Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Kvinner Senior

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,10Grete Etholm, IK Tjalve25.01.761Aremark, Treningsstevne30.07.14
53,17Mona Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL01.02.951Jonesboro/AR/USA, Red Wolves Open21.04.18
52,13Elisabeth Thon Rosvold, Asker Sk. Friidrett13.11.021-grpB Bottnaryd/SWE, Bottnarydskastet29.06.19
52,04Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.751Heggedal, Spikkestad Open10.07.15
51,53Solveig Fredriksen, Fana IL16.12.921Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
50,93Matilde Roe, IL Fri09.10.965 (J-U23)Halle/GER, Hallesche Werfertage21.05.17
49,90Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.902Byrkjelo, NM senior 201112.08.11
48,44Berit Stunes Isene, IF Sturla15.01.981 (J-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
48,37Lotta Flatum Fallingen, Brandbu IF19.09.021 (J-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 421.08.19
48,14Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV40)Gloppen, Seriestemne22.05.19
-----10--------------------
47,55Mona Christine Holm Solberg, IK Tjalve05.08.831Aremark, Klubbmesterskap24.09.16
47,39Vilde Indseth Holten, IK Tjalve22.01.973Hamar, NM Hamar 201904.08.19
45,14Kristine Berge, Iveland IL01.08.932 (KJ22)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
44,68Hilde Nordtveit, Stord IL13.12.881Århus/DEN, ABC-stævne II25.05.11
44,55Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.926Byrkjelo, NM 201819.08.18
43,97Kristin Sundsteigen, IL Tyrving20.09.885Byrkjelo, NM senior 201112.08.11
42,98Helene Sofie Ingvaldsen, Norna-Salhus IL22.06.962 (J-18/19)Fana, Framolekene 201430.05.14
42,25Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.927Byrkjelo, NM senior 201112.08.11
41,26Benedicte Øvrebø, Stord IL855Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201110.07.11
41,24Jorunn Tangen Hole, Ros IL17.06.611 (KV55)Røyken, Spikkestad Open16.06.18
-----20--------------------
41,04Hedda Hauge Aasgård, FIL Aks-7709.02.011 (J-18/19)Jessheim, UM08.09.19
41.03Emelia Tveitå, Otra IL03.03.022 (J-17)Hornnes, Otra diskosstevne01.09.19
40,60Julie Noraberg Nilsen, Seljord IL25.02.002Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
40,45Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL12.06.952 (J-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
40,37Julie Elders, Halden IL13.07.941Halden, Treningsstevne05.07.18
40,04Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.972 (J-18/19)Fana, Framolekene 201529.05.15
39,95Marianne Skjeggenes, Aurskog/Høland Friidrettslag02.03.953 (J-18/19)Oslo/NIH, DNB Tyrvinglekene12.06.14
39,77Ida Evelyn Seterlien, Kongsvinger IL Friidrett04.06.011 (J-17)Kongsvinger, Seriestevnet 313.06.18
39,48Linn Louise W. Kvaale, IK Tjalve07.04.982 (J-U20)Brandbu, Junior-NM 201607.08.16
39,42Mari Kogstad, IL Skjalg07.04.891Stavanger, Kaststevne11.10.12
-----30--------------------
39,23Oda Myklebust, Bergens Turnforening22.03.011 (J-18/19)Geithus, Kastkarusell26.06.19
38,98Kaisa Bovollen Rokne, Nittedal IL30.01.951 (J-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201227.05.12
38,86Elise Gravningen, IL Sandvin04.01.982 (J-17)Lillestrøm, UM 201512.09.15
38,56Gro Skjevrak, Undheim IL17.03.781Sandnes, SI-stevne 105.07.12
38,56Karoline Weea Johansen, Løten Friidrett07.11.972Arvika/SWE, Stjärnspelen 201828.07.18
38,48Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.941 (J-18/19)Porsgrunn, Treningsstevne27.06.12
38,42Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL01.05.952Fana, Kaststevne28.05.17
38,36Karin Sofie Holm, Trondheim Friidrett29.07.7810-fi Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12
37,94Evelinn Hovi Eeg, Fana IL22.02.933 (J-18/19)Fredrikstad, UM 201128.08.11
37,29Mariell Morken, Voss IL15.12.031 (J-16)Gloppen, Loggane Open21.07.19
-----40--------------------
37,00Sandra Sudmann, FIL Aks-7704.05.901 (J-U23)Knarvik, Seriestemne21.06.11
36,93Lena Marie Hansen, IK Tjalve18.01.931Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene14.08.16
36,84Unni Tveitå, Otra IL14.02.022 (J-17)Hornnes, Otra diskosstevne03.07.19
36,81Maren Elise Ilsaas Romstad, Løten Friidrett08.03.831Løten, Løtenlekene25.05.17
36,65Hanna Emilie Hjeltnes, Ullensaker/Kisa IL23.06.041 (J-18/19)Brandbu, Gast-stevnet 201912.05.19
36,28Anette Sagmo, Overhalla IL13.09.991 (J-17)Sandnes, UM 201603.09.16
36,02Emma Galguften, Overhalla IL10.09.002 (J-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
36,00Solveig Barstad Thoresen, Halden IL20.03.951 (J-17)Asker, Askerlekene 201203.06.12
35,87Anne Marie Gausel, Hinna IL06.10.791Stavanger, Sommer1 på Hinna09.08.17
35,45Mali Ingeborg Vollan Marstad, Stjørdal Friidrettsklubb09.12.973 (J-U23)Sigdal, NM Junior25.08.19
-----50--------------------
35,10Elise Sanden Kvisgaard, Norna-Salhus IL26.08.963 (J-16)Fana, Framolekene 201201.06.12
35,07Ingerid Qvale, Lørenskog Friidrettslag16.09.576København/DEN, DT elitediv. Kvinder14.05.11
35,05Maren Stensvåg Seim, Sauda IL04.03.005 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
34,91Desirée Jacobsen, IL Runar17.08.971 (J-17)Oslo/NIH, DNB Tyrvinglekene12.06.14
34,26Siri Kaarstein, Nittedal IL16.09.991Nittedal, Treningsstevne26.09.15
34,22Guro A. Rogstad Sørheim, Ås IL10.04.961 (J-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
34,20Helle M. Aspaas, Selbu IL31.10.025 (J-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
34,13Josefine Elders, Halden IL28.06.986 (J-U20)Brandbu, Junior-NM 201607.08.16
34,08Ida Yessica Nesse, IL Tyrving19.10.921Berlin/GER, Berlin 2018 World Para Athletics European Championships24.08.18
33,93Linnea Greiff, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.984 (J-18/19)Sandnes, UM 201604.09.16
-----60--------------------
33,62Ane Hanasand Drange, IL Skjalg01.08.955 (J-18/19)Lillehammer, UM 201308.09.13
33,30Mari Smedstad, Løten Friidrett07.12.004 (J-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
33,15Marit Jørgenrud, Spydeberg IL23.04.952 (J-20/22)Aremark, Treningsstevne10.09.16
33,14Åshild Opsal, Ålesund Friidrettsklubb10.07.992 (J-17)Sandnes, UM 201603.09.16
32,98Helga Reigstad, Osterøy IL24.07.722Fana, KM 201431.08.14
32,85Torgunn Henden, Larvik Turn & IF15.07.801 (KV35)Geithus, NM i Friidrett veteraner 201614.08.16
32,78Anne May Laupstad, Egersunds IK05.08.922Fana, Framolekene 201201.06.12
32,78Kaja Kotte Fredriksen, Ranheim IL05.03.021Trondheim, Kastkarusell06.09.18
32,72Vilde Emilie Ingvaldsen, Norna-Salhus IL11.12.991 (J-16)Fana, Karusellstevne 215.07.15
32,54Lene Juul Frømyhr, Snøgg Friidrett18.04.961 (J-17)Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
-----70--------------------
32,47Borghild Hjelmeset, Sigdal FIK30.11.731Sigdal, Sigdalmesterskap21.09.14
32,44Ragnhild Spange Brekke, Romerike Friidrett02.05.001 (J-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
