Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,86Nora Aune, Ranheim IL17.01.041 (KS)Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
8,03Lovise Skarbøvik Andresen, Dimna IL17.01.041 (KS)Ulsteinvik, Treningstemne19.01.21
8,08Isabella Alida Indrebø, IK Tjalve16.07.044-h2 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,11Anna Kolstø Jensen, Haugesund IL08.09.044-fi-A (KS)Leikvang, Norna Indoor30.01.21
8,15Hedvig Kallåk, IL Tyrving08.11.044-h1 (KS)Bærum, Sprint hopp treningsstevne30.01.21
8,18Iselin Evensen, Sømna IL22.09.043 (KS)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,28Ane Skjetne, Ranheim IL02.02.043 (KS)Ranheim, Innendørs Elitestevne 202107.02.21
8,35Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.042 (J-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.20
8,36Julie Ose, Søgne IL10.05.041-h2 (KS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,39Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.042-h2Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
-----10--------------------
8,56Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.044-h1 (KS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
8,56Elisabeth Stemshaug Gilje, Søgne IL16.11.042-h2 (KS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,56Sigrid Forsmo Kapskarmo, Hattfjelldal IL22.06.041 (J-U20)Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
8,59Nora Berg Fiske, Strindheim IL03.03.041Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
8,66Angelina Min, Kristiansands IF Friidrett16.10.043-h2 (KS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,68Karoline Albrigtsen, BUL-Tromsø Friidrett25.07.041 (J-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
8,71Anne Tharaldsen Danielsen, Norna-Salhus IL09.04.044-h1Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
8,71Idun Landgård Antonsen, Hamar IL31.01.041 (J-U20)Stange, Treningsstevne U2013.03.21
8,77Linn Andrea Lindevik, Kristiansands IF Friidrett24.05.042-h1 (KS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,80Pernille Aaslid Osen, Ranheim IL03.04.042Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
-----20--------------------
8,86Sigrid Warholm, Dimna IL03.03.042Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
8,93Milla Thorshaug, Steinkjer Friidrettsklubb04.11.042 (J-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,97Mille Marie Linnebo, Kristiansands IF Friidrett25.06.043-h1 (KS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
8,98Amalie Fenstad, Stadsbygd IL17.08.043 (J-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
9,02Ingeborg Romsaas, BUL-Tromsø Friidrett15.08.042 (J-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
9,05Karoline Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett14.07.043 (J-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
9,54Malene Storøygard, Rjukan Idrettslag15.01.041Rjukan, Treningsstevne23.03.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,85Maren Undheim, Lye IL31.01.041-h2 (KS)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,29Nora Aune, Ranheim IL17.01.041 (KS)Steinkjer, Toppidrett06.03.21
25,51Iselin Evensen, Sømna IL22.09.042 (KS)Steinkjer, Toppidrett06.03.21
26,00Isabella Alida Indrebø, IK Tjalve16.07.041 (KS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
26,09Ane Skjetne, Ranheim IL02.02.044 (KS)Steinkjer, Toppidrett06.03.21
26,10Lisa Maylen Stensøy, Herkules Friidrett26.01.042 (KS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
26,55Anna Kolstø Jensen, Haugesund IL08.09.042 (KS)Leikvang, Norna Indoor31.01.21
26,67Kaja Carlsen-Brown, IL Tyrving11.08.041-h2 (KJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
27,31Elsie Hjartholm Seger, Sandnes IL21.02.041-h2 (J-15/19)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
27,36Hannah Emilie Bergh, IL Tyrving26.06.041-h1 (KJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
27,42Kristina Vatnar Lie, IL Tyrving24.06.042-h2 (KJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
-----10--------------------
27,48Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.041-h2Leikvang, Norna Young Indoor24.02.21
28,17Anne Tharaldsen Danielsen, Norna-Salhus IL09.04.042-h3Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21
28,19Sigrid Forsmo Kapskarmo, Hattfjelldal IL22.06.041 (J-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
29,60Milla Thorshaug, Steinkjer Friidrettsklubb04.11.042 (J-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
29,64Sophia Borgen, IL Tyrving03.05.043-h2 (KJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21
29,86Amalie Fenstad, Stadsbygd IL17.08.043 (J-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,25Lisa Maylen Stensøy, Herkules Friidrett26.01.042 (KS)Sandnes, Sørvestmesterskapet20.02.21
