Statistikk
Velg Sesong: Utendørs Innendørs

Denne siden viser hvilke stevner som er registrert i statistikken for hver enkelt sesong inne eller ute.

Det er så langt registrert 1132 stevner utendørssesongen 2017.

DatoStevneArenaSted
28.12.2017Loggane OpenLoggane StadionGloppen
27.12.2017Criterium NavidadEstadio Enrique Lopez CuencaNerja/ESP
23.12.2017II Control de Invierno D.M.ACiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
20.12.2017VektkaststevneFana StadionFana
16.12.2017Memorial Natalia MarcoEstadio Atletismo AlicanteAlicante/ESP
03.12.2017IWAS World GamesComplexo DesportivoVila Real de Santo António/POR
03.12.2017Fukuoka International Open Marathon ChampionshipFukuokaFukuoka/JPN
02.12.2017I Jornada Juegos Gran CanariaCiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
25.11.2017I Control Invierno D.M.ACiudad Deportiva de CarranqueMálaga/ESP
11.11.2017Loggane OpenLoggane StadionGloppen
11.11.2017Sæby Open 2017Sæby StadionSæby/DEN
01.11.2017800m - VeteranklasserGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
30.10.2017TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
29.10.2017TreningsstevneØrejordetMoss
29.10.2017SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
29.10.2017Åpent klubbmesterskapSentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
29.10.2017SeriestevneKvåle StadionSogndal
29.10.2017SeriedugnadSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
29.10.2017SeriestevneBislett StadionOslo/Bi
28.10.2017Seriestevne 5Notodden StadionNotodden
28.10.2017SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
28.10.2017Skansemyren kastkarusell 13Skansemyren IdrettsplassBergen
26.10.2017LagseriestevneTrondheim StadionTrondheim
22.10.2017Mini MeetUSC Athletics TrackSippy Downs/AUS
22.10.2017Medio Maratón ValenciaValenciaValencia/ESP
21.10.2017Skansemyren kastkarusell 12Skansemyren IdrettsplassBergen
21.10.2017TreningsstevneLøten SentralidrettsplassLøten
21.10.2017SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
21.10.2017Søftelands avslutningsstevneOs IdrettsparkOs
21.10.2017KaststevneBerger StadionNesodden
21.10.2017SeriestevneLeikvang StadionLeikvang
20.10.2017SerietierenTrondheim StadionTrondheim
18.10.2017Kastkarusell 12Stavanger StadionStavanger
18.10.2017SeriestevneArna IdrettsparkArna
18.10.2017TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
18.10.2017South West Universities Varsity MatchExeter ArenaExeter/GBR
15.10.2017Loggane OpenLoggane StadionGloppen
15.10.2017TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
15.10.2017TreningsstevneØrejordetMoss
15.10.2017LøbestævneFevik StadionFevik
15.10.2017SeriedugnadSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
14.10.2017SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
14.10.2017SeriestevneStampeslettaLillehammer
14.10.2017Seriestevne 4Notodden StadionNotodden
14.10.2017KM i kast 5-kamp for veteraner, HordalandSkansemyren IdrettsplassBergen
14.10.2017TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
14.10.2017TreningsstevneØrejordetMoss
14.10.2017TreningsstevneKalnes FriidrettstadionSarpsborg
14.10.2017KaststevneBerger StadionNesodden
14.10.2017Kast 5-kampLøten SentralidrettsplassLøten
12.10.2017KaststevneBerger StadionNesodden
12.10.2017European Para Youth GamesAthletics Field FontanassaSavona/ITA
12.10.20171500 m treningsstevneBislett StadionOslo/Bi
11.10.2017KretsstevneÅs StadionÅs
11.10.2017TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
11.10.2017TreningsstevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
09.10.2017KretsstevneSømna StadionVik
07.10.2017KretsstevneSki IdrettsparkSki
07.10.2017SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
07.10.2017Åpent klubbmesterskapLenangen StadionLenangen
07.10.2017TreningsstevneLøten SentralidrettsplassLøten
07.10.2017KM VeteranOs IdrettsparkOs
06.10.2017Rekrutteringsstevne 4Åstvedt IdrettsparkBergen
05.10.2017TreningsstemneØrsta StadionØrsta
05.10.2017StampamilaStampeslettaLillehammer
04.10.2017TreningsstevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
03.10.2017Avslutningsstevne kastFana StadionFana
03.10.2017SeriestevneTrondheim StadionTrondheim
03.10.2017SeriestevneTønsåsen IdrettssenterStjørdal
03.10.2017JærCupStavanger StadionStavanger
02.10.2017SeriestevneTrondheim StadionTrondheim
02.10.2017SeriestevneAksla StadionÅlesund
01.10.2017Eikangerløpet 2017Ostereidet IdrettsbaneOstereidet
01.10.2017Diskos/Sleggestevne 4Kjølnes StadionPorsgrunn
01.10.2017KastKarusell 10 - kastfemkampStavanger StadionStavanger
30.09.2017KretsstevneIdrettsparken, EgersundEgersund
30.09.2017SpydstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
30.09.2017Bergenslekene 2017Leikvang StadionLeikvang
30.09.2017KM VeteranerStavanger StadionStavanger
30.09.2017Høststevne 2017Søndre Land IdrettsparkSøndre Land
30.09.2017UKI-karusellens 6. løpJessheim FriidrettsstadionJessheim
30.09.2017TreningsstevneLøten SentralidrettsplassLøten
29.09.201730 kampen 2017Høddvoll StadionUlsteinvik
29.09.201730 kampen 2017Kastbane DimnaUlsteinvik
28.09.2017Rjukanmesterskap dag 4Rjukan StadionRjukan
28.09.2017SeriestevneAksla StadionÅlesund
27.09.2017KretsstevneSki IdrettsparkSki
27.09.2017Klubbmesterskap - dag 2Norges IdrettshøyskoleOslo/NIH
27.09.2017TreningsstevneKjølnes StadionPorsgrunn
27.09.2017TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
27.09.2017HøststevneBislett StadionOslo/Bi
27.09.2017TreningsstevneLyngmyr StadionTvedestrand
27.09.2017LagsmeisterskapByrkjelo StadionByrkjelo
26.09.2017TreningsstevneFurumo IdrettsparkGeithus
26.09.2017TreningsstevneRjukan StadionRjukan
26.09.2017Åpent KlubbmesterskapKalnes FriidrettstadionSarpsborg
26.09.2017Klubbmesterskap Del 3Søgne StadionSøgne
25.09.2017Rekruttstevne 2017Fana StadionFana
25.09.2017Kastkarusell 8Stavanger StadionStavanger
25.09.2017SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
25.09.2017Klubbmesterskap - dag 1Norges IdrettshøyskoleOslo/NIH
25.09.2017SeriestevneTrondheim StadionTrondheim
25.09.2017Rekrutteringsstevne 3Åstvedt IdrettsparkBergen
25.09.2017COOP Jærcup 8Ålgård StadionÅlgård
24.09.2017Spikkestad OpenROS-banenRøyken
24.09.2017Klubbmesterskap 2017Lambertseter StadionLambertseter
24.09.2017AvslutningsstevneBerger StadionNesodden
24.09.2017Loggane OpenLoggane StadionGloppen
24.09.2017SeriedugnadSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
24.09.2017Klubbmesterskap 2017Melløs StadionMoss
24.09.2017TreningsstevneHalden StadionHalden
24.09.2017TreningsstevneAremark GrusbaneAremark
24.09.2017KM kastfemkamp TromsLenangen StadionLenangen
24.09.2017Kast-mangekampen 2017Føyka StadionAsker
24.09.2017Kast-mangekampen 2017Heggedal KastarenaHeggedal
24.09.2017Os seriekarusell 4Friplassen, SøftelandSøfteland
23.09.2017Mohagen Bil Cup 5Brandbu StadionBrandbu
23.09.2017Telemarkskarusellen 2017 - Stevne 6Notodden StadionNotodden
23.09.2017Åpent klubbmesterskap 2017Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
23.09.2017LindboestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
23.09.2017SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
23.09.2017GD-lekeneStampeslettaLillehammer
23.09.2017Karusellstevne 5Osterøy StadionOsterøy
23.09.2017Klubbmesterskap 2017Romerike FriidrettstadionLillestrøm
23.09.2017KM Akershus i Slegge og VektkastRomerike FriidrettstadionLillestrøm
23.09.2017Sørnorsk mesterskap veteranLyngdal StadionLyngdal
23.09.2017Seriestevne 6 - Sesongavslutning 2017Stangnes IdrettsparkHarstad
23.09.2017TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
21.09.2017TreningsstemneØrsta StadionØrsta
21.09.2017Rjukanmesterskap dag 3Rjukan StadionRjukan
21.09.2017SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
21.09.2017VeteranstevneSømna StadionVik
21.09.2017SeriestevneKnarvik StadionKnarvik
21.09.2017Åpent Klubbmesterskap 4-kampÅlgård StadionÅlgård
21.09.2017SeriestemneSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
21.09.2017Aarhus-Fremad-aabne-klubmesterskabCeres Park & ArenaÅrhus/DEN
20.09.2017Seriestevne 5Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
20.09.2017TreningsstemneVoss IdrettsplassVoss
20.09.2017TreningsstevneMarienlyst StadionDrammen
20.09.2017TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
20.09.2017KlubbmesterskapAskim StadionAskim
20.09.2017AvslutningsstevneHaugesund FriidrettsstadionHaugesund
20.09.2017LagsmeisterskapByrkjelo StadionByrkjelo
19.09.2017Tyrvings høstserie - kastNadderud StadionNadderud
19.09.2017TreningsstevneHalden StadionHalden
19.09.2017SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
19.09.2017Kretsstevne 5 - løpFøyka StadionAsker
19.09.2017Vestfoldkarusell 4Sem IdrettsparkSem
19.09.2017FriidrettskarusellstevneØverlands MindeStjørdal
