Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27Ezinne Okparaebo, Norna-Salhus IL03.03.881-fi Bielefeld/GER, Ostwestfalen-Hallenmeisterschaften12.01.19
7,41Helene Rønningen, IL Tyrving04.09.983Bærum, Nordenkampen10.02.19
7,53Astrid Mangen Ingebrigtsen, Sandnes IL23.03.947Bærum, Nordenkampen10.02.19
7,56Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion13.09.991-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,59Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.993-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,60Henriette Jæger, Aremark IF30.06.031-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,63Marte Pettersen, Trondheim Friidrett30.04.971-fi (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,65Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.902-sf3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,66Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.992-fi Birmingham/AL/USA, Jaguar Invitational03.02.19
7,69Alice Ulla Berg, Dimna IL29.01.972-fi (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----10--------------------
7,71Mari Gilde Brubak, Trondheim Friidrett10.11.902-sf1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,71Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,72Elin Serine Vik Johannessen, Lyngdal IL23.04.001-fi (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,73Ida Bakke Hansen, Sandnes IL07.01.933-sf1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,74Malin Kulseth, Selsbakk IF24.12.966-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,75Nathalie O. Johnsen, IL Skjalg02.07.982-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,76Christine Bjelland Jensen, IL Gular16.06.943-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,79Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-fi (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,82Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-fi-ABærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,82Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.992-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
-----20--------------------
7,82Marlen Aakre, Fredrikstad IF17.09.934-sf1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,82Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001-h3 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,83Maria Helene Fagerli, Storfjord IL20.08.012-h3 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,84Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931-fi Canton/NY/USA, St Lawrence Saint Indoor Holiday Relays01.12.18
7,84Cecilia Johanna Carneiro Håkegård, Selsbakk IF07.12.945-sf3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,84Maja Medic, Lyngdal IL26.06.003-fi (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,84Anne Skudal Dolvik, IL Gneist21.02.881-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,84Miranda Lauvstad, IL Tyrving22.11.031-fi (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,86Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.011-fi-ALeikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,87Guro Roan Baklid, IF Sturla23.03.004-fi (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----30--------------------
7,88Marianne Evensen, Trondheim Friidrett26.09.963-h5Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,88Ida Breigan, Fredrikstad IF22.07.041-fi (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,89Monika Benserud, IL Gneist24.11.962-h1Skive/DEN, Januarstævne12.01.19
7,89Una Haukanes, IL Gneist30.03.036-sf1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,90Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.011-fi-BBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,91Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.005-fi (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,92Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.995-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,93Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.963-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,93Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.012 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,93Maren Bakke Amundsen, Moelven IL08.03.034-fi (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----40--------------------
7,94Emma Abotnes, Fana IL04.02.024-fi (J-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
7,94Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.035-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,94Hedda Ekrem Johansen, IF Sturla03.01.032-fi (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,94Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.983-fi (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,95Vilde Marstein, IL Koll05.06.022-h1 (J-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,95Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-fi (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,95Synne Frydenlund, Larvik Turn & IF02.05.974-fi (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,96Cathrine Trøen, Lillehammer IF10.09.011-h1Bærum, Julestemne01.12.18
7,97Abigail Ogoti, Nesbyen IL28.08.024-fi (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,97Maria Skår, Fyllingen IL15.10.022-fi (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----50--------------------
7,97Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.975-fi (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,98Marit Aarvaag Storaker, Lillehammer IF14.12.884-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,98Martine Nilsen, Nittedal IL25.09.943Gøteborg/SWE, MAIK indoor23.02.19
7,99Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.971-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,99Agathe Holtan Wathne, Sandnes IL25.07.947-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,99Dana Medic, Lyngdal IL12.10.032-h2 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,99Malin Marie Rosvoll Olsen, IL Gneist25.11.993-h1 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,02Kristine Marie Pettersen, Sortland Friidrettsklubb18.07.014-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,03Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.977-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,03Ingrid Sortland, IL Gneist10.09.992-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----60--------------------
8,04Mia Guldteig Lien, Ranheim IL30.08.031 (J-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
8,04Lone Malmberg, Sarpsborg IL17.10.012-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,05Inger Constanse Eidhammer Lunde, Etne IL25.04.021 (J-17)Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
8,05Maria Aaberg, IL Tyrving05.10.018-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
8,07Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041-h4 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,07Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.001 (J-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,07Emma Sofie Eriksen, Sandnessjøen IL05.07.022-fi Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,07Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.018-fi (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,09Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,11Stella Wang, Romerike Friidrett22.07.031 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
-----70--------------------
8,11Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041-h3 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,13Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031-h1 (J-16)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,13Agnes Elisabeth Morud, Ranheim IL10.09.031-h1 (J-16)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,13Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.026-fi (J-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
8,13Saranda Krueziu, Larvik Turn & IF11.03.022-h1 (J-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
8,14Sigrid Kongssund Amlie, Moelven IL01.01.021-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
8,14Celina Nilsen Lundevik, IL Tyrving25.10.994-h2 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,15Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.022-h1 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,16Hedvig Kallåk, IL Tyrving08.11.042-h3 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,16Josefine Biørnstad, Sarpsborg IL12.04.022-h3 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----80--------------------
8,16Juliane Rosenvinge Grell, Fredrikstad IF11.04.024-fi (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,17Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,18Tina Helen Bergem, Kristiansand IF Friidrett30.06.941-fi-CBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,18Ester Holt, IF Sturla29.05.015-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,18Kassandra Schønberg, Eidanger Idrettslag14.02.042-h1 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
8,19Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.033-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,19Wiktoria Sochal, IL i BUL05.02.041-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,19Maiken Andreassen, FIK Orion28.05.021 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,20Malin Furuhaug, Lillehammer IF04.12.021-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,20Marte Maria Doeven Jermstad, Selsbakk IF01.03.942-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
-----90--------------------
8,20Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023-h1 (J-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,21Thea Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991-h2Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,21Cassandra Bache, Lørenskog Friidrettslag25.06.003-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,22Idun Landgård Antonsen, Hamar friidrett31.01.041-h6Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,22Sarah Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL20.03.943-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,22Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.014-h1 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,22Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033-h4 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,22Rakel Bakke, Vollan Idrettsklubb23.12.003-h3 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,23Juni Evensen, Sarpsborg IL19.03.012-h6Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,23Kaja Kleppe Salemonsen, Haugesund IL08.09.011 (J-18/19)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
-----100--------------------
8,24Iselin Evensen, Sømna IL22.04.041-h1 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,24Nora Bakke, Byåsen IL06.01.033-h2 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,24Frida Hjertø Høidahl, Asker Sk. Friidrett27.01.985-h1 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,25Anna Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett02.05.031 (J-15)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
8,25Anna Kleven, Dimna IL22.03.021 (J-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
8,25Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.032 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,25Karoline Jæger, Aremark IF19.05.014-h3 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,26Malin Riise Gran, Stryn T og IL04.01.021 (J-17)Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
8,26Liv Karoline Grimstad, Ranheim IL11.06.021-h1 (J-17)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,26Kari Runarsdotter Øye, Fagernes IL06.04.015-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----110--------------------
8,27Maria Lill Garvik, Fagernes IL17.01.001 (J-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
8,27Lisa Stensøy, Herkules Friidrett26.01.044-h1 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
8,28Amalia Westerlund, Sem IF26.01.963-h4Cardiff/GBR, Cardiff Met GP1: Christmas Classic16.12.18
8,28Mille Eide Nyhus, Hamar friidrett01.05.034-fi Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
8,28Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.975-h2Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
8,28Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,29Nora Aune, Ranheim IL07.01.041-h1 (J-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,30Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,30Hanne Solberg Løtveit, IL Tyrving28.01.024-h1 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,30Linnea Ng, Romerike Friidrett14.06.042-fi (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----120--------------------
8,31Thelma Aase, Haugesund IL23.09.036-h4Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
8,32Marthe Sand, Kongsvinger IL Friidrett01.07.981-h1Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,32Telma Eid, Søndre Land IL20.03.986-h5Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
8,33Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,33Malene Kollberg, IF Hellas16.05.993-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,33Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.032-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,34Sigrid Warholm, Dimna IL03.03.041 (J-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
8,34Gro Marcela Tvedt, Nesbyen IL17.08.023-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,35Charlotte Thorjussen, Eidanger Idrettslag24.06.003 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
8,35Cecilie Endresen, Haugesund IL04.07.017-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
-----130--------------------
8,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h4 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,36Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002-h1 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,36Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.042-h1 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,36Jorunn Elisabeth Bakkevig Bjordal, Haugesund IL12.03.027-h5Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
8,37Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.032-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,37Helene Heskestad, Ranheim IL01.04.953-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,37Erle Musum Lyng, Verdal Friidrettsklubb08.07.022Steinkjer, Oppkjøring UM inne 201916.02.19
8,37Anna Solheim, Stord IL18.02.043-h1 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,38Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,38Ingelin Johnsen, Ullensaker/Kisa IL19.04.033-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----140--------------------
8,39Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-fi-DBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,39Gracia Kongolo, Søndre Land IL18.10.977-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
8,39Elise Grong Ruud, Stjørdal Friidrettsklubb25.04.961-hkv1Naperville/IL/USA, NCC Pat Heenan Track & Field Invitational08.02.19
8,39Kaja Carlsen-Brown, IL Tyrving11.08.045-fi (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,41Ingvild Hognestad Nilsen, Ranheim IL08.09.012Ranheim, Adventstevnet02.12.18
8,42Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.041-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,42Ida Leir, IL Tyrving15.03.034-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,42Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,42Maya Pedersen, Gausdal FIK27.11.721-h1 (KV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,43Nora Pedersen, Sandnessjøen IL01.03.031 (J-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
-----150--------------------
8,43Sanna Møkkelgård Johnsen, Byåsen IL31.05.031-h2 (J-16)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,43Hannah Emilie Bergh, IL Tyrving26.06.043-h3 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,44Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.042 (J-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
8,44Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-fi-EBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,44Helle Ween, Sandnes IL19.04.041 (J-15)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
8,45Sigrid Forsmo Kapskarmo, Hattfjelldal IL22.06.041 (J-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,45Susanne Nisansela Bye, IL Tyrving29.03.024-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,45Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.025-h3 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,45Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.024 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,45Oda Schatvet, Romerike Friidrett10.02.047-fi (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----160--------------------
8,46Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.033-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,46Elisabella Hjelpdahl, IL Runar01.09.024 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
8,46Kim Eschen, Sandnes IL05.09.011-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
8,47Sigrid Garvik, Fagernes IL24.02.022 (J-17)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
8,47Ingrid Aalberg, Selsbakk IF11.10.963-h2Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,48Kari Ingelin Sjöström Johnsen, Ullensaker/Kisa IL19.04.034-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,48Anna Kolstø Jensen, Haugesund IL08.09.042-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,48Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-15)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
8,48Hannah Cobola Cole, Raufoss Idrettslag Friidrett16.08.042-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,49Nicoline Coulson, Norna-Salhus IL31.05.041-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----170--------------------
8,50Kristine Moland Leiknes, Sørild FIK09.03.031 (J-16)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
8,50Mali Bjerke Meisingset, Tingvoll Friidrettsklubb04.11.033 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,50Celine Furdal Lyngholm, Haugesund IL15.05.008-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
8,51Mina Hofstad, Hattfjelldal IL30.04.032 (J-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,51Ella Luktvasslimo, Steinkjer Friidrettsklubb09.03.043-h1 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,51Embla Amanda Bi Granly, IL i BUL23.09.014-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,51Stine Vigtil, Ranheim IL26.10.994-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,51Linn Røen Skjermo, Ranheim IL16.05.954-h2Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,51Rachel Ombeni, Bergens Turnforening20.06.012-h2 (KJ)Dour/BEL, Dour Sprint Festival10.02.19
8,52Andrea Stig Kristiansen, Lørenskog Friidrettslag31.07.022-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
-----180--------------------
8,52Nora Hegdahl, Steinkjer Friidrettsklubb30.01.033 (J-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,52Siri Lindanger, Sandnes IL04.04.014-fi-ASandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
8,52Helen Solheim Volden, Gjesdal IL20.05.031-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
8,52Linnea B. Lekman, Urædd Friidrett14.05.031-h1 (J-16)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
8,52Lise Roll-Sneve, Narvik IL27.01.032-fi (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,52Linnea Henriksen, Fiskå IL21.11.025-h3 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,53Hanna Hagevik Bakke, Trysilgutten20.04.032 (J-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
8,53Sofie Olsvold Hausberg, Os Turn17.05.005 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,54Emily Tallerås, IL i BUL11.04.042-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,54Hedda Landro Johansen, Urædd Friidrett03.06.016-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----190--------------------
8,54Emma Van Der Zant, IK Grane18.01.044-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,54Pernille Stensrud, IL Tyrving02.03.035-h1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,54Amanda Bakker Knutsen, Fredrikstad IF28.02.025-h1 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,55Jorunn Bjørkli Bakløkk, Selsbakk IF01.01.986-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,55Erika Davidova, Varegg IL11.05.031 (J-16)Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
8,56Anita Boge, Haugesund IL18.01.018-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
8,56Idun Alnes Haugland, T&IF Viking24.10.041-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,57June Meili Christensen Steihaug, IL Koll27.06.025-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,57Martine Bjugan Aam, Ski IL Friidrett04.05.043-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,58Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.035-h2 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
-----200--------------------
8,58Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.035-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,58Nora Røkkum-Olsen, Lørenskog Friidrettslag20.03.034-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,59Amalie Lauvvik, Sandnes IL23.09.033-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
8,60Julia Refvik, Heggedal FIK26.05.046-h4 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,61Anna Møinichen Alsos, Haugesund IL27.12.014 (J-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
8,61Aurora Fremnesvik, BUL-Tromsø Friidrett23.07.032-h1 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,61Manchari L. Ahilan, Lørenskog Friidrettslag19.10.005-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,62Emma Celina Pytte Sagli, IK Tjalve14.07.033-fi-EBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,62Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.044-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,63Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
-----210--------------------
8,63Eline Heia, Birkenes IL26.02.031-h2 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
8,64Lise Hornnes, Otra IL06.07.004Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
8,64Julie Ose, Søgne IL10.05.045-h1 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
8,64Elise Eltervaag, Ranheim IL20.12.016-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,64Toril Valla, Rana FIK08.07.732-h1 (KV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,65Guro Martine Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041-h2 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,65Hermine Hansen, FIK Orion17.12.044-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,66Marie Eggset, Ranheim IL31.12.985Ranheim, Adventstevnet02.12.18
8,66Eir Storrustløkken, Lillehammer IF03.03.022-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,66Selma Berg Folkedal, Sem IF09.09.016-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----220--------------------
8,66Heidi Barth, Larvik Turn & IF28.04.616-fi (KV55)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor27.03.19
8,67Kristina Vatnar Lie, IL Tyrving24.06.041-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,67Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.044-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,68Maiken Kallhovd, Lørenskog Friidrettslag06.05.032-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
8,68Sophia Borgen, IL Tyrving03.05.045-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,68Maria Helene Kinn Olsen, Larvik Turn & IF27.09.007-h5Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
8,68Emma Opheim, Ranheim IL08.05.046-h3 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,68Frida Halland Simensen, Nesbyen IL18.10.033-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,69Edel Halle, Fagernes IL25.04.034-fi-EBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,69Anne Sørby Herland, Fyllingen IL19.05.024-h1Leikvang, Norna indoor20.02.19
-----230--------------------
8,70Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.035-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,70Malin Ludvigsen, Nordre Land friidrett12.06.034-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,71Madeleine Large, IL Tyrving02.03.042-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,71Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-fi-FBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,71Caroline Larsen, Namsen Friidrettsforening17.03.042-h1 (J-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen20.01.19
8,72Tina Nygård Stavenes, Narvik IL23.10.021 (J-17)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,72Milla Thorshaug, Bodø Friidrettsklubb04.11.047-h3 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,72Emilie Andersen, Rjukan Idrettslag08.01.031 (J-16)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
8,73Emilija Lorina Kibalcica, Sandnessjøen IL04.02.043 (J-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,73Olianne Holme, Verdal Friidrettsklubb26.04.031 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
-----240--------------------
8,73Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.042-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,73Kaia Morland, IK Grane25.03.033 (J-16)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
8,73Tiril Lyslo Haugskott, Selsbakk IF10.06.945-h2Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,73Elise Aske, Larvik Turn & IF06.12.017-h3Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
8,73Vibeke Gussiås, Skåla IL09.03.035-h2 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,74Mari Vikse, Haugesund IL22.05.028-h4Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
8,74Julie Vik-Mo, Ranheim IL20.05.036-h1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,74Jenny Marie Kirkeeide, Vadsø Turnforening31.12.046-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,75Madeline Svendsen, Romerike Friidrett02.05.033-h3 (J-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
8,75Anette Tveitå, Otra IL09.10.045-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----250--------------------
8,75Mille Baastad Berg, IL Tyrving05.02.044-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,75Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.024 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,76Nikoline Thunem, Fiskå IL13.07.042 (J-15)Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
8,76Thea Dahl, Haugesund IL24.07.042-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,76Sarah Saunes Moldskred, Dimna IL29.12.047-h2 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,77Hedda Forfot Balhald, Ranheim IL26.05.033 (J-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
8,77Maria Aas, IL Gry07.01.041-h2 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
8,77Anne Haave, Snøgg Friidrett07.12.021Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
8,77Mariell Morken, Voss IL15.12.032 (J-16)Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
8,78Thea Emilie Haugersveen, Eidanger Idrettslag28.03.031-fi-A (J-16)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
-----260--------------------
8,78Fatou Camara, Søndre Land IL01.09.034 (J-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
8,78Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.06.045-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,78Ida Kiri Dame, Fyllingen IL13.10.025-h1Leikvang, Norna indoor20.02.19
8,79Aurora Erlandsen Opland, IL Tyrving09.12.033-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
8,79Kjersti Lilleby, Romerike Friidrett11.05.043-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,80Malin Jansson Rånes, Vollan Idrettsklubb15.02.043-h1 (J-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,81Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.044-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,81Karoline Albrigtsen, BUL-Tromsø Friidrett25.07.041 (J-14)Tromsø, Treningsstevne 603.12.18
8,81Lisa Bøe, Rana FIK11.09.022 (J-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,81Sara Østnor, Haugesund IL28.05.023 (J-17)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
-----270--------------------
8,81Jakoba Solvang, Dimna IL11.07.045-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,82Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002-h1Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,82Maria Bøe Tesfamichael, Lillehammer IF28.03.023-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,82Maya Møller, IF Hellas02.10.036-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,82Marit Berge, Bryne FIK06.01.035-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
8,82Ingeborg Marie Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett06.11.032-h2 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,83Anniken Norstrøm, Drøbak/Frogn IL Friidrett20.06.047-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,83Nora Berg Fiske, Strindheim IL03.03.041-h2 (J-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,83Ingeborg Romsaas, BUL-Tromsø Friidrett15.08.041 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,83Frida Aasmoe, BUL-Tromsø Friidrett06.01.033-h2 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
-----280--------------------
8,83Eline Johannessen, Larvik Turn & IF11.05.027-h2 (J-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
8,83Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.007-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,84Mari Hytten Skyvang, Tønsberg Friidrettsklubb11.11.033-h2 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
8,84Kine Myhre, Frol IL08.01.986-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,84Christine Måløy, IL Norodd10.12.035 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,84Linn Andrea Lindevik, Kristiansand IF Friidrett24.05.042 (J-15)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
8,84Tuva Fuglem Korsvold, Ranheim IL11.10.037-h1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,84Kaja Skogmo, Oppegård IL10.11.046-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,85Karoline Valla, Rana FIK30.09.042-h2 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,86Susanne Vangdal, Haugesund IL09.10.012 (J-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