1,00,22Iselin Evensen, Sømna IL22.09.041 (KS)Steinkjer, Toppidrett Steinkjer06.02.21
1,05,62Mille Baastad Berg, IL Tyrving05.02.042 (KJ)Bærum, Tyrving klubbstevne15.03.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38,80Nora Berg Fiske, Strindheim IL03.03.041Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,38,86Ane Skjetne, Ranheim IL02.02.041 (KS)Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,50,52Selma Topdahl Danielsen, Sørild FIK26.04.041 (KS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20
1,55,89Maja Belsås, Trondheim Friidrett08.08.042Ranheim, Innendørs Ranheimshallen 202107.03.21
1,55,95Hanne Stamnesfet Næss, Ask Friidrett05.12.044 (KS)Leikvang, Nyttårsstevne02.01.21
1,59,20Ingrid Jortveit, Sørild FIK17.10.042 (KS)Grimstad, Treningsstevne13.12.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,07,91Inger Bergslid, Namsen Friidrettsforening25.06.041 (J-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36Angelina Min, Kristiansands IF Friidrett16.10.041Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
10,44Elisabeth Stemshaug Gilje, Søgne IL16.11.042Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,99Lovise Skarbøvik Andresen, Dimna IL17.01.041Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,74Hedvig Kallåk, IL Tyrving08.11.042 (KS)Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
1,60Sigrid Forsmo Kapskarmo, Hattfjelldal IL22.06.041Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
1,50Emilija Lorina Kibalcica, Sandnessjøen IL04.02.041 (J-16)Sandnessjøen, Treningsstevne17.12.20

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41Hedvig Kallåk, IL Tyrving08.11.041 (KJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
1,28Anna Solheim, Stord IL18.02.041Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
1,26Sofie Mehl Lode, Bergens Turnforening29.01.041 (J-16)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
1,25Lovise Skarbøvik Andresen, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041 (KS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
1,25Sarah Saunes Moldskred, Dimna IL29.12.041 (J-16)Ulsteinvik, Seriestemne31.10.20
1,24Sofie Skard, Stord IL22.06.042Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
1,20Matilde Flor Størvold, Rjukan Idrettslag03.12.041 (J-16)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,18Kine-Helen Hilleren, Ask Friidrett04.03.041Askøy, Klubbstevne i hopp u/t18.03.21
1,05Inger Bergslid, Namsen Friidrettsforening25.06.041Namsos, Seriestevne21.03.21
1,00Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.044 (KS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
-----10--------------------
0,95Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.042Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
0,80Ada Ringheim, IL Gneist17.08.045 (KS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,80Sarah Saunes Moldskred, Dimna IL29.12.041Ulsteinvik, Treningstemne06.03.21
2,44Rebecka Haaland, Sørild FIK04.06.041 (J-16)Grimstad, Treningsstevne12.12.20
2,40Kristine Aksland, Sandnes IL30.04.041 (J-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 111.05.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,23Sigrid Forsmo Kapskarmo, Hattfjelldal IL22.06.041Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
4,69Iselin Evensen, Sømna IL22.09.042Steinkjer, Friidrettsstevne25.03.21
4,60Milla Thorshaug, Steinkjer Friidrettsklubb04.11.042 (J-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
4,57Linn Andrea Lindevik, Kristiansands IF Friidrett24.05.042 (KS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
4,19Julie Helena Møller Jørgensen, IL Pioner15.05.041Finnsnes, Klubbmesterskap17.04.21
3,70Andrea Kirkhaug, IL Pioner14.12.042Finnsnes, Klubbmesterskap17.04.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55Elisabeth Stemshaug Gilje, Søgne IL16.11.041 (J-16)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,50Sofie Skard, Stord IL22.06.041Leirvik, Hoppstemne u/t15.03.21
2,49Lovise Skarbøvik Andresen, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041 (KS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,48Hedvig Kallåk, IL Tyrving08.11.041 (KJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,46Kassandra Schønberg, Eidanger Idrettslag14.02.041 (J-16)Porsgrunn, Klubbstevne07.10.20
2,42Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.041Leikvang, Klubbstevne18.04.21
2,34Sophia Borgen, IL Tyrving03.05.042 (KJ)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t28.10.20
2,33Sarah Saunes Moldskred, Dimna IL29.12.042 (KS)Ulsteinvik, Seriestemne22.10.20
