Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,00(+0,5)Vinjar Lunde, Laksevåg TIL12.08.091-h2Bergen/La, Seriestevne27.04.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,4(-2,3)Sander Haukøy, Mjøsdalen IL091Osterøy, Seriestemne09.05.22
6,7(-2,3)Noah Olsen, Mjøsdalen IL17.06.092Osterøy, Seriestemne09.05.22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,94(+1,8)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091-h2Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
7,96(+1,4)Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091-fi-ALillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,06(+1,0)Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.098-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
8,11(-1,4)Kristoffer Skoge, Dimna IL19.01.091Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
8,11(+0,8)Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091-h2Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
8,11(+0,9)Casey Ferdinand Felde, Lørenskog Friidrettslag04.07.091-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
8,16(-0,7)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,18(-0,7)René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb09.03.092-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,26(+1,8)August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
8,26(-0,7)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.093-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----10--------------------
8,26(+0,6)Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.091-h1Asker, Askerlekene 202205.06.22
8,32(-0,7)Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.094-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,32(-1,5)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.092-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,33(+1,7)Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
8,36(+1,4)Trym Foss Smedsrud, Tingvoll IL07.02.092-fi-ALillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,38(-0,2)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
8,40(+1,2)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.091-h2Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
8,40(-2,2)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,42(+0,9)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.095-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
8,48(+1,0)Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.091-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----20--------------------
8,50(+0,4)William Reberg, IL Nybrott02.01.092-h5Stjørdal, Friidrettskarusellstevne14.06.22
8,51(-0,8)Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.094-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,56(-0,2)Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.092Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
8,57(+0,7)Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091-h2Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,57(-2,0)Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.091-h3Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,63(+1,7)Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.092Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
8,64(-2,8)Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.092Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
8,64(-0,4)Thomas Berge Marcelino, Brandbu IF091Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
8,66(-0,7)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.095-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,68(+1,0)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF02.03.092-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----30--------------------
8,68(+1,8)Anders Thaule Andersen, IK Grane11.01.092-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
8,70(+1,3)Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091-h1Haugesund, Mailekene21.05.22
8,70(+0,7)Noah Aakre Dromnes, Byåsen IL29.12.092-h2Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,71(-0,1)Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.092Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
8,73(+1,4)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.095-fi-ALillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,74(+1,7)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.093Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
8,75(-0,1)Samuel Haragaut-Jensen, IL Stein091Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
8,79(+0,3)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.091-h1Bergen/La, Seriestevne11.05.22
8,80(+2,0)Joel Röhrs, Sandefjord Turn & IF10.08.092Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
8,81(+1,8)Jesper Corneliussen Moe, IK Hind25.05.092-fi Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
-----40--------------------
8,82(+0,4)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.092-h2Drammen, Treningsstevne 27.04.22
8,85(-1,3)Bror Theo Flø Haugli, IL Tyrving31.07.094-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,86(+1,8)Nicolai Liulin Bjorvand, Kristiansands IF Friidrett04.06.093-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
8,86(-1,5)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.094-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,86(+1,8)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.093-fi Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
8,87(+1,7)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.094Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
8,89(+0,8)Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092-h2Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
8,90(+0,6)Noah Steiro, IF Hellas30.04.094-h1Asker, Askerlekene 202205.06.22
8,92(+1,0)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.092-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
8,92(-1,0)Daniel Beck Riiber, Malvik IL25.06.094Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----50--------------------
8,94(+1,0)Jostein Marvik Hølland, IL Sand26.01.093-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
8,94(-1,9)Oliver Marino Ruud Olsen, Sørild FIK091Grimstad, KM 13-1621.06.22
8,96(+0,4)Jonas Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb21.10.091Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
8,96(+0,7)Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.093-h2Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,97(+2,0)Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.093Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
8,97(+0,0)Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.091-h1Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,98(+0,6)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
8,98(+1,0)William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.095-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
9,02(-0,7)Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.097-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,03(+0,0)Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.092-h1Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
-----60--------------------
9,08(+1,5)Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.091-h1Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
9,08(+1,2)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.092-h2Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
9,11(+0,4)Mateo Henderson, Steinkjer Friidrettsklubb11.11.092Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
9,12(-0,1)Samson Pissinga, IL Nybrott07.01.093Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
9,12(+0,2)Kasper Elias Eriksen, Haugesund IL04.08.093-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,16(+1,6)Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.092Fana, Karabinlekene 202213.05.22
9,16(+1,0)Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.093-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
9,17(+1,8)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.094-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
9,20(+0,6)Anders Sørli, Egersunds IK05.11.093Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
9,22(+1,3)Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.093-h1Haugesund, Mailekene21.05.22
-----70--------------------
9,22(+0,8)Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.095 (G-12/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
9,22(-1,3)Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.096-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,25(+1,6)Alexander Eikås, Fana IL15.07.093Fana, Karabinlekene 202213.05.22
9,25(-0,1)Morten Andreas Hjartland, Mosjøen Friidrettsklubb29.01.092 (G-13/14)Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
9,26(-0,4)Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.094-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,26(-0,1)Fernando Henriksen Kralicek, Rana FIK02.08.093 (G-13/14)Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
9,28(+0,2)Even Arntzen Gulli, Raufoss Idrettslag Friidrett27.10.094-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,29(-2,3)Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.095-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,32(+1,7)Vemund Myreng, Fagernes IL06.07.091Fagernes, Gjensidigelekene 202206.06.22
9,33(-0,2)Silas August Skar Bulling, Tingvoll IL21.09.091-fi-BLillehammer, Veidekkelekene18.06.22
-----80--------------------
9,36(+1,7)Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.095Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
9,37(+1,7)Mads Nygaard, Ask Friidrett07.04.092Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
9,38(-0,5)Lars Jenset Lous, Midsund IL06.01.091Midsund, Midsundleikane26.05.22
9,38(+0,2)Angelo Johnsen, IK Grane23.12.091Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
9,39(-2,8)Paulo Nysveen, IF Hellas12.10.094Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
9,39(+1,3)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Lagseriestevne28.06.22
9,40(-1,5)Vinjar Krutvik, Aure IL091Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
9,41(+0,5)Andreas Sunde, IL Koll17.11.095-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,42(+1,3)Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.095-h1Haugesund, Mailekene21.05.22
9,42(-2,0)Mateus Sommerstad, Raufoss Idrettslag Friidrett15.05.093-h3Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
-----90--------------------
9,43(+1,0)Gabriel Antonie Vermeulen, Rana FIK17.06.092 (G-11/14)Rana, Banecup07.06.22
9,43(+1,8)Håkon Emilian Nilsen, IK Hind094-fi Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
9,45(-0,8)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.095-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,46(-0,1)Henrik Moe Berg, Kyrksæterøra IL08.07.094Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
9,47(-0,4)Sigurd Johannes Borgen, Romerike Friidrett14.01.095-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,50(+1,3)Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.096-h1Haugesund, Mailekene21.05.22
9,51(-0,4)Leo Patryk Olszanski Johansen, Romerike Friidrett16.10.096-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,51(+0,1)Vinjar Lunde, Laksevåg TIL12.08.091-h4Bergen/La, Seriestevne06.06.22
9,52(+1,5)Gjermund Mo Gausvik, Norna-Salhus IL05.07.092-h1Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
9,53(+1,7)Heine Tungland, Sandnes IL05.08.096Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
-----100--------------------
9,55(+1,3)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.091Porsgrunn, Treningsstevne27.04.22
9,56(+0,7)Sondre Stenseth, Byåsen IL08.01.094-h2Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
9,56(-0,1)Håkon Nishimwe, IL Nybrott06.01.095Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
9,58(-0,2)Ola Husby Mosand, Tingvoll IL11.05.094-fi-BLillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,59(+1,6)Vetle Nilsen Roiha, IL Bjarg08.04.091Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
9,62(-0,5)Mathias Vosseteig Hagen, Førde IL Friidrett04.09.092 (G-13/14)Førde, Sommarløpet29.06.22
9,63(-0,6)Filip Molenaar, Modum FIK28.09.091Geithus, Distriktsstevne14.06.22
9,67(+1,8)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.091-h1Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
9,67(+1,5)Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.093-h1Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
9,72(-0,1)Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.092Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
-----110--------------------
9,74(-0,1)Cornelius Gjerlaugsen Kvevik, Fredrikstad IF30.06.093Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
9,74(-1,5)Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.097-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,75(-3,3)Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.091Knarvik, Seriestevne26.04.22
9,75(-0,1)Ruben André Sagli Houmsmoen, Halden IL29.09.094Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
9,75(-0,8)Elias Solbu Grøttumsbraaten, Ready21.05.096-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,75(+1,5)Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.094-h1Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
9,78(+1,6)David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.092Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
9,87(-0,8)Shehab Amr Ibrahim, IL Tyrving20.11.097-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,87(-1,3)Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.096-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,89(-1,3)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.097-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----120--------------------
9,90(+1,0)Alfred Jess Ekeland, Idrettslaget Skjalg29.04.095-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
9,90(+0,8)Emil Kolsvik, Sømna IL091Vik, Kretsstevne 330.06.22
9,97(+0,2)Emil Alne-Simonsen, Haugesund IL11.08.095-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
10,07(+0,2)Isak Synnevåg, IK Grane18.05.092Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
10,09(+1,0)Petter Angel Sønvisen Snefjellå, Rana FIK27.02.093 (G-11/14)Rana, Banecup07.06.22
10,10(+1,8)Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.096-fi Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
10,12(-0,1)Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.096Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
