Statistikk

Gutter 15

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h17,58 Thor Adam Morados Alfheim(2009)Fredrikstad IF
2-h17,74 Magnus Somying Olsen(2009)BUL-Tromsø Friidrett
3-h17,92 Benjamin Strand Blichfeldt(2009)Osterøy IL
4-h18,01 Theodor Gutvik(2009)Kristiansands IF Friidrett
5-h18,01 Ole Grindland(2009)Idrettslaget Skjalg
6-h18,29 Sacarias Sørland(2009)Sandnes IL
7-h18,34 Mathias Osnes Andreassen(2009)Ask Friidrett
8-h18,37 Sverre Rafaelsen Frantzen(2009)Fana IL
1-h27,47 Kristoffer Hagen Skoge(2009)Dimna IL
2-h27,62 Sindre Klausen Veggan(2009)IL Tyrving
3-h27,64 Mathias Oliver Skrede(2009)Sandnes IL
4-h27,86 Daniel Gulbrandsen(2009)Hinna IL
5-h28,01 William Reberg(2009)Utleira IL Friidrett
6-h28,20 Øyvind Kolstad Silseth(2009)Ask Friidrett
7-h28,53 Thomas Svendsen(2009)IL Tyrving
1-h37,57 Oskar Gjertsen Trumpy(2009)IL Gneist
2-h37,61 Christopher Sandvik(2009)Haugesund IL
3-h37,73 Øystein Bogstrand Løitegård(2009)IF Hellas
4-h37,89 Vebjørn Thowsen Hauge(2009)Fana IL
5-h37,99 Luka Sokrates Torsen Trivigno(2009)Sportsklubben Vidar
6-h38,07 Brage Kaspersen Bjaaland(2009)IL Tyrving
7-h38,46 Gard Vie Ytrearne(2009)Fana IL
1-h47,64 Aksel Nedreberg Bergesen(2009)Breimsbygda IL
2-h47,67 Jon Forø-Sandodden(2009)Stjørdal Friidrettsklubb
3-h47,78 Olai Stav Graasvoll(2009)Kristiansands IF Friidrett
4-h47,81 Gabriel Wennerström(2009)Romerike Friidrett
5-h47,89 Reidar Vik Bidtnes(2009)Stjørdal Friidrettsklubb
6-h47,99 Fredrik Kvarberg Henriksen(2009)Ås IL
7-h48,57 Alexander Gårseth Watland(2009)Sandnes IL
1-fi 7,27 Kristoffer Hagen Skoge(2009)Dimna IL
2-fi 7,35 Oskar Gjertsen Trumpy(2009)IL Gneist
3-fi 7,38 Jon Forø-Sandodden(2009)Stjørdal Friidrettsklubb
4-fi 7,49 Thor Adam Morados Alfheim(2009)Fredrikstad IF
5-fi 7,50 Sindre Klausen Veggan(2009)IL Tyrving
6-fi 7,56 Christopher Sandvik(2009)Haugesund IL
7-fi 7,58 Aksel Nedreberg Bergesen(2009)Breimsbygda IL
8-fi 7,62 Magnus Somying Olsen(2009)BUL-Tromsø Friidrett
1-hsf17,40 Kristoffer Hagen Skoge(2009)Dimna IL
2-hsf17,55 Christopher Sandvik(2009)Haugesund IL
3-hsf17,58 Aksel Nedreberg Bergesen(2009)Breimsbygda IL
4-hsf17,63 Magnus Somying Olsen(2009)BUL-Tromsø Friidrett
5-hsf17,69 Mathias Oliver Skrede(2009)Sandnes IL
6-hsf17,86 Vebjørn Thowsen Hauge(2009)Fana IL
7-hsf17,96 Reidar Vik Bidtnes(2009)Stjørdal Friidrettsklubb
8-hsf18,01 Benjamin Strand Blichfeldt(2009)Osterøy IL
1-hsf27,49 Oskar Gjertsen Trumpy(2009)IL Gneist
2-hsf27,50 Thor Adam Morados Alfheim(2009)Fredrikstad IF
3-hsf27,50 Jon Forø-Sandodden(2009)Stjørdal Friidrettsklubb
4-hsf27,52 Sindre Klausen Veggan(2009)IL Tyrving
5-hsf27,71 Øystein Bogstrand Løitegård(2009)IF Hellas
6-hsf27,84 Gabriel Wennerström(2009)Romerike Friidrett
7-hsf27,88 Daniel Gulbrandsen(2009)Hinna IL
8-hsf28,05 Fredrik Kvarberg Henriksen(2009)Ås IL

200 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h124,34 Sindre Klausen Veggan(2009)IL Tyrving
2-h125,75 Brage Kaspersen Bjaaland(2009)IL Tyrving
3-h126,54 Øyvind Kolstad Silseth(2009)Ask Friidrett
1-h223,87 Jens-Kristian Kjølseth Eide(2009)Norna-Salhus IL
2-h225,94 Theodor Gutvik(2009)Kristiansands IF Friidrett
3-h226,38 Daniel Gulbrandsen(2009)Hinna IL
1-h324,58 Thor Adam Morados Alfheim(2009)Fredrikstad IF
2-h325,75 Sander Sjøen Hjelmervik(2009)Haugesund IL
3-h327,35 Sacarias Sørland(2009)Sandnes IL
1-h424,81 Christopher Sandvik(2009)Haugesund IL
2-h424,82 Gabriel Wennerström(2009)Romerike Friidrett
1-h524,53 Oskar Gjertsen Trumpy(2009)IL Gneist
2-h525,51 Linus Hernebäck Andersson(2009)Norna-Salhus IL
3-h527,01 Henrik Villanger(2009)Ask Friidrett
1-h624,81 Magnus Somying Olsen(2009)BUL-Tromsø Friidrett
2-h625,95 Luka Sokrates Torsen Trivigno(2009)Sportsklubben Vidar
1-h724,14 Kristoffer Hagen Skoge(2009)Dimna IL
2-h725,63 Vebjørn Thowsen Hauge(2009)Fana IL
3-h726,08 Mathias Osnes Andreassen(2009)Ask Friidrett
1-fi 23,56 Oskar Gjertsen Trumpy(2009)IL Gneist
2-fi 23,71 Jens-Kristian Kjølseth Eide(2009)Norna-Salhus IL
3-fi 23,74 Kristoffer Hagen Skoge(2009)Dimna IL
4-fi 24,07 Sindre Klausen Veggan(2009)IL Tyrving
5-fi 24,70 Thor Adam Morados Alfheim(2009)Fredrikstad IF
6-fi 24,73 Christopher Sandvik(2009)Haugesund IL

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h12,10,49 Lucas Andreas Bøen-Hope(2009)Spirit Friidrettsklubb
2-h12,13,54 Jakob Macek(2009)Rjukan Idrettslag
3-h12,13,56 Yoab Kibreab Yacob(2009)Sandane Turn og Idrettslag
4-h12,14,42 Jakob Slengesol(2009)Sportsklubben Vidar
5-h12,16,69 Lars Håkon Tengesdal Oftedal(2009)Gjesdal IL
6-h12,21,45 Hector Breivik(2009)Ask Friidrett
7-h12,23,68 Jakob Simon Treen(2009)Idrettslaget Skjalg
8-h12,34,16 Thomas Kaggerud Helland(2009)IL Tyrving
1-h22,02,14 Fabian Vibekken(2009)Ullensaker/Kisa IL
2-h22,02,31 Sverre Hansen Munkvold(2009)Lambertseter IF
3-h22,03,28 Sebastian Brunsdon(2009)IL Tyrving
4-h22,05,10 Erik Bertheussen(2009)BUL-Tromsø Friidrett
5-h22,05,44 Elias Landøy Rasmussen(2009)Haugesund IL
6-h22,07,11 Emanuel Aarseth(2009)Jølster IL
7-h22,07,54 William Chhang Bowitz(2009)Lørenskog Friidrettslag
8-h22,09,77 Linus Hernebäck Andersson(2009)Norna-Salhus IL

1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h14,41,96 Jakob Slengesol(2009)Sportsklubben Vidar
2-h14,44,81 Lars Håkon Tengesdal Oftedal(2009)Gjesdal IL
3-h14,51,80 Hector Breivik(2009)Ask Friidrett
4-h14,58,93 Jakob Simon Treen(2009)Idrettslaget Skjalg
5-h15,06,10 Thomas Kaggerud Helland(2009)IL Tyrving
1-h24,12,15 Fabian Vibekken(2009)Ullensaker/Kisa IL
2-h24,12,27 Elias Landøy Rasmussen(2009)Haugesund IL
3-h24,16,07 Sebastian Brunsdon(2009)IL Tyrving
4-h24,22,43 Emanuel Aarseth(2009)Jølster IL
5-h24,30,84 Lucas Andreas Bøen-Hope(2009)Spirit Friidrettsklubb
6-h24,34,77 Magnus Hauge Øyen(2009)IL Gneist

60 meter hekk (84,0cm)

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h18,83 Fredrik Kvarberg Henriksen(2009)Ås IL
2-h18,93 Oskar Gjertsen Trumpy(2009)IL Gneist
3-h18,99 Aksel Nedreberg Bergesen(2009)Breimsbygda IL
4-h19,44 Sofian Grimstad Nilsen(2009)Sandnes IL
5-h110,10 Ask Eldøy Rosland(2009)Stord IL
1-h28,45 Jon Forø-Sandodden(2009)Stjørdal Friidrettsklubb
2-h28,48 Sondre Rosseland(2009)Vindbjart Friidrett
3-h28,93 Theodor Gutvik(2009)Kristiansands IF Friidrett
4-h29,24 Adrian Bolsøy(2009)Sandnes IL
5-h29,86 Vebjørn Grimeli(2009)Flåværingen IL
1-fi 8,25 Jon Forø-Sandodden(2009)Stjørdal Friidrettsklubb
2-fi 8,36 Oskar Gjertsen Trumpy(2009)IL Gneist
3-fi 8,39 Sondre Rosseland(2009)Vindbjart Friidrett
4-fi 8,76 Aksel Nedreberg Bergesen(2009)Breimsbygda IL
5-fi 8,93 Theodor Gutvik(2009)Kristiansands IF Friidrett
6-fi 8,95 Fredrik Kvarberg Henriksen(2009)Ås IL
7-fi 9,22 Adrian Bolsøy(2009)Sandnes IL
8-fi 9,37 Sofian Grimstad Nilsen(2009)Sandnes IL

Kappgang 1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
19,21,67 Jakob Macek(2009)Rjukan Idrettslag
29,38,94 Thomas Kaggerud Helland(2009)IL Tyrving

Høyde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,72 Oskar Gjertsen Trumpy(2009)IL Gneist
21,69 Vebjørn Grimeli(2009)Flåværingen IL
31,66 William Reberg(2009)Utleira IL Friidrett
41,61 Henrik Høgvold(2009)Sem IF
51,61 Gunnar Erik Furu(2009)Sportsklubben Vidar
61,56 Bjørn Noah Haga Øverkil(2009)Utleira IL Friidrett
61,56 Sondre Rosseland(2009)Vindbjart Friidrett
81,56 Marius Aarset Lilleskog(2009)Haugesund IL
91,56 Adrian Bolsøy(2009)Sandnes IL
101,51 Ask Eldøy Rosland(2009)Stord IL
111,51 Reidar Vik Bidtnes(2009)Stjørdal Friidrettsklubb
121,46 Sander Solberg Hopsdal(2009)Osterøy IL
131,46 Benjamin Strand Blichfeldt(2009)Osterøy IL

Stav

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
13,51 Sondre Rosseland(2009)Vindbjart Friidrett
23,11 Andreas Nordgård(2009)Hurdal IL
32,71 Adrian Bolsøy(2009)Sandnes IL
42,51 Vebjørn Grimeli(2009)Flåværingen IL

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
15,95 Jon Forø-Sandodden(2009)Stjørdal Friidrettsklubb
25,87 Olai Stav Graasvoll(2009)Kristiansands IF Friidrett
35,77 Magnus Somying Olsen(2009)BUL-Tromsø Friidrett
45,74 Sondre Rosseland(2009)Vindbjart Friidrett
55,53 Kristoffer Hagen Skoge(2009)Dimna IL
65,35 Theodor Gutvik(2009)Kristiansands IF Friidrett
75,24 Thor Adam Morados Alfheim(2009)Fredrikstad IF
85,14 Vebjørn Thowsen Hauge(2009)Fana IL
95,01 Ask Eldøy Rosland(2009)Stord IL
104,97 Sofian Grimstad Nilsen(2009)Sandnes IL
114,97 Adrian Bolsøy(2009)Sandnes IL
124,94 Sander Sjøen Hjelmervik(2009)Haugesund IL
134,83 Brage Kaspersen Bjaaland(2009)IL Tyrving
144,82 Benjamin Strand Blichfeldt(2009)Osterøy IL
154,64 Henrik Høgvold(2009)Sem IF
164,42 Gard Vie Ytrearne(2009)Fana IL
174,31 Marius Aarset Lilleskog(2009)Haugesund IL
183,38 Sverre Rafaelsen Frantzen(2009)Fana IL

Tresteg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
111,88 Sondre Rosseland(2009)Vindbjart Friidrett
211,87 Sindre Klausen Veggan(2009)IL Tyrving
311,32 Vebjørn Thowsen Hauge(2009)Fana IL
411,04 Theodor Gutvik(2009)Kristiansands IF Friidrett
510,39 Henrik Høgvold(2009)Sem IF

Kule 4,0kg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
113,18 Sondre Rosseland(2009)Vindbjart Friidrett
211,74 Andreas Brakstad Klausen(2009)FIL Aks-77
311,42 William Reberg(2009)Utleira IL Friidrett
410,62 Aldric Kenarlikdjian(2009)Ullensaker/Kisa IL
510,57 Linus Hernebäck Andersson(2009)Norna-Salhus IL
69,80 Thomas Svendsen(2009)IL Tyrving
79,71 Jakob Volline Nessler(2009)Idrettslaget Skjalg
89,46 Even Mathisen(2009)Osterøy IL
98,80 Vebjørn Grimeli(2009)Flåværingen IL
108,56 Johannes Martin Walhovd Fjell(2009)IL Koll
116,85 Tord Krakhella Sangolt(2009)Osterøy IL

