Statistikk

Hanna Haugsvær

Født: 07.07.2005

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

40 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-127,79(-0,2)Sauda IL6-h113.08.17Leirvik, Stordleikane 2017
J-117,9(-0,3)Sauda IL5-h114.08.16Leirvik, Stordleikane
J-107,8(+0,2)Sauda ILn/a16.08.15Leirvik, Stordleikane 2015
J-98,24(-0,7)Sauda ILn/a11.05.14Fana, Karabinlekene 2014

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-149.91(-0,4)Sauda IL4 (J-15)04.06.19Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 2
J-149,94(+1,2)Sauda IL5-h218.05.19Haugesund, Mailekene 2019
J-1310,16(+0,6)Sauda IL5-h211.08.18Leirvik, Stordleikane 2018
J-1211,11(+0,2)Sauda IL6-h312.05.17Fana, Karabinlekene 2017
J-1211,19(-0,5)Sauda IL3-h112.08.17Leirvik, Stordleikane 2017
J-1110,85(+0,9)Sauda IL3-h213.05.16Fana, Karabinlekene 2016
J-1110,85(+1,0)Sauda IL5-h113.08.16Leirvik, Stordleikane
J-1110,86(+2,7)Sauda IL7-h521.05.16Haugesund, Mailekene 2016
J-1011,25(+1,4)Sauda ILn/a23.08.15Bryne, Brynelekene
J-1011,42(-1,3)Sauda ILn/a30.08.15Sandnes, Høstlekene 2015
J-1011,60Sauda ILn/a08.05.15Fana, Karabinlekene 2015
J-912,02(+1,0)Sauda ILn/a31.08.14Bryne, Brynelekene med KM 13-19 år
J-812,56(+1,1)Sauda ILn/a19.05.13Karmøy, Mailekene 2013

80 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1313,54(-1,8)Sauda IL5-h113.05.18Fana, Karabinlekene 2018
J-1214,86(+0,3)Sauda IL5-h114.05.17Fana, Karabinlekene 2017
J-1114,41(+1,3)Sauda IL219.09.16Leirvik, Seriestevne
J-1114,53(-0,4)Sauda IL6-h115.05.16Fana, Karabinlekene 2016
J-1015,24(-0,9)Sauda ILn/a10.05.15Fana, Karabinlekene 2015

60 meter hekk (68,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1114,91(+0,0)Sauda IL6-h2 (J-10/11)24.08.16Sandnes, Høstlekene 2016
J-1114,98(-1,0)Sauda IL3-h113.08.16Leirvik, Stordleikane

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-141,06Sauda IL211.08.19Leirvik, Stordleikane 2019
J-131,22Sauda IL912.05.18Fana, Karabinlekene 2018
J-131,20Sauda IL1326.05.18Haugesund, Mailekene 2018
J-131,20Sauda IL709.06.18Haugesund, KM friidrett Rogaland
J-131,20Sauda IL612.08.18Leirvik, Stordleikane 2018
J-131,20Sauda IL419.08.18Sauda, Saudakarusellen 6
J-131,00Sauda IL422.04.18Sauda, Saudakarusellen 1
J-121,00Sauda IL1328.05.17Haugesund, Mailekene 2017
J-111,05Sauda IL1114.05.16Fana, Karabinlekene 2016
J-111,00Sauda IL15 (J-10/12)24.08.16Sandnes, Høstlekene 2016
J-110,98Sauda IL1114.08.16Leirvik, Stordleikane

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-143,74(+0,8)Sauda IL18-grp1 14.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-143,67(+2,0)Sauda IL107.04.19Sauda, Saudastevne 1
J-143,45(+0,9)Sauda IL1011.05.19Fana, Karabinlekene 2019
J-143,42(-0,6)Sauda IL525.08.19Sandnes, Høstlekene 2019
J-143,25(+0,8)Sauda IL511.08.19Leirvik, Stordleikane 2019

