Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
8,25Scott Ygård, IF Hellas06.01.031-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,28Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.032-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,30Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.032-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,38Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,46Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.031Florø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
8,46Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,47Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.035-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,49Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,54Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----10--------------------
8,57Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,57Jacob Barrow, Høybråten og Stovner IL09.05.034-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,59Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.037-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,61Bjørnar Wetteland, Bryne FIK26.02.031Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
8,61Jens Arnesen Gillund, Romerike Friidrett23.07.032-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,62Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.035-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,63Ole Sivert Røyrhus, Stranda IL11.03.037-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,66Tobias Johansen, IK Hind22.08.032Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
8,69Niels Pretorius, IL Tyrving22.04.033-h3 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,69Simen Nordheim Berg, Høybråten og Stovner IL26.03.033-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
-----20--------------------
8,69Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.032-h3Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
8,71Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.032-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,72Magnus Øgård, Fana IL08.07.033-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,74Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.033-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,74Hans Rist Frydenberg, Rjukan Idrettslag01.04.032-h1Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
8,75Kasper Fjeldstad, Ask Friidrett21.02.034-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,77Lars N. Lyssand, T&IF Viking05.03.031-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,79Patrick Østerby Nilsen, Sportsklubben Vidar03.05.034-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,81Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.031-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,82Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031Steinkjer, Innendørs30.01.16
-----30--------------------
8,82Luke Davidsen, Ørsta IL04.05.031Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
8,83Joakim Andreas Hofseth Hatløy, Dimna IL27.07.032Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
8,83Simen Gimnes, Asker Sk. Friidrett22.08.033-fi Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,85Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.035-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,86William Randmæl Jones, IL Tyrving21.05.033-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,88Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032Leirvik, Hallstevne06.02.16
8,89Georg Olsen Urdal, BUL-Tromsø Friidrett08.03.033Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
8,89Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031-h2Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
8,90Simon Leinum, Leinstrand14.05.031-h1Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
8,90Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.034Tromsø, Tromsølekene inne 201613.02.16
-----40--------------------
8,91Markus Lund Haddal, Os Turnforening31.12.032 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
8,91Roar Tranås, Jøa IL10.07.033Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
8,92Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.035-fi Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,93Nicolai Haukedal, T&IF Viking01.01.035-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
8,94Augustin Carteron, IL i BUL17.09.033-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,95Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.037-h3 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,95Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
8,96Aanund Tveitå, Otra IL13.09.033-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,97Thomas Kvam, Nesøya IL23.03.031-h2 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,98Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.032-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----50--------------------
8,99Ludvig Langeland, Rjukan Idrettslag28.06.032-h2Porsgrunn, KM inne Telemark14.02.16
9,00Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.034-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,02Erlend Janborg, Nesøya IL17.09.032-h2 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,06Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.031 (G-12)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
9,08Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.032Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
9,08Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031-h1Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,10Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.035-h2 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,10William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,11Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.036-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,11Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033Hvam, Indoor Games02.03.16
-----60--------------------
9,13Daniel Hermansen, IF Sturla01.01.038 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
9,15Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.032Steinkjer, Innendørs30.01.16
9,16Henrik Taranger, IL Gneist25.11.037-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,16Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.033-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,19Anders Vik, FIL Aks-7707.03.033-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,20Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.034-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,22Sander Skarland, Overhalla IL08.04.035Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
9,23Jørgen Bergh, IL Koll29.12.035-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,25Petter Hagen, Nittedal IL02.09.036-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,26Eskil Hylbak Vie, IL Tyrving02.01.031-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
-----70--------------------
9,26Ahmed Abdul Ali Amer, Turn & IL Hovding15.05.034-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
9,28Peder Henriksen Dingsør, IL Tyrving18.11.031-h1 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,28Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.031-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
9,29Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.032-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
9,30Brage Henden Nybakk, Nøtterøy IF02.04.031-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,30Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.035-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,31Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.033 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
9,31Fabian Mesgrahl, Oppegård IL24.05.034-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,31Andreas Kvilesjø, Sarpsborg IL14.05.032-fi Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,33Philip Wang Jørgensen, IL Sandvin15.08.034-h3Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
-----80--------------------
9,33Isak Wendelbo Nyre, Bergens Turnforening31.01.033-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,33Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.033-h2Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
9,34Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.032-h6Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
9,35Jakob Rudi Nordang, Ørsta IL24.01.033Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
