Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+0,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
7,52(+1,0)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,57(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
7,64(+0,3)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082-h2 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
7,66(+0,6)Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.082-fi Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
7,74(+0,0)Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.081-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
7,84(+0,3)Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.081Fana, KM Hordaland24.09.22
7,88(+1,0)Lionell Luca Lundberg Larsen, Haugesund IL17.01.082-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
7,89(+1,7)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Fana, Gneistspelen 202220.08.22
7,92(-1,0)David Andreas Torres, Lørenskog Friidrettslag19.08.081-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----10--------------------
7,93(-1,0)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
7,97(+1,7)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.083Fana, Gneistspelen 202220.08.22
8,01(-1,0)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.083-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,01(-1,0)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.084-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,06(+1,9)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Harstad, Seriestevne 124.05.22
8,07(+1,4)Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.082Førde, Cargill leikane11.06.22
8,10(+0,0)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.084-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,11(+1,2)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081-h1Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,11(+0,0)Iver Kvistad, Inderøy IL02.07.082-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,11(+1,1)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
-----20--------------------
8,17(+1,0)Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.083-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
8,18(+1,0)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.084-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
8,20(-0,4)Adrian Hepsøe, Utleira IL Friidrett29.12.082-h3Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,21(+0,3)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Fana, KM Hordaland24.09.22
8,23(+1,5)Tobias Herstad, Florø Turn og IF01.03.081-h8 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,23(+0,0)Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.084-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,24(+0,2)Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,27(+0,8)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.082 (G-12/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
8,27(+1,8)Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
8,27(+1,2)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 414.09.22
-----30--------------------
8,28(-1,1)Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.082Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
8,28(+0,2)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,29(+1,6)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
8,30(-0,5)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08MHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
8,30(+1,6)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.082Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
8,31(+1,5)Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.082Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
8,31(+1,2)Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.081Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
8,32(+1,6)Phillip Patkoh-Berge, Moss IL13.01.083Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
8,34(+1,9)Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.083Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
8,35(+1,2)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082-h2 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
-----40--------------------
8,36(+0,4)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.082Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
8,36(+0,8)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.082Jessheim, Norgeslekene07.08.22
8,36(+1,2)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.082Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
8,37(+1,1)Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Seriestemne30.05.22
8,37(+1,7)Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.081Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
8,38(-0,3)Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.084-fi-ALillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,39(+1,5)Kristian Kvamme, IL Stein15.01.081Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
8,40(+1,2)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.081Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.08.22
8,41(+1,0)Odin Olsson Selnes, Lensvik IL11.10.081-h2Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,41(+1,2)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.082Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.08.22
-----50--------------------
8,43(+0,9)Lukas Tangedal, Gaular IL06.08.083-fi (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,43(-0,4)Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.083-h3Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,44(+0,7)Salumu Amsare, Stjørdal Friidrettsklubb02.02.082-h5 (G-15)Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
8,45(+0,6)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.082Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
8,45(+0,2)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082Geithus, Furumolekene 202210.09.22
8,46(+0,1)Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.081Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
8,47(+1,3)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Fana, Karabinlekene 202213.05.22
8,47(+1,1)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
8,48(-0,1)Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.081Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
8,48(+0,3)Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett02.04.084-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----60--------------------
8,49(-0,4)Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.084-h3Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,50(+1,7)Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.081-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
8,50(+0,4)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
8,51(+1,9)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.084Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
8,51(-0,6)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.081Arna, Askokarusellen15.08.22
8,52(+1,7)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.082-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
8,52(+0,3)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.085-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,53(-0,5)Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
8,53(+2,0)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.083Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
8,54(-0,3)August Lundholm, Byåsen IL26.05.086-fi-ALillehammer, Veidekkelekene18.06.22
-----70--------------------
8,56(-1,2)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.083-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,60(-0,3)Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.087-fi-ALillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,61(-0,9)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.082-h2Os, OsLekene 202217.09.22
8,63(+1,4)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.083Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
8,65(-1,0)Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.084-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,65(+0,0)Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.084-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,67(+1,9)Viktor Stattin, IK Hind04.04.085Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
8,67(+0,5)Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.082-h3 (G-12/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
8,68(-1,0)Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Voss, Seriestemne31.08.22
8,70(+0,6)Oddmund Hauge Otterdal, Stryn T og IL08.04.082-h4 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
-----80--------------------
8,71(+1,7)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.083-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
8,72(+0,5)Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.085Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
8,72(+1,2)Torvald Røhr, Byåsen IL24.06.082-h1Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,72(+0,8)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.082Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,73(+1,5)Sondre Høydal, Florø Turn og IF06.05.083-h8 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,75(+1,0)Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett02.01.084-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22
8,76(-1,6)Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.081Meløy, Åmøylekene26.05.22
8,76(+0,7)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.081Larvik, Treningsstevne15.06.22
8,76(+0,2)Vegard Guddal, Oppstryn IL20.04.081-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,76(+1,2)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.083-h2 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
-----90--------------------
8,77(-0,6)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.084Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
8,78(+1,4)Eystein Grüner Bjåstad, IL Molde-Olymp17.09.084Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
8,79(-0,4)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h3 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
8,82(+0,2)Ola Vatn Osnes, Straumsnes IL20.11.081Tingvoll, Treningsstevne09.06.22
8,83(+0,8)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.083 (G-12/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
8,83(+0,9)Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.083-h1 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
8,83(+0,2)Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.084-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,84(-0,7)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.082-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
8,84(+1,0)Torstein Aam, Byåsen IL29.08.082-h2Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,84(+0,2)Brage Holten Kvalvik, Straumsnes IL24.04.082Tingvoll, Treningsstevne09.06.22
-----100--------------------
8,87(-0,9)Viljar Blomvågnes Strandtun, Nordre Fjell Friidrett13.07.083-h2Os, OsLekene 202217.09.22
8,88(+1,8)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.084Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
8,88(-0,5)Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.083Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
8,88(+0,7)Andrew Amusare, IL Nybrott31.12.085-h5 (G-13)Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
8,92(+0,2)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.083Geithus, Furumolekene 202210.09.22
8,93(+1,5)Gaute Sunde Sandal, Førde IL Friidrett13.09.084-h8 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,93(+0,3)Kristian Heggtveit Andersen, IK Grane14.06.081Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
8,95(-0,9)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.082Brandbu, Mohagen Bil cup 317.08.22
8,99(-2,0)Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.082Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
8,99(+0,6)Njord Leversund, Florø Turn og IF13.08.084-h4 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
-----110--------------------
9,00(-0,1)Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.083Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
9,01(+0,2)Jonas Henjesand Sætre, Sogndal IL18.04.082-h6 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,06(+0,3)Alvin Le, Byåsen IL01.06.085-fi-BLillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,07(-0,5)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.08MHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
9,07(+0,7)Isak Soltveit Taranger, Rosendal Turnlag04.03.081-h1 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,10(+0,3)Jesper Kristensveen, Nesodden IF22.09.081 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
9,12(+1,7)Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
9,13(+0,7)Haakon Alexander Kollerud Johansen, IL Sandvin30.09.085-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,22(+1,3)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,23(+0,6)Kaijus Deguties, Jølster IL01.01.081Jølster, Treningsstemne Jølster23.08.22
-----120--------------------
9,24(+0,1)Marius Østerås, Grong IL09.04.083Namsos, Kleppenlekene01.06.22
9,27(-1,5)Edward Bjertnæs, IL Tyrving19.12.086-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,30(-1,5)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,31(+0,0)Nicolai Ådnanes, Bremnes IL13.09.082Bømlo, Seriestevne05.05.22
9,31(-0,7)Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.084-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
9,32(-0,1)Juhan Niillas Aasprong, IL Ilar11.09.084Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
9,32(+0,7)Tord Lorentzen Furdal, Rosendal Turnlag17.08.082-h1 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,32(+1,6)Noah Brattreit, Førde IL Friidrett10.03.083-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,35(+0,3)Erik Stenhjem Nygård, Tingvoll IL01.10.086-fi-BLillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,35(+0,7)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.086-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----130--------------------
9,43(-0,9)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.084-h2Os, OsLekene 202217.09.22
9,44(+0,2)Tor Gundersen, Gausdal FIK11.08.084-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
9,45(+1,7)Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.084-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
9,47(+0,0)Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.082Ski, Klubbstevne 03.05.22
9,49(-2,8)William Opsahl Svendsen, IF Sturla07.09.084Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
9,49(+1,5)Kristian Johannessen Nord, Sogndal IL30.07.085-h8 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,49(-0,1)Iver Jebsen Hoem, Nordre Fjell Friidrett01.03.085-h1Os, OsLekene 202217.09.22
9,53(-0,5)Kristian Pfeuti, Asker Sk. Friidrett24.06.087-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,53(+1,5)Martin A Vollan, Verdal Friidrettsklubb21.12.084Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
9,54(+1,3)Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.085Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
-----140--------------------
9,57(+1,4)Elias Eide Moltumyr, Dimna IL12.05.086Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
9,63(-1,2)Tristan Elias Karamé-Nicolaysen, IL Tyrving24.03.088-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
9,65(+0,2)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.085-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
9,75(-1,0)Peder Andresen, Voss IL10.01.082Voss, Seriestemne31.08.22
9,77(+0,5)William Samland Eik, Rosendal Turnlag27.10.082-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,81(+0,8)Henrik Hjelmeland Steinsvik, Rosendal Turnlag10.09.081-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,83(-0,5)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.086-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,88(-1,1)Sondre Kongsvik, FIL Aks-77082Knarvik, Seriestevne21.06.22
9,94(+1,6)Erlend Hetle, Breimsbygda IL29.12.085-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
10,15(+0,8)Joakim Sundal, Rosendal Turnlag20.10.082-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----150--------------------
10,15(+0,7)Emil Thunold-Gausvik, Rosendal Turnlag06.03.083-h1 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,38(+0,5)Sivert Gjuvsland Riise, Rosendal Turnlag15.12.083-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,43(-0,1)Sander Vindenes-Lekven, Nordre Fjell Friidrett13.04.086-h1Os, OsLekene 202217.09.22
10,58(+0,8)Sindre Jenssen, Rosendal Ungdomsskule04.12.083-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,66(-2,2)Morten Eliassen, Tingvoll IL06.07.086-h1Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
11,02(+0,5)Marcus Ousdal, Rosendal Ungdomsskule19.08.084-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
11,31(+1,1)Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.082Osterøy, Seriestemne30.05.22
11,32(+0,5)Lars Mehl, Rosendal Ungdomsskule18.12.085-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
11,33(+0,8)Sindre Sundal, Rosendal Ungdomsskule084-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
11,93(+0,8)Ezekiel Yoshua, Rosendal Ungdomsskule085-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----160--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05(+1,7)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.084Fana, Gneistspelen 202220.08.22
8,76(-1,4)Marley Delvyn-Thomas Leader (GBR), Dimna IL03.12.083Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
9,30(+0,5)Matas Ridzevicius (LIT), Rosendal Turnlag17.09.081-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,5(-2,6)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081Ås, Høststevne12.09.22
7,9(+0,5)Iver Kvistad, Inderøy IL02.07.081Inderøy, Innherredskarusellen (1. stevne)08.08.22
8,0(-2,5)Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081Stadsbygd, Stadsbygd Sparebanklekene08.05.22
8,0(+1,4)Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082 (G-13/14)Leikvang, Seriestevne01.10.22
8,3(ok)Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell12.07.22
8,4(-2,6)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.082Ås, Høststevne12.09.22
9,0(+0,0)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.081Hamar, Åpent Klubbmesterskap04.10.22
9,2(+0,5)Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.081Bø, Klubbmesterskap31.05.22
9,5(+0,9)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Stjørdal, Friidrettskarusell01.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,43(+2,2)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,55(+2,2)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,73(+2,2)David Andreas Torres, Lørenskog Friidrettslag19.08.083-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,91(+2,2)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.085-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
7,97(+2,2)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.086-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,10(+2,2)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081-h2Fana, Framolekene 202228.05.22
8,12(+2,2)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082-h2Fana, Framolekene 202228.05.22
8,34(+2,2)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083-h2Fana, Framolekene 202228.05.22
8,40(+2,6)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Overhalla, Trekamp/NA-karusell05.07.22
8,44(+2,4)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082Drammen, Elvelekene 202221.08.22
8,77(+2,7)Kristian Heggtveit Andersen, IK Grane14.06.081Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
9,37(+2,2)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.085-h2Fana, Framolekene 202228.05.22
9,58(+2,6)John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.082Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