32,35Rebekka Engen, IL i BUL28.02.962 (J-17)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201327.07.13
32,27Helle Hvidsten, Modum FIK08.03.011 (J-16)Geithus, Treningsstevne29.04.17
32,02Silje Johnsrud, Urædd Friidrett24.07.011 (J-16)Porsgrunn, Kaststevne13.08.17
31,88Britt Eva Fauskanger Brurås, Norna-Salhus IL05.01.652Fana, Stor KM 201210.06.12
31,86Kristina Thunem, Fiskå IL20.05.981 (J-U23)Gloppen, Loggane Open25.11.18
31,77Stella Weinberg, Kristiansand IF Friidrett21.10.985 (J-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene10.06.16
31,66Benedikte Liland, IL Gneist17.05.871Bækkelaget, PM friidrett 201614.09.16
31,51Elisabeth Storsveen, Holum IL11.03.979 (KJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
-----80--------------------
31,49Birthe Franck-Petersen, Ålesund Friidrettsklubb18.03.019 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
31,40Gro Berger Lappegård, Oslo Politis IL13.09.692Bækkelaget, PM friidrett 201614.09.16
31,39Karoline Kurseth, Sykkylven IL31.10.001 (J-16)Fana, Framolekene 201603.06.16
31,30Karoline Robertsen, Jægervatnet IL29.03.941 (J-18/19)Lenvik, Åpningsstevnet 201202.06.12
31,28Ane Dahlen, IL Tyrving06.06.941Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
31,20Ida Eikeng, Urædd Friidrett25.06.991Porsgrunn, Treningsstevne14.09.16
31,13Anette Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb03.12.972 (J-17)Greveskogen, Seriestevne løp/kast22.07.14
31,10Marie-Therese Obst, Moss IL07.01.961Moss, Treningsstevne15.09.12
31,02Camilla Johnsen, Nittedal IL17.02.952 (J-16)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
30,76Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991 (J-17)Gloppen, Loggane Open28.08.16
-----90--------------------
30,75Mari Hytten Skyvang, Tønsberg Friidrettsklubb11.11.031 (J-16)Greveskogen, Seriestevne - hopp og kast09.07.19
30,66Caroline Brekke Karlsen, Urædd Friidrett01.11.952 (J-17)Porsgrunn, Kjølneslekene03.06.12
30,59Madelein Gundersen, Ask Friidrett07.08.912 (KJ)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
30,53Hilde M. Weir, IL Gular24.07.681 (KV)Leikvang, Hovdingrulett 523.09.13
30,48Jeanett Therese Brurås, Norna-Salhus IL29.07.941 (J-17)Fana, Fanalekene 201124.09.11
30,48Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.981 (KJ)Porsgrunn, UCO kastleker25.05.16
30,40Malin Kulseth, Selsbakk IF24.12.961Trondheim, Seriestevne 203.10.18
30,27Kaia Flobak, FIL Borg954 (J-16)Fredrikstad, UM 201126.08.11
30,27Katja Vangsnes, Sportsklubben Vidar16.11.913Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
30,26Janice Flaathe, Lillesand IL09.02.591 (KV50)Vågsbygd, Treningsstevne27.06.12
-----100--------------------
30,22Emilie Ro, Fagernes IL03.03.931 (J-18/19)Brandbu, Avancia-lekene 201213.05.12
30,20Ida Marie Olsen, Alta IF14.02.951 (KJ)Narvik, Nord Norsk Mesterskap16.06.13
30,15Line Gjerde, Urædd Friidrett13.03.941 (J-18/19)Porsgrunn, KM Vestfold/Telemark15.09.12
30,11Hanne Vaksvik Hustad, Måndalen IL28.03.751 (KV)Måndalen, Treningsstevne18.06.18
30,09Nina Strand, Romerike Friidrett31.03.012 (J-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
30,00Marte Aaltvedt, Minerva Idrettsskole15.02.891 (KJ)Lillestrøm, Kretsstevne12.09.11
29,92Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.991 (KJ19)Ski, Kretsstevne03.10.15
29,90Emilie Ingerø, Halden IL28.09.953Aremark, Treningsstevne11.10.15
29,83Live Båsen, Modum FIK28.02.581 (KV50)Stavanger, NM Veteran16.09.12
29,70Clara Hellan, IL Tyrving09.10.942Nadderud, Tyrvings høstserie - kast05.09.17
-----110--------------------
29,70Marit Berntzen Høgstedt, Asker Sk. Friidrett27.04.003Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
29,69Hilde Kaland Kongsrud, IL Fri22.05.731 (KV40)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1113.09.16
29,69Kristine Løwe Stillerud, Sandefjord Turn & IF25.07.011 (J-18/19)Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
29,68Dina Storvik, Nittedal IL20.10.9621 (J-18/19)Provo/UT/USA, BYU Invitational02.05.14
29,62Ida Tangen Nielsen, Sandefjord Turn & IF25.11.994 (J-18/19)Fana, UM 201703.09.17
29,55Margrete Heir, Torodd IF16.01.701 (KV40)Stavanger, NM Veteran16.09.12
29,47Maren Ormsettrø, Tingvoll Friidrettsklubb931 (J-18/19)Molde, KM28.05.11
29,47Tuva Jacobsen, Moss IL13.10.021 (J-16)Sarpsborg, Treningsstevne23.07.18
29,45Astri-Louise Nevstad, Dimna IL17.06.901Molde, Kretscup 3 og 403.09.11
29,43Lisa Bratland, Stein FIK09.09.891Tromsø, Åpent NNM10.06.12
-----120--------------------
29,21Ingrid Mellemseter, Halden IL21.08.812Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
29,18Katrine Haarklau, IL Gular21.02.911Bergen, Skansemyren kastkarusell 1108.09.15
29,04Silje Stenersrød, Halden IL17.01.943Aremark, Kretsstevne25.06.15
29,04Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.002 (J-18/19)Hornnes, Otra Hopp og Kast 125.07.19
28,98Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-16)Nittedal, Treningsstevne23.07.19
28,97Clara Hellan Larsen, IL Tyrving09.10.941Nadderud, Treningsstevne15.09.15
28,91Anne Marte Haugen, Modum FIK14.12.882Geithus, Furumolekene 201314.09.13
28,82Hulda Spurkland, Ski IL Friidrett12.12.981Ås, Åpningsstevne03.05.15
28,81Kirvil Schau Odden, Snøgg Friidrett29.07.921 (J-19)Notodden, Seriestevne23.05.11
28,74Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-18)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
-----130--------------------
28,67Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.991 (J-17)Knarvik, AKS-Leikane07.05.16
28,65Monica Larssen, Herkules Friidrett03.05.9315-kv (KJ19)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11
28,64Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-18)Byrkjelo, KM 201219.08.12
28,62Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
28,53Sigrid Setsaas Hoven, Selsbakk IF20.04.971Trondheim, Klubbmesterskap23.09.14
28,52Ida Solvang, Nordre Trysil IL29.07.931Stange, KM senior Hedmark og Oppland22.05.11
28,51Marta Rasmussen, Løten Friidrett12.09.961 (J-18)Løten, Treningsstevne29.05.14
28,44Kjersti Smedsrud, Bækkelagets SK04.03.863Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
28,40Stine Broholm Sæther, Selsbakk IF28.06.971Trondheim, Lagseriestevne26.10.17
28,27Turid Agnete Teigen, Larvik Turn & IF10.08.781 (KV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
-----140--------------------
28,10Anneli Salte Henriksen, GTI23.04.661 (KV50)Stavanger, Kastkarusell 227.04.16
28,04Anne Stunes Isene, IF Sturla04.06.701Drammen, Åpningsstevne 201410.05.14
28,02Jasmin Søderlund, Fredrikstad IF20.07.971Fredrikstad, Treningsstevne28.09.12
28,02Elin Mardal, Sandane Turn og Idrettslag11.11.031 (J-15)Gloppen, Loggane Open07.10.18
27,98Alexandra Haver, Sørild FIK16.12.992 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
27,97Marthe Johanne T. Mehus, Stord IL15.01.971 (J-17)Fana, Framolekene 201430.05.14
