Statistikk
Gjelder resultater registrert i statistikken.
Utøvere er sortert alfabetisk på etternavn i hver øvelse.
Savner du resultater? Sjekk om resultatlisten er sendt inn til NFIF og tips deretter webmaster.
Velg Mesterskap:Filtrer på klubb:

NM 2018

Kvalifiseringsperiode: 01.01.2017-16.08.2018

MS

100 meter (krav: 11,25)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Kofi Appietu Adom, Ranheim IL20.12.199611,07(+1,5)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Edem Agbo, IL i BUL03.12.199911,01(+1,7)Skara/SWE, SkaraRacet06.06.2017
Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.199811,15(+0,5)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Andres Stokka Andersen, Sandnes IL07.02.199210,82(+0,5)Sandnes, NM 201725.08.2017
Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.199811,13(+1,9)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.200110,89(+1,4)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Marcus K. Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.199611,16(+1,7)Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.200111,03(+1,4)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.199610,73(+0,5)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.199910,97(+0,8)Trondheim, Trondheimslekene 201826.05.2018
Kristoffer Buhagen, IL i BUL04.02.199211,23(+0,0)Trondheim, Trondheimslekene 201703.06.2017
Isak Aleksander Skar Bulling, Tingvoll Friidrettsklubb18.06.199911,09(+1,6)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Filip Bøe, Fana IL30.08.200010,77(+1,0)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.199510,94(+1,8)Leikvang, Hovdingrulett 305.07.2018
Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.200111,03(+1,4)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.199210,90(+2,0)Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.200011,25(+1,6)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.2018
Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL07.03.199311,02(+1,5)Sundsvall/SWE, Windsprint30.07.2017
Thomas Graftås, IL i BUL12.09.200111,17(+2,0)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.200211,05(+1,2)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.198911,09(+0,5)Sandnes, NM 201725.08.2017
Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.199710,97(+1,5)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.2017
Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.199510,50(+0,9)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Jonathan Holen, IL i BUL14.07.200111,18(+1,4)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Eivind Hvistendahl, IL Tyrving23.03.199611,17(+1,7)Skara/SWE, SkaraRacet06.06.2017
Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.199110,76(+0,4)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Muhammed Dodou Jatta, Norna-Salhus IL30.01.199810,37(+1,9)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.200010,98(+1,7)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.199810,54(-1,7)Sandnes, NM 201725.08.2017
Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.199810,95(+1,3)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.199810,94(+0,8)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.199310,56(+2,0)Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.199110,55(+0,9)Skara/SWE, SkaraRacet06.06.2017
Øystein Klareng, FIK Orion16.11.199610,85(+0,8)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.200110,80(+1,7)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.2017
Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.199111,03(+0,5)Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League23.06.2017
Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.198911,00(-0,2)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.2017
Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.199410,93(-0,5)Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes10.06.2018
Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.198610,81(+1,7)Sandnes, NM 201725.08.2017
Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.200110,55(+1,5)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.199510,70(+0,8)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.199310,99(+0,8)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.199010,89(+1,7)Sandnes, NM 201725.08.2017
Christian Marthinussen, Fana IL28.12.198310,66(+1,5)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.198910,84(+1,5)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.199711,21(+1,4)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.2017
Even Meinseth, IL Gular22.05.199610,52(+1,9)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.199610,65(+2,0)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.199911,07(+0,5)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.199910,97(-0,1)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.2017
Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.199310,61(+1,2)Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.2017
Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.199711,11(+0,9)Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.2017
Toralv Opsal, Dimna IL09.03.199811,15(-0,3)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Peter Efe Rasmussen Osazuwa, Sandnes IL07.07.198911,07(+2,0)Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Jonas Andre Ose, Dimna IL13.06.200210,94(+1,2)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Stephen Owusu, IL Skjalg02.04.199811,01(+1,7)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.199310,98(+1,2)Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.2017
Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.199811,24(+1,8)Sandnes, Kvalifiseringsstevne31.07.2017
Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.199710,81(+1,1)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.200011,24(+1,7)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Even Pettersen, Trondheim Friidrett12.10.199310,75(+0,5)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.199811,20(+0,9)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.2018
Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.199610,22(+0,9)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Martin Roe, IL Fri01.04.199210,79(-1,7)Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League01.07.2017
Michael Rosenberg, Lillehammer IF10.05.199010,67(+2,0)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.2017
Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.199510,85(+1,2)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.198710,92(+1,5)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.200010,89(+1,4)Sandnes, SI-stevne23.05.2018
Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.199310,78(+1,0)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.199610,65(+0,7)Fana, Framolekene 201704.06.2017
Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.199211,16(+1,5)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.2017
Even W. Skogsrud, FIK Orion04.07.200011,22(+0,5)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Nils-Paul Skåra, IL Tyrving26.03.198711,07(+1,5)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Lars Jøran Storhaug, IL Skjalg29.06.198911,17(+1,7)Sandnes, NM 201725.08.2017
Brede Solberg Stølen, Ranheim IL27.02.199311,17(+0,8)Trondheim, Trondheimslekene 201826.05.2018
Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.199711,16(+1,4)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.2017
Josh-Kevin Ramirez Talm, Norna-Salhus IL03.06.199610,88(+1,4)Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.198710,90(+2,0)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.2017
Jacob Vaula, Stord IL01.08.200110,93(+1,4)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Karsten Warholm, Dimna IL28.02.199610,49iFlorø, Fjord 1 Indoor Florø28.01.2017
Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.199911,11(+1,8)Overhalla, Overhalla Vindsprint 201720.08.2017
Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.199711,08(+2,0)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
200 meter (krav: 22,65)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Edem Agbo, IL i BUL03.12.199922,61iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene12.02.2017
Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.199822,23(-0,5)Fana, UM 201703.09.2017
Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.200121,40(+1,9)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Håvard Becker, Sem IF18.04.199922,59(-0,2)Sem, Åpningsstevne av Sembanen21.06.2018
Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.200122,38iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Patrick Monga Bifuko, Norna-Salhus IL12.01.199622,01(+1,7)Harstad, Jr NM i friidrett 201712.08.2017
Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.199921,65(+1,9)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Filip Bøe, Fana IL30.08.200021,96iBærum, UM Innendørs05.03.2017
Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.199522,19(+1,5)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.200122,42(-0,2)Sem, Åpningsstevne av Sembanen21.06.2018
Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.198922,52iSteinkjer, Steinkjer Indoor20.01.2018
Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.199722,16iBærum, UM Innendørs05.03.2017
Samuel Gyedu, IL Tyrving01.05.199422,61iBærum, NM innendørs 201803.02.2018
Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.199521,56(+0,2)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Håkon Solli Henriksen, Nittedal IL24.06.199322,22(-0,5)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.2017
Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.199122,40(+0,0)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.2017
Muhammed Dodou Jatta, Norna-Salhus IL30.01.199821,92(-0,5)Fana, UM 201703.09.2017
Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.200022,35iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.199821,05(+1,9)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.199822,13(+0,4)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.2018
Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.200122,65(+1,8)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.2018
Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.199322,20iBærum, Tyrving Indoor Games07.01.2017
Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.199622,23(+1,8)Knoxville/TN/USA, Tennessee Challenge05.05.2018
Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.199121,29(+1,9)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Øystein Klareng, FIK Orion16.11.199621,57(+1,9)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.200121,31(+1,9)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.199121,43(+1,9)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.198921,73(+2,0)Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Martin Loftås Kåstad, IL Gneist10.08.199022,54iBærum, Tyrving Indoor Games07.01.2017
Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.199422,03(+0,5)Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes10.06.2018
Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.198621,98(+0,4)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.2017
Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.200121,63(+0,2)Fana, UM 201703.09.2017
Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.199521,57(+1,9)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.199021,80(-0,2)Florø, Florø Friidrettsfestival 201710.06.2017
Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.198922,34(+1,2)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.2018
Even Meinseth, Sørild FIK22.05.199621,79(+0,2)Kristiansand, Norwegian Grand Prix07.06.2017
Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.199622,10iBærum, NM innendørs 201803.02.2018
Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.199922,53(+1,3)Trondheim, VindSprint09.07.2017
Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.199921,98(+1,9)Mannheim/GER, 24. Bauhaus Juniorengala02.07.2017
Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.199321,44(+0,5)Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.2017
Mathias Narum, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.199722,41(-0,6)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.2017
Toralv Opsal, Dimna IL09.03.199822,48(-0,5)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.2017
Jonas Andre Ose, Dimna IL13.06.200222,35(+1,9)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.2018
Stephen Owusu, IL Skjalg02.04.199822,27(-0,5)Fana, UM 201703.09.2017
Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.199322,04(+1,0)Asker, Askerlekene 201710.06.2017
Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.199822,57(+0,1)Sandnes, NM 201726.08.2017
Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.199721,79(-0,2)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.200022,65(+1,7)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Even Pettersen, Trondheim Friidrett12.10.199321,22(+1,9)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.199822,08(+1,2)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.2017
Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.199620,39(+0,9)Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships15.07.2017
Martin Roe, IL Fri01.04.199221,98(-0,5)Fana, Framolekene 201702.06.2017
Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.199922,39iBærum, Indoor Games106.01.2018
Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.199521,15(+1,3)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.2017
Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.200021,88iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Simen Sigurdsen, Ranheim IL22.01.199321,57(+1,4)Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.2018
Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.199222,63(-0,6)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.2017
Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.199722,18iBærum, Bassen Sprint20.01.2018
Josh-Kevin Ramirez Talm, Norna-Salhus IL03.06.199621,95(+0,5)Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Luca Thompson, IL i BUL24.11.200022,37iBærum, Bassen Sprint20.01.2018
Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett10.05.198722,47(-0,1)Sandnes, NM 201726.08.2017
Tor Junor Vedde, IL Gular07.08.199722,40(+1,6)Fana, Karabinlekene 201813.05.2018
Hans Christian Walker, Sandnes IL22.03.199522,63(+1,3)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.2017
Karsten Warholm, Dimna IL28.02.199620,91iUlsteinvik, NM innendørs 201705.02.2017
Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.199922,02iSteinkjer, Steinkjer Indoor20.01.2018
Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.199722,61(+1,8)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.2018
400 meter (krav: 49,75)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.199949,01Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.2018
Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Friidrett13.11.199348,94Kristiansand, Norwegian Grand Prix07.06.2017
Muhammed Dodou Jatta, Norna-Salhus IL30.01.199847,38Oordegem/BEL, IFAM26.05.2018
Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.199148,05Oslo/Bi, OFIKs løpsstevne 201811.07.2018
Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.198946,88iBærum, Treningsstevne05.03.2017
Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.198648,74Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.2018
Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.199547,91Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.2018
Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.199048,31Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.2017
