Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,01Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,10Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h3 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,11Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,26Sandra Judy Rasch, Asker Sk. Friidrett03.06.023-h3 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,29Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,31Anna Langeland, IL Tyrving03.05.023-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,39Emma Abotnes, Fana IL04.02.021-h2Malmø/SWE, Pallas Spelen 201630.01.16
8,39Emelia Tveitå, Otra IL03.03.021 (J-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
8,40Maiken Andreassen, Løten Friidrett28.05.025-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,43Synnøve Kristoffersen, Herkules Friidrett20.05.023 (J-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----10--------------------
8,46Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.022Hvam, Indoor Games02.03.16
8,46Mia Evensen, Hamar IL25.11.027-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,48Julia Jordanger Loen, Breimsbygda IL28.02.021-h1Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
8,50Maria Skår, Fyllingen IL15.10.022-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,50Mathilde Skreddernes, Kvæfjord IL29.07.021-fi Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
8,50Margrete Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF27.06.022-h1Florø, Nasjonalt barne og ungdomsstevne05.03.16
8,52Kaja Grutsæter, Selbu IL20.04.021Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
8,53Velina Pavlova, Haugesund IL19.05.021-fi Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,53Sigrid Garvik, Fagernes IL24.02.023-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,54Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.023-h4Malmø/SWE, Pallas Spelen 201630.01.16
-----20--------------------
8,56Elea Jørstad Bock, Stein FIK04.11.021-h1Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
8,57Linnea Henriksen, Fiskå IL21.11.022-fi Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
8,57Synne Osenbroch, Sandnes IL20.03.022-fi Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,59Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h1 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,59Erle Sørensen, Herkules Friidrett20.12.022Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
8,60Liv Karoline Grimstad, Ranheim IL11.06.021-h1 (J-13)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
8,60Ine Tronstad, Steinkjer Friidrettsklubb27.03.021Steinkjer, Innendørs30.01.16
8,60Frida Haugskott, Børsa IL22.06.021-h1Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
8,61Saranda Krueziu, Larvik Turn & IF11.03.025-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
8,61Inger Constanse Eidhammer Lunde, Etne IL25.04.022-h3Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
-----30--------------------
8,62Juliane Rosenvinge Grell, Fredrikstad IF11.04.021-h1Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,63Jorunn Elisabeth Bakkevig Bjordal, Haugesund IL12.03.023-fi Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,64Hanne Solberg Løtveit, Asker Sk. Friidrett28.01.022-h2Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,64Abigail Ogoti, Nesbyen IL28.08.022-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,65Sara Østnor, Haugesund IL28.05.021-h2Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
8,65Erika Hoffmann, Fagernes IL18.12.023-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,66Oline Opsal, Ålesund Friidrettsklubb13.11.023-fi Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
8,70Anna Garnes Kleven, Dimna IL22.03.021 (J-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
8,70Sofie Berglund Ellingsen, Herkules Friidrett20.02.025 (J-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
8,73Ada Westerlund, Sem IF30.04.026 (J-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
-----40--------------------
8,73Marthe Dragsund Nilsen, Bækkelagets SK07.03.022-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,75Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,75Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.022-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,76Amanda Bakker Knutsen, Fredrikstad IF28.02.022-h1Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
8,76Synne Eikeland, Sandnes IL25.05.024-h3Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
8,77Synne Kulvedrøsten Soløst, FIK Orion23.04.021 (J-13)Stange, U-cup del 330.10.15
8,77Madelen Lassessen, Larvik Turn & IF08.03.021-fi-BGøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
8,78Unni Tveitå, Otra IL14.02.027 (J-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
8,78Dina Dyblie, Horten Friidrettsklubb26.02.023-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,80Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----50--------------------
8,80Eir Storrustløkken, Lillehammer IF03.03.024-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,81Cornelia Johnsen-Braseth, IL Tyrving28.12.021-h2 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,81Nora Helene Kjerland Kristensen, IL Gneist09.05.023-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,82Eva Moldestad, Turn & IL Hovding15.02.022-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,82Kaja Milje Nesheim, Haugesund IL08.04.024-h2Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
8,82Sigrid Kongssund Amlie, Moelven IL01.01.023-h5Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,82Marie Boye, Haugesund IL09.04.021-h2Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