27,95Gina Nordlie, Aurskog/Høland Friidrettslag931 (J-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201129.05.11
27,88Malin Iren Winum Thorsen, Sandnes IL21.05.901Lyngdal, Kvalifiseringsstevne14.08.12
27,87Åshild Viker Tiller, Trondheim Friidrett08.08.932Trondheim, Seriestevne12.07.13
27,82Ingrid Marie Aarre, Frøyland IL28.06.943 (J-17)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene17.06.11
-----150--------------------
27,74Nicole Bente Marie Minker, Ski IL Friidrett07.02.693Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.18
27,64Mari Haugen, Modum FIK29.08.873Geithus, Furumolekene 201314.09.13
27,48Julie Heiervang Johnsen, Stjørdal Friidrettsklubb25.07.961Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201717.09.17
27,46Eline Bye, Ogndal IL25.11.911 (J-20/22)Steinkjer, Kastkarusell 324.07.13
27,44Ruth-Margrethe Austad Nilsen, Modum FIK07.06.032 (J-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
27,30Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-18/19)Fana, Framolekene 201931.05.19
27,22Elise Eltervaag, Ranheim IL20.12.011 (J-16)Trondheim, AF-Stevnet23.05.17
27,20Silje Margrethe Sagvik, Overhalla IL13.07.946 (J-17)Fredrikstad, UM 201127.08.11
27,20Kristin Sæter Hånes, Ålesund Friidrettsklubb21.07.021 (J-17)Ålesund, Seriestevne14.08.19
27,09May-Liss Sundsvik Johnsen, Tingvoll Friidrettsklubb19.02.981 (J-18/19)Molde, KM28.06.16
-----160--------------------
27,05Anna Møinichen Alsos, Haugesund IL27.12.016 (J-17)Overhalla, UM 201802.09.18
27,02Silje Laupstad, Egersunds IK09.06.922Egersund, Kretsstevne09.06.16
27,01Tuva Skulstad, Stord IL21.05.971 (J-18/19)Leirvik, Stordleikane 201514.08.15
26,91Marit Stensåsen, Løten Friidrett30.05.971 (J-17)Løten, Treningsstevne29.05.14
26,88Camilla Olsen, Strømmen IF953 (J-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201129.05.11
26,88Marianne Husby, Nesodden IF23.10.941Nesodden, Kaststevne14.10.17
26,85Evelyn Sundal, IL Dalebrand16.03.033 (J-16)Jessheim, UM06.09.19
26,78Maia Rokne, Nittedal IL18.01.971 (J-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
26,78Jeanette Svanberg Eliassen, Larvik Turn & IF09.10.682 (KV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
26,70Kristine Rogstad, Ås IL23.08.692Moss, Treningsstevne15.10.16
-----170--------------------
26,60Mathilde Eidnes Bakken, Rindal IL14.03.011 (J-18/19)Stjørdal, Midt-Norsk 201911.08.19
26,59Frida Dixon, Fana IL14.11.032 (J-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
26,47Benedikte Gåsemyr, Breimsbygda IL951 (J-16)Byrkjelo, Loggane Open15.09.11
26,45Elin Skavnes Våge, Dimna IL24.01.031 (J-16)Gloppen, Loggane Open07.07.19
26,40Brit Ingrid Birketveit, IL Fri09.09.771 (KV35)Bergen, Kastkarusell 1413.10.12
26,40Julie Woie Flølo, Bergens Turnforening25.07.992 (J-18/19)Fana, Stor-KM22.09.18
26,30Andrine Hjellen Haugland, Ørsta IL18.02.991 (J-18/19)Måndalen, Banestevne13.08.17
26,21Oda Marie Hegstad, Ås IL07.01.981 (J-16)Ski, Kretsstevne20.08.14
26,17Anita Bolstad Raa, Fana IL03.02.661 (KV50)Fana, Kaststevne-812.08.18
26,15Lina Bjerke Meisingset, Tingvoll Friidrettsklubb16.06.012 (J-17)Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap16.09.18
-----180--------------------
25,99Martha Bratland, Stein FIK27.02.961 (J-16)Hammerfest, Coop–cup 527.09.12
25,93Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.981 (J-16)Fana, Karusellstevne 502.09.14
25,91Trine Madsø, Haugesund IL31.03.945 (J-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12
25,89Helena Økland, Bremnes IL12.08.961 (J-17)Leirvik, Ferierunde03.07.13
25,88Anne Marte Morka, Brandbu IF08.03.941Brandbu, Avancia cup 403.09.14
25,82Henriette Fagerli Engenes, IK Hind29.03.981Harstad, Festspill-lekene 201521.06.15
25,82Inga Amalie Iversen, Norna-Salhus IL20.01.002Fana, Kaststevne30.07.17
25,72Ingunn Gatland Jacobsen, IL Fri20.05.672Arna, Kaststevne25.06.14
25,71Veronica Juvik, FIL Aks-7727.02.741 (KV40)Knarvik, KM veteran Hordaland13.06.14
25,70Stine Strand, Romerike Friidrett13.05.991 (J-18/19)Lillestrøm, Kretsstevne23.08.17
-----190--------------------
25,68Anne Gunn W. Eriksen, Fana IL28.11.684Fana, Framolekene 201430.05.14
25,68Sofie Skaftun, Sarpsborg IL28.04.001 (J-15)Moss, Treningsstevne23.09.15
25,59Amalie Evjen Olsen, Bodø Friidrettsklubb01.03.021 (J-16)Bodø, Kretsstevne14.06.18
25,59Elin Marvik, IL Tyrving16.06.832Nadderud, Tyrvings høstserie03.09.19
25,45Camilla Hetland Visted, Norna-Salhus IL951 (J-16/17)Leikvang, Hovdingleikane 201107.05.11
25,45Beate Eidissen, IL Pioner23.04.952 (J-17)Lenvik, Åpningsstevnet 201202.06.12
25,36Solveig Skattkjær, Stavanger Friidrettsklubb19.06.805Sandnes, KM Rogaland 201505.06.15
25,30Maiken Rose Bjerknesli, BUL-Tromsø Friidrett28.07.031 (J-16)Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
25,28Elise Myhre Siljuberg, Romerike Friidrett08.09.973 (J-17)Oslo/NIH, DNB Tyrvinglekene12.06.14
25,25Kari Markussen, Moss IL17.06.961 (J-17)Moss, Treningsstevne17.09.13
-----200--------------------
25,17Birgitte Kjuus, Raumnes & Årnes IL30.05.991 (J-17)Drammen, Elvelekene 2016 med KM Buskerud17.09.16
25,09Nathalie O. Johnsen, IL Skjalg02.07.982Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
24,99Ragnhild Gulvik, Larvik Turn & IF20.05.631Larvik, Klubbmesterskap 201819.09.18
24,95Kine Aaltvedt, Minerva Idrettsskole30.08.912 (KJ)Lillestrøm, Kretsstevne12.09.11
24,89Marit Huflåtten, Tønsberg Friidrettsklubb24.04.531 (KV65)Greveskogen, Seriestevne03.07.18
24,80Pernille Eide Lindmo, Eide IL932Molde, Kretscup 3 og 403.09.11
24,71Victoria Aarre, Frøyland IL08.06.002 (J-16)Sandnes, KM Rogaland18.06.16
24,69Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV45)Oslo/St, KM veteraner20.05.15
24,65Ebba Beyer, Ullensaker/Kisa IL13.01.983 (J-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201628.05.16
24,59Ragna Matea Bull, IK Tjalve09.11.752Oslo/NIH, Treningsstevne06.08.11
-----210--------------------
24,58Sigrid Borge, Osterøy IL03.12.952 (J-17)Fana, Kretskamp 15-19 år29.09.12
24,55Runa Opheim, Selsbakk IF31.01.961Trondheim, Seriestevne 616.09.12
24,55Guro Martine Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041 (J-15)Hattfjelldal, Åpningsstevne Helgeland15.06.19
24,50Stine Renate Simensen, IL Sandvin02.01.841Sande, Treningsstevne15.10.17
24,49Marte Maria Doeven Jermstad, Selsbakk IF01.03.942Trondheim, Seriestevne 203.10.18
24,48Tone Beatrice Sæthermoen, BUL-Tromsø Friidrett08.03.691 (KV)Harstad, Festspill-lekene 2013 m/ innlagte KM-øvelser22.06.13
24,45Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg19.03.933Stavanger, Kretsstevne02.10.12
24,41Stine Fagerli, Sømna IL13.08.901Vik, Kretsstevne 305.07.18
24,06Kaia Nordbye Eriksen, IL Nordlys961 (J-15/16)Porsanger, FM 201226.08.12
23,95Mathilde Rønning, Modum FIK11.03.951 (J-18/19)Geithus, Kastkarusell07.07.15
-----220--------------------
23,87Mari Askvig, Søndre Land IL11.12.007 (J-17)Fana, UM 201702.09.17
23,85Guro Knygh, Sømna IL10.09.761Vik, Kretsstevne18.09.14
