Menn veteran 75-79
60 meter
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
12,76(-2,9) | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular | 23.07.44 | 1 | Strandebarm, Seriestemne | 29.05.19 |
Manuelt Supplement
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
12,4(+1,8) | Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL | 14.04.42 | 1 | Årnes, Seriestevne | 25.09.19 |
100 meter
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
15,25(-0,9) | Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL | 06.04.44 | D | Geithus, UM og NM mangekamp 2019 | 18.05.19 |
15,70(-0,9) | Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett | 09.01.42 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 21.06.19 |
17,22(-0,6) | Arne Mjelde, Osterøy IL | 29.03.42 | 5-h1 | Osterøy, Karusellstevne 3 | 22.07.19 |
18,26(+0,7) | Bjarne Isaksen, IL Gular | 26.09.41 | 1 | Os, KM Veteran 2019 | 29.09.19 |
20,51(-2,1 ) | Torbjørn Mong, Egersunds IK | 01.05.40 | 4-h3 | Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 2019 | 05.09.19 |
29,90(+0,7) | Tor Armand Olsen, Strandebarm IL | 10.12.43 | 2 | Os, KM Veteran 2019 | 29.09.19 |
Manuelt Supplement
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
20,9(+1,4) | Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL | 14.04.42 | 1 | Årnes, Seriestevne | 25.09.19 |
Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
15,54 | Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett | 09.01.42 | 1 | Kristiansand, Sommerstevne | 17.07.19 |
200 meter
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
32,62(+0,1) | Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett | 09.01.42 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 22.06.19 |
34,79(-0,1) | Arne Mjelde, Osterøy IL | 29.03.42 | 1 | Osterøy, Karusellstevne 1 | 20.05.19 |
35,68(+0,3) | John Arne Bernes, Osterøy IL | 28.12.44 | 1 | Os, KM Veteran 2019 | 28.09.19 |
43,30(+0,1) | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular | 23.07.44 | 2 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 22.06.19 |
1,09,94(+0,3) | Tor Armand Olsen, Strandebarm IL | 10.12.43 | 2 | Os, KM Veteran 2019 | 28.09.19 |
400 meter
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
1,10,94 | Erik Wagner-Larsen, IL Gular | 04.05.44 | 4-fi | Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 2019 | 09.09.19 |
1,16,43 | Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL | 06.04.44 | D | Geithus, UM og NM mangekamp 2019 | 18.05.19 |
1,17,84 | Arne Mjelde, Osterøy IL | 29.03.42 | 2 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 23.06.19 |
1,20,54 | John Arne Bernes, Osterøy IL | 28.12.44 | 1 | Os, KM Veteran 2019 | 29.09.19 |
800 meter
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
2,50,37 | Tormod Bønes, IL i BUL | 09.04.42 | 2-fi | Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 2019 | 13.09.19 |
2,56,95 | John Arne Bernes, Osterøy IL | 28.12.44 | 1 (MV70) | Osterøy, Karusellstevne 1 | 20.05.19 |
3,02,12 | Hagbart Vebostad, Strindheim IL | 30.12.41 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 22.06.19 |
3,04,58 | Harry Magnar Sollie, Byåsen IL | 23.12.43 | 2 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 22.06.19 |
3,33,9 | Ole Arnegård, Ullensaker/Kisa IL | 29.02.44 | 2 | Jessheim, UKI-Karusellen | 26.09.19 |
4,24,5 | Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett | 29.04.44 | 3 | Jessheim, UKI-Karusellen | 26.09.19 |
Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
3,06,3 | Kjell Jonhaugen, Nittedaljoggen | 07.09.44 | 1 | Jessheim, UKI-Karusellen | 26.09.19 |
1500 meter
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
5,53,57 | Tormod Bønes, IL i BUL | 09.04.42 | 3-fi | Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 2019 | 07.09.19 |
6,09,38 | John Arne Bernes, Osterøy IL | 28.12.44 | 1 | Arna, Seriestevne | 18.09.19 |