10,12(+1,8)Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.097-fi Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
10,14(-1,9)William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.092Grimstad, KM 13-1621.06.22
10,22(+1,8)Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.092-h1Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
-----130--------------------
10,30(+1,8)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.093-h1Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
10,33(+0,3)Ola Wilhelm Vold, Lillehammer IF27.08.091Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
10,39(+1,3)Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.091-h1Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
10,41(+1,3)William Andre Midtet, Urædd Friidrett092Porsgrunn, Treningsstevne27.04.22
10,42(+0,4)Sindre Aalberg, Beitstad IL03.06.093Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
10,43(-2,5)Benjamin Schanke Eikum, Vik IL17.06.093 (G-12/13)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
10,53(+1,3)Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.092-h1Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
10,55(-0,1)Konrad Emanuel Halsen, Rana FIK03.07.094 (G-13/14)Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
10,58(+1,8)Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.094-h2Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
10,63(+1,7)Noah Todnem, Sandnes IL05.02.098Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
-----140--------------------
10,63(-1,4)Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.092Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
10,66(+0,3)Amund Flasnes, Lillehammer IF31.05.092Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
10,71(-0,8)Oscar Beyer-Olsen, Halden IL30.03.092Halden, Treningsstevne10.05.22
10,74(+1,8)Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.095-h2Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
10,82(+1,3)Ivan Adelsten Johannessen, Urædd Friidrett10.12.093Porsgrunn, Treningsstevne27.04.22
10,97(+1,3)Johan Victor Hamsund, Urædd Friidrett18.06.094Porsgrunn, Treningsstevne27.04.22
10,97(-1,3)Marcus William Flynn, IL Tyrving13.08.097-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
11,06(+1,3)Tage Gurholt, Urædd Friidrett15.05.095Porsgrunn, Treningsstevne27.04.22
11,17(-1,4)Daniel Bekele, Sortland Friidrettsklubb093Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
11,24(+0,3)Edward Myles Engelstad Hanatin, Nesodden IF092 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
-----150--------------------
11,38(-0,1)Casper Heltne Berg, Alta IF092Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
11,43(-0,8)Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.098-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,80(-0,5)William Christophe Jeremy Peurton (FRA), Bækkelagets SK20.02.091-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,7(+0,0)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.091Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
9,5(-1,0)Marcus Lassesen, IK Grane03.01.092Arendal, Kretskarusell 112.05.22
9,6(-1,0)Mykola Kozlov, Vindbjart Friidrett20.01.093Arendal, Kretskarusell 112.05.22
10,1(+1,9)Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.091Osterøy, Seriestevne04.05.22
10,2(-1,0)Jonas Elstrøm, IK Grane094Arendal, Kretskarusell 112.05.22
10,8(-1,0)Julien Rea, IK Grane097Arendal, Kretskarusell 112.05.22
11,4(-1,0)Teodor Skutlaberg, IK Grane10.06.098Arendal, Kretskarusell 112.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,69(+3,6)Kristoffer Skoge, Dimna IL19.01.091Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
7,81(+3,8)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,86(+3,8)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.092-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,88(+3,8)René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb09.03.093-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,00(+3,8)Casey Ferdinand Felde, Lørenskog Friidrettslag04.07.094-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,04(+3,8)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.095-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,05(+3,8)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.096-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,19(+3,8)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.097-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,21(+2,3)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.092Fana, Framolekene 202228.05.22
8,24(+2,8)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.092Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,54(+3,0)Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.092-h2Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
8,55(+2,1)Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
8,56(+2,8)William Christophe Jeremy Peurton (FRA), Bækkelagets SK20.02.093Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,57(+2,3)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.094Fana, Framolekene 202228.05.22
8,67(+2,1)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.092-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
8,68(+4,5)Jesper Corneliussen Moe, IK Hind25.05.091-h1Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
8,82(+2,1)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.094-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
8,87(+2,5)Gard Harjo Haugsnes, IL Pioner31.05.092Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
8,88(+2,4)Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.091Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
8,89(+2,1)Jostein Marvik Hølland, IL Sand26.01.095-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
8,95(+3,0)Edvin Sehic, Sportsklubben Vidar17.12.091Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
8,97(+3,0)Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
8,99(+2,3)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.095Fana, Framolekene 202228.05.22
9,09(+2,1)Kasper Elias Eriksen, Haugesund IL04.08.096-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
9,11(+2,3)Johannes Grov Nilsen, Stord IL15.12.096Fana, Framolekene 202228.05.22
9,16(+2,4)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.092Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
9,17(+4,5)Håkon Emilian Nilsen, IK Hind092-h1Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
9,31(+2,6)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093-h2Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
9,54(+3,0)Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
9,56(+3,0)Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.094-h2Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
9,59(+3,0)Oskar Sandblåst Garborg, Sportsklubben Vidar01.01.094Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
9,86(+2,9)William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.092Grimstad, Klubbstevne31.05.22
9,87(+3,0)Sam Edlund Skullerud, Sportsklubben Vidar01.11.095Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
9,93(+2,6)Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.094-h2Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
9,95(+2,9)Johan Bertnes Leite, Innstranda IL20.10.092Bodø, Lagseriestevne31.05.22
9,95(+2,6)Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.095-h2Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
10,03(+4,5)Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.093-h1Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
10,34(+2,4)Ivan Adelsten Johannessen, Urædd Friidrett10.12.093Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
10,45(+4,5)Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.094-h1Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
10,53(+4,5)Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.095-h1Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
11,03(+2,8)Andreas Sørensen, BUL-Tromsø Friidrett30.09.095Tromsø, Back on Track in May18.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,70Sigurd Letnes, Asker Sk. Friidrett15.10.091Heggedal, Gui Vårleker 202208.05.22
8,70Christopher Sandvik, Torvastad IL14.10.091Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22
9,65Leon Hårvik, Kopervik IL14.09.092Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22
9,71Anton Kristian Hjertvik Edison, Gui Sportsklubb07.11.092Heggedal, Gui Vårleker 202208.05.22
9,75Serine Boisen, Oppstad IL25.07.091 (J-13)Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22
9,8Elias Sæther Pigott, Beitstad IL23.07.092Beitstad, T-A Sprinten 202224.05.22
10,08Mia Sundby Bredesen, Oppstad IL18.01.092 (J-13)Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22
10,2Sindre Aalberg, Beitstad IL03.06.093Beitstad, T-A Sprinten 202224.05.22
10,23Mikael Øverland, Asker Sk. Friidrett17.01.093Heggedal, Gui Vårleker 202208.05.22
10,88Eirik Henjum, Nesodden IF03.02.094 (G-11/12)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,6(+1,9)Even Mathisen, Privat18.11.092Osterøy, Seriestevne04.05.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,00(+0,0)Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.091-h1Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,00(-1,5)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.096Fana, Karabinlekene 202215.05.22
11,01(+0,0)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.091-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,02(-1,5)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.092Fana, Karabinlekene 202215.05.22
11,30(+0,0)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092-h1Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,53(+0,0)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.091Bergen/La, Seriestevne15.06.22
11,56(+0,0)Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.093-h1Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,88(+0,0)Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.094-h1Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,91(+0,0)Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.092-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
12,00(+0,0)Arvid Jansson, Ås IL06.07.093-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----10--------------------
12,23(-1,5)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.093Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,28(+0,0)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.094-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
12,30(-1,5)Alexander Eikås, Fana IL15.07.094Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,71(+0,8)Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.092Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
12,86(+0,0)Jonas Sellevold, Oppegård IL25.09.095-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
12,93(-1,5)Jakob Bargård Aarnes, Fana IL17.03.095Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,97(-1,5)Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.091Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,00(-1,5)Vetle Nilsen Roiha, IL Bjarg08.04.097Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,23(+0,8)Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.093Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,0(+1,8)Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.091Osterøy, Seriestevne04.05.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,2(+1,8)Even Mathisen, Privat18.11.092Osterøy, Seriestevne04.05.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,06(-0,9)Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
13,21(+1,7)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.091Fana, Karabinlekene 202214.05.22
13,24(+0,5)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Fana, Framolekene 202229.05.22
13,39(+1,8)Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.091-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,45(+1,4)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.091Nittedal, Løpsstevne16.05.22
13,46(+1,8)Trym Foss Smedsrud, Tingvoll IL07.02.092-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,71(-2,6)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.091Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
13,84(+1,8)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094 (G-14)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
13,99(+0,5)Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.094Fana, Framolekene 202229.05.22
14,26(-2,6)Nicolai Nergård, Kristiansands IF Friidrett092Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
-----10--------------------
14,37(-2,2)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.091Ås, Vårstevne23.05.22
14,39(+0,2)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
14,46(+0,5)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.095Fana, Framolekene 202229.05.22
14,63(-0,1)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.091-h1Stavanger, Jærcup19.05.22
14,63(+1,8)Kasper Elias Eriksen, Haugesund IL04.08.094-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,65(+1,7)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.094Fana, Karabinlekene 202214.05.22
14,68(-0,9)Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
14,72(-1,6)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
14,75(-0,1)Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.092-h1Stavanger, Jærcup19.05.22
14,77(+1,7)Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.095Fana, Karabinlekene 202214.05.22
-----20--------------------
15,19(+1,8)Vemund Myreng, Fagernes IL06.07.095-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
15,21(-0,1)Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.093-h1Stavanger, Jærcup19.05.22
15,31(-0,9)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.093Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
15,33(+1,4)Mads Nygaard, Ask Friidrett07.04.091Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
15,42(+1,7)Vetle Nilsen Roiha, IL Bjarg08.04.096Fana, Karabinlekene 202214.05.22
15,42(-1,6)Herman Ystheim Undseth, Idrettslaget Skjalg08.03.094Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
15,47(+1,8)Ola Husby Mosand, Tingvoll IL11.05.096-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
15,68(-0,1)Mikkel Mauritzen Presthus, Idrettslaget Skjalg22.04.094-h1Stavanger, Jærcup19.05.22
15,74(+1,1)Emil Kolsvik, Sømna IL091Vik, Kretsstevne 330.06.22
15,75(+1,7)Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.097Fana, Karabinlekene 202214.05.22
-----30--------------------
15,85(-0,1)Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.095-h1Stavanger, Jærcup19.05.22