9,60(+2,9)Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.081Grimstad, Klubbstevne31.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,8Jens Hindenes Myklebust, Ostereidet ungdomsskule06.10.081Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,0Sondre Tunes Lund, Ostereidet ungdomsskule29.06.082Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,1Oleg Buvik-Aasgard, Ostereidet ungdomsskule22.11.083Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,2Sebastian Stall, Ostereidet ungdomsskule09.11.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,2Marvin Telle, Ostereidet ungdomsskule06.06.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,3Andreas Orvedal, Ostereidet ungdomsskule04.12.086Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,4Vetle V. Natås, Ostereidet ungdomsskule08.10.087Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,5Bjørn Erik Hjelmtveit, Ostereidet ungdomsskule22.04.088Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,80Pär Christian Magnusson, Kongsvinger IL Friidrett25.02.081Kongsvinger, Seriestevnet 108.06.22
9,8Conrad Wakefield, Ostereidet ungdomsskule05.08.089Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,9Sverke Såtendal, Ostereidet ungdomsskule11.05.0810Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,3Sander Namdal, Ostereidet ungdomsskule30.05.0811Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,4Mikkel Villanger, Ostereidet ungdomsskule25.08.0812Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,4Johannes Weimer, Ostereidet ungdomsskule05.11.0812Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,5Mathias Veland, Ostereidet ungdomsskule22.03.0814Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
11,3Ådne Heggertveit Hagesæter, Ostereidet ungdomsskule30.12.0815Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,59(-0,8)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.083-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,39(-0,4)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.087-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,48(-1,7)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,68(-0,2)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Kretsstevne 125.05.22
10,72(-1,5)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.084-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,74(-1,8)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081Bømlo, Seriestevne10.09.22
10,87(+0,8)Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.081Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10,88(-1,9)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.085-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,96(+0,8)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.082Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
11,14(+0,0)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.083Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.22
-----10--------------------
11,33(-1,5)Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.086-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,49(+0,9)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.088-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,60(-1,7)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.082Fana, Karabinlekene 202215.05.22
11,75(-1,8)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.082Bømlo, Seriestevne10.09.22
12,42(-0,2)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.082Asker, Kretsstevne 125.05.22
12,82(-1,2)Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne14.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,92(+2,3)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081Osterøy, HTB karusell 214.07.22
11,70(+2,5)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.088-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,79(+1,2)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,82(+1,8)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,83(+1,8)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.082Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,99(+0,6)Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,62(-0,1)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,66(-1,7)Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.081Arna, Askokarusellen06.07.22
12,71(+1,5)Lionell Luca Lundberg Larsen, Haugesund IL17.01.081Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
12,77(-1,3)Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.081Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
12,77(+0,4)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.082Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
12,78(-0,1)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082Fana, Karabinlekene 202214.05.22
-----10--------------------
12,83(+2,0)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.081Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
12,89(+0,4)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.083Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,91(+2,0)Phillip Patkoh-Berge, Moss IL13.01.082Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
13,01(+1,6)Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.081Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
13,03(+0,4)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.082 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
13,04(+1,2)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.083-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,07(+0,8)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Harstad, Seriestevne 620.09.22
13,09(-0,8)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.081Arna, Askokarusellen15.08.22
13,17(-0,1)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Fana, Karabinlekene 202214.05.22
13,20(+1,4)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081Nittedal, Løpsstevne16.05.22
-----20--------------------
13,25(+0,6)Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.081Gausdal, Vårstevne08.05.22
13,25(+1,2)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.085-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,29(+0,4)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
13,30(-0,1)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.085Fana, Karabinlekene 202214.05.22
13,33(+0,3)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.086Fana, Framolekene 202229.05.22
13,38(+0,2)Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
13,38(+1,6)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
13,53(-3,2)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Sande, Treningsstevne24.09.22
13,54(-0,1)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.086Fana, Karabinlekene 202214.05.22
13,64(+1,4)Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.081Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
-----30--------------------
13,65(-1,3)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
13,70(+0,6)Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.085-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,73(+2,0)Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.083-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,73(+0,3)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,76(+0,4)Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett02.04.084Asker, Askerlekene 202203.06.22
13,76(+2,0)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.084-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,77(+0,6)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.086-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,78(+0,3)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,91(-1,7)Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.082Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
13,93(-1,5)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.082Larvik, Klubbmesterskap07.09.22
-----40--------------------
13,96(+0,3)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.088Fana, Framolekene 202229.05.22
13,99(-1,7)Tobias Karl Albert, IL Bjarg20.04.083Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
14,04(-1,3)Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.083Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
14,07(+1,6)Stefan Hendrik Jacob Cleophas, Horten Friidrettsklubb11.09.082Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
14,09(-0,6)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
14,23(-2,7)Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.081Moss, Treningsstevne 104.05.22
14,24(-2,2)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Ås, Vårstevne23.05.22
14,30(+2,0)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.085-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,33(-1,4)Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett02.01.082Ski, Kretsstevne 08.06.22
14,36(-2,4)Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.081Ålesund, Seriestevne25.04.22
-----50--------------------
14,36(-1,3)Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
14,36(+0,1)Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
14,41(-0,1)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.087Fana, Karabinlekene 202214.05.22
14,41(+1,6)Herman Andersen, Hvittingfoss IL09.11.084Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
14,44(+1,2)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Sande, Treningsstevne16.05.22
14,46(-1,8)Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.081Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
14,47(+2,0)Alvin Le, Byåsen IL01.06.086-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,53(+1,6)Emil Weum Elnan, Hvittingfoss IL08.12.085Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
14,57(+1,8)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
14,64(+1,1)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.081Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
-----60--------------------
14,68(+0,6)Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.084-h2Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
14,79(+1,4)Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
15,12(+0,4)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.085Asker, Askerlekene 202203.06.22
15,12(+2,0)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.087-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
15,27(+0,6)Tor Gundersen, Gausdal FIK11.08.084Gausdal, Vårstevne08.05.22
15,66(+0,8)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.087-h1Stjørdal, Seriestevne22.09.22
15,68(-1,4)Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.083Ski, Kretsstevne 08.06.22
15,84(+0,4)Kristian Pfeuti, Asker Sk. Friidrett24.06.086Asker, Askerlekene 202203.06.22
15,85(+0,1)August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.082Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
17,02(-2,7)Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.082Moss, Treningsstevne 104.05.22
-----70--------------------
19,75(+0,1)Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
21,00(-2,7)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.083Moss, Treningsstevne 104.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12(-0,1)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.083Fana, Karabinlekene 202214.05.22
13,21(-0,1)Carsen Dwayne Copeland (USA), ISS26.10.081-h2 (G-13)Stavanger, Jærcup19.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,9(+0,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
13,1(+0,0)Thomas Tysseland, IL Koll02.06.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
13,1(+0,0)Fredrik Storbraaten Hagen, IL Koll16.04.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
15,4(+0,0)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Stjørdal, Friidrettskarusell01.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,24(+3,5)Lionell Luca Lundberg Larsen, Haugesund IL17.01.083-h1 (G-15)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
12,35(+2,5)Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.081Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
12,88(+2,1)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Sande, Treningsstevne11.07.22
12,9(+3,9)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Fosnes, Jøa Friidrettsleker28.08.22
12,91(+2,3)Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.081Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
13,63(+2,1)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082Sande, Treningsstevne11.07.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,7Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Løpsstevne15.08.22
13,33Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Stavanger, Jærcup19.05.22
13,88Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.084Stavanger, Jærcup19.05.22
15,11Gerrid Schmidt, ISS22.03.085Stavanger, Jærcup19.05.22
17,21Jack David Dubois (FRA), ISS02.11.086Stavanger, Jærcup19.05.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,30(-0,4)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
20,61(-2,8)Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081Egersund, Kretsstevne25.08.22
22,27(-0,4)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.083 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
22,48(+0,3)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,87(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.082 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
23,89(+2,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-h2 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
24,12(+0,9)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081Asker, Askerlekene 202204.06.22
24,39(+0,2)Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081Drammen, Elvelekene 202221.08.22
24,84(+0,3)Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.081-h2Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
24,89(-0,5)Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.081-h3Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
25,01(+2,0)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082-h2 (G-13/14)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
25,13(-1,5)Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.081Os, OsLekene 202218.09.22
25,22(-0,1)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
25,35(+0,1)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.082Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----10--------------------
25,67(-1,5)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.083Os, OsLekene 202218.09.22
25,69(-0,9)Adrian Hepsøe, Utleira IL Friidrett29.12.081-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
25,75(+0,8)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082Geithus, Furumolekene 202211.09.22
25,77(+1,0)Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
25,82(-1,7)Lionell Luca Lundberg Larsen, Haugesund IL17.01.082-h1Fana, Framolekene 202227.05.22
26,00(-0,1)Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.083-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
26,00(-0,2)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.083Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
26,15(+1,6)Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
26,39(-1,5)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.083Jessheim, Norgeslekene05.08.22
26,40(-0,6)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Fana, KM Hordaland25.09.22
-----20--------------------
26,44(-1,5)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.084Os, OsLekene 202218.09.22
26,45(+0,1)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
26,56(-0,3)David Andreas Torres, Lørenskog Friidrettslag19.08.084Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
26,58(+0,3)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Local meet 4 - track05.09.22
26,66(+0,6)Iver Kvistad, Inderøy IL02.07.081Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
26,67(+1,9)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
26,68(+1,9)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
26,76(+0,3)Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.082-h2Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
26,76(-1,0)Kristian Kvamme, IL Stein15.01.085-h4Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
26,80(-1,5)Marcus Eek, Sørum IL14.08.084Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----30--------------------
26,81(+0,0)Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.081Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
26,83(+0,0)Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.082Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
26,90(-2,6)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-h1Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
26,91(+0,4)Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.081-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
26,91(-0,4)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081-h3Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
26,98(-0,1)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.084-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
27,09(+1,6)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.082Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
27,17(+0,9)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Asker, Askerlekene 202204.06.22
27,22(-2,3)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.086Fana, Gneistspelen 202221.08.22
27,22(+1,2)Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.081Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
-----40--------------------
27,34(-0,2)Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.083Haugesund, Mailekene22.05.22
27,36(+1,7)August Lundholm, Byåsen IL26.05.082Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
27,37(+1,9)Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.082-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
27,42(+0,0)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.083Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
27,43(-0,6)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
27,47(+0,4)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082-h2Fana, Framolekene 202227.05.22
27,48(-1,1)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.082-h1Fana, Karabinlekene 202215.05.22
27,61(-0,3)Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.087Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
27,64(-0,8)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.083Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
27,64(-0,9)Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.082-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
-----50--------------------
27,80(-0,1)Tobias Karl Albert, IL Bjarg20.04.085-h2Fana, Karabinlekene 202215.05.22
27,82(+0,1)Edward Bjertnæs, IL Tyrving19.12.083Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
27,87(+0,3)Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.081Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
27,90(+1,9)Phillip Patkoh-Berge, Moss IL13.01.082Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
27,97(-1,1)Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.083-h1Fana, Karabinlekene 202215.05.22
28,00(+1,2)Viktor Stattin, IK Hind04.04.081Harstad, Seriestevne 124.05.22
28,04(+1,0)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.084Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
28,05(+1,7)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.082 (G-13/14)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
28,14(+0,6)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.082Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
28,15(+1,9)Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.081Nittedal, Sesongstartstevne 202207.05.22
-----60--------------------
28,17(+0,4)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.082-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
28,21(-0,4)Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.083-h3Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
28,24(+1,9)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.083-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
28,26(-0,9)Eystein Grüner Bjåstad, IL Molde-Olymp17.09.083-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
28,29(+0,0)Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.084Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
28,32(+0,7)Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.082Ørsta, Ørstaleikane28.08.22
28,41(-2,1)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h2Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
28,56(+0,9)Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett02.01.084Asker, Askerlekene 202204.06.22
28,58(+0,4)Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.082Harstad, Seriestevne 530.08.22
28,63(+1,6)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.088-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
-----70--------------------
