Statistikk

Peder Hennestad Skjevrak

Født: 22.01.2004

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

80 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1510,06(+2,1)Undheim IL6-h329.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1512,25(+1,6)Undheim IL121.06.19Sandnes, KM Rogaland
G-1512,33(+1,4)Undheim IL1-h218.05.19Haugesund, Mailekene 2019
G-1512,34(+1,6)Undheim IL2-h2 (MS)22.07.19Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-1512,40(+1,2)Undheim IL5-fi (G-15/19)18.05.19Haugesund, Mailekene 2019
G-1512,50(-0,7)Undheim IL3-h216.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1525,11(+1,1)Undheim IL220.06.19Stavanger, Skjalgstevne Jærcup
G-1526,30(+0,9)Undheim IL2-h1 (G-15/18)09.05.19Sandnes, COOP Jærcup

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-155,00(+0,5)Undheim IL4 (G-15/18)09.05.19Sandnes, COOP Jærcup
G-154,78(+0,0)Undheim IL1314.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-154,70(+0,0)Undheim IL20-kv 28.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1511,41(+2,6)Undheim IL122.06.19Sandnes, KM Rogaland
G-1511,33(-0,5)Undheim ILb.g.22.06.19Sandnes, KM Rogaland
G-1511,16(-1,6)Undheim IL815.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-1510,75(+2,2)Undheim IL3 (G-15/18)04.06.19Sola, COOP Jærcup
G-1510,27(+1,6)Undheim ILb.g.04.06.19Sola, COOP Jærcup

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1512,69Undheim IL1 (G-15/18)04.06.19Sola, COOP Jærcup
G-1512,69Undheim IL122.06.19Sandnes, KM Rogaland
G-1512,66Undheim IL516.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-1512,56Undheim IL1128.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-1512,39Undheim IL108.05.19Stavanger, Kastkarusell 4
G-1512,38Undheim IL131.07.19Sandnes, Kaststevne 2
G-1512,00Undheim IL126.06.19Stavanger, Kastkarusell 7

Spyd 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1553,22Undheim IL214.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-1552,12Undheim IL120.06.19Stavanger, Skjalgstevne Jærcup
G-1550,96Undheim IL329.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-1550,36Undheim IL131.07.19Sandnes, Kaststevne 2
G-1549,47Undheim IL118.05.19Haugesund, Mailekene 2019
G-1547,25Undheim IL115.05.19Sandnes, Treningsstevne kast 1
G-1547,09Undheim IL108.05.19Stavanger, Kastkarusell 4
G-1546,63Undheim IL121.06.19Sandnes, KM Rogaland
G-1545,28Undheim IL122.07.19Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-1545,16Undheim IL126.06.19Stavanger, Kastkarusell 7

Total requesttime: 0.1662449836731 seconds