Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,23(+1,5)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.064-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,29(+1,0)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062Fana, Framolekene 202228.05.22
7,41(+1,2)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061-h1 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,51(+1,0)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.063Fana, Framolekene 202228.05.22
7,56(+1,0)Vegard Rinde, Fana IL03.01.064Fana, Framolekene 202228.05.22
7,59(-0,7)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.061Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,69(-0,5)Jonathan Wik, Varegg IL28.02.061Arna, Askokarusellen18.05.22
7,69(-0,8)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062-h1 (MS)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
7,71(+1,0)Hakim Andersen, Fana IL16.01.065Fana, Framolekene 202228.05.22
7,72(+1,0)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.066Fana, Framolekene 202228.05.22
-----10--------------------
7,74(-0,7)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.062Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,74(+0,2)David-Thierry Dramstad, Nesodden IF13.02.061Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell25.08.22
7,94(-0,7)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,99(+1,8)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h8Bergen, Skansen Athletics 110.05.22
8,00(-2,7)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (MS)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
8,11(-1,5)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061Ski, Klubbstevne 03.05.22
8,12(+0,4)Isak Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.01.061-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,20(-0,5)Elias Jensen Eide, Rosendal Turnlag28.06.061-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,22(+0,4)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063Fana, Karabinlekene 202213.05.22
8,31(+0,6)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061Lyngdal, Kretskarusell - Treningsstevne15.09.22
-----20--------------------
8,43(-0,9)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Treningsstevne Løp04.08.22
8,45(-0,1)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne29.09.22
8,54(+0,4)Adrian Varanes Haugland, Rosendal Turnlag17.07.064-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,60(+0,4)Noah Lekva Hjelmeland, Rosendal Turnlag28.01.065-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,68(+0,4)Emil Haugland, Rosendal Turnlag17.07.066-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,76(-3,7)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
8,82(+0,0)Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.062-h1Tingvoll, Treningsstevne25.08.22
8,89(-0,5)Odin Gjerde, Rosendal Turnlag06.04.062-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,99(-0,5)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061Bergen/La, Seriestevne15.06.22
9,07(-0,6)Sivert Ersland Myklebust, Rosendal Turnlag21.08.062-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----30--------------------
9,11(-0,6)Jan Olav Hjelmeland, Rosendal Turnlag17.08.063-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,15(-0,5)Kevin René Hellesøy Gørbitz, Rosendal Ungdomsskule14.05.063-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,63(-0,5)Yazan Mahmoud Mohammad, Rosendal Turnlag063-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,95(-0,5)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062Bergen/La, Seriestevne15.06.22
10,15(-0,6)Sverre Jonassen, Rosendal Turnlag28.09.064-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,31(-0,7)Qutaiba Al Masalmeh, Rosendal Ungdomsskule064-h7 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,55(-0,6)Jan Åge Sjo Kårstad, Rosendal Turnlag065-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,77(-0,6)Andreas Pettersen, Rosendal Turnlag066-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2Leon Veland, Ostereidet ungdomsskule05.09.061Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,5Oscar Pettersen, Ostereidet ungdomsskule08.07.062Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,6Noah Urhaug, Ostereidet ungdomsskule09.02.063Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,7Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.064Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,9Jostein Kvamme, Ostereidet ungdomsskule065Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,1Mattis Aleksander Morken, Ostereidet ungdomsskule05.02.066Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,2Noah Villanger, Ostereidet ungdomsskule27.10.067Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,9Lars Andre Lid Nordby, Ostereidet ungdomsskule14.02.068Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,4(+0,0)Nicholas André Revheim, ukjent23.11.061Osterøy, Seriestemne29.09.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,86(+0,0)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061Asker, Kretsstevne 125.05.22
10,20(-1,8)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne10.09.22
10.70(-2,7)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061Ørsta, Rekrutteringscup nr 407.06.22
11,28(+0,0)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061Bergen/La, Seriestevne15.06.22
11,85(-1,7)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.062Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,67(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062Bergen/La, Seriestevne15.06.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,99(+0,9)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,03(+1,2)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
11,05(+0,4)Christian Wright, IL Tyrving17.03.064-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,21(+1,6)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h4 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,23(+0,3)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,24(+0,9)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.062-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,28(+1,9)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.062-fi-D (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,49(+0,6)Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.062-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
11,49(+0,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065-fi Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,53(+1,3)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.062 (MS)Tromsø, Barents Summer Games 202203.09.22
-----10--------------------
11,65(+0,3)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.064-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,70(+1,4)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,70(+1,2)Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.068-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,76(+0,5)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h1 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
11,78(+1,3)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,83(+0,6)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
11,86(+1,3)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,86(+1,5)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.062-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,89(+1,6)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.068-h4 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,95(+1,6)David-Thierry Dramstad, Nesodden IF13.02.063-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----20--------------------
11,95(-0,1)Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.063Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
11,96(+1,2)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061Sande, Treningsstevne16.05.22
11,98(+1,4)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.064-fi-F (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,99(+1,4)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,99(+0,6)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.063Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
12,00(+0,5)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061Asker, Kretsstevne 125.05.22
12,02(-0,1)Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.064Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
12,03(+1,4)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.063Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
12,03(+1,4)Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.067-fi-F (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
12,14(+1,9)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.065-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----30--------------------
12,14(+0,9)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.064-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,14(+0,7)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061Geithus, Furumolekene 202211.09.22
12,19(+0,9)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.065-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,21(+1,8)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063-h2 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
12,22(-0,1)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065Fana, Framolekene 202229.05.22
12,24(+1,4)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.064Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
12,24(-1,2)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.063-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,31(+1,4)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
12,34(-0,4)Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.062Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
12,36(+0,7)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.062Geithus, Furumolekene 202211.09.22
-----40--------------------
12,37(+0,4)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.062 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
12,38(+1,5)Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.065-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,39(+0,6)William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.062-h2Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
12,48(-1,7)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.066-h2 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
12,50(-0,3)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
12,56(+1,5)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
12,62(-1,5)Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061Larvik, Klubbmesterskap07.09.22
12,64(+1,2)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.062Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
12,66(-2,4)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
12,69(-0,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.067Fana, Framolekene 202229.05.22
-----50--------------------
12,70(-0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
12,71(+1,6)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.065-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,83(+1,3)Luka Tasetovic, Fredrikstad IF20.02.061Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
12,84(+1,5)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.063-h2 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
12,85(+1,1)Erik Befring, Jølster IL05.10.063Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
12,97(+0,1)Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.064Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
13,11(+1,8)Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.061Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
13,12(+0,7)Vilgot Wold, IF Sturla04.12.064Geithus, Furumolekene 202211.09.22
13,24(-2,0)Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
13,28(+1,2)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062Sande, Treningsstevne16.05.22
-----60--------------------
13,34(-1,4)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.061 (MS)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
13,58(-0,1)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Friidrettsstevne04.10.22
13,76(-2,4)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
14,04(-2,0)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
14,52(-1,9)Eskil Dahl Marstein, Gui Sportsklubb07.11.069-h1 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
14,54(-0,4)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.064Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
14,87(+0,4)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.06D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp30.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,9(-3,3)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061 (MS)Ås, Høststevne12.09.22
