h1Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
4,02,74Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931-fi-CJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
4,02,83Hågen Urseth, FIK Ren-Eng12.01.882-fi-CJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
-----50--------------------
4,03,29Kristian Tjørnhom, Kristiansand Løpeklubb19.09.952-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,03,63Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.8710-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
4,03,74Benjamin M. K. Schøn, Tønsberg Friidrettsklubb04.03.961Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
4,03,89Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.944Fana, KM 201429.08.14
4,04,12Truls Torvik, IL Varden04.01.943Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
4,04,25Einar Haakon Christian Rose, Sportsklubben Vidar16.05.919-fi-BJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
4,04,54Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.935-h1Perth/AUS, Strive Interclub Prog B07.11.14
4,04,58Erlend Gjerdevik Sørtveit, BFG Bergen17.12.942-h1Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
4,05,01Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.7410-fi-BJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
4,05,05Birger Mortensen Bjørnstad, Strindheim IL18.10.945Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
-----60--------------------
4,05,43Simen Bergseth, IL Skjalg13.01.923 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201409.08.14
4,05,46Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.882Ås, Kretsstevne05.05.14
4,06,41Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.904Trondheim, SpareBank 1 Stevnet27.08.14
4,06,55Nikolai Smestad, Ullensaker/Kisa IL05.12.9211-fi-BJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
4,06,59Jan Erik Wergeland, Sandnes IL10.10.856-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,07,1Harald Aarskog, Skarphedin IL03.07.955Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
4,07,48Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL28.03.978-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,07,62Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.954Fana, Karusellstevne 413.08.14
4,08,18Erik Rullestad, Haugesund IL31.07.945Fana, Karusellstevne 413.08.14
4,08,62Jens Høiås, Steinkjer Friidrettsklubb04.12.877Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
-----70--------------------
4,08,66Trond Ørjan Eide, Strindheim IL18.01.904Trondheim, SpareBank1-stevne28.05.14
4,08,93Sander Berrefjord, IL Tyrving11.01.985-fi-CJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
4,08,96Albert Sperstad, IL Tyrving29.04.992-h1 (G-15)Stockholm/SWE, DN Galan Youth24.08.14
4,09,19Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.971 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,09,47Marius-Emil Salvanes, Åkra IL27.01.977-h1 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
4,09,57Eivind Øygard, Jølster IL18.02.9210Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,09,64Henrik Tveito Lidman, Sportsklubben Vidar04.08.823Ås, Kretsstevne05.05.14
4,09,64Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.946-fi-CJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
4,09,64Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL10.04.971 (G-17)Trondheim, SpareBank 1 Stevnet27.08.14
4,09,85Kristian Monsen, Ullensaker/Kisa IL09.07.777-fi-CJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
-----80--------------------
4,09,90Petter M. Rypdal, Strindheim IL30.10.935Trondheim, SpareBank1-stevne28.05.14
4,10,43Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.966Trondheim, SpareBank 1 Stevnet27.08.14
4,10,84Håkon Kolstø, IL Gular16.08.944Fana, BFG Bergen Åpningsstevne06.05.14
4,10,85Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.941Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,10,86Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.9712-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,11,05Andreas Iden, BFG Bergen10.03.956Fana, Karusellstevne 413.08.14
4,11,63Ole Martin Røssland, IL Gneist18.02.957Fana, Karusellstevne 413.08.14
4,11,66Kristian Skage Nordlund, Trones IL08.05.991-h1 (G-15)Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
4,12,01Espen Albertsen, IL Skjalg06.01.933Stavanger, Skjalgstevne 424.07.14
4,12,48Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.982-h1 (G-14/16)Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
-----90--------------------
4,12,50Jørgen Tvedt, Norna-Salhus IL22.12.951-h1Fana, BFG Løpsstevne02.08.14
4,12,60Samuel Hafsahl, Sportsklubben Vidar13.05.779-fi-CJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
4,12,60Thomas Blekastad Davis, IL Tyrving15.04.972Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
4,12,80Jacob Hystad, Stord IL20.11.901Leirvik, Stordleikane 201417.08.14
4,13,6Petter Rød Gulliksen, IL Tyrving12.11.936Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