9,36Markus Hilland, Turn & IL Hovding16.04.032-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,36Ahmed Ali Abdul-Ameer, Turn & IL Hovding15.05.034-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,37Sebastian Hasfjord-Lia, Ski IL Friidrett05.09.037-h2 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,37Buster Murray, IL i BUL02.12.036-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,38Haakon Thorstad, IL Sandvin22.09.035-h2Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
9,40Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.038-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----90--------------------
9,40Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.034Hvam, Indoor Games02.03.16
9,41Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,42Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.032-h1Ranheim, Malvikstevnet 201603.02.16
9,45Dennis Berntsen, Fredrikstad IF31.05.032-h1Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,47Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,49Pætur Rasmussen, Sandnes IL06.09.031-h3 (G-11/14)Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
9,51Milan Spijker, FIK Ren-Eng25.05.032Askim, Askimlekene17.01.16
9,51Runar Heggdal Stølen, Midsund IL26.08.034Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
9,52Markus Løken, FIK Orion12.06.031 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
9,53Kristoffer Hval, Bækkelagets SK22.01.032-h1 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----100--------------------
9,53Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
9,54Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.035Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
9,54Karamjit Nahal, Bodø Friidrettsklubb15.01.031Bodø, Kretsstevne04.04.16
9,56Mathias Olivares, Fagernes IL07.04.031Stange, KM Hedmark og Oppland16.01.16
9,59Vegard Ebne, Aurland IL24.06.038-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
9,59Isak Fjesme Hustad, Kristiansands IF Friidrett29.07.033-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,59Benjamin Walla, Tvedestrand Turn & IF24.06.033-h2Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
9,61Sondre Overskeid, Ski IL Friidrett07.06.033-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
9,61August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.032Bodø, Kretsstevne04.04.16
9,62Jonatan Holme Forus, Sandnes IL03.09.032-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
-----110--------------------
9,64Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.034 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
9,64Alfred Røst Aarø, IL Tyrving02.09.036-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,67Mikkel Madsen, Sandefjord Turn & IF24.07.033-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
9,68Daniel Oppen, IF Sturla26.02.037-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,68Johan Høgberg Adamsson, IL Skjalg12.09.033Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
9,69Patrick Naustdal, Turn & IL Hovding17.07.035Leikvang, Hovdingrekrutten 104.02.16
9,70Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.034Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
9,70Varg Glomsrud Pedersen, IF Hellas23.11.037-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,72Elias Hordvik, IF Sturla17.08.037-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,72Emil Venge-Kvamme, Bergens Turnforening23.04.033-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----120--------------------
9,72Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.035-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,73Victor Martinius Sandal Diseth, Bergens Turnforening30.07.034-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,73Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.031-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
9,76Simen Sormbroen, Hamar IL25.04.032 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
9,76Markus Myhre-Steinnes, Ørsta IL20.02.036Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal30.01.16
9,77Rickard Selbekk Hansen, Gausdal FIK05.05.033 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
9,77Magnus Hoff-Kvalem, Fana IL02.07.034-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
9,77Brage Strugstad Qviller, FIK Orion10.07.037-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,79Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.032Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
9,82Lukas Olai Hammerstad, Turn & IL Hovding09.10.035-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----130--------------------
9,88Christian Velde Martinsen, Haugesund IL29.01.033Haugesund, Innendørsstevne 110.01.16
9,89Vegard Nikolai Vorum Jablonski, Ranheim IL14.12.032 (G-12)Ranheim, Klubbmesterskap19.10.15
9,92Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.033-h1 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,96Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.038-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,96Didrik Monstad-Thorvaldsen, Fredrikstad IF23.02.035-fi Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
9,96Kevin Makedonski, Romerike Friidrett11.02.038-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,98Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Sandane, Innandørsstemne16.01.16
9,98Trygve Bartnes Wikmark, BUL-Tromsø Friidrett04.09.033Tromsø, Seriestevne 504.04.16
10,02Fredrik Stavik Moshagen, Søndre Land IL29.03.035Hvam, Indoor Games02.03.16
10,03Anders Bærheim, Otra IL04.02.032Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
-----140--------------------
10,04Fabian Aadland, Turn & IL Hovding06.04.035-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
10,05Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.037-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
10,06Ole Sælid, Ringerike Friidrettsklubb19.02.034-h1 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
10,07Theodor Westgård, Bodø Friidrettsklubb01.03.033Bodø, Kretsstevne04.04.16
10,16Jacob Halsne Berentsen, Hinna IL11.03.033-h1 (G-13/14)Sandnes, Innandørsstevne 211.02.16
10,23Gaute Aasberg Andreassen, Nøtterøy IF08.12.036-h1Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
10,24Vegard Eimhjellen, Sandane Turn og Idrettslag14.01.032Sandane, Innandørsstemne16.01.16
10,27Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.038-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
10,28Sander Eikenes, Ørsta IL06.09.036 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane28.11.15
10,30Oliver Kjeldstadlie, Steinkjer Friidrettsklubb31.07.032 (G-12)Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
-----150--------------------
10,31Karsten Lukas Jacobsen, Nøtterøy IF23.09.031-h2Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
10,36Even Skotte Skår, Lillehammer IF20.10.031Lillehammer, LIF Stevnet26.01.16
10,38Johannes Olai Silnes, Ski IL Friidrett11.11.034-h2Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
10,43Henrik Høgberg Adamsson, IL Skjalg12.09.034Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
10,51Gudni Leo Peersen Mariusson, Søgne IL19.01.033Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
10,51Oskar Høgberg Adamsson, IL Skjalg12.09.035Haugesund, Innendørsstevne 313.03.16
10,63Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.038-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
10,67Jonathan Askeland, Otra IL18.07.034Lyngdal, KM/Agdermesterskapet i friidrett innendørs23.01.16
10,67Lars Erik Sjøen Vea, Torvastad IL03.09.032Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
10,74Martin Olai Haddeland, Kristiansands IF Friidrett23.04.034-h1Kristiansand, SM-Innendørs21.02.16
-----160--------------------
10,76Håkon Hassel, Bodø Friidrettsklubb02.02.034Bodø, Kretsstevne04.04.16
11,03Tobias Bakken Tollefsen, Urædd Friidrett08.10.032-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
11,43Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.07.033-h1Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16
11,80Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg IL25.09.032-h2Fredrikstad, Fredrikstad lekene 201614.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,30Daan Thomas Achterberg (NED), Herkules Friidrett13.06.032-h2Porsgrunn, Telemark Karusell 113.04.16

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.031Hov i Land, Treningsstevne02.04.16
9,9Håkon Rye, Fagernes IL03.05.031Leira, Treningsstevne30.04.16
12,8Viktor Frivoll Kyllingstad, Søndre Land IL21.11.032Hov i Land, Treningsstevne30.01.16

Total requesttime: 0.39474391937256 seconds