Toralv Opsal, Dimna IL09.03.199848,93Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.200149,50Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Emmanuel Quarcoo, FIK Orion22.04.199849,03Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.2017
Martin Roe, IL Fri01.04.199249,09London/GBR, IAAF World Championships11.08.2017
Andreas Roth, Ullensaker/Kisa IL29.04.199348,23Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.2017
Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.199148,40Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.2017
Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.199949,30iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.2018
Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.199547,04Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.199649,72Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Simen Sigurdsen, Ranheim IL22.01.199347,32Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.199749,63Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.2018
Josh-Kevin Ramirez Talm, Norna-Salhus IL03.06.199648,40Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Luca Thompson, IL i BUL24.11.200048,18Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.200049,36Kristiansand, Norwegian Grand Prix07.06.2017
Tor Junor Vedde, IL Gular07.08.199748,07Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Karsten Warholm, Dimna IL28.02.199644,87Florø, Florø Friidrettsfestival 201710.06.2017
Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.199949,63Lillestrøm, Romerikslekene27.05.2018
Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.199948,69iSteinkjer, UM Innendørs09.03.2018
800 meter (krav: 1,54,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Ådne Andersen, Dimna IL18.01.19941,52,10Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.2017
Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.19951,53,27Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.20011,53,05Sem, Åpningsstevne av Sembanen21.06.2018
Jacob Boutera, IL Gular29.04.19961,53,66Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Sverre Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.19961,53,43iUlsteinvik, Dimna Games 201827.01.2018
Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.19981,51,00Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.2017
Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.19941,53,17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Sondre Dingsør, IL Gular03.02.19961,49,58Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.2017
Ferdinand Kvan Edman, IF Sturla12.02.19931,50,16Jessheim, UKI 800 m høstfest01.09.2017
Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.19971,47,64Oordegem/BEL, IFAM26.05.2018
Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve13.04.19891,53,09Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.20001,53,81Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.19981,52,15Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Kristoffer Janson Grindedal, IL Gular12.05.19891,53,53Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Mats Hauge, Haugesund IL16.07.19971,52,46Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.2017
Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.20011,54,28Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.2018
Thomas M Heggøy, IL Gular25.05.19941,49,46Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.2017
Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.19951,53,09Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.19971,50,74Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.2018
Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.19891,54,39Fana, Framolekene 201801.06.2018
Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.19931,47,94Stockholm/SWE, IAAF Diamond League - Bauhaus Galan18.06.2017
Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.19911,49,88Portland/OR/USA, Portland Twilight13.05.2017
Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.20001,49,40Zürich/SUI, IAAF Diamond League - Weltklasse Zürich24.08.2017
Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.19991,50,48Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.19981,54,70Fana, UM 201703.09.2017
Ulrik Grevle Lolland, Moss IL25.05.19921,54,61Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.19941,53,23Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Håkon Mushom, Kristiansand Løpeklubb23.09.19931,50,22Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.2017
Kristian Skage Nordlund, Steinkjer Friidrettsklubb08.05.19991,54,10Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.2018
Toralv Opsal, Dimna IL09.03.19981,54,53Fana, UM 201703.09.2017
Emil Oustad, FIK Ren-Eng20.07.19891,51,08Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Erik Udø Pedersen, Kristiansand Løpeklubb09.04.19941,53,72Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.20001,54,19Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Andreas Roth, Ullensaker/Kisa IL29.04.19931,48,67Gøteborg/SWE, Folksam Challenge10.06.2017
Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.19911,45,75Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Terje Snarby, Ullensaker/Kisa IL26.03.19891,52,75Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Alexander Tesfamariam, IL Gular15.08.19971,54,23Fana, Framolekene 201801.06.2018
Luca Thompson, IL i BUL24.11.20001,51,86Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.20001,51,06Sandnes, NM 201726.08.2017
Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.20001,54,32Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.2018
Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.19931,52,53Sandnes, NM 201726.08.2017
Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.19991,50,88Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
1500 meter (krav: 3,55,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Ådne Andersen, Dimna IL18.01.19943,48,29Karlsruhe/GER, Lange Laufnacht19.05.2017
Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.20013,51,17Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Jacob Boutera, IL Gular29.04.19963,49,42Sollentuna/SWE, Folksam GP 201828.06.2018
Sigurd Blom Breivik, Ullensaker/Kisa IL18.05.19963,50,54iUlsteinvik, NM innendørs 201704.02.2017
Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.19983,47,83Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.2017
Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.19943,50,32Lillehammer, Veidekkelekene22.06.2017
Vidar Dahle, IL Gular26.02.19883,47,96Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Sondre Dingsør, IL Gular03.02.19963,53,29Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Ferdinand Kvan Edman, IF Sturla12.02.19933,42,87Loughborough/GBR, BMC - Loughborough Grand Prix23.06.2018
Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve13.04.19893,46,68Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.19843,52,08Jessheim, UKI 1500m Elite01.06.2017
Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.19983,50,63Fana, Framolekene 201703.06.2017
Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.19973,55,74Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Mats Hauge, IL Gular16.07.19973,48,43Eltham/GBR, BMC Grand Prix07.07.2018
Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.19993,48,68Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.2018
Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.20013,53,98Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Thomas M Heggøy, IL Gular25.05.19943,53,95Jessheim, UKI 1500m Elite01.06.2017
Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.19953,49,24Manchester/GBR, BMC Grand Prix27.05.2017
Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.19903,55,64Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.19893,49,76iBærum, NM innendørs 201803.02.2018
Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.19933,32,48Monaco/MON, IAAF Diamond League - Herculis21.07.2017
Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.19913,38,96+Eugene/OR/USA, Prefontaine Classic - IAAF Diamond League27.05.2017
Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.20003,36,06Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.19993,45,26Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.19893,44,87Sollentuna/SWE, Folksam GP 201828.06.2018
Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.19923,48,98Arna, Seriestevne06.09.2017
Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.19923,51,64Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.2018
Lars Lunde, Stord IL20.05.19973,54,32Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.2018
Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.20013,52,84Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.2018
Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.19943,54,81Jessheim, UKI 1500m Elite01.06.2017
Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.19913,52,40Gavardo/ITA, XII Meeting Citta Di Gavardo04.06.2017
Håkon Mushom, Kristiansand Løpeklubb23.09.19933,55,16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.2017
Erik Udø Pedersen, Kristiansand Løpeklubb09.04.19943,46,78Oordegem/BEL, IFAM26.05.2018
Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.19953,47,80Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial13.04.2018
Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.19913,43,11Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.19983,50,29Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.19963,46,50Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Terje Snarby, Ullensaker/Kisa IL26.03.19893,50,48Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Per Svela, IL Gular19.03.19923,50,07Jessheim, UKI 1500m Elite01.06.2017
Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL10.04.19973,54,43Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Kristian Tjørnhom, Kristiansand Løpeklubb19.09.19953,52,97Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.20003,49,97Sollentuna/SWE, Folksam GP 201828.06.2018
Marius Vedvik, IL Gular18.03.19923,46,89Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.2018
Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.19933,55,43Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.2017
Eivind Øygard, Jølster IL18.02.19923,54,47Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.19973,52,01Nivelles/BEL, Meeting international Lotto de Nivelles24.06.2017
3000 meter (krav: 8,34,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Ådne Andersen, Dimna IL18.01.19948,29,14Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.2017
Mats Bjørgum, Strindheim IL21.02.19948,33,75Børsa, Orkdal Sparebank Lekene 201713.08.2017
Jacob Boutera, IL Gular29.04.19968,24,48Fana, Arne Risa 3000m Classic09.05.2018
Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.19988,20,12Fana, UM 201701.09.2017
Jens Bøhmer, IL Gular29.04.19938,28,06Osterøy, Karusellstevne 523.09.2017
Vidar Dahle, IL Gular26.02.19888,13,75Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Ferdinand Kvan Edman, IF Sturla12.02.19938.07.41Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Trond Ørjan Eide, Strindheim IL18.01.19908,18,40Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.19978,34,36Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.2017
Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.19908,29,56iSteinkjer, Steinkjer Indoor20.01.2018
Ole Petter Fjeld, Tønsberg Friidrettsklubb26.08.19958,25,85Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.19998,29,33Fana, Arne Risa 3000m Classic09.05.2018
Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.19918,33,16Fana, Arne Risa 3000m Classic09.05.2018
Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.19848,15,39Fana, Løpsstevne18.05.2017
Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.19988,14,67Fana, Løpsstevne18.05.2017
Ørjan Grønnevig, IL Skjalg14.02.19918,23,62iHaugesund, KM Innendørs 201728.01.2017
Jonas Lurås Hammer, Lørenskog Friidrettslag10.03.19918,18,20Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad25.07.2017
Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.19978,31,31Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.2017
Mats Hauge, Haugesund IL16.07.19978,14,66Fana, Løpsstevne18.05.2017
Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.19998,09,83Fana, Arne Risa 3000m Classic09.05.2018
Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.19958,17,90Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Magnus Sirnes Hjellum, IL Gular03.02.19948,34,18Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.2017
Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.20018,33,16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.19898,27,39Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.2017
Andreas Iden, IL Gneist10.03.19958,33,75Fana, Arne Risa 3000m Classic09.05.2018
Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.19917,51,93+Eugene/OR/USA, IAAF Diamond League - Prefontaine Classic25.05.2018
Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.20007,56,74iBærum, NM innendørs 201804.02.2018
Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.19998,28,26Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.2017
Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.19968,22,61Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.2018
Svein Roar Kvamme, Norna-Salhus IL03.03.19908,31,13Osterøy, Karusellstevne 523.09.2017
Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.19898,06,64Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad25.07.2017
Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.19928,04,15Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.19928,21,27Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.19938,17,00Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad25.07.2017
Lars Lunde, Stord IL20.05.19978,22,30iBærum, NM innendørs 201804.02.2018
Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.20018,30,07Fana, Arne Risa 3000m Classic09.05.2018
Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.19948,16,54Fana, Arne Risa 3000m Classic09.05.2018
Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.19917,52,55Nembro/ITA, Meeting Internazionale Città di Nembro07.07.2017
Petter Myhr, FIK Orion05.03.20008,31,61Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.19988,20,35iBærum, NM innendørs 201804.02.2018
Sindre Solbakken Omvik, Rosendal TL18.08.19938,32,70Fana, Arne Risa 3000m Classic09.05.2018
Erik Udø Pedersen, Kristiansand IF Friidrett09.04.19948,14,49Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Trond Einar Moen Pedersli, Strindheim IL21.02.19948,12,2iRanheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.2018
Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.19958,17,30iCollege Station/TX/USA, SEC Indoor Championships24.02.2018
Petter M. Rypdal, Strindheim IL30.10.19938,24,31iBærum, NM innendørs 201804.02.2018
Odd Gundersen Sagbakken, FIK Ren-Eng03.07.19978,26,74Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.19988,23,30Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.19968,03,04iUppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.2018
Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.20008,20,26Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Frode Stenberg, Lørenskog Friidrettslag19.06.19868,31,14Fana, Arne Risa 3000m Classic09.05.2018
Per Svela, IL Gular19.03.19927,54,66Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.19978,29,33Fana, Arne Risa 3000m Classic09.05.2018
Kristian Tjørnhom, Kristiansand IF Friidrett19.09.19958,22,16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.20008,33,99Fana, UM 201701.09.2017