4,13,63Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
4,13,82Andreas Wathne, IL Skjalg24.01.973Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
4,14,6Johannes Bjertnæs, Brandbu IF11.03.981 (G-16)Brandbu, Åpent klubbmesterskap/Avancia cup 520.09.14
4,14,90Ådne Karlsen Bekkestad, IF Sturla27.10.971 (G-17)Asker, Askerlekene 201431.05.14
4,15,14Lennart Garnes, Sportsklubben Vidar12.10.7810-fi-CJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
-----100--------------------
4,15,19Åsmund Jakobsen, Nordre Land friidrett09.02.994-h1 (G-15)Stockholm/SWE, DN Galan Youth24.08.14
4,15,38Henrik Irgens Gravdal, BFG Bergen07.01.9810-fi (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201409.08.14
4,15,45Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.954Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
4,15,84Hallgeir Aspli, Frol IL17.02.949Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
4,15,96Martin Kristian Andersen, Selsbakk IF20.09.827Trondheim, SpareBank 1 Stevnet27.08.14
4,16,16Trond Einar Brobakk, Strindheim IL21.02.7210Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
4,16,17Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.995-h1 (G-15)Stockholm/SWE, DN Galan Youth24.08.14
4,16,26Vetle Larsen, Mandal & Halse IL01.02.962Lyngdal, KM Agdermesterskapet for seniorer17.06.14
4,16,33Odd-Anders Grimsbø, IL Gular01.12.9112Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,16,81Jon Are Sundland, IL Fri23.08.781 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
-----110--------------------
4,16,83Stian Norheim, IL Gneist02.07.9611-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,16,94Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.986Trondheim, SpareBank1-stevne28.05.14
4,17,47Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.9813-fi-CJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
4,17,70Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.716Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
4,17,74Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.972-h1Fana, BFG Løpsstevne02.08.14
4,18,08Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.9414Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,18,27Harald Østberg Amundsen, IL Tyrving18.09.981 (G-16)Asker, Askerlekene 201431.05.14
4,18,68Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.863Stavanger, Skjalgstevne 319.06.14
4,19,33Magnus Enes Heggøy, Ask Friidrett07.02.985-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,19,43Markus Borge Harbo, IL Skjalg07.04.9611-fi (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201409.08.14
-----120--------------------
4,19,78Olav Havn, Stegaberg IL02.04.981 (G-16)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 203.06.14
4,20,0Julius Aas, Oslostudentenes IK Friidrett28.07.871Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
4,20,04Tarjei Midtgarden Mårdalen, Rindal IL13.10.948Trondheim, SpareBank 1 Stevnet27.08.14
4,20,24John-Atle Rasmussen, Haugesund IL05.07.971 (G-17)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 203.06.14
4,20,30Helge Helø Klemetsdal, Ås IL02.07.982Ås, Kretsstevne25.08.14
4,20,67Daniel Jacobsen, Torvastad IL30.12.982 (G-16)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 203.06.14
4,20,72Ola Doksrød Strande, Gjerpen Idrettsforening21.11.913Ås, Kretsstevne25.08.14
4,21,5Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.942Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
4,21,60Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.992 (G-16)Greveskogen, Seriestevne13.05.14
4,21,69Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.981 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
-----130--------------------
4,22,17Fredrik Myrvang, FIK Orion29.01.971 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland30.08.14
4,22,31Olai Stensland Lillevold, Fossum IF20.09.964Ås, Kretsstevne25.08.14
4,22,52Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving11.10.996-h1 (G-15)Stockholm/SWE, DN Galan Youth24.08.14
4,22,59Arild Moen, Lånke IL Friidrett10.05.803-h1Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
4,22,61Gjermund Hov, Rindal IL13.01.817Trondheim, SpareBank1-stevne28.05.14
4,22,61Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,22,71Stian Øvergaard Aarvik, BFG Bergen24.04.971 (G-17)Osterøy, Karusellstevne 404.08.14
4,22,79Knut Harald Hylleseth, Bøler IF09.05.702Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,23,00Vetle Storvik, Nittedal IL04.10.9916-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
4,23,31Sigurd Agnalt, Varteig IL27.11.971 (G-17)Moss, KM 11-17 år 201420.08.14
-----140--------------------
4,23,34Geir Håvard Kjørsvik, Norna-Salhus IL19.09.9011Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
4,23,8Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett18.01.968Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
4,23,84Erlend Mæland, Stord IL13.05.9613-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,23,95Arne Andreas Døske, Haugesund IL08.09.701 (MV40)Karmøy, Karmøylekene29.04.14