12,4(ok)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
12,5(+1,4)Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.061Tingvoll, Straumsneslekene10.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,98(+3,2)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,22(+3,5)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-17)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
11,27(+2,5)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.066-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,39(+2,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,50(+2,1)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,53(+2,2)Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.062 (MS)Søgne, Kretskarusell14.06.22
11,67(+3,2)David-Thierry Dramstad, Nesodden IF13.02.064-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,69(+3,3)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h2 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
12,05(+2,1)Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.062-h1 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
12,11(+2,3)Hakim Andersen, Fana IL16.01.064Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,16(+2,3)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,32(+2,1)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,44(+2,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.064-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
12,54(+2,1)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
13,24(+3,0)Aron Fosseli Mørkestøl, Kristiansands IF Friidrett15.09.065 (MS)Kristiansand, Treningsstevne/KM02.06.22
13,59(+2,8)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.062Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
14,23(+2,3)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.067Fana, Karabinlekene 202214.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,94William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,11Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.063Asker, Askerlekene 202203.06.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,04(-1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.067-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
17,37(+1,1)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
17,59(+1,1)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.062 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
18,09(-0,1)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,22(-1,0)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.064-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,86(+1,1)Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.067 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
19,28(-3,1)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,14(+1,2)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,43(+0,5)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-fi Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,56(+0,8)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.064-sf2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,62(+0,3)Christian Wright, IL Tyrving17.03.065-sf3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,69(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h7 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,88(+1,1)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.065-h3 (MS)Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
23,38(+1,1)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.065-h6 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
23,40(+0,3)Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.064-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
23,41(+1,7)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.066-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,46(-0,4)Vegard Rinde, Fana IL03.01.062Fana, Framolekene 202227.05.22
-----10--------------------
23,46(+0,6)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061Sortland, Treningsstevne 215.06.22
23,63(+1,7)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061Asker, Askerlekene 202204.06.22
23,66(+1,2)Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
23,78(+0,2)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,83(+1,2)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.064 (MS)Fana, KM Hordaland24.09.22
23,99(+0,7)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,04(+1,7)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.062Asker, Askerlekene 202204.06.22
24,15(+0,1)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
24,18(-1,5)Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
24,22(+0,4)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.065-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----20--------------------
24,24(+0,2)Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.064-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,25(+1,7)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.063Asker, Askerlekene 202204.06.22
24,29(-0,4)Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.061-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
24,31(-0,5)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.064 (MS)Grimstad, KM 13-1621.06.22
24,32(+1,6)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
24,36(+0,1)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062-h1 (MS)Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
24,36(+1,1)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.067-h7 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
24,40(+0,1)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.063-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,40(-0,4)Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.062-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
24,41(+0,7)William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.065-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----30--------------------
24,47(-0,1)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.068-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,52(+1,4)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
24,62(+1,5)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
24,72(-0,8)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.061Geithus, Furumolekene 202210.09.22
24,89(-0,8)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.062Geithus, Furumolekene 202210.09.22
24,92(+0,5)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
24,93(+0,4)David-Thierry Dramstad, Nesodden IF13.02.064-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
25,23(+2,0)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.063-h1 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
25,29(+0,0)Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.063Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,39(-0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065Fana, Framolekene 202227.05.22
-----40--------------------
25,41(-4,3)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
25,49(-2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063-h1 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
25,52(+1,1)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
25,57(+0,5)Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.063-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
25,63(+0,0)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.064Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,89(+0,0)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,98(-0,6)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061Ørsta, Ørstaleikane28.08.22
26,39(-2,7)Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.065 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
26,44(+1,7)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.064Asker, Askerlekene 202204.06.22
26,49(-1,5)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.061Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
-----50--------------------
26,55(+0,6)Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.066-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
26,77(+0,8)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.066-h2 (MS)Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
26,88(ok)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Vik, Kretsstevne 116.06.22
26,90(+0,7)Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.064 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
27,86(+0,2)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.066-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
28,72(-0,1)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (MS)Bollnäs/SWE, Nordic Championship Para Athletics21.08.22
30,89(-1,4)Ole Theodor Knobelauch, Ålesund Friidrettsklubb26.08.061Ålesund, Seriestevne31.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,42(+1,6)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.062Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
27,98(+1,1)Ellert Clark W Georgesson (USA), ISS14.09.065 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,24(+2,3)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.063-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,45(+2,2)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.063Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,82(+4,9)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.061-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,95(+4,9)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.062-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,97(+2,4)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Haugesund, Kretsstevne27.07.22
24,06(+4,9)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.063-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,07(+3,2)William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.061 (MS)Fagernes, Gjensidigelekene 202206.06.22
24,08(+4,9)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.064-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,12(+2,2)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.064Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,20(+5,0)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.061-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,9(+2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
25,15(+5,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,33(+5,0)Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.063-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,34(+5,0)Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.064-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,40(+5,0)Nikolai Ottestad Ljosland, IL Koll13.08.065-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,79(+3,8)Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.062Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
25,93(+3,8)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.063Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
25,96(+3,8)Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.064Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
26,10(+2,1)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.061Drammen, Elvelekene 202221.08.22
26,50(+5,0)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.066-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
26,83(+2,9)William Tømterud, Brandbu IF29.03.061Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
27,15(+5,0)Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.067-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,79(+5,0)Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.068-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
28,52(+2,6)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.062Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,27Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
35,33Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061Namsos, Kleppenlekene01.06.22
37,13Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.061-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
37,19Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Os, OsLekene 202217.09.22
37,61Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061 (MJ)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
37,65Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
38,88Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
39,49William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
40,09Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.064-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
40,18Emil Brandseth, Os Turnforening21.07.062Os, OsLekene 202217.09.22
-----10--------------------
