Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,21(+1,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-fi (MS)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,27(+2,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,44(+1,5)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.044-fi (MS)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,44(+0,6)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031 (MS)Grimstad, Klubbstevne06.09.22
7,48(+1,5)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.046-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,58(-1,2)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,63(-0,8)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
7,65(-0,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (MS)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,66(-1,5)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.035-h2 (MS)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
7,70(-0,3)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
-----10--------------------
7,74(-0,6)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.043 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,30(-0,6)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
9,06(-0,7)Jon-Anders Øvrebø, Jølster IL05.07.031Førde, Opningstemne 202207.05.22
9,09(-3,7)Fredrik Tjensvoll Hollund, Bremnes IL05.08.041Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,67(-3,4)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041Rjukan, Sommerstevne29.07.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,30(+3,7)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.041Fana, Framolekene 202228.05.22
7,38(+3,7)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.042Fana, Framolekene 202228.05.22
8,10(+3,7)Thorben Bücker (GER), IL Gneist24.05.043Fana, Framolekene 202228.05.22
8,99(+2,1)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.031Drammen, Treningsstevne 27.04.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,45(+1,1)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
9,72(+0,0)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041Asker, Kretsstevne 125.05.22
10,05(-1,5)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,77(-0,6)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031-h1 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38(+2,3)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Osterøy, HTB karusell 214.07.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,60(+1,2)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,67(+0,3)Jørgen Evensen Lund, Raufoss Idrettslag Friidrett05.05.031-nat2 (MS)Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
10,83(+1,1)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-sf2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,90(+1,1)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-sf2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,92(+1,9)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031Kristiansand, Treningsstevne06.05.22
10,94(+1,1)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.042-sf2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,97(+1,0)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-sf1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,01(+0,9)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,02(+1,2)Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.031 (MS)Trondheim, Norgesserien05.07.22
11,03(+0,4)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.043-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
-----10--------------------
11,07(+1,1)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.044-fi-A (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,09(+2,0)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,11(+1,0)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.034-sf1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,12(+0,2)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,16(+0,2)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp30.09.22
11,25(-0,9)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
11,30(+1,9)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-fi-D (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,30(+1,5)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
11,30(-0,7)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.032 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
11,32(+2,0)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.046-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----20--------------------
11,38(+0,9)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
11,43(+2,0)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.042-fi-A (MS)Haugesund, Mailekene21.05.22
11,44(+1,3)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.034-fi (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,45(+1,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,46(+0,7)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.045 (MS)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,47(+0,0)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,49(+1,9)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.034-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,49(+1,4)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.045-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,49(+1,9)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.046-fi-D (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,52(+1,2)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.042 (MS)Trondheim, Norgesserien05.07.22
-----30--------------------
11,55(+0,0)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.046-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,56(+0,6)Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042 (MS)Steinkjer, Seriestevne 220.08.22
11,60(+1,9)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.034-h4Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,61(+1,2)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.047-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,62(+0,0)Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.031Gausdal, Vårstevne08.05.22
11,62(+2,0)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
11,68(+1,4)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.038-h6 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,71(+1,5)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031Moss, Treningsstevne 331.08.22
11,77(+0,9)Simon Stornes, IL i BUL14.07.045-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,77(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-fi-F (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
-----40--------------------
11,78(+2,0)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.033Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
11,80(+0,1)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,81(+0,5)Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.042 (MS)Trondheim, Seriestevne29.08.22
11,86(+1,1)Viljar Christiansen, Alta IF24.02.031 (G-19)Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
11,86(-0,4)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041Geithus, Distriktsstevne14.06.22
11,88(+1,0)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042Asker, Askerlekene 202203.06.22
11,95(-0,5)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Fana, Framolekene 202229.05.22
11,98(+1,3)Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.042Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
12,02(+0,0)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.046 (MS)Greveskogen, Seriestevne14.05.22
12,03(+0,6)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Lagseriestevne28.06.22
-----50--------------------
12,08(+0,2)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.046-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,11(-1,4)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
12,12(+0,7)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.042Haugesund, Mailekene21.05.22
12,13(+0,1)Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.032 (MS)Stavanger, Treningsstevne09.06.22
12,17(+0,6)Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
12,21(-1,0)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.047-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,23(+1,0)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.031Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
12,24(+0,5)Kristian Elias Koppang, Gui Sportsklubb19.10.042Asker, Kretsstevne 125.05.22
12,27(-1,4)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
12,27(+0,3)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
-----60--------------------
12,30(-1,4)Martin Aarbogh Brustad, Ullensaker/Kisa IL15.01.043-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
12,43(-1,2)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb01.09.041Bodø, Lagseriestevne20.09.22
12,44(-3,4)Fredrik Klakken Heggelund, FIK Orion10.06.035-h2 (MS)Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser04.06.22
12,44(+0,4)Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.044 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
12,50(+1,0)Johan Fridtjof Rosenberg, Gui Sportsklubb30.11.043Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,54(-0,9)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
12,63(+0,4)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
12,66(-1,7)Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
12,68(-0,1)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.035 (MS)Sola, COOP-JÆRCUP 407.06.22
12,71(-2,2)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-18)Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
-----70--------------------
12,80(+0,6)Vetle Mathiesen Knutsen, Bodø Friidrettsklubb10.01.043Bodø, Lagseriestevne28.06.22
12,86(+1,2)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041 (G-18)Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
13,05(-1,1)Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.042-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,08(+1,9)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