19.09.2017Klubbmesterskap Del 2Søgne StadionSøgne
19.09.2017NIL-stevnetNordkjosbotn IdrettsparkNordkjosbotn
19.09.2017TreningsstevneMarienlyst StadionDrammen
18.09.2017KretsstevneÅs StadionÅs
18.09.2017SeriestevneArna IdrettsparkArna
18.09.2017KlubbmesterskapSentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
18.09.2017Rekruttstevne 6-10 årOsterøy StadionOsterøy
17.09.2017SeriedugnadSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
17.09.2017Kastkarusell 5Heggedal KastarenaHeggedal
17.09.2017SigdalsmesterskapPrestfoss IdrettsparkSigdal
17.09.2017KretscupstevneMoen StadionMålselv
17.09.2017Nordic MatchSätra IdrottsplatsStockholm/SWE
16.09.2017Lerøy-lekeneJessheim FriidrettsstadionJessheim
16.09.2017Spikkestad OpenROS-banenRøyken
16.09.2017Salmingkarusell VII - 2017Melløs StadionMoss
16.09.2017Midt-Norsk Mesterskap 2017Øya Stadion HommelvikHommelvik
16.09.2017Nesøyalekene 2017Nesøya IdrettsanleggNesøya
16.09.2017Veteran SM Femkamp 2017LudvikaLudvika/SWE
15.09.2017Lagseriestevne (korthekk og spyd)Greveskogen IdrettsparkGreveskogen
14.09.2017Rjukanmesterskap dag 2Rjukan StadionRjukan
14.09.2017COOP Jærcup7Sandnes StadionSandnes
14.09.2017TreningsstevneSveum IdrettsparkBrumunddal
14.09.2017KretstevneSømna StadionVik
14.09.2017KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
14.09.2017KlubbmesterskapLevermyr StadionGrimstad
14.09.2017Rema 1000 friidrettskarusellBerger StadionNesodden
14.09.2017KastkarusellFurumo IdrettsparkGeithus
14.09.2017Hovdingrullett 5Leikvang StadionLeikvang
14.09.2017Skolemesterskap ungdomsskolene i BærumNadderud StadionNadderud
14.09.2017Klubbmesterskap BlåbærmyraFagernes IdrettsparkFagernes
13.09.2017KretsstevneSki IdrettsparkSki
13.09.2017SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
13.09.2017Karusellstevne 4Ravnanger IdrettsparkRavnanger
13.09.2017Haugesund Sparebank Cup 4Haugesund FriidrettsstadionHaugesund
13.09.2017Åpent KlubbmesterskapLovisenlund IdrettsplassLarvik
13.09.2017Karusell OsOs IdrettsparkOs
13.09.2017SeriestevneHaus IdrettsplassOsterøy
13.09.2017SeriestemneHyen StadionGloppen
13.09.2017KM VeteranStovnerbanenOslo/St
13.09.2017SM VeteranerVågsbygd IdrettsplassVågsbygd
12.09.2017AvslutningsstevneSandnes StadionSandnes
12.09.2017Løpsstevne Høstserien NadderudNadderud StadionNadderud
12.09.2017TreningsstevneHalden StadionHalden
12.09.2017Skansemyren kastkarusell 11Skansemyren IdrettsplassBergen
11.09.2017Kretsstevne 4 - løpFøyka StadionAsker
11.09.2017LagsmeisterskapOlden FriidrettsanleggOlden
11.09.2017SeriestemneStord IdrettsparkLeirvik
11.09.20171 engelsk milHinna StadionStavanger
10.09.2017Loggane OpenLoggane StadionGloppen
10.09.2017Furumolekene 2017Furumo IdrettsparkGeithus
09.09.2017Åpent klubbmesterskapSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
09.09.2017SeriestevneLeikvang StadionLeikvang
09.09.2017Lerøy-lekene 2017Øverlands MindeStjørdal
09.09.2017Lerøy-lekene 2017Osterøy StadionOsterøy
09.09.2017Sparebank1 lekene med KM 2017Hønefoss IdrettsparkHønefoss
09.09.2017NM kastfemkamp veteranerGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
09.09.2017DT-finaleOdense Atletik StadionOdense/DEN
09.09.2017Schweizer Meisterschaften U16/U18Sportanlage DeutwegWinterthur/SUI
08.09.2017SeriestemneHyen StadionGloppen
08.09.2017Lentos JumpLentos KunstmuseumLinz/AUT
07.09.2017SeriestevneSeiersten StadionDrøbak
07.09.2017SeriestevneStavanger StadionStavanger
07.09.2017KlubbmesterskapLevermyr StadionGrimstad
07.09.2017Kondistrimmen 10 000 mLye StadionLye
07.09.2017TreningsstevneMolde IdrettsparkMolde
06.09.2017TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
06.09.2017RanheimslekeneTrondheim StadionTrondheim
06.09.2017Premiestevnet 2Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
06.09.2017Friidrettskarusell 5Kjølnes StadionPorsgrunn
06.09.2017SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
06.09.2017TreningsstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
06.09.2017SeriestevneArna IdrettsparkArna
06.09.2017TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
06.09.2017Mohagen Bil Cup 4Brandbu StadionBrandbu
06.09.2017TreningsstevneMelløs StadionMoss
06.09.2017Åpent KlubbmesterskapLovisenlund IdrettsplassLarvik
06.09.2017KretsstevneÅrnes StadionÅrnes
06.09.2017Klubbmesterskap STIF 2017Bugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
06.09.2017SleggeringenVågsbygd IdrettsplassVågsbygd
05.09.2017Tyrvings høstserie - kastNadderud StadionNadderud
05.09.2017KastkarusellTrondheim StadionTrondheim
05.09.2017Skansemyren kastkarusell 10Skansemyren IdrettsplassBergen
05.09.2017VeidekkestevnetStampeslettaLillehammer
05.09.2017Salming Karusell 6Sentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
05.09.2017Klubbmesterskap Del 1Søgne StadionSøgne
05.09.2017Rekrutteringscup nr 6Ørsta StadionØrsta
05.09.2017SeriestemneOstereidet IdrettsbaneOstereidet
04.09.2017TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
04.09.2017Kretsstevne 3 - HoppFøyka StadionAsker
04.09.2017SeriestevneAksla StadionÅlesund
04.09.2017SeriestemneStord IdrettsparkLeirvik
04.09.2017Skole stevneRavnanger IdrettsparkRavnanger
03.09.2017SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
03.09.2017Valderleikane 2017Valdervoll FriidrettsbaneValderøy
03.09.2017Stonehill GamesStenkullens IdrottsplatsLerum/SWE
02.09.2017Sparebank 1 NordvestlekeneStraumsnes StadionTingvoll
02.09.2017Barents Games 2017Mørkvedlia IdrettsparkBodø
02.09.2017TvedestrandslekeneLyngmyr StadionTvedestrand
02.09.2017DMSkovdalen StadionAalborg/DEN
02.09.2017SPORTLAND CityjumpRathausplatzSt. Pölten/AUT
02.09.2017Lily B Girls' League Final - Match 1Kingsmeadow Athletics StadiumKingston upon Thames/GBR
02.09.2017City of York OpenYorkYork/GBR
01.09.2017UM 2017Fana StadionFana
01.09.2017UKI 800 m høstfestJessheim FriidrettsstadionJessheim
01.09.2017Mangekampstevne KMSportsplassen BækkelagetBækkelaget
31.08.2017Kastkarusell 3Heggedal KastarenaHeggedal
31.08.2017FriidrettskarusellstevneØverlands MindeStjørdal
31.08.2017StavstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
30.08.2017Åpent klubb-mønstringsstevneSki IdrettsparkSki
30.08.2017Nasjonalt StevneKjølnes StadionPorsgrunn
30.08.2017TreningsstemneVoss IdrettsplassVoss
30.08.2017Sommerseriestevne IITrondheim StadionTrondheim
30.08.2017Vestfoldkarusellen 3Greveskogen IdrettsparkGreveskogen
30.08.2017Innherredskarusellen 2017, 2. stevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
30.08.2017KretsstevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
30.08.2017SeriestevneHosanger MontesorriskuleMjøsdalen
30.08.2017TreningsstevneMandal IdrettsparkMandal
30.08.2017Kongle Floraleikane Runde IIIFlorø StadionFlorø
30.08.2017HIL TreffKristiansand StadionKristiansand
29.08.2017Nasjonalt StevneBislett StadionOslo/Bi
29.08.2017Tyrvings høstserie - hoppNadderud StadionNadderud
29.08.2017KastkarusellTrondheim StadionTrondheim
29.08.2017Kaststevne-1Fana StadionFana
29.08.2017TreningsstevneFurumo IdrettsparkGeithus
29.08.2017FriidrettstevneMoan FriidrettsanleggLevanger
29.08.2017Trafford Grand PrixTrafford Athletic StadiumStretford/GBR
29.08.201753° Palio Città Della QuerciaStadio QuerciaRovereto/ITA
29.08.2017Boris Hanžeković MemorialSRC Mladost StadionZagreb/CRO
28.08.2017Kretsstevne 2Føyka StadionAsker
28.08.2017SalmingkarusellenAskim StadionAskim
28.08.2017Neadalskarusellen stevne 3Selbu FriidrettsstadionSelbu
27.08.2017100 års Jubileumsstevne del 2Marienlyst StadionDrammen
27.08.2017Bøkeskoglekene 2017Lovisenlund IdrettsplassLarvik
26.08.2017SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
26.08.2017Oslekene 2017Os IdrettsparkOs
26.08.20173-kamp/NA-karusellSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
26.08.2017Panoramaleikane 2017Ikornnes IdrettsparkSykkylven
26.08.2017ArendalslekeneLunderød IdrettsparkArendal
26.08.2017Finsk Ungdomsmesterskap (14-15 år)Karis centralidrottsplanRaasepori/FIN
26.08.2017StavstevneGold Country Pole Vaulters training centerMeadow Vista/CA/USA
25.08.2017NM 2017Sandnes StadionSandnes
25.08.2017Politimesterskapet i friidrett 2017Bislett StadionOslo/Bi
24.08.2017Rema 1000 friidrettskarusellBerger StadionNesodden
24.08.2017Hovdingrullett 4Leikvang StadionLeikvang
24.08.2017KlubbmesterskapLevermyr StadionGrimstad
24.08.2017KretstevneSømna StadionVik
24.08.2017KretsstevneIdrettsparken, EgersundEgersund
24.08.2017TreningsstevneSveum IdrettsparkBrumunddal
24.08.2017Klubbmesterskap del 3 / SeriestevneTønsåsen IdrettssenterStjørdal
24.08.2017KM senior Agder del 3 Kretskarusell 10-14 årKristiansand StadionKristiansand
24.08.2017SeriestemneHyen StadionGloppen
24.08.2017IAAF Diamond League - Weltklasse ZürichStadion LetzigrundZürich/SUI
23.08.2017TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