Gutter 16

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h17,30 Erlend Grytten Sunnarvik(2008)Florø Turn og IF
2-h17,60 Elias Persen(2008)Fredrikstad IF
3-h17,67 Eirik Svelland Hustoft(2008)Haugesund IL
4-h17,69 Oliver Taule Lindgren(2008)Fyllingen IL
5-h17,74 Espen Grannes Pedersen(2008)Overhalla IL
6-h17,92 Alf Kristian Hollund(2008)Bremnes IL
7-h18,12 Jakob Refvem Kolderup(2008)IL Koll
1-h27,39 Aleksander Aarestrup(2008)Idrettslaget Skjalg
2-h27,43 Runar Soriano Ervik(2008)Dimna IL
3-h27,81 Trym Bugge-Olsen(2008)BUL-Tromsø Friidrett
4-h27,83 Lucas Nande Eggen(2008)IL Koll
5-h27,88 Amund Skogstad Sjåvik(2008)Hattfjelldal IL
6-h27,91 Ersi Rrozhani(2008)Fyllingen IL
7-h27,99 Sebastian Tandberg Gyllensten(2008)Dimna IL
1-h36,99 Benjamin Altmann Opuama(2008)Ski IL Friidrett
2-h37,44 Mikkel Mæland(2008)Sandefjord Turn & IF
3-h37,62 Kristoffer Olstad Dahl(2008)Ullensaker/Kisa IL
4-h37,63 Mikael Girma Worku(2008)IL i BUL
5-h37,72 Brede Bergheim(2008)Ask Friidrett
6-h37,86 Thor Magnus Santos Søilen(2008)Norna-Salhus IL
7-h37,88 Andreas Kringeland(2008)Stord IL
1-h47,39 Sondre Pedersen Matre(2008)Os Turnforening
2-h47,48 August Hope Nordvang(2008)Lørenskog Friidrettslag
3-h47,52 Magnus Maximilian Odland(2008)IL Koll
4-h47,63 Magnus Farup(2008)Sandefjord Turn & IF
5-h47,88 Radin Kalbasi(2008)IL i BUL
6-h48,00 Nikolai Østrem Enersen(2008)Haugesund IL
7-h48,26 Aksel Stavik Moshagen(2008)Søndre Land IL
1-h57,50 Simon Kaarbø(2008)IK Hind
2-h57,60 Hans Horn Tønnessen(2008)Kristiansands IF Friidrett
3-h57,61 Even Bogen Nørjordet(2008)IL Koll
4-h57,85 Theodor Wie Eriksen(2008)Moss IL
5-h57,91 Emil Kristoffer Viddal Sætre(2008)Asker Sk. Friidrett
6-h58,02 Kevin Guimaraes Portela Bach(2008)Tingvoll IL
7-h58,20 Nilas Salvesen Marcussen(2008)Lørenskog Friidrettslag
1-fi 6,94 Benjamin Altmann Opuama(2008)Ski IL Friidrett
2-fi 7,23 Erlend Grytten Sunnarvik(2008)Florø Turn og IF
3-fi 7,26 Aleksander Aarestrup(2008)Idrettslaget Skjalg
4-fi 7,27 Sondre Pedersen Matre(2008)Os Turnforening
5-fi 7,33 Runar Soriano Ervik(2008)Dimna IL
6-fi 7,47 August Hope Nordvang(2008)Lørenskog Friidrettslag
7-fi 7,49 Mikkel Mæland(2008)Sandefjord Turn & IF
8-fi 7,58 Elias Persen(2008)Fredrikstad IF
1-hsf17,00 Benjamin Altmann Opuama(2008)Ski IL Friidrett
2-hsf17,35 Runar Soriano Ervik(2008)Dimna IL
3-hsf17,41 Mikkel Mæland(2008)Sandefjord Turn & IF
4-hsf17,46 Even Bogen Nørjordet(2008)IL Koll
5-hsf17,58 Kristoffer Olstad Dahl(2008)Ullensaker/Kisa IL
6-hsf17,64 Oliver Taule Lindgren(2008)Fyllingen IL
7-hsf17,83 Lucas Nande Eggen(2008)IL Koll
8-hsf17,89 Andreas Kringeland(2008)Stord IL
1-hsf27,29 Erlend Grytten Sunnarvik(2008)Florø Turn og IF
2-hsf27,48 August Hope Nordvang(2008)Lørenskog Friidrettslag
3-hsf27,52 Magnus Maximilian Odland(2008)IL Koll
4-hsf27,62 Simon Kaarbø(2008)IK Hind
5-hsf27,65 Eirik Svelland Hustoft(2008)Haugesund IL
6-hsf27,72 Magnus Farup(2008)Sandefjord Turn & IF
7-hsf27,83 Theodor Wie Eriksen(2008)Moss IL
8-hsf27,90 Thor Magnus Santos Søilen(2008)Norna-Salhus IL
1-hsf37,30 Aleksander Aarestrup(2008)Idrettslaget Skjalg
2-hsf37,31 Sondre Pedersen Matre(2008)Os Turnforening
3-hsf37,43 Elias Persen(2008)Fredrikstad IF
4-hsf37,64 Hans Horn Tønnessen(2008)Kristiansands IF Friidrett
5-hsf37,65 Mikael Girma Worku(2008)IL i BUL
6-hsf37,69 Espen Grannes Pedersen(2008)Overhalla IL
7-hsf37,76 Brede Bergheim(2008)Ask Friidrett
8-hsf37,80 Trym Bugge-Olsen(2008)BUL-Tromsø Friidrett

200 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h123,95 August Hope Nordvang(2008)Lørenskog Friidrettslag
2-h124,52 Lucas Nande Eggen(2008)IL Koll
3-h124,92 Theodor Wie Eriksen(2008)Moss IL
1-h222,96 Runar Soriano Ervik(2008)Dimna IL
2-h224,79 Magnus Maximilian Odland(2008)IL Koll
3-h225,34 Aron Alexander Rotmo(2008)Verdal Friidrettsklubb
1-h323,94 Even Bogen Nørjordet(2008)IL Koll
2-h324,47 Hans Horn Tønnessen(2008)Kristiansands IF Friidrett
3-h325,66 Jakob Refvem Kolderup(2008)IL Koll
1-h423,29 Jone Alsaker Løken(2008)Norna-Salhus IL
2-h425,00 Eirik Svelland Hustoft(2008)Haugesund IL
3-h425,49 Emil Kristoffer Viddal Sætre(2008)Asker Sk. Friidrett
1-h523,65 Sondre Pedersen Matre(2008)Os Turnforening
2-h525,02 Magnus Farup(2008)Sandefjord Turn & IF
1-h623,90 Aleksander Aarestrup(2008)Idrettslaget Skjalg
2-h624,94 Trym Bugge-Olsen(2008)BUL-Tromsø Friidrett
3-h625,11 Simon Kaarbø(2008)IK Hind
1-h722,24 Benjamin Altmann Opuama(2008)Ski IL Friidrett
2-h724,69 Espen Grannes Pedersen(2008)Overhalla IL
3-h724,93 Mats Emilsen Bäckstrøm(2008)Sarpsborg IL
1-h824,05 Jonas Langeland Andersen(2008)Fyllingen IL
2-h824,65 Mikael Girma Worku(2008)IL i BUL
3-h824,94 Leif-Andreas Borgersen(2008)IK Hind
1-h923,39 Tomas Digernes Heltne(2008)Ranheim IL
2-h925,13 Brede Bergheim(2008)Ask Friidrett
3-h925,51 Sebastian Tandberg Gyllensten(2008)Dimna IL
1-fi 22,23 Benjamin Altmann Opuama(2008)Ski IL Friidrett
2-fi 23,10 Runar Soriano Ervik(2008)Dimna IL
3-fi 23,28 Jone Alsaker Løken(2008)Norna-Salhus IL
4-fi 23,47 Tomas Digernes Heltne(2008)Ranheim IL
5-fi 23,60 Sondre Pedersen Matre(2008)Os Turnforening
6-fi 24,01 Aleksander Aarestrup(2008)Idrettslaget Skjalg

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h12,08,40 Iver Jebsen Hoem(2008)Øygarden IL
2-h12,08,71 Aron Alexander Rotmo(2008)Verdal Friidrettsklubb
3-h12,12,38 Karl-Henrik Borgersen(2008)IK Hind
4-h12,12,86 Kristoffer Ansteensen Kottum(2008)Sarpsborg IL
5-h12,13,92 Daniel Wasbø(2008)IL Gneist
6-h12,14,03 Anders Granum Haug(2008)Gausdal FIK
7-h12,16,32 Alfred Lauvsnes Hovdet(2008)Idrettslaget Skjalg
1-h22,04,39 Leif-Andreas Borgersen(2008)IK Hind
2-h22,04,94 Jan-Olav Gullbrå Hilleren(2008)Ask Friidrett
3-h22,06,23 Adrian Monkvik(2008)Sarpsborg IL
4-h22,07,30 Jørgen Halmøy(2008)Bækkelagets SK
5-h22,07,79 Eirik Markussen(2008)Fyllingen IL
6-h22,08,59 Johan Engelien Andresen(2008)Søndre Land IL
1-h31,59,07 Endre Hartvedt Haugen(2008)Fyllingen IL
2-h31,59,82 Haakon Heltzer Sørstad(2008)Ullensaker/Kisa IL
3-h31,59,90 Henrik Graver Odden(2008)Kragerø IF Friidrett
4-h32,02,15 Christian Magnus Lothe Hitland(2008)IL Gular
5-h32,02,31 Martin Tjelle(2008)Nittedal IL
6-h32,04,62 Haakon Røvik Svanæs(2008)IL Koll

1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h14,25,24 Leif-Andreas Borgersen(2008)IK Hind
2-h14,25,40 Jan-Olav Gullbrå Hilleren(2008)Ask Friidrett
3-h14,27,07 Anders Granum Haug(2008)Gausdal FIK
4-h14,32,86 Daniel Wasbø(2008)IL Gneist
5-h14,33,70 Johan Engelien Andresen(2008)Søndre Land IL
6-h14,35,73 Karl-Henrik Borgersen(2008)IK Hind
7-h14,38,73 Alfred Lauvsnes Hovdet(2008)Idrettslaget Skjalg
8-h14,40,25 Kristoffer Ansteensen Kottum(2008)Sarpsborg IL
9-h14,44,38 Jacob Aamodt Hoel(2008)Nordre Eidsvoll IL
1-h24,02,34 Endre Hartvedt Haugen(2008)Fyllingen IL
2-h24,02,85 Haakon Heltzer Sørstad(2008)Ullensaker/Kisa IL
3-h24,07,19 Martin Tjelle(2008)Nittedal IL
4-h24,11,66 Adrian Monkvik(2008)Sarpsborg IL
5-h24,15,57 Henrik Graver Odden(2008)Kragerø IF Friidrett
6-h24,16,62 Christian Magnus Lothe Hitland(2008)IL Gular
7-h24,19,23 Haakon Røvik Svanæs(2008)IL Koll
8-h24,23,27 Sivert Rusten(2008)Lørenskog Friidrettslag

60 meter hekk (91,4cm)

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h18,74 Jonas Langeland Andersen(2008)Fyllingen IL
2-h18,88 Finn Connor Saint(2008)Fana IL
3-h19,30 Mikael Girma Worku(2008)IL i BUL
4-h19,42 Leif-Andreas Borgersen(2008)IK Hind
5-h19,68 Karl-Henrik Borgersen(2008)IK Hind
6-h110,99 Jakob Refvem Kolderup(2008)IL Koll
1-h28,80 Lucas Bricot(2008)IL Sandvin
2-h28,84 Espen Grannes Pedersen(2008)Overhalla IL
3-h29,00 Torjus Østebø(2008)Idrettslaget Skjalg
4-h29,08 Even Bogen Nørjordet(2008)IL Koll
5-h29,65 Nilas Salvesen Marcussen(2008)Lørenskog Friidrettslag
1-fi 8,58 Jonas Langeland Andersen(2008)Fyllingen IL
2-fi 8,61 Lucas Bricot(2008)IL Sandvin
3-fi 8,75 Even Bogen Nørjordet(2008)IL Koll
4-fi 8,81 Finn Connor Saint(2008)Fana IL
5-fi 8,85 Espen Grannes Pedersen(2008)Overhalla IL
6-fi 9,11 Torjus Østebø(2008)Idrettslaget Skjalg
7-fi 9,19 Leif-Andreas Borgersen(2008)IK Hind
8-fi 9,29 Mikael Girma Worku(2008)IL i BUL

Høyde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,90 Even Ragnhildsløkken(2008)Ullensaker/Kisa IL
21,82 Amund Skogstad Sjåvik(2008)Hattfjelldal IL
31,79 Mikkel Mæland(2008)Sandefjord Turn & IF
41,79 Lucas Bricot(2008)IL Sandvin
51,76 Martin Lilleberre Aunet(2008)Overhalla IL
61,66 Odin Gjersund Tingbø(2008)Egersunds IK
71,66 Mats Emilsen Bäckstrøm(2008)Sarpsborg IL
81,61 Andreas Kringeland(2008)Stord IL

Stav

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
14,61 Siver Olavsbråten Ebbestad(2008)IL Sandvin
23,61 Even Bogen Nørjordet(2008)IL Koll
33,31 Lucas Bricot(2008)IL Sandvin
43,31 Mats Klungland(2008)IL Koll
52,91 Karl-Henrik Borgersen(2008)IK Hind

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
16,50 Erlend Grytten Sunnarvik(2008)Florø Turn og IF
26,30 Even Ragnhildsløkken(2008)Ullensaker/Kisa IL
36,08 Lucas Bricot(2008)IL Sandvin
45,84 Even Bogen Nørjordet(2008)IL Koll
55,73 Amund Skogstad Sjåvik(2008)Hattfjelldal IL
65,65 Leif-Andreas Borgersen(2008)IK Hind
75,64 Theodor Wie Eriksen(2008)Moss IL
85,51 Simon Kaarbø(2008)IK Hind
95,46 Mikkel Mæland(2008)Sandefjord Turn & IF
105,42 Sebastian Tandberg Gyllensten(2008)Dimna IL
115,37 Oliver Taule Lindgren(2008)Fyllingen IL
125,33 Mats Emilsen Bäckstrøm(2008)Sarpsborg IL
135,02 Aksel Stavik Moshagen(2008)Søndre Land IL
145,00 Andreas Kringeland(2008)Stord IL
153,52 Radin Kalbasi(2008)IL i BUL