13,10(+0,9)Mathias Olivares, Fagernes IL01.01.033 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
13,12(-0,4)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042Geithus, Distriktsstevne14.06.22
13,19(+1,8)Fredrik Min Woo Johnsbråten, Søndre Land IL21.01.031Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
13,19(-0,7)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.043 (MSPara)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
13,28(-1,4)Owain Wyn Jones, Nesodden IF02.09.038-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
13,68(-1,1)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.043-h1 (MS)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
-----80--------------------
13,79(-2,4)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
14,34(+1,5)Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.042Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45(+1,1)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
11,48(-1,9)Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.041-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
12,22(+0,8)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.043Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
12,67(+0,3)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.036Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
13,28(+0,9)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
13,46(-0,7)Mykyta Karnaukhov (UKR), Hareid IL034 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
13,74(-0,7)Mykyta Kuranov (UKR), Hareid IL035 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,83(+3,0)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031-h1 (MS)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
10,85(+3,7)Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.032-fi-C (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen16.07.22
10,96(+3,3)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.043-h2 (MS)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen10.07.22
11,00(+2,5)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
11,02(+2,5)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,09(+2,5)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,18(+2,1)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.033-h3 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,18(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
11,23(+2,4)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
11,31(+2,2)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.031 (MS)Søgne, Kretskarusell14.06.22
11,38(+3,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h1 (MS)Grimstad, Grimstadlekene 202215.05.22
11,39(+3,4)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043-fi (MS)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,46(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-fi-B (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,46(+2,4)Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.031Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
11,53(+2,8)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-fi-E (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,55(+2,9)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.044-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,61(+2,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.045-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,61(+2,8)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-fi-E (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,74(+2,4)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
11,87(+3,1)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,89(+3,8)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (MJ19)Bodø, Lagseriestevne31.05.22
11,94(+2,9)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.046-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,18(+2,5)Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.046-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,17Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.041 (MS)Pajulahti, European Para Youth Games01.07.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,82Bjørn Arvid Fremstad, IL Dalebrand15.06.031Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,24(-1,4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033-h4 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
16,36(-1,1)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.034-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
16,83(-1,4)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.044-h4 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,29(0,3)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,88(-1,0)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,17(+1,8)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032-h1 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
18,24(0,3)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h3 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,33(-3,1)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.043 (MS)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
18,52(+1,0)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.031Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,36(+2,1)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043-h2 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,16(+0,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
21,30(-0,4)Jørgen Evensen Lund, Raufoss Idrettslag Friidrett05.05.032-sf3 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
21,85(+0,1)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
21,87(+1,8)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032-h3 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,04(+0,7)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-fi Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,08(+1,1)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.032-h3 (MS)Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
22,14(+1,8)Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.033-h3 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,16(+2,0)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.033 (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22
22,33(+0,7)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.043-fi Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,45(-0,3)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.044-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
-----10--------------------
22,53(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
22,53(+0,1)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.044-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,54(+0,3)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.044-sf3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,57(-1,8)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.034-h5 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,60(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,62(+1,2)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
22,64(+1,8)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
22,69(+1,2)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.033-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
22,77(+0,7)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.042-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
22,87(+0,7)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h2 (MS)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
-----20--------------------
22,89(+0,4)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,97(+1,8)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
22,99(+0,6)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.046-sf1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,01(+0,7)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.033-h3Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,05(+1,8)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,07(+0,9)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.033 (MS)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
23,18(-0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.038-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,33(+0,9)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
23,34(-2,1)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043-h3 (MS)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,36(+0,7)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----30--------------------
23,37(+0,5)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.034-fi-D (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,39(+0,9)Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.045-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,39(+0,4)Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.045-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
23,44(+1,4)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,49(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
23,50(+1,4)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,55(-0,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
23,61(+0,7)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.035-h3Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,64(+0,7)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.035-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,66(+2,0)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Fana, Framolekene 202227.05.22
-----40--------------------
23,66(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,68(+0,7)Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,79(+0,5)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.047-fi-D (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,86(+2,0)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042Fana, Framolekene 202227.05.22
23,87(-0,6)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031-h1 (MS)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