-----290--------------------
8,87Emma Sofie Grimstad, Ranheim IL06.11.034 (J-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
8,87Julie Winsnes Astrup, Asker Sk. Friidrett05.04.026-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,87Elise Regevik, Holum IL28.09.031-fi (J-16)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
8,88Tonje Sundal, Jølster IL12.11.023 (J-17)Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
8,88Iselin Ween Rustad, IL i BUL16.06.997-h1 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,89Ida Alvheim, Loddefjord IL16.06.022-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,90Karoline Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett14.07.043 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,90Kristine Løwe Stillerud, Sandefjord Turn & IF25.07.017-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,91Anna Sandvik Bø, Fitjar IL02.04.041 (J-15)Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,91Marit Liebe Harneshaug, Selsbakk IF12.02.936-h2Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
-----300--------------------
8,91Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.047-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,92Hilde Herskedal, Haugesund IL21.09.033 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
8,93Synne Brenne Bondevik, Ranheim IL16.03.022 (J-16)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
8,93Kajsa Victoria Liene Borning, Kristiansand IF Friidrett12.02.042-h1 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
8,94Amalie Bjørnestad Sele, Lista IL31.08.043-h1 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
8,94Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.027-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,94Amalie Bjørnestad, Lista IL043 (J-15)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
8,94Ingrid Endresen, Haugesund IL02.01.032 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
8,95Amalie Fenstad, Stadsbygd IL17.08.044 (J-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
8,95Tiril Moan Grøtan, Beitstad IL06.11.032 (J-16)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
-----310--------------------
8,95Selma Lykke Slørdal, Beitstad IL19.03.043-h2 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,95Solveig Bjøru, Sømna IL24.06.033 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
8,95Pernille Aaslid Osen, Stjørdal Friidrettsklubb03.04.042-h2 (J-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,95Matilde Sagen Lande, Asker Sk. Friidrett09.05.026-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,95Frida Støle Haven, Mandal & Halse IL07.07.046-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,96Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.044-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,96Erika Iden, Oppegård IL30.11.045-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,96Tuva Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb18.11.046-h1 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
8,97Victoria Koldingsnes Karlsen, BUL-Tromsø Friidrett24.01.021 (J-16)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
8,97Malin C. Bjørge, Sandefjord Turn & IF09.07.037-h1 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
-----320--------------------
8,97Emilie Hedlund Pedersen, Alta IF29.05.022 (J-17)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,97Johanne Lindstad Nilsen, Eidanger Idrettslag16.02.042 (J-15)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
8,99Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.046-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
9,01Sofie Skar Magnussen, Lambertseter IF14.06.046-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,02Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.045-h5 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
9,02Mina Kristiansen, Moss IL06.02.041 (J-15)Askim, Askimlekene 201919.01.19
9,02Dina Verdal Haakonsen, IL i BUL01.01.033 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
9,03Sofie Holst Dahl, Ranheim IL05.07.045 (J-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
9,03Emma Ro, Mandal & Halse IL30.04.047-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,04Sunniva Alvilde Helgesen, Heggedal FIK12.02.045-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
-----330--------------------
9,04Martine Bernersen, Ranheim IL26.06.036 (J-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
9,04Ronja Thoresen, Gausdal FIK08.03.025 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,05Malin Erøy, Kristiansand IF Friidrett29.09.044-h1 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
9,06Benedikte Hana Kristoffersen, IL Tyrving12.08.034-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
9,06Maren Kristine Skogen Grindheim, Søgne IL24.10.036-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,07Synne Kleppe, Haugesund IL11.01.035 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
9,08Sunniva Traa, FIL Aks-7714.03.032 (J-15)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
9,08Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.046-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,09Thea Elisabeth Bergheim, Tønsberg Friidrettsklubb05.04.044-h2 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
9,09Sigrid Haugan, BUL-Tromsø Friidrett20.10.044 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
-----340--------------------
9,10Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes IL31.03.033 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
9,12Celine Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag07.02.025-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
9,12June Heggheim, Kristiansand IF Friidrett04.06.044-h2 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
9,14Malene Storøygard, Rjukan Idrettslag15.01.043 (J-15)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
9,15Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.047-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,18Hege Danielsen, IK Grane31.12.733-h1 (KV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,19Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.043 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
9,20Agnete Solås, Holum IL08.06.032-h2 (J-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
9,20Agnete Johanne Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL17.03.035 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,20Julie Pallisgaard Ghysels, Sandnes IL28.05.043 (J-15)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
-----350--------------------
9,20Maria Bugge, Rjukan Idrettslag01.06.034-h1 (J-16)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
9,23Silje Lea Sletten, Sandnes IL19.12.034-fi-BSandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
9,23Sanne Antonsen, Fredrikstad IF19.03.043 (J-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
9,25Lene Christensen, IK Grane17.07.743Grimstad, Treningsstevne10.01.19
9,25Anna Othilie Asheim, Sandnes IL07.07.043-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
9,27Linnea R. Larsen, Larvik Turn & IF24.11.046-h2 (J-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus03.02.19
9,28Solveig Larsen, Sandnes IL19.03.044-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
9,29Vårin Olsen, Alta IF20.05.042-h2 (J-14)Alta, Høststevnet17.11.18
9,30Kaja Kotte Fredriksen, Ranheim IL05.03.023 (J-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,32Kari Hagevik Bakke, Trysilgutten20.04.037 (J-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
-----360--------------------
9,32Anna Åsheim, Haugesund IL07.09.034 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
9,34Henrikke Antonsen, Dimna IL21.08.032 (J-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
9,35Ulla Woxen Osestad, Mandal & Halse IL05.12.047-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,36Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.044 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
9,37Selma Topdahl Danielsen, Sørild FIK26.04.041 (J-15)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
9,37Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.045-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,38Hedda Valskår, Sauda IL24.03.044 (J-15)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
9,38Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.032 (J-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,39Ingvild Alne, Haugesund IL17.06.041 (J-14)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
9,39Kethlin T. Årstad, Sokndal FIK12.11.047-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
-----370--------------------
9,40Sara Vatnedal Moe, Holum IL03.12.033-h1 (J-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
9,41Viktoria Bjørndal, BUL-Tromsø Friidrett16.01.043 (J-14)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
9,42Sunniva Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb21.07.033 (J-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
9,42Katrine Thonvald, Romerike Friidrett01.02.046-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
9,43Malin Dale, Os Turn17.05.023-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,44Sarah Samuelsen, Rjukan Idrettslag23.07.013Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
9,45Malin Opdahl, Beitstad IL10.05.036 (J-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
9,46Sigrid Lund-Nilsen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.037-h2 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,47Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,50Brit Helen Bjørheim Lye, Ullensaker/Kisa IL01.06.773-h1Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
-----380--------------------
9,52Leona Tuft-Johannesen, Turn & IL Hovding25.09.042 (J-15)Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
9,52Marit Huflåtten, Tønsberg Friidrettsklubb24.04.534-fi (KV65)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor27.03.19
9,53Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.044-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,53Emma Karoline Aase Skålevik, Ask Friidrett20.07.033 (J-16)Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
9,54Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.046-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,54Maria Birgitte Nerdrum, Torodd IF15.06.661-h1 (KV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,55Ingrid Jortveit, Sørild FIK17.10.042 (J-15)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
9,55Andrea Vatnedal Moe, Holum IL03.12.033-fo (J-16)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
9,57Maria Wøhni Joakimsen, Holum IL12.06.034-h1 (J-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
9,57Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.035-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----390--------------------
9,58Maja Kanutte Lyngstad Strand, Heggedal FIK23.11.046-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
9,59Maiken Rose Bjerknesli, BUL-Tromsø Friidrett28.07.037-fi (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
9,60Andrea Kirkhaug, IL Pioner14.12.046 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
9,64Emma Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.043 (J-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
9,66Victoria Møller, Jægervatnet IL03.05.034-h2 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
9,69Lina Loen Bue, Kristiansand IF Friidrett13.04.035-h1 (J-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
9,70Amanda Eikanger, IL Gneist24.08.046-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,75Serine Nikodemussen, Kokelv Sportsklubb13.11.043-h2 (J-14)Alta, Høststevnet17.11.18
9,75Julie Christine Bækø Fuglestad, Sandnes IL26.09.048-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
9,77Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.033 (J-15)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
-----400--------------------
9,81Kornelia Lindberg, IL Pioner14.12.035-h1 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
9,84Angela Kallevik Vinnes, Haugesund IL13.12.036 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
9,84Anne Karine Seland, Sørild FIK26.01.622-h1 (KV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,87Sunniva Njålla Hognestad, Romerike Friidrett12.07.042 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
9,91Amalie Lindgaard Føll, Stadsbygd IL09.03.045-h2 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,92Serine Tennefoss Haugvoll, Vadsø Turnforening28.09.047-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,97Hanne Vehus Pedersen, IK Grane15.02.024Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
10,00Tuva Mürer Eidså, Bryne FIK13.08.046-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
10,01Aagot Brandslien, Lillehammer IF21.05.037-h4Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
10,01Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.033 (J-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----410--------------------
10,06Kari Kulkarni, Sandnes IL18.05.717-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
10,07Ellen Wendelborg Kulstad, Hvam IL13.08.841-h1 (KV35)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,32Anna Gingstad Elvenes, Narvik IL26.11.047 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
10,35Julie Therese Alme, Ringerike Friidrettsklubb05.08.044-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
10,35Randi Johnsen, Hvam IL15.02.782-h1 (KV40)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,36Tomine Skuggevik, Sørild FIK06.01.043 (J-15)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
10,42Viktoria Adele Hesla-Halvorsen, Romerike Friidrett22.09.043 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
10,46Anne-Grethe Kristiansen, Heggedal FIK13.03.652-h1 (KV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,68Hanne Wandsvik, Vadsø Turnforening01.02.048-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
11,11Eldbjørg Sanden Søvik, Norna-Salhus IL17.02.561-h1 (KV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----420--------------------
11,49Ingrid Camilla Røsholt Belbo, Snåsa IL01.08.731Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
11,85Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431-h1 (KV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
12,30Emma Stuberg Grønmo, Lånke IL Friidrett14.10.442-h1 (KV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
15,65Anne Utteberg, Ullensaker/Kisa IL05.05.562-h1 (KV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.913-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,91Lisa Wilker (GER), Tingvoll Friidrettsklubb12.06.032-fi (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,14Linnea Gateman (SWE), IL Tyrving28.09.015-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,36Marijne Janssens (BEL), BUL-Tromsø Friidrett27.01.931Tromsø, Treningsstevne 603.12.18
8,36Amelia Mysiara (POL), IL Tyrving28.12.023 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,51Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,62Anouk de Haas (NED), IF Sturla09.05.046-h1 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,63Laura Tietje Johanna Van Der Veen (NED), Fagernes IL25.01.036-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,64Lill Joelle Miltz (GER), Dimna IL02.02.026-h2 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,68Selma Líf Thorolfsdottir (ISL), Sandnes IL22.08.984-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
9,57Nardos Yebio Yebio Tewelde (ERI), Moelven IL25.02.035-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,3Gracia Kongolo, Søndre Land IL18.10.971Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
8,5Guro Kvamme, Brandbu IF10.10.021 (J-17)Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
8,7Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.001 (J-18/19)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
10,7Lena Hanem Bartnes, Ogndal IL03.01.811Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,79Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,89Stella Wang, Romerike Friidrett22.07.031-h2 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,92Hedda Ekrem Johansen, IF Sturla03.01.032-h2 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,08Malin Furuhaug, Lillehammer IF04.12.021-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,20Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,21Hedvig Kallåk, IL Tyrving08.11.041-h2 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,27Cassandra Bache, Lørenskog Friidrettslag25.06.001-h1 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,29Wiktoria Sochal, IL i BUL05.02.042-h2 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,53Kari Runarsdotter Øye, Fagernes IL06.04.011 (J-17)Leira, Romjulsstevne28.12.18
13,63Kaja Carlsen-Brown, IL Tyrving11.08.041-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
-----10--------------------
13,75Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,76Linnea B. Lekman, Urædd Friidrett14.05.033-h2 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,86Lillian Washington, IF Hellas26.10.032-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,89Eir Storrustløkken, Lillehammer IF03.03.022-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,92Nora Glad Thorshaug, Bodø Friidrettsklubb01.02.021 (J-17)Bodø, Kretsstevne10.04.19
13,94Nora Røkkum-Olsen, Lørenskog Friidrettslag20.03.033-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,00Madeleine Large, IL Tyrving02.03.043-h2 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,03Maria Bøe Tesfamichael, Lillehammer IF28.03.023-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,04Sigrid Garvik, Fagernes IL24.02.021 (J-16)Leira, Romjulsstevne28.12.18
14,10Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
-----20--------------------
14,14Maiken Kallhovd, Lørenskog Friidrettslag06.05.034-h2 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,15Edel Halle, Fagernes IL25.04.031 (J-15)Leira, Romjulsstevne28.12.18
14,21Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,51Thea Elisabeth Bergheim, Tønsberg Friidrettsklubb05.04.044-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,64Maya Møller, IF Hellas02.10.035-h2 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,67Milla Thorshaug, Bodø Friidrettsklubb04.11.041 (J-14)Bodø, Julestevne19.12.18
14,72Frida Rafi, Lørenskog Friidrettslag23.01.025-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
15,34Karoline Bakken, Lørenskog Friidrettslag27.05.034-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
16,13Aagot Brandslien, Lillehammer IF21.05.035-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,57Helene Rønningen, IL Tyrving04.09.981-h1Bærum, Nordenkampen10.02.19
24,06Elisabeth Slettum, IL Skjalg31.08.861-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,08Astrid Mangen Ingebrigtsen, Sandnes IL23.03.942-h2Bærum, Nordenkampen10.02.19
24,08Henriette Jæger, Aremark IF30.06.031-h3 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
24,16Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion13.09.992-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,39Marte Pettersen, Trondheim Friidrett30.04.973-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,48Elin Serine Vik Johannessen, Lyngdal IL23.04.001-h4 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,68Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.991-h6Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
24,70Malin Kulseth, Selsbakk IF24.12.961-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,72Christine Bjelland Jensen, IL Gular16.06.941-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
-----10--------------------
24,73Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h4 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,73Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
24,83Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h4 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,94Mia Guldteig Lien, Ranheim IL30.08.031-h5 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,95Miranda Lauvstad, IL Tyrving22.11.032-h5 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,97Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.011-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
24,99Ida Bakke Hansen, Sandnes IL07.01.931-h5Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
25,06Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.011-h1 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,07Maren Bakke Amundsen, Moelven IL08.03.032-fi (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,11Alice Ulla Berg, Dimna IL29.01.971-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----20--------------------
25,15Anne Skudal Dolvik, IL Gneist21.02.881-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
25,21Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.003-h4 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,22Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.994-h5Lincoln/NE/USA, Mark Colligan Memorial26.01.19
25,25Synne Frydenlund, Larvik Turn & IF02.05.973-fi (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,26Linn Oppegaard, Moss IL23.12.982-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,28Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.002-h1 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,46Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.013-fi (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,51Ida Breigan, Fredrikstad IF22.07.041-fi (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,55Vår Åsheim, Ullensaker/Kisa IL28.04.993-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,58Sara Havang, Selsbakk IF28.06.941-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
-----30--------------------
25,63Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,67Guro Roan Baklid, IF Sturla23.03.001-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,72Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.012-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,73Una Haukanes, IL Gneist30.03.031-h5 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
25,73Agnes Elisabeth Morud, Ranheim IL10.09.032-h3 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
25,74Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.032-h7Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
25,78Maria Aaberg, IL Tyrving05.10.012-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,81Sigrid Kongssund Amlie, Moelven IL01.01.021-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
25,84Marianne Evensen, Trondheim Friidrett26.09.962-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
25,86Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931-h12Boston/MA/USA, Bruce Lehane Scarlet and White Invitational02.02.19
-----40--------------------
25,96Abigail Ogoti, Nesbyen IL28.08.021-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,97Cathrine Trøen, Lillehammer IF10.09.011-h1Bærum, Julestemne01.12.18
25,97Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041-h7 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,97Emma Sofie Eriksen, Sandnessjøen IL05.07.022-fi (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
26,01Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.971-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
26,10Mille Eide Nyhus, Hamar friidrett01.05.031-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,11Anna Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett02.05.031-h4 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,11Malin Marie Rosvoll Olsen, IL Gneist25.11.994-fi (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
26,20Erle Musum Lyng, Verdal Friidrettsklubb08.07.021Steinkjer, Oppkjøring UM inne 201916.02.19
26,23Kristine Marie Pettersen, Sortland Friidrettsklubb18.07.012-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----50--------------------
26,25Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.981-h1 (J-20/22)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
26,25Lisa Stensøy, Herkules Friidrett26.01.041-h1 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
26,25Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021-h5 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
26,26Nora Bakke, Byåsen IL06.01.032-h2 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
26,26Maria Skår, Fyllingen IL15.10.022-h5 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
26,27Maja Medic, Lyngdal IL26.06.002Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
26,27Nora Aune, Ranheim IL07.01.042-fi (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
26,32Monika Benserud, IL Gneist24.11.962Skive/DEN, Julestævne15.12.18
26,37Lea Trong-Johansen, IL Tyrving25.09.022-h3 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,44Maria Helene Fagerli, Storfjord IL20.08.013-h3 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----60--------------------
26,48Synnøve Julseth Frantzen, Asker Sk. Friidrett13.12.001-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,52Hedda Ekrem Johansen, IF Sturla03.01.031-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,52Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.021-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
26,59Stella Wang, Romerike Friidrett22.07.032-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,59Ingelin Johnsen, Ullensaker/Kisa IL19.04.031-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,61Dana Medic, Lyngdal IL12.10.031-h2 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,66Rakel Bakke, Vollan Idrettsklubb23.12.003-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
26,71Anna Kleven, Dimna IL22.03.022-h2 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
26,73Juliane Rosenvinge Grell, Fredrikstad IF11.04.023-h2 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
26,76Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041-h1 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----70--------------------
26,76Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.022-h1 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
26,78Hedvig Kallåk, IL Tyrving08.11.041-h4 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
26,82Ida Leir, IL Tyrving15.03.031-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,82Kaja Carlsen-Brown, IL Tyrving11.08.042-h5 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,86Ester Holt, IF Sturla29.05.013-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,89Elisabella Hjelpdahl, IL Runar01.09.021-h2 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
26,91Nora Pauline Helm, Horten Friidrettsklubb17.02.994-h26Albuquerque/NM/USA, Don Kirby Elite Invitational08.02.19
26,92Frida Hjertø Høidahl, Asker Sk. Friidrett27.01.983-h2 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
26,94Kari Ingelin Sjöström Johnsen, Ullensaker/Kisa IL19.04.032-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,96Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032-h2 (J-16)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----80--------------------
26,98Johanne Rise Kvalen, Dimna IL28.02.001 (J-18/19)Ulsteinvik, Treningstemne20.12.18
26,98Andrea Kristiane Dammen, IL Tyrving23.05.002-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
26,99Sigrid Wahlberg, Ranheim IL20.02.032-h1 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
27,02Ane Skjetne, Ranheim IL02.02.041-h1 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
27,08Kassandra Schønberg, Eidanger Idrettslag14.02.042-h5 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,08Wiktoria Sochal, IL i BUL05.02.041-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,09Mathilde Brenden Skjellerud, Lillehammer IF03.07.992-h1Bærum, Julestemne01.12.18
27,10Helene Heskestad, Ranheim IL01.04.951Ranheim, Adventstevnet02.12.18
27,10Iselin Evensen, Sømna IL22.04.043-h1 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
27,11Linnea Ng, Romerike Friidrett14.06.041-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----90--------------------
27,17Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,17Silje Gjertviksten, Mandal & Halse IL23.06.004-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,18Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.042-h1 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,18Kornelia Roppen, Dimna IL01.03.021-h1 (J-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
27,18Hannah Emilie Bergh, IL Tyrving26.06.041-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,19Cassandra Bache, Lørenskog Friidrettslag25.06.003-h1Bærum, Julestemne01.12.18
27,22Kari Runarsdotter Øye, Fagernes IL06.04.012-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,28Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,29Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.032-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
27,29Saranda Krueziu, Larvik Turn & IF11.03.023-h3 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----100--------------------
27,31Mathilde Sofie Klokseth, Moss IL15.03.033-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
27,31Inger Constanse Eidhammer Lunde, Etne IL25.04.021-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
27,32Margrete Jørgensen Baustad, Haugesund IL25.05.001 (J-18/19)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
27,35Martine Bjugan Aam, Ski IL Friidrett04.05.041-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,35Oda Schatvet, Romerike Friidrett10.02.042-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,38Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.032-h1 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
27,40Astri Farbu, Hattfjelldal IL26.03.004-h3 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
27,41Leonita Brandal, Dimna IL04.04.023-h5 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
27,46Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.972-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
27,47Jorunn Bjørkli Bakløkk, Selsbakk IF01.01.982-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