6,19,11 | Harry Magnar Sollie, Byåsen IL | 23.12.43 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 23.06.19 |
6,24,7 | Hagbart Vebostad, Strindheim IL | 30.12.41 | 1 | Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 3 | 21.08.19 |
6,38,7 | Bjørn Ivar Hage, Stjørdal Friidrettsklubb | 21.08.44 | 3 | Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 3 | 21.08.19 |
6,48,11 | Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL | 06.04.44 | D | Geithus, UM og NM mangekamp 2019 | 19.05.19 |
7,10,16 | Dag H. Holum, Kløfta IL | 02.11.43 | 2 | Jessheim, UKI-Karusellen | 06.06.19 |
8,09,17 | Sven Olberg, Aurskog/Høland Friidrettslag | 01.06.42 | 4 | Jessheim, UKI-Karusellen | 06.06.19 |
8,21,02 | Jostein Visnes, Almenning IL | 11.01.42 | 9 (MS) | Vågsøy, Friidrettsturne Måløy | 21.05.19 |
8,42,40 | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular | 23.07.44 | 2 | Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp | 11.08.19 |
----- | 10 | ----- | ----- | ----- | ----- |
8,44,34 | Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett | 29.04.44 | 5 | Jessheim, UKI-Karusellen | 06.06.19 |
Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
6,04,84 | Kjell Jonhaugen, Nittedaljoggen | 07.09.44 | 1 | Jessheim, UKI-Karusellen | 06.06.19 |
7,22,85 | Steinar Stavdal, Veritas BIL | 20.09.41 | 3 | Jessheim, UKI-Karusellen | 06.06.19 |
3000 meter
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
13,29,3 | John Arne Bernes, Osterøy IL | 28.12.44 | 1 | Osterøy, Osterøytrearen | 13.05.19 |
13,42,5 | Harry Magnar Sollie, Byåsen IL | 23.12.43 | 1 | Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 2 | 13.06.19 |
13,50,70 | Hagbart Vebostad, Strindheim IL | 30.12.41 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 21.06.19 |
13,51,6 | Bjørn Ivar Hage, Stjørdal Friidrettsklubb | 21.08.44 | 3 | Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 2 | 13.06.19 |
15,17,86 | Harry Tunestveit, IL Fri | 06.07.43 | 1 | Os, KM Veteran 2019 | 28.09.19 |
18,48,4 | Karl J Reigstad, Osterøy IL | 13.08.44 | 2 | Osterøy, Osterøytrearen | 13.05.19 |
5000 meter
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
21,34,1 | Henrik Lund Raagaard, Fredrikstad IF | 15.10.44 | 7 (MS) | Fredrikstad, Treningsstevne | 23.10.19 |
25,30,2 | Trygve Veslestaul, IL Dyre Vaa | 17.09.44 | 1 | Seljord, Vest-Telemark karusellen | 03.08.19 |
25,48,86 | Hagbart Vebostad, Strindheim IL | 30.12.41 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 23.06.19 |
27,52,77 | Harry Tunestveit, IL Fri | 06.07.43 | 5 (MS) | Arna, Seriestevne | 18.09.19 |
80 meter hekk (76,2cm)
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
15,34(-0,9) | Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL | 06.04.44 | D | Geithus, UM og NM mangekamp 2019 | 19.05.19 |
30,71(-0,8) | Torbjørn Mong, Egersunds IK | 01.05.40 | 5-fi | Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 2019 | 12.09.19 |
300 meter hekk (68,0cm)
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
55,98 | Erik Wagner-Larsen, IL Gular | 04.05.44 | 1-fi | Jesolo/ITA, European Masters Athletics Championships 2019 | 07.09.19 |
1,04,01 | John Arne Bernes, Osterøy IL | 28.12.44 | 1 | Arna, Seriestevne | 12.08.19 |
Kappgang 5000 meter
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
32,13,93 | Torkjell Spigseth, Sarpsborg IL | 01.12.44 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 21.06.19 |
36,18,03 | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular | 23.07.44 | 4 | Eraclea/ITA, European Masters Athletics Championships 2019 | 06.09.19 |
Kappgang 10 km
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
1,15,04 | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular | 23.07.44 | 24 (MV70) | Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor | 29.03.19 |
Høyde
