Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,82Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
26,95Scott Ygård, IF Hellas06.01.031-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
27,42Ole Sivert Røyrhus, Stranda IL11.03.032-h5Stange, Bamselekene 201613.03.16
27,45Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
27,63Jens Arnesen Gillund, Romerike Friidrett23.07.031-h3Stange, Bamselekene 201613.03.16
27,67Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
27,71Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
27,82Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.032-h2Borås/SWE, Distriktskampen 201617.01.16
27,93Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
28,04Jacob Barrow, Høybråten og Stovner IL09.05.033-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
-----10--------------------
28,20Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
28,23Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,29Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,31Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.031-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,53Patrick Østerby Nilsen, Sportsklubben Vidar03.05.032-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,82Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.033-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,86Thomas Strønstad-Løseth, T&IF Viking07.09.031-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
28,90Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.032Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
28,97William Randmæl Jones, IL Tyrving21.05.031-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
29,04Erlend Janborg, Nesøya IL17.09.032-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----20--------------------
29,11Martin Aske, IL Skjalg12.03.031Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
29,11Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
29,27Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031Steinkjer, Adventsstevne05.12.15
29,29Markus Lund Haddal, Os Turnforening31.12.031 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
29,33Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
29,35Daniel Hermansen, IF Sturla01.01.034-h2 (G-13/14)Bærum, Kretskamp30.01.16
29,36Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.031-h5Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
29,38Luke Davidsen, Ørsta IL04.05.031Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
29,60Joakim Andreas Hofseth Hatløy, Dimna IL27.07.032 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
29,60Fabian Mesgrahl, Oppegård IL24.05.033-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----30--------------------
29,62Simen Gimnes, Asker Sk. Friidrett22.08.031-h3Ørebro/SWE, Örebro Indoor Games09.01.16
29,62Augustin Carteron, IL i BUL17.09.032-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
29,70Gabriel Kanestrøm, Turn & IL Hovding18.06.031-h2Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
29,91Erlend Kringeland, Stord IL21.04.033Haugesund, Innendørsstevne 210.02.16
29,93Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.034-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
29,94Torjus Svardal, Ullensaker/Kisa IL15.03.031Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
30,16Magnus Øgård, Fana IL08.07.033-h2Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
30,19Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031Stange, KM Hedmark og Oppland17.01.16
30,37Petter Hagen, Nittedal IL02.09.033-h5Stange, Bamselekene 201613.03.16
30,40Christian Stamm, Moss IL28.02.033-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----40--------------------
30,47Buster Murray, IL i BUL02.12.031-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
30,49Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.034-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
30,50Ahmed Abdul Ali Amer, Turn & IL Hovding15.05.031-h3Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
30,62William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.032-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
30,78Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.032-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
30,79Simen Nordheim Berg, Høybråten og Stovner IL26.03.033-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
30,82Ahmed Ali Abdul-Ameer, Turn & IL Hovding15.05.033-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
30,83Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.032-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
30,86Henrik Taranger, IL Gneist25.11.034-h4Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
30,90Anders Vik, FIL Aks-7707.03.032-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----50--------------------
30,92Eskil Hylbak Vie, IL Tyrving02.01.034-h3Stange, Bamselekene 201613.03.16
30,96Eivind Engløkk, Haugesund IL20.06.033Sandnes, KM Rogaland Inne 201631.01.16
31,03Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.032-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
31,07Isak Wendelbo Nyre, Bergens Turnforening31.01.032-h3Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
31,11Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,25Daniel Oppen, IF Sturla26.02.033-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
31,31Jakob Myckland Stevik, Ranheim IL04.01.031 (G-12)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
31,82Vegard Ebne, Aurland IL24.06.033-h3Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
31,84Brage Henden Nybakk, Nøtterøy IF02.04.034-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
31,94Sebastian Hasfjord-Lia, Ski IL Friidrett05.09.033-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----60--------------------
31,99Runar Heggdal Stølen, Midsund IL26.08.032Ulsteinvik, Nasjonalt Stemne/KM for Møre og Romsdal31.01.16
32,03Markus Løken, FIK Orion12.06.031 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
32,05Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.034-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
32,08Vegard Nikolai Vorum Jablonski, Ranheim IL14.12.032 (G-12)Ranheim, Adventsstevne29.11.15
32,09Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.033 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
32,12Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.032Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
32,20Magnus Hoff-Kvalem, Fana IL02.07.032-h5Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
32,21Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.034-h3Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
32,28Victor Martinius Sandal Diseth, Bergens Turnforening30.07.033-h4Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
32,51Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.036-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----70--------------------
32,58Brage Strugstad Qviller, FIK Orion10.07.034-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
32,70Markus Hilland, Turn & IL Hovding16.04.032-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
32,95Oscar Sørland, Bækkelagets SK12.03.035-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
33,07Gorm Wigaard Kjølen, FIK Orion23.02.033Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
33,09Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.033-h6Leikvang, Romjulsstevne27.12.15
33,09Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.033-h2Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
33,20Simen Sormbroen, Hamar IL25.04.032 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
33,38Jakob Rudi Nordang, Ørsta IL24.01.034 (G-12)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane29.11.15
33,43Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.033-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
33,58Lukas Olai Hammerstad, Turn & IL Hovding09.10.034-h5Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
-----80--------------------
33,70Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.034-h5Stange, Bamselekene 201613.03.16
33,81Håkon Kristian Walle, Lørenskog Friidrettslag06.03.035-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
33,96Ole Sælid, Ringerike Friidrettsklubb19.02.034-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
34,24Kevin Makedonski, Romerike Friidrett11.02.035-h5Stange, Bamselekene 201613.03.16
34,61Fabian Aadland, Turn & IL Hovding06.04.033-h1Leikvang, Pingvinlekene 201613.02.16
35,03Oliver Kjeldstadlie, Steinkjer Friidrettsklubb31.07.032Steinkjer, Innendørs30.01.16
35,10Rickard Selbekk Hansen, Gausdal FIK05.05.033 (G-12)Stange, U-cup del 330.10.15
35,54Fredrik Stavik Moshagen, Søndre Land IL29.03.034Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
36,15Vegard Velle Sivertsen, Bergens Turnforening14.11.033-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
36,57Håkon Mathias Dalen Øverhaug, Hamar IL12.04.035Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
-----90--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,76Daan Thomas Achterberg (NED), Herkules Friidrett13.06.034-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Total requesttime: 1.6413290500641 seconds