-----110--------------------
27,48Hanne Solberg Løtveit, IL Tyrving28.01.021-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,50Hanna Eid, Selsbakk IF14.08.972Ranheim, Adventstevnet02.12.18
27,50Ingvild Hognestad Nilsen, Ranheim IL08.09.011 (J-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
27,50Susanne Nisansela Bye, IL Tyrving29.03.024-h5 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
27,53Hanna Hagevik Bakke, Trysilgutten20.04.033-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,54Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.003-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
27,59Guro Halvorsdatter Røyneland, Urædd Friidrett19.04.033-h4 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,59Annikka Grenan, IL Tyrving30.04.042-h3 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
27,60Thelma Aase, Haugesund IL23.09.031-h2 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
27,60Thale Augensen, IL Tyrving21.05.994-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----120--------------------
27,61Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.001 (J-18/19)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
27,61Hannah Cobola Cole, Raufoss Idrettslag Friidrett16.08.042-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,67Mille Baastad Berg, IL Tyrving05.02.042-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,71Anna Worpvik, IL i BUL09.03.983-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
27,73Nicoline Coulson, Norna-Salhus IL31.05.042-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,73Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,74Ella Luktvasslimo, Steinkjer Friidrettsklubb09.03.041 (J-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
27,75Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.992-h13Winston-Salem/NC/USA, Camel City Invitational01.02.19
27,75Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.043-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,77Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h3 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----130--------------------
27,80Sigrid Garvik, Fagernes IL24.02.024-h3 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
27,82Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041-h1 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
27,84Ella Njaastad Skjesol, Ranheim IL19.04.042-h1 (J-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
27,84Nora Pedersen, Sandnessjøen IL01.03.031 (J-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
27,89Erika Davidova, Varegg IL11.05.031-h2Leikvang, Norna indoor20.02.19
27,90Elida Røssevold, Norna-Salhus IL23.01.002-h2 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,90Anisa Buras, Lillehammer IF24.05.042-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,91Elise Grong Ruud, Stjørdal Friidrettsklubb25.04.962-h4Chicago/IL/USA, Margaret Bradley Invitational16.02.19
27,92Rakel Færevåg Bekken, Mandal & Halse IL16.09.043-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,93June Meili Christensen Steihaug, IL Koll27.06.022-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----140--------------------
27,93Idun Alnes Haugland, T&IF Viking24.10.041-h3 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
27,93Idun Landgård Antonsen, Hamar friidrett31.01.043-h4 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
27,94Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,95Sanna Møkkelgård Johnsen, Byåsen IL31.05.031-h1 (J-16)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
27,99Liv Karoline Grimstad, Ranheim IL11.06.023-h4 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
28,00Lisa Bøe, Rana FIK11.09.021 (J-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
28,03Sigrid Forsmo Kapskarmo, Hattfjelldal IL22.06.042 (J-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
28,03Helle Ween, Sandnes IL19.04.041-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
28,07Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.021-h1 (J-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,11Lea Leivestad Scharff, IK Tjalve09.04.013-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----150--------------------
28,12Kristina Vatnar Lie, IL Tyrving24.06.043-h5 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,15Gro Marcela Tvedt, Nesbyen IL17.08.023-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,16Signe Kjesbu Ottersland, Steinkjer Friidrettsklubb27.02.011 (J-17)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
28,19Emma Opheim, Ranheim IL08.05.043-h5 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
28,20Cecilie Endresen, Haugesund IL04.07.012-h1 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
28,21Nora Hegdahl, Steinkjer Friidrettsklubb30.01.032 (J-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
28,24Britney Benert, Florø Turn og IF22.05.033-h1 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
28,26Frida Halland Simensen, Nesbyen IL18.10.033-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,33Malene Hagen Lie, Gausdal FIK13.05.042 (J-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
28,33Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.032-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----160--------------------
28,34Lea Stakkeland, Sandnes IL14.01.032-h2 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
28,37Selma Berg Folkedal, Sem IF09.09.014-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,38Helen Solheim Volden, Gjesdal IL20.05.032-h2 (J-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
28,39Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.043-h7 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,42Mali Bjerke Meisingset, Tingvoll Friidrettsklubb04.11.034-h4 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
28,43Kaia Morland, IK Grane25.03.033-h2 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,45Maria Helene Kinn Olsen, Larvik Turn & IF27.09.002-h6Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
28,46Edel Halle, Fagernes IL25.04.034-h5 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,46Maya Pedersen, Gausdal FIK27.11.721-h1 (KV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
28,51Anita Boge, Haugesund IL18.01.013-h1 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----170--------------------
28,54Amalie Lauvvik, Sandnes IL23.09.032-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
28,55Nikoline Thunem, Fiskå IL13.07.044-h4 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
28,56Jorunn Elisabeth Bakkevig Bjordal, Haugesund IL12.03.021 (J-17)Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
28,57Sigrid Alvik, IL Tyrving30.05.033-h6 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,57Maiken Kallhovd, Lørenskog Friidrettslag06.05.034-h6 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,61Sophia Borgen, IL Tyrving03.05.042-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
28,64Hermine Hansen, FIK Orion17.12.043-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,64Kjersti Lilleby, Romerike Friidrett11.05.044-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,65Toril Valla, Rana FIK08.07.732-h1 (KV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
28,67Kaja Skogmo, Oppegård IL10.11.044-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----180--------------------
28,71Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
28,71Marie Eggset, Ranheim IL31.12.983Ranheim, Adventstevnet02.12.18
28,71Julie Winsnes Astrup, Asker Sk. Friidrett05.04.022-h1 (J-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,73Anniken Norstrøm, Drøbak/Frogn IL Friidrett20.06.041-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
28,73Vibeke Gussiås, Skåla IL09.03.033-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,76Kine Myhre, Frol IL08.01.982-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
28,79Linnea Henriksen, Fiskå IL21.11.024 (J-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
28,80Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.022-h2 (J-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,84Emily Tallerås, IL i BUL11.04.043-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
28,84Emma Skibstad Bekkevik, Fredrikstad IF19.08.043-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----190--------------------
28,85Daniella Boateema, IL i BUL03.10.014-h4 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,87Henriette Collett-Østensen, IF Sturla26.04.044-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,90Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.044-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,92Hedda Forfot Balhald, Ranheim IL26.05.031-h2 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
28,96Marit Liebe Harneshaug, Selsbakk IF12.02.934-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,97Ida Kiri Dame, Fyllingen IL13.10.022-h2Leikvang, Norna indoor20.02.19
29,00Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.035-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
29,02Therese Torvund, Mandal & Halse IL12.02.025-h3 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,09Julie Vik-Mo, Ranheim IL20.05.032-h2 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
29,09Nora Berg Fiske, Strindheim IL03.03.041-h2 (J-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
-----200--------------------
29,09Lillian Washington, IF Hellas26.10.033-h3 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,10Inger Bergslid, Namsen Friidrettsforening25.06.041 (J-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen19.01.19
29,11Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.022-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
29,18Mina Hofstad, Hattfjelldal IL30.04.033 (J-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
29,22Milla Thorshaug, Bodø Friidrettsklubb04.11.044-h5 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
29,24Sara Østnor, Haugesund IL28.05.021 (J-17)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
29,29Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.001 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,31Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,32Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.043-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
29,37Sigrid Lovise Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb08.04.032-h1 (J-16)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
-----210--------------------
29,38Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.06.042-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
29,39Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
29,40Anne Sørby Herland, Fyllingen IL19.05.023-h2Leikvang, Norna indoor20.02.19
29,42Madeleine Large, IL Tyrving02.03.044-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
29,42Oline Nupen, IL Tyrving23.04.035-h2 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,43Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044-h5 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,45Tuva Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb18.11.044-h2 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
29,51Helle Madsen Auensen, Horten Friidrettsklubb04.03.033-h3 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
29,51Anette Tveitå, Otra IL09.10.041-h2 (J-15)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
29,59Hedda Helgheim, IL Tyrving20.12.043-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
-----220--------------------
29,61Anna Kolstø Jensen, Haugesund IL08.09.041 (J-15)Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
29,65Christine Måløy, IL Norodd10.12.034-h1 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
29,65Dina Verdal Haakonsen, IL i BUL01.01.034-h4 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,66Emma Van Der Zant, IK Grane18.01.045-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,67Amalie Fenstad, Stadsbygd IL17.08.043-h2 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
29,67Jenny Marie Kirkeeide, Vadsø Turnforening31.12.044-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,71Emma Ro, Mandal & Halse IL30.04.044-h7 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,74Anne Sørby Herland, Fyllingen IL19.05.023-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
29,79Emilija Lorina Kibalcica, Sandnessjøen IL04.02.043 (J-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
29,85Tuva Fuglem Korsvold, Ranheim IL11.10.034-h2 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
-----230--------------------
29,86Thea Dahl, Haugesund IL24.07.041-h4 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
29,88Vilde Gulvik, Larvik Turn & IF23.04.034-h4 (J-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus03.02.19
29,89Ulla Woxen Osestad, Mandal & Halse IL05.12.045-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,92Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h6 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
29,94Julia Refvik, Asker Sk. Friidrett26.05.045-h5 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,96Ane Bergsholm, Sem IF20.03.034-h1 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
29,97Matilde Sagen Lande, Asker Sk. Friidrett09.05.024-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
29,97Kristine Myklegard Kristiansen, Ranheim IL02.08.043-h1 (J-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
29,97Elise Aske, Larvik Turn & IF06.12.014-h6Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
29,98Silje Ramvik, Stavanger Friidrettsklubb07.10.873-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
-----240--------------------
30,04Karoline Bakken, Lørenskog Friidrettslag27.05.034-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,04Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.045-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,05Karoline Valla, Rana FIK30.09.044-h2 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
30,08Frida Rafi, Lørenskog Friidrettslag23.01.024-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,14Mina Kristiansen, Moss IL06.02.044-h5 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,15Astrid Reknes, Fredrikstad IF17.07.041-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
30,16Synne Brenne Bondevik, Ranheim IL16.03.021 (J-16)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
30,19Mari Hytten Skyvang, Tønsberg Friidrettsklubb11.11.033-h2 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
30,22Alva Tomine Skar Bulling, Tingvoll Friidrettsklubb05.04.034 (J-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
30,23Thea Dessingué, IL Skjalg25.09.041-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
-----250--------------------
30,24Pernille Aaslid Osen, Stjørdal Friidrettsklubb03.04.044-h2 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
30,31Linnea R. Larsen, Larvik Turn & IF24.11.042-h4 (J-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
30,36Emilie Krogh, IL Tyrving30.09.045-h7 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,40Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.045-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,45Emily Christina Ennals, Drøbak/Frogn IL Friidrett04.05.041-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
30,49Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,56Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.042-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
30,58Åsta Brande, IL Tyrving07.08.045-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,64Sunniva Traa, FIL Aks-7714.03.032 (J-15)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
30,66Heidi Barth, Larvik Turn & IF28.04.611-h1 (KV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----260--------------------
30,72Marion Hauge, IL Fri27.11.042-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
30,72Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.045-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,74Hege Danielsen, IK Grane31.12.733-h1 (KV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
30,75Silje Lea Sletten, Sandnes IL19.12.034-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
30,77Silje Ravnsborg Christiansen, IL Driv Friidrett08.12.751-h1 (KV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
30,80Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.042-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
30,84Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.045-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
30,89Anna Åsheim, Haugesund IL07.09.032-h2 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
30,99Agnete Johanne Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL17.03.034-h1 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
31,08Julie Pallisgaard Ghysels, Sandnes IL28.05.043-h3Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
-----270--------------------
31,14Selma Lykke Slørdal, Beitstad IL19.03.045-h1 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
31,16Malin Jansson Rånes, Vollan Idrettsklubb15.02.042-h2 (J-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
31,17Celine Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag07.02.025-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
31,32Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.043-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
31,39Malou A. Lindaas-Throndsen, Sportsklubben Vidar26.04.045-h8 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
31,41Sunniva Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb21.07.032 (J-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
31,52Frida Oline Nypan, Haugesund IL06.02.041 (J-15)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
31,56Ingvild Alne, Haugesund IL17.06.041-h2 (J-15)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
31,60Anna Othilie Asheim, Sandnes IL07.07.043-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
31,60Emilie Strand, Asker Sk. Friidrett06.06.023-h1 (J-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----280--------------------
31,62Ingrid Endresen, Haugesund IL02.01.032-h1 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
31,66Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.03-h1 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
31,99Lene Christensen, IK Grane17.07.744-h1 (KV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
32,01Guro Martine Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.044 (J-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
32,02Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.036-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
32,03Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.043-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
32,07Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.043-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
32,12Hedda Valskår, Sauda IL24.03.042-h2 (J-15)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
32,20Solveig Larsen, Sandnes IL19.03.043-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
32,29Dzelila Hamzic, Haugesund IL20.08.043-h2 (J-15)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
-----290--------------------
32,32Victoria Lindgren, Haugesund IL17.02.023-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
32,38Emma Bauge, Haugesund IL02.10.033 (J-15)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
32,40Sofie Shuyang Bjarkø, IL Skjalg20.11.024-h3Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
32,42Kaisa Hjelle, IL Skjalg20.11.043-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
32,42Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes IL31.03.03-h1 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
32,72Emma Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.046-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,79Anine Hegre, IL Tyrving22.05.841-h1 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
32,81Brit Helen Bjørheim Lye, Ullensaker/Kisa IL01.06.772-h1 (KV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
32,84Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034-h3 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
33,13Maren Kristine Skogen Grindheim, Søgne IL24.10.035-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----300--------------------
33,20Anne Karine Seland, Sørild FIK26.01.622-h1 (KV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
33,54Kirsti Johnsen Skåtøy, Egersunds IK02.03.753-h1 (KV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
33,63Amalie Lindgaard Føll, Stadsbygd IL09.03.045-h2 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
34,17Ellen Wendelborg Kulstad, Hvam IL13.08.842-h1 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
35,10Randi Johnsen, Hvam IL15.02.784-h1 (KV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
35,64Hanne Vehus Pedersen, IK Grane15.02.023Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
36,35Ragnhild Gulvik, Larvik Turn & IF20.05.633-h1 (KV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
36,67Josephine Kvanvik-Hodkin, IL Tyrving17.11.035-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
39,20Eldbjørg Sanden Søvik, Norna-Salhus IL17.02.561-h1 (KV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
41,19Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431-h1 (KV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----310--------------------
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,68Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.913-h5Kuopio/FIN, Finsk mesterskap17.02.19
26,06Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931Ottawa/CAN, Piper Challenge01.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,12Lisa Wilker (GER), Tingvoll Friidrettsklubb12.06.031-h6 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,20Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.912-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,87Linnea Gateman (SWE), IL Tyrving28.09.013-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,43Karin Disch (SUI), Selsbakk IF972-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
27,47Amelia Mysiara (POL), IL Tyrving28.12.023-h4 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,58Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,91Laura Tietje Johanna Van Der Veen (NED), Fagernes IL25.01.034-h2 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,21Lill Joelle Miltz (GER), Dimna IL02.02.023-h1 (J-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
31,24Nardos Yebio Yebio Tewelde (ERI), Moelven IL25.02.034-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,6Thelma Aase, Haugesund IL23.09.031 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
30,5Anna Åsheim, Haugesund IL07.09.032 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
31,3Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes IL31.03.033 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
33,7Angela Kallevik Vinnes, Haugesund IL13.12.034 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,04Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.902-fi-BMetz/FRA, Meeting Metz Moselle Athlélor10.02.19
39,18Christine Bjelland Jensen, IL Gular16.06.942-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
40,18Vår Åsheim, Ullensaker/Kisa IL28.04.993-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
41,52Marie Skjæggestad, IL Tyrving18.01.994-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
41,93Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931-h1Ithaca/NY/USA, Cornell Sunday Invitational10.02.19
43,69Amalia Westerlund, Sem IF26.01.963-h4Cardiff/GBR, Cardiff Met GP1: Christmas Classic16.12.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,01Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving17.04.942Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
55,35Astrid Mangen Ingebrigtsen, Sandnes IL23.03.943Düsseldorf/GER, PSD Bank Meeting Düsseldorf20.02.19
55,74Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.012-h2Bærum, Nordenkampen10.02.19
56,24Mari Drabløs, IL Tyrving22.06.983-h1Bærum, Nordenkampen10.02.19
56,72Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.991-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
56,80Sara Havang, Selsbakk IF28.06.943-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
56,91Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF21.06.972-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
56,91Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
57,13Vår Åsheim, Ullensaker/Kisa IL28.04.992-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
57,49Alice Ulla Berg, Dimna IL29.01.973-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
-----10--------------------
57,69Erle Musum Lyng, Verdal Friidrettsklubb08.07.021-h2 (J-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
58,25Mille Eide Nyhus, Hamar friidrett01.05.031-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
58,46Margrete Jørgensen Baustad, Haugesund IL25.05.004-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
58,50Anniken Aarebrot, Fredrikstad IF18.08.023-h2 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
58,57Emma Sofie Eriksen, Sandnessjøen IL05.07.022-h2 (J-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
58,62Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.973-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
59,20Sigrid Wahlberg, Ranheim IL20.02.031-h1 (J-16)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
59,24Lisa Stensøy, Herkules Friidrett26.01.042-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
59,57Karoline Daland, Sørild FIK13.02.992-h1College Station/TX/USA, Texas A&M Triangular19.01.19
59,72Miranda Lauvstad, IL Tyrving22.11.031-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----20--------------------
59,76Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.011-h1 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
59,93Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.023-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,00,40Sigrid Kongssund Amlie, Moelven IL01.01.025-h4Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
1,00,52Lea Trong-Johansen, IL Tyrving25.09.022-h1 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,00,93Ingrid Haga, Sandnes IL12.01.012-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
1,00,99Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,01,01Tina Helen Bergem, Kristiansand IF Friidrett30.06.944-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
1,01,02Jorunn Bjørkli Bakløkk, Selsbakk IF01.01.984-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,01,20Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.021-h2 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,01,27Rakel Bakke, Vollan Idrettsklubb23.12.003-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
-----30--------------------
1,01,31Emma Abotnes, Fana IL04.02.022-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,01,61Ane Skjetne, Ranheim IL02.02.041-h1 (J-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
1,01,62Ylva Synnevaag Stamland, Herkules Friidrett19.05.042-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
1,01,67Anna Worpvik, IL i BUL09.03.982 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,01,80Sigrid Alvik, IL Tyrving30.05.033-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
1,01,81Astri Farbu, Hattfjelldal IL26.03.004-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,01,86Leonita Brandal, Dimna IL04.04.021 (J-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,02,13Margrethe Lauritzen, Larvik Turn & IF07.02.002-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,02,13Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.993 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,02,20Wiktoria Sochal, IL i BUL05.02.044-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----40--------------------
1,02,37Josefine Tomine Eriksen, Larvik Turn & IF16.08.003-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
1,02,55Thale Augensen, IL Tyrving21.05.994 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,02,88Caroline Sætre, Dimna IL10.05.011 (J-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,02,94Caroline Foss Høistad, Ullensaker/Kisa IL16.08.982-h1Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,03,16Signe Kjesbu Ottersland, Steinkjer Friidrettsklubb27.02.013-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,03,23Amalia Westerlund, Sem IF26.01.964-h3Sheffield/GBR, BUCS Championships16.02.19
1,03,32Iselin Evensen, Sømna IL22.04.041-h1 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
1,03,72Mille Baastad Berg, IL Tyrving05.02.041-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
1,04,21Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.023-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,04,24Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-hHMalmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
-----50--------------------
1,04,25Linn Andrea Lindevik, Kristiansand IF Friidrett24.05.043-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
1,04,46Anna Kleven, Dimna IL22.03.021 (J-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,04,65Amalie Tomasgard, Ørsta IL28.03.022 (J-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,04,83Kristin Svendby Otervik, Lørenskog Friidrettslag15.08.015-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,04,85Ingrid Kilvær Nilssen, Herøy IL21.01.031-h1 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
1,04,87Kari Runarsdotter Øye, Fagernes IL06.04.012-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
1,05,05Kornelia Roppen, Dimna IL01.03.023 (J-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,05,09Helen Solheim Volden, Gjesdal IL20.05.031-h2 (J-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,06,45Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.022-h2 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,06,60Victoria Nitteberg, Nesodden IF30.07.034-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----60--------------------
1,06,91Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.015-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,07,03Lise Roll-Sneve, Narvik IL27.01.031 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