41,09Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne10.09.22
41,18Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063Os, OsLekene 202217.09.22
44,81Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,56Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061Harstad, Seriestevne 124.05.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,49Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.064-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
50,97Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.066-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
51,15Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.067-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
52,40Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
52,49Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061 (G-15)Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
52,76Christian Wright, IL Tyrving17.03.061 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
53,30Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062Fana, Framolekene 202229.05.22
53,45Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.067-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
53,59Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
53,60Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
-----10--------------------
53,70Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063Fana, Framolekene 202229.05.22
53,75Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061Larvik, Klubbmesterskap14.09.22
53,88Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-17)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
54,30William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.062 (G-17)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
54,72Theodor Pedersen, IK Våg25.05.062 (MS)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
54,86Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Bømlo, Seriestevne29.09.22
55,99William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.064 (MS)Asker, Askerlekene 202205.06.22
55,99Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
56,01Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.066 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
56,29Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.064Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
-----20--------------------
57,12Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.065-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
57,27Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.062 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
57,38Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.064 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
57,43Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
58,14Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062 (MS)Asker, Løpsstevne15.08.22
58,32Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.064 (MS)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
58,34Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.061Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
58,51Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (MS)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
58,65Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h3Bergen, Skansen Athletics 323.08.22
59,36Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.061 (G-15/18)Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
-----30--------------------
59,67Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Vik, Kretsstevne 330.06.22
59,76Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,00,24Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,00,64Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,02,21Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,02,55Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.065-h1 (MSPara)Dubai/UAE, Dubai 2022 World Para Athletics Grand Prix21.03.22
1,03,49Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.063Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,72Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061Harstad, Seriestevne 207.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,4Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.061Stadsbygd, Stadsbygd Sparebanklekene08.05.22
1,01,4Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Stevneuke 21 202227.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,51Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,26,67Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.063-h2 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,27,24Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
1,28,17Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,29,76Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.064 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,30,75Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.062 (MS)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
1,33,25Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.062Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
1,34,21Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.063Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
1,37,21Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061Førde, Opningstemne 202207.05.22
1,40,16Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h3Bergen, Skansen Athletics 420.09.22
-----10--------------------
1,40,2Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Hamar, Åpent Klubbmesterskap04.10.22
1,43,31Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.061Tingvoll, Treningsstevne25.08.22
1,46,92Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,48,17Eirik Nitter, Bremnes IL27.06.063Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,58,10Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Friidrettsstevne21.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,33Filmon Gidey Hagos (ERI), Nesbyen IL01.01.061-h1Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,25Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.061-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,55,03Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,55,65Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
1,57,68Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.064-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,88Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.064-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,57,94Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
1,58,52Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.066-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,58,58Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.065-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,00,54Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.068 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
2,00,72Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.061-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----10--------------------
2,01,41Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.0610-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,01,78Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.062-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,02,26Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0611-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,03,42Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.063-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,04,13Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.062 (G-15/16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
2,05,17Emil Harestad, Spirit Friidrettsklubb21.07.062 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
2,05,44Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.064-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,05,55Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
2,05,98Christopher Holberg, IL Heming29.01.065-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,06,40Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.066-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----20--------------------
2,06,62Martin Steinmo Eia, Sandnes IL22.07.064 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
2,07,34Mads Helland, Spirit Friidrettsklubb27.12.062 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
2,08,10Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061Levanger, T-A sprint Moanstevne31.05.22
2,09,02Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
2,09,99Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.066 (MS)Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
2,10,44Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.063Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,10,77Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.067-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,10,83Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,11,18Vinter Andersson, Drøbak-Frogn IL Friidrett07.04.062 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,11,32William Tømterud, Brandbu IF29.03.061Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
-----30--------------------
2,11,73Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.063Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,12,29Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.061Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
2,12,39Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.061Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
2,12,97Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.069-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,13,21Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.064Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,14,25Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.063-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
2,15,84Gunnar Mo Gausvik, Norna-Salhus IL18.02.063Fana, Framolekene 202227.05.22
2,16,56Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,18,73Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.067Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,19,58Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.068Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----40--------------------
2,20,6Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061Ski, Klubbstevne 20.09.22
2.21.73Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
2,21,86Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.062Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
2,22,30Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
2,26,47Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne24.09.22
2,31,20Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.069Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,33,81Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
2,35,6Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.061Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,35,71Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.061Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
2,48,2Ole Theodor Knobelauch, Ålesund Friidrettsklubb26.08.061Ålesund, Seriestevne31.08.22
-----50--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,72Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.061 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,00,35Filmon Gidey Hagos (ERI), Nesbyen IL01.01.061-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,03Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
2,40,40Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.062 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,53,16Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061Rjukan, Treningsstevne14.07.22
2,54,11Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.069 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,47,72Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.064-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,53,07Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.066-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,59,38Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.0610-h4 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,05,01Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.0612-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,05,73+Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.062-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,05,89Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (MS)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,08,05Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.0615-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,08,97Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062 (MS)Os, OsLekene 202218.09.22