16,11(+0,6)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.094-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
16,28(-0,1)Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.096-h1Stavanger, Jærcup19.05.22
16,54(+0,5)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.098Fana, Framolekene 202229.05.22
16,57(+0,6)Emil Alne-Simonsen, Haugesund IL11.08.095-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
16,77(+1,6)Ola Wilhelm Vold, Lillehammer IF27.08.091Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
17,30(+1,6)Amund Flasnes, Lillehammer IF31.05.092Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
17,33(+0,1)Kåre Vikan, Stjørdal Friidrettsklubb26.05.091Stjørdal, Friidrettskarusellstevne14.06.22
17,40(-0,9)Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.094Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
17,40(-0,9)Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.095Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
-----40--------------------
17,43(+0,4)Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.095-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,0(-2,3)Sander Haukøy, Mjøsdalen IL091Osterøy, Seriestemne09.05.22
16,4(-2,3)Noah Olsen, Mjøsdalen IL17.06.092Osterøy, Seriestemne09.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,38(+3,0)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Lagseriestevne18.05.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,45(-0,4)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF02.03.092 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
22,44(-0,4)Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.094 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
24,84(-1,5)Heine Tungland, Sandnes IL05.08.092 (G-11/13)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
25,03(-1,5)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.093 (G-11/13)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,76(+1,5)Casey Ferdinand Felde, Lørenskog Friidrettslag04.07.091-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,85(-1,7)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091-h1Fana, Framolekene 202227.05.22
26,17(+1,5)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.093-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
26,50(+0,0)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.095-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
26,54(+1,5)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.095-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
26,69(+0,3)Kristoffer Skoge, Dimna IL19.01.091Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
26,98(+0,9)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.091-h2Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
27,17(+1,5)Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.096-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
27,26(+1,6)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.097-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
27,28(+1,5)Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.093-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----10--------------------
27,91(+0,4)Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.091-h2Fana, Framolekene 202227.05.22
27,92(+1,7)Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.091Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
28,01(+0,2)William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.093-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
28,16(+1,7)Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.092Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
28,57(+1,2)Jesper Corneliussen Moe, IK Hind25.05.091Harstad, Seriestevne 124.05.22
28,65(-0,9)Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.093Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
28,80(+1,7)Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.093 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
28,93(+0,6)Jonas Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb21.10.091Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
28,97(-0,9)Noah Steiro, IF Hellas30.04.094Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
29,08(+0,9)Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.092-h2Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
-----20--------------------
29,09(+1,7)Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.094Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
29,14(+1,2)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.091Bergen/La, Seriestevne22.06.22
29,15(-0,2)Patrick Pacheco Osaland, Idrettslaget Skjalg29.08.091Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
29,20(-1,4)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
29,40(-0,8)Audun Ludvig Sjöström-Johnsen, Ullensaker/Kisa IL16.04.092Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
29,57(-3,4)Mons Varhaug Oftedal, Undheim IL25.04.092Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
29,62(+1,5)Temitope Adeola Olalemi, Idrettslaget Skjalg05.09.092Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
29,63(+0,9)Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.093-h2Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
29,69(-1,2)Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.093Fana, Karabinlekene 202215.05.22
29,98(+1,7)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.094 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
-----30--------------------
30,07(-0,9)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF02.03.095Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
30,14(-1,2)Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.094Fana, Karabinlekene 202215.05.22
30,14(+1,7)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.092Drammen, Treningstevne08.06.22
30,23(+0,9)Trym Foss Smedsrud, Tingvoll IL07.02.091Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
30,24(+1,5)Gard Harjo Haugsnes, IL Pioner31.05.092Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
30,28(+0,5)Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Jølster, Treningsstemne10.05.22
30,29(+0,0)Samuel Haragaut-Jensen, IL Stein091Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
30,34(-3,4)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.093Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
30,44(-0,8)Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.093Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
30,49(+0,4)Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.092-h2Fana, Framolekene 202227.05.22
-----40--------------------
30,57(-1,2)Jostein Marvik Hølland, IL Sand26.01.093Haugesund, Mailekene22.05.22
30,70(-1,2)Jesper Schøning Busch, Varegg IL29.08.095Fana, Karabinlekene 202215.05.22
30,72(-1,4)Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.093-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
30,75(-0,4)Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.092-h1Ås, Åpningsstevne01.05.22
31,11(-1,2)Vestar Almeland-Stub, Varegg IL01.12.096Fana, Karabinlekene 202215.05.22
31,15(+1,9)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
31,17(-1,2)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.094Haugesund, Mailekene22.05.22
31,17(-1,2)Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.095Haugesund, Mailekene22.05.22
31,19(+1,5)Herman Ystheim Undseth, Idrettslaget Skjalg08.03.094Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
31,26(+0,8)Lars Jenset Lous, Midsund IL06.01.091Midsund, Midsundleikane26.05.22
-----50--------------------
31,35(-0,9)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.096Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
31,50(-3,4)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.095Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
31,61(-1,2)David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.097Fana, Karabinlekene 202215.05.22
31,68(+0,9)Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.091-h1Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
31,69(-0,4)Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.093-h1Ås, Åpningsstevne01.05.22
31,74(-1,4)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.094-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
31,81(+0,9)Gjermund Mo Gausvik, Norna-Salhus IL05.07.092-h1Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
32,24(-1,2)Jakob Bargård Aarnes, Fana IL17.03.098Fana, Karabinlekene 202215.05.22
32,25(-0,9)Isak Synnevåg, IK Grane18.05.091Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
32,45(+0,8)Eirik Aasebø Løvland, Ålesund Friidrettsklubb01.04.091Ålesund, Seriestevne23.05.22
-----60--------------------
32,57(+0,9)Mathias Osnes Andreassen, Ask Friidrett13.07.095-h2Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
32,62(+1,9)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
32,64(+1,6)Vetle Nilsen Roiha, IL Bjarg08.04.091Knarvik, AKS Leikane 202222.05.22
32,66(-2,1)Joachim Østhus Johnsen, Gjesdal IL23.07.097Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
32,81(-0,2)Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.095Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
32,81(+0,6)Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.092Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
32,86(+1,9)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.094Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
33,02(+0,8)Theodor Tønseth, Ålesund Friidrettsklubb25.04.092Ålesund, Seriestevne23.05.22
33,04(+0,0)Lukas Melkersen Normark, Narvik IL01.04.091Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
33,19(+1,2)Håkon Emilian Nilsen, IK Hind092Harstad, Seriestevne 124.05.22
-----70--------------------
33,23(-1,4)Thomas Ennals, Drøbak-Frogn IL Friidrett16.10.095-h2Ås, Åpningsstevne01.05.22
33,49(-0,4)Jonas Sellevold, Oppegård IL25.09.094-h1Ås, Åpningsstevne01.05.22
34,01(+1,5)Sebastian James Pettersen, Lørenskog Friidrettslag18.05.095-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
34,15(-0,5)Olav Naustenget, Hareid IL07.03.092Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
34,24(+0,4)Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.093-h2Fana, Framolekene 202227.05.22
34,53(+1,5)Pablo David Gutierrez Meza, Idrettslaget Skjalg096Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
34,69(-0,2)Henry Michael Cringean, ISS15.09.097Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
34,76(+1,9)Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.095Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
34,80(-1,2)Alfred Jess Ekeland, Idrettslaget Skjalg29.04.097Haugesund, Mailekene22.05.22
34,85(-0,9)Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.092-h2Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
-----80--------------------
35,05(-0,9)Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.093-h2Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
35,10(+0,0)Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.093Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
35,55(-0,7)Johan Bertnes Leite, Innstranda IL20.10.091Bodø, Lagseriestevne14.06.22
36,15(+0,8)Iver Eide, Ålesund Friidrettsklubb093Ålesund, Seriestevne23.05.22
43,24(+0,0)Casper Heltne Berg, Alta IF092Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,27(+2,8)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.091-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
27,60(+2,8)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.092-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
27,78(+2,8)Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.093-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
28,52(+2,4)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF02.03.091-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
28,86(+2,8)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.094-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
29,77(+2,4)Linus Bjørge Madsen, Sandefjord Turn & IF24.09.091Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
30,11(+2,8)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.095-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
30,48(+2,4)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.092Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
31,27(+2,4)Ulrik Holst Holmqvist, IL Tyrving13.11.093-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
31,37(+2,8)Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.096-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
31,70(+2,1)Gabriel Antonie Vermeulen, Rana FIK17.06.091 (G-13/14)Rana, Banecup07.06.22
33,12(+2,4)Iver Fykerud, IL Tyrving23.01.094-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
33,49(+2,1)Adrian Rømma, Mosjøen Friidrettsklubb27.08.092 (G-13/14)Rana, Banecup07.06.22
34,28(+2,8)Erik Ro Hansen, IL Tyrving098-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
35,43(+2,1)Petter Angel Sønvisen Snefjellå, Rana FIK27.02.093 (G-13/14)Rana, Banecup07.06.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,87Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF02.03.091 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
49,39Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.092 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,64August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Tvedestrand, Mini-cup08.06.22
1,06,84Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.093 (G-13/14)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,09,70Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Stevneuke 21 202227.05.22
1,19,37Oscar Beyer-Olsen, Halden IL30.03.091Halden, Treningsstevne10.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22,3Benjamin Schanke Eikum, Vik IL17.06.092 (G-12/13)Leikanger, Opningsstemne14.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,75Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.092-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,35,50Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.093-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,36,71Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
1,38,88Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.093Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
1,39,14Bjørnar Dahle Flesjå, Sandnes IL22.03.091Stavanger, Jærcup19.05.22
1,39,19Eric Haugen Grønvold, Nittedal IL27.03.094Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