1,07,06Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
1,07,38Vilde Gulvik, Larvik Turn & IF23.04.034 (J-16)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
1,07,99Katrine Tonning, Stavanger Friidrettsklubb21.08.831-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
1,08,32Emilie Krogh, IL Tyrving30.09.045-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
1,09,06Sigrid Haugan, BUL-Tromsø Friidrett20.10.041 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
1,09,66Thea Dessingué, IL Skjalg25.09.044-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
1,09,97Anny Undheim, IL Framsteg31.08.562-fi (KV60)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor26.03.19
1,10,98Vibeke Gussiås, Skåla IL09.03.031 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
-----70--------------------
1,11,01Mariel Fanebust, Sandnes IL20.04.042-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
1,11,06Madeline Svendsen, Romerike Friidrett02.05.034-h2 (J-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
1,11,17Kaisa Hjelle, IL Skjalg20.11.042-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
1,11,20Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.041-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,11,29Amanda Hult-Tjore, IL Skjalg30.04.043-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
1,11,75Ingvild Alne, Haugesund IL17.06.041 (J-15)Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
1,13,82Oda Åndal, Gloppen Friidrettslag26.07.024 (J-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,15,12Thea Nesse, Sola FIK19.09.034-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
1,17,14Elise Kulkarni, Sandnes IL07.10.043-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,06Linnea Gateman (SWE), IL Tyrving28.09.015-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,73Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,35,30Mille Eide Nyhus, Hamar friidrett01.05.031 (J-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,35,77Margrete Jørgensen Baustad, Haugesund IL25.05.001Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
1,36,12Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,36,31Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.941Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,37,24Grethe Tyldum, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.011Steinkjer, Oppkjøring UM inne 201916.02.19
1,37,82Anniken Aarebrot, Fredrikstad IF18.08.021-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
1,38,25Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.011-h1Bærum, Julestemne01.12.18
1,38,53Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001-h1 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,38,89Sigrid Alvik, IL Tyrving30.05.031-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
1,38,96Hanna Hagevik Bakke, Trysilgutten20.04.032 (J-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,39,13Karen Plukkerud, Løten Friidrett30.10.021 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,41,42Lea Trong-Johansen, IL Tyrving25.09.022-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
1,41,44Lisa Stensøy, Herkules Friidrett26.01.041 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,42,00Anisa Buras, Lillehammer IF24.05.041-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,42,36Astrid Reknes, Fredrikstad IF17.07.041-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,42,57Kristine Lande Dommersnes, Haugesund IL20.05.991Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
1,42,58Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,43,03Ella Njaastad Skjesol, Ranheim IL19.04.041 (J-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,43,46Sara Aarsvoll Svarstad, Sportsklubben Vidar16.01.972-h1Bærum, Julestemne01.12.18
-----20--------------------
1,43,55Maiken Homlung Prøitz, Sarpsborg IL16.06.042-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,43,82Ida Lindberg, Varegg IL28.08.031-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,44,23Ane Skjetne, Ranheim IL02.02.042 (J-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,45,01Inger Bergslid, Namsen Friidrettsforening25.06.042Steinkjer, Oppkjøring UM inne 201916.02.19
1,45,11Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,45,13Kristine Alne, Haugesund IL21.01.022Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
1,45,2Nora Hegdahl, Steinkjer Friidrettsklubb30.01.031 (J-15)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
1,45,38Leona Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.09.043-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,45,52Sigrid Kongssund Amlie, Moelven IL01.01.022 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,46,50Annikka Grenan, IL Tyrving30.04.043 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
-----30--------------------
1,46,53Maren Bakke Amundsen, Moelven IL08.03.034 (J-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,46,55Malene Hagen Lie, Gausdal FIK13.05.044-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,46,56Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.044 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,47,20Ingunn Nilsen Hagen, Løten Friidrett24.10.001 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,47,91Madeleine Kroondijk, IL Gneist26.12.022-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,48,35Maria Sæterstøl, Turn & IL Hovding03.03.023-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,48,58Mille Baastad Berg, IL Tyrving05.02.045-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,48,91Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.041-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,49,77Victoria Lindgren, Haugesund IL17.02.024-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,50,16Hedda Helgheim, IL Tyrving20.12.045 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
-----40--------------------
1,50,30Emma Bauge, Haugesund IL02.10.031 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
1,50,85Vilde Hagen, Løten Friidrett10.06.047-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,51,16Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.046 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,51,46Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,52,07Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.002 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,52,08Amalie Fenstad, Stadsbygd IL17.08.043 (J-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,52,25Wiktoria Sochal, IL i BUL05.02.041-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,52,78Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,52,89Marion Hauge, IL Fri27.11.042-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,53,03Anniken Norstrøm, Drøbak/Frogn IL Friidrett20.06.043-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----50--------------------
1,53,37Solveig Gauslaa, IL i BUL01.07.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
1,53,89Emilie Krogh, IL Tyrving30.09.044-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,53,91Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,54,08Andrine Slettum Ruud, Gausdal FIK23.05.045-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,54,42Tuva Olsen Klyve, Os Turn12.02.043-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,54,45Emily Christina Ennals, Drøbak/Frogn IL Friidrett04.05.046-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,56,08Henriette Collett-Østensen, IF Sturla26.04.04P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,56,57Anna Solheim, Stord IL18.02.04P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,56,80Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,56,96Kristine Moland Leiknes, Sørild FIK09.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----60--------------------
1,57,28Åsta Brande, IL Tyrving07.08.047-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,57,39Hedda Høntorp, Oppegård IL03.07.049 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,57,39Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.044-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,58,13Selma Topdahl Danielsen, Sørild FIK26.04.041 (J-15)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
1,58,19Anette Tveitå, Otra IL09.10.04P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,58,30Unni Tveitå, Otra IL14.02.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,58,42Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.045-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,58,76Ingvild Alne, Haugesund IL17.06.046-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,59,06Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.024-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
1,59,10Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----70--------------------
1,59,68Frøya Eriksen, Moss IL07.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,01,11Ingrid Jortveit, Sørild FIK17.10.042 (J-15)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
2,02,28Ragnhild Haugen, Drøbak/Frogn IL Friidrett15.07.046-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
2,03,0Malin Opdahl, Beitstad IL10.05.032 (J-15)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
2,03,73Vårin Olsen, Alta IF20.05.041 (J-14)Alta, Høststevnet17.11.18
2,07,22Emma Van Der Zant, IK Grane18.01.043 (J-15)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
2,07,83Josephine Kvanvik-Hodkin, IL Tyrving17.11.036 (J-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,08,87Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.032 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
2,09,63Ronja Thoresen, Gausdal FIK08.03.023 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,23,5Lena Hanem Bartnes, Ogndal IL03.01.811Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
-----80--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,05Lisa Wilker (GER), Tingvoll Friidrettsklubb12.06.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,56,74Anouk de Haas (NED), IF Sturla09.05.04P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,00,15Nardos Yebio Yebio Tewelde (ERI), Moelven IL25.02.035 (J-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,45Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.904Sabadell/ESP, Miting Internacional de Catalunya06.02.19
2,06,83Yngvild Elvemo, IL i BUL28.05.905Bærum, Nordenkampen10.02.19
2,11,86Anne Hjorth Arntsen, Kristiansand IF Friidrett21.06.011 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,12,04Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.98PFayetteville/AR/USA, Razorback Invitational25.01.19
2,12,69mxChristina Maria Toogood, Sandnes IL23.01.893-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,13,10Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,13,24Sigrid Wahlberg, Ranheim IL20.02.031-h2 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,13,34Karoline Daland, Sørild FIK13.02.997-fi Birmingham/AL/USA, Conference USA Indoor Track & Field Championships17.02.19
2,13,52mxMargrete Jørgensen Baustad, Haugesund IL25.05.004-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,13,77Sigrid Jervell Våg, IL i BUL06.06.922-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
-----10--------------------
2,14,53Anniken Aarebrot, Fredrikstad IF18.08.021-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,15,01Kristine Berger Akervold, Fagernes IL17.09.98PFayetteville/AR/USA, SEC Indoor Championships22.02.19
2,15,17Andrea Modin Engesæth, IL Runar06.07.012Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,15,39Marte Nyborg, Ranheim IL09.02.992-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,15,64Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL16.09.004-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,15,79Mari Roligheten Ruud, IL Runar02.09.022 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,15,80Mille Eide Nyhus, Hamar friidrett01.05.032-h2 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,18,11Mari Andreassen Rud, Askim IF01.11.014Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,18,32Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.941Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
2,18,38Sigrid Alvik, IL Tyrving30.05.032-h1 (J-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----20--------------------
2,18,48Erle Musum Lyng, Verdal Friidrettsklubb08.07.021 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,18,61Synnøve Antonsen Torp, Ranheim IL17.07.991-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,19,04Karen Johanne Jøsendal, Ranheim IL06.06.944-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,19,26Petronella Tordsdatter Halle, IL Runar07.10.023 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,19,38Olea Villa Furre, Selsbakk IF05.11.933-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,19,46Grethe Tyldum, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.011-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,19,51Mathilde Ruud, Mandal & Halse IL06.05.004 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,20,32Hanna Hagevik Bakke, Trysilgutten20.04.034-h2 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,20,79Anisa Buras, Lillehammer IF24.05.041-h3 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,20,80Silje Gjertviksten, Mandal & Halse IL23.06.003Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
-----30--------------------
2,20,83Nora Pauline Helm, Horten Friidrettsklubb17.02.99PBirmingham/AL/USA, The American Indoor Track & Field Championships22.02.19
2,21,03Abelone Holm Irgens, BUL-Tromsø Friidrett05.12.002-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,21,44Karen Plukkerud, Løten Friidrett30.10.023 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,22,58Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,22,71Ane Skjetne, Ranheim IL02.02.042-h3 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,22,86Maiken Homlung Prøitz, Sarpsborg IL16.06.043-h3 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,22,91Emilie Berge, Iveland IL07.12.97PBirmingham/AL/USA, Sun Belt Indoor Championships19.02.19
2,23,47Elisabella Hjelpdahl, IL Runar01.09.025Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,23,53Therese Torvund, Mandal & Halse IL12.02.021 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,23,76Sara Aarsvoll Svarstad, Sportsklubben Vidar16.01.976Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----40--------------------
2,24,13Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.024 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,24,19Ella Njaastad Skjesol, Ranheim IL19.04.044-h3 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,24,70Camilla Svoren, Dimna IL08.05.041 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
2,24,75Lise Gaupset, Strindheim IL02.02.943-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,24,94Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.991-h1 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,25,09Astrid Reknes, Fredrikstad IF17.07.045-h3 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,25,32Hannah Berntzen Engevik, Nittedal IL13.05.025 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,25,57Mali Eidnes Bakken, Rindal IL18.12.031 (J-16)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,25,67mxSophie Troth, Urædd Friidrett28.11.994-h4Sheffield/GBR, Sheffield Run Jump Throw Series12.12.18
2,26,13Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.026 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----50--------------------
2,26,36Leona Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.09.044-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,26,43Emma Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.041-h1 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,26,52Hannah Solheim Lintorp, Nordre Eidsvoll IL21.12.022 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,26,60Silje Lindstad, Norna-Salhus IL04.04.974-h2Birmingham/AL/USA, Jaguar Invitational03.02.19
2,26,66Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.011-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,26,79Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,27,17Annikka Grenan, IL Tyrving30.04.041-h2 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,27,18Inger Bergslid, Namsen Friidrettsforening25.06.042-h2 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,27,25Hannah Solheim Lintorp, Nordre Eidsvoll IL21.12.023-h1 (J-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,27,48Ylva Synnevaag Stamland, Herkules Friidrett19.05.041 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
-----60--------------------
2,27,72Linn Andrea Lindevik, Kristiansand IF Friidrett24.05.043-h2 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,28,43Margrethe Lauritzen, Larvik Turn & IF07.02.002-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,29,58Thea Lovise Nordanger, Herkules Friidrett12.07.032 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,29,73Ingrid Kilvær Nilssen, Herøy IL21.01.031-h1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,29,77Ida Lindberg, Varegg IL28.08.031-h1 (J-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,29,81Telma Dagestad, IL Skjalg01.05.001Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
2,30,25Maria Sæterstøl, Turn & IL Hovding03.03.021-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,30,49Kari Forseth, Sunndal IL Friidrett04.04.032-h1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,30,55Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.01P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,30,67Mille Baastad Berg, IL Tyrving05.02.046-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----70--------------------
2,30,84Hedda Helgheim, IL Tyrving20.12.047-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,31,10Anna Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.042-h1 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,31,32Ingunn Nilsen Hagen, Løten Friidrett24.10.005-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,31,57Stine Solheim, Sortland Friidrettsklubb16.12.003 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,31,93Mille Lie, Fredrikstad IF22.02.004 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,33,00Vilde Gulvik, Larvik Turn & IF23.04.033-h1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,33,13Martine Evensen, Sømna IL22.04.041 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
2,33,57mxJoey Cheng, IL Skjalg03.09.022-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,33,60Kristine Myklegard Kristiansen, Ranheim IL02.08.041-h1 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,33,62Maren Karlsen Bekkestad, IF Sturla30.08.034-h1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----80--------------------
2,34,18Sarah Samuelsen, Rjukan Idrettslag23.07.016 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,34,48Marie Teige Grov, Dimna IL06.07.042-h1 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,34,81Anniken Losnedal Tonning, Varegg IL28.01.032-h1 (J-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,35,04Andrine Slettum Ruud, Gausdal FIK23.05.043-h1 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,35,09Amalie Tomasgard, Ørsta IL28.03.021 (J-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
2,35,66Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.987-h2Warrensburg/MO/USA, University of Central Missouri Invite18.01.19
2,35,67Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.022-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,35,79Ida Tveit Songstad, Varegg IL26.03.023-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,36,62Emilie Krogh, IL Tyrving30.09.044-h1 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,37,37Emma Bauge, Haugesund IL02.10.031 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
-----90--------------------
2,37,71Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.99PWinston-Salem/NC/USA, Queens University Combined Events13.02.19
2,37,95Hedda Høntorp, Oppegård IL03.07.041-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,38,03Malene Hagen Lie, Gausdal FIK13.05.042 (J-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
2,38,25Regine Gotaas, Sportsklubben Vidar04.06.034 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,38,51Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,38,85Siri Rostoft, IL i BUL09.01.741-h1 (KV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,38,90Vilde Hagen, Løten Friidrett10.06.043 (J-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
2,39,96Madeleine Kroondijk, IL Gneist26.12.024-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,40,52Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,40,66Iselin Chemmai Sundgot, Dimna IL04.10.011 (J-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
-----100--------------------
2,41,12Nora Midttun, IL Fri03.03.011-h1 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,43,43Thea Dessingué, IL Skjalg25.09.041-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,43,65mxVictoria Lindgren, Haugesund IL17.02.023-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,44,05Kirsti Johnsen Skåtøy, Egersunds IK02.03.751-h1 (KV40)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,44,07Nora Eidstuen Martinsen, Oppegård IL25.08.036 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,44,27Thea Elisabeth Bergheim, Tønsberg Friidrettsklubb05.04.044 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,44,43Lise Hornnes, Otra IL06.07.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,44,97Cornelia Eline Brummenæs, IL Tyrving23.08.017 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,45,28Anniken Norstrøm, Drøbak/Frogn IL Friidrett20.06.045-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,45,49Astrid Hagen, FIK Orion30.03.045 (J-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
-----110--------------------
2,45,49Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.023 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,46,02Kaisa Hjelle, IL Skjalg20.11.042-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,46,15Emily Christina Ennals, Drøbak/Frogn IL Friidrett04.05.046-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,46,67Maren Austevik Bø, IL Skjalg02.04.013-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,46,92Aurora Johansen, Fredrikstad IF18.07.035-h1 (J-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,47,75Synne Leonora Tronslien, IF Sturla18.08.037 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,48,00Emma Sunde Jakobsen, IL Skjalg28.06.034-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,49,15Eline Heia, Birkenes IL26.02.035 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,49,54Sofie Shuyang Bjarkø, IL Skjalg20.11.025-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,50,04Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.048-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----120--------------------
2,50,72mxThea Nesse, Sola FIK19.09.034-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,51,82Malene Kollberg, IF Hellas16.05.99PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,53,26Amanda Hult-Tjore, IL Skjalg30.04.042Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
2,53,91Mariel Fanebust, Sandnes IL20.04.043Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
2,54.21Mie Bjørgan, Narvik IL27.08.041 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
2,56,25Julie Helena Møller Jørgensen, IL Pioner15.05.042 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
2.58,19Svale Flø, Dimna IL01.12.031 (J-15)Ulsteinvik, Treningstemne20.12.18
2,59,03Solveig Larsen, Sandnes IL19.03.044Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
2,59,05Anna Othilie Asheim, Sandnes IL07.07.045Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
3,01,24Julie Bøtun, Stavanger IF Friidrett21.03.841-h1 (KV35)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----130--------------------
3,02,69Amalie Lindgaard Føll, Stadsbygd IL09.03.043 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
3,02,78Frøya Eriksen, Moss IL07.07.031 (J-16)Askim, Askimlekene 201919.01.19
3,07,02Kari Kulkarni, Sandnes IL18.05.71P (KV45)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
3,07,25Anne Karine Seland, Sørild FIK26.01.621-h1 (KV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
3,21,69Mina Lønsetteig, IF Hellas03.12.036 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
3,37,47Maya Møller, IF Hellas02.10.037 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
3,52,15Mariann Stenbakk, Moss IL17.12.441-h1 (KV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,53Mina Marie Anglero, IL Tyrving20.10.977-h6Seattle/WA/USA, MPSF Indoor Championships23.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,66Tessa Philippaerts (BEL), FIK Orion12.03.921Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
2,34,56Godelieve Andrea Cornelia Deckers (NED), Førde IL Friidrett02.04.016-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,39,05Maija Liina Serafiina Boren (FIN), Moelven IL21.06.044 (J-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,39,12Sandra Bolstad, Ullern Tennis27.03.968-h1Lexington/VA/USA, Keydet Invitational19.01.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,17,30Nora Pedersen, Sandnessjøen IL01.03.031 (J-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
3,18,87Inger Bergslid, Namsen Friidrettsforening25.06.041 (J-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen20.01.19
3,40,08Eline Heia, Birkenes IL26.02.031 (J-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,23,46Sigrid Jervell Våg, IL i BUL06.06.922Bærum, Nordenkampen10.02.19
4,27,01Tessa Frenay, Halden IL27.02.962-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,28,01Amalie M. Sæten, Ullensaker/Kisa IL01.12.975Bærum, Nordenkampen10.02.19
4,28,31Kristine Lande Dommersnes, Haugesund IL20.05.993-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,31,60Christina Maria Toogood, Sandnes IL23.01.894-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,38,22Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL16.09.002-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
4,38,83Eli Anne Dvergsdal, IL Gneist19.11.915-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,41,54Grethe Tyldum, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.011 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,42,32Olea Villa Furre, Selsbakk IF05.11.936-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,44,93Mari Andreassen Rud, Askim IF01.11.012 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----10--------------------
4,45,50Abelone Holm Irgens, BUL-Tromsø Friidrett05.12.003 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,46,04Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.014 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,47,64Ine Bakken, IL Gular28.05.961-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,48,00Sigrid Wahlberg, Ranheim IL20.02.031 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,48,60Mille Eide Nyhus, Hamar friidrett01.05.032 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,49,26Sara Aarseth, Stavanger Friidrettsklubb15.03.863-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
4,50,26Sigrid Alvik, IL Tyrving30.05.033 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,50,32Hanna Hagevik Bakke, Trysilgutten20.04.034 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,53,18Hannah Berntzen Engevik, Nittedal IL13.05.021 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,53,81Anisa Buras, Lillehammer IF24.05.041 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----20--------------------
4,57,27Maiken Homlung Prøitz, Sarpsborg IL16.06.042 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,59,41Anna Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.041-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,00,37Emma Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.042-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,04,62Camilla Svoren, Dimna IL08.05.045 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,04,64Annikka Grenan, IL Tyrving30.04.046 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,05,50Kristine Alne, Haugesund IL21.01.022-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,05,60Nora Hegdahl, Steinkjer Friidrettsklubb30.01.031 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
5,05,63Leona Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.09.047 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,07,32Kristine Myklegard Kristiansen, Ranheim IL02.08.048 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,08,74Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----30--------------------
5,08,78Mathilde Jensen, Larvik Turn & IF30.03.005 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,09,20Maria Sæterstøl, Turn & IL Hovding03.03.022-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,09,90Kjersti Fresvik, IL Gular09.02.923-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,12,31Emma Bauge, Haugesund IL02.10.031-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,12,33Silje Ravnsborg Christiansen, IL Driv Friidrett08.12.751-h1 (KV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,13,44Maria Haustein, Os Turn05.11.011-h1 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,17,36Helle Madsen Auensen, Horten Friidrettsklubb04.03.033 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,18,83Katrine Hillestad, Stord IL26.02.901Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
5,20,98Martha Gulbrandsen, Fana IL28.07.032-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,21,58Marie Teige Grov, Dimna IL06.07.042 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
-----40--------------------
5,21,98Kari Forseth, Sunndal IL Friidrett04.04.035 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,24,17Brittanna Hovda Balchen, Stord IL17.04.041 (J-15)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
5,29,99Madeleine Kroondijk, IL Gneist26.12.023-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,31,06Amalie Tomasgard, Ørsta IL28.03.023 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,34,01Kirsti Johnsen Skåtøy, Egersunds IK02.03.752-h1 (KV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,37,25Andrine Slettum Ruud, Gausdal FIK23.05.0411 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,44,66Astri Reithe Lunde, Røyken UIL27.04.041 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