Tresteg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
112,81 Erlend Grytten Sunnarvik(2008)Florø Turn og IF
212,62 Even Bogen Nørjordet(2008)IL Koll
312,27 Lucas Bricot(2008)IL Sandvin
411,47 Mats Emilsen Bäckstrøm(2008)Sarpsborg IL
511,00 Odin Gjersund Tingbø(2008)Egersunds IK
610,82 Leif-Andreas Borgersen(2008)IK Hind

Kule 5,0kg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
112,70 Eivind Aakra Indahl(2008)Ski IL Friidrett
211,46 Lucas Bricot(2008)IL Sandvin
310,60 Aksel Stavik Moshagen(2008)Søndre Land IL
49,36 Mats Emilsen Bäckstrøm(2008)Sarpsborg IL
58,98 Mats Klungland(2008)IL Koll

Gutter 17

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h17,24 Markus Le Fjeld(2007)IL Tyrving
2-h17,40 Benjamin Moen(2007)Fana IL
3-h17,43 Markus Bøe Skåren(2007)Ranheim IL
4-h17,46 Julian Zhang Førsund(2007)Hvam IL
5-h17,60 Melvin Tollefsen(2007)Moss IL
6-h17,87 Markus Nordviken(2007)Bøler IF
7-h17,92 Aksel Fagerli(2007)Ranheim IL
1-h27,14 Richard Dahn(2007)IF Sturla
2-h27,45 Martin Gjørvad(2007)IL Tyrving
3-h27,49 Jakob H. Holmelid(2007)Norna-Salhus IL
4-h27,56 Vegard Olkinuora Kyseth(2007)Gausdal FIK
5-h27,69 Theodor Haugberg Rennan(2007)Bøler IF
6-h27,72 Marcus Valentin Giörtz(2007)IL Sandvin
1-h37,31 Josh Anthony Bjerke(2007)IL i BUL
2-h37,39 Philip Kauffmann(2007)Idrettslaget Skjalg
3-h37,41 Lucas Øverbakke Løn-Haakanes(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
4-h37,44 Andreas Langhelle(2007)Norna-Salhus IL
5-h37,50 Elias Tveitane Furuseth(2007)Moelven IL
6-h37,67 Harald Mytting(2007)IF Hellas
7-h37,78 Thomas Krohn-Hansen(2007)Norna-Salhus IL
8-h38,00 Kristian Weider Bore(2007)Sportsklubben Vidar
1-h47,39 Marcus Devantés Gardner Stålby(2007)IK Tjalve
2-h47,44 Oliver Tomala(2007)IL Sandvin
3-h47,46 Hugo Ramsland(2007)Idrettslaget Skjalg
4-h47,63 Lukas Stilson Arstad(2007)Ranheim IL
5-h47,64 Noah Digernes Merheb(2007)Dimna IL
6-h47,67 Memarthaen Nalliah(2007)Sandnes IL
7-h47,91 Noah Aleksander Bakken Hesla(2007)Søndre Land IL
8-h47,98 Erling Brekke(2007)Bøler IF
1-fi 7,09 Richard Dahn(2007)IF Sturla
2-fi 7,10 Markus Le Fjeld(2007)IL Tyrving
3-fi 7,30 Josh Anthony Bjerke(2007)IL i BUL
4-fi 7,32 Martin Gjørvad(2007)IL Tyrving
5-fi 7,42 Benjamin Moen(2007)Fana IL
6-fi 7,43 Philip Kauffmann(2007)Idrettslaget Skjalg
7-fi 7,48 Oliver Tomala(2007)IL Sandvin
8-fi 7,49 Lucas Øverbakke Løn-Haakanes(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
1-hsf17,17 Richard Dahn(2007)IF Sturla
2-hsf17,39 Philip Kauffmann(2007)Idrettslaget Skjalg
3-hsf17,40 Benjamin Moen(2007)Fana IL
4-hsf17,43 Lucas Øverbakke Løn-Haakanes(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
5-hsf17,43 Andreas Langhelle(2007)Norna-Salhus IL
6-hsf17,44 Julian Zhang Førsund(2007)Hvam IL
7-hsf17,50 Markus Bøe Skåren(2007)Ranheim IL
8-hsf17,56 Melvin Tollefsen(2007)Moss IL
1-hsf27,16 Markus Le Fjeld(2007)IL Tyrving
2-hsf27,31 Josh Anthony Bjerke(2007)IL i BUL
3-hsf27,37 Martin Gjørvad(2007)IL Tyrving
4-hsf27,41 Oliver Tomala(2007)IL Sandvin
5-hsf27,46 Jakob H. Holmelid(2007)Norna-Salhus IL
6-hsf27,47 Hugo Ramsland(2007)Idrettslaget Skjalg
7-hsf27,47 Elias Tveitane Furuseth(2007)Moelven IL
8-hsf27,56 Vegard Olkinuora Kyseth(2007)Gausdal FIK

200 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h123,40 Martin Gjørvad(2007)IL Tyrving
2-h123,93 Andreas Langhelle(2007)Norna-Salhus IL
3-h124,72 Thomas Krohn-Hansen(2007)Norna-Salhus IL
1-h223,14 Josh Anthony Bjerke(2007)IL i BUL
2-h223,96 Elias Tveitane Furuseth(2007)Moelven IL
3-h224,88 Theodor Haugberg Rennan(2007)Bøler IF
1-h322,93 Richard Dahn(2007)IF Sturla
2-h323,85 Hugo Ramsland(2007)Idrettslaget Skjalg
3-h325,10 Aksel Fagerli(2007)Ranheim IL
1-h422,96 Markus Le Fjeld(2007)IL Tyrving
2-h424,15 Harald Mytting(2007)IF Hellas
3-h424,63 Marcus Valentin Giörtz(2007)IL Sandvin
1-h523,63 Philip Kauffmann(2007)Idrettslaget Skjalg
2-h525,34 Kristian Weider Bore(2007)Sportsklubben Vidar
1-h624,05 Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær(2007)Norna-Salhus IL
2-h624,38 Lukas Stilson Arstad(2007)Ranheim IL
1-h723,23 Oliver Tomala(2007)IL Sandvin
2-h723,95 Jakob H. Holmelid(2007)Norna-Salhus IL
3-h725,24 Markus Nordviken(2007)Bøler IF
1-h823,22 Noah Digernes Merheb(2007)Dimna IL
2-h824,10 Julian Zhang Førsund(2007)Hvam IL
3-h825,29 Erling Magnus Aasheim(2007)Ringerike Friidrettsklubb
1-fi 22,76 Markus Le Fjeld(2007)IL Tyrving
2-fi 22,86 Josh Anthony Bjerke(2007)IL i BUL
3-fi 22,94 Richard Dahn(2007)IF Sturla
4-fi 23,20 Noah Digernes Merheb(2007)Dimna IL
5-fi 23,96 Martin Gjørvad(2007)IL Tyrving

400 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h152,98 Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær(2007)Norna-Salhus IL
2-h153,76 Eskil Ekenes(2007)Halden IL
3-h153,87 Jacob Bergmann Abusdal(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
4-h156,84 Erling Magnus Aasheim(2007)Ringerike Friidrettsklubb
1-h250,87 Jonas Mæland Rosholt(2007)IL i BUL
2-h251,09 Sondre Søgård Lehmann(2007)Lørenskog Friidrettslag
3-h251,49 Noah Digernes Merheb(2007)Dimna IL

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h12,08,10 Torje Bronken Steine(2007)Bøler IF
2-h12,11,02 Jacob Bergmann Abusdal(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
3-h12,11,28 Håvard Nøttestad(2007)IL Gneist
4-h12,13,68 Gunnar Olsen-Hagen(2007)Idrettslaget Skjalg
5-h12,20,04 Kristian Weider Bore(2007)Sportsklubben Vidar
1-h22,05,62 Amund Nybakke(2007)Oppegård IL
2-h22,07,61 Elias Haugen Torjussen(2007)Sportsklubben Vidar
3-h22,07,62 Jonas Nordviken(2007)Bøler IF
4-h22,14,09 Håkon Prøsch Johnsen(2007)Ullensaker/Kisa IL
1-h31,55,99 Lars Johansson Hauge(2007)Sportsklubben Vidar
2-h31,56,93 Philip Gulbrandsen(2007)Ullensaker/Kisa IL
3-h31,59,19 Åsmund Sunde Førde(2007)Jølster IL
4-h32,01,41 Lukas Buncic(2007)Lørenskog Friidrettslag

1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h14,18,89 Sebastian Børset(2007)Rindal IL
2-h14,27,21 Amund Nybakke(2007)Oppegård IL
3-h14,28,95 Jonas Nordviken(2007)Bøler IF
4-h14,31,45 Torje Bronken Steine(2007)Bøler IF
5-h14,34,81 Håvard Nøttestad(2007)IL Gneist
1-h23,58,84 Philip Gulbrandsen(2007)Ullensaker/Kisa IL
2-h24,00,00 Åsmund Sunde Førde(2007)Jølster IL
3-h24,03,45 Lukas Buncic(2007)Lørenskog Friidrettslag
4-h24,03,59 Aron Mathisen Askim(2007)Sem IF
5-h24,06,85 Nils August Flornes Rustad(2007)IL Gneist
6-h24,10,97 Elias Haugen Torjussen(2007)Sportsklubben Vidar

60 meter hekk (91,4cm)

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
18,22 Markus Le Fjeld(2007)IL Tyrving
28,30 Eskil Ekenes(2007)Halden IL
38,36 Julian Zhang Førsund(2007)Hvam IL
48,44 Philip Kauffmann(2007)Idrettslaget Skjalg
58,60 Benjamin Moen(2007)Fana IL
68,92 Eirik Reigstad(2007)Osterøy IL

Kappgang 1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
17,04,93 Kristoffer Randall(2007)Drøbak-Frogn IL Friidrett

Høyde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,95 Marcus Valentin Giörtz(2007)IL Sandvin
21,85 Nikolai See Berre(2007)Stjørdal Friidrettsklubb
31,82 August Høgvold(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
41,79 Eirik Reigstad(2007)Osterøy IL
51,76 Nicholas Reklev(2007)Ullensaker/Kisa IL
61,61 Eskil Ekenes(2007)Halden IL
71,56 Adrian Sandholtbråten(2007)Bøler IF

Stav

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
13,91 Melvin Tollefsen(2007)Moss IL
23,71 August Grimeli(2007)Flåværingen IL

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
16,49 Benjamin Moen(2007)Fana IL
26,46 Marcus Valentin Giörtz(2007)IL Sandvin
36,34 Martin Gjørvad(2007)IL Tyrving
46,32 Thomas Viksaas Biermann(2007)IL i BUL
56,10 August Grimeli(2007)Flåværingen IL
65,79 Elias Hildebrand(2007)Tingvoll FIK
75,62 Eirik Reigstad(2007)Osterøy IL

Tresteg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
113,35 Thomas Viksaas Biermann(2007)IL i BUL
212,96 August Grimeli(2007)Flåværingen IL
312,49 Elias Hildebrand(2007)Tingvoll FIK

Kule 5,0kg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
114,29 Jarl Amund Arumairasa(2007)Sømna IL
212,29 Melvin Tollefsen(2007)Moss IL
311,06 Noah Aleksander Bakken Hesla(2007)Søndre Land IL
410,09 Markus Nordviken(2007)Bøler IF
59,82 Erling Brekke(2007)Bøler IF
68,56 Adrian Sandholtbråten(2007)Bøler IF