23,94(+0,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.048-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,97(+1,0)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042Asker, Askerlekene 202204.06.22
24,05(-0,6)Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.032 (MS)Stavanger, Treningsstevne09.06.22
24,08(-0,1)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.042Geithus, Furumolekene 202210.09.22
24,10(+0,9)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.043 (MS)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
-----50--------------------
24,19(-0,9)André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.043-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,38(+1,5)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
24,42(+0,7)Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
24,71(-1,0)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.045-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
24,85(+0,5)Martin Aarbogh Brustad, Ullensaker/Kisa IL15.01.041-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,87(+1,1)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
24,95(+1,2)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031Bodø, Lagseriestevne13.09.22
25,01(-0,3)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
25,12(+1,1)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.036-h3 (MS)Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
25,29(-1,8)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (MS)Bodø, Lagseriestevne14.06.22
-----60--------------------
25,46(-0,6)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.035 (MS)Stavanger, Treningsstevne09.06.22
26,40(-4,3)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
26,51(+0,0)Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041-h1Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
27,09(-0,1)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.043Geithus, Furumolekene 202210.09.22
27,28(+0,8)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.044 (MS)Nottwil/SUI, World Para Athletics Grand Prix26.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,94(-1,1)Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.041Fana, Karabinlekene 202215.05.22
23,76(+0,7)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,79(-0,9)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.036-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,89(+0,7)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
26,56(-1,1)Thorben Bücker (GER), IL Gneist24.05.043Fana, Karabinlekene 202215.05.22
28,63(+0,7)Mykyta Kuranov (UKR), Hareid IL035 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
29,58(+0,7)Mykyta Karnaukhov (UKR), Hareid IL036 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
30,57(+1,4)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Friidrettsstevne20.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,2(+0,1)Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-18)Kragerø, Klubbstevne10.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,75(+2,4)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
21,84(+2,2)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.033-h4 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,00(+2,2)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,07(+2,3)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
22,33(+2,2)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.042Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,34(+2,4)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.033-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,41(+3,6)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.034-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,43(+2,3)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,44(+2,4)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.034-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,61(+3,1)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (MS)Harstad, Seriestevne 309.08.22
22,71(+2,2)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.033Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,07(+2,2)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.044Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,23(+2,2)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.045Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,47(+2,1)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h1 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,71(+2,3)Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.037-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,83(+2,3)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
24,01(+3,5)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031Osterøy, HTB karusell 214.07.22
24,13(+2,3)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.034-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,25(+2,1)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
24,35(+2,3)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.045-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,68(+2,3)Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.043Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
25,06(+3,8)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031 (MS)Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
25,82(+2,6)Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.035 (MS)Grimstad, Klubbstevne31.05.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,24Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
34,73Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
35,05Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.033-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
35,71Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
35,76Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041 (MS)Grimstad, Klubbstevne22.09.22
35,77Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
36,23Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
37,36Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
38,68August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041Asker, Kretsstevne 125.05.22
38,89Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
-----10--------------------
39,18Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041Os, OsLekene 202217.09.22
40,08Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.033-h1 (MS)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,5Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-18)Kragerø, Løpsstevne29.10.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,41Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h4 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala02.07.22
47,81Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
48,48Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
48,79Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.034-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
48,92Tobias Johansen, IK Hind22.08.033-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
48,97Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-h1 (MS)Elche/ESP, VIII Control Absoluto Aire Libre09.07.22
49,52Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
49,85Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
50,67Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.045-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
50,69Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.035-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
-----10--------------------
51,36Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042 (MS)Fana, Framolekene 202229.05.22
51,41Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
51,67Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
51,72Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
51,86Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043 (MS)Fana, Framolekene 202229.05.22
52,00Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.046-h3Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
52,01Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
52,01Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
52,11André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.044 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
52,22Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
-----20--------------------
52,58Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041Geithus, Furumolekene 202211.09.22
52,91Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
52,94Hampus Åstrand, IL Tyrving06.09.045 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
53,02Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.036Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
53,03Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Fana, Framolekene 202229.05.22
53,13August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.047Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
53,42Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.042Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
53,74Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.043 (MS)Asker, Askerlekene 202205.06.22
53,76Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
54,23Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
-----30--------------------
54,45Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.045 (MS)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
54,55Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
54,87Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031 (G-19)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
55,16Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
55,30Kristoffer Hopland, IL Gneist07.07.037-h3Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
56,28Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.044-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
57,30Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
58,50Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
59,14Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.035-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
