Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Kvinner veteran 40-44

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,54(+0,0)Margit Katrine Mcadam Strand, Bækkelagets SK22.01.781 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,4(-1,3)Jorunn Stokstad, Hvam IL13.10.761Årnes, Kretsstevne28.08.19
11,0(-1,3)Berit Rimstad, Raumnes & Årnes IL11.02.782Årnes, Kretsstevne28.08.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,49(+2,0)Helene Torvund, IL Fri02.10.781Arna, Seriestevne15.10.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,63Yvonne Smith, Stavanger Friidrettsklubb18.04.795-h1 (KS)Stavanger, Treningsstevne18.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,00,54Linda Moen Heia, Namdal Løpeklubb29.03.791 (KS)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
3,04,8Berit Rimstad, Raumnes & Årnes IL11.02.781Jessheim, UKI-Karusellen26.09.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,21,5Hilde Guldseth, Selbustrand IL24.09.791Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 321.08.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47,91Tamara Külföldi (HUN), Brandbu IF23.11.761 (KS)Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,17,21Cecilie Barth-Heyerdahl, Tromsø Løpeklubb14.07.763 (KS)Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
12,18,41Bodil Vartdal Ryste, Gaular IL26.07.791 (KV)Førde, KM/Krinsleikar 2019 Sogn og Fjordane17.08.19
12,32,5mxTrude Sundsteigen, IL Trio16.09.753 (KS)Husnes, Seriestevne25.09.19
13,18,0Guri Wangberg, Lånke IL Friidrett25.07.781Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 213.06.19
13,20,1Hilde Guldseth, Selbustrand IL24.09.792Stjørdal, Nybrottkarusellen løp 213.06.19
13,28,99Linda Moen Heia, Namdal Løpeklubb29.03.792 (KV35)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56,89Arntraut Götsch (GER), BUL-Tromsø Friidrett06.02.761 (KS)Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
16,08,06Tamara Külföldi (HUN), Brandbu IF23.11.761 (KS)Brandbu, Mohagen Bil cup 421.08.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,43,7Grethe Jørgensen, FIL Aks-7710.11.752 (KS)Ostereidet, Seriestemne22.09.19
24,58,04Kirsti Johnsen Skåtøy, Egersunds IK02.03.751Egersund, Kretsstevne13.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,30,51Tamara Külföldi (HUN), Brandbu IF23.11.761 (KS)Brandbu, Mohagen Bil cup 326.06.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,52,9Janicke Yttervik, ukjent28.09.751Fevik, Løbestævne11.08.19
28,46,3Renate Nyhagen, ukjent782Fevik, Løbestævne11.08.19

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,22,8Brita Cecilie Meen Mustad, Langesund Triathlonklubb31.07.752 (KS)Kragerø, Drømmemila 201925.10.19
46,24,21mxHanne Monica Storhagen, Lillehammer IF04.02.753-fi-B (KS)Lillehammer, Fjellpulkenmila06.10.19
48,19,92Anne Tove Puntervold, GTI03.05.792 (KS)Stavanger, Treningsstevne18.06.19
52,09,4Ellen Dahl, Froland IL16.02.771Fevik, Løbestævne11.08.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,29,7Hanne Westerheim Danielsen, Vang Skiløperforening18.02.763 (KS)Brumunddal, Veldremila22.08.19
50,15,5Anette Wiken, ukjent08.11.775 (KS)Brumunddal, Veldremila22.08.19

24 timers løp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
228,906Therese Falk, Romerike Ultraløperklubb05.08.7514 (KS)Albi/FRA, IAU 24H World Championships28.10.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,99(+0,0)Margit Katrine Mcadam Strand, Bækkelagets SK22.01.781 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
3,15(-0,1)Jorunn Stokstad, Hvam IL13.10.761Årnes, Kretsstevne28.08.19
2,92(-2,1)Berit Rimstad, Raumnes & Årnes IL11.02.782Årnes, Kretsstevne28.08.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,16Marianne Sandvik, Telemark Politi29.03.752 (KS)Sandefjord, Politimesterskapet i friidrett 201913.06.19