Gutter U20

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h17,22 Magnus Birk Johnsen(2006)Ranheim IL
2-h17,27 Tshishimbi Nissi Kongolo(2006)Søndre Land IL
3-h17,29 Steffen Tjensvoll Hollund(2006)Bremnes IL
4-h17,32 Jakob Slåtten(2005)Dimna IL
5-h17,36 Theodor With(2006)Norna-Salhus IL
6-h17,72 Thai Drager(2005)IL i BUL
7-h17,78 Kevin Koui Meeg(2006)Hinna IL
1-h27,18 Axel Andreas Mjør(2006)IL Tyrving
2-h27,26 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen(2005)IL i BUL
3-h27,37 Daniel Fikreyesus Debesay(2006)Lørenskog Friidrettslag
4-h27,40 Jonas Ramstad(2006)Ranheim IL
5-h27,41 Emil Vestre(2005)Ranheim IL
6-h27,87 Nikolai Stavik Moshagen(2005)Søndre Land IL
7-h27,93 Johannes Ottemo Reimers(2006)Fyllingen IL
8-h28,33 Julian Nævdal(2005)Laksevåg TIL
1-h37,20 Alexander Skrede(2005)Sandnes IL
2-h37,28 Linus August Rygh(2005)Fyllingen IL
3-h37,29 Daniel Surdal(2006)Idrettslaget Skjalg
4-h37,30 Jonas Fjordholm(2005)Sandnes IL
5-h37,39 Adrian Ege Helleren(2005)Egersunds IK
6-h37,54 Sigve Lundberg(2006)Dimna IL
7-h37,61 Theodor Skancke Wold(2006)Ranheim IL
1-h47,13 Franz Philip Pap Holmen(2006)IL Tyrving
2-h47,14 Christian Wright(2006)IL i BUL
3-h47,20 Eskild Gjesdal Hillesund(2006)Sandnes IL
4-h47,25 Alpha Omar Jallow(2005)Laksevåg TIL
5-h47,45 Tobi Kees van Merkensteijn(2006)Idrettslaget Skjalg
6-h47,48 Teodor Miller(2005)IL Tyrving
7-h47,90 Jo Lasse Bøe(2006)Tingvoll FIK
1-h57,17 Even Elias Grannes Pedersen(2006)Overhalla IL
2-h57,17 Ariand Shegani(2005)IL i BUL
3-h57,33 Snorre Cornelius Sund(2006)Kristiansands IF Friidrett
4-h57,35 Benjamin Carlsen-Brown(2006)IL Tyrving
5-h57,52 Sigmund Le Fjeld(2005)IL Tyrving
6-h57,53 Jesper Sandvik Bjerk(2005)Moss IL
7-h57,60 Birk Arvola(2005)IK Hind
1-fi 6,89 Alexander Skrede(2005)Sandnes IL
2-fi 7,00 Even Elias Grannes Pedersen(2006)Overhalla IL
3-fi 7,08 Christian Wright(2006)IL i BUL
4-fi 7,10 Franz Philip Pap Holmen(2006)IL Tyrving
5-fi 7,17 Magnus Birk Johnsen(2006)Ranheim IL
6-fi 7,17 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen(2005)IL i BUL
7-fi 7,18 Axel Andreas Mjør(2006)IL Tyrving
8-fi 7,38 Ariand Shegani(2005)IL i BUL
1-hsf17,02 Even Elias Grannes Pedersen(2006)Overhalla IL
2-hsf17,15 Nicolas Alexander Baranyi Eriksen(2005)IL i BUL
3-hsf17,18 Magnus Birk Johnsen(2006)Ranheim IL
4-hsf17,24 Jonas Fjordholm(2005)Sandnes IL
5-hsf17,26 Snorre Cornelius Sund(2006)Kristiansands IF Friidrett
6-hsf17,37 Emil Vestre(2005)Ranheim IL
7-hsf17,50 Jonas Ramstad(2006)Ranheim IL
8-hsf18,98 Eskild Gjesdal Hillesund(2006)Sandnes IL
1-hsf27,02 Alexander Skrede(2005)Sandnes IL
2-hsf27,20 Axel Andreas Mjør(2006)IL Tyrving
3-hsf27,24 Alpha Omar Jallow(2005)Laksevåg TIL
4-hsf27,25 Linus August Rygh(2005)Fyllingen IL
5-hsf27,27 Tshishimbi Nissi Kongolo(2006)Søndre Land IL
6-hsf27,31 Adrian Ege Helleren(2005)Egersunds IK
7-hsf27,38 Daniel Fikreyesus Debesay(2006)Lørenskog Friidrettslag
8-hsf27,41 Theodor With(2006)Norna-Salhus IL
1-hsf37,11 Christian Wright(2006)IL i BUL
2-hsf37,11 Franz Philip Pap Holmen(2006)IL Tyrving
3-hsf37,16 Ariand Shegani(2005)IL i BUL
4-hsf37,27 Steffen Tjensvoll Hollund(2006)Bremnes IL
5-hsf37,31 Daniel Surdal(2006)Idrettslaget Skjalg
6-hsf37,34 Benjamin Carlsen-Brown(2006)IL Tyrving
7-hsf37,41 Tobi Kees van Merkensteijn(2006)Idrettslaget Skjalg

200 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h123,09 Håvard Haugen(2005)Sandnes IL
2-h123,11 Daniel Fikreyesus Debesay(2006)Lørenskog Friidrettslag
3-h124,63 Kevin Koui Meeg(2006)Hinna IL
1-h223,84 Benjamin Carlsen-Brown(2006)IL Tyrving
2-h223,95 Birk Arvola(2005)IK Hind
1-h322,47 Sjur Grung Thallaug(2006)Moelven IL
2-h323,02 Franz Philip Pap Holmen(2006)IL Tyrving
3-h325,31 Thai Drager(2005)IL i BUL
1-h423,06 Snorre Cornelius Sund(2006)Kristiansands IF Friidrett
2-h424,31 Teodor Miller(2005)IL Tyrving
3-h424,86 Sigmund Le Fjeld(2005)IL Tyrving
1-h522,13 Nicolai Holdhus(2006)IL Gneist
2-h523,45 Erlend Halmøy(2005)Bækkelagets SK
3-h523,82 Emil Vestre(2005)Ranheim IL
1-h623,14 Rasmus Tibar(2006)Sportsklubben Vidar
2-h623,22 Axel Andreas Mjør(2006)IL Tyrving
3-h624,26 Sigve Lundberg(2006)Dimna IL
1-h722,57 Alexander Skrede(2005)Sandnes IL
2-h723,36 Oskar Stattin(2006)IK Hind
3-h723,87 Jesper Sandvik Bjerk(2005)Moss IL
1-fi 22,25 Nicolai Holdhus(2006)IL Gneist
2-fi 22,33 Alexander Skrede(2005)Sandnes IL
3-fi 22,37 Sjur Grung Thallaug(2006)Moelven IL
4-fi 23,07 Franz Philip Pap Holmen(2006)IL Tyrving
5-fi 23,22 Snorre Cornelius Sund(2006)Kristiansands IF Friidrett
6-fi 23,34 Håvard Haugen(2005)Sandnes IL

400 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h151,16 Sander Rustad-Johansen(2006)Lørenskog Friidrettslag
2-h152,21 Ole Einar Gjetrang(2006)Larvik Turn & IF
3-h153,46 Birk Arvola(2005)IK Hind
1-h252,33 Oskar Stattin(2006)IK Hind
2-h252,53 Henrik Vineshaugen(2006)Gui Sportsklubb
3-h253,43 Sander Feness Armond(2005)Ask Friidrett
1-h351,10 Erlend Halmøy(2005)Bækkelagets SK
2-h351,60 Nicolai Holdhus(2006)IL Gneist
3-h356,56 Johannes Ottemo Reimers(2006)Fyllingen IL
1-h450,55 Sjur Grung Thallaug(2006)Moelven IL
2-h450,93 Håvard Haugen(2005)Sandnes IL
3-h454,09 Brage Østebø(2005)Idrettslaget Skjalg

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h11,58,54 Ole-Kristian Lindebø Kværner(2005)Ullensaker/Kisa IL
2-h12,00,67 Kristoffer Sandal(2005)Jølster IL
3-h12,01,15 Ole Einar Gjetrang(2006)Larvik Turn & IF
4-h12,02,93 Sigve Lillebø(2006)Ask Friidrett
5-h12,09,76 Sebastian Skoge-Nilsen(2006)Fyllingen IL
6-h12,20,44 Herman Andreassen(2005)Ask Friidrett
1-h21,52,47 Andreas Fjeld Halvorsen(2005)Ullensaker/Kisa IL
2-h21,57,82 Christian Bredesen(2005)Steinkjer Friidrettsklubb
3-h21,58,30 Halvard Grape Fladby(2005)IL i BUL
4-h21,58,31 Filmon Gidey Hagos(2006)Nesbyen IL
5-h22,00,03 Adrian Stene Olsen(2005)IL i BUL
6-h22,02,19 Sander Rustad-Johansen(2006)Lørenskog Friidrettslag

1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
2-h14,16,06 Kristoffer Sandal(2005)Jølster IL
3-h14,19,15 Magnus Bøen Hope(2006)Spirit Friidrettsklubb
4-h14,23,90 Sebastian Skoge-Nilsen(2006)Fyllingen IL
5-h14,40,68 Christopher Kårbø(2006)Laksevåg TIL
6-h14,41,37 Herman Andreassen(2005)Ask Friidrett
1-h23,45,52 Andreas Fjeld Halvorsen(2005)Ullensaker/Kisa IL
2-h24,00,32 Sigurd Egeland Valseth(2005)Verdal Friidrettsklubb
3-h24,02,44 Halvard Grape Fladby(2005)IL i BUL
4-h24,04,75 Andreas Lindebø Kværner(2006)Ullensaker/Kisa IL
5-h24,04,77 Ole-Kristian Lindebø Kværner(2005)Ullensaker/Kisa IL
6-h24,08,09 Christian Bredesen(2005)Steinkjer Friidrettsklubb
7-h24,12,31 Mats Engan Heggelund(2006)Frol IL
8-h24,12,96 Sigve Lillebø(2006)Ask Friidrett
9-h24,13,81 Tobias Repstad Andersen(2006)Rygge IL

60 meter hekk (100cm)

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
18,11 Vegard Rinde(2006)Fana IL
28,16 Oscar Ellingsen(2006)IL Gneist
38,22 Rasmus Tibar(2006)Sportsklubben Vidar
48,38 Simen Johan Teigstad(2005)IL Sandvin
58,49 Lucas Grimstad Nilsen(2005)Sandnes IL
68,74 Martin Beitnes Kreken(2006)Modum FIK
78,76 Jakob Slåtten(2005)Dimna IL

Høyde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
12,00 Michael Reklev(2005)Ullensaker/Kisa IL
21,89 Martin Hjertaker(2005)Os Turnforening
31,81 Nikolai Stavik Moshagen(2005)Søndre Land IL
41,81 Rasmus Tibar(2006)Sportsklubben Vidar
51,76 Oscar Stuhr(2005)Fana IL
61,76 Kim Naasen(2005)IL Sandvin

Stav

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
14,61 Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal(2005)IL Koll
14,61 Simen Johan Teigstad(2005)IL Sandvin
34,41 Gustav Holmefjord(2006)Fana IL
43,91 Johannes Handeland(2006)Fana IL
43,91 Martin Beitnes Kreken(2006)Modum FIK
63,61 Tobias Kalmo Thorbjørnsen(2006)IL Sandvin
73,61 Kjell Augustin Kubon(2006)Fana IL

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
16,47 Alpha Omar Jallow(2005)Laksevåg TIL
26,46 Aksel Wormdahl(2006)Ranheim IL
36,40 Linus August Rygh(2005)Fyllingen IL
46,33 Tshishimbi Nissi Kongolo(2006)Søndre Land IL
56,28 Håvard Haugen(2005)Sandnes IL
66,25 Nikolai Stavik Moshagen(2005)Søndre Land IL
76,01 Steffen Tjensvoll Hollund(2006)Bremnes IL
85,64 Brage Østebø(2005)Idrettslaget Skjalg
95,61 Martin Beitnes Kreken(2006)Modum FIK
105,48 Thai Drager(2005)IL i BUL
113,56 Tobias Kalmo Thorbjørnsen(2006)IL Sandvin

Tresteg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
113,51 Aksel Wormdahl(2006)Ranheim IL
213,16 Martin Hjertaker(2005)Os Turnforening
313,07 Oscar Stuhr(2005)Fana IL
412,17 Linus August Rygh(2005)Fyllingen IL
511,36 Kim Naasen(2005)IL Sandvin

Kule 6,0kg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
113,95 Sakarias Eirik Fjell Walhovd(2006)IL Koll
212,97 Håvard Haugen(2005)Sandnes IL
312,92 Simen Johan Teigstad(2005)IL Sandvin
412,46 Tshishimbi Nissi Kongolo(2006)Søndre Land IL
512,21 Nikolai Stavik Moshagen(2005)Søndre Land IL
611,30 Tobias Kalmo Thorbjørnsen(2006)IL Sandvin
79,51 Sander Stoltenberg(2006)Idrettslaget Skjalg

Gutter U23

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h17,13 Mats Hjørnevik(2003)IL i BUL
2-h17,14 Jonas Berggård Skåden(2002)Sandnes IL
3-h17,29 Johannes Eiksund(2003)Moelven IL
4-h17,32 Stefan Skrede(2004)IL i BUL
5-h17,35 Lars Magnus Birketveit(2004)Fyllingen IL
6-h17,40 Jonathan Askeland(2003)Sørild FIK
7-h17,99 Eirik Halfdansen-Aspen(2004)IL i BUL
1-h26,96 Emil Gundersen(2004)Fyllingen IL
2-h27,17 Remark Rrozhani(2004)Fyllingen IL
3-h27,27 Tobias Johansen(2003)IK Hind
4-h27,30 Robin Grégoire(2002)IL Gneist
5-h27,33 Albin Lydersen Botez(2004)IK Tjalve
6-h27,50 Sondre Audahl Vik(2004)IL i BUL
7-h27,56 Sivert Vataker Liverød(2004)Tønsberg Friidrettsklubb
1-h37,02 Sander Werge Nilsen(2003)IL i BUL
2-h37,14 Simen Gimnes(2003)IL Tyrving
3-h37,18 Oliver Tollefsen(2004)Moss IL
4-h37,29 Tobias Dybos Larsson(2002)Kristiansands IF Friidrett
5-h37,38 Akshathan Nadarajah(2003)IL i BUL
6-h37,57 Arne Røstad(2002)Ranheim IL
7-h37,66 Sebastian Knudsen(2003)IL Gneist
1-fi 6,91 Sander Werge Nilsen(2003)IL i BUL
2-fi 6,98 Emil Gundersen(2004)Fyllingen IL
3-fi 7,02 Mats Hjørnevik(2003)IL i BUL
4-fi 7,06 Jonas Berggård Skåden(2002)Sandnes IL
5-fi 7,13 Simen Gimnes(2003)IL Tyrving
6-fi 7,23 Oliver Tollefsen(2004)Moss IL
7-fi 7,29 Tobias Johansen(2003)IK Hind

200 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h122,72 Oliver Tollefsen(2004)Moss IL
2-h124,06 Lars Magnus Birketveit(2004)Fyllingen IL
3-h124,64 Sebastian Knudsen(2003)IL Gneist
1-h222,36 Mats Hjørnevik(2003)IL i BUL
2-h223,75 Sindre Fidje Andersen(2003)Sandnes IL
1-h322,86 Aiden Vincent(2004)IK Tjalve
2-h323,43 Simen Gimnes(2003)IL Tyrving
1-h421,89 Herman Ellingsen(2002)IL Gneist
2-h424,03 Sebastian Øgreid Ottosen(2003)Hinna IL
1-h522,61 Remark Rrozhani(2004)Fyllingen IL
2-h523,57 Akshathan Nadarajah(2003)IL i BUL
1-h622,80 Tobias Johansen(2003)IK Hind
2-h623,85 Jonathan Askeland(2003)Sørild FIK
3-h624,48 Tobias Dybos Larsson(2002)Kristiansands IF Friidrett
1-fi 21,75 Herman Ellingsen(2002)IL Gneist
2-fi 22,14 Mats Hjørnevik(2003)IL i BUL
3-fi 22,36 Remark Rrozhani(2004)Fyllingen IL
4-fi 22,59 Oliver Tollefsen(2004)Moss IL
5-fi 22,89 Aiden Vincent(2004)IK Tjalve
6-fi 23,03 Tobias Johansen(2003)IK Hind