59,84Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (MS)Ålgård, Extralekene 202227.08.22
-----40--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,90Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,2Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (MJ)Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
1,05,7Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Stevneuke 21 202227.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,33Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h3 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,22,23Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.041 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,22,61Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.034-h3 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,22,83Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.035-h3 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,24,96Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.032 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,25,23Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.031 (MS)Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
1,25,44Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,25,89Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032-h2 (MS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,26,39Andreas Rivenes, Sem IF11.08.032 (MS)Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
1,26,49Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
-----10--------------------
1,26,78Jonathan Tønne-Johansen, Ranheim IL27.08.041 (MS)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
1,28,65Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,39,45Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-18)Notodden, Seriestevne02.10.22
1,57,57Hallvard Nitter, Bremnes IL13.06.041Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42,10Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Friidrettsstevne28.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,03Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032-h1 (MS)Stretford/GBR, Trafford Grand Prix23.08.22
1,49,89Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.032-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,50,91Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.042-h3 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,51,35John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.033-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,52,17Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.044-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,54,48Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.032 (MS)Trondheim, Norgesserien05.07.22
1,54,53Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,55,09Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.038-h3 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,55,51Tobias Johansen, IK Hind22.08.035-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,56,62Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb08.01.034-h3 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----10--------------------
1,56,85Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.033-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,07Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.033-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,15August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.047-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,57,15Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.033-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,58Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,72Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.045-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,87Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.033 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
1,57,92Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.036-h2 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,58,10Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
1,58,16Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.034-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
-----20--------------------
1,59,22Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.041-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,59,34Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.033-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,59,61Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,59,84Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.048-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,00,31Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.041 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,00,60Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.033-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,00,99Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (MS)Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
2,01,24Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.036-h1 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,01,61Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,02,23Andreas Rivenes, Sem IF11.08.034-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----30--------------------
2,02,50Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.047 (MS)Trondheim, Norgesserien05.07.22
2,02,86Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.036-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,04,40Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.037-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,04,65Milan Frenay, Halden IL25.05.034-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,04,69Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansands IF Friidrett29.07.038-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,04,73Jonathan Tønne-Johansen, Ranheim IL27.08.042 (MS)Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
2,06,01Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.042-h1 (MS)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,06,84Børge Nilsen Berg, Sandnes IL26.08.041 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
2,07,64Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.041Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,08,39Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.032 (MS)Harstad, Seriestevne 309.08.22
-----40--------------------
2,09,48Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,09,56Ola Daniel Johannessen, Fredrikstad IF04.02.031Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
2,09,68Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (MS)Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
2,09,82Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.047 (MS)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,10,19Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.042 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,10,30Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.035-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
2,11,61Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.0411 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,11,65Øyvind Vegsund Staver, IL Tyrving19.03.042Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,11,68Eivind Johan Rønneberg Fagereng, Egersunds IK08.07.044 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
2,12,72Martin Aske, Spirit Friidrettsklubb12.03.033 (MS)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
-----50--------------------
2,13,51Oliver Hole, Midsund IL04.05.041Midsund, Midsundleikane26.05.22
2,13,69Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.033-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,13,93Simon Stornes, IL i BUL14.07.044 (G-17/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
2,20,10Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041Tromsø, July Track Festival20.07.22
2,25,24Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041Sande, Treningsstevne24.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,83Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,24Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Førde, Lagsmesterskap07.09.22
2,43,26Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.033 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,44,28Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.045 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,50,99Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.037 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
3,27,62Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.041Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,40,35Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.033-fi (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
3,43,77Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.031-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,47,93Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.0416-h6 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,50,57Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,51,76Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.033 (MS)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,53,14Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.037-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,53,51August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.048-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,56,11Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb08.01.031-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,59,79+Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.039-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,00,71Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.035-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----10--------------------
4,00,83Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.039 (MS)Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