23.08.2017TreningsstevneMelløs StadionMoss
23.08.2017Systemkjøkken Karusell 4Herkules StadionSkien
23.08.20171500 meterenSeiersten StadionDrøbak
23.08.2017Seriestevnet 4Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
23.08.2017SeriestemneStrandebarm IdrettsparkStrandebarm
23.08.2017Mohagen Bil Cup 3Brandbu StadionBrandbu
23.08.2017KretsstevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
23.08.2017KM veteranerKristiansand StadionKristiansand
23.08.2017Nybrottkarusellen 4Øverlands MindeStjørdal
23.08.2017KretsstevneÅrnes StadionÅrnes
23.08.2017TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
23.08.201729th Summer UniversiadeTaipei StadiumTaipei/TWN
22.08.2017Seriestevne 4Valhall StadionTromsø
22.08.2017TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
22.08.2017KretstevneSømna StadionVik
22.08.2017SeriestevneStangnes IdrettsparkHarstad
22.08.2017Haugesund Sparebank Cup 3Frakkagjerd SentralidrettsanleggFrakkagjerd
22.08.2017Skansemyren kastkarusell 9Skansemyren IdrettsplassBergen
22.08.2017TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
22.08.2017Kast-kvalifiseringsstevne for UMRjukan StadionRjukan
22.08.2017SommerabendmeetingSportplatz GrendelmatteRiehen/SUI
21.08.2017Seriestevne 3Notodden StadionNotodden
21.08.2017COOP-Jærcup5Lye StadionLye
21.08.2017Karusellstevne 4Osterøy StadionOsterøy
21.08.2017Kast-kvalifiseringsstevne for UMRjukan StadionRjukan
20.08.2017Overhalla Vindsprint 2017Svenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
20.08.2017Loggane OpenLoggane StadionGloppen
20.08.2017KM 11-14 år Hedmark og OpplandHamar IdrettsparkHamar
20.08.2017StrindheimlekeneTrondheim StadionTrondheim
20.08.2017Søgnelekene 2017Søgne StadionSøgne
20.08.2017WaplanspelenKrokoms SportcenterKrokom/SWE
20.08.2017Müller Grand PrixBirmingham Alexander StadiumBirmingham/GBR
19.08.2017Østlandsmesterskapet 2017Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
19.08.2017Nordic Junior Match & Championships U20Campus Friidrottsarena UmeåUmeå/SWE
19.08.2017KM/krinsleikar 2017Byrkjelo StadionByrkjelo
19.08.2017Spikkestad OpenROS-banenRøyken
19.08.2017Olavslekene 2017Kalnes FriidrettstadionSarpsborg
19.08.2017KM Telemark og VestfoldBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
19.08.2017KM Oslo/Akershus 2017Sentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
19.08.2017LøtenstevneLøten SentralidrettsplassLøten
19.08.2017ØrstaleikaneØrsta StadionØrsta
19.08.2017HøstlekeneSandnes StadionSandnes
19.08.2017Sparebank1 lekene 2017Mørkvedlia IdrettsparkBodø
19.08.2017Sunnhordlandsmeisterskap og BømlomeisterskapSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
19.08.2017T-A sprinten FylkesfinaleGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
19.08.2017Copenhagen GamesØsterbro StadionKøbenhavn/DEN
19.08.2017Meeting voor MonAtletiekArena Gaston RoelantsKessel-Louvain/BEL
19.08.2017VäskustgångenÅbyvallenMölndal/SWE
18.08.2017Gneistspelen 2017Fana StadionFana
18.08.2017KM Kast 5-kamp VeteranerLovisenlund IdrettsplassLarvik
18.08.2017Bannister Running Night ClassicSlottsskogsvallenGøteborg/SWE
17.08.2017Rjukanmesterskap dag 1Rjukan StadionRjukan
17.08.2017TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
17.08.2017TreningsstevneStraumsnes StadionTingvoll
17.08.2017SeriestevneKnarvik StadionKnarvik
17.08.2017SkjalgstevneStavanger StadionStavanger
17.08.2017SeriestevneAksla StadionÅlesund
16.08.2017TreningsstevneKjølnes StadionPorsgrunn
16.08.2017KretsstevneSki IdrettsparkSki
16.08.2017Norsk Tipping Norwegian Grand Prix IIIHamar IdrettsparkHamar
16.08.2017Karusellstevne 3Ravnanger IdrettsparkRavnanger
16.08.2017SeriestevneArna IdrettsparkArna
16.08.2017Lee Valley Summer Sprint Series OpenLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
16.08.201720. Sopot Grand Prix - Janusz Sidło MemorialStadion LesnySopot/POL
15.08.2017Gausdal LandstevnetStampeslettaLillehammer
15.08.2017Eideleikan 2017Namdalseid IdrettsparkNamdalseid
15.08.2017Tønsåslekene 2017Tønsåsen IdrettssenterStjørdal
15.08.2017KretskarusellLyngdal StadionLyngdal
15.08.2017UKI StevneJessheim FriidrettsstadionJessheim
15.08.2017Poängjakt 6 och DM dag 1Krokoms SportcenterKrokom/SWE
14.08.2017Innherredskarusellen 1. stevneInderøy IdrettsparkInderøy
14.08.2017KastKarusell 7Hinna StadionStavanger
14.08.2017SeriestevneAksla StadionÅlesund
14.08.2017TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
13.08.2017BanestevneMåndalen StadionMåndalen
13.08.2017Orkdal Sparebank Lekene 2017Moan IdrettsparkBørsa
13.08.2017TreningsstevneSentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
13.08.2017Tønsåslekene 2017Tønsåsen IdrettssenterStjørdal
13.08.2017LøbestævneFevik StadionFevik
13.08.2017KaststevneKjølnes StadionPorsgrunn
13.08.2017TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
13.08.2017Godiva ClassicCoventry Athletics TrackCoventry/GBR
12.08.2017TreningsstevneMelløs StadionMoss
12.08.2017Night of EnduranceLeckwith StadiumCardiff/GBR
11.08.2017Jr NM i friidrett 2017Stangnes IdrettsparkHarstad
11.08.2017Stordleikane 2017Stord IdrettsparkLeirvik
11.08.2017Idrettsleker/Rekruttstevene 6-13 årOsterøy StadionOsterøy
11.08.2017JSMGunder Hägg StadionGävle/SWE
11.08.20174e Runnersworld Trackmeeting 2017Atletiekbaan MaarschalkerweerdUtrecht/NED
10.08.2017KretstevneSømna StadionVik
10.08.2017TreningsstevneRjukan StadionRjukan
10.08.2017Baneturneringen 7Østerbro StadionKøbenhavn/DEN
09.08.2017SommerstevneBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
09.08.2017Sommer1 på HinnaHinna StadionStavanger
09.08.2017Charnwood AC OpenPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
08.08.2017Skansemyren kastkarusell 8Skansemyren IdrettsplassBergen
08.08.2017TreningsstevneSøgne StadionSøgne
08.08.2017KarusellstevneMidtkiløra StadionStjørdal
08.08.2017SeriestevneÅkrestrømmen StadionRendalen
08.08.2017TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
08.08.2017Rekordjakten 2.0Källbrinks IdrottsplatsHuddinge/SWE
07.08.2017TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
07.08.2017Sleggestevne 3Kjølnes StadionPorsgrunn
06.08.2017KaststevneFana StadionFana
06.08.2017University Invitation Match - Achilles vs Tokyo & Kyoto UniversitiesWilberforce Athletics TrackCambridge/GBR
05.08.2017NamdalslekeneKleppen FriidrettsanleggNamsos
05.08.2017Vest-Telemark karusellenSeljord StadionSeljord
05.08.2017UQ Sport Spring Series Meet 3UQ Athletic CentreSt. Lucia, Brisbane/AUS
05.08.201715th Memorial Jos VerstocktNetestadionLier/BEL
04.08.2017TjalvelekeneBislett StadionOslo/Bi
04.08.2017World Para Athletics Junior Championships U20Sport Arena NottwilNottwil/SUI
04.08.2017IAAF World ChampionshipsLondon Olympic StadiumLondon/GBR
03.08.2017Kastkarusell 2Heggedal KastarenaHeggedal
02.08.2017TreningsstevneRena IdrettsparkRena
01.08.2017SeriestevneNadderud StadionNadderud
01.08.2017SeriestevneStangnes IdrettsparkHarstad
31.07.2017SommerseriestevneTrondheim StadionTrondheim
31.07.2017KvalifiseringsstevneSandnes StadionSandnes
30.07.2017Loggane OpenLoggane StadionGloppen
30.07.2017KaststevneFana StadionFana
30.07.2017WindsprintBaldershovs IdrottsplatsSundsvall/SWE
29.07.2017Stjärnspelen 2017Vikvallens IdrottsplatsArvika/SWE
29.07.2017Sky Is The LimitÅbyvallenMölndal/SWE
29.07.2017London Inter Club ChallengeAllianz Park, HendonLondon/GBR
29.07.2017Dilbeekse MeerkampenSportcomplex RoelandsveldDilbeek/BEL
29.07.20172017 USATF-New England Open and Masters Outdoor Championships College of the Holy CrossWorcester/MA/USA
27.07.2017KretstevneSømna StadionVik
27.07.2017Francophone GamesStade Félix-Houphouët-BoignyAbidjan/CIV
27.07.201720th European Masters Athletics Championships StadiaCeres Park & ArenaÅrhus/DEN
27.07.201720th European Masters Athletics Championships StadiaViby StadionViby/DEN
27.07.201720th European Masters Athletics Championships StadiaÅrhusÅrhus
26.07.2017KretsstevneHaugesund FriidrettsstadionHaugesund
26.07.2017Ogndal hopp og kastGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
25.07.2017Folksam Grand Prix - KarlstadTingvalla IdrottsplatsKarlstad/SWE
24.07.2017Diskos/Sleggestevne 2Kjølnes StadionPorsgrunn
24.07.2017Karusellstevne 3Osterøy StadionOsterøy
24.07.2017SeriestevneHerkules StadionSkien
24.07.2017European Youth Olympic FestivalOlympic Sport ParkGyör/HUN
23.07.2017Spikkestad OpenROS-banenRøyken
23.07.2017KaststevneFana StadionFana
23.07.2017SleggestevneBislett StadionOslo/Bi
23.07.2017The 23rd Summer DeaflympicsIlkadım Athletics FieldsSamsun/TUR
22.07.2017NACHT van de AtletiekAtletiekstadion De VeenHeusden/BEL
22.07.2017LEAP 2017Paula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
22.07.2017Landesmeisterschaften Schleswig-Holstein / Hamburg U20EiderstadionBüdelsdorf/GER