4,24,23Anders Søgnebotten Lang-Ree, FIK Orion19.08.994 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,24,97Børge Harestad, IL Skjalg21.04.805Stavanger, Skjalgstevne 424.07.14
4,25,17Øystein Wergeland, Sandnes IL02.01.8412-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,25,20Aleksander Kristiansen Meyer, Norna-Salhus IL15.06.969Fana, KM 201429.08.14
4,25,33Trygve Andresen, Varegg IL09.03.792 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
4,25,55Josef Njerve, IL Giv-Akt14.06.991 (G-15)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
-----150--------------------
4,26,04Vetle Brekmo, Lillehammer IF15.07.961 (G-18/19)Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
4,26,1Erlend Nymark Jensen, IL Trio26.07.931Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
4,26,25Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.992 (G-15)Asker, Askerlekene 201431.05.14
4,26,28Jens-Olav Ø Hausken, Sola FIK28.04.992 (G-15)Haugesund, Mailekene 201425.05.14
4,26,45Fredrik Sætran, BUL-Tromsø Friidrett30.06.931Tromsø, Seriestevne 428.05.14
4,26,45Ørjan Grønnevig, Stavanger Friidrettsklubb14.02.913Haugesund, Kretsstevne30.07.14
4,26,53Nils Haktor Bua, Stavanger Friidrettsklubb25.08.914Haugesund, Kretsstevne30.07.14
4,26,89Odd Gundersen Sagbakken, FIK Ren-Eng03.07.972-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,26,97Henrik Schjerven, Gjøvik FIK09.04.981 (G-16)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene24.05.14
4,27,34Ole Flatebø, Veldre Friidrett31.05.981 (G-16)Lillehammer, GD-lekene21.09.14
-----160--------------------
4,27,53Tor Eiane, GTI29.07.671 (MV45)Sandnes, Lagseriestevne 203.07.14
4,27,63Bjørnar Mogård, Selbu IL05.06.824-h1Stjørdal, KM Nord-Trøndelag 201420.09.14
4,27,85Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.992 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201417.08.14
4,28,55Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.691-h1 (MV45)Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
4,29,29Anders Johan Rogne, Nittedal IL17.01.996Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
4,29,55Fredrik Grusd, IL Tyrving25.02.996 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,29,85Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.981Fana, Karusellstevne 601.10.14
4,30,01Bjørn Egil Nordseth, Gjøvik FIK14.11.781 (MV35)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene24.05.14
4,30,25Oscar Lillemoen, Sigdal FIK02.01.973-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,31,01Sigve Kolderup, Moss IL24.08.981 (G-16)Moss, KM 11-17 år 201420.08.14
-----170--------------------
4,31,20Mattias Paul, Sandnes IL07.01.994Sandnes, Jærcup 428.08.14
4,31,35Magnus Vonen, Varegg IL31.12.998Fana, BFG Bergen Åpningsstevne06.05.14
4,31,36Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.793 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
4,31,8Lars Anders Tenold, Ullensaker/Kisa IL08.10.931Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
4,31,80Morten Seliussen, BFG Bergen20.06.712 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
4,31,99Sivert Sælid, Ringerike Friidrettsklubb26.01.981 (G-16)Hønefoss, Treningsstevne20.08.14
4,32,0Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.991 (G-15)Førde, Coop Challenge13.09.14
4,32,02Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.981 (G-16)Lillehammer, Gausdal Land-stevnet09.09.14
4,32,33Magnus Berg Sletfjerding, Strindheim IL24.05.972 (G-17)Trondheim, SpareBank 1 Stevnet27.08.14
4,32,50Bjørn Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL24.03.943Fana, Karusellstevne 601.10.14
-----180--------------------
4,32,74Knut Lium, Nordre Land friidrett04.05.691 (MV45)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene24.05.14
4,32,74Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
4,32,77Lars Vikan Rise, Sandnes IL23.11.88DZürich/SUI, European Athletics Championships13.08.14
4,32,90Fredrik Hesselberg, Nittedal IL28.01.997 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,33,07Eirik Bergene Aabrekk, Sandefjord Turn & IF03.03.981 (G-16)Sandefjord, Sommerstevne04.08.14
4,33,26Joachim Losnedal Tonning, Varegg IL06.07.992 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
4,33,29Erling Tveter, Asker Sk. Friidrett25.04.973 (G-17)Asker, Askerlekene 201431.05.14
4,33,37Øystein Hoel Sandsdalen, Rustad IL26.06.991 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,33,88Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.982 (G-16)Moss, KM 11-17 år 201420.08.14
4,34,03Rene Fredholm Larsen, Ullensaker/Kisa IL31.01.971 (G-18/19)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
-----190--------------------
4,34,14Vebjørn Aleksander Østlie, Moss IL23.11.991 (G-15)Moss, KM 11-17 år 201420.08.14
4,34,28Jostein Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb07.12.961 (G-18/19)Bodø, Kretsstevne24.09.14
4,34,74Ivar Espenes, Strindheim IL23.02.991 (G-15)Trondheim, SpareBank 1 Stevnet27.08.14
4,34,80Lyder Møller Ulvan, Strindheim IL01.04.992 (G-15)Trondheim, SpareBank 1 Stevnet27.08.14