4,02,01Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.048-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,03,86Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041Os, OsLekene 202218.09.22
4,05,62Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.0413-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,06,10Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.0314-h3 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,06,21Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.0310-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,07,07+Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,08,41Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.031 (MS)Os, OsLekene 202218.09.22
4,09,22Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.033 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.22
4,09,71Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.034 (MS)Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
-----20--------------------
4,10,60Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.041-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,12,86Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,13,12Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (MS)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
4,13,36Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031 (MS)Grimstad, Klubbstevne31.05.22
4,13,91Johan Nordeng, Alsvåg Idrettslag02.09.031Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
4,14,36Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035-h2 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,15,20Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.046-h2 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,15,23Andreas Rivenes, Sem IF11.08.038 (MS)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
4,16,0Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031Bø, Klubbmesterskap31.05.22
4,16,00Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.042 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
-----30--------------------
4,16,86+Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,19,04+Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.039 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,23,36Mathias Mordal Stähli, Ski IL Friidrett20.06.037-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,24,52Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.048-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,26,29Ingebrikt Johansen Hovik, Stokmarknes IL24.08.042Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
4,26,42Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.049-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,28,24Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.035 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,30,56Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp01.10.22
4,31,83Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.0313 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,40,83Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
-----40--------------------
4,43,07Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
4,44,48Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4,50,61Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival02.07.22
4,51,87Edvin Øygard, Jølster IL04.07.041 (G-18)Strandebarm, Seriestemne21.09.22
5,14,8Edvard Fuglem, Utleira IL Friidrett24.10.043 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,30,49Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.041Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 331.08.22
5,33,70Bjørn Arvid Fremstad, IL Dalebrand15.06.031Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,02Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041 (MS)Sandnes, SI-stevne 105.07.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,26Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,10,43Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,19,69Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.039-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,20,27Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.0311-h2 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,24,75Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,32,17Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.036 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,33,59Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,37,50Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.039 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,52,53Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.0314-h1 (MS)Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
5,07,51Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.042 (MS)Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
-----10--------------------

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03,03Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.034-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,14,06Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.0314 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,19,59Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.0315-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,21,16Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.031-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,23,30Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031 (MS)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
8,27,09Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,30,88Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.039-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,31,80August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.046Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,37,16Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.0412-h2 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,37,62Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.037Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
-----10--------------------
8,38,8Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.031 (MJ)Rjukan, Stevneuke21 202226.10.22
8,39,61Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb08.01.038-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,41,99Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.039-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,42,93Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.0317-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,43,61Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.0310-hNat1 (MS)Oordegem/BEL, Putbos Memorial Léon Buyle Flanders Cup04.06.22
8,48,13Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.0412-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,48,59Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (MJ)Notodden, Seriestevne02.10.22
8,49,92Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.038Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,54,25Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.0415-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,57,06Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.0410Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
-----20--------------------
8,57,25Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.0311 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,59,44Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.032-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,59,80Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042 (MS)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
9,00,2Kristian Kongssund, Moelven IL19.04.041Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
9,01,61Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Jølster, Treningsstemne02.08.22
9,01,94Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.0411Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,02,48Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.0412Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,03,17Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.0313Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,04,01Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.0314Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,15,62Eirik Tobias Sørbråten, Nittedal IL30.09.032 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
-----30--------------------
9,17,66Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.0311-h1 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,21,54Mathias Mordal Stähli, Ski IL Friidrett20.06.0316Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,22,90Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041Fana, Karabinlekene 202215.05.22
9,25,55Eskil Høien, Trondheim Triatlonklubb04.07.046-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
9,31,15Ola Daniel Johannessen, Fredrikstad IF04.02.0317Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,33,45Syver Brøste Nørstegård, Lesja IL08.05.031Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
9,42,70Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.0313-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,44,41Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansands IF Friidrett29.07.032 (MS)Kristiansand, Treningsstevne21.06.22
9,44,76Harald Robstad, Otra IL01.02.041Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
9,44,94Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.042 (MS)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
-----40--------------------
9,53,71Oscar Smogeli Opsann, Lillehammer IF09.10.042 (MS)Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
9,55,51Erling Strand Bjørnstad, Alta IF20.05.041Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
10,00,74Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
10,03,12Anton Tveito, Jølster IL10.09.042 (MS)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
10,10,40Ola Skaar, Nittedal IL03.06.047 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,11,08Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.041 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
