Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn veteran 70-74

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15(+0,0)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.482 (MV)Arna, Askokarusellen17.06.20
10,48(+0,0)Roger Larsen, IL Fri19.09.503 (MV)Arna, Askokarusellen17.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,72(+0,0)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.492 (MV)Arna, Askokarusellen23.09.20
15,01(-1,1)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
15,90(+0,0)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.483 (MV)Arna, Askokarusellen23.09.20
17,26(-3,5)Roger Larsen, IL Fri19.09.503Os, KM Veteran04.10.20
17,30(+0,1)Kristen Heimdal, IL Express19.12.471Tvedestrand, Tvedestrandslekene05.09.20
18,67(+0,1)Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.493-h3Stjørdal, Friidrettskarusellstevne27.08.20
18,70(+0,1)Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461Lyngdal, Sørnorsk mesterskap veteran27.08.20
20,15(+0,1)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.474-h3Stjørdal, Friidrettskarusellstevne27.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,28(-1,8)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491Os, KM Veteran03.10.20
32,83(+1,0)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46MÅlgård, Klubbmesterskap i Mangekamp 202020.09.20
33,63(-1,4)Dagfinn Nyhammer, Fjellhug/Vereide IL12.06.501 (MV)Byrkjelo, Seriestemne14.07.20
34,58(+0,0)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481Arna, Askokarusellen12.08.20
43,15(-1,8)Gudmund Ottesen, IL Gular19.06.462Os, KM Veteran03.10.20
43,39(+0,0)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,14,49Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46DFagernes, NM Mangekamp08.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,12,07Torbjørn H. Sæther, Eidsvoll IL05.12.501Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,16,04Odd Kinnsbekken, Ullensaker/Kisa IL14.08.482Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,17,02Bror Smedsrud, Hadeland FIK07.12.473Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,27,32Ole Jonny Sørensen, Hadeland FIK09.03.474Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,01,3Volkmar Kelle (GER), Fossum IF26.11.491Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,30,48Trond Skedsmo, Borgen IL11.03.495Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,8Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.473 (MS)Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,4Arne Ingelsrud, Sporveien Oslo BIL24.10.461Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,59,25Olaf Knai, Hurdal IL29.07.491Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
6,03,13Olav Hagland, GTI16.02.4811-h1 (MS)Sandnes, Løpsstevne 411.09.20
6,12,2Per Laksfors, Strindheim IL05.07.491Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
6,22,34Odd Kinnsbekken, Ullensaker/Kisa IL14.08.482Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
6,34,53Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
6,55,73Anders Jellum, Ullensaker/Kisa IL12.04.483Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
7,16,48Ole Jonny Sørensen, Hadeland FIK09.03.471Jessheim, UKI-karusellen04.06.20
7,34,1Torbjørn Rolseth, Forra IL28.08.462Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
8,00,3Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.472 (MS)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,21,30Trond Skedsmo, Borgen IL11.03.494Jessheim, UKI-karusellen09.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,48,01Eilif Villanger, Ask Friidrett03.03.508-h4Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
12,16,5Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491Greveskogen, Seriestevne24.10.20
12,42,47Olav Hagland, GTI16.02.482 (MS)Sandnes, Avslutningsstevne29.09.20
13,56,7Arvid Syrstad, Skaun IL24.11.491Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
14,42,15Ivar Bruun, Gloppen Friidrettslag15.05.481Byrkjelo, Seriestemne25.10.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,50,19Olav Hagland, GTI16.02.483-h1 (MS)Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,28,83Ole Peter Bergaust, Veldre Friidrett13.05.4624 (MS)Brumunddal, Veldremila20.08.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,47(-0,1)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46DFagernes, NM Mangekamp09.08.20