28,69(-1,5)Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.082Hammerfest, Isbjørnlekene 202228.08.22
28,83(ok)Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Kretsstevne 116.06.22
28,84(-0,6)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h2 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
28,89(+0,0)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.081Larvik, Klubbmesterskap14.09.22
28,92(+0,4)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.083-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
28,97(-2,1)Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.082Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
29,10(-0,1)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.086-h2Fana, Karabinlekene 202215.05.22
29,15(+0,0)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Ås, Åpningsstevne01.05.22
29,21(+0,0)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081Leirvik, Seriestemne13.06.22
29,40(+0,3)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.083-h2Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
-----80--------------------
29,41(+0,0)Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.083Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
29,43(+1,2)Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Lagseriestevne13.09.22
29,54(+0,0)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082-h2Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
29,67(-1,1)Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.085-h1Fana, Karabinlekene 202215.05.22
29,76(-0,5)Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.081Knarvik, Seriestevne21.06.22
29,79(+0,0)Alvin Le, Byåsen IL01.06.085Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
29,80(-0,2)Gerrid Schmidt, ISS22.03.081Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
29,84(-2,1)Elias Borgersen, Gjesdal IL28.09.083Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
29,92(-0,8)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.084Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
30,00(+0,1)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
-----90--------------------
30,04(+0,3)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.082Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
30,36(-0,6)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h2 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
30,94(+0,0)Juhan Niillas Aasprong, IL Ilar11.09.084Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
31,05(+0,4)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.084-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
31,17(+1,2)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.082Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
31,24(+0,9)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.085Asker, Askerlekene 202204.06.22
31,38(+0,6)Julian Fagerli, Rana FIK12.11.083Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
31,59(-0,5)Martin Kornelius Sukke Voldsdal, IL Molde-Olymp25.04.083-h1Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
31,92(+0,9)John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.082Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
32,03(+1,2)August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.082Bodø, Lagseriestevne13.09.22
-----100--------------------
32,20(-0,3)Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.088Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
32,33(-0,5)Elias Eide Moltumyr, Dimna IL12.05.084-h1Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
32,76(+0,3)Pär Christian Magnusson, Kongsvinger IL Friidrett25.02.081Kongsvinger, Premiestevne 202207.09.22
33,49(+0,4)Tor Gundersen, Gausdal FIK11.08.085-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
34,06(-0,9)Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.084-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,54(-1,5)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.082Os, OsLekene 202218.09.22
27,46(-0,5)Marley Delvyn-Thomas Leader (GBR), Dimna IL03.12.082Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,6(+1,2)Fredrik Storbraaten Hagen, IL Koll16.04.082Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
29,0(-0,3)Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.081Ski, Klubbstevne 23.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,47(+3,3)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
23,65(+2,1)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.082-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,89(+5,1)Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.082-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
25,69(+2,1)David Andreas Torres, Lørenskog Friidrettslag19.08.084-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
25,81(+2,4)Lionell Luca Lundberg Larsen, Haugesund IL17.01.083 (G-15)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
25,86(+5,1)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.084-h3Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
26,19(+2,1)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.085-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
26,27(+2,1)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.086-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
26,45(+2,5)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.082-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
26,94(+2,5)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.084-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
27,18(+2,5)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.085-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
27,28(+2,5)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.086-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
27,34(+3,5)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081Osterøy, HTB karusell 214.07.22
27,64(+2,5)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.087-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
27,77(+2,1)Viktor Stattin, IK Hind04.04.083Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
27,86(+3,1)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
28,00(+2,5)Tarun Gurudutt Verma, Ski IL Friidrett02.01.088-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
28,54(+3,3)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.082-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
29,21(+3,3)Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.083-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
30,15(+3,1)Mortimer Feliot, IL Tyrving01.04.084-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
30,18(+3,1)Tristan Elias Karamé-Nicolaysen, IL Tyrving24.03.085-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
32,10(+3,1)Andor Nagy, IL Tyrving31.12.088-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
32,95(+3,3)Marcus Hoen, IL i BUL02.09.085-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,22Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.081-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
31,31John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.082-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,64Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
39,17Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082-fi-CGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
40,57August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.081-fi-DGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
41,09Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
43,05Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.084-fi-CGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
43,62Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Kretsstevne 125.05.22
46,25Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.081Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
46,53Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.081Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
46,55Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
46,64Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.083Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
-----10--------------------
48,06Iver Jebsen Hoem, Nordre Fjell Friidrett01.03.081Os, OsLekene 202217.09.22
50,97Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
51,46Marius Østerås, Grong IL09.04.081Namsos, Kleppenlekene01.06.22
55,50Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.082Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,3Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081Kragerø, Løpsstevne29.10.22
39,5Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081Ski, Klubbstevne 21.06.22
41,7Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082 (G-13/14)Leikvang, Seriestevne01.10.22
44,6Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.084 (G-13/14)Leikvang, Seriestevne01.10.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,57Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
57,38Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
57,72Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
59,04Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,00,07Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.081Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
1,00,45Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081Nittedal, Løpsstevne16.05.22
1,01,02Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,01,40Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, Seriestevne 207.06.22
1,02,08Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
1,02,20Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
-----10--------------------
1,02,26Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.082Harstad, Seriestevne 207.06.22
1,02,46Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.081 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,02,64Viktor Stattin, IK Hind04.04.083Harstad, Seriestevne 207.06.22
1,03,35Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Kretsstevne 330.06.22
1,03,53Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.086-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
1,05,09Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.084Harstad, Seriestevne 207.06.22
1,07,67Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.085Harstad, Seriestevne 207.06.22
1,07,95Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Løpsstevne15.08.22
1,07,97Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
1,11,06Brage Holten Kvalvik, Straumsnes IL24.04.081Tingvoll, Treningsstevne09.06.22
-----20--------------------
1,11,09Tobias Meier Berntzen, Bækkelagets SK12.05.084 (G-13/14)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,11,29Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Lagseriestevne20.09.22
1,11,45Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Stjørdal, Seriestevne22.09.22
1,12,62Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,13,15Ola Vatn Osnes, Straumsnes IL20.11.082Tingvoll, Treningsstevne09.06.22
1,15,29Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,17,73Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.081Stjørdal, Friidrettskariusellstevne31.08.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,95Elias Dybing, Sauda IL24.01.081-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,29,27Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.082-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,29,70Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,30,06David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.084-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,30,80Bjørnar Risa Taksdal, Undheim IL11.01.085-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,31,62Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.086-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,31,70Marcus Eek, Sørum IL14.08.081-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,31,97Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,32,11Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.083-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,32,15Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.084-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----10--------------------
1,32,48Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.083-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,32,72Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.087-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,32,75Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,33,20Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.086-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,34,24Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.082Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,36,07Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.082-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,36,32Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.083-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,36,33Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.088-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,36,69Torben Søfting, Sauda IL01.03.081 (G-13/14)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
1,36,97Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.085Fana, Framolekene 202229.05.22
-----20--------------------
1,37,08Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.081-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,37,20Eirik Kaas Strande, IL Try07.02.081-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,37,34Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,37,35Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.084-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,38,05Martin Mjelde, IL Gneist03.08.081Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
1,38,07Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.0810-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,38,77Haakon Alexander Kollerud Johansen, IL Sandvin30.09.087Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,38,99Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.083Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,39,07Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08MHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
1,39,21Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.084Fana, KM Hordaland25.09.22
-----30--------------------
1,39,25Fredrik Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.084Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,39,29Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.082Byrkjelo, Seriestemne25.08.22
1,39,58Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,40,21Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.082-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,40,54Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.08MHønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
1,40,61Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.081-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,40,81Elias Selnes, Rana FIK03.01.082-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,40,86Brayden Matthew Pregler, ISS10.12.082 (G-13)Stavanger, Jærcup19.05.22
1,40,98Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.083-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,41,33Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Geithus, Furumolekene 202210.09.22
-----40--------------------
1,41,37Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.082Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
1,41,53August Lundholm, Byåsen IL26.05.083Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
1,41,57Lauritz Dyrkolbotn, Mandal & Halse IL01.09.081Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
1,41,77Mathias Johansen, IK Hind25.03.089Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,42,25Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
1,42,33Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.082-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,42,37Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.0810Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,42,41Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.083-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,42,55Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.081Tromsø, Back on Track in May18.05.22
1,43,08Kristian Kvamme, IL Stein15.01.085-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
-----50--------------------
1,43,10Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,43,37Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.082 (G-10/14)Sandnes, SI-stevne 105.07.22
1,43,54Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.082Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
1,43,56Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,43,59Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.082Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.08.22
1,43,66Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.086-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,43,73Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,44,14Iver Kvistad, Inderøy IL02.07.082Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
1,44,15Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.085-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,44,29Marius Myran, Ullensaker/Kisa IL09.10.084-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----60--------------------
1,44,39Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
1,44,46Julian Fagerli, Rana FIK12.11.087-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,44,68Filip Nåvik, Moss IL11.05.086-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,44,92Viktor Stattin, IK Hind04.04.082Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
1,45,16Iver Bastlien, Sauda IL25.07.088-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,45,66Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.086-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,45,91Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.084-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,46,07Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.082Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
1,46,16Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.087-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,46,23John Aiden Cline Kvernmo, Sandefjord Turn & IF01.02.088-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----70--------------------
1,46,33Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.083Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
1,46,62Alvin Le, Byåsen IL01.06.082Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
1,46,87Henrik Holberg, IL Heming02.08.085Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,47,24Magnus Djupvik, Valnesfjord IL23.07.081 (G-13/14)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
1,48,05Liam Vedal Berdahl, IL Nybrott15.06.083Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
1,48,26Andreas Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.089-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
1,48,42Jesper Kristensveen, Nesodden IF22.09.081 (G-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
1,48,89Peder Hagen, FIK Orion27.06.087-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,49,36Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.083Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
1,50,83Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
-----80--------------------
1,51,09Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.0815Jessheim, Norgeslekene06.08.22
1,51,29John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.085-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,51,95Torstein Aam, Byåsen IL29.08.082Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,52,36Elias Borgersen, Gjesdal IL28.09.084Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
1,53,19Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.081Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
1,53,27Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Stavanger, Jærcup19.05.22
1,53,66Torvald Røhr, Byåsen IL24.06.083Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,54,60Sivert Mørch, Byåsen IL28.10.084Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,55,14Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.081Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
1,55,58Sivert Djupvik, Halsøy IL12.09.083Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