Lengde (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-133,49(+0,0)Sauda IL128.10.18Sauda, Saudakarusellen 8
J-133,48(+1,5)Sauda IL222.07.18Sauda, Saudakarusellen 5
J-133,10(+0,3)Sauda IL1512.08.18Leirvik, Stordleikane 2018
J-122,93(+2,6)Sauda IL1001.10.17Leikvang, Bergenslekene 2017
J-122,92(+1,5)Sauda ILb.g.01.10.17Leikvang, Bergenslekene 2017
J-122,78(-0,7)Sauda IL1212.08.17Leirvik, Stordleikane 2017
J-122,70(-0,5)Sauda IL2513.05.17Fana, Karabinlekene 2017
J-112,79(+0,1)Sauda IL1713.08.16Leirvik, Stordleikane
J-112,55(+0,3)Sauda IL229.04.16Leirvik, Seriestemne
J-112,51(-2,1)Sauda IL2414.05.16Fana, Karabinlekene 2016
J-102,30Sauda ILn/a09.05.15Fana, Karabinlekene 2015
J-102,25(+0,4)Sauda ILn/a16.08.15Leirvik, Stordleikane 2015
J-102,16Sauda ILn/a30.08.15Sandnes, Høstlekene 2015
J-92,23Sauda ILn/a31.08.14Bryne, Brynelekene med KM 13-19 år
J-92,11(-0,8)Sauda ILn/a11.05.14Fana, Karabinlekene 2014
J-82,07(-0,1)Sauda ILn/a19.05.13Karmøy, Mailekene 2013

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-147,58(-0,1)Sauda IL409.08.19Leirvik, Stordleikane 2019

Tresteg (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-137,95(-1,2)Sauda IL319.08.18Sauda, Saudakarusellen 6

Kule 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1312,40Sauda IL208.09.18Osterøy, Lerøylekene
J-1312,16Sauda IL222.07.18Sauda, Saudakarusellen 5
J-1311,66Sauda IL428.07.18Arvika/SWE, Stjärnspelen 2018
J-1311,51Sauda IL113.05.18Fana, Karabinlekene 2018
J-1311,31Sauda IL120.06.18Arna, Seriestevne
J-1311,15Sauda IL309.06.18Haugesund, KM friidrett Rogaland
J-1311,06Sauda IL316.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1310,69Sauda IL326.05.18Haugesund, Mailekene 2018
J-1310,54Sauda IL115.07.18Sauda, Saudakarusellen 4
J-1310,38Sauda IL103.06.18Sauda, Saudakarusellen 3
J-1310,05Sauda IL122.04.18Sauda, Saudakarusellen 1
J-129,55Sauda IL212.08.17Leirvik, Stordleikane 2017
J-129,52Sauda IL3 (J-13)01.10.17Leikvang, Bergenslekene 2017
J-129,48Sauda IL114.05.17Fana, Karabinlekene 2017
J-129,48Sauda IL128.05.17Haugesund, Mailekene 2017
J-117,79Sauda IL221.05.16Haugesund, Mailekene 2016
J-117,45Sauda IL113.08.16Leirvik, Stordleikane
J-117,42Sauda IL119.09.16Leirvik, Seriestevne
J-117,37Sauda IL129.04.16Leirvik, Seriestemne
J-117,33Sauda IL2 (J-10/11)24.08.16Sandnes, Høstlekene 2016
J-117,32Sauda IL315.05.16Fana, Karabinlekene 2016
J-106,24Sauda ILn/a30.08.15Sandnes, Høstlekene 2015
J-105,39Sauda ILn/a23.08.15Bryne, Brynelekene
J-105,25Sauda ILn/a10.05.15Fana, Karabinlekene 2015