Marius Vedvik, IL Gular18.03.19927,58,90Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.19988,29,59Fana, Løpsstevne18.05.2017
Håvard Lalit Øglænd, Stavanger Friidrettsklubb13.12.19968,34,46Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.2017
Øystein Kvaal Østerbø, Strindheim IL07.07.19818,26,1iRanheim, Vinterkarusell løp 513.02.2017
Eivind Øygard, Jølster IL18.02.19928,19,40Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.2017
Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.19978,23,94iBærum, NM innendørs 201804.02.2018
Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.19978,22,75Fana, Løpsstevne18.05.2017
5000 meter (krav: 14,59,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Mats Bjørgum, Strindheim IL21.02.199414,54,17Sandnes, NM 201725.08.2017
Jens Bøhmer, IL Gular29.04.199314,50,18Sandnes, NM 201725.08.2017
Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.199614,57,23Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Trond Ørjan Eide, Strindheim IL18.01.199014,28,29Sandnes, NM 201725.08.2017
Ole Petter Fjeld, Tønsberg Friidrettsklubb26.08.199514,47,96Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
August Magnus Flø, Fredrikstad IF28.09.199514,56,02Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.2017
Thomas Fremo, Fjellørnen IL27.11.198714,29,53Sandnes, NM 201725.08.2017
Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.199114,52,55Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Weldu Negash Gebretsadik, IL i BUL12.11.198614,23,41Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.198414,05,78Oordegem/BEL, IFAM Outdoor27.05.2017
Ørjan Grønnevig, Stavanger IF Friidrett14.02.199114,01,98Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.199914,51,74Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.199914,05,47Karlsruhe/GER, Lange Laufnacht 201819.05.2018
Magnus Sirnes Hjellum, IL Gular03.02.199414,58,86Sandnes, NM 201725.08.2017
Andreas Iden, IL Gneist10.03.199514,56,85Sandnes, NM 201725.08.2017
Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.199313,46,40Stockholm/SWE, IAAF Diamond League - BAUHAUS Galan10.06.2018
Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.199113,16,97Palo Alto/CA/USA, Payton Jordan Invitational03.05.2018
Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.200013,20,78Tampere/FIN, IAAF World U20 Championships14.07.2018
Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.199614,27,16Sandnes, NM 201725.08.2017
Svein Roar Kvamme, Norna-Salhus IL03.03.199014,46,81Arna, Seriestevne18.10.2017
Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.198914,05,29Heusden/BEL, NACHT van de Atletiek22.07.2017
Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.199213,56,17Heusden/BEL, NACHT van de Atletiek22.07.2017
Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.199314,25,87Sandnes, NM 201725.08.2017
Lars Lunde, Stord IL20.05.199714,46,62Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Einar Johan Melsom, IL Tyrving14.10.199914,50,83Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.199113,20,16Heusden/BEL, NACHT van de Atletiek22.07.2017
Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.198714,57,55Sandnes, NM 201725.08.2017
Audun Nordtveit, IK Tjalve08.06.198814,46,70London/GBR, London Inter Club Challenge29.07.2017
Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.199814,23,58Oordegem/BEL, IFAM Outdoor27.05.2017
Trond Einar Moen Pedersli, Strindheim IL21.02.199414,26,00Sandnes, NM 201725.08.2017
Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.199514,46,46Gainesville/FL/USA, Pepsi Florida Relays29.03.2018
Petter M. Rypdal, Strindheim IL30.10.199314,31,11Sandnes, NM 201725.08.2017
Ola Sakshaug, Kristiansand Løpeklubb19.09.198414,59,57Kristiansand, Norwegian Grand Prix07.06.2017
Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.199613,56,54Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.200014,35,20Sollentuna/SWE, Folksam GP 201828.06.2018
Per Svela, IL Gular19.03.199213,41,71Oordegem/BEL, IFAM26.05.2018
Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL10.04.199714,52,32Trondheim, Sommerseriestevne31.07.2017
Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.199714,51,98Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Erlend Gjerdevik Sørtveit, Strindheim IL17.12.199414,41,97Karlsruhe/GER, Lange Laufnacht19.05.2017
Kristian Tjørnhom, Kristiansand Løpeklubb19.09.199514,30,45Kristiansand, Norwegian Grand Prix07.06.2017
Ole Mikal Tørsdal, Haugesund IL21.06.199114,50,95Kristiansand, Norwegian Grand Prix07.06.2017
Jonathan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.200014,52,31Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Marius Vedvik, IL Gular18.03.199213,48,05Loughborough/GBR, BMC - Loughborough Grand Prix23.06.2018
Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.199814,33,74Kristiansand, Norwegian Grand Prix07.06.2017
Håvard Lalit Øglænd, Stavanger IF Friidrett13.12.199614,52,12Sandnes, NM 201725.08.2017
Eivind Øygard, Jølster IL18.02.199214,17,64Oordegem/BEL, IFAM26.05.2018
10000 meter (krav: 31,59,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Simen Bergseth, IL Skjalg13.01.199231,29,78Sandnes, NM 201727.08.2017
Mats Bjørgum, Strindheim IL21.02.199430,41,31Trondheim, KM Langdistanse17.05.2017
Lasse Blom, Sømna IL24.11.198331,35,85Trondheim, KM Langdistanse17.05.2018
Jens Bøhmer, IL Gular29.04.199331,19,26Sandnes, NM 201727.08.2017
Trond Ørjan Eide, Strindheim IL18.01.199030,37,31Sandnes, NM 201727.08.2017
Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.199631,37,03Trondheim, KM Langdistanse17.05.2018
Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.199030,43,85Trondheim, KM Langdistanse17.05.2017
Ole Petter Fjeld, Tønsberg Friidrettsklubb26.08.199531,25,37Sandnes, NM 201727.08.2017
August Magnus Flø, Fredrikstad IF28.09.199531,20,20Sandnes, NM 201727.08.2017
Thomas Fremo, Fjellørnen IL27.11.198730,42,05Sandnes, NM 201727.08.2017
Jon Arne Gaundal, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.198831,48,31Trondheim, KM Langdistanse17.05.2018
Weldu Negash Gebretsadik, IL i BUL12.11.198629,21,23Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Iver Matias Linge Glomnes, Strindheim IL24.06.199631,32,80Trondheim, KM Langdistanse17.05.2018
Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar24.09.198430,03,84Sandnes, NM 201727.08.2017
Ørjan Grønnevig, IL Skjalg14.02.199129,44,49Sandnes, NM 201727.08.2017
Jonas Lurås Hammer, Lørenskog Friidrettslag10.03.199130,49,10Sandnes, NM 201727.08.2017
Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.199930,45,00Stockholm/SWE, Långlöparnas Kväll20.06.2017
Magnus Sirnes Hjellum, IL Gular03.02.199431,52,27Sandnes, NM 201727.08.2017
Andreas Iden, IL Gneist10.03.199531,24,68Sandnes, NM 201727.08.2017
Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.199630,39,00Trondheim, KM Langdistanse17.05.2018
Svein Roar Kvamme, Norna-Salhus IL03.03.199031,34,54Sandnes, NM 201727.08.2017
Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.199229,05,87Sandnes, NM 201727.08.2017
Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.199330,21,45Kristiansand, Stadionmila10.06.2017
Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.199128,15,12Ostrava/CZE, 56th Ostrava Golden Spike (IAAF World Challenge Meeting)28.06.2017
Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.199830,54,15Kristiansand, Stadionmila10.06.2017
Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.198831,38.37Kristiansand, Stadionmila10.06.2017
Petter M. Rypdal, Strindheim IL30.10.199330,16,30Sandnes, NM 201727.08.2017
Ola Sakshaug, Kristiansand Løpeklubb19.09.198430,40,12Trondheim, KM Langdistanse17.05.2018
Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.198531,45,08Kristiansand, Stadionmila10.06.2017
Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion24.12.199629,52,99Sandnes, NM 201727.08.2017
Per Svela, IL Gular19.03.199229,09,03Torrance/CA/USA, Mt. SAC Relays19.04.2018
Erlend Gjerdevik Sørtveit, Strindheim IL17.12.199431,50,80Sandnes, NM 201727.08.2017
Ole Mikal Tørsdal, Haugesund IL21.06.199131,05,28Sandnes, NM 201727.08.2017
Marius Vedvik, IL Gular18.03.199228,42,15Torrance/CA/USA, Mt. SAC Relays19.04.2018
Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.199830,36,04Stockholm/SWE, Långlöparnas Kväll20.06.2017
Eivind Øygard, Jølster IL18.02.199229,51,62Sandnes, NM 201727.08.2017
110 meter hekk (106,7cm) (krav: 15,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.199515,37(+2,0)Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League23.06.2017
Henrik Holmberg, Vik IL23.09.198915,44(+0,1)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.2017
Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.199615,84(+1,8)Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.198815,67(+0,1)Firenze/ITA, Multistars 201828.04.2018
Martin Roe, IL Fri01.04.199215,15(-0,5)London/GBR, IAAF World Championships12.08.2017
Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.199113,77(+1,2)Turku/FIN, Paavo Nurmi Games13.06.2017
400 meter hekk (91,4cm) (krav: 57,49)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.200154,64Fana, Framolekene 201802.06.2018
Håvard Becker, Sem IF18.04.199956,35Fana, UM 201702.09.2017
Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.199956,61Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Andreas Dixon, Fana IL03.04.200155,42Fana, Framolekene 201802.06.2018
Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.199151,07Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.2018
Leonard Johan Nesheim, Haugesund IL04.01.199555,88Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.2017
Toralv Opsal, Dimna IL09.03.199852,96Umeå/SWE, Nordic Junior Match & Championships U2019.08.2017
Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.199956,15Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Joachim Sandberg, Sandnes IL18.05.199550,90Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.199655,34Sandnes, NM 201727.08.2017
Karsten Warholm, Dimna IL28.02.199647,81Stockholm/SWE, IAAF Diamond League - BAUHAUS Galan10.06.2018
2000 meter hinder (91,4cm) (krav: 6,09,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.19986,07,74Fana, UM 201702.09.2017
Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.20016,05,91Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.2017
Petter Myhr, FIK Orion05.03.20005,58,86Fana, UM 201702.09.2017
Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.19986,01,15Fana, UM 201702.09.2017
3000 meter hinder (91,4cm) (krav: 9,29,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.19988,52,85Oordegem/BEL, IFAM Outdoor27.05.2017
Vincent Førde, Gloppen Friidrettslag25.09.19979,29,47Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.19989,28,72Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.19959,01,75Leiden/NED, Gouden Spike09.06.2018
Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.20008,26,81Kortrijk/BEL, 20th Guldendensporenmeeting08.07.2017
Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.19898,29,41Leiden/NED, Gouden Spike09.06.2018
Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.19928,52,82Kortrijk/BEL, 20th Guldendensporenmeeting08.07.2017
Petter Myhr, FIK Orion05.03.20009,16,63Jessheim, Hinderfestivalen19.06.2018
Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.19989,11,60Sollentuna/SWE, Folksam GP 201828.06.2018
Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.19979,23,61Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Kappgang 5000 meter (krav: 25,14,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Håvard Haukenes, Norna-Salhus IL22.04.199019,35,99Sandnes, NM 201725.08.2017
Tobias Lømo, IL Koll13.05.200024,15,2Os, ER-ANs åpningsstevne17.03.2018
Syver Andersen Morvik, T&IF Viking16.12.199324,42,1iLeikvang, Vestlandsmesterskap i Kappgang06.02.2017
Fredrik Vaeng Røtnes, BUL-Tromsø Friidrett20.03.199620,45,68Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Joakim Sælen, T&IF Viking18.07.199322,18,9+Os, NM kappgang25.03.2017
Høyde (krav: 1,95)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Håvard Becker, Sem IF18.04.19991,95iGrimstad, Kretskamp28.01.2018
Eirik Greibrokk Dolve, Fana IL05.05.19951,95Sandnes, NM 201727.08.2017
Sindre Gelius Eikje, Haugesund IL12.06.19942,00iUlsteinvik, NM innendørs 201705.02.2017
Brede Raa Ellingsen, Fana IL13.12.19882,00Sandnes, NM 201727.08.2017
Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.20002,00Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.20011,96iBærum, UM Innendørs05.03.2017
Henrik Holmberg, Vik IL23.09.19892,06iUlsteinvik, Opent KM 2018 for Møre og Romsdal28.01.2018
Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.19912,06iBærum, NM innendørs 201804.02.2018
Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.19981,95Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.2018
Storm Koksvik, IK Tjalve20.08.19982,02Fana, Framolekene 201703.06.2017
Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.19962,00iStange, Bamselekene 201719.03.2017
Ivan Kristoffer Nilsen, IL i BUL28.03.19892,12iUlsteinvik, NM innendørs 201705.02.2017
Alexander Nyberget, Askim IF29.04.20001,96Sem, Åpningsstevne av Sembanen21.06.2018
Toralv Opsal, Dimna IL09.03.19981,96Fana, Framolekene 201703.06.2017
Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.19881,98Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League01.07.2017
Martin Roe, IL Fri01.04.19921,98iSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201718.02.2017
Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.20002,06Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.2017
Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.20021,97Györ/HUN, European U-18 Championships 201807.07.2018
Øyvind Ræstad Vikse, Haugesund IL28.01.19991,95iHaugesund, Innendørsstevne 111.01.2017
Stav (krav: 4,20)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.19944,83iTromsø, Tromsølekene innendørs 201810.02.2018
Eirik Greibrokk Dolve, Fana IL05.05.19955,56iTartu/EST, Martin Kutman Memorial24.01.2018
Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.20034,20Fana, Hoppstevne-109.06.2018
Per Magne Florvaag, Sandnes IL21.02.19935,00Sandnes, NM 201726.08.2017
Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.19954,91Porsgrunn, Treningsstevne24.06.2018
Simen Guttormsen, Ski IL Friidrett19.01.20014,80Davis/CA/USA, The Halden Invitational21.04.2018
Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett01.06.19995,55Arcadia/CA/USA, Arcadia Invitational07.04.2018
Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.19984,80iBærum, Stavstevne17.03.2017
Pål Haugen Lillefosse, IL Gneist04.06.20015,46iStockholm/SWE, Just Pole Vault06.01.2018
Toralv Opsal, Dimna IL09.03.19984,60Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.2017
Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.20024,30Fana, Framolekene 201801.06.2018
Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.19884,70Sandnes, NM 201726.08.2017
Martin Roe, IL Fri01.04.19924,80iSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.2018
Markus Rooth, IK Tjalve22.12.20014,30iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.2018
Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.19944,30iUlsteinvik, NM innendørs 201705.02.2017
Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.20004,77Worcester/MA/USA, 2017 USATF-New England Open and Masters Outdoor Championships 29.07.2017
Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.20034,68Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Fredrik Weiseth, Ranheim IL05.12.19944,90iBærum, NM innendørs 201803.02.2018
Filip Aas, Ullensaker/Kisa IL24.08.20004,60Oslo/NIH, Stavstevne09.07.2017