400 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h150,06 Aiden Vincent(2004)IK Tjalve
2-h152,45 Jon-Henning Hilleren(2002)Ask Friidrett
3-h155,11 Sebastian Øgreid Ottosen(2003)Hinna IL
1-h249,63 Tobias Johansen(2003)IK Hind
2-h249,81 Jonas Berggård Skåden(2002)Sandnes IL
3-h254,49 André Cruz da Silva(2004)Ullensaker/Kisa IL

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
12,03,86 Tobias Johansen(2003)IK Hind
22,04,11 Jon-Henning Hilleren(2002)Ask Friidrett
32,04,22 Anders Gundersen(2002)Mandal & Halse IL
42,05,42 Jonathan Alsaker-Arentz(2004)IF Sturla

1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
14,11,46 Jonathan Alsaker-Arentz(2004)IF Sturla

60 meter hekk (106,7 cm)

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
18,10 Herman Ellingsen(2002)IL Gneist

Stav

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
15,30 Philip Andreas Kubon(2004)Fana IL
24,21 Mathias Myrmel Herdlevær(2003)Fana IL

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
16,87 Aanund Tveitå(2003)Otra IL
26,18 Aiden Vincent(2004)IK Tjalve
34,91 Nikkolaj Gulbrandsen(2004)Kristiansands IF Friidrett

Tresteg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
113,49 Simen Gimnes(2003)IL Tyrving
211,33 Sondre Audahl Vik(2004)IL i BUL

Kule 7,26kg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
110,66 Eirik Halfdansen-Aspen(2004)IL i BUL
210,08 Oliver Solsvik(2004)Fana IL
38,22 Albin Lydersen Botez(2004)IK Tjalve

Jenter 15

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h18,22 Ida Saxegaard(2009)Moelven IL
2-h18,41 Luna Andrine Stang(2009)Fredrikstad IF
3-h18,55 Kristina Jonstad Jakobsen(2009)Førde IL Friidrett
4-h18,69 Rebekka Fure Kristoffersen(2009)Idrettslaget Skjalg
5-h18,90 Martine Rooth(2009)IK Tjalve
6-h18,92 Stina Marie Eriksen(2009)Fana IL
7-h19,18 Hedda Simonsen Ottesen(2009)Stord IL
1-h28,12 Synne Selvåg Larsen(2009)Hareid IL
2-h28,30 Mari Helene Brandstadmoen(2009)Lambertseter IF
3-h28,35 Silje Katre(2009)IK Hind
4-h28,43 Isabella Cardenas Fugle(2009)Jølster IL
5-h28,60 Vilje Elida Blekkerud(2009)Lambertseter IF
6-h28,83 Alexandra Maria Mazik-Berg(2009)Lambertseter IF
7-h29,01 Alise Haugen Seiersten(2009)Ås IL
1-h38,07 Mille Wiborg(2009)Herkules Friidrett
2-h38,38 Thea Haugen Skårild(2009)Ranheim IL
3-h38,56 Olivia Skovli Hermansen(2009)Moss IL
4-h38,61 Elina Maylinn Refvik(2009)Gui Sportsklubb
5-h38,63 Eva Sofia Nilsen-Wivestad(2009)Sem IF
6-h38,76 Helene Korsmo Walskrå(2009)Nittedal IL
7-h39,11 Nora Kaspara Lindset(2009)Stjørdal Friidrettsklubb
1-h48,22 Sofie Bjerva Johnskareng(2009)Nittedal IL
2-h48,29 Ylva Bergeslien Malmo(2009)Idrettslaget Skjalg
3-h48,46 Evelina Kaminskaia(2009)Norna-Salhus IL
4-h48,52 Sofie Katre(2009)IK Hind
5-h48,58 Frida Johanna Valstad Elsness(2009)IL Koll
6-h48,82 Alma Auk-Emblem(2009)IL Koll
7-h48,94 Lisa U. Emmerhoff(2009)Stord IL
1-fi 7,98 Mille Wiborg(2009)Herkules Friidrett
2-fi 8,02 Ida Saxegaard(2009)Moelven IL
3-fi 8,06 Synne Selvåg Larsen(2009)Hareid IL
4-fi 8,20 Ylva Bergeslien Malmo(2009)Idrettslaget Skjalg
5-fi 8,26 Sofie Bjerva Johnskareng(2009)Nittedal IL
6-fi 8,30 Silje Katre(2009)IK Hind
7-fi 8,31 Mari Helene Brandstadmoen(2009)Lambertseter IF
8-fi 8,47 Kristina Jonstad Jakobsen(2009)Førde IL Friidrett
1-hsf18,09 Mille Wiborg(2009)Herkules Friidrett
2-hsf18,23 Sofie Bjerva Johnskareng(2009)Nittedal IL
3-hsf18,25 Ylva Bergeslien Malmo(2009)Idrettslaget Skjalg
4-hsf18,27 Silje Katre(2009)IK Hind
5-hsf18,44 Isabella Cardenas Fugle(2009)Jølster IL
6-hsf18,48 Luna Andrine Stang(2009)Fredrikstad IF
7-hsf18,48 Olivia Skovli Hermansen(2009)Moss IL
8-hsf18,53 Vilje Elida Blekkerud(2009)Lambertseter IF
1-hsf28,09 Ida Saxegaard(2009)Moelven IL
2-hsf28,12 Synne Selvåg Larsen(2009)Hareid IL
3-hsf28,21 Mari Helene Brandstadmoen(2009)Lambertseter IF
4-hsf28,30 Kristina Jonstad Jakobsen(2009)Førde IL Friidrett
5-hsf28,47 Thea Haugen Skårild(2009)Ranheim IL
6-hsf28,50 Evelina Kaminskaia(2009)Norna-Salhus IL
7-hsf28,57 Frida Johanna Valstad Elsness(2009)IL Koll
8-hsf28,60 Sofie Katre(2009)IK Hind

200 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h126,80 Isabella Cardenas Fugle(2009)Jølster IL
2-h128,39 Evelina Kaminskaia(2009)Norna-Salhus IL
3-h128,89 Ylva Bergeslien Malmo(2009)Idrettslaget Skjalg
1-h226,91 Ida Saxegaard(2009)Moelven IL
2-h227,65 Frida Johanna Valstad Elsness(2009)IL Koll
3-h228,88 Amelie Normann Andersen(2009)Fredrikstad IF
1-h327,34 Luna Andrine Stang(2009)Fredrikstad IF
2-h327,45 Silje Katre(2009)IK Hind
3-h328,79 Iril Lenasdatter Sætre(2009)Rjukan Idrettslag
1-h426,51 Synne Selvåg Larsen(2009)Hareid IL
2-h427,88 Emma Lovra Taylor(2009)Sandnes IL
3-h428,74 Sofie Katre(2009)IK Hind
1-h526,82 Ingrid Akosua Larssen Taggart(2009)Lambertseter IF
2-h527,77 Elina Maylinn Refvik(2009)Gui Sportsklubb
3-h528,39 Andrea Betten Lade(2009)Verdal Friidrettsklubb
1-h627,28 Pia Flatjord Tofteland(2009)Ørsta IL
2-h627,46 Thea Haugen Skårild(2009)Ranheim IL
1-h727,17 Elise Sandvik Tornberg(2009)IL Tyrving
2-h727,81 Eva Sofia Nilsen-Wivestad(2009)Sem IF
1-fi 26,57 Ida Saxegaard(2009)Moelven IL
2-fi 26,71 Isabella Cardenas Fugle(2009)Jølster IL
3-fi 26,81 Ingrid Akosua Larssen Taggart(2009)Lambertseter IF
4-fi 26,96 Elise Sandvik Tornberg(2009)IL Tyrving
5-fi 27,35 Pia Flatjord Tofteland(2009)Ørsta IL

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h12,41,95 Rebecca Anonsen Karlsen(2009)Sandnes IL
2-h12,45,13 Lisa U. Emmerhoff(2009)Stord IL
3-h12,46,37 Sofie Caroline Rivera Rabben(2009)Ranheim IL
4-h12,47,79 Hanna In't Veld(2009)Sandnes IL
5-h12,49,65 Nora Kaspara Lindset(2009)Stjørdal Friidrettsklubb
6-h12,51,86 Hennie Strand-Omreng(2009)IL Koll
7-h12,54,91 Leia Moqvist(2009)Lambertseter IF
1-h22,28,84 Agnes Blehr Almlid(2009)IL Koll
2-h22,31,32 Alma Rønningen(2009)Stadsbygd IL
3-h22,35,99 Amelie Normann Andersen(2009)Fredrikstad IF
4-h22,39,94 Fride Engen Eliassen(2009)IL Koll
5-h22,42,51 Mathea Dypvik Kvaale(2009)Ranheim IL
6-h22,53,51 Olea Kristin Løberg Fladeby(2009)IL Runar
1-h32,19,54 Tuva Forsbacka(2009)Ullensaker/Kisa IL
2-h32,19,59 Ronja Malene Indrearne Furevik(2009)Ask Friidrett
3-h32,21,85 Ida Othelie Berger(2009)Mosvik IL
4-h32,24,66 Frida Sønsteby-Larsen(2009)Sem IF
5-h32,29,13 Mia Mathilda Andersen(2009)IL Tyrving
6-h32,34,11 Alise Haugen Seiersten(2009)Ås IL

1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
15,17,10 Ronja Malene Indrearne Furevik(2009)Ask Friidrett
25,17,48 Sigrid Bakkelund(2009)Gjesdal IL
35,18,21 Frida Sønsteby-Larsen(2009)Sem IF
45,18,45 Agnes Blehr Almlid(2009)IL Koll
55,18,67 Mia Mathilda Andersen(2009)IL Tyrving
65,23,09 Alma Rønningen(2009)Stadsbygd IL
75,30,16 Fride Engen Eliassen(2009)IL Koll

60 meter hekk (76,2cm)

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h19,20 Vigdis Sigurdsdottir(2009)IL Runar
2-h19,53 Olivia Skovli Hermansen(2009)Moss IL
3-h19,54 Kristina Jonstad Jakobsen(2009)Førde IL Friidrett
4-h19,81 Ingrid Akosua Larssen Taggart(2009)Lambertseter IF
5-h19,89 Stine Lyngstad(2009)Gui Sportsklubb
6-h110,23 Andrea Betten Lade(2009)Verdal Friidrettsklubb
7-h110,83 Lisa U. Emmerhoff(2009)Stord IL
8-h111,43 Hedda Simonsen Ottesen(2009)Stord IL
1-h29,25 Sofie Bjerva Johnskareng(2009)Nittedal IL
2-h29,73 Alexandra Maria Mazik-Berg(2009)Lambertseter IF
3-h29,78 Thea Haugen Skårild(2009)Ranheim IL
4-h210,23 Henriette Torgersen(2009)Laksevåg TIL
5-h210,33 Aurora Ansnes Igeland(2009)Sandnessjøen IL
6-h210,36 Mari Helene Brandstadmoen(2009)Lambertseter IF
7-h210,38 Alise Haugen Seiersten(2009)Ås IL
8-h210,50 Wilma Christine Thorrud(2009)IF Sturla
1-fi 9,20 Sofie Bjerva Johnskareng(2009)Nittedal IL
2-fi 9,29 Vigdis Sigurdsdottir(2009)IL Runar
3-fi 9,45 Olivia Skovli Hermansen(2009)Moss IL
4-fi 9,53 Kristina Jonstad Jakobsen(2009)Førde IL Friidrett
5-fi 9,82 Thea Haugen Skårild(2009)Ranheim IL
6-fi 9,98 Ingrid Akosua Larssen Taggart(2009)Lambertseter IF
7-fi 9,98 Stine Lyngstad(2009)Gui Sportsklubb
8-fi 10,56 Henriette Torgersen(2009)Laksevåg TIL

Kappgang 1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
18,55,45 Maria Betten Lade(2009)Verdal Friidrettsklubb
28,58,65 Olea Kristin Løberg Fladeby(2009)IL Runar
39,02,17 Leia Moqvist(2009)Lambertseter IF
49,09,17 Mathea Dypvik Kvaale(2009)Ranheim IL

Høyde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,51 Embla Adele Østreim Øina(2009)Fana IL
21,46 Henriette Torgersen(2009)Laksevåg TIL
31,46 Ingrid Frost(2009)Verdal Friidrettsklubb
41,41 Andrea Betten Lade(2009)Verdal Friidrettsklubb
51,41 Elena White(2009)Gui Sportsklubb
51,41 Luna Andrine Stang(2009)Fredrikstad IF
71,36 Iril Lenasdatter Sætre(2009)Rjukan Idrettslag
81,36 Julie Sofie Enga(2009)Moss IL
91,36 Sofie Katre(2009)IK Hind
101,36 Kristina Jonstad Jakobsen(2009)Førde IL Friidrett

Stav

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
13,21 Emma Louise Rolstad(2009)Bergens Turnforening
23,21 Selma Maria Weslien(2009)Kongsberg IF
33,11 Helle Møller-Sivertsen(2009)Bergens Turnforening
42,81 Wilma Christine Thorrud(2009)IF Sturla
52,71 Juni Moana Angeline Nordhagen(2009)Sandnes IL
62,51 Alma Auk-Emblem(2009)IL Koll
72,41 Embla Adele Østreim Øina(2009)Fana IL
72,41 Ingrid Frost(2009)Verdal Friidrettsklubb