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,34,0Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.503 (MS)Bergen, Skansemyrsprinten23.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,16Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,10Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471Stjørdal, Friidrettskarusellstevne27.08.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
1,83Karsten Nordli, IL Pioner04.01.501 (MV)Finnsnes, Seriestevne27.07.20
1,80Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11(+0,1)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
2,58(+0,8)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20
2,52(+1,8)Karsten Nordli, IL Pioner04.01.50(-)Finnsnes, Seriestevne27.07.20
1,56(-0,8)Ole Johan Moss, FIL Aks-7705.03.491Os, KM Veteran03.10.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,89(+3,6)Karsten Nordli, IL Pioner04.01.501 (MV)Finnsnes, Seriestevne27.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,82(+0,4)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471Stjørdal, Klubbmesterskap del 3 / Seriestevne23.08.20
4,59(-0,8)Ole Johan Moss, FIL Aks-7705.03.491Os, KM Veteran04.10.20
4,30(+1,5)Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.50(-)Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19(+3,3)Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501 (MS)Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,55Arild Busterud, Løten Friidrett26.01.481Greveskogen, Seriestevne07.07.20
12,00Kjell Viggo Adamski, Sarpsborg IL13.07.50PGreveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
11,55Tor Dale, Sømna IL02.09.481Vik, Seriestevne04.06.20
11,05Tore Macody Lund, GTI05.05.481Stavanger, Veteran kaststevne 919.08.20
10,57Reidar Eugen Dahl, Ski IL Friidrett19.12.481Ås, Kretsstevne22.06.20
10,09Arne Reigstad, FIL Aks-7716.12.501Bergen, Skansemyren kastkarusell 804.08.20
10,01Ole Johan Moss, FIL Aks-7705.03.491Voss, Kaststemne12.08.20
9,52Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.46PSandefjord, KM kast veteraner15.05.20
9,30Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461Stavanger, Veteran kaststevne 1216.09.20
9,26Johnny Isaksen, IL Fri03.10.482Os, KM Veteran04.10.20
-----10--------------------
9,19Torbjørn Thorland, IL Runar07.10.50PSandefjord, KM kast veteraner15.05.20
9,19Oddbjørn Bergheim, IL Samhald17.01.501Trondheim, Kastkarusell20.08.20
9,09Torgeir Heiland Sørensen, Heggedal FIK05.07.492Heggedal, Kaststevne04.06.20
9,05Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.481Osterøy, HTB karusell 129.08.20
8,85Per Helge Iversen Iversberg, IL Fri04.10.492Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner17.10.20
8,36Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501Ålesund, Seriestevne24.08.20
7,89Karsten Nordli, IL Pioner04.01.501Narvik, Kretsstevne04.06.20
7,72William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.481Kristiansand, HIL-treff30.09.20
7,70Jon Besse Fjeld, Søgne IL13.02.491Kristiansand, HIL-Treff07.10.20
7,26Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.48PSandefjord, KM kast veteraner15.05.20
-----20--------------------
6,86Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.47PStjørdal, Treningsstevne i Kastfemkamp20.09.20
6,80Knut Alme, Oslo Politis IL09.06.46POslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20
6,15Gudmund Ottesen, IL Gular19.06.464Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner17.10.20
5,80Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.49PStjørdal, Treningsstevne i Kastfemkamp20.09.20

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,70Tor Dale, Sømna IL02.09.481Vik, Åpent klubbmesterskap17.09.20