22.07.2017Götas UngdomsspelTingvalla IdrottsplatsKarlstad/SWE
22.07.2017Götas UngdomsspelMassas ÄngKarlstad/SWE
21.07.2017IAAF Diamond League - HerculisStade Louis IIMonaco/MON
21.07.2017Finsk mesterskapSeinäjoen keskuskenttäSeinäjoki/FIN
20.07.2017SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
20.07.2017European Athletics U20 ChampionshipsStadio Olimpico Carlo ZecchiniGrosseto/ITA
19.07.2017Oslos Sommerstevne 2017Bislett StadionOslo/Bi
19.07.2017Nasjonalt stemneHyen StadionGloppen
19.07.2017Sommer1 på HinnaHinna StadionStavanger
19.07.2017Midland Veterans' LeagueSutton ColdfieldSutton/GBR
18.07.2017Skansemyren kastkarusell 7Skansemyren IdrettsplassBergen
18.07.2017Sommerkarusell 1Fana StadionFana
18.07.2017Stjørdal FriidrettskarusellTønsåsen IdrettssenterStjørdal
18.07.2017TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
18.07.2017Galà dei CastelliStadio comunale di BellinzonaBellinzona/SUI
18.07.2017AGF StævneCeres Park & ArenaÅrhus/DEN
16.07.2017UK Women's League Division 2New Madeley Park Athletics StadiumLeigh/GBR
16.07.2017KaststevneFana StadionFana
16.07.2017World Para Athletics ChampionshipsLondon Olympic StadiumLondon/GBR
16.07.2017Treningsstevne kastLyngdal StadionLyngdal
16.07.2017UQ Sport Spring Series MeetUQ Athletic CentreSt. Lucia, Brisbane/AUS
16.07.2017Janakkala GamesTurenkiTurenki/FIN
15.07.201727th Memorial RasschaertAtletiekpiste NinoveNinove/BEL
14.07.2017GavlehovspelenGunder Hägg StadionGävle/SWE
14.07.2017FredagsstævneOdense Atletik StadionOdense/DEN
13.07.2017StavstevnePioner StadionLenvik
13.07.2017TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
13.07.2017SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
13.07.2017TreningsstemneByrkjelo StadionByrkjelo
13.07.2017European Athletics U23 ChampionshipsStadion ZawiszaBydgoszcz/POL
13.07.2017European Athletics U23 ChampionshipsBydgoszczBydgoszcz/POL
12.07.2017Krets- og kvalifiseringsstevneHaugesund FriidrettsstadionHaugesund
12.07.2017Joensuu GamesJoensuun KeskuskenttäJoensuu/FIN
12.07.2017BMC Gold Standard RacesWoodside StadiumWatford/GBR
12.07.2017Loughborough OpenPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
11.07.2017SommerstevneLyngdal StadionLyngdal
11.07.2017Folksam Grand PrixSlottsskogsvallenGøteborg/SWE
10.07.2017TreningsstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
09.07.2017UKI HinderstevneJessheim FriidrettsstadionJessheim
09.07.2017TreningsstevneKalnes FriidrettstadionSarpsborg
09.07.2017StavstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
09.07.2017VindSprintTrondheim StadionTrondheim
09.07.2017Sona-LekeneMidtkiløra StadionStjørdal
09.07.2017IAAF Diamond League - Muller Anniversary GamesLondon Olympic StadiumLondon/GBR
09.07.2017Åpent Stjørdalsmesterskap i Kuletikamp, med VektkastTønsåsen IdrettssenterStjørdal
09.07.2017Sumarmót SamVestBorgarnesvöllurBorgarnes/ISL
08.07.2017SunnespelenFryxellska IPSunne/SWE
08.07.201720th GuldendensporenmeetingSportcentrum WembleyKortrijk/BEL
08.07.2017BMC Grand PrixPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
08.07.2017Deutsche MeisterschaftenSteigerwaldstadionErfurt/GER
08.07.2017Sweatshop Southern Athletics League: Division 3 South EastHorsham Athletics TrackHorsham/GBR
08.07.2017Berlin-Brandenburgische MehrkampfmeisterschaftenSportforum BerlinBerlin/GER
08.07.2017Sweatshop Southern Athletics League Division 3SEHorsham Athletics TrackHorsham/GBR
07.07.2017SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
07.07.2017KastkarusellHeggedal KastarenaHeggedal
07.07.2017Meeting Pro Athlé de Sotteville les RouenStade Jean AdretSotteville/FRA
07.07.2017Meeting Internazionale Città di NembroPista Atletica Jerry BertocchiNembro/ITA
07.07.2017Wageningen Track Meeting - 2WageningenWageningen/NED
07.07.2017ÖresundsspelenHedens IdrottsplatsHelsingborg/SWE
07.07.2017StavstevneKaavi TorgKaavi/FIN
06.07.2017Boysen MemorialBislett StadionOslo/Bi
06.07.2017SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
06.07.2017KretstevneSømna StadionVik
06.07.2017IAAF Diamond League - AthletissimaStade de la PontaiseLausanne/SUI
06.07.2017ElitestevneKaavi TorgKaavi/FIN
06.07.2017StavstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
05.07.2017KretsstevneÅs StadionÅs
05.07.2017Hovdingrullett 3Leikvang StadionLeikvang
05.07.2017Kast treningsstevneStavanger StadionStavanger
05.07.2017Seriestevne 2Notodden StadionNotodden
05.07.2017JuniorikilpailutForssaForssa/FIN
05.07.2017MedvindSparvallenTanum/SWE
05.07.2017Poängjakt 4StrömsvallenStrömsund/SWE
04.07.2017Skansemyren kastkarusell 6Skansemyren IdrettsplassBergen
04.07.2017SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
04.07.2017SeriestevneStangnes IdrettsparkHarstad
04.07.2017Häme GamesPeltosaari IdrottsparkRiihimäki/FIN
04.07.2017Canadian Track & Field ChampionshipsTerry Fox Athletic FacilityOttawa/CAN
03.07.2017Sleggestevne 1Kjølnes StadionPorsgrunn
02.07.2017SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
02.07.2017Stavkarneval Dag 3Somero IdrottsplanSomero/FIN
02.07.2017Offene Kreismeisterschaften 2017 Jugend U14-M/F, Teil 1Uni-StadionKiel/GER
02.07.2017Newham Parallel Success & Open EventNewham Leisure CentreNewham/GBR
02.07.2017KaststevneFana StadionFana
01.07.2017Mosselekene 2017Melløs StadionMoss
01.07.201724. Bauhaus JuniorengalaMichael-Hoffmann-StadionMannheim/GER
01.07.2017Stavkarneval Dag 2Somero IdrottsplanSomero/FIN
01.07.2017BottnarydskastetBottnaryds IdrottsplatsBottnaryd/SWE
01.07.2017European Combined Event Team Championships Second LeagueMunicipality Athletics TrackMonzón/ESP
01.07.2017Belgisk mesterskapKing Baudouin StadiumBrussel/BEL
01.07.2017BanestevnePacovPacov/CZE
30.06.2017Världsungdomsspelen 2017Nya Ullevi StadionGøteborg/SWE
30.06.2017SpydstevneTrondheim StadionTrondheim
30.06.2017Spikkestad OpenROS-banenRøyken
30.06.2017Bühler HochsprungmeetingLudwig Jahn StadionBühl/GER
29.06.2017Bækkelagets Hoppstevne 2017Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
29.06.2017TreningsstevneRjukan StadionRjukan
29.06.2017TreningsstevneStraumsnes StadionTingvoll
29.06.2017SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
29.06.2017StavstevnePioner StadionLenvik
29.06.2017Folksam Grand Prix - SollentunaSollentunavallenSollentuna/SWE
29.06.2017Stavkarneval dag 1Somero IdrottsplanSomero/FIN
29.06.2017SpydkarnevalCentralidrottsplan PihtipudasPihtipudas/FIN
28.06.2017Stavstevne-4Fana StadionFana
28.06.2017Kastkarusell 6Stavanger StadionStavanger
28.06.2017VindsprintSandnes StadionSandnes
28.06.2017KretsstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
28.06.2017KastkarusellHeggedal KastarenaHeggedal
28.06.2017SeriestemneHosanger MontesorriskuleMjøsdalen
28.06.2017Meeting Pro Athlé de NancyLe Stade Raymond PetitTomblaine/FRA
28.06.2017Fazerin ReilucupRadiomäkiLahti/FIN
28.06.201756th Ostrava Golden Spike (IAAF World Challenge Meeting)Mestsky StadionOstrava/CZE
28.06.2017PK. KilpailutHämeenlinnaHämeenlinna/FIN
28.06.2017ResultattävlingRimnersvallenUddevalla/SWE
28.06.2017Summer Circus Barnyard Meet #4The BarnYard PitsWarwick/NY/USA
28.06.2017Midland Veterans' League Division NorthShobnall Leisure ComplexBurton upon Trent/GBR
28.06.2017Lival GamesNickby centralidrottsplanSipoo/FIN
27.06.2017Stavstevne-3Fana StadionFana
27.06.2017TreningsstevneKalnes FriidrettstadionSarpsborg
27.06.2017SeriestemneByrkjelo StadionByrkjelo
27.06.2017SeriestevneArna IdrettsparkArna
27.06.2017Baneturneringen 5Bagsværd StadionBagsværd/DEN
26.06.2017StavstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
26.06.2017SeriestevnePioner StadionLenvik
26.06.2017KastkarusellFurumo IdrettsparkGeithus
26.06.2017TreningsstevneRjukan StadionRjukan
25.06.2017Loggane OpenLoggane StadionGloppen
25.06.2017KaststevneFana StadionFana
25.06.2017Ulvikaleikane 2017Holmen IdrettsanleggUlvik
25.06.2017British Grand Prix of Race WalkingRoundhay ParkLeeds/GBR
25.06.2017Canada Summer Games TrialsYork University StadiumYork/ON/CAN
24.06.2017Festspill-lekene 2017Stangnes IdrettsparkHarstad
24.06.2017VeteranstevneRjukan StadionRjukan
24.06.2017Meeting international Lotto de NivellesStade de la DodaineNivelles/BEL
24.06.2017Watford Grand PrixWoodside StadiumWatford/GBR
24.06.2017IV Campeonato de España Infantil Hombres por EquiposEstadio Municipal Sánchez MenorPuertollano/ESP
23.06.2017Treningsstevne-1Fana StadionFana
23.06.2017Veteran NM 2017Knarvik StadionKnarvik
23.06.2017Midsummer MeetingSomero IdrottsplanSomero/FIN
23.06.2017European Athletics Team Championships 1st LeagueVaasaVaasa/FIN
22.06.2017VeidekkelekeneStampeslettaLillehammer
22.06.2017Skjalg 3000mStavanger StadionStavanger
22.06.2017SeriestevnePioner StadionLenvik
22.06.2017SeriestevneGullbringbanen
