Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn veteran 75-79

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,76(-2,9)Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.441Strandebarm, Seriestemne29.05.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,4(+1,8)Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL14.04.421Årnes, Seriestevne25.09.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,25(-0,9)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
15,70(-0,9)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
17,22(-0,6)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.425-h1Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
18,26(+0,7)Bjarne Isaksen, IL Gular26.09.411Os, KM Veteran 201929.09.19
20,51(-2,1 )Torbjørn Mong, Egersunds IK01.05.404-h3Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 201905.09.19
29,90(+0,7)Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.432Os, KM Veteran 201929.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,9(+1,4)Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL14.04.421Årnes, Seriestevne25.09.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,54Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421Kristiansand, Sommerstevne17.07.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,62(+0,1)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
34,79(-0,1)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.421Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
35,68(+0,3)John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441Os, KM Veteran 201928.09.19
43,30(+0,1)Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,09,94(+0,3)Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.432Os, KM Veteran 201928.09.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10,94Erik Wagner-Larsen, IL Gular04.05.444-fi Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 201909.09.19
1,16,43Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,17,84Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.422Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,20,54John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441Os, KM Veteran 201929.09.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50,37Tormod Bønes, IL i BUL09.04.422-fi Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 201913.09.19
2,56,95John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
3,02,12Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,04,58Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.432Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,33,9Ole Arnegård, Ullensaker/Kisa IL29.02.442Jessheim, UKI-Karusellen26.09.19
4,24,5Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.443Jessheim, UKI-Karusellen26.09.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,06,3Kjell Jonhaugen, Nittedaljoggen07.09.441Jessheim, UKI-Karusellen26.09.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,53,57Tormod Bønes, IL i BUL09.04.423-fi Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 201907.09.19
6,09,38John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441Arna, Seriestevne18.09.19
6,19,11Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.431Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
6,24,7Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 321.08.19
6,38,7Bjørn Ivar Hage, Stjørdal Friidrettsklubb21.08.443Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 321.08.19
6,48,11Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
7,10,16Dag H. Holum, Kløfta IL02.11.432Jessheim, UKI-Karusellen06.06.19
8,09,17Sven Olberg, Aurskog/Høland Friidrettslag01.06.424Jessheim, UKI-Karusellen06.06.19
8,21,02Jostein Visnes, Almenning IL11.01.429 (MS)Vågsøy, Friidrettsturne Måløy21.05.19
8,42,40Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp11.08.19
-----10--------------------
8,44,34Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.445Jessheim, UKI-Karusellen06.06.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,04,84Kjell Jonhaugen, Nittedaljoggen07.09.441Jessheim, UKI-Karusellen06.06.19
7,22,85Steinar Stavdal, Veritas BIL20.09.413Jessheim, UKI-Karusellen06.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,29,3John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
13,42,5Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.431Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 213.06.19
13,50,70Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,51,6Bjørn Ivar Hage, Stjørdal Friidrettsklubb21.08.443Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 213.06.19
15,17,86Harry Tunestveit, IL Fri06.07.431Os, KM Veteran 201928.09.19
18,48,4Karl J Reigstad, Osterøy IL13.08.442Osterøy, Osterøytrearen13.05.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,34,1Henrik Lund Raagaard, Fredrikstad IF15.10.447 (MS)Fredrikstad, Treningsstevne23.10.19
25,30,2Trygve Veslestaul, IL Dyre Vaa17.09.441Seljord, Vest-Telemark karusellen03.08.19
25,48,86Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
27,52,77Harry Tunestveit, IL Fri06.07.435 (MS)Arna, Seriestevne18.09.19

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,34(-0,9)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
30,71(-0,8)Torbjørn Mong, Egersunds IK01.05.405-fi Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 201912.09.19

300 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,98Erik Wagner-Larsen, IL Gular04.05.441-fi Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 201907.09.19
1,04,01John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441Arna, Seriestevne12.08.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,18,38Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.441Os, KM Veteran 201928.09.19