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,67Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.461Sandefjord, Åpent klubbmesterskap veteraner i kast18.09.20
6,40Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.502 (MS)Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,70Arild Busterud, Løten Friidrett26.01.481Sandefjord, Virtuelt NM26.06.20
42,84Kjell Viggo Adamski, Sarpsborg IL13.07.501Sarpsborg, Treningsstevne16.10.20
34,78Tore Macody Lund, GTI05.05.481Stavanger, Veteran kaststevne 1405.10.20
34,27Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.461Sandefjord, Åpent klubbmesterskap veteraner i kast18.09.20
33,75Oddbjørn Bergheim, IL Samhald17.01.50PGreveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
29,26Arne Reigstad, FIL Aks-7716.12.501Knarvik, Lokalt Kaststevne21.05.20
28,59Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461Stavanger, Veteran kaststevne 1414.10.20
28,37Jan Borgen, Os Turnforening02.08.461Os, Kvalifiseringsstevne VI13.08.20
27,80Reidar Eugen Dahl, Ski IL Friidrett19.12.481Røyken, Spikkestad Open27.06.20
27,02Ole Johan Moss, FIL Aks-7705.03.491Voss, Kaststemne12.08.20
-----10--------------------
23,57Per Helge Iversen Iversberg, IL Fri04.10.492Bergen, Skansemyren kastkarusell 1424.10.20
23,28Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501Ålesund, Seriestevne24.08.20
21,82Torbjørn Thorland, IL Runar07.10.502Sandefjord, KM i Kast 5-kamp07.08.20
20,09William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.482Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner07.03.20
20,03Gudmund Ottesen, IL Gular19.06.464Os, KM Veteran03.10.20
19,17Karsten Nordli, IL Pioner04.01.501Finnsnes, Kretscupstevne15.08.20
18,10Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471Stjørdal, Tønsåslekene 202009.08.20
17,88Knut Alme, Oslo Politis IL09.06.46POslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20
17,61Kristen Heimdal, IL Express19.12.473Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner07.03.20
16,65Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.48PSandefjord, KM kast veteraner15.05.20
-----20--------------------
15,78Hans Foosnæs, Steinkjer Friidrettsklubb27.07.471Steinkjer, Seriestevne17.09.20
13,26Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.49PStjørdal, Treningsstevne i Kastfemkamp20.09.20

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,49Arild Busterud, Løten Friidrett26.01.481 (MS)Løten, Kaststevne10.10.20
24,11Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.461Sandefjord, Åpent klubbmesterskap veteraner i kast18.09.20
17,00Ole Johan Moss, FIL Aks-7705.03.494 (MS)Bergen, Norna 1321.10.20

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,08Ole Johan Moss, FIL Aks-7705.03.491Voss, Kaststemne12.08.20

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,80Arild Busterud, Løten Friidrett26.01.481Sandefjord, Virtuelt NM26.06.20
43,15Kjell Viggo Adamski, Sarpsborg IL13.07.502Sandefjord, Virtuelt NM26.06.20
37,25Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.46PSandefjord, KM kast veteraner15.05.20
33,00Arne Reigstad, FIL Aks-7716.12.501Bergen, Skansemyren kastkarusell 1424.10.20
30,61Tore Macody Lund, GTI05.05.481Stavanger, Veteran kaststevne 1102.09.20
30,25Oddbjørn Bergheim, IL Samhald17.01.50PGreveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
28,45Torbjørn Thorland, IL Runar07.10.50PSandefjord, KM kast veteraner15.05.20
25,92Ole Johan Moss, FIL Aks-7705.03.492Os, KM Veteran03.10.20
25,66Karsten Nordli, IL Pioner04.01.50PLenangen, KM kastfemkamp19.09.20
25,34William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.481Lyngdal, KM/Agdermesterskap veteran m/ treningsstevne26.05.20
-----10--------------------
25,00Per Helge Iversen Iversberg, IL Fri04.10.493Os, KM Veteran03.10.20
24,09Reidar Eugen Dahl, Ski IL Friidrett19.12.481Heggedal, KM slegge/vekt vet.OFIK/AFIK03.09.20
21,21Tor Dale, Sømna IL02.09.481Vik, Seriestevne18.06.20
21,03Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46PStavanger, Veteran Kaststevne 13 - kastfemkamp26.09.20
20,95Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.48PSandefjord, KM kast veteraner15.05.20
19,43Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
18,65Willy Hauge, Romerike Friidrett02.10.462Heggedal, KM slegge/vekt vet.OFIK/AFIK03.09.20
18,44Knut Alme, Oslo Politis IL09.06.46POslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20
15,03Gudmund Ottesen, IL Gular19.06.464Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner17.10.20
13,02Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.492Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
-----20--------------------
10,75Kristen Heimdal, IL Express19.12.473Kristiansand, NM Vinterkast for veteraner07.03.20