23,79Ingrid Næstad Johansen, Ringerike Friidrettsklubb07.06.031 (J-16)Hønefoss, Treningstevne18.09.19
23,78Alva Tomine Skar Bulling, Tingvoll Friidrettsklubb05.04.031 (J-16)Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
23,74Agathe Holtan Wathne, IL Fri25.07.941Sandnes, Avslutningsstevne 227.09.13
23,70Ingrid Grøteide Polden, Stord IL931 (J-18/19)Leirvik, Stordleikane 201119.08.11
23,69Marthe Bøe Øvregård, Steinkjer Friidrettsklubb22.04.004 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
23,68Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421 (KV70)Sogndal, Seriestevne16.09.14
23,67Rose-Mari Eide Coetzee, Ask Friidrett10.02.951 (J-U23)Ravnanger, Karusellstevne 319.08.15
23,65Nora Vold Hovde, Måndalen IL29.11.992 (J-18/19)Måndalen, Banestevne13.08.17
-----230--------------------
23,65Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-17)Byrkjelo, Lagsmeisterskap27.09.17
23,61Camilla Nyborg Hellstrøm, Narvik IL25.07.942 (J-18/19)Harstad, Festspill-lekene 201223.06.12
23,52Ingvill Løvoll, Asker Sk. Friidrett04.09.982 (J-16)Asker, Askerlekene 201401.06.14
23,52Mia Sørhøy, Trondheim Friidrett13.08.971 (J-19)Trondheim, Trondheimslekene 201604.06.16
23,49Astrid Skiri Refsdal, Moss IL16.08.011 (J-18/19)Moss, KM 201914.09.19
23,48Andrea Enerstad Bolle, Vestby IL08.03.922 (J-20/22)Odense/DEN, Kastefemkamp04.10.14
23,46Tanja Surdal, Moi IL01.11.712 (KV40)Stavanger, NM Veteran16.09.12
23,45Kristin Eidissen, IL Pioner953 (J-17)Lenvik, Åpningsstevnet 201202.06.12
23,44Iselin Moen, Snøgg Friidrett07.08.951 (J-16)Porsgrunn, Treningsstevne10.08.11
23,44Lovise Gjerdingen, Ringerike Friidrettsklubb25.02.961 (J-17)Hønefoss, Jubileumsstevne24.08.13
-----240--------------------
23,42Elise Nedberg, IL Sandvin12.03.971 (J-18/19)Sande, Treningsstevne04.10.15
23,40Nikoline Thunem, Fiskå IL13.07.041 (J-15)Gloppen, Loggane Open13.10.19
23,39Julia Refvik, Asker Sk. Friidrett26.05.042 (KJ)Heggedal, Kastkarusell 312.09.19
23,39Tora Pedersen Bergan, Asker Sk. Friidrett02.05.021 (J-17)Heggedal, Kastkarusell 417.09.19
23,38Rebekka K. Norvik, Ringerike Friidrettsklubb05.10.941 (J-17)Hønefoss, Treningsstevne04.05.11
23,38Kristina Kristianslund, Bækkelagets SK25.06.934Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
23,35Thea Emilie Haugersveen, Eidanger Idrettslag28.03.031 (J-16)Sandefjord, Sandefjordslekene 201819.08.18
23,21Maren Austevik Bø, IL Skjalg02.04.016 (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
23,20Elise Iversen, Sortland Friidrettsklubb17.04.982 (KJ)Narvik, Nord Norsk Mesterskap16.06.13
23,17Iselin Maria Moen Solheim, Snøgg Friidrett07.08.951 (KJ)Notodden, Seriestevne 310.10.15
-----250--------------------
23,15Marthe Horrigmoe, Narvik IL03.11.962 (KJ)Tromsø, Nordnorsk Mesterskap12.06.11
23,09Lise Myklebust, Egersunds IK20.02.891Egersund, Avslutningsstevne26.09.15
23,05Hannah Finstad, Urædd Friidrett11.11.991 (J-16)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne19.08.15
23,02Fanny Matilda Marian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.011 (J-17)Stjørdal, Karusellstevne18.09.18
23,01Julie Farseth Berg, IL i BUL17.08.941 (J-17)Lambertseter, Avslutningsstevne29.09.11
22,96Ida Bjørnvolden, Sømna IL27.09.791Vik, Kretsstevne13.08.15
22,88Mathilde Pettersen Solli, Haugesund IL26.09.944 (J-17)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene17.06.11
22,84Anna Tolås Omdal, Egersunds IK22.12.932 (J-18/19)Fana, Framolekene 201201.06.12
22,82Synne Brenne Bondevik, Ranheim IL16.03.023 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
22,82Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.032Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
-----260--------------------
22,80Guro Graff, Nordre Trysil IL09.06.933Stange, KM senior Hedmark og Oppland22.05.11
22,80Kaja Mørch Pettersen, Larvik Turn & IF06.11.011 (J-17)Larvik, Kaststevne05.09.18
22,74Jannicke Johansen, Aremark IF962 (J-16)Oppegård, Oppegårdlekene 201226.08.12
22,70Marit Lillevik, Jægervatnet IL13.03.701Lenangen, Kaststevne20.05.12
22,68Henriette Weidemann Christiansen, Nittedal IL13.04.002 (J-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201628.05.16
22,62Frida Brødreskift, IL Molde-Olymp29.03.971 (J-18/19)Molde, KM Møreaksencup og treningsstevne12.07.15
22,58Mia Haave, IL Tyrving19.09.901Nadderud, Kaststevne05.06.12
22,44Hanna Simone Köping Hoftun, Asker Sk. Friidrett27.07.991 (J-16)Asker, Askerlekene 201507.06.15
22,40Rebecca Charlotte Nilsen, Sortland Friidrettsklubb25.05.983 (KJ)Narvik, Nord Norsk Mesterskap16.06.13
22,39Helene Hofstad, IL Gular12.02.911Bergen, Kastkarusell 1018.10.14
-----270--------------------
22,32Anne-Grethe Kristiansen, Heggedal FIK13.03.651 (KV50)Heggedal, Kastkarusell 116.05.19
22,30Ingeborg Oline Fossland, IL Norodd27.07.991 (J-16)Måndalen, KM Friidrett 201506.06.15
22,24Maria Sandvik, Askim IF23.03.987 (J-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
22,24Solveig Hernandez Vråle, IF Sturla26.07.992 (J-17)Drammen, Elvelekene 2016 med KM Buskerud17.09.16
22,19Tanja Eriksen Norbye, IL Nordlys21.08.951 (KJ19)Lakselv, Finnmarksmesterskapet 201529.08.15
22,13Stine Skogstad, Nittedal IL06.06.941 (J-19)Lillestrøm, Kretsstevne13.05.13
22,13Margit Aaby Flatin, Sigdal FIK12.06.601 (KV55)Sigdal, Sigdalsmesterskap25.09.16
22,10Kristine Moland Leiknes, Sørild FIK09.03.033Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
22,07Trude Slind, Stjørdal Friidrettsklubb09.07.981 (J-18/19)Steinkjer, Ogndal hopp og kast27.07.16
22,05Linn-Anita Sandberg Lund, Oppstad IL03.07.861Løten, Brænderilekene09.08.14
-----280--------------------
22,02Tora Almendingen, Sømna IL28.03.951 (KJ)Vik, Kretsstevne13.06.13
22,02Inger Lise Johnsen, Sømna IL08.02.762Vik, HSB-cup03.06.17
21,98Elin Ribe, Jægervatnet IL22.05.751Lenangen, Seriestevne25.05.15
21,96Mina Hofstad, Hattfjelldal IL30.04.031 (J-16)Overhalla, Seriestevne18.08.19
21,81Åse Mona Vikten, Jægervatnet IL24.10.651Lenangen, Klubbmesterskap 119.08.12
21,80Karoline Andersen, Halden IL11.01.933Halden, Treningsstevne18.07.13
21,79Maria Slettebø, Lye IL06.11.031 (J-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
21,78Ingeborg Frantzen, Asker Sk. Friidrett15.02.991 (J-16)Asker, Kretsstevne31.08.15
21,77Ellen Bergin, Steinkjer Friidrettsklubb18.10.751 (KV40)Steinkjer, Seriestevne26.09.19
21,76Lilliane Johansen, BUL-Tromsø Friidrett07.03.962 (KJ)Tromsø, Åpent NNM10.06.12
-----290--------------------
21,75Ingeborg Frøystad, Sauda IL27.03.002 (J-18)Sauda, Saudakarusellen 303.06.18
21,74Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.037 (J-16)Jessheim, UM06.09.19
21,72Sara Havang, Selsbakk IF28.06.944Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201717.09.17
21,63Synne Pedersen, Fredrikstad IF21.02.041Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
21,56Rose Ann Olmo, Rjukan Idrettslag02.02.012 (J-16)Rjukan, Telemarkskarusellen runde 210.05.17