10,35,89Terje Ruset Alne, Haugesund IL27.07.041Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
10,41,5Vegard Brones Stenersen, Målselv IL12.05.043 (MJ)Målselv, Målselvkarusellen løp 108.06.22
10,47,65Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.033-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
11,15,47Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.0313-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
-----50--------------------
11,54,10Simon Skjøstad, Kyrksæterøra IL18.11.0312-h2 (MS)Trondheim, 3000m for alle03.05.22
12,47,67Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.0414-h1 (G-18)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,16,11Abdullahi Abdulle (SOM), Nordre Land friidrett05.11.041Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15,13Daniel Rubach Uglehus, NTG Tromsø25.05.031 (MS)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
10,57,6Kristoffer Eriksen Lund, ukjent08.01.036 (MJ)Målselv, Målselvkarusellen løp 108.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42,84Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.034-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,24,70Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.033-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,29,69Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.037-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,33,11Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.035-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,49,24August Da Silva Sveen, Jotun IL08.03.045-h3 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,52,74Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.037-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,53,13Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.038-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,53,24Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.0316-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,53,45Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.034-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,12,06Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.0311-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----10--------------------
15,13,19Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.0312-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,32,42Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.0413-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,36,27Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.031-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,38,19Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.042-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,46,69Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
15,48,98Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,49,96Ola Daniel Johannessen, Fredrikstad IF04.02.0310-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,50,36Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.036-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,50,87Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,53,06Vetle Mathiesen Knutsen, Bodø Friidrettsklubb10.01.041 (MJ19)Bodø, Lagseriestevne31.05.22
-----20--------------------
16,16,76Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.043-h1 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
16,17,68Mathias Mordal Stähli, Ski IL Friidrett20.06.0310-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
16,25,93Marius Haugen Strandhaug, Lillehammer IF04.09.031 (MS)Lillehammer, USBL-stevnet09.08.22
16,38,49Vegard Horgen, Skarphedin IL09.01.032Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
17,14,92Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.041 (MS)Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
17,29,2Harald Robstad, Otra IL01.02.041 (G-18)Fevik, Løbestævne15.05.22
17,35,54Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.041 (MS)Arna, Askokarusellen22.06.22
17,45,24Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.042 (MS)Sigdal, Åpent Sigdalsmesterskap21.09.22

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,11,71Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.033-h2 (MS)Oslo/Bi, Night of Highlights13.04.22
30,45,67Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.033 (MS)Kristiansand, Stadionmila07.05.22
32,20,9Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (MJ)Notodden, Løpsstevne 3 - 202213.10.22

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,20(+0,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
14,69(+1,8)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.035 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
14,90(+0,5)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.042-h1 (G-U20)Torrent/ESP, Campeonato Autonómico Sub20 AL 202202.07.22
15,15(+0,6)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
15,77(+1,3)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
15,78(+1,8)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
16,01(+1,8)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
16,44(-0,5)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
18,33(-0,2)Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,74(+3,7)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,21(+1,4)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.043-h1 (MS)Valencia/ESP, Campeonato Autonómico Absoluto A.L. 202218.06.22
16,23(+0,3)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (MS)Porsgrunn, Treningsstevne13.06.22
17,34(+1,5)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp01.10.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,81(+4,1)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.032 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
31,51(+0,6)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,32Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.034 (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22
56,11Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-B (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,02,58Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,50,77Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
6,01,46Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.032Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
6,21,58Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
6,59,76Ola Daniel Johannessen, Fredrikstad IF04.02.034Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,55,97Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.031 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
9,08,89Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.032 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
9,11,84Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.036 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
10,05,02Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.031 (MS)Stavanger, Helge Knudsen Hinderfestival01.06.22

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40,73Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,48,87Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031Haugesund, Mailekene21.05.22

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,39,29Andreas Døske, Haugesund IL26.05.032 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,57Andreas Døske, Haugesund IL26.05.0340 (G-U20)Podebrady/CZE, Podebrady Race Walking02.04.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
2,00Teodor Heldal, Fana IL08.10.044 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
1,97Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.042 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,95Christian Thomassen, Aremark IF12.03.033Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,88Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041Asker, Askerlekene 202204.06.22
1,85Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.031Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
1,84Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
1,81Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041Geithus, Furumolekene 202211.09.22
1,75Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
1,75Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----10--------------------
1,70Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
1,70Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp30.09.22
1,66Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
1,65Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
1,65Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
1,62Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,60Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
1,55Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042Geithus, Furumolekene 202211.09.22
1,50Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041Sande, Treningsstevne24.09.22
1,45Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----20--------------------
1,45Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031Leirvik, Seriestemne05.09.22
1,30Bjørn Arvid Fremstad, IL Dalebrand15.06.031Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22
1,40Mykyta Karnaukhov (UKR), Hareid IL031 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
1,40Mykyta Kuranov (UKR), Hareid IL032 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,20Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.041 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
4,81Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Fana, Vår hopp 122.05.22
4,60Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
4,31Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
3,80Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.041Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
3,60Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
2,80Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042Porsgrunn, Kjølneslekene29.05.22