Kule 3,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1612,73Haugesund IL122.08.21Oppegård, Oppegårdlekene 2021
J-1612,64Haugesund IL304.09.21Trondheim, Gjensidige UM Friidrett
J-1612,54Haugesund IL104.07.21Hornnes, Diskosgalla 3
J-1612,46Haugesund IL112.05.21Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 1
J-1612,43Haugesund IL130.09.21Bømlo, Seriestevne
J-1612,17Haugesund IL129.08.21Haugesund, GASSCO-lekene
J-1612,08Haugesund IL207.06.21Sandnes, Kaststevne 1
J-1611,93Haugesund IL131.05.21Sauda, Kaststevne 1
J-1611,92Haugesund IL113.06.21Sauda, Kaststevne 2
J-1611,91Haugesund IL108.05.21Sauda, Maistevne
J-1611,67Haugesund IL107.05.21Sauda, Maistevne
J-1512,21Haugesund IL123.07.20Kristiansand, Treningsstevne
J-1511,83Haugesund IL210.06.20Haugesund, Kretsstevne
J-1511,82Haugesund IL104.08.20Haugesund, Kretsstevne
J-1511,52Haugesund IL130.06.20Bergen, Skansemyren kastkarusell 5
J-1511,37Haugesund IL227.05.20Haugesund, Kretsstevne
J-1511,23Haugesund IL214.07.20Sandnes, 2 dagers Kaststevne
J-1511,11Haugesund IL213.07.20Sandnes, 2 dagers Kaststevne
J-1511,07Haugesund IL330.08.20Jessheim, UM 2020
J-1510,84Haugesund IL101.10.20Bømlo, Seriestevne
J-1410,99Sauda IL120.10.19Sauda, Saudastevne 9
J-1410,94Sauda IL231.08.19Haugesund, Lerøylekene Haugesund 2019
J-1410,90Sauda IL314.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1410,80Sauda IL112.05.19Fana, Karabinlekene 2019
J-1410,47Sauda IL218.05.19Haugesund, Mailekene 2019
J-1410,30Sauda IL1 (J-15)10.08.19Leirvik, Stordleikane 2019
J-1410,24Sauda IL9-grp1 30.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
J-1410,21Sauda IL121.07.19Sauda, Saudastevne 6
J-1410,15Sauda IL128.04.19Sauda, Saudastevne 2
J-1410,09Sauda IL129.10.19Sauda, Saudastevne 10
J-1410,05Sauda IL126.05.19Sauda, Saudastevne 4
J-149,80Sauda IL222.07.19Sandnes, Kvalifiseringsstevne
J-149,39Sauda IL105.05.19Sauda, Saudastevne 3
J-1310,02Sauda IL1 (J-14)30.09.18Sauda, Saudakarusellen 7
J-139,95Sauda IL1 (J-14)28.10.18Sauda, Saudakarusellen 8
J-139,72Sauda IL2 (J-15)11.08.18Leirvik, Stordleikane 2018
J-139,58Sauda IL119.08.18Sauda, Saudakarusellen 6

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1611,32Haugesund IL5 (KS)10.09.21Kristiansand, NM Kristiansand 2021
J-1611,27Haugesund IL2 (KJ)21.08.21Nittedal, Nittedalslekene 2021
J-1611,10Haugesund IL7-fi (J-U20)30.07.21Ravnanger, Junior NM
J-1610,97Haugesund IL122.07.21Stavanger, Kaststevne 2
J-1610,82Haugesund IL1 (KS)04.07.21Hornnes, Diskosgalla 3
J-1610,82Haugesund IL6-kv (J-U20)30.07.21Ravnanger, Junior NM
J-1610,74Haugesund IL114.06.21Sauda, Kaststevne 3
J-1610,58Haugesund IL131.05.21Sauda, Kaststevne 1
J-1610,53Haugesund IL108.05.21Sauda, Maistevne
J-169,68Haugesund IL107.05.21Sauda, Maistevne
J-1510,16Haugesund IL2 (KS)10.06.20Haugesund, Kretsstevne
J-159,82Haugesund IL2 (J-18/19)27.05.20Haugesund, Kretsstevne
J-159,33Haugesund IL3 (KS)23.09.20Haugesund, Avslutningsstevne
J-149,57Sauda IL115.10.19Sauda, Saudastevne 8

Diskos 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1332,66Sauda IL308.09.18Osterøy, Lerøylekene
J-1329,81Sauda IL210.08.18Leirvik, Stordleikane 2018
J-1328,13Sauda IL428.07.18Arvika/SWE, Stjärnspelen 2018
J-1327,87Sauda IL119.08.18Sauda, Saudakarusellen 6
J-1327,55Sauda IL213.05.18Fana, Karabinlekene 2018
J-1327,41Sauda IL515.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1326,64Sauda IL111.07.18Husnes, Seriestevne
J-1325,23Sauda IL120.06.18Arna, Seriestevne
J-1325,06Sauda IL222.07.18Sauda, Saudakarusellen 5
J-1324,91Sauda IL122.04.18Sauda, Saudakarusellen 1
J-1324,14Sauda IL209.08.18Fana, Kaststevne-7
J-1323,60Sauda IL115.07.18Sauda, Saudakarusellen 4
J-1321,52Sauda IL103.06.18Sauda, Saudakarusellen 3
J-1222,68Sauda IL123.07.17Røyken, Spikkestad Open
J-1220,60Sauda IL124.07.17Porsgrunn, Diskos/Sleggestevne 2
J-1219,73Sauda IL130.09.17Leikvang, Bergenslekene 2017
J-1219,51Sauda IL5 (J-13)11.08.17Leirvik, Stordleikane 2017
J-1216,88Sauda IL206.08.17Fana, Kaststevne
J-1117,14Sauda IL110.07.16Fana, Kaststevne
J-1116,01Sauda IL219.09.16Leirvik, Seriestevne
J-1115,76Sauda IL5 (J-13)12.08.16Leirvik, Stordleikane