8,83Victoria Koldingsnes Karlsen, BUL-Tromsø Friidrett24.01.022-h2Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
8,83Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.022-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,84Kornelia Roppen, Dimna IL01.03.023-h1Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
-----60--------------------
8,84Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.024-h2Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
8,86Maria Bøe Tesfamichael, Lillehammer IF28.03.021 (J-13)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.15
8,86Hanna Sørensen, Haugesund IL12.07.024-h2Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
8,86Caroline Boge-Fredriksen, Nesøya IL12.08.023-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,88Elisabella Hjelpdahl, Sandefjord Turn & IF01.09.025-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,89Hanna Oksmo, Fredrikstad IF19.06.023-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,90Madeleine Skårland, Bryne FIK30.06.021-h1Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
8,90Inger-Malene Westerås, Kvæfjord IL18.10.024-fi Tromsø, Tromsølekene inne 201614.02.16
8,91Karen Seierstad, Bækkelagets SK01.06.024-h2Bærum, Indoor Games18.01.16
8,93Vilde Christoffersen, IF Sturla03.05.024-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----70--------------------
8,93Madelen Haaheim Sveinungsen, Sørild FIK23.05.021-h2Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,93Synnøve Undset, IL Tyrving05.06.024-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,94Kitty Augusta Friele Faye, Fana IL17.08.021-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,94Lotta Flatum Fallingen, Brandbu IF19.09.023-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,95Ida Skoglund Olsen, Urædd Friidrett02.01.021Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,96Jenny Kjerschow, Sportsklubben Vidar02.07.025-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,00Jennie Marie Hegelstad, Larvik Turn & IF29.01.023-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,01Tina Nygård Stavenes, Narvik IL23.10.024-h2Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
9,01Tuva Jacobsen, Moss IL13.10.024-fi Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,02Sunniva Hagen Stavseth, Nittedal IL12.09.022-h1 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----80--------------------
9,02Johanne Skovly, Fredrikstad IF12.01.025-fi Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,02Therese Torvund, Mandal & Halse IL12.02.022-h2Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,03Erle Musum Lyng, Verdal Friidrettsklubb08.07.023Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
9,03Eira Austad, Haugesund IL27.02.026-h2Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
9,04Susanne Nisansela Bye, Asker Sk. Friidrett29.03.025-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,05June Meili Christensen Steihaug, Sportsklubben Vidar27.06.024-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,06Sunniva Kulkarni, Sandnes IL12.07.027-h3Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
9,07Marie-Louise Unnerud, Bækkelagets SK03.07.023-h1 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,08Karen Plukkerud, Løten Friidrett30.10.023 (J-13)Stange, U-cup del 330.10.15
9,08Maren Berglund Haga, IL Tyrving25.12.024-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----90--------------------
9,09Malene Skaar Berg, Dimna IL05.10.025 (J-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
9,09Helene Valen, Bækkelagets SK12.02.024-h1 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,09Anne Haave, Snøgg Friidrett07.12.026-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,09Hedvig Jonsborg Ulvestad, Asker Sk. Friidrett27.03.025-h5Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,11Elin Littmann, Bækkelagets SK29.11.027-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,12Maja Kristine Eriksen, BUL-Tromsø Friidrett06.01.022 (J-13)Tromsø, Seriestevne 816.12.15
9,12Hannah Storaas Alsaker, Haugesund IL02.05.026-h2Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
9,12Celine Ødegård Nilsen, Nittedal IL29.08.025-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,12Hanne Sagen, IL Tyrving25.05.025-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,13Vida Fjermestad-Svendsen, Sandnes IL04.02.022Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
-----100--------------------
9,13Kaia Winther Christiansen, Sortland Friidrettsklubb13.12.022-h1Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
9,13Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.026-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,14Ida Woxen Osestad, Mandal & Halse IL26.04.023-h2Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,14Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.024-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,15Live Bund Mathisen, Larvik Turn & IF17.05.024-h4Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
9,15Nora Glad Thorshaug, Bodø Friidrettsklubb01.02.021Bodø, Kretsstevne04.04.16
9,16Mathilde Skretting, Bryne FIK20.03.024-fi Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
9,16Synne Oord, Oppegård IL21.07.027-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,17Eira Fjellet, FIK Orion13.03.024 (J-13)Stange, U-cup del 330.10.15
9,18Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.026-h2Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
-----110--------------------
9,18Ida Moen Grynne, Hinna IL01.04.023-h1Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