4,11,98Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22
4,14,82Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.062 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
-----10--------------------
4,15,20Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.0612-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,15,86Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.062-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,16,03Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.069-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,18,00Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.068 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
4,19,93Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.063Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,21,11Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.063 (MS)Grimstad, Klubbstevne31.05.22
4,21,54Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.064 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,22,17Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.065 (MS)Arna, Askokarusellen22.06.22
4,22,97Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061 (MS)Bollnäs/SWE, Nordic Championship Para Athletics20.08.22
4,23,58Mats Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.0610-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
-----20--------------------
4,23,60Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.0612 (MS)Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
4,25,4Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.061 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,26,38+Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.0610 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,27,12Tord Andresen, IL Gneist05.08.063Fana, Gneistspelen 202220.08.22
4,29,36Christopher Holberg, IL Heming29.01.061Asker, Askerlekene 202204.06.22
4,35,40Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.063 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,37,51Emil Husebye Aamodt, Fredrikstad IF27.08.061Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
4,38,32Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
4,43,88Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.061Os, OsLekene 202218.09.22
4,46,13Mads Helland, Spirit Friidrettsklubb27.12.0611 (MS)Stavanger, Skjalgstevne 125.05.22
-----30--------------------
4,52,67Teo Bjørnestad Eliassen, Spirit Friidrettsklubb20.12.062 (G-15/18)Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
4,58,38Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
4,58,82Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4,59,57William Tømterud, Brandbu IF29.03.061Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
5,03,18Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062Asker, Askerlekene 202204.06.22
5,03,50Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061Bergen/La, Seriestevne22.06.22
5,04,5Stian Rønning, Lånke IL Friidrett29.08.062 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,27,77Endre Lykken, Gjøvik FIK08.02.061Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
5,37,78Anders Sydney Svensson, Asker Sk. Friidrett14.06.063Asker, Askerlekene 202204.06.22
5,38,53Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
-----40--------------------
5,38,60Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
5,40,15Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
5,50,97Håkon Morseth, Forra IL24.05.061Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
5,56,31Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
6,10,0Mats Stige, Ålesund Friidrettsklubb19.09.061Ålesund, Seriestevne23.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,76Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.062-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,41,91Nikita Novoselov (RUS), Tønsberg Friidrettsklubb23.06.062Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,21,56Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.0612-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,26,54Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.063-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,46,89Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.0610 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,50,91Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.0613-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,50,09Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.061Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
6,02,50Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.062 (MJ)Trondheim, Seriestevne29.08.22
6,10,43Tord Andresen, IL Gneist05.08.061Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,35,60Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.062Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
6,55,55Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13,00Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.061-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
8,26,88Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.065-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,31,22Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.063 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
8,56,60Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.0610-h4 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,56,70Mats Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.065Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,05,09Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.066Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,05,41Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.067Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,06,51Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.068Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,07,04Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.069Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,09,10Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.0610Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
-----10--------------------
9,09,50Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.0610 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,11,05Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.0611Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,13,86Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.0611 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,14,49Emil Namtvedt, T&IF Viking21.04.061Fana, Framolekene 202229.05.22
9,15,45Balder Meland, Sportsklubben Vidar11.06.0612Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,19,29Christopher Holberg, IL Heming29.01.0613Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,19,33Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.0614Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,20,74Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.061 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,23,90Alexander Aronsen Skjeldal, IL Koll28.11.064 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,24,33Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.062Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----20--------------------
9,24,80Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.0615Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,25,6Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.062 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
9,30,80Storm Kristoffer Veitsle, Nittedal IL15.02.062 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
9,32,41Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0617Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,32,66Emil Reite, Kvalsund IL04.03.061Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
9,33,92Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.064 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,34,53Tord Andresen, IL Gneist05.08.062Fana, Framolekene 202229.05.22
9,38,48Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,39,59Torjus Brusveen-Jensen, Lyn Ski18.09.067Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,42,50Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.064-h3 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
-----30--------------------
9,46,62Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.0619Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,52,42Anders Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.063 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
9,55,02Emil Husebye Aamodt, Fredrikstad IF27.08.068Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,58,52Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.065 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,58,54Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.069Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,59,02Andreas Melkeråen, Haugesund IL04.07.061Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
10,02,50Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.0611Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,04,34Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.0612Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,05,45William Tømterud, Brandbu IF29.03.066 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,14,88Mathias Heuer Thorstensen, Nittedal IL25.03.068 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
-----40--------------------
10,19,92Didrik Refsland, IL Gular12.03.065 (MS)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
10,23,91Iver Bakke Sundnes, Nittedal IL02.01.065 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
10,28,44Truls von der Lippe, Nittedal IL13.11.0611 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,30,49Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.064 (MS)Førde, Sommarløpet29.06.22
10,30,58Marcus Alexander Næss, Nittedal IL30.03.0612 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,32,29Fredrik Nilssen, Nittedal IL21.04.065 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
10,54,52Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
10,56,48Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
11,02,8Sander Spilhaug Stuwe, Kragerø IF Friidrett24.06.061Kragerø, Løpsstevne29.10.22
11,04,83Mats Mørch Myhre, Nittedal IL27.03.0615 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
-----50--------------------
11,12,92Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.0613Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
11,21,07Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne01.10.22
11,24,46Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061Bømlo, Seriestevne10.09.22
12,29,6Morten Wang, Rjukan Idrettslag06.06.062Rjukan, Stevneuke21 202226.10.22
12,32,3Luca Spak Jenbergsen, Rjukan Idrettslag21.09.063Rjukan, Stevneuke21 202226.10.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35,27Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.063Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
10,21,12Nikita Novoselov (RUS), Tønsberg Friidrettsklubb23.06.064 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03,47David Rubach Uglehus, NTG Tromsø14.01.061Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,07,05Julian Haagensen, NTG Tromsø07.04.062Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,07,12Brage Skille, NTG Tromsø29.08.063Tromsø, Back on Track in May18.05.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,34,34Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.066-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,23,2Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.063-h3 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22
15,59,59Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
16,10,61Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.065-fi-B (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
16,13,88Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.0610-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
17,15,70Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.067-fi-B (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
17,16,40Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.062Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
17,16,53Emil Husebye Aamodt, Fredrikstad IF27.08.061Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap15.10.22
19,48,25Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061Bømlo, Seriestevne29.09.22
21,01,12Krizander Magnussen, Stord IL21.08.062Bømlo, Seriestevne29.09.22
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,54,81Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.069-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22