21,55Kristin Brathagen, Heggedal FIK14.06.821 (KV35)Heggedal, Kastkarusell C22.08.18
21,49Sonja Karlsen, Lørenskog Friidrettslag03.01.972 (J-16)Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
21,49Grete Rivenes, Tønsberg Friidrettsklubb18.03.481 (KV70)Sandefjord, Åpent klubbmesterskap for Larvik Turn25.09.19
21,48Hilde Nystad, Bodø Friidrettsklubb04.05.632 (KV50)Lenvik, Veteran NM 201528.06.15
21,47Marlene Vikan Eriksson, Ranheim IL20.12.023 (J-16)Trondheim, AF-stevnet23.05.18
-----300--------------------
21,43Ida Sørheim Førland, IL Staal24.05.981 (J-17)Sandnes, KM Rogaland 201505.06.15
21,37Madelen Haaheim Sveinungsen, Sørild FIK23.05.021 (J-17)Grimstad, Klubbmesterskap 201929.08.19
21,30Karianne Skailand, GTI953 (J-17)Fana, Kretskamp 15-19 år29.09.12
21,23Malin Thoresen, Romerike Friidrett31.10.001 (J-18/19)Asker, Askerlekene 201809.06.18
21,18Liselotte Farstad, Valder IL27.04.001 (J-16)Halden, Kretsstevne21.06.16
21,15Lena Sæverud, Bremnes IL22.05.831Husnes, Sunnhordlandsmeisterskap09.07.11
21,14Tiril Fredrikke Jensen, Lillesand IL943 (J-17)Porsgrunn, Kjølneslekene22.05.11
21,14Valborg Johansen, IL Skjalg28.03.941 (J-18/19)Sandnes, SI-stevne 105.07.12
21,11Ingrid Hovde, Snøgg Friidrett25.03.011 (KJ)Notodden, Seriestevne 715.10.16
21,11Katrine Aske, IL Skjalg30.03.011 (J-17)Stavanger, KastKarusell 5 - kastfemkamp30.05.18
-----310--------------------
21,04Mari Storkås, Urædd Friidrett27.11.957 (J-16)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene17.06.11
20,99Elisa Solheim Høstmark, Elnesvågen IL04.01.951 (J-17)Molde, Kaststevne09.06.12
20,94Rebecca Marsell, Fredrikstad IF25.02.981Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
20,93Mina Marie Anglero, IL Tyrving20.10.976 (J-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
20,92Gro Barlaug, Sandnes IL07.09.752Sandnes, Avslutningsstevne 227.09.13
20,88Frida Havro, Stord IL03.03.962 (J-16)Bømlo, Seriestemne18.08.12
20,85Sara Stenhjem, IL Molde-Olymp06.09.821 (KV35)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
20,82Toril L Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb07.03.671 (KV45)Steinkjer, Kastkarusell 324.07.13
20,80Oda Nerdrum, Ringerike Friidrettsklubb951 (J-16)Hønefoss, Treningsstevne04.05.11
20,80Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.61P (KV50)Heggedal, NM kastfemkamp veteraner05.07.14
-----320--------------------
20,80Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.015 (J-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
20,78Brita Rommetveit, GTI27.03.741 (KV35)Stavanger, Avslutningsstevne13.10.13
20,75Maja Nødtveidt Andersen, Fredrikstad IF30.03.003 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
20,71Thale J. Glomsrød, Fredrikstad IF23.03.841Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap30.10.15
20,59Kristin Eide Øien, Eide IL17.01.952 (J-17)Molde, Kaststevne09.06.12
20,56Maria Bugge, Rjukan Idrettslag01.06.031 (J-16)Porsgrunn, Karusellstevne21.08.19
20,54Åshild Rygg Tonning, Stord IL14.03.771 (KV35)Leirvik, Seriestemne09.09.15
20,52Ruth Kari Krokeide, Ros IL23.10.893Røyken, Spikkestad Open24.09.17
20,52Emma Stuberg Grønmo, Stjørdal Friidrettsklubb14.10.442 (KV70)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
20,48Marie Hagle, Fredrikstad IF17.02.871Fredrikstad, Treningsstevne10.09.11
-----330--------------------
20,46Agnes Johanne Rogstad Sørheim, Ås IL18.02.001 (J-16)Oppegård, Kaststevne14.08.16
20,40Susanne Berg Oshaug, IL Molde-Olymp11.02.972 (J-18/19)Molde, Møreaksencup og Treningsstevne11.08.15
20,38Siv Krakeli Sneen, Eide IL21.11.921Molde, Kaststevne09.06.12
20,31Anette Mælen, Jægervatnet IL11.02.753Lenangen, Kaststevne20.05.12
20,31Ingrid Aurvoll, Narvik IL27.02.022 (J-16)Harstad, Festspill-lekene 201824.06.18
20,30Mari Mikkelsen, BUL-Tromsø Friidrett17.08.961 (J-16)Lenvik, Åpningsstevnet 201202.06.12
20,29Ingebjørg Haugland, Uskedalen IL22.03.951 (J-16)Husnes, Seriestemne03.09.11
20,12Eileen Ruud, Rana FIK14.04.945 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
20,10Bente Pedersen, Jægervatnet IL29.06.712Lenangen, Seriestevne01.06.11
20,05Tora Spangen Normann, IL i BUL25.08.942 (J-17)Lambertseter, Avslutningsstevne29.09.11
-----340--------------------
20,05Silje Ramona Brevik, SMIL Engavågen27.01.811Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
20,02Emilie Lind, Halden IL17.01.951 (J-18)Halden, Åpent Klubbmesterskap29.09.13
19,98Siv Åse Strømhylden, Overhalla IL25.08.731 (KV40)Overhalla, Seriestevne14.08.14
19,98Andrine S. Oppegaard, Sømna IL05.01.702Vik, Kretstevne11.08.16
19,92Sarah Amundsen, Ås IL13.07.981 (J-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14
19,86Ester Risa Rosland, Orre IL05.03.481 (KV60)Stavanger, Kaststevne m/1500m20.06.12
19,84Nina Dubowski, Snøgg Friidrett16.09.731Notodden, Seriestevne 505.10.16
19,81Tine Fjerdingby, Fredrikstad IF29.04.882Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap30.10.15
19,77Caroline Sætre, Fiskå IL10.05.011 (J-16)Ulsteinvik, 30 kampen 201701.10.17
19,74Michelle Nyberget, Askim IF18.10.031 (J-16)Moss, KM 201914.09.19
-----350--------------------
19,71Mona Hass, Sømna IL08.03.981 (J-15)Vik, Kretsstevne13.06.13
19,66Anna Hjellen Haugland, Ørsta IL02.07.022 (J-16)Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap16.09.18
19,61Aurora Fremnesvik, BUL-Tromsø Friidrett23.07.032 (J-16)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
19,56Marie Nordqvist Sjøblom, Moss IL08.10.962 (J-17)Moss, Treningsstevne17.09.13
19,55Beate Solli Nilsen, Sømna IL08.06.682Vik, Kretsstevne03.07.14
19,54Heidi Gamst, Stein FIK06.08.943 (KJ)Tromsø, Nordnorsk Mesterskap12.06.11
19,53Leonita Brandal, Dimna IL04.04.023 (J-16)Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap16.09.18
19,44Lene O. Retzius, Moelven IL04.01.961 (J-18/19)Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
19,44Katarina Fallsen, Moelven IL03.04.962 (J-18/19)Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
19,43Anne Grete Hafstad Thorsen, IL Fri28.03.501 (KV60)Bergen, Kastkarusell 1311.09.12
-----360--------------------
19,40Marianne Selnæs, Larvik Turn & IF07.05.951 (KJ)Larvik, Avslutningsstevne21.09.14
19,37Magnhild Ølberg, Sørild FIK05.06.721Grimstad, Klubbmesterskap13.09.18
19,35Tone Nygård Stavenes, Narvik IL24.03.943 (J-18/19)Harstad, Festspill-lekene 201223.06.12
19,20Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.003Trondheim, Seriestevne03.10.17
19,16Anne Barlaug, Sandnes IL08.02.783Sandnes, Avslutningsstevne 227.09.13
19,14Guri Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL10.09.991 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
19,14Heidi Barth, Larvik Turn & IF28.04.611 (KV55)Greveskogen, Seriestevne/Lindboe-mangekamp12.10.19
19,13Marianne Skjæveland, Lye IL14.02.863Bryne, Kaststevne06.05.13
19,13Amanda Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb06.11.011 (J-17)Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