9,18Yme Seglsten Thompson, Bækkelagets SK12.04.023-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,18Vilde Marie Tinglev, Høybråten og Stovner IL07.08.023-h6Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,19Kristine Alne, Haugesund IL21.01.021-h1Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
9,19Mia Larsen, Løten Friidrett15.04.022-h1Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
9,19Thea Heisel, Vindbjart Friidrett10.06.022-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,20Solveig Hustoft, Fana IL27.07.028-h2Malmø/SWE, Pallas Spelen 201630.01.16
9,20Celina Nielsen Hvidsten, IF Sturla11.05.027-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,20Thea Hide Buberget, Kongsvinger IL Friidrett15.04.024-h6Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,21Amelie Denizou Lund, IL Tyrving24.06.023-h2 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----120--------------------
9,21Julie Paulsen Kaalstad, Tønsberg Friidrettsklubb12.09.024-h2 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,21Lea Trong-Johansen, IL Tyrving25.09.024-h1Bærum, Indoor Games18.01.16
9,21Mathilde Goos Elvevoll, Kvæfjord IL02.09.025-h2Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
9,21Julie Winsnes Astrup, Asker Sk. Friidrett05.04.025-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,21Frida Mikkelsen, BUL-Tromsø Friidrett05.12.022Tromsø, Seriestevne 504.04.16
9,22Ina Hole Trøan, Ranheim IL14.09.021-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
9,22Martha Vatnedal, Mandal & Halse IL06.02.023-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,23Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.025-h2 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,24Åsne Stræte Opdahl, Ranheim IL17.01.023-h1 (J-13)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
9,25Silje Grønhaug, Nordre Fjell Friidrett27.08.024-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
-----130--------------------
9,25Tuva Løge Skålheim, IL Sand06.06.021Leirvik, Hallstevne06.02.16
9,28Tuva Sofie Sire, Nesbyen IL02.04.027-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,29Ida Johanne Folsland, Ullensaker/Kisa IL10.12.022Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
9,29Anette Lydersen, Dimna IL12.04.024-h1Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
9,30Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.026-h2 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,30Maybel Boateng, IL i BUL15.12.027-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,31Linn Sofie Fagerås, Askim IF15.10.024Askim, Askimlekene17.01.16
9,33Aurora Ude, Byåsen IL11.02.024-h1 (J-13)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
9,33Synne Brenne Bondevik, Ranheim IL16.03.023-h1Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
9,34Oline Hovda, Ranheim IL09.08.023 (J-13)Ranheim, Klubbmesterskap19.10.15
-----140--------------------
9,35Nikoline Bruvik, Turn & IL Hovding24.01.023-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,36Kaia L Furland, Sandnes IL06.05.023Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
9,36Elle Katri Lindi, IL Nordlys16.01.024-h1Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
9,36Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.027-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,37Mariell Mikkelsen, FIL Aks-7711.01.022Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
9,38Ingrid Aarsæther, Fana IL04.08.021-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,38Ine Marie Loden Vidvei, Sandnes IL13.08.021-h1Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
9,39Victoria Lindgren, Haugesund IL17.02.022-h1Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
9,39Lotta Karlsen Meslo, Børsa IL17.06.024-h1Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
9,40Silje Sofie Huse, Frol IL10.02.025Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
-----150--------------------
9,40Maren Landro, Nordre Fjell Friidrett26.05.023-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
9,41Mari Vikse, Haugesund IL22.05.024-h2Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
9,41Sara Michelle Anglevik, Bremnes IL23.06.024-h2Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
9,42Oda Evenstad, Hamar IL05.03.023-h1Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
9,43Elise Vellinga, Turn & IL Hovding25.02.024 (J-13)Leikvang, Hovdingrekrutten 101.12.15
9,44Veliane Narnor, IF Hellas26.07.025-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
9,44Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,46Rebecca Moss Johannessen, Haugesund IL19.08.023-h1Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
9,47Maren Pieroth, Dimna IL02.06.026 (J-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
9,47Mia Andersen, Bergens Turnforening28.09.025-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
-----160--------------------
9,49Emma Victoria Fjeldberg, Fredrikstad IF20.02.026-h1Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,51Ingrid Aurvoll, Narvik IL27.02.026-h2Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
9,52Frida Wee, Haugesund IL23.06.026-h2Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
9,53Kajsa Gravås Bergstrøm, Ranheim IL30.04.025-h1Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
9,53Matilde Sagen Lande, Asker Sk. Friidrett09.05.028-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,56Silje Stark, Fredrikstad IF06.05.021-h2Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,58Iqra Inam, Haugesund IL23.09.023-h1Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
9,58Oline Osnes Låbakk, Dimna IL20.08.025-h1Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