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
1,30 | Ole Kristian Skaug, Moss IL | 02.05.43 | 1 (MS) | Moss, Klubbmesterskap | 21.09.19 |
1,28 | Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL | 06.04.44 | D | Geithus, UM og NM mangekamp 2019 | 18.05.19 |
1,10 | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular | 23.07.44 | 2 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 22.06.19 |
0,80 | Tor Armand Olsen, Strandebarm IL | 10.12.43 | 2 | Os, KM Veteran 2019 | 28.09.19 |
Stav
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
2,70 | Ole Kristian Skaug, Moss IL | 02.05.43 | 1 (MV) | Moss, Sparebank 1 Lekene 2019 | 08.06.19 |
2,15 | Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL | 06.04.44 | 2 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 21.06.19 |
Lengde
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
4,22(+0,0) | Harald Hofstad, Verdal Friidrettsklubb | 02.04.44 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 21.06.19 |
4,01(+1,8) | Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL | 06.04.44 | D | Geithus, UM og NM mangekamp 2019 | 18.05.19 |
3,55(+0,9) | Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett | 09.01.42 | 3 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 21.06.19 |
3,53(-0,3) | John Arne Bernes, Osterøy IL | 28.12.44 | 1 | Os, KM Veteran 2019 | 28.09.19 |
2,99(+0,7) | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular | 23.07.44 | 4 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 21.06.19 |
2,10(+0,2) | Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL | 14.04.42 | 1 | Årnes, Seriestevne | 25.09.19 |
1,43(+0,1) | Tor Armand Olsen, Strandebarm IL | 10.12.43 | 3 | Os, KM Veteran 2019 | 28.09.19 |
Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
3,86(+3,4) | Ole Kristian Skaug, Moss IL | 02.05.43 | 1 | Moss, Treningsstevne | 03.05.19 |
Tresteg
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
8,17(+1,1) | John Arne Bernes, Osterøy IL | 28.12.44 | (-) | Os, KM Veteran 2019 | 29.09.19 |
7,05(+0,0) | Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett | 09.01.42 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 23.06.19 |
6,74(+1,2) | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular | 23.07.44 | 2 | Os, KM Veteran 2019 | 29.09.19 |
6,68(+1,3) | Bjarne Isaksen, IL Gular | 26.09.41 | 3 | Os, KM Veteran 2019 | 29.09.19 |
5,03(+0,2) | Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL | 14.04.42 | 1 | Årnes, Seriestevne | 25.09.19 |
Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
8,20(+2,3) | John Arne Bernes, Osterøy IL | 28.12.44 | 1 | Os, KM Veteran 2019 | 29.09.19 |
Kule 4,0kg
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
11,11 | Jan Olav Nystrøm, Malvik IL | 04.06.44 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 22.06.19 |
10,95 | Kurt Jan Wathne, GTI | 24.05.42 | 1 | Stavanger, Kastkarusell 7 | 26.06.19 |
10,45 | Ole Kristian Skaug, Moss IL | 02.05.43 | 1 (MS) | Moss, Klubbmesterskap | 21.09.19 |
9,15 | Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett | 09.01.42 | 3 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 22.06.19 |
8,96 | Tore Olsen, Hannevikas IL | 28.03.41 | 1 | Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder | 11.06.19 |
8,82 | Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL | 06.04.44 | 1 | Trondheim, Kastkarusell | 25.04.19 |
8,70 | Thorleif Brathagen, Heggedal FIK | 11.01.44 | 4 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 22.06.19 |
8,10 | Bjarne Isaksen, IL Gular | 26.09.41 | 1 | Os, KM Veteran 2019 | 29.09.19 |
7,84 | John Arne Bernes, Osterøy IL | 28.12.44 | 1 | Osterøy, Seriestevne | 08.05.19 |
7,46 | Kalle Wiggen, IL Tyrving | 13.01.43 | 1 | Heggedal, Kastkarusell IV | 12.09.19 |
----- | 10 | ----- | ----- | ----- | ----- |