19,00Vilde Evensen, Sømna IL04.07.961 (J-16)Vik, Kretsstevne16.08.12
-----370--------------------
18,99Lillian Dramsdahl, Strømmen IF19.11.731Lillestrøm, Klubbmesterskap18.09.13
18,99Anne Sofie Olsen, Stord IL30.06.991Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskapen 201627.08.16
18,98Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.031 (J-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
18,96Henrikke Antonsen, Dimna IL21.08.032 (J-16)Gloppen, Loggane Open28.04.19
18,92Anna Halleraker Vihovde, IL Skjalg31.05.001 (J-17)Stavanger, JærCup03.10.17
18,92Andrea Bolstad Raa, Fana IL22.03.983Fana, Kaststevne-812.08.18
18,91Greta Skjevik, Frosta IL26.08.481 (KV65)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
18,90Camilla Benden, IL Sandvin13.05.953 (J-16)Porsgrunn, Kjølneslekene22.05.11
18,89Karoline Daland, Sørild FIK13.02.991 (J-16)Grimstad, Klubbmesterskap 201520.08.15
18,87Caroline Dalhaug, Narvik IL17.08.991 (J-15)Narvik, Kretsstevne18.09.14
-----380--------------------
18,85Elle Agneta Norvang, IL Nordlys23.08.962 (KJ19)Lakselv, Finnmarksmesterskapet 201529.08.15
18,77Ingrid Aalberg Svenningsen, Selsbakk IF11.10.963Trondheim, Seriestevne 616.09.12
18,76Andrea Robertsen, Jægervatnet IL25.09.005Bodø, Barents Games 201703.09.17
18,70Linda Teigen, IL Trio09.02.811Husnes, Seriestemne16.09.12
18,69Lenita Lien, Ringerike Friidrettsklubb941 (J-18/19)Hønefoss, Treningsstevne09.05.12
18,65Josefin Greiff, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.983Greveskogen, Seriestevne17.06.14
18,63Sarah Samuelsen, Rjukan Idrettslag23.07.011 (J-16)Rjukan, Rjukanmesterskap dag 214.09.17
18,57Synne Larsen, Silfar UIL12.03.972 (J-15/16)Porsanger, FM 201226.08.12
18,54Sara Emilie Engstad, BUL-Tromsø Friidrett24.09.964 (KJ)Tromsø, Nordnorsk Mesterskap12.06.11
18,51Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.013 (J-18/19)Hornnes, Otra Hopp og Kast 125.07.19
-----390--------------------
18,41Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.031 (J-16)Bømlo, Bømlomeisterskap25.08.19
18,35Hanne Markhus Andersen, Oslo Politis IL27.06.822Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
18,33Monika Benserud, IL Gneist24.11.961 (J-18/19)Fana, Kaststevne30.09.14
18,25Jenny Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.961 (J-17)Steinkjer, Kastkarusell 324.07.13
18,23Christina S Lea, Sandefjord Turn & IF15.07.022 (J-16)Sandefjord, Sandefjordslekene 201819.08.18
18,22Hilde Storsæter, Sørild FIK28.01.691Grimstad, Klubbmesterskap 201520.08.15
18,20Mari Lauritzen Næss, Ringerike Friidrettsklubb24.11.881Bækkelaget, Politimesterskapet 201401.09.14
18,13Line Hunstad, Kvæfjord IL07.01.691 (KV40)Harstad, Kretsstevne sesongavslutning 201216.09.12
18,08Marta Dixon, Fana IL08.06.682 (KV50)Fana, Kaststevne-709.08.18
18,06Lone Auganes, Trondheim Friidrett23.04.823Trondheim, Kaststevne30.05.13
-----400--------------------
18,04Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK09.02.982 (J-16)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14
18,04Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.992Grimstad, Klubbmesterskap13.09.18
18,01Ruth Bakke Haug, IL Fri02.08.475Fana, Kaststevne12.10.14
18,00Kari Kulkarni, Sandnes IL18.05.713 (KV)Stavanger, KM Veteraner30.09.17
17,98Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.903Oslo/Bi, Kretsstevne28.10.13
17,90Mai Britt Berge, Iveland IL12.07.951Hornnes, Tveitå Invitational21.04.17
17,84Tine Borge Raaum, IF Hellas07.10.803Drammen, Nasjonalt høsstevne og KM20.09.14
17,81Esther Weum, Tyrifjord VGS941 (J-18/19)Hønefoss, Treningsstevne05.09.12
17,81Maria Rafoncel Storstadmo, Steinkjer Friidrettsklubb27.01.002 (J-17)Steinkjer, Ogndal hopp og kast26.07.17
17,75Anne Maren Velo, Larvik Turn & IF23.09.972 (J-17)Larvik, Kaststevne16.05.14
-----410--------------------
17,74Guri Leikvold Tronstad, Lånke IL Friidrett12.10.701 (KV40)Stjørdal, Seriestevne08.10.13
17,71Karoline Rondestvedt, Narvik IL20.03.982 (J-16)Harstad, KM i friidrett Troms 201424.08.14
17,70Ina Solbøe, Haugesund IL04.12.012 (J-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 103.05.17
17,69Hanne Wiersdalen, Urædd Friidrett02.01.973 (J-17)Porsgrunn, KM Telemark/Vestfold30.08.14
17,67Sofie Olsvold Hausberg, Os Turn17.05.001 (J-18/19)Os, OsLekene 201921.09.19
17,66Hilde Warholm, Sømna IL19.12.963Vik, Kretsstevne 305.07.18
17,59Nora Bjørke Lehne, Urædd Friidrett27.04.031 (J-16)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne28.08.19
17,57Tara Smith, ISS14.10.992Sandnes, COOP-Jærcup 215.05.17
17,48Angela Eriksen, Jægervatnet IL02.04.744Lenangen, Kaststevne20.05.12
17,48Mari Cecilie Hansen, Ås IL09.11.951 (J-17)Nadderud, Kaststevne13.10.12
-----420--------------------
17,47Bente Anita Opsanger, IL Trio14.10.802Husnes, Seriestemne16.09.12
17,47Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.981 (J-18/19)Steinkjer, Seriestevne21.09.17
17,44Hanne Berg Envik, Selsbakk IF29.04.964Trondheim, Seriestevne 616.09.12
17,44Randi Skavnes Våge, Dimna IL17.03.691 (KV45)Molde, KM28.06.16
17,44Randi Nymoen-Jahren, IK Tjalve05.05.681 (KV50)Heggedal, Kastkarusell 421.10.18
17,38Tonje Nedberg, IL Sandvin25.12.991 (J-16)Sande, Treningsstevne11.10.15
17,33Irene Schultze, Ullensaker/Kisa IL04.03.671Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
17,31Amalie Skolbekken, Selbu IL26.09.001 (J-16)Selbu, Neadalskarusellen stevne 213.06.16
17,28Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.005Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
17,27Ada Westerlund, Sem IF30.04.021 (J-17)Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201914.09.19
-----430--------------------
17,22Kristin Lind, IL Tyrving02.11.653Nittedal, Seriedugnad24.09.16
17,20Britt Heskestad, GTI04.11.641 (KV45)Stavanger, Kaststevne27.06.12
17,10Kristine Austlid Grov, Ringerike Friidrettsklubb18.04.971 (J-16)Hønefoss, Treningsstevne22.05.13
17,05Lise Bjøru, Hattfjelldal IL16.06.752Hattfjelldal, Åpningsstevne Helgeland15.06.19
17,01Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031 (J-16)Fana, Gneist kaststevne 124.09.19
16,99Berit Karina Nordby Eidissen, IL Pioner04.03.613 (KV50)Lenvik, Veteran NM 201528.06.15
16,98Janne Grostad, Trondheim Friidrett06.11.843Trondheim, Seriestevne08.07.13
16,97Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes IL31.03.032 (J-16)Bømlo, Seriestevne17.06.19
16,97Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.032 (J-16)Fana, Gneist kaststevne 124.09.19
16,90Katrine Laupstad, Egersunds IK14.10.943 (J-18/19)Fana, Kretskamp 15-19 år29.09.12
-----440--------------------
16,86Stina Grønbeck Karlsen, Asker Sk. Friidrett12.06.982 (J-17)Asker, Kretsstevne31.08.15
16,81Anne Ellingen, Ogndal IL22.05.011 (J-16)Overhalla, Overhalla Vindsprint 201720.08.17
16,80Edith Aasenhuus, Oslo IL28.03.445 (KV65)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
16,76Ann Helen Sætre, Bremnes IL25.02.651 (KV50)Bømlo, Seriestevne18.08.16