9,59Andrine Jørgensen, Sortland Friidrettsklubb19.03.026-h1Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
9,59Christina Dyndal Thingbø, Sandnes IL18.07.022-h1Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
-----170--------------------
9,61Liv Sofie Egelandsdal, Egersunds IK17.06.023-h1Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
9,61Linn Emilie Mydland, Lyngdal IL23.01.024-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,62Erika Edling, Ranheim IL10.01.025-h1 (J-13)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
9,62Maren Filseth Augdal, Ringerike Friidrettsklubb25.11.028-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
9,62Elise Svardal, Larvik Turn & IF24.10.027-h5Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus07.02.16
9,64Kaja Kotte Fredriksen, Ranheim IL05.03.022-h1Ranheim, Nyttårsstevne07.02.16
9,65Julie Sand, Løten Friidrett16.08.026-h6Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,66Alannah C Patel, IL i BUL18.12.026-h1 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,67Maiken Langli, Oppegård IL20.12.028-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,67Eva Karine H Moe, Etne IL02.11.024-h1Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
-----180--------------------
9,68Thea Josefine Nerseth, Sandnes IL08.02.026-fi Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
9,71Hedda Hatteland, Sandnes IL17.07.023-h1Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
9,71Helene Bakke, Bodø Friidrettsklubb10.05.022Bodø, Kretsstevne04.04.16
9,72Sara Hay, Hamar IL02.04.024-h1Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
9,72Amalie Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb01.03.023Bodø, Kretsstevne04.04.16
9,77Seline Dyrlid, Sandnes IL31.05.024-h1Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
9,77Maud Aasland, Urædd Friidrett22.08.023Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
9,78Aya Qashua, Mandal & Halse IL26.09.024-h2Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,81Marlene Vikan Eriksson, Ranheim IL20.12.023-h2 (J-13)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
9,81Julie Ausdal, Mandal & Halse IL17.01.025-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
-----190--------------------
9,82Oline Rise Kvalen, Dimna IL25.11.027 (J-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
9,82Ida Tveit Songstad, Haugesund IL26.03.025-h1Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
9,82Frida Regine Vedal-Fekstad, Veldre Friidrett01.12.027-h6Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,83Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.027-h1 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,83Alice Snekkevik, Loddefjord IL30.11.024-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,84Birgitte Hinderlid, Haugesund IL10.07.026-h1Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
9,85Mina Vindenes, Fyllingen IL02.06.025-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,86Marion Halvorsen Nustad, Gausdal FIK16.03.025 (J-13)Stange, U-cup del 330.10.15
9,91Ellen Sofie Leiknes, Nesøya IL15.01.025-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,94Vinoosha Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL30.12.028-h5Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----200--------------------
9,95Hanne Glorud, Veldre Friidrett07.02.027-fi (J-13)Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
9,96Ingvild S Langum, Loddefjord IL24.08.024-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
9,97Åshild Moger, Nesøya IL17.07.028-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
10,01Mari Robertsen, Fredrikstad IF05.09.023-h2Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
10,02Madeleine Kroondijk, IL Gneist26.12.026-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
10,08Thea Kittilsen Andersen, IF Hellas25.06.026-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
10,09Hanne Vehus Pedersen, IK Grane15.02.025-h2Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
10,11Tora Pedersen Bergan, Asker Sk. Friidrett02.05.028-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
10,13Emily Bertelsen, Moss IL02.11.024-h2Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
10,16Mia Sortland, Bremnes IL30.03.026-h1Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
-----210--------------------
10,20Jeanette Trevland, Sandnes IL05.04.027-h1Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
10,24Cristina Fænn Abrante, Oppegård IL23.07.028-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
10,26Oda Verstegen, Hinna IL19.11.026-h1Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
10,39Fredrikke Skahjem, Fredrikstad IF22.07.025-h2Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
10,41Tora Marie Stangeland, Sola FIK26.08.027-h1Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
10,44Elisabeth Heggelund, Romerike Friidrett29.07.026-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
10,59Emilie Margrete Fodstad, Ranheim IL09.02.025-h2 (J-13)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
10,88Amilde Angell, Sortland Friidrettsklubb05.11.027-h1Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34Amelia Mysiara (POL), Romerike Friidrett28.12.024-h3 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,95Lill-Joelle Miltz (GER), Midsund IL02.02.024 (J-13)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6Lotta Flatum Fallingen, Brandbu IF19.09.021Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
8,6Erika Hoffmann, Fagernes IL18.12.021Leira, Treningsstevne30.04.16
9,7Runa Bergum Nilsen, Søndre Land IL07.09.022Hov i Land, Treningsstevne30.01.16

Total requesttime: 0.40673685073853 seconds