Lengde (krav: 6,75)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.20017,39(+1,9)Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.2018
Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.19976,91(+1,8)Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.2017
Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.19967,15(+1,0)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Henrik Holmberg, Vik IL23.09.19896,88(+0,0)Lambertseter, Clean Air Games30.05.2018
Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.19916,78(+1,8)Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.19967,74(+1,4)Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League24.06.2017
Erik Lund, IL i BUL26.04.19977,09iBærum, NM innendørs 201803.02.2018
Toralv Opsal, Dimna IL09.03.19987,22(+0,3)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.19887,26(+0,2)Firenze/ITA, Multistars 201827.04.2018
Martin Roe, IL Fri01.04.19927,81iSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.2018
Markus Rooth, IK Tjalve22.12.20017,03(-0,3)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.19967,61(+1,0)Sandnes, NM 201725.08.2017
Brede Solberg Stølen, Ranheim IL27.02.19937,21(+0,0)Trondheim, AF-stevnet23.05.2018
Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.19926,78iHvam, Låvefest Januar 201714.01.2017
Myron Weinberg, Kristiansand IF Friidrett09.12.19996,75iGrimstad, Kretskamp28.01.2018
Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.20016,80(-0,4)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Tresteg (krav: 14,00)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Sindre Almsengen, IK Tjalve16.02.198514,60(-0,7)Sandnes, NM 201726.08.2017
Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.200214,12(+1,9)Fana, Framolekene 201801.06.2018
Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.199114,51(-0,6)Fana, Framolekene 201803.06.2018
Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.200115,35(+1,6)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.2018
Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.200014,89(+0,0)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.2018
Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.199614,23(+2,0)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.2018
Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.199614,44(+0,6)Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201716.09.2017
Erik Lund, IL i BUL26.04.199715,22iTampere/FIN, Nordisk Innendørslandskamp11.02.2017
Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.200014,80(+0,0)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.199814,72(+0,0)Fana, UM 201702.09.2017
Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.198314,59iSaarbrücken/GER, Hallen-Meisterschaft der Großregion Saar/RLP/LUX/Els./Loth28.01.2017
Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.199215,15iHvam, Låvefest Januar 201714.01.2017
Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.200114,19(+0,4)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.2018
Kule 7,26Kg (krav: 14,25)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.199516,66iUlsteinvik, NM innendørs 201704.02.2017
Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.199716,14iUlsteinvik, NM innendørs 201704.02.2017
Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.198815,41iSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.2018
Martin Roe, IL Fri01.04.199215,71iSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.2018
Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.199518,21iUlsteinvik, NM innendørs 201704.02.2017
Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.199819,67iUppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.2018
Diskos 2,0Kg (krav: 44,00)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Fredrik Amundgård, IL Tyrving12.01.198957,99Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Magnus Røsholm Aunevik-Berntsen, IK Tjalve19.10.198946,41Heggedal, Kastkarusell 118.05.2017
Morten Bredholt, Rakkestad IF02.09.197745,09Aremark, Treningsstevne24.09.2017
Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.199046,36Byrkjelo, Treningsstemne13.07.2017
Iver Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb03.01.196645,81Greveskogen, Seriestevne14.10.2017
Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.199563,30Albufeira/POR, Kaststevne05.04.2018
Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.199752,94Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial13.04.2018
Bjørn Terje Pay, Ros IL05.03.197455,42Røyken, Spikkestad Open20.05.2018
Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.198845,41Trondheim, AF-Stevnet23.05.2017
Martin Roe, IL Fri01.04.199249,19Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League02.07.2017
Erik Johannes Rosvold, Asker Sk. Friidrett13.11.199844,78Røyken, Spikkestad Open26.05.2018
Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.199651,97Geithus, Kastkarusell27.06.2018
Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.199563,97Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Slegge 7,26Kg (krav: 50,00)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Herman Aurdal, Sykkylven IL22.02.199953,05Gloppen, Loggane Open13.05.2018
Jørgen Olsen Austnes, IL Fri23.04.199459,69Fana, Framolekene 201704.06.2017
Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.200050,33Gloppen, Loggane Open27.05.2018
Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.199564,92Halle/GER, Hallesche Werfertage21.05.2017
Marius Grinden, Løten Friidrett11.02.199158,55Løten, Løtenlekene25.05.2017
Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.199650,42Byrkjelo, Gloppemeisterskap08.06.2017
Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.199076,66Lambertseter, Clean Air Games30.05.2018
Steinar Kleppe, Gloppen Friidrettslag06.03.198862,69Sandnes, NM 201726.08.2017
Sondre Kolbjørnsen, IL Gneist12.08.199554,71Fana, Framolekene 201803.06.2018
Martin Kornerud, IF Sturla15.04.199852,73Løten, Treningsstevne10.06.2017
Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.199772,20Eugene/OR/USA, NCAA Division I Championships06.06.2018
Jon Nerdal, Norna-Salhus IL17.02.199663,36Tempe/AZ/USA, Baldy Castillo Invitational16.03.2018
Kjetil Røste Ringen, Brandbu IF20.06.199363,27Fana, Framolekene 201704.06.2017
Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.199656,97Gloppen, Loggane Open11.06.2017
Richard Villanger, Ask Friidrett09.05.199154,42Gloppen, Loggane Open30.07.2017
Spyd 800gram (krav: 58,00)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Jarl Bernhard Bjørklund, Halden IL21.01.199766,56Askim, Sparebanklekene13.05.2018
Vebjørn Kaldahl Bottenvik, Bryne FIK13.01.199565,37Sandnes, NM 201727.08.2017
Gardar Johann Fridriksson, Norna-Salhus IL08.02.199467,43Nittedal, Norsk Spydgalla 201710.06.2017
Dag Inge Hansen, Herkules Friidrett07.05.196961,91Larvik, Åpent KM Veteraner24.05.2017
Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.199875,26Umeå/SWE, Nordic Junior Match & Championships U2020.08.2017
Jostein André Kvikstad, Bodø Friidrettsklubb31.12.199359,44Bodø, Kretsstevne24.05.2018
Paul Redford, Nittedal IL07.05.199061,30Nittedal, Treningsstevne13.08.2017
Lars Vikan Rise, Nidelv IL23.11.198861,34Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting18.06.2017
Martin Roe, IL Fri01.04.199266,64Firenze/ITA, Multistars 201828.04.2018
Kasper Sagen, IL Tyrving19.04.199968,41Hønefoss, Treningstevne31.05.2017
Alexander Skorpen, Halden IL23.05.199862,22Nittedal, Norsk Spydgalla 201710.06.2017
Christer Stenersrød, Halden IL17.05.199168,19Sandnes, NM 201727.08.2017
Myron Weinberg, Kristiansand IF Friidrett09.12.199964,00Kristiansand, Norwegian Grand Prix07.06.2017

KS

100 meter (krav: 12,75)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Emma Abotnes, Fana IL04.02.200212,46(-0,1)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Kristine Berger Akervold, Fagernes IL17.09.199812,33(-0,1)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Sigrid Kongssund Amlie, Moelven IL01.01.200212,64(+1,1)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Maren Bakke Amundsen, Moelven IL08.03.200312,52(-0,1)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Maiken Andreassen, FIK Orion28.05.200212,50(+1,9)Lillehammer, Gkrør-stevnet05.06.2018
Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.200112,39(+1,9)Fana, Gneistspelen 201823.06.2018
Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.200012,75(+1,4)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.2017
Monika Benserud, IL Gneist24.11.199612,67(+0,0)Aalborg/DEN, Onsdagsstævne 119.04.2017
Alice Ulla Berg, Dimna IL29.01.199712,41(+0,9)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Tone Sandtorv Brakedal, Stord IL04.05.199912,62(+1,5)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.199912,35(+1,2)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.2017
Mari Gilde Brubak, Trondheim Friidrett10.11.199011,78(+1,2)Lillehammer, Veidekkelekene25.06.2017
Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.200112,68(+1,9)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen08.07.2018
Astrid Mangen Cederkvist, Sandnes IL23.03.199411,71(+0,3)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Emma Natalie Hagen Dhir, Kristiansand IF Friidrett03.02.199912,48(+1,9)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Anne Skudal Dolvik, IL Gneist21.02.198811,99(+0,7)Fana, Karabinlekene 201713.05.2017
Ida Eikeng, Urædd Friidrett25.06.199911,92(+0,5)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Josefine Tomine Eriksen, Larvik Turn & IF16.08.200012,43(-2,7)Larvik, Åpent KM Veteraner24.05.2017
Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.200012,13(+0,9)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.200212,68(+1,0)Fana, UM 201701.09.2017
Maria Helene Fagerli, Storfjord IL20.08.200112,26(+2,0)Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.2017
Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.199812,75(+1,2)Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.2017
Hedda Furenes, Sandnes IL20.07.200312,75(+0,3)Sandnes, Jærcup 214.05.2018
Malin Furuhaug, Lillehammer IF04.12.200212,57(+1,6)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet08.05.2018
Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.199612,16(+2,0)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.2018
Solveig B Gran, IL i BUL02.03.200212,48(+2,0)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.2017
Juliane Rosenvinge Grell, Fredrikstad IF11.04.200212,70(+1,8)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Ida Bakke Hansen, Sandnes IL07.01.199311,98(+0,8)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Rikke Hauan, FIK Orion20.01.199812,36(+1,6)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.200212,67(+2,0)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.2017
Nora Pauline Helm, Horten Friidrettsklubb17.02.199912,65(+1,2)Kronshagen/GER, Bahneröffnung SG TSV Kronshagen/Kieler TB07.05.2017
Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.199911,90(+1,8)Mannheim/GER, 24. Bauhaus Juniorengala01.07.2017
Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.200112,14(+0,8)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Ester Holt, IF Sturla29.05.200112,60(+1,4)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.2017
Frida Hjertø Høidahl, Asker Sk. Friidrett27.01.199812,61(+1,2)Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.2017
Cecilia Johanna Carneiro Håkegård, Selsbakk IF07.12.199412,46(+0,2)Sandnes, NM 201725.08.2017
Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.200212,62(+1,8)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Katrine Ingvaldsen, Ask Friidrett12.04.200112,57(+0,8)Leikvang, Hovdingleikane 201722.05.2017
Hanne Berit Irgens, Sandnes IL27.06.199412,06(+0,6)Sandnes, NM 201725.08.2017
Christine Bjelland Jensen, IL Gular16.06.199411,76(+1,6)Skara/SWE, SkaraRacet06.06.2017
Sara Dorthea Jensen, Sørild FIK15.03.199612,44(-0,7)Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.2017
Elin Serine Vik Johannessen, Lyngdal IL23.04.200012,27(+0,5)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Hedda Ekrem Johansen, IF Sturla03.01.200312,54(+2,0)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.2018
Nathalie O. Johnsen, IL Skjalg02.07.199812,03(+1,1)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Henriette Jæger, Aremark IF30.06.200312,21(+1,7)Fana, Karabinlekene 201812.05.2018
Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.199812,32(+1,2)Florø, Florø Friidrettsfestival 201710.06.2017
Birgitte Kjuus, Raumnes & Årnes IL30.05.199912,63(+1,3)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.2017
Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.199011,69(+1,5)Bulle/SUI, Meeting de la Gruyère07.07.2018
Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion13.09.199912,18(+1,9)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Malin Kulseth, Selsbakk IF24.12.199612,02(+1,1)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Miranda Lauvstad, Nesøya IL22.11.200312,52(+0,7)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Mia Guldteig Lien, Ranheim IL30.08.200312,58(+0,7)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.200012,53(+1,9)Fana, Gneistspelen 201823.06.2018
Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.199312,26(+1,1)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Anastasia Z Lunde, Sørild FIK13.06.200112,55(+1,9)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Inger Constanse Eidhammer Lunde, Etne IL25.04.200212,65(+1,2)Haugesund, Mailekene 201826.05.2018
Celina Nilsen Lundevik, IL Tyrving25.10.199912,52(+0,9)Skara/SWE, SkaraRacet06.06.2017
Lone Malmberg, Sarpsborg IL17.10.200112,36(+2,0)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.2017
Vilde Marstein, IL Koll05.06.200212,46(+1,0)Fana, UM 201701.09.2017
Maja Medic, Lyngdal IL26.06.200012,32(+0,5)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.199911,66(-1,2)Grosseto/ITA, European Athletics U20 Championships20.07.2017
Malin Mønsås, Sørild FIK23.03.199912,69(+1,0)Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.2017
Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.199812,65(+1,1)Overhalla, Overhalla Vindsprint 201720.08.2017
Malin Nyfors, Sandnes IL12.07.199712,57(+1,7)Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Heidi Hessan Næss, IL Tyrving07.09.198912,32(+1,2)Skara/SWE, SkaraRacet06.06.2017
Abigail Ogoti, Nesbyen IL28.08.200212,36(+1,8)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Ezinne Okparaebo, Norna-Salhus IL03.03.198811,24(+1,6)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Rachel Ombeni, Bergens Turnforening20.06.200112,72(+1,8)Bertix/BEL, Intercercles LBFA TC Dames DIV I12.05.2018
Linn Oppegaard, Moss IL23.12.199812,28(+0,9)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Thanya Panchalingam, IL i BUL14.10.199812,70(+1,6)Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.2017
Kaja Eidshaug Pedersen, Namsen Friidrettsforening11.05.200112,43(+1,5)Fana, UM 201701.09.2017
Thea Aase Pedersen, Stein FIK03.04.200012,45(+1,6)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.2017
Marte Pettersen, Trondheim Friidrett30.04.199712,16(+0,3)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.200012,39(+1,2)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Helene Rønningen, IL Tyrving04.09.199811,46(+0,0)Weinheim/GER, B&S Kurpfalz Gala 201826.05.2018
Emilie Sandberg, Sandnes IL12.02.200012,59(-0,1)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Hannah Marie Skjeret, Ørsta IL24.10.199612,56(+2,0)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.2017