7,41 | Kai Hole, Tønsberg Friidrettsklubb | 17.08.42 | 1 | Greveskogen, Seriestevne - hopp og kast | 09.07.19 |
7,41 | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular | 23.07.44 | 2 | Bergen, Skansemyren kastkarusell 9 | 27.08.19 |
7,37 | Einar Hvidsten, GTI | 30.03.42 | 1 | Stavanger, Kastkarusell 4 | 08.05.19 |
7,36 | Arne Mjelde, Osterøy IL | 29.03.42 | 2 | Osterøy, Seriestevne | 08.05.19 |
6,76 | Sverre Rimstad, Raumnes & Årnes IL | 14.07.44 | 1 | Årnes, Kretsstevne | 28.08.19 |
6,35 | Arne Egil Arnesen, Raumnes & Årnes IL | 18.04.44 | 2 | Årnes, Kretsstevne | 28.08.19 |
6,13 | Torstein Nesse, IL Fri | 01.08.42 | 2 | Os, KM Veteran 2019 | 29.09.19 |
5,57 | Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL | 14.04.42 | 3 | Årnes, Kretsstevne | 28.08.19 |
4,68 | Tor Armand Olsen, Strandebarm IL | 10.12.43 | P | Knarvik, NM veteraner Kast-5-kamp | 10.08.19 |
Kule 7,26kg
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
4,98 | Nils Grindheim, Austevoll IK Friidrett | 28.04.44 | 1 | Austevoll, Austevollsmesterskap | 05.05.19 |
Diskos 1,0kg
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
36,75 | Jan Olav Nystrøm, Malvik IL | 04.06.44 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 22.06.19 |
35,67 | Ole Kristian Skaug, Moss IL | 02.05.43 | 2 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 22.06.19 |
28,35 | Svein Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb | 27.04.40 | 9 | Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor | 30.03.19 |
26,29 | Tore Olsen, Hannevikas IL | 28.03.41 | 1 | Kristiansand, HIL-treff | 05.06.19 |
25,80 | Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett | 09.01.42 | 3 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 22.06.19 |
24,98 | Kai Hole, Tønsberg Friidrettsklubb | 17.08.42 | 4 (MV) | Sandefjord, Kaststevne | 28.07.19 |
24,94 | Iver Hole, Ros IL | 26.12.44 | 2 (MV70) | Sæby/DEN, Sæby Open | 02.11.19 |
21,70 | Thorleif Brathagen, Heggedal FIK | 11.01.44 | 1 | Heggedal, Kastkarusell 1 | 16.05.19 |
21,46 | Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL | 06.04.44 | D | Geithus, UM og NM mangekamp 2019 | 19.05.19 |
18,75 | John Arne Bernes, Osterøy IL | 28.12.44 | 1 | Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp | 11.08.19 |
----- | 10 | ----- | ----- | ----- | ----- |
17,58 | Kalle Wiggen, IL Tyrving | 13.01.43 | 1 | Heggedal, Kastkarusell 3 | 12.09.19 |
16,35 | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular | 23.07.44 | 2 | Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp | 11.08.19 |
14,22 | Torstein Nesse, IL Fri | 01.08.42 | 1 | Os, KM Veteran 2019 | 28.09.19 |
11,33 | Tor Armand Olsen, Strandebarm IL | 10.12.43 | 1 | Bergen, Skansemyren kastkarusell 5 | 09.07.19 |
Slegge 4,0kg/119,5cm
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
32,78 | Tore Olsen, GTI | 28.03.41 | 1 | Kristiansand, Sommerstevne | 17.07.19 |
29,93 | Svein Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb | 27.04.40 | 6 | Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor | 29.03.19 |
28,40 | Thorleif Brathagen, Heggedal FIK | 11.01.44 | P | Greveskogen, Kastfemkamp veteraner | 27.04.19 |
27,27 | Jan Olav Nystrøm, Malvik IL | 04.06.44 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 21.06.19 |
21,81 | Kalle Wiggen, IL Tyrving | 13.01.43 | 1 | Heggedal, KM slegge og vektkast veteraner Oslo FIK/Akershus FIK | 27.06.19 |
20,08 | Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett | 09.01.42 | 2 | Kristiansand, HIL-Treff | 11.09.19 |
15,32 | Einar Hvidsten, GTI | 30.03.42 | 1 | Stavanger, Kastkarusell 4 | 08.05.19 |
14,35 | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular | 23.07.44 | P | Knarvik, NM veteraner Kast-5-kamp | 10.08.19 |
13,97 | Bjarne Isaksen, IL Gular | 26.09.41 | 2 | Bergen, Skansemyren kastkarusell 9 | 27.08.19 |