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,13,93Torkjell Spigseth, Sarpsborg IL01.12.441Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
36,18,03Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.444Eraclea/ITA, European Masters Athletics Championships 201906.09.19

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,04Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.4424 (MV70)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor29.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MS)Moss, Klubbmesterskap21.09.19
1,28Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,10Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
0,80Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.432Os, KM Veteran 201928.09.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,70Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MV)Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
2,15Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.442Geithus, NM Veteraner 201921.06.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22(+0,0)Harald Hofstad, Verdal Friidrettsklubb02.04.441Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
4,01(+1,8)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
3,55(+0,9)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.423Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
3,53(-0,3)John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441Os, KM Veteran 201928.09.19
2,99(+0,7)Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.444Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
2,10(+0,2)Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL14.04.421Årnes, Seriestevne25.09.19
1,43(+0,1)Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.433Os, KM Veteran 201928.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,86(+3,4)Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431Moss, Treningsstevne03.05.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,17(+1,1)John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.44(-)Os, KM Veteran 201929.09.19
7,05(+0,0)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
6,74(+1,2)Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442Os, KM Veteran 201929.09.19
6,68(+1,3)Bjarne Isaksen, IL Gular26.09.413Os, KM Veteran 201929.09.19
5,03(+0,2)Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL14.04.421Årnes, Seriestevne25.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,20(+2,3)John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441Os, KM Veteran 201929.09.19

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,11Jan Olav Nystrøm, Malvik IL04.06.441Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
10,95Kurt Jan Wathne, GTI24.05.421Stavanger, Kastkarusell 726.06.19
10,45Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MS)Moss, Klubbmesterskap21.09.19
9,15Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.423Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
8,96Tore Olsen, Hannevikas IL28.03.411Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder11.06.19
8,82Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441Trondheim, Kastkarusell25.04.19
8,70Thorleif Brathagen, Heggedal FIK11.01.444Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
8,10Bjarne Isaksen, IL Gular26.09.411Os, KM Veteran 201929.09.19
7,84John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441Osterøy, Seriestevne08.05.19
7,46Kalle Wiggen, IL Tyrving13.01.431Heggedal, Kastkarusell IV12.09.19
-----10--------------------
7,41Kai Hole, Tønsberg Friidrettsklubb17.08.421Greveskogen, Seriestevne - hopp og kast09.07.19
7,41Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442Bergen, Skansemyren kastkarusell 927.08.19
7,37Einar Hvidsten, GTI30.03.421Stavanger, Kastkarusell 408.05.19
7,36Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.422Osterøy, Seriestevne08.05.19
6,76Sverre Rimstad, Raumnes & Årnes IL14.07.441Årnes, Kretsstevne28.08.19
6,35Arne Egil Arnesen, Raumnes & Årnes IL18.04.442Årnes, Kretsstevne28.08.19
6,13Torstein Nesse, IL Fri01.08.422Os, KM Veteran 201929.09.19
5,57Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL14.04.423Årnes, Kretsstevne28.08.19
4,68Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.43PKnarvik, NM veteraner Kast-5-kamp10.08.19

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,98Nils Grindheim, Austevoll IK Friidrett28.04.441Austevoll, Austevollsmesterskap05.05.19

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,75Jan Olav Nystrøm, Malvik IL04.06.441Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
35,67Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.432Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,35Svein Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb27.04.409Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor30.03.19
26,29Tore Olsen, Hannevikas IL28.03.411Kristiansand, HIL-treff05.06.19
25,80Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.423Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
24,98Kai Hole, Tønsberg Friidrettsklubb17.08.424 (MV)Sandefjord, Kaststevne28.07.19
24,94Iver Hole, Ros IL26.12.442 (MV70)Sæby/DEN, Sæby Open02.11.19
21,70Thorleif Brathagen, Heggedal FIK11.01.441Heggedal, Kastkarusell 116.05.19
21,46Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
18,75John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp11.08.19
-----10--------------------
17,58Kalle Wiggen, IL Tyrving13.01.431Heggedal, Kastkarusell 312.09.19
16,35Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp11.08.19
14,22Torstein Nesse, IL Fri01.08.421Os, KM Veteran 201928.09.19
11,33Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.431Bergen, Skansemyren kastkarusell 509.07.19