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,80Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.461Sandefjord, Åpent klubbmesterskap veteraner i kast18.09.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,53Reidar Eugen Dahl, Ski IL Friidrett19.12.481Heggedal, Kaststevne 201.08.20
34,35Kjell Viggo Adamski, Sarpsborg IL13.07.50PGreveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
33,97Oddbjørn Bergheim, IL Samhald17.01.50PGreveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
31,36Arne Reigstad, FIL Aks-7716.12.501Os, KM Veteran04.10.20
25,13Tore Macody Lund, GTI05.05.48PGreveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
24,57Arild Busterud, Løten Friidrett26.01.48PGreveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
24,00Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46PStavanger, Veteran Kaststevne 13 - kastfemkamp26.09.20
22,25Johnny Isaksen, IL Fri03.10.482Os, KM Veteran04.10.20
21,93Tor Dale, Sømna IL02.09.481Vik, Seriestevne27.08.20
20,79Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.481Osterøy, HTB stevne14.09.20
-----10--------------------
20,59Karsten Nordli, IL Pioner04.01.50PLenangen, KM kastfemkamp19.09.20
19,82Torbjørn Thorland, IL Runar07.10.50PSandefjord, KM kast veteraner15.05.20
19,38Per Helge Iversen Iversberg, IL Fri04.10.491Bergen, Skansemyren kastkarusell 1001.09.20
19,14Gudmund Ottesen, IL Gular19.06.464Os, KM Veteran04.10.20
18,85Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.491Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
18,82Ole Johan Moss, FIL Aks-7705.03.492Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner17.10.20
18,41Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.46PGreveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
18,12Knut Alme, Oslo Politis IL09.06.461Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20
14,92Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.48PSandefjord, KM kast veteraner15.05.20
13,30Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.47PStjørdal, Treningsstevne i Kastfemkamp20.09.20
-----20--------------------

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,24Reidar Eugen Dahl, Ski IL Friidrett19.12.481Heggedal, Kaststevne 308.09.20
13,95Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501Ålesund, Seriestevne17.08.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,50Reidar Eugen Dahl, Ski IL Friidrett19.12.481Heggedal, Kaststevne 308.09.20
17,49Ole Johan Moss, FIL Aks-7705.03.493 (MS)Bergen, Norna 1321.10.20
12.76Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501 (MS)Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,41Arild Busterud, Løten Friidrett26.01.481Sandefjord, Virtuelt NM26.06.20
17,17Kjell Viggo Adamski, Sarpsborg IL13.07.501Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
15,45Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.461Sandefjord, Kaststevne25.07.20
13,44Tore Macody Lund, GTI05.05.481Stavanger, Veteran kaststevne 526.06.20
13,35Arne Reigstad, FIL Aks-7716.12.501Os, KM Veteran04.10.20
11,94Oddbjørn Bergheim, IL Samhald17.01.50PGreveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
11,39William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.481Lyngdal, KM/Agdermesterskapet innendørs 202025.01.20
10,82Torbjørn Thorland, IL Runar07.10.502Sandefjord, KM i Kast 5-kamp07.08.20
10,45Ole Johan Moss, FIL Aks-7705.03.492Os, KM Veteran04.10.20
10,35Reidar Eugen Dahl, Ski IL Friidrett19.12.481Heggedal, KM slegge/vekt vet.OFIK/AFIK03.09.20
-----10--------------------
10,13Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46PStavanger, Veteran Kaststevne 13 - kastfemkamp26.09.20
9,26Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471Stjørdal, Åpent Stjørdalsmesterskap i Kuletikamp, med Vektkast05.07.20
9,08Karsten Nordli, IL Pioner04.01.50PLenangen, Kaststevne09.10.20
8,03Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.48PSandefjord, KM kast veteraner15.05.20
7,90Per Helge Iversen Iversberg, IL Fri04.10.493Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner17.10.20
7,75Willy Hauge, Romerike Friidrett02.10.462Heggedal, KM slegge/vekt vet.OFIK/AFIK03.09.20
7,10Knut Alme, Oslo Politis IL09.06.46POslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20
5,69Gudmund Ottesen, IL Gular19.06.464Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner17.10.20
5,24Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.49PStjørdal, Treningsstevne i Kastfemkamp20.09.20
5,02Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.463Lyngdal, Sørnorsk mesterskap veteran27.08.20
-----20--------------------