12,72 | Tor Armand Olsen, Strandebarm IL | 10.12.43 | 1 | Bergen, Skansemyren kastkarusell 5 | 09.07.19 |
----- | 10 | ----- | ----- | ----- | ----- |
Spyd 500gram
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
28,62 | John Arne Bernes, Osterøy IL | 28.12.44 | 1 | Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp | 11.08.19 |
25,50 | Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett | 09.01.42 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 23.06.19 |
24,30 | Torbjørn Mong, Egersunds IK | 01.05.40 | 11 | Caorle/ITA, European Masters Athletics Championships 2019 | 09.09.19 |
24,16 | Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL | 06.04.44 | 1 | Trondheim, Kastkarusell | 25.04.19 |
22,18 | Arne Kjartan de Lange Ruud, IF Sturla | 03.04.40 | 2 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 23.06.19 |
22,17 | Einar Hvidsten, GTI | 30.03.42 | 1 | Stavanger, Kastkarusell 4 | 08.05.19 |
21,98 | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular | 23.07.44 | 3 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 23.06.19 |
21,29 | Thorleif Brathagen, Heggedal FIK | 11.01.44 | P | Greveskogen, Kastfemkamp veteraner | 27.04.19 |
19,45 | Tore Olsen, Hannevikas IL | 28.03.41 | 2 | Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder | 11.06.19 |
16,40 | Bjarne Isaksen, IL Gular | 26.09.41 | 2 | Bergen, Skansemyren kastkarusell 9 | 27.08.19 |
----- | 10 | ----- | ----- | ----- | ----- |
13,46 | Tor Armand Olsen, Strandebarm IL | 10.12.43 | 1 | Bergen, Skansemyren kastkarusell 5 | 09.07.19 |
12,98 | Kalle Wiggen, IL Tyrving | 13.01.43 | 1 | Heggedal, Kastkarusell | 25.07.19 |
12,24 | Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL | 14.04.42 | 1 | Årnes, Kretsstevne | 11.09.19 |
VektKast 7,26Kg
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
14,29 | Jan Olav Nystrøm, Malvik IL | 04.06.44 | 1 | Geithus, NM Veteraner 2019 | 23.06.19 |
10,52 | Tore Olsen, Hannevikas IL | 28.03.41 | 1 | Kristiansand, Sommerstevne | 17.07.19 |
10,01 | Thorleif Brathagen, Heggedal FIK | 11.01.44 | 2 | Lyngdal, NM vinterkast for veteraner | 02.03.19 |
9,33 | Kalle Wiggen, IL Tyrving | 13.01.43 | 1 | Heggedal, Kastkarusell | 25.07.19 |
8,68 | Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett | 09.01.42 | 2 | Kristiansand, HIL-Treff | 11.09.19 |
7,60 | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular | 23.07.44 | 1 | Os, KM Veteran 2019 | 29.09.19 |
5,84 | Tor Armand Olsen, Strandebarm IL | 10.12.43 | 1 | Knarvik, Kaststevne | 06.04.19 |
5 Kamp (Lengde-Spyd-200m-Diskos-1500m) Veteran
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
3167 | John Arne Bernes, Osterøy IL 3,48(+0,0)-28,62-35,69(+0,4)-18,75-6,12,23 | 28.12.44 | 1 | Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp | 11.08.19 |
1699 | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular 2,95(+0,0)-20,23-43,97(+0,4)-16,35-8,42,40 | 23.07.44 | 2 | Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp | 11.08.19 |
10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-80mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
6787 | Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL 15,25(-0,9)-4,01(+1,8)-7,97-1,28-1,16,43-15,34(-0,9)-21,46-2,05-20,23-6,48,11 | 06.04.44 | 1 | Geithus, UM og NM mangekamp 2019 | 19.05.19 |
Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran
Resultat | Navn, Klubb | F.Dato | Plassering | Sted | R.Dato |
---|
2649 | Thorleif Brathagen, Heggedal FIK 28,40-8,42-21,15-21,29-9,06 | 11.01.44 | 1 | Greveskogen, Kastfemkamp veteraner | 27.04.19 |
1865 | Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular 14,35-7,36-15,07-19,70-7,49 | 23.07.44 | 1 | Knarvik, NM veteraner Kast-5-kamp | 10.08.19 |
1181 | Tor Armand Olsen, Strandebarm IL 12,68-4,68-11,33-13,03-5,43 | 10.12.43 | 2 | Knarvik, NM veteraner Kast-5-kamp | 10.08.19 |
Total requesttime: 0.34482288360596 seconds