22.06.2017KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
22.06.2017Åby Biltema DLÅbyvallenMölndal/SWE
22.06.2017BanestevneFanny Blankers-Koen StadiumHengelo/NED
22.06.2017SeriestevneAksla StadionÅlesund
22.06.2017SeriestevneTrondheim StadionTrondheim
22.06.2017KaststevneKjølnes StadionPorsgrunn
21.06.2017Åpent klubb mønstringsstevneSki IdrettsparkSki
21.06.2017StavstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
21.06.2017Östra Kretsens MångkamperNickby centralidrottsplanSipoo/FIN
21.06.2017AbendsportfestUni-StadionKiel/GER
21.06.2017SleggeringenVågsbygd IdrettsplassVågsbygd
20.06.2017KM Slegge/Vekt for VeteranerHeggedal KastarenaHeggedal
20.06.2017TreningsstevneHalden StadionHalden
20.06.2017TreningsstevneAremark GrusbaneAremark
20.06.2017SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
20.06.2017SeriestemneOstereidet IdrettsbaneOstereidet
20.06.2017KastkarusellTrondheim StadionTrondheim
20.06.2017FriidrettskarusellstevneØverlands MindeStjørdal
20.06.2017HinderfestivalJessheim FriidrettsstadionJessheim
20.06.2017Kretskarusell og KM sen 2017Søgne StadionSøgne
20.06.2017Långlöparnas KvällStockholms StadionStockholm/SWE
20.06.2017Elitestevne for juniorerLeppävaara Sports ParkEspoo/FIN
20.06.2017Copenhagen Athletics GamesØsterbro StadionKøbenhavn/DEN
20.06.2017Trafford AC Grand PrixTrafford Athletic StadiumStretford/GBR
20.06.2017Öpiadens poängjaktMarievallenMarieby/SWE
19.06.2017Rekrutteringsstevne 2Åstvedt IdrettsparkBergen
19.06.2017SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
19.06.2017Karusellstevne 2Osterøy StadionOsterøy
19.06.2017Rakvere Linna 2017Rakvere StaadionRakvere/EST
18.06.2017Sørlandsmestersap veteranerKristiansand StadionKristiansand
18.06.2017IAAF Diamond League - Bauhaus GalanStockholms StadionStockholm/SWE
18.06.2017Folksam ChallengeStockholms StadionStockholm/SWE
18.06.2017New Balance Outdoor NationalsIrwin Belk TrackGreensboro/NC/USA
18.06.2017CTº Provincial Ind. Absoluto 2ª JornEstadi Municipal D'Atletisme Manolo JaénElche/ESP
18.06.2017Anglian Schools' ChampionshipsUniversity of Cambridge TrackCambridge/GBR
17.06.2017Norwegian Grand Prix NadderudNadderud StadionNadderud
17.06.201710th TNT Express MeetingMěstský stadionKladno/CZE
17.06.2017Hardanger FriidrettsfestivalStrandebarm IdrettsparkStrandebarm
17.06.2017Sortlandsmesterskapet 2017Sortland IdrettsparkSortland
17.06.2017KM MåndalenMåndalen StadionMåndalen
17.06.2017NM 4-/5-kampÅlgård StadionÅlgård
17.06.201746ste Gouden SpikeSportpark Leidse HoutLeiden/NED
17.06.2017RosenbomspelenVästra Marks IdrottsplatsKarlskrona/SWE
17.06.2017LaxaspelenSannarps IdrottsplatsHalmstad/SWE
17.06.2017TMP Weitsprung Meeting der WeltklasseBad LangensalzaBad Langensalza/GER
17.06.2017Norddeutsche Meisterschaft MehrkampfWaldstadionPapenburg/GER
17.06.2017Sweatshop Southern Athletics League Division 3SETooting Bec Athletics TrackLondon/GBR
16.06.2017Tyrvinglekene 2017Nadderud StadionNadderud
16.06.2017Tveitå invitational 4Hornnes StadionHornnes
15.06.2017KretstevneSømna StadionVik
15.06.2017NA-karusellKleppen FriidrettsanleggNamsos
15.06.2017KretsstevneIdrettsparken, EgersundEgersund
15.06.2017IAAF Diamond League - Bislett Games Bislett StadionOslo/Bi
15.06.2017Baneturneringen 3Ballerup StadionBallerup/DEN
14.06.2017TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
14.06.2017TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
14.06.2017Seriestevnet 3Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
14.06.2017Vestfoldkarusellen stevne 2Bugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
14.06.2017TreningsstemneSvelgen StadionSvelgen
14.06.2017Nybrottkarusellen 3Øverlands MindeStjørdal
14.06.2017SeriestevneHosanger MontesorriskuleMjøsdalen
14.06.2017Ogndals kastfemkampGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
14.06.2017Loughborough OpenPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
14.06.2017Åby Hornbach DLÅbyvallenMölndal/SWE
14.06.2017Kastkarusell 5 - KastfemkampStavanger StadionStavanger
13.06.2017KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
13.06.2017Skansemyren kastkarusell 5Skansemyren IdrettsplassBergen
13.06.2017Kastkarusell 1Heggedal KastarenaHeggedal
13.06.2017StavstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
13.06.2017SeriestevneStangnes IdrettsparkHarstad
13.06.2017COOP JÆRCUPSola StadionSola
13.06.2017Rekrutteringscup nr 4Ørsta StadionØrsta
13.06.2017FriidrettsstevneAure StadionAure
13.06.2017Lagmesterskap Vest Agder friidrettskretsKristiansand StadionKristiansand
13.06.2017Paavo Nurmi GamesPaavo Nurmi StadiumTurku/FIN
13.06.2017Mastersturneringen 2. rundeBallerup StadionBallerup/DEN
12.06.2017Bækkelagets Sprintstevne 2017Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
12.06.2017Karusellstevne 2Ravnanger IdrettsparkRavnanger
12.06.2017StavstevnePioner StadionLenvik
12.06.2017SeriestevneAksla StadionÅlesund
12.06.2017SeriestemneStord IdrettsparkLeirvik
12.06.2017Neadalskarusellen stevne 2Selbu FriidrettsstadionSelbu
11.06.2017Loggane OpenLoggane StadionGloppen
11.06.2017Telemarkskarusell 3Kragerø StadionKragerø
11.06.2017SnåsaleikanViosen StadionSnåsa
11.06.2017Spikkestad OpenHeggedal KastarenaHeggedal
11.06.2017Portland Track FestivalEldon Fix Track, Griswold StadiumPortland/OR/USA
10.06.2017StadionmilaKristiansand StadionKristiansand
10.06.2017TreningsstevneLøten SentralidrettsplassLøten
10.06.2017Honndalsleikane 2017Hornindal IdrettsparkHornindal
10.06.2017Florø Friidrettsfestival 2017Florø StadionFlorø
10.06.2017Fjord 1 ungdomsstevne 2017Florø StadionFlorø
10.06.2017SteinkjerlekeneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
10.06.2017Askerlekene 2017Føyka StadionAsker
10.06.2017Tromsølekene med KM Troms 2017Valhall StadionTromsø
10.06.2017Norsk Spydgalla 2017Sentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
10.06.2017Nordic Championships Combined EventsKuortane StadiumKuortane/FIN
10.06.2017KM friidrett 2017Kristiansand StadionKristiansand
10.06.2017KM ØstfoldKalnes FriidrettstadionSarpsborg
10.06.2017Folksam ChallengeSlottsskogsvallenGøteborg/SWE
10.06.2017Copenhagen OpenHvidovre StadionHvidovre/DEN
10.06.2017SävedalsspelenSlottsskogsvallenGøteborg/SWE
10.06.2017Northern Senior, U20 & Parallel ChampionshipsManchester Regional ArenaManchester/GBR
10.06.2017Campeonato De Andalucia InfantilEstadio Municipal de Deportes Francisco BonetAlmuñécar/ESP
10.06.2017Offene Einkampfmeisterschaften beider BaselSportplatz GrendelmatteRiehen/SUI
09.06.2017StavstevneNorges IdrettshøyskoleOslo/NIH
09.06.2017KM RogalandSandnes StadionSandnes
09.06.2017NYSPHSAA State ChampionshipsUnion-Endicott High School TrackEndicott/NY/USA
09.06.2017SAYOSollentunavallenSollentuna/SWE
09.06.2017SAYOSportfältet EdsbergSollentuna/SWE
08.06.2017SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
08.06.2017Hovdingrullett 2Leikvang StadionLeikvang
08.06.2017GloppemeisterskapByrkjelo StadionByrkjelo
08.06.2017SeriestemneSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
08.06.2017TreningsstevneStraumsnes StadionTingvoll
08.06.2017DistriktsstevnePrestfoss IdrettsparkSigdal
08.06.2017Golden Gala Pietro Mennea - IAAF Diamond LeagueOlympic Stadium in RomeRoma/ITA
07.06.2017TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
07.06.2017VossameisterskapenVoss IdrettsplassVoss
07.06.2017Norwegian Grand PrixKristiansand StadionKristiansand
07.06.2017FriidrettskarusellHegra StadionStjørdal
07.06.2017KM veteraner Del 2 Oslo og AkershusSki IdrettsparkSki
07.06.2017RekruttstevneLovisenlund IdrettsplassLarvik
07.06.2017NCAA Division I ChampionshipsHayward FieldEugene/OR/USA
07.06.2017Loughborough Students v East MidlandsPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
06.06.2017TreningsstevneRjukan StadionRjukan
06.06.2017SkaraRacetSparbanken ArenaSkara/SWE
06.06.2017SeriestevneSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
06.06.2017Haugesund Sparebank Cup 2Torvastad IdrettssenterKarmøy
06.06.2017Skjalgstevne 2Stavanger StadionStavanger
06.06.2017SeriestevneStangnes IdrettsparkHarstad
06.06.2017Tveitå Invitational 3Hornnes StadionHornnes
06.06.2017KastkarusellTrondheim StadionTrondheim
06.06.2017Regionmesterskap/Regionleker/TreningsstevneÅkrestrømmen StadionRendalen
06.06.2017TreningsstevneHamar IdrettsparkHamar
06.06.2017MoanstevneMoan FriidrettsanleggLevanger
05.06.2017Eiker-Kvikk LekeneRøren IdrettsparkHokksund
05.06.2017AustevollsmeisterskapAustevoll IdrettsanleggAustevoll
05.06.2017Josef Odlozil MemorialStadion JuliskaPraha/CZE
04.06.2017KjølneslekeneKjølnes StadionPorsgrunn
04.06.2017Spikkestad OpenROS-banenRøyken
04.06.201712 Opolski Festiwal SkokówStadion im. Opolskich Olimpijczyków w OpoluOpole/POL