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,78Tore Olsen, GTI28.03.411Kristiansand, Sommerstevne17.07.19
29,93Svein Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb27.04.406Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor29.03.19
28,40Thorleif Brathagen, Heggedal FIK11.01.44PGreveskogen, Kastfemkamp veteraner27.04.19
27,27Jan Olav Nystrøm, Malvik IL04.06.441Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
21,81Kalle Wiggen, IL Tyrving13.01.431Heggedal, KM slegge og vektkast veteraner Oslo FIK/Akershus FIK27.06.19
20,08Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.422Kristiansand, HIL-Treff11.09.19
15,32Einar Hvidsten, GTI30.03.421Stavanger, Kastkarusell 408.05.19
14,35Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.44PKnarvik, NM veteraner Kast-5-kamp10.08.19
13,97Bjarne Isaksen, IL Gular26.09.412Bergen, Skansemyren kastkarusell 927.08.19
12,72Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.431Bergen, Skansemyren kastkarusell 509.07.19
-----10--------------------

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,62John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp11.08.19
25,50Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
24,30Torbjørn Mong, Egersunds IK01.05.4011Caorle/ITA, European Masters Athletics Championships 201909.09.19
24,16Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441Trondheim, Kastkarusell25.04.19
22,18Arne Kjartan de Lange Ruud, IF Sturla03.04.402Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
22,17Einar Hvidsten, GTI30.03.421Stavanger, Kastkarusell 408.05.19
21,98Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.443Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
21,29Thorleif Brathagen, Heggedal FIK11.01.44PGreveskogen, Kastfemkamp veteraner27.04.19
19,45Tore Olsen, Hannevikas IL28.03.412Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder11.06.19
16,40Bjarne Isaksen, IL Gular26.09.412Bergen, Skansemyren kastkarusell 927.08.19
-----10--------------------
13,46Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.431Bergen, Skansemyren kastkarusell 509.07.19
12,98Kalle Wiggen, IL Tyrving13.01.431Heggedal, Kastkarusell25.07.19
12,24Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL14.04.421Årnes, Kretsstevne11.09.19

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,29Jan Olav Nystrøm, Malvik IL04.06.441Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
10,52Tore Olsen, Hannevikas IL28.03.411Kristiansand, Sommerstevne17.07.19
10,01Thorleif Brathagen, Heggedal FIK11.01.442Lyngdal, NM vinterkast for veteraner02.03.19
9,33Kalle Wiggen, IL Tyrving13.01.431Heggedal, Kastkarusell25.07.19
8,68Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.422Kristiansand, HIL-Treff11.09.19
7,60Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.441Os, KM Veteran 201929.09.19
5,84Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.431Knarvik, Kaststevne06.04.19

5 Kamp (Lengde-Spyd-200m-Diskos-1500m) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3167John Arne Bernes, Osterøy IL
3,48(+0,0)-28,62-35,69(+0,4)-18,75-6,12,23
28.12.441Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp11.08.19
1699Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular
2,95(+0,0)-20,23-43,97(+0,4)-16,35-8,42,40
23.07.442Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp11.08.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-80mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6787Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL
15,25(-0,9)-4,01(+1,8)-7,97-1,28-1,16,43-15,34(-0,9)-21,46-2,05-20,23-6,48,11
06.04.441Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2649Thorleif Brathagen, Heggedal FIK
28,40-8,42-21,15-21,29-9,06
11.01.441Greveskogen, Kastfemkamp veteraner27.04.19
1865Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular
14,35-7,36-15,07-19,70-7,49
23.07.441Knarvik, NM veteraner Kast-5-kamp10.08.19
1181Tor Armand Olsen, Strandebarm IL
12,68-4,68-11,33-13,03-5,43
10.12.432Knarvik, NM veteraner Kast-5-kamp10.08.19

Total requesttime: 0.32001614570618 seconds