Maria Skår, Fyllingen IL15.10.200212,40(+1,8)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Siv Krakeli Sneen, Moelven IL21.11.199212,68(+0,7)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.2017
Ingrid Sortland, IL Gneist10.09.199912,61(+0,9)Fana, UM 201701.09.2017
Summer Thalya Steinsrud, Ullensaker/Kisa IL03.07.200112,58(+2,0)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Liv Storhaug, Sandnes IL03.09.200012,13(+0,3)Sandnes, Jærcup 214.05.2018
Ingrid Storlien, FIK Orion12.03.199912,57(+0,5)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.200312,67(+1,7)Fana, Framolekene 201803.06.2018
Elise Sanden Søvik, Norna-Salhus IL16.07.199712,51(+1,8)Leikvang, Hovdingrulett 305.07.2018
Cathrine Trøen, Lillehammer IF10.09.200112,49(+0,8)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.2018
June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.199912,33(+1,6)Fana, Karabinlekene 201812.05.2018
Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.200112,45(+2,0)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.2018
Julie Landrø Vigdal, Trondheim Friidrett10.02.199712,64(+1,6)Trondheim, VindSprint09.07.2017
Julie Viken, IL Fri11.07.199712,67(+1,2)Florø, Florø Friidrettsfestival 201710.06.2017
Agathe Holtan Wathne, Sandnes IL25.07.199412,05(+1,7)Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Maria Aaberg, IL Tyrving05.10.200112,73(+2,0)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.2018
Marlen Aakre, Fredrikstad IF17.09.199312,17(+0,2)Halmstad/SWE, Laxaspelen16.06.2018
Vilde Aasmo, Sandnes IL10.10.199811,91(+1,8)Mannheim/GER, 24. Bauhaus Juniorengala01.07.2017
200 meter (krav: 26,10)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Emma Abotnes, Fana IL04.02.200224,99(+1,7)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.2018
Charlotte Lund Abrahamsen, IL Sandvin22.08.198725,91(+0,5)Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.2017
Kristine Berger Akervold, Fagernes IL17.09.199824,97(+1,0)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.2017
Maren Bakke Amundsen, Moelven IL08.03.200325,29(+1,7)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.2018
Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.200125,59iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Alice Ulla Berg, Dimna IL29.01.199725,53(-1,0)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.2017
Emilie Berge, Iveland IL07.12.199725,78(+1,3)Mobile/AL/USA, South Alabama Invitational13.04.2017
Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.199924,85(+1,5)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.2017
Mari Gilde Brubak, Trondheim Friidrett10.11.199024,82(+0,5)Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Astrid Mangen Cederkvist, Sandnes IL23.03.199423,56(+1,2)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Karoline Daland, Sørild FIK13.02.199925,53iBærum, Kretskamp05.02.2017
Emma Natalie Hagen Dhir, Kristiansand IF Friidrett03.02.199926,02(+0,9)Fana, UM 201702.09.2017
Anne Skudal Dolvik, IL Gneist21.02.198824,73(-1,4)Fana, Karabinlekene 201714.05.2017
Mari Drabløs, IL Tyrving22.06.199825,67iBærum, Bassen Sprint20.01.2018
Telma Eid, Søndre Land IL20.03.199826,04(+0,0)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.2017
Ida Eikeng, Urædd Friidrett25.06.199924,01(+0,6)Mannheim/GER, Bauhaus Junioren-Gala24.06.2018
Josefine Tomine Eriksen, Larvik Turn & IF16.08.200024,84(-0,3)Fana, UM 201703.09.2017
Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.200024,71(+1,2)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.200225,67(+1,7)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.2018
Tina Ngozi Ezeh, Selsbakk IF10.08.200326,05iSteinkjer, Steinkjer Indoor20.01.2018
Maria Helene Fagerli, Storfjord IL20.08.200126,04(+0,8)Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.2017
Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.199825,23(-0,1)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Sigrid Leseth Føyen, Sportsklubben Vidar23.08.200125,71(+1,2)Asker, Askerlekene 201710.06.2017
Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.199625,42iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Solveig B Gran, IL i BUL02.03.200225,71(+1,0)Asker, Askerlekene 201710.06.2017
Ida Bakke Hansen, Sandnes IL07.01.199324,72(-0,1)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.2018
Benedicte Hauge, IK Tjalve19.01.198924,29(+1,9)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Nora Haugen, Sandnes IL22.07.200325,79(+1,8)Haugesund, KM friidrett Rogaland09.06.2018
Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.199924,43iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.200124,12iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.2018
Ester Holt, IF Sturla29.05.200125,92(+1,0)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.2017
Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.200226,10iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Katrine Ingvaldsen, Ask Friidrett12.04.200126,08iLeikvang, Pingvinlekene 201711.02.2017
Hanne Berit Irgens, Sandnes IL27.06.199425,67(-2,2)Stavanger, Skjalgstevne17.08.2017
Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving17.04.199423,46(+1,0)Los Angeles/CA/USA, Trojan Invitational18.03.2017
Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg19.03.199325,95(+0,1)Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes10.06.2018
Christine Bjelland Jensen, IL Gular16.06.199424,19(+1,2)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Sara Dorthea Jensen, Sørild FIK15.03.199624,40iBærum, UM Innendørs05.03.2017
Elin Serine Vik Johannessen, Lyngdal IL23.04.200025,16(+1,7)Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes10.06.2018
Hedda Ekrem Johansen, IF Sturla03.01.200325,81(+1,8)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.2018
Nathalie O. Johnsen, IL Skjalg02.07.199825,04(+1,7)Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes10.06.2018
Henriette Jæger, Aremark IF30.06.200324,68(+1,2)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.199023,21(+2,0)Bulle/SUI, Meeting de la Gruyère07.07.2018
Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion13.09.199925,12(+1,0)Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.2017
Malin Kulseth, Selsbakk IF24.12.199624,87iSteinkjer, Steinkjer Indoor20.01.2018
Miranda Lauvstad, Nesøya IL22.11.200325,93(+0,0)Asker, Askerlekene 201809.06.2018
Mia Guldteig Lien, Ranheim IL30.08.200325,77(+0,1)Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.2018
Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.200025,90(+0,9)Fana, Gneistspelen 201824.06.2018
Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.199325,62iBærum, Bassen Sprint20.01.2018
Anastasia Z Lunde, Sørild FIK13.06.200126,03iBærum, UM Innendørs05.03.2017
Celina Nilsen Lundevik, IL Tyrving25.10.199925,74iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene12.02.2017
Erle Musum Lyng, Verdal Friidrettsklubb08.07.200225,64iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Lone Malmberg, Sarpsborg IL17.10.200125,77(+1,0)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.2017
Vilde Marstein, IL Koll05.06.200226,06(+1,0)Asker, Askerlekene 201710.06.2017
Maja Medic, Lyngdal IL26.06.200025,90(-0,1)Sandnes, NM 201726.08.2017
Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.199923,89(+1,0)Mannheim/GER, 24. Bauhaus Juniorengala02.07.2017
Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.200125,91(+1,2)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Agnes Elisabeth Morud, Ranheim IL10.09.200325,84iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Emily Rose Norum, Steinkjer Friidrettsklubb01.03.199625,91(+0,1)Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.2017
Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.199825,85(+1,2)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.2018
Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.199725,59iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.2018
Mille Eide Nyhus, Hamar friidrett01.05.200326,10iStange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.2018
Heidi Hessan Næss, IL Tyrving07.09.198925,67iBærum, Sprintstevne26.01.2017
Abigail Ogoti, Nesbyen IL28.08.200225,93(+1,7)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.2018
Ezinne Okparaebo, Norna-Salhus IL03.03.198823,38(+0,4)La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint International01.07.2018
Linn Oppegaard, Moss IL23.12.199825,27(+0,9)Sarpsborg, KM Østfold11.06.2017
Isabelle Pedersen, IL i BUL27.01.199223,79(+2,0)Auburn/AL/USA, War Eagle Invititaional22.04.2017
Kaja Eidshaug Pedersen, Namsen Friidrettsforening11.05.200125,42iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Thea Aase Pedersen, Stein FIK03.04.200025,65iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.2018
Marte Pettersen, Urædd Friidrett30.04.199724,49(-0,8)Sandnes, NM 201727.08.2017
Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.200025,25iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.2018
Kaja Rolfsen, Sandefjord Turn & IF03.01.199925,80iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene12.02.2017
Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.200225,55iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Helene Rønningen, IL Tyrving04.09.199823,27(+1,2)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Hannah Marie Skjeret, Ørsta IL24.10.199626,03(+1,5)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.2017
Marie Skjæggestad, IL Tyrving18.01.199926,01(+0,6)Asker, Askerlekene 201710.06.2017
Therese Skyttermoen, FIK Orion16.09.199926,01iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Maria Skår, Fyllingen IL15.10.200225,59(+0,8)Leikvang, Hovdingleikane24.05.2018
Elisabeth Slettum, IL Skjalg31.08.198623,97(+0,1)Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.2017
Ingrid Sortland, IL Gneist10.09.199926,04(+0,9)Fana, UM 201702.09.2017
Summer Thalya Steinsrud, Ullensaker/Kisa IL03.07.200125,75(+0,0)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Liv Storhaug, Sandnes IL03.09.200025,02iBærum, NM innendørs 201803.02.2018
Ingrid Storlien, FIK Orion12.03.199925,97(-0,1)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.200326,01(-0,1)Fana, Framolekene 201801.06.2018
Cathrine Trøen, Lillehammer IF10.09.200125,77(+2,0)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.2018
June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.199925,47(+0,8)Leikvang, Hovdingleikane24.05.2018
Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.200125,18iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Agathe Holtan Wathne, Sandnes IL25.07.199424,61(+0,1)Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.2017
Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF21.06.199725,73(+1,1)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.2018
Anna Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett02.05.200326,07iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Maria Aaberg, IL Tyrving05.10.200125,58iBærum, NM innendørs 201803.02.2018
Marlen Aakre, Fredrikstad IF17.09.199324,83(+1,2)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Vilde Aasmo, Sandnes IL10.10.199824,90iBærum, UM Innendørs05.03.2017
400 meter (krav: 58,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Emilie Hov Andreassen, Sportsklubben Vidar26.04.200058,55iBærum, UM Innendørs03.03.2017
Mina Marie Anglero, IL Tyrving20.10.199756,52Asker, Askerlekene 201711.06.2017
Jorunn Bjørkli Bakløkk, Selsbakk IF01.01.199858,30iSteinkjer, Steinkjer Indoor21.01.2017
Margrete Jørgensen Baustad, Haugesund IL25.05.200058,66iUlsteinvik, NM innendørs 201704.02.2017
Alice Ulla Berg, Dimna IL29.01.199757,70Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.2018
Tina Helen Bergem, Kristiansand IF Friidrett30.06.199458,96Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Elisabeth Angell Bergh, IK Tjalve21.03.199658,42Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Eilen Brenne, Herkules Friidrett27.04.200356,63Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.2018
Constance Løken Dahl, IL Tyrving20.02.200158,36iSteinkjer, UM Innendørs09.03.2018
Karoline Daland, Sørild FIK13.02.199956,40iBærum, Bassen Sprint25.02.2017
Anne Skudal Dolvik, IL Gneist21.02.198858,72iUlsteinvik, NM innendørs 201704.02.2017
Mari Drabløs, IL Tyrving22.06.199855,93iBærum, NM innendørs 201803.02.2018
Malin Edland, Larvik Turn & IF31.03.199958,02iBærum, Bassen Sprint25.02.2017
Yngvild Elvemo, IL i BUL28.05.199055,22mxiHvam, UKI 400 m16.02.2017
Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.200158,67Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Josefine Tomine Eriksen, Larvik Turn & IF16.08.200054,88Umeå/SWE, Nordic Junior Match & Championships U2019.08.2017
Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.200055,71Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Caroline Fleischer, Ski IL Friidrett26.10.199657,86iBærum, UM Innendørs03.03.2017
Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.199856,57Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Sigrid Leseth Føyen, Sportsklubben Vidar23.08.200157,36Lillehammer, Veidekkelekene24.06.2017
Benedicte Hauge, IK Tjalve19.01.198953,88Lyngdal, Sommerstevne11.07.2017
Sara Havang, Selsbakk IF28.06.199457,38Oslo/Bi, OFIKs løpsstevne 201811.07.2018
Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.200157,30Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Hedda Hynne, Strindheim IL13.03.199053,44Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving17.04.199451,81Los Angeles/CA/USA, Trojan Invitational18.03.2017
Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg19.03.199357,72Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Sara Dorthea Jensen, Kristiansand IF Friidrett15.03.199653,73Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Karen Johanne Jøsendal, Norna-Salhus IL06.06.199457,67Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.2018
Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.199053,65Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion13.09.199958,62iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.2017
Turid Loe, Selsbakk IF23.06.199458,51Trondheim, Strindheimlekene20.08.2017
Erle Musum Lyng, Verdal Friidrettsklubb08.07.200257,15Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.2018
Ingvild Meinseth, Sørild FIK31.03.199957,66Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.2018
Trine Mjåland, Kristiansand IF Friidrett03.06.199056,04Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.2017
Agnes Elisabeth Morud, Ranheim IL10.09.200358,72Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.2018
Sanne Njaastad, Sportsklubben Vidar16.04.200058,31Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Emily Rose Norum, Steinkjer Friidrettsklubb01.03.199655,77iSteinkjer, Seriestevne oppkjøring UM inne 201718.02.2017
Tara Marie Norum, Steinkjer Friidrettsklubb18.09.199157,50Clermont/FL/USA, Pure Athletics Spring Invitational15.04.2017
Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.199757,49iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.2018
Linn Oppegaard, Moss IL23.12.199858,08Lillehammer, Veidekkelekene24.06.2017
Ingrid Pernille Rismark, IF Sturla24.06.200158,43iSteinkjer, UM Innendørs09.03.2018
Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.200257,70Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Marie Skjæggestad, IL Tyrving18.01.199955,33Lillestrøm, Romerikslekene27.05.2018
Elisabeth Slettum, IL Skjalg31.08.198654,35Oslo/Bi, OFIKs løpsstevne 201811.07.2018
Amalie M. Sæten, Kristiansand IF Friidrett01.12.199757,37Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Stine Meland Tomb, Trondheim Friidrett27.06.198657,48Stockholm/SWE, Kval Lag-SM27.05.2017
June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.199956,56Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.2018
Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.200155,90Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.2018
Solveig Hernandez Vråle, IL Sandvin26.07.199955,33Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.200258,82Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF21.06.199755,73Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Marlen Aakre, Fredrikstad IF17.09.199356,42Hvidovre/DEN, Copenhagen Open09.06.2018
Anniken Aarebrot, Fredrikstad IF18.08.200258,79Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.2018
Vår Åsheim, Ullensaker/Kisa IL28.04.199955,75Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
800 meter (krav: 2,14,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Mina Marie Anglero, IL Tyrving20.10.19972,07,11Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships13.07.2017
Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.20022,09,48Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.2017
Anne Hjorth Arntsen, Kristiansand Løpeklubb21.06.20012,12,51Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.2017
Margrete Jørgensen Baustad, Haugesund IL25.05.20002,13,79Oordegem/BEL, Memorial Leon Buyle02.06.2018
Elisabeth Angell Bergh, Haugesund IL21.03.19962,07,63Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Eilen Brenne, Herkules Friidrett27.04.20032,12,01Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Sara Busic, IL Skjalg11.02.20022,09,96Loughborough/GBR, BMC - Loughborough Grand Prix23.06.2018
Pia Bålsrud, IL i BUL03.06.19952,14,05Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.2018
Constance Løken Dahl, IL Tyrving20.02.20012,14,91Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.2017
Kristine Lande Dommersnes, Haugesund IL20.05.19992,11,67Fana, UM 201703.09.2017
Malin Edland, Larvik Turn & IF31.03.19992,07,87iUppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.2018
Yngvild Elvemo, IL i BUL28.05.19902,01,65Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.20012,11,79Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Andrea Modin Engesæth, Sandefjord Turn & IF06.07.20012,12,38Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.2017
Josefine Tomine Eriksen, Larvik Turn & IF16.08.20002,09,69mxLarvik, Bøkeskoglekene 201727.08.2017
Ida Fillingsnes, Herkules Friidrett30.06.19902,06,19iReykjavik/ISL, Reykjavík International Games04.02.2017
Caroline Fleischer, Ski IL Friidrett26.10.19962,09,03Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Ingrid Halvorsen Folvik, IK Tjalve23.01.19972,09,18Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Tessa Frenay, Halden IL27.02.19962,11,70Sarpsborg, KM Østfold09.06.2018
Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.19982,13,07iCollege Station/TX/USA, NCAA Division I Indoor Championships09.03.2018
Petronella Tordsdatter Halle, IL Runar07.10.20022,12,97Lillestrøm, Romerikslekene26.05.2018
Maren Hansen-Møllerud. Hauen, FIK Ren-Eng05.07.19972,14,85Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.2017
Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL16.09.20002,09,47Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna29.06.2017
Hedda Hynne, Strindheim IL13.03.19901,59,87London/GBR, IAAF Diamond League - Muller Anniversary Games09.07.2017
Lena Indrebø, IL Gular06.08.19922,13,49Sandnes, NM 201726.08.2017
Sara Dorthea Jensen, Sørild FIK15.03.19962,10,35Oordegem/BEL, IFAM26.05.2018
Anniken Johansen, IL i BUL17.05.19882,10,30Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.2017
Karen Johanne Jøsendal, Norna-Salhus IL06.06.19942,13,66Espoo/FIN, Motonet Gp15.06.2018
Ingrid Emilsen Kristiansen, IL Gular19.12.19922,10,67Geithus, Furumolekene 201710.09.2017
Silje Lindstad, Norna-Salhus IL04.04.19972,14,73Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.2017
Ida Marcussen, IK Våg01.11.19872,14,33Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting18.06.2017
Julie Frøslev Mathisen, Askim IF21.05.19932,10,10Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.2018
Maria Hartz Melling, IF Sturla19.12.20022,14,6Drammen, Treningsstevne19.09.2017
Trine Mjåland, Kristiansand IF Friidrett03.06.19902,03,23Oordegem/BEL, IFAM Outdoor27.05.2017
Ingvild Myking, IL Gneist18.11.19992,11,60Fana, UM 201703.09.2017
Sanne Njaastad, Sportsklubben Vidar16.04.20002,07,32Oordegem/BEL, Memorial Leon Buyle02.06.2018
Emily Rose Norum, Steinkjer Friidrettsklubb01.03.19962,10,60Trondheim, Trondheimslekene 201704.06.2017
Kristin Svendby Otervik, Lørenskog Friidrettslag15.08.20012,10,61Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Mari Andreassen Rud, Askim IF01.11.20012,11,91Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.2018
Elisabet Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb15.11.19992,14,51Fana, UM 201703.09.2017
Karoline Skauen, Sarpsborg IL30.01.20002,09,18Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.2017
Vilde Svortevik, IK Tjalve18.05.19942,12,01Sandnes, NM 201727.08.2017
Amalie M. Sæten, Ullensaker/Kisa IL01.12.19972,04,80Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.19942,13,08Coral Gables/FL/USA, Miami Hurricane Alumni Invitational08.04.2017
Christina Maria Toogood, Sandnes IL23.01.19892,11,67mxSandnes, SI-stevne23.05.2018
Grethe Tyldum, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.20012,14,60Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Sigrid Jervell Våg, IL i BUL06.06.19922,07,90Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Sigrid Wahlberg, Ranheim IL20.02.20032,12,44iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.2018
Maria Sagnes Wågan, Namdal løpeklubb22.05.19922,12,46Stjørdal, BDO-lekene 201802.06.2018
Camilla Ziesler, Sandnes IL09.05.20002,09,33iSandnes, Sørvestmesterskap15.01.2017
1500 meter (krav: 4,44,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Sigrid Alvik, IL Tyrving30.05.20034,39,50Asker, Askerlekene 201809.06.2018
Mina Marie Anglero, IL Tyrving20.10.19974,26,81Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.20024,32,49Jessheim, UKI 1500m Elite01.06.2017
Anne Hjorth Arntsen, Kristiansand Løpeklubb21.06.20014,42,66Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.2017
Frida Berge, IL Gular13.03.19944,26,25Eugene/OR/USA, Oregon Twilight05.05.2017
Elisabeth Angell Bergh, IK Tjalve21.03.19964,19,71Gainesville/FL/USA, Pepsi Florida Relays30.03.2018
Pia Bålsrud, Ullensaker/Kisa IL03.06.19954,33,58Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Vienna Søyland Dahle, IL Skjalg06.01.19924,29,65Haugesund, Mailekene 201827.05.2018
Kristine Lande Dommersnes, Haugesund IL20.05.19994,28,59Merksem/BEL, Internationaal Antwerps Atletiekgala01.07.2018
Eli Anne Dvergsdal, Varegg IL19.11.19914,38,90Fana, Gneistspelen 201822.06.2018
Malin Edland, Larvik Turn & IF31.03.19994,30,33iBærum, UM Innendørs03.03.2017
Yngvild Elvemo, IL i BUL28.05.19904,30,99Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.2017
Kristine Eikrem Engeset, IK Tjalve15.11.19884,27,02Sandnes, NM 201726.08.2017
Andrea Modin Engesæth, IL Runar06.07.20014,40,24Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.2018
Hannah Berntzen Engevik, Nittedal IL13.05.20024,37,08Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Pernilla Eugenie Epland, Stord IL29.11.19904,27,48Haugesund, Mailekene 201827.05.2018
Karoline Finne, IK Tjalve24.02.19934,31,59Sandnes, NM 201726.08.2017
Ingrid Halvorsen Folvik, IL Gular23.01.19974,20,51Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships14.07.2017
Tessa Frenay, Halden IL27.02.19964,27,73Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Bertine-Helene Færø, Varegg IL27.12.19924,43,68Fana, Gneistspelen 201822.06.2018
Sigrun Gjølberg, Rygge IL22.10.19914,42,47Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.2018
Emilie Fossumstuen Grøterud, Moelven IL01.04.19974,40,65Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.2018
Karoline Bjerkeli Grøvdal, IK Tjalve14.06.19904,05,57Stockholm/SWE, IAAF Diamond League - BAUHAUS Galan10.06.2018
Petronella Tordsdatter Halle, IL Runar07.10.20024,43,58Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.2018
Maren Hansen-Møllerud. Hauen, FIK Ren-Eng05.07.19974,42,18Lillehammer, Veidekkelekene22.06.2017
Ina Halle Haugen, IL Runar22.11.20034,39,77Asker, Askerlekene 201809.06.2018
Kristine Helle, IK Tjalve29.03.19944,39,40Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.2017
Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL16.09.20004,28,57Oordegem/BEL, Memorial Leon Buyle02.06.2018
Lena Indrebø, IL Gular06.08.19924,43,57Leirvik, Stordleikane 201713.08.2017
Anniken Johansen, IL i BUL17.05.19884,27,87Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Guro Bakke Johnsen, Sandnes IL27.04.20004,34,08Sandnes, KM Rogaland10.06.2017
Ingrid Emilsen Kristiansen, IL Gular19.12.19924,29,92Sandnes, NM 201726.08.2017
Silje Lindstad, Norna-Salhus IL04.04.19974,43,61Harstad, Jr NM i friidrett 201712.08.2017
Julie Frøslev Mathisen, Askim IF21.05.19934,23,77Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Maria Hartz Melling, IF Sturla19.12.20024,39,71Asker, Askerlekene 201809.06.2018
Ingvild Myking, IL Gneist18.11.19994,29,93Sandnes, NM 201726.08.2017
Emma Kirkeberg Mørk, IF Hellas20.12.20024,31,65Drammen, 100 års Jubileumsstevne del 227.08.2017
Christine Næss, Asker Sk. Friidrett18.12.20004,42,60Oslo/Bi, OFIKs løpsstevne 201811.07.2018
Kristin Svendby Otervik, Lørenskog Friidrettslag15.08.20014,41,27iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Marie Synnøve Qvale, IK Tjalve05.07.19944,30,32Sandnes, NM 201726.08.2017
Mariann Austigard Roe, Skarphedin IL31.01.19974,33,92Drammen, Hellas-stevne24.06.2018
Mari Andreassen Rud, Askim IF01.11.20014,35,77Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Mari Roligheten Ruud, IL Runar02.09.20024,44,01Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.2018
Nora Sannes, Sportsklubben Vidar27.03.20004,35,29Drammen, Hellas-stevne24.06.2018
Karoline Skauen, Sarpsborg IL30.01.20004,25,54Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Amalie M. Sæten, Ullensaker/Kisa IL01.12.19974,18,62Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Christina Maria Toogood, Sandnes IL23.01.19894,27,12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Sigrid Jervell Våg, IL i BUL06.06.19924,20,41iBærum, NM innendørs 201804.02.2018
Mai Watson, Sportsklubben Vidar13.02.19894,44,19Asker, Askerlekene 201710.06.2017
Kristiane Width, IL Tyrving15.05.19944,29,04Corvallis/OR/USA, OSU High Performance Meet27.04.2018
Maria Sagnes Wågan, Namdal løpeklubb22.05.19924,25,03Jessheim, 1500 m Elite31.05.2018
Camilla Ziesler, Sandnes IL09.05.20004,17,21Oordegem/BEL, IFAM Outdoor27.05.2017
3000 meter (krav: 10,14,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Ine Bakken, IL Gular28.05.199610,09,68Fana, Arne Risa 3000m Classic09.05.2018
Frida Berge, IL Gular13.03.19949,30,22iNew York/NY/USA, Columbia East-West Challenge28.01.2017
Ida Bergsløkken, Royal Sport22.05.198510,05,39Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.2017
Vienna Søyland Dahle, IL Skjalg06.01.19929,24,41Sollentuna/SWE, Folksam GP 201828.06.2018
Kristine Lande Dommersnes, Haugesund IL20.05.19999,54,21Fana, UM 201701.09.2017
Eli Anne Dvergsdal, Varegg IL19.11.19919,53,26iBærum, NM innendørs 201803.02.2018
Kristine Eikrem Engeset, Sportsklubben Vidar15.11.19889,16,35Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League24.06.2017
Hannah Berntzen Engevik, Nittedal IL13.05.200210,02,31Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Pernilla Eugenie Epland, Stord IL29.11.19909,29,24iUppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.2018
Runa Skrove Falch, Sportsklubben Vidar23.06.19909,36,86Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.2017
Karoline Finne, IK Tjalve24.02.19939,56,60Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Silje Fjørtoft, Ullensaker/Kisa IL23.06.19879,28,19Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.2017
Marte Flatlien, Lillehammer IF27.08.199110,04,63iUlsteinvik, NM innendørs 201705.02.2017
Tessa Frenay, Halden IL27.02.19969,28,17Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Sigrun Gjølberg, Rygge IL22.10.19919,54,60Lillestrøm, Romerikslekene27.05.2018
Karoline Bjerkeli Grøvdal, IK Tjalve14.06.19908,37,58Monaco/MON, IAAF Diamond League - Herculis21.07.2017
Guro Bakke Johnsen, Sandnes IL27.04.20009,56,28Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.2017
Sara Aarseth Jünger, Stavanger Friidrettsklubb15.03.198610,06,14Fana, Arne Risa 3000m Classic09.05.2018
Hanne Mjøen Maridal, Lillehammer IF21.09.199610,07,69Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.2017
Julie Frøslev Mathisen, Askim IF21.05.19939,48,69mxiRanders/DEN, Lørdagsstævne10.03.2018
Maria Hartz Melling, IF Sturla19.12.200210,13,24Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.200110,04,51Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.2018
Ingvild Myking, IL Gneist18.11.19999,48,69Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.2017
Emma Kirkeberg Mørk, IF Hellas20.12.20029,39,46Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Ida Meli Narbuvoll, FIK Ren-Eng09.10.199510,14,35iFargo/ND/USA, Bison Open04.02.2017
Christine Næss, Asker Sk. Friidrett18.12.20009,43,93Sollentuna/SWE, Folksam GP 201828.06.2018
Lisbeth Pedersen, IK Tjalve20.11.197510,09,36Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.2017
Marie Synnøve Qvale, IK Tjalve05.07.19949,51,88Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Lina Rivedal, IL Gular14.06.198710,09,88Fana, Framolekene 201803.06.2018
Mariann Austigard Roe, Skarphedin IL31.01.19979,36,30Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.2017
Kristin Andrea Salvesen, Kristiansand Løpeklubb27.10.199910,09,58Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.2017
Lene Sandem, IL i BUL28.11.198810,07,77Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Nora Sannes, Sportsklubben Vidar27.03.20009,52,47Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Lena Selen, Strindheim IL29.04.19859,35,38Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Karoline Egeland Skatteboe, IL Tyrving26.07.19939,40,76iBoston/MA/USA, Boston University David Hemery Valentine Inv.10.02.2017
Karoline Skauen, Sarpsborg IL30.01.20009,29,64mxLillestrøm, Romerikslekene 201728.05.2017
Live Solheimdal, Sportsklubben Vidar23.09.19969,43,47Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.2017
Rikke Bersaas Thorsheim, T&IF Viking08.02.199510,13,10iBærum, NM innendørs 201803.02.2018
Christina Maria Toogood, Sandnes IL23.01.19899,49,16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Sigrid Jervell Våg, IL i BUL06.06.199210,01,46iUlsteinvik, NM innendørs 201705.02.2017
Stine Wangberg, Varteig IL23.03.19999,56,23Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Maria Sagnes Wågan, Namdal løpeklubb22.05.19929,19,76mxiSteinkjer, Steinkjer Indoor20.01.2018
Camilla Ziesler, Sandnes IL09.05.20009,26,50iBærum, NM innendørs 201803.02.2018
100 meter hekk (84,0cm) (krav: 15,49)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Charlotte Lund Abrahamsen, IL Sandvin22.08.198714,48(+1,4)Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League01.07.2017
Kristine Berger Akervold, Fagernes IL17.09.199814,18(-0,5)Grosseto/ITA, European Athletics U20 Championships21.07.2017
Thale Augensen, Narvik IL21.05.199914,63(+0,3)Lillehammer, Veidekkelekene24.06.2017
Emilie Berge, Iveland IL07.12.199714,00(+1,8)San Marcos/TX/USA, Sun Belt Outdoor Championships11.05.2018
Tone Sandtorv Brakedal, Stord IL04.05.199915,02(+0,6)Fana, Framolekene 201702.06.2017
Tine Teigene Dalen, Bækkelagets SK02.11.199014,65(+0,1)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.2017