Ikke godkjente resultater
Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,38,9Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.0611-h2 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,30(+1,7)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061Overhalla, Seriestevne18.08.22
13,45(+1,5)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
13,81(+1,9)Vegard Rinde, Fana IL03.01.062Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
14,25(-1,7)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Fana, Gneistspelen 202221.08.22
14,39(+1,3)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.061Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
14,48(+1,9)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.063Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
14,81(+0,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.063Fana, Karabinlekene 202214.05.22
14,81(-1,6)Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
15,63(-0,2)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
16,05(+0,8)Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
-----10--------------------
16,18(+0,7)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062Jessheim, Norgeslekene06.08.22
16,48(+0,3)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
16,52(-0,1)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
16,54(+0,8)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
20,33(+0,0)Ole Theodor Knobelauch, Ålesund Friidrettsklubb26.08.061Ålesund, Seriestevne31.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,25(+3,0)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
19,33(+3,0)Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.064Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,59(-0,2)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-17)Overhalla, Seriestevne19.05.22
15,10(+1,8)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
15,78(-1,9)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061 (G-17)Geithus, Furumolekene 202211.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,50(+2,9)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.063 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
14,56(+2,6)Vegard Rinde, Fana IL03.01.063-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,74(+0,5)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 202221.08.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,13(+0,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
28,85(+0,0)Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061Larvik, Klubbmesterskap07.09.22
30,39(-1,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
31,15(+1,1)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
31,41(+0,8)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne22.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,0(+0,0)Eskil Tellevik, Norna-Salhus IL03.10.061Leikvang, Seriestevne01.10.22

