Statistikk

Abraham Sandvin Vogelsang

Født: 11.02.2003

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-147,96(+0,5)IL KollM01.09.17Bækkelaget, Mangekampstevne KM
G-148,12(+2,1)IL Koll3-h217.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
G-148,12(-1,0)IL Koll3-h217.09.17Jessheim, Lerøy-lekene
G-148,22(-0,2)IL Koll8-fi 17.09.17Jessheim, Lerøy-lekene
G-138,34(+1,7)IL Koll4-fi-A18.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-138,48(+0,7)IL Koll2-h111.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-138,48(+0,8)IL Koll8-fi 11.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-138,52(-0,8)IL Koll2-h318.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-138,52(-1,3)IL Koll5-fi 28.08.16Jessheim, Ungdomslekene Jessheim
G-138,55(+0,6)IL Koll1-h208.05.16Bækkelaget, BSK Mailekene 2016
G-138,56(-0,6)IL Koll3-h204.06.16Skien, Herkuleslekene
G-138,56(-0,8)IL Koll2-h128.08.16Jessheim, Ungdomslekene Jessheim
G-139,05(-1,3)IL Koll2-h1 (G-12/14)03.05.16Oslo/NIH, Treningstevne
G-128,79(-0,1)IL Koll7-h613.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-128,88(+0,1)IL Koll1-h106.10.15Oslo/NIH, Klubbmesterskap, dag 1
G-118,72(+0,1)IL Koll1-fi 18.09.14Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 3
G-118,78(+4,1)IL Koll2-fi-A21.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-118,96(+0,9)IL Koll1-h118.09.14Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 3
G-119,30(-2,6)IL Koll1-h221.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-119,41(-0,1)IL Koll2-h213.06.14Oslo/Bi, Donald Duck Games 2014

80 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1211,74(-0,5)IL Koll3-h1 (G-11/13)25.06.15Oslo/NIH, Kretsstevne

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1711,72(+1,2)IL KollD27.06.20Oslo/Bi, Oslo Combined Events
G-1711,75(-0,2)IL KollD08.08.20Fagernes, NM Mangekamp
G-1611,91(+2,2)IL KollD (G-U18)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-1612,31(+0,3)IL KollD18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-1512,46(+0,9)IL Koll5-h417.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-1512,66(-0,8)IL KollM26.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
G-1413,18(+0,2)IL Koll1-h127.09.17Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 2
G-1413,27(-0,1)IL Koll3-h530.05.17Bækkelaget, Nordic Capitals School Games 2017
G-1313,40(+0,6)IL Koll5-fi 28.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
G-1313,45(+1,5)IL Koll3-h1 (G-13/14)13.09.16Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 1
G-1313,50(+1,3)IL Koll4-fi-A19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-1313,55(+1,2)IL Koll4-h219.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-1313,67(+0,9)IL Koll3-h228.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
G-1314,07(-0,8)IL Koll2-h1 (G-14)30.08.16Oslo/NIH, Treningstevne

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1425,83(-1,4)IL Koll1-h216.09.17Jessheim, Lerøy-lekene
G-1328,96(-1,7)IL Koll2-h2 (G-14)30.08.16Oslo/NIH, Treningstevne
G-1330,60(-0,6)IL Koll2-h1 (G-12/14)03.05.16Oslo/NIH, Treningstevne

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1640,57IL KollD18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1754,08IL KollD08.08.20Fagernes, NM Mangekamp
G-1754,22IL KollD27.06.20Oslo/Bi, Oslo Combined Events
G-1654,85IL KollD (G-U18)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-1656,07IL Koll512.05.19Drammen, Åpningssteevne 2019

600 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-141,34,87IL Koll6-h316.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
G-141,42,70IL KollM02.09.17Bækkelaget, Mangekampstevne KM
G-131,38,02IL Koll2-h219.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-131,38,20IL Koll2-h227.08.16Jessheim, Ungdomslekene Jessheim
G-131,40,07IL Koll108.05.16Bækkelaget, BSK Mailekene 2016
G-131,40,41IL Koll1-h228.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
G-121,48,73IL Koll1-h213.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-121,49,8IL Koll1 (G-11/12)13.10.15Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 2
G-121,49,88IL Koll324.09.15Oslo/Bi, KM dag 3 2015

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-142,24,13IL Koll1-h230.05.17Bækkelaget, Nordic Capitals School Games 2017
G-132,21,6IL Koll3 (G-13/14)20.09.16Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 2

1000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-163,08,69IL KollD19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-153,13,58IL KollM27.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
G-133,26,4IL Koll124.05.16Oslo/NIH, Treningstevne

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-174,58,00IL KollD09.08.20Fagernes, NM Mangekamp
G-165,00,72IL KollD (G-U18)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events

60 meter hekk (68,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1111,48(+0,5)IL Koll417.09.14Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 2
G-1111,84(-0,9)IL Koll2-h113.06.14Oslo/Bi, Donald Duck Games 2014