1,70Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp01.10.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,55(+1,9)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.033 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
7,23(-0,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
6,98(+0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
6,94(+0,1)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.037 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
6,70(+0,7)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
6,68(+0,3)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.033-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,63(+1,9)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (MS)Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
6,59(+0,8)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
6,57(+1,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,53(+0,0)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.043Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
-----10--------------------
6,36(+1,6)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.04(-)Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
6,26(+0,3)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
6,18(+0,5)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp30.09.22
6,16(+1,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
6,13(+0,1)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041Sande, Treningsstevne16.05.22
6,12(+1,0)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
6,03(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
6,02(+0,0)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.038Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
5,93(+1,6)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
5,89(+1,4)Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
-----20--------------------
5,67(+0,0)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.049Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
5,61(+0,6)Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.043Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
5,57(+0,0)Oskar Opdøl, Ålesund Friidrettsklubb06.07.031 (MJ)Ålesund, Seriestevne23.05.22
5,45(+1,3)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042 (MS)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
5,44(+0,0)Martin Hauglid, Søgne IL13.06.031 (G-19)Søgne, Klubbmesterskap20.09.22
5,40(+0,9)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
5,33(+1,1)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.042 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
5,24(+1,5)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.03(-)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
5,24(+0,4)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042Geithus, Furumolekene 202211.09.22
5,10(-0,4)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.042 (MS)Sandnes, SI-stevne 208.08.22
-----30--------------------
5,08(+1,6)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.04(-)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
5,04(+0,6)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.042 (MSPara)Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
4,69(+2,0)Fredrik Min Woo Johnsbråten, Søndre Land IL21.01.032Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
3,90(+0,0)Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.042Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22
3,75(+1,9)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,81(+1,5)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.04(-)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
4,79(+1,4)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.037Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,75(ok)Mykyta Kuranov (UKR), Hareid IL031 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
4,73(+0,0)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Friidrettsstevne21.09.22
4,48(ok)Mykyta Karnaukhov (UKR), Hareid IL032 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,61(+4,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
6,54(+2,5)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
6,15(+2,4)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.043 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
5,48(+2,4)Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
5,32(+3,4)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031 (MS)Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
5,27(+3,1)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.041Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
5,21(+3,0)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
4,64(+2,1)Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.044 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,77(+1,8)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.03(-)Bærum, Junior NM 202227.08.22
13,78(+1,8)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,31(+0,0)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
13,22(-1,7)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.043Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
13,14(+1,0)Herman Rosenkilde, Fana IL08.10.032Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,10(+1,5)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (MS)Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
13,03(+1,8)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (MS)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
13,01(+1,5)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
12,48(+0,8)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
12,13(+0,6)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
-----10--------------------
11,96(+0,2)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
11,07(+0,0)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041 (MS)Ørsta, Ørstaleikane28.08.22
9,81(+0,8)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,39(+0,6)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Stevne uke21 202224.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,06(+2,3)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
13,20(+2,9)Herman Rosenkilde, Fana IL08.10.033 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,46Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031Gloppen, Loggane Open19.06.22
17,35Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.044 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen16.07.22
17,29Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
16,64Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.031Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
15,74Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-U20)Jessheim, Kast i vinden03.09.22
15,71Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.043Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
15,49Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041Asker, Askerlekene 202204.06.22
14,96Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.03 (MJ)Falesia/POR, Internasjonalt Kaststevne16.04.22
14,38Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.045-fi (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs18.09.22
13,52Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.037Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----10--------------------
13,25Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
11,89Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041 (G-U20)Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
11,71Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.041Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,68Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.03PAsker, Kastmangekamp25.09.22
10,71Niklas Liland, Fana IL04.11.049Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
10,60Emil Lukassen Tårneby, Løten Friidrett21.11.03PAsker, Kastmangekamp25.09.22
10,41Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
9,95Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
9,88Eivind Torgeir Reien-Frestad, Fagernes IL02.11.031Fagernes, Gjensidigelekene 202206.06.22
9,62Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041Haugesund, Mailekene22.05.22
-----20--------------------
9,36Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
9,14Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041Sande, Treningsstevne03.10.22
8,95Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.032Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
8,62Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
8,41Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,20Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
6,43Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04PAsker, Kastmangekamp25.09.22
5,23Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.041Kristiansand, Treningsstevne15.09.22

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,89Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.034 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
15,39Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.045 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
14,45Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.031 (MS)Hattfjelldal, Hopp og kast stevne11.06.22
12,59Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041 (MS)Greveskogen, Seriestevne15.10.22
10,04Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031 (MS)Grimstad, Klubbstevne06.09.22
9,83Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
9,59Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp30.09.22
8,95Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041 (MS)Ålesund, Seriestevne25.04.22
8,47Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (MS)Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
7,74Martin Hauglid, Søgne IL13.06.031 (G-19)Søgne, Klubbmesterskap20.09.22
-----10--------------------
7,25Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
5,87Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.042 (MS)Ålesund, Seriestevne25.04.22

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,46Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring20.05.22