4,34,89Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
4,35,44Magnus Torvund, Mandal & Halse IL17.01.981 (G-16)Søgne, Søgnelekene 201431.08.14
4,35,47Sondre Herland, Norna-Salhus IL03.05.971Arna, Seriestevne17.09.14
4,35,90Sturla Granheim, Målselv IL26.11.971 (G-20/22)Bodø, Sparebank1 lekene17.08.14
4,36,40Jon Bjone, Brandbu IF31.07.941Brandbu, Avancia cup 204.06.14
4,36,53Arne Elverhaug, Stegaberg IL22.03.983 (G-16)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 203.06.14
-----200--------------------
4,37,15Andreas Jensen, Kalandseid IL10.08.982Arna, Seriestevne17.09.14
4,37,25Helge Dolsvåg, Kristiansand IF Friidrett26.09.627Sandnes, Jærcup 428.08.14
4,37,3Erik Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett07.09.992 (G-15)Førde, Coop Challenge13.09.14
4,37,56Martin Roe, IL Fri01.04.92DRibeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League06.07.14
4,37,6Per-Christian Lysaker Torgersrud, Moelven IL18.11.781Brumunddal, Treningsstevne29.10.14
4,38,12Morten Torvik, IL Varden23.11.9613Stjørdal, BDO-lekene 201407.06.14
4,38,24Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.784 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
4,38,40Per Øyvinn Andersen, Ringerike Friidrettsklubb14.11.711 (MV40)Hønefoss, Treningstevne30.04.14
4,38,64Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.692 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
4,39,1Rune Nordgård, Hurdal IL11.06.802Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
-----210--------------------
4,39,41Pål Onsrud, Ås IL05.11.904Ås, Kretsstevne05.05.14
4,39,48Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
4,39,53Kjell Arne Trælnes, Sømna IL19.01.801Vik, Kretsstevne14.08.14
4,39,54Amaru R. J Wijman, FIK Ren-Eng28.09.991Lillehammer, Gausdal Land-stevnet09.09.14
4,39,59Pål Sæther, Rindal IL15.05.8610Trondheim, SpareBank 1 Stevnet27.08.14
4,39,66Kristian Jakobsen, Gjøvik FIK24.06.982 (G-16)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene24.05.14
4,39,94Torstein Buan Røvik, IL Varden05.06.961 (G-18/19)Stjørdal, Sona-Lekene 201410.08.14
4,40,04Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.988Trondheim, SpareBank1-stevne28.05.14
4,40,20Torbjørn Høitomt, Ås IL14.01.855Ås, Kretsstevne05.05.14
4,40,49Torger Stølsmark, GTI13.11.831Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
-----220--------------------
4,40,97Henrik Eijsink, Ås IL10.07.966Ås, Kretsstevne25.08.14
4,41,07Håkon Tallhaug Gulbrandsen, Øystre Slidre IL27.02.981 (G-16)Fagernes, Regionstevne15.05.14
4,41,10Girmay Kflemaryam, Fagernes IL05.05.931Fagernes, Gjensidigelekene07.06.14
4,41,53Bernt Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.733-h1 (MV40)Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
4,41,61Kristoffer Seegaard, Gjøvik FIK11.10.992 (G-15)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene24.05.14
4,41,98Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.982 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,42,04Erlend Uthaug, Sportsklubben Vidar18.12.9814-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,42,4Fred Solvik, IL Tyrving23.11.633Nadderud, Kretsstevne løp25.09.14
4,42,42Bendik Hansen, Moss IL17.02.981 (G-16)Moss, Treningsstevne10.06.14
4,42,5Rune Nilsen, Raumnes & Årnes IL30.06.681 (MV45)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
-----230--------------------
4,42,55Hans Jørgen Sande, BFG Bergen14.08.824Ravnanger, Karusellstevne 211.06.14
4,42,7Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Gloppen, Seriestemne28.10.14
4,43,58Rolv-Jørgen Bredesen, Sømna IL03.04.732Vik, Kretsstevne14.08.14
4,44,0Marius Renå, Hommelvik IL22.09.991 (MJ)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
4,44,08Svein Furnes, Ask Friidrett08.07.9817-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,45,20Matias Førde, Jølster IL26.11.982 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14
4,45,22Jan Henrik Olsnes, IL Fri12.01.793Arna, Seriestevne17.09.14
4,45,32Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.972 (G-17)Osterøy, Karusellstevne 404.08.14
4,45,96Atle Nordbotten, Sola FIK11.12.581 (MV55)Sandnes, Lagseriestevne 203.07.14
4,46,04Thorvald Hillesøy, IL Tyrving20.01.994 (G-15)Asker, Askerlekene 201431.05.14
-----240--------------------
4,46,57Kristian Anton Simonsen, Varegg IL16.01.795 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
4,47,06Toralv Opsal, Ålesund Friidrettsklubb09.03.98D (G-U18)Kópavogur/ISL, Nordisk Mesterskap i Mangekamp08.06.14
4,47,23Jørgen Madsø, Haugesund IL30.08.972 (G-17)Karmøy, Karmøylekene29.04.14
4,47,33Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
4,47,5Johan Venseth, Markabygda IL07.05.651 (MV45)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
4,47,6Amund Lindeman Mowinckel, IL Tyrving10.06.744Nadderud, Kretsstevne løp25.09.14
4,48,03Gøran Røstad, Kristiansand Løpeklubb02.08.75M (MV35)Lyngdal, NM 4-/5-kamp24.06.14