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-fi 5,03 Elena White(2009)Gui Sportsklubb
2-fi 4,99 Embla Adele Østreim Øina(2009)Fana IL
3-fi 4,92 Elise Sandvik Tornberg(2009)IL Tyrving
4-fi 4,84 Pia Flatjord Tofteland(2009)Ørsta IL
5-fi 4,82 Helle Møller-Sivertsen(2009)Bergens Turnforening
6-fi 4,78 Emma Louise Rolstad(2009)Bergens Turnforening
7-fi 4,67 Emma Lovra Taylor(2009)Sandnes IL
8-fi 4,62 Stine Lyngstad(2009)Gui Sportsklubb
9-fi 4,45 Ingrid Akosua Larssen Taggart(2009)Lambertseter IF
10-fi 4,29 Vilje Elida Blekkerud(2009)Lambertseter IF
11-fi 4,26 Aurora Ansnes Igeland(2009)Sandnessjøen IL
12-fi 4,24 Mari Helene Brandstadmoen(2009)Lambertseter IF
1-grp1 4,95 Elena White(2009)Gui Sportsklubb
2-grp1 4,81 Helle Møller-Sivertsen(2009)Bergens Turnforening
3-grp1 4,75 Emma Louise Rolstad(2009)Bergens Turnforening
4-grp1 4,69 Mari Helene Brandstadmoen(2009)Lambertseter IF
5-grp1 4,67 Pia Flatjord Tofteland(2009)Ørsta IL
6-grp1 4,65 Stine Lyngstad(2009)Gui Sportsklubb
7-grp1 4,54 Ingrid Akosua Larssen Taggart(2009)Lambertseter IF
8-grp1 4,28 Vigdis Sigurdsdottir(2009)IL Runar
9-grp1 4,14 Sofie Eieland Eivindson(2009)Vindbjart Friidrett
10-grp1 4,13 Lisa U. Emmerhoff(2009)Stord IL
11-grp1 3,45 Hedda Simonsen Ottesen(2009)Stord IL
12-grp1 3,25 Nora Kaspara Lindset(2009)Stjørdal Friidrettsklubb
13-grp1 2,65 Erle Reisvold(2009)Sandnes IL
1-grp2 4,79 Elise Sandvik Tornberg(2009)IL Tyrving
2-grp2 4,75 Embla Adele Østreim Øina(2009)Fana IL
3-grp2 4,55 Vilje Elida Blekkerud(2009)Lambertseter IF
4-grp2 4,53 Emma Lovra Taylor(2009)Sandnes IL
5-grp2 4,38 Aurora Ansnes Igeland(2009)Sandnessjøen IL
6-grp2 4,29 Aurora Mariell Naper-Helgestad(2009)Kragerø IF Friidrett
7-grp2 4,28 Iril Lenasdatter Sætre(2009)Rjukan Idrettslag
8-grp2 4,23 Olivia Skovli Hermansen(2009)Moss IL
9-grp2 4,13 Helene Korsmo Walskrå(2009)Nittedal IL
10-grp2 3,94 Julie Sofie Enga(2009)Moss IL
11-grp2 3,63 Pamela Inga Michelle Matovu(2009)Rjukan Idrettslag
12-grp2 2,65 Juni Moana Angeline Nordhagen(2009)Sandnes IL

Tresteg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-fi 11,28 Embla Adele Østreim Øina(2009)Fana IL
2-fi 11,01 Emma Louise Rolstad(2009)Bergens Turnforening
3-fi 10,81 Pia Flatjord Tofteland(2009)Ørsta IL
4-fi 10,62 Elena White(2009)Gui Sportsklubb
5-fi 9,88 Sofie Eieland Eivindson(2009)Vindbjart Friidrett
6-fi 9,73 Henriette Torgersen(2009)Laksevåg TIL
7-fi 9,66 Vilje Elida Blekkerud(2009)Lambertseter IF
8-fi 9,51 Aurora Mariell Naper-Helgestad(2009)Kragerø IF Friidrett
9-fi 9,33 Olea Kristin Løberg Fladeby(2009)IL Runar
10-fi 9,27 Ingrid Frost(2009)Verdal Friidrettsklubb
11-fi 9,17 Aurora Ansnes Igeland(2009)Sandnessjøen IL
1-grp1 10,78 Embla Adele Østreim Øina(2009)Fana IL
2-grp1 10,36 Elena White(2009)Gui Sportsklubb
3-grp1 9,49 Henriette Torgersen(2009)Laksevåg TIL
4-grp1 9,45 Sofie Eieland Eivindson(2009)Vindbjart Friidrett
5-grp1 9,36 Aurora Ansnes Igeland(2009)Sandnessjøen IL
6-grp1 9,35 Helene Korsmo Walskrå(2009)Nittedal IL
7-grp1 9,29 Hennie Strand-Omreng(2009)IL Koll
8-grp1 9,25 Frida Johanna Valstad Elsness(2009)IL Koll
9-grp1 8,71 Maria Betten Lade(2009)Verdal Friidrettsklubb
1-grp2 10,82 Emma Louise Rolstad(2009)Bergens Turnforening
2-grp2 10,61 Pia Flatjord Tofteland(2009)Ørsta IL
3-grp2 10,59 Helle Møller-Sivertsen(2009)Bergens Turnforening
4-grp2 9,98 Vilje Elida Blekkerud(2009)Lambertseter IF
5-grp2 9,46 Aurora Mariell Naper-Helgestad(2009)Kragerø IF Friidrett
6-grp2 9,44 Ingrid Frost(2009)Verdal Friidrettsklubb
7-grp2 9,44 Olea Kristin Løberg Fladeby(2009)IL Runar
8-grp2 9,25 Alise Haugen Seiersten(2009)Ås IL

Kule 3,0kg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
110,56 Sofie Eieland Eivindson(2009)Vindbjart Friidrett
210,30 Andrea Betten Lade(2009)Verdal Friidrettsklubb
310,28 Martine Rooth(2009)IK Tjalve
49,33 Ingrid Mjølnerød(2009)Halden IL
58,66 Leia Moqvist(2009)Lambertseter IF
68,52 Ellinor Nordvik Tomren(2009)Norna-Salhus IL
78,37 Helene Korsmo Walskrå(2009)Nittedal IL
88,35 Vilje Elida Blekkerud(2009)Lambertseter IF
97,78 Olea Kristin Løberg Fladeby(2009)IL Runar
107,76 Hennie Strand-Omreng(2009)IL Koll
117,74 Emma Lovra Taylor(2009)Sandnes IL
127,73 Anna Martine Ose Vinnstad(2009)Urædd Friidrett
137,70 Ida Saxegaard(2009)Moelven IL
146,75 Erle Reisvold(2009)Sandnes IL

Jenter 16

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h18,18 Kaisa Sol Fagerland(2008)Idrettslaget Skjalg
2-h18,40 Helle Kjøl-Johansen(2008)Utleira IL Friidrett
3-h18,50 Oda Hytten Skyvang(2008)Tønsberg Friidrettsklubb
4-h18,63 Synne Hjertaker(2008)Os Turnforening
5-h18,70 Maren Helen Austegard Kvame(2008)IL Bjarg
6-h19,02 Ava Viktoria Sætnan Valio(2008)IL Koll
7-h19,19 Sofia Aude Johansen(2008)Namsen Friidrettsforening
1-h27,83 Kerine Sherice Stephenson(2008)Tønsberg Friidrettsklubb
2-h28,35 Hedda Endsjø(2008)Asker Sk. Friidrett
3-h28,43 Tilde Edvardsen Mosli(2008)BUL-Tromsø Friidrett
4-h28,52 Matilde Aurstad Berland(2008)Lillehammer IF
5-h28,60 Margot Ottestad Eltervåg(2008)IL Koll
6-h28,70 Celine Hasselquist(2008)Gjesdal IL
7-h28,84 Selma Agdal(2008)FIL Aks-77
1-h38,17 Anna Sofie Heikkinen(2008)Sandnes IL
2-h38,33 Signe Asp Fossland(2008)Overhalla IL
3-h38,39 Aurora Haugland Bjering(2008)Gjesdal IL
4-h38,41 Agnes Lervik-Kristensen(2008)T&IF Viking
5-h38,53 Linnea Haver Egeland(2008)Gjesdal IL
6-h38,89 Christine Røvang(2008)Gui Sportsklubb
7-h39,29 Mille Barlaug Røsdal(2008)Sandnes IL
8-h310,03 Lisa Reisvold(2008)Sandnes IL
1-h48,10 Oda Lier(2008)IL Koll
2-h48,14 Thanida Promwang Ingebrigtsen(2008)Straumsnes IL
3-h48,32 Hedda Haglund(2008)Sandnes IL
4-h48,36 Martine Haver Egeland(2008)Gjesdal IL
5-h48,68 Hedvig Johanne Olsson Volden(2008)Ranheim IL
6-h49,14 Anita Queiroz Amundsen(2008)IL Koll
7-h49,41 Henrikke Nyheim(2008)Tønsberg Friidrettsklubb
1-fi 7,73 Kerine Sherice Stephenson(2008)Tønsberg Friidrettsklubb
2-fi 7,98 Kaisa Sol Fagerland(2008)Idrettslaget Skjalg
3-fi 8,03 Oda Lier(2008)IL Koll
4-fi 8,15 Anna Sofie Heikkinen(2008)Sandnes IL
5-fi 8,15 Thanida Promwang Ingebrigtsen(2008)Straumsnes IL
6-fi 8,25 Signe Asp Fossland(2008)Overhalla IL
7-fi 8,30 Helle Kjøl-Johansen(2008)Utleira IL Friidrett
8-fi 8,43 Aurora Haugland Bjering(2008)Gjesdal IL
1-hsf17,73 Kerine Sherice Stephenson(2008)Tønsberg Friidrettsklubb
2-hsf18,01 Kaisa Sol Fagerland(2008)Idrettslaget Skjalg
3-hsf18,10 Thanida Promwang Ingebrigtsen(2008)Straumsnes IL
4-hsf18,33 Helle Kjøl-Johansen(2008)Utleira IL Friidrett
5-hsf18,42 Hedda Haglund(2008)Sandnes IL
6-hsf18,43 Martine Haver Egeland(2008)Gjesdal IL
7-hsf18,44 Linnea Haver Egeland(2008)Gjesdal IL
8-hsf18,56 Oda Hytten Skyvang(2008)Tønsberg Friidrettsklubb
1-hsf28,10 Oda Lier(2008)IL Koll
2-hsf28,12 Anna Sofie Heikkinen(2008)Sandnes IL
3-hsf28,30 Aurora Haugland Bjering(2008)Gjesdal IL
4-hsf28,30 Signe Asp Fossland(2008)Overhalla IL
5-hsf28,34 Hedda Endsjø(2008)Asker Sk. Friidrett
6-hsf28,43 Tilde Edvardsen Mosli(2008)BUL-Tromsø Friidrett
7-hsf28,45 Agnes Lervik-Kristensen(2008)T&IF Viking
8-hsf28,58 Matilde Aurstad Berland(2008)Lillehammer IF

200 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h127,25 Sofia Aude Johansen(2008)Namsen Friidrettsforening
2-h128,82 Synne Hjertaker(2008)Os Turnforening
1-h227,45 Oda Lier(2008)IL Koll
2-h227,92 Agnes Lervik-Kristensen(2008)T&IF Viking
3-h228,99 Oda Hytten Skyvang(2008)Tønsberg Friidrettsklubb
1-h327,30 Wilma Hollås Hamborg(2008)Ranheim IL
2-h327,68 Hedda Haglund(2008)Sandnes IL
3-h328,41 Celine Hasselquist(2008)Gjesdal IL
1-h425,61 Kaisa Sol Fagerland(2008)Idrettslaget Skjalg
2-h427,85 Hedda Endsjø(2008)Asker Sk. Friidrett
3-h427,91 Aurora Haugland Bjering(2008)Gjesdal IL
1-h526,76 Thanida Promwang Ingebrigtsen(2008)Straumsnes IL
2-h527,53 Helle Kjøl-Johansen(2008)Utleira IL Friidrett
1-h627,08 Malene Reinhardt Flordalen(2008)Idrettslaget Skjalg
2-h627,37 Martine Haver Egeland(2008)Gjesdal IL
3-h628,41 Margot Ottestad Eltervåg(2008)IL Koll
1-fi 25,20 Kaisa Sol Fagerland(2008)Idrettslaget Skjalg
2-fi 26,83 Thanida Promwang Ingebrigtsen(2008)Straumsnes IL
3-fi 27,02 Wilma Hollås Hamborg(2008)Ranheim IL
4-fi 27,18 Sofia Aude Johansen(2008)Namsen Friidrettsforening
5-fi 27,35 Malene Reinhardt Flordalen(2008)Idrettslaget Skjalg
6-fi 27,41 Martine Haver Egeland(2008)Gjesdal IL

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h12,23,03 Vilde Kjetilsdatter Grønhaug(2008)IL Tyrving
2-h12,32,23 Ava Viktoria Sætnan Valio(2008)IL Koll
3-h12,32,39 Elise Rud Kongsgaard(2008)IL Tyrving
4-h12,37,21 Caroline Marie Wiig(2008)Sportsklubben Vidar
5-h12,38,02 Maria Elisabet M. Damhaug(2008)IL Tyrving
1-h22,17,12 Tuva Alme(2008)Sandnes IL
2-h22,17,66 Aurora Kanutte Brandt Sande(2008)IL Koll
3-h22,20,84 Jofrid Anderson(2008)IL Bjarg
4-h22,21,21 Wilma Hollås Hamborg(2008)Ranheim IL
5-h22,24,07 Venus Abraham Teffera(2008)Ullensaker/Kisa IL
6-h22,29,21 Olea Sande(2008)Byåsen IL
7-h22,32,96 Madelene Tronstad Sagebakken(2008)Mandal & Halse IL

1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
14,37,02 Tuva Alme(2008)Sandnes IL
24,38,33 Aurora Kanutte Brandt Sande(2008)IL Koll
34,41,86 Venus Abraham Teffera(2008)Ullensaker/Kisa IL
44,58,64 Vilde Kjetilsdatter Grønhaug(2008)IL Tyrving
55,03,63 Olea Sande(2008)Byåsen IL
65,38,16 Caroline Marie Wiig(2008)Sportsklubben Vidar

60 meter hekk (76,2cm)

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
18,89 Lina Svarlien(2008)IL Tyrving
28,99 Oda Lier(2008)IL Koll
39,51 Hedda Endsjø(2008)Asker Sk. Friidrett
49,56 Mia Helene Gulbrandsen(2008)IL Gneist
59,63 Thea Emilie Karlsen(2008)Moss IL
69,68 Signe Asp Fossland(2008)Overhalla IL
710,19 Ruby Berg-Vindsetmo(2008)Steinkjer Friidrettsklubb

Høyde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,73 Lina Svarlien(2008)IL Tyrving
21,51 Tilde Edvardsen Mosli(2008)BUL-Tromsø Friidrett
31,51 Hanna Fiva Øiestad(2008)IL Tyrving
41,46 Hedvig Johanne Olsson Volden(2008)Ranheim IL
51,41 Thale Opdahl(2008)Beitstad IL
61,36 Ruby Berg-Vindsetmo(2008)Steinkjer Friidrettsklubb
71,36 Teodora Niksic(2008)Rjukan Idrettslag