1,40,02William Chhang Bowitz, Lørenskog Friidrettslag16.07.094-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,40,37Ask Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL21.02.093Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,40,81Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.094Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,42,45August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
-----10--------------------
1,42,45Andreas Lundekvam, Førde IL Friidrett25.03.091Førde, Sommarløpet29.06.22
1,43,12Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.091Fana, Framolekene 202229.05.22
1,43,60Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
1,43,77Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
1,44,04Gard Harjo Haugsnes, IL Pioner31.05.092Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
1,44,29Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.091Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
1,44,84Olai Spillum, IF Hellas24.03.091Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,45,02Vetle Titlestad Bye, Larvik Turn & IF30.09.092Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,45,23Magnus Hauge Øyen, Fana IL24.05.091Fana, Karabinlekene 202214.05.22
1,45,31Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
-----20--------------------
1,46,01Jesper Corneliussen Moe, IK Hind25.05.091Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,46,24Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.093 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
1,46,45Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.092Fana, Framolekene 202229.05.22
1,46,89Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Jølster, Treningsstemne10.05.22
1,46,97Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.091Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
1,47,33Kristoffer Schei, Utleira IL Friidrett16.07.091Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,47,60Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
1,47,61Sondre Stenseth, Byåsen IL08.01.092Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,47,92Petter Laukli, IF Sturla16.06.093Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,48,16Daniel Beck Riiber, Malvik IL25.06.092Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----30--------------------
1,48,22Kristian Haakenstad, Fyresdal IL03.09.091-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,48,59Sigurd Johannes Borgen, Romerike Friidrett14.01.096Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,48,66Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL11.03.092Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
1,48,82Ruben André Sagli Houmsmoen, Halden IL29.09.092Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
1,49,03Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.095Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,49,26Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF02.03.092-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,49,27Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.091Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
1,49,38Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.093Fana, Framolekene 202229.05.22
1,49,39Noah Aakre Dromnes, Byåsen IL29.12.093Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,49,40Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.096Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----40--------------------
1,49,42Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.097Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,49,63Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.093Fana, Karabinlekene 202214.05.22
1,49,78Johannes Hoddevik Vaage, Fana IL20.11.094Fana, Karabinlekene 202214.05.22
1,49,93Jonas Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb21.10.091Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
1,50,24Kåre Vikan, Stjørdal Friidrettsklubb26.05.092Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
1,50,74Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.095Fana, Karabinlekene 202214.05.22
1,51,20Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.094Fana, Framolekene 202229.05.22
1,51,22Lucas Andreas Bøen-Hope, Spirit Friidrettsklubb26.05.091Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
1,51,54Vestar Almeland-Stub, Varegg IL01.12.096Fana, Karabinlekene 202214.05.22
1,51,69Sindre Klausen Veggan, IL Tyrving16.07.093-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----50--------------------
1,52,01William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.092Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
1,52,29Aksel Myrstad, Sem IF091Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
1,52,57Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.095 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
1,52,87Isak Synnevåg, IK Grane18.05.091Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
1,53,09Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.095Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,53,19Johannes Moe Heggem, Utleira IL Friidrett16.09.096Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,53,48Tarjei Momrak, Fyresdal IL28.03.093Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
1,53,67David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.094 (G-13/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
1,53,86Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.097Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,53,86Ole Monrad Hole, Midsund IL04.03.091Midsund, Midsundleikane26.05.22
-----60--------------------
1,54,33Elias Tesfalen, IF Hellas093Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
1,54,85Jesper Schøning Busch, Varegg IL29.08.097Fana, Karabinlekene 202214.05.22
1,55,20Sander Tengheden Løken, Ås IL04.05.092Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,55,28Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.094-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,56,24Adrian Tjørnhom, IL Tyrving22.07.0910Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,56,28Fernando Henriksen Kralicek, Rana FIK02.08.091Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
1,56,49Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.094Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
1,56,54Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.094Haugesund, Mailekene21.05.22
1,56,77Alexander Eikås, Fana IL15.07.098Fana, Karabinlekene 202214.05.22
1,57,18Lars Jenset Lous, Midsund IL06.01.092Midsund, Midsundleikane26.05.22
-----70--------------------
1,57,36Filip Molenaar, Modum FIK28.09.091Geithus, Distriktsstevne14.06.22
1,57,50Martin Egerborg, Ros IL27.11.095Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
1,58,00Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.092Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
1,58,45Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.093Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
1,58,51Thomas Ennals, Drøbak-Frogn IL Friidrett16.10.093Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,59,12Julius Evensen, Bardu IL31.03.093Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
1,59,29Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.094Ås, Åpningsstevne01.05.22
2,00,08Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.096-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,00,60Iver Moen, Lillehammer IF09.07.091Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
2,00,79Øyvind Helle Hjemås, Valnesfjord IL29.06.093Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
-----80--------------------
2,00,94Olav Naustenget, Hareid IL07.03.091Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
2,01,35Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.094Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
2,01,47Vinjar Krutvik, Aure IL091Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
2,02,07Thorbjørn Andreas Wahl Dulsrud, Ros IL19.12.099Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,02,48Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.095Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
2,03,21Lukas Melkersen Normark, Narvik IL01.04.091Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
2,03,26Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.0910Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,04,45Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Lagseriestevne31.05.22
2,04,62Erik Ro Hansen, IL Tyrving097-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,05,28Erland Soldal Austreng, Gausdal FIK20.02.091Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
-----90--------------------
2,05,93Johan Bertnes Leite, Innstranda IL20.10.092Bodø, Lagseriestevne31.05.22
2,07,44Sondre Haugland, Ask Friidrett17.08.092Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
2,08,25Jørund Vatne Eriksen, Hareid IL29.11.092Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
2,08,37Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.091Knarvik, Seriestevne26.04.22
2,09,76Isak Faaravik, IF Hellas28.08.097Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
2,10,03Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.091Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
2,10,12Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.092Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
2,10,18Sindre Aalberg, Beitstad IL03.06.092Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
2,10,21Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.097Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
2,12,03Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.092Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
-----100--------------------
2,13,14Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.093Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
2,14,26Edward Myles Engelstad Hanatin, Nesodden IF092 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
2,14,93Oskar Sandblåst Garborg, Sportsklubben Vidar01.01.093Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
2,15,52Marcus William Flynn, IL Tyrving13.08.099-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,15,67Eirik Henjum, Nesodden IF03.02.093 (G-11/12)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
2,17,2Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.094-h3Rosendal, Rosendal 105.04.22
2,22,98Ivan Adelsten Johannessen, Urædd Friidrett10.12.092Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,25,44Bogdan Codreanu, ISS09.05.094Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
2,27,12Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.096Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
3,22,8Elias Sæther Pigott, Beitstad IL23.07.091Beitstad, T-A Sprinten 202224.05.22
-----110--------------------

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,20Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.093 (G-14)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,22,18Ask Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL21.02.091Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,23,25Eric Haugen Grønvold, Nittedal IL27.03.092Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,23,39Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.092 (G-13/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,23,75Linus Hernebäck Andersson, Norna-Salhus IL18.04.091Fana, Framolekene 202227.05.22
2,30,32Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.092Fana, Framolekene 202227.05.22
2,35,35Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.093Fana, Framolekene 202227.05.22
2,36,33Vestar Almeland-Stub, Varegg IL01.12.094Fana, Framolekene 202227.05.22
2,43,36Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.092 (G-14)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
2,43,63Embrik Nordset, Nittedal IL02.05.093Nittedal, Løpsstevne16.05.22
-----10--------------------

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,16,59Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.094 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
3,48,25Simen Eelco Paulides, Årdalstangen IL10.01.091Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,32,25Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.092-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,34,57Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.091Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,43,80Fabian Vibekken, Ullensaker/Kisa IL31.03.091Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,45,98Gard Harjo Haugsnes, IL Pioner31.05.091Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
4,48,82Bjørnar Dahle Flesjå, Sandnes IL22.03.091Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,50,02Lars Kålås Abrahamsen, IL Runar12.02.092Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,50,43Ask Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL21.02.091Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,50,86Sebastian Brunsdon, IL Tyrving14.08.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,52,78Ruben André Sagli Houmsmoen, Halden IL29.09.098-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,54,37Eric Haugen Grønvold, Nittedal IL27.03.094Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----10--------------------
4,56,73Magnus Hauge Øyen, Fana IL24.05.091Arna, Askokarusellen22.06.22
4,57,11Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.096Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,57,76Elias Landøy Rasmussen, Haugesund IL12.10.091Haugesund, Mailekene22.05.22
4,58,18Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.0911-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
5,00,26Lucas Andreas Bøen-Hope, Spirit Friidrettsklubb26.05.098Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,01,26Olai Spillum, IF Hellas24.03.099Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,03,03Kristian Wollan Benum, Byåsen IL15.12.093 (G-13/15)Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
5,04,55Henrik Moe Berg, Kyrksæterøra IL08.07.091Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
5,09,05Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
5,09,74Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.093Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
-----20--------------------
5,10,75Kristian Haakenstad, Fyresdal IL03.09.0910Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,11,42Jesper Schøning Busch, Varegg IL29.08.091Fana, Framolekene 202228.05.22
5,11,99Didrik Helle Bruås, Varegg IL18.09.092Fana, Framolekene 202228.05.22
5,16,32Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.094Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