4,48,45Yann Kieffer, IL i BUL09.09.983 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,48,9Victor Hiller, Fredrikstad IF17.04.971Fredrikstad, Treningsstevne17.10.14
4,49,05Erik Iden, IL Fri02.08.691 (MV45)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
-----250--------------------
4,49,08Per Vidar Fjeld, Oppstad IL21.10.651Kongsvinger, Seriestevne 204.06.14
4,49,26Sivert Oftedal, Mandal & Halse IL12.09.974Lyngdal, KM Agdermesterskapet for seniorer17.06.14
4,49,32Kjetil Larsen, Åkra IL05.04.691 (MV45)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 203.06.14
4,49,38Herman Andreas Andersen, Ås IL28.04.987Ås, Kretsstevne25.08.14
4,49,67Petter Rasmussen, BFG Bergen30.08.713Arna, Seriestevne02.07.14
4,49,75Erlend Sørlie, IK Hind24.04.941 (G-U23)Harstad, Seriestevne03.06.14
4,49,77Martin Tellevik, Ask Friidrett11.02.917Ravnanger, Karusellstevne 211.06.14
4,49,89Steinar Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb11.03.96D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14
4,50,09Erik Houm, Gausdal FIK07.02.993 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland30.08.14
4,50,4Rolf Hernes, IL Dalebrand25.03.631 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
-----260--------------------
4,51,07Jostein André Kvikstad, Bodø Friidrettsklubb31.12.93DRibeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League06.07.14
4,51,32Jan Richard Bærug, Larvik Turn & IF05.05.641 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
4,51,5Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV35)Førde, Coop Challenge13.09.14
4,52,29Knut Einar Jakobsen, Gjøvik FIK01.10.961 (G-18/19)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene24.05.14
4,52,4Pål Berg-Knutsen, Hvam IL02.05.641 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
4,52,44Øivind Bernes, Osterøy IL16.01.581 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
4,52,5Trond Håvard Brunes, Hvam IL25.12.771 (MV35)Årnes, Kretsstevne14.05.14
4,52,8Rune Moen, Lånke IL Friidrett23.08.775Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
4,52,81Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961 (G-U20)Sandnes, Mangekampkvalifisering11.05.14
4,54,3Torbjørn Stene, Selbu IL17.07.867Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
-----270--------------------
4,54,59Ole Morten Korsmo, Kongsvinger IL Friidrett09.04.752Kongsvinger, Seriestevne 204.06.14
4,54,80Joakim Bjørklund, Bodø Friidrettsklubb11.08.951 (MJ)Tromsø, NNM 201431.08.14
4,54,87Øivind Inka Midthassel, IL Skjalg06.02.981 (G-16)Bryne, Brynelekene med KM 13-19 år31.08.14
4,54,91Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.982 (G-16)Fana, Framolekene 201431.05.14
4,55,05Ove Måge, Strandebarm IL07.02.731 (MV40)Strandebarm, Seriestemne11.06.14
4,55,07Jonas Slettemark Juel, Fossum IF21.10.9911 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,55,16Nils Tore Sæterdal, IL Fri03.03.674Arna, Seriestevne02.07.14
4,55,69Jostein Mikkelsen, Ask Friidrett19.12.642 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
4,56,6Håkon Kyllo, IL Dalebrand24.10.632 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
4,56,7Magnus Hartz, IL Trio07.10.892Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
-----280--------------------
4,57,19Joakim Haugen, Norna-Salhus IL01.04.983 (G-16)Fana, Framolekene 201431.05.14
4,57,60Ove Bernes, Mjøsdalen IL06.03.521 (MV60)Osterøy, Karusellstevne 404.08.14
4,57,62Karl Henrik Lilleheier, Ås IL06.11.718Ås, Kretsstevne25.08.14
4,58,34Åsmund Aasrum Andersson, Norna-Salhus IL05.12.961 (G-18/19)Fana, Framolekene 201431.05.14
4,58,66Osmund Kvalevåg Øversjøen, IL Tyrving19.11.995 (G-15)Asker, Askerlekene 201431.05.14
4,58,79Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (G-U23)Kópavogur/ISL, Nordisk Mesterskap i Mangekamp08.06.14
4,59,26Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.991 (G-15)Leikvang, Hovdingrulett 312.06.14
4,59,56Thore Martin Krabseth, Oppstad IL16.05.803Kongsvinger, Seriestevne 204.06.14
4,59,68Ole Andreas Grøtting, FIK Orion29.09.994 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland30.08.14
4,59,83Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg24.04.96DStavanger, Mangekampstevne13.09.14
-----290--------------------
5,00,04Martin Haugstad Moosmayer, Asker Sk. Friidrett11.12.996 (G-15)Asker, Askerlekene 201431.05.14
5,00,17Bjørn Paulsrud, Oppstad IL25.11.671 (MV45)Kongsvinger, Seriestevne 327.08.14
5,00,26Daniel Nyvoll, IL Tyrving07.01.997 (G-15)Asker, Askerlekene 201431.05.14
5,00,33Anders Kolstadbakken, Rogne IL06.05.991 (G-15)Fagernes, Regionstevne15.05.14
5,01,05Erik Koppervik Christiansen, Asker Sk. Friidrett13.12.998 (G-15)Asker, Askerlekene 201431.05.14
5,01,1Lars Myhre, Ullensaker/Kisa IL15.07.643 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,01,14Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.991 (G-15)Lillehammer, Gausdal Land-stevnet09.09.14
5,01,66Rune Pedersen, IL Fri17.11.744Arna, Seriestevne17.09.14
5,01,74Hans Kristian Drege Bø, Gausdal FIK02.07.982 (G-16)Lillehammer, GD-lekene21.09.14
5,01,94Rein Bentdal, Lillehammer IF20.05.981 (G-16)Lillehammer, Gkrør-stevnet03.06.14