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,84Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
39,53Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Fana, Framolekene 202228.05.22
41,23Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Jessheim, Norgeslekene06.08.22
41,41Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.063Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
45,11Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
45,70Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063Jessheim, Norgeslekene06.08.22
46,56Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.064Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,65Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061 (G-U18)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
58,83Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Fana, Karabinlekene 202213.05.22
1,00,59Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (MJ)Larvik, Åpningsstevne11.05.22
1,08,34Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062Fana, Karabinlekene 202213.05.22

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,83Vegard Rinde, Fana IL03.01.063 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,00,30Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.065 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,71Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,18,12Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.063Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,19,87Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.064Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,33,50Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.065Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,40,61Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.066Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
5,07,80Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.067Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15,51Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.061Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

2000 meter hinder (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,53,68Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.069-fi (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships07.07.22
6,08,47Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.063 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,07,39Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061Bergen/La, Seriestevne21.09.22

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,22,71Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.061Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,97Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,87Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
1,84Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,84Johannes Handeland, Fana IL28.10.063Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
1,80Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
1,75Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
1,75Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.061Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
1,75Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
1,75Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.062Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
1,70Johannes Elvegård, BUL-Tromsø Friidrett09.03.061Tromsø, Back on Track in May18.05.22
-----10--------------------
1,70Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.061Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,70Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
1,66Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
1,60Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.063Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
1,60Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,59Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,54Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,50Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061Hamar, Åpent Klubbmesterskap04.10.22
1,42Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
1,30Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
-----20--------------------