Diskos 750gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1535,19Haugesund IL102.07.20Os, Kvalifiseringsstevne III
J-1534,99Haugesund IL428.08.20Jessheim, UM 2020
J-1534,88Haugesund IL101.10.20Bømlo, Seriestevne
J-1534,73Haugesund IL127.05.20Haugesund, Kretsstevne
J-1534,67Haugesund IL128.06.20Fana, Kastkarusell-9.2
J-1534,45Haugesund IL226.06.20Fana, Kastkarusell-9.1
J-1533,85Haugesund IL104.08.20Haugesund, Kretsstevne
J-1533,64Haugesund IL213.07.20Sandnes, 2 dagers Kaststevne
J-1533,51Haugesund IL123.07.20Kristiansand, Treningsstevne
J-1532,88Haugesund IL223.08.20Sandnes, KM Rogaland 2020
J-1532,79Haugesund IL214.07.20Sandnes, 2 dagers Kaststevne
J-1437,49Sauda IL131.08.19Haugesund, Lerøylekene Haugesund 2019
J-1434,80Sauda IL125.08.19Sandnes, Høstlekene 2019
J-1434,30Sauda IL128.07.19Fana, Kaststevne-6
J-1431,70Sauda IL107.04.19Sauda, Saudastevne 1
J-1431,37Sauda IL14 (J-15)30.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
J-1430,38Sauda IL109.08.19Leirvik, Stordleikane 2019
J-1430,21Sauda IL121.07.19Sauda, Saudastevne 6
J-1429,70Sauda IL113.10.19Sauda, Saudastevne 7
J-1429,65Sauda IL212.05.19Fana, Karabinlekene 2019
J-1428,39Sauda IL222.07.19Sandnes, Kvalifiseringsstevne
J-1426,16Sauda IL105.05.19Sauda, Saudastevne 3
J-1425,34Sauda IL126.05.19Sauda, Saudastevne 4
J-1328,47Sauda IL1 (J-14)28.10.18Sauda, Saudakarusellen 8
J-1327,01Sauda IL1 (J-14)30.09.18Sauda, Saudakarusellen 7

Diskos 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1637,17Haugesund IL103.08.21Bergen, Skansemyren kastkarusell 8
J-1635,42Haugesund IL203.09.21Trondheim, Gjensidige UM Friidrett
J-1634,85Haugesund IL122.07.21Stavanger, Kaststevne 2
J-1634,79Haugesund IL102.07.21Hornnes, Diskosgalla 1
J-1633,88Haugesund IL130.09.21Bømlo, Seriestevne
J-1633,84Haugesund IL103.07.21Hornnes, Diskosgalla 2
J-1633,48Haugesund IL114.06.21Sauda, Kaststevne 3
J-1633,46Haugesund IL113.06.21Sauda, Kaststevne 2
J-1632,91Haugesund IL131.05.21Sauda, Kaststevne 1
J-1632,90Haugesund IL8-kv (J-U20)31.07.21Ravnanger, Junior NM
J-1632,80Haugesund IL104.07.21Hornnes, Diskosgalla 3
J-1632,56Haugesund IL222.08.21Oppegård, Oppegårdlekene 2021
J-1632,07Haugesund IL108.05.21Sauda, Maistevne
J-1631,95Haugesund IL207.06.21Sandnes, Kaststevne 1
J-1631,19Haugesund IL13 (KS)12.09.21Kristiansand, NM Kristiansand 2021
J-1626,59Haugesund IL107.05.21Sauda, Maistevne
J-1529,84Haugesund IL1 (J-18/19)27.05.20Haugesund, Kretsstevne
J-1528,80Haugesund IL101.10.20Bømlo, Seriestevne
J-1527,35Haugesund IL1 (KS)23.09.20Haugesund, Avslutningsstevne
J-1525,72Haugesund IL1 (KS)04.08.20Haugesund, Kretsstevne
J-1427,04Sauda IL2 (J-18/19)20.10.19Sauda, Saudastevne 9
J-1426,69Sauda IL113.10.19Sauda, Saudastevne 7
J-1423,72Sauda IL129.10.19Sauda, Saudastevne 10

Slegge 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1329,30Sauda IL130.10.18Sauda, Saudakarusellen 9
J-1328,80Sauda IL209.08.18Fana, Kaststevne-7
J-1328,73Sauda IL309.09.18Osterøy, Lerøylekene
J-1328,62Sauda IL119.08.18Sauda, Saudakarusellen 6
J-1327,92Sauda IL616.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1327,38Sauda IL629.07.18Arvika/SWE, Stjärnspelen 2018
J-1326,90Sauda IL103.06.18Sauda, Saudakarusellen 3
J-1222,17Sauda IL124.07.17Porsgrunn, Diskos/Sleggestevne 2
J-1219,65Sauda IL206.08.17Fana, Kaststevne
J-1118,89Sauda IL110.07.16Fana, Kaststevne