Telma Eid, Søndre Land IL20.03.199815,26(+0,9)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.2018
Ida Eikeng, Urædd Friidrett25.06.199913,52(+0,8)Mannheim/GER, Bauhaus Junioren-Gala23.06.2018
Caroline Fleischer, Ski IL Friidrett26.10.199614,88(-1,0)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events11.06.2017
Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.199814,26(+1,8)Fayetteville/AR/USA, National Relay Championship28.04.2018
Penny Greibesland, Otra IL09.06.199914,93(-2,4)Endicott/NY/USA, NYSPHSAA State Championships10.06.2017
Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.200015,24(+1,1)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.2018
Nora Pauline Helm, Horten Friidrettsklubb17.02.199914,51(+0,4)Zeven/GER, 36. Nationales Pfingstsportfest03.06.2017
Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.199914,65(+0,3)Fana, UM 201701.09.2017
Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.200114,26(-0,8)Umeå/SWE, Nordic Junior Match & Championships U2020.08.2017
Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK09.02.199815,12(+0,0)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events11.06.2017
Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.199814,05(-0,8)Umeå/SWE, Nordic Junior Match & Championships U2020.08.2017
Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.200014,94(+0,6)Fana, Framolekene 201702.06.2017
Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.199013,67(-2,6)Sandnes, NM 201727.08.2017
Celina Nilsen Lundevik, IL Tyrving25.10.199915,11(-0,2)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Josefine Grønset Løken, IF Sturla25.09.199914,58(+1,3)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Ida Marcussen, IK Våg01.11.198714,74(+0,2)Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League01.07.2017
Tonje Moen, Ullensaker/Kisa IL20.10.200013,95(+1,4)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Tonje Nedberg, IL Sandvin25.12.199915,45(+1,3)Drammen, Jubileumsstevne 106.05.2017
Isabelle Pedersen, IL i BUL27.01.199212,75(+0,8)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.200013,93(+1,4)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Elise Grong Ruud, Stjørdal Friidrettsklubb25.04.199615,31(+0,3)Naperville/IL/USA, CCIW Outdoor Track & Field Championships05.05.2018
Emilie Sandberg, Sandnes IL12.02.200014,52(+0,7)Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes10.06.2018
Marie Skjæggestad, IL Tyrving18.01.199914,39(+0,1)Lillehammer, Veidekkelekene24.06.2017
Magdeli Støten, Sarpsborg IL17.08.199814,83(+1,6)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.2018
Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.199414,52(+1,7)El Paso/TX/USA, Conference USA Outdoor Championships11.05.2017
Solveig Hernandez Vråle, IL Sandvin26.07.199914,80(+1,7)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.2018
Agathe Holtan Wathne, Sandnes IL25.07.199413,53(+0,7)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.2017
Marlen Aakre, Fredrikstad IF17.09.199313,91(+2,0)Hvidovre/DEN, Copenhagen Open09.06.2018
400 meter hekk (76,2cm) (krav: 1,05,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Mina Marie Anglero, IL Tyrving20.10.19971,01,25Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Thale Augensen, IL Tyrving21.05.19991,03,24Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.2018
Jorunn Bjørkli Bakløkk, Selsbakk IF01.01.19981,05,51Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Marthe Mjøen Berg, Dimna IL04.03.19931,02,82Sandnes, NM 201725.08.2017
Emilie Berge, Iveland IL07.12.19971,03,30Arlington/TX/USA, Sun Belt Conference13.05.2017
Tina Helen Bergem, Sandnes IL30.06.19941,03,22Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.2017
Karin Busch, IL Tyrving12.07.19921,04,85Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Josefine Tomine Eriksen, Larvik Turn & IF16.08.20001,03,08Larvik, Åpningsstevne 201710.05.2017
Sigrid Leseth Føyen, Sportsklubben Vidar23.08.20011,04,58Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Penny Greibesland, Otra IL09.06.19991,04,28Warwick/NY/USA, Friendship Games12.05.2017
Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving17.04.199455,26Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.2018
Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg19.03.19931,02,56Fana, Framolekene 201802.06.2018
Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK09.02.19981,05,35Fana, UM 201702.09.2017
Frida Winther Kapstad, Asker Sk. Friidrett30.07.19991,05,58York/ON/CAN, Canada Summer Games Trials25.06.2017
Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.199055,49La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint International01.07.2018
Erle Musum Lyng, Verdal Friidrettsklubb08.07.20021,04,12Fagernes, Gjensidigelekene19.05.2018
Emily Rose Norum, Steinkjer Friidrettsklubb01.03.199658,76Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.2017
Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.20021,02,09Fagernes, Gjensidigelekene19.05.2018
Marie Skjæggestad, IL Tyrving18.01.199958,68Mannheim/GER, Bauhaus Junioren-Gala24.06.2018
Elisabeth Slettum, IL Skjalg31.08.198658,25Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Solveig Hernandez Vråle, IL Sandvin26.07.199958,51Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF21.06.199758,58Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Marlen Aakre, Fredrikstad IF17.09.199359,55Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Vår Åsheim, Ullensaker/Kisa IL28.04.19991,00,14Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Kappgang 3000 meter (krav: 16,44,99)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Maren Karlsen Bekkestad, IF Sturla30.08.200316,09,47Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Amalie Langvatn Eide, Ålesund Friidrettsklubb19.01.200116,31,0Ålesund, Seriestevne17.08.2017
Iris Engeness, IK Tjalve20.01.200316,33,41iBærum, NM innendørs 201804.02.2018
Fride Møller Flatin, Dimna IL28.09.199715,21,93iBærum, NM innendørs 201804.02.2018
Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.200214,54,18Haugesund, Mailekene 201826.05.2018
Josefin Greiff, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.199815,02,36Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.198013,42,22iBærum, NM innendørs 201804.02.2018
Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.200115,37,19Sandnes, NM 201725.08.2017
Ellen Nordqvist Sjøblom, Moss IL09.09.199915,32,79Sandnes, NM 201725.08.2017
Emma Marie Strand, IK Hind05.05.200116,25,16Harstad, Festspill-lekene 201823.06.2018
Høyde (krav: 1,65)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Charlotte Lund Abrahamsen, IL Sandvin22.08.19871,78Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.2017
Guro Bakken Andresen, Brandbu IF03.07.20001,66iBærum, UM Innendørs05.03.2017
Tonje Angelsen, IK Tjalve17.01.19901,91Sollentuna/SWE, Folksam GP 201828.06.2018
Emilie Berge, Iveland IL07.12.19971,76iBirmingham/AL/USA, Sun Belt Conference Indoor Championships19.02.2018
Marie Brekke, Målselv IL11.10.20001,68Lenvik, Åpningsstevne 201802.06.2018
Thea Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.19991,75iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.2018
Martine Bye, Ogndal IL20.06.19931,73iYpsilanti/MI/USA, Mid-American Indoor Track&Field Championships24.02.2017
Elin Forsberg Dale, Herkules Friidrett08.12.19961,70Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.2017
Elin Dale, IK Tjalve08.12.19961,70iBærum, Høydestevne26.01.2018
Elin Forsberg Dale, Herkules Friidrett08.12.19961,66iBærum, UM Innendørs04.03.2017
Elin Dale, Herkules Friidrett08.12.19961,65Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201730.06.2017
Elin Forsberg Dale, Herkules Friidrett08.12.19961,65Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.2017
Telma Eid, Søndre Land IL20.03.19981,66Fana, Framolekene 201703.06.2017
Ida Eikeng, Urædd Friidrett25.06.19991,71Tampere/FIN, IAAF World U20 Championships12.07.2018
Andrea Modin Engesæth, Sandefjord Turn & IF06.07.20011,67iBærum, UM Innendørs05.03.2017
Frøya Eriksen, Moss IL07.07.20031,65Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.2018
Caroline Fleischer, Ski IL Friidrett26.10.19961,83Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events11.06.2017
Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.19981,79iClemson/SC/USA, Clemson Invitational19.01.2018
Hedda Marie Kjølberg Hauge, Ski IL Friidrett26.05.20011,66Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.2017
Nora Pauline Helm, Horten Friidrettsklubb17.02.19991,67iHamburg/GER, Landeshallenmeisterschaften21.01.2017
Karen Høystad, Lillehammer IF12.08.19981,76Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.2018
Hanne Berit Irgens, Sandnes IL27.06.19941,72Fana, Framolekene 201703.06.2017
Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving17.04.19941,75iFayetteville/AR/USA, Tyson Invitational10.02.2017
Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK09.02.19981,71Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events11.06.2017
Henriette Jæger, Aremark IF30.06.20031,72Fana, Karabinlekene 201811.05.2018
Helena Tørmo Kastelein, IL Tyrving09.05.20001,65iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene12.02.2017
Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.20001,71Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Malene Kollberg, IF Hellas16.05.19991,68Asker, Askerlekene 201809.06.2018
Julie von Krogh, IL Tyrving15.05.20011,65Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.2018
Kristine Moland Leiknes, Sørild FIK09.03.20031,68iGøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games26.02.2017
Mia Guldteig Lien, Ranheim IL30.08.20031,65iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Ingrid Færøvik Mork, Norna-Salhus IL12.05.19991,68Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.2017
Katarina Mögenburg, IL Tyrving16.06.19911,88iUnna/GER, 26. Unnaer Hallenhochsprungmeeting22.01.2017
Elise Nedberg, IL Sandvin12.03.19971,71Fana, Gneistspelen 201823.06.2018
Tonje Nedberg, IL Sandvin25.12.19991,74iBærum, UM Innendørs04.03.2017
Madelen Haaheim Sveinungsen, Sørild FIK23.05.20021,71Ventspils/LAT, Ventspils cempionats13.07.2018
Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.19941,67Coral Gables/FL/USA, Hurricane Alumni Invite06.04.2018
Solveig Hernandez Vråle, IL Sandvin26.07.19991,68Geithus, NM og UM i mangekamp26.05.2018
Malin Engan Wiseth, Trondheim Friidrett28.07.19971,65iRanheim, Hoppstevne08.02.2017
Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.19981,69iLeikvang, Pingvinlekene 201811.02.2018
Stav (krav: 3,20)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Synne Marie Engebretsen, Fana IL31.07.20023,20iLeikvang, Kengurukarusellen 111.01.2018
Kitty Friele Faye, Fana IL17.08.20023,50Fana, Stavstevne-327.06.2017
Malin Vik Gregor, FIK Orion22.07.19953,75Gold Coast/AUS, Australian Athletics Championships15.02.2018
Hedda Marie Kjølberg Hauge, Ski IL Friidrett26.05.20014,02Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Katrine Haarklau, Fana IL21.02.19913,45Gräfelfing/GER, Touch the Clouds Festival28.05.2017
Karoline Weea Johansen, Ski IL Friidrett07.11.19973,40iUlsteinvik, NM innendørs 201704.02.2017
Birgitte Kjuus, Raumnes & Årnes IL30.05.19994,00Mannheim/GER, Bauhaus Junioren-Gala23.06.2018
Johanne Eline Larsen, Urædd Friidrett26.05.19963,36Porsgrunn, Treningsstevne20.06.2018
Cathrine Larsåsen, IL i BUL05.12.19864,05iSkive/DEN, DM inde19.02.2017
Agnes Elisabeth Morud, Ranheim IL10.09.20033,25Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.2018
Sanne Myrmel, Fana IL23.04.19993,30Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Ramya Nadesapuran, Stjørdal Friidrettsklubb10.06.19983,30Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Lene O. Retzius, IL i BUL04.01.19964,50Lambertseter, Clean Air Games30.05.2018
Stine Grong Ruud, Stjørdal Friidrettsklubb28.03.19943,80Sandnes, NM 201725.08.2017
Kari Strømhaug, IL Tyrving04.07.19973,90iSpringfield/MA/USA, New England Div. III Women's T&F Championship17.02.2018
Tiril Malm Sunde, Moelven IL29.01.19973,30iLeikvang, Pingvinlekene 201810.02.2018
Maria Vie Ytrearne, Fana IL21.07.20033,20iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Lengde (krav: 5,35)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Emma Abotnes, Fana IL04.02.20025,42(+0,7)Fana, Hoppstevne-109.06.2018
Charlotte Lund Abrahamsen, IK Tjalve22.08.19875,84(+2,0)Florø, Florø Friidrettsfestival 201802.06.2018
Kristine Berger Akervold, Fagernes IL17.09.19985,35iBærum, UM Innendørs05.03.2017
Nadia Akpana Assa, IL i BUL22.12.19956,48(+0,4)Gøteborg/SWE, Folksam Challenge10.06.2017
Monika Benserud, IL Gneist24.11.19965,50iBærum, UM Innendørs05.03.2017
Emilie Berge, Iveland IL07.12.19975,95iBirmingham/AL/USA, Sun Belt Indoor Track&Field Championships20.02.2017
Mai Britt Berge, Iveland IL12.07.19955,44iUlsteinvik, NM innendørs 201705.02.2017
Tone Sandtorv Brakedal, Stord IL04.05.19995,38(+0,3)Haugesund, Mailekene 201728.05.2017
Thale Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.19996,15(+1,7)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Thea Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.19995,62(-1,1)Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.2018
Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.20015,74(+0,0)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.20015,61(+0,0)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.2017
Telma Eid, Søndre Land IL20.03.19985,37(+1,4)Fana, Framolekene 201704.06.2017
Synne Eikeland, Sandnes IL25.05.20025,38(+0,3)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.2018
Ida Eikeng, Urædd Friidrett25.06.19995,70(-0,5)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.2018
Andrea Modin Engesæth, Sandefjord Turn & IF06.07.20015,56iBærum, UM Innendørs04.03.2017
Caroline Fleischer, Ski IL Friidrett26.10.19965,65(-0,3)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.2017
Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.19986,13(+0,7)Tallahassee/FL/USA, FSU Relays23.03.2018
Renate Grimstad, Dimna IL18.07.19925,38(+1,3)Ulsteinvik, Treningstemne17.08.2017
Hedda Marie Kjølberg Hauge, Ski IL Friidrett26.05.20015,48(+1,0)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events11.06.2017
Nora Pauline Helm, Horten Friidrettsklubb17.02.19995,70(-0,1)Kiel/GER, Offene Kreismeisterschaften 2017 Jugend U14-M/F, Teil 102.07.2017
Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.19996,14(+0,3)Florø, Florø Friidrettsfestival 201710.06.2017
Cecilia Johanna Carneiro Håkegård, Selsbakk IF07.12.19945,59(+1,6)Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201716.09.2017
Hanne Berit Irgens, Sandnes IL27.06.19946,06iUppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.2018
Nathalie O. Johnsen, IL Skjalg02.07.19985,43iSteinkjer, UM Innendørs11.03.2018
Henriette Jæger, Aremark IF30.06.20035,99(-0,2)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Karoline Jæger, Aremark IF19.05.20015,61(+0,0)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.19985,51(-0,3)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.2017
Birgitte Kjuus, Ullensaker/Kisa IL30.05.19995,61(+0,9)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.20005,84(+0,1)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.2017
Anna Kleven, Dimna IL22.03.20025,36(+0,2)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.2018
Malene Kollberg, IF Hellas16.05.19995,44iGrimstad, Kretskamp28.01.2018
Johanne Rise Kvalen, Dimna IL28.02.20005,57iUlsteinvik, Dimna Games 201827.01.2018
Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.20025,53(+0,1)Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.2017
Mia Guldteig Lien, Ranheim IL30.08.20035,84(+1,2)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.2018