-----300--------------------
5,02,81Brigt Strømmen, IL Fri18.09.595Arna, Seriestevne17.09.14
5,03,00Matias Ræstad Slotvik, Strindheim IL02.08.993 (G-15)Trondheim, SpareBank1-stevne28.05.14
5,03,13Hallvard Nilsen, IL Gular11.09.781 (MV35)Kongsvinger, Seriestevne 327.08.14
5,03,33Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
5,03,42Bjørn Ståle Eikrem, Skogn IL25.08.723Levanger, Moanstevne02.06.14
5,04,7Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
5,04,73Oddvar Hanstveit, Mjøsdalen IL18.04.631 (MV50)Osterøy, Karusellstevne 404.08.14
5,04,8Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL18.06.961 (G-18/19)Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
5,04,82Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DHerentals/BEL, Open PK meerkamp01.06.14
5,04,9Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.892Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
-----310--------------------
5,05,1Jonas Myhr, IL Aasguten17.07.879Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,05,87Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.991 (G-15)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 203.06.14
5,06,2Oddvar Rønning, Lånke IL Friidrett03.09.8010Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,06,47Knut Bjørn Stokke, Ås IL07.06.666Ås, Kretsstevne05.05.14
5,06,52Vebjørn Kveberg Opsanger, Øystese IL11.04.981 (G-16)Strandebarm, Seriestemne11.06.14
5,07,63Mohamed Yahya Maad, Norna-Salhus IL12.09.951 (G-19)Leikvang, Hovdingrulett 312.06.14
5,07,86Per Espen Fjeld, Skarphedin IL24.07.593 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
5,09,23Hans Eirik Opsahl, Norna-Salhus IL02.08.974-h1Fana, BFG Løpsstevne02.08.14
5,09,44Stig Espen Tollaksen, Haugesund IL24.05.972 (G-17)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 203.06.14
5,09,6Rikard Ulseth, Idrettslaget Fram20.08.7611Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
-----320--------------------
5,09,7Morten Buer, Lørenskog Friidrettslag28.09.721 (MV40)Sørum, Stomperudkarusellen 201409.09.14
5,09,84Knut Øystein Fosse, Strandebarm IL12.04.611 (MV50)Strandebarm, Seriestemne11.06.14
5,10,13Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
5,10,3Geir Augdal, Markabygda IL25.09.581 (MV55)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,10,96Ove Tombre, IL Fri30.11.626Arna, Seriestevne02.07.14
5,11,12Ask Viljar Skar Bulling, Tingvoll Friidrettsklubb14.05.974-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
5,11,49Mikael Ripel Høgman, Gulset IF Friidrett22.06.991 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
5,12,1Gunnar P. M. Foss, Blaker IL27.05.872Sørum, Stomperudkarusellen 201409.09.14
5,12,3Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.962 (G-18/19)Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
5,12,5Jomar Valstadsve, Idrettslaget Fram16.04.633 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
-----330--------------------
5,12,91Leonardo Areas Venås, Ålesund Friidrettsklubb06.08.931Måndalen, Banestevne20.09.14
5,13,2Kjell Alseth, Stjørdal Friidrettsklubb15.08.604 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,13,7Morten Andre Hunnes Stokkan, IL Aasguten21.01.9112Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,13,8Stein Randby, Sørum IL07.11.671 (MV45)Sørum, Stomperudkarusellen 201409.09.14
5,15,7Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601 (MV50)Ostereidet, Seriestemne17.06.14
5,15,99Are Herstad, Egersunds IK26.03.641 (MV50)Egersund, Åpningsstevne08.05.14
5,16,3Thomas Rene Hansen, IL Tyrving18.05.725Nadderud, Kretsstevne løp25.09.14
5,16,4Tore Engen, Mogutten IL04.06.581 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,16,74Markus Stenersen, Stjørdal Friidrettsklubb25.09.981 (G-16)Stjørdal, Karusellstevne28.05.14
5,17,01Karl Vågstøl, FIL Aks-7719.12.512 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
-----340--------------------
5,17,4Ole Vikerhaug, Fet Friidrettsklubb21.03.592 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,17,60Steinar Westerberg, Sømna IL10.07.693Vik, Kretsstevne14.08.14
5,18,0Eirik Haugen, Sørum IL16.05.963Sørum, Stomperudkarusellen 201409.09.14
5,18,34Ståle Jan Frøynes, Tønsberg Friidrettsklubb24.12.561 (MV55)Ski, Kretsstevne18.06.14
5,19,3Geir-Arve M Clausen, IL Dalebrand10.01.672 (MV45)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,19,7Fredrik Dahl, Sørum IL03.12.814Sørum, Stomperudkarusellen 201409.09.14
5,19,77Aksel Øvsthus, Mjøsdalen IL29.10.533 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
5,20,3Leif Martin Bjørgum, IL Nybrott01.11.9313Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,20,6Magnar Stræte, IL Nybrott10.01.635 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,20,64Eilif Villanger, Ask Friidrett03.03.504 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
-----350--------------------
5,21,0Bård Roll, Nidelv IL28.09.572 (MV55)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,21,2Per Roar Koppang, IL Tyrving01.10.676Nadderud, Kretsstevne løp25.09.14