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1429,21Sauda IL310.05.19Fana, Karabinlekene 2019
J-1426,54Sauda IL214.09.19Leikvang, Bergenslekene 2019
J-1425,90Sauda IL126.05.19Sauda, Saudastevne 4
J-1425,35Sauda IL219.05.19Haugesund, Mailekene 2019
J-1424,44Sauda IL815.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1423,05Sauda IL128.04.19Sauda, Saudastevne 2
J-1321,84Sauda IL1 (J-14)30.09.18Sauda, Saudakarusellen 7

Spyd 400gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1430,10Sauda IL222.07.19Sandnes, Kvalifiseringsstevne
J-1429,02Sauda IL107.04.19Sauda, Saudastevne 1
J-1428,56Sauda IL516.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1427,36Sauda IL227.08.19Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 3
J-1427,35Sauda IL218.05.19Haugesund, Mailekene 2019
J-1426,55Sauda IL105.05.19Sauda, Saudastevne 3
J-1426,35Sauda IL211.05.19Fana, Karabinlekene 2019
J-1426,34Sauda IL214.09.19Leikvang, Bergenslekene 2019
J-1425,84Sauda IL128.04.19Sauda, Saudastevne 2
J-1425,46Sauda IL701.09.19Haugesund, Lerøylekene Haugesund 2019
J-1424,99Sauda IL110.08.19Leirvik, Stordleikane 2019
J-1327,94Sauda IL1 (J-14)30.09.18Sauda, Saudakarusellen 7
J-1327,36Sauda IL509.09.18Osterøy, Lerøylekene
J-1324,97Sauda IL526.05.18Haugesund, Mailekene 2018
J-1324,64Sauda IL119.08.18Sauda, Saudakarusellen 6
J-1324,60Sauda IL311.08.18Leirvik, Stordleikane 2018
J-1324,39Sauda IL309.06.18Haugesund, KM friidrett Rogaland
J-1324,34Sauda IL130.10.18Sauda, Saudakarusellen 9
J-1324,06Sauda IL529.07.18Arvika/SWE, Stjärnspelen 2018
J-1322,71Sauda IL115.07.18Sauda, Saudakarusellen 4
J-1322,64Sauda IL212.05.18Fana, Karabinlekene 2018
J-1321,45Sauda IL322.07.18Sauda, Saudakarusellen 5
J-1320,51Sauda IL203.06.18Sauda, Saudakarusellen 3
J-1320,24Sauda IL717.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1216,56Sauda IL101.10.17Leikvang, Bergenslekene 2017
J-1215,36Sauda IL613.05.17Fana, Karabinlekene 2017

Spyd 500gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1525,57Haugesund IL223.05.20Sandnes, Kaststevne 2
J-1428,75Sauda IL1 (J-15)06.06.19Sauda, Saudastevne 5
J-1425,79Sauda IL1 (J-15)04.06.19Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 2
J-1425,20Sauda IL1 (J-15)26.05.19Sauda, Saudastevne 4
J-1425,15Sauda IL1929.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019

Liten Ball 150gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1435,91Sauda IL107.04.19Sauda, Saudastevne 1
J-1336,15Sauda IL115.07.18Sauda, Saudakarusellen 4
J-1334,35Sauda IL222.07.18Sauda, Saudakarusellen 5
J-1232,85Sauda IL312.05.17Fana, Karabinlekene 2017
J-1232,44Sauda IL413.08.17Leirvik, Stordleikane 2017
J-1131,75Sauda IL413.05.16Fana, Karabinlekene 2016
J-1125,52Sauda IL521.05.16Haugesund, Mailekene 2016
J-1123,52Sauda IL1114.08.16Leirvik, Stordleikane
J-1022,76Sauda ILn/a15.08.15Leirvik, Stordleikane 2015
J-1021,27Sauda ILn/a08.05.15Fana, Karabinlekene 2015
J-914,98Sauda ILn/a31.08.14Bryne, Brynelekene med KM 13-19 år
J-913,21Sauda ILn/a11.05.14Fana, Karabinlekene 2014
J-89,40Sauda ILn/a19.05.13Karmøy, Mailekene 2013

Total requesttime: 2.5350940227509 seconds