16,72Monica Fagerli, Storfjord IL01.02.001 (J-18/19)Harstad, KM Troms 201815.09.18
16,68Martha Gjendem Lillebakk, IL Molde-Olymp922Molde, Kaststevne09.06.12
16,65Anne Britt Fladvad, Overhalla IL11.04.861Overhalla, Vindsprint Overhalla25.06.16
16,64Nathalie Hellestveit, FIL Aks-7704.11.961 (J-17)Knarvik, Kaststevne23.03.13
16,60Grete Karin Berg, Fossum IF11.05.592Ås, Åpningsstevne03.05.15
16,49Jorunn Aske, IL Skjalg23.01.001 (J-17)Leirvik, Stordleikane 201711.08.17
-----450--------------------
16,41Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431 (KV70)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
16,36Ingrid Sortland, IL Gneist10.09.991 (J-18/19)Fana, Avslutningsstevne kast03.10.17
16,35Solvår Steine, SMIL Engavågen24.03.981 (J-16)Meløy, Kretsstevne11.06.14
16,29Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.001 (J-18/19)Notodden, Seriestevne 629.09.19
16,28Mariann Sandsund, Steinkjer Friidrettsklubb12.06.642 (KV50)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
16,23Therese Skjølsvik, Sørild FIK02.05.983 (J-16)Grimstad, Klubbmesterskap11.09.14
16,22Eva Nordqvist, Moss IL18.08.631Moss, Treningsstevne30.06.12
16,14Gry Eliassen, Jægervatnet IL03.06.704Lenangen, Seriestevne01.06.11
16,14Ellen Sofie Bjørkli, Trondheim Friidrett07.09.843Trondheim, Seriestevne12.07.13
16,10Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.962 (J-16)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus31.05.12
-----460--------------------
16,05Tolene Lovise F Karlsen, Egersunds IK05.05.001 (J-16)Egersund, Kretsstevne09.06.16
16,03Malin Sundsfjord Pedersen, Bodø Friidrettsklubb976Bodø, Barents Games 201703.09.17
16,02Emilie Furuholmen. Johansson, Urædd Friidrett06.10.991 (J-16)Sandefjord, KM Telemark 201519.09.15
16,02Thea Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.994Trondheim, Seriestevne03.10.17
16,00Synne Eikeland, Sandnes IL25.05.021 (J-16)Husnes, Seriestevne11.07.18
15,97Maren Haugen Lillefosse, IL Gneist12.02.981 (J-16)Fana, Kaststevne30.09.14
15,95Nora Glad Thorshaug, Bodø Friidrettsklubb01.02.022 (J-17)Bodø, Kretsstevne08.05.19
15,93Gunnheid Eidissen Berg, IL Pioner27.05.593 (KV55)Lenvik, Veteran NM 201528.06.15
15,80Sigrid Lund-Nilsen, BUL-Tromsø Friidrett28.10.033 (J-16)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
15,79Julie Ekrene Talmo, Haugesund IL02.01.035 (J-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----470--------------------
15,71Mia Lygre, Stord IL02.03.011 (J-17)Leirvik, Seriestemne10.09.18
15,64Åshild Langeland, Rjukan Idrettslag30.03.721 (KV)Rjukan, Rjukanmesterskap dag 218.09.16
15,60Johanne Rise Kvalen, Dimna IL28.02.001 (J-17)Ulsteinvik, 30 kampen 201701.10.17
15,54Lena Odinsen, Søgne IL11.04.721Søgne, KM 5kamp+enkeltøvelser Veteraner + Treningsstevne26.09.14
15,46Selma Berg Folkedal, Sem IF09.09.012 (J-16)Greveskogen, Vestfoldkarusellen 330.08.17
15,30Liv Karoline Grimstad, Ranheim IL11.06.025Trondheim, Seriestevne01.10.18
15,28Tiril Evensen, Sømna IL07.02.951 (J-17)Vik, Kretsstevne16.08.12
15,28Mumbi Wanyoike Dalen, Rjukan Idrettslag04.01.014 (J-16)Rjukan, Telemarkskarusellen runde 210.05.17
15,23Ida-Louise Øverland, IK Hind08.09.031 (J-16)Harstad, Sesongavslutning 201915.09.19
15,20Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.996Trondheim, Seriestevne01.10.18
-----480--------------------
15,19Lise Sund, Sømna IL07.01.962 (J-16)Vik, Kretsstevne16.08.12
15,13Janne Margrethe Dybvad, Lånke IL Friidrett29.04.661 (KV45)Stjørdal, Lagsmesterskap05.05.11
15,11Sunniva Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb21.07.032 (J-16)Molde, KM Møre og Romsdal17.08.19
14,92Lise Solstad, Overhalla IL11.01.722 (KV40)Overhalla, Seriestevne14.08.14
14,86Cecilia Johanna Carneiro Håkegård, Selsbakk IF07.12.945Trondheim, Seriestevne 616.09.12
14,81Helene Paulsen Kvalheim, Oslo Politis IL18.02.753Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
14,63Ida Due Arvesen, Moss IL05.12.972 (J-16)Moss, Treningsstevne17.09.13
14,63Ingrid Charlotte Mellerud, Bodø Friidrettsklubb14.05.011 (J-16)Bodø, Kretsstevne23.05.17
14,62Unni Tanberg, Sømna IL22.05.471 (KV65)Vik, Kretsstevne15.08.13
14,58Tora Marie Stangeland, Sola FIK26.08.021 (J-16)Stavanger, Skjalgstevne Jær Cup04.09.18
-----490--------------------
14,52Oddrun Alstad, Lånke IL Friidrett05.05.551 (KV60)Stjørdal, Klubbmesterskap del 1/Seriestevne i hopp og kast03.05.18
14,49Malin Nyfors, Sandnes IL12.07.971Sandnes, Avslutningsstevne 123.09.14
14,46Elise Wåle, Larvik Turn & IF02.06.421 (KV70)Larvik, Seriestevne08.07.15
14,44Susanne Samuelsen, Rjukan Idrettslag24.04.741 (KV)Rjukan, Treningsstevne23.06.18
14,40Frida Rosenvinge, IL Fri28.06.951Bergen, Skansemyren kastkarusell 1424.10.15
14,35Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.031 (J-16)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
14,25Turid Moen Prigge, IL Nybrott22.08.681 (KV50)Stjørdal, Seriestevne i Hopp og Kast02.10.18
14,20Beate C Bjørge, Sandefjord Turn & IF09.07.741 (KV40)Sandefjord, KM Veteraner Kastøvelser11.05.18
14,19Marte Nyborg, Byåsen IL09.02.995Trondheim, Seriestevne03.10.17
14,19Tordis Ofelia Dios, BUL-Tromsø Friidrett26.12.011 (J-18)Tromsø, Kastekarusell 2-201912.06.19
-----500--------------------
14,14Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.001 (J-16)Oslo/St, KM Oslo24.09.16
14,12Tove Baustad, Sømna IL21.03.753Vik, Kretstevne11.08.16
14,04Marthe Olsen, Selsbakk IF30.04.966Trondheim, Seriestevne 616.09.12
14,02Anne Haave, Snøgg Friidrett07.12.021 (J-16)Notodden, Seriestevne 527.10.18
13,97Sandra Sømliøy Dolmen, Kolvereid IL27.04.031 (J-16)Snåsa, Snåsaleikan13.06.19
13,92Tonje Sundal, Jølster IL12.11.024 (J-16)Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring10.05.18
13,90Maria Josefine Tyssebotn Berg, IL Gneist07.09.982 (J-16)Fana, Kaststevne30.09.14
13,80Anne Sortedal, Eidanger Idrettslag28.07.952 (J-16)Porsgrunn, Intersportkarusellen 102.05.11
13,71Marit Guldseth, Lånke IL Friidrett12.08.681 (KV40)Stjørdal, Lagsmesterskap05.05.11
13,65Gunn H Mathisen, Sømna IL06.04.431 (KV70)Vik, Kretstevne11.08.16
-----510--------------------
13,63Tone Simensen, IL Sandvin22.10.611 (KV50)Sande, Treningsstevne07.10.12
13,62Maikee Delos Santos, Rjukan Idrettslag14.12.015 (J-16)Porsgrunn, Kjølneslekene04.06.17
13,51Sara Elise Wøllo, Malvik IL03.08.967Trondheim, Seriestevne 616.09.12
13,47Heidi Marie Sæverud, Bremnes IL18.10.723Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskapen 201627.08.16
13,36Martine Lekang, Alta IF20.01.952 (J-17/19)Porsanger, FM 201226.08.12
13,32Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941 (J-17/18)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12
13,20Maren Marie Ebbesvik, Norna-Salhus IL24.06.992Bergen, Seriestevne28.10.18
13,14Britt-Hege Nicolaysen, GTI25.11.752 (KV35)Stavanger, Avslutningsstevne13.10.13
13,11Anna Håbakk Djupvik, Hareid IL29.11.953Molde, Kretscup 3 og 403.09.11