5,45,18Mie Bjørgan, Narvik IL27.08.042 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
6,05,53Anine Hegre, IL Tyrving22.05.841-h1 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
6,06,28Julie Bøtun, Stavanger IF Friidrett21.03.842-h1 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----50--------------------
6,10,77Thea Nesse, Sola FIK19.09.034-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
6,12,93Britt-Hege Nicolaysen, GTI25.11.755-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
6,22,09Eirin Næsheim Kvadsheim, GTI21.04.796-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
6,27,85Anne Karine Seland, Sørild FIK26.01.621-h1 (KV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
7,47,93Mariann Stenbakk, Moss IL17.12.441-h1 (KV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,44,15Ania Zielinkiewicz (POL), Lillehammer IF17.10.897-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
5,09,10Maija Liina Serafiina Boren (FIN), Moelven IL21.06.049 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11,61Silje Lindstad, Norna-Salhus IL04.04.971-h1 (MS)Birmingham/AL/USA, Sun Belt Indoor Championships19.02.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,41,54Sandra Bolstad, Ullern Tennis27.03.967-h4Lynchburg/VA/USA, Liberty Kickoff26.01.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,58,60Maiken Homlung Prøitz, Sarpsborg IL16.06.041 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,07,60Leona Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.09.042 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,52,38Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,54,30Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.044 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,54,32Malou A. Lindaas-Throndsen, Sportsklubben Vidar26.04.045 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44,68Karoline Bjerkeli Grøvdal, IK Tjalve14.06.901Bærum, Nordenkampen10.02.19
9,34,20Pernilla Eugenie Epland, Stord IL29.11.901-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,36,55Tessa Frenay, Halden IL27.02.962-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,44,40Eli Anne Dvergsdal, IL Gneist19.11.913-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,48,48Hanne Mjøen Maridal, Lillehammer IF21.09.964-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,49,91Ida Meli Narbuvoll, FIK Ren-Eng09.10.952Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championships22.02.19
9,52,16Julie Frøslev Mathisen, Askim IF21.05.933Skive/DEN, DM inde17.02.19
9,56,53Kristine Lande Dommersnes, Haugesund IL20.05.995-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,56,89mxChristina Maria Toogood, Sandnes IL23.01.895-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
10,09,3Sylvia Thorson Nordskar, Strindheim IL19.06.931Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
-----10--------------------
10,12,73Ine Bakken, IL Gular28.05.967-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
10,15,61Olea Villa Furre, Selsbakk IF05.11.938-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
10,23,39Sigrun Gjølberg, Rygge IL22.10.912-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
10,25,4Liv Nordengen, Strindheim IL24.04.981 (J-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,32,16Inger Elisabeth Mæland, Undheim IL28.08.791-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
10,33,93mxSara Aarseth, Stavanger Friidrettsklubb15.03.868-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
10,35,6Vibeke Jensen, Strindheim IL20.03.952Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,40,74Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.941Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
10,41,43Silje Lindstad, Norna-Salhus IL04.04.9712Nashville/TN/USA, Vanderbilt Invitational19.01.19
10,48,6Tuva Stavø, Strindheim IL992 (J-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
-----20--------------------
10,59,24mxSophie Troth, Urædd Friidrett28.11.995-h3Sheffield/GBR, Northern Athletics Open Meeting01.12.18
11,06,90Julie Aarvak Bakklund, IL Tyrving12.07.013-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
11,08,3Ragnhild Hjermstad, Fossum IF26.07.962Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,10,5Ingvild Svorkdal Sande, Svorkmo N.O.I.923Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,14,75Hanne Hegerberg, Skauga IL11.01.971Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
11,16,28Johanne Rødsjø, Steinkjer Friidrettsklubb05.11.021 (J-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
11,17,54Maria Sæterstøl, Turn & IL Hovding03.03.021-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
11,18,83Mathilde Jensen, Larvik Turn & IF30.03.002Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
11,18,91Linnèa Valhovd Hove, IL Skjalg01.06.021 (J-17)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
11,19,9Lise Gaupset, Strindheim IL02.02.943Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
-----30--------------------
11,34,2Mette Eid Løvås, Strindheim IL18.05.721 (KV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
11,38,0Elvira Svartaas, Strindheim IL26.10.924Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,53,9Mari Haugen, Modum FIK29.08.877Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
11,57,1Linda Marie Strompedal, Namdal løpeklubb20.07.855Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
12,03,26Kirsti Johnsen Skåtøy, Egersunds IK02.03.751-h1 (KV40)Hvam, Veteran-NM10.03.19
12,13,5Mathea Spets Storhov, SK Freidig041 (J-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
12,16,5Birthe Brenne Dreier, Ekne IL05.06.896Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
12,42,13Stine Solheim, Sortland Friidrettsklubb16.12.005-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
12,48,9Marion Steigedal, Meldal IL27.02.842 (KV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
12,50,0Mali Røen Skjermo, Rindal IL12.09.973 (J-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
-----40--------------------
12,58,27Ellen Reiner-Vestli, Sætre Idrætsforening Graabein7213 (KV45)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor24.03.19
13,19,3Anne Grete Myhre, Sjetne IL29.05.751 (KV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
13,38,2Jorunn Saltvik Winnberg, Ytterøy IL02.09.631 (KV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
13,54,4Rikke Vinsnesbakk, Heimdal IL05.10.022 (J-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
14,33,11Ragnhild Audestad, Romerike Ultraløperklubb15.12.651-h1 (KV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
15,06,6Marina Vang, Bratsberg IL23.10.803 (KV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
15,15,5Anneli Hellandsjø, Orkanger IL011 (J-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
16,59,53Mariann Stenbakk, Moss IL17.12.441-h1 (KV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
17,30,2Solveig Hastadklev, IL Dalebrand30.09.824 (KV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
18,55,34Eva Carlsen, Ready04.10.406 (KV75)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor24.03.19
-----50--------------------
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,00,84Ida Meli Narbuvoll, FIK Ren-Eng09.10.9518Pittsburg/KS/USA, NCAA Division II Indoor Track & Field Championships09.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,09,64Ania Zielinkiewicz (POL), Lillehammer IF17.10.896-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
10,31,12Delphine Poirot (FRA), IL i BUL07.01.959-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,24,0Ellen Veronika Vesterfjell, ukjent761 (KV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,35,1Ingri Meum Byrkjeflot, Undercover Runningteam08.06.841 (KV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
12,34,0Line Brenne Dreier, PIL897Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
13,09,9Thea Foss Bækkevold, Muruvikingan Løpeklubb07.03.792 (KV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
14,07,5Synnøve Stensø, ukjent641 (KV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
18,23,7May-Brit Rostad, Trondheim Triatlonklubb671 (KV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,08,51Ida Meli Narbuvoll, FIK Ren-Eng09.10.952-h2Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championships23.02.19
19,27,57Katrine Hillestad, Stord IL26.02.901Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,52,54Ida Meli Narbuvoll, FIK Ren-Eng09.10.959Pittsburg/KS/USA, NCAA Division II Indoor Track & Field Championships08.03.19

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24Isabelle Pedersen, IL i BUL27.01.923New York/NY/USA, Millrose Games09.02.19
8,38Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.015Bærum, Nordenkampen10.02.19
8,50Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.002-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
8,51Agathe Holtan Wathne, Sandnes IL25.07.941Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,71Magdeli Støten, Sarpsborg IL17.08.982Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,75Emilie Berge, Iveland IL07.12.97PBirmingham/AL/USA, NCAA I Indoor Championships08.03.19
8,78Maria Aaberg, IL Tyrving05.10.011Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,78Marlen Aakre, Fredrikstad IF17.09.931Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
8,80Kristine Berger Akervold, Fagernes IL17.09.985-h1Clemson/SC/USA, Clemson Invitational18.01.19
8,82Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.98PFayetteville/AR/USA, Razorback Invitational25.01.19
-----10--------------------
8,89Marie Skjæggestad, IL Tyrving18.01.993Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
9,00Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.002-fi (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,04Juni Evensen, Sarpsborg IL19.03.013-fi (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,10Elise Grong Ruud, Stjørdal Friidrettsklubb25.04.963-fi Naperville/IL/USA, CCIW Indoor Track & Field Championships23.02.19
9,14Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.001-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
9,15Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.012-h2 (J-19)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201927.01.19
9,16Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.013-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,22Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.007-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,23Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.015-fi (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,24Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.995-fi Winston-Salem/NC/USA, South Atlantic Conference Indoor Track & Field Championships24.02.19
-----20--------------------
9,27Nora Pauline Helm, Horten Friidrettsklubb17.02.995-h7Albuquerque/NM/USA, Don Kirby Elite Invitational09.02.19
9,36Malene Kollberg, IF Hellas16.05.99PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
9,54Lise Hornnes, Otra IL06.07.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
9,64Telma Eid, Søndre Land IL20.03.982 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,84Rachel Ombeni, Bergens Turnforening20.06.012-h1Obourg/BEL, Moha Jumps Festival05.01.19
9,85Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
9,92Hedda Strand Nilsen, Raufoss Idrettslag Friidrett13.01.001 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,97Iselin Ween Rustad, IL i BUL16.06.994Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
10,15Saranda Krueziu, Larvik Turn & IF11.03.025Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
10,21Hedda Landro Johansen, Urædd Friidrett03.06.015 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----30--------------------
10,66Anna Halleraker Vihovde, IL Skjalg31.05.001-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
10,67Kristine Løwe Stillerud, Sandefjord Turn & IF25.07.016 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
10,70Karianne Lindanger, Sandnes IL04.04.015-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,72Elise Eltervaag, Ranheim IL20.12.016-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,82Therese Torvund, Mandal & Halse IL12.02.023 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
10,86Ada Westerlund, Sem IF30.04.024 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
11,74Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.006 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,19,13Sunniva Oline Klokseth, Moss IL10.06.041 (J-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,38,87Fride Møller Flatin, Dimna IL28.09.971Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
14,39,92Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
15,16,13Maren Karlsen Bekkestad, IF Sturla30.08.033Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
16,46,39Emma Marie Strand, IK Hind05.05.014Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
17,50,36Ingvild Alne, Haugesund IL17.06.042Leikvang, Nornalekene 201919.01.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Tonje Angelsen, IK Tjalve17.01.901Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
1,79Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.98PFayetteville/AR/USA, SEC Indoor Championships22.02.19
1,78Emilie Berge, Iveland IL07.12.97PBirmingham/AL/USA, NCAA I Indoor Championships08.03.19
1,76Thea Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
1,75Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.001 (J-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,73Marie Brekke, Målselv IL11.10.001 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
1,71Hedvig Kallåk, IL Tyrving08.11.041 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,70Elise Nedberg, Norna-Salhus IL12.03.971Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,69Madelen Haaheim Sveinungsen, Sørild FIK23.05.021 (J-U18)Ventspils/LAT, Julestevne15.12.18
1,66Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----10--------------------
1,65Michelle Nyberget, Askim IF18.10.032 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,65Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-19)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
1,65Emilija Lorina Kibalcica, Sandnessjøen IL04.02.042 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,65Frøya Eriksen, Moss IL07.07.031 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,62Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001 (KJ)Leikvang, Norna indoor20.02.19
1,62Kristine Moland Leiknes, Sørild FIK09.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,61Lise Hornnes, Otra IL06.07.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,60Guro Bakken Andresen, Brandbu IF03.07.003Bærum, Tjalves høydestevne18.01.19
1,60Ingvild Ladehaug, Nordre Land friidrett22.01.031 (J-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
1,60Vilde Marstein, IL Koll05.06.021 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----20--------------------
1,60Kornelia Roppen, Dimna IL01.03.021 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,60Malene Kollberg, IF Hellas16.05.992 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,60Telma Eid, Søndre Land IL20.03.983 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,60Lillian Washington, IF Hellas26.10.032 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,59Malin Støyva, Norna-Salhus IL09.08.942Leikvang, Norna indoor20.02.19
1,58Anna Solheim, Bremnes IL18.02.041 (J-15)Leirvik, Hallstemne28.12.18
1,58Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.031Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,57Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
1,57Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.99PWinston-Salem/NC/USA, Queens University Combined Events13.02.19
1,57Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----30--------------------
1,56Sigrid Forsmo Kapskarmo, Hattfjelldal IL22.06.043 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,55Aurora Erlandsen Opland, IL Tyrving09.12.033 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,55Aurora Larsen Græger, Nesøya IL21.11.022 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,55Linnea Ng, Romerike Friidrett14.06.041 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
1,55Thea Emilie Haugersveen, Eidanger Idrettslag28.03.032 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,55Linea Steiro-Darén, Sortland Friidrettsklubb26.10.042 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
1,55Kjersti Lilleby, Romerike Friidrett11.05.043 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
1,55Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.031 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,55Karoline Jæger, Aremark IF19.05.015 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,55Elise Eltervaag, Ranheim IL20.12.016 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----40--------------------
1,55Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.941Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,54Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.011 (J-17)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
1,54Unni Tveitå, Otra IL14.02.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,53Nora Pauline Helm, Horten Friidrettsklubb17.02.99PBirmingham/AL/USA, The American Indoor Track & Field Championships22.02.19
1,52Kristine Berger Akervold, Fagernes IL17.09.98PFayetteville/AR/USA, SEC Indoor Championships22.02.19
1,51Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,50Tiril Moan Grøtan, Beitstad IL06.11.031 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,50Mathilde Sofie Klokseth, Moss IL15.03.033 (J-16)Askim, Askimlekene 201919.01.19
1,50Emma Abotnes, Fana IL04.02.028 (J-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
1,50Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----50--------------------
1,50Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,50Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,50Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.042 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,50Oda Schatvet, Romerike Friidrett10.02.043 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,48Emelia Tveitå, Otra IL03.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,45Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.021 (J-17)Bærum, Julestemne01.12.18
1,45Julie Ose, Søgne IL10.05.041 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
1,45Solveig Bjøru, Sømna IL24.06.032 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,45Pernille Aaslid Osen, Stjørdal Friidrettsklubb03.04.043 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,45Therese Torvund, Mandal & Halse IL12.02.022 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
-----60--------------------
1,45Ada Westerlund, Sem IF30.04.023 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,45Henriette Collett-Østensen, IF Sturla26.04.046 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
1,45Marit Berge, Bryne FIK06.01.036-grp2 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,45Kaja Carlsen-Brown, IL Tyrving11.08.044 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,45Mari Skyberg Lie, Hamar friidrett08.04.021 (J-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,43Ane Bergsholm, Sem IF20.03.037 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,43Frida Elise Havik, Namsen Friidrettsforening13.10.031 (J-17)Ås/SWE, Hissmoforsspelen19.01.19
1,41Madeline Svendsen, Romerike Friidrett02.05.037 (J-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
1,41Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.041 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,41Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.042 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
-----70--------------------
1,41Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,40Birthe Franck-Petersen, Ålesund Friidrettsklubb18.03.011 (J-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,40Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.038 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,40Sigrid Lovise Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb08.04.031 (J-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,40Alva Tomine Skar Bulling, Tingvoll Friidrettsklubb05.04.032 (J-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,40Karoline Albrigtsen, BUL-Tromsø Friidrett25.07.041 (J-14)Tromsø, Treningsstevne 603.12.18
1,40Emmy Margrethe Rismark, IF Sturla19.01.033 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,40Agnete Solås, Holum IL08.06.032 (J-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
1,40Maria Bugge, Rjukan Idrettslag01.06.032 (J-16)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
1,40Mali Bjerke Meisingset, Tingvoll Friidrettsklubb04.11.032 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
-----80--------------------
1,40Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.004 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,40Frida Aasmoe, BUL-Tromsø Friidrett06.01.031 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
1,40Sophia Borgen, IL Tyrving03.05.047 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
1,40Alva Barthel Sveen, IL Tyrving15.04.0310 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,40Line Hjortland, Haugesund IL24.04.033 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,40Elsie Hjartholm Seger, Sola FIK21.02.041Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
1,39Elida Svellingen Svendsen, FIL Aks-7717.02.013 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,37Julie Asperheim Førde, Fyllingen IL13.10.031 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
1,36Kari Kulkarni, Sandnes IL18.05.71P (KV45)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,35Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.032 (J-16)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
-----90--------------------
1,35Silje Lea Sletten, Sandnes IL19.12.031 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
1,35Thelma Aase, Haugesund IL23.09.032 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
1,35Kornelia Lindberg, IL Pioner14.12.032 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
1,35Mari Rosseland Johansen, Lye IL26.10.042Sandnes, Jærcup 214.02.19
1,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,33Maya Pedersen, Gausdal FIK27.11.722 (KV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,32Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.042 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
1,32Anette Tveitå, Otra IL09.10.04P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,30Sarah Saunes Moldskred, Dimna IL29.12.041 (J-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,30Selma Topdahl Danielsen, Sørild FIK26.04.041 (J-15)Grimstad, Treningsstevne04.12.18
-----100--------------------
1,30Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.031 (J-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
1,30Johanne Lindstad Nilsen, Eidanger Idrettslag16.02.041 (J-15)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
1,30Sunniva Oline Klokseth, Moss IL10.06.041 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,30Kari Hagevik Bakke, Trysilgutten20.04.032 (J-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
1,30Mari Hytten Skyvang, Tønsberg Friidrettsklubb11.11.037 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,30Maya Møller, IF Hellas02.10.038 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,30Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.045 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,30Sigrid Alvik, IL Tyrving30.05.035 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,30Marie Louise Larsen, Ski IL Friidrett31.01.035 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,27Jeanette Svanberg Eliassen, Larvik Turn & IF09.10.681 (KV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----110--------------------
1,27Jorunn Ellefsen, Sørild FIK17.05.631 (KV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,25Ruth-Margrethe Austad Nilsen, Modum FIK07.06.0310 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,25Sigrid Haugan, BUL-Tromsø Friidrett20.10.042 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
1,25Gracia Kongolo, Søndre Land IL18.10.971Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
1,25Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.046 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,20Ingrid Jortveit, Sørild FIK17.10.042 (J-15)Grimstad, Treningsstevne04.12.18
1,20Julie Therese Alme, Ringerike Friidrettsklubb05.08.042 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,20Kristine Løwe Stillerud, Sandefjord Turn & IF25.07.015 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,20Viktoria Bjørndal, BUL-Tromsø Friidrett16.01.043 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
1,15Andrea Vatnedal Moe, Holum IL03.12.033 (J-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
-----120--------------------
1,10Kaisa Hjelle, IL Skjalg20.11.043Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
1,06Eldbjørg Sanden Søvik, Norna-Salhus IL17.02.561 (KV60)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
1,06Grete Rivenes, Tønsberg Friidrettsklubb18.03.481 (KV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,06Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.662 (KV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,63Elizabete Elina Cakure (LAT), Sørild FIK30.07.031 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,55Selma Líf Thorolfsdottir (ISL), Sandnes IL22.08.984 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,50Christina Wilke (GER), Ørsta IL17.11.931Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,47Lisa Wilker (GER), Tingvoll Friidrettsklubb12.06.032 (J-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,32Anouk de Haas (NED), IF Sturla09.05.04P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.047 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Katarina Mögenburg, IL Tyrving16.06.911Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,41Mathilde Sofie Klokseth, Moss IL15.03.031 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,40Hedvig Kallåk, IL Tyrving08.11.041 (J-14)Bærum, Hopp u/t30.10.18
1,38Marit Berge, Bryne FIK06.01.031 (J-15)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,38Lillian Washington, IF Hellas26.10.031 (J-16)Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
1,37Malin Støyva, Norna-Salhus IL09.08.941Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,31Lea Trong-Johansen, IL Tyrving25.09.021Bærum, Hopp u/t30.10.18
1,31Andrea Kristiane Dammen, IL Tyrving23.05.002Bærum, Hopp u/t30.10.18
1,30Johanne Rise Kvalen, Dimna IL28.02.001Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
1,30Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.981 (J-20/22)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
-----10--------------------
1,30Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.001 (J-18/19)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,30Michelle Nyberget, Askim IF18.10.032 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,30Telma Eid, Søndre Land IL20.03.982Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,30Anna Solheim, Stord IL18.02.044 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,30Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-18/19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,30Ida McAdam Lium, Bækkelagets SK04.03.821Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,30Elise Holter Wikstrøm, Sørild FIK24.12.891Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,30Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.992Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,29Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-15)Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
1,27Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001 (J-18)Bergen, Hopp u/t02.10.18
-----20--------------------
1,25Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.992 (J-18/19)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,25Thea Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.992 (J-18/19)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,25Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.005 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,25Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK09.02.983Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,25Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL01.05.951Bergen/La, Hopp u/t22.03.19
1,24Sigrid Borge, Osterøy IL03.12.951Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
1,23Elise Nedberg, Norna-Salhus IL12.03.972Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,22Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042 (J-15)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,20Andrine Hjellen Haugland, Ørsta IL18.02.992Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
1,20Sophia Borgen, IL Tyrving03.05.042 (J-14)Bærum, Hopp u/t30.10.18
-----30--------------------
1,20Ingvild Ladehaug, Nordre Land friidrett22.01.031 (J-15)Søndre Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
1,20Gracia Kongolo, Søndre Land IL18.10.971Søndre Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
1,20Fatou Camara, Søndre Land IL01.09.032 (J-15)Søndre Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
1,20Sarah Saunes Moldskred, Dimna IL29.12.041 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
1,20Sofie Hoel Ulseth, IL Norodd011 (J-18)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,20Thea Emilie Haugersveen, Eidanger Idrettslag28.03.031 (J-16)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,20Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
1,19Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,19Kristina Vatnar Lie, IL Tyrving24.06.043 (J-15)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,16Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.011 (J-17)Bergen, Hopp u/t02.10.18