04.06.2017UK Women's League Division 2Ridlins Wood Athletics TrackStevenage/GBR
03.06.2017Nittedalslekene 2017Sentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
03.06.2017Trondheimslekene 2017Trondheim StadionTrondheim
03.06.2017HerkuleslekeneHerkules StadionSkien
03.06.2017HøgdegallaVik SentrumVik
03.06.2017HSB-cupSømna StadionVik
03.06.2017Stefan Holm SpelenSannerudsvallenKil/SWE
03.06.2017Kvilles VårtävlingSlottsskogsvallenGøteborg/SWE
03.06.2017XXXI Gran Premio Cantones de La CoruñaLa CoruñaLa Coruña/ESP
03.06.2017XII Meeting Citta Di GavardoCampo Sportivo Carol WoitylaGavardo/ITA
03.06.2017YmerspelenRyavallenBorås/SWE
03.06.201736. Nationales PfingstsportfestSportanlage KanalstraßeZeven/GER
03.06.2017Spring Med MusikØsterbro StadionKøbenhavn/DEN
03.06.2017VI Control Aire Libre D.M.ALa Pista de Atletismo Ciudad de TorremolinosTorremolinos/ESP
03.06.2017StavstevneKristiansand StadionKristiansand
02.06.2017Framolekene 2017Fana StadionFana
02.06.2017Åpningsstevne 2017Pioner StadionLenvik
02.06.2017Gjensidige Stevnet U Cup del 2Fagernes IdrettsparkFagernes
02.06.2017Nijmegen Global AthleticsBrakkensteinNijmegen/NED
02.06.2017Bydgoszcz CupZdzislaw Krzyszkowiak StadiumBydgoszcz/POL
02.06.2017Aarhus Nordic ChallengeCeres Park & ArenaÅrhus/DEN
01.06.2017KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
01.06.2017Kretsstevne 1Narvik StadionNarvik
01.06.2017UKI 1500m EliteJessheim FriidrettsstadionJessheim
01.06.2017TreningsstevneRjukan StadionRjukan
01.06.2017TreningsstevneDalen KastbaneMolde
01.06.2017TreningsstevneSveum IdrettsparkBrumunddal
01.06.2017JærcupStavanger StadionStavanger
01.06.2017KM 10-14, Kretskarusell 10-14Levermyr StadionGrimstad
01.06.2017UKI-karusellenJessheim FriidrettsstadionJessheim
01.06.2017TA-SprintMoan FriidrettsanleggLevanger
01.06.2017Meeting de MontreuilJean-Delbert-stadionMontreuil/FRA
01.06.2017Section 4 State QualifierVestal High SchoolVestal/NY/USA
01.06.2017Section IX State QualifierFaller Field ComplexMiddletown/NY/USA
31.05.2017KretsstevneSki IdrettsparkSki
31.05.2017TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
31.05.2017Vårstevne 2017Bislett StadionOslo/Bi
31.05.2017Mohagen Bil Cup 2Brandbu StadionBrandbu
31.05.2017Premiestevnet 1Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
31.05.2017KaststemneVoss IdrettsplassVoss
31.05.2017Kretsstevne 1 - løpFøyka StadionAsker
31.05.2017TreningsstevneMandal IdrettsparkMandal
31.05.2017KretsstevneÅrnes StadionÅrnes
31.05.2017Baneturneringen 2. rundeØsterbro StadionKøbenhavn/DEN
31.05.2017Charnwood AC Open SeriesPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
30.05.2017Stavstevne-2Fana StadionFana
30.05.2017Nordic Capitals School Games 2017Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
30.05.2017KM/Agdermesterskapet for veteraner/TreningsstevneLyngdal StadionLyngdal
30.05.2017Salming Karusell IIISentralidrettsanlegget i FredrikstadFredrikstad
30.05.2017T-A sprintenBeitstad StadionBeitstad
30.05.2017BMC Regional RacesExeter ArenaExeter/GBR
29.05.2017KretsstevneÅs StadionÅs
29.05.2017TA-sprintenHegra StadionStjørdal
29.05.2017Rekruttstevne 6-10 årOsterøy StadionOsterøy
29.05.2017Neadalskarusellen stevne 1Selbu FriidrettsstadionSelbu
29.05.2017TA-sprint sonestevneViosen StadionSnåsa
29.05.2017Newham Network Open SeriesTerence McMillan StadiumNewham/London/GBR
28.05.2017Hadarleikane 2017Hareid StadionHareid
28.05.2017KaststevneFana StadionFana
28.05.2017Cto. Provincial de Equipo de Menores FemeninoLa Pista de Atletismo Ciudad de TorremolinosTorremolinos/ESP
28.05.2017LM Senioren/innen (Einzel) mit HLV und LVMVStädtisches StadionFlensburg/GER
28.05.2017Cto. Provincial de Equipo de Menores Femenino 2La Pista de Atletismo Ciudad de TorremolinosTorremolinos/ESP
27.05.2017Skansemyren kastkarusell 4Skansemyren IdrettsplassBergen
27.05.2017Mailekene 2017Haugesund FriidrettsstadionHaugesund
27.05.2017Romerikslekene 2017Romerike FriidrettstadionLillestrøm
27.05.2017Sparebanken Møre Akslaleikane 2017Aksla StadionÅlesund
27.05.2017BDO-lekene 2017Øverlands MindeStjørdal
27.05.2017Åpningstevne 2017Alta IdrettsparkAlta
27.05.2017B&S Kurpfalz-GalaSepp Herberger StadionWeinheim/GER
27.05.2017BMC Grand PrixManchester Regional ArenaManchester/GBR
27.05.2017IFAM OutdoorPutbos StadiumOordegem/BEL
27.05.2017Storsjöspelen 2017HofvallenØstersund/SWE
27.05.2017Tadeusz Ślusarski MemorialZaryZary/POL
27.05.2017Campeonato De Andalucia JuvenilEstadio Municipal Pepe OliasCarmona/ESP
27.05.20175. Stendaler - Hanse CupStadion Am GalgenbergStendal/GER
27.05.2017XXV Míting Int.d´Atletisme Palafrugell-Costa BravaEstadi Municipal Josep Pla ArbonesPalafrugell/ESP
27.05.2017Touch the Clouds FestivalSportplatz des Kurt-Huber-GymnasiumsGräfelfing/GER
27.05.2017Flo Golden South ClassicNational Training Center Track ComplexClermont/FL/USA
27.05.2017Kval Lag-SMSätra FriidrottshallStockholm/SWE
26.05.2017Stavstevne-1Fana StadionFana
26.05.2017SparebankleikaneByrkjelo StadionByrkjelo
26.05.2017Quartleker 2017Kristiansand StadionKristiansand
26.05.2017Great Manchester CityGamesDeansgate, Manchester City CentreManchester/GBR
26.05.2017Section IX Class A & D ChampionshipFaller Field ComplexMiddletown/NY/USA
26.05.2017Prefontaine Classic - IAAF Diamond LeagueHayward FieldEugene/OR/USA
26.05.2017OFSAA West RegionalsTD Waterhouse StadiumLondon/ON/CAN
25.05.2017LøtenlekeneLøten SentralidrettsplassLøten
25.05.2017TreningsstevneRjukan StadionRjukan
25.05.2017Midsundleikane 2017Midsund StadionMidsund
25.05.2017KretstevneSømna StadionVik
25.05.2017Kval Lag-SMSätra FriidrottshallStockholm/SWE
25.05.20174. Daja Chocolate SprintpokalFlensburger StadionFlensburg/GER
25.05.2017Section 4 Class A ChampsIthaca High SchoolIthaca/NY/USA
25.05.2017NCAA Division III 2017 Outdoor Track & Field ChampionshipsSPIRE Institute Outdoor StadiumGeneva/OH/USA
25.05.2017NCAA West PreliminaryMike A. Myers Track & Soccer StadiumAustin/TX/USA
25.05.2017NCAA East Preliminary RoundUniversity of Kentucky Track and Field ComplexLexington/KY/USA
25.05.2017BantävlingLunds IdrottsplatsLund/SWE
24.05.2017Åpent klubb mønstringsstevneSki IdrettsparkSki
24.05.2017Åpent KM VeteranerLovisenlund IdrettsplassLarvik
24.05.2017TreningsstevneMarienlyst StadionDrammen
24.05.2017KaststevneKjølnes StadionPorsgrunn
24.05.2017KretsstevneRomerike FriidrettstadionLillestrøm
24.05.2017Karusellstevne 1Osterøy StadionOsterøy
24.05.2017SeriestemneHyen StadionGloppen
24.05.2017Loughborough Students AC OpenPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
24.05.2017Lee Valley Summer Sprint Series OpenLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
23.05.2017Nasjonalt StevneBislett StadionOslo/Bi
23.05.2017Treningsstevne 2Sortland IdrettsparkSortland
23.05.2017SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
23.05.2017AF-StevnetTrondheim StadionTrondheim
23.05.2017Kastkarusell 4Stavanger StadionStavanger
23.05.2017KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
23.05.2017Salmingkarusell IIKalnes FriidrettstadionSarpsborg
23.05.2017UKI ÅpningsstevneJessheim FriidrettsstadionJessheim
23.05.2017SeriestevneTønsåsen IdrettssenterStjørdal
23.05.2017SeriestemneIdrettsplassen SandaneSandane
23.05.2017Trafford AC Grand PrixTrafford Athletic StadiumStretford/GBR
23.05.2017TreningsstevneSøgne StadionSøgne
23.05.2017TreningstemneHøddvoll StadionUlsteinvik
22.05.2017Hovdingleikane 2017Leikvang StadionLeikvang
22.05.2017TreningsstemneVoss IdrettsplassVoss
22.05.2017Seriestevne 3Valhall StadionTromsø
22.05.2017Southern Counties Veterans' League South London DivisionEwell Athletics TrackEwell/GBR
21.05.2017Loggane OpenLoggane StadionGloppen
21.05.2017SpareBank1-leikaneØrsta StadionØrsta
21.05.2017Seiko Golden Grand PrixTodoroki Athletics StadiumKawasaki/JPN
21.05.2017European Race Walking CupPodebradyPodebrady/CZE
21.05.2017Elitedivisionen indl. RundeOdense Atletik StadionOdense/DEN
21.05.201718. FHDW SpringermeetingBezirkssportanlage Am PlanetenringGarbsen/GER
21.05.2017Loughborough International Athletics MeetPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
21.05.2017Sweatshop Southern Athletics League Division 3SECentral Park ArenaDartford/GBR
21.05.2017Marieby KastetMarievallenMarieby/SWE
20.05.2017NM Stafetter 2017Hamar IdrettsparkHamar
20.05.2017Gjøvik- og TotenlekeneGjøvik StadionGjøvik
20.05.2017DrøbakslekeneSeiersten StadionDrøbak
20.05.2017LyngdalslekeneLyngdal StadionLyngdal
20.05.2017NM & UM mangekamp 2017Arna IdrettsparkArna
20.05.2017AKS LeikaneKnarvik StadionKnarvik
20.05.2017VikjastafettstemnaVik StadionVik
20.05.2017Night of the 10,000mParliament Hill Fields Athletics TrackLondon/GBR
20.05.2017Hallesche WerfertageSportzentrum BrandbergeHalle/GER