60 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1211,28(+1,9)IL Koll1-h214.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-1211,49(-1,1)IL Koll431.05.15Lillestrøm, Romerikslekene 2015

80 meter hekk (84,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1511,21(+2,0)IL Koll6-fi 01.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
G-1511,54(-2,0)IL Koll1-h101.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
G-1413,64(+0,2)IL KollM02.09.17Bækkelaget, Mangekampstevne KM

100 meter hekk (84,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1514,27(+3,5)IL Koll223.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
G-1514,77(+0,5)IL KollM27.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp

100 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1614,49(+0,1)IL KollD19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-1614,53(-3,9)IL Koll307.09.19Jessheim, UM

110 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1714,46(+2,2)IL KollD09.08.20Fagernes, NM Mangekamp
G-1714,71(-2,0)IL Koll228.08.20Jessheim, UM 2020
G-1715,15(-0,1)IL KollD28.06.20Oslo/Bi, Oslo Combined Events
G-1615,25(+1,1)IL Koll1 (G-17)15.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-1615,36(-1,1)IL Koll5-fi 30.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-1615,53(+2.0)IL Koll1 (G-17)10.07.19Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 2019
G-1615,75IL Koll2-h230.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-1616,72(+1,8)IL KollD (G-U18)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events

110 meter hekk (100cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1714,98(+1,6)IK Tjalve3 (MJ)14.06.20Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 2
G-1715,01(-0,2)IL Koll2 (G-18/19)11.09.20Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 2020

Kappgang 1000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-126,21,84IL Koll114.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-172,03IL KollD08.08.20Fagernes, NM Mangekamp
G-172,03IL Koll129.08.20Jessheim, UM 2020
G-172,00IL KollD27.06.20Oslo/Bi, Oslo Combined Events
G-172,00IK Tjalve4 (MS)20.09.20Fana, NM friidrett Bergen 2020
G-161,93IL Koll1 (MS)06.08.19Bækkelaget, Hoppstevne 2
G-161,90IL KollD (G-U18)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-161,90IL Koll116.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-161,89IL Koll329.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-161,85IK Tjalve4 (G-U20)25.08.19Sigdal, NM Junior
G-161,85IL Koll102.09.19Asker, Kretsstevne 3 - Hopp
G-161,80IL Koll112.05.19Drammen, Åpningssteevne 2019
G-161,80IK Tjalve2 (MS)17.07.19Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 2019
G-161,80IL Koll106.09.19Jessheim, UM
G-161,72IL KollD18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-151,88IL Koll330.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
G-151,83IL Koll123.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
G-151,80IK Tjalve5 (G-U20)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-151,70IL KollM26.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
G-151,70IL Koll217.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-151,60IL Koll309.06.18Asker, Askerlekene 2018
G-141,70IL KollM02.09.17Bækkelaget, Mangekampstevne KM
G-141,55IL Koll2 (G-14/15)27.09.17Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 2
G-141,52IL Koll931.05.17Bækkelaget, Nordic Capitals School Games 2017
G-121,35IL Koll314.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-121,35IL Koll225.06.15Oslo/NIH, Kretsstevne

Stav

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-173,60IL Koll121.06.20Oslo/NIH, Stavstevne
G-173,60IL KollD09.08.20Fagernes, NM Mangekamp
G-163,15IL KollD19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-162,85IL KollD (G-U18)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-152,70IL KollM27.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
G-152,70IL Koll216.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-177,03(+1,2)IL Koll129.08.20Jessheim, UM 2020
G-176,71(+1,2)IL KollD27.06.20Oslo/Bi, Oslo Combined Events
G-176,65(+1,9)IL KollD08.08.20Fagernes, NM Mangekamp
G-176,62(+0,7)IK Tjalve7 (MS)20.09.20Fana, NM friidrett Bergen 2020
G-166,50(+2,5)IK Tjalve8-fi (G-U20)23.08.19Sigdal, NM Junior
G-166,44(+2,9)IK Tjalve5-kv (G-U20)23.08.19Sigdal, NM Junior
G-166,38(+1,0)IK Tjalveb.g.23.08.19Sigdal, NM Junior
G-166,33(+0,0)IK Tjalveb.g.23.08.19Sigdal, NM Junior
G-166,31(+3,0)IL Koll308.09.19Jessheim, UM
G-166,30(+0,4)IL Koll828.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-166,27(+3,2)IL KollD (G-U18)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-166,20(+1,8)IL Kollb.g.08.09.19Jessheim, UM
G-166,12(+0,7)IL KollD18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-165,92(+0,0)IL Koll214.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-156,31(+3,3)IK Tjalve3-kv (G-U20)24.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-156,10(+1,6)IK Tjalveb.g.24.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-156,02(+0,6)IK Tjalve10-fi (G-U20)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-155,78(+3,2)IL KollM26.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
G-146,03(-1,6)IL Koll116.09.17Jessheim, Lerøy-lekene
G-145,98(+0,0)IL KollM01.09.17Bækkelaget, Mangekampstevne KM
G-145,85(+0,9)IL Koll128.06.17Oslo/NIH, Kretsstevne
G-145,74(+0,0)IL Koll116.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
G-145,65(+0,2)IL Koll1 (G-14/15)25.09.17Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 1