13,08Marie S. Oppegaard, Sømna IL23.02.982 (J-15)Vik, Kretsstevne13.06.13
-----520--------------------
13,07Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.001 (J-17)Steinkjer, Seriestevne21.09.17
13,05Ina Hole Trøan, Ranheim IL14.09.027Trondheim, Seriestevne01.10.18
12,95Silje Adolfsen, Rjukan Idrettslag25.01.772 (KV)Rjukan, Rjukanmesterskap dag 218.09.16
12,95Ingeborg Marie Kjerulf Grenersen, BUL-Tromsø Friidrett06.11.034 (J-16)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
12,89Tonje Grini, Ringerike Friidrettsklubb21.03.901Hønefoss, Treningsstevne09.05.12
12,68Reidun Robberstad Sortland, Bremnes IL13.08.691 (KV45)Bømlo, Seriestevne/Bømlomeisterskap07.09.15
12,67Ann-Inger Leirtrø, Lånke IL Friidrett28.06.591 (KV50)Stjørdal, Seriestevne16.10.11
12,65Anne Marie Sandø, Hannevikas IL04.11.431 (KV65)Vågsbygd, Treningsstevne13.04.11
12,61Siri Lindanger, Sandnes IL04.04.011 (J-15/18)Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
12,45Hildegunn Solheim, Bremnes IL26.01.742 (KV40)Bømlo, Seriestevne18.08.16
-----530--------------------
12,43Una Haukanes, IL Gneist30.03.033 (J-16)Fana, Gneist kaststevne 124.09.19
12,40Herborg Blakstad, Mjøsdalen IL20.09.421 (KV70)Knarvik, Seriestevne24.04.14
12,23Eva Bjørnevik, IL Dalebrand20.03.741 (KV35)Stjørdal, Seriestevne09.07.12
12,20Margrete Lein Sandnes, Snåsa IL11.11.981 (J-16)Snåsa, Snåsaleikan30.05.14
12,16Hendy Skoglund, IL Sandvin13.11.612Sande, Treningsstevne28.06.11
12,00Tove Teien, IL Sandvin20.09.613Sande, Treningsstevne28.06.11
11,99Maren Disserud, IL Sandvin11.04.951 (J-18/19)Sande, Treningsstevne12.10.14
11,91Josefine Tomine Eriksen, Larvik Turn & IF16.08.002 (J-18/19)Porsgrunn, KM 201822.09.18
11,87Borgny Elisabeth Scott Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.03.792 (KV)Rjukan, Treningsstevne23.06.18
11,84Stine-Marie Myhrer Øverås, Moss IL04.10.973 (J-16)Moss, Treningsstevne17.09.13
-----540--------------------
11,55Ragnhild Hanstvedt, Mjøsdalen IL24.04.341 (KV75)Osterøy, Karusellstevne 428.06.11
11,51Trude Bjørtuft, Rjukan Idrettslag22.03.763 (KV)Rjukan, Treningsstevne23.06.18
11,39Karoline Langeland, FIL Aks-7725.12.962 (J-17)Knarvik, Kaststevne23.03.13
11,33Estelle Grønberg Maillet, Moss IL21.01.974 (J-16)Moss, Treningsstevne17.09.13
11,26Adair Karen Eliasson Halle, Lånke IL Friidrett06.03.411 (KV70)Stjørdal, Seriestevne16.10.11
11,21Randi Fredrikke Kleppe, Osterøy IL05.11.491 (KV60)Bergen, Kastkarusell 1627.10.12
11,18Judith Westerlund, Sem IF03.11.973 (J-16)Sande, KM Vestfold og Telemark08.06.13
10,99Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.991 (J-17)Oslo/St, KM Oslo24.09.16
10,92Eva Carlsen, Ready04.10.402 (KV70)Oslo/St, KM veteraner 1. del29.05.13
10,78Ruth Delos Santos Tambac, Rjukan Idrettslag25.05.694 (KV)Rjukan, Treningsstevne23.06.18
-----550--------------------
10,77Sigrid Qvigstad Jarhelle, Narvik IL11.12.982 (J-16)Narvik, Kretsstevne 426.06.14
10,76Linda Evjen, Bodø Friidrettsklubb21.07.741Bodø, SpareBanklekene29.08.15
10,46Lone Breiseth, IL Sandvin18.03.661 (KV45)Sande, Treningsstevne07.10.12
10,38Hanne Vehus Pedersen, IK Grane15.02.021 (J-16)Arendal, Klubbmesterskap17.09.18
10,26Jaimee Connie San Pedro, Rjukan Idrettslag08.12.685 (KV)Rjukan, Treningsstevne23.06.18
10,25Randi Margrethe Hansen, IL Sandvin29.08.781 (KV35)Sande, Treningsstevne12.10.14
10,24Ellen Dunseth, Lyngdal IL16.07.51P (KV60)Lyngdal, SM kastfemkamp07.09.13
10,14Cathrine Dyrendahl, Ranheim IL07.11.996Trondheim, Seriestevne03.10.17
9,99Janita Sæther Heimland, Dimna IL28.02.891Ulsteinvik, 30 kampen 201701.10.17
9,64Fatime Mina, Rjukan Idrettslag20.01.886 (KV)Rjukan, Treningsstevne23.06.18
-----560--------------------
9,54Line Liavik Lien, Rjukan Idrettslag20.04.016 (J-16)Porsgrunn, Kjølneslekene04.06.17
9,18Sara Bergetun Lien, FIL Aks-7722.09.021 (J-16)Knarvik, Seriestevne26.04.18
8,95Kjellaug Pedersen, Rjukan Idrettslag26.10.561 (KV60)Rjukan, Veteranstevne24.06.17
7,86Trine Røland Jensen, IL Sandvin26.02.772 (KV35)Sande, Treningsstevne12.10.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,30Agata Zienkowicz (POL), Løten Friidrett17.12.953Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet24.05.15
27,35Kathleen Ascherl (GER), Snøgg Friidrett08.04.941Rjukan, Treningsstevne kast18.05.18
24,27Merel Dirksen (NED), Sauda IL18.01.981 (J-18/19)Fana, Karabinlekene 201714.05.17
24,21Christina Wilke (GER), Ørsta IL17.11.931Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene - Midtnorsk Mesterskap16.09.18
23,39Caroline Lundahl (SWE), Sportsklubben Vidar16.10.914Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
23,38Ebba Beyer (GER), Ullensaker/Kisa IL13.01.983 (J-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
20,93Hera Ørlygsdottir (ISL), Herkules Friidrett16.02.012 (J-16)Geithus, Treningsstevne26.03.17
20,72Stella Weinberg (GER), Mandal & Halse IL21.10.9818 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
16,91Tessa Frenay (NED), Halden IL27.02.962Halden, Treningsstevne12.09.17
15,20Magdalena Andersson (SWE), Sømna IL03.05.812Vik, Kretsstevne13.08.15
13,22Isobella Clinch (GBR), ISS19.12.032 (J-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
12,78Asra Mohammadi (AFG), Rjukan Idrettslag19.07.991 (J-17)Rjukan, Rjukanmesterskap dag 218.09.16
12,41Viktoriya Khromova (UKR), Lånke IL Friidrett20.01.741 (KV40)Stjørdal, Klubbmesterskap del 1/Seriestevne i hopp og kast03.05.18
12,00Maria Abdi (SOM), Sørild FIK941 (J-19)Grimstad, Klubbmesterskap 201303.09.13
10,89Antonia Przyborowski (GER), Sørild FIK011 (J-16)Grimstad, Klubbmesterskap14.09.17
8,78Laila Karemi (AFG), Rjukan Idrettslag03.03.001 (J-16)Rjukan, Rjukanmesterskap dag 218.09.16
7,56Kaitlyn Cutter (USA), ISS05.08.032 (J-15)Sandnes, Jærcup 214.05.18

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,90Maria Granrud Aune, Marieby GoIF27.03.998 (J-17)Hässleholm/SWE, Junior SM05.08.16
22,02Victoria Janitz, UP16.02.781 (KV35)Bækkelaget, Politimesterskapet 201401.09.14
21,36Vibeke Sundbø Norreen, Sandefjord politiidrettslag03.02.802Sandefjord, Politimesterskapet 201812.06.18
19,34Monica Gudim, Privat02.05.712Jessheim, Åpent stevne02.07.15
17,91Kari Kyrkjebø Fredheim, LIU Post09.08.9514Sparkill/NY/USA, ECC Outdoor Track and Field Championships22.04.17
17,05Siri Andresen, PHS Stavern953Sandefjord, Politimesterskapet 201812.06.18
16,64Liv Paltiel, Folkehelseinstituttet16.05.741 (KV40)Oslo/St, Nasjonalt stevne m/OBIK16.09.15
15,76Linda Ruud, Politiets utlendingsenhet21.01.784Sandefjord, Politimesterskapet 201812.06.18
15,38Grethe Clausen, Utrykningspolitiets idrettslag17.10.745Sandefjord, Politimesterskapet 201812.06.18
14,66Elisabeth Breivik, Politiets utlendingsenhet26.01.826Sandefjord, Politimesterskapet 201812.06.18
14,04Christina Moen Baggerød, Politiets utlendingsenhet09.11.807Sandefjord, Politimesterskapet 201812.06.18

Total requesttime: 0.18175196647644 seconds