-----40--------------------
1,15Aurora Erlandsen Opland, IL Tyrving09.12.033Bærum, Hopp u/t30.10.18
1,15Karoline Weea Johansen, Løten Friidrett07.11.971 (J-20/22)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
1,15Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.041 (J-15)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
1,15Anita Bolstad Raa, Fana IL03.02.661 (KV50)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,15Anne Haave, Snøgg Friidrett07.12.021 (J-17)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
1,15Sarah Mikkelsen, Brevik Idrettslag06.02.022 (J-17)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
1,15Lise Roll-Sneve, Narvik IL27.01.031 (J-16)Narvik, Treningsstevne 124.01.19
1,15Vibeke Gussiås, Skåla IL09.03.031 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
1,15Anna Kleven, Dimna IL22.03.028 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,15Edel Halle, Fagernes IL25.04.031Leira, Høydestevne15.02.19
-----50--------------------
1,15Mari Smedstad, Løten Friidrett07.12.001 (J-18/19)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde02.04.19
1,13Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (J-17)Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
1,13Stella Wang, Romerike Friidrett22.07.032 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,13Hannah Emilie Bergh, IL Tyrving26.06.045 (J-15)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,12Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-18)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
1,12Thelma Aase, Haugesund IL23.09.031 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
1,10Ida Leir, IL Tyrving15.03.033Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
1,10Karen Murud, Løten Friidrett08.01.031 (J-15)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
1,10Sunniva Oline Klokseth, Moss IL10.06.041 (J-15)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,10Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.042 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
-----60--------------------
1,10Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,10Johanne Lindstad Nilsen, Eidanger Idrettslag16.02.041 (J-15)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,10Emilie Andersen, Rjukan Idrettslag08.01.032 (J-16)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,09Ingrid Haga, Sandnes IL12.01.011 (J-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,08Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.021 (J-17)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
1,08Ingunn Sæverud Jensen, IL Trio17.01.831Kvinnherad, Seriestevne16.03.19
1,08Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.031 (J-16)Bømlo, Seriestevne11.04.19
1,07Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,06Helga Reigstad, Osterøy IL24.07.722Haus, Hopp u.t.28.11.18
1,06Tine Birkeland Sivertsen, Laksevåg TIL06.04.771 (KV)Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
-----70--------------------
1,06Jorunn Ellefsen, Sørild FIK17.05.631 (KV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,05Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Sandane, Seriestemne hopp u.t.25.10.18
1,05Karen Plukkerud, Løten Friidrett30.10.021 (J-16)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
1,05Dagny Mogen, Løten Friidrett06.08.002 (J-18/19)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
1,05Mie Bjørgan, Narvik IL27.08.041 (J-15)Narvik, Treningsstevne 124.01.19
1,05Tina Nygård Stavenes, Narvik IL23.10.021 (J-17)Narvik, Treningsstevne 124.01.19
1,05Sanne Antonsen, Fredrikstad IF19.03.042 (J-15)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,05Henrikke Antonsen, Dimna IL21.08.032 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
1,05Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.041 (J-15)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
1,05Ida Langholm, IL Norodd031 (J-16)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
-----80--------------------
1,05Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.003Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,05Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.06.041 (J-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
1,04Karianne Lindanger, Sandnes IL04.04.012 (J-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,00Mari Hytten Skyvang, Tønsberg Friidrettsklubb11.11.031 (J-15)Greveskogen, Seriestevne13.10.18
1,00Sofie Jing Leren Reknes, IL Norodd06.02.012 (J-18)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,00Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,00Kari Kulkarni, Sandnes IL18.05.711 (KV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,00Jeanette Svanberg Eliassen, Larvik Turn & IF09.10.681 (KV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
0,99Synne Eikeland, Sandnes IL25.05.021 (J-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
0,99Silje Lea Sletten, Sandnes IL19.12.032 (J-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
-----90--------------------
0,99Siri Lindanger, Sandnes IL04.04.013 (J-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
0,96Anniken Mjelde, Osterøy IL21.02.001 (J-19)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
0,96Marit Huflåtten, Tønsberg Friidrettsklubb24.04.531 (KV65)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
0,95Ingunn Nilsen Hagen, Løten Friidrett24.10.003 (J-18/19)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
0,95Christine Måløy, IL Norodd10.12.032 (J-16)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
0,94Lea Stakkeland, Sandnes IL14.01.033 (J-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
0,94Sarah Samuelsen, Rjukan Idrettslag23.07.011 (J-18)Rjukan, Treningsstevne26.02.19
0,94Malene Storøygard, Rjukan Idrettslag15.01.041 (J-15)Rjukan, Treningsstevne26.02.19
0,94Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.662 (KV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
0,93Ragnhild Gulvik, Larvik Turn & IF20.05.631 (KV55)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
-----100--------------------
0,91Janice Flaathe, GTI09.02.591 (KV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
0,90Vigdis Gaupholm Reigstad, IL Fri26.08.731 (KV45)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
0,90Elin Hundven Eliassen, Ask Friidrett05.06.731 (KV45)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
0,90Gina Lund, Ask Friidrett18.12.011 (J-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
0,85Kate Alnes, GTI03.03.613 (KV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
0,83Berit Rimstad, Raumnes & Årnes IL781 (KV40)Hvam, Klubbstevne09.04.19
0,82Ragnhild Hanstvedt, Mjøsdalen IL24.04.341 (KV85)Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.06.03.19
0,79Eldbjørg Sanden Søvik, Norna-Salhus IL17.02.561 (KV60)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Selma Líf Thorolfsdottir (ISL), Sandnes IL22.08.983Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,10Laura Tietje Johanna Van Der Veen (NED), Fagernes IL25.01.032Leira, Høydestevne15.02.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10Lene O. Retzius, IL i BUL04.01.961 (J-U23)Gävle/SWE, Nordisk U23 mesterskap12.08.18
3,95Birgitte Kjuus, Ullensaker/Kisa IL30.05.991Bærum, Julestemne01.12.18
3,90Kari Strømhaug, IL Tyrving04.07.973Roxbury/MA/USA, NCAA Division III Indoor Track & Field Championships08.03.19
3,70Stine Grong Ruud, Stjørdal Friidrettsklubb28.03.941Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
3,60Agnes Elisabeth Morud, Ranheim IL10.09.032Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
3,40Kassandra Schønberg, Eidanger Idrettslag14.02.041 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
3,40Hedda Marie Kjølberg Hauge, Ski IL Friidrett26.05.011 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
3,36Tiril Malm Sunde, Moelven IL29.01.971 (KJ)Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
3,25Synne Marie Engebretsen, Fana IL31.07.021 (J-17)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
3,10Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-18)Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
-----10--------------------
2,87Maria Vie Ytrearne, Fana IL21.07.031 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
2,80Thea Emilie Haugersveen, Eidanger Idrettslag28.03.031 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
2,80Mia Guldteig Lien, Ranheim IL30.08.031 (J-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
2,72Therese Torvund, Mandal & Halse IL12.02.021Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
2,70Caroline Sætre, Dimna IL10.05.012 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
2,70Lise Hornnes, Otra IL06.07.003 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
2,60Karianne Lindanger, Sandnes IL04.04.011 (J-18/19)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
2,60Maud Dybvad Evjemo, Stjørdal Friidrettsklubb17.11.002Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,60Tuva Fuglem Korsvold, Ranheim IL11.10.032 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
2,60Sarah Saunes Moldskred, Dimna IL29.12.043 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----20--------------------
2,58Rebecka Haaland, Sørild FIK04.06.042 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,52Kristine Aksland, Sandnes IL30.04.041 (J-15)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,40Marlene Vikan Eriksson, Ranheim IL20.12.021 (J-16)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
2,40Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041 (J-15)Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
2,31Aurora Fremnesvik, BUL-Tromsø Friidrett23.07.031 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,30Amelia Underland, Ski IL Friidrett04.11.042 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
2,22Celine Aschehoug Hesthagen, Ski IL Friidrett27.09.0414 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
2,20Sanne Kvalsvik Slinning, Dimna IL21.08.034 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
2,18Lillian Washington, IF Hellas26.10.033 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,00Ronja Thoresen, Gausdal FIK08.03.021 (J-17)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----30--------------------
1,95Eliska Horvathova, Verdal Friidrettsklubb26.05.041 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
1,90Sunniva Oline Klokseth, Moss IL10.06.045 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
1,88Malin C. Bjørge, Sandefjord Turn & IF09.07.034 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,71Andrea Kirkhaug, IL Pioner14.12.041 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
1,65Kaisa Hjelle, IL Skjalg20.11.042 (J-15)Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
1,53Elise Kulkarni, Sandnes IL07.10.043 (J-14)Sandnes, Kvalifiseringsstevne07.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,20Maija Liina Serafiina Boren (FIN), Moelven IL21.06.041 (J-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
2,75Clarisse Favé (FRA), Fana IL26.06.011 (J-18)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27Oda Utsi Onstad, Norna-Salhus IL12.05.901-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,15Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.002-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,03Emilie Berge, Iveland IL07.12.971Birmingham/AL/USA, Sun Belt Indoor Championships18.02.19
6,02Mia Guldteig Lien, Ranheim IL30.08.034Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
6,02Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.983Fayetteville/AR/USA, Tyson Invitational08.02.19
5,97Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.993-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
5,92Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.991College Station/TX/USA, Ted Nelson Invitational12.01.19
5,92Henriette Jæger, Aremark IF30.06.031 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,84Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,72Nathalie O. Johnsen, IL Skjalg02.07.986-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
-----10--------------------
5,68Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.991Winston-Salem/NC/USA, South Atlantic Conference Indoor Track & Field Championships23.02.19
5,65Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,64Cecilia Johanna Carneiro Håkegård, Selsbakk IF07.12.945-kv1 Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
5,63Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,60Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.021 (J-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201927.01.19
5,59Thea Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.992Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
5,53Nora Pauline Helm, Horten Friidrettsklubb17.02.9917Lubbock/TX/USA, Texas Tech Classic26.01.19
5,51Emma Sofie Eriksen, Sandnessjøen IL05.07.021 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,49Kristine Berger Akervold, Fagernes IL17.09.98PFayetteville/AR/USA, Razorback Invitational25.01.19
5,48Kristine Moberg, Fana IL14.02.951Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----20--------------------
5,47Johanne Rise Kvalen, Dimna IL28.02.006Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
5,47Una Haukanes, IL Gneist30.03.032-fi (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,46Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.981 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,41Karoline Jæger, Aremark IF19.05.011 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
5,40Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.982 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,38Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.013 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,36Lea Trong-Johansen, IL Tyrving25.09.023 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,34Ida Breigan, Fredrikstad IF22.07.041-fi (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,32Mille Eide Nyhus, Hamar friidrett01.05.031 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
5,29Hedvig Kallåk, IL Tyrving08.11.042-fi (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----30--------------------
5,27Anna Kleven, Dimna IL22.03.021 (J-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
5,27Kristine Moland Leiknes, Sørild FIK09.03.031 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
5,27Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,26Miranda Lauvstad, IL Tyrving22.11.032-grp1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,23Maria Aaberg, IL Tyrving05.10.012 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
5,22Unni Tveitå, Otra IL14.02.021 (J-17)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
5,22Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,22Emilija Lorina Kibalcica, Sandnessjøen IL04.02.043-fi (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,22Sigrid Forsmo Kapskarmo, Hattfjelldal IL22.06.044-fi (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,21Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.972Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----40--------------------
5,21Mathilde Sofie Klokseth, Moss IL15.03.032 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
5,21Elise Nedberg, Norna-Salhus IL12.03.973 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,20Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.033 (J-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,19Linnea Henriksen, Fiskå IL21.11.021 (J-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
5,19Abigail Ogoti, Nesbyen IL28.08.022 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
5,19Malene Kollberg, IF Hellas16.05.994 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,18Kornelia Roppen, Dimna IL01.03.024 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,17Sofie Olsvold Hausberg, Os Turn17.05.002 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,15Emma Abotnes, Fana IL04.02.021 (J-17)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,13Lise Hornnes, Otra IL06.07.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----50--------------------
5,11Charlotte Thorjussen, Eidanger Idrettslag24.06.001 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
5,10Madelen Haaheim Sveinungsen, Sørild FIK23.05.021 (J-17)Grimstad, Treningsstevne20.11.18
5,10Caroline Sætre, Dimna IL10.05.017Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
5,09Dana Medic, Lyngdal IL12.10.031 (J-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
5,08Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,08Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,08Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,07Margit Katrine Mcadam Strand, Bækkelagets SK22.01.781 (KV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,06Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.032 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
5,06Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----60--------------------
5,06Liv Karoline Grimstad, Ranheim IL11.06.028 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,05Linnea Ng, Romerike Friidrett14.06.041 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
5,05Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
5,01Jennifer Mjøs, Fana IL07.02.0111 (J-19)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201927.01.19
5,01Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.034 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,99Ada Westerlund, Sem IF30.04.024 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,95Guro Bakken Andresen, Brandbu IF03.07.001 (J-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
4,93Mali Bjerke Meisingset, Tingvoll Friidrettsklubb04.11.033 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
4,93Kaja Kleppe Salemonsen, Haugesund IL08.09.011 (J-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,93Kaja Carlsen-Brown, IL Tyrving11.08.041 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----70--------------------
4,93Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,92Nora Kjærnet Dullum, IL Sandvin21.09.007 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,89Andrea Kristiane Dammen, IL Tyrving23.05.008 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,86Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.013 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,86Telma Eid, Søndre Land IL20.03.986 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,86Ester Holt, IF Sturla29.05.019 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,85Pia Heggheim, Kristiansand IF Friidrett31.12.011 (J-18)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
4,85Frøya Eriksen, Moss IL07.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,82Thelma Aase, Haugesund IL23.09.032 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,81Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.041 (J-15)Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
-----80--------------------
4,79Rakel Færevåg Bekken, Mandal & Halse IL16.09.041 (J-15)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
4,79Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.041 (J-15)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
4,78Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.06.042 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,77Nikoline Thunem, Fiskå IL13.07.041 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
4,76Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,76Henriette Collett-Østensen, IF Sturla26.04.04P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,74Marit Berge, Bryne FIK06.01.032Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
4,73Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.035 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,72Rachel Ombeni, Bergens Turnforening20.06.016Obourg/BEL, Moha Jumps Festival05.01.19
4,72Kjersti Lilleby, Romerike Friidrett11.05.042 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
-----90--------------------
4,72Anette Tveitå, Otra IL09.10.041 (J-15)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
4,72Hanna Hagevik Bakke, Trysilgutten20.04.036 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,71Lene Berger, IL Tyrving07.01.811 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,70Nora Hegdahl, Steinkjer Friidrettsklubb30.01.031 (J-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
4,70Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.046 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,70Ida Leir, IL Tyrving15.03.038 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,69Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.001Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
4,69Lillian Washington, IF Hellas26.10.032-grp2 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
4,69Hermine Hansen, FIK Orion17.12.043 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,68Mari Øverby, IL Sandvin21.09.015 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----100--------------------
4,66Gracia Kongolo, Søndre Land IL18.10.972Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,66Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.027 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,66Tina Cecilie Stilson, Tøyen Sportsklubb11.09.812 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,65Vibeke Gussiås, Skåla IL09.03.033-grp2 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
4,65Toril Valla, Rana FIK08.07.731 (KV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,64Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.044 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,63Helen Solheim Volden, Gjesdal IL20.05.031 (J-15)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
4,63Synne Leonora Tronslien, IF Sturla18.08.034-grp2 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
4,62Linnea B. Lekman, Urædd Friidrett14.05.033 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
4,62Malin Dale, Os Turn17.05.021 (J-17)Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
-----110--------------------
4,61Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.001 (J-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
4,61Alva Barthel Sveen, IL Tyrving15.04.039 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,61Josefine Biørnstad, Sarpsborg IL12.04.0210 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
4,60Celine Furdal Lyngholm, Haugesund IL15.05.003Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
4,59Oda Schatvet, Romerike Friidrett10.02.042 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
4,59Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,59Heidi Barth, Larvik Turn & IF28.04.611 (KV55)Tønsberg, Seriestevne04.04.19
4,58Hanne Horn Tønnessen, Kristiansand IF Friidrett06.12.012 (J-18)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
4,58Malin Ludvigsen, Nordre Land friidrett12.06.032 (J-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
4,56Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.043 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
-----120--------------------
4,56Ingrid Cecilia Hartveit, Fana IL12.03.001 (J-18/19)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
4,56Linn Andrea Lindevik, Kristiansand IF Friidrett24.05.044Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
4,56Nicoline Coulson, Norna-Salhus IL31.05.042 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,55Thea Emilie Haugersveen, Eidanger Idrettslag28.03.031 (J-16)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
4,55Elise Eltervaag, Ranheim IL20.12.0112 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,54Kristina Vatnar Lie, IL Tyrving24.06.045 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
4,53Sigrid Warholm, Dimna IL03.03.041 (J-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
4,53Maria Robertsen, Kristiansand IF Friidrett16.10.013 (J-18)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
4,53Tiril Moan Grøtan, Beitstad IL06.11.0310-grp1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
4,52Idun Landgård Antonsen, Hamar friidrett31.01.043 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
-----130--------------------
4,52Sara Furnes, IL i BUL06.05.028 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,51Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.046 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,50Kajsa Victoria Liene Borning, Kristiansand IF Friidrett12.02.042 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
4,49Elida Svellingen Svendsen, FIL Aks-7717.02.015 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,48Malin C. Bjørge, Sandefjord Turn & IF09.07.034 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
4,48Anna Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett02.05.031 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,48Ella Holmen Legernes, Ready09.04.046 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,46Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.024 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,46Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.033 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,45Nora Glad Thorshaug, Bodø Friidrettsklubb01.02.021 (J-16)Bodø, Julestevne19.12.18
-----140--------------------
4,45Martine Bjugan Aam, Ski IL Friidrett04.05.047 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,45Hilde Herskedal, Haugesund IL21.09.034 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,45Solveig Bjøru, Sømna IL24.06.036-grp2 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
4,43Amalie Bjørnestad Sele, Lista IL31.08.043 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
4,43Jorunn Elisabeth Bakkevig Bjordal, Haugesund IL12.03.021 (J-17)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,42Sarah Saunes Moldskred, Dimna IL29.12.043 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
4,42Amalie Bjørnestad, Lista IL043 (J-15)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
4,39Sophia Borgen, IL Tyrving03.05.049 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,39Kaja Skogmo, Oppegård IL10.11.0410 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,38Olianne Holme, Verdal Friidrettsklubb26.04.031 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
-----150--------------------
4,38Stella Wang, Romerike Friidrett22.07.0311 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,37Rebecka Haaland, Sørild FIK04.06.043 (J-15)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
4,36Johanne Lindstad Nilsen, Eidanger Idrettslag16.02.041 (J-15)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
4,36Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-17)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,35Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-17)Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
4,35Ingeborg Romsaas, BUL-Tromsø Friidrett15.08.041 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,34Ella Luktvasslimo, Steinkjer Friidrettsklubb09.03.043 (J-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
4,33Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.0412 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,32Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.0413 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,32Jenny Marie Kirkeeide, Vadsø Turnforening31.12.047 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----160--------------------
4,30Sigrid Garvik, Fagernes IL24.02.021 (J-16)Leira, Romjulsstevne28.12.18
4,29Ida McAdam Lium, Bækkelagets SK04.03.823 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,28Mina Kristiansen, Moss IL06.02.041 (J-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
4,27Astri Reithe Lunde, Røyken UIL27.04.042 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,26Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.044 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,25Malin Erøy, Kristiansand IF Friidrett29.09.044 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
4,25Selma Berg Folkedal, Sem IF09.09.015 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
4,24Birthe Franck-Petersen, Ålesund Friidrettsklubb18.03.012 (J-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
4,23Eliska Horvathova, Verdal Friidrettsklubb26.05.043 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
4,23Tiril Graven, Sømna IL08.12.044 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
-----170--------------------
4,23Jakoba Solvang, Dimna IL11.07.045 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
4,23Julie Helena Møller Jørgensen, IL Pioner15.05.043 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,21Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.044 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,21Agnete Solås, Holum IL08.06.031 (J-16)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
4,20Malene Storøygard, Rjukan Idrettslag15.01.042 (J-15)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
4,20Frida Aasmoe, BUL-Tromsø Friidrett06.01.032 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,19Anniken Norstrøm, Drøbak/Frogn IL Friidrett20.06.044 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
4,19Anna Maria Kristiansen, Ready11.01.0416 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,18Mira Willis, Florø Turn og IF06.03.046 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
4,17June Heggheim, Kristiansand IF Friidrett04.06.045 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
-----180--------------------
4,17Nora Berg Fiske, Strindheim IL03.03.041 (J-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
4,17Nora Eidstuen Martinsen, Oppegård IL25.08.0312 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,17Maren Undheim, Lye IL31.01.041Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
4,16Sanne Antonsen, Fredrikstad IF19.03.042 (J-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
4,15Malin Opdahl, Beitstad IL10.05.032 (J-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
4,15Silje Lea Sletten, Sandnes IL19.12.032Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
4,14Milla Thorshaug, Bodø Friidrettsklubb04.11.041 (J-14)Bodø, Julestevne19.12.18