-----90--------------------
1,55,73Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-14/17)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,56,5Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.082Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
1,56,68Andreas Fyhn, Norna-Salhus IL25.06.086Fana, Framolekene 202229.05.22
1,57,01Juhan Niillas Aasprong, IL Ilar11.09.081Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
1,57,06Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.08MHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
1,59,2Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.081Leikanger, Opningsstemne14.05.22
1,59,62Martin Kornelius Sukke Voldsdal, IL Molde-Olymp25.04.082Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
2,01,21Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.083Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
2,01,42Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.082-h3Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
2,05,97Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
-----100--------------------
2,06,6Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.083Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
2,06,81Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Voss, Vossameisterskapen01.06.22
2,12,10Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.085 (G-13/14)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
2,15,68Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.083Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
2,43,62Vegard Gaustad, Ås IL12.06.082Ås, Åpningsstevne01.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,25Carsen Dwayne Copeland (USA), ISS26.10.083 (G-13)Stavanger, Jærcup19.05.22

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig tidtaking/Insufficient timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Stjørdal, TA-sprinten27.05.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,32Elias Dybing, Sauda IL24.01.081 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,04,56Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,05,53Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,07,42Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.083Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,07,65Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.081Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
2,08,97Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,09,44Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,09,79Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.082Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,11,49Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.082Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,11,53David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081 (G-13/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
-----10--------------------
2,11,99Bjørnar Risa Taksdal, Undheim IL11.01.081Ålgård, COOP-Jærcup 708.09.22
2,14,94Martin Mjelde, IL Gneist03.08.082Fana, Framolekene 202227.05.22
2,15,22Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.084 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,15,29Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.082Arna, Askokarusellen06.07.22
2,15,37Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.084Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,16,34Torben Søfting, Sauda IL01.03.083 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,16,56Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.083Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,17,29Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.083Fana, Framolekene 202227.05.22
2,19,86Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.084Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,21,07Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Harstad, Seriestevne 620.09.22
-----20--------------------
2,21,25Marcus Eek, Sørum IL14.08.085Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,21,36Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.084Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,21,53Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.085Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,21,8Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081Ski, Klubbstevne 20.09.22
2,22,00Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.084Fana, Framolekene 202227.05.22
2,22,12Fredrik Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.085Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,22,75Petter Spiten, Kongsberg IF05.01.081Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
2,22,86Eirik Kaas Strande, IL Try07.02.083Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
2,23,04Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.086Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,23,55Tobias Harstad Rinde, Skarphedin IL07.09.081Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
-----30--------------------
2,24,81Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082Harstad, Seriestevne 620.09.22
2,25,13Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.081Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
2,25,35Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
2,25,42Mathias Reinertsen Leroyer, Strindheim IL02.08.083 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
2,25,60Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.082Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
2,25,8Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.082Ski, Klubbstevne 20.09.22
2,26,27Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.087Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,26,42Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.086Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
2,26,48Sivert Rusten, IF Sturla20.06.083Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
2,27,24Svale Toreskaas Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.12.081Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
-----40--------------------
2,28,57Filip Nåvik, Moss IL11.05.086Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,29,09Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.082Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
2,29,44Andreas Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.081Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,29,50Mathis Breie Nystuen, FIK Ren-Eng17.11.081Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
2,30,54Henrik Holberg, IL Heming02.08.088Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,30,8Iver Bastlien, Sauda IL25.07.084Haugesund, Mailekene21.05.22
2,31,94Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.081Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
2,33,24Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.088Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,33,31Alvin Le, Byåsen IL01.06.089Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,34,02Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.081Moss, Treningsstevne 104.05.22
-----50--------------------
2,34,6Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.083Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
2,35,74Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
2,36,69Iver Jebsen Hoem, Nordre Fjell Friidrett01.03.084Os, OsLekene 202217.09.22
2,38,6Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.085Haugesund, Mailekene21.05.22
2,40,83Peder Hagen, FIK Orion27.06.082Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
2,41,19Lucas Berge, FIK Orion08.05.089-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,43,1Sondre Tunes Lund, Ostereidet ungdomsskule29.06.081Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,43,3Jens Hindenes Myklebust, Ostereidet ungdomsskule06.10.082Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,46,0Oleg Buvik-Aasgard, Ostereidet ungdomsskule22.11.083Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,48,1Marvin Telle, Ostereidet ungdomsskule06.06.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----60--------------------
2,57,90Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Lagseriestevne20.09.22
2,58,30August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.082Bodø, Lagseriestevne20.09.22
3,05,87Kajus Degutis, Jølster IL20.07.083 (G-13/14)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
3,28,6Andreas Orvedal, Ostereidet ungdomsskule04.12.085Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
4,10,0Sverke Såtendal, Ostereidet ungdomsskule11.05.086Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,10,1Sebastian Stall, Ostereidet ungdomsskule09.11.087Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
6,10,0Conrad Wakefield, Ostereidet ungdomsskule05.08.088Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,45,05Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
2,50,90Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
3,07,05Fredrik Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.082 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
3,10,21Andreas Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.083 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
3,19,9Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081 (G-13/15)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
3,25,7Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.082 (G-13/15)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
4,20,23Vegard Gaustad, Ås IL12.06.081Ås, Høstkarusell #729.09.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,12,99Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Fana, KM Hordaland24.09.22
4,15,01Elias Dybing, Sauda IL24.01.081-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,15,70Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.081 (G-15)Lillehammer, USBL-stevnet09.08.22
4,15,74Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,18,41Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.081 (G-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
4,22,72Bjørnar Risa Taksdal, Undheim IL11.01.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,23,32Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082Fana, KM Hordaland24.09.22
4,24,27Andreas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,24,31Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.087Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,24,51Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
-----10--------------------
4,24,56David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.088Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,36,33Martin Mjelde, IL Gneist03.08.084Fana, Framolekene 202228.05.22
4,36,43Ola Aasen, Førde IL Friidrett05.05.089Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,38,92Torben Søfting, Sauda IL01.03.081Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
4,39,22Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.082Os, OsLekene 202218.09.22
4,39,78Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Ørsta, Rekrutteringscup 613.09.22
4,40,83Sindre Skei Mjømen, Inderøy IL03.08.082Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
4,41,54Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.084Fana, KM Hordaland24.09.22
4,42,53Lauritz Dyrkolbotn, Mandal & Halse IL01.09.087-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,43,12Mathias Reinertsen Leroyer, Strindheim IL02.08.082 (G-13/15)Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
-----20--------------------
4,43,28Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.083Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,44,05Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.082Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,45,93Eirik Kaas Strande, IL Try07.02.089-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,46,06Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.0811-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,46,06Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.081Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
4,46,27Kristian Skjeflo Unhjem, Isfjorden IL26.04.083Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
4,46,6Oliver Meldal, IL Nybrott20.01.081 (G-13/15)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,46,63Petter Spiten, Kongsberg IF05.01.081Drammen, Elvelekene 202221.08.22
4,47,20Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.0812Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,47,39Andreas Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.081-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----30--------------------
4,48,63Tobias Harstad Rinde, Skarphedin IL07.09.084Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,49,84Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
4,50,40Fredrik Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.085Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,50,7Haakon Alexander Kollerud Johansen, IL Sandvin30.09.082Drammen, Elvelekene 202221.08.22
4,50,90Bjørnar Skjeflo Unhjem, Isfjorden IL26.04.085Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
4,50,91Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
4,52,16Fredrik Lande Skretteberg, IF Sturla01.12.0812-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,52,53Elias Selnes, Rana FIK03.01.086Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
4,52,92Baste Høyerholt, IL Try29.04.0813-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,53,36Sivert Rusten, IF Sturla20.06.082Geithus, Furumolekene 202211.09.22
-----40--------------------
4,54,14Iver Bastlien, Sauda IL25.07.0814-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,54,24Marcus Eek, Sørum IL14.08.084Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,55,36Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.087Fana, KM Hordaland24.09.22
4,55,47Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
4,57,36Svale Toreskaas Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.12.087Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,58,73Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.084-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
4,59,33Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.081Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
4,59,63Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.088Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,01,17Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.0816Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
5,01,20Henrik Holberg, IL Heming02.08.086 (G-13/14)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
-----50--------------------
5,01,23Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.084-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
5,01,57Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.089Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,02,52Peder Hagen, FIK Orion27.06.0817Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
5,03,18Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
5,03,52Iver Bjørnstad, Valnesfjord IL06.08.081 (G-12/14)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
5,03,91Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.0810Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,04,26Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.088Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
5,04,29Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.087Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
5,04,66Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
5,04,92John Aiden Cline Kvernmo, Sandefjord Turn & IF01.02.087-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----60--------------------
5,05,14Marius Myran, Ullensaker/Kisa IL09.10.085-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,05,39Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.086-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,05,40Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.087-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,05,86Julian Fagerli, Rana FIK12.11.0811Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,12,19Alvin Le, Byåsen IL01.06.086Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
5,12,70Filip Nåvik, Moss IL11.05.089-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
5,16,28Magnus Djupvik, Valnesfjord IL23.07.083 (G-12/14)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
5,18,05Sivert Djupvik, Halsøy IL12.09.082 (G-13/14)Mosjøen, Helgelandslekene 202219.06.22
5,21,17Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.081Stjørdal, Friidrettskariusellstevne31.08.22
5,25,63Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.083Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
-----70--------------------
5,28,48Sigurd Bertnes Råheim, Innstranda IL07.01.085 (G-12/14)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
5,31,27Mattis Hansen, Nordre Eidsvoll IL27.05.0811Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
5,33,08John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.0812Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
5,44,00Pär Christian Magnusson, Kongsvinger IL Friidrett25.02.082 (G-14/15)Kongsvinger, Premiestevne 202207.09.22
5,49,93Martin Kornelius Sukke Voldsdal, IL Molde-Olymp25.04.082Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
6,04,47Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.089-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
6,09,43Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Lagseriestevne13.09.22
6,10,93Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.0810-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
6,12,77Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0811-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
6,19,45Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.0810-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----80--------------------
6,22,01August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.082Bodø, Lagseriestevne13.09.22
6,24,84Vegard Gaustad, Ås IL12.06.081Ås, Avslutningsstevnet i Ås12.10.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,56,28Ulrik Jåvoll Hagen, Brandbu IF25.08.087-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
5,58,86Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.081 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
5,58,87Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.089-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,01,26Bjørnar Risa Taksdal, Undheim IL11.01.081 (G-15/16)Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
6,05,37Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,06,16Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
6,07,30Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.081Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,07,83Andreas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.082Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,09,38Martin Mjelde, IL Gneist03.08.083Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,30,42Mathias Reinertsen Leroyer, Strindheim IL02.08.084 (MJ)Trondheim, Seriestevne29.08.22
-----10--------------------
6,34,71Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.083Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,36,01Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.084 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
6,37,48Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.084Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,38,56Andreas Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.087-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,40,10Fredrik Fyksen Aas, Ullensaker/Kisa IL12.08.085 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
6,52,04Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.084Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,55,45Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.082 (G-15/16)Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
6,55,68Adrian Monkvik, Sarpsborg IL17.09.0812 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
7,02,85Baste Høyerholt, IL Try29.04.084 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
7,20,03Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.085 (MJ)Trondheim, Seriestevne29.08.22
-----20--------------------

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,08,79Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