5,22,6Anders Skjerve, Markabygda IL26.08.583 (MV55)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,23,11Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.564 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
5,23,3Kenneth Blom, IL Trio12.01.633Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
5,24,1Hermann Storflor, IL Dalebrand21.04.511 (MV60)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,25,24Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Sandnes, Mangekampkvalifisering11.05.14
5,25,42Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.613 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
5,26,33Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.95D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14
5,26,8Gunnar Vaage, IL Trio12.07.584Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
-----360--------------------
5,26,9Oddvar Hårde, Stord IL11.01.69D (MV45)Leirvik, 10-kamp17.09.14
5,27,2Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.672 (MV45)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,27,78Wanis Ali, Kongsvinger IL Friidrett07.03.805Kongsvinger, Seriestevne 204.06.14
5,29,5Arvid Syrstad, Skaun IL24.11.491 (MV65)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,30,45Tom Ivar Olsen, Sømna IL08.08.734Vik, Kretsstevne14.08.14
5,31,53Marius Viken Vesterås, Gjøvik FIK10.10.993 (G-15)Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene24.05.14
5,32,6Nicklas Risan Dahl, Ullensaker/Kisa IL19.08.982 (MJ)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,32,7Tonny N Skogsholm, Gjerdrum IL06.05.644 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,32,97Terje Søilen, IL Fri23.06.491 (MV65)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
5,33,50Petter H Sæbø, Osterøy IL12.05.621 (MV50)Osterøy, Karusellstevne 105.05.14
-----370--------------------
5,33,89Agnar Skutbergsveen, Veldre Friidrett03.10.461 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
5,36,7Per Gammelgård, Bækkelagets SK05.01.541 (MV60)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
5,36,9Øyvind Wang, Hvam IL14.07.711 (MV40)Årnes, Kretsstevne14.05.14
5,37,2Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV60)Gloppen, Seriestemne28.10.14
5,37,4Torbjørn H. Sæther, Eidsvold Turnforening Friidrett05.12.501 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,37,43Are Flekke, Norna-Salhus IL02.04.967Fana, Karusellstevne 601.10.14
5,37,6Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV)Greveskogen, Seriestevne06.09.14
5,37,9Arne Olav Langseth, Aurskog/Høland Friidrettslag07.07.521 (MV60)Sørum, Stomperudkarusellen 201409.09.14
5,38,88John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 105.05.14
5,38,9Stig Christoffersen, Idrettslaget Fram20.05.594 (MV55)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
-----380--------------------
5,39,55Oscar Giverin, IK Tjalve26.12.991 (G-15)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
5,39,76Øystein Nordli, Sømna IL06.01.705Vik, Kretsstevne14.08.14
5,40,08Dan Roger Guttorm, IL Nordlys28.01.681Lakselv, Finnmarksmesterskapet 201421.09.14
5,40,26Steinar Lohne, IL Fri25.12.628Fana, Karusellstevne 601.10.14
5,40,5Øyvind Bjørndal, Nordre Eidsvoll IL15.05.973 (MJ)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,40,9Olaf Knai, Hurdal IL29.07.491 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,41,7Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.522 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,42,2Johan Warholm, Sømna IL01.05.991 (G-15)Vik, Kretsstevne29.05.14
5,42,3Per Magne Siraas, Selbu IL07.07.421 (MV70)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,42,74Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.994 (G-15)Leirvik, Stordleikane 201417.08.14
-----390--------------------
5,44,4Sverre Buan, Strindheim IL29.06.532 (MV60)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,45,37Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46M (MV65)Lyngdal, NM 4-/5-kamp24.06.14
5,45,69Alf Fjeldstad, FIL Aks-7707.12.501 (MV60)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
5,46,0Rolf Kåre Østerbø, Hornindal IL07.09.991 (G-15)Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14
5,46,2Knut Ove Woldvik, Kløfta IL28.10.646 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,46,5Ivar Egeberg, Blaker IL11.03.503 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,46,6Kristoffer Vold Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb15.01.971Greveskogen, Lindboestevne27.09.14
5,47,92Eirik Hvaara, Larvik Turn & IF04.02.731 (MV40)Larvik, KM Veteraner28.05.14
5,48,6Even Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb15.12.672Greveskogen, Lindboestevne27.09.14
5,49,02Nils Arne Therkelsen, Kroken IL26.09.66M (MV45)Lyngdal, NM 4-/5-kamp24.06.14
-----400--------------------
5,49,25Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62D (MV50)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14