4,14Ingrid Endresen, Haugesund IL02.01.032 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,12Maria Bugge, Rjukan Idrettslag01.06.032 (J-16)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
4,12Ane Bergsholm, Sem IF20.03.036 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
-----190--------------------
4,12Anne Lovise Indrebø, Breimsbygda IL08.05.049-grp2 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
4,11Serine Nikodemussen, Kokelv Sportsklubb13.11.041 (J-14)Alta, Høststevnet17.11.18
4,11Kaja Moen-Kristiansen, Ready28.04.0418 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,09Ingeborg Marie Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett06.11.033 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,08Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.0442 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
4,08Tuva Aunan, Tønsberg Friidrettsklubb18.11.049 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,08Maren Kristine Skogen Grindheim, Søgne IL24.10.032 (J-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
4,07Line Hjortland, Haugesund IL24.04.035 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,06Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes IL31.03.033 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,04Ulla Woxen Osestad, Mandal & Halse IL05.12.046 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
-----200--------------------
4,03Anna Solheim, Stord IL18.02.04P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,00Henni-Elise Emberland, Haugesund IL12.09.031 (J-15)Haugesund, Avslutningsstevne19.09.18
4,00Zita Hövemann, Ørsta IL011 (J-18)Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19
3,99Kristine Aksland, Sandnes IL30.04.046Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
3,98Tina Nygård Stavenes, Narvik IL23.10.021 (J-17)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
3,94Madeleine Large, IL Tyrving02.03.0411 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
3,91Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.001 (J-18/19)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
3,91Viktoria Bjørndal, BUL-Tromsø Friidrett16.01.044 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
3,91Maria Slettebø, Lye IL06.11.034Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
3,90Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.046 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----210--------------------
3,89Fatou Camara, Søndre Land IL01.09.038-grp2 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
3,88Selma Topdahl Danielsen, Sørild FIK26.04.041 (J-15)Grimstad, Treningsstevne20.11.18
3,88Andrea Vatnedal Moe, Holum IL03.12.032 (J-16)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
3,87Julie Vik-Mo, Ranheim IL20.05.031 (J-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
3,87Ida Alvheim, Loddefjord IL16.06.025 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
3,87Sara Vatnedal Moe, Holum IL03.12.033 (J-16)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
3,85Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.034 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
3,83Kaja Kotte Fredriksen, Ranheim IL05.03.022 (J-17)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
3,83Thea Dessingué, IL Skjalg25.09.043Sandnes, Jærcup 214.02.19
3,81Emma Van Der Zant, IK Grane18.01.042 (J-15)Grimstad, Treningsstevne20.11.18
-----220--------------------
3,81Ragnhild Haugen, Drøbak/Frogn IL Friidrett15.07.045 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
3,81Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034 (J-16)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
3,81Sarah Samuelsen, Rjukan Idrettslag23.07.016 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
3,80Kari Hagevik Bakke, Trysilgutten20.04.033 (J-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
3,80Thea Olsvold Hausberg, Os Turn27.04.047 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
3,79Lovise Bloch Helmers, Florø Turn og IF31.12.047 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
3,78Julie Ekrene Talmo, Haugesund IL02.01.032 (J-15)Haugesund, Avslutningsstevne19.09.18
3,76Linn Hege Gangstø, Sortland Friidrettsklubb31.03.0313 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
3,76Kari Kulkarni, Sandnes IL18.05.71P (KV45)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
3,76Julie Pallisgaard Ghysels, Sandnes IL28.05.045Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
-----230--------------------
3,76Marit Huflåtten, Tønsberg Friidrettsklubb24.04.531 (KV65)Tønsberg, Seriestevne11.04.19
3,75Hedda Valskår, Sauda IL24.03.041 (J-14)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
3,75Mie Bjørgan, Narvik IL27.08.045 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
3,74Emily Christina Ennals, Drøbak/Frogn IL Friidrett04.05.046 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
3,74Frida Støle Haven, Mandal & Halse IL07.07.047 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
3,74Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.0411 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
3,73Synne Kleppe, Haugesund IL11.01.034 (J-15)Haugesund, Avslutningsstevne19.09.18
3,72Vårin Olsen, Alta IF20.05.043 (J-14)Alta, Høststevnet17.11.18
3,72Katrine Thonvald, Romerike Friidrett01.02.0413 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
3,72Tea Sofie Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett11.10.022 (J-17)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
-----240--------------------
3,71Lina Loen Bue, Kristiansand IF Friidrett13.04.033 (J-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
3,70Erika Iden, Oppegård IL30.11.0412 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
3,64Sunniva Oline Klokseth, Moss IL10.06.043 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
3,63Emma Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.042 (J-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
3,61Julie Christine Bækø Fuglestad, Sandnes IL26.09.046Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
3,59Amalie Fenstad, Stadsbygd IL17.08.042 (J-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
3,58Andrea Kirkhaug, IL Pioner14.12.046 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
3,56Tomine Skuggevik, Sørild FIK06.01.043 (J-15)Grimstad, Treningsstevne20.11.18
3,53Jeanette Svanberg Eliassen, Larvik Turn & IF09.10.681 (KV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
3,48Kaisa Hjelle, IL Skjalg20.11.047Sandnes, Jærcup 214.02.19
-----250--------------------
3,47Amelia Underland, Ski IL Friidrett04.11.0415 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
3,47Maya Møller, IF Hellas02.10.037 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
3,43Kornelia Lindberg, IL Pioner14.12.034 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
3,37Kethlin T. Årstad, Sokndal FIK12.11.0410Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
3,37Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.037 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
3,36Sunniva Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb21.07.032 (J-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
3,35Lena Hanem Bartnes, Ogndal IL03.01.811Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
3,32Ingrid Jortveit, Sørild FIK17.10.044 (J-15)Grimstad, Treningsstevne20.11.18
3,31Mina Lønsetteig, IF Hellas03.12.038 (J-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
3,24Serine Tennefoss Haugvoll, Vadsø Turnforening28.09.044 (J-14)Alta, Høststevnet17.11.18
-----260--------------------
3,23Eldbjørg Sanden Søvik, Norna-Salhus IL17.02.561 (KV60)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
3,07Hanne Vehus Pedersen, IK Grane15.02.024Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
2,92Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.662 (KV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,91Anna Gingstad Elvenes, Narvik IL26.11.047 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
2,87Sigrid Lund-Nilsen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.035 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
2,15Randi Fredrikke Kleppe, Osterøy IL05.11.491 (KV65)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Lisa Wilker (GER), Tingvoll Friidrettsklubb12.06.031-fi (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
4,93Selma Líf Thorolfsdottir (ISL), Sandnes IL22.08.985 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,77Lill Joelle Miltz (GER), Dimna IL02.02.024 (J-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
4,55Anouk de Haas (NED), IF Sturla09.05.044 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
4,34Anja Wilker (GER), Tingvoll Friidrettsklubb09.10.044 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,69Sara Furnes, IL i BUL06.05.021 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
4,42Anna Solheim, Stord IL18.02.041 (J-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
4,32Anna Sandvik Bø, Fitjar IL02.04.041 (J-15)Leirvik, Hallstemne28.12.18
4,25Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes IL31.03.031 (J-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
4,19Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.032 (J-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
3,55Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.033 (J-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,99Oda Utsi Onstad, Norna-Salhus IL12.05.901Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,88Kristine Moberg, Fana IL14.02.951Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,74Gracia Kongolo, Søndre Land IL18.10.971Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
2,66Mathilde Sofie Klokseth, Moss IL15.03.031 (J-16)Moss, Treningsstevne HUT/LUT08.01.19
2,65Cecilia Johanna Carneiro Håkegård, Selsbakk IF07.12.941Ranheim, Lagseriestevne22.10.18
2,65Marte Pettersen, Trondheim Friidrett30.04.971Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,64Ester Holt, IF Sturla29.05.012 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,63Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.995Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,62Lovise Skarbøvik Andresen, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,61Sarah Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL20.03.941Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
-----10--------------------
2,60Emma Abotnes, Fana IL04.02.023 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,60Lillian Washington, IF Hellas26.10.031 (J-16)Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
2,58Sigrid Borge, Osterøy IL03.12.951Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
2,54Malin Kulseth, Selsbakk IF24.12.962Ranheim, Lagseriestevne22.10.18
2,54Ida Breigan, Fredrikstad IF22.07.041 (J-15)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,53Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-15)Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
2,52Elise Nedberg, Norna-Salhus IL12.03.974Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,52Elin Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF16.03.761 (KV40)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
2,52Tina Cecilie Stilson, Tøyen Sportsklubb11.09.811 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,50Agathe Holtan Wathne, Sandnes IL25.07.941Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
-----20--------------------
2,50Malin Støyva, Norna-Salhus IL09.08.945Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,49Hanna Eid, Selsbakk IF14.08.973Ranheim, Lagseriestevne22.10.18
2,49Emilie Sandberg, Sandnes IL12.02.005 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,49Sofie Olsholt, Norna-Salhus IL08.02.966Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,48Hedvig Kallåk, IL Tyrving08.11.041 (J-14)Bærum, Hopp u/t30.10.18
2,48June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.993Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,47Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.041 (J-15)Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
2,47Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.982Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,47Johanne Rise Kvalen, Dimna IL28.02.001 (J-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,47Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.041 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
-----30--------------------
2,46Martine Nilsen, Nittedal IL25.09.941Nittedal, Seriedugnad22.09.18
2,46Celine Furdal Lyngholm, Haugesund IL15.05.006 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,45Lea Trong-Johansen, IL Tyrving25.09.023Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,45Karoline Weea Johansen, Løten Friidrett07.11.971 (J-20/22)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
2,45Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.002 (J-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,45Julie Marie Bressand, Norna-Salhus IL20.07.977Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,45Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-18/19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,45Julie Woie Flølo, Bergens Turnforening25.07.991 (KJ)Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
2,43Cathrine Trøen, Lillehammer IF10.09.011Lillehammer, Seriestevnet11.10.18
2,42Anna Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett02.05.031 (J-15)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
-----40--------------------
2,42Maria Helene Fagerli, Storfjord IL20.08.011 (J-17)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
2,42Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.042 (J-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,42Helene Heskestad, Ranheim IL01.04.953Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,42Malin Ysland Moldestad, Førde IL Friidrett15.07.042 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,42Margit Katrine Mcadam Strand, Bækkelagets SK22.01.781 (KV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,41Mia Guldteig Lien, Ranheim IL30.08.031 (J-15)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,41Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.001 (J-18/19)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,40Lena Marie Hansen, Nittedal IL18.01.932Nittedal, Seriedugnad22.09.18
2,40Nora Kjærnet Dullum, IL Sandvin21.09.001 (J-18/19)Sande, Treningsstevne13.10.18
2,40Lise Roll-Sneve, Narvik IL27.01.032 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
-----50--------------------
2,40Kassandra Schønberg, Eidanger Idrettslag14.02.041 (J-15)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,40Elise Holter Wikstrøm, Sørild FIK24.12.892Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,39Miranda Lauvstad, Nesøya IL22.11.034Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,39Marlen Aakre, Fredrikstad IF17.09.931Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,38Sanna Hamre, Sandnes IL04.09.041 (J-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,38Astrid Skiri Refsdal, Moss IL16.08.011 (J-18/19)Moss, Treningsstevne HUT/LUT08.01.19
2,37Joanna Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL25.07.032 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,37Gina Lund, Ask Friidrett18.12.011 (J-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
2,36Kristina Vatnar Lie, IL Tyrving24.06.042 (J-14)Bærum, Hopp u/t30.10.18
2,36Birthe Franck-Petersen, Ålesund Friidrettsklubb18.03.017 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
-----60--------------------
2,36Lotta Flatum Fallingen, Brandbu IF19.09.021 (J-17)Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
2,36Ida McAdam Lium, Bækkelagets SK04.03.822 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,35Margit Strand McAdam, Bækkelagets SK22.01.781Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,35Victoria Koldingsnes Karlsen, BUL-Tromsø Friidrett24.01.021 (J-16)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
2,35Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.981 (J-20/22)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,35Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.043 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,35Vibeke Gussiås, Skåla IL09.03.033 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,34Nora Hegdahl, Steinkjer Friidrettsklubb30.01.031 (J-15)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
2,34Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.991Trondheim, Seriestevne01.10.18
2,34Summer Thalya Steinsrud, Ullensaker/Kisa IL03.07.011Jessheim, Åpent stevne18.10.18
-----70--------------------
2,34Selma Topdahl Danielsen, Sørild FIK26.04.041 (J-15)Grimstad, Treningsstevne04.12.18
2,34Rikke Schau Odden, Snøgg Friidrett20.06.881Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,33Sara Havang, Selsbakk IF28.06.944Ranheim, Lagseriestevne22.10.18
2,33Karoline Albrigtsen, BUL-Tromsø Friidrett25.07.041 (J-14)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
2,33Marit Berge, Bryne FIK06.01.032 (J-15)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,33Linn Røen Skjermo, Ranheim IL16.05.954Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,33Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
2,33Lene Berger, IL Tyrving07.01.813 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,32Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.001 (J-18)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
2,32Karen Murud, Løten Friidrett08.01.031 (J-15)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
-----80--------------------
2,32Hilde Stokvold Gundersen, Fyllingen IL28.03.741 (KV45)Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
2,31Hanna Sundberg, Eidanger Idrettslag20.06.041 (J-14)Porsgrunn, Klubbstevne21.10.18
2,31Inger Bergslid, Namsen Friidrettsforening25.06.041 (J-14)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,31Andrine Hjellen Haugland, Ørsta IL18.02.991 (J-18/19)Ørsta, Treningsstemne18.12.18
2,31Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.001 (J-18/19)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
2,31Telma Eid, Søndre Land IL20.03.988Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,31Guro Kvamme, Brandbu IF10.10.022 (J-17)Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
2,30Elise Gravningen, IL Sandvin04.01.981Sande, Treningsstevne13.10.18
2,30Anna Kleven, Dimna IL22.03.022Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
2,30Sigrid Garvik, Fagernes IL24.02.021 (J-16)Leira, Romjulsstevne28.12.18
-----90--------------------
2,30Aurora Fremnesvik, BUL-Tromsø Friidrett23.07.033 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,30Maya Pedersen, Gausdal FIK27.11.721 (KV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,30Thea Emilie Haugersveen, Eidanger Idrettslag28.03.031 (J-16)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,30Mari Smedstad, Løten Friidrett07.12.001 (J-18/19)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde02.04.19
2,29Anne Haave, Snøgg Friidrett07.12.021 (J-16)Notodden, Seriestevne 527.10.18
2,29Mari Vikse, Haugesund IL22.05.021 (J-17)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,29Michelle Nyberget, Askim IF18.10.032 (J-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,28Ingeborg Romsaas, BUL-Tromsø Friidrett15.08.042 (J-14)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
2,28Karen Plukkerud, Løten Friidrett30.10.021 (J-16)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
2,28Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK09.02.983Grimstad, Treningsstevne12.03.19
-----100--------------------
2,27Ingvild Ladehaug, Nordre Land friidrett22.01.031 (J-15)Søndre Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
2,27Sarah Mikkelsen, Brevik Idrettslag06.02.021 (J-16)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 124.11.18
2,27Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021 (J-17)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
2,27Benedicte Abrahamsen, Norna-Salhus IL25.03.931Bergen/Ås, Stevne hopp u/t14.01.19
2,27Hedda Landro Johansen, Urædd Friidrett03.06.011 (J-18/19)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,27Mia Lygre, Stord IL02.03.011 (J-17)Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
2,27Nora Aune, Ranheim IL07.01.041 (J-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,27Frida Aasmoe, BUL-Tromsø Friidrett06.01.034 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,27Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.021 (J-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,26Synne Eikeland, Sandnes IL25.05.021 (J-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
-----110--------------------
2,26Fatou Camara, Søndre Land IL01.09.032 (J-15)Søndre Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
2,26Anna Solheim, Bremnes IL18.02.042 (J-14)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
2,26Juliane Rosenvinge Grell, Fredrikstad IF11.04.021 (J-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,26Solveig Bjøru, Sømna IL24.06.031 (J-16)Vik, Kretsstevne31.01.19
2,26Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes IL31.03.031 (J-16)Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,26Emma Storsæter, IL Fri08.09.031 (J-16)Arna, Arnameisterskapet i hopp u/tilløp11.03.19
2,25Marte Maria Doeven Jermstad, Selsbakk IF01.03.945Ranheim, Lagseriestevne22.10.18
2,25Sunniva Kulkarni, Sandnes IL12.07.022 (J-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,25Sophia Borgen, IL Tyrving03.05.043 (J-14)Bærum, Hopp u/t30.10.18
2,25Ida Leir, IL Tyrving15.03.034Bærum, Hopp u/t30.10.18
-----120--------------------
2,25Edel Halle, Fagernes IL25.04.031 (J-15)Leira, Romjulsstevne28.12.18
2,25Hilde Stokvold Gundersen, Fyllingen IL28.03.747Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,25Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,24Helle Ween, Sandnes IL19.04.042 (J-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,24Thelma Aase, Haugesund IL23.09.031 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,24Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.041 (J-15)Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,24Embla Amanda Bi Granly, Nesodden IF23.09.011 (J-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,23Mari Øverby, IL Sandvin21.09.011 (J-17)Sande, Treningsstevne13.10.18
2,23Viktoria Bjørndal, BUL-Tromsø Friidrett16.01.043 (J-14)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
2,23Mia Ribe Brun, Brevik Idrettslag05.01.042 (J-15)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
-----130--------------------
2,23Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.011 (J-18/19)Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
2,22Liv Karoline Grimstad, Ranheim IL11.06.023Trondheim, Seriestevne01.10.18
2,22Anita Bolstad Raa, Fana IL03.02.661 (KV50)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,22Nicoline Coulson, Norna-Salhus IL31.05.045 (J-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,22Tiril Lyslo Haugskott, Selsbakk IF10.06.945Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,22Anne Karine Seland, Sørild FIK26.01.621 (KV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,21Malin Furuhaug, Lillehammer IF04.12.022Lillehammer, Seriestevnet11.10.18
2,21Ingeborg Marie Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett06.11.035 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,20Åse Øyehaug, Ørsta IL25.05.011 (J-17)Ørsta, Treningsstemne18.12.18
2,20Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-18)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
-----140--------------------
2,20Elin Hundven Eliassen, Ask Friidrett05.06.731 (KV45)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
2,20Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.031 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,19Siri Lindanger, Sandnes IL04.04.011 (J-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,19Kaja Carlsen-Brown, Nesøya IL11.08.044 (J-14)Bærum, Hopp u/t30.10.18
2,19Caroline Sætre, Dimna IL10.05.014Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
2,19Ingrid Cecilia Hartveit, Fana IL12.03.002 (J-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,19Johanne Lindstad Nilsen, Eidanger Idrettslag16.02.043 (J-15)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,19Nora Berg Fiske, Strindheim IL03.03.042 (J-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,19Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.032 (J-16)Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,18Ingrid Haga, Sandnes IL12.01.012 (J-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
-----150--------------------
2,18Elisabeth Thon Rosvold, Asker Sk. Friidrett13.11.021 (J-16)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
2,18Linnea Henriksen, Fiskå IL21.11.021 (J-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,18Åshild Jenssen, Sandefjord Turn & IF12.07.701 (KV45)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
2,18Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.032 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,17Silje Nordahl Disserud, IL Sandvin31.05.912Sande, Treningsstevne13.10.18
2,17Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Sandane, Seriestemne hopp u.t.25.10.18
2,17Elida Svellingen Svendsen, FIL Aks-7717.02.011 (J-17)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
2,17Carolina Hernandez Vråle, IL Sandvin05.05.011Sande, Treningsstevne27.10.18
2,17Lea Stakkeland, Sandnes IL14.01.031 (J-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,17Emma Squibb Engelsen, Laksevåg TIL16.09.031 (J-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
-----160--------------------
2,17Ingrid Jortveit, Sørild FIK17.10.042 (J-15)Grimstad, Treningsstevne04.12.18
2,17Maria Bugge, Rjukan Idrettslag01.06.031 (J-16)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,17Maria Birgitte Nerdrum, Torodd IF15.06.661 (KV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,17Hege Danielsen, IK Grane31.12.732 (KV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,17Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.033 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,16Aurora Erlandsen Opland, IL Tyrving09.12.035Bærum, Hopp u/t30.10.18
2,16Leonita Brandal, Dimna IL04.04.025Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
2,16Henni-Elise Emberland, Haugesund IL12.09.032 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,16Sanne Antonsen, Fredrikstad IF19.03.042 (J-15)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,16Johanna Aakre Høgli, Osterøy IL22.01.031 (J-16)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
-----170--------------------
2,16Heidi Barth, Larvik Turn & IF28.04.612 (KV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,16Helle Hvidsten, Modum FIK08.03.012 (J-18/19)Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
2,15Anniken Mjelde, Osterøy IL21.02.001 (J-19)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
2,15Marit Huflåtten, Tønsberg Friidrettsklubb24.04.531 (KV65)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
2,15Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.041 (J-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,14Ella Luktvasslimo, Steinkjer Friidrettsklubb09.03.041 (J-14)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
2,14Frida Elise Havik, Namsen Friidrettsforening13.10.031 (J-15)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,14Victoria Hanstveit, Mjøsdalen IL11.02.922Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
2,14Sofie Hoel Ulseth, IL Norodd011 (J-18)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
2,14Brit Helen Bjørheim Lye, Ullensaker/Kisa IL01.06.772 (KV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----180--------------------
2,14Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045 (J-15)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,13Kornelia Roppen, Dimna IL01.03.026Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
2,13Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,12Sunniva Oline Klokseth, Moss IL10.06.041 (J-15)Moss, Treningsstevne HUT/LUT08.01.19
2,12Sara Furnes, IL i BUL06.05.022 (J-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,12Stella Wang, Romerike Friidrett22.07.034 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,11Dzelila Hamzic, Haugesund IL20.08.041 (J-15)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,11Oda Myklebust, Bergens Turnforening22.03.011 (J-18/19)Bergen/Hø, BT-sprett 409.03.19
2,11Jorunn Ellefsen, Sørild FIK17.05.633 (KV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,11Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.06.042 (J-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
-----190--------------------
2,10Helga Reigstad, Osterøy IL24.07.722Haus, Hopp u.t.28.11.18
2,10Tine Birkeland Sivertsen, Laksevåg TIL06.04.771 (KV)Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
2,10Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.031 (J-16)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
2,10Maja Nødtveit Andersen, Fredrikstad IF30.03.001 (J-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,10Lene Christensen, IK Grane17.07.743 (KV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,10Astrid Kolstad Silseth, Ask Friidrett03.03.043 (J-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,10Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012 (J-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,09Elise Eltervaag, Ranheim IL20.12.014Trondheim, Seriestevne01.10.18
2,08Frida Fitje, Osterøy IL21.02.032 (J-16)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
2,08Milla Thorshaug, Bodø Friidrettsklubb04.11.041 (J-15)Bodø, Kretsstevne13.03.19
-----200--------------------
2,07Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (J-15)Nittedal, Innendørsstevne23.11.18
2,07Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022 (J-17)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
2,07Marta Dixon, Fana IL08.06.682 (KV50)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,07Karoline Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett14.07.041 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,07Thea Kittilsen Andersen, IF Hellas25.06.021 (J-17)Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