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.061Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
3,80Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061Fana, Karabinlekene 202214.05.22
3,80Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
3,75Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.066 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,75Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.067 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,10Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
3,00Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
2,92Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.061Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
2,50Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
2,30Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
-----10--------------------

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,37(+0,5)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,27(+0,9)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,27(+0,0)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.064-kv2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,27(+1,4)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.069-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,22(+0,8)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
6,18(+1,6)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.061Jessheim, Norgeslekene06.08.22
6,06(+1,6)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
5,99(+1,7)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.065Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,95(+0,4)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.062 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
5,90(+0,6)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062Fana, Framolekene 202229.05.22
-----10--------------------
5,73(+2,0)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
5,71(+0,2)Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.063Fana, Framolekene 202229.05.22
5,70(+1,8)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061Sande, Treningsstevne16.05.22
5,70(-0,2)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Os, OsLekene 202217.09.22
5,61(+0,8)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
5,51(+1,4)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.062Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
5,46(-1,8)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.062 (MJ)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
5,34(+1,7)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.066Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,33(+1,9)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06(-)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
5,21(+1,7)Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----20--------------------
5,17(-0,5)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.062Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
5,16(+0,7)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.067Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
5,07(+1,8)Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.061Tingvoll, Straumsneslekene10.09.22
5,03(+0,1)Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Bergen/La, Seriestevne07.09.22
4,97(+1,6)Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.061 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
4,96(-0,4)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
4,91(+0,1)Elias Jensen Eide, Rosendal Turnlag28.06.061Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,71(+0,3)Isak Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.01.062Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,63(+0,3)Adrian Varanes Haugland, Rosendal Turnlag17.07.063Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,60(-0,2)Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.062Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
-----30--------------------
4,58(+1,2)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.06(-)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,56(+0,0)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061Ulsteinvik, Dimnaleikane 202215.05.22
4,53(+0,8)Aron Fosseli Mørkestøl, Kristiansands IF Friidrett15.09.061Kristiansand, Treningsstevne20.07.22
4,52(-1,2)Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.061Tingvoll, Treningsstevne25.08.22
4,44(-0,9)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.061Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
4,41(+1,0)Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061Osterøy, HBT Lengdestevne01.09.22
4,40(+1,8)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.06(-)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,33(+0,4)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
4,23(+1,4)Ole Theodor Knobelauch, Ålesund Friidrettsklubb26.08.061Ålesund, Seriestevne31.08.22
4,22(-1,1)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
-----40--------------------
4,16(+0,0)Emil Haugland, Rosendal Turnlag17.07.064Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,00(+0,4)Sivert Ersland Myklebust, Rosendal Turnlag21.08.065Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,83(+0,1)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.06(-)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
3,80(+0,0)Yazan Mahmoud Mohammad, Rosendal Turnlag066Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,64(+0,1)Noah Lekva Hjelmeland, Rosendal Turnlag28.01.067Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,59(+0,0)Sverre Jonassen, Rosendal Turnlag28.09.068Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,59(+0,1)Filip Brakestad Boge, Rosendal Turnlag069Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,39(+0,1)Andreas Pettersen, Rosendal Turnlag0610Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,15(+0,0)Odin Gjerde, Rosendal Turnlag06.04.0611Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,04(+0,1)Simen Gjuvsland Riise, Rosendal Turnlag0612Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----50--------------------
3,03(+0,0)Kevin René Hellesøy Gørbitz, Rosendal Ungdomsskule14.05.0613Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,94(+0,5)Qutaiba Al Masalmeh, Rosendal Ungdomsskule0614Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,90(+0,0)Jan Åge Sjo Kårstad, Rosendal Turnlag0615Rosendal, Skolestevne14.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,87(+0,8)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061Harstad, Seriestevne 124.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02(+2,9)Tobias Heldal, Fana IL20.04.061Fana, Karabinlekene 202214.05.22
5,97(+2,1)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
5,45(+2,9)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
5,24(+2,6)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4,97(+3,0)Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.062 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
4,76(+2,3)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.062Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
4,42(+2,5)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.063Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
3,91(+2,4)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.061Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17Noah Urhaug, Ostereidet ungdomsskule09.02.061Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
4,00Leon Veland, Ostereidet ungdomsskule05.09.062Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,76Oscar Pettersen, Ostereidet ungdomsskule08.07.063Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,70Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.064Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,40Jostein Kvamme, Ostereidet ungdomsskule065Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,31Tobias Holsen, Ostereidet ungdomsskule14.12.0610 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,85Noah Villanger, Ostereidet ungdomsskule27.10.066Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,70Mattis Aleksander Morken, Ostereidet ungdomsskule05.02.067Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,47(+0,1)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
13,22(+1,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.061Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,70(+2,0)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.06(-)Bærum, Junior NM 202227.08.22
12,67(+0,1)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.062 (MS)Tromsø, Barents Summer Games 202204.09.22
12,06(+0,0)Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.063Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
11,95(+1,9)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
10,52(+1,6)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne01.10.22
10,34(+0,9)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061Ørsta, Rekrutteringscup nr 407.06.22
10,14(+1,0)Vilgot Wold, IF Sturla04.12.06(-)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
10,09(+0,4)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
-----10--------------------
8,41(+1,3)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54(+0,0)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.063 (MS)Tromsø, Barents Summer Games 202204.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,96(+2,8)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
12,11(+2,3)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.062Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,46Vilgot Wold, IF Sturla04.12.065Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,66Tobias Holsen, Ostereidet ungdomsskule14.12.0613 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,34Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.061Trondheim, Kastkarusell31.05.22
14,19Even Hem Bolle, Vestby IL27.10.061Brandbu, GAST-stevne07.05.22
13,63Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.061Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
13,56Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.062Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
13,42Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,21Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
13,00Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.065Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
12,46Leon Veland, Ostereidet ungdomsskule05.09.061Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
12,23Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
12,06Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----10--------------------
11,98Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
11,93Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne03.10.22
11,87Fredrik Kjønstad Ukkelberg, Frol IL06.02.061Levanger, T-A sprint Moanstevne31.05.22
10,94Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Os, OsLekene 202217.09.22
10,54Mattis Aleksander Morken, Ostereidet ungdomsskule05.02.062Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,39Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063Jessheim, Kast i vinden03.09.22
10,30Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
10,06Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22
9,86Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.062Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
9,83Oscar Pettersen, Ostereidet ungdomsskule08.07.063Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----20--------------------
9,70Noah Villanger, Ostereidet ungdomsskule27.10.064Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,68Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.061Stjørdal, Seriestevne30.04.22
9,50Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061Bømlo, Seriestevne29.09.22
9,44Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
9,29Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.061 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
9,23Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Treningsstevne24.07.22
9,05Elias Jensen Eide, Rosendal Turnlag28.06.061Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,99Linus Lyssy Sjølie, Kristiansands IF Friidrett08.07.062Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
8,97Petter Nedrebø Nesse, Idrettslaget Skjalg07.04.061Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
8,88Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.061Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
-----30--------------------
8,80Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.061Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
8,73Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
8,70Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.065Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,68Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
8,29Aron Fosseli Mørkestøl, Kristiansands IF Friidrett15.09.063Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
8,18Noah Urhaug, Ostereidet ungdomsskule09.02.066Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,97Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.062Greveskogen, Seriestevne14.06.22
7,94Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening21.10.061Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
7,81Noah Lekva Hjelmeland, Rosendal Turnlag28.01.062Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,68Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.061Kristiansand, Treningsstevne15.09.22
-----40--------------------
7,42Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.062Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
7,37Isak Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.01.063Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,25Qutaiba Al Masalmeh, Rosendal Turnlag064Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,11Jan Åge Sjo Kårstad, Rosendal Turnlag065Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,05Gaute Larsen Skeie, Rosendal Turnlag066Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,77Simen Gjuvsland Riise, Rosendal Ungdomsskule067Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,72Ole Theodor Knobelauch, Ålesund Friidrettsklubb26.08.061Ålesund, Seriestevne31.08.22
6,66Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
6,22Kevin René Hellesøy Gørbitz, Rosendal Ungdomsskule14.05.068Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,19Odin Gjerde, Rosendal Turnlag06.04.069Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----50--------------------
5,92Sivert Ersland Myklebust, Rosendal Turnlag21.08.0610Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,60Jan Olav Hjelmeland, Rosendal Turnlag17.08.0611Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,48Jostein Kvamme, Ostereidet ungdomsskule067Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,36Carl Henrik Brakstad, Rosendal Turnlag0612Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,33Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.062Kristiansand, Treningsstevne15.09.22
4,56Andreas Pettersen, Rosendal Turnlag0613Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,55Markus Teigland, Ostereidet ungdomsskule068Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,98Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.066 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,32Even Hem Bolle, Vestby IL27.10.061Ås, Høstkarusell 214.09.22
42,13Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
40,59Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.062Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
39,90Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
39,65Jacob Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb12.06.062Jessheim, Norgeslekene07.08.22
38,80Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.063Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
38,56Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
37,02Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.064Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
36,16Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
36,00Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
-----10--------------------
35,03Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Treningsstevne24.07.22
29,98Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
28,72Petter Nedrebø Nesse, Idrettslaget Skjalg07.04.069Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
28,07Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
27,80Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.062Asker, Askerlekene 202204.06.22
27,48Åge Harrild Høibakk, Ikornnes Idrettslag31.01.061Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
25,51Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne29.09.22
24,31Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061Dalbotn, Kaststevne18.05.22
20,98Aron Fosseli Mørkestøl, Kristiansands IF Friidrett15.09.062Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
20,96Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
-----20--------------------
18,08Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
17,23Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening21.10.067Jessheim, Norgeslekene07.08.22
14,05Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.061Kristiansand, Treningsstevne15.09.22
13,75Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.062Kristiansand, Treningsstevne15.09.22
13,72Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.061Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,80Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.06PKnarvik, Kast5Kamp18.09.22
50,92Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Fana, Fana Kastkarusell 226.09.22
49,61Edvard Sjåstad, Lånke IL Friidrett02.02.062Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
46,79Even Ryslett Kaasa, Botne SK10.10.064Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
40,59Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.061Jessheim, Norgeslekene07.08.22
35,18Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.062Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
32,34Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.067Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
32,15Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06PHeggedal, Kastmangekamp25.09.22
32,12Petter Nedrebø Nesse, Idrettslaget Skjalg07.04.062 (G-16/17)Ålgård, Extralekene 202227.08.22
32,08Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.061Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
-----10--------------------
31,95Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061Sande, Treningsstevne30.09.22
27,26Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061Lyngdal, Kretskarusell - Treningsstevne15.09.22
25,27Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening21.10.063Jessheim, Norgeslekene07.08.22
22,67Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
20,84Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
19,01Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.062Lyngdal, Kretskarusell - Treningsstevne15.09.22
16,18Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.061Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
15,95Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, GFIK Klubbmesterskap24.09.22