Stav

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
12,66 Aase Ulstein(2008)Dimna IL
22,61 Anna Qvale Sundstrøm(2008)Fana IL

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-fi 5,42 Lina Svarlien(2008)IL Tyrving
2-fi 5,05 Oda Lier(2008)IL Koll
3-fi 5,05 Frida Berge Steinsland(2008)Os Turnforening
4-fi 4,99 Thanida Promwang Ingebrigtsen(2008)Straumsnes IL
5-fi 4,85 Tilde Edvardsen Mosli(2008)BUL-Tromsø Friidrett
6-fi 4,85 Signe Asp Fossland(2008)Overhalla IL
7-fi 4,74 Aase Ulstein(2008)Dimna IL
8-fi 4,56 Kaja Storøygard(2008)Rjukan Idrettslag
9-fi 4,55 Frida Husefest Nygård(2008)Florø Turn og IF
10-fi 4,48 Hedvig Johanne Olsson Volden(2008)Ranheim IL
11-fi 4,30 Mia Helene Gulbrandsen(2008)IL Gneist
12-fi 4,27 Maren Helen Austegard Kvame(2008)IL Bjarg
1-grp1 4,98 Oda Lier(2008)IL Koll
2-grp1 4,90 Aase Ulstein(2008)Dimna IL
3-grp1 4,83 Signe Asp Fossland(2008)Overhalla IL
4-grp1 4,68 Tilde Edvardsen Mosli(2008)BUL-Tromsø Friidrett
5-grp1 4,52 Hedvig Johanne Olsson Volden(2008)Ranheim IL
6-grp1 4,33 Kaja Storøygard(2008)Rjukan Idrettslag
7-grp1 4,12 Mille Barlaug Røsdal(2008)Sandnes IL
8-grp1 4,11 Henrikke Nyheim(2008)Tønsberg Friidrettsklubb
9-grp1 2,66 Thea Emilie Karlsen(2008)Moss IL
1-grp2 5,18 Lina Svarlien(2008)IL Tyrving
2-grp2 5,01 Frida Berge Steinsland(2008)Os Turnforening
3-grp2 4,89 Thanida Promwang Ingebrigtsen(2008)Straumsnes IL
4-grp2 4,54 Mia Helene Gulbrandsen(2008)IL Gneist
5-grp2 4,48 Frida Husefest Nygård(2008)Florø Turn og IF
6-grp2 4,14 Maren Helen Austegard Kvame(2008)IL Bjarg
7-grp2 3,46 Lisa Reisvold(2008)Sandnes IL

Tresteg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
111,13 Lina Svarlien(2008)IL Tyrving
210,45 Jofrid Anderson(2008)IL Bjarg
310,22 Anna Qvale Sundstrøm(2008)Fana IL
49,93 Frida Husefest Nygård(2008)Florø Turn og IF
59,78 Julie Lunde(2008)Kristiansands IF Friidrett
69,35 Mille Barlaug Røsdal(2008)Sandnes IL
79,05 Thale Opdahl(2008)Beitstad IL

Kule 3,0kg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
112,95 Mia Helene Gulbrandsen(2008)IL Gneist
211,55 Ida Hagen Jarmund(2008)Hattfjelldal IL
310,85 Linea Slettebø(2008)Lye IL
410,57 Helle Holand Kolstø(2008)Ranheim IL
510,27 Antzela Gkiona(2008)IL Koll
69,29 Hanna Lima Fosserud(2008)Sarpsborg IL
78,48 Live Hjelle(2008)Idrettslaget Skjalg
86,34 Anita Queiroz Amundsen(2008)IL Koll

Jenter 17

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h17,94 Oda Asdal Hansen(2007)Idrettslaget Skjalg
2-h18,18 Guro Oppistov Finnesand(2007)Idrettslaget Skjalg
3-h18,34 Martine Lundberg Espetvedt(2007)FIL Aks-77
4-h18,42 Ingrid Louise Selseth(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
5-h18,44 Helena Lauvdal Myhren(2007)Sørild FIK
6-h18,68 Anniken Rosvoll(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
7-h18,94 Sofie Helén Løvendahl Strøm(2007)Fana IL
1-h27,94 Freia Haraldsen Skaset(2007)Fredrikstad IF
2-h28,21 Birgitte Langeland Birkeland(2007)Norna-Salhus IL
3-h28,33 Linnea Bratteng(2007)Ullensaker/Kisa IL
4-h28,49 Lucille Chevalier(2007)Idrettslaget Skjalg
5-h28,50 Frida Rimstad(2007)Ullensaker/Kisa IL
6-h28,78 Anna Larsen Bakken(2007)Idrettslaget Skjalg
7-h28,92 Aurora Hadland Bergsmyr(2007)Hinna IL
1-h38,01 Lilje Lopes Patey(2007)IL i BUL
2-h38,12 Frida Theodora Johansen(2007)Farsund og Lista IK
3-h38,19 Nathalie Svanevik Hølleland(2007)FIL Aks-77
4-h38,33 Ingrid Mæland Andersen(2007)Sarpsborg IL
5-h38,45 Miriam Elise Håmsø(2007)Idrettslaget Skjalg
6-h38,73 Henriette Kjærås(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
7-h38,90 Leonora Polden Vangen(2007)Fana IL
1-fi 7,82 Oda Asdal Hansen(2007)Idrettslaget Skjalg
2-fi 7,86 Freia Haraldsen Skaset(2007)Fredrikstad IF
3-fi 8,07 Lilje Lopes Patey(2007)IL i BUL
4-fi 8,16 Guro Oppistov Finnesand(2007)Idrettslaget Skjalg
5-fi 8,17 Frida Theodora Johansen(2007)Farsund og Lista IK
6-fi 8,18 Birgitte Langeland Birkeland(2007)Norna-Salhus IL
7-fi 8,21 Nathalie Svanevik Hølleland(2007)FIL Aks-77
8-fi 8,22 Linnea Bratteng(2007)Ullensaker/Kisa IL

200 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h126,16 Oda Asdal Hansen(2007)Idrettslaget Skjalg
2-h126,45 Nathalie Svanevik Hølleland(2007)FIL Aks-77
3-h128,60 Elena Garcia Reppesgård(2007)IF Sturla
1-h225,14 Lilje Lopes Patey(2007)IL i BUL
2-h227,64 Miriam Elise Håmsø(2007)Idrettslaget Skjalg
3-h228,14 Helena Lauvdal Myhren(2007)Sørild FIK
1-h326,53 Guro Oppistov Finnesand(2007)Idrettslaget Skjalg
2-h327,24 Martine Lundberg Espetvedt(2007)FIL Aks-77
1-h425,44 Freia Haraldsen Skaset(2007)Fredrikstad IF
2-h427,59 Frida Rimstad(2007)Ullensaker/Kisa IL
3-h428,16 Ingrid Mæland Andersen(2007)Sarpsborg IL
1-fi 25,06 Lilje Lopes Patey(2007)IL i BUL
2-fi 25,42 Freia Haraldsen Skaset(2007)Fredrikstad IF
3-fi 26,20 Oda Asdal Hansen(2007)Idrettslaget Skjalg
4-fi 26,39 Nathalie Svanevik Hølleland(2007)FIL Aks-77
5-fi 26,58 Guro Oppistov Finnesand(2007)Idrettslaget Skjalg
6-fi 27,03 Martine Lundberg Espetvedt(2007)FIL Aks-77

400 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h11,01,93 Guro Oppistov Finnesand(2007)Idrettslaget Skjalg
2-h11,04,60 Charlotte Lindland Turner(2007)IF Sturla
3-h11,05,72 Henriette Kjærås(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
4-h11,08,87 Malin Gallis(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
1-h256,20 Lilje Lopes Patey(2007)IL i BUL
2-h258,36 Astrid Cecilie Berntsen(2007)Idrettslaget Skjalg
3-h21,02,94 Natalie Norbeck Jøransen(2007)Ullensaker/Kisa IL

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
12,13,90 Astrid Cecilie Berntsen(2007)Idrettslaget Skjalg
22,17,61 Mathea Lægran(2007)Idrettslaget Skjalg
32,21,20 Alexandra Tunes Lund(2007)FIL Aks-77
42,22,55 Inger Risholt Bergsvik(2007)Idrettslaget Skjalg
52,28,76 Mia Bø(2007)Idrettslaget Skjalg
62,38,86 Malin Gallis(2007)Tønsberg Friidrettsklubb

1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
14,35,72 Mathea Lægran(2007)Idrettslaget Skjalg
24,49,97 Mia Bø(2007)Idrettslaget Skjalg

60 meter hekk (76,2cm)

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h18,95 Ingrid Louise Selseth(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
2-h18,96 Susanne Tveit Amundsen(2007)Asker Sk. Friidrett
3-h19,43 Birgitte Langeland Birkeland(2007)Norna-Salhus IL
4-h19,83 Elena Garcia Reppesgård(2007)IF Sturla
5-h110,19 Anniken Rosvoll(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
6-h110,21 Alma Owrehagen(2007)Nittedal IL
1-h28,68 Oda Asdal Hansen(2007)Idrettslaget Skjalg
2-h29,41 Freia Haraldsen Skaset(2007)Fredrikstad IF
3-h210,40 Charlotte Lindland Turner(2007)IF Sturla
4-h210,47 Lotta Elfenbein(2007)Ranheim IL
1-fi 8,68 Oda Asdal Hansen(2007)Idrettslaget Skjalg
2-fi 9,01 Ingrid Louise Selseth(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
3-fi 9,11 Susanne Tveit Amundsen(2007)Asker Sk. Friidrett
4-fi 9,11 Freia Haraldsen Skaset(2007)Fredrikstad IF
5-fi 9,42 Birgitte Langeland Birkeland(2007)Norna-Salhus IL
6-fi 9,78 Elena Garcia Reppesgård(2007)IF Sturla
7-fi 10,14 Anniken Rosvoll(2007)Tønsberg Friidrettsklubb
8-fi 10,37 Charlotte Lindland Turner(2007)IF Sturla

Høyde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,56 Eline Soma(2007)Sandnes IL
21,51 Helena Lauvdal Myhren(2007)Sørild FIK

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
15,33 Susanne Tveit Amundsen(2007)Asker Sk. Friidrett
25,31 Hedda Guldseth Sørensen(2007)Selbu IL
35,31 Frida Theodora Johansen(2007)Farsund og Lista IK
45,06 Liza Sofia Aune(2007)IL Gneist
54,66 Lucille Chevalier(2007)Idrettslaget Skjalg
64,56 Lotta Elfenbein(2007)Ranheim IL
74,15 Sofie Helén Løvendahl Strøm(2007)Fana IL
84,06 Leonora Polden Vangen(2007)Fana IL

Tresteg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
111,91 Susanne Tveit Amundsen(2007)Asker Sk. Friidrett
211,79 Liza Sofia Aune(2007)IL Gneist
311,15 Hedda Guldseth Sørensen(2007)Selbu IL
410,99 Eline Soma(2007)Sandnes IL
510,48 Lotta Elfenbein(2007)Ranheim IL
610,11 Anna Theodora Helgesen(2007)Sandnes IL
79,72 Solveig Fjeldså Brynlund(2007)Ås IL
89,69 Sofie Helén Løvendahl Strøm(2007)Fana IL
99,18 Leonora Polden Vangen(2007)Fana IL

Kule 3,0kg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
113,47 Vilde Marie Nebell(2007)IF Sturla
213,36 Susanne Tveit Amundsen(2007)Asker Sk. Friidrett
311,60 Hedda Guldseth Sørensen(2007)Selbu IL
411,58 Maria Elvestuen(2007)Dimna IL
510,72 Eline Raddum Hvitsand(2007)Søndre Land IL
610,66 Frida Rimstad(2007)Ullensaker/Kisa IL
79,54 Malene Kverneland Heddeland(2007)Mandal & Halse IL
89,07 Lucille Chevalier(2007)Idrettslaget Skjalg
98,11 Marie Mollestad(2007)Kristiansands IF Friidrett

Jenter U20

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h17,81 Sunniva Indahl(2006)Ski IL Friidrett
2-h18,12 Ronja Johnsen Skåtøy(2006)Egersunds IK
3-h18,13 Dorothy Mcmanus Ampong(2005)IL i BUL
4-h18,37 Ingrid Stigen Byggland(2005)Høydalsmo IL
5-h18,43 Ingrid Heiberg-Andersen Engevik(2005)Sandnes IL
6-h18,46 Mari Hystad-Haaland(2006)Norna-Salhus IL
7-h18,82 Sofie Hustad(2006)Ask Friidrett
1-h27,90 Serine Brakstad(2006)FIL Aks-77
2-h27,92 Lea Alise Gundersen(2006)Fyllingen IL
3-h28,06 Nora Proctor(2006)IL i BUL
4-h28,29 Gulisara Panyarat(2006)Gloppen Friidrettslag
5-h28,32 Sunniva Fjeld(2005)Fagernes IL
6-h28,33 Mirian Gjertsen Barkbu(2006)Jardar IL
7-h29,10 Nora Sofie Figved Kvanvig(2006)Sandnes IL
1-h37,86 Claudia Maria Hastie Foss(2005)Tønsberg Friidrettsklubb
2-h37,95 Anna Kolstad Silseth(2006)Ask Friidrett
3-h38,13 Julie Bjørge Madsen(2005)Sandefjord Turn & IF
4-h38,14 Sophie Ulla-Zahl(2006)Norna-Salhus IL
5-h38,42 Alma Iben Graver Kolseth(2005)IL Tyrving
6-h38,56 Maren Storaas Alsaker(2005)Haugesund IL
7-h39,00 Marit Garvik(2005)Fagernes IL
1-h47,87 Victoria Sørland(2006)Sandnes IL
2-h48,04 Borghild Oline Holstad(2006)Hareid IL
3-h48,29 Eline Folvik(2006)IL Tyrving
4-h48,30 Ulrikke Bjørkmo Eliassen(2006)Rana FIK
5-h48,37 Cassandra Ødegård Nilsen(2006)Sportsklubben Vidar
6-h48,40 Emma Frigstad-Thorkildsen(2006)Kristiansands IF Friidrett
1-fi 7,73 Sunniva Indahl(2006)Ski IL Friidrett
2-fi 7,78 Lea Alise Gundersen(2006)Fyllingen IL
3-fi 7,78 Victoria Sørland(2006)Sandnes IL
4-fi 7,83 Anna Kolstad Silseth(2006)Ask Friidrett
5-fi 7,86 Claudia Maria Hastie Foss(2005)Tønsberg Friidrettsklubb
6-fi 7,96 Serine Brakstad(2006)FIL Aks-77
7-fi 7,97 Borghild Oline Holstad(2006)Hareid IL
8-fi 8,12 Ronja Johnsen Skåtøy(2006)Egersunds IK
1-hsf17,82 Sunniva Indahl(2006)Ski IL Friidrett
2-hsf17,86 Lea Alise Gundersen(2006)Fyllingen IL
3-hsf17,93 Serine Brakstad(2006)FIL Aks-77
4-hsf18,07 Ronja Johnsen Skåtøy(2006)Egersunds IK
5-hsf18,08 Nora Proctor(2006)IL i BUL
6-hsf18,17 Sophie Ulla-Zahl(2006)Norna-Salhus IL
7-hsf18,34 Sunniva Fjeld(2005)Fagernes IL
8-hsf18,36 Eline Folvik(2006)IL Tyrving
1-hsf27,80 Victoria Sørland(2006)Sandnes IL
2-hsf27,85 Anna Kolstad Silseth(2006)Ask Friidrett
3-hsf27,86 Claudia Maria Hastie Foss(2005)Tønsberg Friidrettsklubb
4-hsf27,94 Borghild Oline Holstad(2006)Hareid IL
5-hsf28,12 Dorothy Mcmanus Ampong(2005)IL i BUL
6-hsf28,12 Julie Bjørge Madsen(2005)Sandefjord Turn & IF
7-hsf28,33 Gulisara Panyarat(2006)Gloppen Friidrettslag
8-hsf28,36 Ulrikke Bjørkmo Eliassen(2006)Rana FIK