20.05.2017CTO. Andalucia Clubes Infantil FemeninoEstadio Enrique Lopez CuencaNerja/ESP
20.05.2017IV Control Aire Libre D.M.AEstadio Enrique Lopez CuencaNerja/ESP
20.05.20173. Memoriał Zygmunta SzelestaAWF Stadion lekkoatletycznyWarszawa/POL
20.05.2017IMG Academy Multi MeetIMG Academy StadiumBradenton/FL/USA
20.05.2017PfalzmeisterschaftenStadion Bad BergzabernBad Bergzabern/GER
19.05.2017TreningsstevneBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
19.05.2017STAC ChampionshipsWindsor Central High SchoolWindsor/NY/USA
19.05.2017OCIAA Outdoor Track ChampionshipWarwick High SchoolWarwick/NY/USA
19.05.2017NCHSAA 4A State ChampionshipIrwin Belk TrackGreensboro/NC/USA
19.05.2017Lange LaufnachtCarl-Kaufmann-StadionKarlsruhe/GER
19.05.2017Wageningen Trackmeeting 1WageningenWageningen/NED
18.05.2017Kastkarusell 1Heggedal KastarenaHeggedal
18.05.2017LøpsstevneFana StadionFana
18.05.2017KaststevneHeggedal KastarenaHeggedal
18.05.2017Skjalgstevne 1Stavanger StadionStavanger
18.05.2017FriidrettskarusellFlormoøraFlornes
18.05.2017DistriktsstevneFurumo IdrettsparkGeithus
18.05.2017WOSSAA Track and Field ChampionshipsTD Waterhouse StadiumLondon/ON/CAN
17.05.2017KM LangdistanseTrondheim StadionTrondheim
17.05.2017Watford Open Graded MeetingWoodside StadiumWatford/GBR
16.05.2017Skansemyren kastkarusell 3Skansemyren IdrettsplassBergen
16.05.2017LøpsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
16.05.2017Baneturneringen 1Tårnby StadionTårnby/DEN
16.05.2017TreningsstevneRjukan StadionRjukan
16.05.2017Poängjakt 1HofvallenØstersund/SWE
15.05.2017Vårkarusellen 3000mSvenningmoen FriidrettsanleggOverhalla
15.05.2017Seriestevnet 2Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
15.05.2017COOP-Jærcup 2Sandnes StadionSandnes
15.05.2017KaststemneVoss IdrettsplassVoss
15.05.2017SeriestevneArna IdrettsparkArna
15.05.201711th INAS Athletics ChampionshipsSupachalasai StadiumBangkok/THA
14.05.2017Ungdomscupen del 1 - 2017Hamar IdrettsparkHamar
14.05.2017TreningsstevneRjukan StadionRjukan
14.05.2017Grimstadlekene 2017Levermyr StadionGrimstad
14.05.2017Dimnaleikane 2017Høddvoll StadionUlsteinvik
14.05.2017Greater Manchester County ChampionshipsTrafford Athletic StadiumStretford/GBR
13.05.2017NA-karusell JøaJøa StadionFosnes
13.05.2017Kristinalekene 2017Greveskogen IdrettsparkGreveskogen
13.05.2017BMC Grand PrixNorman Green Sports CentreSolihull/GBR
13.05.2017Portland TwilightEldon Fix Track, Griswold StadiumPortland/OR/USA
13.05.2017NCHSAA 4A Midwest RegionalSoutheast Guilford TrackGreensboro/NC/USA
13.05.2017Ter Specke BokaalSportpark Ter SpeckeLisse/NED
13.05.2017Sun Belt ConferenceMaverick StadiumArlington/TX/USA
13.05.2017Pac-12 ChampionshipsHayward FieldEugene/OR/USA
13.05.2017III Control Aire Libre MálagaLa Pista de Atletismo Ciudad de TorremolinosTorremolinos/ESP
13.05.2017TreningsstevneKristiansand StadionKristiansand
13.05.2017Parkhurst InvitationalUnion-Endicott High School TrackEndicott/NY/USA
12.05.2017Karabinlekene 2017Fana StadionFana
12.05.2017KM Veteraner KastøvelserBugårdsparken FriidrettsanleggSandefjord
12.05.2017Sparta SpringstevneØsterbro StadionKøbenhavn/DEN
12.05.2017Friendship GamesWarwick High SchoolWarwick/NY/USA
12.05.2017NEICAAA Outdoor Track & Field ChampionshipsLee TrackWilliamstown/MA/USA
12.05.2017Big 12 Outdoor Track & Field ChampionshipsRock Chalk ParkLawrence/KS/USA
12.05.2017XXXIV Trofeo San Isidro - Memorial Paco SánchezEstadio Enrique Lopez CuencaNerja/ESP
11.05.2017ÅpningsstevneIdrettsparken, EgersundEgersund
11.05.2017Jente/GuttestevneTrondheim StadionTrondheim
11.05.2017SeriestemneSentralidrettsanlegget i BømloBømlo
11.05.2017Trøndersk ÅpningsstevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
11.05.2017KretsstevneMørkvedlia IdrettsparkBodø
11.05.2017TreningsstevneSveum IdrettsparkBrumunddal
11.05.2017TreningsstevneHalden StadionHalden
11.05.2017Mid-American Outdoor Track & Field ChampionshipsKanley Track & Field ComplexKalamazoo/MI/USA
11.05.2017SEC Outdoor Track & Field ChampionshipsSheila & Morris Cregger TrackColumbia/SC/USA
11.05.2017Conference USA Outdoor ChampionshipsKidd TrackEl Paso/TX/USA
10.05.2017Rema 1000 Lekene 2017Moan IdrettsparkBørsa
10.05.2017Kastkarusell 3Stavanger StadionStavanger
10.05.2017Mohagen Bil Cup 1Brandbu StadionBrandbu
10.05.2017Telemarkskarusellen runde 2Rjukan StadionRjukan
10.05.2017Treningsstevne 1Sortland IdrettsparkSortland
10.05.2017KretsstevneÅrnes StadionÅrnes
10.05.2017Vestfoldkarusellen stevne 1Lovisenlund IdrettsplassLarvik
10.05.2017Åpningsstevne 2017Lovisenlund IdrettsplassLarvik
10.05.2017SeriestevneOsterøy StadionOsterøy
10.05.2017SeriestemneHyen StadionGloppen
09.05.2017Huron Perth 2017St.Anne's Catholic Secondary SchoolClinton/ON/CAN
08.05.2017Rekrutteringsstevne 1Åstvedt IdrettsparkBergen
08.05.2017SeriestevneAksla StadionÅlesund
08.05.2017Salmingkarusell nr 1Melløs StadionMoss
08.05.2017HoppstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
08.05.2017Southern Counties Veterans' League South London DivisionKingsmeadow Athletics StadiumKingston upon Thames/GBR
07.05.2017KaststevneFana StadionFana
07.05.2017Loggane OpenLoggane StadionGloppen
07.05.2017Bækkelagets Maileker 2017Sportsplassen BækkelagetBækkelaget
07.05.2017Laksevåg-LekeneNygårdsmyrenBergen/La
07.05.2017LøbestævneFevik StadionFevik
07.05.2017UK Women's League Division 2The Robin Park ArenaWigan/GBR
07.05.2017Bahneröffnung SG TSV Kronshagen/Kieler TBSportanlage Suchsdorfer WegKronshagen/GER
06.05.2017Skansemyren kastkarusell 2Skansemyren IdrettsplassBergen
06.05.2017Jubileumsstevne 1Marienlyst StadionDrammen
06.05.2017Sparebanklekene 2017Askim StadionAskim
06.05.2017Herning GamesHerning AtletikstadionHerning/DEN
06.05.2017New England Division III T&F ChampionshipWeston Athletic ComplexWilliamstown/MA/USA
06.05.2017II Control Aire Libre D.M.ALa Pista de Atletismo Ciudad de TorremolinosTorremolinos/ESP
06.05.2017Brian Ahearn ClassicWarwick High SchoolWarwick/NY/USA
06.05.2017TreningsstevneMarienlyst StadionDrammen
06.05.2017Scottish Athletics Mens League Division 2Chris Anderson StadiumAberdeen/GBR
05.05.2017Nasjonal kastmønstringByrkjelo StadionByrkjelo
05.05.2017KaststevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
05.05.2017KaststevneFana StadionFana
05.05.2017Asics Relay ChallengeBislett StadionOslo/Bi
05.05.2017Payton Jordan InvitationalCobb Track and Angell FieldPalo Alto/CA/USA
05.05.2017Oregon TwilightHayward FieldEugene/OR/USA
05.05.2017Dan Fravil Memorial Ithaca RelaysIthaca High SchoolIthaca/NY/USA
05.05.2017CCIW Conference ChampionshipsAugustana CollegeRock Island/IL/USA
04.05.2017LøpsstevneNadderud StadionNadderud
04.05.2017COOP-Jærcup1Lye StadionLye
04.05.2017Treningsstevne 1Rjukan StadionRjukan
04.05.2017ÅpningsstevneFana StadionFana
04.05.2017Seriekarusell 1Os IdrettsparkOs
04.05.2017SeriestevneTønsåsen IdrettssenterStjørdal
03.05.2017KretsstevneSki IdrettsparkSki
03.05.2017SeriestevneNygårdsmyrenBergen/La
03.05.2017TreningstevneHønefoss IdrettsparkHønefoss
03.05.2017Nasjonalt StevneKjølnes StadionPorsgrunn
03.05.2017TreningsstevneMelløs StadionMoss
03.05.2017Seriestevnet 1Skansesletta IdrettsanleggKongsvinger
03.05.2017Haugesund Sparebank Cup 1Haugesund FriidrettsstadionHaugesund
03.05.2017Karusellstevne 1Ravnanger IdrettsparkRavnanger
03.05.2017SeriestemneStord IdrettsparkLeirvik
03.05.2017Bear Cat TwilightSea Foam StadiumSt. Paul/MN/USA
03.05.2017AIA Division 2 State ChampionshipsMesa Community CollegeMesa/AZ/USA
02.05.2017SeriestevneGullbringbanen
02.05.2017ÅbningsstævneOdense Atletik StadionOdense/DEN
02.05.2017Central Piedmont Conference ChampionshipRonald Reagan High School TrackWinston-Salem/NC/USA
02.05.2017Invitational MeetSt.Anne's Catholic Secondary SchoolClinton/ON/CAN
01.05.2017Åpningsstevnet 2017Ås StadionÅs
30.04.2017TreningsstevneRjukan StadionRjukan
30.04.2017Tveitå InvitationalHornnes StadionHornnes
29.04.2017TreningsstevneFurumo IdrettsparkGeithus
29.04.2017Kastfemkamp for veteranerGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
29.04.2017University at Buffalo InvitationalUniversity of Buffalo StadiumBuffalo/NY/USA
29.04.2017Saint Mary's OpenSaint Mary's Track and Field ComplexWinona/MN/USA
29.04.2017Penn RelaysFranklin FieldPhiladelphia/PA/USA
29.04.2017NEWMAC Track & Field ChampionshipsHenry G. Steinbrenner TrackCambridge/MA/USA
29.04.2017Drake RelaysDrake Stadium - Des MoinesDes Moines/IA/USA
29.04.2017USC vs. UCLALoker Stadium/Cromwell FieldLos Angeles/CA/USA
29.04.2017Southern Miss OpenBell Track and Field StadiumHattiesburg/MS/USA
29.04.2017BUCS ChampionshipsBedford StadiumBedford/GBR
29.04.2017Glostrup GamesGlostrup StadionKøbenhavn/DEN
29.04.2017EröffnungsmeetingMöslestadionGötzis/AUT