5,16,75Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.0911Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,17,62Julius Evensen, Bardu IL31.03.092Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
5,18,61Petter Laukli, IF Sturla16.06.0912Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,22,87Vestar Almeland-Stub, Varegg IL01.12.095Fana, Framolekene 202228.05.22
5,25,38Kristoffer Schei, Utleira IL Friidrett16.07.093 (G-13/14)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
5,30,30Øyvind Helle Hjemås, Valnesfjord IL29.06.093 (G-13/14)Mosjøen, Helgelandslekene 202219.06.22
-----30--------------------
5,30,87Hector Breivik, Ask Friidrett26.02.097Fana, Framolekene 202228.05.22
5,33,16Eljar Johan Gabrielsen, Rana FIK04.07.094 (G-13/14)Mosjøen, Helgelandslekene 202219.06.22
5,33,55Tarjei Momrak, Fyresdal IL28.03.0913Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,34,09Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.094 (G-13/14)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
5,38,54Gabriel Antonie Vermeulen, Rana FIK17.06.094 (G-13/14)Rana, Banecup07.06.22
5,55,19Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.095 (G-13/14)Rana, Banecup07.06.22
5,56,61Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.093Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
5,58,92Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.094Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
6,00,92Mats Haugen Pande, IL Runar07.06.0914Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,06,16Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.093Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
-----40--------------------
6,12,60Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.094Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
6,20,63Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.098 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
6,22,12Johan Bertnes Leite, Innstranda IL20.10.091Bodø, Lagseriestevne14.06.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,52,18Elliot Magnus Etnan, Sandnes IL30.10.092 (G-12/13)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,30,75Per August Halle Haugen, IL Runar23.12.092 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,12,43Tarjei Momrak, Fyresdal IL28.03.092 (G-15)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
13,08,9Peder Kleiven Sømåen, FIK Ren-Eng04.11.091Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
13,40,48Jakob Buran-Bøe, Fredrikstad IF16.10.092Fredrikstad, Treningsstevne15.06.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,27(+1,9)Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
9,31(-0,2)Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
9,71(+1,2)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
9,77(-0,2)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.095-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
10,01(-2,4)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
10,09(-0,2)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.098-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
10,26(+1,8)Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.091Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
10,32(-2,4)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.092-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
10,34(+0,3)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
10,63(-1,4)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.094-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----10--------------------
10,72(-1,1)David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.091Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
10,85(-0,2)Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.091Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
10,87(+0,3)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.092Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
10,97(-0,3)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.092Fana, Framolekene 202228.05.22
10,97(+1,2)Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
11,19(+0,0)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.09MHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
11,19(+0,6)Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.091Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
11,23(-1,4)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.091Haugesund, Mailekene22.05.22
11,26(-1,4)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.092Haugesund, Mailekene22.05.22
11,38(+0,0)Samuel Haragaut-Jensen, IL Stein091Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
-----20--------------------
11,66(+1,8)Noah Aakre Dromnes, Byåsen IL29.12.092Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,74(+1,8)Sondre Stenseth, Byåsen IL08.01.093Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,74(-2,4)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.093-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,93(+1,8)Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.094Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,99(-1,4)Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.093Haugesund, Mailekene22.05.22
12,27(-0,4)Fernando Henriksen Kralicek, Rana FIK02.08.091Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
12,40(-0,2)William Berny Warnes Barthel, Gjøvik FIK08.11.091Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
12,42(-0,2)Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.093Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
12,62(-1,4)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.093Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
12,63(+1,2)Gard Harjo Haugsnes, IL Pioner31.05.092Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
-----30--------------------
12,97(+1,9)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.093Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
13,15(-1,4)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.094Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
13,56(+1,9)Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.094Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
13,63(-2,4)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.095-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,85(-0,2)Noah Todnem, Sandnes IL05.02.095Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
14,22(+1,2)Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.094Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
14,23(+0,5)Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.094Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
14,87(+1,2)Daniel Bekele, Sortland Friidrettsklubb095Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
18,22(-0,6)Mateo Henderson, Steinkjer Friidrettsklubb11.11.091Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,0(+0,5)August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.091Tvedestrand, Treningsstevne11.05.22

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,31(+1,2)Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
31,88(+1,2)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
32,27(+1,2)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.093Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
32,34(+1,2)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.094Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
33,71(+0,1)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091Stavanger, Jærcup19.05.22
35,80(-1,5)Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
36,68(+0,1)Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.092Stavanger, Jærcup19.05.22
37,25(+0,5)Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL11.03.091Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
37,69(+0,0)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.091Bergen/La, Seriestevne15.06.22
38,31(+0,1)Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.093Stavanger, Jærcup19.05.22
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,36Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,48,76Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,46,10Thomas Kaggerud Helland, IL Tyrving24.04.091Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
5,47,04Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
6,09,59Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.093Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
6,11,52Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.091Stavanger, Jærcup19.05.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.091Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,60Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,55Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091 (G-14)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
1,55Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.091Asker, Askerlekene 202205.06.22
1,52Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
1,50Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.091Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,48Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
1,45Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Tromsø, Back on Track in May18.05.22
1,40Sigurd Letnes, Asker Sk. Friidrett15.10.091Heggedal, Gui Vårleker 202208.05.22
1,40Anton Kristian Hjertvik Edison, Gui Sportsklubb07.11.092Heggedal, Gui Vårleker 202208.05.22
-----10--------------------
1,40Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.091Haugesund, Mailekene22.05.22
1,40Mateo Henderson, Steinkjer Friidrettsklubb11.11.091Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
1,40Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.092Haugesund, Mailekene22.05.22
1,40Noah Steiro, IF Hellas30.04.092Asker, Askerlekene 202205.06.22
1,40Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.091Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
1,37Samuel Haragaut-Jensen, IL Stein091Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
1,35Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.091Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
1,35Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.091Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,35Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.092Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,35Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.092 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
-----20--------------------
1,35Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.093 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
1,35Henrik Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb25.12.091Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
1,35Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.092Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
1,35William Reberg, IL Nybrott02.01.091Stjørdal, Friidrettskarusellstevne14.06.22
1,35Emil Kolsvik, Sømna IL091Vik, Kretsstevne 330.06.22
1,30Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.094 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
1,30Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.093Haugesund, Mailekene22.05.22
1,30Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.094Haugesund, Mailekene22.05.22
1,30Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.092Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
1,30Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.092Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
-----30--------------------
1,30Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.092Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
1,27Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
1,26Sondre Stenseth, Byåsen IL08.01.091Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,25Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.092Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
1,25Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.095Haugesund, Mailekene22.05.22
1,25Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.092Fana, Framolekene 202229.05.22
1,25Vemund Myreng, Fagernes IL06.07.091Fagernes, Gjensidigelekene 202206.06.22
1,25Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.092Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
1,20Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Meløy, Åmøylekene26.05.22
1,20Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.093Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
-----40--------------------
1,20Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.095Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
1,11Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.091Stavanger, Jærcup19.05.22
1,10Andreas Sørensen, BUL-Tromsø Friidrett30.09.093Tromsø, Back on Track in May18.05.22
1,10Noah Aakre Dromnes, Byåsen IL29.12.092Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,10Sindre Aalberg, Beitstad IL03.06.092Beitstad, T-A Sprinten 202224.05.22
1,08Vinjar Lunde, Laksevåg TIL12.08.091Bergen/La, Seriestevne06.06.22
1,07Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.093Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
1,05Oscar Beyer-Olsen, Halden IL30.03.091Halden, Treningsstevne10.05.22
1,05Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.094Tromsø, Back on Track in May18.05.22
1,00Elias Sæther Pigott, Beitstad IL23.07.093Beitstad, T-A Sprinten 202224.05.22
-----50--------------------
0,90Casper Heltne Berg, Alta IF092Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20William Christophe Jeremy Peurton (FRA), Bækkelagets SK20.02.093 (G-14/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.091Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
2,20Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.091Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
2,20Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
1,80Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.091Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
1,70Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
1,20Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
1,14Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.091Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
1,14Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.092Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,86(-1,4)Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.091Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22
3,57(-0,9)Leon Hårvik, Kopervik IL14.09.092Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,90Serine Boisen, Oppstad IL25.07.091 (J-14)Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22