200 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h125,06 Elise Eikeland(2005)Sandnes IL
2-h126,77 Dorothy Mcmanus Ampong(2005)IL i BUL
3-h127,27 Mathea Wego Karlsen(2005)Tønsberg Friidrettsklubb
1-h225,88 Victoria Sørland(2006)Sandnes IL
2-h226,40 Ingrid Johanne Solheim(2005)Fagernes IL
3-h228,71 Seline Midtbø Dybvik(2005)Hinna IL
1-h325,43 Serine Brakstad(2006)FIL Aks-77
2-h326,45 Claudia Maria Hastie Foss(2005)Tønsberg Friidrettsklubb
3-h327,67 Alma Iben Graver Kolseth(2005)IL Tyrving
1-h424,88 Camilla Dahl Kristiansen(2005)IL Tyrving
2-h426,81 Emma Frigstad-Thorkildsen(2006)Kristiansands IF Friidrett
3-h428,42 Sigri Hundven Eliassen(2006)Ask Friidrett
1-h525,58 Mia Prøsch Johnsen(2005)Lillehammer IF
2-h526,51 Ingrid Stigen Byggland(2005)Høydalsmo IL
3-h527,77 Maren Storaas Alsaker(2005)Haugesund IL
1-h625,99 Jamila Isman(2005)Fredrikstad IF
2-h627,11 Eline Folvik(2006)IL Tyrving
1-h725,64 Sunniva Indahl(2006)Ski IL Friidrett
2-h726,39 Sunniva Fjeld(2005)Fagernes IL
3-h726,86 Elén Linchausen Skar(2006)Ullensaker/Kisa IL
1-h825,29 Borghild Oline Holstad(2006)Hareid IL
2-h826,69 Nora Proctor(2006)IL i BUL
3-h827,61 Ingrid Heiberg-Andersen Engevik(2005)Sandnes IL
1-h926,06 Ingrid Westberg(2006)Moss IL
2-h926,06 Anna Kolstad Silseth(2006)Ask Friidrett
1-fi 25,05 Camilla Dahl Kristiansen(2005)IL Tyrving
2-fi 25,31 Sunniva Indahl(2006)Ski IL Friidrett
3-fi 25,40 Borghild Oline Holstad(2006)Hareid IL
4-fi 25,44 Serine Brakstad(2006)FIL Aks-77
5-fi 25,80 Mia Prøsch Johnsen(2005)Lillehammer IF

400 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h11,02,28 Mathea Wego Karlsen(2005)Tønsberg Friidrettsklubb
2-h11,03,39 Seline Midtbø Dybvik(2005)Hinna IL
1-h258,09 Mia Prøsch Johnsen(2005)Lillehammer IF
2-h258,27 Sunniva Fjeld(2005)Fagernes IL
1-h356,65 Camilla Dahl Kristiansen(2005)IL Tyrving
2-h358,23 Mari Skraastad(2006)Stadsbygd IL
3-h358,42 Ingrid Johanne Solheim(2005)Fagernes IL

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
12,10,86 Marte Hovland(2005)Vik IL
12,10,86 Marte Hovland(2005)Vik IL
22,15,00 Mari Skraastad(2006)Stadsbygd IL
22,15,00 Mari Skraastad(2006)Stadsbygd IL
32,21,84 Seline Midtbø Dybvik(2005)Hinna IL
32,21,84 Seline Midtbø Dybvik(2005)Hinna IL
42,22,91 Ingrid Johanne Solheim(2005)Fagernes IL
42,22,91 Ingrid Johanne Solheim(2005)Fagernes IL
52,23,41 Thea Bjorland(2005)Sandnes IL
52,23,41 Thea Bjorland(2005)Sandnes IL
62,27,08 Rikke Lundevik(2006)Mandal & Halse IL
62,27,08 Rikke Lundevik(2006)Mandal & Halse IL
72,44,25 Sofie Muurmans Hasselbergsen(2006)IL Vinger
72,44,25 Sofie Muurmans Hasselbergsen(2006)IL Vinger

1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
14,26,84 Marte Hovland(2005)Vik IL
24,53,66 Sara Yasmin Abid(2006)IK Tjalve
35,43,38 Sofie Muurmans Hasselbergsen(2006)IL Vinger
45,58,68 Anne Eline Vehus Skjerve(2006)Verdal Friidrettsklubb

60 meter hekk (84,0cm)

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h18,71 Lea Alise Gundersen(2006)Fyllingen IL
2-h18,80 Jamila Isman(2005)Fredrikstad IF
3-h19,03 Mirian Gjertsen Barkbu(2006)Jardar IL
4-h19,05 Mari Hystad-Haaland(2006)Norna-Salhus IL
5-h19,13 Cassandra Ødegård Nilsen(2006)Sportsklubben Vidar
1-h28,72 Sunniva Indahl(2006)Ski IL Friidrett
2-h28,96 Elise Eikeland(2005)Sandnes IL
3-h29,00 Lilli Margaret Gulbrandsen(2005)IL Gneist
4-h29,13 Julie Bjørge Madsen(2005)Sandefjord Turn & IF
5-h29,22 Sarah Al-Saiddi(2005)Idrettslaget Skjalg
1-fi 8,49 Lea Alise Gundersen(2006)Fyllingen IL
2-fi 8,60 Sunniva Indahl(2006)Ski IL Friidrett
3-fi 8,86 Jamila Isman(2005)Fredrikstad IF
4-fi 9,10 Mirian Gjertsen Barkbu(2006)Jardar IL
5-fi 9,13 Elise Eikeland(2005)Sandnes IL
6-fi 9,18 Mari Hystad-Haaland(2006)Norna-Salhus IL
7-fi 9,25 Cassandra Ødegård Nilsen(2006)Sportsklubben Vidar
8-fi 9,33 Lilli Margaret Gulbrandsen(2005)IL Gneist

Høyde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,66 Sunniva Indahl(2006)Ski IL Friidrett
21,56 Mari Sofie Borø Een(2006)Mandal & Halse IL
21,56 Elise Eikeland(2005)Sandnes IL
41,51 Sunniva Bakkene Myhre(2005)Fagernes IL
51,51 Synnøve Verås Grimstad(2005)Dimna IL

Stav

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
13,71 Sara Benedikte Guttormsen(2005)Sportsklubben Vidar

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
15,62 Sunniva Indahl(2006)Ski IL Friidrett
25,48 Lea Alise Gundersen(2006)Fyllingen IL
35,43 Ronja Johnsen Skåtøy(2006)Egersunds IK
45,26 Mirian Gjertsen Barkbu(2006)Jardar IL
55,16 Jamila Isman(2005)Fredrikstad IF
65,15 Sunniva Fjeld(2005)Fagernes IL
74,96 Åsne Øverlie Isaksen(2006)Mandal & Halse IL
84,90 Birte Skeide Sætre(2006)Dimna IL
94,73 Elise Eikeland(2005)Sandnes IL
104,71 Sunniva Bakkene Myhre(2005)Fagernes IL
114,70 Gulisara Panyarat(2006)Gloppen Friidrettslag
124,69 Kaia Langvand Moe(2005)IK Hind
134,58 Sofie Mellem Frantzen(2006)Hinna IL
144,44 Julianna Henden(2005)Bergens Turnforening
154,33 Marit Garvik(2005)Fagernes IL

Tresteg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
111,05 Åsne Øverlie Isaksen(2006)Mandal & Halse IL
210,68 Mari Sofie Borø Een(2006)Mandal & Halse IL
310,67 Kaia Langvand Moe(2005)IK Hind
410,64 Sunniva Bakkene Myhre(2005)Fagernes IL
510,43 Julianna Henden(2005)Bergens Turnforening
69,81 Marit Garvik(2005)Fagernes IL

Kule 4,0kg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
112,86 Inga Rabben Reimers(2005)Sandnes IL
211,78 Sonja Jervidalo(2005)Otra IL
311,33 Hanna Haugsvær(2005)Haugesund IL
410,80 Cassandra Ødegård Nilsen(2006)Sportsklubben Vidar
510,70 Maria Døske(2005)Haugesund IL
69,72 Hannah Johannessen(2006)Moss IL
79,59 Andrea Igeltjørn Lyngholm(2005)Sandnes IL
89,35 Birte Skeide Sætre(2006)Dimna IL

Jenter U23

60 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-h17,97 Una Haukanes(2003)IL Gneist
2-h18,05 Julie Ekeland Ose(2004)Søgne IL
3-h18,25 Jorunn Elisabeth Bakkevig Bjordal(2002)Moss IL
4-h18,28 Tiffany Ewa Ajayi(2003)IL Gneist
1-h27,78 Nora Aune(2004)Ranheim IL
2-h28,08 Anne Tharaldsen Danielsen(2004)Fyllingen IL
3-h28,09 Eline Heia(2003)Kristiansands IF Friidrett
4-h28,61 Kornelia Roppen(2002)Dimna IL
1-fi 7,60 Nora Aune(2004)Ranheim IL
2-fi 7,93 Una Haukanes(2003)IL Gneist
3-fi 8,00 Julie Ekeland Ose(2004)Søgne IL
4-fi 8,05 Eline Heia(2003)Kristiansands IF Friidrett
5-fi 8,08 Anne Tharaldsen Danielsen(2004)Fyllingen IL
6-fi 8,21 Tiffany Ewa Ajayi(2003)IL Gneist
7-fi 8,27 Jorunn Elisabeth Bakkevig Bjordal(2002)Moss IL
8-fi 8,58 Kornelia Roppen(2002)Dimna IL

200 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
1-fi 24,86 Nora Aune(2004)Ranheim IL
2-fi 25,77 Una Haukanes(2003)IL Gneist
3-fi 26,07 Anne Tharaldsen Danielsen(2004)Fyllingen IL
4-fi 26,22 Julie Ekeland Ose(2004)Søgne IL
5-fi 26,84 Eline Heia(2003)Kristiansands IF Friidrett
6-fi 27,19 Jorunn Elisabeth Bakkevig Bjordal(2002)Moss IL

400 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
157,19 Marin Stray Gautadottir(2003)IL Gneist
21,00,49 Erle Musum Lyng(2002)IL Gular
31,01,39 Ingrid Kilvær Nilssen(2003)Herøy IL

800 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
12,14,31 Erle Musum Lyng(2002)IL Gular
22,17,37 Ingrid Kilvær Nilssen(2003)Herøy IL
32,20,52 Siri Gamst Glittenberg(2002)Laksevåg TIL
42,27,89 Linn Andrea Lindevik(2004)Sørild FIK

1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
14,35,88 Oda Andersen Lundeby(2002)Spirit Friidrettsklubb
24,42,16 Erle Musum Lyng(2002)IL Gular
35,00,14 Siri Gamst Glittenberg(2002)Laksevåg TIL

Kappgang 1500 meter

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
18,24,93 Siri Gamst Glittenberg(2002)Laksevåg TIL

Høyde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
11,41 Unni Tveitå(2002)Otra IL

Stav

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
14,21 Kitty Augusta Friele Faye(2002)Fana IL
23,11 Sarah Saunes Moldskred(2004)Dimna IL

Lengde

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
15,20 Kaja Carlsen-Brown(2004)IL Tyrving
25,19 Una Haukanes(2003)IL Gneist
34,84 Sophia Borgen(2004)IL Tyrving
44,81 Kornelia Roppen(2002)Dimna IL
54,59 Jenny Marie Kirkeeide(2004)Vadsø Turnforening
64,44 Lill-Joelle Miltz(2002)Dimna IL

Tresteg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
112,79 Mathilde Sofie Klokseth(2003)IK Tjalve
211,50 Julie Ekeland Ose(2004)Søgne IL
311,29 Sigrid Forsmo Kapskarmo(2004)Hattfjelldal IL
411,23 Kaja Carlsen-Brown(2004)IL Tyrving
510,85 Sophia Borgen(2004)IL Tyrving

Kule 4,0kg

PLASSERINGRESULTATNAVNKLUBB
113,58 Hanna Emilie Hjeltnes(2004)Ullensaker/Kisa IL
213,29 Mariell Morken(2003)Ullensaker/Kisa IL
313,21 Emelia Tveitå(2002)Otra IL
411,41 Unni Tveitå(2002)Otra IL
510,11 Anette Tveitå(2004)Otra IL
68,87 Lill-Joelle Miltz(2002)Dimna IL
78,83 Henrikke Antonsen(2003)Dimna IL