2,33Sofie Mehl Lode, Bergens Turnforening29.01.041 (J-16)Bergen/Hø, Seriestevne i hopp u/t28.10.20
2,33Inger Bergslid, Namsen Friidrettsforening25.06.041Namsos, Seriestevne21.03.21
-----10--------------------
2,31Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.042Leikvang, Klubbstevne18.04.21
2,30Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.049 (KS)Leikvang, Nornaraketten10.01.21
2,29Karoline Albrigtsen, BUL-Tromsø Friidrett25.07.041 (J-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
2,28Julie Ose, Søgne IL10.05.042 (J-16)Lunde, Treningsstevne15.12.20
2,26Kajsa Victoria Liene Borning, Kristiansands IF Friidrett12.02.042 (J-16)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,23Anna Solheim, Stord IL18.02.042Leirvik, Hoppstemne u/t14.12.20
2,21Helle Ween, Sandnes IL19.04.041 (J-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
2,21Mille Marie Linnebo, Kristiansands IF Friidrett25.06.044 (J-16)Kristiansand, Treningsstevne18.12.20
2,20Ingeborg Romsaas, BUL-Tromsø Friidrett15.08.042 (J-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
2,18Matilde Flor Størvold, Rjukan Idrettslag03.12.042 (J-16)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
-----20--------------------
2,12Kine-Helen Hilleren, Ask Friidrett04.03.041Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
2,12Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
2,10Malene Storøygard, Rjukan Idrettslag15.01.041Rjukan, Treningsstevne23.03.21
2,08Astrid Kolstad Silseth, Ask Friidrett03.03.043Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21
2,05Ina Fladen, Søgne IL26.06.043 (J-16)Lunde, Treningsstevne15.12.20
2,04Karoline Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett14.07.043 (J-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
2,01Julie Helena Møller Jørgensen, IL Pioner15.05.041Finnsnes, Klubbmesterskap06.05.21
1,98Ada Ringheim, IL Gneist17.08.044 (KS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,84Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.045 (KS)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
1,82Julie Christine Bækø Fuglestad, Sandnes IL26.09.042 (J-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
-----30--------------------
1,78Vilde Løvenholm, Ask Friidrett03.04.044Askøy, Seriestevne i hopp u/t08.03.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,30Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.041Leikvang, Kengurukarusell 405.03.21
10,65Mille Marie Linnebo, Kristiansands IF Friidrett25.06.041 (KS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
10,27Linn Andrea Lindevik, Kristiansands IF Friidrett24.05.042 (KS)Kristiansand, Stevne for toppidrettsutøvere26.02.21
9,41Emilija Lorina Kibalcica, Sandnessjøen IL04.02.041 (J-16)Sandnessjøen, Treningsstevne17.12.20
8,95Julie Helena Møller Jørgensen, IL Pioner15.05.041Finnsnes, Klubbmesterskap17.04.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,16Kassandra Schønberg, Eidanger Idrettslag14.02.041 (J-16)Porsgrunn, Klubbstevne07.10.20
6,49Helle Ween, Sandnes IL19.04.041 (J-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t26.10.20
5,66Malene Storøygard, Rjukan Idrettslag15.01.041Rjukan, Treningsstevne26.03.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,96Hanna Emilie Hjeltnes, Ullensaker/Kisa IL23.06.041Hvam, Invitasjonsstevne 205.03.21
11,61Elsie Hjartholm Seger, Sandnes IL21.02.042 (J-16/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
11,50Thea Dahl, Haugesund IL24.07.041Haugesund, Innendørsstevne24.02.21
11,42Maren Undheim, Sandnes IL31.01.043 (J-16/17)Sandnes, Lagstevne Sandnes/Stavanger25.02.21
11,27Anette Tveitå, Otra IL09.10.041Evje, Otra klubbstevne19.02.21
10,94Guro Martine Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041 (J-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
10,37Johanne Leathem, Fana IL16.01.041Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21
9,51Malene Storøygard, Rjukan Idrettslag15.01.041Rjukan, Treningsstevne24.03.21
9,21Karoline Albrigtsen, BUL-Tromsø Friidrett25.07.041 (J-16)Tromsø, Treningsstevne 4-202007.12.20
8,80Sigrid Forsmo Kapskarmo, Hattfjelldal IL22.06.042Steinkjer, Friidrettsstevne06.03.21
-----10--------------------
8,61Åsne Daasvatn, Otra IL19.03.042Evje, Otra klubbstevne19.02.21
8,57Milla Thorshaug, Steinkjer Friidrettsklubb04.11.042 (J-16)Steinkjer, Adventstevne 202006.12.20
8,22Matilde Flor Størvold, Rjukan Idrettslag03.12.042Rjukan, Treningsstevne24.03.21
7,41Nora Digranes, Fana IL03.01.042Leikvang, Kengurukarusell 325.02.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,15Malene Storøygard, Rjukan Idrettslag15.01.041Rjukan, Treningsstevne26.03.21

Total requesttime: 6.1440260410309 seconds