3,10Mia Sundby Bredesen, Oppstad IL18.01.093 (J-14)Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,50(-1,7)Jon Forø-Sandodden, Stjørdal Friidrettsklubb31.05.091Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
5,47(-0,1)Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.094Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
5,27(-0,2)Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.091Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
5,22(-0,2)Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
5,20(+1,2)Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Stevne uke21 202225.05.22
5,17(-0,6)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
5,15(-1,2)Oskar Gjertsen Trumpy, IL Gneist11.04.093Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,92(+0,0)Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.092Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,86(+1,9)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.092Fana, Framolekene 202228.05.22
4,73(-4,7)Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.092Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----10--------------------
4,72(-0,2)Aleksander Jørgen Lunn, IF Hellas28.02.095Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,67(-1,1)Trym Foss Smedsrud, Tingvoll IL07.02.093Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,66(+1,7)Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
4,58(-0,7)Iver Løvgaard Faksvåg, Ullensaker/Kisa IL18.01.096Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,57(-1,2)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.097Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,54(-2,1)Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.093Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
4,51(+1,7)Brage Kaspersen Bjaaland, IL Tyrving28.01.091Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
4,51(+0,8)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.094Fana, Framolekene 202228.05.22
4,46(+0,7)Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.091Asker, Askerlekene 202204.06.22
4,45(+0,6)Jens-Kristian Kjølseth Eide, Norna-Salhus IL03.03.091Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
-----20--------------------
4,45(+0,0)David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.091Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
4,44(+0,2)Noah Steiro, IF Hellas30.04.092Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
4,44(-1,1)Julius Evensen, Bardu IL31.03.092Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
4,42(+0,5)Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.094Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,41(+1,5)August Lyngmyr, Tvedestrand Turn & IF17.01.092Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
4,39(+1,4)Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.092Fana, Karabinlekene 202214.05.22
4,39(+1,4)Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.092Haugesund, Mailekene21.05.22
4,38(+0,9)Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.09(-)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,38(+1,6)Ask Eldøy Rosland, Stord IL16.08.095Fana, Framolekene 202228.05.22
4,37(-0,7)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.0910Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----30--------------------
4,35(-0,8)Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF02.03.0911Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,30(+1,2)Arvid Jansson, Ås IL06.07.092Ås, Åpningsstevne01.05.22
4,30(+0,0)Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Meløy, Åmøylekene26.05.22
4,24(+1,6)Adrian Tjørnhom, IL Tyrving22.07.093Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
4,24(-0,7)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.09(-)Haugesund, Mailekene21.05.22
4,22(+1,0)Samuel Haragaut-Jensen, IL Stein091Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
4,20(+0,1)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.09MHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4,20(+1,0)Mateo Henderson, Steinkjer Friidrettsklubb11.11.091Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
4,19(+0,4)Jo Emil Sverreng, Oppegård IL21.01.093Ås, Åpningsstevne01.05.22
4,17(+1,0)Noah Aakre Dromnes, Byåsen IL29.12.092Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
-----40--------------------
4,14(+1,8)Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.094Ås, Åpningsstevne01.05.22
4,14(+1,7)Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.09(-)Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
4,13(+1,7)Sondre Stenseth, Byåsen IL08.01.094Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,11(+1,9)Joel Röhrs, Sandefjord Turn & IF10.08.092Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
4,11(+0,6)Sigurd Mork Aarnes, Romerike Friidrett24.03.091Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
4,10(+0,9)Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.094Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
4,10(+1,9)Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.096Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
4,10(-2,0)Elias Solbu Grøttumsbraaten, Ready21.05.094Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,10(-1,3)Anders Sørli, Egersunds IK05.11.096Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,08(+0,5)Vemund Myreng, Fagernes IL06.07.097Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----50--------------------
4,07(+1,6)Alexander Eikås, Fana IL15.07.09(-)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
4,03(-2,5)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.091Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
4,03(+0,0)Silas August Skar Bulling, Tingvoll IL21.09.098Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,02(+1,5)Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.094Haugesund, Mailekene21.05.22
4,02(+1,7)Lars Jenset Lous, Midsund IL06.01.091Midsund, Midsundleikane26.05.22
4,02(-2,3)Angelo Johnsen, IK Grane23.12.091Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
3,98(+1,6)Morten Andreas Hjartland, Mosjøen Friidrettsklubb29.01.091Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
3,96(+2,0)Olav Naustenget, Hareid IL07.03.091Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
3,96(-2,2)Gard Harjo Haugsnes, IL Pioner31.05.092Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
3,94(-2,8)Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.0915Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----60--------------------
3,94(-1,2)Ola Husby Mosand, Tingvoll IL11.05.099Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
3,93(-1,7)Henrik Anthony Denstadli, Byåsen IL11.03.0910Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
3,92(+0,6)David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.091Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
3,91(+0,0)Ruben André Sagli Houmsmoen, Halden IL29.09.096Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
3,91(+1,6)Oliver Marino Ruud Olsen, Sørild FIK091Grimstad, KM 13-1621.06.22
3,90(-1,1)Shehab Amr Ibrahim, IL Tyrving20.11.097Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
3,90(-0,9)Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.0916Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,89(-1,1)Sondre Gandrud Ransedokken, Flåværingen IL19.02.098Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
3,89(+1,3)Erland Soldal Austreng, Gausdal FIK20.02.091Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
3,88(+0,5)Sigurd Johannes Borgen, Romerike Friidrett14.01.09(-)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----70--------------------
3,88(+1,4)Oliver Wadahl Sweetman, IL Koll18.10.097Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
3,88(+1,9)Niklas Cato Link, Gjesdal IL18.01.096Fana, Framolekene 202228.05.22
3,86(+1,2)Vinjar Krutvik, Aure IL091Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
3,81(+0,0)Iver Moen, Lillehammer IF09.07.091Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
3,81(-1,7)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.093Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
3,80(+2,0)Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.097Haugesund, Mailekene21.05.22
3,80(+1,5)Kasper Elias Eriksen, Haugesund IL04.08.098Haugesund, Mailekene21.05.22
3,79(-0,9)Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.0917Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,78(+0,2)Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.092Mosjøen, Helgelandslekene 202219.06.22
3,77(+0,4)Jesper Eidsten, Oppegård IL09.12.096Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----80--------------------
3,75(-2,6)Paulo Nysveen, IF Hellas12.10.092Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
3,75(-1,1)Bror Theo Flø Haugli, IL Tyrving31.07.0918Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,74(+1,6)William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.092Grimstad, Klubbstevne31.05.22
3,70(+0,3)Emanuel Aarseth, Jølster IL09.07.091Jølster, Treningsstemne10.05.22
3,70(+1,6)Jacob Thorsen Norheim, Idrettslaget Skjalg23.10.099Haugesund, Mailekene21.05.22
3,69(+0,0)Cornelius Gjerlaugsen Kvevik, Fredrikstad IF30.06.0955Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
3,68(+1,3)Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.094Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
3,68(+0,0)Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.0912Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
3,67(-1,0)Isak Synnevåg, IK Grane18.05.092Arendal, Kretskarusell 112.05.22
3,67(+0,3)Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.095Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
-----90--------------------
3,66(+1,7)Heine Tungland, Sandnes IL05.08.096Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
3,65(-0,9)Temitope Adeola Olalemi, Idrettslaget Skjalg05.09.095Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
3,64(+0,4)Leo Patryk Olszanski Johansen, Romerike Friidrett16.10.098Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
3,62(-1,8)Olav Naadland Hauger, IL Tyrving22.05.0922Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,60(+1,5)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.09(-)Haugesund, Mailekene21.05.22
3,58(+0,2)Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.097Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
3,58(-0,8)Håkon Nishimwe, IL Nybrott06.01.091Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
3,56(-0,8)Samson Pissinga, IL Nybrott07.01.092Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
3,53(-0,7)Johannes Grov Nilsen, Stord IL15.12.097Fana, Framolekene 202228.05.22
3,52(+0,0)Filip Molenaar, Modum FIK28.09.091Geithus, Distriktsstevne14.06.22
-----100--------------------
3,50(-1,0)Mykola Kozlov, Vindbjart Friidrett20.01.093Arendal, Kretskarusell 112.05.22
3,50(+1,9)Johan Bertnes Leite, Innstranda IL20.10.091Bodø, Lagseriestevne14.06.22
3,49(+0,0)Henrik Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb25.12.0913Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
3,46(+0,4)Edward Myles Engelstad Hanatin, Nesodden IF091Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
3,41(+0,2)Jonas Sellevold, Oppegård IL25.09.097Ås, Åpningsstevne01.05.22
3,39(+2,0)Noah Todnem, Sandnes IL05.02.09(-)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
3,37(-1,8)Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.094Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
3,37(+0,0)Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.096Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
3,36(+1,9)Milmar Pedersen Bergshaven, Sørild FIK26.04.099Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
3,35(+1,5)Oscar Beyer-Olsen, Halden IL30.03.092Halden, Treningsstevne10.05.22
-----110--------------------
3,35(+0,7)Edwin Vecka-Martinussen, Romerike Friidrett093Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
3,34(+1,8)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.09(-)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
3,32(+0,5)Ola Wilhelm Vold, Lillehammer IF27.08.092Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
3,27(+1,2)Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.09(-)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
3,25(-2,1)Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.0914Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
3,21(-1,3)Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.096Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
3,20(-1,0)Jonas Elstrøm, IK Grane094Arendal, Kretskarusell 112.05.22
3,20(-1,0)Marcus Lassesen, IK Grane03.01.094Arendal, Kretskarusell 112.05.22
3,17(-1,1)Marcus William Flynn, IL Tyrving13.08.0925Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
3,15(-1,0)Julien Rea, IK Grane096Arendal, Kretskarusell 112.05.22
-----120--------------------
3,05(-0,4)Daniel Bekele, Sortland Friidrettsklubb094Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
3,03(+0,3)Siva-Agan Raja, Romerike Friidrett094Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
3,02(+0,1)Amund Flasnes, Lillehammer IF31.05.093Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
3,02(-1,2)Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.092Rjukan, Stevne uke21 202225.05.22
3,01(-1,4)Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.095Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
2,98(-1,0)Teodor Skutlaberg, IK Grane10.06.097Arendal, Kretskarusell 112.05.22
2,97(+0,0)Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.099Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
2,91(-0,8)Henry Michael Cringean, ISS15.09.098Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
2,91(+0,3)Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.091Osterøy, Seriestevne04.05.22
2,91(+0,8)Casper Heltne Berg, Alta IF092Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
-----130--------------------
2,58(-3,0)Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.099Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,68(+0,6)William Christophe Jeremy Peurton (FRA), Bækkelagets SK20.02.092Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,68(+3,1)Leon Victor Sandvik, Loddefjord IL12.11.093Fana, Framolekene 202228.05.22
4,59(+2,3)Theodor Gutvik, Kristiansands IF Friidrett12.09.092Kristiansand, Treningsstevne/KM02.06.22
4,50(+2,7)Bjørn Noah Haga Øverkil, Utleira IL Friidrett09.05.091Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,30(+2,2)Alexander Eikås, Fana IL15.07.093Fana, Karabinlekene 202214.05.22