9,27,84Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.083-h3 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
9,46,95David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.081Førde, 3000 kveld25.10.22
10,02,54Mathias Reinertsen Leroyer, Strindheim IL02.08.083-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,42,88Eik Viljar Nertun Jøsendal, Nittedal IL28.08.081Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,54,12Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.087-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
11,15,59Eirik Brattabø, IL Fri06.05.0814-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
11,22,24Kilian Syver Köhler-Olsen, Nittedal IL25.08.082Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
11,24,17Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.085 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
11,26,04Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Sande, Treningsstevne01.10.22
-----10--------------------
11,31,3Peder Hagen, FIK Orion27.06.081Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22

Ikke godkjente resultater
I konkurranse med seniorer
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,47,89Martin Mjelde, IL Gneist03.08.082-h2Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,06,23Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22

Ikke godkjente resultater
I konkurranse med seniorer
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,40,3Trym Gjedebo-Skarpeteig, Bøler IF20.08.081Fevik, Løbestævne14.08.22
18,52,34Kristoffer Aaby, Sigdal FIK05.06.083 (MS)Sigdal, Åpent Sigdalsmesterskap21.09.22

Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,50,0Severin Langaker, ukjent12.12.0811-h1 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,40(+0,0)Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.081Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,75(-0,7)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.081-h6Bergen, Skansen Athletics 207.06.22

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,16(+0,4)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.086-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
12,30(-1,5)Mathias Johansen, IK Hind25.03.081-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
12,51(-1,9)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
12,52(-1,3)Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.082-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
12,68(+0,4)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
12,75(+0,4)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
12,81(+0,6)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.081Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
12,92(+1,4)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.082Fana, Gneistspelen 202221.08.22
12,99(+0,4)August Lundholm, Byåsen IL26.05.081-h2Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
13,11(+1,6)Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.082Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
-----10--------------------
13,12(-1,5)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.083-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
13,13(+0,4)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.083-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
13,20(+1,5)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083Os, OsLekene 202218.09.22
13,33(-1,5)Viktor Stattin, IK Hind04.04.084-fi Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
13,33(+1,0)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082Fana, KM Hordaland24.09.22
13,37(+0,4)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
13,50(+0,4)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.085-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
13,55(+1,5)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.085Os, OsLekene 202218.09.22
13,77(+1,6)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.084Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
13,84(+0,6)Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.082Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
-----20--------------------
14,18(-1,3)Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.083-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
14,36(-0,8)Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Voss, Seriestemne31.08.22
14,48(+1,3)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.08MHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
14,51(-1,3)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.084-h2Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
14,66(-1,6)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Sande, Treningsstevne24.09.22
14,73(-1,2)Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.083-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
14,80(+1,8)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
14,96(+0,4)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.083Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
14,98(-0,6)Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
15,00(-1,2)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.084-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
-----30--------------------
15,07(+1,9)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.081Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
15,44(+1,6)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.085Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
15,51(+0,4)Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.086-fi Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
15,92(-0,6)Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
15,94(+0,9)Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.082Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
16,20(-1,2)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.085-h1Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
16,27(+0,6)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.083Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
16,29(+1,2)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.083Fana, Framolekene 202228.05.22
16,46(+0,1)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
16,85(+1,8)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
-----40--------------------
17,90(+0,9)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.083Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
18,54(-0,8)Peder Andresen, Voss IL10.01.082Voss, Seriestemne31.08.22
18,76(+1,2)Chris Oseland, Gjesdal IL23.04.084Fana, Framolekene 202228.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13(+1,5)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.081Os, OsLekene 202218.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,96(+2,9)Daniel Albertsen, Ålesund Friidrettsklubb06.12.081Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
17,17(+2,7)Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,91(+1,2)Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, Seriestevne 620.09.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,78(+1,3)Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
28,94(+1,3)Mathias Johansen, IK Hind25.03.082Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
29,79(-0,6)Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
30,47(-0,8)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
30,55(-0,8)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
30,72(+1,3)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
31,05(+1,3)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.083Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
31,11(+0,8)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Sande, Treningsstevne22.09.22
31,63(+1,3)Viktor Stattin, IK Hind04.04.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
31,67(-0,8)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.083-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----10--------------------
31,99(+0,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
32,27(-0,7)David Engesæter, Førde IL Friidrett13.06.083-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
32,63(-0,6)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.081-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
32,64(+1,7)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.081Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
32,99(+1,3)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.085Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
33,52(+1,3)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.086Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
33,54(-0,6)Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.082-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
33,61(-0,8)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.084-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
33,79(-0,6)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.082-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
34,97(-0,6)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----20--------------------
35,07(-0,6)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.083-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
35,48(-0,6)Vebjørn Orheim Mundal, Fjærland IL16.10.084-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
35,52(-0,7)Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.085-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
36,24(-0,5)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
36,86(+0,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
37,56(+1,3)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.084Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
38,36(-0,5)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.081 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
38,95(-0,6)Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.084-h1Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
38,96(-0,8)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.085-h2Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,04(+2,0)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.081Fana, KM Hordaland24.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,2(+0,0)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Leikvang, Seriestevne01.10.22
35,2(+0,0)Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082Leikvang, Seriestevne01.10.22

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,97Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.083-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
46,04Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, Seriestevne 620.09.22
46,90Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081 (G-15)Knarvik, AKS Leikane 202222.05.22
48,99Viktor Stattin, IK Hind04.04.082Harstad, Seriestevne 620.09.22
49,81Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.083Harstad, Seriestevne 620.09.22
51,60Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.084Harstad, Seriestevne 620.09.22
53,00Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.081Gausdal, Vårstevne08.05.22
57,35Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,0Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
48,3Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081Ås, Høststevne12.09.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,36,15Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
4,54,54Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081Ørsta, Treningsstemne22.09.22
5,20,02Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.081 (G-15)Jessheim, Norgeslekene06.08.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26,60Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.081Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,27,38Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
5,36,56Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.081Fana, KM Hordaland24.09.22
5,39,73Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,41,13Jakob Storøy, Førde IL Friidrett07.08.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
5,48,54Julian Fagerli, Rana FIK12.11.081Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
5,51,75Filip Nåvik, Moss IL11.05.083Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,54,65Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.084Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,59,87Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.085Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,05,07Leon Tveito, Kaupanger IL17.02.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
-----10--------------------
6,12,55Haakon Alexander Kollerud Johansen, IL Sandvin30.09.086Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,12,79Martin Mjelde, IL Gneist03.08.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,17,80Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,24,75Marcus Hoen, IL i BUL02.09.087Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,25,60August Lundholm, Byåsen IL26.05.082Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
6,26,41Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.088Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,27,13Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.089Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,31,35Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.0810Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,32,93Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.0811Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,33,90Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.083Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
-----20--------------------
6,34,09Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.087Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,37,70Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
6,45,65Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
7,13,69Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.085Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
7,58,68John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.086Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,69Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.081Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
1,68Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
1,66Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
1,65Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
1,65Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081Jessheim, Norgeslekene07.08.22
1,65Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081Geithus, Furumolekene 202211.09.22
1,65Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.081Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,60Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
1,60Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.081Fana, Framolekene 202229.05.22
1,58Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.082Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
-----10--------------------
1,57Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
1,56Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,56Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,55Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.082 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,55Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
1,55Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.082Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
1,53Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Fana, KM Hordaland25.09.22
1,52Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.081Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
1,52Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
1,51Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
-----20--------------------
1,50Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.082Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,50Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,50Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.083Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
1,50Viktor Stattin, IK Hind04.04.084Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
1,50Kristian Kvamme, IL Stein15.01.081Hammerfest, Isbjørnlekene 202228.08.22
1,48Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,46Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.085Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
1,45Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.081Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
1,45Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.08MHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
1,45Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.081Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
-----30--------------------
1,45Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.082Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
1,45Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.083Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,45Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.081Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,45Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.081Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
1,45Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.082Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
1,42Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
1,41Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081Leirvik, Seriestemne13.06.22
1,41Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,41Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.087Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,41Eystein Grüner Bjåstad, IL Molde-Olymp17.09.088Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
-----40--------------------
1,40Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.081 (G-14/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,40August Lundholm, Byåsen IL26.05.081Stadsbygd, Stadsbygd Sparebanklekene08.05.22
1,40Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.082Gausdal, Vårstevne08.05.22
1,40Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Haugesund, Mailekene22.05.22
1,40Mathèo Müller Schackt, Asker Sk. Friidrett14.06.082Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,40Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.083Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
1,40Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.088Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
1,40Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.082Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
1,40Herman Andersen, Hvittingfoss IL09.11.082Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
1,40Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.084Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
-----50--------------------
1,40Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.082Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,40Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,36Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.089Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
1,35Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.082Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
1,35Mino Ridar-Aasen, IL i BUL18.09.082Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,35John Magnus Solem, Tingvoll IL21.09.081Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
1,35Peder Andresen, Voss IL10.01.082Voss, Hopp- og kaststemne22.06.22
1,35Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Lagseriestevne20.09.22
1,33Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
1,31Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.0810Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
-----60--------------------
1,30Tor Gundersen, Gausdal FIK11.08.083Gausdal, Vårstevne08.05.22
1,30Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.082Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,30Jacob Kristoffersson Traaen, Ski IL Friidrett24.08.082Ski, Kretsstevne 25.05.22
1,30Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Seriestemne30.05.22
1,30Emil Weum Elnan, Hvittingfoss IL08.12.083Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
1,30Viljar Blomvågnes Strandtun, Nordre Fjell Friidrett13.07.083Os, OsLekene 202217.09.22
1,25Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.084Haugesund, Mailekene22.05.22