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,54Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open28.04.19
10,11Turid Agnete Teigen, Larvik Turn & IF10.08.781Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
10,05Gro Skjevrak, Undheim IL17.03.781 (KS)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
8,96Brit Ingrid Birketveit, IL Fri09.09.771Arna, Seriestevne18.09.19
8,96Ellen Bergin, Steinkjer Friidrettsklubb18.10.751Steinkjer, Seriestevne26.09.19
8,45Ida Bjørnvolden, Hattfjelldal IL27.09.791 (KS)Hattfjelldal, Åpningsstevne Helgeland15.06.19
8,43Marianne Sandvik, Oslo Politis IL29.03.754 (KS)Sandefjord, Politimesterskapet i friidrett 201913.06.19
8,30Jorunn Stokstad, Hvam IL13.10.761Årnes, Kretsstevne28.08.19
8,08Christine Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett04.05.771 (KS)Kristiansand, Treningsstevne27.07.19
7,67Hege Lauvik, Austevoll IK Friidrett10.08.752 (KS)Austevoll, Austevollsmesterskap05.05.19
-----10--------------------
7,50Inger Lise Johnsen, Sømna IL08.02.762 (KS)Vik, Kretsstevne 109.05.19
7,10Ragna Matea Bull, Ski IL Friidrett09.11.752Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
7,00Tove Baustad, Sømna IL21.03.752 (KS)Vik, Sommardagstevnet25.07.19
6,77Veronika Møgster, Austevoll IK Friidrett30.08.783 (KS)Austevoll, Austevollsmesterskap05.05.19
6,52Helene Engen, Lyn Ski12.02.751 (KS)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
6,45Berit Rimstad, Raumnes & Årnes IL11.02.781Årnes, Kretsstevne05.06.19
6,45Lise Bjøru, Hattfjelldal IL16.06.752 (KS)Hattfjelldal, Åpningsstevne Helgeland15.06.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,75Marianne Bøe, Posten25.02.771Nittedal, POST NM 201931.08.19
5,23Mina Ose, Posten12.06.762Nittedal, POST NM 201931.08.19

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,14Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Seriestemne22.05.19
33,22Gro Skjevrak, Undheim IL17.03.781 (KS)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
30,07Marianne Sandvik, Oslo Politis IL29.03.751 (KS)Sandefjord, Politimesterskapet i friidrett 201913.06.19
28,27Turid Agnete Teigen, Larvik Turn & IF10.08.781Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
27,12Hanne Vaksvik Hustad, Måndalen IL28.03.751 (KS)Måndalen, Treningsstevne30.09.19
26,55Brit Ingrid Birketveit, IL Fri09.09.771Bergen, Skansemyren kastkarusell 1119.10.19
23,13Ragna Matea Bull, Ski IL Friidrett09.11.754 (KS)Greveskogen, Seriestevne05.10.19
22,95Ida Bjørnvolden, Sømna IL27.09.792 (KS)Vik, Kretsstevne 415.08.19
21,77Ellen Bergin, Steinkjer Friidrettsklubb18.10.751Steinkjer, Seriestevne26.09.19
21,01Inger Lise Johnsen, Sømna IL08.02.763 (KS)Vik, Kretsstevne 415.08.19
-----10--------------------
19,47Guro Knygh, Sømna IL10.09.762 (KS)Vik, Kretsstevne 304.07.19
17,05Lise Bjøru, Hattfjelldal IL16.06.752 (KS)Hattfjelldal, Åpningsstevne Helgeland15.06.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,67Marianne Bøe, Posten25.02.771Nittedal, POST NM 201930.08.19
7,72Mina Ose, Posten12.06.762Nittedal, POST NM 201930.08.19

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,68Gro Skjevrak, Undheim IL17.03.781 (KS)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
34,00Ragna Matea Bull, Ski IL Friidrett09.11.753 (KS)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
24,60Turid Agnete Teigen, Larvik Turn & IF10.08.782Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
22,90Ida Bjørnvolden, Sømna IL27.09.791 (KS)Vik, Treningsstevne01.08.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,52Turid Agnete Teigen, Larvik Turn & IF10.08.781Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
24,24Guro Knygh, Sømna IL10.09.762 (KS)Vik, Treningsstevne08.08.19
23,87Brit Ingrid Birketveit, IL Fri09.09.771Bergen, Skansemyren kastkarusell 1119.10.19
17,63Ragna Matea Bull, Ski IL Friidrett09.11.75PGreveskogen, Kastfemkamp veteraner27.04.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,76Mina Ose, Posten12.06.761Nittedal, POST NM 201931.08.19
12,46Marianne Bøe, Posten25.02.772Nittedal, POST NM 201931.08.19

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,19Ragna Matea Bull, Ski IL Friidrett09.11.751Geithus, NM Veteraner 201923.06.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1847Ragna Matea Bull, Ski IL Friidrett
32,82-6,81-21,29-17,63-8,87
09.11.75 (KS)Greveskogen, Kastfemkamp veteraner27.04.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2213Ragna Matea Bull, Ski IL Friidrett
32,82-6,81-21,29-17,63-8,87
09.11.751Greveskogen, Kastfemkamp veteraner27.04.19

Total requesttime: 0.83367681503296 seconds