4,25(+2,8)Anders Thaule Andersen, IK Grane11.01.093Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
4,16(+3,5)Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.091Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
4,12(+2,4)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.094Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
4,08(+3,0)Jonas Dalen, Fitjar IL17.09.094Fana, Karabinlekene 202214.05.22
4,03(4,03)Olav Naustenget, Hareid IL07.03.091Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
3,96(+3,1)Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.095Haugesund, Mailekene21.05.22
3,93(+3,5)Sigurd Johannes Borgen, Romerike Friidrett14.01.095Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
3,89(+6,2)Marius Aarset Lilleskog, Stegaberg IL18.05.094Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
3,80(+2,8)Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.092Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
3,49(+2,7)Noah Todnem, Sandnes IL05.02.092Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
3,46(+3,8)Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.097Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,45Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,22Sigurd Letnes, Asker Sk. Friidrett15.10.091Heggedal, Gui Vårleker 202208.05.22
3,58Vinjar Lunde, Laksevåg TIL12.08.091Bergen/La, Seriestevne11.05.22
3,36Eirik Henjum, Nesodden IF03.02.092 (G-11/12)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
2,94Petter Angel Sønvisen Snefjellå, Rana FIK27.02.091Rana, Banecup07.06.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,66(+0,0)Even Mathisen, Privat18.11.092Osterøy, Seriestevne04.05.22

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,94(+0,0)Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,63(+1,8)Øystein Bogstrand Løitegård, IF Hellas06.10.091Drammen, Treningstevne08.06.22
10,02(+0,2)Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.091Bergen/La, Seriestevne22.06.22
9,96(+0,0)Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
9,95(+2,0)Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
9,49(+1,9)Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.094Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
9,23(+0,2)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.092Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
9,21(+0,0)Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
8,66(+0,2)Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.091Ås, Vårstevne23.05.22
8,54(+2,0)Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.092Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
-----10--------------------
8,47(+0,2)Alexander Eikås, Fana IL15.07.091Fana, Karabinlekene 202215.05.22
8,16(+1,0)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.09(-)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
8,08(+0,8)Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.091Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
7,51(+1,6)Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.09(-)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
7,16(+2,0)Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.093Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
7,04(+1,5)Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.09(-)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
6,95(+0,7)Noah Todnem, Sandnes IL05.02.093Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
6,58(+0,0)Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.093Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32(+3,9)Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.091Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
8,70(+3,4)Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.095Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
7,56(+2,2)Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.092Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
7,15(+2,2)Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.094Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,79Serine Boisen, Oppstad IL25.07.091 (J-13)Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22
6,18Mia Sundby Bredesen, Oppstad IL18.01.092 (J-13)Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,45René Alejandro Myhre, Tønsberg Friidrettsklubb09.03.091 (G-12/13)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
11,72Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.095Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
10,28William Reberg, IL Nybrott02.01.091Selbu, Selbustevne23.05.22
10,13Anders Thaule Andersen, IK Grane11.01.091Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
10,07Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.091Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
9,54Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
9,38Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,32Gabriel Wennerström, Romerike Friidrett25.06.093Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,02Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.092Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
8,99Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.093Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
-----10--------------------
8,91Erik Johnsen Bjerkli, IL Nybrott18.10.091Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
8,87Sigurd Mork Aarnes, Romerike Friidrett24.03.091Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
8,86Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
8,83Bjørnar Seland Haugen, Austevoll IK Friidrett16.01.091Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
8,82Ola Wilhelm Vold, Lillehammer IF27.08.091Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
8,79Henrik Villanger, Ask Friidrett22.04.091Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
8,78Noah Aakre Dromnes, Byåsen IL29.12.091Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,75Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll12.03.092Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,74Oliver Marino Ruud-Olsen, Sørild FIK07.01.092Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
8,71Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.092Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
-----20--------------------
8,57Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.091Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
8,56Lars Jenset Lous, Midsund IL06.01.091Midsund, Midsundleikane26.05.22
8,50Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.091Knarvik, Seriestevne26.04.22
8,49Magnus Somying Olsen, BUL-Tromsø Friidrett03.06.092Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
8,15Edvin Sehic, Sportsklubben Vidar17.12.092Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
8,12Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.091Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
8,02Angelo Johnsen, IK Grane23.12.091Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
7,79Håkon Nishimwe, IL Nybrott06.01.092Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
7,75Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.091Rana, Banecup07.06.22
7,74Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.092Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----30--------------------
7,65Bendik Dybsland Tolnes, Byåsen IL21.07.091Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
7,57Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Stevne uke21 202225.05.22
7,56Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.094Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
7,50Iver Fykerud, IL Tyrving23.01.093Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
7,49Adrian Rømma, Mosjøen Friidrettsklubb27.08.091Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
7,47Daniel Bekele, Sortland Friidrettsklubb091Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
7,44Morten Andreas Hjartland, Mosjøen Friidrettsklubb29.01.091Mosjøen, Helgelandslekene 202219.06.22
7,43Samson Pissinga, IL Nybrott07.01.093Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
7,43Silas August Skar Bulling, Tingvoll IL21.09.094Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
7,39Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.095Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----40--------------------
7,39Siva-Agan Raja, Romerike Friidrett092Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
7,31Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.092Haugesund, Mailekene21.05.22
7,29Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.09MHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
7,28Sondre Stenseth, Byåsen IL08.01.092Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
7,26Peter Angelskår, FIL Aks-7714.04.092Knarvik, Seriestevne26.03.22
7,16Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
7,12Vemund Urdalen, Utleira IL Friidrett21.04.092Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
7,05Leo Patryk Olszanski Johansen, Romerike Friidrett16.10.093Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
7,04Vinjar Krutvik, Aure IL091Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
7,03Jakob Gotteberg, Kristiansands IF Friidrett02.07.094Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
-----50--------------------
6,99Even Mathisen, Osterøy IL18.11.091Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
6,98Arvid Jansson, Ås IL06.07.093Ås, Åpningsstevne01.05.22
6,96Johannes Thorsheim, FIL Aks-7725.04.091Arna, Arna kastkarusell 328.06.22
6,91Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Lagseriestevne18.05.22
6,85Joel Röhrs, Sandefjord Turn & IF10.08.091Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
6,80Vebjørn Thowsen Hauge, Fana IL19.10.093Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,65Amund Flasnes, Lillehammer IF31.05.092Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
6,65Shehab Amr Ibrahim, IL Tyrving20.11.096Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
6,63Mykola Kozlov, Vindbjart Friidrett20.01.092Arendal, Kretskarusell 112.05.22
6,61Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.092Moss, Treningsstevne 104.05.22
-----60--------------------
6,61Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.091Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
6,58Noah Todnem, Sandnes IL05.02.094Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
6,56Oscar Beyer-Olsen, Halden IL30.03.091Halden, Treningsstevne10.05.22
6,55Øyvind Kolstad Silseth, Ask Friidrett20.07.092Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
6,49Emil Ekeli Midtun, Fana IL12.01.094Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,48Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.093Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
6,47Magnus Guldteig Lien, Ranheim IL24.03.094Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
6,40Leon Hårvik, Kopervik IL14.09.091Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22
6,23Sander Sjøen Hjelmervik, Haugesund IL12.02.095Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
6,21Sindre Aalberg, Beitstad IL03.06.091Beitstad, T-A Sprinten 202224.05.22
-----70--------------------
6,13Kasper Elias Eriksen, Haugesund IL04.08.093Haugesund, Mailekene21.05.22
6,03Christian Langedal, Sortland Friidrettsklubb19.08.092Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
6,02Kristoffer Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb21.06.096Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
6,01Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.097Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
6,00Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.095Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
6,00Erland Soldal Austreng, Gausdal FIK20.02.093Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
5,98Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.095Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
5,89Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.096Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
5,84Edwin Vecka-Martinussen, Romerike Friidrett094Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
5,81William Schlanbusch, Sørild FIK19.01.095Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
-----80--------------------
5,80Oskar Sandblåst Garborg, Sportsklubben Vidar01.01.094Oslo/Bi, Klubbstevne25.05.22
5,74Isak Synnevåg, IK Grane18.05.093Arendal, Kretskarusell 112.05.22
5,65Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.095Ås, Åpningsstevne01.05.22
5,63Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.093Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
5,59Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.092Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
5,58Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.093Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
5,57Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.099Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
5,55David Normann Aasheim Raa, IL Bjarg30.10.092Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
5,51Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.094Haugesund, Mailekene21.05.22
5,41Vinjar Lunde, Laksevåg TIL12.08.091Bergen/La, Seriestevne11.05.22
-----90--------------------
5,39Sacarias Sørland, Sandnes IL24.09.094Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
5,34Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.097Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
5,27Petter Angel Sønvisen Snefjellå, Rana FIK27.02.093Rana, Banecup07.06.22
5,00Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.092Rjukan, Stevne uke21 202225.05.22
4,12Lars Håkon Tengesdal Oftedal, Bryne FIK31.05.095Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,05Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.094Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
3,67Casper Heltne Berg, Alta IF091Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
2,25Isak Gullbrå, Osterøy IL22.08.095Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,21William Christophe Jeremy Peurton (FRA), Bækkelagets SK20.02.094 (G-12/13)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,16Lars Martin Søderstrøm, ukjent19.11.091Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
7,64Even Mathisen, Privat18.11.091Osterøy, Seriestevne04.05.22

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,30Olai Stav Graasvoll, Kristiansands IF Friidrett06.05.091Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