1,25Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.083Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,25Isak Østbye Lysnes, BUL-Tromsø Friidrett28.07.081Tromsø, Teknisk karusell 607.09.22
1,25August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.082Bodø, Lagseriestevne20.09.22
-----70--------------------
1,15Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0810Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,15Sander Vindenes-Lekven, Nordre Fjell Friidrett13.04.084Os, OsLekene 202217.09.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,82Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
2,60Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.081Jessheim, Norgeslekene06.08.22
2,52Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
2,52Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.082Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
2,42Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.081Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
2,20Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
2,10Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
2,10Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
2,02Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.083Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----10--------------------
2,00Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.082Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
2,00Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.081Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
1,92Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
1,90Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.082Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
1,82William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,82Erlend Hetle, Breimsbygda IL29.12.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,82Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.086Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
1,80Viktor Stattin, IK Hind04.04.083Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
1,20Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Harstad, Seriestevne 309.08.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,12(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
5,78(+0,6)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.087-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
5,59(+0,1)Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.081Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
5,57(-0,5)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
5,48(+1,9)Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Sande, Treningsstevne11.07.22
5,47(+0,1)Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
5,43(+0,0)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.083Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
5,30(+1,3)Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
5,29(+1,1)Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.082Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
5,23(-0,4)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
-----10--------------------
5,19(+1,7)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,19(+0,0)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
5,10(+0,7)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.0818Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
5,09(+0,9)Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.082Geithus, Furumolekene 202211.09.22
5,05(+0,5)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
5,03(+1,9)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
5,03(+0,0)Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.083Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,02(+1,9)August Lundholm, Byåsen IL26.05.081Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
5,01(+1,9)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.082Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
5,00(-2,8)Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081Egersund, Kretsstevne25.08.22
-----20--------------------
4,99(+1,4)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.08(-)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,99(+2,0)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.086Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,93(+0,0)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
4,92(+2,0)Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.081Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
4,87(+0,4)Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.085Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
4,87(ok)Salumu Amsare, Stjørdal Friidrettsklubb02.02.081 (G-15)Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22
4,86(+0,7)Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.082Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,84(+1,3)Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.082Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
4,81(+0,1)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.086Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
4,80(+1,6)Eystein Grüner Bjåstad, IL Molde-Olymp17.09.087Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
-----30--------------------
4,79(-1,7)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.084Fana, Framolekene 202228.05.22
4,77(+1,6)Mathias Johansen, IK Hind25.03.082Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
4,76(+0,9)Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.082Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
4,76(+1,3)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.081Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
4,76(+1,2)Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.083 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202205.06.22
4,76(-0,9)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Os, OsLekene 202217.09.22
4,72(-0,6)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
4,71(-0,3)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.083Os, OsLekene 202217.09.22
4,70(+0,0)Iver Kvistad, Inderøy IL02.07.082Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
4,66(-0,7)Brage Knatterud, Skarphedin IL18.06.081Bø, Klubbmesterskap12.05.22
-----40--------------------
4,65(+1,9)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.08(-)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
4,60(+0,6)Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.083Ørsta, Ørstaleikane28.08.22
4,60(+0,4)Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Voss, Seriestemne31.08.22
4,59(+0,7)Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.085Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
4,53(+0,0)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.08(-)Haugesund, Mailekene21.05.22
4,50(+2,0)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.082Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
4,47(+1,4)Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.08.22
4,47(+1,0)Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.081Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
4,46(+0,7)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.08MHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4,46(-0,7)Odin Olsson Selnes, Lensvik IL11.10.082Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
-----50--------------------
4,46(+1,0)Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.083Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
4,44(+1,2)Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.087Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
4,44(+0,0)Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081Ski, Klubbstevne 20.09.22
4,41(-0,1)Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.082Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
4,41(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
4,40(+1,0)Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.086Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
4,39(+0,9)Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.08(-)Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
4,38(+2,0)Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.083Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
4,35(+1,9)Elias Borgersen, Gjesdal IL28.09.084Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
4,35(+1,5)Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.08(-)Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
-----60--------------------
4,35(+0,5)Viktor Stattin, IK Hind04.04.089Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
4,34(+1,4)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.084Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
4,34(-1,0)Filip Nåvik, Moss IL11.05.083Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
4,33(+1,8)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.08(-)Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
4,32(+0,9)Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.08(-)Haugesund, Mailekene21.05.22
4,32(+2,0)Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.084Haugesund, Mailekene21.05.22
4,32(+0,4)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
4,30(-0,7)Torvald Røhr, Byåsen IL24.06.083Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,25(+0,7)Mathèo Müller Schackt, Asker Sk. Friidrett14.06.084 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202205.06.22
4,24(+0,1)Jesper Kristensveen, Nesodden IF22.09.081Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
-----70--------------------
4,24(+0,0)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
4,23(+1,5)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081Bømlo, Seriestevne05.05.22
4,22(-0,4)Espen Pedersen, Skarphedin IL06.05.082Bø, Klubbmesterskap12.05.22
4,22(-1,8)Kajus Degutis, Jølster IL20.07.082Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
4,21(+1,7)Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.082Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,19(+1,9)Ola Vatn Osnes, Straumsnes IL20.11.081Tingvoll, Treningsstevne09.06.22
4,17(-1,1)Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082Egersund, Kretsstevne25.08.22
4,14(+0,4)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.085Fana, Karabinlekene 202214.05.22
4,14(-1,0)Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.085Haugesund, Mailekene21.05.22
4,12(ok)Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell12.07.22
-----80--------------------
4,12(+0,0)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
4,08(+1,2)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.084Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
4,07(+1,5)Brage Birkeland, Sandnes IL04.06.08(-)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,07(+0,7)Juhan Niillas Aasprong, IL Ilar11.09.082Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
4,07(-1,4)Ragnar Rokkvi Kristjansson, Lillehammer IF19.05.088Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
4,06(+1,9)Brage Holten Kvalvik, Straumsnes IL24.04.082Tingvoll, Treningsstevne09.06.22
4,05(+0,6)Albin Monsen, Sømna IL27.04.08(-)Vik, Kretsstevne 511.08.22
4,02(+0,8)Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Sande, Treningsstevne16.05.22
4,00(+0,2)Tor Gundersen, Gausdal FIK11.08.089Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
4,00(+1,0)Erik Stenhjem Nygård, Tingvoll IL01.10.0814Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
-----90--------------------
4,00(+0,0)Viljar Blomvågnes Strandtun, Nordre Fjell Friidrett13.07.086Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
3,99(+1,2)Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.084Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
3,99(+0,8)Martin A Vollan, Verdal Friidrettsklubb21.12.084Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
3,98(+1,5)Sigurd Mengshoel Gausemel, Nittedal IL21.04.083Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
3,98(+1,2)Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.083Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
3,98(+0,8)Kristoffer Aaby, Sigdal FIK05.06.081Sigdal, Åpent Sigdalsmesterskap21.09.22
3,96(+0,0)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.082Ås, Åpningsstevne01.05.22
3,94(+0,5)Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.083Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
3,93(+1,1)Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.085Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
3,93(+0,0)Henrik Hjelmeland Steinsvik, Rosendal Turnlag10.09.081Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----100--------------------
3,92(+0,3)Marius Østerås, Grong IL09.04.082Namsos, Kleppenlekene01.06.22
3,91(+1,5)Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.08(-)Nittedal, Sesongstartstevne 202207.05.22
3,91(+2,0)Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.08(-)Grimstad, Klubbstevne31.05.22
3,88(+1,0)Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.084Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
3,88(+1,3)Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.083 (G-14/18)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
3,87(-1,4)Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.084Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
3,87(+1,1)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.0815Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
3,85(-0,5)Eivind Ekle-Danielsen, Utleira IL Friidrett23.07.085Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
3,85(+0,7)Alvin Le, Byåsen IL01.06.0813Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
3,85(+1,7)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
-----110--------------------
3,79(-0,4)Sondre Otterlei, Romerike Friidrett02.05.086Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
3,76(+2,0)Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Sortland, Treningsstevne 101.06.22
3,75(-0,9)Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.085Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
3,73(+0,0)August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.084 (G-14/18)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
3,70(+0,0)Isak Soltveit Taranger, Rosendal Turnlag04.03.082Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,66(+0,2)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.083Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
3,65(-0,1)Joakim Sundal, Rosendal Turnlag20.10.084Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,62(+0,0)Sverre Alexander Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett19.06.086 (G-14/17)Asker, Askerlekene 202205.06.22
3,60(+0,8)Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.085Moss, Treningsstevne 104.05.22
3,56(+1,7)Tobias Malmstrøm-Johansen, Idrettslaget Skjalg30.11.085Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
-----120--------------------
3,53(+0,3)Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Seriestemne30.05.22
3,45(+0,2)Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.081Bø, Klubbmesterskap15.09.22
3,43(+0,0)William Samland Eik, Rosendal Turnlag27.10.085Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,43(-3,6)Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.081Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
3,42(+0,0)Sander Vindenes-Lekven, Nordre Fjell Friidrett13.04.087Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
3,37(+1,0)Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.082Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
3,24(-0,3)Ola Vold, Overhalla IL15.04.084Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
3,21(+0,1)Tord Lorentzen Furdal, Rosendal Turnlag17.08.086Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,19(+0,5)Morten Eliassen, Tingvoll IL06.07.0816Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,98(+0,1)Emil Thunold-Gausvik, Rosendal Turnlag06.03.087Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----130--------------------
2,97(+0,1)Lars Mehl, Rosendal Turnlag18.12.088Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,95(+0,3)Sivert Gjuvsland Riise, Rosendal Turnlag15.12.089Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,85(+0,0)Sindre Sundal, Rosendal Ungdomsskule0810Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,80(+0,0)Sindre Jenssen, Rosendal Ungdomsskule04.12.0811Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,80(+0,8)Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB karusell 422.08.22
2,78(+0,0)Marcus Ousdal, Rosendal Ungdomsskule19.08.0812Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,63(+1,7)Elias Eide Moltumyr, Dimna IL12.05.08(-)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
2,25(+0,0)Torger Johan Koløy, Rosendal Turnlag0813Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,00(+0,1)Ezekiel Yoshua, Rosendal Ungdomsskule0814Rosendal, Skolestevne14.06.22
1,72(-1,5)Vegard Haugen, Sandnes IL18.06.082Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
-----140--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,71(+1,4)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.084Fana, Karabinlekene 202214.05.22
3,70(+0,2)Matas Ridzevicius (LIT), Rosendal Turnlag17.09.083Rosendal, Skolestevne14.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51(+2,5)Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,32(+4,4)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.083Fana, Framolekene 202228.05.22
5,25(+3,6)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082Fana, Gneistspelen 202221.08.22
5,15(+3,4)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.084Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
4,79(+2,8)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
4,63(+2,1)Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.082Haugesund, Mailekene21.05.22
4,52(+2,4)Aedan Lorents Herron, Sandefjord Turn & IF14.01.082Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
4,41(+2,1)Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.082Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
4,39(+3,6)Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Kretsstevne 511.08.22
4,33(+2,8)Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.083Haugesund, Mailekene21.05.22
4,17(+2,3)Brage Birkeland, Sandnes IL04.06.085Fana, Framolekene 202228.05.22
4,15(+2,1)Mortimer Feliot, IL Tyrving01.04.0814Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
3,96(+2,4)Martin Tjelle, Nittedal IL29.11.081Nittedal, Sesongstartstevne 202207.05.22
3,96(+2,3)Johan Gjesteland, Sørild FIK12.11.081Grimstad, Klubbstevne31.05.22
3,95(+2,2)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.0816Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
3,79(+2,9)Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.084Moss, Treningsstevne 104.05.22
3,74(+3,0)Christoffer Amundsen, Syril IL22.11.081Leikanger, Opningsstemne14.05.22
3,22(+2,8)Elias Eide Moltumyr, Dimna IL12.05.085Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
2,86(+2,3)Vegard Haugen, Sandnes IL18.06.082Sandnes, Høstlekene 202210.09.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,37Melvin Beyer, Oppegård IL15.04.081Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
4,24Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.082Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
4,19Sondre Tunes Lund, Ostereidet ungdomsskule29.06.081Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,95Jens Hindenes Myklebust, Ostereidet ungdomsskule06.10.082Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,95Vetle V. Natås, Ostereidet ungdomsskule08.10.083Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,65Conrad Wakefield, Ostereidet ungdomsskule05.08.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,55Sander Namdal, Ostereidet ungdomsskule30.05.085Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,54Sebastian Stall, Ostereidet ungdomsskule09.11.086Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,45Andreas Orvedal, Ostereidet ungdomsskule04.12.087Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,43Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne11.05.22