Ida Marcussen, IK Våg01.11.19875,91(+1,3)Sandnes, NM 201726.08.2017
Vilde Marstein, IL Koll05.06.20025,54(+1,2)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201730.06.2017
Kristine Moberg, Os Turn14.02.19955,43(-0,4)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Kristin Færøvik Mork, Norna-Salhus IL17.01.19975,39(+0,0)Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.2018
Katarina Mögenburg, IL Tyrving16.06.19915,92(-0,2)Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.2017
Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.19985,64(+1,5)Trondheim, Trondheimslekene 201704.06.2017
Abigail Ogoti, Nesbyen IL28.08.20025,41(+0,8)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.2018
Chiamaka Okparaebo, IL i BUL26.02.19925,70(+0,7)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.19965,40(+0,0)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.2018
Oda Utsi Onstad, Norna-Salhus IL12.05.19906,05(+1,3)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.2018
Margrethe Renstrøm, IK Tjalve21.03.19855,77(+1,8)Florø, Florø Friidrettsfestival 201710.06.2017
Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.20006,03(-1,0)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Helene Rønningen, IL Tyrving04.09.19985,44(-0,4)Fana, UM 201701.09.2017
Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.20025,65(+1,7)Fana, Hoppstevne-109.06.2018
Liv Storhaug, Sandnes IL03.09.20005,37(+0,1)Fana, UM 201702.09.2017
Caroline Sætre, Fiskå IL10.05.20015,59(+0,0)Ålesund, Sparebanken Møre Akslaleikane 201727.05.2017
Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.20015,60(+1,8)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.2017
Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.19945,63(+1,0)Houston/TX/USA, Conference USA Outdoor Championships11.05.2018
Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.19995,45iUlsteinvik, NM innendørs 201705.02.2017
Solveig Hernandez Vråle, IL Sandvin26.07.19995,46(+1,5)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.2018
Maria Aaberg, IL Tyrving05.10.20015,64iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene12.02.2017
Guri Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL10.09.19995,40iBærum, NM innendørs 201804.02.2018
Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.19985,42iBærum, UM Innendørs05.03.2017
Tresteg (krav: 11,25)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Monika Benserud, IL Gneist24.11.199612,90iUlsteinvik, NM innendørs 201704.02.2017
Mai Britt Berge, Iveland IL12.07.199512,62iUlsteinvik, NM innendørs 201704.02.2017
Julie Marie Bressand, IL Tyrving20.07.199711,77iMalmø/SWE, Pallas Spelen 201728.01.2017
Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.200111,52(-0,1)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.2018
Emma Sofie Eriksen, Sandnessjøen IL05.07.200211,29(+1,9)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.2017
Caroline Fleischer, Ski IL Friidrett26.10.199611,73(+1,4)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.2017
Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.199811,61(+0,4)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.2017
Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.199612,17(+1,8)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.2018
Lise Hornnes, Otra IL06.07.200011,31iSteinkjer, UM Innendørs09.03.2018
Maren Høgberget, Sørild FIK13.08.198912,08(+1,5)København/DEN, Spring Med Musik03.06.2017
Hanne Berit Irgens, Sandnes IL27.06.199411,92(+1,5)Sandnes, Avslutningsstevne12.09.2017
Henriette Jæger, Aremark IF30.06.200311,51(+0,0)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Karoline Jæger, Aremark IF19.05.200112,36(+0,8)Halden, Treningsstevne23.05.2018
Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.200011,29iBærum, UM Innendørs03.03.2017
Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.200212,29iBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.2018
Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL06.02.199711,43(+2,0)Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Ida Marcussen, IK Våg01.11.198712,15(+0,5)Joensuu/FIN, Joensuu Games04.07.2018
Katarina Mögenburg, IL Tyrving16.06.199112,72(+0,5)Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III16.08.2017
Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.199812,28(+0,0)Steinkjer, Steinkjerlekene10.06.2017
Malin Nyfors, Sandnes IL12.07.199711,29(+1,6)Haugesund, Kretsstevne26.07.2017
Mille Eide Nyhus, Hamar friidrett01.05.200311,47(+0,0)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.2018
Chiamaka Okparaebo, IL i BUL26.02.199212,94(+1,0)Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.199612,62iUlsteinvik, NM innendørs 201704.02.2017
Rachel Ombeni, Bergens Turnforening20.06.200111,42(+0,1)Fana, Framolekene 201702.06.2017
Oda Utsi Onstad, Norna-Salhus IL12.05.199013,67(+1,0)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.2018
Cecilie Rise Ortner, Gloppen Friidrettslag19.06.197711,56(+1,5)Linz/AUT, KM Oberösterreich30.06.2018
Marthe Haugli Røe, IL Tyrving12.08.199812,08(+1,5)Harstad, Jr NM i friidrett 201713.08.2017
Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.200311,25(+1,2)Fana, Hoppstevne-109.06.2018
Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.200211,41(+1,7)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.2017
Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.199711,75(+1,8)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.2018
Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.199911,29iBærum, UM Innendørs03.03.2017
Solveig Hernandez Vråle, IL Sandvin26.07.199912,39iBærum, NM innendørs 201803.02.2018
Guri Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL10.09.199912,22iLeikvang, Nornalekene 201721.01.2017
Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.199812,91iLeikvang, Nornalekene 201721.01.2017
Kule 4,0Kg (krav: 11,25)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Charlotte Lund Abrahamsen, IL Sandvin22.08.198714,71Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League25.06.2017
Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.197611,35Gloppen, Loggane Open17.06.2018
Emilie Berge, Iveland IL07.12.199712,19iBirmingham/AL/USA, Samford Multi19.01.2017
Sigrid Borge, Osterøy IL03.12.199511,38Osterøy, Karusellstevne 219.06.2017
Martine Bye, Ogndal IL20.06.199312,42Coral Gables/FL/USA, Miami Hurricane Alumni Invitational07.04.2017
Ida Eikeng, Urædd Friidrett25.06.199913,50Geithus, NM og UM i mangekamp26.05.2018
Julie Woie Flølo, Bergens Turnforening25.07.199912,36Fana, Framolekene 201802.06.2018
Birthe Franck-Petersen, Ålesund Friidrettsklubb18.03.200111,88Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.2018
Solveig Fredriksen, Fana IL16.12.199212,22iLeikvang, Horisont Norna-lekene20.01.2018
Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.199812,21Eugene/OR/USA, NCAA Division I Championships08.06.2018
Elise Gravningen, IL Sandvin04.01.199813,10Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Linnea Greiff, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.199811,69Porsgrunn, Nasjonalt Stevne03.05.2017
Helene Sofie Ingvaldsen, Norna-Salhus IL22.06.199611,38Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Berit Stunes Isene, IF Sturla15.01.199812,42iBærum, UM Innendørs04.03.2017
Mona Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL01.02.199514,36iBirmingham/AL/USA, American Athletic Conference Indoor T&F Championships24.02.2018
Marit Jørgenrud, Spydeberg IL23.04.199512,58Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.200012,01iSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.2018
Kristina Kristianslund, Bækkelagets SK25.06.199311,62Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.2017
Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.199711,88Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.2017
Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL01.05.199512,07Fana, Framolekene 201703.06.2017
Ida Marcussen, IK Våg01.11.198712,37Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League01.07.2017
Mali Ingeborg Vollan Marstad, Stjørdal Friidrettsklubb09.12.199711,42Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.2018
Julie Noraberg Nilsen, Seljord IL04.01.200011,64Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.2018
Matilde Roe, IL Fri09.10.199614,48Mesa/AZ/USA, Mesa T-Bird Invitational13.04.2018
Elisabeth Thon Rosvold, Asker Sk. Friidrett13.11.200211,66iBærum, Nasjonalt stevne27.02.2018
Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL12.06.199512,69Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.2017
Anette Sagmo, Overhalla IL13.09.199912,31iAskim, Askimlekene - Jubileumsstevne 201821.01.2018
Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.199412,23El Paso/TX/USA, Conference USA Outdoor Championships11.05.2017
Kristina Thunem, Fiskå IL20.05.199811,90Byrkjelo, Loggane Open13.05.2018
Diskos 1,0Kg (krav: 36,00)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.197647,83Gloppen, Loggane Open17.06.2018
Julie Elders, Halden IL13.07.199440,37Halden, Treningsstevne05.07.2018
Grete Etholm, IK Tjalve25.01.197650,29Røyken, Spikkestad Open16.06.2018
Lotta Flatum Fallingen, Brandbu IF19.09.200247,72Brandbu, Mohagen Bil Cup 206.06.2018
Solveig Fredriksen, Fana IL16.12.199249,51Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.2018
Jorunn Tangen Hole, Ros IL17.06.196141,24Røyken, Spikkestad Open16.06.2018
Vilde Indseth Holten, IK Tjalve22.01.199744,48Røyken, Spikkestad Open30.06.2018
Berit Stunes Isene, IF Sturla15.01.199848,44Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.2017
Mona Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL01.02.199553,17Jonesboro/AR/USA, Red Wolves Open21.04.2018
Karoline Weea Johansen, Løten Friidrett07.11.199737,90Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.2018
Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL01.05.199538,42Fana, Kaststevne28.05.2017
Oda Myklebust, Bergens Turnforening22.03.200138,31Fana, UM 201701.09.2017
Matilde Roe, IL Fri09.10.199650,93Halle/GER, Hallesche Werfertage21.05.2017
Maren Elise Ilsaas Romstad, Løten Friidrett08.03.198336,81Løten, Løtenlekene25.05.2017
Elisabeth Thon Rosvold, Asker Sk. Friidrett13.11.200246,95Györ/HUN, European U-18 Championships 201807.07.2018
Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL12.06.199540,31Nittedal, Seriedugnad17.09.2017
Ida Evelyn Seterlien, Kongsvinger IL Friidrett04.06.200136,37Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.2018
Gro Skjevrak, Undheim IL17.03.197837,59Sandnes, Høstlekene19.08.2017
Hedda Hauge Aasgård, Bergens Turnforening09.02.200139,44Fana, Kaststevne-406.05.2018
Slegge 4,0Kg (krav: 44,00)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Solveig Fredriksen, Fana IL16.12.199256,07Fana, Karabinlekene 201811.05.2018
Vilde Indseth Holten, Asker Sk. Friidrett22.01.199746,00Harstad, Jr NM i friidrett 201711.08.2017
Helle Hvidsten, Modum FIK08.03.200150,61Geithus, Kastkarusell27.06.2018
Helene Sofie Ingvaldsen, Norna-Salhus IL22.06.199664,77Eugene/OR/USA, NCAA Division I Championships07.06.2018
Vilde Emilie Ingvaldsen, Norna-Salhus IL11.12.199952,22Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring05.05.2017
Inga Amalie Iversen, Norna-Salhus IL20.01.200051,58Fana, Kaststevne30.07.2017
Mona Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL01.02.199558,81Cincinnate/OH/USA, American Athletic Conference Outdoor Championships11.05.2018
Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.199767,42Eugene/OR/USA, NCAA Division I Championships08.06.2017
Sarah Mikkelsen, Brevik Idrettslag06.02.200250,42Tårnby/DEN, Tårnby Games06.05.2018
Oda Myklebust, Bergens Turnforening22.03.200149,47Fana, Karabinlekene 201811.05.2018
Matilde Roe, IL Fri09.10.199644,21Bergen, Skansemyren kastkarusell 427.05.2017
Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.199066,35Samsun/TUR, The 23rd Summer Deaflympics23.07.2017
Mona Christine Holm Solberg, IK Tjalve05.08.198360,12Geithus, Treningsstevne29.04.2017
Silje Stenersrød, Halden IL17.01.199449,39Halden, Treningsstevne11.05.2017
Kristina Thunem, Fiskå IL20.05.199845,69Gloppen, Loggane Open17.06.2018
Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.199255,64Gloppen, Loggane Open30.07.2017
Hedda Hauge Aasgård, Bergens Turnforening09.02.200145,21Byrkjelo, Sparebankleikane 201810.06.2018
Spyd 600gram (krav: 40,00)
UtøverF. DatoResultatSted, StevneR. Dato
Charlotte Lund Abrahamsen, IL Sandvin22.08.198742,50Rakvere/EST, Rakvere Linna 201720.06.2017
Karoline Andersen, Aremark IF11.01.199341,48Sarpsborg, Treningsstevne14.10.2017
Emilie Berge, Iveland IL07.12.199740,41Auburn/AL/USA, Tiger Track Classic14.04.2018
Andrea Enerstad Bolle, Vestby IL08.03.199251,91Taipei/TWN, 29th Summer Universiade23.08.2017
Sigrid Borge, Osterøy IL03.12.199563,28Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.2017
Martine Bye, Ogndal IL20.06.199344,25Richmond/VA/USA, Fred Hardy Invitational25.03.2017
Tove Beate Dahle, IK Tjalve06.04.198844,57Nittedal, Norsk Spydgalla 201710.06.2017
Ane Dahlen, IL Tyrving06.06.199452,73Asker, Askerlekene 201810.06.2018
Ida Eikeng, Urædd Friidrett25.06.199946,46Larvik, Åpningsstevne09.05.2018
Rebekka Engen, IL i BUL28.02.199641,02Trondheim, Kastkarusell06.06.2017
Julie Woie Flølo, Bergens Turnforening25.07.199941,71Fana, Framolekene 201802.06.2018
Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.199844,63Eugene/OR/USA, NCAA Division I Championships09.06.2018
Linnea Greiff, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.199847,47Larvik, Åpningsstevne 201710.05.2017
Lena Marie Hansen, Nittedal IL18.01.199346,80Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Andrine Hjellen Haugland, Ørsta IL18.02.199946,50Fana, Framolekene 201802.06.2018
Emilie Ingerø, Halden IL28.09.199554,49Jena/GER, 3. Speerwurfmeeting30.06.2018
Mona Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL01.02.199549,98Cincinnate/OH/USA, American Athletic Conference Outdoor Championships13.05.2018
Maria Børstad Jensen, Stjørdal Friidrettsklubb12.12.199450,74Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.2018
Julie Heiervang Johnsen, Stjørdal Friidrettsklubb25.07.199644,26Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.2018
Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.200041,05Fana, Framolekene 201703.06.2017
Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion13.09.199945,84Lillestrøm, Romerikslekene27.05.2018
Kristina Kristianslund, Bækkelagets SK25.06.199353,81Sandnes, NM 201726.08.2017
Andrea Leerbeck, Lillehammer IF11.01.200040,06Oslo/Bi, Nasjonalt stevne kast22.06.2018
Vår Litland, Laksevåg TIL11.02.200340,70Knarvik, Skansemyren kastkarusell 612.06.2018
Ida Marcussen, IK Våg01.11.198746,84Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting18.06.2017
Mali Ingeborg Vollan Marstad, Stjørdal Friidrettsklubb09.12.199752,84Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.2018
Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.199952,55Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.2017
Marie-Therese Obst, IK Tjalve07.01.199648,54Eugene/OR/USA, NCAA Division I Championships07.06.2018
Kaja Mørch Pettersen, Larvik Turn & IF06.11.200152,92Larvik, Åpningsstevne09.05.2018
Matilde Roe, IL Fri09.10.199648,62Harstad, Jr NM i friidrett 201712.08.2017
Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL12.06.199543,93Oslo/Bi, Nasjonalt stevne kast22.06.2018
Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.199445,24Coral Gables/FL/USA, Miami Hurricane Alumni Invitational08.04.2017
Stella Weinberg, Kristiansand IF Friidrett21.10.199855,49Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.2018