28,99Mikael Øverland, Asker Sk. Friidrett17.01.091Røyken, Spikkestad Open18.06.22
27,20Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.091Fana, Karabinlekene 202215.05.22
26,38Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.091Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
26,23Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Sommerkaststevne 123.06.22
26,09Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll12.03.093Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
25,13Erlend Ørjedal, Hattfjelldal IL10.02.091Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
25,13Peter Angelskår, FIL Aks-7714.04.091Knarvik, Skansemyren kastkarusell 406.06.22
24,33Johannes Thorsheim, FIL Aks-7725.04.092Knarvik, Skansemyren kastkarusell 406.06.22
23,81Julius Evensen, Bardu IL31.03.091Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
-----10--------------------
23,12Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.092Fana, Karabinlekene 202215.05.22
22,78Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.091Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
22,36Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
22,09Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.092Rjukan, Sommerkaststevne 330.06.22
21,90Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.093Rjukan, Sommerkaststevne 330.06.22
21,70Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
21,70Brage Jensen-Aanes, Mosjøen Friidrettsklubb27.02.093Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
20,85Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.092Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
20,03Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.093Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
17,48Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.096Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----20--------------------
16,79Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.092Fana, Framolekene 202227.05.22
16,36Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Stevneuke 21 202227.05.22
16,25Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.091Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
16,14Morten Andreas Hjartland, Mosjøen Friidrettsklubb29.01.094Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
16,04Oliver Pontén Fredman, Ranheim IL21.10.092Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
15,91Noah Todnem, Sandnes IL05.02.094Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
15,55Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Lagseriestevne18.05.22
15,38Adrian Rømma, Mosjøen Friidrettsklubb27.08.095Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
15,36Jakob Bargård Aarnes, Fana IL17.03.093Fana, Karabinlekene 202215.05.22
15,27Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.091Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
-----30--------------------
15,00Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.092Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
14,88Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.092Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,56Fredrik Kvarberg Henriksen, Ås IL01.03.091Ås, Mai-kaststevne11.05.22
14,22Daniel Bekele, Sortland Friidrettsklubb092Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
14,07Bjørn Vatne Benum, Fana IL06.10.094Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,98Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.091Tromsø, Teknisk karusell 215.06.22
13,96Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.095Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
13,42Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.092Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
12,63Ask Røkenes, Sortland Friidrettsklubb16.01.093Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,16Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.095Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
-----40--------------------
11,88Heine Tungland, Sandnes IL05.08.097Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,82Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Sommerkaststevne 330.06.22
33,98Andreas Brakstad Klausen, FIL Aks-7715.08.091Knarvik, Seriestevne26.04.22
28,68Peter Angelskår, FIL Aks-7714.04.092Knarvik, Seriestevne26.03.22
23,11Vegar Magne Forstrøm, Groruddalen Friidrettsklubb17.04.091Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
22,73Leon Vo Tveit, Laksevåg TIL09.06.091Bergen/La, Seriestevne27.04.22
21,93Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.092Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
21,75Erik Johnsen Bjerkli, IL Nybrott18.10.091Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
21,62Samson Pissinga, IL Nybrott07.01.092Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
20,52Sebastian Rueda Svendsen, Idrettslaget Skjalg05.06.091Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
19,53Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.093Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
-----10--------------------
19,49Håkon Nishimwe, IL Nybrott06.01.093Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
18,77Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.091Geithus, Kastkarusell27.04.22
18,61Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll12.03.091Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
18,13Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092Geithus, Kastkarusell27.04.22
17,19Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.092Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
16,91Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.091Tromsø, Teknisk karusell 215.06.22
16,66Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Lagseriestevne28.06.22
16,63Noah Todnem, Sandnes IL05.02.091Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
16,52Simen Eggerud, Rjukan Idrettslag03.10.092Rjukan, Sommerkaststevne 123.06.22
15,28Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.091Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
-----20--------------------
14,96Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.093Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
12,95Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.092Fana, Framolekene 202229.05.22
11,57Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.092Tromsø, Teknisk karusell 215.06.22
10,80Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.095Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
10,14Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.096Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,72Sondre Rosseland, Vindbjart Friidrett26.04.091Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
32,85Erlend Ørjedal, Hattfjelldal IL10.02.091Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
31,91Erik Johnsen Bjerkli, IL Nybrott18.10.092Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
31,82Henrik Elias Karlsen, Fredrikstad IF16.01.091Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
31,18Håvard Bjerkli, Sandnes IL09.06.091Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
30,06Sofian Grimstad Nilsen, Sandnes IL08.02.092Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,82Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL30.04.092Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
26,71Thomas Svendsen, IL Tyrving26.09.094Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
26,18Bjørnar Seland Haugen, Loddefjord IL16.01.095Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,65Lukas Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.12.092Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
-----10--------------------
25,62Vetle Hartløv Mikalsen, Idrettslaget Skjalg07.02.091Stavanger, Jærcup19.05.22
25,30Henrik Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb25.12.092Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
24,24Alexander Gårseth Watland, Sandnes IL02.12.097Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,90Jakob Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg10.06.092Stavanger, Jærcup19.05.22
23,90William Berny Warnes Barthel, Gjøvik FIK08.11.091Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
23,72Johannes Thorsheim, FIL Aks-7725.04.091Arna, Arna kastkarusell 328.06.22
23,42Sander Sæverud Jensen, IL Trio25.07.091Haugesund, Mailekene21.05.22
23,24Jakob Macek, Rjukan Idrettslag08.05.091Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
23,14Matheus Håkansson, Flåværingen IL06.02.093Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
23,02Ask Hemmingsen Steiro, Sortland Friidrettsklubb30.11.093Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----20--------------------
22,57Noah Waldenstrøm-Moen, Urædd Friidrett20.08.091Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
22,51Håvard Solvold Sætre, Rjukan Idrettslag16.01.091Rjukan, Stevne uke21 202225.05.22
22,42Sigurd Pareli Juven, Bodø Friidrettsklubb29.04.091Bodø, Lagseriestevne28.06.22
21,80Adrian Rømma, Mosjøen Friidrettsklubb27.08.091Rana, Banecup07.06.22
21,41Andreas Nordgård, Hurdal IL16.06.094Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
21,14Even Mathisen, Osterøy IL18.11.091Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
20,96Aksel Myrstad, Sem IF091Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
20,78Ola Wilhelm Vold, Lillehammer IF27.08.096Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
20,72Mikkel Mauritzen Presthus, Idrettslaget Skjalg22.04.094Stavanger, Jærcup19.05.22
20,68William Reberg, IL Nybrott02.01.091Selbu, Selbustevne23.05.22
-----30--------------------
20,38Adrian Bolsøy, Midtbygdens IL07.01.095Stavanger, Jærcup19.05.22
20,01Eirik Henjum, Nesodden IF03.02.092 (G-11/12)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
19,97Oscar Vorsaa Winther Ødegård, Fredrikstad IF06.12.092Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
19,95Noah Todnem, Sandnes IL05.02.094Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
18,59Kristoffer Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb21.06.097Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
18,21Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.092Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
17,91Enrico Allikivi, BUL-Tromsø Friidrett05.01.091Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
17,48Heine Tungland, Sandnes IL05.08.095Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
17,11Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.093Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
16,82Jonas Boardman Aarsæther, BUL-Tromsø Friidrett15.06.091Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
-----40--------------------
16,70Cornelius Gjerlaugsen Kvevik, Fredrikstad IF30.06.098Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
16,13Sean Eliah Baumgartner, Sortland Friidrettsklubb25.08.092Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
16,04Soland Glad Myrbakk, BUL-Tromsø Friidrett31.10.092Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
15,99Leonard Aleksander Hausner, BUL-Tromsø Friidrett20.07.091Tromsø, Teknisk karusell 215.06.22
15,42Linus Kristoffer Lervik-Johansen, Fredrikstad IF13.06.093Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
14,85Oliver Pontén Fredman, Ranheim IL21.10.092Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
14,76Ådne Opsanger-Tveit, IL Trio05.09.093Haugesund, Mailekene21.05.22
14,59Eirik Aasebø Løvland, Ålesund Friidrettsklubb01.04.092Ålesund, Seriestevne23.05.22
14,39Christian Nøkleby Arstein-Førde, Idrettslaget Skjalg15.01.094Haugesund, Mailekene21.05.22
14,18Dennis Eide Urstad, Rjukan Idrettslag29.11.093Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
-----50--------------------
14,04Peter Angelskår, FIL Aks-7714.04.091Knarvik, Seriestevne26.03.22
13,99Theodor Tønseth, Ålesund Friidrettsklubb25.04.093Ålesund, Seriestevne23.05.22
13,22Oscar Beyer-Olsen, Halden IL30.03.091Halden, Treningsstevne10.05.22
12,97Casper Sandmo, BUL-Tromsø Friidrett30.10.094Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
12,45Njord Schive, BUL-Tromsø Friidrett08.04.096Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
11,74Shehab Amr Ibrahim, IL Tyrving20.11.099Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
10,64Casper Heltne Berg, Alta IF091Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
10,36Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.094Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
10,35Edward Myles Engelstad Hanatin, Nesodden IF091Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
9,60Iver Eide, Ålesund Friidrettsklubb094Ålesund, Seriestevne23.05.22
-----60--------------------
8,43Marcus William Flynn, IL Tyrving13.08.0910Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,45Andreas Sørensen, BUL-Tromsø Friidrett30.09.094Tromsø, Back on Track in May18.05.22
7,31Isak Gullbrå, Osterøy IL22.08.095Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,14Sigurd Letnes Østensen, Asker Sk. Friidrett15.10.092 (G-14)Asker, Askerlekene 202205.06.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,06David Sindre Risberg, Sandefjord Turn & IF11.02.091Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
40,10Aksel Myrstad Olsen, Sem IF05.07.092Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
39,32Vemund Myreng, Fagernes IL06.07.091Fagernes, Gjensidigelekene 202206.06.22
35,43Filip Molenaar, Modum FIK28.09.091Geithus, Distriktsstevne14.06.22
33,15Even Mathisen, Osterøy IL18.11.091Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
32,23Sander Solberg Hopsdal, Osterøy IL05.05.092Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
29,53Simen Eelco Paulides, Årdalstangen IL10.01.095 (G-11/14)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
26,32Tord Krakhella Sangolt, Osterøy IL09.08.093Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
23,95Lucas Heimvik-Bønes, Osterøy IL07.03.094Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
10,85Isak Gullbrå, Osterøy IL22.08.095Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
-----10--------------------

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Peter Angelskår, FIL Aks-7714.04.091Knarvik, Seriestevne26.03.22

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2703Vebjørn Grimeli, Flåværingen IL
9,68(-0,5)-4,20(+0,1)-7,29-11,19(+0,0)-NH-2,03,37
30.04.091Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2068Peter Angelskår, FIL Aks-77
28,68 7,03 22,96 14,04 8,15
14.04.091Knarvik, Seriestevne26.03.22

Total requesttime: 8.7653501033783 seconds