2,07Hannah Emilie Bergh, IL Tyrving26.06.046 (J-15)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,06Sigrid Lund-Nilsen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.032 (J-15)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
2,06Miriam Rossing Selnes, Namsen Friidrettsforening14.02.042 (J-14)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,06Linnea Rørbakken, IL Fri03.09.031 (J-16)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
2,05Marte Nyborg, Ranheim IL09.02.995Trondheim, Seriestevne01.10.18
-----210--------------------
2,05Aagot Brandslien, Lillehammer IF21.05.033Lillehammer, Seriestevnet11.10.18
2,05Emma Opheim, Ranheim IL08.05.043 (J-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,04Dagny Mogen, Løten Friidrett06.08.002 (J-18/19)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
2,04Emilie Andersen, Rjukan Idrettslag08.01.032 (J-16)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,04Sarah Samuelsen, Rjukan Idrettslag23.07.014Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,03Ragnhild Gulvik, Larvik Turn & IF20.05.631 (KV55)Larvik, Nyttårsstevne03.01.19
2,03Emma Karoline Aase Skålevik, Ask Friidrett20.07.031 (J-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,02Toril L Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb07.03.671 (KV50)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
2,02Ingunn Nilsen Hagen, Løten Friidrett24.10.003 (J-18/19)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
2,02Sanne Kleppe Salemonsen, Haugesund IL03.09.022 (J-17)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
-----220--------------------
2,02Hilde Herskedal, Haugesund IL21.09.033 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,02Mie Bjørgan, Narvik IL27.08.042 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,01Mari Hytten Skyvang, Tønsberg Friidrettsklubb11.11.031 (J-15)Greveskogen, Seriestevne20.10.18
2,01Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.021 (J-17)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
2,01Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,00Mina Lilleheier, Ås IL25.05.001Ås, Kretsstevne10.10.18
2,00Silje Lea Sletten, Sandnes IL19.12.033 (J-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,00Caroline Larsen, Namsen Friidrettsforening17.03.043 (J-14)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,00Jeanette Svanberg Eliassen, Larvik Turn & IF09.10.682 (KV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,97Frida Dixon, Fana IL14.11.031 (J-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----230--------------------
1,97Sofie Holst Dahl, Ranheim IL05.07.044 (J-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
1,96Elin Skavnes Våge, Dimna IL24.01.034 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,96Ida Langholm, IL Norodd031 (J-16)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,95Vigdis Gaupholm Reigstad, IL Fri26.08.731 (KV45)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
1,94Kristine Aksland, Sandnes IL30.04.043 (J-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,94Malene Storøygard, Rjukan Idrettslag15.01.044 (J-15)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,94Jannike Østlid, GTI21.03.741 (KV40)Sandnes, Treningsstevne12.03.19
1,93Ragnhild Gundersen, Sandane Turn og Idrettslag26.05.791 (KV35)Sandane, Seriestemne hopp u.t.04.12.18
1,93Henrikke Antonsen, Dimna IL21.08.035 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,92Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.032 (J-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----240--------------------
1,92Hedda Valskår, Sauda IL24.03.042 (J-15)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
1,92Marion Hauge, IL Fri27.11.041 (J-15)Arna, Arnameisterskapet i hopp u/tilløp11.03.19
1,91Mina Kristiansen, Moss IL06.02.042 (J-15)Moss, Treningsstevne HUT/LUT08.01.19
1,91Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.041 (J-15)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
1,90Karianne Lindanger, Sandnes IL04.04.013 (J-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,89Kari Kulkarni, Sandnes IL18.05.712Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,88Marit Liebe Harneshaug, Trondheim Friidrett12.02.936Ranheim, Lagseriestevne22.10.18
1,88Christine Måløy, IL Norodd10.12.032 (J-16)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,88Mette Moen, Sørild FIK24.09.622 (KV55)Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,88Eirin Wold Alternes, IF Hellas12.10.013 (J-18/19)Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
-----250--------------------
1,86Elise Kleven, Dimna IL16.11.036 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,86Berit Rimstad, Raumnes & Årnes IL781 (KV40)Hvam, Klubbstevne09.04.19
1,82Emma Adele Solberg, Osterøy IL13.01.034 (J-16)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
1,82Sofie Jing Leren Reknes, IL Norodd06.02.012 (J-18)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,81Frida Simonsen, Laksevåg TIL30.08.032 (J-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
1,79Emma Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041 (J-14)Søndre Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
1,77Gudrun Laake, Ullensaker/Kisa IL31.12.701 (KV45)Jessheim, Åpent stevne18.10.18
1,77Julie Christine Bækø Fuglestad, Sandnes IL26.09.044 (J-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,77Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.031 (J-16)Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
1,75Janice Flaathe, GTI09.02.591 (KV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----260--------------------
1,75Janne Bjørnsen, GTI21.11.861Sandnes, Treningsstevne12.03.19
1,75Britt-Karin Sandbakken, Raumnes & Årnes IL21.10.681 (KV50)Hvam, Klubbstevne09.04.19
1,72Kaja Kotte Fredriksen, Ranheim IL05.03.026Trondheim, Seriestevne01.10.18
1,71Eldbjørg Sanden Søvik, Norna-Salhus IL17.02.562 (KV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,71Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.663 (KV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,68Lise Bjøru, Sømna IL16.06.751 (KV40)Vik, Veteranstevne06.09.18
1,67Mathilde Eidnes Bakken, Rindal IL14.03.017Trondheim, Seriestevne01.10.18
1,65Mette Sundal, Laksevåg TIL30.06.601 (KV55)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,65Elise Wåle, Larvik Turn & IF02.06.421 (KV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,62Ann Christin Reigstad, Osterøy IL10.01.661 (KV50)Osterøy, Hopp u.t.11.03.19
-----270--------------------
1,58Tove Hass Sund, Sømna IL12.02.501 (KV65)Vik, Veteranstevne06.09.18
1,55Anne Tove Puntervold, GTI03.05.792 (KV40)Sandnes, Treningsstevne12.03.19
1,53Janne Margrethe Dybvad, Lånke IL Friidrett29.04.661 (KV50)Stjørdal, Seriestevne i Hopp og Kast02.10.18
1,53Randi Fredrikke Kleppe, Osterøy IL05.11.491 (KV65)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
1,48Unni Lillefjell, Sømna IL20.10.561 (KV60)Vik, Veteranstevne06.09.18
1,32Ragnhild Hanstvedt, Mjøsdalen IL24.04.341 (KV85)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,66Lisa Wilker (GER), Tingvoll Friidrettsklubb12.06.031 (J-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,45Petra Stepankova (CZE), IL Tyrving12.09.862Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,31Christina Wilke (GER), Ørsta IL17.11.931Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
2,30Anja Wilker (GER), Tingvoll Friidrettsklubb09.10.044 (J-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,29Selma Líf Thorolfsdottir (ISL), Sandnes IL22.08.989Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,10Lill Joelle Miltz (GER), Midsund IL02.02.027Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,65Oda Utsi Onstad, Norna-Salhus IL12.05.901Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
13,25Monika Benserud, IL Gneist24.11.963Bærum, Nordenkampen10.02.19
12,47Karoline Jæger, Aremark IF19.05.011 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,39Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.983Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
12,30Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.964Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
12,18Sofie Olsholt, Norna-Salhus IL08.02.965Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
12,16Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.001 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,91Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.973Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
11,88Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.981 (J-20/22)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
11,69Mathilde Sofie Klokseth, Moss IL15.03.032 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
-----10--------------------
11,62Mille Eide Nyhus, Hamar friidrett01.05.033 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,60Lise Hornnes, Otra IL06.07.003 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,51Emma Sofie Eriksen, Sandnessjøen IL05.07.021 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,48Elise Nedberg, Norna-Salhus IL12.03.973 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,46Kaja Kleppe Salemonsen, Haugesund IL08.09.011 (J-18/19)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
11,42Julie Marie Bressand, Norna-Salhus IL20.07.973Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
11,34Marthe Haugli Røe, IL Tyrving12.08.9820Albuquerque/NM/USA, Don Kirby Elite Invitational09.02.19
11,34Nora Kjærnet Dullum, IL Sandvin21.09.005 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,17Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.041 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
11,11Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.041 (J-15)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
-----20--------------------
11,10Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.996Winston-Salem/NC/USA, South Atlantic Conference Indoor Track & Field Championships24.02.19
11,03Lillian Washington, IF Hellas26.10.034 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,98Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,98Andrea Kristiane Dammen, IL Tyrving23.05.006 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,91Rachel Ombeni, Bergens Turnforening20.06.013Obourg/BEL, Moha Jumps Festival05.01.19
10,91Telma Eid, Søndre Land IL20.03.984 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,90Sigrid Forsmo Kapskarmo, Hattfjelldal IL22.06.042 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,88Sofie Olsvold Hausberg, Os Turn17.05.007 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,84Una Haukanes, IL Gneist30.03.031 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,79Marthe Haugli Røe, IL Tyrving12.08.9815Albuquerque/NM/USA, New Mexico Classic02.02.19
-----30--------------------
10,69Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,68Anna Kleven, Dimna IL22.03.022 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,64Ingrid Cecilia Hartveit, Fana IL12.03.001 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
10,62Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.018 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,61Gracia Kongolo, Søndre Land IL18.10.974Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,46Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.035 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,45Frøya Eriksen, Moss IL07.07.034 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,42Embla Amanda Bi Granly, Nesodden IF23.09.019 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,39Synne Leonora Tronslien, IF Sturla18.08.035 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,38Kornelia Roppen, Dimna IL01.03.023 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
-----40--------------------
10,36Linea Steiro-Darén, Sortland Friidrettsklubb26.10.043 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,32Pia Heggheim, Kristiansand IF Friidrett31.12.011 (J-18)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
10,25Emilija Lorina Kibalcica, Sandnessjøen IL04.02.044 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,22Kaja Carlsen-Brown, IL Tyrving11.08.044 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,16Marit Berge, Bryne FIK06.01.036 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,12Selma Gullikstad, Nittedal IL10.01.037 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,11Rakel Færevåg Bekken, Mandal & Halse IL16.09.045 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,11Kristin Mæhle, Vollan Idrettsklubb24.11.038 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,06Malin Dale, Os Turn17.05.021 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,02Andrea Bolstad Raa, Fana IL22.03.981Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
-----50--------------------
9,90Tea Sofie Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett11.10.021 (J-17)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
9,89Ester Holt, IF Sturla29.05.015 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,89Aurora Erlandsen Opland, IL Tyrving09.12.0310 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,87Fatou Camara, Søndre Land IL01.09.0311 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,69Maren Undheim, Lye IL31.01.041Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
9,69Solveig Bjøru, Sømna IL24.06.0312 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,62Madeline Svendsen, Romerike Friidrett02.05.032 (J-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
9,62Henriette Collett-Østensen, IF Sturla26.04.045 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,60Irene Storstein, Haugesund IL03.04.031 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
9,59Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.032 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----60--------------------
9,56Kristina Vatnar Lie, IL Tyrving24.06.046 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,56Edel Halle, Fagernes IL25.04.0313 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,49Synne Marie Engebretsen, Fana IL31.07.022 (J-17)Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
9,44Nora Oline Bjørvik Flatås, Frol IL25.01.022 (J-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,36Tiril Moan Grøtan, Beitstad IL06.11.032 (J-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,35Nikoline Thunem, Fiskå IL13.07.047 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,34Frida Aasmoe, BUL-Tromsø Friidrett06.01.031 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
9,33Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.047 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,32Kajsa Victoria Liene Borning, Kristiansand IF Friidrett12.02.042 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
9,32Hanne Horn Tønnessen, Kristiansand IF Friidrett06.12.012 (J-18)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
-----70--------------------
9,23Karoline Albrigtsen, BUL-Tromsø Friidrett25.07.041 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
9,20Ingeborg Romsaas, BUL-Tromsø Friidrett15.08.042 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
9,17Malin Opdahl, Beitstad IL10.05.0314 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,10Kristine Løwe Stillerud, Sandefjord Turn & IF25.07.0111 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,09Anniken Norstrøm, Drøbak/Frogn IL Friidrett20.06.048 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,94Ella Luktvasslimo, Steinkjer Friidrettsklubb09.03.049 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,92Kari Runarsdotter Øye, Fagernes IL06.04.016 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,89Heidi Barth, Larvik Turn & IF28.04.611 (KV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,87Alva Tomine Skar Bulling, Tingvoll Friidrettsklubb05.04.0315 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,79Tiril Graven, Sømna IL08.12.043 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
-----80--------------------
8,73Hedda Valskår, Sauda IL24.03.041 (J-15)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
8,66Eliska Horvathova, Verdal Friidrettsklubb26.05.044 (J-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,61Ingeborg Marie Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett06.11.032 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
8,60Viktoria Endal Jepsen, Almenning IL20.08.0410 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,54Julie Helena Møller Jørgensen, IL Pioner15.05.043 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
8,54Tuva Olsen Klyve, Os Turn12.02.042 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
8,51Helen Solheim Volden, Gjesdal IL20.05.032Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
8,44Henni-Elise Emberland, Haugesund IL12.09.031 (J-15)Haugesund, Avslutningsstevne19.09.18
8,43Kristine Aksland, Sandnes IL30.04.042Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
8,43Ulla Woxen Osestad, Mandal & Halse IL05.12.043 (J-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
-----90--------------------
8,31Mie Bjørgan, Narvik IL27.08.044 (J-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
8,25Marit Huflåtten, Tønsberg Friidrettsklubb24.04.531 (KV65)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,22Maria Slettebø, Lye IL06.11.033Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
8,18Silje Lea Sletten, Sandnes IL19.12.033Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
8,09Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes IL31.03.03 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
8,08Julie Pallisgaard Ghysels, Sandnes IL28.05.044Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
7,83Kari Kulkarni, Sandnes IL18.05.711 (KV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
7,73Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.03 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
7,71Kornelia Lindberg, IL Pioner14.12.033 (J-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
7,14Jeanette Svanberg Eliassen, Larvik Turn & IF09.10.681 (KV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----100--------------------
6,59Eldbjørg Sanden Søvik, Norna-Salhus IL17.02.561 (KV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,75Lisa Wilker (GER), Tingvoll Friidrettsklubb12.06.031 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63Gracia Kongolo, Søndre Land IL18.10.971Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
7,50Sigrid Borge, Osterøy IL03.12.951Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
7,21Andrea Kristiane Dammen, IL Tyrving23.05.002Bærum, Hopp u/t30.10.18
7,13Lea Trong-Johansen, IL Tyrving25.09.022Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
7,07Elin Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF16.03.761 (KV40)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
7,07Guro Kvamme, Brandbu IF10.10.021 (J-17)Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
7,05Sunniva Kulkarni, Sandnes IL12.07.021 (J-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
7,03Ester Holt, IF Sturla29.05.013Bærum, Hopp u/t30.10.18
6,92Lotta Flatum Fallingen, Brandbu IF19.09.022 (J-17)Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
6,84Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.001 (J-18/19)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
-----10--------------------
6,74Synne Eikeland, Sandnes IL25.05.022 (J-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
6,70Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021 (J-17)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
6,63Kristina Vatnar Lie, IL Tyrving24.06.041 (J-14)Bærum, Hopp u/t30.10.18
6,62Ingrid Haga, Sandnes IL12.01.011 (J-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
6,62Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-18)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
6,60Siri Lindanger, Sandnes IL04.04.012 (J-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
6,50Sophia Borgen, IL Tyrving03.05.042 (J-14)Bærum, Hopp u/t30.10.18
6,25Silje Lea Sletten, Sandnes IL19.12.031 (J-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
6,23Åshild Jenssen, Sandefjord Turn & IF12.07.701 (KV45)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
6,15Marit Berge, Bryne FIK06.01.032 (J-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
-----20--------------------
6,10Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022 (J-17)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
6,09Oda Myklebust, Bergens Turnforening22.03.011 (J-18/19)Bergen/Hø, BT-sprett 409.03.19
6,02Kristine Aksland, Sandnes IL30.04.041 (J-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
6,00Anne Haave, Snøgg Friidrett07.12.021 (J-17)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
5,97Hannah Emilie Bergh, IL Tyrving26.06.043 (J-14)Bærum, Hopp u/t30.10.18
5,87Marit Huflåtten, Tønsberg Friidrettsklubb24.04.531 (KV65)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
5,81Kari Kulkarni, Sandnes IL18.05.711Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
5,80Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.031 (J-16)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
5,49Ragnhild Gulvik, Larvik Turn & IF20.05.631 (KV55)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
5,27Julie Christine Bækø Fuglestad, Sandnes IL26.09.042 (J-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
-----30--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,31Petra Stepankova (CZE), IL Tyrving12.09.861Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,52Matilde Roe, IL Fri09.10.964Bozeman/MT/USA, Big Sky Indoor Track & Field Championships23.02.19
14,48Mona Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL01.02.958Birmingham/AL/USA, The American Indoor Track & Field Championships23.02.19
13,02Ida Eikeng, Urædd Friidrett25.06.9910Bloomington/IN/USA, Hoosier Open07.12.18
12,88Elisabeth Thon Rosvold, Asker Sk. Friidrett13.11.021Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
12,51Solveig Fredriksen, Fana IL16.12.921Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
12,33Julie Noraberg Nilsen, Seljord IL04.01.001 (J-18/19)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
12,26Emilie Berge, Iveland IL07.12.97PBirmingham/AL/USA, Sun Belt Indoor Championships19.02.19
12,16Birthe Franck-Petersen, Ålesund Friidrettsklubb18.03.012Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
12,12Emelia Tveitå, Otra IL03.03.021 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
11,92Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.98PFayetteville/AR/USA, SEC Indoor Championships22.02.19
-----10--------------------
11,85Elise Gravningen, IL Sandvin04.01.981Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
11,85Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
11,62Marit Jørgenrud, Spydeberg IL23.04.955Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
11,54Berit Stunes Isene, IF Sturla15.01.986Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
11,48Kristina Thunem, Fiskå IL20.05.981 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
11,32Julie Woie Flølo, Bergens Turnforening25.07.991Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
10,89Henriette Jæger, Aremark IF30.06.032Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
10,75Stella Weinberg, Kristiansand IF Friidrett21.10.9810US Air Force Academy/CO/USA, Air Force Holiday Open Indoor Meet07.12.18
10,71Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.992Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
10,60Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----20--------------------
10,53Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
10,50Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.99PWinston-Salem/NC/USA, Queens University Combined Events13.02.19
10,48Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.941Stange, Bamselekene 201923.03.19
10,01Oda Myklebust, Bergens Turnforening22.03.011 (J-18/19)Bergen/Hø, BT-sprett 409.03.19
10,00Unni Tveitå, Otra IL14.02.023 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
10,00Kristine Berger Akervold, Fagernes IL17.09.98PFayetteville/AR/USA, SEC Indoor Championships22.02.19
9,87Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
9,56Guro Bakken Andresen, Brandbu IF03.07.001 (J-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
9,53Malene Kollberg, IF Hellas16.05.99PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
9,50Mari Askvig, Søndre Land IL11.12.001 (J-18/19)Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
-----30--------------------
9,38Lise Hornnes, Otra IL06.07.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
9,37Mathilde Eidnes Bakken, Rindal IL14.03.011 (J-18)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
9,08Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.01P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
8,86Elise Eltervaag, Ranheim IL20.12.012 (J-18)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,77Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.001Ranheim, Adventstevnet02.12.18
8,71Tone Sandtorv Brakedal, Stord IL04.05.993Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,69Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,68Nora Pauline Helm, Horten Friidrettsklubb17.02.99PBaton Rouge/LA/USA, LSU Bayou Bengal31.01.19
8,53Synne Hennie Berteussen-Sandberg, Oppstad IL04.05.921Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
8,48Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.012 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----40--------------------
8,32Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.003 (J-18/19)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
8,31Eirin Wold Alternes, Modum FIK12.10.013 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,30Malin Thoresen, Romerike Friidrett31.10.001 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
8,18Maja Nødtveit Andersen, Fredrikstad IF30.03.001 (J-18/19)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
8,08Kari Kulkarni, Sandnes IL18.05.711 (KV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,07Maren Stensvåg Seim, Sauda IL04.03.001 (J-18/19)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
7,88Andrine Hjellen Haugland, Ørsta IL18.02.991Ørsta, Treningsstemne18.12.18
7,75Anne Ellingen, Ogndal IL22.05.011Steinkjer, Oppkjøring UM inne 201916.02.19
7,61Anna Møinichen Alsos, Haugesund IL27.12.012Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
7,47Kristine Løwe Stillerud, Sandefjord Turn & IF25.07.015 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
-----50--------------------
7,42Selma Berg Folkedal, Sem IF09.09.016 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
7,33Kari Runarsdotter Øye, Fagernes IL06.04.012 (J-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
7,02Lena Hanem Bartnes, Ogndal IL03.01.811Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
7,00Jenny Kristensen, Askim IF24.03.992Askim, Askimlekene 201919.01.19
6,82Mathilde Dale, Breimsbygda IL09.02.013 (J-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
6,81Sarah Samuelsen, Rjukan Idrettslag23.07.011 (J-18)Rjukan, Treningsstevne26.02.19
6,79Mia Lygre, Stord IL02.03.011 (J-18/19)Leirvik, Hallstemne28.12.18
6,63Ingrid Camilla Røsholt Belbo, Snåsa IL01.08.731Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
6,54Åse Øyehaug, Ørsta IL25.05.011 (J-17)Ørsta, Treningsstemne18.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,31Christina Wilke (GER), Ørsta IL17.11.931Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19
9,51Anastasia Schnell (GER), IL Tyrving14.02.013 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,22Vera Torkelson (USA), Norna-Salhus IL02.03.013 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
8,83Hera Ørlygsdottir (ISL), Herkules Friidrett16.02.014 (J-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
8,38Selma Líf Thorolfsdottir (ISL), Sandnes IL22.08.981Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,72Laila Himle, IL Sandviken21.06.911Leirvik, Hallstemne28.12.18

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,12Elisabeth Thon Rosvold, Asker Sk. Friidrett13.11.021 (J-17)Växjö/SWE, Växjö Inomhuskast02.02.19

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,17Helene Sofie Ingvaldsen, Norna-Salhus IL22.06.961Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational25.01.19
20,24Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.971Flagstaff/AZ/USA, Mountain T's Invitational02.02.19
19,23Mona Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL01.02.952Jonesboro/AR/USA, ASU Invitational25.01.19
8,24Linnea Greiff, Larvik Turn & IF16.05.981Larvik, Nyttårsstevne03.01.19

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4203Emilie Berge, Iveland IL
8,75-1,78-12,25-5,79-2,20,03
07.12.9710Birmingham/AL/USA, NCAA I Indoor Championships08.03.19
4066Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF
8,82-1,72-10,14-5,72-2,12,04
13.09.982Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational25.01.19
3753Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb
9,26-1,70-11,85-5,84-2,38,51
22.02.001 (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3642Kristine Berger Akervold, Fagernes IL
8,90-1,52-10,00-5,31-2,15,01
17.09.9811Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Championships22.02.19
3522Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening
9,16-1,58-9,39-5,53-2,26,79
18.02.002 (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3415Elise Hoel Ulseth, IL Norodd
9,32-1,57-10,50-5,53-2,37,71
23.12.992Winston-Salem/NC/USA, Queens University Combined Events13.02.19
3405Nora Pauline Helm, Horten Friidrettsklubb
9,27-1,53-8,64-5,30-2,20,83
17.02.9910Birmingham/AL/USA, The American Indoor Track & Field Championships22.02.19
3222Andrea Thorsheim, FIL Aks-77
9,17-1,55-9,08-4,83-2,30,55
03.02.013 (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3154Lise Hornnes, Otra IL
9,54-1,61-9,38-5,13-2,44,43
06.07.004 (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2982Malene Kollberg, IF Hellas
9,36-1,55-9,53-4,87-2,51,82
16.05.991Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----10--------------------

Total requesttime: 10.09299492836 seconds