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,59Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.068 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,22Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Bergen/La, Seriestevne14.09.22

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,69Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.061 (J-16)Stjørdal, Seriestevne30.04.22

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,25Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.061Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
52,57Alan Lee Graadahl, Sportsklubben Vidar28.05.061Greveskogen, Kristinalekene 202220.08.22
51,87Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
49,20Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
47,31Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
43,77Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.063Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
42,88Sindre Netland, Lyngdal IL26.09.061Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
39,94Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.061Steinkjer, Ogndal Hopp og Kast03.08.22
39,65Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.063Jessheim, Norgeslekene07.08.22
39,17Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06PAsker, Kastmangekamp25.09.22
-----10--------------------
37,30Ole Andreas Wilhelmsen, Sarpsborg IL28.06.061Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
36,43Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.061Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
36,19Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
35,92Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061Fall, Spyd- og diskosstevne03.10.22
34,49Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
33,62Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.061Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
32,27Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
32,22Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
31,59Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.061Stavanger, Jærcup19.05.22
30,79Sondre Dolonen Roska, Vadsø Turnforening21.10.064Jessheim, Norgeslekene07.08.22
-----20--------------------
29,70Petter Nedrebø Nesse, Idrettslaget Skjalg07.04.061Haugesund, Mailekene21.05.22
27,46Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.062Stavanger, Jærcup19.05.22
27,30Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne10.09.22
26,72Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061Rjukan, Friidrettsstevne21.09.22
26,22Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.06PAsker, Kastmangekamp25.09.22
25,90Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
25,28Aron Fosseli Mørkestøl, Kristiansands IF Friidrett15.09.061Kristiansand, Treningsstevne/KM02.06.22
23,04Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
22,70Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.06PAsker, Kastmangekamp25.09.22
21,42Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
-----30--------------------
21,00Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.062Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
20,19Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06PAsker, Kastmangekamp25.09.22
18,05Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.062Ørsta, Rekrutteringscup nr 407.06.22
15,05Peter Skog, Kristiansands IF Friidrett30.08.061Kristiansand, Treningsstevne15.09.22
14,52 Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.062Kristiansand, Treningsstevne15.09.22
5,19Ole Theodor Knobelauch, Ålesund Friidrettsklubb26.08.061Ålesund, Seriestevne31.08.22

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,89Felix Maximillian Skare, Ski IL Friidrett30.12.063 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
31,84Sigurd Seljeseth, Ålesund Friidrettsklubb24.05.062 (MS)Ålesund, Seriestevne21.09.22
23,64Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.061 (MS)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,66Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.061Arendal, Torsdagsstevne12.05.22

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,78Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.06PAsker, Kastmangekamp25.09.22
14,56Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.06PAsker, Kastmangekamp25.09.22
13,69Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06PAsker, Kastmangekamp25.09.22
13,10Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb19.05.06PAsker, Kastmangekamp25.09.22
10,31Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.06PAsker, Kastmangekamp25.09.22

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,25Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.06PKnarvik, Kast5Kamp18.09.22

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5764Martin Beitnes Kreken, Modum FIK
12,17(+1,9)-5,89(+3,1)-10,92-1,66-55,99-17,33(+2,2)-38,56-3,80-51,87-4,58,82
23.05.069 (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-100mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5524Martin Beitnes Kreken, Modum FIK
12,34(-2,0)-5,96(+1,3)-12,06-1,60-57,06-14,70(+0,8)-36,86-3,50-49,65-5,37,59
23.05.061Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4561Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb
13,24(-2,0)-5,21(+1,7)-8,95-1,84-1,02,21-16,05(+0,8)-28,07-3,70-36,19-5,40,15
16.01.062Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4460Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin
13,57(-2,0)-5,24(+2,6)-11,60-1,54-1,00,64-16,50(+0,8)-36,01-3,00-38,91-5,38,60
09.06.063Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
4451Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL
12,90(-2,0)-5,45(+2,9)-10,53-1,42-59,76-16,54(+0,8)-39,90-2,50-39,10-5,38,53
02.02.064Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
3951Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL
12,59(-2,0)-5,45(+3,8)-8,68-1,54-1,00,24-14,52(+0,8)-20,96-2,30-21,42-5,56,31
20.11.065Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3154Sondre Langøy, FIL Aks-77
54,22-12,44-39,70-39,56-14,05
29.09.061Knarvik, Kast5Kamp18.09.22
2565Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett
21,54-10,19-33,28-43,03-16,78
18.09.061Asker, Kastmangekamp25.09.22
2546Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL
32,15-11,46-31,63-39,17-13,69
02.02.062Asker, Kastmangekamp25.09.22
2123Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett
NM-12,26-34,05-26,22-14,56
01.03.063Asker, Kastmangekamp25.09.22
2111Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll
29,80-12,34-32,00-20,19-10,31
16.10.064Asker, Kastmangekamp25.09.22
1890Fredrik Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb
30,82-7,50-24,84-22,70-13,10
19.05.065Asker, Kastmangekamp25.09.22

Total requesttime: 2.7080729007721 seconds