5,49,41Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601 (MV50)Stange, KM Hedmark og Oppland30.08.14
5,49,6Eivind Opstad, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.642 (MV)Greveskogen, Seriestevne06.09.14
5,50,5Erik Stræde, Sørum IL10.09.652 (MV45)Sørum, Stomperudkarusellen 201409.09.14
5,50,67Daniel Tyldum, Hattfjelldal IL08.03.991 (G-15)Vik, Kretsstevne14.08.14
5,51,30Roar Andersen, Tønsberg Friidrettsklubb29.01.571 (MV55)Greveskogen, Seriestevne13.05.14
5,51,95Gunnar A Larssen, FIL Aks-7730.09.441 (MV70)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
5,52,05Johan Bergersen, Ask Friidrett10.01.461 (MV65)Knarvik, Seriestevne25.09.14
5,52,3Arne-Frithjof Løken, Feiring IL24.08.596 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,53,13Stein Sebastian Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL05.01.972 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
-----410--------------------
5,53,60Christer Sælen, IL Fri09.12.819Arna, Seriestevne17.09.14
5,54,3Arne Johansen, Ullensaker/Kisa IL12.08.482 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,55,22Olav Hagland, GTI16.02.483 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
5,55,6Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.412 (MV70)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,55,9Torbjørn Rolseth, Forra IL28.08.463 (MV65)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
5,56,62Reidar Eide, Førde IL Friidrett14.09.545 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
5,59,6Paul Håkon Almås, Hommelvik IL02.07.575 (MV55)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
6,00,8Bjørn Ivar Hage, Stjørdal Friidrettsklubb21.08.443 (MV70)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
6,00,9Odd Kinnsbekken, Ullensaker/Kisa IL14.08.483 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
6,01,1Per Magnus Holt, Oslo Politis IL10.02.521 (MV60)Bækkelaget, Politimesterskapet 201401.09.14
-----420--------------------
6,03,76Erik Solbakken Ring, Gausdal FIK25.05.981 (G-16)Gausdal, Ungdomscupen 2.del16.08.14
6,04,2Jon Romundgard, Raumnes & Årnes IL18.10.484 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
6,04,28Willy R. Hanssen, IL Tyrving03.10.541 (MV60)Ski, Kretsstevne18.06.14
6,05,41Inge Vinje, Tønsberg Friidrettsklubb19.11.451 (MV65)Greveskogen, Seriestevne13.05.14
6,07,99Egil Johan Hessen, BFG Bergen01.04.6810Fana, KM 201429.08.14
6,08,5Joshua Paul Schmidt, Sørum IL03.04.847Sørum, Stomperudkarusellen 201409.09.14
6,09,0Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV50)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
6,09,0Atle Irgens, Stord IL20.09.56D (MV55)Leirvik, 10-kamp17.09.14
6,10,9Harald Schytz, Ås IL24.12.721Ås, Kretsstevne08.10.14
6,11,8Gorm Holø, Stjørdals-Blink IL13.04.606 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
-----430--------------------
6,14,26Einar Uleberg, Kristiansand IF Friidrett11.04.53M (MV60)Lyngdal, NM 4-/5-kamp24.06.14
6,17,2Tor P. Myhre, Kløfta IL21.03.465 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
6,19,5Jan Arnfinn Nilsson, Stjørdals-Blink IL26.04.464 (MV65)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
6,22,2Kjell Olav Storflor, IL Dalebrand02.10.556 (MV55)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
6,22,30Ståle Jarmund, Hattfjelldal IL09.08.992 (G-15)Vik, Kretsstevne14.08.14
6,23,32Håvard Ellila Homme, Søgne IL02.02.991 (G-15)Søgne, KM 5kamp+enkeltøvelser Veteraner + Treningsstevne26.09.14
6,23,4Rolf Meek, Minerva Friidrett22.01.504 (MV60)Sørum, Stomperudkarusellen 201409.09.14
6,24,10Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
6,24,13Bjarte Aartun, Bremnes IL18.11.555 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
6,28,16Sondre Westby Liestøl, Ullensaker/Kisa IL15.11.991Jessheim, Nasjonalt stevne02.09.14
-----440--------------------
6,30,3Rolf Brennskag, Skogn IL10.09.455 (MV65)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
6,30,5Jan Holth, SK Freidig08.08.444 (MV70)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
6,31,2Gunvald Gundersen, IF Klypetussen10.12.425Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
6,34,59Håkon Rongved, FIL Aks-7717.05.422 (MV70)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
6,35,0Petter Kildal, Haga IF13.06.412 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
6,37,8Oddvar Vigdenes, Forra IL20.08.487 (MV65)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
6,41,0Bjørn Indseth, Malvik IL22.06.468 (MV65)Stjørdal, Nybrottkarusellen 327.08.14
6,41,4Erik Holt, Fet Friidrettsklubb22.06.506 (MV60)Sørum, Stomperudkarusellen 201409.09.14
6,46,3Øyvind Fagersand, Aurskog/Høland Friidrettslag31.05.467 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
6,46,30Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48P (MV65)Abingdon/GBR, BMAF Outdoor Pentathlons08.06.14
-----450--------------------
6,47,3Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV65)Stjørdal, Kretsstevne19.08.14
6,50,1Aage Sjøberg, Stovnerkameratene17.03.498 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
6,51,4