29.04.2017Beloit Relays Karris Track & Field at Strong StadiumBeloit/WI/USA
28.04.2017SeriestemneStord IdrettsparkLeirvik
28.04.2017OSU High Performance MeetWhyte Track & Field CenterCorvallis/OR/USA
28.04.2017Tom Jones MemorialPercy Beard TrackGainesville/FL/USA
28.04.2017Memphis Tiger InvitationalBilly J. Murphy Track ComplexMemphis/TN/USA
27.04.2017TreningsstemneØrsta StadionØrsta
27.04.2017Hovdingruletten 1Leikvang StadionLeikvang
26.04.2017TreningsstevneKjølnes StadionPorsgrunn
26.04.2017SeriestemneStrandebarm IdrettsparkStrandebarm
26.04.2017TreningsstevneMarienlyst StadionDrammen
26.04.2017Charnwood AC Open SeriesPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
26.04.2017Loughborough OpenPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
25.04.2017Trafford AC Grand PrixTrafford Athletic StadiumStretford/GBR
25.04.2017Lewis TwilightLewis StadiumRomeoville/IL/USA
24.04.2017FriidrettsstemneFyllingsdalen StadionBergen
23.04.2017Loggane OpenLoggane StadionGloppen
23.04.20176° Campeonato Interescolar Mixto de Atletismo Preparatorio de Los RiosEstadio Parque Municipal de ValdiviaValdivia/CHI
22.04.2017Skansemyren kastkarusell 1Skansemyren IdrettsplassBergen
22.04.2017Seriestevne 1Notodden StadionNotodden
22.04.2017Jesse Owens University ClassicJesse Owens Memorial TrackColumbus/OH/USA
22.04.2017Holst InvitationalSea Foam StadiumSt. Paul/MN/USA
22.04.2017East Coast Conference ChampionshipsClarkstown South High School's TrackWest Nyack/NY/USA
22.04.2017War Eagle InvititaionalHutsell-Rosen TrackAuburn/AL/USA
22.04.2017Golden Bear InvitationalVestal High SchoolVestal/NY/USA
22.04.2017Scottish University & College Athletics ChampionshipsGrangemouth StadiumGrangemouth/GBR
22.04.2017CTO. Andalucia Clubes Junior MasculinoEstadio Enrique Lopez CuencaNerja/ESP
22.04.2017Cto Madrid Clubes InfantilPista de Atletismo Valle del ArcipresteMajadahonda/ESP
22.04.2017Concordia University Chicago Cougar InvitationalConcordia StadiumRiver Forest/IL/USA
22.04.2017ECC Outdoor Track and Field ChampionshipsSaint Thomas Aquinas High SchoolSparkill/NY/USA
21.04.2017Tveitå InvitationalHornnes StadionHornnes
21.04.2017ASU Red Wolf OpenArkansas State Track and Field ComplexJonesboro/AR/USA
21.04.2017New York RelaysIchan StadiumNew York/NY/USA
21.04.2017Scott Brent InvitationalMount Tabor TrackWinston-Salem/NC/USA
20.04.2017SeriestevneKnarvik StadionKnarvik
20.04.2017KaststevneAlfamarAlbufeira/POR
19.04.2017Treningsstevne spydLovisenlund IdrettsplassLarvik
19.04.2017Onsdagsstævne 1Skovdalen StadionAalborg/DEN
18.04.2017Kastkarusell 2Stavanger StadionStavanger
15.04.2017KaststevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
15.04.2017Pure Athletics Spring InvitationalNational Training Center Track ComplexClermont/FL/USA
15.04.2017Gamecock InvitationalSheila & Morris Cregger TrackColumbia/SC/USA
15.04.2017Mt. Sac RelaysMurdock StadiumTorrance/CA/USA
14.04.2017Texas InvitationalMike A. Myers Track & Soccer StadiumAustin/TX/USA
14.04.2017Metropolitan Intercollegiate ChampionshipsBauer Track & Field ComplexPiscataway/NJ/USA
14.04.2017District 3-5A MeetRandall High SchoolAmarillo/TX/USA
13.04.2017South Alabama InvitationalJaguar TrackMobile/AL/USA
13.04.2017Tomcat TwilightO'Shaughnessy StadiumSt. Paul/MN/USA
13.04.2017St. Norbert TwilightDonald J. Schneider StadiumDe Pere/WI/USA
08.04.2017Bates College InviteRussell Street TrackLewiston/ME/USA
08.04.2017Battle on the BayouBernie Moore Track StadiumBaton Rouge/LA/USA
08.04.2017Bojangles Track & Field ClassicHarry Parone StadiumColumbia/SC/USA
08.04.2017I Control Aire Libre D.MLa Pista de Atletismo Ciudad de TorremolinosTorremolinos/ESP
08.04.2017Pre-State at IMGIMG Academy StadiumBradenton/FL/USA
08.04.2017EA Race Walking Permit MeetingPodebradyPodebrady/CZE
08.04.201724th Annual Flo-Jo InternationalOrange Glen High SchoolSan Diego/CA/USA
08.04.2017Wheaton InvitationalMcCully StadiumWheaton/IL/USA
07.04.2017Miami Hurricane Alumni InvitationalCobb StadiumCoral Gables/FL/USA
07.04.2017Spec Towns InvitationalSpec Towns TrackAthens/GA/USA
07.04.2017Décimo Primer Torneo Escolar Mixto de Atletismo Preparatorio de Los LagosPista Atlética IND - Pichi PellucoPuerto Montt/CHI
04.04.2017Manatee County Varsity ChampionshipsMoore Athletic ComplexBradenton/FL/USA
02.04.2017Warrington Open SeriesVictoria Park Athletics StadiumWarrington/GBR
01.04.2017Hamline InvitationalRobert and Alexandra Klas CenterSt. Paul/MN/USA
01.04.2017Drury Hotels Joey Haines InviteAbe Stuber Track & Field ComplexCape Girardeau/MO/USA
01.04.2017Charnwood AC Open SeriesPaula Radcliffe Athletics StadiumLoughborough/GBR
01.04.2017NY-PA InvitationalWindsor Central High SchoolWindsor/NY/USA
01.04.2017Australian Track & Field ChampionshipsSydney Olympic Park Athletic CentreSydney/AUS
01.04.2017Ted Haydon InvitationalTed Haydon TrackChicago/IL/USA
31.03.2017Trinity InviteWilliam H. Bell Athletic CenterSan Antonio/TX/USA
31.03.2017Pepsi Florida RelaysPercy Beard TrackGainesville/FL/USA
31.03.2017Stanford InvitationalCobb Track and Angell FieldPalo Alto/CA/USA
30.03.2017Clyde Littlefield Texas RelaysMike A. Myers Track & Soccer StadiumAustin/TX/USA
29.03.2017TreningsstemneØrsta StadionØrsta
29.03.2017Mt. Tabor HS vs Davie County vs RJ Reynolds HS MeetMount Tabor TrackWinston-Salem/NC/USA
28.03.2017Kastkarusell 1Stavanger StadionStavanger
26.03.2017TreningsstevneFurumo IdrettsparkGeithus
26.03.20172017 Aus Ath ChampsSydney Olympic Park Athletic CentreSydney/AUS
25.03.2017KaststevneKnarvik StadionKnarvik
25.03.2017ER-ANs åpningsstevneOs IdrettsparkOs
25.03.2017NM kappgangOs IdrettsparkOs
25.03.2017Dudinska 50DudinceDudince/SVK
25.03.2017Neal Morris InvitationalHigh Point Athletic ComplexHigh Point/NC/USA
25.03.201739th Annual Aztec InvitationalAztrack Sports DeckSan Diego/CA/USA
25.03.2017Joe Walker InvitationalOle Miss Track & Field ComplexOxford/MS/USA
25.03.2017Miami Hurricane Collegiate InvitationalCobb StadiumCoral Gables/FL/USA
25.03.2017Amarillo RelaysDick Bivins StadiumAmarillo/TX/USA
25.03.2017Annual Monmouth Season OpenerOcean First Bank Center, Monmouth UniversityWest Long Branch/NJ/USA
25.03.20177th Sharjah International Open Athletics Meeting 2017SharjahSharjah/UAE
24.03.2017Samford's Alabama Track ChallengeSamford Track and Soccer StadiumBirmingham/AL/USA
24.03.2017Fred Hardy InvitationalRobins Stadium, Fred Hardy TrackRichmond/VA/USA
23.03.2017CSW Regional Championships 2017Newtown ParkWellington/NZL
20.03.20179th Fazaa Para- Athletics ChampionshipsDubai Club For People Of DeterminationDubai/UAE
20.03.2017World Masters Athletics Indoor ChampionshipsDaegu Stadium Auxiliary FieldDaegu/KOR
20.03.2017World Masters Athletics Indoor ChampionshipsStreet of Athletics Promotion CenterDaegu/KOR
18.03.2017Lewis &Clark Spring Break OpenEldon Fix Track, Griswold StadiumPortland/OR/USA
18.03.2017Miami Hurricane InvitationalCobb StadiumCoral Gables/FL/USA
18.03.2017Trojan InvitationalLoker Stadium/Cromwell FieldLos Angeles/CA/USA
18.03.2017Marvin Ridge InvitationalMarvin Ridge High School TrackWaxhaw/NC/USA
17.03.2017Jaguar ClassicJaguar TrackMobile/AL/USA
17.03.2017Rhodes College Track & Field InvitationalWinston Wolfe Track and Field ComplexMemphis/TN/USA
17.03.2017IMG Academy InvitationalIMG Academy StadiumBradenton/FL/USA
15.03.2017South West VarsityExeter ArenaExeter/GBR
14.03.2017Bryan Clay InviteCougar Athletic StadiumAzusa/CA/USA
11.03.2017European Throwing CupCiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
11.03.2017European Throwing CupEstadio Municipal de Atletismo Santa LucíaVecindario/ESP
11.03.2017CSN Invite powered by Under ArmourCommunity School of NaplesNaples/FL/USA
10.03.2017Hutt Zone Athletics 2017Newtown ParkWellington/NZL
04.03.2017QA Shield Series #11: Carlee Beattie ShieldQueensland Sport and Athletics CentreBrisbane/AUS
04.03.2017NM vektkast - veteranerGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
04.03.2017Ascender RelaysIMG Academy StadiumBradenton/FL/USA
26.02.2017Sør-vest mesterskapet for veteraner 2017Lyngdal StadionLyngdal
26.02.2017Queensland Athletics ChampionshipsQueensland Sport and Athletics CentreBrisbane/AUS
25.02.2017Lake Brantley InvitationalLake Brantley High School TrackAltamonte Springs/FL/USA
18.02.2017Athletics Wellington Senior Champs 2017Newtown ParkWellington/NZL
18.02.2017III Control de Invierno D.M.AEstadio Enrique Lopez CuencaNerja/ESP
18.02.2017QA Shield Series #10: Benita Willis ShieldQueensland Sport and Athletics CentreBrisbane/AUS
18.02.2017Final Juegos De Gran CanariaCiudad Deportiva Gran CanariaLas Palmas/ESP
03.02.2017QA Pole Vault MeetUSC Athletics TrackSippy Downs/AUS
20.01.2017TEAM LEDGER BAYLEYS Capital ClassicNewtown ParkWellington/NZL