3,40Sverke Såtendal, Ostereidet ungdomsskule11.05.088Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,31Bjørn Erik Hjelmtveit, Ostereidet ungdomsskule22.04.089Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,28Marvin Telle, Ostereidet ungdomsskule06.06.0810Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,91Ådne Heggertveit Hagesæter, Ostereidet ungdomsskule30.12.0811Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,88Vetle Fjellanger, Ostereidet ungdomsskule01.03.0812Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,70Johannes Weimer, Ostereidet ungdomsskule05.11.0813Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,68Mikkel Villanger, Ostereidet ungdomsskule25.08.0814Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,55Tor Håkon Kaspersen, Flora IL081Flornes, Friidrettskarusell20.09.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08(+1,5)Elias Borgersen, Gjesdal IL28.09.08(-)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13(+2,7)Elias Borgersen, Gjesdal IL28.09.081Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,39(+0,1)Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
11,67(+0,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.085 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,17(+0,4)Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
11,13(-0,8)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Os, OsLekene 202218.09.22
11,06(-0,5)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.08(-)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,94(+1,1)Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.081Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
10,88(+0,0)Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
10,50(+0,8)Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
10,42(+1,0)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082Fana, Framolekene 202227.05.22
10,38(+0,0)Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.083Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----10--------------------
10,34(-1,1)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.082Os, OsLekene 202218.09.22
10,32(+0,0)Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.084Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
10,31(+0,9)August Lundholm, Byåsen IL26.05.082Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
10,22(+0,7)Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.081Harstad, Seriestevne 530.08.22
10,19(+1,7)Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
10,17(-1,3)Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
10,11(+1,9)Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
10,02(+0,0)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.085Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,99(+1,4)Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
9,98(+0,3)Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
-----20--------------------
9,94(+1,3)Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.082Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
9,90(+1,3)Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.085Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
9,87(-0,3)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-14/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,73(+1,3)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08(-)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
9,70(-0,8)Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.081Mosjøen, Helgelandslekene 202219.06.22
9,58(+0,0)Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.086Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,50(+0,0)August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.087Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,46(+0,9)Olliver Toft Noreng, Egersunds IK10.10.083Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
9,42(+1,3)Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.08(-)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
9,41(+1,9)Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.08(-)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
-----30--------------------
9,35(-0,2)Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Ås, Vårstevne23.05.22
9,19(-1,7)Chris Oseland, Gjesdal IL23.04.083Fana, Framolekene 202227.05.22
9,11(+0,0)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.088Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,09(+1,3)Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.085Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
9,03(+0,0)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083 (G-14/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,02(+0,0)Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.081Gausdal, Vårstevne08.05.22
8,97(+0,0)Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.089Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,97(+0,0)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
8,90(-0,2)Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Kretsstevne 511.08.22
8,87(+0,2)Liam Vedal Berdahl, IL Nybrott15.06.081Stjørdal, Friidrettskarusellstevne14.06.22
-----40--------------------
8,79(+0,0)Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.0810Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,74(+0,0)Tor Gundersen, Gausdal FIK11.08.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
8,49(+1,2)Leon Horneland, IL Molde-Olymp16.12.088Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,45(+0,9)Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.089Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,40(+0,0)Daniel Aasbrenn, Sarpsborg IL06.08.0812Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
8,33(+0,1)Eskil Grung Thallaug, Gausdal FIK21.11.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
8,14(+0,9)August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.081Bodø, Lagseriestevne13.09.22
8,12(+0,5)Viktor Stattin, IK Hind04.04.085Narvik, Narvik-lekene 202210.06.22
8,11(+0,9)Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.0810Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
7,33(+0,0)Mathias Sølverud, Botne SK10.03.0814Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----50--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13(+2,1)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.081Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,28(+2,4)Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.083Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
9,89(+2,4)Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.081Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
9,82(+2,4)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
9,52(+3,7)Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.082Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
9,48(+3,9)Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.082Moss, Sparebank1-lekene17.09.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,90Peder Andresen, Voss IL10.01.081 (G-13)Voss, Seriestemne11.05.22
7,99Brage Knatterud, Skarphedin IL18.06.081Bø, Klubbmesterskap12.05.22
7,98Espen Pedersen, Skarphedin IL06.05.082Bø, Klubbmesterskap12.05.22
6,11Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.083Bø, Klubbmesterskap12.05.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,69Sigve Holten, Surnadal IL20.02.081Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
12,05Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
10,80Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Geithus, Furumolekene 202210.09.22
10,53Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Overhalla, Medvindstevne/NA-karusell06.08.22
10,40Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
10,20Peder Andresen, Voss IL10.01.082Voss, Seriestemne31.08.22
10,09Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081Ski, Klubbstevne 23.08.22
10,03Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
9,90Johan Engelien Andresen, Søndre Land IL21.04.081Jessheim, Norgeslekene07.08.22
9,79Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.083Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----10--------------------
9,72Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
9,71Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.083Fana, KM Hordaland24.09.22
9,60Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.084Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
9,58Sondre Tunes Lund, Ostereidet ungdomsskule29.06.081Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,40Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
9,38Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.083Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
9,29Erlend Hetle, Breimsbygda IL29.12.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
9,28Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
9,19Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
9,12Bjørn Erik Hjelmtveit, Ostereidet ungdomsskule22.04.082Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----20--------------------
9,05Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
9,03Isak Valand, Gjesdal IL10.03.082Ålgård, COOP-Jærcup 708.09.22
9,02Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.082Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
9,02Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.084Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
8,90Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.081Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
8,88William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
8,81Iver Bach Igland, Asker Sk. Friidrett02.04.085Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
8,78Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081Leikanger, Opningsstemne14.05.22
8,71Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
8,69Tor Håkon Kaspersen, Flora IL081Flornes, Friidrettskarusell20.09.22
-----30--------------------
8,63Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.081Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
8,61Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
8,56Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.089Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
8,51Mathias Sølverud, Botne SK10.03.087Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
8,46Phillip Patkoh-Berge, Moss IL13.01.082Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
8,41Birk Huva Stenseth, Søndre Land IL17.06.0810Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
8,38Mathis Breie Nystuen, FIK Ren-Eng17.11.081Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
8,35August Lundholm, Byåsen IL26.05.082Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
8,30Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.081Stavanger, Veteran kaststevne 907.09.22
8,29Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081Tromsø, Teknisk karusell 215.06.22
-----40--------------------
8,29Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
8,21Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
8,10Linus Kristian Kjølberg, Romerike Friidrett15.08.082Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
8,06Even Tjåland Liverud, Undheim IL05.04.082Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
7,99Viktor Stattin, IK Hind04.04.082Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
7,98Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.082Sande, Treningsstevne03.10.22
7,96Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.082Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
7,93Andreas Orvedal, Ostereidet ungdomsskule04.12.083Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,93Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.0823Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
7,92Kristian Heggtveit Andersen, IK Grane14.06.081Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
-----50--------------------
7,89Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.081Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,75Iver Kvistad, Inderøy IL02.07.083Steinkjer, TA-sprinten 202220.08.22
7,73Simon Kaarbø, IK Hind15.04.082Harstad, Seriestevne 207.06.22
7,71Mathias Veland, Ostereidet ungdomsskule22.03.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,68Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.081Asker, Askerlekene 202204.06.22
7,68Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081Kristiansand, Treningsstevne15.09.22
7,60Iver Agjeld, IL Bjarg03.03.083Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
7,59Mathèo Müller Schackt, Asker Sk. Friidrett14.06.082Asker, Askerlekene 202204.06.22
7,57Kevin Guimaraes Portela Bach, Tingvoll IL21.06.087Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
7,57Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
-----60--------------------
7,54Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.084Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
7,53Marvin Telle, Ostereidet ungdomsskule06.06.085Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,52Conrad Wakefield, Ostereidet ungdomsskule05.08.086Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,46Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.083Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
7,42Emil Thunold-Gausvik, Rosendal Turnlag06.03.081Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,41Chris Oseland, Gjesdal IL23.04.084Fana, Framolekene 202229.05.22
7,39Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.081Bergen, Skansemyren kastkarusell 102.04.22
7,34Marius Østerås, Grong IL09.04.082Namsos, Kleppenlekene01.06.22
7,23Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.082Oslo/NIH, Klubbmesterskap17.09.22
7,22Ådne Heggertveit Hagesæter, Ostereidet ungdomsskule30.12.087Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----70--------------------
7,21Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,20Stefan Hendrik Jacob Cleophas, Horten Friidrettsklubb11.09.082Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
7,13Jonas Lundsaunet, Verdal Friidrettsklubb14.01.089Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
7,07Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB karusell 213.06.22
6,99Magnus Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett02.11.083Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
6,99Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.082Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
6,93Alvin Le, Byåsen IL01.06.084Stadsbygd, Stadsbygd Sparebanklekene08.05.22
6,92Johan Adolfsen, Sandnes IL07.02.083Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
6,91Sigurd Mengshoel Gausemel, Nittedal IL21.04.083Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
6,89Jens Hindenes Myklebust, Ostereidet ungdomsskule06.10.088Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----80--------------------
6,88Isak Soltveit Taranger, Rosendal Turnlag04.03.082Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,85Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.086Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,85Sander Namdal, Ostereidet ungdomsskule30.05.089Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
6,84Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.089Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,84Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.081Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
6,80Theodor Resch Tobiassen, Romerike Friidrett24.09.083Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
6,80Daniel Holmeide, Tingvoll IL01.12.0810Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
6,75Martin Larsen, Egersunds IK05.11.081Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
6,75Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.0810Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
6,72Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.081Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
-----90--------------------
6,71Sverre Gudmestad Jensen, Haugesund IL13.11.083Haugesund, Mailekene21.05.22
6,69Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Os, OsLekene 202218.09.22
6,68Erik Stenhjem Nygård, Tingvoll IL01.10.0811Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
6,67Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.082Moss, Treningsstevne 104.05.22
6,57Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.082Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
6,52Matheus Mikalsen, IL Bjarg21.04.085Fana, Framolekene 202229.05.22
6,52Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.082Hammerfest, Isbjørnlekene 202228.08.22
6,49Tord Lorentzen Furdal, Rosendal Turnlag17.08.083Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,45Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.08MBækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år16.09.22
6,43Sverke Såtendal, Ostereidet ungdomsskule11.05.0810Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----100--------------------
6,41Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.083Moss, Treningsstevne 104.05.22
6,39Marcus Ousdal, Rosendal Ungdomsskule19.08.084Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,34Sondre Otterlei, Romerike Friidrett02.05.081Lillestrøm, Treningsstevne15.06.22
6,28Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.084Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
6,23Mikkel Villanger, Ostereidet ungdomsskule25.08.0811Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
6,18Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.0811Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
6,16Elias Selnes, Rana FIK03.01.0813Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
6,02Sebastian Stall, Ostereidet ungdomsskule09.11.0812Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,94Brage Birkeland, Sandnes IL04.06.082Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
5,94Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.083Hammerfest, Isbjørnlekene 202228.08.22
-----110--------------------
5,90Lars Mehl, Rosendal Ungdomsskule18.12.085Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,90Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.083Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
5,87Henrik Lindbakken, FIK Orion12.07.08MHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
5,84Morten Eliassen, Tingvoll IL06.07.0812Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
5,80Vetle V. Natås, Ostereidet ungdomsskule08.10.0813Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,78Peder Hagen, FIK Orion27.06.082Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
5,75Oliver Stokvik, Haugesund IL15.11.0813Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
5,72Sivert Gjuvsland Riise, Rosendal Turnlag15.12.086Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,70Fredrik Sønju Stabæk, IF Sturla30.05.0812Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
5,68Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
-----120--------------------
5,66William Samland Eik, Rosendal Turnlag27.10.087Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,65Johannes Weimer, Ostereidet ungdomsskule05.11.0814Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,58Sivert Haugli-Onstad, Ås IL23.07.081Ås, Åpningsstevne01.05.22
5,57Jonas Tofte Guddal, Rosendal Turnlag25.08.088Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,54Sindre Sundal, Rosendal Ungdomsskule089Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,39Tobias Malmstrøm-Johansen, Idrettslaget Skjalg30.11.083Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
5,39Kristoffer Aaby, Sigdal FIK05.06.081Sigdal, Åpent Sigdalsmesterskap21.09.22
5,26Sindre Jenssen, Rosendal Ungdomsskule04.12.0811Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,20Adrian Kalleklev, Ostereidet ungdomsskule06.02.0815Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,13August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.081Bodø, Lagseriestevne13.09.22
-----130--------------------
4,91Joakim Sundal, Rosendal Turnlag20.10.0812Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,88Henrik Hjelmeland Steinsvik, Rosendal Turnlag10.09.0813Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,62Oleg Buvik-Aasgard, Ostereidet ungdomsskule22.11.0816Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
4,44Ezekiel Yoshua, Rosendal Ungdomsskule0814Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,22Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
4,10Viljar Stensletten, Rosendal Turnlag19.12.0815Rosendal, Skolestevne14.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,27Matas Ridzevicius (LIT), Rosendal Turnlag17.09.0810Rosendal, Skolestevne14.06.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,79Sigve Holten, Surnadal IL20.02.081Trondheim, Kastkarusell31.05.22
33,57Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
32,66Peder Andresen, Voss IL10.01.081Fana, KM Hordaland24.09.22