Lengde (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-135,43(-0,4)IL Koll117.09.16Nesøya, Nesøyalekene 2016
G-135,30(+0,0)IL Koll113.09.16Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 1
G-135,08(+0,3)IL Koll211.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-135,06(-1,8)IL Koll219.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-135,03(-0,6)IL Koll105.06.16Porsgrunn, Kjølneslekene
G-134,93(+1,0)IL Koll129.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
G-134,61(+1,3)IL Koll103.05.16Oslo/NIH, Treningstevne
G-124,78(-0,2)IL Koll106.10.15Oslo/NIH, Klubbmesterskap, dag 1
G-124,63(-0,9)IL Koll1-grp1 13.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-114,37(+0,2)IL Koll217.09.14Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 2
G-114,04(-0,4)IL Koll413.06.14Oslo/Bi, Donald Duck Games 2014

Kule 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-118,39IL Koll317.09.14Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 2

Kule 3,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-138,08IL Koll718.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-137,80IL Koll628.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
G-127,10IL Koll231.05.15Lillestrøm, Romerikslekene 2015
G-126,99IL Koll3 (G-12/13)13.10.15Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 2
G-126,98IL Koll124.09.15Oslo/Bi, KM dag 3 2015
G-126,59IL Koll125.06.15Oslo/NIH, Kretsstevne

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1512,32IL KollM26.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
G-1511,47IL Koll517.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-149,82IL KollM01.09.17Bækkelaget, Mangekampstevne KM
G-149,80IL Koll128.06.17Oslo/NIH, Kretsstevne
G-149,48IL Koll1201.06.17Bækkelaget, Nordic Capitals School Games 2017
G-149,48IL Koll816.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017

Kule 5,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1713,42IL KollD08.08.20Fagernes, NM Mangekamp
G-1713,20IL KollD27.06.20Oslo/Bi, Oslo Combined Events
G-1612,01IL KollD (G-U18)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-1611,72IL KollD18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-1611,51IL Koll112.05.19Drammen, Åpningssteevne 2019

Diskos 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1535,40IL Koll623.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
G-1532,74IL KollM27.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
G-1522,71IL Koll3501.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018

Diskos 1,5Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1739,40IL KollD28.06.20Oslo/Bi, Oslo Combined Events
G-1736,25IL Koll106.06.20Lillestrøm, Kaststevne
G-1735,89IL Koll118.06.20Oslo/NIH, Kaststevne
G-1635,63IL KollD (G-U18)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-1635,10IL Koll516.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-1634,75IL KollD19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019

Slegge 3,0Kg (119cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1323,13IL Koll429.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
G-1220,24IL Koll131.05.15Lillestrøm, Romerikslekene 2015

Slegge 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1421,83IL Koll517.09.17Jessheim, Lerøy-lekene

Spyd 400gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1338,31IL Koll512.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-1337,73IL Koll328.08.16Jessheim, Ungdomslekene Jessheim
G-1336,97IL Koll104.06.16Skien, Herkuleslekene
G-1334,10IL Koll329.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
G-1329,05IL Koll308.05.16Bækkelaget, BSK Mailekene 2016
G-1231,99IL Koll224.09.15Oslo/Bi, KM dag 3 2015
G-1222,48IL Koll227.06.15Lillestrøm, Norsk Spydgalla 2015

Spyd 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1549,48IL Koll202.06.18Oslo/Bi, Tjalvelekene 2018
G-1544,99IL Koll830.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
G-1541,38IL KollM27.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp

Spyd 700gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1752,80IL KollD28.06.20Oslo/Bi, Oslo Combined Events
G-1742,13IL KollD09.08.20Fagernes, NM Mangekamp
G-1654,22IL Koll214.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-1654,21IL Koll206.09.19Jessheim, UM
G-1649,38IL Koll13 (G-17)28.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-1648,85IL KollD (G-U18)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-1644,66IL KollD19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019

Liten Ball 150gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1251,09IL Koll127.06.15Lillestrøm, Norsk Spydgalla 2015
G-1246,57IL Koll314.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-1143,79IL Koll213.06.14Oslo/Bi, Donald Duck Games 2014

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-80mhekk-Høyde-600m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-145190IL Koll102.09.17Bækkelaget, Mangekampstevne KM

9 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-154771IL Koll327.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-176062IL Koll209.08.20Fagernes, NM Mangekamp
G-165920IL Koll11 (G-U18)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-300m-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-165721IL Koll119.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019

Total requesttime: 2.3014919757843 seconds