4 Kamp (200m-Lengde-Kule-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1864Arne Warem, Gjesdal IL
32,83-8,98-3,93(+1,9)-DNF
27.12.461Ålgård, Klubbmesterskap i Mangekamp 202020.09.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-80mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6080Arne Warem, Gjesdal IL
15,01(-1,1)-4,11(+0,1)-8,60-1,16-1,14,49-16,47(-0,1)-27,75-2,40-21,75-6,34,53
27.12.461Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4627Arild Busterud, Løten Friidrett
52,41-13,49-43,64-24,57-19,15
26.01.481Greveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
4231Kjell Viggo Adamski, Sarpsborg IL
41,53-12,00-42,14-34,35-15,92
13.07.502Greveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
3227Oddbjørn Bergheim, IL Samhald
30,25-8,93-33,75-33,97-11,94
17.01.503Greveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
3162Arne Reigstad, FIL Aks-77
31,48-9,99-28,00-30,60-12,83
16.12.501Bergen, Skansemyren kastkarusell 1424.10.20
3106Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF
36,65-9,09-30,74-18,17-14,67
11.08.461Sandefjord, KM kast veteraner15.05.20
2997Tore Macody Lund, GTI
30,33-10,11-29,99-25,13-11,85
05.05.485Greveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
2665Reidar Eugen Dahl, Ski IL Friidrett
22,28-9,73-21,28-34,37-9,99
19.12.487Greveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20
2408Arne Warem, Gjesdal IL
21,03-8,69-25,27-24,00-10,13
27.12.461Stavanger, Veteran Kaststevne 13 - kastfemkamp26.09.20
2399Torbjørn Thorland, IL Runar
27,50-8,54-21,82-19,53-10,82
07.10.502Sandefjord, KM i Kast 5-kamp07.08.20
2306Ole Johan Moss, FIL Aks-77
24,01-8,69-23,39-18,82-10,15
05.03.492Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner17.10.20
-----10--------------------
2131Per Helge Iversen Iversberg, IL Fri
23,39-8,85-23,15-17,82-7,90
04.10.493Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner17.10.20
2089Karsten Nordli, IL Pioner
24,50-7,81-18,71-19,80-9,08
04.01.501Lenangen, Kaststevne09.10.20
1701Knut Alme, Oslo Politis IL
18,44-6,80-17,88-16,70-7,10
09.06.461Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20
1663Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF
20,36-7,26-15,07-14,92-7,76
27.04.483Sandefjord, KM kast veteraner15.05.20
1626Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett
19,03-6,86-16,10-13,30-8,32
08.03.471Stjørdal, Treningsstevne i Kastfemkamp20.09.20
1407Gudmund Ottesen, IL Gular
15,03-6,15-15,61-17,82-5,69
19.06.464Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner17.10.20
1111Dag Røsler, Lånke IL Friidrett
8,60-5,80-13,26-16,06-5,24
14.07.492Stjørdal, Treningsstevne i Kastfemkamp20.09.20

Total requesttime: 0.45995306968689 seconds