29,69Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
29,62Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.082Fana, KM Hordaland24.09.22
27,42Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Overhalla, Seriestevne18.08.22
27,39Isak Valand, Gjesdal IL10.03.081Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
27,39Viktor Stattin, IK Hind04.04.081Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
27,28William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
26,93Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081Notodden, Seriestevne02.10.22
-----10--------------------
26,40Fredrik Sønju Stabæk, IF Sturla30.05.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
26,24Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
25,83Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
25,62Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.082Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
25,38Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.081Fana, Kaststevne21.04.22
25,09Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
24,24Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
23,78Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081Kristiansand, Treningsstevne15.09.22
23,70Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Os, OsLekene 202218.09.22
23,41Theodor Resch Tobiassen, Romerike Friidrett24.09.082Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
-----20--------------------
23,38Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.087Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
22,93Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
22,64Sverre Gudmestad Jensen, Haugesund IL13.11.081Haugesund, Mailekene21.05.22
22,41Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Seriestevne25.07.22
22,31Anders Granum Haug, Gausdal FIK23.03.082Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
21,19Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.081Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
20,49Odin Gjersund Tingbø, Egersunds IK23.05.082Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
20,38Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.084Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
20,17Johan Adolfsen, Sandnes IL07.02.082Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
19,98Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.089Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
-----30--------------------
19,94Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082Overhalla, Seriestevne18.08.22
19,90Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.082Os, OsLekene 202218.09.22
19,84Jacob Kristoffersson Traaen, Ski IL Friidrett24.08.084Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
19,46Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.087Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
19,44Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.083Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
19,02Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.083Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
18,87Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.084 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
18,64Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.082Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
18,51Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.088Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
18,34Jonas Lundsaunet, Verdal Friidrettsklubb14.01.085Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
-----40--------------------
18,29Martin Mjelde, IL Gneist03.08.084Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
18,16Daniel Holmeide, Tingvoll IL01.12.086Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
18,10Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Sande, Treningsstevne30.09.22
17,95Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.083Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
17,82Mathias Sølverud, Botne SK10.03.089Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
17,81Adrian Hepsøe, Utleira IL Friidrett29.12.087Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202204.09.22
17,79Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.082Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
17,33Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.0810Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
17,15Linus Kristian Kjølberg, Romerike Friidrett15.08.082Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
16,91Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
-----50--------------------
16,86Brage Birkeland, Sandnes IL04.06.083Fana, Framolekene 202227.05.22
16,23Tobias Malmstrøm-Johansen, Idrettslaget Skjalg30.11.084Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
16,18Torius Hegg-Lunde, Osterøy IL16.07.082Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
16,04Peder Hagen, FIK Orion27.06.0811Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
15,54Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081Stjørdal, Seriestevne22.09.22
14,76Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081Larvik, Klubbmesterskap14.09.22
14,58Birk Huva Stenseth, Søndre Land IL17.06.0813Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
14,27Even Tjåland Liverud, Undheim IL05.04.084Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
13,25Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.0811Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
11,85Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.0812Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202203.09.22
-----60--------------------

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,83Andrew Amusare, IL Nybrott31.12.082 (G-13)Stjørdal, Friidrettskariusellstevne13.09.22

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,78Sigve Holten, Surnadal IL20.02.081Stjørdal, Kaststevne med valgfrie øvelser.09.07.22
38,94Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
37,32Linus Kristian Kjølberg, Romerike Friidrett15.08.086 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
32,09Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
29,65Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
29,25Peder Andresen, Voss IL10.01.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
29,01Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
24,41Isak Valand, Gjesdal IL10.03.082 (G-14/15)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
24,01Adrian Hepsøe, Utleira IL Friidrett29.12.082Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
23,58Theodor Resch Tobiassen, Romerike Friidrett24.09.082Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
-----10--------------------
23,56Jonas Lundsaunet, Verdal Friidrettsklubb14.01.081Beitstad, Lerøy-kvalifisering19.08.22
23,32Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.082Voss, Seriestemne31.08.22
23,19Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
23,17William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
22,54Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.083Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
21,79Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
21,36Viktor Stattin, IK Hind04.04.081Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
20,90Fredrik Sønju Stabæk, IF Sturla30.05.083Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
20,62Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.082Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
19,75Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
-----20--------------------
19,17Birk Huva Stenseth, Søndre Land IL17.06.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
19,09Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.081Ørsta, Ørstaleikane27.08.22
18,85Erlend Hetle, Breimsbygda IL29.12.087Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
18,30Elias Selnes, Rana FIK03.01.086Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
18,08Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.088Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
18,00Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.082Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
17,94Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.082 (G-14/15)Ålgård, Extralekene 202227.08.22
17,73Mathias Sølverud, Botne SK10.03.084Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
17,56Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
17,03Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.085Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
-----30--------------------
16,53Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.086Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
16,34Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.087Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
16,27Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.088Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
16,20Nikolai Jensen Nordby, Larvik Turn & IF17.12.082Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
15,54Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.081Moelv, Moelv høst-kast17.09.22
14,86Simon Kaarbø, IK Hind15.04.082Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
14,36Julian Fagerli, Rana FIK12.11.088Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
13,95Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.089Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
11,23Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.0810Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
9,03Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
-----40--------------------

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,86Sigve Holten, Surnadal IL20.02.081Gloppen, Loggane Open09.10.22

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,07William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
22,52Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.082Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
17,10Tim Sunde Haugen, Ålesund Friidrettsklubb05.01.081Ålesund, Seriestevne31.08.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,14Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.081Ski, Klubbstevne 23.08.22
37,04Kristian Slettebø Meyer, Midtbygdens IL16.03.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
36,29Leif-Andreas Borgersen, IK Hind23.10.081Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
35,59Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
35,37Philip Solberg Flo, IL Koll17.09.082Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
33,86Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081Brandbu, Mohagen Bil cup 317.08.22
33,37Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.083Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
33,36Mathias Johansen, IK Hind25.03.081Harstad, Seriestevne 423.08.22
32,58Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.081Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
32,42Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.082Ski, Klubbstevne 23.08.22
-----10--------------------
32,18Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.082Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
32,04Karl-Henrik Borgersen, IK Hind23.10.081Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
31,89Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
31,70Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
31,34Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
30,80Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081Sande, Treningsstevne24.09.22
30,72Sigve Mjølkarlid, Hattfjelldal IL24.03.081Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
30,10Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
29,23Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Os, OsLekene 202218.09.22
28,72Daniel Holmeide, Tingvoll IL01.12.085Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
-----20--------------------
28,31Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.082Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
28,12Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL08.12.083Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
28,10Ulrik Ardiles Fallan, Ski IL Friidrett19.04.086Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
27,24William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081Leikanger, Opningsstemne14.05.22
27,05Petter Undeberget, Sortland Friidrettsklubb21.11.081Harstad, Seriestevne 124.05.22
26,89Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
26,53Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.081Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
26,41Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Seriestevne10.09.22
26,33Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.082Os, OsLekene 202218.09.22
26,25Theodor Resch Tobiassen, Romerike Friidrett24.09.081Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
-----30--------------------
26,18Isak Roska Wikstad, Nesseby IF18.11.086Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
26,13Mathias Sølverud, Botne SK10.03.088Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
26,11Jacob Kristoffersson Traaen, Ski IL Friidrett24.08.082Ski, Kretsstevne 25.05.22
25,76Martin Larsen, Egersunds IK05.11.081Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
25,50Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL05.06.086Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
25,09Sebastian Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.088Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
25,05Simon Kaarbø, IK Hind15.04.081Harstad, Seriestevne02.08.22
25,04Erik Mæle-Kommedal, Undheim IL06.07.082Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
24,93Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
24,77Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.081Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
-----40--------------------
24,53Fredrik Sønju Stabæk, IF Sturla30.05.089Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
24,16Erlend Hetle, Breimsbygda IL29.12.088Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
23,60Torius Hegg-Lunde, Osterøy IL16.07.081Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
23,03Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.083Os, OsLekene 202218.09.22
22,82Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne14.09.22
21,80Erik Stenhjem Nygård, Tingvoll IL01.10.089Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
21,80Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.081Sande, Treningsstevne01.10.22
21,68Albin Monsen, Sømna IL27.04.081Vik, Kretsstevne 116.06.22
21,60Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.086Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
21,29Jonas Lundsaunet, Verdal Friidrettsklubb14.01.0810Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
-----50--------------------
21,00Adrian Hepsøe, Utleira IL Friidrett29.12.0811Måndalen, Lerøylekene Måndalen 202203.09.22
20,90Martin A Vollan, Verdal Friidrettsklubb21.12.082Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
20,32Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.0811Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
19,42Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.081Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
19,01Alvin Le, Byåsen IL01.06.088Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
19,01Jacob Nitteberg Andreassen, Fredrikstad IF12.10.083Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
18,69Isak Storrøsæter Stolpnes, Utleira IL Friidrett23.06.083Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
18,65Aron Hargaut-Jensen, IL Stein24.03.081Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
18,09Oliver Norseng, Vadsø Turnforening02.10.082Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
17,21Iver Agjeld, IL Bjarg03.03.084Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
-----60--------------------
17,11Peder Hagen, FIK Orion27.06.0812Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
16,99Matheus Mikalsen, IL Bjarg21.04.085Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
16,93Oscar Weaver, Sandnes IL22.05.082Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
16,88Martin Mjelde, IL Gneist03.08.084Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
16,86Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
16,53Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL23.04.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
16,34Halvor Gillebo, Sørum IL01.07.084Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
16,32Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.0814Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22
15,63Julian Fagerli, Rana FIK12.11.083Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
15,57Ola Vold, Overhalla IL15.04.084Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
-----70--------------------
15,54Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.084Os, OsLekene 202218.09.22
13,24Matteo Dahle Ianniello, Sandnes IL16.03.083Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
12,99Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.081Bergen, Skansemyren kastkarusell 1022.10.22
12,65Ahmad Adham Albadwi, Flåværingen IL24.06.087Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
12,57Birk Huva Stenseth, Søndre Land IL17.06.0813Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
10,62Teimor Østmo Charani, IL Stein28.12.083Hammerfest, Isbjørnlekene 202227.08.22
8,92Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.088Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
7,48Noel Viding-Øvrebø, Idrettslaget Skjalg27.10.082Stavanger, Jærcup19.05.22
3,53Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.0815Rjukan, Lerøylekene (Østlandet) 202204.09.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,69Vegard Røskeland Yndesdal, ukjent23.02.082Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,47William Finnebotten Saltnes, Jotun IL22.08.081 (G-12/14)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
55,12Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.081Ski, Klubbstevne 21.06.22
48,96Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.082Ski, Klubbstevne 21.06.22
45,13Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.081Bergen, Skansen Athletics 207.06.22
44,94Brage Knatterud, Skarphedin IL18.06.081Bø, Klubbmesterskap12.05.22
43,79Espen Pedersen, Skarphedin IL06.05.082Bø, Klubbmesterskap12.05.22
38,06Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
37,30Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082 (G-11/14)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
36,97Kasper Høl Smedegård, Jotun IL14.04.081Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22
33,09Oscar Kennedy, Skarphedin IL29.12.083Bø, Klubbmesterskap12.05.22
-----10--------------------
29,26Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,77Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.08PKnarvik, Kast5Kamp18.09.22

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-80mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4686Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll
8,44(+0,0)-5,23(-0,4)-9,05-14,02(-2,5)-1,51-1,40,54
09.11.081Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
4521Even Bogen Nørjordet, IL Koll
8,30(-0,5)-5,01(+0,0)-7,07-13,43(+1,3)-1,45-1,39,07
12.05.081Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4320Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL
8,30(+1,6)-4,84(+1,1)-8,61-15,25(+0,9)-1,50-1,42,25
08.12.081Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
4114Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK
8,11(+1,1)-4,45(-0,2)-6,45-14,80(+1,8)-1,42-1,41,41
27.05.081Bækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
3444Henrik Lindbakken, FIK Orion
9,07(-0,5)-4,46(+0,7)-5,87-14,48(+1,3)-1,45-1,57,06
12.07.082Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
3320Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK
8,47(+1,1)-4,41(+0,0)-6,96-16,85(+1,8)-1,39-1,58,40
09.03.082Bækkelaget, Mangekamp KM 11-14 år17.09.22
2976Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL
8,96(+1,6)-4,46(+1,0)-6,10-15,94(+0,9)-1,45-2,15,68
05.06.082Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1933Daniel Moss, FIL Aks-77
28,57-7,15-20,58-10,94-10,28
26.01.081Knarvik, Kast5Kamp18.09.22

Total requesttime: 3.8244180679321 seconds