Statistikk

Sander Aae Skotheim

Født: 31.05.2002

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1711,30(+3,7)IL KollD (G-U18)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-1711,46(+1,4)IL KollD (G-U18)22.07.19Baku/AZE, European Youth Olympic Festival
G-1711,50(-0,2)IK Tjalve2-h5 (G-U20)23.08.19Sigdal, NM Junior
G-1711,55(+0,1)IL Koll101.06.19Oslo/Bi, Tjalvelekene 2019
G-1711,57(+2,0)IL Koll5-h529.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-1711,62(-0,2)IK Tjalve6-sf2 (G-U20)23.08.19Sigdal, NM Junior
G-1711,71(+0,3)IL KollD18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1723,20(+2,9)IL Koll6-fi 08.09.19Jessheim, UM
G-1723,44(-3,8)IL Koll2-h107.09.19Jessheim, UM

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1750,49IL KollD18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-1750,56IL KollD (G-U18)22.07.19Baku/AZE, European Youth Olympic Festival
G-1750,75IL KollD (G-U18)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-1751,07IL Koll4-h129.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-174,42,42IL KollD19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-174,46,76IL KollD (G-U18)23.07.19Baku/AZE, European Youth Olympic Festival
G-174,53,49IL KollD (G-U18)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events

110 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1714,33(+0,7)IL KollD (G-U18)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-1714,34(+2,1)IL Koll106.09.19Jessheim, UM
G-1714,50(+2,6)IL KollD (G-U18)23.07.19Baku/AZE, European Youth Olympic Festival
G-1714,62(-0,2)IL KollD19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-1714,75(-0,2)IL Koll112.05.19Drammen, Åpningssteevne 2019
G-1714,96(+0,2)IL Koll1-h130.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019

110 meter hekk (100cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1714,84(-1,0)IK Tjalve2-fi (G-U20)25.08.19Sigdal, NM Junior
G-1714,84(+0,3)IK Tjalve2-h1 (G-U20)25.08.19Sigdal, NM Junior

300 meter hekk (84,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1739,15IL Koll207.09.19Jessheim, UM

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-172,08IK Tjalve1 (MS)04.08.19Hamar, NM Hamar 2019
G-172,05IL KollD18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-172,03IL Koll6 (G-U20)17.08.19Kristiansand, Nordic U20
G-172,02IL KollD (G-U18)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-172,00IL KollD (G-U18)22.07.19Baku/AZE, European Youth Olympic Festival
G-171,97IK Tjalve2 (G-U20)25.08.19Sigdal, NM Junior
G-171,90IL Koll112.05.19Drammen, Åpningssteevne 2019
G-171,85IL Koll530.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019

Stav

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-174,25IL KollD19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-174,20IL Koll103.07.19Oslo/NIH, Stavstevne
G-174,20IL KollD (G-U18)23.07.19Baku/AZE, European Youth Olympic Festival
G-174,15IL KollD (G-U18)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-176,97(-0,8)IL KollD18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-176,95(+1,3)IL KollD (G-U18)22.07.19Baku/AZE, European Youth Olympic Festival
G-176,92(-1,4)IL Koll128.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-176,84(+1,8)IL Koll102.06.19Oslo/Bi, Tjalvelekene 2019
G-176,84(+3,8)IL KollD (G-U18)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-176,82(+0,0)IK Tjalve3-fi (G-U20)23.08.19Sigdal, NM Junior
G-176,77(+2,0)IL Kollb.g.08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-176,59(+0,7)IK Tjalve3-kv (G-U20)23.08.19Sigdal, NM Junior
G-176,55(+1,5)IL Koll104.05.19Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 2019
G-176,38(-3,2)IL Koll107.09.19Jessheim, UM

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1714,21(+1,0)IL Koll206.09.19Jessheim, UM

Kule 5,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1714,96IL KollD (G-U18)22.07.19Baku/AZE, European Youth Olympic Festival
G-1714,40IL KollD18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-1714,05IL Koll729.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-1714,02IL KollD (G-U18)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-1713,96IL Koll206.09.19Jessheim, UM
G-1713,87IL Koll104.05.19Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 2019

Kule 6,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1712,53IL Koll121.09.19Oslo/NIH, Klubbmesterskap

Diskos 1,5Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1747,98IL KollD (G-U18)23.07.19Baku/AZE, European Youth Olympic Festival
G-1747,29IL KollD19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-1746,65IL Koll201.06.19Oslo/Bi, Tjalvelekene 2019
G-1741,62IL KollD (G-U18)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-1740,23IL Koll208.09.19Jessheim, UM

Spyd 700gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1762,10IL KollD (G-U18)23.07.19Baku/AZE, European Youth Olympic Festival
G-1758,58IL Koll728.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-1757,24IL Koll402.06.19Oslo/Bi, Tjalvelekene 2019
G-1757,01IL Koll226.05.19Lillestrøm, Romerikslekene
G-1751,88IL Koll204.05.19Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 2019
G-1750,06IL KollD (G-U18)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-1748,68IL KollD19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019

Spyd 800gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1759,34IL Koll1 (G-18/19)10.08.19Jessheim, Norgeslekene
G-1753,30IL Koll8 (G-U20)17.08.19Kristiansand, Nordic U20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-177761IL Koll1 (G-U18)23.07.19Baku/AZE, European Youth Olympic Festival
G-177543IL Koll119.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-177379IL Koll1 (G-U18)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events

Total requesttime: 0.62420701980591 seconds