56,14Anders Vik, FIL Aks-7707.03.031Strandebarm, Seriestemne31.08.22
55,58Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041 (G-18)Aremark, Treningsstevne15.06.22
50,59Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.044 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
49,40Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.045 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
44,19Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
43,43Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.043Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
39,15Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.044Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
38,81Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.03PAsker, Kastmangekamp25.09.22
38,79Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.032Gloppen, Loggane Open12.06.22
-----10--------------------
37,53Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.035Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
36,75Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Løten, Treningsstevne01.10.22
35,19Niklas Liland, Fana IL04.11.048 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
31,73Emil Lukassen Tårneby, Løten Friidrett21.11.03PAsker, Kastmangekamp25.09.22
31,31Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.042Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
29,81Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
29,27Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.043Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
27,55Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
27,19Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
24,90Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
-----20--------------------
18,74Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041Grimstad, Klubbstevne22.09.22
8,25Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.041Kristiansand, Treningsstevne15.09.22

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,93Steffen Melheim, Olden IL01.08.031Gloppen, Loggane Open21.08.22
50,03Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041Røyken, Spikkestad Open18.06.22
49,73Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.032 (MS)Fana, Kaststevne22.07.22
45,08Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.042 (MS)Oslo/NIH, Stevne i diskos03.08.22
44,33Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.047 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
35,07Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.031 (MS)Trondheim, Kastkarusell31.05.22
34,09Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041Dalbotn, Kaststevne03.08.22
31,65Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031Gloppen, Loggane Open19.06.22
27,85Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (MS)Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
26,47Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
-----10--------------------
22,03Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.034 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
20,04Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp01.10.22
18,18Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
17,17Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.044 (MS)Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
14,24Filip Holdhus, IL Gneist03.05.045 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
65,56Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
64,68Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
61,17Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.041 (G-18)Aremark, Treningsstevne15.06.22
54,66Niklas Liland, Fana IL04.11.044Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
50,86Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.045Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
50,24Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.044 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
50,23Emil Lukassen Tårneby, Løten Friidrett21.11.032Moelv, Moelv høst-kast17.09.22
44,14Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.031Gloppen, Loggane Open12.06.22
35,04Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
25,38Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,50Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041Oslo/Bi, Tjalvelekene27.05.22

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,83Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031 (G-20/22)Løten, Treningsstevne09.10.22
53,00Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041 (MS)Aremark, Seriestevne23.04.22
47,79Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041 (MS)Tromsø, Barents Summer Games 202203.09.22
46,68Niklas Liland, Fana IL04.11.042 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
45,73Emil Lukassen Tårneby, Løten Friidrett21.11.032 (MS)Greveskogen, Seriestevne22.10.22
45,44Håkon Hansesæter, Aremark IF05.04.049 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
41,35Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.042 (MS)Tromsø, Barents Summer Games 202203.09.22

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,21Tommi Aslaksrud Pasanen, Halden IL07.02.042 (MS)Nittedal, Nasjonal kastsamling21.05.22
55,21Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.042 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
54,22Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
53,60Peder Hennestad Skjevrak, Sandnes IL22.01.041Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
52,94Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
46,21Kristian Tårnes, Bodø Friidrettsklubb28.09.041Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
43,37Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.04PAsker, Kastmangekamp25.09.22
41,51Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.042 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
41,03Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (MS)Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
40,50Lukas Haugvik, Kristiansands IF Friidrett11.10.033 (MS)Kristiansand, Treningsstevne/KM02.06.22
-----10--------------------
39,72Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
39,43Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
38,13Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
37,56Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041Geithus, Distriktsstevne14.06.22
35,96Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.041Stavanger, Jærcup19.05.22
34,85Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
34,16Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
34,12August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.032Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
33,66Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041Sande, Treningsstevne24.09.22
33,20Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.03D (MS)Moelv, Klubb-mangekamp01.10.22
-----20--------------------
31,25Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.041Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
30,64Emil Lukassen Tårneby, Løten Friidrett21.11.031 (MS)Greveskogen, Seriestevne22.10.22
30,21Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
28,54Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.03PAsker, Kastmangekamp25.09.22
26,66Sivert Wist Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.043 (MS)Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
25,44Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.034 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
21,54Simon Stornes, IL i BUL14.07.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
21,22Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042Geithus, Distriktsstevne14.06.22
18,89Filip Holdhus, IL Gneist03.05.046 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
18,62Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04PAsker, Kastmangekamp25.09.22
-----30--------------------
12,57Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.041Kristiansand, Treningsstevne15.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,10Mykyta Karnaukhov (UKR), Hareid IL031 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,75Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,28Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031 (MJ)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
20,83Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.04PAsker, Kastmangekamp25.09.22
15,74Emil Lukassen Tårneby, Løten Friidrett21.11.031Moelv, Moelv høst-kast17.09.22
8,42Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.04PAsker, Kastmangekamp25.09.22

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7567Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
11,25(-0,9)-7,23(-0,3)-12,51-1,99-51,41-14,20(+0,7)-44,19-4,60-52,94-4,55,05
11.02.034 (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships02.08.22
6038Gaute Aasmo, Sandnes IL
11,23(+2,4)-6,24(+3,1)-10,41-1,74-52,22-15,74(+3,7)-28,51-3,60-39,08-4,44,48
04.10.047 (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4090Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL
12,66(-1,7)-5,48(+2,4)-10,43-1,45-58,50-18,33(-0,2)-26,52-3,60-34,16-DNF
09.05.042 (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5317Andreas Grimerud, Moelven IL
11,16(+0,2)-6,18(+0,5)-9,59-1,70-49,68-17,34(+1,5)-20,04-1,70-33,20-4,30,56
11.07.031 (MS)Moelv, Klubb-mangekamp01.10.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3751Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb
61,46-14,05-36,31-43,37-20,83
07.01.041Asker, Kastmangekamp25.09.22
3457Truls Engen Olsen, Løten Friidrett
62,99-11,68-38,81-28,54-20,59
18.01.032Asker, Kastmangekamp25.09.22
2690Emil Lukassen Tårneby, Løten Friidrett
47,49-10,60-31,73-30,47-14,87
21.11.033Asker, Kastmangekamp25.09.22
1348Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
23,29-6,43-22,72-18,62-8,42
26.11.044Asker, Kastmangekamp25.09.22

Total requesttime: 2.3423380851746 seconds